یکشنبه ۲۶ آذرساعت ۰۶:۱۹Dec 2017 17

پول پرس (poolpress.ir)

پول پرس 29 اسفند 1394 پول پرس 30 اسفند 1395 پول پرس 30 فروردین 1396 پول پرس 31 اردیبهشت 1396 پول پرس 31 خرداد 1396 پول پرس 31 تیر 1396 پول پرس 1 مرداد 1396 پول پرس 30 شهریور 1396 پول پرس 30 مهر 1396 پول پرس 30 آبان 1396 پول پرس 1 آذر 1396 پول پرس 2 آذر 1396 پول پرس 3 آذر 1396 پول پرس 4 آذر 1396 پول پرس 5 آذر 1396 پول پرس 6 آذر 1396 پول پرس 7 آذر 1396 پول پرس 8 آذر 1396 پول پرس 9 آذر 1396 پول پرس 10 آذر 1396 پول پرس 11 آذر 1396 پول پرس 12 آذر 1396 پول پرس 13 آذر 1396 پول پرس 14 آذر 1396 پول پرس 15 آذر 1396 پول پرس 16 آذر 1396 پول پرس 17 آذر 1396 پول پرس 18 آذر 1396 پول پرس 19 آذر 1396 پول پرس 20 آذر 1396 پول پرس 21 آذر 1396 پول پرس 22 آذر 1396 پول پرس 23 آذر 1396 پول پرس 24 آذر 1396 پول پرس 25 آذر 1396 
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۵ - ۱۵:۴۴    
محمد ابراهیم مقدم، مدیر عامل بانک تجارت، طی پیامی به مناسبت فرا رسیدن هفته پژوهش، بر رویکرد این بانک در حمایت از پژوهشگران تاکید کرد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۵ - ۱۵:۳۴    
ارائه خدمات غیرحضوری سازمان تامین اجتماعی از طریق بستر تلفن همراه (USSD) با کد دستوری #1420*44* فراهم شده است و بیمه شدگان و مستمری بگیران این سازمان می توانند با شماره گیری این کد دستوری خدمات ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۵ - ۱۵:۳۴    
مشتریان بانک کارآفرین می توانند برای دریافت و استفاده از بن کارت ، به شعب این بانک در سراسر کشور مراجعه کنند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۵ - ۱۵:۲۴    
کارشناسان وال استریت و سرمایه گذاران در نظرسنجی طلای هفتگی کیتکونیوز پیش بینی کردند طلا به روند افزایش قیمتی که پس از افزایش نرخ های بهره آمریکا پیدا کرد، ادامه خواهد داد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۵ - ۱۵:۰۴    
مدیرعامل بانک ملی ایران با تاکید بر این که شفافیت امور بانک مدیون نظارت سیستمی است، گفت: امروز حساب های بانک ملی ایران از همیشه شفاف تر و روشن تر است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۵ - ۱۵:۰۴    
رئیس اداره کل آموزش بانک سپه پژوهشگر برتر نظام بانکی شد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۵ - ۱۴:۵۴    
کدال با انتشار اطلاعیه اعلام کرد: با اعلام آخرین تغییر در ترکیب اعضای هیئت مدیره بانک ملت، مدیرعامل این شرکت به سهامداران معرفی شد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۵ - ۱۴:۴۴    
در راستای ترویج فرهنگ استفاده از بانکداری الکترونیک و به منظور تسهیل در فعالیت های بانکی هموطنان، امکان پرداخت اقساط تسهیلات بانک سینا با کارت های شتابی در اینترنت بانک فراهم شد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۵ - ۱۱:۳۴    
بانک آینده موفق به دریافت گواهینامه استاندارد رسیدگی به شکایات مشتریان شد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۵ - ۱۱:۰۴    
عضو هیات مدیره اتحادیه طلا و جواهر تهران به تشریح وضعیت بازار جهانی و داخلی پرداخت و تصریح کرد که با ثبات و کاهش نسبی بازار ارز قیمت ها در بازار داخلی طلا و سکه با ثبات همراه شده اند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۵ - ۱۰:۵۴    
معاون اقتصادی بانک مرکزی، از کاهش میل نقدینه خواهی به 2.4 درصد با گسترش بانکداری الکترونیک خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۵ - ۰۷:۰۴    
در چند سال گذشته حمایت از پروژه های شهری به ویژه توسعه حمل و نقل عمومی را در چارچوب قوانین و مقررات بانک مرکزی در دستور کار خود قرارداده ایم که این اقدام موجب رضایتمندی شهروندان شده است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۵ - ۰۶:۵۴    
بانک مرکزی روسیه روز جمعه نرخ بهره در این کشور را با نیم درصد کاهش از 8.25 به 7.75 درصد کاهش داد. این در حالی است که فدرال رزرو آمریکا روز چهارشنبه نرخ بهره را افزایش داده بود.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۵ - ۰۶:۵۴    
در حالی که رضا ضراب، تاجر ایرانی ترک این روزها در دادگاهی در نیویورک مشغول افشاگری در خصوص راه های دور زدن تحریم های ایران است ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۳ - ۱۵:۱۴    
از روزی که لایحه بودجه سال 97 کشور توسط ریاست جمهوری برای بررسی به مجلس تقدیم شد؛ موضع گیری های فراوانی پیرامون آن انجام گرفته و متاسفانه کمتر توسط اقتصاددانان و مدیران اجرایی نقد یا تحلیلی پیرامون ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۳ - ۱۱:۳۴    
گشایش دوباره خدمات ارز بازرگانی بانک ملی ایران به عنوان یکی از بزرگترین بانک های کشور در دوران پسابرجام رخ داد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۳ - ۱۱:۱۴    
قائم مقام دبیرکل خانه کارگر کشور گفت: 204 هزار نفر در کشور بیمه بیکاری می گیرند که با توجه به این رقم سنگین باید در حوزه تامین اجتماعی برخی از قوانین اصلاحاتی صورت پذیرد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۳ - ۱۱:۰۴    
رییس کانون بانک های خصوصی کشورگفت: کسانی که قصد خرید بیت کوین را دارند باید مراقب باشند زیرا خطر از دست رفتن پولشان به شدت بالاست.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۳ - ۱۰:۵۴    
مدیر عامل بانک مهر اقتصاد به مناسبت بیست و پنجمین سالروز تاسیس این بانک پیامی بدین مضمون صادر کرد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۳ - ۱۰:۵۴    
یک کارشناس حوزه فناوری اطلاعات با ارائه تعریفی از اقتصاد دیجیتال این اقتصاد را یکی از عوامل تغییر دهنده مفهوم اشتغال در اقتصاد دانست که درنهایت می تواند موجب افزایش رشد تولید ناخالص داخلی در کشور هم ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۲ - ۱۹:۰۵    
در یک سلسله اقدامات اطلاعاتی یکی از بزرگترین شبکه ها و کارگاه های طراحی، چاپ و توزیع انواع اسکناس و چک پول های تقلبی در کشور توسط سربازان گمنام امام زمان(عج) در اداره کل اطلاعات استان کرمانشاه ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۲ - ۱۹:۰۵    
بانک پاسارگاد برای دهمین سال متوالی، از نفرات برتر آزمون سراسری سال 1396 تقدیر به عمل آورد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۲ - ۱۹:۰۵    
هفتمین مراسم بزرگداشت هفته پژوهش و فناوری با حضور رئیس کل بانک مرکزی، رئیس پژوهشکده پولی و بانکی و جمعی از مدیران عامل بانکها در مرکز همایشهای بانک مرکزی برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۲ - ۱۸:۵۵    
کارت به کارت از مبدا بانک ملی ایران در اپلیکیشن تاپ فعال شد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۲ - ۱۳:۳۵    
رییس کل بانک مرکزی در بخشنامه ای به بانک های عامل، خواستار تسریع در پرداخت تسهیلات بانکی به واحدهای تولیدی شد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۲ - ۱۳:۲۵    
منابع قرض الحسنه ای که مشتریان در اختیار بانک ملی قرار می دهند، تعداد قابل توجهی مدرسه در نقاط محروم ساخته شده، حجم زیادی وام ازدواج پرداخت شده و نیازهای اساسی نیازمندان برطرف شده است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۲ - ۱۳:۱۵    
از آنجا که در لایحه بودجه سال آینده کل کشور، مشارکت بخش خصوصی در طرح های عمرانی به صورت جدی دیده شده است و دولت می داند که بیکاری، گرانی و عدم رفاه و آسایش فکری رو به افزایش است ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۲ - ۱۳:۱۵    
قائم مقام بانک ملت با بیان اینکه فعالیت بانک ها در شبکه های اجتماعی به آن معنایی که هم اکنون وجود دارد، آغاز نشده ولی این حضور گریزناپذیر است، گفت: بانک ها در حال رایزنی هایی در این زمینه هستند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۲ - ۱۲:۴۵    
مدیرعامل بانک پارسیان گفت: ارز باید هر چه سریع تر در یک شرایط رقابتی قرارگیرد، اجازه دهیم شبکه بانکی کاری که در سابق انجام می داده را روی ارز انجام داده و یک نوع بازارسازی برای ارز ایجاد شود تا شاید ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۲ - ۱۲:۳۵    
مدیر عامل بورس کالای ایران با اشاره به احتمال خطر امنیت و تقلب در معاملات سکه به صورت فیزیکی گفت: معاملات بالای 60درصد سهام ها آنلاین است و بورس کالا ظرفیت عرضه سکه را دارد و این تصمیم منوط به نظر ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۲ - ۱۲:۲۵    
شرکت بیمه دانا به پاس عملکرد، سوابق و فعالیت های تاثیرگذار بیمه ای خود موفق به دریافت نشان زرین رضایتمندی مشتریان شد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۲ - ۱۲:۲۵    
در هفتمین مراسم بزرگداشت هفته پژوهش، از پژوهشگر برتر بانک گردشگری قدردانی شد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۲ - ۱۲:۰۵    
مقایسه بودجه سال 97 با سال 96 حاکی از رشد بیش از 9.5 درصدی درآمد بانک ها در سال آینده است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۲ - ۱۲:۰۵    
هیات مدیره موسسه اعتباری کاسپین در زمینه تقدیر از دست اندرکاران حل مشکلات سپرده گذاران تعاونی های تحت پوشش بیانیه ای صادر کرد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۲ - ۱۲:۰۵    
سفارت جمهوری اسلامی ایران در پکن در خصوص ادامه پیگیری ها به منظور حل مشکلات بانکی هم وطنان مقیم چین اطلاعیه ای صادر کرد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۲ - ۰۷:۲۵    
باید شعبه ویژه ای برای رسیدگی به تخلف موسسه های غیرمجاز در یکی از دادسراهای تهران تشکیل شود.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۲ - ۰۷:۱۵    
رئیس فراکسیون تولید و اشتغال مجلس شورای اسلامی گفت: 15 تن از اعضای این فراکسیون از کرباسیان و سیف درخواست کردند تا درخصوص واگذاری بنگاه های تحت مالکیت بانک ها گزارشی را به صحن علنی مجلس ارائه کنند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۲ - ۰۷:۱۵    
شاخص کل بازار سهام در معاملات روز گذشته با جهش 1076 واحدی توانست برای اولین بار در تاریخ خود وارد کانال 92 هزار واحدی شود.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۲ - ۰۷:۱۵    
درپی ارائه لایحه بودجه 97 از سوی دولت به مجلس شورای اسلامی و انتشار جزئیات آن، مسئله افزایش چشمگیر عوارض خروج از کشور بیش از هر بخش دیگری از این لایحه مورد واکنش مردم و تحریک افکار عمومی قرار گرفته ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۱ - ۱۸:۱۵    
روابط عمومی بانک مهر اقتصاد موفق به دریافت کاپ خلاقیت از چهاردهمین کنفرانس بین المللی روابط عمومی ایران شد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۱ - ۱۸:۰۵    
رئیس کل بانک مرکزی با پرده برداری از تخلفات یکی از مدیران تعاونی اعتباری فرشتگان گفت: یکی از مدیران 700 میلیارد تومان از حساب تعاونی، به نفع خود برداشت کرد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۱ - ۱۵:۲۵    
کمپین جدید بانک سامان با تکیه بر تجارب گذشته و با رویکرد مذکور تدوین شد و این بار برند سامان نقش اجتماعی خود را در بهره گیری از سوژه از رویکرد حمایتی به رویکردی وسیع تر تغییر داد تا بتواند ضریب نفوذ ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۱ - ۱۵:۱۵    
رئیس کل بانک مرکزی اعلام کرد که قیمت 4200 تومانی دلار در بازار آزاد واقعی نیست، تعدیل می شود.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۱ - ۱۵:۰۵    
آنطور که رئیس کل بانک مرکزی اعلام کرد ادغام دو موسسه ثامن، کوثر و بانک مهر اقتصاد در شرف انجام بوده و مشکلی در این رابطه وجود ندارد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۱ - ۱۵:۰۵    
مدیر مرکز ارتباطات و روابط عمومی بانک شهر به عنوان برگزیده چهاردهمین کنفرانس بین المللی روابط عمومی ایران معرفی و ” کاپ خلاقیت” را دریافت کرد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۱ - ۱۵:۰۵    
در این روز فلزات اساسی، فرآورده های نفتی و محصولات شیمیایی یکدست رشد کردند، اما خودرویی ها برخلاف جریان کلی بازار با افت مواجه شدند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۱ - ۱۱:۰۵    
بانک مرکزی امروز (سه شنبه) ارزش برابری 39 ارز عمده را اعلام کرد که بر اساس آن قیمت دلار با رشد 40 ریالی به 35 هزار و 539 ریال رسید.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۱ - ۱۰:۵۵    
افزایش حدود سه برابری عوارض خروج از کشور در لایحه بودجه پیشنهادی سال آینده در حالی به دستمایه نقد و طنز تبدیل شده که سهم آن در سبد هزینه های مسافران، چندان قابل توجه نیست.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۱ - ۱۰:۵۵    
عضوهیات مدیره بانک ملی ایران درمراسم اهدای جوایزقرعه کشی حساب های قرض الحسنه این بانک گفت:ساخت 13مدرسه در مناطق محروم را برای امسال تعهد کرده ایم.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۱ - ۱۰:۵۵    
بیمه آسیا در هجدهمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش ،فنآوری و فن بازار حضور دارد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۱ - ۱۰:۵۵    
بازی ارز با حوزه عرضه و تقاضا طی 10 روز اخیر در حالی شدید تر شده که هنوز جوهر قلم ولی اله سیف رییس کل بانک مرکزی در خصوص اقدامات 100 روزه دولت دوازدهم خشک نشده است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۱ - ۱۰:۲۵    
رییس کل بانک مرکزی با اشاره به رفع مشکل 98 درصد سپرده گذاران موسسات غیر مجاز ،گفت: این سپرده گذاران یا تسویه حساب کرده اند یا تا آخر آذرماه این اتفاق می افتد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۱ - ۱۰:۰۵    
طبق اطلاعات بدست آمده دولت قصد دارد از ابتدای دی ماه سال جاری قیمت بنزین را به 1500 تومان و قیمت نفت گاز را به 400 تومان افزایش دهد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۱ - ۰۹:۰۵    
نگاهی به بخش های مختلف بودجه سال آینده کل کشور این حقیقت را نمایان می کند که دولت روحانی به جای توجه به شاخص های اصلی توسعه اقتصادی و افزایش آن ها برای اداره کشور روی جیب مردم بیش از هر پارامتری حساب ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۰ - ۱۸:۴۵    
بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران شمار چک های مبادله شده در آبان ماه را 9 میلیون و 600 هزار فقره اعلام کرد که یک میلیون و 500 هزار فقره چک برگشتی در این مدت، کاهش 0.3 درصدی را نسبت به مهرماه نشان می دهد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۰ - ۱۸:۳۵    
مدیرعامل بیمه البرز به منظور بازدید از روند ارزیابی و پرداخت خسارت به بیمه گزاران زیان دیده این شرکت در زلزله غرب کشور به استان کرمانشاه سفر کرد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۰ - ۱۸:۲۵    
رئیس شورای شهر رشت از اعلام آمادگی این شورا در خصوص افزایش تعاملات با بانک شهر خبر داد و گفت:امیدواریم تعاملات مجموعه مدیریت شهری کلان شهر رشت و بانک شهر در آینده بیشتر شود.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۰ - ۱۸:۱۵    
رییس سازمان بورس و اوراق بهادار با اعلام آخرین وضعیت بازار سرمایه از توسعه و شفافیت بیشتر در این بازار خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۰ - ۱۸:۱۵    
NFC فناوری ارتباط و انتقال اطلاعات از فاصله نزدیک است که با توجه به افزایش روزافزون تعداد گوشی ها مجهز به این فناوری کاربردهای متعددی پیدا کرده که یکی از آنها ارائه کارت ویزیت و بروشور است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۰ - ۱۸:۰۵    
وزیر اقتصاد از تشکیل کمیته کاری بررسی نحوه تامین مالی طرح انتقال آب خلیج فارس به استان های کرمان و یزد خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۰ - ۱۳:۲۵    
رئیس سابق اتحادیه املاک گفت: اگر نرخ دلار به روند صعودی خود ادامه دهد قطعا با جهش قیمت مسکن مواجه خواهیم شد؛ مگر این که دولت تدابیری برای کنترل نرخ ارز و طرح های خود از جمله مسکن اجتماعی اتخاذ کند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۰ - ۱۳:۰۵    
بانک مرکزی گزارش متوسط قیمت خُرده فروشی برخی از موادخوراکی در تهران را در هفته منتهی به هفدهم آذرماه منتشر کرد که قیمت 4 گروه افزایش و 6 گروه ثابت بود؛ بهای مرغ نیز کاهش یافت.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۰ - ۱۲:۵۵    
با گشایش شعب دروازه دولت و بلوار میرداماد بانک پارسیان درتهران، تعداد شعب بانک پارسیان به تعداد 324 رسید.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۰ - ۱۲:۴۵    
حراج سکه در بانک کارگشایی طی دو هفته گذشته به خوبی موجب کنترل نرخ سکه در بازار شده است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۰ - ۱۲:۳۵    
بانک ملی ایران در هشت ماه نخست امسال 631 میلیارد ریال از املاک مازاد ملکی و تملیکی خود را تعیین تکلیف کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۰ - ۱۲:۳۵    
دور هفدهم از سری سوم قرعه کشی وین کارت بانک سامان با حضور مدیران ارشد بانک و برند جایزه ممتاز دوره پیشین این قرعه کشی انجام شد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۰ - ۱۲:۲۵    
اوراق گواهی سپرده عام با نرخ سود علی الحساب 16 درصد سالانه از تاریخ 22 آذرماه در شعب بانک تجارت سراسر کشور به فروش می رسد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۰ - ۱۲:۱۵    
دومین اجلاس سراسری مدیران مشتری مدار کشور روز یکشنبه 19 آذر 96 در محل کتابخانه ملی نهاد ریاست جمهوری با حضور جمعی از مدیران و صاحبان صنایع دولتی و خصوصی برگزار گردید.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۰ - ۱۲:۰۵    
افزایش شفافیت و انضباط بودجه ای به منظور افزایش کارایی منابع عمومی از شاخص های لایحه بودجه 1397 است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۰ - ۱۱:۵۵    
بانک مرکزی آمریکا در حالی که هنوز به نرخ تورم هدف گذاری شده خود دست نیافته است، انتظار می رود هفته جاری نرخ بهره را برای سومین بار در سال میلادی جاری افزایش دهد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۰ - ۱۱:۴۵    
محققان یکی از شرکت های دانش بنیان کشور سامانه خدمات بانکی نابینایان را عرضه کردند که با استفاده ورودی و خروجی بریل نابینایان بدون حضور همراه قادر به تکمیل فرم های خدمات بانکی از قبیل افتتاح حساب ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۰ - ۱۱:۴۵    
بعد از اثرات مخربی که مسکن مهر بر اقتصاد کلان گذاشت، دولت یازدهم و دوازدهم آن را کنار گذاشت تا از دخالت مستقیم در تولید مسکن امتناع کند ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۰ - ۱۱:۱۵    
نایب رئیس کمیسیون اصل نودم قانون اساسی مجلس شورای اسلامی گفت: گزارش کمیسیون اصل نود درباره مطالبات غیرجاری بانک ها ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۰ - ۱۱:۰۵    
دادستان عمومی و انقلاب کرمانشاه از شناسایی و پلمب یک کارگاه بزرگ طراحی، چاپ و توزیع اسکناس و چک پول تقلبی خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۰ - ۱۰:۵۵    
روز گذشته، رئیس جمهوری اولین لایحه بودجه دولت دوازدهم را به مجلس تقدیم کرد. با بررسی لایحه بودجه سال 1397، می توان دو نما از پیدا و پنهان نقشه مالی دولت ارائه داد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۰ - ۱۰:۴۵    
تحلیلگران اقتصادی بر این باورند که انتظارات تورمی و وضعیت شاخص قیمت مصرف کننده در آمریکا نقش مهمی در تعیین قیمت طلا خواهد داشت.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۰ - ۱۰:۳۵    
مدیر عامل بانک ایران زمین، طی حکمی سرپرست مدیریت امور تحقیق و توسعه بانک را منصوب کرد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۰ - ۱۰:۲۵    
یکی از بخش های مهم نظام مالی کشور، بازارهای آتی و به عبارتی قراردادهای آتی هستند؛ که چند سالی است مورد توجه ویژه دولتمردان و سیاست گذاران قرار گرفته اند ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۰ - ۱۰:۱۵    
پیش بینی ها، با وجود سقوط فلز زرد در هفته گذشته، از تداوم حضور طلا در محدوده خطر حکایت می کند؛ اما اینکه طلا چه رفتاری از خود در مواجهه با عوامل کاهنده بروز خواهد داد، حتمی نیست.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۰ - ۱۰:۰۵    
روز یکشنبه، شاخص بازار ارز 15 تومان افزایش را به ثبت رساند و به قیمت 4 هزار و 212 تومان رسید. پیش از این دلار قیمت بالاتری را در تاریخ خود تجربه نکرده بود.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۰ - ۰۹:۵۵    
به منظور بهره برداری از ظرفیت های علمی و پژوهشی داخلی و حمایت از طرح های دانش بنیان تفاهم نامه همکاری شرکت پرداخت نوین و دانشکده برق و کامپیوتر دانشگاه تهران امضا شد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۰ - ۰۹:۵۵    
سامانه استعلام چک های تحصیل شده در اثر ارتکاب جرم سرقتی و مفقودی، رونمایی شد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۰ - ۰۹:۴۵    
بانک ملت برای کمک به بیماران پروانه ای، شماره حسابی را به نام”خانه ای بی ایران” افتتاح کرد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۹ - ۱۵:۲۷    
بانک مرکزی مجاز است ایران چک های مورد نیاز کشور را پس از تصویب شورای پول و اعتبار تولید و با مسدود کردن معادل ریالی آن تحت نظارت هیات نظارت اندوخته اسکناس منتشر کند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۹ - ۱۵:۲۷    
پیش بینی درآمدهای ملی بیمه مرکزی در بخش درآمدها، واگذاری دارایی های سرمایه ای و واگذاری دارایی های مالی لایحه بودجه سال آینده رقم 357 هزار و 736 میلیون ریال است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۹ - ۱۵:۱۷    
دولت در لایحه بودجه 97، هزینه 1000میلیارد ریالی برای رفع تعهدات ناشی از یکسان سازی نرخ ارز در نظر گرفت.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۹ - ۱۵:۱۷    
معاون شرکت بورس تهران از درج نام شرکت پرداخت الکترونیک سامان کیش با نماد سپ در فهرست شرکت های پذیرفته شده برای نرخ های بازار دوم بورس اوراق بهادار تهران خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۹ - ۱۳:۱۷    
براساس قرارداد منعقده میان این بانک و شرکت گروه مپنا عملیات پرداخت سود سهام سهامداران شرکت مذکور هم اکنون از طریق کلیه شعب بانک سپه آغاز شده است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۹ - ۱۳:۱۷    
باشگاه مشتریان بانک ملت با هدف اجرای طرح شرکای تجاری باشگاه مشتریان، طرح جدیدی را با عنوان”کارشا مال”، به مرحله اجرا گذارد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۹ - ۱۳:۰۷    
سید کامل تقوی نژاد می گوید سازمان امور مالیاتی در صدد است که از فعالان اقتصادی فضای مجازی مالیات دریافت کند، ولی در این زمینه با چالش هایی هم رو به روست اعم از تعیین مشمولیت های مالیاتی آن ها.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۹ - ۱۳:۰۷    
با تلاش کارشناسان فناوری اطلاعات بانک پارسیان، فاز دوم“خانه پارسیان “با تکیه بر توانمندی های داخلی بانک راه اندازی شد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۹ - ۱۳:۰۷    
دارایی های جاری بانک ها براساس بودجه 97، بیش از 86 هزار میلیارد تومان رشد خواهد داشت.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۹ - ۱۲:۳۷    
درحالی تاکنون دولت در هر سال حدود 42 هزار میلیارد تومان بابت یارانه های نقدی پرداخت کرده است که این رقم را برای سال آینده تا 23 هزار میلیارد تومان کاهش داده است ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۹ - ۱۲:۱۷    
بر اساس لایحه بودجه سال آینده پرداخت وام ازدواج در سال جاری هم با سقف 10 میلیون تومان ادامه پیدا می کند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۹ - ۱۲:۱۷    
در راستای افزایش رضایتمندی مشتریان و به منظور تکمیل زنجیره خدمات بانکی، قابلیت جدیدی در زمینه صدور کارت بانکی در بانک سینا فراهم شد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۹ - ۱۲:۰۷    
بازار معاملاتی و آزاد دلار شاهد افزایش 10 درصدی قیمت دلار در چهار ماه گذشته بوده است و این افزایش 10 درصدی منجر به نگرانی بعضی از کارشناسان اقتصادی در کشور شده است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۹ - ۰۹:۲۷    
شماره های تماس برای دریافت نظرها، پیشنهادها و شکایات سپرده گذاران تعاونی های اعتبار منحله غیرمجاز افضل توس، وحدت و تشکیلات موسوم به البرز ایرانیان (آرمان) اعلام شد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۹ - ۰۹:۱۷    
متن کامل لایحه بودجه 97 کل کشور منتشر شد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۹ - ۰۹:۰۷    
آن طور که از گزارش های رسمی دولت پیداست، اگر تورم با روند 7 ماهه سال 1396 ادامه یابد، دستاورد تورم تک رقمی همچنان حفظ خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۹ - ۰۸:۵۷    
سال ها پیش ورشکستگی برای کاسبان و فعالان بازار و عرصه تجارت، چنان قبحی داشت که هیچ کس حاضر نبود مهر ورشکسته به پیشانیش بخورد.
مشاهده نتایج بیشتر...