شنبه ۰۴ خردادساعت ۲۱:۳۷May 2019 25

رادیو گفت و گو (radiogoftogoo.ir)

  ۵ ساعت پیش    
عضو کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس با اشاره به درآمدزایی مثبت شرکت شستا برای دولت گفت: بوی تبانی و فساد شنیده می شود و اگر رئیس جمهور به خصوصی سازی اعتقاد دارد، نباید به این روند اعتماد کند.
  ۶ ساعت پیش    
عضوسابق تیم مذاکرات هسته ای با بیان اینکه عده ای تلاش داشتند بخشی از هزینه برجام را متوجه شخص حضرت آقا و دیگران نمایند، گفت: حضرت آقا با شفافیت و صراحت به جوانان پاسخ دادند تا سهم هرکس مشخص شود.
  ۶ ساعت پیش    
رئیس فراکسیون اصناف مجلس با اشاره به جلسات متعدد غیرعلنی با دولت در رابطه با بازار گفت: دولت انتقاد دانشجویان را از مشکلات کف خیابان–در دیدار با رهبری- شنیده و مطمئن باشید مجلس از ابزارهای قانونی ...
  ۷ ساعت پیش    
تحلیلگر مسائل غرب آسیا با اشاره به ژست دروغین حقوق بشر از سوی امریکا گفت: سلاح های فروشی جدید امریکا به عربستان قطعا علیه زنان و کودکان یمن و تاسیسات حیاتی این کشور استفاده خواهد شد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۲ - ۰۹:۴۶   + ۶ سایت دیگر  
عضو کمیسیون کشاورزی کارنامه وزارت جهاد را در امر جلوگیری از واردات محصولات مشابه موفق ارزیابی کرد و با انتقاد از طرح تفکیک وزارت صمت، حامیان آن را سودجویانی خواند که درپی ضربه به تولید داخل هستند.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۱۴:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
مشاور فرماندهی کل سپاه با اشاره به وحدت و انسجام داخلی علیه امریکا گفت: مدافعان حرم نشان دادند جنگ نرم امریکا در کشور شکست خورده است.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۱۳:۴۷    
سرپرست بانک مشترک ایران و ونزوئلا در رابطه با چگونگی واگذاری تملک دارایی بانک ها گفت: واگذاری بنگاه ها پیچیدگی های بسیاری دارد و باید توجه داشت این بنگاه ها لزوما سودآور نیستند.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۱۳:۱۷    
کارشناس روابط بین الملل خوش بینی مفرط دولت نسبت به اروپا و مذاکره را در گذشته مورد نقد قرار داد و گفت: دستگاه دیپلماسی باید عاقلانه و قاطع تر نسبت به این قضیه عمل کند.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۰۹:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به ضعف نظامی امریکا در ایجاد آتش در منطقه تاکید کرد: در این شرایط، خاموش کردن این آتش میسر نیست.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۱۵:۱۶    
رئیس کمیته هسته ای مجلس گفت: در صورت اقدامات بعدی از سوی امریکا، کمتر از دو ماه دیگر دو گزینه دیگر شامل افزایش درصد غنی سازی و از سر گیری تعمیر رآکتور اراک را در دستور کار خواهیم داشت.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۱۴:۱۶   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس کل اسبق بانک مرکزی گفت: بخشی از کاهش قیمت ارزی در هفته اخیر، ناشی از عرضه ارز صادراتی در بازار بوده که اگر این سیاست بخوبی ادامه یابد، آثار و نتایج مثبتی در بازار ارز خواهد داشت.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۱۳:۱۶    
تحلیلگر ارشد مسائل غرب آسیا از فروپاشی قریب الوقوع ائتلاف عربستان خبر داد و افزود: ابتکار عمل میدانی در دست کمیته انقلابی یمن است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۱۲:۱۶    
استاد پژوهشگاه وزارت صنعت حل مشکل اصلی بازار داخل را نه در ادغام و تفکیک، بلکه در امر توجه به تولید و حقوق مصرف کننده دانست.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۱۴:۱۶    
مسئول سابق هیئت سابق کمیسیون تحقیق و تفحص از خودرو با انتقاد از بی قانونی مسئولان سابق قوه قضاییه در برخورد با خودروسازان ابراز امیدواری کرد با فعالیت رئیس جدیداین قوه ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۱۳:۴۶    
ریاست کمیسیون طلا و جواهر کشور گفت: در چند روز اخیر شاهد کاهش قیمت ارز هستیم و این دو عامل باعث شد تا در دو روز اخیر قیمت سکه 210 هزار تومان کاهش پیدا کند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۱۳:۱۶    
عضو کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس اموال نامشروع مدیران و مسئولان را ناشی از خلأهای قانونی دانست و افزود ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۵:۱۶    
کارشناس مسائل غرب آسیا با اشاره به تلاش عربستان برای شکستن مقاومت مردم مظلوم یمن در ماه مبارک رمضان گفت: عربستان درپی تشکیل ناتوی عربی در منطقه است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۴:۱۶    
عضو کمیسیون امنیت ملی به نقش مخرب دوتابعیتی ها درجریان معیشت مردم اشاره کرد وباانتقاد ازحضور برخی افراد درمراسم افطاری سفارت انگلیس گفت ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۳:۴۶    
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس ضمن تبیین نگاه نقادانه خود نسبت به بازار متشکل ارزی گفت: نسبت به این بازار خوش بین نیستم.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۶:۴۲    
عضو هیئت نمایندگان اتاق ایران گفت: 80درصد صادرات غیر نفتی توسط شرکت های دولتی یا خصولتی ها اتفاق می افتد و هرچه این ارز به کشور باز نگردد، بخش عمده آن در اختیار این بنگاه هاست.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۴:۱۲    
رئیس سازمان نظام مهندسی عدم عرضه مسکن توسط دولت را منجربه رشد قیمتی دانست وگفت: در سه سال منتهی به 98 میزان تولید مسکن حدود 350هزار واحد بود؛ درحالیکه طبق آخرین نظر وزیر راه ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۴:۱۲    
ابرازامیدواری کرد قوه قضا با قاطعیت درباره تحقیق وتفحص صندوق فرهنگیان عمل کند و افزود: ما مستندات را در اختیار قوه قضاییه قرار دادیم و 30 نفر از دانه درشت ها تحت تعقیب قضایی هستند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۴:۱۲    
استاد دانشگاه اصفهان در خصوص تور آسیایی محمدجواد ظریف به رادیو گفت وگو گفت: اگر نتیجه مورد نظر جمهوری اسلامی حاصل شود، ترامپ با بن بست جدی رو به رو می شود.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۳:۱۲    
کاردار پیشین ایران در ریاض با اشاره به تلاش کنگره امریکا برای عدم حمایت این کشور از ائتلاف یمن گفت: موضوع یمن موجب شکاف در سردمداران امریکایی شده است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۱۵:۴۰    
مدیرکل دفتر هماهنگی و نظارت برامور جوانان وزارت ورزش در خصوص آخرین وضعیت طرح تفکیک وزارت ورزش و جوانان گفت ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۱۴:۴۰    
حسین حدادنژاد با اشاره به اینکه یک پنجم باغات کشور تحت پوشش بیمه هستند، گفت: بر اساس آمار رسمی 2 تا 2 ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۱۴:۱۰    
یک وکیل دادگستری با اشاره به پایداری اعتبار معاهده مودت میان ایران و امریکا ابراز امیدواری کرد دیوان لاهه بر پرداخت غرامت توسط امریکا به نفع ایران صحه بگذارد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۱۳:۴۰    
تحلیلگر بازار انرژی حمله انصارالله یمن به تاسیسات نفتی عربستان را خطری جدی برای صادرات نفت این کشور دانست و افزود: حتی قطع یک میلیون بشکه نفت تاثیر عمده بر قیمت بازار خواهد گذاشت.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۱۳:۱۰   + ۲۸ سایت دیگر  
عضو سابق کمیسیون امنیت ملی با بیان اینکه در وضعیت کنونی مذاکره به هیچ وجه صحیح و قابل قبول نیست، گفت: با اروپا بسیار مدارا کردیم چون می خواستیم حقانیت خود را ثابت کنیم و بگوییم شما بدعهد هستید.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۴ - ۱۴:۴۰    
کارشناس مسائل غرب آسیا عملیات صبح امروز انصارالله یمن را در راستای جبران اقدامات سعودی ها در ماه مبارک رمضان دانست و افزود ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۴ - ۱۴:۱۰    
عضو هیئت مدیره کانون انجمن های صنفی جایگاه داران کشور تاکید کرد: مدیریت مصرف سوخت با کارت شخصی میسر نیست.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۴ - ۱۳:۴۰    
کارشناس حقوق بین الملل با اشاره به نقض عهد متعدد امریکا قبل و بعد از پیروزی انقلاب اسلامی در برابر ایران گفت: ما با دولت امریکا طرف هستیم و فرقی نمی کند کدام رئیس جمهور برسر کار باشد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۴ - ۱۳:۱۰    
عضو کمیسیون عمران دولت را مقصر اصلی گرانی مسکن دانست و افزود: دولت باید زمین رایگان در اختیار انبوه سازان قرار دهد تا مسکن با قیمتی مناسب به اقشار کم درآمد تحویل داده شود
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۴ - ۱۲:۴۰    
کارشناس مسائل سیاسی با اشاره به احتمال مذاکره ظریف با مقامات هندی در خصوص برجام تاکید کرد نمی توان از این کشور توقع معجزه داشت و افزود ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۳ - ۱۵:۱۰    
تحلیلگر روابط بین الملل با اشاره به روحیه کاسب کارانه رئیس جمهور امریکا تاکید کرد ترامپ درپی جنگ افروزی نیست و قصد وی از آشوب در منطقه، امتیاز گیری است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۳ - ۱۴:۴۰    
عضو هیئت رئیسه فراکسیون حمایت از تولید مجلس از نبود امنیت سرمایه گذاری برای رونق تولید سخن گفت و افزود: نظام دیوان سالار مناسب حال رونق تولید نیست.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۳ - ۱۳:۴۰    
عضو کمیسیون صنایع مجلس باانتقاد از اسقاط خودروهای کم کارکرد درمناطق آزاد گفت: از دولت و خودروساز ناامید شده ایم ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۳ - ۱۳:۴۰    
عضو کمیسیون امنیت ملی وسیاست خارجی مجلس بااشاره به کلید خوردن طرح 11سپتامبر دو در منطقه گفت: اگر غرب دست ازپا خطا کند، باید حواس خود را جمع کنیم چون کوچک ترین حرکت منجر به افروختن آتش درمنطقه می شود.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۲ - ۱۴:۴۱    
عضو کمیسیون برنامه و بودجه با اشاره به تامین ارز مورد نیاز صرافی ها از بازارهای غیر قانونی گفت: بازار متشکل ارزی به بازارهای غیررسمی پایان می دهد؛ به شرطی که سیاست مناسبی از سوی بانک مرکزی صورت گیرد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۲ - ۱۳:۴۱    
تحلیلگر مسائل بین الملل بازگشت ایران به مرحله هسته ای قبل ازبرجام را خبری ناخوشایند برای ایالات متحده و رژیم صهیونیستی دانست وافزود ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۲ - ۱۳:۱۱    
یک کارشناس بازار مسکن با اشاره به اینکه چندین آگهی برای یک ملک واحد در فضای مجازی منجر به حباب قیمتی می شود، راهکار را در اختصاص کدآگهی برای هر ملک عنوان کرد تا جلوی سوداگری را سد کند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۱ - ۱۵:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل صندوق ضمانت صادرات کشور با اشاره به ریسک بالای صادرات در شرایط تحریم، استقبال صادرگنندگان را از این صندوق مثبت ارزیابی کرد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۱ - ۱۴:۴۱    
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس ناتو را مسئول ناامنی ها در مرزهای شرقی کشور و منطقه دانست و افزود: برادران و خواهران افغانستانی مطمئن باشند طرف صحبت ما کسانی دیگر هستند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۱ - ۱۴:۱۱    
مشاور نوبخت مطرح کرد: حقوق و دستمزد به پرداخت بدهی دولت مقدم است اما فرصت برای دستگاه ها و بانک ها وجود دارد که با اشکال دیگری موفق به دریافت بدهی خود در حوزه تهاتر باشند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۱ - ۱۳:۴۱    
کارشناس مسائل رسانه ناو هواپیمابر امریکا را ضمیمه پروپاگاندای رسانه ای امریکا در راستای ایجاد هراس خواند و ادامه داد ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۱ - ۱۳:۱۱    
سخنگوی وزارت بهداشت با اشاره به اهم اقدامات این وزارتخانه در خصوص جلوگیری از واردات دارو و تجهیزات مشابه داخلی ، مقابله امضاهای طلایی را اولویتی در دستور کار وزیر بهداشت عنوان کرد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۸ - ۱۶:۱۲    
کارشناس مسائل بین الملل در خصوص واکنش مردم عراق نسبت به حضور نیروهای امریکایی در کشورشان گفت: نیروهای حشدالشعبی اعلام کردند با این اشغال برخورد خواهیم کرد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۸ - ۱۵:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
مسئول کمیته ارتباطات مجلس شورای اسلامی از اعلام آمادگی وزارت ارتباطات برای تکمیل و تجهیز زیر ساخت های لازم در امر فرهنگ سازی برای پیام رسان های داخلی خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۸ - ۱۵:۱۲    
کارشناس مسائل سیاسی با اشاره به استفاده از هواپیماهای پیشرفته ساخت امریکا توسط اسرائیل در نوار غزه اظهار داشت ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۸ - ۱۴:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
تحلیلگر مسائل سیاسی مذاکره آینده برجام را در دستور کار وزیرامورخارجه کشور در سفر به روسیه عنوان کرد وگفت ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۸ - ۰۹:۱۲    
تحلیلگر ارشد مسائل سیاسی از کمک های نقدی قطر به حماس سخن گفت و افزود: حساسیت امریکا و سعودی ها را بر خواهند انگیخت؛ چراکه غرب و مزتجعان منطقه می خواهند قطر در ضعف و انزوا باشد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۷ - ۱۶:۴۲    
کارشناس مسائل راهبردی با بیان اینکه جامعه قرآنی زیر بار ظلم و ستم نمی رود، تاکیدکرد: جامعه قرآنی درحین ارتباط با سایر کشورها، می داند آن ها دشمن هستند و با کیاست و هوشیاری با آن ها تعامل می کند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۷ - ۱۴:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
مشاور فرهنگی نمایندگی ولی فقیه در سپاه پاسداران با اشاره به اینکه امریکا در همه عملیات های نظامی و جنگ افروزی در منطقه شکست خورده است، خاطرنشان کرد: امریکا گزینه ای جز عملیات روانی در اختیار ندارند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۷ - ۱۳:۴۲   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیرکل پیشگیری و نظارت بر قاچاق کالا و ارز با اشاره به جلسه برگزار شده دردفتر جهانگیری گفت: دستگاه هایی که وظیفه مقابله ای خود را بدرستی انجام نداده اند ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۷ - ۱۳:۴۲    
رئیس کمیته هسته ای مجلس از بررسی طرح مقابله با امریکا در مجلس طی هفته آتی خبر داد و گفت: در این راستا 12 اقدام باید در مقابل امریکا عملیاتی و اجرایی شود.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۷ - ۱۰:۴۲    
مدیرکل دفتر سرمایه گذاری و اقتصاد مسکن وزارت راه وشهرسازی گفت: حجم قابل توجهی سرمایه در گردش در دست مردم وجود دارد که برای حفظ ارزش پول در بازارهای موازی کار کرده و اقتصاد کشور را دچار مشکل نموده است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۷ - ۰۹:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون صنایع و معادن با اشاره به تاکیدات مجلس مبنی بر لزوم افزایش تیراژ تولید کارخانه های خودروسازی گفت: تحریم ها منجر به کاهش تولید خودرو شده است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۷ - ۰۹:۱۲    
تحلیلگر مسائل غرب آسیا با اشاره به سکوت رسانه ای محور عبری، عربی و غربی در برابر تحولات اخیر فلسطین، بر موضع گیری رژیم صهیونیستی علیه جمهوری اسلامی و منتسب دانستن پایداری مقاومت به ایران تاکید کرد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۶ - ۱۳:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کل اسبق بانک مرکزی درخصوص احتمال افزایش قیمت ارز گفت: در صورت ادامه رشد نقدینگی، تورم در اکثر کالاها و سطح عمومی قیمت ها اثر گذار خواهد بود و ارز نیز به عنوان یک کالا افزایش قیمت خواهد داشت.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۶ - ۰۹:۴۲    
رئیس سازمان امداد و نجات هلال احمر کمک سایر کشورها را به سیل زدگان مبنی بر یک حرکت نمادین توصیف کرد که معادل ریالی آن با حجم کمک های مادی مردم کشورمان قابل قیاس نیست.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۵ - ۱۴:۴۲    
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس بخشی از افزایش قیمت کاغذ را مربوط به احتکار دانست و افزود: قطعاً با سوء استفاده کنندگان در این بخش برخورد خواهد شد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۵ - ۱۴:۱۲    
حسن بهرام نیا با تاکید بر اینکه صلاح دانستیم افزایش قیمت بنزین فعلا مسکوت بماند، از برگزاری جلسه مشترک دولت و مجلس در سطح وزرا یا رئیس جمهور در هفته جاری برای تعیین تکلیف نهایی بنزین خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۵ - ۱۴:۱۲    
کارشناس مسائل بین الملل در خصوص فایل تصویری منتشر شده از البغدادی در فضای مجازی گفت: البغدادی اذعان داشته این گروهک تروریستی همچنان قادر به عملیات بزرگ در دنیاست تا از این طریق مجدد دست به جذب نیرو ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۵ - ۱۳:۱۲    
عضو هیئت علمی دانشکده فنی-مهندسی دانشگاه علم وصنعت ضمن تکذیب خبری مبنی بر کاهش تولید از سوی شرکت های خودروسازی تصریح کرد: خودروساز با توجه به نظارت های سنگین ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۴ - ۱۵:۴۲    
معاون اسبق وزیر آموزش و پرورش گفت: چند سال قبل یکی از مسئولان ارشد بخشنامه ای به وزارت آموزش و پرورش ابلاغ کرد تا سند 2030 در دستور کار قرار گیرد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۴ - ۱۵:۱۲    
کارشناس مسائل شرق آسیا در تحلیل سکوت ایالات متحده در برابر آزمایش موشکی کره شمالی گفت: امریکا مایل است دو کره چراغ سبز به یکدیگر نشان ندهند و بیش از این بهم نزدیک نشوند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۴ - ۱۴:۱۲    
رئیس کمیسیون صنایع اتاق ایران بابیان اینکه دولت ها و در مقاطعی مصرف کننده چوب بی کیفیتی را برسر کاغذ ایرانی زدند ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۴ - ۱۳:۱۲    
عضو کمیسیون برنامه وبودجه مجلس ضمن قطعی دانستن تامین مالی خسارت سیل گفت: افزایش قیمت حامل های انرژی منابعی در جهت تسریع پرداخت خسارت به سیل زدگان و بازسازی مناطق سیل زده در اختیار دولت قرار می دهد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۱ - ۱۷:۱۱    
مقام مسئول در وزارت کار مسئله یارانه ها را بحثی چالشی در سنوات اخیر دانست و افزود: مردم طعم شیرین یارانه پنهان و غیر پنهان را نچشیده اند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۱ - ۱۵:۴۱    
رئیس کمیسیون رونق تولید با بیان اینکه کمیسیون در حوزه شعار سال قانون گذاری نخواهد کرد و تنها به نظارت می پردازد، افزود: اگر به اصلاح قانون یا قانون گذاری نیاز باشد، در مراحل آتی اجرایی خواهد شد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۱ - ۱۴:۱۱    
عضو کمیسیون صنایع مجلس باتاکید براینکه مجلس مدافع حقوق خریداران خودرو بوده و پشت مردم ایستاده است، تاکیدکرد: اگر خریدار ادعای ضرر وزیان کند ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۱ - ۱۳:۴۱    
تحلیلگر اقتصاد بین الملل لزوم بهره برداری از روشهای مختلف انتقال پول را از سوی بانک مرکزی متذکرشد و تاکیدکرد: باید روش های دیگر را درنظر بگیریم که اگر روزی اینستکس نیز تحریم شد ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۰ - ۱۵:۱۱    
مدیر گروه نفت اندیشگاه تحلیلگران انرژی گفت: علی رغم اینکه در سال 91 ضربه ای از تحریم ها خوردیم ولی از آن درس عبرت نگرفتیم و همچنان مسیر خام فروشی را ادامه دادیم.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۰ - ۱۴:۱۰    
دو نماینده مجلس با انتقاد از طرح استانی شدن انتخابات، اجرای آن را موجب بروز اختلافات قومی در مناطقی از کشور و ورود صاحبان پول و قدرت به عنوان کاندیدا به لیست های انتخاباتی عنوان کردند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۰ - ۱۳:۱۰    
رئیس کمیته نفت کمیسیون انرژی مجلس با بیان اینکه موضوع دو نرخی شدن بنزین از سوی دولت رسما اعلام نشده، گفت: دولت قرار است نرخ بنزین را ارتقا دهد و کارت سوخت را فعال کند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۰ - ۱۳:۱۰    
رئیس کل اسبق بانک مرکزی گرم نگه داشتن تنور نقدینگی را از سوی دولت موجب افزایش قیمت ارز و سایر اقلام عنوان کرد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۰۹ - ۱۶:۱۱    
عضو سابق کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: اگر در مسیر فروش نفت ایران کوچک ترین خدشه ای وارد شود، قطعا آن ها متضرر می شوند و قیمت نفت بالا خواهد رفت.
  ۱۳۹۸/۰۲/۰۹ - ۱۵:۱۱    
کارشناس مسائل غرب آسیا با تاکید به عدم تمایل ایران بر میانجی گری عراق در قضیه عربستان تاکید کرد: اقدام جاهلانه بحرین، نتیجه عکس در سیاست سعودی ها بر جای می گذارد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۰۹ - ۱۴:۱۱    
وزیر سابق وزارت صمت گفت: هرچه فاصله قیمت ارزدولتی وآزاد بیشتر باشد، مکش کالای اساسی به سمت سایر حوزه ها بیشتر می شود ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۰۹ - ۱۳:۴۱    
عضو کمیسیون امنیت ملی وسیاست خارجی مجلس بابیان اینکه در دام تحرکات و لفاظی های ترامپ نخواهیم افتاد، گفت: سیاست جمهوری اسلامی در رابطه با تنگه هرمز مبتکرانه ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۰۹ - ۱۱:۱۱    
علی اکبر فرازی اعزام نیروی کارگر به سایر کشورها را به دلیل تفاوت نرخ ارز مقرون به صرفه دانست و تاکید کرد: وزارت کار گروه هایی را برای این امر اعزام کند که کاملاً تحت نظارت این وزارتخانه باشند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۰۹ - ۰۹:۱۱    
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس با اشاره به عدم تطبیق آمار و ارقام تورمی با زندگی مردم اظهار کرد: تورم معیشتی با تورم اعلامی بانک مرکزی کاملا متفاوت است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۰۹ - ۰۹:۱۱    
تحلیلگر مسائل بین الملل با اشاره به بی اعتمادی ایران به غرب گفت: با توجه به اینکه اطمینانی به آمریکایی ها و اروپایی ها نیست، ممکن است اروپایی ها در آینده با دلایل و اقداماتی برجام را زیر سوال ببرند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۰۸ - ۱۵:۴۰    
خادمی گفت: الان میدان در دست عربستان است و تنها کاری که می توانیم انجام دهیم بر هم زدن بازی است تا امنیت تولید عربستان به هم بخورد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۰۸ - ۰۹:۴۰    
قمی گفت: یکی از خاصیت های استانی شدن انتخابات این است که نماینده را به سمت وظایف اصلی خود یعنی قانونگذاری و نظارت سوق می دهد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۰۸ - ۰۸:۴۰    
کارشناس مسائل بین الملل گفت: جنبه اقتصادی خروج آمریکا از عضویت در پیمان تجارت اسلحه، حذف برخی واسطه ها، نفوذ بیشتر در بازار فروش اسلحه و حمایت مستقیم تر از جریانات تروریستی است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۰۷ - ۱۶:۴۰    
کارشناس بین الملل گفت: دیدار رهبر کره شمالی با پوتین نشان می دهد ابتکار عمل سیاسی در سمت کره شمالی کماکان حفظ شده و الان این آقای کیم جونگ – اون است که به خوبی صحنه را اداره می کند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۰۷ - ۱۵:۴۰    
ضمیر گفت: امیدواریم که این وضعیت اضطراری هرچه سریعتر رفع شود و مردم به شرایط عادی زندگی خود بازگردند اما وضعیت در آق قلا همچنان اضطراری است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۰۷ - ۱۴:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
عضو فراکسیون کار مجلس، فساد در کلام رهبری را شایسته ترین لفظ برای وضعیت کنونی خصوص سازی دانست و از خلأ قانونی در امر خصوصی سازی انتقاد کرد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۰۵ - ۰۹:۱۰    
عضو کمیسیون شوراهای مجلس شورای اسلامی استانی شدن انتخابات را موجب فعال شدن احزاب دانست و افزود: احزاب در نزدیکی انتخابات قارچ گونه سر بر می آورند و بعد از انتخابات افول می کنند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۰۴ - ۱۷:۱۰    
رئیس کمیته ارتباطات مجلس لزوم اعمال مدیریت مستقل برفضای مجازی را از سوی کشور متذکر شد و افزود: باید ضمن کیفیت و سرعت، مدیریت متمرکز بر فضای مجازی را اعمال کنیم.
  ۱۳۹۸/۰۲/۰۴ - ۱۵:۱۰    
دبیر ستاد برگزاری هفته کارگر با اشاره به اهم سخنان رهبری در دیدار با جمعی از کارگران کشور گفت: نگاه ویژه ایشان به مباحث کارگری و معیشت و سفره کارگران برای ما جای خرسندی داشت.
  ۱۳۹۸/۰۲/۰۴ - ۱۳:۴۰    
رئیس نظام صنفی کشاورزی و منابع طبیعی ایران توفیق وزارت جهاد در حمایت از کشاورزان و خودکفایی گندم را از دلایل مخالفت این صنف با لغو قانون انتزاع عنوان کرد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۰۳ - ۱۵:۴۰    
سخنگوی سی و دومین نمایشگاه کتاب بابیان اینکه درهای نمایشگاه فردا ساعت 10صبح به روی علاقمندان گشوده خواهدشد ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۰۳ - ۱۵:۱۱   + ۱۰ سایت دیگر  
مشاور سازمان برنامه و بودجه با اشاره به نقش کلیدی بازار متشکل ارزی در شرایط تحریم نفتی تاکید کرد در برهه زمانی کنونی بایستی استمرار توقف نوسانات ارزی حفظ شود.
  ۱۳۹۸/۰۲/۰۳ - ۱۵:۱۱    
کارشناس مسائل بین الملل ممانعت از صادرات نفتی ایران رادارای هزینه بالایی برای امریکا خواند وافزود: اگر ماجرای ونزوئلا ولیبی روی نمی داد، شرایط حذف صادرات ایران مساعدبود اما درشرایط کنونی ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۰۳ - ۱۴:۱۱    
کارشناس مسائل منطقه گفت: به عقیده بنده برای عربستان چندان مهم نیست که چه دولتی در سودان بر سر کار می آید، بلکه آنها فردی را می خواهند که تحت کنترلشان باشد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۰۳ - ۱۴:۱۱    
سخنگوی کمیسیون شوراها وامور داخلی مجلس با اشاره به اینکه نمایندگان مصر هستند قانون جدید انتخابات به دور بعدی برسد ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۰۳ - ۱۳:۴۱    
عضو کمیسیون صنایع ومعادن بااشاره به اینکه بخش خصوصی طرح های نیمه تمام دولتی را براساس سوددهی گلچین وانتخاب می کند ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۰۳ - ۰۹:۳۹    
وزیر اسبق وزارت صمت گفت: اگر قانون انتزاع مشکل دارد باید این قانون را لغو کرد، لذا نیازی به تفکیک وزاتخانه نیست و با یک خط مصوبه می توانیم وظایف تنظیم بازار را انجام دهیم.
مشاهده نتایج بیشتر...