سه شنبه ۳۰ مهرساعت ۱۲:۱۷Oct 2019 22

نافع (nafee.ir)

نافع 29 اسفند 1394 نافع 30 اسفند 1395 نافع 1 فروردین 1396 نافع 1 فروردین 1397 نافع 1 فروردین 1398 نافع 1 اردیبهشت 1398 نافع 31 خرداد 1398 نافع 1 تیر 1398 نافع 1 مرداد 1398 نافع 31 شهریور 1398 نافع 1 مهر 1398 نافع 2 مهر 1398 نافع 3 مهر 1398 نافع 4 مهر 1398 نافع 5 مهر 1398 نافع 6 مهر 1398 نافع 7 مهر 1398 نافع 8 مهر 1398 نافع 9 مهر 1398 نافع 10 مهر 1398 نافع 11 مهر 1398 نافع 12 مهر 1398 نافع 13 مهر 1398 نافع 14 مهر 1398 نافع 15 مهر 1398 نافع 16 مهر 1398 نافع 17 مهر 1398 نافع 18 مهر 1398 نافع 19 مهر 1398 نافع 20 مهر 1398 نافع 21 مهر 1398 نافع 22 مهر 1398 نافع 23 مهر 1398 نافع 24 مهر 1398 نافع 30 مهر 1398 
  ۳۲ دقیقه پیش    
در شبکه های بی سیم همیشه این خطر وجود دارد که فردی با هک کردن رمز بتواند از اینترنت شما استفاده کند. حال اگر شما هم در خانه یا محل کار از اینترنت بی سیم استفاده می کنید برای شما یک آموزش و چند نرم ...
  ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
معاون فرهنگی اداره اوقاف و امور خیریه ملایر از کمک 135 میلیون تومانی این اداره به موکب های اربعین در ملایر خبر داد.
  ۱ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
مسئول باغبانی اداره جهاد کشاورزی ملایر از پیش بینی برداشت 290 کیلوگرم زعفران از 73 هکتار از اراضی این شهرستان در سال جاری خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۰۹:۵۳   + ۹ سایت دیگر  
استاندار همدان گفت: 150 کاندید احتمالی مجلس شورای اسلامی به صورت غیررسمی فعالیت خود را در این استان آغاز کردند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۰۹:۵۳   + ۷ سایت دیگر  
مدیر اورژانس پیش بیمارستانی کبودراهنگ گفت: بر اثر واژگونی یک دستگاه خودروی سواری پژو در آزاد راه همدان- ساوه کودک هشت ساله فوت و سه تن از سرنشینان این وسیله نقلیه مجروح شدند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۰۹:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
نایب رئیس شورای اسلامی شهر همدان گفت: شورای پنجم همواره اعلام داشته که به دنبال تقویت حوزه فناوری شهرداری همدان در راستای تحقق شهر الکترونیک است؛ اما سرعت حرکت این امر ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۰۸:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
یک استاد حوزه و دانشگاه با بیان اینکه هیچ حرکتی مانند پیاده روی اربعین ظرفیت جهانی سازی امام حسین (ع) را ندارد گفت ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۰۸:۲۳   + ۱۰۹ سایت دیگر  
مسئول اشراف دفتر فرماندهی کل سپاه گفت: نیروهای اطلاعاتی، مدت های مدیدی بود که روح الله زم و تحرکات وی را زیر نظر داشتند و تقریبا از دو سال پیش در تور اطلاعاتی سپاه پاسداران قرار داشت.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۰۸:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
دونده های همدانی برای رسیدن به سهمیه رقابت های قهرمانی داخل سالن آسیا به مرحله دوم اردوی آماده سازی تیم ملی دعوت شدند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۰۸:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
مدیر اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی تویسرکان گفت: طرح منبت "گلریز" روستای اشترمل شهرستان تویسرکان برای ثبت جهانی به یونسکو معرفی شده و به سمت جهانی شدن حرکت می کند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۰۷:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان همدان با بیان اینکه در کشور محدودیت ناوگان وجود دارد، گفت: از امروز تعدادی از ناوگان اتوبوسی در مهران مستقر خواهند شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۰۷:۵۳   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل حفاظت محیط زیست استان همدان اعلام کرد: سالانه 40 هزار تن پسماند سفال و سرامیک در لالجین تولید می شود که 35 درصد از پسماند صنعتی استان را دربرمی گیرد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۰۷:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
سلول های بنیادی جنین، بالغین و خون بند ناف از انواع سلول های بنیادی بوده که یکی از منابع سلول های بنیادی مغز استخوان است که این سلول ها در درمان 80 نوع بیماری کارآمد است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۲۱:۱۸   + ۳۳ سایت دیگر  
به گزارش نافع ، یک منبع آگاه در گفتگو با خبرنگار شبکه اطلاع رسانی راه دانا با اشاره به سناریو دولت در خصوص ماجرای دختر آبی برای رسانه ملی گفت: بعد از آنکه مسئولان صدا و سیما ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۳:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان همدان گفت: یک سارق سابقه دار خودرو، 5 روز پس از آزادی از زندان دوباره به جرم سرقت خودرو بازداشت شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۰۷:۵۳    
رنج های او تنها ندیدن رنگ ها و انسان ها نیست، دردهای او تنها گم کردن کوچه های بی انتها و بن بست و خیابان های پرهیاهوی زندگی نیست...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۰۷:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
فرماندار شهرستان اسدآباد از احداث کارخانه قند و شکر در این شهرستان خبر داد و گفت: بعد از ایام اربعین کلنگ زنی این کارخانه در شهرک صنعتی اسدآباد استان همدان توسط سرمایه گذار بخش خصوصی انجام خواهد شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۰۷:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری همدان با اشاره به الحاق روستاهای علی آباد، قاسم آباد و حسن آباد به شهر همدان گفت: این مناطق 3گانه که وارد طرح الحاق روستا به شهر شده اند ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۰۷:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
محمدرضا مجذوبی؛ پرستاری که 20 سال سابقه فعالیت در این حرفه را دارد، برای چهارمین سال است که به همراه همکارانش ایام اربعین حسینی تیم درمانی را در کربلا تشکیل می دهد و با هر بار حضورش نائب الزیاره شهید ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۰۷:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
معاون بهبود تولیدات گیاهی جهاد کشاورزی استان همدان گفت: طبق برنامه تا پایان سال جاری در استان همدان در سطح 200 هکتار زعفران کشت خواهد شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۲۰:۳۸   + ۱۱ سایت دیگر  
کاربران فضای مجازی طوفان توییتری بازهم سپاه در واکنش به شکار زم به راه انداخته اند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۵:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
ادمین کانال ضد انقلاب آمدنیوز دستگیر شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۵:۱۷   + ۲۳۹ سایت دیگر  
سپاه پاسداران ازگرفتارشدن روح الله زم ، سرشبکه سایت ضدانقلاب آمدنیوز توسط سازمان اطلاعات سپاه خبرداد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۴:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی همدان گفت: 26 هزار و 500 لیتر سوخت قاچاق و بدون مجوز که در زیرِ زمین یکی از روستاهای این شهرستان دپو شده بود، شناسایی و کشف شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۴:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل راه آهن غرب کشور گفت: سه رام قطار فوق العاده، ویژه جابه جایی زائران اربعین به ناوگان ریلی همدان اضافه شده است که نخستین آن فردا سه شنبه 23 مهر ماه از همدان به سمت مشهد مقدس حرکت می کند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۴:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
کارشناس اداره کل هواشناسی همدان گفت: در پی فعالیت سامانه ضعیف بارشی در آسمان استان، دمای هوای کمینه و بیشینه برخی از نقاط همدان بین سه تا پنج درجه سانتی گراد کاهش یافت.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۴:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای همدان گفت: از ابتدای پیک اعزام زائران اربعین حسینی به مرزهای غربی کشور، 727 اتوبوس از پایانه های فعال این استان، زائران را به مرز مهران و خسروی منتقل کرده اند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۴:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
رییس کل دادگستری همدان گفت: در صورت بی توجهی نامزدها و جریان های حامی آنها به باید و نبایدهای انتخابات، به طور حتم مطابق مقررات و بدون اغماض با آنها برخورد می شود.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۴:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت مخابرات همدان گفت: 9 ایستگاه ارائه اینترنت بی سیم در سطح شهر همدان نصب شده است و تا چند ماه آینده شهروندان این شهر می توانند از اینترنت بی سیم شهری بهره مند شوند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۴:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
رئیس ستاد مردمی اربعین همدان گفت: حمایت های مردمی نسبت به سال قبل بیشتر شده اما از مردم تقاضا داریم برای اینکه بتوانیم خدمت رسانی بهتری به زائران داشته باشیم نذورات مالی داشته باشند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۳:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
ششمین جلسه ستاد تنظیم بازار شهرستان نهاوند به ریاست فرماندار و با حضور اعضا برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۳:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
زائران 7 استان پس از برگزاری مراسم اربعین از مرزهای مهران و خسروی وارد همدان شده و با حضور در پایانه موقت مریانج به استانهای خود رهسپار می شوند که همدان درتکاپوی میزبانی آنها است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۳:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی همدان گفت: با شروع موسوم اربعین حسینی اورژانش پیش بیمارستانی در 30 ایستگاه صلواتی استان همدان برای خدمت رسانی به زوار ایجاد شده است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۵:۴۲   + ۲۲ سایت دیگر  
مروری بر رسانه های جریان اصلاحات نشان می دهد آن ها در دهه های 80 و 90، دو سیاست کاملاً متفاوت را نسبت به حضور بانوان در استادیوم، اتخاذ کرده اند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۰۹:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
شهردار ملایر گفت: مصرف انرژی روشنایی های مجموعه بام ملایر بهینه سازی شد و در فاز نخست این طرح، با تعویض حدود 120 چراغ گازی 400 وات به لامپ های ال ای دی 70 وات ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۰۹:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
20 مهرماه، روز بزرگداشت حافظ است؛ شاعری گرانقدر که گذر زمان غبار کهنه گی بر اشعارش ننشانده و همچنان در قلب فرهنگ و ادبیات این سرزمین جایگاه والایی دارد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۰۹:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان تویسرکان گفت: امسال 100 هزار پیوند در باغات گردوی شهرستان تویسرکان انجام شده است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۰۹:۴۱   + ۱۰ سایت دیگر  
گروه استان های خبرگزاری تسنیم به صورت روزانه مخاطبان خود را در جریان آخرین اخبار و تصاویر حماسه بین المللی اربعین 98 قرار می دهد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۰۹:۱۵    
پویش مردمی حریم پاک از ایام اربعین سال گذشته فعالیت خود را با رویکرد نظافت مسیر پیاده روی نجف تا کربلا، با مشارکت نیروهای داوطلب مردمی و فرهنگسازی رعایت نظافت و پاکیزگی در این تجمع بزرگ ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۰۸:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
یادواره شهید سردار محسن بکند شهید شاخص رزن با حضور معاون حقوقی و امور مجلس وزیر دفاع، معاون سیاسی امنیتی استاندار همدان و جمعی از مسئولان شامگاه پنجشنبه در سالن اندیشه رزن برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۰۷:۴۵   + ۷ سایت دیگر  
وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در جمع دانشگاهیان فنی و حرفه ای استان همدان تاکید کرد: وزارت علوم، توجه به مهارت آموزی را در اولویت برنامه های خود قرار داده است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۰۷:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره استاندارد ملایر گفت: در حال حاضر 115 واحد تولیدی و صنعتی در شهرهای نهاوند و ملایر زیر پوشش استاندارد است و در صنایع مختلف فعالیت می کنند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۹ - ۱۴:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
معاون اجتماعی پلیس استان همدان گفت: زائران اربعین حسینی توصیه ها و هشدار های پلیس را جدی بگیرند و از ارائه هرگونه اطلاعات شخصی خود یا خانواده به افراد ناشناس خودداری کنند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۹ - ۱۴:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
امام جمعه موقت همدان اربعین حسینی را ستون ولایت دانست و گفت: حضور گسترده و پرشور در این رویداد مصداق بارز ولایت پذیری ملت است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۸ - ۲۲:۳۹   + ۲۱ سایت دیگر  
مدیرکل روابط عمومی رسانه ملی از ساخت مستندی در دولت درباره دختر آبی و فشار بر سازمان صداوسیما برای پخش آن پیش از بازی ایران-کامبوج خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۸ - ۱۲:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان همدان گفت: با تلاش ماموران مبارزه با جرائم اقتصادی ملایر و نهاوند 34 هزار لیتر سوخت قاچاق در ملایر کشف شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۸ - ۱۲:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
جانشین ستاد مردمی خدمتگزاران اربعین حسینی در همدان با بیان اینکه شعار ستاد مردمی اربعین امسال همه خادمیم تعیین شده است گفت ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۸ - ۱۲:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
حاج علی قربانی پیرغلام اباعبدالله(ع) در تویسرکان 60 سال است که مداحی می کند، او هنوز سنت قنبرخوانی را حفظ کرده و توفیق اش در مداحی را بعد از لطف خدا و امام حسین(ع) به خاطر مادرش می داند مادری که بی ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۸ - ۱۲:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان نهاوند گفت: روزانه 4 هزار نفر در موکب های نهاوند پذیرایی می شوند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۸ - ۱۲:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
رییس پلیس راه استان همدان از فعالان در ایستگاه های صلواتی خواست از انسداد مسیر تردد خودروها جلوگیری کنند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۸ - ۱۱:۵۵   + ۹ سایت دیگر  
ممانعت از خروج زائران از مرز شلمچه به دلیل کمبود اتوبوس در مسیر شلمچه عراق به نجف اشرف موجب ازدحام جمعیت زائران اربعین در این گذرگاه مرزی شده است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۸ - ۱۱:۵۵   + ۶ سایت دیگر  
ساختمان دانشگاه جامع علمی کاربردی همدان صبح امروز /پنجشنبه/ با حضور وزیر علوم، تحقیقات و فناوری و رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی استان بهره برداری شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۸ - ۱۱:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
مشاور عالی وزیر و مدیرکل دفتر فنی وزارت ورزش و جوانان گفت: با تلاش وزارتخانه بخش عمده ای از طرح های ورزشی کشور تا پایان سال به اتمام می رسد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۲۳:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
مسئول کمیته فرهنگی ستاد مردمی اربعین در استان همدان با بیان اینکه اینترنت در کشور عراق قطع است، گفت: به همین علت نمی توان فضای راهپیمایی عراق را مخابره کرد و ضروری است در ایران فضای رسانه ای فعالتر ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۲۳:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
این روزها مریانج تنها یک شهر که نه، قطعه ای از کربلاست و اگر اربعین به کربلا سفر کرده باشی و حال و هوای مردم تنگدست ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۲۳:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
مسئول کمیته فرهنگی ستاد مردمی اربعین همدان گفت: امسال نیز همانند سال های گذشته طرح هر زائر نائب الزیاره یک شهید در همدان برگزار می شود.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۲۲:۴۵   + ۱۲۲ سایت دیگر  
مقام معظم رهبری فرمودند: هر جوان نخبه پاره تن ایران عزیز ماست و برای رفع مشکلات نخبگان باید سند راهبردی امور نخبگان را کاملاً جدی اجرا و پیگیری کرد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۲۲:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
هرچند ورود زائران اربعین به همدان آغاز شده، اما شهر هنوز آن چنان که باید و شاید رنگ و بوی اربعین را ندارد و جاده همدان به کرمانشاه سوت و کور است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۱۳:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
معاون بهبود تولیدات دامی جهاد کشاورزی استان همدان گفت: برنامه ریزی شده در سال جاری 18 هزار و 500 تن تخم مرغ در استان همدان تولید شود.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۱۳:۳۰   + ۶ سایت دیگر  
شهردار شیرین سو از تصویب طرح پیشنهادی بازآفرینی محلات پایدار شهر شیرین سو در ستاد بازآفرینی شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۱۳:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
مسئول موکب زیارت عاشورای همدان گفت: به محض استقرار موکب در کربلا توزیع روزانه 10 هزار غذا بین زائران و اسکان 2 هزار نفر در شبانه روز تا 3 روز بعد از اربعین اباعبدالله الحسین(ع) پیش بینی شده است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۱۳:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان، از کشف 3 هزار و 800 قطعه مرغ زنده فاقد مجوز در شهرستان "بهار"، خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۱۳:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان بهار از مرگ یک زن در تصادف امروز در ابتدای محور همدان- کرمانشاه خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۱۳:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
رییس پلیس راه استان همدان گفت: با توجه به نزدیک شدن به اربعین حسینی ترافیک در جاده های این استان افزایش داشته است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۵ - ۱۳:۱۹   + ۱۸ سایت دیگر  
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی ابن سینا گفت: واکسنی با عنوان کربلا وجود ندارد و برخی شرکت های خصوصی واکسن آنفلوانزا را با این عنوان به فروش می رسانند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۵ - ۱۳:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
مسئول باغبانی اداره جهاد کشاورزی ملایر گفت: امسال 10 هکتار از اراضی این شهرستان زیر کشت پسته می رود که تاکنون چهار هکتار این طرح آن اجرا شده است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۵ - ۱۳:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل راه آهن همدان با بیان اینکه همدان مرکز مهم ریلی در غرب کشور است، گفت: ایستگاه قطار درون شهری همدان و راه آهن همدان- ملایر تا دو سال آینده به بهره برداری می رسد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۵ - ۱۲:۴۹   + ۶ سایت دیگر  
جانشین رییس پلیس راه استان همدان گفت: انحراف به چپ سواری پژو و برخورد با یک دستگاه مینی بوس منجر به مرگ سرنشین پژو و مجروح شدن یک نفر شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۵ - ۱۲:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
جشن آغاز آموزش قرآن ویژه دانش آموزان پایه اول ابتدایی روز دوشنبه در مدارس استان همدان برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۵ - ۱۲:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل دامپزشکی همدان گفت: طرح واکسیناسیون طیور بومی برای جلوگیری از انتقال بیماری نیوکاسل از امروز /دوشنبه/ در استان آغاز شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۵ - ۱۲:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
رییس پلیس راه استان همدان گفت: بر اثر واژگونی یک دستگاه موتورسیکلت در راه روستایی دمق از توابع شهرستان رزن، سرنشین این وسیله نقلیه در دم جان باخت.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۵ - ۱۱:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
مدیر موکب امام حسین(ع) شهر مریانج گفت: این موکب به منظور خدمت رسانی به زوار اربعین از 17 مهرماه در شهر کربلا مستقر خواهد شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۵ - ۱۱:۳۴   + ۵ سایت دیگر  
فرمانده سپاه انصارالحسین (ع) استان همدان با بیان اینکه شهید همدانی از فرماندهان میدانی بی نظیر و شخصیتی مردمی بود گفت ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۵ - ۱۱:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
فرزند شهید حسین همدانی، گفت، امروز جامعه ما به ایثار و مدیریت به شیوه شهید همدانی نیازمند است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۴ - ۰۷:۵۴   + ۶ سایت دیگر  
مدیر موکب امام حسن مجتبی(ع) شهر مریانج از پخت روزانه 5 هزار وعده غذا در شهر کربلا خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۳ - ۲۳:۰۰   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش نافع ، اولا اینها مردم لردگان نیستند و مردم در تجمعی مقابل نیروی انتظامی خواستار برخورد با آشوبگرانی شدند که خواسته هایشان را به حاشیه بردند ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۳ - ۲۲:۱۷   + ۱۴ سایت دیگر  
به گزارش نافع ،استقبال و شعارهای حمایتی مردم لردگان از حضور فرمانده سپاه چهار محال و بختیاری و در خواست از وی برای حل مشکلات پیش آمده و حمایت از مردم در برابر تخریبگران اموال عمومی را مشاهده کنید.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۳ - ۲۱:۴۷   + ۱۴ سایت دیگر  
امروز سردار علی محمد اکبری، فرمانده سپاه حضرت قمربنی هاشم(ع) با حضور در جمع بیش از 80 درصد از اهالی چنار محمودی به گفتگو با مردم این روستا پرداخت.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۳ - ۲۱:۴۷   + ۶ سایت دیگر  
اظهارات مردم چنارمحمودی و لردگان را در پی اغتشاشات امروز عده ای فرصت طلب مشاهده می کنید.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۳ - ۲۰:۱۹   + ۲۱ سایت دیگر  
به دنبال انتشار اخباری مبنی بر ابتلای عده ای از ساکنان روستای چنارمحمودی شهرستان لردگان به ویروس اچ آی وی ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۳ - ۱۴:۴۵   + ۱۴ سایت دیگر  
کتاب "حدیث حاضر غایب" روایتی کامل از مجاهدت های حاج حسین همدانی است که آماده رونمایی در چهارمین سالگرد شهادت این حبیب حرم است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۳ - ۱۴:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
کامران گردان، رئیس شورای شهر همدان طی پیامی، فرارسیدن هفته نیروی انتظامی را به دست اندرکاران برقراری نظم و امنیت اجتماعی بالاخص فرماندهان، مسئولان و کارکنان نیروی انتظامی استان همدان تبریک گفت.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۳ - ۱۳:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون نظارت گفت: این مهم تضمین کارکرد بهتر و امنیت کاری بیشتری برای مدیریت شهری فراهم خواهد کرد و از سوی دیگر ضمن گردش سرمایه، از این طریق می تواند مانع خروج سرمایه از شهر شود.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۳ - ۱۳:۰۰   + ۱۶ سایت دیگر  
همزمان با نزدیک شدن ایام عزاداری اربعین حسینی نرم افزاری کاربردی به شما کاربران گرامی معرفی می شود که با آن می توانید اطلاعاتی شامل نقشه آفلاین شهرهای نجف و کربلا ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۳ - ۱۰:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
فرمانده سپاه ناحیه ملایر از احداث و تحویل 17 واحد مسکونی مددجویان ملایر به همت گروه های جهادی خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۳ - ۰۹:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی ملایر گفت: اعتماد مردم سرمایه عظیم نیروی انتظامی و همدلی، همکاری و مشارکت مستقیم و غیر مستقیم آنها، رسیدن به اهدافی همچون مبارزه با مجرمان، پیشگیری از وقوع جرم ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۲ - ۱۹:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
موشن کمیک ویژه #حب_الحسین_یجمعنا را مشاهده نمایید
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۲ - ۱۹:۱۱   + ۲۳ سایت دیگر  
سایت انگلیسی بی بی سی فارسی در گزارشی مفصل و بدون استناد با عنوان رواج غیرقانونی صیغه دختران نوجوان در کربلا ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۲ - ۰۸:۳۳   + ۸ سایت دیگر  
گوشه ای از بیانات رهبر انقلاب درباره ملت عراق و جوانان عراقی را در ادامه مشاهده می کنید.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۲ - ۰۸:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی گفت: در سهمیه سال 98 یک مثقال قیر به هیچ ارگانی داده نشده است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۲ - ۰۸:۰۳   + ۷ سایت دیگر  
عضو هیأت مدیره اتحادیه مشاوران املاک شهرستان همدان گفت: پیش بینی می شود در6 ماهه دوم سال از نظر اجاره بها با کاهش قیمت مواجه شویم.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۲ - ۰۸:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
سفر یک روزه وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی به همدان با حاشیه هایی همراه بود از عدم اطلاع رسانی جدول برنامه های حضور وزیر از سوی مدیرکل کار به تشکل های کارگری و کارفرمایی گرفته تا همراهی برخی ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۲ - ۰۸:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
پنجمین یادواره سرداران و 330 شهید فرماندهی انتظامی استان همدان برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۲ - ۰۸:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم ملایر در مجلس با اشاره به بازگشت مردم روستای ازندریان و فعالیت در زمینه خیاطی گفت: نقش دولت هنوز در این قصه هیچ است و بیمه و تسهیلات و یا حتی آموزشی به افراد داده نشده و هیچ خیری از دولت ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۲ - ۰۷:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه همدان و نماینده ولی فقیه در استان نقدپذیری را زمینه ساز اصلاح در امور اعلام کرد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۲ - ۰۷:۴۸   + ۹ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان همدان گفت: پیش بینی می شود یک میلیون زائر از طریق همدان و با استفاده از اتوبوس به مرز ایران و عراق منتقل شوند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۲ - ۰۷:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس هیات تیراندازی همدان گفت: تاکنون حضور 2 تیرانداز این استان در رقابت های کسب سهمیه المپیک 2020 توکیو قطعی شده است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۲ - ۰۷:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
مرحله نخست مسابقات رنکینگ تیراندازی با کمان داخل سالن کشوراز روز گذشته با رقابت 228 کماندار به میزبانی همدان آغاز شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۲ - ۰۷:۱۸   + ۶ سایت دیگر  
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: یک میلیارد و 500 میلیون دلار از صندوق توسعه ملی به اذن رهبر معظم انقلاب برداشت و به 175 هزار طرح اشتغالزا تبدیل شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۱ - ۲۱:۵۱   + ۲۱ سایت دیگر  
شواهد نشان می دهد عنوان اعتراضات علیه فساد و مخدوش بودن خدمات اجتماعی در دولت بهانه ای برای برهم زدم نظم عمومی کشور عراق در آستانه اربعین حسینی (ع) است.
مشاهده نتایج بیشتر...