شنبه ۰۷ اسفندساعت ۰۱:۲۹Feb 2017 25

پیام بشرویه (payamboshruyeh.ir)

  ۵ ساعت پیش    
سخنان سخیف استاندار خراسان جنوبی و نامه تهدیدآمیز استانداری، واکنش مردم و ائمه جمعه را در پی داشت و مردم وائمه جمعه در نماز جمعه این هفته خواستار عزل استاندار شدند.
  ۹ ساعت پیش    
در طوماری که امروز مردم بشرویه آن را امضا کردند، از استاندار شکوایه کرده و خواهان عزل وی شده اند و امیدواریم وزارت کشور این موضوع را بررسی کند.
  ۱۰ ساعت پیش    
خطیب جمعه بشرویه با ابراز تاسف برای استاندار خراسان جنوبی گفت: یادواره ها را تخریب می کند، رقص زن و مرد را جایز می داند ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۶ - ۱۲:۰۰    
در دومین روز از برگزاری رزمایش راهیان بیت المقدس شهرستان بشرویه, صبحگاه اقتدار بسیجیان در محل رزمایش واقع در شهر ارسک"منطقه فرضی عملیات " با حضور باشکوه بسیجیان و عموم مردم شهرستان برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۵ - ۲۱:۳۰    
امام جمعه بشرویبشرویه با انتقاد از حاشیه سازی های مکرر استانداری خراسان جنوبی گفت: وزارت کشور استاندار خراسان جنوبی را توجیه کند تا حرمت جایگاه ولایت را نگه دارد
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۵ - ۱۶:۳۰    
امام جمعه سرایان گفت: استاندار باید از مردم انقلابی استان رسما عذرخواهی نمایند والا اجازه بر هم زدن اتحاد، همدلی و انسجام بین نیروهای ارزشی و انقلابی استان را به ایشان نخواهیم داد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۵ - ۱۶:۳۰    
اخیرا مدیر کل امور سیاسی استاندار نامه ای به دستگاه های امنیتی استان ارسال کرده که ضمن بیان عباراتی به نوعی توهین به جامعه انقلابی و متدین و اعتراضات به حق انان در خصوص سخنان نادرست استاندار و همچنین ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۵ - ۱۴:۳۰    
رزمایش راهیان بیت المقدس، امروز در برخی شهرستان های خراسان جنوبی از جمله شهرستان بشرویه آغاز شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۵ - ۱۴:۳۰    
فرمانده سپاه بشرویه ، با اشاره به برگزاری رزمایش راهیان بیت المقدس در بشرویه خاطر نشان کرد: رزمایش راهیان بیت المقدس با حضور گردان های بیت المقدس شهرستان بشرویه از امروز در شهر ارسک برگزار گردید.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۵ - ۰۸:۳۰    
گویی استانداری فریضه الهی نماز جمعه را با میدان تاخت و تاز سیاسی کاری خود اشتباه گرفته است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۴ - ۲۱:۰۰    
کارشناس هلال احمر بشرویه با اشاره به برپایی ابستگاه سلامت هم گفت: این ایستگاه شامل خدماتی از جمله فشار خون، تست قند و ... می باشد که به صورت رایگان به مسافران نوروزی ارائه می شود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۴ - ۲۱:۰۰    
بدنبال حادثه ای که برای معلم ورزش دبستان پسرانه دکتر حسابی شهرستان بشرویه رخ داد و از ناحیه پا دچار آسیب دیدگی شد , وی به استفاده 14 روز مرخصی استعلاجی و استراحت در خانه مجاز گردید .
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۴ - ۱۸:۳۰    
مسئول اداره تبلیغات اسلامی بشرویه افزود: معرفی خوب و در خور شان شهرستان بشرویه برای مسافران نورزوی نیاز است تا قبل از فرا رسیدن ایام نوروز با همت خبرنگاران و فعالان فضاهای مجازی صورت گیرد تا آنجا که ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۴ - ۱۸:۰۰    
مسئول میراث فرهنگی بشرویه با اشاره به برنامه های مختلف نوروز خاطر نشان کرد:برگزاری برنامه هایی مختلف در مبادی شهر از جمله ایستگاه استراحت 3راهی کرند و ایستگاه عشایر در مجتمع بین راهی از برنامه های ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۳ - ۱۵:۰۰    
مسئول اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان بشرویه خاطر نشان کرد: درسال جاری نیز تعداد 70 نفر از فعالان قرانی در رشته های حفظ موضوعی، تربیتی، و 5 جز بیشتر شرکت کردند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۳ - ۱۴:۳۰    
نماینده مردم بیرجند درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت: با کمال شگفتگی در نظام مقدس جمهوری اسلامی استانداری وجود دارد اشک می ریزند برای استان ما که چرا خلاف شرع در استان ما کمتر انجام می شود ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۳ - ۱۴:۰۰    
مسئول امور اداری و اجرایی هیئت فوتبال خراسان جنوبی از قرار گرفتن تیم فوتسال دانشگاه علمی کاربردی شهرداری بشرویه در صدر جدول خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۳ - ۱۳:۳۰    
روستای زیبا و هزار ساله رقه که دارای تاریخ و قدمتی کهن می باشد و به همان اندازه تاریخ هزار ساله اش دارای جاذبه های گردشکری تاریخی و طبیعی است ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۳ - ۱۳:۰۰    
ظاهراً خانم های منتخب جوری آرایش کرده اند و جوری لباس پوشیده اند که اصلاً قابل نمایش از صدا و سیمای جمهوری اسلامی نیستند ! باز هم تکرار می کنم " مراسم اختتامیه جشنواره فیلم فجر ! "
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۳ - ۱۲:۳۰    
در این مراسم ورزشکاران بسیجی با در دست داشتن دست نوشته"خواص بی بصیرت ، بصیرت بصیرت" خواستار بصیرت افزایی در جامعه در راستای الگو گیری از زندگی حضرت فاطمه زهرا شدند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۲ - ۱۹:۳۰    
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: برای روستا و شهر قرار نیست کسی خارج از شهر و یا روستا به عنوان کدخدایشان انتخاب شود و باید از همان شهر و روستا به عنوان شورا برای آنها انتخاب شود و مردم خدمتگزار ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۲ - ۱۹:۳۰    
اظهارات نسنجیده و غیرکارشناسی استاندار غیر از ایجاد تنش و در نتیجه بهره برداری مخالفان و معاندان نظام و ارزش های اسلامی و انقلابی حاصلی نخواهد داشت ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۲ - ۱۹:۳۰    
فرمانده انتظامی استان گفت:کارکنان نیروی انتظامی تحت امر رهبری است و بر اساس قانون عمل می کند و جناح بندی های سیاسی هیچ خللی در اجرای مأموریت های پلیس ایجاد نخواهد کرد .
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۱ - ۱۹:۰۰    
فرمانده سپاه بشرویه همچنین خاطر نشان کرد : یکی دیگر از ماموریتهای این قرار گاه همکاری در فرهنگ سازی بری آگاهی بخشی خانواده ها از خطرات و معضلات سوء مصرف مواد مخدر است
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۱ - ۱۹:۰۰    
فرمانده سپاه بشرویه افزود: این رزمایش با حضور اعضای گردانهای بیت المقدس و در محل گلزار شهدای شهر ارسک به مدت دو روز برگزار خواهد شد .
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۱ - ۱۸:۰۰    
امام جمعه بشرویه خطاب به استاندار گفت:شما چرا نیروی انتظامی را تحقیر میکنید و میگوید اماکن پادگان درست کرده است؟ خراسان جنوبی پادگان نیست آقای استاندار ولی پادگان دارد که آماده برای نبرد با دشمن و ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۱ - ۱۷:۰۰    
خدمت جناب آقای استاندار اعلام می کنیم اگر معتقد به رقص محلی هستید،بهتر است از خانواده خود شروع کنید؟ می توانید؟ همین ورزش موزون را با خانواده خود آغاز کنید!
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۱ - ۱۶:۳۰    
معترضان خواستار رسیدگی وزارت کشور به حاشیه پراکنی های و توهین استاندار به مردم دو استان خراسان شمالی و جنوبی شدند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۱۸:۰۰    
امام جمعه شهر ارسک افزود: اگر به این گونه مسائل وارد شوند یقینا مردم ولایتمدار و مومن و متدین استان بی پاسخ نخواهند گذاشت ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۱۵:۳۰    
امام جمعه بشرویه گفت: با اشاره به اینکه آقای استاندار نباید فرهنگ ها را باهم یکی کند گفت: آقای استاندار نباید سخنانی ایراد کند که در فرهنگ عمومی خراسان جنوبی جایگاهی ندارد .
  ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۱۴:۳۰    
فایل کامل صوتی سخنان سخیف استاندار در جمع هنرمندان منتشر گردید
  ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۱۴:۳۰    
نماینده ول فقیه در خراسان جنوبی گفت: آنها که رقص زن و مرد برایشان فرقی نمی کند غم مردم را ندارند و غصه مردم را نمیخورند، بله آن عده معدود ممکن است با رقص زن ومرد خوشحال شوند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۱۳:۳۰    
ای رییس دولت تدبیر و هوش!/لحظه ای درد دلم بنما تو گوش /بشرویه در شرق ایران، دل غمین/ بی نصیب از جاده است ای نازنین
  ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۱۳:۰۰    
به لطف رحمت الهی، که در 3 روز اخیر در شهرشتان بشرویه نازل شده، سدهای روستاهایی از جمله، نیگو،سرند، خدافرید بندزیر و... لبریز از آب باران شده است.
  ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۱۱:۳۰    
برخورد یک دستگاه وانت مزدا با سواری پراید در کیلومتر 23 روستای رقه، 5 مجروح در پی داشت.
  ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۱۰:۳۰    
نمی دانم جناب استاندار با این هنرمندی و این سطح و برند مدیریتی که عشق مام شاد خود هستند چگونه توانستند از صندلی قدرت در خراسان شمالی دل بکنند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۱۰:۰۰    
پس از انتشار فایل صوتی و همچنین سخنرانی پیاده شده استاندار در سایت خاورستان , بنا بر دستور مسئولین ارشد استاندار ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۹ - ۱۳:۳۰    
امام جمعه موقت بشرویه بیان کرد: مردم در 22 بهمن پاسخ کوبنده ای بر دهان تازه دوران رسیده های آمریکا زدند و آمریکا فهمیدند که کوچکتر از ان هستند که با ملت بزرگ و شجاع ایران بخواهند با زبان تحقیر صحبت ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۸ - ۱۵:۳۰    
استاندار خراسان جنوبی گفت: در هیچ شهرستانی اداره اماکن وجود ندارد و فرمانده نیروانتظامی باید پاسخ گو باشد که این اماکن کیست و چکاره است؛ این چه تفکری است که برای مردم شهر پادگان درست کرده اند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۸ - ۱۵:۳۰    
سهم شهرستان بشرویه از توسعه مواصلاتی راه ها فقط باقی مانده یک پروژه نیمه تمام، کاهش شدید بار ترافیکی محورهای مواصلاتی بشرویه ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۸ - ۱۲:۳۰    
قرار است خراسان جنوبی برای دومین بار میزبان کاروان تدبیر و امید باشد،شهروندان بشرویه نیز میتوانند مطالبات،درخواست ها و انتظارات خود را از ریاست جمهوری در بخش نظرات این خبر درج کنند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۷ - ۲۱:۰۰    
دیری از سخنان سبک و نسنجیده ترامپ نگذشت که ملت همیشه در صحنه و بصیر ایران اسلامی پاسخی دندان شکن در راستای پیروی از فرمایش مقتدایشان به دشمنان دادند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۷ - ۲۰:۰۰    
رهبر معظم انقلاب فرمودند: یک عده ای تعبیر آشتی ملی را می گویند اینها به نظر من معنی ندارد مردم با هم متحدند؛ چرا می گویید آشتی؟ مگر مردم با هم قهرند؟
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۷ - ۰۹:۳۰    
مع الوصف حقیقت آن است که در انتخابات قبلی جناب روحانی با تکیه بر شخصیت مرحوم هاشمی، دیوسازی از دولت قبل و وعده ی اقتصادی 100 روزه و مانور برجام پیروز انتخابات شده و تا کنون طی طریق کرده است.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۶ - ۱۷:۳۰    
یک دوره مسابقات قهرمانی ورزش رزمی کونگفو بین تیم های مختلف شهرستان بشرویه که به مناسبت دهه فجر برگزار شده بود به کار خود پایان داد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۶ - ۱۶:۳۰    
مسئول جشنواره مردمی فیلم عمار تصریح کرد: این فیلم ساعت 18:30 در هیئت دخیل العباس فردا اکران خواهد شد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۶ - ۱۵:۰۰    
بوسیدن چهارگوشه ی زمین فوتبال و تشک کشتی تصاویر ماندگاری است که بارها دیده شده است،اما آنچه که کمتر دیده شده است بوسیدن تشک سیاست توسط برخی سیاستمداران و مدیران است.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۶ - ۱۲:۳۰    
مدرسه علمیه شهرستان بشرویه افتخاردارد که از میان برادران و خواهران متدین، متعهد، نخبه و علاقه مند به تحصیل علوم دینی از سراسر کشور و شهرستان بشرویه ثبت نام کند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۳ - ۱۸:۴۹    
مسؤول دفتر نمایندگی ولی فقیه در بسیج دانشجویی خراسان جنوبی با اشاره به افکار برخی ها برای کدخدا محوری امریکا افزود ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۳ - ۱۸:۱۹    
فرمانده نیروی انتظامی با اعلام خبر دستگیری تعدادی از عاملان اصلی توزیع مواد مخدر در بشرویه گفت: خوشبختانه در چند ماه گذشته به همت نیروهای جان برکف تعدادی از عاملان اصلی توزیع مواد در بشرویه دستگیر ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۳ - ۱۸:۱۹    
مسئول اداره تبلیغات اسلامی بشرویه تشکیل شورای مساجد را مهم و ضروری برشمرد و گفت: شورای فرهنگی مساجد در هر مسجدی باید تشکیل شود و هر ماه یک جلسه برگزار شود تا مناسبت های مهم را برنامه ریزی کنند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۳ - ۱۳:۴۹    
فرماندار بشرویه گفت:زمانی که رهبر انقلاب عنوان می کنند که مردم در راهپیمایی 22 بهمن پاسخ تازه به دوران رسیده ها در آمریکا را خواهند داد می بینیم که جمعیتی بیش از سال های گذشته و بسیار باشعور در ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۳ - ۱۲:۴۹    
امام جمعه بشرویه ، با تاکید بر تشکیل بسیج در مساجد گفت:تشکیل بسیج از ارکان اساسی مساجد است و باید هیئت امنا مساجد تلاش کنند که از ظرفیت بسیج برای راه اندازی برنامه های مختلف فرهنگی ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۲ - ۲۰:۴۹    
در کلیپ تصویری پیام بشرویه گوشه هایی از تجلی حضور باصلابت مردم بشرویه در راهپیمایی عظیم 22 بهمن را نظاره می کنیم
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۲ - ۱۵:۴۹    
ندای مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل امروز در همه بشرویه پیچید و همه به عشق امام خمینی(ره)، رهبر معظم انقلاب اسلامی و آرمان های شهدای گرانقدر به میدان آمدند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۲ - ۱۴:۱۹    
امام جمعه بشرویه خاطر نشان کرد: در 22 بهمن ماه امسال مردم ایران اسلامی و شهرستان بشرویه به آمریکایی ها نشان دادند که هیچ گزینه ای در مقابل سلاح ایمان و ولایتمداری کارساز نیست و نخواهد بود .
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۲ - ۱۲:۴۹    
شهرستان بشرویه امروز در بهار سی و هشتیمن سال انقلاب اسلامی، شکوفه های استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی را در دل نسل جوان باروراند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۱ - ۲۲:۵۰    
حوزه علمیه خواهران شهرستان بشرویه به مناسبت یوم الله 22 بهمن 1395 از آحاد مردم برای حضور در این راهپیمایی پرشور وحماسی دعوت کرد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۱ - ۲۱:۲۰    
فعال سیاسی خراسان جنوبی گفت:انجمن حجتیه با امر به معروف و نهی از منکر مخالف هستند و می خواهند دنیا پر از ظلم و فساد شود و هیچ کسی بهتر از اینها برای دشمن نیست که بخواهند از طریق این افراد ساده اندیش ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۱ - ۲۰:۲۰    
بسیج جامعه پزشکی به همت قرارگاه جوادالائمه بشرویه به مناسبت ایام الله دهه فجر به مدت 2 روز متوالی در شهرستان بشرویه نسبت به خدمات رایگان دندانپزشکی اقدام کرده است.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۱ - ۱۷:۲۰    
شهردار بشرویه از بهره برداری 40پروژه آسفالت و افتتاح روز بازار شهرداری بشرویه در روزهای پایانی ایام الله دهه فجر خبر داد .
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۱ - ۱۴:۵۰    
کاش مریدان کدخدا درس صراحت را از ناخدای امروزین آمریکا آموخته و در لفافه آرزوی قلبی خود را کادوپیچ نمی کردند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۱ - ۱۴:۲۰    
امسال مقاومت جدید و تجلی دیگری از ملت ایران اسلامی در 22 بهمن ماه به نمایش خواهد گذاشت و به فرموده مقام عظمی ولایت و رهبری ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۱ - ۱۳:۵۰    
مسئول ستاد نماز جمعه شهرستان بشرویه با بیان اینکه جلسات ستاد نماز جمعه برای حضور صاحب نظران ستاد نماز جمعه آماده پذیرش نظرات سازنده و مفید تمام قشرها و گروه های علاقه مند به فرهنگ نماز و نماز جمعه می ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۱ - ۱۳:۲۰    
مسئول اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان بشرویه از دیدار مسئولان ادارات شهرستان های حوزه انتخابیه با نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۱ - ۱۱:۵۰    
ستاد برگزاری نماز جمعه شهرستان بشرویه از آحاد مردم ولایتمدار این شهرستان برای شرکت در راهپیمایی 22 بهمن دعوت کرد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۱ - ۱۱:۵۰    
اداره تبلیغات اسلامی و شورای هیئات مذهبی و کانون مداحان شهرستان بشرویه بمناسبت یوم ا... 22 بهمن ضمن دعوت از تمام آحاد مردم مومن و ولایتمدار بشرویه برای شرکت در این راهپیمایی برزگ بیانیه صادر کرد
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۰ - ۱۵:۵۰    
هفتمین روز از ایام الله دهه فجر سال 95 با حضور نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی در شهرستان بشرویه بیش از سال های گذشته درخشید.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۰ - ۱۵:۲۰    
نماینده محترم ولی فقیه در خراسان جنوبی به شهرستان بشرویه ، شامگاه روز گذشته از نمایشگاه اقتصاد مقاومتی این شهرستان بازدید کرد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۰ - ۱۲:۲۰    
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با اشاره به اینکه انرژی هسته ای و موشکی بهانه ای بیش نیست بیان کرد: دشمن هر روز یک بهانه ای دارد یک روز انرژی هسته ای ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۰ - ۱۱:۲۰    
امام جمعه بشرویه افزود: تقدیم 154 شهید ، 320 جانباز و همچنین 22 آزاده سرافراز در دوران دفاع مقدس نشان از مدال ولایت مداری مردم بشرویه است.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۰ - ۱۰:۲۰    
امام جمعه بشرویه گفت: ساختمان مدرسه علمیه 4سال است که پروژه نیمه تمام باقی مانده و در حال حاصر 80 میلیون تومان در بازار طلب داریم که درخواست میشود در شورای استان عنایت ویژه ای به بشرویه بشود.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۰ - ۰۹:۲۰    
فرماندار بشرویه با بیان اینکه در کنار افتتاح پروژه های عمرانی و اقتصادی نزدیک به 200 برنامه فرهنگی در سطح شهرستان در حال اجرا است گفت ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۹ - ۱۹:۲۰    
بعد ازظهر امروز "آیت الله عبادی" نماینده محترم ولی فقیه در خراسان جنوبی در جمع طلاب و روحانیون شهرستان بشرویه حضور یافت.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۹ - ۱۹:۲۰    
نماینده محترم ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: دنیای امروز خود را در مهلکه عظیمی میبیند و دلیل ان نبود ایمان در کنار علم است ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۹ - ۱۸:۵۰    
نماینده محترم ولی فقیه در خراسان جنوبی افزود: حدیث از رسول خداوند نقل شده که در اخر زمان شخصی که از فرزندان من بوده و نا م او روح الله است ظاهر شده و غفلت ها را از دل ها خواهد زدود و بصیرت ایجاد ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۹ - ۱۸:۵۰    
بعد از ظهر امروز" ایت الله عبادی" نماینده محترم ولی فقیه در خراسان جنوبی در جمع بانوان شهرستان بشرویه در محل حسینیه سرای سرکه حضور یافت.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۹ - ۱۸:۲۰    
نماینده محترم ولی فقیه در خراسان جنوبی با تقدیم گل به مزار شهدای انقلاب اسلامی با آرمان های والای رهبر کبیر انقلاب و شهدا تجدید میثاق کردند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۹ - ۱۴:۵۰    
آیت الله عبادی نماینده محترم ولی فقیه در خراسان جنوبی بعد از ظهر امروز به شهرستان بشرویه سفر می کند و برنامه های مختلفی را خواهند داشت.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۹ - ۱۴:۵۰    
روابط عمومی و امور استان های ستاد اقامه نماز کشور از آغاز مسابقه ایده های کاربردی با موضوع نماز خبر داد
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۹ - ۱۳:۵۰    
یادواره بزرگ شهدای شهر بشرویه و بخش مرکزی شامگاه امروز بعد از نماز مغرب و عشا با حضور جمعیت کثیری از مردم ولایتمدار و شهید پرور این شهرستان و همچنین میهمان ویژه "آیت الله عبادی" نماینده محترم ولی ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۸ - ۱۸:۵۰    
جنگ بزرگ فجر که با استقبال بسیار خوب مردم بشرویه همراه شد برنامه هایی مختلف ، متنوع و شادی از جمله مسابقات آنلاین ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۸ - ۱۷:۲۰    
در راستای اجرای برنامه های فرهنگی و شاد ویژه ایام الله دهه فجر "جنگ بزرگ فجر کودکان " با همت تبلیغات اسلامی شهرستان بشرویه در محل هیئت صاحب الزمانی این شهرستان برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۸ - ۱۵:۵۰    
حلقه صالحین شهدای ورزشکار و کانون بسیج ورزشکاران بشرویه با شهدای والامقام تجدید میثاق نموده و مزار مطهر آلاله های در خون خفته انقلاب اسلامی را گلباران کردند .
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۸ - ۱۰:۲۰    
امام جمعه بشرویه افزود: در حال حاضر با توج به رویکرد جدید دولت "ترامپ" و عوامفریبی حاکمان سیاسی آمریکا ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۸ - ۰۹:۵۰    
در فصل رمستان با بارش برف، این روستای زیبا، چهره ای سفیدگون به خود گرفته و بر جذابیت این روستا افزوده شده است
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۷ - ۱۹:۱۰    
شرکت کنندگان،مسیر مسجد حجت تا مزارشهدای شهرستان بشرویه به طول 4 کیلومتر ا رکاب زدند و با حضور بر سر مزار شهدا با آرمان های امام راحل و شهدای شهرستان تجدید پیمان کردند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۶ - ۲۰:۱۰    
متن ذیل مشروح سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین رضا غلامی رئیس مرکز پژوهش های علوم انسانیِ اسلامی صدرا است.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۶ - ۱۸:۴۰    
آیین غباروبی امامزاده لازم التعظیم محمدبی اصغر ع روستای هوگند به مناسبت ایام الله دهه فجر با حضور آتش نشانان ،مام جمعه، فرماندار وسایر مسئولین شهرستان برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۶ - ۱۵:۱۰    
جشنواره بزرگ قرانی کودک ونوجوان ویژه ایام الله دهه فجر با تعداد 400 شرکت کننده به کار خود پایان داد .
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۶ - ۱۴:۴۰    
مسئول اداره تبلیغات اسلامی بشرویه افزود: شرکت کنندگان در رشته های حفظ، ترتیل، قرائت،مفاهیم ،نقاشی، به رقابت پرداختند و داوران این جشنواره بعد از بررسی نتایج مسابقات نقرات اول تا سوم هر رشته قرانی را ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۶ - ۱۴:۱۰    
اجرای طرح ستارگان نجات با هدف پیشگیری از بروز اعتیاد و بیماری ایدز در جامعه هدف در شهرستان بشرویه توسط واحد داوطلبان جمعیت هلال احمر و با حضور داوطلبان این جمعیت برگزار گردید .
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۵ - ۲۱:۴۰    
مدیر آموزش و پرورش بشرویه از تعطیل مقطع ابتدایی مدارس شهرستان بشرویه خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۵ - ۱۶:۱۰    
فرمانده ناحیه مقاومت سپاه بشرویه ، فرزند سردار شهید عبدالله زاده و جمعی از بسیجیان شهرستان بشرویه با خانواده های شهدای مدافع حرم در مشهد مقدس دیدار کردند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۵ - ۱۶:۱۰    
به گفته دبیر جشنواره فیلم عمار شهرستان بشرویه این 3 فیلم در محل هیئت دخیلب العباس شهرستان بشرویه و با استقبال مردم اکران گردید.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۵ - ۱۴:۱۰    
در این مراسم شاد و ورزشی، برنامه هایی از جمله اجرای گروه باستانی، نمایش رزمی کاران،جشنواره بازیهای همگانی شامل مسابقات سیب خوری ،ماست خوری ،بادکردن بادکنک ، طناب کشی ،دو با گونی، حرکت در ارتفاع و.. ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۵ - ۱۳:۴۰    
امام جمعه بشرویه گفت22بهمن نشان دهنده عظمت ملت ایران و مظهر اقتدار ایران اسلامی است .
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۴ - ۲۳:۴۰    
در اولین پنجشنبه دهه مبارک فجر اقشار مردم، مسئولان و خانواده معظم شهدا و ایثارگران شهرستان بشرویه در مراسم گلباران مزار شهدا شرکت کرده و با آرمان های امام راحل و شهدای انقلاب اسلامی ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۴ - ۲۲:۴۰    
رئیس تبلیغات اسلامی شهرستان بشرویه با تاکید بر اهمیت دادن والدین به مساله فراگیری قران توسط فرزندان هم گفت ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۴ - ۲۲:۱۰    
در سومین روز از ایام الله با برکت دهه فجر،6 پروژه سیستم نوین گرمایشی و سرمایشی در مدارس بشرویه افتتاح و بهره برداری شد.
مشاهده نتایج بیشتر...