سه شنبه ۰۵ اردیبهشتساعت ۰۷:۲۴Apr 2017 25

پایگاه خبری شهر تهران (nabteh.ir)

  ۱۰ ساعت پیش    
مدیرکل موزه ها و اموال منقول تاریخی و فرهنگی کشور گفت: آثاری از موزه لوور برای نخستین بار در تهران به نمایش درمی آید.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۲۲:۱۵    
در شهر تهران 745 ساختمان بیش از 12 طبقه وجود دارد که نیمی از آنها در دهه 80 به بعد ساخته شده و هیچ مشخصاتی از 231 ساختمان وجود ندارد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۲۲:۱۵    
محسن هاشمی گفت: شاهد عدم جذابیت نوسازی بافت های فرسوده از سوی سازندگان و سرمایه داران به علت صدور مجوزهای بی رویه بلندمرتبه سازی و تراکم فروشی در مناطق شمالی هستیم.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۰۲:۱۵    
آمارها از افزایش مشارکت زنان برای ورود به این عرصه حکایت دارد به طوری که فقط در تهران 523 زن برای ورود به این پارلمان تصمیم گیری شهری ثبت نام کرده اند که نام برخی از زنان نام آشنا در متن خبر آمده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۱۶:۴۵    
رئیس اتحادیه چلوکباب و چلوخورش تهران گفت: کاهش درآمد افراد و در پی آن پایین آمدن قدرت خرید سبب شد تا مردم با توجه به اینکه مصرف غذا یکی از نیاز های اصلی افراد است ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۱۶:۴۵    
کارگردان فیلم زار گفت: امیدوارم با حمایت مخاطبان از اینگونه فیلم ها، ژانر وحشت رونق پیدا کند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۱۶:۱۵    
اصلی ترین دلیل آلودگی هوای شهر تهران؛ وجود گاز منوکسیدکربن در هوا است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۱۶:۱۵    
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه 94 هزار نفر در سال 95 بیکار شده اند، اظهار داشت: اولین خواسته ما برای جامعه کارگری ایجاد اشتغال است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۱۵:۱۵    
رییس اتحادیه فروشندگان چرم طبیعی و مصنوعی گفت: رکود بازار همچنان ادامه دارد و از طرفی هم به میزان چک های برگشتی صادر شده از سوی افراد به صورت روز شمار افزوده می شود.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۱ - ۱۲:۱۵    
سارقانی که اقدام به سرقت محموله قاچاق به شیوه راهزنی کرده بودند توسط پلیس آگاهی تهران بزرگ شناسایی و دستگیر شدند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۱ - ۱۲:۱۵    
رئیس کمیته بازرسی انتخابات شوراهای استان تهران گفت: هیئت نظارت بر انتخابات شوراهای شهر و روستا با بررسی دقیق اعتراضات کار خود را انجام می دهد و اجازه نمی دهد اعمال سلیقه های شخصی و یا سخت گیری های بی ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۰ - ۲۲:۴۵    
شهردار منطقه 10 با اشاره به ادغام این منطقه با منطقه9 گفت: بحث ادغام با توجه به اتمام کار شورای چهارم در آینده نزدیک به احتمال بسیار در شورای شهر پنجم بررسی می شود.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۰ - ۱۵:۴۵    
معاون اجتماعی شهرداری تهران از برگزاری همایش پیاده روی خانوادگی در 5 پهنه پایتخت، جشنواره سلامت در بوستان ها و همچنین تور گردشگری سلامت در سطح مناطق 22گانه شهر تهران خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۰ - ۱۵:۱۵    
نماینده مردم تهران در مجلس تأکید کرد: باید همه ما مشارکت فعال و گسترده داشته باشیم و از امکانات بیت المال برای تبلیغات انتخابات استفاده نکنیم.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۰ - ۱۵:۱۵    
رئیس کمیته محیط زیست شورای شهر تهران با بیان اینکه معابر شهر تهران با یک باران بهاری قفل می شوندف گفت: مردم از حمل ونقل شخصی استفاده می کنند چرا که از بابت حمل ونقل عمومی خیالشان آسوده نیست.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۰ - ۱۵:۱۵    
مدیرعامل سازمان بهشت زهرا(س) با اشاره به مرگ و میر حدود 55 هزار نفر در سال 95 در تهران گفت: کمترین تعداد متوفیان در منطقه 22 بوده است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۹ - ۱۰:۴۵    
به گفته رئیس اتحادیه تالارهای پذیرایی و تجهیز مجالس، هزینه ای که برای پذیرایی از هر مهمان در تالارهای پذیرایی در نظر گرفته می شود از حدود 20 تا 25 هزار تومان شروع شده و بسته به سفارش میزبان افزایش ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۹ - ۰۰:۱۵    
شهردار منطقه 15 گفت: سرانه فضای سبز از 15 مترمربع به ازای هر نفر به 27 متر مربع افزایش داشته است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۹ - ۰۰:۱۵    
بافت های فرسوده تنها مختص به ایران و تهران نیست. شرایط اجتماعی و زیست محیطی شهرها باعث شده این پدیده به معضلی برای تمام شهرهای جهان تبدیل شود.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۹ - ۰۰:۱۵    
رئیس اتحادیه فروشندگان میوه و سبزی از عرضه 18 نوع میوه قاچاق با بسته بندی های ایرانی در بازار خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۹ - ۰۰:۱۵    
غلامرضا نوعی گفت: شاهد حضور 14 نفر از روسا، مسئولین نمایشگاه های خارجی در نمایشگاه کتاب تهران خواهیم بود که حضور کشورهای اتریش، صربستان، مجارستان، فرانسه، ایتالیا، روسیه تاکنون قطعی شده است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۷ - ۲۳:۴۵    
سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران گفت: آتش سوزی مجتمع مسکونی در سعادت آباد یک فوتی بر جای گذاشت.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۷ - ۲۳:۱۵    
رئیس گشت سیار تعزیرات حکومتی استان تهران از کشف مقادیر زیادی سوخت نفت و گاز سفید خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۷ - ۲۳:۱۵    
مسابقات بین المللی گلف تهران با حضور 8 تیم برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۷ - ۲۳:۱۵    
عضو هیئت مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان از اصلاح قانون نظام مهندسی ساختمان بعد از 21 سال خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۷ - ۲۳:۱۵    
رئیس اتحادیه مشاوران املاک تهران گفت: تهران در حال حاضر 490 هزار واحد خالی از سکنه دارد که با اتخاذ مالیات از این واحدها می توان توازن را در بازار مسکن ایجاد کرد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۶ - ۱۸:۱۵    
سارقی که سوار بر موتور اقدام به کیف قاپی می کرد، در آخرین سرقتش با شلیک پلیس زمین گیر شد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۵ - ۱۹:۱۵    
جامعه مداحان تهران با ارسال نامه ای به قالیباف، از وی برای حضور در انتخابات ریاست جمهوری دعوت کردند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۵ - ۱۹:۱۵    
عبارت یک کتاب بیشتر بخوانیم به عنوان شعار سی اُمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران انتخاب شد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۵ - ۱۹:۱۵    
رئیس اتحادیه میوه و سبزی از استقبال مردم نسبت به خرید میوه های ممنوعه خارجی انتقاد کرد و گفت: یکی از دلایل تدوام عرضه این محصولات در بازار، وجود مشتری است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۵ - ۱۹:۱۵    
ولی الله شجاع پوریان گفت؛ یکی از اشکالاتی که در چند دهه گذشته بر نظام سیاسی ما اعم از اصلاح طلب و اصول گرا وارد بوده، عدم کادرسازی در حوزه های مدیریتی بوده است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۴ - ۱۵:۱۵    
مدیرعامل شهربان شهرداری تهران گفت: شهربان شهرداری تهران به تفکیک حوزه شهر، حریم و معبر، تعداد 700 معبربان، 900 شهربان و 300 حریم بان دارد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۴ - ۱۵:۱۵    
سخنگوی سی اُمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران از انتخاب شعار این دوره از نمایشگاه خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۴ - ۱۵:۱۵    
رئیس پلیس فتا تهران بزرگ از دستگیری کارمند بانکی که به صورت زیرکانه اقدام به برداشت مبلغ 200 میلیون تومان ازحساب مشتریان کرده بود خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۴ - ۱۴:۴۵    
رئیس اتحادیه مشاوران املاک تهران گفت؛ در حال حاضر مشکل آماری در کشور وجود دارد و نمی توانیم به یک آمار دقیق برای بخش مسکن دست پیدا کنیم.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۳ - ۱۱:۴۵    
قهوه خانه 150ساله ای که در تمام این یک قرن و نیم قلیان به منو ی آن راه نیافته است، این روزها تلاش دارد شاهنامه خوانی را احیا کند و پاتوقی شود برای سینماگران و هنر دوستان.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۳ - ۱۱:۴۵    
سخنگوی آتش نشانی تهران گفت: بر اثر ریزش دیوار در منطقه جوادیه چهار خودرو آسیب دید همچنین در دو حادثه دیگر، دو منزل قدیمی در خیابان 17 شهریور و منصور فروریخت.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۳ - ۱۱:۱۵    
از مهم ترین موانع موجود سر راه صادرات لوازم خانگی و اداری مشکلات نقدینگی واحدهای تولید این صنعت، قیمت تمام شده رقابتی و بالا بودن تعرفه واردات در برخی کشورها از جمله روسیه است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۲ - ۲۲:۱۵    
رئیس اتحادیه صنف پوشاک تهران در پاسخ به این پرسش که چرا در بخش فروش و عرضه پوشاک تفاوت قیمت در نقاط مختلف شهر و حتی کشور چشمگیر است ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۲ - ۱۶:۴۵    
عضو هیئت امنای بازار بزرگ تهران، از مرمت فضای 114 هکتاری بازار با اولویت 10 سرای پرخطر خبر داد و گفت: با نگاه ویژه شهرداری منطقه 12 مرمت و احیای موقوفات بازار تهران سرعت بسیار زیادی گرفت.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۱ - ۱۸:۱۵    
عضو ناظر در کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی گفت: نصب کارت خوان در تاکسی ها برخی مشکلات مربوط به مسافران و رانندگان را کاهش می دهد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۱ - ۱۸:۱۵    
تهران، شهرِ رویدادهای بزرگ و انقلاب بزرگ است، کمی با تهران مهربان تر باشیم و در این زمان به دور از تمام مواضع سعی کنیم بهترین ها را برای این شهر دوست داشتنی انتخاب کنیم.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۰ - ۱۲:۱۵    
سخنگوی اورژانس تهران گفت: حریق منزل مسکونی در جنت آباد بدون مصدوم به خیر گذشت.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۰ - ۱۲:۱۵    
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران گفت: متروی تهران جزء 10 مترو برتر جهان است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۰ - ۱۲:۱۵    
هر فرد ایرانی به دنبال آن است که آرمان ها، خواست ها و مطلوب خود را در قالب اجرایی قرار دهد و آن را به تحقق نزدیک کند ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۹ - ۲۰:۴۶    
مدیرعامل ستاد معاینه فنی خودروهای تهران، از انجام معاینه فنی و ارائه خدمات به 1.2 میلیون دستگاه خودرو در سال 95 در مراکز معاینه فنی شهر تهران خبرداد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۹ - ۲۰:۴۶    
رئیس کمیته محیط زیست شورای شهر تهران، گفت: پروژه آرام سازی منطقه 12 باید شبانه اجرایی می شد تا مشکلات ترافیکی کمتری برای شهروندان ایجاد می کرد .
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۹ - ۲۰:۴۶    
برخورد شدید یک دستگاه خودرو سواری با جدول کنار خیابان، واژگونی این خودرو و مرگ راننده جوان را رقم زد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۹ - ۰۸:۱۷    
رئیس پلیس فتا تهران بزرگ از دستگیری فردی که برای بالا بردن اعضای کانال شبکه اجتماعی خود اقدام به توهین به وزیر بهداشت کرده بود ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۸ - ۱۷:۴۷    
مصرف برق در شهری همچون تهران که لقب پایتخت را ازآن خود کرده بی شک نسبت به شهرهای دیگر بیشتر است و این در شرایطی است که امروزه تنها از برق برای روشنایی استفاده نمی شود چراکه فارغ از مصارف صنعتی ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۸ - ۱۷:۴۷    
مدیر عامل شرکت توسعه فضاهای فرهنگی شهرداری تهران از افتتاح باغ کتاب تهران در اردیبهشت ماه خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۸ - ۱۷:۴۷    
رئیس اتحادیه درودگران و مبل سازان تهران گفت: بخش زیادی از تولیدکنندگان با حجم بالایی از چک های برگشتی و کمبود نقدینگی دست و پنجه نرم می کنند و بخش دیگر هم درصدد تعطیلی قرار گرفته اند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۸ - ۱۷:۴۷    
مردی که به شیوه ای غیرمتعارف و عجیب در حال جابه جایی چندین کیلوگرم مواد مخدر در دربند تهران بود، توسط پلیس شناسایی و دستگیر شد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۷ - ۱۱:۴۷    
کمتر از دو ماه به برگزاری پنجمین دوره انتخابات شوراها باقی مانده و به گفته رئیس و سخنگوی شورای شهر تهران، قطعا قوه قضائیه و دادستانی ورود دوتابعیتی ها به این انتخابات را رصد می کنند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۶ - ۲۱:۴۷    
پرویز سروری با بیان اینکه لیست خدمت برای ارائه خدمات ارزان قیمت شهری و تلاش برای مطالبه گری حق شهروندان تهرانی است، گفت:با بسیاری از احزاب و تشکل ها به تفاهم رسیده ایم.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۶ - ۲۱:۴۷    
دلار فروش میدان فردوسی که روز ششم فروردین از سوی سارقان مسلح مورد اصابت گلوله قرار گرفته بود، شب گذشته به دلیل شدت جراحات وارده در بیمارستان جان سپرد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۵ - ۱۶:۴۸    
فدراسیون تیراندازی با انتشار اطلاعیه ای از کاندیدا ریاست فدراسیون دعوت به ثبت نام کرد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۵ - ۱۱:۴۸    
فرمانده نیروی انتظامی تهران بزرگ گفت: در حال حاضر و در پایتخت هیچ گونه تهدیدی از سوی داعش نداشتیم اما با این حال همکاران در همه رده های پلیس های تخصصی در آماده باش کامل هستند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۵ - ۱۱:۴۸    
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی خواستار افزایش تعداد اعضای شورای اسلامی شهر تهران شد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۴ - ۲۱:۴۸    
مدیرکل واحد صدور آرم شهرداری تهران از اعتبار داشتن آرم های طرح ترافیک سال 95 تا پایان فروردین ماه 96 خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۴ - ۲۱:۴۸    
485 نفر از مددجویان واجدالشرایط مجتمع ندامتگاه تهران بزرگ در ایام عید از این مرخصی بهره مند شدند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۴ - ۲۱:۴۸    
رئیس هیأت نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی شهرستان تهران از تهیه مکانیزم و سامانه ای برای نظارت بر روند تجمیع آرا و اعلام تخلفات کاندیداهای انتخابات شوراها خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۳ - ۱۴:۲۰    
عرضه پوشاک تاناکورا، یکی از دغدغه ها و تهدیداتی است که به زعم برخی کارشناسان در میان مدت و بلند مدت،اقتصاد و سلامت بهداشتی و روانی جامعه را تحت الشعاع قرار می دهد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۲ - ۱۲:۵۰    
مرکز اطلاع رسانی فرماندهی انتظامی تهران بزرگ از شهادت دو تن از ماموران پلیس پایتخت در شب گذشته خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۱ - ۱۵:۵۰    
در شهری به بزرگی تهران کسبه ها گا ه با شگردهایی در پی سودجویی و کسب منافع شخصی هستند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۰ - ۱۹:۲۰    
دو عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی با اشاره به انصراف رحمت الله حافظی از کاندیداتوری در انتخابات دوره پنجم شورای شهر تهران ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۰ - ۱۹:۲۰    
شهرداری تهران: اقدامات شهرداری باعث شده است که پایتخت به مقصد گردشگری تبدیل شود.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۹ - ۲۱:۲۰    
درحالی که در جریان نام نویسی برای پنجمین دوره انتخابات شوراهای شهر و روستا رکورد ثبت نام چهار دوره قبل شکسته شد، حضور چهره های شاخص از هر دو جریان سیاسی اصلاح طلب و اصولگرا نیز رشدی چشمگیر داشته است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۹ - ۲۱:۲۰    
در بیانیه حزب ندای ایرانیان آمده است: سلسله نشست های مدیریت شهری ندای ایرانیان، با حضور موسوی لاری، مسجد جامعی، مرتضی الویری و عطریانفر تشکیل شده است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۹ - ۲۱:۲۰    
معاون گردشگری استان تهران از اصلاح و تکمیل نقشه گردشگری پایتخت خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۸ - ۱۵:۵۰    
فرزند آیت الله هاشمی رفسنجانی گفت: فضای انتخابات را هرگز نباید احساسی کرد و ما هیچ گاه به دنبال ایجاد چنین فضایی نخواهیم بود.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۸ - ۱۵:۵۰    
رئیس هیات عالی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی استان تهران از برگزاری اولین نشست روسای هیات های نظارت شهرستان ها و بخش های استان تهران خبر داد و گفت که در این نشست بر لزوم رسیدگی به صلاحیت کاندیداها ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۸ - ۱۵:۵۰    
رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ از انهدام باند قاچاق و توزیع مواد مخدر در شمال تهران خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۸ - ۱۵:۵۰    
حسن خسروی از کاندیداهای انتخابات پنجمین دوره شورای شهر تهران اعلام کرد: شهرداری تهران با چند مشکل و چالش جدی روبروست که در صورت انتخاب بنده به عنوان عضو شورای شهر تهران ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۸ - ۱۲:۲۰    
شهردار منطقه 12 گفت: بوستان زندگی نبض حیات محله هرندی است و امیدواریم که با افتتاح کامل این مجموعه تفریحی، فرهنگی و هنری نشاط رابه این محله باز گردانیم.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۷ - ۱۵:۲۱    
مدیرکل میراث فرهنگی تهران توسعه گردشگری شهری را همسو با سیاست های اقتصاد مقاومتی و اشتغالزایی برای فارغ التحصیلان صنعت گردشگری دانست.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۷ - ۱۱:۵۱    
رئیس کمیته اطلاع رسانی فرمانداری تهران از ثبت نام 3000 داوطلب در پنجمین دوره انتخابات شورای شهر تهران خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۶ - ۱۸:۲۱    
امامزاده جعفر و حمیده خاتون در منطقه باغ فیض شهر تهران دیده می شود.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۶ - ۱۶:۲۱    
رییس کلانتری 144 جوادیه تهرانپارس از دستگیری سارق حرفه ای خودرو در جوادیه تهرانپارس خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۶ - ۱۵:۵۱    
نماینده مردم تهران در مجلس با اظهار امیدواری از اینکه با تداوم دولت تدبیر و امید مشکلات مربوط به اشتغال کاهش یابد، گفت: مجلس هم آمادگی دارد تا در مورد مسایل مربوط به تولید و اشتغال به دولت کمک کند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۶ - ۱۵:۲۱    
شهر به عنوان یک منبع توسعه مطرح است و جایگاه مدیریت شهری در روند توسعه آن بسیار مهم و تعیین کننده می باشد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۶ - ۱۳:۵۱    
معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش شهر تهران از افزایش 50 درصدی پذیرش نوروزی فرهنگیان در شهر تهران خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۵ - ۱۶:۲۱    
مرتضی طلایی همزمان با ثبت نام در پنجمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر تهران در نامه ای به شهروندان تهرانی که در وب سایت شخصی و حسابهای کاربری وی در فضای مجازی منتشر شد ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۵ - ۱۲:۵۱    
اداره میراث فرهنگی استان تهران به دنبال برخی محدودیت ها در بازدید از موزه های پایتخت به استاندار تهران نامه نوشت و گزارشی از این روند ارسال کرد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۵ - ۱۲:۵۱    
مدیر کل حفاظت از محیط زیست شهر تهران گفت: نزدیک به 5 تا 10 درصد زباله ها در مبدأ تفکیک می شوند اما تفکیک آن ها مناسب نیست.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۵ - ۱۲:۵۱    
این روز ها کمتر کسی می تواند خانه ای ویلایی در دل شهری پرتراکم مانند تهران تهیه کند که فضای کافی برای نگهداری از سگ داشته باشد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۵ - ۱۲:۵۱    
محسن هاشمی به شایعات مطرح شده در خصوص انتخابش برای سرلیستی و همچنین شهرداری تهران پاسخ داد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۵ - ۱۲:۲۱    
مدیرکل بازرسی، مدیریت عملکرد و مدیرحقوقی استانداری تهران در بازدید از ستاد گردشگری شهر تهران، عملکرد مجموعه مدیریت شهری را در سال های اخیر در حوزه گردشگری بسیار خوب ارزیابی کرد و کم شدن فاصله شمال تا ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۴ - ۲۱:۵۱    
مدیرکل کتابخانه های عمومی استان تهران معتقد است بازسازی و استانداردسازی فضای کتابخانه ای موجود می تواند در جذب مخاطب و افزایش سرانه مطالعه نقشی عمیق و تاثیرگذار داشته باشد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۴ - ۲۱:۵۱    
فرماندار تهران گفت: هزار و 287 نفر تا امروز برای کاندیداتوری در پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در فرمانداری تهران ثبت نام کردند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۴ - ۲۱:۵۱    
به شکرانه بهار با هدف رسیدن به محیط زیست پایدار، همه کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری، شوراهای شهر و روستا به صورت جدی از تبلیغات و اقلام تبلیغی کاغذی پرهیز کنند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۴ - ۲۱:۵۱    
مقدار قابل توجهی گوشت مرغ فاسد در غرفه های راه آهن تهران توسط گشت مشترک سازمان تعزیرات حکومتی به همراه سایر دستگاههای نظارتی، کشف و معدوم شد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۴ - ۲۱:۵۱    
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران جزئیات حادثه انفجار در خیابان میرداماد را تشریح و از خروج دو نفر از زیر آوار خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۳ - ۱۵:۲۱    
نائب رئیس شورای شهر تهران گفت: در تمام دنیا سازمان های گردشگری زیر نظر شهرداری ها فعالیت می کنند و ستاد گردشگری شهرداری تهران باید تبدیل به سازمان گردشگری شود.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۳ - ۱۵:۲۱    
مدیرعامل شرکت توزیع برق تهران گفت: انتظار داریم با کمک مشترکان تهرانی بتوانیم حداقل 200 مگاوات در تابستان سال 96 مدیریت مصرف داشته باشیم.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۳ - ۱۵:۲۱    
رئیس ستاد انتخابات شهرستان تهران گفت: ثبت نام زنان در انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا 1.5 درصد رشد کرد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۳ - ۱۵:۲۱    
شهردار منطقه20 گفت: این منطقه، با تورهای ری گردی در اتوبوس های دو طبقه، میزبان مسافران نوروزی است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۱ - ۱۷:۵۲    
اخبار انتخابات شورای شهر پایتخت را در پایگاه خبری شهر تهران دنبال کنید.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۱ - ۱۷:۵۲    
رئیس ستاد انتخابات شهر تهران گفت: در دو روز ثبت نام انتخابات شورای شهر تهران، جمعا 398 داوطلب ثبت نام کردند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۱ - ۱۶:۵۲    
یک عضو اسلامی شهر تهران با تاکید بر اینکه حمل و نقل مهمترین اولویت شورای اسلامی شهر تهران در پنجمین دوره است افزود ...
مشاهده نتایج بیشتر...