یکشنبه ۲۸ مهرساعت ۰۴:۱۱Oct 2019 20

پرسش (porcesh.ir)

پرسش 29 اسفند 1394 پرسش 25 اسفند 1395 پرسش 1 اردیبهشت 1398 پرسش 1 خرداد 1398 پرسش 31 تیر 1398 پرسش 1 مرداد 1398 پرسش 1 شهریور 1398 پرسش 1 مهر 1398 پرسش 2 مهر 1398 پرسش 3 مهر 1398 پرسش 4 مهر 1398 پرسش 5 مهر 1398 پرسش 6 مهر 1398 پرسش 7 مهر 1398 پرسش 8 مهر 1398 پرسش 9 مهر 1398 پرسش 10 مهر 1398 پرسش 11 مهر 1398 پرسش 12 مهر 1398 پرسش 13 مهر 1398 پرسش 14 مهر 1398 پرسش 15 مهر 1398 پرسش 16 مهر 1398 پرسش 17 مهر 1398 پرسش 18 مهر 1398 پرسش 19 مهر 1398 پرسش 20 مهر 1398 پرسش 21 مهر 1398 پرسش 22 مهر 1398 پرسش 23 مهر 1398 پرسش 24 مهر 1398 پرسش 25 مهر 1398 پرسش 26 مهر 1398 پرسش 27 مهر 1398 
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۷ - ۱۴:۱۷   + ۲۰ سایت دیگر  
با توجه به ورود نقدینگی های قابل توجه از سوی سهامدارن به بازار سرمایه و استقبال سهامداران تازه وارد از این بازار ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۷ - ۱۴:۱۷   + ۱۴۳ سایت دیگر  
مقام معظم رهبری در حضور هیات های دانشجویی و دانشجویان عزادار از سراسر کشور گفتند: بنده همواره از خداوند متعال مسألت می کنم که ما و شما را همواره در مسیر مستقیم ثابت قدم بدارد ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۷ - ۱۳:۰۷    
درز پیدا کردن چندی یش خبر مراسم لاکچری عروسی وی جنجال به راه انداخت.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۷ - ۱۳:۰۷   + ۱۰ سایت دیگر  
نتیجه تحقیقات وزارت امور خارجه آمریکا نشان می دهد که 38 تن از کارکنان فعلی یا سابق این وزارت خانه در 91 فقره نقض پروتکل های امنیتی مربوط به سرورهای کلینتون مقصر هستند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۷ - ۱۲:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
در هفته های گذشته نیز مقام های دولت از حذف یارانه نقدی برخی خانواده ها خبر داده اند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۷ - ۱۲:۴۲    
سفیر جمهوری اسلامی در انگلیس همچنین گفت اروپایی ها می دانند که ایران با یأس تحولات اینس تکس را دنبال می کند اما به دنبال این هستند که این سازوکار را بیشتر فعال کنند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۷ - ۱۲:۲۷   + ۵ سایت دیگر  
رئیس شورای تأمین دام کشور گفت: تولید دام در دامداریها 50 درصد بیشتر شده به طوری که از وزارت جهاد درخواست صادرات کردیم و آنها هم موافق هستند اما برخی نمی گذارند قیمت پایین بیاید.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۷ - ۱۲:۱۷   + ۵۶ سایت دیگر  
سخنگوی صنعت برق با اشاره به اینکه در یک ماه گذشته 150 مگاوات برق ماینرها به دلیل استفاده از برق ارزان برای استخراج رمز ارزها قطع شده است ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۷ - ۱۲:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
کریستینا کُک و جسیکا میر، فضانوردان ناسا، یکی پس از دیگری بیرون از ایستگاه فضایی بین المللی در فضا معلق شدند تا بخش خراب (از کار افتاده) شبکه الکتریکی ایستگاه را تعمیر کنند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۷ - ۱۱:۵۲   + ۱۶ سایت دیگر  
گزارش میدانی نشان می دهد قیمت برنج های وارداتی در بازار افزایش یک هزار تا 3 هزار تومانی داشته است. کارشناسان کاهش میزان واردات نسبت به مدت مشابه سال گذشته را علت افزایش قیمت برنج های خارجی می دانند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۷ - ۱۱:۴۷   + ۲۱ سایت دیگر  
متخصصان سلامت در مجمع شورای جهانی زوال عقل تاکید کردند که زوال عقل به اندازه ویروس HIV و بیماری ایدز تهدیدی جدی برای سلامت عمومی به حساب می آید.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۷ - ۱۱:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
به عنوان مثال در یک سال اخیر در مناطق یک تا 4 تهران قیمت مسکن 278 درصد و در مناطق جنوب تهران 211 درصد رشد داشته است ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۷ - ۱۱:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
عدم پایبندی به محدودیت 300 کیلوگرمی ذخیره اورانیوم غنی شده، عبور از سطح 3.67 درصدی تعیین شده برای غنی سازی اورانیوم، و تعلیق محدودیت ها در زمینه گسترش تحقیقات هسته ای ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۷ - ۱۱:۴۲   + ۳۲ سایت دیگر  
معاون کل وزارت بهداشت با بیان اینکه خط قرمز ما در حوزه دارو عدم افزایش پرداخت از جیب مردم است، درباره قاچاق معکوس داروهای ایرانی به کشورهای همسایه، گفت: البته نسبت به حجم بازار دارویی ایران ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۷ - ۱۱:۳۷   + ۳۰ سایت دیگر  
با وجود این که سال ها از لحاظ کارشناسی و تکلیف قانونی این مسئولیت بر عهده دولت ها بود که یارانه پردرآمدها را حذف کنند ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۷ - ۱۱:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
در بیانیه عفو بین الملل همچنین به مرگ هفرین خلف، دبیرکل حزب سوریه فردا ، اشاره شده است که مرگش به دست نیروهای عرب حامی ترکیه به انتقاد بسیار دامن زد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۷ - ۱۱:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
طرح انتقال آب از دریای خزر، از اواخر دولت اصلاحات به طور جدی مطرح شد. در سال های 88 تا 90 توسط قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا مورد مطالعه قرار گرفت و در سال 92 به تعطیلی رسید.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۷ - ۱۱:۲۷   + ۹ سایت دیگر  
ایجاد کنسرسیوم بیمه ای توسط شرکت های بیمه می تواند ریسک حضور در بازار سرمایه را برای سهامداران خرد و تازه وارد پوشش دهد و از آنها در مقابل نوسان و افت شدید شاخص بورس حمایت کند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۷ - ۱۱:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
حکم سه سال زندان مهرداد محمدنژاد که پیشتر بابت اتهامات توهین به مقامات و مأموران و اقدام به فعالیت علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از سوی دادگاه انقلاب تهران صادر شده بود توسط شعبه 36 دادگاه ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۷ - ۱۱:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
داوطلبان انتخابات ریاست جمهوری آمریکا در حالی که برای بیرون راندن ترامپ از کاخ سفید اتفاق نظر دارند اما با اختلافات درون حزبی هم مواجه هستند که بیش از پیش در حال رخ نمایی است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۷ - ۱۰:۴۷   + ۹ سایت دیگر  
جمعیت فعال و جمعیت غیرفعال دو شاخص مهم بازار کار هستند که نرخ بیکاری و نسبت اشتغال نیز متاثر از این دو شاخص مهم تغییر می کنند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۷ - ۱۰:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
روی آوری مردم به غذاهای فست فودی از یک سو و از سوی دیگر تولید محصولات غذایی بی کیفیت از سوی تولید کنندگان ناآگاه و مصرف این محصولات از سر بی اطلاعی مردم منجر شده که امروزه شاهد تغذیه ناسالم در بین ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۷ - ۱۰:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
این سازمان بین المللی با نام اختصاری اف ای تی اف (FATF)، یک نهاد نظارت بر نقل و انتقال پول است که با هدف جلوگیری از جرایم مالی جهانی و تامین مالی تروریسم فعالیت می کند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۷ - ۰۹:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
او به صراحت شهادت امام حسین را به دست مسلمانان و فقه مسلمانی معرفی می کند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۶ - ۲۲:۱۲    
مهرجویی دراین ویدئو درحالی که درکنار اصغر شاهوردی که بعلت آسیب دیدگی مغزی ناشی از حادثه رانندگی روی ویلچر نشسته، رو به دوربین به تجلیل از شاهوردی می پردازد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۶ - ۲۰:۴۲    
صادقی در توییتر نوشت: من البته گفته بودم: یا مثلا محسن رضایی و فرخ نگهدار مناظره می کردند...والا محسن رضایی که الان هم می آید!
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۶ - ۲۰:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
وزیر اطلاعات دولت روحانی چندی پیش گفته بود : نفوذی و جاسوس تندترین شعارها را می دهد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۶ - ۱۹:۴۷    
وخوشحالم که روز تولد آدمی شریف است که قدرت را جز برای مردمش نمی خواهد. آقای خاتمی! بخاطر همه خوبی هایی که داشتی و بدی هایی که نداشتی ممنونم.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۶ - ۱۶:۱۷   + ۱۰ سایت دیگر  
آخرین رئیس جمهوری شوروی با بیان اینکه فقط یک دیوانه آغازگر جنگ هسته ای خواهد بود، از اینکه برخی کارشناسان روس سلاح هسته ای را تمجید می کنند ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۶ - ۱۶:۱۷   + ۹ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه آمریکا گفت که در سفرش به فلسطین اشغالی، با نتانیاهو درباره مقابله با نفوذ منطقه ای ایران گفت وگو کرده است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۶ - ۱۶:۱۲   + ۶ سایت دیگر  
یک کارشناس بازار سرمایه بورس را یکه تاز میدان سرمایه گذاری در شرایط تحریم معرفی کرد و گفت: پس اندازهای مردم از طریق بازار سرمایه در مسیر فعالیت های اقتصادی قرار گرفته و از هدر رفت و سرازیر شدن در ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۶ - ۱۶:۱۲   + ۷ سایت دیگر  
هفت نقطه کشور شامل استان های اصفهان، ایلام، خراسان جنوبی و رضوی، خوزستان، سمنان و کرمانشاه درحالی با گذشت 25 روز از سال آبی جدید بدون بارش سپری کرده اند که در همین زمان گیلان با بارش 100 ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۶ - ۱۶:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
مسئول واحد آموزش و پژوهش انجمن اوتیسم ایران گفت: یکی از خلاء های آموزشی در مدارس استثنائی این است که کتاب های درسی با سرفصل های ویژه برای دانش آموزان دارای طیف شدید اختلال اوتیسم تدوین نشده است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۶ - ۱۵:۵۷   + ۶۲ سایت دیگر  
گروه ویژه اقدام مالی در اجلاس اخیر خود در پاریس، دو دسته اقدام جدید مقابله ای علیه ایران وضع کرد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۶ - ۱۱:۵۷   + ۱۸ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهور ناجا گفت: در 48 ساعت گذشته، خواب آلودگی و خستگی که در نهایت منجر به واژگونی و انحراف به چپ شده، عامل 60 درصد تصادفات در محورهای مواصلاتی تردد زوار اربعین بوده است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۶ - ۱۱:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
ناکامی های پی در پی اسرائیل در صحنه داخلی و منطقه، صهیونیست ها را به تفکر و تأمل دوباره درباره وضعیت خود در جهان عرب سوق خواهد داد و دیوار حائلی که آمریکا برای محکم کردن پایه های صهیونیست ها ایجاد ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۶ - ۱۱:۲۷   + ۲۸ سایت دیگر  
رئیس فدراسیون بین المللی فوتبال به انتقاد تند از نژاد پرستی در فوتبال پرداخت و تاکید کرد که باید چنین افرادی از ورزشگاه طرد شوند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۶ - ۱۱:۲۲   + ۱۴ سایت دیگر  
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام تاخیر در اجرای گام چهارم کاهش تعهدات برجامی ایران را خسارت محض عنوان کرد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۶ - ۱۱:۲۲   + ۸۰ سایت دیگر  
تماس با 118 در برهه ای از زمان رایگان بود، اما از حدود پنج سال پیش، تماس با کدهای سه رقمی غیراضطراری، از جمله 118 مشمول هزینه برای تماس گیرنده شده است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۶ - ۱۱:۱۷   + ۵۶ سایت دیگر  
کارت سوخت با هدف سامان دادن به میزان مصرف و کنترل قاچاق سوخت وارد میدان شد و مدتی است که اجرای این طرح جدی تر شده و اقدامات متعددی نیز برای این مهم انجام شد که یکی از آن ها کاهش سهمیه کارت سوخت ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۶ - ۱۱:۱۲   + ۱۱ سایت دیگر  
نانسی پلوسی رئیس مجلس نمایندگان و چاک شومر رهبر اقلیت دمکرات سنای آمریکا ضمن مخالفت با توافق ترامپ و اردوغان برای آتش بس موقت در شمال شرق سوریه، آن را دروغین توصیف کردند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۶ - ۱۱:۰۲   + ۲۲ سایت دیگر  
دبیر اتاق مشترک بازرگانی ایران و کره با بیان اینکه مشکلات بانکی باعث قطع صادرات دارو از کره جنوبی به ایران شده است ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۶ - ۱۰:۵۷   + ۲۰ سایت دیگر  
معاون رئیس جمهوری در امور زنان و خانواده گفت: فراهم کردن زمینه برای حضور زنان در ورزشگاه ها علاوه بر اینکه گامی مهم در چارچوب موازین شرعی و مقررات و ضوابط فرهنگی است ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۶ - ۱۰:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
این روزها در کنار دوگانه رای فهرستی و غیرفهرستی، ائتلاف با جریان های دیگر و جدایی از آن ها هم به ابهامات افزوده شده است و این چالش که آیا همراه شدن با دیگر جناح ها به نفع جریان اصولگراست یا نه ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۶ - ۱۰:۴۲   + ۲۲ سایت دیگر  
مایک پمپئو وزیر امور خارجه آمریکا تلاش کرد با ایجاد ترس، انقضای تحریم تسلیحاتی ایران از سوی سازمان ملل در سال آینده را آغازی برای رقابت تسلیحاتی در منطقه جلوه دهد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۶ - ۱۰:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست دفتر رئیس جمهوری آمریکا از رسانه ها خواست تا به پرسش درباره محتوای تماس تلفنی دونالد ترامپ با رئیس جمهوری اوکراین پایان دهند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۶ - ۰۷:۴۲   + ۳۱ سایت دیگر  
ادگاه ویژه روحانیت که اوایل انقلاب به خاطر مصلحتی ضرورت داشت اکنون هیچ ضرورتی ندارد و فقط یادآور حکومت طبقاتی ساسانیان است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۶ - ۰۷:۳۲    
هر آنگاه که وزیر بی کفایت باشد و پادشاه غافل، نشانش آن باشد که یک عامل (مسئول) را از دیوان (دولت)، دو عمل (سمت و پست) فرمایند یا سه و پنج و هفت.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۲۰:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
متین ستوده بازیگر سریال درحال پخش ترور خاموش شبکه یک سیما، پس از احضار به این دادسرا با قرار کفالت آزاد شده است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۲۰:۲۲   + ۹ سایت دیگر  
پیش از شروع بازی هواداران استقلال علیه امیرحسین فتحی مدیرعامل باشگاه استقلال شعار دادند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۲۰:۱۷    
عراقچی در پنجمین دور رایزنی های سیاسی و سوئد گفت: ایران مصمم به برداشتن گامهای بعدی کاهش تعهدات است و این تصمیم تا تامین شرایط مورد نظر و برآورده شدن منافع اقتصادی ایران از برجام تغییر نمی کند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۱۸:۵۲    
این منبع گفت در صورت عدم رسیدگی دولت به موارد فوق، عده ای از خبرنگاران این رسانه در نامه ای سرگشاده به رئیس جمهور، معضلاتی را که به ویژه پس از انتصاب پدرام الوندی به سمت معاونت خبر ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۱۸:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
این پنجمین معافیتی است که آمریکا از نوامبر پارسال، یک سال پیش، تاکنون برای ادامه خرید گاز و برق ایران به عراق داده است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۱۴:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
شیرین نجفی که خود را جزء معدود دبیرهای آمدنیوز معرفی می کند در این مصاحبه می گوید که در کشاندن روح الله زم به عراق هیچ نقشی نداشته و خود نیز به عراق دعوت شده، اما به این سفر نرفته است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۱۴:۱۷   + ۱۴ سایت دیگر  
روسیه پیش نویس انتقال کار کمیته اول مجمع عمومی سازمان ملل از ایالات متحده به اروپا را آماده کرده است تا پروژه بی اعتبار شدن آمریکا که با اقدامات واشنگتن مبنی بر صادر نکردن ویزا برای نمایندگان برخی ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۱۴:۰۲   + ۷ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت برق حرارتی گفت: تهاتر با نفت کار ساده ای نیست باید حتما خریدار پیدا شود، تایید شود، مسائل تحریم هم که وجود دارد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۱۴:۰۲    
در دیدار 23 مهرماه تیم ایران و بحرین در منامه تماشاچیان بحرینی هنگام پخش سرود ملی ایران، هوی و سروصدا و سوت زنی به راه انداختند و بی احترامی خود را به نماد ایران، به حدکمال خود رساندند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۱۳:۵۷   + ۶ سایت دیگر  
یک حقوق دان علی رغم ناموفق خواندن عملکرد سازمان زندان ها زیر نظر قوه قضائیه، اما با انتزاع این سازمان از دستگاه قضا و الحاق آن به وزارت کشور مخالفت کرد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۱۳:۲۷   + ۵ سایت دیگر  
محققان دانشگاه لنکستر در انگلیس موفق به توسعه یک روش غیر تهاجمی شدند که با استفاده از صدای مفاصل زانو، آرتروز را با دقت بالا در مراحل اولیه تشخیص می دهد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۱۳:۰۷   + ۱۹ سایت دیگر  
مدیرعامل منطقه آزاد اروند درباره وضعیت 260 دستگاه خودروی دپو شده در بندر خرمشهر گفت: ترخیص این خودروها دو سال است که به تعویق افتاده و منتظر مصوبه دولت است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۱۳:۰۷   + ۳۲ سایت دیگر  
مدیر برنامه ریزی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران تاکید کرد: سقف ماهانه دریافت بنزین با کارت سوخت شخصی 250 لیتر است که این محدودیت پیش از این نیز اعمال می شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۱۳:۰۲   + ۱۲۵ سایت دیگر  
رئیس کل بانک مرکزی گفت: وضعیت سامانه نیما و پیشی گرفتن عرضه ارز بر تقاضای آن که نقش مهمی در ثبات این روزهای بازار ارز دارد نشانه خوبی است که اتخاذ سیاست های درست صادراتی و ارزی می تواند این روند را ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۱۲:۵۷   + ۲۰ سایت دیگر  
وزیر امورخارجه اسبق انگلیس راه ایجاد تفاهم و بازسازی اعتماد برای دست یابی به توافق جدید با ایران را در مذاکره پشت پرده دانست که در آن تحریم های ضد ایرانی آمریکا برداشته و غرور ملی طرف ایرانی حفظ شود.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۱۲:۵۷   + ۴۴ سایت دیگر  
سران کشورهای فرانسه و آلمان در بیانیه ای مشترک ضمن اعلام حمایت دو کشور از توافق هسته ای ایران، درعین حال خواستار پایبندی تهران به تمام تعهداتش در ذیل این توافق بین المللی شدند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۱۲:۵۲   + ۱۴ سایت دیگر  
رئیس دفتر رئیس جمهوری گفت: راه حل رفع فشارهای خارجی با توجه به برخورداری ایران اسلامی از ظرفیت و منابع قابل توجه را باید در داخل کشور جستجو کرد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۰۹:۵۸   + ۵۳ سایت دیگر  
به گزارش نشریه هنری هالیوود رپورتر ، سینمای ایران در 6 شاخه بهترین بازیگر مرد (دو نفر)، فیلمنامه، انیمیشن، مستند بلند و بخش تنوع فرهنگی یونسکو نامزد دریافت جایزه شده است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۰۹:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
دونالد ترامپ در کاخ سفید با سرجیو ماتارلا، رئیس جمهوری ایتالیا، دیدار کرد. در حاشیه این دیدار، او به سوالات خبرنگاران پاسخ داد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۰۹:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش رویترز، مقامات قضایی ایالات متحده، بریتانیا و کره جنوبی این شبکه تاریک اینترنت را یکی از بزرگترین بازارهای پورنوگرافی کودکان دانسته اند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۰۹:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
متین ستوده به دنبال جنجال هایی که بر سر عکس او ایجاد شد گفته قصد هنجارشکنی نداشته و بابت تکدر خاطر برخی همونان عزیز از آنها و خانواده محترم شهدا عذرخواهی کرده است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۰۹:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
توکلی گفت هر چند که برخی عقیده داشتند انتخاب آقای رئیسی بعنوان رئیس قوه قضائیه و دستگیری تعدادی از مقامات ارشد تنها یک ژست حق طلبانه است اما با توجه به سابقه رئیسی ما تصور می کردیم او می تواند فساد ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۲۱:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
حسین فریدون در بیانیه خود اشاره نکرده است که چه نهاد یا سازمانی مسئول شنود غیرقانونی از رئیس جمهور است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۹:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
همزمان با سخنرانی رئیس جمهوری در دانشگاه تهران، جمعی با درخواست آزادی دانشجویان زندانی تظاهرات کردند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۶:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
در چنین فضای ناروشن بعد از بازداشت زم، آنچه بین همۀ طرف های فعالان سیاسی و رسانه ای مشترک بوده خواستۀ شناسایی منابع داخلی مرتبط با آمد نیوز و دوم پرهیز از تسویه حساب های سیاسی در روند پیشرفت پرونده ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۶:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
همزمان با نمایش فیلم متری شش و نیم در سی امین دوره جشنواره فیلم استکهلم، جایزه دستاورد هنری به پیمان معادی، هنرمند ایرانی این فیلم اهدا می شود.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۶:۴۷   + ۹ سایت دیگر  
هالک بانک ترکیه به کیفرخواست طرح شده در دادگاه های آمریکا به اتهام نقض تحریم های این کشور علیه ایران واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۶:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
فارن پالیسی در گزارشی به قلم برایان گیبسنبا بیان اینکه خیانت تازه دونالد ترامپ به کردها جای تعجب ندارد ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۶:۴۲   + ۱۲۲ سایت دیگر  
دبیر شورای عالی امنیت ملی تاکید کرد: به عوامل حمله به کشتی ایرانی در دریای سرخ که درصدد ایجاد موج جدیدی از تشنج آفرینی در منطقه هستند، پاسخ پشیمان کننده ای خواهیم داد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۶:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت خارجه فرانسه تصریح کرد: این کشور همچنان به تعهدات خود در چارچوب توافق هسته ای ایران متعهد بوده و از ایران می خواهیم به تمام تعهدات برجامی خود عمل کند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۶:۳۷   + ۹۷ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه با بیان این که اروپا نشان داد که از اجرای تعهداتش ناتوان است، گفت: در صورت عدم بازگشت توازن به اجرای تعهدات از سوی طرف ها، سایر اقدامات لازم در گام های بعدی نیز محقق خواهد شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۶:۳۷   + ۱۱ سایت دیگر  
سخنگوی دولت از رسانه ها خواست از اتهام زنی و گمانه زنی که به نوعی امتداد آمدنیوز است و باعث بردن آبروی افراد می شود خودداری کنند و در عین حال گفت ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۳:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
تارنمای آمریکایی پولیتیکو براساس مدل های موسسه تحقیقات اقتصادی مودی آنالیتیکس به دموکرات ها هشدار داده که مسائل اقتصادی می تواند به پیروزی دونالد ترامپ در انتخابات ریاست جمهوری سال 2020 آمریکا منجر ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۳:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
شبکه آمریکایی سی ان ان اعلام کرد دیوید شنکر معاون وزیر خارجه آمریکا در امور بین الملل روز پنجشنبه هفته جاری به قطر می رود تا درباره ایران با مقامات این کشور گفت و گو کند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۳:۳۲   + ۹۲ سایت دیگر  
یک مقام مسوول در دفتر حضرت آیت الله سید علی سیستانی مرجعیت عالی عراق هر گونه ارتباط فردی موسوم به روح الله زم با ایشان و یا دفتر ایشان را بی اساس دانست.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۳:۲۷   + ۵ سایت دیگر  
ستاره شناسان موفق به کشف کهکشانی با ابرهای عجیب شده اند که به دور سیاه چاله بزرگی در مرکز آن می چرخد. این پدیده می تواند به حل یک معمای دیرینه کیهانی کمک کند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۳:۲۲   + ۱۱ سایت دیگر  
بازی فوتبال بین ایران و بحرین دیروز برگزار شد و طرفداران تیم بحرین در حین خواندن سرود تیم ملی ایران، سوت کشیدند و بازیکنان ما را هو کردند ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۳:۱۷   + ۴۳ سایت دیگر  
وزیر صنعت با اشاره به لغو معافیت 80 دلاری واردات گوشی مسافری گفت: این امر حتما بر روی قیمت موبایل در کشور تاثیر می گذارد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۳:۰۲   + ۴۰ سایت دیگر  
وزیر امور اقتصادی و دارایی درباره ریزش شاخص بورس گفت: نوسان ها در بازار بورس باید پذیرفته شود؛ این روند پس از مدت کوتاهی به ثبات خواهد رسید.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۲:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
پیمانکار سابق آژانس امنیت ملی آمریکا از برنامه واشنگتن، لندن و کانبرا برای تضعیف رمزنگاری سرتاسری ارتباطات خصوصی کاربران به واسطه فیس بوک پرده برداشت.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۲:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
مربی اسبق تیم ملی فوتبال گفت: تیم ملی فوتبال ایران در بازی مقابل بحرین یک نمایش بی برنامه را به اجرا گذاشت و نکته منفی در کارنامه این تیم ثبت شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۲:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
سرمربی تیم ملی کشتی آزاد با بیان اینکه هدف اصلی ما اکنون کسب چهار سهمیه باقیمانده المپیک در همان گزینشی قاره آسیا است گفت ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۲:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
محققان آمریکایی یک سیستم جدید و نوآورانه ابداع کرده اند که با استفاده از نویز سفید ناشی از یک بلندگوی هوشمند، تنفس و حرکت نوزادان را در خواب کنترل می کند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۱:۵۷   + ۸ سایت دیگر  
قیمت نفت که از ابتدای هفته با کاهش 2 دلاری همراه بود، امروز به احتمال تشدید کاهش تولید اوپک برای کنترل بازار، روی خوش نشان داد و بالا رفت.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۱:۵۲   + ۹ سایت دیگر  
رئیس هیات مدیره جامعه تورگردانان ایران گفت: طبق بخشنامه ای که مدیرکل حمل و نقل مسافر سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور صادر و ابلاغ کرده است ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۱:۴۷   + ۲۲ سایت دیگر  
رئیس پلیس بین الملل ناجا از استرداد کلاهبردار متواری به کشور خبر داد و گفت: در کمتر از چهار ماه این کلاهبردار به کشور استرداد و به طور قانونی به مقامات قضایی تحویل شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۱:۳۷   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس جمهوری با بیان این که سرنوشت و آینده کشور را انتخابات تعیین می کند، گفت: با وجود همه نقص و اشکالات بهترین راه برای اصلاح جامعه و برای اینکه افکار به حق مردم حاکم شود، صندوق است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۱:۳۲   + ۶۰ سایت دیگر  
در حالی که برخی از افراد که با کارت شخصی سوخت برای دریافت بنزین اقدام می کنند از قطع نازل بعد از دریافت 30 لیتر بنزین شکایت دارند، اما به گفته شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۱:۳۲   + ۲۸ سایت دیگر  
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: 44 درصد بیکاران کشور فارغ التحصیلان لیسانس به بالا هستند، علت آن این است که به بازار کار آنها توجه نکرده ایم و باید در ساختار تربیت نیروی انسانی دانشگاهی بازنگری ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۱:۲۷   + ۶ سایت دیگر  
تعدادی از سهامداران خُرد بازار فرابورس و پایه در شیراز و دیگر شهرها از وضعیت حاکم بر این بازار گلایه داشته و می گویند که رساندن اطلاعات محرمانه به تعدادی اندک از سهامداران بزرگ که به غول بازار معروف ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۰۹:۱۷    
وی گفته است در ایران ترس در همه جا حاکم است.دختر آبی بخاطر محکومیت زندان خودکشی کرد نه نرفتن به ورزشگاه. فوتبال در ایران بسیار سیاسی است ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۰۸:۵۲    
مسوولان ورزش و فوتبال کشور این تهدید توهین نمای دیشب را باید به فرصت تبدیل کنند و حق میزبانی را از منامه سلب کنند و یا این کشور را برای تادیب رفتار، با مجازات سنگین محرومیت میزبانی روبرو سازند ...
مشاهده نتایج بیشتر...