پنجشنبه ۰۶ اردیبهشتساعت ۰۸:۱۲Apr 2018 26

روزنامه ندای هرمزگان (nhn.ir)

  ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۱۰:۳۴    
معاون نظارت بر بهره برداری شرکت آب و فاضلاب کشور از گشایش 150 میلیون دلار اعتبار اسنادی (ال سی) برای تامین تجهیزات چهار مدول باقیمانده آب شیرین کن یکصد هزار مترمکعبی بندرعباس خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۰۹:۳۴    
مدیر کل شیلات هرمزگان در دیدار با دبیر کمیسیون بین المللی تن ماهیان اقیانوس هند و نماینده فائو در ایران گفت: ایران دارنده رتبه اول صید فانوس ماهیان در اقیانوس هند است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۰۹:۳۴    
مدیرعامل شرکت مدیریت منابع آب ایران گفت: با توجه به کاهش بارش، امسال در تأمین منابع آب شرب نیز با مشکل مواجه خواهیم شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۰۹:۳۴    
مدیر مرکز رشد واحدهای فناور پارک علم و فناوری هرمزگان گفت: امسال 500 میلیون تومان تسهیلات برای طرحهای استارت آپ در نظر گرفته شده است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۰۹:۳۴    
استاندار هرمزگان راهاندازی فاز نخست آب شیرین100 هزار مترمکعبی بندرعباس برای تابستان سال جاری را بسیار ضروری دانست و عنوان کرد: فاز نخست این آبشیرینکن با ظرفیت شیرین سازی20 هزار مترمکعب آب ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۰۹:۳۴    
رئیس مجمع نمایندگان هرمزگان در مجلس گفت: زنان میتوانند مانند بسیاری از کشورهای دنیا به عنوان رئیس جمهور فعالیت کنند ولی در این زمینه باید منتظر نظر شورای نگهبان باشیم.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۰۹:۳۴    
برداشت آل مهتری رطب نوبر در 2 هزار و 500 هکتار از نخلستانهای هرمزگان آغاز شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۰۹:۳۴    
رئیس کل دادگستری استان هرمزگان، نظارت بر کیفیت تولیدات داخلی، توسعه سرمایه گذاری مشروع و مبارزه با قاچاق را سازوکار عینیت بخشی به شعار حمایت از کالای ایرانی در دستگاه قضایی استان هرمزگان عنوان کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۰۹:۳۴    
رئیس مجمع نمایندگان هرمزگان در مجلس، با انتقاد از بی توجهی برخی مسئولان نسبت به وضعیت معیشتی مردم از وضعیت اقتصادی مردم هرمزگان و تبعیضی که بر آنها روا شده انتقاد کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۰۹:۳۴    
بیش از 70 نفر از فعالان عرصه سینما و فرهنگ و هنر هرمزگان با نوشتن نامهای سرگشاده خطاب به استاندار هرمزگان خواستار شفافسازی درباره روند انتخاب مشاور فرهنگی هنری استاندار شدند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۰۹:۳۴    
آلومینیوم المهدی از نظر میزان تولید کمی، نسبت به رقبای منطقه ای عقب می باشد، اما از لحاظ کیفی در جایگاه مناسبی قرار داریم و با استاندارد های جهانی هماهنگ هستیم .
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۰۹:۳۴    
بنام خدا ، البته واضح و مبرهن است که محیط زیست اصولا یک چیز بیخودی هست و طبق گفته برخی بزرگان نام محیط ایست بر این تشکیلات به غایت زیبنده تر است .
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۰۹:۳۴    
معاون نظارت بر بهره برداری آبفای کشور در بازدید از آبشیرین کن یکصد هزار متر مکعبی بندرعباس از گشایش LC (اعتبارات اسنادی) تامین تجهیزات چهار مدول باقی مانده آب شیرین کن بندرعباس به میزان 150 میلیون ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۰۹:۳۴    
یک پژوهشگر و کارشناس تاریخ آب و آبیاری گفت: فروچاله های ایجادشده در دشت میناب بسیار نگران کننده است و در آینده ای نزدیک امکان تخلیه روستاهای این دشت را به همراه تبعات اجتماعی آن به دنبال خواهد داشت.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۰۹:۳۴    
معاون نظارت بر بهره برداری آبفای کشور در بازدید از منابع آبی کلان شهر بندرعباس، اظهار داشت: منابع تامین آب و ذخیره سد ها نسبت به مدت مشابه سال قبل شرایط خوبی ندارند و به لحاظ کمی تنش هایی در تابستان ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۰۹:۳۴    
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری هرمزگان گفت: استاندار هرمزگان به صورت ویژه حوزه اقتصادی استان و رفع موانع سرمایه گذاری را با نگاهی دقیق دنبال می کنند و برای تمامی سرمایه گذاران در ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۰۹:۳۴    
فضای مجازی ، چالش اساسی و امروزی مطبوعات سراسری و محلی محسوب شده و راه برون رفت و غلبه بر این چالش از سر مطبوعات محلی، تکیه بر مسایل محلی و منطقه ای است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۰۹:۳۴    
مدیریت محیط زیست قشم از برگزاری جشن روز جهانی زمین پاک در هفته سلامت با همکاری مدیریتهای اجتماعی و سلامت و امور شهری و روستایی سازمان منطقه آزاد قشم خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ - ۱۰:۳۴    
مدیرعامل شرکت گاز هرمزگان با اعلام این خبر گفت: تعهد شرکت گاز هرمزگان جهت گازرسانی به بخش های خانگی، صنعتی و نیروگاهی در سطح استان طی سال 96 ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ - ۰۹:۳۴    
تعمیرات اساسی واحد GT21 نیروگاه گازی خلیج فارس با ظرفیت 165.1 مگاوات به اتمام رسید.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ - ۰۹:۳۴    
مدیر عامل شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران با مدیر ، معاونین و روسای واحدهای منطقه خلیج فارس دیدار و گفتگو کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ - ۰۹:۳۴    
معاون آبخیزداری اداره کل منابع طبیعی هرمزگان گفت: مدیریت خشکسالی و سازگاری با کم آبی در اقلیم خشک نظیر هرمزگان ملازم با آبخیزداری و آبخوانداری است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ - ۰۹:۳۴    
مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان از راه اندازی سامانه آنلاین پایش وضعیت هوا در منطقه ویژه اقتصادی بندر شهیدرجایی به مناسبت دوم اردیبهشت ماه، روز گرامیداشت زمین پاک خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ - ۰۹:۳۴    
استاندار هرمزگان گفت: اداره کل راه و شهرسازی استان سال گذشته با احداث 1000 کیلومتر راه روستایی نشان داد که از سرعت عمل و ظرفیت بالایی برای انجام پروژه ها برخوردار است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ - ۰۹:۳۴    
مدیرعامل شرکت ملی پخش فراورده های نفتی از افتتاح فاز دوم پالایشگاه ستاره خلیج فارس در کم تر از یک ماه دیگر با حضور رییس جمهور خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ - ۰۹:۳۴    
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان هرمزگان با اشاره به اخطار اتمام ذخیره سد استقلال تا تیرماه جاری گفت: شهروندان بندرعباس هشدار بی آبی را جدی گرفته و مدیریت مصرف را بکار گیرند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ - ۰۹:۳۴    
عضو شورای شهر بندرعباس تنها راه برون رفت از مشکلاتی چون عدم نقدینگی در شهرداری بندرعباس را ممنوعیت تهاتر اعلام داشت و افزود ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۲ - ۰۹:۳۵    
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری هرمزگان از پرداخت 3 میلیارد ریال تسهیلات توسط صندوق حمایت از توسعه منابع طبیعی استان به شرکتهای سهامدار برای اجرای طرحهای تولید نهال ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۲ - ۰۹:۳۵    
گردشگر آمریکایی در سفر جهانی خود برای ثبت رکورد جوان ترین و سریع ترین جهانگرد دنیا به کیش نیز سفر کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۲ - ۰۹:۳۵    
فرماندار شهرستان بندرلنگه از کشف پیکر خلبان مفقود شده بالگرد شرکت نفت لاوان در آب های خلیج فارس خبر داد. ارسلان بهاری از کشف پیکر خلبان مفقود شده بالگرد شرکت نفت لاوان در آب های خلیج فارس خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۲ - ۰۹:۳۵    
مبارزه با قاچاق سازمان یافته از برنامه های دستگاه قضائی در حمایت از کالای ایرانی است. رئیس کل دادگستری هرمزگان گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۲ - ۰۹:۳۵    
شش کارگردان سینما از جمله شهرام مکری، سیف اله صمدیان و جمشید بایرامی فیلمی شش اپیزودی را با موضوع جزیره هرمز تولید می کنند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۲ - ۰۹:۳۵    
سفیر پادشاهی اسپانیا در سفر به جزیره کیش با هدف توسعه روابط اقتصادی و گردشگری با مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش دیدار و گفت وگو کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۲ - ۰۹:۳۵    
رئیس اداره امور اصناف و امور تشکلهای سازمان از فراخوان ثبتنام هیئترئیسه اتاق اصناف بندرعباس خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۲ - ۰۹:۳۵    
رئیس مجمع نمایندگان هرمزگان در مجلس با بیان اینکه نبود بازار صادراتی خرمای هرمزگان را بدون مشتری گذاشته است، گفت: این خرما باید با بستهبندی مدرن و شناسنامهدار وارد بازار تجاری شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۰۸:۳۴    
معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جادهای هرمزگان از مشاوران به عنوان بازوان نظارتی راهداری نام برد و بر اهتمام بیشتر مشاوران در انجام امور محوله تاکید کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۰۸:۳۴    
استفاده از توانمندی های استان در راستای حمایت از کالای ایرانی لازم است، همچنین برنامه عملیاتی برای تمام حوزه های جهت حمایت از کالای ایرانی تهیه شده است .
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۰۸:۳۴    
استاندار هرمزگان بر لزوم برنامه ریزی برای ایجاد 30 هزار شغل در هرمزگان در سال جاری تاکید کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۰۷:۳۴    
شهردار بندرعباس دراحکام جداگانه ای ، رئیس جدید سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری بندرعباس و مدیر شهرداری منطقه یک بندرعباس را منصوب کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۰۷:۳۴    
استاندار هرمزگان گفت: امسال هفته بزرگداشت مقام معلم در استان باید الگو باشد و کمیته ویژه ای برای رسیدگی به این موضوع تشکیل شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۰۷:۳۴    
فرمانده منطقه یکم نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی گفت: اقتدار ارتش از لحاظ عملیاتی و علمی برای همگان به اثبات رسیده و این امر حسد دشمنان کوردل ایران اسلامی را بیش از پیش برانگیخته است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۰۷:۳۴    
معاون امور تعاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: هم اکنون 93 هزار تعاونی تولید و مصرف در سطح کشور فعال است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۹ - ۱۰:۳۴    
رییس هیات والیبال هرمزگان گفت: با نظر کادر فنی تیم ملی والیبال نوجوانان کشورمان، یکی از ورزشکاران این رشته استان در مرحله دوم اردوی آمادگی این تیم حضور یافت.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۹ - ۱۰:۳۴    
علیرضا بهرمن، ووشوکار هرمزگانی به عنوان سرمربی تیم ملی ووشو دانشجویان ایران جهت حضور در رقابت های 2018 دانشجویان جهان انتخاب شد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۹ - ۱۰:۳۴    
ووشوکار ملی پوش هرمزگانی تصریح کرد: تمام تلاشم را برای کسب مدال در رقابت های جهانی برزیل بکار خواهم بست.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۹ - ۰۹:۳۴    
معاون حفاظت و امور اراضی اداره کل منابع طبیعی و ابخیزداری هرمزگان از تفویض اختیار تخصیص اراضی ملی جهت طرح تکثیر و پرورش میگو تا سقف 200 هکتار در این استان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۹ - ۰۹:۳۴    
نماینده ولی فقیه در هرمزگان گفت: آموزش های پیشرفته نظامی برای نیروهای مسلح یک ضرورت است و باید با توجه به همین اصل، توان و آمادگی دفاعی کشور را تقویت کرد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۹ - ۰۹:۳۴    
این روزها در میادین و معابر شهر شاهد حضور کودکان معصومی هستیم که داده هایشان قدرت تحلیل درست معادلات این دنیا را ندارد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۹ - ۰۸:۳۴    
دستگاه های اجرایی در سال 97 می توانند حداکثر معادل یک ماه حقوق و مزایای مندرج در احکام کارگزینی را در صورت وجود اعتبار در سقف اعتبارات تخصیص یافته، به عنوان پاداش پرداخت کنند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۸ - ۰۹:۳۵    
استاندار هرمزگان بر توسعه و گسترش گفتمان دانش بنیان در استان تاکید کرد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۸ - ۰۹:۳۵    
ابلاغ اعضای جدید هیئت مدیره مناطق آزاد قشم و کیش به عنوان جزایر استان هرمزگان از سوی شورای عالی مناطق آزاد تجاری صنعتی و ویژه اقتصادی صادر شد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۸ - ۰۹:۳۵    
معاون امور دریایی سازمان بنادر و دریانوردی گفت: در تعطیلات نوروز امسال، تعداد سفرهای دریایی 12 درصد کاهش و تعداد گردشگر دریایی 28 درصد رشد داشته که در مجموع به لحاظ گردشگر و مسافر 3 ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۸ - ۰۹:۳۵    
رئیس مجمع نمایندگان هرمزگان در مجلس شورای اسلامی گفت: کمیته امداد نقش مهمی در ایجاد و توسعه اشتغال و توانمندسازی جامعه دارد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۸ - ۰۹:۳۵    
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان گفت: امسال بهار تولیدات فلزی استان می باشد، در تولیدات و صادرات محصولات در هرمزگان رشد قابل توجهی داشتیم.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۸ - ۰۹:۳۵    
استاندار هرمزگان گفت: با توجه به کمبود آب در استان کشاورزان از کشت محصولات پرمصرف آب خودداری کنند و در سال زراعی محصولات پر سود و تحت خرید تضمینی دولت، مانند گندم و کلزا کشت کنند
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۷ - ۰۹:۳۶    
بخشدار بخش مهران بندرلنگه با تاکید بر اینکه کشاورزی از جمله بخش های مهم اقتصادی در بخش مهران بشمار می رود ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۷ - ۰۹:۳۶    
مدیر عامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر کشور گفت: یک میلیون و 640 هزار نفر عضو صندوق کشاورزان، روستائیان و عشایر هستند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۷ - ۰۹:۳۶    
رئیس سازمان بنادر قطر که در راس هیات قطری به هرمزگان سفر کرده بود ضمن بازدید از بخش های مختلف بندر شهید رجایی از اتصال بنادر قطر به هر یک از بنادر جنوبی ایران بر اساس نوع فعالیت در آینده نزدیک خبر ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۷ - ۰۹:۳۶    
بافت های فرسوده محدوده های آسیب پذیر شهرها در برابر خطرهای طبیعی بویژه زلزله، سیل و بارندگی هستند که طی سال های گذشته احیا و باز آفرینی آن مورد توجه دولت و شهرداری ها قرار گرفته است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۷ - ۰۹:۳۶    
مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان ضمن تایید خبر آتش سوزی جزیی در موتورخانه شناور مسافری سپهر دریا از امدادرسانی به موقع خبر داد و اعلام کرد: 85 مسافر این شناور در سلامت هستند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۷ - ۰۹:۳۶    
واردات و فروش کالا هایی با نشان تجاری عربستان سعودی و امارات عربی متحده در هرمزگان ممنوع اعلام شد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۷ - ۰۹:۳۶    
یکصد و پنجاه ویکمین گردهمایی دبیران ستاد اقامه نماز دستگاه های اجرایی استان هرمزگان با حضور حجت الاسلام و المسلمین فروزان نژاد مشاور استاندار و مدیر ستاد اقامه نماز استان به میزبانی بهزیستی هرمزگان ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۷ - ۰۹:۳۶    
امام جمعه موقت بندرعباس گفت: برای ما و برای نظام ما قدرتمند تر از این زمان وجود ندارد که جمهوری اسلامی در همه صحنه ها حرف دارد و حاضر و سرنوشت ساز است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۷ - ۰۹:۳۶    
استاندار هرمزگان در حکمی علی سالاری را به سمت سرپرست دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری هرمزگان منصوب کرد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۷ - ۰۹:۳۶    
یک عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور را قرائت کرد. به گزارش ایسنا، متن کامل این تذکرات که توسط علیاکبر رنجبرزاده قرائت شد ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۷ - ۰۹:۳۶    
" با توجه به شرایط فعلی جامعه و عمق فجایع دراسید پاشی خلاء قانونی برای مبارزه با این جرم وجود دارد؛ لذا تشدید مجازات اسید پاشی ضروری است".
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۷ - ۰۹:۳۶    
معاون صید و بنادر ماهیگیری سازمان شیلات اعلام کرد که چیزی به نام شناور چینی یا خارجی در آب های ایران نداریم و هر شناور خارجی نیز به نام یک ایرانی ثبت و اجاره شده که به آن مجوز می دهیم.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۷ - ۰۹:۳۶    
" نارسایی های فرهنگی در استان مشهود است و باید این نارسایی ها اصلاح شود، دستگاه های فرهنگی و مدیران باید مجموعه های خود را فعال کنند به همین جهت از عملکرد این مجموعه ها انتقاد داریم و از آن ها گله ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۶ - ۰۸:۳۶    
تیم فوتبال شهرداری بندرعباس در هفته هفتم دور نهایی مسابقات لیگ دسته دوم کشور چهار شنبه هفته گذشته در شهر بوشهر به مصاف شاهین شهرداری این شهر رفت تا حداقل شانس خود را برای حضور در پلی آف بیازماید
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۶ - ۰۸:۳۶    
از لحظه ای که پا به دنیا می گذاریم اتاق های صورتی مان را پر از عروسک می کنند و درحالی که از پنجره صدای پسربچه هایی را می شنویم که در کوچه فوتبال بازی می کنند ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۶ - ۰۸:۳۶    
مدیر کل شیلات هرمزگان از تولید حدود نیمی از میگوی پرورش کشور در استان هرمزگان با تولید بالغ بر 15هزار تن میگوی پرورشی در سطح مزارع استان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۶ - ۰۸:۳۶    
معاون فنی و نظارت اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای هرمزگان از افتتاح مجتمع خدماتی – رفاهی اهورا سیر با سرمایه گذاری 2 میلیارد و پانصد هزار تومانی بخش خصوصی در محور بندرعباس-سیرجان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۶ - ۰۸:۳۶    
مدیر اداره بنادر و دریانوردی شهید باهنر و شرق هرمزگان گفت: سال گذشته بیش از یک میلیون و 400 هزار تن کالای غیرنفتی از بندر شهید باهنر صادر شد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۶ - ۰۸:۳۶    
مدیر منطقه ویژه اقتصادی بندر شهید رجایی از افزایش 8 درصدی عملیات تخلیه و بارگیری کالا و رونق چشمگیر ترانزیت، صادرات و ترانشیپ در بزرگترین بندر تجاری ایران طی یکسال گذشته خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۶ - ۰۸:۳۶    
عضو هیات رییسه شورای عالی استان ها گفت: با توجه به رایزنی ها و نامه نگاری های این شورا با مجمع تشخیص مصلحت نظام، وضعیت سپنتا نیکنام عضو زرتشتی شورای شهر یزد تا اردیبهشت آینده مشخص می شود.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۶ - ۰۷:۳۶    
سالیان سال است که خشکسالی چتر خود را بر سراسر ایران گسترانده و ناقوس کم آبی و بی آبی را در نقاط مختلف کشورمان از جمله هرمزگان به صدا درآورده است .
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۶ - ۰۷:۳۶    
رئیس شورای عالی استان ها گفت: با توجه به هماهنگی که اکنون بین شورای عالی استان ها و دولت وجود دارد بناست در سال 1397 موضوع مدیریت یکپارچه شهری اجرایی شود.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۶ - ۰۷:۳۶    
گمرک: تمام خودروها به صورت قانونی وارد شده است
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۶ - ۰۷:۳۶    
استاندار هرمزگان گفت: طرح تجارت کالای ملوانی یا ته لنجی یکی از طرح های مهم است که محقق شدن آن نیاز به قاطعیت بیشتری از سوی فرمانداران دارد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۲ - ۰۸:۳۸    
رییس اداره مرتع اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری هرمزگان از آغاز کوچ بهاره عشایر استان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۲ - ۰۸:۳۸    
ترمیم و پوشش نقاط خوردگی روی خط 26 اینچ از کیلومتر 65 الی 142 در منطقه خلیج فارس انجام شد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۲ - ۰۸:۳۸    
"فریدون همتی" استاندار هرمزگان با اهداء لوح تقدیر از خدمات اله مراد عفیفی پور مدیر کل بنادر و دریانوردی هرمزگان در راستای پیشبرد اهداف کمیسیون برنامه ریزی ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۲ - ۰۸:۳۸    
مجری طرح پروار بندی شتر مرغ در بخش توکهور و هشتبندی از افزایش تعداد شترمرغ ها به پنجاه رأس خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۲ - ۰۸:۳۸    
سرپرست نیروگاه گازی خلیج فارس از افزایش تولید برق به میزان 9/24 درصد در سالجاری نسبت به سال 95 خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۲ - ۰۸:۳۸    
مدیر امور زراعت سازمان جهاد کشاورزی هرمزگان گفت: سطح زیرکشت هندوانه بهاره در استان 5 هزار و 300 هکتار است و پیش بینی می شود از این سطح حدود 114 هزار تن محصول برداشت شود.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۲ - ۰۸:۳۸    
معاون آبخیزداری اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان هرمزگان از واگذاری سایت طرح های آبخیزداری با قابلیت گردشگری به مردم و سرمایه گذاران بخش خصوصی خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۲ - ۰۸:۳۸    
استاندار هرمزگان از شروع بخشودگی سود، جریمه و دیرکرد تسهیلات معوق بانک ها در استان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۲ - ۰۸:۳۸    
مدیرکل تبلیغات اسلامی هرمزگان با تاکید بر اینکه جامعه اسلامی علاوه بر شعور و آگاهی نیازمند شور و نشاط نیز است گفت: گاهی مواقع برخی از افراد با ایجاد و شور و احساس در بین مردم مخالفت می کنند ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۲ - ۰۸:۳۸    
جلسه شورای عالی اشتغال ظهر امروز (سه شنبه) به ریاست معاون اول رییس جمهور برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۲ - ۰۸:۳۸    
"امنیت یک مقوله نسبی و همواره دغدغه مردم در جامعه بوده و هست، امنیت و سلامت دو نیاز مهم و اصلی شهروندان است و همه موظف و مکلف هستیم همان گونه که به موضوع سلامت خود حساس هستیم در بحث امنیت نیز این ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۲ - ۰۸:۳۸    
فریدون همتی در در نخستین جلسه ستاد مدیریت و راهبری اقتصاد مقاومتی درسال 97 که در محل سالن جلسات استانداری هرمزگان برگزار شد بر اهتمام و توسعه بخش گردشگری استان تاکید کرد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۰ - ۰۸:۳۸    
طرح تسهیل سفرهای دریایی هرمزگان نوروز 97 در حالی با سپری کردن 22 روز سفر بدون سانحه به ایستگاه پایانی رسید که طی این مدت در مجموع جابجایی جمعیتی نزدیک به 4میلیون و 330 هزار نفر سفر و افزون بر 578 ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۰ - ۰۸:۳۸    
فرمانده یگان حفاظت منطقه ویژه اقتصادی بندر شهید رجایی از بازدید بالغ بر 2800 نفر گردشگر و مسافر نوروزی از بخش های مختلف بزرگترین بندر تجاری کشور طی 15روز تعطیلات نوروزی سال 97 خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۰ - ۰۸:۳۸    
عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: توانمندسازی مددجویان کمیته امداد نیاز به طراحی مدل اشتغال پایدار دارد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۰ - ۰۸:۳۸    
مدیرکل بنادر و دریانوردی استان هرمزگان طی سخنانی نصب و بهره برداری از 9 اسکله شناور در جزایر خلیج فارس و سواحل مکران و همچنین جانمایی 10 اسکله جدید را اقدامی بزرگ در راستای ایفای مسئولیت های اجتماعی ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۰ - ۰۸:۳۸    
رئیس برنامه و بودجه هرمزگان گفت: 37 هزار و 935 نفر بیکار تا پائیز سال گذشته در هرمزگان ثبت شده است که نسبت به مدت مشابه 15 هزار نفر کاهش تعداد بیکار داشته ایم.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۰ - ۰۸:۳۸    
نمایندگان مجلس شورای اسلامی با اصلاح فوری قانون اداره مناطق آزاد در راستای نظارت پذیر کردن بودجه مناطق آزاد مخالفت کردند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۰ - ۰۸:۳۸    
مدیر کل شیلات هرمزگان ضمن تکذیب اخبار و شایعه پراکنی های اخیر در بین مردم که شناورهای چینی در دریا و آبهای هرمزگان در حال فعالیت هستند گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۰ - ۰۸:۳۸    
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب هرمزگان گفت: اگر روش مصرف آب خود را با همین روند ادامه دهیم قطعاً با بحرانی جدی روبه رو خواهیم شد و چاره ای جز جیره بندی نداریم.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۰ - ۰۸:۳۸    
استاندار هرمزگان گفت: ما وظیفه داریم از حریم عمومی جامعه حراست کنیم اما حق ورود به حریم شخصی مردم را نداریم.
مشاهده نتایج بیشتر...