سه شنبه ۰۸ فروردینساعت ۱۸:۳۱Mar 2017 28

ناصرون (naseron.ir)

  ۱۳۹۶/۰۱/۰۴ - ۲۳:۴۲    
مناطق جنگی جنوب کشور مشتاقان و علاقمندان به بازدید از مناطق جنگی در ایام نوروز در بین جوانان و نوجوانان شور وحال دیگری دارد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۴ - ۲۳:۴۲    
ظریف گفت: تولید صرف برای بازارهای داخل، اشتغال مورد نیاز مردم و مدنظر رهبر معظم انقلاب را برآورده نمی کند؛ تولیدات داخلی نیازمند بازارهای صادراتی است و سفرا موظف به فعالیت در این حوزه هستند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۴ - ۲۳:۱۲    
شبکه خبری سی بی اس، از وضع تحریم های جدید دولت آمریکا علیه 30 شخصیت حقیقی و حقوقی به دلیل معامله با ایران، کره شمالی و سوریه خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۴ - ۲۳:۱۲    
رئیس ستاد جبهه مردمی نیروهای انقلاب گفت: شرط لازم برای موفقیت در تشکیل دولت انقلابی، وحدت و همگرایی کاندیداهای جبهه است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۴ - ۲۳:۱۲    
انصاریان بازیکن سابق پرسپولیس، در فیلم سینمایی فقط صدا می ماند در نقش یک روحانی ظاهر شد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۴ - ۲۳:۱۲    
علیرضا زاکانی در بیانیه ای، 8 اصل و 12 گام ضروری برای به موفقیت رساندن جبهه انقلاب را تشریح کرد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۴ - ۲۳:۱۲    
نائب قهرمان پارالمپیک لندن و ریو هم اکنون در حال دستفروشی در بازار گناوه است؛ سجاد نیک پرست دلیل این امر را بیکاری و بد عهدی مسئولان استان و شهرستان عنوان کرد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۴ - ۲۳:۱۲    
اردوهای تیم ملی ایران در نهایت منجر به ساخت بیش از سه تیم قدرتمند و اهل رقابت شده که برایش مصدومیت بازیکن، تهدید نیست بلکه فرصت است برای جوانان دیگر.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۴ - ۲۳:۱۲    
بزرگراه مشهد به باغچه از ظهر دیروز به دلیل کاهش دید، مه شدید و تصادف زنجیره ای ده ها خودرو مسدود شده است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۴ - ۲۳:۱۲    
مشمولان سهام عدالت می توانند از روز دوشنبه 14 فروردین برای مشاهده صورتحساب خود به سامانه سهام عدالت مراجعه کنند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۴ - ۲۳:۱۲    
در روزهای اول ورود به جبهه، دشمن را قادر به انجام هرکاری می دانستم، اما در اولین حمله ای که انجام دادیم، موفق شدیم نیروهای دشمن را از کنار جاده سوسنگرد تا حمیدیه به عقب برانیم و تلفاتی نیز بر آن ها وا
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۴ - ۲۳:۱۲    
چیزهایی عجیبی تا کنون شنیده ام و سر صحنه می بینم. متاسفانه بسیاری از بانوان علاقه مند به بازیگری هیچ موقع به این دفاتر نمی رسند و اگر برسند به دفاتری خواهند رسید که دفتر نیست.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۴ - ۲۳:۱۲    
سخنگوی وزارت امور خارجه، تصویب قطعنامه حقوق بشری علیه ایران در جریان نشست شورای حقوق بشر و تمدید یک ساله ماموریت گزارشگر ویژه را محکوم کرد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۴ - ۱۴:۱۲    
نماینده مجلس با بیان اینکه با دولت رفاه زده نمی توان اقتصاد مقاومتی را محقق کرد، گفت: دولت برای ایجاد اشتغال و رونق تولید منتظر وین ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۴ - ۱۴:۱۲    
مریم دختر 17 ساله ای است که به دلیل غفلت و ندانم کاری از چنگال دیو صفتان جان سالم به در برده و دست به دامن پلیس شده است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۴ - ۱۳:۴۲    
امام جمعه شهر برازجان در خطبه های امروز شهر برازجان گفت: تا زمانی که مدیر متدین و انقلابی در راس امورات اجرایی کشور نباشد امید به بهبودی نیست.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۴ - ۱۲:۱۲    
فرمانده انتظامی شهرستان دشتستان از انهدام باند توزیع مواد مخدر در شهر برازجان و کشف بیش از چهار کیلو گرم انواع مواد مخدر خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۴ - ۱۱:۴۲    
همایش کونگ فو توآ با حضور رزمی کاران استان بوشهر در استادیوم تختی برازجان برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۴ - ۱۱:۱۲    
رییس راهنمایی و رانندگی شهرستان دشتستان گفت: کروکی تصادفات برای مسافرین نوروزی کمتر از دوساعت انجام می شود.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۴ - ۱۰:۴۲    
رئیس پلیس راه استان بوشهر گفت: با ایجاد موج دوم سفرهای نوروزی، حجم تردد ورودی خودروها از 54 محور استان بوشهر در 8 روز گذشته بیش از 7 درصد افزایش یافته است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۴ - ۱۰:۴۲    
به دنبال قتل جوانی اهل چغادک، رئیس پلیس استان بوشهر از دستگیری یکی از متهمین به این قتل خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۴ - ۱۰:۴۲    
با اجرای اقتصادمقاومتی در کشور توسط دولت مردان می شود کشور را از مشکلات اقتصادی فعلی نجات داد و کشور را از حالت وارداتی به کشوری صادراتی تبدیل کرد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۴ - ۰۹:۲۵    
توان تروریست ها در انهدام تانک ها و خودروهای زرهی ارتش سوریه از فاصله دور، اعتماد به نفس سربازان سوری را گرفته بود. تا این که SSRC دست به کار طراحی یک سیستم حفاظت برای خودروهای زرهی ارتش سوریه شد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۴ - ۰۹:۲۵    
مردم امسال در جواب تبریک رئیس جمهور، پیامک هایی ارسال کرده اند که دیدن و مرور برخی از آنها خالی از لطف نیست.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۴ - ۰۹:۲۵    
منفی شدن رشد سرمایه گذاری در دولت یازدهم واقعیتی است که در آمارهای رسمی که دستگاه های زیرمجموعه دولت روحانی منتشر کرده اند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۴ - ۰۹:۲۵    
سال 95 با تلخی ها و شیرینی های بسیاری همراه بود، از تجربه دوباره مردم ایران در دشمنی آمریکا تا ریاست آیت الله جنتی بر مجلس خبرگان...
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۴ - ۰۹:۲۵    
یگان 8200 مراکز شنود زیادی در فلسطین دارد؛ شنود دستگاه های ارتباطی باسیم و بی سیم یکی از مهم ترین مأموریت های یگان است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۴ - ۰۹:۲۵    
سپاه پاسداران به عنوان بازویی مطمئن و مقتدر در دفاع از انقلاب اسلامی، رویدادهای مختلف و متنوعی را در سال 1395 رقم زد که همگی در راستای افزایش توان دفاعی و قدرت نرم جمهوری اسلامی ایران بود.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۴ - ۰۹:۲۵    
لندن شب گذشته شاهد حمله ای تروریستی بود که دست کم 4 کشته و ده ها زخمی برجا گذاشته است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۴ - ۰۹:۲۵    
یک استاد دانشگاه و اقتصاددان معتقد است: نمره اقتصاد در کارنامه دولت صفر بوده و دولت تدبیر راهبردی برای رونق اقتصادی نداشته است؛ دولت امروز مانده که چه جوابی به مردم بدهد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۴ - ۰۹:۲۵    
دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا در مصاحبه با تایم مدعی شد هرچیزی که او تا کنون گفته و خواهد گفت، درست است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۴ - ۰۹:۲۵    
در نزدیکی اسکله کندالو قشم دو قایق مسافری باهم تصادف کردند که در نتیجه این تصادف دو تن زخمی و یک کودک پنج ساله جان خود را از دست داد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۴ - ۰۹:۲۵    
جانشین انتظامی استان کرمان از کشف یک تن و 200 کیلوگرم مواد مخدر از آغاز طرح نوروزی پلیس استان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۴ - ۰۹:۲۵    
توجه به این نکته که چرا آقای بعیدی نژاد بدون توجه به سوابق و عملکرد شهردار لندن به صورت تلویحی از وی به جهت نمایش فیلم فروشنده تمجید می کند سؤالی است که دستگاه دیپلماسی بایستی بدان پاسخ دهد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۴ - ۰۹:۲۵    
رهبر انقلاب در یکی از خاطراتشان، روایت جالبی از سختی های آماده کردن دختر کوچکشان برای دیدار با امام (ره) بیان می کنند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۴ - ۰۹:۲۵    
شهید محرابی پناه در روزهای آخر می گفتند: می خواهم از همسرم، پدر و مادرم و از دنیا یواش یواش دل بکنم و اگر خدا قبول و کمکم کند شهید شوم.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۴ - ۰۹:۲۵    
رعایت چند نکته در هنگام مسافرت نوروز یکی از اقدامات مهم در سفر است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۴ - ۰۹:۲۵    
گمرک ایران اعلام کرد: با توجه به اینکه پنجم فروردین اولین روز کاری ادارات است واولین موج بازگشت مسافران نوروزی است، میزان استقرار نیرو در مبادی ورودی افزایش خواهد یافت.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۴ - ۰۹:۲۵    
دبیرکل اتحادیه عرب هزینه بازسازی سوریه را پس از چند سال درگیری مسلحانه در این کشور اعلام کرد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۴ - ۰۹:۲۵    
جانشین پلیس راهور ناجا با اعلام اینکه روز 29 اسفند پرفرازترین روز دور رفت سفرها بود، گفت: روز 26 اسفند متاسفانه با 414 فقره تصادف و 29 نفر فوتی و 385 نفر مصدوم پرحادثه ترین روز بود.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۴ - ۰۹:۲۵    
مهدی طارمی پس از دیدار مقابل قطر که با گل 3 امتیازی وی با برتری ایران به پایان رسید در اینستاگرامش پستی منتشر کرد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۴ - ۰۹:۲۵    
سرمربی تیم ملی فوتبال قطر در نشست خبری بعد از شکست برابر ایران به انتقاد از کارلوس کی روش پرداخت و او را یک بازیگر دانست.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۴ - ۰۹:۲۵    
رهبر انقلاب در جلسه ای خصوصی با رئیس رسانه ملی میگویند: برخی از مجریان، خیلی سرد و یخ اجرا می کنند و یا برخی، فضای بحث را تاریک یا عصبی می کنند و برای هر دو مورد، نمونه ای را مثال زدند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۴ - ۰۹:۲۵    
تیم های فوتبال آمریکایی به خاطر ترس از ترامپ حاضر نیستند با کالین کاپرنیک قرار داد امضا کنند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۴ - ۰۹:۲۵    
نشریه نیویورک تایمز امروز با انتشار مطلبی مدعی شد که پیام نوروزی رئیس جمهوری آمریکا به ایران از سوی تندروهای کاخ سفید دچار تحریف شده و بخش هایی از آن حذف شده است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۴ - ۰۹:۲۵    
اواسط آذر و با همه گیر شدن چالش مانکن در شبکه های اجتماعی، پای این چالش وارداتی به اتاق عمل یکی از بیمارستان های ایران هم باز شد و عده ای پزشک و پرستار، مادر و نوزادی را دستمایه چالش مانکن خود کردند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۴ - ۰۹:۲۵    
آمارهای جدید ارائه شده از سوی موسسه آمار ترکیه از رشد 10.9 درصدی نرخ بیکاری در این کشور طی یک سال گذشته حکایت دارد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۴ - ۰۹:۲۵    
آلفونسو داستیس وزیر خارجه اسپانیا گفت: مبارزه با داعش در شرایط مطلوبی قرار داشته و به موفقیت در جنگ علیه داعش نزدیک هستیم.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۴ - ۰۹:۲۵    
کتاب مطلع عشق گزیده ای از رهنمودهای رهبر معظم انقلاب اسلامی به زوج های جوان و خانواده ها است که از سوی انتشارات انقلاب اسلامی منتشر شده است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۱ - ۱۲:۵۴    
یادمان شهدای فتح المبین در هشت کیلومتری شمال غربی شوش و در غرب کرخه قرار دارد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۱ - ۱۱:۵۴    
پایگاه آمریکایی پیکس 11 در خبری اختصاصی از شکایت خانواده صدها نفر از قربانیان حادثه یازده سپتامبر از عربستان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۱ - ۱۱:۵۴    
فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت: با تلاش هوشمندانه کارشناسان پلیس آگاهی استان دو فقره اختلاس با ارزش ریالی دو میلیارد و 900 میلیون ریال کشف و دو نفر متهم دستگیر شد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۱ - ۱۱:۵۴    
معاون امور عمرانی استاندار بوشهر گفت: جسد نوجوان 8 ساله دیری که به سبب طغیان آب دریا مفقود شده بود در لنگرگاه دیر کشف شد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۱ - ۱۱:۵۴    
از 27 دی ماه پارسال که برجام اجرا شد، بیش از 400 روز گذشته، بر اساس ادعای دولتی ها فایده هر روز اجرای برجام برای کشور حداقل روزی 100 میلیون دلار بوده است، حال سؤال این است که این پول کجا خرج شده است؟
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۱ - ۱۱:۵۴    
ساعت رسمی کشور امشب و در ساعت 24 یک ساعت به جلو کشیده می شود.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۱ - ۱۱:۵۴    
روحانی در پیام تبلیغاتی خود که شائبه انتخاباتی دارد و در سالی که همراه با دو انتخابت مهم است، با استفاده از الفاظ اعتدال و پیروزی، سال جدید را تبریک گفته است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۱ - ۱۱:۵۴    
غربی ها صد سال قبل با کمک جاسوس زن انگلیسی به نام "گرترود بل" معروف به ملکه صحرا با تجزیه منطقه غرب آسیا، مرزهای جدیدی میان ملت ها کشیدند؛ امری اکنون غرب با کمک داعش در حال انجام آن است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۱ - ۱۱:۵۴    
نماز جماعت به امام مقام معظم رهبری اقامه شد. آن روز ایشان عیدی هم به حاضران دادند. آقای شریفی در هنگام عیدی گرفتن به شوخی گفت: عیالوارم و شش عدد اسکناس صد تومانی از ایشان گرفت.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۱ - ۰۹:۵۴    
تا پایان نخستین روز از ثبت نام داوطلبان شوراهای شهر و روستا در شهرستان دشتستان 77 نفر اقدام به ثبت نام کردند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۱ - ۰۹:۲۴    
حضرت آیت الله خامنه ای در پیامی به مناسبت آغاز سال 1396 با آرزوی سالی همراه با برکت، امنیت و رفاه برای مردم ایران و مسلمانان جهان، سال جدید را سال اقتصاد مقاومتی؛ تولید و اشتغال نامگذاری کردند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۵ - ۱۹:۴۳    
بیست چهارمین سالگرد تاسیس کانونهای فرهنگی وهنری مساجد کشور در استان بوشهر با حضور آیت الله صفایی بوشهری و مدیر کل ارشاد استان بوشهر و حجت السلام شاقت مشاور ستاد عالی دبیرخانه های کشور در کانون مصلای ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۵ - ۱۹:۴۳    
اعضای بدن جوان دشتستانی که دچار مرگ مغزی شده بود با رضایت خانواده اش به بیماران نیازمند عضو اهدا شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۵ - ۱۱:۴۳    
به گزارش "ناصرون " با عضویت در کانال بزرگ برازجان سیتی فضای شاد و مملو از خنده همراه با جک برازجانی را تجربه کنید: تلگرام: https://telegram.me/joinchat/AAAAADvqnfYCqxyaQJjshw ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۵ - ۱۱:۱۳    
سردار فضلی فرمانده قرارگاه راهیان نور بسیج و سپاه با شهدای اهل سنت در جزیره خارگ تجدید میثاق کرد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۴ - ۲۱:۴۳    
وحید شورابی با ابراز نگرانی از تغییرات در دانشگاه آزاد گفت: ما خواستار تغییر بسیاری از رویکردها و سیاست های فرهنگی دانشگاه آزاد هستیم که ممکن است با رفتن طه هاشمی ادامه داشته باشد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۴ - ۲۱:۴۳    
تورم، گرانی و گرانفروشی کلماتی هستند که این روزها توسط بسیاری افراد، از مردم عادی تا کسانی که از نظر مالی نیز بی نیازند شنیده می شود البته این قصه ای تکراری و کلیشه ای در اقتصاد ایران است اما این ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۴ - ۲۰:۴۳    
نمایشگاه دفاع مقدس در جزیره استقامت(خارگ) همزمان با سفر راهیان نور دریایی جهت بازدید عموم برپا شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۴ - ۱۹:۴۳    
سد رییسعلی دلواری به عنوان بزرگترین سد در استان بوشهر در بخش شبانکاره از توابع شهرستان دشتستان قرار دارد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۲ - ۱۲:۴۵    
فرمانده کل سپاه گفت: نظام اسلامی امروز در مسیری گام بر می دارد که انتهای آن تسلط اسلام بر همه جهان خواهد بود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۲ - ۱۲:۴۵    
به گزارش "ناصرون " کیفیت: متوسط، 480P , قالب: mp4 , حجم: 39 MB کیفیت: کم، 360P , قالب: mp4 , حجم: 26 MB کیفیت: خیلی کم، 240P , قالب: flv , حجم: 15 MB ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۰ - ۱۶:۴۹    
یادواره سرداران و شهدای محله قلایی با حضور سردار اهوازیان فرمانده قرارگاه نصرت در سپاه قدس در شهر آبپخش برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۰ - ۱۶:۱۹    
یادواره شهدای دانش آموز در دبیرستان استعدادهای درخشان شهید مطهری در برازجان برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۰ - ۱۵:۴۹    
جشن ( ایتام و علی) به همت موسسه خیریه آبشار عاطفه ها باحضور خانواده های ایتام و مسوولان استان و شهرستان دشتستان برگزارشد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۰ - ۱۵:۱۹    
امام جمعه برازجان گفت: فعالیت شرکت های هرمی در شهر برازجان زیاد شده است مسئولین با این شرکت ها برخورد کنند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۰ - ۱۴:۱۹    
سردار سعید قاسمی در یادواره شهدای پایگاه مقاومت بسیج کربلا شهر برازجان گفت: یکی از خصوصیات نظام جمهوری اسلامی ایران انقلابی بودن آن است که یادواره شهدا یک از این فعالیت های انقلابی است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۷ - ۲۱:۲۰    
امسال برای اولین بار در حوزه علمیه خواهران دانشجویان می توانند جهت ادامه تحصیل در سطح ارشد به صورت حضوری ثبت نام نمایید.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۷ - ۱۰:۱۷    
شیخ محمدحسین برازجانی معروف به مجاهد در تاریخ 1249 قدم به گیتی گذاشت و در تاریخ 1319 به دیار حق شتافت وی فرزند نجفعلی متولد برازجان از روحانیون مبارز جنوب در جنگ جهانی اول بود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۷ - ۰۹:۱۷    
سرمربی تیم ایران جوان بوشهر گفت: از مسئولان باشگاه تقاضا می شود تا قبل از پایان سال مطالبات بازیکنان تیم ایران جوان که با غیرت و مردانگی در لیگ بازی می کنند پرداخت کند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۷ - ۰۹:۱۷    
مراسم افتتاح دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان بوشهر برگزار می شود
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۷ - ۰۹:۱۷    
به مناسبت نکوداشت هفته بوشهر، جشنواره آشپزی خوراک ها و نوشیدنی ها در بوشهر برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۷ - ۰۹:۱۷    
فضای استان بوشهر با حضور پیکر مطهر سه شهید والامقام گمنام 22 اسفند ماه همزمان با شهادت حضرت ام البنین(س) عطر آگین خواهد شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۷ - ۰۹:۱۷    
استاندار بوشهر گفت: از سوی سازمان مدیریت بحران هزار و 660 میلیارد و 780 میلیون ریال اعتبار برای جبران خسارت های سیل استان بوشهر مصوب شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۷ - ۰۹:۱۷    
موضوع عمل پای راست به جای پای چپ یکی از بیماران در یکی از مراکز درمانی اراک، باعث شد موضوع خطاهای پزشکی بار دیگر بر زبان ها بیفتد و رسانه ها، مسئولین امر و.. ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۷ - ۰۹:۱۷    
بازی در حالی ادامه دارد که رفته رفته و بدون نتیجه به دقایق پایانی آن و احتمالا قانون گل طلایی نزدیک می شویم! در ابتدای بازی وقتی آقای روحانی به عنوان مربی تازه نفس ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۷ - ۰۹:۱۷    
مقام های دولت باراک اوباما، رئیس جمهور سابق آمریکا رهبری تلاش هایی برای مصادره 1.6 میلیارد دلار از دارایی های بانک مرکزی ایران که در لوکزامبورگ نگهداری می شود را به عهده دارند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۷ - ۰۹:۱۷    
عملیات نیروهای نظامی عراق برای آزادسازی محلات غربی شهر موصل از دست داعش ادامه دارد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۷ - ۰۹:۱۷    
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام تاکید کرد: اینکه عده ای حقوق نجومی بگیرند و بقیه ملت به صبر در برابر مشکلات تشویق شوند، صبر توهمی است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۷ - ۰۹:۱۷    
احمد عزیزی شاعر آرام و برجسته کرمانشاهی پس از 9 سال جدال شاعرانه با بیماری سرانجام دارفانی را وداع گفت.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۷ - ۰۹:۱۷    
ستون ها و دیوارها با پارچه های خاکی رنگ پوشیده شده و بالای جایگاه فرمانده کل قوا نیز پارچه ای به شکل یک چفیه بزرگ و منقش به نام حضرت زهرا(س) نصب شده بود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۷ - ۰۹:۱۷    
در حالی که اکثر فوتبال دوستان دنیا آرزوی گرفتن عکس یادگاری با ستاره آرژانتینی بارسلونا یا گرفتن امضای او را دارند، او خود از یکی دیگر از اسطوره های ورزش جهان امضا خواست.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۷ - ۰۹:۱۷    
حسن بیت سعید هافبک استقلال خوزستان مهمان حضوری برنامه نود در مورد حضورش در فوتبال گفت: پس از خدمت سربازی در جنوب آزادگان بازی کردم که قهرمان لیگ دسته سه شدیم ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۷ - ۰۹:۱۷    
شرکت فرانسوی مالک خودروسازی پژو-سیتروئن، قراردادی را با شرکت جنرال موتورز آمریکا برای خرید واحد تولید اروپای این شرکت امضا کرد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۷ - ۰۹:۱۷    
همایش ملی مروجین فرهنگ ایثار و شهادت عصر دوشنبه با حضور حجت الاسلام والمسلمین سید محمد علی شهیدی معاون رییس جمهوری و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران و سیدرضا صالحی امیری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۷ - ۰۹:۱۷    
دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری واحد تهران جنوب به سخنان فاطمه هاشمی در خصوص امام خمینی (ره) واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۷ - ۰۹:۱۷    
مدیرعامل منطقه آزاد انزلی گفت: کشورهای استرالیا، ترکیه و سوئیس متقاضی افتتاح بانک در منطقه آزاد انزلی هستند که هنوز مجوز افتتاح شعب بانک های CD، رنو و رویال توسط بانک مرکزی در این منطقه صادر نشده است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۷ - ۰۹:۱۷    
صدر جدول لیگ دسته یک رقابت سخت و تنگاتنگی را نشان می دهد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۷ - ۰۹:۱۷    
این عکس شناسنامه دقیقی ندارد. تلاش برای شناسایی واحد نظامی که آرم آن روی درب خودرو حک شده نیز به جایی نرسید
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۷ - ۰۹:۱۷    
در سال های قبل مردم شاهد پیامک رئیس جمهور در گوشی تلفن همراه خود بودند که در این چند سال اگر این رقم در کار خیر هزینه می شد، گره مشکل بسیاری از افراد گشوده می شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۷ - ۰۹:۱۷    
از میان فدراسیون هایی که قرار است در بازی های کشورهای اسلامی حضور داشته باشند، برخی متقاضی افزایش سهمیه خود شده اند.
مشاهده نتایج بیشتر...