چهارشنبه ۲۹ دیساعت ۱۳:۵۲Jan 2017 18

نافع (nafee.ir)

نافع 29 اسفند 1394 نافع 31 فروردین 1395 نافع 31 اردیبهشت 1395 نافع 31 خرداد 1395 نافع 31 تیر 1395 نافع 31 مرداد 1395 نافع 31 شهریور 1395 نافع 30 مهر 1395 نافع 30 آبان 1395 نافع 30 آذر 1395 نافع 1 دی 1395 نافع 2 دی 1395 نافع 3 دی 1395 نافع 4 دی 1395 نافع 5 دی 1395 نافع 6 دی 1395 نافع 7 دی 1395 نافع 8 دی 1395 نافع 9 دی 1395 نافع 10 دی 1395 نافع 11 دی 1395 نافع 12 دی 1395 نافع 13 دی 1395 نافع 14 دی 1395 نافع 15 دی 1395 نافع 16 دی 1395 نافع 17 دی 1395 نافع 18 دی 1395 نافع 19 دی 1395 نافع 20 دی 1395 نافع 21 دی 1395 نافع 22 دی 1395 نافع 23 دی 1395 نافع 24 دی 1395 نافع 25 دی 1395 نافع 26 دی 1395 نافع 27 دی 1395 نافع 28 دی 1395 نافع 29 دی 1395 
  ۲ ساعت پیش  
نخستین سالگرد شهادت سردار سرتیپ مدافع حرم شهید حاج سعید سیاح طاهری فردا پنج شنبه 30 دیماه 1395 بعد از نماز مغرب و عشاء با سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین شیرازی نماینده ولی فقیه در سپاه قدس ...
  ۲ ساعت پیش  
جزئیات دوره ضمن خدمت الکترونیکی فرهنگیان تحت عنوان هوشمندسازی مدارس ویژه آموزگاران، مدیران و هنرجویان وزارت آموزش و پرورش که از اول بهمن 95 آغاز می شود، اعلام شد.
  ۳ ساعت پیش  
عضوکمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی با تأکید برناپسند بودن سخنان تبلیغاتی وزیر ارتباطات بیان داشت ...
  ۳ ساعت پیش  
دبیر انجمن متخصصین دندانپزشکی ترمیمی و زیبایی ایران، گفت: بوی بد دهان، خونریزی و التهاب لثه ها و تمیز نکردن بین دندان ها از مشکلات عدم جرم گیری به موقع دندان ها است.
  ۳ ساعت پیش  
دبیر کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور مجلس با بیان اینکه صحبت های عوام گویانه در روحانی کمتر از احمدی نژاد است، گفت: گفتمان و سخنان این گونه ای روحانی از گفتارهای احمدی نژاد کمتر است ...
  ۴ ساعت پیش  
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار همدان با بیان اینکه به واحدهای R&D خیلی خوب رسیدگی نمی شود، گفت: نگاه به R&Dها باید تغییر یابد چراکه این مهم می تواند مسیر کارخانه تولید محصولات را عوض کند.
  ۴ ساعت پیش  
مسئول بسیج سازندگی سپاه انصار الحسین (ع) استان همدان گفت: با اقدامات بسیج سازندگی 480 واحد تولیدی کوچک خانگی و کشاورزی در بخش های مختلف اقتصادی راه اندازی شده و زمینه اشتغال 900 نفر را در استان فراهم ...
  ۴ ساعت پیش  
معاون رئیس جمهور با تکذیب خبر عقیم سازی کارتن خواب ها گفت: دولت برنامه ای در این خصوص ندارد.
  ۴ ساعت پیش  
به مناسبت بیست و هشتم دی ماه دومین سالگرد شهادت شهید، جهاد مغنیه، نوشتاری مختصر از زندگینامه این شهید پرداخته ایم.
  ۴ ساعت پیش  
سازمان حج و زیارت با صدور اطلاعیه ای شرایط انتقال قبوض حج تمتع و عمره مفرده را اعلام کر
  ۴ ساعت پیش  
جعفری دولت آبادی از دستگیری یک متهم جدید در پرونده صندوق ذخیره فرهنگیان خبر داد و گفت: تمام کسانی که در تاراج اموال صندوق ذخیره فرهنگیان و بانک سرمایه دخیل بودند، تحت تعقیب قرار خواهند گرفت.
  ۴ ساعت پیش  
طبق گزارشی که وزارت خارجه از روند اجرای برجام به مجلس داده است، در دوران پسابرجام عواید فروش نفت بدون محدودیت وارد کشور می شود درحالیکه که این موضوع اما و اگرهای جدی ای به دنبال دارد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۲۲:۵۴  
رئیس جمهور با بیان اینکه همه تحریم ها علیه ایران از 27 دی 94 برداشته شد، گفت: آمریکا در اجرای برجام سنگ اندازی هایی داشت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۲۲:۵۴  
کارشناس سازمان هواشناسی از آغاز بارش در کشور از امشب خبر داد و گفت: بارش در استان های سواحل خزر تا ساعاتی دیگر آغاز می شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۲۲:۵۴  
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری همدان گفت: همدان پایتخت تاریخ و تمدن ایران زمین در روزهای ششم تا هشتم بهمن ماه میزبان پیش تور هفدهمین کنوانسیون جهانی است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۲۲:۵۴  
معاون فرهنگی سازمان تبلیغات اسلامی استان همدان با بیان اینکه 6 عنوان شعر آیینی به صورت کتابچه و به زبان ترکی و فارسی در اختیار مداحان قرار می گیرد گفت ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۲۲:۳۹  
نمایشگاه گروهی عکس اربعین در نگارخانه نگاه نو همدان گشایش یافت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۲۲:۳۹  
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان همدان گفت: کنگره شعر فاطمی بهمن ماه امسال در استان همدان برگزار می شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۲۲:۳۹  
مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان از افزایش 12 درصدی تعداد ورزشکاران بیمه شده همدان در 9 ماه نخست سال جاری خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۲۲:۲۴  
مدیرکل جذب و حمایت از سرمایه گذاری استان همدان با اشاره به روند مطلوب استان در زمینه اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی گفت: تحقق اقتصاد مقاومتی کشور را در برابر تحریم ها مصون می کند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۲۱:۳۹  
وقتی به روستاهای محروم سفر می کنی و شاهد مشکلات مردم هستی، تازه می فهمی که آنها فقط برای زنده ماندن زندگی می کنند و از بسیاری امکانات اولیه روزمره هم محروم هستند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۲۱:۳۹  
رئیس کمیسیون تلفیق برنامه ششم توسعه از تعیین منابع درآمدی جدید برای دولت در زمینه ازدواج و اشتغال جوانان خبرداد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۲۱:۲۴  
فرماندار اسدآباد گفت: در راستای توسعه شهرستان اسدآباد معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه روز پنجشنبه به این شهر سفر می کند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۲۱:۰۹  
اولین دانشجوی خارجی دوره کارشناسی ارشد دانشگاه ملایر در رشته مدیریت بازرگانی با دفاع از پایان نامه کارشناسی ارشد خویش فارغ التحصیل شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۲۱:۰۹  
معاون آموزشی آموزش وپرورش ملایر گفت: دومین دوره آزمون های بنیاد علوی با حضور 581 دانش آموز در شش دبیرستان دوره دوم ملایر برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۵:۰۹  
نائب رییس کمیسیون اقتصادی مجلس با انتقاد از سخنان تبلیغاتی وزیر ارتباطات و فناوری گفت: در صورت ادامه و سوء استفاده از جایگاهش در مجلس به خاطر عملکردش مورد سئوال قرار خواهد گرفت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۵:۰۹  
مسوول کمیته علمی ستاد بزرگداشت بیستمین سالگرد رحلت آیت الله نجفی همدانی(ره) از برگزاری بزرگداشت مرحوم آیت الله نجفی در سه مرحله خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۴:۵۴  
کارشناس گروه پیشگیری و مبارزه با بیماری های معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی همدان گفت: سالانه 2 هزار و 200 نفر از مردم استان همدان به سرطان مبتلا می شوند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۳:۵۴  
تک تیراندازی که در موصل بلای جان داعشی ها شده است روزانه چندین تکفیری را به هلاکت می رساند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۳:۵۴  
توپی های پروتئینی که در این مطلب انتخاب کرده ایم سرشار از مواد مغذی و انرژی زاست و از این رو برای صبحانه یک گزینه کامل و عالی محسوب می شود. حتی به عنوان میان وعده عصرگاهی نیز می توانید آن را میل کنید.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۳:۵۴  
نماینده مردم کرمانشاه در مجلس خواستار کاهش فاصله بین حداقل و حداکثر حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی شد و گفت: بازنشستگان برای افزایش حقوق باید با حداکثر حقوق زمان بازنشستگی خود مقایسه شوند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۳:۵۴  
به گزارش نافع به نقل از راه دانا، طی روزهای گذشته، جلسات متعددی از سوی اصلاح طلبان در شهرهای مختلف برگزار شده است ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۳:۵۴  
مرحوم آقای هاشمی در سن 82 سالگی درگذشتند و عکس مربوط به جشن تولد نیز برای شروع سال آخر زندگی ایشان است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۳:۳۹  
دور جدید حذف یارانه ها از دیماه آغاز شد تا تصمیم جدید دولت برای حذف یارانه 3 میلیون نفر دیگر از پُردرآمدها عملیاتی شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۳:۳۹  
گزارش پنجمین جلسه ستاد تنظیم بازار استان تهران حکایت از معدوم سازی 3 تا 4 میلیون مرغ تخم گذار آلوده به آنفلوآنزای مرغی (آنفلوآنزای فوق حاد پرندگان) دارد که موجب افزایش مقطعی قیمت تخم مرغ در استان ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۳:۳۹  
شهردار قروه درجزین گفت: با هدف زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا، المان شهدای گمنام این شهر احداث می شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۳:۰۴  
رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی از هوشمندسازی رایگان مدارس شهرهای کوچک خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۱:۰۴  
نماینده سابق مردم همدان گفت: مسئولین جمهوری اسلامی ایران بعد از این همه عهد شکنی و بد عهدی آمریکا، باید جواب ملت ایران را بدهند که چرا با یک دشمنی که پایبندی به تعهدات خود نداشته است و از قبل هم بد ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۰:۴۹  
غذایی که مدتی می ماند و خوراکی هایی که در آن مواد نگه دارنده زده باشند، یبوست را تشدید نموده و معده را ضعیف می کند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۰:۳۴  
محمدرضا پورابراهیمی، رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی در نشست مدیران فضای مجازی بسیج کشور در تهران افزود: با توجه به آمار و ارقامی که از وضعیت اقتصادی کشور در اختیار ما قرار دارد ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۰:۳۴  
رئیس خانه صنعت و معدن استان همدان با اشاره به اینکه واحدهای تولیدی در شرایط اقتصادی فعلی ایثارگری می کنند گفت: توسعه سیستم های فناوری در اولویت واحدهای تولیدی باشد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۰:۱۹  
براساس یافته های دانشمندان، مصرف مدام فلفل قرمز مرگ افراد را تا 13درصد کاهش می دهد و آنها در برابر انواع بیماری ایمن و سلامت نگه می دارد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۰:۱۹  
عضو سابق تیم مذاکره کننده هسته ای گفت: اختلاف بر سر برجام و دعوای نابرجامیان و برجامیان اختلاف بر سر چند سانتریفیوژ نیست، بلکه محل اصلی نزاع که قدمتی به اندازه عمر انقلاب دارد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۰۸:۳۴  
رئیس قوه قضاییه با اشاره به برخی فضا سازی های رسانه ای پیرامون رسیدگی های دستگاه قضایی از جمله برجسته سازی برخی اقدامات تاکید کرد این فضاسازی ها علاوه بر اینکه وصف مجرمانه دارد ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۰۸:۳۴  
سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان تویسرکان از راه یابی "مجلس مچاله خوانی" تویسرکان به جشنواره تئاتر فجر خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۲۳:۴۹  
رئیس پلیس آگاهی استان همدان از شناسایی و دستگیری سارق حرفه ای در همدان و کشف 10 فقره سرقت داخل خودرو خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۲۳:۴۹  
فرماندار رزن با اشاره به بهره برداری 68 پروژه عمرانی در دهه فجر امسال از افزایش3 برابری رقم بودجه پروژه های قابل افتتاح این شهرستان نسبت به سال گذشته خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۵:۳۴  
52 نفر از اساتید دانشگاه های برتر کشور در نامه ای خطاب به مردم ایران تأکید کردند: ما به عنوان جمعی از اساتید دانشگاه ها خواستار عزم جدی دولت در برخورد با عدم پایبندی طرف مقابل به برجام هستیم.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۵:۳۴  
اینترنت هم زمان خوبی ها و بدی های خود را دارد. عجیب نیست اگر زمانی برسد که یک فرد فعال در اینترنت تصمیم بگیرد این فضا را ترک کند ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۵:۳۴  
رئیس مرکز کاشت حلزون شنوایی غرب کشور از انجام 95 عمل کاشت حلزون شنوایی در مرکز کاشت حلزون شنوایی غرب کشور خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۵:۳۴  
رئیس کمیسیون تلفیق برنامه ششم توسعه گفت: مستمری بازنشستگان بر اساس دریافت آخرین پرداختی حق بیمه محاسبه می شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۵:۱۹  
فرماندار شهرستان اسدآباد گفت: ایجاد انگیزه در بین دانش آموزان یک ضرورت است که باید از طریق معلمان و مدیران به آن توجه شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۵:۱۹  
مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) اسدآباد گفت: امسال 275 میلیون تومان زکات در سطح شهرستان جمع آوری شده که افزایش 6 درصدی را نسبت به پارسال داشتیم.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۵:۱۹  
یکی از مهمترین پایه های اقتصاد مقاومتی تقویت تولید ملی داست. مقوله ای که همه آحاد کشور در تحقق آن نقش و مسئولیت دارند ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۵:۰۴  
دی ماه در دل خود حماسه هایی چون عملیات های غرور آفرین کربلای 4 و 5 وقیام ملت و عملیات بزرگ دیگری که به اندازه 8 ساله دفاع مقدس عمیق بود را در دل امام و امت امام جای داده است که این همان حماسه نهم دی ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۵:۰۴  
رئیس اداره ارشاد و فرهنگ اسلامی ملایر گفت: همزمان با برگزاری امتحانات سراسری انجمن خوشنویسان ایران ؛ این آزمون در مرکز آموزش هنر ملایر نیز برگزار گردید.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۴:۱۹  
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان از رشد یک و نیم برابری استقبال تماشاگران سینما در استان خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۴:۰۴  
یک جوان دهه شصتی با استفاده از تسهیلات اقتصاد مقاومتی توانسته برای خود و دیگران کارآفرینی کند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۳:۰۴  
ضرغامی افزود: بنای فضای مجازی بر کلید واژه شدن است، در این فضا ممکن است حرف ها فراموش شود ولی کلید واژه ها در ذهن می ماند و بنا بر کلیشه کردن کلید واژه ها است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۳:۰۴  
زندی گفت: ارتقاء سطح سواد فضای مجازی و استفاده از فناوری های نوین ارتباطی در بین مردم خصوصا" نسل جوان و نوجوان باید مورد اهتمام جدی همه بخش ها باشد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۲:۰۴  
رئیس سازمان بسیج مستضعفین در نشست فصلی مدیران فضای مجازی کل کشور گفت: حفظ وحدت ملی، امیدآفرینی و حرکت در مسیر مواضع رهبری و جلوگیری از نفوذ تکلیف امروز همه ماست.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۱:۳۴  
فرشید گل زاده کرمانی که نزدیک به 2 سال و نیم پیش به عنوان عضو هیات مدیره و مدیرعامل شرکت فروشگاه های زنجیره ای رفاه انتخاب شد و حالا فیش های حقوقی وی نشان می دهد که رقمی بالغ بر 24 میلیون تومان به ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۱:۰۴  
عضو کمیسیون اجتماعی در مجلس گفت: در قضیه تحویل ایرباس این نباشد که یک عده خاص سوار هواپیما شوند و یک عده از این خدمات محروم شوند، این زیاد قابل قبول نبوده و مغایر با عدالت اجتماعی و حقوق شهروندی است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۰:۴۹  
کارشناس مسائل سیاسی گفت: ذوق زدگی و واکنش دولت نسبت به فرود یک فروند هواپیما در کشور، تحقیر ملت ایران و تظاهر به پیروزی در برجام است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۰:۰۴  
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس از نبود برنامه منسجم در خصوص اشتغالزایی برای جوانان و کاهش آمار بیکاری مردم در برنامه ششم توسعه خبر داد و دلیل آن را اینگونه بیان داشت ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۰۹:۳۴  
سرپرست اداره کل امور مالیاتی استان همدان با بیان اینکه بخشودگی 100 درصدی جرایم مشروط بر تعیین تکلیف های مشخص شده ای است گفت: بخشودگی جرایم به واحدهای صنفی فاقد پروانه تعلق نمی گیرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۰۹:۳۴  
در نزدیک به 10 ماه گذشته از سال جاری، 138 هزار و 353 واقعه طلاق در کشور ثبت شده که از این تعداد، 105 هزار و 533 مورد طلاق توافقی بوده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۰۹:۳۴  
سال گذشته بود که نمایندگان مجلس شورای اسلامی امکان دریافت گواهینامه رانندگی بدون تعیین تکلیف سربازی را مصوب کردند، اما همچنان این قانون که شمار زیادی از مخاطبان ایسنا پیگیر آن بوده اند ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۰۹:۳۴  
مدیرعامل موسسه تولد دوباره با انتقاد از طرح مساله ای چون عقیم سازی کارتن خواب ها ، طرح چنین مسائلی را ناشی از تضعیف برنامه های کاهش آسیب در کشور دانست و گفت ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۰۹:۱۹  
در حالی هفته گذشته فرود یک فروند هواپیما در میان ذوق دولت با واکنش های متفاوتی از سویاقشارمختلف مردم روبرو بود که بسیاری از آنان که با اندک درآمدی زندگی خود را می چرخانند این روزها ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۰۹:۱۹  
یک کارشناس مسائل هسته ای گفت: مسئولان در نشست وین به گونه ای القا کردند که گویا موفقیت بزرگی طی این نشست ها حاصل شده و آمریکا قول داده است که از اثرات این تحریم ها جلوگیری کند اما حقیقت این است که ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۰۹:۱۹  
حمله مسلحانه ساواک در شب 26 دی ماه سال 57 به روستای کوچک جهان آباد نهاوند 18 شهید و زخمی بر جای گذاشت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۰۹:۱۹  
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی همدان با بیان اینکه در زمینه آنفولانزا از پیک اولیه خارج شده ایم و اطلاعات مراکز دیده وری بر این است که افزایش تعداد موارد مبتلا را رد کرده ایم ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۰۹:۰۴  
معاون وزیر خارجه با بیان اینکه هنوز شرایط بانک های ما به حالت عادی و نرمال برنگشته است، گفت: علت های متعددی برای این موضوع وجود دارد که تقریباً هیچ کدام به مسائل برجام مربوط نیست.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۰۸:۴۹  
رئیس پلیس راه استان همدان گفت: به علت بارش برف تمام جاده های استان همدان لغزنده شده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۰۸:۴۹  
به گفته یک نماینده مجلس، سه بانک بزرگ دولتی دراقدامی غیرقانونی، مطالبات خود از بدهکاران خرد بانکی را از محل یارانه این افراد تسویه می کنند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۲۳:۳۳  
اداره کل امور بین الملل قوه قضائیه، توضیحاتی را در خصوص استرداد یکی از متهمان اصلی پرونده فساد بزرگ نفتی ارائه کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۲۳:۳۳  
وزیر امور اقتصادی و دارایی گفت: بدهی دولت و شرکت های دولتی به 600 تا 700 هزار میلیارد تومان افزایش یافته و درآمد حامل های انرژی 31 هزار میلیارد تومان است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۲۳:۳۳  
حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی درگذشت دانشمند مکرم دکتر علی شریعتمداری را تسلیت گفتند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۲۳:۰۳  
نمایندگان مجلس وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی را مکلف کردند طرح لازم برای ایجاد بیمه تأمین اجتماعی زنان خانه دار حداقل دارای 3 فرزند را تهیه کند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۲۳:۰۳  
مدیرکل محیط زیست استان همدان گفت: 30 درصد کانون های مولد ریزگرد در همدان، داخلی هستند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۲۲:۴۸  
معاون فرهنگی دادگستری همدان گفت: برای کاهش جرائم و پیشگیری از آن، نیازمند فرهنگ سازی هستیم که این مهم علیرغم زمان بر بودن آن، از طریق آموزش چهره به چهره ائمه جماعات با مردم امکان پذیر است. صث
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۲۲:۴۸  
معاون تبلیغ حوزه های علمیه همدان با اشاره به اجرای طرح امین در مدارس استان همدان گفت: این طرح 3 سال است که در استان همدان اجرا می شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۲۲:۳۳  
معاون فرهنگی قوه قضاییه استان همدان با بیان اینکه ائمه جماعات به عنوان سربازان جبهه فرهنگی و دینی می توانند به قوه قضاییه کمک کنند ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۶:۱۷  
یک کارشناس مسائل سیاسی در استان همدان گفت: همه دولت ها و کشورها بدانند که باید تمام هم و غم آنها مردم باشد و نباید به کشورهای استعمارگر دل بست.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۴:۳۲  
هفتاد و یکمین مرحله یارانه نقدی ساعت 24 امشب به حساب سرپرستان خانوار واریز و قابل برداشت خواهد شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۴:۳۲  
یک دوره مسسرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان تویسرکان گفت: 18 بهمن ماه سال جاری تویسرکانی ها میزبان بیست و یکمین دوره جایزه ادبی استان همدان هستند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۴:۳۲  
یک دوره مسابقات شطرنج سریع، ویژه بازیکنان بی ریتینگ و دارای ریتینگ بین المللی کمتر از 1600، در همدان و در محل هیات شطرنج استان همدان برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۴:۱۷  
عدم آموزش مهارتهای زندگی و برخورد با مشکلات،عدم اعتماد به نفس، مشکل یادگیری، عدم خودباوری، دوستی نادرست، پوچی گرایی، افسردگی و اضطراب، خشونت روانی و فیزیکی در خانه و مدرسه ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۴:۱۷  
هدف از سرمایه گذاری دولت در شروع کار جشنواره زمستانی تشویق سازمانهای خصوصی برای ورود به جذب گردشگری در بخش برنامه های زمستانه بود و ادامه این روند نیز نیازمند حمایت بخش خصوصی است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۴:۰۲  
استاندار همدان از گزینشگران خواست در گزینش حق الناس را در نظر گرفته و با دقت نظر و انصاف، به دور از افراط و تفریط گزینش نیروها را انجام دهند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۳:۴۷  
فرمانده انتظامی شهرستان همدان با بیان اینکه وقوع جرم ر مقایسه با مدت مشابه سال قبل کاه َاشکاری داتشه است گفت: در میانگین مجموعه سرقت ها، 30 درصد کاهش را نسبت به مدت مشابه سال قبل داشته ایم.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۲:۴۶  
عده زیادی از مردم، قصد پایین آوردن مجسمه های موجود در شهر را داشتند که به علت نبودن وسیله و احتمال خطر، با تذکر مأموران انتظامی و روحانیون، انجام این کار به صبح موکول شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۰:۴۵  
معاون سیاسی سازمان بسیج دانشجویی کشور گفت: امروز نه تنها تحریم ها را بر نمیدارند بلکه آقای اوباما دستور یک سال تمدید حالت اضطرار درمورد جمهوری اسلامی را میدهد و این یعنی هیچ گاه با نظام سلطه نمیشود ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۰۹:۱۴  
وزارت کشور طی بیانیه ای درخصوص ابلاغیه جنجالی اخیر خود آورده است: نباید درخواست وزیر کشور برای گزارش به مردم به عنوان ولی نعمتان انقلاب را که یک وظیفه اداری است، امر تبلیغاتی قلمداد کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۰۰:۱۴  
فرمانده سپاه انصار الحسین(ع) همدان با توجه به اهمیت تحقق اقتصاد مقاومتی گفت: اگر ما بخواهیم در عرصه جهان حرفی برای گفتن و الگو یی برای صدور سایر کشور داشته باشیم باید از یک اقتصاد قوی منسجم و همه ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۵ - ۲۳:۱۴  
جمعی از متخصصین و مدیران مطرح عرصه کشاورزی، ضمن اعلام حمایت از جبهه مردمی انقلاب اسلامی، حرکت در راستای تحقق راهبردهای اقتصاد مقاومتی در بخش کشاورزی و ارایه تصویری کارآمد از نظام را ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۵ - ۲۲:۵۹  
مدیر کارخانه کنسانتره اسدآباد یکی از مشکلات کارخانه را تأمین مواد اولیه خواند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۵ - ۲۲:۵۹  
چرا ما با کمبود آب در بخش کشاورزی و درخواست تقاضای بالای آب روبه رو هستیم؟ پس باید این بحران را به خوبی اداره کرد که لازمه ی تحقق این امر توجه پیش از پیش مسئولین مربوطه می باشد که رهبرانقلاب اسلامی ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۵ - ۲۲:۵۹  
فرماندار اسدآباد از بهره برداری پروژه کارخانه گندله سازی اسدآباد در تیرماه سال آینده خبر داد.
مشاهده نتایج بیشتر...