دوشنبه ۰۷ فروردینساعت ۱۹:۲۵Mar 2017 27

پایداری ملی وابسته (paydarymelli.ir)

  ۱ ساعت پیش    
بانک مرکزی به تازگی ویرایش جدید دستور العمل نحوه احراز و سلب صلاحیت حرفه ای مدیران موسسات اعتباری را به نظام بانکی ابلاغ کرده که بر اساس آن بکارگیری اشخاص دو تابعیتی در مدیریت بانک ها ممنوع شده است.
  ۲ ساعت پیش    
رئیس جمهور با اشاره به توانمندی ها و ظرفیت های فراوان برای گسترش مناسبات و همکاری های ایران و روسیه،گفت ...
  ۲ ساعت پیش    
وزارت خارجه روسیه از شورای امنیت خواستار نشست فوری برای بررسی حمله آمریکا به مناطق مسکونی در موصل شد.
  ۴ ساعت پیش    
معاون رئیس جمهور آمریکا در سخنرانی در آیپک گفت که آمریکا بیش از این تلاش های ایران برای بی ثبات کردن منطقه و به خطر انداختن امنیت اسرائیل را تحمل نخواهد کرد.
  ۶ ساعت پیش    
سخنگوی وزارت امور خارجه ایران در واکنش به اتهامات دولت بحرین در خصوص ارتباط یک گروه تروریستی دستگیر شده با ایران گفت که دولت بحرین به جای فرافکنی تکراری به سرکوب ها و بازداشت ها پایان دهد.
  ۸ ساعت پیش    
وزارت کشور بحرین از بازداشت یک گروه تروریستی خبر داد و بار دیگر مدعی شد این افراد با ایران در ارتباط بوده اند.
  ۹ ساعت پیش    
هکرها تا جایی پیش رفته اند که متخصصان حتی نسبت به امن بودن اثر انگشت برای ورود به سیستم ها هم تردید دارند ...
  ۱۰ ساعت پیش    
رئیس انجمن ارگانیک ایران گفت: طی سال های اخیر واردات محصولات تراریخته آسیب های جدی به امنیت غذایی کشور وارد کرد که از دولت انتظار می رود با وضع قوانین سخت گیرانه با این امر برخورد کند.
  ۱۰ ساعت پیش    
بلومبرگ در گزارشی به تغییر چشم انداز سرمایه گذاری خارجی در ایران پس از روی کار آمدن ترامپ پرداخت.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۷ - ۰۸:۱۰    
لیلییان پینکاس تهران و گروه های مورد حمایتش را چالش عمده اسراییل خواند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۶ - ۲۲:۴۰    
نشریکه کنگره آمریکا در گزارشی تفصیلی با اشاره به توافق هسته ای با ایران نوشت که این توافق تنها برخی مفادهای تعدادی از تحریم های ثانویه علیه ایران را لغو یا کاهش داده و تحریم های اولیه همچنان پابرجاست.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۶ - ۲۰:۱۰    
معاون وزیر صنعت با بیان اینکه بسیاری از بیمه های اروپایی هنوز پوششی برای فاینانس پروژه های ایران ندارند،گفت: مشکل بیمه ساچه با ایران در مورد اعتبارات تعریف شده در گذشته هنوز برطرف نشده است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۶ - ۱۹:۲۰    
معاون اول رئیس جمهور گفت: تحریم های جدید آمریکا علیه جمهوری اسلامی ایران باعث بی اعتباری این کشور در سطح جهان خواهد شد و قطعاً این تحریم های جدید با واکنش مناسب همراه خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۶ - ۱۸:۴۰    
رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: در نخستین جلسه رسمی مجلس، طرحی دوفوریتی در خصوص تروریستی بودن ارتش و سازمان اطلاعاتی امریکا را مطرح خواهیم کرد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۶ - ۱۷:۱۰    
مقامات آمریکایی مسئولیت حمله هوایی به منطقه ای در غرب موصل عراق که گفته می شود در آن بیش از 200 نفر کشته شده اند پذیرفتند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۶ - ۱۶:۱۰    
بانک مرکزی ضمن اعلام اعتراض ایران به تصمیم اخیر دادگاه لوکزامبورگ در توقیف دارایی های کشورمان تاکید کردکه این تصمیم به معنای اجرای رأی دادگاه آمریکایی نیست.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۶ - ۱۴:۱۰    
یک مقام مسئول وزارت نیرو گفت: چهار استان فارس، بوشهر، هرمزگان و جنوب استان کرمان، در سه روز اول هفته یعنی شنبه، یکشنبه و دوشنبه 5 تا 7 فروردین در معرض بارندگی و سیلاب قرار دارند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۶ - ۱۴:۱۰    
جمهوری اسلامی ایران 15 شرکت آمریکایی ناقض حقوق بشر و حقوق بشردوستانه بین المللی را از تاریخ اول فروردین 1396 تحریم کرد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۶ - ۱۳:۲۰    
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس، بر لزوم تشکیل کارگروهی از نمایندگان سه قوه مجریه، قضاییه و مقننه و همچنین نمایندگان بخش خصوصی برای اجرای صحیح اصل 44 قانون اساسی تاکید کرد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۶ - ۱۲:۴۰    
مرجع تقلید شیعیان گفت: اقتصاد مقاومتی راه علمی دارد و با بانک ربوی نمی توان آن را محقق کرد، نخستین کار این است که غده بانک های ربوی درمان شود.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۶ - ۱۱:۰۰    
دبیر انجمن پدافند غیرعامل خوزستان گفت: تا کنون از 8 هزار اصل نهال در نظر گرفته شده بیش از 2هزار و 500 اصله نهال در هویزه و کانون ریزگردها در دوراهی ماهشهر به اهواز کاشته شده است
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۶ - ۱۰:۲۰    
مسکو در واکنش به تحریم های ضد اشاعه آمریکا علیه نهادهای مرتبط با ایران، کره شمالی و سوریه گفت سردرگم و ناامید شده است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۶ - ۰۹:۲۰    
کاخ سفید هشت شرکت روسی را به خاطر ارتباط با ایران، سوریه و کره شمالی وارد لیست تحریم های خود کرد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۶ - ۰۸:۵۰    
معاون ستاد کل نیروهای مسلح با بیان اینکه آمریکا بیش از گذشته نسبت به رفتار ناوهایش در خلیج فارس کنترل داشته باشد، گفت: مقصر هرگونه ناآرامی در خلیج فارس، آمریکایی ها خواهند بود.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۶ - ۰۸:۲۰    
خبرگزاری انگلیسی نسبت به ارسال به موقع ایرباس های سفارش ایران به دلیل ترس بانک ها از همکاری با ایران ابراز تردید نمود.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۶ - ۰۸:۰۰    
رییس جمهور ترکیه در مجمع سالانه ترکیه - انگلیس، اظهارات گستاخانه ای علیه ایران مطرح کرد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۵ - ۲۲:۳۰    
دبیر کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی دوران تحریم را بهترین فرصت برای اجرای اقتصاد مقاومتی بر شمرد و بر ضرورت ایجاد فهم مشترک در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی تاکید کرد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۵ - ۱۹:۲۰    
رییس دانشگاه خوارزمی گفت: دانشگاه خوارزمی درزمینه اقتصاد مقاومتی در حال انجام کار مشترکی با مجمع تشخیص مصلحت است که این کار مشترک در زمینه تربیت و آموزش تعدادی مدرس برای ترویج اقتصاد مقاومتی در ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۵ - ۱۸:۳۰    
رئیس جمهوری روسیه پس از درخواست ایران دستور اعمال تغییرات در پروتکل همکاری حقوقی با تهران را صادر کرد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۵ - ۱۷:۴۰    
تولیت آستان قدس رضوی گفت: امروز تولید ملی ارزش و مقوله ای مهم است که در امنیت و استقلال کشور نقش دارد؛ دشمنان به دنبال وابسته کردن ملت ایران هستند و به هیچ عنوان استقلال این مردم را بر نمی تابند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۵ - ۱۶:۳۰    
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: از آنجایی که شرایط بین المللی برای عدم اجرا یا پاره کردن برجام فراهم نیست، آمریکایی ها با تحریم های جدید می خواهند امکان استفاده ایران از شرایط پساتحریم را دشوار کنند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۵ - ۱۴:۲۰    
رئیس جمهور در مراسم افتتاح پروژه ها و طرح های عمرانی استان کردستان در سنندج گفت: صمیمت و همدلی در استان کردستان، نمونه ای عینی و الگوی مهم از همیستگی در ایران اسلامی به شمار می رود.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۵ - ۱۳:۴۰    
رییس دانشگاه صنعتی امیرکبیر گفت: دانشگاه ها و مراکز علمی کشور در تحقق امر اقتصاد مقاومتی، تولید - اشتغال نقش بسزایی دارند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۵ - ۱۲:۴۰    
در حالی که موضوع برخورد میان شناورهای و ناوهای آمریکایی در آب های خلیج فارس و شناورها و قایق های تندروی نیروی دریایی سپاه پاسداران اکنون برای چندی سالی است که به یک موضوع مهم تبدیل شده است ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۵ - ۱۲:۱۰    
رئیس جمهوری و نخست وزیر روسیه در دیدار خود با "حسن روحانی" رئیس جمهوری اسلامی ایران در مسکو، دورنمای همکاری های دوجانبه را مورد بررسی قرار خواهند داد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۵ - ۰۹:۲۰    
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه جنگ امروز، نبرد اقتصادی است و باید با به میدان آمدن نیروهای انقلاب، کادرسازی کرد و معیشت مردم را بهبود بخشید، گفت: اگر این کار صورت نگیرد ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۵ - ۰۸:۳۰    
مدیر بحران و پدافند غیرعامل شهرداری بندرعباس از تحت کنترل بودن وضعیت و اسکان گردشگران نوروزی در سالن های ورزشی خبرداد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۵ - ۰۸:۰۰    
ظریف گفت: تولید صرف برای بازارهای داخل، اشتغال مورد نیاز مردم و مد نظر رهبر معظم انقلاب را برآورده نمی کند ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۴ - ۲۳:۲۰    
ژنرال باگاتریف (کارشناس نظامی روس) اظهار داشت: متخصصان صنایع نظامی در ایران مجموعه ای از قابلیت های برتر موجود در مشهورترین انواع تانک جنگی را در جدیدترین نمونه تولیدی خود موسوم به کرار گرد آورده اند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۴ - ۲۳:۰۰    
امام جمعه موقت تهران با بیان اینکه مشکلات به دلیل ضعف مدیریت ها هنوز ادامه دارد، گفت: باید مدیران انقلابی، متدین، کارآمد، شجاع و پرکار در رأس امور قرار گیرند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۴ - ۲۱:۵۰    
تعدادی از سناتورهای ارشد کنگره آمریکا لایحه جدیدی را برای افزایش تحریم ها علیه ایران معرفی کرده اند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۴ - ۱۶:۲۰    
گروهی که خود را “خانواده مجرمین ترک” نامیده ادعا می کند اطلاعات لازم برای ورود به حساب کاربری 627 میلیون حساب iCloud اپل را در اختیار دارد. این اطلاعات به سرویس های Me.com و Mac.com نیز ارتباط دارد ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۴ - ۱۴:۲۰    
وزیر خارجه آمریکا به سفارتخانه های این کشور در سراسر جهان دستور داده است در فرایند صدور ویزا برای متقاضیان ورود به خاک آمریکا دقت و سختگیری بیشتری به خرج دهند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۴ - ۱۲:۲۰    
یک دادگاه لوکزامبورگی تقاضای تهران برای بازگرداندن 1.6 میلیارد دلار از دارایی های ایران که قربانیان حملات تروریستی 11 سپتامبر، مدعی اند باید به عنوان غرامت به نفع آنها ضبط شود را رد کرد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۴ - ۰۹:۲۰    
وزیر دفاع آمریکا اعلام کرد که واشنگتن از راه حل دیپلماتیک برای حل مسئله هسته ای کره شمالی حمایت می کند اما به هر حال برای مقابله با رفتارهای تحریک آمیز کره شمالی به نیروهای رزمی نیز نیاز دارد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۳ - ۲۲:۵۰    
فرمانده نیروی انتظامی گفت: طبق فرمایشات و تأکیدات مقام معظم رهبری اولویت پلیس در سال های 95 و 96 مبارزه با قاچاق کالاست
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۳ - ۲۱:۵۰    
رئیس مجلس شورای اسلامی از عزم جدی خانه ملت برای تحقق اقتصاد مقاومتی خبر داد و گفت: امروز کشور نیاز به پرش و توسعه در حوزه اقتصادی دارد لذا باید با روحیه انقلابی به سمت جلو حرکت کرده تا این مهم در ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۳ - ۰۹:۲۰    
ترتیب چیدمان این اولویت های دفاعی نشان می دهد که "افزایش تولید موشک" طی 5 سال پیش ِرو اولویت اول دفاعی کشور است و پس از آن، "تقویت پدافند هوایی" در رده دوم قرار دارد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۳ - ۰۱:۴۰    
رئیس جمهوری ایران در نامه ای به رهبر معظم انقلاب اسلامی تاکید کرد: نخستین جلسه دولت در سال جدید، به تقسیم کار ملی برای جهش در تولید داخلی و افزایش اشتغال اختصاص خواهد یافت.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۲ - ۱۹:۱۰    
ناو هواپیمابر آمریکایی برای اولین بار در دوره ترامپ وارد خلیج فارس شد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۲ - ۱۵:۱۰    
خبرگزاری رویترز نوشت ایران تلاش های بی ثمری برای دسترسی به بانکداری انگلیس و ایجاد حساب های موقت در بانک های انگلیس داشته است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۲ - ۰۹:۱۰    
مدیر کل آژانس بین المللی انرژی اتمی در مصاحبه اختصاصی با روزنامه وال استریت ژورنال مدعی شد: ایران طی سال گذشته، دو بار به نقض تعهداتش از طریق تولید آب سنگین نزدیک شد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۱ - ۲۲:۱۲    
برخی از نمایندگان مجلس نمایندگان و سنای آمریکا برای آماده سازی مصوبه دو حزبی تحریم های ایران، قبل از برگزاری بزرگترین کنفرانس لابی صهیونیستی (آیپک) تلاش می کنند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۱ - ۱۸:۴۲    
تشویق به خرید و ارزش قائل شدن برای خرید کالاهای تولید داخل افزون بر آن که زمینه را برای اشتغال و رفاه قشرهای مختلف جامعه فراهم می کند، می تواند در دنیای کنونی که شی ء سروری رواج پیدا کرده ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۱ - ۱۸:۱۲    
رهبر معظم انقلاب تاکید کردند: در انتخابات ها دخالت نمی کنم، اما هر کسی بخواهد با نتیجه آرای ملت در بیافتد، من در مقابلش می ایستم.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۱ - ۱۴:۲۲    
فدریکا موگرینی مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا روز دوشنبه بار دیگر بر لزوم پایبندی به توافق هسته ای با ایران تأکید کرد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۱ - ۱۱:۴۴    
عضو کمیته قضایی سنا مدعی شد اطلاعاتی دراختیار دارد که نشان می دهد ترامپ به زودی از مقام خود کناره گیری خواهد کرد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۱ - ۰۹:۳۴    
دونالد ترامپ که امرور میزبان حیدر العبادی نخست وزیر عراق و از متحدان منطقه ای ایران بود در حاشیه این دیدار فاش کرد که در مذاکره امروز برای تاثیر گذاری بر روابط تهران و بغداد تلاش کرده است ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۳۰ - ۲۰:۴۴    
روزنامه جروزالم پست نوشته است که تل آویو از حالا رایزنی با اروپا و آمریکا برای محدود کردن برنامه موشکی ایران پس از لغو تحریم های شورای امنیت را آغاز کرده است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۳۰ - ۱۸:۰۴    
امروزه با افزایش روزافزون حملات سایبری به انواع شبکه های سازمانی و خانگی، توجه به امنیت روترها و شبکه ها بسیار اهمیت پیداکرده است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۳۰ - ۱۵:۳۴    
رهبر معظم انقلاب با بیان اینکه مطالبه از مسئولان تمرکز بر تولید و اشتغال است تاکید کردند: مسئولان در سال قبل کارهای خوبی انجام دادند، اما فاصله زیادی با انتظارات وجود دارد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۳۰ - ۱۴:۱۴    
سردار جلالی با صدور پیامی فرا رسیدن نوروز سال 1396 را به کارکنان سازمان پدافند غیر عامل کشور تبریک گفت.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۹ - ۲۲:۳۹    
راشاتودی در گزارشی به شکست طرح توطئه آمیز آمریکا و انگلیس علیه ایران پرداخت.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۹ - ۲۰:۱۹    
در این همایش علاوه بر ارائه طرح های پژوهشی مرتبط با رودخانه ها، دستگاه های اجرایی و مراکز پژوهشی استان از جمله اداره کل حفاظت محیط زیست، شرکت آب منطقه ای، شرکت آب و فاضلاب شهری، دانشگاه علوم پزشکی ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۹ - ۱۸:۱۹    
اقدامات و نتایج عملکرد سه ساله اداره کل پدافند غیر عامل توسط معاون سیاسی، امنیتی استاندار و جانشین شورای پدافند غیر عامل در این جلسه مطرح گردید.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۹ - ۱۷:۲۹    
رهبر معظم انقلاب اسلامی گفتند: امروز اندیشمندان غربی و افرادی که مسائلی همچون برابری جنسیتی را دنبال می کردند، از کار خود به دلیل مفاسد ناشی از آن پشیمان هستند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۹ - ۱۶:۰۹    
آفریقای شمالی به دنبال گرفتن مجوز شورای امنیت برای فروش سامانه موشکی سطح به هوای اومخونتو به ایران است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۹ - ۱۴:۰۹    
دولت آلمان برای تسهیل فرایند ارزیابی پناهجویان از فناوری تشخیص گفتار برای تعیین اصالت و ملیت آنها استفاده می کند ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۹ - ۱۱:۱۹    
فرماندار شهرستان شهرکرد گفت: 13 همایش در بخش پدافند غیر عامل در شهرستان شهرکرد در سالجاری برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۹ - ۰۸:۵۹    
نظام نوپا و جوان مدیریت HSE در صنعت نفت کشور گرچه رشد خوبی داشته است، اما با بهترین عملکردهای جهانی و بین المللی فاصله زیادی دارد و نیازمند ایجاد فرهنگ سازمانی ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۹ - ۰۲:۵۹    
دبیرکل حزب الله لبنان به مناسبت میلاد حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها) درباره آن حضرت و همچنین در بخش های دیگر درباره مسائل سیاسی داخلی و منطقه ای، به ایراد سخنرانی پرداخت.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۸ - ۱۸:۱۹    
عضو هیئت رئیسه کمیسیون اقتصادی مجلس از تشکیل کارگروه ویژه کمیسیون اقتصادی مجلس و وزارت امورخارجه برای تقویت دیپلماسی اقتصادی خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۸ - ۱۴:۵۰    
سازمان حج و زیارت در اطلاعیه ای اعلام کرد: شرایط لازم برای تشرف بیش از 85 هزار نفر از حجاج جمهوری اسلامی ایران در حج سال 1396 مهیا شده است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۸ - ۱۴:۲۰    
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح گفت: موشک هایی با توانایی اصابت کمتر از ده متر فاصله به هدف، نمونه ای از این تسلیحات است که فنآوری آن در دنیا در اختیار کمتر کشوری قرار دارد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۸ - ۱۴:۱۰    
هر دو ساعت به اندازه یک ربع استراحت کرده و در این زمان چایی کم رنگ بنوشید ، در صورت امکان از دمنوش های گل گاو زبان ، چایی کوهی و چایی ترش استفاده کنید.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۸ - ۱۱:۴۰    
ایران در نامه ای به آژانس بین المللی انرژی اتمی تأکید کرده توافق هسته ای با گروه 1+5 تهران را به خارج کردن آب سنگین از این کشور ملزم نمی کند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۸ - ۰۸:۳۰    
وزارت خارجه آمریکا با انتشار اطلاعیه ای اعلام کرد که سفارت و کنسولگریهای این کشور به درخواستهای ویزای اتباع شش کشور ذکر شده در دومین فرمان مهاجرتی ترامپ- از جمله ایران- رسیدگی می کنند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۷ - ۲۲:۳۰    
کارگاه آموزشی یکروزه اصول و مبانی پدافند غیر عامل با همکاری فرمانداری شهرستان کبودراهنگ و مرکز آموزش و پژوهش های توسعه و آینده نگری سازمان برنامه و بودجه همدان با حضور مدیران و کارشناسان دستگاه های ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۷ - ۰۹:۲۰    
نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران گفت: آمریکایی ها از طریق نفوذ در صدد تغییر در محاسبات ما هستند تا از این طریق بتوانند به نظام ما آسیب جدی وارد کنند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۶ - ۲۱:۱۰    
فرمانده انتظامی تهران بزرگ با بیان اینکه ممنوعیت اسباب کشی در ایام عید مثل سال های گذشته به قوت خود باقی است، گفت: افراد برای اسباب کشی در محدوده زمانی اول فروردین تا پایان روز چهاردهم ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۶ - ۱۵:۰۰    
وزیر امور خارجه کشورمان با بیان اینکه اسرائیل بزرگترین تهدید هسته ای برای منطقه و جهان است، گفت: آمریکا خواهد فهمید که بهترین گزینه اجرای توافق هسته ای است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۶ - ۱۳:۲۰    
فرمانده نیروی دریایی ارتش گفت: به ملت ایران اطمینان می دهیم نیروی دریایی بالاترین و پیشرفته ترین تجهیزات نظامی را در اختیار دار د.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۵ - ۲۲:۰۸    
رئیس اداره تشخیص جرائم سایبری پلیس فتا ناجا گفت: فعالیت صرافی ها در فضای مجازی بر اساس تبصره ماده 28 دستورالعمل اجرایی تاسیس، فعالیت و نظارت بر صرافی ها، فاقد مجوز بوده و ممنوع است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۵ - ۲۰:۱۸    
پرتوهای هسته ای فوق العاده قابل نفوذ، نامرئی و غیرقابل لمس است و پیامدهای غیرقابل جبرانی دارد که می توان با آمادگی گروه های امدادی و اورژانسی این خطرات را به حداقل رسانید.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۵ - ۱۹:۰۸    
معاون استاندار و جانشین رئیس شورای پدافند غیرعامل استان گفت: باید در پدافند غیرعامل بدنبال شکوفایی خرد ها باشیم و نسبت به احصاء نیازها و تهدیدات اقدام نمائیم و از آمادگی های لازم برای مقابله با ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۵ - ۱۸:۰۸    
فرمانده سپاه استان لرستان گفت: اقتصاد مقاومتی اگر به خوبی اجرایی شود جلوی تهاجم فرهنگی، تحریم های اقتصادی و جنگ اقتصادی گرفته می شود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۵ - ۱۷:۱۸    
دادستان قم مبنای اصلی به دست آوردن امنیت اخلاقی را ارتقای فرهنگ دینی جامعه دانست و گفت: ارتقای فرهنگ و اعتقادات مذهبی، زیربنای تمام امنیت ها است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۵ - ۱۴:۲۸    
دوره دوازدهم کارشناسی ارشد پدافندغیرعامل با گرایش (امنیت ملی) در خرداد ماه سال 1396 در دانشکده فارابی برگزار می گردد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۵ - ۱۰:۲۸    
اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در حوزه پدافند غیرعامل در بین تمامی ادارات کل آموزش و پرورش سراسر کشور رتبه برتر را به دست آورد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۵ - ۱۰:۰۸    
فرمانده سپاه پاسداران گفت: در بحث امنیت و دفاع امروز مشکلی در کشور نداریم و با مجاهدت هایی که صورت گرفته روز به روز در حال گسترش توان دفاعی هستیم.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۵ - ۰۸:۰۸    
بازار شب عید فرصت بسیار مناسبی برای خرید کالای ایرانی است اما گفت وگو با فروشندگان و مردم در شیراز نشان می دهد که تولید ایرانی فدای ارزانی قاچاق می شود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۵ - ۰۷:۵۸    
مسئول روابط عمومی کل سپاه توسعه قدرت بازدارندگی و دفاعی کشور را دستور کار اصلی سپاه عنوان و تصریح کرد ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۴ - ۲۰:۲۸    
ستاد ارتباطات دولت انگلیس از نهادهای اطلاعاتی این کشور، در مورد تلاش هکرهای روس برای حمله سایبری به زیرساخت های رایانه ای برگزاری انتخابات در این کشور هشدار داده است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۴ - ۱۹:۰۸    
با اهدای دو لوح جداگانه از سوی استاندار تهران از اقدامات تاثیرگذار سازمان جهاد کشاورزی استان تهران به عنوان یکی از دستگاه های برتر درحوزه پدافند غیرعامل و مبارزه با قاچاق کالا و ارز تقدیر شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۴ - ۱۸:۰۸    
خطوط کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران، نشست هایی را در لندن به منظور بحث در مورد امکان عرضه سهام این شرکت در بورس لندن برگزار کرده ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۴ - ۱۷:۰۸    
درآخرین جلسه شورای اداری شهرستان که درفرمانداری قروه تشکیل گردید مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری کردستان گفت ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۴ - ۱۶:۱۸    
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: قبل از اینکه پدیده تازه ای مثل داعش در منطقه ظهور کند باید خلأهای عرضی و سیاسی منطقه را با برنامه های تجاری و اقتصادی پر کرد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۴ - ۱۵:۱۸    
وزیر اطلاعات گفت: امروز با وجود دسیسه دشمنان ایران اسلامی، کشور ما به تعبیر رهبر معظم انقلاب از نعمت امنیت بی بدیل برخوردار است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۴ - ۱۳:۳۸    
وزیر ارتباطات و رسانه های جمعی روسیه، همکاری های سایبری با ایران در حوزه های مختلف از جمله تجارت الکترونیک و نرم افزاری را مطرح کرد ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۴ - ۱۱:۱۸    
کارگروه بهداشت و سلامت و بیولوژیک شورای پدافند غیرعامل استان با حضور مدیر کل پدافند غیر عامل استانداری و هیئت رییسه دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز در دفتر ریاست دانشگاه برگزار گردید.
مشاهده نتایج بیشتر...