دوشنبه ۲۰ آذرساعت ۲۳:۰۳Dec 2017 11

سرزمین ارتباطات (newsday.ir)

  ۱۳۹۶/۰۹/۱۳ - ۱۰:۴۴    
رئیس کل بانک مرکزی با بیان اینکه بازرسی از 4500 شعبه بانکی در سراسر کشور، حکایت از اجرای دقیق نرخ سود بانکی مصوب دارد، گفت: در حال حاضر، ثبات بر بازار ارز حاکم است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۳ - ۰۹:۴۴    
خبری که از اولین نشست هیئت دولت درمورد بررسی بودجه بیرون آمده، نشان می دهد که هیئت وزیران از بندهای الف - ب - ج - د - ه - تبصره یک بودجه کل کشور در سال 97 عبور کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۳ - ۰۹:۴۴    
میان دستمزد شاغلان ایرانی با سایر کشورهای پیشرفته جهان تفاوت از زمین تا آسمان است. اگرچه بسیاری بر این اعتقاد هستند که میزان هزینه های زندگی در کشورهای صنعتی و پیشرفته جهان بسیار بالاتر از ایران است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۳ - ۰۹:۴۴    
مشاور ارشد کاخ سفید اعلام کرد، دونالد ترامپ هنوز تصمیمی در زمینه به رسمیت شناختن قدس به عنوان پایتخت اسرائیل نگرفته است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۳ - ۰۹:۴۴    
با حضور وزرای اقتصاد ایران، مجارستان، مدیرعامل بانک شهر و تعدادی از مسئولان عالی رتبه اقتصادی دوکشور و با حمایت گروه توسعه صنایع و معادن شهر، تفاهمنامه ساخت اتوبوس ایکاروس در ایران امضا شد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۳ - ۰۹:۴۴    
معاون سابق نظارت بر بورس ها و بازارهای سازمان بورس گفت: روند فعلی معاملات بازار سرمایه ناشی از رشد قیمت های جهانی وافزایش قیمت دلار بوده و پیش بینی می شود رشد ارزش سهام و شاخص تا پایان سال ادامه ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۳ - ۰۹:۴۴    
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس از پیغام سعودی ها به ایران برای پایان بحران یمن خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۳ - ۰۹:۴۴    
رئیس دانشگاه امام حسین(ع) با بیان اینکه نباید کار به جایی برسد که حضرت آقا در سخنرانی های خود از واژه ای کاش استفاده کنند ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۳ - ۰۹:۴۴    
تونی بلر معتقد است، انگلیسی ها باید رفراندومی مجدد بر سر خروج کشورشان از اتحادیه اروپا برگزار کنند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۷ - ۲۰:۳۳    
مطالعه جدیدی نشان داد که تمام انواع انزوای اجتماعی نمی تواند دارای اثرات منفی باشد و غیر اجتماعی بودن می تواند با خلاقیت رابطه مثبتی داشته باشد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۷ - ۲۰:۳۳    
دستگاه های توسعه ای، قبل از این که پژوهشکده باستان شناسی را در معذورات، محدودیت و تنگنا قرار دهند، اعلام کنند تا مسیرهای پیشنهادی برای اجرایی شدن پروژه هایشان را بررسی کرده و خطوط مورد نظر توجیه و ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۷ - ۲۰:۳۳    
عموهای فیتیله ای درباره ماجرای جدایی شان از عمو قناد و اینکه در حال حاضر آیا رابطه ای با او دارند با اشاره به پشتکار و ویژگی های این مجری محبوب اعلام کردند دیگر رابطه تنگاتنگی با او ندارند و به خاطر ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۷ - ۲۰:۳۳    
اولین بار خانم برومند درباره مهریه من صحبت کردند. ده شاخه گل نرگس مهریه من است... فرزندم مثل پدرش در آلمان به دنیا آمد.. ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۷ - ۲۰:۳۳    
آژانس فضایی اروپا تصویری از یک کهکشان منتشر کرده است که به صورت یک مار دیده می شود.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۷ - ۲۰:۳۳    
معاونت سیاست گذاری و ارزیابی راهبردی معاونت علمی وفناوری ریاست جمهوری، ریسک بیمه محصولات دانش بنیان را از جمله موانع بیمه این محصولات دانست و گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۷ - ۲۰:۳۳    
وزیر سپاه در دوران دفاع مقدس گفت: ما در کشورهای عراق و سوریه حضور داریم و در بازسازی با آن ها همکاری خواهیم داشت.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۷ - ۲۰:۳۳    
نماینده اصلاح طلب مجلس و عضو فراکسیون امید مجلس با بینا اینکه قاچاق همچنان وجود دارد، گفت: نمی توان یک موضوع را به دلیل وسعت زیاد آن، انکار کرد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۷ - ۲۰:۳۳    
کمبود نقدینگی در صنعت سیمان موجب شده در بخش تولید و صادرات رقابت منفی به وجود آید که می تواند بلای جان این صنعت شود.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۷ - ۲۰:۳۳    
یک روزنامه حامی دولت برخلاف ادعاهای مدیران ارشد دولت تصریح کرد رتبه کسب و کار ایران در یک سال اخیر 4 پله سقوط کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۷ - ۲۰:۳۳    
درپی انتشار نقل قولی از سخنگوی دولت در خصوص عدم اعطای وام بلاعوض به زلزله زدگان در صورت دریافت کانکس، دفتر نوبخت توضیحاتی را برای تنویر افکار عمومی منتشر کرد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۷ - ۲۰:۳۳    
سفیر رژیم صهیونیستی در سازمان ملل تأکید کرد، علیرغم آنکه بسیاری از کشورهای عربی رسما اسرائیل را به رسمیت نمی شناسند، تل آویو در حقیقت با این کشورهای عربی رابطه دارد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۷ - ۲۰:۳۳    
رهبر ارکستر گروه موسیقی ماکان بند اظهار کرد: نخستین کنسرت ماکان بند که قرار است در سه روز متوالی و در دو سانس در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی برگزار شود بلیت دوسانس روز اول کنسرت به پایان رسد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۷ - ۲۰:۳۳    
نایب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: مناطق آزاد به یک آفت بزرگ تبدیل شده اند که از ابتدا سنگ بنای آنها از طریق تامین عوارض گذاشته شده است و همواره واردات بر صادرات می چربد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۹ - ۱۰:۱۳    
معاون محیط زیست انسانی سازمان حفاظت محیط زیست اظهار کرد: گادفادر یا پدرخوانده آلودگی هوا گروه هایی هستند که به دلیل برخورداری از قدرت بالا و توان لابی گری بسیار کسی حریف آنها نمی شود ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۹ - ۱۰:۱۳    
در پرتال خدمات الکترونیک کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه، بخش مخصوصی جهت رسیدگی به درخواست رفع فیلتر و شکایات مردمی به نشانی rafefilter.internet ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۹ - ۱۰:۱۳    
پس از آنکه دستور نصب تلفن های همگانی درمجاورت چادرهای اسکان آسیب دیدگان زلزله از سوی مدیر عامل شرکت مخابرات ایران صادر شد ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۹ - ۱۰:۱۳    
گرچه در تمام ماه ها خداوند همواره برکاتش را برای انسان ها ارزانی داشته و تمام ایام پر برکت هستند، اما برخی روزها و ماه ها از ویژگی و شادی افزون تری برخوردارند ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۹ - ۱۰:۱۳    
پژوهشگران دانشگاه تربیت مدرس با اعمال نانوپوشش های مقاوم به سایش و خوردگی عمر مفید ایمپلنت های دندانی و استخوانی را افزایش دادند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۹ - ۱۰:۱۳    
خون بند ناف که به عنوان خون جفتی شناخته شده، خونی است که در جنین در حال تکوین در بدن مادر جریان دارد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۹ - ۱۰:۱۳    
سرماخوردگی و آنفلوآنزا بیماری های رایج فصل پاییز و زمستان هستند اما چرا افراد در این دو فصل بیشتر مستعد ابتلا به این بیماری ها هستند؟
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۹ - ۱۰:۱۳    
مدیر عامل ستاد معاینه فنی شهرداری تهران اعلام کرد: از ابتدای سال 96 تا پایان مهر ماه از 580 هزار و 97 دستگاه خودرو مراجعه کننده در بار اول در حدود 12 درصد از آزمون ترمز مردود شدند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۹ - ۱۰:۱۳    
زهره هاشمی درباره پوشش اخبار زلزله از سوی رسانه هایی مانند رادیو تلویزیون گفت: چرا کار را به جایی می رسانیم که پوشش و اطلاع رسانی اخبار حادثه از سمت فضای مجازی شکل بگیرد ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۹ - ۱۰:۱۳    
چندی پیش خبری از سوی پژوهشکده بیوتکنولوژی کشاورزی با عنوان 'تولید شیر پروبیوتیکی که منجر به کاهش کلسترول می شود' منتشر شد که یکی از محققان در تماسی که با ایسنا داشت ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۹ - ۱۰:۱۳    
قرار است محمودرضا خاوری مدیرعامل وقت بانک ملی و یکی از متهمان اصلی پرونده موسوم به فساد بزرگ بانکی، فردا - 30 آبان ماه- سال جاری در دادگاه انقلاب اسلامی به صورت غیابی محاکمه شود.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۴ - ۱۱:۱۴    
یک کارشناس اقتصادی گفت:تعجیل توتال در موضع گیری ناامیدانه درباره تحریم های احتمالی ایران نشان می دهد بازگشت تحریم هیچ ریسکی بر دوش توتال نخواهد انداخت و تمام ریسک بر دوش ایران است.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۴ - ۱۱:۱۴    
قیمت انواع نان از اول آذر ماه در تهران با نظر رئیس اتاق اصناف و در سایر استان ها توسط استاندار حداکثر با 15 درصد افزایش قیمت در مقایسه با نرخ های قبلی، تعیین می شود.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۴ - ۱۰:۱۴    
گمرک ایران در بخشنامه جدیدی نحوه ورود کالای همراه مسافر را به گمرکات سراسر کشور اعلام کرد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۴ - ۱۰:۱۴    
سفیر اتریش در ایران از سفر رییس جمهور روحانی در آینده ای نزدیک به اتریش خبر داد و گفت: یکی از تصمیم های وزیر خارجه ما اعزام قائم مقام وزیر خارجه اتریش به ایران برای فراهم کردن مقدمات سفر رییس جمهور ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۴ - ۱۰:۱۴    
هیات تصفیه موسسه فرشتگان به تازگی پیشنهاد جدیدی گرفت تا فروش اموال و یا انتقال آن به موسسه کاسپین به تعویق بیفتد به طوری که تکمیل پروژه ها را در این رابطه مطرح شده است.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۴ - ۱۰:۱۴    
استاندار هرمزگان گفت: 19میلیارد تومان تسهیلات برای سرمایه در گردش 22واحد تولیدی این استان اختصاص یافت.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۴ - ۱۰:۱۴    
رئیس کمیسیون انرژی مجلس عنوان کرد که وزیر نفت برای ارائه توضیحاتی در خصوص قرارداد توتال و احتمال انصراف این شرکت از توسعه میدان گازی پارس جنوبی در کمیسیون حاضر می شود.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۴ - ۱۰:۱۴    
واردات نفت کره جنوبی از ایران در ماه اکتبر نسبت به ماه پیش از آن 9.5 درصد کاهش یافت و به 390 هزار و 675 بشکه در روز رسید.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۴ - ۱۰:۱۴    
آژانس بین المللی انرژی در گزارش ماهیانه خود پیش بینی اش از رشد تقاضا برای نفت را برای امسال و سال آینده میلادی 100 هزار بشکه در روز کاهش داد و به ترتیب به 1.5 و 1.3 میلیون بشکه در روز رساند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۴ - ۱۰:۱۴    
کیث الیسون بیان کرد برخلاف آنچه ترامپ می گوید، تصمیم او در خودداری از تایید برجام برای تامین امنیت بیشتر مردم نیست.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۴ - ۱۰:۱۴    
مدیران کارخانه های قطعه سازی خودرو متعقدند که ظرفیت تولید آنها، دو سوم کاهش پیدا کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۳ - ۱۱:۱۴    
با قطعی شدن صعود سوئد به جام جهانی در حال حاضر تکلیف صعود 29 تیم به مسابقات مشخص شده است و تا بامداد چهارشنبه تکلیف بقیه تیمها هم مشخص خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۳ - ۱۱:۱۴    
وزیر خارجه انگلستان، روز دوشنبه پس از شدت گرفتن فشارها بر وی بابت گافش درباره یک شهروند انگلیسی بازداشت شده در ایران به جرائم امنیتی مجبور به عذرخواهی شد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۳ - ۱۰:۱۴    
مدیرعامل شرکت توتال گفت، اگر ما نتوانیم به دلایل حقوقی و به دلیل تغییر در رژیم تحریم ها قراردادمان با ایران در مورد توسعه میدان گازی پارس جنوبی را اجرا کنیم، باید در این قرارداد بازنگری کنیم.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۳ - ۱۰:۱۴    
تب و تاب این روزهای بازار نفت هر چند رنگ قدرت طلبی پادشاهانه سعودی ها را به خود گرفته اما توطئه آمریکایی ها از آن به گوش می رسد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۳ - ۱۰:۱۴    
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، مصوبه جدید سرویس های پرسرعت غیر حجمی را اعلام کرد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۳ - ۱۰:۱۴    
مدیر شعب بانک کشاورزی در استان مرکزی گفت: 40 هزار و 500 میلیون ریال سود تسهیلات خسارت دیدگان مشمول تبصره 16 قانون و بودجه سال جاری(بخشودگی سود تسهیلات کشاورزان خسارت دیده حوادث طبیعی زیر یک میلیارد ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۳ - ۱۰:۱۴    
رئیس اتاق اصناف گفت: از بسته حمایتی 10هزار میلیاردی اصناف ریالی ابلاغ نشده است.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۳ - ۱۰:۱۴    
صادرات ایران به بلغارستان در شش ماهه نخست سال 2017 با رشد بی سابقه 165 درصدی به 40.1 میلیون دلار رسید که عمدتا شامل فرآورده های نفتی بوده است.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۳ - ۱۰:۱۴    
در جلسه ای مشترک با حضور مدیران ارشد شرکت ملی نفت ایران، معاون وزیر نفت و نمایندگان مجلس مقرر شد تا شرکت ملی نفت ایران در فرصتی 10 روزه دلایل بروز آتش سوزی چاه 147 میدان نفتی رگ سفید را اعلام کند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۳ - ۱۰:۱۴    
وزیر دفاع آمریکا از باقی ماندن نظامیان کشورش در سوریه به بهانه مبارزه با داعش خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۳ - ۱۰:۱۴    
دبیرکل جبهه ایستادگی گفت: عربستان در دو مسئله سیاست خارجی و داخلی خود دچار چالشهای اساسی است.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۳ - ۱۰:۱۴    
قائم مقام وزیر نیرو گفت: کلیه ی مصرف کنندگان بالای 5 مگاوات (اعم از موسسات بزرگ و هتل ها و...) باید برق مورد نیاز خود را از بخش خصوصی خریداری کنند چرا که وزارت نیرو دیگر حاضر نیست با این موسسات بزرگ ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۲ - ۱۲:۱۴    
بررسی ها نشان می دهد با وجود آنکه بخش قابل توجهی از ظرفیت بلیت پرواز به سمت مناطق زلزله زده به اتمام رسیده، اما همچنان خبری از افزایش قابل توجه قیمت ها نیست.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۲ - ۱۲:۱۴    
به دستور رییس جمهور ، وزیران کشور و بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و رییس جمعیت هلال احمر به همراهی تیمی از نهاد ریاست جمهوری، عازم مناطق زلزله زده در استان کرمانشاه شدند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۲ - ۱۲:۱۴    
روی آوردن تهیه کننده ها و برنامه سازان به بازیگران برای استفاده از آنها به عنوان مجری، در سال های اخیر رشد چشم گیری داشته است ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۲ - ۱۲:۱۴    
براساس بررسی های انجام شده، تاکنون 10 بنای تاریخی در استان های کرمانشاه و ایلام در اثر زلزله یکشنبه شب در غرب کشور آسیب دیدند، اگرچه آسیب ها قابل جبران هستند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۲ - ۱۲:۱۴    
بر اساس تحقیق صورت گرفته گروه US Public Interest مشخص شد فیجت اسپینرها حاوی مواد آلوده به سرب هستند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۲ - ۱۲:۱۴    
محققان دانشگاه ارومیه با استفاده از نانوجاذب ها روشی را برای اندازه گیری میزان نوعی داروی ضدسرطان معرفی کردند که به گفته آنها این روش پیشنهادی منطبق با دستورالعمل سازمان غذا و داروی ایالات متحده ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۲ - ۱۲:۱۴    
معاون سازمان امور دانشجویان وزارت علوم در تشریح آخرین وضعیت دانشجویان خوابگاهی دانشگاه های پنج استان کردستان، کرمانشاه، ایلام ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۲ - ۱۲:۱۴    
عضو هیات علمی پژوهشگاه بین المللی زلزله شناسی و مهندسی زلزله با تاکید بر اینکه گسل مسبب زلزله یکشنبه شب مرز ایران و عراق مشخص نیست ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۲ - ۱۲:۱۴    
در پی وقوع زلزله در غرب کشور، ایرانسل در تمام مناطق استان های کرمانشاه و ایلام، تا ساعت 24 دوشنبه 22 آبان، مکالمه نامحدود رایگان درون شبکه ارائه داد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۲ - ۱۲:۱۴    
مدیرعامل آب و فاضلاب شهری کرمانشاه گفت: بدلیل تأمین آب شرب شهرهای سرپل ذهاب، قصرشیرین، هرسین و ثلاث باباجانی از سرآب های این شهرها و کدورت آب این سرآب ها ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۲ - ۱۲:۱۴    
در پی وقوع حادثه تلخ و مصیبت بار زمین لرزه در غرب کشور که به جان باختن و زخمی شدن جمعی از هم میهنان عزیز انجامید، حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی با صدور پیامی ضمن تسلیت به ملّت ایران ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۲ - ۱۲:۱۴    
معاون امور مطبوعاتی وزارت ارشاد درباره شرایط دریافت مجوز رسانه های اجتماعی، اظهار کرد: باید در سیاست گذاری به این نکته توجه کنیم که وقتی شکل رسانه ها تغییر می کند باید همپای آن شکل نظارت را هم تغییر ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۱ - ۱۱:۱۴    
دولت آمریکا با تکیه بر وابستگی ایجادشده میان بانک های جهان و نظام مالی خود، نظام بانکی جهانی را وادار به تبعیت از سیاست های خصمانه خود می کند و از آنها به عنوان ابزار اعمال فشار در سطح جهان و پیشبرد ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۱ - ۱۱:۱۴    
مدیرکل برنامه ریزی و توسعه شهری معاونت امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران از برگزاری ششمین جشنواره شکوفا با رویکرد جدید در محلات شهر تهران خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۱ - ۱۱:۱۴    
قیمت هر بشکه نفت سبک صادراتی ایران در معاملات منتهی به سوم نوامبر 2017 (16 آبان 1396) از مرز 60 دلار عبور کرده و برای نخستین بار در سال جاری به باشگاه نفت های 60 دلاری جهان پیوست.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۱ - ۱۰:۱۴    
دستیار ویژه رئیس مجلس در امور بین الملل با اشاره براینکه تحولات منطقه یک مجموعه به هم پیوسته است، گفت: از زمانی که بحث بیداری اسلامی در منطقه شکل گرفت اتحاد نامیمون مثلث شیطانی آمریکا ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۱ - ۱۰:۱۴    
محمدرضا باهنر در گفتگو با یکی از روزنامه ها صحبت هایی را درباره احتمال بازگشت ناطق نوری به عرصه سیاست را بیان کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۱ - ۱۰:۱۴    
بانک ها در هر صورت حتی اگر نرخ سود سپرده را در مقابل ارقام کلان هم بالا نبرند و خود را پایبند به قانون نشان دهند، می دانند که چگونه باید بخشنامه بانک مرکزی را دور بزنند؛ حتی با استفاده از تلفن بانک!
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۱ - ۱۰:۱۴    
طرح مسکن مهر طرحی بود که از سال 1386 کلید خورد و هدف از آن ساخت یک و نیم میلیون واحد مسکونی بود اما در نهایت به 2 میلیون و 3000 هزار واحد رسید که از این تعداد به 2 میلیون و 210 هزار واحد آن تسهیلات ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۱ - ۱۰:۱۴    
مک کین گفت: اینکه ترامپ معتقد است ولادیمیر پوتین در تکذیب ادعای دخالت روسیه در انتخابات سال 2016 آمریکا صداقت دارد از روی ساده لوحی وی است.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۱ - ۱۰:۱۴    
بر اساس بخشنامه سازمان اداری استخدامی، وزرا و معاونان آنها از قانون منع به کارگیری بازنشستگان مستثنی شدند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۱ - ۱۰:۱۴    
نماینده مردم گرگان در مجلس گفت: واردات بی رویه و بی قاعده سالیانه ضررهای فراوانی به اقتصاد کشور می زند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۱ - ۱۰:۱۴    
معاون اول رئیس جمهور گفت: تأسیس دفتر اتحادیه اروپا در تهران در دستور کار وزارت خارجه ایران قرار گرفته است.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۱ - ۱۰:۱۴    
مشاور رئیس کل سازمان خصوصی سازی با اشاره به اینکه اولویت بندی زمان واریز سود هنوز مشخص نیست گفت: تمامی مشمولین سهام عدالت به طور قطع امسال سود می گیرند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۰ - ۱۱:۱۵    
در آستانه سفر بوریس جانسون، وزیر امور خارجه انگلیس به تهران، وزارت امور خارجه انگلیس در حال مطالعه بسته ای از اقدامات به منظور تسهیل روابط تجاری با ایران است.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۰ - ۱۱:۱۵    
معاون مهندسی و توسعه امور زیربنایی سازمان بنادر و دریانوردی از نهایی شدن انتخاب پیمانکار فاز 3 توسعه بندر شهید رجایی تا سه ماه آینده خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۰ - ۱۰:۱۵    
بازی خطرناک با نرخ ارز ؛ این عبارت به کاررفته از سوی معاون ارزی بانک مرکزی در دولت دهم، تنها یکی از دستاوردهای هشت ساله بانک مرکزی در دولت احمدی نژاد بود
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۰ - ۱۰:۱۵    
جانشین فرمانده کل ارتش گفت: تهدیدات موجود در منطقه دائم درحال رصد شدن هستند و حرکت ما با نگاه عمیق به تهدیدات درحال پیگیری هستیم.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۰ - ۱۰:۱۵    
علاوه بر رعایت نکات بهداشتی که همواره به زائران تذکر داده می شود موضوع مراقبت از وسایل و مدارک نیز اهمیت دارد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۰ - ۱۰:۱۵    
سخنگوی وزارت امور خارجه در واکنش به سخنان وزیر خارجه عربستان: فرافکنی ها و سیاست های ناپخته و تفرقه افکنانه سعودی ها آثار مخرب و زیانباری برای کل منطقه به دنبال دارد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۰ - ۱۰:۱۵    
پکن- ایرنا- نشریه چاینا دیلی گزارش کرده است، چین قصد دارد موانع سرمایه گذاری خارجیان را در بخش های مالی و بانکی رفع کند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۰ - ۱۰:۱۵    
معاون هماهنگ کننده قرارگاه خاتم الانبیاء(ص) گفت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به عنوان بازوی قدرتمند ملت و رهبری و قوه قضاییه به عنوان نهاد برخوردکننده با مجرمان و برقرارکننده عدالت در جامعه ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۰ - ۱۰:۱۵    
یک روز پس از آنکه دونالد ترامپ سازمان تجارت جهانی را به لطمه زدن به منافع اقتصادی آمریکا متهم کرد، وزرای کشورهای آسیا پاسیفیک در نشست ویتنام با انتشار بیانیه ای متعهد شدند که با سیاست های ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۰ - ۱۰:۱۵    
با حضور مقامات ارشد دادستانی کل کشور در هرمزگان فاز جدید تعامل قوه قضاییه و مهمترین گمرک اجرایی کشور در مبارزه با قاچاق کالا اجرایی شد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۹ - ۰۰:۱۵    
رئیس اتاق بازرگانی ایران با هشدار نسبت به شیوع فراگیر فساد و رانت تاکید کرد: فساد اداری رشد سرانه تولید ناخاص داخلی یک کشور را می تواند از یک تا 8 درصد کاهش دهد و در جاهایی که فساد اقتصادی وجود دارد ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۹ - ۰۰:۱۵    
عضو انجمن صنایع شوینده از حضور سه شرکت خارجی با سرمایه گذاری کم در بازار محصولات شوینده ایران خبر داد و گفت:این شرکت ها با استفاده از مزیت های تولید رقابت نابرابری با صنعتگران ایرانی دارند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۹ - ۰۰:۱۵    
معاون بازار یابی و تنظیم بازار سازمان چای کشور گفت: در حال حاضر ضریب خوداتکایی چای در ایران 22 درصد است. در سال این رقم 27 درصد بوده است.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۹ - ۰۰:۱۵    
کشتی کانتینری ایرانی توسکا با برخورد به دماغه شرقی جزیره ماگازین در جنوب منطقه هنگ کنگ به گل نشست.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۹ - ۰۰:۱۵    
در حالی که شکاف بین عرضه و تقاضا در بازار کمتر شده، قیمت نفت امروز در آغاز معاملات هفتگی به بالاترین رقم ها از جولای 2015 تاکنون رسید.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۹ - ۰۰:۱۵    
عضو کمیسیون کشاورزی مجلس با انتقاد از واگذاری ریاست کارگروه گندم ،آرد و نان به وزیر صنعت گفت: اثرات اجرای قانون انتزاع در سراسر کشور بسیار مثبت بوده است و چنانچه این موضوع اصلاح نشود از ابزارهای ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۹ - ۰۰:۱۵    
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: وقتی که ما با کشورها تبادل کالا داریم و هم از این کشورها کالا وارد کرده و متقابلا کالا صادر می کنیم، دیگر نیازی به ارزی چون دلار نیست.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۹ - ۰۰:۱۵    
رئیس کل گمرک در پاسخ به سوالی درباره ورود کالای قاچاق از مبادی رسمی گفت: بحث ورود انبوه کالای قاچاق از مبادی رسمی را اصلاً قبول ندارم.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۹ - ۰۰:۱۵    
وزیر نیرو گفت: امسال کار اجرایی سه هزار و 600 مگاوات برق در قالب پنج طرح نیروگاهی در استان خوزستان آغاز می شود.
مشاهده نتایج بیشتر...