پنجشنبه ۲۶ مهرساعت ۱۵:۱۲Oct 2018 18

رادیو گفت و گو (radiogoftogoo.ir)

رادیو گفت و گو 28 اسفند 1396 رادیو گفت و گو 29 فروردین 1397 رادیو گفت و گو 31 اردیبهشت 1397 رادیو گفت و گو 31 خرداد 1397 رادیو گفت و گو 31 تیر 1397 رادیو گفت و گو 30 مرداد 1397 رادیو گفت و گو 31 شهریور 1397 رادیو گفت و گو 1 مهر 1397 رادیو گفت و گو 3 مهر 1397 رادیو گفت و گو 4 مهر 1397 رادیو گفت و گو 7 مهر 1397 رادیو گفت و گو 8 مهر 1397 رادیو گفت و گو 9 مهر 1397 رادیو گفت و گو 10 مهر 1397 رادیو گفت و گو 11 مهر 1397 رادیو گفت و گو 14 مهر 1397 رادیو گفت و گو 15 مهر 1397 رادیو گفت و گو 16 مهر 1397 رادیو گفت و گو 17 مهر 1397 رادیو گفت و گو 18 مهر 1397 رادیو گفت و گو 22 مهر 1397 رادیو گفت و گو 23 مهر 1397 رادیو گفت و گو 24 مهر 1397 رادیو گفت و گو 25 مهر 1397 
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۱۱:۱۱    
یک تحلیلگر مسائل غرب آسیا ، اظهار کرد: به نظر می رسد در مورد خاتمه پیدا کردن پرونده جمال خاشقچی معامله ای بین ترکیه ،عربستان و آمریکا در حال وقوع است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۲:۴۰    
عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی، با اشاره به اخبار منتشر شده مبنی براینکه روزی 80 هزار لیتر سوخت به کشورهای همسایه قاچاق می شود ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۲:۱۰    
یک کارشناس مسائل بین الملل، اظهار کرد: به نظر می رسد کارت های محمد بن سلمان در عرصه منطقه ای و بین المللی به اتمام رسیده است و پرونده جمال خاشقچی، او را در وضعیت بسیار نامناسبی قرار داده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۴:۳۹    
مشاور معاونت قوانین مجلس شورای اسلامی، با اشاره به دیوان سالاری موجود در نظام اداری کشور اظهار کرد: نظام اداری ایران یک نظام ستادی است و برای انجام اقدامات جهادی شکل نگرفته است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۴:۳۹    
فرهاد تجری ضمن بیان اینکه کمک های هلال احمر به مراتب خیلی زودتر بدست زلزله زدگان رسید و هزینه شد، گفت: باکمال تاسف پول هایی که تحویل چهره ها شد، هنوز با کلی فشار و مطالبه گری، تکلیف روشنی ندارد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۱:۰۹    
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس با اشاره به سیاست های حمایتی دولت در زمان تحریم های 13 آبان، اشاره کرد که قرار است مابه تفاوت 15هزار میلیاردی ارز پتروشیمی ها به اقشار آسیب پذیر تعلق گیرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۰۹:۰۹    
یک کارشناس مسائل غرب آسیا، اظهار کرد: آمریکایی ها برای تامین منافع خود و فروش اسلحه های بیشتر، به موج اختلافات بین کشورهای منطقه از جمله ایران و عربستان دامن می زنند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۲ - ۱۲:۳۹    
یک کارشناس مسائل خاورمیانه ، اظهار کرد: در ارتباط با موضوع جمال خاشقچی تاکنون مقامات سعودی مواضع ضد و نقیضی را اتخاذ کرده اند و نتوانسته اند یک پکیج مناسب به افکار عمومی در ارتباط با این موضوع ارائه ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۱۳:۱۸    
سخنگوی پیشین وزارت امور خارجه کشورمان، با بیان اینکه 90 درصد فشارهای روانی و تبلیغاتی تحریم های 13 آبان در ماه های گذشته اعمال شده ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۱۰:۱۸    
عضو کمیسیون برنامه وبودجه بااشاره به تغییر طرح جامع نظام بانکی گفت: باید از تعدد حساب های مردم در کلیه بانک ها جلوگیری شود؛ یعنی یک فرد بتواند با یک حساب در همه بانک ها ترنور مالی داشته باشد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۷ - ۱۵:۴۷    
یک عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی، تاکید کرد: نهادهای عمومی دولتی و غیر دولتی نیز مشمول اجرای قانون بازنشستگی می شوند .
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۷ - ۱۲:۴۷    
رییس پلیس پیشگیری فرماندهی انتظامی غرب تهران ،اظهار کرد: با تعامل خوبی که بین پلیس، مردم، دادگستری و دیگر مجموعه های مرتبط وجود دارد ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۷ - ۱۰:۴۷    
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس با اعتقاد بر اینکه پیوستن به FATF در صورت هوشیاری مسوولان مشکلی از نظر امنیتی بوجود نمی آورد، گفت: برای اینکه نگاه های نامحرم را از کشور دور کنیم ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۶ - ۱۰:۴۷    
یک استاد روابط بین الملل، مدعی شد: با پیوستن ایران به کارگروه اقدام مالی( FATF)، آمریکایی ها به روند مبادلات ریالی ایران دسترسی پیدا می کنند و روند دور زدن تحریم های آمریکا سخت تر می شود .
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۵ - ۱۲:۴۶    
جانشین فرماندهی یگان های ویژه نیروی انتظامی، تأکید کرد: یکی از مهمترین سرمایه های اجتماعی نیروی انتظامی حمایت و رضایت مردم از این نیرو است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۵ - ۱۱:۴۶    
یک کارشناس مسائل رسانه در تشریح عملکرد رسانه های معاند اظهار کرد: واکنش رسانه های فارسی زبان به کاهش قیمت ارز در ایران را می توان به سه مرحله تقسیم کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۵ - ۱۱:۴۶    
جانشین قرارگاه ثارالله ،با بیان اینکه عده ای به اشتباه تصور می کنند با مذاکره با آمریکا تمام مشکلات کشور حل می شود گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۵ - ۱۱:۴۶    
رئیس پیشین بانک مرکزی،با بیان اینکه نرخ تعادلی ارز قابل اعلام نیست، تاکید کرد:نرخ تعادلی ارز را بانک مرکزی مشخص می کند ولی این بانک نباید این نرخ اعلام کند، بلکه باید آن را اعمال کند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۴ - ۱۲:۲۷    
کارشناس مسائل خاورمیانه ،با اشاره به انتخاب رئیس جمهور و نخست وزیر جدید عراق اظهار کرد: این انتخاب ها بر اساس توافق دو گروه فتح و سائرون که دو گروه اکثریت در پارلمان عراق هستند، صورت گرفته است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۴ - ۰۹:۲۷    
یک کارشناس مسائل حقوقی گفت: رای دیوان لاهه الزام آور است و ایران می تواند یک مطالبه حقوقی جدید را در این ارتباط علیه آمریکا مطرح کند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۱ - ۲۰:۰۹    
یک تحلیلگر مسائل نظامی پرتاب موشک های سپاه به مقر فرماندهی داعش را ورود توانمندی بازدارندگی سپاه به فاز عملیاتی خواند و تصریح کرد: رژیم صهیونیستی که اندکی آن سو تر از داعش مستقر شده ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۱ - ۱۴:۳۷    
مشاور سازمان برنامه و بودجه در خصوص طراحی 5 بسته جبرانی برای اقشار کم درآمد جامعه، از هدف گذاری این سازمان برای واگذاری بسته های حمایتی ظرف یکماه آینده خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۱ - ۱۳:۳۷    
تحلیلگر مسائل غرب آسیا حمله موشکی سپاه به مقر تروریست ها در سوریه را تاکتیکی و بسیار هدفمند و دقیق توصیف و تاکید کرد که این اقدام از عملیات دوم تروریست ها جلوگیری کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۱ - ۱۲:۳۷    
نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت، با اشاره به دیدار اخیر دست اندرکاران امور حج با مقام معظم رهبری تصریح کرد: ایشان در این دیدار تاکید کردند که نباید جنبه های سیاسی حج فراموش شود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۰ - ۱۴:۵۵    
کارشناس مسائل بین الملل،در مورد برگزاری انتخابات پارلمانی در منطقه اقلیم کردستان گفت: این منطقه مرزهای جغرافیایی مشترکی با ایران دارد و قطعا تحولات سیاسی و اجتماعی در این منطقه بر روی کشورهای همسایه ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۰ - ۱۲:۵۵    
یک کارشناس مسائل خاورمیانه با اشاره به حمله اخیر گروه انصارالله یمن به فرودگاه بین المللی دبی اظهارکرد ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۹ - ۱۵:۵۵    
تحلیل گر مسائل غرب آسیا درباره اهداف حمله موشکی به تروریست ها عنوان کرد: جمهوری اسلامی به گروهک های تروریستی پیام داد، آنها هر جایی که حضور داشته باشند مورد هدف قرار می گیرند و امنیت مردم ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۹ - ۱۵:۲۵    
یک کارشناس مسائل بین الملل، اظهار کرد: اروپا در زمینه برجام در حال بازی دادن ایران و وقت کشی است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۹ - ۱۳:۲۵    
کارشناس پولی ومالی در پاسخ به این سوال که قیمت دلار ساعت 11 صبح را چه کسی تعیین می کند، گفت: یک پای این شبکه ی عجیب در سلیمانیه-عراق-، یک پایش در دبی و یک پایش در ترکیه است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۹ - ۱۳:۲۵    
یک کارشناس مسائل اروپا ،با اشاره به اختلافات موجود بین دو کشور ترکیه و آلمان در مورد مسائلی چون حقوق بشر و آوارگان اظهار کرد: این اختلافات باعث واگرایی دو کشور نسبت به یکدیگر شده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۹ - ۱۰:۵۴    
نماینده سابق مجلس با اشاره به بی نتیجه ماندن بخش عمده تحقیق و تفحص ها خواستار ورود هیئت رئیسه به این مقوله در راستای جلوگیری از بی اعتنایی قوای مجریه و قضاییه شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۸ - ۱۲:۲۱    
کارشناس مسائل اوراسیا، با اشاره به توافق روسیه و اسلام آباد برای احداث خط لوله گاز از ایران جهت انتقال گاز تهران به پاکستان گفت: بر اساس این توافق قرار است گاز ایران از طریق دریا به پاکستان منتقل شود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۸ - ۰۸:۵۰    
کارشناس مسائل بین الملل، بااشاره به اظهارات نتانیاهو گفت: آنچه در ارتباط با فعالیت های هسته ای ایران در اختیار نتانیاهو قرار می گیرد ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۷ - ۱۳:۵۳    
یک کارشناس مسائل سیاسی با اشاره به اظهارات مضحک ترامپ درباره عملکرد مثبت دولت فعلی امریکا گفت: تفکر ترامپ حتی در بین جمهوری خواهان آمریکا نیز طرفدار چندانی ندارد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۷ - ۱۰:۵۳    
رئیس اداره زمینی عملیات کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ،اظهار کرد: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اتکا به رهنمودهای رهبر معظم انقلاب و اندیشه های امام خمینی ره توانسته در عرصه عمل مدیریت جهادی و ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۴ - ۱۵:۳۹    
یک عضو هیات علمی دانشگاه نفت ، با اشاره به توافق سران قوا برای عرضه نفت در بورس اظهار کرد : برای عرضه نفت در بورس باید فرایندی گام به گام طراحی شود .
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۴ - ۰۹:۰۹    
یک عضو سابق تیم مذاکره کننده هسته ای کشورمان، با اشاره به نشست وزیران امور خارجه ایران و گروه 1+4 در حاشیه مجمع عمومی سازمان ملل در نیویورک گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۳ - ۱۳:۳۹    
استاد روابط بین الملل با اشاره به سکوت کشورهای مرتجع منطقه و غرب در مواجهه با حمله تروریستی اهواز اظهار کرد: این کشورها حامی این عملیات تروریستی هستند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۳ - ۱۲:۰۹    
نائب رئیس اول اتحادیه مسکن گفت: افزایش 62 درصدی قیمت مسکن در مقایسه با طلا و ارز افزایشی چشم گیر داشته و قدرت خرید مردم را به شدت کاهش داده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۳ - ۱۱:۳۹    
فرمانده لشکر 11 امیرالمومنین(ع) در دوران دفاع مقدس با بیان اینکه در آن دوران مقاومت مردم باعث شد حرکت عراق به عمق کشور کند و متوقف شود، تاکید کرد: این مقاومت تا امروز امتداد دارد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۳ - ۱۱:۳۹    
امیر خجسته اظهار داشت: با سخنگوی قوه قضاییه در بیت مقام معظم رهبری صحبتی داشتم و ایشان خبر جاری کردن حکم خدا بر علیه مفسدان اقتصادی را اعلام کرد که این حکم به زودی در میدان آزادی اجرا خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۱ - ۱۶:۲۹    
عضو هیئت رئیسه کمیسیون صنایع مجلس گفت: برای آزادسازی نرخ لوازم خانگی، ابتدا قدرت رقابت پذیری باید با کالای مشابه خارجی فراهم باشد ولی در این شرایط حتی خدمات پس از فروش با مشکل مواجه است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۱ - ۱۴:۵۹    
یک کارشناس مسائل روسیه، با اشاره به تحریم های آمریکا و اتحادیه اروپا علیه مسکو، گفت: این تحریم ها، فرصت مشترکی برای تهران و مسکو است که بتوانند روابط اقتصادی شأن با یکدیگر را عمق بیشتری دهند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۱ - ۱۲:۲۹    
مشاور فرمانده کل قوا در حوزه صنایع دفاعی وپشتیبانی نیروهای مسلح، با اشاره به دکترین دفاعی جمهوری اسلامی گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۳۱ - ۱۵:۲۸    
معاون سیاسی - اجتماعی استاندار خوزستان، اظهار کرد: در حمله تروریستی امروز به رژه نیروهای مسلح در اهواز، 12 نفر به شهادت رسیده اند و بیش از 30 نفر مجروح شده اند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۳۰ - ۱۱:۰۶    
عبدالحمید انصاری ،با اشاره به ابلاغیه اصلاحیه قانون بازنشستگی از سوی رئیس جمهور به دستگاه های دولتی جهت اجرا تصریح کرد ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۳۰ - ۱۰:۳۱    
یک کارشناس مسائل خاورمیانه گفت: در حال حاضر در ارتباط با حل بحران ادلب ، توپ در میدان ترکیه است و باید این کشور تمام تلاش خود را به کار بگیرد تا این منطقه را از وجود تروریست ها پاک کرده و نیروهای ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۳۰ - ۱۰:۳۱    
یک کارشناس مسائل هسته ای اظهار کرد: در حال حاضر آمریکا در حال افزایش فشارهای سیاسی خود بر آژانس در ارتباط با ایران است و این احتمال وجود دارد که در آینده این فشارهای سیاسی موثر واقع شود .
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۹ - ۱۸:۵۴    
یک کارشناس مسائل بین الملل، با اشاره به دیدار اخیر رئیس جمهور کره جنوبی با رهبر کره شمالی در پیونگ یانگ گفت :قطعاً این دیدارها با چراغ سبز و موافقت قدرت هایی همچون آمریکا ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۸ - ۱۴:۵۲    
دبیرکل خانه کارگر،اظهار کرد :همانطور که در حال حاضر در کشور قیمت ارز شناور است، باید میزان دستمزد کارگران نیز شناور باشد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۴:۵۲    
خدادادی با اشاره به اینکه با توجه به افزایش سرسام آور اجاره بها ، بخشی از مردم در شهرهای بزرگ مجبور شده اند که به مناطق حاشیه ای مهاجرت کنند ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۳:۵۲    
مشاور رئیس سازمان برنامه و بودجه، اظهار کرد : بسیاری از افزایش قیمت ها در بخش صنوف ناشی از افزایش قیمت ارز نیست، بلکه به بهانه ی ارز است .
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۲:۲۲    
کارشناس مسائل خاورمیانه، بااشاره به تعاملات گسترده بین ملت ایران و عراق از سال 2003 تاکنون تاکیدکرد: طی 15سال گذشته پروژه های مختلفی از سوی برخی از کشورهای منطقه و آمریکا دنبال شده تا این روابط را ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۰۹:۲۲    
کارشناس ارشد حقوق بین الملل در خصوص هتک حرمت سفارت ایران در فرانسه توسط حزب کومله گفت: فرانسه مسئول پیگیری هتک حرمت به سفارت جمهوری اسلامی است.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۱۶:۲۲    
کارشناس مسائل غرب آسیا با اشاره به اینکه کلاه سفیدها به دستور امریکا سوریه را بمباران شیمیایی می کنند ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۱۳:۲۲    
کارشناس ارشد مسائل امریکا در رابطه با دیدار جان کری با برخی مقامات ایرانی گفت: در امریکا لابی ایجاد شده که بیش از نزدیک شدن به جمهوری اسلامی ایران، بدنبال لابی گری برای حفظ برجام است.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۱۱:۲۲    
کارشناس مسائل بین الملل با اشاره به اینکه ترامپ ابهام و عدم ثبات را در اقتصاد بین الملل افزایش داده است، از احتمال بروز بحران اقتصادی در جهان شبیه آنچه در سال 2008 اتفاق افتاد، خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۱۰:۲۲    
کریمی قدوسی باتاکید بر لزوم مطالبه گری مردم از نماینده ها گفت: وقتی بحث کارگر وروستایی درمیان باشد، نماینده ها یک طرح را امضا می کنند ولی وقتی جریان قدرت بر نماینده نفوذ دارد ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۵ - ۱۴:۵۲    
کارشناس مسائل بین الملل، بااشاره به اخبار منتشر شده در ارتباط با دیدار جان کری با محمدجواد ظریف گفت: جمهوری اسلامی ایران می تواند از هرابزاری برای تامین منافع ملی بهره ببرد و این دیدارها درهمین ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۵ - ۱۱:۵۲    
یک استاد دانشگاه، با اشاره به مذاکرات ایران و کشورهای اروپایی در ارتباط با حفظ برجام گفت: تیم مذاکره کننده کشورمان باید اروپا را مجبور کند بیانیه را تبدیل به یک سند حقوقی معتبر با راهکار اجرایی کند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۴ - ۱۲:۲۲    
بهشتی پوربا اشاره به تصمیم کشور چین و روسیه در استفاده از پول ملی دو کشوردر جریان انجام مبادلات اقتصادی بین پکن و مسکو اظهارکرد:اگر چنین تصمیمی بااستقبال دیگرکشورها نیز همراه شود ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۴ - ۱۱:۲۱    
امیدعلی پارسا گفت: ما به دولت و شورای عالی آمار قول داده ایم که مدرن سازی نظام آماری ایران را ظرف 8 سال آینده به سرانجام برسانیم و اینکه دیگر سرشماری سنتی و اینترنتی برای سال 1400 نداشته باشیم.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۴ - ۰۸:۵۱    
یک کارشناس مسائل بین الملل ،اظهار کرد : آمریکا و متحدانش با استفاده از جنجال رسانه ای و روانی و مطرح کردن برخی از اتهامات واهی علیه دولت سوریه در تلاش هستند ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۴ - ۰۸:۵۱    
رئیس هیئت مدیره انجمن حمایت از مصرف کنندگان، با بیان اینکه میزان تقاضای کنونی خودرو در کشور ، امری متعادل نیست، اظهار کرد: مجموعه نقدینگی در کشور از بازارهای مختلف به سمت بازار خودرو سرازیر شده است.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۱ - ۱۴:۴۴    
یک کارشناس مسائل بین الملل، تاکید کرد :کشورهای حوزه خلیج فارس از جمله عربستان از مدیریت نظامی قدرتمندی برخوردار نیستند و هدایت امور نظامی این کشورها عموماً توسط آمریکا و برخی دیگر از متحدان آن صورت ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۱ - ۱۲:۰۴    
یک کارشناس مسائل خاورمیانه ،اعلام کرد :قرار است طی دو هفته آتی استفان دی میستورا نماینده دبیرکل سازمان ملل در امور سوریه ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۱ - ۱۰:۳۴    
یک کارشناس مسائل غرب آسیا، با اشاره به فرارسیدن سالگرد 11 سپتامبر تصریح کرد: یازده سپتامبر در نیویورک رخ داد، اما بیش از همه مردم منطقه خاورمیانه معنی آن را متوجه شدند .
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۱ - ۱۰:۳۴    
یک عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی، با اشاره به مشکلات موجود در کشور در حوزه مسکن اظهار کرد: یکی از مسائلی که باعث می شود در کشور نتوان در ارتباط با موضوع مسکن به خوبی فعالیت کرد ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۰ - ۱۶:۵۲    
کارشناس اقتصادی، بااشاره به مشکلات نظام توزیع کالا گفت: نظام توزیع در کشور کارآمد نیست و کالا ها از زمان تولید تا هنگامی که به دست مصرف کننده برسند یک ریل مشخص و تعریف شده ای را طی نمی کنند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۰ - ۱۳:۲۲    
کارشناس خاورمیانه با اشاره به تلاش دشمن برای اختلاف افکنی میان ایران و عراق گفت: حمله کنندگان به کنسولگری ایران در بصره، انتظار داشتند حرکت مشابهی در ایران صورت گیرد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۰ - ۱۲:۲۲    
یک اقتصاددان بااشاره به اخبار منتشر شده مبنی بر اینکه برخی شرکت هایی که موظف هستند ارز حاصل از صادرات را به بازار تزریق کنند این اقدام را باتاخیر انجام می دهند، گفت: تاخیر عمدی درتزریق ارز خیانت است.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۰ - ۱۱:۲۲    
کارشناس مسائل آمریکا، با اشاره به در پیش بودن انتخابات میان دوره ای در آمریکا اظهار کرد: دموکرات ها امیدوارند با اقدامات ترامپ و فضای سنگینی علیه وی ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۹ - ۱۳:۲۰    
رئیس کمیسیون معادن و صنایع معدنی اتاق بازرگانی ایران، با تاکید بر اینکه در بخش دولتی بهره وری به طور کلی در کشور وجود ندارد ولی در بخش خصوصی میزان بهره وری با استانداردهای جهانی همخوانی دارد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۹ - ۱۲:۲۰    
سفیر پیشین ایران در آلمان، اظهار کرد: افکار عمومی در اروپا نسبت به رفتار هژمونیک ترامپ به شدت حساس شده، اما جرأت تقابل با آمریکا را ندارد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۹ - ۰۹:۱۳    
کارشناس مسائل بین الملل، با اشاره به تحریم ها بر صادرات چین به آمریکا از سوی دولت دونالد ترامپ اظهار کرد ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۸ - ۱۲:۵۵    
یک کارشناس مسائل رسانه ،اظهار کرد : برخی از رسانه های غربی تلاش کردند ، که "اجلاس تهران"را یک اجلاس نمایشی نشان دهند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۸ - ۰۹:۵۵    
یک کارشناس مسائل خاورمیانه، با اشاره به روابط ایران وعراق اظهار کرد: روابط ایران و عراق بسیار استراتژیک و راهبردی است و یکی از تجلیات این رابطه راهبردی همکاری دو ملت ایران و عراق با یکدیگر است.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۷ - ۱۵:۴۴    
رئیس فراکسیون اشتغال و تولید مجلس، اظهار کرد :متاسفانه خودمان در درون کشور خودمان را تحریم کرده ایم .
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۷ - ۱۴:۱۴    
یک کارشناس مسائل خاورمیانه ،با اشاره به حمله اخیر جنگنده های صهیونیستی به دو استان طرطوس و حماه در غرب سوریه ،اظهار کرد: این اقدام صهیونیست ها نقض حقوق بشر و همچنین نقض حاکمیت ملی دولت سوریه است.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۷ - ۱۲:۴۴    
رئیس پیشین بانک مرکزی با بیان اینکه رئیس جمهور تصور می کند با دستور می تواند نوسانات ارز را کنترل کند، گفت: بازار ثانویه نتوانسته ارز مورد نیاز کشور را تامین کند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۷ - ۱۱:۱۴    
یک کارشناس مسائل غرب آسیا، با اشاره به عدم توافق گروه های سیاسی در عراق برای تشکیل فراکسیون بزرگ اظهار کرد:قرار است پانزدهم سپتامبر ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۴ - ۱۴:۴۲    
یک کارشناس مسائل اقتصادی، گفت: متاسفانه دولت تاکنون اقدام موثری برای حذف موانع تولید در کشور برنداشته است .
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۴ - ۱۳:۱۲    
یک کارشناس مسائل غرب آسیا با بیان اینکه برای حل بحران یمن مذاکراتی پشت پرده ای آغاز شده، گفت: عربستان هم متوجه شده این مذاکرات برای حل بحران یمن از بحران ایجاد شده است.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۴ - ۱۱:۱۲    
نماینده پیشین ایران در اوپک ،با اشاره به نزدیک شدن زمان تحریم های نفتی تصریح کرد: باید تلاش خود را به کار بگیریم تا خریداران نفتی را حفظ کنیم و بازار فعلی را از دست ندهیم.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۴ - ۱۰:۱۲    
آیت الله قربانعلی دری نجف آبادی، با اشاره به برگزاری پنجمین اجلاسیه خبرگان رهبری در تهران اظهار کرد : اعضای خبرگان در روز پنچ شنبه با مقام معظم رهبری دیدار می کنند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۴ - ۰۹:۴۲    
نماینده سابق ایران در صندوق بین المللی پول جا گذاشتن اتاق پایاپای بانک مرکزی امریکا در معاملات تجاری بین المللی را با حذف دلار میسر دانست که راهکاری نیز در جهت دور زدن تحریم هاست.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۴ - ۰۹:۱۲    
یک کارشناس مسائل غرب آسیا، با اشاره به تشکیل اولین جلسه پارلمان عراق در روز دوشنبه اظهار کرد: علی رغم جوسازی های سنگین برخی رسانه های عربی-غربی ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۳ - ۱۵:۴۴    
مدیرکل دفتر مدیریت مصرف و ارتقای بهره وری آب و آبفا وزارت نیرو،با بیان اینکه میزان برداشت آب در بسیاری از مناطق ایران بیش از توان اکولوژیک کشور است ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۳ - ۱۴:۱۴    
یک استاد دانشگاه، تاکید کرد : سیاست آمریکایی ها در ارتباط با ایران مبتنی بر برخورد نظامی نیست بلکه آنها سعی می کنند از طریق جنگ اقتصادی و همچنین روانی اهداف خود در مورد ایران را به پیش ببرند .
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۳ - ۱۰:۱۳    
کارشناس مسائل اقتصادی ضمن تحلیل پیشنهاد نمایندگان برای گسترش دامنه مناطق آزاد، شروط پیشنهادی را ناکافی و دارای ابهام دانست.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۳ - ۰۸:۴۲    
سردار محمدمسعود زاهدیان در رادیو گفت و گو اظهار داشت: جلوگیری از گسترش چرخه های اقتصادی در باندهای قاچاق مواد مخدر می تواند تاثیر مستقیمی را بر کاهش میزان قاچاق و شیوع اعتیاد در کشور داشته باشد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۲ - ۱۵:۱۲    
یک کارشناس مسائل غرب آسیا، اظهار کرد :دوگانگی سیاست های سازمان ملل در مورد تحولات یمن و سکوت این نهاد بین المللی در برابر جنایت های رژیم آل سعود در این کشور شرم آور است .
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۲ - ۱۲:۱۲    
سرکنسول پیشین ایران در پیشاور، با اشاره به لغو کمک 300 میلیون دلاری به اسلام آباد گفت: آمریکا برای پیشبرد اهداف خود در مورد پاکستان همزمان دو گزینه فشار و دوستی را در ارتباط با این کشور اعمال می کند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۲ - ۰۹:۱۲    
یک کارشناس مسائل بین الملل، تاکید کرد: اروپایی ها نمی توانند تضمین های کافی و قانع کننده به ایران جهت حفظ برجام و اجرای آن بدهند .
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۱ - ۱۶:۱۲    
کارشناس مسائل سیاسی با اشاره به تبلیغات رسانه های غربی مبنی برتصمیم دولت سوریه جهت حمله شیمیایی به شهروندان گفت: هر زمان دولت سوریه در مبارزه با تروریستها به موفقیتی دست می یابد ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۱ - ۱۴:۱۲    
کارشناس ارشد مسائل شبه قاره هند، با اشاره به هشتمین سفر محمدجواد ظریف به پاکستان و دیدار با مقامات دولت جدید این کشور از برخورد دوگانه دولت پاکستان با گروه های رادیگال اسلامی انتقاد کرد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۱ - ۱۲:۱۲    
کارشناس ارشد روابط بین الملل، اظهار کرد :برخی از تحلیل ها بیانگر این موضوع است که چینی ها بی میل نبوده اند که آمریکا از برجام خارج شود تا از طریق تنگ شدن عرصه، تهران مجبور به گسترش با پکن شود.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۰ - ۱۵:۲۸    
کارشناس مسائل غرب آسیا با بیان اینکه عربستان در موضوع یمن در یک بحران خودساخته گرفتار شد، گفت: در مدت اخیر شاهد اعتراضات گسترده جامعه عربستان به سیاست های محمد بن سلمان در مورد یمن هستیم.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۰ - ۱۴:۲۸    
معاون امور تعاون وزارت تعاون با اشاره به افزایش تعداد تعاونی ها در طول 5 سال گذشته،اظهار کرد:در طول این 5 سال اخیرمیزان صادرات تعاونی ها از 900 میلیون دلار به 2/3 میلیارد دلار افزایش پیدا کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۰ - ۱۲:۲۷    
رییس مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی در تشریح عملکرد این مرکز در یکسال اخیر گفت: دستورعمل ساخت وساز در پهنه گسل های اصلی درحال نهایی شدن است و اجرای آن به کاهش خطرات و تبعات زلزله کمک می کند.
مشاهده نتایج بیشتر...