جمعه ۰۳ آذرساعت ۰۳:۲۹Nov 2017 24

پایگاه خبری شهر تهران (nabteh.ir)

  ۲ ساعت پیش    
نمایشگاه نقاشی های مریم (صدف) کباری با عنوان ̋ذهن سبز ̋ در نگارخانه سایه برپا می شود.
  ۲ ساعت پیش    
رئیس اتحادیه ناشران و کتابفروشان تهران با اعلام افزایش 20 درصدی قیمت کاغذ در بازار به خاطر متوقف شدن ثبت سفارش واردات این کالا، نسبت به افزایش قیمت کتاب ابراز نگرانی کرد.
  ۲ ساعت پیش    
فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران با حضور در ستاد نیروی دریایی راهبردی ارتش با فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی دیدار کرد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۲ - ۱۰:۵۲    
مدیرعامل سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران از آمادگی کامل مددسراها برای جذب افراد کارتن خواب و بی خانمان در شب های سرد زمستان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۲ - ۱۰:۵۲    
مدیربافت تاریخی شهرداری تهران از رسانه ها، مسوولان شهرداری و دلسوزان میراث فرهنگی برای ممانعت از تخریب بنای تاریخی در میدان قیام تشکر کرد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۲ - ۱۰:۲۲    
شهردار تهران، محمدباقر قالیباف را درباره تعطیلی خط 7 مترو به مناظره دعوت کرد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۱ - ۲۳:۵۲    
شهردار تهران با بیان اینکه در گذشته شهرداری بیش از حد مراسم محور و مناسک محور بود و به کارایی و اثر بخشی فعالیت ها کمتر توجه داشته است ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۱ - ۲۳:۵۲    
رییس اتحادیه فروشندگان فرش ماشینی تهران گفت: مشاغل به یکدیگر مرتبط اند به طوری که رکود حاکم بر بازار، تمام صنوف کشور را تحت تاثیر قرار داده است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۱ - ۲۱:۵۲    
آزمون نوبت پنجم دوره دکتری تخصصی مرکز بین الملل- شعبه دبی دانشگاه پیام نور در مرکز تهران جنوب برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۱ - ۲۱:۵۲    
سرپرست مرکز ملی هوا با اشاره به آلودگی های ایجاد شده توسط موتورها گفت: بالغ بر 19 درصد آلودگی شهر تهران از منبع موتورسیکلت های کاربراتوری در حال تردد است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۱ - ۲۱:۵۲    
نمایش شال و انگشتر به نویسندگی و کارگردانی عبدالرضا اکبری در تماشاخانه سنگلج روی صحنه می رود.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۱ - ۰۶:۵۲    
علی صدری نیا کارگردان مستند جنجالی ̋قائم مقام ̋ که درباره زندگی آیت الله منتظری است، اعلام کرد که جمعه این مستند اکران عمومی می شود.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۱ - ۰۶:۵۲    
بازپرس امور جنایی تهران از شهروندان خواست تا قاتل فراری را شناسایی کنند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۳۰ - ۲۱:۲۲    
آبسه به تهیه کنندگی زهره احمدی موفق به کسب جوایز بهترین فیلم تجربی، جایزه بهترین نقش اول زن و جایزه بهترین موسیقی متن گردید.
  ۱۳۹۶/۰۸/۳۰ - ۲۰:۲۲    
مدیرعامل جدید سازمان تاکسیرانی بیان کرد: ارتقای سازمان تاکسیرانی یکی دیگر از برنامه هایی است که در این دوره مورد توجه قرار می گیرد ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۳۰ - ۲۰:۲۲    
معاون فرهنگی اجتماعی شهردار تهران گفت: تهران برای ارتقا اعتماد، مشارکت و رضایت اجتماعی نیازمند دمیدن روح فرهنگ است و اصحاب هنر اصلی ترین سرمایه برای ارتقاء فرهنگ هستند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۳۰ - ۲۰:۲۲    
مراسم گرامیداشت هفته جهانی کارآفرینی در مرکز تهران جنوب دانشگاه پیام نور برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۳۰ - ۱۵:۲۲    
رئیس پلیس پایتخت از دستگیری 247 نفر از اراذل و اوباش پایتخت خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۳۰ - ۱۵:۲۲    
رییس دانشگاه تهران درباره احضار دانشجویان به کمیته انضباطی گفت: دانشجویانی که به کمیته انضباطی دعوت شدند ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۳۰ - ۱۵:۲۲    
رئیس اتاق اصناف تهران اعلام کرد: با توجه به اینکه نرخ جدید نان و وزن آن در استان تهران هنوز به نانوایان ابلاغ نشده، هرگونه افزایش قیمت نان در این هفته غیرقانونی خواهد بود.
  ۱۳۹۶/۰۸/۳۰ - ۱۳:۲۲    
روابط عمومی ̋خانه فیلم پروان ̋ شما را به تماشای فیلم سینمایی ̋دریا و ماهی پرنده ̋ دعوت میکند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۳۰ - ۱۱:۲۲    
رئیس کمیسیون سلامت و محیط زیست شورای شهر تهران، گفت: 243 بنای نا ایمن در پایتخت شناسایی شده که ایمن سازی آنها اولویت بندی شده است.
  ۱۳۹۶/۰۸/۳۰ - ۱۱:۲۲    
عضو هیئت رئیسه شورای شهر تهران با اشاره به دکل های فشار قوی در منطقه 16 گفت: این موضوع تهدیدی برای شهروندان است و امیدواریم معاونت خدمات شهری شهرداری تهران تمهیداتی را برای این موضوع انجام دهد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۳۰ - ۱۱:۲۲    
رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر تهران ضمن انتقاد از عدم تخصیص اعتبارات به کتابخانه های شهرداری تهران گفت: طی 6 سال گذشته هیچ بودجه ای برای تجهیز کتابخانه های شهر تهران تخصیص داده نشده است ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۳۰ - ۱۱:۲۲    
اردوی تدارکاتی تیم ملی سرعت ایران جهت اعزام به مسابقات قهرمانی آسیای مالزی با دعوت از 14 ورزشکار برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۸/۳۰ - ۱۰:۵۲    
عضو کمیسیون فرهنگی شورای شهر تهران گفت: برطبق گزارش های رسیده شرکت مترو تهران قصد احداث کارگاه و هواکش ایستگاه کارگر در خط 6 مترو را دارند و این اقدام این موزه را مورد تهدید قرار داده است.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۹ - ۲۳:۲۲    
نایب رییس کمیسیون اجتماعی مجلس با هشدار نسبت به خطر شیوع کانکس نشینی در پایتخت گفت: کانکس نشینی پدیده نامتعارف جدیدی نیست و شبیه این پدیده مانند بیغوله نشینی و کپرنشینی در اطراف تمامی کلان شهرهای ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۹ - ۲۱:۲۲    
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران گفت؛ افتتاح خط 7 مترو عجولانه و بازی تبلیغاتی با جان و سلامتی مردم بوده است و بنده برای مناظره در این خصوص در هر دانشگاهی اعلام آمادگی می کنم.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۹ - ۲۱:۲۲    
رییس اداره محیط زیست شهر تهران گفت: استفاده بیش از حد از وسایل گرمایشی در فصل زمستان سبب افزایش آلودگی هوا می شود، با اصلاح الگوی رفتار می توانیم در کاهش آلودگی ها سهم داشته باشیم.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۹ - ۲۱:۲۲    
دوره های آموزشی ̋کانون محیط زیست مدرسه ̋ با هدف فرهنگ سازی و تعمیق هرچه بیشتر مسائل و مباحث محیط زیست شهری در بین دانش آموزان برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۹ - ۱۱:۵۲    
مدیرعامل شرکت شهربان شهرداری تهران با اشاره به اینکه جمعیت دستفروشان در روزهای پایانی تابستان و زمستان به 30 هزار نفر می رسد ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۹ - ۱۱:۵۲    
شهردار منطقه 14 از اتمام فاز اول تعریض بزرگراه بسیج خبر داد و گفت: برای اجرای فاز دو نیز نیاز به توافق با نهادهای نظامی و بسیج منطقه است که این امر از طریق اداره امور نهادها پیگیری شده و در مراحل ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۹ - ۱۱:۲۲    
مدیرگروه پل و بزرگراه های سازمان مشاور فنی و مهندسی شهر تهران، از پیگیری مراحل تدوین دستورالعمل همسان روسازی مسیر، ایستگاه ها و پایانه های خطوط اتوبوس های تندرو(BRT) خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۹ - ۱۱:۲۲    
اطلاعات چند شرکت پخش نشریات نشان می دهد که تیراژ روزنامه ها در ایران در چهار سال گذشته با کاهشی محسوس، از یک میلیون و 200 هزار نسخه به کمتر از 800 هزار نسخه رسیده است.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۹ - ۱۱:۲۲    
سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران، گفت: آتش نشانان جان مرد جوانی را که بر اثر گازگرفتگی در تهرانپارس بی هوش شده بود، نجات دادند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۹ - ۱۱:۲۲    
رئیس پلیس پیشگیری پایتخت از دستگیری دو سارق حرفه ای لوازم داخل خودرو در محدوده عبدل آباد خبر داد و گفت: متهمان اعتراف کردند در چهار ماه اخیر روزی 6 فقره سرقت انجام داده اند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۹ - ۱۱:۲۲    
مدیر عامل ستاد معاینه فنی شهرداری تهران اعلام کرد: از ابتدای سال 96 تا پایان مهر ماه از 580 هزار و 97 دستگاه خودرو مراجعه کننده در بار اول در حدود 12 درصد از آزمون ترمز مردود شدند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۹ - ۱۱:۲۲    
نماینده اصلاح طلب مردم تهران در مجلس گفت؛ توهمی در جامعه به وجود آمده که احمدی نژاد اسناد و مدارکی در دست دارد و علت عدم برخورد با این جریان سیاسی نیز همین مسئله است که شخصاً صحت این مسئله را بسیار ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۹ - ۱۰:۵۲    
شرکت های هرمی که سال ها قبل با گلدکوئیست سرمایه بسیاری از مردم را بلعیدند، این بار با ژتون هایی در حال جمع آوری پول و ارز هستند و با وعده سودهای بالا، مردم را اغفال می کنند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۸ - ۲۲:۲۲    
اخبار پایتخت را در ̋پایگاه خبری شهر تهران ̋ دنبال کنید
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۸ - ۱۴:۲۳    
رئیس کلانتری 122 دربند از دستگیری یک فروشنده مواد مخدر با کشف حدود نیم کیلوگرم انواع موادمخدر در محله زعفرانیه خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۸ - ۱۳:۵۳    
دبیر کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر تهران معضل اصلی پایتخت را در اولویت قرار دادن پروژه های بی اولویت دانست و گفت: در بودجه سال آینده تلاش می شود بودجه ریزی عملیاتی شود.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۸ - ۱۳:۵۳    
رئیس ایکوم ایران گفت: اجلاس بین المللی ایکوفوم هفته سوم اکتبر سال 2018 برابر با 30 مهر 1397 به مدت سه تا 5 روز در تهران با برپایی کارگاه های متعدد برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۷ - ۱۹:۵۳    
عضو شورای اسلامی شهر تهران، ری و تجریش عدم پیوند مناسب میان شهر و شهروندان را مهمترین چالش فرهنگی کلانشهر تهران دانست.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۷ - ۱۹:۵۳    
نایب رئیس شورای شهر تهران با اشاره به اینکه باید از هدر رفت بودجه شهرداری جلوگیری کرد، گفت: شورا هم مثل مجلس به دیوان محاسباتی برای نظارت بر عملکرد تخصیص بودجه نیاز دارد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۷ - ۱۲:۲۳    
دبیر کارگروه ملی زلزله گفت: پس لرزه ها را حداقل تا دو ماه آینده پیش بینی می کنیم و امکان دارد که برخی از این پس لرزه ها خسارت بار باشند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۷ - ۱۲:۲۳    
عضو شورای شهر تهران از هم وطنان خواست که دوم آذر با حضور در کتابفروشی ها، کتاب بخرند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۷ - ۱۲:۲۳    
رییس اداره محیط زیست شهر تهران ضمن اشاره به بازدید مسئولان محیط زیست از پادگان 06 گفت: هر برنامه ای توسط هر نهادی که در پادگان 06 اجرا می شود باید در راستای حفظ محیط زیست باشد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۷ - ۱۱:۵۳    
نماینده مردم تهران در مجلس با بیان اینکه برخورد با خاطیان و مجازات آنها در مورد سهل انگاری در ساخت و سازهای مسکن مهر می تواند درس عبرتی باشد گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۷ - ۱۱:۵۳    
عضو علی البدل هیئت مدیره اتحادیه کالای کشباف و جوراب تهران گفت: با توجه به شرایطی که در ایران برای تولیدکنندگان پوشاک وجود دارد می توان گفت در بازارهای خارجی رقابت برای تولیدکنندگان ایرانی راحت تر ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۷ - ۱۱:۵۳    
مرد افغانستانی که چندی قبل به خاطر جواب منفی دختر 25 ساله به خواستگاری او جواب منفی داده بود، او را به قتل رسانده بود، سرانجام دستگیر و به قتل دختر ایرانی اعتراف کرد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۶ - ۱۶:۲۳    
سرکلانتر چهارم پلیس پایتخت از دستگیری مرد چاقو بدستی خبر داد که همسرش را با ضربات چاقو به قتل رسانده بود.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۶ - ۱۶:۲۳    
بیش از نیمی از بازار بزرگ تهران موقوفه است؛ اما دانستن قدیمی ترین موقوفه های تهران و آغاز وقف در دارالخلافه هم خواندنی است.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۶ - ۱۶:۲۳    
مدیرعامل شرکت کنترل کیفیت هوای تهران نتایج اندازه گیری کربن سیاه در 6 ایستگاه کنترل کیفیت هوای تهران نشان می دهد شب ها با آغاز مجوز تردد وسایل نقلیه دیزلی، غلظت کربن سیاه افزایش می یابد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۶ - ۱۲:۲۳    
عضو هیات رییسه کمیته سیاسی فراکسیون امید مجلس گفت؛ احمدی نژاد راه خروج از حاکمیت را انتخاب کرده اما حاکمیت بیش از این، رفتار ناشیانه وی را تحمل نمی کند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۶ - ۱۲:۲۳    
عضو کمیسیون محیط زیست شورای شهر تهران با بیان اینکه 8 برابر ظرفیت معابر خودرو داریم، گفت: اگر مردم تصمیم بگیرند خودروی بی کیفیت نخرند، خودروسازها جز ارتقای کیفیت، کاری نمی توانند بکنند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۶ - ۱۲:۲۳    
رئیس کلانتری 129 جامی از دستگیری یکی از اعضای باند 6 نفره سارقان زورگیر، خبر داد و گفت: تحقیقات در خصوص شناسایی سایر اعضای باند ادامه دارد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۶ - ۱۲:۲۳    
معاون اجتماعی وزیر بهداشت گفت: شهر تهران بر روی گسل های متفاوت زلزله قرار دارد و حوادث طبیعی و غیرطبیعی زیادی آن را تهدید می کند؛ این درحالیست که بیمارستان های ما از نظر وضعیت ساخت وساز ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۵ - ۱۳:۲۳    
نمایش سلول های حرام ، اخککندو ، خودکار بی کار در تماشاخانه پایتخت به روی صحنه خواهند رفت.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۵ - ۱۱:۵۳    
قیمت انواع سکه در حالی در بازار آزاد صعودی شده است که بخش قابل توجهی از این قیمت، حباب ناشی از فضای روانی است که به دلیل افزایش نرخ ارز ایجاد شده است.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۵ - ۱۱:۵۳    
در دیدار تعدادی از اعضای شورای شهر تهران از راسته کتابفروشان خیابان انقلاب، درباره مشکلات این کتابفروشان بحث و گفت وگو شد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۵ - ۱۱:۵۳    
به گفته شهردار منطقه 12، صبح امروز پاساژ ناایمن خواجه نوری واقع در خیابان امیرکبیر این منطقه، با حضور عوامل انتظامی و شهرداری پلمب شد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۵ - ۱۱:۵۳    
"آرمان بهارستان" به مدیر مسئولی دکتر بهمن شریفی فقیه از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی مجوز نشر گرفت.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۴ - ۲۰:۲۳    
مدیر امور کتابخانه ها و ترویج فرهنگ کتابخوانی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران از افتتاح سامانه کتابخانه دیجیتال و کتابخانه تخصصی شعر خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۴ - ۱۹:۵۳    
دبیر کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر تهران از تبدیل برخی خطوط اتوبوس به خطوط تاکسی خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۳ - ۲۱:۵۴    
اولین جلسه معاون جدید امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران با حضور محمد جواد حق شناس رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۳ - ۲۱:۵۴    
شهردار منطقه 9 از تشکیل اتاق های فکر و توجه جدی به ایده پردازی در معاونت های منطقه خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۳ - ۱۸:۲۴    
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر فاتب از شناسایی و دستگیری دو باند قاچاق موادمخدر خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۳ - ۱۷:۵۴    
دادستان تهران در مورد مهدی خزعلی گفت: توسط نامبرده پیرو درخواست مرخصی، با اخذ تعهد برگشت به زندان در موعد مقرر، از چند روز مرخصی استفاده کرد، اما علی رغم تعهد قبلی خود، همسر و فرزندش ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۳ - ۱۷:۵۴    
رییس مرکز ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تهران در خصوص تذکر یکی از اعضای شورای شهر مبنی بر قرارداد صدا و سیما و شهرداری تهران توضیحاتی را ارائه کرد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۳ - ۱۳:۵۴    
رانندگان تهرانی تیم رالی کشورمان در مسابقات قهرمانی کشور ترکیه سکوی نخست را کسب کردند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۳ - ۱۳:۲۴    
رئیس کمیسیون سلامت شورای شهر تهران گفت: بیشتر سوله های بحران در اختیار شهرداری نیستند و به کاربری های ورزشی، تفریحی و مکانی برای ضبط برنامه های صدا و سیما تبدیل شده اند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۳ - ۱۳:۲۴    
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان تهران با اشاره به اجرای 6527 کیلومتر از 9000 کیلومتر کل شبکه فاضلاب شهر تهران تاکید کرد: تاکنون 73 درصد شبکه فاضلاب تهران اجرایی شده است.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۳ - ۱۲:۵۴    
مصطفی قلی خسروی توانست در پایان رأی گیری اتحادیه مشاوران املاک تهران با اختلاف 332 رأی بیشتر نسبت به حسام عقبایی بعد از 4 سال بار دیگر رئیس اتحادیه شود.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۳ - ۱۲:۵۴    
رئیس شورای شهر تهران گفت: وضعیت تاب آوری در تهران مناسب نیست و هر 10 سال یک بار یک زلزله بالای 7 ریشتر در کشور داشته ایم که منتظر تجربه یک زلزله بزرگ در تهران هستیم.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۳ - ۱۲:۵۴    
رئیس صنف قهوه خانه داران و سفره خانه های سنتی تهران با اشاره به خبر الزام به تعطیلی قهوه خانه ها در تهران گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۲ - ۲۲:۵۴    
مرجان و میترا پس از انتقال به اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ به درگیری با مقتول اعتراف کرده و ادعا کردند فکر نمی کردند ضربه ای که به او زده اند باعث مرگش شده باشد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۲ - ۲۲:۵۴    
مشاور شهردار تهران در امور زنان گفت: یکی از برنامه های ما در شهرداری تهران در حوزه زنان، برنامه ریزی و سیاست گذاری برای کاهش معضل خشونت است و تلاش می کنیم برای کاهش خشونت و شناساندن چهره های مختلف ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۲ - ۱۰:۵۴    
90 هزار نفر شب ها در تهرانسر خواب هستند و مسئولان هواپیمایی این جمعیت را اصلا در نظر نمی گیرند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۲ - ۱۰:۵۴    
رئیس اتحادیه قهوه خانه داران و سفره خانه داران سنتی تهران گفت: در حالی امروز صحبت از جمع آوری قلیان ها از قهوه خانه ها می شود که جایگزینی برای آن در نظر نگرفته اند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۲ - ۱۰:۵۴    
عضو کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر تهران گفت: منطقه 12 که در حال حاضر خالی از سکنه شده منطقه مهمی است که باید زندگی به آن بازگردد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۲ - ۰۰:۵۴    
رییس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهرداری تهران با اشاره به وقوع زلزله در کشور عراق و مناطق مرزی غرب کشور گفت: پس لرزه خفیف احساس شده در تهران ربطی به گسل های زلزله پایتخت ندارد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۱ - ۱۶:۵۴    
مدیرعامل ستاد مرکزی معاینه فنی شهر تهران 5 عامل اصلی مردودی خودروها در مراکز معاینه فنی پایتخت را اعلام کرد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۱ - ۱۶:۲۴    
همزمان با آغاز هفته کتاب و کتابخوانی، نشستی به ریاست استاندار تهران و با حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان، مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری و مدیران دستگاه های عضو کارگروه برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۱ - ۱۵:۵۴    
جسد یک بیمار درحالیکه حلق آویز شده بود، در محوطه یک بیمارستان در غرب پایتخت کشف شد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۱ - ۱۵:۵۴    
معاون حمل و نقل ترافیک شهرداری تهران گفت؛ اگر گره ترافیکی با حدود 100 میلیون تومان رفع شود حتما در این خصوص اقدام می کنیم.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۱ - ۱۳:۲۴    
یک فعال سیاسی اصلاح طلب تاکید کرد: رسانه ملی باید افتخار کند که برخی از چهره ها را نشان دهد، با این کار آنان مردم را که محروم نمی کند خودشان را محروم می کند ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۱ - ۱۳:۲۴    
گالری عکس یکصد و ده پیشکسوت اهل قلم و نمایشگاهی از آثار برگزیده جشنواره های کتاب ایران (سال 1395) در نگارخانه فرهنگسرای بهمن برپا است.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۱ - ۱۲:۵۴    
دومین جلسه کارگروه بررسی وضعیت آلودگی هوای استان تهران به ریاست استاندار تهران و با حضور فرمانداران تهران و ری ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۱ - ۱۲:۵۴    
رییس اتحادیه آشپزخانه ها، کترینگ ها و غذاهای سنتی گفت: چگونه می شود که گوشتی به نام گیاهی و به اسم استاندارد به قیمت 7000 تومان وارد بازار می شود که با هر کیلوی آن می توان 10 سیخ کباب تهیه کرد که با ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۱ - ۱۰:۵۴    
عضو هیات رئیسه شورای شهر تهران گفت: طبق آمارها بیش از 60 درصد جانباختگان در سطح شهر، عابران پیاده هستند چرا که پیاده راه ها امن نیست و مردم از سطح خیابان تردد می کنند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۱ - ۱۰:۵۴    
سرپرست پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری سارق خودروی وانت نیسان در سه راه ورامین پس از 40 دقیقه تعقیب و گریز خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۱ - ۱۰:۵۴    
عضو شورای شهر تهران گفت: مسافران اتوبوس مانند پرنده های گرفتار شده در قفس هستند و دسترسی محیطی مسافران محدود شده است.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۱ - ۱۰:۵۴    
رئیس مرکز اجرائیات پلیس راهور ناجا، گفت: در معابر درون شهری بیشترین گواهینامه در شهر تهران ضبط شده که مشمول نمره منفی بوده است.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۰ - ۲۰:۲۵    
نایب رئیس انجمن صنفی آموزشگاه های آزاد سینمایی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از عدم امکان صدور گواهینامه مهارتی عکاسی کاردانش توسط آموزشگاه های وابسته به سازمان آموزش فنی و حرفه ای خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۰ - ۱۱:۲۵    
بیشترین خرید و فروش و اجاره مسکن در نیمه شمالی شهر تهران انجام می شود.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۰ - ۱۱:۲۵    
رئیس اتحادیه دارندگان رستوران و سلف سرویس تهران با تاکید بر اینکه ارائه قلیان در رستوران ها تخلف محسوب می شود، گفت: قطعا اگر رستورانی نسبت به ارائه قلیان عمل کند، پلمب خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۰ - ۱۱:۲۵    
استاد گروه جمعیت شناسی دانشگاه تهران گفت: برخی موانع فرهنگی و ساختاری، مانند برخی ملاحظات خانواده ها درباره نقش آفرینی اقتصادی زنان و نبود بازار کار مناسب برای آنان در برخی نقاط کشور باعث افزایش روند ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۰ - ۱۰:۵۵    
رییس پلیس راهور تهران بزرگ گفت: از ابتدای آذرماه تخلفات موتورسیکلت سواران تهرانی توسط دوربین های ثبت تخلف شناسایی می شود.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۰ - ۱۰:۵۵    
رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر تهران گفت: مجموعه های فرهنگی خوبی در این سال ها احداث شده است و برای افزایش کارآمدی و بهره بروی این مجموعه ها برنامه ریزی کرد.
مشاهده نتایج بیشتر...