شنبه ۲۹ مهرساعت ۰۶:۵۰Oct 2017 21

سرزمین ارتباطات (newsday.ir)

  ۱۳۹۶/۰۷/۱۰ - ۱۳:۴۵    
داشتن شغلی که برای شما ایده آل است میتواند یکی از بهترین اتفاقات زندگی شما باشد چراکه شغل تان به طور موثری بر شادابی زندگی شما دخیل است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۰ - ۱۳:۴۵    
اگر میخواهید خواسته شما انجام شود باید ابتدا دیگران را متقاعد کنید و متقاعد کردن دیگران نیز روشهای زیادی دارد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۰ - ۱۳:۴۵    
همه چیز به انگیزه شما بستگی دارد! آیا انگیزه انجام دادن کاری را دارید؟ پس مطمئن باشید انجام دادنش نه تنها ساده است بلکه لذت بخش خواهد بود.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۰ - ۱۳:۴۵    
همه ما در طول روز کارهای ریز و درشتی را انجام میدهیم که ممکن است ناخواسته بر روی روند زندگیمان تاثیر گذار باشد! اگر هدفتان داشتن یک زندگی ایده آل است باید برخی از این کارهای روزانه را فیلتر کنید.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۰ - ۱۲:۱۵    
برای استفاده بهینه از تمام ظرفیت تان در طول روز باید یاد بگیرید که چگونه کارها را به صورت هوشمندانه انجام دهید.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۰ - ۱۲:۱۵    
چگونه شخص محبوبی در محل کارمان باشیم؟ آیا محبوبیت از یک روش خاص پیروی میکند؟
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۰ - ۱۲:۱۵    
مقالات و کتاب های زیادی در مورد صفات و ویژگی های بزرگسالان و نیز خصوصیاتی که باعث متمایز کردن آن ها از سایر افراد می شود نوشته شده است ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۰ - ۱۲:۱۵    
ترس یک احساس قوی و موثر در زندگی ماست و مطمئناً در بسیاری از مراحل زندگی میتواند بهترین ابزار برای مقابله با مشکلات احتمالی باشد اما آیا در کسب و کارهای نوپا ترس میتواند موثر و مفید باشد؟
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۰ - ۱۲:۱۵    
خوش بین بودن یکی از عادات افراد میلیونر است که باعث میشود بدون ترس از سختی های پیش رو، فرصت ها را کشف کرده و از انها استفاده ی لازم را ببرند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۰ - ۱۲:۱۵    
داشتن یک مغز قدرتمند یک ویژگی برتر است که شما میتوانید آنرا کسب کنید فقط باید برای تقویت مغز خود برنامه زیر را در پیش بگیرید.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۰ - ۱۲:۱۵    
در ماه می سال 2017 ارزش خالص دارایی 500 نفر از ثروتمندترین های دنیا تقریباً معادل 4800 میلیارد دلار است ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۰ - ۱۲:۱۵    
تاثیر مثبت گذاشتن در برخورد اول برای خیلی ها مشکل است اما اگر قواعد ساده ی زیر را رعایت کنید به راحتی میتواند در برخورد اول مورد توجه طرف مقابلتان قرار بگیرید.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۰ - ۱۲:۱۵    
چگونه زمینه های رسیدن به موفقیت را آماده کنیم؟ یکی از بهترین روش هایی که افراد موفق با آن توصیه می کنند ایجاد چک لیست های مهم در زندگی است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۰ - ۱۲:۱۵    
من سال هاست که به افراد کمک می کنم استعدادها و مهارت های فعلی خود را شناسایی کند و از این استعدادها به نفع خود بهره ببرند ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۰ - ۱۲:۱۵    
هر یک از ما تعریف متفاوتی از موفقیت داریم و برای رسیدن به آن تلاش می کنیم. گاه فکر می کنیم که موفقیت آن قدر از ما دور است که دست یافتن به آن از محالات است ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۰ - ۱۲:۱۵    
چه کارهایی برای شما انگیزه بخش است تا به اهدافتان برسید؟ با این که خیلی از ما اهداف بزرگی برای آینده داریم ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۰ - ۱۲:۱۵    
در دیدار سرلشگر باقری و رئیس ستاد ارتش ترکیه همکاری های بین نیروهای مسلح دو کشور در زمینه مبارزه با تروریست تأکید شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۰ - ۱۲:۱۵    
ناظر مجلس در شورای ساماندهی مرکز سیاسی و اداری کشور از تدوین آئین نامه ساماندهی پایتخت در وزارت راه و شهرسازی خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۰ - ۱۲:۱۵    
رسیدن به موفقیت راه پیچیده و غیرقابل دسترسی نیست تنها کفیست با روز و قوانین آن که توسط افراد با تجربه به دست آمده آشنا شده و آنها را به کار گیرید.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۰ - ۱۲:۱۵    
رئیس جمهوری ترکیه گفت: کشورش دیگر به عضویت در اتحادیه اروپا نیاز ندارد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۰ - ۱۲:۱۵    
رئیس جمهور سابق یمن اتهامات ائتلاف سعودی مبنی بر حمایت ایران از نیروهای یمنی را رد کرد و از خروج برخی کشورها از این ائتلاف متجاوز خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۰ - ۱۲:۱۵    
شاه کلید فتح مخازن نفتی کشور به علت سیاست گذاری های غلط وزارت نفت از سال 93 تاکنون با زیانی نزدیک به 300 میلیارد تومان روبرو شده است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۰ - ۱۲:۱۵    
بازیکنان تیم نفت تهران بدون اینکه تمرین کنند ورزشگاه تهرانسر را ترک کردند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۰ - ۱۲:۱۵    
پپ گواردیولا، سرمربی اسپانیایی سیتی در مورد اتفاقات دیروز ایالت کاتالونیا در خلال برگزاری رفراندوم واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۰ - ۱۲:۱۵    
برخی افراد با رنگ کردن ساقه زعفران و عرضه محصول در بازارهای داخلی و صادراتی برجان تولیدکنندگان طلای سرخ ایرانی آتش انداخته اند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۰ - ۱۲:۱۵    
بر اساس مصوبه هیئت دولت، دستگاههای اجرایی در حالی مکلف به معرفی طرحهای نیمه تمام خودظرف مدت یک ماه شدند که دوره بازپرداخت تسهیلات اعطایی برای اجرا و تکمیل طرحهای مذکور با احتساب مجموع دوره سرمایه ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۰ - ۱۲:۱۵    
از ابتدای مهرماه تا روز گذشته (نهم مهرماه) 18 استان ایران شاهد بارش حتی یک قطره باران هم نبودند و در حالی ثلث مهر را پشت سر می گذاریم که بیشتر پهنه کشورمان خشک و بی بارش است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۵ - ۱۱:۰۲    
معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران ضمن تشریح ویژه برنامه های ایام محرم، از برپایی22 نمایشگاه عکس عاشورایی، 22 شب شعرعاشورایی ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۵ - ۱۰:۰۲    
در دیدار ظریف و معاون دبیرکل سازمان ملل در امور بشردوستانه در خصوص آخرین وضعیت مسلمانان روهینگیا، اوضاع انسانی در یمن و کمک های انسانی به مردم سوریه گفت وگو شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۵ - ۱۰:۰۲    
عصبانیّت به خاطر این است که آمریکا یک نقشه ای برای این منطقه ی غرب آسیا که خودشان به آن میگویند خاورمیانه، داشته اند از پانزده شانزده سال قبل -شاید هم قبل[تر]؛ ممکن است نقشه مال قبل بوده ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۵ - ۰۹:۳۲    
خبر، ننگ آور است؛ مدیران ارشد دولتی و از جمله مدیرانی که باید ناظر بر زمین خواری باشند، متهم اصلی نابودی خطه شمال کشورند. آنان برای خودشان در بکرترین نقاط شمال زمین را می خورند و ویلا می سازند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۵ - ۰۹:۳۲    
فروش رنو فرانسه به ایران در 8 ماهه نخست سال جاری میلادی با رشد 82 درصدی نسبت به مدت مشابه سال قبل به 99617 دستگاه رسید.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۵ - ۰۹:۳۲    
در چهارمین روز هفته، سکه و دلار به سوی محدوده های جدید حرکت کردند. شاخص بازار ارز که روز دوشنبه با 5 تومان افزایش پا به کانال 3900 تومان گذاشته بود ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۵ - ۰۹:۳۲    
رئیس اتاق بازرگانی می گوید علت اصلی بیکاری، فهم غلط دولت از مسئله اشتغال است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۵ - ۰۹:۳۲    
روزنامه آرمان نوشت : بسیاری، تحریم ها را علت العلل مشکلات اقتصادی دولت مهرورزی می دانند اما واقعیت آن است که درآمد نفتی ایران در این 8 سال با مجموع درآمد ایران حاصل از فروش نفت طی قرن اخیر ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۵ - ۰۹:۰۲    
در حالی که افراطیون مدعی اصلاحات همواره لاف می زنند عمده سبد رأی روحانی مربوط به اصلاح طلبان است، محمد هاشمی گفت سبد رأی اصلاحات بیش از 20 درصد نیست.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۵ - ۰۹:۰۲    
کارشناس مسائل سیاسی گفت: در شرایط فعلی، برخی از مدیران کشور به توانایی های داخلی توجه کمتری دارند و به نظر می رسد چشم شان بیشتر متوجه دست دیگران است تا توجه به توانمندی های داخلی ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۵ - ۰۹:۰۲    
معاون وزیر خارجه با اشاره به حمایت جامعه جهانی از تداوم اجرای برجام، خواستار پایبندی همه کشورهای ذیربط به تعهدات خود بر اساس این توافقنامه شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۴ - ۱۰:۰۲    
فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران با حضور در برنامه دستخط، به سؤالات مختلفی پاسخ داد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۴ - ۱۰:۰۲    
با تغییر دستورالعمل رعایت حقوق مسافران، شرکت های هواپیمایی در صورت بروز تاخیر پروازی بیش از 4 ساعت علاوه بر استراداد کامل وجه بلیت باید خسارت نیز پرداخت کند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۴ - ۱۰:۰۲    
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی خون این حجاج غیرقابل گذشت است و عربستان سعودی حتماً باید با پذیرش مسئولیت حادثه، پاسخگو باشد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۴ - ۱۰:۰۲    
فیلم داستانی' وجدان کاری' به کارگردانی شعله شاهین و تهیه کنندگی رضا جلالی ساخته شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۴ - ۱۰:۰۲    
نتایج یک تحقیق نشان می دهد کاهش سود سپرده های بانکی باعث افزایش تقاضا و قیمت مسکن خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۴ - ۱۰:۰۲    
اقتصاد ایران را هم میتوان به 'پشتوانه بازوی کارگران ایرانی' از فرش به عرش رساند و آنرا جهانی کرد، لکن بهتر این است که بجای گرسنه نگاه داشتن آنان و کتک زدن شان ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۴ - ۰۹:۳۲    
بارزانی با وجود تأکید چندماهه بر غیرالزام آور بودن نتایج همه پرسی کردستان، یک روز قبل از برگزاری آن،طوری سخن گفت که تنها برداشت ممکن از آن این بود که کردستان پس از این همه پرسی از عراق مستقل خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۴ - ۰۹:۳۲    
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه سفرهای خارجی نمایندگان به همراه خانواده ها در مجلس دهم افزایش یافته گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۴ - ۰۹:۳۲    
کم توجهی به خصوصی سازی و جولان شرکت های دولتی که فعالیت آنها با بازدهی نامناسب همراه است باعث افت کیفیت کالای داخلی شده است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۴ - ۰۹:۳۲    
نگاهی به آخرین وضعیت قیمت پایانی هر سهم نشان می دهد قیمت به ازای هر سهم برای 35 شرکت بیش از 10000 ریال است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۴ - ۰۹:۳۲    
وزیر امور خارجه کشورمان که برای شرکت در مجمع عمومی سازمان ملل متحد در نیویورک به سر می برد، بامداد امروز با برخی مقامات دیدار کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۴ - ۰۹:۳۲    
در حالی که مدیران سازمان خصوصی سازی اصرار بر تقسیم بخشی از سود سهام عدالت میان دو دهک اول مشمولان را تا پایان شهریور و نیز ابتدای مهرماه داشتند ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۶ - ۱۴:۵۸    
دوشنبه 96/05/23 نخستین مجمع عمومی این شبکه با دستور کار انتخاب شورای مرکزی،در محل سالن همایش های مجتمع نیکوکاری رعد برگزار گردید.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۶ - ۰۹:۲۸    
سه سالی می شود که مجموعه هنرهای سنتی پژوهشگاه میراث فرهنگی و گردشگری از معاونت صنایع دستی توسط دری شیشه ای جدا شده و این بخش جداکننده حدود یک ماه است که با صدای اذان ظهر و ساعت ناهار ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۶ - ۰۹:۲۸    
طراح لباس سریال شهرزاد از تفاوت طراحی لباس ها در تلویزیون و شبکه نمایش خانگی و خط قرمزهایی که در این زمینه وجود دارد، سخن گفت.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۶ - ۰۹:۲۸    
دو شهر مریوان و سیرجان و کلپورگان، نخستین روستای صنایع دستی ثبت جهانی شدند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۶ - ۰۹:۲۸    
رئیس کمیته صنعت کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: پراید در کلاس استانداردهای جهانی نیست و باید هر چه زودتر از رده خارج شود.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۶ - ۰۹:۲۸    
یک عضو هیات علمی پژوهشکده علوم محیطی دانشگاه شهید بهشتی با بیان اینکه بوی نامطبوع اطراف دریاچه چیتگر منبعی غیر از دریاچه دارد ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۶ - ۰۹:۲۸    
سرشماری سال 95 حاکی از آن است که در 3 میلیون از خانوارها افراد به صورت مجردی، تنها، یا بدون ثبت رسمی ازدواج و .. ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۶ - ۰۹:۲۸    
یک نماینده مجلس شورای اسلامی که از وسایل حمل و نقل عمومی برای تردد در شهر استفاده می کند، ترافیک را اصلی ترین معضل پایتخت می داند و امیدوار است فرهنگ استفاده از وسایل نقلیه عمومی در میان مسئولان رواج ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۶ - ۰۸:۵۸    
تحقیقات جدید نشان می دهد که بیش از 13 ساعت در حالت نشسته بودن در روز، حتی در صورت انجام فعالیت های ورزشی می تواند مرگبار باشد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۶ - ۰۸:۵۸    
یک پژوهش جدید نشان می دهد که انجام بازی های واقعیت مجازی می تواند به تسکین در بیماران کمک کند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۶ - ۰۸:۵۸    
رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) با اشاره به طرح شعار ریشه کنی فقر مطلق در دولت دوازدهم توسط رئیس جمهور، گفت: حدود 10 تا 12 میلیون نفر از افراد جامعه در فقر مطلق به سر می برند ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۵ - ۰۹:۵۸    
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با انتقاد از سیستم حسابرسی مالیاتی کشور، نبود یک سیستم حسابرسی شفاف را دلیل اصلی فرار مالیاتی ذکر کرد و گفت: مالیات بجای مصرف کننده از تولید کننده گرفته می شود.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۵ - ۰۹:۵۸    
در غالب کشورهای دنیا، وزیر اقتصاد به منزله بازوی اقتصادی رئیس جمهور است. حال چه اتفاقی در کشور ما رخ داده که رئیس جمهور محترم این دست خود را ناتوان دیده و دست های دیگری را تحت عناوین معاون و دستیار ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۵ - ۰۹:۵۸    
معاون اجرایی مرکز دانشجویی حقوق بشر جمهوری اسلامی ایران با میر مسعود حسینیان سرکنسول جمهوری اسلامی ایران در کربلا معلی تلفنی صحبت کرد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۵ - ۰۹:۵۸    
آموزش نیروهای شبکه خدمات پس از فروش توسط دایملر، از رویکردهای اخیر شرکت ستاره ایران است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۵ - ۰۹:۵۸    
سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس با اشاره به تضییع حقوق کارگران از سوی وزارت تعاون و سازمان تامین اجتماعی گفت: سیاست تامین اجتماعی ایجاد نشدن شغل و فراری دادن کارفرمایان برای بیمه نکردن کارگران است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۵ - ۰۹:۵۸    
مصوبه مجلس نمایندگان آمریکا درباره ممنوعیت فروش هواپیما به ایران، ثمره 20 ماه نقض برجام از سوی آمریکا و سکوت تیم مذاکره کننده ایرانی است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۵ - ۰۹:۵۸    
کمتر کسی است که محمودرضا خاوری را نشناسد. مدیرعامل بانک ملی در دولت محمود احمدی نژاد که در جریان اختلاس سه هزار میلیاردی به کانادا گریخت و همچنان تحت تعقیب است ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۵ - ۰۹:۵۸    
در روزهای پایانی شهریورماه و اوج ایام مسافرت های این فصل، تورهای مسافرتی در تلاش هستند تا از زمان باقی مانده و با استفاده از ترفندهای مختلف مانند تخفیفات چشمگیر بیشترین استفاده را برای جذب مسافر کنند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۵ - ۰۹:۵۸    
معاون اول رئیس جمهور به جای ادای توضیح در این باره که دولت در 4 سال گذشته برای اشتغال و ازدواج جوانان و جوانگرایی در مدیریت دولت چه اقداماتی انجام داده، از موضع طلبکاری و باید چنین و چنان بشود ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۵ - ۰۹:۵۸    
نتایج مثبت توافق هسته ای پس از گذشت حدود20 ماه از اجرای آن در حوزه های مختلف اقتصادی قابل مشاهده است، با این حال مخالفان دولت، با زیر سوال بردن آمارهای رسمی موید این دستاوردها ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۱ - ۱۰:۰۵    
محاسبه بهره وری نیرو کار در ایران به اذعان رئیس سازمان ملی بهره وری یکی از مباحث پیچیده به حساب می آید که تاکنون شاخص دقیقی در این زمینه به صورت رسمی اعلام نشده است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۱ - ۱۰:۰۵    
نیروی انتظامی از کشف یک محموله قاچاق 10 تنی پوشاک در تهران که از گمرکات جنوبی کشور وارد شده بود خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۱ - ۱۰:۰۵    
خودرو جزو کالاهایی محسوب می شود که کوچکترین تصمیم گیری درباره ان از سوی مسئولان تغییر قیمت را در پیش دارد، پس از برجام بود که همه منتظر اتفاقی خاص در حوزه خودرو بودند که وزارت صنعت ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۱ - ۰۹:۳۵    
مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری ایران با اشاره به این که برای اجرای اقتصاد مقاومتی نیازمند تولید بیشتر و حضور در بازارهای جهانی هستیم گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۱ - ۰۹:۳۵    
گویی از بعد از انتخابات 29 اردیبهشت با یک روحانی دیگر روبرو شده اند. یک حسن روحانی آرام که در لفافه دست خود را نه فقط به سوی اصلاح طلبان که حتی به سوی اصولگرایان هم دراز کرده است ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۱ - ۰۹:۳۵    
رئیس کنفدراسیون صادرات ایران با بیان اینکه ورود موقت کالا عملا اکنون متوقف است و کارایی لازم را ندارد، گفت: این وقفه به دلیل سختگیری در واردات و ضمانت نامه هایی است که درخواست می شود.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۱ - ۰۹:۳۵    
یک کارشناس اقتصادی اصلاح طلب گفت نظام تصمیم گیری دولت علیل و ناتوان است و متاسفانه با سیاست های دولت دوازدهم، نه تنها فقر مطلق ریشه کن نمی شود بلکه گسترده تر و عمیق تر هم خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۱ - ۰۹:۳۵    
نماینده سابق مجلس گفت: آمریکا از برجام خارج نمی شود بلکه از ظرفیت های نهفته در درون برجام استفاده می کنند تا ایران را متهم به خروج از برجام کنند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۱ - ۰۹:۳۵    
پول اعتباری محض است و مال نیست. پولی که پشتوانه آن نیز تولید ناخالص ملی است اما سهم اسکناس از سرانه با طلا مشخص شده است، این پول مال است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۰ - ۱۳:۰۵    
فریبرز سلیمی از خوانندگان پاپ کشورمان این روزها مشغول آماده سازیِ آهنگ جدید با نام هنوز عشقمی است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۰ - ۱۰:۳۵    
کره شمالی به آمریکا هشدار داد، در صورتی که در سازمان ملل متحد به تلاش برای تشدید تحریم ها علیه پیونگ یانگ ادامه دهد، شدیدترین دردها و رنج ها را به واشنگتن تحمیل خواهد کرد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۰ - ۱۰:۰۵    
آیا نباید ابتدا جامعه اسلامی را شکل داد و پس از گسترش آرمان های انقلاب اسلامی میان مردم، سراغ دولت رفت و سخن از دولت اسلامی زد؟
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۰ - ۰۹:۰۵    
دستیار سابق رئیس جمهور در امور شهروندی از بررسی سوابق 10 نفر از اساتید کشور برای تصدی وزارت علوم خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۰ - ۰۹:۰۵    
اعتبار مربوط به سرانه مدارس در سال 95 صفر بود و در سال های اخیر مدیران با همکاری خانواده ها هزینه ها را تامین می کنند در همین رابطه وزیر آموزش وپرورش می گوید ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۰ - ۰۹:۰۵    
عضو و نایب رئیس هیئت مدیره سازمان تأمین اجتماعی در یادداشتی به موضوع بیمه های اجتماعی پرداخته است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۰ - ۰۹:۰۵    
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: کشورهای مسلمان باید دولت میانمار را تحت فشار و تحریم اقتصادی و انرژی قرار دهند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۰ - ۰۹:۰۵    
مشاور وزیر و مدیر کل دفتر طب ایرانی وزارت بهداشت، از روند احداث نخستین بخش بستری طب ایرانی با معماری ایرانی- اسلامی در کشور خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۰ - ۰۹:۰۵    
این روزها و در آستانه سال تحصیلی جدید، واردات بی رویه 'لوازم التحریر چینی' بازار مشهد را کساد کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۰ - ۰۹:۰۵    
دبیرکل جمعیت هلال احمر به جزئیات و نحوه کمک رسانی ایران به مسلمانان روهینگیایی میانمار پرداخت.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۰ - ۰۹:۰۵    
نایب رئیس کمیسیون صنایع مجلس از بررسی حذف برچسب قیمت از مواد غذایی در کمیسیون متبوعش خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۰ - ۰۸:۳۵    
یک باستانشناس به جدیدترین کشفیات در مجموعه باستانی لیارسنگ بن در املش گیلان پرداخت.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۰ - ۰۸:۳۵    
سخنگوی کمسیون آب، کشاورزی و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی با تاکید بر کاهش مهاجرت روستائیان به شهرها، گفت: دولت ها برای ایجاد اشتغال روستائیان سرمایه گذاری نکردند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۰ - ۰۸:۳۵    
یک سال و نیم پیش بود که از فیش حقوق های نجومی در فضای مجازی و صفحات اول روزنامه ها رونمایی شد و خشم و نفرت مردم از دست اندازی به بیت المال مسلمین را برانگیخت .
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۰ - ۰۸:۳۵    
رئیس دانشکده جغرافیای دانشگاه تهران و عضو انجمن مخاطره شناسی ایران با بیان اینکه طوفان ایرما تا 15 سپتامبر (24 شهریور)کل جنوب شرق آمریکا را در بر خواهد گرفت ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۹ - ۰۹:۳۵    
نائب رئیس کمیسیون برنامه و بودجه، با بیان اینکه مسئولان فکر می کنند سود بانکی پرده کرکره است که به یکباره تصمیم بگیرند که کرکره را بالا یا پایین دهند ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۹ - ۰۹:۰۵    
معاون توسعه روستایی و مناطق محروم کشور با اشاره به اینکه 160 هزار شغل در روستاهای کشور در سال 95 ایجاد شده است گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۹ - ۰۹:۰۵    
اکتبر (مهر ماه) قرار است، طی پروسه ای که غربی ها دیکته کرده اند، پایبندی ایران به برجام از سوی ترامپ تایید یا رد شود.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۹ - ۰۹:۰۵    
یک ژنرال ارتش رژیم صهیونیستی با بسیار خطرناک توصیف کردن ایران، خواستار تعیین استراتژی برای مقابله با ایران شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۹ - ۰۹:۰۵    
مدیرکل دفتر طب سنتی وزارت بهداشت تاکید کرد که موضوعی به نام طب اسلامی نداریم.
مشاهده نتایج بیشتر...