دوشنبه ۳۰ مردادساعت ۲۰:۰۳Aug 2017 21

پول پرس (poolpress.ir)

پول پرس 29 اسفند 1394 پول پرس 30 اسفند 1395 پول پرس 30 فروردین 1396 پول پرس 31 اردیبهشت 1396 پول پرس 31 خرداد 1396 پول پرس 31 تیر 1396 پول پرس 1 مرداد 1396 پول پرس 2 مرداد 1396 پول پرس 3 مرداد 1396 پول پرس 4 مرداد 1396 پول پرس 5 مرداد 1396 پول پرس 7 مرداد 1396 پول پرس 8 مرداد 1396 پول پرس 9 مرداد 1396 پول پرس 10 مرداد 1396 پول پرس 11 مرداد 1396 پول پرس 12 مرداد 1396 پول پرس 14 مرداد 1396 پول پرس 15 مرداد 1396 پول پرس 16 مرداد 1396 پول پرس 17 مرداد 1396 پول پرس 18 مرداد 1396 پول پرس 20 مرداد 1396 پول پرس 21 مرداد 1396 پول پرس 22 مرداد 1396 پول پرس 23 مرداد 1396 پول پرس 24 مرداد 1396 پول پرس 25 مرداد 1396 پول پرس 26 مرداد 1396 پول پرس 27 مرداد 1396 پول پرس 28 مرداد 1396 پول پرس 29 مرداد 1396 پول پرس 30 مرداد 1396 
  ۹ ساعت پیش    
فرآیند تائیدیه شماره های شبای بانکی مشمولان سهام عدالت دوباره آغاز شد.
  ۹ ساعت پیش    
راه اندازی سیستم اتوماسیون بانک ملی ایران اثر بسیار شگرفی در کاهش هزینه های اداری داشته است.
  ۹ ساعت پیش    
لازمه حضور در فضای رقابتی بانکی تحلیل، ارزیابی و تأیید بانک مرکزی درخصوص زیرساختهای قوی IT، اعتبارات و آموزش نیروی انسانی متخصص،مباحث مرتبط با مبارزه با پولشویی و بررسی ترازهای مالی است.
  ۹ ساعت پیش    
دبیرکل بانک مرکزی در نامه ای خطاب به مدیران عامل 11 بانک، در خصوص عدم اجرای سامانه صیاد(صدور یکپارچه الکترونیک دسته چک) اخطار داد و گفت: بانکهای متخلف، با اقدام انضباطی مواجه خواهند شد.
  ۹ ساعت پیش    
نرخ های اعلامی بانک مرکزی در روز دوشنبه برای 39 ارز عمده از رشد ارزش 30 واحد پولی در 30 مرداد نسبت به روز گذشته حکایت دارد.
  ۹ ساعت پیش    
دیر زمانی است که بازار سرمایه متاثر از تصمیمات عجولانه و غیر کارشناسانه محیط داخلی و خارجی خود بوده است ...
  ۹ ساعت پیش    
بانک مسکن با ارسال بخشنامه ای به شعب خود در سراسر کشور، ابهام مهم پرداخت تسهیلات خرید مسکن را برطرف کرد.
  ۱۰ ساعت پیش    
متقاضیان اجاره و یا خرید کارگزاری های بیمه چه کسانی هستند و با چه نیتی وارد این بازار می شوند؟
  ۱۰ ساعت پیش    
یک مسئول در نظام بانکی، بنگاهداری، خرید دارایی های ثابت و اعطای تسهیلات کلان بدون اعتبارسنجی را علت اصلی شکست موسسات اعتباری دانست و گفت: برخی موسسات، بنگاهداری را به بانکداری ترجیح می دهند.
  ۱۰ ساعت پیش    
شعب برتر بانک دی در سال 1395 در حاشیه همایش هم اندیشی ستادی بر اساس شاخص های از پیش تعیین شده تعیین و از آنها تقدیر شد.
  ۱۰ ساعت پیش    
معاون امور بانکی موسسه اعتباری ثامن گفت: مطالبات معوق مقوله ای است مهم که با فعالیت تیمی در سطح شعب قابل کنترل و مهار شدنی است.
  ۱۰ ساعت پیش    
مدیر ناحیه یک موسسه اعتباری ثامن گفت: نام و عملکرد موسسه اعتباری ثامن بیشتر از پیش مورد توجه عموم قرار گرفته است .
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۹ - ۱۵:۲۷    
راه اندازی صندوق های جسورانه از جمله اقداماتی است که درراستای تفاهم نامه سازمان بورس و معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری کلید خورد تا علاوه بر برقراری ارتباط مجموعه شرکت های دانش بنیان با بازار ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۹ - ۱۵:۱۲    
مسعود کرباسیان با کسب 240 رای موافق از نمایندگان مجلس شورای اسلامی به عنوان وزیر امور اقتصادی و دارایی به دولت دوازدهم راه یافت.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۹ - ۱۵:۰۷    
نمایندگان ممتاز فروش بیمه های عمر و پس انداز بیمه آسیا براساس طرحی مبتکرانه و مهندسی مجدد شبکه فروش بیمه های زندگی، فعالیت خود را آغاز کردند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۹ - ۱۵:۰۲    
تسهیلات پرداختی بانک ها طی چهارماهه سال 1396 به بخش های اقتصادی مبلغ 1533.1 هزار میلیارد ریال است که در مقایسه با دوره مشابه سال قبل مبلغ 238.1 هزار میلیارد ریال معادل 18.4 درصد افزایش داشته است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۹ - ۱۵:۰۲    
معاون شعب و فناوری موسسه اعتباری کاسپین از راه اندازی دستگاه های خودپرداز سیستم بانکی در 35 شعبه مجاز این موسسه در سراسر کشور خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۹ - ۱۴:۲۷    
پرداخت نوین به زودی با یک طرح های جدیدی چون نوین تل، نوین تِک و صدرآوین با سبک و سیاق مجزا نسبت به سایر شرکتهای مشابه ظاهر می شود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۹ - ۰۸:۵۷    
مدیرعامل بانک ملی ایران گفت: در 25 روز نخست ماه مرداد، بیش از 25 هزار فقره تسهیلات ضربتی قرض الحسنه ازدواج در بانک ملی ایران پرداخت شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۹ - ۰۸:۵۲    
متن کامل 119بندی لایحه 34ساله ای که شش روز پیش پس از تصویب در هیئت وزیران به مجلس رفت، منتشر شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۹ - ۰۸:۳۷    
دولت تصمیم گرفت برخی از محصولات قیمت مصرف کننده روی آن درج نشود تا در شرایط رقابتی به فروش برسد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۹ - ۰۸:۳۲    
دیروز شاخص کل بورس با رشد 213 واحدی (معادل 26/ 0 درصد) مواجه شد و اندکی پایین تر از کانال 82 هزار واحد، در سطح 81 هزار و 955 واحد ایستاد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۹ - ۰۸:۲۷    
سقف تسهیلات جعاله مسکن چنانچه همرمان با وام خرید باشد 20 میلیون تومان و در غیر اینصورت 10 میلیون تومان از محل اوراق ممتاز است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۱۵:۴۲    
مدیرعامل بانک سپه از نهایی شدن اقدامات برای اخذ مجوز از بانک مرکزی و راه اندازی طرح آزاد راه مراغه – هشترود در استان آذربایجان شرقی با مشارکت این بانک خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۱۵:۳۷    
شاخص بورس در جریان معاملات امروز بازار سرمایه به لطف روند مثبت نمادهای پالایشی، 213 واحد رشد کرد و در یک قدمی ارتفاع 82 هزار واحد قرار گرفت.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۱۵:۳۲    
بیش از 200 هزار فقره وام ازدواج توسط 11 بانک عامل، ظرف مدت 24 روز کاری از اجرای طرح ضربتی بانک مرکزی به متقاضیان پرداخت شده است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۱۳:۰۲    
در سایه این فرهنگ سازی و اطلاع رسانی سهم بیمه های اختیاری از پرتفوی صنعت بیمه کشور رشد داشته است تا جایی که بیمه های زندگی در سال گذشته رشد 36 درصدی، آتش سوزی رشد 12 درصدی ، مسئولیت رشد 20درصدی و .. ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۱۱:۲۷    
بانک آینده، به منظور اشاعه سنت نیکوی قرض الحسنه، سومین جشنواره سپرده های قرض الحسنه پس انداز را آغاز کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۱۱:۱۲    
اکنون و با پیشرفت های تکنولوژیکی در حوزه فناوری اطلاعات ضرورت استفاده از کارت های بانکی با فناوری های نوین تراشه ای برای جلوگیری از کپی شدن اطلاعات کاربران بیشتر از گذشته احساس می شود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۱۰:۵۷    
قیمت هر اونس طلا دیروز ابتدا به بالاترین رقم از 9 نوامبر یعنی 1300 دلار و 800 سنت رسید، اما در پایان معاملات روزانه با 0.31 درصد کاهش به 1284 دلار و 13 سنت رسید.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۱۰:۴۲    
کشورهای توسعه یافته یک سرمایه گذاری مطمئن توام با رفاه دارند؛ یک سرمایه گذاری که می تواند سال های بازنشستگی را با سبد درآمدی میلیاردی همراه کند. این سرمایه گذاری به این ترتیب امکان پذیر است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۱۰:۳۷    
بانک مرکزی هفته گذشته از روند پرداخت تسهیلات توسط بانک ها به بنگاه های کوچک و متوسط و همچنین به زوج های جوان گلایه کرده و از متقاضیان دریافت وام ازدواج خواست تا ناهماهنگی ها را گزارش کنند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۱۰:۲۷    
مدیرعامل بانک شهر با اشاره به اهمیت ناوگان حمل نقل عمومی،حمایت از توسعه حمل و نقل ریلی را در صدر برنامه های بانک شهر دانست.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۱۰:۲۲    
بانک ملی ایران طی سه ماه نخست امسال بیش از 47 هزار میلیارد ریال اسناد خزانه واگذار کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۱۰:۲۲    
بانک مرکزی امروز (شنبه) ارزش برابری 39 ارز عمده را اعلام کرد که بر اساس آن قیمت 26 ارز همچون دلار آمریکا نسبت به پنجشنبه گذشته افزایش یافت ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۱۰:۱۲    
ششمین دوره آئین تقدیر از سرآمدان روابط عمومی ایران برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۱۰:۱۲    
با هماهنگی های صورت گرفته از سوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و سازمان تامین اجتماعی 30 هزار خبرنگار در کشور تحت پوشش بیمه قرار می گیرند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۰۸:۴۲    
بانک مرکزی هر سال گزارشی را از وضعیت بودجه خانوار منتشر می کند که نشان می دهد خانوارهای ایرانی، چقدر درآمد دارند و هزینه زندگی آنها چقدر است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۰۸:۳۷    
در ماه گذشته نسبت مبلغ چک های برگشتی به چک های مبادله شده پس از سه ماه افزایش، با افت روبه رو شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۰۸:۳۲    
ملاک اصلی حل چالش های اقتصادی، دولت داری خوب است. یعنی طوری دولت را باید هدایت کرد که مردم رفاه داشته باشند و چرخ اقتصاد بچرخد
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۰۸:۲۷    
مسوولیت اصلی تورم در جهان برعهده بانک مرکزی کشورها است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۷ - ۱۳:۱۷    
شرکت تجارت الکترونیک پارسیان اپلیکیشن جدید خود با نام پیگیر را روانه بازار کرد .
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۶ - ۱۹:۱۲    
شعبه میدان پونک بانک ملی ایران مورد بازسازی قرار گرفت و افتتاح شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۶ - ۱۹:۱۲    
مدیرعامل بانک سپه از نهایی شدن اقدامات برای اخذ مجوز از بانک مرکزی و راه اندازی طرح آزاد راه مراغه – هشترود در استان آذربایجان شرقی با مشارکت این بانک خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۶ - ۱۹:۰۷    
نمایندگان این بانک در تمام شعب تعاونی اعتبار افضل توس، به طور تمام وقت پاسخ گوی سئوالات، ابهامات و دریافت نظرات سپرده گذاران این تعاونی خواهند بود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۶ - ۱۹:۰۷    
نیروی انتظامی از پلمب تمام شعب مؤسسه مالی غیر مجاز حافظ خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۶ - ۱۹:۰۲    
میزان جذب و تجهیز منابع مالی خارجی برای طرح های سرمایه ای در ایران، در طول دولت یازدهم 11 میلیارد و 800 میلیون دلار است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۶ - ۱۹:۰۲    
رییس شورای سیاست گذاری شرکت نوسازی صنایع ایران گفت: گردش مالی بورس ایران در حدود 300 هزار میلیارد تومان است که 80 درصد آن توسط بخش خصوصی و 20 درصد از طریق مشارکت مردمی است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۶ - ۱۸:۵۷    
در راستای اجرای هر چه بهتر طرح ضربتی اعطای وام ازدواج، از متقاضیان درخواست می شود در صورت مشاهده هرگونه ناهماهنگی در اجرای این طرح، مراتب را به صورت کتبی به بانک مرکزی ارسال کنند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۱۷:۲۳    
بانک پاسارگاد برای دهمین سال متوالی، از نفرات برتر آزمون سراسری سال 1396 تقدیر به عمل خواهد آورد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۱۷:۲۳    
وزیر پیشنهادی اقتصاد گفت: برای رفع نگرانی سپرده گذاران بانک ها و موسسات مالی برنامه هایی دقیق تدوین شده که به سرعت اجرا خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۱۷:۱۸    
رییس کل بانک مرکزی از مدیران عامل بانک ها خواست بانک های عامل در سال جاری نیز همانند گذشته و با احساس مسئولیت بیشتر، تأمین مالی بنگاه های اقتصادی را مورد توجه جدی خود قرار دهند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۱۷:۰۳    
لوریس چکناواریان آهنگساز برجسته کشورمان در بازدید از موزه بانک سپه گفت: روز بازدید از موزه این بانک روز پرافتخاری برای من است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۱۷:۰۳    
بانک ملّی ایران اعلام کرد: ظرف دو، سه ماه اخیر این بانک به منظور رفع مشکلات کارگران گروه ملی فولاد اهواز، بیش از 125 میلیارد تومان پرداخت کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۱۶:۵۸    
بانک مسکن امکان گزارش گیری لحظه ای از وضعیت پرداخت اقساط به صورت آنلاین و مجازی را برای تسهیلات گیرندگان این بانک فراهم کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۱۶:۵۸    
بانک مرکزی نتایج بررسی بودجه خانوار در مناطق شهری ایران در سال 95 را منتشر کرد که طی آن درآمد ماهیانه خانوار 3 میلیون و 269 هزار تومان و هزینه نیز 3 میلیون و 275 هزار تومان بود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۱۶:۴۸    
اسناد مالکیت آثار موزه هنرهای معاصر بانک پاسارگاد منتشر شد. این اسناد به خلاف صحبت های رئیس فرهنگستان هنر است و ظاهراً او حق توقیف آثار را نداشته است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۱۶:۴۳    
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس، صندوق های جسورانه را راهکاری برای حمایت از دانش بنیان ها در بورس دانست و گفت: بازار سرمایه می تواند نقش موثری در تامین مالی شرکتهای با فناوری بالا داشته باشد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۱۲:۱۴    
حجم وام ها و سپرده های دولتی در شبکه بانکی با روندی کاهشی پیش رفته است، تغییری که ریشه بخشی از آن را می توان در اجرایی شدن دستورالعمل تمرکز حساب های دولت در بانک مرکزی و خروج آن از بانک ها جستجو کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۱۲:۰۹    
تعداد بیمه شدگان از سال 1360 تا 1394 ، 8,7 برابر شده است، در حالی که تعداد مستمری بگیران حدود 15 برابر شده است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۱۲:۰۴    
با حضور معاونین و مدیران بانک مهر اقتصاد و گروه صنعتی انتخاب، درگاه پرداخت اینترنتی بانک بر روی فروشگاه اینترنتی گروه صنعتی انتخاب راه اندازی شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۱۱:۵۹    
نرم افزار موبایلی همراه بام بانک ملی ایران تحت سیستم عامل اندروید با هدف تسریع و تسهیل در امور بانکی مشتریان، بروزرسانی و برای به خدمت گیری از آن عرضه شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۱۱:۴۹    
تیم المپیاد بانک دی در اولین دوره المپیاد بانکی، که به همت کانون بانک های خصوصی و موسسات اعتباری برگزار شد، موفق به کسب رتبه دوم شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۰۸:۳۴    
با تصمیم هیات مدیره و با وجود گذشت تنها 40 روز از تصدی خواجه حسنی در پست مدیرعاملی موسسه نور، وی از سمت خود برکنار شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۰۵:۴۹    
براساس تحلیل شبکه اجتماعی اینستاگرام ، شاخص تاثیرگذاری محتوای صفحه رسمی بانک تجارت در این شبکه از ابتدای فعالیت این صفحه تاکنون ، رشد چشمگیری داشته است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۴ - ۱۶:۰۵    
آگهی به همین نزدیکی بانک ملی ایران توانست عنوان آگهی برتر سوم روزنامه های سراسری کشور را کسب کند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۴ - ۱۵:۴۵    
شاخص بورس در جریان معاملات امروز بازار سرمایه 36 واحد رشد کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۴ - ۱۵:۴۰    
بانک آینده، به منظور پاسخ گویی به نیاز مردم، افزایش دسترسی سریع به خدمات بانکی و تسهیل امور مشتریان، خدمت جدید برداشت وجه بدون کارت از طریق دستگاه های خودپرداز را فراهم کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۴ - ۱۵:۳۵    
رییس کل بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران گفت: به دلیل شناختی که از دیدگاه ها، سوابق اجرایی و خدمات و قدرت تعامل مسعود کرباسیان در سال های گذشته دارم ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۴ - ۱۴:۳۰    
با اعمال ماده 236 در مجلس شورای اسلامی درباره ساماندهی موسسات اعتباری، موسسه اعتباری کاسپین با محوریت قوه قضاییه و حمایت بانک مرکزی حقوق سپرده گذاران تعاونی های منحله فرشتگان را مدیریت می کند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۴ - ۱۴:۲۵    
موسسه اعتباری کاسپین با رویکرد تکریم مشتریان و پاسخگویی بهتر به سپرده گذاران تعاونی های منحله هشتگانه، مرکز ارتباطات مردمی را در موسسه اعتباری کاسپین تاسیس و راه اندازی کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۴ - ۱۴:۰۵    
: دولت دوازدهم حداقل به دو دلیل، چاره ای ندارد جز آنکه تغییرات بنیادی در شیوۀ ادارۀ منابع کشور را به عنوان مهمترین اولویت در دستور کار خود قرار دهد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۴ - ۱۲:۲۵    
رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) با ارسال نامه ای به معاون اول رئیس جمهور از اقدامات مهم و موثر مدیران ارشد بانک ملی ایران به دلیل پرداخت تسهیلات قرض الحسنه اشتغال زایی به مددجویان تحت پوشش قدردانی ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۴ - ۱۲:۲۰    
بر اساس مجوز بانک مرکزی ،هشتمین مرحله قرعه کشی سپرده های قرض الحسنه بانک انصار در مهرماه سال جاری برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۴ - ۱۲:۱۵    
با استفاده از سامانه 727 بانک سینا، انجام خدمات متنوع بانکی در ساعات مختلف شبانه روز فراهم است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۴ - ۱۱:۵۵    
مدیرعامل بانک سپه از تغییر نام سه شعبه بانک سپه به نام شهدای آتش نشان، شهدای مدافع حرم و شهدای صنایع الکترونیک شیراز خبرداد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۴ - ۱۱:۵۰    
کارگروه تخصصی شورای گفت و گو طی نشستی با نمایندگان دستگاه ها و سازمانهای مربوطه مشکلات ناشی از اعطای اسناد خزانه اسلامی و اوراق مشارکت برای تسویه بدهی با پیمانکاران را بررسی کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۴ - ۱۱:۴۰    
یک بانک ژاپنی برنامه دارد در سال 2018 شعبه ای در ریاض تاسیس کند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۴ - ۱۱:۳۵    
در برنامه های کرباسیان که اخیرا اعلام شده است توجه به تقویت بازار سرمایه مورد تاکید قرار گرفته است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۴ - ۱۱:۳۰    
شرکت پرداخت نوین در حال تغییر وضعیت است، لذا در حوزه های مختلفی شروع به فعالیت کرده است که به زودی رونمایی خواهد شد و راه اندازی شتاب دهنده یکی از این حوزه ها است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۳ - ۱۳:۱۶    
موسسه بین المللی کاپیتال اینتلیجنس در گزارش منتشره جولای سال جاری رتبه توان مالی(FSR)بانک توسعه صادرات ایران را BB- با چشم انداز اعتباری پایدار اعلام کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۳ - ۱۳:۱۶    
مدیر عامل بانک مهر اقتصاد به همراه معاونین امور مناطق، پشتیبانی و مهندسی و سرپرست مدیریت کل امور مدیران از شعب استان چهارمحال و بختیاری بازدید به عمل آورد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۳ - ۱۳:۱۱    
راستی آزمایی شماره های شبا بانکی مشمولان سهام عدالت با نامه بانک مرکزی دوباره آغاز شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۳ - ۱۳:۰۶    
طلا در معاملات روز دوشنبه بازار جهانی در پی رشد ارزش دلار که سبب شد تقاضای سرمایه گذاران برای این فلز ارزشمند محدود شود، با کاهش روبرو شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۳ - ۱۲:۵۱    
آخرین شعب حافظ در تبریز و ساری، باوجود انعکاس دستور قضایی به نیروی انتظامی و اعلام موضوع توسط آن نیرو به واحدهای ذی ربط درخصوص جلوگیری از ادامه فعالیت، در حال سپرده پذیری هستند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۳ - ۱۰:۴۰    
قیمت 31 ارز همچون دلار، پوند و یورو نسبت به دیروز افزایش یافت، 6 ارز کاهش قیمت داشت و 2 ارز دیگر ثابت ماند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۳ - ۰۹:۳۵    
آمارهای بانک مرکزی از وضعیت دخل و خرج دولت در بهار امسال گویای درآمد 188.9 هزار میلیارد ریالی فروش نفت و فرآورده های نفتی است
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۳ - ۰۹:۳۰    
طبق ماده 39 قانون تامین اجتماعی، مهلت قانونی برای تحویل لیست و پرداخت حق بیمه هر ماه، حداکثر تا آخرین روز ماه بعد است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۳ - ۰۹:۲۰    
سرمایه گذاری بلندمدت در یک سال منتهی به خرداد سال جاری تنها یک درصد افزایش یافته، این در حالی است که در این مدت 54 درصد به سرمایه گذاری کوتاه مدت افزوده شده است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۳ - ۰۹:۱۵    
عضو هیات مدیره بانک ملی ایران تاکید کرد: بانک ملی ایران برای حمایت از شرکت های دانش بنیان و واحدهای صادرات محور، برنامه ویژه ای در نظر دارد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۳ - ۰۹:۰۵    
اگرچه بانک مرکزی آمریکا به نظارت بر بانک ها می پردازد، اما هیچ گونه ضمانتی درخصوص سپرده های مردم ارائه نمی کند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۳ - ۰۸:۵۵    
آخرین آمار بانک مرکزی از وضعیت پول در اقتصاد ایران مربوط به بهار امسال است که آن مجموع نقدینگی کشور به رقم 13149 هزار و 100 میلیارد ریال رسید.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۲ - ۲۰:۳۵    
حمایت از اشتغال یکی از راهبردهای مهم بانک ملی ایران در راستای مسئولیت های اجتماعی است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۲ - ۲۰:۳۰    
بیمه آسیا درچهار مرحله پرداخت خسارت حادثه معدن زمستان یورت آزادشهر مبلغ 90 میلیارد و 300میلیون ریال به تمامی 43 خانواده معدنکار جانباخته در این حادثه پرداخت کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۲ - ۲۰:۳۰    
سازمان تامین اجتماعی بر اساس ماده 39 قانون تامین اجتماعی، لیست های حق بیمه ارسالی از سوی کارفرمایان را مورد بررسی و بازرسی قرار می دهد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۲ - ۲۰:۲۵    
در راستای سند چشم انداز صنعت بیمه، و همچنین سند توسعه فرهنگ بیمه، در بیمه مرکزی برنامه ریزی هایی صورت گرفته و اقداماتی به انجام رسیده که در ادامه به تفیکک حیطه های مختلف به آن اشاره می شود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۲ - ۲۰:۲۰    
تا پایان مهلت سپرده گذاری برای شرکت در سی و هشتمین مرحله قرعه کشی حساب های قرض الحسنه پس انداز بانک ملی ایران فرصت چندانی باقی نمانده است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۲ - ۲۰:۲۰    
بانک مرکزی اعلام کرد نقدینگی در پایان خردادماه با رشد 4.9 درصدی نسبت به آغاز بهار امسال، به 13149.1 هزار میلیارد ریال رسید.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۲ - ۲۰:۱۵    
بانک تجارت از آغاز اجرای طرح پرداخت ضربتی وام ازدواج، تاکنون بیش از 12 هزار وام ازدواج پرداخت کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۲ - ۲۰:۱۵    
نرخ حق الوکاله سپرده های مدت دار بانک کشاورزی در سال 1396 معادل یک درصد اعلام شد.
مشاهده نتایج بیشتر...