چهارشنبه ۲۹ اسفندساعت ۰۸:۵۴Mar 2019 20
 

نرخ باکس (nerkhbox.com)

نرخ باکس 28 اسفند 1394 نرخ باکس 26 اسفند 1395 نرخ باکس 28 اسفند 1396 نرخ باکس 30 فروردین 1397 نرخ باکس 31 اردیبهشت 1397 نرخ باکس 30 خرداد 1397 نرخ باکس 31 تیر 1397 نرخ باکس 31 مرداد 1397 نرخ باکس 24 شهریور 1397 نرخ باکس 28 مهر 1397 نرخ باکس 30 آبان 1397 نرخ باکس 28 آذر 1397 نرخ باکس 30 دی 1397 نرخ باکس 28 بهمن 1397 نرخ باکس 1 اسفند 1397 نرخ باکس 2 اسفند 1397 نرخ باکس 5 اسفند 1397 نرخ باکس 6 اسفند 1397 نرخ باکس 7 اسفند 1397 نرخ باکس 8 اسفند 1397 نرخ باکس 13 اسفند 1397 نرخ باکس 14 اسفند 1397 نرخ باکس 15 اسفند 1397 نرخ باکس 17 اسفند 1397 نرخ باکس 18 اسفند 1397 نرخ باکس 19 اسفند 1397 نرخ باکس 20 اسفند 1397 نرخ باکس 21 اسفند 1397 نرخ باکس 22 اسفند 1397 نرخ باکس 25 اسفند 1397 
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۵ - ۱۲:۴۹    
کاهش دلار استرالیا و عدم قدرت گیری دلار کانادا عمدتاً معلول کاهش بهای مواد اولیه در جهان است که پیش بینی می شود در اثر کاهش نرخ رشد اقتصادی جهان شکل بگیرد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۲ - ۱۶:۰۸    
دکتر محمدباقر عالی، رئیس هیات مدیره شرکت مس صبح امروز (22 اسفندماه) از معدن مس درآلو بازدید کرد و روند پیشرفت این پروژه را از نزدیک مورد بررسی قرار داد. بازدید رئیس هیات مدیره شرکت مس از معدن مس درآلو
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۲ - ۱۶:۰۸    
بنا بر اعلام کمپانی کودلکو، این کمپانی دولتی در تلاش است تا اواسط سال جاری عملیات زیرزمینی چوکویی کاماتا (Chuquicamata) در شمال شیلی را آغاز کند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۲ - ۱۳:۳۸    
براساس اعلام شرکت پارس خودرو مشتریان در صورت تمایل به انتظار تا تولید مجدد محصولات رنو باید 9 ماه دیگر منتظر بمانند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۲ - ۱۳:۰۸    
عرضه مرغ منجمد تنظیم بازاری با قیمت هر کیلوگرم 10500 تومانی از امروز در واحد های صنفی آغاز می شود که در مقایسه با گذشته هزار و 600 تومان در هرکیلوگرم افزایش یافته است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۲ - ۱۳:۰۸    
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: صادرات غیرنفتی ایران به عراق از پتانسیل بالایی برخوردار است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۲ - ۱۳:۰۸    
بر اساس لایحه اصلاحیه قانون مالیاتهای مستقیم، افزایش بهای ناشی از تجدید ارزیابی داراییها اشخاص حقوقی مشمول مالیات بر درامد نخواهد بود.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۲ - ۱۳:۰۸    
مشاور سابق تحریمها در وزارت خزانه داری آمریکا گفت: آمریکا معافیت چین و هند را از خرید نفت ایران تمدید می کند چون از نظر اقتصادی و سیاسی صفر کردن واردات نفت آنها از ایران دشوار است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۱ - ۱۶:۳۸    
آژانس (سیستم اطلاعات بازار کشاورزی) (AMIS) در جدیدترین گزارش خود پیش بینی کرد تولید جهانی گندم امسال چهار درصد در مقایسه با سال 2018 رشد خواهد کرد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۱ - ۱۶:۳۸    
گمرک ایران با ارسال بخشنامه ای، اعلام کرد ممنوعیت صادرات انواع کاغذ و کاغذ باطله همچنان برقرار است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۱ - ۱۶:۳۸    
کاردار سوریه در ایران با دعوت از سرمایه گذاران ایرانی برای سرمایه گذاری در بازسازی سوریه از حذف تعرفه های گمرکی دو کشور در آینده ای نزدیک خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۱ - ۱۶:۳۸    
قیمت طلا در معاملات روز سه شنبه بازار جهانی به دنبال افت ارزش دلار که تقاضا برای خرید این فلز ارزشمند را تقویت کرد، اندکی افزایش یافت.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۱ - ۱۶:۳۸    
دبیرکل اوپک در یک کنفرانس انرژی در آمریکا اعلام کرد شرکت های شیل از توافق کاهش تولید اوپک و متحدانش که قیمت نفت را تقویت کرده، سود برده اند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۱ - ۱۶:۳۸    
با گشایش مجدد بزرگترین میدان نفتی لیبی، تولید نفت این کشور، این ماه به بالاترین رکورد 6 ساله خود خواهد رسید.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۱ - ۱۶:۳۸    
با گفته های وزیر انرژی عربستان سعودی و حمایت او از کاهش تولیدات اوپک و عدم تغییر سیاست گذاری ها قبل از ماه جون، قیمت نفت خام بیش از 1.5 درصد جهش کرد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۱ - ۱۶:۳۸    
وزیر امور اقتصادی و دارایی گفت: ارز 4200 تومانی در عمل آن طور که باید نتیجه نداد و اگر قرار باشد به دهک های پایین، فشارهایی از این ناحیه وارد شود، دولت قطعاً سیاست خود را تغییر می دهد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۱ - ۱۶:۳۸    
بانک مرکزی در بخشنامه ای، شرایط تأمین اعتبارات یوزانس و ری فاینانس و مدت ارائه اسناد حواله ارزی را اعلام کرد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۱ - ۱۶:۳۸    
تولید کاتد مس به روش تانک بایولیچینگ، در مجتمع بابک مس ایرانیان از شرکت های زیر مجموعه هلدینگ میدکو، برای اولین بار در جهان، با حمایت بانک پاسارگاد آغاز شد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۱ - ۱۶:۰۸    
پس از توافق نخست وزیر انگلیس و رییس کمیسیون اروپا برای تغییرات جدید برگزیت، شاخص های بورسی جهان بالا رفتند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۱ - ۱۶:۰۸    
بانک مرکزی همگام با استراتژی مبارزه با دلار ذخایر طلای خود را در مجموع به یکهزار و 874 تُن رساند و در 3 ماه اخیر 32 تُن طلای خریداری کرد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۱ - ۱۶:۰۸    
ریزش قیمت در بازار ارز کماکان ادامه دارد و دلار و یورو به ترتیب 100 و 150 تومان نسبت به روز گذشته ارزان شده اند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۱ - ۱۶:۰۸    
پس از موافقت اتحادیه اروپا برای اعمال تغییراتی در برنامه برگزیت، ارزش پوند صعود محسوسی را تجربه کرد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۱ - ۱۶:۰۸    
41 گروه تحلیلی در بورس تهران بازدهی بازارها در سال 98 را پیش بینی کردند که طی آن حد انتظار تورمی در بازار مسکن در سال آینده حداقل 5 درصد و حداکثر 30 درصد است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۱ - ۱۶:۰۸    
یک کارشناس بازار سرمایه، گفت: در حال حاضر شاهد بهبود شرایط بازار آلومینیوم به دلیل حضور همزمان عرضه کنندگان آلومینیوم در بورس کالا هستیم، به طوریکه با حضور این شرکت ها و افزایش عرضه ها ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۱ - ۱۶:۰۸    
رییس اتاق بازرگانی تهران معتقد است با توجه به مشکلاتی که چند نرخی شدن ارز برای اقتصاد کشور در ماه های گذشته به وجود آورده بهترین راه حل تک نرخی شدن ارز در کوتاه ترین زمان ممکن است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۰ - ۱۸:۳۸    
تولید نفت ایران و ونزوئلا در مجموع به 1.76 میلیون بشکه در روز کاهش خواهد یافت.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۰ - ۱۸:۳۸    
وزیر اقتصاد گفت: وزارت اقتصاد به دنبال رسیدن به یک برداشت واحد نسبت به ابتکار (یک پهنه، یک راه) توسط تمامی دستگاه های اجرایی، سیستم بانکی کشور و افزایش همکاری های دوجانبه ایران و چین است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۰ - ۱۸:۰۸    
دفتر آمار ترکیه می گوید که در سه ماهه پایانی سال 2018 رشد اقصادی ترکیه دو و چهار دهم درصد در مقایسه با سه ماهه قبل از آن کاهش داشته است ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۰ - ۱۸:۰۸    
مدیر امور سهام و سرمایه گذاری شرکت ملی مس گفت: قرارداد صادرات 150 هزار تن کنسانتره مس منعقد شده و اولین کشتی با حجم 20 هزار تن کنسانتره ظرف چند روز آینده بارگیری شده و راهی مقاصد صادراتی خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۰ - ۱۷:۳۸    
دولت مصر واردات بیلت را توسط تجار ممنوع اعلام کرده و واردات صرفاً توسط فولادسازان امکان پذیر خواهد بود.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۰ - ۱۵:۳۸    
اتحادیه کارخانه های ذوب آهن افغانستان به دولت این کشور هشدار داده که اگر دولت از آنان حمایت نکند، به دلیل مشکلات قادر به رقابت نخواهند بود و ورشکسته خواهند شد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۰ - ۱۴:۳۸    
مدیرعامل ذوب آهن گفت: عوامل توسعه نامتوازن فولاد ایران می تواند طی سالیان آینده، این صنعت را درگیر خود سازد و بنابراین باید آسیب شناسی لازم در این خصوص صورت گیرد تا راه حل ها شناسایی شود.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۰ - ۱۴:۳۸    
بررسی بازار یک هفته اخیر نشان از آن دارد که موضوعاتی همچون ارز 4200 تومانی، افزایش حقوق و دستمزد و بازار خودرو جزو اخبار داغ بوده و با وجود تمام بگیروببندها در حوزه واردات خودرو برخی افراد 300 میلیون ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۰ - ۱۴:۰۸    
با انتشار آمارهای جدید از کاهش اشتغال زایی و ریزش بازار سهام، نگرانی از رکود در بزرگ ترین اقتصاد جهانی افزایش یافته است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۰ - ۱۴:۰۸    
افزایش قیمت فروش رسمی نفت خام که هفته گذشته از سوی عربستان سعودی اعلام شد، بسیار بالاتر از حد انتظار بازار، معامله گران و مصرف کنندگان آسیایی بود.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۰ - ۱۴:۰۸    
هند از عربستان سعودی خواست نقش فعال تری در حفظ قیمت نفت در یک سطح معقول ایفا کند و از این کشور خواست تامین مستمر نفت خام و گاز مایع برای دهلی نو را تضمین کند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۰ - ۱۴:۰۸    
سازمان نفت و گاز انگلیس اعلام کرد تولید نفت این کشور در سال 2024 به میزان 23 درصد نسبت به سطح سال گذشته کاهش خواهد یافت و به 840 هزار بشکه در روز می رسد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۰ - ۱۴:۰۸    
پرسشی که این روزها ذهن بسیاری از شهروندان ایرانی را به خود مشغول کرده، سرنوشت بازار خودرو در سال آینده است؛ این که عرضه و تقاضا به چه سمتی خواهد رفت و مهم تر از آن ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۰ - ۱۴:۰۸    
عملیات ساخت فاز دوم کارخانه فولاد سفید دشت، 72 درصد پیشرفت فیزیکی دارد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۰ - ۱۴:۰۸    
مدیرعامل فولاد جنوب گفت: تا پیش از این فقط برای غذا و دارو می توانستیم از کانال مالی اروپا استفاده کنیم اما فولاد نیز در آینده نزدیک از این سیستم بهره خواهد گرفت و پیش بینی می کنیم سایر بخش ها و ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۰ - ۱۳:۳۸    
طلا در معاملات روز دوشنبه بازار جهانی تحت تاثیر رشد ارزش دلار و آمار اشتغال ضعیف آمریکاست که نگرانی ها نسبت به کندی اقتصاد جهانی را برانگیخت و در بازه محدودی معامله شد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۰ - ۱۳:۳۸    
روس آل، بزرگترین تولیدکننده آلومینیوم روسیه، در گزارش عملکرد سالانه خود در سال 2018 میلادی، اعلام کرد: سود خالص این شرکت، 1.698 میلیارد دلار یا 39 درصد رشد کرده است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۰ - ۱۳:۳۸    
میزان تولید فولاد خام و محصولات فولادی کشور در 10 ماهه سال 97 به ترتیب 13 و 7 درصد رشد یافت. در این مدت صادرات محصولات فولادی نیز افزایش 102 درصدی را تجربه کرد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۸ - ۱۵:۰۸    
بر اساس این فرمول، قیمت پایه ورق های فولادی نسبت به روش قبل کاهشی خواهد بود و این روش بسیار منطقی تر از روش های قبلی می باشد و با افرایش یا کاهش قیمت جهانی در بورس کالا نیز شاهد بالا و پایین آمدن ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۸ - ۱۳:۳۸    
شرکت های چای هندی پس از این که بانک UCO اعلام کرد توافق تجاری روپیه-ریال با ایران ادامه خواهد یافت، نسبت به افزایش تجارت با تهران خوش بین هستند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۸ - ۱۳:۳۸    
ابهام زدایی از چشم انداز اقتصادی، انبوه سازی، صنعتی سازی، ارائه زمین ارزان قیمت، مشوق های مالیاتی، تسهیلات با نرخ سود پایین به سازندگان و و ممانعت بانک ها از خرید و فروش ملک ممکن است بازار مسکن را به ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۸ - ۱۳:۳۸    
مشاور اقتصادی ارشد کاخ سفید در اظهاراتی گفت: تعرفه های آمریکا به اقتصاد چین آسیب زده و به واشنگتن در مذاکرات تجاری با پکن برتری داده است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۸ - ۱۳:۳۸    
علی رغم افزایش متوسط قیمت نفت طی هفته گذشته، بهای این کالاهای اساسی در آخرین روز کاری بازارهای جهانی به علت چشم انداز ضعیف اقتصادی در جهان به 65.74 دلار در هر بشکه کاهش یافت.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۸ - ۱۳:۳۸    
استاندار خراسان رضوی در جریان سفر خود به شهرستان جوین، از کارخانه پارس فولاد سبزوار بازدید کرد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۸ - ۱۳:۳۸    
معدن مس و سرب طرود واقع در 120 کیلومتری جنوب شاهرود در ادامه سفر یک روزه جهانگیری معاون اول رئیس جمهور به استان سمنان و به صورت ویدئو کنفرانس افتتاح شد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۸ - ۱۳:۳۸    
تولید کننده بزرگ آلومینیوم روسیه اعلام کرد به رغم تحریم های آمریکا درآمد خالص این شرکت به 1.698 میلیارد دلار در 2018 افزایش یافته و 39 درصد طی یک سال رشد کرده است .
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۵ - ۱۴:۳۸    
دولت چین در روز سه شنبه 5 مارس اعلام کرد قصد دارد در سال جاری، مالیات بر ارزش افزوده برای بخش تولیدی را از 16 درصد به 13 درصد و برای بخش های حمل و نقل و انبوه سازان از 10 درصد به 9 درصد کاهش دهد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۵ - ۱۴:۳۸    
تولید میلگرد شاخه به قطر 6.5 میلیمتر در کشور تاکنون مقدور نبوده اما فولاد صنعت بناب توانمندی تولید این محصول را دارا می باشد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۴ - ۱۵:۰۹    
وزیر صنعت، معدن و تجارت از کارخانه ذوب آهن پاسارگاد شهرستان کوار بازدید کرد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۴ - ۱۵:۰۹    
روزنامه سعودی الشرق الاوسط عربستان سعودی امروز (سه شنبه) مدعی شد: شرکت های لبنانی وارد کننده آهن و فولاد از واردات بی رویه آهن ایران که از سوریه به لبنان قاچاق می شود، شکایت می کنند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۴ - ۱۲:۳۹    
کارشناسان معتقدند با آغاز عرضه شمش آلومینیوم در بورس کالا بازار آلومینیوم به آرامش خواهد رسید.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۴ - ۱۲:۰۹    
رییس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: بازار متشکل ارزی از ابتدای سال 98 راه اندازی می شود و مبنای تسویه در این بازار نرخ های سامانه سنا خواهد بود.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۳ - ۱۵:۰۹    
تعداد معاملات مسکن در شهر تهران در 11 ماهه امسال در مقایسه با مدت زمان مشابه سال قبل، 32.5 درصد کاهش داشته است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۳ - ۱۵:۰۹    
خبرها حاکی از تغییر معیار قیمت گذاری پایه محصولات پتروشیمی در سال آینده دارد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۳ - ۱۵:۰۹    
بانک مورگان استنلی آمریکا پیش بینی کرد با توجه به استقبال بانک های مرکزی و صندوق های ثروت ملی از دارایی های ارزشگذاری شده به یوآن، سهم این ارز در ذخایر ارزی جهان به 5 درصد خواهد رسید.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۳ - ۱۴:۰۹    
بانک مرکزی در آستانه ایام نوروز مجوز افزایش سقف برداشت پول از دستگاه خودپرداز از 200 به 500 هزار تومان را ابلاغ کرد که در همین راستا سقف برداشت پول از 20 اسفند تا 17 فروردین ماه افزایش پیدا می کند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۳ - ۱۴:۰۹    
امروز یک میلیون بشکه نفت خام سبک با حجم خرید حداقل 35 هزار بشکه و قیمت پایه هر بشکه 59 دلار و 63 سنت در رینگ بین المللی بورس انرژی برای ششمین بار عرضه می شود.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۳ - ۱۴:۰۹    
میزان تولید معادن مس شرکت های جهان طی 11 ماهه سال 2018 میلادی، 2.4 درصد افزایش یافت.
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۸ - ۱۸:۱۴    
مهندس سعد عبدی، مدیر برنامه ریزی و نظارت شرکت مس گفت: تا پایان بهمن ماه سال 1397 شرکت ملی صنایع مس ایران 223هزار و 430 تن کاتد مس تولید کرده است که نسبت به برنامه یازده ماهه امسال از رشد 13 درصدی ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۸ - ۱۴:۱۴    
تعرفه های واردات قراضه به عرصه منازعه اصلی برای سیاست بازیافت مواد هند تبدیل شد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۸ - ۱۳:۱۴    
اگر قیمت 4200 تومان برای شمش فولاد ماندگار باشد قیمت آهن اسفنجی باید بالای 1800 تومان صعود کند وگرنه این دو با هم واگرایی پیدا خواهند کرد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۸ - ۱۳:۱۴    
وزیر صنعت، معدن و تجارت در دومین جایزه ملی برندهای برتر ملی ایران گفت: رشد بخش معدن و صنایع معدنی تا ابتدای اسفندجاری به 8 میلیارد دلار رسیده و در ادامه اثربخشی این حوزه در اقتصاد ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۸ - ۱۳:۱۴    
میزان تولید مجتمع فسفات اسفوردی طی 10 ماهه امسال، 52 درصد افزایش یافت.
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۸ - ۱۳:۱۴    
انجمن جهانی فولاد اعلام کرد: طی ژانویه سال2019میلادی، تولید فولاد خام جهان نسبت به مدت مشابه سال گذشته یک درصد افزایش یافت.
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۸ - ۱۳:۱۴    
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی و نماینده مردم کرمان و راور با حضور در ذوب آهن اصفهان ضمن بازدید از خط تولید ریل و تیرآهن بال پهن ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۸ - ۰۰:۴۴    
رئیس کل گمرک ایران از افزایش صادرات غیر نفتی به 40 میلیارد دلار در 11 ماهه امسال خبر داد و اعلام کرد: ترانزیت محموله های ایرانی به سوریه و ترکیه از خاک عراق به زودی اجرایی می شود.
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۷ - ۲۱:۱۴    
کیتکو (KITCO) در تازه ترین گزارش خود اعلام کرده است که قیمت جهانی مس طی شش سال آینده با رشد بیش از 60 درصدی به 10هزار دلار در هر تن در سال 2025 می رسد ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۷ - ۲۱:۱۴    
رئیس هیات مدیره سندیکای صنایع آلومینیوم گفت: هنوز تضامین مپنا به عنوان مالک جدید آلومینیوم المهدی از منظر شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه، مورد قبول قرار نگرفته است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۷ - ۲۱:۱۴    
مهندس رضا شریفی مدیر مجتمع مس سونگون گفت: تا پایان بهمن ماه سال جاری مجتمع مس سونگون موفق به تولید 290 هزار و 252 تن کنسانتره مس شد که در مقایسه با برنامه 273 هزار 777 تنی از رشد 6 درصدی برخوردار شده ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۷ - ۲۰:۴۴    
بورس تهران امروز در حالی تحت تاثیر خبرهای سیاسی داخلی و بازار ارز شاهد قرمزپوش شدن دسته جمعی نماگرهای خود بود که ابهام از آینده باعث شد تا دوباره فشار عرضه در برابر تقاضای سهام ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۷ - ۲۰:۴۴    
یکی از مقامات وزارت خارجه آمریکا در اظهاراتی اعلام کرد آمریکا همچنان هدف خود برای به صفر رساندن صادرات نفت ایران را دنبال می کند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۷ - ۲۰:۴۴    
مجری طرح توسعه میدان نفتی یاران جنوبی گفت: با در مدار تولید قرار گرفتن 6 حلقه چاه جدید، تولید نفت از میدان مشترک یاران جنوبی افزایش یافت.
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۷ - ۲۰:۴۴    
وزیر صنعت، معدن و تجارت با اشاره به ارائه یک بسته جامع برای حل مشکلات حوزه خودرو گفت: برای صادرات هم باید یک برنامه و بسته جامع داشته باشیم.
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۷ - ۲۰:۴۴    
رئیس کل بانک مرکزی با بیان اینکه توانستیم با کمترین هزینه، بازار را کنترل کرده و آرامش را برقرار سازیم، گفت: ذخایر کشور به سرعت بالا رفته و ذخیره های ارزی خارج از کشور نیز برای واردات مطلوب است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۷ - ۲۰:۱۴    
رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار گفت: ممکن است برخی معافیت های مالیاتی بورس ادامه پیدا کند که این می تواند باعث ادامه روند شفافیت در بورس کشور باشد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۷ - ۲۰:۱۴    
یک کارشناس معتقد است که اگر سیاست های لازم برای جذب نقدینگی بخش خصوصی در بخش ساخت و ساز اتخاذ شود می توان روند رشد قیمت مسکن را کنترل کرد ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۷ - ۲۰:۱۴    
بورس های آسیایی با وجود انتشار اخبار مثبت از سراسر جهان نتوانستند روند صعودی در پیش بگیرند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۷ - ۲۰:۱۴    
رویترز به نقل از پنج منبع بازرگانی آگاه خبر داد بازرگانان هندی برای نخستین بار در پنج سال گذشته شکر خام برای تحویل در مارس و آوریل به ایران صادر خواهند کرد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۷ - ۲۰:۱۴    
معاملات قراردادهای آپشن زعفران از 12 اسفندماه جاری در بورس کالای ایران راه اندازی می شود که به گفته یک کارشناس ارشد بازارهای مالی، این ابزار نوین مالی ریسک زعفران کاران را کاهش می دهد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۷ - ۲۰:۱۴    
قیمت نفت روز سه شنبه پس از این که رئیس جمهور آمریکا از اوپک خواست تلاش های خود برای تقویت قیمت های نفت دست بردارد، سقوط کرد و به کاهش بیش از 3 درصدی معاملات روز گذشته افزود.
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۷ - ۲۰:۱۴    
سخنگوی کمیسیون اصل نود مجلس گفت: در پی ورود کمیسیون اصل 90 مجلس و بازدید میدانی از آلومینیوم المهدی به تخلفات جدیدی دست یافتیم که در پرونده وجود نداشت.
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۷ - ۲۰:۱۴    
پس از آن که اخباری از احتمال تاخیر در زمان خروج انگلیس از اتحادیه اروپا منتشر شد، ارزش پوند در برابر همتایانش افزایش چشمگیری یافت.
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۷ - ۲۰:۱۴    
مدیرعامل فولاد مبارکه با تأکید بر این که میزان افزایش سرمایۀ جدید 55 هزار میلیارد ریال است تصریح کرد: با احتساب افزایش سرمایۀ جدید ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۷ - ۱۹:۴۴    
رئیس هیات مدیره سندیکای صنایع آلومینیوم گفت: مهم ترین مشکل عرضه آلومینیوم المهدی ارائه تضامینی است که باید به سازمان های مربوطه ارائه دهد تا بدین ترتیب عرضه محصولات آلومینیوم المهدی برای نخستین بار ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۵ - ۲۱:۴۳    
مدیرعامل بانک ملی ایران جزئیات خدمات کارت های ملی هوشمند و سامانه سکوک را تشریح کرد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۵ - ۲۱:۴۳    
قیمت سیگار در چند روز گذشته دوباره روند صعودی به خود گرفته که فعالان این بازار معتقدند کاهش حجم توزیع و افزایش قیمت دلار دلیل آن بوده است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۵ - ۲۱:۴۳    
دوازده ابرنفتکش خالی که به آرامی پهنه اقیانوس را درنوردیده و به سوی آب های خلیج مکزیکوی آمریکا پیش می روند، حقیقت امروز بازار نفت را برملا می کنند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۵ - ۲۱:۴۳    
موج افزایش قیمت ها بین خودروهای تولید داخل در حالی شدت گرفته که یک استاد دانشگاه معتقد است این افزایش قیمت ها هیچ توجیه اقتصادی ندارد و برخی سیاستگذاران این بخش ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۵ - ۲۱:۴۳    
تسلا 3 پرفروش ترین خودروی برقی و الکتریکی جهان در سال 2018 میلادی شناخته و معرفی شده است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۵ - ۲۱:۴۳    
پس از کاهش قیمت ارز در روز گذشته، امروز بار دیگر قیمت در صرافی ها افزایش چشم گیری یافت؛ افزایشی که مسئولان هر کدام توپ تقصیر را به زمین دیگری می اندازند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۵ - ۲۱:۱۳    
رییس اتحادیه تولیدکنندگان و صادرکنندگان طلا، جواهر، نقره و سنگ های قیمتی ایران می گوید به دلیل افزایش نرخ ارز و رکود حاکم بر بازار، ورود غیرقانونی طلای ساخته شده خارجی در سال جاری کاهش یافت.
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۵ - ۲۱:۱۳    
دبیرکانون صرافان گفت: صرافان امسال نیز به مانند سال های گذشته باید پیش از آغاز سال جدید دفاتر مالی قانونی خود را پلمب کنند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۵ - ۲۰:۴۳    
رییس کل گمرک ایران حجم فعلی تجارت خارجی ایران را 18 هزار میلیارد دلار اعلام کرد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۳ - ۰۰:۱۳    
یک کارشناس بازار طلا و سکه با بیان این که میزان عرضه و تقاضا در بازار به تعادل رسیده است، اظهار کرد: به دلیل رشد قیمت دلار و طلا در بازارهای جهانی، ارزش طلا و سکه در بازار داخلی هم رشد کرده است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۲ - ۲۳:۴۳    
سایت فروش فوری خودرو هر روز از ساعت 10 صبح باز و فروش با لحاظ شرایط انجام می شود.
مشاهده نتایج بیشتر...