سه شنبه ۳۱ اردیبهشتساعت ۲۱:۲۳May 2019 21

نافع (nafee.ir)

نافع 29 اسفند 1394 نافع 30 اسفند 1395 نافع 1 فروردین 1396 نافع 1 فروردین 1397 نافع 1 فروردین 1398 نافع 1 اردیبهشت 1398 نافع 2 اردیبهشت 1398 نافع 3 اردیبهشت 1398 نافع 4 اردیبهشت 1398 نافع 5 اردیبهشت 1398 نافع 6 اردیبهشت 1398 نافع 7 اردیبهشت 1398 نافع 8 اردیبهشت 1398 نافع 9 اردیبهشت 1398 نافع 10 اردیبهشت 1398 نافع 11 اردیبهشت 1398 نافع 12 اردیبهشت 1398 نافع 13 اردیبهشت 1398 نافع 14 اردیبهشت 1398 نافع 15 اردیبهشت 1398 نافع 16 اردیبهشت 1398 نافع 17 اردیبهشت 1398 نافع 18 اردیبهشت 1398 نافع 19 اردیبهشت 1398 نافع 20 اردیبهشت 1398 نافع 21 اردیبهشت 1398 نافع 22 اردیبهشت 1398 نافع 23 اردیبهشت 1398 نافع 24 اردیبهشت 1398 نافع 25 اردیبهشت 1398 نافع 26 اردیبهشت 1398 نافع 27 اردیبهشت 1398 نافع 28 اردیبهشت 1398 نافع 29 اردیبهشت 1398 نافع 30 اردیبهشت 1398 نافع 31 اردیبهشت 1398 
  ۶ ساعت پیش   + ۳۸ سایت دیگر  
مهدی گلشنی، عضو حقیقی شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: مقام معظم رهبری بر تشکیل جلسات شورا با یکی از نواب رییس (یکی از رؤسای دو قوه دیگر) تأکید کرده اند؛ اما متأسفانه این اجرا نشده است.
  ۷ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
فرمانده نیروی انتظامی نهاوند از کشف دو انبار احتکار روغن موتور و گریس در نهاوند به ارزش تقریبی 800 میلیون تومان و پلمپ این انبارها خبر داد.
  ۹ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان اسدآباد از توزیع 100 بسته حمایتی در بین خانواده های نیازمند این شهرستان از محل نیات واقفین خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۰۷:۵۶    
خانه طراحان انقلاب اسلامی در جدیدترین تولید خود، همه آنچه که باید درباره فناوری هسته ای بدانیم را با زبانی ساده و البته قابل فهم برای همه مردم در قالب موشن گرافیک فناوری هسته ای به تصویر کشیده است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۰۷:۴۱    
مردم دیار نهاوند همانند مردمان دیگر مناطق کشور آداب و رسوم ویژه ای در ماه رمضان دارند که همچنان پا برجا مانده و هر ساله با شکوه خاصی برگزار می شود.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۰۷:۴۱    
امام حسن عسکری، فرزند امام هادی(علیه السلام)، در روز هشتم ربیع الثّانی یا 24 ربیع الاوّل سال 232 هجری قمری در مدینه به دنیا آمد ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۰۷:۲۶   + ۶ سایت دیگر  
چندسالیست بر سر زبانها افتاده که همدان بعد از تهران بالاترین قیمت مسکن را در کشور داراست به طوریکه قیمت زمین و مسکن در همدان با سایر استانهای همجوار تفاوت چشمگیری دارد ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۱۸:۵۶   + ۴۷ سایت دیگر  
عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: از رئیس و دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی می خواهم صوت یا متن کامل آخرین جلسه شورا که سؤالات من از رئیس جمهور بود و پاسخ هایی که ایشان داد را منتشر کنند تا همه بشنوند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۱۸:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی تویسرکان به مبارزه با کالای قاچاق به عنوان یکی از اولویت های ناجا اشاره کرد و گفت: در دو ماه اخیر 19 پرونده در این رابطه تشکیل شده و شاهد کشف پنج هزار و 200 لیتر سوخت قاچاق در چندین ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۱۵:۴۱    
به دیدار #استانداری که طنز گونه خود را #محک_اصلاح_طلبی ! خوانده ،رفته بودیم .
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۱۴:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
دیدار تعدادی از اعضای حزب اصلاح طلب اتحاد ملت منطقه استانی همدان با سعید شاهرخی استاندار اعتدال گرای همدان سر و صدای زیادی را در سپهر سیاسی و افکار عمومی استان ایجاد کرده است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۱۳:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس هیئت کشتی استان همدان گفت: مسابقات جام سردار شهید حاج حسین همدانی در مهرماه برگزار می شود و برگزاری هرساله این جام را در تقویم مسابقات ثبت می کنیم.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۱۱:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
گروه فعالیت های قرآنی رئیس اتحادیه مدغم قرآنی استان همدان از برگزاری اولین دیدار جامعه قرآنی استان با نماینده ولی فقیه در همدان و محفل بزرگ قرآنیان استان خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۱۱:۱۱   + ۱۹ سایت دیگر  
رئیس فراکسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی با اشاره به اینکه سیستم های نظارتی وظیفه دارند با تمام قوا در برابراخلالگران بازار و گران فروشان بایستند ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۱۰:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار همدان با اشاره به خبر واگذاری سیلوی همدان با قیمت پایین به بخش خصوصی گفت: موضوع را پیگیری می کنیم تا کار غیر قانونی انجام نشده باشد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۰۹:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
مگر جریمه آن ساختمان های چند طبقه که در نقاط مختلف شهر گاهاً به صورت غیر اصولی ساخته می شود و جریمه های دیگر، کفاف رسیدگی به شهر را نمی دهد ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۰۸:۴۱   + ۱۵ سایت دیگر  
فروش هرگونه دارو با ترکیبات سالویا غیرقانونی است، رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان همدان تبلیغ هرگونه دارو با ترکیبات گیاه مخدر سالویا را مخالف قانون و روشی برای فروش مواد مخدر توسط قاچاقچیان ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۰۸:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور عمرانی اقتصادی وزیر کشور در سفر نیم روزی خود به همدان از چند واحد صنعتی همدان بازدید کرد و در جریان روند تولید و صادرات این صنایع قرار گرفت.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۰۸:۴۱   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل پزشکی قانونی همدان گفت: مرد 62 ساله اهل روستای تاخون آباد قهاوند از توابع شهرستان همدان زیر چرخ های این وسیله نقلیه فاقد راننده له شد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۰۷:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان، از کشف 6 هزار و 150 عدد تسمه تایم قاچاق به ارزش تقریبی 10 میلیارد ریال در این استان خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۰۷:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان، از کشف 100 کیلو تریاک با لفافه و دستگیری یک قاچاقچی خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۴:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
این روزها یکی از دغدغه های بزرگ مردم افزایش و بی ثباتی قیمت ها در بازار است که آثار آن را بر سفره های افطار میتوان دید. مردم از دولت تقاضای ثبات و تعدیل قیمت ها را دارند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۳:۴۱   + ۸ سایت دیگر  
سردار شیرازی رئیس دفتر نظامی رهبر معظم انقلاب: متن کار سپاه انقلابی است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۲:۱۱   + ۳۴ سایت دیگر  
کرج- حضور یک ماشین سیار آنتن دهی موبایل در جوار روستای مرجان این سوال را مطرح کرده که نصب یک دکل مخابراتی سیار در نزدیکی روستای مرجان چه ارتباطی با وزیر ارتباطات دارد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۱:۱۱   + ۲۳ سایت دیگر  
بانک کارگشایی در ازای ترهین حداقل 43 گرم طلا مبلغ 30 میلیون ریال و ترهین حداکثر 143 گرم طلا مبلغ 100 میلیون ریال تسهیلات جعاله پرداخت می کند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۱:۱۱   + ۶۵ سایت دیگر  
رییس سازمان امور دانشجویان وزارت علوم، گفت: درباره میزان ارز دانشجویی و چگونگی دریافت آن در سال جدید توضیحاتی داد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۰:۵۶   + ۵۹ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس در مصوبه ای مقرر کردند که واردات خودروهای سواری تمام برقی و تمام هیبریدی تا زمان تولید آنها در داخل از پرداخت حقوق ورودی معاف باشند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۰۹:۲۶   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل ستاد دیه استان همدان گفت: 15 زندانی جرائم غیرعمد با مساعدت ستاد دیه و خیران نیک اندیش از ابتدای ماه مبارک رمضان تاکنون آزاد شدند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۰۹:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی گفت: چتر حمایتی بر سرنمایندگان فوتبال همدان داریم به ویژه اینکه برخی تیم ها توسط بخش خصوصی اداره می شوند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۰۹:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
آیت الله محمدهادی تالهی همدانی یکی از علما و عرفای به نام همدان است که سال 1279 در خانواده ای مذهبی در منطقه تاریخی جولان این شهر به دنیا آمد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۰۸:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
جنگ 8 ساله چگونه استارت خورد و فاجعه بزرگ را رقم زد.... نتیجه این جنگ، کشته شدن هزاران نفر و میلیاردها خسارت و ویرانی زیر ساختهای ایران....
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۰۸:۲۶    
هشدار آمریکایی ها به دولت موقت مبنی بر تدارک عراق برای حمله به ایران جماران: اوایل شهریورماه 1358 بود که بخش هایی از جامعه اطلاعاتی آمریکا از جمله ستاد هشدارهای استراتژیک شورای امنیت ملی آمریکا به ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۰۸:۲۶    
نام دیکتاتورهایی چون صدام حسین، ژوزف استالین، آدولف هیتلر، موسیلینی و آریل شارون بابت قساوت و جنایاتشان برای همیشه در قلب تاریخ ثبت خواهد ماند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۰۸:۱۱   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس اداره صمت نهاوند از کشف 26 تن خرما از یک انبار در نهاوند خبر داد و گفت: این محموله پس از صدور دستور توزیع در شبکه بین اقشار مختلف جامعه با دسترسی عامه توزیع خواهد شد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۲۰:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
شهادت مظلومانه حجت الاسلام مصطفی قاسمی یکی از قطرات دریای سرخ مدافعان مکتب است. و این راه به اذن خدا تا ظهور حضرت صاحب الامر عج ادامه خواهد داشت.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۶:۱۱   + ۱۳۷ سایت دیگر  
فرمانده کل سپاه مقیاس عمل اطلاعات سپاه را کل نظام و انقلاب و جغرافیای تهدید علیه ایران دانست و گفت: ما در جنگ اطلاعاتی قادر به شکست دشمن هستیم و اینکه اراده دشمن برای به کارگیری قدرت را سلب کنیم ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۵:۵۶    
فرماندار ملایر گفت: زیرساخت ها در شهرستان ملایر مهیا و آماده است و باید مجموعه مدیران شهرستان در مسیر توسعه ملایر گام بردارند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۵:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
معاون خدمات شهری شهرداری ملایر گفت: در راستای قانون با توجه به این قانون تعدادی از مغازه ها در مرکز شهر ملایر با رای این کمیسیون پلمپ شده اند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۲:۲۶   + ۱۸ سایت دیگر  
در شرایطی که خودروسازان همچنان به تعهدات معوق خود در زمینه تحویل خودروهای پیش فروش شده در سال گذشته عمل نکرده و بسیاری از خریداران خودرو، هنوز موفق به دریافت خودروی خود نشده اند ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۲:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان همدان کاهش موالید و مادران باردار زیر 30 سال استان نگران کننده و این بحران را جدی عنوان کرد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۱:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم رزن و درگزین در مجلس دهم گفت: درآمد های غار علیصدر به حساب بیت المال واریز شود.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۰۸:۴۱   + ۳۲ سایت دیگر  
نماینده همدان در مجلس از نشست مشترک دولت، مجلس و دیوان محاسبات برای تعیین تکلیف حقوق و دستمزد کارمندان خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۰۷:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
دادستان شهرستان اسدآباد گفت: خانواده ای که در چادر در پارک جنگلی اسدآباد زندگی می کردند، به سرپناهی امن در پایگاه راهداری منتقل شدند تا تعیین تکلیف شوند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۰۷:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اداره جهاد کشاورزی اسدآباد در خصوص سهم اسدآباد از پرداخت غرامت ناشی از سیل 98 گفت: 140 میلیارد تومان خسارت سیل به بخش کشاورزی براورد شده است که مشخص نیست مبلغ اعلام شده از سوی ما برای جبران ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۷ - ۱۵:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
از بامداد امروز بوی نامطبوعی شبیه بوی گاز در برخی مناطق نهاوند به استشمام همشهریان رسید و مسئولان نیز از بررسی این موضوع خبر می دهند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۷ - ۱۵:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
سرپرست اداره دامپزشکی نهاوند گفت: از لاشه گرگی که چند روز قبل به یکی از همشهریان نهاوندی حمله کرده بود و مشکوک به هاری بود نمونه گیری و به آزمایشگاه ارسال شد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۷ - ۱۲:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
پدر و مادر “شهید عیسی نجفی” شامگاه پنجشنبه گذشته در خانه شان واقع در بهشهر مازندران کشته شدند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۷ - ۰۹:۲۰   + ۱۳ سایت دیگر  
امام علی علیه السلام می فرمایند:بر شما باد در ماه رمضان به استغفار و دعای زیاد. اما دعاهای شما دافع بلا از شماست. و اما استغفار شما از بین برنده گناهان است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۷ - ۰۹:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری همدان گفت: این استان رتبه اول مرگ و میر ناشی از ابتلا به سرطان زنان کشورمان را دارد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۷ - ۰۸:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی شهر همدان با بیان اینکه پرداخت 40 میلیون تومان به شهردار را تأیید می کنم گفت: مجموع پاداش ها یکجا پرداخت شد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۷ - ۰۸:۳۵    
رئیس شورای اسلامی شهر همدان ضمن گلایه از شهردار گفت: ما نمی توانیم پاسخگوی کارهای نکرده شهردار باشیم چرا که وظیفه شورای شهر سیاست گذاری و مصوب کردن طرح ها ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۶ - ۱۸:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده سپاه انصارالحسین ع استان همدان گفت: در سال 96 و 97، 279 پروژه در استان راه اندازی و پشتیبانی کردیم و اعتبارات هزینه شده برای عمرانی 8 میلیارد و 500 میلیون تومان بود که 50 درصد سپاه و 50 درصد ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۶ - ۱۸:۰۵   + ۱۲ سایت دیگر  
نماینده مردم همدان در مجلس گفت: 14 میلیارد تومان برای تامین کالاهای اساسی مردم در بودجه قرار داده ایم چرا که ما امسال اولویتی بالاتر از اینکه به وضع معیشتی مردم بپردازیم، نداریم.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۶ - ۱۷:۵۰   + ۱۹۰ سایت دیگر  
حضرت آیت الله خامنه ای فرمانده معظم کل قوا در احکام جداگانه ای سردار فدوی را به عنوان جانشین فرمانده کل سپاه و سردار نقدی را به سمت معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی منصوب کردند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۶ - ۱۵:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
استاندار همدان گفت: این نوید را می دهیم که مجموعه دستگاه های دولتی نهایت همکاری را با قرارگاه محرومیت زدایی و سپاه انصارالحسین(ع) دارد و حتی توافقاتی را برای ادامه طرح های نیمه تمام با آنان خواهیم ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۶ - ۱۱:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
امام جمعه و نماینده ولی فقیه در استان همدان گفت:قانون باید به نفع مردم باشد و اگر ایراداتی دارد می طلب تا نمایندگان موارد را بررسی و اصلاح کنند تا سرمایه گذاران در رفت و آمدهای اداری گرفتار نشود و ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۶ - ۱۰:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
مشاور فرمانده کل سپاه و دبیر قرارگاه مرکزی محرومیت زدایی با بیان اینکه سپاه در کنار دولت و مشارکت آماده کمک رسانی به محرومان را به صورت مشارکتی دارد ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۶ - ۰۹:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران گفت:هر چقدر جلوترمی رویم بر مردم عالم هویداتر می شود که هر روز انقلاب اسلامی درشرایط برتر و پیروزی قرار گرفته و استکبار جهانی در موضع انفعال قرارمیگیرد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۶ - ۰۹:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه کبودراهنگ از توزیع 500 سبد کالا به ارزش تقریبی 60میلیون تومان در بین نیازمندان این شهرستان همزمان با ایام ماه مبارک رمضان و اجرای ویژه برنامه ضیافت الهی در این شهرستان ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۶ - ۰۸:۲۰   + ۱۴ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان فامنین از کشف 110 قطعه اشیای تاریخی و عتیقه در این شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۶ - ۰۸:۲۰   + ۱۸ سایت دیگر  
شرکت فرانسوی ناوا از تولید خازن هایی با ظرفیت و عمر بسیار بالا برای ذخیره سازی انرژی و شارژ سریع و 20 ثانیه ای وسایل برقی خبر داده است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۶ - ۰۷:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
رئیس اداره حفاظت محیط زیست استان همدان با اشاره به اینکه نخاله و پسماندهای ساختمانی مربوط به ساخت وسازهای غیرمجاز است، گفت: این پسماندها معضلی برای آلودگی رودخانه های حاشیه شهر شده است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۶ - ۰۷:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
مسئول بسیج سازندگی سپاه انصارالحسین (ع) همدان از افتتاح 279 پروژه عمرانی در استان خبر داد و گفت: این پروژه ها فردا به صورت همزمان افتتاح می شود.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۶ - ۰۷:۳۵   + ۹۷ سایت دیگر  
فرمانده کل سپاه گفت: دشمن سعی در ایجاد تزلزل در قلب ها و ذهن ها و شکستن پایداری ملت ایران دارد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۲۱:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
معاون سیاسی امنیتی استاندار همدان: مسئولان باید با قانون مداری و بی طرفی را سرلوحه کار خود قرار دهند تا زمینه مشارکت حداکثری مردم در انتخابات را فراهم کنند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۲۱:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیر ستاد دیه استان همدان پیش از ظهر امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه با بیا اینکه 370 نفر در زندان جرایم غیر عمد داریم که از این تعداد 12 نفر زن است گفت: مردم میتواند از وجوه زکات ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۲۱:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
استاندار همدان گفت: همانگونه که رهبری تاکید کردند گزینه قطعی ملت ایران مقاوت است و این مقاومت به معنی سخت کوشی ، تلاش و وحدت فداکاری در برابر دشمنان است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۱۹:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
نائب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: دشمن درصدد ایجاد رعب و وحشت در دل مردم است و به دریوزگی افتاده است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۱۹:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
با حکم وزیر کشور قدرت اله ولدی به عنوان فرماندار جدید ملایر منصوب شد و از زحمات باب الله فتحی تقدیر شد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۱۴:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس پلیس آگاهی استان، از کشف 3 هزار و 500 شاخه گل طبیعی قاچاق به ارزش 500 میلیون ریال در این استان خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۱۳:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
معاون آمار و فناوری اطلاعات دادگستری استان همدان گفت: با توجه به تاکید و پیگیری های رییس قوه قضاییه در زمینه تعیین و تکلیف زندانیان مهریه ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۱۳:۳۵    
امروز رئیس جمهور حسن روحانی در ضیافت افطاری میزبان کانون های وکلای دادگستری خواهد بود اما رئیس کانون وکلای همدان با ارسال نامه ای خطاب به رئیس اسکودا اعلام کرده که به علت خلف وعده های متعدد و عدم ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۱۳:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس هیات مدیره بازار مبل ملایر گفت: رایزنی هایی برای حضور تجار چوب ارمنستان انجام شده و به زودی تجار چوب ارمنستان به ملایر سفر می کنند
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۱۲:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
رییس اداره حفاظت محیط زیست تویسرکان گفت: یک حلقه مار غیرسمی 1.5 متری از داخل تسویه خانه این شهرستان زنده گیری شد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۱۱:۵۰   + ۸ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان "رزن"، گفت: تصادف سواری پیکان با کامیون کشنده ماک در محور همدان-رزن، 3 کشته بر جای گذاشت.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۱۱:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیر بیمارستان شهید قدوسی نهاوند گفت: با هماهنگی انجام شده در 48 ساعت گذشته دو بیمار بدحال قلبی از پد بالگرد این بیمارستان به مرکز استان اعزام شدند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۱۱:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
جانشین سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان با اشاره به تهدیدات اخیر ایالات متحده و اعزام ناوگروه های خود به خلیج فارس با انتقاد از برخی افراد و نهادها که از این تهدیدات دچار ترس شده و ابراز نگرانی می ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۱۱:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اتاق اصناف شهرستان اسدآباد گفت: در اسدآباد 22 واحد قنادی وجود دارد که 90 درصد از آنها در ایام ماه مبارک رمضان در تهیه و تولید زولبیا و بامیه فعالت دارند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۱۱:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
رئیس بنیاد شهید شهرستان همدان گفت: در مراسم روز پنج شنبه، دوم خرداد ماه، از یادمان نقش برجسته خواهر دباغ در باغ موزه همدان رونمایی می شود.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۱۱:۲۰    
تصاویر بی نظیراز آبشارهای استان لرستان دیدنش خالی از لطف نیست.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۱۰:۲۰   + ۱۹ سایت دیگر  
فارین پالیسی می نویسد: تقریباً یک سوم نفت خام جهان معادل 18میلیون بشکه هر روز از این تنگه که پهنایش 21مایل است عبور می کند. همچنین 30 درصد کشتی های حامل گازطبیعی از این مسیر برای تردد استفاده می کنند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۰۹:۳۵   + ۲۶ سایت دیگر  
مدیر روابط عمومی مرکز حوادث و فوریت های پزشکی همدان خبر مسمومیت 985 نفر از اهالی روستایی از توابع شهرستان کبودرآهنگ را تکذیب کرد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۰۸:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی تویسرکان گفت: انتظار می رود در سال جاری از 500 هکتار مزارع کلزا در شهرستان در حدود یک هزار و 400 تن دانه روغنی برداشت شود.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۰۸:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
در حالی که همدان در سال 1402 پایتخت کتاب اسلامی می شود صنعت چاپ و نشر کتاب در استان همدان وضعیت مطلوبی ندارد و در سال گذشته به ازای هر همدانی 7 صدم جلد کتاب چاپ شده و شمارگان کتاب هم به 50 و 20 جلد ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۰۸:۲۱   + ۱۶ سایت دیگر  
مدیر اورژانس کبودراهنگ گفت: 985 تن از اهالی روستای قورجینه از توابع این شهرستان بر اثر استنشاق گازهای گوگردی مرکاپتان دچار مسمومیت شدند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۰۸:۰۶   + ۱۵ سایت دیگر  
نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از عملکرد دولت در خصوص افزایش حقوق کارمندان و بازنشستگان گفت: احکام صادر شده در این خصوص باطل و غیرقانونی است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۰۰:۵۱   + ۱۱ سایت دیگر  
حضرت آیت الله خامنه ای رهبر انقلاب اسلامی در تبیین علل مذاکره نکردن با آمریکا فرمودند: جنگی به وقوع نمی پیوندد و گزینه قطعی ملت ایران مقاومت است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۴ - ۲۰:۳۷   + ۵۴ سایت دیگر  
حضرت آیت الله خامنه ای رهبر انقلاب اسلامی در تبیین علل مذاکره نکردن با آمریکا فرمودند: جنگی به وقوع نمی پیوندد و گزینه قطعی ملت ایران مقاومت است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۴ - ۱۸:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست اداره آموزش و پرورش اسدآباد از تخصیص 500 میلیون تومان برای تجهیز و استانداردسازی سیستم گرمایشی و سرمایشی مدارس اسدآباد خبر داد و گفت: ممکن است امسال بیشتر مدارس این شهرستان را به پیکج مجهز کنیم
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۴ - ۱۸:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه ملایر گفت: پژوهشکئده انگور ملایر را در قدرت مردم دانست و بیان کرد: هر چند در این مرکز عملکرد منطقه ای است اما نگاه ما ملی و بین المللی است و توانسته ایم این مرکز را در لیست سازمان های ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۴ - ۱۷:۳۷   + ۱۴ سایت دیگر  
نوشهر - باند مخوف موسوم به پاشاخان در غرب مازندران با جانفشانی سربازان گمنام امام زمان (عج) متلاشی شد و سرکرده این باند به هلاکت رسید.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۴ - ۱۲:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست آموزش و پرورش اسدآباد جشن تکلیف را یک روز خاطرانگیز برای دانش آموزان خواند و گفت: امسال در اردیبهشت ماه با برپایی جشن تکلیف برای 700 دانش آموز دختر پایه سوم ابتدایی ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۴ - ۱۲:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
جشن سرا های دانشجویی در دانشگاه بوعلی همدان با حاشیه هایی همراه شد که تشکل های انقلابی را به واکنش برانگیخت تا جایی که مسئولان دانشگاه قول برخورد با مختلفان این جشن را دادند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۴ - ۱۰:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان، از کشف 3 کیلو و 600 گرم هروئین با لفافه، در 2 عملیات پلیس مبارزه با مواد مخدر استان همدان با همکاری پلیس شهرستان ملایر و استان البرز خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۴ - ۱۰:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان "تویسرکان"، از کشف 26 راس گوسفند قاچاق و فاقد مجوز در این شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۴ - ۰۹:۲۹   + ۵ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای شهر همدان گفت:اگر بیش از 1800 آثار تاریخی شهر همدان همراه با فراهم ساختن شرایط ویژه، به اثر جاذب گردشگر تبدیل نشوند، اثری به منظور جذب گردشگر ندارد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۴ - ۰۸:۲۹    
امام کاظم (ع) : نخستین نیکی مرد به فرزندش ، انتخاب نام نیکو برای اوست ، پس هرکس باید نام زیبا برای فرزندش انتخاب کند. وسائل الشیعه جلد15 صفحه
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۴ - ۰۷:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
دبیر جامعه اسلامی دانشگاه بوعلی با اشاره به حواشی جشن خوابگاه های دانشگاه و پخش صدای خواننده زن گفت: برای یک برنامه مبلغ یکصد تا 200 هزار تومان تأمین اعتبار نمی شود حالا چطور یک مراسم این چنینی با ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۴ - ۰۷:۵۹   + ۷ سایت دیگر  
فرماندار شهرستان همدان گفت: برای سالروز بزرگداشت ارتحال امام(ره) باید برنامه ها با محتوای نوآورانه، کوتاه و متناسب با نسل جدید تهیه شوند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۴ - ۰۷:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
مدیر سلامت محیط و کار معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی همدان گفت: یک تن و 541 کیلوگرم مواد غذایی فاسد و خارج از چرخه مصرف در پنج روز نخست ماه مبارک رمضان در استان جمع آوری و معدوم شد.
مشاهده نتایج بیشتر...