پنجشنبه ۲۲ آذرساعت ۲۱:۵۶Dec 2018 13

نرخ باکس (nerkhbox.com)

نرخ باکس 28 اسفند 1394 نرخ باکس 26 اسفند 1395 نرخ باکس 28 اسفند 1396 نرخ باکس 30 فروردین 1397 نرخ باکس 31 اردیبهشت 1397 نرخ باکس 30 خرداد 1397 نرخ باکس 31 تیر 1397 نرخ باکس 31 مرداد 1397 نرخ باکس 24 شهریور 1397 نرخ باکس 28 مهر 1397 نرخ باکس 30 آبان 1397 نرخ باکس 1 آذر 1397 نرخ باکس 2 آذر 1397 نرخ باکس 4 آذر 1397 نرخ باکس 5 آذر 1397 نرخ باکس 6 آذر 1397 نرخ باکس 7 آذر 1397 نرخ باکس 10 آذر 1397 نرخ باکس 11 آذر 1397 نرخ باکس 12 آذر 1397 نرخ باکس 13 آذر 1397 نرخ باکس 14 آذر 1397 نرخ باکس 16 آذر 1397 نرخ باکس 17 آذر 1397 نرخ باکس 18 آذر 1397 نرخ باکس 20 آذر 1397 نرخ باکس 21 آذر 1397 
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۸:۳۳    
منصور یزدی زاده گفت: در حال حاضر ارزش سهام شرکت ذوب آهن اصفهان در بورس به دلیل افزایش نرخ ارز بهبود یافته است ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۸:۳۳    
رییس دفتر رییس جمهوری از دستور دکتر روحانی به وزیر صنعت، معدن و تجارت برای کاهش قیمت ها خبر داد و گفت: طبیعی است با کاهش قیمت ارز قیمت کالاها هم کاهش یابد، مردم و اصناف نیز باید در این زمینه کمک کنند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۸:۰۳    
کمپانی ژاپنی میتسوبیشی اعلام کرد که واحد ذوب مسPT متعلق به این کمپانی در کشور اندونزی به علت ادامه یافتن عملیات تعمیر و نگهداری، اعلام وضعیت فورس ماژور کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۰۱:۳۳    
در راستای اجرای مصوبه 209 شورای عالی هماهنگی ترابری کشور، در نشست مسئولان سازمان راهداری ، کانون رانندگان و انجمن صنفی کامیونداران ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۹:۰۳    
افزایش 8 و 37 درصدی قیمت مس در دو سال گذشته در کنار ثبات قیمت هزینه های معدن کاری منجر به افزایش حاشیه امن سود برای اکثر تولیدکنندگان شد و تنها 2 درصد از تولیدکنندگان مس فعالیت زیان ده داشتند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۱۹:۴۹    
بر اساس مصوبه شواری عالی هماهنگی اقتصادی و بخشنامه گمرک ورود ارز به کشور با رعایت مقررات بانک مرکزی، به هر میزان و بدون هیچ گونه محدودیتی آزاد شد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۱۸:۴۹    
نایب رییس اتاق بازرگانی مشترک ایران و چین از آغاز رسمی تبادلات بانکی ایران و چین از فردا (دوشنبه) و بعد از یک توقف 60 روزه خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۱۵:۴۹    
بانک مرکزی از دیروز محدودیت جدید تراکنش های بانکی را برای هر شماره ملی اجرایی کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۷ - ۱۹:۵۲    
قیمت خرید زغال سنگ بر مبنای قیمت شمش فولاد خوزستان در بورس کالا به تصویب رسید.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۷ - ۱۷:۲۲    
شرکت های بزرگ آلومینیوم کشور در 8 ماهه 97، حدود 3.2 درصد بیش از رقم مدت مشابه سال گذشته آلومینیوم تولید کردند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۷ - ۱۶:۵۲    
رئیس مجلس شورای اسلامی در نشستی با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت و رئیس کل بانک مرکزی و تولیدکنندگان فولاد، بر لزوم رفع مشکلات حوزۀ صنعت فولاد و خودرو تأکید کرد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۷ - ۱۶:۵۲    
نماینده مردم اراک، خنداب و کمیجان در مجلس گفت: آلومینیوم جاجرم با پول ایرالکو و برای تامین مواد اولیه ایرالکو ساخته شده و امروز مدیران ایرالکو باید برای هر تن مواد اولیه جاجرم خواهش و تمنا کنند که ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۷ - ۱۶:۵۲    
مدیرعامل فولاد جنوب گفت: طرف اروپایی اعلام کرده به دلیل تحریم تا زمان مشخص نشدن سازوکار مالی از تمدید آن خودداری می کند هنوز مشکل کشورهای اروپایی اجرایی نشدن سازوکار مالی SPV است و شرکتها منتظر هستند ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۷ - ۱۶:۵۲    
در شرایطی که قرار است امروز بلوک 7.26درصدی سهام شرکت فولاد خوزستان در بورس فروخته شود برخی گمانه زنی ها حاکی از آن است که فولاد مبارکه اصفهان خریدار احتمالی این مقدار سهام با هدف تکمیل فرایند ادغام ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۷ - ۱۶:۵۲    
کارکنان شرکت فولاد مبارکه و مجتمع فولاد سبا در سال حمایت از کالای ایرانی علی رغم همۀ محدودیت ها و تحریم ها از ابتدای فروردین ماه تا پایان آبان ماه 1397 با تولید 5 میلیون و 340 هزار تن فولاد خام و ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۷ - ۱۶:۲۲    
نگرانی از تشدید تنش های تجاری بین آمریکا و چین و بالا رفتن نرخ بهره، موجب شد سرمایه گذاران به فروش سهام تکنولوژی و اینترنت رو آورند و شاخص های اصلی سهام بیش از 2 درصد سقوط کنند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۷ - ۱۶:۲۲    
ماموران گمرک بازرگان طی دو عملیات بازرسی، موفق به کشف 7 کیلو و 250 گرم نقره ساخته شده قاچاق شدند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۷ - ۱۶:۲۲    
قیمت شاخص نفت خام برنت، دیروز با یک دلار و 64 سنت افزایش به 61 دلار و 70 سنت و قیمت شاخص دبلیوتی آی آمریکا با یک دلار و 10 سنت افزایش، به 52 دلار و 59 سنت رسید.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۷ - ۱۶:۲۲    
در جلسه ای که از سوی خودروسازان و قطعه سازان با رئیس مجلس شورای اسلامی برگزار شده است، مقرر گردید تا خودروهای بالای 45 میلیون تومان با رعایت کردن ضوابط قیمتگذاری، افزایش قیمت بدهند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۷ - ۱۶:۲۲    
با محدودیت نقل و انتقال پول میان ایران و چین از طریق کونلون بانک، اکنون یک بانک ایرانی، کارگزار انتقال وجوه و حواله میان دو کشور شده و مبادلات از سر گرفته شده است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۷ - ۱۵:۵۲    
اداره گمرک چین اعلام کرد که مازاد تجارت پکن با واشنگتن در ماه گذشته میلادی به 35.55 میلیارد دلار افزایش پیدا کرد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۷ - ۱۵:۵۲    
قیمت هر واحد بیت کوین در 24 ساعت اخیر با بیش از 12 درصد کاهش به تقریبا 3 هزار و 400 دلار کاهش پیدا کرد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۷ - ۱۵:۵۲    
سخنگوی کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی از ضرورت ساماندهی بازارهای موازی طلا و ارز از سوی دولت خبر داد و گفت: مقاومت نرخ ها پس از کاهش قیمت طلا و ارز به علت نفوذ دلالان در بازار است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۷ - ۱۵:۵۲    
منابع آگاه اعلام کردند که فدرال رزرو آمریکا به روند تدریجی افزایش نرخ بهره ادامه خواهد داد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۷ - ۱۵:۵۲    
گزارش های جهانی نشان از کاهش تقاضا برای نیروی کار در حوزه بازار رمز ارز و بلاک چین و کاهش 30 تا 50 درصدی درآمد توسعه دهندگان بلاک چین همزمان با سقوط قیمت رمز ارزها دارد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۷ - ۱۵:۵۲    
با انتشار خبر به توافق رسیدن اعضای اوپک و غیر اوپک برای کاهش تولیدات خود، و جهش قیمت نفت، بلافاصله روبل روسیه و سهام این کشور هم جهش کردند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۷ - ۱۵:۵۲    
فاز اول کارخانه فولاد شهریار، تولیدکننده ورق های فولادی با پوشش گالوانیزه تا 3 میلی متر با ظرفیت 90 هزار تن در سال با حضور رضا رحمانی، وزیر صمت در تبریز افتتاح شد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۷ - ۱۵:۲۲    
رحمانی در پاسخ به این که آیا این نرخ را غیر قانونی می دانید، گفت: نمی شود این قیمت گذاری را غیرقانونی دانست، اما باید در این باره سازمان حمایت اعلام نظر کند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۷ - ۱۵:۲۲    
خبرهای رسیده حاکی است، خودروسازان مجوز افزایش قیمت خودرو را دریافت کرده اند. البته هنوز وزارت صنعت واکنشی نداشته است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۷ - ۱۵:۲۲    
آلومینیوم یکی از فلزاتی است که تنظیم بازار آن دشوار بوده و با توجه به شرایط موجود در کشور و نیز تولیدکنندگان و مصرف کنندگان باید به آن توجه ویژه ای صورت گیرد؛ زیرا برخلاف دیگر فلزات ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۷ - ۱۵:۲۲    
این روزها خودروهای نو با رینگ های فولادی تولید می شود و گویا رینگ آلومینیومی به نوعی یک آپشن برای خودروهای ایرانی به شمار می رود ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۷ - ۱۴:۵۲    
تولید شرکت های بزرگ آلومینیوم کشور طی 8 ماهه 97، حدود 3.2 درصد بیش از رقم مدت مشابه سال گذشته آلومینیوم تولید کردند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۷ - ۱۴:۵۲    
فولاد سپیددشت با تولید 63 هزار و 45 تن آهن اسفنجی در آبان ماه سال جاری، رکورد جدیدی را به نام خود ثبت کرد. پیشرفت فیزیکی واحد فولادسازی این مجموعه بیش از 70درصد اعلام شده است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۴ - ۱۳:۲۲    
در حالی گفته می شود خودروسازان با وزارت صنعت بر سر تعیین نرخ رسمی خودرو 5 درصد کمتر از نرخ بازار توافق کرده اند که این وزارتخانه توافقی را تائید نکرده و می گوید رئیس جمهور حرف آخر را می زند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۳ - ۲۳:۵۲    
رییس اتحادیه فروشندگان و سازندگان طلا و جواهر تهران با اشاره به ادامه روند کاهشی قیمت طلا و سکه در بازار امروز ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۳ - ۲۳:۵۲    
23 مؤسسه مالی معتبر دنیا، ماه گذشته میلادی پیش بینی خود را از آینده بازار مس ارائه کردند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۳ - ۲۳:۵۲    
مجتمع مس سرچشمه از ابتدای سال جاری تا کنون موفق به تولید 118 هزر 991 تن مس محتوی معدنی شده است که نسبت به برنامه پیش بینی شده سال 97 رشد 2 درصدی داشته است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۳ - ۲۲:۲۲    
طبق آمار وزارت انرژی آمریکا، چین در هفت ماه اول 2018 به طور میانگین 377700 بشکه در روز نفت خام از آمریکا وارد کرد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۳ - ۲۱:۵۲    
درحالی فعالان ساخت و ساز مسکن چند ماهی است نسبت به کیفیت تیرچه به دلیل حذف برخی آزمایشات در روند تولید صنعتی ابراز تردید کرده و نسبت به آن هشدار داده اند که پس از گذشت ماه ها هنوز ابهام تولید ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۳ - ۲۱:۵۲    
رئیس سازمان بورس با بیان اینکه آمادگی برای عرضه مجدد نفت خام در بورس را داریم، گفت: این کار به زودی و تا کمتر از یک ماه دیگر انجام می شود.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۳ - ۲۱:۵۲    
علیرغم ازسرگیری تولید و صادرات نفت از میادین نفتی کرکوک، صادرات نفت عراق در ماه نوامبر به خاطر هوای بد در پایانه های جنوبی این کشور به پایین ترین حد در هفت ماه گذشته رسید .
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۳ - ۲۱:۵۲    
وزیر صنعت، معدن و تجارت با بیان اینکه سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولید کنندگان در حال کارشناسی موضوع است، گفت: رئیس جمهور با افزایش قیمت خودرو مخالفتی نداشته است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۳ - ۲۱:۵۲    
هیات وزیران نرخ گاز مصرفی بخش فولاد را از ابتدای مهرماه امسال به ازای هر مترمکعب دو هزار و ششصد ریال تعیین کرد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۲ - ۱۵:۲۳    
بزرگترین ایالت تولیدکننده نفت کانادا با هدف کاستن از بحران صنعت انرژی این کشور، کاهش تولید کم سابقه ای را دستور داد و به اقدامات جهانی برای مبارزه با ریزش قیمت نفت افزود.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۲ - ۱۴:۵۳    
وزیر انرژی قطر اعلام کرد این کشور تا ژانویه سال 2019 از سازمان کشورهای صادرکننده نفت اوپک خارج می شود.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۲ - ۱۴:۵۳    
امروز گروه فلزات اساسی توانست بازده خوبی را به نوسان گیران بازار سهام بدهد. در کنار این گروه، نفتی ها نیز با رشد بیش از سه درصد در قیمت پایانی مواجه شدند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۲ - ۱۴:۵۳    
رییس دفتر مطالعات انرژی وین با بیان اینکه دولت قطر هنوز نامه ای رسمی دال بر خروج از اوپک به دبیرخانه این سازمان ارسال نکرده است،گفت:خروج قطر می تواند زمینه ساز اضمحلال اوپک شود.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۲ - ۱۴:۵۳    
افزایش قیمت نفت در بازارهای جهانی به دنبال اعلام خروج قطر از سازمان اوپک افزایش روند رو به کاهش داشته است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۲ - ۱۴:۵۳    
وزیر انرژی عمان در آستانه دیدار هفته جاری تولیدکنندگان اوپک و غیراوپک، اظهار کرد معتقد است یک تفاهم نظر در میان تولیدکنندگان نفت اوپک برای ضرورت کاهش تولید نفت وجود دارد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۲ - ۱۴:۲۳    
دوشنبه در مصر افزایش چهار پوندی در آغاز معاملات هفتگی را ثبت کرده و قیمت هر گرم طلای 18 عیار به حدود 615 پوند رسیده است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۲ - ۱۳:۲۳    
برای اولین بار شارژ 40 درصدی آهن اسفنجی در کوره های ذوب القائی مجتمع فولاد صنعت بناب انجام شد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۲ - ۱۲:۵۳    
مدیرعامل راه آهن جمهوری اسلامی ایران از توسعه سبد ابزارهای تامین مالی صنعت حمل و نقل ریلی با استفاده از ابزارها و سازوکار بورس کالای ایران و همچنین ادامه عرضه قراضه های راه آهن جمهوری اسلامی در این ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۲ - ۱۲:۵۳    
طی هشت ماهه نخست سال 2018 در مقایسه با مدت مشابه از سال 2017، حدود 3درصد به تولید جهانی مس معدنی افزوده شد ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۱ - ۲۱:۲۳    
معاون برنامه ریزی و امور اقتصادی وزارت جهاد کشاورزی اعلام کرد: رئیس جمهوری با خرید تضمینی گندم با قیمت هر کیلوگرم 1600 تومان موافقت کرد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۱ - ۲۱:۲۳    
عضو کمیسیون عمران مجلس با بیان اینکه براساس قانون نظام مهندسی ساختمان، وزراتخانه راه،کشورو صنعت باید نسبت به استانداردسازی مصالح ساختمانی اقدام کنند از تشکیل کمیته ای برای رسیدگی به شکایات صنف تیرچه ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۱ - ۲۱:۲۳    
صادرات نفت ایران به ترکیه در 8 ماهه 2018 با افت 30 درصدی نسبت به مدت مشابه سال قبل به 178 هزار بشکه در روز رسید.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۱ - ۲۱:۲۳    
مدیرعامل اسبق سایپا با اعلام اینکه به دلیل بی ثباتی اقتصادی در کشور، عملاً کاهش قیمت خودرو در کمترین حالت ممکن نیز وجود ندارد، دلایل افزایش بی ضابطه قیمت خودرو را تشریح کرد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۱ - ۲۱:۲۳    
یورو مسافرتی امروز در بانک ها حدود 13 هزار و 100 تومان عرضه می شود که نسبت به آخرین روز هفته گذشته حدود 700 تومان کاهش قیمت داشته است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۱ - ۲۰:۵۳    
کامرزبانک آلمان باهدف بررسی و آزمایش ایده های نوین در بخش پرداخت و فاینانس تجاری لابراتوری نوآوری راه اندازی کرد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۱ - ۲۰:۵۳    
بانک مرکزی در بخشنامه ای شرایط جدید صدور و استفاده از چک های تضمین شده را ابلاغ کرد که بر اساس از این پس چک های تضمین شده صرفا در وجه ذینفع صادر می شود و درج مشخصات ذینفع بر روی برگ چک الزامی است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۱ - ۲۰:۵۳    
روپیه پاکستان با 5 درصد سقوط ارزش در برابر دلار روبرو شد و هر 143 روپیه به یک دلار رسید.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۱ - ۲۰:۵۳    
تولید فولاد خام در فولاد مبارکه در هشت ماه سال جاری با 12.7 درصد رشد نسبت به سال قبل به پنج میلیون و 340 هزار تن رسید.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۱ - ۲۰:۵۳    
آفریقای جنوبی 78 درصد از ذخایر جهانی منگنز را در اختیار دارد از اینرو، در سال گذشته میلادی 5.3میلیون تن از این ماده معدنی را تولید کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۱ - ۲۰:۵۳    
شرکت فولاد آذربایجان موفق به دریافت گواهینامه استاندارد محصول اجباری اتحادیه اروپا (CE) برای محصولات تولیدی خود شد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۱ - ۲۰:۲۳    
روسای جمهور چین و آمریکا توافق کردند که روند مذاکرات تجاری را ادامه دهند و برای مدتی تعرفه اضافی بر یکدیگر اعمال نکنند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۱ - ۲۰:۲۳    
وزارت صمت با توجه به اتمام دوره ممنوعیت واردات برنج دستور بازگشایی سامانه جامع تجارت برای ثبت سفارش این کالا را ابلاغ کرد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۱ - ۲۰:۲۳    
میزان تولید فولاد خام کشور طی 7 ماهه سال جاری، 18 درصد افزایش یافت. در این مدت تولید آهن اسفنجی و محصولات فولادی نیز با رشد قابل توجه مواجه شدند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۱ - ۲۰:۲۳    
روند بازار سنگ آهن وارداتی در چین روشن نیست و قیمت اخیرا در ثبات بوده است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۱ - ۱۲:۵۲    
در فرمول جدید، قیمت شمش آلومینیوم بر مبنای قیمت های جهانی در بورس فلزات لندن (LME)، با احتساب میانگین نرخ خرید و فروش دلار در سامانه نیما و ضریب اصلاح قیمت داخل محاسبه و عرضه می گردد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۰ - ۱۳:۵۲    
رئیس مجلس شورای اسلامی با تأکید بر لزوم رفع مشکلات حوزه صنعت فولاد و خودرو، گفت: باید نیاز داخلی کشور به فولاد تأمین شود.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۰ - ۱۳:۲۲    
سازمان خصوصی سازی درحالی به وکالت از شرکت پایندگان، زمان عرضه بلوک 7.26 درصدی سهام شرکت فولاد خوزستان در بورس را اعلام کرده بود که زمان آن به تاریخ دیگری موکول شد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۰۷ - ۱۶:۴۷    
یورو مسافرتی امروز در بانک ها حدود 13 هزار و 800 تومان عرضه می شود که نسبت به روز گذشته حدود 200 تومان افزایش قیمت داشته است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۰۷ - ۱۶:۴۷    
قیمت دلار و یورو در بازار آزاد در مسیر کاهش قرار گرفته، تا جایی که امروز قیمت خرید دلار در بانک ها از بازار آزاد بیشتر بود و ارز مسافرتی نیز امروز بیش از 700 تومان گران تر از بازار آزاد بود.
  ۱۳۹۷/۰۹/۰۷ - ۱۶:۴۷    
شرکت بزرگ معدنی بی اچ پی بیلتون (BHP Billiton) روز گذشته اعلام کرد که یک ذخیره جدید مس، اکسید آهن و طلا در جنوب استرالیا پیدا کرده است ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۰۷ - ۱۶:۴۷    
فعالان با توجه به انتظارات درباره کاهش قیمت شمش فولاد در منطقه خاورمیانه و CIS، تحولات شاخص قیمت فولاد را به دقت زیر نظر داشته باشند که بعنوان یک ریسک بزرگ برای فولادسازان داخلی خواهد بود!
  ۱۳۹۷/۰۹/۰۷ - ۱۵:۴۷    
رییس سازمان برنامه و بودجه کشور از افزایش 20 درصدی حقوق در بودجه 98 خبر دادو افزود: دوشنبه هفته آتی، آمار و ارقام بودجه 98 اعلام خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۰۷ - ۱۵:۴۷    
سامانه جامع تجارت طی اطلاعیه ای محدودیت در انتخاب ارز درخواستی در بخش خرید ارز خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۰۷ - ۱۵:۴۷    
یکی از مهم ترین مسائل روز کشور موضوع ساز و کارهای چگونگی فروش نفت ایران و از آن مهم تر دریافت پول نفت یا خرید کالا ما به ازای آن است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۰۷ - ۱۵:۴۷    
رییس کل بانک مرکزی با اشاره به حرکت نرخ ارز به سمت تعادل، گفت: تصمیمات جدید برای تامین منابع بخش مسکن به زودی اعلام می شود.
  ۱۳۹۷/۰۹/۰۷ - ۱۵:۱۷    
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: برای تجارت با هر کشوری از جمله عراق نیازمند ایجاد شفافیت و تعیین قیمت واقعی برای کالاهای مختلف هستیم و با توجه به ظرفیت هایی که در بورس کالا وجود دارد می توان از این ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۰۷ - ۱۵:۱۷    
مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی صنایع انرژی بر پارسیان از طرح احداث بندر با ظرفیت تخلیه و بارگیری40 میلیون تن کالا در منطقه پارسیان خبر داد و گفت: در فاز نخست ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۰۷ - ۱۵:۱۷    
تحلیلگران می گویند در صورت پایین ماندن قیمت نفت در سال 2019، عربستان باید کمی سختی بکشد ولی احتمالا لازم نیست اقدامات سختی در پیش بگیرد، مگر اینکه قیمت خیلی پایین تر برود.
  ۱۳۹۷/۰۹/۰۷ - ۱۵:۱۷    
وزیر نفت گفت: بحث سهمیه بندی بنزین در این مرحله مطرح نیست.
  ۱۳۹۷/۰۹/۰۷ - ۱۵:۱۷    
شرکت ملی صنایع مس ایران در هشت ماهه نخست امسال، 202هزار و 501 تن آند و 158هزار و 455 تن کاتد مس تولید کرده است که این میزان تولید نسبت به برنامه امسال به ترتیب از رشد 19 آند و 12 درصدی کاتد برخوردار ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۰۷ - ۱۵:۱۷    
تولید جهانی مس طی 8 ماه 2018 با رشد سه درصدی همراه شد. در این مدت قاره آفریقا به عنوان پیشتاز تولید عمل کرد در حالی که امریکای شمالی، افت تولید را پشت سر گذاشت.
  ۱۳۹۷/۰۹/۰۷ - ۱۵:۱۷    
وزیر صنعت، معدن و تجارت تاکید کرد: عرضه خودرو با قیمت پنج درصد زیر قیمت بازار تصویب نخواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۰۷ - ۱۵:۱۷    
آمارهای تولید مهرماه امسال محصولات معدنی و صنایع معدنی حاکی از رشد دو رقمی محصولات این حوزه دارد. کنسانتره آهن، گندله، آهن اسفنجی ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۰۷ - ۱۴:۴۷    
مدیرعامل شرکت بازرگانی دولتی ایران، وضعیت ذخایر کالاهای اساسی کشور را مطلوب اعلام کرد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۰۷ - ۱۴:۴۷    
امروز قیمت سهام در گروه های مختلف شاهد کاهش بود. در پی این کاهش قیمت شاخص کل وارد کانال 163 هزار واحدی شد و شاخص فرابورس نیز 38 واحد پایین رفت.
  ۱۳۹۷/۰۹/۰۷ - ۱۴:۴۷    
شرکت آرامکو عربستان قصد دارد در قالب یک برنامه سرمایه گذاری 150 میلیارد دلاری، به صادرکننده گاز تبدیل شود.
  ۱۳۹۷/۰۹/۰۷ - ۱۴:۴۷    
طوفان توییتری ترامپ که عمده فشار برای عدم کاهش تولید نفت را متوجه عربستان سعودی کرده، دیدار اوپک آتی اوپک پلاس را پیچیده کرده و ریاض را وادار ساخته است به شکلی عمل کند که نارضایتی دولت آمریکا را به ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۰۷ - ۱۴:۴۷    
معاون وزیر اقتصاد با بیان اینکه در حال حاضر حباب نرخ ارز زیاد است، گفت: امیدواریم با پایداری در سیاست ها، شاهد تداوم کاهش نرخ ارز در بلندمدت باشیم.
  ۱۳۹۷/۰۹/۰۷ - ۱۴:۴۷    
بررسی عملکرد ماهانه شرکت چادر ملو حکایت از آن دارد که نه تنها تولید در این واحد صنعتی کاهش نیافته، بلکه طی آبان ماه و همزمان با شروع دور جدید تحریم ها جهش قابل توجهی را ثبت کرده و رکورد تولید ماهیانه ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۰۷ - ۱۴:۴۷    
فولاد کاوه جنوب کیش آمار تولید و فروش 8 ماهه خود را منتشر کرد که براساس این گزارش، شرکت 1923 میلیارد تومان درآمد از محل فروش محصولات به ثبت رساند که رشد 107 درصدی نسبت به مدت مشابه سال قبل داشت.
  ۱۳۹۷/۰۹/۰۷ - ۱۴:۴۷    
مدیرعامل شرکت آلومینای ایران از آغاز راه اندازی فاز نخست طرح شمش آلومینیوم جاجرم از ماه دی امسال خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۰۷ - ۱۴:۴۷    
آخرین آمار منتشر شده از سوی وزارت صنعت، معدن و تجارت نشان می دهد که تولید بیش از نیمی از کالاهای منتخب معدنی در شهریور ماه نسبت به ماه پیش از آن کاهش یافته است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۰۷ - ۱۴:۱۷    
در یادداشت سخنگوی کمیسیون اقتصادی آمده است: وضع موانع در مسیر صادرات موجب انباشت حجم زیادی از فولاد در داخل کشور و تشدید رکود حاکم بر بازار و شاید تعطیلی واحدهای کوچکتر خواهد شد ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۰۵ - ۱۸:۰۴    
انجمن جهانی فولاد اعلام کرد: میزان تولید فولاد ایران طی 10 ماهه 2018 میلادی، 19 درصد افزایش یافت.
  ۱۳۹۷/۰۹/۰۵ - ۱۷:۳۴    
یک منبع آگاه در بانک مرکزی شایعاتی مبنی بر قطع یا محدودیت سامانه ساتنا از فردا ششم آذرماه را تکذیب کرد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۰۵ - ۱۷:۳۴    
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از ثبت نام 151 هزار نفر برای دریافت کارت سوخت ظرف 3 ساعت در سامانه دولت همراه خبر داد.
مشاهده نتایج بیشتر...