یکشنبه ۰۷ خردادساعت ۲۱:۱۱May 2017 28

نافع (nafee.ir)

  ۱ ساعت پیش    
حسابداری به عنوان یک سیستم، با فرآیند جمع آوری، ثبت و طبقه بندی اطلاعات مالی، گزارش و صورت های مالی را برای استفاده و تصمیم گیری افراد ذینفع درون سازمانی آماده می کند و حسابدار با دریافت داده های ...
  ۱ ساعت پیش    
مسؤول بسیج دانشجویی استان همدان با انتقاد شدید از بازداشت مسوول بسیج دانشجویی ملایر به خاطر یک اعتراض ساده دانشجویی و استفاده از چند استیکر ...
  ۱ ساعت پیش    
همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان ایستگاه قرآن با ارائه خدمت اتوبوس درون شهری از مبدأ خیابان شریعتی تا مقصد مرکز همایش های بین المللی و قرآنی (تالار قرآن) هر روز از ساعت 18 تا 19 ...
  ۱ ساعت پیش    
یک بانوی همدانی موفق شده است با سرمایه اولیه 30 هزار تومان با تولید عروسک های نمدی برای خود کسب و کار ایجاد کند
  ۱ ساعت پیش    
به دنبال انتشار فیلمی از کتیبه تاریخی "آقاجان بلاغی" اسدآباد در فضای مجازی مبنی بر مخدوش و تکه تکه شدن آن ...
  ۸ ساعت پیش    
تب کریمه کنگو CCHF در شهرستان مبارکه اصفهان یک قربانی گرفت! جسد این قربانی بدون حضور مردم، در فاصله 10متری ...
  ۱۰ ساعت پیش    
قریب به 10 سال پیش بود که شهید شمسی پور در زمان ریاست هیأت دوچرخه سواری، طرح جامع و کاملی با عنوان تاکسی دوچرخه را به شورا و شهرداری همدان پیشنهاد داد، اما این طرح سالهاست که در بایگانی خاک می خورد.
  ۱۰ ساعت پیش    
مسؤول امور مددکاری مجمع خیرین سلامت همدان از توزیع بن خرید کالا به مبلغ 100 میلیون ریال بین بیماران سخت درمان نیازمند در همدان خبر داد.
  ۱۰ ساعت پیش    
مدیرکل دامپزشکی استان همدان با اشاره به کاهش 36 درصدی ابتلا به بیماری تب مالت در استان همدان، گفت: افزایش 146 درصدی واکسیناسیون بروسلوز در سال 1395 یکی از عوامل مهم کاهش شیوع بیماری تب مالت انسانی ...
  ۱۰ ساعت پیش    
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی همدان، گفت: نمایشگاه خوشنویسی اشعار امام راحل توسط خوشنویسان ممتاز در مجتمع آوینی همدان به مدت یک هفته در همدان برپا می شود.
  ۱۰ ساعت پیش    
طرح ایستگاه های مطالعه که در سراسر کشور و با ایجاد هزینه از حدود دوسال پیش اجرا شده بیش از یکسال است که متوقف و به حال خود رها شده است.
  ۱۰ ساعت پیش    
معاون فرهنگی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان همدان گفت: همزمان با حلول ماه مبارک رمضان ویژه برنامه "ضیافت الهی" در 54 بقعه متبرکه استان همدان اجرا می شود.
  ۱۰ ساعت پیش    
رئیس کمیته فرهنگیان دوره نهم مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه سند 2030 بر علیه و ضد تمام اعتقادات راسخ انسان مسلمان و ایرانی است گفت:هدف از این سند تهی کردن هویت کشور ما است.
  ۱۰ ساعت پیش    
یکی از مراجع تقلید گفت: بر خلاف ظاهر سند 2030، برخی از قسمت های این سند دامی حساب شده برای ملت های جهان است تا آن ها را زیر سلطه بگیرند و فرهنگ و مذهب آن ها را دگرگون کنند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۷ - ۰۸:۰۲    
مدیر کل تبلیغات اسلامی استان همدان با اشاره به ماه مبارک رمضان بیان داشت: اگر ما این ماه را بر اساس آیات قرآن ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۷ - ۰۷:۴۷    
مسئول بسیج جامعه زنان استان همدان به دیدار مه لقا جامه بزرگ، پرچمدار کاروان ایران در بازیهای همبستگی اسلامی رفت و از وی تقدیر کرد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۶ - ۱۶:۱۷    
نائب رئیس مجلس خبرگان رهبری با صدور بیانیه ای، تجاوز وحشیانه و غیرانسانی در مقابل رفتار مسالمت آمیز جمعی از جوانان بحرینی و هتک حرمت به منزل شیخ عیسی قاسم را محکوم کرد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۶ - ۱۶:۱۷    
طرح بیش از 60 شکایت علیه یک روزنامه آن هم در 10 روز منتهی به انتخابات را می توان به عنوان یک رکورد برای دولتمردان دولت یازدهم ثبت کرد و می توان آن را نشانه ای از شیوه برخورد حسن روحانی با منتقدان در ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۶ - ۱۶:۰۲    
رمضان از مصدر رمض به مفهوم شدت گرما و تابش آفتاب بر رمل... معنا شده است. انتخاب چنین واژه ای به راستی از دقت نظر و لطافت خاصی برخوردار است چرا که سخن از گداخته شدن است و شاید به تعبیری دگرگون شدن در ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۶ - ۱۶:۰۲    
مدیرعامل سازمان آتش نشانی همدان گفت: طی 24 ساعت گذشته آتش نشانان همدانی در یک عملیات اطفای حریق و 3 عملیات امداد و نجات شرکت کردند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۶ - ۱۵:۰۲    
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه همدان گفت: ماه رمضان ماه خودسازی وکمک به محرومان و دستگیری ناتوانان و مبارزه با ظالمان است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۶ - ۱۵:۰۲    
ارشناس فرهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان همدان گفت: 5 پایگاه در اماکن متبرکه شهرستان همدان در راستای پاسخگویی به احکام شرعی بر پا شده است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۶ - ۱۵:۰۲    
رئیس هیئت قایقرانی استان همدان گفت: تیم همدان توانست پس از گیلان با پشت سر گذاشتن رقیبان خود، مقام دوم رقابت های ماراتن قایقرانی قهرمانی کشور را از آن خود کند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۶ - ۱۳:۳۲    
سرپرست دفتر انجمن سینمای جوانان تویسرکان گفت : استعدادها و ظرفیت های قابل توجهی در حوزه هنرهای سینمایی در این شهرستان وجود دارند که نیازمند شناسایی و حمایت هستند .
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۶ - ۱۲:۴۷    
مدیر حفظ نباتات جهاد کشاورزی استان همدان گفت: در دو شهرستان تویسرکان و رزن در سطح 26 هزار و 337 هکتار از اراضی گندم و جو دیم و آبی با آفت سن غلات مبارزه شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۶ - ۱۲:۴۷    
معاون امور اجتماعی بهزیستی استان همدان از راه اندازی اورژانس اجتماعی در چهار شهرستان استان در نیمه نخست امسال خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۶ - ۱۲:۴۷    
بازپرس دادسرای عمومی و انقلاب اسلامی همدان اقتدار را ضامن سلامتی بیان کرد و گفت: نظارت با ید مقتدرانه، به دور از هر گونه غرض ورزی و همراه با ساز و کار مناسب باشد که تعامل یکی از این ساز و کارهاست.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۶ - ۱۲:۳۲    
حمایت از خانواده های زندانیان یکی از مناسبت های تقویم کشور است که این نامگذاری تلنگری به منظور توجه و حمایت بیشتر از سوی مسوولان به این خانواده های آسیب پذیر است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۶ - ۱۲:۳۲    
پرونده مسکن مهر در شهر مریانج همچنان باز است و دولت تدبیر و امید هم نتوانست در چهار سال عمر خود این پروژه را به سمت "علی برکت الله" هدایت کند!
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۶ - ۰۹:۰۲    
کارشناس آمریکایی می گوید: تقریبا همه حملات تروریستی در غرب، به نوعی با عربستان سعودی ارتباطی داشته و تقریبا هیچ کدام از این حملات، هیچ ارتباطی به ایران نداشته است .
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۶ - ۰۸:۰۲    
دادستان شهرستان اسدآباد از محکومیت پرداخت جزای نقدی تعدادی از افراد به علت تخلف در انتخابات شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۶ - ۰۷:۴۷    
مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر استان همدان با اشاره به اینکه بیمه بازنشستگی پیش از موعد روستائیان در استان همدان ایجاد شده است ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۵ - ۱۶:۰۰    
مجلس خبرگان با صدور بیانیه ای اهانت به شیخ عیسی قاسم رهبر شیعیان بحرین را محکوم کرده و نسبت به عواقب این اقدام به آل خلیفه هشدار داد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۵ - ۱۶:۰۰    
کارگردان نمایش حیدر گفت: این اثر به مناسبت سوم خردادماه و با هدف معرفی شهید "حیدر ابراهیم خانی" در همدان به روی صحنه می رود.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۵ - ۱۶:۰۰    
با توجه به کاهش ارزش دلار و بازارهای بورس آسیا و دوری سرمایه گذاران از دارایی های پرریسک در اثر کاهش قیمت نفت، قیمت طلا در بازارهای جهانی بالاترین قیمت در یک هفته گذشته را ثبت کرد و به 1266 ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۵ - ۱۵:۲۴    
مدیرکل بهزیستی استان همدان گفت: میزان دریافتی هر نفر زیر پوشش بهزیستی از ابتدای امسال 193 هزار تومان همراه با مبلغ یارانه تعیین شده است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۵ - ۱۵:۲۴    
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان همدان گفت: دشمن سخت در اشتباه است که می تواند جلوی گسترش اسلام را بگیرد؛ اگر توانست جلوی توسعه افکار امام در جهان را بگیرد می تواند جلوی صدای شاگردان امام را هم بگیرد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۴ - ۲۳:۵۸    
مردادماه سال 1362 ، بعدازعملیات والفجر2 بود . همراه گردان 156، به فرماندهی (شهید)محسن امیدی ، در منطقه حاجی عمران و خط پدافندی مستقر بودیم .
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۴ - ۲۳:۴۳    
نیمه دوم مرداد ماه 1362، گردان 156حر ، به فرماندهی (شهید) محسن امیدی ، در منطقه دربند عراق وارد یک عملیات دشواری شدیم . نیروهای خط شکن، باید یک ارتفاع صعب العبوری را بنام یال اسبی تصرف میکردند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۴ - ۲۲:۲۸    
فرماندار ملایر با بیان اینکه در مدت زمان کوتاه ثبت ملی مبل و منبت ملایر شاهد رونق این صنعت در شهرستان هستیم، گفت: پیگیری ثبت جهانی این هنر نیز در دستور کار است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۴ - ۲۲:۱۳    
سد مخزنی خرم رود شهرستان تویسرکان باحضور وزیر نیرو و مسئولان اجرایی استان همدان کلنگ زنی شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۴ - ۲۲:۱۳    
امام جمعه رزن بزرگترین و مهمترین دستاورد نظام اسلامی بعد از پیروزی انقلاب اسلامی را آزاد سازی خرمشهر عنوان کرد و گفت: فتح خرمشهر افسانه شکست ناپذیری استکبار جهانی را درهم شکست.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۴ - ۲۲:۱۳    
نماینده مردم تویسرکان در مجلس شورای اسلامی گفت: 90 میلیارد تومان اعتبار برای حوادث غیرمترقبه به استان همدان اختصاص یافت.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۴ - ۲۲:۱۳    
فرمانده سپاه ناحیه رزن گفت: هجمه فرهنگی دشمن خطرناک تر از جنگ 8 ساله است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۴ - ۲۲:۱۳    
مسوول قرارگاه بسیج سازندگی سپاه ناحیه ملایر از ایجاد اشتغال مستقیم و غیر مستقیم برای 400 جوان ملایری در سال گذشته توسط بسیج سازندگی خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۴ - ۲۱:۵۸    
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان همدان گفت: سد شنجور رزن پس از ماه رمضان به بهره برداری خواهد رسید.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۴ - ۲۱:۴۳    
مسئول اردوهای جهادی بسیج دانشگاه بوعلی سینا همدان گفت:ما در تیم جهادی "شهید هاشمی" بیش از کسب نتیجه به دنبال ترویج فرهنگ روحیه جهادی در مردم و مناطق محروم هستیم چرا که در صورت جاری شدن این روحیه در ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۴ - ۲۱:۲۸    
مدیرکل میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری همدان با درخواست اینکه گردشگری همدان در بحث تسهیلات مغفول نمانَد، گفت: جهانی شدن شهر لالجین سبب رشد 11درصدی صادرات صنایع دستی در همدان شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۴ - ۲۱:۲۸    
فرمانده نیروی انتظامی ملایر با اشاره به اینکه یکی از اقدامات پلیس نیروی انتظامی در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۴ - ۲۰:۵۸    
رئیس سازمان برنامه و بودجه استان همدان با بیان اینکه همدان بیش از 1390 میلیون تن ذخیره مواد معدنی مقام پنجم در کشور را دارد گفت: ولی سعم استان در ارزش افزوده حوزه معادن بسیار پایین است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۴ - ۲۰:۱۳    
وزیر نیرو گفت: پنج سد تا پایان دولت یازدهم به بهره برداری می رسد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۴ - ۲۰:۱۳    
فرمانده پدافند هوایی خاتم الانبیاء ارتش جمهوری اسلامی ایران با بیان اینکه دشمن اگر بخواهد به مرزهای ما چپ نگاه کند و یا یاوه بگوید، پاسخ محکمی خواهد گرفت ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۴ - ۱۳:۴۳    
امام جمعه اسدآباد با اشاره به فرارسیدن ماه مبارک رمضان از مسئولان خواست با نصب بنرهایی با مضمون تبریک این ماه، آن را رمضانی کنند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۴ - ۰۹:۴۳    
رهبر معظم انقلاب اسلامی تأکید کردند: یکی از درس های ماندگار دوران دفاع مقدس این بود که اگر توکل بر خدا به صورت عملی با پذیرش از اعماق جان باشد، قطعاً می توان بر همه موانع و چالش ها، مؤمنانه غلبه کرد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۴ - ۰۹:۴۳    
رئیس کمیسیون معماری، شهرسازی و فنی عمرانی شورای اسلامی شهر همدان گفت: عملیات اجرایی تقاطع غیرهمسطح سردار شهید همدانی با 20 درصد پیشرفت در حال اجراست.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ - ۲۱:۴۳    
یک روز بعد از دیدار ترامپ و پادشاه بحرین ، خانه رهبر شیعیان بحرین مورد حمله قرار گرفت،حالا که آمریکا و آل سقوط و آل خلیفه و شرطه های نامردشان به میدان آمده اند ، صد ای مردم بحرین باشیم.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ - ۲۱:۲۸    
مدیر روابط عمومی شرکت آب استان همدان اظهار کرد : مساله آب چالشی است که بسیاری از کشورها با آن مواجه شده اند ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ - ۲۱:۲۸    
یک جانباز دفاع مقدس در مورد نحوه جانباز شدنش گفت: در نخستین ساعات عملیات بیت المقدس، ناگهان حس کردم تمام بدنم بر روی پاهایم سقوط کرد . قدرت حرکت از من سلب شده بود ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ - ۲۱:۲۸    
از فرماندهان قرارگاه به کلی سری نصرت گفت: در 35 روز حماسه خرمشهر صدای هَل مِن ناصر یَنصُرنی شهدا جمعیت 36 میلیونی را فرار گرفت و از آن جمعیت کمتر از هزار نفر به فریاد خرمشهر رسیدند و شاید دلیل آن بی ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ - ۲۱:۲۸    
به مناسبت فرا رسیدن سالروز آزاد سازی خرمشهر، نمایشگاهی از آثار گرافیک و نقاشی در مجتمع فرهنگی و هنری ملایر گشایش یافت.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ - ۲۱:۲۸    
هدف اصلی مرکز رشد واحدهای فناور دانشگاه آزاد ملایر حمایت از افراد، شرکت های نوپا و تیم های کارآفرین در راستای اجرای موفقیت آمیز ایده ها و نو آوری ها و همچنین رقابت در صحنه تجارت ملی و جهانی است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ - ۲۱:۲۸    
رئیس کمیته بانوان کانون عالی انجمن های صنفی کارگران کشور گفت: عدم نظارت کافی بر مشاغل گوناگون و کارگاه های تولیدی باعث می شود زنان کارگر از حداقل امتیازات فعالیت های اقتصادی و بیمه تامین اجتماعی ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ - ۲۱:۲۸    
رئیس آتش نشانی ملایر گفت:نیروهای آتش نشانی یک مارسمی را در یک منزل مسکونی به دام انداختند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ - ۲۱:۲۸    
امام جمعه ملایر گفت: آمریکا با ایران هراسی که در بین اعراب به راه انداخته در حال کاسبی است و میلیون ها دلار سلاح هایی که روی دسشتشان مانده را به فروش می رساند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ - ۲۱:۲۸    
فرماندار شهرستان اسدآباد با قدردانی از مشارکت 78 درصدی مردم اسدآباد در انتخابات امسال، گفت: در این انتخابات رقابت ها فرمایشی نبود و لازم است همه مدیران ملاک حرکت را برنامه های دولت رئیس جمهور منتخب ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ - ۲۱:۱۳    
مدیر خدمات شهری شهرداری همدان گفت: حدود 500 میلیون تومان برای پاکسازی شهر همدان از تبلیغات انتخاباتی هزینه شده است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ - ۲۱:۱۳    
نماینده مردم همدان در مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه نمایندگان مجلس شورای اسلامی مطالبات مقام معظم رهبری را دنبال کنند، گفت: مجلس اظهارات رئیس جمهور درباره قوه قضاییه را پیگیری کند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ - ۲۱:۱۳    
مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس همدان گفت: جشنواره فیلم خرمشهر در همدان با نمایش مستند خاطره جاریست همراه با نشست پرسش و پاسخ با حضور منوچهر مشیری نویسنده و کارگردان مطرح کشور برگزار خواهد ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ - ۲۱:۱۳    
فرمانده سپاه انصارالحسین (ع) همدان عملیات بیت المقدس را نقطه عطفی در تاریخ دفاع مقدس دانست و گفت: آزادسازی خرمشهر اوج ایمان مردم ایران را نشان داد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ - ۲۰:۵۸    
تعدادی از مدیران ارشد آموزش و پرورش شهر تهران و شهرستان های استان تهران به دلیل تخلفات انتخاباتی احضار و بازداشت شدند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ - ۰۸:۲۸    
نماینده کمیته جست وجوی مفقودین در همدان اظهار داشت: دشمن قصد داشت با سرنگونی دولت سوریه بتواند جبهه مقاومت و خصوصا حزب الله را نابود کرده و خود را به مرزهای ایران برساند به لطف خدا و هوشیاری رزمندگان ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ - ۰۸:۲۸    
به گزارش نافع ، نصرالله رضازاده در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، با اشاره به اینکه علاوه بر بخش ساختمان که بنا بر اذعان سخنان اخیر رئیس جمهور در رکود به سر می برد ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۲ - ۱۷:۵۸    
مدیر کل زندان های همدان بابیان اینکه امنیت مقدمه تربیت در زندان ها و جامعه است، گفت: تامین امنیت مقدمه انجام هر کاری است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۲ - ۱۷:۵۸    
مدیر اداره تبلیغات اسلامی تویسرکان از بهره مندی 25 هزار نفر از برنامه های فرهنگی و تبلیغی این اداره در ماه های رجب و شعبان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۲ - ۱۷:۵۸    
رئیس کل دادگستری استان گلستان گفت: هیئت تجدیدنظر انتظامی نظام پزشکی گلستان قصور پزشکی در فوت الینا فروتن را تائید کرد و 2 پزشک متخصص، 2 پرستار و مسئول فنی بیمارستان مقصر شناخته شدند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۲ - ۱۷:۵۸    
رئیس اداره ورزش و جوانان نهاوند گفت: سال گذشته ورزشکاران نهاوند با کسب 132 مدال ملی و 7 مدال بین المللی در رشته های مختلف سهم ارزنده ای در موفقیت ورزش استان داشتند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۲ - ۱۷:۴۳    
رئیس هیأت ووشوی نهاوند از قتل امید ظفری ووشوکار نهاوندی خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۲ - ۱۷:۴۳    
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان همدان گفت: همزمان با دهه نکو داشت مساجد از 27 اردیبهشت تا پنجم خردادماه برای پذیرایی از روزه داران بقاع متبرکه و مساجد سطح شهرستان همدان غبارروبی و عطرافشانی می ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۲ - ۱۷:۴۳    
مسئول مرکز پیش بینی هوای استان همدان گفت: وزش باد شدید همراه با پدیده گرد و غبار از فردا چهارشنبه آسمان استان را فرا می گیرد و علاوه بر کاهش کیفیت هوا سبب کاهش دید می شود.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۲ - ۱۷:۴۳    
رئیس اتاق اصناف همدان با اشاره به اینکه هر کیلو گوشت مرغ گرم در بازار همدان 6 هزار و 900 تومان به فروش می رسد، گفت: هیچ گونه کمبود و افزایش قیمتی در بازار گوشت و مرغ وجود ندارد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۲ - ۱۷:۴۳    
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان فامنین، گفت :دست اندازی سودجویان به 80 هکتار از اراضی ملی فامنین با شکست مواجه شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۲ - ۱۷:۴۳    
رئیس دانشگاه بوعلی همدان سینا گفت: همزمان با سوم خرداد سالروز فتح خرمشهر دومین کنگره شهدای دانشجو در همدان برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۲ - ۱۷:۴۳    
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان نهاوند گفت: در سال جاری اعتبار مکانیزاسیون بخش کشاورزی نهاوند به بیش از 95 میلیارد ریال افزایش یافته که قابل پرداخت در بخش های زراعت، باغبانی، دام و طیور ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۲ - ۱۷:۱۳    
دادستان شهرستان اسدآباد از بازداشت 6 نفر از عشایر در این شهر خبر داد و گفت: این امر به اتهام ورود غیرمجاز به مراتع منابع طبیعی، تخریب مزارع روستایی و حمل اسلحه غیرمجاز صورت گرفته است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۲ - ۱۴:۵۸    
ورزش همدان در دولت یازدهم روزهای خوبی را سپری نکرد و شاید تزریق یک تفکر نو با نیرویی تازه نفس، علی الحساب بهترین راه ممکن برای برون رفت ورزش از آن رخوت و روزمرگی همیشگی باشد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۲ - ۱۰:۴۳    
آیت الله موسوی اصفهانی در بیانیه ای که در خصوص انتخابات صادر کرد اضهار داشت: بر دولت مردان لازم است بعد از پایان رقابت انتخاباتی ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۲ - ۰۹:۱۳    
برای قطار تهران - اندیمشک ساعت چهار و نیم بلیت داشتم. مسیر خانه تا میدان راه آهن را با هزار دلهره طی کردم...
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۲ - ۰۸:۵۸    
در حالی سازمان هدفمندسازی یارانه ها یارانه نقدی مشمولان کمیته امداد و بهزیستی را از فروردین 96 تا 3 برابر افزایش داده بود ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۱ - ۲۲:۴۳    
مدیرعامل موسسه فرهنگی برهان با اشاره به اینکه میزان مطالعه و کتابخوانی در ایران ضعیف است، گفت: از دلایل پایین بودن مطالعه در ایران این است که کتابخوانی در بین مردم اقدامی جدی و عبوس دیده می شود.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۱ - ۲۲:۴۳    
مسئول بسیج هنرمندان همدان گفت: "دومین جشنواره سراسری "حبیب حرم" در راستای پاسداشت شهدای مدافع حرم و قافله سالار شهدای مدافع حرم "سرلشگر شهید حاج حسین همدانی" برگزار می شود .
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۱ - ۲۲:۴۳    
مدیر تنظیم بازار جهاد کشاورزی استان همدان گفت: 500 تن مرغ منجمد و 49 تن گوشت منجمد برزیلی نیز در استان همدان برای توزیع در ماه رمضان در نظر گرفته شده است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۱ - ۲۲:۴۳    
فرمانده بسیج دانشجوئی همدان گفت: همزمان با فراررسیدن سوم خرداد ماه کنگره شهدای دانشجوی استان همدان و یادواره شهدای گمنام دانشگاه بوعلی سینا برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۱ - ۲۲:۴۳    
کارشناس مسؤول سلامت نوجوانان، جوانان و مدارس معاونت بهداشتی همدان از فعالیت 700 مدرسه مروج سلامت در این استان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۱ - ۲۲:۴۳    
مدیر روابط عمومی پست بانک استان همدان از تجهیز 30 روستای استان همدان به دستگاه خودپرداز خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۱ - ۲۲:۲۸    
دربیانیه ستاد انتخاباتی حجت الاسلام رئیسی در همدان از حضور حماسی ملت شریف ایران به ویژه مردم دارالمومنین و دارالمجاهدین همدان در انتخابات ریاست جمهوری تقدیر شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۱ - ۲۲:۲۸    
مدیرکل آموزش و پرورش استان همدان گفت: نحوه هدایت تحصیلی و تربیتی دانش آموزان باید همزمان با توانمندسازی مدیران و مشاوران مدارس مورد بازنگری قرار گیرد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۱ - ۲۲:۲۸    
نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس با بیا اینکه حل مشکل اشتغال، معیشت وتولید باید در اولویت برنامه های دولت باشد، گفت:مفاسد اقتصادی مانع اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۱ - ۲۲:۲۸    
معاون آموزش وپرورش استان همدان با اشاره به اینکه 24 هزار و 317 دانش آموز استان همدان در جشنواره جابر ابن حیان شرکت کردند، گفت: این دانش آموزان از 723 مدرسه استان در این جشنواره حضور داشتند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۱ - ۱۴:۲۸    
معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش استان همدان از برگزاری جشن شکرگزاری قرآن با حضور 25 هزار دانش آموز پایه سوم ابتدایی در این استان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۱ - ۱۲:۲۸    
معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش گفت: سند 2030 باید در سطح کلان چون شورای انقلاب فرهنگی و مجلس شورای اسلامی مورد بررسی قرار می گرفت.
مشاهده نتایج بیشتر...