پنجشنبه ۳۰ دیساعت ۱۰:۰۰Jan 2017 19

سرزمین ارتباطات (newsday.ir)

سرزمین ارتباطات 27 اسفند 1394 سرزمین ارتباطات 30 فروردین 1395 سرزمین ارتباطات 31 اردیبهشت 1395 سرزمین ارتباطات 31 خرداد 1395 سرزمین ارتباطات 29 تیر 1395 سرزمین ارتباطات 26 مرداد 1395 سرزمین ارتباطات 27 شهریور 1395 سرزمین ارتباطات 29 مهر 1395 سرزمین ارتباطات 27 آبان 1395 سرزمین ارتباطات 2 دی 1395 سرزمین ارتباطات 4 دی 1395 سرزمین ارتباطات 5 دی 1395 سرزمین ارتباطات 7 دی 1395 سرزمین ارتباطات 8 دی 1395 سرزمین ارتباطات 10 دی 1395 سرزمین ارتباطات 12 دی 1395 سرزمین ارتباطات 17 دی 1395 سرزمین ارتباطات 18 دی 1395 سرزمین ارتباطات 19 دی 1395 سرزمین ارتباطات 22 دی 1395 سرزمین ارتباطات 23 دی 1395 سرزمین ارتباطات 24 دی 1395 سرزمین ارتباطات 25 دی 1395 سرزمین ارتباطات 26 دی 1395 سرزمین ارتباطات 27 دی 1395 سرزمین ارتباطات 28 دی 1395 سرزمین ارتباطات 29 دی 1395 
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۷:۱۲  
جان مک کین، سناتور امریکایی اظهار داشت ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه کشور خود را نقش آفرین اصلی در خاورمیانه کرده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۷:۱۲  
سخنگوی وزارت خارجه روسیه اعلام کرده که مسکو برای چند سال دیگر مدت اقامت ادوارد اسنودن کارمند سابق آژانس امنیت ملی آمریکا را در روسیه تمدید کرده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۷:۱۲  
غلامرضا شرفی با بیان اینکه وزیر بهداشت باید پاسخگوی فوت 6 بیمار دیالیزی در اهواز باشد، گفت: رئیس جمهور به اعتراضات نمایندگان خوزستان ترتیب اثر نداد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۷:۱۲  
روزنامه پیام آشنا روزنامه اخبار صنعت روزنامه iran-daily روزنامه جوان روزنامه هدف و اقتصاد روزنامه امید ایرانیان روزنامه ابتکار روزنامه اعتماد روزنامه زندگی سالم ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۷:۱۲  
رئیس سازمان بسیج جامعه پزشکی گفت: بسیج جامعه پزشکی رسما اعلام کرده که هم توانایی اعزام تیم پزشکی به مناطق درگیر را دارد و هم می تواند در زمینه پذیرش مجروحان در داخل کشور و درمان آنها اقدام کند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۷:۱۲  
آژانس توسعه چای کنیا، پس از لغو تحریم ها، بازارهای جدیدی برای چای این کشور در ایران و روسیه پیدا کرده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۷:۱۲  
کارشناس مسائل هسته ای گفت: پیش بینی می کنم هرچه جلوتر رویم موضع ترامپ و تیم وی در قبال برجام ملایمتر شود و حتی تا 3 ماه آینده موضع بهتری را از آنها شاهد باشیم.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۷:۱۲  
وزیر خارجه آمریکا در گفتگو با اسکای نیوز عربی مدعی شد تحریم ها علیه ایران به دلیل 'حمایت تهران از تروریسم' تمدید شده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۷:۱۲  
وزیر خارجه عراق در کره جنوبی از کمک 11 میلیون دلاری این کشور به عراق برای مبارزه با تروریسم تقدیر کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۷:۱۲  
تلاش اوپک برای تقویت قیمت نفت از طریق توافق برای کاهش تولید در حال تقویت شدن از جانب بزرگترین مشتری نفتی این سازمان یعنی چین است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۱:۳۷  
رئیس ستاد انتخابات استان تهران با بیان اینکه به هیچ کاندیدا و هواداری اجازه خدشه دار کردن قوانین را به بهانه رای آوری نخواهیم داد ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۱:۳۷  
این انتخابات با ورود دونالد ترامپ به منصب ریاست جمهوری، ترسیم خواهد شد. در اینکه یک تندرو بر منصب ریاست جمهوری ایران قرار بگیرد یا اینکه حسن روحانی خودش تندروتر عمل و اقدام کند ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۱:۳۷  
رئیس جمهوری ونزوئلا ضمن محکوم کردن کمپین انزجار علیه رئیس جمهور منتخب آمریکا تاکید کرد، دولت جدید واشنگتن بدتر از دولت باراک اوباما نخواهد بود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۰۹:۳۷  
روزنامه پیام آشنا روزنامه اخبار صنعت روزنامه iran-daily روزنامه هدف و اقتصاد روزنامه جوان روزنامه امید ایرانیان روزنامه ابتکار روزنامه زندگی سالم روزنامه اعتماد ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۲:۳۷  
پوستر فیلم انیمیشن داش آکل از تولیدات مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی به کارگردانی هاجر مهرانی که اقتباسی آزاد از کتاب مشهور صادق هدایت است، رونمایی شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۱:۳۷  
یک پژوهش جدید نشان می دهد که با بالا رفتن سن، سلول های مغز تغییراتی را از خود نشان می دهند که با بررسی و مطالعه این تغییرات خاص می توان سن فرد را تشخیص داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۰:۳۷  
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با تاکید بر واگذاری امور ICT به فعالین بخش خصوصی گفت: ما می خواهیم که رگولاتوری کمتر در امور دخالت کند ا ما بخشهای خصوصی خود با یکدیگر همکاری لازم را ندارند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۰:۳۷  
سرمربی رئال مادرید گفت: بازی را آنالیز خواهیم کرد تا به اشتباهاتمان پی ببریم و تیم را ترمیم کنیم.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۰:۳۷  
والیبالی که زمانی جزو بی حاشیه ترین ورزش ها محسوب می شد به محلی امن برای لیدرهای فوتبال تبدیل شده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۰:۳۷  
هافبک ازبکستانی تیم فوتبال استقلال بعد از عقد قرارداد رسمی با این باشگاه ایران را ترک کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۰:۳۷  
معاون فنی کمیته ملی پارالمپیک درباره مختلط شدن فوتبال 7 نفره گفت: به نظر من این یک تصمیم ناپخته از سوی فدراسیون جهانی فوتبال هفت نفره بوده و حتی شخصاً این در این باره نامه نوشتم.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۰:۳۷  
ورون ستاره سابق آرژانتین در سن 41 سالگی به میادین فوتبال بازگشت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۰:۳۷  
عضو کمیسیون تلفیق برنامه ششم با بیان اینکه هرکس در مصوبه شفافیت حقوق مدیران دخالت کند با مردم ایران طرف شده، گفت: از افرادی که قصد تغییر تعمدی مصوبات مجلس را داشته باشند شکایت خواهیم کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۰:۳۷  
اسامی برترین ورزشکاران رشته های سنتی در سال 95 از سوی فدراسیون کشتی اعلام شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۰:۳۷  
بدهی خارجی ایران از دی ماه سال 94 همزمان با آغاز اجرای برجام تاکنون بیش از 44 درصد افزایش یافته است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۰:۳۷  
رئیس اتاق مشترک بازرگانی ایران و عراق با بیان اینکه زحماتی برای برجام کشیده شد اما نتیجه ای به همراه نداشت گفت ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۰:۳۷  
ماه آشناترین جرم سماوی در آسمان شب بوده و بیشترین مطالعات روی آن انجام شده است. این جرم سماوی چنان قابل پیش بینی است که دانشمندان حتی می دانند 1000 سال دیگر چند ماه گرفتگی در پیش خواهد بود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۰۹:۳۷  
روزنامه پیام آشنا روزنامه هدف و اقتصاد روزنامه اخبار صنعت روزنامه iran-daily روزنامه جوان روزنامه امید ایرانیان روزنامه ابتکار روزنامه زندگی سالم روزنامه اصفهان زیبا ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۰۹:۳۷  
احتمال ایجاد کنسرسیوم شل، توتال و یک شرکت ایرانی برای توسعه میدان نفتی آزادگان درحالی قوت گرفته که شرکت ملی نفت، ایجاد کنسرسویم برای توسعه بزرگترین میدان نفتی ایران را بلامانع اعلام کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۰۹:۳۷  
رئیس جمهور منتخب آمریکا در اولین مصاحبه با یک رسانه انگلیسی، سیاست های آنگلا مرکل را به باد انتقاد گرفت و گفت که همه بالاخره از اتحادیه اروپا خارج می شوند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۰۹:۳۷  
آیا تیم هسته ای کشورمان که در سلامت اعضای اصلی آن کمترین تردیدی نیست نباید نفوذ احتمالی غریبه ها را جدی بگیرند؟! و از راه بی نتیجه و خسارت آفرینی که طی سه سال و چندماه گذشته پیموده اند، بازگردند؟
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۰۹:۳۷  
نشریه فرانسوی نوشت: ایران استفاده ناتو از قلمروی ترکیه را تهدید مستقیم برشمرده و خواهان فاصله این کشور از آمریکا از بعد سیاسی است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۰۹:۳۷  
نماینده مردم فلاورجان در مجلس گفت: در موضوع حقوق های نجومی نیز شاهد بودیم که برخی از همکاران در مجلس نسبت به شفاف سازی این موضوع مخالفت هایی داشتند و امروز شاهد تکرار این مسئله درباره شفافیت وام های ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۰:۳۷  
درباره کند شدن سرعت سپرده گذاری در بانک ها باید گفت، معمولا وقتی فعالیت های اقتصادی به ویژه فعالیت های بخش مولد در صنعت و کشاورزی در وضعیت رکود باشد چرخش پول کم می شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۰:۳۷  
خرید هواپیما از ایرباس و بوئینگ در سال گذشته مطرح و از همان زمان رقم های مختلفی برای این قرارداد اعلام شد. رویترز، رقم قرارداد ایران با ایرباس را 18 تا 20 میلیارد دلار برآورد کرده بود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۰:۳۷  
بانک مرکزی در اجرای بند 10 ابلاغیه ارزی معاون اول رئیس جمهور، ضوابط گشایش اعتبار اسنادی مدت دار حداکثر معادل 50 میلیون دلار و صرفا برای هر واحد تولیدی موجود را، ابلاغ کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۰:۳۷  
براساس آمار گمرک در نه ماهه نخست سال 95، بیش از 20 هزار تن انواع کدو به کشورهای مختلف جهان صادر شده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۰:۳۷  
طبق شواهد و آمارهای موجود که نمایندگان مجلس اعلام کرده اند دولت حدود 35 تا 39 هزار میلیارد تومان از درآمد هدفمندی یارانه ها را بدون واریز به خزانه هزینه کرده و حتی زیر بار بخش بزرگی از این درآمد ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۰:۳۷  
درحال حاضر به جز عامل تورم که کنترل آن در ثبات بازار مسکن تاثیرگذار بوده است، مکان نمای پنج عامل دیگر در جهت رونق بازار مسکن قرار ندارد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۰:۳۷  
در ادامه برنامه های وزارت نفت به منظور تأمین مطلوب گاز بخش خانگی در استانهای شمالی کشور که پس از قطع صادرات گاز ترکمنستان به ایران در دستور کار قرار گرفته بود ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۰:۳۷  
احمد خرم معتقد است به منظور پرداخت اقساط هواپیما باید ظرف سه سال کادر فنی، مهمانداری و پروازی هما متناسب با ناوگان کاهش پیدا کند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۰۹:۳۷  
علیرضا حیدری نماینده رسمی فدراسیون کشتی در رقابت های بین المللی جام تختی شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۰۹:۳۷  
بنا بر گزارش ها، پلیس بلژیک، در پی چهار یورش، در جریان عملیات ضدتروریستی در بروکسل، سه نفر را بازداشت کرده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۰۹:۳۷  
همزمان با آغاز ریاست جمهوری دونالد ترامپ نوسان های احتمالی قیمت نفت دو روی سکه از روابط نفتی تهران-واشنگتن را رقم می زند که یک روی آن، طرفداری دو طرف از قیمت بالای نفت است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۰۹:۳۷  
سخنگوی ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارزگفت : عرضه اینترنتی کالا می تواند عامل ورود کالای قاچاق به کشور باشد لذا به صورت جدی درحال پیگیری وساماندهی فروشگاههای اینترنتی هستیم.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۰۹:۳۷  
دوازدهم دیماه امسال بود که اسحاق جهانگیری، دستورالعمل ساماندهی بازار ارز را ابلاغ کرد. بخشنامه ای چهارده بندی که بازار را بر روی کاغذ، مکلف به اجرای قواعد و مقرراتی می کرد ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۰۹:۳۷  
رئیس سازمان خصوصی سازی گفت: سازمان خصوصی سازی با توجه به تسویه بدهی های خریدار بلوک مدیریتی شرکت مخابرات ایران از فسخ این قرارداد منصرف شده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۰۹:۳۷  
روزنامه اصفهان زیبا روزنامه هدف و اقتصاد روزنامه پیام آشنا روزنامه اخبار صنعت روزنامه iran-daily روزنامه جوان روزنامه امید ایرانیان روزنامه ابتکار روزنامه زندگی سالم ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۵ - ۱۰:۳۷  
وزیر راه و شهرسازی گفت: استعفا دادن کار خوبی است و این کار را کردم، اول صبح روز پس از حادثه استعفایم را برای آقای روحانی نوشتم و گفتم از لحاظ اجتماعی خوب است که یک نفر مسئولیت این کار را بر عهده ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۵ - ۱۰:۳۷  
کریم انصاری فرد با حضور در باشگاه المپیاکوس و پوشیدن پیراهن این تیم تبدیل به تصویر روز ورزش یونان شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۵ - ۱۰:۳۷  
آقای گل پیشین تیم فوتبال پرسپولیس اعلام کرد: طارمی اینقدر توانایی دارد که به زودی 100 گل برای پرسپولیس خواهد زد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۵ - ۱۰:۳۷  
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام ایران در صفحه اینستاگرام خود از انتخاب های دونالد ترامپ، رئیس جمهوری منتخب آمریکا برای وزارتخانه دفاع و سازمان مرکزی اطلاعات آمریکا(سیا) استقبال کرد و نوشت ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۵ - ۱۰:۳۷  
مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید با بیان اینکه تا کنون 12 هزار میلیارد ریال تسهیلات برای ایجاد اشتغال پرداخت شده است گفت:10هزار میلیارد ریال از این تسهیلات در بخش کسب و کار بوده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۵ - ۱۰:۳۷  
سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی با صدور دو پروانه خدمات ارتباطی ثابت، تعداد پروانه های صادر شده Servco را به 21 مورد رسانید.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۵ - ۱۰:۳۷  
وب سایت صدای آمریکا برگردان مقاله ای را از 'وبسایت نشنال اینترست' منتشر کرده که نویسنده در این یادداشت به بررسی رابطه ایران با روس ها بعد از نزدیکی احتمالی بین کرملین و کاخ سفید پرداخته است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۵ - ۱۰:۳۷  
رئیس کل سازمان خصوصی سازی گفت: زمان آزادسازی سهام عدالت در سال 96 خواهد بود و تا پایان امسال تنها صورتحساب و جزئیات مربوط به سهام در سامانه سهام عدالت قابل دسترسی است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۵ - ۱۰:۳۷  
یکی از کارشناسان آکادمی مطالعات کشورهای خاورمیانه روسیه اظهار داشت که اصلاح طلبان در ایران تلاش میکنند که مردم را بر ضد روسیه کنند
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۵ - ۱۰:۳۷  
رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با اشاره به انتقادات نسبت به نحوه جذب و پذیرش دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی بخصوص جذب در دوره دکتری گفت ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۵ - ۱۰:۳۷  
ششمین کمیسیون مشترک برجام در حالی هفته گذشته و در آستانه یک سالگی برجام در وین برگزار شد که اعضای این کمیسیون بار دیگر بر لزوم پای بندی همه اعضا بر این توافق بین المللی تاکید کردند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۵ - ۱۰:۳۷  
درحالی که ایرباس فروش 100 فروند هواپیما به ایران را در فهرست سفارش های خرید خود در سال 2016 قرار داده است شرکت بوئینگ از درج 80 فروند هواپیمای فروخته شده به ایران در فهرست خرید خود خودداری کرده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۵ - ۰۹:۳۷  
واقیت این است که هر پیام ومتنی غالبا نسبت به ظرفیت وجودی خواننده ان فهمیده میشود و لذا کم نیستند ، برداشت ها و قرائت های متفاوت از یک موضوع واحد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۵ - ۰۹:۳۷  
روزنامه هدف و اقتصاد روزنامه پیام آشنا روزنامه اخبار صنعت روزنامه iran-daily روزنامه جوان روزنامه تعادل روزنامه امید ایرانیان روزنامه ابتکار روزنامه زندگی سالم ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۳ - ۱۴:۰۷  
روزنامه هدف و اقتصاد روزنامه پیام آشنا روزنامه اخبار صنعت روزنامه iran-daily روزنامه تعادل روزنامه جوان روزنامه ابتکار روزنامه امید ایرانیان روزنامه بهار ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۱۶:۱۶  
روزنامه هدف و اقتصاد روزنامه پیام آشنا روزنامه اخبار صنعت روزنامه تعادل روزنامه iran-daily روزنامه جوان روزنامه ابتکار روزنامه امید ایرانیان روزنامه بهار ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۹ - ۱۰:۴۵  
بهرام قاسمی گفت: این تصوری غلط است که ما با خیال خوش و راحت بنشینیم و فکر کنیم که در برجام مسائل ما تماما حل و از برخی دشمنی ها با ما کاسته شده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۹ - ۱۰:۴۵  
قائم مقام وزیر صنعت، معدن و تجارت اعلام کرد که اخیرا مقرر شده واحدهای صنعتی صادراتی مالیات بر ارزش افزوده شان برگردد. همچنین قانون مالیات بر ارزش افزوده برای اصلاح به مجلس رفته است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۹ - ۱۰:۴۵  
نمایندگان مردم در خانه ملت مقرر کردند مساجد، مصلی ها، اماکن مذهبی اقلیت های دینی مستقر در قانون اساسی و حوزه های علمیه از پرداخت هزینه های حق انشعاب آب و برق و گاز و عوارض ساخت و ساز معاف شوند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۹ - ۱۰:۴۵  
رئیس پیشین بانک مرکزی گفت: قوه قضائیه در پرونده زنجانی می کوشد مطالب بازگو نشده را عنوان کند و هیچ وقت مطالبی بدون سندیت لازم مطرح نمی کند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۹ - ۱۰:۴۵  
روزنامه تعادل روزنامه پیام آشنا روزنامه اخبار صنعت روزنامه iran-daily روزنامه ابتکار روزنامه جوان روزنامه امید ایرانیان روزنامه بهار روزنامه زندگی سالم ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۹ - ۱۰:۴۵  
رئیس جمهوری منتخب آمریکا در چند پست توئیتری ضمن دفاع از برقراری رابطه خوب با روسیه و پایان دادن به اختلافات با آن کشور، از افرادی که به داشتن رابطه خوب با مسکو اعتقاد ندارند انتقاد کرده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۱۳:۴۵  
وزیر راه و شهرسازی دولت دهم با اشاره به اعتراف درست رییس جمهور به ناکارآمدی دولت یازدهم در بخش مسکن،گفت:اتمام مسکن مهر تا پایان دولت یازدهم مدیریت اعتقاد محور و انقلابی می خواهد که در 3 ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۱۳:۴۵  
روابط عمومی وزارت اطلاعات بخشی از اقدامات انجام شده در این وزارتخانه درباره پرونده بانک زنجانی را اعلام و تاکید کرد گزارشی درباره فعالیتهای اقتصادی زنجانی و شرکتها و اشخاص مرتبط با وی و برخی اموال آن ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۱۳:۴۵  
ارزش 15 ارز بین بانکی همچون دلار آمریکا،درحالی با کاهش قیمت روبرو شد که یورو افزایش قیمت را در دستور کار خود قرار داده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۱۳:۴۵  
بازیگر سرشناس سینمای بالیوود 'اوم پوری' ساعاتی پیش در سن 66 سالگی چشم از جهان فرو بست.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۱۳:۴۵  
مربی تیم ملی بوکس گفت: کوبایی ها در بوکس دنیا صاحب سبک هستند اما برای آنالیز عملکرد جدید تیم ملی باید کمی صبر کنیم و منتظر برنامه هایش باشیم.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۱۳:۴۵  
ارکستر سمفونیک تهران و پائولو اولمی رهبر ارکستر جوانان اروپا در اولین همکاری مشترک خود کنسرتی را در چارچوب برگزاری جشنواره موسیقی فجر برگزار می کنند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۱۳:۴۵  
معاون عملیات فرودگاهی شرکت فرودگاه ها با بیان این که هدایت هواپیمای قزاقستانی توسط پدافند هوایی صحت ندارد و شایعه است، گفت: ممکن است شرکت فرودگاه ها از ایرلاین قزاقستانی شکایت کند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۱۳:۴۵  
16 ورزشکار برتر رنکینگ ملی به همراه 2 ورزشکار با تشخیص کادر فنی به رقابت های انتخابی تیم ملی تنیس روی میز دعوت شدند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۱۳:۴۵  
لوئیس انریکه، سرمربی بارسلونا مدعی شد که از اینکه تیمش هنوز شانس صعود به دور بعد کوپا دل ری را دارد خوشحال است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۱۳:۴۵  
شاید جذب یک مهاجم گلزن برای پرسپولیس از نان شب هم واجب تر است. یک مهاجمی که هم برای طارمی آلترناتیو قوی باشد و هم برای علیپور یک شوک.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۱۳:۴۵  
دو تیم وستهام و منچسترسیتی، امشب در ورزشگاه لاندن استادیوم شهر لندن در جام حذفی انگلیس به مصاف یکدیگر خواهند رفت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۱۳:۴۵  
مقامات عراق بهتر است محل تصمیمگیری های خود را از تهران به بغداد منتقل کنند و مسئله رزمایش نظامی الحشد الشعبی در مرزهای عربستان را بررسی نمایند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۱۳:۴۵  
بیان رئیس جمهوری در این رابطه بسیار شفاف و روشن بود و انتظار این بود که پاسخی متناسب در همین چارچوب طرح شود که متأسفانه کمتر تناسبی با این انتظار داشت و ادبیات حاکم بر آن شایسته بزرگان نبود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۱۳:۴۵  
تیم سرشناس کشور روسیه برای برپایی اردوی نیم فصل خود وارد کشور امارات شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۱۳:۴۵  
هافبک تیم فوتبال ماشین سازی امروز راهی تبریز می شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۱۳:۴۵  
یک نشریه ایتالیایی مدعی شده که سرمربی پرتغالی شیاطین سرخ به مدافع فرانسوی یوونتوس پیشنهاد همکاری داده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۱۳:۴۵  
تیم تکواند شهرداری ورامین فاصله خود با صدر جدول را به یک امتیاز رساند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۱۳:۴۵  
علی دایی به سیاست دو گانه کمیته انضباطی اعتراض کرده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۱۳:۴۵  
رادیو ورزش یونان با انتشار گزارشی از آمادگی باشگاه پانیونیوس آتن برای اجرای پلن B در قبال ملی پوش ایرانی اش خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۱۳:۴۵  
نتایج یک نظرسنجی دانشگاهی نشان می دهد نزدیک به دو سوم مردم آمریکا فکر می کنند نباید از توافق هسته ای با ایران عقب نشست.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۱۳:۴۵  
باراک اوباما در هفته های اخیر و در حالی که در آستانه خروج از کاخ سفید قرار دارد اقداماتی را انجام داده است که به اذعان برخی با هدف زیر سوال بردن دولت آینده آمریکا صورت گرفته است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۱۳:۴۵  
علیرضا منصوریان پیش از حضور در استقلال وعده کرده بود تیمی را برای هواداران استقلال آماده می کند که هم زیبا بازی کند، هم راحت گل بزند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۱۳:۴۵  
ایران در حالی در مذاکرات آستانه مشارکت خواهد کرد که موضع متفاوت از ترکیه درباره سوریه اتخاذ کرده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۱۳:۴۵  
عضو سابق کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: اتفاقی که در جزیره فارسی رخ داد و موجب تحقیر نظامیان آمریکایی شد، هزینه بالایی برای آنها به همراه داشت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۱۳:۴۵  
معاون وزیر نفت با اشاره به امضای اولین و بزرگترین قرارداد نفتی ایران-کره جنوبی در صنایع پالایش نفت در پسابرجام، گفت: به زودی 2 قرارداد دیگر نفتی با ژاپنی ها امضا می شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۱۳:۴۵  
عضو کمیسیون شوراهای مجلس گفت: موضوع انتصابات فامیلی و به کارگیری افراد مساله دار در بانک سرمایه همچنان ادامه دارد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۱۳:۴۵  
رژیم های عربی در حالی هزینه های گزافی برای تسلیحات می پردازند که صرفه جویی های بی سابقه ای را بر ملت های خود از طریق اخذ مالیات های غیر مستقیم، لغو یارانه کالاهای اساسی و خدمات عمومی مانند بهداشت ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۱۳:۴۵  
منابع صنعتی و تجاری گفتند، واردات نفت چین از ایران امسال ممکن است به ارقامی بی سابقه برسد، زیرا شرکت های نفتی دولتی چین از طریق سرمایه گذاری های بالادستی خود نفت بیشتری از ایران وارد خواهند کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۱۳:۴۵  
نمایندگی دائم روسیه در سازمان ملل همزمان با یک سالگی برجام در نشستی به بررسی این توافق می پردازد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۱۳:۴۵  
امروز که مسئولان سیاست خارجی متوجه دغلکاری رقیب فریبکار شده اند و نتیجه بازی برد برد را دیده اند، جا دارد از وزیر خارجه کشورمان بخواهیم متن نامه های گلایه آمیز به اتحادیه اروپا را منتشر کنند و مردم ...
مشاهده نتایج بیشتر...