پنجشنبه ۰۵ مردادساعت ۱۱:۴۲Jul 2017 27

پایداری ملی وابسته (paydarymelli.ir)

  ۷ دقیقه پیش    
رئیس پلیس فتا از افزایش فعالیت های داعش در فضای سایبری خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۴ - ۲۳:۴۵    
مایک پومپئو رئیس سیا درمصاحبه با واشنگتن فری بیکن در پاسخ به اقدام اخیر دولت دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا در تأیید پایبندی ایران به برجام و اینکه آیا درباره پایبندی ایران به توافق هسته یا ایران و ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۴ - ۲۲:۴۵    
فلاحت پیشه با اشاره به جلسه روز شنبه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی که به بررسی قانون جدید تحریم آمریکا علیه ایران خواهد پرداخت ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۴ - ۲۲:۱۵    
جلسه ی قرارگاه پدافند شیمیایی استان پیرامونِ چگونگی برگزاری رزمایش شیمیایی در سطح استان مرکزی با حضور حسن بیگی معاون محترم سیاسی، امنیتی و اجتماعی ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۴ - ۲۱:۴۵    
فرانسه اعلام کرد که تحریم های جدید آمریکا علیه ایران، روسیه و کره شمالی در تضاد با قوانین جهانی است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۴ - ۲۰:۳۵    
مصوبات مجلس نمایندگان آمریکا برای اینکه تبدیل به قانون شود، باید عینا به تصویسناتورها برسد و نهایتا رئیس جمهوری نیز باید آن را امضا کند، اما در صورت وتو توسط رئیس جمهوری ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۴ - ۱۹:۴۵    
جانشین رئیس ستاد کل نیروهای مسلح گفت: تمام نقاط حساس دشمنان تحت اشراف اطلاعاتی قرار دارد و هر زمان بخواهیم آنها را مورد هدف قرار می دهیم.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۴ - ۱۸:۰۵    
قربانی مدیرکل آموزش و پرورش در جلسه کارگروه تخصصی فرهنگی ، آموزش اجتماعی کردستان جامع نگری و اهمیت دادن به همه بخشهای جامعه را بهترین شیوه اداره امور مملکت دانست
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۴ - ۱۷:۰۵    
استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: تولید امنیت پایدار و مقابله با حملات ترکیبی دشمن از وظایف سازمان پدافند غیر عامل است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۴ - ۱۶:۱۵    
سخنگوی ارشد نیروهای مسلح گفت: دولت ترامپ بیش از گذشته نسبت به رویکردهای نظامی خود در محیط انقلاب اسلامی دقت و مراقبت داشته باشد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۴ - ۱۵:۲۵    
وزارت نیرو اعلام کرد: با افزایش دما در هفته آینده، همه شرکت های صنعت آب و برق کشور در حالت آماده باش کامل خواهند بود
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۴ - ۱۴:۰۵    
رئیس جمهور با تأکید بر اینکه حتماً پاسخ لازم به حرکت جدید کنگره آمریکا را خواهیم داد، از واشنگتن خواست با احترام به حقوق ملت ایران، از تجربه 40 سال خصومت خود درس بگیرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۴ - ۱۳:۱۵    
با برگزاری مجمع عمومی انجمن علمی پدافند غیرعامل استان کرمان اعضای انجمن علمی پدافند غیرعامل انتخاب و معرفی شدند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۴ - ۱۲:۱۵    
رئیس جمهور آمریکا در مصاحبه با یک روزنامه تصریح کرد اگر کار به او واگذار می شد 180 روز پیشتر عدم پایبندی ایران به برجام را اعلام می کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۴ - ۱۱:۰۰    
فرمانده قرارگاه سایبری و تهدیدات نوین قرارگاه مرکزی خاتم الا نبیاء (ص)از سازمان پدافند غیر عامل کشور و نمایشگاه اختصاصی صنعت بومی قرارگاه پدافند سایبری بازدید کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۴ - ۱۰:۵۰    
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس از ارائه پیشنهادات ستادکل نیروهای مسلح و سازمان پدافند غیرعامل درباره طرح مقابله با اقدامات ماجراجویانه آمریکا به کمیسیون متبوعش خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۴ - ۱۰:۵۰    
معاون وزیر خارجه کشورمان گفت اقدام کنگره و قانونی که در حال تصویب است یک اقدام خصمانه و روشن علیه ایران است و با واکنش قطعی ایران مواجه می شود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۴ - ۰۹:۴۰    
معاون امنیتی و انتظامی وزارت کشور با بیان اینکه همکاری ایرا ن و ترکیه به مهار گروه های تروریستی کمک می کند گفت: با مذاکرات انجام شده میان هیات ایرانی و ترکی ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۴ - ۰۹:۰۰    
مجلس نمایندگان آمریکا طرح جامع تحریم های ایران، روسیه و کره شمالی را با 419 رای موافق و 3 رای مخالف تصویب کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۴ - ۰۸:۵۰    
بمنظور اتخاذ راهکارهای لازم در مقاطع خاص زمانی که منجر به قطعی آب، برق، گاز، تلفن و.. می شود، جلسه ای در روز دوشنبه مورخ2/5 ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۲۲:۲۵    
اسپینر اسباب بازی جدیدی است که این روزها در دست مردم جا خوش کرده و بازار را در دست گرفته است. شاید بیکاری و خالی بودن اوقات فراغت دلیلی برای رواج آن است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۲۰:۴۵    
فرماندار اردکان گفت: موفقیت پدافند غیرعامل در گرو هماهنگی و همکاری همه نهادها، دستگاه ها و مردم است و بدون آن، این امر محقق نخواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۱۹:۰۵    
دومین کنفرانس پدافند غیرعامل و توسعه پایدار توسط وزارت کشور و با مشارکت سازمان پدافند غیرعامل کشور و بیش از 30 دانشگاه، پژوهشگاه و دستگاه اجرایی مهر 1396 برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۱۸:۰۵    
سیف گفت: مراکزی همچون فرو آلیاژ ازنا دارای اهمیت اقتصادی بسیار بالایی برای استان لرستان می باشند و رعایت اصول ایمنی هم در زمینه آموزش کارکنان و هم در زمینه ملاحظات پدافند غیرعامل باید در دستور کار ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۱۸:۰۵    
فرمانده قرارگاه سایبری و تهدیدات نوین قرارگاه مرکزی خاتم الا نبیاء (ص)از سازمان پدافند غیر عامل کشور و نمایشگاه اختصاصی صنعت بومی قرارگاه پدافند سایبری بازدید کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۱۶:۵۵    
یکی از اقدامات اساسی برای پیشبرد برنامه های پدافند غیرعامل آموزش جامع و همگانی اصول و مفاهیم آن است
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۱۶:۰۵    
رحیم آزادی گفت : راه اندازی و ایجاد بانک اطلاعاتی ، شناسایی نقاط حیاتی ، حساس و مهم استان ،نقاط قوت و ضعف به منظور ایجاد راه کارهای اصولی متناسب با تاب آوری شهری در استان و کاهش خطر پذیری با رعایت ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۱۵:۰۵    
آزادی گفت: تحقق اهداف پدافند غیرعامل مستلزم آشنایی کامل مدیران با این حوزه ، احساس مسئولیت بالا و دقت در رعایت اصول ، الزامات و ضوابط آن است ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۱۴:۰۵    
در نشست صوفی مدیر کل پدافند غیرعامل استان همدان با رئیس سازمان مهندسی ساختمان استان مقرر شد سمینار تخصصی با عنوان مبحث 21 (پدافندغیرعامل) در مرداد ماه سالجاری با حضور سخنرانان کشوری در استان همدان ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۱۳:۴۵    
کارگاه آموزشی-توجیهی "آشنایی با سامانه ملی تله بدافزار" روز شنبه سی و یکم تیرماه، در سالن آمفی تئاتر خیام دانشکده فنی و مهندسی دانشگاه شهرکرد برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۱۲:۵۵    
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی از برگزاری رزمایش مقابله با بیوتروریسم در مشهد خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۱۲:۰۵    
دوشنبه دوم مرداد ماه کمیته بازرسی پدافند غیر عامل در ادامه بازدیدهای دوره ای خود از مراکز حساس و در جهت شناسایی آسیب پذیری ها از بخش تاسیسات برق بیمارستان های علامه کرمی و آپادانا بازدید کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۱۱:۲۵    
بهرام قاسمی در نشست خبری هفتگی خود با تاکید بر اینکه تهدیدات آمریکا علیه ایران درست نیست افزود: دوره تهدید گذشته است و آمریکا باید دست از زبان تهدید علیه ایران بردارد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۱۱:۱۵    
رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه برجام ستیزی به نفع آمریکا نیست گفت: متناسب با تحریم های آمریکا در مجلس طرح داریم.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۱۱:۰۵    
مسئول بهداشت محیط و حرفه ای مرکز بهداشت همدان با اشاره به اینکه فاضلاب طبیعت گنج نامه و عباس آباد را به ورطه نابودی می کشاند، گفت: پروژه شبکه جمع آوری فاضلاب گنج نامه و عباس آباد همدان عملیاتی شود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۱۰:۳۵    
دومین نشست تخصصی ادواری دبیران کمیته های شهرستانی پدافندغیرعامل استان صبح روز دوشنبه مورخ 26/4/96 در محمودآباد برگزار شد ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۱۰:۱۵    
استاد دانشگاه کنتیکت آمریکا معتقد است: سیاست ترامپ در خاورمیانه اجماع استراتژیک بوده که به علت وجود تعارض فلسطینی ها و اسرائیلی ها با شکست مواجه خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۰۹:۴۵    
معاون امنیتی انتظامی استاندار سیستان و بلوچستان گفت: انفجار شیء صوتی در یکی از کوچه های فرعی زاهدان بجز یک نفر زخمی هیج خسارتی جانی و مالی نداشته است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۰۹:۲۵    
مرادی گفت: در خصوص یک درصد اعتبارات تملک دارائیها ی سرمایه ای در خصوص مصون سازی زیر ساختهای دستگاه ها بمنظور افزایش امنیت و پیشگیری از حوادث و تهدیدات از دستگاههای عضو خواست کلیه پروژه های پدافندی ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۰۸:۳۵    
بزرگترین شرکت نفتی عربستان آرامکو در پی اصابت موشک بالستیک ارتش یمن به پالایشگاه های نفت شهر ساحلی ینبع برای تقویت امنیت تاسیسات دریایی خود برنامه ریزی می کند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۲ - ۲۲:۰۰    
امروز اتحادیه اروپا بر مبنای توافق هسته ای ساز و کاری برای تعامل در دیگر موضوعات چون پرونده حقوق بشر و موشکی با ایران دارد؛ اروپایی ها برای مذاکره در این زمینه ها با تهران، کانال های گشوده ای دارند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۲ - ۲۰:۳۰    
رئیس جمهور در دیدار فرماندهان عالی رتبه سپاه از خدمات و تلاش های نیروهای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی قدردانی کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۲ - ۲۰:۰۰    
مدیرکل پدافند غیرعامل استان کرمانشاه، گفت: انجمن علمی پدافند غیرعامل متشکل از 14 کمیته از اساتید، متخصصان و صاحب نظران به منظور شناسایی تهدیدها و پیشگیری از بحران در استان کرمانشاه آغاز به کار کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۲ - ۱۹:۱۰    
آی تی یو نهادی وابسته به سازمان ملل متحد است که مقر اصلی آن در ژنو قرار دارد و سابقه تاسیس آن به سال 1865 میلادی باز می گردد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۲ - ۱۸:۱۰    
بر اساس طرح کنگره، ترامپ ملزم می شود درباره هرگونه تعلیق یا پایان تحریمها علیه ایران، روسیه و کره شمالی، گزارش دهد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۲ - ۱۷:۴۰    
روزنامه صهیونیستی معاریو در مطلبی، رژیم اشغالگر قدس را معشوقه پنهان عربستان سعودی خواند و از تل آویو خواست روابط خود با ریاض را انکار نکند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۲ - ۱۷:۳۰    
ابوترابی گفت: نمایندگان دربررسی لایحه مدیریت بحران و حوادث غیرمترقبه به دنبال ارتقاء جایگاه این معاونت به معاون رییس جمهوربودند ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۲ - ۱۷:۲۰    
آملی لاریجانی بر لزوم آزادی هرچه سریعتر زندانیان ایرانی در آمریکا تأکید کرد و گفت: علاوه بر زندانیان ایرانی ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۲ - ۱۷:۰۰    
منابع آگاه در مصاحبه با شبکه خبری سی ان ان گفته اند رکس تیلرسون در صدد است از سمتش به عنوان وزیر خارجه آمریکا کناره گیری کند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۲ - ۱۶:۱۰    
'بن رودِس' مشاور سابق باراک اوباما به گزارش ها درباره تصمیم رئیس جمهوری آمریکا برای خروج از توافق هسته ای با ایران واکنش نشان داد و تاکید کرد که متحدان بین المللی آمریکا ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۲ - ۱۵:۴۰    
مدیرکل پدافند غیرعامل استان زنجان از تدوین طرح جامع پدافند غیرعامل در استان زنجان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۲ - ۱۵:۰۰    
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس با بیان اینکه مبادا یک شرکت فرانسوی امروز بر نفت کشور ما حاکم شود، گفت: نگرانی ما این است که افرادی برای دریافت سود بیشتر ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۲ - ۱۴:۱۰    
به عقیده دکتر حسین اسلامبولچی، امنیت سایبری، بزرگ ترین چالش قرن بیست و یکم است و اگر اقدامات پیشگیرانه به موقع انجام نشود در آینده اشکالات جدی ایجاد خواهد کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۲ - ۱۳:۳۰    
به راه اندازی خط تولید موشکی ایران پرداخت و آن را یک موفقیت برای ایران توصیف کرد و نوشت: تلویزیون ایران در حالی راه اندازی خط تولید نسل جدیدی از موشک های ایران را جشن گرفته است که در هفته های اخیر ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۲ - ۱۲:۳۰    
رئیس مجلس شورای اسلامی در بیانیه ای اقدامات اخیر رژیم صهیونیستی در مسجدالاقصی را محکوم کرد و خواستار برخورد جدی نهادها و سازمان های بین المللی با این اقدامات ضد بشری رژیم صهیونیستی شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۲ - ۱۲:۲۰    
200 دستگاه موتورلانس برای ارائه خدمات اورژانس پیش بیمارستانی در تهران رونمایی شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۲ - ۱۱:۲۰    
درپی پیش بینی افزایش 5 درصدی دمای هوا طی روزهای آینده، صنعت برق کشور در آستانه ثبت یک رکورد جدید مصرف و احتمال قریب به یقین قطع گسترده برق در صورت عدم صرفه جویی از جانب مردم قرار گرفته است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۲ - ۱۰:۴۰    
مهم نیست که پهپهادها توسط یک تروریست هدایت شوند یا یک خلبان ناشی، در هر دو حالت، این وسیله یک تهدید جدی برای امنیت نظامی و عمومی است ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۲ - ۱۰:۰۰    
آتش سوزی در بنادر استان بوشهر، در سایه سهل انگاری و نبود تجهیزات کافی و استاندارد در اسکله ها، تراژدی غمباری است که در سال های اخیر باعث تحمیل خسارات فراوانی به شناورهای صیادی و تجاری شده و بیکاری ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۲ - ۰۹:۲۰    
ژنرال جوزف دانفورد، رییس ستاد مشترک ارتش امریکا گفت: روسیه دیگر به تنهایی بزرگترین تهدید برای امریکا نیست، کره شمالی چالش شماره یک است و ایران و چین هم امریکا را تهدید می کنند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۲ - ۰۸:۴۰    
مدیرکل پدافند غیرعامل استان کرمانشاه گفت: استان کرمانشاه دارای مرزی استوار، پایدار و بدون تهدید است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۲۲:۱۰    
ایرج کارخائی مدیرکل پدافند غیرعامل استان سمنان به اتفاق کارشناسان اداره کل با امیر شوکتی فرمانده پایگاه هوایی سمنان در محل پایگاه پدافند هوایی دیدار و گفتگو کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۲۱:۱۰    
سیف ضمن تعریف جنگ روانی و تهدیدات نرم، به حملات سایبری که در طول سالهای گذشته علیه زیرساخت های کشور انجام شد اشاره کرد و افزود از نمونه های این تهدیدات می توان باج افزار وانا کرای ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۱۹:۰۰    
بزرگ ترین ناو هواپیمابر جهان توسط نیروی دریایی آمریکا به آب انداخته شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۱۸:۰۰    
مدیرکل مدیریت بحران استانداری آذربایجان غربی هشدار داد: چنانچه دریاچه ارومیه احیا نشود، بیش از 14 میلیون نفر جانشان در خطر خواهد بود و انواع بیماری ها آنها را تهدید می کند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۱۷:۲۰    
مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت با بیان اینکه "مصوبه شورای عالی فضای مجازی که طی 10 روز آینده ابلاغ خواهد شد، درباره انتقال سرورهای تلگرام، الزام نیست بلکه ایجابی است" ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۱۶:۳۰    
رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس معتقد است، هیچ کدام از دیگر کشور های مذاکره کننده هسته ای با ایران، پیشنهادِ مذاکره مجدد آمریکا را به هیچ وجه قبول ندارند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۱۵:۳۰    
رهبر معظم انقلاب اسلامی در مراسم غبارروبی مضجع مطهر حضرت امام رضا(ع) حضور یافتند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۱۴:۴۰    
با حضور وزرای دفاع ایران و عراق یادداشت تفاهم نامه همکاری های دفاعی و نظامی میان دو کشور به امضا رسید.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۱۱:۱۰    
در چند روز گذشته نیروی دریایی آمریکا با انتشار فیلمی قدیمی و با کمک گستردگی رسانه های خود از عملیاتی شدن سلاح لیزری خود در خلیج فارس با عنوان (laws) خبر داد ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۱۱:۰۰    
قرار است مجلس نمایندگان آمریکا طرحی را به رای بگذارد که بر اساس آن به متحدان این کشور برای مقابله با نفوذ سایبری روسیه کمک مالی اعطا شود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۱۰:۱۰    
نشست شورای پدافند غیرعامل خراسان رضوی با حضور معاون سازمان پدافند غیر عامل در مشهد برگزار شد
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۱۰:۱۰    
وزارت اطلاعات اطلاعیه ای درخصوص آمار مربوط به حجم قاچاق سالانه کالا در کشور منتشر کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۰۹:۳۰    
اتحادیه اروپا در مورد طرح تحریم های یکجانبه آمریکا علیه روسیه و ایران ابراز نگرانی کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۰۸:۵۰    
جلسه کارگروه تخصصی جهادکشاورزی استان با حضور رئیس و دبیران دیگر کارگروه های تخصصی استان در سازمان جهاد کشاورزی استان کردستان برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۰۸:۴۰    
جلسه کارگروه فرهنگی، آموزشی و اجتماعی پدافند غیرعامل یکشنبه هفته گذشته در سالن جلسات اداره کل تبلیغات اسلامی استان همدان برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۰۸:۳۰    
قاسمی گفت: افرادی که در بیانیه کاخ سفید به آنها اشاره شده دارای اتهاماتی هستند که طبق قانون به آنها رسیدگی می شود و بارها به آمریکاییها گفته ایم که لوینسون سالها پیش به ایران سفری داشته و پس از ترک ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۰۸:۲۰    
نسخه اولیه طرح تحریم ایران، روسیه و کره شمالی که گفته می شود این هفته به رأی گذاشته خواهد شد، در سایت مجلس نمایندگان آمریکا منتشر شده است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۰۸:۱۰    
سردار جلالی در برنامه تیتر امشب با موضوع بیوسایبر، چهارشنبه 28 تیر96 سردار جلالی در برنامه تیتر امشب با موضوغ بیوسایبر
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۲۲:۱۰    
مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری لرستان به همراه فرماندار شهرستان چگنی از بیمارستان امام خمینی (ره) این شهر بازدید کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۲۱:۰۰    
منابع خبری گزارش داده اند رئیس جمهور آمریکا به گروهی از نزدیکان مورد اعتماد خود در کاخ سفید دستور داده حالت احتمالی مربوط به اعلام عدم تأیید پایبندی ایران به برجام در گزارش سه ماه بعدی را بررسی کنند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۲۰:۰۰    
رئیس شورای راهبردی روابط خارجی ایران در مصاحبه ای روز جمعه با فرانس 24 تحریم های جدید آمریکا علیه ایران را ناقض توافق هسته ای ایران و گروه 1+5 خواند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۱۹:۲۰    
کشتیرانی مرسک به دنبال حمله سایبری که مشکلات جدی را برای این شرکت ایجاد کرد، سیستم امنیت سایبری جدیدی را معرفی می کند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۱۹:۲۰    
رئیس تولیت آستان قدس رضوی گفت: نسل سوم و چهارم انقلاب در برهه های مختلف نشان دادند که خوب تشخیص می دهند و خوب عمل می کنند، اما برای تربیت دینی نسل جوان باید کاری بزرگ و حرکتی انقلابی را آغاز کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۱۸:۳۰    
مارکو روبیو، سناتور جمهوری خواه مدعی شد آینده روابط ایران و آمریکا به تعیین سرنوشت لوینسون – عامل اسبق اف بی آی – بستگی دارد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۱۷:۲۰    
معاون هماهنگ کننده نیروی هوایی ارتش گفت: قدرت هوایی موجب تحمیل اراده خود بر دشمن است و هر کس بتوانند قدرت برتر هوایی را کسب کند خیلی از معادلات را به نفع تغییر می دهد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۱۶:۱۰    
عضو هیئت رئیسه کمیسیون امنیت ملی مجلس با اشاره به عدم صدور ویزای تیم 10 نفره وزارت خارجه برای استقرار در عربستان گفت: درصورت عدم همکاری عربستان موضوع اعزام حجاج منتفی می شود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۱۵:۰۰    
یک منبع آگاه از توقیف یک شناور متعلق به عربستان سعودی که به آب های سرزمینی جمهوری اسلامی ایران تجاوز کرده بود، خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۱۴:۴۰    
اولین کارگروه بهداشت سلامت و بیولوژیک پدافند غیرعامل با حضور مدیرعامل پدافند غیرعامل استانداری، رییس و اعضای کارگروه استان، در سالن اجلاس دانشگاه علوم پزشکی گیلان برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۱۴:۰۰    
دادستان کل کشور گفت: فضای مجازی باید مدیریت شود و افسارگسیخته در کشور رها نشود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۱۴:۰۰    
یک شرکت امنیت سایبری، بدافزاری کشف کرده که در اپلیکیشن هایی مانند واتس اپ پنهان می شود و علاوه بر ضبط تماس های صوتی و ویدئوهای فرد، پیامک، عکس ها و دفتر تلفن او را سرقت می کند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۱۲:۳۰    
کاخ سفید بار دیگر مدعی شد که در صورت عدم بازگرداندن شهروندان آمریکایی محبوس در ایران به کشورشان، تهران با تبعات جدی و جدیدی روبرو خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۱۲:۰۰    
ژنرال بازنشسته ارتش آمریکا نوشت: اگر آمریکا می خواهد با نفود جهانی کشورهای ایران، روسیه، چین و سایر دشمنانش مقابله کند، باید راه های صلح آمیزی برای پیشبرد اهداف خود و در عین حال تضعیف آنها بیابد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۰۷:۳۵    
سازمان منافقین، از اسلام خارج و به دامان مارکسیست گروید. پس از فروپاشی هیمنه بلوک شرق به دامان لیبرالیسم و صهیونیسم غلطید و امروزه به گروهی بی هویت و عناصری مزدور به وطن فروشی و جاسوسی برای بیگانه ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۰ - ۲۲:۰۵    
روزنامه الاخبار لبنان تاسیس دستگاه امنیت کشور سعودی را در ادامه تلاش ولیعهد سعودی برای پاکسازی وزارت کشور عربستان از بقایای حامیان محمد بن نایف ولیعهد معزول این کشور دانست.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۰ - ۱۹:۵۶    
مدیرکل بنادر و دریانوردی استان بوشهر گفت: آتش سوزی اسکله کنگان با تلاش تمام امکانات شامل شناورهای ناجی 8، 18، یدک کش فتح المبین و نجف تحت کنترل است که بزودی خاموش می شود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۰ - ۱۶:۰۶    
معاون وزیر خارجه روسیه در امور کنترل تسلیحات با اشاره به اینکه تحریمهای آمریکا توافق هسته ای را تضعیف میکند تاکید کرد که واشنگتن تعهدات خود را خیلی بد انجام داده است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۰ - ۱۴:۰۶    
معاون حقوقی و بین المللی وزارت خارجه کشورمان با مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی در وین دیدار و گفتگو کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۰ - ۱۲:۰۶    
وزیر خارجه ایران عربستان سعودی را شریک در 94 درصد ترورهای انجام شده در جهان از سال 1998 تا به امروز دانست.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۰ - ۱۰:۳۶    
مانور امدادی شرکت گاز زرند با فرضیه وقوع زمین لرزه در این شهرستان به اجرا گذاشته شد.
مشاهده نتایج بیشتر...