یکشنبه ۰۶ اسفندساعت ۲۳:۲۴Feb 2018 25

رادیو گفت و گو (radiogoftogoo.ir)

  ۱۳۹۶/۱۲/۰۶ - ۱۱:۳۲    
کارشناس ارشد منطقه غرب آسیا گفت: به محض اینکه طیفی در جامعه موزائیکی به سمت تنش پیش می رود خود به خود از صحنه معادلات حذف می شود و حریری ناگزیر است به صورت سازنده در حوزه سیاسی فعالیت کند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۶ - ۱۰:۳۲    
مشاور وزیر نفت گفت: بودجه عمرانی کل کشور به 30هزار میلیارد تومان نمی رسد و فقط یارانه پنهانی که می سوزد و هدر میرود بیش از دو برابر بودجه عمرانی کشور است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۶ - ۰۹:۳۲    
کارشناس ارشد مسائل غرب آسیا اظهار داشت: مسئله امنیت بیش از بحث اقتصادی و معیشتی برای جنگ سالاران رژیم صهیونیستی اولویت دارد زیرا امپراطوری نتانیاهو یک برندی از امنیت را برای اسرائیلی ها ساخته است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۶ - ۰۸:۳۲    
کارشناس ارشد مسائل منطقه غرب آسیا گفت: بمباران و فشارهای نظامی و سیاسی روی مردم یمن اثر گذار نبوده و به همین جهت، پروسه جدیدی با عنوان فشار دارویی و غذایی به مردم یمن تحمیل می کنند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۵ - ۱۰:۱۷    
کارشناس حوزه مسکن رونق فعلی بازار و تقاضا برای مسکن را از نتایج نزدیکی به روزهای منتهی به سال جدید عنوان کرد و از جنب و جوش بازار مسکن در سال 97 خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۵ - ۰۹:۴۷    
یک کارشناس غرب آسیا ایجاد حاشیه امن برای رژیم صهیونیستی را یکی از هدف گذاری های امریکا در خلال حضور در سوریه دانست و افزود ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۵ - ۰۹:۴۷    
استاندار کهگیلویه و بویراحمد اولویت کاری را بر انتقال اجساد جان باختگان دانست و افزود: با توجه به کولاک شدید در ارتفاعات امیدواریم بتوان اجساد از طریق زمینی به قرارگاه سی سخت انتقال یابند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۵ - ۰۹:۱۷    
رئیس کمیته ویژه کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس شورای اسلامی از طرح جدید مجلس برای بازگرداندن اموال نامشروع مدیران به بیت المال سخن گفت.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۱ - ۱۰:۵۶    
یک کارشناس مسائل سیاسی ضمن تبیین ماهیت انقلابی گری و اشرافی گری گفت: اگر می گوییم اشرافی گری مضموم است، خطاب به مدیران نظام اعلام شده که نماد نظام دینی هستند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۱ - ۱۰:۵۶    
یک کارشناس مسائل منطقه غرب آسیا با اعلام اینکه اماراتی ها حتی برخی گونه های گیاهی کمیاب منطقه یمن را از ریشه خارج و به کشور خود می برند، گفت: اماراتی ها می خواهند بیشترین بهره را در مدتی کوتاه ببرند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۱ - ۱۰:۲۶    
استاد روابط بین الملل دانشگاه اصفهان با اشاره به هدف سفر دکتر ظریف به روسیه، به تبادل نظر ایران و روسیه در مورد مسائل سوریه و لبنان اشاره کرد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۱ - ۱۰:۲۶    
رئیس اسبق بانک مرکزی گفت: پرداخت سود موهوم توسط بانک ها به سپرده گذاران موجب رشد نقدینگی بوده است و باعث شد نقدینگی به سمت کالاهای دیگر از جمله ارز سرازیر شود.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۱ - ۰۹:۵۶    
دبیر همایش ظرفیت های دفاعی کشور و پیوند آن با اقتصاد مقاومتی گفت: در پنل آفند و پدافند پولی در این همایش مقالاتی ارائه شده که در اختیار مراجع ذی ربط قرار می گیرد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۳۰ - ۱۲:۵۱    
دیپلمات با سابقه کشورمان تهدید سایر کشورها علیه ایران، را فاز عملیاتی امریکا برای خروج از برجام تعبیر و تصریح کرد که کلید خروج امریکا از برجام درکنفرانس مونیخ زده شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۳۰ - ۱۱:۵۱    
یک کارشناس مسائل بین الملل دستاورد کنفرانس امنیتی مونیخ برای کشورمان را مثبت ارزیابی کرد و افزود: نتیجه نهایی کنفرانس مونیخ، تاثیرات مثبت رفتاری ایران را در نظام بین الملل به سایرین گوشزد می کند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۳۰ - ۰۹:۵۱    
یک کارشناس مسائل غرب آسیا تلاش امریکا، فرانسه و انگلیس برای محکومیت ایران در صحنه میدانی یمن را بی نتیجه دانست و تاکید کرد: قطعنامه ای علیه ایران مصوب نخواهد شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۳۰ - ۱۰:۵۱    
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی با اشاره به ماده ای در بودجه97، اعطای تسهیلات ارزی به ناوگان حمل و نقل عمومی را موجب تقویت بخش خصوصی و تعاونی ها در این حوزه دانست.
  ۱۳۹۶/۱۱/۳۰ - ۰۸:۵۱    
یک کارشناس مسائل بین الملل از جمله دلایل آزادی حمل سلاح در ایالات متحده را حمایت انجمن سازندگان اسلحه از قانون گذاران امریکایی دانست و افزود: حتی این انجمن تاکید کرده که باید معلمان را نیز مسلح کنیم.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۹ - ۱۵:۱۱    
مدیر نظارت و بازرسی اتاق اصناف تهران قیمت گذاری کالاهای عرضه شده در بازار شب عید را بر عهده دولت و اتاق اصناف را تنها بازرس و ناظر بر اقدامات اصلاحی دانست.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۹ - ۱۲:۰۶    
یک اقتصاددان با انتقاد از عدم پایش دلالی و سوداگری در بازار ارز گفت: وقتی حوزه تولید ملی کارایی نداشته باشد، منابع بزرگی از نقدینگی آزاد می شود؛ درحالیکه بازار ارز باید پایش و نظارت شود.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۹ - ۱۰:۳۶    
معاون پیشین دفتر مطالعات سیاسی و بین الملل وزارت امور خارجه با اشاره به سفر دکتر روحانی به هند گفت: هندی ها می دانند ایران دست برتر را در منطقه دارد و برای حل مشکلات منطقه ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۹ - ۱۰:۰۵    
یک کارشناس ارشد مسائل غرب آسیا گفت: ترک ها به این نتیجه رسیده اند که نباید در باتلاق سوریه گیر بیفتند؛ لذا متوجه شدند که باید خاک سوریه را ترک کنند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۹ - ۰۸:۳۵    
یک کارشناس مسائل غرب آسیا با تاکید بر اینکه تیلرسون نمی تواند مسیحیان لبنان را مقابل حزب الله قرار دهد، تصریح کرد: خوشبختانه احزاب بزرگ شیعه، مسیحی و سنی در لبنان بخوبی در کنار یکدیگر کار می کنند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۷ - ۱۷:۱۹    
دکتر ابوذر ندیمی با اشاره به بخشنامه جدید در مورد سهم اضافه کار به مستمری بازنشستگان گفت: این بخشنامه عمدتا در رابطه با کسانی است که در پایان برنامه پنجم این احتساب ها در آنها اعمال نشده بوده است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۶ - ۱۱:۰۴    
یک کارشناس مسائل خاورمیانه، تاکید کرد : تلاش عربستان برای حضور درعراق، تلاشی منافقانه جهت ایجاد اختلاف بین احزاب و گروه های قومی مختلف در این کشور است .
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۶ - ۱۱:۰۴    
یک کارشناس مسائل بین الملل،تاکید کرد: سیاست اصلی دولت ترامپ در ارتباط با برجام ایجاد تردید در مورد این قطعنامه بین المللی است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۵ - ۱۱:۵۹    
یحیی آل اسحاق ، با بیان اینکه در حال حاضر مدل اقتصادی کشورمشخص است، گفت : اما مسئله این است که بعضاً باورلازم برای عملیاتی کردن این مدل اقتصادی که همان اقتصاد مقاومتی است در بین مسئولان وجود ندارد .
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۵ - ۱۰:۵۹    
رئیس پیشین بانک مرکزی، تاکید کرد: با استفاده از روش های دستوری و یا تهدید کسانی که ارزمی خرند، نمی توان بازار ارز را کنترل کرد .
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۴ - ۱۱:۵۹    
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی ،اظهار کرد: هیچ دلیل منطقی برای افزایش قیمت ارز در کشور وجود ندارد و آنچه که در این زمینه رخ داده براساس یک شرایط روانی است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۴ - ۱۰:۲۹    
یک کارشناس مسائل سیاسی ، با اشاره به حضور باشکوه مردم در راهپیمایی 22 بهمن اظهار کرد: مردم بر این باورند که باید مشکلات با استفاده از ظرفیت های موجود در داخل نظام حل شود.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۴ - ۱۰:۲۹    
یک کارشناس مسائل خاورمیانه، هدف اسرائیل از تشدید عملیات های نظامی خود در مرز سوریه را تحت فشار قرار دادن جریان مقاومت عنوان کرد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۴ - ۱۰:۲۹    
غریب آبادی بابیان اینکه منشور حقوق شهروندی یک گام بلند در جهت ارتقاء حقوق بشر است، گفت: اجرای منشور حقوق شهروندی برای تمامی دستگاه های کشور لازم الاجرا است و دولت نیز به صورت جدی به دنبال آن است .
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۱۱:۳۰    
مسئول مرکز مطالعات بیداری اسلامی، اظهار کرد: انقلاب اسلامی ایران به ملت های منطقه و دیگر ملت های جهان نشان داد که یک کشور بدون اتکا به قدرت ها و با تکیه بر اراده ملت خود در برابر قدرت های جهانی به ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۱۱:۰۰    
یک کارشناس حوزه مسکن، با اشاره به آغاز طرح ملی بازآفرینی شهری امید به عنوان سومین طرح دولت در زمینه مسکن اظهار کرد ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۱۰:۳۰    
یک کارشناس مسائل خاورمیانه، در مورد برخی از تحلیل ها مبنی بر استمرار حملات رژیم صهیونیستی به سوریه تاکید کرد: رژیم صهیونیستی آمادگی آن را ندارد که وارد حجم بزرگی از جنگی شود که آینده آن را نمی داند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۱۰:۰۰    
یک کارشناس ارشد مسائل آمریکا، تاکید کرد: تا زمانی که کنگره آمریکا در اختیار جمهوری خواهان است، استیضاح ترامپ به جایی نخواهد رسید و نمی توان چشم اندازی برای این موضوع در نظر گرفت.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۰۹:۳۰    
یک کارشناس مسائل سیاسی ، با اشاره به دیدار اخیرفرماندهان نیروی هوایی ارتش با مقام معظم رهبری ، اظهار کرد: ایشان بر اهمیت تقویت محور مقاومت جهت مقابله با دشمنان تاکید کردند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۱ - ۱۰:۳۰    
عضو هیئت علمی دانشگاه تهران گفت: ما درحوزه هایی ناکارآمدی داریم که انسان نوین تعریف شده در اسلام، آنجا نیست. باید این فرهنگ را گسترش دهیم و در این صورت ما در جنبه های دیگر حتما پیشرفت خواهیم کرد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۱ - ۱۰:۰۰    
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس تاکید کرد: افزایش قیمت ارز در بازار نمی تواند منطقی باشد و انتظار این است بانک مرکزی با ورود فعالان خودش در بازار ارز از تشدید تقاضای کاذب و فضای روانی در بازار ارز جلوگیری ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۱ - ۰۹:۳۰    
دیپلمات باسابقه کشور،عملکرد اروپا در قبال برجام را مشروط به هوشمندی ایران برشمرد و گفت: به هیچ وجه نباید اجازه مذاکره ای غیر از برجام داده شود درغیر اینصورت فضا برای لیز خوردن اروپا و همسو شدن با ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۰ - ۱۱:۰۰    
دبیر کمیسیون ستاد قاچاق کالا و ارز گفت: از 12.5 میلیارد قاچاقی که در ابتدای سال 96 برآورد شده بود، کمتر از یک میلیارد قاچاق خروجی و مابقی قاچاق ورودی است که حدود کمتر از 40 درصد این رقم می تواند از ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۸ - ۱۱:۳۰    
یک کارشناس مسائل بین الملل، اظهار کرد: دولت آمریکا در تلاش است که با لابی گسترده و ارائه برخی ازمشوق های اقتصادی، اجماعی را علیه ایران و برجام درعرصه بین المللی از جمله در اتحادیه اروپا ایجاد کند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۸ - ۱۱:۰۰    
یک کارشناس مسائل بین الملل، در واکنش به اخبار منتشر شده مبنی بر فعالیت پایگاه های نظامی مخفی آمریکا در برخی از کشورهای خاورمیانه تاکید کرد ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۷ - ۱۳:۰۱    
رئیس اتاق اصناف فاضلی با اشاره به روند نظارت بر بازار شب عید گفت: تلاش داریم افزایشی را در قیمت کالاهای شب عید نداشته باشیم و در پایان سال کاری کنیم که مردم بهتر از بازار استفاده کنند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۷ - ۱۲:۰۱    
یک کارشناس مسائل پولی و بانکی گفت: اخیرا دولت با کسری شدید بودجه رو به رو است و با ابزارهای مختلف تلاش دارد قیمت ارز را افزایش دهد تا برای خود درآمد زایی داشته باشد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۷ - ۱۱:۰۰    
یک کارشناس مسائل سیاسی وابستگی همه جانبه ایران به امریکا قبل از دوران انقلاب را یادآور شد و افزود: در سفارت امریکا اسنادی است که بسیاری نمایندگان مجلس ما قبل از انقلاب ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۷ - ۱۱:۰۰    
یک عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با اشاره به طرح دو فوریتی اخذ مالیات از رانت های افزایش تعرفه خودرو، گفت: کسانیکه در افزایش تعرفه واردات خودرو از رانت ها نصیب برده اند ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۶ - ۱۳:۵۹    
سفیر پیشین ایران در اردن ، درمورد سیاست های عربستان در منطقه و عرصه بین الملل تاکید کرد: شخص محمد بن سلمان ولیعهد عربستان، تنها فرد تصمیم گیر در مورد همه سیاست های ریاض نیست .
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۶ - ۱۳:۵۹    
صادق رمضانی گل افزانی، اظهار کرد: با توجه به برملا شدن پرونده های فساد مالی حاکمان کنونی رژیم صهیونیستی بسیاری از یهودیان و صهیونیست ها نسبت به مفاسد مالی و اخلاقی دولت نتانیاهو و خانواده او دست به ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۶ - ۱۳:۵۹    
مدیر کل دفتر سرمایه گذاری خارجی در وزارت صنعت، معدن و تجارت ،اظهار کرد: در دوران پسابرجام سرمایه گذاری خارجی در کشور به واقع افزایش پیدا کرده و این فقط یک ادعا نیست.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۶ - ۱۳:۵۹    
عضوکمیسیون امنیت و سیاست خارجی مجلس، با اشاره به تشکیل کمیته تحقیق و تفحص در ارتباط با مدیران دو تابعیتی تصریح کرد: گزارش این کمیته از مدیران دو تابعیتی ارائه و اسامی صد نفر در این گزارش آمده است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۵ - ۱۱:۲۸    
عضو کمیسیون تلفیق برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی جوایز صادراتی را موتور محرک تولید و اشتغال دانست و افزود: جوایز صادراتی بصورت ویژه و خاص در بودجه 97 دیده شده است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۵ - ۱۰:۵۸    
یک کارشناس مسائل سیاسی در سالگرد گرامیداشت فجر انقلاب گفت: با نگاهی واقع بینانه به معادلات جهانی، جایگاه جمهوری اسلامی ایران و نقش انقلاب اسلامی در این 4 دهه قابل انکار نیست.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۵ - ۱۰:۲۸    
کارشناس مسائل غرب آسیا با اشاره تازه ترین حمله نظامیان صهیونیست به نوار غزه گفت: اماکن مربوط به مقاومت اسلامی دچار خسارت شده است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۵ - ۱۰:۲۸    
یک تحلیلگر مسائل بین الملل لغو تحریم های امریکا علیه روسیه را مبنی بر دو استراتژی عقب نشینی یا معاملات پنهان میان این دو تفسیر کرد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۴ - ۱۲:۵۸    
یک کارشناس مسائل سیاسی، با اشاره به دستاوردهای انقلاب اسلامی ایران در طول چهل سال گذشته خاطرنشان کرد: یکی از مهمترین این دستاوردها استقلال سیاسی است .
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۴ - ۱۲:۵۸    
یک کارشناس مسائل خاورمیانه ، اظهار کرد: آمریکایی ها سعی کردند مانع از حضور طیف های مختلف سوری در مذاکرات سوچی شوند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۴ - ۱۲:۵۸    
یک کارشناس مسائل آمریکا، با اشاره به سخنرانی سالانه رئیس جمهورآمریکا در مورد وضعیت این کشور و سیاست های آن در برابر تحولات جهانی اظهار کرد ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۴ - ۱۲:۵۸    
نایب رئیس کمیسیون تلفیق مجلس، اظهار کرد: طبق بررسی های مجددی که درکمیسیون صورت گرفت میزان یارانه های سال 1397 از 37 هزارمیلیارد به 44 هزار میلیارد افزایش پیدا کرد در نتیجه تعداد افرادی که یارانه ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۱ - ۱۰:۵۲    
یک کارشناس مسائل افغانستان با اشاره به ازهم پاشیدن رهبری طالبان گفت: طالبان توجیه کافی برای ماندن امریکا در افغانستان ندارند؛ بنابراین بهترین حالت برای امریکا، هدایت پسماند داعش به افغانستان بود.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۱ - ۱۰:۲۲    
سفیر سابق ایران در عراق گفت: بنظر می رسد رقابت اصلی انتخابات عراق میان گروه های نصر و فتح اتفاق افتد و پارلمان آینده عراق را چندان دور از مجموعه قبلی نمی بینم.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۱ - ۰۹:۵۲    
عضو هیئت رئیسه کمیسیون بهداشت مجلس با اشاره به بودجه 68 هزار میلیارد تومانی وزارت بهداشت در قالب بودجه97، تصریح کرد: اگر دولت همین منابع را در چارجوب قانون در اختیار وزارت بهداشت قرار دهد ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۱ - ۰۹:۲۲    
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه تعداد زیادی از بانکها در پرداخت سود تسهیلات و سپرده بانکی تخطی می کنند ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۱ - ۰۹:۲۲    
یک کارشناس مسائل بین الملل با بیان اینکه امریکا تلاش دارد مباحث دیگر را وارد برجام کند یا امتیازاتی مستقل از جمهوری اسلامی دریافت کند، گفت: امریکا با اروپا رایزنی هایی داشته و تلاش کرد فرانسه ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۰ - ۱۰:۲۱    
رئیس اسبق بانک مرکزی حفظ ارزش دارایی، کاهش نرخ سود بانکی و رونق نسبی اقتصادی در کشور را از جمله دلایل افزایش قیمت ارز در شرایط فعلی و آینده دانست و افزود ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۰ - ۰۹:۵۱    
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه کلیات بودجه97 با سرعت در کمیسیون مربوطه رای آورده است، از تصویب کلیات ظرف دوسه روز آینده در صحن خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۰ - ۰۹:۵۱    
مدیر کل حوزه بین الملل خبرگزاری تسنیم ترامپ را تسهیل گر روابط سعودی و صهیونیسم و منجر به نزدیکی بیش از پیش این دو محور شرارت در منطقه دانست.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۰ - ۰۹:۲۲    
یک کارشناس ارشد حوزه اقتصاد با انتقاد از رشد نقدینگی بسیار بالا نسبت به رشد تولید، گفت: روند بدهی دولت به بانک ها سیستم بانکی را متوقف می کند .
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۹ - ۱۳:۲۲    
محمد کوثری، بااشاره به تصویب لایحه الحاق ایران به کنوانسیون مقابله باجرائم سازمان یافته فراملی(پالرمو)در مجلس و نگرانی هایی که وجود دارد ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۹ - ۱۲:۲۲    
حسن هانی زاده، با اشاره به آخرین تحولات یمن اظهار کرد: به نظر می رسد برای ایجاد وفاق وهمدلی بیشتر بین گروه های مختلف یمنی مذاکراتی بین انصارالله و حزب کنگره ملی این کشور صورت گرفته است .
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۹ - ۱۲:۲۲    
یک کارشناس مسائل غرب آسیا ، گفت: آمریکا به دنبال انجام یکسری اقدامات در راستای تجزیه سوریه است و در همین چارچوب تلاش می کند که در شرق سوریه به بهانه های مختلف حضور پیدا کند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۹ - ۱۱:۵۲    
کارشناس مسایل آمریکا گفت: قبل از برجام سوال این بود که چه کسی تحریم می شود ولی در قوانین تحریمی بعد از برجام، سوال این است که چه کسی تحریم نمی شود ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۹ - ۱۱:۵۲    
یک کارشناس مسائل غرب آسیا در تشریح علت تلاش آمریکا برای تجزیه سوریه گفت: آمریکایی ها می خواهند درمنطقه خاورمیانه با تجزیه کشورها به اهداف بلند پایه خودشان که مهم ترین و اولین آن امنیت رژیم صهیونیستی ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۹ - ۱۱:۲۲    
یک کارشناس مسائل بین الملل ،تاکید کرد:اروپایی ها دارای نگاه تجارت محورانه واقتصادی به برجام هستند و در همین چارچوب تلاس دارند که به نوعی هم ایران و هم آمریکا را همراه خود داشته باشند .
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۸ - ۱۰:۲۲    
رئیس اتحادیه مشاوران املاک استان تهران تاکید کرد: علاقه مند هستیم تا رونق بازار مسکن در ثبات قیمت باشد، نه در افزایش قیمت آن هم در یک مقطع کوتاه ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۷ - ۱۰:۵۲    
یک کارشناس مسائل بین الملل، تاکید کرد: هر نوع اقدامی در راستای ایجاد تغییر در برجام به معنای پایان این توافق بین المللی است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۷ - ۱۰:۵۲    
نایب رئیس کمیسیون تلفیق مجلس شورای اسلامی، اعلام کرد: با اذن مقام معظم رهبری مجلس به دولت اجازه داد که 4 میلیارد دلار از صندوق توسعه ملی برداشت کند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۷ - ۰۹:۵۲    
یک کارشناس مسائل خاورمیانه ،تاکید کرد: لشکرکشی ترکیه به شمال سوریه در راستای مبارزه با کُردهای این کشور موقتی است و دولت آنکارا مجبوراست مناطق اشغالی را هرچه زودتر ترک کند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۷ - ۰۹:۲۲    
یک کارشناس مسائل بین الملل، با اشاره به برگزاری اجلاس داووس درسوئیس اظهار کرد: دراجلاس داووس 2018 طرح مباحث سیاسی برمسائل اقتصادی غلبه داشت .
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۴ - ۱۲:۱۴    
یک کارشناس مسائل منطقه غرب آسیا با اشاره به تلاش سازمان ملل برای خاتمه دادن به جنگ یمن، از ناکامی و عدم توفیق فرستاده سازمان ملل در امور این کشور سخن گفت.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۴ - ۱۱:۴۴    
مشاور رئیس سازمان برنامه و بودجه گفت: در بازار ارز و بورس تلاطم ایجاد شده است؛ چراکه نرخ سود بانکی کاهش یافته و بخشی از افراد پول خود را از بانک خارج و وارد بازار کرده اند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۴ - ۱۱:۱۴    
عضو هیئت رئیسه کمیته تحقیق و تفحص مجلس با اشاره به لزوم بازگشت بدهی های صندوق ذخیره فرهنگیان، از آماده سازی گزارش مستندات تحقیق و تفحص و ارائه به صحن علنی خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۴ - ۱۰:۴۴    
یک کارشناس مسائل ترکیه با بیان اینکه این کشور درصدد است از تجزیه خاک خود در مرز مشترک با سوریه جلوگیری کند، حمله ترک ها به منطقه عفرین را با هماهنگی امریکا و روسیه توجیه کرد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۳ - ۱۲:۴۴    
معاون هماهنگ کننده نیروی ارتش جمهوری اسلامی ایران، با ارائه گزارشی از جزئیات اولین روز رزمایش محمدرسول الله (ص) اظهار کرد: ارتقاء توانمندی برای دفاع از کشور ، جزو وظایف ذاتی نیروهای مسلح است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۳ - ۱۱:۱۴    
امام جمعه ارومیه ، تاکید کرد: مردم آذربایجان غربی همچون گذشته روحیه انقلابی و ستم ستیزی خود را حفظ کرده اند .
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۳ - ۱۰:۱۴    
یک کارشناس مسائل خاورمیانه، تاکید کرد: عربستان سعودی به علت هزینه های سنگین تجاوز به یمن و همچنین کاهش روز افزون موفقیت هایش ، به دنبال آن است که هرچه زودتراز باتلاق یمن خارج شود.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۳ - ۱۰:۱۴    
یک عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس ، با اشاره به هشتمین گزارش برجامی وزارت امورخارجه به این کمیسیون گفت: ارزیابی ما این است که دولت آمریکا درعمل از برجام خارج شده است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۲ - ۱۵:۰۹    
یک کارشناس ارشد مسائل سیاسی با بیان اینکه تعطیلی موقت دولت امریکا فاقد راه حل قانونی است، گفت: افکار عمومی امریکا منتظرند تا ببینند کدام طیف از دولت و کنگره زودتر از موضع خود کوتاه می آیند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۲ - ۰۹:۳۹    
رئیس اتاق بازرگانی ایران، چین و روسیه با اشاره به تحریم دنیای استکبار از ابتدای انقلاب اسلامی تاکنون، روابط اقتصادی ایران و شرق آسیا را خوب و مناسب توصیف کرد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۲ - ۰۹:۳۹    
عضو کمیسیون تلفیق مجلس شورای اسلامی گفت: در سال آینده هیچگونه افزایش قیمت حامل های انرژی نخواهیم داشت و به مردم اطمینان می دهم که این نظر نهایی کمیسیون تلفیق است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۲ - ۰۹:۰۹    
کارشناس ارشد مسائل غرب آسیا با بیان اینکه ترکیه در موضوع سوریه، با آتش بازی می کند، از احتمال تبانی میان روسیه و ترکیه در پشت پرده حملات متعدد به منطقه عفرین سخن گفت.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۲ - ۰۹:۰۹    
مسئول گروه منابع و برنامه ریزی سدهای کشور با اشاره به اولویت دادن به آب شرب در قالب برنامه مصرفی از سدهای اصلی کشور، از وضعیت نامناسب سدهای مخزنی خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۱ - ۱۰:۰۹    
کارشناس ارشد مسائل غرب آسیا از احتمال برگزاری جلسه فوق العاده شورای امنیت علیه سعودی ها در آینده نزدیک خبر داد و افزود: بازماندگان قربانیان حادثه 11 سپتامبر نیز علیه رژیم آل سعود طرح شکایت کردند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۱ - ۰۹:۳۹    
یک کارشناس مسائل هسته ای با اشاره به کارشکنی امریکا در برنامه جامع اقدام مشترک تاکید کرد که ایالات متحده نخواهد توانست شرکای تجاری ایران و اتحایه اروپا را با خود همراه سازد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۱ - ۰۹:۳۹    
یک کارشناس مسائل غرب آسیا انتخابات لبنان را پیچیده توصیف کرد و افزود: در حال حاضر ثبات و امنیت لبنان در مقابل رژیم صهیونیستی حفظ شده است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۱ - ۰۹:۰۹    
یک کارشناس مسائل سیاسی تعطیلی دولت ها در ایالات متحده را امری معمول دانست و این روند در هفته اخیر را مبتنی بر ناکارآمدی جمهوری خواهان دانست.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۱ - ۰۹:۰۹    
مشاور سازمان برنامه و بودجه گفت: دولت تلاش دارد در رابطه با مسائل پولی، نقدینگی را بر مبنای تورم کنترل و پول را از منظر سرمایه ای، ارزش گذاری کند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۸ - ۱۰:۰۹    
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی با اشاره به پایان کار کمیسیون تلفیق در هفته جاری و لزوم تغییراتی در مفاد بودجه97 بمنظور کاهش یا افزایش دریافتی کارمندان دولت ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۸ - ۰۹:۳۹    
مشاور وزیر مسکن با این تعبیر که بازار مسکن در حال رونق است، به مردم توصیه کرد: امروز بهترین دوران برای خرید مسکن است و بعید می دانم شوک قیمتی در بازار مسکن ظرف امسال و سال آینده اتفاق افتاد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۸ - ۰۹:۳۹    
یک استاد روابط بین الملل با اشاره به اینکه امریکا ممکن است ظرف ماه های آینده اقدامات ناپایدار ساز ایران و مسائل موشکی و حقوق بشر را پیگیری کند ...
مشاهده نتایج بیشتر...