جمعه ۲۹ دیساعت ۰۱:۰۶Jan 2018 19

نافع (nafee.ir)

نافع 29 اسفند 1394 نافع 30 اسفند 1395 نافع 31 فروردین 1396 نافع 31 اردیبهشت 1396 نافع 31 خرداد 1396 نافع 31 تیر 1396 نافع 1 مرداد 1396 نافع 1 شهریور 1396 نافع 1 مهر 1396 نافع 30 آبان 1396 نافع 1 آذر 1396 نافع 1 دی 1396 نافع 2 دی 1396 نافع 3 دی 1396 نافع 4 دی 1396 نافع 5 دی 1396 نافع 6 دی 1396 نافع 7 دی 1396 نافع 8 دی 1396 نافع 9 دی 1396 نافع 10 دی 1396 نافع 11 دی 1396 نافع 12 دی 1396 نافع 13 دی 1396 نافع 14 دی 1396 نافع 15 دی 1396 نافع 16 دی 1396 نافع 17 دی 1396 نافع 18 دی 1396 نافع 19 دی 1396 نافع 20 دی 1396 نافع 21 دی 1396 نافع 22 دی 1396 نافع 23 دی 1396 نافع 24 دی 1396 نافع 25 دی 1396 نافع 26 دی 1396 نافع 27 دی 1396 نافع 28 دی 1396 
  ۴ ساعت پیش    
اگر رازهای پشت پرده هر مدل لباسی را بدانید، از این به بعد سختگیرانه تر لباس می خرید. دراین مطلب ما این رازها را برایتان فاش میکنیم.
  ۴ ساعت پیش    
حمیدرضا حاجی بابایی در کاشان، دولت باید تا پایان برنامه پنج ساله، آمار بیکاری در کشور را به صفر برساند.
  ۷ ساعت پیش    
محمدرسول کاظمی مدیر آی گپ اظهار داشت: شایعه هک شدن پیام رسان آی گپ کذب محض است.
  ۷ ساعت پیش    
یک زن ایرلندی در اقدامی عجیب به گفته خود با یک روح 300 ساله ازدواج کرده است.
  ۸ ساعت پیش    
جانشین فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان با اشاره به اینکه در اغتشاشات اخیر در همدان هیچ پرچمی آتش زده نشد، گفت: دشمن در سوء استفاده از مطالبات به حق مردم ناکام ماند.
  ۸ ساعت پیش    
فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران گفت: من وقتی صحنه نابخردانه آن نادان در آتش زدن پرچم ایران را دیدم خیلی دلم سوخت؛ گفتم ای کاش به جای پرچم من را (نه تصویر من را) بلکه من را ده بار آتش می زدند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۸ - ۱۱:۴۷    
شهردار منتخب شورای شهر فیروزان نهاوند به دلایل نامعلوم از سمت خود استعفا داد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۸ - ۱۱:۳۷    
برابر پنداری تلگرام وتکنولوژی یک اشتباه محض است . تلگرام یکی از محصولات تکنولوژی است نه کل و خودِ تکنولوژی ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۸ - ۱۱:۲۷    
معاون فرهنگی اداره کل ورزش و جوانان استان همدان بر لزوم ورود پلیس فتا در رصد کانال های تلگرامی همسریابی گفت: کانال های تلگرامی همسریابی مورد تأیید نبوده و بیشتر با ماهیت سودجویانه فعالیت می کنند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۸ - ۱۱:۱۷    
هوش مصنوعی جدید که توسط گروه آلیبابا توسعه داده شده، انسان را در چرخه خود مغلوب کرد - این نرم افزاردر یک آزمون جهانی خواندن درک مطلب عملکرد بهتری نسبت انسان نشان داد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۸ - ۱۱:۰۷    
ایرانگرد همدانی در سفرنامه خود به کرمان چنین نوشت: در نگاه نخست حیرت است و حیرت; شگفتی از شاهکار هنر انسانهای نخستین که با کمترین امکانات و دست خالی کوه را حفر کرده و برای خود سرپناه یاخته اند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۸ - ۱۰:۳۷    
نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: باید در منطقه مطالعه فرصتهای تولید و اشتغال هرچه سریع تر صورت گیرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۸ - ۰۸:۵۷    
شهردار اسدآباد با اشاره به اینکه این شهر سیمای جالبی ندارد، گفت: به دنبال ایجاد سیستم نظارتی برای ساماندهی مناسب نصب بنرهای تبلیغاتی هستیم تا به زیباسازی شهر کمک کند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۸ - ۰۸:۴۷    
در دوره ای استاندار همدان ریحان سروش مقدم را به منصب مدیریت میراث استان نهاد که از هم ولایتی های وی بود ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۸ - ۰۸:۳۷    
یک روزنامه آمریکایی در سرمقاله روز چهارشنبه خود نوشته در صورتی که ترامپ به تهدیدهای خود برای خارج کردن آمریکا از توافق هسته ای با ایران عمل کند، این آمریکا است که بازنده بزرگ خواهد بود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۸ - ۰۸:۲۷    
نماینده مردم رزن در مجلس شورای اسلامی با اشاره به برخی انتقادات جناح اصلاح طلب از عملکرد رئیس جمهور گفت: رئیس جمهور هنز در مسیر اصلاحات است و اصلاحات و اعتدال از هم جدا نیستند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۱۶:۱۳    
شهردار همدان با گلایه از اینکه در تخریب خانه های قدیمی همدان مقصر نشان دادن شهرداری درست نبوده و انتظار می رود رسانه ها کوتاهی نهادهای دیگر را نیز پیگیری کنند ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۱۶:۰۳    
رئیس جمعیت هلال احمر استان همدان در خصوص ساختمان درمانگاه هلال احمر شهرستان رزن گفت: به فرماندار رزن گفته شده که این ساختمان در صورت بلااستفاده بودن ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۱۵:۵۳    
فرمانده سپاه نهاوند گفت: هم زمان با ایام پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی بیش از 190 عنوان برنامه مختلف فرهنگی، سیاسی، مذهبی، بصیرتی و ورزشی در شهرستان نهاوند برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۱۱:۲۳    
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان همدان گفت:بیشترین میزان خلافی دز سال جاری مربوط به خودروی پراید با 217 میلیون ریال جریمه پرداخت نشده است که مردادماه امسال هنگام برخورد با تخلفات حادثه ساز این ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۰۹:۳۳    
لیست 10 اپلیکیشینی که بیشترین دانلود را در سال 2017 داشته اند، منتشر شده است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۰۹:۳۳    
سخنگوی وزارت خارجه آمریکا می گوید که کنگره و کاخ سفید به پیشرفت های خوبی در زمینه اصلاح برجام رسیده اند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۰۹:۲۳    
وکیل مهدی و فاطمه هاشمی گفت: مرحوم هاشمی رفسنجانی گفت نسبت من با انقلاب مثل نسبت مادر به فرزند است و دیگران دایه هستند لذا من که نمی توانم انقلاب را فدای فرزندانم کنم.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۰۹:۱۳    
به گفته مردم تویسرکان، حقوق شهروندی سهم گمشده شهروندان از شهرداری و شورای شهر است، چرا که هنوز استشهادهایی وجود دارد که در آن مطالبات و خواسته های مردمی ذکر شده و امضاء می شوند و پاسخ هایی که مردم ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۰۸:۴۳    
مرکز پژوهش های مجلس با برشمردن دلایل اصلی کاهش تورم در سال های اخیر،مواردی مانند وضعیت نظام بانکی،نرخ سود و بازار ارز را از دلایلی دانست که می تواندزمینه بازگشت نرخ تورم دورقمی را فراهم کند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۰۸:۲۳    
دبیر علمی همایش هزاره باباطاهر با اشاره به تمدید ارسال مقاللات به دبیرخانه علمی همایش هزاره باباطاهر گفت: تاکنون 60 عنوان مقاله به دبیرخانه علمی همایش ارسال شده است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۶:۱۳    
فرمانده انتظامی شهرستان اسدآباد گفت:در پی تماس مردمی مبنی بر کشف جسد دریکی از اراضی کشاورزی، بلافاصله گشت انتظامی پاسگاه چهاردولی به آدرس اعلامی مراجعه نمودند و مردی حدوداً 30ساله را یافتند که در ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۲:۲۳    
معاون فرهنگی رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان از برگزاری پنجمین دوره جشنواره ملی دوبیتی و رباعی رضوی در همدان همزمان با دهه کرامت سال 97 خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۲:۱۳    
"شاه با فرحش در رفت"، جمله ای که این روزها با شنیدنش، انقلابی درونی در هر ایرانی ایجاد می شود و به یاد پایین کشیدن مجسمه های شاه خائن به ملت، آنان که در جریان رویدادها بودند ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۰۹:۲۳    
طی 5 سال گذشته هزاران نفر به خاطر سوء مدیریت های آخوندی جان خود را از دست داده اند که تنها در حادثه ریلی ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۰۹:۰۳    
روز گذشته شایعات زیادی در فضای مجازی پیرامون حمله آمریکایی ها بین کاربران شبکه های اجتماعی دست به دست شد که بررسی ها این شایعه را تکذیب می کند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۰۸:۵۳    
مردم دیار سید جمال از شهردار جدید انتظار معجزه ندارند و اصولاً این انتظار در شرایط کنونی به دوراز منطق و انصاف است اما می توان از وی این انتظار را داشت تا از این دیار شهری مطلوب بسازد که بتوان به آن ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۰۸:۳۳    
معاون امور هنری و سینمایی اداره کل ارشاد استان همدان از اکران 23عنوان فیلم از سری فیلمهای جشنواره فجر خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۱۳:۵۳    
رییس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی همدان گفت:فرشتگان نجات 125 همدان از آغاز سال 96تا پایان آذر2465 عملیات اطفاء و احتیاط حریق و امداد و نجات انجام داده اند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۱۲:۱۳    
نماینده مردم بهار و کبودرآهنگ در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه برجام تا کنون هیچ عایدی برای ملت ایران نداشته است، گفت:در صورت بازی های سیاسی دشمن، باید با تصمیمی انقلابی از برجام خارج شویم.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۱۰:۴۳    
به گزارش نافع ،سرهنگ "منصور ملکی" در این باره گفت: ماموران کلانتری 12 این شهرستان درحین کنترل خودروهای عبوری، یک دستگاه خودرو پژو مشکوک را جهت بررسی، متوقف کردند. ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۱۰:۳۳    
معاون سیاسی امنیتی استاندار همدان مطرح کرد: هدفمند کردن برنامه ها در حوزه پیشگیری از آسیب های اجتماعی می تواند اثربخشی برنامه ها را افزایش دهد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۰۹:۱۳    
کشتی نفتکش سانچی با 32 سرنشین، پس از 8 روز در آتش سوختن، در امواج اقیانوس آرام برای همیشه آرام گرفت.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۰۹:۱۳    
شواهد و آمار نشان می دهد آمریکا بعد از ترامپ تنها در طی 8 ماه و در 6 مرحله بیش از 85 فرد و یا نهاد ایرانی را تحریم کرده است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۰۸:۳۳    
اولین دفتر خدمات الکترونیک قضائی در شهرستان ملایر با حضور رئیس کل دادگستری استان همدان و جمعی از مسئولین افتتاح شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۰۸:۲۳    
وزیر انرژی سابق آمریکا که یکی از اعضای تیم مذاکره کننده هسته ای این کشور بود می گوید: برخی از تعهدات ایران در توافق هسته ای برجام، دائمی است و با گذشت زمان منقضی نمی شود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۰۸:۱۳    
نویسنده کتاب "دست خدا" در پی حادثه تلخ و دلخراش جان باختن کارکنان کشتی نفت کش نوشت: انگار دست روزگار از دل شکستگی و گریه ملتم لذتی وافر می برد که هنوز اشک هایمان در فراغ بی خانمانی مردمان غرب و شرق ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۰۸:۰۳    
نماینده مردم تویسرکان در مجلس شورای اسلامی گفت: جاده سرمایه گذاری در تویسرکان مسطح و هموار شده است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۲۳:۳۳    
خانه های شمسیان و بهرامی در همدان مربوط به دوره قاجار و خانه اخلاصی نیز مربوط به دوره پهلوی اول بود که شهرداری همدان این میراث فرهنگی را تخریب کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۲۰:۵۸    
استراتژیست سابق کاخ سفید گفته است که وکلای رئیس جمهور آمریکا به 100 زن که با دونالد ترامپ رابطه نامشروع داشتند، حق السکوت داده اند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۱۹:۱۷    
رئیس فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ما خرمشهر را آزاد کردیم اما اکنون اداره کشور در اختیار شبکه های مجازی است ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۱۹:۰۷    
رئیس مرکز رسانه و شبکه های اجتماعی سازمان بسیج مستضعفین گفت: دبیرخانه دائمی خبر خوب می تواند با اهمیت، همفکری فعالان رسانه ای، وضعیت و اعتبار گذشته را به رسانه ها و مطبوعات بازگرداند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۱۷:۳۷    
بر اساس گزارش مرکز پژوهش های مجلس، مجموع بدهی دولت و شرکتهای دولتی تا پایان خرداد ماه امسال حدود 625 هزار میلیارد تومان برآورد شده است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۱۷:۲۷    
محققان دانشگاه وارویک، یک روش جدید برای حمله به سلولهای سرطانی را که در بردارنده یک ترکیب آلی و اسموی، با استفاده از یک دوز غیر سمی فرمیت سدیم، یک محصول طبیعی موجود در بسیاری از ارگانیسم ها ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۱۵:۳۷    
سرپرست اداره کل حفاظت از محیط زیست همدان گفت: 12 گونه ثبت شده در فهرست قرمز اتحادیه بین المللی حفاظت، در همدان دیده شده است که این گونه ها در معرض آسیب و انقراض هستند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۱۴:۰۷    
به نظر می رسد توقف عملیات خنک سازی و مهار آتش در شب گذشته، موجب رسیدن آتش به مخازن سمت چپ کشتی و انفجارهای شدید صبح امروز شد که در نهایت پس از چند ساعت به غرق شدن کامل نفتکش ایرانی انجامید.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۱۳:۳۷    
ورودی آب به سد اکباتان همدان در سال آبی جاری 80 درصد کاهش یافته است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۱۳:۱۷    
پس از پایان مراحل پیش تولید فیلم شانتاژ که در سکوت خبری انجام شده؛حالا نوبت به تست گریم فیلم رسیده است .
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۱۱:۱۷    
فرمانده انتظامی شهرستان "بهار" از کشف 72 قطعه چک پول تقلبی در این شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۱۱:۰۷    
با پیگیری های خبرنگار پایگاه خبری آوای سیدجمال و همت مسئولان یکی از مطالبات به حق اهالی شهرک قلمبه شهر اسدآباد در گازرسانی به این منطقه نتیجه داد و بزودی این اهالی از نعمت گاز بهره مند خواهند شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۱۱:۰۷    
سخنگوی کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: از آنجا که واردات عجیب و غریب، به اشتغال های خرد و در نهایت اقتصاد کشور لطمه می زند، دولت باید در این خصوص پاسخگو باشد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۱۰:۴۷    
سرپرست سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری گفت: برای نخستین بار در کشور طرح حجم سبز در سیما و منظر شهری همدان اجرا می شود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۲۳:۰۷    
به گزارش نافع ،محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام درخصوص لزوم برخورد با فساد و بی عرضگی در توئیتر نوشت:
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۱۸:۵۷    
رئیس اداره راهداری و حمل ونقل جاده ای همدان از لکه گیری 29 هزار مترمربع از راه های حوزه استحفاظی این شهرستان خبر داد
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۱۵:۴۷    
فرمانده انتظامی شهرستان ملایر گفت: کنترل نکردن خشم در یک درگیری میان 2 جوان در شهر ازندریان ملایر باعث کشته شدن یک مرد 37 ساله شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۱۳:۱۷    
عضو شورای اسلامی شهر همدان گفت: توجه به حوزه تعلیم و تربیت و معلمان، تقویت حوزه فرهنگی را به دنبال دارد
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۱۲:۵۷    
وزیر خارجه گفت: فردی قدرت را در آمریکا در دست گرفته که آن قدر فهم و ادراک ندارد که کل ملت ها را با الفاظ رکیک خطاب می کند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۱۲:۳۷    
عباس چشمه قصابانی نایب رئیس هیات کوهنوردی همدان از جانمایی المان نخستین کوهنورد کلاسیک ایران در دیار الوند خبر داد .
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۱۰:۵۸    
نرخ دلار در سال 97 پیش بینی شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۱۰:۵۸    
وال استریت ژورنال از باج 130 هزار دلاری ترامپ به یک بازیگر فیلم های مستهجن برای جلوگیری از افشای روابط خود با او خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۱۰:۳۸    
مسئول بهداشت محیط و حرفه ای مرکز بهداشت شهرستان همدان از معدوم سازی 6 هزار و 641 کیلوگرم مواد غذایی در همدان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۱۰:۱۸    
امروز هستند جانبازان شیمیایی، که با وجود گذشت سال ها از دوران دفاع مقدس، به دلیل قرار گرفتن در معرض بمباران های شیمیایی هنوز هم تاول هایشان می ترکد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۰۹:۲۹    
امامی میبدی، کارشناس رسانه گفت: سواد رسانه ای در واقع مثل رژیم غذایی است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۰۸:۱۹    
رئیس شورای اسلامی شهر همدان با اشاره سخنان یکی از اعضائ شورای شهر همدان، در مورد استخدام های سفارشی در شهرداری گفت: من این موضوع را نه تأیید و نه تکذیب می کنم.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۰۷:۴۹    
رئیس جمهور آمریکا با امضای معافیت های تحریمی برای ایران، تعلیق تحریم های هسته ای را تمدید کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۲ - ۱۹:۱۹    
معاون قضایی دادستان کل کشور گفت: علی رغم تبلیغات پرحجم جهت استفاده از فیلترشکن برای دسترسی به تلگرام، فعالیت تلگرام در فضای مجازی کشور بیش از 90 درصد کاهش داشته است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۲ - ۱۵:۴۹    
سال های سال است که تویسرکانی ها با کمبودهای بسیار به ویژه در حوزه بهداشت و درمان دست و پنجه نرم می کنند، اما سوال این روزهای مردم این است که پروژه ای که 9 سال 75درصد پیشرفت داشته ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۲ - ۱۱:۴۹    
مسدود شدن تلگرام بساط این گونه فعالیت ها را جمع کرده است؛ اگر قرار است فضای تلگرام رفع فیلتر شود، مسئولان باید توجه داشته باشند که تلگرام تنها زمینه رشد مشاغل مجاز را فراهم کند و نظارت جدی بر روی کسب ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۲ - ۱۰:۲۹    
مقام های دولت آمریکا در آستانه اعلام نظر ترامپ درباره تحریم ها علیه ایران اظهارات مختلفی در این مورد مطرح کرده اند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۲ - ۱۰:۰۹    
عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی ضمن انتقاد به نیامدن برخی درآمدها در بودجه گفت: عده ای می گویند تمام بودجه کشور ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۲ - ۰۹:۴۹    
محمد ترابی مسئول کمیته داوران استان همدان ز فعالیت 200 داور کاراته کا در سطح استان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۲ - ۰۹:۲۹    
مدیر منطقه یک شهرداری همدان از اتمام کاوشها در میدان امام و طراحی سایت موزه ای به منظور نمایش آثار کشف شده، در هسته مرکزی شهر خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۱ - ۲۲:۰۹    
ماجرای جالب و خواندنی سرقت صدام حسین از یک بانک را از نظر می گذرانید.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۱ - ۱۸:۲۹    
یک نماینده مجلس اظهارداشت: در همدان تعدادی در بازداشت هستند اما آن افرادی که باید آزاد می شدند و در این حرکت ها نقش خاصی نداشتند و در تخریب و شعارهای ساختارشکن مداخله نکردند، آزاد شدند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۱ - ۱۵:۰۹    
وزیر خارجه انگلیس گفته است در دیدار با همتای ایرانی خود در نشست برجامی بروکسل، از فرصت استفاده کرده و مساله یک محکوم امنیتی را مطرح خواهد کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۱ - ۱۴:۵۹    
عضو فراکسیون روحانیت مجلس گفت: ادعاهای محمود صادقی نماینده مردم تهران درباره یکی دیگر از بدهکاران بانک سرمایه کذب از آب درآمد و دادگاه فرد مورد نظر را تبرئه کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۱ - ۱۳:۱۸    
رئیس اداره صنعت ، معدن و تجارت شهرستان بهار در جلسه کارگروه صادرات غیر نفتی شهرستان که صبح امروز در فرمانداری بهار برگزار شد، میزان صادرات غیر نفتی شهرستان در 7 ماه اول امسال را 13 ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۱ - ۱۳:۱۸    
همیشه دستمزدهای بازیگران و هنرمندان برای بازی یا اجرای یک برنامه مورد توجه عموم مردم بوده است. ما در این گزارش قرار است دستمزد چند تن از هنرمندانی که برای اجرای یک برنامه میگیرند را با شما در میان ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۱ - ۱۲:۵۸    
مدیر روابط عمومی شرکت آب منطقه ای همدان اظهار داشت: در سال جاری 76درصد میزان آب ورودی به سد اکباتان کاهش پیدا کرده است در حالیکه در قسمت مصرف اب نسبت به سال گذشته 15 درصد افزایش مصرف داشته ایم .
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۱ - ۱۰:۳۸    
رئیس جمهور آمریکا در کنفرانس خبری مشترک با نخست وزیر نروژ خواستار همکاری کشورش با روسیه شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۱ - ۰۹:۵۸    
عضو هیات مدیره اتحادیه املاک همدان با بیان اینکه شاهد رشد معاملات به لحاظ حجمی در همدان بوده ایم افزود: در خصوص قیمت هم شاهد رشد 8/4 درصدی در معاملات خرید و فروش ظرف دو ماهه گذشته بوده ایم.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۱ - ۰۹:۴۸    
سرپرست مدیریت بحران و پدافند غیرعامل اداره کل راه و شهرسازی استان همدان از برگزاری نمایشگاه تخصصی با موضوع مقاوم سازی بناها و تاسیسات شهری و روستایی در استان همدان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۱ - ۰۹:۳۸    
اگرچه وظیفه ماموران انتظامی حراست از جان و اموال مردم مقابل اغتشاشگران است اما سعه صدر و عملکرد صحیح نیرویهای امنیتی و نظامی در جریان اغتشاشات اخیر کشور ستودنی است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۱ - ۰۸:۵۸    
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان همدان رویداد همدان 2018 را فرصتی تکرار نشدنی برای معرفی بیشتر پایتخت تاریخ و تمدان ایران زمین به سراسر جهان دانست.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۱ - ۰۸:۳۸    
رئیس سازمان برنامه و بودجه استان همدان گفت: به نظر نمی رسد در وضعیت فعلی درامدی مردم، برای سال آینده افزایشی در موضوع مالیات استان داشته باشیم.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۰ - ۲۲:۳۸    
حالا هم روی نرم افزارهای تخصصی طراحی خودرو کار می کند. کلاس پنجم ابتدایی است و سه سالی می شود که مدرسه را به طور غیرحضوری می گذراند ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۰ - ۲۲:۰۸    
وزارت خارجه آمریکا با صدور بیانیه ای روز چهارشنبه به شهروندان این کشور درباره سفر به ایران هشدار داد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۰ - ۲۰:۰۸    
نماینده مردم نهاوند و عضو فراکسیون ولایی مجلس شورای اسلامی،با اشاره به اعتراضات اخیر مردم، گفت: مشکلات هنوز حل نشده و نیاز است با برنامه ریزی و وحدت بین قوا مشکلات مردم حل شود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۰ - ۲۰:۰۸    
وزیر خارجه ایران با بیان اینکه بعید می دانم خود ترامپ هنوز اطلاع داشته باشد که چکار می خواهد بکند، تصریح کرد: اگر جامعه جهانی تمایل دارد برجام ادامه یابد ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۰ - ۱۷:۵۸    
مدیرکل کتابخانه های عمومی استان همدان گفت: توسعه کتابخوانی در جامعه عشایری لازم است و همدان به عنوان اولین استان کشور در این مسیر قدم برداشته است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۰ - ۱۷:۴۸    
مدیرکل راه و شهرسازی استان همدان از استقرار حدود 200 هزار نفر از مردم همدان در مناطق سکونتگاه های غیر رسمی حاشیه شهر خبرداد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۰ - ۱۳:۲۸    
استاندار همدان در خصوص تفاوت قیمت های میوه در بازارهای محلی عنوان کرد: اگر میوه ای در نقاط مختلف بازار حدود 90 درصد تفاوت قیمت دارد باید نهادهای نظارتی دقیقتر کار کنند وگرنه معنی بازرسی چیست؟
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۰ - ۱۱:۳۳    
مدیر هسته گزینش سازمان جهاد کشاورزی استان همدان با اشاره به عدالت استخدامی در ادارات گفت: یکی از چالش های گزینش در ادارات فشار مدیران برای انتخاب افراد خاص است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۰ - ۱۱:۲۳    
در هفته هفدهم لیگ دسته دوم فوتبال کشور شهرداریچی های همدان در خانه به مصاف حریف هم نام خود شهرداری بم رفتند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۰ - ۱۱:۲۳    
هنرهای تجسمی یکی از هنرهای تلفیق روح و جسم می باشد که می تواند احساسات و عواطف انسانی را در قالب نقاشی به تصویر کشد.
مشاهده نتایج بیشتر...