سه شنبه ۰۱ آبانساعت ۰۰:۳۱Oct 2018 23

پایگاه خبری شهر تهران (nabteh.ir)

  ۱۳۹۷/۰۷/۳۰ - ۰۱:۴۰    
فرماندار تهران گفت؛ در حال حاضر 100 سمن با موضوع آسیب های کودکان در شهر تهران فعالیت دارند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۸ - ۲۱:۳۹    
آیین تجلیل از مفاخر ماندگار غلامحسین ابراهیمی دینانی در حوزه فلسفه، شکوه نوابی نژاد در حوزه روان شناسی و استاد نصرالله افجه ای در حوزه هنر خوشنویسی در محل فرهنگسرای ارسباران پایتخت برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۸ - ۲۱:۳۹    
آموزشگاه دارالفنون ثبت نام دوره های جدید عکاسی، تصویربرداری و گویندگی را آغاز کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۸ - ۲۱:۳۹    
معاون اجتماعی شهرداری تهران گفت: سراهای محله به فروش نمی رسد و به عنوان سرمایه های شهر حفظ می شوند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۷ - ۲۲:۳۹    
انتقاد به محتوای سریال ممنوعه از سوی برخی رسانه ها، باعث شد که 26 شهریور ماه اعلام شود این مجموعه شبکه نمایشی فعلا اجازه نشر ندارد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۲۳:۳۹    
معاون توسعه اورژانس تهران با اشاره به کمبود نیرو در این حوزه خدمتی گفت؛ می توان گفت که نزدیک به 90 درصد تجهیزات اورژانس تهران فرسوده اند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۲ - ۱۳:۴۰    
جانشین سپاه محمد رسول الله (ص) تهران بزرگ گفت: در شهر تهران 1791 مسجد وجود دارد که پایگاه بسیج دارند و با گشت های محله محور به مردم خدمت رسانی می کنند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۱۳:۴۰    
اصلاح طلبان دولتدار خوب اما مردمدار خوبی نیستند، ولی برعکس اصولگرایان مردمدار خوب ولی دولتدار خوبی نبوده و نخواهند بود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۰ - ۱۷:۴۰    
مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران گفت: 3268 هکتار از مساحت شهر تهران بافت فرسوده محسوب می شوند که 15 درصد از جمعیت تهران را تشکیل داده که 85 درصد از آن در جنوب محور انقلاب واقع شده اند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۹ - ۱۲:۴۱    
دومین کنگره سراسری جمعیت جانبازان انقلاب اسلامی با حضور جمعی از مسئولان و سیاسیون در مجتمع فرهنگی عرفان تهران برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۹ - ۱۲:۴۱    
این پروژه، نگاهی متفاوت نسبت به عکاسی دارد و در جستجوی زبانی نو برای بیان و روایت پیچیدگی های شهری بر بستر ظرفیت ها و جذابیت های هنرهای تصویری است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۹ - ۱۲:۴۱    
کتاب پنجمین جشنواره عکس خیام در 96 صفحه شامل تعداد 140 قطعه عکس برگزیده پنجمین جشنواره خیام است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۲۰:۱۶    
نمایشگاه آثار خوشنویسان تا 27 مهر ادامه خواهد داشت و حدود 300 اثر از 90 هنرمند خوشنویس در اندازه های مختلف و درشاخه های نستعلیق، شکسته نستعلیق، ثلث، نسخ و خط نقاشی در معرض بازدید عموم قرار می گیرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۱۶:۱۵    
آمار ثبت شده در سامانه های ملکی نشان می دهد در 16 روز ابتدای مهرماه امسال حجم معاملات مسکن شهر تهران نسبت به زمان مشابه سال قبل 30 درصد کاهش یافته است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۶ - ۱۱:۱۳    
کیوسک های هوشمند به عنوان یکی از پروژه های برنامه تهران هوشمند برای ارائه انواع خدمات دیجیتال شهری از جمله استفاده از اینترنت وای فای رایگان و انجام تراکنش های مالی شهری برای نخستین بار مورد بهره ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۶ - ۰۱:۱۳    
رئیس اورژانس تهران گفت؛ اورژانس ریلی از جمله مباحث پدافندی به شمار می رود و درصدد هستیم تا برای انتقال بیماران به بیمارستان هایی که نزدیک مترو قرار دارند از این خدمت استفاده کنیم.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۴ - ۱۹:۱۰    
همزمان با روز تهران پوستر پنجمین دوره مسابقه عکس جشنواره جایزه تهران و وب سایت رسمی عکس جایزه تهران در موسسه دارالفنون تهران رونمایی شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۴ - ۱۱:۰۷    
سید محمدعلی افشانی شهردار تهران به مناسبت 14 مهرماه روز تهران پیامی منتشر کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۲ - ۱۲:۰۵    
نخستین نشست برنامه جامع منظر شبانه در تهران به ریاست رئیس کمیته معماری و عضو هیات رئیسه شورای شهر تهران و با حضور اساتید حوزه معماری و شهرسازی برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۱ - ۱۸:۳۴    
معاون اجتماعی پلیس پایتخت از افتتاح چهار کلانتری جدید در مناطق جنوبی تهران در هفته نیروی انتظامی خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۰ - ۱۹:۳۴    
عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: تلاش داریم امسال با مشارکت افزون تر تمامی سازمان ها و گروه های مردم نهاد روز تهران با شکوه بیشتری برگزار شود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۹ - ۱۵:۳۴    
ستاد هماهنگی شورایاری ها در نظر دارد طراحی آرم (لوگو) سامانه محله یار را به مسابقه بگذارد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۹ - ۱۳:۰۴    
متن کامل مانیفست ̋ نواصولگرایی ̋ صبح امروز در تهران رونمایی شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۸ - ۰۰:۳۲    
مجید انتظامی دور سوم اجراهای کافه پولشری را در محل خانه موزه استاد عزت الله انتظامی افتتاح کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۷ - ۱۵:۲۴    
فراخوان دومین جشنواره عکس وحدت توسط مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی منتشر شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۷ - ۱۳:۵۳    
معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری تهران گفت؛ با انتخاب تیم حقوقی درصدد بررسی تمام فرایندها در ارتباط با فعالیت سراهای محلات هستیم.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۷ - ۱۳:۵۳    
آخرین مهلت ثبت نام در بازار ملی جشنواره پویانمایی در تهران اعلام شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۵ - ۰۵:۲۱    
نائب رییس دوم اتاق اصناف تهران گفت؛ برای بحث آموزش برنامه ریزی کلی و جامعی داریم که فراخوان آن تا چند روز دیگر برای همه اتحادیه های صنفی تهران ارسال می شود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۳ - ۱۹:۴۲    
معاونت حمل ونقل و ترافیک شهرداری تهران دستور تقویت بازرسی ها از مراکز معاینه فنی تهران را صادر کرد و خواستار مشارکت مردم در نظارت عمومی بر اتوبوس های دودزا در شهر تهران شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۳ - ۱۹:۴۲    
در نشست صمیمی شهردار منطقه 5 با دبیران شورایاری محلات و کارگروه های کمیته های تخصصی بر مشارکت معنادار شورایاران به عنوان عیون مدیران شهری در اطلاع رسانی معضلات و نیاز سنجی نام برد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۲۰:۴۲    
ستاد توان افزایی و حمایت از فعالیت سازمانهای مردم نهاد شهر تهران سلسله نشست هایی را برای تقویت ارتباط و ایجاد تعاملی هدفمند بین سازمانهای مردم نهاد ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۱ - ۱۵:۱۱    
رئیس اتحادیه بنکداران مواد غذایی تهران تأکید کرد: تا به امروز کالاهای مکشوفه محتکران برای توزیع در اختیار خرده فروشان قرار نگرفته است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۱ - ۱۳:۱۱    
رییس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ گفت: افراد متخلفی که با خودروهای لوکس آرامش و نظم عمومی را برهم می زنند، توسط دوربین های پلیس در سطح شهر تهران تحت نظر هستند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۳۱ - ۱۱:۲۷    
مدیرعامل سازمان مدیریت و پسماند شهرداری تهران گفت؛از مردم می خواهیم در زمینه تفکیک زباله از مبدا کمک کنند تا بتوانیم این طرح را به درستی در تهران اجرایی کنیم.
  ۱۳۹۷/۰۶/۳۰ - ۲۰:۲۶    
مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی شهرداری تهران گفت؛ برای اولین بار 22 خط از خطوط اتوبوسرانی به سبک اسکول باس به دانش آموزان تهرانی خدمت رسانی خواهند کرد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۳۰ - ۱۲:۵۹    
نماینده مردم تهران در مجلس خطاب به مردم و عزاداران حسینی گفت: نباید اجازه دهید اصرار بر طرح غرض ورزانه ی مسائل سیاسی سبب گسترش ناامیدی وایجاد تفرقه بین صفوف شما شود.
  ۱۳۹۷/۰۶/۳۰ - ۱۲:۵۹    
فرماندار تهران با اشاره به افزایش ظرفیت معتادان متجاهر از 3500 نفر به 10000 نفر در استان تهران طی پنج سال گذشته ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۱۱:۱۶    
فراخوان نخستین سوگواره عکس موبایلی محرم محله ما اعلام شد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۵ - ۱۹:۱۶    
شهردار تهران بر حضور بیشتر زنان در مناصب مدیریتی در مدیریت شهری تاکید کرد و گفت: انشاءالله تا سه ماه آینده مدیریت حداقل 22 ناحیه شهرداری به زنان واگذار خواهد شد زیرا تجربه نشان داده زنان در مدیریت ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۴ - ۱۵:۱۲    
رییس کمیته فرهنگی شورای اسلامی شهر تهران از ارسال نامه به وزیر کشور برای فعالیت شورایاران تهران خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۲ - ۱۴:۱۰    
مدیرعامل سازمان تاکسیرانی ایجاد زیرساخت های مناسب برای سرویس دهی ناوگان مدرن تاکسیرانی در مبادی ورودی پایتخت را یکی از اولویت های این سازمان عنوان کرد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۱ - ۲۲:۰۶    
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری تهران با بیان اینکه قیمت تعیین شده گوشت منجمد 29 هزار تومان است گفت: با عرضه گران گوشت منجمد در بازار پایتخت برخورد قاطعانه تعزیری می شود.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۱ - ۱۳:۳۵    
قائم مقام معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران اعلام کرد: بنابر مصوبه شورای عالی ترافیک در 2 هفته نخست مهر توزیع کالا بین ساعت 6 الی 9 صبح در پایتخت ممنوع است.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۰ - ۱۶:۵۸    
معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری تهران گفت: ردیف بودجه برگزاری نمایشگاه عطر سیب در گذشته حدود هفت میلیارد تومان بود و ما امسال توانستیم با سازوکارهایی که اندیشیدیم و حذف بن های خرید ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۰ - ۱۳:۵۸    
معاون برنامه ریزی شهرداری تهران از رونمایی از کامل ترین نقشه شهر تهران همراه با جستجوی گسترده طی هفته آینده خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۹ - ۲۱:۲۸    
رئیس اتحادیه سوپرمارکت داران تهران از افزایش خرید کالا از سوی مردم خبر داد و گفت: قیمت همه کالاها افزایش داشته و عرضه نیز کاهش یافته که دلیل آن انبار کردن کالا در خانه ها و سپس کاهش عرضه از سوی ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۹ - ۰۹:۲۹    
مدیر کل شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران از تشییع 135 شهید دوران دفاع مقدس در دانشگاه تهران خبر داد. این شهدای بزرگوار پنجشنبه در مقابل دانشگاه تهران تشییع می شوند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۸ - ۱۳:۲۷    
عضو کمیسیون عمران مجلس گفت: با توجه به افزایش چند برابری قیمت مسکن در کل کشور، به نظر من سقف تسهیلات اوراق در تهران باید تا 300 میلیون تومان و در شهرستان ها تا 150 میلیون تومان افزایش یابد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۷ - ۱۹:۲۶    
معاون شهرسازی شهرداری تهران از تعیین تکلیف باغات مجهول المالک در پایتخت خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۶ - ۱۵:۲۴    
رییس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ بر ضرورت نصب دوربین های ثبت تخلفات ورود خودروهای فرسوده و بدون معاینه فنی و ورود کامیون در مبادی ورودی شهر تهران تأکید کرد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۵ - ۲۲:۲۴    
روز یکشنبه 18 شهریور 97 از پایگاه جامع سخنرانی و پایگاه جامع دعا و نغمه های مذهبی در آستانه ماه محرم رونمایی می شود.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۵ - ۱۳:۲۴    
مدیر واحد مدل سازی و پیش بینی شرکت کنترل کیفیت هوای تهران با اشاره به افزایش غلظت آلاینده ازن در تهران طی امروز، از سالم بودن کیفیت هوای پایتخت خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۵ - ۰۱:۲۴    
گالری مبل آرمانی، عرضه کننده مبلمان منزل
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۵ - ۰۰:۲۴    
مستدخوانی می 68 عنوان نمایشنامه ای است که در جلسه آینده برنامه عصری با نمایش نمایشنامه خوانی می شود.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۴ - ۱۳:۲۴    
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه امروز دشمنان در دو عرصه اقتصادی و رسانه ای با ما در حال جنگ هستند، گفت: آنها می خواهند ما را از هدف اصلی انقلاب اسلامی دور کنند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۴ - ۱۳:۲۴    
مدیرکل هنرهای تجسمی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در اولین نشست خبری خود درباره نظارت بر گالری ها، موزه هنرهای معاصر تهران و حاشیه آثار گنجینه موزه سخن گفت.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۴ - ۱۱:۲۴    
رئیس ستاد گردشگری شهر تهران از موافقت و تایید نیروی انتظامی برای برگزاری مراسم های حیاط شبانه در سطح تهران خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۳ - ۱۴:۲۴    
رییس کمیته اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران بر لزوم ساماندهی پسماند در پایتخت تأکید کرد و گفت: تا زمانی که مافیای زباله وجود دارد نمی توان حواشی را بر طرف کرد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۲ - ۲۳:۲۴    
مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهر تهران گفت : برای تعیین نحوه پرداخت کرایه تاکسی در پایتخت دو گزینه سخت افزاری و نرم افزاری پیش روی تاکسیرانی است .
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۲ - ۰۰:۲۴    
مراسم رونمایی از کتاب “مثل شیشه مثل سفال” با حضور نرگس فرجاد امین نویسنده کتاب در فرهنگسرای رسانه و شبکه های اجتماعی برگزار میشود.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۱ - ۰۰:۲۴    
رفع ایرادات قانونی و موانع اجرایی کاهش آلودگی صوتی تهران در دستور کار کمیته کاهش آلودگی صوتی قرار گرفت .
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۱ - ۰۰:۲۴    
مدیرعامل سازمان بوستان ها و فضای سبز شهر تهران از شناسنامه دار شدن بیش از یک میلیون و 300 هزار اصله از درختان شهر تهران با روش تگ گذاری الکترومغناطیسی خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۰۹ - ۱۲:۲۴    
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران از کاهش 20 کیلومتر برساعت، سرعت کامیون ها در معابر بزرگراهی در صورت تصویب شورای ترافیک پایتخت خبرداد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۰۹ - ۱۲:۲۴    
نسخه آزمایشی ̋تهران رسانه ̋ به عنوان ̋جامع ترین رسانه استان تهران ̋ راه اندازی شد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۰۹ - ۱۱:۲۴    
رئیس اتحادیه مشاوران املاک تهران گفت: در جنگ اقتصادی ، دولت باید به مردم تسهیلات بدهد و باید طرح مسکن اجتماعی و استیجاری آغاز شود.
  ۱۳۹۷/۰۶/۰۸ - ۱۱:۲۳    
با حکم مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران دواری به عنوان معاون آموزش ابتدایی و دری به عنوان معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش شهر تهران منصوب شدند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۰۷ - ۰۰:۵۲    
تعداد معاملات آپارتمان های مسکونی شهر تهران در مردادماه سال 1397 به 12 هزار واحد مسکونی رسید که نسبت به ماه قبل و ماه مشابه سال قبل به ترتیب 11.2 و 33.2 درصد کاهش نشان می دهد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۰۵ - ۱۰:۵۲    
رئیس اتحادیه دارندگان شیرینی فروشی، قنادی و کافه قنادی تهران گفت: تهیه مواد اولیه به سختی انجام می شود و قنادی با مشکل مواجه هستند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۰۴ - ۱۰:۱۷    
نشست نقش مساجد در محور محلات با تاکید بر ظرفیت های دین اسلام و تقویت حضور خانواده ها برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۰۳ - ۱۵:۰۸    
سریال ممنوعه ویژه شبکه نمایش خانگی به کارگردانی امیر پورکیان از دوشنبه، پنج شهریور وارد شبکه نمایش خانگی می شود.
  ۱۳۹۷/۰۶/۰۳ - ۱۲:۳۸    
فردی که قصد فروش چند نقشه از گنج های مدفون در یکی از شهرستان های حاشیه تهران را داشت پس از 1.5 ماه اقدامات اطلاعاتی شناسایی و دستگیر شد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۰۲ - ۰۰:۳۷    
سرکلانتر یکم پلیس پیشگیری تهران بزرگ از شناسایی و دستگیری موتورسواران هنجارشکن شمال پایتخت خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۳۱ - ۱۷:۰۲    
رئیس پلیس پایتخت از دستگیری 555 سارق و مالخر در تهران در قالب اجرای طرح رعد 14 خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۳۱ - ۱۶:۳۲    
شیک رخ اولین مرجع تخصصی سفارش آنلاین خدمات زیبایی در کشور.
  ۱۳۹۷/۰۵/۳۰ - ۱۱:۲۷    
̋انگار که در دستگاه بی خدایی و ظلم، زن چیزی بیش از ابزار رسیدن به هدف نیست با این تفاوت که حالا طاغوت نقش های شیک تری به زنان کودتاهای مطلوبش می دهد ̋
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۹ - ۲۳:۲۷    
آثار گروهی از هنرمندان آموزشگاه نقاشی راه کمال الملک با عنوان کلک خیال تا سوم شهریوردرنگارخانه فرهنگسرای بهمن برپا است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۹ - ۲۲:۲۷    
بانک مرکزی در اطلاعیه ای مهلت تعویض دسته چک های قدیم با دسته چک صیادی را تا ششم آبان و به مدت دو ماه تمدید کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۸ - ۲۰:۵۳    
رئیس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای شهر تهران خواستار تشکیل جلسه اضطراری برای اصلاح بودجه 97 شهرداری تهران شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۶ - ۲۲:۱۹    
هیئت بدوی رسیدگی به تخلفات ناشران استان تهران با بررسی حدود نیمی از 20 پرونده رسیده به هیئت، احکامی را برای متخلفین صادر کرد که پس از تائید از سوی وزیر ارشاد، به متخلفین ابلاغ شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۶ - ۱۲:۱۹    
رئیس اتحادیه تولید کنندگان و فروشندگان کفش دست دوز، از کمبود مواد اولیه و انتظار تولید کنندگان کفش برای ترخیص مواد اولیه موجود در گمرک خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۱۴:۴۹    
طرح استفاده از دوچرخه های هوشمند در 217 شهر دنیا به عنوان راهکاری برای برون رفت از آلودگی هوا و ترافیک اجرا می شود، موضوعی که می تواند در کلانشهرهای کشور هم فرهنگسازی و اجرا شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۱۱:۲۰    
مجموعه شیک رخ (فعال در حوزه ی هوشمند زیبایی و آرایشی) با همکاری مجموعه حقوقی و مدیریتی قانون گستر بزرگترین همایش سال را در حوزه آرایشی و زیبایی برگزار می کند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۰۹:۵۰    
معاون اجتماعی فرهنگی شهرداری تهران گفت:تولید آسیب های اجتماعی از پیشگیری و درمان آن سرعت بیشتری گرفته است .
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۲۱:۲۰    
رئیس امور مالیاتی شهر و استان تهران گفت: اطلاعات درآمدی پزشکان از طریق سامانه های اطلاعاتی نظام مالیاتی از جمله حساب های بانکی آنان در اختیار سازمان امور مالیاتی کشور قرار دارد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۰:۲۲    
مدیرکل نوسازی مدارس استان تهران با بیان اینکه در آموزش و پرورش، تولی گری ساخت مدارس سبز به سازمان نوسازی مدارس سپرده شده است ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۱ - ۱۵:۵۳    
رییس اتحادیه فروشندگان لوازم خانگی گفت: هیچ فروشنده ای اگر کالا داشته باشد اقدام به احتکار و نفروختن نمی کند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۱ - ۱۳:۵۳    
عضو هیات رئیسه کمیسیون اجتماعی مجلس، حضور4.3 میلیون حاشیه نشین در پایتخت را بزرگترین تهدید برای کشور دانست که راه برون رفت از آن نیز برنامه ریزی برای عملیاتی کردن طرح بازآفرینی شهری است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۰ - ۲۳:۲۰    
رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ گفت؛همکاران ما با شناسایی مخفیگاه این متهم در شهرک جمهوری کیان شهر، محل اختفای وی را تحت نظر گرفته در فرصتی مناسب، این محل را به صورت کامل پوشش دادند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۹ - ۱۲:۴۵    
قرار است تهران با برنامه ای اداره شود که شهردار در صحن شورا ارائه کرد و وعده اش تحقق شهری زیست پذیر، شهروند مشارکت پذیر بود؛ در این برنامه راهکارهایی برای حل مشکل ترافیک نیز ارائه شده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۸ - ۲۰:۱۰    
مردی که از کنار کانال آبی در محدوده جنوب تهران گذر می کرد پلیس را در برابر یک پرونده پیچیده جنایی قرار داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۲۳:۱۳    
رییس اتحادیه صنف نمایشگاه داران و فروشندگان خودروی تهران از نزولی شدن قیمت ها در بازار خودروهای داخلی و وارداتی به دنبال اجرای بسته جدید ارزی دولت خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۲۳:۱۳    
سخنگوی نیروی انتظامی درباره طرح ̋حیات شبانه ̋ پایتخت، اعلام کرد که پلیس از هرطرح مفید و مورد وفاق نهادهای حاکمیتی برای ارتقا نشاط اجتماعی استقبال می کند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۱۲:۱۵    
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران از آغاز دور دوم بررسی مشکلات پروژه های حمل و نقلی مناطق 22 گانه تهران خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۱۰:۴۵    
با حکم فرماندهی ناجا سردار علیرضا لطفی به سمت رئیس پلیس آگاهی پایتخت منصوب شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۴ - ۱۶:۳۹    
رئیس سازمان مدیریت بحران کشور با بیان اینکه فقط 15 درصد درمقابل زلزله آمادگی داریم، گفت: تهران روی 8 گسل است و ممکن است هرلحظه حادثه ای در تهران رخ دهد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۳ - ۱۶:۳۴    
در حال حاضر با توجه به میانگین قیمت مسکن، تسهیلات 160 میلیون تومانی زوجین حدود 26 درصد قیمت یک واحد 60 متری را در شهر تهران پوشش می دهد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۳ - ۱۳:۰۴    
معاون نظارت شورای شهر تهران از اولویت بندی پروژه های عمرانی پایتخت خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۳ - ۱۰:۲۹    
مدیر ارتباطات و امور بین الملل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه از اجرای برنامه فرهنگی و هنری ̋نواهای ایران زمین ̋ در ایستگاه های منتخب متروی تهران خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۲ - ۲۰:۳۰    
مسجدجامعی به همراه تیم تهرانگردی این هفته از خانه های قدیمی منطقه 12 و همچنین تصفیه خانه های آب بازدید کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۰ - ۱۹:۵۳    
نگاه به کودکان کار و خیابان تغییر کرده و دیگر کمتر کسی آنها را بخشی از باندهای بزهکاری می دانند که باید از سطح شهر محو شوند. در پژوهش یک نهاد مطالعاتی تمام چالش این کودکان شناسایی شده است.
مشاهده نتایج بیشتر...