چهارشنبه ۲۴ مردادساعت ۲۱:۳۸Aug 2018 15

پایگاه خبری شهر تهران (nabteh.ir)

پایگاه خبری شهر تهران 29 اسفند 1395 پایگاه خبری شهر تهران 29 اسفند 1396 پایگاه خبری شهر تهران 2 فروردین 1397 پایگاه خبری شهر تهران 1 اردیبهشت 1397 پایگاه خبری شهر تهران 31 خرداد 1397 پایگاه خبری شهر تهران 31 تیر 1397 پایگاه خبری شهر تهران 1 مرداد 1397 پایگاه خبری شهر تهران 2 مرداد 1397 پایگاه خبری شهر تهران 5 مرداد 1397 پایگاه خبری شهر تهران 7 مرداد 1397 پایگاه خبری شهر تهران 8 مرداد 1397 پایگاه خبری شهر تهران 9 مرداد 1397 پایگاه خبری شهر تهران 10 مرداد 1397 پایگاه خبری شهر تهران 12 مرداد 1397 پایگاه خبری شهر تهران 13 مرداد 1397 پایگاه خبری شهر تهران 14 مرداد 1397 پایگاه خبری شهر تهران 16 مرداد 1397 پایگاه خبری شهر تهران 17 مرداد 1397 پایگاه خبری شهر تهران 18 مرداد 1397 پایگاه خبری شهر تهران 19 مرداد 1397 پایگاه خبری شهر تهران 20 مرداد 1397 پایگاه خبری شهر تهران 21 مرداد 1397 پایگاه خبری شهر تهران 22 مرداد 1397 پایگاه خبری شهر تهران 23 مرداد 1397 
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۶:۴۵    
معاون اجتماعی فرهنگی شهرداری تهران گفت:تولید آسیب های اجتماعی از پیشگیری و درمان آن سرعت بیشتری گرفته است .
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۵:۵۴    
رییس امور مالیاتی شهر و استان تهران از رسیدگی ویژه به پرونده مالیاتی 500 پزشک خبر داد و افزود: متوسط مالیات هر پزشک در سال گذشته 5 میلیون و 700 هزار تومان بود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۰۲:۰۶    
مدیرکل نوسازی مدارس استان تهران با بیان اینکه در آموزش و پرورش، تولی گری ساخت مدارس سبز به سازمان نوسازی مدارس سپرده شده است ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۱ - ۱۱:۰۱    
درپی افزایش قیمت ها در بازار لوازم خانگی و احتکار و اختفای کالا در این بخش، رییس اتحادیه فروشندگان لوازم خانگی گفت: فروشندگان کالایی ندارند که بفروشند، فروش کالاهی ویترین هم که وجهه خوبی ندارد ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۱ - ۰۹:۲۷    
عضو هیات رئیسه کمیسیون اجتماعی مجلس، حضور 4 میلیون و سیصد هزار حاشیه نشین در پایتخت را بزرگترین تهدید برای کشور دانست که راه برون رفت از آن نیز برنامه ریزی برای عملیاتی کردن طرح بازآفرینی شهری است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۰ - ۱۳:۴۹    
وحید سلطان یکی از معروف ترین سارقان کیف قاپ و موبایل قاپ تهران در جنوب شرق پایتخت دستگیر شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۹ - ۱۱:۲۵    
عصر خودرو- تهران قرار است باهمان برنامه هایی اداره شود که شهردار تهران در صحن شورا ارائه کرد و وعده اش تحقق شهری زیست پذیر ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۸ - ۱۵:۴۵    
مردی که از کنار کانال آبی در محدوده جنوب تهران گذر می کرد پلیس را در برابر یک پرونده پیچیده جنایی قرار داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۰۹:۴۲    
رییس اتحادیه صنف نمایشگاه داران و فروشندگان خودروی تهران از نزولی شدن قیمت ها در بازار خودروهای داخلی و وارداتی به دنبال اجرای بسته جدید ارزی دولت خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۰۱:۰۰    
سخنگوی نیروی انتظامی درباره طرح "حیات شبانه" پایتخت، اعلام کرد که پلیس از هرطرح مفید و مورد وفاق نهادهای حاکمیتی برای ارتقا نشاط اجتماعی استقبال می کند. ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۰۹:۴۷    
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران از آغاز دور دوم بررسی مشکلات پروژه های حمل و نقلی مناطق 22 گانه تهران خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۴ - ۲۱:۴۶    
سرپرست اداره اگاهی تهران بزرگ نامه خداحافظی منتشر کرد .
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۴ - ۰۸:۴۱    
رئیس سازمان مدیریت بحران کشور گفت که به رغم تلاش های انجام شده، فقط 15 درصد برای مقابله با زلزله احتمالی در تهران آمادگی وجود دارد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۳ - ۱۴:۲۴    
در حال حاضر با توجه به میانگین قیمت مسکن، تسهیلات 160 میلیون تومانی زوجین حدود 26 درصد قیمت یک واحد 60 متری را در شهر تهران پوشش می دهد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۳ - ۱۰:۱۵    
معاون نظارت شورای شهر تهران از اولویت بندی پروژه های عمرانی پایتخت خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۲ - ۱۴:۲۲    
مسجدجامعی به همراه تیم تهرانگردی این هفته از خانه های قدیمی منطقه 12 و همچنین تصفیه خانه های آب بازدید کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۰ - ۱۸:۰۶    
نگاه به کودکان کار و خیابان تغییر کرده و دیگر کمتر کسی آنها را بخشی از باندهای بزهکاری می دانند که باید از سطح شهر محو شوند. در پژوهش یک نهاد مطالعاتی تمام چالش این کودکان شناسایی شده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۲۳:۲۱    
طی حکمی از سوی فرماندار، علیرضا شریفی به عنوان نماینده فرمانداری تهران در منطقه دو منصوب شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۱۸:۰۵    
رئیس اتحادیه فروشندگان خودرو از افزایش 35 درصدی قیمت خودرو های داخلی با عرضه نشدن این کالا توسط شرکت های تولیدکننده در بازار خرده فروشی خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۸ - ۱۲:۱۷    
معاون اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران از اجرای برنامه گفت وگو در شهر در 22 بوستان پایتخت خبر داد و گفت: این برنامه با شعار مرداد ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۷ - ۱۷:۵۱    
زونکن، امکان جست و جوی آموزشگاه ها را بر اساس موقعیت مکانی، دوره های ارائه شده و برخی امکانات آنها، در اختیار کاربران خود قرار داده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۷ - ۱۵:۳۵    
کودک هشت ساله ای که برای باز پس دادن یک امانتی از خانه خارج شده بود قربانی تعرض و آزار و اذیت یک فرد لاابالی شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۷ - ۰۹:۲۰    
مدیر ارتباطات و امور بین الملل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه از اجرای برنامه فرهنگی و هنری "نواهای ایران زمین" در ایستگاه های منتخب متروی تهران خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۷ - ۰۴:۰۵    
اقتصاد ایران: منطقه 1 جدا از این که گران ترین منطقه تهران محسوب می شود، طی چهار ماه اخیر میانگین 3 میلیون و 460 هزار تومان افزایش قیمت مسکن را در هر متر مربع به ثبت رسانده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۵ - ۱۱:۵۱    
دو عضو شورای شهر تهران بر ساماندهی دستفروشان اطراف فضای فرهنگی میراثی تئاتر شهر تاکید کردند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۳ - ۱۵:۴۵    
سینماپرس: فیلمبرداری سریال ممنوعه به کارگردانی عهده امیر پورکیان بعد از اتمام فیلمبرداری بخش بیمارستانی در تهران، در شمال ایران ادامه دارد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۲ - ۱۱:۰۳    
یک عضو شورای اسلامی شهر تهران با تاکید بر لزوم تعیین جایگاه قانونی شورایاری ها، گفت: مجلس باید با طرحی دو فوریتی هر چه زودتر جایگاه قانونی شورایاری ها را مشخص کند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۲ - ۰۹:۵۴    
آیین پایانی نخستین دوره رقابت های نشاط سالمندی با حضور شهردار تهران و در سالن ورزشی دانشگاه علامه طباطبایی تهران برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۲ - ۰۰:۳۲    
فرمانده انتظامی تهران بزرگ از ممنوعیت فروش اسباب بازی های شبه سلاح در فروشگاه ها خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۱ - ۱۳:۱۵    
رییس انجمن واردکنندگان خودرو گفت: قیمت خودروهای وارداتی در بازار به طور میانگین 20 تا 30 درصد حباب دارد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۱ - ۰۹:۴۹    
معاون حمل و نقل و ترافیک شهردار تهران در واکنش به اظهارات اخیر مهدی چمران رییس سابق شورای شهر تهران، او را به بازدید مشترک از خط 7 مترو در حضور خبرنگاران فراخواند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۱۳:۲۲    
رئیس سازمان نوسازی بافت فرسوده شهر تهران از ساخت 20 هزار واحد مسکونی تا پایان سال منوط به اجرای مشوق های لازم خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۰۶:۲۰    
رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت: تعیین سه مسیر گردشگری در استان تهران باید در دستور کار قرار گیرد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۰ - ۱۶:۲۳    
یک کارشان اقتصاد مسکن گفت: فاز سوم تحولات اخیر بازار مسکن که بعد از خروج طرف تقاضا از کلان شهرها اتفاق می افتد به تعدیل قیمت ها منتهی خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۰ - ۱۲:۵۴    
با توجه به استفاده از آسانسورها در ساختمان ها، قطعی برق می تواند موجب توقف حرکت این وسایل و حبس افرادی در آنها شود ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۹ - ۱۲:۲۰    
عیسی فرهادی گفت: منطقه سولقان یکی از مناطق بکر و خوش آب و هوای شهر تهران است که روستاهای سرسبزی دارد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۰۹:۵۹    
معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ، از دستگیری جوانی خبر داد که با سوء استفاده از عنوان هنری خوانندگی و دادن وعده ازدواج اقدام به فریب و آزار و اذیت دختران جوان کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۵ - ۱۶:۲۶    
رئیس سازمان جوانان هلال احمر در افتتاحیه دومین دوره انتخابات مجامع کانون های جوانان و دانشجویی از اعضای جوان سازمان خواست فعالیت های داوطلبانه را با انرژی بیشتری دنبال کنند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۵ - ۱۳:۳۰    
فرمانده انتظامی تهران بزرگ از دستگیری 238 تن از اراذل و اوباش و مزاحمین شهروندان در پایتخت خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۵ - ۱۳:۰۰    
رئیس اتحادیه آرایشگران مردانه تهران ضمن تاکید مجدد بر ممنوع بودن خالکوبی و سولاریوم آرایشگاه های مردانه ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۴ - ۱۲:۵۳    
مدیرعامل موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس گفت:امروز باید نسل جوان این ظرفیت ها و قابلیت ها را بفهمد و عظمت آن را بداند ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۴ - ۰۶:۱۶    
گزارش های میدانی از بازار اجاره مسکن نشان می دهد در پی افزایش لجام گسیخته اجاره بها در سطح شهر تهران، اقشار متوسط نیز به تدریج به جمع حاشیه نشینان پایتخت افزوده می شوند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۰ - ۰۹:۵۰    
معاون فنی عمرانی فرمانداری تهران اظهار داشت: همانطور که رئیس جمهور گفته اند مالیات های بر ارزش افزوده که توسط دولت دریافت می شوند به ساخت بیمارستان اختصاص می یابد و در تهران از همین مبلغ سه بیمارستان ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۱۶:۲۳    
رئیس سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تهران ویژه برنامه های شهرداری در تابستان 97 را تشریح کرد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۱۰:۳۶    
یک عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی عدم برخورد با اخلالگران در شرایط التهاب بازار را موجب سلب اطمینان مردم عنوان کرد و خواستار قاطعیت دستگاه قضایی در این زمینه شد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۱۰:۲۵    
مدیرکل استاندارد تهران گفت: در بررسی پرونده های چند واحد تولیدی در استان، در ماه گذشته پروانه استاندارد 12 فراورده ابطال و برای 28 فراورده پروانه صادر شد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۸ - ۰۹:۳۸    
رئیس کمیته بودجه شورای شهر تهران از بازپس گیری حدود 200 ملک از میان 1200 ملکی که حق بهره برداری از آن به افراد غیر سپرده شده بود، خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۷ - ۰۹:۴۳    
شرکت توزیع نیروی برق تهران در پی خاموشی های مکرر و افزایش درجه حرارت، اطلاعیه ای را مبنی بر برنامه زمانبندی قطعی برق در مناطق مختلف شهر منتشر کرد. ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۷ - ۰۱:۴۸    
آشفتگی بازار سیگار در این روزها به حدی است که علیرغم تفاوت قیمت فروش با قیمت درج شده بر پاکت های بسته بندی، شاهد آن هستیم که واحدهای فروش هر منطقه از پایتخت، این کالا را به قیمت دلخواه عرضه می کنند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۶ - ۱۲:۳۹    
پشتیبانی این مجتمع با شهرداری است و با حمایت های دستگاه قضا و پلیس، جمع آوری آسیب ها آغاز می شود و با همکاری بهزیستی، کمیته امداد، دانشگاه های علوم پزشکی و .. ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۶ - ۰۷:۴۵    
ساعت24 -رئیس پلیس تهران بزرگ گفت: ما تنها در یک عملیات در سطح تهران، به 189 قهوه خانه اخطار داده ایم و این بدان معناست که پلیس برخی اماکن را به صورت دائم رصد می کند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۴ - ۱۳:۰۴    
ولی الله شجاع پوریان/ معاون اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران تابستان به عنوان فصل فراغت به ویژه برای دانش آموزان و دانشجویان شناخته می شود ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۴ - ۱۰:۵۱    
مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی جزئیات تغییر ساعت کاری اتوبوس های پایتخت از شنبه (16 تیرماه) تا پایان زمان بخشنامه استانداری را تشریح کرد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۳ - ۱۹:۴۱    
کتاب جدید تخصصی دکترسیدجلال عرفانیان باعنوان ̋مدیریت ترافیک وحمل ونقل شهری کلان شهرها ̋ منتشر شد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۳ - ۱۸:۱۵    
تهران- مدیرکل روابط عمومی استانداری تهران گفت: تا پایان تیرماه سال جاری ساعت کاری دستگاه ها و ادارات در شهر تهران از 6 تا 14 و در شهرستان های استان تهران از 6:30 تا 13:30 تعیین شده است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۳ - ۱۷:۳۳    
خبرگزاری میزان- معاون عملیات فرماندهی انتظامی تهران بزرگ از انجام یک عملیات فوریتی در هر 7 ثانیه توسط مأموران 110 کلانتری های پایتخت در خردادماه سال جاری خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۳ - ۱۷:۱۸    
مدیران رادیو از خدمات و تلاش های محمد عباسی قاری بین المللی قرآن تجلیل کردند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۳ - ۱۱:۱۸    
مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری گفت: در جلسه با اعضای شورای شهر تهران مقرر شد از بلندمرتبه سازی در بافت فرسوده و تاریخی پایتخت ممانعت به عمل آمده و برج سازی به مناطق حاشیه ای شهر منتقل شود.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۳ - ۰۸:۳۹    
تهران (پانا) - رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر تهران درباره تغییر رویکرد برنامه های فرهنگی و اجتماعی تابستانه شهرداری تهران گفت یکی از برنامه هایی که در تهران دنبال خواهد شد ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۲ - ۱۲:۵۲    
معاون حفاظت و پیشگیری سازمان آتش نشانی شهرداری تهران با اشاره به فهرست 243 ساختمان بسیار پرخطر در تهران، گفت: 6 سینمای قدیمی تهران در این لیست قرار دارند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۲ - ۱۱:۱۷    
مسئولان بانک مسکن می گویند، وام ساخت مسکن از این پس به سازندگان واحدهای میان متراژ تعلق می گیرد. این متراژ در تهران 75 و در شهرستان ها 100 متر اعلام شده است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۲ - ۰۱:۳۲    
سمت عرضه در بازار اجاره تلاش دارد فاصله ی نرخ اجاره را با تورم و رشد بازارهای موازی پر کند، اما بررسی ها نشان می دهد مقاومت طرف تقاضا این بازار را به سمت تعدیل قیمت ها سوق می دهد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۱ - ۲۰:۲۲    
تهران- ایرنا- 26هزار نام خیابان در تهران داریم و نامگذاری آنها خود داستانی شده است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۱ - ۲۰:۰۱    
وحید مرادی شرور معروف پایتخت که مدتی قبل مرتکب قتل یکی از دوستانش شده بود، در زندان رجایی شهر کرج به قتل رسید.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۱ - ۱۲:۱۴    
معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران گفت: بر اساس پایشی که صورت گرفته است 70 درصد از آسیب های اجتماعی در تهران مربوط به افرادی است که از خارج از پایتخت وارد شده اند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۱ - ۱۲:۱۲    
مدیرعامل انجمن دفاع از حقوق معلولان ایران از برگزاری کارگروه اجتماعی و مناسب سازی شهرداری تهران خبرداد و گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۱ - ۰۷:۰۶    
اوباشگری که اقدام به عربده کشی و بستن خیابان در یکی از محلات جنوبی تهران کرده بود، با شلیک پلیس زمین گیر شد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۰ - ۱۸:۲۸    
دادستان تهران از صدور کیفرخواست در مورد رحیم مشایی با سه عنوان اتهامی و هنگامه شهیدی با پنج عنوان اتهامی خبر داد و گفت: پرونده های نامبردگان به زودی جهت محاکمه به دادگاه ارسال خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۰ - ۱۴:۵۹    
امیر جعفری به جمع ستارگان سریال شبکه نمایش خانگی "ممنوعه" پیوست.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۰ - ۱۴:۴۸    
معاون برنامه ریزی و توسعه شهری شهرداری تهران گفت: سراهای محله و فرهنگسراها باید با همکاری هنرمندان به فضاهای مورد استقبال عمومی و فرهنگی محلات تبدیل شوند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۰ - ۱۰:۱۸    
شهرام گیل آبادی به عنوان مدیرعامل جدید خانه تئاتر معرفی شد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۰ - ۱۰:۱۰    
مدیرعامل سازمان مدیریت میادین با اشاره به فصل تابستان و تغییرات در زمان تردد شهروندان عنوان کرد میادین و بازارهای میوه و تره در صورت استقبال شهروندان ساعت کار خود را تا 20:30 افزایش می دهند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۰ - ۰۹:۲۳    
سیزدهمین دوره تربیت مربی سواد رسانه ای توسط کانون فیلم و عکس معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه علامه طباطبایی و موسسه مسیر رسانه برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۹ - ۱۵:۵۹    
معاونت حفاظت و پیشگیری سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران با اشاره به شناسایی واحدهای تجاری ناایمن از ابتدای سال97 ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۹ - ۰۹:۵۴    
رئیس اتحادیه تولیدکنندگان و فروشندگان مبلمان تهران گفت: از 18 هزار عضو این اتحادیه می توانم به جرات بگویم که 70 درصد آنها فعالیت شان به صفر رسیده است این در حالی است که در هر کدام از این واحدها به ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۸ - ۱۰:۳۲    
استاندار تهران با تاکید بر اینکه امکانات وسیعی در تهران برای مواقع بحران فراهم شده است، افزود: هنوز برای بحران های طبیعی آموزش های لازم داده نشده و آمادگی و تقسیم کار مناسب انجام نشده است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۸ - ۱۰:۱۲    
رئیس کمیسیون حمل و نقل شورای شهر تهران در مورد آخرین وضعیت طرح ترافیک آژانس ها توضیحاتی را ارائه کرد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۸ - ۰۹:۲۴    
بیشترین میزان تخلف اصناف در یک ماه گذشته مربوط به صنوف پوشاک، میوه و نان بوده که به گفته مدیر بازرسی و نظارت اتاق اصناف تهران عدم درج قیمت و عدم صدور فاکتور بیشترین نوع تخلف اصناف بوده است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۷ - ۱۰:۰۴    
سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران با تاکید بر اینکه شورای شهر تهران ترجیح می دهد از شورایاری ها به عنوان یک ظرفیت اجتماعی موثر به درستی استفاده کند افزود ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۶ - ۱۶:۳۶    
مدیر امور اعتباری بانک مسکن از تمدید پرداخت تسهیلات خرید مسکن بدون سپرده و بدون نیاز به خرید اوراق مسکن تا پایان تابستان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۶ - ۱۳:۰۶    
شهردار تهران گفت با تاکید بر بلندمرتبه سازی در پایتخت تنها براساس طرح جامع و تفصیلی گفت: دیگر اجازه نخواهم داد ساختمان هایی مثل دودکش به نام مجموعه مسکونی ساخته شود ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۶ - ۱۱:۵۵    
دبیرکل جامعه اسلامی اصناف و بازار گفت: اکثر مغازه های بازار باز است چرا که تعطیلی مغازه ها هزینه دارد و با بستن مغازه ها مشکلی حل نمی شود.
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۶ - ۰۶:۲۰    
مدیرعامل شرکت توزیع برق تهران گفت:برای نوسازی و بهسازی شبکه انتقال برق تهران 4 هزار میلیارد ریال اعتبار اختصاص یافته که یک هزار میلیارد آن برای نوسازی و 3 هزار میلیارد برای بهسازی شبکه است. ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۵ - ۱۶:۵۵    
یکی از دوستانم به سه دختر و دو پسر جوان که همراه هم بودند، متلکی انداخت که یکی از آنها (مقتول) عصبی شد و دختران جوان...
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۵ - ۱۳:۵۷    
رئیس هیئت مدیره مجمع خیرین مدرسه ساز شهر تهران گفت: کمبود مدرسه در منطقه 22 تهران مشکلی جدی است و تا سال های آینده 500 هزار نفر در این منطقه ساکن خواهند شد که فقط 10 مدرسه داریم.
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۵ - ۱۱:۵۲    
مدیرعامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر تهران از توسعه فضا و خدمات بازار خرید و فروش پرندگان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۵ - ۱۰:۲۲    
دامپزشک باغ وحش تهران ضمن اشاره به عضویت موقت این باغ وحش در اتحادیه باغ وحش های اروپا گفت: برای عضویت دائم باید مواردی در باغ وحش تهران اصلاح شود.
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۴ - ۱۸:۲۹    
همه خودروها هنگام ورود به برج میلاد بدون در نظر گرفتن میزان توقف، باید 3 هزار تومان ورودی بدهند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۴ - ۱۷:۴۸    
رئیس شورای شهر تهران گفت: مطالبات شهرداری از محل کمیسیون ماده صد نجومی است اما به دنبال احصا آن نیستیم.
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۴ - ۱۲:۰۳    
بخشی از کسبه بازار بزرگ تهران در اعتراض به شرایط نامساعد اقتصادی دست از کار کشیدند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۳ - ۱۰:۲۲    
مسئولان و دست اندرکاران پایتخت کاملا موفق شده اند؛ تهران بر مبنای مصرف، توانسته خود را به جایگاه آرزوساز برای غیرتهرانی ها ارتقا دهد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۳ - ۰۹:۴۴    
رییس کمیته اجتماعی شورای شهر تهران خواستار بازنگری عملکرد سراهای محله تهران شد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۲ - ۱۵:۳۰    
ظهر روز شنبه خبرنگاران و سردبیران مجلات همشهری در اعتراض به پرداخت نشدن حقوق و مزایای خود در چندماه گذشته مقابل دفتر مرتضی حاجی مدیرعامل موسسه همشهری تجمع و خواهان رسیدگی به وضعیت خود شدند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۲ - ۱۲:۰۰    
شهردار تهران گفت: در کنار توسعه حمل و نقل عمومی باید توجه ویژه ای به مسیرهای دوچرخه سواری و توسعه آن در شهر تهران داشته باشیم.
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۱ - ۱۷:۵۹    
همزمان با آخرین روز بهار، جشنواره نقش بهار تهران با حضور پرشور هنرمندان و تعدادی از مسوولین حوزه فرهنگی برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۱ - ۱۳:۳۹    
مدیرکل معماری و ساختمان شهرداری تهران از شناسایی 21 هزار و 696 ساختمان ناایمن در پایتخت خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۱۱:۵۲    
نخستین نمایشگاه عکس جشنواره تئاتر ثمر روز جمعه اول تیرماه افتتاح می شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۰۹:۵۱    
با شروع فصل تعطیلات، جنب وجوش در بازار اجاره آغاز شده و این بازار تحت تاثیر پنج عامل در مسیر تنش قرار دارد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۱۷:۳۴    
دبیر انجمن وارد کنندگان خودرو گفت: از مردم می خواهیم در خرید خودروی وارداتی صبوری کنند تا تمهیدات دولت تحقق پیدا کند و اگر قصد خرید هم دارند حتماً از طریق شرکت های نمایندگی عمل کنند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۰۷:۴۴    
معاون نظارت شورای شهر تهران از بررسی مجدد پرونده 1300 ملک واگذار شده در دوره شهرداری قبلی خبر داد.
مشاهده نتایج بیشتر...