چهارشنبه ۰۴ مردادساعت ۰۱:۲۴Jul 2017 26

پیام بشرویه (payamboshruyeh.ir)

  ۸ ساعت پیش    
نماینده مردم بشرویه، طبس، فردوس و سرایان گفت: اعزام حجاج دچار پیچیدگی شده و امکان اعزام بدون حضور تیم دیپلماتیک ایرانی در عربستان میسر نیست.
  ۹ ساعت پیش    
به همت پایگاه بسیج خواهران حضرت مریضه (س) جشنواره کیک و شیرینی در شهرستان بشرویه برپا شد.
  ۹ ساعت پیش    
مدیرکل اوقاف وامورخیریه خراسان جنوبی از امامزاده لازم التعظیم سیدعبدالکریم روستای ده کرم شهرستان بشرویه بازدید کرد.
  ۱۰ ساعت پیش    
سرپرست دانشگاه علمی کاربردی شهرداری بشرویه با اشاره به شرایط ویژه این دانشگاه در ثبت نام دانشجویان خاطر نشان کرد: این دانشگاه در دو مقطع کاردانی و کارشناسی اقدام به ثبت نام دانشجو می کند.
  ۱۰ ساعت پیش    
مدیرکل راه و شهرسازی خراسان جنوبی به منظور بررسی و بازدید از پروژه های در دست اجرا به شهرستان طبس سفر کرد، این در حالیست که عملیات آسفالت راه روستایی قنبرآباد - رضویه به پایان رسید.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۱۶:۱۰    
در این اردوی دوروزه که ورزشکاران کونگفوکارحلقه صالحین شهدای ورزشکار در بقعه مبارک امامزده حسین ابن موسی الکاظم ع طبس گردهم آمدند برنامه های مختلف زیارتی، فرهنگی، تفریحی و ورزشی برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۱۲:۴۰    
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان بشرویه از برگزاری همایش بزرگداشت امام زادگان در شهرستان بشرویه خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۱۳:۴۰    
ستاد خبری پلیس مبارزه با مواد مخدر بشرویه با اعلام شماره تماس ، از شهروندان درخواست کرد تا اطلاعات، اخبار و مشاهدات خود را گزارش دهند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۰ - ۱۴:۱۰    
امام جمعه موقت بشرویه گفت: افراد زیادی در طول تاریخ شعار عدالت دادند ولی خلاف ان را عمل کردند همچون دوره خلافت بنی عباس ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۹ - ۱۴:۰۵    
عزاداران امام صادق (ع) در بشرویه با برپایی دستجات سینه زنی و تجمع در مسجد جامع میدان؛ در غم شهادت این امام همام اشک ماتم ریختند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۹ - ۱۲:۳۵    
در شامگاه روز شهادت امام جعفر صادق (ع) یادواره شهدای گرانقدر دهستان کرند از شهرستان بشرویه با حضور جمع کثیری از اهالی این روستا و شهرستان در جوار بقعه امام زاده لازم التعظیم محمد بن اسحاق(ع) برگزار ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۹ - ۱۱:۳۵    
" محمد حسین بیزادی" پس از سال ها خدمت در عرصه آبفای شهری شهرستان بشرویه ، کرسی این خدمت را به مسئول جدید واگذار کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۹ - ۱۱:۰۵    
کارشناس مذهبی افزود:پایان این دنیا با تمام نعمت هایش مرگ است و هیچ ادم عاقلی با وجود مرگ به دنیا دلخوش نمیکند بلکه در مسیر الهی برای اخرت خود تلاش میکند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۹ - ۱۰:۰۵    
فرمانده سپاه بشرویه افزود: مسیر نجات بخش کشور، حرکت پشت سر ولایت و راه شهدا است و تنها راهی است که می توان در برابر دشمن ایستاد جلوی نفوذ دشمنان را گرفت .
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۸ - ۱۴:۳۵    
طبق اطلاعیه واصله به درگاه ارتباطی پیام بشرویه از سوی فرماندهی نیروی انتظامی شهرستان بشرویه ، این فرماندهی در روز شنبه ملاقات مردمی با مردم بشرویه خواهد داشت.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۷ - ۲۲:۳۵    
اوقات فراغت کودکان و نوجوانان همراه با طبیعت گری و ایستگاه نقاشی حجاب در بشرویه برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۷ - ۲۱:۰۵    
گردهمایی مسئولان هیئت های مذهبی بشرویه در آستانه فرا رسیدن شهادت امام صادق(ع) برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۷ - ۲۰:۳۵    
نشست تخصصی ایام صادقیه در شهرستان بشرویه برگزار شده و برنامه ویژه ایام شهادت تشریح شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ - ۲۱:۰۵    
در راستای قطار پیشرفت مبلمان شهری بشرویه ، ایجاد پارک خطی امام رضا شهرستان بشرویه که سال ها از آن سخن گفته می شد و به مرحله اجرا نمی رسید ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ - ۱۷:۳۵    
سرپرست دفتر نظارت و بازرسی انتخابات استان خراسان جنوبی گفت: توانسته ایم در تمامی شهرستانهای استان خراسان جنوبی جهت دفاتر شورا ساختمان ملکی احداث کنیم که از این حیث در سطح کشور دارای رتبه نخست هستیم
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ - ۱۳:۳۵    
مشکلات مخابراتی امان مردم بشرویه را بریده است تا آنجا که اعضای شورای اسلامی شهر بشرویه با دعوت از مدیر کل مخابرات خراسان جنوبی خواستار پاسخگویی به مشکلات در یک نشست تخصصی شدند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ - ۱۲:۳۵    
مدیر عامل شرکت مخابرات خراسان جنوبی در نشست با اعضای شورای اسلامی بشرویه گفت: طرح جمع آوری سیستم قدیم ارتباطی در شهرستان بشرویه در حال اجراست
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۳ - ۱۶:۱۵    
امام جمعه موقت بشرویه : رژیم های استکباری با استفاده از عوامل مزدور نفوذی خود پروژه براندازی نظام جمهوری اسلامی را از سال 78 تا 88 طراحی کردند ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۲ - ۱۲:۵۵    
امام جمعه بشرویه با هدف تجدید عهد ومیثاق با شهدا با جمعی از جوانان بسیجی بشرویه با خانواده های شهدای مدافعان حرم در مشهد مقدس دیدار کردند
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۱ - ۱۹:۱۰    
به مناسبت هفته حجاب و عفاف برنامه های مختلفی در بشرویه برگزار گردید.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۱ - ۱۸:۴۰    
فرمانده سپاه بشرویه افزود: خوشبختانه بانوان شهرستان بشرویه توانسته اند فرهنگ فاطمی را حفظ کند و در سطح استان و کشور رتبه برتر حجاب را دارند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۱ - ۱۱:۴۰    
کارشناس مذهبی خراسان رضوی افزود:نصیحت ها کوتاه باشد و ادامه نصیحت ها به نوجوانان و جوانان تاثیر منفی دارد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۱ - ۱۰:۲۵    
شامگاه روز گذشته همایش بزرگ مدافعان حریم خانواده با حضور باشکوه مردم شهرستان بشرویه برگزار شد .
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۰ - ۱۵:۲۵    
همایش بزرگ حجاب و عفاف امشب در بشرویه به همت حوزه بسیج خواهران و ستاد بزرگداشت حجاب و عفاف برگزار میشود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۰ - ۱۱:۴۰    
به مناسبت هفته حجاب و عفاف همایش بزرگ پیاده روی بانوان در شهرستان بشرویه برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۹ - ۱۳:۱۱    
شهردار بشرویه گفت:از ابتدای تصدی در شهرداری بشرویه در حد توان و به فراخور اعتبارات در حوزه ورزش کمک کرده ایم.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۹ - ۱۲:۵۶    
شهردار بشرویه با ورزشکاران رشته های مختلف شهرستان نشست تخصصی برگزار کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۹ - ۱۱:۵۶    
این همایش امروز بعدازظهر ساعت 18 برگزار خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۸ - ۱۸:۲۱    
همایش طبیعت گردی همراه با جشنواره بازیهای همگانی وبومی به همت هیات ورزشهای همگانی با همکاری کانون بسیج ورزشکاران برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۸ - ۱۸:۰۶    
مسئول کانون بسیج ورزشکاران شهرستان بشرویه از برگزاری کلاس های ویژه ایام فراغت خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۸ - ۱۷:۲۳    
مراسم غبارروبی امامزاده لازم التعظیم محمد بن اصغر(ع)روستای هوگند برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۸ - ۱۶:۲۳    
چهلمین دوره مسابقات قرآن کریم مرحله شهرستانی دربشرویه بکارخودپایان داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۶ - ۱۵:۳۸    
امام جمعه بشرویه گفت:فرهنگ حجاب چادر ریشه در اعتقادات اسلامی دارد و بشرویه نمونه است که مردم نمیگدازند عده قلیلی این فرهنگ را پایمال کنند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۵ - ۱۱:۰۸    
مسول روابط عمومی امورش و پرورش بشرویه از شرکت 359 داوطلب کنکور سراسری در شهرستان بشرویه خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۲ - ۲۱:۳۵    
امام خامنه ای :قوه قضاییه باید پرچمدار حقوق عمومی در جامعه شود و در هر زمینه ای که لازم بود، از حقوق مردم با قدرت دفاع، و با متخلفان و قانون شکنان مقابله کند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۲ - ۲۱:۲۰    
مقام ارشد اسبق سیا گفت: شهروندان و کنگره آمریکا باید به طور کامل از احتمال جنگ آمریکا با ایران، خطرات مرتبط با آن و این که این نبرد به نفع منافع آمریکا خواهد بود یا خیر، هوشیار باشند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۲ - ۱۳:۰۵    
سالگرد حمله ناجوانمردانه ناو وینسنس امریکا به مسافران مظلوم، بی دفاع و کودکان هواپیمای مسافربری جمهوری اسلامی ایران فرا رسید و به همین بهانه هرسال ابعاد جدیدی از این جنایت هولناک ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۲ - ۱۲:۲۰    
اصرار وزارت نفت برای حضور مجدد توتال در پارس جنوبی و واگذاری توسعه فاز 11 این میدان گازی به این شرکت در حالی است که توتال کارنامه قابل قبولی از لحاظ فنی و مالی در پارس جنوبی ندارد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۲ - ۱۲:۰۵    
حوزه گردشگری یکی از فعالیت های پولساز و تأثیرگذار در شکوفایی اقتصاد به شمار می رود، عرصه ای که همچون بسیاری از دیگر بخش های اقتصادی در ایران از نفوذ چینی ها مصون نمانده است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۲ - ۱۱:۳۵    
دامپزشکی شهرستان بشرویه در راستای ایمن سازی جمعیت دامی شهرستان 65000 راس از جمعیت دام سبک وسنگین شهرستان را مورد واکسیناسیون قرار داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۱ - ۱۳:۳۶    
عضو کمیسیون امنیت ملی گفت: ایران قریب به 100 میلیون دلار بابت خرید هواپیما متعهد شده اما چرا این قرارداد تا این حد محرمانه است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۱ - ۱۳:۲۱    
معاون عملیات کل سپاه با اشاره به اخبار ضد و نقیض در خصوص کشته شدن ابوبکر بغدادی، گفت: ظاهرا روس ها می گویند که او کشته شده ولی باید کمی صبر کرد ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۱ - ۱۳:۲۱    
رئیس کمیسیون سیاست خارجی مجلس گفت: در پیشنهاد اولیه طرح دو فوریتی 1000 میلیارد برای این موضوع گذاشته شده است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۱ - ۱۳:۲۱    
استاندار خراسان جنوبی گفت: همه این فعالیت ها در مکان های گردشگری برای حضور مردم است و اگر قرار نباشد مردم از این مکان ها استفاده کنند دلیلی برای هزینه کردن و سرمایه گذاری وجود ندارد
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۱ - ۱۳:۰۶    
دکتر روحانی رئیس جمهور :شرایط ما هنوز شرایط خوبی نیست و ما هنوز به اندازه کافی رونق اقتصادی نداریم و هنوز اشتغال ما تا آنجا که نیاز ما است خیلی فاصله دارد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۱ - ۱۳:۰۶    
تعداد امضاهای طرح سؤال از رئیس جمهور در صحن علنی مجلس درباره نابسامانی وضعیت سپرده های مردم در مؤسسات مالی و اعتباری به 110 رسید.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۰ - ۱۷:۵۱    
رئیس دادگستری بشرویه گفت:در مقایسه با سال های 1394 و 1395 تعداد پرونده ها از 4701 فقره به 4635 فقره رسیده و حدود 66 فقره در سال 95 کاهش داشته ایم.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۰ - ۱۵:۵۱    
شمس الدین با اشاره به تشکیل شورای سیاست گذاری عتبات عالیات در بشرویه گفت: از وظائف مهم ما مسلمانان در هر قشر و رده و سمتی ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۰ - ۱۴:۰۶    
مسئول پایگاه مقاومت بسیج حضرت رسول (ص) از برگزاری کلاس های ویژه ایام فراغت خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۰ - ۱۳:۵۱    
امسال در خراسان جنوبی 2 هزار و 622 نفر در مسابقات قرآن اوقاف ثبت نام کردند که پیش بینی می شود 500 نفر به مرحله استانی راه پیدا کرده و با یکدیگر رقابت کنند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۰ - ۱۳:۲۱    
رقابت های نونهالان استان لیگ منطقه یک به میزبانی فردوس به پایان رسید.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۰ - ۱۲:۵۱    
رعایت اصول ایمنی یکی از مهمترین اقداماتی است که باید در یک کارگاه ساختمانی به آن توجه شود. در غیر اینصورت حوادث ناگواری در انتظار کارگران ساختمانی و یا عابرین پیاده که از محل این کارگاه در حال عبور ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۰ - ۱۲:۰۶    
آنچه این روزها موجب گلایه مندی اهالی روستای فتح آباد شهرستان بشرویه شده عدم توجه مسئولان بخش مخابرات به مشکلات اینترنتی این روستا می باشد که پاسخگویی مناسبی صورت نمی گیرد
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۹ - ۱۴:۵۱    
امام جمعه بشرویه با اشاره به خدمات بی منت سپاه پاسداران گفت:مگر سپاه و بسیج سازندگی بدون منت کم کار سازندگی کرده اند و مظلومانه بزرگترین پروژه ها در کشور را انجام دادند و در کنار ان سپاه مظلومانه ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۸ - ۲۲:۲۲    
مسئول ستاد بازسازی عتبات عالیات بشرویه افزود: کمک های نقدی ، دفترچه های ویژه بانک ، راه اندازی کارگاه قالی بافی ،اعزام نیروهای کارگری بخشی از راه های کمک مردم بشرویه به ستادبازسازی عتبات عالیات است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۸ - ۲۱:۲۲    
به مناسبت هفته مبارزه با مواد مخدر برنامه های ورزشی برگزار شد
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۸ - ۱۵:۳۷    
پروژه فرهنگی هنری بشرویه (فاز 1) که از سال 1388 آغازشده است و هنوز این پروژه به اتمام نرسیده و نیازمند اعتبارات ویژه می باشد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۸ - ۱۲:۵۲    
مردم مومن و ولایتمدار شهرستان بشرویه نیز که هر ساله مفتختر به کسب رتبه های برتر کمک به بازسازی عتبات عالیات در استان می باشند ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۵ - ۱۶:۱۰    
نماز وحدت آفرین عید بزرگ فطر در جوار بقعه متبرکه امام زاده بی بی نجمه خاتون روستای مجد شهرستان بشرویه با حضور باشکوه اهالی 3 روستای مجد، خانیک، یگی و به امامت حجت الاسلام مسلم حسن پور اقامه شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۵ - ۱۱:۲۵    
امام جمعه بشرویه از حضور مردم در راهپیمایی بزرگ روز قدس قدردانی کرد و گفت: مردم در روز قدس معجزه کردند و پشت استکبار را با زبان روزه و در شرایط دمایی بالای 47 درجه به خاک مالیدند و این حضور مردم در ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۵ - ۱۰:۵۵    
نمازعید سعید فطر شهرستان بشرویه به امامت حجت الاسلام والمسلمین محمد شمس الدین امام جمعه این شهرستان اقامه شد و در کنار برپایی این نماز باشکوه آنچه این روزها بیشتر از همیشه احساس می شود و مردم به خوبی ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۵ - ۱۰:۲۵    
مردم مومن شهرستان بشرویه همراه با سایر مسلمانان کشورمان، با شرکت در نماز وحدت بخش عید سعید فطر که صبح امروز در زمین مصلی نماز و در جوار بهشت امام حسین برگزار شد
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۴ - ۲۲:۴۰    
کانون بسیج ورزشکاران جهت حلقه صالحین شهدای ورزشکارکارگاه آموزشی تحلیل وبررسی "آتش به اختیار"رابرگزار کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۴ - ۲۲:۲۵    
فرمانده ناحیه مقاومت سپاه بشرویه از ثبت نام متقاضیان برای شرکت در اردوی راهیان نور غرب خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۴ - ۲۱:۴۰    
در راستای شفاف سازی و اطلاع رسانی صحیح به هموطنان گرامی، فهرست بانکها و موسسات اعتباری و سایر نهادهایی که مجوز تاسیس و فعالیت آنها توسط بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران صادر و تحت نظارت قرار گرفته اند ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۴ - ۱۳:۵۵    
شهردار بشرویه با ارسال پیامی به درگاه ارتباطی پیام بشرویه، فرا رسیدن عید سعید فطر را به شهروندان بشرویه تبریک گفت.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۴ - ۱۳:۱۰    
مسئول ستاد نماز جمعه بشرویه گفت: برنامه های ویژه عید سعید فطر ساعت 6:30 صبح فردا در زمین مصلی برگزار می شود
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۴ - ۱۱:۵۵    
شهروندان مراقب ترفند برخی کلاهبرداران اینترنتی به بهانه جمع آوری فطریه باشند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۳ - ۲۲:۴۰    
یکی از مساجد باصفای شهرستان بشرویه که از ابتدای ماه رمضان تا این روزهای پایانی بیش از هر روز دیگر عطر قران فضای آن را معطر کرده "مسجد امام محمد باقر معروف به مسجد بازار " است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۳ - ۲۱:۴۰    
جشن بزرگ قرانی همزمان با پایان یافتن یک ماه عبادت و بندگی به همت اداره تبلیغات اسلامی بشرویه و هیئت ابوالفضلی این شهرستان برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۳ - ۱۹:۴۰    
هنرمندان گروه هنری احلی من العسل بشرویه سال گذشته ویدیوکلیپ (نماهنگ) شمیم رحمان در روز قدس را اجرا کردند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۱۸:۲۵    
به گزارش پیام بشرویه ، مراسم راهپیمایی عظیم روز قدس با حضور باشکوه و باصلابت مردم شهرستان بشرویه برگزار شد ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۱۸:۱۰    
مردم روزه دار و ولایتمدار روستای غنی آباد شهرستان بشرویه با حضور باشکوه خود در راهپیمایی روز قدس ، بار دیگر مشت محکمی بر دهان استکبار جهانی زدند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۱۷:۴۰    
حضور بی مثال و وحدت آفرین مردم در راهپیمایی روز قدس ، مشت محکم و سیلی جانانه ای به دهان یاوه گویان بود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۱۶:۵۵    
امام جمعه بشرویه از اقدام بسیار مقتدرانه ی موشکی سپاه پاسداران قدردانی کرده و افزود: این کمترین اقدامی بود که سپاه پاسداران تحت فرمان مستقیم ولایت و رهبری حضرت امام خامنه ای انجام داد و پاسخ دندان ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۱۵:۴۰    
آفتاب سوزان و دمای بالای 43 درجه ای هم مانعی برای حضور پررنگ مردم روزه دار شهرستان بشرویه در راهپیمایی روز قدس نشد و بار دیگر حماسه حضور باصلابت بشرویه ثبت شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۱۴:۲۵    
سیلی محکم این بار از مردم سراسر کشور و بشرویه بر دهان رژیم های منفور اسرائیل زده شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۱۳:۲۵    
مردم مومن ، روزه دار و همیشه در صحنه شهرستان بشرویه با حضوری بینظیر در راهپیمایی جهانی روز قدس شرکت کرده و فریاد " مرگ بر اسرائیل " مرگ بر آمریکا " را به گوش جهانیان رسانده و وحشی گری های رژیم نفرین ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۱ - ۱۹:۵۵    
ظهر امروز دو درخت کاج در بلوار جهاد کشاورزی بشرویه جنب مسجد ولیعصر (الهیان) در آتش سوختند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۱ - ۱۵:۵۵    
ورزشکاران و جوانان شهرستان بشرویه نیز دوشادوش دیگر اقشار جامعه، در آستانه روز جهانی قدس اعلام می دارند که با نهای خود، در جهت اهداف نهضت جهانی اسلام خواهند کوشید باسمه تعالی
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۱ - ۱۵:۴۰    
روز جهانی قدس، روز اتحاد جهان اسلام در مقابل استکبار جهانی و صهیونیسم است
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۲۳:۴۰    
روز جهانی قدس به عنوان مسئله اول جهان اسلام و حمایت از آرمان قدس شریف و مردم مظلوم با هدف حفظ است/عملیات غرور آفرین موشکی سپاه به مقر داعش پیام واضحی به حامیان انان داشت.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۱۶:۲۵    
درباره شعار مرگ بر آمریکا باید گفت که شعاری برآمده از تجربه های بسیار مردم ایران، در طول سال های متمادی است که با تمام وجود، خوی استکباری آمریکا را تجربه کرده اند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۱۵:۵۵    
رئیس اداره تبلیغات اسلامی بشرویه گفت: شرکت کنندگان و برگزار کنندگان دوره های قرانی در مساجد هیئت ها و منازل شهرستان بشرویه در جشن بزرگ قرانی دعوت خواهند بود.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۱۴:۲۵    
فرمانده انتظامی خراسان جنوبی از کشف محموله سه میلیارد و 360 میلیون ریالی شتر قاچاق در شهرستان بشرویه خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۰ - ۲۰:۱۱    
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی از برگزاری جشنواره تعاونی های برتر در استان خبر داد
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۰ - ۲۰:۱۱    
معاون عمرانی استاندار خراسان جنوبی با اشاره به اینکه وضعیت مصرف آب در ادارات استان نامناسب است، گفت: لیست دستگاه های پر مصرف باید ارائه و برخوردی جدی با آن ها صورت گیرد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۰ - ۲۰:۱۱    
در پی طرح برخی مطالب و شبهات پیرامون نقش مردم در حکومت اسلامی، مجلس خبرگان رهبری در بیانیه ای، نسبت به طرح مسائل تفرقه آمیز در جامعه هشدار داد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۰ - ۲۰:۱۱    
یک دستگاه پراید و یک دستگاه موتور سیکلت ظهر امروز در محورهای قاین- خاف و بیرجند- خوسف واژگون شدند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۰ - ۱۹:۲۶    
پرداخت وام 5 میلیون تومانی با وثیقه حساب یارانه نقدی از امروز آغاز می شود.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۰ - ۱۹:۲۶    
سهل انگاری یک شرکت بازاریابی آمریکایی موجب افشای اطلاعات شخصی حدود 200 میلیون شهروند این کشور شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۰ - ۱۹:۱۱    
حمله موشکی سپاه پاسداران به مقر گروهک تکفیری داعش، زمینه شوخی کابران با رئیس جمهور آمریکا را در پی داشت.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۰ - ۱۸:۴۱    
طبق اطلاعیه واصله به درگاه ارتباطی پیام بشرویه از سوی فرماندهی نیروی انتظامی شهرستان بشرویه ، این فرماندهی در روز چهارشنبه ارتباط مستقیم با مردم بشرویه خواهد داشت.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۰ - ۱۷:۵۶    
مسئول اداره تبلیغات اسلامی بشرویه از فعالیت بیش از 50 روحانی در شب های قدر در مساجد شهرستان بشرویه خبر داد.
مشاهده نتایج بیشتر...