شنبه ۰۱ اردیبهشتساعت ۱۲:۲۹Apr 2018 21

چاپ و زندگی (printfamily.ir)

  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۰۰:۵۹    
هشتمین نمایشگاه چاپ دیجیتال و نشر رومیزی از 29 خرداد تا اول تیر ماه امسال در بوستان گفتگو برگزار می شود، در این نمایشگاه بخشی مجزا به چاپ روی پارچه اختصاص یافته است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۰۰:۵۹    
رئیس اتحادیه چاپخانه داران خراسان با اشاره به افزایش قیمت مواد اولیه در هفته های اخیر گفت: به دنبال افزایش قیمت دلار در هفته های اخیر، نوسانات قیمت مواد اولیه مورد نیاز چاپخانه داران ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۰۰:۵۹    
سایت پابلیشرز ویکلی به معرفی زمان هایی پرداخته که به اعتقادش بهترین فرصت برای گوش کردن به کتاب صوتی توسط علاقمندان به این نوع کتاب هاست .
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۰۰:۵۹    
اینروزها که اقتصاد کشور درگیر نوسانات قیمت دلار است، دست اندرکاران حوزه کتاب نیز که در آستانه برگزاری سی و یکمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران خود را برای حضور در این رویداد بزرگ فرهنگی آماده می ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۰۰:۵۹    
یک فعال حوزه نشر کتاب گفت: صنعت نشر و چاپ نه تنها در اصفهان بلکه در کل کشور پیشرفتی نداشته و حتی می توان گفت در اصفهان پسرفت نیز کرده است ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۰۰:۵۹    
رئیس سندیکای تولیدکنندگان کاغذ و مقوا با حمایت از تک نرخی شدن ارز، تهیه فهرست کالاهای اساسی و افزوده شدن کاغذ به این فهرست برای دریافت تفاوت ارزی را تصمیمی ناپخته و شتابزده دانست و گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۰۰:۵۹    
یک شرکت تولید کننده وسایل ورزشی با استفاده از فناوری چاپ سه بعدی موفق به تولید الیافی شد که با استفاده از آنها می توان کفش هایی فوق سبک، با انعطاف و کیفیت بالا تولید کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۰۰:۵۹    
حالا دیگر تغییر کاربری مغازه های کتابفروشی، اتفاق تازه ای نیست و در سال های اخیر همواره با انتشار اخبار متعددی در این زمینه مواجه بوده ایم ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۰۰:۵۹    
رییس اتحادیه چاپخانه داران قم با اشاره به نابسامانی وضعیت چاپ و نشر در این استان گفت: چا پخانه ها به دلیل اینکه نمی توانند کاغذ خریداری کنند و ناشر و مشتری نیز سفارش چاپ کتاب نمی دهند ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۰۰:۵۹    
دبیر انجمن ناشران الکترونیک با اشاره به لزوم جداسازی ناشران الکترونیک از فعالان حوزه دیجیتال گفت: نشر الکترونیک و کتاب الکترونیک بازار بکر و نابی در کشور ما به شمار می آید و دست اندرکاران حوزه نشر و ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۰۰:۵۹    
معاون اجرایی سی و یکمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران از تحویل سالن ها به تشکل های نشر برای غرفه سازی و آماده سازی نمایشگاه کتاب خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۰۰:۵۹    
با آغاز به کار این سامانه ، دیگر از سهامداران فرمی برای احراز هویت دریافت نمی شود و در مقابل سرمایه گذاران با ثبت نام در این سامانه می توانند به کلیه خدمات بازار سرمایه دسترسی داشته باشند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۰۰:۵۹    
رئیس هیات عامل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران گفت: این سازمان در 4 سال آینده 54 پروژه با سرمایه گذاری 500 هزار میلیارد ریال و اشتعالزایی 30 هزار شغل را در برنامه کاری خود دارد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۰۰:۵۹    
رییس کل سازمان امور مالیاتی با اشاره به تکمیل نظام اطلاعات مالیاتی، از رصدو وصول مالیات فعالان اقتصادی مناطق آزاد خبردادوگفت: این فعالان با ارایه اظهارنامه ازمعافیت مالیاتی برخوردارمی شوند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۰۰:۵۹    
وزیر امور اقتصادی و دارایی با اشاره به اینکه اجازه نخواهیم داد ارز از کشور خارج شود، گفت: به گونه ای سیاست گذاری خواهیم کرد که واحدهای تولیدی ارز را به کشور وارد کنند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۵ - ۰۴:۰۰    
در فروشگاه PrintOS ابزارهای تولید و طراحی و همچنین خدمات مختلف از سوی شرکت HP و شرکت های ثالث قابل ارائه است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۵ - ۰۴:۰۰    
شرکت مارک اندی با در اختیار داشتن شرکت پرستک در حال حاضر در راستای ارائه خدمات در زمینۀ هنرهای گرافیکی و صنعت چاپ رتبۀ اول جهانی را به خود اختصاص داده است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۵ - ۰۴:۰۰    
محققان چینی فیلمی نیمه رسانا ساخته اند که می توان اطلاعات را به شکل هولوگرام روی آن ذخیره کرد. یک فیلم هولوگرافیک می تواند هزار برابر دی وی دی اطلاعات ذخیره کند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۵ - ۰۴:۰۰    
قزوین-معاون امور اقتصادی و بازرگانی وزارت صنعت گفت:با برندسازی محصولات ایرانی، جلوگیری از قاچاق کالا، تامین ارزو ارتقاء مزیت های تولید قادریم حمایت از کالای ایرانی راعملیاتی کنیم.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۵ - ۰۴:۰۰    
نشست آسیب شناسی مشکلات کسب و کار صنعت چاپ کشور عصر روز گذشته به درخواست جمعی از فعالان و دست اندرکاران این صنعت در اتحادیه چاپخانه داران تهران برگزار شد و در این نشست موضوعاتی چون بحران فعالیت های ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۵ - ۰۴:۰۰    
در نشست امروز تعیین دستمزد 97، با توافق نمایندگان کارگری، کارفرمایی و دولت، دستمزد نهایی حداقلی بگیران و دستمزد سایر سطوح مزدی تعیین و پرونده دستمزد 97 بسته شد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۵ - ۰۴:۰۰    
با موافقت مدیر بازرگانی خارجی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران از این پس واحدهای صنفی تولیدی برای ورود ماشین آلات نیازی به کارت بازرگانی ندارند و به صورت موردی می توانند با تایید این سازمان نسبت ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۵ - ۰۴:۰۰    
سخنگوی بانک مرکزی با تشریح نحوه مراجعه متقاضیان دریافت ارز مسافرتی، دانشجویی و درمان به شعب بانک های عامل از مردم خواست برای دریافت ارز مسافرتی به فرودگاه ها مراجعه نکنند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۵ - ۰۴:۰۰    
اعلام نرخ بیکاری کشور در زمستان سال گذشته، میزان حق الزحمه کاریابی ها در سال جدید، تاسیس فروشگاه بزرگ کالای ایرانی توسط تعاونی ها و اشتغالزایی 65 هزار نفری تعاونی ها در سال گذشته ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۵ - ۰۴:۰۰    
بابک عابدین می گوید: با اینکه دولت نرخ دلار را 4200 اعلام کرده ولی ما تاکنون هیچ تغییری در سیستم عرضه ارز و عرضه کالایی که به ارز وابسته است ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۵ - ۰۴:۰۰    
دستورالعمل رئیس کل گمرک ایران جهت ترخیص کالاهای واحدهای تولیدی به صورت نسیه به گمرکات اجرایی کشور ابلاغ شد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۵ - ۰۴:۰۰    
گمرک ایران از حذف بارگذاری تصویر اسناد در سامانه جامع گمرکی و پنجره واحد تجارت فرامرزی خبر داد و اعلام کرد: از ابتدای اردیبهشت ماه اطلاعات تمامی اسناد ضمیمه صرفا الکترونیکی دریافت می شود.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۵ - ۰۴:۰۰    
از این پس صادرکننده به سه روش ایفای تعهد خواهد کرد که شامل فروش به بانکها در سامانه نیما، واردات از محل ارز صادراتی و فروش به واردکننده با نرخ توافقی است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۵ - ۰۴:۰۰    
دبیر انجمن تولیدکنندگان آب های معدنی و آشامیدنی از افزایش 20 درصدی قیمت آب های بسته بندی معدنی و آشامیدنی از ابتدای اردیبهشت ماه سال جاری خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۲ - ۱۹:۴۴    
بی قابلیت جذابی را به برنامه تلفن همراه خود افزوده که انتخاب جعبه بسته بندی مناسب برای کالای فروخته شده را با استفاده از فناوری واقعیت افزوده ممکن می کند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۲ - ۱۹:۴۴    
وزیر ارتباطات با اعلام خبر پیوستن به چالش بی زباله، از محدودکردن استفاده از ظروف یکبارمصرف غیرضروری در وزارت ارتباطات خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۲ - ۱۹:۴۴    
افزایش حداقل مزد به توافق رسیده و رقم افزایش 19،8 درصدی مزد؛ حدود 130 درصد بالاتر از تورم اعلامی تعیین شده است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۶ - ۰۱:۳۷    
برای نخستین بار در کشور ، همسان سازی نشان های تمام شرکتهای زیرمجموعه یک هلدینگ تجاری – اقتصادی انجام و به ثبت رسید.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۶ - ۰۱:۳۷    
معاون توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری گفت: وام اشتغال با هدف کاهش بیکاری و رونق اشتغال در مناطق روستایی و عشایری مرزنشین با کارمزد چهار درصد و برای سایر روستاییان 6 درصد پرداخت می شود.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۶ - ۰۰:۳۷    
نشست شورای عالی کار به ریاست وزیر کار و رفاه اجتماعی به پایان رسید که پس از تصویب حداقل هزینه زندگی کارگری، مقرر شد دستمزد 97 با حضور 3 وزیر کابینه طی چند روز آینده نهایی شود.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۶ - ۰۰:۳۷    
در 10 ماه امسال تولید انواع کاغذ با رشد 35 درصدی در همسنجی با پارسال، به 640 هزار تن افزایش یافته است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۶ - ۰۰:۳۷    
رئیس بسیج اصناف از امضای تفاهم نامه میان این سازمان با بنیاد شهید و امورایثارگران مبنی بر معافیت مالیاتی اصناف در صورت بکارگیری فرزندان ایثارگران خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۶ - ۰۰:۳۷    
گوگل امروز اعلام کرد از این پس آگهی های بازرگانی که به هر نحو به ارزهای دیجیتال مرتبط باشند را از طریق شبکه تبلیغات آنلاین خود به نمایش نخواهد گذاشت.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۶ - ۰۰:۳۷    
سواستفاده از فضای مجازی برای انتشار تبلیغات نامناسب و فریبنده روز به روز در حال افزایش است و گوگل تنها در سال 2017 حدود 3.2 میلیارد آگهی را به همین علت حذف کرده است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۶ - ۰۰:۳۷    
مسئول ارزی سامانه جامع تجارت گفت: ارتباط داده ارزی با داده تجاری توسط سامانه برقرار شده و اطلاعات برای سازمان امور مالیاتی هم ارسال می شودد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۶ - ۰۰:۳۷    
اگرچه ارزهای دیجیتالی این روزها در جهان گل کرده و برخی هم سودهای کلانی از آن به جیب زده اند اما با توجه به عدم تایید قطعی ارزهای دیجیتالی ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۶ - ۰۰:۳۷    
توئیتر ویژگی جدیدی اضافه کرده که تصاویر و ویدئوهای مرتبط با رویدادهای خبری را در بخش توئیتر مومنتس نمایش می دهد. این اقدام برای جذب تبلیغات انجام شده است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۶ - ۰۰:۳۷    
به علت اختلال در سامانه بانک مرکزی، امکان دریافت شماره ثبت سفارش، ویرایش ثبت سفارش های بانکی و اعلام منشا ارز وجود ندارد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۶ - ۰۰:۳۷    
آخرین مرحله یارانه سال جاری، شنبه 26 اسفندماه 96، به حساب سرپرستان خانوار واریز خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۶ - ۰۰:۳۷    
مدیر کمیته ناشران داخلی سی و یکمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران از ثبت نام 2430 ناشر برای حضور در این نمایشگاه خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۶ - ۰۰:۳۷    
نیکنام حسینی پور با رأی اعضای هیات امنای موسسه خانه کتاب به عنوان مدیرعامل این موسسه انتخاب شد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۶ - ۰۰:۳۷    
اپل یک صفحه وب طراحی کرده که به والدین آموزش می دهد میزان استفاده فرزندانشان از آیفون را مدیریت کنند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۶ - ۰۰:۳۷    
معاون مالیات بر ارزش افزوده سازمان امور مالیاتی، در بخشنامه ای فهرست عناوین کالاها و خدمات مندرج در ماده 33 قانون مالیات برارزش افزوده را ابلاغ کرد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۶ - ۰۰:۳۷    
بحث فیلتر شدن یا رفع فیلتر پیام رسان های بین المللی در کشور دوباره بعد از مدتی با اظهارات اخیرا رئیس مرکز ملی فضای مجازی که از بررسی رفع فیلترینگ توییتر خبر داد، مطرح شد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۸ - ۲۱:۳۹    
کتابفروشی های سراسر کشور می توانند از 16 اسفند ماه با مراجعه به سایت www.ketabnet.ir نسبت به ثبت نام در عیدانه کتاب اقدام کنند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۸ - ۲۱:۳۹    
بر اساس بخشنامه گمرک؛ اخذ مفاصا حساب مالیاتی از کارتهای بازرگانی یکبارمصرف اجباری شد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۸ - ۲۱:۳۹    
نمایندگان مجلس شورای اسلامی با درخواست کمیسیون اقتصادی برای بررسی لایحه مالیات بر ارزش افزوده طبق اصل 85 قانون اساسی، مخالفت کردند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۸ - ۲۱:۳۹    
درپی ممنوع شدن ثبت سفارش واردات با دلار آمریکا، رئیس سازمان توسعه تجارت اعلام کرد: تاکنون مشکل مهمی از سوی واردکنندگان مطرح نشده و با توجه به نوع کالاهای وارداتی و کشورهای طرف مبادله ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۸ - ۲۱:۳۹    
مجموعه البدایه که در سال 1277 قمری در شهر یزد به چاپ رسیده، به عنوان قدیمی ترین کتاب چاپ سنگی، چاپ شده در شهر یزد در مخزن کتاب های چاپ سنگی کتابخانه وزیری یزد وابسته به آستان قدس رضوی مورد توجه و ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۸ - ۲۱:۳۹    
صندوق بین المللی پول پیش بینی کرد رشد اقتصادی ایران در سال آینده به 3.8 درصد افزایش یابد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۸ - ۰۰:۳۹    
حقوق اسفندماه کارمندان دولت از امروز پرداخت می شود.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۷ - ۲۳:۳۹    
بر اساس گفته های شرکت (Koenig & Bauer)، افزایش متعادل قیمت موجب نوآوری های بیشتر شده و از این رو سرمایه های بیشتری در آینده جذب شرکت خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۷ - ۲۳:۳۹    
چاپ قوطی های فلزی در "نمایشگاه یورو کن تک".این نمایشگاه فرصتی عالی برای فعالان مختلف در این حوزه از صنعت فراهم نموده تا گرد هم ایند و با آخرین فناوری های موجود در این عرصه آشنا شوند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۷ - ۲۳:۳۹    
گمرک ایران در اطلاعیه ای اعلام کرد،جهت انجام خدمات شایسته به خدمت گیرندگان در روزهای پایانی سال تمهیداتی را در نظر گرفته و علاوه بر افزایش ساعت کاری،در روزهای تعطیل شیفت های کاری برقرار است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۷ - ۲۳:۳۹    
بانک مرکزی به مناسبت فرا رسیدن عیدباستانی نوروز از طریق بانک های عامل اسکناس نو توزیع می کند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۷ - ۲۳:۳۹    
فناوری چاپ سه بعدی اجازه می دهد که این تیم بتواند اندام فوقانی بدن را بدون نیاز به قطعات متحرک، با هزینۀ کمتر و اندام های مصنوعی سفارشی را تولید نماید.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۷ - ۲۳:۳۹    
دامغان - معاون روابط کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: طی سال جاری 790 نفر از کارگران قربانی حوادث ناشی از کار شدند که نسبت به سال قبل کاهش داشته است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۱ - ۲۲:۳۹    
نشست اتحادیه صادرکنندگان صنعت چاپ ایران و هیات مدیره منتحب اتحادیه لیتوگراف مهر و پلاک و کلیشه و چاپ اسکرین تهران با مدیر اجرایی تشکل های اتاق بازرگانی ایران برای هم اندیشی و توسعه فعالیت های با ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۱ - ۲۲:۳۹    
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در آئین تجلیل از علامه خفری، گفت: نکوداشت بزرگان که امروز به نام یکی از آن ها جمع شده ایم، می تواند با نگاه های مختلف دیده شود ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۱ - ۲۱:۳۹    
دکتر روح الله لطیفی مدیرعامل شرکت چاپ و انتشارات نشر راه فردا با بیان اینکه در این جشنواره شرکت های فعال در 25 شاخه اصلی و برخی زیرشاخه های صنعتی مورد ارزیابی قرار گرفته و شرکت های برگزیده معرفی ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۱ - ۲۱:۳۹    
در این پست، آدام فاکس (Adam Fox) از شرکت شاتل استرائوس (Suttle – Straus) به بیان 7 اشتباه برجسته ای که مردم به هنگام طراحی های گرافیکی برای استفاده در محیط باز انجام می دهند اشاره کرده است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۱ - ۲۱:۳۹    
نسخۀ دوم از پلتفرم نسل سوم ایمیج رانر ادونس دارای ایمنی بسیار بالا و کنترل دقیق فرآیند چاپ است که در آن، نرم افزار و سخت افزار بدون هیچ درز و فاصله ای با یکدیگر ادغام شده اند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۱ - ۲۱:۳۹    
هفته گذشته در کوران رقابت انتخاباتی اتحادیه لیتوگرافاان،ایرج استاد علینقی رییس اتحادیه چاپخانه داران تهران در اقدامی بی سایقه با صدور نامه ای حمایت خود را از یکی از کاندیداهای این انتخابات اعلام کرد ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۸ - ۱۳:۳۰    
امیرحسین قاسمی کاندیدای گروه پیشرفت و توسعه با اشاره به اولویت های خود برای حضور در انتخابات اتحادیه لیتوگرافان ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۸ - ۱۳:۳۰    
جلال ذکایی مدیرکل اسبق دفتر چاپ وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با بیان اینکه اگر اتحادیه ها به رسالت عملیاتی خود عمل کنند می توانند بازویی برای تصمیم گیران در مراجع دولتی باشند ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۸ - ۱۳:۳۰    
علیقلی اعظمی مدیر انجمن کارتن و ورق در باب اهمیت اتحادیه های صنفی گفت: اتحادیه ها متشکل از افراد متخصصی از یک صنف هستند که در کنار همدیگر جمع شده اند و با استفاده از اطلاعات تخصصی برای پیشبرد اهداف ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۸ - ۱۳:۳۰    
راستین فروتن کارشناس چاپ و کاغذ درباره ویژگی های اتحادیه های صنفی توضیح داد: پایه و مبنای اقتصاد هر کشوری صنوف هستند که هر یک از آن ها دارای اتحادیه ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۸ - ۱۳:۳۰    
علی فرهمند کارشناس کاغذ و مقوا با اشاره به دلیل شکل گیری تشکل های صنفی گفت: نگاهی به تاریخچه اکثر اتحادیه های صنفی نشان می دهد که بسیاری از آن ها با اهداف از پیش تعیین شده یا اهداف حداقلی یک اتحادیه ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۸ - ۱۳:۳۰    
حمیدرضا طاهری آشتیانی فعال و کارشناس چاپ و بسته بندی درباره نقش مهم اتحادیه های صنفی معتقد است؛ اولین نقشی که اتحادیه ها می توانند ایفا بکنند این است که همیشه در هرم مدیریتی صنایع و صنوف از راس آن ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۸ - ۱۳:۳۰    
غلامرضا شجاع کاندیدای گروه پیشرفت و توسعه انتخابات اتحادیه لیتوگرافان تهران با اشاره به اولویت های برنامه خود برای حضور در اتحادیه صنفی گفت ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۸ - ۱۳:۳۰    
حمید غفاری فعال حوزه چاپ نشر با ارایه تعریفی از اتحادیه گفت: فلسفه وجودی اتحادیه در اروپا بود و در آن زمان وقتی گذر صنعتی رخ داد صنایع نوعا خصوصی بودند و بر اساس مقررات خود اصل بر بهره وری بود که در ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۸ - ۱۳:۳۰    
غلامرضا شجاع؛ مدیرعامل تعاونی لیتوگرافان و عضو هیات مدیره اتحادیه لیتوگرافان با اشاره به اهمیت انتخابات لیتوگرافان گفت ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۸ - ۱۳:۳۰    
مدل P5 250 HS برای تولیدات صنعتی با حجم بالا و در ضمن با کیفیت افست هدف گذاری شده است. مدل P5 بیانگر 5 ویژگی اصلی در قلب این فناوری است: بهره وری، اعتبار، جریان کار، تطبیق پذیری و کیفیت چاپ.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۸ - ۱۳:۳۰    
ناشران و نویسندگان کتاب های داستانی امیدوارند در آینده پیشرفت تکنولوژی به آنها کمک کند تا احساس خوانندگان درباره کتاب هایشان را بفهمند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۸ - ۱۳:۳۰    
ناشران تمایل دارند تا در مورد آنچه که چاپ می کنند اطلاعات داشته باشند، هر چند ممکن است ندانند که چگونه می خواهند سفارشات را چاپ نمایند ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۸ - ۱۳:۳۰    
یک سال پس از راه اندازی سامانه شناسه کالا باید وارد مرحله بعدی طرح یعنی شناسه رهگیری می شد؛ اما تاکنون بیشتر گروههای کالایی در این رابطه اقدامی صورت نداده اند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۸ - ۱۳:۳۰    
برای شرکت هایی بسته بندی، بخصوص آنهایی که در بخش مواد غذایی فعالیت دارند، رعایت استانداردهای ایمنی مرتبط با مواد خام و فرآیندهای تولید یک اصل اساسی است که مقررات معینی در اروپا برای این امر وجود ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۸ - ۱۳:۳۰    
معاون فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: حال و روز فرهنگ کشور همچون حال و روز صنعت خوب نیست و جامعه دغدغه اخلاق دارد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۴ - ۲۲:۳۰    
یک شرکت ژاپنی سیستمی برای پخش هولوگرام سه بعدی بازی های تابستانی توکیو 2020 ارائه کرده است. به این ترتیب تماشاچیان خارج از ورزشگاه می توانند بازی ها را تماشا کنند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۲ - ۲۳:۳۰    
هنگامی که سایت فروشگاهی آمازون تاسیس شد ابتدا به صورت ایمیلی کتاب می فروخت اما امروز به پروژه های تولید هوش مصنوعی و روباتیک فکر می کند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۲ - ۲۳:۳۰    
مهرداد باقری؛ کارشناس و مدیرفروش شرکت مگاپس با اشاره به کارکرد و مفهوم اتحادیه های صنفی، گفت: اتحادیه به معنای اتحاد و تشکل جمعی از اعضای مختلف است ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۲ - ۲۳:۳۰    
علی حصارکی کاندیدای گروه پیشرفت و توسعه در انتخابات لیتوگرافان تهران با اشاره به برنامه های خود برای حضور در هیات مدیره اتحادیه لیتوگرافان گفت: نخستین موضوعی که برای من اهمیت دارد؛ شفاف سازی کار است ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۲ - ۲۳:۳۰    
محمدرضا کاری کاندیدای گروه پیشرفت و توسعه انتخابات اتحادیه لیتوگرافان درباره برنامه های خود برای حضور در هیات مدیره این اتحادیه توضیح داد: اولویت من مدیریت مالی اتحادیه لیتوگرافان است ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۲ - ۲۳:۳۰    
قم - رئیس اتحادیه ناشران و کتابفروشان قم گفت: 474 ناشر داخلی و خارجی با بیش از 80 هزار عنوان کتاب در نمایشگاه های کتاب دین و کتاب استانی قم شرکت کردند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۲ - ۲۳:۳۰    
این روزها از گوشی های هوشمند برای تهیه نمونه های آزمایشگاهی و انجام تحقیقات علمی استفاده می شود. اما حالا استفاده از آن به عنوان میکروسکوپ هم ممکن شده است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۲ - ۲۲:۳۰    
علی مغانی رییس اتحادیه چاپخانه داران خراسان رضوی با اشاره به اهمیت اتحادیه ها و تشکل های صنفی گفت: اتحادیه ها حلقه واسط بین دولت و افراد صنفی هستند و تمام مشکلات اداری و صنفی اعضا شامل موضوعات ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۲ - ۲۲:۳۰    
جهانگیر رضایی عضو هیات مدیره اتحادیه چاپخانه داران قم با بیان اینکه اتحادیه های صنفی باید به مبحث آموزش به عنوان یکی از اولویت های کاری خود بدانند ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۲ - ۲۲:۳۰    
رضا رضایی رییس سابق اتحادیه صادرکنندگان صنعت چاپ درباره لزوم توجه به جایگاه اتحادیه های صنفی، گفت: اتحادیه های صنفی در قانون اساسی ما جایگاه بسیار خاص و ویژه ای دارند و می توانند سرنوشت خود را به دست ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۲ - ۲۲:۳۰    
محمدعلی انصاری پور رییس اتحادیه چاپخانه داران اصفهان نقش تشکل های صنفی در پیشبرد اهداف و برنامه های هر صنف موثر دانست و گفت ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۶ - ۱۵:۲۸    
شرکت کانادایی کوبو، تولیدکننده کتابخوان های الکترونیک با امضای قرارداد همکاری با فروشگاه های زنجیره ای والمارت قصد دارد فروش کتاب صوتی و الکترونیک خود را افزایش دهد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۶ - ۱۵:۲۸    
معاون علمی و فناوری رئیس جمهور گفت: در تلاش هستیم تا شهر تهران به شهر علم و فناوری تبدیل شود.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۶ - ۱۵:۲۸    
با هدف ترویج فرهنگ مشارکت و کار جمعی، گسترش فرهنگ کارآفرینی و توسعه کسب و کار، تشکیل و تقویت مدارس غیردولتی به ویژه تعاونی و شکوفایی اقتصاد تعاونی ، همایش تعاون ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۶ - ۱۵:۲۸    
به گفته معاون خانه صنعت، معدن و تجارت ایران، سود تسهیلات بانکی ارائه شده به بخش تولید در اروپا تا 0.5 و در ایران تا 24 درصد است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۶ - ۱۵:۲۸    
یک فعال حوزه کسب وکارهای نوپا با اشاره به توان اشتغال زایی گسترده استارت آپ ها، بر تاثیرگذاری مثبت اینگونه فعالیت ها در راستای رشد و بهره وری اقتصادی تاکید کرد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۶ - ۱۴:۲۸    
غرفۀ شرکت OKI دستگاه جالبی ارایه نمود که دارای مدل سه بعدی است و توانایی های زیادی در چاپ محصولات و ارائه خدمات به صنایع وابسته به چاپ را دارد.
مشاهده نتایج بیشتر...