جمعه ۲۷ مهرساعت ۱۹:۲۰Oct 2018 19

پایداری ملی (پدافند غیر عامل) (paydarymelli.ir)

پایداری ملی (پدافند غیر عامل) 28 اسفند 1394 پایداری ملی (پدافند غیر عامل) 30 اسفند 1395 پایداری ملی (پدافند غیر عامل) 29 اسفند 1396 پایداری ملی (پدافند غیر عامل) 30 فروردین 1397 پایداری ملی (پدافند غیر عامل) 31 اردیبهشت 1397 پایداری ملی (پدافند غیر عامل) 31 خرداد 1397 پایداری ملی (پدافند غیر عامل) 31 تیر 1397 پایداری ملی (پدافند غیر عامل) 1 مرداد 1397 پایداری ملی (پدافند غیر عامل) 31 شهریور 1397 پایداری ملی (پدافند غیر عامل) 1 مهر 1397 پایداری ملی (پدافند غیر عامل) 2 مهر 1397 پایداری ملی (پدافند غیر عامل) 3 مهر 1397 پایداری ملی (پدافند غیر عامل) 4 مهر 1397 پایداری ملی (پدافند غیر عامل) 5 مهر 1397 پایداری ملی (پدافند غیر عامل) 6 مهر 1397 پایداری ملی (پدافند غیر عامل) 7 مهر 1397 پایداری ملی (پدافند غیر عامل) 8 مهر 1397 پایداری ملی (پدافند غیر عامل) 9 مهر 1397 پایداری ملی (پدافند غیر عامل) 10 مهر 1397 پایداری ملی (پدافند غیر عامل) 11 مهر 1397 پایداری ملی (پدافند غیر عامل) 12 مهر 1397 پایداری ملی (پدافند غیر عامل) 13 مهر 1397 پایداری ملی (پدافند غیر عامل) 14 مهر 1397 پایداری ملی (پدافند غیر عامل) 15 مهر 1397 پایداری ملی (پدافند غیر عامل) 16 مهر 1397 پایداری ملی (پدافند غیر عامل) 17 مهر 1397 پایداری ملی (پدافند غیر عامل) 18 مهر 1397 پایداری ملی (پدافند غیر عامل) 19 مهر 1397 پایداری ملی (پدافند غیر عامل) 20 مهر 1397 پایداری ملی (پدافند غیر عامل) 21 مهر 1397 پایداری ملی (پدافند غیر عامل) 22 مهر 1397 پایداری ملی (پدافند غیر عامل) 23 مهر 1397 پایداری ملی (پدافند غیر عامل) 24 مهر 1397 پایداری ملی (پدافند غیر عامل) 25 مهر 1397 پایداری ملی (پدافند غیر عامل) 26 مهر 1397 پایداری ملی (پدافند غیر عامل) 27 مهر 1397 
  ۱ ساعت پیش    
وزیر امور خارجه آمریکا مدعی شد که واشنگتن به فشار خود بر علیه ایران ادامه خواهد داد.
  ۲ ساعت پیش    
مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا تاکید کرد که این اتحادیه در حال کار بر روی ساز و کار پرداخت مالی مستقیم با ایران است و در آینده نزدیک این مهم اجرایی خواهد شد.
  ۳ ساعت پیش    
پایگاه تحلیلی استاتیستا در مطلبی به معرفی کشور هایی پرداخت که بیشتر از سایرین از رُبات های کارگر استفاده می کنند.
  ۵ ساعت پیش    
ولیعهد سعودی اخیرا با هدف تحمیل خواسته های خود بر کویتی ها به این کشور رفت، اما مقامات کویتی دست رد بر سینه وی زدند.
  ۵ ساعت پیش    
دانشگاه جامع امام حسین (ع) با همکاری و حمایت سازمان پدافند غیرعامل کشور چهارمین جشنواره علمی سلمان فارسی ویژه تحقیقات حوزه پدافند غیر عامل را برگزار می کند.
  ۶ ساعت پیش    
معاون وزیر خارجه روسیه تحریم های جدید دولت آمریکا علیه 20 شرکت و بانک ایرانی را محکوم کرد و آن را غیرقابل قبول توصیف کرد.
  ۷ ساعت پیش    
بلومبرگ در گزارشی به ادامه صادرات غلات آمریکا به ایران باوجود تحریم ها پرداخت و نوشت از دلایل این اقدام کاهش همکاری های بین المللی در تحریم های علیه ایران است.
  ۷ ساعت پیش    
اعضای مجلس نمایندگان آمریکا پیش نویس لایحه ای را به صحن مجلس ارائه کردند که به موجب آن، اعطای هرگونه کمک نظامی و فروش تسلیحات آمریکا به عربستان سعودی متوقف می شود.
  ۸ ساعت پیش    
نماینده ویژه وزیر خارجه آمریکا در امور ایران در مصاحبه ای چهارشنبه ادعا کرده دولت دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا سیاست تغییر نظام ایران را دنبال نمی کند.
  ۱۰ ساعت پیش    
رئیس جمهور یآمریکا در جمع خبرنگاران کاخ سفید بار دیگر درخواست ها برای پاسخگو کردن رژیم سعودی در پرونده قتل یک روزنامه نگار منتقد آل سعود را نادیده گرفت و ریاض را متهدمتحد آمریکا مهم آمریکا توصیف کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۷ - ۰۸:۱۸    
دیروز یک خبرگزاری گزارشی درباره یکی از خطرناک ترین اماکن آموزشی در تهران منتشر کرد که عجیب بود. در این گزارش آمده که از پنج سال پیش با مجوز شهرداری و شرکت پخش فراورده های نفتی در کنار یک مدرسه قدیمی ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۷ - ۰۱:۱۷    
شاید هیچکس در دنیا به اندازه دربار آل سعود از به قدرت رسیدن دونالد ترامپ در آمریکا خوشحال نشد، اما سخنان اخیر ترامپ درباره عربستان، این سرخوشی را به حسی تحقیرآمیز تبدیل کرده است
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۷ - ۰۰:۱۷    
عقب نشینی های ایالات متحده در برابر تحریم های نفتی ایران که اجازه فعالیت به میدان گازی رهام به عنوان میدان مشترک گازی ایران و انگلستان نمونه آن است را باید ماحصل سلسله پیام های قدرت جمهوری اسلامی به ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۷ - ۰۰:۰۲    
درست ساعاتی پس از واریز 100 میلیون دلار از سوی سعودی ها به خزانه دولت دونالد ترامپ که ظاهراً گفته می شود برای تأمین مالی حضور امریکا در سوریه پرداخت شده ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۲۳:۴۷    
انتشار جزئیات جدید از قتل فجیع خاشقجی اثبات می کند وی در کنسولگری عربستان طی 7 دقیقه زنده زنده قطعه قطعه شده و سرکنسول عربستان نیز شخصا در محل شکنجه حضور داشته است ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۲۲:۴۲    
معاون مقابله با عرضه و امور بین الملل ستاد مبارزه با مواد مخدر از کشف 11 تن انواع مواد مخدر و روان گردان در هفته اخیر در کشور خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۲۳:۲۷    
مواجهه رهبرمعظم انقلاب در اداره کشور با مسئولان و کارگزاران نظام عمدتاً به دو گونه است. روش اول اینکه رهبری با راهنمایی ها و هشدار ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۲۳:۰۲    
پدیده حاشیه نشینی به عنوان یک معضل شهری که مسائل و مشکلات عدیده ای در حوزه های اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی در پی داشته، یکی از مسائل اصلی و از دغدغه های دولتمردان و برنامه ریزان شهری به شمار می رود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۲۲:۲۷    
مطالعات اخیر در آمریکا نشان می دهد نیمی از والدین به اشتباه بر این باورند که تزریق واکسن آنفلوآنزا می تواند باعث ابتلا به این بیماری شود
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۲۲:۲۱    
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای هرمزگان گفت: 10 رودخانه در استان وجود دارد که مطالعات احداث سد بر روی آنها در حال انجام است تا از سرازیر شدن این آب ها به سمت دریا جلوگیری شود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۲۲:۲۱    
آرایش نهایی کمیته پدافند غیرعامل وزارت کشور شکل گرفت و حسین ذوالفقاری معاون سیاسی و انتظامی وزیر کشور به ریاست این کمیته منصوب شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۲۲:۲۱    
رییس سازمان ملی استاندارد ایران گفت: جمهوری اسلامی ایران و فدراسیون روسیه تطبیق استانداردها و فراهم کردن اشتراکاتی در نهادهای تایید صلاحیت و آزمایشگاه ها را برای سرعت بخشیدن به تجارت بین 2 کشور دنبال ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۲۱:۰۳    
فرماندار دیر استان بوشهر گفت: دستگاه های اداری و ستاد مدیریت بحران این شهرستان بر فرهنگ سازی در زمینه پدافند غیر عامل تمرکز کنند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۲۰:۴۲    
احمد قنبری با اشاره به قرار گرفتن در آستانه هفته پدافند غیرعامل و آمادگی مسئولان دستگاه های اجرایی برای گرامیداشت این هفته گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۲۰:۲۲    
مدیرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران از بهره برداری از سامانه پیشرفته راداری تهران در 10 روز آینده خبر داد و گفت: برای احداث یک ترمینال 80 هزار متر مربعی در مهرآباد برنامه ریزی کرده ایم.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۱۹:۲۶    
فرماندار بندرماهشهر از جزئیات 70 پروژه ی طرح توسعه شهرستان بندرماهشهر که در شورای راهبردی تصوب شده و در سال جاری آغاز می شوند خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۲۰:۱۲    
سردار کریمی : قدرت در زمینه علمی به عنوان پدافند غیر عامل موجب مقابله با دشمن و مانع حمله آن ها می شود. وظیفه ما تلاش شبانه روزی و جهاد علمی است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۱۹:۴۶    
خبر تحریم 4 بانک و 16 گروه مالی، سرمایه گذاری و تولیدی، اگرچه مانند تحریم های دوره 93- 1390 قابل پیش بینی بود،
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۱۸:۴۶    
جعفر گوهرگانی در نشست پدافند غیر عامل استان، افزود: خرید نانوایی سیار در شهرهایی مانند یاسوج، دوگنبدان و حتی کهگیلویه می تواند در قالب یک طرح ارائه و تا پایان سال جاری اجرایی شود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۱۷:۴۱    
علی محمد احمدی در شورای پدافند غیرعامل استان با تاکید به اینکه در سطح بندی و تقسیم بندی کردن مسائل در پدافند غیرعامل باید به دنبال موضوعات حیاتی، حساس و مهم بود ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۱۸:۲۶    
فرمانده ارشد HSE، پدافند غیرعامل و مدیریت بحران منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی، در اختتامیه دوره آموزشی فرماندهی حادثه گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۱۸:۰۶    
مدیرکل فرودگاه گیلان گفت: مانور دو سالانه طرح اضطراری فرودگاه رشت با همکاری 300 نفر از کارکنان ارگان های مختلف با موفقیت انجام شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۱۷:۲۶    
سومین کنفرانس ترکیبیات، رمزنگاری و محاسبات روزهای 24 و 25 آبان ماه سال جاری و با همکاری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، بنیاد ملی نخبگان ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۱۷:۰۵    
فرماندار بیرجند گفت:پدافند غیرعامل موثرترین روش مقابله در جنگ نرم دشمن است که باید در این راستا آموزش ها در مدارس افزایش یابد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۱۶:۴۵    
مدیرکل راه و شهرسازی استان قزوین از اعلام مصوبه شورایعالی شهرسازی و معماری ایران پیرامون چهارچوب طراحی شهری، بهسازی و تجدید حیات محله بلاغی خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۱۶:۲۵    
حجت الاسلام احمد رضایی با بیان اینکه همایش های برگزار شده بستری مناسب برای انتقال مفاهیم مختلف هستند ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۱۶:۰۵    
مدیرکل پدافند خراسان جنوبی از تهیه طرح جامع پدافند غیرعامل استان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۱۵:۴۵    
مدیر عامل گروه صنعتی پژوهشی زر با اشاره به مدیریت سیستم پدافندی غیر عامل این مجموعه، افزود: ظرفیت ذخیره سازی 600 هزار تن غلات، وجود راه ارتباط ریلی، انبارهای بزرگ ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۱۵:۲۴    
دوره آموزشی ایمنی، بهداشت و محیط زیست در شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه خراسان جنوبی برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۱۵:۰۴    
بهروز عبدی گفت:در راستای ارتقا دانش و کاهش مخاطرات کارگران این صنف در زمینه های ایمنی، بهداشت،انرژی، محیط زیست و پدافند زیستی دوره های آموزشی ایمنی کار بر روی دکل برق برگزارخواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۱۳:۵۹    
مدیرعامل شرکت گاز خراسان جنوبی از برگزاری کارگاه آموزشی الزامات پدافند غیر عامل با حضور بسیجیان این شرکت خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۱۴:۴۴    
جلسه پدافند غیر عامل با حضور فرماندار شهرستان مهاباد و اعضای ستاد بحران شهرستان در سالن جلسات این فرمانداری برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۱۴:۲۴    
صبح امروز با حضور معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش استان، جلسه کار گروه فرهنگی ، آموزشی و اجتماعی پدافند غیرعامل آذربایجان شرقی در دانشگاه جامع علمی و کاربردی برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۱۲:۵۹    
مدیر کل پدافند غیرعامل استان آذربایجان شرقی در مانور دورمیزی شهرستان مرند بر همکاری و تعامل دستگاه های اجرایی شهرستان در برگزاری رزمایش زیستی تأکید کردند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۱۲:۴۴    
جلسه شورای پدافند غیرعامل شهرستان انار در مهر ماه برگزار شد
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۱۲:۲۴    
به منظور فرهنگ سازی و آموزش عمومی مباحث پدافند غیرعامل از طریق رسانه ملی و استفاده از ظرفیت آن، ظهر امروز تجری مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری و هیئت همراه با دکتر منتظر حجت مدیرکل جدید صدا و سیمای ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۱۲:۰۳    
موسسه کارنگی در گزارشان خود به طور صریح بر مهار و فشار بر جمهوری اسلامی ایران تاکید می کند و در پی آن به دنبال متوقف کردن کشورمان در عرصه های بین الملل، سیاسی و نظامی است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۱۱:۳۸    
وزیر توسعه اقتصادی روسیه تصریح کرد که امکان حذف ایران از بازار جهانی نفت وجود ندارد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۱۱:۱۸    
نماینده ولی فیقه در نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران گفت:در ایام اربعین 30 هزار نیروی پلیس در مرزهای شلمچه، مهران و چذابه امنیت زائران را برعهده خواهند داشت.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۱۰:۵۳    
جلسه رابطین پدافند غیرعامل فرمانداری های سطح استان با حضور سیف مدیر کل پدافند غیرعامل در محل سالن جلسات معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۱۰:۲۸    
جلسه بررسی آخرین وضعیت اقدامات ، در اجرای طرح مطالعات جامع پدافند غیرعامل استان با هدف شناسایی موانع و محدودیت ها و رفع آنها جهت تسهیل در روند اجرای ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۰۸:۵۶    
قانونگذاران مجلس نمایندگان آمریکا در پی ارائه پیش نویس قانونی هستند که به کمک آن فروش سلاح به عربستان سعودی را متوقف کنند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۰۸:۵۱    
پژوهشگران همواره هشدار می دهند، استفاده بیش از اندازه از تلویزیون، تلفن همراه، تبلت، رایانه، شبکه های مجازی و بازی های ویدئویی (خشن) با ضعف تحصیلی ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۰۸:۵۱    
مذاکره کننده ارشد آمریکا در گفت وگوهای هسته ای با ایران از اقدام دولت این کشور در خروج از توافق هسته ای برجام انتقاد کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۲۳:۰۰    
جلسه کمیته پدافند غیر عامل شهرستان راور، روز دو شنبه هفته جاری به ریاست اژدری فرماندار راور و با حضور اعضاء در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار گردید .
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۲۲:۱۰    
یک سناتور آمریکایی با انتقاد از عربستان گفت که آنها دوست آمریکا نبوده و سعودی ها در حال تقویت تروریسم در جهان هستند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۲۱:۵۴    
رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور در کانال شخصی خود از نحوه نقل حرف هایش در مصاحبه با خبرگزاری فارس انتقاد کرد و اصل صحبت و مصاحبه خود را در کانالش به اشتراک گذاشت.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۲۱:۴۹    
سخنگوی شورای نگهبان گفت: اعلام نظر درباره لایحه الحاق دولت جمهوری اسلامی ایران به کنوانسیون مبارزه با تأمین مالی تروریسم CFT، به جلسات آینده شورای نگهبان موکول شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۲۰:۳۹    
فرمانده سپاه گفت: اشرار و تروریست ها در حادثه دیروز در مرز میرجاوه، پس از بیهوشی نیروهای مرزبانی، اقدام به ربایش آنها کردند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۱۹:۱۴    
سفیر ایران در بغداد تاکید کرد: زائران اربعین حسینی به اندازه نیاز با خود دینار به همراه داشته باشند تا بتوانند حداقل ضروریات خود مانند هزینه سفر بین شهرهای مختلف عراق را تهیه و پرداخت کنند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۱۸:۰۴    
وزیر امور خارجه کشورمان در گفت وگوی تلفنی با همتای پاکستانی خود پیگیری وضعیت مرزبانان کشورمان شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۱۷:۰۹    
طی حکمی از سوی علیرضا رشیدیان استاندار معزز خراسان رضوی، دکتر علیرضا قامتی به سمت مدیرکل پدافند غیرعامل استان منصوب گردید.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۱۶:۰۴    
رهبر معظم انقلاب اسلامی تأکید کردند: تصویرسازی غلط و منفی و ناامیدکننده از اوضاع ایران مهم ترین دستور کار امروز دشمن است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۱۵:۳۹    
یک روزنامه انگلیسی ضمن اشاره به آبروریزی اخیر حکومت عربستان سعودی در قضیه کشته شدن یک خبرنگار منتقد در کنسولگری این کشور در ترکیه نوشت که ولی عهد کنونی گزینه مناسبی برای پادشاهی آینده عربستان سعودی ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۱۴:۲۲    
انجمن علمی پدافند غیرعامل خوزستان از برگزاری دوره کوتاه مدت عمومی- تخصصی پدافند غیرعامل شهری ویژه مدیران و کارشناسان شهرداری آبادان خبرداد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۱۵:۱۹    
انعقاد قراردادهای پالایش به منظور به خدمت گرفتن ظرفیت خالی پالایشگاه های سراسر دنیا راهکاری کوتاه مدت است که با حذف سیستم بانکی تحریم را بی اثر می کند و ایران را از مزایای فروش فرآورده به جای نفت خام ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۱۵:۰۴    
14 روز پس از ناپدید شدن جمال خاشقجی و تقریبا قطعی شدن قتل وی توسط سعودی، نشانه های معامله عربستان، ترکیه و آمریکا در این مورد پدیدار شده و برخی کارشناسان از آماده شدن ریاض برای پذیرش این قتل و پرداخت ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۱۴:۴۳    
بینوایان و شکل باشکوه و قیمت بلیت آن موضوع اصلی اعتراضات و نگرانی های پردامنه و پرحجم آن نیست، چه اینکه اساساً مردمی کردن تئاتر و جذب تماشاگر انبوه برای این هنر می تواند محل تشویق هم باشد
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۱۴:۰۲    
گاز مونوکسید کربن بی بو، بی رنگ، بدون مشخصه خاص و کمی سبکتر از هوا است و به دلیل قابلیت انتشار بسیار بالایی که دارد به سرعت تمام فضای محیط را انباشته می کند و تمامی حاضران را در معرض مسمومیت قرار می ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۱۳:۴۲    
یک کارشناس اقتصادی برجسته هشدار داد؛ اقتصاد آمریکا روبه رشد است، اما این رشد به زودی پایان می یابد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۱۳:۲۲    
بازار با وجود حضور نفت ایران، با کمبود شدید عرضه مواجه است و ترامپ و همپیمانانش نتوانسته اند این کمبود عرضه را علی رغم بلوف ماههای گذشته خود جبران کنند ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۱۳:۰۲    
بیش از 4000 نفر از دانشگاهیان، حوزویان و فعالین عرصه فرهنگی طی نامه ای به اعضای شورای نگهبان خواستار عدم تایید لایحه CFT شدند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۱۲:۴۲    
سفیر جدید ژاپن در ایران گفته است که دولت و شرکت های ژاپنی علیرغم فشار ها و تحریم های آمریکا همچنان به روابط خود با ایران ادامه می دهند و در ایران می مانند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۱۲:۲۷    
سخنگوی سازمان امداد و نجات با اشاره به جزئیات زمین لرزه 4.9 ریشتری در قصر شیرین گفت: سه تیم ارزیاب جهت بررسی ابعاد و خسارت های احتمالی به منطقه اعزام شدند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۱۲:۲۲    
رییس ستاد اجرایی فرمان امام (ره) با اشاره به اینکه سالانه حدود 3 هزار میلیارد تومان در ستاد اجرایی در مناطق محروم هزینه می شود گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۱۲:۰۷    
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: تنها 20 درصد اسباب بازی های موجود در بازار ایرانی است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۱۱:۳۲    
وزیر آموزش وپرورش گفت: از 500 هزار دانش آموز اتباع حدود 20 درصد آن ها فقط در شهرستان های استان تهران تحصیل می کنند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۱۱:۰۱    
معاون علمی و فناوری رئیس جمهور گفت:3600 شرکت دانش بنیان در کشور وجود دارد که درآمد آن ها 60 هزار میلیارد تومان است
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۱۰:۴۶    
وزارت خزانه داری آمریکا در تازه ترین اقدام ضدایرانی خود برخی سازمان های تحت نظارت بسیج مستضعفین، سه بانک ملت، پارسیان، مهر اقتصاد و شرکت های فولاد مبارکه و تراکتورسازی ایران را تحریم کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۱۰:۲۵    
مقامات دولت آمریکا نگران این هستند که ماجرای قتل خاشقجی در کنسولگری عربستان سعودی، راهبرد آمریکا برای تحریم نفتی ایران را در معرض خطر قرار دهد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۱۰:۰۵    
سخنگوی وزارت خارجه پاکستان اعلام کرد که اسلام آباد با نگرانی موضوع مرزبانان ربوده شده ایرانی را دنبال می کند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۰۹:۵۰    
دولت آمریکا در حال تدوین راهبردی جدید است که براساس آن بتواند ضمن وادارکردن ایران به خروج از سوریه، از حضور بخش خصوصی ایران در بازسازی سوریه جلوگیری کند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۰۹:۵۰    
رئیس سازمان پدافند غیر عامل کشور: مسئله بسیار مهمی که در حوادث و تهدیدات مشاهده می شود عدم آمادگی شهرها و آسیب پذیری آنها در مقابل تهدیدات است پس آمادگی شهرها برای دفاع از مردم به عنوان اصلی ترین ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۰۹:۴۴    
هزینه های دفاعی و امنیتی ایران در بالاترین تخمین ها چه عددی است و این هزینه ها چه باری به دوش اقتصاد ایران می گذارد؟ این گزارش، تحقیقی در پاسخ به این سوال است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۰۹:۲۹    
روابط عمومی کل سپاه از هلاکت ابوضحی ، امیر داعش در استان دیاله و طراح اصلی حادثه تروریستی اخیر اهواز در عملیات غافلگیرانه نیروهای مقاومت در استان دیاله عراق خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۰۹:۰۹    
روزنامه نیویورک تایمز با شناسایی 5 نفر از مظنونین شناسایی شده در پرونده خاشقچی، گزارش داد که آنها با ولی عهد سعودی مرتبط هستند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۲۳:۵۹    
محمد اسماعیل حافظی ، مدیر عامل سازمان خدمات طراحی شهرداری قزوین گفت : مطالعه و شناسایی مکان های اسکان موقت در شهر قزوین جهت زمان های اضطراری با استفاده از سیستم اطلاعات جغرافیایی (GIS) با محوریت ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۲۳:۳۹    
رواج سبک فرهنگی دیگر کشورها و فاصله گرفتن از فرهنگ ایرانی اسلامی، ابراز حس تفاخر و رواج سندروم کاخ نشینی، ترویج اختلاف طبقاتی ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۲۳:۴۴    
استاندارد سامانه های آشکارسازی و اعلام حریق، تجهیزات اعلام حریق- آژیرها که با همکاری کارشناسان آزمایشگاه سامانه الکترونیکی وهوشمند مرکز خدمات پدافند غیر عامل سازمان جهاد دانشگاهی صنعتی شریف تدوین شده ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۲۳:۲۹    
اولین همایش ارتباط با صنعت و دانشگاه گیلان با هدف معرفی توانمندی های پژوهشی، تجاری سازی تحقیقات، بررسی موانع و چالش های پیشروی توسعه دانشگاه کار آفرین با حضور مسئولین استان، صاحبان صنایع ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۲۳:۱۴    
جلسه گرامیداشت هفته پدافند غیر عامل در دفتر مدیر آموزش و پرورش به مناسبت برگزاری هفته پدافند غیر عامل با حضور اعضای شورای معاونین تشکیل شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۲۲:۵۴    
فرمانده نیروی هوافضای سپاه گفت: پهپادهای بمب افکن ما با استفاده از بمب های هوشمند، 700 عملیات رزمی علیه داعش در صحنه نبرد سوریه داشته و در انهدام تانک ها، نفربرها ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۲۲:۳۴    
نخستین مسابقه عکس و فیلم با عنوان پدافند غیرعامل از لنز دوربین توسط اداره کل پدافند غیرعامل استانداری مازندران با هدف فرهنگ سازی و مشارکت فعال مردم فرهیخته استان در این حوزه برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۲۲:۰۹    
یک وبگاه خبری تحلیلی قطری، از تحرکات جدی در سطح بین المللی و هم چنین داخل آل سعود برای پایان دادن به قدرت ولی عهد سعودی در پی پرونده قتل احتمالی روزنامه نگار سعودی در ترکیه خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۲۱:۴۹    
نماینده تجاری روسیه در انگلیس گفت: شرکت های روس و انگلیسی می توانند با حذف دلار از مبادلات تجاری خود در صورت لزوم از روبل و پوند استفاده کنند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۲۱:۲۹    
همایش پدافند زیستی در سالن مجتمع فرهنگی و هنری فردوسی شهرستان تویسرکان و با حضور مدیر کل بهداشت و درمان سازمان پدافند غیر عامل کشور برگزار گردید.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۲۱:۰۸    
جلسه دبیران کارگروه های تخصصی 11گانه استان و اعضای شورا در محل سالن شهید مردانی استانداری برگزار گردید.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۲۰:۴۸    
مقامات ترکیه اعلام کردند به شواهدی دست پیدا کرده اند که فرضیه به قتل رسیدن جمال خاشقجی روزنامه نگار منتقد سعودی در کنسولگری عربستان در استانبول را تقویت می کند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۲۰:۲۷    
مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران با اشاره به اختصاص یارانه 200 میلیارد تومانی برای حمایت از صنایع کوچک گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۹:۵۲    
عضو شورای مرکزی حزب موتلفه معتقد است: ایران با پذیرش FATF در نهایت سرنوشتی مانند پاکستان خواهد داشت و از لیست سیاه خارج نخواهد شد.
مشاهده نتایج بیشتر...