پنجشنبه ۳۱ خردادساعت ۱۸:۴۷Jun 2018 21
 

سرزمین ارتباطات (newsday.ir)

سرزمین ارتباطات 27 اسفند 1394 سرزمین ارتباطات 27 اسفند 1395 سرزمین ارتباطات 1 فروردین 1396 سرزمین ارتباطات 30 فروردین 1397 سرزمین ارتباطات 29 اردیبهشت 1397 سرزمین ارتباطات 6 خرداد 1397 سرزمین ارتباطات 7 خرداد 1397 سرزمین ارتباطات 8 خرداد 1397 سرزمین ارتباطات 9 خرداد 1397 سرزمین ارتباطات 12 خرداد 1397 سرزمین ارتباطات 13 خرداد 1397 سرزمین ارتباطات 18 خرداد 1397 سرزمین ارتباطات 19 خرداد 1397 سرزمین ارتباطات 20 خرداد 1397 سرزمین ارتباطات 21 خرداد 1397 سرزمین ارتباطات 22 خرداد 1397 سرزمین ارتباطات 23 خرداد 1397 سرزمین ارتباطات 26 خرداد 1397 سرزمین ارتباطات 27 خرداد 1397 سرزمین ارتباطات 28 خرداد 1397 سرزمین ارتباطات 29 خرداد 1397 
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۹ - ۱۰:۴۱    
برترین رشته های دانشگاهی جهان تا پایان سال 2017، از نظر درآمد و رضایت شغلی مشخص شدند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۹ - ۱۰:۴۱    
نظریه های پیشین درباره وجود آب در ماه ممکن است درست باشد، اما در مطالعه جدید محققان ژاپنی، این موضوع به شکلی منحصر به فرد بررسی شده است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۹ - ۱۰:۴۱    
گزارش کمیسیون انرژی در خصوص اجرای قانون اصلاح الگوی مصرف انرژی در صحن علنی مجلس قرائت شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۹ - ۱۰:۴۱    
طبق اعلام سازمان سنجش آموزش کشور در حالی حدود 65 درصد متقاضیان امسال ورود به دانشگاه ها داوطلب حضور در گروه آزمایشی تجربی هستند که فقط یک سوم این داوطلبان در رشته های علوم تجربی پذیرفته می شوند ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۹ - ۱۰:۴۱    
رییس انجمن صنفی دفاتر خدمات مسافرتی ایران گفت: دغدغه گردشگر ایرانی بی بند و باری نیست، این یک غلط مصطلح است. توریست ایرانی به خاطر نوشیدنی و فرار از حجاب به خارج از کشور نمی رود ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۹ - ۱۰:۴۱    
رئیس کل بانک مرکزی از اولویت بندی کالاهای وارداتی برای تخصیص ارز با نرخ 4200 تومان خبر داد. وی سه نرخی شدن دلار را تایید نکرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۹ - ۱۰:۴۱    
آمار گمرک حاکی از آن است که در دوماهه نخست سال جاری واردات موز نسبت به سال گذشته کاهش یافته است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۹ - ۱۰:۴۱    
اگر شما نیز جزو آن دسته از کاربرانی هستید که سال هاست از برخی از ای میل و پست های الکترونیکی استفاده نمی کنند، باید بدانید طبق نظر کارشناسان امنیت سایبری نباید آن ها را برای همیشه از بین ببرید.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۹ - ۱۰:۴۱    
ستاد ثبت نام مدارس وزارت آموزش و پرورش در قالب بخشنامه ای خطاب به مدیران کل آموزش و پرورش استان ها روند ثبت نام در سال تحصیلی جدید را تشریح و اعلام کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۹ - ۱۰:۴۱    
مهلت تکمیل مدارک ثبت نام چهل و پنجمین دوره آزمون پذیرش دستیار تخصصی پزشکی از طریق سایت مرکز سنجش پزشکی امروز پایان می یابد و داوطلبان تا آخر وقت امروز سه شنبه 29 خرداد ماه مهلت دارند مدارک خود را ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۹ - ۱۰:۴۱    
رئیس پلیس تهران بزرگ توضیحاتی را در مورد ویلای منتسب به یکی از فرماندهان نظامی در لواسان ارائه کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۹ - ۱۰:۴۱    
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه نهم خرداد ماه استعفای خود از نمایندگی را تحویل هیات رییسه مجلس داده است، برخی ایرادات وارده به نظام قانونگذاری را از دلایل این استعفا عنوان کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۸ - ۰۹:۴۱    
یک کارشناس خودرو با بیان اینکه برای آشفتگی های ساختگی نمی توان کاری انجام داد افزود: برای دلالی های سازماندهی شده نمی توان کاری انجام داد، در آشفتگی های ایجاد شده عده ای سود جویی می کنند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۸ - ۰۹:۴۱    
سخنگوی دولت: افزایش و واریز حقوق، بجز تامین بودجه، نیازمندِ صدورِ احکام حقوقی جدید از جانب دستگاه هاست.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۸ - ۰۹:۴۱    
مشاور مدیرعامل ایران خودرو با بیان اینکه گرانی اخیر خودرو طبیعی است گفت: بنده چالش بازار را قبول ندارم که برای خودروسازان است ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۸ - ۰۹:۴۱    
کارزار مردمان فقیر در آمریکا هم اکنون وارد ششمین هفته اقدامات مستقیم غیرخشونت آمیز خود شده است. صدها گروه محلی و مردمی همچنان در حال پیوستن به این کارزار هستند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۸ - ۰۹:۴۱    
اکثر مردم تفاوتی بین وب و اینترنت قائل نیستند و این دو را یک چیز تصور می کنند. اینترنت بسیار قبل تر از وب بوجود آمده و شبکه جهانی وب بدون اینترنت وجود نخواهد داشت.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۸ - ۰۹:۴۱    
قائم مقام سازمان امور مالیاتی کشور گفت: اقتصاد زیرزمینی در نهایت منجر به فرار مالیاتی، ناکارآمدی قوانین و غیره می شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۸ - ۰۹:۴۱    
دستیار ارشد وزیر خارجه در امور ویژه سیاسی و مذاکره کننده ارشد ایران در مذاکرات بین المللی صلح سوریه، در راس هیاتی عازم ژنو شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۸ - ۰۹:۴۱    
یک مقام مهم دولتی با ارسال بخشنامه ای در روزهای اخیر، از سازمان امور مالیاتی و خزانه داری کل کشور خواسته است، در صورت تاخیر دستگاه های اجرایی، موسسات و شرکت های دولتی در پرداخت اقساط وام های دریافتی ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۸ - ۰۹:۴۱    
جنگنده های رژیم صهیونیستی سپیده دم امروز دوشنبه سه موضع مقاومت فلسطین در غزه را هدف قرار دادند؛ مقاومت نیز در پاسخ به این حمله شهرک های اطراف غزه را زیر موشک گرفت.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۸ - ۰۹:۱۱    
در روز پنج شنبه 31 خرداد ماه جاری خورشید به نقطه انقلاب تابستانی خواهد رسید و با آغاز آن زمینیان باید در انتظار طولانی ترین روز سال باشند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۸ - ۰۹:۱۱    
سخنگوی سازمان انتقال خون کشور با بیان اینکه سهم زنان ایرانی در اهدای خون زیر 10 درصد است، گفت: با وجود اینکه نیمی از جمعیت کشور را زنان تشکیل می دهند ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۸ - ۰۹:۱۱    
ستاد هماهنگی مبارزه با مفاسد اقتصادی به ماجرای واردات 12 هزار تن روغن پالم تاریخ مصرف گذشته ورود کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۸ - ۰۹:۱۱    
در پی افزایش فعالیت های گروه های مقاومت فلسطینی در نوار غزه و کرانه باختری، نخست وزیر و وزیر جنگ رژیم صهیونیستی تهدید ها علیه فلسطینیان را تکرار کردند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۸ - ۰۹:۱۱    
سخنگوی دولت نوشت: افزایش و واریز حقوق، بجز تأمین بودجه، نیازمندِ صدورِ احکام حقوقی جدید از جانب دستگاه هاست.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۵:۴۱    
روزنامه های : هفت صبح - اعتماد - شرق - کیهان - شهروند - ایران - آرمان - همشهری - صبح نو - قانون - بهار - اطلاعات - ابتکار - وطن امروز - جام جم - مردم سالاری - آفتاب - دنیای اقتصاد - عصراقتصاد - کسب و ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۱:۴۱    
رئیس انجمن قطعه سازان همگن گفت: امروز نقدینگی زیادی در دست مردم وجود دارد و همه نیز به بازار هجوم آوردند تا پول خود را تبدیل به سرمایه ای با ارزش افزوده بکنند بر همین اساس من فکر می کنم ظرف ماه های ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۱:۴۱    
وزیر راه و شهرسازی گفت: در حال حاضر نظام تولید و انتشار آمار با قانون دسترسی آزاد به اطلاعات در کشور مغایرت دارد و برخی دستگاه ها همچنان برای اطلاعات در اختیار خود، قیمت می گذارند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۰:۴۱    
بیش از اینکه بخواهیم چشم به رفع مشکلات برجام جهت نجات اقتصاد ایران بدوزیم و یا اقتصادی متکی بر حمایت کشورهای شرقی و اروپایی بر پا نمائیم ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۰:۴۱    
سخنگوی حزب اعتدال و توسعه گفت: کنگره سراسری این حزب برای تطبیق اساسنامه با قانون جدید احزاب در ماه های آینده برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۰:۴۱    
ترامپ شماره تلفن مستقیم خود را به اون داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۰:۴۱    
جزییاتی از جاسوسی آلمان از آژانس بین المللی انرژی اتمی و نهادهای اتریشی افشا شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۳ - ۱۲:۴۲    
طی اردیبهشت ماه امسال 54238 پرواز داخلی، عبوری و بین المللی توسط کنترلرهای اداره کنترل فضای کشور کنترل و هدایت شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۳ - ۱۲:۴۲    
در راستای تحقق مسئولیت اجتماعی و با هدف آزادی زندانیان جرایم غیر عمد، بانک شهر یک میلیارد و 100 میلیون ریال به این موضوع اختصاص داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۳ - ۱۲:۴۲    
رهبر کره شمالی بعداز بازگشت به پیونگ یانگ گفت: دونالد ترامپ پیشنهاد برداشتن تحریم ها را از این کشور داده است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۳ - ۱۲:۴۲    
رئیس فراکسیون مدیریت شهری مجلس با بیان اینکه ما نگران مدیریت شهر تهران هستیم، گفت: شورای شهر و شهرداری تهران تا کنون کار خاصی نکردند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۳ - ۱۲:۴۲    
رئیس هیات مدیره انجمن تولیدکنندگان واردکنندگان و صادرکنندگان محصولات دخانی از افزایش حقوق ورودی خرمن توتون از 5 به 15 درصد خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۳ - ۱۲:۴۲    
دبیر انجمن شرکت های هواپیمایی گفت: لیست سایت های مجاز فروش بلیت هواپیما در سایت سازمان هواپیمایی و انجمن شرکت های هواپیمایی منتشر شده است و مردم بلیت را از مراکز مجاز خریداری کنند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۳ - ۱۱:۴۲    
مجری شبکه فاکس نیوز گفت: رئیس جمهور آمریکا در دیدار با رهبر کره شمالی هر آنچه را که کیم جونگ اون می خواست به وی داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۳ - ۱۱:۴۲    
عضو کمیسیون انرژی مجلس گفت: باید کارگروهی فراقوه ای برای تحقق 'اقتصاد مقاومتی' تشکیل شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۳ - ۱۱:۴۲    
جمعی از دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد و دستیاری پزشکی مقابل مجلس تجمع کردند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۳ - ۱۱:۴۲    
سخنگوی سازمان انرژی اتمی آخرین برنامه های سازمان متبوعش در صورت خروج از برجام را تشریح کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۱۱:۴۲    
قیمت هر بشکه نفت برنت دریای شمال امروز با 7 سنت افزایش به 76 دلار و 53 سنت رسید.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۱۱:۴۲    
سخنگوی دولت گفت: قبل از عید فطر همه حقوق شاغلین و بازنشستگان را در رابطه با یارانه ها پرداخت می کنیم.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۱۱:۴۲    
سخنگوی انجمن تولیدکنندگان ایران خبر داد: مقصد اصلی صادرات لوازم خانگی ایران، کشورهای افغانستان و پاکستان است که عمده کالای صادراتی کولر آبی است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۱۱:۴۲    
رییس اتحادیه فروشندگان اتومبیل گفت: شایعات و عدم انجام تعهد شرکت هایی که خودرو پیش فروش کردند سبب شده که وضعیت بازار این چنین آشفته شود و قیمت ها روند افزایشی به خود بگیرند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۰۹:۴۲    
گزیده ای از سرمقاله روزنامه های امروز سه شنبه 22 خرداد ماه را در این خبر بخوانید.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۰۹:۴۲    
معاون سیاسی امنیتی استاندار یزد گفت: برخی از گروه های سیاسی که در کشور اقلیت هستند، برای دستیابی به قدرت حاضر به عبور از منافع ملی هستند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۰۹:۴۲    
روزنامه های زنجیره ای، اعتراض نمایندگان منتقد به تصویب ملحقات FATF را نمایش پوپولیستی به جای گفت وگو و عقلانیت معرفی کردند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۰۹:۴۲    
آشفتگی بازار سکه و طلا در میان بی اعتنایی و سوءمدیریت دولت، صدای اعتراض رسانه های حامی دولت را درآورده است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۰۹:۴۲    
پس از نشست دوجانبه سران آمریکا و کره شمالی، دیدار دو طرف به همراه هیات دیپلماتیک برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۱ - ۰۹:۴۲    
دبیر شورای علوم پایه پزشکی، بهداشت و تخصصی اظهار کرد: در مجموع تقویت زیر ساختها در دانشگاه های علوم پزشکی نیازمند توجه جدی است و در این راستا در برنامه های معاونت آموزشی در سال 97 نیز دو سه مسیر پیش ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۱ - ۰۹:۴۲    
در پژوهشی که توسط محققان ایرانی انجام شده است، نقش و جایگاه زنان ایرانی در بنگاه های اقتصادی خانوادگی کوچک و متوسط مورد بررسی قرار گرفته است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۱ - ۰۹:۴۲    
اگر سیم کارت شما به دلیل وارد کردن اشتباه پین کد و PUK سوخته باشد؛ در چنین شرایطی برای دریافت مجدد سیم کارت باید به دفاتر خدمات ارتباطی اپراتورها مراجعه کنید.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۱ - ۰۹:۴۲    
بازی ها زمانی به اعتیاد برای افراد تبدیل می شوند که وقتی شخص شروع به بازی می کند، خود را در رابطه و در قالب شخصیت های بازی حس کند ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۱ - ۰۹:۴۲    
سازمان نظارت بر ارتباطات الکترونیکی روسیه اعلام کرد بیش از 8 میلیون آی پی که به دلیل فیلترینگ تلگرام از در دسترس کاربران خارج شده بود، مجددا فعال شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۱ - ۰۹:۴۲    
فرمانده پلیس راه کشور از افزایش سه درصدی کشته های تصادفات رانندگی در تابستان 96 خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۱ - ۰۹:۴۲    
شهردار تهران نوسازی ناوگان حمل و نقل عمومی، افزایش واگن های مترو و حفظ باغ های تهران را از اولویت های کاری اش در شهرداری عنوان کرد و گفت: تکمیل پروژه های نیمه تمام شهری هم در اولویت است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۱ - ۰۹:۴۲    
پژو برای بازگشت دوباره به ایران هم غرامت پرداخت کرده و هم مجبور به سرمایه گذاری شده بود. این شرکت با اعلام تعلیق فعالیت ها در ایران بازنده دو سر باخت شرایط جدید است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۱ - ۰۹:۴۲    
از اردیبهشت ماه 1396 تا اردیبهشت ماه 1397 قیمت خانه در تهران متری یک میلیون و 450 هزار تومان افزایش یافته است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۱ - ۰۹:۴۲    
با نزدیک شدن به فصل گرما چالش خاموشی بیش از گذشته رخ نمایی می کند همین مساله نیز دغدغه هایی را به وجود آورده در این بین وزارت نیرو تنها راه چاره را مدیریت مصرف عنوان کرده و بر اساس گفته های مسوولان ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۰ - ۱۲:۴۲    
رسانه ها نقش بی بدیلی در شکلگیری، جهت دهی و مهندسی افکار عمومی دارند. این نقش در عرصه جنگ نرم اهمیت و برجستگی بیشتری دارد ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۰ - ۱۰:۴۲    
بازپرداخت سپرده های تا سقف یک میلیارد تومان سپرده گذاران در موسسات مالی منحل شده از دوشنبه 21 خرداد آغاز می شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۰ - ۱۰:۴۲    
معاون دفتر برنامه ریزی و اقتصاد وزارت راه و شهرسازی با رد تورم 34 درصد در بخش مسکن، تورم 12 ماهه این بخش را حدود 12 و نیم درصد اعلام کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۰ - ۱۰:۴۲    
رئیس کمیسیون عمران مجلس با بیان این که بوئینگ از فسخ قرارداد فروش هواپیما به ایران 20 میلیارد دلار زیان می کند که به سختی جبران خواهد شد، گفت: فسخ این قرارداد به دلیل نادانی ترامپ و شیطنت عربستان بود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۰ - ۱۰:۴۲    
شکی نیست که وقتی سرمربی تیم ملی ایران بیشتر تمرینات تیمش را به خصوص تمرینات 35 روز پایانی اش را پشت درب های بسته انجام می دهد ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۰ - ۱۰:۴۲    
سخنگوی کمیسیون عمران مجلس گفت: از مرداد سال گذشته روند افزایش قیمت مسکن را به دولت اعلام کردیم اما به آن توجه نشد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۰ - ۱۰:۴۲    
رئیس اتحادیه املاک کشور گفت: حدود 12 درصد از افزایش قیمت مسکن حباب است و به مرور با نوسانات بازار در بخش مسکن، با ثبات قیمت روبرو خواهیم شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۰ - ۱۰:۴۲    
رئیس جمهوری اسلامی ایران تلاش ایالات متحده برای تحمیل سیاست های خود بر دیگران را خطری در حال گسترش دانست و تاکید کرد: تحریم های یکجانبه به روند تجارت مشروع بین المللی خدشه وارد می کنند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۰ - ۱۰:۴۲    
رئیس جمهور فرانسه هنگام دست دادن با همتای آمریکایی خود در اجلاس گروه 7 چنان فشاری وارد کرد که اثر انگشتش روی دست ترامپ ماند و سوژه رسانه ها شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۰ - ۱۰:۴۲    
رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: مسئولین جمهوری اسلامی ایران منتظر وعده های بی زمان اروپا نمی مانند، زمان مذاکرات در حال اتمام است اگر اروپا این توانمندی را در خود می بیند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۹ - ۱۱:۴۲    
سازمان هواشناسی از رگبار و صاعقه در 13 استان کشور خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۹ - ۱۱:۴۲    
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری هرمزگان گفت: 7 هزار و 600 میلیارد ریال اعتبار امسال برای اجرای طرحهای عمرانی این استان اختصاص یافته است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۹ - ۱۱:۴۲    
به گزارش اداره ملی آمار چین، شاخص قیمت تولیدکننده چهار و یک دهم درصد در ماه مه، نسبت به سال گذشته، افزایش یافت. این در حالی است که در ماه آوریل این شاخص سه و چهار دهم درصد افزایش یافت.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۹ - ۱۱:۴۲    
مدیرکل نظارت بر عملیات هوانوردی سازمان هواپیمایی کشوری گفت: قوانین جدید فرودگاهی این سازمان با الگوبرداری از قوانین اتحادیه اروپا طراحی شده است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۹ - ۱۱:۴۲    
طبق اعلام گمرک ایران، ارز همراه مسافر به داخل کشور تا سقف 10 هزار یورو مجاز است و برای بیشتر از آن باید در سامانه ثبت شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۹ - ۱۰:۴۲    
کل تردد ثبت شده در شبانه روز گذشته بر اساس آخرین اطلاعات دریافتی از 2199 دستگاه تردد شمار فعال در محورهای برون شهری، نسبت به روز قبل 3.9 درصد افزایش نشان می دهد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۹ - ۱۰:۴۲    
یک کارآفرین فعال حوزه کودک عنوان کرد: اگر بخواهید کارآفرینی را به عنوان یک ویژگی در فرد ریشه یابی کنیم این نکته را باید در نظر داشته باشیم که این ویژگی و رفتار در سنین کودکی شکل گرفته و ایجاد آن در ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۹ - ۱۰:۴۲    
رئیس جمهوری روسیه تاکید کرد گفتگو با دونالد ترامپ می تواند سازنده باشد. اظهارات پوتین پس از آن مطرح شد که همتای آمریکایی او خواستار الحاق مجدد روسیه به گروه هفت کشور صنعتی شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۹ - ۱۰:۴۲    
تحلیلگر موسسه اقتصاد و سیاست جهانی آکادمی علوم اجتماعی چین با اشاره به سفر حسن روحانی به اجلاس شانگهای اظهار داشت ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۹ - ۱۰:۴۲    
فرمان آماده سازی توسعه و پیشرفت برنامه هسته ای ایران که دوشنبه هفته گذشته در سخنان رهبر معظم انقلاب مطرح شد با واکنش های گوناگونی به ویژه در عرصه بین المللی همراه شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۷ - ۰۰:۴۴    
مدیرعامل و رئیس سازمان مرکزی تعاون روستایی گفت: یکی از فعالیت های اصلی سازمان مرکزی تعاون روستایی تنظیم بازار محصولات کشاورزی (تعادل نسبی در عرضه، تقاضا و قیمت) است ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۷ - ۰۰:۴۴    
مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهر تهران با اشاره به افرایش 12٫5 درصدی قیمت تاکسی گفت: نرخ کرایه تاکسی از امروز افزایش یافت.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۷ - ۰۰:۴۴    
رئیس کمیسیون معادن اتاق بازرگانی ایران از آمادگی بزرگ ترین شرکت معدنی روسی برای همکاری در پروژه های معدنی ایران خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۷ - ۰۰:۴۴    
رئیس ستادکل نیروهای مسلح در پیامی تأکید کرد وصیت جاودان امام راحل(ره) در 'پشتیبانی از ولایت فقیه' همچنان عامل اصلی ماندگاری انقلاب و آسیب ناپذیری کشور از هرگونه انحراف، توطئه و فتنه است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۷ - ۰۰:۴۴    
بر اساس اعلام مرکز آمار ایران، بیشترین نرخ تورم دوازده ماهه در اردیبهشت ماه 10.9 درصد است که مربوط به استان کرمانشاه می باشد و کمترین نرخ تورم دوازده ماهه 5 ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۳ - ۱۶:۳۳    
وزیر اقتصاد فرانسه گفت که در دیدارش با وزیر خزانه داری آمریکا در نشست جی 7 در کانادا، وی را برای معاف از تحریم کردن برخی شرکت های فرانسوی فعال در ایران تحت فشار قرار خواهد داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۳ - ۱۶:۳۳    
نایب رییس انجمن داروساران ایران گفت: محصولات دارویی که در حال حاضر در کشور تولید می شوند به هیچ وجه با محصولات تولیدی در 15 سال قبل قابل مقایسه نیستند و به صورت کاملا محسوس ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۳ - ۱۶:۳۳    
مواضع اخیر رئیس جمهور آمریکا برای در پیش گرفتن وضع تعرفه بلندمدت بر روی هم پیمانان خود، رونق وال استریت را تحت الشعاع خود قرار داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۳ - ۱۶:۳۳    
خام فروشی سالامبور یا همان چرم سبک و عدم تبدیل آن به چرم و البسه موجب از دست رفتن سالانه 800 میلیون دلار ارز می شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۳ - ۱۶:۳۳    
رئیس اتحادیه صنف بارفروشان میدان مرکزی میوه و تره بار تهران گفت: با برطرف شدن مشکل کامیون داران و ورود محصول مناطق مختلف کشور، قیمت انواع میوه در روزهای آینده دوباره کاهش می یابد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۳ - ۱۶:۳۳    
در حادثه مدرسه غرب تهران شاهد اظهار نظرهایی بودیم که بین این حادثه و اجرا نشدن سند 2030 در مدارس، ارتباط قائل است اما به راستی کودکان کشورهایی که چنین اسنادی را اجرا کردند از آزار جنسی مصون ماندند؟
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۳ - ۱۶:۳۳    
سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس توضیحاتی درباره علت حذف کارت های سوخت در برخی جایگاه ها ارائه کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۳ - ۱۶:۳۳    
عضو کمیسیون شوراهای مجلس ضمن انتقاد از منتفی شدن طرح سوال از رئیس جمهور گفت: رئیس جمهور می توانست از این فرصت برای دفاع از عملکرد اقتصادی خود بهره گیرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۳ - ۱۶:۳۳    
مدیرکل پیش بینی سازمان هواشناسی گفت: در این روزها که شاهد بارندگی، رعد و برق و آبگرفتگی هستیم مردم به هشدارهای هواشناسی و امدادی توجه بیشتری کنند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۳ - ۱۶:۳۳    
فیلم سینمایی ماموریت غیرممکن یک طنز اجتماعی با محوریت فرار مغزها و تولید داخلی است فیلمبرداری آن 20 خرداد در تهران آغاز می شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۳ - ۱۶:۳۳    
تغییرات در شهرداری تهران طی 15 روز آینده در سطح وسیع رقم خواهد خورد و این در حالی است که اعضای شورای شهر تهران نیز در این بین سهم خود را برای معرفی نیروهای خود از شهرداری تهران درخواست دارند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۳ - ۱۶:۳۳    
یک نماینده مجلس با اشاره به سقوط چند فروند سوخو در خاک جغرافیای روسیه گفت: خرید یا عدم خرید هواپیما از روسیه رابطه خوب ایران و روسیه را تحت شعاع قرار نخواهد داد زیرا امنیت جان مردم بیش از هر نوع ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۳ - ۱۶:۳۳    
گزارش قانون بودجه سال 97 با تاکید بر جایگاه بازار سرمایه توسط شرکت بورس تهران منتشر شد.
مشاهده نتایج بیشتر...