پنجشنبه ۰۳ فروردینساعت ۱۶:۵۷Mar 2017 23

پیام بشرویه (payamboshruyeh.ir)

  ۱۳۹۵/۱۲/۳۰ - ۱۹:۱۵    
مسئول جشنواره مردمی فیلم عمار در بشرویه از افتتاح شماره حساب کمک به جبهه های مقاومت خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۳۰ - ۱۸:۴۵    
جمعیت مشتاقان زیارت اباعبدالله الحسین (ع) برای درک لحظه تحویل سال در کنار مرقد مطهر حضرتش از کشورهای مختلف در قالب کاروان های زیارتی و غیره وارد کربلا می شوند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۳۰ - ۱۸:۱۵    
مراسم ویژه ی تحویل سال نو در جوار گلزار شهدای شهرستان بشرویه برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۳۰ - ۱۷:۱۵    
مراسم تحویل سال با حضور اقشار مختلف مردم در گلزار ملکوتی شهدا و بقاع متبرکه شهرستان بشرویه برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۳۰ - ۱۰:۱۵    
نشست بنزین و آتش گرفتن خودرو در 10 کیلومتری جاده بشرویه به طبس موجب شد تا زنگ 125 به صدا در آید و آتش نشانان با سرعت به محل اعزام شدند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۹ - ۲۱:۵۴    
در سالروز ولادت باسعادت حضرت فاطمه زهرا (س) بانوان بشرویه ارادت خود را به مادر بانوان عالم به نمایش گذاشتند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۹ - ۲۱:۲۴    
رییس اداره اوقاف و امور خیریه بشرویه از برگزاری مراسم تحویل سال نو در جوار بقاع متبرکه امام زادگان شهرستان بشرویه خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۹ - ۲۱:۲۴    
آخرین روزهای سال 95 ، ورزشکاران بشرویه جلسه حلقات صالحین شهدای ورزشکار خود را با محوریت بصیرت افزایی وروشنگری نسل جوان برگزار کردند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۷ - ۱۸:۵۴    
"وسط نماز پرچم را انداختند و نتوانستم نماز را برهم بزنم!"
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۷ - ۱۴:۲۴    
امام جمعه بشرویه گفت:استاندار در بخشی از سخنان خود میگوید زن می رقصد ، مردم می رقصد حتی مکان هایی هم هست!! که خیلی به اسلام لطمه نمی زند! ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۵ - ۱۹:۵۴    
امام جمعه بشرویه با تاکید بر ترویج حضور در مناطق جنگی بیان کرد: جریان راهیان نور خون در رگ های تداوم شهادت طلبی و عامل مهمی در جهت بصیرت افزایی و روحیه ایثارگری است که باید تقویت شود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۵ - ۱۸:۵۴    
فرمانده سپاه بشرویه بیان کرد: در این اعزام تعداد 2 دستگاه اتوبوس شهرستان بشرویه و تعداد 80 نفر به راهیان نور مشرف شدند و همچنین تعداد 80 نفر با خودرو شخصی خود عازم میشوند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۵ - ۱۸:۵۴    
بعد از ظهر امروز تعداد 80 نفر در قالب 2 دستگاه اتوبوس و همچنین تعداد 80 نفر با خودرو شخصی با بدرقه امام جمعه، فرمانده سپاه بشرویه و تعدادی از مسئولان عازم کربلای ایران شدند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۵ - ۱۴:۲۴    
درآستانه بهارطبیعت ومیلادفرخنده حضرت فاطمه (س)جشن بزرگ کودکان خانه قرآن مکتب الزهرا(س)وپیش دبستانی قرانی ریحانه به همراه خانواده نونهالان برگزارشد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۵ - ۱۳:۲۴    
مراسم تقدیر از ورزشکاران تیم فوتسال دانشگاه علمی کاربردی شهرداری با حضور فرماندار ، اعضای شورای اسلامی شهر ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۵ - ۱۲:۲۴    
همایش بزرگ پیاده وی بانوان به مناسبت میلاد حضرت فاطمه زهرا ی و هفته شهدا به همت کانون بسیج ورزشکاران و هیات ورزشهای همگانی ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۵ - ۱۰:۲۴    
بعد از افتتاح و راه اندازی روزبازار بشرویه،علاوه بر رفع مشکلات قبلی، به دلیل مناسب بودن قیمت ها در این مکان شورو نشاط خرید نیز در میان مردم رونق گرفت.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۴ - ۰۰:۵۴    
گودبرداری غیراصولی در شهرستان بشرویه موجب فروریختن مغازه ای در مجاورت آن شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۳ - ۱۴:۲۴    
"استاندار می گوید برخی تظاهر به مخالفت می کنند اما خودشان هم ماهواره می بینند منظور ایشان بعضی ها چه کسانی هستند؟ شفاف سازی کنند آیا غیر از علما و نماینده ولی فقیه کسی دیگری در مقابل ایشان ایستاد؟"
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۳ - ۱۰:۵۴    
نشست سیاسی بصیرتی طلاب مدرسه علمیه ملاعبدالله بشروی با محوریت حمایت از خواسته بحق مردم و متحصنین در راستای عزل فوری استاندار خراسان جنوبی برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۲ - ۱۳:۴۴    
تعدادی از نمایندگان در تذکری به وزیر کشور خواستار برکناری و عزل فوری استاندار خراسان جنوبی به علت عدم پایبندی به موازین شرعی شدند
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۲ - ۱۳:۱۴    
در آخرین روز از هفته درختکاری 550اصله درخت مثمر و غیر مثمر کاشته شد .
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۲ - ۱۰:۱۴    
این مراسم بزرگ راس ساعت 19 در محل مدرسه علمیه شهرستان بشرویه برگزار می شود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۱ - ۱۱:۴۵    
امام جمعه شهرستان طبس گفت: با توجه به اتفاقات ناگوار هفته ها و ماه های گذشته، تا زمانی که وزارت کشور نسبت به عزل استاندار هنجارشکن استان خراسان جنوبی اقدام ننماید، تحت هیچ شرایطی، کوتاه نخواهیم آمد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۱ - ۱۱:۴۵    
امام جمعه چابهار گفت: استاندار خراسان جنوبی درباره دین نظر می دهد و می گوید رقص مختلط زن و مردم چه ضربه ای به اسلام می زند، چه اشکالی دارد؟ چیزی که مراجع بالاتفاق؛ و هیچ مرجعی آن را جایز نمی داند ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۱ - ۱۱:۴۵    
متحصنین با به نتیجه نرسیدن درخواست عزل استاندار، روز چهارم را هم به تحصن می پردازند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۱ - ۱۱:۱۵    
رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان بشرویه خاطرنشان کرد: نتیجه اینگونه فعالیت ها در بین دانش آموزان این است که باتوجه به آموزه هایی که قرار گرفته اند بتوانند میانجی صلح و آشتی برای دوستان و خانواده باشند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۰ - ۲۰:۴۵    
امام جمعه موقت بشرویه با اشاره به اینکه با دقت در بیانات استاندار متوجه می شویم که موضع گیری های انقلابی بجا بوده است گفت: بیانات استاندار با تفکر بسیجی و سیره شهدای انقلاب اسلامی مغایرت دارد
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۰ - ۱۷:۱۵    
امام جمعه موقت بشرویه با اشاره به اینکه استاندار از ابتدای حضورش در استان حاشیه سازی می کند گفت:استاندار مطالبی را عنوان می کند که با هیج دین و مذهب اسلامی سازگاری ندارد و از هیج تفکر دینی و بسیجی ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۰ - ۱۲:۴۵    
چهارمین جشنواره ملی جایزه استاد بدیع الزمان فروزانفر در زادگاهش برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۰ - ۱۲:۱۵    
جعفرزاده اظهار کرد: استاد بدیع الزمان فروزانفر که به عنوان چهره ای برجسته که از پیشتازان عرصه علم و ادبیات کشور محسوب می شود از منطقه ای کوچک و کویری خود را به دنیا معرفی کرد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۰ - ۱۱:۴۵    
عضو هیئت علمی و مولف کتب درسی ادبیات فارسی وزارت آموزش و پرورش در بشرویه افزود: توجه به این دو مقوله دهن سرگردان و پریشان انسان امروز را ساماندهی می کند
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۰ - ۱۰:۴۵    
به گزارش پیام بشرویه ، نماز عبادی سیاسی روز جمعه میعادگاه دل های عاشق خداوند است که بیانگر اهمیت بارز بصیرت شناسی و آگاهی مردم از مسائل اعتقادی،سیاسی ،اجتماعی و ... است. ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۹ - ۲۲:۴۵    
رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار رئیس و اعضای مجلس خبرگان رهبری فرمودند: مردم باید اثر اقتصادمقاومتی را در زندگی ببینند؛ اکنون اینگونه نیست.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۹ - ۲۱:۱۵    
امام جمعه شهرستان بشرویه همچنین افزود:پایکوبی و رقاصی کویرنوردانی از دانشگاه مشهد در سرایان آنهم در روز شهادت حضرت زهرا سلام الله علیها یک فاجعه بسیار بزرگ فرهنگی در استان می باشد که این موضوعات ناشی ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۹ - ۲۰:۱۵    
روحانیون شهرستان بشرویه در تحصن جامعه روحانیت خراسان جنوبی شرکت کردند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۹ - ۱۹:۱۵    
طلاب و فضلای منطقه فردوس مقیم قم در حمایت از تحصن ائمه جمعه و روحانیون خراسان جنوبی بیانیه صادر کردند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۹ - ۱۲:۱۵    
افزایش نرخ ها بدون رعایت قوانین ثبت شده برای آرایشگاه ها بویژه در ایام عید از مهمترین گلایه های برخی شهروندان بشرویه است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۹ - ۱۱:۴۵    
همایش دوچرخه سواری و غرس نهال به یاد شهدای ورزشکار در بشرویه برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۹ - ۱۰:۱۵    
شهردار بشرویه از نصب المان کتب استاد بدیع الزمان فروزانفر در بشرویه خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۸ - ۱۸:۴۶    
ائمه جمعه و جماعات، روحانیون و طلاب خراسان جنوبی و شهرستان بشرویه صبح امروز در واکنش به سخنان سخیف استاندار تحصن کردند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۸ - ۱۵:۴۶    
صبح امروز زنگ احسان و نیکوکاری در مدارس شهرستان بشرویه نواخته شد
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۸ - ۱۴:۱۶    
نیساری متذکر شد:خراسان جنوبی دارای فرهنگ غنی اسلامی و مردمی متدین است و جای کسانی همچون پرویزی نیست.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۸ - ۱۲:۴۶    
دو زن سارق غیر بومی که از منازل شهروندان در شهرستان بشرویه سرقت می کردند، دستگیر شدند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۸ - ۱۲:۱۶    
ثبت نام چهلمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم سازمان اوقاف در بشرویه شروع شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۸ - ۱۱:۱۶    
با کسب این عنوان تیم دانشگاه علمی کاربردی بشرویه به عنوان نماینده استان خراسان جنوبی در مسابقات لیگ دسته سه کشور حاضر می شود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۸ - ۱۱:۱۶    
تیم دانشگاه علمی کاربردی شهرداری بشرویه با پشت سر گذاشتن 12 دیدار به صورت رفت و برگشت موفق به کسب عنوان قهرمانی این مسابقات شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۸ - ۱۰:۴۶    
به گزارش پیام بشرویه ، فوری/مدرسه علمیه بشرویه تعطیل شد به گزارش پیام بشرویه صبح امروز مدرسه علمیه شهرستان بشرویه تعطیل شد. ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۶ - ۱۹:۱۶    
معاون سابق سیاسی ستاد کل سپاه پاسداران کشور گفت: بی شک کسانی که سازش و ذلت را به مقاومت و عزت ترجیح می دهند در شان نظام جمهوری اسلامی و خدمت به مردم مقاوم ما نیستند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۶ - ۱۹:۱۶    
بعد از ظهر امروز نشست نهضت روشنگری شهرستان بشرویه با حضور معاون سابق سیاسی ستاد کل سپاه پاسداران کشور در محل سالن شهید مفتح برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۶ - ۱۸:۴۶    
رئیس آموزش و پرورش شهرستان بشرویه از تزریق اعتبار به دو پروژه عمرانی خبر داد و گفت: مدرسه خیرساز حاج آقای سالار صادقی و همچنین استخر شنای آموزش وپرورش در شش ماهه اول سال 96 اعتبار خواهد گرفت.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۶ - ۱۸:۴۶    
شهردار بشرویه پیگیری مدیران مدارس را از مهمترین دلایل برای تسریع در خواسته ها دانست و گفت: مدیران مدارسی که بیشتر پیگیر باشند زودتر از خدمات شهرداری برخوردار خواهند شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۶ - ۱۸:۱۶    
فرماندار بشرویه با اشاره به اینکه اعتبارات دولتی در حوزه آموزش و پرورش بسیار کم است گفت: کمک های دولتی بسیار ناچیز شده و همت بیشتر خیرین و مردم را برای کمک به مدارس میطلبد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۵ - ۱۷:۱۴    
امام جمعه بشرویه افزود متاسفانه دیده میشود که فقط جهت اجرای مراسم درختکاری به این روز اکتفا شده و بعضا برای ادامه حیات درختان فکری برداشته نمی شود و نهال های غرس شده خشک شده و سرمایه هدر می رود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۵ - ۱۶:۴۴    
مسئول اداره بازرسی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری خراسان جنوبی از واگذاری اراضی منابع طبیعی در جهت ساخت بوستان ها خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۵ - ۱۴:۴۴    
صبح امروز در اولین روز هفته منابع طبیعی و روز درختکاری بیش از 300 اصله نهال توسط مردم و مسئولین در بلوار امام رضا دهستان غنی آباد شهرستان بشرویه کاشته شد .
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۵ - ۱۴:۴۴    
مسئول اداره منابع طبیعی بشرویه گفت: در اولین روز از هفته منابع طبیعی و روز درختکاری تعداد 300 اصله درخت غیر مثمر با حضور امام جمعه ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۴ - ۱۴:۴۵    
لحظاتی از ذکر و تضرع رهبر انقلاب هنگام توسل به حضرت صاحب الزمان (عج) را در کلیپ زیر تماشا میکنید.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۴ - ۱۳:۱۵    
مسئول هیت امنا آثار استاد بدیع الزمان فروزانفر شهرستان بشرویه از برگزاری چهارمین جشنواره جایزه استاد بدیع الزمان فروزانفر در زادگاهش "شهرستان بشرویه " خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۴ - ۱۲:۱۵    
اخیرا شاهد اجرای فتوای استانداردراستان بودیم و این هنجار شکنی مصادف با شهادت بزرگ بانوی اسلام حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها یک گروه کویرنوردی مختلط از مشهد با حضور در کویر سه قلعه سرایان به رقص و ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۴ - ۱۱:۴۵    
تلخ تر از حقوق 24 میلیونی خوی اشرافیگری نمایندگان رای دهنده به این قانون است و تصویب این قانون چهره ی حقیقی صاحبان خوی کاخ نشینی که مزورانه بر گرده کوخ نشینان سوار شده اند می تواند رسوا سازد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۳ - ۱۴:۱۶    
امام جمعه بشرویه گفت:متاسفانه به دلیل رکود اقتصادی که به بهانه برجام پیش رو مردم است،کشور را دچار مشکلات فراوانی کرده ، کارگاه های تولیدی تعطیل شده ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۳ - ۱۲:۱۶    
شام غریبان بی بی دوعالم حضرت زهرا(س) روستای جوزردان شهرستان بشرویه مهمان امام جمعه بود
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۳ - ۱۱:۴۶    
دراین مراسم که با سخنرانی حجت الاسلام اکبرزاده مقدم کارشناس مذهبی بشرویه همراه بود، شرکت کنندکان به صرف شام اطعام شدند
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۳ - ۱۱:۴۶    
امام جمعه بشرویه گفت:حضرت زهرا (س) آنچیزی را که بانوان می خواهد تنها روضه خوانی و گریه و زاری نیست بلکه آن حضرت از بانوان محترم غیرت علوی و حجاب فاطمی را می خواهد که از مسیر ولایت و امامت همچون خود ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۳ - ۱۱:۴۶    
کارشناس مذهبی بشرویه گفت:درس حضرت فاطمه در برای سختی ها تحمل برای خداوند است و اگر نور ولایت برداشته شود بدبختی حتمی است و فاطمه حاضر نشد حتی ذره ای از ولایت دور شود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۳ - ۱۱:۱۶    
نماینده محترم ولی فقیه دراستان، آیت ا.. سید علیرضا عبادی:آنها که رقص زن و مرد برایشان فرقی نمی کند غم مردم را ندارند و غصه مردم را نمیخورند، بله آن عده معدود ممکن است با رقص زن و مرد خوشحال شوند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۳ - ۱۱:۱۶    
همزمان با شام غریبان بی بی دوعالم حضرت زهرا(س) جمعی از جوانان ورزشی با برپایی خیمه العباس از عزاداران و مسافران در شهر بشرویه پذیرایی کردند + تصاویر
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۲ - ۱۹:۲۰    
مراسم سوگواری و عزاداری آن حضرت با اجتماع عظیم بانوان روستای کرند در مراسم رهروان یاس نبوی در جوار امام زاده لازم التعظیم محمد بن اسحاق ع روستای کرند برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۲ - ۱۵:۵۰    
به مناسبت سالروز شهادت بانوی عالم بشریت حضرت فاطمه زهرا (س)، دستجات عزاداری به همراه تشییع نمادین پیکر مطهر بانوی دوعالم در بشرویه برپا شد و عزداران در سوگ از دست دادن والاترین الگوی بشریت ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۲ - ۱۳:۲۰    
رئیس هلال احمر بشرویه گفت: این دوره تخصصی به مدت پنج روز و با حضور 22 نفر از نجاتگران و امدادگران و با حضور ناظرین از جمعیت هلال احمر استان خراسان جنوبی برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۲ - ۱۲:۲۰    
امام جمعه موقت طبس گفت:دشمنان برای تسلیم کردن ایران اسلامی چاره ای بجز شکستن مقاومت نداشتند و در این راستا تلاش کردند که کسانی که در ایران خواهان تسلیم غرب هستند را در مقابل طرفداران انقلاب اسلامی ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۲ - ۱۰:۲۰    
چهارمین یادواره شهدای نیگنان باحضورحجت الاسلام دکترزنجانی استاد حوزه و دانشگاه وجمع کثیری از مردم، خانواده شهدا و مسولین در روستای نیگنان شهرستان بشرویه برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۱ - ۲۱:۲۰    
قرائت بخش هایی از خطبه فدکیه ،مداحی و سینه زنی و عزاداری حلقه های صالحین با موضوع سوگواره یاس نبویی برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۱ - ۱۴:۵۰    
فرماندار قاین گفت: جنجالی که برخی در پی سخنان استاندار محترم ایجاد کردند، افرادی که خود را الگو معرفی می کنند هیچ ابایی از دروغ، تهمت، تخریب ، تهییج، غیبت و شانتاژ ندارند و خیلی راحت دروغ می گویند
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۱ - ۱۴:۵۰    
این نمایشگاه که همچنین هنرهای دستی این روستا را به نمایش گذاشته است از یازدهم اسفندماه تا سیزدهم اسفند صبح ها از ساعت 9 تا 12 و بعداز ظهر از ساعت 16 تا 22 برای بازدید عموم دایر است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۱ - ۱۴:۲۰    
به اذعان کاربران گوشی های هوشمند، ماکستون یکی از زیباترین و قدرتمندترین مرورگرهای وب انتخاب شده است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۱ - ۱۴:۲۰    
من همچنین تحریم های تازه ای را علیه نهادهایی که برنامه موشک های بالستیک ایران را حمایت می کردند، اعمال کردم و باردیگر بر اتحاد ناگسستنی خود با اسرائیل تاکید کردم.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۱ - ۱۴:۲۰    
نماینده مردم اسلام آباد غرب گفت: دولت از اعتبارات در اختیار خود برای پرداخت حقوق کارگران، رفتگران و زحمت کشان شهرداری هایی که دچار ورشکستگی شده اند کمک کند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۱ - ۱۴:۲۰    
سخنگوی جدید هیأت رئیسه مجلس خبرگان رهبری از سوی اعضای هیأت رئیسه منصوب شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۱ - ۱۴:۲۰    
مشکل اصلی روحانی در انتخابات 96 این است که وی در چند سال گذشته شعارهایی را مطرح کرده که نتوانسته به آنها عمل کند؛ در مورد اقتصاد ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۱ - ۱۳:۵۰    
در فیلم زیر رئیس جمهور آمریکا را مشغول تمرین سخنرانی قبل از ورود به کنگره مشاهده می کنید.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۱ - ۱۳:۵۰    
با توجه به افزایش تقاضا برای پول نقد که در پایان سال تشدید می شود ، بانک هایی که خود درخواست را مطرح کنند سقف برداشت روزانه خودپردازهای آنها از 200 هزار تومان معمول تا 400 الی 500 هزار تومان افزایش ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۱ - ۱۳:۵۰    
این نوجوان با حرکات عجیب خود همه را به حیرت وا داشت.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۱ - ۱۲:۵۰    
مسئول تبلیغات اسلامی بشرویه : "جامعه ایمانی مشعر" به عنوان حلقه ای دوستانه از هیأتهای مذهبی و انقلابی سراسر کشور اقدام به برگزاری "نخستین فراخوان ملی تولیدات ویدئویی و صوتی هیات " کرده است
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۱ - ۱۱:۵۰    
فرمانده ناحیه مقاومت سپاه بشرویه از برگزاری چهارمین یادواره شهدای پایگاه امام رضا (ع) خبر داد .
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۱ - ۱۱:۲۰    
مسئول کتابخانه های عمومی بشرویه گفت: در طرح چشم انداز توسعه کتابخانه ها باید هر شهرستانی از کتابخانه استاندارد برخوردار باشد که بشرویه هنوز از این مزیت بهره مند نشده است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۱ - ۱۱:۲۰    
فرماندار بشرویه با اشاره به اهمیت ورود خیرین به مشکلات کتابخانه ها هم گفت: جدب خیرین برای کمک به نهاد کتابخانه ها ضروری است و می توان از این ظرفیت به خوبی استفاده کرد لذا نیاز است تا با تلاش جدب تر ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۱ - ۱۰:۲۰    
مدیر کل کتابخانه عمومی خراسان جنوبی گفت:مردم و جوانان بشرویه همواره گام های مثبتی را در فرهنگ سازی برداشته اند و در سطح کشور نیز در حوزه کتابخوانی رتبه دوم و در سطح استان دارنده رتبه اول در جدب ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۰ - ۱۴:۵۰    
فرمانده انتظامی شهرستان بشرویه از فوت یک نفر بر اثر حادثه در انبار یک شرکت در شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۰ - ۱۴:۲۰    
نماهنگ زیبای نوای دیجیتالی دیگه هیچ کسی نیست؛ ویژه ایام فاطمیه. اثری از گروه فرهنگی هنری رهپویان احلی من العسل شهرستان بشرویه است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۰ - ۱۴:۲۰    
اظهارات خلاف شرع و غیر منطقی استاندار را محکوم نموده و به هیچ صورتی این گونه مواضع قابل توجیه و دفاع نیست ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۰ - ۱۳:۵۰    
کدخدانمایانی که گاه انرژی هسته ای، گاه مردم سالاری دینی و گاه ساخت موشک و حقوق بشر را بهانه ای می کنند تا با بستن زنجیر تحریم و تهدید بر پای غیرت و عزت ایرانیان ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۰ - ۱۳:۲۰    
مسول اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان بشرویه از برگزاری چهلمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۸ - ۱۴:۰۰    
مسئول اداره تبلیغات اسلامی بشرویه از برگزاری فراخوان مقاله و شعر کنگره منطقه ای جنوب شرق کشور با موضوع بانوی آفتاب حضرت زهرا (س) خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۸ - ۱۳:۰۰    
اگر دیدند آقایان که فلان استاندار، فلان فرد گوش نمی دهد، مراجعه کنند به آن مراکز دیگر تا برسد به آن جایی که گوش بدهند ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۷ - ۱۳:۳۰    
مسئول اداره تبلیغات اسلامی بشرویه گفت: مراسم محوری روز شهادت حضرت ز هرا(پنجشنبه 12/12/95) در هیئت سادات الحسینی(فاطمیه بشرویه) برگزار و ساعت حضور هیئات مذهبی مشخص شده است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۷ - ۱۳:۳۰    
در این مراسم برنامه ریزی و زمان بندی هر یک از هیئات برای هرچه باشکوه تر برگزار کردن مراسمات ویژه شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) صورت گرفت.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۷ - ۱۲:۳۰    
اولین مرحله از دوره بازآموزی ویژه طرح امداد ونجات نوروزی ویژه سال 96 به مدت دو به میزبانی شهرستان بشرویه با حضور نجاتگران جمعیت هلال احمر شهرستانهای طبس فردوس سرایان و بشرویه برگزار شد .
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۷ - ۱۲:۰۰    
بی شک این مردم هستند که کارنامه عملیاتی مسئولان را از ابتدای سال تا انتهای آن ورق زده و نمره خواهند داد و گزارش ها و آمارها نیز شاید موید کار مسئولان باشد ولی آنچه مهم است ...
مشاهده نتایج بیشتر...