چهارشنبه ۰۵ مهرساعت ۰۱:۲۸Sep 2017 27

چاپ و زندگی (printfamily.ir)

  ۱۳۹۶/۰۷/۰۱ - ۰۳:۰۲    
با استقرار گیت های مکانیزه با قابلیت ثبت در سامانه جامع نظارت گمرک در منطقه آزاد اروند به صورت کامل به اجرا درآمد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۱ - ۰۲:۰۲    
نخستین گردهمایی فعالان صنعت ساخت افزایشی عنوان گردهمایی است که توسط ستاد توسعه فناوری های مواد و ساخت پیشرفته برگزار می شود که در این گردهمایی برنامه ملی ساخت افزایشی ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۱ - ۰۲:۰۲    
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گفت: جشنواره صنعت چاپ استان با حضور فعالان عرصه چاپ و نشر سراسر استان 27 شهریور ماه 966 در یاسوج برگزار می شود. ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۱ - ۰۲:۰۲    
آئین اختتامیه هفدهمین جشنواره ملی صنعت چاپ سه شنبه (28 شهریور ماه) با حضور وزرای فرهنگ و ارشاد اسلامی و صنعت، معدن و تجارت، برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۱ - ۰۲:۰۲    
دوازدهمین جشنواره ملی صنعت چاپ استان آذربایجان شرقی با معرفی برترین ها به کار خود پایان داد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۱ - ۰۲:۰۲    
صنعت مظلوم چاپ را دریابید که گاهی خیلی زود دیر می شود این توصیفی بود که رئیس اتحایه چاپخانه داران زنجان در مراسم بزرگداشت روز ملی صنعت چاپ اعلام کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۱ - ۰۲:۰۲    
محققان دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری و دانشگاه تبریز در یک پژوهش آزمایشگاهی موفق شدند به کمک یک نانوذره طبیعی و روغن ذرت، کارایی بسته بندی های زیست تخریب پذیر مواد غذایی را بهبود بخشند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۱ - ۰۲:۰۲    
محققان یک دستگاه الکتریکی تولید کرده اند که می تواند اطراف قلب را احاطه کرده و باعث تحریک الکتریکی آن شود؛ بنابراین عملکرد قلب را در نارسایی قلبی که علت اصلی مرگ ومیر است، بهبود می بخشد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۱ - ۰۲:۰۲    
محققان دانشگاهی روشی برای چاپ ساخته اند که به کمک آن می توان تصاویری با وضوح بسیار بالا پرینت گرفت.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۱ - ۰۲:۰۲    
15 پیشکسوت چاپ، یک کارآفرین برتر و یک واحد چاپی نوآور در آئین اختتامیه هفدهمین جشنواره ملی صنعت چاپ ایران، معرفی و تجلیل شدند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۱ - ۰۲:۰۲    
همزمان با برگزاری مراسم اختتامیه، برگزیدگان مسابقات آثار چاپی هفدهمین جشنواره صنعت چاپ معرفی شدند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۱ - ۰۲:۰۲    
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در آیین اختتامیه هفدهمین جشنواره ملی صنعت چاپ گفت: ما امروز به مرز 10 هزار تن صادرات محصولات چاپی رسیده ایم که می تواند نویدبخش باشد ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۱ - ۰۲:۰۲    
آیین سومین گردهمایی فعالان صنعت چاپ استان یزد با حضور معاون سیاسی و امنیتی استانداری یزد و مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی یزد برگزار شد .
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۸ - ۰۱:۲۱    
مدیر دفتر چاپ ارشاد از اصلاح بند17 آئین نامه تأسیس و فعالیت واحدهای چاپی مصوب سال 1370 توسط هیأت دولت خبر داد که به موجب آن ورود ماشین آلات چاپ به کشور دیگر نیازی به تائید وزارت ارشاد ندارد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۸ - ۰۱:۲۱    
انجمن پیشکسوتان صنعت چاپ و اتحادیه های بزرگ صنعت چاپ بیانیه روز ملی صنعت چاپ را با انتشار بیانیه ای تبریک گفتند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۸ - ۰۱:۲۱    
مدیرکل دفتر امور چاپ و نشر وزارت ارشاد با مقایسه آمار حدود 144 هزار تنی واردات محصولات چاپی در سال 94 و رسیدن آن به عدد 83 هزار تن در پایان سال 95، از کاهش 40 درصدی در این زمینه خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۸ - ۰۱:۲۱    
کاهش 40 درصدی واردات محصولات چاپی کشور و آماده شدن ایران برای حضور در نمایشگاه کتاب مسکو از جمله خبرهای مهم حوزه کتاب و نشر در این هفته هستند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۸ - ۰۱:۲۱    
نماینده تشکل های صنعت چاپ استان های کشور گفت: با فعالیت 10 هزار واحد چاپخانه در کشور زمینه اشتغال 100 هزار نفر در این صنعت فراهم شده است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۸ - ۰۰:۲۱    
60 سال از تاسیس اولین چاپخانه در بیرجند می گذرد اما نبود و یا کمبود نیروی متخصص با توجه به رشد فزاینده چاپخانه ها در خراسان جنوبی همچنان به عنوان یک مشکل بزرگ بر سر راه فعالان این صنعت خودنمایی می ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۸ - ۰۰:۲۱    
معاون حقوقی، امور مجلس و استانهای وزارت فرهنگ وارشاد اسلامی گفت: با تصویب وزارت فرهنگ وارشاد اسلامی، قرآن کریم با خطوط فاخر ایرانی چاپ خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۸ - ۰۰:۲۱    
در هشتمین همایش تجلیل از فعالان صنعت چاپ استان اصفهان، از حدود 40 نفر از پیشکسوتان و دست اندرکاران صنعت چاپ استان اصفهان با حضور معاون حقوقی و امور مجلس وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی تجلیل شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۸ - ۰۰:۲۱    
کارشناسان حوزه صنعت چاپ و بسته بندی در نشستی با مسئولان سازمان ملی استاندارد، بر لزوم تدوین استانداردهای شفاف در این حوزه تأکید کردند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۸ - ۰۰:۲۱    
آیت الله سید فضل الله طباطبایی پدر چاپ و نشر دینی کشور از مهمترین احیاگران فرهنگ غدیر در کشور به شمار می رود.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۸ - ۰۰:۲۱    
مدیر کل امور اجتماعی استانداری ایلام بر لزوم تدوین یک برنامه توسعه ای برای رونق بیش از پیش صنعت چاپ در این استان تاکید کرد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۸ - ۰۰:۲۱    
رییس سازمان برنامه و بودجه خوزستان گفت: در تلاش هستیم تا بتوانیم تجهیزات چاپخانه ای خوزستان را برای به روز شدن و تسهیل در روند صنعت چاپ از پرداخت عوارض گمرکی معاف کنیم.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۸ - ۰۰:۲۱    
طبق تحقیقاتی که صورت گرفته، بیش تر از 20 درصد شهرها و مناطق ژاپن حتی یک کتابفروشی ندارند. این مساله روز به روز در حال افزایش است و عامل اصلی آن ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۸ - ۰۰:۲۱    
نماینده تشکل های صنعت چاپ استان های کشور گفت: تنها 15 درصد صنعت چاپ کشور مربوط به نشر و کتاب است که این رقم باید با حمایت دولت افزایش یابد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۸ - ۰۰:۲۱    
کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان رستم تعداد20نفرازاعضای دختر را به چاپخانه (اردیبهشت) برد.در این بازدید با مراحل مختلف چاپ از قبیل برش-صحافی،مرمت کتاب،انواع کاغذوچگونگی چاب رنگی وسیاه وسفیدو... ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۷ - ۲۳:۲۱    
کتابفروشی های سراسر کشور هم چنان نسبت به اتفاقاتی که اوایل این ماه در شارلوتزویل رخ داد واکنش نشان می دهند ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۱ - ۰۰:۲۱    
بنا بر اعلام مدیرعامل خانه کتاب، این موسسه تصمیم گرفته که از این پس شرط اخذ مجوز را برای دریافت شابک توسط ناشران الکترونیک، اِعمال نکند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۰ - ۲۳:۲۱    
شرکت جنرال موتورز از برنامه های خود برای تولید بزرگترین چاپگر سه بعدی جهان برای تولید موتور هواپیمای جت پرده برداشت.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۰ - ۲۳:۲۱    
غلامرضا شجاع در دیدار با عضو کمیسیون صنایع مجلس تاکید کرد: متاسفانه در 10 سال گذشته به دلیل سیاست های غلط دولت دهم و عدم توجه کافی دولت یازدهم 30 هزار نفر از افراد شاغل حوزه چاپ ریزش داشته و بیکار ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۰ - ۲۳:۲۱    
مدیرکل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مازندران از برگزاری جشنواره صنعت چاپ و تقدیر از پیشکسوتان و کارآفرینان این استان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۰ - ۲۳:۲۱    
معاون فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان گفت: در جشنواره صنعت چاپ همدان در بخش چاپ افست سه اثر، دیجیتال دو اثر، صحافی دو اثر، طراحی یک اثر و سیلک هم دو اثر تجلیل می شوند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۰ - ۲۳:۲۱    
هرچند تا تحقق رویای علمی تخیلی پزشکی احیاکننده که در آن اندام های بیمار می توانند فورا با اندام هایی که چاپ سه بعدی شده اند، جایگزین شوند سال های زیادی فاصله داریم ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۰ - ۲۳:۲۱    
آیا شما با بیلبورد سازی واید فرمت و دیجیتال در بازار تبلیغات محیطی (OOH) فعالیت می کنید؟ اگر پاسختان منفی است، یک منبع درآمد قابل توجه را از دست داده اید.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۰ - ۲۳:۲۱    
مدیرعامل شرکت چاپ و نشر بانک ملی ایران از صدور کارت های جدید برای اتباع بیگانه در ایران خبر داد و گفت: این کارت ها از المان های امنیتی بسیار بالایی برخور دارند که غیرقابل جعل است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۰ - ۲۳:۲۱    
به احتمال زیاد شما هم تاکنون در رویدادهای مختلف صنعتی یا مصرفی مختلفی که در حوزه و صنایع مختلف باهدف معرفی و فروش محصولات و خدمات برگزار می شود شرکت کرده اید.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۰ - ۲۳:۲۱    
برای نخستین بار نمایشگاه بین المللی چاپ و بسته بندی با مشارکت برگزارکننده نمایشگاه های interpack و drupa آلمان در شهر آفتاب برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۰ - ۲۳:۲۱    
سلسله برنامه های انجمن علمی فناوری چاپ ایران به مناسبت 11 شهریور روز ملی صنعت چاپ اعلام شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۰ - ۲۳:۲۱    
شرکت بوکنت (BookNet) کانادا گزارش سالیانه خود را منتشر کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۰ - ۲۳:۲۱    
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی از برگزاری جشنواره مطبوعات و خبرگزاری های استان در دو بخش موضوعی و حرفه ای خبرداد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۶ - ۱۲:۲۱    
مدیرکل فرهنگ و ارشاد خراسان رضوی گفت: خراسان رضوی نخستین استان برگزار کننده جشن صنعت چاپ در هفدهمین دوره این جشنواره است و برنامه های بسیاری برای این رویداد در نظر گرفته شده است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۶ - ۱۲:۲۱    
گمرک ایران در اطلاعیه ای اعلام کرد شرکت هایی که در سامانه مدیریت کالا به نشانیwms.ir ثبت نام کنند از تسهیلات ویژه از جمله معافیت 4 درصد مالیات علی الحساب برخوردار خواهند شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۶ - ۱۲:۲۱    
محققان نوعی روکشی بسته بندی از گل ساخته اند که از فاسد شدن مواد غذایی جلوگیری می کند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۳ - ۱۲:۲۱    
مدیرکل حمایت از مشاغل و بیمه بیکاری وزارت کار با بیان اینکه در سال جاری طرح رونق 10 هزار واحد صنعتی و معدنی اجرا خواهد شد گفت:کارگران این واحدها درطول مدت بازسازی مشمول بیمه بیکاری می شوند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۳ - ۱۲:۲۱    
در میان ازدحام شرکت های ارائه دهنده خدمات پس از چاپ، تنها کسانی که سیستم های تامین کننده ارائه می دهند و خود را با توجه به نیازهای مشخص مشتری ها تظیم کرده اند می توانند بیش تر از بقیه مورد توجه قرار ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۳ - ۱۲:۲۱    
مدیرعامل شرکت تعاونی لیتوگرافان ایران طی پیامی انتصاب سیدعباس صالحی به عنوان وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی دولت دوازدهم را تبریک گفت.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۳ - ۱۲:۲۱    
چندی پیش سازمان تجارت و توسعه سازمان ملل، ایران را از منظر آمادگی برای تجارت الکترونیک در بین 10 کشور برتر آسیا و اقیانوسیه قرار داد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۳ - ۱۲:۲۱    
HP، شرکت تولید کننده ماشین آلات چاپ دیجیتال اعلام کرده است که به زودی یک آکادمی آموزشی چند میلیون دلاری تازه مخصوص خدمات راه حل های گرافیکی (GSS) تاسیس می کند تا بتواند فرآیند آموزش حرفه ای و توسعه ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۳ - ۱۱:۲۱    
همزمان با برگزاری هفدهمین دوره جشنواره صنعت چاپ، جشن روز ملی صنعت چاپ در 30 استان کشور برگزار خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۳ - ۱۱:۲۱    
گردهمایی فعالان ساخت افزایشی ایران، 22 شهریور ماه امسال در مجتمع شکوفایی شرکت های دانش بنیان برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۳ - ۱۱:۲۱    
یک شرکت تولیدی با ساخت و استفاده از چاپگر سه بعدی که می تواند در شرایط دشوار و شبیه به فضا مورد استفاده قرار بگیرد، نام خود را در تاریخ ثبت کرد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۳ - ۱۱:۲۱    
دبیر برگزاری هفدهمین جشنواره صنعت چاپ از تمدید مهلت شرکت در بخش مسابقه های آثار چاپی این جشنواره خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۳ - ۱۱:۲۱    
کرنت دیجیتال، یکی از شرکت های جهانی پیشرو در چاپ نساجی دیجیتال؛ و شرکت راه حل های خروجی دیجیتال کالرگیت؛ به دنبال این هستند که طی همکاری با یکدیگر ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۳ - ۱۱:۲۱    
با رای قاطع نمایندگان مجلس شورای اسلامی سیدعباسی صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۳ - ۱۰:۲۱    
محققان موسسه فنی جورجیا و دانشگاه راتگرز آمریکا موفق به طراحی سامانه ای شدند که در صورت هک شدن چاپگرهای سه بعدی، کاربران را مطلع می کند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۳ - ۱۰:۲۱    
محققان فناوری گرجستان، تلاش کردند با حرارت دادن اشیاء بتواتند چاپ 4 بعدی را امکانپذیر نمایند. آنها از تاثیر گرما در تغییر شکل اجسام بهره بردند و سعی کردند تا به این طریق به سطح بالاتری در صنعت چاپ ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۷ - ۲۲:۲۳    
شرکت "ساخت فضا"(Made In Space) در حال ارتقای طرح ساخت تجهیزات و ساخته های فضایی با استفاده از چاپ سه بعدی در فضاست.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۷ - ۲۲:۲۳    
با توجه به پیشرفت تکنولوژی طی دهه های اخیر در صنعت چاپ دیجیتال، هر روزه شاهد ورود دستگاههای جدید با قابلیت هایی جدید در این صنعت می باشیم با توجه به اینکه شرکت نوین تاک سعی کرده در این صنعت همواره ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۷ - ۲۲:۲۳    
شرکت کاوش ماشین با سال ها تجربه در ساخت و نصب و راه اندازی خطوط تولید کاغذ و مقوا در خدمت صنعت کشور بوده و طبق سال های قبل در هر سال ماشین آلات جدید و به روز ارایه می دهد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۷ - ۲۲:۲۳    
فضانوردان در ایستگاه فضایی بین المللی نخستین ماهواره های ساخته شده با پرینتر سه بعدی را در مدار زمین رها کردند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۷ - ۲۲:۲۳    
دانشمندان موفق به چاپ سه بعدی سلول های آزمایشگاهی و تولید بافت های زنده شدند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۷ - ۲۱:۲۳    
همزمان با روز ملی صنعت چاپ، از فعالان این عرصه در استان چهارمحال و بختیاری تجلیل می شود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۷ - ۲۱:۲۳    
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین گفت: جشنواره صنعت چاپ طی شهریور ماه سال جاری در استان برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۷ - ۲۱:۲۳    
ورود صنعت چاپ به ایران عصر قاجار، همزمان با شکل گیری اندیشه های نو در ایران، دگرگونی هایی مهم پدید آورد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۷ - ۲۱:۲۳    
محققان دانشگاه BYU در آمریکا اولین دستگاه میکروفلوید را که در ابعاد کوچکتر از 100 میکرومتر کارآیی دارد، با استفاده از فناوری چاپ سه بعدی ساختند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۳ - ۱۳:۲۵    
سازمان پژوهشهای علمی و صنعتی ایران، 3 و 4 اردیبهشت 97 میزبان اولین کنفرانس بین المللی بسته بندی ایران است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۳ - ۱۳:۲۵    
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان چهار محال و بختیاری در جلسه برنامه ریزی روز صنعت چاپ از برگزاری همایش تجلیل از فعالان صنعت چاپ استان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۳ - ۱۳:۲۵    
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل گفت: اردبیل تنها سازنده ماشین چاپ افست خشک و بسته بندی در ایران و خاورمیانه محسوب می شود که علاوه بر تامین نیاز داخلی کشور محصولات خود را به ده ها کشور ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۳ - ۱۳:۲۵    
سال 1392 بود که عملیات اجرائی ساخت کارخانه تولید کاغذ سنگی در شهرک صنعتی شهرستان اسلام آبادغرب آغاز شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۳ - ۱۳:۲۵    
چهار اتحادیه بزرگ صنعت چاپ در نامه ای حمایت خود را از دکتر سیدعباس صالحی، وزیر پیشنهادی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی اعلام کردند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۳ - ۱۳:۲۵    
مهرآور با بیان اینکه یکی از مهمترین عوامل عدم کاهش نرخ بهره بانکی، تعیین نرخ بهره بالای بین بانکی از سوی بانک مرکزی است، گفت: اگر بانک مرکزی نرخ بهره بین بانکی را کاهش دهد ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۳ - ۱۳:۲۵    
کار آفرین هراتی گفت: صنعت بسته بندی از جمله حوزه های مهم در تولید می باشد که در صورت توجه بیشتر می توان علاوه بر ایجاد اشتغال پایدار، افزایش چشمگیر ارزش افزوده محصولات تولیدی را ایجاد کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۳ - ۱۳:۲۵    
فستیوال تخصصی نوآوری های حوزه صنعت رنگ و پوشش توسط فن بازار ملی ایران با همکاری موسسه پژوهشی علوم و فناوری رنگ و پوشش در مهرماه 1396 برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۳ - ۱۳:۲۵    
لس آنجلس، 4 آگوست 2017 – مارینا پروپت جویس، متخصص فرآیند از طراحی تا چاپ در وبسایت سرمایه یابی کیک استارتر (Kickstarter) کارزاری راه انداخته است ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۳ - ۱۳:۲۵    
معاون فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان از برگزاری جشنواره صنعت چاپ همدان در 12 شهریور ماه خبر داد
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۹ - ۱۳:۰۹    
نماینده اتحادیه های چاپ استان های کشور به جز تهران، رئیس و نایب رئیسان اتحادیه چاپخانه داران البرز با رئیس کمیسیون صنایع مجلس و نماینده کرج دیدار کردند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۹ - ۱۳:۰۹    
شرکت اُفست ، نخستین واحد تولید و انتشار کتاب های درسی است که با قدمتی 60 ساله، کتب درسی دوره ابتدایی را منتشر کرده و در مجموع در هر سال تحصیلی، 93 میلیون کتاب درسی و مجله آموزشی رشد را منتشر می کند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۹ - ۱۳:۰۹    
رییس گروه نظارت اداره نظام های پرداخت بانک مرکزی گفت: برای امکان تشخیص مبالغ اسکناس ها برای روشندلان ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۹ - ۱۳:۰۹    
حمایت از تولید داخلی و توجه به صنعتگران ایرانی از مهم ترین عوامل موثر در ایجاد اشتغال پایدار و افزایش بهره وری است چرا که اکنون کیفیت کالای ایرانی در مقایسه با کالای کشورهای صنعتی تفاوت مشهودی نداشته ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۹ - ۱۳:۰۹    
مدیرعامل صندوق ذخیره فرهنگیان کشور بر لزوم نهادینه شدن فرهنگ مصرف کاغذ سنگی تاکید کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۹ - ۱۳:۰۹    
محققان دانشگاه های رایس، یونسی و کره، راهکار جدیدی را ابداع کردند که امکان چاپ و حذف چندین تصویر رنگی را روی نوع خاصی کاغذ فراهم می کند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۹ - ۱۳:۰۹    
برای اولین بار مرسدس بنز توانست یک قطعه فلزی را با تمامی استانداردها لازم با استفاده از چاپ سه بعدی تولید کند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۹ - ۱۳:۰۹    
ستاد توسعه فناوری مواد و ساخت پیشرفته معاونت علمی وفناوری ریاست جمهوری به زودی دوره های بین المللی در حوزه صنعت ساخت افزایشی را برگزار می کند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۹ - ۱۳:۰۹    
شورای سیاستگذاری جشنواره صنعت چاپ استان قزوین با حضور مسوولان و متولیان امر برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۹ - ۱۳:۰۹    
اتحادیه چاپخانه داران تهران در یک حرکت کم نظیر اعلام آمادگی نمود تا روند فعالیت مالی خود را برای اعضا شفاف سازی نماید.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۹ - ۱۳:۰۹    
صنعت چاپ، از اصیل ترین صنایع ایرانی در زمان هخامنشیان در کشور ما به وجود آمد و نخستین کتاب چاپی توسط ارامنه جلفای اصفهان به چاپ رسید.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۹ - ۱۳:۰۹    
دختر نوجوانی با استفاده از فناوری چاپ سه بعدی، موفق به ساخت یک لنز شده است که روی گوشی هوشمند نصب می شود و با کمک یک برنامه ساده امکان تشخیص رتینوپاتی را در بیماران دیابتی فراهم می کند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۳ - ۱۵:۰۹    
غلامرضا شجاع در نامه ای به رئیس مجلس شورای اسلامی کاهش مالیات بر ارزش افزوده از 9 درصد به حداکثر 3 درصد را برای صنعت چاپ خواستار شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۳ - ۱۵:۰۹    
محققان دانشگاه شاندونگ، دانشگاه کالیفرنیا، آزمایشگاه ملی ریورساید و لارنس برکلی نوعی جوهر قابل چاپ نوری فرابنفش تولید کرده اند که می توان از آن در فروشگاه های چاپ در مقیاس بزرگ (لارج اسکیل) استفاده ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۳ - ۱۵:۰۹    
عابدین پور از کارآفرینان ابرکوهی است که توانسته با سرمایه اولیه ناچیز و اشتغال زایی در زمینه صنایع بسته بندی برای خود و خانواده خود کسب درآمد کند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۳ - ۱۵:۰۹    
متأسفانه بسته بندی نامناسب در عدم فروش و صادرات کالاهای ایرانی نقش زیادی داشته است. همانطور که می دانیم، زعفران ایرانی به نام اسپانیا در بازار جهانی به فروش می رسد ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۳ - ۱۵:۰۹    
نخستین نمایشگاه بین المللی تکنولوژی سرامیک (CeramTech) کشور از 15 تا 18 شهریور ماه همزمان با چهارمین کنگره کاشی، سرامیک و چاپ دیجیتال کشور در شهر اصفهان برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۳ - ۱۵:۰۹    
در بازدید از شرکت پیشگامان صنعت سبز بر لزوم استفاده از کاغذ سنگی با توجه به ماندگاری و مزیت های آن تاکیدشد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۳ - ۱۴:۰۹    
بزرگترین قرآن چاپی دنیا که در سال 2011 به سفارش جمهوری تاتارستان روسیه و در انتشارات معروف ایتالیایی ACR Group به انتشار رسیده، دارای 632 صفحه و 800 کیلوگرم وزن است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۳ - ۱۴:۰۹    
این اولین دستگاه چاپ نیمه قالب بندی است که این فن آوری نوآورانه خشک کردن را در این کشور جای می دهد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۳ - ۱۴:۰۹    
ترکیب کنندگان گرافیکی آمریکای شمالی اوری دنیسون امروز یک فیلم جدید بدون پی وی سی، ام پی آی 1405 را عرضه کردند ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۳ - ۱۴:۰۹    
این رویداد در باشگاه 101، واقع در ساختمان خیابان پارک 101، نیویورک، در خیابان40 ام نیویورک برگزار خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۳ - ۱۴:۰۹    
نزدیک به 150 شغل با بسته شدن پیشنهادی یک سایتاسنترا که سال گذشته باز شده بود آماده از بین رفتن هستند.
مشاهده نتایج بیشتر...