جمعه ۰۳ خردادساعت ۰۸:۲۵May 2019 24

سرزمین ارتباطات (newsday.ir)

  ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۱۱:۵۶   + ۷ سایت دیگر  
در حالی حدود 4 سال از آزادسازی نرخ بلیت هواپیما می گذرد که برخلاف تمام وعده های داده شده، نه تنها قیمت بلیت هواپیما رقابتی نشد که شرکت های هواپیمایی در سایه ضعف نظارت ها هیچ توجهی به رعایت حقوق مردم ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۱۱:۵۶   + ۲۳ سایت دیگر  
توضیحات دبیر انجمن شرکت های هواپیمایی درباره جدول تخصیص ارز دولتی به شرکت های هوایی خارجی نشان می دهد این شرکت ها در 5 ماهه نخست سال 97، از محل فروش بلیط به مسافران ایرانی ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۱۱:۵۶   + ۴۱ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: در روند بررسی طرح ساماندهی بازار خودرو در مجلس شورای اسلامی شورای رقابت به صورت قانونی مرجع قیمت گذاری خودرو شد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۱۱:۵۶   + ۳۸ سایت دیگر  
معاون وزیر ارتباطات گفت: به دلیل افزایش نرخ ارز، قیمت مکالمات بین الملل از مقصد ایران به سایر کشورها نسبت به سال گذشته حدود 2 تا 2.5 برابر افزایش یافته است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۱۱:۵۶   + ۸ سایت دیگر  
بررسی های یک گروه مدنی حاکیست اقدام دولت انگلیس در زمینه جرم دانستن انتشار تصاویر هرزه نگارانه از افراد با هدف انتقام گیری از آنان نتوانسته بازدارندگی مناسب ایجاد کند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۱۱:۵۶   + ۳۵ سایت دیگر  
شرکت مادر گوگل اعلام کرده تجارت خود با هواوی را معلق کرده است. بنابراین آپدیت های نرم افزاری این شرکت در دستگاه های آتی هواوی ارایه نمی شود.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۱۰:۲۶   + ۲۹ سایت دیگر  
سخنگوی اتحادیه کسب و کارهای اینترنتی با هشدار نسبت به تبعات حذف قیمت از آگهی های فروش خودرو و مسکن، از کوچ خریداران و فروشندگان به کانال ها و گروه های تلگرامی و شکل گیری بازارهای زیرزمینی توسط دلالان ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۱۰:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
بورس تهران در شروع معاملات امروز خود سیر نزولی در پیش گرفت، به طوری که بازار سهام در 30 دقیقه ابتدایی جریان معاملات امروز با افت 142 واحدی همراه شد و شاخص کل بورس در سطح 212 هزار و 709 واحد جای گرفت.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۱۰:۲۶   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس از انتخاب اعضای هیئت تحقیق و تفحص از سازمان خصوصی سازی و نحوه واگذاری ماشین سازی تبریز در نشست دیروز کمیسیون متبوع خود خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۰:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
شاخص بورس که در روز گذشته روند صعودی در پیش گرفته بود، امروز بی رمق شروع به کار کرد. بازار سهام در 20 دقیقه ابتدایی جریان معاملات امروز با رشد ناچیز 3 ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۰:۲۶   + ۱۴ سایت دیگر  
نصاب معاملات کوچک در سال 98 با مصوبه هیئت دولت، به معاملات تا سقف 32 میلیون و800 هزار تومان تسری یافت.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۰:۲۶   + ۲۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون صنایع و معادن اتاق بازرگانی با بیان این که ایران از نظر ارزش منابع طبیعی رتبه پنجم دنیا را دارد گفت: با راه اندازی 100 معدن فراوری می توان 600 هزار فرصت شغلی ایجاد کرد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۰:۲۶   + ۲۲ سایت دیگر  
ارز دیجیتال با 2 ویژگی به خصوصی که دارد ابزاری کاملا متناسب با دور زدن تحریم ها محسوب میشود. اما متاسفانه بانک مرکزی و وزرات ارتباطات در طراحی رمز ارز ملی کم کاری و امروز و فردا می کنند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۰:۲۶   + ۱۹ سایت دیگر  
معاون وزیر اقتصاد گفت: ناهماهنگی بین دستگاه ها، نبودن سیستم پیشتیبانی و اهتمام جدی دستگاه ها مهمترین عامل اجرانشدن و یا ناقص اجرا شدن قانون بهبود فضای کسب و کار است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۰۹:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
تصاویر صفحه نخست روزنامه های سیاسی امروز را اینجا مشاهده کنید.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۰۹:۵۶   + ۱۳ سایت دیگر  
گوگل به منظور اندازه گیری کیفیت هوا در شهر آمستردام هلند، خودروهای مورد استفاده خود را به حسگرهای سنجش وضعیت هوا مجهز کرده است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۰۹:۵۶   + ۸ سایت دیگر  
دولت ایتالیا قصد دارد تحقیقاتی را در مورد عملکرد گوگل در این کشور به عمل آورد تا مشخص شود آیا این شرکت از موقعیت برتر خود برای اعمال نفوذ در بازار محصولات هوشمند سوءاستفاده کرده است یا خیر.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۰۹:۵۶   + ۱۰ سایت دیگر  
گوگل به مناسبت روز بزرگداشت حکیم عمر خیام لوگوی خود را تغییر داده است. این لوگو در نقاط مختلف جهان از جمله آسیا و اروپا دیده می شود.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۹:۲۰   + ۱۷ سایت دیگر  
ایرنا نوشت: دبیر عالی جامعه روحانیت مبارز کشور با تاکید بر توان بازدارندگی دفاعی و منطقه ای کشورمان، تصریح کرد: ایران دیگر آن کشوری نیست که 5 نفر در پنتاگون بنشینند و برایش تصمیم بگیرند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۹:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
تخریب واحدهای مسکونی روستایی بر اثر سوانح طبیعی، هشداری برای مسئولین است تا با صرف هزینه های بسیار کمتر و نوسازی و بهسازی این واحدها از بروز خسارت های جانی و مالی جلوگیری کنند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۹:۲۰   + ۴۲ سایت دیگر  
شرکت مادرتخصصی توانیر ضمن تأکید بر این موضوع که 'تاکنون برق هیچ مدرسه ای به دلیل بدهی قطع نشده است'، اعلام کرد: واحدهای آموزشی دولتی آموزش و پرورش درصورت رعایت الگوی مصرف از پرداخت هزینه معاف هستند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۹:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
استاندار هرمزگان تاکید کرد: یکی از مولفه های مهم افزایش تولید در کشور، برنامه ریزی دقیق جهت تحقق شعار سال، توسط تمامی دستگاه های اجرایی در سطح همه استان های کشور است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۹:۲۰   + ۲۸ سایت دیگر  
سخنگوی دولت آمریکا در پاسخ به سوالی در مورد تخلیه محموله نفتی ایران در یک بندر چینی گفت واشنگتن با متخلفان از تحریم های ایران با جدیت برخورد می کند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۹:۲۰    
نظرسنجی این هفته تجارت نیوز از کارشناسان و معامله گران بازار سرمایه، نشان می دهد که بازار در هفته پایانی اردیبهشت ماه سال 1398 متمایل به رشد خواهد بود و گروه بانکی ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۹:۲۰   + ۱۹ سایت دیگر  
ایسنا نوشت: سخنگوی فراکسیون مستقلین مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه این فراکسیون برای انتخاب نواب رئیس مجلس آماده ائتلاف با سایر فراکسیون های مجلس است ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۹:۲۰   + ۱۲ سایت دیگر  
بازار بی صاحب است . این مجمل حدیث مفصلِ حسن روحانی از حال و روز وضعیت بازار در کشور بود.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۹:۲۰   + ۱۲ سایت دیگر  
آرامکوی عربستان از ماه جولای تا دسامبر ماهانه دو میلیون بشکه نفت خام اضافی به شرکت ایندین اویل فروخت.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۶ - ۱۰:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
در حالی که برخی معتقدند موضوعی به نام کشف قیمت ارز با راه اندازی بازار متشکل ارزی وجود ندارد؛ حسین توکلیان ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۶ - ۱۰:۴۴   + ۴ سایت دیگر  
در دو روز انتهایی کاری بازار ارز این رفت و برگشت در مرز روانی 15 هزار تومانی صورت گرفت. اسکناس آبی آمریکایی که روز سه شنبه به بالای مرز 15 هزار تومانی رفته بود ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۶ - ۱۰:۴۴   + ۱۶ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر صنایع فلزی و لوازم خانگی وزارت صنعت، معدن و تجارت از امکان صادرات 700 میلیون دلاری لوازم خانگی در سال 98 خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۶ - ۱۰:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
سازمان بین المللی انرژی در تازه ترین گزارش ماهانه خود اعلام کرده است: اگرچه در سه ماهه دوم سال، تقاضا برای نفت با سرعت کمی افزایش می یابد ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۶ - ۱۰:۱۴   + ۱۷ سایت دیگر  
یک شرکت فرانسوی از تولید انبوه قریب الوقوع خازن های پیشرفته ای برای شارژ سریع وسایل برقی خبر داده که مجهز به نانولوله های کربنی هستند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۶ - ۱۰:۱۴   + ۱۱ سایت دیگر  
در شرایطی که قیمت پراید به مدد سوء مدیریت و دلال بازی عده ای سودجو، روی کاغذ به 60 میلیون تومان رسیده، این شائبه به وجود آمده که آیا مدیران دولتی با این دلالان رابطه دارند؟
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۶ - ۰۹:۱۴   + ۱۰ سایت دیگر  
نامزد دموکرات انتخابات ریاست جمهوری 2020 آمریکا، در خصوص اقدامات تحریک آمیز واشنگتن علیه ایران در غرب آسیا هشدار داد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۶ - ۰۹:۱۴   + ۲۳ سایت دیگر  
رئیس جمهور آمریکا شامگاه چهارشنبه مدعی شد ایران به زودی خواستار گفت وگو با آمریکا خواهد شد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۶ - ۰۹:۱۴   + ۵ سایت دیگر  
دبیر کل ناتو در تازه ترین اظهارات ضد ایرانی اش مدعی شد: باید مانع از دستیابی ایران به سلاح های هسته ای شویم.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۳ - ۱۰:۳۰   + ۵۶ سایت دیگر  
مدیر عامل باشگاه پرسپولیس اعلام کرد که این باشگاه آمادگی کامل برای واگذاری به بخش خصوصی را دارد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۳ - ۱۰:۳۰   + ۱۶ سایت دیگر  
در ماه اوریل برای بیش از 107 هزار نفر در کانادا اشتغال زایی شده است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۳ - ۱۰:۳۰   + ۳۲ سایت دیگر  
برخی از کارشناسان و نمایندگان مجلس معتقدند برخورد قوه قضاییه با اخلالگران اقتصادی تنها راه ساماندهی بازار خودرو است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۳ - ۱۰:۳۰   + ۱۹ سایت دیگر  
نائب رئیس کنفدراسیون صادرات ایران با بیان این که تحریم فلزات ایران موضوع جدیدی نیست گفت: صادرکنندگان فلزات اساسی و مواد معدنی طی سال های مختلف با این تحریم ها به اشکال مختلف مقابله کرده اند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۳ - ۱۰:۳۰   + ۷۰ سایت دیگر  
عضو کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس شورای اسلامی گفت: وزیر صنعت، معدن و تجارت در نشست با نمایندگان مجلس نسبت به کنترل و مدیریت قیمت خودرو تا سه ماه آینده قول داده است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۳ - ۱۰:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون صنایع و معادن اتاق بازرگانی گفت: در شرایط تحریم برای ثبت سفارش، برخی شرکت ها حاضر به همکاری هستند اما به دلیل اینکه در ثبت سفارش اطلاعات مشتری افشا می شود می توان قوانین را تغییر داد تا ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۳ - ۱۰:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
اگر ناگهان دچار کمردردی شده اید که همراه با آن درد به باسن و پشت ران و ساق شما هم انتشار پیدا میکند به احتمال زیاد دچار وضعیتی شده اید که به آن سیاتیک Sciatica میگویند ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۳ - ۱۰:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
یک متخصص طب سنتی گفت: روزه موجب بهبود تپش قلب می شود و این امر به گردش جریان خون در بدن کمک خواهد کرد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۳ - ۱۰:۳۰   + ۱۸ سایت دیگر  
شاید شما هم از طرفداران گردن مرغ باشید اما بهتر است قبل از مصرف دوباره آن این مطلب را بخوانید.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۲ - ۱۳:۰۰   + ۱۵ سایت دیگر  
فیس بوک از یک شرکت در کره جنوبی شکایت کرده و ادعا می کند این شرکت با 30 اپلیکیشن مختلف اطلاعات کاربران این شبکه اجتماعی را استخراج کرده تا در اختیار مشتریان بازاریابی خود قرار دهد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۲ - ۱۳:۰۰   + ۲۲ سایت دیگر  
بر اساس آمار منتشر شده توسط وزارت بهداشت آمریکا از ابتدای سال 2019 میلادی تا به امروز، اطلاعات مربوط به مراقبت های درمانی 4.25 میلیون نفر از شهروندان امریکا به دست هکرها افتاده است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۲ - ۱۳:۰۰    
از آن جا که بخش بزرگی از زندگی ما وابسته به تلفن همراه است، بد نیست که هر از گاهی از آن فاصله بگیریم ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۲ - ۱۲:۳۰   + ۸۳ سایت دیگر  
فرمانده کل سپاه عنوان کرد که اعزام ناو آمریکایی به منطقه تنها یک جنگ روانی است و آمریکا با توجه به توان نیروهای دفاعی ایران و ضعف آسیب پذیری ناوهای هواپیمابرش جرات و قدرت جنگ علیه ایران را ندارد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۲ - ۱۲:۳۰   + ۲۵ سایت دیگر  
معاون اقتصادی وزیر کشور:نرخ بیکاری در کشور معادل 12 درصد است اما دراستان مرکزی این رقم به 8.4 رسیده که براساس آمار موجود استان مرکزی پس از همدان و سمنان در رتبه سوم از نظر کم بودن رقم بیکاری قرار دارد
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۲ - ۱۲:۳۰   + ۹ سایت دیگر  
در پی تحریم های نفتی آمریکا علیه ایران و ونزوئلا، نفت خام ترش سنگین پالایش شده توسط پالایشگاه های آمریکا گران تر شده است ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۲ - ۱۲:۳۰   + ۸ سایت دیگر  
پس از تصادف یک نفتکش 230 متری در کانال کشتیرانی هوستون در نزدیکی بی پرت تگزاس، تقریباً 9000 گالن بنزین وارد این آبراه شد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۲ - ۱۲:۳۰   + ۹ سایت دیگر  
درحالی اخیرا درخواست شهرداری تهران برای ترخیص محموله های این مجموعه از گمرک به صورت تعهدی مطرح شده که شرکت قطار شهری تهران از سنوات قبل 25 فقره تعهد ایفا نشده در قبال گمرک ایران دارد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۲ - ۱۲:۳۰   + ۴۴ سایت دیگر  
شاخص قیمت نهاده های ساختمان های مسکونی شهر تهران در سال 1397 با 47,8 درصد افزایش نسبت به سال 1396، به عدد 313.4 رسید.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۲ - ۱۲:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
شرکت ایران خودرو ضمن اعلام شرایط فروش فروش دو محصول خود از مشتریان خواست تا برای نام نویسی در فروش فوری روزانه محصولات این شرکت صرفا به پایگاه فروش اینترنتی این شرکت مراجعه کنند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۲ - ۰۸:۳۱   + ۱۹ سایت دیگر  
بررسی ها نشان می دهد در اکثر کشورهای پیشرفته سیاست گذاری صنعت و تجارت ذیل یک دستگاه اجرایی انجام می شود و ایجاد یک نهاد تصمیم گیر مستقل در حوزه بازرگانی بدون توجه به بخش تولید ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۲ - ۰۸:۳۱   + ۳۲ سایت دیگر  
به منظور جلوگیری از سوء استفاده های احتمالی از در دسترس قراردادن اطلاعات مندرج در چک های صیاد جداً خودداری کنید.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۲ - ۰۸:۳۱   + ۲۵ سایت دیگر  
سامانه سراسری مسکن مهر از دسترس خارج شد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۲ - ۰۸:۳۱   + ۹ سایت دیگر  
امیر هاشمی مقدم، بازیکن سابق فوتبال کشورمان و مدیربرنامه های علیرضا جهانبخش اعتقاد دارد که اکنون زمان جا افتادن این بازیکن در برایتون و عبور از آتش انتقادات است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۲ - ۰۸:۳۱   + ۶ سایت دیگر  
هیچک از سخنان مقامات آمریکایی علی الخصوص حرفها و وعده های شخص ترامپ قابل اعتنا و باور نیست و نباید مجدداً گول این سخنان را خورد ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۲ - ۰۸:۳۱   + ۱۴ سایت دیگر  
موضوع امضای طلایی در سازمان غذا و دارو در حالی از سوی وزیر بهداشت مطرح شد که کارشناسان معتقدند برای برخورد با رانت و فساد در صنعت دارو تنها شعار کافی نیست و باید اقدام جدی در این خصوص صورت گیرد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۲ - ۰۸:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
رونق تولید وجوه مختلفی دارد و شامل افزایش بهره وری و حذف مقررات دست و پا گیر و اصلاح فرایندهای اجرایی و استفاده از ظرفیت های قانونی موجود جهت بهسازی محیط کسب وکار است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۲ - ۰۸:۳۱   + ۲۰ سایت دیگر  
معاون سیاسی وزیر امور خارجه با تاکید بر اینکه بحث اخراج و یا بازگرداندن مهاجران افغانستان در میان نیست ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۲ - ۰۸:۳۱   + ۴۳ سایت دیگر  
منابع آگاه می گویند که ایران دومین درخواست آمریکا برای آزادی یک مجرم امنیتی به عنوان پیش شرط مذاکرات تبادل زندانیان را رد کرده است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۸ - ۱۷:۵۴   + ۱۱ سایت دیگر  
آنچه که از سفر سرزده پمپئو واضح به نظر می رسد این است که آمریکا قصد دارد در شرایط اعمال تحریم های بیشتر علیه ایران، فشارهای خود بر بغداد برای فاصله گرفتن آن از تهران را تشدید کند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۸ - ۱۷:۵۴   + ۷ سایت دیگر  
نیروهای سوری یک عملیات تروریستی در شهر حمص را ناکام گذاشتند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۸ - ۱۷:۵۴   + ۱۰ سایت دیگر  
دبیرکل جنبش جهاد اسلامی فلسطنی تأکید کرد که در صورت تداوم درگیری ها با رژیم صهیونیستی، گروه های مقاومت، تل آویو را بمباران می کردند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۸ - ۱۷:۵۴   + ۳۳ سایت دیگر  
معاون پیشین وزارت اقتصاد با بیان اینکه، تاوان افزایش 25 برابری نقدینگی را عموم مردم پس می دهند، گفت: 'در شرایط فعلی' و جولان منتفعانِ اصلی نقدینگی ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۸ - ۱۷:۵۴   + ۲۵ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان آتش نشانی از کشته و زخمی شدند 10 نفر بر اثر انفجار شدید در خیابان استاد نجات الهی خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۸ - ۱۷:۵۴   + ۱۱ سایت دیگر  
کارآفرین فعال در حوزه گیاه دارویی درباره فعالیت شرکت گیاهان دارویی گفت: تأسیس شرکت های دانش بنیان کارگاه زودبازده نیست که با وام های مرسوم را به نتیجه برسند ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۸ - ۱۷:۵۴   + ۳۱ سایت دیگر  
معاون مرکز ملی فضای مجازی از پیگیری حقوقی و بین المللی اقدامات گوگل، اپل و اینستاگرام علیه ایران خبر داد و گفت: پیگیر استقلال در حوزه فضای مجازی هستیم.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۸ - ۱۷:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
هماهنگ کننده صلح سازمان ملل در خاورمیانه برای پیگیری پرونده آرام سازی اوضاع بین رژیم صهیونیستی و مقاومت فلسطین در غزه وارد قاهره شد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۸ - ۱۷:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی گفت: فکر می کنم امروز زمان آن فرا رسیده که تجدیدنظری در سیاست برجامی خود داشته باشیم.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۸ - ۱۷:۵۴   + ۱۲ سایت دیگر  
مشاور رئیس مجلس گفت: آمریکایی ها بیشتر در تلاش هستند تا از مانور قدرت به جای قدرت استفاده کنند به این معنی که فضا را جنگی نشان دهند در حالیکه حاضر به جنگیدن نیستند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۸ - ۱۷:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
عزام ناو هواپیمابر آمریکایی به خلیج فارس در کنار صحبت های گستاخانه جان بولتون باعث ایجاد سوالی در ذهن مردم شده که آیا آمریکا به دنبال حمله نظامی به ایران است؟
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۷ - ۱۰:۱۹   + ۲۶ سایت دیگر  
فیس بوک و اینستاگرام در حالی با سیاست دوگانه اقدام به سانسور برخی صفحات می کنند که برخی کارشناسان آمریکایی این اقدام را راهی برای انحراف اذهان عمومی از خشونت پراکنی آنها می دانند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۷ - ۱۰:۱۹   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس انجمن واردکنندگان فرآورده های خام دامی گفت: پیش بینی می شود قیمت گوشت به ویژه گوشت دام سنگین تا پایان تابستان امسال روندی کاهشی داشته باشد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۷ - ۱۰:۱۹   + ۵۱ سایت دیگر  
رئیس مجلس با ارسال نامه ای به رئیس جمهور، مصوبه دولت درباره افزایش قیمت آب و برق را مغایر با قوانین کشور اعلام کرد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۷ - ۱۰:۱۹   + ۳۶ سایت دیگر  
وزیر اقتصاد و دارایی با بیان اینکه واگذاری ها موضوعی نیست که توسط سازمان خصوصی سازی تعیین قیمت شود، گفت: قانونگذار روش قیمت گذاری در واگذاری ها را تعیین کرده است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۷ - ۱۰:۱۹   + ۲۸ سایت دیگر  
تلاش برای براندازی حکومت ها از طریق اقدامات اقتصادی می تواند به نقض ابتدایی ترین حقوق انسان ها بینجامد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۷ - ۱۰:۱۹   + ۷ سایت دیگر  
یکه تازی آمریکا حیثیت آژانس بین المللی انرژی اتمی را به خطر می اندازد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۷ - ۱۰:۱۹   + ۹ سایت دیگر  
محمود احمدی نژاد رئیس جمهور پیشین کشور گفت: که هراسی از مذاکره نداشته و آماده است در مقابل دوربین های تلویزیونی با رئیس جمهور آمریکا مذاکره کند و این گفتگو به طور زنده از رسانه ها پخش شود.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۶ - ۱۱:۴۹   + ۴۲ سایت دیگر  
قائم مقام مدیرعامل شرکت بازرگانی دولتی ایران با اشاره به حمل 20 هزار تن شکر به استان های سراسر کشور گفت ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۶ - ۱۱:۴۹   + ۱۶ سایت دیگر  
دبیر انجمن تولیدکنندگان و صادرکنندگان ماکارونی با بیان اینکه سازمان حمایت با افزایش 75 درصدی قیمت موافقت کرده است، گفت: با افزایش 85 درصدی قیمت گندم ناچار به افزایش قیمت شدیم.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۶ - ۱۱:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
روزنامه جهان صنعت در اعتراض به مشکلات کاغذ مطبوعات کشور امروز صفحه اول متفاوتی داشت.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۶ - ۱۱:۴۹   + ۲۲ سایت دیگر  
معاون دفتر امور آب، کشاورزی و محیط زیست سازمان برنامه و بودجه کشور، محل تامین منابع مالی برای بازسازی زیرساخت های خسارت دیده در سیل اخیر را از محل قانون بودجه کشور و تسهیلات بانکی اعلام کرد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۶ - ۱۱:۴۹   + ۳۱ سایت دیگر  
رئیس فراکسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی گفت: دولت به نظارت و قیمت گذاری در بازار خودرو ورود نمی کند و قیمت گذاری در این حوزه را به دلالان سپرده است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۶ - ۱۱:۱۹   + ۱۲ سایت دیگر  
جنگ تجاری آمریکا و چین دوباره بالا گرفته است و رئیس جمهور آمریکا در جدیدترین مرحله از این جنگ اعلام کرد عوارض 200 میلیارد دلار کالای وارداتی از چین را به 25 درصد افزایش می دهد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۶ - ۱۰:۴۹   + ۶ سایت دیگر  
عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی گفت: وقتی سیاست یک کشور از نگاه به غرب، به نگاه به شرق تغییر می کند باید مجریان این سیاست گذاری نیز تغییر کنند تا این پیام به جهان مخابره شود.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۶ - ۱۰:۴۹   + ۲۶ سایت دیگر  
آمریکا با اعزام بمب افکن و ناو هواپیمابر به خاورمیانه، ایران را تهدید کرد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۶ - ۱۰:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
یکی از نوزادان کشته شده در جریان حمله وحشیانه اخیر صهیونیست ها به مردم غزه، کودکی 14 ماهه به نام صبا محمود ابو عرار نام دارد ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۴ - ۱۱:۴۹   + ۷ سایت دیگر  
وزیر کار با تمجید از روش گزینش نیروی انسانی در آزمون استخدام بخش خصوصی بر گسترش استفاده از این روش برای غلبه بر چالش های یافتن نیروی انسانی مناسب در مجموعه ها و سازمان هایی بزرگ تأکید کرد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۴ - ۱۱:۱۹   + ۶ سایت دیگر  
پس از قطع عرضه نفت خط لوله دروژبای روسیه به اروپا ، سه کشور لهستان ، مجارستان و جمهوری چک حدود 8 میلیون بشکه نفت از ذخایر استراتژیک خود برداشت کرده اند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۴ - ۱۱:۱۹   + ۱۳ سایت دیگر  
طرح ملی 'جلسه اجرای طرح اشتغال مبتنی بر الگوی نوین توسعه مشاغل خانگی در 23 استان برای 6000 نفر از زنان سرپرست خانوار' رونمایی شد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۴ - ۱۱:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
شاید افراد زیادی اولین قسمت از سریال هیولا به کارگردانی مهران مدیری و نویسندگی پیمان قاسم خانی را ندیده باشند، اما لابد خبر انتشار آن در شبکه نمایش خانگی به گوش شان خورده است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۴ - ۱۱:۱۹   + ۳۰ سایت دیگر  
سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان گفت: در صحنه ای از بازی با سپیدرود قصد داشتم فریاد بزنم که فشارم افتاد و متوجه نشدم که چه شد ولی اکنون حالم خوب است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۴ - ۱۰:۴۹   + ۳۱ سایت دیگر  
سوسن صفاوردی در هیاهوی توییت اشتباهی که در فضای مجازی منتشر شده بود در اینستاگرام خود این پیام را برای رائفی پور نوشت.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۴ - ۱۰:۴۹   + ۱۲ سایت دیگر  
دولت آمریکا بامداد شنبه (به وقت تهران) بر خلاف مفاد توافق هسته ای، همکاران ایران در توسعه نیروگاه بوشهر و انتقال اورانیوم غنی شده و آب سنگین به خارج از کشور را به تحریم تهدید کرد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۴ - ۱۰:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
عضو شورای مرکزی خانه کارگر گفت :افراد بر اثر سیاست های تحریم بیکار شده اند ؛ حتی کارفرما نیز آسیب دیده اند ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۴ - ۰۹:۴۹   + ۱۸ سایت دیگر  
دادستان سابق تهران، گفت: دوره من با دود و آتش فتنه آغاز و با دود و آتش تحریم و فساد اقتصادی به پایان رسید، امیدوارم با رفتنم دادستانی آرامش بگیرد.
مشاهده نتایج بیشتر...