دوشنبه ۲۸ خردادساعت ۱۲:۴۳Jun 2018 18
 

پایداری ملی وابسته (paydarymelli.ir)

پایداری ملی وابسته 28 اسفند 1394 پایداری ملی وابسته 30 اسفند 1395 پایداری ملی وابسته 29 اسفند 1396 پایداری ملی وابسته 30 فروردین 1397 پایداری ملی وابسته 31 اردیبهشت 1397 پایداری ملی وابسته 1 خرداد 1397 پایداری ملی وابسته 2 خرداد 1397 پایداری ملی وابسته 3 خرداد 1397 پایداری ملی وابسته 4 خرداد 1397 پایداری ملی وابسته 5 خرداد 1397 پایداری ملی وابسته 6 خرداد 1397 پایداری ملی وابسته 7 خرداد 1397 پایداری ملی وابسته 8 خرداد 1397 پایداری ملی وابسته 9 خرداد 1397 پایداری ملی وابسته 10 خرداد 1397 پایداری ملی وابسته 11 خرداد 1397 پایداری ملی وابسته 12 خرداد 1397 پایداری ملی وابسته 13 خرداد 1397 پایداری ملی وابسته 14 خرداد 1397 پایداری ملی وابسته 15 خرداد 1397 پایداری ملی وابسته 16 خرداد 1397 پایداری ملی وابسته 17 خرداد 1397 پایداری ملی وابسته 18 خرداد 1397 پایداری ملی وابسته 19 خرداد 1397 پایداری ملی وابسته 20 خرداد 1397 پایداری ملی وابسته 21 خرداد 1397 پایداری ملی وابسته 22 خرداد 1397 پایداری ملی وابسته 23 خرداد 1397 پایداری ملی وابسته 24 خرداد 1397 پایداری ملی وابسته 25 خرداد 1397 پایداری ملی وابسته 26 خرداد 1397 پایداری ملی وابسته 27 خرداد 1397 پایداری ملی وابسته 28 خرداد 1397 
  ۲۵ دقیقه پیش    
وزارت دفاع روسیه از آزمایش موشک بالستیک اسکندر با قابلیت حمل کلاهک هسته ای خبر داد.
  ۱ ساعت پیش    
دبیرکارگروه فیلترینگ گفت: 200 سرور به تلگرام طلایی از محل بیت المال اختصاص داده شده تا به این وسیله تلگرام زنده بماند و این دامی برای پیام رسان های داخلی است.
  ۱ ساعت پیش    
حکم قصاص محمدرضا ثلاث باباجانی که ماموران ناجا را به شهادت رساند، سحرگاه دوشنبه اجرا شد.
  ۱ ساعت پیش    
وزیر کشور در پی انتشار اخباری مبنی بر بروز مواردی از ناامنی اخلاقی در هفته های اخیر در ایرانشهر، پیگیری مضاعف موضوع را از رئیس شورای تأمین سیستان و بلوچستان خواستار شد.
  ۱ ساعت پیش    
محمدرحیم نوروزیان معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار و جانشین شورای پدافند غیرعامل استان خراسان رضوی در دیدار با مدیرکل و کارکنان اداره کل پدافند غیرعامل استان گفت ...
  ۱ ساعت پیش    
حوزه پدافند غیرعامل یک رسالت آموزشی دارد و مبنای آموزش پدافند غیرعامل انجمن علمی می باشد و توجه به حوزه های آموزشی از رسالت ما می باشد.
  ۱ ساعت پیش    
رئیس مرکز مدیریت بیماری های واگیر وزارت بهداشت با اشاره به اینکه از ابتدای سال تاکنون 33 نفر در کشور به تب کریمه کنگو مبتلا شده اند ...
  ۱ ساعت پیش    
در این جلسه معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی دستگاه های اجرایی استان را ملزم به رعایت دستورالعمل های امنیتی دانست و گفت ...
  ۱ ساعت پیش    
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس، با تاکید بر اینکه مسئولان نباید اجازه دهند که قبح پیش فروش نوزادان به عنوان اقدامی برخلاف شرع و وجدان ریخته شود به آسیب شناسی این قبیل معضلات پرداخت.
  ۲ ساعت پیش    
مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان تهران از قیمت پایین آب شرب و خدمات آبفا در ایران انتقاد و خاطرنشان کرد ...
  ۲ ساعت پیش    
نیروی دریایی آمریکا از ورود ناو ایو جیما به آب های خلیج فارس خبر داد.
  ۲ ساعت پیش    
واتس اپ یکی از معدود سازندگانی است که همچنان برای نسخه ویندوز فون اپلیکیشن خود آپدیت منتشر می کند.
  ۳ ساعت پیش    
ستاد هماهنگی مبارزه با مفاسد اقتصادی به ماجرای واردات 12 هزار تن روغن پالم تاریخ مصرف گذشته ورود کرد.
  ۳ ساعت پیش    
رئیس شورای رقابت گفت: پیش از اعلام ترامپ مشکلی در بحث بازار وجود نداشت، اما پس از صحبت های وی این آشفتگی بازار به وجود آمد.
  ۳ ساعت پیش    
با حکم حضرت آیت الله خامنه ای، حجت الاسلام ادیانی به ریاست سازمان عقیدتی سیاسی نیروی انتظامی منصوب شد.
  ۴ ساعت پیش    
شما [صهیونیست ها] 25 سال آینده را نخواهید دید. ان شاءالله تا 25 سال دیگر، به توفیق الهی و به فضل الهی چیزی به نام رژیم صهیونیستی در منطقه وجود نخواهد داشت .
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۲۳:۳۲    
رئیس سابق اطلاعات نظامی ارتش رژیم صهیونیستی گفت با توجه به برگزاری نشست میان سران آمریکا و کره شمالی، بعید به نظر می رسد که ایران به میز مذاکره با آمریکا بازگردد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۲۲:۵۲    
محمد پور تصریح کرد: ایجاد پارک های علم و فناوری که حلقه واسط بین سه رکن اصلی جامعه یعنی دولت، صنعت، دانشگاه هستند به عنوان فضایی نوین ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۲۲:۵۲    
رئیس دفتر رئیس جمهور به رای مجلس کانادا به توقف مذاکرات برای از سرگیری روابط با ایران واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۲۲:۱۲    
رئیس سازمان حفاظت محیط زیست گفت: ما امروز با محیط زیستی مواجه هستیم که به شدت در معرض فرسایش و تهدید است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۲۱:۰۲    
یک نیروگاه مقیاس کوچک 25 مگاواتی در تنکابن استان مازندران و یک نیروگاه 8 مگاواتی در مراوه تپه استان گلستان وارد مدار بهره برداری شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۲۰:۰۱    
بنابر گزارش نیوز ویک نامه ای به سفارت آمریکا در کانادا ارسال شده که محتوای آن پیامی تهدیدآمیز علیه دونالد ترامپ، خانواده اش و همچنین سفیر آمریکا در اتاوا بوده است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۸:۵۱    
یکی از فرماندهان ارشد پیشین اطلاعاتی اسرائیل می گوید که اولین هدف حملات سایبری در جنگ آتی با ایران باید زیرساخت های انرژی آن ها باشد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۸:۰۱    
دولت های اروپایی حتی اگر در لفاظی های خود مبنی بر حفظ برجام و تامین منافع ایران صادق باشند باید گفت قدرت مانور کمی دارند و نمی توانند سپر مطمئنی در برابر تحریم های آمریکا علیه اقتصاد ایران باشند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۶:۳۷    
رئیس سازمان بازرسی گفت: امسال بر اساس فرامین رهبری در چهار بازار سکه، خودرو، مسکن و ارز وارد شدیم و اقدامات اساسی انجام دادیم و انشاااله نتیجه آن را مردم بزودی احساس می کنند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۶:۲۲    
معاون بهداشت و درمان علوم پزشکی استان کرمانشاه اولین مورد ابتلای انسانی تب کریمه را تایید کرد و گفت: ثلاث باباجانی کانون این بیماری بوده است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۴:۵۲    
سلطان کازینوها در سال 2015، مخفیانه روزنامه معروف و بانفوذ لاس وگاس را خرید تا خبرهای انتقادی از خودش و بیزینسی که اداره می کند سانسور شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۴:۳۳    
رئیس دانشگاه عالی دفای ملی می گوید: آمریکا مظهر عدم تعهد به همه اصول بین المللی است و ما آینده مثبتی برای عملکرد آمریکا و کره شمالی متصور نیستیم.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۴:۱۹    
رئیس هیئت تحقیق و تفحص مجلس شورای اسلامی از ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز از ورود این هیئت به تخلفات صورت گرفته در واردات خودرو خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۲:۳۵    
در اولین جلسه کمیته انرژی های نو کارگروه انرژی و آب شورای پدافند غیرعامل استان گیلان مدیران و کارشناسان دیربط دستگاه های حوزه مربوطه به تبادل نظر و بررسی رفع موانع برای بستر سرمایه گذاری و همکاری ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۲:۲۶    
در حالی خیابان های "شهران"، "پیامبر"، "میدان قیام" و "مولوی" فروریزش را تجربه کردند که به گفته مدیر بخش زلزله و خطرپذیری مرکز تحقیقات راه ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۲:۲۰    
نگاهی به فعالیت های مجلس دهم نشان می دهد که در این دوره بارها قوانین هسته ای زیر پا گذاشته می شود و تعلل مجلس خسارت های غیرقابل جبرانی برای مردم به بار خواهد آورد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۲:۲۰    
امیر محمدپور،سرپرست اداره کل پدافند غیرعامل استانداری گیلان با سرهنگ دوهندو، معاون عملیات سپاه قدس گیلان دیدار کرد ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۲:۲۰    
عضو شورای فرهنگی اجتماعی زنان و خانواده با انتقاد از پنهان کاری مسئولان در اجرای سند 2030 گفت: سند تربیت جنسی باید جایگزین آموزشهای جنسی به کودکان شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۲:۲۰    
بهره برداری نامناسب از آب وخاک پدیده بیابان زایی در کشور را تشدید کرده به طوری که 300 هزار هکتار از اراضی گلستان در معرض بیابانی شدن است اما برنامه مدونی برای مقابله با بیابان زایی نداریم.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۲:۲۰    
بر اساس برخی مدارک و شواهد، جاسوسی دستگاه اطلاعاتی آلمان از سازمان های بین المللی مستقر در وین برای دستگاه اطلاعاتی اتریش محرز شده است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۱:۰۹    
عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی، از بررسی گرانی های اخیر در بازار خودرو و مسکن با حضور مسئولان اجرایی مرتبط در صحن مجلس خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۱:۰۹    
دبیرکل سازمان ملل هشدار داد که تشدید رنج و محنت های مردم نوار غزه حکایت از نزدیک شدن زمان وقوع جنگ تمام عیار در این منطقه دارد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۱:۰۴    
سخنگوی سازمان غذا و دارو، در واکنش به ماجرای واردات 12 هزار تن روغن پالم تاریخ مصرف گذشته به کشور، از ورود چنین محموله ای اظهار بی اطلاعی کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۰۹:۲۴    
کره جنوبی یکی از کشور هایی است که از دهه 1960 با رویکردی هوشمندانه از تولید کننده هایش حمایت کرد و طی نیم قرن کشوری فقیر به مهد برند ها تبدیل شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۰۹:۰۹    
سخنگوی تشکیلات خودگردان فلسطین اظهار داشت که طرح آمریکایی برای سازش در منطقه، بی معنا، و سرنوشت آن محکوم به شکست است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۰۹:۰۴    
سرپرست فرمانداری رودسر با اشاره به وجود تهدیدات علیه نظام مقدس اسلامی، گفت: داشتن رویکرد پیشگیرانه و بازداندگی در حوزه پدافند غیرعامل مهم و الزامی است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۰۸:۵۹    
سخنگوی وزارت امور خارجه ایران با محکوم کردن حمله انتحاری صورت گرفته در افغانستان، گفت: تروریست ها و بدخواهان ملت افغانستان، ثبات و امنیت این کشور را هدف قرار می دهند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۰۸:۵۴    
نماینده مردم کرمان در مجلس گفت: جنس انقلاب و نظام اسلامی با موضوع FATF متفاوت است، این کنوانسیون با منافع ملی ما همخوانی ندارد و باید تصمیمات درستی در این زمینه گرفته شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۶ - ۱۱:۰۴    
وزارت بازرگانی چین اعلام کرد، در پاسخ به اعلام دولت آمریکا مبنی بر وضع تعرفه بر کالاهای چینی، این کشور 25 درصد تعرفه اضافی بر 659 قلم کالای آمریکایی به ارزش 50 میلیارد دلار وضع می کند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۶ - ۱۱:۰۴    
یک کارشناس مشاوره در آموزش وپرورش گفت: آزمون های سلامت روان به دلیل اینکه بخشی از دانش آموزان در آن شرکت نکرده یا خودشان به سوالات پاسخ نمی دهند، کارایی لازم برای برنامه ریزی ندارد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۵ - ۱۰:۰۴    
رهبر معظم انقلاب اسلامی تأکید کردند: قدرت های شیطانی دائم در حال توطئه و نقشه علیه ملت ایران هستند و آمریکا در منطقه شکست خورده است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۵ - ۰۲:۵۹    
کمیته ویژه 10 نفره برای تدوین سند برنامه جامع اقتصاد و معیشت مردم با حضور اعضای فراکسیون نمایندگان ولایی و امید تشکیل می شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۵ - ۰۲:۵۴    
دفتر مقام معظم رهبری در اطلاعیه ای اعلام کرد فردا روز عید سعید فطر است و نماز باشکوه عید فطر در سراسر میهن اسلامی اقامه خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۵ - ۰۲:۴۹    
در آستانه فرا رسیدن عید سعید فطر رهبر انقلاب با عفو و تخفیف مجازات 537 نفر از محکومان محاکم عمومی و انقلاب، سازمان تعزیرات حکومتی و سازمان قضایی نیروهای مسلح موافقت کردند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۵ - ۰۲:۴۹    
رئیس جمهور سوریه با اشاره به تقویت ائتلاف تهران-مسکو-دمشق در مبارزه با تروریسم تأکید کرد که ایران در سوریه پایگاه نظامی ندارد و جنگیدن ایران در دفاع از مردم سوریه به معنای وجود یگان های رسمی در سوریه ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۵ - ۰۲:۴۴    
رییس جمهور در پیامی با تبریک فرا رسیدن عید سعید فطر به ملت بزرگ ایران، خاطرنشان کرد: عید فطر نمادی جذاب و بهجت انگیز از بازگشت به فطرت الهی انسانیت است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۴ - ۱۲:۴۳    
یک کبوتر جاسوس پاکستانی که در داخل مرز هندوستان به دام افتاده، باید برای تضمین این که وسیله ای یا پیامی مخفی نداشته باشد، با اشعه ایکس مورد بررسی قرار گیرد ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۴ - ۱۱:۴۳    
در روز های پایانی ماه مبارک رمضان پاسخ برخی از سوالات رایج را در زمینه فطریه و زکات فطره برای شما آماده کرده ایم.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۴ - ۰۸:۳۹    
نمایندگان با تصویب کلیات لایحه اصلاح قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز موافقت کردند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۳ - ۲۳:۳۹    
وزیر نیرو گفت: با صرفه جویی و درست مصرف کردن آب و برق می توانیم تابستان را بدون دردسر سپری کنیم.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۳ - ۲۱:۵۱    
عضو کمیسیونICT اتاق بازرگانی ایران بر لزوم حمایت از پیام رسانهای بومی تاکید کرد و گفت: باید با حمایت مالی، تخصصی و تبلیغاتی مردم را به سمت استفاده بیشتر از پیام رسان های بومی سوق داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۳ - ۲۱:۰۶    
به دلیل واردات همزمان تخم مرغ از ترکیه و افزایش تولید تخم مرغ در داخل، کار به جایی رسیده است که قیمت تخم مرغ داخلی علی رغم افزایش هزینه های تمام شده کاهش یافته و در کنار آن تخم مرغ های تاریخ گذشته ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۳ - ۲۰:۰۱    
دادستان کل کشور دادستان عمومی و انقلاب تهران را موظف کرد ادعاهای مطرح شده در یک برنامه تلویزیونی مربوط به نوعی بیماری کمتر شناخته شده را در اسرع وقت پیگیری و نتیجه را گزارش کند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۳ - ۱۹:۲۱    
دستیار وزیر خارجه آمریکا می گوید بر خلاف آنچه برخی کارشناسان هشدار می دادند، خروج آمریکا از توافق هسته ای به بر هم خوردن این توافق و ارتقا سطح غنی سازی ایران منجر نشده است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۳ - ۱۸:۱۲    
تولیت آستان قدس رضوی با تاکید براینکه فقر و آسیب های اجتماعی زیبنده کشور اسلامی ما نیست، گفت: مردم باید در میدان عمل دغدغه مسئولان و دست اندرکاران کشور برای رفع مشکلات را ببینند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۳ - ۱۷:۰۲    
اصغر محمدی مدیرکل اسبق خاورمیانه و شمال آفریقای وزارتخارجه در یادداشتی به انتقاد از گروههای محدود کننده امنیت کشور پرداخت.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۳ - ۱۶:۰۸    
نماینده مردم کبودرآهنگ در مجلس گفت: FATF یک سند استعماری است که ابزاری برای دولتهای زورگو شده تا از طریق آن کشورهای کوچکتر را تحت سلطه خود بگیرند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۳ - ۱۵:۴۱    
ترامپ از این پس در برخورد با ایران با قدرت و سرسختی بیشتری اقدام خواهد کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۳ - ۱۴:۲۶    
سال گذشته 12 هزار تن روغن پالم تاریخ مصرف گذشته وارد کشور شده است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۳ - ۱۴:۱۶    
رئیس مجلس شورای اسلامی انتقاد کرد که چرا جلسات هماهنگی اقتصاد مقاومتی تاکنون با حضور معاون اول رئیس جمهور، معاون اول قوه قضائیه و نایب رئیس مجلس برگزار نشده است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۳ - ۱۳:۰۵    
عضو ارشد کمیته روابط خارجی سنای آمریکا با انتقاد از دیدار بدون استراتژی ترامپ با کیم گفت: رئیس جمهوری شاید دریافته باشد که هنر دیپلماسی از هنر معامله سخت تر است و باید نشان دهد یک راهبرد برای کره ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۳ - ۱۲:۳۰    
مجلس نمایندگان کانادا با اکثریت آرا و با همراهی نخست وزیر این کشور طرح عدم احیای روابط با ایران را تصویب کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۳ - ۱۲:۰۰    
فرماندار شهرستان بهارستان بر ضرورت تعریف پیوست پدافند غیر عامل برای پروژه های عمرانی شهرستان تاکید کرد .
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۳ - ۱۱:۲۵    
کیم جونگ اون و دونالد ترامپ سومین تفاهم نامه در خصوص خلع سلاح هسته ای کره شمالی را طی بیست سال گذشته امضا کردند ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۳ - ۱۱:۰۰    
با فراگیر شدن اینترنت و فناوری اختلالات جسمی و روحی مختلف میان کاربران در حال افزایش است این اختلالات از فناوری زدگی گرفته تا سندروم صدای موبایل، زندگی کاربران را تحت تاثیر قرار داده است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۳ - ۰۹:۲۹    
رژیم صهیونیستی با تصاحب رودخانه ها و سرچشمه ها، آلوده کردن سفره های آب زیرزمینی غزه و کرانه باختری با فاضلاب، مواد شیمیایی و حتی آلوده کردن آب دریا ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۳ - ۰۹:۰۰    
می توان انتظار داشت از این پس تلاش داعش به جای تمرکز بر عملیات قهری اشغال زمین به طور صرف بر انجام عملیات تروریستی متمرکز شود
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۳ - ۰۸:۴۰    
گزارش جالب درباره چگونگی شکل گیری FATF و حوزه فعالیت های این سازمان را در این ویدئو مشاهده کنید.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۳ - ۰۸:۳۵    
سفیر سابق آلمان در واشنگتن گفت که ترامپ هنوز درک نکرده است که توافق هسته ای با ایران چقدر خوب است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۲۲:۲۰    
رئیس ستاد برگزاری عید سعید فطر اعلام کرد: نماز عید سعید فطر به امامت حضرت آیت الله خامنه ای در مصلای امام خمینی(ره) اقامه خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۲۱:۳۰    
پس از نهایی شدن پروژه فیلترینگ تلگرام و مهاجرت به پیام رسانهای بومی کاربران سعی کردند با ترفندهای گوناگون وضعیت گذشته را احیا کرده و به فعالیتهای خود در تلگرام ادامه دهند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۲۱:۱۵    
نماینده مردم سیرجان و بردسیر در خانه ملت جزییات جلسه ستاد بحران خشکسالی و سرمازدگی استان کرمان در مجلس شورای اسلامی را تشریح کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۲۰:۲۰    
یک مقام سعودی ضمن تکرار ادعاهای واهی ریاض علیه تهران، خواستار تشدید نظارت های آژانس بین المللی انرژی اتمی بر پایگاه های نظامی ایران شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۱۹:۴۰    
سرویس سیاسی عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس اعتقاد دارد پذیرفتن تحریم های آمریکا، محدودیت های برجام و همچنین محدودیت های FATF به صورت یکجا قابل پذیرش نیست.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۱۹:۰۰    
خبرگزاری رویترز به نقل از دو تحلیلگر نوشت: دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا و کیم جونگ اون همتای کره شمالی او درباره خلع سلاح هسته ای پیونگ یانگ توافق کردند اما به نظر می رسد این توافق نمادین است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۱۸:۰۰    
وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در خصوص آخرین وضعیت واگذاری بنگاه های اقتصادی نیروهای مسلح عنوان کرد: اکثر فعالیت های اقتصادی نیروهای مسلح واگذار شده و یا درحال واگذاری است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۱۷:۱۵    
منابع آگاه اعلام کردند پالایشگاه نایارا انرژی هند پس از خروج آمریکا از برجام، کاهش واردات نفت از ایران را از ماه جاری میلادی آغاز کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۱۵:۵۶    
نشریه آمریکایی نیویورکر در گزارشی جزئیات همکاری میان عربستان سعودی، امارات، رژیم صهیونیستی و آمریکا علیه ایران را فاش کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۱۴:۳۲    
وزیر بهداشت، به روسای دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور، تاکید کرده است؛ باید بیشترین بهره برداری از بودجه های خرید دارو در بیمارستان ها به عمل آید.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۱۴:۱۶    
معاون فنی دفتر امور بیابان های کشور گفت: حدود 27 میلیون هکتار از اراضی تحت تاثیر فرسایش بادی است که به صورت جدی باید برای آن برنامه داشته باشیم.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۱۴:۱۶    
وزارت امور اقتصادی و دارایی امروز (سه شنبه) از هفت سامانه الکترونیک رونمایی کرد تا ضمن شفافیت در عملکرد، رسیدگی به امور مردم هم تسهیل شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۱۲:۴۱    
حجه الاسلام نمازی گفت: نباید قرآن کریم را فقط برای ماه مبارک رمضان بدانیم و باید با قرآن انس بگیریم و در روایات اسلامی تاکید شده است: تا میتوانید قرآن بخوانید و نگاه کردن ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۱۳:۴۱    
رئیس سابق سازمان انرژی اتمی: بنده رفتم و فردو را دیدم که با این همه هزینه ای که برای آن کرده اند و در دل کوه، درعمق زمین با آن همه پدافند هوایی و پدافند غیرعامل ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۱۳:۳۱    
یک پژوهشگر مسائل اجتماعی در خصوص دلایل آموزش جنسی به کودکان و نوجوانان و ضرورت ها و تهدیدات آن توضیحاتی را ارائه کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۱۳:۲۱    
یک مقام رسمی در روابط عمومی مرکز آمار، صحبت آقاپور عضوفراکسیون زنان مجلس مبنی بر وجود 24 هزار بیوه زیر 18 سال در کشور را تکذیب و با ارجاع به گزارش رسمی مرکز آمار درخصوص تعداد واقعی این زنان مشخص ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۱۳:۲۱    
به تازگی واحدی در شرکت بهره برداری مترو تعطیل شده است. واحدی که به گفته فعالان این بخش اگر پروژه هایش به ثمر می رسید، میلیارد ها تومان در هزینه های شرکت مترو صرفه جویی می شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۱۳:۱۱    
رئیس انجمن صنایع همگن قطعه سازی گفت: انجمن قطعه سازان فرانسه در نامه ای رسمی به ما اعلام کرده است که به همکاری با ایران ادامه خواهد داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۱۳:۰۱    
سازمان فدرال نظارت بر بهداشت و اپیدمی روسیه نسبت به سفر اتباع این کشور به برخی از کشور ها در فصل تابستان هشدار داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۱۲:۵۱    
مبادلات تجاری ایران و اتحادیه اروپا در سه ماهه نخست سال جاری میلادی بدون تغییر نسبت به مدت مشابه سال قبل در سطح 5.3 میلیارد یورو باقی ماند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۱۲:۴۱    
با گذشت دو سال از برجام نه تنها هیچ فناوری به ایران منتقل نشد بلکه بازار تشنه ایران تشنه تر از قبل و وابستگی آن در شرایط بیشتری قرار گرفته است ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۱۲:۳۱    
صابری در پاسخ به این سؤال که نتیجه معاینه معلم خاطی چه بود، گفت: آقای ح ، به عنوان یک معلم یا دبیر جوان که اظهار می کند مدتی کار های فرهنگی می کرده ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۱۲:۲۱    
رئیس فراکسیون منابع آب مجلس شورای اسلامی، با اشاره به پیام ویدیویی اخیر نتانیاهو درباره مسائل آبی ایران، برخی جزئیات اقدامات ضدبشری این رژیم در حوزه منابع آبی را تشریح کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۱۲:۱۱    
رییس اتحادیه فروشندگان اتومبیل گفت: امروز به دلیل خروج پژو و رنو از صنعت خودرو، شرکت ها نتوانستند تولید خود را به موقع تحویل بدهند و همانطور که شاهد بودیم شرکت سایپا بخشنامه ای ارایه کرده که در آن به ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۱۲:۰۱    
مدیرعامل منطقه آزاد قشم با بیان اینکه پس از خروج امریکا از برجام هیچ یک از شرکت های خارجی قصد ترک همکاری در پروژه های مشترک را ندارند ...
مشاهده نتایج بیشتر...