یکشنبه ۲۱ آذرساعت ۰۹:۳۴Dec 2016 11

وزارت کشور (moi.ir)

وزارت کشور 29 اسفند 1393 وزارت کشور 26 اسفند 1394 وزارت کشور 31 فروردین 1395 وزارت کشور 31 اردیبهشت 1395 وزارت کشور 31 خرداد 1395 وزارت کشور 2 تیر 1395 وزارت کشور 24 مرداد 1395 وزارت کشور 31 شهریور 1395 وزارت کشور 29 مهر 1395 وزارت کشور 30 آبان 1395 وزارت کشور 1 آذر 1395 وزارت کشور 2 آذر 1395 وزارت کشور 3 آذر 1395 وزارت کشور 4 آذر 1395 وزارت کشور 6 آذر 1395 وزارت کشور 7 آذر 1395 وزارت کشور 9 آذر 1395 وزارت کشور 10 آذر 1395 وزارت کشور 13 آذر 1395 وزارت کشور 14 آذر 1395 وزارت کشور 15 آذر 1395 وزارت کشور 16 آذر 1395 وزارت کشور 17 آذر 1395 وزارت کشور 18 آذر 1395 وزارت کشور 20 آذر 1395 وزارت کشور 21 آذر 1395 
  ۴۶ دقیقه پیش  
در پی درخواست استاندار گیلان رئیس جمعیت هلال احمر کشور دستور داد بالگرد امداد هوایی در گیلان به صورت ثابت استقرار یابد .
  ۴۶ دقیقه پیش  
استاندار یزد در نشست بررسی شیوه های اجرایی طرح پایلوت پرورش و تکثیر ماهی تیلاپیا در استان و شهرستان بافق گفت: با توجه به شرایط زیستی و جغرافیای حیوانی و دوری استان یزد از آب های آزاد ...
  ۴۶ دقیقه پیش  
هاشمی تاکید کرد : برش شهرستانی سند گردشگری بر اساس سند استانی تهیه و در ستاد اقتصاد مقاومتی ارائه شود.
  ۵۷ دقیقه پیش  
درویش امیری گفت: رسانه ها زبان گویا و منعکس کننده مطالبات و نظرات مردم و مسئولین هستند که انتظار دارم در ایجاد امید و نشاط جامعه ...
  ۱۳۹۵/۰۹/۲۰ - ۱۵:۱۷  
حکم وزیر کشور خطاب به علی اصغر احمدی برای تصدی معاونت سیاسی وزارت کشور امروز صادر و منتشر شد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۲۰ - ۱۴:۱۷  
استاندار زنجان با اشاره به تقویت بخش انتقال دانش پس از پیروزی انقلاب، فعالیت کشور در تولید دانش را زمینه ساز بروز اقتصاد دانش بنیان در جامعه دانست و اظهار داشت: اقتصاد دانش بنیان بر اساس تولید ...
  ۱۳۹۵/۰۹/۲۰ - ۱۴:۰۶  
چهارمین همایش ملی صنعت و دانشگاه با رویکرد بهبود محیط کسب و کار که روز چهارشنبه در محل دانشگاه فردوسی مشهد آغاز شده بود؛ طی مراسمی به کار خود پایان داد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۲۰ - ۱۴:۰۶  
رشیدیان گفت: نیروی انسانی توانمند و نخبه از ظرفیت های بالقوه بخش پژوهش و فناوری استان است که باید با برنامه ریزی مناسب حمایتی این ظرفیت را به فعلیت رسانید.
  ۱۳۹۵/۰۹/۲۰ - ۱۴:۰۶  
استاندار زنجان در نوزدهمین جلسه شورای حفاظت از منابع آب استان گفت:باید در هرسه بخش شرب، کشاورزی و صنعت الگوی مصرف بهینه آب جایگزین و از استفاده بی حد و مرز و غیرمجاز ممانعت بعمل آید.
  ۱۳۹۵/۰۹/۲۰ - ۱۴:۰۶  
استاندار خوزستان در مراسم دعای کمیل در جوار شهدای گمنام شهرستان هفتکل حضور یلفت.
  ۱۳۹۵/۰۹/۲۰ - ۱۴:۰۶  
درویش امیری گفت: از ابتدای سال 88 تا پایان سال 94 ، تسهیلاتی بالغ بر 756 میلیارد تومان به بخش مسکن در استان زنجان پرداخت شده اما در 8 ماهه اول سال جاری 122 میلیارد تومان تسهیلات برای احداث مسکن اقشار ...
  ۱۳۹۵/۰۹/۲۰ - ۱۳:۵۶  
مدیرکل انتخابات وزارت کشور گفت: در انتخابات آتی ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا حداقل یک میلیون و 150 هزار نفر به عنوان عوامل اجرایی فعالیت می کنند.
  ۱۳۹۵/۰۹/۲۰ - ۱۳:۵۶  
معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور گفت: سال آینده بودجه حمل و نقل ریلی کشور با افزایش 70 درصدی به سه هزار و 500 میلیارد تومان می رسد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۲۰ - ۱۳:۵۶  
معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان برنامه و بودجه گفت: طی یک ماه آینده 100 درصد اعتبارات مصوب سفر رئیس جمهوری به استان همدان تخصیص می یابد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۲۰ - ۱۳:۵۶  
استاندار سیستان و بلوچستان گفت: مجمع استانداران تجربه ارزشمند تکیه بر خزانه فکر مدیران است که اندیشه آنان امروز به یاری مدیران و مردم استان آمده تا با عشق و علاقه در مسیر توسعه تلاش نمایند.
  ۱۳۹۵/۰۹/۲۰ - ۱۳:۵۶  
استاندار خوزستان گفت: تمام تلاش استانداری به کار گرفته شده تا طرح های مختلف سرمایه گذاری گردشگری در کمیته های مربوطه طرح و روال اداری خود را طی کنند.
  ۱۳۹۵/۰۹/۲۰ - ۱۳:۵۶  
استاندار کرمانشاه گفت: راه آهن کرمانشاه به خسروی از یک اهمیت بسیار استراتژیک برای ایران برخوردار است و شرق و غرب عالم را به هم متصل می کند.
  ۱۳۹۵/۰۹/۲۰ - ۱۳:۵۶  
استاندار خوزستان: تذکر، تعامل و اصلاح مهمترین راهکار برای مقابله با متخلفین است.
  ۱۳۹۵/۰۹/۲۰ - ۱۳:۴۶  
زمانی قمی در دیدار با مدیران اوقاف استان که در محل استانداری برگزار شد، گفت: وقف جهاد عظیم اخلاقی برای گسترش انسان دوستی در جامعه است .
  ۱۳۹۵/۰۹/۲۰ - ۱۳:۴۶  
مدیرکل انتخابات وزارت کشور گفت: قانون موجود انتخابات ظرفیت و قابلیت های خوبی برای جلوگیری از ورود پول های بی حساب و کتاب را به عرصه ی انتخابات و تبلیغات انتخاباتی دارد که کمتر استفاده شده است.
  ۱۳۹۵/۰۹/۲۰ - ۱۳:۴۶  
پرویزی در جریان افتتاح دومین نمایشگاه صنایع دستی منطقه ای استانهای شرق کشور که در بیرجند برگزار شده بود سخن می گفت با بیان این مطلب افزود ...
  ۱۳۹۵/۰۹/۲۰ - ۱۳:۴۶  
استاندارخوزستان بر لزوم تشکیل کمیته پیگیری عملکرد دستگاه های اجرایی استان در زمینه جذب اعتبارات ملی از ردیف های متفرقه و متمرکز تاکید کرد و تلاش هرچه بیشتر دستگاه های استان را در این خصوص از ...
  ۱۳۹۵/۰۹/۲۰ - ۱۳:۴۶  
با حضور زمانی قمی نشست شورای ورزش همگانی و تفریحی استان در محل استانداری برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۲۰ - ۱۳:۳۶  
محمود مظفر: اقامه نماز صبح را امری مهم دانست و بر تداوم آن تأکید کرد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۲۰ - ۱۳:۳۶  
ایزدی گفت: تلاش ها و اقدامات رسانه ای باعث خنثی شدن برنامه ها و طرح های پیش بینی شده دشمنان علیه نظام مقدس جمهوری ایران می شود.
  ۱۳۹۵/۰۹/۲۰ - ۱۳:۳۶  
علی نیا در رزمایش ترافیکی طرح زمستانی خراسان شمالی گفت : با توجه به پیش بینی های هواشناسی مبنی بر اینکه زمستان سردی را در پیش خواهیم داشت لازم است تمام دستگاه های متولی تمام تلاش خود را معطوف به ...
  ۱۳۹۵/۰۹/۲۰ - ۱۳:۳۶  
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری کرمان با تاکید براینکه پروژه های سرمایه گذاری بخش خصوصی که تاکنون اقدام نکرده اند، مورد بازنگری قرار گیرند ...
  ۱۳۹۵/۰۹/۲۰ - ۱۳:۳۶  
استاندار فارس گفت: اولین اقدام برای شهرستان استهبان با ایجاد کمبود آب، ایجاد تنوع در اقتصاد است و نباید تنها بر کشاورزی متکی باشد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۲۰ - ۱۳:۳۶  
استاندار فارس گفت: اگر می خواهیم در دنیا سربلند و آزاد زندگی کنیم باید در مردم امید ایجاد کنیم تا برای رفع مشکلات قدم بردارند و برای آینده سرمایه گذاری کنند.
  ۱۳۹۵/۰۹/۲۰ - ۱۳:۲۶  
دیدار تشکل های دانشجویی دانشگاه های استان با استاندار کرمان به مناسبت 16 آذر روز دانشجو در حال برگزاریست.
  ۱۳۹۵/۰۹/۲۰ - ۱۳:۲۶  
استاندار فارس گفت: علت موفقیت های این واحد تولیدی مدیریت خوب و بکارگیری دانش ها و روش های نوین می باشد و اینگونه واحدها باید تقویت شوند
  ۱۳۹۵/۰۹/۲۰ - ۱۳:۲۶  
استاندار فارس با بیان این که مهمترین سرمایه آدم ها آگاهی است، گفت: در ادبیات ما کلمه خبر به معنای آگاهی است و انسان آگاه است که می تواند راهبری کند و مسیر را طی کند.
  ۱۳۹۵/۰۹/۲۰ - ۱۳:۲۶  
استاندار کرمان گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون 38شخصیت سیاسی موفق شده اند که برنامه های خود را در دانشگاه های متقاضی برگزار کنند.
  ۱۳۹۵/۰۹/۲۰ - ۱۳:۲۶  
استاندار فارس در سفری دو روزه با حضور در شهرستان های نی ریز و استهبان با مدیران، فعالان اقتصادی و فعالان سیاسی و اجتماعی این دو شهرستان دیدار و گفتگو کرد ...
  ۱۳۹۵/۰۹/۲۰ - ۱۳:۲۶  
خطیب جمعه کرمان: شبکه های ماهواره ای و اجتماعی وحدت مسلمانان را نشانه گرفته اند.
  ۱۳۹۵/۰۹/۲۰ - ۱۳:۲۶  
استاندار خوزستان از دبیرخانه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان خوزستان بازدید کرد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۲۰ - ۱۳:۲۶  
رئیس کل بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران گفت: شرکت افزار کیمیای فارس یکی از مصادیق واقعی اقتصاد مقاومتی است و وجود اینگونه واحدهای تولیدی می تواند نوید بخش توسعه واقعی اقتصاد کشور باشد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۲۰ - ۱۳:۱۶  
دبیر علمی همایش ملی پدافند غیرعامل در حوزه دریای خزر خبر داد: 130 مقاله علمی به دبیرخانه همایش ارسال شده که طبق نظر داوران 70 مقاله برای ارائه مورد پذیرش قرار گرفته است.
  ۱۳۹۵/۰۹/۲۰ - ۱۲:۲۵  
ایرانی گفت: خدمات دولت باید توسط مدیران دستگاههای اجرایی و مدیران استانی صادقانه و شفاف به مردم معرفی شود.
  ۱۳۹۵/۰۹/۲۰ - ۱۲:۲۵  
دکتر رسول زرگرپور با حضور در منزل شهیدان (حاج ابراهیم، عبدالله و حبیب الله) جعفرزاده با خانواده ی بزرگوار این شهیدان دیدار و گفتگو نمود.
  ۱۳۹۵/۰۹/۲۰ - ۱۲:۲۵  
جلسه انجمن همبستگی خانواده های شهدا و ایثارگران و جانبازان ، همزمان و با خجسته سالروز آغاز امامت و ولایت حضرت مهدی (عج) با حضور دکتر رسول زرگرپور و جمع کثیری از مدیران و خانواده های معظم شهدا و ...
  ۱۳۹۵/۰۹/۲۰ - ۱۲:۲۵  
ایرانی گفت: ارائه تسهیلات ویژه ازدواج جوانان از سوی بانک ها باید در کمترین زمان ممکن اتفاق بیفتد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۲۰ - ۱۲:۲۵  
ایرانی گفت: تمامی دستگاههای اجرایی جهت کاهش آسیب های اجتماعی در سطح استان باید اهتمام جدی داشته باشند.
  ۱۳۹۵/۰۹/۲۰ - ۱۲:۲۵  
استاندار سیستان و بلوچستان در حاشیه بازدید استانداران ادوار از باند دوم فرودگاه بین المللی زاهدان که امسال افتتاح می شود ...
  ۱۳۹۵/۰۹/۲۰ - ۱۲:۱۵  
استاندار خراسان رضوی به همراه جمعی از مسئولان روز جمعه از پروژه های اداره کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در حاشیه شهر مشهد دیدن کرد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۲۰ - ۱۲:۱۵  
نوبخت معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور در جریان بازدید ازخط راه آهن غرب کشور و مراحل پیشرفت ایستگاه راه آهن ساوه ...
  ۱۳۹۵/۰۹/۲۰ - ۱۲:۱۵  
نیکبخت گفت: بنا بر تاکید رئییس جمهوری 200 میلیارد تومان از اعتبارات مربوط به راه آهن همدان - تهران تخصیص یافته است.
  ۱۳۹۵/۰۹/۲۰ - ۱۲:۱۵  
استاندار مازندران و سفیرجمهوری اسلامی ایران در ایتالیا در محل رزیدانس سفارت ملاقات و مذاکره نمودند.
  ۱۳۹۵/۰۹/۲۰ - ۱۲:۰۵  
با حضور محمد رضا خباز جلسه کمیسیون بررسی علل تصادفات و کاهش سوانح برگزار گردید.
  ۱۳۹۵/۰۹/۲۰ - ۱۲:۰۵  
استاندار خوزستان گفت: در زمینه مساله انتقال آب در خوزستان لازم است با نگاه علمی جلو برویم برای همین نباید نگرانی و تشویش را به مردم تزریق کنیم چراکه وارد کردن استرس به مردم سودی به همراه ندارد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۲۰ - ۱۲:۰۵  
آئین اختتامیه دومین جشنواره استانی پژوهش و تقدیر از 30پژوهشگر برتر حوزه های مختلف با حضور استاندار ، دبیر ایده های برتر جشنواره ...
  ۱۳۹۵/۰۹/۲۰ - ۱۲:۰۵  
بزرگترین پروژه نیروگاه بادی کشور با حضور استاندار خوزستان و نمایندگان شرکت آلمانی در خرمشهر کلنگ زنی شد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۲۰ - ۱۱:۵۵  
در دیدار مدیرعامل و رئیس هیات مدیره بانک ملی ایران با استاندار اصفهان ، دکتر رسول زرگرپور بر امضای هرچه سریعتر مبایعه نامه ی واگذاری کارخانه ی ریسباف به راه و شهرسازی تاکید کرد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۲۰ - ۱۱:۵۵  
استاندار فارس گفت: اتحاد و همبستگی ضرورت جامعه است و تولید خشم و نفرت کاری از پیش نمی برد و چیزی جز ویرانی برای کشور نخواهد داشت.
  ۱۳۹۵/۰۹/۲۰ - ۱۱:۵۵  
سالحی گفت: اعتبارات تملک دارایی و عمرانی استان در بودجه سال 96 افزایش خواهد یافت.
  ۱۳۹۵/۰۹/۲۰ - ۱۱:۵۵  
ایرانی با اشاره به تنوع قومی و فرهنگی موجود در استان گفت: این تنوع نمادی از ظرفیت سیاسی این خطه است.
  ۱۳۹۵/۰۹/۲۰ - ۱۱:۵۵  
علی نیا گفت: توافقات اولیه در خصوص افزایش دو طبقه به پارکینگ طبقاتی چهار راه مخابرات صورت گرفته است.
  ۱۳۹۵/۰۹/۲۰ - ۱۱:۵۵  
صالحی گفت: تمدید یک جانبه تحریم ها از سوی دولت آمریکا علیه ایران نماد شکست آمریکا در برجام است.
  ۱۳۹۵/۰۹/۲۰ - ۱۱:۵۵  
غلامرضا شریعتی استاندار خوزستان در پی قهرمانی تیم کشتی فرنگی سینا صنعت ایذه در مسابقات قهرمانی لیگ باشگاههای جهان در کشور مجارستان پیام تبریکی صادر کرد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۲۰ - ۱۱:۵۵  
غلامرضا شریعتی استاندار خوزستان صبح روز جمعه از اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان بازدید به عمل آورد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۲۰ - ۱۱:۵۵  
در دیدار دکتر ذولفیکی حسن و دکتر رسول زرگرپور بر گسترش و تقویت تعاملات اقتصادی، بازرگانی و فرهنگی بین کشور اندونزی و اصفهان تاکید شد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۲۰ - ۱۱:۵۵  
صالحی گفت : سرمایه گذاری های خوب صورت گرفته در پسابرجام نشان دهنده موفقیت برجام در عرصه های مختلف است.
  ۱۳۹۵/۰۹/۲۰ - ۱۱:۴۵  
عظیمی: با دعوت و مذاکره تلفنی روز هیجدهم آذرماه استاندار اردبیل دکتر محمد باقر نوبخت، معاون رییس جمهوری و رییس سازمان برنامه و بودجه هفته آینده به استان سفر می کند.
  ۱۳۹۵/۰۹/۲۰ - ۱۱:۴۵  
استاندار گیلان در آیین تجلیل از داوطلبان جمعیت هلال احمر گیلان و راه اندازی رسمی خانه های هلاللبیان این که حادثه زمان نمی شناسد و نمی توانیم بگوییم زمانی که بالگرد در استان گیلان مستقر است حادثه بروز ...
  ۱۳۹۵/۰۹/۲۰ - ۱۱:۴۵  
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان، قلاع دختر و اردشیر را مهمترین جاذبه گردشگری مرکز کرمان دانست و گفت: تاکنون پانصد میلیون تومان اعتبار ملی برای پروژه فوق اختصاص یافته است.
  ۱۳۹۵/۰۹/۲۰ - ۱۱:۴۵  
زمانی قمی در جریان بازدید تعدادی از طرح های کشاورزی در قالب ستاد اقتصاد مقاومتی در اراک، گفت: استان مرکزی در حوزه عملکرد اقتصاد مقاومتی پس از استان هرمزگان رتبه دوم کشوری را به خود اختصاص داده است.
  ۱۳۹۵/۰۹/۲۰ - ۱۱:۴۵  
استاندار کرمانشاه گفت: ریخته شدن فاضلاب شهری در دو رودخانه قره سو و آبشوران، بهداشت و سلامت مردم کرمانشاه را کاملاً به خطر انداخته است.
  ۱۳۹۵/۰۹/۲۰ - ۱۱:۳۵  
استاندار کرمانشاه گفت: از سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تقاضا داریم به منظور کمک به اقتصاد و اشتغال استان مصوبه ارزشمند سفر رهبری مبنی بر اختصاص سالانه 1300 میلیارد به حل معضل بیکاری در کرمانشاه ...
  ۱۳۹۵/۰۹/۲۰ - ۱۱:۳۵  
استاندار بوشهر گفت: تولید جلبک دریایی، زیست فناوری دریایی و توسعه پرورش آبزیان از اولویت های منطقه ویژه علم و فناوری بوشهر است.
  ۱۳۹۵/۰۹/۲۰ - ۱۱:۳۵  
استاندار کرمانشاه گفت: کریدور ریلی شمال غرب به جنوب غرب یک پروژه استراتژیک است که اجرای آن به روند توسعه استان های زاگرس نشین شتاب بسیار بیشتری می بخشد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۲۰ - ۱۱:۳۵  
پرویزی در گردهمایی فرمانداران استان با بیان این مطلب، افزود: فرمانداران به عنوان نمایندگان عالی دولت در شهرستان های باید از تمامی ظرفیت های موجود برای ارائه خدمت بهتر و بیشتر به مردم استفاده کنند.
  ۱۳۹۵/۰۹/۲۰ - ۱۱:۳۵  
زمانی قمی در جریان بازدید رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور از روند ساخت ایستگاه راه آهن ساوه ، گفت: زمین مورد نیاز ایستگاه راه آهن شهرستان ساوه تا پایان آذرماه جاری تعیین تکلیف می شود.
  ۱۳۹۵/۰۹/۲۰ - ۱۱:۲۵  
معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور گفت: دولت یازدهم در کنار توجه جدی به حمل و نقل هوایی و جاده ای به عنوان زیرساختهای حرکت پیشرفت ...
  ۱۳۹۵/۰۹/۲۰ - ۱۱:۲۵  
استاندار اردبیل از انعقاد تفاهم نامه مشترک بین استانداری اردبیل و بانک سینا جهت پرداخت تسهیلات 3 درصدی به تعاونی های تولیدی مناطق محروم استان خبر داد .
  ۱۳۹۵/۰۹/۲۰ - ۱۱:۱۵  
تفاهمنامه توسعه همکاری بین استان گلستان واستان منگستائو قزاقستان به امضا رسید .
  ۱۳۹۵/۰۹/۲۰ - ۱۱:۱۵  
استاندار گیلان در کارگروه رفع موانع تولید خدمت صادقانه و منصفانه را سرلوحه تلاش مدیران و مسئولان دانست و افزود: مدیران نظام با خدمت منصفانه به جامعه، برای اعتلای نظام و میهن اسلامی خود در تلاش هستند.
  ۱۳۹۵/۰۹/۲۰ - ۱۱:۰۵  
دین پرست معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه ای وزارت کشور، از توافق سازمان بورس و اوراق بهادار و شرکت پدیده شاندیز، برای تعیین کمیته سه نفره اتاق معاملات سهام پدیده شاندیز، خبر داد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۲۰ - ۱۰:۲۵  
یک گروه سرمایه گذاری مشترک چینی و ایرانی جهت انتقال فناوری و سرمایه گذاری در تولید بتن های سبک وارد کرمانشاه شدند و با مدیریت ارشد استان در این زمینه به مذاکره پرداختند.
  ۱۳۹۵/۰۹/۲۰ - ۰۹:۵۵  
استاندار فارس گفت: بیش از 70 درصد مسائل تولید ما به خصوص در بخش خصوصی، مدیریتی است.
  ۱۳۹۵/۰۹/۲۰ - ۰۹:۵۵  
دکتر رسول زرگرپور اظهار داشت: مبارزه با قاچاق کالا و ارز اهمیت ویژه ای دارد و مورد تاکید مقام معظم رهبری می باشد و به همین دلیل نیز باید مقوله ی مبارزه با قاچاق یکی از اولویت های اتاق اصناف باشد .
  ۱۳۹۵/۰۹/۲۰ - ۰۹:۴۵  
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری کرمان با تاکید براینکه پروژه های سرمایه گذاری بخش خصوصی که تاکنون اقدام نکرده اند، مورد بازنگری قرار گیرند ...
  ۱۳۹۵/۰۹/۲۰ - ۰۹:۴۵  
استاندار کرمان بر لزوم احیا و مرمت قلاع دختر و اردشیر شهر کرمان برای ثبت جهانی با استفاده از منابع داخلی و غیردولتی تاکید کرد و گفت ...
  ۱۳۹۵/۰۹/۲۰ - ۰۹:۴۵  
با حضور زمانی قمی عملیات اجرایی آبرسانی به بزرگترین دهکده گل کشور در شهرستان محلات از محل پساب تصفیه شده فاضلاب شهری با اعتبار پنج میلیارد ریال آغاز شد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۲۰ - ۰۹:۴۵  
با حضور زمانی قمی استاندار مرکزی آئین تقدیر از پژوهشگران و فناوران برتر استان در دانشگاه اراک برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۲۰ - ۰۹:۳۵  
معاون رییس جمهوری و رییس سازمان برنامه و بودجه گفت: خط راه آهن غرب کشور حداکثر تا بهار سال آینده به کرمانشاه می رسد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۲۰ - ۰۹:۳۵  
استاندار قم با اشاره به مشی اعتدالی دولت تدبیر و امید اظهار داشت: در مسیر توسعه کشور هر فرد متخصصی که همسو با برنامه های دولت بتواند به مردم خدمت کند بکار گرفته می شود و این دید فراجناحی است.
  ۱۳۹۵/۰۹/۲۰ - ۰۹:۳۵  
استاندار کرمانشاه گفت: قطعه کرمانشاه - ملایر با تخصیص 250 میلیارد تومان اعتبار از سوی سازمان مدیریت و برنامه ریزی تا بهار امسال به اتمام می رسد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۲۰ - ۰۹:۲۵  
فرهمندپور: به همت اداره کل امور زنان و خانواده وزارت کشور، نشست هم اندیشی زنان فعال و نخبه سیاسی با حضور وزیر کشور در روز سه شنبه 23/9/95، در وزارت کشور برگزار می شود.
  ۱۳۹۵/۰۹/۲۰ - ۰۸:۵۵  
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در ستاد جهاد توانمندسازی محرومین کشور که در استانداری خراسان جنوبی و با حضور استاندار و جمعی از مسئولین استانی برگزار شده بود ...
  ۱۳۹۵/۰۹/۲۰ - ۰۸:۵۵  
استاندار قم با اشاره به انتصاب مدیر عامل جدید شرکت غله قم، خواستار تلاش برای ارتقاء کیفیت گندم و نان قم شد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۲۰ - ۰۸:۵۵  
وزیر ورزش و جوانان در بوشهر گفت: با توجه به وجود 900 کیلومتر ساحل در استان بوشهر و وجود امکانات زیرساختی در ورزش های آبی و دریایی این استان مهد ورزش های آبی می شود.
  ۱۳۹۵/۰۹/۲۰ - ۰۸:۴۵  
دو کتاب در حوزه سواد رسانه ای به نویسندگی دکتر تقی زاده و به همت اداره کل آموزش و پرورش استان و اداره کل امور کتابخانه ها رونمایی شد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۲۰ - ۰۸:۴۵  
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت:باید آگاه باشیم که در فضای مجازی چه چیز تولید می شود و چه کسانی از این محصول استفاده می کنند، از این رو استراتژی مدیریت فضای مجازی تصویب شده و به زودی اعمال خواهد شد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۲۰ - ۰۸:۳۵  
هیات اقتصادی استان گلستان که در راس آن دکتر صادقلو استاندار و جمعی از مدیران دستگاه های اجرایی استان حضور دارند ...
  ۱۳۹۵/۰۹/۲۰ - ۰۸:۳۵  
استاندار گلستان در سفر به استان منگستائو کشور قزاقستان صبح امروز پنج شنبه (18آذر) از کارخانه تولید کود شیمیایی(گاز ازت) در شهر اکتائو بازدید کرد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۲۰ - ۰۸:۳۵  
نشست تجاری - اقتصادی دکتر صادقلو استاندار گلستان، هزاجریبی نماینده مردم گرگان در مجلس شورای اسلامی ، بهرامی رییس اتاق گرگان با محم موسایف رییس کنفدراسیون کارفرمایان جمهوری آذربایجان صبح روز سه شنبه ...
  ۱۳۹۵/۰۹/۲۰ - ۰۸:۳۵  
استاندار کرمان بر لزوم یکپارچه سازی اراضی کشاورزی با مدیریت واحد در استان تاکید کرد و گفت: دولت آمادگی دارد با تجمیع موتور پمپ ها و اراضی کشاورزی و مدیریت واحد ...
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۸ - ۱۲:۴۳  
وزیر کشور از همکاری مشترک وزارت کشور و دفتر مقام معظم رهبری برای تحقیق میدانی از مطالعات انجام شده متولیان اجتماعی و تقدیم آن به محضر مقام معظم رهبری خبر داد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۸ - ۱۲:۴۳  
وزیر کشور با اشاره به گستردگی فضای مجازی و آسیب ها گفت: تقویت اعتقادات و ارزش ها در کانون خانواده و مدرسه گام نخست مقابله با آسیب های اجتماعی است.
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۸ - ۱۱:۰۳  
حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی به بیست و پنجمین اجلاس سراسری نماز در استان البرز تاکید کردند که نماز ...
مشاهده نتایج بیشتر...