دوشنبه ۲۶ آذرساعت ۰۶:۲۰Dec 2018 17

رادیو گفت و گو (radiogoftogoo.ir)

رادیو گفت و گو 28 اسفند 1396 رادیو گفت و گو 29 فروردین 1397 رادیو گفت و گو 31 اردیبهشت 1397 رادیو گفت و گو 31 خرداد 1397 رادیو گفت و گو 31 تیر 1397 رادیو گفت و گو 30 مرداد 1397 رادیو گفت و گو 31 شهریور 1397 رادیو گفت و گو 30 مهر 1397 رادیو گفت و گو 30 آبان 1397 رادیو گفت و گو 3 آذر 1397 رادیو گفت و گو 7 آذر 1397 رادیو گفت و گو 10 آذر 1397 رادیو گفت و گو 11 آذر 1397 رادیو گفت و گو 12 آذر 1397 رادیو گفت و گو 13 آذر 1397 رادیو گفت و گو 17 آذر 1397 رادیو گفت و گو 18 آذر 1397 رادیو گفت و گو 19 آذر 1397 رادیو گفت و گو 21 آذر 1397 رادیو گفت و گو 24 آذر 1397 رادیو گفت و گو 25 آذر 1397 
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۱۵:۲۷    
یک کارشناس مسائل غرب آسیا، تاکید کرد: یکی از اهداف اردوغان از گرم نگه داشتن پرونده جمال خاشقچی و جلوگیری از فراموش شدن این پرونده ، منزوی کردن عربستان در صحنه بین المللی است .
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۱۲:۲۷    
یک کارشناس مسائل خاورمیانه،اعلام کرد :گفتگوهای استکهلم یک خروجی داشت و آن پیروزی سیاسی انصارالله بود .
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۴ - ۱۴:۵۶    
مدیرکل دفتر مسکن روستایی بنیاد مسکن با اشاره به لزوم بازسازی بافت های فرسوده روستایی، تصریح کرد: تسهیلات 25 میلیونی مسکن کفاف اسکلت ساختمان راهم نمی دهد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۴ - ۱۳:۲۶    
کارشناس مسائل غرب آسیا، با بیان اینکه در حال حاضر اراده جامعه جهانی بر آن است که جنگ در یمن پایان یابد، در مورد روند مذاکرات یمنی–یمنی در استکهلم سوئد تصریح کرد: در این مذاکرات شاهد پیشرفت نسبی بودیم.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۴ - ۱۰:۲۶    
رئیس کل اسبق بانک مرکزی گفت: ارز وارداتی، ولو مختصر باید قانونی و دارای شناسنامه باشد و قطعا تاثیرات مثبت روانی بر بازار داخل خواهد داشت
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۴ - ۰۹:۵۶    
کارشناس حوزه اقتصاد با بیان اینکه گاه بانک ها مجبورند با پیشنهاد نرخ سود بالاتر مشکلات خود را حل کنند، گفت: بانک هایی که در شرف ورشکستگی هستند، نرخ های سود بسیار بالا پرداخت می کنند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۴ - ۰۹:۲۶    
کارشناس مسائل سیاسی با تاکید بر اینکه سازوکار مالی اروپا جواب نخواهد داد، بر لزوم توجه به ظرفیت درونی اشاره کرد و افزود: ساده انگاری است که یک کاندید با کلید بخواهد مشکلات اقتصادی را حل کند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۷:۲۵    
نائب رئیس اتاق بازرگانی ایران وچین بابیان اینکه اتباع ایرانی وکره شمالی تحت شدیدترین مراقبتها درمبادلات بانکی هستند ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۱:۲۵    
کارشناس مسائل آمریکا ،اظهار کرد: دونالد ترامپ دارای عقاید ضد اتحادیه اروپا است و معتقد است که اتحادیه اروپا به دنبال سرکیسه کردن آمریکا است و دزدی اتحادیه اروپا از منافع آمریکا حتی بیشتر از چینی ها ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۱۰:۲۶    
یک کارشناس مسائل خاورمیانه،خاطرنشان کرد:در یک سال گذشته آمریکایی ها تلاش کردند که با برخی از گروه های تروریستی فعال در سوریه ارتباط بگیرند و با انجام برخی از اقدامات یک فضای تنفسی برای این گروه های ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۰۹:۵۶    
رئیس پلیس فتای تهران بزرگ،اعلام کرد: بیشترین جرم درفضای سایبری مربوط به حوزه مالی از جمله انجام کلاهبرداری است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۱۵:۲۶    
معاون سابق آسیا و اقیانوسیه وزیر امورخارجه با اشاره به برگزاری دومین اجلاس روسای مجالس شش کشور ایران ، چین ،پاکستان، افغانستان ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۱۲:۵۶    
خطیبی در مصاحبه با برنامه رویداد رادیو گفت و گو خاطرنشان کرد : معمولاً اجلاس هایی که در آن قرار است در ارتباط با کاهش تولید نفت تصمیم گرفته شود اجلاس های سختی است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۰۹:۵۶    
نایب رئیس کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس شورای اسلامی، با اشاره به بررسی لایحه CFT در جلسه اخیر مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: لایجه CFT ربطی به موضوع برجام ندارد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۷ - ۱۳:۵۵    
سخنگوی پیشین وزارت امور خارجه، اظهار کرد: در حال حاضراعتراضات در فرانسه به اعتراضاتی فراگیر تبدیل شده است و معترضان خواهان کناره گیری امانوئل مکرون رئیس جمهوراین کشورهستند .
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۷ - ۰۸:۵۵    
یک عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس،گفت: ایران با پیوستن به ساز و کارهایی چون FATF و تصویب کنوانسیونهای چون CFT و پالرمو می خواهد بهانه را از دست دشمنان برای اعمال فشار بگیرد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۷ - ۰۸:۵۵    
یک عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی، تاکید کرد: در راستای اجرای بهتر قانون پولشویی در کشور باید دولت و مجلس گام های موثرتری بردارند و در سیستم بانکی کشور نیز اصلاحاتی ایجاد شود .
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۳ - ۱۵:۲۴    
عضو هیات مدیره سندیکای برق کشور باانتقاد از وضعیت اقتصاد برق و نگاه سوبسیدی گفت: تازمانی که وضعیت اقتصاد برق کشور این گونه باشد ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۳ - ۱۲:۲۴    
کارشناس ارشد مسائل غرب آسیا، تأکید کرد: موضوع یمن از یک مسئله منطقه ای و یا دو جانبه و چند جانبه خارج شده و به یک موضوع بین المللی تبدیل شده است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۲ - ۱۲:۲۴    
سفیر پیشین ایران در ایتالیا،تاکید کرد: باید از فرصت 180 روزه ای که آمریکا تعیین کرده برای مقابله با تحریم ها استفاده و سازوکارهای مناسبی جهت مقابله با فشارهای آمریکا تهیه و تدوین کرد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۱ - ۱۴:۵۰    
عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: لیست بلند و بالایی از جنبه های نظارتی و مقرراتی در مجلس این دوره اعم از ساماندهی مقررات اقتصادی کشور و حمایت از کالای داخلی و رفع موانع تولید وجود دارد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۱ - ۱۴:۲۰    
کارشناس مسائل بین الملل، با اشاره به برگزاری نشست گروه 20 در آرژانتین اظهار کرد: فضای ناامیدی بر جو این اجلاس سایه افکند و رهبران شرکت کننده در این نشست می دانند تصمیمات اتخاذ شده آنها ضمانت اجرایی ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۱ - ۱۳:۲۰    
عضو کمیسیون کشاورزی مجلس از آماده شدن طرح سوال از رئیس جمهور با 14 امضای اعضای این کمیسیون خبر داد و گفت: قطعا بیش از 150 نفر این طرح را امضا خواهد کرد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۱ - ۱۱:۴۹    
کارشناس مسائل غرب آسیا، اظهار کرد: ارتش سوریه از نظر توانایی در عرصه پدافند هوایی به نقطه ای رسیده است که می تواند هواپیماهای فوق پیشرفته اسراییلی ها را بر فراز آسمان خود را مورد شناسی و آسیب قرار ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۰ - ۱۲:۱۷    
رییس مرکز آمار ایران، تاکید کرد:در همه ی کشورهای دنیا یک مرجع برای ارائه آمار وجود دارد و فقط در کشور ما است که دو نهاد به صورت موازی به ارائه آمار در مورد یک موضوع واحد می پردازند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۰ - ۱۲:۱۷    
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی ،تاکید کرد: مرجع نهایی تصمیم گیری در ارتباط با لایحه سی اف تی مجمع تشخیص مصلحت نظام خواهد بود.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۰ - ۱۰:۱۷    
معاون دولت الکترونیک سازمان فناوری اطلاعات، با بیان اینکه دارای نقشه راه هستیم و مبانی قانونی مناسب در این زمینه در کشور تصویب شده، گفت: تفکر بخشی مدیران ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۰۷ - ۱۶:۱۰    
عضوکمیسیون امنیت ملی وسیاست خارجی بااشاره به اینکه وزارت خارجه ظرف ماه های آینده به این نتیجه می رسد واز برجام خارج می شود، گفت: همان هایی که گفتند برجام برای مامنفعت دارد ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۰۷ - ۱۲:۴۰    
یک عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی، تأکید کرد : در قانون منع به کارگیری بازنشستگی ابهامی وجود ندارد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۰۷ - ۱۲:۱۰    
یک عضو فراکسیون کارگری مجلس شورای اسلامی، تاکید کرد: نباید با اعتراضات کارگران برخورد سیاسی و قضایی شود و باید به بررسی دقیق عاملی که منجر به ایجاد این وضعیت شده، پرداخت.
  ۱۳۹۷/۰۹/۰۷ - ۱۱:۴۰    
کارشناس ارشد مسائل غرب آسیا با بیان اینکه باتلاق یمن عربستان را در خود فرو می برد، گفت: تا زمانیکه مقاومت یمن بشکل 4 سال گذشته تداوم یابد، قطعا و یقینا اتئلاف نمی تواند به موفقیت دست پیدا کند!
  ۱۳۹۷/۰۹/۰۵ - ۱۳:۴۰    
نماینده مجمع تقریب مذاهب اسلامی در آفریقای جنوبی، تصریح کرد: متاسفانه مسئله قدس و دفاع از مردم مظلوم فلسطین به موضوعی برای معامله برخی از کشورهای اسلامی وعربی با جهان غرب تبدیل شده است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۰۵ - ۱۱:۱۰    
یک دیپلمات باسابقه کشورمان، تاکید کرد :اختلاف جمهوری اسلامی ایران با غربی ها یک اختلاف جوهری و پارادایمی است .
  ۱۳۹۷/۰۹/۰۳ - ۱۴:۳۹    
یک عضو کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس،با اعتقاد بر اینکه قوانین موجود در کشور در حوزه شفافیت کافی و کارآمد نیست ، اظهار کرد: پیوستن ایران به FATF به افزایش شفافیت مالی در کشور کمک می کند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۰۳ - ۱۱:۰۹    
ابوترابی اظهار کرد : تا کنون بیش از 46 میلیون و 500 هزار نفر از شهروندان ایرانی برای دریافت کارت ملی هوشمند اقدام به ثبت نام و تکمیل مدارک خود کرده اند و در همین چارچوب برای 44 میلیون و 500 هزار نفر ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۰۳ - ۰۸:۳۹    
یک استاد دانشگاه ، در ارتباط با تلاش کشورهای اروپایی در زمینه ایجاد ارتش اروپایی و صحبت هایی که در این زمینه در جلسه وزیران دفاع اتحادیه اروپا مطرح شده است ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۳۰ - ۱۵:۴۷    
یک کارشناس مسائل خاورمیانه، در ارتباط با تصمیم پادشاه عربستان برای پایان دادن جنگ یمن گفت: این موضع گیری به صورت تلویحی نشان دهنده شکست عربستان در این جنگ چند ساله است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۳۰ - ۱۴:۱۷    
یک کارشناس مسائل غرب آسیا، اظهار کرد:عربستانی ها تلاش می کنند که دست های محمد بن سلمان را از جنایت قتل جمال خاشقجی پاک کنند و افراد درجه دو و سه اطراف ولیعهد را در این زمینه متهم کنند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۳۰ - ۰۹:۱۷    
یک کارشناس مسائل غرب آسیا با اشاره به ضعف کابینه نتانیاهو گفت: امروز حماس نشان داده هر زمان بخواهد، می تواند چند صد موشک به سمت اسرائیل شلیک کند و گنبد آهنی نیز پاسخ گوی صهیونیست ها نیست.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۹ - ۱۵:۴۶    
عضو کمیسیون عمران مجلس با بیان اینکه مالیات بر مسکن نباید منجر به سرریز سرمایه به سوی بازار ارز و سکه شود، تاکید کرد: باید برای مردم اعتمادسازی کنیم که طرح ها و لوایح در مجلس به نفع آن هاست.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۹ - ۱۴:۱۶    
رئیس پیشین بانک مرکزی، ضمن حمایت از تصمیم اخیر بانک مرکزی درراستای به رسمیت شناختن بازارآزادارز، گفت: اگر بانک مرکزی این بازار رانادیده بگیرد و نظارتی بر آن نداشته باشد درداخل این نظام ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۹ - ۱۲:۱۶    
رئیس انجمن حسابرسی کشور ،تاکید کرد: متاسفانه باید این واقعیت تلخ را بپذیریم که در کشور ما پولشویی وجود دارد و حتی نرخ آن بعضاً بیشتر از کشورهای همجوار است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۹ - ۱۲:۱۶    
یک کارشناس مسائل بین الملل با اشاره به شنود ترکیه از کنسولگری عربستان و انتشار جزئیات قتل خاشقچی گفت: قتل خاشقچی قابل انکار نیست و سیا نیز تایید کرده بن سلمان کاملا در این قضیه دست داشته.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۸ - ۱۶:۱۴    
حریری باتاکید بر اینکه صادرکنندگان هیچگاه ارز را به برج و ویلا تبدیل نمی کنند، افزود: اگر تراکنش مالی توسط مقامات رصد شود ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۸ - ۱۳:۱۴    
کارشناس ارشد مسائل غرب آسیا با اشاره به اینکه ایران عراق را به جایگاه مهمی از لحاظ امنیتی در منطقه رساند ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۸ - ۱۲:۱۳    
مدیرکل دفتر سازمان های منطقه ای و بین المللی سازمان توسعه تجارت با اشاره به سهم 50درصدی صادرات نفتی گفت: کشور هرگز نمی تواند صادرات نفت را متوقف کند و مادرپی محدودسازی صادرات نفتی نیستیم.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۵:۱۲    
یک نماینده مجلس با بیان اینکه دولت در انتخاب سخنگو مختار است، از دلایل کناره گیری نوبخت را بدبینی مردم عنوان و تاکید کرد که دولت هنوز جایگزین مناسبی برای وی پیدا نکرده است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۴:۱۲    
کارشناس مسائل غرب آسیا بااشاره به سفر رییس جمهورجدید عراق به تهران و دیدارش با تعدادی از مقامات عالی رتبه کشورمان انجام این سفر را نشان از عزم دولت عراق جهت تعامل با همسایگان و کشورهای منطقه تاکید ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۲:۱۲    
یک عضوکمیسیون امنیت ملی گفت: بخشی از روند انتخاب سفیران ایران، در اختیار وزارت امور خارجه نیست ،بنابراین اگر تاخیری در روند انتخاب و اعزام سفیران ایران به خارج از کشور ایجاد می شود ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۶ - ۱۴:۱۲    
یک کارشناس مسائل خاورمیانه،علت افزایش جنایات آل سعود در یمن را تشدید فشار افکار عمومی بردولت ریاض جهت خاتمه دادن به تجاوزات این کشوربه یمن عنوان کرد .
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۶ - ۱۳:۱۲    
یک کارشناس مسائل بین الملل، تاکید کرد: نهایت کمکی که اروپایی ها در راستای اجرای برنامه SPVمی توانند به ما ارائه دهند ، اجرای برنامه نفت در برابرغذا است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۶ - ۱۱:۱۲    
یک کارشناس مسائل بین الملل، اظهار کرد: انگلیس به دنبال احیای نفوذ سنتی خود در خلیج فارس است و می خواهد مدلی همچون کمپانی هند شرقی را برای گسترش نفوذ خود در منطقه ایجاد کند .
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۵:۵۹    
یک کارشناس مسائل فرانسه،گفت : افکارعمومی دربسیاری از کشورهای اروپاییریال معتقد است که ترامپ فردی جنگ طلب است و همان طور که شعار منطقه بدون تسلیحات را مطرح می کنند ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۲:۵۹    
کارشناس مسائل غرب آسیا، گفت: نبود وفاق در جهان اسلام و عدم واکنش جدی کشورهای اسلامی در مقابل جنایت های رژیم صهیونیستی ، باعث افزایش جسارت صهیونیست ها جهت انجام ترور دولتی شده است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۱۵:۵۹    
یک استاد دانشگاه از خوش بینی دستگاه دیپلماسی کشور به اتحادیه اروپا ومکانیزم spv انتقاد کرد .
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۱۱:۵۹    
یک کارشناس مسائل بین الملل، با اشاره به چالش های به وجود آمده بین امانوئل مکرون رییس جمهور فرانسه و دونالد ترامپ رییس جمهورآمریکا اظهار کرد : در آستانه سفر ترامپ به فرانسه ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۱۰:۵۹    
دبیر کانون سراسری انبوه سازان ایران با بیان اینکه خرید و فروشی در بازار مسکن صورت نمی گیرد، تاکید کرد:بهترین راهکار برای مقابله با سوداگری دربازار مسکن ، افزایش تولید مسکن است .
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۰ - ۱۵:۵۳    
کرمی تصریح کرد:به خاطر این که عرصه ی بین الملل همچنان یک عرصه دولت محور است و عربستان سعودی نیز ارتباطات گسترده ای با کشورهای اروپایی و امریکا دارد عموما موضوع حقوق بشری و نقض آن در این کشور ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۰ - ۱۰:۵۰    
یک دیپلمات سابق کشورمان، با اشاره به نتایج اخیر انتخابات میان دوره کنگره آمریکا گفت : نتایج این انتخابات بیانگر تمام واقعیت های جامعه آمریکا نیست و نمی توان نتایج آن را ملاکی بر نتایج احتمالی ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۹ - ۱۱:۳۲    
یک دیپلمات باسابقه کشورمان،تاکید کرد: باید این موضوع را بپذیریم که از دیگ اروپا ، آبی برای ما گرم نمی شود .
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۵ - ۱۴:۲۶    
یک کارشناس مسائل سیاسی تاکید کرد :مردم بحرین در زندان بزرگی گرفتار شده اند .
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۴ - ۱۴:۲۵    
یک کارشناس مسائل سیاسی، اظهار کرد: متاسفانه در طی این سالها اطلاعات لازم و کافی در خصوص دشمن شناسی به جوانان کشور منتقل نشده است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۴ - ۱۳:۲۵    
یک استاد دانشگاه گفت: کشورهای دی هشت برای توسعه روابط اقتصادی با یکدیگر دارای اراده بالایی هستند ولی در حوزه عمل در بعد اقتصادی و نظامات سیاسی با یکدیگر اختلافات عمده ای دارند و همین مسائل مانع ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۲ - ۱۳:۵۴    
استاد دانشگاه، با بیان اینکه رسوایی اخیر سعودی ها در ارتباط با پرونده خاشقچی در جلب توجه افکار عمومی دنیا به موضوع یمن موثر بود ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۲ - ۱۱:۲۴    
دیپلمات پیشین کشورمان، ادعاهای اخیر دولت دانمارک علیه ایران را یک سناریو سازی امنیتی علیه تهران عنوان کرد .
  ۱۳۹۷/۰۸/۰۹ - ۱۵:۱۳    
کارشناس مسائل بین الملل، گفت: آمریکا در سند هزینه های دفاعی خود در سال 2019 از دو کشور چین وروسیه بعنوان دشمن یاد کرده درحالیکه در سال 2018 در این سند از دوکشور یاد شده بعنوان رقیب نام برده بود.
  ۱۳۹۷/۰۸/۰۹ - ۱۰:۱۳    
کارشناس مسائل خاورمیانه،با اشاره به نشست سران چهار کشور روسیه، آلمان، فرانسه و ترکیه با موضوع حل بحران سوریه دراستانبول گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۰۸ - ۱۴:۱۲    
نایب رئیس اتحادیه مشاوران املاک کشور، با بیان اینکه از ابتدای تیرماه سال جاری شاهد حاکم شدن رکود تورمی در بازار مسکن بوده ایم ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۰۷ - ۱۳:۱۱    
یک کارشناس مسائل انرژی ،اظهار کرد:عرضه نفت خام در بورس راهبردی ضد تحریمی است .
  ۱۳۹۷/۰۸/۰۶ - ۱۶:۴۱    
سفیر پیشین ایران در اردن ، با اشاره به سفر اخیر نخست وزیر رژیم صهیونیستی به عمان گفت: میانجیگری بین ظالم و مظلوم امری قابل قبول نیست و به نتیجه ای نمی رسد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۰۶ - ۱۵:۱۱    
یک کارشناس مسائل بین الملل، با اشاره عدم تعهد دولت کنونی کاخ سفید به تعهدات و قراردادهای بین المللی اظهار کرد ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۰۶ - ۱۲:۱۰    
یک عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، اظهار کرد: ارجاع لوایح موسوم به اف ای تی اف از سوی شورای نگهبان به مجمع تشخیص مصلحت نظام بدعت نیست.
  ۱۳۹۷/۰۸/۰۵ - ۱۰:۳۶    
یک کارشناس مسائل اقتصادی، با اشاره به اهمیت حمایت دولت از دهک های پایین جامعه و ارائه بسته های حمایتی به آنها گفت:اگر در این زمینه اقدامی انجام نشود ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۰۵ - ۰۹:۰۶    
دبیر کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی ، گزینه پیشنهادی رئیس جمهور برای وزارت صنعت، معدن و تجارت را گزینه ای مناسب برای این سمت دانست و گفت : نگاه نمایندگان مجلس به این گزینه پیشنهادی مثبت است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۰۲ - ۱۴:۰۲    
یک استاد دانشگاه،با اشاره به پیشرفت های اخیر هسته ای ایران، اظهار کرد: این پیشرفت ها مغایرتی با برجام ندارد و با نظارت آژانس صورت گرفته است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۰۲ - ۱۱:۳۱    
یک عضو کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد:شفافیت درمان بسیاری از دردها در کشوری مثل ایران است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۰۱ - ۱۳:۳۰    
نایب رئیس کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس ،با اشاره به حکم اعدام دو تن از مفسدان اقتصادی اظهار کرد: اینگونه برخوردهای جدی با مفسدان اقتصادی می تواند در جلوگیری از استمرار فساد اقتصادی در جامعه موثر باشد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۰۱ - ۱۲:۳۰    
یک کارشناس مسائل خاورمیانه، اظهار کرد: محمد بن سلمان ولیعهد کنونی عربستان با توجه به شکست های پی در پی اش در مورد مسائل منطقه ای و همچنین قضیه ی جمال خاشقچی به یک مهره سوخته برای غرب تبدیل شده است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۰۱ - ۱۱:۳۰    
رییس اسبق بانک مرکزی، تاکید کرد: اختیار واگذار شده به بانک مرکزی در حوزه عزل و نصب روسای بانک ها یک امر قانونی است و منافاتی با استقلال بانک ها ندارد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۳۰ - ۱۱:۳۰    
یک استاد دانشگاه تصریح کرد: آمریکایی ها در درازمدت می خواهند با استفاده از نیروهای داعش در این منطقه و ایجاد بی ثباتی در آن از کشورهایی چون چین، روسیه و حتی هند باجگیری کنند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۳۰ - ۱۰:۳۰    
یک استاد روابط بین الملل، اظهار کرد: سکوت مقامات ترکیه در مورد پرونده جمال قاشقچی و عدم موضع گیری رسمی آنها در مورد این پرونده مشکوک است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۹ - ۱۴:۲۹    
کارشناس ارشد بین الملل، گفت: اگر قرار است به اف ای تی اف بپیوندیم یا نپیوندیم نباید به آن بصورت دقیقه نودی نگاه کنیم چرا که در اینجا بحث منافع ملی مطرح است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۹ - ۱۱:۲۹    
یک کارشناس مسائل خاورمیانه، اظهار کرد: آمریکایی ها اگر در قضیه جمال خاشقچی به صورت علنی اعتراف می کردند که آل سعود مقصر بوده است ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۱۱:۱۱    
یک تحلیلگر مسائل غرب آسیا ، اظهار کرد: به نظر می رسد در مورد خاتمه پیدا کردن پرونده جمال خاشقچی معامله ای بین ترکیه ،عربستان و آمریکا در حال وقوع است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۲:۴۰    
عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی، با اشاره به اخبار منتشر شده مبنی براینکه روزی 80 هزار لیتر سوخت به کشورهای همسایه قاچاق می شود ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۲:۱۰    
یک کارشناس مسائل بین الملل، اظهار کرد: به نظر می رسد کارت های محمد بن سلمان در عرصه منطقه ای و بین المللی به اتمام رسیده است و پرونده جمال خاشقچی، او را در وضعیت بسیار نامناسبی قرار داده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۴:۳۹    
مشاور معاونت قوانین مجلس شورای اسلامی، با اشاره به دیوان سالاری موجود در نظام اداری کشور اظهار کرد: نظام اداری ایران یک نظام ستادی است و برای انجام اقدامات جهادی شکل نگرفته است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۴:۳۹    
فرهاد تجری ضمن بیان اینکه کمک های هلال احمر به مراتب خیلی زودتر بدست زلزله زدگان رسید و هزینه شد، گفت: باکمال تاسف پول هایی که تحویل چهره ها شد، هنوز با کلی فشار و مطالبه گری، تکلیف روشنی ندارد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۱:۰۹    
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس با اشاره به سیاست های حمایتی دولت در زمان تحریم های 13 آبان، اشاره کرد که قرار است مابه تفاوت 15هزار میلیاردی ارز پتروشیمی ها به اقشار آسیب پذیر تعلق گیرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۰۹:۰۹    
یک کارشناس مسائل غرب آسیا، اظهار کرد: آمریکایی ها برای تامین منافع خود و فروش اسلحه های بیشتر، به موج اختلافات بین کشورهای منطقه از جمله ایران و عربستان دامن می زنند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۲ - ۱۲:۳۹    
یک کارشناس مسائل خاورمیانه ، اظهار کرد: در ارتباط با موضوع جمال خاشقچی تاکنون مقامات سعودی مواضع ضد و نقیضی را اتخاذ کرده اند و نتوانسته اند یک پکیج مناسب به افکار عمومی در ارتباط با این موضوع ارائه ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۱۳:۱۸    
سخنگوی پیشین وزارت امور خارجه کشورمان، با بیان اینکه 90 درصد فشارهای روانی و تبلیغاتی تحریم های 13 آبان در ماه های گذشته اعمال شده ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۱۰:۱۸    
عضو کمیسیون برنامه وبودجه بااشاره به تغییر طرح جامع نظام بانکی گفت: باید از تعدد حساب های مردم در کلیه بانک ها جلوگیری شود؛ یعنی یک فرد بتواند با یک حساب در همه بانک ها ترنور مالی داشته باشد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۷ - ۱۵:۴۷    
یک عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی، تاکید کرد: نهادهای عمومی دولتی و غیر دولتی نیز مشمول اجرای قانون بازنشستگی می شوند .
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۷ - ۱۲:۴۷    
رییس پلیس پیشگیری فرماندهی انتظامی غرب تهران ،اظهار کرد: با تعامل خوبی که بین پلیس، مردم، دادگستری و دیگر مجموعه های مرتبط وجود دارد ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۷ - ۱۰:۴۷    
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس با اعتقاد بر اینکه پیوستن به FATF در صورت هوشیاری مسوولان مشکلی از نظر امنیتی بوجود نمی آورد، گفت: برای اینکه نگاه های نامحرم را از کشور دور کنیم ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۶ - ۱۰:۴۷    
یک استاد روابط بین الملل، مدعی شد: با پیوستن ایران به کارگروه اقدام مالی( FATF)، آمریکایی ها به روند مبادلات ریالی ایران دسترسی پیدا می کنند و روند دور زدن تحریم های آمریکا سخت تر می شود .
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۵ - ۱۲:۴۶    
جانشین فرماندهی یگان های ویژه نیروی انتظامی، تأکید کرد: یکی از مهمترین سرمایه های اجتماعی نیروی انتظامی حمایت و رضایت مردم از این نیرو است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۵ - ۱۱:۴۶    
جانشین قرارگاه ثارالله ،با بیان اینکه عده ای به اشتباه تصور می کنند با مذاکره با آمریکا تمام مشکلات کشور حل می شود گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۵ - ۱۱:۴۶    
رئیس پیشین بانک مرکزی،با بیان اینکه نرخ تعادلی ارز قابل اعلام نیست، تاکید کرد:نرخ تعادلی ارز را بانک مرکزی مشخص می کند ولی این بانک نباید این نرخ اعلام کند، بلکه باید آن را اعمال کند.
مشاهده نتایج بیشتر...