سه شنبه ۰۲ خردادساعت ۲۱:۲۶May 2017 23

پول پرس (poolpress.ir)

  ۲ ساعت پیش    
عظیم قیچی ساز دو روز پس از فتح لوتسه در روز تاریخی 29 اردیبهشت 1396، ظهر دیروز به کمپ اصلی رسید و امروز این کمپ را ترک کرد و با قله های هشت هزارمتری خداحافظی کرد.
  ۲ ساعت پیش    
در حال حاضر و با سقف فعلی نیز انحراف بانک ها از حد مجاز تعیین شده بسیار فراتر رفته و واگذاری های تکلیف شده به طور کامل محقق نشده است.
  ۵ ساعت پیش    
سیدعلی جلالی نظری مدیر امور مالی و سرمایه گذاری بانک سپه شد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اخبارپول ، طی مراسمی با حضور مدیرعامل ...
  ۶ ساعت پیش    
مسئولان بانک مرکزی ایران و عمان برای گسترش همکاری های دو جانبه بر توسعه مناسبات بانکی از جمله سوئیچ اتصال شبکه های پرداختی دو کشور توافق کردند.
  ۶ ساعت پیش    
معاون امور بانکی موسسه اعتباری ثامن گفت: دستورالعمل وصول مطالبات تدوین و حدود اختیارات هر یک از بخش ها در آن مشخص و به زودی به شبکه ابلاغ می شود.
  ۱۰ ساعت پیش    
براساس دستور العمل رسیدگی به تراکنشهای مالی مشکوک، گردشهای مالی بین حسابهای یک مودی، واریزیهای ناشی از وام بانکی، وجوه حاصل از تسویه قبلی به عنوان درآمد مودی محاسبه نخواهد شد.
  ۱۰ ساعت پیش    
بر اساس این دستورالعمل، سرمایه گذاری مؤسسات اعتباری در صندوق های سرمایه گذاری از جمله مصادیق غیربانکی است و باید ظرف مهلت مقرر واگذار شود.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۲ - ۱۰:۲۵    
با استفاده از سامانه جدید همراه بانک سینا، پرداخت قبوض به راحتی و بدون نیاز به شناسه قبض و پرداخت، قابل انجام است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۲ - ۱۰:۲۵    
بیمه های درمان طبق آمار مقدماتی صنعت بیمه از سوی بیمه مرکزی، امروز حدود بیست و چهار درصد از پورتفوی کل کشور را به خود اختصاص داده است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۲ - ۱۰:۱۵    
کارمزد صدور دسته چک پس از شخصی سازی، بر اساس سیستم صیاد هر برگ به مبلغ 1.200 ریال خواهد بود.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۲ - ۰۹:۵۵    
برخی سهامداران عمده، سهام 30 و 40 درصدی بانک ها را نمایندگی می کنند و به واسطه این نفوذ بالا در هیات مدیره بانک ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۲ - ۰۹:۵۵    
37 روز دیگر یعنی هشتم تیرماه، یکسال می شود که دولت نرخ سود را به 18 درصد کاهش داده است، اگرچه بانکها به آن چندان پایبند نبودند، اکنون هم گویا دوباره فصل داغ کاهش نرخ فرا رسیده است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۱ - ۱۹:۰۵    
شانزدهمین همایش مشترک انجمن مدیریت ایران و دانشگاه خاتم، با عنوان همایش علمی-کاربردی اقتصاد مقاومتی در دانشگاه خاتم برگزارشد
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۱ - ۱۸:۵۵    
بانک شهر در واکنش به مصاحبه یکی از اعضای شورای پول و اعتبار مبنی بر طرح موضوع بررسی عملکرد این بانک در هیات انتظامی بانک مرکزی، طی اطلاعیه ای در خصوص پاسخگویی در این زمینه اعلام آمادگی کرد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۱ - ۱۸:۵۵    
شاخص کل بورس امروز (دوشنبه) پس از تخلیه هیجانان ناشی از انتخابات ریاست جمهوری، به استراحت پرداخت و با افت 69 پله ای در جایگاه 81 هزار و 124 واحدی آرام گرفت.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۱ - ۱۸:۵۵    
مرکز آمار ایران درصد تغییرات شاخص کل را اعلام کرد که بر مبنای آن نرخ تورم در دوازده ماهه منتهی به اردیبهشت 93 نسب به دوره مشابه سال گذشته با 0.2 درصد واحد افزایش به 7.1 درصد رسیده است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۱ - ۱۸:۴۵    
بانک مرکزی، تغییرات جزیی در بخشنامه شماره 95/218546 مورخ 1395/07/11 درخصوص انواع و میزان حداکثر و حداقل نرخ های قابل وصول کارمزد خدمات بانکی (ریالی) اعمال و به بانک ها ابلاغ کرد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۱ - ۱۵:۳۵    
طی مراسمی با حضور مدیرعامل و اعضای هیأت مدیره بانک سپه، سیدعلیرضا هاشمی به عنوان رئیس اداره کل روابط عمومی بانک سپه منصوب شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۱ - ۱۲:۵۵    
سامانه پرداخت الکترونیک عوارض خروج از کشور بانک ملی ایران علاوه بر تهران، در چهار شهر دیگر نیز فعال شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۱ - ۱۲:۴۵    
با معرفی “ربات هوشمند بانک ایران زمین” به دوستان، ضمن دریافت 5 امتیاز تشویقی در باشگاه مشتریان بانک ایران زمین از جوایز جشنواره “معرفی ربات” برخوردار شوید.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۱ - ۱۲:۳۵    
رئیس کل بانک مرکزی با بیان اینکه نسبت رشد معوقات بانکی از 14٫7 درصد به 10 درصد کاهش یافته است، گفت: میزان معوقات بانکی 100 هزار میلیارد تومان است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۱ - ۱۱:۲۵    
مدیرعامل بانک ملی ایران بر لزوم ارتقای نظام مشتری مداری در این بانک تاکید کرد و گفت: برنامه ویژه ای برای این منظور طراحی شده که به زودی اجرایی می شود.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۱ - ۱۱:۱۵    
در جریان شدت گرفتن انتقادات از سوی علما نسبت به ربوی بودن عملیات بانک ها و نحوه پرداخت سود بانکی، رئیس کل بانک مرکزی هر چند که مسایل مطرح شده را کاملا رد نمی کند، اما در این باره توضیحاتی ارائه کرد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۱ - ۱۱:۰۵    
مبادلات تجاری ایران و اتحادیه اروپا در سه ماهه نخست سال جاری میلادی با افزایش 2.5 برابری نسبت به مدت مشابه سال قبل به 5.3 میلیارد یورو رسید.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۱ - ۱۰:۵۵    
نرخ دلار بانکی که طی 10 روز گذشته روند کاهشی را طی کرده بود، امروز (دوشنبه) با رشد سه ریالی نسبت به دیروز به 32 هزار و 443 ریال رسید.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۱ - ۰۹:۵۵    
پس از اعلام نتایج دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، فعالان اقتصادی 10مطالبه جدی خود را از دولت جدید در قالب بیانیه ای منتشر کردند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۱ - ۰۹:۳۵    
بر اساس بخشنامه جدید سازمان مالیاتی امکان تقسیط بدهی مالیاتی واحدهای تولیدی فراهم شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۱۵:۴۵    
عضو هیات مدیره بانک ملی با بیان اینکه نظام بانکداری دنیا از شعار حق با مشتری است عبور کرده، گفت: اکنون دوره جدیدتری در مشتری مداری آغاز شده و آن هم ارائه خدمات جدید و مورد انتظار مشتری ا
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۱۵:۳۵    
مدیر امور فناوری اطلاعات بانک شهر از آمادگی این بانک برای ارایه سرویس NFC در نمایشگاه های کتاب استانی خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۱۴:۳۵    
بر اساس ارزیابی مؤسسه معتبر یورومانی، بانک پاسارگاد موفق شد برای سومین سال متوالی، عنوان بانک برتر ایران را از آن خود کند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۱۴:۳۵    
معاون سرپرستی لرستان گفت : وصول مطالبات یکی از اساسی ترین راه های تامین نقدینگی و سودآوری است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۱۴:۲۵    
بانک کشاورزی در اجرای مسئولیت های اجتماعی ، با اعتباری معادل هشت میلیارد ریال از محل منابع حاصل از میانگین مانده حساب های قرض الحسنه، یک مدرسه شش کلاسه در استان ایلام احداث خواهد کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۱۴:۲۵    
شاخص بورس در جریان معاملات امروز بازار سرمایه 116 واحد رشد کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۱۳:۳۵    
سرپرست مدیریت شعب یزد گفت : به منظور کاهش مراجعات در خصوص تخفیف وجه التزام و قوانین و شرایط مربوط اطلاع رسانی شود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۱۳:۲۵    
رئیس کانون بانک های خصوصی گفت: می توان بانک ها را در اعطای تسهیلات، خدمات صرافی، تامین سرمایه و سایر خدمات بانکی طبقه بندی کرد و حسب رتبه بندی به آنها مجوز فعالیت داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۱۳:۱۵    
با هدف حمایت از اشتغال و تولید داخلی، از “طرح تسهیلاتی همیاران سپهر” در محل شعبه مستقل مرکزی(3046) بانک صادرات، رونمایی شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۱۳:۱۵    
معاون وزیر اقتصاد گفت: بانک مرکزی در دولت قبل که یارانه ها افزایش پیدا کرد 5 هزار میلیارد تومان از دولت طلبکار است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۱۳:۰۵    
از هر نقل و انتقال سهام و حق تقدم سهام شرکت ها اعم از ایرانی و خارجی در بورس ها یا بازارهای خارج از بورس دارای مجوز، مالیات مقطوعی به میزان نیم درصد ارزش فروش سهام و حق تقدم سهام وصول می شود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۱۳:۰۵    
معاون ارزی بانک مرکزی از انعقاد پیمان پولی با بانک مرکزی پاکستان و انجام مذاکراتی با بانک مرکزی ترکیه خبرداد و گفت: در حال انجام مذاکراتی در آمریکای لاتین و کشورهای آسیایی هستیم.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۱۲:۵۵    
در راستای اجرای دستورالعمل های مبارزه با پول شویی و به استناد بخشنامه بانک مرکزی مبنی بر ارائه نکردن خدمات به مشتریان دارای اطلاعات شناسنامه ای و کد ملی ناقص ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۱۲:۴۵    
مدیر ناحیه یک موسسه اعتباری ثامن گفت : اولویت شعب برنامه ریزی عملیاتی برای وصول مطالبات و جذب حداکثری مشتریان باشد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۱۱:۱۵    
با وجود آغاز تعیین تکلیف سپرده گذاران تعاونی منحله فرشتگان، تجمعات همچنان ادامه دارد. این بار تقاضای دریافت سود وجوهی که در این تعاونی سپرده شده بود عامل اعتراض ذینفعان است ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۱۱:۰۵    
سامانه ایران کارت بانک آینده، راهکاری نوین برای حمایت از جامعه فرهنگی یاوری، ارائه کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۱۰:۵۵    
در اولین روز پاسخ گویی و تعیین تکلیف سپرده های تعاونی منحله فرشتگان توسط موسسه مالی کاسپین، باردیگر فرشتگانی ها نقره داغ شدند .
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۱۰:۱۵    
عضو هیات مدیره بانک پاسارگاد گفت: با اجرای برجام، روابط سیستم بانکی ایران و سیستم بانکی و کارگزاری های بین المللی، نسبت به گذشته متفاوت و بهتر شده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۰۹:۲۵    
پیش از این آمارهای اقتصادی با وقفه زمانی و گاهی نامنظم منتشر می شد اما خوشبختانه با نظم و انضباط در دوران دولت یازدهم این روند بهبود یافته است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۰۹:۱۵    
مدیرکل آمارهای اقتصادی بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران از انتشار شاخص بهای کالاها و خدمات مصرفی بر اساس سال پایه 1395 از مردادماه امسال خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۰ - ۱۳:۵۵    
نشست اعضای هیات مدیره با مدیران ارشد بانک اقتصادنوین با هدف تبیین اهداف عملیاتی این بانک در سال جاری برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۰ - ۱۳:۵۵    
آیین معارفه علی اصغر سفری به عنوان مدیرعامل بانک گردشگری برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۰ - ۱۳:۴۵    
صرافان سکه و ارز در حالی امروز (شنبه) فعالیت خود را پس از انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری آغاز کردند که قیمت سکه، طلا و دلار در بازار آزاد نزولی شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۰ - ۱۳:۴۵    
بانک سینا در سال 95 جزو بیشترین پرداخت کنندگان تسهیلات از طریق ضمانتنامه های صندوق ضمانت سرمایه گذاری صنایع کوچک بوده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۰ - ۱۱:۴۵    
وزارت خزانه داری آمریکا فهرست جدیدی از کشورهایی که در حال دستکاری ارزش پول ملی خود هستند را منتشر کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۰ - ۱۱:۲۵    
جانشین رئیس سازمان بورس گفت: چنانچه سرمایه گذاری بخواهد سرمایه ارزی وارد کشور کرده و مجوز فیپا داشته باشد، می تواند در زمان خروج سرمایه، مبنای محاسباتی ارز را، نرخ آزاد محاسبه کند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۰ - ۱۱:۱۵    
بازار سرمایه روز شنبه را با واکنش مثبت به نتایج اولیه انتخابات ریاست جمهوری کشورمان آغاز کرد، به نحوی که ظرف یک ساعت با رشد 683 واحدی به ارتفاع 81 هزار و 27 واحد رسید.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۰ - ۱۰:۳۵    
بانک مرکزی امروز (شنبه) ارزش برابری 39 ارز عمده را اعلام کرد
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۰ - ۰۹:۲۵    
رییس کل بانک مرکزی ایران با شرکت در دوازدهمین دور انتخابات ریاست جمهوری، گفت: مردم ایران با حضور در پای صندوق های رای، رسالت تاریخی خود را ایفا کردند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۰ - ۰۸:۴۵    
وقتی نامزدی مسوول شود، اقتصاد واقعیت های خود را به وی تحمیل می کند. سرسختی نشان ندادن در مقابل این واقعیت ها، حتی برای شهروندانی که به آن شعارهای انتخاباتی ناممکن دلخوش کرده بودند، بهتر است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۰ - ۰۸:۳۵    
مدیرعامل صندوق ضمانت سرمایه گذاری تعاون از تضمین 100 درصد تسهیلات پرداختی به طرح های دانش بنیان خبرداد و گفت:رتبه بندی تعاونی ها از خردادماه امسال آغاز خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۸ - ۱۹:۱۵    
رئیس کل بانک مرکزی در این باره به مردم اطمینان داده و گفته که به شایعات توجهی نداشته و نگران نباشند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۸ - ۱۹:۱۵    
ایتالیا در سه ماهه نخست سال جاری میلادی (2017)٬ شریک اول تجاری جمهوری اسلامی ایران در میان کشورهای عضو اتحادیه اروپا شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۸ - ۱۸:۴۵    
بانک مرکزی از آغاز پرداخت سپرده های کمتر از ده میلیون تومان موسسه مالی و اعتباری کاسپین خبر داد و اعلام کرد: از 28 اردیبهشت تا 8 خرداد ،سپرده 400 هزار نفر تعیین تکلیف می شود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۸ - ۱۸:۴۵    
مؤسسه یورومانی بانک آینده را برترین تحول ساز خاورمیانه انتخاب کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۸ - ۱۸:۲۵    
در این میان بازار داخلی طلا و سکه تحت تاثیر عرضه و تقاضا قیمت گذاری می شود، باتوجه به اتمام مناسبت های خاص و پیش رو بودن ماه مبارک رمضان با تقاضای کمتری روبرو شده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۸ - ۱۸:۱۵    
یارا کارت بانک کشاورزی در خرداد ماه سال جاری ارائه می شود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۸ - ۱۸:۱۵    
سرپرست مدیریت شعب اردبیل گفت: دستیابی به اهداف با تلاش، مسئولیت پذیری و کارآگاهانه نیروی انسانی متخصص و متعهد ممکن می شود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۱۶:۴۵    
در آخرین روز معاملاتی تالار شیشه ای در این هفته شاخص کل توانست بیش از 214 واحد رشد کند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۱۶:۳۵    
کلید اتصال سوییچ کارت های بانکی ایران و روسیه در ادامه گسترش ارتباطات بانکی در سطح بین المللی، زده شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۱۶:۳۵    
فاز اول ساخت پروژه نیمه تمام بیمارستان 800 تخت خوابی مهدی کلینیک با حمایت بانک ملت و با حضور مدیرعامل این بانک و معاون توسعه و مدیریت منابع وزارت بهداشت کلید خورد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۱۶:۳۵    
مدیرعامل بانک ملی ایران ایجاد تمایز در خدمات و کاهش قیمت تمام شده محصول برای مشتری و بانک را دو عامل پیشرفت هر چه سریعتر این بانک در بازار رقابتی دانست.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۱۳:۲۵    
4 فروند هواپیماهای جدید خریداری شده دیگر توسط هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران تحت پوشش بیمه کامل بدنه، مسئولیت ثالث و سرنشین بیمه ایران قرار گرفت.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۱۲:۵۵    
روابط عمومی بانک مرکزی و دبیران کمیسیون هماهنگی روابط عمومی بانکهای دولتی و خصوصی با صدور بیانیه ای مشترک به مناسبت 27 اردیبهشت روز روابط عمومی و ارتباطات ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۱۲:۲۵    
رئیس کل بانک مرکزی خطاب به کسانی که ادعای اعطای وام های میلیاردی بدون بهره به اشخاص خاص را مطرح می کنند گفت که این ها اظهارانی ساده اندیسانه و بی محتواست.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۱۲:۲۵    
در اکثر استان های کشور به ازای هر دو نفر جمعیت استان، یک عدد کارت بانک ملی صادر شده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۱۲:۰۵    
با موافقت بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران مؤسسه اعتباری کاسپین موفق به اخذ مجوز 20 شعبه شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۱۰:۰۵    
قیمت دلار بانکی از ابتدای این هفته روند کاهشی داشته به شکلی که از ابتدای هفته تاکنون 6 ریال کاهش ثبت کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۰۹:۰۵    
کنار هم قراردادن ارزیابی اقتصاد ملی از درون با ارزیابی آن از برون که توسط نهادهای بین المللی درسطح جهانی صورت می گیرد می تواند تحلیل روشن تری از عملکرد اقتصاد ملی و کشور را به نمایش بگذارد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۰۸:۵۵    
نشست سالانه و کمیته کاری فدراسیون بورس های اروپایی- آسیایی موسوم به فیاس (FEAS) روز دوشنبه و سه شنبه به میزبانی فرابورس ایران برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۶ - ۱۸:۲۵    
برنامه های توسعه صنایع بالادستی و پایین دستی نفت، گاز و پتروشیمی با همکاری و همراهی نظام بانکی کشور و پس از اتصال به سیستم جهانی بانک ها از طریق بانک های کشورمان در دست اقدام است تا کشورمان بتواند در ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۶ - ۱۷:۱۵    
قرعه کشی جشنواره طلایی پایانه های فروشگاهی با همکاری بانک تجارت و شرکت ایران کیش مجتمع تجاری “ستاره باران تبریز” برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۶ - ۱۷:۰۵    
شعب بانک رفاه در سراسر کشور آمادگی دارند تا نسبت به اعطای تسهیلات قرض الحسنه به بازنشستگان، مستمری و مقرری بگیران سازمان تامین اجتماعی اقدام کنند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۶ - ۱۶:۵۵    
حجم معاملات آتی سکه طی دیروز ( دوشنبه) در بورس کالای ایران به 7 هزار 803 قرارداد رسید.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۶ - ۱۶:۵۵    
همایش معرفی خدمات جدید بانک در حوزه های اینترنت بانک و بانکداری در بستر شبکه های اجتماعی با رویکرد بررسی مزیت های رقابتی سامانه های مختلف بانکی به همت بانک ملی در بابلسر برگزار شد .
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۶ - ۱۶:۴۵    
امروز شاخص کل توانست بار دیگر کانال 80 هزار واحدی را رد کند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۶ - ۱۶:۴۵    
ارزش یورو در بازار معاملات جهانی ارز به دلیل تقویت رشد اقتصادی منطقه یورو در سه ماه نخست سال جاری میلادی به بیشترین رقم در یک هفته اخیر رسید.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۶ - ۱۶:۴۵    
گزارش دفتر آمار ملی انگلیس که روز سه شنبه منتشر شد، بیانگر آن است که نرخ تورم در این کشور در ماه آوریل گذشته به بالاترین حد طی نزدیک به 4 سال گذشته رسیده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۶ - ۱۲:۳۵    
رئیس کل سازمان امور مالیاتی گفت: دولت با هدف حمایت از تولید و اشتغال و نیز بهبود فضای کسب و کار شرکت های دانش بنیان و واحدهای تولیدی مستقر در مناطق کمتر توسعه یافته را مشمول معافیت های مالیاتی کرده ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۶ - ۱۱:۵۵    
عظیم قیچی ساز 4 روز دیگر، 29 اردیبهشت به لوتسه، چهاردهمین قله هشت هزارمتری خود صعود می کند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۶ - ۱۱:۴۵    
با انجام قرعه کشی دومین دوره باشگاه پذیرندگان پایانه های فروش بانک آینده ، اکبر مرادی پذیرنده و مشتری شعبه خیابان ولی عصر اصفهان، برنده یک دستگاه سواری تیوولی شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۶ - ۱۱:۳۵    
ارزش دلار به همراه 10 ارز دیگر نسبت به دیروز کاهش و 24 ارز همچون پوند انگلیس و یورو افزایش یافت؛ 4 ارز نیز ثابت ماند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۶ - ۱۰:۲۵    
بر اساس بخشنامه بانک مرکزی، کارمندان بانک موظف به اعلام مانده حساب جاری مشتریان شده اند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۶ - ۰۹:۱۵    
رییس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و بازرگانی تهران از ثبات قیمت ها و حاکم شدن آرامش بر بازار به عنوان مهمترین دستاورد دولت یازدهم یاد کرد وگفت : با توزیع پول نمی توان مشکل اشتغال را حل کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۶ - ۰۹:۰۵    
بیمه ها خدمات متنوعی به مشتریانشان ارایه می دهند که بیمه های مازاد درمانی یکی از این خدمات است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۶ - ۰۸:۵۵    
مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران درمورد زمان برگزاری نخستین مناقصه نفتی ایران گفت: این مناقصه بعد از انتخابات ریاست جمهوری ایران برگزار خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۶ - ۰۸:۴۵    
به اعتقاد کارشناسان اقتصادی، تاثیر متغیرهای کلان اقتصادی بر فعالیت در بازار سرمایه انکار ناپذیر بوده و از مهم ترین اقدامات برای موفقیت در این بازار به شمار می رود .
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۵ - ۱۷:۲۵    
مدیرعامل بانک ملی ایران گفت: نسبت مطالبات معوق به تسهیلات در این بانک با 1.2 درصد کاهش به نسبت سال قبل به 7.8 درصد در سال 1395 کاهش یافته است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۵ - ۱۶:۲۵    
امکان بهره مندی از مزایای جشنواره سپرده نوروزی آینده (سنا) در بانک آینده به روزهای پایانی خود نزدیک می شود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۵ - ۱۶:۲۵    
شمارش معکوس برای انجام قرعه کشی بزرگ اپلیکیشن تاپ با یک جایزه کم نظیر آغاز شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۵ - ۱۵:۵۵    
همزمان با بیست ودومین نمایشگاه نفت، گاز و پتروشیمی ایران، قرارداد همکاری شرکت ملی نفت ایران و بانک سامان برای یک سال دیگر تمدید شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۵ - ۱۴:۰۵    
نرم افزار اندروید همراه بام بانک ملی ایران به نسخه 1.8 ارتقا یافت.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۵ - ۱۲:۳۵    
مشتریان مؤسسه خدمات مالی آمریکن اکسپرس، از این پس برای کنترل وضعیت حساب های بانکی می توانند از بلندگوی هوشمند اکوی شرکت آمازون استفاده کنند.
مشاهده نتایج بیشتر...