سه شنبه ۲۸ دیساعت ۰۸:۲۹Jan 2017 17

قم نیوز (qomnews.ir)

قم نیوز 29 اسفند 1394 قم نیوز 31 فروردین 1395 قم نیوز 31 اردیبهشت 1395 قم نیوز 31 خرداد 1395 قم نیوز 31 تیر 1395 قم نیوز 31 مرداد 1395 قم نیوز 31 شهریور 1395 قم نیوز 30 مهر 1395 قم نیوز 30 آبان 1395 قم نیوز 1 آذر 1395 قم نیوز 1 دی 1395 قم نیوز 2 دی 1395 قم نیوز 3 دی 1395 قم نیوز 4 دی 1395 قم نیوز 5 دی 1395 قم نیوز 6 دی 1395 قم نیوز 7 دی 1395 قم نیوز 8 دی 1395 قم نیوز 9 دی 1395 قم نیوز 10 دی 1395 قم نیوز 11 دی 1395 قم نیوز 12 دی 1395 قم نیوز 13 دی 1395 قم نیوز 14 دی 1395 قم نیوز 15 دی 1395 قم نیوز 16 دی 1395 قم نیوز 17 دی 1395 قم نیوز 18 دی 1395 قم نیوز 19 دی 1395 قم نیوز 20 دی 1395 قم نیوز 21 دی 1395 قم نیوز 22 دی 1395 قم نیوز 23 دی 1395 قم نیوز 24 دی 1395 قم نیوز 25 دی 1395 قم نیوز 26 دی 1395 قم نیوز 27 دی 1395 
  ۸ ساعت پیش  
قم نیوز: گفته می شود اخیرا برخی از اعضای جریان اصلاحات در جلسه ای تصمیم گرفته اند که از وازه هایی که نشان از معصومیت و قدیس سازی است برای مرحوم هاشمی رفسنجانی استفاده کنند.
  ۹ ساعت پیش  
قم نیوز: فیش حقوقی مدیرعامل شرکت فروشگاه های زنجیره ای رفاه نشان می هد که وی ماهانه بیش از 24 میلیون تومان حقوق دریافت می کند.
  ۱۰ ساعت پیش  
قم نیوز: معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان قم با اشاره به برگزاری 50 برنامه دانش آموزی در دهه فجر از نمایش 80 فیلم جشنواره فیلم عمار در مدارس استان قم خبر داد.
  ۱۰ ساعت پیش  
قم نیوز: معاون اجرایی سپاه قم با اشاره به برنامه ریزی برای اجرای 120 برنامه در دهه فجر، از برگزاری یادواره شهدای مدافع حرم در 13 بهمن ماه خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۲۱:۲۷  
قم نیوز: مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان قم گفت: دو سوله بزرگ امدادی در روستای سلفچگان به منظور آبرسانی درحریق ایجادشده.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۲۰:۵۷  
قم نیوز: معاون پیشگیری بهزیستی قم با اشاره به اجرای این طرح در کودکان 5 تا 6 سال گفت: طرح غربالگری اضطراب کودکان در استان قم اجرا می شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۲۰:۲۷  
قم نیوز: دبیر اطلاع رسانی و ارتباطات پنجمین جشنواره هنر آسمانی گفت: طلاب هنرمند تا پایان وقت اداری پنج شنبه سی ام دی فرصت دارند آثار خود را به دبیرخانه این جشنواره ارسال کنند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۹:۵۷  
قم نیوز: عضو شورای عالی حوزه های علمیه گفت: وابستگی به نهاد و سازمانی، هر تشکل وگروهی را وادار می کند تا در چار چوب و محدوده همان نهاد حرکت کند و نتواند براساس برنامه های جهادی ادامه مسیر دهد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۹:۲۷  
قم نیوز: بیش از 80 چاه ذغال در استان قم تخریب شده اند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۸:۵۷  
قم نیوز: حضرت آیت الله جوادی آملی گفتند: گرچه حفظ نظام بر همه ما واجب است، اما این واجب کفایی بوده و حیف است یک طلبه فاضل که می تواند استاد خارج شده و فقیه باشد ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۸:۴۲  
قم نیوز: مقایسه گزارش رسمی بانک مرکزی از رشد قیمت 11 گروه غذایی در یک سال منتهی به اجرای برجام با یک سال قبل برجام از تنگ تر و کوچک تر شدن سفره های مردم با شتاب بیشتر خبر می دهد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۸:۱۷  
قم نیوز: استاندار قم گفت: باید تلاش کنیم که بحث مردمی برگزار شدن برنامه های دهه فجر در استان بیش از پیش مورد توجه قرار بگیرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۷:۵۷  
قم نیوز: فرمانده انتظامی استان در دیدار با دادستان سابق قم گفت: پلیس و دستگاه قضائی به دنبال امنیت پایدار هستند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۷:۱۲  
قم نیوز: یکی از مراجع تقلید گفت: آنچه موجب عزت آیت الله هاشمی رفسنجانی شد شخصیت انقلابی و همراه امام و رهبر بودن وی بود که از دوران جوانی تا آخرین لحظه مرگ ادامه داشت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۶:۵۷  
قم نیوز: دبیر کنگره تاریخ معماری و شهرسازی در قم با بیان اینکه از آثار تاریخی شهر قم چندان چیزی هم باقی نمانده، گفت: وظیفه ما حفظ این آثار برای آیندگان است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۶:۲۷  
قم نیوز: اوج شکاف در بدنه دولت در ارتباط با توافق هسته ای، آنجا بود که بخشی از صحبت های وزیر امور خارجه در جلسه کمیسیون امنیت ملی مجلس منتشر شد ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۵:۵۷  
قم نیوز: نسخه جدید نرم افزار های رساله توضیح المسائل، مناسک جامع حج، استفتائات، شبهات کلامی و مسائل مبتلابه رونمایی شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۵:۲۷  
قم نیوز: رئیس اتاق مشترک بازرگانی ایران و عراق با بیان اینکه زحماتی برای برجام کشیده شد اما نتیجه ای به همراه نداشت گفت ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۴:۵۷  
قم نیوز: معاون شهرسازی و امور زیربنایی شهرداری قم از تکمیل حفاری مکانیزه خط A مترو خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۴:۲۷  
قم نیوز: شنیده شده هفته گذشته همایشی با حضور مدیران ارشد و ستادی یکی از نهادهای دولتی همایشی برگزار کرده که محور اصلی این همایش بحث انتخابات ریاست جمهوری بوده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۳:۵۷  
قم نیوز: سخنگوی شورای اسلامی شهر قم گفت: پروژه متروی شهر قم به حرکت خودش هر چند کند ادامه داده است و امیدواریم که فاز اول خط A مترو در زمان معقولی به بهره برداری برسد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۳:۲۷  
قم نیوز: فرمانده انتظامی استان گفت: مشاوره معکوس پیشگیری هوشمندانه است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۲:۵۷  
قم نیوز: رئیس شورای اسلامی شهر قم گفت: خط B متروی شهر قم از پردیسان آغاز می شود و نمایندگان مجلس شورای اسلامی هم پیگیر احداث این خط در شهر هستند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۲:۲۷  
قم نیوز: مدیر هسته گزینش آموزش و پرورش قم گفت: در گزینش افراد، مسائل اخلاقی، اعتقادی و سیاسی مورد بررسی قرار می گیرد و همه کسانی که گزینش می شوند باید ضوابط عمومی را دارا باشند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۲:۰۷  
قم نیوز: مدیرکل بهزیستی استان قم گفت: 50 درصد معلولیت ها در جامعه ژنتیکی است که در این راستا 6 مرکز مشاوره پزشکی ژنتیک به زوج های جوان آموزش های مناسب ارائه می دهد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۰:۵۷  
قم نیوز: بر اثر برخورد شدید یک دستگاه کامیون تریلی و دو خودروی پراید در مسیر شمال به جنوب آزاد راه تهران قم، 3 سرنشین مصدوم شدند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۰:۲۷  
قم نیوز: معاون شهردار قم از پیشرفت 95 درصدی فاز دوم پروژه آیت الله بروجردی خبر داد و گفت: عملیات اجرایی فاز دوم این بلوار تا یک ماه آینده به اتمام می رسد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۰۹:۵۷  
قم نیوز: مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی قم از تمدید بسته حمایتی بیمه ایران از صنایع کوچک قم برای دومین سال خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۰۹:۴۷  
قم نیوز: تولیت آستان مقدس حضرت معصومه(س) گفت: نقش اساسی در استمرار انقلاب اسلامی را پس از پیروزی آن، خون های شهیدان داشت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۰۹:۴۲  
قم نیوز: پیکر مطهر چند تن از شهدای مدافع حرم تیپ زینبیون در قم تشییع و به خاک سپرده می شوند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۰۹:۳۷  
قم نیوز: مدیرکل روابط عمومی و بین الملل شهرداری قم از برگزاری مراسم آیین شکرانه اتمام حفاری خط A متروی قم و کلنگ زنی خط B مترو قم با حضور رئیس مجلس و نمایندگان مردم شریف قم در مجلس شورای اسلامی خبر ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۰۰:۵۷  
قم نیوز: دادگاه جنایی سوم بحرین به ریاست قاضی جابر الجزار مهدی سهوان مداح اهل بیت (ع) را به 6 ماه حبس محکوم کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۲۳:۵۶  
قم نیوز: معاون اجتماعی سازمان بهزیستی کشور گفت: زنان، کودکان، سالمندان و حتی مردان می توانند خشونت های خانگی را به تلفن صدای مشاور با شماره 1480 اطلاع دهند و از کارشناسان این مرکز کمک بگیرند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۲۲:۲۶  
قم نیوز: نمایندگان مردم در خانه ملت با مرخصی زایمان دو هفته ای پدران شاغل در بخش های دولتی و عمومی غیر دولتی موافقت کردند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۲۱:۵۶  
قم نیوز: شهرداری قم خود را مقید به استفاده از تولیدات ملی می داند و در همین راستا طرف قرارداد شهرداری قم یکی از شرکت های تولید کننده داخلی می باشد و شهرداری قم قراردادی با شرکت روسیه ای یا ترکیه ای ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۲۱:۲۶  
قم نیوز: تفاهم نامه همکاری های علمی، پژوهشی و نوآوری در راستای تقویت و گسترش نظام مند همکاری مشترک میان شرکت آب و فاضلاب و دانشگاه صنعتی قم امضا شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۲۰:۵۶  
قم نیوز: مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی قم ایجاد شرکت مدیریت صادرات و دریافت مجوز فعالیت از سازمان توسعه تجارت کشور توسط فعالان خوشه های کسب و کار استان را اقدامی عملی در راستای اقتصاد مقاومتی برشمرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۲۰:۲۶  
قم نیوز: شهردار منطقه 5 قم از زیرسازی و آسفالت خیابان شمس آباد به مساحت بیش از 8500 مترمربع خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۹:۵۵  
قم نیوز: شهردار قم گفت: در سال 96 بیش از 5 درصد بودجه به امور فرهنگی ورزشی اختصاص یافته است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۹:۲۳  
قم نیوز: محمد صادقی شهردار منطقه دو قم از بهسازی بلوار زائر محدوده پل 9 دی خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۸:۵۷  
قم نیوز: درگذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی نه تنها برای مردم شوکه کننده بود که جریان اصلاح طلب و اعتدال را بشتر شوکه کرد زیرا بر کسی پوشیده نبود که هاشمی محوریت این دو جریان را در کشور به عهده داشت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۸:۲۳  
قم نیوز: جانشین رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: ترویج سیره شهدا جامعه را از آسیب های مختلف فرهنگی در امان نگه می دارد چرا که آنها با خلوص نیت خود در امور مختلف زندگی ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۷:۵۷  
قم نیوز: این افراد می توانند خیلی از حرف های ما را بزنند و طیف بدنه خاص اصلاحات را پای صحبت های خودشان جمع می کنند و سبد رأیشان حداقلش می توانیم بگوییم سبد رأی آقای روحانی را به این مقدار به شما می ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۷:۱۷  
قم نیوز: یکی از مراجع تقلید گفت: برای ترویج فرهنگ قرآن و اهل بیت (ع) باید به زبان های زنده دنیا آشنا شد تا براساس فرهنگ و قومیت ها برای مردم جهان برنامه ای خاص تدوین شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۶:۵۷  
قم نیوز: ناصر قوامی نماینده قزوین در مجلس ششم در یادداشتی نوشت: دولت در پنج ماه مانده به انتخابات با هجمه های زیادی روبه رو شده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۶:۲۲  
قم نیوز: یکی از مراجع تقلید گفت: اسرائیل جنگ های نیابتی در نقاط مختلف جهان مانند سوریه، یمن و... به راه انداخته است تا خودش را در حاشیه امن قرار دهد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۵:۵۷  
قم نیوز: در مورد دانشگاه آزاد گفته می شود به زودی جلسه هیات امنای دانشگاه آزاد تشکیل و بر اساس رایزنی های صورت گرفته آقای حسن خمینی به عنوان ریاست هیات امنای دانشگاه آزاد منصوب می شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۵:۲۶  
قم نیوز: هاشم بیک زاده مدافع صبایی ها قرارداد خود را با این باشگاه فسخ کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۴:۵۶  
قم نیوز: ایجاد کانال های تلگرامی جدید برای حمایت از دولت گفته می شود با نزدیک شدن به ایام انتخابات سال آینده، مسئولان دولتی هم بیش از پیش وقت خود را به این فعالیت ها اختصاص داده اند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۴:۲۶  
قم نیوز: موضوع حداقل عرض شوارع شهر قم در برخی از طرح ها در جلسه شورای اسلامی شهر مورد بررسی قرار گرفت و مقرر شد ضوابط پیشنهادی در این زمینه به منظور تصویب به صحن شورا ارائه شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۳:۵۶  
قم نیوز: با باز شدن پای رحمت الله حافظی به پرونده سهام وزارت بهداشت در پالایشگاه اصفهان، پرونده تخلفات و شبهات مالی این عضو شورای شهر حجیم تر شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۳:۲۶  
قم نیوز: عضو شورای اسلامی شهر قم پیش بینی کوچه هایی با عرض هشت متر در طرح تفصیلی شهر قم را جفا در حق مردم دانست.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۳:۰۰  
قم نیوز: مدیرکل آموزش و پرورش استان قم گفت: بومی سازی مسائل اجتماعی و آموزش آسیب شناسی منطقه ای از جمله اقدامات مهم انجمن اولیا باشد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۳:۰۰  
قم نیوز: مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان قم گفت: دو سوله بزرگ امدادی در روستای سلفچگان به منظور آب رسانی در حریق ایجادشده، که امیدواریم در دهه فجر به بهره برداری برسد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۳:۰۰  
قم نیوز: مدیر روابط عمومی و سامانه 137 شهرداری ساوه از مرکز سامانه 137 و 1888 شهرداری قم بازدید کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۳:۰۰  
قم نیوز: معاون آموزشی و پژوهشی دانشگاه صنعتی قم گفت: چشم انداز این دانشگاه که هدف اصلی مدیران آن است، ارتقای رتبه دانشگاه صنعتی قم در میان دانشگاه های کشور است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۰:۵۳  
قم نیوز: ابزار سینما بهترین راه برای جذب مخاطبان و تبلیغ معارف الهی است و ذائقه مردم نیز این را می پذیرد، چرا که سینما تمام ابعاد و وجوه اداراکی انسان را تأمین می کند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۰:۲۳  
قم نیوز: در جوامع امروزی از طریق شبکه های ماهواره ای ، ارتباط موبایلی و اینترنت و تبدیل شدن کره زمین به یک دهکده از نظر سرعت ارتباطات باعث شده تغییرات گسترده ای در ساختار فرهنگی جوامع شکل بگیرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۰۹:۵۳  
قم نیوز: رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر قم با انتقاد از بی توجهی به سهم دو درصدی بودجه های فرهنگی از جمع بودجه های شهرداری قم، خواستار اصلاح این وضعیت شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۰۹:۲۸  
قم نیوز: در دویست و چهاردهمین جلسه علنی و رسمی شورای شهر قم اعضای این شورا عضو داوطلب جمعیت هلال احمر استان قم شدند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۰۹:۲۳  
قم نیوز: معاون وظیفه عمومی استان از ثبت درخواست تمدید تاریخ اعزام مشمولان در دفاترپلیس+10 خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۰۹:۱۳  
قم نیوز: فرمانده انتظامی استان در همایش تجلیل از فعالان و دست اندرکاران مسابقات سراسری کاراته کشور" یادواره شهید سردار علیرضا همایی فصیح" گفت ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۰۹:۱۳  
قم نیوز: شهردار قم گفت: در بودجه سال آینده شهر قم احداث 10 مجموعه فرهنگی و ورزشی پیش بینی شده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۰۱:۵۳  
قم نیوز: یک شکارچی آلمانی روباهی را که به دریاچه افتاده و یخ زده بود را در غرب این کشور پیدا کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۰۱:۰۱  
خیرات یک جایگاهدار اردبیلی برای آیت الله هاشمی رفسنجانی
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۵ - ۲۳:۵۵  
قم نیوز: یک متخصص فیزیولوژی استفاده از زنجبیل را برای تقویت حافظه، رفع نفخ معده و بویژه افزایش قوای جنسی در افراد سردمزاج مفید دانست و خواص و فواید دیگر این ماده غذایی را برشمرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۵ - ۲۳:۵۵  
قم نیوز: بر اساس اعلام سازمان هدفمندی یارانه ها، یارانه نقدی دی ماه 95 ساعت 24 روز یکشنبه 26 دی ماه 95 پرداخت شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۵ - ۲۲:۲۵  
قم نیوز: تندروها که از سالهای اول پیروزی انقلاب تا کنون، از هر فرصتی برای تنش آفرینی استفاده کرده و برایشان فرقی میان افراد انقلابی و غیرانقلابی نیست، ناگهان پس از درگذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۵ - ۲۱:۵۵  
قم نیوز: مدیر روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب استان قم گفت: تا پایان سال جاری تعداد حامیان آب در مدارس ابتدایی قم به 4400 نفر می رسد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۵ - ۲۱:۲۴  
قم نیوز: مدیرکل نظارت بر امور عمرانی و ساختمانی شهرداری قم از پیشرفت 95 درصدی اجرای تابلیه تونل غدیر خبر داد .
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۵ - ۲۰:۵۴  
قم نیوز: مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری قم گفت: به منظور جلوگیری از بروز حادثه و رخدادی ، پیشنهاد شده است که یک ایستگاه دائمی آتش نشانی در محل مصلی قدس راه اندازی شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۵ - ۲۰:۲۴  
قم نیوز: مدیر عامل سازمان آتش نشانی شهرداری قم از اطفای 12 حریق طی 48 ساعت گذشته در قم خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۵ - ۱۹:۵۴  
قم نیوز: مدیرکل دامپزشکی قم گفت: 15 واحد مرغداری در استان قم درگیر آنفلوآنزای مرغی شده است و دامپزشکی نیز به طور کامل بر محصولات مرغ و تخم بازار نظارت دارد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۵ - ۱۹:۲۴  
قم نیوز: نان یکی از مهمترین و پرمصرف ترین اقلام غذایی است که غیراستاندارد بودن ترکیبات آن می تواند ضررهای جبران ناپذیری را به همراه داشته باشد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۵ - ۱۸:۵۴  
قم نیوز: مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی قم از انعقاد قرارداد اولین واحد تولیدی در شهرک صنعتی نمونه کشوری الغدیر استان در سال اقتصاد مقاومتی خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۵ - ۱۸:۲۴  
قم نیوز: مدیر کل زندانهای قم با مدیر کل دیوان محاسبات استان دیدار کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۵ - ۱۷:۵۴  
قم نیوز: مسجد امام حسن عسکری (ع) هر هفته، اردوی زیارتی قم جمکران برگزار می کند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۵ - ۱۷:۳۹  
قم نیوز: کارشناس هواشناسی استان قم از بارانی بودن هوای این استان طی روزهای یکشنبه و دوشنبه خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۵ - ۱۷:۲۴  
قم نیوز: استاندار قم با اشاره به ضرورت آگاهی بخشی و توانمندسازی افراد جهت مقابله با اعتیاد، خواستار حمایت دستگاه های متولی امر مبارزه با مواد مخدر از انجمن معتادان گمنام قم شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۵ - ۱۷:۲۴  
قم نیوز: یادواره شهید محمدحسین فهمیده و 300 شهید بخش مرکزی قم یکشنبه 26 دی با حضور جانشین سازمان بسیج در حسینیه فاطمة الزهرا(س) شهر قنوات برگزار می شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۵ - ۱۶:۵۷  
قم نیوز: اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان قم در راستای آموزش شاغلین بخش معادن کشور با هدف افزایش ایمنی و کاهش حوادث ناشی از کار با همکاری ایمیدرو اقدام به برگزاری دوره های آموزشی در معادن زیر زمینی ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۵ - ۱۶:۲۷  
قم نیوز: سازمان صنعت،معدن و تجارت استان قم نوزدهمین نمایشگاه الکامپ استان با همکاری نظام صنفی رایانه و شرکت توسعه نمایشگاه بین المللی استان و با مجوز و نظارت سازمان صنعت ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۵ - ۱۶:۲۱  
قم نیوز: مدیرعامل سازمان بهشت معصومه شهرداری قم گفت: 4 هزار و 596 متوفی در 9 ماهه نخست امسال به ثبت رسیده که در مقایسه با سال گذشته 6 درصد رشد داشته است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۵ - ۱۶:۲۱  
قم نیوز: مسئول رواق خواهران آستان حضرت معصومه(س) از فعالیت 2700 خادم افتخاری خواهر در رواق خواهران آستان حضرت معصومه(س) خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۵ - ۱۶:۲۱  
قم نیوز: مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی قم، اطلاع رسانی بسته حمایتی کمیته امداد از صنعتگران حامی خانواده این نهاد را سبب تعامل بیشتر تولیدکنندگان با آن دانست.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۵ - ۱۴:۲۷  
قم نیوز: معاون شهردار قم از بهره برداری از فاز نخست تقاطع سه سطحه شهدای مدافع حرم در امتداد بلوار جمهوری در قالب روگذر و میدان همسطح تا دهه فجر امسال خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۵ - ۱۴:۱۲  
قم نیوز: مدیرکل انتقال خون استان قم از تهیه 385 نمونه طرح سپاس(نمونه گیری سلول های بنیادی خون ساز) در قم خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۵ - ۱۳:۵۷  
قم نیوز: اداره کل تعاون، کارو رفاه اجتماعی استان قم توانست در جشنواره شهید رجایی در سال 1394در بین ادارات تعاون کار و رفاه اجتماعی استانها رتبه دوم را کسب کند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۵ - ۱۳:۴۲  
قم نیوز: پیروز حناچی دبیر شورای عالی شهرسازی و معماری ایران در نامه ای به استاندار قم، مصوبه شورای عالی را درباره مغایرت های اساسی طرح تفصیلی با طرح جامع شهر قم در 15 بند ابلاغ کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۵ - ۱۳:۲۷  
قم نیوز: مشاور عالی نظامی فرمانده ستاد ارتش جمهوری اسلامی گفت: روحانیت 5 برابر نسبت جمعیتی و دانشجویان 3 برابر نسبت جمعیتی خود شهید در دفاع مقدس داده اند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۵ - ۱۳:۲۷  
قم نیوز: دبیر مجمع تشخیص مصلت نظام در ارتباط با گزینه های معرفی شده توسط ترامپ برای ریاست سی آی ای و وزارت دفاع، گفت: ما از ورود ژنرال ها به کابینه آقای ترامپ نگران نیستیم ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۵ - ۱۲:۵۷  
قم نیوز: در بخشی از این بیانیه آمده است: در کمال تأسف، مدتی پیش مطلع شدیم که در شرایطی که بسیاری از تولیدکنندگان داخلی به علت نبود تقاضا و بازار فروش، با بحران مواجه شده اند ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۵ - ۱۲:۲۷  
قم نیوز: معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی قم از راه اندازی 40 تخت بستری روان شناسی در بیمارستان نکویی قم خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۵ - ۱۱:۵۷  
قم نیوز: مسئول دبیرخانه کانون های مساجد استان قم با تاکید بر بهره گیری از ظرفیت مساجد در معرفی دستاوردهای انقلاب گفت: برنامه های مساجد در دهه فجر باید خودجوش و مردمی باقی بماند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۵ - ۱۱:۲۷  
قم نیوز: مدیر عامل سازمان توسعه و عمران شهرداری قم از پیشرفت 80 درصدی پروژه سه سطحه شهدای مدافع حرم خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۵ - ۱۰:۵۷  
قم نیوز: معاون قوه قضائیه گفت: امروز مردم از دستگاه قضا انتظارات بالایی دارند و اگر در مواجهه با دادگاه ببینند کسی که بر منصب حکم و شرع نشسته روحانی معمم است به او اعتماد و اطمینان مضاعف پیدا می کنند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۵ - ۱۰:۲۶  
قم نیوز: مسابقه کتابخوانی با موضوع نماز و به مناسبت دهه فجر انقلاب اسلامی، به همت اداره کل اوقاف و امور خیریه استان قم برگزار می شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۵ - ۱۰:۲۱  
قم نیوز: شهردار قم گفت: احداث باغ پرندگان و پارک بزرگ بازی و همچنین احداث تله سیژ و تله کابین در دستور کار است و تلاش خواهیم کرد با این اقدامات در گسترش خدمات رسانی به زائران و مجاوران کریمه اهل ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۵ - ۱۰:۱۶  
قم نیوز: حضرت آیت الله جوادی آملی گفت: به برکت انقلاب اسلامی، سینما معقول شده و محدوده آن از دور بین حس و خیال ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۵ - ۱۰:۰۶  
قم نیوز: مدیرعامل شرکت گاز استان قم گفت: در این استان 99 درصد جمعیت شهری و 87 درصد جمعیت روستایی زیرپوشش شبکه گاز هستند.
مشاهده نتایج بیشتر...