سه شنبه ۰۳ بهمنساعت ۲۳:۲۵Jan 2018 23

چاپ و زندگی (printfamily.ir)

  ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ - ۰۰:۳۰    
معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت از مسدود شدن 1600 کارت بازرگانی خبر داد و گفت: پیگیری برای طولانی کردن مدت اعتبار کارت بازرگانی در حال انجام است ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ - ۰۰:۳۰    
با رشد و گسترش هرچه بیشتر استفاده اقتصادی از فضای مجازی در سال های اخیر، میزان پرداخت های آنلاین هم افزایش داشته است؛ کاری که البته برای هرچه ایمن تر شدن نیازمند رعایت اصولی است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ - ۰۰:۳۰    
ردیاب های وبی که به تازگی کشف شده اند برای ردیابی کاربران از مدیران گذرواژه سوءاستفاده می کنند. جهت حفاظت در برابر وب فرم ورود ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ - ۰۰:۳۰    
یک فعال حوزه استارت آپ ها با اشاره به موانع پیش روی توسعه این کسب وکارهای نوپا از محدودیت های مالی و تبلیغاتی به عنوان اصلی ترین این موانع نام برد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۹ - ۲۳:۳۰    
مشاور اجرایی معاونت فرهنگی ارشاد نسبت به احتمال افزایش قیمت کاغذ پرمصرف بالکی به دلیل عدم تخصیص ارز مبادله ای، هشدار داد و مسئولیت این مسئله را متوجه بانک مرکزی دانست.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۹ - ۲۳:۳۰    
همایون امیر زاده، در آئین افتتاح کتابفروشی دنیای کتاب ضمن تاکید بر نگاه ویژه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به تقویت جایگاه کتابفروشی ها به برنامه دراز مدت این وزارتخانه برای ایجاد کتابفروشی در 20 شهر ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۹ - ۲۳:۳۰    
مجید غلامی جلیسه مدیرعامل موسسه خانه کتاب این خبر را که وی چند روزی است از مسئولیت خود استعفا کرده و به زودی جایگزینش معرفی می شود، قویاً تکذیب کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۹ - ۲۳:۳۰    
اگر از گفتگوی ویدئویی دو بعدی با استفاده از برنامه های مختلف تلفن همراه خسته شده اید، می توانید امیدوار باشید که در سال های آتی بتوانید با گوشی خود به طور سه بعدی مکالمه تصویری داشته باشید.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۹ - ۲۳:۳۰    
تکذیب شایعه استعفای مدیرعامل خانه کتاب و درخواست وزیر ارشاد از بانک مرکزی برای تخصیص ارز مبادله ای برای کاغذهای بالکی از جمله خبرهای مهم حوزه کتاب در این هفته هستند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۹ - ۲۳:۳۰    
مرکز ماهر در مورد انتشار بدافزاری با نام فیلترشکن آمدنیوز و ادعای انتساب آن به نهادهای دولتی هشدار داد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۹ - ۲۳:۳۰    
اگرچه فرار مالیاتی گسترده،قاچاق سازمان یافته،انباشت بدهی های گمرکی و نابسامانی بازار ارز ماحصل استفاده از کارت بازرگانی اجاره ای است اما سامان دادن به این کارت ها همچنان بدون متولی است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۹ - ۲۳:۳۰    
معاون آموزشی دانشگاه علم و صنعت از حذف کاغذ در فعالیت های آموزشی و پژوهشی دانشگاه خبر داد و گفت: از این طریق می توان علاوه بر صرفه جویی هزینه ها گامی در جهت حرکت به سمت دانشگاه سبز برداشت.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۰۰:۱۹    
اولین دوره چاپ در چاپخانه در یک روز در تاریخ 20 دی ماه 96 در مجتمع چاپ صنوبر با حضور 14 هنرجو برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۰۰:۱۹    
چاپ شابلون همچنان سهم عمده ای از بازار جهانی چاپ روی پارچه را از نظر حجم تولید پارچه های چاپی به خود اختصاص داده است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۰۰:۱۹    
محققان کالج لندن موفق به چاپ سه بعدی ساختارهای زیستی پیشرفته ای شده اند که قادر به تقلید از عملکردهای حیاتی مغز و ریه های انسان هستند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۰۰:۱۹    
رئیس انجمن واردکنندگان کاغذ، مقوا و فرآورده های سلولزی ایران با اشاره به بلاتکلیفی کاغذ مصرفی کپی در اداره گمرک طی 15 روز اخیر ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۰۰:۱۹    
این ربات تنها قادر به چاپ کف، سقف و 410 فوت مربع از مساحت خانه بوده و کارگران واقعی، پس از آن به نصب درب و پنجره، لوله کشی و سیستم های الکتریکی می پردازند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۰۰:۱۹    
یکی از سوالات اساسی درباره تکنولوژی کتابخوان های الکترونیک این است که آیا با کاهش قیمت دستگاه های پیشرفته واقعیت مجازی این دستگاه ها همچنان می توانند به حیات خود ادامه دهند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۰۱:۱۳    
فهرست اطلاعات واحدهای تولید فناوری اطلاعات جهت بهره مندی از معافیت مالیات بر درآمد حاصل از فروش محصولات تولیدی به ادارات کل امور مالیاتی ابلاغ شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۰۱:۱۳    
رئیس کمیسیون صنعت اتاق تهران با انتقاد شدید از توقف ثبت سفارش ها و تغییرات مکرر تعرفه ای گفت: وزارت صنعت رژیم تجاری کشور را بهم ریخته و فضای سرمایه گذاری را ناامن کرده است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۹ - ۱۳:۰۵    
سومین نشست علمی مرکز مطالعات فضای مجازی پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۹ - ۱۳:۰۵    
رئیس اتحادیه لیتوگرافان با اشاره به نشست روز گذشته روسای اتحادیه های صنعت چاپ با مدیرکل دفتر امور چاپ وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۹ - ۱۳:۰۵    
اگر از اینکه عکس های سلفی تهیه شده با گوشی های همراه معمولا خوب از آب در نمی آید ناراحت هستید از این پس می توانید این کار را با یک دوربین سه بعدی خاص انجام دهید.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۹ - ۱۳:۰۵    
رئیس اتاق بازرگانی تهران، راهکار بازگشت شور و نشاط به کشور را بها دادن به کارآفرینان جوان دانست و گفت: کارآفرینان ایرانی از نقطه صفر، به درخشش رسیده اند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۹ - ۱۳:۰۵    
در حالی فعالان اقتصادی بر این باورند که دولت باید مشکل غیرقابل پیش بینی بودن دلار و مالیات را حل کند که معاون وزیر صنعت می گوید حتی با تسهیلات صندوق توسعه ملی، صادرکنندگان توان رقابت ندارند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۵ - ۲۳:۰۶    
مطابق با گزارش های موجود، نشر پیرسون به عنوان پرفروش ترین ناشر جهان در سال 2016 معادل 22 هزار و 480 میلیارد تومان فروش داشته و این در حالی است که جمع مبلغ کل کتاب هایی که در سال 95 منتشر شده اند ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۵ - ۲۳:۰۶    
معاون امور اقتصادی وزارت اقتصاد تنها راهکار بهبود فضای کسب و کار را پیاده سازی سیستم هوشمند مدیریت و کنترل محیط کسب و کار عنوان کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۵ - ۲۳:۰۶    
معاون مالیات بر ارزش افزوده سازمان امور مالیاتی کشور آخرین مهلت ارایه اظهارنامه مالیات بر ارزش افزوده دوره سه ماهه پاییز 1396 را شنبه 16 دی ماه اعلام کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۵ - ۲۳:۰۶    
محمدتقی عرفان پور؛ رئیس هیات مدیره انجمن فرهنگی ناشران دانشگاهیاز راه اندازی نمایشگاه مجازی کتاب دانشگاهی در آینده ای نزدیک خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۵ - ۲۳:۰۶    
با پیگیری های وزیر صنعت، معدن و تجارت موضوع کاغذ در دستور کار کارگروه تنظیم بازار برای ارایه بسته مدیریت بازار و در شمول کالاهای اساسی جهت اخذ ارز مبادله ای قرار گرفت ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۵ - ۲۳:۰۶    
در پی انتقال هیئت انتخاب و خرید کتاب به اداره کل امور چاپ و نشر وزارت ارشاد، به زودی بخش مربوط به حمایت از کتاب های فاخر و ارزشمند نیز به این اداره کل پیوست خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۵ - ۲۳:۰۶    
نایب رئیس اتاق بازرگانی ایران گفت: دشواری تامین مالی از سوی بانک ها مهمترین مانع کسب و کاز از دیدگاه فعالان بخش خصوصی است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۱ - ۱۸:۰۵    
معاون وزیر نیرو از تامین کسری آب ضروری مورد نیاز شهرکها و نواحی صنعتی کشور خبر داد و گفت: وزارت نیرو در این ارتباط، مساعدت بیشتری داشته باشد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۱ - ۱۸:۰۵    
دوره های کاربردی آموزشی چاپ در محیط چاپخانه برای فعالان و دست اندرکاران این حوزه توسط گروه پژوهشی عفراوی چهارشنبه 20 دی ماه برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۱ - ۱۸:۰۵    
ماشین های چاپی که از فناوری های UV LED استفاده کرده اند که تا همین اواخر استفاده از چنین فناوری هایی غیرقابل تصور بود و اکنون به واقعیت تبدیل شده است و امید به ارتقاء عملکرد این دستگاه ها را افزایش ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۱ - ۱۸:۰۵    
با اعلام سخنگوی شورای سیاست گذاری سی و یکمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران درباره جانمایی این نمایشگاه از شهر آفتاب به مصلای امام خمینی (ره) ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۱ - ۱۸:۰۵    
حسینی نیک؛ مدیر انتشارات مجد با بیان اینکه جانمایی ناشران در سی و یکمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران باید به میزان فضای مسقف نمایشگاه باشد ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۱ - ۱۸:۰۵    
طرفداران کتاب های الکترونیکی هر روز بیشتر و بیشتر می شوند. برخی کارشناسان اعتقاد دارند که کتاب های چاپی در آینده نزدیک به تاریخ پیوسته و تنها شکل کتاب که باقی می ماند، نوع الکترونیکی آن است ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۱ - ۱۸:۰۵    
مجمع بین المللی اعتبارسنجی سوئیس، رتبه بندی مهارتی مدیران و کارآفرینان را در ایران آغاز می کند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۱ - ۱۸:۰۵    
معاون وزیر صنعت با تاکید بر اینکه اجرای طرح ضربتی اشتغالزایی در واحدهای صنعتی و صنفی کوچک بلندپروازانه نیست، گفت: اگر هر یک از 200هزار واحد، یک نفر را استخدام کنند، 200هزار شغل ایجاد می شود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۱ - ۱۸:۰۵    
مدیر مسئول انتشارات گل واژه برگزاری سی و یکمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران را در مصلا انتخاب آگاهانه ای می داند و معتقد است، با این انتخاب تا حدی شور و هیجان سابق به نمایشگاه کتاب باز می گردد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۱ - ۱۸:۰۵    
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی قم؛ کاهش آلایندگی واحدهای صنعتی را نیازمند حمایت های مالی برای تجهیزات و تعویض خط تولید قدیمی آنان عنوان کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۱ - ۱۸:۰۵    
همزمان با چهاردهمین نمایشگاه بین المللی تبلیغات،بازاریابی و صنایع وابسته که از 12 تا 15 دی ماه در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران برگزار می شود، نوین ترین و جدیدترین روش ها، فنون ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۱ - ۱۷:۰۵    
محققان امیدوارند با استفاده از یک فناوری پیشرفته سه بعدی بتوانند جلوی تخریب برخی تابلوهای نقاشی ارزشمند را که در گذر زمان از بین می روند، بگیرند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۱ - ۱۷:۰۵    
یک تولید کننده وسایل الکترونیکی بزرگترین نمایشگر او ال ای دی جهان را با کیفیت 8K و در ابعاد 88 اینچ رونمایی می کند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۹ - ۱۱:۴۹    
این نمایشگاه با تلاش فراوان سمانه رستمی ، دانشجوی فارغ التحصیل چاپ، روز جمعه درخیابان شریعتی تهران افتتاح گردید.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۸ - ۱۳:۴۹    
محققان سنگاپوری برچسب هایی ساخته اند که چربی بدن موش ها را می سوزاند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۸ - ۱۳:۴۹    
اولین سمینار روابط ایران و روسیه از دریچه کتاب و صنعت چاپ 10 اردیبهشت سال آینده از سوی خانه کتاب و با همکاری تعدادی از موسسات داخلی و خارجی برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۸ - ۱۳:۴۹    
مدیرکل مقررات، مجوزهای بانکی و مبارزه با پولشویی بانک مرکزی گفت: انتظار می رود در آینده نزدیک و با استفاده از زیرساخت های جدید مبارزه با پولشویی، وقوع جرم درسیستم بانکی کمتر از گذشته شود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۷ - ۱۹:۴۹    
فاز دوم مجتمع کاغذسازی پردیس بزرگترین واحد تولید کننده کاغذ بسته بندی کشور با حضور معاون اول رییس جمهور به بهره برداری رسید.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۷ - ۱۸:۴۹    
سعید باستانی؛ سخنگوی کمیسیون صنایع مجلس شورای اسلامی معتقد است به دلیل پیوستگی صنعت چاپ با حوزه فرهنگ باید از پرداخت مالیات بر ارزش افزوده معاف باشد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۷ - ۱۸:۴۹    
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در حکمی، محمد سلطانی فر را به عنوان معاون امور مطبوعاتی و اطلاع رسانی این وزارتخانه منصوب کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۷ - ۱۸:۴۹    
توئیت منتسب به نشر هرمس درباره دپوی کاغذ توسط چند مدیر دولتی در دو وزارتخانه فرهنگ و ارشاد اسلامی و صنعت، معدن و تجارت، از سوی این موسسه انتشاراتی تکذیب شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۷ - ۱۸:۴۹    
علاقه مندان به مطالعه از طریق گوشی های هوشمند می توانند با پرداخت روزانه 300 تومان که از اعتبار آن ها کسر خواهد شد، به کتابخانه الکترونیکی طرح کتاپ دسترسی پیدا کنند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۷ - ۱۸:۴۹    
یکی دو سال پیش بود که راه اندازی فراکسیون چاپ به عنوان یک مطالبه جدی از سوی اهالی چاپ مطرح شد و اهالی مجلس برای تاسیس و راه اندازی این فراکسیون اعلام آمادگی کردند ولی تشکیل آن به اما و اگرهایی محدود ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۷ - ۱۸:۴۹    
انواع سکه در بازار تهران، با نوسان قیمت معامله شد و هر دلار آمریکا نیز با 10 تومان رشد، 4203 تومان قیمت خورد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۵ - ۱۲:۴۹    
رئیس اتحادیه ناشران و کتابفروشان تهران بر لزوم تغییر دیدگاه قانون گذاران سازمان تامین اجتماعی از توجه به مکانِ کار کارفرمایان حوزه نشر به تولیدات آنها، تاکید کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۵ - ۱۲:۴۹    
جشنواره کارآفرینی و توسعه کسب و کار به منظور طرح نیازمندیهای صنعت و ارائه دستاوردهای دانشجویان در دانشگاه شریف برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۵ - ۱۲:۴۹    
رئیس اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگر می گوید که سیمای ملی در برگزاری نظرسنجی ها باید رویکرد جامعه شناختی و عاری از تبعیض داشته باشد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۵ - ۱۲:۴۹    
امروزه بدون فکر کردن در مورد انقلاب کنونی که در صنعت رخ داده و نسل جدیدی از صنعت را تحت عنوان صنعت 4.0 بوجود آورده است، نمی توان در مورد شرکت ها، فرآیندها یا تولیدات سخنی گفت.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۵ - ۱۲:۴۹    
مفهوم تزئین به آثار هنری دوران باستان باز می گردد و در دوران مدرن و به لطف فناوری ، به شخصی سازی و سفارشی سازی وسایل و تجهیزات تبدیل شده است ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۵ - ۱۲:۴۹    
رئیس اتحادیه صادرکنندگان چاپ با بیان این که از چهار ماه قبل تاکنون کاغذ با دو نوسان قیمتی روبه رو بوده است ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۵ - ۱۲:۴۹    
یک فروشنده کاغذ گفت: در شرایط فعلی برخی از واردکننده ها کاغذ وارد کرده اند، ولی به دلیل ترس از تعزیرات و دارایی مجبورند به منِ کاغذفرش بگویند که قیمت فروش و فاکتور با هم متفاوت خواهد بود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۵ - ۱۲:۴۹    
معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و رئیس سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران از اختصاص 10هزار میلیارد تومان تسهیلات بانکی برای نوسازی صنایع در کشور خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۵ - ۱۲:۴۹    
در شرایطی که بازار کاغذ با مشکلات متعدد گرانی دست و پنجه نرم می کند، آمارهای ارائه شده گویای آن است که در شش ماهه اول سال جاری در حوزه صادرات کاغذ و محصولات کاغذی از نظر وزنی 111.6 درصد رشد داشته ایم.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۳ - ۲۲:۵۰    
مسابقه طراحی و کاریکاتور آینده نشرکاغذی از سوی انتشارات ققنوس و با همکاری موسسه خانه کتاب برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۳ - ۲۲:۵۰    
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: صیانت و حمایت از آثار فرهنگی و هنری و حقوق پدیدآورندگان آن در فضای مجازی ضروری است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۳ - ۲۲:۵۰    
ناشران و کتابفروشانی که به برگه تشخیص یا تصمیم مالیاتی مجموعه خود اعتراض دارند، قبل از ارجاع پرونده به هیات حل اختلاف مالیاتی ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۳ - ۲۲:۵۰    
موسسه نمایشگاه های فرهنگی ایران از آغاز ثبت نام ناشران سراسر کشور برای حضور در 6 نمایشگاه استانی کتاب در بهمن ماه خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۳ - ۲۲:۵۰    
معاون اجرایی نمایشگاه محصولات و کالاهای فرهنگی از تمدید فراخوان و ثبت نام در این نمایشگاه خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۱ - ۲۳:۴۵    
این شرکت در نمایشگاه فسپا اوراسیا سال 2017، از چاپگر مدل Latex 3000 خود رونمایی کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۱ - ۲۳:۴۵    
داشتن کسب کارهایی در یک مجموعه در زمینۀ تولید لیبل یکی از کسب وکارهای مرسوم در بلژیک، فرانسه و هلند است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۱ - ۲۳:۴۵    
شرکت فولدرز (Folders) در نظر دارد تا به بزرگترین فروشندۀ آنلاین تجهیزات صحافی تبدیل شود و موقعیت های شغلی خود را افزایش دهد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۱ - ۲۳:۴۵    
رنگ یکی از عناصر اصلی تشکیل دهندۀ یک برند تجاری است و باعث می شود تا بسته های تولیدی یک برند مشخص، بسرعت در قفسه های فروشگاهی قابل شناسایی باشند و در واقع بعنوان کارت تبلیغاتی شرکت شناخته می شود ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۱ - ۲۳:۴۵    
سید حسن میرباقری؛ مدیرعامل انجمن واردکنندگان کاغذ و مقوا با اشاره به وضعیت کنونی بازار گفت: تخصیص ارز مبادلاتی به کاغذ بار دیگر از سر گرفته شده است و برخی از واردکنندگان کاغذ در مراجعه به بانک ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۱ - ۲۳:۴۵    
رییس فرهنگسرای اندیشه از آغاز به کار کمپین تولید کتاب صوتی ویژه کودکان روشندل خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۱ - ۲۳:۴۵    
یک عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی گفت: مهم ترین علت پایین بودن کیفیت کاغذ داخلی، قدیمی بودن دستگاه های تولید کاغذ است که سال ها نوسازی نشده اند و برای حل این مشکل باید سرمایه گذاری اصولی به ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۱ - ۲۳:۴۵    
شرکت پرفکت پترن (PerfectPattern) نسخۀ نهایی 0.3 از نرم افزار اس پرینت وان (sPrint One) را منتشر نمود.از این نرم افزار برای بهینه سازی برنامه ریزی و تولید اقلام چاپی استفاده می شود
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۱ - ۲۳:۴۵    
وکیلی معتقد است که تدابیر کرباسیان، شریعتمداری و صالحی به عنوان وزرای اقتصاد، صنعت و فرهنگ برای کاهش قیمت کاغذ چشمگیرنیست.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۹ - ۱۳:۴۵    
مدیر فروش انتشارات مروارید با اشاره به کاهش مخاطب در دو دوره برگزاری نمایشگاه درشهر آفتاب تاکید کرد: تا رسیدن به نقطه ایده آل فاصله وجود دارد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۹ - ۰۹:۴۵    
سومین نشست از سلسله نشست های اقتصاد فرهنگ و هنر به موضوع اقتصاد مطبوعات اختصاص دارد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۹ - ۰۹:۴۵    
ششمین دوره آموزشی طنز مطبوعاتی به همت باشگاه طنز و کاریکاتور انقلاب اسلامی برگزار می شود. ششمین دوره آموزشی طنز مطبوعاتی به همت باشگاه طنز و کاریکاتور انقلاب اسلامی ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۹ - ۰۹:۴۵    
حسین انتظامی معاون مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در صفحه شخصی خود در توئیتر، محمد سلطانی فر را به عنوان جانشین خود معرفی کرد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۹ - ۰۹:۴۵    
معاون فرهنگی وزیر ارشاد موضوع تغییر مدیر اداره کتاب این وزارتخانه را قطعی ندانست و در عین حال از اعلام نتیجه تصمیم تا 2 روز آینده خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۹ - ۰۹:۴۵    
معاون علمی و فناوری رئیس جمهور در دیدار با وزیر ارشاد تاکید کرد: برای بهبود فضای کسب و کار در حوزه فرهنگ و هنر، این وزارتخانه باید فرایند و تعداد مجوزهای صادر شده را کاهش دهد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۹ - ۰۹:۴۵    
سیدعلی کاشفی خوانساری مجری کارشناس چشم شب روشن میزبان مجید جعفری اقدم مدیر آژانس ادبی پل برای گفتگو در موضوع نشر بین الملل بود.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۹ - ۰۹:۴۵    
محققان نوعی برچسب ساخته اند که روی لباس فرد می چسبد و با انتشار امواج رادیویی علائم حیاتی او را رصد می کند. ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۹ - ۰۹:۴۵    
ارتش آمریکا برای تامین نیازهای خود در عرصه نبرد به فناوری تولید پهپاد با استفاده از چاپگرهای سه بعدی در عرض چند ساعت دست یافته است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۹ - ۰۹:۴۵    
محققان در انستیتو تحقیقاتی هوستون مینی مغزهایی را با استفاده از سلول های بنیادی انسانی تولید کرده اند که شرایط را برای ردیابی سریع فرایند ترمیم در سیستم عصبی مرکزی مساعد می کنند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۷ - ۱۰:۴۵    
محققان دانشگاهی برچسب هایی حاوی سوزن های ریز ساخته اند که می توان آنها را جایگزین واکسن کرد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۷ - ۱۰:۴۵    
تلاش گوگل برای مقابله با اخبار جعلی و قلابی وارد مراحل تازه ای شده و این شرکت قصد دارد دیگر در بخش اخبار خود، مطالب سایت هایی که کشور اصلی محل اداره آنها مشخص نیست را نمایش ندهد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۶ - ۱۶:۳۴    
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی گفت: نظام آموزش عالی کشور یک نظام آموزش محور و نه پژوهش محور است؛ این نظام فاقد یک ساختار مناسب برای پرورش محقق تواناست.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۶ - ۱۶:۳۴    
سردبیر صدا با اشاره به اینکه این هفته نامه به دلیل بحران کاغذ شنبه منتشر نشده است، گفت: به امید خدا صدا از هفته بعد منتشر می شود؛ البته به نظرم بحران کاغذ تا هفته بعد حل نخواهد شد ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۶ - ۱۶:۳۴    
دستیار ویژه اقتصادی رئیس جمهور گفت: بیکاری در کشور مسئله فوق العاده جدی است.مسعود نیلی در برنامه گفتگوی ویژه خبری شبکه دو سیما افزود ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۶ - ۱۶:۳۴    
برنامه های دبیرخانه دائمی جشنواره کتاب و رسانه تا دور بعدی این جشنواره، اعلام شد.مجید غلامی جلیسه، مدیرعامل خانه کتاب درباره برنامه های جدید جشنواره کتاب و رسانه گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۶ - ۱۶:۳۴    
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: کتمان مسایل و آسیب های اجتماعی موجب پیچیدگی و حل نشدن آن ها می شود؛ باید این مسایل دیده و درباره آن گفتگو شود.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۶ - ۱۶:۳۴    
رئیس اسبق خانه مطبوعات ایران در یادداشتی انتقادی به بررسی طرح رتبه بندی مطبوعات کشور پرداخت.خداداد ابراهیمی ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۶ - ۱۶:۳۴    
ایالت کالیفرنیا دستورالعملی برای افراد صادر کرده تا افراد برای حفظ سلامت خود از اشعه های موبایل دوری کنند. این دستورالعمل با توجه به شواهد مربوط به ارتباط سرطان با موبایل صادر شده است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۶ - ۱۶:۳۴    
متقاضیان دریافت گذرنامه به همراه گذرنامه یک عدد رایکارت رایتل نیز دریافت می کنند.توافق رایتل و شرکت پست، گذرنامه به همراه رایکارت برای دریافت سیم کارت رایتل به متقاضی دریافت گذرنامه اهدا می شود.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۶ - ۱۵:۳۴    
برات قبادیان؛ معاون آموزش، پژوهش و فناوری وزارت صنعت، معدن و تجارت در مراسم گرامی داشت هفته ملی پژوهش و فناوری و تقدیر از برگزیدگان و منتخبان این حوزه گفت: راه برون رفت از مشکلات اقتصادی ...
مشاهده نتایج بیشتر...