شنبه ۲۸ مهرساعت ۱۴:۴۰Oct 2018 20

نرخ باکس (nerkhbox.com)

  ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۲۰:۲۴    
محمدرضا سروش جایگزین محسن قاسم جهرودی شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۶:۵۴    
رییس کمیسیون صنعت اتاق بازرگانی تهران گفت: به نظر می رسد با تغییر وزیر صنعت ممکن است فرمول قیمت گذاری تغییر و قیمت ها کاهش پیدا کند اما در حال حاضر با تصمیم اشتباه وزیر صنعت قیمت ها روز به روز در حال ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۶:۲۴    
رئیس اتحادیه طلا و جواهر به مردم توصیه کرد از خریدهای هیجانی در بازار طلا بخصوص طلای خام و آبشده پرهیز کنند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۶:۲۴    
معاون وزیر صنعت با دفاع از پیشنهاد خود برای مختومه شدن پرونده های تعزیراتی فولاد سازان گفت: موضوع بیشتر ایجاد آرامش خاطر برای مدیران فولاد ساز و بقیه فلزات بوده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۶:۲۴    
یورگن شاکلر مدیر اجرایی کمپانی آروبیس گفت: دلیل عمده افزایش پریمیوم های سالانه مس، افزایش تقاضا برای این فلز تصفیه شده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۵:۵۴    
معاون امور اقتصادی و بازرگانی وزیر صنعت، معدن و تجارت و دبیر کارگروه تنظیم بازار اعلام کرد: هر واحد تولیدکننده لوازم خانگی با رعایت ضوابطی می تواند بر اساس اعتبار برند و نوع خدمات ویژه ای که بواسطه ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۵:۵۴    
قیمت طلا در معاملات روز دوشنبه که بازارهای سهام آسیایی روند کاهشی خود را از سرگرفتند و سرمایه گذاران همچنان نگران پیامدهای جنگ تجاری آمریکا و چین بودند، افزایش پیدا کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۵:۵۴    
اندیشکده سیاستگذاری امیرکبیر در نامه ای سرگشاده به اسحاق جهانگیری اعلام کرد: صادرات گاز برای مقابله با تحریم نفت نیازمند اراده جدی دستگاه دیپلماسی است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۵:۵۴    
کارشناسان بین المللی معتقدند اگر عربستان نتواند تعهدات خود را به آمریکا در افزایش تولید نفت پس از تحریم نفت ایران انجام دهد قیمت نفت به بیش از 100 دلار خواهد رسید و این می تواند شرایط اقتصادی آمریکا ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۵:۵۴    
براساس جدیدترین گزارش منتشره از سوی وزارت صنعت، معدن و تجارت تولید انواع خودرو در شهریور ماه امسال با کاهش 46.2 درصدی همراه بوده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۵:۵۴    
چند هفته پس از به وجود آمدن اختلال های قیمتی در بازار لوازم یدکی کامیون و به طور خاص افزایش قیمت لاستیک برای رانندگان ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۵:۲۴    
ادامه تنش های مربوط به ناپدید شدن روزنامه نگار عربستانی، دامن سافت بانک را هم گرفت؛ چراکه نیمی از سرمایه 100 میلیارد دلاری صندوق سرمایه گذاری آینده این بانک، توسط عربستان تامین شده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۵:۲۴    
بورس تهران در حالی امروز با بازگشت بازار در مدار مثبت شاهد تقویت قیمت سهام در اغلب نمادهای معاملاتی بود که حجم و ارزش پایین معاملات باعث شد تا برای ماندن بلندمدت در بازار تصمیم های کوتاه مدت میان ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۵:۲۴    
مدیرعامل بانک JP Morgan آمریکا برنامه خود برای شرکت در کنفرانس سرمایه گذاری در ریاض عربستان را به دلیل تشدید مناقشه بین آمریکا و این کشور خاورمیانه لغو کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۵:۲۴    
تقاضا برای نفت خام سازمان کشورهای صادرکننده نفت (اوپک) در سه ماه چهارم سال 2018 نسبت به سه ماه سوم آن، روزانه 400 هزار بشکه افزایش می یابد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۵:۲۴    
تنش های ژئوپولیتیکی در مورد ناپدید شدن و قتل احتمالی یک روزنامه نگار برجسته سعودی تبار، نگرانی ها در مورد عرضه را بالا برد و قیمت های نفت جهش کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۵:۲۴    
غلامرضا پناهی، معاون ارزی بانک مرکزی در نامه ای به رئیس کل سازمان توسعه تجارت ایران بار دیگر تاکید کرد: صادرکنندگان کالا به عراق و افغانستان نیز باید ارز حاصل از صادرات را به کشور بازگردانند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۴:۵۴    
مدیرعامل اتحادیه سراسری دامداران از منتفی شدن واردات شیرخشک به کشور خبر داد و گفت: مسئولان دولتی به این نتیجه رسیدند که کمبودی در این زمینه وجود ندارد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۴:۵۴    
یک مقام مسئول در سازمان هواپیمایی کشوری از آغاز فروش بلیت پروازهای اربعین از 24 مهر ماه خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۴:۲۴    
ارزش صادرات بخش معدن وصنایع معدنی ایران در نیمه نخست امسال با رشد 9.5درصد به 5.1 میلیارد دلار رسید.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۴:۲۴    
وضعیت شاخص های بخش معدن نشان می دهد طی 5 ماه نخست امسال، به ترتیب 176 و 236 فقره گواهی کشف و پروانه اکتشاف صادر شده و فولاد خام در بین محصولات حوزه صنعت و معدن ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۴:۲۴    
شورای مواد معدنی استرالیا چشم انداز تقاضای زغالسنگ این کشور را مثبت پیش بینی کرد. دلیل این افزایش تقاضا رشد و ثبات اقتصادی چین و هند ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۳:۵۴    
طی حکمی از سوی مهندس منصور یزدی زاده مدیرعامل شرکت ذوب آهن اصفهان، مهندس محسنی به عنوان سرپرست حوزه معاونت بازرگانی شرکت منصوب شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۳:۵۴    
شرایط نشان می دهد که موجودی انبارهای فولاد و مواد اولیه چین فعلا روند مطلوبی دارد و در صورتیکه این روند ادامه پیدا کند روزهای بهتری در انتظار بازار داخلی این کشور خواهد بود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۳:۵۴    
میزان تولید آند و کاتد مس شرکت صنایع ملی مس ایران طی 6 ماهه نخست سال 97 به ترتیب 82 و 70 درصد افزایش یافت.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۳:۲۴    
در حالی که نگرانی ها در مورد اختلافات تجاری چین-آمریکا، احتمال کند شدن اقتصاد چین و نرخ بهره بالاتر در آمریکا، خوش بینی به شرایط اقتصادی را کاهش داده است، سهام آسیایی سقوط کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۳:۲۴    
واردات نفت چین در ماه سپتامبر (شهریور-مهر) به بالاترین حد در چهار ماه اخیر رسید.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۲:۵۴    
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس، اقدام بانک ملی در خرید ارز به نرخ 11 هزار تومان از مردم را عامل توقف در روند کاهش نرخ ارز خواند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۲:۵۴    
یکی از مشکلات صادرکنندگان کشور در شرایط تحریم، دشوار شدن حمل ونقل محصولات است. حجم عمده ای از تجارت جهانی از طریق مسیر دریا انجام می شود و از آنجاییکه شرایط تحریم موجب می شود کشتی های کمتری به سمت ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۲ - ۲۱:۲۳    
هفته فلزات لندن امسال (LME week 2018) پر بود از خبرهای خوش و ناخوش؛ از یک سو نگرانی های ناشی از جنگ تجاری بین چین و امریکا بر این کنفرانس سالانه سایه انداخته بود و از دیگر سو امیدواری های زیادی نسبت ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۷ - ۱۶:۲۱    
تخصیص دلار 4200 تومانی برای واردات بخش هایی از کالاها به کشور، توزیع یک رانت و یک یارانه فراگیر است که همه آحاد جامعه با هر توان مالی از آن برخوردار می شوند و این بدترین روش توزیع یارانه است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۶ - ۱۵:۲۲    
شنیده ها حاکیست وزارت صنعت با فراخوان اعضای هیئت مدیره شرکت سایپا، دستور تشکیل فوری جلسه هیئت مدیره و انتخاب س به جای جهرودی به عنوان مدیرعامل را داده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۶ - ۱۵:۲۲    
شرکت مغرب استیل در حال برنامه ریزی برای تولید فولاد مورد نیاز صنایع نفت و گاز می باشد و معتقد است از این فرصت برای افزایش سودآوری استفاده خواهد کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۶ - ۱۴:۵۲    
رییس اتحادیه تعاونی های مسافربری جزییات برنامه ریزی های صورت گرفته برای جابجایی مسافران و زائران اربعین را تشریح کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۶ - ۱۴:۵۲    
علی رغم تزریق ارز به بازار توسط بانک مرکزی چین، یوان و شاخص های بورسی چین امروز کاهشی بودند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۶ - ۱۴:۵۲    
یکی از مهمترین دلایل عدم کاهش ارز، بلاتکلیفی بازارهای موازی است. کاهش قابل توجه بازار بورس و تردید در ادامه رشد بازار مسکن و نگرانی از سیستم بانکی سبب می گردد با توجه به وجود مستمر نگرانی ها و حباب ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۶ - ۱۴:۵۲    
استاندار اردبیل گفت: احداث و تکمیل فاز دوم کارخانه فولاد سپهر سبلان نیاز به سیصد میلیارد ریال سرمایه دارد که با راه اندازی این فاز اردبیل جزو پنج استان تولیدکننده تیرآهن کشور است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۶ - ۱۴:۲۲    
یک اقتصاددان با اشاره به تصویب لایحه FATF این مساله را موجب جلوگیری از بهانه جویی های آمریکا در بحث تروریسم علیه ایران ارزیابی و تاثیر آن را روی مبادلات پولی و بانکی مثبت توصیف کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۶ - ۱۴:۲۲    
ظرف مصرف بنزین در کشور لبریز شده و با رد شدن از مرز حدود 100 میلیون لیتر در روز، چراغ خطر آن روشن شده است ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۶ - ۱۴:۲۲    
بانک مرکزی چین اعلام کرد ذخایر ارزی این کشور تا پایان ماه سپتامبر با 0.7 درصد کاهش به 3.087 تریلیون دلار رسیده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۶ - ۱۴:۲۲    
به گفته محمدرضا بنی اسدی راد مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران اخبار منتشر شده درخصوص توقف صادرات شرکت مس به هیچ عنوان صحت ندارد و صادرات این شرکت متوقف نشده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۶ - ۱۴:۲۲    
رئیس اتاق ایران طی نامه ای به معاون اول رئیس جمهور، ضمن اشاره به سیاست های دولت در زمینه مسائل ارزی و تجاری به تشریح نتایج این سیاست ها در اقتصاد پرداخته و برای خروج کشور از مشکلات ارزی و تجاری 12 ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۶ - ۱۳:۵۲    
برنامه ریزی امسال صادرات ذوب آهن اصفهان مادر صنعت فولاد کشور یک میلیون و 300هزار تن محصول فولادی به خارج از کشور است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۶ - ۱۳:۵۲    
رییس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان نیشابور از رکورد جدید تولید شمش در مجتمع فولاد خراسان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۶ - ۱۳:۲۲    
ستاد تنظیم بازار در نشست اخیر خود نحوه قیمت گذاری پایه و عرضه محصولات فلزی در بورس کالا را تعیین کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۴ - ۱۵:۱۹    
بهرام سبحانی از سمت مدیر عاملی شرکت فولاد مبارکه استعفا داد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۴ - ۱۵:۱۹    
آهن احیای مستقیم (DRI) یا آهن اسفنجی از احیای مستقیم سنگ آهن (بصورت کلوخه، گندله یا نرمه) توسط گاز احیای تولید شده از گاز طبیعی یا زغال سنگ به دست می آید ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۲ - ۱۴:۱۶    
مدیرکل هماهنگی امور اقتصادی استانداری قزوین با اشاره به کمبود قطعات و لاستیک کامیونداران اعلام کرد: در استان جلساتی در ستاد تنظیم بازار و با حضور دستگاه های مربوطه ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۲ - ۱۴:۱۶    
بیش از 100 نسخه تمام برقی از خودروهای بنزینی کنونی تا سال 2022 میلادی وارد بازارهای جهانی خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۲ - ۱۳:۱۶    
استاندار هرمزگان گفت: مجتمع پتروپالایش مکران یک ابر پروژه ملی است که در شهرستان جاسک اجرایی خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۲ - ۱۳:۱۶    
نوسانات شدید ارز در یکی دو ماه اخیر، ورزش ایران را تحت تاثیر قرار داده و فوتبال به طور مشخص در معرض تاثیرات مستقیم این فعل و انفعالات است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۲ - ۱۳:۱۶    
در مرز ترکمنستان علاوه بر سایر کامیون های تاجیکستان، ماشین های شرکت آلومینیوم این کشور نیز متوقف شدند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۲ - ۱۳:۱۶    
نماینده مردم بجنورد، راز و جرگلان، گرمه و جاجرم و مانه و سملقان از کلنگ زنی پروژه بیلت همزمان با بهره برداری واحد تولیدی شمش آلومینیوم خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۲ - ۱۲:۴۶    
تا هفته اول مهرماه 1397 بالغ بر 9.4 میلیون تن گندم از کشاورزان خریداری و بیش از 109 هزار میلیارد ریال معادل 87 درصد از بهای گندم خریداری شده، به حساب گندمکاران واریز شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۲ - ۱۲:۴۶    
یک بانک آمریکایی اعلام کرد که تحریم های ضد ایرانی و معاملات احتیاطی تولیدکنندگان نفت، قیمت نفت را بالای 80 دلار نگه می دارد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۲ - ۱۲:۴۶    
باخبرسازی رویترز مبنی بر اینکه عربستان سعودی و روسیه در ماه سپتامبر توافقی محرمانه برای افزایش تولید داشته اند، قیمت نفت، نزدیک به رکورد 4 ساله، از صعود باز ایستاد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۲ - ۱۲:۴۶    
پراید 22 میلیون تومانی درست به اندازه سقوط قیمت دلار خبرسازی کرد. با ریزش قیمت دلار آگهی های مشکوک حراج پراید در فضای مجازی گل کرد ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۲ - ۱۲:۴۶    
ایران روز چهارشنبه روسیه و عربستان سعودی را متهم کرد که بر خلاف توافق اوپک و نشست الجزایر، تولید نفت خام خود را به میزانی بیش از سقف تعیین شده افزایش داده اند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۲ - ۱۲:۴۶    
رییس جمهور روسیه گفت که واشنگتن با اعمال تحریم های یک جانبه در سراسر دنیا و استفاده ابزاری از حاکمیت دلار، اشتباهی بزرگ اما متداول را مرتکب شده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۲ - ۱۲:۱۶    
منابع آگاه اعلام کردند: روسیه و عربستان طی یک توافق پشت پرده قصد دارند، عرضه نفت به بازار جهانی را از ماه سپتامبر افزایش دهند تا از افزایش بیشتر قیمت نفت جلوگیری کنند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۲ - ۱۲:۱۶    
بلومبرگ به نقل از منابع مطلع نوشت که امارات عربی متحده قصد دارد از تحریم های نفتی آمریکا علیه ایران تبعیت کند و از هم اکنون خواستار مشخص شدن مبدا محموله های وارداتی به بنادر خودش است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۲ - ۱۲:۱۶    
مدیرارشد اجرایی توتال گفت: هیچ امکانی برای ازسرگیری همکاری با ایران به علت تهدید تحریم های آمریکا برای این شرکت وجود ندارد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۲ - ۱۱:۴۶    
سیزدهمین کنفرانس ذرت آسیایی از 16 تا 18 مهر در شهر لدهیانای هند برگزار می شود، شاید استفاده از تجربیان این کنفرانس برای کشور ما که جایگاه بسیار ضعیف در تولید ذرت یعنی 62 جهان را دارد کمک کند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۲ - ۱۱:۴۶    
با حرکت سرمایه گذاران به سوی دارایی های پرریسک تر قیمت طلا با اندکی کاهش از بالاترین رقم یک هفته گذشته فاصله گرفت.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۲ - ۱۱:۴۶    
مجتمع فولاد خراسان با تولید بیش از 100 هزارتن شمش فولادی در شهریورماه، رکورد جدیدی در تولید فولاد در این شرکت ثبت کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۲ - ۱۱:۴۶    
رئیس اتحادیه صنف آهن آلات و صنایع پروفیل مشهد گفت: قیمت آهن از ابتدای امسال تاکنون 50 درصد افزایش داشته و این رشد ناشی از تقاضاهای غیرواقعی در بازار است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۲ - ۱۱:۴۶    
رئیس اتحادیه مشاوران املاک با اشاره به اینکه اگر روند نزولی نرخ ارز ادامه یابد قیمت مسکن نیز به ثبات می رسد، گفت: نمی توان با قاطعیت در خصوص رشد و یا کاهش قیمت مسکن اظهارنظر کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۰ - ۱۷:۵۱    
به نظر می رسد این روزها چراغ سبز شورای پول و اعتبار به دخالت گسترده بانک مرکزی در بازار غیررسمی و خبرهای امیدوار کننده از بسته حمایتی اتحادیه اروپا و احتمال تصویب الحاق ایران به سازمان FATF در مجلس ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۸ - ۲۱:۲۱    
هیئت دولت نحوه محاسبه قیمت میعانات گازی، گاز طبیعی خوراک تحویلی به واحدهای پتروشیمی داخلی را تعیین کرد
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۸ - ۲۱:۲۱    
رییس دفتر رییس جمهوری گفت: دولت دنبال پایین آمدن قیمت ارز است و قیمت فعلی ارز به هیچ وجه برای ما قابل قبول نیست. با سازوکارهایی که دولت طراحی می کند قیمت ارز قطعا پایین می آید.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۸ - ۲۱:۲۱    
بازار ارز در هفته ها و ماه های اخیر تحت تاثیر برخی التهاب آفرینی ها در بازار و معاملات با حجم بسیار اندک در کوچه و پس کوچه ها دچار نوعی التهاب شده و این مسئله باعث شده قیمت برخی کالاها هم به صورت غیر ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۸ - ۱۴:۲۱    
مدیرعامل کارخانه ذوب آهن اصفهان گفت: صنعتگران این کارخانه پس از تولید انبوه ریل یو آی سی60، برای نخستین بار در کشور موفق به طراحی و تولید تیرآهن بال پهن اچ 30 شدند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۸ - ۱۴:۲۱    
هندی ها در یکی دو هفته اخیر تناژ چندان زیادی به اروپا صادر نکردند اما روس ها و ترک ها با حضور فعال در اروپا با قیمت های به مراتب پایین تری نسبت به هندی ها فروش داشتند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۷ - ۱۵:۴۷    
وزیر امور خارجه ترکیه گفت: آنکارا امیدوار است که بتواند همکاری های خود با چین در زمینه تجارت، انرژی و مبارزه با تروریسم را گسترش دهد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۷ - ۱۵:۴۷    
شورای عالی هماهنگی اقتصادی سران قوا، پیشنهادات بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران جهت مدیریت بازار ارز را بررسی و تصمیمات جدیدی اتخاذ کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۷ - ۱۴:۴۷    
مدیرکل فناوری اطلاعات سازمان راهداری با بیان اینکه محاسبه تن کیلومتر پایه به جای کرایه توافقی کامیون به پایان رسید ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۷ - ۱۴:۴۷    
چین، هند و ژاپن و کره جنوبی ماه گذشته 1.57 میلیون بشکه نفت در روز از ایران نفت وارد کرده اند که 4.1 درصد از آگوست 2017 کمتر است و نسبت به ماه پیش از آن روزانه 300 هزار بشکه کاهش داشته است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۷ - ۱۴:۱۷    
وزیر ارتباطات گفت: 35 میلیارد تومان وجهی که بدون اطلاع مشترکان بابت سرویس های ارزش افزوده از آنها کسر شده بود مسترد شد که در مواردی مبلغ بازگشتی 5 میلیون ریال بوده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۷ - ۱۴:۱۷    
معاون وزیر صنعت گفت: هر واحد صنفی عرضه کننده که کالایی را به قیمتی غیر از نرخ درج شده بر روی کالا عرضه کند، مرتکب گرانفروشی شده و تخلف کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۷ - ۱۴:۱۷    
یک مقام مسئول با بیان اینکه قراردادهای دریافت مواد پتروشیمی در سامانه بهین یاب ثبت می شود، گفت: این قراردادها معادل 25 درصد از کل مواد پتروشیمی که در بورس باید عرضه شود، به واحدهای معرفی شده ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۷ - ۱۴:۱۷    
در روزهای پرفراز و نشیب بازار خودرو، ثبت نام های خودروسازان برای فروش خودروهای جدید شکایت مردم از هزینه های سلیقه ای ثبت نام در برخی کافی نت ها را رقم زده و دردسری برای صنف کافی نت داران شده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۷ - ۱۴:۱۷    
سازمان نظارت بر بازار چین اعلام کرد: شرکت جنرال موتورز شانگهای از روز 20 اکتبر 3.3 میلیون خودروی تولیدی جنرال موتورز را در چین به نمایندگی ها فرا می خواند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۷ - ۱۳:۴۷    
بهروز رحمتی گفت: برای همایش دو روزه چشم انداز صنایع غیرآهنی ایران برنامه ارزشمندی در نظر گرفته شده که شامل سخنرانی، میزگرد و پنل های تخصصی با حضور بزرگان صنعت و معدن کشور و متخصصان داخلی و خارجی است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۷ - ۱۳:۴۷    
سه کارخانه آهن اسفنجی از مجموعه فولادهای استانی، در سال گذشته توسط شرکت ام ام ایی و با بهره گیری از تکنولوژی بومی (پِرِد) راه اندازی شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۷ - ۱۳:۱۷    
سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس، گفت: تفاوت فاحشی بین قیمت بنزین در داخل و خارج از کشور وجود دارد، چراکه اگر بنزین در خارج از ایران به فروش برسد و 2 دلار قیمت آن باشد با قیمت دلار کنونی به حدود 30 هزار ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۷ - ۱۳:۱۷    
بر اساس گزارش گروه بین المللی مطالعات مس، طی نیمه نخست سال 2018 در مقایسه با مدت مشابه از سال 2017، تولید جهانی مس تصفیه شده با رشد 2درصدی همراه بود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۷ - ۱۲:۴۷    
عضو هیات رئیسه فراکسیون تولید و اشتغالزایی مجلس می گوید انتظار می رفت با آغاز سفر رئیس جمهور به سازمان ملل نرخ ارز کاهش پیدا می کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۷ - ۱۲:۴۷    
رئیس کمیته اقتصادی کمیسیون اصل 90 مجلس می گوید دولت بنایی برای افزایش نرخ ارز ندارد و نمی خواهد نارضایتی عمومی را تشدید کند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۷ - ۱۲:۱۶    
عضو کمیسیون انرژی مجلس،ا بیان اینکه احتمالا واگذاری آلومینیوم المهدی و هرمزال ابطال و مجتمع به دولت باز می گردد ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۳ - ۱۸:۱۷    
بهای نفت خام در بازارهای جهانی در سایه تحریم نفت ایران و بی میلی اوپک به افزایش تولید نفت در آستانه رکورد شکنی قرار گرفت.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۳ - ۱۷:۱۷    
یک مقام بلندپایه دولت چین اعلام کرد وقتی واشنگتن (چاقو زیر گلوی چین گذاشته)، پیشرفت در گفتگوهای تجاری با ایالات متحده دشوار است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۳ - ۱۴:۴۷    
کارخانه ها اعلام کرد ه اند مواد اولیه برای تولید کارتن و شانه ند ارند .
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۳ - ۱۲:۴۷    
طی پنج ماه اول سال جاری شاخص بهای کالاها و خدمات مصرفی نسبت به دوره مشابه سال قبل معادل 14.7درصد افزایش داشته است که افزایش هزینه مسافرت، رستوران و هتل نیز بخشی از این افزایش را در برمی گیرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۳ - ۱۲:۴۷    
رئیس اتحادیه صنف نمایشگاه داران و فروشندگان خودروی تهران گفت: پیش بینی می کنیم با توجه به رشد شدید قیمت خودرو در ماه های اخیر، این بازار دیگر کششی برای افزایش قیمت به دلیل رشد نرخ ارز در بازار آزاد ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۱۲:۴۷    
عضو هیئت عامل سازمان راهداری: جلسه کارشناسی برای تصمیم گیری در خصوص نحوه استفاده از نتایج طرح در معاونت حمل و نقل این وزارتخانه برگزار و کلیات آن تائید شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۱ - ۲۰:۱۸    
امروز در حالی مجددا شیر و برخی محصولات لبنی با افزایش چشمگیر قیمت مواجه شده که هیچ یک از مسئولان سازمان حمایت ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۱ - ۲۰:۱۸    
رئیس دفتر توسعه صنایع تکمیلی شرکت ملی صنایع پتروشیمی گفت: در صورت تسویه ارزی خوراک پتروشیمی های بالادستی که عمدتا صادرات محور اند، قیمت خوراک واحدهای پایین دستی نیز افزایش می یابد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۱ - ۲۰:۱۸    
آمارهای عرضه ارز حاصل از صادرات پتروشیمی و فولاد به نیما و بازار ثانویه همچنان با واقعیت صادرات کشور، همخوانی ندارد؛ گویا جذابیت نرخ بازار آزاد با بازار ثانویه اجازه عرضه گسترده را نمی دهد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۱ - ۲۰:۱۸    
بر اساس گزارش ICSG، طی نیمه نخست سال 2018 در مقایسه با مدت مشابه سال 2017، حدود 5درصد به تولید جهانی مس معدنی افزوده شد که از این میان ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۱ - ۲۰:۱۸    
تکمیل زنجیره تولید در مجتمع مس سونگون یکی از طرح های توسعه ای شرکت مس است که با انتخاب مهندس محمدرضا بنی اسدی راد به عنوان مدیرعامل شرکت مس دوباره در دستور کار قرار گرفته است.
مشاهده نتایج بیشتر...