یکشنبه ۲۶ آبانساعت ۰۷:۰۶Nov 2019 17

سرزمین ارتباطات (newsday.ir)

سرزمین ارتباطات 27 اسفند 1394 سرزمین ارتباطات 27 اسفند 1395 سرزمین ارتباطات 1 فروردین 1396 سرزمین ارتباطات 26 اسفند 1397 سرزمین ارتباطات 28 فروردین 1398 سرزمین ارتباطات 30 اردیبهشت 1398 سرزمین ارتباطات 29 خرداد 1398 سرزمین ارتباطات 31 تیر 1398 سرزمین ارتباطات 1 مرداد 1398 سرزمین ارتباطات 3 شهریور 1398 سرزمین ارتباطات 5 مهر 1398 سرزمین ارتباطات 1 آبان 1398 سرزمین ارتباطات 2 آبان 1398 سرزمین ارتباطات 3 آبان 1398 سرزمین ارتباطات 4 آبان 1398 سرزمین ارتباطات 6 آبان 1398 سرزمین ارتباطات 10 آبان 1398 سرزمین ارتباطات 11 آبان 1398 سرزمین ارتباطات 12 آبان 1398 سرزمین ارتباطات 13 آبان 1398 سرزمین ارتباطات 19 آبان 1398 سرزمین ارتباطات 20 آبان 1398 سرزمین ارتباطات 21 آبان 1398 سرزمین ارتباطات 22 آبان 1398 سرزمین ارتباطات 24 آبان 1398 سرزمین ارتباطات 25 آبان 1398 
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۵ - ۱۲:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
نظرسنجی این هفته از کارشناسان و معامله گران بازار سرمایه، نشان می دهد که تحلیل گران، بورس را در هفته پایانی آبان ماه سال 1398 متعادل صعودی دانسته و خودرویی ها را صنعت پیشروی بورس در این هفته عنوان می ...
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۵ - ۱۲:۱۵   + ۱۲ سایت دیگر  
براساس گزارش مرکز آمار متوسط قیمت یک متر مربع واحد مسکونی در پایتخت در تابستان 13 میلیون و 687 هزار و 300 تومان بوده که نسبت به فصل قبل 4.5 درصد و نسبت به فصل مشابه سال قبل 80.1 درصد افزایش داشته است.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۵ - ۱۲:۱۵   + ۷ سایت دیگر  
در راستای آمارها تعهد اشتغال از اجرای قانون مشاغل خانگی در کل کشور در سال 97 برابر 7800 مورد بوده است که 78551 مورد از این طرح ها به بانک جهت اخذ تسهیلات معرفی شده اند.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۵ - ۱۲:۱۵   + ۳۳ سایت دیگر  
گروه صنعتی ایران خودرو موفق شد، تکمیل و تجاری سازی محصولات را از تعداد 1190 دستگاه در ابتدای شهریورماه به 2826 دستگاه در روز 23 آبان ماه برساند.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۵ - ۱۲:۱۵   + ۹ سایت دیگر  
رئیس سازمان برنامه و بودجه نوبخت با بیان اینکه هر کس خود را متقاضی دریافت درآمد حاصل از اصلاح قیمت بنزین می داند تقاضای خود را برای بررسی به وزارت رفاه ارائه دهد گفت ...
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۵ - ۱۱:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران در مجلس گفت: به اعتقاد بنده اصولگران و اصلاح طلبان کارایی خود را از دست نداده اند و این 2 جریان هنوز بین جامعه و جوانان دارای جایگاه هستند.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۵ - ۱۱:۱۵   + ۷۹ سایت دیگر  
وزیر نفت گفت: برآورد کردیم با اجرای طرح مدیریت مصرف بنزین 31 هزار میلیارد تومان در سال افزایش درآمد داشته باشیم که همه به اقشار کم درآمد تعلق خواهد گرفت.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۵ - ۱۱:۱۵   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس معتقد است ؛ مجلس شورای اسلامی و نمایندگان ملت هیچگونه دخالت و حتی اطلاعی از این اقدام غافلگیرانه دولت نداشته اند. این اقدام در مجموع اقدام غلطی است.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۵ - ۱۱:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
در دومین دوره از ثبت نام متقاضیان طرح مسکن ملی، نام نویسی سه استان گلستان، کهگیلویه و بویراحمد و کردستان از ساعت 10 امروز شنبه 25 آبان ماه آغاز شد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۲ - ۰۹:۵۴   + ۱۰ سایت دیگر  
محمدرضا سبزعلیپور صاحبنظر مسائل اقتصادی درباره پشت پرده سخنرانی های همراه با عصبانیت اخیر آقای رئیس جمهور و طرح برخی وعده های شیرین اقتصادی تحلیلی نوشت.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۲ - ۰۹:۵۴   + ۵ سایت دیگر  
عضو کمیسیون کشاورزی،آب و منابع طبیعی مجلس با بیان اینکه قاچاق چوب در جنگل های کشور (جنگل های شمال) بیداد می کند ...
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۲ - ۰۹:۵۴   + ۳۵ سایت دیگر  
نام نویسی متقاضیان طرح اقدام ملی مسکن از روز سه شنبه (21 آبان) در چهار استان شروع شده و قرار است هر سه روز در سه تا چهار استان ثبت نام آغاز شود.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۲ - ۰۹:۲۴   + ۴۰ سایت دیگر  
مدیر برنامه ریزی شرکت ملی پخش فرآروده های نفتی تصریح کرد: ثبت نام کارت سوخت هوشمند در بستر فضای مجازی امکان پذیر نیست و تنها از طریق دفاتر پلیس 10+ و نیازمند مراجعه حضوری متقاضی است.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۲ - ۰۹:۲۴   + ۲۶ سایت دیگر  
ترامپ گفت: اگر چین با آمریکا قرارداد نبندد ، عوارض بر کالاهای چینی افزایش خواهد یافت و این اتفاق برای هر کشوری که رفتار نامناسبی با آمریکا نداشته باشد می افتد .
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۲ - ۰۹:۲۴   + ۶۴ سایت دیگر  
بانک مسکن در تازه ترین اقدام خود امکان استفاده از همه انواع تسهیلات خرید مسکن (بجز خانه اولی ها) را برای خانه های با سن بنای حداکثر 25 سال ساخت مجاز و بلامانع اعلام کرد ...
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۱ - ۱۰:۵۴   + ۳۰ سایت دیگر  
عضو هیات مدیره شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران گفت: بسیاری از موارد نصب و تعمیر تجهیزات نرم افزاری و سخت افزاری را بدون کمک مستشاران خارجی خود انجام می دهیم و حتی یک کنترلر و متخصص نگهداری و ...
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۱ - ۱۰:۵۴   + ۳۲ سایت دیگر  
سودهای میلیاردی موجب شده بازار تولید قیرهای تقلبی همچنان گرم باشد و اگرچه ورود این ماده اولیه به پروژه های عمرانی محدود شده اما عرضه به بازار همچنان ادامه دارد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۰ - ۲۳:۲۵   + ۱۳ سایت دیگر  
یک کارشناس اقتصادی گفت: وجود حدود 500 میلیون حساب بانکی نسبت به 80 میلیون جمعیت کشور نشان می دهد حساب های بانکی در کشور ما ساماندهی نشده است که این همه فرار مالیاتی دیده می شود.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۰ - ۲۳:۲۵   + ۸ سایت دیگر  
برای خرید واحد 54 متری با عمر 5 ساله در منطقه پیروزی به سرمایه 600 میلیون تومانی نیاز است.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۰ - ۲۳:۲۵   + ۳۰ سایت دیگر  
یک روزنامه حامی دولت با بیان اینکه مسئولان باید به اقتصاد سر و سامان بدهند و مشکلات اقتصادی را حل کنند ادعا کرد مخالفت با برجام و FATF، بازی سیاسی و انتخاباتی است.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۰ - ۲۳:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس، گفت: جمعی از نمایندگان مجلس به دنبال مسکوت ماندن یک الی دو ماهه طرح کاهش مجازات حبس تعزیری هستند و تلاش داریم این پیشنهاد را به هیئت رئیسه مجلس ارائه دهیم.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۰ - ۲۳:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
دبیرکل جمعیت آبادگران جوان از آغاز فعالیت های انتخاباتی این تشکل سیاسی اصولگرا در 12 استان خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۰ - ۲۳:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
خراسان / ادعای خبرگزاری ایلنا درباره تصمیم علی لاریجانی برای حضور نیافتن در انتخابات پیش روی مجلس شورای اسلامی اگر صحت داشته باشد یک شوک بزرگ برای جریان همسو با دولت و اعتدال گرایان در انتخابات ...
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۰ - ۲۳:۲۵   + ۲۰ سایت دیگر  
در شرایطی که شرکت خودروسازی سایپا برنامه خود را به طور مشخص برای خروج پراید از خطوط تولید و محصولات جایگزین اعلام کرده، شرکت رقیب سایپا هنوز از برنامه خود برای حذف پژو 405 خبری نداده است.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۰ - ۲۳:۲۵   + ۹ سایت دیگر  
روند نرخ دلار در نخستین روز هفته، معامله گران افزایشی بازار ارز را غافلگیر کرد. شاخص ارزی که در دو روز انتهایی هفته گذشته بیش از 100 تومان افزایش نرخ را ثبت کرده و گام بلندی را به سوی مرز مقاومتی 11 ...
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۰ - ۲۳:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
برای دریافت ویزای کار در ژاپن باید کارفرما یا دانشگاه، صلاحیت شما را تائید کنند. باید تصویر پاسپورت، قرارداد کاری امضاشده، مدرک دانشگاهی (یا کپی رسمی آن) ...
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۰ - ۲۳:۲۵   + ۱۸ سایت دیگر  
معان حقوقی رئیس جمهور درباره این شبهه برخی نمایندگان مجلس که 'اگر وزیری صاحب شرکتهای خصوصی باشد، موجب ایجاد تعارض منافع و فساد می شود'، گفت: تعارض منافع این نیست که چرا کسی که شرکت دارد وزیر می شود.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۰ - ۲۳:۲۵   + ۲۶ سایت دیگر  
پس از چندین بار پیگیری مشکلات مشتریان عظیم خودرو در رابطه با خودروهای ثبت نامی سال گذشته، همچنان خودرویی تحویل آنها نشده و در بلاتکلیفی به سر می برند.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۰ - ۲۳:۲۵   + ۶ سایت دیگر  
مدیر سرمایه گذاری پروژه اشتغال فراگیر روستایی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی ، آخرین وضعیت عملکرد اعطای تسهیلات اشتغال پایدار در مناطق روستایی و عشایری را تشریح کرد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۰ - ۲۳:۲۵   + ۲۰ سایت دیگر  
بر اساس مشاهدات میدانی با توجه به روند افزایش نرخ خودورهای خارجی در کشور شاهد نوسانات جزئی در نرخ ماشین های وارداتی در بازار هستیم و در بازار آزاد نرخ خودروهای خارجی با ثبات نسبی نسبت به دیروز همراه ...
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۰ - ۲۳:۲۵   + ۳۵ سایت دیگر  
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: تاکنون 3 هزار نفر از وکلا شناسایی شده اند که پرونده مالیاتی ندارند.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۰ - ۲۳:۲۵   + ۳۹ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر کاریابی های وزارت کار میزان اعزام نیروی کار ایرانی به خارج در هفت ماهه امسال را 2 هزار نفر برآورد کرد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۰ - ۲۳:۲۵   + ۴۴ سایت دیگر  
معاون سازمان امور مالیاتی گفت: مالیات تابع نظام مالیاتی است که اگر هر جزئی از آن به درستی عمل نکند به هدف عالیه که وصول مالیات به معنای واقعی است نخواهیم رسید.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۰ - ۲۳:۲۵   + ۲۴ سایت دیگر  
نزول دلار به دومین روز کاری هفته سرایت نکرد و این ارز به جاده افزایشی بازگشت. روز گذشته، شاخص بازار ارز 90 تومان افزایش نرخ را تجربه کرد و به بهای 11 هزار و 440تومان رسید.
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۳ - ۰۹:۲۴   + ۱۹ سایت دیگر  
تولید نفت خام اوپک در ماه اکتبر نسبت به ماه سپتامبر افزایش یافت که دلیل اصلی آن بازگشت عربستان به ظرفیت کامل تولید پس از حمله های ماه سپتامبر بود.
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۳ - ۰۹:۲۴   + ۱۵ سایت دیگر  
رئیس مرکز تجارت جهانی ایران با برشمردن 14 عامل بروز مدیریت غلط در بانکها گفت: کار بانکها فقط بانکداری است ولاغیر اما سالهاست که در ایران، اکثر بانکها به یمن مدیران منفعت طلب شان ...
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۳ - ۰۹:۲۴   + ۲۶ سایت دیگر  
در آستانه یکسالگی برنامه اصلاح ساختار بودجه کشور، مهمترین ابزارها و لوایح مبارزه در جنگ اقتصادی در وزارت امور اقتصادی و دارایی حبس شده و این وزارت خانه برای اقتصاد ایران مانند برج مراقبتی می ماند که ...
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۳ - ۰۹:۲۴   + ۹ سایت دیگر  
احمد نعمت بخش، با توجه به اعلام زمان توقف تولید برخی خودروهای پرتیراژ اظهارکرد: تولید خودرویی با استانداردهای روز کشور در رنج نرخ پراید امکان پذیر نیست ...
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۳ - ۰۹:۲۴   + ۱۰ سایت دیگر  
سخنگوی ستاد مبارزه با قاچاق کالا از دعوت از شرکت های دانش بنیان برای پیشگیری و مقابله با قاچاق کالا در قالب گردهمایی فناوری های نوین با محوریت استفاده از توان شرکت های دانش بنیان خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۳ - ۰۹:۲۴   + ۲۳ سایت دیگر  
پس از رایزنی های گمرک، سرانجام وزیر صمت دستور ترخیص 1048 خودروی پروانه شده مانده در گمرک را صادر کرد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۲ - ۱۰:۲۴   + ۲۴ سایت دیگر  
بررسی آمار رسمی وزارت راه و شهرسازی حاکی از آن است که ارزش معاملات بازار مسکن تهران طی مهرماه امسال 3630 میلیارد تومان بوده است.
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۲ - ۱۰:۲۴   + ۳۴ سایت دیگر  
یک کارشناس صنعت خودرو ضمن بیان اینکه اکنون زمان بازنشستگی خودروهایی همچون پراید و پژو 405 است، گفت: باید اجازه داد محصولات جدید طبق یک دوره مشخص جایگزین محصولات قدیمی شوند.
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۲ - ۱۰:۲۴   + ۳۳ سایت دیگر  
دبیرکل کانون سراسری مرغ تخم گذار با بیان اینکه دلایل افزایش قیمت تخم مرغ جو روانی ایجاد شده به خاطر صادرات به افغانستان و تغییر فصل است گفت ...
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۲ - ۱۰:۲۴   + ۱۵ سایت دیگر  
به گفته فعالان، یکی از محرک های نرخ د لار د ر روز گذشته نرخ حواله د رهم بود . بر اساس صحبت های شماری از معامله گران ...
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۲ - ۰۹:۵۴   + ۶۴ سایت دیگر  
تصمیم پرداخت ارز 4200 تومانی به همه نیازهای ارزی یکی از مهمترین تصمیمات دولت روحانی بوده است که آسیب شناسی نحوه رسیدن به این تصمیم ...
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۲ - ۰۹:۵۴   + ۷ سایت دیگر  
بورس تهران در حالی نخستین روز هفته را آغاز کرد که دماسنج اصلی بازار طی نیم ساعت نخست معاملات با رشد بیش از 1800 واحدی همراه شد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۲ - ۰۹:۲۴   + ۲۵ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: گام چهارم کاهش تعهدات برجامی باید محکم تر و مؤثرتر از دفعات قبل باشد تا برای اروپایی ها محرک باشد و آنان را وادار به اجرای تعهداتشان در برجام کند.
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۲ - ۰۹:۲۴   + ۳۹ سایت دیگر  
سرلشکر سلامی با تاکید براینکه شبکه آمدنیوز شبیه لانه عنکبوت و یک شبکه پیچیده از عملیات روانی ضد ملت ایران بود، گفت: اطلاعات جدید درباره این شبکه به آگاهی مردم خواهد رسید.
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۱ - ۱۰:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کمیته هسته ای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: در قالب گام چهارم کاهش تعهدات ایران در برجام می توان حد بالاتری از غنی سازی را برای پیشران ها در نظر گرفت و این مسئله حائز ...
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۱ - ۱۰:۲۴   + ۱۰ سایت دیگر  
سخنگوی حزب کارگزاران گفت: برای احداث کارخانه لاستیک در جیرفت علی رغم همه هجمه ها همچنان پای کار هستیم.
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۱ - ۱۰:۲۴   + ۲۹ سایت دیگر  
روزنامه ایران مصاحبه مفصلی با علی مطهری در باره موضوعات مختلف انجام داده است. او از عدم تصمیم گیری اش برای کاندیداتوری در انتخابات مجلس گفته و نقدهایی را به نظارت استصوابی وارد کرده است.
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۱ - ۱۰:۲۴   + ۱۹ سایت دیگر  
آخرین وضعیت اعلام اموال نمایندگان مجلس به قوه قضاییه به علاوه مواضع وکلای ملت در این باره منتشر شد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۱ - ۰۹:۲۴   + ۵۰ سایت دیگر  
ریس کل بانک مرکزی با بیان اینکه سه تحریم تازه آمریکا تکراری و غیراثربخش است، گفت:اقتصاد ایران مسیر تجارت در شرایط تحریمی و رشد صادرات نفتی و غیر نفتی را طی می کند.
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۱ - ۰۹:۲۴   + ۱۰ سایت دیگر  
شاخص کل بورس تهران طی معاملات نیمه تعطیل هفته گذشته رشد بیش از یک درصدی را تجربه کرد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۱ - ۰۹:۲۴   + ۱۲ سایت دیگر  
عامل چرخش تورم مسکن پایتخت در اولین ماه پاییز مشخص شد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۱ - ۰۹:۲۴   + ۱۹ سایت دیگر  
رئیس شورای ملی زعفران ایران گفت: تمام فعالیت ها و برنامه ریزی های خرید توافقی باید در راستای منافع کشاورزان و حفظ جایگاه زعفران ایران در بازارسازی و توسعه بازار جهانی زعفران به منظور برندسازی برای ...
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۱ - ۰۹:۲۴   + ۱۰ سایت دیگر  
موسسه تحقیقات امنیت جهان در هشداری به واشنگتن اعلام کرد موقعیت دلار امریکا به عنوان ارز ذخیره اصلی جهان مورد تهدید قرار گرفته است و کشورهای بزرگ دنیا مثل روسیه ...
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۱ - ۰۹:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
هواوی پیش سفارش گوشی های میت 5G 30 و میت 30 پرو 5G را ده روز پیش باز کرده بود و حالا امروز شروع به بارگیری و فروش این اسمارتفون ها کرده است ...
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۱ - ۰۹:۲۴   + ۱۱ سایت دیگر  
تصاویری از موبایل تاشو موتورلا منتشر شده است. این تصاویر نشان می دهند دستگاه از طرح قدیمی موبایل ریزر الهام گرفته و دارای یک نمایشگر یکپارچه است.
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۱ - ۰۹:۲۴   + ۳۲ سایت دیگر  
معاون وزیر ارتباطات با بیان اینکه طرح وی پی ان قانونی در دست بررسی کمیته فیلترینگ است، گفت: دسترسی به اینترنت بدون فیلتر بنابر مقتضیات شغلی و اجتماعی کاربران از دلایل اجرای این طرح است.
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۱ - ۰۸:۵۴   + ۱۲ سایت دیگر  
در حالی دلار به کانال 10 هزار تومان نزدیک شده است که بررسی ها نشان می دهد امسال دلار در نیمه اردیبهشت ماه به نرخ 15 هزار و 350 تومان فروخته شده است.
  ۱۳۹۸/۰۸/۰۷ - ۰۰:۱۲   + ۴۹ سایت دیگر  
سخنگوی ستاد اجرایی تبصره 14 بودجه 98 از معیار قرار دادن خودروها برای حذف یارانه افراد پر درآمد خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۰۷ - ۰۰:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
در اوایل ماه اکتبر، سامسونگ کارخانه تولید گوشی خود در شهر هویژو ایالت گوانگ دانگ چین را تعطیل کرد. دلیل اهمیت چنین اقدامی این است که کارخانه مذکور ...
  ۱۳۹۸/۰۸/۰۷ - ۰۰:۱۲   + ۶ سایت دیگر  
بورس تهران معاملات روز سه شنبه را با رشد 6142 واحدی شاخص کل سپری کرد و به این ترتیب تا حدودی جو ریزش های روز یکشنبه با صعود بیش از 2درصدی نماگر اصلی بازار سهام جبران شد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۰۶ - ۰۹:۱۲   + ۴۳ سایت دیگر  
یک کارشناس بازار طلا و سکه معتقد است، نرخ طلا در محدوده گرمی 390 تا 410 هزار تومان باقی می ماند و بعید است افزایش یا کاهش قابل توجهی داشته باشد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۰۶ - ۰۹:۱۲   + ۲۱ سایت دیگر  
غیرواقعی بودن تعرفه آب و برق در ایران، وزارت نیرو را به یک وزارتخانه ورشکسته تبدیل کرده که سال به سال بر بدهی های انباشته آن افزوده می شود.
  ۱۳۹۸/۰۸/۰۶ - ۰۹:۱۲   + ۱۶ سایت دیگر  
دلار که سراسر هفته گذشته کاهش نرخ را تجربه کرده بود، در چهارمین روز آبان وارد جاده افزایشی شد. روز شنبه، شاخص ارزی 60 تومان بالا آمد و روی عدد 11 هزار و 200 تومان قرار گرفت.
  ۱۳۹۸/۰۸/۰۶ - ۰۹:۱۲   + ۱۸ سایت دیگر  
گمرک نسبت به درخواست وزیر کار برای واگذاری 10 ساله خدمات انبار داری به یک شرکت زیر مجموعه صندوق بازنشستگی واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۰۵ - ۰۷:۴۲   + ۷ سایت دیگر  
هفته گذشته با تخلیه حباب قیمتی بسیاری از خودروها برخی از کارشناسان پیش بینی کردند که در هفته جاری نیز افت قیمت ها تداوم خواهد داشت که البته این اتفاق رخ نداده و بیشتر خودروها در هفته جاری با افزایش ...
  ۱۳۹۸/۰۸/۰۵ - ۰۷:۴۲   + ۹ سایت دیگر  
رعایت برخی از موارد می تواند طول عمر خودرو را افزایش داده و هزینه های کمتری را برای نگهداری از آن برای مالک در بر داشته باشد ...
  ۱۳۹۸/۰۸/۰۵ - ۰۷:۴۲   + ۱۲ سایت دیگر  
در دومین روز کاری هفته، دلار و سکه در دو جهت متفاوت حرکت کردند؛ شاخص ارزی به زیر محدوده 11 هزار و 350 تومانی رفت، ولی سکه توانست در برابر نزول از دامنه 3 میلیون و 960 هزار تومانی مقاومت کند.
  ۱۳۹۸/۰۸/۰۵ - ۰۷:۴۲   + ۱۷ سایت دیگر  
یک شرکت امنیتی اپلیکیشن هایی برای بلندگوهای صوتی گوگل و آمازون ابداع کرده که با استفاده از شکاف های امنیتی موجود در این ابزارها مکالمات کاربران را استراق سمع و اطلاعات آنان را فاش می کنند.
  ۱۳۹۸/۰۸/۰۵ - ۰۷:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
همه ما می دانیم که اپل درحال توسعه عینک واقعیت افزوده است. به تازگی نیز گزارش جدیدی توسط خبرگزاری بلومبرگ منتشر شده که نشان می دهد اپل در سال آینده میلادی از این عینک رونمایی خواهد کرد تا مردم ...
  ۱۳۹۸/۰۸/۰۵ - ۰۷:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
همان طور که می دانید، دستگاه های تاشو در حال حاضر جزو محصولات جریان اصلی بازار اسمارتفون ها نیستند و این امر به این زودی ها محقق نخواهد شد ...
  ۱۳۹۸/۰۸/۰۵ - ۰۷:۴۲   + ۳۹ سایت دیگر  
دبیرکل کانون عالی انجمن های صنفی کارگران گفت: دریافت چک و سفته از کارگر به عنوان ضمانت قانونی نیست. کارفرمایان نباید از کارگران چک و سفته ضمانت دریافت کنند.
  ۱۳۹۸/۰۸/۰۵ - ۰۷:۴۲   + ۳۴ سایت دیگر  
با وجود این که خبرهای درگوشی در بازار گوشی تلفن همراه، حکایت از احتمال افزایش قیمت ها در روزهای آینده دارد، اما بررسی بازار در هفته های ابتدایی پاییز، از آرامش بازار خبر می دهد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۰۵ - ۰۷:۴۲   + ۱۶ سایت دیگر  
در دومین روز از مسابقات ووشو قهرمانی جهان، مریم هاشمی و شهربانو منصوریان با برتری مقابل حریفان خود فینالیست شدند.
  ۱۳۹۸/۰۸/۰۵ - ۰۷:۴۲   + ۲۸ سایت دیگر  
معاون گمرک از پیشنهادات این سازمان برای ترخیص خودروهای وارداتی مانده در بنادر خبر داد و معتقد است علی رغم دستور پیگیری رئیس جمهور بخشی از مصوبات کاهش رسوب کالا اجرایی نشده و نیاز به همکاری دستگاه ها ...
  ۱۳۹۸/۰۸/۰۵ - ۰۷:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
خودروهای تصادفی باکمک سیستم های بازیافتی بیمه و پرداخت های شخصی دوباره به چرخه مصرف برمی گردند.
  ۱۳۹۸/۰۸/۰۵ - ۰۷:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
کشورهای دیگر همواره به این رویه مخرب اعتراض کرده اند اما دولت چین همواره اعتراضات را نادیده گرفته است.
  ۱۳۹۸/۰۸/۰۵ - ۰۷:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
در حالی که بازار طلا و سهام همچنان روند نزولی خود را پشت سر می گذرانند، نرخ دلار در هفته اخیر روندی متفاوت از روند نزولی دو هفته پیش خود ثبت کرد. آیا این وضعیت ادامه خواهد یافت؟
  ۱۳۹۸/۰۸/۰۵ - ۰۷:۴۲   + ۳۶ سایت دیگر  
نامه نیوز نوشت: علی مطهری گفت: به نظر من اساسا تفسیر قانون اساسی باید به عهده نهادی بالاتر از شورای نگهبان باشد؛ مثلا مجلس مؤسسان یا خبرگان قانون اساسی یا مانند بعضی کشورها دادگاه قانون اساسی ...
  ۱۳۹۸/۰۸/۰۵ - ۰۷:۴۲   + ۲۰ سایت دیگر  
رئیس جمهور چند روز پیش در نشست خبری خود در پاسخ به سوال یک خبرنگار مبنی بر اینکه شما در انتخابات شعار حقوق شهروندی می دادید و در تحقق آن منفعل عمل کرده و این را در پرونده متهمان محیط زیست ...
  ۱۳۹۸/۰۸/۰۵ - ۰۷:۴۲   + ۶ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه مجلس گفت: کمیسیون شوراها و امور داخلی باید هر چه سریعتر طرح اصلاح قانون انتخابات را در دستور کار خود قرار دهد و ایرادات شورای نگهبان به این طرح را برطرف کند.
  ۱۳۹۸/۰۸/۰۵ - ۰۷:۴۲   + ۲۶ سایت دیگر  
سرمربی پیشین پرسپولیس می گوید که این تیم باید با اقتدار بیشتری رقبایش را شکست دهد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۰۵ - ۰۷:۴۲   + ۶ سایت دیگر  
شاگردان زیدان سه شنبه باید در ترکیه به مصاف گالاتاسرای بروند و اگر بنا باشد همین عملکرد ناامیدکننده را در استانبول داشته باشند، با یک خطر بزرگ رو به رو خواهند شد: خطر سقوط رئال مادرید به لیگ اروپا.
  ۱۳۹۸/۰۸/۰۵ - ۰۷:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
قیمت هر کیلو سینه، مغز ران و ران (بدون پوست و استخوان) به ترتیب 3800، 4900 و 3500 تومان کاهش یافته است.
  ۱۳۹۸/۰۸/۰۵ - ۰۷:۴۲   + ۵۱ سایت دیگر  
نایب رئیس اتحادیه املاک با اشاره به خروج 70درصد تقاضای سرمایه ای از بازار مسکن یکی از دلایل کاهش 30 درصدی قیمت مسکن را ظرفیت بسیار پایین خریداران اعلام کرد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۰۵ - ۰۷:۴۲   + ۲۵ سایت دیگر  
بررسی ها نشان می دهد سهم شبه پول از مجموع نقدینگی که نقش موثری در کنترل تورم کوتاه مدت دارد در خرداد 98 به 84.3 درصد کاهش یافته است که افت 2.7 درصدی را نسبت به مدت مشابه پارسال نشان می دهد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۰۵ - ۰۷:۴۲   + ۴۷ سایت دیگر  
عطش توزیع رانت ارزی به بهانه حمایت از اقشار متوسط و آسیب پذیر در حالی ادامه دارد که نه تنها این ارز به سفره آنها نمی رسد بلکه فقط دام دلالان برای جمع آوری دلارهای ارزان را گسترده تر می کند.
  ۱۳۹۸/۰۸/۰۵ - ۰۷:۴۲   + ۴۷ سایت دیگر  
سرپرست معاونت امور صنایع وزارت صنعت، معدن و تجارت (صمت) با بیان اینکه تولید خودروها تا زمانی که استانداردهای 63 گانه و سایر استانداردهای الزامی را پاس کنند ادامه خواهد داشت ...
  ۱۳۹۸/۰۸/۰۵ - ۰۷:۴۲   + ۶ سایت دیگر  
اغلب زائران اربعین از هزینه های بالای اینترنت و مکالمه ها گلایه مند هستند. بنابر بررسی ها و آن چه زائران می گویند ...
  ۱۳۹۸/۰۸/۰۵ - ۰۷:۴۲   + ۴۲ سایت دیگر  
مدیر عامل اتحادیه مرکزی دامداران گفت: بر اساس مصوبه ستاد تنظیم بازار از تیر ماه، قیمت پایه شیر 2 هزار و 390 تومان در دامداری تعیین شده که این قیمت، تاکنون هیچ افزایشی نداشته است.
  ۱۳۹۸/۰۸/۰۵ - ۰۷:۴۲   + ۷ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه تعمیرکاران خودرو تهران گفت: درحال حاضر نزدیک به 40 درصد از قطعات موجود در بازار تقلبی هستند اما با ورود تعزیرات به بهبود شرایط در آینده خوشبین هستیم.
  ۱۳۹۸/۰۸/۰۵ - ۰۷:۴۲   + ۴۲ سایت دیگر  
مرکز پژوهشهای مجلس شورای اسلامی در گزارشی به بررسی یارانه انرژی در ایران و مصرف حامل های انرژی در بخش حمل و نقل پرداخت.
  ۱۳۹۸/۰۸/۰۵ - ۰۷:۴۲   + ۲۸ سایت دیگر  
روزنامه جمهوری اسلامی نوشت:امام جمعه مشهد گفته نیروهای انقلابی را تندرو دانستن و آنها را از صحنه بیرون کردن و مخالف امام رضا نشان دادن، امام رضا را خشمگین می کند ...
  ۱۳۹۸/۰۸/۰۵ - ۰۷:۴۲   + ۱۲ سایت دیگر  
بورس تهران معاملات نخستین ماه پاییز را نیز مثبت به پایان رساند تا سال 98 تا به اینجای کار هیچ ماه منفی به خود ندیده باشد ...
  ۱۳۹۸/۰۸/۰۵ - ۰۷:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
نرخ دلار در بازار تهران طی هفته اخیر عقب نشینی 45/ 2 درصدی را تجربه کرد. شاخص ارزی کشور از ابتدای هفته گذشته معاملات را زیر مرز 11 هزار و 400 تومان آغاز کرد و در آخرین روز کاری هفته به 11 هزار و 140 ...
  ۱۳۹۸/۰۸/۰۵ - ۰۷:۴۲   + ۲۱ سایت دیگر  
معاون سابق سازمان هواپیمایی کشوری درباره اظهارات مطرح شده درباره حکم قضایی برای رئیس کنونی این سازمان ...
  ۱۳۹۸/۰۸/۰۵ - ۰۷:۴۲   + ۱۱ سایت دیگر  
ادعای برخی مدیران دولتی مبنی بر ایجاد 800 هزار شغل با وجود رشد منفی اقتصادی، تعجب و انتقاد یک روزنامه حامی را برانگیخت.
مشاهده نتایج بیشتر...