سه شنبه ۰۸ فروردینساعت ۱۸:۱۸Mar 2017 28

پایگاه خبری شهر تهران (nabteh.ir)

  ۲ ساعت پیش    
فرزند آیت الله هاشمی رفسنجانی گفت: فضای انتخابات را هرگز نباید احساسی کرد و ما هیچ گاه به دنبال ایجاد چنین فضایی نخواهیم بود.
  ۲ ساعت پیش    
رئیس هیات عالی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی استان تهران از برگزاری اولین نشست روسای هیات های نظارت شهرستان ها و بخش های استان تهران خبر داد و گفت که در این نشست بر لزوم رسیدگی به صلاحیت کاندیداها ...
  ۲ ساعت پیش    
رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ از انهدام باند قاچاق و توزیع مواد مخدر در شمال تهران خبر داد.
  ۲ ساعت پیش    
حسن خسروی از کاندیداهای انتخابات پنجمین دوره شورای شهر تهران اعلام کرد: شهرداری تهران با چند مشکل و چالش جدی روبروست که در صورت انتخاب بنده به عنوان عضو شورای شهر تهران ...
  ۵ ساعت پیش    
شهردار منطقه 12 گفت: بوستان زندگی نبض حیات محله هرندی است و امیدواریم که با افتتاح کامل این مجموعه تفریحی، فرهنگی و هنری نشاط رابه این محله باز گردانیم.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۷ - ۱۵:۲۱    
مدیرکل میراث فرهنگی تهران توسعه گردشگری شهری را همسو با سیاست های اقتصاد مقاومتی و اشتغالزایی برای فارغ التحصیلان صنعت گردشگری دانست.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۷ - ۱۱:۵۱    
رئیس کمیته اطلاع رسانی فرمانداری تهران از ثبت نام 3000 داوطلب در پنجمین دوره انتخابات شورای شهر تهران خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۶ - ۱۸:۲۱    
امامزاده جعفر و حمیده خاتون در منطقه باغ فیض شهر تهران دیده می شود.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۶ - ۱۶:۲۱    
رییس کلانتری 144 جوادیه تهرانپارس از دستگیری سارق حرفه ای خودرو در جوادیه تهرانپارس خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۶ - ۱۵:۵۱    
نماینده مردم تهران در مجلس با اظهار امیدواری از اینکه با تداوم دولت تدبیر و امید مشکلات مربوط به اشتغال کاهش یابد، گفت: مجلس هم آمادگی دارد تا در مورد مسایل مربوط به تولید و اشتغال به دولت کمک کند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۶ - ۱۵:۲۱    
شهر به عنوان یک منبع توسعه مطرح است و جایگاه مدیریت شهری در روند توسعه آن بسیار مهم و تعیین کننده می باشد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۶ - ۱۳:۵۱    
معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش شهر تهران از افزایش 50 درصدی پذیرش نوروزی فرهنگیان در شهر تهران خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۵ - ۱۶:۲۱    
مرتضی طلایی همزمان با ثبت نام در پنجمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر تهران در نامه ای به شهروندان تهرانی که در وب سایت شخصی و حسابهای کاربری وی در فضای مجازی منتشر شد ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۵ - ۱۲:۵۱    
اداره میراث فرهنگی استان تهران به دنبال برخی محدودیت ها در بازدید از موزه های پایتخت به استاندار تهران نامه نوشت و گزارشی از این روند ارسال کرد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۵ - ۱۲:۵۱    
مدیر کل حفاظت از محیط زیست شهر تهران گفت: نزدیک به 5 تا 10 درصد زباله ها در مبدأ تفکیک می شوند اما تفکیک آن ها مناسب نیست.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۵ - ۱۲:۵۱    
این روز ها کمتر کسی می تواند خانه ای ویلایی در دل شهری پرتراکم مانند تهران تهیه کند که فضای کافی برای نگهداری از سگ داشته باشد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۵ - ۱۲:۵۱    
محسن هاشمی به شایعات مطرح شده در خصوص انتخابش برای سرلیستی و همچنین شهرداری تهران پاسخ داد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۵ - ۱۲:۲۱    
مدیرکل بازرسی، مدیریت عملکرد و مدیرحقوقی استانداری تهران در بازدید از ستاد گردشگری شهر تهران، عملکرد مجموعه مدیریت شهری را در سال های اخیر در حوزه گردشگری بسیار خوب ارزیابی کرد و کم شدن فاصله شمال تا ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۴ - ۲۱:۵۱    
مدیرکل کتابخانه های عمومی استان تهران معتقد است بازسازی و استانداردسازی فضای کتابخانه ای موجود می تواند در جذب مخاطب و افزایش سرانه مطالعه نقشی عمیق و تاثیرگذار داشته باشد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۴ - ۲۱:۵۱    
فرماندار تهران گفت: هزار و 287 نفر تا امروز برای کاندیداتوری در پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در فرمانداری تهران ثبت نام کردند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۴ - ۲۱:۵۱    
به شکرانه بهار با هدف رسیدن به محیط زیست پایدار، همه کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری، شوراهای شهر و روستا به صورت جدی از تبلیغات و اقلام تبلیغی کاغذی پرهیز کنند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۴ - ۲۱:۵۱    
مقدار قابل توجهی گوشت مرغ فاسد در غرفه های راه آهن تهران توسط گشت مشترک سازمان تعزیرات حکومتی به همراه سایر دستگاههای نظارتی، کشف و معدوم شد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۴ - ۲۱:۵۱    
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران جزئیات حادثه انفجار در خیابان میرداماد را تشریح و از خروج دو نفر از زیر آوار خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۳ - ۱۵:۲۱    
نائب رئیس شورای شهر تهران گفت: در تمام دنیا سازمان های گردشگری زیر نظر شهرداری ها فعالیت می کنند و ستاد گردشگری شهرداری تهران باید تبدیل به سازمان گردشگری شود.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۳ - ۱۵:۲۱    
مدیرعامل شرکت توزیع برق تهران گفت: انتظار داریم با کمک مشترکان تهرانی بتوانیم حداقل 200 مگاوات در تابستان سال 96 مدیریت مصرف داشته باشیم.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۳ - ۱۵:۲۱    
رئیس ستاد انتخابات شهرستان تهران گفت: ثبت نام زنان در انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا 1.5 درصد رشد کرد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۳ - ۱۵:۲۱    
شهردار منطقه20 گفت: این منطقه، با تورهای ری گردی در اتوبوس های دو طبقه، میزبان مسافران نوروزی است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۱ - ۱۷:۵۲    
اخبار انتخابات شورای شهر پایتخت را در پایگاه خبری شهر تهران دنبال کنید.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۱ - ۱۷:۵۲    
رئیس ستاد انتخابات شهر تهران گفت: در دو روز ثبت نام انتخابات شورای شهر تهران، جمعا 398 داوطلب ثبت نام کردند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۱ - ۱۶:۵۲    
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: همه مسوولان باید نسبت به وضعیت معیشتی مردم خود را مسوول بدانند تا با تعامل و همدلی یکدیگر گره ای از مشکلات باز شود.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۱ - ۱۶:۵۲    
یک عضو اسلامی شهر تهران با تاکید بر اینکه حمل و نقل مهمترین اولویت شورای اسلامی شهر تهران در پنجمین دوره است افزود ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۱ - ۱۶:۵۲    
تهران فقط شهر تجارت و کسب و کار نیست، این شهر دست کم در طول چند سال گذشته با رو کردن آثار تاریخی متفاوت در بخش های مختلفش، نشان داده که پتانسیل فراوانی برای جذب گردشگر دارد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۱ - ۰۸:۴۷    
اولین روز از ثبت نام انتخابات شورای شهر تهران در محل فرمانداری تهران انجام شد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۱ - ۰۸:۴۷    
پلیس راهور تهران بزرگ اعلام کرد دوربین های ثبت تخلفات مربوط به ورود به محدوده زوج و فرد و طرح ترافیک از ساعت 19 روز شنبه 28 اسفند خاموش شده و تا ساعت 6 صبح روز 14 فروردین خاموش خواهد ماند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۹ - ۲۲:۴۷    
از انسانیت استعفا دهیم!!! اگر در سال جدید باز هم میخواهیم خودمان بی تفاوت باشیم و فقط دیگران را تخریب کنیم، اگر جرثقیلی در کشوری افتاد و بگوییم حاکمان آن باید استعفا دهند!! ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۹ - ۱۷:۴۷    
رئیس اتحادیه صنف آرایشگران مردانه تهران گفت: با توجه به اینکه وزارت صنعت بعد از دو سال نرخ مصوب جدیدی برای دستمزد آرایشگاه داران مردانه تعیین نکرده است ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۸ - ۱۷:۱۸    
نماینده سابق مردم تهران در مجلس نهم در اطلاعیه ای از متخصصان نسل سوم انقلاب برای نام نویسی در انتخابات شوراها دعوت کرد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۸ - ۱۷:۱۸    
مجموعه فرهنگی تاریخی سعدآباد با برنامه های فرهنگی و هنری و ارائه تسهیلات و خدمات ویژه برای بازدیدکنندگان به استقبال نوروز 1396 می رود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۸ - ۱۷:۱۸    
تهرانی باشی یا مسافر پایتخت درندشت شوی، حیف است بهشتی را در دل شهر شلوغ و پرسُر و صدای ̋طهران قدیم ̋ نبینی، مکانی که سُکنی شاهان ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۸ - ۱۴:۱۸    
در شهر تهران قنادی ممتاز نداریم و کسانی که مدعی ممتازبودن هستند تخلف می کنند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۸ - ۱۳:۴۸    
رییس شورای اسلامی شهر رباط کریم از نامگذاری یک خیابان در شهرک آبشناسان به نام آیت الله هاشمی رفسنجانی خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۸ - ۱۳:۱۸    
رئیس کمیته هنر شورای اسلامی شهر تهران گفت: افزایش تورهای گردشگری و جذب توریسم در شهر تهران می تواند تا صد شغل ایجاد کند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۸ - ۱۳:۱۸    
رئیس هیأت نظارت انتخابات شورای شهر تهران گفت: پیش بینی ما این است که ثبت نام در انتخابات شورای شهر تهران به دلیل کاهش تعداد اعضا گسترده باشد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۸ - ۱۳:۱۸    
همزمان با نزدیک شدن به ولادت با سعادت حضرت فاطمه(س) و روز زن ویژه برنامه مادر آب با حضور نرگس معدنی پور شهردار منطقه 13 در سالن آمفی تئاتر مجموعه فرهنگی ورزشی کوثر برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۷ - ۲۳:۱۸    
8 نفر معتمدین هیات اجرایی به عنوان اعضای اصلی و پنج نفر به عنوان اعضای علی البدل برگزاری انتخابات شورای اسلامی شهر تهران انتخاب شدند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۷ - ۲۲:۴۸    
ایستگاه های اطلاع رسانی و اسکان موقت ستاد گردشگری شهرداری تهران از روز پنج شنبه شروع به کار کرده و تاکنون مسافران نوروزی بسیاری در کمپ های اسکان مستقر شده اند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۵ - ۰۸:۱۹    
رییس اتحادیه کفاشان دست دوز تهران گفت: بسیاری از تولیدکنندگان شش ماه اول سال را بیکار بوده اند؛ لذا اخذ مالیات بر ارزش افزوده بیشتر شبیه مصادره اموال است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۵ - ۰۸:۱۹    
مجمع عمومی هیئت اسکواش استان تهران با حضور گل محمدی مدیر کل ورزش و جوانان استان تهران و سلیمانی رئیس فدراسیون اسکواش به منظور تصویب برنامه ها و بررسی عملکرد هیئت برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۵ - ۰۸:۱۹    
هیات رسیدگی به تخلفات هیات رئیسه مجلس برای بررسی ̋حضور علی مطهری، محمدعلی وکیلی و بهروز نعمتی در دیدار اعضای فراکسیون امید با سیدمحمد خاتمی ̋ تشکیل شد و 16 نفر از اعضای این هیات اعلام کردند که این سه ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۴ - ۱۷:۱۴    
رئیس کلانتری 105 سنایی از دستگیری سارق زورگیر خبر داد و افزود: متهم علاوه بر این سرقت، به سرقت یک دستگاه خودرو در کرج نیز اعتراف کرد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۴ - ۱۵:۱۴    
عضو شورای شهر تهران گفت: این حق مردم است که بدانند کدام یک از نمایندگان، خودش و آبرویش را خرج مردم و شهر کرده و چه نماینده ای، مردم و شهر را خرج خودش کرده است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۴ - ۰۹:۴۴    
محتشم گفت: در تابستان سال آینده کشور با رونق اقتصادی روبرو خواهد شد و این رونق به بخش مسکن نیز انتقال داده می شود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۴ - ۰۹:۴۴    
گذری در تهران در ایام نوروز نقاط گردشگری و دیدنی استان تهران و میراث فرهنگی آن را به مخاطبان معرفی می کند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۴ - ۰۹:۴۴    
مدیرعامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر از استقرار 80 درصد اوراقچی های اتومبیل در محله خاوران خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۳ - ۱۸:۴۴    
رئیس اتاق اصناف تهران: دوره جدید نمایشگاه های بهاره در دو منطقه ی مصلی و حکیمیه آغاز شده است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۳ - ۱۱:۱۴    
مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهر تهران با بیان اینکه روزانه 120 هزار مترمکعب پسماند ساختمانی تولید می شود گفت: کارخانه تبدیل پسماند ساختمانی به مصالح در حال ساخت است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۳ - ۱۰:۴۴    
کارگروه معاونت ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان نوع پوشش بانوان موتور سوار را تائید کرد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۳ - ۰۸:۴۴    
آموزش و پرورش شهر تهران نیز در ایام نوروز 96 آماده استقبال از مسافران است و بدین ترتیب آدرس و شماره های تماس مراکز اسکان فرهنگیان در شهر تهران اعلام شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۲ - ۱۲:۱۴    
اگر قرار است مدیر جدیدی به گروه حیدریان اضافه شود، حداقل یک فیلم کوتاه سه دقیقه ای ساخته باشد تا درد سینماگران را بفهمد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۲ - ۱۱:۴۴    
تقلب در تولید مواد غذایی و عرضه آن به متقاضیان و مصرف کنندگان از معضلاتی است که در ایام نوروز با شدت هر چه بیشتری نمود و بروز پیدا می کند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۲ - ۰۹:۱۴    
اسامی 14 نامزد برتر جبهه مردمی نیروهای انقلاب که در انتخابات اولین مجمع عمومی انتخاب شدند به ترتیب الفبا منتشر شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۱ - ۰۸:۴۵    
رانندگان تیم اتومبیلرانی سرعت استان تهران بیشترین سکوی قهرمانی مرحله پایانی مسابقات اتومبیلرانی سرعت قهرمانی کشور را کسب کردند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۱ - ۰۸:۴۵    
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران گفت: ایوان انتظار 42 هزار متر مربع وسعت و 36 ستون استوانه ای دارد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۰ - ۱۸:۱۵    
رئیس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران از تاسیس خانه شعر در اراضی عباس آباد تهران خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۰ - ۱۸:۱۵    
چرا کسی برای احیای کارخانجات ایرانی احساس تکلیف نمیکند؟!
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۰ - ۱۱:۱۵    
رئیس اداره تنظیم بازار جهاد کشاورزی استان تهران از کشف 4 و نیم تن انواع میوه قاچاق در میدان مرکزی میوه و تره بار تهران خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۰ - ۱۱:۱۵    
دبیرکل حزب اراده ملت ایران از قطعی شدن لیست اصلاح طلبان برای انتخابات شوراهای شهر پس از تعطیلات نوروز خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۹ - ۰۸:۴۵    
زن های گرسنه ای با بدن های پُردرد روی کارتن ها خوابیده اند و عده ای آن سوتر با پلاکاردهایی، کمپین های نه به عقیم سازی کارتن خواب ها را فریاد می زنند ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۹ - ۰۸:۴۵    
مدیر عامل سازمان تاکسیرانی گفت: در اپلیکیشن تاکسیرانی نرخ کرایه پایین تر از نرخ مصوب است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۸ - ۲۳:۴۶    
بر اساس اعلام رسمی مرکز آمار ایران، قیمت فروش یک متر متربع زیربنای مسکونی شهر تهران در پاییز سال جاری نسبت به سال قبل، از افزایش 8.4 درصدی برخوردار بوده است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۸ - ۲۳:۴۶    
با توسعه شهری و پیچیدگی روزافزون خدمات عمومی در تهران، لزوم ایجاد مدیریت یکپارچه شهری در پایتخت بیش از هر زمان دیگری احساس می شود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۸ - ۰۹:۱۶    
افزایش تقاضا برای خرید خودرو در هفته های پایانی سال و عرضه محدود در این عرصه، بازار سیاه و دلالی را در حوزه مدکور بیش از پیش تشدید کرده است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۸ - ۰۹:۱۶    
رئیس پلیس امنیت عمومی فرماندهی انتظامی تهران بزرگ گفت: تاکنون شاهد افزایش 51 درصدی کشف مواد محترقه کم خطر و 388 درصد کشف مواد محترقه پرخطر بوده ایم.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۷ - ۱۶:۴۶    
در طول 37 سال گذشته که نظام جمهوری اسلامی ایران تشکیل شده است تاکنون 13 نفر در راس مدیریت سینمای کشور قرار گرفته اند و به عنوان سرپرست ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۷ - ۱۶:۴۶    
مدیرکل انتقال خون استان تهران از افزایش 10 درصدی خونگیری طی 11 ماه گذشته در تهران خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۷ - ۱۶:۴۶    
معاون امور ایستگاه های شرکت بهره برداری مترو تهران اقدامات ویژه این معاونت برای ماه پایانی سال و استقبال از بهار را تشریح کرد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۷ - ۱۶:۱۶    
سومین قسمت از برنامه تلویزیونی سه ستاره با پخش تیزر نامزدهای مربوط به برنامه های تخصصی روی آنتن شبکه 3 سیما رفت.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۷ - ۰۷:۴۶    
فرمانده انتظامی تهران بزرگ از آغاز استقرار نیروهای پلیس در معابر اصلی شهر تهران و فعالیت گشت های محسوس و نامحسوس پلیس در سطح شهر و مراکز خرید در روزهای پایانی سال خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۷ - ۰۷:۴۶    
احمد توکلی این روزها در دوران پسانمایندگی در شبکه دیده بان شفافیت و عدالت، به یکی از فعالان مبارزه با پدیده نامانوس فسادهای اقتصادی تبدیل شده است تا به سهم خود از این اتفاق جلوگیری کند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۶ - ۱۷:۴۴    
رئیس سازمان تاکسیرانی شهرداری تهران جزئیات اپلیکیشن موبایلی سازمان تاکسیرانی را تشریح کرد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۶ - ۱۱:۱۴    
نایب رئیس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای اسلامی شهر تهران گفت: دوره چهارم شورای اسلامی شهر تهران یک دوره شناخت و روشنگری بود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۶ - ۱۱:۱۴    
مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهر تهران از نوسازی بیش از 11 هزار تاکسی فرسوده در سال جاری خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۵ - ۲۰:۴۴    
معاون خدمات شهری شهرداری تهران از افتتاح سه بوستان تخصصی در تهران تا نوروز امسال خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۵ - ۱۷:۱۴    
زن جوانی در اثر ورود عامدانه به حریم ریلی در ایستگاه میرزای شیرازی واقع در خط 3 مترو تهران دچار حادثه شد و فوت کرد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۵ - ۱۳:۴۴    
دکتر جمشیدی رئیس دانشگاه پیام نور استان تهران با حضور در مراسم یادبود شهید علی اصغر کریمی ضمن ادای احترام به مقام شامخ این شهید سرفراز، با خانواده و بازماندگان شهید کریمی ابراز همدردی کردند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۵ - ۱۳:۴۴    
مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی از راه اندازی 5 خط اتوبوس برقی در منطقه 12 خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۵ - ۱۱:۴۴    
نماینده مردم تهران گفت: همه نمایندگان از لاریجانی برای دفاع از حیثیت مجلس متشکرند اما موارد آیین نامه ای هم باید تذکر داده شود تا همه چیز بر اساس خرد جمعی پیش برود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۵ - ۱۱:۱۴    
رییس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران در آیین رونمایی ارکستر شهر در فرهنگسرای بهمن با تاکید بر اینکه موسیقی برای تعالی فرد و جامعه است ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۵ - ۱۰:۴۴    
این روزها جمعی مردمی متشکل از معتمدین و نخبگان مناطق 16و17و18و19و20 شکل گرفته که داعیه آن دارند که می توانند با حضور در دوره پنجم شورای شهر تهران و تکیه بر کرسی این شورا بدور از جناح بازی و سیاسی ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۵ - ۱۰:۱۴    
معاون رفاه اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از شناسایی 9200 کودک مانده از تحصیل در استان تهران خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۵ - ۱۰:۱۴    
محسن پیرهادی عضو هیئت رئیسه شورای شهر تهران به مناسبت سالروز تشکیل کمیته امداد به فرمان امام خمینی ره یادداشتی نوشته است که در ادامه می خوانید.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۵ - ۰۹:۴۴    
رئیس اتحادیه لوازم خانگی تهران برگزاری نمایشگاه های بهاره را در شان مردم ندانست و گفت: وقتی به این نمایشگاه ها نگاه می کنم، حالت زیبایی در آن نمی بینم و اصلا در شأن مردم نیست.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۴ - ۲۲:۱۴    
نایب رییس شورای شهر تهران گفت: دانشگاه ها، انجمن های علمی به ویژه انجمن علمی اقتصاد شهری ایران و خانه های محلات می توانند امکان اصلاح فرهنگ کار را از کف محلات آغاز کنند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۴ - ۱۱:۱۵    
رئیس کمیته نظارت شورای اسلامی شهر تهران گفت: تنها پنج منطقه شمالی شهر تهران 70 درصد درآمد شهرداری تهران را تأمین می کنند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۴ - ۱۱:۱۵    
مدیر عامل سازمان نوسازی شهر تهران گفت: موضوع هویت در کلانشهر تهران بسیار اهمیت دارد که کمتر به آن توجه شده است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۴ - ۰۰:۴۵    
تیم موتورسواری سرعت استان تهران با کسب بیشترین سکوی قهرمانی همچون دوره های گذشته عنوان نخست تیمی را به دست آورد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۳ - ۱۴:۴۵    
نماینده دادستان تهران گفت: در سال جاری 1200 فقره دستور قضایی به پلیس برای ورود به منازل از سوی دادستانی تهران صادر شده است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۳ - ۱۴:۱۵    
مدیرعامل شرکت شهربان و حریم بان شهرداری تهران گفت: افراد متخلف و مافیای دستفروشی پس از شناسایی به نیروی انتظامی معرفی می شوند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۲ - ۱۰:۱۵    
رئیس اداره محیط زیست شهر تهران گفت: پایش میدان های میوه و تره بار از اول اسفند آغاز شده و در صورت مشاهده هر گونه تخلف، با متخلفان برخورد قانونی صورت می گیرد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۲ - ۱۰:۱۵    
تصادف زنجیره ای هشت خودرو در بزرگراه بسیج منجر به متلاشی شدن خودروی سمند و مرگ راننده آن شد.
مشاهده نتایج بیشتر...