چهارشنبه ۰۴ بهمنساعت ۰۷:۴۷Jan 2018 24

روزنامه ندای هرمزگان (nhn.ir)

  ۱۳۹۶/۱۱/۰۲ - ۱۱:۲۰    
از سری مسابقات هفته هشتم رقابت های لیگ فوتبال پیشکسوتان استان ، بخش مرکزی بحریف خود را شکست داد و استقلال بیکاه نتیجه را به تیم شهوار واگذار کرد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۲ - ۱۱:۲۰    
جلسه کمیته ورزش ستاد دهه مبارک فجر شهرستان رودان با حضور محمدحسن رافتی رئیس و اعضای ستاد دهه مبارک فجر در اداره ورزش و جوانان شهرستان رودان برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۲ - ۱۱:۲۰    
گروه ورزش لیگ برتر فوتسال باشگاه های استان هفته ششم خود را با انجام سه دیدار به پایان رساند. فارس ، بازی های این هفته طی برگزار شد و تیم های بیمارستان امام رضا(ع) ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۲ - ۱۱:۲۰    
جلسه هیات تنیس روی میز شهرستان بستک با حضور ریس اداره ورزش و جوانان این شهرستان و اعضای هیات در اداره ورزش و جوانان بستک برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۲ - ۱۱:۲۰    
مسابقات والیبال ساحلی قهرمانی کارگران کشور در شهرستان بندرخمیر آغاز شد ضمن این که حاضرین به احترام در گذشت مهندسان متقیان ، حیدریان و از دست رفتگان خدمه کشتی سانچی 1 دقیقه سکوت کردند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۲ - ۱۱:۲۰    
2 والیبالیست هرمزگانی در ترکیب تیم ملی والیبال ساحلی کشور جهت حضور در تور جهانی والیبال ساحلی 2018 انتخاب شدند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۲ - ۱۰:۲۰    
معاون توسعه آبزی پروری سازمان شیلات ایران درکارگروه تخصصی تکثیرومولد سازی میگو با حضور مدیر کل شیلات هرمزگان،مدیرکل امور میگو سازمان شیلات ایران،مدیران کل شیلات استان های میگوپرور ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۲ - ۱۰:۲۰    
رئیس اداره امور اصناف و تشکل های صنفی سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان گفت: 412 واحد صنفی بدون پروانه کسب در 9 ماه نخست امسال در این استان شناسایی شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۲ - ۱۰:۲۰    
از ابتدای امسال نزدیک به 9 هزار گردشگر خارجی از هرمزگان دیدن کردند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۲ - ۱۰:۲۰    
یک داور هرمزگانی مسابقات دوومیدانی داخل سالن قهرمانی آسیا را قضاوت می کند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۲ - ۱۰:۲۰    
درادامه بازدیدهای دوره ای مدیرکل ورزش جوانان هرمزگان از شهرستان ها و بخش های استان هرمزگان دانشور مدیرکل ورزش وجوانان استان جهت بازدید از جاسک عازم این منطقه شد وبه همراه عبدالمجید مرادی رئیس اداره ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۲ - ۱۰:۲۰    
دومین دوره کلاس داوری شطرنج درجه 2 شطرنج با حضور 11 نفر از استان های هرمزگان ، یزد و خوزستان 6 نفر آقا و 5 نفر خانم توسط داور بین اللمللی سامان آرمند زیر نظر فدراسیون شطرنج جمهوری اسلامی ایران در ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۲ - ۱۰:۲۰    
استاندار هرمزگان از تحقق 57 درصدی تعهد دستگاه های اجرایی برای ایجاد اشتغال در هرمزگان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۲ - ۱۰:۲۰    
رئیس شورای شهر بندعباس گفت: بنا بود شورای شهر بندرعباس به منظور بررسی بودجه 97 شهرداری و دو نامه از شهرداری با حضور شهردار بندرعباس جلسه ای را تشکیل دهد اما به دلیل به حد نصاب نرسیدن اعضاء شورای شهر ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۲ - ۱۰:۲۰    
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان بر لزوم گسترش مشاغل خانگی و کسب و کارهای خرد و کوچک جهت اشتغالزایی برای بانوان در هرمزگان تاکید کرد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۲ - ۱۰:۲۰    
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری هرمزگان گفت: برگزاری دوره های آموزشی ویژه هیئت های رسیدگی به تخلفات اداری در ارتقاء دانش و کارآمدی این هئیت ها بسیار اثر گذار است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۲ - ۱۰:۲۰    
استاندار هرمزگان در گفت و گویی آخرین وضعیت تحولات مدیریتی در استان را تشریح و از دور جدید این تغییرات در بهمن ماه خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۱ - ۰۸:۱۵    
از حدود 120 میلیون تن تولیدات مختلف در بخش کشاورزی ایران، 28 میلیون تن آن را صیفی و سبزی تشکیل می دهد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۱ - ۰۸:۱۵    
مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان و مدیر منطقه ویژه اقتصادی بندر شهید رجایی ضمن اشاره به رشد 10 درصدی تخلیه و بارگیری انواع کالا در کارنامه عملیاتی مهم ترین و بزرگترین ایران، از رونق چشمگیر در صادرات ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۱ - ۰۸:۱۵    
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری هرمزگان با اشاره به در معرض خطر بودن 33 روستای استان گفت: اولویت ما تثبیت شن های روان در کانون بحران فرسایش بادی است و 15 میلیارد ریال اعتبار برای مالچ پاشی بیابان های ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۱ - ۰۸:۱۵    
مدیرکل شیلات هرمزگان درکارگروه تخصصی تکثیرومولد سازی میگو با حضور معاون آبزی پروری سازمان شیلات ایران،مدیران کل شیلات استان های میگوپرور ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۱ - ۰۸:۱۵    
مدیر کل دفتر فنی و نظارت بر تولید شرکت مادر تخصصی تولید نیروی برق حرارتی از روند تعمیرات اساسی واحد دو نیروگاه گازی خلیج فارس بازدید بعمل آورد و از نزدیک در جریان پیشرفت اورهال این واحد قرار گرفت.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۱ - ۰۸:۱۵    
جمعی از اعضای خانواده های کارکنان بنادر و دریانوردی استان هرمزگان به منظور آشنایی بیشتر با صنعت حمل و نقل دریایی و فعالیت های بندری از بخش های مختلف بندر شهید رجایی دیدن کردند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۱ - ۰۸:۱۵    
مدیر ارشد وزارت ارتباطات وفناوری اطلاعات در استان هرمزگان از حمایت از طرح های اشتغالزایی در حوزه ICT روستایی خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۱ - ۰۸:۱۵    
جلسه ستاد بازآفرینی پایدار شهری استان هرمزگان با هدف تهیه و تدوین برنامه راهبردی اقدام مشترک برای ساماندهی مدیریت یکپارچه فضایی منطقهای شهر بندرعباس در محل استانداری هرمزگان برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۱ - ۰۸:۱۵    
معاون وزیر و رییس سازمان بهزیستی کشور ، برقراری عدالت را آرزوی امام راحل و منویات مقام معظم رهبری ( مدظله) عنوان کرد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۱ - ۰۸:۱۵    
عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: اگر فرآیند تغییر مدیران منطقی باشد هر تغییری در راستای بهبود وضعیت قابل پذیرش است و در این زمینه منطق کار، خدمت هرچه بهتر به مردم است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۱ - ۰۸:۱۵    
سیصد و پنجاهمین نمایشگاه استانی کتاب و مطبوعات در هرمزگان برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ - ۱۰:۱۷    
مسابقات فوتسال امیدهای زیر 21 سال استان با شرکت هشت تیم از چهارم بهمن ماه آغاز می شود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ - ۱۰:۱۷    
از سری مسابقات مرحله سوم رقابت های لیگ دسته اول بسکتبال باویلچر باشگاه های کشور به میزبانی بندرعباس آغاز می شود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ - ۱۰:۱۷    
از سری رقابت های لیگ دسته دوم فوتبال کشور در هفته هجدهم، دیدار تیم های شهرداری بندرعباس مقابل تیم صنایع طلایی سمنان به تساوی انجامید.
  ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ - ۱۰:۱۷    
درخشش مدرسه غیر انتفاعی پویا در مسابقات هندبال پسران
  ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ - ۱۰:۱۷    
بسکتبالیست های هرمزگانی به مرحله جدید اردوی آمادگی تیم ملی بسکتبال جوانان کشور دعوت شدند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ - ۱۰:۱۷    
دانشور مدیرکل ورزش و جوانان هرمزگان اظهار داشت : 8 پروژه ورزشی در دهه مبارک فجر و 5 پروژه تا پایان سالجاری به بهره برداری می رسد..
  ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ - ۱۰:۱۷    
یکی از مواردی که سبب می شود دیگران از مناطق مختلف کشور و شهرستان های آن مناطق تعریف نمایند و مردم را تشویق کنند تا از این مناطق و شهرستان ها یش دیدن کنند فرهنگ مردم شهرستان ها می باشد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ - ۱۰:۱۷    
مجمع انتخاباتی هیئت کونگ فو استان هرمزگان به ریاست دانشور مدیرکل ورزش وجوانان هرمزگان وبا حضور ابراهیمی دبیر فدراسیون کونگ فو کشور و سایراعضاء در سالن جلسات اداره کل برگزار گردید.
  ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ - ۰۹:۱۷    
رئیس سازمان برنامه و بودجه هرمزگان گفت: رستوران داری در روستاهای اطراف شهر بندرعباس گسترش یافته است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ - ۰۹:۱۷    
استاندار هرمزگان گفت: اقدامات ما باید بر مبارزه و برخورد با قاچاق سازمان یافته و باندهای قاچاق کالا و ارز متمرکز باشد و وظایف خود در این راستا را به خوبی انجام دهیم.
  ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ - ۰۹:۱۷    
معاون سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان گفت: بهره برداران معادنی که تا پایان سالجاری اصل بدهی خود تا سال 95را پرداخت کنند از بخشودگی خسارت دیر کرد بهره مند می شوند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ - ۰۹:۱۷    
شورای شهر یکی از نهادهای مهم در سیستم مدیریت شهری محسوب می شود و وظایف شورای شهر رسیدگی به امور شهری است، با توجه به اینکه دامنه نظارت شورا گسترده می باشد اعضای شورا می توانند در تمامی مسائل عمرانی ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ - ۰۹:۱۷    
هر گونه دریافت عوارض از صنایع غرب بندرعباس نیازمند اصلاح قانون است و با وعده های انتخاباتی و سیاسی یا نطق نمایندگان در مجلس، ریالی از این صنایع به حساب استانی واریز نخواهد شد .
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۰۹:۱۷    
تیم فوتبال امید های البدر بندرکنگ در یک دیداری خانگی میزبان تیم ملی حفاری اهواز است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۰۹:۱۷    
مرحله پلی اف لیگ مینی بسکتبال باشگاه های بندرعباس پس از برگزاری 6 مسابقه حساس و نفس گیر که بین تیم های صعود کننده به این مرحله برگزار گردید که نتایج آن به قرار ذیل می باشد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۰۹:۱۷    
عباس ناصحی بخشدار جغین همراه با همایون راستین رئیس شورای بخش جغین ، سلیم بهرامی رئیس شورای روستای قلعه و عمران دهکار مسوول نمایندگی ورزش و جوانان بخش جغین جهت بررسی و برنامه ریزی و رفع مشکلات بخش ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۰۹:۱۷    
تیم فوتبال گل گهر سیرجان ، نساجی مازندران را در بندر عباس شکست داد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۰۹:۱۷    
تیم های فوتبال گامرون هرمزگان و جهاد نصر سیرجان در ورزشگاه تختی سیرجان با نتیجه 1 بر 1 به تساوی رضایت دادند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۰۸:۱۷    
سرمربی تیم بسکتبال شهرداری بندرعباس گفت : استان در بسکتبال پایه عملکرد موفقی دارد و فقط باید امکانات این رشته ورزشی بیشتر شود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۰۸:۱۷    
پس از 8 سال زهرا مرادی داور هرمزگان مسابقات لیگ برتر فوتسال بانوان کشور را قضاوت خواهد کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۰۸:۱۷    
درادامه بازدیدهای دوره ای مدیرکل ورزش وجوانان هرمزگان از شهرستان ها ، بخش ها و روستاهای استان مدیرکل ورزش وجوانان استان به همراه رستمی معاون مدیر کل و مهندس مسیحی مسوول فناوری اطلاعات و ارتباطات ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۰۸:۱۷    
خیلی وقت نیست که سر سفره ساحل نشینان جنوبی انواع رقم های خرما از باغات حاجی آباد و میناب و فین چشم نوازی می کرد .
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۰۸:۱۷    
مرکز توانمند سازی کسب و کارهای نوپای فاوا با هدف ایجاد اشتغال با همکاری پارک علم و فناوری و اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان هرمزگان راه اندازی می شود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۰۸:۱۷    
عضو هئیت عامل و معاون برنامه ریزی و توسعه منابع سازمان بنادر و دریانوردی با تأکید بر اینکه به صورت جدی علل سانحه برخورد کشتی چینی با نفتکش ایرانی ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۰۸:۱۷    
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان گفت: تلاش داریم تا شناورهایی نظیر لندینگ ها را برای صادرات سنگ گابرو از بندرلنگه و پارسیان به کشور قطر فعال کنیم.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۰۸:۱۷    
با راه اندازی سامانه الکترونیکی پنجره واحد سرمایه گذاری در استان فرایند سرمایه گذاری خارجی و داخلی کوتاهتر می شود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۰۸:۱۷    
پارسایی: واگذاری المهدی باعث شده 50 تا 60 درصد بازار آلومینیوم کشور دست یک خانواده بیفتد
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۰۸:۱۷    
رئیس مجمع نمایندگان هرمزگان در مجلس گفت: کمیسیون اصل 90 تا زمان حصول نتیجه موضوع پرونده واگذاری آلومینوم المهدی را پیگیری می کند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۰۸:۱۷    
در میان امواج همچنان ایستاده ای وجودت با تاریخ عجین شده است هم نسیم دریا را دیده ای و هم گرمایی سا حل اما استوار در تند باد حوادث زمان را پشت سر گذاشتی و اینک با ترانه دریا شب را به صبح می رسانی ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۰۹:۱۷    
فرمانده مرزبانی استان هرمزگان گفت: در طول یک هفته گذشته 2 دستگاه خودرو و 24 فروند شناور حامل کالای قاچاق در مرزهای آبی این استان توقیف شده و 55 قاچاقچی نیز در این رابطه دستگیر شدند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۰۹:۱۷    
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری هرمزگان گفت:در راستای اجرایی نمودن ماده 27 قانون تنظیم برخی از مقررات مالی دولت از سال گذشته تاکنون 12 طرح نیمه تمام منابع طبیعی و آبخیزداری برای واگذاری به بخش خصوصی و ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۰۹:۱۷    
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب هرمزگان گفت: هم اکنون طول شبکه توزیع آب استان 2 هزار و 400 کیلومتر است که 45 درصد آن به منظور کاهش هدررفت آب نیازبه بازسازی دارد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۰۹:۱۷    
مدیر اداره بنادر و دریانوردی شهید باهنر و بنادر شرق استان هرمزگان از رشد 11 درصدی صادرات کالای غیرنفتی از بندر شهید باهنر و بنادر تابعه از ابتدای سال جاری تا پایان آذر ماه خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۰۹:۱۷    
استاندار هرمزگان گفت: از ابتدای سال جاری تا پایان آذر ماه بالغ بر یک میلیارد و 641 میلیون دلار کالای غیرنفتی از هرمزگان صادر شده است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۰۹:۱۷    
رایزن اقتصادی سفارت ایران در قطر با بیان اینکه ایران به دلیل کوتاه بودن مسافت، می تواند بیش از 50 درصد بازار این کشور را تامین کند، گفت: توسعه صادرات به قطر نیازمند همکاری بخش خصوصی و دولتی است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۰۹:۱۷    
استاندار هرمزگان تدوین و ارائه بسته های سرمایه گذاری را سیاست جدید سرمایه گذاری در هرمزگان اعلام کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۰۹:۱۷    
شهردار بندرعباس گفت: بنکداران بندرعباس به بیرون از شهر منتقل خواهند شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۱۰:۱۷    
پینگ پنگ بازان تیم تاید واتر هرمزگان در مقابل تیم پالایش نفت آبادان به تساوی رضایت داد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۱۰:۱۷    
تیم بسکتبال مقاومت میناب در یک بازی جذاب و زیبا تیم آرارات تهران را شکست داد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۱۰:۱۷    
جدال تیم های دریانوردان بندرعباس و جنوب انرژی بر پارسیان در لیگ برتر فوتبال استان با نتیجه مساوی به پایان رسید. q
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۰۹:۱۷    
محمد حسن رافتی سرپرست اداره ورزش و جوانان از برگزاری دوره آموزشی جستجو و نجات کوهستان در شهرستان رودان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۰۹:۱۷    
تیم بسکتبال پاس بندرلنگه در جدالی خانگی تیم هیات بسکتبال کرمانشاه را شکست داد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۰۹:۱۷    
یک دوره کلاس مربیگری درجه 3 شطرنج با حضور 27 نفر از استان های هرمزگان – یزد و کرمان به درخواست هیات شطرنج استان هرمزگان توسط استاد بین اللمللی سید حامد موسویان (مربی فعلی تیم ملی شطرنج نوجوانان کشور) ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۰۹:۱۷    
استاندار هرمزگان از پیگیری رفع مشکلات پالایشگاه نفت بندرعباس با برگزاری جلساتی در سطح استانی و ملی خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۰۹:۱۷    
اردوی تیم ملی هندبال ساحلی آقایان کشور در بندر عباس در حال برگزاری می باشد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۰۹:۱۷    
عضو هیئترئیسه مجلس گفت: تحقق پروژه انتقال آب خلیجفارس و احداث آبشیرینکن بندرعباس بهطور حتم بخش کشاورزی استان را احیا خواهد کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۰۹:۱۷    
خانه صیادان بندری با کمترین فاصله از دریا و در نوار ساحلی بنا شده و قایق های صیادی ساحل نشینان به دلیل نبود پارکینگ گوشه خیابان و یا کنار منازل پارک می شوند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۰۹:۱۷    
معاون مخابرات منطقه خلیج فارس از راه اندازی پروژه فاز دو مخابرات منطقه خلیج فارس خبر داد و گفت: شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران همگام با پیشرفته ترین تجهیزات ارتباط رادیویی دیجیتال ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۰۹:۱۷    
فرمانده یگان حفاظت راه و شهرسازی استان هرمزگان از رفع تصرف 5700 متر مربع از اراضی ملی استان خبرداد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۰۹:۱۷    
مدیرکل امنیتی انتظامی استانداری هرمزگان گفت: خریدوفروش و توزیع کالای ملوانی در سطح استان آزاد است و کالایی که مازاد بر سهمیه ملوانی باشد به صورت تجاری محاسبه می شود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۰۹:۱۷    
جریمه اضافه برداشت کشاورزان بر اساس نصب کنتورهای حجمی، روشی غیر کارشناسی است؛ زیرا کنتور های حجمی قادر به اندازه گیری میزان آب برداشتی کشاورزان نیستند .
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۰۹:۱۷    
لایحه ای مبنی بر استانی شدن بودجه اموزش و پرورش در صحن مجلس شورای اسلامی مطرح نشده است .
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۰۹:۱۷    
سی و سومین جشنواره موسیقی فجر در شب سوم کنسرتهای خود با هنرنمایی خالو قنبر(قنبر راستگو) ساعات خاطرهانگیزی برای مخاطبان رقم زد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۰۸:۱۷    
معاون وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه نفتکش سانچی به صورت کامل غرق شده است، گفت: پس از طی مراحل قانونی سه پیکر خدمه به ایران تحویل می شوند ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۰۸:۱۷    
رئیس کارگروه مزد کانون عالی شوراهای اسلامی کار کشور گفت: در حال حاضر فاصله عمیقی بین سبد معیشت و حداقل دستمزد کارگران وجود دارد و کارگران دیگر طاقت ندارند سفره هایشان بیش از این کوچک شود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۰۸:۱۷    
اسماعیل موحدی نژاد معاون خدمات شهری شهرداری بندرعباس معتقد است رفع معضلات شهری و پاسخگویی به مطالبات شهروندان نیازمند فعالیتِ مبتنی بر برنامه است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۰۸:۱۷    
برداشت حنا با پیش بینی برداشت 60 تن از زمین های زیر کشت هرمزگان آغاز شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۰۸:۱۷    
پالایشگاه گاز هنگام باهدف جمع آوری و فرآورش گازترش میدان نفتی مشترک هنگام با ظرفیت اسمی 80 میلیون فوت مکعب در روز و جلوگیری از هدر رفت و سوخت اجباری(فلر) در آستانه بهره برداری قرار می گیرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۰۸:۱۷    
معاون راه روستایی اداره کل راه و شهرسازی هرمزگان گفت: 250 کیلومتر از راه های روستایی این استان تا پایان اسفند ماه سالجاری آسفالت می شود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۰۸:۱۷    
مدیر توسعه بازرگانی سازمان جهاد کشاورزی هرمزگان گفت: هیچ گونه محدودیتی برای تامین تخم مرغ مورد نیاز استان نداریم و در صورت نیاز، اقدام های لازم برای خرید از استان های معین صورت می گیرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۰۸:۱۷    
سرپرست املاک و حقوقی راه و شهرسازی هرمزگان از مردم خواست تا برای ثبت نام صدور سند مالکیت در عرصه های تصرفی اقدام کنند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۰۸:۱۷    
مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای هرمزگان از جایگاه نخست ترانزیت بندرعباس در میان 23مرز فعال کشور خبرداد ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۰۸:۱۷    
نماینده ولی فقیه در هرمزگان و امام جمعه بندرعباس گفت: واکنش مردم پس از فتنه 88 و 96 نشان داد که مردم همان ملت انقلاب 57 هستند و همواره پای انقلاب اسلامی، آرمان و ارزش های آن ایستاده اند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۰۸:۱۷    
قائم مقام صنف کشاورزی هرمزگان گفت: ویرانگری بیماری جاروک جادوگر لیموترش کمتر از زلزله بم نبود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۰۸:۱۷    
رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت: دانشگاه های کشور باید در تحقق اقتصاد مقاومتی مشارکت جدی تری داشته و نقش موثر خود را ایفا کنند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۰۸:۱۷    
استاندار هرمزگان گفت: اجازه نمی دهیم که جزیره هرمز نیز مانند کیش و قشم به سمت ساخت و سازهای مدرن پیش برود باید ساخت و ساز در این جزیره ساماندهی شده باشد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۰۹:۱۷    
از سوی کادر فنی اردوی تیم ملی بسکتبال جوانان کشور ، بسکتبالیست های هرمزگانی به مرحله جدید اردوی آمادگی تیم ملی بسکتبال جوانان کشور دعوت شدند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۰۹:۱۷    
فوتبالیست های شهرداری بندرعباس همچنان صدر نشینی خود را حفظ کرده اند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۰۹:۱۷    
تیم مقاومت میناب به مرحله پلی آف مسابقات لیگ بسکتبال امیدهای کشور صعود کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۰۹:۱۷    
بلند قامتان تیم پاس بندرلنگه دومین شکست متوالی خود را در لیگ ملی بسکتبال تجربه کردند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۰۹:۱۷    
تیم آذرخش بندرعباس با پیروزی مقابل تیم پارسیان شهر قدس و تثبیت جایگاه هفتمی به کار خود در لیگ برتر فوتسال کشور پایان داد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۰۹:۱۷    
مسابقات دارت کارکنان و اعضای نظام مهندسی هرمزگان در ساختمان مرکزی نظام مهندسی بندرعباس برگزار شد.
مشاهده نتایج بیشتر...