چهارشنبه ۲۰ فروردینساعت ۰۲:۱۲Apr 2020 8

نافع (nafee.ir)

 
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۹ - ۱۴:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
جلال نانکلی از اجرای طرح غربالگری در حوزه علمیه آخوند ملاعلی همدانی خبر داد و گفت: طلاب داوطلب بیش از 16 هزار بطری مواد ضدعفونی کننده در مناطق کم برخوردار توزیع نمودند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۹ - ۱۱:۰۶    
مرحله اول عملیات ضدعفونی آسایشگاه سالمندان یاس همدان توسط بسیجیان و اعظای هیئت ثارالله همدان
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۹ - ۰۸:۳۶   + ۱۰ سایت دیگر  
رهبر معظم انقلاب پس از خواندن کتاب خاطرات حاج میرزا سلگی فرمودند واقعاً اگر ممکن بود برای من، پا می شدم می رفتم همدان، دیدن این مرد .
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۹ - ۰۸:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
آماندا لورنزو معلم مهدکودک، با یک نمایش ساده و اثرگذار به وسیله فلفل، روغن و آب به بچه ها آموزش می دهد که چرا باید دست هایشان را بشویند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۹ - ۰۸:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار اسدآباد از توزیع 20 هزار بسته بهداشتی توسط گروه های جهادی سپاه و بسیج بین نیازمندان و افراد بی بضاعت این شهرستان خبر داد و گفت: این بسته ها شامل دستکش، ماسک و مواد ضدعفونی کننده است.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۹ - ۰۸:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
رییس دادگستری استان همدان در گفت وگو با خبرنگار ما از آزادی بیش از 2600 زندانی در سال گذشته خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۹ - ۰۸:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
شما را دعوت می کنیم به یک پویش، #خانه_بمانیم_کتاب_بخوانیم ؛ تا سفری کنیم به دنیای انسان های بهشتی، هرگاه دلتان برای حاج میرزا تنگ شد سری به کتاب آب هرگز نمی میرد بزنید، راستی چرا آب هرگز نمی میرد؟
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۹ - ۰۸:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
عدم شفاف سازی مسئولان درباره آمار مرتبط با کرونا، زمینه ساز انتشار اخبار کذب و شایعات کرونایی به ویژه در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی شده ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۹ - ۰۸:۰۶   + ۷ سایت دیگر  
استاندار همدان با تاکید بر نظارت جدی بر بازار گفت: این مهم از اولویت های تیم اقتصادی استان است چراکه برای تامین و توزیع اقلام مصرفی مردم نباید مشکلی ایجاد شود.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۹ - ۰۸:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی همدان گفت: دانش آموختگان پزشکی و پیراپزشکی طبق دستورالعمل جدید و به منظور استفاده از توان آنها برای مقابله با کرونا باید برای اعزام به خدمت سربازی اقدام کنند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۱۹:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده سپاه ناحیه همدان گفت: برنامه های ویژه سالروز منجی عالم بشریت با رعایت پروتکل های بهداشتی انجام خواهد شد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۱۹:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه تویسرکان با بیان اینکه رسانه ها برای نشاط معنوی در ماه مبارک رمضان کار کنند گفت: ما از طرح و پیشنهادات فعالان عرصه خبر در شهرستان برای تولید محتوا استقبال می کنیم.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۱۹:۰۶   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل تعزیرات حکومتی همدان از تشکیل 446 فقره پرونده تخلف از ابتدای اسفندماه سال گذشته در همدان خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۱۹:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
مدیر بیمارستان فاطمیه همدان از پیگیری راه اندازی بخش ICU مادران در بیمارستان فاطمیه خبر داد و خواستار کمک خیرین در این زمینه شد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۱۱:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
فرمانده سپاه شهرستان کبودراهنگ از برگزاری رزمایش دفاع بیولوژیکی در شهرستان کبودراهنگ خبر داد و گفت: این رزمایش در سه مرحله و در سه بخش مرکزی، گل تپه و شیرین سو انجام می شود،
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۱۱:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
این روزها شاید کرونا باعث شده تا امور جاری زندگی شهروندان با مشکلاتی مواجه شود یا اینکه برخی اتفاقات ناخوشایند برای ما رخ دهد اما واقعیت آن است که همراه هر سختی یک راحتی هم هست که به خصوص در آموزه ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۰۹:۰۶   + ۶ سایت دیگر  
معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان همدان گفت: به دنبال اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی و ضرورت تعطیلی برخی از صنوف، 12 باشگاه و پنج مکان بازی رایانه ای در این استان پلمب شدند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۰۸:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
بسیجیان حوزه مقاومت بسیج شهید ناصر قاسمی همدان در اجرای رزمایش دفاع بیولوژیک که با رمز یا امام رضا(ع) به منظور مقابله با کرونا در سطح شهر همدان برگزار شد، مشرکت کردند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۲۳:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
مسوول جامعه انجمن اسلامی اصناف و بازار همدان روند توزیع میوه تنظیم بازار را در همدان نادرست خواند و گفت ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۲۳:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
نماینده مردم ملایر در مجلس از فعال شدن شبکه اینترنت پرسرعت 3G در دو روستای ملایر خبر داد و گفت: پیگیری برای اتصال سایر روستاهای شهرستان ملایر به اینترنت پرسرعت ادامه دارد
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۲۳:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان همدان با تأکید براینکه تولید مهمترین شاخص تحول آفرین در اقتصاد کشور است، گفت: در استان همدان 40 پروژه به عنوان پروژه های مهمی که می تواند منجر به جهش تولید شود ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۲۳:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
روح اله نباتی با اشاره به اینکه نام گذاری سال ها در جهت افزایش توان عملیاتی کشور در تمامی حوزه های فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی است ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۲۳:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
قطعاً حضور فعال جوانان در عرصه تولید در کشور تحقق شعار سال را سرعت بخشیده و باید گفت که جوانان می توانند موتور محرکه جهش تولید باشند، پس باید به آن ها اعتماد و زمینه فعالیت برای آنان را فراهم کنیم.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۲۲:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان گفت: به توجه به شرایط موجود در جامعه به دلیل بیماری کرونا، تمامی برنامه های هفته جوان بر مبنای هفته جوان برنامه ریزی شده است.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۲۲:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس اداره کل هواشناسی همدان گفت: از روز سه شنبه تا پایان هفته با فعالیت سامانه بارشی در برخی از ساعات به ویژه در بعدازظهر رگبار باران، رعد و برق و وزش باد موقت پیش بینی می شود.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۲۲:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
رئیس دانشکده علوم پزشکی شهرستان اسدآباد از بهره مندی ظرفیت 500 بسیجی در غربالگری بیماری کرونا خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۲۲:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
امام خمینی(ره) با ظرافت تمام به تحلیل مناجات شعبانیه پرداخته و همگان را به تفکر در خصوص این مناجات دعوت می کند و تأکید دارد مناجات شعبانیه، مناجاتی است که انسان را به یک جایی می رساند .
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۲۱:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به اینکه سردار سلگی تا آخرین لحظات برای انقلاب اسلامی فعالیت می کرد و میلی به ریاست نداشت گفت: او همیشه خدمتگزار انقلاب و مردم بود و لحظه ای خودش را مطرح نکرد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۲۱:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه سردار سلگی یک عارف مجاهد بود گفت: سردار سلگی پس از آنکه پاهایش در دفاع مقدس از دست داد پس از مداوا دوباره به جبهه بازگشت.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۲۱:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
همسر سردار شهیدسلگی با بیان اینکه حاج میرزا سرباز ولایت بود گفت: پیام تسلیت رهبری برای شهادت همسرم باعث تسلی خاطر ما شد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۲۱:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
فرماندار شهرستان همدان گفت: فردا -یکشنبه 17 فروردین ماه- سپاه استان در قالب طرحی تحت عنوان عملیات دفاع بیولوژیکی یک روزه تمام شهر همدان را ضدعفونی خواهد کرد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۲۱:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
استاندار همدان با بیان اینکه سردار سلگی سرباز واقعی ولایت بود گفت: سردار سلگی پلی مطمئن بین مردم و مسؤولان بود و با اخلاص شجاعانه از کیان ارزش های انقلاب دفاع کرد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۲۱:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی استان همدان از ورود سامانه بارشی فعال طی روزهای آینده به آسمان استان خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۲۱:۳۶   + ۶ سایت دیگر  
مسئول روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی ساوه از واژگونی مرگبار یک دستگاه پراید در اتوبان ساوه همدان خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۲۱:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اتاق اصناف استان همدان از ضدعفونی بازار همدان خبر داد و گفت: فردا -یکشنبه 17 فروردین- تمامی بازار همدان توسط سپاه استان ضدعفونی خواهد شد بنابراین تمام صنوف باید تعطیل باشند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۵ - ۲۲:۳۷   + ۱۱ سایت دیگر  
قسمت هفتم از مجموعه ” انیمیشن برای اینکه کرونا نگیریم” با موضوع “مقابله با کرونا در مواجهه با عابر بانک ها” منتشر شد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۵ - ۲۲:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
معاون پارلمانی وزیر دفاع با تأکید براینکه سردار سلگی هرگز فراموش نمی شود گفت: او جاذبه و دافعه اصولی و اثر بخشی داشت به طوری که محبوب دل ها و جمع ها بود و دغدغه اش صیانت از انسجام نیروهای ارزشی بود.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۵ - ۲۲:۳۷   + ۱۳ سایت دیگر  
آیین گرامیداشت شهید سلگی در سومین روز عروج این شهید والامقام، در صدا و سیمای مرکز همدان برگزار می شود.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۵ - ۲۲:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
عضو انجمن حمایت از بیمار و بیمارستان فاطمیه همدان از راه اندازی پویش نذر سلامت فاطمیه در مقابله با کرونا خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۳ - ۱۰:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
با هجوم کرونا به خانه و کاشانه مردم، همه پای کار آمدند تا جلوی آن را بگیرند، از کادر پزشکی و نیروهای جهادی تا افرادی که نسبت به تولید ماسک اقدام کردند ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۳ - ۱۰:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان همدان گفت: اعمال جریمه از 30 تا 90 هزار تومان برای افرادی که روز طبیعت از منزل خارج می شوند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۳ - ۱۰:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
با وجود اینکه آیین سیزده بدر برای ایرانیان و به ویژه همدانی ها اهمیت دارد، اما امسال به خاطر شیوع کرونا بیرون نمی رویم و رسم و رسوم این روز را متفاوت تر از هر سال و در خانه برگزار می کنیم تا بتوانیم ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۱:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
دادستان همدان با بیان اینکه اوضاع زندان تحت کنترل است گفت: هیچ زندانی فرار نکرده است.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۰۸:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
با وجود همکاری صنوف مختلف برای سپری کردن روزهای کرونایی، بازار سرگذر و سبزه میدان که محل عرضه میوه و تره بار بوده و اغلب با تجمع مردم نیز مواجه هست هنوز باز است ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۰۸:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
آب هرگز نمی میرد روایت خاطرات جانباز میرزا محمد سلگی است که با قلم شیوای سردار حمید حسام به رشته تحریر درآمده است ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۰۸:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان همدان از فعالیت یک هزار و 992 داوطلب هلال احمر در ایام شیوع کرونا خبر داد و گفت: این افراد 11 هزار و 75 نفر ساعت فعالیت داشتند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۰۸:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان گفت: رسانه ها در خط مقدم مبارزه با کرونا هستند و در این زمینه تا کنون اصحاب رسانه استان نقش خود را به خوبی ایفا کرده اند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۰۸:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان همدان از تشکیل 407 پرونده تخلف با اجرای طرح مقابله با کرونا در همدان خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۰۸:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
معاون خدمات شهری شهرداری همدان از شهروندان خواست برای قطع زنجیره کرونا از انجام فعالیت های خارج از منزل و حضور در بوستان ها و پارک های سطح شهر خودداری کنند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۰۸:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
علیمردان جعفری با بیان اینکه انگیزه ما از ورود به سپاه حفظ انقلاب و اسلام در برابر خطرات بود گفت: یک روزی با شهید مجید حسینی در مورد سپاه مشورت کردیم و با هم گفتیم که از نام این نهاد پیداست که به ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۰۸:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان ملایر ،از افزایش تعداد 3ایستگاه غربالگری در مبادی ورودی به شهرستان،خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۰۸:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کمیته امداد ملایر از کمک 134 میلیون تومانی خیر ملایری به نیازمندان زیر پوشش کمیته امداد ملایر خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۰۸:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان نهاوند از اجرای طرح ملی فاصله گذاری اجتماعی ومحدودیت های ترافیکی این طرح در سطح شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۰۸:۵۴   + ۶ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان نهاوند از اجرای مصوبات ستاد مقابله با کرونا و پلمپ 20واحد صنفی متخلف در این شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۰۸:۲۴   + ۱۰ سایت دیگر  
امروز سوم شعبان، میلاد مولود فاطمه(س) و علی(ع) است، امامی که هم کشتی نجات شد و هم ناخدای بشریت برای رسیدن به سرمنزل مقصود. میلادت مبارک
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۰۸:۲۴   + ۸ سایت دیگر  
رئیس اداره اوقاف و انور خیریه شهرستان همدان از توزیع 900 بسته معیشتی و بهداشتی بین نیازمندان نهاوند خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۱۰:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار اسدآباد از تثبیت آمار مبتلایان به کرونا در این شهرستان خبر داد و گفت: طی 10 روز اخیر مورد جدیدی از بیماری کرونا در اسدآباد گزارش نشده و روی عدد 26 باقی مانده است که امیدواریم با تلاش مردم ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۱۰:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
زباله گردها شاید در این روزهای کرونایی قشری هستند که بیشتر از دیگران در معرض خطرند و به همان میزان هم نگران ، اما خیلی از آنها هنوز نمی دانند کدام را انتخاب کنند؛ سلامت یا معیشت ؟!
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۱۰:۲۴   + ۵ سایت دیگر  
معاون اجتماعی پلیس استان همدان از توقیف و جریمه خودروهای دارای پلاک غیر بومی در همدان خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۱۳:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
کارشناس اداره کل هواشناسی همدان گفت: در پی افزایش رطوبت هوا و تشکیل ابرهای محلی، از بعدازظهر فردا /پنجشنبه/ رگبارهای باران بهاری همدان را فرامی گیرد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۰۹:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
ماه شعبان با عطر نفس بقیه الله، جلوه حسین فاطمه، علمدار کربلا و سیدالساجدین از راه رسید پس دریابید آن را با مناجات، استغفار، صلوات و نوای یا رب برای ظهور موعود و رهایی از دردها و رنج ها.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۰۹:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
استاندار همدان گفت: احیای واحدهای راکد و نیمه فعال صنعتی راهبرد این استان و گامی بزرگ در سال جهش تولید است که باید با جدیت و قدرت پیگیری شود.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۱۲:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
سردار مظاهر مجیدی پاسخ کوبنده نیروهای مسلح به شهادت حاج قاسم سلیمانی را اتفاق مهم سال گذشته دانست و گفت ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۱۲:۵۴   + ۸۱ سایت دیگر  
فرمانده نیروی زمینی سپاه گفت: رزمایش دفاع بیولوژیک و عملیات پاکسازی محیطی شهدای مدافع سلامت نیروی زمینی سپاه از فردا ( ششم فروردین) آغاز می شود.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۰۹:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
رئیس هیات مدیره فروشگاه آنلاین شاتوت با بیان اینکه در حال حاضر با وجود شیوع بیماری کرونا استقبال مردم از فروشگاه برای خرید آنلاین میوه و سبزیجات خوب بوده است گفت ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۰۹:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان همدان با بیان اینکه صحنه های همراهی و همدلی مقابله با کرونا را باید تقویت کرده و به تصویر کشید گفت: این اتفاقات نشانه رشد جامعه در مسیر الهی و مقاوم شدن آن است.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۰۹:۲۴   + ۵ سایت دیگر  
امام جمعه همدان با بیان اینکه ستاد پیشگیری از کرونا در کل کشور باید به شدت تقویت شود گفت: در ایام تعطیلات ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۰۹:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان همدان از آمادگی این مجموعه برای مشارکت با بخش خصوصی در تحقق شعار جهش تولید خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۰۹:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
سرپرست اداره ورزش و جوانان ملایر از توزیع بسته های حمایتی از سوی جامعه فوتبالیست شهرستان به خانواده های نیازمند خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۱۴:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان "تویسرکان"، از دستگیری 3 سارق اماکن خصوصی، توسط ماموران کلانتری 11 شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۱۴:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان "بهار"، از کشف یک هزار قطعه مرغ قاچاق و فاقد مجوز در این شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۱۲:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
جانشین انتظامی شهرستان "کبودراهنگ"، از دستگیری 6 سارق و کشف 7 فقره انواع سرقت، در 72 ساعت گذشته در این شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۱۱:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
جانشین انتظامی شهرستان "فامنین"، از کشف بیش 13تن چوب قاچاق و فاقد مجوز در این شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۱۱:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
فرماندار تویسرکان از تلاش شرکت های داروسازی این شهرستان برای تولید داروی درمان کرونا خبر داد، گفت: سه شرکت دارویی توسرکان تمام توان خود را برای تولید این دارو به کار گرفته اند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۱۱:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری همدان با بیان اینکه صحبت امروزم در صحن شورا با عنوان آب بستن به آمار یک شوخی بیش نبود گفت ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۱۱:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
ایوب حضرتی با بیان اینکه مسئولین باید ظرفیت های کشور را بشناسند، گفت: با به کارگیری و انتصاب افراد جوان، با انگیزه، مومن و متشرع اهداف پیشرفت اسلامی و جهش تولید محقق می شود.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۰۹:۵۴   + ۸ سایت دیگر  
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی همدان گفت: از ابتدای شروع اپیدمی کووید 19 تا امروز /دوشنبه/ 25 نفر در این استان به دلیل ابتلا به ویروس کرونا جان خود را از دست دادند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۰۹:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
رییس دانشگاه علوم پزشکی همدان گفت: تاکنون 26 درصد جمعیت این استان در طرح غربالگری فعال پایش شدند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۰۹:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
علیرضا سلطانی متهور با بیان اینکه در راستای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا، 100 واحد صنفی در شهرستان اسداباد توسط اتاق اصناف بازرسی شده است، گفت: از این تعداد 29 مورد پلمب شدند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۰۹:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان همدان گفت: تاکنون بیش از 140 خانه مسافر غیرمجاز شناسایی شده که به مواردی که خالی باشند، تذکر بر عدم پذیرش مسافر می دهیم و آنها که مسافر داشته باشند ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۳ - ۱۵:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
رئیس پلیس راه استان همدان از لغزنده بودن جاده های همدان به دلیل بارش برف و باران خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۳ - ۱۵:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
سیده کوثر سیدی؛ سرپرست درمانگاه تامین اجتماعی رزن که برای خدمت به بیماران کرونایی داوطلبانه به بیمارستان قم رفته بود، این روزها در قرنطینه به سر می برد و مشغول کتابخوانی است ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۳ - ۱۵:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده سپاه انصارالحسین (ع) استان همدان ضمن تبریک سال نو و با اشاره به نامگذاری سال جاری توسط رهبر معظم انقلاب با عنوان جهش تولید ، اظهار داشت: سال گذشته در راستای شکوفایی اقتصادی کشور ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۳ - ۱۵:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
منتخب مردم همدان و فامنین در مجلس یازدهم با اشاره با نامگذاری سال به نام جهش تولید گفت: منع واردات بی رویه، جلوگیری از قاچاق و کمک به فعالیت دوباره کارگاه های تولیدی منجر به تحقق جهش تولید خواهد شد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۳ - ۱۵:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
رهبر معظم انقلاب در پیام نوروزی خود به ابزارهای قوی شدن اشاره فرمودند که کلیدواژه این مصادیق واژه جوانی است.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۳ - ۱۴:۵۴   + ۹ سایت دیگر  
بارش برف امروز یکشنبه چند شهرستان استان همدان را فراگرفت و در سومین روز از فصل بهار، چهره ای زمستانی به پایتخت تاریخ و تمدن ایران زمین داد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۳ - ۱۱:۵۴   + ۲۱ سایت دیگر  
حضرت آیت الله خامنه ای فرمودند: غرب هیچگاه نه به آزادی عمل کرده و نه به عدالت اجتماعی؛ در حالی که اسلام بیش از 1400 سال قبل در قرآن به آن اشاره کرده است.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۲ - ۲۳:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل دهکده تفریحی و توریستی گنج نامه همدان گفت: این مجموعه با توجه به شیوع ویروس کرونا و به خاطر سلامتی مردم کاملا تعطیل است.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۲ - ۲۲:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان همدان گفت: تحقق جهش تولید به جدیت و تلاش بیشتر مسؤولان هر سه قوا، همکاری مردم و باور به توانستن در داخل کشور وابسته است.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۲ - ۱۴:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
معاون عمرانی استاندار همدان با بیان اینکه جذب مسافر در همدان صحت ندارد گفت: همدان مسیر عبور غرب کشور است.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۲ - ۱۴:۵۴   + ۶ سایت دیگر  
به نظر می رسد اتخاذ راهکار کارگشا برای ممنوعیت ورود و خروج غیرضروری در همدان مغفول مانده است، اتفاقی که وزیر ارتباطات در حساب توئیتری خود هم به آن اعلام کرد، بیشترین جذب مسافر از تهران به همدان .
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۲ - ۱۴:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
معاون گردشگری میراث فرهنگی همدان با بیان اینکه وقتی مدارس و مراکز اقامتی تعطیل هستند چطور می توان جذب مسافر داشت؟ گفت ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۱ - ۱۴:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار تویسرکان از برگزاری جلسه ای به منظور تولید داروی درمان کرونا توسط شرکت های داروسازی تویسرکان با حضور معاون اقتصادی استاندار خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۱ - ۱۴:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
علیرضا عبدلی؛ کارمند دانشگاه بوعلی سینا همدان و کارشناس شیمی توانست در فضای آزمایشگاهی دانشگاه مدت زمان تخمیر ماده اولیه الکل طبی را بدون تجهیزات و کمترین امکانات کاهش دهد و روزانه بیش از 300 لیتر طی ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۱ - ۱۴:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان همدان از تب سنجی برای 96 هزار و 465 نفر در ورودی و مسیرهای تعیین شده در همدان خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۱ - ۱۴:۵۴   + ۱۰ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان همدان با تبریک آغاز سال 1399 همزمانی آغاز سال جدید با روز جمعه را به فال نیک گرفت.
  ۱۳۹۸/۱۲/۲۹ - ۲۳:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
رئیس بیمارستان آیت الله علیمرادیان نهاوند از کمک 200 میلیون ریالی یک موسسه فرهنگی نهاوند به این بیمارستان خبر داد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۲۹ - ۲۳:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
هیات زینبیون (فعالان رسانه ای استان همدان) در آستانه سال نو 37 سبد کالای حمایتی بین نیازمندان توزیع کردند.
  ۱۳۹۸/۱۲/۲۹ - ۲۲:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
معاون محیط زیست طبیعی اداره کل حفاظت محیط زیست استان همدان گفت:برای رعایت بهداشت و پیشگیری از بروز بیماری هایی که ممکن است از ماهی قرمز به انسان منتقل شوند مردم بهتر است از خرید ماهی قرمز خودداری ...
مشاهده نتایج بیشتر...