پنجشنبه ۱۴ فروردینساعت ۰۴:۰۴Apr 2020 2

پایداری ملی (پدافند غیر عامل) (paydarymelli.ir)

 
پایداری ملی (پدافند غیر عامل) 28 اسفند 1394 پایداری ملی (پدافند غیر عامل) 30 اسفند 1395 پایداری ملی (پدافند غیر عامل) 29 اسفند 1396 پایداری ملی (پدافند غیر عامل) 29 اسفند 1397 پایداری ملی (پدافند غیر عامل) 29 اسفند 1398 پایداری ملی (پدافند غیر عامل) 1 فروردین 1399 پایداری ملی (پدافند غیر عامل) 2 فروردین 1399 پایداری ملی (پدافند غیر عامل) 3 فروردین 1399 پایداری ملی (پدافند غیر عامل) 4 فروردین 1399 پایداری ملی (پدافند غیر عامل) 5 فروردین 1399 پایداری ملی (پدافند غیر عامل) 6 فروردین 1399 پایداری ملی (پدافند غیر عامل) 7 فروردین 1399 پایداری ملی (پدافند غیر عامل) 8 فروردین 1399 پایداری ملی (پدافند غیر عامل) 9 فروردین 1399 پایداری ملی (پدافند غیر عامل) 10 فروردین 1399 پایداری ملی (پدافند غیر عامل) 11 فروردین 1399 پایداری ملی (پدافند غیر عامل) 12 فروردین 1399 پایداری ملی (پدافند غیر عامل) 13 فروردین 1399 
  ۳ ساعت پیش   + ۵۲ سایت دیگر  
مشاوره عالی فرمانده کل قوا در یادداشتی تحلیلی درباره تحولات عراق نوشت که دوران افول قدرت نظامی و سیاسی آمریکا فرا رسیده است.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۳ - ۱۵:۱۵   + ۵۲ سایت دیگر  
رئیس جمهور، از اقدامات نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران برای مقابله با بیماری کرونا قدردانی کرد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۳ - ۱۵:۰۵   + ۱۸ سایت دیگر  
کارلوس سانتا ماریا معتقد است چندی پیش در شهر ووهان چین یک مانور نظامی برگزار شد که در آنجا تعدادی مامور اطلاعاتی امریکا حضور داشتند که دست به انتقال ویروس کرونا زدند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۳ - ۱۴:۵۵   + ۳۷ سایت دیگر  
فرمانده ناجا ضمن تقدیر از همکاری خوب مردم با نیروی انتظامی گفت: در سطح شهر ها و جاده ها شاهد کاهش تردد ها هستیم.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۳ - ۱۴:۴۵   + ۳۲ سایت دیگر  
سعید نمکی از غربالگری 67 میلیون نفر در طرح مقابله با کرونا خبر داد و گفت: وضعیت در استان ها بهتر از قبل است و در برخی استان ها در حال مهار بیماری هستیم.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۳ - ۱۲:۲۵   + ۱۶ سایت دیگر  
معاون هماهنگ کننده نیروی زمینی سپاه با اشاره به تجربیات ایران در زمینه مقابله با سلاح های شیمیایی در دوران دفاع مقدس، از بکارگیری ابزارهای جنگ نوین برای مقابله با کرونا خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۳ - ۱۲:۱۵   + ۱۴ سایت دیگر  
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در پیامی درگذشت پدر شهیدان محمد حسین و داوود فهمیده را تسلیت گفت.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۲۲:۴۵   + ۶۲ سایت دیگر  
دستورالعمل نحوه پرداخت بیمه بیکاری به علت کرونا توسط وزارت کار و تامین اجتماعی نهایی شد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۲۱:۴۵   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس جمهور آمریکا با بیان اینکه کشور های زیادی به ما کمک کرده اند گفت که روسیه یک محموله خیلی بزرگ شامل کالا ها و تجهیزات پزشکی برای ما ارسال کرده است.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۲۰:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
نماینده تجاری آمریکا در گروه 20 گفت که وابستگی این کشور به واردات اقلام پزشکی ارزان قیمت، موجب آسیب پذیری راهبردی آن شده است.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۱۹:۳۵   + ۳۹ سایت دیگر  
وزیر کشور گفت: طرح فاصله گذاری اجتماعی در روز 13 فروردین نیز اجرایی می شود.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۱۸:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
ثمره نهایی خط عملیات روانی دویچه وله فارسی نسبت به ماجرای کرونا در ایران، ایجاد گسست میان مردم و نظام و حفظ و افزایش وابستگی فکری و قلبی به غرب (مخصوصا آلمان) در مخاطب عام این رسانه خواهد بود.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۱۷:۳۵   + ۱۰ سایت دیگر  
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به تحرکات روز های اخیر نظامیان آمریکا در عراق گفت: هر دستی را که برای ظهور صدامی جدید، تجزیه عراق یا حمله به نیرو های مقاومت به قبضه شمشیر برود ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۱۶:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت بهداشت گفت: از ظهر دیروز تا امروز 12 فروردین 1399 و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، 3111 بیمار جدید مبتلا به کووید19 در کشور شناسایی شدند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۱۶:۳۵   + ۲۱ سایت دیگر  
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام به برخی تحرکات در عراق از سوی آمریکا واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۱۶:۳۵   + ۱۰ سایت دیگر  
سرپرست معاونت حمل ونقل و ترافیک شهرداری تهران از ابتلای حدود 70 نفر از کارکنان مترو، رانندگان اتوبوس و تاکسی در پایتخت خبر داد و گفت: طرح ترافیک در تهران حذف نمی شود.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۱۵:۵۵   + ۲۶ سایت دیگر  
در پی افشای اطلاعات 42 میلیون کاربر ایرانی تلگرام، معاون وزیر ارتباطات از شناسایی سایتی که دیتابیس اطلاعات کاربران از آنجا استخراج شده خبر داد و گفت: گزارش به دادستانی ارجاع می شود.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۱۵:۴۵   + ۳۶ سایت دیگر  
رئیس پلیس تهران بزرگ با اشاره به این که از مردم می خواهیم امروز و فردا به پارک ها نروند، گفت: جریمه نیم میلیون تومانی در انتظار متخلفانی است که به پارک ها رفته و در حاشیه آن توقف کنند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۱۵:۳۵   + ۱۱۴ سایت دیگر  
سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در بیانیه ای به مناسبت فرا رسیدن سالروز یوم الله 12 فروردین، کوچک ترین خطای دشمنان شرور و ماجراجو در هر نقطه ای علیه جمهوری اسلامی ایران را آخرین خطای آنان قلمداد کرد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۱۴:۵۵   + ۶ سایت دیگر  
رئیس جمهور با بیان اینکه محدودیت های سختگیرانه تا 20 فروردین تمدید شد، گفت: وضعیت فرد ابتلا به کرونا به محل کار نیز اطلاع رسانی می شود.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۱۴:۵۵   + ۲۲ سایت دیگر  
عضو مجلس خبرگان با اشاره به شیوع کرونا گفت: همان طور که بحرانِ جنگ های جهانی، بستر جامعه جهانی را برای پذیرش یک نظم جدید با ادعای صلح پایدار مهیا کرد ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۰۹:۱۵   + ۷ سایت دیگر  
رئیس جمهور روسیه گفت: اقدام قاطع در مبارزه با ویروس کرونا برای این کشور زمان خریده است و مسئولین باید از آن به خوبی بهره بگیرند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۰۸:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
یک وبگاه آمریکایی می گوید تمدید معافیت تحریمی شرکت های خارجی مشغول در صنعت هسته ای ایران برای یک دوره 60 روزه دیگر صورت خواهد پذیرفت.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۰۸:۰۵   + ۱۰۹ سایت دیگر  
کمیته اجتماعی انتظامی ستاد ملی مدیریت مبارزه با کرونا در اطلاعیه ای از همه هموطتان خواست تا سیزده فروردین؛ روز طبیعت در خانه بمانند و از هرگونه حضور در پارک ها ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۲۳:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
سردار عزیزی با اشاره به تولید انبوه کیت تشخیص ویروس کرونا گفت: کیت های تشخیصی ویروس کرونا به زودی در دسترس جامعه بهداشتی و درمانی کشور قرار می گیرند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۲۱:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
دریادار امیری با اشاره به اینکه با تولید انبوه این محصول نیاز نیروهای مسلح و بخش کشوری مرتفع خواهد شد، گفت: در صورت اعلام نیاز دیگر کشورها ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۲۱:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان بسیج مستضعفین با صدور پیامی، فرا رسیدن 12 فروردین روز جمهوری اسلامی ایران را تبریک گفت .
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۲۰:۵۵   + ۱۰ سایت دیگر  
متخصصان وزارت دفاع کشورمان موفق شدند نسل دوم کیت های تشخیص کرونا را ساخته و به مرحله تولیدانبوه برسانند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۲۰:۳۵   + ۷۷ سایت دیگر  
سعید نمکی گفت: به یک نقطه روشن در کنترل بیماری های ویروسی رسیده ایم و در آینده ای نزدیک دستاوردی از سوی جمهوری اسلامی اعلام می شود که ایران را در این عرصه در سطح جهانی در رتبه نخست قرار می دهد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۲۰:۲۵   + ۳۲ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهور ناجا با اشاره به کاهش 64درصدی تصادفات در جاده ها گفت: همچنین تعداد جانباختگان 59درصد نسبت به مدت مشابه در سال قبل و مجروحین نیز به میزان 48درصد کاهش داشته است.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۲۰:۲۵   + ۲۴ سایت دیگر  
معاون اول رئیس جمهور با بیان اینکه دولت اگر نیاز باشد مجبور است باید نبایدهای جدی تری وضع کند، گفت: به هیچ وجه نمی توانیم در برابر سلامت مردم مسامحه کنیم.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۲۰:۱۵   + ۱۰ سایت دیگر  
کسی نمی داند ته ماجرای کرونا چیست. همین قدر عقول بشر به این سمت هدایت شده که این پدیده نوعی قدرت نمایی خداوند است ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۲۰:۱۵    
رگین (Regin) نام بدافزاری است که با همکاری سازمان امنیت ملی آمریکا و ستاد ارتباطات دولت انگلیس ساخته شد ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۲:۳۵   + ۹ سایت دیگر  
انتظارات رهبر انقلاب از تقویت فضای مجازی به حدی پررنگ است که ایشان در آغاز سال 99 نیز بار دیگر بر لزوم قوت و برتری فضای مجازی به عنوان یکی از ابزارهای قوی شدن تاکید کردند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۲:۱۵   + ۶۱ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی از تداوم بارش باران و برف طی امروز تا جمعه در 21 استان کشور خبر و نسبت به سیلابی شدن رودخانه ها و کاهش دید در جاده های برفگیر هشدار داد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۲:۱۵   + ۶ سایت دیگر  
بنا به اعلام یک رسانه صهیونیستی، آزمایش کرونای یکی از مشاوران نزدیک نخست وزیر رژیم صهیونیستی مثبت اعلام شد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۲:۱۵   + ۹ سایت دیگر  
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی گیلان از بهبود دو نوزاد مبتلا به کرونا ویروس در گیلان خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۲:۱۵   + ۴۰ سایت دیگر  
وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح از اقدامات جهادی ارتش در مقابله با ویروس کرونا قدردانی کرد و گفت: راه اندازی مجتمع بیمارستانی و نقاهتگاهی 2 هزار تختخوابی توسط ارتش اقدامی جهادی بود.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۲:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: لازمه تحقق جهش تولید در کشور اصلاح نظام بانکی و نظام مالیاتی و نظام تامین اجتماعی است.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۱:۵۵   + ۴۴ سایت دیگر  
ستاد کل نیروهای مسلح در بیانیه ای به مناسبت روز جمهوری اسلامی تأکید کرد: دستاورد های بی نظیر جمهوری اسلامی در حوزه دفاعی و نظامی کشور را به نقطه ای از بازدارندگی رسانده است که جبهه دشمنان را دچار ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۰۹:۰۵   + ۱۳ سایت دیگر  
شهردار مسکو از تدابیر سختگیرانه برای مقابله با شیوع ویروس کرونا در این شهر و انزوای خانگی شهروندان خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۰۸:۵۵   + ۱۵ سایت دیگر  
معاون مرکز مدیریت شبکه وزارت بهداشت، گفت: بیش از 61 میلیون نفر در سامانه وزارت بهداشت، غربالگری بیماری کرونا شده اند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۰۸:۵۵   + ۸۸ سایت دیگر  
وزیر امورخارجه تاکیدکرد که اگر همه گیری جهانی کرونا هم نتواند سودازدگی در سیاست و یکجانبه گرایی غیر مسئولانه را متوقف کند؛ جهان و ارزش های اخلاقی شکست دوباره خواهدخورد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۰۸:۴۵   + ۲۲ سایت دیگر  
ستاد ملی مدیریت کرونا اعلام کرد: تلاش حداکثری برای مقابله با شیوع کرونا نیاز به خودداری از انجام ترددها و سفرهای غیرضرور در داخل شهرها دارد و هم وطنان عزیز ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۰۸:۳۵   + ۱۲ سایت دیگر  
یک روزنامه آمریکایی در گزارشی به بررسی موانعی پرداخت که تحریم های آمریکا علیه ایران برای دسترسی این کشور به داروها و تجهیزات پزشکی ایجاد کرده اند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۲۳:۱۵   + ۲۱ سایت دیگر  
سامانه نماگر کووید 19 توسط پایگاه استنادی علوم جهان اسلام راه اندازی شد. اطلاعات لحظه ای آمار و اطلاعات مربوط به مبتلایان، گزارش های آماری و مقالات علمی کرونا در این سامانه ارائه می شود.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۲۳:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
حدود 1240 گونه متفاوت خفاش حامل تعداد زیادی انواع کرونا ویروس ها هستند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۲۲:۱۵   + ۷ سایت دیگر  
متخصصان کرمانشاه با روش پلاسمادرمانی موفق به درمان چند بیمار کرونایی شده اند و به موفقیت روش کشت سلول های بنیادی هم امیدوارند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۲۱:۰۰   + ۱۳ سایت دیگر  
مجموعه گزارش ها، مقالات و اقدامات سیاستی پیشنهادی موسسه مکنزی به مدیران ارشد اجرایی دنیا در مقابله با پیامدهای اقتصادی ناشی از ویروس کرونا، گردآوری و در قالب پرسش و پاسخ طراحی و منتشر شد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۲۰:۰۰   + ۱۴۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان برنامه و بودجه با بیان اینکه حقوق بازنشستگان تا سقف 2 میلیون و 800 هزار تومان افزایش خواهد یافت، از افزایش 700 هزار تومانی حقوق برخی بازنشستگان خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۹:۰۰   + ۱۹ سایت دیگر  
یک کارشناس دینی گفت: هر فردی که با امام حسن(ع) و امام حسین(ع) کاری داشت از طریق حضرت ابوالفضل العباس(ع) اقدام می کرد تا حاجت خود را بیان کند، به این دلیل به آن حضرت لقب باب الحوائج دادند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۷:۱۵   + ۱۱ سایت دیگر  
بیش از 290 تشکل طلبگی و دانشجویی برای ایجاد قرارگاه مقابله با جنگ نرم کرونایی نامه ای را خطاب به ریاست سازمان تبلیغات اسلامی منتشر کردند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۷:۰۰   + ۵۷ سایت دیگر  
حضرت آیت الله خامنه ای در مرقومه ای خطاب به وزیر بهداشت بار دیگر از تلاش های مجموعه بهداشتی درمانی کشور تشکر و تاکید کردند بهره گیری از کمک نیروهای بسیج و داوطلبان مردمی کمک بزرگی به رهایی کشور از ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۶:۱۵   + ۱۹ سایت دیگر  
تروریست های آمریکایی درحالی تحرکات مشکوک خود برای انجام اقدامات خصمانه علیه گروه های مقاومت در عراق را کلید زده اند که نیروهای حشد شعبی درحال حاضر در اوج قدرت و آمادگی به سَر می برند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۵:۳۰   + ۱۶۶ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت بهداشت، به ارائه تازه ترین آمار کرونا در کشور پرداخت.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۵:۳۰   + ۱۱ سایت دیگر  
مقام معظم رهبری هم که هر سال به مناسبت چنین روزی نمایندگانی مشخص می کردند تا به خانه جانبازان بالای 70 درصد بروند و سلام و پیام تبریک ایشان را به خانواده ها برسانند، امسال این برنامه را کسنل کردند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۵:۱۵   + ۱۲ سایت دیگر  
وزیر دفاع با بیان اینکه 3 هزار لباس P.P.E در روز تولید می شود، گفت: تاکنون حدود 60 هزار ثوب لباس تحویل وزارت بهداشت شده است.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۵:۱۵   + ۹۸ سایت دیگر  
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح با بیان اینکه باید از بحران کرونا فرصت سازی کنیم، از آماده سازی 4 هزار و 200 تخت برای بیماران کرونایی توسط نیروهای مسلح خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۵:۰۰   + ۴۸ سایت دیگر  
فرمانده کل ارتش گفت: نیروهای ارتش آماده باشند تا علاوه بر مشارکت همزمان در امر مبارزه با کرونا، آمادگی کافی برای مردم یاری در مناطق سیل زده را داشته باشند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۵:۰۰   + ۹ سایت دیگر  
رئیس کمیته علمی کرونا گفت: هنوز داروی درمان قطعی کرونا و روش های درمانی قطعی نداریم و تحقیقات در این خصوص ادامه دارد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۴:۴۵   + ۴۹ سایت دیگر  
فرمانده عملیات مدیریت بیماری کرونا در کلانشهر تهران، گفت: پیش از این هشدارهای لازم به مردم داده شده بود و آمار صعودی کرونا به هیچ عنوان دور از انتظار نیست.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۴:۱۵   + ۵۶ سایت دیگر  
رئیس پلیس راه ناجا گفت: در حال حاضر تمرکز بر ورودی شهرهاست و این امر با دقت و حساسیت بالا توسط همکاران ما در پلیس راهور انجام و ورودی ها کنترل می شود.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۴:۱۵   + ۲۲ سایت دیگر  
معاون کل وزارت بهداشت، گفت: فرضیه ترور بیولوژیک را نمی شود منتفی دانست و در کشور ستاد مربوطه در حال تحقیقات جدی در این زمینه است.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۲:۴۵   + ۴۰ سایت دیگر  
رئیس جمهور با بیان اینکه تصمیمات برای مقابله با کرونا در کشور با اتفاق آراء اتخاذ شده است، گفت: مردم عزیز ما باید بدانند که همانطور که سلامت برای ما یک اصل است، تولید هم برای ما مهم است.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۲:۴۵   + ۲۶ سایت دیگر  
معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری به تازگی از تولید روزانه 30 "ونتیلاتور" مراقبت ویژه در یک شرکت دانش بنیان خبر داده است ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۲:۴۵   + ۳۴ سایت دیگر  
علی لاریجانی در پیامی، سوم شعبان، سالروز ولادت فرخنده امام حسین (ع) و روز پاسدار و همچنین چهارم شعبان، خجسته زادروز ولادت حضرت ابوالفضل العباس(ع) و روز جانباز را به خانواده های معزز شهدا، جانبازان ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۲:۴۵   + ۱۷ سایت دیگر  
در پی شیوع ویروس کرونا در ایران، تحریم های آمریکا علیه کشور ما روی تازه ای از خود نشان داده؛ تحریم هایی که در امتدادِ رویه گذشته، جان تعداد زیادی از ایرانی ها را نشانه گرفته است ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۲:۴۵   + ۵۲ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی با بیان اینکه دوشنبه (11 فروردین) بارش در اکثر مناطق کشور تداوم داشته و به تدریج در بعدازظهر از فعالیت سامانه در نیمه غربی کشور کاسته می شود ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۲:۴۵   + ۷۸ سایت دیگر  
ساعت کاری بانک ها برای ارائه خدمات به مشتریان، همچون شرایط فعلی تا 21 فروردین ادامه دارد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۲:۴۵   + ۲۱ سایت دیگر  
معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور در اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی برای کاهش زنجیره انتقال کرونا با صدور بخشنامه ای به استانداران بر انجام اقدامات لازم به منظور تعطیلی بوستان ها ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۱:۳۰   + ۲۶ سایت دیگر  
رهبر معظم انقلاب در پیامی درگذشت آیت الله سیدجعفر کریمی را تسلیت گفتند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۱:۰۰   + ۸ سایت دیگر  
محمدرضا پورمحمدی، استاندار آذربایجان شرقی گفت: از مردم استان می خواهیم که همچنان در خانه های خود بمانند تا جلوی انتشار ویروس کرونا گرفته شود.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۰:۴۵   + ۹ سایت دیگر  
محمدرضا پورمحمدی، استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه همه دستگاه ها برای مدیریت بحران کرونا، پای کار هستند و همکاری می کنند ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۰:۴۵   + ۱۴ سایت دیگر  
نماینده عالی دولت در گیلان خواستار توسعه بیمارستان رسول اکرم(ص) رشت و تخصیص 30 میلیارد تومان دیگر به بخش درمان تأمین اجتماعی استان شد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۰:۴۵   + ۱۲ سایت دیگر  
محمدرضا پورمحمدی، استاندار آذربایجان شرقی با قدردانی از تلاش های شبانه روزی کادرهای پزشکی و درمانی و سایر دستگاه های مسئول در مدیریت و کنترل بیماری کرونا در استان ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۰:۳۰   + ۱۱۶ سایت دیگر  
در سالروز ولادت با سعادت قمر بنی هاشم حضرت اباالفضل العباس علیه السلام و روز جانباز، رهبر معظم انقلاب اسلامی با صدور پیامی از مقام شامخ جانبازان انقلاب اسلامی تجلیل کردند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۰:۳۰   + ۳۰ سایت دیگر  
تلفات کرونا در آمریکا روز شنبه از مرز 2000 نفر گذشت؛ آمار مبتلایان به کرونا در این کشور نیز از مرز 120 هزار نفر فراتر رفته است.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۰:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
مجری برنامه علمی پدافند غیرعامل واحد تهران شمال ضمن توضیح در خصوص چگونکی اجرای طرح پایش از اقدامات انجام شده برنامه علمی پدافند غیرعامل می گوید.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۰:۳۰   + ۶۱ سایت دیگر  
معاون اول رئیس جمهور گفت: اگر نیاز باشد در آینده ممکن است محدودیت ها بیشتر شود.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۰:۳۰   + ۲۳ سایت دیگر  
با تصویب ستاد استانی مدیریت و مقابله با کرونا، همه بازارها و مراکز تجاری و تفریحی استان به استثنای داروخانه ها و مراکز توزیع مواد غذایی و بهداشتی و مراکز ارائه خدمات ضروری ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۱۴:۱۵   + ۳۰ سایت دیگر  
معاون آموزشی وزارت بهداشت، گفت: احتمالاً از اوایل بهمن کرونا بسیار آرام وارد ایران شده و نفرات اولی که به این بیماری مبتلا شده اند، علامتی نداشته اند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۱۲:۴۵   + ۵۳ سایت دیگر  
نخستین دستگاه تست سیار کرونا با حضور سردار سلیمانی رئیس سازمان بسیج مستضعفین، رونمایی شد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۱۰:۳۰   + ۶ سایت دیگر  
سردار دکتر غلامرضا جلالی رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور با صدور پیامی فرارسیدن سالروز میلاد اباعبدالله الحسین علیهم السلام و روز پاسدار را تبریک گفت.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۰۹:۱۵   + ۳۰ سایت دیگر  
وزارت دفاع آمریکا به فرماندهی نظامیان خود در عراق دستور داد که برای افزایش تنش ها و حمله احتمالی به یک گروه مقاومت در این کشور آماده شوند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۰۹:۱۵   + ۳۱ سایت دیگر  
11 سناتور آمریکایی از دولت این کشور خواستند تا در بحبوبه شیوع ویروس کرونا، آمریکا برای مدت 90 روز تحریم های خود را علیه دو کشور ایران و ونزوئلا بردارد تا این کشورها بتوانند با شیوع گسترده ویروس کرونا ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۰۹:۱۵   + ۱۷ سایت دیگر  
سخنان امام خمینی در 26 دی 1360 شگفتی ساز شد؛ و این شگفتی فردای آن روز به تیتر اول روزنامه های چاپ تهران تبدیل شد. امام خمینی گفته بود: "ای کاش من هم یک پاسدار بودم".
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۰۹:۱۵   + ۱۴ سایت دیگر  
لاریجانی در تماس تلفنی با وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، استانداران خراسان رضوی و قم گزارشی از آخرین اقدامات آنها در خصوص مهار ویروس کرونا و اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی دریافت کرد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۰۹:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
در یک ماهه گذشته با توجه به شیوع کرونا و افزایش خرید اینترنتی مردم، تخلفات فروشگاه های اینترنتی نیز به شکل قابل توجهی افزایش یافته است و مردم شکایات زیادی درباره گرانفروشی و تقلب و دیگر تخلفات صنفی ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۰۹:۰۰   + ۱۰ سایت دیگر  
بوریس جانسون نخست وزیر انگلیس کرونا گرفته است و وزرای بهداشت و دارایی نیز به قرنطینه رفته اند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۰۹:۰۰   + ۴۶ سایت دیگر  
ظریف در صفحه توئیتر خود نوشت: ایالات متحده چندین دانشمند ایرانی را بدون هیچ اتهامی و یا با اتهامات ساختگی تحریمی به گروگان گرفته و آنها را آزاد نمی کند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۰۹:۰۰   + ۳۳ سایت دیگر  
9 مصوبه جدید شورای فرماندهی ستاد مدیریت بیماری کرونا در تهران اعلام شد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۰۹:۰۰   + ۱۳ سایت دیگر  
فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان از هدیه مقام معظم رهبری برای خرید لوازم خانگی برای مردم سیل زده کرمان توسط سپاه پاسداران خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۰۹:۰۰   + ۱۳ سایت دیگر  
سخنگوی نمایندگی ایران در سازمان ملل متحد تحریم های جدید آمریکا را نمونه دیگری از سیاست غیرانسانی برخاسته از وزیران نفرت علیه ایران توصیف کرد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۰۸:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
جدیدترین آمار نشان می دهد حدود 9هزار مورد جدید ابتلا به کرونا در آمریکا به ثبت رسیده است.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۰۸:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
آمارها از ابتلای حدود 12161 نفر به بیماری کرونا در سوئیس و 197 مرگ کرونایی در این کشور حکایت دارد.
مشاهده نتایج بیشتر...