دوشنبه ۰۸ خردادساعت ۰۸:۱۳May 2017 29

چاپ و زندگی (printfamily.ir)

  ۱۳۹۶/۰۳/۰۶ - ۱۳:۱۵    
با تصویب و ابلاغ مصوبه ای تازه، سازمان امور مالیاتی امکان قسط بندی دوباره بدهی مالیاتی بنگاه های تولید را فراهم کرد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۴ - ۱۴:۱۵    
در حالی که تمامی چاپگرهای سه بعدی موجود محصولات خود را در قالب قطعات مجزا و به صورت لایه لایه و منقطع تولید می کنند، چاپگر سه بعدی رباتیکی ابداع شده که محصول نهایی یکسره عرضه می کند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۴ - ۱۴:۱۵    
صنایع مربوط به چاپ و نشر در سال های اخیر با فراز و نشیب های گوناگونی روبرو بوده است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۴ - ۱۴:۱۵    
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به ضرورت پذیرش حق کپی رایت عنوان کرد: امروز کپی رایت بحث مهمی است و ما انتظار داریم که مجلس هر چه زودتر آن را به تصویب برساند ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۴ - ۱۴:۱۵    
گمرک ایران از پیش اظهاری ارزش با کمک گمرک الکترونیک خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۴ - ۱۴:۱۵    
نخستین دفتر یک بانک ایرانی در اروپا، پس از دریافت مجوز از بانک های مرکزی ایران و ایتالیا، در شهر رم افتتاح شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۴ - ۱۴:۱۵    
صنعت و بازار کاغذ، مقوا و محصولات کاغذی یکی از بخش های مهم صنعتی در کشور است. این صنعت نه تنها در ایران، بلکه در تمام دنیا از اهمیت خاصی برخوردار است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۴ - ۱۳:۴۵    
چاپگر سه بعدی بیشتر در قالب سازی و مدل سازی هایی کمک می کند که شما می خواهید طرحی را به تولید انبوه برسانید ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۴ - ۱۳:۴۵    
کارشناس و فعال صنعت چاپ و بسته بندی در برنامه ساعت صنعت رادیو اقتصاد گفت: پتروشیمی بستر ساز توسعه و شکوفایی این صنعت در کشور است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۴ - ۱۳:۴۵    
موج عظیمی از ساخت و سازها در راه است البته این بار نه بر روی زمین بلکه در فضا.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۴ - ۱۳:۴۵    
نمایشگاه چاپ دیجیتال (دوم خردادماه) با حضور روسای اتحادیه های حوزه صنعت چاپ در تهران برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۰ - ۱۱:۱۵    
سیستم های LED آی اس تی متز (IST Metz) که با آب خنک می شوند و مخصوص چاپ ورقی افست هستند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۱۵:۴۵    
رییس انجمن صنایع سلولزی ایران گفت: با وجود تایید کمیته ماده یک با درخواست افزایش تعرفه واردات کاغذ اما، این درخواست در هیات دولت مورد اقبال و پذیرش قرار نگرفت.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۱۵:۴۵    
کلید اتصال سوییچ کارت های بانکی ایران و روسیه، در ادامه گسترش ارتباطات بانکی در سطح بین المللی، زده شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۱۵:۱۵    
رییس هیات مدیره شرکت توسعه صنایع غذایی پارس دلتا پاک گفت: در سال جدید با نصب ماشین آلات و خطوط تولید جدید، چند نوع بسته بندی تازه را تولید و روانه بازار خواهیم کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۱۵:۱۵    
یک پژوهشگر هنر ایران درباره تأثیرات برگزاری نشست های "از هزارو یک شب تا هزار و یک روز" گفت: این نشست برای هنرمندان و پژوهشگران جهت بررسی کارهای فاخر گذشتگان و استفاده از آن ها در آثار خود بسیار مفید ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۱۴:۴۵    
سی امین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران در حالی آخرین روز خود را در شهر کتاب پشت سر می گذارد که مسئولان آن از رشد 14 درصدی فروش این نمایشگاه نسبت به سال گذشته خبر می دهند ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۱۴:۴۵    
کارگاه مواد و چاپ در صنعت نشر با سخنرانی فعالان صنعت نشر کاظم طلایی و محمدحسین محمدی در پاتوق اهل قلم سی اُمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۱۴:۱۵    
پاکت های چندلایه نیز برای بسته بندی مواد غذایی به ویژه خشکبار، نقشی بسیار پررنگ تر از گذشته یافته اند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۱۴:۱۵    
شرکت ایران روتاتیو، نخستین دوره آموزشی ویژه مدیران صنعت چاپ را در تابستان و پاییز 96 در سالن همایش مجموعه آموزشی و نمایشگاهی چاپ این شرکت (PTEC) برگزار می کند ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۱۴:۱۵    
نشست تخصصی مدیران تولید، کنترل کیفیت کاغذ و کارتن اواسط اردیبهشت ماه امسال در محل همایش های شرکت تعاونی کارتن و ورق برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۱۴:۱۵    
آثار چاپ دستی بابک گرمچی با موضوع شاهنامه فردوسی از فردا در گالری موسسه اکو به نمایش گذاشته می شوند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۱۳:۴۵    
کونیکا مینولتا (Konica Minolta) به دنبال این است که سبد چاپ حرفه ای خود را افزایش دهد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۱۳:۴۵    
محققان از واژه چاپ چهاربعدی برای اشاره به فرایند ساخت محصولات ساده که می توانند در زمان های مختلف به شکل های دیگری تبدیل شوند استفاده می کنند ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۱۳:۴۵    
مدیر امور مجلس به همراه جمعی از مدیران بانک ملی ایران از شرکت چاپ و نشر بانک بازدید کرده و در جریان فعالیت های روزمره آن و نیز روند چاپ تعرفه های انتخاباتی قرار گرفتند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۳ - ۰۸:۴۵    
طرح سامانه کارورزی که ایده آن در دولت دهم مطرح شد، در روزهای پایانی فعالیت دولت یازدهم کلید خورد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۳ - ۰۸:۴۵    
رئیس اتاق ایران با بیان اینکه تکثرگرایی در واحدهای صنعتی موجب هدررفت منابع شده است، گفت: ضعف در بسته بندی از موانع صادرات است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۳ - ۰۸:۱۵    
مرتضی زینعلی، مدیر مسئول انتشارات جامعه نگر گفت: اگر ما با مشکلات کپی، جزوه و فروش غیرمجاز نسخه های الکترونیک مواجه هستیم به دلیل نبود نگاه راهبردی در تشکل ها است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۳ - ۰۸:۱۵    
یک دانشجوی دوره کارشناسی در موسسه تکنولوژی نیو جرسی، برای اولین بار با استفاده از چاپگر سه بعدی، مواد اولیه به قیمت 60 دلار و کمی خلاقیت موفق شد برای خود براکت دندان تولید کند که واقعا کاربرد دارد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۳ - ۰۸:۱۵    
بسته بندی اختصاصی در حال حاضر محبوبیت زیادی دارد و یونیلور (Unilever)، کوکا کولا (Coca-Cola) و چند شرکت دیگر در چند سال گذشته کاملا به سمت این بازار متمایل شده اند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۳ - ۰۸:۱۵    
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس در مورد ایام انتخابات و تخلفات احتمالی چاپخانه ها در بالا بردن قیمت ها توضیحاتی ارائه کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ - ۰۸:۱۸    
ElifFine ارایه شده توسط Elif Holding A.S.، راهکاری جدید، خلاقانه و اقتصادی برای صاحبان برندی است که به دنبال بسته بندی های پایدار می گردند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ - ۰۸:۱۸    
برگزیدگان نخستین نمایشگاه چاپ سه بعدی و مسابقه بهترین پرینتر ایرانی معرفی شدند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ - ۰۸:۱۸    
مدیرمسئول انتشارات قدیانی گفت: پدیده کتب الکترونیکی 10 سال گذشته با یک موج در میان مردم آمد و معتقدم با همان موج در حال عقب نشینی است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ - ۰۸:۱۸    
شرکت "ساخته شده در فضا" که در زمینه تولید قطعات مورد نیاز در فضا با استفاده از چاپ سه بعدی فعالیت می کند، از جدیدترین محصول خود که علاوه بر تولید قطعات، سازه آنها را نیز در فضا تکمیل می کند ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ - ۰۸:۱۸    
یک شرکت استارت آپی در دبی توانسته است تا با استفاده از مواد زائد صنعتی، سیمان سبزی تولید کند که از آن بتوان در پرینترهای سه بعدی استفاده کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ - ۰۸:۱۸    
یک برنامه همایشی جامع و دور پایانی مسابقات جهانی رپ مسترز از جمله برنامه های مهم نمایشگاه امسال خواهد بود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ - ۰۷:۴۸    
دستگاه پرینتر سه بعدی صنعتی پودری "SLS" که توسط محققان کشور طراحی و ساخته شده و ایران را جزء هفت کشور دارای این فناوری قرار داده است، در نمایشگاه چاپ سه بعدی معرفی شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ - ۰۷:۴۸    
تحولات روزافزون صنعت چاپ سه بعدی، از چاپ برخی اندام های بدن مانند کلیه گرفته تا پرینت روکش های دندان، و رسوخ کاربردهای این صنعت به حوزه هوافضا، معماری، خودروسازی، تجهیزات نظامی و حتی هنر ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ - ۰۷:۴۸    
یک تیم از محققان در دانشگاه ایالتی نیویورک در بینگهمتون با بهره گیری از فناوری چاپ سه بعدی موفق به تولید یک پانکراس مصنوعی شدند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ - ۰۷:۴۸    
علی برزانیان، پژوهشگر دانشگاه استنفورد گفت: کتاب های الکترونیک نسبت به کتاب های چاپی سبقت گرفتند و امروزه در بسیاری از کشورهای پیشرفته در کنار هر کتاب درسی یک کتاب الکترونیک هم وجود دارد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ - ۰۷:۴۸    
در جلسه ای که مابین سهیل چهره ای سردبیر نشریه هنر بسته بندی و هرمز مهبد مدیر عامل گسترش تجارت فراسو (مجری برگزاری نمایشگاه Meatex) برگزار شد هنر بسته بندی به عنوان تنها حامی رسانه ای این نمایشگاه در ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ - ۰۷:۴۸    
دانشمندان آژانس فضایی اروپا با مخلوط کردن مواد ماه با نوعی نمک پیوند دهنده و همچنین با استفاده از چاپ سه بعدی ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۶ - ۰۸:۴۹    
محققان دانشگاهی نوعی کاغذ ساخته اند که پلاسما تولید می کند. با استفاده از این کاغذ به عنوان پوشش روی لباس و تجهیزات می توان باکتری های خطرناک را از بین برد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۶ - ۰۸:۴۹    
ساخت مجسمه سلفی سه بعدی به صورت رنگی یکی از خدمات ارائه شده توسط شرکت های دانش بنیان حاضر در نمایشگاه چاپ سه بعدی است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۶ - ۰۸:۴۹    
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: آمادگی داریم کلید نمایشگاه بین المللی کتاب تهران را در سال آینده به صنوف نشر بسپاریم.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۶ - ۰۸:۴۹    
همزمان با برگزاری نمایشگاه چاپ سه بعدی و مسابقه بهترین چاپگرهای سه بعدی ایرانی از سند ملی توسعه فناوری چاپ سه بعدی رونمایی شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۳ - ۰۹:۱۹    
معاون علمی و فناوری رییس جمهوری با اشاره به رسوخ فناوری چاپ سه بعدی در صنایع گوناگون، گفت: زمینه ساز تحول جدی در فناوری چاپ سه بعدی مرهون حضور جوانان تحصیل کرده کشور است که به این عرصه و شکل گیری کسب ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۳ - ۰۹:۱۹    
نماینده تشکل های صنعت چاپ استان ها مقصر اصلی مشکلات صنعت چاپ را صنف دانست و گفت: در ابتدا باید صنف برای پیشبرد اهداف خود گام بردارد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۳ - ۰۸:۱۹    
محققان در یک شرکت دانش بنیان موفق به طراحی، ساخت و تولید پرینتر یا چاپگر های سه بعدی شدند که با استفاده از آن طلا و جواهر به دقت و کیفیت بالایی به تولید می رسد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۲ - ۱۰:۱۹    
دفتر صادرات گمرک ایران شرایط ارائه کارت بازرگانی جهت صادرات کالا از طریق مناطق آزاد تجاری را اعلام کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۲ - ۱۰:۱۹    
سند ملی توسعه فناوری چاپ سه بعدی (ساخت افزایشی) توسط معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری رونمایی شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۲ - ۱۰:۱۹    
ستاد اقتصاد مقاومتی طی مصوبه ای به سازمان تامین اجتماعی دستور داد تا از رسیدگی به سنوات 10 سال گذشته اصناف خودداری کند و طبق قانون صرفا دفاتر یکساله اصناف را بازرسی کند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۲ - ۱۰:۱۹    
دبیر ستاد توسعه مواد و ساخت پیشرفته معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری گفت: بنا داریم برای توسعه بازار چاپگرهای سه بعدی به صادرات نیز بیندیشیم و بازار کشورهای خارجی را مورد هدف قرار دهیم.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۲ - ۱۰:۱۹    
نمایشگاه چاپ سه بعدی و مسابقه بهترین چاپگرهای سه بعدی ایرانی از امروز در سالن اجلاس سران آغاز به کار کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۲ - ۰۹:۴۹    
ابوالفضل روغنی در مصاحبه با رادیو اقتصاد بااشاره به اینکه تولید کاغذ از جمله شاخص های توسعه یافتگی در هر کشوری است، افزود: توجه جدی به این صنعت در مملکت بسیار ضروری است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۲ - ۰۹:۴۹    
مدیرکل امور روستایی استانداری خوزستان با اشاره به این که راه اندازی کارگاه بسته بندی محصولات عشایری در دست اقدام است ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۲ - ۰۹:۴۹    
محققان دانشگاه جان هاپکینز موفق شدند با استفاده از چاپ سه بعدی نمونه ای از جمجمه و مغز انسان را برای تمرین جراحان مغز و اعصاب تولید کنند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۲ - ۰۹:۴۹    
روزنامه ابتکار نوشت: پوسترهای انتخاباتی همیشه یکی از پایه های ثابت در تبلیغات محسوب می شود در حالی که سال های اخیر با بروز و ظهور شبکه های اجتماعی و برنامه های موبایلی ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۲ - ۰۹:۴۹    
محققان دانشگاه ام آی تی آمریکا روباتی ساخته اند که قادر است با استفاده از چاپ فناوری سه بعدی، ظرف 14 ساعت یک بنا را به طور کامل بسازد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۲ - ۰۹:۴۹    
محققان با استفاده از چاپگر سه بعدی کلیدی تولید کرده اند که ویژگی های امنیتی اش را در درون خود مخفی کرده و ساختن نمونه ای دیگر از آن غیرممکن است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۲ - ۰۹:۴۹    
رقابت شرکتهای حوزه ساخت پرینتر های سه بعدی با 17 دستگاه چاپگر سه بعدی ایرانی از فردا 11اردیبهشت ماه در نخستین جشنواره چاپ سه بعدی آغاز می شود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۲ - ۰۹:۴۹    
چاپگر چهار بعدی جدیدی طراحی و ساخته شده است که اجسام پیچیده ای را تولید می کند و می تواند برای ساخت استنت قلب (فنر قلب)، کپسول های دارویی و صنایع مبلمان مورد استفاده قرار گیرند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۲ - ۰۹:۴۹    
عوامل قاچاق قطعات، تجهیزات و سایر ملزومات صنعت چاپ به پرداخت 200 میلیون تومان جزای نقدی در حق صندوق دولت محکوم شدند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۲ - ۰۹:۴۹    
محققان دانشگاه ام ای تی نخستین موتور موشک تمام پلاستیکی را با استفاده از چاپگر سه بعدی ساختند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۸ - ۲۳:۱۹    
رییس سندیکای تولیدکنندگان کاغذ و مقوای ایران از پیگیری مجدد تولیدکنندگان در جهت وضع تعرفه بالاتر به منظور واردات و جلوگیری از واردات بی رویه خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۸ - ۲۳:۱۹    
با استفاده از یک فناوری جدید می توانید به جای خرید مبلمان منزل آن را با ابعاد و طرح های دلخواه خود از طریق چاپگرهای سه بعدی تهیه کنید. چاپگر
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۸ - ۲۲:۴۹    
کمپانی اپل در اقدامی جالب، مردی را که توانست با استفاده از چاپگر سه بعدی، تومور مغزی اش را چاپ کند به استخدام خود درآورد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۵ - ۱۵:۴۹    
ستاد مبارزه با قاچاق کالا اعلام کرد: با اجرای قانون ساماندهی نظام توزیع بار در کشور، از حمل بار در اندازه تجاری از مبدأ یا به مقصدی که در سامانه جامع انبارها ثبت نشده باشد، جلوگیری خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۵ - ۱۵:۴۹    
دبیرکل خانه کارگر گفت: قوانین حوزه کارگری در کشور نیازمند بازنگری و اتخاذ رویکرد حمایت گرایانه در این قوانین نسبت به کارگران است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۵ - ۱۵:۱۹    
مدیرعامل شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی گفت: دو کارخانه کاغذ و الکل سوختی توسط این شرکت در خوزستان اه اندازی می شود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۵ - ۱۵:۱۹    
رئیس ستاد انتخابات شهرستان همدان خواستار تهیه و تولید اقلام تبلیغاتی داوطلبان انتخابات بر اساس موازین قانونی شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۵ - ۱۵:۱۹    
در حالی که سه ماه از توافق دو وزیر دولت برای تشکیل کارگروه بررسی معافیت مالیاتی چاپخانه داران می گذرد ، هنوز هیچ خبری از تشکیل جلسه این کارگروه نیست و صدور برگه های تشخیص مالیاتی ادامه دارد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۵ - ۱۵:۱۹    
گروهی از محققان هلندی روش بسیارمقرون به صرفه ای برای چاپ سه بعدی به کمک باکتری ها طراحی کرده اند. این روش می تواند برای تولید دندان مصنوعی از جنس صدف مروارید، میکرولنزهای قدرتمند و گرافن به کار رود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۵ - ۱۵:۱۹    
وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: ما از جوان ها می خواهیم بیاید در میدان و نگذارند واحدهای صنعتی تعطیل شوند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۵ - ۱۴:۴۹    
بازار خروجی اینکجت محصولات چاپی از وضعیت خوبی برخوردار است و روند رو به رشد پیوسته آن؛ موجب رشک دیگر حوزه های چاپ شده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۵ - ۱۴:۴۹    
واعظی گفت: برگزاری نخستین نمایشگاه صنعت چاپ سه بعدی و مسابقه انتخاب بهترین چاپگرهای سه بعدی ایرانی برای نخستین بار می تواند به ساماندهی فعالیت های این حوزه کمک کند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۵ - ۱۴:۴۹    
آدیداس با استفاده از تکنولوژی چاپگرهای سه بعدی، کفش های ورزشی فوق پیشرفته تولید کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۵ - ۱۳:۴۹    
محققان موفق شده اند برای نخستین مرتبه با چاپگر سه بعدی اشکال شیشه ای بسازند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۵ - ۱۳:۱۹    
محققان دانشگاه دوک آمریکا با استفاده از فناوری سه بعدی و نوعی هیدروژل، ماده ای شبیه به غضروف ساختند که زمینه را برای استفاده از ایمپلنت های سه بعدی زانو فراهم می کند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۵ - ۱۳:۱۹    
محققان آزمایشگاه پیشران جت سازمان فضایی ناسا موفق به ساخت یک "پارچه فلزی" با استفاده از چاپگر سه بعدی شدند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۵ - ۱۲:۴۹    
یک پلتفرم تجارت الکترونیک موبایل واقع در لندن که در چاپ تخصصی مهارت دارد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۲۲:۱۹    
سیدکامل تقوی نژاد در بخشنامه ای، میزان معافیت بر درآمد حقوق سال 96 را بر اساس بند الف تبصره 66 قانون بودجه سال جاری ابلاغ کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۲۲:۱۹    
معاون امور مجلس، حقوقی و استان های وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: طبق برنامه ریزی های انجام شده در وزارت تعاون، ایجاد یک میلیون فرصت شغلی در کشور طی سال جاری هدف گذاری شده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۲۲:۱۹    
نخستین جلسه کارگروه مشترک وزارت ارشاد اسلامی با وزارت صنعت و معدن، یکشنبه(27 فروردین) در محل وزارت ارشاد برگزار و در این جلسه درباره روند بررسی و تدوین آیین نامه های جدید در حوزه چاپ بحث و تبادل نظر ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۲۲:۱۹    
سخنگوی سی امین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران از آغاز ثبت نام دانش آموزان شهرستان های استان تهران برای دریافت بن کارت های خرید کتاب در نمایشگاه کتاب تهران خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۲۲:۱۹    
هفتمین نمایشگاه چاپ دیجیتال و نشر رومیزی با هدف ارائه آخرین دستاوردهای حوزه چاپ دوم خرداد ماه افتتاح خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۲۱:۴۹    
شرکت عالیس برای نخستین بار اقدام به تولید محصولات استریل در بسته بندی(PET) کرده است. این بسته بندی دارای مواد ضدUV برای ممانعت از ورود نور به محصول و آسیب های حاصل از آن ( شامل کاهش ویتامین ها ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۲۱:۴۹    
در فسپا 2017 (FESPA 2017)، او کی آی (OKI) از راه حل های هنرهای گرافیکی خود که باعث افزایش درآمد می شود، رونمایی می کند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۲۱:۴۹    
زیراکس (Xerox 29) چاپگر و تجهیزات چندمنظوره بهره مند از کانکت کی عرضه کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۲۱:۴۹    
کونیکا مینولتا به دنبال این است که طی یک همکاری با مایکروسافت (Microsoft)، هولت پکرد انترپرایز (Hewlett Packard Enterprise)، سوفوس (Sophos) ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۲۱:۴۹    
همزمان با نزدیک شدن به هفته کارگر و دیدار گروه های مختلف کارگری با رهبر انقلاب، نشان می دهد دغدغه و تاکید ایشان به مسئولان، همواره بحث تامین امنیت شغلی کارگران بوده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۲۱:۴۹    
معاون مالیات بر ارزش افزوده سازمان امور مالیاتی کشور گفت: سی و یکم فروردین ماه 96، آخرین مهلت ارائه اظهارنامه مالیات بر ارزش افزوده دوره سه ماهه زمستان 95 است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۲۱:۴۹    
مدیر انجمن نجوم اهواز گفت: از امشب تا صبح روز سوم اردیبهشت می توان بارش شهابی شلیاقی را در سراسر ایران مشاهده و رصد کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۲۱:۴۹    
اصرار کارگروه مقابله با عرضه غیرقانونی کتاب بر عدم حضور ناشران متخلف در نمایشگاه کتاب و اولین حضور ایران در نمایشگاه بوداپست از جمله خبرهای مهم حوزه کتاب در این هفته هستند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۰ - ۱۰:۴۹    
رئیس کنفدراسیون صادرات ایران گفت: قانون مستمر بهبود فضای کسب و کار در دولت دهم توسط اتاق بازرگانی آماده و به مجلس ارسال و تصویب شد، اما هرگز توسط دولت اجرا نشد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۹ - ۱۶:۴۹    
معیارهای داوری در نخستین نمایشگاه صنعت چاپ سه بعدی و مسابقه انتخاب بهترین چاپگرهای سه بعدی ایرانی اعلام شد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۹ - ۱۶:۴۹    
سخنگوی کارگروه مبارزه با قاچاق کتاب اعلام کرد: به تازگی مشخص شد که کتب عرضه شده در یکی از پردیس های سینمایی غیرقانونی است که فوری جمع آوری شد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۹ - ۱۶:۴۹    
نخستین جلسه کارگروه مشترک وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با وزارت صنعت، معدن و تجارت به منظور اصلاح برخی آیین نامه ها در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۹ - ۱۶:۴۹    
این شرکت در حال ساخت یک مرکز آزمایشی مخصوص چاپ های دیجیتال و فلکسو در شعبه مرکزی خود در شهر ورزبرگ است. هدف از این کار، جذب مشتریان بازارهای در حال ظهور است.
مشاهده نتایج بیشتر...