یکشنبه ۰۸ اسفندساعت ۰۹:۰۶Feb 2017 26

راه مبین (rahemobin.ir)

  ۱۳۹۵/۱۲/۰۷ - ۱۶:۴۰    
رئیس ستاد انتخابات وزارت کشور گفت:مجریان انتخابات 96 حق خروج از کشور را ندارند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۷ - ۱۳:۵۵    
تخلیه نخاله هایی که در ورودی دهشاد پایین شهریار معضل مسؤولان و مردم است
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۷ - ۱۳:۵۵    
رئیس جمهوری آمریکا از درخواست بودجه هنگفت برای یکی از بزرگترین تقویت های نظامی در تاریخ آمریکا خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۷ - ۱۳:۴۰    
رئیس سازمان انرژی اتمی از خرید حدود هزار تن کیک زرد در آینده نزدیک از قزاقستان خبر داد و گفت که 300 کیلو از این مقدار قرار است در ایران به uf6 تبدیل شود و مجددا به قزاقستان فروخته شود به این ترتیب ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۷ - ۱۳:۴۰    
رئیس کل بانک مرکزی با بیان اینکه معاونت نظارت این بانک، از این پس گزارش های غیرمقبول و بندهای پرابهام را نمی پذیرد، گفت: امروزه، گزارش های غیرمقبول در نظام بانکداری بین المللی جایگاهی ندارد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۷ - ۱۳:۲۵    
فرمانده انتظامی تهران بزرگ درخصوص اظهارات دادستان تهران مبنی بر به هنگام نبودن پلیس تهران گفت: مردم باید در این خصوص نظر بدهند که آیا پلیس تهران در حوادث به هنگام بوده است یا خیر ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۷ - ۱۳:۲۵    
نمایندگان مجلس در جریان بررسی جزئیات بودجه 96 مصوب کردند که حقوق ماهیانه کارکنان دولت تا سقف دو میلیون تومان از پرداخت مالیات معاف می شود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۷ - ۱۲:۴۰    
تهیه کننده سینما با رد شایعه درگذشت اکبر عبدی بازیگر مشهور سینما و تلویزیون گفت: این شایعه کار افراد حقه باز در فضای مجازی است و آن را تکذیب می کنم.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۷ - ۱۲:۲۵    
رئیس ستاد انتخابات وزارت کشور از ممنوعیت مسافرت های خارجی مجریان برگزاری انتخابات 96 خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۷ - ۱۲:۲۵    
کی روش بارها گفته و باز هم اخیراً تکرار کرده که نمی خواهد با دعوت کردن از بازیکنان پرسپولیس باعث چاقی آنان و آزردگی خاطر سرمربی آنان شود ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۷ - ۱۱:۲۵    
این سفر به منظور بررسی میدانی آخرین وضعیت استان خوزستان و ارزیابی اقدامات انجام شده توسط دولت در راستای رفع مشکلات ناشی از افزایش پدیده ریزگردها انجام شد که معصومه ابتکار رئیس سازمان حفاظت از محیط ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۷ - ۱۱:۱۰    
سفیر و نماینده دائم ایران در آژانس گفت که گزارش جدید آژانس بار دیگر تایید کرده که فعالیت های هسته ای ایران در چارچوب برجام به پیش می رود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۷ - ۱۱:۱۰    
وزیر بهداشت با بیان اینکه ایران از معدود کشورهای دنیا بود که بیماران بیش از 50 درصد هزینه های درمانی را پرداخت می کردند ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۷ - ۱۱:۱۰    
عضو هیئت تحقیق و تفحص مجلس از وضعیت افراد دوتابعیتی و دارای گرین کارت در حوزه مسئولان و مدیران ارشد و شناسایی خلاءهای قانونی گفت: در دولت، مدیران دوتابعیتی حضور دارند و آقایان بجای فرافکنی ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۷ - ۱۰:۵۵    
نماینده پیشین آمریکا در سازمان ملل و از چهره های نومحافظه کار این کشور در کنفرانس سالیانه محافظه کاران آمریکا بر لزوم لغو هر چه زودتر برجام تاکید کرده است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۷ - ۱۰:۵۵    
پیام فرحبخش متخصص تغذیه اظهار داشت: کم خونی در چند نوع بروز می کند که شایعترین آن فقر آهن است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۷ - ۱۰:۵۵    
رئیس گروه دوستی ایران و روسیه و ارمنستان گفت: در شرایط فعلی تنها بازرگانان،تجار و گروه های گردشگری ما می توانند بدون داشتن ویزا به روسیه سفر کنند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۷ - ۱۰:۵۵    
برخی از مواد غذایی هستند که ترکیب آن ها با ماست سبب تغییراتی می شود که خوشایند نیست و باید از اضافه کردن چنین موادی که ترکیب ماست را به هم می زنند، جلوگیری کرد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۷ - ۱۰:۴۰    
رئیس جبهه پیروان خط امام و رهبری گفت: کسانی که در سال 88 مرتکب جرم شدند برای بازگشت به آغوش ملت باید بپذیرند که مجرم بودند و به مردم و نظام هزینه تحمیل کردند و باید به جرم خود اقرار کنند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۷ - ۱۰:۴۰    
رئیس مرکز اجراییات پلیس راهور ناجا از عدم حذف جریمه خودروهایی که به دلیل داشتن معاینه فنی غیرمجاز اعمال قانون شدند خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۷ - ۰۹:۲۵    
دولت ترامپ پس از هشدارهای مقامات دفاعی و امنیتی آمریکا بررسی طرح قراردادن سپاه پاسداران در لیست سازمان های تروریستی را متوقف کرده است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۶ - ۱۴:۲۵    
امام جمعه موقت شهریار گفت: هشتم اسفند ماه در تقویم شمسی روز امور تربیتی نامگذاری شده است و این روز مهم از چندین جهت حائز اهمیت و توجه است ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۵ - ۲۳:۵۵    
حضرت آیت الله خامنه ای در دیدار جمعی از شاعران مذهبی خاطرنشان کردند: پیروی واقعی از ائمه معصومین در متابعت عملی از آن بزرگواران و استمرار مبارزه با کفر و نفاق است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۵ - ۱۳:۲۵    
فرمانده انتظامی شهرستان شهریار از دستگیری سارقان حرفه ای محتویات خودرو با 31 فقره سرقت خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۵ - ۱۲:۵۵    
صبح امروز خودروی حمل پول بانک پاسارگاد در بزرگراه حقانی به سرقت رفته که پلیس پایتخت مشغول بررسی و شناسایی سارقین است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۵ - ۱۲:۵۵    
مدیر کل آژانس بین المللی انرژی اتمی گفت: آقای روحانی به توافق هسته ای بسیار پایبند است، اگر او (در انتخابات) شکست بخورد، وضع دیگری رقم می خورد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۵ - ۱۲:۵۵    
وزیر اسبق آموزش و پرورش گفت: اگر جبهه مردمی در مورد بنده به جمع بندی برسد، در انتخابات ریاست جمهوری سال آینده کاندیدا خواهم شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۵ - ۱۲:۵۵    
رئیس کل بیمه مرکزی با تاکید بر اینکه تا زمانی که دیه گران نشود، بیمه شخص ثالث هم گران نخواهد شد، گفت: حتی به دنبال کاهش نرخ این بیمه هم هستیم.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۵ - ۱۲:۵۵    
رئیس جمهور با بیان اینکه ما هیچگاه خوزستان را فراموش نکرده ایم گفت: تلا ش های جدی برای حل مشکلات این استان در حال انجام است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۵ - ۱۲:۴۰    
دبیرکل جامعه روحانیت مبارز آمریکاستیزی را از ویژگی های الزامی رئیس جمهور آینده کشور دانست و گفت: رئیس جمهور آینده باید شجاع باشد و مردم را به نزدیکان خود ترجیح دهد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۵ - ۱۲:۴۰    
نیروهای پلیس فدرال عراق با آغاز مرحله دوم عملیات آزادسازی بخش غربی شهر موصل موفق شدند وارد فرودگاه این شهر شوند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۵ - ۱۲:۴۰    
گروه فرهنگی جهان نیوز: اگر آدم می خواهد صاحب دل شود، باید اول صاحب چشمش شود. صاحب زبانش بشود. صاحب دستش بشود. صاحب شکمش بشود. یک صفت از صفات الهی، این است که او قادر مختار است. قادر مختار است ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۵ - ۱۲:۴۰    
وزیر خارجه روسیه با اعلام این که کشورش حاضر است با آمریکا درمورد طرح ایجاد منطقه امن در سوریه مذاکره کند؛ متذکر شد، عملی شدن چنین طرحی در صورت هماهنگی با نظام دمشق امکان پذیر است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۵ - ۱۲:۴۰    
یک فوق تخصص گوارش و کبد گفت: مبتلایان به کبد چرب از مصرف مواد غذایی سرخ کردنی و حاوی کلسترول خودداری کنند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۵ - ۱۰:۵۵    
عضو فراکسیون امید گفت، ما در کنار روحانی سبدی از کاندیداها را خواهیم داشت!
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۵ - ۱۰:۵۵    
حجت الاسلام علوی در پاسخ به سوالی درباره عضوگیری عناصر داعش در سیستان و بلوچستان گفت: در سیستان چنین چیزی نداشتیم.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۵ - ۱۰:۵۵    
برای همه ما پیش آمده که بلافاصله بعد از غذا احساس می کنیم نیاز به خواب داریم. دلیلش هم می تواند خستگی بعد از یک روز کاری سخت باشد و هم غذاهایی که هر روز می خوریم.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۵ - ۱۰:۵۵    
تکلیف و وضعیت مالکیت ایران بر جزایر زرکوه و آریانا مشخص است، هیچ کشوری نمی تواند در این باره ادعایی داشته باشد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۵ - ۱۰:۴۰    
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: مبادلات نظامی میان ایران و روسیه در طی سال های اخیر گسترش پیدا کرده است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۵ - ۱۰:۴۰    
با توجه به افزایش قیمت گوشت مرغ و دام، بسیاری از مردم به خوردن دل و جگر مرغ که غذایی خوشمزه است، رو آورده اند. اما آیا مصرف دل و جگر مرغ سلامتی افراد را با مشکل مواجه می کند؟
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۵ - ۱۰:۴۰    
رییس جمهور به منظور رفع مشکلات ریز گردهای خوزستان در سفری یک روزه وارد اهواز شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۵ - ۱۰:۴۰    
دادستان کل کشور از ارسال فهرستی از افراد دوتابعیتی به وزارت اطلاعات خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۵ - ۱۰:۲۵    
حجت الاسلام رحیمیان دغدغه دوم برای شکل گیری جبهه مردمی نیروهای انقلاب را بر زمین ماندن مطالبات رهبری دانست و عنوان کرد: آنجا که رهبر معظم انقلاب اظهار نگرانی و مطالبه کردند ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۵ - ۱۰:۲۵    
سرپرست سازمان حج و زیارت و سرپرست گروه اعزامی ایران به عربستان سعودی گفت: نخستین جلسه مذاکرات با وزیر حج و مسئولین حج عربستان امروز بعد از ظهر بر گزار می شود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۴ - ۱۶:۵۵    
نماینده مردم شهریار قدس و ملارد در مجلس:در لایحه بودجه 96 هیچ نشانی از عدالت در توزیع متوازن امکانات دیده نمی شود
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۴ - ۱۶:۲۵    
به منظور گرامیداشت پنجم اسفندماه که به عنوان روز مهندس نامگذاری شده است مراسم بزرگداشتی با حضور جمعی از مسئولین و اعضای سازمان نظام مهندسی شهریار در سالن پذیرایی شباهنگ شهریار برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۴ - ۱۳:۴۰    
حجت الاسلام و المسلمین اژه ای در پاسخ به سئوالی مبنی بر اینکه عنوان شده در تمدید مرخصی مهدی هاشمی رودربایستی وجود داشته است، گفت: مطلقا رو دربایستی وجود ندارد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۴ - ۱۳:۴۰    
صالحی امیری گفت: سیاست قطعی ایران اعزام حجاج در سال آتی به عربستان است، اما این منوط به این است که عربستان شرایط لازم را فراهم کند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۴ - ۱۳:۴۰    
وزارت کار سی ام اسفند را تعطیل رسمی اعلام کرد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۴ - ۱۳:۴۰    
معاون سیاسی اجتماعی استانداری خوزستان از سفر رئیس جمهور به استان خوزستان برای بررسی موضوع ریزگردها خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۴ - ۱۳:۲۵    
نمایندگان مجلس در جلسه علنی امروز مقرر کردند در سال 96 هیچ افزایش قیمتی در فرآورده های نفتی صورت نگیرد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۴ - ۱۳:۲۵    
ریزگردهارا به جای مالچ نفتی با ریگ تثبیت کنید. تپه های ماسه ای خوزستان را به جای درختانی که به دلیل عمق زیاد آب زیرزمینی خشک می شوند با گیاهان علفی تثبیت کنید و ماسه های روان سایر نقاط کشور را با بتن ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۴ - ۱۲:۱۰    
مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری تهران گفت: 854 زن کارآفرین در استان تهران شناسایی شده اند و اطلاعات آنان در بانک اطلاعات این زنان ثبت شده است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۴ - ۱۲:۱۰    
عضو کمیسیون شوراها در مجلس با انتقاد از اینکه در بودجه 96 عدالت در توزیع متوازن وجود ندارد، گفت: شاخص های علمی و عملیاتی از لحاظ ظرفیت و جمعیت درست تعریف نشده در حالیکه توزیع بودجه باید از حوزه لابی ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۴ - ۱۱:۵۵    
رئیس بهزیستی شهریار گفت: کارمندان بهزیستی با حضور در محل خدمت تمامی تلاش خود را برای رسیدگی به خواسته های معلولان و نیازمندان صرف می کنند و این فعالیت ها از روی عشق و علاقه ای است که خداوند به این ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۴ - ۱۱:۱۰    
یگان موشکی ارتش و کمیته های مردمی یمن یک فروند موشک به سمت پایگاه نیروهای سعودی در منطقه باب المندب شلیک کرد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۴ - ۱۱:۱۰    
مدیرکل امور مالی صندوق بازنشستگی کشوری درباره علت حذف حق عائله مندی و اولاد از فیش حقوقی برخی بازنشستگان توضیحاتی ارائه کرد و گفت ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۴ - ۱۱:۱۰    
10 میلیون نفر فشارخون دارند، 15 میلیون نفر سیگار می کشند سن سکته قلبی و مغزی به زیر 40 رسید است، هر ایرانی روزانه 46 گرم روغن مصرف می کند و....
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۴ - ۱۱:۱۰    
تاج درباره تغییراتی که در کمیته بین الملل فدراسیون رخ داده است ،گفت: با توجه به اتفاقاتی که برای برخی از تیم های لیگ برتری مانند استقلال و بسته شدن پنجره های نقل وانتقال در فیفا و همینطور بازیکنان ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۴ - ۱۱:۱۰    
اخیرا یکی از مشکلات والدین،دریافت هزینه های اجباری از سوی برخی از مدارس دولتی است که اینبار برای دریافت کارنامه اقدام به اخذ مبالغ هنگفت کرده اند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۴ - ۱۰:۵۵    
شبکه العالم از آغاز عملیات آزادسازی تلعفر در عراق خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۴ - ۱۰:۴۰    
ایام خانه تکانی پیش از نوروز برای خیلی از خانم ها شروع شده و طی دو سه هفته آینده نیز ادامه دارد. با این حال کمتر کسی به این نکته توجه می کند که تمیز شدن خانه گرچه بسیار ضروری و لذتبخش است ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۴ - ۱۰:۴۰    
اگر نظر کارشناسانی که معتقدند رئیس جمهور روسیه صاحب شبکه ای مالی به ارزش 200 میلیارد دلار است، درست باشد پس ولادیمیر پوتین را می توان پولدارترین فرد جهان لقب داد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۴ - ۱۰:۴۰    
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: امروز بانک های دسته سه و چهار اروپایی و بعضی از بانک های آسیایی همکاری جزئی با ما دارند و آن چیزی که در برجام پیرامون ایجاد یک شرایط مثبت در اقتصاد ایران تعهد شده بود ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۴ - ۱۰:۴۰    
سخنگوی وزارت خارجه عراق در واکنش به سخنان مولود چاوش اوغلو وزیر خارجه ترکیه ضد ایران آن را غیر عقلانی دانست.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۴ - ۰۹:۴۰    
وزیر نفت از اخذ مجوز از رییس جمهور برای اختصاص 2 درصد از منابع نفتی به مناطق نفت خیز علاوه بر 3 درصدی که در گذشته به مناطق محروم اختصاص یافته خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۳ - ۱۳:۵۵    
رهبر انقلاب در ششمین کنفرانس بین المللی حمایت از انتفاضه فلسطین اظهار داشتند: مقاومت، این روزها با توطئه ی دیگری نیز دست به گریبان است و آن تلاش دوست نمایانی است که میکوشند مقاومت و انتفاضه ی مردم ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۳ - ۱۲:۴۰    
قاضی حیدری از بازداشت فرد جدید در پرونده پدیده خبر داد و گفت: در رابطه با پرونده پدیده یک نفر دیگر بازداشت شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۳ - ۱۲:۴۰    
مرحله اول رزمایش سه روزه نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با نام پیامبر اعظم (ص) 11 با شعار "نمایش اقتدار و امنیت پایدار" با رمز مقدس یا "رسول الله یا رسول الله یا رسول الله" صبح دوم اسفند با ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۳ - ۱۲:۴۰    
فیلمی از آتش گرفتن یک مرد پس از سوخت گیری در یکی از پمپ گازهای تهران را مشاهده می کنید.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۳ - ۱۲:۲۵    
قاضی حیدری از احضار مدیرکل فرودگاه های خراسان رضوی به دادسرا خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۳ - ۱۲:۲۵    
گاهی اوقات اشتباهات پزشکی منجر به خساراتی می شود که با هیچ چیزی جبران نمی شود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۳ - ۱۲:۲۵    
در حالی که زمان زیادی تا نوروز 1396 باقی مانده همچنان پخش برنامه های "دورهمی"، "خندوانه" و "شب کوک" در هاله ای از ابهام قرار دارد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۳ - ۱۲:۲۵    
دانشگاه آزاد پرند اقدام به جذب هیأت علمی با مجوز دانشگاه آزاد برای رشته ای کرده است که این رشته در این واحد فعالیتی ندارد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۳ - ۱۲:۱۰    
وزیر بهداشت با تأکید بر اینکه چاره کار بدهی بیمه ها به مراکز درمانی در دست دولت قرار دارد، گفت: متأسفانه دولت در موضوع بدهی بیمه ها به مراکز درمانی منفعل عمل کرده است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۳ - ۱۲:۱۰    
حضور بازیکنان بسیار جوان در آسیا برای استقلال مناسب نیست زیرا این نفرات با اینکه بسیار خوب و توانمند هستند اما برای بازی های آسیایی تجربه لازم را ندارند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۳ - ۱۱:۵۵    
قسمت 141 فیلم طنز سیاسی دکتر سلام منتشر شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۳ - ۱۱:۵۵    
دستیار ویژه رئیس مجلس شورای اسلامی ایران در امور بین الملل ضمن انتقاد از تلاش اعراب برای عادی سازی روابط خود با رژیم صهیونیستی، تأکید کرد ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۳ - ۱۱:۵۵    
رئیس جمهور آمریکا اعلام کرد؛ ژنرال هربرت ریموند مک مستر را به جای مایکل فلین به عنوان مشاور امنیت ملی منصوب کرده است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۳ - ۱۱:۵۵    
مدیر کل پیش بینی سازمان هواشناسی گفت:پیش بینی می کنیم هوای کشور وارد پدیده لالینا شود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۳ - ۱۱:۵۵    
یکی از خوراکی های بسیارمفید برای سلامت بدن پروتئین ماکیان است و بین پرنده ها گوشت بلدرچین دارای خواص درمانی وسلامتی بسیار زیادی است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۳ - ۱۱:۴۰    
سخنگوی شورای نگهبان تصریح کرد: در جلسه روز چهارشنبه طرح پیشنهادی در مورد بندهای سیاست های کلی انتخابات بررسی خواهد شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۳ - ۱۱:۴۰    
گروهی از عناصر ضدانقلاب با ارسال نامه ای به کنگره آمریکا، مدعی نفوذ ایران در بین مقامات این کشور شدند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۳ - ۱۰:۴۰    
نتایج یک نظرسنجی جدید که در پایان ماه اول ریاست جمهوری ترامپ انجام شده نشان می دهد که میزان محبوبیت وی حدود 40 درصد است که در نوع خود بدترین در تاریخ روسای جمهوری آمریکا محسوب می شود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۳ - ۱۰:۲۵    
دبیرکل حزب الله لبنان گفت: جنگ در سوریه، جنگ با گروههای مسلح نیست بلکه جنگ با تعداد زیادی از کشورها و در صدر آنها آمریکا ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۳ - ۱۰:۲۵    
رهبر انقلاب با اشاره به مسائل این روزهای خوزستان و قطع آب و برق و وسایل ارتباطی در هوای سرد، فرمودند: مسئولان وظیفه دارند که به این مشکلات رسیدگی کنند و اگر کسی به فکر مردم باشد ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۳ - ۱۰:۲۵    
سخنگوی نیروی انتظامی از رصد فضای مجازی و حقیقی در آستانه چهارشنبه پایانی سال برای برخورد با هرگونه حرکات مخاطره آمیز در این شب خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۲ - ۱۹:۲۶    
جشنواره رزمی کاران دفاع شخصی به همت فدراسیون جودو جمهوری اسلامی ایران در اندیشه برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۲ - ۱۸:۴۱    
با حضور محمد محمودی نماینده شهرستان شهریار در مجلس شورای اسلامی و مدیران شهری شهرهای اقماری غرب تهران جلسه هم اندیشی بررسی امکان سنجی احداث خط اتوبوس تندرو در ورودی غربی پایتخت در دفتر نماینده شهر ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۲ - ۱۸:۴۱    
رئیس هیات ورزش همگانی شهرستان شهریار از برگزاری نخستین المپیاد ورزش های همگانی این شهرستان در اسفندماه سالجاری خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۲ - ۱۷:۵۶    
رئیس کمیته امداد امام خمینی شهریار گفت: حمایت از خانواده های تحت پوشش کمیته امداد برای خانه دار شدن یکی از طرح های این نهاد است که در راستای همین اهداف با پیگیری های صورت گرفته در سال جاری 30 خانوار ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۲ - ۱۱:۳۶    
نماینده مردم تهران در مجلس تصریح کرد دولت غیر از بودجه و برنامه طرح ضرورت اشتغال باید بیاورد، متأسفانه در بودجه هم این مسأله را نمی بینیم.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۲ - ۱۱:۳۶    
مشتاقان زیارت عتبات که در دوره پیش ثبت نام ها شرکت کرده اند، از ساعت 9 صبح امروز (دوشنبه) می توانند بر اساس اولویت های قرعه کشی نسبت به قطعی کردن ثبت نام خود در کاروان ها اقدام کنند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۲ - ۱۱:۲۱    
امارات در نمایشگاه "آیدکس" قرارداد خرید یک میلیارد و دویست میلیون دلار سلاح را امضا کرد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۲ - ۱۱:۲۱    
حجت الاسلام ماندگاری با اشاره به اینکه در فضای مجازی باید در مقابله با دشمن تعاونی راه بیاندازیم، گفت: در این زمینه باید با یکدیگر متحد باشیم ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۲ - ۱۱:۲۱    
طبق یافته های تحقیقاتی، مصرف کره موجب افزایش ریسک ابتلا به دیابت می شود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۲ - ۱۱:۲۱    
رئیس سازمان امداد و نجات هلال احمر از تداوم جستجو برای یافتن سه مفقود سیل های اخیر خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۲ - ۱۱:۲۱    
لایای طبیعی، آتش سوزی، آلودگی هوا و افزایش سالانه 100 هزار بیمار جدید مبتلا به سرطان در کشور همه ترسناک تر از فروریختن پلاسکو است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۲ - ۱۱:۰۶    
کارشناس رسمی دادگستری کارفرمای حفر تونل متروی کیانشهر و شرکت هلدینگ مترو را به عنوان مقصران مرگ چهار نفر در حادثه ریزش بخشی از تونل مترو مقصر اعلام کرد ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۲ - ۱۱:۰۶    
کارشناس مسائل غرب آسیا گفت: رجزخوانی های اخیر عادل الجبیر و مولود چاووش اوغلو وزرای خارجه آل سعود و ترکیه در نشست امنیتی مونیخ و مواضع و صحبتهای ضدایرانی آنها ...
مشاهده نتایج بیشتر...