پنجشنبه ۱۰ فروردینساعت ۲۱:۰۸Mar 2017 30

چاپ و زندگی (printfamily.ir)

  ۱۳۹۶/۰۱/۰۲ - ۱۱:۲۳    
رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران در پیام نوروزی خود عنوان کرد: سال جدید، سال پیشرفت و اشتغال بیشتر برای جوانان خواهد بود.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۲ - ۱۱:۲۳    
ساعت رسمی کشور، امشب در ساعت 24، یک ساعت جلو کشیده می شود.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۲ - ۱۱:۲۳    
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: باید زمینه سرمایه گذاری مردم برای ایجاد اشتغال و تولید را دولت فراهم کند، زیرا اکنون جهت مردم را به سپرده گذاری در بانک ها سوق داده ایم.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۲ - ۱۱:۲۳    
نوروز امسال با داشتن چند اپلیکیشن کاربردی روی موبایلتان می توانید به تمام اطلاعاتی که در یک سفر به آن نیاز دارید، دست پیدا کنید.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۷ - ۱۳:۴۴    
شرکت کانن (Canon) با محصولاتی همچون چاپگر مسطح آریزونا 1280GT (Arizona) که مخصوص هم مدیا های انعطاف پذیر و هم سفت و سخت است ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۷ - ۱۳:۴۴    
11 تا 14 آوریل 2017، در مرکز نمایشگاه بین المللی تازه شهر شانگهای، چین سینوکاروگیتد 2017 همراه با سینوفولدینگ کارتن 2017 (SinoFoldingCarton) و نمایشگاه جعبه های بسته بندی 2017 برگزار می شود ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۷ - ۱۳:۴۴    
برخی بانکهای خصوصی عملیات صدور مسترکارتها را آغاز کرده و مشتریان می توانند با مراجعه به شعب آنها، درخواست خود را ارایه کنند؛حداقل مبلغ این مسترکارتها 100 یورو و سقف عام آن3000 هزار یورو است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۷ - ۱۳:۴۴    
کاربران برنامه اندرویدی جیمیل از این پس می توانند از درون محیط این برنامه برای دیگران پول ارسال کنند، بدون انکه نیازی به استفاده از دیگر برنامه های تبادل مالی باشد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۷ - ۱۳:۴۴    
یک شرکت مستقر در مرکز رشد دانشگاه علم و صنعت به ارائه خدمات مشاوره ای مدیریتی توسط نماینده انحصاری انجمن بین الملی مدیریت فرآیندهای کسب و کار در ایران می پردازد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۷ - ۱۳:۱۴    
نمایشگاه صنعت چاپ سه بعدی و مسابقه انتخاب بهترین چاپگرهای سه بعدی ایران توسط ستاد توسعه فناوری مواد و ساخت پیشرفته معاونت علمی در اردیبهشت ماه 96 برگزار می شود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۷ - ۱۳:۱۴    
پدیدار با بیان اینکه افزایش تعرفه واردات همیشه جوابگو نخواهد بود، گفت: تعادل در بازار داخلی نیازمند واردات کالاهایی است که توان تولید آن در داخل کشور وجود ندارد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۷ - ۱۳:۱۴    
به دنبال درخواست وزیر صنعت، معدن و تجارت از معاون اول رئیس جمهور برای افزایش نرخ تعرفه واردات کاغذ، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از منتفی شدن این موضوع خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۷ - ۱۲:۴۴    
به نظر می رسد متاسفانه اطلاعات نادرستی به جناب نعمت زاده منتقل شده است. کارخانه پارس متعلق به 5 دهه قبل و کارخانه چوب و کاغذ مازندران هم متعلق به دو دهه قبل هستند و هیچکدام از این کارخانه ها ماشین ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۷ - ۱۲:۴۴    
رئیس اتحادیه ناشران و کتابفروشان تهران پیشنهاد افزایش دوبرابری تعرفه واردات کاغذ را موجب التهاب در بازار قیمت این محصول عنوان کرد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۴ - ۱۰:۴۴    
طرح پیشنهادی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران مبنی بر پذیرش اظهارنامه تسلیمی مالیاتی واحدهای تولیدی کوچک و متوسط از سوی سازمان امور مالیاتی، تصویب شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۴ - ۱۰:۴۴    
اینترپک 2017 در تاریخ 55 ساله خود رکورد جدیدی بر جای گذاشته و دارای بیش ترین تقاضا از سوی شرکت کنندگان بوده است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۴ - ۱۰:۴۴    
سومین نشست شورای عالی کار با دستور کار بررسی حداقل دستمزد 96 در حالی عصر امروز با حضور سه وزیر کابینه برگزار می شود که احتمال توافق بر سر حداقل دستمزد در این جلسه قوت گرفته است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۴ - ۱۰:۱۴    
نماینده تشکل های چاپ سراسر کشور از خواسته وزیر صنعت برای افزایش تعرفه واردات کاغذ چاپ، تحریر و روزنامه انتقاد کرد و آن را موجب فشار آمدن به مردم به عنوان مصرف کننده نهایی دانست.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۴ - ۱۰:۱۴    
وبسایت GlobalCorrugated.com به متخصصان صنعت کارتن این امکان را می دهد که به طور مستقیم با بازار جهانی در ارتباط باشند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۴ - ۰۹:۴۴    
شرکت کونیکا مینولتا به تازگی به عضویت لورا الیانس (LoRA Alliance) درآمده است، یک موسسه غیرانتفاعی که در زمینه ارتقاء قابلیت همکاری و استاندارد سازی شبکه های گسترده با توان کم فعالیت می کند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۴ - ۰۹:۴۴    
ارتش آمریکا موفق شده است یک سلاح پرتاب کننده بمب را با استفاده از فناوری چاپ سه بعدی تولید کند که اگر چه تحولی عظیم در زمینه صنایع تسلیحاتی جهان به شمار می آید ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۴ - ۰۹:۴۴    
سفیر فنلاند در ایران از شرکت صنایع چوب و کاغذ مازندران بازدید کرد و در جریان تولید این کارخانه قرار گرفت.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۴ - ۰۹:۴۴    
وزیر صنعت با ارسال نامه ای به معاون اول رئیس جمهور خواستار افزایش تعرفه واردات کاغذ چاپ، تحریر و روزنامه شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۲ - ۱۰:۱۴    
هادی حسین زادگان، مدیر پخش انتشارات ققنوس معتقد است که "تأکید موزعان برای صدور مجوز به این معنا نیست که شرایط برای راه اندازی مرکز پخش سخت شود" اما می گوید ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۲ - ۰۹:۴۴    
یک شرکت تازه تأسیس آمریکایی موفق شده است نوعی روبات برای چاپ سه بعدی مواد غذایی ایجاد کنند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۲ - ۰۹:۴۴    
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به اینکه مشکلات صنعت چاپ در سیستان و بلوچستان جدی است، گفت: رسانه های سیستان و بلوچستان مورد توجه ویژه وزارت ارشاد هستند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۲ - ۰۹:۴۴    
وزیر صنعت گفت: هرچند در این چندسال حق و سهم یارانه بخش تولید و صنعت بواسطه کمبود اعتبار پرداخت نشد ولی صدها برابر آن از طریق تسهیلات بانکی، اصلاح مقررات و رفع موانع تولید از صنعت حمایت شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۲ - ۰۹:۴۴    
نماینده چاپخانه های سیستان و بلوچستان گفت: متاسفانه به دلیل عدم صنعتی نبودن استان و صنایع بسته بندی، صنعت چاپ سیستان و بلوچستان در حد نیازهای اداری و خدمات فرهنگی پیشرفت کرده است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۰ - ۱۳:۱۵    
در آستانه تعیین رقم دستمزدهای سال 96 کارگران و به تبع آن افزایش مستمری های سال آینده کارگران بازنشسته و از کار افتاده تحت پوشش سازمان تامین اجتماعی صبح امروز گروهی از کارگران شاغل و بازنشسته برای ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۰ - ۱۳:۱۵    
عیدی بازنشستگان سازمان تأمین اجتماعی از 17 لغایت 25 اسفند به حساب آنان واریز می شود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۰ - ۱۳:۱۵    
مدیر عامل سازمان تامین اجتماعی می گوید: فرآیند پرداخت عیدی مستمری بگیران سازمان تامین اجتماعی از روز 17 اسفند به مدت یک هفته پرداخت می شود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۰ - ۱۳:۱۵    
معاون کل سازمان توسعه تجارت ایران مهم ترین اقدامات برای افزایش صادرات کالا و خدمات را در سال 1395 تشریح کرد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۰ - ۱۳:۱۵    
حمیدرضا فتحعلیان افزود: این جشنواره به عنوان آوردگاه رسانه های دیجیتال با ارزیابی حدود 400 مرکز تولید کننده و ارائه دهنده خدمات رسانه های دیجیتال کشور ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۰ - ۱۳:۱۵    
بات نت فلوکی (Floki)، نمونه جدیدی از بدافزارهای بانکداری است که اخیراً در بازارهای Dark Net برای فروش گذاشته شده و از طریق پست الکترونیکی گسترش پیدا می کند و برای سرقت اطلاعات کارت های اعتباری ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۰ - ۱۳:۱۵    
معاون دادستان کل کشور از فیلتر نرم افزار مسیریابی ویز (Waze) خبرداد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۰ - ۱۲:۴۵    
اپلیکیشن کتاب فروشی به منظور تسهیل در دسترسی به کتابفروشی های عضو طرح عیدانه کتاب به سفارش موسسه خانه کتاب طراحی و اجرا شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۰ - ۱۲:۱۵    
سیامک ره پیک معاون اجرایی و امور انتخابات شورای نگهبان، سیدجواد مغیث معاون اداره کل امور انتخابات، به همراه جمعی از مسئولان برگزاری انتخابات ریاست جمهوری با حضور در شرکت چاپ و نشر بانک ملی ایران از ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۰ - ۱۱:۴۵    
یک کارشناس فروش و مشاور کارآفرینی معتقد است: مهمترین عامل شکست کارآفرینان موفق، بازگشت آنها به شیوه های سنتی فروش و تفویض اختیار به گروه های بازاریابی است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۰ - ۱۱:۴۵    
محققان کشور با همکاری دانشگاهی در کانادا موفق به تولید آزمایشگاهی نانو حسگری شدند که قادر به تشخیص فساد گوشت بوده و می توان آن را در بسته بندی های هوشمند مواد غذایی استفاده کرد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۸ - ۱۳:۱۶    
مهم ترین نمایشگاه تجاری فناوری چاپ از 16 تا 26 ژوئن 2020 برگزار می شود
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۸ - ۱۳:۱۶    
محققان فنلاندی خاکستر کاغذ را به عنوان ماده اولیه برای تولید کالاهای پلاستیکی استفاده کردند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۸ - ۱۳:۱۶    
حفظ و نگهداری مواد غذایی برای انسان ها به عنوان یک دغدغه همیشگی از تمدن های قدیم تا به امروز مطرح بوده است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۸ - ۱۳:۱۶    
چاپ اجزای بدن با استفاده از چاپگرهای سه بعدی یکی از رویاهای پزشکان است و به نظر می رسد این رویا به زودی در مورد برخی از این اجزای حساس به حقیقت می پیوندد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۸ - ۱۳:۱۶    
گیفن گرافیکس (Giffin Graphics)، هایدلبرگ (Hiedelberg) و کداک (Kodak) از جمله آخرین نام های پراعتبار صنعت چاپ هستند که برای حضور در نمایشگاه چاپ و بسته بندی خلیج فارس 2017 نام نویسی کرده اند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۸ - ۱۲:۴۶    
نماینده تشکل های صنعت چاپ در سراسر کشور از برگزاری جلسه ای میان وزیر ارشاد و اقتصاد خبر داد و گفت: در این دیدار مقرر شد کارگروهی در وزارت اقتصاد راه اندازی شده و معافیت مالیاتی چاپخانه داران بررسی ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۸ - ۱۲:۴۶    
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مازندران گفت: تمامی اسکناس های کشور در مازندران تولید می شود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۸ - ۱۲:۴۶    
سلولز همواره در طول تاریخ پراستفاده ترین ماده طبیعی برای چاپ محسوب شده است زیرا کاغذ از جنس سلولز است و در حال حاضر محققان قصد دارند با استفاده از چاپ سه بعدی کاربرد جدیدتری از آن را آزمایش کنند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۸ - ۱۲:۴۶    
متخصصان یک شرکت روسی با استفاده از فناوری چاپ سه بعدی توانستند یک خانه کوچک را درمدت 24 ساعت و با قیمت بسیار پایین بسازند ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۸ - ۱۲:۴۶    
به طور کلی فروشندگان و عرضه کنندگان چاپ نسبت به سال 2017 خوش بین هستند، اما در مورد برنامه های مشابه/قوی بازار و مناطق مختلف در زمینه سرمایه گذاری این خوش بینی متغیر است ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۸ - ۱۲:۴۶    
رئیس اتحادیه ناشران و کتابفروشان تهران گفت: برخی کتابها توسط سودجویان به صورت غیرقانونی منتشر می شود و به راحتی حتی در نمایشگاه ها با 50 درصد تخفیف به فروش می رسد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۸ - ۱۲:۴۶    
کازمو فیلمز (Cosmo Films) برای افزایش عمر قفسه ای کالاها، مجموعه تازه ای از لایه های پوششی فلزکاری شده و شفاف ارائه داده است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۵ - ۱۳:۱۳    
معاون امور فرهنگی وزارت ارشاد، مجموعه تحت مدیریت خود را امین اطلاعات ناشران در خصوص درخواست های بررسی کتاب آنها عنوان کرد و سامن را سامانه ای امن در این خصوص برشمرد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۵ - ۱۳:۱۳    
طرح توسعه سامانه مجوز نشر(سامن) با حضور معاون فرهنگی وزیر ارشاد، رئیس اتحادیه ناشران و کتابفروشان تهران و تعدادی از فعالان حوزه نشر رونمایی شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۵ - ۱۳:۱۳    
مدیر اداره کتاب وزارت ارشاد از تحویل 2000 توکن (شناسه الکترونیک) به ناشران کشور و اعلام آمادگی استان های البرز و مازندران برای پذیرش مسئولیت ممیزی کتاب خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۵ - ۱۳:۱۳    
سازمان تامین اجتماعی در بخشنامه ای به موسسه حسابرسی خود، با درخواست فعالان اقتصادی در حوزه حق تامین اجتماعی موافقت و دستورالعملی سه بندی را ابلاغ کرد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۵ - ۱۲:۴۳    
کرمان - معاون فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان از راه اندازی سامانه جامع چاپ در کرمان تا پایان سال جاری خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۵ - ۱۲:۴۳    
ساخت خانه با استفاده از چاپگرهای سه بعدی اتفاق تازه ای نیست، اما برای اولین بار کل یک خانه در محل اصلی ساخت با استفاده از چاپگر سه بعدی چاپ و راه اندازی شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۵ - ۱۲:۴۳    
رییس اتحادیه صنعت چاپ خراسان رضوی با اشاره به هزینه های سربار در تولید عنوان کرد: صنعت کشور در حال فلج شدن است و با کاهش بهره بانک به 2 درصد، سرپا نمی شود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۵ - ۱۲:۴۳    
با وجود آنکه بیش از چهار سال از امضای تفاهم نامه میان دو کتابخانه ملی و مجلس برای نگهداری و راه اندازی مجدد موزه چاپ می گذرد، اما هنوز خبری از به سامان رسیدن مجدد این موزه شنیده نمی شود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۵ - ۱۲:۴۳    
رئیس مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت ارشاد توکن های جدیدی را که این وزارتخانه تحویل ناشران می دهد، از پیشرفته ترین نوع توکن عنوان کرد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۵ - ۱۲:۴۳    
کاهش ده ها هکتار جنگل طی کمتر از یک قرن و تدوام بی توجهی به روند نابودی درختان با اهدافی از جمله تولید کاغذ موجب شده تا صدای زنگ هشدار نابودی مهم ترین منبع تولید اکسیژن شنیده شود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۵ - ۱۲:۴۳    
بخش خاورمیانه شرکت (Canon) یک میزگرد تشکیل داده و در آن به بررسی این مساله پرداخت که چگونه از طریق آگاهی در مورد برنامه های تازه، بازارهای در حال ظهور و بهترین اقداماتی که در این صنعت صورت می گیرد ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۵ - ۱۲:۱۳    
ساری -سال 1382 زمانی که بختک تعطیلی، تعدیل و اخراج نیروها بر شرکت صنایع کاغذسازی قائمشهر سایه افکنده بود ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۵ - ۱۲:۱۳    
ارومیه - امروز صنعت چاپ و تبلیغات در کشور به خصوص آذربایجان غربی با مشکلات عدیده ای چون کمبود نقدینگی، فرسودگی ماشین آلات در کنار مشکلات معیشتی فعالان این بخش دست و پنجه نرم می کند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۳ - ۱۴:۳۸    
اگر افزایش مزد کارگران موجب بالا رفتن هزینه تولید، افزایش قیمت ها، کاهش قدرت رقابت، کاهش سود و تعطیلی کارگاه ها و بیکاری کارگران بشود، آیا آنها از افزایش ظاهری مزدشان منتفع خواهند شد؟
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۳ - ۱۴:۳۸    
بعد از نهایی شدن سقف معافیت مالیاتی حقوق بگیران برای سال 96، بد نیست مروری بر سقف حقوق های ماهیانه معاف از مالیات در 10 سال اخیر داشته باشیم.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۳ - ۱۴:۳۸    
حداقل هزینه معیشت کارگران امسال برای نخستین بار مبنای تعیین دستمزد سال آینده کارگران قرار گرفته و دوازده گروه هزینه ای در برآورد این هزینه نقش داشته اند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۳ - ۱۴:۳۸    
گروهی از محققان ژاپنی تاتوهای الکترونیکی چاپی را ساخته اند که می توان به کمک این تاتوها سطح گلوکز خون انسان را سنجید.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۳ - ۱۴:۰۸    
لیزا میلبرن، مدیر عامل نمایشگاه چاپ و بسته بندی خلیج فارس (GPP) عنوان کرد: ما امیدوار هستیم که در نمایشگاه چاپ و بسته بندی خلیج فارس سال 2017 پذیرای دوازده هزار بازدید کننده باشیم.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۳ - ۱۴:۰۸    
سیدرضا صالحی امیری، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با تأکید بر ضرورت ایجاد تعامل سازنده میان کانون های بزرگ اجتماعی گفت ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۳ - ۱۴:۰۸    
خزانه دار اتحادیه چاپخانه داران قم عنوان کرد: متاسفانه در حال حاضر نه تنها صنعت چاپ و بسته بندی بلکه سایر صنایع هم با رکود مواجه هستند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۳ - ۱۳:۰۸    
افشین فرنگی وضعیت صنعت چاپ را در سال جاری مثبت ارزیابی کرد و عنوان داشت: با وجود بحران ها، توسعه همچنان به قوت خود باقی است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۳ - ۱۳:۰۸    
میماکی در چاپگرهای در چاپگرهای جدید خود گزینه محبوب خود به نام کباب (Kebab) را به کار برده است. گزینه کباب با غلطک های گردشی خود این امکان را می دهد که به کار چاپ بر روی انواع اشیاء استوانه ای ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۳ - ۱۳:۰۸    
مدیر کارگروه سیاست گذاری و مطالعات راهبردی ستاد مواد و ساخت پیشرفته از پایان مراحل تدوین پیش نویس نقشه راه ملی توسعه فناوری و صنعت ساخت افزایشی (چاپ سه بعدی) خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۰ - ۲۱:۰۹    
فراکسیون تولیدکنندگان اتاق بازرگانی ایران بیانیه ای 26 بندی در انتقاد از سیاست های بانک مرکزی منتشر کرد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۰ - ۲۱:۰۹    
مدیرعامل صندوق ضمانت سرمایه گذاری صنایع کوچک اعلام کرد: ارزش ضمانت نامه های صادرشده برای صنایع کوچک در یازده ماه امسال 56 درصد نسبت به سال قبل رشد داشته است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۰ - ۲۱:۰۹    
مدیر کمیته ناشران داخلی سی امین نمایشگاه کتاب تهران از ثبت نام بیش از 2100 ناشر تا این لحظه خبر داد و همچنین گفت: مهلت ثبت نام ناشران داخلی تا پایان روز یکشنبه 15 اسفند ماه تمدید شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۰ - ۲۱:۰۹    
مشاور منابع و امور انسانی معاونت فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: واگذاری امور به تشکل های نشر باید از سوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به یک اصل تبدیل شود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۰ - ۲۰:۳۹    
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران از نوسازی صنعت چاپ با همکاری وزارت صنعت، معدن و تجارت خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۰ - ۲۰:۳۹    
چاپ با پیشینه ای به گستره چندین قرن در ایران سال هاست که به عنوان یکی از صنایع مهم ارزیابی شده است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۰ - ۲۰:۰۹    
جدیدترین کتاب نشر مهر نوروز با عنوان برنامه ریزی استراتژیک در صنعت چاپ در دانشگاه شهید بهشتی رونمایی و معرفی شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۰ - ۱۹:۳۹    
مدیر کمیته ناشران خارجی سی امین نمایشگاه کتاب تهران در اولین اظهار نظر خود پس از انتخابش به این مسئولیت تاکید کرد: نهایت سعی ام را می کنم تا حلقه وصلی بین ناشران ایرانی و خارجی ایجاد کنم.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۰ - ۱۹:۳۹    
گزارش انتزاع حوزه صنعتی چاپ از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و واگذاری آن به وزارت صنعت، معدن و تجارت از سوی مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی منتشر شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۰ - ۱۹:۳۹    
رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس از اجرایی نشدن قانون حذف مالیات از تولیدات فرهنگی و هنری و برخورد با فرهنگ با خط کش اقتصادی انتقاد کرد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۰ - ۱۹:۳۹    
برزین ضرغامی مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران طی حکمی با حفظ سمت به سمت مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز منصوب شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۰ - ۱۹:۳۹    
کوچکترین دریل جهان با استفاده از چاپ سه بعدی در نیوزلند ساخته شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۰ - ۱۹:۳۹    
پژوهشگران دانشگاه تبریز موفق به ساخت نانوکامپوزیت هایی شده اند که می تواند به عنوان فیلم های بسته بندی ضدمیکروبی در صنعت غذایی مورد استفاده قرار گیرد ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۷ - ۲۳:۴۰    
دستورالعمل پیشنهادی تاسیس و نظارت بر چاپخانه ها و واحدهای وابسته از سوی اداره کل چاپ ونشر وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی منتشر شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۷ - ۲۳:۴۰    
نماینده تشکل های صنعت چاپ در سراسر کشور از وجود یک اشکال قانونی در تفاهم نامه انتقال صنعت چاپ از وزارت ارشاد به وزارت صنعت خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۷ - ۲۳:۴۰    
آموزگار بابیان اینکه مشتری اصلی کتابهای خارجی نمایشگاه کتاب، کتابخانه های وابسته به وزارت علوم و بهداشت بوده اند، اختصاص یارانه ازطرف ارشاد به این حوزه در 29 دوره قبلی رافاقد توجیه خواند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۶ - ۲۰:۱۰    
در حالی پایان عمر دولت یازدهم نزدیک است که همچنان صنعت از رکودی عمیق رنج می برد و سیاست های اجرا شده در این مدت، نتوانسته دردی را از تولید و صنعت کشور دوا کند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۶ - ۲۰:۱۰    
گستره و فعالیت وسیع فضای تجارت الکترونیک می تواند فرصت خرید و فروش و تبادلات تجاری را با کشورهای همسایه تسهیل کرده و موجب ارز آوری شود این عقیده بسیاری از فعالان فروشگاههای مجازی است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۶ - ۲۰:۱۰    
مراسم اختتامیه نخستین نمایشگاه توانمندی های صنایع کوچک و متوسط شهرک های صنعتی استان تهران برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۶ - ۲۰:۱۰    
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی تهران با اشاره به اینکه یک چهارم مقرری بگیران بیمه بیکاری کشور، در تهران هستند، از واگذاری تدریجی پرداخت این بیمه به کاریابی ها از سال 96 خبرداد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۵ - ۱۹:۱۰    
کتاب نشر کتاب الکترونیکی در ایران با حضور جمعی از کارشناسان و فعالان حوزه نشر در سرای اهل قلم رونمایی می شود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۵ - ۱۸:۴۰    
با نزدیک شدن به روزهای پایانی سال 1395 درگفتگو با مهرداد باقری کارشناس و مدیر فروش شرکت مگاپس ،نظر ایشان را در خصوص ارزیابی روند صنعت چاپ جویا شده ایم.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۵ - ۱۸:۴۰    
وزیر کار با بیان اینکه در صدد ارائه مجوز صنفی به کسب و کارهای آنلاین هستیم گفت: در جهت ایجاد تشکل صنفی، این مشاغل باید دارای اتحادیه شوند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۵ - ۱۸:۴۰    
به تازگی گروهی از دانشجویان دانشگاه کالیفرنیا در صحراهای موهاوی این کشور، موفق به ساخت موشک با سوخت مایع و موتوری که تمامی قطعات آن توسط چاپگرهای سه بعدی طراحی و ساخته شده بود، شدند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۵ - ۱۸:۴۰    
در حالی که مصوبه ای از سوی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی مبنی بر تعطیلی 30 اسفندماه منتشر شده بود، این وزارتخانه تعطیلی این روز را تکذیب کرد.
مشاهده نتایج بیشتر...