چهارشنبه ۲۴ مهرساعت ۰۸:۰۵Oct 2019 16

رادیو گفت و گو (radiogoftogoo.ir)

رادیو گفت و گو 28 اسفند 1396 رادیو گفت و گو 27 اسفند 1397 رادیو گفت و گو 31 فروردین 1398 رادیو گفت و گو 31 اردیبهشت 1398 رادیو گفت و گو 29 خرداد 1398 رادیو گفت و گو 31 تیر 1398 رادیو گفت و گو 31 مرداد 1398 رادیو گفت و گو 31 شهریور 1398 رادیو گفت و گو 1 مهر 1398 رادیو گفت و گو 2 مهر 1398 رادیو گفت و گو 3 مهر 1398 رادیو گفت و گو 6 مهر 1398 رادیو گفت و گو 7 مهر 1398 رادیو گفت و گو 8 مهر 1398 رادیو گفت و گو 9 مهر 1398 رادیو گفت و گو 10 مهر 1398 رادیو گفت و گو 11 مهر 1398 رادیو گفت و گو 13 مهر 1398 رادیو گفت و گو 14 مهر 1398 رادیو گفت و گو 15 مهر 1398 رادیو گفت و گو 16 مهر 1398 رادیو گفت و گو 17 مهر 1398 رادیو گفت و گو 20 مهر 1398 رادیو گفت و گو 21 مهر 1398 رادیو گفت و گو 22 مهر 1398 رادیو گفت و گو 23 مهر 1398 
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۵:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
تحلیلگر مسائل رسانه با بیان اینکه اقدام اخیر سپاه تنها دستگیری روح اله زم نبود و سوار شدن بر جریان عظیم یک شبکه بود، گفت: بازتاب دستگیری زم انفجار اطلاعاتی رسانه ای را در فضای خارج از ایران رقم زد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۵:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
کارشناس مسائل غرب آسیا، با اشاره به حمله ترکیه به خاک سوریه و تبعات احتمالی آن گفت: آمریکایی ها درصدد هستند که از شرایط موجود در منطقه برای ایجاد داعشی جدید و تکثیر گروه های تروریستی سوء استفاده کنند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۴:۵۱   + ۲۳ سایت دیگر  
میرزایی در پاسخ به این سوال که بر اساس اطلاعات موجود چه تعداد از یارانه بگیران باید از دریافت مبالغ نقدی محروم شوند، گفت: این افراد حدودا بین 24 تا 24.5میلیون نفر و در قالب سه دهک بالای درآمدی هستند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۴:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
یک کارشناس مسائل غرب آسیا، با اشاره به سفر روز گذشته نخست وزیر پاکستان به تهران گفت: این سفر می تواند یک تحول در بن بست روابط ایران و عربستان باشد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۷:۲۱    
کارشناس مسائل سیاسی، با اشاره به سفر اخیر لاریجانی به صربستان جهت حضور در یکصد وچهل ویکمین اجلاس مجمع عمومی اتحادیه جهانی بین المجالس اظهار کرد ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۶:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس مسائل بین المل، با اشاره به سفر نخست وزیر پاکستان به تهران اظهار کرد: طبق آنچه اعلام شده عمران خان در این سفر حامل پیامی از سوی سران سعودی برای تهران است و به نوعی قصد میانجیگری بین ایران و ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۴:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
عضو کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس بااشاره به تعیین تکلیف قانون مبارزه باپولشویی گفت: قانون میگوید بانک مرکزی و یکی دو سازمان دیگر استثنا هستند ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۶:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
عضو کمیسیون انرژی مجلس حمله اخیر به نفتکش ایرانی در دریای سرخ را اقدامی مذبوحانه دانست وتاکید کرد: این اقدامات تاثیری منفی بر اراده مردم ایران ندارد ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۵:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
تحلیلگر سیاسی بااشاره به تلاش عده ای برای ایجاد فضای دوقطبی درجامعه، گفت : هدف آنها از طرح مسائلی نظیر رفتن زنان به ورزشگاه یا حمله به مسئله نظارت استصوابی این است که ذهن جامعه را از مسائل اصلی ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۴:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس نظام صنفی کشاورزی تعیین قیمت دولتی محصولات را اجحاف در حق کشاورزان دانست وگفت: دولت و وزارت اقتصاد به نظر تشکل ها ووزارت جهاد ومجلس توجه نمی کند ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۴:۲۱    
یک کارشناس مسائل خاورمیانه، با اعتقاد بر اینکه حمله ترکیه به شمال سوریه با چراغ سبز آمریکا صورت گرفته است، گفت: این حمله بر خلاف توافقات بین المللی و منشور سازمان ملل است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۱۵:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس گفت: در حال رایزنی با رئیس مجلس هستیم تا شفافیت مالی تبلیغات در انتخابات در صحن علنی پیگیری شود البته بعید می دانم به انتخابات این دوره برسد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۱۵:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
مسلم بیات استاندارد را زبان فنی مبادلات کالا و تجارت خواند و تصریح کرد: اگر استاندارد در تجارت بین الملل لحاظ شود، طبیعتا خواست و الزامات بازارهای بین المللی تامین شده و می توان بدان دسترسی داشت.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۶ - ۱۶:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
با اشاره به تورم غیر متعارف در کشور مطرح شد: در اقتصاد بیمار ما همواره تمایل برای سرمایه گذاری در بخش تولید و صنعت رو به کاهش است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۶ - ۱۵:۴۷    
کارشناس مسائل سیاسی، با اشاره به تصمیم ترامپ برای خروج نیروهای نظامی این کشور از شمال سوریه اظهارکرد ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۶ - ۱۵:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی مجمع بیداری اسلامی، تحولات اخیر در عراق را حرکتی خاموش و پنهانی از سوی آمریکا و رژیم صهیونیستی دانست که تلاش کرده اند به آن فضای مردمی بدهند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۶ - ۱۴:۴۷    
استاندار قم با اشاره به دیدار رئیس جمهور با مسئولان استانی تهران، البرز و قم گفت: این سه استان ویژگی هایی ممتاز دارند و حل و فصل مشکلات این استان ها در کل کشور تاثیر گذار است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۵ - ۱۵:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
کارشناس مسائل پولی و بانکی اظهار کرد: در حال حاضر بانکداری در کشور در وضعیت زیان دهی قرار دارد و بانک ها باید از بین دوراه حل ورشکستگی و یا بنگاه داری، یکی را به اجبار انتخاب کنند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۵ - ۱۴:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
دبیر کانون سراسری انبوه سازان با بیان این که تولید مسکن در کشور متناسب با تقاضای موجود در کشور نیست تصریح کرد: تولید مسکن اجتماعی می تواند بخشی از نیاز مسکن طیف هدف کشور را تامین کند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۵ - ۱۴:۱۸    
نانواکناری با بیان اینکه ایران همچنان پنجره دیپلماسی را در راستای مذاکره با کشورهای اروپایی جهت اجرای تعهدات برجامی از سوی آنها باز گذاشته، اظهارکرد: اگر اروپایی ها از حلقه آمریکا خارج شوند ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۵ - ۱۳:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
عضو هیئت نمایندگان اتاق بازرگانی گفت: رئسای جمهور ایران و ترکیه در بازار عراق رقیب هستند؛ نه ما بعنوان صادرکننده. بنابراین باید خدمات فنی مهندسی را نیز وارد بازار عراق کنیم.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۴ - ۱۸:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس حوزه مسکن تاکید کرد که تسهیلات 10هزار میلیاردی مسکن و نفت نباید منتج به رشد نقدینگی شود.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۴ - ۱۴:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
یک کارشناس مسائل هسته ای، اظهار کرد: اقدامات ایران در راستای کاهش تعهدات برجامی همه در چارچوب برجام بوده و تخلفی از این توافق بین المللی نکرده است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۴ - ۱۳:۴۷    
یک نماینده مجلس با اشاره به این که فرایند قانون گذاری در کشور با ایراداتی مواجه است، گفت: ابلاغ سیاست های کلی قانون گذاری از سوی رهبر معظم انقلاب یک ضرورت اجتناب ناپذیر بود.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۴ - ۰۹:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل ستادمبارزه باقاچاق کالا وارز سازمان تعزیرات بااشاره به نامه دووزیر برای جلوگیری از مبارزه با قاچاق وتهدید به امنیتی کردن این قضیه گفت ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۳ - ۱۴:۴۷    
مدیر حج و زیارت استان خوزستان، با اشاره به آخرین وضعیت مرزهای چزابه و شلمچه برای تردد زائران اربعین حسینی گفت ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۳ - ۱۳:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
سفیر پیشین ایران در ایتالیا باانتقاد از طرح 4ماده ای اروپایی ها برای مذاکره ایران و آمریکا گفت: رویکرد کلی غربی ها مهار مزیت های نسبی ایران است ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۱ - ۰۹:۴۰    
یک کارشناس مسائل بین الملل با اشاره به افزایش استقبال مردم آمریکا از استیضاح ترامپ تصریح کرد:در حال حاضر حزب جمهوری خواه آمریکا در یک دو راهی مهم برای تصمیم گیری در مورد نحوه حضور در انتخابات ریاست ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۰ - ۱۶:۴۰    
فرقانی با اشاره به امضای کنوانسیون رژیم حقوقی دریای خزر توسط ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه درروز گذشته بعد از تصویب این کنوانسیون توسط مجلس دومای این کشور تصریح کرد ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۹ - ۱۶:۰۸    
حجت الاسلام سلیمی، تعیین سهمیه و تسهیلات ویژه برای تحصیل فرزندان اعضای هیات علمی دانشگاهها را خلاف عدالت آموزشی دانست.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۹ - ۱۵:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس مسائل غرب آسیا با بیان اینکه چشم انداز روشنی برای اتحادیه اوراسیا علی رغم نوپا بودن آن وجود دارد، گفت: اگر ایران بتواند عضو دائم این اتحادیه شود ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۹ - ۱۲:۳۸    
کارشناس مسائل امریکا گفت: اکثر مجلس نمایندگان با برگزاری دادگاه برای رئیس جمهور امریکا موافق هستند و به احتمال قوی این اتفاق رخ خواهد داد ولی رای گرفتن این قضیه از مجلس سنا جای تردید دارد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۸ - ۱۶:۳۹    
کارشناس مسائل بین الملل ،با اشاره به انجام عملیات نصرالله من الله علیه سعودی ها، گفت : این عملیات مکمل عملیات آرامکو بود که در چند روز گذشته توسط یمنی هاعلیه ائتلاف عربی به ویژه سعودی ها انجام شده ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۸ - ۱۶:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری گفت: رئیس قوه قضاییه برخوردی منطقی با مشکلات جامعه کارگری داشتند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۸ - ۱۵:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با تاکید بر به بن بست رسیدن طرح شفافیت رای به رادیو گفت وگو گفت: اگر خواستید با طراحان این طرح مناظره ای بگذارید بنده آمادگی کامل دارم!
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۸ - ۱۳:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
کارشناس ارشد مسائل غرب آسیا اسارت شمار بالایی از افسران ارشد سعودی را دومین دستاورد بزرگ انصاراله بعد از قضیه آرامکو دانست و گفت: عملیات نصرمن الله دنیا را تکان داد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۷ - ۱۶:۳۹    
استاندار ایلام گفت: امسال پیش بینی می کنیم تعداد زوار عبوری از مرز مهران بیشتر از قبل باشد و با وجود بازگشایی مرز خسروی باز هم زوار بیشتری از مرز مهران عبور و مرور خواهند کرد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۷ - ۱۵:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
نائب رئیس اتحادیه مشاوران املاک با بیان اینکه مسکن کوچک عاملی بازدارنده برای رشد جمعیت از جمله تاکیدات مقام معظم رهبری است، خاطرنشان ساخت: نباید خانه های لانه زنبوری برای مردم تولید کنیم.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۷ - ۰۹:۳۹    
یک کارشناس مسائل آسیا اظهار کرد: به نظر می رسد با توجه به شرایط کنونی در افغانستان و روند تحولات در این کشور بار دیگر اشرف غنی به عنوان رئیس جمهور افغانستان انتخاب شود.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۶ - ۱۵:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
یک اقتصاددان با اعلام اینکه اصلاح نظام بانکی در حال حاضر مسکوت مانده است، گفت: با اعمال فشار، فقط زیان بیشتری به بانک ها تحمیل و موجبات ورشکستگی برخی بانک ها را فراهم می کنیم.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۶ - ۱۵:۳۸    
یک کارشناس مسائل خاورمیانه ، اظهار کرد : به نظر می رسد آمریکایی ها درصدد هستند که محمد بن سلمان را برای حفظ قدرت خاندان ال سعود در عربستان، قربانی کنند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۶ - ۱۴:۳۸   + ۱۲ سایت دیگر  
یک کارشناس مسائل سیاسی ،اظهار کرد : ادعای آمریکایی ها مبنی بر آمادگی جهت مذاکره با تهران و دوستی با ملت ایران، بیشتر شبیه یک شوخی و جوک است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۶ - ۱۳:۳۸    
یک کارشناس مسائل بین الملل گفت : بعید می دانم که شرایط در آمریکا به سمتی برود که ترامپ استیضاح شود.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۳ - ۱۵:۳۶    
یک دیپلمات باسابقه کشورمان، تاکید کرد: اروپایی ها در صدد هستند که ایران را وارد پروسه ای کنند که خود از قبل طراحی کرده اند تا در این مسیر از تهران امتیاز بگیرند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۳ - ۱۳:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون امنیت ملی گفت: نماینده های مخالفِ طرح شفافیت می گویند برخی معلمان حق التدریس هرروز جلوی مجلس تجمع ومطالباتی مطرح می کنند و می خواهند بانظر آن ها رای دهیم ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۳ - ۰۹:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
مسئول روایتگری سازمان حفظ آثار سپاه و بسیج با اشاره به اینکه جوانان توانمند امروز وارثان دوران دفاع مقدسند ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۲ - ۱۳:۳۶    
کارشناس مسائل خاورمیانه، بااشاره به پیشنهاد روحانی جهت ایجاد امنیت خلیج فارس با عنوان ابتکارصلح هرمز گفت ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۲ - ۰۹:۳۶    
یک کارشناس مسائل بین الملل اظهار کرد: جمهوری اسلامی همواره سعی کرده از فرصت مجمع عمومی سازمان ملل برای حل مسائل منطقه ای و بین المللی به نحو مناسب استفاده کند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۱ - ۱۵:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
کارشناس سازمان برنامه و بودجه در پاسخ به اینکه معیار دولت در حذف یارانه نقدی برخی خانوارها چیست، اظهار کرد: معیار ما قانون است و دولت به قوانین فرادست و قانون بودجه عمل خواهد کرد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۱ - ۱۱:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
کارشناس مسائل غرب آسیا گفت: باید کشورهای منطقه به درک مشترکی از تهدیدات واقعی و مصنوعی در منطقه دست پیدا کنند و در این صورت آنها متوجه می شوند که ایران نه تنها تهدید نیست بلکه بازوی ایجاد ثبات در ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۱ - ۰۹:۰۵    
کارشناس مسائل خاورمیانه بابیان اینکه آنچه که اکنون توسط سعودی ها در یمن انجام می شود کشتارنسلی است، گفت: تا کنون سازمان ملل و نهادهای بین المللی اقدام موثری برای توقف کشتار در یمن انجام نداده اند.
  ۱۳۹۸/۰۶/۳۱ - ۱۶:۳۵    
مسئول سابق دفتر حافظ منافع ایران در مصر اظهار کرد: السیسی به بسیاری از وعده های خود در هنگام انتخاب شدن به عنوان رئیس جمهور این کشور عمل نکرده و بسیاری از مردم در این کشور از عملکرد او راضی نیستند.
  ۱۳۹۸/۰۶/۳۱ - ۱۵:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
افتخاری گفت: امروز باید فضای اقتصادی سوریه در اختیار ما و خون شهدای مدافع حرم زمینه ساز به راه افتادن صنعت و چرخ اقتصاد در کشور باشد؛ نه اینکه بستری برای رونق کشورهایی باشد که مسبب جنگ بودند!
  ۱۳۹۸/۰۶/۳۱ - ۰۹:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
اسفنانی بااعلام اینکه نمی توان افزایش قیمت ها رادر بازار متاثر ازنرخ ارز دانست، گفت: یاباید منفعت طلبی کسانی که در فروش کالا وخدمات فعال هستند را مبنا قرار دهیم یا اینکه اقتصاد را از منظری دیگر ...
  ۱۳۹۸/۰۶/۳۰ - ۱۵:۴۶    
یک کارشناس مسائل خاورمیانه، اظهار کرد: بسیاری از تحلیل گران با توجه به نتایج انتخابات اخیر در رژیم صهیونیستی معتقدند که دیگر دورنمایی برای فعالیت سیاسی نتانیاهو وجود ندارد و او به پایان دوران سیاسی ...
  ۱۳۹۸/۰۶/۳۰ - ۱۵:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
نماینده پیشین ایران در صندوق بین المللی پول، اقدام آمریکایی ها در تحریم مجدد بانک مرکزی را اقدامی روانی و به منظور دلجویی از عربستان عنوان کرد.
  ۱۳۹۸/۰۶/۳۰ - ۱۴:۴۶    
یک کارشناس مسائل سیاسی، اظهار کرد: عربستانی ها متوجه شده اند که دیگر بیش از این نمی توانند با کارت آمریکا در منطقه بازی کنند.
  ۱۳۹۸/۰۶/۳۰ - ۱۳:۴۶    
کارشناس مسائل رسانه گفت: برخی از رسانه های معاند در اظهارات خود تلاش کردند این گونه القا کنند که ایران اهل مذاکره و گفت وگو نبوده و به دنبال ایجاد ناامنی در منطقه است.
  ۱۳۹۸/۰۶/۲۷ - ۱۸:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
عضو شورایعالی کار با اشاره به اینکه مجلس و دولت با انداختن مشکل اشتغال بر گردن حداقل حقوق و دستمزد، راه را به بی راهه می برند، گفت: کارفرمایان پولشو و متخلف را به وزارت کار معرفی کردیم.
  ۱۳۹۸/۰۶/۲۷ - ۱۶:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کل اسبق بانک مرکزی با اعلام اینکه کارت های بانکی از نظر ایمنی ضعیف هستند، تصریح کرد: شوق و اشتیاق نظام بانکی برای توسعه کمی این کارت ها بسیار بود و لذا دقت لازم برای جلوگیری از اقدامات مجرمانه ...
  ۱۳۹۸/۰۶/۲۷ - ۱۳:۴۶    
تحلیلگر مسائل غرب آسیا با اشاره به تلاش طالبان برای کشاندن امریکا پای میز مذاکره گفت: اگر طالبان در آینده به روش های خطرناک روی آورد، برای جمهوری اسلامی ایران هزینه ای غیر قابل تصور دربر خواهد داشت.
  ۱۳۹۸/۰۶/۲۶ - ۱۷:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس گفت: انتقادات به قانون تجارت مطرح است هرچند این نظرات ارزشمند باشد ولی وقتی قابل اجراست که برای نمایندگان و شورای نگهبان جا بیفتد.
  ۱۳۹۸/۰۶/۲۶ - ۱۵:۴۶    
یک کارشناس مسائل بین الملل، با اشاره به خسارات وارد شده به مجموعه "آرامکو" در پی حمله اخیر گروه انصارالله یمن به تاسیسات نفتی عربستان گفت ...
  ۱۳۹۸/۰۶/۲۶ - ۱۴:۴۵    
یک کارشناس مسائل بین الملل، اظهار کرد: با توجه به روند تحولات بین المللی و داخلی ترکیه ،این کشور متوجه شده که در جریان بحران سوریه باید به سمت ایران و روسیه حرکت کند.
  ۱۳۹۸/۰۶/۲۵ - ۱۸:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
عضو اتاق بازرگانی ایران بر لزوم کپی برداری قانون تجارت کشورهای موفق اظهار کرد: روند تصویب قانون در مجلس به هیچ وجه متناسب با انتظارات ما نیست.
  ۱۳۹۸/۰۶/۲۵ - ۱۴:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
نائب رئیس کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس گفت: بسیاری وزارتخانه ها و سازمان های دولتی در دستگاه قضایی دارای پرونده فساد هستند که زیبنده نظام مقدس جمهوری اسلامی نیست.
  ۱۳۹۸/۰۶/۲۵ - ۰۹:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون شوراهای مجلس با اشاره ضمنی به نگرانی نماینده های مناطق کوچک از اجرای طرح شفافیت آرا تاکید کرد: آن هایی که تریبون در اختیارشان هست، اگر نقدی دارند باید سازنده باشد و مجلس را تخریب نکنند!
  ۱۳۹۸/۰۶/۲۵ - ۰۹:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
یزدی زاده گفت: بانک مرکزی و وزارت اقتصاد نباید در شرایط جنگ اقتصادی تعلل کنند، به راحتی می توان قانون چک را اجرایی کرد و فرار مالیاتی را به حداقل رساند.
  ۱۳۹۸/۰۶/۲۴ - ۱۵:۱۵    
تحلیلگر مسائل غرب آسیا گفت: اقتصاد عربستان سعودی با ضربه سوم به طور کلی فلج خواهد شد.
  ۱۳۹۸/۰۶/۲۴ - ۱۴:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان تهران گفت: سازمان تعزیرات در صورت برخورداری از اختیارات گذشته نقش مهمی در کنترل، مدیریت و تنظیم بازار و نظارت بر قیمت ها ایفا خواهد کرد.
  ۱۳۹۸/۰۶/۲۳ - ۱۶:۱۵    
اطهری با اشاره به تصمیم اخیر "احمد داوود اوغلو" گفت: داووداوغلو به سیاست های داخلی و خارجی اردوغان انتقاد داشت و فکر می کرد که این حزب از ارزش های اصیل جدا شده است.
  ۱۳۹۸/۰۶/۲۳ - ۱۵:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست اسبق وزارت اقتصاد و کارشناس پولی و بانکی درخصوص بنگاه داری بانکها اظهارنظر کردند.
  ۱۳۹۸/۰۶/۲۳ - ۱۴:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
خسروی اجرای "طرح مسکن ملی" را موثر بر کاهش قیمت مسکن دانست و افزود: با استارت خوردن مسکن مهر در سال 1384 نیز جهش قیمت ها کنترل شد و کاهش یافت.
  ۱۳۹۸/۰۶/۲۳ - ۱۴:۱۵    
یک کارشناس مسائل آمریکا، اظهار کرد: ترامپ آماده گرفتن امتیاز از ایران است ، ولی تمایلی ندارد که امتیازی به ایران بدهد .
  ۱۳۹۸/۰۶/۲۰ - ۱۸:۱۵    
یک استاد دانشگاه، اظهارکرد: در ارتباط با حادثه یازده سپتامبر دو دیدگاه کلی که بعضاً با یکدیگر تعارض نیز دارند، وجود دارد.
  ۱۳۹۸/۰۶/۲۰ - ۱۶:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
صمصامی با انتقاد از انحراف در تسهیلات و عدم نظارت جدی برای تخصیص به حوزه تولید و اشتغال، گفت: متاسفانه کل تسهیلات سیستم بانکی پرداخت شده در سال گذشته منجر به رشد اشتغال نشد.
  ۱۳۹۸/۰۶/۲۰ - ۱۵:۴۵    
یک کارشناس مسائل خاورمیانه، اظهار کرد: رژیم صهیونیستی با توجه به افزایش قدرت جریان مقاومت از جمله حزب الله لبنان در حالت تدافعی قرار گرفته است.
  ۱۳۹۸/۰۶/۲۰ - ۱۴:۱۵    
محرابی اظهار کرد: اقدام دونالد ترامپ رییس جمهور آمریکا در برکناری جان بولتون مشاور امنیت ملی آمریکا، بیشتر یک پیام و سیگنال به داخل جامعه آمریکا بوده است .
  ۱۳۹۸/۰۶/۱۷ - ۱۵:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
کارشناس مسائل بین الملل، با اشاره به سفر مدیرکل موقت آژانس بین المللی انرژی اتمی به تهران و دیدارش با مقامات عالی رتبه کشورمان گفت ...
  ۱۳۹۸/۰۶/۱۷ - ۱۴:۴۴    
یک کارشناس مسائل بین الملل هدف آمریکایی ها از طرح مذاکره مجدد با ایران را ایجاد تعهدات مکرر و بیشتر از سوی دولت واشنگتن برای تهران عنوان کرد.
  ۱۳۹۸/۰۶/۱۶ - ۱۵:۴۴    
استاد روابط بین الملل با اشاره به زمان اجرای گام سوم کاهش تعهدات ایران گفت: هم آقای روحانی و هم دکتر ظریف به لبخند اروپایی ها بیشتر از قول و ضمانت تاکید کردند و این بسیار خطرناک بود.
  ۱۳۹۸/۰۶/۱۶ - ۱۵:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
کارشناس مسائل اوراسیا همکاری ایران با کشورهای عضو اتحادیه اقتصادی اوراسیا را دارای پیامی برای غرب و نیز راهی در راستای دور زدن تحریم ها دانست.
  ۱۳۹۸/۰۶/۱۶ - ۱۳:۴۴    
کارشناس مسائل سیاسی با اشاره به نقش حمایتی امریکا از عربستان برای خروج سعودی ها از باتلاق جنگ با یمن، از توطئه جدید امریکایی ها برای مذاکره با انصاراله یمن خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۶/۱۶ - ۱۳:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون کشاورزی مجلس اقتصاد کشاورزی را جز مطمئن ترین ها در حوزه اقتصاد کلان دانست و تاکید کرد: تحریم ها بر همه حوزه ها اثر داشت ولی بر اقتصاد کشاورزی کمترین تاثیر را گذاشت.
  ۱۳۹۸/۰۶/۱۳ - ۱۷:۴۳    
کارشناس مسائل اروپا، بااشاره به همراهی ملکه و پادشاهی انگلیس با دولت این کشور در به تعلیق درآوردن مجلس عوام انگلیس اظهارکرد: پادشاهی انگلیس بخاطر مشارکت در اتخاذ چنین تصمیمی ...
  ۱۳۹۸/۰۶/۱۳ - ۱۶:۴۳   + ۱۵ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس تاکیدکرد: اگر اتحادیه اروپا اراده عملی برای انجام تعهدات نشان دهد و خواسته های ایران را محقق نکند ...
  ۱۳۹۸/۰۶/۱۳ - ۱۴:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
یک کارشناس مسائل بین الملل اظهار کرد: در حال حاضر در ارتباط با موضوع ایران در بین دولتمردان آمریکایی اختلاف نظر وجود دارد چراکه برخی می خواهند با ایران به توافق برسند و در مقابل عده ای خواستار افزایش ...
  ۱۳۹۸/۰۶/۱۳ - ۱۰:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت ملی گام سوم و چهارم کاهش تعهدات ایران را مبنی بر تجدیدنظر درهمکاری با آژانس دانست و سناریوهای احتمالی ایران را ناظربر نسل جدید سانتریفیوژهای نطنز ...
  ۱۳۹۸/۰۶/۱۲ - ۱۷:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
نائب رئیس کمیسیون کشاورزی اتاق ایران گفت: وقتی وزارت صنعت تصمیم گیری کند، نوعی دو گانگی ایجاد می شود که به تولید کننده داخلی ضربه می زند؛ ما نیز نگرانیم مشکل اصلی گریبانگیر واردات شود.
  ۱۳۹۸/۰۶/۱۲ - ۱۵:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
شیخ الاسلام بااشاره درگیری های اخیر بین حزب الله و رژیم صهیونیستی و ضرباتی که حزب الله توانست به نظامیان رژیم اشغالگر قدس وارد کند ...
  ۱۳۹۸/۰۶/۱۲ - ۱۴:۳۷    
سخنگوی هیات رییسه مجلس شورای اسلامی، اعلام کرد : وزارتخانه میراث فرهنگی بر اساس نیازهای موجود در کشور تشکیل شده است.
  ۱۳۹۸/۰۶/۱۱ - ۱۵:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
جهانپور گفت: تجربه نشان داده گزینش پزشکان غیربومی در مناطق محروم با جاذبه های اقتصادی اشتباه بوده و خروجی مناسبی نداشته و ماندگاری این افراد موقتی خواهد بود.
  ۱۳۹۸/۰۶/۱۱ - ۱۵:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
نایب رئیس اتحادیه مشاوران املاک، با اشاره به رکود حاکم بر بازار خرید و فروش مسکن اظهار کرد: میزان معاملات مسکن در تیر و مرداد ماه سال98 در تهران نسبت به تیر و مرداد سال گذشته 80درصد کاهش پیدا کرده ...
  ۱۳۹۸/۰۶/۱۱ - ۱۵:۱۸    
یک کارشناس مسائل خاورمیانه اظهار کرد: پی گیری طرح معامله قرن از سوی آمریکایی ها و صهیونیستها باعث نزدیک شدن هرچه بیشتر گروه های مقاومت در فلسطین جهت مبارزه با رژیم صهیونیستی و اشغالگری های آن شد.
  ۱۳۹۸/۰۶/۱۱ - ۱۴:۱۸    
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی، اظهار کرد: بر اساس شنیده ها، گام سوم ایران در راستای کاهش تعهدات برجامی اش در ارتباط با افزایش سطح غنی سازی اورانیوم خواهد بود.
  ۱۳۹۸/۰۶/۱۱ - ۱۳:۴۸    
نانواکناری با بیان این که امیدواریم اروپایی ها به تعهدات خود در حوزه برجام عمل کنند، گفت: اگر مذاکرات اخیر ایران با کشورهای اروپایی به نتیجه نرسد ...
  ۱۳۹۸/۰۶/۱۱ - ۰۹:۱۸    
سخنگوی پیشین وزارت امور خارجه، اقدام دولت انگلیس در تعلیق پارلمان این کشور را نقض فاحش دموکراسی عنوان کرد.
  ۱۳۹۸/۰۶/۱۰ - ۱۵:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
کارشناس مسائل بورسی گفت: بازار سرمایه در مقطع کنونی با سطح مطلوب تامین مالی فاصله دارد و همه باید تلاش کنیم که این اتفاق بیفتد.
  ۱۳۹۸/۰۶/۱۰ - ۱۴:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه کمیسیون عمران مجلس گفت: از دولت انتظار می رفت نسخه ای سریع و محکم برای مسکن بپیچد.
  ۱۳۹۸/۰۶/۰۹ - ۱۶:۱۶    
کارشناس مسائل اروپا برگزیت را پیش زمینه فروپاشی انگلیس خواند و افزود: قرار است اتحادیه اروپا نشستی با بوریس جانسون داشته باشد که این جلسه در مورد آینده برگزیت و بسیار سرنوشت ساز خواهد بود.
مشاهده نتایج بیشتر...