شنبه ۱۶ فروردینساعت ۰۵:۰۰Apr 2020 4

سرزمین ارتباطات (newsday.ir)

 
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۳ - ۱۲:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
رانندگان تاکسی های خطی و بیسیم دار هنگامی که مسافر ندارند باید در ایستگاه های تعیین شده توقف کنند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۳ - ۱۲:۱۷   + ۴۰ سایت دیگر  
سامانه ثبت شکایات احتمالی مشتریان بانکی دارای تسهیلات قرض الحسنه راه اندازی شد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۳ - ۱۲:۱۷   + ۱۶ سایت دیگر  
پیشکسوت تیم استقلال گفت: بزرگ ترین آرزوی ورزشی که دارم و دوست دارم در سال 99 به آن برسم، شکست دادن ویروسی است که رقیب بشیریت است.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۳ - ۱۲:۱۷   + ۱۴ سایت دیگر  
المیرا شریفی، مجری و گوینده شبکه خبر سیما در توئیتی درباره حرکت شخصیت هما در سریال پایتخت نوشت.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۳ - ۱۲:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
درحالی هرسال سیزدهمین روز از فروردین ماه طبق آداب و رسوم ایرانی مشغول برنامه ریزی برای دل به طبیعت سپردن بودیم امسال باید مدنظر داشته باشیم که بیماری کرونا این رسم قدیمی را با چالشی جدی روبرو کرده و ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۳ - ۱۲:۱۷   + ۱۵ سایت دیگر  
اقدامات توانبخشی پیشگیرانه همواره یکی از روش هایی است که می توان با تکیه بر آن ها علاوه بر تقویت سیستم ایمنی بدن در مقابل بیماری ها از چاقی و سایر مشکلاتی که به دلیل بیماری های غیرواگیر پدید می آیند ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۳ - ۱۲:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
قائم مقام دانشگاه علوم پزشکی اردبیل گفت: متأسفانه در زمان خانه نشینی، شب بیداری ها افزایش پیدا کرده است که این رفتار صبحانه نخوردن را در پی دارد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۳ - ۱۱:۱۷   + ۸ سایت دیگر  
نماینده مردم نجف آباد گفت: هیات رئیسه مجلس به همه نمایندگان تکلیف کرده است در هفته جاری تست کرونا بدهند و نتایج آن را اعلام کنند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۳ - ۱۱:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم سنندج در مجلس، گفت: اصلاح وضعیت اقتصادی کشور ، بهبود معیشت مردم و تحقق جهش تولید اولویت مجلس یازدهم باشد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۱۲:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
دولت چین از ابتلای 48 نفر به ویروس کرونا و فوت هفت نفر بر اثر ابتلا به این ویروس در عرض 24 ساعت گذشته خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۱۲:۰۴   + ۳۳ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان گفت: در هشت روز نخست امسال 112 هزار تن کالای اساسی در بندر امام خمینی جابجا شد که نسبت به مدت مشابه پارسال رشد سه برابری نشان می دهد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۱۲:۰۴   + ۹۴ سایت دیگر  
بر اساس اعلام سازمان برنامه و بودجه کشور، کفِ حقوق بازنشستگان کشوری در سال جاری 2 میلیون و 800 هزار تومان شد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۱۲:۰۴   + ۹ سایت دیگر  
سفیر ایران در پاریس عنوان کرد: امروز در جهان مضطرب کرونایی، زمان تحریم، زورگویی و تسویه حساب های سیاسی نیست.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۱۲:۰۴   + ۵۰ سایت دیگر  
مدیرکل مقررات بانک مرکزی از تاکید دوباره سیاستگذار پولی بر غیرقانونی بودن کسر اقساط وام قرض الحسنه از حساب مشتریان و ضامنین خبر داد وگفت: مردم تخلفات را به اداره رسیدگی به شکایات اعلام کنند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۱۲:۰۴   + ۸۵ سایت دیگر  
معاون اقتصادی رئیس جمهور گفت: بر اساس برآورد ما بیماری کرونا 15درصد جامعه شاغل و تولید ناخالص ملی را تحت تأثیر قرار داده است.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۱۲:۰۴   + ۲۵ سایت دیگر  
مدیرعامل بنیاد برکتِ ستاد اجرایی فرمان امام اعلام کرد، با توجه به شیوع بیماری کرونا در کشور، بازپرداخت وام های اشتغالزایی این بنیاد از سه ماه تنفس برخوردار خواهند شد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۱۱:۰۴   + ۱۲ سایت دیگر  
ایسنا نوشت: رئیس کمیته سیاسی فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی تاکید کرد که بیان واقعیت ها و نظرات کارشناسی به منتخب اول تهران که ممکن است ریاست مجلس آینده را برعهده بگیرد ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۱۱:۰۴   + ۱۵ سایت دیگر  
ورای همه پرسی تاریخی 12فروردین که نتیجه آن اقبال قاطعانه ملت ایران به سیستم طراحی شده بنیانگذار انقلاب اسلامی بود و همواره مورد بازخوانی و مطالعه محققان قرار گرفته است ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۹:۰۴   + ۱۴ سایت دیگر  
توافق نامه چهارجانبه حمایت از شرکتهای تعاونی تولید کننده محصولات مقابله با ویروس کووید19 با همکاری صندوق ضمانت سرمایه گذاری تعاون، معاونت امور تعاون ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۹:۰۴   + ۲۵ سایت دیگر  
شاخص های بورسی امروز نیز ریزشی بودند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۸:۰۴   + ۷ سایت دیگر  
سخنگوی دولت تاکید کرد: بدون وداع کردن با سبک های زیستی عصر کهن و بدون نوسازی عقلانیت حکمرانی نمی توانیم ساختار اتحاد شوم کرونا و تحریم را بشکنیم.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۸:۰۴   + ۳۸ سایت دیگر  
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: دولت هم زمان با جنگ ویروس کرونا با تحریم های ظالمانه نیز در حال جنگ است، با این حال در کشور برای تامین نیازمندی های ضروری مردم کمبودی نداریم ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۸:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
منتخب مردم آمل گفت: برای تحقق جهش تولید، لازم است که دولت وعده های خود را نسبت به تولیدکنندگان عملی کند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۸:۰۴   + ۶۶ سایت دیگر  
فرمانده ستاد مقابله با بیماری کرونا در تهران در بازدید از خطوط تولید محلول ضدعفونی کننده دست و سطوح گروه سایپا گفت: سایپا در یک اقدام جهادی دو خط تولید استاندارد محلول ضدعفونی کننده راه اندازی کرد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۲:۰۴   + ۱۰۴ سایت دیگر  
سرپرست معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران گفت: بنابر اعلام شورای ترافیک تهران، ساعت محدوده های ترافیکی نیز به روند گذشته و تا اطلاع ثانوی از 8 صبح الی 17 خواهد بود.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۲:۰۴   + ۳۷ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه آمریکا مدعی شد که تلاش ایران برای رفع تحریم ها به منظور مقابله با کووید 19 نیست.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۲:۰۴   + ۵ سایت دیگر  
رئیس کمیته سیاسی فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: از افراد تاثیرگذار و صاحب نظر در کشور در این شرایط انتظار می رود که اگر ایرادی وجود دارد در صدد رفع مشکل با همکاری باشند و برای رفع نارسایی ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۲:۰۴   + ۸ سایت دیگر  
شهرداری تهران در روزهای حساسِ شیروع ویروس کرونا، با برگزاری رویداد 'نوروزخانه'، می خواهد هر شب افراد بسیاری را دور هم جمع کند تا کنسرت آنلاین برگزار کنند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۱۳:۲۱   + ۱۱ سایت دیگر  
عربستان با وجود کاهش شدید قیمت نفت خود نتوانسته است نفت زیادی بفروشد و صادرات نفت این کشور در ماه مارس تغییر چندانی نسبت به صادرات در فوریه نداشته است.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۱۳:۲۱   + ۳۱ سایت دیگر  
رئیس سیاست خارجی اتحادیه اروپا گفت این اتحادیه 20 میلیون یورو کمک های بشردوستانه به ایران می فرستد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۱۳:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: رمز اصلی تحقق جهش تولید در کشور توجه به تمامی زنجیره ها اعم از زنجیره ارزش، تولید، تامین مالی وغیره در فعالیت های اقتصادی است.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۱۳:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
مطالعات علمی نشان می دهد که بیشتر کسب وکارهای موفق در دوران سخت اقتصادی به اهداف خود رسیده اند نه در دوران شکوفایی و رونق اقتصادی.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۱۳:۲۱   + ۴۶ سایت دیگر  
صندوق بین المللی پول اعلام کرد همه گیری ویروس کرونا باعث رکود جهانی در 2020 میشود ولی تولید اقتصادی در جهان در 2021 بهبود می یابد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۱۳:۲۱   + ۲۷ سایت دیگر  
معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: خوشبختانه بستر جهش تولید در بخش معدن و صنایع معدنی کشور به خوبی فراهم است.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۱۳:۲۱   + ۲۱ سایت دیگر  
مقامات وزارت انرژی آمریکا به دنبال متقاعد کردن دولت ترامپ هستند تا عربستان را مجبور کند اوپک را ترک کرده و با آمریکا برای متعادل کردن قیمت نفت همکاری کند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۱۳:۲۱   + ۹۱ سایت دیگر  
نماینده کارگران در شورای عالی کار با بیان اینکه امسال هیچ کارگری کمتر از 2 میلیون و 800 هزار تومان حقوق دریافت نمی کند ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۱۳:۲۱   + ۶ سایت دیگر  
ایلنا نوشت: یک فعال سیاسی اصولگرا گفت: با شیوع کرونا مسئولان ما در این مدت کوتاه تجربیات زیادی را آموخته و مهم تر از آن این تجربیات را باور کردند یعنی یاد گرفتند که باید از مدیریت های جزیره ای دست ...
  ۱۳۹۸/۱۲/۲۷ - ۰۷:۱۵   + ۱۴ سایت دیگر  
از همان ابتدای اعلام ابتلا افراد و شیوع ویروس منحوس کرونا در ایران که قرائن گواه بر حمله بیولوژیک بودن آن دارد ...
  ۱۳۹۸/۱۲/۲۷ - ۰۷:۱۵   + ۳۸ سایت دیگر  
استاندار تهران از ابلاغ مصوبات ضدکرونایی جدید در تهران خبر داد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۲۷ - ۰۷:۱۵   + ۲۶ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی از تداوم بارش برف و باران در برخی استان های کشور تا سه شنبه خبر داد. در تهران نیز امروز بارش باران پیش بینی شده است.
  ۱۳۹۸/۱۲/۲۷ - ۰۷:۱۵   + ۲۸ سایت دیگر  
سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در پی درگذشت سردار سرتیپ دوم پاسدار ناصر شعبانی پیام تسلیتی صادر کرد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۲۷ - ۰۷:۱۵   + ۸ سایت دیگر  
املاک مسکونی مهمترین و اصلی ترین کاربری مدنظر در حوزه املاک برای اعمال مالیات بر عایدی سرمایه است. این بخش از جهت اینکه نیاز اساسی مردم را تأمین می کند ...
  ۱۳۹۸/۱۲/۲۷ - ۰۷:۱۵   + ۲۵ سایت دیگر  
درحالی که دونالد ترامپ عصر جمعه با هدف کاهش شیوع ویروس کرونا در آمریکا حالت اضطراری ملی اعلام کرده، مردم درشهرهای مختلف آمریکا برای خرید کالاهای مختلف ازمواد ضدعفونی کننده تا برنج به فروشگاه ها هجوم ...
  ۱۳۹۸/۱۲/۱۹ - ۱۰:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
یک کارشناس اقتصادی می گوید حذف سیستم کدینگ راه را برای دلالان و محتکران اقتصادی باز کرده است.
  ۱۳۹۸/۱۲/۱۹ - ۱۰:۱۹   + ۲۲ سایت دیگر  
بانک سرمایه گذاری گلدمن ساچز هشدار داد جنگ قیمتی که به راه افتاده، می تواند قیمت نفت را تا بین 20 تا 30 دلار در هر بشکه پایین بیاورد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۱۹ - ۱۰:۱۹   + ۶ سایت دیگر  
در بودجه سال 99 آمده یارانه سه دهک بالای درآمدی حذف شود، طبق گفته سخنگو ستاد بودجه سازمان برنامه این سه دهک شامل 20 میلیون نفر از جمعیت یارانه بگیران می شود ...
  ۱۳۹۸/۱۲/۱۹ - ۱۰:۱۹   + ۱۴ سایت دیگر  
بر اساس نتایج یک پژوهش علمی درباره تاثیرات روانی و اجتماعی پدیده کرونا مشخص شد حدود نیمی از شرکت کنندگان نگران وضعیت شغلی شان هستند.
  ۱۳۹۸/۱۲/۱۹ - ۰۸:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
خالی بودن خیابان ها و مغازه ها از جمعیت در روزهای پایانی سال اگرچه می تواند از نظر رعایت اصول بهداشتی توسط مردم برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا و گذر از این بحران خوشحال کننده باشد اما از سوی دیگر ...
  ۱۳۹۸/۱۲/۱۹ - ۰۸:۱۹   + ۲۹ سایت دیگر  
پرونده ورود موقت کالاها و رفع تعهد ارزی صادرکنندگان از این روش، در حالی برای دو سال است بلاتکلیف مانده که در مقابل 600 میلیون دلار واردات، یک میلیارد دلار ارز به کشور برگشته است.
  ۱۳۹۸/۱۲/۱۹ - ۰۸:۱۹   + ۵۲ سایت دیگر  
اعضای مجمع نمایندگان گیلان در مجلس شورای اسلامی در نامه ای پیرو وضعیت اضطراری در گیلان خواستار تشدید کمک های ستاد ملی مقابله با کرونا به استان شدند.
  ۱۳۹۸/۱۲/۱۹ - ۰۸:۱۹   + ۷ سایت دیگر  
منتخب مردم بابل در مجلس یازدهم با هشدار در مورد تبعات سنگین بی توجهی به افزایش تلفات انسانی ناشی از ویروس کرونا در مازندران خواستار بازدید میدانی رئیس جمهور و اعضای دولت از این استان شد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۱۹ - ۰۸:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
اولین بار که از انتشار سازمان یافته ویروس کرونای جدید (COVID-19) سخن به میان آمد، هنوز پای این میهمان ناخوانده چینی به تهران و پایتخت کشورهای دور و نزدیک آسیایی و اروپایی باز نشده و مثال امروز به ...
  ۱۳۹۸/۱۲/۱۹ - ۰۰:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
برییش ایرویز اعلام کرد برخی پروازهایش را از لندن به آمریکا به خاطر کاهش تقاضا برای پرواز در اثر شیوع ویروس جدید کرونا لغو می کند.
  ۱۳۹۸/۱۲/۱۸ - ۱۳:۱۹   + ۷ سایت دیگر  
سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای از بارش برف و باران در جاده های 4 استان خبر و نسبت به وقوع بهمن در جاده های شمال هشدار داد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۱۸ - ۱۳:۱۹   + ۱۹ سایت دیگر  
بخش خصوصی کشور با همکاری اتاق های بازرگانی کشور و به منظور مبارزه با ویروس کرونا، پویش نفس را آغاز کرد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۱۸ - ۱۳:۱۹    
از گذشته تاکنون همیشه مردها مدیریت بسیاری از مراکز و ارگانها را برعهده داشته اند گویی که تمامی کلیدها به دست مردان در ادارات و ارگانها باز می شد که البته این به زمانی نه چندان دوربرمی گردد که رفته ...
  ۱۳۹۸/۱۲/۱۸ - ۱۳:۱۹   + ۲۴ سایت دیگر  
نائب رئیس اتاق اصناف تهران با بیان این که کاسبان در شرایط عادی بازار به 10 تا 15 درصد سود اکتفا می کنند گفت: الان وضعیت برعکس شده و کاسبان و مغازه داران مسابقه ارزان فروشی گذاشته اند.
  ۱۳۹۸/۱۲/۱۸ - ۱۳:۱۹   + ۲۵ سایت دیگر  
فرمانده نیروی زمینی ارتش در بازدید بخش های مختلف ستاد هوانیروز گفت: هوانیروز باید قدرتمند در تمامی عرصه های فنی و عملیاتی باشد ، هوانیروز نقطه اتکا و قدرت در بین یگان های نظامی است.
  ۱۳۹۸/۱۲/۱۸ - ۱۳:۱۹   + ۲۳ سایت دیگر  
براساس اعلام نیاز 80 میلیونی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برای ماسک، باوجود اینکه تولید این محصول دو تا سه برابر شرایط معمول شده است ...
  ۱۳۹۸/۱۲/۱۸ - ۱۳:۱۹   + ۱۷ سایت دیگر  
سه ماه بدون رئیس ماندن سازمان هلال احمر، موجب اعتراض عضو فراکسیون امید شد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۱۸ - ۱۳:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
سید عباس صالحی ، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی طی توئیتی در حساب کاربری خود درباره شیوع ویروس کرونا در جهان نوشت:
  ۱۳۹۸/۱۲/۱۸ - ۱۳:۱۹   + ۹ سایت دیگر  
شاخص بورس در جریان معاملات امروز بازار سرمایه تا به این لحظه با ثبت رشد بیش از 6100واحدی، به ارتفاع 550 هزار واحد رسیده است.
  ۱۳۹۸/۱۲/۱۸ - ۱۳:۱۹   + ۷ سایت دیگر  
سازمان جهانی بهداشت در مورد کمبود جهانی تجهیزات پزشکی و افزایش قیمت آنها برای مبارزه با گسترش سریع ویروس کرونا هشدار داد و از شرکت ها و دولت ها خواست 40 درصد تولید خود را افزایش دهند.
  ۱۳۹۸/۱۲/۱۸ - ۱۳:۱۹   + ۶ سایت دیگر  
همزمان با رقابت های درون حزبی دموکرات ها در سه شنبه بزرگ، وقوع چند گردباد سهمگین در شهر نشویل ایالت تنسی آمریکا و مناطق اطراف آن دست کم 25 کشته بر جای گذاشته و موجب تخریب بسیاری از خانه ها شده است.
  ۱۳۹۸/۱۲/۱۸ - ۱۳:۱۹   + ۲۱ سایت دیگر  
فدرال رزرو آمریکا در تلاش برای حفاظت از اقتصاد این کشور در برابر تبعات شیوع ویروس کرونا اقدام به کاهش نرخ بهره کرد ...
  ۱۳۹۸/۱۲/۱۸ - ۱۳:۱۹    
بحران ویروس کرونا شاید یکی از نادرترین اتفاقاتی است که جامعه بین المللی را همزمان درگیر کرده است
  ۱۳۹۸/۱۲/۱۸ - ۱۳:۱۹   + ۵۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان حمایت گفت: قیمت ها اعلام شده هر فردی ماسک N95 را بیشتر از 15 هزار تومان و ماسک سه لایه را بیشتر از 4 هزار و 100 تومان عرضه کند گرانفروشی است.
  ۱۳۹۸/۱۲/۱۸ - ۱۳:۱۹   + ۸ سایت دیگر  
مطابق آخرین آمار وزارت کار تعداد داوطلب های ثبت نام شده واجد شرایط در طرح های کارورزی حدود 127672 نفر، تعداد واحد پذیرنده حدود 17585 و تعداد قرارداهای منعقده 39513 قرارداد است.
  ۱۳۹۸/۱۲/۱۸ - ۱۳:۱۹   + ۳۸ سایت دیگر  
قائم مقام وزیر صنعت با اشاره به دو شرط برای حذف ارز 4200 تومانی گفت: تنها اگرمطمئن شویم ارز دولتی بر سفره مردم تأثیر ندارد و یا اینکه از جانب بانک مرکزی با کمبود منابع روبه رو شویم اقدام به این کار ...
  ۱۳۹۸/۱۲/۱۲ - ۱۲:۰۶    
کیف علاوه بر نقش مهمی که برای جذابیت بخشیدن به استایل شما دارد بسیاری کاربردی نیز هستند.
  ۱۳۹۸/۱۲/۱۲ - ۱۲:۰۶    
چرم ماده ای با دوام و انعطاف پذیر است که با دباغی کردن پوست خام حیوانات، به خصوص پوست گاو به دست می آید.
  ۱۳۹۸/۱۲/۱۲ - ۱۲:۰۶    
برای چرم میتوانید یک محلول پاک کننده خانگی بسازید. یک پیمانه آب ولرم (حدوداً250 سی سی) یک قاشق مربا خوری شامپوبچه 2 تا 3 قطره سرکه سفید ...
  ۱۳۹۸/۱۲/۱۱ - ۱۴:۰۷   + ۱۶ سایت دیگر  
ساختمان مرکزی وزارت ورزش و جوانان طبق برنامه از پیش تعیین شده به دلیل شیوع ویروس کرونا ضدعفونی و گندزدایی شد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۱۱ - ۱۴:۰۷   + ۷ سایت دیگر  
کسب وکارهای کوچک مشمول سیاست های تشویقی می شوند. سیاست گذار تجاری کشور از بسته پیشنهادی خبر داده که برای جبران زیان کسب وکارهای کوچک از ویروس کرونا طراحی شده است.
  ۱۳۹۸/۱۲/۱۱ - ۱۴:۰۷   + ۱۴ سایت دیگر  
فرایند نظارت بر چرخه تولید تا مصرف را دنبال می کنیم تا کالا از بدو تولید یا ورود به کشور تا لحظه رسیدن به دست مصرف کننده رصد شود.
  ۱۳۹۸/۱۲/۱۱ - ۱۴:۰۷   + ۱۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- سناتور دمکرات آمریکایی و نامزد ریاست جمهوری در این کشور در نامه ای به وزیران خارجه و خزانه داری از تاثیر تحریم های واشنگتن بر مبارزه ایران با بیماری کرونا ابراز نگرانی کرد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۱۱ - ۱۴:۰۷   + ۱۹ سایت دیگر  
روزنامه جوان نوشت: این روزها و پس از شیوع ویروس کرونا در برخی کشورهای جهان، سلبریتی ها در دو کشور چین و کره جنوبی بدون اینکه اقدام به نق زنی کنند به یاری دستگاه هایی رفته اند که در خط مقدم مقابله و ...
  ۱۳۹۸/۱۲/۱۱ - ۱۴:۰۷   + ۳۴ سایت دیگر  
علی ربیعی با انتشار پستی در توییتر اعلام کرد که گزارش های منتشر شده درباره کرونا را در فضای مجازی دنبال و رصد می کند.
  ۱۳۹۸/۱۲/۱۱ - ۱۴:۰۷   + ۳۵ سایت دیگر  
دولت چین بامداد شنبه از بهبود بیش از نیمی از مبتلایان به ویروس کرونا در این کشور خبر داد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۱۱ - ۱۴:۰۷   + ۳۵ سایت دیگر  
نظرسنجی انجام شده توسط یک شرکت معتبر داخلی نشان می دهد 60 درصد از خریداران خودروهای صفر کیلومتر در نیمه نخست امسال، اقدام به فروش خودروی دریافتی خود از نمایندگی کرده اند.
  ۱۳۹۸/۱۲/۱۱ - ۱۴:۰۷   + ۱۲ سایت دیگر  
دیروز، شاخص ارزی 810 تومان از ارزش خود را از دست داد و به بهای 14 هزار و 900 تومان رسید.
  ۱۳۹۸/۱۲/۱۱ - ۱۴:۰۷   + ۱۰ سایت دیگر  
با رشد و توسعه بازار سرمایه، روز به روز به تعداد سرمایه گذاران در این بازار نیز افزوده شده است؛ به طوری که طی سال های اخیر شاهد حضور روزافزون سرمایه گذاران، به خصوص زنان سهامدار در بازار سهام هستیم.
  ۱۳۹۸/۱۲/۱۱ - ۱۴:۰۷   + ۹ سایت دیگر  
وقتی برنارد لونی، رئیس جدید شرکت بی پی یک هفته پس از شروع به کارش وعده داد تا سال 2050 نه تنها انتشار کربن ناشی از عملیات های توسعه ای این شرکت ...
  ۱۳۹۸/۱۲/۱۱ - ۱۴:۰۷    
نیکوکاری و انجام کار خیر در ایران سابقه دیرینه دارد و همواره مردم کشورمان برای انجام فعالیت های خیرخواهانه پیش قدم هستند.
  ۱۳۹۸/۱۲/۱۱ - ۱۴:۰۷    
سمیرا مهدوی عنوان کرد: فضایی رئالیستی در نمایشنامه و اجرا وجود دارد که سعی مان بر این بوده تا کاملاً وفادار به متن اثر باشیم.
  ۱۳۹۸/۱۲/۱۱ - ۱۴:۰۷    
کتاب سوم یاسمن خلیلی فرد بعد از رمان یادت نرود که ... و کتاب سینمایی نقش جنگ بر سینمای غیرجنگی ایران روز جمعه 22 دی ماه رونمایی و در بازار کتاب توزیع خواهد شد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۷ - ۱۰:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
آینده وضعیت اقتصادی کشور چه خواهد شد؟ مقامات مسوول کشور چقدر به آینده اقتصاد ایران خوشبین هستند؟ آیا همه آنها چشم انداز اقتصاد ایران را امیدوارکننده توصیف می کنند؟
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۷ - ۱۰:۳۶   + ۲۶ سایت دیگر  
رینگ بین الملل بورس انرژی ایران، امروز شاهد عرضه نفتای سنگین پالایش نفت آبادان است.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۷ - ۱۰:۳۶   + ۱۳ سایت دیگر  
یک مقام ارشد بهداشت آمریکا هشدار داد همه گیر شدن کرونا غیرقابل اجتناب است و آمریکایی ها باید آماده باشند.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۷ - ۱۰:۳۶   + ۱۰ سایت دیگر  
علیرغم کاهش قیمت، مقدار صادرات گندم روسیه در حال حاضر به بالاترین حد رسیده است و احتمالا این کشور دوباره برترین صادر کننده گندم جهان خواهد بود.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۷ - ۱۰:۳۶   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس کل اسبق بانک مرکزی گفت: نظام بانکی امروز در شرایط بسیار رنجور و بیمارگونه به سر می برد و در صورت ادامه این روند نه تنها نمی توان رشد اقتصادی مملکت را از آن انتظار داشت بلکه برای اصلاح خودش هم ...
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۷ - ۱۰:۳۶   + ۱۰ سایت دیگر  
آژانس بین المللی انرژی در بحبوحه شیوع ویروس کرونا اعلام کرد: ما مطمئناً پایین ترین رشد تقاضای نفت را طی ده سال گذشته خواهیم داشت.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۷ - ۰۹:۳۶   + ۲۹ سایت دیگر  
روابط عمومی سازمان بورس و اوراق بهادر با رد شایعات تاکید کرد سازمان بورس و اوراق بهادار، هیچ گونه دستوری مبنی بر توقف فعالیت کارگزاران بورسی صادر نکرده است.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۷ - ۰۹:۳۶   + ۱۱ سایت دیگر  
قیمت پایین نفت و تقاضای سرمایه گذاران برای سود بیشتر، تولید کنندگان شیل آمریکا را مجبور کرده پس از سه سال افزایش تولید تا 13 میلیون بشکه در روز، سرمایه گذاری خود را کاهش دهند.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۷ - ۰۹:۳۶   + ۱۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان راهداری با اشاره به بسته شدن محور چالوس به دلیل احتمال وقوع بهمن، گفت: جاده هراز دیروز به دلیل عملیات راهداری مسدود شد که امروز بازگشایی شده است.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۱۱:۳۶   + ۲۱ سایت دیگر  
مستندات و شواهد قوی متعددی وجود دارد که کشور چین، ایران و کلاً مردم دنیا در بحث بیماری 'کرونا' دچار یک بازی سیاسی اقتصادی بسیار کثیف شده اند؛ 'دروغ بزرگی' که به راحتی به خورد مردم داده اند.. ...
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۱۰:۳۶   + ۷ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه میوه و تره بار گفت: اقلامی مثل سیر خشک، لیمو ترش، زنجبیل به دلیل شیوع ویروس کرونا و طرح برخی توصیه ها مبنی بر مصرف این اقلام در پیشگیری از بیماری ...
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۱۰:۳۶   + ۳۰ سایت دیگر  
فارس نوشت: نماینده مردم قم در مجلس با اشاره به اینکه مرگ و میر ناشی از کرونا قابل پیشگیری است، گفت: مبتلایان به کرونا در قم در حال بهبودی هستند.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۱۰:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
یک استاد حوزه علمیه قم می گوید: تعطیلی موقت حرم های مطهر می تواند با در نظر گرفتن همه جوانب موضوع از سوی تولیت آنها صورت بگیرد و الزاما نیازمند دخالت حکومت نیست.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۱۰:۳۶   + ۲۴ سایت دیگر  
روزنامه جمهوری اسلامی نوشت:بعد از موافقت مجلس و دولت با پیوستن جمهوری اسلامی ایران به اف.ای.تی.اف این مصوبه در پیچ وخم های رقابت های سیاسی سرگردان شد و به دلیل عدم تصویب در کنوانسیون بین المللی ...
مشاهده نتایج بیشتر...