چهارشنبه ۲۹ اسفندساعت ۰۹:۱۷Mar 2019 20
 

پدال نیوز (pedalnews.ir)

پدال نیوز 29 اسفند 1394 پدال نیوز 30 اسفند 1395 پدال نیوز 29 اسفند 1396 پدال نیوز 31 فروردین 1397 پدال نیوز 31 اردیبهشت 1397 پدال نیوز 31 خرداد 1397 پدال نیوز 31 تیر 1397 پدال نیوز 31 مرداد 1397 پدال نیوز 31 شهریور 1397 پدال نیوز 30 مهر 1397 پدال نیوز 30 آبان 1397 پدال نیوز 30 آذر 1397 پدال نیوز 30 دی 1397 پدال نیوز 1 بهمن 1397 پدال نیوز 1 اسفند 1397 پدال نیوز 2 اسفند 1397 پدال نیوز 3 اسفند 1397 پدال نیوز 4 اسفند 1397 پدال نیوز 5 اسفند 1397 پدال نیوز 6 اسفند 1397 پدال نیوز 7 اسفند 1397 پدال نیوز 8 اسفند 1397 پدال نیوز 9 اسفند 1397 پدال نیوز 10 اسفند 1397 پدال نیوز 11 اسفند 1397 پدال نیوز 12 اسفند 1397 پدال نیوز 13 اسفند 1397 پدال نیوز 14 اسفند 1397 پدال نیوز 15 اسفند 1397 پدال نیوز 16 اسفند 1397 پدال نیوز 17 اسفند 1397 پدال نیوز 18 اسفند 1397 پدال نیوز 19 اسفند 1397 پدال نیوز 20 اسفند 1397 پدال نیوز 21 اسفند 1397 پدال نیوز 22 اسفند 1397 پدال نیوز 23 اسفند 1397 پدال نیوز 24 اسفند 1397 پدال نیوز 25 اسفند 1397 پدال نیوز 26 اسفند 1397 پدال نیوز 27 اسفند 1397 پدال نیوز 28 اسفند 1397 پدال نیوز 29 اسفند 1397 
  ۳ دقیقه پیش    
پدال نیوز: سال 97 را باید پرنوسان ترین سال در تاریخ بازار خودروی کشور دانست. سالی که در آن افزایش قیمت ها بیشتر از حد تصور تمام کارشناسان بود و ...
  ۳ دقیقه پیش    
پدال نیوز: هنگام پارک کردن با خودروها با دنده دستی ابتدا دنده را خلاص می کنیم و سپس پس از توقف کامل ترمز دستی را فعال می کنیم. پارک با خودروها با اتوماتیک هم اصول خاصی دارد.
  ۲۳ دقیقه پیش    
پدال نیوز: گروه خودروسازی ایران خودرو لیست قیمت حاشیه بازار محصولات خود را ویژه اسفندماه 97 منتشر نمود.
  ۳۳ دقیقه پیش    
پدال نیوز: شرکت عظیم خودرو در راستای ایفای تعهدات خود و جلب رضایت مشتریان، در ادامه روند اولین مرحله تحویل خودروهای هن تنگ X7 تعهدات تکمیل وجه شده خود را کارسازی نمود.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۲:۵۹    
پدال نیوز- شرکت فیسکر از عرضه خودروی برقی لوکس و شاسی بلند در سال 2021 با قیمت 40 هزار دلار خبر داده که ارزان تر از مدل های مشابه محسوب می شود.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۲:۲۴    
پدال نیوز- پیش بینی قیمت خودرو های داخلی در سال 98 با توجه به نوسانات بازار ارز که یکی از مولفه های خودروسازان برای تأمین مواد اولیه و قطعات است، کمی دشوار به نظر می رسد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۲:۱۹    
پدال نیوز- قیمت خودروهای داخلی در بازار ایران باز هم کاهش پیدا کرد. در ادامه می خواهیم قیمت روز محصولات ایران خودرو، سایپا، پارس خودرو، کرمان موتور ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۲:۱۹    
پدال نیوز- رئیس کل گمرک ایران گفت: بر اساس آخرین تصمیم گیری ها خودرو هایی که تا 16 مرداد به گمرک وارد شده بودند در صورت استفاده از ارز دولتی و سیستم بانکی امکان ترخیص برای آن ها فراهم شده بود ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۲:۱۹    
پدال نیوز- سرمربی آلمانی استقلالی ها گفت: گاهی می بینم فرزند روی پای پدرش است و پدر خانواده در همان شرایط در حال رانندگی ست. وحشتناک است!
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۲:۱۴    
پدال نیوز-سرپرست معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل آذربایجان شرقی نسبت به اقدام برای صدور الحاقیه بیمه شخص ثالث برای خودروها توسط رانندگان و صاحبان وسائط نقلیه هشدار داد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۲:۱۴    
پدال نیوز- سرپرست مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا آخرین وضعیت ترافیکی امروز (28 اسفند ماه) را تشریح کرد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۲:۱۴    
پدال نیوز- مدیرکل ستاد معاینه فنی شهر تهران گفت: روز 13 فروردین ماه تمام مراکز معاینه فنی تعطیل هستند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۲:۰۹    
پدال نیوز: با امضای قرارداد بین شرکت امداد خودرو رفاه ایرانیان و شرکت آرین موتور پویا، وظیفه امدادرسانی به خودروهای میتسوبیشی به امداد خودرو رفاه واگذار شد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۲:۰۹    
پدال نیوز- رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا به مسافران شهرهای شمالی کشور توصیه کرد که تا اطلاع ثانوی در محور فیروزکوه تردد نکنند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۲:۰۹    
پدال نیوز- رئیس پلیس پیشگیری ناجا گفت: خودروی افرادی که در چهارشنبه آخر سال رفتارهای مخاطره آمیز داشته باشند، توقیف می شود و اگر از خودرو موادمحترقه پرخطر کشف شود ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۲:۰۹    
پدال نیوز- میرشفیع از مجهز شدن تمام آزادراه های کشور به سیستم پرداخت الکترونیکی عوارض تا تیرماه سال آینده خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۲:۰۹    
پدال نیوز- معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر خراسان رضوی گفت: 250 دستگاه خودرو سورای و اتوبوس در گردنه تیوان واقع در جاده قوچان - درگز بخاطر گرفتاری در برف و کولاک متوقف شده اند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۲:۰۹    
پدال نیوز- مرکز مدیریت راههای مازندران گفت: ریزش سنگ در محور سوادکوه بر روی یک خودروی عبوری، راننده این خودرو را به کام مرگ کشاند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۲:۰۹    
پدال نیوز- رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا از ترافیک سنگین در مسیر جنوب به شمال محورهای هراز، فیروزکوه و کرج-چالوس خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۱:۵۴    
پدال نیوز: همواره یکی از اصلی ترین دغدغه های مالکان اتومبیل، کیفیت خدمات پس از فروش و دسترسی آن ها به سرویس های لازم به ویژه در تعطیلات نوروزی است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۱:۲۵    
پدال نیوز: مهلت خودروسازان برای پاس کردن استاندارد های 85 گانه ابتدای دی ماه به پایان رسید و در حالی که سازمان استاندارد اعلام کرده بود که با پایان این مهلت مقرر شده تخفیف و مهلت مجددی برای ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۱:۲۵    
پدال نیوز: بازار سنگین وزن های ایران مدت ها بود که سوت و کور بود و کمپانی های اروپایی به سختی در ایران فعالیت کرده و عملا قافیه را به کمپانی های نوپا و گمنام شرقی باخته بودند ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۱:۲۵    
حضور خودروی (Mercedes Benz GL500 ) با پلاک گذر موقت در خیابان های تهران.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۰:۲۴    
پدال نیوز: سازمان هواپیمایی از شرکت توسکا خواسته، قبل از فعالیت در این حوزه، نسبت به دریافت مجوز قانونی اقدام کند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۰۹:۵۴    
پدال نیوز -نمایشگاه ژنو امسال میزبان گران بهاترین خودروی صفر کیلومتر تاریخ بود. بوگاتی مدل لا ویتور نوار یا خودروی سیاه بیش از 16 و نیم میلیون یورو قیمت دارد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۰۸:۳۴    
پدال نیوز: در شرایطی که کشمکش بر سر نحوه بازپرداخت تسهیلات ارزی همچنان میان زنجیره خودروسازی کشور و بانک مرکزی ادامه دارد، فعالان صنعت خودرو پیشنهاد جدیدی......
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۰۸:۳۴    
پدال نیوز: پیش بینی بازار خودرو در شرایط ناپایدار اقتصادی ایران کار بسیار پیچیده ای است اما اگر مولفه های بازار خودرو را ساده کنیم ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۰۸:۰۹    
پدال نیوز: دو شرکت آلمانی دایملر و ب ام و در حال بررسی زوایای پیدا و پنهان همکاری مشترک در پلتفرم خودروهای برقی هستند.....
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۰۸:۰۴    
پدال نیوز: در فضای رقابتی امروز آنچه که استقبال از کالا را افزایش می دهد ارتقا کیفیت خدمات پس از فروش آن است و تنها راه رقابت با کالاهای مشابه خارجی و داخلی ارتقاء کیفی محصولات ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۰۸:۰۴    
پدال نیوز: اگر روغنی که باید صرف کاهش اصطکاک، خنک کاری و بهبود کار قطعات موتور شود، به هر دلیلی وارد اتاق احتراق یا همان محفظه بالای پیستون شود و همراه با مخلوط سوخت و هوا حین جرقه زدن شمع بسوزد ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۰۷:۵۹    
پدال نیوز: دو مظنون به سرقت خودرو در اقدامی وحشیانه یک مامور پلیس را که قصد متوقف کردن و دستگیری آن ها را داشت با خودرو زیر گرفتند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۰۰:۲۷    
پدال نیوز- دونالد ترامپ، رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا، از جنرال موتورز درخواست کرده که فکری به حال بازگشایی کارخانه اوهایو کند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۰۰:۲۷    
پدال نیوز- مشاور معاون توسعه مدیریت، منابع و امور استانهای وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: با هدف جلوگیری از افزایش و رشد قیمت، بخشی از واردات خودرو به کشور آزادسازی می شود.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۰۰:۲۲    
پدال نیوز عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: پس از برجام دست هایی در پشت پرده از فعالیت کارآمد شرکت های خودروسازی معتبر دنیا در ایران جلوگیری کردند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۰۰:۲۲    
پدال نیوز: مرکز پژوهش های مجلس با اشاره به زیان انباشته ایران خودرو و سایپا و مطالبات قطعه سازان از خودروسازان اعلام کرد که زنگ خطر در صنعت خودروسازی کشور به صدا در آمده و این بخش نیازمند چاره اندیشی ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۰۰:۲۲    
پدال نیوز- دادستان نظامی تهران گفت: سرباز وظیفه پلیس راهور که یک شهروند را مورد ضرب و شتم قرار داده بود، به دستور دادسرای نظامی تهران احضار و بازداشت شد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۰۰:۱۷    
پدال نیوز: لکسوس ES 300h مدل 2019 یکی از رقبای اصلی خودرو های هم کلاس آلمانی به شمار می رود.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۴:۳۱    
پدال نیوز -تابستان 2019 قوی ترین فورد موستانگ جهان راهی بازار می شود.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۴:۲۶    
پدال نیوز -در حال حاضر، قیمت جدیدترین خودروهای لوکس شاسی بلند در جهان، از حدود 198هزار دلار تا 325هزار دلار گزارش شده است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۴:۲۶    
پدال نیوز: با این وجود انتخاب نام های مضحک مختص به تولیدکنندگان خودرویی خاور میانه نیست و خودروسازانی مانند استون، فورد و وکسهال نیز در زمینه رکوردهای جالبی ثبت کرده اند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۴:۲۶    
پدال نیوز -نسخه جدید (نسل دوم) کوچکترین شاسی بلند (حالت نیم شاسی دارد) آئودی به نام Audi Q3 Sportback اواخر 2019 راهی بازار می شود.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۴:۲۱    
پدال نیوز: کمپانی رنو که از چند ماه پیش، داستر جدید را با نشان داچیا به بازار جهانی معرفی کرده بود، حال برای فروش بیشتر این خودرو، مانند نسل قبل، این کراس اوور اقتصادی را در بخشی از بازار آسیا ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۴:۲۱    
پدال نیوز- وزیر صنعت معدن و تجارت گفت: میزان تولید خودرو دو خودروساز اصلی کشور بیش از 4 هزار دستگاه در روز است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۴:۲۱    
پدال نیوز- رامین افشاری با بیان اینکه در حال حاضر امداد خودرو های غیرمجاز چندین برابر امداد خودروهای مجاز هستند ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۳:۳۱    
پدال نیوز: حالا و با اقدامات اخیر مدیران شهری مشخص می شود آن زمان که شهردار با سابقه پایتخت می گفت شهرداری مانند یک دولت کوچک است و اداره کردن آن نیاز به عزم و تلاش جهادی دارد ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۳:۰۲    
پدال نیوز: اسفندماه سال 97، اولین بازی فرار از ماشین ایران در مجتمع آواسنتر تهران افتتاح شد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۲:۱۷    
پدال نیوز- رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ گفت: در مجموع عابر پیاده و موتورسیکلت سواران حدود 80 درصد در تصادفات سهم دارند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۲:۱۷    
پدال نیوز- رئیس پلیس راه البرز اعلام کرد که جاده کرج -چالوس درمحدوده این استان به علت بارش برف لغزنده است و تردد خودروها باکندی صورت می گیرد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۲:۱۲    
پدال نیوز: رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ درباره رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی در سفرهای نوروزی به رانندگان توضیحاتی داد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۲:۱۲    
پدال نیوز- فرماندار مهدی شهر بابیان اینکه بارش برف محور شهمیرزاد-کیاسر و شهمیرزاد-چاشم-خطیرکوه را مسدود کرده است، گفت: 50 عوامل امدادی و راهداری در حال بازگشایی این محور هستند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۲:۱۲    
پدال نیوز- مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور از آغاز اجرای طرح عوارض الکترونیکی آزادراهی (ETC) در چهار آزادراه پرتردد کشور خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۱:۴۷    
پدال نیوز: به اطلاع متقاضیان محترم محصولات ایران خودرو میرساند، شرایط تبدیل تعهدات سوزوکی ویتارا به شرح ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۱:۳۷    
پدال نیوز- شرکت فرانسوی لازارت ویدئوی تازه ای از موتورسیکلت پرنده خود با توربین های جت قدرتمند و موتور برقی در معرض دید علاقمندان قرار داده است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۱:۳۷    
پدال نیوز- رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور با بیان اینکه جاده های کشور نوروز پربارشی را به خود خواهند دید، گفت: جاده های کشور در این ایام ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۱:۳۷    
پدال نیوز- آمارهای پزشکی قانونی از افزایش شمار جانباختگان حوادث رانندگی در طرح نوروزی سال 97 در مقایسه با سال 96 حکایت دارد ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۱:۳۲    
پدال نیوز- در سال 1397 شاهد رشد قیمت بلیت قطار، اتوبوس و هواپیما بودیم و علت سانحه سانچی و علت های احتمالی سقوط هواپیمای آسمان مشخص شد ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۱:۳۲    
پدال نیوز- معاون اجتماعی پلیس راهور ناجا با بیان اینکه دلیل عمده تصادفات رانندگی در معابر برون شهری، تخطی از سرعت مطمئنه و ناتوانی در کنترل خودرو در معابر لعزنده است ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۱:۳۲    
پدال نیوز- رئیس اتحادیه سوخت های جایگزین گفت: جایگاه های سی ان جی از سال آینده به خودروهای دوگانه سوز فاقد گواهینامه سلامت سوخت رسانی ، سوخت عرضه نخواهند کرد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۱:۳۲    
پدال نیوز- عضو کمیسیون انرژی مجلس گفت که قطعاً در سال آینده قیمت حامل های انرژی به ویژه بنزین افزایش نخواهد داشت ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۰:۵۲    
پدال نیوز: از ابتدای هفته جاری کلیه خودروسازان به غیر از شرکت سایپا تمامی محصولات خود را با مدل 98 فاکتور کرده و به مشتریان خود تحویل داده اند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۰:۴۲    
پدال نیوز- سرپرست مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا آخرین وضعیت ترافیکی امروز (27 اسفند ماه) را تشریح کرد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۰:۴۲    
پدال نیوز- رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ آخرین وضعیت ترافیکی معابر شهر تهران را تشریح کرد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۰:۴۲    
پدال نیوز- مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی شهر تهران اعلام کرد که برای پوشش گردشگران در پایتخت، اتوبوس های قرمز در رینگ گردشگری مستقر شده اند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۰:۳۷    
پدال نیوز: معاون امور گمرکی و فنی گمرک با بیان اینکه طی یک ماه گذشته 2 هزار و 500 کانتینر قطعات خط تولید ایران خودرو، ترخیص شده است.....
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۰:۳۷    
پدال نیوز: سرپرست مرکز ملی هوا و تغییر اقلیم گفت: از ابتدای آبان ماه سال 97، 112 درخواست صدور شماره گذاری برای وسایل نقلیه به کمیته فنی صدور گواهینامه های زیست محیطی ارسال شده که از این میان 9 مدل ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۰:۳۷    
پدال نیوز- رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور از بارش برف و باران در محورهای مواصلاتی 10 استان کشور خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۰:۳۷    
پدال نیوز: سخنگوی سازمان اورژانس کشور گفت: انحراف اتوبوس از جاده 10 مصدوم برجای گذاشت.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۰:۰۷    
پدال نیوز: دبیر انجمن خودروسازان ایران اعلام می کند که در صورت فعالیت لیزینگ ها، کمک بانک ها و همچنین کمک دولت درخصوص خروج خودروهای فرسوده ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۰۹:۵۲    
پدال نیوز: محصول جدید کادیلاک بر پایه پلتفرم جدید آلفا ( برنده چندین جایزه جهانی) بنا شده است .
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۰۹:۴۷    
پدال نیوز: تعدیل قیمت ها همچنان با فروش و عرضه خودروسازان ادامه دارد و وزارت صمت نیز متعادل سازی قیمت خودروها را در برنامه های خود گنجانده است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۰۹:۲۲    
پدال نیوز : در شرایطی که تیراژ روزانه خودروسازان به حدود چهار هزار دستگاه رسیده است، تعطیلات 16 روزه نوروز 98 روند افزایشی تولید را متوقف خواهد کرد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۰۹:۲۲    
پدال نیوز: براساس گزارش رویترز، شرکت خودروسازی فورد آمریکا به تازگی اعلام کرده که مجبور است......
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۰۹:۲۲    
پدال نیوز: تویوتا 749 میلیون دلار دیگر نیز در تاسیسات تولید خودروی خود در آمریکا سرمایه گذاری خواهد کرد. علاوه بر بهبود کارخانه ها....
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۰۹:۱۷    
پدال نیوز: اختلاف میان بانک مرکزی و زنجیره خودروسازی کشور روند پرداخت تسهیلات ارزی را در شرایطی متوقف کرده که هر دو طرف با ارائه دلایلی برای مخالفت با نظر مقابل ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۶ - ۱۸:۵۴    
پدال نیوز: شرکت موتورسیکلت سازی اتریشی KTM جدیدترین موتورسیکلت سری سوپر دوک خود را با کد 1290 GT رونمایی کرد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۶ - ۱۷:۴۴    
پدال نیوز: رئیس پلیس راهور گفت: استفاده دیداری از این مسیریابها ممنوع و تخلف است و خود این اپلیکیشن ها با سیستم صوتی ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۶ - ۱۸:۳۹    
پدال نیوز- ریو خودروی ساب کامپکتی است که در سال 2000 به عنوان جانشین نسل اول پراید توسط کیا موتورز روانه بازار شد و تا کنون به چهارمین نسل خود رسیده است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۶ - ۱۸:۳۴    
پدال نیوز- مرکز پژوهش های مجلس با بررسی دلایل آشفتگی در بازار خودرو، راهکارهایی مانند تعیین تکلیف قطعی قیمت گذاری خودرو ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۶ - ۱۸:۲۹    
پدال نیوز- گروه صنعتی ایران خودرو به منظور نوسازی ناوگان شبکه حمل و نقل فرودگاه بین المللی داکار درسنگال، 50 دستگاه تاکسی سمند ال ایکس دیگر در سال 2019 به رانندگان این شبکه تحویل داد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۶ - ۱۸:۲۹    
پدال نیوز- سخنگوی فراکسیون مستقلان ولایی مجلس جزئیات جلسه امروز این فراکسیون با وزیر صمت را تشریح کرد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۶ - ۱۸:۲۹    
پدال نیوز- رئیس اتحادیه فروشندگان و نمایشگاه داران خودرو گفت: قیمت خودرو در بازار همانند هفته های گذشته روند کاهشی دارد و هر روز از قیمت ها بیشتر کاسته می شود.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۶ - ۱۸:۲۴    
پدال نیوز- معاون امور گمرکی و فنی گمرک با بیان اینکه طی یک ماه گذشته 2500 کانتینر قطعات خط تولید ایران خودرو ترخیص شده است ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۶ - ۱۸:۲۴    
پدال نیوز- کمیته بورس و اوراق بهادار (SEC) ایالات متحده آمریکا از شرکت فولکس واگن برای رسوایی خودروهای دیزلی و دستکاری صورت حساب های مالی شکایت کرد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۶ - ۱۸:۲۴    
پدال نیوز- رئیس پلیس راه البرز گفت: همزمان با سفرهای نوروزی محدودیت های ترافیکی در جاده های پرترافیک این استان اعمال می شود.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۶ - ۱۸:۱۹    
پدال نیوز: صبح امروز یکشنبه، 26 اسفند، 60 دستگاه خودروی تاریخی در مجموعه فرهنگی - تاریخی سعدآباد در معرض دید عموم مردم و گردشگران قرار گرفت ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۶ - ۱۸:۰۹    
پدال نیوز: ار کردن با بخش بالایی این سامانه مشکل خواهد بود و به دلیل تابش مختلف نور روی بخش های مختلف احتمال دیدن برخی از اطلاعات روی آن سخت خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۶ - ۱۸:۰۹    
پدال نیوز: این خودرو از موتور اسکای اکتیو X بهره می برد و احتمال دارد موتورهای 1.5، 2، و 2.5 لیتری بنزینی و یک نسخه 1.8 لیتری دیزلی روی مدل های متفاوت ورژن تولیدی این خودرو دیده شود.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۶ - ۱۸:۰۴    
پدال نیوز: اگر قصد مسافرت در داخل کشور را دارید، این چند نکته را بخوانید. نتیجه آزمون و خطای شخصی و تجربه بیش از 400 هزار کیلومتر سفر در ایران است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۶ - ۱۷:۵۹    
پدال نیوز: با توجه به اطلاعات دریافتی از شرکت ایران خودرو، آپشن ترمز دیسکی از چرخ های عقب پژو 206 تیپ 5 حذف شده است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۶ - ۱۷:۵۴    
پدال نیوز: پس از گذشت بیش از 2 ماه از ابلاغ مصوبه دولت مبنی بر رفع بلاتکلیفی خودروهای متوقف در گمرکات ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۶ - ۱۷:۵۴    
پدال نیوز: پس از انفجار قیمتی که از اواسط بهمن ماه گریبان گیر خودروهای داخلی و وارداتی شد هم اکنون بازار دچار رکود و قیمت ها سیر نزولی دارد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۶ - ۱۷:۴۹    
پدال نیوز: در هنگام مسافرت با وسایل شخصی، هیچ چیزی مهمتر از تمرکز شما در رانندگی نیست. جان خودتان و همراهانتان در دستان شماست ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۶ - ۱۷:۴۹    
پدال نیوز: رییس انجمن صنایع همگن قطعه سازی با اشاره به اینکه پراید در بازارهای جهانی گران تر از بازارهای داخلی است، گفت: خودروسازان امسال بین 15 تا 16 هزار میلیارد تومان زیان دادند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۶ - ۱۷:۴۴    
پدال نیوز: وزیر صنعت، معدن و تجارت با اشاره به بحران جدی صنعت قطعه سازی در چندماه گذشته، گفت: 150هزار کارگر بیکار شده و 130 هزار کارگر در معرض بیکاری قرار داشتند که خوشبختانه موضوع بیکاری پرسنل قطعه ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۶ - ۱۷:۳۹    
پدال نیوز: با توجه به وضعیت سرسام آور قاچاق سوخت در کشور و تشکیل شبکه های مافیایی در این حوزه، می توان با روش هایی همچون کارت سوخت و اختصاص سوخت متناسب با تردد تا حدودی با این پدیده شوم مقابله کرد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۶ - ۱۷:۳۹    
پدال نیوز: باتری جزو مهم ترین بخش های خودرو محسوب می شود و مالکان خودروها باید با رعایت نکات مهم عمر باتری خودرو خود را افزایش دهند. در ادامه روش های افزایش عمر باتری خودرو را بررسی می کنیم.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۶ - ۱۷:۳۵    
پدال نیوز: مدیرعامل شرکت خدمات و تجارت بم خودرو به ویژه مشتریان شرکت کرمان موتور از برنامه ریزی های انجام شده در خصوص ارائه خدمات مطلوب در ایام تعطیلات در سطح کشور خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۶ - ۱۷:۳۵    
پدال نیوز: امیر میر منصف رئیس سازمان خدمات پس از فروش گروه بهمن اعلام کرد: امسال بزرگترین خدمات امداد جاده ای را با همکاری شبکه کانون جهانگردی و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران برای خدمت رسانی به ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۶ - ۰۸:۳۹    
پدال نیوز: سارق جوانی که چند روز قبل خودروی یکی از سازمان های بین المللی در تهران را به سرقت برده بود، از سوی پلیس شناسایی و دستگیر شد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۶ - ۰۸:۳۹    
پدال نیوز: در این مطلب به مواردی اشاره خواهیم کرد که گاز خوردن بی دلیل خودرو از آن ها نشئت می گیرد.
مشاهده نتایج بیشتر...