دوشنبه ۰۳ مهرساعت ۰۹:۴۳Sep 2017 25

نافع (nafee.ir)

  ۲۳ دقیقه پیش    
بحث تفاوت میان جنگ و دفاع مقدس سابقه ای به درازای تاریخ دارد و برای امروز و دیروز نیست.
  ۲۳ دقیقه پیش    
فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان گفت: ایران در دفاع مقدس با دست خالی در مقابل دشمن ایستادگی کرد.
  ۲۳ دقیقه پیش    
یک تحلیل گر مسائل سیاسی با بیان اینکه تهدید ترامپ نتیجه انحراف دولت از مواضع رهبری است گفت: دولت به خاطر انحراف از نصایح رهبری در تور آمریکا افتاده است و امضایی کرده است که امروز می ترسد در مقابل ...
  ۳۸ دقیقه پیش    
جنگندههای ارتش به منظور پشتیبانی از یگان های شرکت کننده در رزمایش حیدر کرار نزاجا از پایگاه های خود به سمت شمال غرب کشور به پرواز درآمدند
  ۵۳ دقیقه پیش    
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس عوامل 3 گانه افزایش قیمت طلا و ارز را تشریح کرد.
  ۱۰ ساعت پیش    
سرمربی تیم ملی بزرگسالان ژیمناستیک ازمیزبانی اردوی تیم ملی ژیمناستیک دراستان همدان خبر داد.
  ۱۰ ساعت پیش    
رئیس راه و شهرسازی بهار گفت: بیمارستان 82 تختخوابی شهرستان بهار تا پایان سال جاری تکمیل می شود.
  ۱۰ ساعت پیش    
رئیس دانشکده توانبخشی دانشگاه علوم پزشکی همدان از برگزاری همایش توانبخشی عصبی کشور با عنوان ابن سینا در مهرماه 95 خبر داد.
  ۱۰ ساعت پیش    
رئیس گروه مهندسی بهداشت محیط همدان گفت: بیش از 200 بازرس بهداشت محیط در همدان طی دهه محرم شروع به فعالیت می کنند.
  ۱۰ ساعت پیش    
ناظر ملی طرح مطالعه سلامت بهورزان با اشاره به اینکه همدان در زمینه توجه به سلامت بهورزان الگوی دیگر دانشگاه های کشور محسوب می شود ...
  ۱۰ ساعت پیش    
قائم مقام وزیر کشور در ستاد امنیت عمومی و حقوق شهروندی گفت: آسیب های اجتماعی تا دیروز بیرون از خانه ها بود اما اکنون به داخل خانه ها راه یافته است.
  ۱۰ ساعت پیش    
رئیس راهداری و حمل و نقل جاده ای ملایر از اجرای عملیات شانه سازی بیش از 5 کیلومتر از محور خنداب - ملایر در استان همدان خبر داد.
  ۱۰ ساعت پیش    
همزمان با هفته دفاع مقدس و تقارن آن با دهه اول ماه محرم 6 نمایشگاه شامل تصاویر مربوط به سال های جنگ در همدان به همراه تصاویری از هیئت های حسینی و آئین های عاشورایی دایر شد.
  ۱۰ ساعت پیش    
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی همدان با اشاره به اینکه سلامت یک هزار و 384 بهورز در استان همدان با اجرای طرح مطالعه سلامت بهورزان مورد بررسی قرار می گیرد ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۲ - ۲۲:۳۵    
فرمانده سپاه انصار الحسین(ع) استان همدان گفت: دشمن با جمهوری اسلامی ایران سر سازش ندارد و مسئولان کشور غفلت نکرده و با دشمن سازش نکنند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۲ - ۲۲:۲۰    
مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری گفت: ماه محرم فرصت مناسبی برای ترویج فرهنگ امر به معروف است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۲ - ۲۲:۲۰    
فرماندار کبودراهنگ از برگزاری همایش بزرگداشت حماسه 5 آبان مردم کبودراهنگ با حضور نخبگان این شهرستان خبر داد و گفت: چهره های شاخص کبودراهنگ از سراسر کشور برای حضور در این مراسم دعوت می شوند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۲ - ۲۲:۲۰    
نماینده ولی فقیه در همدان گفت: ما نحوه انجام امر به معروف و نهی از منکر را به کسی آموزش نداده ایم در حالیکه هر کاری و عملی ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۲ - ۰۱:۵۹    
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس از آغاز به کار هیئت تفحص از سازمان هدفمندی یارانه ها از روز دوشنبه خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۲ - ۰۱:۴۴    
فرمانده انتظامی استان از کشف گوشی تلفن همراه قاچاق در همدان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۲ - ۰۱:۴۴    
سخنگوی کارگروه سامانه نظارت و پایش هوشمند تردد ناوگان حمل و نقل عمومی گفت: دارندگان خودروهای حمل و نقل عمومی درون شهری جهت ساماندهی سهمیه سوخت خود ثبت نام کنند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۱ - ۲۳:۵۹    
بافیل طالبانی گفت این حزب و حزب دموکرات کردستان (به ریاست مسعود بارزانی) ، با پیشنهاد آمریکا و پیشنهاد بین المللی برای به تعویق انداختن همه پرسی موافقت کرده اند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۱ - ۲۳:۴۴    
فرمانده بسیج دانش آموزی همدان گفت:امسال با آغاز سالتحصیلی 13 هزار نفر از دانش آموزان همدانی به مناطق عملیاتی اعزام می شوند که از این تعداد 7800 نفر به مناطق عملیاتی غرب و 5200 نفر نیز به مناطق ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۱ - ۲۳:۴۴    
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی همدان با بیان اینکه 204 مورد از مصوبات ستاد تسهیل و رفع موانع تولید در همدان بدون پیگیری مانده است، گفت: 219 مصوبه نیز در این ستاد در همدان در حال پیگیری است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۱ - ۲۳:۲۹    
امام جمعه نهاوند با بیان اینکه بی توجهی به نماز علت اصلی پیدایش مشکلات اجتماعی است گفت: پیروی و تبعیت از ولایت فقیه سبب می شود که انقلاب اسلامی ما همچنان در مسیر درست خود قرار بگیرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۱ - ۲۳:۲۹    
معاون استاندار همدان با بیان اینکه نگرش ها در حوزه آموزش و پرورش استثنایی تغییر کند گفت: در بحث آموزش استثنایی مشکل کمبود سرمایه، پول و اعتبار وجود ندارد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۱ - ۲۳:۲۹    
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه گفت: هیچ کانونی به جز معلمان هنر تربیت انسان های ارزشمند را ندارند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۱ - ۱۱:۴۴    
رئیس سازمان آتش نشانی همدان گفت: طی 24 ساعت گذشته آتش نشانان همدانی در 4 عملیات اطفای حریق و 4 عملیات امداد و نجات شرکت کردند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۱ - ۱۱:۲۹    
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای همدان گفت: طی سال جاری طرح ایمن سازی فیزیکی 15 مدرسه واقع در حاشیه راه های استان همدان در حال انجام است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۱ - ۱۱:۲۹    
نماینده مردم نهاوند در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه سیاسی بازی ها به توسعه نهاوند لطمه زده است، گفت:عدم وجود سردخانه ضررهای زیادی متوجه کشاورزان نهاوندی کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۱ - ۱۱:۲۹    
رئیس هیئت کشتی استان همدان گفت: در مسابقات کشتی انتخابی جوانان استان همدان تیم نهاوند الف در کشتی آزاد و همدان در کشتی فرنگی در جایگاه نخست ایستادند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۱ - ۰۹:۱۴    
بررسی کارشناسی مرکز ملی فضای مجازی نشان می دهد که 44 درصد سرویسهای کمپانی آمریکایی گوگل برای کاربران ایرانی مسدود شده و این شرکت امکان دسترسی به 100درصد خدمات موردنیاز کسب وکارها را نمی دهد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۱ - ۰۹:۱۴    
خرابکارانی هستند که در شبکه های اینترنت عمومی، مانند وای فای های عمومی، مشغول دزدیدن بسته های شبکه هستند ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۱ - ۰۹:۱۴    
سازمان تأمین اجتماعی به عنوان یک بیمه گر اجتماعی مأموریت پوشش کارگران مزد و حقوق بگیرو صاحبان حرف و مشاغل آزاد را برعهده دارد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۱ - ۰۸:۵۹    
وزیر ارتباطات از ارائه تعرفه های جدید مکالمه و اینترنت توسط شرکت مخابرات خبر داد که قرار است در مهرماه در برخی از استان های کشور به صورت آزمایشی اجرا شود.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۱ - ۰۸:۴۴    
معاون سیاسی ناحیه بسیج دانشجویی استان همدان گفت: آمریکا بدنبال برهم زدن شکلی برجام نیست و میخواهد از نارسایی ها و خلاهای درونی برجام ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۱ - ۰۸:۱۴    
مسئول مجمع راویان دفاع مقدس در کشور اظهار داشت: شهید قهاری در دوران دفاع مقدس گروه هایی را تشکیل میدادند و با همان گروه ها در دو جبهه مبارزه میکردند هم در بحران های داخلی در عقبه ها با ضد انقلاب ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۳۱ - ۱۵:۵۹    
رییس فدراسیون فوتبال ایران می گوید که موضوع حضور بانوان و خانواده ها در ورزشگاه ها یک موضوع کلانی است که اجرای آن نیازمند تصمیم گیری همه جانبه است ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۳۱ - ۱۵:۲۹    
مشاور سازمان خصوصی سازی گفت: مشمولان سهام عدالت حداکثر تا ساعت 12 امشب فرصت دارند که صورت حساب سهام خود را تا سقف یک میلیون تومان افزایش دهند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۳۱ - ۱۵:۲۹    
اگر شما هم از آن دسته افرادی هستید که مثل یک عضو ثابت،ساعتها در فضای مجازی چرخ می زنید، حتما به آگاهی از این موارد نیازمندید.
  ۱۳۹۶/۰۶/۳۱ - ۱۵:۱۴    
به مناسبت هفته دفاع مقدس و آغاز ماه محرم شهدای شهرستان اسدآباد در آن دوران در ماه محرم گردآوری شده است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۳۱ - ۱۵:۱۴    
مراسم وداع با پیکر آیت الله راستی کاشانی در قم و تهران برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۶/۳۱ - ۱۳:۵۹    
آیین عبادی سیاسی نماز جمعه در شهرستان های استان برگزار گردید و ائمه جمعه در خطبه های امروز به ایراد سخنرانی پیرامون مسائل مختلف فرهنگی و سیاسی روز پرداختند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۳۱ - ۱۰:۳۳    
فرمانده سپاه انصارالحسین (ع) با بیان اینکه وحدت عامل اصلی پیروزی ما در دفاع مقدس بود افزود: پیروزی انقلاب حاصل وحدت سه رکن اصلی دین و اسلام ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۳۰ - ۲۳:۰۰    
همزمان با فرارسیدن ماه محرم حرم رضوی اذن عزا گرفت، صحن های بارگاه ملکوتی حضرت رضا(ع) سیاهپوش شد و پرچم گنبد حرم به رنگ سیاه درآمد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۳۰ - ۲۳:۰۰    
ساعاتی پیش تصویری از هواوی Mate 10 لایت همراه با مشخصات فنی آن لو رفت. اکنون بیشتر در جریان ویژگی ها، قابلیت ها و امکانات هواوی میت 10 لایت قرار گرفته ایم.
  ۱۳۹۶/۰۶/۳۰ - ۲۳:۰۰    
عضو هیأت رئیسه مجلس اظهار داشت: تحقق شعارهای دولت با انتصاب استانداران کارآمد رقم میخورد اگر اینجا به شایسته ها بی توجهی شود قطعا شعارهای دولت تحقق پیدا نمیکند و به هر صورت زمان را از دست میدهیم و ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۳۰ - ۲۳:۰۰    
یک زن جوان در ایستگاه متروی دروازه دولت خود را به زیر مترو انداخت.
  ۱۳۹۶/۰۶/۳۰ - ۲۲:۴۷    
مسئول ایستگاه آتشنشانی مرکزی همدان اظهار داشت: درست است که آتشنشان ها شغل دشواری دارند اما بیشترین بار استرس بر روی خانواده اتش نشانان قرار دارد ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۳۰ - ۲۲:۴۷    
فرماندار شهرستان اسدآباد گفت: سیستم گرمایشی 5 مدرسه در اسدآباد بخاری نفت سوز است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۳۰ - ۲۲:۴۷    
نایب رئیس انجمن خوشنویسان کشورگفت: هنر بهترین ابزار برای رواج یک اندیشه و تفکر در جامعه است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۳۰ - ۲۲:۴۷    
رئیس سازمان آتش نشانی همدان گفت: شهروندان همدانی طی 24 ساعت گذشته 435 مرتبه با مرکز آتش نشانی تماس گرفته اند که از این تعداد 12 تماس منجر به عملیات شده است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۳۰ - ۲۲:۳۲    
دبیر علمی همایش کاربرد سلول های بنیادی در پزشکی از تأسیس کلین روم سل تراپی تا یک ماه آینده در همدان خبر داد و گفت: آزمایشگاه جامع تحقیقات سلول های بنیادی در همدان ایجاد می شود.
  ۱۳۹۶/۰۶/۳۰ - ۲۲:۳۲    
مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 13 از توزیع 218 تن برنج برای تنظیم بازار ماه محرم و صفر در همدان خبر داد و گفت: امسال تولید گندم در استان همدان 29 درصد کاهش یافت.
  ۱۳۹۶/۰۶/۳۰ - ۲۲:۳۲    
رئیس اداره نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان همدان با بیان اینکه امسال قیمت گوشت در همدان 13 درصد افزایش یافت، گفت: واردات گوشت از کشورهای دیگر از افزایش قیمت گوشت جلوگیری کرد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۳۰ - ۲۲:۳۲    
همزمان با شروع ماه عزا و برپایی بیرق های ماتم حسینی در همدان، تکایا، حسینیه ها و مساجد میزبان ارادتمندان به اهل بیت عصمت و طهارت (ع) هستند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۳۰ - ۱۸:۲۲    
مداح برجسته استان گفت: توجه به این مسئله بسیار مهم است که بدانیم لازمه مرید داشتن این است که خودت مُراد باشی یعنی خودت راه را طی کرده باشی؛ وقتی ما اصلا مراد نیستیم چه دلیلی دارد که مرید داشته باشیم ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۳۰ - ۰۹:۳۷    
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با اشاره به قردادهای خودرویی ایران با شرکت های خودروسازی فرانسه اظهارداشت: اخیرا قراردادی توسط شرکت ایدرو با شرکت خودروساز فرانسوی رنو منعقد شده است ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۳۰ - ۰۹:۲۲    
معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد شهید با اشاره به لزوم اجرای قانون جامع ایثارگری گفت: برای اولین بار موضوع رزمنده محوری در برنامه ششم توسعه گنجانده شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۹ - ۲۳:۳۷    
زمانی که حرف از اینترنت پیش می آید بحث فایل های حجیم و اطلاعات نیز مطرح می گردد. نرم افزار های متعدی تحت عنوان فشرده ساز روانه باز شده که هر یک به نوعی با کاستن حجم فایل ها آن ها را برای ورود به ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۹ - ۲۳:۰۷    
مدیر کل اوقاف استان همدان گفت: وقف تنها برای مسجد، محراب، امامزاده و حسینیه نیست.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۹ - ۲۲:۲۲    
بر اساس بر جام محدودیت های موشکی پس از 8سال ومحدودیت هسته ای پس از 15 سال باید برداشته شود اما برنامه آمریکا این است که با بازنگری ومذاکره مجدد این محدودیت هارا دائمی کند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۹ - ۱۹:۲۲    
فرمانده کل سپاه با بیان اینکه اتهام زنی ترامپ به ایران، زیبنده آمریکا و دولت فاسد و قلدر آن است، تأکید کرد: زمان آن رسیده است که محاسبات غلط آمریکا را تصحیح کنیم.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۹ - ۱۶:۰۷    
مسئول واحد هنرهای تجسمی حوزه هنری استان همدان گفت: 48 پوستر دفاع مقدس هم زمان با تهران در نگارخانه حوزه هنری استان همدان نیز به نمایش گذاشته می شود.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۹ - ۱۵:۵۲    
جانشین فرمانده سپاه ناحیه اسدآباد با تشریح برنامه های دفاع مقدس این شهرستان گفت: بیش از 70 عنوان برنامه در این زمینه برگزار می شود که 15 مورد از آنها شاخص است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۹ - ۱۴:۰۷    
میزگرد بررسی وضعیت حاشیه نشینی در همدان در خبرگزاری ایسنا همدان با حضور شخصیتهای سیاسی ،اجتماعی و دانشجویی برگزار شده است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۹ - ۱۳:۳۷    
کارگردان ماجرای نیمروز در صفحه شخی خود به برخورد عجیب جریان شبه روشنفکری سینمای ایران با این فیلم واکنس نشان داد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۹ - ۱۳:۰۷    
مسئول کانون شعر حوزه هنری استان همدان اظهار داشت: شهریار به لحاظ انسانی شخصیت بسیار بزرگی دارد به طوری که در ترم آخر پزشک این رشته را رها میکند و به سراغ سخن دل خود میرود ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۹ - ۱۳:۰۷    
در مراسمی سرهنگ ستاد محمدرضا صادقی زاد به عنوان فرمانده جدید منطقه پدافند هوایی غرب کشور (شهدای سوباشی ) معرفی و از خدمات امیر سرتیپ دوم بیژن ساعدی قدردانی شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۹ - ۰۱:۵۲    
مدیر عامل سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری همدان از اهدای 10 هزار گلدان حاوی گل به دانش آموزان کلاس اولی در روز شکوفه ها خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۹ - ۰۱:۵۲    
رئیس هیئت دوومیدانی استان همدان گفت: دونده همدانی در مرحله نهایی رقابت های دوومیدانی لیگ امید آقایان و در ماده 5 هزار متر قهرمان شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۹ - ۰۱:۵۲    
رئیس بهزیستی شهرستان همدان گفت: یک هزار و 600 نفر در مراکز ترک اعتیاد همدان نگهداری می شوندکه یک هزار و 400 نفر از این افراد از سال گذشته در این مراکز حضور دارند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۹ - ۰۱:۳۷    
تیم پاس همدان در سومین هفته از مسابقات لیگ دسته دوم فوتبال باشگاه های کشور دومین باخت خود را متحمل شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۹ - ۰۱:۳۷    
معاون عمرانی استاندار همدان با بیان اینکه تا چند روز آینده قطار همدان تهران هم راه اندازی می شود گفت: با اختصاص 350 میلیارد تومان اعتبارات حمایتی دولت به همدان راه آهن همدان راه اندازی شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۹ - ۰۱:۳۷    
مدیرکل تامین اجتماعی همدان گفت: 42 هزار مستمری بگیر در استان وجود دارد که ماهانه 700 نفر نیز به این تعداد اضافه می شود.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۹ - ۰۰:۵۲    
به گزارش نافع ، Tweets by Nafeehamedan
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۹ - ۰۰:۳۷    
نیوشا ضیغمی،بهاره رهنما و همسرش،کوروش تهامی و لیلا اوتادی
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۹ - ۰۰:۲۲    
شرایط بازار ایران به گونه ای است که خرید خودرو را به پروسه ای پیچیده و گاها غم انگیز تبدیل می کند. برخلاف بازارهای مدرن که خرید خودرو تنها از طریق نمایندگی های مجاز ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۹ - ۰۰:۲۲    
رئیس مجلس خبرگان رهبری اظهار داشت: عده ای پیدا شده اند که با ولایت فقیه مشکل دارند و برای این مساله به سپاه حمله می کنند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۹ - ۰۰:۰۷    
مشاور رئیس کل سازمان خصوصی سازی از واریز نخستین مرحله سود سهام عدالت تا هفته آینده در سراسر کشور خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۸ - ۱۶:۵۲    
نتایج مطالعات جدید نشان داده است نوشتن هم راهی برای از بین بردن استرس و ساماندهی افکار است و با نوشتن می توانید امور خود را کارآمدتر انجام دهید.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۸ - ۱۶:۵۲    
اگر اکنون یک دستگاه آیفون دارید اما آیفون جدیدی را پیش خرید کرده اید یا قصد خرید آیفون 8 یا آیفون 10 را دارید، در این مطلب چند روش استفاده از آیفون های قدیمی معرفی شده است که قطعا به کارتان می آید.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۸ - ۱۶:۰۷    
با حضور معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری فاز سوم دهکده تفریحی توریستی گنجنامه و غار آکواریوم این مجموعه پس از چندین ماه فعالیت افتتاح شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۸ - ۱۶:۰۷    
معاون سرمایه گذاری سازمان میراث فرهنگی کشور با بیان اینکه گردشگری محور توسعه همدان در ستاد اقتصاد مقاومتی است، گفت: عملکرد بانک های همدان در ستاد اقتصاد مقاومتی رضایت بخش بوده است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۸ - ۱۶:۰۷    
"محمد چرمشیر"، "عباس جهانگیریان" و "حسین فدایی حسین" به عنوان هیئت داوران مرحله نخست بخش مسابقه نمایشنامه نویسی از بین 67 اثر نمایشنامه، 10 نمایشنامه را برای گذر به مرحله بعد انتخاب کردند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۸ - ۱۵:۵۲    
امام جمعه اسدآباد گفت: از جمله آفاتی که جامعه طلاب را هم گرفتار خود کرده، استفاده از شبکه های اجتماعی تا پاسی از شب است که باید در این زمینه مدیریت شود.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۸ - ۱۵:۵۲    
مسئول حوزه علمیه الراضیه شهرستان اسدآباد گفت: امسال 153 طلبه خواهر تحصیل خود را در مدرسه علمیه الراضیه اسدآباد آغاز کردند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۸ - ۱۵:۵۲    
فرمانده سپاه ناحیه کبودراهنگ از اعزام 2000 نفر از بسیجیان به 40روستای محروم شهرستان در قالب اردوهای جهادی خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۸ - ۱۵:۵۲    
مدیر حوزه های علمیه خواهران استان همدان گفت: داشتن علم برای طلاب تنها دانستن اصول کافی نیست بلکه یک طلبه عالم باید در درایت، سیاست و تقوا و تزکیه علم داشته باشد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۸ - ۱۴:۵۲    
فرمانده سپاه انصارالحسین همدان گفت: سپاه طی اجرای 65 پروژه در 80 روستای استان نسبت به رفع محرومیت در این روستاها اقدام می کند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۸ - ۱۴:۲۲    
دادستان شهرستان اسدآباد از کشف و ضبط 569 بطری و قوطی مشروبات الکلی در شهرستان اسدآباد خبر داد و گفت: در این زمینه دو نفر سرنشین خودروی 405 توسط نیروی انتظامی دستگیر شدند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۸ - ۱۳:۳۷    
یک نماینده ادوار مجلس در واکنش به برگزاری جشن تولد یک نماینده برای اینستاگرامش گفت: این کار سخیف و بچه بودن نماینده را به تصویر کشید.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۸ - ۱۱:۰۷    
یک کارشناس مسائل اقتصادی و پژوهشگر حوزه بانکی با بیان اینکه دولت در اقتصاد ایران نقش اصلی را در رشد نقدینگی ایفا می کند و این امر به ساختار اقتصادی کشور و اتکا به درآمدهای نفتی برمی گردد ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۸ - ۰۹:۰۷    
رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس با اشاره به آمار اشتغال و بیکاری موجود در کشور و پیامد های این پدیده اظهارداشت: نرخ بیکاری در کشور در سال جاری با رشد 1 ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۸ - ۰۸:۳۷    
بحث افزایش نقدینگی، عوامل موثر بر آن و نتایج آن از بحثهای چالشی بخصوص در اقتصاد ایران است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۸ - ۰۶:۲۲    
نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی گفت: آمریکا در طول دهه های اخیر به خوبی نشان داده که تنها یک زبان را می فهمد، آن هم زبان زور و مقابله است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۲۲:۵۲    
سخنران برجسته کشور گفت: امروز بسیاری مدعی حرکت در خط امام (ره) هستند، اما از فتنه و فتنه گران حمایت می کنند و این با اصول مکتب امام راحل منافات دارد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۲۰:۳۷    
فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) همدان گفت: در حال حاضر تمامی رفتارهای ما از سوی دوستان و دشمنانمان زیر ذره بین قرار دارد و از این روست که دشمنان به دنبال گرفتن بهانه از ما هستند تا به ما ضربه بزنند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۲۰:۳۷    
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان همدان با بیان اینکه کلنگ واحد تولیدی فرنچ فرایز با ظرفیت سالانه60 هزار تن در همدان زده شد گفت: واحدهای درجه بندی و بسته بندی سیب زمینی در همدان ایجاد می شود.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۱۸:۳۷    
در حالی که امروز خبر رسمی آغاز فعالیت کمیته نماینده ایران برای اسکار 2018 منتشر شد و نام ده فیلم به عنوان فهرست اولیه اعلام شده است ...
مشاهده نتایج بیشتر...