شنبه ۰۶ خردادساعت ۲۲:۰۰May 2017 27

پایداری ملی وابسته (paydarymelli.ir)

  ۳۸ دقیقه پیش    
نخست وزیر انگلیس گفت: گروه هفت معتقد است روسیه و ایران باید اجرای آتش بس در سوریه را با جدیت دنبال کنند.
  ۱ ساعت پیش    
رئیس بهداشت، ایمنی، محیط زیست و پدافند غیرعامل شرکت نفت و گاز پارس گفت: برای پیشگیری از تکرار حوادث مشابه در آینده و رصد حوادث در این منطقه صنعتی ...
  ۱ ساعت پیش    
سردار مهدی پور گفت: به تعریف مقام معظم رهبری پدافند غیرعامل یعنی همه اقدامات غیر مسلحانه ای که باعث شود کشور در مقابل تهدیدهای احتمالی اعم از سیاسی، امنیتی ...
  ۲ ساعت پیش    
این مقاله می کوشد تا تاثیر یکی از خطرناک ترین و پیچیده ترین تهدیدات امنیتی بین المللی یعنی داعش بر امنیت جمهوری اسلامی ایران را تحلیل کند.
  ۳ ساعت پیش    
کمیته روابط خارجی سنا که اخیراً طرحی ضدایرانی را با هدف تحریم های غیرهسته ای ایران به تصویب در آورده است، با هشدار مقامات سابق دولت اوباما و ابراز نگرانی آنها از تأثیر این تحریم ها بر برجام ...
  ۴ ساعت پیش    
آیت الله اراکی با اشاره به اینکه در عرصه های مختلف دارای فرهنگ و تمدن غنی هستیم، گفت: علت برخی از معضلات جامعه به خاطر این است که هویت ایرانی و اسلامی را برای مردم جامعه تعریف نکردیم.
  ۵ ساعت پیش    
روزنامه نگار و تحلیلگر سرشناس آمریکایی در یادداشتی رویکردهای ترامپ را شبیه دیدگاههای آیزنهاور رئیس جمهوری سال های دور آمریکا در منطقه دانست.
  ۵ ساعت پیش    
مشاور عالی نماینده ولی فقیه در سپاه با بیان اینکه آمریکا تلاش می کند تا به زعم خود با تحریم های فلج کننده در ایران بحران سازی کند، گفت: آمریکایی ها در این مسیر شکست خورده اند.
  ۶ ساعت پیش    
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس پیرامون سفر ترامپ به عربستان گفت: سفر ترامپ به عربستان در جهت اهداف شوم قبلی، صورت گرفته است.
  ۷ ساعت پیش    
پزشکی قانونی استان تهران اعلام کرد: 149 نفر به دلیل مسمومیت با قرص برنج در پایتخت، جان خود را از دست داده اند.
  ۷ ساعت پیش    
اگرچه پیش از تحقق برجام،برخی از کارشناسان اقتصادی و سیاسی گمان می کردند سرمایه گذاری خارجی در ایران فصلی نو را تجربه خواهد کرد،اما در مقام عمل شاهد کارشکنی های آمریکایی ها در حوزه اقتصادی ایران هستیم.
  ۷ ساعت پیش    
معاون وزیر ارتباطات با اشاره به حملات سایبری در زمان انتخابات، گفت: معمولا در زمان انتخابات همیشه حملات سایبری به سایتهای خبری وجود داشت که برای مقابله با آن حداکثر دسترسی آن سایت را به اینترنت بین ...
  ۸ ساعت پیش    
مدیرکل پدافند غیرعامل استان سمنان با بیان اینکه تأمین امنیت غذایی در دستور کار قرار دارد گفت: حفظ استقلال در بخش کشاورزی سبب ایجاد امنیت غذایی می شود.
  ۸ ساعت پیش    
در حالی که باج افزار واناکرای تا به حال عمدتاً کشورهای اروپایی را هدف قرار داده بود، اخباری دال بر افزایش فعالیت آن در کشورهای آسیایی به گوش می رسد.
  ۹ ساعت پیش    
عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: طبق سند 2030 می خواهند به فساد و انحراف جنسی مشروعیت بدهیم.
  ۱۰ ساعت پیش    
رئیس سازمان حج و زیارت با تأکید بر اینکه مچ بندهای الکترونیکی زائران ایرانی حج تمتع 96 هیچ ارتباطی به عربستان ندارد، گفت: این مچ بندها تولید داخل کشور است و به منزله کارت شناسایی زائران محسوب می شود.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۶ - ۱۰:۴۳    
دو نفر از قانونگذاران احزاب حاکم بر آمریکا از کمیته روابط خارجی مجلس کشورشان خواستند تا نشست شهودی را به منظور بررسی تصمیم ترامپ مبنی بر فروش تجهیزات و سلاح های پیشرفته به عربستان سعودی برگزار کنند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۶ - ۱۰:۰۳    
چند قانونگذار آمریکایی طرحی ارائه کرده اند که خواستار تحریم ایران به بهانه حمایت از جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۶ - ۰۹:۱۳    
جلسه هم اندیشی پدافند اقتصادی که با حضور دکتر توکلیان معاون کشاورزی و ذخائر راهبردی قرارگاه اقتصادی سازمان پدافند غیرعامل کشور ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۶ - ۰۸:۵۳    
رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور گفت: عربستان با فراهم کردن زرادخانه ها و تهیه ابزار فیزیکی قدرت و از طرفی انباشت سلاح در کشورهای همسایه و مرتجع عرب و همچنین طراحی تفکر تکفیری برای مقابله با تفکر شیعه ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۶ - ۰۸:۲۳    
مرادی مدیرکل پدافند غیرعامل استان گیلان با تاکید به تأمین 5 درصد از انرژی برق با استفاده از انرژیهای تجدید پذیر در برنامه ششم توسعه اذعان داشت ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۶ - ۰۸:۰۳    
در استقرار امنیت پایدار نمی توان از کنار نقش محوری و مؤثر ولایت و رهبری به عنوان ستون خیمه انقلاب گذشت چراکه بخش مهم و اساسی امنیت پایدار در کشور به جایگاه رفیع و بی بدیل رهبری و ولایت برمی گردد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۶ - ۰۰:۱۳    
کارشناس آمریکایی می گوید: تقریبا همه حملات تروریستی در غرب، به نوعی با عربستان سعودی ارتباطی داشته و تقریبا هیچ کدام از این حملات، هیچ ارتباطی به ایران نداشته است .
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۶ - ۰۰:۱۳    
معاون کشاورزی پدافند غیرعامل کشور گفت: امنیت غذایی یکی از مهمترین مقوله های پدافند غیرعامل است چرا که امنیت ملی ما به امنیت غذایی گره خورده و این رکن اصلی تلقی می شود.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۵ - ۱۷:۰۲    
معاون اجرایی ارتش گفت: آماده ایم با بهره گیری از جوانان انقلابی و تکنولوژی روز دنیا در هر بحرانی حاضر شویم و اجازه عرض اندام به هیچ دشمنی را نخواهیم داد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۵ - ۱۴:۳۲    
دبیرکل حزب الله لبنان در سخنرانی به مناسبت روز عید مقاومت و آزادی گفت که حوادث اخیر بحرین یکی از تبعات نشست های ریاض وشاید از برکات سفر ترامپ به منطقه باشد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۵ - ۰۹:۰۲    
وزیر امور خارجه ایران طی سخنرانی در همایش روز جهانی ام اس گفت که حضور دشمن شکن مردم در انتخابات با هدایت رهبری غبارهای دروغ و ایران هراسی را از بین برد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۴ - ۲۱:۲۲    
وزیر خزانه داری آمریکا اعلام کرد واشنگتن تحریم ها علیه ایران، کره شمالی و سوریه را تشدید خواهد کرد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۴ - ۱۹:۵۲    
مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی کردستان گفت: در حال حاضر در استان کردستان 3 برابر مصرف استان ظرفیت ذخیره سازی گندم وجود دارد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۴ - ۱۸:۱۲    
رهبر معظم انقلاب تأکید کردند: وسایل رسانه ای جدید هم یک فرصت است، هم یک خطر است؛ فرصت از دو نظر، خطر از یک جهت ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۴ - ۱۷:۵۲    
استاندار مازندران در اولین جلسه مشترک شورای پدافندغیرعامل و قرارگاه پدافند زیستی استان مشارکت حداکثری مردم عزیز ایران و مازندران را بهترین جلوه پدافند غیر عامل دانست و گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۴ - ۱۳:۴۲    
معاون هماهنگ کننده نمایندگی ولی فقیه در سپاه گفت: ما امروز به این باور رسیده ایم در صحنه اقتصاد، فرهنگ، و تشمیل دولت اسلامی بایدمانند فتح خرمشهر عمل کنیم.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۴ - ۱۳:۴۲    
مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری سمنان گفت: برای دست یافتن به توسعه ای پایدار در حوزه محیط زیست و زندگی پویا امروز باید در استان نقاط مشترک پدافند غیرعامل و محیط زیست تقویت شود.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۴ - ۱۲:۱۲    
فرمانده نیروی دریایی ارتش، گفت: امروز نیروهای مسلح از چنان آمادگی برخوردار هستند که هر تهدیدی را در هر منطقه ای توسط هر کسی که ادعا کند در هم خواهد شکست و ثابت خواهد کرد که آزموده را آزمودن خطاست.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۴ - ۱۰:۱۲    
دونالد ترامپ از زمانی که به عنوان رئیس جمهوری آمریکا سوگند یاد کرده، به طور متوسط هر ماه یکبار تحریم های جدیدی علیه ایران معرفی کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۴ - ۰۸:۴۲    
امام جمعه بوشهر گفت: اجرای پروژه نفوذ و براندازی نظام از طریق جنگ نرم از برنامه های مهم استکبار جهانی است که جهاد کبیر تنها راه مقابله با اینگونه تهاجمات است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۴ - ۰۱:۴۲    
رهبر معظم انقلاب اسلامی تأکید کردند: یکی از درس های ماندگار دوران دفاع مقدس این بود که اگر توکل بر خدا به صورت عملی با پذیرش از اعماق جان باشد، قطعاً می توان بر همه موانع و چالش ها، مؤمنانه غلبه کرد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ - ۲۲:۰۲    
صفدریان مدیرکل پدافند غیرعامل استان ضمن حضور در ستاد فرماندهی سپاه صاحب الزمان (عج) استان، در جلسه ای با حضور معاونت عملیات سپاه استان شرکت نمود.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ - ۲۱:۳۲    
مرکز عملیات اضطراری و نظارت کیفی شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران در اولین آزمایش عملکرد خود، مانور طرح اضطراری فرودگاه گرگان را به صورت تصویری و همزمان مورد پایش قرار داد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ - ۲۰:۰۲    
رئیس بسیج جامعه پزشکی با تاکید بر لزوم برپایی مانور در همه بیمارستانهای صحرایی کشور از اما و اگر های واگذاری این امکانات از سوی مدیر کل بحران و پدافند غیرعامل وزارت بهداشت به بسیج پزشکان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ - ۱۹:۳۲    
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس با بیان اینکه دفن غیراصولی زباله در بیمارستان ها آلودگی جامعه را به همراه خواهد داشت، گفت: قطعا باید با بیمارستان های متخلف برخورد جدی شود
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ - ۱۸:۵۲    
رژیم صهیونیستی شامگاه یکشنبه اعلام کرد،این رژیم قرارداد جدید فروش سامانه دفاع هوایی به مبلغ 630 میلیون دلار را با هند امضا کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ - ۱۸:۰۲    
روزنامه آمریکایی نیویورک تایمز در مطلبی روز سه شنبه عربستان سعودی را سرچشمه گروه های تروریستی مانند داعش و القاعده توصیف کرده و نوشته ایران ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ - ۱۷:۰۲    
جانشین فرمانده نیروی قدس سپاه گفت: امروز از دورترین نقاط کشورها و ملت ها در برابر استکبار دفاع می کنیم، این کار وظیفه شرعی ماست.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ - ۱۶:۱۲    
علی شمخانی نماینده مقام معظم رهبری و دبیر شورای عالی امنیت ملی پیش از ظهر امروز (چهارشنبه) با سخنرانی در هشتمین نشست مقامات عالی امنیتی 95 کشور از پنج قاره جهان ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ - ۱۵:۳۲    
سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان تاکید کرد: جمهوری اسلامی ایران در ادامه سیاست های خردگرایانه خود، فریب دامی که افراطیون منطقه و فرامنطقه ای پهن کرده اند را نخواهد خورد و هم چنان نگاه همکاری همراه با ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ - ۱۵:۳۲    
به منظور رعایت موارد امنیت واصول پدافند غیر عامل فضای سایبری، کاهش مخاطرات امنیتی ومقاوم سازی حوزه فناوری اطلاعات دستورالعمل اقدامات عملی جهت پیشگیری ومقابله با باج افزار "Wannacrypt"تهیه شده توسط ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ - ۱۵:۳۲    
وزارت دفاع با گرامیداشت سوم خرداد، خرمشهر را از نقاط عطف دفاع مقدس و راهنمای سرنوشت ساز ملت ایران در مصاف با توطئه های دشمنان انقلاب و نظام دانست.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ - ۱۵:۳۲    
در راستای برنامه ها و اهداف پدافند غیرعامل در حوزه پدافند سایبری کارگاه آموزشی مقابله با باج افزار (Wannacry) با حضور 140 نفر از مسئولین فناوری اطلاعات دستگاههای اجرائی ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ - ۱۴:۵۲    
یادگار دفاع مقدس گفت : پیام امروز حماسه مردمی فتح خرمشهر، هوشیاری و بیداری ملت ایران نسبت به دسیسیه ها و جنگ نرم دشمنان و استکبار جهانی است در تلاش برای ضربه زدن به نظام مقدس جمهوری اسلامی هستند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ - ۱۴:۳۲    
پیمان باباپیری، با اشاره به آغاز فصل گرما و لزوم برنامه ریزی لازم جهت مقابله با بروز حریق احتمالی در عرصه های ملی بیان داشت ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ - ۱۳:۵۲    
رئیس ستاد پیگیری اجرای برجام گفت: ترامپ تاکنون به تعهدات برجامی خود پایبند بوده و تعلیق سایر تحریم های هسته ای نیز در زمان خود باید تمدید شوند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ - ۱۲:۵۲    
معاون اجرایی سازمان بسیج مستضعفین کشور گفت : قدرت موشکی ایران که امروز دشمنان به دنبال گرفتن آن از ما هستند به عنوان عاملی بازدارنده در مقابل تهدیدات دشمنان است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ - ۱۲:۳۲    
مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری در نشست آموزشی پدافند غیرعامل زیستی با اشاره به حضور گسترده ملّت ایران در انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا این مشارکت پرشور و شعور مردم را بهترین ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ - ۱۱:۴۲    
نشست کمیسیون امنیت ملی مجلس پیرامون برجام صبح امروز با حضور معاون وزیر امورخارجه کشورمان برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ - ۱۱:۳۲    
رئیس اداره تشخیص جرایم سایبری پلیس فتا ناجا، گفت: افزایش فالوور به بهانه سرقت اطلاعات شگرد جدید مجرمان سایبری در فضای مجازی است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ - ۱۰:۴۲    
معاون هماهنگ کننده دانشگاه امام خامنه ای نیروی دریایی سپاه با بیان اینکه توانایی سپاه پاسدران انقلاب اسلامی برای دشمنان غیرقابل اندازه گیری است گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ - ۱۰:۰۲    
مقام های دولت قطر اظهارات منتسب به امیر این کشور درباره ایران که در خبرگزاری رسمی قطر منتشر شده بود را تکذیب کردند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ - ۰۹:۵۲    
مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری یزد گفت: حفاظت از جان و سلامت مردم به عنوان سرمایه های انسانی مهم ترین هدف و راهبرد پدافند زیستی است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ - ۰۸:۳۲    
مدیر اطلاعات ملی آمریکا و رئیس آژانس اطلاعات دفاعی این کشور امشب در جلسه استماع سنا با محوریت تهدیدات پیش روی آمریکا شرکت کرده و اظهارات متناقضی را درباره ایران پس از توافق هسته ای برجام مطرح کردند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ - ۰۸:۱۲    
مدیر ایمنی، بهداشت، محیط زیست (اچ اس ای) و پدافند غیر عامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس، آتش سوزی در یکی از کوره های پالایشگاه اول پارس جنوبی را جزیی اعلام کرد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۲ - ۲۲:۰۲    
مسئول بسیج رسانه استان زنجان با اشاره به روز آزادسازی خرمشهر گفت: اصحاب رسانه تهدیدات جنگ نرم را در جامعه تبیین کنند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۲ - ۲۱:۰۲    
ساوین معتقد است که ایران یک قطب مستقل و بسیار تاثیرگذار در منطقه می باشد و در جهان چند قطبی می تواند به عنوان یکی از قطب های مطرح عمل کند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۲ - ۲۰:۴۲    
نقوی حسینی گفت: درجلسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی طرح عضویت رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور در شوراهای عالی مطرح شد و کلیات آن به تصویب رسید.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۲ - ۲۰:۰۲    
بنابر گزارش های جدید خبرگزاری تایمز، هکرهای روسی با ارسال بدافزار از طریق توییتر برای کارمندان پنتاگون در حال جاسوسی از آنها هستند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۲ - ۱۹:۱۲    
علی شمخانی دبیر شورای عالی امنیت ملی که امروز (سه شنبه) وارد مسکو شد در جریان برگزاری نشست امنیتی با حضور هیات های بیش از 100 کشور در روسیه ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۲ - ۱۷:۴۲    
مدیرکل دفتر مدیریت بحران و پدافند غیرعامل شرکت مدیریت منابع آب از ایران به عنوان دهمین کشور بلاخیز دنیا و چهارمین کشور سیل خیز آسیا یاد کرد و گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۲ - ۱۶:۴۲    
سخنگوی دولت گفت: برنامه دفاعی موشکی جمهوری اسلامی جزو سیاست های غیرقابل تغییر جمهوری اسلامی است و خوشبختانه تقویت بنیه دفاعی در برنامه ششم توسعه و بودجه 96 به صراحت مورد تاکید قرار گرفته است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۲ - ۱۴:۵۲    
در جلسه کمیته پدافند غیرعامل اداره کل محیط زیست استان سمنان مطرح گردید محیط زیست میتواند امنیت و دفاع را در راستای پدافند غیرعامل در جامعه حفظ کند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۲ - ۱۴:۴۲    
سردار جلالی رئیس سازمان پدافند غیر عامل کشور به مناسبت سوم خرداد سالروز فتح خرمشهر پیام تبریکی صادر کرد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۲ - ۱۳:۵۲    
دبیر شورای عالی امنیت ملی کشورمان برای شرکت در نشست مقامات عالی رتبه امنیتی بیش از 70 کشور جهان، عازم مسکو شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۲ - ۱۳:۴۲    
سخنگوی وزارت خارجه گفت که یکی از تبعات ائتلاف های مصلحتی و صوری و دادن آدرس غلط در خصوص مبادی و مبانی تسلیح تروریسم است که جز با عزمی جزم و ایجاد ساز و کارهایی فراگیر و بدور از استاندارهای دوگانه ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۲ - ۱۲:۴۲    
یک روزنامه انگلیسی مدعی شده قزاقستان به دلیل سیاست های ضد ایرانی دولت آمریکا صادرات اورانیوم به ایران را معلق کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۲ - ۱۱:۰۲    
معاونان وزرای خارجه ایران و ترکیه ضمن بررسی دستاوردها و موانع موجود در روند حل بحران سوریه، طی گفت وگویی صریح و صمیمی به بحث درباره دیگر مشکلات و تنش های موجود در منطقه غرب آسیا و شمال آفریقا و روش ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۲ - ۱۰:۱۲    
بامداد امروز با وقوع یک حادثه آتش سوزی در پالایشگاه اول پارس جنوبی، نیروهای امدادی مستقر در منطقه موفق به اطفای حریق در دقایق اولیه حادثه شدند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۲ - ۰۹:۵۲    
رئیس مجلس با بیان اینکه جمهوری اسلامی ایران با انتخابات اخیر در دنیا سربلند شد و حضور قوی در منطقه پیدا کرد ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۲ - ۰۹:۴۲    
ستاد ارتش کویت در راستای افزایش توانمندی های نظامی برای مقابله با تهدیدات تروریستی از برگزاری رزمایش نیروی دریایی در خلیج فارس خبر داد .
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۲ - ۰۸:۵۲    
رییس جمهور آمریکا در اظهاراتی خصمانه علیه کشورمان در اراضی اشغالی گفت: کشورهای مسلمان هدفی مشترک با اسراییل برای مقابله با تهدیدات ایران دارند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۲ - ۰۸:۲۲    
اعضای کارگروه آب و انرژی و نماینده کارگروه دفاعی، امنیتی و اجتماعی شورای پدافند غیر عامل استان کردستان نقاط حساس و مهم این کار گروه در شهرستان های سقز و بانه را مورد بازدید قرار دادند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۱ - ۲۳:۱۲    
جهت دریافت فایلpdfبه انتهای صفحه مراجعه فرمایید.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۱ - ۲۲:۰۲    
رئیس کمیته نیروهای مسلح مجلس سنای آمریکا مدعی شد رئیس جمهوری این کشور در سخنرانی اش در ریاض پیام قدرتمندی به ایران ارسال کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۱ - ۲۱:۰۲    
مرکز ماهر اعلام کرد: باج افزار سایبری واناکرای در نسخه نهایی خود از روش رمزنگاری قوی استفاده می کند که تاکنون هیچ روشی برای رمزگشایی فایلهای آسیب دیده از سمت این بدافزار، یافت نشده است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۱ - ۲۰:۳۲    
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان خراسان جنوبی از ذخیره 147 میلیون تنی ذغال سنگ حرارتی در منطقه معدنی مزینو طبس خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۱ - ۱۹:۴۲    
دستیار ویژه رئیس مجلس گفت: عربستان سعودی، چنین ظرفیتی ندارد که بخواهد به عنوان دشمن در استراتژی جمهوری اسلامی ایران، تلقی شود
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۱ - ۱۹:۲۲    
دکتر روحانی با اشاره به اینکه آمریکا هیچ وقت با تروریسم مبارزه نکرده، گفت: فکر نمی کنم مردم آمریکا خونی را که در 11 سپتامبر دادند با پول های میلیاردی برای خرید سلاح معاوضه کنند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۱ - ۱۹:۰۲    
مرکز مدیریت امداد و هماهنگی عملیات رخدادهای رایانه ای از رصد فضای اینترنت کشور و شناسایی سیستم های متعدد آسیب پذیر درخصوص حمله باج افزار واناکرای خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۱ - ۱۸:۰۲    
مشاور امنیت ملی کاخ سفید در اظهاراتی بی پایه و اساس مدعی شد ایران در منطقه در جهت تضعیف جهان عرب گام بر می دارد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۱ - ۱۷:۲۲    
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام معتقد است که عربستان می خواهد نقش صدام را ایفاء کند و مسئولان کشور باید ائتلاف جدید علیه ایران را جدی بگیرند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۱ - ۱۶:۴۲    
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی سازمان جهاد کشاورزی کردستان از تدوین سند راهبردی پدافند غیرعامل بخش کشاورزی ویژه این استان مرزی خبرداد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۱ - ۱۶:۱۲    
مرجع تقلید شیعیان با تاکید براینکه سند 2030 تعهدنامه ای برای پیاده سازی فرهنگ سکولار غرب در دیگر کشورها است گفت: آیا ما باید بایستیم تا دیگران برای 15 سال تمام شئون زندگی ما را برنامه ریزی کنند؟
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۱ - ۱۵:۲۲    
برخی منابع رسانه ای با طرح این موضوع که کره شمالی دارای یک هسته هکری یک هزار و 700 نفری است به نقل از مقام های کره جنوبی گزارش دادند که این کشور روزانه در معرض 1 ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۱ - ۱۳:۵۲    
یک وزیر کابینه رژیم صهیونیستی از امضای قراردادهای تسلیحانی هنگفت میان آمریکا و عربستان شدیدا انتقاد کرد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۱ - ۱۲:۳۲    
جانشین فرمانده کل ارتش گفت: ما امروز با تهدیداتی روبرو هستیم که نوع و شکل آن با گذشته فرق می کند و وظیفه نیروهای مسلح،حفظ آمادگی و برقراری امنیت باشد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۱ - ۱۱:۵۲    
وزیر خارجه آمریکا که در عربستان به سر می برد در مصاحبه ای گفت که واشنگتن کنار کشورهای عربی با رفتار بی ثبات کننده ایران برخورد می کند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۱ - ۱۱:۰۲    
رئیس جمهور آمریکا در نشست ریاض به سخنرانی پرداخت و در سخنان ضدایرانی خود مدعی شد که نظام ایران مسئول بی ثباتی در خاورمیانه بوده و در ایران همچنان شعار مرگ بر آمریکا و نابودی اسرائیل سر داده می شود.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۱ - ۱۰:۵۲    
جهت دانلود به انتهای صفحه مراجعه فرمایید.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۱ - ۰۹:۴۲    
مدیر کل دفتر پدافند غیر عامل استان قزوین گفت:دستگاههای اجرایی اقدامات دفاعی در مقابل تهدیدات سایبری بدافزار wanna crypt را بکارگیرند
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۱ - ۰۹:۱۲    
به تازگی یکی از محققان امنیتی شرکت DefenceCode موفق به کشف یک آسیب پذیری جدی در گوگل کروم شده است. این آسیب پذیری به هکرها اجازه می دهد اطلاعات گواهینامه های ورودی کاربران را به راحتی بدزدند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۱ - ۰۸:۳۲    
پادشاه عربستان در کنفرانس کشورهای عربی، اسلامی و آمریکا مدعی شد که نظام ایران رأس تروریسم جهانی را تشکیل می دهد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۱ - ۰۸:۰۲    
طی حکمی از سوی مه آبادی، فرشید گلیج با حفظ سمت٬ مسئول مرکز عملیات اضطراری و نظارت شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران شد.
مشاهده نتایج بیشتر...