جمعه ۰۶ مردادساعت ۰۱:۲۹Jul 2017 28

روزنامه ندای هرمزگان (nhn.ir)

  ۱۳۹۶/۰۵/۰۵ - ۱۰:۲۵    
معاون بهبود تولیدات سازمان جهاد کشاورزی هرمزگان گفت: امسال 1 هزار و 700 هکتار از راضی کشاورزی استان به زیر کشت محصول کنجد می رود .
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۵ - ۱۰:۲۵    
تا پایان امسال 2 هزار بز تالی جزیره ای در هرمزگان اصلاح نژاد می شود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۵ - ۱۰:۲۵    
روسای کمیته های بیست و ششمین اجلاس سراسری نماز در هرمزگان منصوب شدند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۵ - ۱۰:۲۵    
معاون قضایی دادستان کل کشور گفت: برای هیچ ایرانی قابل قبول نیست که تیم های تروریستی داعش تمام هماهنگی های خود برای انجام عملیات تروریستی در مجلس شورای اسلامی را از طریق تلگرام انجام دهد و نهادهای ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۵ - ۰۹:۲۵    
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری هرمزگان گفت: باید برنامه ریزی لازم جهت اتمام و تکمیل واحدهای باقی مانده مسکن مهر در هرمزگان تا پایان سال 96 انجام شود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۵ - ۰۹:۲۵    
حجم انتقال گاز در منطقه شش عملیات انتقال گاز از ابتدای امسال تاکنون 36 درصد بیشتر از مدت مشابه پارسال است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۵ - ۰۹:۲۵    
سکوت محض بر سالن همایش بزرگ خدمات دولت در هرمزگان مستولی شده و همگان ذوق زده منتظر سورپرایز بزرگی هستند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۵ - ۰۹:۲۵    
مدیرعامل آب و فاضلاب شهری هرمزگان گفت: بدعهدی بانکها در تامین هزینه سرمایه گذاری برخی از پیمانکاران آبشیرین کن سیریک یکی از دلایل مهم تاخیر در بهره برداری و اتمام این پروژه است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۵ - ۰۹:۲۵    
بیماری تنفسی پرندگان تنها در مرغ داری های بستک مشاهده شده است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۵ - ۰۹:۲۵    
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب هرمزگان از فعالیت 33 مرکز بدون مجوز و نظارت قانونی فروش آب در بندرعباس خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۵ - ۰۹:۲۵    
رئیس کل دادگستری هرمزگان گفت: حکم قصاص قاتل محیط بانان این استان پس از صدور حکم در دادگاه کیفری یک استان هرمزگان و سپری شدن مراحل قانونی در دیوان عالی کشور به تأیید نهایی رسید و جهت اجرای حکم ارسال ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۵ - ۰۹:۲۵    
حسین هاشمی تختی عضو کمیسیون عمران مجلس در رابطه با اختلاف قیمت محصولات سنگ آهنی در بازار داخل با بازارهای جهانی پس از بررسی دقیق اظهار نظر خواهم کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۴ - ۱۱:۲۵    
سنسی نسیم خوشرو بانوی رزمی کار هرمزگانی به مسابقات جهانی گرجستان دعوت شد. نسیم خوشرو قهرمان رزمی کار هرمزگانی که چندی پیش در مسابقات بین المللی باکو صاحب دو طلا شده بود به استان بازگشت و در مراسمی ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۴ - ۱۰:۲۵    
تیم ملی والیبال ساحلی ناشنوایان ایران با پیروزی تاریخی مقابل برزیل به جمع شانزده تیم برتر المپیک ناشنوایان صعود کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۴ - ۱۰:۲۵    
مسابقات شطرنج سریع استان هرمزگان با معرفی نفرات برتر به پایان رسید.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۴ - ۱۰:۲۵    
سحر رضایی مسوول امور ورزش بانوان اداره کل ورزش و جوانان هرمزگان جهت بازدید از اماکن ورزشی و حضور در جلسه ورزش بانوان عازم شهرستان پارسیان شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۴ - ۱۰:۲۵    
اولین کلاس دانش آفزایی توجیهی فوتسال به مدرسی محمد ناظم الشریعه سرمربی تیم ملی فوتسال جمهوری اسلامی ایران در شهرستان میناب به کار خود پایان داد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۴ - ۱۰:۲۵    
کاراته کا های خانم و آقای هرمزگانی توانستند 8 مدال رنگارنگ مسابقات کاراته سبک کیوکوشین را در مسابقات قهرمانی کشور از آن خود نمایند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۴ - ۱۰:۲۵    
تیم شهرداری بندرعباس دومین پیروزی خود را در مرحله مقدماتی مسابقات فوتبال ساحلی امیدهای کشور کسب کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۴ - ۱۰:۲۵    
مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی هرمزگان از برگزاری نشست تعاملی با حضور صنعتگران هرمزگان و نماینده شبکه تخصصی ایران کالا خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۴ - ۱۰:۲۵    
استاندار هرمزگان گفت: پرداخت تسهیلات از محل منابع رونق تولید به واحدهای تولیدی در هرمزگان در سال 96 آغاز شده است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۴ - ۱۰:۲۵    
در پی برخورد یک دستگاه مینی بوس هیوندای با عقب تریلی در بزرگراه شهید رجایی چهار نفر کشته و یک تن زخمی شدند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۴ - ۱۰:۲۵    
سخنگوی نیروی انتظامی ایران گفت: عملیاتی شدن طرح توزیع مواد مخدر به شیوه دولتی، همراه با در نظر گرفتن پروتکل خاصی خواهد بود تا از بروز تبعات احتمالی جلوگیری شود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۴ - ۱۰:۲۵    
سیاست های غلط و متناقض مناطق آزاد در خصوص واردات محصولات کشاورزی تاثیر منفی بر روی برنامه های تدوین شده سازمان جهاد کشاورزی هرمزگان دارد .
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۰۹:۲۵    
مدیر اداره بنادر و دریانوردی شهید باهنر از واردات بیش از 12 هزار دستگاه خودرو توسط یک خط کشتیرانی اروپایی از طریق این بندر طی یکسال اخیر خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۰۹:۲۵    
معاون میراث فرهنگی هرمزگان گفت: برکه گرد بندرعباس ساماندهی و به محیط فرهنگی تبدیل می شود .
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۰۹:۲۵    
معاون میراث فرهنگی هرمزگان از تکمیل و تجهیز مخزن موزه بزرگ مردم شناسی خلیج فارس بندرعباس خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۰۹:۲۵    
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان از سفر هیات بزرگی از بخش خصوصی و دولتی عمان به این استان در 18 مردادماه خبر داد و گفت: این سفر در راستای توسعه روابط با کشور عمان انجام می شود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۰۹:۲۵    
رئیس بازرسی فنی شرکت گاز هرمزگان از راه اندازی سامانه هوشمند مدیریت یکپارچه نشت یابی در این شرکت خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۰۹:۲۵    
معاون فرهنگی و نماینده جهاد دانشگاهی هرمزگان با بیان اینکه ترویج گفتمان حقوق شهروندی در سطح کشور نیاز به حضور رسانه های قدرتمند و تأثیرگذار دارد ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۰۹:۲۵    
استاندار هرمزگان تاکیدکرد: شهروندان باید حقوق و تکالیفشان در رابطه با خود و دولت را بدانند و دولت نیز باید برای رعایت حقوق متقابل، آموزش های لازم را به مردم ارایه دهد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۰۹:۲۵    
مدیر تعاون اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان در خصوص واگذاری معدن خاک سرخ هرمز گفت: به استناد مصوبه (شماره 848733/م/34367 مورخ 28/10/84) هیئت محترم دولت در سفر اول به استان هرمزگان ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۰۹:۲۵    
دستیار ویژه رئیس جمهوری در امور حقوق شهروندی با بیان اینکه رضایتمندی مردم و مسئولیت پذیری دستگاه ها در حوزه حقوق شهروندی را بررسی می کنیم ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۰۹:۲۵    
تصمیم جدید دولت روحانی مبنی بر تغییر واحد پولی در کوتاه مدت اثر محسوسی در پیکره اقتصاد ایجاد نمی کند ولی در بلند مدت،این روش کاربردی بوده و بیشترین نفع آن ، کاهش نقدینگی خواهد بود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۲ - ۱۱:۲۵    
دستیار ویژه رئیس جمهوری در امورحقوق شهروندی گفت:مشکلات امور شهروندی استانها با توجه به وظایف و اختیار دستگاه ها به صورت استانی و با راه حل های منطقه ای و بومی هر استان حل می شود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۲ - ۱۰:۲۵    
علی اکبر لطفی ، کارشناسی ارشد برنامه ریزی گردشگری، نایب رئیس هیئت مدیره انجمن راهنمایان گردشگری استان هرمزگان، مدرس دروس رسمی گردشگری سازمان میراث فرهنگی ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۲ - ۱۰:۲۵    
رئیس اداره حفاظت و ایمنی دریانوردی اداره کل بنادر و دریانوردی هرمزگان با اشاره به روند نزولی سوانح دریایی طی پنج سال اخیر گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۲ - ۱۰:۲۵    
حدود 6 ماه پیش در اسفند ماه 95 بود که شهردار منطقه 3 بندرعباس در نشستی خبری عنوان کرد تعدادی از ادارات دولتی به شهرداری بابت نوسازی و ساخت و سازهایی که انجام داده اند بدهی دارند و یا برخی بصورت غیر ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۲ - ۱۰:۲۵    
مدیر باغبانی سازمان جهاد کشاورزی هرمزگان از آغاز برداشت میوه گرمسیری جم در باغ های هرمزگان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۰۹:۲۵    
معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش هرمزگان گفت: امسال 320 دانش آموز ورزشکار استان در تمامی رشته های ورزشی از این استان به مسابقات کشوری اعزام می شوند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۰۹:۲۵    
به گزارش ایسنا، سرپرست منطقه عملیاتی قشم در شرکت نفت فلات قاره ایران با اعلام این خبر افزود: طرح ساخت مجتمع فرآورشی نفت و گاز هنگام از مهرماه سال 89 آغاز شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۰۹:۲۵    
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی هرمزگان گفت: آب آشامیدنی هفت هزار و 998 نفر روستایی در 9 روستای غرب شهرستان قشم تا پایان مرداد ماه جاری تامین می شود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۰۹:۲۵    
مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی کشور گفت: در طرح های توسعه فعلی بندر شهید رجایی کشتی های با بالاترین ظرفیت نیز برای ورود به این بندر در نظر گرفته شده است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۰۹:۲۵    
استاندار هرمزگان سفر هیئت هرمزگانی به ایتالیا را از ثمرات برجام دانست و از احداث یک نیروگاه خورشیدی با ظرفیت 100 مگاوات و با سرمایه گذاری 140 میلیون یورویی ایتالیایی ها در هرمزگان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۸ - ۱۰:۲۵    
تمرینات تیم آدمیس میناب جهت حضور در فصل جدید مسابقات لیگ دسته اول بسکتبال باشگاه های کشور آغاز شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۸ - ۱۰:۲۵    
مجمع انتخاب هیات جودو استان هرمزگان به ریاست دانشور مدیرکل ورزش وجوانان استان و با حضور سایر اعضاء در دفتر مدیرکل برگزار گردید.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۸ - ۱۰:۲۵    
مسابقات ووشو قهرمانی استان با شرکت ووشو کارانی از شهرستان های بندرعباس، رودان، قشم، بندر لنگه، حاجی آباد و میناب در رده های سنی نوجوانان و جوانان در خانه ووشو بندرعباس برگزار گردید که با درخشش تیم ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۸ - ۱۰:۲۵    
مسابقات طرح هوپس تنیس روی میز بانوان استان در شهرستان بندرعباس برگزار گردید.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۸ - ۱۰:۲۵    
تیم اعزامی بانوان باشگاه ستارگان افق میناب در رقابت های قهرمانی ووشو بانوان استان که در بندر عباس برگزار شد 5مدال طلا و یک برنز را کسب کردند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۸ - ۱۰:۲۵    
در ادامه بازدیدهای دوره ای مدیرکل ورزش و جوانان هرمزگان از شهرستان ها و بخش های استان ، وی به همراه مهندس ایرجی مسوول دفتر فنی مهندسی اداره کل عازم بشاگردشد و از پروژه های عمرانی این شهرستان بازدید ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۸ - ۱۰:۲۵    
مدیرکل راه آهن هرمزگان از تجهیزشدن سازمان قطار نجات در این استان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۸ - ۱۰:۲۵    
مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان و مدیر منطقه ویژه اقتصادی بندر شهید رجایی از افزایش 29 درصدی ترانزیت غیر نفتی و رشد 135 درصدی در بزرگترین بندر تجاری کشور طی فصل بهار سال جاری خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۸ - ۱۰:۲۵    
معاون فناوری و پشتیبانی پارک علم و فناوری هرمزگان از تنظیم برنامه های اجرایی آب منطقه ای و پارک علم و فناوری هرمزگان در بسته های پنج گانه اقتصاد مقاومتی خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۸ - ۱۰:۲۵    
سخنگوی دولت با اشاره به اینکه هیئتی متشکل از سه قوه بر اجرای قراردادهای نفتی نظارت دارد، گفت: اگر کسی مدرکی مبنی بر اقدام خلاف قانون در این قراردادها دارد، آن را به قوه قضائیه ارائه کند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۸ - ۱۰:۲۵    
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری هرمزگان از اتصال استانداری هرمزگان به سامانه الکترونیکی تدارکات دولت (ستاد ) با هدف حمایت از تولیدات داخلی ، شفافیت ، مبارزه با فساد اداری ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۸ - ۰۹:۲۵    
بهره برداری از هفت طرح عمرانی، گردشگری و اقتصادی با حضور معاون اول رئیس جمهوری در جزیره کیش در دستور کار قرار گرفت.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۷ - ۱۰:۲۵    
مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان در نشست مشترک با شرکت های کشتیرانی، تأمین تجهیزات استراتژیک فاز دو، ایجاد شهر لجستیکی در اراضی 2400 هکتاری ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۷ - ۱۰:۲۵    
مسئول برگزاری نمایشگاه اسکناس های ملل گفت: اولین بار است که اقدام به برگزاری این نمایشگاه کرده ام و تا آنجا که اطلاع دارم این اولین نمایشگاه اسکناس خارجی است که در هرمزگان دایر شده است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۷ - ۱۰:۲۵    
منتخب شورای شهر تهران از معرفی گزینه های نهایی شهرداری پایتخت در روز شنبه 1 مرداد خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۷ - ۱۰:۲۵    
تکذیبیه ها از آن دست اخباری هستند که بار معنایی خاصی در رسانه ها داشته و معمولا به علت ماهیت تنش زای خود و علاقه مفرط ما ایرانی ها به بحث و دعوا جزو دسته ی اخبار پرمخاطب قرار می گیرند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۷ - ۱۰:۲۵    
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان گفت: سازمان های مردم نهاد نقش بی بدیلی در اجتماعی شدن مبارزه با مواد مخدر و بسترسازی، گفتمان سازی و فرهنگ سازی در این عرصه دارند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۷ - ۱۰:۲۵    
نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان با اشاره به سرمایه گذاری های کلان استکبار جهانی در راستای ایجاد اختلاف بین مسلمانان ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۷ - ۱۰:۲۵    
جلسه شورای آموزش و پرورش به ریاست احمد پویافر فرماندار در محل سالن کنفرانس این فرمانداری برگزار گردید.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۷ - ۱۰:۲۵    
رییس و مدیرعامل جدید خانه مطبوعات هرمزگان مشخص شدند
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۷ - ۱۰:۲۵    
سخنگوی کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس شورای اسلامی گفت: با رفع موارد اختلافی، 10 ماده از لایحه بحران مدیریت به تصویب رسید و اعضای کمیسیون شوراها با معاونت شدن سازمان مدیریت بحران به دلیل ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۷ - ۱۰:۲۵    
حاشیه نشینی و بافت های غیر استاندارد نه تنها جان خیل عظیمی از افراد یک شهر را به خطر می اندازد بلکه یکی از علل وقوع جرم هم می باشد ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۷ - ۱۰:۲۵    
مجری طرح پالایشگاه نفت ستاره خلیج فارس گفت: این پالایشگاه از لحاظ پالایشگاه میعانات گازی با این ابعاد در دنیا رقیبی ندارد و می توان به جرأت گفت این پالایشگاه بزرگترین پالایشگاه میعانات گازی در دنیا ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ - ۱۰:۲۵    
معاون دریایی سازمان بنادر و دریانوردی اعلام کرد: در مجموع طول ساحلی کشور 973 سازه داریم و هرمزگان به واسطه برخورداری از بیشترین نوار ساحلی، دارای بیشترین سازه های ساحلی نیز هست.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ - ۱۰:۲۵    
35 نفر از کارگران معدن خاک سرخ جزیره هرمز در اعتراض به تعطیلی ناگهانی معدن خاک سرخ و بیکاری خود به بخشداری این جزیره مراجعه کرده و خواستار رسیدگی به این مشکل شدند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ - ۱۰:۲۵    
مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان از افزایش 39 درصدی عملیات تخلیه و بارگیری کالا در بندر شهید رجایی به عنوان پیشرفته ترین و مهم ترین بندر کانتینری ایران طی فصل بهار سال جاری خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ - ۱۰:۲۵    
شیخ ماهیگیر گفت: در این حج فقیر و غنی، پادشاه و رعیت، امیر و وزیر و فرمانگذار، سیاه و سفید، عرب و عجم، استاد و شاگرد ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ - ۱۰:۲۵    
معاون اول رییس جمهور با بیان اینکه بخش زیادی از مردم استانهای بوشهر، خوزستان و هرمزگان از راه کالاهای ملوانی و ته لنجی امرار معاش می کنند ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ - ۱۰:۲۵    
استاندار هرمزگان هدف تامین اجتماعی را برپایی عدالت دانست و گفت: وجود عدالت موجب بالندگی یک جامعه می شود که تامین اجتماعی در این زمینه نقش بسیار مهمی دارد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ - ۱۰:۲۵    
نماینده مردم بندرعباس، حاجی آباد، قشم، خمیر و ابوموسی در مجلس شورای اسلامی گفت: مطالبه گری در هر جامعه ای هزینه دارد و ما باید برای رسیدن به حقوق از دست رفته هرمزگان همه با هم مطالبه گر حق و حقوق ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ - ۱۰:۲۵    
رئیس سازمان بهزیستی کشور در خصوص ساخت شهرک بازتوانی زنان آسیب دیده گفت: همواره از برچسب زدن به افراد پرهیز می کنیم و ساخت چنین شهرک هایی را به صلاح جامعه نمی دانیم.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ - ۱۰:۲۵    
رئیس مجلس شورای اسلامی ابراز امیدواری کرد که دولت تازه نفس بعدی با انجام اصلاحاتی به سمت جهش 8 درصدی در اقتصاد براساس قانون برنامه حرکت کند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ - ۰۹:۲۵    
مدیرکل راه و شهرسازی هرمزگان از تدوین برنامه سال دوم برای احداث 1000کیلومتر راه روستایی دیگر در استان هرمزگان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۵ - ۱۰:۲۵    
رئیس کمیته بندری و دریایی کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی گفت: با پیگیری های صورت گرفته، اعضای کمیسیون عمران مجلس جهت بازدید از بندر شهید رجایی بندرعباس و بررسی ظرفیت ها و مشکلات این مجتمع بندری به ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۵ - ۱۰:۲۵    
مدیرمنطقه خلیج فارس به همراه رئیس اداره راه و ترابری شهرستان بندرعباس و فرمانده پلیس راه شهرستان بندرعباس از روند اجرایی عملیات خاکبرداری در محل نشتی خط لوله 24 اینچ محدوده تقاطع غیرهمسطح خونسرخ ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۵ - ۱۰:۲۵    
مدیر ایمنی وبهداشت ومحیط زیست آلومنیوم المهدی گفت: این شرکت متعهد است که با مدیریت موارد مرتبط با ایمنی ، بهداشت شغلی و محیط زیست به عنوان بخشی جدایی ناپذیر از زنجیره فعالیتی خود ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۵ - ۱۰:۲۵    
کشت ذرت در چهار هزار و پانصد هکتار از زمین های کشاورزی هرمزگان آغاز شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۵ - ۱۰:۲۵    
عضو کمیسیون انرژی مجلس به تقدیر از وزارت نفت بابت قرارداد با توتال پرداخت و اضافه کرد: از وزارت نفت به واسطه عقد این قرارداد تقدیر می کنم و امیدوارم با نظارت دقیق شاهد اجرای درست آن باشیم.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۵ - ۱۰:۲۵    
خیلی ها معتقدند بی توجهی و سهل انگاری مسئولان شهر بندرعباس باعث شده تا از پتانسیل خورها بدرستی استفاده نشود ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۵ - ۱۰:۲۵    
رئیس اتحادیه طلا و جواهر مرکز هرمزگان گفت: کاهش مالیات ارزش افزوده از 9 درصد به 3 درصد، ماهیت اشتباه اخذ مالیات ارزش افزوده از طلا و جواهر را اصلاح نمی کند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۵ - ۱۰:۲۵    
رئیس هیئت مدیره فولاد هرمزگان با اشاره به ارزآوری مجتمع فولاد هرمزگان گفت: بیش از 75 درصد از تولیدات این مجتمع به بازارهای منطقه و سایر نقاط جهان صادر می شود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۵ - ۱۰:۲۵    
معاون قضایی رئیس کل دادگستری هرمزگان از دستگیری فرد مدعی نفوذ در دستگاه قضایی خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۵ - ۱۰:۲۵    
می گویند هر هفته تشکیل جلسه می دهند؛ جلسه برای ادامه مسیر جبهه ای نوپا که هنوز 5 ماه از تولدش نگذشته اما بالا و پایین های زیادی به خود دیده است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۵ - ۰۹:۲۵    
رئیس دفتر شورای نگهبان در هرمزگان گفت: هزینه های گزاف انتخاباتی در هرمزگان از اشکالات خاص این استان است و هزینه کرد انتخاباتی در هرمزگان برعکس تمام کشور است چراکه در استان هرمزگان میلیاردی هزینه ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۴ - ۱۰:۲۵    
مسابقات ووشو قهرمانی کشور در حالی در قم آغاز شد که فدارسیون ووشو از حضور یکی از تیم های هرمزگان در این پیکارها جلوگیری کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۴ - ۱۰:۲۵    
تیم فوتبال ساحلی دریانوردان درسومین دیدار خود از رقابت های فوتبال لیگ دسته اول باشگاه های کشور نخستین پیروزی خودرا در خانه جشن گرفت.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۴ - ۱۰:۲۵    
ورزش در هرمزگان بیشتر برای علاقه است تا این که به عنوان حرفه یا شغل به آن نگاه کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۴ - ۱۰:۲۵    
روز فرهنگ پهلوانی و ورزش زورخانه ای در زورخانه جهان پهلوان تختی بندر عباس برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۴ - ۱۰:۲۵    
دانشور مدیرکل ورزش وجوانان استان با دکتر جادری استاندار هرمزگان در دفتر استاندار دیدارکرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۴ - ۱۰:۲۵    
بعداز محله اوزیها از روز گذشته یک دکل مخابراتی در محله شهناز در حال نصب است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۴ - ۱۰:۲۵    
بخشدار بخش بنذرک با اشاره اهمیت صنعت گردشگری از وجود هفت چشمه گل فشان در روستای طالوار میناب خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۴ - ۱۰:۲۵    
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب هرمزگان گفت: مرحله نخست پروژه آب شیرین کن 100هزار متر مکعبی بندرعباس پیشرفت 68درصدی دارد و به عنوان پروژه ای مهم و تاثیرگذاردر افزایش کمی و کیفی آب این شهر ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۴ - ۰۹:۲۵    
چند روز پیش رئیس هیات مدیره و مدیر عامل سازمان منطقه آزاد قشم در دیدار با مردم روستاهای غرب نشین جزیره دستوری ویژه برای تجهیز و راه اندازی سریع درمانگاه خلیج فارس در روستای جی جیان را صادر کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۴ - ۰۹:۲۵    
دشت بحران زده شهرستان میناب از معدود دشتهای کشور است که بر اثر برداشتهای بی رویه آب با پدیده فروچاله ها روبرو شد اما وعده مسئولان برای نجات دشت تاکنون عملی نشده است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۴ - ۰۹:۲۵    
خروج خودرو از جزیره قشم و کیش از روز چهارشنبه به سرزمین اصلی به صورت موقت و تا اطلاع ثانوی آزاد اعلام شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۲ - ۱۰:۲۵    
محققان کشورمان در تحقیقات آزمایشگاهی خود موفق به سنتز نانوفتوکاتالیستی شده اند که قادر است آلاینده های موجود در فاضلاب پالایشگاه ها را با بازدهی و سرعت بالایی حذف کند ...
مشاهده نتایج بیشتر...