چهارشنبه ۲۷ تیرساعت ۱۶:۴۷Jul 2018 18

چاپ و زندگی (printfamily.ir)

چاپ و زندگی 27 اسفند 1394 چاپ و زندگی 2 فروردین 1395 چاپ و زندگی 26 اسفند 1396 چاپ و زندگی 1 فروردین 1397 چاپ و زندگی 1 اردیبهشت 1397 چاپ و زندگی 31 خرداد 1397 چاپ و زندگی 1 تیر 1397 چاپ و زندگی 2 تیر 1397 چاپ و زندگی 3 تیر 1397 چاپ و زندگی 4 تیر 1397 چاپ و زندگی 5 تیر 1397 چاپ و زندگی 6 تیر 1397 چاپ و زندگی 7 تیر 1397 چاپ و زندگی 9 تیر 1397 چاپ و زندگی 10 تیر 1397 چاپ و زندگی 11 تیر 1397 چاپ و زندگی 12 تیر 1397 چاپ و زندگی 13 تیر 1397 چاپ و زندگی 14 تیر 1397 چاپ و زندگی 15 تیر 1397 چاپ و زندگی 16 تیر 1397 چاپ و زندگی 17 تیر 1397 چاپ و زندگی 18 تیر 1397 چاپ و زندگی 19 تیر 1397 چاپ و زندگی 20 تیر 1397 چاپ و زندگی 21 تیر 1397 چاپ و زندگی 22 تیر 1397 چاپ و زندگی 23 تیر 1397 چاپ و زندگی 24 تیر 1397 چاپ و زندگی 25 تیر 1397 چاپ و زندگی 26 تیر 1397 
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۲۳:۵۸    
تشکیل اتحادیه سراسری ناشران از سالیان قبل تاکنون به عنوان یکی از مطالبات جدی اهالی نشر مطرح بوده، اما این موضوع با فراز و فرودهایی روبه رو بوده که شرایط اجرایی شدن این ایده را برای ناشران با مشکلات ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۲۳:۵۸    
نزدیک به 200 مهمان، پرسنل و شاگرد در تاریخ 6 جولای 2018 با حضور در مدرسۀ فنی و حرفه ای کوئنیگ بائر فورزبورگ (Wurzburg) صد و پنجاهمین سالروز تأسیس این مدرسه را جشن گرفتند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۲۳:۵۸    
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در بخشنامه ای به معاونان و مدیران وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی تأکید کرد: تمامی سفرهای خارجی در ارتباط با برنامه های این وزارتخانه ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۲۳:۵۸    
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با تأکید بر اینکه نهاد کتابخانه ها باید پشتوانه علمی و پژوهشی خود را افزایش دهد ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۲۳:۵۸    
مجمع عمومی شرکت تعاونی ناشران و کتابفروشان تهران با رسیدگی به برخی از بندهای دستور جلسه تعیین شده و بدون برگزاری انتخابات برای تعیین هئیت مدیره و بازرسان این تعاونی، برگزاری شد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۲۳:۵۸    
رئیس امور مالیاتی استان تهران با اشاره به تحقق 106 درصدی وصول مالیات ها در سال گذشته از وصول 58 درصدی مالیات کشور در تهران خبرداد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۲۳:۵۸    
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس اظهار امیدواری کرد، ظرف یک تا دو ماه آینده ضابطه مشخص و تعریف شده ای برای تعیین موقعیت ایران درباره ارز دیجیتال تعریف شود.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۲۳:۵۸    
در شرایطی که بنگاه های کوچک و کسب و کارهای استارت آپی نیاز به تأمین مالی و تضمین های لازم دارند، نقدینگی در کشور در بازارهای تورم زا، مثل ارز، به افزایش قیمت ها دامن زده است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۲۳:۲۸    
استاندار تهران گفت: با پایان ضرب الاجل کاهش ساعات کاری ادارات، احتمال تمدید تغییر ساعت کاری ادارات از اول مردادماه نیز وجود دارد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۲۳:۲۸    
طبق گزارش های اعلام شده تا سال گذشته گردش مالی بازار نوشت افزار در ایران 4 هزار میلیارد تومان برآورد شده است. این سود چشم گیر به جیب چه کسی می رود؟ تولیدکننده داخلی چه سهمی از این بازار پرسود دارد؟
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۵ - ۲۳:۲۴    
مدیر عامل موسسه نمایشگاه های فرهنگی ایران می گوید با وجود تلاش های صورت گرفته برای حضور پررنگ ناشران ایران در بازار جهانی کتاب به نظر می رسد ناشران ایرانی علاقه ای به این مساله ندارند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۵ - ۲۲:۵۴    
معاون فرهنگی وزارت ارشاد به حاشیه های تخلفات مالی در خانه کتاب و شایعاتی مبنی بر ورود هیات بازرسی به این پرونده پاسخ داد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۵ - ۲۲:۵۴    
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی از ممانعت ورود نوشت افزار اسلامی ایرانی به برخی از مدارس خبر داد و گفت: تلاش داریم امسال مشکلات این چنینی را حل و شرایط ورود این کالاها به مدارس را تسهیل کنیم.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۵ - ۲۲:۵۴    
علیرضا رئیس دانا ضمن تاکید بر ضرورت تحمل شرایط برای عبور از بحران نشر، نسبت به بهبود شرایط در سال آینده ابراز امیدواری کرد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۵ - ۲۲:۵۴    
مدیر چاپخانه ناب نقش با اشاره به مشکلات نوسان برق در هفته های اخیر در مجموعه خود گفت: از هفته گذشته ماشین های چاپخانه بدون دلیل دچار مشکلات جدی برقی شده بود و بالاخره پس از پیگیری های فراوان متوجه ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۵ - ۲۲:۵۴    
بسیاری از محققان معتقدند مغز و روان با گذشت سن می تواند سلامتی و شادابی خود را حفظ کنند. بارها شنیده ایم افرادی که مطالعه مداوم دارند به نسبت افرادی که مطالعه بسیار محدودی دارند ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۵ - ۲۲:۵۴    
محمد حسینی، نپیوستن به کنوانسیون جهانی برن را دلیل بروزه زیان های بسیار برای کتاب های تالیفی ادبیات ایران دانست و گفت که ادبیات ایران یکی از پایه ها و ستون های محکم ادبیات در طول تاریخ بود ه ایم.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۵ - ۲۲:۵۴    
آموزگار گفت: اکنون به دلیل اینکه تشکیلات صنفی مرتبط با ناشران و کتاب فروشان در شهرها و استان های کشور فعال نیست اهالی نشر از بسیاری حقوق خود محروم مانده اند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۵ - ۲۲:۵۴    
معاون مطبوعاتی ارشاد در نامه ای به بانک مرکزی و وزارت صنعت، معدن و تجارت، خواست که هیچگونه ال سی ای برای واردات کاغذ روزنامه را بدون هماهنگی با این معاونت، تائید نکنند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۳ - ۲۲:۴۸    
هیات وزیران در مصوبه ای آیین نامه اجرایی قانون مقررات صادرات و واردات را اصلاح کرد و شرایط جدیدی برای صدور کارت بازرگانی در نظر گرفت.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۳ - ۲۲:۴۸    
بیش از 65 درصد از فضای اولین نمایشگاه تخصصی کاغذ، مقوا و فراورده های سلولزی و ماشین آلات وابسته واگذار شد ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۳ - ۲۲:۴۸    
رییس اتحادیه ناشران و کتابفروشان قم با بیان اینکه در تشکیل اتحادیه سراسری نشر باید از ظرفیت همه استان ها بهره برد ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۳ - ۲۲:۴۸    
مهدی محمودی پارسا با اشاره به ظهور معیار های جدید تعیین قیمت کتاب و کاهش تصمیم ناشر، نوسانات قیمت کاغذ را در تعیین قیمت کاغذ چندان موثر نمی داند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۳ - ۲۲:۱۸    
مدیرعامل خانه کتاب با بیان این مطلب که هنوز بدهی دو میلیاردی عیدانه کتاب به کتابفروشان پرداخت نشده است، گفت: تلاش می کنیم اما نمی توانم قول دهم که حتماً تابستانه کتاب را برگزار کنیم.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۳ - ۲۲:۱۸    
رئیس انجمن واردکنندگان کاغذ و مقوا گفت: علی رغم وعده های دولت برای اختصاص ارز سه هزار و 800 تومانی به کاغذ، تاکنون چنین اتفاقی نیفتاده و بانک مرکزی واردات کاغذ را با ارز 4200 تومانی حمایت کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۳ - ۲۲:۱۸    
مدیرعامل مؤسسه خانه کتاب از پرداخت هزینه های درمانی، رفع مشکل تمدید گذرنامه و دیگر مشکلات نجیب مایل هروی خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۳ - ۲۲:۱۸    
شهر ایزوواکاماتسو (Aizuwakamatsu) میزبان اولین ایستگاه هوشمند اتوبوس در ژاپن می باشد. فناوری ePaper با داشتن گزینه های E Ink و Papercast می تواند مطالب مختلفی روی نمایشگرها ارائه نماید که مصرف انرژی ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۲ - ۱۱:۳۷    
ناشران و کتابفروشان عضو اتحادیه ناشران و کتابفروشان تهران، مدرسه قلم را به دانش آموزان سرپل ذهاب تقدیم کردند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۲ - ۱۱:۰۷    
8.3 میلیارد تن پلاستیک روی دستمان مانده است که 5.7 میلیارد تن از آن در محیط زیست رها شده و بحران پلاستیک امروز به اندازه تغییر اقلیم اهمیت پیدا کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۲ - ۱۱:۰۷    
مشاور فنی صندوق حمایت از توسعه صنعت چای کشور نسبت به ورود بیماری قارچی چای از کشورهایی مانند سریلانکا ، هند، بنگلادش، چین، کنیا در راستای جنگ بیولوژیک هشدار داد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۲ - ۱۱:۰۷    
چند سال پیش تولیدکننده محصولات نوشیدنی Turnstile در برزیل کمپینی را برگزار کرد که از همه جهات به عنوان یک کمپین خلاق و تاثیرگذار قابل بررسی و توجه است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۲ - ۱۱:۰۷    
معاون استاندار تهران گفت: ادارات شهرستان های استان تهران تا پایان تیرماه در روزهای پنج شنبه از ساعت 6:30 تا 13:30 فعالیت دارند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۲ - ۱۱:۰۷    
در بسته هفتگی دریچه (شماره 215)، بهترین نرم افزار های هفته گذشته از دید شما کاربران گرامی را قرار داده ایم.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۲ - ۱۰:۳۷    
سازمان فناوری اطلاعات اعلام کرد:در راستای افزایش بهره وری و سهولت در پیگیری مطالبات یکپارچه مردمی از دستگاه های دولتی و نهادهای عمومی، سامانه ملی کارپوشه ایرانیان ایجاد و بهره برداری شد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۱ - ۲۲:۰۷    
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در دیدار عصر امروز خود با الکسی کنستانتینویچ ولینریا معاون وزیر مخابرات و ارتباطات جمعی فدراسیون روسیه با تاکید بر اینکه روزنامه ها و رسانه های کاغذی درفضای امروز رسانه ای ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۱ - ۲۲:۰۷    
غفاری گفت: قیمت کاغذ در این مدت افزایش یا کاهشی را تجربه نکرده و در همان قیمت قبلی خود ثابت مانده است ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۱ - ۲۲:۰۷    
یک ناشر با اشاره به برخی مشکلات پخش کتاب در شهرستانها، پیشنهاد هایی برای حل آن داد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۱ - ۲۲:۰۷    
بسته بندی نوشیدنی در ایران شاید چاپ و برچسب مناسبی داشته باشد، اما از نظر خلاقیت، به این معنا که مثلا متناسب با نوع نوشیدنی طراحی شود یا بتواند چیزی بیش از بسته بندی قبلی به مشتری بدهد ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۱ - ۲۲:۰۷    
مدیرکل روابط کار وزارت کار، با اشاره به اینکه ثبت نام در سامانه جامع روابط کار از امروز چهارشنبه آغاز نمی شود، گفت: کارگران و کارفرمایان فعلا برای ثبت نام به دفاتر پیشخوان مراجعه نکنند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۱ - ۲۱:۳۷    
شرکت توانیر اعلام کرد که مردم تنها با 10درصد صرفه جویی، در ارائه هرچه بیشتر خدمات و تأمین برق پایدار یاری و از بروز محدودیت های خاموشی ناخواسته که به دلیل افزایش بیش از حد مصرف برق رخ می دهد ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۱ - ۱۴:۰۶    
روزنامه اطلاعات امروز وارد نود و سومین سال انتشار خود شد تا جایگاهش را به عنوان دیرپاترین روزنامه ایرانی تثبیت کند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۱ - ۱۳:۳۶    
پیک مصرف برق امروز کشور در حالی به عدد بی سابقه 57هزار مگاوات رسید که ظرفیت تولید برق تابستان امسال58هزار مگاوات است وادامه روند هشداردهنده فعلی شبکه را در معرض خاموشی سراسری قرار داده است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۱ - ۱۳:۳۶    
مرور گزارش اخبار برگزیده حوزه کتاب در این هفته نشان می دهد که آرامش حاکم بر جریانات نشر و کاغذ ایران و جهان کماکان مانند هفته گذشته ادامه دارد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۱ - ۱۳:۳۶    
به گفته سخنگوی کمیته ساماندهی کاغذ مطبوعات، بر اساس مصوبات سومین جلسه این کمیته، مقدمات ورود 10 هزار تن کاغذ فراهم شد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۱ - ۱۳:۰۶    
سر تا پا سفید پوشیده است، کتانی های اسپرت شیری رنگ به پا دارد، روی سرش کلاه اسپرتی هم رنگ با آن گذاشته و حتی قاب طلایی عینک درشتش هم با آن همخوانی دارد ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۱ - ۱۳:۰۶    
رییس سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان با اشاره به اینکه تبلیغات در سیمای جمهوری اسلامی اغواکننده است ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۱ - ۱۳:۰۶    
وجود ترجمه های همزمان از یک اثر و انتشار یک عنوان واحد از سوی چند ناشر، به فاصله اندک، یکی از آسیب های جدی نشر است. درست است که ما قانون کپی رایت را نپذیرفته ایم اما اخلاق حرفه ای را چه؟!
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۰ - ۲۳:۰۶    
امروز سومین برنامه روزانه قطع برق تهران منتشر شده و محل قطعی های برق به روی نقشه مشخص شده تا شهروندان تهرانی با سهولت بتوانند از قطعی یا عدم قطعی برق در محل زندگی خود مطلع شوند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۲۲:۰۶    
موسوی خواه، تأکید کرد: از زمان برنامه ریزی و اجرای کارت سوخت، استفاده برای تمام مشترکان اجباری است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۲۲:۰۶    
مدیرکل دفتر چاپ و نشر وزارت ارشاد از توافق اولیه این دفتر با تشکل های صنفی حوزه صنعت چاپ برای واگذاری جشنواره ملی صنعت چاپ در دوره هجدهم آن خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۲۲:۰۶    
بن کارت های الکترونیک خرید کتاب آن دسته از اهالی قلمی که برای اولین بار در سی و یکمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران صادر شده اند، تا تاریخ 31 اردیبهشت سال 1399 اعتبار دارند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۲۲:۰۶    
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با انتقاد از یک بند مهم قانون حمایت از حقوق مولفان، مصنفان و هنرمندان، گفت: لزومی ندارد که 50 سال از نشر اثری بگذرد و بعد اجازه انتشار دیجیتال آن را بدهند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۸ - ۱۵:۰۰    
به گفته رئیس اداره آسیب شناسی و آزمایشگاه اداره کل مرمت و حفاظت کتابخانه ملی ایران، دما، رطوبت نسبی و شدت نور در اغلب مخازن این سازمان خارج از محدوده استاندارد است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۸ - ۱۵:۰۰    
به گفته سخنگوی کمیته ساماندهی کاغذ مطبوعات، در دومین جلسه این کمیته مقرر شد تا برای تامین نیاز یکساله کاغذ مطبوعات و نشریات، راهکارهای ارائه شده در اسرع وقت وارد مرحله اجرایی شود.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۸ - ۱۵:۰۰    
بخشنامه طرح اعمال مشوق های بیمه کارفرمایی توسعه معاون وزیر کار ابلاغ شد.بخشنامه طرح اعمال مشوق های بیمه کارفرمایی توسط عیسی منصوری معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزیر کار ابلاغ شد تا با هماهنگی ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۸ - ۱۵:۰۰    
رئیس کل سازمان امور مالیاتی کشور بخشنامه تجدید ارزیابی دارایی شرکت ها برای سال 97 و شرایط برخورداری از نرخ صفر مالیاتی را ابلاغ کرد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۸ - ۱۵:۰۰    
وزیر صنعت، معدن و تجارت در ابلاغیه ای تایید کارت بازرگانی بدون اطمینان کامل از هویت متقاضی و احراز شرایط دریافت را ممنوع اعلام کرد و خواستار رسیدگی مجدد به همه کارتهای صادره گذشته شد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۷ - ۲۳:۳۰    
اولین دوره آموزشی یکروزه نقش چاپ دیجیتال و راهکارهای مقابله با چالش های پیش رو توسط اتحادیه صادرکنندگان صنعت چاپ و با همکاری اتاق بازرگانی اول مرداد برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۷ - ۲۳:۳۰    
علی اعطا، عضو هیات رئیسه و سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران گفت: ساماندهی راسته کتابفروشی های انقلاب هم اکنون در اولویت های دو کمیسیون شورای شهر تهران قرار گرفته است ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۷ - ۲۳:۰۰    
ناشران و نویسندگان کتاب های داستانی امیدوارند در آینده پیشرفت تکنولوژی به آنها کمک کند تا احساس خوانندگان درباره کتاب هایشان را بفهمند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۷ - ۲۳:۰۰    
نیایش سرامی دانش آموخته ی کارشناسی ارشد مدیریت اجرایی و مدیر مسوول نشر باد در یادداشتی به بررسی موانع توسعه یافتگی صنعت نشر پرداخته است ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۷ - ۲۲:۰۰    
سازمان ملی استاندارد ایران تاکنون حدود 32 هزار استاندارد ملی را تدوین کرده و از این پس به دنبال اجرا و پیاده سازی استانداردها است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۷ - ۰۹:۱۲    
نیکنام حسینی پور در دومین دوره جایزه کتاب سال یزد گفت: اصحاب قلم و فرهنگ، بذر صلح را می پراکنند و جان مایه خود را در مسیر روشنگری جامعه به کار می برند چرا که قلم، معیار سنجش فکر جامعه است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۷ - ۰۹:۱۲    
برگزاری همایش روز ملی صنعت در پنج شنبه شب هفته گذشته از سوی خانه صنعت و معدن خراسان رضوی با حمایت شرکت پپسی انتقاد رسانه های مخالف دولت را به همراه داشت.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۷ - ۰۹:۱۲    
سرپرست دادسرای ناحیه 6 مشهد گفته است که با توجه به تخلفات مطرح شده در پرونده برند معروف چای، علیه این برند در دادسرا اعلام جرم شده است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۷ - ۰۹:۱۲    
رحمانی فضلی طی نامه ای به شریعتمداری، دستور انتقال نمایشگاه الکامپ به شهر آفتاب را ابلاغ کرد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۷ - ۰۹:۱۲    
با توجه به مضرات مصرف لوازم آرایش قاچاق ضروری است که به فکر تولید این محصولات در کشور با استانداردهای بهداشتی ایران باشیم.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۷ - ۰۹:۱۲    
استاد گروه مهندسی آب، دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری گفت:باروری ابرها در سطح کلان نمی تواند مشکل خشکسالی را برطرف کند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۷ - ۰۹:۱۲    
با گذر از بازار نوشت افزار ها می بینیم که کسی توجهی به نوشت افزار ایرانی ندارد و ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۷ - ۰۹:۱۲    
محمد جواد مرادی نیا، با تاکید بر اهمیت و جایگاه اصل 24 قانون اساسی در جریان کارشناسی کتاب گفت: اصل بر آزادی بیان است، مگر موارد مخل مبانی اسلام و مخل حقوق عمومی ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۷ - ۰۹:۱۲    
همایون امیر زاده، در نشست هم اندیشی معاونان فرهنگی ادارت کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مراکز استان ها با موضوع رویداد های ترویج کتابخوانی با تاکید بر لزوم توجه روسای ادارات کل به تغییرات بودجه فرهنگی کشور ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۷ - ۰۹:۱۲    
مدیرکل دفتر چاپ و نشر با اشاره به برگزاری هجدهمین دوره جشنواره ملی صنعت چاپ در شهریور ماه گفت: به دنبال سیاست های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در واسپاری فعالیت های مربوط به چاپ و نشر به صنف ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۷ - ۰۹:۱۲    
جزئیات کامل برنامه قطعی برق احتمالی محلات تهران در قالب جداول سه گروه مختلف زمانبندی، منتشر شد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۷ - ۰۸:۴۲    
در چهارمین جلسه شورای عالی هماهنگی اقتصادی پیشنهادهایی در جهت توسعه اشتغال، رونق تولید و بازار سرمایه مطرح و تصویب شد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۷ - ۰۸:۴۲    
معاون وزیر کار با اشاره به راه اندازی دو سامانه بارگذاری قراردادهای کار و ثبت الکترونیکی دادخواست کارگران از پایان هفته جاری، گفت:تعرفه دریافت نام کاربری از دفاتر پیشخوان فردا نهایی می شود.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۷ - ۰۸:۴۲    
نرخ نامه جدید آگهی های دولتی نشان می دهد که به رغم اجرای طرح رتبه بندی رسانه ها، نرخ این تعرفه ها بعد از دو سال همچنان ثابت است و درِ کسب درآمد برای رسانه ها، بر همان پاشنه سابق می چرخد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۷ - ۰۸:۴۲    
ابراهیم حسن بیگی می گوید تالیف و انتشار کتاب و جایزه دادن به آن در جامعه ما به امری بی اهمیت مبدل شده است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۷ - ۰۸:۴۲    
محققان شکل جدیدی از پلاستیک زیستی ساخته اند که به راحتی تجزیه می شود. این پلاستیک از کاه ساخته می شود.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۷ - ۰۸:۴۲    
برخی گوشی های سری گالکسی سامسونگ بدون اجازه کاربران عکس های موجود در حافظه گوشی را برای برخی شماره های ذخیره شده در تلفن همراه ارسال می کنند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۴ - ۱۵:۵۲    
شرکت استارتاپی پپرکات مستقر در شهر برلین به تولید و فروش لوازم اکسسوری نظیر کیف پول و ساعت های از جنس موادی شبیه کاغذ و مواد شرکت تیوک (Tyvek) مشغول است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۴ - ۱۵:۵۲    
سید عباس صالحی؛ بعد از نشست هیات دولت در جمع خبرنگاران با تاکید بر پیگیری موضوع کاغذ از سوی کارگروه مشترک وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و وزارت صنعت معدن و تچارت ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۴ - ۱۵:۵۲    
مدیرعامل خانه کتاب با صدور پیام چهاردهم تیرماه، روز قلم را به صاحبان قلم سراسر کشور تبریک گفت.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۴ - ۱۵:۵۲    
به دنبال ابلاغیه استانداری تهران برای تغییر ساعت کاری سازمان ها، نظام بانکی نیز ساعت کاری خود را تا پایان تیرماه به 6 تا 14 تغییر داد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۴ - ۱۵:۵۲    
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: با اصلاح قوانین مربوط به کارت های بازرگانی می توانیم امیدوار باشیم که دیگر شاهد اختلالات در واردات کاغذ و همچنین حوزه توزیع آن به مطبوعات نخواهیم بود.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۴ - ۱۵:۵۲    
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی درباره دلایل افزایش قیمت کاغذ توضیحاتی داد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۴ - ۱۵:۵۲    
مانند روال گزارش های یک هفته با کتاب هفته های گذشته، مهم ترین خبرهای این هفته که هفته کم خبری هم بود، مربوط به بازار کاغذ و واردات این کالا بود.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۴ - ۱۵:۲۲    
رئیس پلیس راهور تهران بزرگ گفت: تغییر ساعت کار ادارات موجب خواهد شد تا زمان شروع و خاتمه کار ادارات از حالت توزیع شده به صورت متمرکز در بیاید و این موضوع باعث تغییر ساعات پیک ترافیک در پایتخت خواهد ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۳ - ۲۲:۲۳    
با حضور معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و جمعی از مسؤلان استانی و شهرستانی، کلنگ احداث بزرگترین کارخانه تمام اتوماتیک تولید خودکار و نوشت افزار کشور در شهرک صنعتی بانه بر زمین زده شد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۳ - ۲۲:۲۳    
نخستین جلسه کمیته ساماندهی کاغذ مطبوعات امروز (13 تیر ماه) در ساختمان معاونت مطبوعاتی تشکیل می شود.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۳ - ۲۲:۲۳    
در روزهای اخیر انتشار فهرست بانک مرکزی درباره ارزهای تخصیص داده شده، محافل اقتصادی کشور را تحت تاثیر قرار داده است ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۳ - ۲۲:۲۳    
کتابخانه و موزه ملی ملک، هم زمان با برگزاری جشنواره فرهنگی- هنری ماه هشتم، کارگاه یک روزه آموزشی آشنایی با صحافی برگزار می کند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۳ - ۲۲:۲۳    
رئیس انجمن واردکنندگان کاغذ بااشاره به انتشار فهرست افراد وشرکت هایی که برای واردات کاغذ ارز دولتی گرفتند، گفت:حالا نوبت انتشار فهرست آنهایی است که این ارزها را گرفتند اما کاغذی وارد نکردند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۳ - ۲۱:۵۳    
نمایشگاه اگروفود سال 1397 مملو از چهره های در هم رفته فعالان صنعت نوشیدنی بود. کمبود ارز، افزایش هزینه های تولید و البته اشانتیون بگیرها و گرما دل و دماغی برای آنها نگذاشته بود.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۳ - ۲۱:۵۳    
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در حاشیه جلسه امروز هیات دولت بر عدم کمبود کاغذ در بازار تاکید کرد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۳ - ۲۱:۵۳    
رییس جهاد دانشگاهی با اشاره به بی توجهی مدیران کشور به توان مهندسی شرکت ها و سازمان های داخلی برای مشارکت با شرکت های خارجی جهت انجام انتقال فناوری ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۲ - ۲۲:۲۵    
نام نویسی بیمه درمان، بیمه تکمیلی، عمر و حوادث اهالی فرهنگ، هنر و رسانه در صندوق اعتبار حمایت از هنرمندان، نویسندگان و روزنامه نگاران (هنر) آغاز شد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۲ - ۲۱:۵۵    
دبیر انجمن تولیدکنندگان آب های معدنی و آشامیدنی با ابراز نگرانی از افزایش مداوم قیمت مواد اولیه و تعطیلی کارخانه ها در فصل تولید و فروش گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۲ - ۲۱:۵۵    
مسوول کارگروه کاغذ وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در خصوص بررسی بازار کاغذ، گفت: ابهام های مربوط به واردات کاغذ با ارز دولتی را از طریف مجاری ذی ربط دنبال می کنیم و اجازه فرصت طلبی به کسانی که بخواهند در ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۲ - ۲۱:۲۵    
مسئول کارگروه کاغذ وزارت ارشاد ضمن اعلام قیمت واقعی هر بند کاغذ چاپ و تحریر از درخواست برگزاری جلسه کارگروه با حضور اعضای وزارت صنعت برای ورود به موضوع قیمت غیرواقعی کاغذ خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۲ - ۲۱:۲۵    
اینجا قلب فرهنگی تاریخی ترین منطقه تهران است، جایی که می توانی صدای نفس های کارگران چاپخانه را از لابلای دستگاه های قدیمی بشنوی، مردانی را ببینی که در گرمای تابستان پای گارسه ...
مشاهده نتایج بیشتر...