یکشنبه ۰۴ اسفندساعت ۱۱:۰۳Feb 2020 23

ندای موج (nedayemoj.ir)

  ۱۳۹۸/۱۲/۰۳ - ۲۲:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
حسن همتی با کسب بیشترین آرای جمع آوری شده به عنوان نماینده مردم شاهین دژ و تکاب در یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی انتخاب شد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۳ - ۲۲:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
رییس ستاد انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در مهاباد با اعلام نتیجه کامل و قطعی انتخابات مجلس در این حوزه انتخابیه گفت: جلال محمودزاده نماینده مجلس دهم از این حوزه با کسب 36 درصد آرای ماخوذه ...
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۳ - ۲۲:۲۷   + ۶ سایت دیگر  
رییس ستاد انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در میاندوآب با اشاره به قطعی شدن نتیجه کامل و قطعی انتخابات در این حوزه انتخابیه گفت: مهدی عیسی زاده با کسب 43 درصد آرا ...
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۳ - ۲۲:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
سرپرست فرماندار بوکان با اشاره به قطعی شدن نتایج انتخابات مجلس یازدهم در این شهرستان، گفت: از مجموع 52 هزار و 700 رای اخذ شده صحیح ...
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۳ - ۲۲:۲۷   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرکل گمرک بازرگان با اشاره به برخی شایعه های بی اساس، گفت: مرز جمهوری اسلامی ایران با کشور ترکیه در این نقطه باز است و هیچ گونه مشکلی در تردد مسافری یا کامیونی وجود ندارد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۳ - ۲۱:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
فرماندار سلماس با اشاره به قطعی شدن نتایج انتخابات مجلس یازدهم در این شهرستان، گفت: از مجموع 76 هزار و 719 رای اخذ شده صحیح ...
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۳ - ۲۱:۲۷   + ۶ سایت دیگر  
فرماندار ماکو و رییس ستاد انتخابات حوزه ماکو، چالدران، شوط و پلدشت با اشاره به قطعی شدن نتیجه انتخابات در این حوزه گفت: محمد علی پور با کسب حدود 20 ...
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۳ - ۲۰:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
فرماندار نقده و رییس ستاد انتخابات حوزه نقده، اشنویه، محمدیار و نالوس گفت: علی زنجانی حسنلوئی در این حوزه انتخابیه بیشترین رای انتخابات مجلس یازدهم را کسب کرد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۳ - ۲۰:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
رییس ستاد انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه سردشت و پیرانشهر، نتایج کامل و قطعی انتخابات مجلس را در این حوزه انتخابیه اعلام کرد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۳ - ۲۰:۲۷   + ۷ سایت دیگر  
عادل نجف زاده با کسب بیشترین آرای جمع آوری شده به عنوان نماینده مردم خوی و چایپاره در یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی انتخاب شد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۳ - ۲۰:۲۷   + ۷ سایت دیگر  
فرماندار ارومیه با اشاره به قطعی شدن نتایج انتخابات مجلس یازدهم در این شهرستان گفت: از مجموع 344 هزار و 886 رای اخذ شده، سیدسلمان ذاکر ...
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۱۸:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
رییس هیات بازرسی انتخابات یازدهمین دوره انتخابات مجلس در مهاباد گفت: با توجه به اعلام اداره هواشناسی مبنی بر بارش برف ...
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۱۸:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
مسوول دبیرخانه هیات بازرسی انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی شاهین دژ گفت: از ابتدای شروع مهلت قانونی تبلیغات مجلس یازدهم تاکنون، تخلف انتخاباتی سه نامزد در این حوزه انتخابیه محرز شده است.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۱۸:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
فرماندار نقده و رییس ستاد انتخابات حوزه نقده – اشنویه گفت: 6 کاندیدای انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در این حوزه انتخابیه از ادامه رقابت انصراف دادند و تعداد نامزدهای این حوزه به چهار نفر ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۵:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
رییس اداره راهداری و حمل ونقل جاده ای مهاباد گفت: مسیر 45 روستای بخش مرکزی و خلیفان این شهرستان بر اثر کولاک و بارش برف شدید مسدود است.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۵:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
فرماندار مرکز حوزه انتخابیه ماکو، چالدران، شوط و پلدشت گفت: سه کاندیدای انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در این حوزه انتخابیه از ادامه رقابت انصراف دادند و تعداد نامزدهای این حوزه به 15 نفر ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۵:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
رییس اداره هواشناسی مهاباد گفت: سامانه بارشی جدید از اوایل وقت فردا، چهارشنبه هفته جاری وارد آذربایجان غربی می شود.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۵:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
معاون امداد و نجات هلال احمر آذربایجان غربی گفت: نیروهای امدادی این سازمان طی 48 ساعت گذشته در جاده های مواصلاتی این استان به 100 مسافر گرفتار در برف و کولاک امدادرسانی کردند.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۲۳:۲۷   + ۲۲ سایت دیگر  
برق بیشتر مناطق ارومیه از صبح امروز به صورت متوالی قطع و وصل می شود.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۲۳:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
دادستان ارومیه گفت: فعالیت کاندیدا ها در فضای مجازی رصد می شود. حبیبی دادستان ارومیه در جلسه پیشگیری و رسیدگی به جرائم انتخاباتی استان بر لزوم فرهنگ سازی ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۲۳:۲۷   + ۸ سایت دیگر  
اعلام نظر شورای نگهبان در بررسی صلاحیت ها، بن بست انتخابات الکترونیکی در دولت و موضع گیری رئیس جمهور پیرامون انتخابات، مهمترین رویدادهای انتخاباتی امروز بود.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۲۳:۲۷   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی از بازگشایی راه دسترسی 100 روستا طی 24 ساعت گذشته در استان خبرداد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۲۳:۲۷   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری آذربایجان غربی گفت: دقایقی پیش زمین لرزه 4.5ریشتری خوی را لرزاند.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۲۳:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره حیات وحش آذربایجان غربی گفت: امسال تاکنون موردی از ابتلا به بیماری آنفلوانزای فوق حاد پرندگان در استان گزارش نشده است.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۲۲:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
تیم والیبال شهرداری ارومیه موفق شد با نتیجه سه بر صفر از سد راه یاب ملل مریوان بگذرد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۶ - ۲۳:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس ستاد انتخابات استان آذربایجان غربی، آخرین اخبار این استان در آستانه انتخابات مجلس را تشریح کرد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۶ - ۲۳:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
تیم فوتبال نود ارومیه در هفته بیست و چهارم رقابت های لیگ دسته یک با نتیجه 2 بر صفر تیم داماش گیلان را بدرقه کرد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۶ - ۲۳:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
کارشناس پیش بینی اداره کل هواشناسی آذربایجان غربی گفت: سامانه بارشی جدید از روز یکشنبه وارد استان می شود.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۶ - ۲۲:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
شمارش معکوس انتخابات دوم اسفندماه در آذربایجان غربی در حالی آغاز شده که تبلیغات نامزدهای مجلس به اوج خود رسیده و کاندیداها به همراه هوادارانشان دست به هر ترفندی برای جلب آرا می زنند.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۳ - ۲۰:۳۷   + ۱۲ سایت دیگر  
فرماندار پیرانشهر گفت: 13 داوطلب نهایی پس از بررسی صلاحیت کاندیداهای یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در این حوزه انتخابیه تایید صلاحیت نهایی شده اند.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۳ - ۲۰:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
سرمربی تیم والیبال شهرداری ارومیه گفت: مشکل اصلی تیم، زمان کم برای تمرین است ولی با وجود محدودیت زمان، تمام تلاش خود را برای ارائه بهترین عملکرد به کار می گیریم.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۳ - ۲۰:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
فرماندار سلماس گفت: 17 داوطلب نهایی پس از بررسی صلاحیت کاندیداهای یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در این شهرستان تایید صلاحیت نهایی شده اند.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۳ - ۱۹:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
فرماندار میاندوآب گفت: صلاحیت 10 نامزد برای رقابت در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی از این حوزه انتخابیه تایید نهایی شده است.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۳ - ۱۹:۰۷   + ۷ سایت دیگر  
صلاحیت 10 کاندیدا یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در مهاباد تایید و اسامی آنان اعلام شد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۳ - ۱۹:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل جمعیت هلال احمر آذربایجان غربی از رهاسازی 308 خودرو گرفتار در برف در استان طی 48 ساعت گذشته خبرداد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۳ - ۱۹:۰۷   + ۸ سایت دیگر  
آذربایجان غربی یکی از استان هایی است که بیشترین رد صلاحیت نمایندگان مجلس را به خود اختصاص داده است. به معنای دیگر از مجموع 12 نماینده استان تنها 3 نماینده توانستند صلاحیت حضور دوباره در انتخابات را ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۳ - ۱۹:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
فرماندار نقده گفت: 18 داوطلب نهایی پس از بررسی صلاحیت کاندیداهای یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در این شهرستان تایید صلاحیت نهایی شده اند.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۳ - ۱۸:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
با اشاره به اینکه پرسنل سازمان مدیریت پسماند شهرداری ارومیه 72 ساعت در آماده باش کامل قرار داشتند، گفت ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۱ - ۱۶:۰۷   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی گفت: جاده مهاباد – بوکان (جاده برهان) به علت کولاک بسته است و رانندگان باید از مسیرهای جایگزین برای تردد در جنوب استان استفاده کنند.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۱ - ۱۶:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر فرماندهی انتظامی آذربایجان غربی گفت: 40 کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک در شهرستان ارومیه کشف و ضبط شد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۱ - ۱۵:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
امروز همزمان با دهمین روز از دهه مبارک فجر آئئی افتتاح و بهره برداری از 700 واحد مسکن مقاوم سازی شده با حضور محمد مهدی شهریاری استاندار آذربایجان غربی و محمود بدلی مدیرکل بنیاد مسکن آذربایجان غربی ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۱ - ۱۵:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان بار و مسافر شهرداری ارومیه گفت:290 دستگاه اتوبوس آماده ارائه خدمات به شهروندان در راهپیمایی 22 بهمن هستند.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۱ - ۱۵:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
نوری گفت: در 10 ماهه نخست سال جاری توانستیم بیش از 430 پروژه را با اعتباری بالغ بر 400 میلیارد ریال از محل اعتبارات مخابرات ایران در اقصی نقاط استان اجرا کنیم.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۱ - ۱۵:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل جمعیت هلال احمر آذربایجان غربی از امداد رسانی به 362 مسافر در راه مانده توسط تیم های امدادونجات خبر داد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۱ - ۱۵:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
بررسی تغییرات تراز آب دریاچه ارومیه با استفاده از داده های ماهواره های ارتفاع سنجی نشان می دهد که تراز این دریاچه در دی ماه سال 1398 نسبت به زمان مشابه در سال گذشته ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۰ - ۱۵:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
رزمی کاران ارومیه به مقام قهرمانی مسابقات کونگ فوتوآ آذربایجان غربی، گرامیداشت دهه مبارک فجر در میاندوآب رسیدند.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۰ - ۱۵:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
526 پروژه کشاورزی آذربایجان غربی با یک هزار و 370 میلیارد ریال سرمایه گذاری در جای جای این استان به بهره برداری رسید تا از یکهزار و 261 نفر فرصت شغلی جدید رونمایی شود.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۰ - ۱۴:۰۸   + ۵ سایت دیگر  
فیلم سینمایی آتابای به کارگردانی نیکی کریمی ، که قرار است ساعت 19 امروز، یکشنبه در سینما ایران ارومیه پخش شود، مورد استقبال علاقه مندان هنر هفتم قرار گرفته و بلیت آن کمیاب شده است.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۰ - ۱۳:۳۸   + ۱۴ سایت دیگر  
معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای آذربایجان غربی گفت: بارش برف و کولاک شدید راه دسترسی به 240 روستای استان را بسته است و تلاش ها برای بازگشایی راه ارتباطی این روستاها ادامه دارد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۱۷ - ۱۳:۳۶   + ۵ سایت دیگر  
معاونت فنی اداره کل محیط زیست آذربایجان غربی گفت: به دلیل گسترده بودن پروژه باغ وحش تکمیل بسیاری از بخش ها به دلایل مشکلات مالی نیمه کاره مانده است.
  ۱۳۹۸/۱۱/۱۷ - ۱۳:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
بی کیفیتی نان در نانوایی های شهر ارومیه همواره اعتراض مردم را در پی داشته و در این بین، مردم از نانوایی ها و نانوایان از نامرغوب بودن آرد توزیعی گله مند هستند.
  ۱۳۹۸/۱۱/۱۶ - ۲۱:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
معاون امداد و نجات هلال احمر آذربایجان غربی گفت: نیروهای امدادی این سازمان طی 24 ساعت گذشته در جاده های مواصلاتی این استان به 225 مسافر گرفتار در برف و کولاک امدادرسانی کردند.
  ۱۳۹۸/۱۱/۱۶ - ۲۱:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
تیم والیبال شهرداری ارومیه در هفته چهاردهم لیگ برتر کشور امروز، چهارشنبه در دیداری خانگی با نتیجه سه بر صفر مقابل میهمان خود شهرداری گنبد پیروز شد و سه امتیاز خانگی این مسابقه را به دست آورد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۱۶ - ۱۹:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
رئیس ستاد انتخابات آذربایجان غربی گفت: بیش از 2 میلیون نفر در استان واجد شرایط رای دادن در انتخاات مجلس یازدهم هستند. چهارشنبه 16 بهمن 1398 – 18:44 GMT 15:14 سرویس استان ها ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۱۶ - ۱۴:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
رئیس پلیس آذربایجان غربی بیان کرد: آذربایجان غربی دارای 280 کیلومتر بزرگراه و 11 هزار کیلومتر راه روستایی است این استان با سه کشور مرز مشترک دارد ولی فاقد آزاد راه است.
  ۱۳۹۸/۱۱/۱۵ - ۲۲:۰۶    
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به اینکه موضوع های فرهنگی یکی از شاخصه های توسعه یافتگی هر کشوری است ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۱۵ - ۲۲:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی گفت: دانشگاهیان در تحقق اهداف انقلاب اسلامی، آرمان های امام راحل و منویات رهبری نقش زیادی دارند.
  ۱۳۹۸/۱۱/۱۵ - ۲۱:۰۶   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل حفاظت محیط زیست آذربایجان غربی از افزایش 65 سانتیمتری تراز دریاچه ارومیه در مقایسه با مدت زمان مشابه پارسال خبر داد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۱۵ - ۲۱:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
بیماری سرطان که یکی از عوامل مرگ و میر در دنیا، ایران و آذربایجان غربی است، به اعتقاد بسیاری از صاحب نظران ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۱۵ - ۲۱:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون خدمات شهری، محیط زیست و گردشگری شورای اسلامی شهر ارومیه گفت: 2 پیمانکار جمع آوری و نگهداری سگ های ولگرد در ارومیه وجود دارد، ولی با بی مهری این پیمکانکاران مواجه هستیم.
  ۱۳۹۸/۱۱/۱۵ - ۲۱:۰۶   + ۱۲ سایت دیگر  
معاون امداد و نجات هلال احمر آذربایجان غربی گفت: تصادف یک دستگاه اتوبوس با خودرو پراید در 25 کیلومتری محور سه راهی ایواوغلی خوی به سمت مرند، چهار کشته و 24 مصدوم برجا گذاشت.
  ۱۳۹۸/۱۱/۱۴ - ۱۳:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
تعدادی از چهره های شناخته شده انتخابات در آذربایجان غربی که از چندین ماه قبل برای راهیابی به مجلس یازدهم خیز برداشته بودند ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۱۴ - ۱۲:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
رئیس هیئت بازرسی انتخابات آذربایجان غربی با هشدار نسبت به برخی رفتارهای کاندیداهای انتخابات مجلس گفت ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۱۴ - ۱۲:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
رییس سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان غربی گفت: 526 طرح حوزه کشاورزی با یک هزار و 370 میلیارد ریال هزینه همزمان با دهه مبارک فجر امسال در استان به بهره برداری می رسد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۱۴ - ۱۲:۰۶   + ۷ سایت دیگر  
در اقدامی عجیب بازی روز گذشته نود ارومیه و نیروی زمینی تهران پشت درهای بسته برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۱۲ - ۲۰:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی آذربایجان غربی با بیان اینکه 6 طرح گردشگری آماده بهره برداری طی دهه فجر سال جاری است، گفت: این طرح ها شامل چهار واحد اقامتی بوم گردی ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۱۲ - ۲۰:۲۶   + ۸ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان غربی گفت: در کنار اهتمام عمومی برای پیشگیری، ادارات استان نیز هماهنگی لازم را در این خصوص داشته باشند و با مدیریت دانشگاه علوم پزشکی ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۱۲ - ۲۰:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
مسابقات شطرنج سریع آذربایجان غربی با قهرمانی حسین منسوبی از سلماس و ثنا مکاری از ارومیه در بخش مردان و زنان پایان یافت.
  ۱۳۹۸/۱۱/۱۲ - ۱۴:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
دچار این کرونای پول شده ایم. جیب های پر پول احترام دارند و جیب های خالی نه. الان آدم های خوب کسانی هستند که بیشتر در پول غرق هستند و وجدان شان سال هاست خاموش است.
  ۱۳۹۸/۱۱/۱۲ - ۱۴:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت گاز آذربایجان غربی گفت : همزمان با دهه مبارک فجر پروژه های گازرسانی به 45 روستا و 63 واحد صنعتی با اعتباری بالغ بر 38 میلیارد و 500 میلیون تومان به بهره برداری می رسند.
  ۱۳۹۸/۱۱/۱۰ - ۲۳:۲۶    
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی آذربایجان غربی اظهار کرد: به مناسبت بزرگداشت ایام الله دهه فجر، 468 عنوان برنامه مختلف در استان اجرا خواهد شد. ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۰۸ - ۱۴:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
رییس اداره هواشناسی مهاباد گفت: امواج ضعیف و کم دامنه بارشی از فردا، آذربایجان غربی را فرا می گیرد و با ورود این امواج دمای هوای استان چهار تا پنج درجه سانتی گراد افزایش می یابد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۰۸ - ۱۳:۵۶   + ۱۸ سایت دیگر  
خانواده ویروس کرونا همیشه از گونه حیوانی به گونه دیگری منتقل شده است. این ویروس برای انتقال آسان تر ممکن است تکامل پیدا کند و موجب بیماری سخت تری شود. دانشمندان در حال تحقیق درباره این موضوع هستند ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۰۸ - ۱۳:۵۶   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل فرودگاه های آذربایجان غربی با اشاره به اقدامات پیشگیرانه برای مقابله با ویروس کرونا، گفت: مسافران پرواز استانبول در بدو ورود به این فرودگاه با هدف جلوگیری از شیوع احتمالی این ویروس کنترل می ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۰۸ - ۱۳:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
معاون هماهنگ کننده سپاه شهدای آذربایجان غربی گفت: در طول ایام دهه مبارک دهه فجر 110 عنوان برنامه در قالب 2000 طرح با شعار ” انقلاب اسلامی، زنده و پویا در پرتو ولایت مداری، جهاد و مقاومت اجرا می شود.
  ۱۳۹۸/۱۱/۰۸ - ۱۳:۲۶   + ۶۵ سایت دیگر  
در این حادثه 9 نفر جان خود را از دست دادند و 18 نفر شامل 5 زن، 11 مرد و دو پسر 4 و 14 ساله دچار مصدومیت شدند.
  ۱۳۹۸/۱۱/۰۸ - ۱۳:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان غربی گفت: صد نوع برنامه در اداره کل ارشاد و اسلامی برگزار می شود ب که یکی از این برنامه ها مربوط به قرآن و عترت است.
  ۱۳۹۸/۱۱/۰۷ - ۱۷:۵۶   + ۲۴ سایت دیگر  
یک سخنگوی نیروهای نظامی آمریکا در منطقه می گوید وزارت دفاع این کشور در حال تحقیق در مورد سقوط یک هواپیما در افغانستان است.
  ۱۳۹۸/۱۱/۰۷ - ۱۷:۵۶   + ۷ سایت دیگر  
دقایقی قبل، زمین لرزه شدیدی شیراز را لرزاند که مرکز این زمین لرزه حوالی خانه زنیان 30 کیلومتری شیراز گزارش شده است.
  ۱۳۹۸/۱۱/۰۷ - ۱۷:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
معاون نظام وظیفه عمومی استان از آخرین مهلت دریافت کارت پایان خدمت و هوشمند تا پایان سالجاری خبر داد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۰۷ - ۱۷:۲۶   + ۵ سایت دیگر  
رییس اداره هواشناسی مهاباد گفت: موج سرما و کاهش دمای هوا در آذربایجان غربی که از اوایل هفته جاری آغاز شده تا روز چهارشنبه هفته جاری ادامه دارد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۰۷ - ۱۵:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
فدراسیون بین المللی والیبال با انتشار پستی در اینستاگرام، از بازگشت بازیکن ملی پوش ایران به میادین در آینده نزدیک، استقبال کرد
  ۱۳۹۸/۱۱/۰۷ - ۱۵:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی شهر ارومیه گفت: بخش عمده ای از الودگی هوا در ارومیه ناشی از احتراق سوخت خودروهاست.
  ۱۳۹۸/۱۱/۰۶ - ۱۳:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
رئیس هیات بازرسی انتخابات آذربایجان غربی با اشاره به اهمیت برگزاری انتخابات در کشور، گفت: انتخابات پرشور تقویت کننده انسجام ملی است.
  ۱۳۹۸/۱۱/۰۶ - ۱۳:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
تیم فوتبال نود ارومیه در حالی بیست و یکمین بازی خود لیگ دسته یک فوتبال کشور را مقابل تیم قعر جدولی رایکای بابل برگزار می کند که پنج بازی گذشته خود را با ناداوری های غیرقابل تصور پشت سرگذاشته و به ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۰۶ - ۱۳:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
هواداران تراکتور در حالی که حدود چهار ساعت تا آغاز بازی تیم های پرسپولیس و تراکتور باقیمانده حضور گسترده ای در ورزشگاه آزادی دارند.
  ۱۳۹۸/۱۱/۰۶ - ۱۲:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
مسئول کمیته کودک و نوجوان دهه فجر آذربایجان غربی از اجرای بیش از 150 برنامه مختلف فرهنگی، هنری و ادبی در استان خبر داد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۰۵ - ۱۶:۲۶   + ۹ سایت دیگر  
رئیس شوراهای حل اختلاف استان آذربایجان غربی از اعلام رضایت و بخشش محکوم به قصاص نفس پرونده قتل عمدی توسط اولیای دم به تاسی از سیره اهل بیت (علیهم السلام) و به حرمت ایام شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) خبر ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۰۵ - ۱۶:۲۶   + ۱۲ سایت دیگر  
سرمربی تیم ملی زیر 20 سال فوتسال اسامی چهارده بازیکن اعزامی به تورنمنت تایلند را اعلام کرد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۰۵ - ۱۶:۲۶   + ۸ سایت دیگر  
مسئول روابط عمومی شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی گفت: کیومرث دانشجو مدیرعامل این شرکت بنابه دلایلی دستگیر شده است.
  ۱۳۹۸/۱۱/۰۵ - ۱۶:۲۶   + ۱۱ سایت دیگر  
تیم نود ارومیه به دلیل شکایت دروازه بان سابق تیم ماشین سازی تبریز حکم تهدید کمیته انضباطی فیفا را دریافت کرد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۰۲ - ۱۸:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
پدر شهیده مریم ملک از دانش آموختگان دانشگاه صنعتی شریف که در حادثه سقوط هواپیمای اوکراین، دخترش را از دست داد، با تاکید بر اینکه ما وطن خود را دوست داریم و باید امید در دل مردم جامعه ایجاد شود ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۰۲ - ۱۷:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس گروه پیش بینی هواشناسی آذربایجان غربی با بیان این که برف و کولاک در راه آذربایجان غربی است گفت: از اواخر فردا شاهد کاهش محسوس دمای هوا خواهیم بود.
  ۱۳۹۸/۱۱/۰۲ - ۱۷:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی گفت: دوم بهمن نقطه عطفی در تاریخ انقلاب اسلامی ایران به شمار می رود.
  ۱۳۹۸/۱۱/۰۲ - ۱۷:۲۶   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل باشگاه 90ارومیه گفت: اتفاقات بازی با آلومینیوم اراک امروز و فردا در مجمع نمایندگان آذربایجان غربی مطرح می شود و نمایندگان ما پیگیر این موضوع هستند.
  ۱۳۹۸/۱۱/۰۲ - ۱۷:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
بازار میوه و تره بار ارومیه در روزهای اول بهمن تقریبا با ثبات بوده و قیمت ها نسبت به هفته های گذشته با کاهش و افزایش جزئی همراه بوده است ولی در کل ثبات قیمت دیده می شود.
  ۱۳۹۸/۱۱/۰۱ - ۱۳:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
تنها پیست اسکی آذربایجان غربی با عنوان خوشاکو در فصل زمستان ماجراجویان برف و سرعت از اقصی نقاط ایران و جهان را به خود جلب می کند اما توسعه آن با وجود برخورداری از ظرفیت کم نظیر طبیعی و جغرافیایی ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۰۱ - ۱۳:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس شورای اسلامی در تذکرهای جداگانه، تصمیم کنفدراسیون فوتبال آسیا (AFC) برای سلب میزبانی تیم های فوتبال ایرانی در رقابت های لیگ قهرمانان آسیا را بازی سیاسی عنوان کردند.
  ۱۳۹۸/۱۱/۰۱ - ۱۳:۲۶   + ۱۷۸ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس شورای اسلامی، سازمان امور مالیاتی را مکلف کردند: بابت خروج هر مسافر ایرانی از مرزهای هوایی ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۰۱ - ۱۲:۵۶    
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر آذربایحان غربی بیان کرد: تعداد کشفیات مواد مخدر در 10 ماهه گذشته به میزان 6 تن و 570 کیلوگرم بوده است که نسبت به سال گذشته 100 درصد افزایش داشته است
مشاهده نتایج بیشتر...