چهارشنبه ۲۲ آذرساعت ۱۴:۳۶Dec 2017 13

راه مبین (rahemobin.ir)

راه مبین 29 اسفند 1394 راه مبین 30 اسفند 1395 راه مبین 2 فروردین 1396 راه مبین 31 اردیبهشت 1396 راه مبین 31 خرداد 1396 راه مبین 31 تیر 1396 راه مبین 31 مرداد 1396 راه مبین 31 شهریور 1396 راه مبین 30 مهر 1396 راه مبین 30 آبان 1396 راه مبین 1 آذر 1396 راه مبین 2 آذر 1396 راه مبین 3 آذر 1396 راه مبین 4 آذر 1396 راه مبین 5 آذر 1396 راه مبین 6 آذر 1396 راه مبین 7 آذر 1396 راه مبین 8 آذر 1396 راه مبین 9 آذر 1396 راه مبین 11 آذر 1396 راه مبین 12 آذر 1396 راه مبین 13 آذر 1396 راه مبین 15 آذر 1396 راه مبین 16 آذر 1396 راه مبین 17 آذر 1396 راه مبین 18 آذر 1396 راه مبین 19 آذر 1396 راه مبین 20 آذر 1396 راه مبین 21 آذر 1396 راه مبین 22 آذر 1396 
  ۴ ساعت پیش    
تحقق بودجه عمرانی را می توان یکی از ابعاد توسعه کشور دانست، امری که در شش ماهه نخست امسال، تنها 10 درصد از آن محقق شده است.
  ۴ ساعت پیش    
مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: امروز، آخرین مهلت شرکت در آزمون کارشناسی ارشد 97 است.
  ۳ ساعت پیش    
سخنگوی کاخ سفید با بیان اینکه هیچ ضرب الاجلی برای کنگره در زمینه برجام تعیین نشده بود تاکید کرد که اگر توافق در کنگره و توسط متحدان آمریکا اصلاح نشود خاتمه خواهد یافت.
  ۳ ساعت پیش    
جوانان نخبه کشورمان پهپادی ساخته اند که با چهار بال پرواز می کند و در دنیا نمونه ای ندارد.
  ۳ ساعت پیش    
سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان اعلام کرد که علی رغم صدور روادید برای دو هیأت فنی ایران و عربستان به منظور بازدید از اماکن دیپلماتیک دو کشور، ولی هنوز هیچ سفری در این زمینه انجام نشده است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۱ - ۱۲:۳۷    
با دستور دکتر علی اکبر ولایتی رئیس هیأت مؤسس و هیأت امنای دانشگاه آزاد اسلامی، علیرضا کریمی کشتی گیر پهلوان کشور که به منظور دفاع از مردم مظلوم فلسطین مقابل رژیم صهیونیستی مبارزه نکرد ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۰ - ۱۴:۰۷    
آیین مذهبی غبارروبی ضریح مقدس امامزاده اسماعیل(ع) شهریار با حضور جمعی از پاسداران به همراه زائرین و خادمین این آستان مقدس برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۰ - ۱۳:۰۷    
تاریکی معبر و عدم ایمنی ساختمانی نیمه کاره در شهرک صدف منجر به سقوط و جراحت شدید شهروند 60 ساله شد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۰ - ۱۰:۲۲    
نماینده مردم شاهین شهر در مجلس از پرداختی های نجومی به عنوان مستمری در صندوق بازنشستگی کشوری خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۰ - ۱۰:۲۲    
در بودجه سال 97 درآمدی معادل 3000میلیارد تومان از محل جرائم رانندگی دیده شده که افزایش 7درصدی درآمد از این محل را نشان می دهد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۰ - ۱۰:۲۲    
رئیس سازمان برنامه و بودجه گفت: هیچ نیازمندی از پرداخت یارانه ها حذف نمی شود و همه نیازمندان چه افرادی که شناسایی شده اند و چه کسانی که خود اعلام می کنند مشمول پرداخت یارانه ها خواهند بود.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۰ - ۱۰:۰۷    
خبرگزاری تسنیم به بررسی جزئیات طرحی از دو نماینده کنگره آمریکا پرداخته که خواستار اعمال فشار بر کشورهای دیگر در زمینه فروش سلاح به ایران است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۰ - ۱۰:۰۷    
نماینده موقت سازمان خواربار و کشاورزی ملل متحد (فائو) در ایران اظهارت رئیس سازمان حفاظت محیط زیست درباره محدود بودن ظرفیت های کشاورزی در ایران را رد کرد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۰ - ۱۰:۰۷    
نماینده سابق تهران در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه تحریم بانک های بزرگ علیه ایران ادامه دارد، گفت: تحریم ها همچنان برقرار است و غربی ها به دنبال توسعه سند برجام به حوزه های امنیتی و موشکی هستند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۰ - ۰۹:۵۲    
یک کارشناس مسائل سیاسی با اشاره به پیام ولیعهد عربستان به داماد ترامپ در حمایت از انتقال سفارت آمریکا به بیت المقدس گفت: رژیم آل سعود با حمایت از تصمیم دونالد ترامپ ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۰ - ۰۹:۵۲    
تصویر نجات کودک از حادثه تروریستی مجلس، جز تصاویر برتر سال در رویترز معرفی شد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۰ - ۰۹:۵۲    
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: دولت قول هایی درباره ساماندهی حقوق بازنشستگان نیروهای مسلح داده است و مجلس نیز پیگیر این موضوع است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۰ - ۰۹:۵۲    
شاید بتوان مدعی شد میان افت کیفیت مدارس دولتی و استقبال از مدارس غیردولتی ارتباطی دو سویه وجود دارد، استقبالی که در سایه ضعف مدارس دولتی رقم خورده و در این رابطه یک کارشناس آموزشی معتقد است"برخی ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۰ - ۰۹:۵۲    
دولت در لایحه بودجه 97 برای درآمدزایی بر روی اقساط برگشتی زلزله زدگان هم حساب کرد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۰ - ۰۹:۳۷    
بسته شدن سامانه ثبت سفارش خودرو، حربه ای برای برخی افراد سودجو در بازار پر سودِ خودرو شده است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۰ - ۰۹:۳۷    
وزیر امور خارجه کشورمان در یادداشتی برای یک روزنامه آمریکایی به اروپا هشدار داد، نباید با همراه شدن با دولت آمریکا در تضعیف برجام اشتباهات گذشته را تکرار کند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۰ - ۰۹:۳۷    
یک گروه سه نفره از سناتورهای کنگره آمریکا یک بار دیگر خواستار کناره گیری رئیس جمهور این کشور به دلیل اتهامات مربوط به فساد اخلاقی شده اند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۰ - ۰۹:۳۷    
مستندات لایحه بودجه 97 نشان می دهد دولت افزایش قطعی قیمت حامل های انرژی را کلید زده و درآمد 17هزار میلیارد تومانی از این محل پیش بینی کرده است؛ اما بنا به متن تبصره 18 ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۹ - ۱۱:۰۸    
رئیس مجلس گفت: رژیم بی هویت صهیونیستی نمی تواند با زد و بند با آمریکا و چند کشور زبون منطقه صورت مسئله را پاک کند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۹ - ۱۱:۳۸    
رئیس جمهور گفت: پایه اصلی بودجه امسال شفافیت است و پرداخت اعتبار به دستگاه ها برمبنای عملکرد سه ماهه آنهاست.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۹ - ۱۱:۳۸    
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: امیدواریم در بودجه سال 97 نام نویسی مجدد از متقاضیان یارانه امکان پذیر شود.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۸ - ۱۹:۲۳    
رژیم غذایی سالم، نقش بسیار مهمی در مدیریت دیابت و کنترل قند خون دارد و برنامه ی غذایی فقط شامل وعد ه های اصلی نیست، بلکه میان وعده ها را نیز شامل می شود.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۸ - ۱۹:۲۳    
در حالی که مسئولان از وجود گوشت گیاهی کیلویی 7000 تومانی و چلوکباب 1000 تومانی در بازار خبر داده بودند، وزارت جهاد کشاورزی خبری از این مساله ندارد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۸ - ۱۹:۲۳    
فرمانده کل سپاه با تاکید بر اینکه هدف اصلی آمریکا و رژیم صهیونیستی تخریب مسجدالاقصی است، گفت: به فضل الهی، قدس مدفن رژیم صهیونیستی خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۸ - ۱۸:۳۸    
رئیس کل دادگستری استان تهران از صدور حکم محکومیت محمود رضا خاوری، مدیر عامل سابق بانک ملی خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۸ - ۱۸:۳۸    
کبد یکی از مهمترین اعضای بدن است که کوچکترین خللی در روند کارکرد آن می تواند زندگی را به کام انسان زهر کند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۸ - ۱۸:۳۸    
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس برای تمدید قرارداد با این تیم شروطی مدنظر دارد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۸ - ۱۸:۲۳    
سخنگوی هیئت رئیسه مجلس از حضور رئیس جمهور در مجلس برای تقدیم لایحه پیشنهادی بودجه سال 97 کل کشور خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۸ - ۱۷:۲۳    
عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات با بیان اینکه هنوز حقوق های نجومی در کشور وجود دارد تصریح کرد: هنوز حقوق های نجومی در کشور وجود دارد و مدیرانی هستند که بعد از این هیاهوها که درباره حقوق های نجومی ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۸ - ۱۰:۵۳    
وزیر خارجه روسیه تاکید کرد، تصمیم جدید دولت آمریکا، نقض تمامی توافقات قبلی در باره شهر "قدس" و مغایر با خط مشی واشنگتن در عادی سازی روابط با جهان عرب است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۸ - ۱۰:۳۸    
وزارت خارجه آمریکا در بیانیه ای اعلام کرد اجرای کامل فرمان ضد مهاجرتی رئیس جمهور این کشور برای منع سفر اتباع ایران و 5 کشور دیگر به آمریکا را آغاز کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۸ - ۱۰:۳۸    
تیم کشتی ایزی پایپ کاشان با پیروزی برابر رقیب آمریکایی قهرمان کشتی باشگاه های جهان شد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۸ - ۱۰:۲۳    
چهار عضو اروپایی شورای امنیت به علاوه آلمان، در بیانیه ای مشترک تصمیم اخیر آمریکا در مورد قدس را خلاف قطعنامه های شورای امنیت خواندند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۸ - ۱۰:۲۳    
رئیس جمهور آمریکا بامداد شنبه در جمع هوادارانش در فلوریدا بار دیگر از توافق هسته ای ایران به عنوان فاجعه ای تمام عیار یاد کرد و از تصمیمش برای عدم صدور تأییدیه برای آن دفاع کرد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۷ - ۱۵:۰۸    
مردم انقلابی و همیشه در صحنه شهرستان شهریار همزمان با سراسر کشور در راهپیمایی ضد آمریکایی-صهیونیستی شرکت کردند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۷ - ۱۳:۵۳    
امام جمعه شهریار گفت: رهبر معظم انقلاب اسلامی بارها به این موضوع اشاره کرده اند که کارهایی که دشمنان این مرز و بوم انجام می دهند از روی عجز و ناتوانی است نه قدرت پس لازم است در مقابل آن ها سکوت نکرده ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۶ - ۱۹:۳۸    
یک نشریه مالزیایی از سرمربی پرتغالی تیم ملی فوتبال کشورمان به عنوان گزینه سرمربیگری تیم ملی مالزی یاد کرد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۶ - ۱۸:۳۸    
دبیر شورای عالی امنیت ملی کشورمان اقدامات ترامپ و هیئت حاکمه بحران ساز آمریکا را تسریع کننده فروپاشی رژیم غاصب صهیونیستی عنوان کرد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۶ - ۱۸:۲۳    
عضو شورای شهر تهران در خصوص ادامه پروژه های عمرانی شهرداری اظهار کرد: شاید بودجه سال 97 نسبت به سال 96 افزایشی نداشته باشد، اما هر اندازه که این بودجه مصوب شود ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۶ - ۱۸:۲۳    
معاون بازسازی مسکن روستایی بنیاد مسکن گفت: به جای تسهیلات بلاعوض برای اسکان موقت، کانکس در اختیار مردم قرار می دهیم و قیمت کانکس ها نیز حدود 7 میلیون تومان است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۶ - ۱۸:۲۳    
در روز 16 آذر 1332 در پی یورش نیروهای امنیتی و گارد به دانشکدۀ فنی دانشگاه تهران و درگیری میان آنان و دانشجویان، سه دانشجوی این دانشگاه کشته و گروه دیگری مجروح و بازداشت شدند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۶ - ۱۸:۲۳    
مردم فلسطین همزمان با موج واکنش های منفی به تصمیم رئیس جمهور آمریکا درباره انتقال سفارت این کشور از تل آویو به قدس اشغالی دست به تظاهرات می زنند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۶ - ۱۸:۰۸    
یکی از مهم ترین پیشنهادهایی که برای کنترل فشار خون مطرح می شود، کنترل وزن است. اگر اضافه وزن دارید، رژیم بگیرید. کم کردن حتی یک کیلوگرم از وزن تان هم مفید است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۶ - ۱۸:۰۸    
مجلس نمایندگان آمریکا با اکثریت آرا به قطعنامه ای برای استیضاح ترامپ رأی منفی داد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۶ - ۱۷:۵۳    
تمدید قرارداد سرمربی پرسپولیس ابتدای هفته آینده انجام می شود.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۶ - ۱۷:۵۳    
نیروهای جبهه مقاومت در مرحله نخست عملیات، مزارع الرهجان را به کنترل خود در آوردند و حدود 25 تن از تروریست های جبهه النصره را کشته و زخمی کردند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۶ - ۱۷:۲۳    
شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی از جهان اسلام وامت بزرگ رسول الله دعوت کردتا همه یک صدا و همگام و همراه با مردم مظلوم و ستمدیدۀ فلسطین اقدام سخیف ترامپ را محکوم کنند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۵ - ۲۱:۵۳    
رهبر معظم انقلاب در دیدار مسئولان نظام و مهمانان کنفرانس وحدت اسلامی تصریح کردند: اینکه آن ها [دشمنان] ادعا می کنند می خواهند قدس را پایتخت فلسطین اشغالی اعلام کنند، از عجز و ناتوانی آنهاست.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۳ - ۲۰:۰۸    
متخصص سلامت دهان و دندانپزشکی اجتماعی گفت: پوسیدگی دندان شایع ترین بیماری دهانی است و برای پیشگیری از آن راهکارهایی معرفی شده است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۳ - ۱۹:۲۳    
نماینده مردم تهران در مجلس گفت: اگر آیت الله العظمی مکارم شیرازی احساس کردند که جسارتی به ایشان شده است، بنده چنین قصدی نداشتم و اگر چنین برداشتی شده بنده از ایشان پوزش می خواهم.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۳ - ۱۹:۲۳    
وزیر ارتباطات از مذاکره و موافقت دادستانی با اجرای فیلترینگ غیرهمسان برای دسترسی کاربران ایرانی در اینترنت خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۳ - ۱۹:۰۸    
فریدالدین حداد عادل با انتشار پستی توئیتری از تولد محمدامین فرزند سوم سید مجتبی خامنه ای خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۳ - ۱۹:۰۸    
محیط زیست استان تهران اعلام کرده شاخص هوای تهران اکنون فراتر از حد مجاز است و با توجه به پایداری هوا و وارونگی دما امروز و فردا پایتخت آلوده تر خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۳ - ۱۸:۲۳    
روبرتو توماس مورالس اوهدا وزیر بهداشت کوبا با حضور در شهرستان شهریار، از مراکز بهداشتی یوسف آباد و فردوسیه شهریار بازدید کرد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۲ - ۲۳:۳۸    
عضو کمیسیون شوراهای مجلس اظهار داشت: پس از نشست هایی که بین کمیسیون شوراها و شورای نگهبان برگزار شد، شورای نگهبان نظارت بر انتخابات شوراها را نپذیرفت.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۲ - ۱۳:۳۷    
همایش نهضت ما زنده ایم با هدف ترویج فرهنگ حجاب و عفاف با حضور الهام چرخنده بازیگر مطرح سینما و تلویزیون در مهدیه امامزاده اسماعیل(ع) شهریار برگزار شد
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۱ - ۲۰:۳۷    
فرماندار شهریار گفت: برای آنکه از وضعیت نه چندان مطلوب حاکم بر حوزه تولید و صنعت خارج شویم، نیازمند برنامه ریزی، تلاش و کار مضاعف هستیم.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۱ - ۱۸:۰۱    
مهلت ثبت نام تکمیل ظرفیت آزمون سراسری 96 تا سه شنبه 14 آذرماه تمدید شد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۱ - ۱۸:۰۱    
برخی منابع از کشته شدن شماری بر اثر انفجار انتحاری که در شمال شرق نیجریه رخ داد، خبر دادند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۱ - ۱۸:۰۱    
کاپیتان و سرمربی سابق فوتبال ایران عنوان کرد: سخت ترین قرعه برای ما بود اما ما هرگز حریف راحتی نخواهیم بود.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۱ - ۱۸:۰۱    
سخنگوی ارشد نیروهای مسلح گفت: تقاضای هرگونه مذاکره در خصوص توان موشکی جمهوری اسلامی ایران از اساس منتفی است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۱ - ۱۸:۰۱    
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس با تاکید بر اینکه برد تیمش برابر ذوب آهن دلچسب بود، گفت که تیم ملی ایران می تواند برای صعود به دور دوم جام جهانی امیدوار باشد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۱ - ۱۷:۰۰    
صبح امروز جمع کثیری از دانشجویان دانشگاه صنعت نفت در اعتراض به شرایط استخدام وزارت نفت وحذف استخدام بدون آزمون فارغ التحصیلان گروه الف این دانشگاه در مقابل نهاد ریاست جمهوری تجمع اعتراضی برگزار کردند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۱ - ۱۶:۴۵    
عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس با اشاره به استیضاح برخی از وزرا دولت دوازدهم در روز های آتی اظهارداشت ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۱ - ۱۳:۰۰    
به علت همخوانی نداشتن سود وام بانکی با درآمد تولیدکنندگان ،وعده تسهیلات 50 هزار میلیاردی رییس کل بانک مرکزی چرخ های تولید را نخواهد چرخاند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۱ - ۱۳:۴۵    
روحانی گفت: امروز خوشحالیم پایگاه های اصلی داعش در منطقه از بین رفته و انشاءالله با حمایت مردم روزی شاهد باشیم ریشه تروریسم در منطقه نابود شود.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۱ - ۱۳:۴۵    
مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام برای شرکت در آزمون دکترای 97، امشب پایان می پذیرد و این فرصت تمدید نمی شود.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۹ - ۱۹:۰۰    
روز گذشته 3 نفر از شهروندان ساکن شهرک رفاه فاز یک اندیشه بر اثر مسمومیت با گاز منو اکسید کربن ناشی از احتراق وسایل گرماشی راهی بیمارستان شدند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۸ - ۱۹:۱۴    
نماینده ولی فقیه درامور حج و زیارت گفت: ثبت نام از زائران حج تمتع 97 بعد ازسفر رئیس سازمان حج وزیارت به عربستان و مذاکره با طرف سعودی انجام خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۸ - ۱۹:۱۴    
وزیر ارتباطات و فناوری گفت: فاز دوم طرح رجیستری از 14 آذر شروع می شود و طبیعتاً تغییر بزرگ در ارائه سرویس است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۸ - ۱۹:۱۴    
وزیر ورزش و جوانان با اشاره به برگزاری جلسات مربوط به بودجه سال آینده از تداوم اختصاص وام 10 میلیونی ازدواج به جوانان در سال آینده خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۸ - ۱۷:۲۹    
سازمان پزشکی قانونی اسنان کرمانشاه آخرین آمار جان باختگان زلزله استان کرمانشاه را 505 نفر و یک نفر مجهول الهویه اعلام کرد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۸ - ۱۷:۲۹    
فرماندهان کل ارتش و سپاه بر توسعه هم افزایی بین ارتش و سپاه برای ارتقای تولید قدرت در عرصه های زمینی، دریایی، هوایی و موشکی تاکید کردند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۸ - ۱۷:۲۹    
باشگاه پرسپولیس نمی تواند در پنجره نقل و انتقالاتی زمستانی حضور داشته باشد و قطعا محروم است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۸ - ۱۷:۲۹    
سازمان هواشناسی اعلام کرده آخر هفته شمال کشور بارانی شده و در مناطق سردسیر و نیمه شمالی کشور کاهش دما، بارش برف و کولاک را شاهد خواهیم بود.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۸ - ۱۷:۱۴    
مسئول فرهنگی اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان شهریار از برگزاری مراسم محفل انس با قرآن کریم با حضور قاریان ممتاز و بین المللی در مسجد حضرت ابوالفضل علیه السلام شهر نصیرآباد شهریار خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۸ - ۱۷:۱۴    
قیمت نان در نهایت افزایش پیدا می کند و این افزایش قیمت هم با هماهنگی نمایندگان دولت در ستاد تنظیم بازار صورت می گیرد ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۸ - ۱۱:۲۹    
صبح امروز و با حضور فرمانده نیروی دریایی ارتش، از دستاوردهای جدید این نیرو که به همت متخصصان داخلی طراحی و ساخته شده است، رونمایی شد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۸ - ۱۰:۱۳    
سخنگوی اتحادیه فرآورده های نفت، گاز و پتروشیمی معتقد است که مسئولان ارشد هنوز به استراتژی که در حد ملی باشد در زمینه صادرات گاز نرسیده اند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۸ - ۱۰:۵۹    
رئیس جمهور گفت: تقویت توان نظامی و دفاعی در دستور کار ماست و باید قدرت نظامی خود را افزایش دهیم.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۸ - ۱۰:۵۹    
کره شمالی با انتشار بیانیه ای، آزمایش موشکی اخیر خود را موفقیت آمیز خواند و اعلام کرد با موشک بالستیک جدید خود می تواند کل خاک آمریکا را هدف قرار دهد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۸ - ۱۰:۱۳    
رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: سخنش برای حفظ منافع ملی کشور و وی نقش بی بدیلی در مبارزه با استعمار و استکبار داشت.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۷ - ۱۹:۱۲    
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: حقوق بازنشستگان صندوق بازنشستگی کشوری و تامین اجتماعی در سال آینده به سقف حداقل 2 میلیون تومان می رسد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۷ - ۱۹:۱۲    
دفتر فرماندهی کل سپاه ادعای یکی از مسئولان دولت دهم مبنی بر اهدای سکه به سرلشکر جعفری را تکذیب کرد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۷ - ۱۷:۱۲    
سخنگوی قوه قضاییه گفت: یکی از صحبت هایی که احمدی نژاد این روزهای اخیر به عنوان مصاحبه کرد را نگاه کردم؛ حقیقتا ده ها دروغ و خلاف واقع و گنده گویی و توهین به این و آن بود.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۷ - ۱۶:۵۷    
جمعی از فرماندهان و مسئولان نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران، ظهر امروز با فرمانده معظم کل قوا دیدار کردند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۷ - ۱۰:۲۷    
در پی انتشار نقل قول ناقص و تحریف شده از محمدباقر نوبخت، معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور درخصوص عدم اعطای وام بلاعوض به زلزله زدگان در صورت دریافت کانکس ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۷ - ۱۰:۲۷    
وزیر سپاه در دوران دفاع مقدس گفت: ما در کشورهای عراق و سوریه حضور داریم و در بازسازی با آنها همکاری خواهیم داشت.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۷ - ۱۰:۱۲    
روزنامه نیویورک تایمز نوشت: ایرانیان اکنون در اینکه واشنگتن و ریاض غیرقابل اعتماد هستند، دیدگاه متحدی پیدا کرده اند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۷ - ۱۰:۲۷    
مشاور معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: امروزه در کشورمان از شیشه در نمای ساختمان بسیار استفاده می شود اما علم استفاده از پوسته های شیشه ای در ساختمان رعایت نمی شود و این تضاد بدون شک صدمات جانی و مالی ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۷ - ۱۰:۲۷    
رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گفت: 8 هزار مورد اسکان به صورت موقت توسط قرارگاه خاتم الانبیاء(ص) برای بنیاد مسکن به انجام می رسد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۷ - ۱۰:۱۲    
رئیس سابق هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس گفت: امروز دیداری با برانکو انجام دادم و شرایطی را فراهم خواهیم کرد تا پرسپولیس تیم پرقدرتی را امسال روانه لیگ قهرمانان آسیا کند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۷ - ۱۰:۱۲    
منابع بحرینی از حمله نظامیان بحرینی به تظاهرات کنندگان در نزدیکی منزل مسکونی شیخ عیسی قاسم در منطقه محاصره شده الدراز خبر دادند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۷ - ۰۹:۵۷    
کارشناسان معتقدند توسعه کشت فراسرزمینی ،سبب کاهش واردات و مانع خروج ارز از کشور شده و از وابستگی به درآمدهای نفتی می کاهد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۷ - ۰۹:۵۷    
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح با تاکید بر اهمیت هم افزایی راهبردی نیروی دریایی ارتش و سپاه در تضمین قدرت دریایی کشور گفت: قدرت دریایی ایران منادی صلح و دوستی ملت ها است.
مشاهده نتایج بیشتر...