چهارشنبه ۲۲ آبانساعت ۰۸:۳۹Nov 2019 13

ندای موج (nedayemoj.ir)

ندای موج 30 اسفند 1395 ندای موج 27 اسفند 1396 ندای موج 17 مرداد 1397 ندای موج 19 اردیبهشت 1398 ندای موج 30 خرداد 1398 ندای موج 31 تیر 1398 ندای موج 2 مرداد 1398 ندای موج 3 شهریور 1398 ندای موج 1 مهر 1398 ندای موج 1 آبان 1398 ندای موج 2 آبان 1398 ندای موج 3 آبان 1398 ندای موج 4 آبان 1398 ندای موج 6 آبان 1398 ندای موج 8 آبان 1398 ندای موج 9 آبان 1398 ندای موج 10 آبان 1398 ندای موج 11 آبان 1398 ندای موج 12 آبان 1398 ندای موج 13 آبان 1398 ندای موج 14 آبان 1398 ندای موج 16 آبان 1398 ندای موج 17 آبان 1398 ندای موج 18 آبان 1398 ندای موج 19 آبان 1398 ندای موج 20 آبان 1398 ندای موج 21 آبان 1398 
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۱ - ۱۷:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
علی ربیعی دستیار ارتباطات اجتماعی رئیس جمهوری و سخنگوی دولت در یادداشتی درباره سفرش به مناطق زلزله زده و حضور در منزل جانباختگان این حادثه نوشت ...
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۱ - ۱۷:۴۵    
شخصیت محمد حضورتپور در سمت شهرداری کلانشهر اورمیه بقدری حساس و سرنوشت ساز است که جای هیچ بحثی در این مورد باقی نمی ماند ...
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۱ - ۱۷:۴۵    
اسماعیل منصف گفت: فیلم کؤمور روز های دوشنبه و چهارشنبه به مدت 8 هفته در سینما آزادی اورمیه اکران خواهد شد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۱ - ۱۵:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
سرپرست کتابخانه های عمومی آذربایجان غربی گفت: آذربایجان غربی نیازمند ساخت کتابخانه های جدید بوده و باید از ظرفیت خیران برای کتابخانه سازی استفاده کرد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۰ - ۲۱:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
با برگزاری مجمع انتخاباتی هیات والیبال آذربایجان غربی محمد حضرت پور که اکنون شهردار ارومیه می باشد، به مدت چهار سال سکان هدایت این هیات را بر عهده گرفت.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۰ - ۲۱:۱۵   + ۱۴ سایت دیگر  
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس نشست عصر امروز این کمیسیون را تشریح کرد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۰ - ۲۱:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
سرمربی تیم فوتبال 90 ارومیه گفت: این تیم در دیدار با مقابل مس کرمان به جای تساوی مستحق پیروزی و کسب سه امتیاز کامل بود ولی این مهم به دلیل حاشیه سازی مسوولان و بازیکنان حریف از دست رفت.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۰ - ۲۰:۴۵   + ۷ سایت دیگر  
رئیس جمهور گفت: مردم را آزار ندهیم، اذیت نکنیم بر مبنای اخلاق اسلام با هم رفتار کنیم عیب ها را بپوشانیم، یک وقتی پرونده هست اما یک وقتی می خواهیم پرونده بسازیم و رسیدگی کنیم.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۰ - ۱۵:۱۵    
جانشین فرماندهی انتظامی آذربایجان غربی گفت: نیروی انتظامی محور وحدت در کشور بوده که هیچگونه وابستگی به جناح ها و گروه های سیاسی ندارد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۹ - ۲۱:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
بانک کشاورزی با ارسال جوابیه ای ادعا های کارآفرین بوکانی را تکذیب کرد. به گزارش ندای موج؛ پیرو درج خبری با عنوان کارآفرین بوکانی: در اعتراض به بانک کشاورزی ...
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۹ - ۲۱:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
دیدارهای هفته چهارم رقابت های لیگ برتر والیبال ایران با پیشتازی تیم های شهرداری ورامین و گنبد همراه بود.
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۹ - ۲۰:۴۵    
در این مسابقه اتفاقات عجیبی رخ داد که یکی از این اتفاقات تلخ و ناخوشایند حمله بازیکنان مس کرمان به عوامل اجرایی مسابقه بود که با ورود نیروی انتظامی و درگیری بازیکنان نود ارومیه نزاع شدیدی به وجود ...
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۹ - ۱۲:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
آخرین جزییات از زمین لرزه 5.9 ریشتری که منجر به تخریب بسیاری از روستا های آذربایجان شرقی شد را در این بسته بخوانید. ...
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۹ - ۱۲:۴۵   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی آذربایجان غربی گفت:مسمومیت با کلر در یکی از استخر های ارومیه 12 نفر را راهی بیمارستان کرد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۸ - ۱۹:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده مرزبانی آذربایجان غربی از کشف بیش از 20 میلیارد ریال کالای قاچاق در مرزهای استان خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۸ - ۱۹:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
وقوع سالانه بیش از 80 زمین لرزه در آذربایجان غربی و نگاهی اجمالی به پهنه بندی زلزله نشان می دهد این استان مرزی در محدوده خطر زلزله قرار دارد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۸ - ۱۹:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
از سوی سازمان لیگ والیبال برنامه بازی های هفته چهارم لیگ برتر والیبال باشگاه های کشور مشخص شد. به گزارش ندای موج؛ برنامه بازی های هفته چهارم لیگ برتر والیبال به شرح زیر است: ...
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۸ - ۱۳:۱۵   + ۲۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس می گوید خودروی جایگزین پراید و پژو 405 باید با قیمت کمتر از 20 میلیون تومان به بازار عرضه شود تا اقشار کم درآمد و فقرا نیز توان خرید خودرو را داشته باشند.
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۸ - ۱۳:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
اعضای کمیسیون بهداشت و درمان مجلس به آذربایجان غربی سفر می کنند.
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۸ - ۱۳:۱۵    
در سال های نه چندان دور از آذربایجان غربی به عنوان یکی از استان های محروم کشور در حوزه سلامت و درمان یاد می شد ...
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۸ - ۱۳:۱۵   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان اورژانس کشور گفت: 60 درصد از کل مصدومین زمین لرزه آذربایجان شرقی خانم هستند و 27 درصد از مصدومین در رنج سنی 21 تا 30 سال قرار دارند.
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۸ - ۱۲:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
مدیر طرح ملی حفاظت از تالاب های ایران با اشاره به ناچیز بودن کمک بین المللی برای احیای دریاچه ارومیه ...
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۸ - ۱۱:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی گفت: عدم صادرات، عدم تهیه به موقع کود کشاورزی و توزیع ناعادلانه آن و نیز عدم حمایت از زنجیره تولید سبب شد که نمایندگان تصمیم به استیضاح وزیر جهاد کشاورزی ...
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۷ - ۱۷:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
زمین لرزه شدیدی صبح امروز شهرستان میانه از توابع تبریز و استان آذربایجان شرقی را لرزاند.
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۶ - ۲۲:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
در هفته سوم لیگ والیبال باشگاه های کشور تیم های سایپای تهران، کاله مازندران، شهرداری ارومیه، شهرداری ورامین، پیکان تهران، شهرداری گنبد و شهداب یزد مقابل حریفان خود به برتری دست یافتند.
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۶ - ۲۲:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
سرمربی تیم والیبال شهرداری ارومیه گفت:لایق پیروزی مقابل اردکان بودیم.
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۶ - ۲۱:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان آرامستان های شهرداری ارومیه گفت: قیمت قبر در آرامستان ارومیه بین 700 هزار تا 6 میلیون تومان است و بالاتر از این قیمت نداریم.
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۶ - ۲۱:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
سال ها است که ورود کالا توسط مرزنشینان به رسمیت شناخته شده است، اما ابعاد و گستره پدیده کولبری در کشور، همچنان مبهم و ناروشن است و کارشناسان برآوردهای متفاوتی از تعداد کولبران در کشور ارایه می دهند.
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۶ - ۲۱:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
حضور وزرای نفت، کار و کشور در کمیسیون اقتصادی، غنی سازی 4 و نیم درصدی تا 18 آبان، تحویل خانه ها در آق قلا تا نیمه اول آذر ماه ...
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۴ - ۱۳:۴۵    
آذربایجان غربی یکی از استان های رکوردار تصادفات جاده ای در کشور است که هر ساله تعداد قابل توجهی از هم وطنان در جاده های این استان جان خود را از دست می دهند ...
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۴ - ۱۳:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
دیدار دو تیم بالای جدولی گل ریحان و نود ارومیه با تساوی بدون گل به پایان رسید تا هر دو تیم فرصت صدرنشین شدن را از دست دهند. ...
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۴ - ۱۲:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی در بدو ورود به ارومیه گفت: در جریان این سفر بیش از 500 میلیارد تومان پروژه آبی وزارت نیرو در مناطق مختلف استان آذربایجان غربی به بهره برداری خواهد رسید.
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۴ - ۱۲:۴۵   + ۲۷ سایت دیگر  
با حضور لاریجانی ،نیروگاه 150مگاواتی سردشت افتتاح شد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۴ - ۱۲:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
در جریان سفر رئیس مجلس شورای اسلامی و وزیر نیرو به آذربایجان غربی دقایقی پیش تصفیه خانه و سامانه فاضلاب اشنویه توسط حمیدرضا جانباز مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور کلنگ زنی شد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۳ - ۱۴:۱۵    
در حالی که صحبت هایی درباره تغییر رنگ ناگهانی رودخانه ارس در شبکه های اجتماعی دیده می شود، مسئولین استان ها صحبت های متفاوتی در این باره می کنند.
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۳ - ۱۳:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
راهپیمایی استکبار ستیزی یوم الله 13 آبان در آذربایجان غربی آغاز شد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۳ - ۱۲:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
در حال حاضر پروژه تله کابین ارومیه به دلیل ضعف های مدیریتی و حقوقی متوقف شده است.
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۳ - ۱۲:۱۵   + ۶ سایت دیگر  
معاون امور معادن و صنایع معدنی سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان غربی با اشاره به امکان فعالیت 2 ماهه طی هر سال برای برداشت نمک از بستر دریاچه ارومیه گفت ...
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۳ - ۱۱:۴۵   + ۱۲ سایت دیگر  
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی گفت: رییس مجلس شورای اسلامی فردا سه شنبه برای افتتاح طرح های حوزه آب به استان سفر می کند.
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۳ - ۱۱:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
تیم والیبال شهرداری ارومیه در هفته دوم رقابت های لیگ برتر کشور در دیداری خانگی با باخت 3 بر 2 مقابل تیم سایپای تهران دومین شکست خود را رقم زد تا برای دومین بار متوالی تیم شکست خورده در ست پنجم لقب ...
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۲ - ۱۳:۴۵    
یکی از رخدادهای تاریخی فوتبال آذربایجان، رویارویی دو تیم نود اورمیه و تراکتورسازی تبریز است که این مسابقه از سری مسابقات مرحله یک هشتم جام حذفی سال 98 می باشد ...
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۲ - ۱۲:۴۵   + ۸ سایت دیگر  
مسیرهای راهپیمایی 13 آبان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی در ارومیه اعلام شد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۲ - ۱۲:۱۵   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی آذربایجان غربی با اشاره به اینکه در هشتمین ماه امسال شاهد هشتمین اهدای عضو در استان بودیم، گفت: با رضایت اولیای بیمار ...
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۱ - ۱۳:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره پیش بینی هواشناسی آذربایجان غربی گفت: دمای هوای استان از هفته آینده 4 الی 6 درجه کاهش می یابد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۱ - ۱۳:۴۵    
رئیس قوه قضائیه گفت: برخورد عبرت آموز با تخلفات حتی در داخل دستگاه قضایی موجب آبروی قوه قضاییه است و اعتماد مردم را جلب می کند.
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۱ - ۱۳:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان غربی گفت: این سازمان با کشور ترکیه برای تامین نهاده های دامی مورد نیاز شمال غربی کشور همکاری می کند.
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۱ - ۱۲:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به اینکه اولویت نخست استان در فصل پیش از بارش ها لایروبی رودخانه ها برای جلوگیری از وقوع سیل است ...
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۱ - ۱۲:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی در بازدید از مناطق مرزی خوی، از کلنگ زنی فاز سوم پایانه مرزی رازی در این شهرستان به دلیل انتخاب نشدن پیمانکار خودداری کرد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۱ - ۱۲:۱۵   + ۱۶ سایت دیگر  
رسانه های ترکیه از تصمیم کارخانه ایران خودرو برای تاسیس خط تولید در استان وان ترکیه خبر دادند.
  ۱۳۹۸/۰۸/۰۹ - ۲۳:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
کارشناس اداره کل هواشناسی آذربایجان غربی گفت: بارندگی و افت دما به میزان 6 درجه سانتی گراد با ورود ابرهای بارشی از روز شنبه استان را فرا می گیرد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۰۹ - ۱۳:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان غربی با تبریک نود و ششمین جشن جمهوریت ترکیه گفت: قدمت روابط فرهنگی و دینی عامل پیوند ناگسستنی بین 2 کشور ایران و ترکیه است.
  ۱۳۹۸/۰۸/۰۹ - ۱۳:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست تیم والیبال شهرداری ارومیه گفت: این تیم در هفته نخست رقابت های لیگ برتر ایران در دیداری خارج از خانه در ماراتنی سخت و نفس گیر با نتیجه سه بر 2 مقابل تیم شهرداری گنبد مغلوب شد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۰۹ - ۱۲:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
رییس هیات قایقرانی آذربایجان غربی گفت: عاقل حبیبیان و میلاد اللهوردیان، 2 روئینگ سوار اهل شهرستان نقده در مسابقات قهرمانی 2019 آسیا هر کدام یک مدال برنز برای ایران اسلامی کسب کردند.
  ۱۳۹۸/۰۸/۰۸ - ۱۴:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام دیرباز در خصوص نصب المان شبیه به نماد پژاک در تکاب گفت: بنده به عنوان نماینده مردم استان در مجلس خبرگان رهبری خطاب به استاندار و فرماندار شهرستان عرض می کنم جلسه تشکیل بدهند و امور را هر ...
  ۱۳۹۸/۰۸/۰۸ - ۱۴:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری اورمیه از راه اندازی سامانه اینترنتی جهت درخواست ملاقات مردمی شهروندان با شهردار اورمیه خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۰۸ - ۱۴:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل راه آهن آذربایجان گفت: هم اکنون اداره کل راه آهن آذربایجان در حال رایزنی برای جلب سرمایه گذاری و افزایش قطار به منظور حمل بار در آذربایجان غربی است.
  ۱۳۹۸/۰۸/۰۸ - ۱۱:۴۶   + ۶ سایت دیگر  
سرمربی تیم شهرداری ارومیه پس از اتمام دو دیدار تدارکاتی تیمش مقابل کاله گفت: در دیدارهای تدارکاتی بدنبال نتیجه نبودیم، هدف شناسایی و رفع نقاط ضعف تیم و هماهنگی بین بازیکنان بود.
  ۱۳۹۸/۰۸/۰۶ - ۱۷:۱۶   + ۴۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان حفاظت محیط زیست گفت: برخی افراد موضوع انتقال آب دریای خزر به دریاچه اورمیه را سیاسی می کنند در حالی که این موضوع در حیطه اختیار وزارت نیروست و به هیچ کسی ربطی ندارد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۰۶ - ۱۶:۴۶   + ۱۵ سایت دیگر  
مدیرکل حفاظت محیط زیست آذربایجان غربی با بیان اینکه عاملان انتشار عکس کشتار خرس در ماکو شناسایی شدند، گفت: انتشار تصویر هرگونه شکار حیات وحش در فضای مجازی جرم محسوب می شود.
  ۱۳۹۸/۰۸/۰۶ - ۱۶:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
رییس هیات هندبال آذربایجان غربی گفت: عارف رافت نیا از ورزشکاران ارومیه ای به چهارمین مرحله از اردوی تیم ملی نوجوانان دعوت شد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۰۴ - ۱۹:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی گفت: در شهریور ماه سال جاری یارانه 4855 خانوار در استان قطع شده است.
  ۱۳۹۸/۰۸/۰۴ - ۱۸:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
محمد وکیلی سرمربی تیم والیبال دورنا گفت: با توجه به اینکه دورنا در لیگ برتر حضور ندارد بازیکنان این تیم که شاکله تیم نوجوانان ایران را تشکیل می دادند در تیم های لیگ برتری ذخیره خواهند شد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۰۴ - ۱۸:۴۶   + ۱۶ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت: با کلیات طرح تدریس زبان محلی موافقیم چرا که معتقدیم اتحاد ملی به این معنا است که مردم زبان اقوام مختلف را متوجه شوند ...
  ۱۳۹۸/۰۸/۰۴ - ۱۳:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال گفت: میزبانی ارومیه از مرحله مقدماتی مسابقات فوتسال مردان آسیا قابل قبول است اما پخش نشدن بازی تیم ملی از شبکه ورزش جای انتقاد دارد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۰۴ - ۱۳:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
ملی پوش جوان ارومیه ای گفت: نخستین حضور رسمی در تیم ملی فوتسال بزرگسالان تجربه بسیار خوبی بود و خوشحالم که این امر مصادف با میزبانی ارومیه از مرحله مقدماتی 2020 آسیا بود.
  ۱۳۹۸/۰۸/۰۴ - ۱۲:۴۶    
تیم ملی جمهوری قرقیز با دریافت 8 گل در مقابل تیم ملی ایران شکست خورد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۰۴ - ۱۲:۴۶    
سرمربی تیم ملی فوتسال کشور درباره پیشرفت فوتسال آسیا گفت: برخی از تیم ها به دلیل عدم موفقیت در فوتبال، سرمایه گذاری خود را در فوتسال آغاز کرده اند.
  ۱۳۹۸/۰۸/۰۲ - ۱۷:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی با بیان این که تاکنون هیچ فردی در حادثه ی قطار تبریز – مشهد مجازات نشده است، گفت: قبیله گرایی سیاسی باعث شده قوه ی قضیه بعد از گذشت سه سال ...
  ۱۳۹۸/۰۸/۰۲ - ۱۷:۱۶   + ۵ سایت دیگر  
رئیس اتاق بازرگانی تبریز بر سرمایه گذاری های مشترک ایران و ترکیه به منظور تولید محصولات با کیفیت به صورت مشترک و صادرات به کشورهای ثالث تاکید کرد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۰۲ - ۱۶:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست پارک علم و فناوری آذربایجان غربی گفت: سیست آرتمیا مهمترین محصول تولیدی یکی از شرکت های فعال در این پارک بوده و این شرکت از سال 1395 تاکنون حدود 20 تن از این محصول صادرات محور را تولید و روانه ...
  ۱۳۹۸/۰۸/۰۲ - ۱۶:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
حسین پناهی گفت: عنوان کلانشهر به شهری که دارای زیرساخت ها و امکانات خوب و استاندارد است اطلاق می شود.
  ۱۳۹۸/۰۸/۰۲ - ۱۶:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
کاپیتان تیم ملی فوتسال کشور گفت: جوانگرایی در ترکیب تیم ملی پشتوانه سازی برای آینده است ولی نباید از گرفتن نتیجه نیز غافل باشیم.
  ۱۳۹۸/۰۸/۰۲ - ۱۶:۴۶    
کارگردان فیلم کؤمور، از توقف اکران فیلم خود با دستور حراست ارشاد اسلامی اردبیل به دلیل آنچه که ” مهیا شدن زمینه فعالیت پانترک ها” اعلام شده، خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۰۱ - ۱۳:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
کارگزار فن بازار منطقه ای آذربایجان غربی گفت: تاکنون حدود 200 کاربر در سایت فن بازار منطقه ای استان به آدرس /http:/urmia.techmart.ir ثبت نام کرده اند.
  ۱۳۹۸/۰۸/۰۱ - ۱۳:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
کاپیتان تیم ملی فوتسال ایران گفت: با وجود مسجل شدن صعود به مرحله نهایی، هیچ تیمی را دست کم نمی گیریم و مثل همه دوره ها به دنبال برد قدرتمندانه و بازی زیبا هستیم.
  ۱۳۹۸/۰۸/۰۱ - ۱۲:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
سرمربی تیم ملی فوتسال قرقیزستان درباره رویارویی با ایران گفت: ایران تیم بسیار قوی است و بازی مشکلی در برابر این تیم قدرتمند خواهیم داشت.
  ۱۳۹۸/۰۸/۰۱ - ۱۲:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
ارومیه با جمعیت بیش از یک میلیون نفری فاقد کشتارگاه صنعتی است و بیشتر گوشت قرمز مورد نیاز مردم هر چند به صورت بهداشتی ولی در کشتارگاه های سنتی ذبح می شود.
  ۱۳۹۸/۰۷/۳۰ - ۱۹:۱۶   + ۵ سایت دیگر  
اردوغان گفت: این صداها از جانب (حسن) روحانی نیست، اما او باید از ابتدا این صداها را ساکت می کرد. این صداها، من و همکارانم را ناراحت می کند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۳۰ - ۱۹:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس به وضعیت بازار خودروهای داخلی اشاره کرد و گفت: عده ای می خواهند افزایش قیمت خودرو را آزاد کنند و به نوعی قصد دارند خون مردم را در شیشه کنند که ما با این عمل که توسط ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۳۰ - ۱۱:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
رییس دانشگاه ارومیه با تکذیب خبر لغو مجوز تشکل دانشجویی انجمن اسلامی دانشجویان ایران اسلامی در این دانشگاه، گفت: فعالیت این تشکل با تصمیم هیات منصفه به مدت 2 ماه تعلیق شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۹ - ۱۹:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست تیم والیبال شهرداری ارومیه گفت: محمدرضا حضرت پور لیبروی تیم ملی از عصر امروز دوشنبه 29 مهر ماه به تمرین های این تیم ملحق می شود.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۹ - ۱۸:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با اشاره به بررسی های اصل 15 قانون اساسی در کمیته ای تخصصی، گفت: مقرر شد پرونده تدریس ادبیات زبان مادری به شورای عالی آموزش و پرورش ارجاع شود تا این شورا ظرف مدت ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۹ - ۱۸:۴۶    
بعد از 6 هفته که تیراختور بیشتر از یک گل به ثمر نرسانده بود، سرانجام در بازی امروز مقابل نساجی مازندران، موفق شد 4 گل به ثمر برساند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۹ - ۱۸:۴۶   + ۶ سایت دیگر  
افزایش قاچاق سوخت در آذربایجان غربی طی سال جاری ضمن تاراج سرمایه ملی، اقتصاد این منطقه را نیز تهدید می کند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۹ - ۱۶:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
معاون صنایع کوچک شرکت شهرک های صنعتی آذربایجان غربی گفت: شهرام غفاری مخترع ارومیه ای توانست یک مدال طلا و یک مدال نقره مسابقات جهانی اختراعات لهستان در ورشو را کسب کند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۹ - ۱۵:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل امور مالیاتی آذربایجان غربی با اشاره به اینکه بخشودگی جرایم مالیاتی در انتظار مودیان خوش حساب پرداخت کننده بدهی های قطعی شده است ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۹ - ۱۵:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان غربی گفت: این استان آماده توسعه همکاری با استان های شرقی ترکیه در همه زمینه های تجاری است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۸ - ۱۸:۱۶    
کشمکش بر سر ساخت و ساز در حریم کلیسای مارسرگیز سیرداغی اورمیه هنوز ادامه دارد، کشمکشی که سخنان مدیرکل میراث فرهنگی آذربایجان غربی مبنی بر ” برخی به باور اینکه شاید بتواند با استفاده از ماده 100 و ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۸ - ۱۳:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی و امام جمعه ارومیه گفت: پیاده روی اربعین یک معجزه الهی به شمار می رود و حضور میلیونی زائران در این آیین در سطح دنیا بی نظیر است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۸ - ۱۳:۴۶   + ۵ سایت دیگر  
دبیر هیات فوتبال آذربایجان غربی گفت: حضور بانوان برای تماشای مسابقات مقدماتی فوتسال قهرمانی آسیا در سالن 6 هزار نفری غدیر ارومیه بلامانع بوده و یک چهارم ظرفیت سالن به این قشر اختصاص یافته است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۸ - ۱۳:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
دبیر هیات کونگ فو و هنرهای رزمی آذربایجان غربی گفت: مسابقات قهرمانی جوانان استان گرامیداشت هفته ورزش و تربیت بدنی با معرفی نفرات برتر در ارومیه برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۸ - ۱۳:۴۶   + ۵ سایت دیگر  
دمای هوای آذربایجان غربی با ورود سامانه بارشی به استان و آغاز بارش ها طی هفته جاری تا پنج درجه سانتی گراد کاهش می یابد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۱۹:۱۵   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی گفت: تردد کامیون از مرز بازرگان در نیمه نخست امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته 53 درصد افزایش داشته که نشان دهنده رونق تجارت در این مرز مهم است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۱۹:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
رییس شورای اصلاح طلبان آذربایجان غربی گفت: اعضای این شورا با حضور حداکثری احزاب اصلاح طلب استان مشخص شدند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۱۹:۱۵    
نماینده مردم میاندوآب در مجلس شورای اسلامی گفت:آذربایجان به میاندوآب بدهکار است و ایران هم به آذربایجان و جهان اسلام هم مدیون ایران است ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۱۸:۴۵   + ۸ سایت دیگر  
مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی 90 ارومیه گفت: تیم فوتبال این باشگاه در دیداری دوستانه مقابل تیم سپاهان اصفهان به تساوی رسید.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۱۸:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان غربی گفت: موزه شهدای جنگ چالدران در 20 هکتار زمین احداث می شود که این طرح در حال حاضر فاز مطالعاتی خود را می گذراند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۸:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
برخی نمایندگان، مجلس را ترک کردند تا لباس سپاه را نپوشند نماینده مردم اورمیه در واکنش به نطق برخی نمایندگان در حمایت از گروه تروریستی ی.پ ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۸:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
اگر به فکر اتحاد و وحدت هستیم نباید چنین مسائلی را از تریبون مجلس مطرح کنیم؛ ترکیه در حال جنگ با ترویست ها و افرادی است که در مرزهای این کشور ناامنی ایجاد می کند و به دنبال کشتار کردها نیست البته این ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۰:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
نماینده میاندوآب، شاهین دژ و تکاب در مجلس شورای اسلامی گفت: سرویس های اطلاعاتی اروپایی و یک عده ضد انقلاب و دلقک داخلی نیز که داعیه کلان داشتند و به دنباله روی آمدنیوز فکر می کردند که چاه عمیق ...
مشاهده نتایج بیشتر...