پنجشنبه ۳۰ شهریورساعت ۰۹:۱۸Sep 2017 21

پایگاه خبری شهر تهران (nabteh.ir)

پایگاه خبری شهر تهران 29 اسفند 1395 پایگاه خبری شهر تهران 31 فروردین 1396 پایگاه خبری شهر تهران 31 اردیبهشت 1396 پایگاه خبری شهر تهران 1 خرداد 1396 پایگاه خبری شهر تهران 31 تیر 1396 پایگاه خبری شهر تهران 31 مرداد 1396 پایگاه خبری شهر تهران 1 شهریور 1396 پایگاه خبری شهر تهران 2 شهریور 1396 پایگاه خبری شهر تهران 3 شهریور 1396 پایگاه خبری شهر تهران 4 شهریور 1396 پایگاه خبری شهر تهران 5 شهریور 1396 پایگاه خبری شهر تهران 6 شهریور 1396 پایگاه خبری شهر تهران 7 شهریور 1396 پایگاه خبری شهر تهران 8 شهریور 1396 پایگاه خبری شهر تهران 9 شهریور 1396 پایگاه خبری شهر تهران 10 شهریور 1396 پایگاه خبری شهر تهران 11 شهریور 1396 پایگاه خبری شهر تهران 12 شهریور 1396 پایگاه خبری شهر تهران 13 شهریور 1396 پایگاه خبری شهر تهران 14 شهریور 1396 پایگاه خبری شهر تهران 15 شهریور 1396 پایگاه خبری شهر تهران 17 شهریور 1396 پایگاه خبری شهر تهران 18 شهریور 1396 پایگاه خبری شهر تهران 19 شهریور 1396 پایگاه خبری شهر تهران 20 شهریور 1396 پایگاه خبری شهر تهران 21 شهریور 1396 پایگاه خبری شهر تهران 22 شهریور 1396 پایگاه خبری شهر تهران 23 شهریور 1396 پایگاه خبری شهر تهران 24 شهریور 1396 پایگاه خبری شهر تهران 25 شهریور 1396 پایگاه خبری شهر تهران 26 شهریور 1396 پایگاه خبری شهر تهران 27 شهریور 1396 پایگاه خبری شهر تهران 28 شهریور 1396 پایگاه خبری شهر تهران 29 شهریور 1396 
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۹ - ۲۰:۳۴    
معاون توسعه منابع انسانی شهرداری تهران گفت: برنامه ایی برای تعدیل نیروهای انسانی نداریم چرا که معتقدم با اصلاح نظام اداری و کارآفرینی میتوانیم از تمام ظرفیت های بالقوه در شهرداری تهران بطور موثر بهره ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۹ - ۲۰:۳۴    
در معاملات آخرین روز معاملاتی شهریور ماه شاخص کل بورس با رشد 487 واحدی پرونده ششمین ماه سال را بست.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۹ - ۱۲:۳۴    
معاون شهردار تهران اعلام کرد که تهران از نظر استرس، پنجمین شهر منطقه به شمار می رود که بخشی از این امر ناشی از ترافیک این شهر است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۹ - ۱۲:۳۴    
پیش بینی می شود با واریز اعتبار 100 میلیارد تومانی در مرحله نخست، طرح کارورزی با قوت بیشتری دنبال شود و جنبه عملی تری به خود گیرد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۹ - ۱۱:۰۴    
جسد مادر و دختری 4 ساله در پاسگاه نعمت آباد در حالی کشف شد که هر دو از ناحیه گلو به شدت مجروح شده بودند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۸ - ۲۳:۳۴    
کارگاه یک روزه ̋اصول و فنون خبرنویسی ̋ در موسسه تبیان برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۸ - ۲۳:۰۴    
معاون اجتماعی پلیس تهران از دستگیری 5 نفر که در منطقه تهرانپارس اقدام به عربده کشی و ایجاد عب و وحشت کرده بودند خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۸ - ۲۳:۰۴    
مدیرکل امور بانوان شهرداری تهران گفت: همزمان با بازگشایی مدارس طرح آموزشی، فرهنگی و فراغتی ویژه دختران دانش آموز با اولویت مدارس محروم در قالب طرح ترمه و ترنج درمدارس پایتخت اجرا می شود.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۸ - ۱۹:۳۴    
کتاب "جایگاه حراست ها در اسلام" اثر "دکترسیدجلال عرفانیان" توسط انتشارات حریم دانش به چاپ رسید.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۸ - ۱۷:۰۴    
عضو شورای شهر تهران گفت: یک جریان فکری وجود دارد که معتقد است، زنان باید در خانه بمانند و فقط به وظیفه خانه داری و مادری بپردازند، اما وقتی بحث حضور فعالانه زنان در اجتماع مطرح می شود ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۸ - ۱۶:۳۴    
همایش تجلیل از اساتید متولد فصل تابستان انجمن خوشنویسان شعبه تهران بزرگ عصر روز پنج شنبه 30 شهریور در فرهنگسرای بهمن برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۸ - ۱۶:۳۴    
فرماندار تهران گفت: مسئولیت سرویس مدارس بر عهده شهرداری تهران، راهنمایی و رانندگی، انجمن اولیاء و مربیان، آموزش و پرورش و حلقه هایی است که این دستگاه ها را با یکدیگر هماهنگ می کنند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۸ - ۱۶:۳۴    
مدیرعامل سازمان پارک ها و بوستان های شهرداری تهران با اشاره به آمادگی شهرداری تهران برای نگهداری از باغات قدیمی تهران، گفت: 61 باغ برای حفظ و نگهداری در تهران تملک شده است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۸ - ۱۶:۳۴    
رییس مرکز پژوهش های مجلس طی نامه ای به شهردار تهران از احتمال وقوع فاجعه ای در خیابان نزدیک به این مرکز خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۸ - ۱۶:۳۴    
با حکم شهردار پایتخت دو زن در تهران شهردار شدند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۸ - ۱۵:۳۴    
رئیس مرکز ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تهران، گفت: ارتباطات بین الملل در شهرداری باید از کارگزاری به سیاستگذاری در دیپلماسی شهری تغییر رویه دهد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۸ - ۱۴:۳۴    
به مناسبت هفته دفاع مقدس جشنواره ورزشی جانبازان نخاعی استان تهران توسط انجمن جانبازان نخاعی کشور برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۸ - ۱۲:۳۴    
فاز اول پروژه با 28 سوئیت ملاقات خصوصی در زمینی به مساحت 1700 متر با حضور برای مددجویان مجتمع ندامتگاه تهران بزرگ افتتاح شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۸ - ۱۲:۳۴    
از مهم ترین کارهایی که می توان برای ترویج رفتار شهروندی مناسب انجام داد بحث آموزش مهارتهای زندگی می باشد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۸ - ۱۲:۳۴    
ابلاغ جدید به شهرداران مناطق 22گانه، مدیرعامل سازمان املاک و مستغلات و مدیران کل حسابرسی، تشخیص و وصول درآمد و مالی و اموال شهرداری تهران.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۸ - ۱۲:۳۴    
معاون فناوری های نوین بانک مرکزی با بیان جزئیات طرح جدید جایگزینی چک های الکترونیکی، گفت: چک های قدیمی تا اردیبهشت ماه سال 97، در شبکه بانکی پردازش و پذیرش می شوند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۲۱:۰۴    
3هزار کودک پایتخت 2هزار متر نقاشی با موضوع شهری را در بوستان رازی روی بوم کشیدند و در جشنواره طولانی ترین نقاشی که از سوی شهرداری منطقه 11برگزار شد شرکت کردند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۲۱:۰۴    
معاون پیشگیری و درمان اعتیاد بهزیستی استان تهران گفت: 63 درصد از معتادان متجاهر تهرانی اوراق هویت ندارند، به همین دلیل ارائه کد شناسه به این افراد از برنامه های جدی سازمان بهزیستی است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۲۱:۰۴    
دختر 10ساله که برای خرید نان از خانه خارج شده بود و ازسوی سرنشینان ماشین شاسی بلند ربوده شده بود با تلاش کارآگاهان پلیس آگاهی به خانواده اش تحویل داده شد.تحقیقات درباره انگیزه آدم رباها ادامه دارد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۱۱:۰۴    
رئیس کمیسیون سلامت شورای شهر تهران گفت: ورود به آسیب های اجتماعی و تلاش برای کاهش آن از موضوعات اولویت دار شورای پنجم شهر تهران است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۱۱:۰۴    
کسب و کارهای خانگی می توانند در قالب شرکت های تعاونی تامین نیاز مشاغل خانگی فعالیت کنند که صرفه جویی در هزینه های اشتغال و تامین منابع مالی با نرخ مناسب از جمله مزایای این نوع مشاغل است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۰۰:۰۴    
بگذارید تا شهروندان تهرانی در نشاط و آرامش زندگی کنند!
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۶ - ۱۸:۰۴    
سازمان استاندارد، خودروسازان را ملزم به رعایت برخی استانداردهای جدید کرده است که کارشناسان معتقدند با تحقق این امر، قیمت خودرو افزایش خواهد یافت.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۶ - ۱۸:۰۴    
عضو کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر تهران گفت: در شهر تهران نیازمند فکرنو و نیروهای با انگیزه هستیم.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۶ - ۱۸:۰۴    
مدیر کل کمیته امداد استان تهران گفت: یک میلیون پاکت نیکوکاری تحت عنوان ̋لبخند عاطفه ها ̋ در مرحله دوم جشن عاطفه ها در مدارس شهر تهران توزیع می شود.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۶ - ۱۵:۰۴    
"امیر پورکیان" فعالیت سینمایی خود را با تهیه کنندگی فیلم "خیابان یکطرفه" آغاز کرد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۶ - ۱۲:۳۴    
شهردار منطقه 12 حمایت از مدارس سطح محدوده ی این منطقه را از اولویت های مدیریت شهری قلب طهران خواند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۶ - ۱۲:۳۴    
رئیس پلیس پایتخت گفت: امنیت و آرامش مردم وظیفه و مسئولیت بزرگی است که ناجا پرچمدار آن است، ما برای خدمت به مردم آماده ایم و به بهترین شکل ممکن از جان، مال و ناموس مردم پاسداری می کنیم.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۶ - ۱۲:۳۴    
عضو هیات رییسه شورای شهر تهران گفت: 16 ون شهرداری تهران عملیات جذب کودکان کار و متکدی را در این یک هفته در دستور کار دارد و قرار شد از هر تشکل غیردولتی یک نفر با مددکار شهرداری همراهی کند تا براساس ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۶ - ۱۲:۳۴    
بارها به معاونت میراث فرهنگی سازمان میراث فرهنگی نیزاعلام کرده ایم که اعتبار و نیروی انسانی برای ثبت ملی محور خیابان لاله زار نداریم ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۶ - ۱۲:۰۴    
پدیده خون بازی بعد از گذشت چندسال از شناسایی آن میان دانش آموزان، به فراموشی سپرده شده بود تا این که یک فعال اجتماعی بار دیگر از شیوع بالای این پدیده خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۶ - ۱۲:۰۴    
مدیرعامل سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران از فعالیت 260 تعاونی در محلات تهران خبر داد و گفت:حدود 4 هزار نفر در تعاونی هایی که با مشارکت شهرداری تهران راه اندازی شده اشتغال دارند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۵ - ۱۷:۰۴    
رئیس اتحادیه سراجان گفت؛ ما بارها اعلام کرده ایم که اگر قرار است نمایشگاهی برگزار شود باید زیر نظر اتاق اصناف و اتحادیه ها باشد زیرا کمترین فایده این مسئله این است که هیچ اتحادیه ای اجازه عرضه کالای ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۵ - ۱۷:۰۴    
با هوشیاری کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ هر دو متهم جوانی که به خاطر شوخی باعث مرگ پیرمرد شوخ طبع در پارک شده بودند شناسایی و دستگیر شدند.تحقیقات از متهمان دستگیر شده ادامه دارد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۵ - ۱۳:۰۴    
مدیرکل استاندارد تهران از فراهم شدن امکان استعلام پیامکی وضعیت گواهی ایمنی آسانسور خبر داد و گفت: این اقدام از سوی سازمان ملی استاندارد ایران و در جهت استانداردسازی آسانسورها انجام شده است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۵ - ۱۳:۰۴    
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: مجلس می تواند قوانینی در جهت حمایت از تولیدکنندگان داخلی وضع کند و نظارت بیشتری بر واردات نوشت افزار داشته باشد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۵ - ۱۳:۰۴    
رئیس پلیس پایتخت گفت: دکترین و راهبرد ما در مجموعه نیروی انتظامی تقویت دیدگاه جامعه محوری و مردم محوری است و تلاش ما بر این است که با تغییر رویکرد تهدید محوری به جامعه محوری با تکیه بر فعالیت های ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۵ - ۱۳:۰۴    
یک عضو کمیسیون اجتماعی شورای شهر تهران گفت: آسیب های اجتماعی در محلات مختلف تهران شناسایی و رصد می شوند و برای کنترل این آسیب ها با هماهنگی دستگاه های مربوطه ورود می کنیم.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۴ - ۱۵:۲۹    
عضو کمیسیون حمل و نقل و ترافیک شورای شهر تهران با اشاره به اینکه تمام اتوبوس های گازسوز فرسوده اند، گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۴ - ۱۵:۲۹    
مدیرکل اداره محیط زیست تهران از تدوین برنامه جامع کنترل کیفی هوای تهران خبر داد و گفت: در برخورد با تخلفات زیست محیطی در تهران با هیچ بخشی تعارف نداریم.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۴ - ۱۴:۲۹    
عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: در صورتی که شهردار تهران مجدداً به وعده خود در خصوص استفاده از بانوان و جوانان در سطوح مدیریت شهری عمل نکند سؤال از نجفی را از طریق هیئت رئیسه پیگیری می کنیم.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۴ - ۱۴:۲۹    
جشن 4 سالگی دکتر سلام در سالن شهدای هفتم تیر و با حضور چهره های سیاسی و فرهنگی برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۳ - ۱۴:۵۵    
شاید باورکردنی نباشد که مدرسه ای در دل پایتخت از حداقل امکانات و تجهیزات آموزشی محروم باشد. همه محرومیت را مختص روستاها می دانند و شهرستان های کوچک اما این بار داستان کمی متفاوت است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۳ - ۱۴:۵۵    
سخنگوی آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران گفت: بر اثر واژگونی خودروی L90 در بزرگراه شهید چمران یک نفر کشته و دو نفر مصدوم شدند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۳ - ۰۰:۵۰    
مشخص شد پسر بچه یازده ساله ای که 5 روز پیش خبر مفقود شدنش به پلیس اعلام شده بود، توسط قاتل 22 ساله ای که احتمالاً دچار مشکلات روحی و روانی است به قتل رسیده است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۲ - ۱۲:۲۰    
دختر جوان که در تصمیمی وحشتناک تصمیم به خودکشی گرفته بود، بامداد امروز از طبقه 16 یکی از برج های آتی ساز خود را به پایین پرتاب کرد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۲ - ۱۲:۲۰    
رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر تهران از لزوم احیا سالن های سینما و تئاتر قدیمی تهران خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۲ - ۱۲:۲۰    
کارشناس مسکن با اشاره به خلاء اعتماد مردم به وب سایت های مسکن به دلیل فعالیت غیرمجاز برخی در فضای مجازی، گفت: اطلاع رسانی شفاف علاوه بر جبران خلاء های موجود در مسکن باعث رونق بخشیدن به این می شود.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۲ - ۱۲:۲۰    
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ از کشف 85 کیلو انواع مواد مخدر صنعتی و سنتی در تهران خبر داد و گفت: در عملیات شب گذشته 191 نفر دستگیر شدند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۱ - ۱۹:۲۰    
رئیس سازمان بهزیستی از شناسایی 27 هزار کودک بازمانده از تحصیل در تهران خبر داد و گفت: کمپین قلب مهربان برای کمک به این کودکان تشکیل شده است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۱ - ۱۹:۲۰    
رئیس کلانتری 113 بازار از دستگیری دزدانی خبر داد که بدون تخریب مغاز های بازار، 4 هزار ثوب پوشاک از قبیل کت، کاپشن، شلوار جین، شلوار پارچه ای و لباس زنانه را سرقت کرده بودند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۱ - ۱۱:۵۰    
سخنگوی جمعیت آبادگران جوان ایران اسلامی از برگزاری مجمع شورای مرکزی تشکل متبوعش در هفته های آتی خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۱ - ۱۱:۵۰    
وزیر کار با اشاره به ایجاد فضای اشتغال با همکاری سازمان فنی و حرفه ای و شهرداری خبر داد و گفت: حتی برای آموزش کودکان با فضای کار پارک هایی ایجاد می شود.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۱ - ۱۱:۵۰    
در جلسه علنی روز سه شنبه ترکیب هیات مدیره ستاد توان افزایی (سمن ها) مشخص شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۱ - ۱۱:۵۰    
رئیس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران گفت: 524 کودکی که به سن تحصیل رسیده بودند را به سیستم آموزش کشور بازگرداندیم.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۱ - ۰۱:۵۰    
مرکز اطلاع رسانی فرماندهی پلیس تهران بزرگ از وقوع حادثه وحشتناک قتل خانوادگی خبر داد و اعلام کرد در این حادثه دو دختر 19 و 22 ساله قربانی خشم پدر خانواده شدند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۱ - ۰۱:۵۰    
مدیرعامل سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران با اشاره به این که خانواده های کودکان زباله گرد باید مورد توجه دستگاه های حمایتی از جمله بهزیستی و امداد قرار گیرند ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۰ - ۲۰:۵۰    
وزارت راه و شهرسازی در تحلیلی از بازار مسکن در مرداد ماه امسال اعلام کرد: میانگین قیمت خرید و فروش آپارتمان مسکونی در تهران، 4 میلیون و 600 هزار تومان در هر مترمربع بوده است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۰ - ۲۰:۵۰    
مرکز اطلاع رسانی پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری یک خواننده زیر زمینی به جرم قتل عمد خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۰ - ۱۱:۵۰    
برخی از کارشناسان تعمیم کالاها را به بخشنامه پیشین وزیر صنعت دولت یازدهم(حذف برچسب قیمت از کالا)، بدون اعمال اصلاحات لازم را نمونه ای از بی تدبیری، قلمداد می کنند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۰ - ۱۱:۵۰    
نماینده مردم تهران در مجلس گفت: آنچه که در کشتار مسلمانان میانمار شاهد هستیم دست های پنهان و آشکار آمریکا و رژیم صهیونیستی است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۰ - ۱۱:۲۰    
شهردار تهران در احکام جداگانه ای معاون هماهنگی امور مناطقی و رئیس مرکز ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تهران را منصوب کرد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۰ - ۱۱:۲۰    
رییس پلیس تهران بزرگ گفت؛ باید فرهنگ ترافیکی مدون و منسجمی راطرح ریزی و اجرا و همه را به رعایت این مهم دعوت نمائیم تاشاهد پایبندی جامعه به فرهنگ ترافیکی و به دنبال آن ترافیکی روان و کاهش حوادث ناگوار ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۹ - ۱۳:۲۰    
یک عضو شورای شهر تهران، ری و تجریش از مکان یابی مدارس انتقاد کرد و پارک دوبله سوبله در حاشیه مدارس را عامل ترافیک مهرماه دانست.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۹ - ۱۳:۲۰    
رئیس کمیسیون سلامت محیط زیست و خدمات شهری شورای شهر تهران ضمن انتقاد به نصب دکل ها و آنتن هایی مخابراتی در شهر تهران گفت: نصیب اینگونه دکل ها در فاصله نزدیک به واحدهای مسکونی اثرات سوء و مخربی دارد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۹ - ۱۳:۲۰    
بانک قرض الحسنه مهر ایران در راستای افزایش رضایتمندی مشتریان، ایجاد دسترسی مطلوب و حضور مستمر جهت ارایه خدمات به مراجعین منطقه غرب تهران، اقدام به گشایش شعبه ای در خیابان سردارجنگل نمود.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۹ - ۱۳:۲۰    
بیست و پنجمین دوره مسابقات صخره نوردی 26 تا 30 شهریور ماه در مجموعه مگا پارس پایتخت برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۹ - ۱۲:۵۰    
چمران این روزها مدام در حال رفتن است، از شورای شهر، از شورای عالی استان ها و از ایران. برنامه اش برای آینده رفتن به سوریه است، آن هم از راه هایی که خودش می داند ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۸ - ۱۹:۲۰    
مدیرعامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهرداری تهران با تاکید بر ارائه آموزش های لازم جهت شناخت انواع گونه های بومی و غیر بومی به غرفه داران بازار پرندگان گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۸ - ۱۹:۲۰    
عضو کمیسیون سلامت شورای شهر تهران از بررسی ویژه مشکلات کودکان زباله گرد خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۸ - ۱۸:۵۰    
معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران از توزیع 2.5 میلیارد بن در مدارس تهران خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۸ - ۱۱:۵۰    
شهریور، ماه خرید لوازم التحریر بوده اما سال هاست که این بازار در تسخیر کالاهای قاچاق قرار گرفته است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۸ - ۱۱:۵۰    
آن چه دیوار مهربانی صدایش می زدند و بسیار در فضای مجازی در موردش سخن گفتند، یک سالی است که به جرگه فراموشی سپرده شده است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۷ - ۱۵:۲۰    
رئیس کلانتری 108 نواب از دستگیری یک نفر سارق حرفه ای منزل معروف به علی سیاه ، خبر داد و گفت: متهم با کمک سه نفر از دوستانش باند سارقت از منازل را در محدوده نواب اداره می کرد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۷ - ۱۵:۲۰    
سخنگوی آتش نشانی تهران گفت: دو چترباز روی کابلهای برق فشارقوی در ارتفاعات روستای وَردیج سقوط کردند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۷ - ۱۵:۲۰    
خطیب موقت این هفته نمازجمعه تهران گفت: ایران درباره سلاح هایش وعده نداده و هیچ کشوری نمی تواند در زمینه اطلاع از آنها گامی بر دارد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۷ - ۱۴:۵۰    
رییس اتحادیه تالارهای پذیرایی از تعطیلی 14 واحد این صنف در سه ماه اخیر خبر داده و به شهروندان نسبت به برخی تبعات استفاده از تالارهای خارج شهر هشدار داد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۶ - ۱۴:۲۰    
با وجود اینکه 32 دستگاه در موضوع نوسازی مسئولیت دارند، اما با توجه به حجم گسترده بافت فرسوده در کلانشهر تهران بسیاری از مدیران از بی توجهی دستگاه ها به ایفای نقش خود در این بخش گلایه دارند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۶ - ۱۴:۲۰    
اولین ایستگاه انتظامی بانوان در مترو با حضور مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه افتتاح شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۵ - ۲۳:۵۰    
محمدرضا شفیعی کدکنی شاعر مطرح و پیشکسوت، در بازدید از مجموعه باغ کتاب تهران، آن را مکانی بین المللی دانست و گفت: باغ کتاب باید در مقیاس های مختلف به شهرهای دیگر برود.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۵ - ۲۳:۵۰    
معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی تهران بزرگ با تشریح آخرین دستاوردهای اجرای طرح سراسری مبارزه با سارقان و مالخران در پایتخت گفت: تاکنون بیش از هزار حلقه رینگ و لاستیک سرقتی کشف و ضبط شده است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۵ - ۲۳:۵۰    
شهردار تهران در آیین افتتاح و بهره برداری از موزه نقشه شهر تهران گفت: جسم و روان پایتخت رنجور است و امروز شهر تهران نیاز به تغییر و تحول دارد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۵ - ۱۲:۵۰    
سرپرست مجتمع ندامتگاه تهران بزرگ از اجرای طرح متادون درمانی در این زندان خبر داد و گفت: هم اکنون 450 نفر از مددجویان این زندان تحت پوشش طرح متادون درمانی قرار دارند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۵ - ۱۱:۲۰    
عملیات ویژه پلیس با حضور مأموران پلیس آگاهی، پلیس های تخصصی مبارزه با مواد مخدر، یگان امداد و پلیس پیشگیری در تهران آغاز شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۵ - ۱۱:۲۰    
رئیس اتحادیه گوشت گوسفندی تهران با بیان اینکه بازار این گوشت بسیار راکد است، گفت: اگر همین روند ادامه یابد، احتمال دارد هفته آینده قیمت این کالا در بازار کاهش پیدا کند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۴ - ۱۴:۲۰    
معاون اجتماعی پلیس پایتخت از درگیری میان دستفروشان مقابل پاساژ علاءالدین خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۴ - ۱۴:۲۰    
شهردار تهران ̋معاون شهرسازی ̋، ̋معاون مالی و اقتصاد شهری ̋، ̋معاون برنامه ریزی، توسعه شهری و امور شورا ̋ و ̋معاون حمل و نقل و ترافیک ̋ را منصوب کرد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۴ - ۱۲:۲۰    
عضو کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر تهران ضمن توصیه به نجفی گفت: همه شهروندان در تهران حق زندگی دارند و باید حقشان بر تهران و شهر توسط شورا و شهرداری ادا شود.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۴ - ۱۰:۵۰    
فعالیت شبانه کارگاه های ساختمانی آرامش و امنیت همسایگان این پروژها را گرفته این درحالی است که قانون بازدارنده ای در این رابطه وجود ندارد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۴ - ۱۰:۵۰    
یک عضو شورای پنجم گفت: نحوه آبیاری پارک شهر را از شورا نظاره گر بودم و به جای فضای سبز بیشتر کاشی های پارک شسته می شدند و این نشان می دهد آموزش لازم در خصوص نحوه آبیاری داده نشده است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۴ - ۰۸:۲۰    
جنایت هولناکی در خیابان یخچال تهران به وقوع پیوست که در این ماجرا مردی همسر و پسر چهارده ساله اش را کشت و جسدش نیز در محل جنایت کشف شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۴ - ۰۸:۲۰    
مطابق آمارها ایرانی ها یکی از مصرف کنندگان عمده لوازم آرایشی در دنیا محسوب می شوند و این اتفاق در حالی رخ می دهد که بسیاری از خانم ها با علم به مضرات این لوازم می گویند: بکش و خوشگلم کن .
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۴ - ۰۸:۲۰    
حجازی با اشاره به واردات بی رویه موتورسیکلت از هندوستان گفت:این امر موجب تعطیلی بسیاری از واحدهای تولیدی داخلی شده است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۳ - ۲۱:۵۰    
کرکس سیاه باغ پرندگان تهران با یک عمل جراحی منحصر به فرد، صاحب منقار جدید شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۳ - ۱۲:۲۰    
رییس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ از ممنوعیت دائمی ورود کامیون به مناطق یک و 12 شهرداری تهران خبر داد.
مشاهده نتایج بیشتر...