پنجشنبه ۲۵ مردادساعت ۱۹:۰۸Aug 2018 16

رادیو گفت و گو (radiogoftogoo.ir)

رادیو گفت و گو 28 اسفند 1396 رادیو گفت و گو 29 فروردین 1397 رادیو گفت و گو 31 اردیبهشت 1397 رادیو گفت و گو 31 خرداد 1397 رادیو گفت و گو 31 تیر 1397 رادیو گفت و گو 1 مرداد 1397 رادیو گفت و گو 2 مرداد 1397 رادیو گفت و گو 3 مرداد 1397 رادیو گفت و گو 5 مرداد 1397 رادیو گفت و گو 7 مرداد 1397 رادیو گفت و گو 8 مرداد 1397 رادیو گفت و گو 9 مرداد 1397 رادیو گفت و گو 10 مرداد 1397 رادیو گفت و گو 13 مرداد 1397 رادیو گفت و گو 14 مرداد 1397 رادیو گفت و گو 15 مرداد 1397 رادیو گفت و گو 16 مرداد 1397 رادیو گفت و گو 17 مرداد 1397 رادیو گفت و گو 20 مرداد 1397 رادیو گفت و گو 21 مرداد 1397 رادیو گفت و گو 22 مرداد 1397 رادیو گفت و گو 23 مرداد 1397 رادیو گفت و گو 24 مرداد 1397 
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۴:۳۰    
یک عضو کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس ، اظهار کرد: تا زمانی که اراده جدی در بین مسئولان امر ، برای مبارزه با فساد وجود نداشته باشد ، هر قانونی نیز که در این زمینه تصویب شود ناکارآمد خواهد بود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۳:۰۰    
رئیس اتاق اصناف ایران اظهار کرد : اتاق برای نظارت بیشتر بر بازار ، با کمبود نیروی انسانی و مشکل به روز نبودن برخی از نرم افزارها و سخت افزار های مورد نیاز مواجه است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۲:۳۰    
یک کارشناس مسائل بین الملل، با اشاره به اختلافات تجاری به وجود آمده بین آمریکا و ترکیه، تصریح کرد: به نظر می رسد علت اصلی این موضوع به درگیری های سیاسی و امنیتی بین آنکارا و واشنگتن بازمی گردد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۰۹:۳۰    
اسماعیل کوثری ، با بیان اینکه ایران از مذاکره با آمریکا ترسی ندارد، گفت : طرف مقابل در طول این سال ها نشان داده است ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۴:۲۷    
یک دیپلمات پیشین کشورمان با بیان اینکه اروپا در موضوع FATF ابتدا باید برادری خود را ثابت کند، گفت: یکی از اهداف اروپایی ها ایستادگی در برابر چند جانبه گرایی ترامپ است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۲:۲۷    
عضو اتاق بازرگانی گفت: با توجه به حجم مبادلات بین ایران و ترکیه می توانیم بخش زیادی از نیازهای خود را از طریق ترکیه تامین کنیم و این باعث می شود کالاها را نیز ارزان تر وارد کنیم.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۱:۲۷    
مدیر موسسه مطالعات بین الملل دریای خزر، با اشاره به امضای کنوانسیون رژیم حقوقی دریای خزر در روزیکشنبه در قزاقستان، تصریح کرد: در این کنوانسیون علی رغم نکات مثبت ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۰۷:۵۷    
سخنگوی اتحادیه صادر کنندگان نفت، گاز و پتروشیمی گفت: اساسا بازار نفت دنیا امکان اینکه نفت را جایگزین نفت ایران کند، ندارد و همه کشورها اعلام آمادگی کردند ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۱۴:۵۷    
یک استاد دانشگاه، با انتقاد از عملکرد سیاست گذاران اقتصادی کشور تاکید کرد: متأسفانه به علت اینکه این سیاست گذاران درک درستی از وضعیت اقتصادی کشور نداشته اند ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۱۳:۵۷    
عضو کمیسیون حقوقی وقضایی مجلس با اشاره به تصویب طرح مبارزه با جرائم اقتصادی در این کمیسیون تصریح کرد: تلاش داریم که این طرح خارج از نوبت و در اولویت در صحن علنی مجلس مورد بررسی و تصویب قرار گیرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۱۲:۲۷    
یک عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: دولت نباید در بازار ارز دخالت کند و باید اجازه دهد که قیمت واقعی ارز در بازار بر اساس تعادل عرضه و تقاضا تعیین شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۰۹:۲۷    
یک عضو کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس، با انتقاد از امپراطوری های خودساخته برخی مسئولان در کشور اظهار کرد: میزان اعتماد عمومی مردم نسبت به برخورد و مبارزه مسئولان نظام با مفاسد اقتصادی ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۰۹:۲۷    
در کنفرانس خبری امروز رادیو گفت و گو معاون حمل و نقل وزیر راه و شهرسازی حضور داشت که توضیحاتی در رابطه با عملکرد این معاونت در کشور ارائه کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۰۸:۵۷    
مدیرعامل شهرک های صنعتی کشور، اظهار کرد: بیش از 90 درصد صنایع کشور کوچک و متوسط هستند و 48 درصد اشتغال کشور در این حوزه مربوط به این بخش است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۱ - ۱۲:۲۶    
یک کارشناس مسائل پولی و بانکی کشور با حمایت از بسته جدید ارزی دولت تصریح کرد: این بسته در میان مدت و دراز مدت آثار مثبتی را برای اقتصاد کشور و تقویت صادرات به همراه خواهد داشت.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۱ - ۱۱:۵۶    
یک کارشناس مسائل بین الملل با اشاره به روابط تهران و آنکارا تصریح کرد: ترکیه در دوران تحریم یکی از بازیگران موثر در دور زدن تحریم ها علیه کشورمان بود و با ایران در این زمینه همراهی مناسبی داشت .
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۰ - ۱۳:۵۳    
مدیرعامل خبرگزاری فارس با بیان اینکه هنوز تعدادی از مسوولان،کار رسانه را امری مهم و حیاتی نمی دانند، تصریح کرد: یکی از وظایف اصلی خبرنگاران مطالبه نیازهای مردم و مخاطبانشان از مسئولان است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۰ - ۱۱:۵۳    
یک کارشناس مسائل بین الملل، با اشاره به نگرانی امریکا از سفر وزیر خارجه کره شمالی به تهران تصریح کرد: مهمترین هدف این سفر پیگیری مسائل سیاسی و امنیتی بین دو کشور بوده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۰ - ۱۰:۴۳    
کارشناس مسائل پولی و بانکی با اشاره به نواقص بسته ارزی اخیر دولت تصریح کرد: باید در مورد واردات کالاهایی که با ارز 4200 تومانی وارد می شوند نظارت جدی و سختگیرانه ای انجام شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۱۱:۳۱    
مشاور معاونت قوانین مجلس با اشاره به صحبت های اخیر رئیس جمهور تصریح کرد: نقطه ثقل صحبت های رئیس جمهور در این گفتگوی تلویزیونی تمرکز بر اصلاح سیاست های پولی و بانکی کشور و ارائه بسته ارزی جدید به ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۱۱:۳۱    
در کنفرانس خبری در رادیو گفت و گو رییس سازمان ملی استاندارد حضور داشت که توضیحاتی در رابطه با استاندارد سازی در کشور ارائه کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۱۰:۳۱    
نایب رییس انجمن انبوه سازان تهران با اشاره به برنامه های دولت برای ترمیم بافت های فرسوده گفت: در مرحله اول اجرای طرح ترمیم بافت های فرسوده باید 270 محله بازسازی شود و 200 هزار واحد مسکونی ساخته شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۱۰:۰۱    
عضو اتاق بازرگانی تهران اظهار کرد: در حال حاضر 1500 میلیارد تومان نقدینگی در کشور وجود دارد که متاسفانه به درستی به سمت بازارهای پولی و مالی هدایت نمی شود .
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۱۳:۲۴    
یک کارشناس مسائل غرب آسیا، با اشاره به موفقیت های ارتش سوریه درپاکسازی مناطق عمده ای این کشور از حضور تروریست ها تاکید کرد: در تحولات سیاسی نیز دست برتر نظام سیاسی این کشور مشاهده می شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۱۲:۲۴    
سفیراسبق ایران در ونزوئلا، با اشاره به تلاش ها جهت ترور رئیس جمهور این کشور توسط حمله پهپادی گفت: کسانی که نتوانستند از راه دیپلماتیک به اهداف دست پیدا کنند به شیوه هایی چون ترور و کودتا متوسل شده ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۱۰:۲۴    
مدیر کل اسبق اداره اروپا وزارت امور خارجه، اظهار کرد: از اروپا صدا و سیاست واحدی در مورد نحوه تعامل با ایران شنیده و دیده نمی شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۰۸:۵۴    
یک کارشناس مسائل ترکیه، با اشاره به نوع روابط ترکیه و آمریکا و تنش های ایجاد شده در این روابط تصریح کرد ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۰۸:۲۴    
سفیر پیشین ایران در اسلام آباد با اشاره به انتشار برخی اخبار مبنی بر تلاش پاکستان برای میانجیگری میان ایران و عربستان گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۱۰:۵۴    
یک کارشناس مسائل مسکن با اشاره به افزایش 20 میلیون تومانی وام مسکن، تصریح کرد: این افزایش در برابر تورم ایجاد شده در بازار مسکن بسیار ناچیز است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۰۸:۲۴    
مدیرکل تعزیرات استان تهران با بیان اینکه هر دپوی کالایی، احتکار محسوب نمی شود، صراحتا اعلام کرد که دپوی 38 کالای اعلام شده توسط وزارت صمت، مصداق احتکار است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۴ - ۱۲:۱۸    
معاون سازمان توسعه تجارت ایران، تأکید کرد: روند ثبت سفارش کالا قطع نشده و خللی نیز در فرایند آن ایجاد نشده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۴ - ۰۹:۴۳    
یک کارشناس مسائل غرب آسیا با اشاره به آخرین وضعیت یمن، تصریح کرد: مردم یمن در طی چهار سال گذشته اراده خود را در ایستادگی و مقاومت به متجاوزین به این کشور ثابت کرده اند .
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۴ - ۰۸:۴۳    
یک استاد دانشگاه گفت: گفت وگو با آمریکا براساس اصل سازش، منفعتی برای ایران به همراه نخواهد داشت.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۳ - ۱۳:۰۶    
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس از انحراف صندوق نوآوری و شکوفایی سخن گفت از خرید بک ساختمان 180 میلیارد تومانی توسط این صندوق خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۳ - ۱۲:۰۶    
یک کارشناس بازار بورس با اشاره به رشد ناگهانی و خیره کننده 2500 واحدی بورس و افت 70 درصدی ارزش ریال طی روزهای اخیر گفت: عمده دلیل آن به افزایش نرخ دلار و سکه باز می گردد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۳ - ۱۱:۰۶    
یک عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی، با اشاره به طرح سوال از رییس جمهور و اعلام وصول این طرح از سوی هیات رییسه مجلس گفت: در جلسه طرح سوال، رییس جمهور یک ساعت فرصت دارد که به سووالات پاسخ دهد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۳ - ۱۰:۳۶    
رئیس کمیسیون تسهیل کسب وکار اتاق بازرگانی تهران با اشاره به پایش کارتهای بازرگانی اعلام کرد: در مدت اخیر حدود200 کارت بازرگانی شناسایی شده است که از آدرس و شماره تلفن درستی برخوردار نبوده اند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۰ - ۱۲:۳۴    
مدیرکل اسبق اداره اروپای وزارت امور خارجه با بیان این که ایران همیشه در مذاکرات تابع اصول و منطقی بوده و بلند پروازی نداشته است ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۰ - ۱۲:۰۴    
یک دیپلمات سابق کشورمان اظهار کرد: آمریکا به دنبال این است که اتحادیه اروپا را تضعیف کند و کشورهای اروپایی به خوبی متوجه سیاست های دولت آمریکا در این زمینه شده اند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۰ - ۱۰:۳۴    
کاردار اسبق ایران در عربستان سعودی، موضوع تشکیل ناتوی عربی از سوی آمریکا در منطقه خلیج فارس را ایده ای از پیش شکست خورده عنوان کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۰ - ۱۰:۰۴    
یک کارشناس مسائل خاورمیانه، با اشاره به برگزاری نشست سوچی در مورد بحران سوریه در قالب روند آستانه، تصریح کرد: نشست سوچی و روند آستانه در مقایسه با دیگر نشست ها در ارتباط با بحران سوریه ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۰ - ۰۸:۰۴    
در کنفرانس خبری در رادیو گفت و گو رئیس سازمان محیط زیست حضور داشت که توضیحاتی در رابطه با مسائل زیست محیطی در کشور ارائه کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۰ - ۰۸:۰۴    
یک نماینده مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه سوال از رئیس جمهور در شرایط فعلی باید اجرایی شود، گفت: رئیس جمهور باید پاسخ دهد که در این چند ماه چه سیاست هایی در پیش گرفته اند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۱۳:۳۰    
عضو کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس شورای اسلامی با اشاره به شمار 200 نفری نمایدگان امضا کننده طرح "تشکیل سازمان مبارزه با مفاسد اقتصادی"، این روند را منتج به ایجاد اختیارات تام در قوه قضا دانست.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۱۰:۳۰    
عضو کمیسیون صنایع مجلس عدم برنامه ریزی را پاشنه آشیل در عقب ماندن پروژه های عمرانی دانست و گفت: در کشور برنامه ریزی حذف شده و نگاه درستی به آن نیست چون سیستم به صورت دولتی اداره می شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۰۷:۳۱    
سخنگوی کمیسیون عمران مجلس سوق پیدا کردن نقدینگی به سمت بازار مسکن را نتیجه بیماری اقتصاد کشور عنوان کرد و گفت: وقتی تولید صرفه اقتصادی نداشته باشد، نمی تواند نقدینگی را به بازار جذب کند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۸ - ۱۲:۳۰    
کارشناس ارشد مسائل غرب آسیا گفت: رژیم صهیونیستی نقش مهمی در بحران سوریه با تجهیز و تدارک گروه های تروریستی داشته است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۸ - ۱۲:۳۰    
عضو کمیسیون برنامه و بودجه با اشاره به استقبال مجلس از مواضع رئیس جدید بانک مرکزی، گفت: در صحبت های همتی مواضع کلی به خوبی مطرح شد و امیدواریم در زمان بندی و جزئیات نیز این موارد را لحاظ کنند .
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۷ - ۱۲:۳۰    
کارشناس مسائل بین الملل ابراز کرد: باید به امریکایی ها یادآوری کنیم گروه منافقین که از آن ها حمایت می کنید، قبل از انقلاب چند تن از فرماندهان شما را ترور کرده اند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۷ - ۰۹:۳۰    
مشاور رئیس ستاد کل نیروهای مسلح با اشاره به تلاش ناکام دشمن در مخدوش سازی چهره سپاه و بسیج نزد افکار عمومی گفت: آمریکایی ها با روحیه انقلاب اسلامی و نفی سلطه گری و سلطه پذیری مشکل دارند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۷ - ۰۸:۳۰    
کارشناس ارشد مسائل غرب آسیا گفت: باب المندب با اراده انصارالله می تواند امنیتی همچون سه سال و نیم گذشته داشته باشد اما شروط آن کاهش فشار بر مردم یمن است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۷ - ۰۸:۰۰    
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: عدم استقلال بانک مرکزی در ایران باعث شده دولت های مختلف برای پول مردم تصمیم بگیرند؛ در صورتیکه بانک مرکزی باید استقلال داشته باشد و وضعیت پولی کشور را تعیین کند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۷ - ۰۷:۳۰    
معاون هماهنگی توزیع شرکت توانیر گفت: در دو هفته آینده تمام تلاش ما این است که تا حد امکان به صنایع خاموشی ندهیم و اگر در یک جا به بخش های خانگی و تجاری خاموشی بدهیم، با اطلاع قبلی باشد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۵ - ۱۳:۲۹    
رئیس کمیته ارتباطات کمیسیون صنایع و معادن مجلس بیان کرد: خوشبختانه قاچاق گوشی موبایل با اجرای طرح رجیستری در حد صفر است یعنی گوشی نمی تواند وارد کشور شود مگر اینکه با مجوز باشد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۵ - ۱۳:۲۴    
مشاور رئیس سازمان برنامه و بودجه با اشاره به لزوم صرفه جویی در مصرف ارز گفت: معتقدم خیلی از سفارتخانه ها باید جمع شوند زیرا کار خاصی انجام نمی دهند و تنها نیاز به ارتباط داریم که این ارتباط را مثلا ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۵ - ۱۱:۵۹    
جلال فیاضی با تصریح بر اینکه تنش رسانه ای که توسط آمریکا ایجاد شده، نمی تواند ادامه پیدا کند، گفت: اگرچه ایران به عنوان یک کشور مقتدر و مستقل اعلام کرده است ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۵ - ۱۱:۲۹    
تحلیلگر مسائل شرق آسیا مطرح کرد: چین و روسیه هر چقدر بیشتر به هم نزدیک شوند، به نفع هر دو کشور است؛ ضمن اینکه می تواند یک دژ دفاعی مستحکم در برابر آمریکا باشد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۳ - ۰۹:۱۵    
نماینده ادوار مجلس با اشاره به اینکه حجم نقدینگی از حجم تولید ناخالص ملی فراتر رفته است، گفت: اگر در بخش های تولیدی بخش قابل توجهی از نقدینگی را جذب کنیم، می توان به عنوان یک فرصت به آن نگاه کرد .
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۲ - ۱۵:۱۶    
نماینده سابق ایران در اوپک اظهار داشت: هدف آمریکایی ها کشاندن ما به پای میز مذاکره و گرفتن امتیاز است چون برای حذف نفت ایران نیازمند برنامه ریزی های دقیق تری هستند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۲ - ۱۰:۴۶    
کارشناس مسائل پولی و بانکی با بیان اینکه بازار ثانویه ارز جاذبه اندکی دارد، تصریح کرد: بهترین حالت اینست که یک بازار تک نرخی وجود داشته باشد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۲ - ۱۰:۱۶    
تحلیلگر مسائل غرب آسیا گفت: مقاومت ارتش سوریه و متحدانش باعث شد خطر برای رژیم صهیونیستی به مراتب بیشتر از قبل باشد، و اکنون رژیم صهیونیستی به هر کاری اقدام می کند تا توان ارتش سوریه را کاهش دهد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۲ - ۰۹:۴۶    
مشاور سازمان برنامه و بودجه کشور بیان کرد: سیاست های پولی و ارزی را شورای پول و اعتبار تصمیم می گیرد که دو نماینده مجلس نیز در آن عضو هستند .
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۱ - ۱۰:۱۵    
کارشناس روابط بین المللی با تصریح بر اینکه سیاست های ترامپ، شکاف های داخل آمریکا را به مرز بحران می رساند، عنوان کرد: اگر ترامپ در انتخابات 2020 هم به قدرت برسد، جامعه آمریکا لزوما به اهداف و منافعش ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۱ - ۰۹:۱۵    
کارشناس مسائل بین الملل گفت: اروپایی ها به شدت به ایران نیازمند هستند، در ماتریس سیاست خارجی اتحادیه اروپا، ایران جایگاه برجسته ای به لحاظ امنیتی دارد .
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۱ - ۰۸:۴۵    
کارشناس فضای مجازی خاطرنشان کرد: قبل از ایجاد برنامه هایی مثل وایبر، برنامه های ایرانی مانند دیالوگ وجود داشتند اما سیاست های غلط باعث شد نرم افزارهای ایرانی جمع شوند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۱۴:۱۴    
عضو کمیسیون انرژی مجلس با بیان اینکه تحریم نفت مشکلات جدی برای ایران ایجاد می کند، در عین حال تصریح کرد: نمی توان منکر مدیریت ناکارآمد بودش که باعث شد، فقط روی نفت تکیه کنیم.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۱۰:۴۴    
عضو کمیسیون صنایع مجلس از تحریم ها به عنوان همای سعادت برای خودروسازها یاد کرد و گفت: ناتوانی در صادرات در چنین شرایطی یعنی خودروسازان درخصوص تولید خودروهای با کیفیت دروغ می گفته اند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۱۰:۱۴    
کارشناس مسائل منطقه به قانون قومیت یهود و تصویب آن در پارلمان رژیم صهیونیستی اشاره و بیان کرد: این قانون مقدمه ای بر آن است که اسرائیلی ها ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۰۹:۱۴    
کارشناس مسائل بین الملل درباره وضعیت امروز آمریکا گفت: در دو سال گذشته با سیاست های غلطی که ترامپ ایجاد کرده است، اروپایی ها نیز در مقابل آمریکا ایستاده اند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۰ - ۱۲:۱۳    
رئیس مرکز تجارت ایران درباره دیگر دلایل توقف ثبت سفارش گفت: مسئله اصلی در این رابطه نبود ارز کافی است اما شاهدیم باوجود کمبود ارز، آن را به بخش هایی تخصیص می دهند که نیاز ندارند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۰ - ۱۱:۱۳    
رئیس صنف طلا فروشان با اشاره به اینکه بخش زیادی از سکه های پیش فروش شده وارد بازار نخواهد شد، گفت: مردم تقاضای سکه خواهند داشت اما عرضه به اندازه کافی وجود نخواهد داشت و به همین دلیل شاهد افزایش قیمت ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۰ - ۱۱:۱۳    
عضو سابق شورای عالی مالیاتی با بیان اینکه سود حاصل از گران شدن سکه برای مردم درآمد اتفاقی نیست، گفت: درآمد اتفاقی در ماده 119 قانون مالیات های مستقیم آمده که از آن به عنوان درآمد های بلاعوض مانند هبه ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۵:۱۶    
نایب رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس با بیان اینکه هم راستایی درمنافع فردی و جمعی وجود ندارد، گفت: از الزاماتی که این نقشه راه اقتصادی به نتیجه برسد این است که باید بتوانیم بین تصمیمات فردی و جمعی ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۲:۱۶    
کارشناس مسائل شبه قاره درباره جایگاه پاکستان در عرصه سیاسی ایران، اظهار داشت: پاکستان در سیاست خارجی ایران و در موضوع همسایگان جزو اولویت های سطح یک کشور تعریف می شود .
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۰۹:۴۵    
یک کارشناس اقتصادی با بیان اینکه از اشتباهات دولت این بود که سامانه نیما را در شرایطی که وضعیت ارزی مناسب بود ایجاد نکرد ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۱۱:۴۵    
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با بیان اینکه تحقق شرایط اقتصادی مطلوب با تصویب قانون عملی نمی شود، اظهار داشت: بسیاری قوانین وجود دارد اما درست اجرا نمی شوند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۱۱:۱۵    
تحلیلگر مسائل بین الملل بیان کرد: حوزه اقتصاد، مهمترین بخشی است که در آن آمریکا به چالش کشیده می شود به طوریکه در تولید ناخالص داخلی و قدرت خرید ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۱۰:۱۵    
دبیر کل کمیته ملی آبیاری و زهکشی ایران گفت: وزارت جهاد کشاورزی پیش نویس هایی به دستگاه های اجرایی برای اظهار نظر، عرضه کرده که می توان به عنوان یک چشم انداز برای الگوی کشاورزی در کشور بکار برد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۰۹:۱۵    
یک تحلیلگر مسائل غرب آسیا بیان کرد: با شیوه های دقیق، سوریه توانست با کمترین صدمه انسانی و مالی بخش قابل توجهی از سرزمین های جنوب را آزاد کند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۵ - ۱۱:۱۵    
نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به صدور قطعنامه علیه ایران توسط آمریکا، عنوان کرد: با توان دیپلماسی بالا حرف مان را به کرسی نشاندیم و دارای انرژی صلح آمیز هسته ای شدیم.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۵ - ۱۰:۱۵    
محمدعلی پورمختار گفت: وقتی رئیس جمهور با وزیر خود برخوردی نمی کند، نشان دهنده این است که عزمی وجود ندارد. متاسفانه مجلس نیز دچار همین بیماری شده و از آن قدرت و وظیفه نظارتی اش خیلی کم استفاده می کند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۵ - ۰۹:۱۵    
عضو کمیسیون عمران مجلس با اشاره به اینکه با افزایش اجاره بهای مسکن، شاهد گسترش حاشیه نشینی هستیم؛ عنوان کرد: هزینه هایی که حاشیه نشینی به جامعه و دستگاه ها تحمیل می کند، بعضا با پول قابل جبران نیست.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۵ - ۰۹:۱۵    
نماینده ناظر مجلس در شورای مالیات تاکید کرد: وقتی تخلفی صورت می گیرد ضمن اینکه همه آن پول باید برگردد و فرد را جریمه کنند باید تنبیه هم بشود.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۵ - ۰۸:۱۵    
رئیس کمیسیون انرژی اتاق بازرگانی اتاق تهران از شتابزدگی و هیجانزدگی در اقتصاد، به عنوان عمده ترین عارضه منفی تاثیرگذار بر اقتصاد کشور یاد کرد .
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۴ - ۱۴:۱۵    
کارشناس مسایل سیاسی و اروپا تاکید کرد: روس ها خودشان به خوبی واقف هستند که حضور ایران در سوریه نه تنها ضروری بلکه حیاتی است اما اینکه به صورت تاکتیکی برخی همراهی را با صهیونیست ها یا آمریکا نشان ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۴ - ۱۲:۱۵    
کارشناس مسایل غرب آسیا گفت: نه بزرگی که مردم عراق به آمریکایی ها و سعودی ها در انتخابات گفتند، موجب شده از کوچکترین اقدامات به حق مردم، سوء استفاده های بزرگ صورت بگیرد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۴ - ۱۱:۰۷    
تحلیلگر روابط بین الملل به وجود یک لابی درون اروپا علیه ایران اشاره کرد و اظهار داشت: این لابی تلاش می کند مصوبات اتحادیه اروپا در موضوع برجام را تحت شعاع قرار دهد وگروهک هایی مانند منافقین نیز تلاش ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۳ - ۱۳:۳۸    
عضوکمیسیون برنامه و بودجه مجلس ضمن مثبت ارزیابی کردن بازار ثانویه ارز، اظهار داشت: تنش های افزایش نرخ ارز را در دو دهه قبل تجربه کردیم ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۳ - ۱۰:۰۷    
کارشناس مسایل بین الملل با بیان اینکه اظهارات ترامپ نسبت به اعضای ناتو دارای هدف خاصی است، گفت: ترامپ، به دنبال پکیج و پارادایم جدیدی در عرصه سیاست بین الملل خصوصا تعامل با سامانه های بین المللی است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۳ - ۰۹:۰۷    
کارشناس مسائل بین المللی عنوان کرد: کشورهای حاشیه خلیج فارس از ظرفیت کافی برای تقابل با جمهوری اسلامی ایران در همه حوزه ها برخوردار نیستند و سفر وزیر امور خارجه آمریکا به امارات به آمریکا در حقیقت ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۱ - ۱۶:۳۷    
کارشناس مسایل بین الملل گفت: شرایط کنونی منطقه و با فشارهایی که آمریکایی ها به روسیه در مناطق مختلف اروپایی و غیر آن آوردند، به نظر می رسد بهترین موقعیت به روز کردن روابط دو کشور ایران و روسیه است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۱ - ۱۳:۳۷    
یک کارشناس مسائل غرب آسیا بیان کرد: اجلاس امنیتی اسلام آباد یک تلاش جمعی مشترک برای مقابله با یک تهدید مشترک است زیرا هدف داعش آسیب رساندن به کشورهایی است که در اطراف افغانستان حضور دارند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۰ - ۱۲:۰۷    
تحلیلگر مسایل بین الملل با اشاره به استعفای دو وزیر برگزیت و امور خارجه گفت: ترزامی قدرت لازم را ندارد تا بتواند در داخل کابینه وحدت رویه ایجاد کند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۰ - ۱۱:۰۷    
رئیس سابق کمیته تحقیق و تفحص از صنعت خودروسازیداشت: برخی از وارد کنندگان خودرو با تبانی و رانت قانون را دور زدند و این موضوعی است که چند ماه پیش درباره آن هشدار داده بودیم.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۰ - ۱۰:۰۷    
سفیر سابق ایران در آلمان بیان کرد: اینکه آیا یورو واقعا بتواند مستقل عمل کند، تضمین شده نیست مگر اینکه طرف اروپایی ، با صراحت ذکر کند این نوع تعاملات یورویی متاثر از تحریم های آمریکایی نخواهد بود.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۰ - ۰۹:۰۷    
تحلیلگر ارشد مسائل منطقه گفت: هدف رژیم صهیونیستی از این حمله را درگیر کردن مستقیم ایران و آمریکا در خاک سوریه است در حالیکه ایران برنامه ای برای درگیری با آمریکایی ها و رژیم صهیونیستی در خاک سوریه ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۰ - ۰۹:۰۷    
رئیس اتاق ایران و چین با بیان اینکه هر دو بخش دولتی و خصوص مقصر شرایط پیش آمده هستند، گفت: تقصیر بخش دولتی این است که بدون مشورت با کارشناسان دانشگاه ها تصمیم می گیرند و مدیران هم ندانسته وارد عمل می ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۱۱:۳۰    
کارشناس مسایل غرب آسیا به مهمترین چالش های پیش رو در انتخابات عراق اشاره و عنوان کرد: آمریکایی ها در تلاش هستند تا حکومت وفاق ملی در عراق تشکیل نشود .
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۰۹:۳۰    
کارشناس مسایل روابط بین الملل ضمن بیان اینکه جنبشی که در فرانسه اتفاق افتاده به لحاظ ماهیتی کاملا متفاوت است، گفت: این جنبش صنفی نیست بلکه نوعی حرکت در مقابل سیاست های امنیتی پلیس و رژیم فرانسه است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۰۸:۳۰    
معاون رئیس قوه قضائیه گفت: 99آنچه دغدغه سازمان ثبت احوال است، مالکیت های دولت است. متاسفانه در این زمینه اقدام جدی از سوی دستگاه های دولتی انجام نشده است.
مشاهده نتایج بیشتر...