سه شنبه ۳۱ اردیبهشتساعت ۲۱:۱۷May 2019 21

ندای موج (nedayemoj.ir)

  ۱۳۹۸/۰۲/۱۹ - ۰۹:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست اداره کل گمرک بازرگان گفت: سومین محموله کمک ترکیه به مناطق سیل زده از طریق این مرز وارد کشور شد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۹ - ۰۹:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان غربی گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون 764 فقره پرونده تخلف صنفی در این استان تشکیل و به تعزیرات حکومتی ارجاع شده است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۶ - ۱۰:۴۲    
http://hn15.asset.aparat.com/aparat-video/5fddbbd16c19dc3bc97110391d782eba3218060-360p__77748.mp4 ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۶ - ۱۰:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
http://hn15.asset.aparat.com/aparat-video/644da40e7d896259643451ba44a4fab83287123-360p__18790.mp4 ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۶ - ۱۰:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
سال گذشته در این شهرستان یکهزار و 936 فقره انشعاب غیرمجاز آب شناسایی و از این تعداد، یک هزار و 713 فقره به انشعاب مجاز تبدیل شد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۶ - ۱۰:۴۲   + ۷ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار آذربایجان غربی گفت:یک گروه بزرگ تجاری برای سرمایه گذاری در استان آماده است که زمینه های اجرایی شدن این امر به سرعت توسط دستگاه های اجرایی فراهم خواهد ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۶ - ۱۰:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد آذربایجان غربی گفت: در سال گذشته به منظور رفع مشکلات حقوقی مددجویان، یک هزار و 640 مورد خدمات مختلف حقوقی و قضایی رایگان توسط کمیته امداد آذربایجان غربی به خانواده های تحت پوشش ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۶ - ۱۰:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار آذربایجان غربی گفت: در ماه مبارک رمضان به هیچ بهانه ای هیچ نوع نانی در آذربایجان غربی گران نمی شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۱۱:۵۲   + ۱۱ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس شورای اسلامی پس از توقف 30 دقیقه ای، استیضاح علی ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی را از سرگرفتند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۱۱:۵۲   + ۱۱ سایت دیگر  
ارتش سوریه شامگاه گذشته در شرق، شمال شرق و جنوب شرق ریف سویداء توانست پیشروی زیادی داشته باشد و در تلاش است که منطقه الصفا را محاصره کند. این منطقه، مهمترین مقر عناصر داعش در سویداء به شمار می رود.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۷ - ۱۲:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
نام 7 بازیکن ارومیه ای در بین 37 بازیکن دعوت شده به اردوی آماده سازی تیم ملی والیبال دیده می شود.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۳ - ۱۳:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی آذربایجان غربی گفت: بیش از 50 هزار مواد محترقه در چهارشنبه آخر سال در استان کشف و ضبط شد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۳ - ۱۳:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل حفاظت محیط زیست آذربایجان غربی گفت: پسماندهای ویژه نفتی در استان قابلیت خنثی شدن ندارند و برای این کار به سایر استان ها فرستاده می شوند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۰ - ۱۴:۲۸   + ۶ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور را قرائت کرد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۷ - ۱۲:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
حسن نژاد گفت: اینکه از ورود داعش ممانعت کرده ایم اما در برابر قاچاق نتوانسته ایم این کار را انجام دهیم به این دلیل است که در مقابل داعشیها سپاه ایستاده است. ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۳ - ۱۲:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل محیط زیست آذربایجان غربی گفت: بارندگی در هفته های اخیر موجب افزایش سطح تراز دریاچه ارومیه شده و تاثیر مثبتی بر روند افزایش سطح دریاچه داشته است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۳ - ۱۱:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
نخستین مجمع سلامت آذربایجان غربی با حضور معاون امور اجتماعی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۲ - ۱۳:۲۹   + ۱۲ سایت دیگر  
هواداران پرسپولیس بنر توهین آمیزی را در مورد فرهاد مجیدی به تمرین تیمشان بردند اما اجازه باز شدن این بنر به آنها داده نشد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۲ - ۱۲:۲۹   + ۲۳ سایت دیگر  
اکثر کارشناسان وال استریت و سرمایه گذاران در نظرسنجی طلای هفتگی کیتکونیوز با اشاره به ابهامات اقتصادی و ضعف دلار آمریکا، افزایش قیمت طلا در هفته جاری را پیش بینی کردند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۰ - ۱۱:۳۰   + ۹ سایت دیگر  
وزیر اطلاعات گفت: ما سینه سپر کرده و همه را به جان می خریم اما اجازه ایجاد ناآرامی و به خطر افتادن امنیت ملی را به هیچ احدی نمی دهیم.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۹ - ۱۲:۳۰   + ۷ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان غربی تصریح کرد: با کسانی که احساسات قومی را تحریک و امنیت ملی را تهدید می کنند برخورد قاطعانه صورت می گیرد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۸ - ۱۴:۳۰   + ۳۹ سایت دیگر  
سخنگوی دولت اعلام کرد سال آینده مردم دغدغه ای نسبت به دریافت یارانه نداشته باشند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۸ - ۱۴:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی گفت: جهت تکمیل و رفع نواقصات پروژه های پایانه مرزی تمرچین با هزینه 14 میلیارد تومان به پیمانکار واگذار شد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۷ - ۱۳:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
نایب رییس فراکسیون کارگری مجلس گفت: کارگران از صاحبان اصلی نظام جمهوری اسلامی ایران هستند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۵ - ۱۴:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی گفت: امتیاز طلبی و اعتماد به بیگانگان و توجه نکردن استعدادهای داخلی و توجه فقط به بیگانگان از سایر ارتجاعات در انقلاب اسلامی است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۳۰ - ۱۴:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی آذربایجان غربی گفت: باند تهیه و توزیع مواد مخدر حشیش در شهرستان ارومیه با 6 کیلوگرم مواد مخدر منهدم شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۸ - ۱۳:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
کورش کاوسی محقق و استاد دانشگاه نوشت: حرص و ولع بی مانند و اشتهای پایان ناپذیر در سبقت برای پیشبرد همه انواع توسعه حوضه های آبریز دریاچه ارومیه را در چنگال خود گرفته و امیدی به کنترل خودبه خودی آن ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۶ - ۱۱:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت آب وفاضلاب آذربایجان غربی گفت: سالانه 105 میلیون مترمکعب پساب تصفیه شده از تصفیه خانه های فاضلاب شهرهای حوضه آبریز استان به دریاچه ارومیه انتقال می شود.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۶ - ۰۹:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی گفت: جامعه اسلامی به ویژه ملت ایران از دنیاپرستی دوری کنند که جز نابودی چیزی را به دنبال ندارد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۵ - ۱۴:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
رئیس امور آب سقز گفت: سد چراغ ویس سقز امسال آبگیری شد که سطح آب آن پس از بارش های دو روزه تا حد زیادی بالا آمده است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۴ - ۱۳:۲۹   + ۱۶ سایت دیگر  
ربیس سازمان محیط زیست با تاکید بر اینکه 96 برنامه داریم، گفت: با کاهش 68 درصدی بارشها، لازم است ابتدا حوضه دریاچه ارومیه آب کافی داشته باشد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۱۴:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ارومیه گفت: پیروزی انقلاب اسلامی ، رحمت الهی بر مردم ایران بود،22 بهمن تبلور قدردانی مردم از الطاف الهی و نظام اسلامی است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۱ - ۱۰:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب شهری آذربایجان غربی گفت: در روزهای 23 و 24 بهمن ماه شاهد افت و یا قطعی آب در مناطقی ازارومیه هستیم.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۸ - ۱۲:۲۹   + ۷ سایت دیگر  
نشست خبری 4 ساعته محمد مهدی شهریاری ,استاندار آذربایجان غربی بعد از پاسخ وی به 37 سوال رسانه ها, ساعت 23 به پایان رسید.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۴ - ۱۰:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان آذربایجان غربی گفت: آمریکا و کشورهای غربی تمام توان خود را برای نابودی جمهوری اسلامی به کار گرفته اند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۲ - ۱۰:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی آذربایجان غربی گفت: امسال همزمان با ایام الله دهه فجر 7 هزار و 320 خانوار از مزایای این طرح های عمرانی بهره مند می شوند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۰ - ۱۳:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
نایب رئیس مرکز خدمات سرمایه گذاری آذربایجان غربی گفت: آذربایجان غربی جزو 10 استان اول از لحاظ جذب سرمایه گذاری خارجی است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۸ - ۱۱:۱۹   + ۱۲ سایت دیگر  
به گفته عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس، دولت بی رغبت نیست که با افزایش مقطعی قیمت ارز درآمد قابل توجهی به دست آورد. ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۷ - ۱۲:۱۹    
امام جمعه ارومیه گفت: معصیت ها و گناهان انسانها عامل خشکسالی و کاهش نزولات آسمانی است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۵ - ۱۴:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار ماکو گفت: در تدوین سند چشم انداز منطقه آزاد تجاری و صنعتی ماکو باید ارتقا شاخص های تجاری و صنعتی در کنار اهمیت جذب سرمایه گذار داخلی و خارجی مد نظر قرار گیرد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۴ - ۱۳:۵۷   + ۷ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه فراکسیون ایثارگران مجلس شورای اسلامی از تعیین تکلیف خدمت سربازی 20هزار نفر از فرز
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۴ - ۱۱:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
در صدمین روز آغاز به کار رسمی محمدمهدی شهریاری استاندار دولت دوازدهم در آذربایجان غربی مهم ترین فعالیت های وی از نظر می گذرد در حالی که در این صد روز هیچ اتفاق خاصی برای توسعه این منطقه نیافتاده و ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۴ - ۱۱:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس هیئت دوومیدانی آذربایجان غربی گفت: 285 ورزشکار خارجی و 95 ورزشکار داخلی در مسابقات آسیایی داخل سالن آسیا که در تهران برگزار می شودشرکت می کنند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۲ - ۱۳:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان غربی گفت: امسال 100 هزار تن سیب از آذربایجان غربی صادر شد که نسبت به سال گذشته 75 هزار تن افزایش داشته است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۸ - ۱۳:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان غربی گفت: با هدف پاسخ دهی به نیازهای عشایر استان سینماهای سیار عشایری در آذربایجان غربی راه اندازی می شود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۱:۵۷   + ۸ سایت دیگر  
نماینده ارومیه در مجلس با اشاره به عدم اعلام وصول سؤال از رئیس جمهور در مجلس گفت: این در حالی است که برخی می گویند پیامبر اسلام را هم می توان نقض کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۱۱:۵۷   + ۱۳ سایت دیگر  
عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس می گوید که نمایندگان همچنان اصرار به استیضاح وزیر کار دارند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۱۰:۵۷   + ۷ سایت دیگر  
معاون زراعت وزارت جهاد کشاورزی گفت: حق آبه در سنت تاریخی اصفهان بوده است و باید با اولویت انجام شود و حقابه کشاورزان به آنها اختصاص داده شود ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۱ - ۱۳:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
سفارش های هواشناسی کشاورزی برای امروز (پنجشنبه 21 دی ماه) تا روز یکشنبه (24 دی ماه) به تفکیک استان های متفاوت کشور به توصیف زیر هست: • استان های اردبیل، آذربایجان شرقی ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۷ - ۱۱:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها – آذربایجان غربی – فرمانده انتظامی استان از کشف 49 هزار و 479 عدد قرص غیرمجاز به ارزش یک میلیارد و 50 میلیون ریال در ارومیه خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۲ - ۱۳:۰۰   + ۷۱ سایت دیگر  
این سوالی است که از ما بسیار پرسیده شده است و شاید برای شما هم جالب باشد بدانید این پیام رسان محبوب از چه طریقی درآمد کسب می کند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۲ - ۱۳:۰۰   + ۸ سایت دیگر  
بر اساس اعلام گمرک، فعالیت گمرکی در گمرک تمرچین پیرانشهر لحظاتی پیش از سر گرفته شد. به گزارش ندای موج به نقل از تابش کوثر ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۲ - ۱۳:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی گفت: دولت باید برای رصد و کنترل قیمت مواد غذایی در کشور اقدام کند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۲ - ۱۳:۰۰   + ۹ سایت دیگر  
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان آذربایجان غربی گفت: تخم مرغ به قیمت مصوب در فروشگاه های منتخب آذربایجان غربی توزیع می شود
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۹ - ۱۴:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
نماینده ارومیه در مجلس از طرح سئوال از وزیر ورزش به خاطر حواشی بازی تراکتور با پرسپولیس خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۵ - ۱۳:۰۲   + ۸ سایت دیگر  
نماینده مردم محلات در مجلس شورای اسلامی گفت: دولت اعلام کند که منابع حاصل از افزایش قیمت ارز در ماه های اخیر را در کجا به مصرف رسانده است؛ دیوان محاسبات ورود کند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۳۰ - ۱۴:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
با حضور نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی و دو تن از اعضای شورای شهر مسائل و مشکلات شهرک امیریه ارومیه مورد بررسی قرار گرفت.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۹ - ۱۳:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
تقویم بین المللی رضوی سال 2018 منتشر شد، دلایل آلودگی هوای ارومیه و عسلویه، دریاچه نمک قم در آستانه ناپدید شدن و ... را در بسته خبری در استان ها چه خبر بخوانید.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۹ - ۰۹:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
طرح سیستم اشتراک دهی دوچرخه در ارومیه در حالی از سوی شهرداری این شهر آغاز شد که زیرساخت فرهنگی آن نه تنها وجود نداشت بلکه فقدان برنامه ریزی کارآمد نیز سبب شکست آن و عدم استقبال شهروندان شد در این ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۸ - ۱۴:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم صومعه سرا در مجلس با بیان اینکه سیلاب ها به تالاب صومعه سرا و انزلی آسیب می رساند، گفت: متاسفانه این تالاب پر شده و بر اثر رسوبات در حال از بین رفتن است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۸ - ۱۱:۰۲   + ۲۲ سایت دیگر  
رییس جمهور از وزرا و مسئولان خواست تا از اجرای حقوق شهروندی گزارش ارائه کنند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۷ - ۱۴:۰۲   + ۵۲ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: بارها به مسئولین گفته ام که امور کشور را شفاف به مردم بگوییم تا تصور نکنند که با وضعیت پروپیمانی از نظر بودجه روبرو هستیم ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۷ - ۱۴:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
صمد مرفاوی سرمربی سابق تیم فوتبال استقلال تهران چند سال قبل حکم کسر 6 امتیاز از استقلال را دریافت کرد و آن را به تعلیق در آورد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۷ - ۱۴:۰۲   + ۴۴ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس از تصویب کلیات لایحه بودجه سال 1397 در این کمیسیون خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۷ - ۱۰:۰۲   + ۱۰ سایت دیگر  
کارشناس سازمان هواشناسی از استمرار انباشت آلاینده ها در هوای کلانشهر های کشور خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۷ - ۱۰:۰۲   + ۶۲ سایت دیگر  
بر اساس آخرین آمار، میانگین مصرف بنزین از ابتدا تا 25 آذرماه، روزانه 79میلیون و 700 هزار لیتر بوده که در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته 8درصد رشد داشته است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۵ - ۱۴:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری شبستان: علی زینالزاده که 8 سال بیشتر ندارد در حال مباره با سرطان است و همیشه آرزو داشته که یک روز پلیس شود و بالاخره آرزویش محقق شد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۳ - ۱۴:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
گروه فعالیت های قرآنی: رئیس اداره اوقاف و امور خیریه چایپاره گفت: واقف خیراندیش چایپاره ای، عواید حاصل از دو زمین کشاورزی خود را وقف کمک به بیماران و نیازمندان کرد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۰ - ۱۸:۰۲   + ۱۵ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: دولت قول هایی درباره ساماندهی حقوق بازنشستگان نیروهای مسلح داده است و مجلس نیز پیگیر این موضوع است. ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۰ - ۱۸:۰۲   + ۱۶ سایت دیگر  
تابناک: در حالی که چندماه از انتخاب مجدد حسن روحانی برای سمت ریاست جمهوری نگذشته، موجی از انتقادات دولت تدبیر و امید را نشانه رفته است ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۰ - ۱۷:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری وحمل ونقل جاده ای آذربایجان غربی گفت: آذربایجان غربی رتبه سوم کشوری را در زمینه کاهش تلفات جاده ای دارد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۰ - ۱۷:۰۲   + ۱۶ سایت دیگر  
خرداد:در حالیکه سال قبل 5،552،900 میلیون ریال به عنوان بودجه مجلس شورای اسلامی تخصیص داده شد، دولت برای سال 97 مبلغ 5,332,900 میلیون ریال را به عنوان بودجه پارلمان پیشنهاد داده است. ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۷ - ۱۹:۰۲   + ۱۹ سایت دیگر  
حدودا 3 سالی به پایان کار دولت دوازدهم و آخرین دوره ریاست جمهوری روحانی زمان باقی مانده و اصلاح طلبان پروژه عبور از روحانی را کلید زده اند. ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۷ - ۱۹:۰۲   + ۸ سایت دیگر  
سامان نریمان جهان مهاجم تیم فوتبال گسترش که در بازی مقابل سایپا هت تریک کرده بود این هفته بخشی از برد شیرین تیمش در مشهد بود.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۷ - ۱۷:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
حجت الاسلام سید مهدی قریشی گفت: ایستادگی در برابر یاوه گویی ها و زیاده خواهی های استکبار وظیفه همگانی در تمامی کشورهای اسلامی است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۳ - ۱۲:۰۲   + ۱۸ سایت دیگر  
پایگاه خبری العهد در گزارشی به هدف قرار گرفتن راکتور هسته ای براکه ابوظبی توسط یک فروند موشک بالستیک بالدار کروز یمن پرداخت
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۳ - ۱۲:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون نظارت و پیگیری شورای اسلامی شهر ارومیه گفت:توجه به بافت های فرسوده شهر مهمترین برنامه های شورای اسلامی شهر ارومیه است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۲ - ۱۳:۰۲   + ۳۲ سایت دیگر  
رئیس کمیته حمل و نقل شورای شهر تهران گفت: قانون های موجودمان، شهرداری را موظف و محق کرده است که تمام باغات شهر تهران را به تفکیک منطقه شناسایی و اعلام عمومی کند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۲ - ۱۳:۰۲   + ۱۸ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: وزیر امور خارجه کشورمان گفت: امروز غربی ها پذیرفته اند که دوران گذاری که در آن حضور داریم خاصیت ویژه ای دارد و آن این است که به سوی جهان پساغربی حرکت می کنیم. ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۲ - ۱۳:۰۲   + ۱۰ سایت دیگر  
دستور روحانیون مبنی بر خسارت وارد نکردن به اموال عمومی سبب شده بود تا مردم در مبارزات انقلابی مراعات چنین مسائلی را بکنند. درمقابل، ارتش شاه، در یک مورد، 5 میلیون دلار به مردم خسارت زد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۱ - ۱۵:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
پس از مشخص شدن گروه ایران در جام جهانی 2018 روسیه، کاربران ایرانی به پیج رونالدو و راموس هجوم بردند!
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۱ - ۱۵:۰۲   + ۷ سایت دیگر  
مذاکرات برانکو با حمیدرضا گرشاسبی، سرپرست قرمزها نتیجه بخش بوده است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۱ - ۱۴:۰۲   + ۲۴ سایت دیگر  
دادستان کل شهر استانبول ترکیه دستور توقیف اموال رضا ضراب تاجر ایرانی تبار ترکیه ای را و نزدیکان وی را صادر کرد. ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۱ - ۱۲:۰۲   + ۲۰ سایت دیگر  
یک مقام دولت آمریکا مدعی شده است که دونالد ترامپ روز چهارشنبه جاری قدس را به عنوان پایتخت اسرائیل به رسمیت خواهد شناخت؛ موضوعی که ممکن است موجی از انتفادات فلسطینی و بین المللی را به همراه داشته باشد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۸ - ۱۱:۳۲   + ۱۹ سایت دیگر  
مقام های عربستان اعلام کردند که سرشناس ترین شاهزاده بازداشت شده سعودی در پی معامله ای با مقام های دولت این کشور برای پرداخت یک میلیارد دلار آزاد شده است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۵ - ۱۷:۳۲   + ۹ سایت دیگر  
عضو کمیسیون بهداشت مجلس با بیان اینکه اعمال تغییرات در تعرفه پزشکان بدون حضور ذینفعان محل اشکال است، در بیان موضع مجلس نسبت به اعتراض متخصصان بیهوشی گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۵ - ۱۷:۳۲   + ۵۶ سایت دیگر  
در مهرماه سال 1396 در کل کشور بالغ بر 9.9میلیون فقره چک به ارزشی حدود 615هزار میلیارد ریال مبادله شد که از این تعداد حدود 1.6میلیون فقره چک به ارزشی حدود 131هزار میلیارد ریال برگشت داده شده است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۵ - ۱۷:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی آذربایجان غربی گفت: 50 دستگاه آمبولانس برای حوزه سلامت استان از گمرک ترخیص شد. ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۵ - ۱۴:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره پارک ملی دریاچه ارومیه گفت:یک هزار و 183 راس قوچ و میش در جزایر پارک ملی دریاچه ارومیه سرشماری شد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۲ - ۱۴:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
معاون مدیریت درمان آذربایجان غربی و سرپرست پلی کلینیک ولیعصر(عج) ارومیه منصوب شد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۲ - ۱۳:۵۱   + ۸ سایت دیگر  
نماینده مردم ارومیه درمجلس گفت: بخشنامه های لازم جهت مصرف سیب در تمامی بخش های عمومی کشور باید صادر شود.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۱ - ۱۱:۲۱   + ۴۵ سایت دیگر  
تبلیغ محصولات و خدمات غیرمجاز در رسانه های ارتباط جمعی داخلی، بین المللی و فضای مجازی، با رای نمایندگان مجلس، ممنوع شد. ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۱ - ۱۰:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل امور اقتصادی و دارایی آذربایجان غربی با اشاره به وصول حدود 5 هزار و 47 میلیارد ریال درآمد در سال جاری، گفت: این میزان درآمد 7٫1 درصد بیشتر از درآمد استان در سال گذشته است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۱ - ۱۰:۵۱   + ۲۶ سایت دیگر  
اسفندیار مشایی، حمید بقایی، علی اکبر جوانفکر و حبیب خراسانی بار دیگر در حرم حضرت عبدالعظیم (ع) حضور یافتند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۱ - ۱۰:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
دو بازیکن تیم پرسپولیس احتمالا به دیدار بعدی سرخپوشان خواهند رسید.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۱ - ۱۰:۵۱   + ۱۱ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی ارومیه گفت: روز گذشته (دوشنبه) مردی در این شهرستان با شلیک 2 گلوله از اسلحه غیرمجاز، همسرش را به قتل رساند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۷ - ۱۲:۳۱   + ۳۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس اطلاعات ایلام گفت: روز گذشته افرادی که با برپا کردن چادر اقدام به جمع آوری غیر قانونی و تصرف به نفع خود فعالیت می کردند، از سوی پلیس دستگیر شدند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۷ - ۱۲:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل هلال احمر آذربایجان غربی گفت: فردا محموله ای مشتمل بر 400 تن اقلام کمکی جمع آوری شده از سوی مردم آذربایجان غربی به مناطق زلزله زده غرب کشور ارسال می شود.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۷ - ۱۱:۳۱   + ۱۷ سایت دیگر  
فرمانده بهداشت و درمان ارتش اقدامات ارتش در رسیدگی به مجروحان و مصدومان زلزله کرمانشاه را تشریح کرد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۵ - ۱۲:۰۰   + ۱۰ سایت دیگر  
تیم ملی فوتبال عراق در طی نامه ای خواهان بازگشت بازیکن کشورش از پرسپولیسی ها شد.
مشاهده نتایج بیشتر...