سه شنبه ۰۳ مردادساعت ۰۵:۱۵Jul 2017 25

چاپ و زندگی (printfamily.ir)

  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۰۱:۱۲    
معاون اتاق بازرگانی ایران از ابطال دو هزار کارت بازرگانی یکبار مصرف از سوی وزارت صنعت و گمرک ایران خبر داد و گفت: کارتهای بازرگانی یکبار مصرف، تنها یک درصد از کارتهای موجود را تشکیل می دهند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۸ - ۱۲:۱۲    
یکی از بخش های مرکزی ابتکارات دیجیتال ماونت، یک فناوری چاپ دیجیتال هوشمندانه است که توسط رادکس طراحی شده است ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۸ - ۱۲:۱۲    
رئیس کل سازمان امور مالیاتی کشور از افزایش ساعات کاری ادارات مالیاتی در روزهای پایانی تیرماه خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۸ - ۱۱:۱۲    
هر 45 روز یک بار، شما یک فرصت تازه برای سخت کوشی و ساخت کسب و کار خود دارید!
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۸ - ۱۱:۱۲    
رئیس اتحادیه ناشران و کتابفروشان تهران گفت: مطابق قانون حمایت ازحقوق مولفان ومصنفان، پیگیری تخلفات نشر منوط به طرح دعوا ازطرف شاکی خصوصی است ودادستان نمی تواند به عنوان مدعی العموم ورود کند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۸ - ۱۱:۱۲    
فرایند صدور کارت بازرگانی تعاون گران با راه اندازی سامانه یکپارچه کارت بازرگانی هوشمند هوشمند شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۸ - ۱۱:۱۲    
نفوذ تکنولوژی چاپ دیجیتال یکنواخت نمی باشد و بخش برچسب ها اولین کاربری و رشد در بعضی حوزه ها در حال انجام است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۸ - ۱۱:۱۲    
بعضی ها آن را رنسانس چاپ نامیده اند. اینترنت و داده های عظیم آنزیم های فرآیندی هستند که اطلاعات و چاپ را با هم ترکیب می کنند. همچنین پتانسیل محرکی وجود دارد که تکنولوژی جدید چاپ به آن اجازه می دهد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۸ - ۱۱:۱۲    
آخرین آمار از سطح دستمزد شاغلان نشان می دهد در سال 92 کارگران در 522 بنگاه صنعتی کمتر از 500 هزار تومان در ماه دستمزد دریافت می کردند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ - ۱۵:۱۲    
نخستین جلسه شورای سیاست گذاری هفدهمین جشنواره صنعت چاپ با حضور معاون امور فرهنگی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ - ۱۴:۱۲    
TiO2 یک پیگمنت سفید است که برای تشکیل مرکب های سفید و پوشش ها به دلیل ظرفیت بالای آن جایگزین شده است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ - ۱۴:۱۲    
این روزها چند نگرش مختلف در حال تاثیرگذاری بر روی بخش های مختلف بخش صنعتی هستند. این نگرش ها عبارتند از ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ - ۱۴:۱۲    
انجمن بازیابی انگلستان تعدادی از محصولات بسته بندی را نام برده است که به عنوان خطرناک در جهان بازیافت شناخته شده اند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ - ۱۳:۱۲    
در حدود 1800 کارگر کارخانه چوب کاغذ مازندران دستمزدهای اردیبهشت و خرداد 96 و بخشی از دستمزد فرودین ماه خود را دریافت نکرده اند ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ - ۱۳:۱۲    
بازار پرینت سه بعدی هوا فضایی یک تکنولوژی جدید است که دارای پتانسیل تبدیل روش ها در شرکت ها و تولید محصولات جدید است، شامل قطعات برای صنایع دفاعی و هوافضایی است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ - ۱۳:۱۲    
گزارش های اخیر در اخبار نیز مسائل نظارت را هر جا تبلیغات ظاهر می شود مشخص کرده است. در عصر تمرکز فزاینده بر کامپیوتر، وسوسه انگیز است که ببینیم چاپ واسطه ای محو شونده است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ - ۱۳:۱۲    
دانشمندان قلب چاپ سه بعدی با بافتی نرم از جنس سیلیکون ایجاد کرده اند که تقریبا شبیه به قلب انسان می تپد و می تواند در آینده به عنوان قلب قابل پیوند در انسان ها به کار گرفته شود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ - ۱۳:۱۲    
احمد ابوالحسنی رییس اتحادیه لیتوگراف مالیات اصناف هم در بخش مالیات بر ارزش افزوده و هم در بخش تکمیلی به خصوص برای صنعت چاپ را معضل بزرگی دانسته ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ - ۱۳:۱۲    
در نشست رئیس کل سازمان توسعه تجارت ایران با تشکل تخصصی کاغذ، مقوا و محصولات سلولزی موضوعاتی از جمله بازار کاغذ از ابعاد تولید، نیاز داخل، بازار، مبادی وارداتی ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ - ۱۳:۱۲    
بازار چاپ الکتروفوتوگرافی توسط افزایش استفاده پرینت الکتروفوتوگرافی در صنعت بسته بندی متحرک شده است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۴ - ۱۵:۱۳    
دستورالعمل حذف کلیه اوراق و اسناد کاغذی در تشریفات گمرکی و مکاتبات اداری ابلاغ شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۴ - ۱۴:۱۳    
مراسم رونمایی از نخستین مجوز پروانه تاسیس از طریق سامانه جامع چاپ با حضور مهندس محمودرضا برازش مدیر کل چاپ و نشر وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، علی خیلدار مدیر کل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی البرز ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۴ - ۱۴:۱۳    
با اتمام مراحل نصب تجهیزات فنی، تولید آزمایشی در نخستین خط تولید پتو راشل با امکان چاپ دیجیتال قاره آسیا در شرکت لیلیان بافت عصر پنجشنبه با حضور معاون وزیر صنعت ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۲ - ۱۴:۱۳    
مدیرکل دفتر هماهنگی امور اقتصادی و بین الملل استانداری خراسان رضوی گفت: شهر جدید بینالود به منطقه تولید کاغذ کشور تبدیل می شود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۲ - ۱۴:۱۳    
Sepha از متخصصین تولید تجهیزات بسته بندی، آخرین به روزرسانی کاربردی برای یکی از محصولات خود، EZ Blister را روانه بازار کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۲ - ۱۴:۱۳    
حمایت از ناشران جزو اهداف مهم در اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۲ - ۱۴:۱۳    
وعده هایی که رئیس سازمان تامین اجتماعی در خصوص بیمه ناشران داد اما تاکنون عملی نشده است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۲ - ۱۴:۱۳    
جوائز ابتکارات عالی استیشنر (Stationer) که ماه گذشته در سالن استیشنر لندن برگزار شد، با حضور شرکت هایی مثل مولر مارتینی (Muller Martini) ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۲ - ۱۴:۱۳    
شرکت برساز رویداد پارس، نمایشگاه های صنایع غذایی، ماشین آلات و صنایع وابسته iFood ، (شبکه زنجیره ای آی فود) را برگزار می کند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۲ - ۱۴:۱۳    
علاوه بر معرفی فناوری اسکنر تازه در نمایشگاه لیبل اروپا، گلوبال ویژن هم چنین به نمایش نسخه 4.1 رومیزی پلتفرم کنترل کیفیت پیوسته ارتقا یافته خود خواهد پرداخت.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۲ - ۱۴:۱۳    
رئیس اتحادیه عطاران استان تهران با بیان اینکه کارخانه های بسته بندی باید در کنار محل های کشت گیاهان دارویی احداث شود، گفت: کلاس آموزشی عطاران در تهران برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۲ - ۱۴:۱۳    
NOVA Chemicals به تازگی از طرح ساختاری PE چندلایه برای استفاده در پاکت های ایستاده خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۲ - ۱۴:۱۳    
هیچ کس هیچ وقت حقیقت را درباره دبیرستان به شما نگفته است، و نمی گوید که هیچ رکورد همیشگی در انتظار شما نخواهد بود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۲ - ۱۴:۱۳    
پژوهشگران دانشگاه شریف موفق به تولید کیسه هایی شدند که علاوه بر ماندگاری کمتری در طبیعت، منجر به کاهش وابستگی به نفت، کمرنگ کردن رد پای کربن در جوامع و جلوگیری از صدمات زیست محیطی شده اند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۲ - ۱۴:۱۳    
یک کارشناس اقتصادی گفت: با توجه به آمار نگران کننده ای که در زمینه میزان تعطیلی شرکت های کوچک و متوسط وجود دارد بررسی دلایلی که باعث حذف شرکت های کوچک و متوسط از بازار می شود ضروری است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۲ - ۱۴:۱۳    
کاغذ الکترونیکی، کاغذ دیجیتال، کاغذ با قابلیت دوباره نویسی، جوهر الکترونیکی و ... هر طور مایلید آن را صدا بزنید ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۷ - ۱۵:۱۳    
مدیر کل دفتر روابط عمومی سازمان امور مالیاتی کشور اعلام کرد: انتشار متن دریافت 9درصد مالیات بر ارزش افزوده از کارتخوان ها در فضای مجازی، صحت ندارد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۷ - ۱۵:۱۳    
معاون وزیر کار، با تشریح جزئیات طرح های اشتغالی دولت برای افزایش سطح مهارت جوانان جویای کار، چالش ها، موانع و برنامه های آتی سازمان آموزش فنی و حرفه ای را برای اشتغالزایی اعلام کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۷ - ۱۵:۱۳    
به تازگی نشریه ای که توسط فینات (Finat)، اتحادیه لیبل اروپا منتشر شده، به تحلیل عناصری پرداخته است که بر روی زنجیره تامین لیبل تامین اثر می گذارند ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۷ - ۱۵:۱۳    
بسته بندی سنتی بر روی چهار ستون استوار است: محافظت، کنترل، ارتباط و توان مالی. اما چه می شود اگر فناوری را هم اضافه کنیم؟ در این صورت به بسته بندی هوشمند دست پیدا می کنیم ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۷ - ۱۵:۱۳    
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به لزوم اشغال نیمی از بازار داخلی بازی در پنج سال آینده، از در اولویت قرار گرفتن لایحه ای مربوط به قانون کپی رایت در ماه جاری خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۷ - ۱۵:۱۳    
معاون وزیر کار، از ثبت نام بیش از 60 هزار نفر واجدشرایط در سامانه کارورزی خبر داد و گفت: افزایش میزان اشتغال پذیری نیروی کار و فارغ التحصیلان دانشگاهی، از جمله دستاوردهای این طرح است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۷ - ۱۵:۱۳    
با ایجاد کنسرسیومی متشکل از 6 شرکت فعال در حوزه منسوجات نانو، برند مشترکی در این زمینه معرفی شد که به گفته مسؤولان این کنسرسیوم قرار است محصولات آن در فروشگاه های زنجیره ای و دیجیتالی عرضه شود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۷ - ۱۵:۱۳    
رئیس سازمان امور مالیاتی کشور با بیان اینکه مدل مالیات بر ارزش افزوده ای که در ایران اجرا می شود در 150 کشور نیز در حال اجرا است، از ایجاد اصلاحاتی در این قانون خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۷ - ۱۵:۱۳    
یک کارآفرین نمونه کشوری با بیان اینکه در عرصه کارآفرینی همسران را همراه خود کردن از نکات کلیدی است، گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۷ - ۱۴:۱۳    
شرکت گرافن تری دی لب اقدام به عرضه فیلامنت های چاپ سه بعدی جدیدی کرده که با گرافن تقویت شده اند. این فیلامنت ها از مقاومت بالایی در برابر حرارت برخوردارند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۷ - ۱۴:۱۳    
محققان موسسه فناوری زوریخ مشغول ساخت خانه ای هستند که به وسیله روبات و پرینتر سه بعدی ساخته می شود. این خانه پس از تکمیل مجهز به فناوری های هوشمند روز خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۷ - ۱۴:۱۳    
رییس فرهنگستان زبان و ادب فارسی گفت: وضع اقتصادی نامناسب باعث شده خرید کتاب از سبد خانوار ایرانی حذف شود. دست کم 10 ناشر نیز به من گفتند که در نمایشگاه کتاب امسال فروش کمتری در سال گذشته داشته اند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۷ - ۱۴:۱۳    
کتاب هفتاد مقاله حاوی مقالاتی درباره اقتصاد، تعاون و صنعتت چاپ به قلم غلامرضا شجاع منتشر شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۷ - ۱۴:۱۳    
معاون فرهنگی، مطبوعاتی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی گفت: امروزه صنعت بسته بندی در بحث اقتصاد و صادرات محصولات، بسیار تاثیرگذار شده و چاپخانه های مشهد باید به این صنعت بیشتر بپردازند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۷ - ۱۴:۱۳    
دانشمندان در تازه ترین تحقیق خود موفق شدند یک موش نابارور را با استفاده از تخمدان های چاپ سه بعدی بارور کنند. محققان امیدوارند این فناوری برای انسان نیز به کار رود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۰ - ۰۳:۱۴    
شرکت پدیده عرش نوین در سفر معاون اول رییس جمهور و وزیر صنعت، معدن و تجارت به استان گیلان در روز پنج شنبه مورد افتتاح قرار می گیرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۰ - ۰۲:۴۴    
وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: صنایع تبدیلی مرتبط با کشاورزی از جمله بسته بندی جزو اولویت های وزارت صنعت، معدن و تجارت است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۰ - ۰۲:۴۴    
هیات دولت با هدف مدیریت مصرف برق در تابستان، به استانداران 9 استان که دمای بالاتر از 45 درجه دارند، این اختیار را داد که ساعات کار فعالیت دستگاه های اجرایی در استان های خود را تغییر دهند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۰ - ۰۲:۴۴    
نوآوری های فن آوری پرینترهای سه بعدی، به مرحله ی ساخت خانه های قابل سکونت رسیده است. کاهش هزینه های تولید و سازگاری با محیط، ویژگی های ممتاز این فن آوری هستند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۰ - ۰۲:۴۴    
بیمه صادراتی آلمان هرمس در دیدار وزیر امور خارجه کشورمان با وزیر اقتصاد آلمان، برای تضمین سرمایه گذاری در ایران اعلام آمادگی کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۰ - ۰۲:۴۴    
رئیس سندیکای کاغذ و مقوا در برنامه روی خط بازار رادیو اقتصاد گفت:مصرف سالانه کاغذ بسته بندی در ایران در بهترین شرایط 900 هزار تن بوده در صورتی که مجوز ظرفیت تولید این کالا در مملکت افزون بر8 ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۰ - ۰۲:۴۴    
رئیس اتحادیه لیتوگرافی و چاپ گفت:صنعت چاپ امکان فراهم کردن زمینه اشتغال بسیار طولانی را نیز در کشور دارد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۰ - ۰۲:۱۴    
رئیس اداره فرآورده های غذایی با منشا دامی و دریایی سازمان غذا و دارو با بیان اینکه با معیارهای بسته بندی مطلوب فاصله داریم،گفت: Repack فراورده های لبنی مشروط است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۰ - ۰۲:۱۴    
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی سازمان منطقه آزاد قشم از صدور موافقت نامه اصولی برای راه اندازی نخستین چاپخانه در این جزیره خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۰ - ۰۲:۱۴    
طرح های اشتغالی دولت در حالی این روزها یکی پس از دیگری آغاز می شوند که اطلاع رسانی مناسبی برای جمعیت هدف این طرحها صورت نگرفته است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۰ - ۰۲:۱۴    
حفاظت از دندان های خراب شده با استفاده از فناوری چاپ سه بعدی یکی از اقداماتی است که محققان به آن دست پیدا کردند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۳ - ۰۰:۱۵    
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی سه شنبه (30 خرداد) در ضیافت افطاری با حضور اصحاب اندیشه، نشر و قلم گفت: باید رابطه مناسب و تنگاتنگ میان خانواده نشر، چاپ، توزیع و فروش کتاب ایجاد کنیم.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۲۳:۴۵    
عملیات اجرایی تقاطع غیر همسطح ورودی شهرک صنعتی شهاب (چاپ و نشر) قم، عصر شنبه طی آیینی با حضور معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و رئیس سازمان صنایع کوچک کشور، استاندار و تعدادی از مسئولان استانی آغاز شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۲۳:۴۵    
مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان قزوین گفت: در راستای ارتقاء کیفیت محصولات صنایع کوچک و متوسط و توسعه بازار، مرکز تحقیق و توسعه صنعت بسته بندی در قزوین راه اندازی می شود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۲۳:۴۵    
استفاده از فناوری چاپ سه بعدی در صنعت ساختمان سازی به تدریج در حال گسترش است. با استفاده از این فناوری می توان یک خانه را در تنها در 2٫5 روز ساخت ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۲۳:۴۵    
مدیرعامل مجموعه باغ کتاب تهران از افتتاح قطعی این مجموعه در روز 12 تیرماه سال جاری خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۲۳:۴۵    
انتشارات اینترکانتیننتال چین، یکی از بزرگ ترین ناشران کتاب های عربی در چین است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۲۳:۴۵    
داده یعنی مشتری و مدیریت رابط مبتنی بر IT با مشتری ها یک مساله ضروری است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۲۳:۴۵    
جلسه امسال میزبان نمایندگانی از SGIA، میماکی USA، ایمیج آپشنز (Image Options)، ابردین فابریکس (Aberdeen Fabrics، LASx و بسیاری دیگر خواهد بود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۲۳:۴۵    
نماینده تشکل های صنعت چاپ استان های کشور از مدیرکل حقوقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی خواست تا وعده های به گفته او مثبت سازمان امور مالیاتی به چاپخانه ها را تا حصول نتایج آنها پیگیری کند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۲۳:۴۵    
چند شرکت و برند معروف تولید دستگاه های تلفن همراه در حال سرمایه گذاری و ارائه نسل تازه از اپلیکیشن های کتاب در ایران هستند که بازار نشر دیجیتال در ایران را دچار تحولاتی جدی می کند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۲۳:۱۵    
نیاز داریم برای حفظ بعد فرهنگی حوزه کتاب و نشر و کمک به توسعه فرهنگی و کتابخوانی راه کار و سیاست گذاری مشخصی برای تسهیل فعالیت ناشران عمومی اندیشیده شود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۲۳:۱۵    
به گفته نماینده تشکل های صنعت چاپ کشور،طبق وعده مسئولان وزارت ارشاد اولین کارگروهی که برای اجرای تفاهمنامه منعقده میان این وزارتخانه و وزارت اقتصاد تشکیل می شود، کارگروه چاپ خواهد بود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۲۳:۱۵    
معاون پارلمانی و امور استان های وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: دولت به صورت جدی پیگیر بیمه کردن اصحاب فرهنگ و هنر کشور بوده و برای این منظور تفاهم نامه ای بین وزارت فرهنگ و ارشاد با سازمان تامین ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۲۲:۴۵    
مدیرکل نظارت بر نشر و توزیع مواد آموزشی وزارت آموزش و پرورش جزئیات خرید کاغذ تولید داخل برای چاپ کتاب های درسی را تشریح کرد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۷ - ۰۰:۱۵    
کتاب روش های چاپ ماشینی اثر سید ادریس مستقیم منتشر شد. این اثر ضمن ارائه توضیحاتی درباره کاغذ چاپ، انواع روش های چاپ را تشریح کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۷ - ۰۰:۱۵    
مدیر انتشارات فصل پنجم با بیان این که دانش تولید کتاب بر اساس تجربه و به تدریج کسب می شود، گفت: از جمله مسائلی که به تولید کتاب هایی فاقد ارزش فنی و محتوایی منجر می شود، صدور بی رویه مجوز نشر است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۶ - ۲۳:۴۵    
محمدحسن فکری، مترجم کتاب تولید کتاب؛ از ابتدا تا انتها ضمن تأکید به ورود حوزه نشر و تولید کتاب به عرصه آکادمیک ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۶ - ۲۳:۴۵    
محققان ایرانی موفق به تولید مواد پوششی حفاظتی و رنگی شدند که مورد استفاده صنایع برای ضد آب کردن انها به کار می رود.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۶ - ۲۳:۴۵    
محققان کره جنوبی توانسته اند روشی جدید را برای پرینت سه بعدی پوست انسانی ارائه دهند که هم فرایند را کوتاه تر می کند و هم هزینه ها را کاهش می دهد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۳ - ۱۷:۴۵    
محقق آلمانی با پایان نامه دکترای خود در مورد جنبش نویسندگان در GDR برنده شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۳ - ۱۷:۴۵    
با پایان مهلت اولیه ثبت نام برای حضور در غرفه ملی ایران در نمایشگاه کتاب پکن، 2 تشکل صنفی، 3 آژانس ادبی، 8 ناشر، 3 دانشگاه و 5 موسسه فرهنگی برای حضور مستقیم در این رویداد ثبت نام کرده اند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۳ - ۱۷:۴۵    
در حالی که بازار چاپ سیاه و سفید (B&W) چند سال است که رشدی نداشته است، اما روند نزولی هم در پیش نگرفته است ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۳ - ۱۷:۴۵    
دانشجویان و دانش آموزانی که در ایام برگزاری نمایشگاه کتاب تهران از بن کارت های خرید کتاب استفاده نکرده اند، می توانند از اول تیرماه نسبت به دریافت حق السهم خود اقدام کنند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۳ - ۱۷:۴۵    
محققان پرینتری ساخته اند که در کف دست جا می گیرد و می تواند از هر دستگاهی که به وای فای متصل باشد، عمل پرینت را انجام دهد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۳ - ۱۷:۱۵    
موقعیت مرزی و امکان صادرات کالا به خارج از کشور موجب شکل گیری مراکز سورتینگ یا بسته بندی محصولات کشاورزی با اشتغالزایی قابل توجه در آستارا شده است و حمایت از آنها و توسعه صنایع تبدیلی و تکمیلی می ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۳ - ۱۷:۱۵    
اندکی پس از معرفی دوربین های mRC-3D توسط Q.I Press Controls، این متخصص هلندی در سیستم های اندازه گیری و کنترل برای صنعت چاپ، در راه بازار هند است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۳ - ۱۷:۱۵    
مدیرکل صنایع شیمیایی و سلولزی وزارت صنعت، معدن و تجارت از اضافه شدن حداقل 300 هزارتن به ظرفیت تولید کاغذ بسته بندی کشور خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۳ - ۱۷:۱۵    
استان همدان با صادرات سالانه بیش از 14 میلیون دلار صنایع دستی، سهم مهمی در صادرات غیرنفتی کشور دارد و شاید دراین میان عدم بسته بندی مناسب صنایع دستی ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۳ - ۱۷:۱۵    
یک شرکت بزرگ تولیدکننده اصلی کاغذ در اندونزی روز دوشنبه پیش بینی کرد با افزایش تقاضای ایران، مصر و لبنان برای کاغذ و چاپ قرآن کریم ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۳ - ۱۷:۱۵    
برنامه امشب ماه عسل با حضور یک جوان موفق روستایی که امروز صاحب یک کارخانه بزرگ چاپ پرچم است مهمان مخاطبان شبکه سه سیما شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۳ - ۱۷:۱۵    
مسئولان قول مساعد برای پیگیری مسایل مالیات صنعت چاپ را داده اند و قرار است برای اولین بار قبل از سینما، تئاتر و دیگر مسایل فرهنگی، اولین کارگروهی که تشکیل می شود به صنعت چاپ اختصاص داشته باشد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۳ - ۱۶:۴۵    
دیدن صحنه هایی مانند هدررفت کالا به خاطر بسته بندی نامناسب یا بی احتیاطی در حمل و نقل به قدری برای ما عادی شده که گاهی بی تفاوت از کنار آن می گذریم ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۳ - ۱۶:۴۵    
هم اکنون شاهد هیچگونه تغییری در قیمت کاغذ نیستیم و ثباتی را در این بازار تجربه می کنیم.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۰ - ۰۲:۴۵    
عضو هیأت مدیره مجمع عالی نمایندگان کارگران ایران گفت: متاسفانه اصل سه جانبه گرایی مدت زمانی است که از سوی وزارت کار به دست فراموشی سپرده شده است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۰ - ۰۲:۴۵    
معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از تهیه آیین نامه تعیین حداکثر مدت موقت برای کارهای با ماهیت غیر مستمر در راستای اجرای تبصره یک ماده 7 قانون کار خبرداد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۰ - ۰۲:۴۵    
اوکی اروپا دستگاه سبک و فوت پرینت کوچکی را معرفی کرده است که با فناوری تونر سفید کم هزینه خود، در زمینه هایی همچون لباس و دکوراسیون فرصت های تازه ای در اختیار افراد قرار می دهد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۰ - ۰۲:۴۵    
هر دو شرکت فرنچایز در حال حاضر در صنعت خدمات تجاری فعالیت می کنند و خدمات ویژه ترابری، لجستیک، چاپ، طراحی گرافیکی و پستی ارائه می دهند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۰ - ۰۲:۱۵    
در حالی وزیر ارشاد از امضای تفاهم نامه ای با وزارت اقتصاد برای معافیت چاپ و هنر خبر داد ه است که اساسا ً اسمی از چاپ در این تفاهم نامه نیامده است.
مشاهده نتایج بیشتر...