چهارشنبه ۲۷ دیساعت ۰۶:۲۸Jan 2018 17

پدال نیوز (pedalnews.ir)

پدال نیوز 29 اسفند 1394 پدال نیوز 30 اسفند 1395 پدال نیوز 31 فروردین 1396 پدال نیوز 31 اردیبهشت 1396 پدال نیوز 31 خرداد 1396 پدال نیوز 31 تیر 1396 پدال نیوز 31 مرداد 1396 پدال نیوز 31 شهریور 1396 پدال نیوز 30 مهر 1396 پدال نیوز 30 آبان 1396 پدال نیوز 30 آذر 1396 پدال نیوز 1 دی 1396 پدال نیوز 2 دی 1396 پدال نیوز 3 دی 1396 پدال نیوز 4 دی 1396 پدال نیوز 5 دی 1396 پدال نیوز 6 دی 1396 پدال نیوز 7 دی 1396 پدال نیوز 8 دی 1396 پدال نیوز 9 دی 1396 پدال نیوز 10 دی 1396 پدال نیوز 11 دی 1396 پدال نیوز 12 دی 1396 پدال نیوز 13 دی 1396 پدال نیوز 14 دی 1396 پدال نیوز 15 دی 1396 پدال نیوز 16 دی 1396 پدال نیوز 17 دی 1396 پدال نیوز 18 دی 1396 پدال نیوز 19 دی 1396 پدال نیوز 20 دی 1396 پدال نیوز 21 دی 1396 پدال نیوز 22 دی 1396 پدال نیوز 23 دی 1396 پدال نیوز 24 دی 1396 پدال نیوز 25 دی 1396 پدال نیوز 26 دی 1396 
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۶:۵۵    
پدال نیوز: عضو ناظر مجلس در شورای رقابت می گوید : دولت در جریان جلوگیری از واردات خودرو، هیچ دلیل منطقی نداشت و بد سلیقگی کرد .
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۶:۵۰    
پدال نیوز: در واکنش به افزایش قیمت خودروهای وارداتی در سطح بازار گفت: متأسفانه با وجود ابلاغ دستور العمل واردات خودرو همچنان رشد قیمت ها ادامه دارد که در همین ارتباط باید پرسید آیا خودروهای وارداتی ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۶:۵۰    
پدال نیوز- سرپرست گروه سلامت هوای وزارت بهداشت اظهارکرد: آلودگی هوا بار اقتصادی بسیاری بر وزارت بهداشت و دولت تحمیل می کند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۶:۵۰    
پدال نیوز- وزیر بهداشت گفت: ما روزانه به اندازه سانچی در نزاع ها، افرادی را از دست می دهیم. مرگ و میرهای ناشی از آلودگی هوا هم کمتر از تعداد جانباختگان سانچی نیست.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۶:۴۵    
پدال نیوز: تصمیم شهرداری تهران برای دریافت عوراضِ تردد از بزرگراه ها، واکنش یکی از فعالان صنفی کارگری را به دنبال داشت ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۶:۴۵    
پدال نیوز- مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان اردبیل گفت: در پی اجرای طرح ساماندهی میانگین عمر ناوگان موتوری ادارات دولتی این استان به هشت سال کاهش یافته است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۶:۴۵    
پچدال نیوز- با افزایش میزان نصب نرم افزارهای مختلف در خودروهای هوشمند، امکان وقوع مشکلات امنیتی نیز در آنها افزایش می یابد و حال روشی برای شناسایی این آسیب ها پیشنهاد شده است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۶:۴۵    
پدال نیوز- مدیرعامل شرکت کنترل کیفیت هوای تهران با اشاره به اینکه اجرای مصوبات کاهش آلودگی هوا با جدیت عمل نمی شود ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۶:۳۵    
پدال نیوز: 26 دی ماه 57 محمدرضا پهلوی خاک ایران را در حالی ترک کرد که تا زمان فوتش در بین 6 کشور دنیا آواره و سرگردان بود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۶:۲۰    
پدال نیوز: برخی دیگر از تحلیل گران رفتار و گفتار چندماه اخیر احمدی نژاد و حلقه نزدیکان بهاریش که همراه با اتهام زنی علیه مسئولین کشور بود را زمینه ساز اغتشاشات دانسته و آغاز اعتراضات را به برخی رفتار ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۶:۱۰    
پدال نیوز- محدودیت تردد کامیون های فرسوده با عمر بیش از 50 سال در جاده ها با هدف نوسازی ناوگان حمل و نقل جاده ای ازسال آینده اجرا می شود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۶:۱۰    
پدال نیوز- امروزه سازندگان خودرو ترجیح می دهند از یکی از دو دستیار هوشمند اندروید اتو یا کار پلی در تولیداتشان استفاده کنند. اما در نمایشگاه اتومبیل دیترویت خودرویی مجهز به هر دو محصول عرضه شده است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۶:۰۵    
پدال نیوز: بر اساس حکم دیوان عدالت اداری فعالیت تمام شرکت هایی که اقدام به اخذ نمایندگی فروش و خدمات پس از فروش خودروهای خارجی در ایران کرده بودند ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۵:۵۵    
پدال نیوز: بر اساس این حکم، نمایندگان شرکت های خارجی که حکم نمایندگی خود را از شرکت های واسط خارجی دریافت کرده بودند، بار دیگر می توانند فعالیت های تجاری خود را از سر گیرند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۵:۵۵    
پدال نیوز: رئیس هیات عامل ایدرو : در حال حاضر، هم سایت بن رو آماده واگذاری است و هم امکان استفاده از خط تولید سایت های دیگر وجود دارد ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۵:۱۵    
پدال نیوز- معاون امداد و نجات هلال احمر سمنان بابیان اینکه این جمعیت در 20 پایگاه ثابت و سیار آماده ارائه خدمت به مردم است، ابراز داشت: هلال احمر سمنان به 15 خودرو گرفتار در برف امداد رسانی کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۵:۱۵    
پدال نیوز- با توجه به استقبال خوبی که از پیش فروش اینترنتی خودرو کوییک انجام شده و حضور انبوه کاربران در سایت جهت ثبت نام این خودرو ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۵:۱۰    
پدال نیوز: برخورد شدید تیبا با نرده های فلزی کنار بزرگراه شهید کریمی در شهرری منجر به گرفتار شدن راننده آن شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۵:۱۰    
پدال نیوز- شرکت مدیران خودرو برای قدردانی از مشتریان خود و همچنین معرفی بیشتر خودرو تیگو 7 به بازار و نمایش توانمندی های این خودرو، به قید قرعه از بین خریداران این کراس اوور زیبا ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۴:۲۱    
پدال نیوز- مدیرعامل شرکت کنترل کیفیت هوای تهران با تاکید بر اینکه عده ای باید پاسخگوی مرگ ناشی از آلودگی هوا باشند گفت ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۴:۲۱    
پدال نیوز: خودروی موکا، اولین بار در سال 2012 به بازار معرفی شد و با گذشت 5 سال، همچنان در خط تولید اوپل قرار دارد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۴:۲۱    
پدال نیوز: جشنواره زمستانه خدمات محصولات بهمن دیزل آغاز شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۴:۱۶    
پدال نیوز: موضع رنو مشخص است و در صورت وضع دوباره تحریم های برجامی از سوی آمریکا رنو مواضع خود را در ایران حفظ کرده و از آن دور نخواهد شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۴:۱۱    
پدال نیوز: مقامات کلمبیایی اظهار داشتند: بر اثر ریزش یک پل در مرکز کلمبیا که روز گذشته (دوشنبه) اتفاق افتاد، سازه یک پل ریزش کرد و موجب جان باختن دست کم 10 تن شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۴:۰۶    
پدال نیوز- رئیس اداره خودرو و نیرو محرکه وزارت صنعت، معدن و تجارت ضمن اشاره به سهم 10 درصدی موتورسیکلت ها در آلایندگی هوا ،تعداد موتورسواران فوت شده بر اثر تصادفات را 4200 نفر اعلام کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۴:۰۶    
پدال نیوز- شهردار منطقه 5 گفت:به منظور رفع مشکل ترافیک سنگین محدوده شمال غربی میدان آزادی، پایانه جدید تاکسی احداث شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۴:۰۶    
پدال نیوز: مدیرعامل رنو پارس در نشستی خبری با ارائه آمار فعالیت سال جاری این شرکت در ایران گفت: رنو پارس موفق ترین سال خود را در ایران پشت سر گذاشته است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۴:۰۶    
پدال نیوز- معاون آموزش و پژوهش سازمان حفاظت محیط زیست با بیان اینکه باید فرهنگ هماهنگی بین دستگاه های مختلف را به وجود آوریم ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۴:۰۶    
پدال نیوز- شرکت نیسان نمونه اولیه یک خودروی شاسی بلند به نام ایکس موشن را در نمایشگاه بین المللی خودروی دیترویت در معرض دید علاقمندان قرار داده که دارای امکانات چندرسانه ای متنوعی است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۴:۰۱    
پدال نیوز- رئیس پلیس راه استان زنجان گفت: با توجه به بارش برف سطح جاده های استان زنجان خیس و لغزنده است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۴:۰۱    
پدال نیوز- امروز نیز شاهد معاملاتی کم رمق با رشدهای جزئی در گروه خودرو و ساخت قطعات بودیم.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۲:۲۱    
پدال نیوز- رئیس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای شهر گفت: رأی به یک فوریت طرحی که هنوز ما 21 نفر عضو شورا هم در جریان جزییات آن نیستیم اشکال اساسی دارد و با رویکرد و برنامه های شورا و شهردار تهران ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۲:۲۱    
پدال نیوز- رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر تهران، ری و تجریش گفت: شهرداری در ابتدا باید مصوبه طرح ترافیک را ارائه می کرد پس از آن لایحه نرخ طرح ترافیک در شورای شهر مصوب شود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۲:۲۱    
پدال نیوز- چهارمین نمایشگاه بین المللی ایران رایدکس (موتورسیکلت، دوچرخه، قطعات، لوازم یدکی، وسایل نقلیه برقی ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۲:۲۱    
پدال نیوز: رئیس سازمان بازرسی کل کشور: این سازمان با ورود به بازار خودرو ؛ واردات ، ثبت سفارش و چگونگی ثبت نام خودرو را بررسی می کند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۲:۱۶    
پدال نیوز- یک مقام مسئول با بیان اینکه خودروهای آفرود (شیب نورد) عاملی مهم در تخریب بوستان جنگلی سوهانک واقع در شمال شرقی تهران به شمار می آیند، از توقیف 25 خودروی آفرود در این بوستان جنگلی خبرداد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۲:۱۶    
پدال نیوز- یک سارق حرفه ای داخل خودرو و کشف 27 فقره سرقت توسط ماموران پلیس آگاهی دستگیر شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۲:۱۶    
پدال نیوز- معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران از انتخاب بانک شهر به عنوان بانک عامل انتشار اوراق مشارکت برای تکمیل خطوط مترو خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۱:۴۶    
پدال نتیوز- ایده دریافت عوارض از خودروها اگرچه در مدیریت شهری گذشته هم مطرح بود اما احتمالا نخستین قدم ها برای آن در بدنه جدید مدیریتی شهر تهران برداشته خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۱:۴۶    
پدال نیوز- بعد از کلاهبرداری تلفنی در پوشش ارائه خدمات بیمه در طرح تحول سلامت، این بار نوبت به کلاهبرداری در قالب ارائه خدمات امداد خودرو رسید.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۱:۴۶    
پدال نیوز- معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران با اشاره به اعتبار 4 هزار میلیارد تومانی برای تکمیل خطوط 6و 7 متروی تهران گفت: می توان با عرضه اوراق مشارکت ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۱:۴۱    
پدال نیوز: مدیر کل دفتر مقررات صادرات و واردات سازمان توسعه تجارت گفت: شرکت های غیر نمایندگی های خودرو هم می توانند با انعقاد قرار داد خدمات پس ازفروش با نماینده رسمی همان خودرو به واردات خودرو اقدام ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۱:۴۱    
پدال نیوز: فرمانده نیروی انتظامی تهران بزرگ درباره طرح ترافیک پیشنهادی از سوی شهرداری تهران گفت:طرحی که در حال حاضر هم اجرا می شود کم نقد نیست ولی برای طرح جدید باید بسترها فراهم باشد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۱:۱۶    
پدال نیوز- فروش جهانی این شرکت در سال 2017 با 15.4 درصد افزایش به سه میلیون و 632 هزار و 314 دستگاه خودرو رسید.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۱:۱۶    
پدال نیوز- بی گمان یکی از اهدافی که دولت ها و مراکز اقتصادی در برپایی همایش ها و سمینارها برای تحقق آن تلاش می کنند، بستن تفاهمات جدید و به سرانجام رساندن قراردادهای اقتصادی و علمی است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۱:۱۶    
پدال نیوز- رئیس سازمان حفاظت محیط زیست با انتقاد از عدم اجرای قوانین به دلیل رفتارهای رانت گونه اظهار کرد ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۱:۰۶    
پدال نیوز: رئیس سازمان امداد و نجات از وقوع برف و کولاک در 5 استان آذربایجان شرقی و غربی، اردبیل، زنجان و سمنان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۱:۰۶    
پدال نیوز: سرپرست مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا از ترافیک سنگین و نیمه سنگین در آزادراه کرج-تهران و قزوین-کرج خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۱:۰۱    
پدال نیوز: تقریبا 60 درصد از 2.54 میلیون خودروی جدید بریتانیا که خرید آنها در سال 2017 به ثبت رسیده است، مشکی، خاکستری یا سفید هستند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۰:۵۶    
پدال نیوز: دولت دستورالعمل جدید واردات خودرو را ابلاغ کرد که درآن، تعرفه واردات خودروهای هیبریدی از چهار به بین 15 تا 100 درصد افزایش یافته ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۰:۵۶    
پدال نیوز: در حالیکه نماینده رسمی سانگ یانگ در ایران تصمیم دارد با عرضه رکستون G4 گزینه ای پر قدرت، ایمن، مدرن، جادار با قیمتی مناسب و قابلیت آفرود واقعی برای مشتریان چشم انتظار مهیا کند ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۰:۵۶    
پدال نیوز: طبق گزارش کیا، شرکت کنندگان در این نمایشگاه می توانند به تمام قابلیت های استینگر یک نگاه تجربی و واقعی داشته باشند ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۰:۳۶    
پدال نیوز- یک شرکت خودروساز چینی نه چندان مشهور با عرضه نمونه مفهومی یک خودروی برقی با امکانات منحصر به فرد در نمایشگاه بین المللی خودروی دیترویت مورد توجه قرار گرفته است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۰:۳۱    
پدال نیوز- آذر ماه امسال تولید انواع مینی بوس و میدل باس با افزایش 235.7 درصدی همراه بود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۰:۳۱    
پدال نیوز- وزیر امور خارجه نقش سنگال در غرب قاره آفریقا را با اهمیت خواند و بر عزم و آمادگی ایران برای گسترش روابط با سنگال به ویژه در امر تولید خودرو و تراکتور در این کشور و صادرات آن به کشورهای ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۰:۳۱    
پدال نیوز- رنو فرانسه در سال میلادی گذشته بیش از 162 هزار دستگاه از محصولات خود را روانه بازار ایران کرد و ایران هشتمین بازار بزرگ این شرکت شناخته شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۰:۳۱    
پدال نیوز: دادستان عمومی و انقلاب قزوین گفت: در برخی نقاط آزادراه قزوین-زنجان مشکل تخریب آسفالت، خاموش بودن روشنایی در فواصل طولانی ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۰:۱۱    
پدال نیوز- دو مقام کنونی و پیشین پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا در تازه ترین واکنش نسبت به نسخه جدید طرح ترافیک که قرار است در تهران اجرا شود ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۰:۱۱    
پدال نیوز- عضو کمیسیون عمران مجلس، با تاکید بر ضرورت نوسازی ناوگان حمل و نقل عمومی، گفت: فرسودگی خودروها بر آمار روزافزون مرگ و میرهای جاده ای می افزاید.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۰:۱۱    
پدال نیوز- کرمان موتور اعلام کرد فروش هیوندای اکسنت با تخفیف 2 میلیون تومانی ویژه نیمه دوم دی ماه ادامه دارد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۰:۱۱    
پدال نیوز-بر اساس اعلام کارمانیا با پیش پرداخت 25 میلیون تومان خودروی BYD S6 تحویل و 90 روز پس از آن پرداخت مرحله دوم انجام و مبلغ باقی مانده با اقساط 6 تا 36 ماه و با سود تسهیلات 0 تا 20 قابل پرداخت ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۰۹:۴۷    
پدال نیوز: پس از بازگشایی سایت ثبتارش و از سر گرفته شدن واردات خودرو، موضوع ارزش گذاری خودروهای وارداتی این روزها به چالش جدید حوزه واردات خودرو تبدیل شده است و برخی از واردکنندگان از رفتار سلیقه ای ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۰۹:۴۷    
پدال نیوز- شرکت الکتریسیته سعودی که توسط دولت سعودی مدیریت می شود، با شرکت توکیو الکتریک پاور، نیسان موتور و تاکائوکا توکو قراردادی برای اولین پروژه پایلوت ساخت خودروی الکتریکی در عربستان امضا کردند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۰۹:۴۲    
پدال نیوز- قیمت انواع محصولات ایران خودرو در بازار و نمایندگی اعلام شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۰۹:۴۲    
پدال نیوز: مدیران تازه شهری می خواهند طرح ترافیک تهران را تغییر دهند؛ اصرار بر این است که این تغییرات درسال آینده اجرایی شود اما طرح ابهامات زیادی دارد که هنوز جواب روشنی به آنها داده نشده است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۰۹:۴۲    
پدال نیوز- در کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شورای شهر گرگان مطرح شد که باز کردن صندوق عقب خودرو برای ویلچر معلولان اگر مانع دید نشود جریمه ای ندارد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۰۹:۴۲    
پدال نیوز- رکورد تولید موتور در دو شیفت کاری در شرکت مگاموتور شکسته شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۰۹:۳۷    
پدال نیوز- قیمت انواع محصولات ایران خودرو در بازار و نمایندگی اعلام شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۰۹:۲۲    
پدال نیوز- سرپرست سایپایدک اعلام کرد: برابر دستورالعمل ابلاغی پلیس راهور ناجا، تعویض قطعات اصلی خودرو شامل اتاق ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۰۸:۲۷    
پدال نیوز: حدود 80 نفر از مالکان خودروی برقی تسلا در نروژ به خاطر آنچه ادعای دروغ در تبلیغات این شرکت خودروسازی آمریکایی خوانده اند، از آن شکایت کرده اند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۰۸:۲۷    
پدال نیوز: میل بادامک یا میل سوپاپ قطعه ای در پیشرانه خودرو است که سوپاپ ها را باز و بسته می کند. این قطعه از یک استوانه فلزی به عنوان محور اصلی تشکیل شده که روی آن محورهایی به شکل بیضی وجود دارد ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۰۸:۲۲    
پدال نیوز: در هشت ماهه امسال از میان 44 محصول منتخب صنعتی و معدنی، 31 محصول افزایش تولید داشته اند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۰۸:۲۲    
پدال نیوز: با اضافه شدن هشت عنوان استاندارد برای موتورسیکلت ها از ابتدای دی ماه سال جاری، تعداد استانداردهای مربوط به موتورسیکلت ها از 17 به 25 مورد افزایش یافت و هر موتورسیکلتی که نتواند تا ابتدای ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۰۸:۲۲    
پدال نیوز: به رغم میلیاردها دلار ضرری که شرکت خودروسازی فولکس واگن به خاطر پرونده تقلب در میزان آلاینده ها متحمل شد، در سال گذشته توانست رکورد فروش خود را بشکند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۰۸:۲۲    
پدال نیوز: کارلوس گوسن، رئیس هیات مدیره فعلی و مدیر اجرایی سابق شرکت نیسان موتور روز یکشنبه پیش بینی خود از آینده فعالیت های این شرکت را اعلام کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۰۸:۱۷    
پدال نیوز- نایب رئیس هئیت مدیره اسنپ، درباره حضور بازاریابان میدانی این شرکت در سطح شهر توضیح می دهد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۰۸:۱۷    
پدال نیوز- سرپرست مرکز ملی هوا و تغییر اقلیم سازمان محیط زیست با اشاره به طرح تعطیلی زمستانه مدارس گفت: طرح تعطیلی زمستانه مدارس در صورت اجرا برای تهران و چند کلانشهر کشور اجرا می شود ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۰۸:۱۷    
پدال نیوز- مدیران خودرو شرایط ویژه فروش چری تیگو 7 با مدل 97 را اعلام کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۰۸:۱۲    
پدال نیوز: CLS53 تازه ترین محصولی است که مرسدس بنز با همکاری AMG به بازار عرضه کرده و عملکرد پرقدرت، استایل اسپرت و کارآیی بالا را یکجا جمع کرده است ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۰۸:۱۲    
پدال نیوز: سلاطین خودروسازی ابتدای هر سال نوی میلادی هر چه در چنته دارند را در نمایشگاه دیترویت 2018 رو می کنند ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۰۸:۱۲    
پدال نیوز: شرکت ولوو تاکنون سه نوع خودروی شاسی بلند تولید کرده است، که این سه مدل آشکارا با یکدیگر مشابه بوده اند ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۰۸:۰۷    
پدال نیوز- افزایش تعرفه در حالی به منظور مدیریت واردات خودرو در دستورالعمل وارداتی هیات دولت جای گرفت که تجربه جهانی بسیاری از کشورهای سازنده خودرو نشان می دهد ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۰۸:۰۲    
پدال نیوز: نماینده رسمی محصولات تویوتا در ایران قیمت قطعی خودروی راو4 مدل 2018 را منتشر نمود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۰۸:۰۲    
پدال نیوز- قرارداد رنو و سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران (ایدرو) در شرایطی هنوز وارد فاز اجرایی نشده که به گفته یک منبع آگاه، مشکل اصلی همچنان حول محور سایت بن رو می چرخد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۱۶:۵۷    
پدال نیوز-- نمایندگی های شرکت ایران خودرو، تازه ترین محصولات و دستاوردهای این شرکت را در نهمین دوره نمایشگاه تخصصی خودرو، قطعات ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۱۶:۵۷    
پدال نیوز- شرکت ایرتویا که نماینده رسمی برند تویوتا در ایران است، پس از تغییر تعرفه واردات خودروها که این تغییر گریبانگیر خودروهای هیبریدی نیز شده است طی بخشنامه ای شرایط فروش جدید تویوتا پریوس را ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۱۶:۵۲    
پدال نیوز- به منظور افزایش سطح دانش و مهارت لازم جهت حفظ و نگهداری بهینه ماشین آلات راهداری دوره آموزشی آشنایی با ضد یخ و روانکاری های خودرو در سالن اجتماعات اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۱۶:۵۲    
پدال نیوز: یورو انکپ خودروهای موجود در بازار را در 6 سگمنت طبقه بندی می کند. عملیاتی، آفرودهای بزرگ، آفرودهای کوچک، سوپرمینی، مینی ون شخصی و خودروهای خانوادگی کوچک در شمار این طبقه بندی قرار دارند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۱۶:۱۲    
پدال نیوز: به تازگی خبر کشته شدن فردی به نام سارو قهرمانی منتشر شده و عده ای مدعی اند که وی در جریان اعتراضات اخیر کشته شده؛ اما به راستی او کیست و واقعیتش چیست؟
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۱۵:۵۷    
پدال نیوز: تصویری از خودروی لامبورگینی هوراکان و جگوار F-Type R در جزیره کیش.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۱۵:۵۷    
پدال نیوز: واژگونی پراید در جاده میامی - کالپوش، یک کشته و سه مجروح بر جای گذاشت.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۱۵:۵۷    
پدال نیوز: تاکسی لندن مشهورترین تاکسی دنیا است و حالا نسل تازه ای از این ماشین به خیابان های پایتخت آمده است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۱۵:۵۷    
پدال نیوز: خودروسازی سایپا برای اینکه هزینه زیادی برای ساخت قالبهای قطعات و لوازم خودروهایش نکند، از لوازم مشترکی برای دو خودروی ساینا و کوییک استفاده می کند!
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۱۵:۵۷    
پدال نیوز: در این گزارش نگاهی داریم به چهلمین دوره مسابقات رالی داکار که در کشورهای پرو، بولیوی و آرژانتین در حال برگزاری است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۱۵:۵۲    
پدال نیوز- در بازار خرید و فروش خودروهای وارداتی، عرضه محدود عاملی شده تا مشتریان دست از خرید برداشته و منتظر تعیین تکلیف بازار خودروهای وارداتی شوند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۱۵:۵۲    
پدال نیوز: ایرج دست نشان مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان زنجان گفت: سپهتن اولین و تنها سامانه مکانیزه کنترل تخلف رانندگان حمل ونقل مسافراست که به کمک این سامانه می توان گامی بلند در راستای ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۱۴:۲۳    
پدال نیوز- هر 33 دقیقه یک هموطن در حوادث جاده ای کشور جان خود را از دست می دهد، واژگونی خودرو، با بیش از 30 درصد ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۱۴:۱۸    
پدال نیوز- رییس انجمن واردکنندگان خودرو از آغاز مجدد ثبت سفارش واردات خودرو برای شرکتهای غیرنمایندگی رسمی پس از دو روز وقفه خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۱۴:۱۸    
پدال نیوز- در پایان مرحله هشتم رالی اتومبیلرانی داکار، پژو و کاماز در بخش های اتومبیل و کامیون زودتر از حریفان از خط پایان گذشتند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۱۴:۱۳    
پدال نیوز- امروز نیز شاهد معاملاتی متعادل و منفی در گروه خودرو بودیم در این میان نماد خمحرکه با رشد 5 درصدی و صف خرید خودنمایی می کرد.
مشاهده نتایج بیشتر...