شنبه ۰۳ اسفندساعت ۰۰:۵۹Feb 2020 22

نافع (nafee.ir)

  ۵ ساعت پیش   + ۱۷ سایت دیگر  
تمامی دوره های تحصیلی در نواحی 1و2 همدان و مدارس محل صندوق اخذ رای در شهرستان ها و مناطق در نوبت صبح و بعد از ظهر فردا تعطیل شدند.
  ۹ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
سید سعید شاهرخی با بیان اینکه اثر انگشت و استفاده از استامپ الزامی نیست، گفت: این تصمیم توسط اطلاعات ستاد انتخابات کشور از طریق صدا و سیما و رسانه ها اعلام شد.
  ۹ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
حجت الاسلام محمدباقر برقراری گفت: س از پایان رأی گیری، افرادی که اسمشان از صندوق بیرون آمده باید بدانند که مردم آنان را انتخاب کرده و آماده 4 سال خدمتگزاری باشند.
  ۹ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مجید درویشی با بیان اینکه در شهرستان اسدآباد 110 شعبه اخذ رأی ایجاد شده است، گفت: مردم مشارکت حداکثری را همیشه رقم زدند.
  ۹ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
آیت الله سید مصطفی موسوی اصفهانی با بیان اینکه حتما در انتخابات شرکت کنید و انتخاب اصلح را هم مد نظر داشته باشید ...
  ۹ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
امام جمعه همدان با بیان اینکه اخلاق حکم می کند به کسانی که در انتخابات رای آورده اند، تبریک گفت، برنده اصلی میدان انتخابات را ملت بزرگ ایران معرفی کرد.
  ۹ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
امروز راس ساعت هشت صبح رای گیری انتخابات یازدهمین دوره مجلس آغاز و مردم شریف همدان مشتاقانه در همان ساعات ابتدایی در گروه های دوستانه و خانوادگی راهی شعب اخذ رای شده و پای صندوق رای رفته تا در اولین ...
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۲ - ۰۸:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
دادستان استان همدان گفت: اگر پس از بررسی اقدام کارمند فرمانداری تویسرکان یا هر مقام مسئول دیگر (اینکه گفته شده به فلان کاندیدا رأی بدهید، اعتبار اضافه می شود) صحت داشته باشد ...
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۲۲:۱۳   + ۱۴ سایت دیگر  
در بیانیه مشترک نماینده ولی فقیه در استان و استاندار همدان آمده است: شرکت گسترده در انتخابات آشکارترین نشانه اهمیت دادن مردم به سرنوشت کشور است.
  ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۲۰:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
جانشین فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) در استان همدان با بیان اینکه اغلب مشکلات صنعتگران مربوط به بانک هاست گفت: امروز برای مبازره با جنایت و تحریم های آمریکا باید از قدرت تولید استفاده کرد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۲۰:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
مسئول مطالبه گری بسیج دانشجویی پیام نور همدان با بیان اینکه مشکل آب آشامیدنی روستای سولان باید حل شود گفت: طبق گفته اهالی، آب روستا روزی نیم ساعت ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۲۰:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
حجت الاسلام جلال مرادی با بیان اینکه به خاطر رعایت قانون و حفظ آبروی افراد نمی توانیم حرفی از دلایل رد صلاحیت برخی بزنیم و باید بروید از خودشان بپرسید ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۲۰:۴۴   + ۴ سایت دیگر  
امیر خجسته نماینده مردم همدان و فامنین در خصوص اتفاقات اخیر انتخاباتاطلاعیه ای صادر کرد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۲۰:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
نماینده مردم همدان در مجلس خبرگان رهبری گفت: شرط اول برای حضور در مجلس داشتن تعهد است، تا وقتی وارد مجلس شد تغییر رویه نداده و خلاف مصالح مردم و فرامین رهبری رای ندهد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۲۰:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
سی بهمن یادآور روزی تلخ، اما پر افتخار برای مردم نهاوند است؛ روزی که فانوس زندگی 4 دانش آموز نهاوندی غروب کرد تا ستارگان درخشانی در آسمان جهاد و شهادت شوند.
  ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۲۰:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل کتابخانه های عمومی همدان از انعقاد تفاهم نامه ای بین این نهاد و سازمان جهادکشاورزی استان خبر داد و گفت: ترویج فرهنگ کتابخوانی و افزایش دانش کشاورزان مهمترین هدف این عهد و پیمان است.
  ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۲۰:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
رییس ستاد انتخابات استان همدان گفت: مردم ولایتمدار این استان در روز برگزاری انتخابات با حضور پرشور و حماسی در پای صندوق های اخذ رای بار دیگر وفاداریشان به نظام و انقلاب را به نمایش می گذارند.
  ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۲۰:۱۴   + ۸ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان همدان گفت: عوامل پلیس آگاهی استان موفق به توقیف یک کامیون حامل 12 تن پارچه قاچاق در چهار راه بابک شهر همدان شدند.
  ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۰۹:۱۴   + ۱۷ سایت دیگر  
توده پنج کیلویی از شکم دختر 13 ساله ای در یک عمل جراحی موفق در بیمارستان دکتر محمد کرمانشاهی شهر کرمانشاه خارج شد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۰۰:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
سردار ظفری به دستاوردهای دوران دفاع مقدس اشاره کرد و گفت: یکی از دستاوردها قدرت بازدارندگی است و باید با همه شرایط تخریم و جنگ مقایسه کنیم که قبل از انقلاب چه بودیم و چه شدیم.
  ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۰۰:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
فرماندار اسدآباد گفت: به 2000 نفر کاربر، عوامل اجرای و نظارت در شعب اخذ این شهرستان آموزش داده شد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۰۰:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
در نشستی که جوانان شهرستان بهار صبح امروز با مدیرکل اداره ورزش و جوانان داشتند تقاضاهای خود برای پیگیری سریعتر ثبت سمن خود را مطرح کرده و پیشنهاد پایلوت قرار دادن این شهرستان به عنوان طرح هر روستا یک ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۲۳:۴۴   + ۴ سایت دیگر  
رییس کل دادگستری همدان بیان کرد: مجموعه قضایی باید طرح های نوین در راستای حبس زدایی داشته باشد و نباید انسانی که یک خطایی را مرتکب و سپس پشیمان شده تا ابد راه آزادی بر او بسته شود.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۲۳:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی اداره ورزش و جوانان همدان گفت: برگزاری مسابقات و همایش های ورزشی به مدت سه روز در این استان تعطیل اعلام شد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۲۳:۴۴   + ۷ سایت دیگر  
رییس پلیس آگاهی استان همدان گفت: 50 دستگاه استخراج ارز دیجیتال قاچاق به ارزش تقریبی 750 میلیون تومان از یک مرغداری در این استان کشف شد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۲۳:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل ورزش و جوانان همدان گفت: طرح هر روستا یک سمن جوان در سطح شهرستان های این استان آغاز شده و کمک شایانی به توسعه اجتماعی و فرهنگی روستاها خواهد داشت.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۲۳:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس اداره کل هواشناسی همدان گفت: یک سامانه بارشی از فردا /چهارشنبه/ از سمت جنوب غرب وارد همدان می شود و به صورت بارش باران و ریزش برف در ارتفاعات فعالیت می کند.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۲۳:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
آرامگاه حیقوق نبی(ع) بنایی قدیمی بازمانده از عصر سلجوقی با معماری مخروطی در آغوش تویسرکان آرمیده و به عنوان نماد گردشگری مذهبی در غرب کشور هر سال گردشگران بسیاری را به سمت خود جذب می کند.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۲۳:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
مجید درویشی با اشاره به اینکه برای برگزاری مناظره انتخاباتی باید از فرمانداری مجوز صادر شود، گفت: تاکنون درخواست مبنی بر برگزاری مناظره از سوی نامزدها دریافت نکردیم.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۰۸:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
دبیر هیات کشتی همدان گفت: سه داور این استان برای قضاوت در مسابقات کشتی آزاد قهرمانی نوجوانان کشور انتخاب شدند.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۰۸:۱۴   + ۵ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار همدان از تشکیل هیات خبرگان بانکی در این استان خبر داد و گفت: این هیات به عملکرد بانکها درباره تسهیل و گشایش کار واحدهای تولیدی و صنایع نظارت و کمک می کنند.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۰۸:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری همدان گفت: آموزش های ایمنی برای مقابله با حوادث، سالانه به 20 هزار شهروند همدانی ارائه می شود.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۰۸:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
رییس کل دادگستری استان همدان گفت: مجموعه قضایی استان دنبال تشکیل پرونده قضایی برای داوطلبان نمایندگی مجلس نیست بلکه درصدد همدلی و هم افزایی برای افزایش مشارکت در انتخابات است.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۰۸:۱۴   + ۵ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار همدان با تاکید بر تمکین تمامی مدیران به مصوبه ها و دستورالعمل های صادر شده برای رونق تولید گفت: به زودی عملکرد دستگاه های اجرایی ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۰۷:۴۴   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل اقتصاد و دارایی استان همدان با بیان اینکه میزان جلب سرمایه گذاری در کشور 50 درصد افزایش یافته است ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۲۲:۱۴    
برنامه های استاد #جمشید_قاسمی برای مجلس به شرح زیر است:
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۲۲:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
محمد رضا غلامی پاک با بیان اینکه از 7 حوزه انتخابی استان همدان 8 کاندیدای انقلابی شورای ائتلاف معرفی شده اند گفت ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۰۹:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
دبیر ستاد انتخابات مجلس شورای اسلامی گفت: تعرفه مورد نیاز برگزاری یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در این استان توزیع شد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۰۷:۵۸   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل ستاد دیه استان همدان گفت: 22 زندانی جرائم غیرعمد همزمان با دهه فجر امسال آزاد شده و به آغوش خانواده بازگشتند.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۰۷:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان همدان گفت: راننده وانت نیسان 2 کارگر شهرداری مریانج را در جاده همدان تهران زیرگرفت و منجر به مرگ آنها شد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۰۷:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
کارشناس اداره کل هواشناسی همدان گفت: یک سامانه بارشی عصرامروز /یکشنبه/ از سمت غرب وارد استان می شود و به صورت بارش باران و ریزش برف فعالیت می کند.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۰۷:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت همدان با بیان اینکه طرح ویژه بازرسی و نظارت کالاها در ایام نوروز از ابتدای اسفند تا پانزدهم فروردین سال آینده در نظر گرفته شده است گفت ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۶ - ۲۲:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان همدان از کشف پنج کیلو گرم ماده مخدر شیشه با لفافه و دستگیری چهار قاچاقچی خبر داد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۶ - ۲۲:۲۸    
رئیس اوقاف و امور خیریه شهرستان همدان از وجود قطعه ای به نام هنرمندان در آرامستان همدان خبر داد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۶ - ۲۲:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
مسوول بسیج دانش آموزی سپاه انصارالحسین(ع) همدان از تدوین سند ملی راهیان نور خبر داد و گفت: در صورت تأیید مرکز، همدان مبدع این طرح خواهد بود.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۶ - ۲۲:۲۸   + ۱۳۳ سایت دیگر  
در خجسته سالروز میلاد حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها فضای حسینیه امام خمینی(ره) معطر به یاد و نام دخت گرامی پیامبر اعظم(ص) شد و مداحان و شاعران اهل بیت علیهم السلام به قرائت اشعاری در وصف آن بانوی ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۶ - ۰۹:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس اداره کل هوا شناسی استان همدان گفت: سرعت باد شدید در همدان به 90 کیلومتر در ساعت هم رسید.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۶ - ۰۹:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
دبیر قرارگاه جمعیت استان همدان از اجرای طرح شکوه مادری در این استان خبر داد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۶ - ۰۹:۲۸   + ۱۵ سایت دیگر  
رییس مجلس شورای اسلامی در پیامی درگذشت ذبیح الله صفایی نماینده ادوار سوم، پنجم و ششم مجلس شورای اسلامی را تسلیت گفت.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۶ - ۰۸:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی در استان همدان حمایت خود از عیسی جعفری کاندیدای حوزه انتخابیه بهار و کبودراهنگ را اعلام کرد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۵ - ۱۷:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
سعیده کیانپور یکی از کاندیدها های انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی است که با وعده ثبت جهانی آثار تاریخی استان همدان و با شعار زنان را باور کنیم پا به عرصه انتخابات گذاشته و بعنوان یکی از زنان ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۵ - ۱۷:۵۸   + ۱۸ سایت دیگر  
مسلم معین به اهمیت پدافند غیرعامل در حوزه فضای مجازی اشاره کرد و گفت: مصون سازی، استحکام بخشی و امن سازی زیرساخت های حیاتی و حساس مهم کشور در حوزه سایبر حتماً باید در دستور کار باشد و از متخصصان ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۵ - ۱۷:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
ائمه جمعه شهرستان های مختلف استان همدان در خطبه های عبادی – سیاسی نماز جمعه این هفته با بیان اینکه باید در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی شرکت کنیم ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۵ - ۱۴:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
معاون اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان همدان گفت: دانش آموزان مداح در همدان به دیدار امام خامنه ای(مدظله العالی) مشرف می شوند.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۵ - ۱۰:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
معاون سیاسی امنیتی استانداری همدان از مشارکت 63 هزار و 591 رای اولی در استان همدان خبر داد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۵ - ۱۰:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
سردار غلامرضا کرمی با بیان اینکه شهید سلیمانی را باید الگو قرار دهیم، گفت: شهید سلیمانی ثمره انقلاب اسلامی بود که بدست امام پرورش یافت.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۵ - ۱۰:۲۸    
مسوول بسیج دانش آموزی سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان با بیان اینکه همدان مبدع سفر راهیان نور در کشور است گفت ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۴ - ۲۲:۲۸    
معاون عملیات نیروی مقاومت بسیج با اشاره به مجاهدت سردار سلیمانی در ناکام گذاشتن سیاست های آمریکا در خاورمیانه گفت ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۴ - ۲۲:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی همدان گفت: راه اندازی کاروان های تبلیغاتی توسط افراد در ایام تبلیغات منع قانونی دارد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۴ - ۲۲:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان همدان خطاب به طلاب و مبلغان حوزه های علمیه استان همدان با تاکید براینکه هیچ گاه به بزرگی و کوچکی روستایی که در آن خدمت می کنید نگاه نکنید ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۴ - ۲۱:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
مسوول بسیج جامعه زنان ملایر از برگزاری جشن بزرگ میلاد کوثر در ملایر همزمان با سالروز میلاد حضرت زهرا(س) خبر داد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۴ - ۱۱:۵۸   + ۱۲ سایت دیگر  
دبیر ستاد انتخابات استان همدان گفت: یک میلیون و 404 هزار و 730 نفر از مردم این استان واجد شرایط رای دادن هستند که از این تعداد 701 هزار و 843 نفر مرد و 702 هزار و 887 تن زن هستند.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۴ - ۱۱:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
رییس پلیس مبارزه با موادمخدر فرماندهی انتظامی استان همدان گفت: ماموران این نیرو در یک عملیات موفق به کشف پنج کیلوگرم ماده صنعتی شیشه در ورودی این شهر شدند.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۴ - ۱۱:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
19 واحد مسکونی طرح جهاد همبستگی توسط سپاه نهاوند به بهره برداری رسید.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۴ - ۱۱:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
روح الله نباتی کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات مجلس و برگزیده شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی از حوزه همدان و فامنین در گفتگوی چند ساعته از برنامه ها و راهکار های خود، انتظارات مردم از نماینده ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۴ - ۱۱:۲۸   + ۷ سایت دیگر  
مسوول کمیته فناوری اطلاعات ستاد انتخابات همدان گفت: تمامی شعب اخذ رای این استان (هزار و 287 شعبه) به دستگاه احراز هویت تجهیز می شوند.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۳ - ۲۱:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
انتخابات مجلس شورای اسلامی هر چهار سال یکبار در کشور انجام می شود که در واقع مردم از میان خود تعدادی را به عنوان نماینده انتخاب می کنند ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۳ - ۲۱:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان همدان از بارش 173 میلی متری در همدان خبر داد و گفت: 45 درصد مخزن سداکباتان همدان پر است.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۳ - ۲۱:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
سید رسول حسینی با بیان اینکه با تخلفات انتخاباتی در فضای مجازی برخورد می کنیم، گفت: کاندیداها در جریان باشند که فعالیت های انتخاباتی آنان قبل ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۳ - ۲۱:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
سردار طلایی نیک با بیان اینکه برخی ها با اتکا به آرای مردم به فکر منافع شخصی افتادند، گفت: انحراف از مسیر ولایت و دل بستن به کدخدا به جای خدا آفت موفقیت در برابر مشکلات کشور است.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۳ - ۱۴:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
مسوول ناحیه بسیج دانشجویی استان همدان گفت: 2 هزار و 500 دانشجوی همدان ازپانزدهم اسفندماه با هدف تجدید میثاق با شهدای جنگ تحمیلی و بازدید از مناطق عملیاتی جنوب به اردوی راهیان نور اعزام می شوند.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۳ - ۱۴:۰۷   + ۹ سایت دیگر  
لیست کاندیداهای تأیید صلاحیت شده انتخابات مجلس در استان همدان از سوی شورای نگهبان اعلام شد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۳ - ۱۴:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
کارشناس اداره کل هواشناسی همدان گفت: به دنبال فعالیت یک سامانه بارشی، سرمای شدید بر این استان حاکم شد و دمای هوای شهرستان فامنین به عنوان سردترین شهر این استان، به 22 درجه سانتی گراد زیرصفر رسید.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۳ - ۱۴:۰۷   + ۶ سایت دیگر  
رییس پلیس راه استان همدان گفت: جاده قدیم همدان - ساوه ناایمن بوده و نیاز به اجرای طرح های عمرانی برای ایمن سازی دارد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۳ - ۱۴:۰۷   + ۱۰ سایت دیگر  
رییس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش همدان گفت: به علت سرمای شدید و برودت هوا و لغزندگی سطح معابر، مدارس همدان در نوبت بعدازظهر روز چهارشنبه تعطیل شد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۳ - ۱۴:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
معاون فنی مرکز بهداشت استان همدان با بیان اینکه ماسک به اندازه کافی تهیه شده است گفت: با توجه به اینکه آثاری از ویروس کرونا در این استان مشاهده نشده نیازی به استفاده از ماسک نیست.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۲ - ۲۰:۰۷   + ۱۷ سایت دیگر  
معاون خدمات شهری شهرداری همدان از آمادگی کامل شهرداری همدان در برپایی تبلیغات محیطی نامزدهای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از 24 بهمنماه تا پایان مهلت رسمی برای تبلیغات خبر داد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۲ - ۲۰:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
سخنرانان کشوری و استانی در استان همدان در اجتماع مردم شهرستان های همدان حضور مردم در صحنه ها را عامل به ثمر رسیدن انقلاب اسلامی دانستند و بر ضرورت مشارکت در انتخابات و انتخاب نماینده انقلابی تاکید ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۲ - ۲۰:۰۷    
مدارس استان همدان به علت برودت هوا و لغزندگی معابر فردا شنبه تعطیل شد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۱ - ۲۳:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
رییس کل دادگستری همدان تاکید کرد: داوطلبان ورود به یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی برای کسب رای، وعده پوچ، توخالی و ناممکن ندهند.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۱ - ۲۳:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
تمبر آیت الله میرشاه ولد به مناسبت 21 بهمن روز ملی ملایر و پاسداشت این عالم ربانی با حضور امام جمعه همدان و استاندار همدان رونمایی شد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۱ - ۲۳:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه همدان خواستار حضور پرشور و گسترده مردم در راهپیمایی 22 بهمن شد و گفت ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۱ - ۲۳:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
فرماندار تویسرکان از بهره برداری طرح مقاوم سازی مسکن روستایی در قاسم آباد این شهرستان خبر داد و گفت: با افتتاح این طرح در دهه فجر ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۱ - ۱۰:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
کتاب "تاریخچه کوهنوردی همدان" که به قلم یکی از کوهنوردان همدانی گردآوری شده به تازگی منتشر شده است.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۱ - ۱۰:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
رییس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش همدان از تعطیلی برخی از مدارس ابتدایی این استان به علت ریزش برف و برودت هوا خبر داد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۱ - ۰۹:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
جانشین فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان گفت: آمریکایی ها با تفکر حذف سردار سلیمانی در به شهادت رساندن وی حماقت کردند اما این تازه آغاز راه است.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۱ - ۰۹:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
مرحله استانی مسابقات آزاد مهارت در رشته مد و پوشاک ایرانی با موضوع طراحی و دوخت مانتو اجتماعی روز یکشنبه در همدان برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۰ - ۲۲:۳۷   + ۶ سایت دیگر  
روابط عمومی اورژانس پیش بیمارستانی همدان گفت: چهار عضو یک خانواده در منطقه جوادیه شهر همدان بر اثر گاز مونوکسیدکربن مسموم شدند که 2 تن از آنها شامل مرد 60 و پسر 12 ساله جان باختند.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۰ - ۲۲:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت همدان از تامین میوه مورد نیاز مردم برای عید نوروز خبر داد و گفت: یک هزار و 800 تن سیب و پرتقال برای تمام استان خریداری شده است .
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۰ - ۲۲:۳۷   + ۱۶ سایت دیگر  
در آستانه ی فرا رسیدن سالروز پیروزی انقلاب اسلامی، در سومین پاسداشت هنر و ادبیات انقلاب اسلامی تقریظ حضرت آیت الله خامنه ای بر رمان آن مرد با باران می آید اثر خانم وجیهه سامانی منتشر شد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۰ - ۲۲:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
با توجه به نزدیک شدن به انتخابات مجلس شورای اسلامی به سئوالاتی درباره انتخابات اسفند 98 پاسخ داده شده است.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۰ - ۲۲:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
مسعود اکبری از بهره برداری پروژه آبیاری کم فشار عموم باغداران و کشاورزان روستای بوجان و نیز دو گلخانه در شهرستان خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۰ - ۲۲:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
میرزا محمد سلگی با بیان اینکه رای مردم حق الناس است و نظر اعضا مجمع ملاک نیست، گفت: کسانی که می گویند انتخاب افراد مهندسی شده است باید در قیامت پاسخ گو باشند چرا که انتخاب افراد بر اساس سازوکار کشوری ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۰ - ۲۲:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
حسین ربیعی در جمع فعالان فضای مجازی نهاوند گفت: کار گروهی، هوشمندانه با برنامه ریزی نیروهای انقلابی در فضای مجازی با نصب العین قرار دادن فرمایشات مقام معظم رهبری شروع شده است و باقدرت ادامه می یابد و ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۰ - ۲۲:۳۷    
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان همدان از ویزیت رایگان بیماران نیازمند به مناسبت چهلم سردار سلیمانی و شهدای مقاومت در شهرستان تویسرکان خبر داد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۰ - ۲۲:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
رییس اداره اوقاف و امور خیریه ملایر گفت: در راستای اجرای امینانه نیت واقف بزرگ ملایری شادروان سیف الدوله 30 میلیون تومان برای بیماران نیازمند دارای بیماری های خاص هزینه شد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۰ - ۲۲:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
ناظر دفتر فنی اداره ورزش و جوانان ملایر گفت: برای تکمیل مرحله نخست ورزشگاه پنج هزار نفری ملایر 20 میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد که حدود پنج درصد از عملیات اجرایی آن تا مرحله بهره برداری باقی مانده ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۰ - ۲۲:۰۷   + ۶ سایت دیگر  
دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان همدان گفت: 34 پرونده تخلف انتخاباتی مربوط به داوطلبان یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در این استان تشکیل شده که بیشترین میزان پرونده ها مربوط به تبلیغات ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۱۹ - ۲۳:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیر اداره جهاد کشاورزی ملایر گفت: در سند راهبردی توسعه این شهرستان ظرفیت فرآوری صنایع تبدیلی و ذخیره سازی موادغذایی 44 هزار تن تعیین شده که در چشم انداز سه ساله باید به این رقم برسیم.
  ۱۳۹۸/۱۱/۱۹ - ۲۳:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
بهسازی و آسفالت روستای انوج از توابع بخش سامن شهرستان ملایر با اعتبار 510 میلیون تومان در هشتمین روز از ایام دهه فجر بهره برداری شد.
مشاهده نتایج بیشتر...