یکشنبه ۱۰ فروردینساعت ۰۴:۴۵Mar 2020 29

پول پرس (poolpress.ir)

 
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۳ - ۱۲:۱۳   + ۱۷ سایت دیگر  
برایتان مهم است بانکی که پولتان را در آن می گذارید، فعالیت شفافی داشته باشد؟ تجربه مؤسساتی را که عملکرد غیرشفافشان تبدیل به یک بحران ملی شد به خاطر دارید؟ اصلاً هنگامی که می خواهید وام بگیرید ...
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۳ - ۱۲:۰۳   + ۳۳ سایت دیگر  
بانک رفاه به منظور تسهیل و تسریع ارائه خدمات نوین بانکی، امکان انتقال وجه از مبدأ بانک رفاه به تمامی کارت های عضو شبکه شتاب از طریق اپلیکیشن موبایلی “صاپ” را فراهم کرد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۳ - ۱۱:۵۳   + ۵ سایت دیگر  
عضو هیات عامل،بانک ایران زمین درنشستی با حضور تمام کارکنان مدیریت امور شعب استان تهران به منظور بررسی عملکرد این مدیریت برگزار شد ...
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۳ - ۱۱:۳۸   + ۱۲ سایت دیگر  
مسعود پزشکیان نایب رئیس مجلس شورای اسلامی، رضا رحمانی وزیر صمت، محمدرضا پورمحمدی استاندار و دیگر مقامات و مسئولان استانی از غرفه بانک ملی ایران در هفتمین نمایشگاه ربع رشیدی بازدید کردند.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۲ - ۱۷:۲۳   + ۱۰ سایت دیگر  
نسخه 4.5 همراه کارت با تکمیل قابلیت های کیف پول الکترونیکی آن منتشر شد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۲ - ۱۶:۵۳   + ۱۶ سایت دیگر  
مدیر عامل بانک تجارت در دیدار با مدیرعامل بیمه آسیا، از آمادگی این بانک برای توسعه همکاری های متقابل خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۲ - ۱۶:۴۳   + ۶ سایت دیگر  
شماره 42 نشریه شهرآوا به عنوان نخستین نشریه الکترونیکی و چند رسانه ای نظام بانکی کشور منتشر شد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۲ - ۱۶:۳۳   + ۱۷ سایت دیگر  
بانک رفاه در راستای ایفای مسئولیت های اجتماعی و به عنوان یک بانک سلامت محور، حامی بیست و هفتمین کنگره سالانه انجمن جراحان ارتوپدی ایران شد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۲ - ۱۵:۳۳   + ۲۱ سایت دیگر  
در نشست خبری محمدرضا کشاورز مدیرعامل بیمه دی و کتایون نجفی زاده مدیرعامل انجمن اهدا عضو ایرانیان با هدف توسعه فرهنگ اهدا عضو، طی تفاهم نامه ای مقرر شد خانواده جانبخشان توسط بیمه دی، بیمه شوند.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۲ - ۱۵:۰۸   + ۳۸ سایت دیگر  
رئیس کل بانک مرکزی هک شدن حساب های بانکی را تکذیب کرد و گفت: خالی شدن حساب افراد مربوط به فیشینگ است و موضوع هک مطرح نیست و همیشه هم به طور مداوم وجود داشته اما با استفاده از رمز یکبار مصرف از ابتدای ...
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۲ - ۱۴:۵۸   + ۹ سایت دیگر  
شرکت بیمه رازی از طریق مزایده، تعدادی از وسایل نقلیه مازاد را به فروش می رساند.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۲ - ۱۴:۴۳   + ۴۰ سایت دیگر  
بانک ملی ایران با رویکرد حمایت از ازدواج جوانان بیش از 148 هزار فقره وام قرض الحسنه ازدواج در هفت ماه ابتدای امسال به متقاضیان پرداخت کرده است.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۲ - ۱۴:۳۸   + ۵ سایت دیگر  
با تایید بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران به شماره98/602/101849 مورخ 98/08/20 علیرضا فاطمی بهشتی به عنوان مدیر بیمه های اتومبیل شرکت بیمه حافظ منصوب شدند.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۲ - ۱۴:۱۳   + ۴۴ سایت دیگر  
بانک کارآفرین با هدف ارائه راه حل های نوین و به منظور تسهیل شرایط دریافت تسهیلات برای مشتریان محترم، از طرح ارغوان رونمایی کرد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۲ - ۱۴:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
مسابقات کبدی قهرمانی جوانان جهان برای نخستین بار است که برگزار می شود و بانک صادرات ایران به عنوان حامی تیم ملی کبدی جمهوری اسلامی ایران در سواحل زیبای خلیج فارس در جزیره کیش حضور دارد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۲ - ۱۳:۰۳   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرعامل بیمه سینا اعلام کرد: این شرکت در صورت تصویب مجمع عمومی به طور فوق العاده و پس از اخذ مجوزهای لازم از بیمه مرکزی و سازمان بورس و اوراق بهادار سرمایه خود را از 1500 میلیارد ریال به 2500 ...
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۲ - ۱۲:۵۸   + ۷ سایت دیگر  
دوره آموزشی ارزیابی خسارت بیمه های درمان کارشناسان ستادی و شعب استان تهران بیمه سرمد برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۲ - ۱۲:۴۳   + ۶۱ سایت دیگر  
کلیات طرح گواهی اعتبار مولد (گام) که با هدف ابزارسازی برای تأمین اعتبار واحدهای تولیدی در قالب زنجیره تأمین از سوی بانک مرکزی پیشنهاد شده است، عصر دیروز در شورای پول و اعتبار مورد تایید قرار گرفت.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۲ - ۱۲:۲۸   + ۱۳ سایت دیگر  
تحریم های بی سابقه وزارت خزانه داری آمریکا، خودداری امارات از ارائه خدمات مالی و بانکی به ایران و دلالی برخی از بانک ها و صرافی های داخلی بیشترین سهم را در افزایش قیمت ارز در سال1390داشتند.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۲ - ۱۲:۱۸   + ۱۰ سایت دیگر  
جلسه مدیران شرکت پرداخت نوین با روسای پلیس فتای تهران، روز یک شنبه 19 آبان ماه 1398 به میزبانی شرکت پرداخت نوین برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۲ - ۱۲:۰۸   + ۶۶ سایت دیگر  
مدیر امور ارتباطات و حوزه مدیریت بانک مسکن جزئیات تصمیم جدید در روند پرداخت تسهیلات خرید مسکن را تشریح کرد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۲ - ۱۱:۰۴   + ۴۵ سایت دیگر  
جهانبخش محبی نیا: اینکه با تعامل سازمانهای مختلف می توان نتایج در خور گرفت موضوعی است که می تواند همیشه به عنوان یک الگو استفاده شود.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۲ - ۱۰:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
مرتضی اکبری مدیرعامل بانک قرض الحسنه مهر ایران از بخش های مختلف باشگاه خبرنگاران جوان بازدید کرد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۲ - ۱۰:۴۹   + ۴۹ سایت دیگر  
بانک ملی ایران با رویکرد توانبخشی و حمایت از اقشار ضعیف جامعه، پنج هزار و 842 فقره تسهیلات خود اشتغالی و مشاغل خانگی در نیمه نخست امسال به مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره) ...
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۲ - ۱۰:۲۴   + ۱۰ سایت دیگر  
فاز نخست عملیات اجرایی طرح پرواربندی 240 هزار رأسی دام سنگین با مشارکت بانک کشاورزی و ستاد اجرایی فرمان امام در منطقه کشت و صنعت گوهرکوه استان سیستان و بلوچستان آغاز شد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۲ - ۱۰:۰۹   + ۴۲ سایت دیگر  
شرکت پدیسار انفورماتیک در راستای معرفی محصول زیست بوم ارتباط با مشتریان خود به نام “پدیکال”، به شرکت های پرداخت، سمیناری را با حضور جمعی از مدیران این شرکت و شرکت های پرداخت یار برگزار کرد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۲ - ۰۹:۵۹   + ۲۴ سایت دیگر  
جشن بله سورون2 به مناسبت چهار میلیونی شدن تعداد کاربران بله و همچنین فرا رسیدن چهارمین سالگرد راه اندازی این اپلیکیشن برگزار می شود.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۲ - ۰۹:۲۹   + ۱۲ سایت دیگر  
ششمین نمایشگاه صنایع بومی پدافند غیرعامل، با حضور سردار جلالی رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور و حضور فعال بانک رفاه کارگران در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۲ - ۰۹:۱۹   + ۷ سایت دیگر  
علی متخصص مدیر امور فناوری اطلاعات بانک سپه در تشریح راه اندازی سامانه ارسال رمز دوم پویا به صورت پیامک به مشتریان بانکی ...
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۱ - ۱۷:۱۹   + ۲۴ سایت دیگر  
در مجمع عمومی فوق العاده بیمه نوین، اساسنامه جدید این شرکت مطابق الزامات قانونی ارائه شده تغییر یافت.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۱ - ۱۷:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
دوره آموزشی بیمه های عمر و سرمایه گذاری برای نمایندگان شعب آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اردبیل و زنجان برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۱ - ۱۶:۵۹   + ۲۰ سایت دیگر  
معاون فنی بیمه البرز ضمن تسلیت و ابراز همدردی با بازماندگان کشته شدگان زلزله شهرستان های میانه، ترکمنچای، سراب و حومه ...
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۱ - ۱۶:۵۴   + ۲۰ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه و امام جمعه زنجان بر لزوم ترویج فرهنگ بیمه ای در جامعه تاکید کرد و گفت: با وجود اینکه در چند دهه اخیر اقدامات مطلوبی در راستای معرفی و تبلیغ بیمه و جزییات آن در جامعه شده است ...
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۱ - ۱۶:۱۵   + ۸ سایت دیگر  
شرکت بیمه “ما” با هدف ترویج و توسعه فرهنگ بیمه و آشنایی کودکان و نوجوانان با انواع بیمه همزمان با اجرای طرح “زنگ بیمه”، اقدام به تهیه و تدوین کتاب “زندگی دوباره”، خاص گروه سنی الف و ب کرد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۱ - ۱۶:۰۰   + ۸ سایت دیگر  
مجمع عمومی عادی سالیانه نوبت دوم شرکت بیمه آرمان جهت تصویب صورت های مالی منتهی به 1397/12/29 با حضور نمایندگان بیمه مرکری، سازمان بورس اوراق بهادار ...
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۱ - ۱۵:۴۵   + ۸ سایت دیگر  
برگزاری مجامع فصلی بیمه آسیا که برای نخستین بار در صنعت بیمه کشور اتفاق افتاده است، نشان می دهد برگزاری این مجامع، اثرات ثمر بخشی بر کدال بورس و افزایش قیمت سهام آن داشته است.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۱ - ۱۵:۴۰   + ۲۲ سایت دیگر  
مدیرعامل صندوق تامین خسارت های بدنی طی دیدار با مدیرعامل بیمه تجارت نو در جریان کارنامه کاری این شرکت قرارگرفت.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۱ - ۱۵:۳۰   + ۲۶ سایت دیگر  
نسخه جدید سامانه همراه بانک کارآفرین برای سیستم عامل iOS (گوشی های آیفون) منتشر شد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۱ - ۱۵:۲۰   + ۹۴ سایت دیگر  
رئیس کل بانک مرکزی در جلسه اتاق تعاون ایران با حضور روسای اتاق های تعاون، بازرگانی و اصناف، از آماده شدن طرح گام (گواهی اعتبار مولد) به منظور حل بخشی از مشکل سرمایه در گردش واحدهای تولیدی خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۱ - ۱۵:۱۰   + ۲۱ سایت دیگر  
مدیرعامل مؤسسه خانه کتاب، از معرفی 446 اهل قلم تهرانی و شهرستانی به بانک صادرات ایران، برای دریافت وام خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۱ - ۱۵:۰۰   + ۵۰ سایت دیگر  
مدیرعامل بانک صادرات ایران گفت: با اقداماتی که در بهینه سازی ترکیب منابع داشتیم حجم سپرده ها به نسبت سال قبل رشد خوبی داشته و در بخش سپرده های اصلی، ما از 180 هزار میلیارد تومان عبور کردیم.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۱ - ۱۳:۳۰   + ۵۵ سایت دیگر  
معاون شعب و توسعه بازاریابی بانک شهر با تاکید بر توجه ویژه این بانک به اهالی فرهنگ و جامعه دانشگاهی کشور، گفت: به منظور خدمات رسانی هرچه بهتر به آحاد جامعه ...
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۱ - ۱۳:۱۰   + ۵۹ سایت دیگر  
معاون وزیر امور اقتصادی و دارایی نسبت مطالبات غیرجاری به کل تسهیلات پرداختی (NPL) بانک ملی ایران را در مقایسه با متوسط این عدد در نظام بانکی خیلی خوب عنوان کرد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۱ - ۱۳:۰۰   + ۵۵ سایت دیگر  
به منظور جلب رضایت مشتریان و افزایش مزیت ها و ارتقاء انعطاف پذیری در ارائه خدمات نوین بانکی، نسخه نرم افزار همراه بانک سینا به روز شد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۱ - ۱۲:۵۵   + ۵۱ سایت دیگر  
تعداد شعب بانک های کشور از 23 هزار و 549 شعبه در پایان سال گذشته به 23 هزار و 111 شعبه در آبان ماه سال جاری رسیده که حاکی از جمع آوری 438 شعبه در هشت ماهه سال جاری است.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۱ - ۱۲:۳۵   + ۷ سایت دیگر  
مجلس شورای اسلامی کلیات طرح مستثنی شدن بانک رفاه کارگران از سقف مجاز تملک سهام بانکهای تجاری غیردولتی را تصویب کرد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۱ - ۱۲:۲۵   + ۲۶ سایت دیگر  
بانک کشاورزی به منظور صیانت از حقوق مشتریان ضمن پاسخگویی شبانه روزی در راستای ابلاغیه های بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران و پلیس فتا ...
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۱ - ۱۲:۱۵   + ۳۷ سایت دیگر  
با هدف توسعه و ارتقای خدمت رسانی مطلوب به مشتریان، سومین صندوق اجاره ای بانک دی در شعبه شهران افتتاح شد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۱ - ۱۱:۵۵   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیر مرکز مدیریت راهبردی افتا از حمایت مرکز افتای ریاست جمهوری برای اجرای رمز دوم یکبار مصرف برای تراکنش های بدون حضور کارت خبر داد و گفت: رمز دوم پویا امنیت عملیات های بانکی را افزایش خواهد داد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۱ - ۱۰:۵۰   + ۱۹ سایت دیگر  
امروز دوشنبه 20 آبان ماه 1398 بازار سرمایه شاهد تأمین مالی بخشی از مخارج راه اندازی ترمینال دوم فرودگاه بین المللی کیش برای سازمان مناطق آزاد کیش است.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۱ - ۱۰:۲۵   + ۱۲ سایت دیگر  
بانک کشاورزی لوح سپاس شانزدهمین دوره جشنواره برترین های روابط عمومی ایران در رشته برنامه ریزی ارتباطی را دریافت کرد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۱ - ۱۰:۱۵   + ۳۲ سایت دیگر  
وزیر امور اقتصادی و دارایی گفت: اقدامات بانک قرض الحسنه مهر ایران برای اشتغال مناطق محروم قابل قدردانی است.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۱ - ۰۹:۴۵   + ۵۸ سایت دیگر  
دارندگان کارت های بانک صادرات ایران می توانند با دریافت رمز یکبار مصرف از طریق نرم افزار ریما با مراجعه به سایت بانک صادرات ایران یا اپلیکیشن صاپ ، تراکنش های پولی خود را در بستری امن انجام دهند.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۱ - ۰۹:۴۰   + ۵۴ سایت دیگر  
براساس اعلام بیمه ایران از این پس کارشناسی تعیین خسارت اتومبیل در شعب تخصصی پرداخت خسارت اتومبیل در تهران بزرگ و برخی استان ها بصورت دیجیتالی و الکترونیکی انجام می شود.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۱ - ۰۹:۳۰   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیرعامل بانک ملی ایران در جمع کارکنان استان کرمان بر ضرورت استفاده حداکثری از ظرفیت فناوری اطلاعات برای ارائه خدمات بانکی تأکید کرد و گفت ...
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۰ - ۱۹:۱۵   + ۳۸ سایت دیگر  
بانک ملت 30 هزار میلیارد ریال اوراق گواهی سپرده مدت دار ویژه سرمایه گذاری (عام) را به متقاضیان عرضه می کند.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۰ - ۱۹:۰۰   + ۲۶ سایت دیگر  
فاز نخست شرکت احیا استیل فولاد بافت روز دوشنبه بیستم آبانماه سال جاری در مراسمی با حضور رییس جمهوری و وزیر صنعت، معدن تجارت و با حمایت بانک صنعت و معدن به بهره برداری رسید.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۰ - ۱۸:۴۵   + ۲۹ سایت دیگر  
بانک مرکزی جزئیات عملکرد تأمین ارز بابت واردات کالاهای مورد نیاز کشور و همچنین وضعیت رفع تعهدات ارزی واردکنندگان در 5 ماهه اول سال 97 را منتشر کرد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۰ - ۱۸:۳۵   + ۲۸ سایت دیگر  
نخستین کنگره اروانکولوژی با حمایت بانک رفاه به مدت سه روز از پانزدهم الی هفدهم آبان ماه سالجاری در محل هتل اسپیناس پالاس تهران برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۰ - ۱۸:۳۰   + ۲۰ سایت دیگر  
مراسم تودیع و معارفه رئیس اداره امور شعب استان خراسان جنوبی با حضور حبیب اله رشید ارده معاون منابع انسانی، فرهاد معقول مدیر امور شعب منطقه دو کشور ...
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۰ - ۱۸:۱۵   + ۱۲ سایت دیگر  
شعبه جدید بیمه سامان در بلوار دهکده المپیک تهران به بهره برداری رسید.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۰ - ۱۸:۰۵   + ۵۶ سایت دیگر  
رئیس گروه مالی گردشگری گفت: این گروه در یک دوره 10 ساله برای بیش از ده هزار نفر از جوانان کشور اشتغال پایدار ایجاد کرده است.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۰ - ۱۸:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
براساس اطلاعات کدال، بانک ملت قصد دارد 8 هزار میلیارد تومان از سود انباشته خود را به حساب سرمایه منتقل کند. به این ترتیب این بانک با افزایش سرمایه 160درصدی رو به رو خواهد بود.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۰ - ۱۴:۴۵    
اخبارپول- الهام قلعه نوئی: امروزه تنها بیمه اجباری در کشور بیمه شخص ثالث است. اما خرید بیمه بدنه خودرو اختیاری بوده و مالک خودرو می تواند برای داشتن پوشش های بیشتر و آسودگی خیال خود این بیمه نامه را ...
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۰ - ۱۴:۰۰   + ۲۵ سایت دیگر  
اعضای باشگاه مشتریان بانک رفاه از نت برگ تخفیف های ویژه می گیرند.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۰ - ۱۳:۴۵   + ۱۹ سایت دیگر  
ابراهیم محمدولی: اتحادیه طلا و جواهر مجوزی برای خرید و فروش آنلاین طلا نداده و برنامه ای نیز برای این موضوع ندارد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۰ - ۱۲:۱۰   + ۴۷ سایت دیگر  
با راه اندازی کارخانه فولاد بافت به همت بانک گردشگری در سال رونق تولید، علاوه بر محرومیت زدایی از این شهرستان برای 2750 نفر از جوانان تحصیلکرده بومی اشتغال ایجاد شده است.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۰ - ۱۲:۱۰   + ۱۹ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس با بررسی اولویت دار طرح مستثنی شدن بانک رفاه کارگران از سقف مجاز تملک سهام بانک های تجاری غیردولتی موافقت کردند.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۰ - ۱۱:۱۵   + ۷۵ سایت دیگر  
براساس آمارهای بانک مرکزی بیشترین vrl سپرده های بانکی در کشور، مربوط به استان تهران با مانده 11969.8 هزار میلیارد ریال بوده است.
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۹ - ۱۷:۱۰   + ۱۵ سایت دیگر  
همایش پدافند غیرعامل با محوریت پدافند رسانه ای، اقتصادی و زیستی امروز با حضور مدیران ارشد بانک ملی ایران برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۹ - ۱۷:۰۵   + ۲۲ سایت دیگر  
در راستای استقرار حاکمیت شرکتی و بانکداری دیجیتال در مراسمی با حضور جمعی از اعضای هیأت مدیره و مدیران ارشد بانک صنعت ومعدن منصور یوسفی نیا به سمت معاون فناوری و برنامه ریزی مدیرعامل این بانک معرفی شد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۹ - ۱۷:۰۰   + ۲۲ سایت دیگر  
بانک رفاه کارگران به مدیرعاملی محمدعلی سهمانی موفق شده در نیمه نخست امسال به حرکت خود در مسیر سودآوری ادامه دهد به گونه ای که این بانک در نیمه نخست پارسال به زیان خالص 10 هزار و 788 میلیارد و 90 ...
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۹ - ۱۶:۵۰   + ۳۲ سایت دیگر  
پدافند غیرعامل یکی از ملزومات صنعت بانکداری که تمامی بانک ها برای بقا و ادامه حیات به ویژه در شرایط بحرانی باید به آن مجهز شوند.
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۹ - ۱۶:۳۵   + ۲۱ سایت دیگر  
معاون وزیر امور اقتصادی و دارایی در امور بانکی و بیمه اظهار کرد: در حال حاضر از 22 هزار شعبه بانکی فعال در کشور وجود دارد که 10 هزار شعبه آنها مازاد هستند.
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۹ - ۱۶:۲۰   + ۲۶ سایت دیگر  
تیم ملی کبدی جوانان جمهوری اسلامی ایران با حمایت بانک صادرات ایران راهی نخستین دوره مسابقات قهرمانی جوانان جهان در جزیره کیش شد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۹ - ۱۵:۱۵   + ۲۴ سایت دیگر  
موعد اجباری شدن رمزهای دوم یکبار مصرف در حالی اول دی ماه تعیین شده که هنوز ابهامات و سوالاتی درباره چگونگی اجرای این طرح وجود دارد و از همه مهم تر اینکه به نظر کارشناسان ...
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۹ - ۱۵:۰۰   + ۹ سایت دیگر  
پروژه زنگ بیمه در مدارس همزمان در تهران و استان های سراسر کشور به منظور توسعه فرهنگ بیمه و آشنایی دانش آموزان با خدمات بیمه ای و از همه مهم تر انتقال بیمه به خانواده های ایرانی به صورت پروژه ای مشترک ...
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۹ - ۱۴:۵۵   + ۹ سایت دیگر  
سرپرست بیمه ایران در جلسه ستاد مدیریت بحران آذربایجان شرقی که با حضور نجار رئیس سازمان مدیریت بحران کشور، تابش رییس بنیاد مسکن، استاندار آذربایجان شرقی و دیگر مسوولان استانی برگزار شد ...
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۹ - ۱۴:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
معاون فنی بیمه ایران از افزایش ظرفیت نگهداری و قبولی اتکایی این شرکت خبر داد و گفت: با توجه به عملکرد مطلوب شرکت در سال97 بیمه مرکزی ظرفیت مجاز نگهداری بیمه ایران را از 18615 میلیارد ریال به 23295 ...
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۹ - ۱۳:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
امروز 19آبان 1398 ساعت 10 صبح زنگ بیمه در چند مدرسه در نقاط مختلف کشور بطور نمادین به صدا درآمد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۹ - ۱۳:۳۵   + ۱۶ سایت دیگر  
مراسم “زنگ بیمه” امروز 19 آبان در استان سیستان و بلوچستان با حضور مقامات استانی، شهردار، رئیس آموزش و پرورش، رئیس شورای هماهنگی استان ، مدیر منطقه ...
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۹ - ۱۳:۳۰   + ۱۱ سایت دیگر  
“زنگ بیمه ” صبح امروز با حضور حجت بهاری فر مدیرعامل و عضو هیات مدیره شرکت بیمه “ما” و هیات همراه به صورت نمادین در مدارس استان فارس به صدا درآمد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۹ - ۱۳:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
تیم مدیران ارشد بیمه تجارت نو که با دستور ویژه مدیرعامل این مجموعه جهت بازدید از مناطق زلزله زده به آذربایجان شرقی سفرکرده اند ...
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۹ - ۱۳:۱۰   + ۱۸ سایت دیگر  
بانک رفاه با انتشار صورت های مالی دوره 6 ماهه منتهی به 31 شهریور ماه 98 (حسابرسی نشده) اعلام کرد: به ازای هر سهم 205 ریال سود محقق کرده است.
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۹ - ۱۲:۵۵   + ۷ سایت دیگر  
بر اساس گزارش سالانه نشریه بین المللی بنکر، ایران سهم و نقش قابل توجهی در افزایش میزان دارایی های اسلامی داشته و کشورهایی همچون عربستان، مالزی و امارات در رتبه های بعدی قرار گرفته اند.
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۹ - ۱۲:۴۵   + ۳۱ سایت دیگر  
با بررسی مشکل اعلامی رضا رشیدپور، مجری صدا و سیما در یکی از شبکه های اجتماعی بر روی همراه بانک وی، بروز احتمال هرگونه نقص امنیتی و فیشینگ حساب این مشتری منتفی شناخته شد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۹ - ۱۲:۱۰   + ۱۷ سایت دیگر  
مدیرعامل بانک قرض الحسنه مهرایران از بیش از 2 هزار میلیارد تومان تسهیلات قرض الحسنه در حوزه اشتغال تا پایان سال خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۹ - ۱۲:۰۰   + ۹۹ سایت دیگر  
باتوجه به اینکه کمتر از 2ماه دیگر رمزهای دوم کارت های بانکی یکبار مصرف می شود، مشتریان باید برای دریافت آن به بانک مربوطه خود مراجعه کنند و اقدامات لازم را انجام دهند ...
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۹ - ۱۱:۰۵   + ۲۳ سایت دیگر  
محمد وطن پور با تصمیم جدید هیئت مدیره شرکت تامین سرمایه سپهر به عنوان مدیرعامل جدید این شرکت تعیین شد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۹ - ۱۱:۰۰   + ۲۷ سایت دیگر  
سهامداران حقیقی و حقوقی شرکت مجتمع کشت و صنعت و دامپروری و مرغداری دشت خرم دره با نماد زدشت می توانند جهت دریافت سود سهام سال مالی منتهی به 29 اسفندماه 1397 به شعب بانک صادرات ایران در سراسر کشور ...
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۹ - ۱۰:۵۵   + ۳۲ سایت دیگر  
جزییات هفتادمین عرضه اسناد خزانه اسلامی در بازار فرابورس اعلام شد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۹ - ۱۰:۴۵   + ۱۲ سایت دیگر  
افزایش ضریب نفوذ بیمه در کشور در گرو فرهنگ سازی است و بیمه مرکزی با همکاری شرکت های بیمه این مأموریت را در تمامی سطوح سنی و اجتماعی دنبال خواهد کرد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۹ - ۱۰:۰۰   + ۶۲ سایت دیگر  
با نصب اپلیکیشن 60 بانک ملی ایران، می توانید هر 60 ثانیه، یک رمز یکبار مصرف اول یا دوم برای کارت بانکی خود دریافت کنید و با اطمینان از امنیت حساب، رمزتان را فریاد بزنید.
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۹ - ۰۹:۵۵   + ۳۵ سایت دیگر  
معاون فناوری های نوین بانک مرکزی از آمادگی برای ارائه رمز پویا خبر داد و گفت: انجام تمامی تراکنش های بدون حضور کارت حتی خرید شارژ و پرداخت قبوض از ابتدای دی ماه نیازمند رمز دوم یکبار مصرف است.
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۹ - ۰۹:۴۵   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس هیات مدیره بیمه سرمد به منظور توسعه تعامل با شبکه فروش و کارکنان شعبه سمنان و نظارت بر نحوه ارائه خدمات بیمه ای به مشتریان بزرگ در این استان، به سمنان سفر کرد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۹ - ۰۹:۳۵   + ۲۴ سایت دیگر  
موسسه اعتباری ملل موفق به اخذ مجوز مرحله اول عملیات ارزی گردید.
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۹ - ۰۹:۲۵   + ۷ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه صنعتی امیرکبیر و مدیرعامل بانک صنعت و معدن با هدف آموزش و انجام پروژه های دانش بنیان، تفاهم نامه همکاری امضاء کردند.
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۸ - ۱۷:۳۵   + ۸ سایت دیگر  
رضایی سرپرست بیمه ایران بعدازظهر امروز(شنبه) به اتفاق نجار، معاون وزیر کشور و رئیس سازمان مدیریت بحران با استقبال عباس زاده رئیس سازمان امور اقتصادی و دارایی استان و قهرمانی مدیرکل بیمه ایران استان ...
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۸ - ۱۷:۳۰   + ۲۶ سایت دیگر  
بررسی عملکرد مالی بانک صادرات ایران نشان می دهد که این بانک به درآمدهای مشاع و غیرمشاع بسیار مناسبی طی سال جاری دست پیدا کرده به نحوی که از سال مالی 96 تاکنون درآمدهای آن روند صعودی داشته است.
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۸ - ۱۷:۲۵   + ۴۵ سایت دیگر  
در راستای اجرای قانون مبارزه با پولشویی و با توجه به الزام بانک مرکزی مبنی بر منع ارایه خدمات به حساب های فاقد شناسه شهاب مشتریان حقیقی و حقوقی از سوی بانک ها ...
مشاهده نتایج بیشتر...