یکشنبه ۲۹ مردادساعت ۰۱:۱۷Aug 2017 20

اخبار شیروان (newssh.ir)

اخبار شیروان 30 اسفند 1395 اخبار شیروان 31 فروردین 1396 اخبار شیروان 31 اردیبهشت 1396 اخبار شیروان 31 خرداد 1396 اخبار شیروان 31 تیر 1396 اخبار شیروان 1 مرداد 1396 اخبار شیروان 2 مرداد 1396 اخبار شیروان 3 مرداد 1396 اخبار شیروان 4 مرداد 1396 اخبار شیروان 5 مرداد 1396 اخبار شیروان 6 مرداد 1396 اخبار شیروان 7 مرداد 1396 اخبار شیروان 8 مرداد 1396 اخبار شیروان 9 مرداد 1396 اخبار شیروان 10 مرداد 1396 اخبار شیروان 11 مرداد 1396 اخبار شیروان 12 مرداد 1396 اخبار شیروان 13 مرداد 1396 اخبار شیروان 14 مرداد 1396 اخبار شیروان 15 مرداد 1396 اخبار شیروان 16 مرداد 1396 اخبار شیروان 17 مرداد 1396 اخبار شیروان 18 مرداد 1396 اخبار شیروان 19 مرداد 1396 اخبار شیروان 20 مرداد 1396 اخبار شیروان 21 مرداد 1396 اخبار شیروان 22 مرداد 1396 اخبار شیروان 23 مرداد 1396 اخبار شیروان 24 مرداد 1396 اخبار شیروان 25 مرداد 1396 اخبار شیروان 26 مرداد 1396 اخبار شیروان 27 مرداد 1396 اخبار شیروان 28 مرداد 1396 
  ۶ ساعت پیش    
رویترز اعلام کرد: شرکت های آمریکایی برای دومین هفته متوالی در 3 هفته گذشته، از تعداد دکل های فعال نفتی کم کردند.
  ۷ ساعت پیش    
فرهنگ مدیریت فرهنگی - در چهارمین روز بررسی صلاحیت وزاری پیشنهادی کابینه٬ نوبت به بررسی صلاحیت وزیر پیشنهادی فرهنگ و ارشاد اسلامی رسید و در ابتدای بحث دو نماینده مخالف وزیر سخنرانی کردند.
  ۷ ساعت پیش    
نماینده مردم پیرانشهر در مجلس گفت: برنامه های شریعتمداری در راستای برنامه ششم توسعه، سند چشم انداز 20 ساله و اصل 44 قانون اساسی است.
  ۷ ساعت پیش    
جهانبخش محبی نیا خطاب به نمایندگانی که می گویند سه یا چهار وزیر را بیاندازیم تا حرمت مجلس حفظ شود ، گفت: اگر رئیس جمهور 18 وزیر در سطح شهید چمران، معرفی کرد باید همه را رد کنیم؟ یا خدایی نکرده ...
  ۷ ساعت پیش    
روزنامه لبنانی الاخبار از تمایل آمریکا برای تماس با نظام سوریه به واسطه طرف سوم (عمان) خبر داد.
  ۸ ساعت پیش    
اهواز - قائم مقام اداره کل منابع طبیعی خوزستان گفت: خوزستان از 10 صنعت بزرگ دنیا 6 صنعت را دارد ولی حتی یک پایگاه اطفای هوایی مجهز ندارد.
  ۸ ساعت پیش    
سخنگوی هیئت رئیسه مجلس گفت: تکلیف وزرای پیشنهادی تا ظهر فردا مشخص می شود.
  ۸ ساعت پیش    
روزنامه جوان نوشت: حصر این افراد از خاستگاه نظام نه صرفاً برای پیشگیری از تکرار ماجراهای تلخ است، بلکه به دلیل پیشگیری از اعدام است. ...
  ۹ ساعت پیش    
بخشی از نخلستان های منطقه "گیمان" بخش "بزمان" از توابع شهرستان ایرانشهر در جریان آتش سوزی که از صبح روز گذشته در این نخلستان ها رخ داد، در آتش سوخت.
  ۹ ساعت پیش    
معاون مهندسی و توسعه امور زیربنایی سازمان بنادر و دریانوردی هزینه طراحی و اجرای سامانه جامع مدیریت پروژه را 9 میلیارد تومان عنوان کرد و گفت: با اجرای این سامانه و در قالب مدیریت ارزش ...
  ۹ ساعت پیش    
قاضی پرونده پولانسکی درخواست قربانی او برای بسته شدن پرونده 40 سال پیش را رد کرد.
  ۹ ساعت پیش    
جامعه حوادث - ایرنا نوشت: دادستان عمومی و انقلاب کرمانشاه از ضرب و جرح عمدی یک دختربچه 10 ساله و بستری شدن آن در بیمارستان خبر داد و گفت که متهم اصلی وقوع این جرم مادر کودک است.
  ۱۰ ساعت پیش    
جلوی دریچه که قرار گرفتم، کارت جانبازی را همراه دویست تومن گذاشتم جلوی رئیس. اونم توی لیست دنبال اسمم گشت، پیدا کرد و خط زد. به اونی که داخل بود گفت: یه لباسشویی دستی هم به ایشون بده.
  ۱۰ ساعت پیش    
رییس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی ضمن دفاع از وزیر پیشنهادی ارتباطات از برخی از هجمه ها در روزهای گذشته انتقاد کرد. غلامرضا تاجگردون در صفحه شخصی خود در اینستاگرام نوشت: ...
  ۱۰ ساعت پیش    
ترکیب نهایی هیئت رئیسه شورای شهر پنجم تهران مشخص شد.
  ۱۰ ساعت پیش    
دومین دوره جایزه ملی تحول دیجیتالی با هدف ارزیابی، ارائه بازخورد و در نهایت معرفی سازمان های پیشرو در تحول دیجیتالی بهمن ماه در دانشگاه تهران برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۱۴:۰۹    
بین الملل دیپلماسی - ایسنا نوشت: روزنامه دیلی صباح در گزارشی ادعا کرد که در جریان سفر فرمانده ستاد مشترک نیروهای مسلح ایران به ترکیه ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۱۳:۵۴    
یک سایت روسی در گزارشی ویژه به بررسی شرایط برخی تیم ها و کشتی گیران اعزامی به رقابت های جهانی 2017 پرداخت.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۱۳:۵۴    
فرمانده انتظامی شهرستان شیروان از دستگیری دو قاچاقچی و کشف هفت کیلو 130گرم مواد مخدر از نوع تریاک در شیروان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۱۳:۲۷    
روزنامه شهروند نوشت: چه کسی باور می کند که در گوشه و کنار کشورمان شهرستان هایی هستند که نرخ بیکاری در آنها آن قدر پایین است که گاهی به صفر هم می رسد؟ ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۱۳:۱۲    
شرکت گاز استان تهران اعلام کرد: گاز محدوده هایی در منطقه 20 شهرداری به لحاظ پاره ای تعمیرات بر روی شبکه، در روز یکشنبه 29 / 05/ 96 از ساعت 9 صبح تا 18 قطع خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۱۳:۰۰    
چهارمین روز بررسی صلاحیت وزرای پیشنهادی دولت دوازدهم باحواشی همراه بود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۱۲:۴۵    
فروش فیلم سینمایی ساعت 5 عصر ساخته مهران مدیری در هفته چهارم نمایش از مرز 7 میلیارد عبور کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۱۲:۳۰    
بین الملل اقیانوسیه - مهر نوشت: لحظاتی قبل در شهر سیدنی استرالیا یک خودرو به عابران حمله کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۱۲:۱۸    
پیشکسوت باشگاه پرسپولیس گفت: فوتبال ایران متاسفانه اسیر احساست شده است و این موضوع را می توان در رفتار بازیکن و هوادار تشخیص داد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۱۱:۲۷    
بوی نامطبوع گاز در برخی مناطق و توابع شهرستان ورامین استشمام می شود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۱۱:۱۲    
در سال 2006 اپلیکیشنی وارد عرصه فضای مجازی شد که قصد داشت تا به وسیله متصل ساختن و به اشتراک گذاری داده ها میان رانندگان مناطق مختلف اسراییل ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۱۰:۵۷    
تمام ظرفیت استادیوم آزادی برای بازی با سوریه آماده نمی شود. به گزارش خبرآنلاین، چند روز پیش از شروع فصل جدید رقابت های لیگ برتر ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۱۰:۴۵    
یک فیلم مستند صهیونیستی با وجود سانسور گسترده تصاویر و فیلم های کشتار دیریاسین، موفق شده با برخی عوامل این کشتار مصاحبه کرده و ابعاد تازه ای از این جنایت را فاش کند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۱۰:۳۰    
مردی که تا دیروز مشاور ارشد رئیس جمهوری آمریکا بود اعلام کرد ترامپ دیگر به شعارهای پوپولیستی دوره انتخابات پایبند نیست و اعضای خانواده و جمهوریخواهان سنتی عامل اصلی این تغییر رفتار وی هستند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۱۰:۱۵    
اقتصاد اقتصاد کلان - روزنامه دنیای اقتصاد نوشت:مسوولیت اصلی تورم بر دوش چه نهادی است؟ در جهان مسوولیت آن برعهده بانک مرکزی است. طبیعتا در ایران نیز چنین باید باشد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۱۰:۰۳    
کرمانشاه- مدیرکل پزشکی قانونی استان کرمانشاه، از مصدومیت 162 نفر و فوت 6 نفر در اثر حوادث کار در استان طی امسال خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۰۹:۴۸    
پس از حمله تروریستی در اسپانیا شاخص هوایی در بازارهای اروپا به شدت کاهش پیدا کرد. به گزارش خبرآنلاین ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۰۹:۳۳    
سیاست احزاب و شخصیت ها - نامه نیوز نوشت:احمدی نژاد هیچ گاه رابطه دوستانه و خوبی با مجمع تشخیص دوران آیت الله هاشمی نداشت ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۰۹:۲۱    
با نزدیک شدن به زمان طرح آیین نامه اصلاح کنترل ساختمان با هدف ارتقای کیفیت ساخت و سازها و حذف امضافروشی در هیئت دولت، فشارها بر مسئولان مربوطه برای کنار گذاشتن این طرح در حال افزایش است ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۰۹:۰۶    
حجت الاسلام حیدر مصلحی وزیر سابق اطلاعات گفت: سال گذشته حدود 500 نفر از یک دانشگاه آمریکایی به درخواست سازمان سیا در راهپیمایی اربعین حضور داشتند و سوالاتی را از مردم می پرسیدند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۰۸:۳۹    
نخستین روز از مسابقات والیبال قهرمانی زیر 23 سال با پیروزی مدعیان پیگیری شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۶ - ۱۷:۰۲    
برای اولین بار از سال 2009، دفتر مرکزی آمار رژیم صهیونیستی گزارش کرد که روند مهاجرت یهودیان از سرزمین های اشغالی رو به افزایش است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۶ - ۱۶:۴۷    
جلسه بررسی رای اعتماد به وزرا در حالی ادامه دارد که اظهارات نمایندگان با تذکرهای پی درپی نمایندگان مواجه شده است. ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۶ - ۱۶:۳۵    
قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران که مبانی نظام قضایی ایران را در خود دارد، ضمن شناسایی استقلال قوه قضائیه و تأکید بر آن، در اصول متعددی در صدد تضمین استقلال سازمان قضایی است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۶ - ۱۶:۲۰    
رئیس کل بانک مرکزی گفت: آمار مأخوذه در چهارماهه ابتدای سال جاری درخصوص عملکرد شبکه بانکی کشور برای اعطای تسهیلات به بنگاه های کوچک و متوسط ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۶ - ۱۶:۰۵    
کرمانشاه- دوره آموزشی پدافند غیرعامل با موضوع بیوتروریسم و آگروتروریسم در اداره کل دامپزشکی استان کرمانشاه برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۶ - ۱۵:۵۳    
سیاست دولت - روزنامه اعتماد نوشت:مخالفت با وزیر اطلاعات از سوی علی مطهری تکرار سخنی است که او سال هاست مطرح می کند و انتقادی است که به وضعیت اطلاعات موازی در کشور دارد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۶ - ۱۵:۳۸    
روزنامۀ تایمز فاش کرد که این روزها برای عادی سازی روابط، مذاکراتی جدی و گسترده میان عربستان و رژیم صهیونیستی در جریان است و عادی سازی روابط آن ها، به صورت محدود آغاز و کم کم گسترش خواهد یافت.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۶ - ۱۵:۲۳    
فدراسیون فوتبال درباره برخی شایعات پیرامون دعوت مسعود شجاعی و احسان حاج صفی به تیم ملی بزرگسالان اعلام کرد که هنوز فهرستی از سوی کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی عنوان نشده است. ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۶ - ۱۵:۱۱    
اظهارات یک مسئول سعودی مبنی بر تکذیب درخواست میانجی گری عراق در روابط با ایران، غیرمنتظره بوده و هرگونه خوشبینی در بهبود روابط دو طرف را از بین برد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۶ - ۱۴:۵۶    
اساساً تولید و اجرای الگو در راستای تحقق بخشی به اهداف و منافع ملی است. اگر در برخی موارد منافع ملی پایمال و قربانی اهداف ملی می شود ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۶ - ۱۴:۴۱    
زنجان-رئیس مرکز امورقرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه کشورگفت: نباید از توسعه فعالیت های مراکز قرآنی و دارالقرآن کریم غفلت کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۶ - ۱۴:۲۹    
سیاست مجلس - انتخاب نوشت: عضو هیات رییسه فراکسیون امید گفت: مجلس رفته رفته به پختگی و شناخت درباره وزرای پیشنهادی رسیده است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۶ - ۱۴:۱۴    
منابع خبری می گویند دولت کانادا مشغول بررسی سیاست های خود درباره فروش سلاح به عربستان سعودی است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۶ - ۱۳:۵۹    
سازمان هدفمندی یارانه ها اعلام کرد یارانه مردادماه ساعت 24 فردا پنج شنبه به حساب سرپرستان خانوارها واریز می شود. ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۶ - ۱۳:۴۷    
جامعه سلامت - روزنامه شرق در یادداشتی به قلم بابک زمانی رئیس انجمن سکته مغزی نوشت:در دو سال گذشته انجمن سکته مغزی و معاونت درمان وزارت بهداشت تلاشی جدی را در جهت درمان سکته مغزی حاد در کشور انجام ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۶ - ۱۳:۳۲    
معاون طرح های آماری و آمارهای ثبتی مرکز آمار ایران می گوید: آمارهای ساخت و ساز علائم خروج از رکود در بخش ساختمان را تایید می کند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۶ - ۱۳:۱۸    
مقالۀ حاضر تلاش دارد تا چگونگی و روشی که می توان برای پیشگیری انتظامی از جرم در عهدنامۀ مالک اشتر مورد استفاده و بهره برداری قرار داد را به صورت خلاصه ارائه نماید.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۶ - ۱۳:۰۳    
دامغان - استاندار سمنان با اشاره به حضور 25هزار جوان هم استانی در اردوهای جهادی، گفت: برنامه های فرهنگی در این اردوها تقویت شود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۶ - ۱۲:۵۱    
هیتر نائورت سخنگوی وزارت خارجه آمریکا اعلام کرد که کره شمالی باید با جدیت اقدام به خلع سلاح هسته ای کند تا بتواند مذاکره با آمریکا را آغاز نماید. ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۶ - ۱۲:۳۶    
اراک- رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی گفت: پیش بینی این است که با تداوم اجرای طرح رونق تولید، امسال بیش از 13هزار شغل در حوزه تولید، صنعت و اصناف استان مرکزی ایجاد شود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۶ - ۱۲:۲۱    
آخرین موضوعی که با ایشان مطرح کردم، زمان پخش اذان صبح از رادیو و تلویزیون بود که مقداری زودتر از وقت شرعی است و درخواست کردم دستور دهند کمی دیرتر پخش شود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۶ - ۱۲:۰۹    
بر اساس گزارش جدید بانک مرکزی، متوسط هزینه ناخالص خانوار در سال 95 11.4 درصد افزایش داشته که نسبت به افزایش 11.3 درصدی متوسط درامد ناخالص بیشتر است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۶ - ۱۱:۵۴    
در کشور روسیه نیز در محل مراکز آموزش اسلامی، ادارات دینی مسلمانان، مساجد و حتی ارگان های مستقل، باشگاه بانوان مسلمان با هدف اتحاد بانوان مسلمان مشغول به فعالیت در باشگاه های اجتماعی تشکیل شده است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۶ - ۱۱:۳۹    
سیاست مجلس - همزمان با سالروز بازگشت آزادگان سرافراز هشت سال جنگ تحمیلی به کشور، رئیس مجلس این روز را گرامی داشت و از اسرای آن جنگ تقدیر کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۶ - ۱۱:۲۷    
هیأت رئیسه مجلس از نمایندگان آزاده مجلس تقدیر به عمل آورد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۶ - ۱۱:۱۲    
نشست خبری برانکو پس از بازی محل درگیری لفظی برانکو و یکی از خبرنگاران بود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۶ - ۱۰:۵۷    
اهواز با وجود خطرات بسیار از جمله سیلاب و بارش شدید برف و باران که در کمین مردم بخش صیدون باغملک وجود دارد، ولی هیچ اردوگاه اسکان اضطراری برای آنها ساخته نشده است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۶ - ۰۹:۴۷    
شاید شما هم جزو آن گروه از مردمی باشید که برای باز کردن گرهی از زندگی تان نیازمند دریافت وام هستید و در عین حال موفق به دریافت وام از نظام بانکی نشده اید.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۶ - ۱۰:۴۵    
در تیرماه سال جاری در کل کشور بیش از 9.3 میلیون فقره چک عادی به ارزش 573.5 هزار میلیارد ریال مبادله شد که از این میزان، بالغ بر 1.5 میلیون فقره چک به ارزش 130.6 هزار میلیارد ریال برگشت داده شده است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۶ - ۰۹:۳۵    
ورزش لیگ برتر - سرمربی تیم فوتبال سایپا گفت: همیشه برای استقلال احترام زیادی قائل بوده ام اما دوست نداریم به این تیم امتیاز بدهیم.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۶ - ۱۰:۳۰    
اقتصاد مسکن - میزان نوشت: برای خرید یک واحد 80 متری در منطقه گوهردشت کرج باید در حدود 165 میلیون تومان هزینه کنید.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۶ - ۰۹:۲۰    
ستاداجرای سند تحول بنیادین تاکید کرد: از زمان استقرار دولت یازدهم، اجرای سند تحول به صورت سازمان یافته در دستور کار قرار گرفته و برنامه زیرنظام هایی که مورد بی توجهی دولت دهم بوده تدوین شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۶ - ۱۰:۱۷    
معاون اجتماعی و پیشگیری نیروی انتظامی فارس، کشته شدن یک وکیل زن در شیراز با ضربات چاقو توسط طرف دعوای موکلش را تکذیب کرد. ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۶ - ۰۹:۰۵    
در جریان بررسی صلاحیت وزیر پیشنهادی امور خارجه، ظریف در حال بیان دستاوردهای برجام بود که در این هنگام عبدالله سامری نماینده خرمشهر با فریاد او را به دروغگویی متهم کرد ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۶ - ۰۸:۵۰    
معامله گران بورس تهران امروز در حالی تقویت حجم و ارزش معاملات روزانه بازار سهام را به نظاره نشستند که تحرک خریداران اغلب حقیقی بازار سهام قابل توجه بود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۶ - ۰۳:۲۲    
نماینده مردم تهران در مجلس گفت: حقوق دیپلمات های ایرانی کمترین حقوق در بین دیپلماتهای هم سطح است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۶ - ۰۲:۵۵    
نماینده مردم دشتی و تنگستان در مجلس گفت: آقای کرباسیان آلوده به خط و خطوط سیاسی نیست.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۶ - ۰۲:۴۰    
مسئول سازمان بسیج رسانه بوشهر گفت: در راستای ارائه روایت هایی از عروج ملکوتی شهید مدافع حرم محسن حججی مسابقه دل نوشته مثل عاشورا با همکاری بسیج رسانه و بسیج هنرمندان استان بوشهر اجراء می شود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۶ - ۰۲:۲۵    
بین الملل دیپلماسی - بهرام پارسایی نماینده شیراز و حسین رضا زاده نماینده کازرون اولین موافقان دکتر ظریف وزیر پیشنهادی رئیس جمهوری برای وزارت امور خارجه بودند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۶ - ۰۲:۱۳    
نواز شریف نخست وزیر سابق پاکستان درخواست تجدید نظر علیه حکم دیوان عالی این کشور داده تا رأی آنها در رد صلاحیت و عزل خودش را به چالش بکشد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۶ - ۰۱:۵۸    
سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا در مطلبی وضعیت تیم فوتبال پرسپولیس را تشریح کرد. به گزارش جام جم آنلاین ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۶ - ۰۱:۴۳    
خرم آباد- مدیر جهاد کشاورزی شهرستان خرم آباد از آغاز برداشت بادام پوست کاغذی از باغات این شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۶ - ۰۱:۱۶    
آقا معلم که سابقه 10 سال اسارت در اردوگاه موصل عراق را دارد، حکایت های زیادی مانند سهم 10 قاشق غذای روزانه تا سهمیه یک سطل آب گرم برای استحمام در کل فصل زمستان را برایمان روایت کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۶ - ۰۱:۰۱    
آمریکا که با پوشش ائتلاف بین المللی ضد داعش به سوریه لشکرکشی کرده، در بحرانی واقعی برای توجیه حضور و بقای نیروهایش در این کشور به سر می برد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۶ - ۰۰:۴۹    
عروسک لیلی که متعلق به منطقه نورآباد فارس است و سال ها پیش از بین رفته بود، مجدد متولد شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۶ - ۰۰:۳۴    
یک فوق تخصص غدد و متابولیسم علائم نارسایی کلیه را تشریح کرد و گفت: مطالعات نشان داده بیمارانی که مشکلات کلیوی دارند زودتر به بیماری های قلبی و سکته مبتلا می شوند. ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۶ - ۰۰:۱۹    
سازمان غذا و دارو با اعلام اینکه تعدادی از دارو و مکملهای لاغری غیرمجاز موجود در تبلیغات ماهواره ای و اینترنتی را رصد و شناسایی کرده است، برای پیشگیری از بروز عوارض آنها را معرفی کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۶ - ۰۰:۰۷    
فرهنگ سینما - سید محمود علوی وزیر پیشنهادی وزارت اطلاعات بر استفاده از هنر سینما در امر آموزش تاکید کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۲۳:۵۲    
مدافع تیم فوتبال رئال مادرید معتقد است در غیاب رونالدو کار آن ها برای بازی بامداد پنج شنبه مقابل بارسلونا در سوپرکاپ اسپانیا بسیار دشوار خواهد بود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۲۳:۳۷    
نمایندگان مجلس با سه شیفته شدن جلسات علنی مجلس برای بررسی رای اعتماد به وزرای پیشنهادی دولت دوازدهم مخالفت کردند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۲۳:۲۵    
نمایندگان مجلس شورای اسلامی صلاحیت وزیر پیشنهادی امور اقتصادی و دارایی را بررسی کردند. به گزارش ایسنا، مجلس شورای اسلامی پس از بررسی صلاحیت وزیران پیشنهادی آموزش و پرورش ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۲۳:۱۰    
معاون اقتصادی شهردار مشهدمقدس گفت: 1500 میلیارد تومان برای خط 2 قطار شهری اوراق مشارکت منتشر شد اگر ما اصل و فرع سود آن را ندهیم مشکل ساز می شود که هم اکنون اصل و فرع بدهی سود کوپن های اوراق مشارکت ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۲۲:۵۵    
وبلاگ ناطقی الهی، فریبرز - بنا به فرمایش رئیس محترم کمیته میراث شواری شهر تهران: مرمت برج آزادی به اتمام رسیده و دیگر این برج چکه نمی کند!
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۲۲:۴۳    
فرمانده انتظامی تهران بزرگ در اولین نشست خبری خود با بیان اینکه پلیس به هیچ حزب و گروهی وابسته نیست از برخورد ایجابی با ناهنجاری های اجتماعی خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۲۲:۲۸    
بین الملل خاورمیانه - ایسنا نوشت: در حالی که مناقشه دیپلماتیک میان قطر و همسایگان عربش ادامه دارد شبکه تلویزیونی العربیه عربستان اقدام به پخش انیمیشنی کرد که در آن یک جنگنده عربستانی یک هواپیمای ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۲۲:۱۳    
نماینده آستانه اشرفیه با اشاره به اینکه میزان رضایتمندی از عملکرد وزارت اطلاعات در چهار سال گذشته به بالاترین سطح خود رسیده است، گفت: علوی وزارت اطلاعات را از سیاست زدگی خارج کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۲۱:۳۱    
عضو شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی نوشت: در شرایطی شاهد معرفی کابینه سیاسی دولت دوازدهم هستیم که بسیاری از شعارهای دولت یازدهم و راهبر آن کماکان محقق نشده است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۲۱:۱۹    
تصویر کمتر دیده شده از جوانی حاج قاسم سلیمانی در کنار اسحاق جهانگیری
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۲۱:۰۴    
امام کاظم(ع) ضمن روایتی درباره ثواب زیارت فرزند بزرگوارشان به عملی اشاره کرد که شاید بتوان گفت بالاترین ثواب زیارت امام رضا(ع) محسوب شود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۲۰:۴۹    
ورزش فوتبال جهان - سرمربی تیم ملی می گوید اشتباه بزرگش حضور در تیم ملی پرتغال بود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۲۰:۳۷    
رئیس اتحادیه پرنده و ماهی نرخ جدید انواع ماهی را در بازار اعلام کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۲۰:۰۷    
هفدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان در حالی به پایان رسید که عمده غرفه داران از عرصه محصولات بی کیفیت چینی و بعضی شرکت های ایرانی گلایه داشتند. ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۱۹:۵۸    
گفتگو با همسر تنها شهید مدافع حرم شهرستان شیروان تکاور شهید مهندس سرهنگ دوم مرتضی زرهرن
مشاهده نتایج بیشتر...