شنبه ۰۲ بهمنساعت ۱۴:۰۷Jan 2017 21

چاپ و زندگی (printfamily.ir)

  ۱۳۹۵/۱۰/۳۰ - ۲۲:۰۲  
درحالی که رئیس اتحادیه ناشران و کتاب فروشان تهران از خبرنگاران برای حضور در نشستی درباره مسائل اخیر دعوت کرده بود این نشست برگزار نشد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۳۰ - ۲۲:۰۲  
اراک- واحدهای صنعتی استان مرکزی طی چندسال اخیر با مشکلات مختلف و متعددی روبرو شده اند که بار این مسائل، از خصوصی سازی غیراصولی گرفته تا کمبود نقدینگی و رکود، همگی بر سر کارگران آوار شده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۳۰ - ۲۰:۳۲  
گمرک ایران اعلام کرد: با اعتبارسنجی ذی نفعان تجارت خارجی، پایان عمر کارت های بازرگانی یکبار مصرف به زودی فرا می رسد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۳۰ - ۲۰:۳۲  
در جریان معاملات امروز(پنجشنبه) بازار آزاد تهران، قیمت انواع سکه با کاهش مواجه بود، نرخ دلار هم به 3824 تومان رسید.
  ۱۳۹۵/۱۰/۳۰ - ۲۰:۰۲  
در حال حاضر صنعت چاپ سه بعدی، فرصتی برای تعمیر آسیب های کنونی ارائه داده و مانع از آسیب های بزرگتر خواهد شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۳:۰۳  
چرا ترلو (Trello) تنها به عنوان یک برنامه زمان بندی انجام کارهای شخصی، 425 میلیون دلار ارزش دارد؟
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۲:۳۳  
نرم افزار طراحی آنلاین و مدیریت رنگ کریتیو استودیو از شرکت ساوگرس به تازگی بروزرسانی شده است، هدف از این بروزرسانی، فراهم کردن آذینگرهایی عالی با عمکرد بهتر، بهبود کارایی و ابزارهای تازه است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۲:۳۳  
کمسیون صنایع نشستی تخصصی با عنوان " بررسی چالش ها و موانع صنعت سلولزی ایران " برگزار می نماید.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۲:۳۳  
شورای سه جانبه ملی که عصر امروز در محل وزارت کار، برگزار شد با بازگشت لایحه جنجالی و خبرساز اصلاح قانون کار موافقت کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۲:۳۳  
قوطی های نوشیدنی تجارت بزرگی در سرتاسر دنیا هستند که رشد تقاضا برای آنها در برخی مناطق تا 25 درصد است. سال گذشته 285 میلیارد از آنها تولید شد که بیشترین نرخ بازیافت از بسته بندی را دارا هستند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۲:۳۳  
شرکت KBA سری ماشین های کدزنی خود برای انجام فعالیت هایی همچون کدزنی فویل داغ ، جوهرافشان، لیزری، انتقال حرارتی و... را در غرفه اش عرضه کرده بود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۲:۳۳  
آمارهای رسمی از نقش امور تفریحی و فرهنگی در سبد هزینه ای کارگران، حکایت از آن دارد که سهم این بخش ها در زندگی این طبقه، فقط 41 هزار و 412 تومان است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۲:۰۳  
چاپ حاشیه (Edge Printing) ، ویژگی تازه ای است که در آخرین ارتقاء اچ پی اسمارت استریم دیزاینر (SmartStream Designer) است که در دسترس می باشد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۲:۰۳  
شرکت ساتو( Sato )، ارائه دهنده دستگاه های خودکار ID که پروژه های مهم و نیروی کار ماهری در اختیار دارد ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۸:۳۳  
دبیر همایش از بازاریابی مدرن تا فروش موفق در صنعت نشر گفت: در این همایش می کوشیم راهکاری مناسب برای فروش و بازاریابی کتاب به روش مدرن ارائه دهیم.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۸:۰۳  
قم - رئیس اتحادیه ناشران و کتاب فروشان قم گفت: بازار نشر هم اکنون وضعیت خوبی ندارد و در رکود به سر می برد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۸:۰۳  
مشاور منابع معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی خبر تعطیلی کتابخانه مرکزی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی را تکذیب کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۸:۰۳  
وزیر صنعت، معدن و تجارت با اشاره به تهیه لیست 150 نفره از افراد خلاق و توانمند برای توسعه کشور، گفت:عوارض وصول شده از محل صادرات، به صادرکنندگان برگردانده شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۸:۰۳  
در حالی که طبق دستورالعمل سال گذشته وزارت کار،انعقاد قرارداد زیر یکسال در مشاغل دارای ماهیت مستمر ممنوع است؛ اما همچنان برخی کارفرمایان نسبت به انعقاد قراردادهای کمتر از یکسال اقدام می کنند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۸:۰۳  
یک نویسنده کودک و نوجوان از پایان دوره طلایی کتابخوانی خبر داد و افزود: رادیو، تلویزیون و بازی های رایانه ای، تقش موثری در کاهش مطالعه در میان کودکان و نوجوانان داشته اند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۸:۰۳  
تله های الکترونیکی گمرک برای مبارزه با قاچاق کالا با اتصال الکترونیکی بارنامه به سامانه جامع امور گمرکی تکمیل و تبادل الکترونیکی اطلاعات میان انبارهای سازمان بنادر و گمرک آغاز شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۵:۳۳  
شرکت سِیکو اِپسون ( Seiko Epson ) از راه اندازی دو مرکز تحقیقاتی جدید به منظور توسعه محصولات جدید نساجی به صورت دیجیتال، خبر داد .
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۴:۳۳  
کاغذهای موسوم به سبکبال و استفاده از آنها در تولید کتاب این روزها رونق گرفته و این کاغذ به تدریج جای خود را در بازار باز کرده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۴:۳۳  
آیین تجلیل از پیشکسوتان و خادمان نشر کتاب دوشنبه 4 بهمن در پژوهشکده فرهنگ، هنر و معماری برگزار می شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۲:۳۳  
صندوق بین المللی پول اعلام کرد: علیرغم رشد کند اقتصادی چین در سال گذشته میلادی، نمی توان از سهم قابل توجه این کشور در به حرکت در آوردن چرخه اقتصاد جهانی به سادگی گذشت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۲:۳۳  
مدیرکل دفتر صادرات گمرک از حذف مجوزهای کاغذی در روزهای آتی خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۱:۳۳  
بیشتر افراد رویای رفتن به فضا را در سر دارند، اما برخلاف آنچه فیلم ها به تصویر می کشند زندگی در فضا آسان نیست ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۱:۰۳  
رئیس اتاق بازرگانی ایران با بیان اینکه تجار ایرانی و آلبانی اطلاعات کاملی از ظرفیت تجاری دو کشور ندارند، گفت: برقراری روابط بانکی هنوز از مشکلات ماست که امیدواریم با حضور وزیر خارجه آلبانی ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۱:۰۳  
یک شرکت آمریکایی پرینتر سه بعدی جدیدی برای چاپ بافت نرم و استخوان های بدن ساخته است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۱:۰۳  
موسسه بیشارا، توزیع کننده اختصاصی درعمان، تمایل زیادی به ارائه راه حل های دیجیتال در تعداد بالا و ارتباطات شخصی دارد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۵ - ۱۹:۲۰  
وقتی از بازاریابی شبکه ای صحبت می کنیم، بلافاصله تعدادی جوان را تصور می کنیم. البته جوانان باغیرتی که به فکر درآمدزایی هستند. جوانانی که در رکود بازار به هر دری می زنند تا سربار خانواده خود نباشند ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۵ - ۱۸:۵۰  
معاون فرهنگی و هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان از برگزاری دوره آموزشی سامانه چاپ ویژه کارشناسان استان های غرب کشور در همدان خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۴ - ۱۱:۱۷  
افرادی که قبلا شاغل بوده و بدون میل و اراده خود از کار بیکار شده باشند می توانند فرصت راه اندازی یک کسب و کار جدید را برای خود فراهم کنند کافی است به مراکز آموزش فنی و حرفه ای معرفی شده و نسبت به ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۴ - ۱۱:۱۷  
رئیس ستاد معاینه فنی شهرداری تهران با اشاره به جزئیات طرح جدید اخذ معاینه فنی ویژه یا برتر گفت: براساس مصوبه شورای عالی ترافیک از این پس باید معاینه فنی خودروهایی که می خواهند وارد محدوده طرح ترافیک ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۴ - ۱۱:۱۷  
وضعیت تجارت ایران با افغانستان طی یک دهه گذشته حاکی از جریان یک طرفه تجاری ایران با این کشور بوده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۴ - ۱۱:۱۷  
انتشارات ایده خلاقیت، کتاب "برند و برندسازی؛ براساس دیدگاه های نخبگان برندسازی جهان"، تالیف و ترجمه آرش سلطانعلی و با مقدمه ریتا کلیفتون را منتشر کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۴ - ۱۰:۴۷  
سخنان معاون وزیر ارشاد درباره واگذاری معاونت اجرایی نمایشگاه کتاب تهران و تجدید چاپ روایتی از زندگی و زمانه آیت الله اکبر هاشمی رفسنجانی از جمله خبرهای مهم کتاب در این هفته هستند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۴ - ۱۰:۱۷  
علی نعیمی: تکثیر غیرقانونی کتاب معضلی است که از مدت ها پیش دغدغه بسیاری از ناشران بوده است. این موضوع به گفته مسئولان فرهنگی ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۴ - ۱۰:۱۷  
گروه کار و کارآفرینی: بدون تردید یکی از ارکان مولد و اشتغالزا در هر کشوری نشریات تخصصی هستند که با تحلیل ها و پژوهش های علمی، تخصصی ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۴ - ۰۸:۴۷  
محمود آموزگار، رئیس اتحادیه ناشران و کتابفروشان تهران گفت:کارگروه برخورد با تکثیر غیرقانونی در اتحادیه ناشران و کتابفروشان تهران مستقر شده است ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۴ - ۰۸:۴۷  
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام از آمادگی دبیرخانه مجمع برای حمایت از اجرایی شدن تحول در نظام استاندارد خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۴ - ۰۸:۴۷  
افزایش حجم و نسبت مطالبات غیر جاری بانک ها در دهه اخیر تبدیل به بزرگ ترین معضل بانک ها و موسسات اعتباری کشور شده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۴ - ۰۸:۴۷  
رئیس اتحادیه ناشران از اقدامات این اتحادیه برای مقابله با چاپ و تکثیر غیرقانونی کتاب خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۳ - ۱۴:۴۶  
مدیرعامل شهر کتاب با بیان این که بدون تردید در برپایی نمایشگاه کتاب تهران، بخش خصوصی بهتر و با حواشی کمتری می تواند اقدام کند، گفت: یکی از کارهای مهم این دولت ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۳ - ۱۴:۴۶  
هفتاد و یکمین یارانه نقدی، ساعت 24 روز یکشنبه هفته آینده واریز می شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۳ - ۱۴:۴۶  
قائم مقام سی اُمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران گفت:طرح واسپاری امور به تشکل های نشر از حدود سه سال پیش مطرح شد. امسال نیز مقرر شد تا تشکل های نشر در کمیته های اجرایی مسئولیت بپذیرند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۳ - ۱۴:۴۶  
بر اساس جدیدترین گزارش های بانک مرکزی از داده های اقتصادی نه ماهه امسال کشور، میزان نقدینگی به هزار و 162 هزار میلیارد تومان رسیده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۳ - ۱۴:۴۶  
رئیس اتاق اصناف ایران با اشاره به اینکه سیاست های نادرست در سال های گذشته، برخی کارگاه های کوچک را تعطیل کرده است، گفت: در سه دهه اخیر، سیاست های نامناسبی در این بخش اجرا شده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۲۳:۰۵  
رئیس کمیسیون توسعه صادرات اتاق بازرگانی با اشاره به تحقق نیافتن حمایت از صادرات گفت: نبود نرخ واقعی ارز و ثبات در روند طبیعی نرخ ارز و دونرخی بودن ارز از موانع جدی در رشد صادرات به شمار می رود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۲۳:۰۵  
ماشین STARK تولید M.C.AUTOMAZIONI، ماشین جدید بسته بندی عمودی بود که برای تولید پاکت با انواع مواد اولیه شامل رول، آلومینیوم، کاغذ و... طراحی شده بود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۲۳:۰۵  
OMUS، یک ارائه دهنده ی چاپ سه بعدی تخصصی در استرالیا و یک مشتری تکنولوژی های massivit چاپ سه بعدی ، برای اولین بار در جهان، فروشگاه خرده فروشی چاپ 3D پاپ آپ را به نمایندگی از نام تجاری لوکس مد ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۲۳:۰۵  
زیراکس انتصاب سیمون هاولز، به عنوان مدیر منطقه ی خاور میانه را اعلام نمود. هاولز بر تمام فعالیت های شعبه های زیراکس نظارت دارد و با تیم مدیریت حساب ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۲۳:۰۵  
معاون فرهنگی فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان گفت: کمبود تجهیزات فنی در چاپخانه های استان داریم.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۲۳:۰۵  
کونیکا مینولتا مجموعه ای جدید از ویژگی ها، چاپ کار آمد و مدیریت جریان کار را ترکیب می کند .
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۲۳:۰۵  
هدف و شعار اصلی مهران پک با عنوان ما رقابت نمی کنیم، رقابت برمی انگیزیم ترویج رقابت سالم و نیز انگیزه دادن به سایرین در جهت رشد و توسعه هر چه سریع تر صنعت بسته بندی است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۲۳:۰۵  
سایت هایدلبرگ در ویزلخ-والدورف تبدیل به مرکز تولید چاپ دیجیتال میشود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۲۳:۰۵  
شرکت مولتی وک آلمان به عنوان بزرگترین تولید کننده دستگاههای بسته بندی افقی در جهان، بهترین راه کارهای بسته بندی اتوماتیک را در نمایشگاه GULFOOD MANUFACTURING دبی ارایه کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۹ - ۲۲:۵۸  
رئیس نمایشگاه کتاب تهران از تصمیم شورای سیاستگذاری این نمایشگاه برای واگذاری مسئولیت معاونت اجرایی آن به تشکل های نشر با معرفی گزینه نهایی آنها برای تصدی این مسئولیت تا 20 دی ماه خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۹ - ۲۲:۲۸  
پرینتر سه بعدی داوینچی نانو (da Vinci Nano) لذت چاپ سه بعدی را به خانه هایتان خواهد آورد. اگر تا همین چند وقت پیش هم صحبت از چاپ سه بعدی به میان می آمد ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۹ - ۲۲:۲۸  
عقد توافق هسته ای به مرور موجب برقراری فضای منطقی در تجارت بین ایران و چین شد. هر چند در تجارت جهانی امروز کمتر کشوری پیدا می شود که بتواند بر نیروی تجاری چین غلبه کند ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۹ - ۲۲:۲۸  
قزوین - ایرنا - نماینده مردم قزوین، آبیک و البرز و دبیر کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: ضعف در صنعت بسته بندی و نداشتن شناخت از بازارهای خارجی ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۹ - ۲۲:۲۸  
عضو شورای مرکزی خانه کشاورز زنجان تاکید کرد: کمبود صنایع بسته بندی و تبدیلی محصولات کشاورزی، تاثیر شگرفی بر کاهش ارزش افزوده و از دسترس خارج شدن سود تولید کشاورز است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۱۴:۴۸  
تفاهم نامه همکاری مشترک میان جشنواره برترین های تبلیغات ایران (جشنواره ملی تبلیغات) و سازمان جهانی تبلیغات در ایران به امضای مسئولان و نمایندگان دو طرف رسید.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۱۴:۴۸  
ششمین جلسه شورای سیاستگذاری سی امین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران با تصویب طرح واگذاری فعالیت های اجرایی این نمایشگاه به تشکل های نشر در دوره پیش رو (سال 96) همراه بود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۱۴:۴۸  
محققان دانشگاه جامع علمی کاربردی موفق به عرضه محصولات غذایی با ماندگاری 7 ماه شدند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۱۴:۴۸  
پژوهشگران دانشگاه صنعتی امیرکبیر سیستم رنگی هوشمندی را عرضه کردند که با اعمال محرک خارجی موجب تغییر رنگ سطوح خواهد شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۱۴:۴۸  
سازمان وظیفه عمومی نیروی انتظامی در اطلاعیه ای کلیه مشمولان کاردانی، دیپلم و زیر دیپلم دارای برگ آماده به خدمت به تاریخ نوزدهم دی ماه 1395 را به خدمت سربازی فراخواند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۱۴:۱۸  
امضای تفاهمنامه همکاری بین وزارت ارشاد و اتحادیه ناشران و کتابفروشان تهران و برگزاری مراسم تودیع و معارفه مدیرعامل انتشارات سوره مهر از جمله اخبار مهم حوزه کتاب در این هفته هستند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۱۳:۴۸  
دبیر انجمن کارفرمایی تولیدکنندگان روغن زیتون و زیتون شور ایران گفت: به منظور اطمینان بخشی به مصرف کنندگان و شناسایی محصولات دارای تایید، طرح الصاق هولوگرام بر روی محصولات تولیدی آغاز شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۰۸:۱۸  
مدیرکل فناوری اطلاعات بانک مرکزی گفت: چک الکترونیکی از طریق تلفن همراه صادر شده و کاغذی نیست؛ البته ویژگی های این چک این است که از طریق یک گوشی به گوشی دیگر منتقل می شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۰۸:۱۸  
بررسی آمار نشر و اطلاعات استخراج شده از بانک اطلاعاتی خانه کتاب، رشد 55 درصدی را در تعداد عناوین منتشر شده در دومین ماه پاییز 1395 در مقایسه با آبان سال 1394 نشان می دهد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۰۸:۱۸  
رئیس سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی گفت: تولید مجلات رشد به خط بریل برای افراد کم بینا و نابینا از نوآوری های سال جاری این سازمان است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۰۸:۱۸  
محققان ایرانی موفق به ساخت دستگاهی برای تبدیل اطلاعات دیجیتال به خطوط بریل شدند تا نابینایان بتوانند به داده های دیجیتال دسترسی پیدا کنند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۰۸:۱۸  
ترکیب شورای عالی کار که در حال حاضر به صورت متعادل بین شرکای اجتماعی تقسیم شده، در لایحه اصلاح قانون کار شاهد افزایش سهم دولت به دو برابر گروه های کارگری و کارفرمایی است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۰۸:۱۸  
رئیس پلیس ترافیک شهری ناجا گفت: جریمه صحبت کردن با موبایل در کلانشهرها 100 هزار تومان است و استفاده از هندزفری هم تخلف محسوب می شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۰۸:۱۸  
نایب رئیس مجلس شورای اسلامی، اقدام رئیس جمهور در ایجاد حسابی جهت واریز حق بیمه درمان کارگران را مثبت ارزیابی کرد و گفت: این اقدام نوعی شفافیت مالی است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۰۸:۱۸  
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس، هدف رئیس جمهوری از صدور دستور جدا سازی حساب حق بیمه درمان کارگران تامین اجتماعی را، شفاف شدن منابع بیمه ها دانست.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۲۳:۱۸  
همزمان با برگزاری بیست و سومین نمایشگاه بین المللی چاپ و بسته بندی 6 محصول مبتنی بر فناوری نانو مرتبط با این حوزه عرضه شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۲۳:۱۸  
مدیر قالب سازی سعدی گفت: در این نمایشگاه حدود 20 میلیون هزینه کرده ایم ولی امکانات خوبی برای ما در نظر گرفته نشده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۲۳:۱۸  
شاهرود- آتش سوزی مهیب در بخش پاکت های بسته بندی کارخانه سیمان شاهرود باعث پدید آمدن دود غلیظ در منطقه امیریه در کیومتر 15جاده شاهرود-توسکستان شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۲۳:۱۸  
محمد کوهرخی مدیر مجموعه ایران کاور عنوان کرد: به اعتقاد بنده زمان برگزاری نمایشگاه چاپ و بسته بندی دی ماه نیست و این زمان بسیار نا مناسب است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۲۳:۱۸  
تفاهمنامه مقابله با جریان تکثیر و عرضه غیرقانونی کتاب ها به روش های چاپی، الکترونیکی، صوتی، نرم افزاری چندرسانه ای در فضای حقیقی و مجازی، بین ارشاد و اتحادیه ناشران امضا شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۲۳:۱۸  
رئیس اتاق اصناف ایران با اشاره به جزئیات بسته حمایتی اصناف، گفت: در پرداخت این تسهیلات صنف پوشاک، کیف، کفش، چوب و صنایع چاپ و بسته بندی در اولویت قرار دارند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۲۳:۱۸  
معاون سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی عنوان کرد: در تولید کتاب های درسی از کاغذهای تولید داخل با رعایت استانداردهای کیفی لازم استفاده می شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۲۳:۱۸  
محسن زارع مدیر مجموعه سررسید کاوا درباره بیست و سومین نمایشگاه چاپ و بسته بندی عنوان کرد: نمایشگاه امسال نسبت به سال گذشته بیشتر دچار افت متقاضیان و مشتریان شده است
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۲۳:۱۸  
امیر حق زارع مدیر فروش شرکت مهرآفرین درباره نحوه برگزاری نمایشگاه چاپ و بسته بندی تهران عنوان کرد: نمایشگاه امسال نسبت به سال های گذشته ضعیف تر شده بود، بازدیدکنندگان خیلی کمرنگ تر از قبل حضور داشتند
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۲۳:۱۸  
شرکت پارسیان برچسب نه تنها در صنعت چاپ ایران قدمتی نزدیک به نیم قرن دارد که در طول سال ها فعالیتش، همواره به توسعه کسب و کار با استفاده از ورود فناوری ها و ماشین آلات جدید شهره بوده است ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۲۳:۱۸  
موضوع بسته بندی به قدمت خود کالا، نگهداری و جابجایی آن است، در واقع بسته بندی یک عنصر تزئینی و تشریفاتی نیست بلکه یک ضرورت تولیدی، ترویجی و تجاری است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۲۳:۱۸  
رئیس اتاق بازرگانی البرز گفت: هزینه بسته بندی، 10 درصد قیمت تمام شده کالاهای صادراتی را تشکیل می دهد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۲۳:۱۸  
صنعتگران داخلی با تکیه برتوان وتجربه ی شخصی خود در زمینه ی طراحی وساخت دستگاههای چاپ اقدام می کنند. تولیداتی که درشرایط حاضر مغتنم است و نیازمند حمایت از سوی نهادهای دولتی ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۹ - ۱۸:۰۸  
دومین همایش ملی علوم و فناوری چاپ ایران با موضوع نقش صنعت چاپ در توسعه پایدار دوم اسفندماه در دانشگاه شهید بهشتی برگزار می شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۹ - ۱۸:۰۸  
بیست و سومین دوره نمایشگاه بین المللی چاپ، بسته بندی و صنایع وابسته، پنجم دی ماه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی افتتاح شد و تا هشتم دی ماه از ساعت 8 تا ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۹ - ۱۸:۰۸  
یک غرفه دار چینی گفت: کشور ایران هم مثل سایر کشورها در زمینه تکنولوژی پیشرفت می کند اما کشور چین با اروپا برابری می کند وایران با سرعت کم و قدم به قدم جلو می رود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۹ - ۱۸:۰۸  
عضو هیأت مدیره تعاونی چاپخانه داران، ضمن انتقاد از زمان و مکان برپایی نمایشگاه چاپ، بسته بندی و صنایع وابسته، گفت: شایسته است در طول برپایی نمایشگاه ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۹ - ۱۸:۰۸  
مدیر عامل های اماراتی بر این باورند طی سه سال اینده با رشدی طبیعی مواجه خواهند بود. رشدی که به سبب محصولات تازه به وجود می آید.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۹ - ۱۸:۰۸  
با توجه به اهمیت و ضرورت چاپ های امنیتی از جمله هولوگرام که نقش بسزایی در حفظ اصالت و جلوگیری از عدم جعل و هرگونه سوء استفاده از کالا دارد با احمد اسدی مدیر عامل مجتمع چاپ صنعت پنجم در بیست و سومین ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۹ - ۱۸:۰۸  
صنعت بسته بندی نقش بزرگی در رونق صادرات غیرنفتی کشور دارد. رعایت استانداردهای جهانی و همچنین در نظر گرفتن سلیقه بازار هدف، می تواند سرعت نفوذ محصولات ایرانی به بازارهای جهانی را افزایش دهد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۹ - ۱۸:۰۸  
نرم افزار پلاگ اتوایمپوزین (PlugAutoImposein) که توسط شرکت وان ویژن (OneVision) ساخته شده است، دارای قابلیت جدیدی است که به موجب آن در زمان صرفه جویی شده و فایل های پی دی اف با سرعت بیش تری در دستگاه ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۷ - ۲۱:۰۸  
رئیس پژوهشکده پولی و بانکی گفت: اگر بانک ها هزینه خود را از نرخ سود تسهیلات تامین کنند، باعث می شود به قشری از جامعه که به تسهیلات ارزان قیمت نیاز دارند، ظلم شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۷ - ۲۱:۰۸  
رئیس اتاق اصناف ایران با اشاره به اینکه دولت بیش از 2 میلیون نان خور دارد، گفت: بسته حمایتی اصناف یک ماه دیگر اجرا می شود.
مشاهده نتایج بیشتر...