جمعه ۰۳ خردادساعت ۰۷:۲۹May 2019 24

پرسش (porcesh.ir)

  ۷ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
ایرنا نوشته عاملی لاریجانی
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۲ - ۲۰:۲۸   + ۱۲ سایت دیگر  
اکنون این لپ تاپ که با عنوان پایداری هرج و مرج برچسب گذاری شده، در یک حراج آنلاین در نیویورک برای فروش تا روز دوشنبه عرضه و صدها پیشنهاد خرید برای آن ارائه شده است و اکنون بالاترین قیمت پیشنهادی برای ...
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۲ - ۲۰:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
وی درخصوص نقدهای برخی متفکران نسبت به ایده فدرالیسم از معبر آنچه ایرانشهر خوانده می شود، گفت: من اساساً با این نگاه مخالفم. و به طور کلی واژه ایرانشهر را واژه خوبی نمی دانم ...
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۲ - ۲۰:۱۸   + ۶ سایت دیگر  
شهر سوخته حدود 5200 سال پیش به صورت یک روستا بوده که در عرض 500 سال گسترش پیدا کرده و حالت شهر به خود گرفته و اوج شکوفایی شهرسوخته 4300 تا 4600 سال پیش بوده است.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۲ - ۱۶:۳۸   + ۱۷ سایت دیگر  
پرسش: نایب رئیس انجمن صنایع چرم ایران از سه برابر شدن قیمت مواد اولیه صنعت چرم خبر داد و گفت که این انجمن در حال رایزنی با سازمان های مربوطه برای واردات پوست از کشورهای همسایه است.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۲ - ۱۶:۲۸   + ۴۱ سایت دیگر  
پرسش: مصوبه دولت درباره بهای آب و برق هم شامل پرمصرف ها می شود و هم شامل کم مصرف ها؛ به طوری که یک روی سکه آن از جریمه پرمصرف ها و روی دیگر آن ارائه تخفیف به خانوارهایی می گوید که مصرف آب یا برق ...
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۲ - ۱۶:۲۸   + ۱۲ سایت دیگر  
پرسش: بار دیگر بحث تفکیک وزارت خانه ها مطرح شده و دولت بر انجام آن اصرار دارد؛ با این پاسخ به منتقدان که ادغام وزارت خانه ها در دولت دهم با پشتوانه مطالعاتی و منطقی همراه نبوده و اکنون دولت تفکیک را ...
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۲ - ۱۶:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
پرسش: عضو اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران گفت: بخش خصوصی باید یک کرسی در دولت داشته باشد تا زمانی که تصمیمات اقتصادی گرفته می شود، مشکلات و گره های کار را به دولت نشان دهد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۲ - ۱۶:۰۸   + ۹ سایت دیگر  
پرسش: دونالد ترامپ رییس جمهوری آمریکا که از طریق جنگ تجاری با چین می کوشد صنایع بزرگ این کشور را محدود کند بعد از هواوی ...
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۲ - ۱۶:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
پرسش: کارآفرینی، اشتغال سریع و درآمد زیاد از ویژگی گردشگری است و کارشناسان همواره بر رفع محدودیت ها، اتخاذ تصمیم هایی برای استفاده از حضور گردشگران و ایجاد اشتغال تاکید دارند و مسئولان نیز از برنامه ...
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۲ - ۱۶:۰۸   + ۸ سایت دیگر  
پرسش: نمونه آزمایشی قطار مگلِو با سرعت 600 کیلومتر در ساعت در شهر چینگدائو واقع در شرق چین برای اولین بار تولید شد و توانست یک گام بلند دیگر در زمینه توسعه فناوری قطارهای مگلو سریع بردارد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۲ - ۱۵:۵۸   + ۶ سایت دیگر  
پرسش: بنیان گذار هلدینگ سولیکو معتقد است: چند نرخی بودن ارز در سال های گذشته موجب رانت و فسادهای متعدد شده و مشکلات بزرگی فراروی تولیدکنندگان قرار داده است.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۲ - ۱۵:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
آخرین ارزیابی ها پیش بینی می کند که حفره موجود در لایه اوزون نیمکره شمالی زمین احتمالا در دهه 2030 و لایه اوزون قطب جنوب در دهه 2060 ترمیم خواهد شد ...
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۲ - ۱۵:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
به نوشته سث فرانتزمن، ایران مشتاق دیدن وضعیتی است که آمریکایی ها اسرائیل را در این بحران مقصر بدانند؛ برای همین ...
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۲ - ۱۵:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
افرادی که دچار مسمومیت شده اند بین 18 تا 35 سال سن دارند.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۲ - ۱۵:۰۸   + ۸ سایت دیگر  
در واکنش به این حوادث ظریف وزیر خارجه گفته است خرابکاری های اخیر در منطقه مشکوک و با هدف تنش زایی در منطقه انجام می شود.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۲ - ۱۵:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
در انتخابات امسال، 900 میلیون نفر واجد شرایط رای دادن بودن که در در هفت مرحله در انتخابات شرکت کردند. انتخابات هند بزرگترین انتخاباتی بود که تاکنون در جهان برگزار شده بود.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۲ - ۱۴:۵۸   + ۲۴ سایت دیگر  
ما انتقادات جدی و سازنده ای را مطرح کرده و آن را وظیفه نمایندگان و اصلاح طلبان می دانیم، مانند بقیه که وظیفه شرعی خود می دانند که از دولت انتقاد کنند، ما علی رغم نقد، همراه دولت هستیم.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۲ - ۱۴:۵۸   + ۳۶ سایت دیگر  
مقامات آمریکایی همچنین گفته اند که در نظر دارند دامنه تحریم ها را گسترش دهند و اخیرا صادرات فلزات ایران را نیز مشمول تحریم قرار دادند.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۲ - ۱۴:۴۸   + ۱۷ سایت دیگر  
محمد شهیدی روز پنجشنبه افزود: ساعت 1:34 دقیقه بامداد امروز مسمومیت تعدادی از مراجعه کنندگان به یکی از استخرهای سطح شهر قم به سامانه 115 اعلام و بلافاصله 3 دستگاه آمبولانس به محل حادثه اعزام شد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۲ - ۱۴:۴۸   + ۴۰ سایت دیگر  
ناصر دوشنبه به رحمت خدا رفت و این روز همیشه برایم دلگیر بود و دلم به دوشنبه شب و برنامه 90 خوش بود که آن را هم از من و میلیون ها هموطن گرفتند تا کلاً دوشنبه ها غم دنیا مرا بگیرد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۲ - ۱۴:۳۸   + ۲۵ سایت دیگر  
ساعت 8 صبح مادرم برایمان صبحانه آورد و پس از خوردن صبحانه از ما خواست به همراه او به پشت بام برویم. من حوصله نداشتم و نرفتم اما او به همراه برادر کوچکترم به پشت بام رفت و بعد از چند دقیقه صدای مهیبی ...
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۲ - ۱۴:۳۸   + ۴۸ سایت دیگر  
قیمت خودرو در شرایطی که در مسیر کاهش است برخی ها نسبت به شورای رقابت و ورود این شورا به قیمت گذاری خودرو واکنش نشان دادند.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۲ - ۱۴:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
قیمت سکه در بازار امروز تهران با افت همراه شد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۲ - ۱۲:۱۹   + ۷ سایت دیگر  
پرسش: رسانه های پاکستانی روز پنجشنبه با اشاره به سفر محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه ایران به اسلام آباد که قرار است امروز انجام شود، این سفر را فرصتی جهت همفکری برای کمک به اوضاع منطقه توصیف کردند.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۲ - ۱۲:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
پرسش: 'جوی هود' کاردار آمریکا در بغداد در اظهاراتی در عین بیان این که واشنگتن نیازی به میانجیگری بغداد ندارد، از ایفای نقش بغداد برای تبادل پیام میان واشنگتن و تهران استقبال کرد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۲ - ۱۲:۰۹   + ۶ سایت دیگر  
پرسش: الکساندر اوکاسیو کورتز نماینده کنگره از نیویورک، از دمکرات های مجلس نمایندگان آمریکا خواست روند استیضاح دونالد ترامپ رئیس جمهوری این کشور را به جریان اندازند.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۲ - ۱۲:۰۹   + ۱۱ سایت دیگر  
پرسش: یوسف بن علوی وزیر خارجه عمان گفت که هرگونه نزاع میان آمریکا و ایران و رخ دادن یک لغزش حساب نشده در این تنش برای کل منطقه خطرناک است.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۲ - ۱۲:۰۹   + ۱۰ سایت دیگر  
پرسش: مایک پمپئو وزیر خارجه آمریکا با تکرار لفاظی ها و ادعاهای واهی خود درباره ایران گفت که هدف از فشار حداکثری بر ایران ، تامین امنیت اسرائیل است.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۲ - ۱۱:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
پرسش: رییس شورای استانی هلمند تاکید دارد پاکستانی ها معادن طلای این منطقه را استخراج می کنند، موضوعی که طالبان آن را تکذیب کرد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۲ - ۱۱:۵۹   + ۱۷ سایت دیگر  
پرسش: کاردار آمریکا در بغداد اخبار مربوط به معافیت عراق از تحریم های یکجانبه آمریکا علیه ایران در زمینه واردات برق و گاز را تایید کرد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۲ - ۱۱:۵۹   + ۲۵ سایت دیگر  
پرسش: رئیس کمیسیون سرمایه گذاری اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و بازرگانی ایران گفت: هنوز جزئیات بازار متشکل ارزی برای ما مشخص نیست و ابهام در آن وجود دارد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۲ - ۱۱:۵۹   + ۶ سایت دیگر  
مدیر سیاسی وزارت خارجه این کشور با هدف یافتن راه حلی دیپلماتیک برای کاهش تنش های تهران-واشنگتن، راهی ایران است.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۲ - ۱۱:۴۹   + ۶ سایت دیگر  
پرسش: تازه ترین گزارش ها نشان می دهد بزرگترین شرکت های تلفن های هوشمند ژاپن از دریافت سفارش شرکت هواوی چین خودداری کرده اند.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۲ - ۱۱:۴۹   + ۱۳ سایت دیگر  
رسانه ها از استعفای قریب الوقوع نخست وزیر انگلیس در پی افزایش نارضایتی ها از عملکرد وی درباره توافق برگزیت خبر می دهند.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۲ - ۱۱:۳۰   + ۱۲ سایت دیگر  
صوفی: حسن روحانی در انتخابات 96 شعارهایی داد، آن موقع کاملاً در جریان اختیارات رئیس جمهور بود؛ بنابراین اظهارات در باره اختیارات فرافکنی و توجیه ضعف های خودشان است.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۲ - ۱۱:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
نگاه یک سویه و قربانی کردن چند مدیر مدرسه و یا حتی مسئول دانستن نهاد آموزش و پرورش در مواجهه با کلیپ مدارس و یا مواردی از این دست به تنهایی راه به خطا رفتن است.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۲ - ۰۵:۰۴    
رهبر انقلاب در پاسخ گفته است: ساختار قانون اساسی خوب است. البته ساختارها می توانند تکمیل شوند و نواقص شان برطرف شود؛ مثلاً یک روز مجمع تشخیص نداشتیم و امروز داریم. در همه نظام ها همین است ...
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۲ - ۰۵:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
ماه گذشته ویلیام هاگرتی سفیر آمریکا در توکیو مدعی شد که رئیس جمهوری آمریکا و نخست وزیر ژاپن به طور مشترک مایل هستند تا صادرات نفت ایران متوقف شود.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۲ - ۰۴:۵۴   + ۱۳ سایت دیگر  
بن علوی گفته است که در سفرش به تهران دیده که ایرانی ها بدون هیچ دلیلی گرفتار این وضعیت شده اند. از نظر آنها تحریم های آمریکا بی دلیل و منطق است.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۲ - ۰۳:۵۴   + ۹ سایت دیگر  
در چند ماه گذشته از این دست اخبار کم نداشته ایم که خودداری ستاره های فوتبال در لحظات سخت را می طلبد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۲ - ۰۳:۵۴   + ۱۴ سایت دیگر  
این در حالی است که عربستانی ها به اینفانتینو گفته بودند در صورتی که به عنوان میزبان مشترک جام جهانی 2022 انتخاب شوند، به تحریم اقتصادی قطر پایان خواهند داد؛
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۲۲:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
با کمال تاسف جنابعالی برعکس به گونه ای سخن گفته و رفتار کردید کانه ریاست جمهوری تان را نه از رای آن 24میلیون که مرهون بخش انتصابی می دانید. هیچ تعهدی در قبال مطالبات آن 24میلیون نشان ندادید .
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۲۰:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
الهیاری گفته است: این گروه که در حال سفر به استانی دیگر بودند، به ابیانه نیز سفری کوتاه داشتند که آن اقدام نادرست هم در جریان آن سفر در گوشه ای از این روستا و در محلی کم تردد صورت گرفته بود.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۱۷:۳۵   + ۲۵ سایت دیگر  
پرسش: رئیس شورای سیاسی مقاومت اسلامی نُجبا گفت: ایران چنان قدرتمند است که با شیطنت رژیم های صهیونیستی و سعودی متزلزل نخواهد شد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۱۷:۳۵   + ۱۵ سایت دیگر  
پرسش: معاون امنیتی و انتظامی وزارت کشور در مراسم رونمایی از سامانه یکپارچه امور اتباع و مهاجرین خارجی (سیام) گفت: با راه اندازی این سامانه جامع، ضمن کاهش زمان دریافت داده ها ...
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۱۷:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
پرسش: سخنگوی وزارت خارجه چین تاکید کرد اجرای کامل و موثر توافق هسته ای ایران نه تنها بر اساس قطعنامه شورای امنیت الزام آور است ...
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۱۷:۲۰   + ۷ سایت دیگر  
پرسش: میزان بارندگی های کشور از ابتدای مهر پارسال تا 31 اردیبهشت امسال نسبت به مدت مشابه سال آبی قبل با 106 درصد رشد به 326.2 میلی متر رسید.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۱۷:۲۰   + ۲۹ سایت دیگر  
پرسش: مدیرعامل شرکت تهیه و توزیع قطعات و لوازم یدکی ایران خودرو (ایساکو) درباره وجود قطعات تقلبی در بازار به مشتریان هشدار داد و گفت ...
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۱۷:۲۰   + ۸ سایت دیگر  
پرسش: معاون امور معادن و صنایع معدنی وزارت صنعت گفت: نقش نظارتی و کنترلی این وزارتخانه یک مساله جدی است و نمی توان مسئولیت خود را رها کنیم و بازار فولاد و آهن با اقدام های لازم کنترل شد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۱۷:۲۰   + ۵۰ سایت دیگر  
پرسش: نرخ تورم دوازده ماهه منتهی به اردیبهشت ماه 1398 با رشد 3.6 درصدی به 34.2 درصد رسید.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۱۷:۰۵   + ۹ سایت دیگر  
پرسش: بررسی آمارهای منتشره وزارت صنعت، معدن و تجارت حاکی از تولید 868 هزار و 200 دستگاه یخچال و فریزر از آغاز سال 97 تا پایان بهمن ماه پارسال است که در مقایسه با مدت مشابه سال 96 حدود 14 ...
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۱۷:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
پرسش: شاخص کل در بازار بورس امروز (چهار شنبه) 77 واحد رشد داشت که در نهایت این شاخص به رقم 215 هزار و 168 واحد رسید.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۱۷:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
پرسش: نرخ طلا و انواع سکه در بازار آزاد تهران امروز (چهارشنبه) با وجود افت بهای جهانی طلا، اندکی افزایش داشت و هر قطعه سکه طلای بهار آزادی طرح جدید به ارزش چهار میلیون و 825 هزار تومان به فروش رسید.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۱۷:۰۵   + ۱۹ سایت دیگر  
پرسش: مدیر اداره نظارت ارز بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران از ایجاد پروفایل ارزی درباره فعالیت های مرتبط با ارز برای هر ایرانی خبر داد که از جمله در زمینه درمان هم مورد استفاده قرار می گیرد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۱۶:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
نماینده سازمان ملل در عراق از درگیری های سیاسی در خود عراق نیز انتقاد کرده و می گوید این درگیری ها جلوی انتخاب وزاری کلیدی را گرفته است. او افزوده که فساد به تمامی سطوح رخنه کرده است.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۱۶:۵۰   + ۱۰ سایت دیگر  
پروفسور آدام هارت گفت که این نوع مطالعه یک راه ساده و موثر برای جلب توجه عموم به حیات وحش است؛ و ضمنا به جمع آوری اطلاعات تراز اولی منجر می شود.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۱۶:۳۵   + ۷۵ سایت دیگر  
عجیب آن که این شایعات و دروغ ها تا آنجا پیش رفته که وزیر امور خارجه آمریکا هم این دروغ را تکرار کرده است ...
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۱۶:۳۵   + ۸ سایت دیگر  
روزنامه کیهان روز سه شنبه در مقاله ای از این نظرات روحانی انتقاد کرده و تیتر زد: وقتی برنامه در دولت گم شده، اختیارات بیشتر برای چه؟
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۱۶:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
جایزه بوکر جهانی در گذشته به اسماعیل کاداره از آلبانی، چینوآ آچه به از نیجریه، فیلیپ راث و لیدیا دیویس از آمریکا و آلیس مونرو از کانادا اهدا شده است.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۱۶:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
مسعود کاظمی که سابقه همکاری با روزنامه هایی چون شرق و قانون را دارد و پیش از این سردبیر ماهنامه صدای پارسی هم بود، در 14 آبان ماه 97 نیز بازداشت شده بود.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۱۵:۵۰   + ۷۸ سایت دیگر  
پرسش: براساس مصوبه هیات دولت ساعت کاری سازمان های دولتی در روز های شنبه و چهارشنبه هفته آینده مطابق با 19 و 23 رمضان با دو ساعت تأخیر آغاز می شود.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۱۵:۳۵   + ۷ سایت دیگر  
پرسش: اعضای کنگره امریکا گفتند مقام های دولتی سعی کردند در جلسه توجیهی با قانونگذاران آنها را قانع کنند که دولت دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا به دنبال جنگ با ایران نیست.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۱۵:۳۵   + ۱۸ سایت دیگر  
پرسش: شبکه خبری خبری تلویزیونی سی ان ان گزارش داد: رئیس دستگاه دیپلماسی ایران، آمریکا را متهم کرد که فاقد جایگاه حقوقی، اخلاقی، سیاسی و بین المللی برای تحریم های ایران است و افزود ...
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۱۵:۳۵   + ۲۰ سایت دیگر  
پرسش: شبکه خبری فاکس نیوز گزارش داد: درحالی که دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا تهدید به استفاده از قوه قهریه علیه ایران کرده است ...
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۱۵:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
پرسش: سفیر قزاقستان در تهران با بیان اینکه چندین دور مذاکرات هسته ای در قزاقستان برگزار شده است، گفت: قزاقستان کشور بی طرفی است و میزبانی اش هم برای ایران و هم برای گروه 1+5 قابل اعتماد بود.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۱۵:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
پرسش: 'سیدعمار حکیم' رهبر جریان حکمت ملی عراق بار دیگر خواستار ایفای نقش میانجی از سوی کشورش در بحران زایی اخیر آمریکا علیه ایران و کاهش تنش در منطقه شد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۱۵:۲۰   + ۳۹ سایت دیگر  
پرسش: با ورود سامانه جدید بارشی و کاهش دما در نقاط مختلف کشور پیک مصرف برق نیز پس از چند روز افزایش متوالی، روند کاهشی به خود گرفته و وارد کانال 42 هزار مگاواتی شد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۱۵:۲۰   + ۱۲ سایت دیگر  
پرسش: واشنگتن پست در یادداشتی با اشاره به توانمندی ها و قدرت جمهوری اسلامی ایران به آمریکایی ها هشدار داد که جنگ با ایران مادر همه باتلاق ها خواهد بود.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۱۵:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
پرسش: مدیر آشیانه 3 هما از تعمیر هواپیمای فوکر 100 ایران ایر بعد از حدود سه سال زمینگیری و بازگشت این هواپیما به خط پروازی خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۱۵:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
پرسش: بهای جهانی هر اونس طلا روز چهارشنبه در مقایسه با معاملات روز قبل با 4 صدم درصد کاهش یک هزار و 272 دلار و 42 سنت قیمت گذاری شد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۱۵:۰۵   + ۷ سایت دیگر  
پرسش: رئیس هیات عامل ایمیدرو اعلام کرد: براساس آخرین برآوردها امروز بخش معدن و صنایع معدنی نیاز به سرمایه گذاری حدود 18 میلیارد یورویی دارد که از این رقم هفت میلیارد یورو برای زیر ساخت هاست.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۱۵:۰۵   + ۷ سایت دیگر  
پرسش: آمارهای وزارت صنعت، معدن و تجارت حاکی از این است که از آغاز سال 1397 تا پایان بهمن ماه، 914 میلیون و 455 هزار دلار سرمایه گذاری برای 65 طرح صنعتی، معدنی و تجاری به تصویب رسید.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۱۵:۰۵   + ۱۰ سایت دیگر  
پرسش: اقتصاد کشور در اردیبهشت با اخبار ضد و نقض سیاسی و اقتصادی روبرو شد که روند معاملات بازار سرمایه را تحت شعاع خود قرار داد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۱۵:۰۵    
داستان امروز ایران و ایرنای ما، سردادن ندای مصلح و ضد فساد بودن در معابر و منابر و در خفا و نهان و به حکم آن روایت مولا علی(ع) آن کار دیگر است (واعظان کاین سخن در محراب و منبر می کنند چون به خلوت می ...
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۱۴:۵۰   + ۱۰ سایت دیگر  
پرسش: نماینده رئیس اتاق اصناف ایران در کمیسیون تخصصی مشاوران املاک کشور، گفت: برای کنترل بازار نامتعادل اجاره بهای مسکن، به ورود دولت و مجلس و وضع قوانین و مقرراتی فوری نیاز داریم.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۱۴:۵۰   + ۱۳ سایت دیگر  
پرسش: مجلس روز یکشنبه قیمتگذاری خودرو را دوباره به شورای رقابت سپرد؛ این موضوع واکنش هایی مثبت و منفی به همراه داشت ...
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۱۴:۳۵   + ۸ سایت دیگر  
پرسش: نایب رئیس سندیکای صنعت برق ایران معتقد است: جمهوری اسلامی امروز از این ظرفیت برخوردار است که به قطب برق منطقه تبدیل شود و این راهکاری برای تامین برق پایدار محسوب می شود.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۱۲:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
49 درصد از مردم آمریکا مخالف رویکرد فعلی رییس جمهورآمریکا در برابر ایران هستند.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۱۲:۳۵   + ۳۴ سایت دیگر  
پرسش: یگان پهپادی ارتش و کمیته های مردمی یمن وابسته به انصارالله صبح امروز (چهارشنبه) عملیات هجومی جدیدی با پهپاد K 2 علیه فرودگاه منطقه ای نجران عربستان انجام داد ...
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۱۲:۲۰   + ۳۱ سایت دیگر  
2.5 میلیون نفر از مشمولان سهام عدالت فوت شده اند
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۱۲:۰۵   + ۱۵ سایت دیگر  
یکی از ستاره های بی نام و نشان در فصل هجدهم، رضا اسدی هافبک دفاعی سایپا بود.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۱۲:۰۵   + ۱۴ سایت دیگر  
دفتر نخست وزیری آلمان روز سه شنبه اعلام کرد که آنگلا مرکل، صدر اعظم آلمان و امانوئل مکرون، رئیس جمهور فرانسه در تماسی تلفنی با ولادیمیر پوتین ...
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۱۲:۰۵   + ۱۱ سایت دیگر  
چهارمین جلسه رسیدگی به اتهامات علیرضا زیبا حالت منفرد متهم اصلی پرونده بابک زنجانی به ریاست قاضی صلواتی در شعبه 15 دادسرای انقلاب اسلامی آغاز شد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۱۲:۰۵   + ۱۷ سایت دیگر  
بر اساس بررسی های صورت گرفته، این اقدام در روستای تاریخی و گردشگری ابیانه مربوط به سفری گروهی و دوستانه در هفته گذشته بوده که ارتباطی به تورهای گردشگری مجوزدار نداشت.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۱۲:۰۵   + ۲۳ سایت دیگر  
روسیه ابراز امیدواری کرد تنش ها پیرامون توافق هسته ای ایران تشدید نشود تا تهران بتواند به تعهداتش ذیل این توافق پایبند بماند.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۱۱:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
سوالی سرگردان میان شورای عالی امنیت ملی و قوه قضاییه
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۱۱:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
قیمت دلار و یورو امروز افزایش پیدا کرد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۱۱:۵۰   + ۱۹ سایت دیگر  
ما امیدواریم که امکان جلوگیری از گسترش بیشتر تنش ها فراهم باشد. این تا حد زیادی به شرکای اروپایی ما و توانایی آن ها برای پاسخ مناسب به نگرانی های ایران بستگی داد
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۱۱:۵۰   + ۱۵ سایت دیگر  
سفر وزیر مسئول روابط خارجی عمان به تهران برای تکمیل نقشی است که مسقط از ابتدا و در طول چند سال مذاکرات بین ایران و آمریکا بر عهده داشت، که در نهایت منجر به امضای توافق هسته ای شد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۱۱:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
قیمت دلار و یورو امروز افزایش پیدا کرد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۰۲:۵۰    
حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی در بخش دیگری از سخنان خود از اطلاع رسانی درباره خدمات دولت اظهار گلایه کرد
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۰۲:۵۰   + ۲۲ سایت دیگر  
صابریان گفت: متاسفانه در این حادثه یک نفر جان خود را از دست داد و 8 نفر مصدوم شدند که بعد از اقدامات اولیه به مراکز درمانی انتقال یافتند.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۰۲:۳۵    
مأموران امنیتی برج، این مرد را زمانی که داشت از طبقه دوم بالا می رفت دیدند.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۰۲:۳۵    
این هواپیما، یک جت خصوصی از نوع بی ای ای 125 و ساخت بریتانیا است.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۰۲:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه نطنز به دلیل همزمانی این اتفاق با ماه رمضان خواستار برخورد با این زن شده بود.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۲۰:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
نخست وزیر عراق امروز گفته است که کشورش به دنبال راه حل های جایگزین صدور نفت در صورت بسته شدن تنگه هرمز است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۲۰:۲۰   + ۹ سایت دیگر  
رییس جمهوری با اشاره به رسیدن تراز آب دریاچه ارومیه به 5.3 میلیارد متر مکعب در سال جاری گفت: امروز از اینکه حال دریاچه خوب است، خوشحالیم.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۲۰:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
دیپلمات سابق و کارشناس ارشد مسائل آمریکا با بیان این که ترامپ در زمینه ایران مشکل استراتژی دارد، گفت ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۲۰:۲۰   + ۱۰ سایت دیگر  
نخست وزیر عراق گفت که بغداد بزودی دو هیات به آمریکا و ایران برای پایان دادن به تنش ها میان دو طرف اعزام خواهد کرد.
مشاهده نتایج بیشتر...