پنجشنبه ۲۶ مردادساعت ۰۸:۱۹Aug 2017 17

راه مبین (rahemobin.ir)

راه مبین 29 اسفند 1394 راه مبین 30 اسفند 1395 راه مبین 2 فروردین 1396 راه مبین 31 اردیبهشت 1396 راه مبین 31 خرداد 1396 راه مبین 31 تیر 1396 راه مبین 1 مرداد 1396 راه مبین 2 مرداد 1396 راه مبین 3 مرداد 1396 راه مبین 4 مرداد 1396 راه مبین 5 مرداد 1396 راه مبین 6 مرداد 1396 راه مبین 7 مرداد 1396 راه مبین 8 مرداد 1396 راه مبین 9 مرداد 1396 راه مبین 10 مرداد 1396 راه مبین 11 مرداد 1396 راه مبین 12 مرداد 1396 راه مبین 13 مرداد 1396 راه مبین 14 مرداد 1396 راه مبین 15 مرداد 1396 راه مبین 16 مرداد 1396 راه مبین 17 مرداد 1396 راه مبین 18 مرداد 1396 راه مبین 19 مرداد 1396 راه مبین 20 مرداد 1396 راه مبین 21 مرداد 1396 راه مبین 22 مرداد 1396 راه مبین 23 مرداد 1396 راه مبین 24 مرداد 1396 راه مبین 25 مرداد 1396 
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۱۶:۴۳    
احمد توکلی رئیس هیئت مدیره سازمان مردم نهاد دیده بان شفافیت و عدالت در نامه ای به نمایندگان مجلس شورای اسلامی نوشت، به کسانی که گرفتار تعارض منافع هستند رأی ندهند و مصداق بارز آن را وزیر بهداشت نامید.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۱۶:۴۳    
رییس سازمان ملی استاندارد گفت: خط قرمز سازمان ملی استاندارد ایران سلامت مردم است و کوتاهی هیچ کس را نمی پذیرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۱۶:۴۳    
سخنگوی وزارت خارجه گفت: اثبات پایبندی جمهوری اسلامی ایران به روح و متن برجام کار سختی نیست و بارها از سوی آژانس بین المللی انرژی اتمی و طرف های برجام مورد تایید قرار گرفته است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۱۶:۳۳    
عده ای ناشناس شامگاه سه شنبه به منزل منتخب پنجمین دوره شورای شهر پرند حمله کردند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۱۶:۳۳    
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح ایران امروز در آنکارا با رئیس جمهور ترکیه دیدار کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۱۶:۳۳    
وزیر امور خارجه گفت: ایران برای تأمین امنیت خود به هیچ کشوری متکی نیست و با اخم و خنده دیگران خوشحال و مضطرب نمی شود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۱۶:۳۳    
نماینده مردم تبریز در مجلس گفت: وزارت بهداشت در 4 سال گذشته حدود 400 میلیارد تومان را در بانک های مختلف سپرده گذاری کرده و بهره آن را دریافت می کند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۱۶:۲۳    
نماینده مردم خرمشهر در مجلس گفت: آمارهای ارائه شده از سوی وزیر امور خارجه در رابطه با صادرات و واردات کذب محض است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۱۶:۲۳    
200 سرباز آمریکا به همراه 100 تروریست ارتش آزاد از 5 روز پیش وارد منطقه الشدادی در جنوب حسکه شده اند و تجهیزات نظامی نیز به این منطقه رسیده است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۱۶:۲۳    
وزیر پیشنهادی بهداشت با بیان اینکه 3 میلیون و 200 هزار تومان حقوق می گیرد گفت: 11 میلیون ایرانی بیمه شده اند که نزدیک به 85 درصدشان درآمد کمتر از یک میلیون داشته اند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۱۶:۱۳    
نمایندگان مجلس شورای اسلامی در دومین روز متوالی به بررسی کارنامه وزرای پیشنهادی دولت دوازدهم پرداختند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۱۶:۱۳    
مسئول روابط عمومی سپاه پاسداران گفت:انتقام سخت از داعش در دستور کار سپاه قرار داشته و در زمان مقتضی عملیاتی می شود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۱۶:۱۳    
شبکه 2 تلویزیون رژیم صهیونیستی در گزارشی ادعا کرد ایران در حال ساخت یک کارخانه تولید موشک دوربرد در شمال غرب سوریه است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۱۶:۰۳    
با وجود اعلام برخی رسانه ها مبنی بر دعوت حاج صفی و شجاعی به تیم ملی فوتبال، این 2 بازیکن باید تا پایان هفته پنجم منتظر باشند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۱۶:۰۳    
نیویورک تایمز در یادداشتی به قلم مشاور حقوقی سابق نماینده سازمان ملل در عراق به تکرار ادعاهای اثبات نشده درباره نفوذ ایران در عراق پرداخت
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۱۶:۰۳    
رئیس بیمارستان جمعیت هلال احمر گفت:در بیمارستان های سعودی و ایرانی 9 زائر ایرانی بستری هستند و یک زائر به علت کهولت سن فوت کرده است
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۱۵:۵۳    
تصمیم رئیس فعلی سازمان میراث فرهنگی و گردشگری در دوران ریاست منطقه آزاد کیش و در نظر گرفتن یک لودر به عنوان جایزه نفر اول جشنواره این جزیره، از ابتکارات عجیب معاون جدید رییس جمهور محسوب می شود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۱۵:۵۳    
بزرگان اصلاحات، یکی یکی در حال اعلام طلاق سیاسی از روحانی هستند و قصد دارند حمایت های خود از دولت را انکار کنند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۱۵:۳۳    
اصلاح طلبان در یک تظاهر گفتمانی ابراز می کنند که از ابتدا دلسوز مستضعفین بوده اند و خود را نسبت به ماجرای ژن خوب ، واردات باتوم برای کتک زدن مردم و زعفرانیه نشینی بی تفاوت نشان می دهند. چرا؟!
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۱۵:۳۳    
اظهارنظر روحانی درباره صادرات خودروهای ساخت ایران به اروپا، احتمالا از تبلیغات مسئولان وزارت صنعت درباره قراردادهای خودرویی برداشت شده، اما خلاف واقع است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۴ - ۱۷:۵۳    
صنایع تبدیلی از قابلیت ایفای نقش تعیین کننده در تنظیم بازار محصولات کشاورزی نیز برخوردار است. بیشتر کشاورزان از عرضه همزمان محصولاتشان در بازار و کاهش شدید قیمت متضرر می شوند و این در حالی است که با ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۳ - ۱۷:۳۳    
قهرمان وزنه برداری سابق جهان درگذشت.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۳ - ۱۷:۳۳    
وکیل حسین هدایتی از آزادی وی خبر داد وگفت: مقدمات آزادی فراهم شده است و وی فردا آزاد می شود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۳ - ۱۷:۳۳    
آیت الله آملی لاریجانی با تقدیر از مصوبه مقابله با اقدامات خصمانه آمریکا گفت: نهادها، قوا و مسئولان جمهوری اسلامی در برابر سیاستهای خصمانه آمریکا همگی یکصدا ایستاده اند ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۳ - ۱۵:۲۳    
می توان گفت که مبحث دیوارکشی در مرزهای ایران و ترکیه، یک پروژه تبلیغاتی ترکی-غربی برای افزایش ایران هراسی در منطقه و داخل این کشور است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۳ - ۱۵:۲۳    
هر چند به گفته رئیس انجمن قطعه سازان، بیش از 100 قرارداد بین پژو و قطعه سازان ایرانی منعقد شده است اما سخنگوی این انجمن می گوید قطعه سازان برای آماده شدن جهت داخلی سازی قطعات پژو اطلاعات لازم را از ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۳ - ۱۵:۲۳    
فرمانده نیروی زمینی سپاه با بیان اینکه ما به درخواست دولت های عراق و سوریه به این کشورها وارد شدیم، گفت: ما زمانی وارد عراق و سوریه شدیم که تروریست ها به خطوط قرمز ما نزدیک شده بودند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۳ - ۱۵:۱۳    
امروز رهبر معظم انقلاب در حکمی رئیس، دبیر و اعضای مجمع تشخیص مصلحت نظام را برای یک دوره پنج ساله منصوب کردند
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۳ - ۱۵:۱۳    
برخی رسانه های غربی و عربی از احتمال تغییرات گسترده در دستگاه دیپلماسی عربستان خبر می دهند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۳ - ۱۵:۰۳    
سخنگوی شورای نگهبان گفت: سلفی گرفتن برخی نمایندگان با موگرینی حرکت نامناسبی بود که امیدواریم دیگر تکرار نشود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۳ - ۱۵:۰۳    
رئیس شورای شهر تهران گفت: فکر نمی کنم که اگر قالیباف هم به جای رئیسی در انتخابات می ماند با آنچه که حالا اتفاق افتاده است، فرقی می کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۳ - ۱۴:۵۳    
روزنامه اصلاح طلب قانون با بیان اینکه اصلاحات هم سرمست 20 میلیون رای بود اما شکست خورد، نوشت: آن روزها کسی خطر شکست در انتخابات پیش رو را جدی نمی گرفت.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۳ - ۱۴:۴۳    
حضرت آیت الله خامنه ای در حکمی رئیس، دبیر و اعضای مجمع تشخیص مصلحت نظام را برای یک دوره پنج ساله منصوب کردند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۳ - ۱۴:۴۳    
جانشین فرمانده کل سپاه گفت: شهید حججی مظلومانه در دفاع از شرف و آزادی و حریت مسلمانان در جبهه مقاومت و سوریه داشت.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۲ - ۱۴:۳۳    
بر اثر نشت و انفجار گاز شهری در منزلی مسکونی واقع در فردوسیه شهریار، یک واحد مسکونی به طور کامل تخریب شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۲ - ۱۱:۲۲    
نشت گاز کلر موجب مسمومیت تعداد زیادی از شهروندان دزفولی شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۲ - ۱۲:۱۳    
مدیر مؤسسه شرق شناسی آکادمی علوم روسیه می گوید که بدون احترام گذاشتن به ایران و منافع ملی آن در منطقه امکان ندارد که بتوان محیط بهتری را در نظام روابط بین الملل ایجاد کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۲ - ۱۲:۱۳    
وزیر پیشنهادی دفاع گفت: نیروهای مسلح برای گرفتن انتقام خون شهید حججی و همه شهیدان ترور، هم قسم شده و انتقام سختی از تروریست های داعش خواهند گرفت.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۲ - ۱۲:۱۳    
معاون حقوقی وزارت امور خارجه گفت: دولت و وزارت امور خارجه از طرح مجلس مبنی بر مقابله با اقدامات ماجراجویانه و تروریستی آمریکا حمایت می کنند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۲ - ۱۲:۰۳    
به گزارش پایگاه خبری راه مبین به نقل از جام جم، مدیر عامل انجمن ام اس گفت: تهران، اصفهان، آذربایجان شرقی و فارس به ترتیب بیشترین آمار مبتلایان را به خود اختصاص داده اند ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۲ - ۱۲:۰۳    
فرمانده کل سپاه گفت: دشمنان بعد از برجام، آمده اند به سراغ تحریم های دفاعی و موشکی و قصد دارند که نیروهای مسلح کشور را تضعیف کنند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۲ - ۱۲:۰۳    
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از معرفی سرپرست برای وزارت علوم خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۲ - ۱۲:۰۳    
رئیس پلیس آگاهی، گفت: استفاده از دستگاه گنج یاب در سرقت از منازل را تکذیب می کنم هر چند شهروندان منزل خودشان را با شعب بانک اشتباه گرفته اند و اقدام به نگهداری پول نقد و طلا در خانه می کنند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۲ - ۱۱:۵۳    
وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان گفت: در نامه ای به شورای عالی امنیت ملی خواستار تعیین تکلیف برای رویارویی غیرمستقیم در برخی رشته های ورزشی با ورزشکاران رژیم صهیونیستی شده ایم
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۲ - ۱۱:۵۳    
هفدهمین جشن حافظ با حضور هنرمندان سینما و تلویزیون به یاد بنیانگذار این جشن علی معلم با اهداء تندیس حافظ و نشان کیارستمی در تالار بزرگ کشور برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۲ - ۱۱:۴۳    
رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: نوع جنایات تروریست ها نشان می دهد که چقدر از فرهنگ اسلامی فاصله دارند و هدفی جز تفرقه مسلمانان ندارند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۲ - ۱۰:۵۱    
جانشین فرمانده کل سپاه گفت: شهید محسن حججی، مظلومانه اما با صلابت، شکوه قامت ملت ایران را در دفاع از ملت سوریه و امنیت ملی کشورمان به نمایش گذاشت.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۲ - ۱۰:۴۱    
کارشناس فوتبال کشورمان گفت: استفاده از بازیکنان خارجی باکیفیت می تواند باعث رشد و ارتقای کل فوتبال ایران شود که متأسفانه تفکر واحد و یکدستی در این زمینه بین همه باشگاه ها حاکم نیست.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۲ - ۱۰:۴۱    
محمدجواد ظریف به تازگی گفته است: ما در برجام به اهدافمان رسیده ایم و میلیاردها دلار سرمایه هم وارد کشور شده است!
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۲ - ۱۰:۳۱    
طرح یک فوریتی مقابله با اقدامات ماجراجویانه و تروریستی آمریکا در منطقه با رای قاطع نمایندگان تصویب شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۱ - ۲۰:۵۱    
مراسم تجلیل از خبرنگاران و اصحاب رسانه های فعال در منطقه غرب استان تهران با حضور محمد محمودی شاه نشین نماینده مجلس و سعید ناجی فرماندار شهریار در سالن اجتماعات اردوگاه شهید منتظری شهریار برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۱ - ۱۹:۰۱    
سفیر سوریه در تهران گفت که خون های مطهر شهید محسن حججی پیروزی را بر تروریسم تکفیری رقم می زند و در وجدان ملتهای منطقه زنده خواهد ماند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۱ - ۱۸:۵۱    
وزیر پیشنهادی امور خارجه درباره حضور زنان و اهل سنت در این وزارتخانه گفت: وزارت امور خارجه در دولت یازدهم نخستین دستگاهی بود که از حضور زنان به عنوان معاون وزیر و سفیر و همچنین یک سفیر اهل سنت ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۱ - ۱۸:۴۱    
وزیر پیشنهادی اطلاعات دولت دوازدهم گفت: کوچک ترین بستری برای اقدامات ضدامنیتی دشمنان فراهم نخواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۱ - ۱۸:۴۱    
محمد هاشمی حدود 13 سال، ریاست سازمان صدا و سیما را بر عهده داشت و در اوایل دهه هفتاد این مسؤولیت را به علی لاریجانی تحویل داد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۱ - ۱۸:۳۱    
صنایع کوچک نقش مهمی در اشتغالزایی و تولید دارند، اما با بی توجهی بسیاری از آنها به تعطیلی کشیده شده اند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۱ - ۱۸:۳۱    
فعالان بخش خصوصی در دیدار با وزیر پیشنهادی صنعت، معدن و تجارت با طرح پرسش هایی درباره رویکرد وزیر پیشنهادی درباره موضوعات مهم اقتصادی ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۱ - ۱۸:۳۱    
کارگردان کشورمان گفت: جهادگران کار خدایی، وجدانی و اخلاقی انجام می دهند که بسیار ستودنی است و سربلندی در کارشان را از خدا می خواهم.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۱ - ۱۸:۲۱    
شهید محسن حججی که پس از 2 روز اسارت به دست نیروهای تکفیری داعش به شهادت رسید، حرف های ناگفته خود را در وصیت نامه اش نوشته و این وصیت نامه هم اکنون به دست تمام ملت ایران رسیده است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۱ - ۱۸:۲۱    
افرادی که کره شمالی را در وقوع بحران اخیر میان این کشور و آمریکا مقصر می دانند از دلیل تلاش پیونگ یانگ برای دست یابی به سلاح های هسته ای و سابقه جنایت های واشینگتن در این کشور آسیایی بی خبر هستند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۱ - ۱۸:۲۱    
گفتگویی تفصیلی با همسر شهید محسن حججی درباره ناگفته هایی از این شهید را مشاهده نمایید.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۱ - ۱۸:۱۱    
یک روزنامه اصلاح طلب در مطلبی توهین آمیز ضمن ملامت سپاه قدس، شلیک موشک های سپاه به مقر داعش در دیرالزور را اقدامی تنش زا معرفی کرد و شهادت حججی را نتیجه اشتباهات محاسباتی ایرانی ها دانست.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۱ - ۱۳:۰۱    
نهمین یادواره شهدا و دومین سالگرد تدفین شهدای گمنام فردوسیه شهریار با حضور مردم انقلابی و همیشه در صحنه این شهر برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۹ - ۱۳:۴۱    
برخورد یکدستگاه کامیون کمپرسی با خودروی سواری پراید، منجر به مصدومیت شدید راننده پراید شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۹ - ۱۳:۰۱    
رییس سازمان انرژی اتمی تأکید کردند در وهله اول نباید واکنش فنی به نقض برجام داشته باشیم ولی اگر بخواهیم واکنشی نشان دهیم، آمریکا و حامیانش غافلگیر خواهند شد. ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۹ - ۱۳:۰۱    
ایندپندنت نوشت:جنگ قیمت نفتی که آمریکا و عربستان برای تضعیف ایران و روسیه به راه انداختند برای این کشورها تاثیر نگذاشت اما بسیاری کشورهای ضعیف را گرفتار می کند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۹ - ۱۲:۵۱    
سفارت ایران در دوشنبه اتهامات مطروحه علیه کشورمان را که از طریق تلویزیون تاجیکستان پخش شد تکذیب کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۹ - ۱۲:۴۱    
فائزه هاشمی در مصاحبه ای گفته است: وزرای دولت یازدهم پیش پدر می آمدند و مشورت می گرفتند ولی البته حسن روحانی از ایشان مشورت نمی گرفت .
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۹ - ۱۲:۴۱    
سخنگوی وزارت خارجه آمریکا اعلام کرد تهران به روح توافق هسته ای پایبند نبوده است
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۹ - ۱۲:۴۱    
ان بی سی نیوز اعلام کرد وزارت دفاع آمریکا طرح حمله پیشگیرانه آمریکا به پایگاه های موشکی کره شمالی را تهیه کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۹ - ۱۲:۴۱    
روند رشد اقتصادی از حالت منفی خارج شده اما معضل بیکاری به عنوان جدی ترین نارسایی اقتصادی به قوت خود باقی مانده و نتوانسته این معضل را در هم بشکند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۸ - ۱۹:۲۱    
امام جمعه شهریار گفت: فعالیت خبرنگاران در عرصه خبر به نوعی جهاد است و قلم و دوربین آنان ابزار همین جهاد محسوب می شود و نفس کار رسانه در راه اعتلای رشد و تعالی بوده و خبرنگاران همیشه در تلاشند تا با ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۸ - ۱۴:۳۱    
بر روی بسته بندی بعضی از برندها هم برچسب فارسی نیز حک شده و نام کشور سازنده و مجوز واردات و پخش آن در ایران نوشته شده است ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۸ - ۱۴:۳۱    
رئیس مرکز اطلاع رسانی دارو و سموم سازمان غذا و دارو لیست دارو های ممنوعه در اعزام حجاج به سرزمین وحی را اعلام کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۸ - ۱۴:۳۱    
وزیر خارجه پیشین آمریکا مدعی شد اگر دولت این کشور گروه تروریستی داعش را شکست دهد، امپراتوری ایران در منطقه تاسیس خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۸ - ۱۳:۲۱    
دبیر شورای نگهبان درباره سلفی نمایندگان با موگرینی گفت: کار این عده از نمایندگان کار خوبی نبود و با اعتراضاتی روبرو شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۸ - ۱۳:۲۱    
غلامحسین کرباسچی که چندی قبل گفته بود قالیباف کم کاری کرد! به تازگی اینطور می گوید که قالیباف زیر نظر شورای شهر هم کار نکرده است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۸ - ۱۳:۱۱    
بحران قطر-عربستان یکی از مهم ترین بحران های منطقه ای است که با مشارکت و همراهی ایران و ترکیه وارد فاز جدیدی از تحولات خود شده است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۸ - ۱۳:۱۱    
رئیس جمهور مسئولیت دو معاونت و دستیار ریاست جمهوری در امور حقوق شهروندی را به زنان سپرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۸ - ۱۳:۰۱    
برای تحصیل در برخی دانشگاههای دندانپزشکی چین نیازی به قبولی در کنکور نیست، حتی لازم نیست زبان انگلیسی یا چینی بلد باشید چراکه چینی ها برای جذب دانشجو، نه آزمون ورودی می گیرند نه مدرک آیلتس طلب میکنند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۷ - ۲۱:۵۱    
سی ان ان در گزارشی فوری به نقل از مقامات آمریکایی مدعی شد یک پهپاد متعلق به ایران به یک فروند جنگنده اف-18 آمریکا نزدیک شده است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۷ - ۲۲:۰۱    
مهاجم ملی پوش باشگاه پرسپولیس در مورد نابودی اسرائیل توئیتی را منتشر کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۷ - ۲۱:۴۱    
عکسی کمتر دیده شده از حاج قاسم سلیمانی در حال تفریح منتشر شده است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۷ - ۲۱:۳۱    
رئیس سازمان انرژی اتمی ایران با اشاره به حمایت قدرت های جهانی از برجام، گفت در صورتی که آمریکا آن را لغو کند، خود مسئولش شناخته می شود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۷ - ۲۱:۳۱    
رهبر معظم انقلاب در پیامی درگذشتِ خطیب مجاهد مرحوم حجت الاسلام و المسلمین مروارید را تسلیت گفتند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۷ - ۲۱:۲۱    
تجارت میان ایران و روسیه در سال 2016 به دو برابر افزایش یافت که در آن، فروش تجهیزات نظامی – مانند بالگردهای MI-17 و سامانه های متعدد موشکی – از جمله برخی از پرفروش ترین اقلام به ایران بوده اند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۷ - ۲۱:۲۱    
قاضی مقیسه در دهمین جلسه دادگاه رسیدگی به اتهامات همدستان بابک زنجانی، به اهمیت و نقش و جزئیات جلسه وزرا و رئیس بانک مرکزی پرداخت.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۷ - ۲۱:۱۱    
محمد علی ابطحی رئیس دفتر خاتمی در پاسخ به این سؤال که سخت ترین و زمان گیرترین کار دفتر ریاست جمهوری چیست؟ گفت: بخش سنگین این ماجرا مربوط به جمع آوری نامه های مردمی است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۷ - ۲۱:۰۱    
قراردادهای جدید خودرویی تنها در صورتی می تواند به صنعت خودروسازی ایران کمک کند که انتقال کامل دانش و تکنولوژی به عنوان یک شاخص اصلی از طرف های خارجی مطالبه و اجرایی شود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۷ - ۱۳:۴۱    
گروه تروریستی تکفیری داعش مدعی شد یک ایرانی را به اسارت گرفته است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۷ - ۱۳:۴۱    
دکتر سعید ناجی در پیامی که به مناسبت 17 مردادماه، روز گرامیداشت مقام خبرنگار صادر کرد آورده است: تلاش برای دستیابی به تدبیر در امور و ایجاد امید در بین مردم در جهت افزایش نشاط اجتماعی و توسعه سیاسی و ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۷ - ۱۳:۴۱    
معاون امور مجلس رییس جمهور گفت: براساس آیین نامه داخلی مجلس سه شنبه هفته آینده روز رای اعتماد نمایندگان مجلس به وزرای پیشنهادی خواهد بود
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۷ - ۱۳:۳۱    
معاون فرهنگی و پژوهشی ستاد مبارزه با قاچاق کالا با اشاره به حجم 12.5 میلیارد دلاری قاچاق در کشور گفت: این رقم 20 درصد تجارت کشور را تشکیل می دهد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۷ - ۱۳:۳۱    
فرهنگ سیاسی و تحلیل ماجرای سلفی با موگرینی موضوع دیشب برنامه جهان آرا بود و در همین رابطه وحید یامین پور، مجری و کارشناس این برنامه با داریوش سجادی و ابراهیم فیاض به گفت وگو نشست.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۷ - ۱۳:۲۱    
رئیس کل بانک مرکزی با بیان اینکه وضعیت 3 موسسه مالی غیرمجاز در کشور تعیین تکلیف شدند، گفت: دیگر در بازار پولی مان موسسه غیرمجاز مطرحی نداریم که نگران آن باشیم و بازار غیر متشکل پولی که بحثش را می ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۷ - ۱۳:۰۱    
برجام معاهده ای نیست که از سوی کنگره به عنوان قانون آمریکا تصویب شده باشد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۷ - ۱۲:۵۱    
باشگاه خبرنگاران جوان به مناسبت روز خبرنگار با محمدرضا حسینی بای خبرنگار رسانه ملی گفتگو کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۷ - ۱۲:۵۱    
یک مسئول بلندپایه سابق رژیم صهیونیستی اذعان کرد که این رژیم قادر به تحمل جنگ جدیدی با حزب الله لبنان نیست.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۷ - ۱۲:۴۱    
فشارها به روحانی با نامه لیدر اصلاحات به رئیس جمهور دوازدهم در آخرین دقایق علنی شد تا شاید سهمی بیشتر نصیب اصلاح طلبان شود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۷ - ۱۲:۱۱    
رئیس مجلس گفت: تصویربرداری چند نفر از نمایندگان از یکی از میهمانان نوعی از سهل انگاری بود.
مشاهده نتایج بیشتر...