سه شنبه ۲۳ مهرساعت ۱۰:۲۳Oct 2019 15

پول پرس (poolpress.ir)

پول پرس 29 اسفند 1394 پول پرس 30 اسفند 1395 پول پرس 23 دی 1396 پول پرس 29 اسفند 1397 پول پرس 1 فروردین 1398 پول پرس 1 اردیبهشت 1398 پول پرس 30 خرداد 1398 پول پرس 31 تیر 1398 پول پرس 31 مرداد 1398 پول پرس 1 شهریور 1398 پول پرس 1 مهر 1398 پول پرس 2 مهر 1398 پول پرس 3 مهر 1398 پول پرس 4 مهر 1398 پول پرس 5 مهر 1398 پول پرس 6 مهر 1398 پول پرس 7 مهر 1398 پول پرس 8 مهر 1398 پول پرس 9 مهر 1398 پول پرس 10 مهر 1398 پول پرس 11 مهر 1398 پول پرس 12 مهر 1398 پول پرس 13 مهر 1398 پول پرس 14 مهر 1398 پول پرس 15 مهر 1398 پول پرس 16 مهر 1398 پول پرس 17 مهر 1398 پول پرس 18 مهر 1398 پول پرس 19 مهر 1398 پول پرس 20 مهر 1398 پول پرس 21 مهر 1398 پول پرس 22 مهر 1398 پول پرس 23 مهر 1398 
  ۹ دقیقه پیش   + ۱۵ سایت دیگر  
واحدهای پرداخت خسارت سیار خودروی شرکت بیمه البرز آماده ارایه خدمات به زایران اربعین هستند.
  ۲۴ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
بیمه “ما” در راستای تسهیل امور زائران اربعین حسینی، اقدامات متعددی را در دستور کار خود قرار داد.
  ۳۹ دقیقه پیش   + ۲۱ سایت دیگر  
بانک ها مکلف شدند تا 2ماه آینده وضعیت وجوه ارائه شده از جلمه تسهیلات پرداختی قطعی، اقساط وصول شده، پرداختی به خزانه و مانده اقساط معوق را به دستگاه های اجرایی واگذار کننده اعتبار اعلام کنند.
  ۴۹ دقیقه پیش   + ۹ سایت دیگر  
هنگامی که یک شرکت بیمه تازه تاسیس که مجوز فعالیتش دراردیبهشت سال 95 داده شده توانست طی مدتی کوتاه خسارات سنگین پرونده های سیل فروردین 98 را پرداخت کند ...
  ۱ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
بیمه آسیا از آثار هنری ارسال شده توسط دانش آموزان مدارس مناطق محروم قدردانی کرد.
  ۲ ساعت پیش   + ۵۴ سایت دیگر  
صندوق امانات شعبه ولنجک بانک ایران زمین با حضور معاون عملیات بانکی و جمعی از مدیران و مشتریان شعبه ولنجک بانک ایران زمین افتتاح شد.
  ۲ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
نیاز امروز نایب رئیس شرکت بورس توجه ویژه به فناوری های حوزه بازارهای مالی در مقطع کنونی یکی از اساسی ترین مطالبه مردم برای سرمایه گذاری در بازار سرمایه برشمرد.
  ۳ ساعت پیش   + ۳۲ سایت دیگر  
18سال پیش موسسه DQS آلمان، بانک رفاه را به عنوان اولین بانک ایرانی در خاورمیانه در کنار بانک هایی همچون “کامرس بانک” و “دویچه بانک” شایسته دریافت گواهینامه ایزو با استاندارد9001 ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۴:۰۹   + ۱۰ سایت دیگر  
گزارش منتشره از تعداد متوسط تراکنش ابزارهای پذیرش شبکه پرداخت نشان می دهد که به صورت میانگین با هر دستگاه کارتخوان فروشگاهی در شهریورماه تعداد 263 تراکنش انجام شده است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۳:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
شعبه فلکه جهاد (کد 5210) استان قم و شعبه رودبار (کد 6415) استان گیلان در محل های جدید جانمایی و به مشتریان، مراجعین و متقاضیان ارائه خدمت می کنند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۳:۲۹   + ۱۹ سایت دیگر  
دور جدید قرعه کشی وین کارت برگزار و برندگان خوش شانس 444 جایزه نقدی به ارزش دوازده میلیارد ریال مشخص شدند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۳:۰۹   + ۴۱ سایت دیگر  
تعداد شرکت های تولیدی و خدماتی طرف قرارداد با طرح همیاران سپهر بانک صادرات ایران به 14 شرکت رسید و متقاضیان می توانند در قالب این طرح از 817 فروشگاه معتبر در سراسر کشور لوازم خانگی، موتورسیکلت ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۲:۵۹   + ۱۷ سایت دیگر  
نظام سلامت یک حوزه هزینه بر است که هیچ یک از کشورهای توسعه یافته و متوسط دنیا نتوانسته اند هزینه بهداشت و درمان خود را کاهش دهند، البته بسیاری از کشورها توانسته اند آن را مدیریت و کنترل کنند ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۱:۴۹   + ۳۲ سایت دیگر  
بر اساس آمارهای منتشره رسمی، بانک ها و موسسات اعتباری به عنوان سومین صنعت بزرگ بازار سهام از نظر ارزش معاملات معرفی شدند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۱:۳۴   + ۲۶ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان شرقی در جریان بازدید از مجتمع فولاد بناب از مدیریت مجتمع فولاد صنعت بناب برای فعالیت های انجام شده در سال رونق تولید تمجید کرد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۱:۲۹   + ۲۹ سایت دیگر  
از 15مهر تا 15دی ماه سال جاری، جشنواره بیمه عمر و سرمایه گذاری مهرگان بیمه سرمد با اعمال 90 درصد تخفیف در هزینه های اداری و بیمه گری برگزار می شود.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۱:۱۴   + ۵ سایت دیگر  
شرکت بیمه دانا به مناسبت فرا رسیدن ایام سوگواری اربعین حسینی، اقدام به برگزاری سوگواره عکس اربعین کرد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۰:۲۴   + ۳۳ سایت دیگر  
بانک کارگشایی در شش ماه ابتدای سال جاری با تخصیص بیش از 202 هزار فقره تسهیلات قرض الحسنه، پاسخگوی نیازهای فوری و ضروری مشتریان بوده است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۰:۱۴   + ۵۸ سایت دیگر  
زائران اربعین در سامانه اعلام وضعیت اپلیکیشن بله تاکنون بیش از یک میلیون و 66 هزار پیام طی 12 روز به صورت رایگان و بدون نیاز به اینترنت ارسال کردند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۰:۰۴   + ۸ سایت دیگر  
دوره آموزشی “تحلیل تحولات اقتصاد کلان ایران” برای مدیران بیمه “ما” برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۰۹:۵۹   + ۵۱ سایت دیگر  
آیین تکریم و معارفه مدیران عامل قبلی و جدید بانک سینا با حضور رئیس بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی، اعضاء هیئت مدیره و هیات عامل، مدیران، روسای ادارات و جمعی از کارکنان بانک سینا برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۰۹:۴۴   + ۳۵ سایت دیگر  
یکصد و چهارمین مرحله واریز یارانه نقدی خانوار 5 شنبه 25 مهرماه یک روز زودتر از مهلت مقرر به حساب سرپرستان خانوار واریز می شود.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۰۹:۳۴   + ۱۵ سایت دیگر  
با امضای قرارداد بین دو شرکت بیمه آرمان و گنجینه سپهر پی، خدمات بیمه ای درفهرست خدمات کارت تخفیف مدکارت در قالب طرح گنجینه آرمان قرار گرفت ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۰۹:۲۹   + ۹ سایت دیگر  
سالانه شرکت های مختلف بیمه ای سعی در ارائه ی خدمات بیمه ای به مردم دارند و از طرفی در عرصه ی اقتصاد کشور هم فعالیتی مثبت را به نمایش می گذارند ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۶:۵۴   + ۱۹ سایت دیگر  
طرح اقدام ملی مسکن در دستور کار هیأت دولت و وزارت راه و شهر سازی است وبیش از 400هزار واحد به بانک اعلام شده است ،که امکان افزایش تا 700هزار واحد وجود دارد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۶:۳۹   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل بانک توسعه صادرات از پرداخت تسهیلات به شرکت های نانو توسط این بانک خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۶:۲۴   + ۱۱ سایت دیگر  
در مراسمی با حضور حسین عسکری عضو هیأت مدیره و مصطفی راستی فر مدیر امور راهبری شعب بانک صنعت و معدن، معارفه حسین یوسفی مدیر جدید این بانک در استان مرکزی انجام شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۶:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
تجارب موفق توسعه بیمه های زندگی در کشور می تواند راهگشای غلبه بر چالش هایی باشد که فرصت های جدیدی در پیش روی صنعت بیمه قرار می دهد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۶:۰۴   + ۱۰ سایت دیگر  
همزمان با سالروز گرامیداشت هفته نیروی انتظامی ، توسط بیمه “ما” آئین نکوداشت هفته نیروی انتظامی، در کلانتری 145 تهران بزرگ برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۵:۵۴   + ۱۶ سایت دیگر  
نایب رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل بیمه دانا با اشاره به مزایا و فواید طرح مهر دانا و تشریح کارکردهای مختلف آن اظهار کرد: این طرح که برای اولین بار در کشور اجرا شده ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۵:۴۴   + ۳۴ سایت دیگر  
رییس سازمان بورس و اوراق بهادار بیان کرد: ممکن است صادرکننده ای به خریدار خارجی تعهد داده و به خرید محصول کشاورزی نیاز داشته ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۵:۳۴   + ۴۰ سایت دیگر  
بانک ملی ایران طی سال های گذشته مطابق سند چشم انداز 1404 تسهیلات بسیاری به کارآفرینان و فعالان عرصه صنعت هتلداری برای ساخت مراکز اقامتی و توسعه صنعت گردشگری با هدف جذب 20 میلیون گردشگر داخلی و خارجی ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۴:۴۹   + ۱۹ سایت دیگر  
نشست مشترک معاونین، مدیران ستادی، مدیر شعب استان قم و روسای حوزه و شعب بانک صادرات ایران با حضور مدیر بیمه سرمد در این استان برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۴:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
وزیر امور اقتصادی و دارایی با تاکید بر اینکه باید به دنبال خدمات نو در بانکداری باشیم، بیان کرد: امروزه ارایه خدمات سنتی در حوزه بانکداری صرفا با استفاده از فناوری اطلاعات ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۴:۳۴   + ۲۲ سایت دیگر  
ساعت کار شعب بانک کارآفرین در شهر کرمانشاه به مناسبت فرا رسیدن اربعین شهادت امام حسین (ع) افزایش یافت.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۴:۲۴   + ۴۴ سایت دیگر  
سهامداران حقیقی شرکت ایران یاسا تایر و رابر با نماد پاسا می توانند جهت دریافت سود سهام سال مالی منتهی به 29 اسفندماه 1397 به شعب بانک صادرات ایران در سراسر کشور مراجعه کنند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۴:۱۹   + ۴۳ سایت دیگر  
بانک ملی ایران تعدادی از شعب ارزی، ریالی و باجه های خود در نقاط مرزی کشور را جهت خدمات رسانی مناسب به زائرین حسینی در ایام اربعین شبانه روزی کرد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۴:۱۴    
همراه بانک سینا در کنار خدمات معمول، در صورت عدم دریافت یا فراموشی رمز عبور هم تعدادی از خدمات فوری مورد نیاز شما را ارائه می کند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۴:۰۴   + ۳۲ سایت دیگر  
رییس سازمان وظیفه عمومی ناجا با اشاره به آموزش 200هزار سرباز در پادگان ها، گفت: با هماهنگی با بانک ها پس از اتمام خدمت سربازی به مشمولان تا سقف 30 میلیون تومان وام پرداخت خواهد شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۳:۴۴   + ۱۰ سایت دیگر  
لطف الله ثقفی مشاور وزیر امور اقتصادی و دارایی در امور ایثارگران با ارسال لوحی از عملکرد بانک کشاورزی در استان همدان قدردانی کرد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۳:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
بانک توسعه صادرات یکی از معدود بانک هایی است که ساز و کار اعتبار خریدار را عملیاتی کرده و تا کنون پروژه های مختلفی را در این قالب مورد حمایت قرار داده است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۳:۲۹   + ۱۴ سایت دیگر  
همزمان با راه اندازی سامانه پیامکی معبر، بر ضرورت مناسب سازی فضاهای شهری برای تردد معلولان از جمله امکان تردد آسان آنها به بانک ها تاکید شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۲:۴۹   + ۶۰ سایت دیگر  
معاون شعب و توسعه بازاریابی بانک شهر با اشاره به استراتژی جدید در اجرای برنامه های این بانک گفت: افزایش منابع با کیفیت، کاهش قیمت تمام شده پول و افزایش درآمد غیرمشاع ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۱:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
عبدالناصر همتی رییس کل بانک مرکزی روز جمعه گذشته با همراهی مدیران بخش های مرتبط به بررسی وضعیت تولید و تجارت در آذربایجان غربی پرداخت و در پایان بازدید و گفت وگوهای طولانی و بیش از 10 ساعته خود ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۱:۰۰   + ۳۶ سایت دیگر  
کارکنان بانک سرمایه در گامی کوچک برای کمک به هم وطنان سیل زده، سایت های کامپیوتری دو مدرسه در پل دختر را تجهیز کردند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۰:۵۰   + ۳۷ سایت دیگر  
20 گروه ارزیابی و پرداخت خسارت سیار بیمه ایران، برای ارائه خدمات به زائران اربعین حسینی، شنبه 20 مهر عازم مناطق مرزی غرب و جنوب کشور و مسیر های منتهی به آن شدند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۰:۳۵   + ۶۶ سایت دیگر  
بانک مرکزی نرخ و نحوه تسعیر اقلام پولی دارایی ها و بدهی های ارزی در شبکه بانکی کشور را ابلاغ کرد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۰:۲۵   + ۲۳ سایت دیگر  
بیمه سرمد به عنوان نخستین شرکت بیمه ای، تندیس کرسی یونسکو را به دلیل اقدامات گسترده خود در حوزه مسئولیت اجتماعی دریافت کرد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۰:۱۵   + ۲۵ سایت دیگر  
موکب درمانی بیمارستان بانک ملی ایران تاکنون به 24هزار نفر از زائران حرم حسینی، خدمات درمانی و پزشکی شبانه روزی رایگان ارایه داده است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۰۹:۵۵   + ۱۶ سایت دیگر  
مدیرعامل بیمه آسیا گفت: ارائه خدمات مطلوب و نظارت مستمر و دقیق، سبب استمرار قرارداد بیمه آسیا و مرکز خدمات حوزه های علمیه سراسر کشور برای پنجمین سال شده است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۰۹:۴۵   + ۱۳ سایت دیگر  
شرکت بیمه رازی از دریافت بخشی از مطالبات از شرکت کارگزاری سایپا به مبلغ 600 میلیارد ریال در قالب 6 چک به سررسید های 20مهر98 تا 20 اسفند 98 خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۰۹:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
دومین گردهمایی سراسری مدیران و روسای شعب شرکت بیمه “حافظ” در سال 1398 با حضور مدیریت ارشد، معاونین، مدیران ستاد و روسای شعب کشور در محل دفتر ارتباطی تهران، آغاز شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۰۹:۳۰   + ۲۶ سایت دیگر  
بیست و یکمین مدرسه بانک اقتصادنوین با نام “مهر نوین” در روستای شیخلر شهرستان دندی، بخش انگوران استان زنجان افتتاح و به کودکان و نوجوانان این روستا تقدیم شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۰۹:۲۰   + ۲۸ سایت دیگر  
محسن پورکیانی به عضویت هیات مدیره شرکت بیمه البرز منصوب شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۶:۴۴   + ۱۱ سایت دیگر  
بانک قرض الحسنه مهر ایران در همکاری با دانشگاه آزاد اسلامی، تاکنون به 2880 نفر از دانشجویان، اعضای هیات علمی و کارکنان متقاضی سفر به عتبات عالیات بر اساس معرفی دانشگاه ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۶:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
شاخص بورس روز جاری با رشد 9010 واحدی در پایان معاملات به 322 هزار و 59 واحد رسید.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۶:۳۴   + ۴۴ سایت دیگر  
کی از اهداف مهم در نظام بانکی کشور ارائه خدمات سریع و آسان به مشتریان خود است. در این میان بانکداری دیجیتال ابزاری مناسب برای تحقق این هدف است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۶:۱۴   + ۱۳ سایت دیگر  
استاندار قم با اشاره به لزوم حرکت در مسیر رونق تولید در استان، رویکرد اصلی بانک کشاورزی را حمایت ویژه از تولیدکنندگان برتر و کارآفرینان نمونه دانست.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۵:۱۴   + ۳۴ سایت دیگر  
مهلت زمانی پرداخت تسهیلات در قالب طرح اساتید بانک رفاه تمدید شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۵:۰۹   + ۲۶ سایت دیگر  
همزمان با هفته جهانی فضا، اولین رویداد بین المللی ماهواره های مکعبی (CubeSat) در مرکز نوآوری ایران زمین برگزار شد ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۴:۵۴   + ۱۱ سایت دیگر  
محمدرضا خورسندی معاون امور ارزی و بین المللی بانک کارآفرین، آموزش کارکنان شعب با هدف توسعه فعالیت های ارزی را امری ضروری دانست.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۴:۴۴   + ۳۰ سایت دیگر  
دبستان دوکلاسه “امید تجارت” روستای پشته ماژین از توابع استان ایلام با حضور معاون مدیرعامل بانک تجارت و مقامات محلی افتتاح شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۳:۴۹   + ۲۵ سایت دیگر  
پیرو مجوز بانک مرکزی ج.ا.ا فروش اوراق گواهی سپرده مدت دار بانک پارسیان تمدید شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۳:۴۴   + ۱۶ سایت دیگر  
کارشناسان بورس و اوراق بهادار در خصوص حد مجاز خرید اوراق تسهیلات مسکن به افرادی که قصد خرید این اوراق با استفاده از کدهای معاملاتی را دارند، هشدار دادند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۳:۳۴   + ۴۳ سایت دیگر  
مدیرعامل بانک صنعت و معدن اعلام کرد: این بانک از ابتدای سال جاری تاکنون تسهیلات سرمایه در گردش بیش از 10 هزار واحد تولیدی به مبلغ 54 هزار میلیارد ریال را در راستای تحقق شعار رونق تولید تأمین کرده است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۳:۱۹   + ۳۹ سایت دیگر  
به علت استقبال گسترده علاقه مندان و هنر دوستان به گنجینه خط و هنر خوشنویسی و معرق کاری، امکان بازدید از نمایشگاه آثار خوشنویسی و معرق کاری موزه بانک ملی ایران به صورت رایگان فراهم شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۳:۰۹   + ۳۳ سایت دیگر  
نشست صمیمی مدیرعامل و رئیس هیات مدیره بانک کشاورزی، جناب آقای روح اله خدارحمی در شرکت آسان پرداخت پرشین (آپ)، صبح پنجشنبه مورخ 18 مهر 1398، به همراه هیات همراه طی بازدید از شرکت، با حضور مدیرعامل ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۲:۵۴   + ۱۵ سایت دیگر  
عضو هیات مدیره بانک قرض الحسنه مهر ایران در جلسه گردهمایی روسا و معاونین شعب و دوایر ستادی استان قزوین حفاظت از جایگاه اولین بانک تخصصی قرض الحسنه کشور را وظیفه تمامی کارکنان دانست و بر رعایت اصول ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۲:۴۹   + ۴۳ سایت دیگر  
مدیر عامل و اعضای هیأت مدیره بانک رفاه با هدف پاسداشت شعار رونق تولید که مورد تأکید مقام معظم رهبری است، از سه شرکت تولیدی استان مازندران بازدید و با مدیران آنها گفت وگو کردند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۱:۳۶   + ۵۴ سایت دیگر  
مدیرعامل گروه مالی سپهر صادرات به روند مثبت حرکتی وبصادر اشاره کرد و گفت: در حال حاضر همه چیز برای حرکت ارزش سهام وبصادر در مسیر رشد مهیاست.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۱:۲۶   + ۵۳ سایت دیگر  
بانک جهانی از کاهش 6.5 درصدی بدهی خارجی ایران در سال گذشته میلادی با وجود تحریم های آمریکا خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۱:۱۱   + ۲۳ سایت دیگر  
معاون بازارهای خارج از بورس فرابورس از مصوبات 8 بندی هیات مدیره سازمان بورس در خصوص بازار پایه خبر داد و اعلام کرد: این مصوبات از 22 مهر لازم الاجرا است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۰:۵۶   + ۴۳ سایت دیگر  
شرکت سهامی بیمه ایران در اطلاعیه ای با ابراز تأسف شدید نسبت به بروز دو حادثه تصادف اتوبوس زائران اربعین حسینی(ع) در عراق که منجر به فوت و مجروح شدن تعدادی از هم وطنان شد ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۰:۴۶   + ۴۴ سایت دیگر  
نرم افزار ارائه دهنده رمز دوم یکبار مصرف بانک صادرات ایران، ریما عملیاتی شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۰:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
نشست هم اندیشی مدیرعامل بیمه سینا با مدیران و کارکنان معاونت مالی و اقتصادی روز سه شنبه 16مهر1398 در سالن کنفرانس ستاد مرکزی برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۰:۱۶   + ۵ سایت دیگر  
محمد رضائی سرپرست شرکت سهامی بیمه ایران در سفری یک روزه با همراهی اعضای هیات مدیره شرکت راهی مناطق مختلف در عراق شده است تا از نزدیک بر نحوه خدمات رسانی واحد های مختلف بیمه ایران به زائران اربعین ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۰:۰۶   + ۵۰ سایت دیگر  
بانک ملی ایران مهلت شرکت در جشنواره عکاسی” نمای ملی” را تا بیستم آبان ماه تمدید کرد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۰۹:۵۶   + ۴۷ سایت دیگر  
مرحله دوم فروش اوراق گواهی سپرده مدت دار ویژه سرمایه گذاری (عام) با نام و به صورت الکترونیکی از 20 مهر 1398 به مدت شش روز کاری در شعب بانک ایران زمین در سراسر کشور آغاز شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۰۹:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
اولین جلسه کارگروه هفتمین جشنواره معرفی روابط عمومی های برتر صنعت بیمه برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۰۹:۴۱   + ۱۰ سایت دیگر  
طی نشست مشترکی که ظهر امروز به میزبانی بیمه آرمان و با حضور جمعی از مدیران و رؤسای ادارات شرکت بیمه آرمان و بانک ایران زمین صورت پذیرفت در خصوص گسترش همکاری های دوجانبه در حوزه های مالی و اتفورماتیک ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۰۹:۲۶   + ۵۹ سایت دیگر  
رئیس کل بانک مرکزی که در جلسه شورای گفتگوی استان آذربایجان غربی سخن می گفت ضمن تشکر از حضور نمایندگان استان در مجلس، اعضای اتاق بازرگانی و فعالان اقتصادی این استان ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۰۹:۱۶   + ۱۷ سایت دیگر  
علاوه بر چهار طبقه تسهیلاتی موجود، احتمالا چهار طبقه جدید تسهیلات جاری امهالی، تسهیلات سررسید گذشته امهالی، تسهیلات معوق امهالی و تسهیلات مشکوک الوصول امهالی نیز به طبقات قبلی اضافه شود.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۱۸:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: پرداخت وام به کارمندان بانک ها از محل سپرده گذاری مردم نیست و این کار خلاف قانون است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۱۷:۰۶   + ۹ سایت دیگر  
پنجمین کنگره راهبردی و نمایشگاه نفت و نیرو روز سه شنبه با سخرانی وزیر نفت در مرکز همایش های بین المللی صدا و سیما آغاز شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۱۷:۰۱   + ۳۲ سایت دیگر  
گزارش تسهیلات اعطایی بانک رفاه در شش ماهه نخست سال جاری در بخش های مختلف اقتصادی، بنگاه های کوچک و متوسط، ضمانتنامه های صادره ریالی، قرض الحسنه اعطایی ازدواج و تهیه جهیزیه ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۱۶:۵۱   + ۳۵ سایت دیگر  
نرم افزار موبایلی (اپلیکیشن) تحت عنوان سرزمین کودک پاسارگاد در راستای برقراری تعامل بیشتر با کودکان و نوجوانان در بستر تلفن های همراه و تبلت و ارایه برنامه های کاربردی با هدف سرگرمی ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۱۶:۴۶   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل بانک قرض الحسنه مهر ایران در همایش سراسری بازرسان بانک ضمن تاکید بر اهمیت و ضرورت بازرسی اظهارکرد ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۱۶:۳۶   + ۱۷ سایت دیگر  
بانک قرض الحسنه مهر ایران به منظور رفاه حال زوار حضرت اباعبدالله حسین (ع) سقف برداشت وجه از طریق دستگاه خودپرداز را برای زائران اربعین تا 500 هزار تومان افزایش داد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۱۵:۳۶   + ۲۳ سایت دیگر  
مدیرعامل بانک کشاورزی در جریان شرکت در همایش روز ملی روستا و عشایر در خراسان جنوبی، تفاهم نامه همکاری بین صندوق اجتماعی روستائیان و عشایر، بانک های عامل ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۱۵:۳۱   + ۱۴ سایت دیگر  
نوزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت ایران با حضور فعال بانک سامان در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می شود.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۱۳:۴۶   + ۱۰ سایت دیگر  
شبکه نوآفرینی ” پلنت ” در یک فراخوان سراسری از کسب و کارهای خلاق برای نوآفرینی در صنعت بیمه دعوت کرد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۱۳:۳۱   + ۱۹ سایت دیگر  
حمید تهرانفر مدیرعامل بانک کارآفرین بر آمادگی این بانک برای ارائه خدمات ارزی و بین المللی به مشتریان تاکید کرد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۱۳:۲۶   + ۸ سایت دیگر  
شرکت بیمه رازی با نماد بورسی ورازی(رازی)، فهرست اسامی اعضای هیات مدیره خود را از طریق سامانه کدال سازمان بورس به اطلاع سهامداران رساند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۱۳:۱۶   + ۲۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت بیمه آسیا در نامه ای به معاون ناشران و اعضا بورس اوراق بهادار تهران سوالات و پاسخ های مطرح شده در سامانه رسمی تدان را به صورت رسمی اعلام کرد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۱۰:۱۲   + ۱۱ سایت دیگر  
روح اله خدارحمی مدیرعامل بانک کشاورزی در جریان سفر به استان خراسان جنوبی که به منظور شرکت در همایش روز ملی روستا و عشایر انجام شد، با روسای شعب بانک در شهرستان های بیرجند، خوسف ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۱۰:۰۲   + ۱۳ سایت دیگر  
شرکت بیمه نوین در نوزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت تهران حضوری فعال خواهد داشت.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۰۹:۵۷   + ۱۸ سایت دیگر  
با حضور مریم وحیدنیا، مدیرروابط عمومی بانک پارسیان آیین تقدیر و اهدای جوایز برندگان500 میلیون ریالی مرحله دوم طرح کیان پارسیان در شعب خیابان آذربایجان، پامنار،آبشار و امام حسین (ع) برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۰۹:۴۲   + ۱۲ سایت دیگر  
رویداد رفاتک چلنج در راستای معرفی نیازهای فناورانه بانک رفاه و با هدف مشارکت و همکاری با استارت آپ ها و شرکت های نوآور برای رفع این نیازها ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۰۹:۳۷   + ۵۹ سایت دیگر  
جلسه معارفه مدیرعامل جدید و تکریم مدیرعامل پیشین بانک انصار برگزارشد و در آن مهدی رضایی که پیش از این سوابق اجرایی در بانک های گردشگری، پارسیان ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۰۹:۳۲   + ۲۳ سایت دیگر  
سفرهای زیارتی برای بسیاری از ما، با آرامش روحی و معنوی بسیاری همراه است. از این رو نکته قابل توجه ایجاد آرامش و امنیت بوده تا در طول سفر دچار مشکلی نشده و با خیال راحت به زیارت بپردازیم.
مشاهده نتایج بیشتر...