چهارشنبه ۲۵ تیرساعت ۰۳:۱۴Jul 2020 15

خلیج فارس (pgnews.ir)

 
خلیج فارس 29 اسفند 1393 خلیج فارس 29 اسفند 1394 خلیج فارس 30 اسفند 1395 خلیج فارس 1 فروردین 1396 خلیج فارس 29 اسفند 1397 خلیج فارس 29 اسفند 1398 خلیج فارس 31 فروردین 1399 خلیج فارس 31 اردیبهشت 1399 خلیج فارس 31 خرداد 1399 خلیج فارس 1 تیر 1399 خلیج فارس 2 تیر 1399 خلیج فارس 3 تیر 1399 خلیج فارس 4 تیر 1399 خلیج فارس 5 تیر 1399 خلیج فارس 6 تیر 1399 خلیج فارس 7 تیر 1399 خلیج فارس 8 تیر 1399 خلیج فارس 9 تیر 1399 خلیج فارس 10 تیر 1399 خلیج فارس 11 تیر 1399 خلیج فارس 12 تیر 1399 خلیج فارس 13 تیر 1399 خلیج فارس 14 تیر 1399 خلیج فارس 15 تیر 1399 خلیج فارس 16 تیر 1399 خلیج فارس 17 تیر 1399 خلیج فارس 18 تیر 1399 خلیج فارس 19 تیر 1399 خلیج فارس 20 تیر 1399 خلیج فارس 21 تیر 1399 خلیج فارس 22 تیر 1399 خلیج فارس 23 تیر 1399 خلیج فارس 24 تیر 1399 
  ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
خلیج فارس: معاون فرهنگی و مطبوعاتی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر گفت: روز چهارشنبه 25 تیرماه 99 انتخابات خانه مطبوعات و رسانه های استان بوشهر برگزار می شود.
  ۳ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
خلیج فارس: معاون پشتیبانی و توسعه مدیریت اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر گفت: به دلیل شیوع ویروس کرونا ...
  ۳ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
خلیج فارس: مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان بوشهر گفت: ثبت نام آنلاین نوزدهمین دوره مسابقات ملی مهارت همزمان با سراسر کشور در استان بوشهر آغاز شده است.
  ۳ ساعت پیش   + ۶۴ سایت دیگر  
خلیج فارس:دبیر شورای نگهبان گفت: اگر از چند سال گذشته که رهبر انقلاب بر اقتصاد مقاومتی تأکید داشتند، همت شایسته و بایسته ای از سوی مسئولان در این خصوص صورت می گرفت ...
  ۳ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
خلیج فارس:کانال تلگرامی منتسب به سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی، نامه سردار شهید حاج قاسم سلیمانی به معاون فرهنگی و تبلیغات نمایندگی، ولی فقیه در سپاه را منتشر کرد.
  ۳ ساعت پیش   + ۱۳ سایت دیگر  
خلیج فارس:وارد دوران طولانی و جانکاه زیست با کرونا شده ایم؛ در ابتدا گمان می رفت اگر 3-4 هفته همه چیز تعطیل و قرنطینه باشد ...
  ۳ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
خلیج فارس:معاون اول قوه قضائیه در بخش دیگری از برنامه بدون توقف که 22 تیرماه به روی آنتن رفت، با اشاره به اینکه ...
  ۳ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
خلیج فارس:وقوع توفان های تندری تابستانه و سیلاب های موقت عصر سه شنبه موجب جان باختن 2 نوجوان و بروز خساراتی در مناطق مختلف استان اردبیل شد.
  ۳ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
خلیج فارس:معاون شهردار تهران از ابتلای 668 نفر در شهرداری تهران به کرونا خبر داد و گفت: فردا دستورالعمل جدیدی برای کاهش تراکم کارکنان در محیط کار ابلاغ خواهد شد.
  ۳ ساعت پیش   + ۱۵ سایت دیگر  
خلیج فارس:یک مقام رسمی در وزارت خارجه ایالات متحده آمریکا از روی میز بودن تمام گزینه ها در واکنش به اقدامات پکن و مناقشات پیش آمده در دریای جنوبی چین و هم چنین اعمال تحریم های هرچه بیشتر علیه این ...
  ۴ ساعت پیش   + ۲۸ سایت دیگر  
خلیج فارس:گمرک ایران اعلام کرد: جلیقه آغشته به مواد مخدر در مرز بازرگان از فردی که قصد انتقال آن را به ترکیه داشت، کشف شد.
  ۴ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
خلیج فارس:5 نفر از برگزارکنندگان عروسی در شرایط کرونا، در رشتخوار بازداشت شدند.
  ۴ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
خلیج فارس:دادگاه تجدید نظر مصر روز سه شنبه حکم حبس ابد محمد بدیع رهبر اخوان المسلمین را تایید کرد.
  ۴ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
خلیج فارس:اداره کل هواشناسی خوزستان با اشاره به پیش بینی افزایش دما در استان، اخطاریه ای در سطح نارنجی صادر کرد.
  ۴ ساعت پیش   + ۱۵ سایت دیگر  
خلیج فارس:معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه بودجه با اشاره به اختصاص اعتبارات، گفت: کارانه کادر درمانی در بیمارستان های کشور پرداخت می شود.
  ۴ ساعت پیش   + ۱۱۲ سایت دیگر  
خلیج فارس:سقف های جدید نرخ سود علی الحساب سپرده های سرمایه گذاری بانکی، توسط شورای پول و اعتبار تعیین شد.
  ۴ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
خلیج فارس:سایه موج دوم کرونا مردم و مسؤولان فرانسه را نگران کرده و امانوئل ماکرون، رئیس جمهوری این کشور می گوید بار دیگر ماسک زدن در فضاهای عمومی بسته را اجباری می کند.
  ۴ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
خلیج فارس:رسانه های پرتغالی گزارش کردند پلیس شهر مادیرا هم اکنون در حال بررسی و تحقیق در مورد پرونده تخلفی مربوط به استفاده غیرقانونی از یک جت اسکی است.
  ۴ ساعت پیش   + ۱۶ سایت دیگر  
خلیج فارس:مشاور امنیت ملی آمریکا از اقدام رئیس جمهور این کشور در خروج از برجام دفاع کرده و این توافق هسته ای را توافقی یکجانبه توصیف کرده است.
  ۴ ساعت پیش   + ۱۳ سایت دیگر  
خلیج فارس:احسان خواجه امیری، خواننده پاپ، تازه ترین هنرمندی است که در روزهای اوج گیری کرونا، به این ویروس دچار شده است ...
  ۴ ساعت پیش   + ۲۲ سایت دیگر  
خلیج فارس:معاون اجتماعی و فرهنگ ترافیک پلیس راهور ناجا، از لغو کلاس های آموزش آیین نامه و امتحانات آیین نامه در یک هفته پیش رو برای مقابله با کرونا خبر داد.
  ۴ ساعت پیش   + ۱۰۷ سایت دیگر  
خلیج فارس:فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: روزهای بسیار سختی در انتظار آمریکا و رژیم صهیونیستی است.
  ۴ ساعت پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
خلیج فارس:سرپرست فرمانداری دزفول از مسدود کردن ورودی های این شهرستان، به منظور جلوگیری از ورود گردشگران غیربومی خبر داد.
  ۷ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
خلیج فارس: مهدی پاشازاده امروز رسما به عنوان سرمربی تیم شاهین بوشهر معرفی شد تا او چهارمین سرمربی شاهین در طول این فصل باشد.
  ۷ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
خلیج فارس: مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان بوشهر گفت: ارزش روز سهام عدالت سهامداران بوشهری با افزایش حدود 3400 درصدی به 11 هزار و 291 میلیارد تومان رسیده است.
  ۷ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
خلیج فارس:در ابتدای یازدهمین جلسه رسیدگی به اتهامات اکبر طبری و سایر متهمین، قاضی بابایی رییس دادگاه رسمی و علنی بودن دادگاه را خطاب به حاضرین در جلسه متذکر شد.
  ۷ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
خلیج فارس:آتش سوزی یک ناو آمریکایی در کالیفرنیا توجه ویژه رسانه ها در ایران را در پی داشته است. رسانه های ایرانی ضمن پوشش ویژه به این حادثه از سکوت مقامات آمریکایی در این باره سخن گفته اند و آن را ...
  ۷ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
خلیج فارس:دستیار وزیر دادگستری در امور حقوق شهروندی اعلام کرد قصاص با طناب دار در انتظار شیوع دهندگان کرونا است.
  ۷ ساعت پیش   + ۶۹ سایت دیگر  
خلیج فارس:صبح امروز خبری منتشر شد که در آن گفته شده بود درجلسه اخیر سران قوا، حسن روحانی، رئیس جمهوری به محمد باقر قالیباف ...
  ۷ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
خلیج فارس:همه گیری کرونا به سرعت در هند به سرعت در حال گسترش است. تاکنون 906 هزار و 752 مورد آلودگی به ویروس کرونا در هند گزارش شده است که 23 هزار و 727 مورد آن به مرگ منجر شده است.
  ۷ ساعت پیش   + ۲۳ سایت دیگر  
خلیج فارس:به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، جلسه هماهنگی خصوصی سازی دو باشگاه پرسپولیس و استقلال با هدف بررسی آخرین وضعیت دو باشگاه برای واگذاری سهام به بازار سرمایه در حالی عصر امروز (سه ...
  ۷ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
خلیج فارس:شاهین و K132 اولین تلاش خودروسازان ایرانی برای طراحی، ساخت و فروش نسل جدید خودرو ها به حساب بیایند ...
  ۸ ساعت پیش    
خلیج فارس: معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری بوشهر با بیان اینکه دولت در اطلاع رسانی اقدام ها و خدمات خود به مردم موفق عمل نکرده است گفت ...
  ۸ ساعت پیش   + ۱۷ سایت دیگر  
خلیج فارس:مقامات چینی به تازگی درباره شیوع یک بیماری جدید ناشناخته که در حال انتشار در کشور های آسیایی است، هشدار دادند.
  ۸ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
خلیج فارس:هرساله در فصل بهار داوران مسابقه عکاسی آدوبان (Audubon) دور هم جمع می شوند و برندگان را اعلام می کنند و حالا عکس های برگزیده امسال معرفی شده اند.
  ۸ ساعت پیش   + ۸۲ سایت دیگر  
خلیج فارس:دادگستری استان آذربایجان غربی در اطلاعیه ای اعلام کرد که "حکم اعدام دو تن از عوامل اصلی بمب گذاری سال 89 در شهرستان مهاباد"، امروز اجرا شده است.
  ۸ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
عکاس: شهاب الدین قیومی/ مهر
  ۸ ساعت پیش   + ۱۷ سایت دیگر  
خلیج فارس:سه مرد که از سوی داماد خانواده اجیر شده بودند تا از خانه پدرزن ثروتمند وی تریاک سرقت کنند وقتی مواد مخدری پیدا نکردند گاوصندوق خانه را دزدیدند.
  ۸ ساعت پیش   + ۵۱ سایت دیگر  
خلیج فارس:تصویربرداری سریال سلمان فارسی به کارگردانی داوود میرباقری و تهیه کنندگی حسین طاهری در نیمه اول مردادماه امسال در استان سمنان از سر گرفته می شود.
  ۸ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
خلیج فارس:دختر 20 ساله کوهدشتی با ضربه پتک پدرش به کما رفت. در این جنایت پدر که نتوانسته بود همسرش را به قتل برساند خودکشی کرد.
  ۸ ساعت پیش   + ۲۶ سایت دیگر  
خلیج فارس:معاون بهداشت وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: مراجعه به مراکز 16 ساعته کرونا فقط از طریق سامانه 4030 نیست و افراد به صورت مستقیم نیز می توانند به این مراکز مراجعه کرده و توسط پزشک ...
  ۸ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
خلیج فارس:نماینده سابق مجلس شورای اسلامی درخواست کرد ون های گشت ارشاد را برای مردان اختصاص دهید.
  ۸ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
خلیج فارس: فیلم کشتار 17 سر خرگوش چندی پیش توسط عاملان آن در فضای مجازی شهرستان گناوه پخش شد که بازتاب زیادی داشت؛ اتفافی که ناشی از کری دو شکارچی بوده است!
  ۸ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
خلیج فارس:بارسایی ها پس از اینکه طرح پیراهن جدیدشان منتشر شد، امروز به صورت رسمی با حضور ستاره های شان از آن رونمایی کردند.
  ۸ ساعت پیش   + ۳۸ سایت دیگر  
خلیج فارس:سخنگوی قوه قضاییه از اعدام یک کارمند بازنشسته هوافضای وزارت دفاع اتهام جاسوسی موشکی خبر داد.
  ۸ ساعت پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
خلیج فارس: باشگاه پارس جنوبی نامه اعتراض خود به رای صادره کمیته انضباطی را به به سازمان لیگ ارسال کرد.
  ۸ ساعت پیش   + ۱۹ سایت دیگر  
خلیج فارس:پسربچه هشت ساله با چاقو برادر دوازده ساله اش را به قتل رساند. خبری تکان دهنده که مسئولان انتظامی استان فارس آن را اعلام کردند. اختلاف هم بر سر موضوعی بچگانه بود.
  ۸ ساعت پیش   + ۳۱ سایت دیگر  
خلیج فارس:غلامرضا تاجگردون در واکنش به صحبت های کدخدایی در صدا و سیما نوشت: اقایان خیلی صریح پیش آیت الله جنتی می فرمایند آقای تاجگردون در سال جاری حکم قضایی دارد ...
  ۸ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
خلیج فارس: شب گذشته هومن افاضلی با انتشار بیانیه ای استعفای خود را از سرمربیگری پارس جنوبی جم اعلام کرد.
  ۸ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
خلیج فارس: رئیس صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر گفت: 187 میلیارد تومان تسهیلات رونق تولید در استان بوشهر پرداخت شد.
  ۸ ساعت پیش    
خلیج فارس: دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر گفت: اکنون 329 بیمار در بخش های کرونایی بیمارستان های استان بوشهر بستری هستند.
  ۸ ساعت پیش   + ۳۹ سایت دیگر  
خلیج فارس:داده های مرکز آمار ایران نشان می دهد استان لرستان با نرخ بیکاری 21 درصد به عنوان بیکارترین استان ایران در بهار امسال شناخته شده است.
  ۸ ساعت پیش   + ۷۲ سایت دیگر  
خلیج فارس:معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری تهران ضوابط و نحوه اجرای پروتکل های بهداشتی برای کارکنان دستگاه های اجرایی استان تهران را ابلاغ کرد.
  ۸ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
خلیج فارس: رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با بیان اینکه بیشترین فوتی ها و ابتلا به کرونا در یک ماه گذشته رخ داده است گفت ...
  ۸ ساعت پیش    
خلیج فارس: مدیر کل کمیته امداد استان بوشهر از ساخت هزار چشمه سرویس بهداشتی برای مددجویان نیازمند با همکاری و مشارکت دانشگاه علوم پزشکی و خیران خبر داد.
  ۸ ساعت پیش   + ۲۳ سایت دیگر  
خلیج فارس: فردی که به همراه دو نفر دیگر راننده خودرویی را به قتل رسانده بودند تسلیم پلیس شدند.
  ۸ ساعت پیش   + ۱۵ سایت دیگر  
خلیج فارس:مسعود پزشکیان نماینده تبریز در مجلس مهم ترین فراز بیانات رهبر معظم انقلاب در دیدار مجازی با مجلسی ها را توصیه به تعامل و هماهنگی می داند ...
  ۸ ساعت پیش   + ۱۴ سایت دیگر  
خلیج فارس:استانداری تهران اخطار داد در صورت عدم رعایت پروتکل های بهداشتی فرودگاه مهر آباد، هایپراستار و پاساژ علاء الدین پلمب می شوند.
  ۸ ساعت پیش   + ۱۵ سایت دیگر  
خلیج فارس:یوسف صیادی که این روز ها سریال مشترک او و زنده یاد سیروس گرجستانی از شبکه آی فیلم بازپخش می شود، با روایت خاطره ای از این هنرمند فقید، از تجربیات خود درباره نقش آفرینی در ژانر کمدی سخن گفت.
  ۸ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
خلیج فارس: استاندار بوشهر گفت: با وجود همه سختی و دشواری ها، کارنامه دولت تدبیر و امید افتخارآمیز است و آمار و ارقام ریاضی گویای این است که دولت در همه حوزه ها ...
  ۸ ساعت پیش   + ۲۹ سایت دیگر  
خلیج فارس:معاون کل وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: برگزاری مجالس و دورهمی های خانوادگی مهم ترین علت افزایش آمار مبتلایان کرونا گزارش شده است.
  ۸ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
خلیج فارس: 10 عمارت واجد ارزش در طرح تفصیلی بافت تاریخی بوشهر ساماندهی می شوند و برای کاربری بهینه آن ها برنامه ریزی خواهد شد.
  ۸ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
خلیج فارس: استاندار بوشهر گفت: متقاضیان کار و اشتغال نباید در پیچ و خم های اداری و بانکی گرفتار شوند.
  ۸ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
خلیج فارس: خیر حوزه سلامت در شهر کاکی شهرستان دشتی بیمارستان منطقه ای می سازد.
  ۸ ساعت پیش   + ۴۷ سایت دیگر  
خلیج فارس:وزیر آموزش و پرورش گفت: قطعاً شروع سال تحصیلی 15 شهریور ماه است، اما اینکه در 15 شهریور آغاز سال تحصیلی را چگونه برگزار کنیم، بستگی به شرایط دارد.
  ۸ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
خلیج فارس: دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر گفت: تعداد مبتلایان روزانه به کرونا کاهش پیدا کرده که این نشانه تاثیر استفاده مردم از ماسک است.
  ۸ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
خلیج فارس: معاون غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: برخی از پزشکان داروی آی وی آی جی برای بیماران مبتلا به کرونا می نویسند در حالی که این دارو تاثیر خاصی در کنترل این بیماری ندارد. ...
  ۸ ساعت پیش    
خلیج فارس:آذر 1398مدیرعامل سازمان زیباسازی شهرداری اهواز ازآغاز عملیات بهسازی و نورپردازی "پل سفید" خبرداد.
  ۸ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
خلیج فارس:مربی دروازه بانان پرسپولیس گفت: رادو عملکرد خیلی خوبی دارد و پرسپولیس با رفتن بیرانوند دچار مشکل نمی شود.
  ۸ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
خلیج فارس:سازمان لیگ فوتبال، زمان نشست خبری سرمربیان دو تیم پرسپولیس و فولاد خوزستان را اعلام کرد.
  ۹ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
خلیج فارس:این احتمال وجود دارد که کاپیتان تیم ملی فوتبال کشورمان در پایان این فصل از تراکتور جدا شود.
  ۹ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
خلیج فارس:3 بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس با رفع مصدومیت می توانند مقابل فولاد خوزستان حضور یابند.
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۱۵:۴۳   + ۷ سایت دیگر  
خلیج فارس:سرمربی تیم ریوآوه پرتغال از سوی 3 سارق نقاب دار مورد حمله قرار گرفت.
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۱۵:۴۳   + ۱۳ سایت دیگر  
خلیج فارس:با اعلام مالک ملوان بندرانزلی، اموال این باشگاه توقیف شده و تیم فوتبال ملوان در آستانه کسر امتیاز و سقوط به دسته پایین تر قرار دارد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۱۵:۲۸   + ۷۳ سایت دیگر  
خلیج فارس:اسامی محرومان هفته بیست و پنجم لیگ برتر فصل 99-98 اعلام شد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۱۵:۲۸   + ۳۲ سایت دیگر  
خلیج فارس:فرمانده انتظامی تهران بزرگ در قرارگاه کاهش تصادفات، گفت: تردد خودروها در پایتخت در مقایسه با دو هفته پیش 20 درصد کاهش داشته است که شدت گرفتن شیوع کرونا در این اتفاق تاثیرگذار بوده است.
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۱۵:۲۸   + ۵ سایت دیگر  
خلیج فارس:تیم فوتبال الوحده امارات پیش از دیدار با استقلال در لیگ قهرمانان آسیا یک مهاجم جذب می کند.
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۱۵:۲۲   + ۸۷ سایت دیگر  
خلیج فارس:شهرداری تهران از تعطیلی یک هفته ای تهران و ذیل آن مساجد خبر داد که با توجه به عدم اعلام ستاد مبارزه با کرونا، وضعیت نماز جماعت به خصوص در وعده ظهر امروز 24 تیرماه در هاله ای از ابهام است.
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۱۵:۱۶   + ۸ سایت دیگر  
خلیج فارس:سخنگوی وزارت بهداشت ضمن تشریح آخرین آمار مبتلایان و بهبودیافتگان کرونا در کشور گفت: در 24 ساعت گذشته 179 نفر بر اثر کرونا جان باختند.
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۱۵:۱۰   + ۲۶ سایت دیگر  
خلیج فارس:پزشک تیم فوتبال استقلال گفت: هنوز جوابی از تست کرونای بازیکنان تیم از سوی سازمان لیگ و کمیته پزشکی فدراسیون فوتبال به ما داده نشده است.
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۱۵:۱۰   + ۴۸ سایت دیگر  
خلیج فارس:سرمربی پیشین تیم فوتبال پرسپولیس گفت: حاضر هستم با پرسپولیس توافق کنم چرا که رابطه خوبی با اعضای هیات مدیره این باشگاه دارم و از طرفی دوست ندارم مشکلی برای این تیم به وجود بیاید.
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۱۵:۱۰   + ۱۰ سایت دیگر  
خلیج فارس:یزد اولین شهر خشتی جهان است. شهرستان یزد در دره ای وسیع و خشک و محصور بین رشته کوه های شیرکوه و خرانق قرار گرفته است.
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۱۵:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
خلیج فارس:سرمربی سابق تیم فوتبال ماشین سازی تبریز با باشگاه گل گهر سیرجان به توافق رسیده است.
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۱۵:۰۷   + ۷ سایت دیگر  
خلیج فارس:مدافع تیم فوتبال پرسپولیس گفت: امیدوارم تمامی بازیکنان ما فصل آینده هم بمانند تا پنجمین قهرمانی پیاپی را به دست بیاوریم.
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۱۵:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
خلیج فارس:در آستانه روز زیارتی امام رضا علیه السلام پرچم سیاه بر فراز گنبد حرم مطهر ثامن الائمه به اهتزاز در آمد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۱۵:۰۱   + ۲۰ سایت دیگر  
خلیج فارس:مدیرعامل سابق باشگاه استقلال گفت: وقتی مجیدی از هدایت تیم فوتبال استقلال کناره گیری کرد، قرار بود اسکوچیچ هدایت آبی پوشان را بر عهده بگیرد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۱۵:۰۱   + ۵۹ سایت دیگر  
خلیج فارس:رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت با اشاره به اهمیت چگونگی امحای ماسک های استفاده شده از سوی مردم و در سطح شهر ...
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۱۳:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
خلیج فارس: رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر از تجهیز 20 مرکز جامع سلامت استان بوشهر به امکانات غربالگری کرونا خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۱۳:۱۰   + ۷ سایت دیگر  
خلیج فارس: فرمانده انتظامی شهرستان گناوه گفت: سارق حرفه ای مغازه با 4 فقره سرقت در گناوه دستگیر شد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۱۳:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
خلیج فارس: امام جمعه گناوه گفت:حضور پزشکان متخصص در گناوه یکی از اولویت ها است و با وجود تلاش های صورت گرفته در این زمینه در حال حاضر نیز مشکلاتی در جذب برخی از متخصصین وجود دارد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۱۳:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
خلیج فارس: فرماندار دیلم گفت: شبکه بهداشت و درمان و فرماندهی انتظامی با هماهنگی یکدیگر از برگزاری مراسم عروسی و تجمعی دراین شهرستان جلوگیری و اقدام کنند.
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۱۳:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
خلیج فارس: فرماندار شهرستان دشتستان با اشاره به تلاش صورت گرفته برای ارتقای شاخص های سلامت در شهرستان، گفت: اعتبارات کلینیک تخصصی ویژه برازجان تخصیص می یابد.
مشاهده نتایج بیشتر...