سه شنبه ۱۴ مردادساعت ۱۸:۵۴Aug 2020 4

قم نیوز (qomnews.ir)

 
  ۵ دقیقه پیش   + ۱۵ سایت دیگر  
قم نیوز: سخنگوی هیئت رئیسه خبرگان رهبری اعلام کرد: علی رغم اینکه مقدمات برگزاری هشتمین اجلاس رسمی مجلس خبرگان رهبری در تاریخ 27 مردادماه فراهم شده بود ولی با توجه به گسترش ویروس کرونا این اجلاس در ...
  ۵ دقیقه پیش    
قم نیوز: استاندار قم با بیان اهمیت توسعه نواحی صنعتی در بخش های استان گفت: باید زمین با کاربری مشخص برای بهره برداری و احداث واحدهای صنعتی و کشاورزی واگذار و استان نباید از این اهداف دور شود.
  ۵ دقیقه پیش   + ۲۵ سایت دیگر  
قم نیوز: فرمانده انتظامی استان قم گفت: با تلاش کارآگاهان پلیس آگاهی استان، ضارب مأمور پلیس و قاتل شهروند قمی ظرف 24 ساعت شناسایی و دستگیر شد.
  ۱۰ دقیقه پیش   + ۷ سایت دیگر  
قم نیوز: بازپرس شعبه چهارم دادسرای عمومی و انقلاب قم گفت:با توجه به وسعت پرونده شرکت گوهر ناز و تعداد بالای شکات و اینکه پرونده مذکور تا کنون دارای 22 جلد و جمعا 4533 صفحه شده است ...
  ۱۰ دقیقه پیش   + ۵ سایت دیگر  
قم نیوز: استاندار قم بر ضرورت توجه جدی مدیران استان به توسعه ی نواحی صنعتی در بخش های قم تاکید کرد.
  ۱۰ دقیقه پیش   + ۴ سایت دیگر  
قم نیوز: نماینده ولی فقیه در استان قم گفت: در عرصه فرهنگی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی یک قرارگاه مقابل جنگ تبلیغاتی دشمن است.
  ۲ ساعت پیش   + ۴۷ سایت دیگر  
قم نیوز: رییس دانشگاه علوم پزشکی قم خبر داد: وضعیت کرونا در قم از زرد به قرمز تغییر کرد.
  ۲ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
قم نیوز: رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس از وزارت اطلاعات به دنبال دستگیری سرکرده گروهک تروریستی تندر، جمشید شارمهد، تقدیر کرد.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۰۴:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
قم نیوز: مدیر مؤسسه فرهنگی اقتصادی زائر از راه اندازی مرکز آفرینش های فرهنگی هنری فاطمی به همت این مؤسسه و به منظور انجام فعالیت های تخصصی در عرصه تولید و عرضه محصولات فرهنگی هنری با هدف نشر معارف ...
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۰۲:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
قم نیوز: عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم گفت: از نظر کلامی و اعتقادی باید در کنار توحید و نبوت، امامت را جزو اصول دین قرار داد و در واقع "ولایت حق و امامت امام معصوم" شعبه ای از ولایت خدا و شعبه ای از ...
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۲۳:۴۳   + ۷ سایت دیگر  
قم نیوز: مدیرکل مدیریت بحران استان قم گفت: هنوز وارد پیک دوم شیوع بیماری کرونا در قم نشده ایم، ولی با توجه به افزایش بیماران بستری، احتمال ورود به پیک دوم استان در زمینه بیماری کرونا وجود دارد.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۲۳:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
قم نیوز: مسئول سازمان بسیج سازندگی استان قم با اشاره به اینکه ظرفیت بسیج سازندگی تنها پروژه های استانی نیست؛ گفت: در پی آن هستیم از توان و ظرفیت بسیج سازندگی و جایگاه قانونی اش ...
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۲۲:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
قم نیوز: جانشین دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان قم گفت: 2000 آمر به معروف در زمینه ترویج عفاف و حجاب در قم فعالیت می کنند .
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۲۱:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
قم نیوز: معاون استاندار قم گفت: شکل گیری کارگاه های تولیدی در هم جواری روستاها به دلیل بالا بودن قیمت زمین در شرکت شهرک ها، عاملی برای افزایش بی رویه قیمت در نواحی صنعتی شده است.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۲۱:۳۸   + ۴ سایت دیگر  
قم نیوز: معاون سیاسی امنیتی استاندار قم گفت: کاهش حساسیت های اجتماعی در رعایت بهداشت، آمار ابتلا به کرونا را بالا برد.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۲۱:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
قم نیوز: مدیرکل تبلیغات اسلامی قم گفت : هدفمندی نذورات سیدالشهدا (ع) برای اطعام نیازمندان قم یکی از رویکردهای مهم در ایام محرم و صفر است.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۲۰:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
قم نیوز: عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه تبعیت از ولایت فقیه را سبب موفقیت جامعه دانست و گفت: هنگامی که رهبری به عنوان ولی فقیه دستوری می دهند باید موردتوجه قرار دهیم چون مصلحت مردم همین است و ازنظر ...
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۲۰:۱۸   + ۶ سایت دیگر  
قم نیوز: استاندار قم گفت: افکار عمومی بیشتر تمایل به الحاق روستاها به شهرها دارند اما اراده قانون گذار ناظر بر این است که روستاها هویت خود را حفظ کنند و از انجام این کار جلوگیری به عمل آید.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۲۰:۱۳   + ۹ سایت دیگر  
قم نیوز: رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر قم گفت: بیشترین سوانح و تصادفات درون شهری در ارتباط با موتورسواران است و فقدان کلاه ایمنی در جوانان در هنگام ترددهای شهری سبب بروز حوادث جبران ...
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۲۰:۰۸   + ۹ سایت دیگر  
قم نیوز: رئیس شورای اسلامی شهر قم گفت: سال 99، سال طلایی برای بهره برداری از پروژه های عمرانی، ورزشی و تفریحی است ...
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۱۹:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
قم نیوز: مدیرکل تبلیغات اسلامی استان قم گفت: یکی از راهکارهای مهم این است که جامعه باید مصادیق منکر بودن بی توجهی و انتقال ویروس به دیگران را باور کند تا بتوانیم توجه به بهداشت را فراگیر کنیم.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۱۹:۰۸   + ۲۷ سایت دیگر  
قم نیوز: مرجع تقلید شیعیان گفت: مسئولان سلامت جامعه باید برنامه ریزی کنند که عزاداری انجام بگیرد و سلامت جامعه نیز محفوظ بماند.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۱۸:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
قم نیوز: معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی قم گفت: تابوها و تصورات اشتباه مردم در مورد عدم ابتلا به کرونا باید شکسته شود و این وظیفه مهمی بر عهده رسانه هاست.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۱۸:۳۳   + ۶ سایت دیگر  
قم نیوز: مسئول سازمان بسیج هنرمندان استان قم از برگزاری کارگاه بداهه نویسی با عنوان "مشق غدیر" در آستانه عید سعید غدیر خم خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۱۸:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
قم نیوز: مدیر منطقه پنج قم گفت: در حال حاضر وضعیت کوره های اطراف قم در وسعت 1000 هکتاری، زیبنده شهر نیست و باید ساماندهی شده و در راه سازی و بازگشایی ها، این نازیبایی ها از بین برود.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۱۷:۳۳   + ۱۸ سایت دیگر  
قم نیوز: آیت الله علوی گرگانی در پاسخ به سوالی در خصوص نحوه برگزاری مراسم های عزاداری در ماه محرم اعلام کرد: لازم است با سیاه پوشی و نصب پرچم های عزاداری و مراقبت نفس ...
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۱۷:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
قم نیوز: استاد حوزه علمیه قم گفت: روزه روز عید غدیر به اندازه 60 سال و عمل خیر در این روز به اندازه تمام عمر ثواب دارد و امام صادق علیه السلام فرمودند این عید در آسمان مشهورتر نسبت به زمین است.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۱۷:۳۳   + ۷ سایت دیگر  
قم نیوز: رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم از توزیع 700 هزار ماسک بهداشتی در مرداد ماه در بین مردم قم و از طریق داروخانه های منتخب خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۱۷:۲۸   + ۳۱ سایت دیگر  
قم نیوز: جانشین فرمانده انتظامی استان قم از مجروح شدن یک مأمور پلیس در عملیات نجات یک خانواده از دست طلبکار مسلح خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۱۷:۲۸   + ۱۰ سایت دیگر  
قم نیوز: جمعی از جامعه مداحان و خطبای استان قم در بیانیه ای بر ضرورت رعایت پروتکل های بهداشتی و تبعیت از نظرات کارشناسان حوزه سلامت در خصوص عزاداری ماه محرم تاکید کردند.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۱۷:۲۸   + ۸ سایت دیگر  
قم نیوز: رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم گفت: متاسفانه روز گذشته 5 نفر از همشهریانی که تست کرونا آنها مثبت شده بود، جان خود را از دست دادند و این افزایش مرگ و میر نگران کننده است.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۰۲:۴۶   + ۵ سایت دیگر  
قم نیوز: مدیرکل پیشگیری و رفع تخلفات شهری شهرداری قم گفت: وقتی شهروندان خود را در برابر فضای شهر مسئول بدانند و آسیب هایی که سلامت شهر را تهدید کرده را بشناسند و در رفع آن تلاش کنند ...
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۲۳:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
قم نیوز: سرپرست شهرداری منطقه سه قم با تأکید بر قابلیت های بوستان ولایت در جذب توریسم و ارتقاء کیفیت گردشگری استان ...
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۲۲:۵۱   + ۱۱ سایت دیگر  
قم نیوز: معاون فنی و عمرانی شهرداری قم یکی از دلایل کندی پیشرفت مترو را اجرای پروژه در بافت فرسوده و بافت شهری دانست.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۲۱:۴۷   + ۱۱ سایت دیگر  
قم نیوز: مسئول امور سرمایه گذاری در شهرداری قم گفت: در 5 سال گذشته 22 قرارداد سرمایه ای بزرگ به ارزش 1200 میلیارد تومان در شهرداری قم بسته شده که البته ارزش ریالی آن امروز بیش از این رقم است.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۲۱:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
قم نیوز: رئیس کانون مداحان استان قم گفت: با هماهنگی هایی که در دست انجام است برنامه های عزاداری با حضور مداحان مختلف استان در اماکن متبرکه ضبط می شود و از شبکه استانی قم پخش می شود ...
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۲۰:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
قم نیوز: مدیرکل صداوسیمای مرکز قم گفت: توسعه مدیریت شهری و آبادانی قم در سال های اخیر دلسوزانه و متعهدانه بوده است.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۲۰:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
قم نیوز: مدیرکل تبلیغات اسلامی استان قم با تأکید بر لزوم هدفمندی نذورات سیدالشهدا(ع) در جهت اطعام نیازمندان گفت: 1700 هیئت مذهبی ثبت شده و در حال ثبت در قم فعال است.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۱۹:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
قم نیوز: معاون فنی و مهندسی سازمان قطار شهری قم گفت: قطاری شهری قم 60 درصد پیشرفت فیزیکی و 80 درصد پیشرفت از نظر ساخت دارد.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۱۹:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
قم نیوز: سرپرست شهرداری منطقه هشت قم از آغاز عملیات عمرانی احداث پارکینگ عمومی روباز در مجاورت بوستان محله هشت مسکن مهر خبرداد.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۱۹:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
قم نیوز: مدیرکل صدا و سیمای مرکز استان قم به همراه بخشی از مدیران این مجموعه از روند احداث فاز یک متروی قم بازدید کرد.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۱۸:۴۷   + ۱۱ سایت دیگر  
قم نیوز: استاندار قم گفت: متقاضیان سرمایه گذاری پیش از هر گونه اقدام برای اعطای مجوز اهلیت سنجی شده و توانمندی آنها برای انجام کار ارزشیابی شود.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۱۸:۴۲   + ۱۳ سایت دیگر  
قم نیوز: معاون شهردار قم گفت: نیاز به مسکن از سوی مردم وجود دارد اما به علت گرانی های سرسام آور یک قشر از مردم توان تهیه زمین و مسکن را ندارند.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۱۸:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
قم نیوز: سرپرست معاونت توسعه و پیشگیری بهزیستی استان قم گفت: طرح غربالگری پیشگیری از تنبلی چشم کودکان از 15 تیرماه تا 15 آبان ماه اجرا می شود.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۱۸:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
قم نیوز: نماینده مردم قم در مجلس با اشاره به اینکه مطالعه موجب تقویت ابعاد ملی و مذهبی و ایجاد غیرت دینی می شود، گفت: ترویج کتابخوانی در راستای مصلحت و منفعت مردم و انقلاب انجام می شود.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۱۸:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
قم نیوز: معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری قم با اشاره به کمبود مواد اولیه در تولید ماسک در استان گفت: مشکل کمبود ماسک در قم به زودی رفع می شود.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۱۸:۲۷   + ۶ سایت دیگر  
قم نیوز: رئیس سازمان نظام پرستاری استان قم گفت: استاندارد نسبت تخت به پرستار، به ازای هر تخت 2.5 پرستار است که میانگین این شاخص در قم 9 دهم پرستار به ازای هر تخت است.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۱۸:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
قم نیوز: عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: شیعیان از نعمت امیرالمؤمنین(ع) و ولایت برخوردار هستند که باید قدردان آن باشیم.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۱۸:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
قم نیوز: مسوول سازمان بسیج سازندگی استان قم گفت: رسانه با مطالبه گری و آگاهی بخشی می تواند نقش موتور محرکه هر دستگاهی را ایفا کند.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۱۷:۳۲   + ۶ سایت دیگر  
قم نیوز: تولیت حرم حضرت معصومه(س) گفت: مراسم های عزاداری ماه محرم و صفر باید با رعایت دستورالعمل های ستاد مقابله با کرونا برگزار شود.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۱۷:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
قم نیوز: رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم تعداد بستری شدگان مربوط به بیماری کرونا در مراکز درمانی قم را 321 نفر اعلام کرد.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۱۷:۲۲   + ۹ سایت دیگر  
قم نیوز: مدیر حراست و بازرسی مسجد مقدس جمکران از نظارت مستمر بر عملکرد بخش های داخلی این مکان مقدس بر اساس دستور العمل های تدوین شده توسط وزارت بهداشت خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۱۷:۱۷   + ۶ سایت دیگر  
قم نیوز: مدیرکل حفاظت محیط زیست استان قم از امضای تفاهم نامه با سپاه امام علی بن ابیطالب(ع) قم به منظور حفاظت از عرصه های طبیعی و توسعه سواد و فرهنگ زیست محیطی در جامعه خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۱۱:۰۷   + ۱۲ سایت دیگر  
قم نیوز: رئیس پلیس راه قم از برخورد دو دستگاه وانت و تریلی با یکدیگر در جاده قدیم قم تهران خبر داد و گفت: دراین حادثه راننده و سرنشین وانت در دم جان باختند.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۱۱:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
قم نیوز: صاحب هشت قهوه خانه در قم بر خلاف مصوبه ستاد ملی مبارزه با کرونا، قهوه خانه را باز کردند و به مشتریان خود قلیان عرضه می کردند.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۱۱:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
قم نیوز: معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی قم نسبت به ورود شهر قم به منطقه قرمز از نظر شیوع بیماری کرونا هشدار داد.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۱۰:۱۲    
قم نیوز: تصاویر صفحه نخست برخی روزنامه های استان قم، امروز یکشنبه 12 مرداد ماه 1399 را مشاهده کنید.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۰۹:۳۷   + ۸ سایت دیگر  
قم نیوز: معاون خدمات شهری شهرداری قم در خصوص وضعیت بوستان فدک و حکم صادر شده در خصوص این بوستان گفت: بر روی قسمتی از بوستان فدک که مالکیت مالکان قطعی بوده و مستنداتی دارند ...
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۰۴:۴۷   + ۵ سایت دیگر  
قم نیوز: هیأت فوتبال استان قم به دنبال توافق اداره کل ورزش و جوانان قم و فدراسیون فوتبال بعد از 75 روز تعلیق و بلاتکلیفی فعالیت خود را آغاز می کند.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۰۱:۴۷   + ۵ سایت دیگر  
قم نیوز: کادر فنی تیم ملی فوتسال زیر 20 سال ایران از چهار چهره مستعد و آینده دار فوتسال قم برای حضور در اردوی انتخابی و آماده سازی این تیم دعوت کرد.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۱ - ۲۳:۴۷   + ۹ سایت دیگر  
قم نیوز: مرحومه بانو قادری لاهیجان مادر شهیدان مرتضی و محسن جعفری مجد بر اثر کهولت سن جان به جان آفرین تسلیم کرد و آسمانی شد.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۱ - ۲۲:۵۲   + ۳۹ سایت دیگر  
قم نیوز: یکی از مراجع تقلید بر برگزاری مراسم های ماه محرم با رعایت دستورالعمل های بهداشتی تاکید کرد.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۱ - ۲۲:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
قم نیوز: برگزاری جشن ها، شروع رفت و آمد ها و عدم سختگیری و رعایت بهداشت در محیط های عمومی، تمام بافته ها را پنبه کرد و وضعیت قم را به حد هشدار رساند.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۱ - ۲۲:۴۲   + ۸ سایت دیگر  
قم نیوز: معاون بهره برداری و توسعه آب شرکت آب و فاضلاب استان قم از پیشرفت 70 درصدی مجتمع آبرسانی قاهان خبر داد و گفت: این پروژه در هفته دولت امسال به صورت کامل وارد مدار بهره برداری می شود.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۱ - ۲۱:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
قم نیوز: نماینده بسکتبال استان قم از دهه سوم مهر ماه در بازی های فصل جدید لیگ برتر بسکتبال مردان باشگاه های کشور برابر رقبای خود به میدان خواهد رفت.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۱ - ۲۱:۴۲   + ۶ سایت دیگر  
قم نیوز: سرپرست سازمان کشتارگاه صنعتی شهرداری قم از ذبح شرعی هزار و 803 راس گوسفند و 30 راس گوساله ضمن رعایت پروتکل های بهداشتی در روز عید قربان خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۱ - ۲۰:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
قم نیوز: مدیرحوزه های علمیه گفت: امروز و در دهه چهارم انقلاب اسلامی مفتخر به بومی سازی علوم و دانش های اسلامی توسط جامعةالمصطفی العالمیه هستیم.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۱ - ۲۰:۴۷   + ۵ سایت دیگر  
قم نیوز: معاون سازمان صنعت، معدن و تجارت قم گفت: ظرفیت تولید مرغ گرم استان 60 تن است که تأمین 30 تن مرغ مازاد بر تولید قم جهت تنظیم بازار در دستور کار قرار دارد.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۱ - ۲۰:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
قم نیوز: کشتی گیران مطرح استان قم در آستانه شروع فصل جدید پیکارهای لیگ برتر کشتی فرنگی باشگاه های کشور با سه تیم لیگ برتری قرارداد بستند.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۱ - ۲۰:۳۷   + ۱۴ سایت دیگر  
قم نیوز: رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی، گفت: جریاناتی خزنده به دنبال کاهش اعتبار نظام در دیدگاه مردم است.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۱ - ۲۰:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
قم نیوز: نماینده مردم قم در مجلس گفت:در دانشگاه ها سعی در بدست آوردن مدرک تحصیلی است در حالی یکی از حلقه های مفقوده حل بیکاری آموزش فنی و حرفه ای و تربیت نیروی انسانی متخصص است.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۱ - ۲۰:۱۲   + ۷ سایت دیگر  
قم نیوز: در جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان قم کلیات سند مبارزه با عرضه مواد مخدر، روانگردان ها و پیش سازها در جلسه ای تصویب شد.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۱ - ۲۰:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
قم نیوز: نماینده مردم قم در مجلس گفت: حضور کتابداران در مدارس و مراکز فرهنگی و امکان مذهبی و ارتباط گیری با مردم نقش بسزایی در ترغیب مردم به سمت کتاب خوانی و کتابخانه ها دارد.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۱ - ۲۰:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
قم نیوز: مجمع اصولگرایان استان قم با هدف همگرایی و استفاده از ظرفیت های موثر بانوان استان طی اقدامی ارزشمند در مسیر اعتلای ارزش های انقلاب نسبت به تشکیل شورای بانوان اقدام کرد.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۱ - ۱۸:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
قم نیوز: کارشناس هواشناسی استان قم با اشاره به افزایش دمای هوا طی یکشنبه افزود: حداقل دمای هوای یکشنبه 25 درجه و حداکثر دمای هوا 42 درجه و سرعت وزش باد بین 20 تا 35 کیلومتر بر ساعت خواهد بود.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۱ - ۱۸:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
قم نیوز: استاندار قم گفت: با توجه به نزدیک شدن به عزاداری ماه محرم باید متولیان در زمینه رعایت اصول بهداشتی متعهد باشند.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۱ - ۱۸:۵۲   + ۹ سایت دیگر  
قم نیوز: دو کتاب با موضوع فعالیت جهادی طلاب در مقابله با کرونا با عنوان بیست منهای یک و ویروس تاجدار منتشر می شود.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۱ - ۱۸:۴۷   + ۷ سایت دیگر  
قم نیوز: معاون ارتباطات بین الملل دفتر مقام معظم رهبری گفت: دشمنان ادعا می کنند تحریم ها با هدف تسلیم شدن جمهوری اسلامی ایران شکل گرفته و معترف اند سیاستی شکست خورده است.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۱ - ۱۸:۴۷   + ۸ سایت دیگر  
قم نیوز: معاون سیاسی امنیتی استاندار قم با تأکید بر اینکه واحدهای صنفی را باید موظف به زدن ماسک کرد گفت: در زمینه تأمین ماسک در استان کمبود نداریم اما در بخش توزیع با مشکل روبه رو هستیم.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۱ - ۱۸:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
قم نیوز: مدیر حوزه های علمیه گفت: در حوادثی مانند سیل، زلزله و کرونا، ده هزار طلبه در صحنه های مختلف حضور پیدا کردند که سرمایه اجتماعی برای روحانیت به شمار می روند و بسیار ارزشمند است.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۱ - ۱۸:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
قم نیوز: رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم از افزایش میزان بستری شدگان بیماری کرونا در مراکز درمانی قم به 339 نفر خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۱ - ۱۸:۴۲   + ۱۰ سایت دیگر  
قم نیوز: مدیرکل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری قم از برگزاری نخستین جشنواره رسانه ای شهرما در 13 موضوع اصلی و 43 موضوع شهری در قم برگزار می شود.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۱ - ۰۹:۵۷    
قم نیوز: تصاویر صفحه نخست برخی روزنامه های استان قم، امروز شنبه یازدهم مرداد ماه 1399 را مشاهده کنید.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۰ - ۰۲:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
قم نیوز: معاون استاندار قم گفت: هر چه سریع تر مراحل واگذاری زمین و جذب سرمایه گذار برای احداث سایت پسماند ویژه و صنعتی قم در دستور کار قرار گیرد.
  ۱۳۹۹/۰۵/۰۹ - ۲۳:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
قم نیوز: مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) قم گفت: روز عید قربان با نظم و دقت ویژه ای برنامه ریزی کرده ایم تا با رعایت پروتکل بهداشتی 12 هزار بسته گوشت قربانی میان افراد نیازمند استان توزیع شود.
  ۱۳۹۹/۰۵/۰۹ - ۲۳:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
قم نیوز: مدیرعامل سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری قم گفت: تمام پسماند فضای سبز مناطق هشتگانه جمع آوری شده و شاخه های خشک و درختان از چرخه تولید کمپوست خارج شده و برای استفاده در صنایع چوب و زغال ...
  ۱۳۹۹/۰۵/۰۹ - ۲۱:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
قم نیوز: مدیرکل فرهنگ و ارشاد استان قم گفت: دستگاه های اجرایی می توانند بخشی از بودجه را به برنامه های قرآنی اختصاص دهند ...
  ۱۳۹۹/۰۵/۰۹ - ۲۱:۲۸   + ۱۱ سایت دیگر  
قم نیوز: معاون استاندار قم گفت: با توجه به اینکه وضعیت استان قم در وضعیت هشدار قرار گرفته است هیچ گونه برنامه ای برگزار نمی شود.
  ۱۳۹۹/۰۵/۰۹ - ۲۰:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
قم نیوز: معاون استاندار قم با تأکید بر رعایت پروتکل های بهداشتی از سوی دستگاه های اجرایی گفت: متأسفانه جامعه هدف در بانک ها و پیشخوان دولت این پروتکل ها را رعایت نمی کنند.
  ۱۳۹۹/۰۵/۰۹ - ۱۸:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
قم نیوز: مدیرعامل باشگاه موج نوین خبر داد: تیم والیبال موج نوین در لیگ دسته اول باشگاههای کشور حضور می یابد و به عنوان دومین نماینده قم در کنار تیم افق به میدان خواهد رفت.
  ۱۳۹۹/۰۵/۰۹ - ۱۸:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
قم نیوز: عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: فقدان بیمه شخص ثالث، برخی از موتورسواران قمی به ویژه خانواده هایشان را گرفتار کرده است.
  ۱۳۹۹/۰۵/۰۹ - ۱۸:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
قم نیوز: دبیر هیات بدمینتون استان قم اقداماتی که در راستای معرفی بدمینتون و ظرفیت های آن به مسوولان استان انجام شده را مورد توجه قرار داد و گفت ...
  ۱۳۹۹/۰۵/۰۹ - ۱۸:۳۸   + ۴ سایت دیگر  
قم نیوز: رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم گفت: متأسفانه شاهد رسیدن قم به وضعیت پرخطر و هشدار هستیم که یک زنگ خطری برای همشهریان و مسئولان است.
  ۱۳۹۹/۰۵/۰۹ - ۱۷:۴۸    
قم نیوز: استاندار قم گفت: سرانه ورزشی در قم از میانگین کشوری پایین تر است و برای توسعه آن باید از همه ظرفیت های قانونی و خیران استفاده شود.
  ۱۳۹۹/۰۵/۰۹ - ۱۷:۴۳   + ۵ سایت دیگر  
قم نیوز: معاون دادستان مرکز استان قم از تشکیل تیم بازرسی و نظارت بر مشاورین املاک و رصد فضای مجازی مرتبط با بازار زمین و مسکن خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۵/۰۹ - ۱۷:۳۳   + ۱۲ سایت دیگر  
قم نیوز: آیت الله جوادی آملی از مراجع تقلید در پیامی به همایش همایش حماسه و عرفان حسینی گفت: قلب را بر عقل مسلط کردن و از رهگذر خیال و وهم حس را یاری دادن و دست حس را گرفتن پا به پا بردن به خیال و ...
  ۱۳۹۹/۰۵/۰۹ - ۱۶:۴۸   + ۶ سایت دیگر  
قم نیوز: رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم گفت: 72 نفر در اورژانس مراکز درمانی قم با تشخیص احتمالی کرونا در 24 گذشته منتهی به نهم مرداد ماه پذیرش شده اند.
  ۱۳۹۹/۰۵/۰۹ - ۱۶:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
قم نیوز: همزمان با چهل و ششمین سال تاسیس سازمان انتقال خون ایران جمعی از خبرنگاران و اصحاب رسانه قم با حضور در مرکز انتقال خون استان سنت پسندیده اهدا خون را همچون سنوات گذشته به جا آوردند.
  ۱۳۹۹/۰۵/۰۹ - ۱۶:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
قم نیوز: بازیکن اسبق پرسپولیس از استاندار قم خواهان ورود به شرایط نابسامان هیات فوتبال قم و مشخص کردن وضعیت تیم ها و فوتبالیست های بلاتکلیف قم شد.
  ۱۳۹۹/۰۵/۰۹ - ۱۶:۲۸   + ۷ سایت دیگر  
قم نیوز: استاندار قم پروژه نیمه تمام سالن 4500 نفری پردیسان را مورد توجه قرار داد و گفت: باید در جلسه ای با حضور نمایندگان مردم قم و وزارت ورزش برای این طرح چاره اندیشی شود.
مشاهده نتایج بیشتر...