جمعه ۰۶ مردادساعت ۱۵:۳۳Jul 2017 28

رسای اندیشه (rasayeandisheh.ir)

  ۱۳۹۶/۰۵/۰۵ - ۱۷:۰۰    
حجت الاسلام و المسلمین یزدانی مقدم با اشاره به بحث نظریه ادراکات اعتباری گفت: نظریه ادراکات اعتباری نظریه ای است در باب مفاهیم متغیر؛ اما مفاهیم متغیر چه نوع مفاهیمی هستند ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۵ - ۱۳:۰۰    
اگر نهادهایی چون شورای رقابت به وظایف تعریف شده و قانونی خود عمل کنند و این شورا را به شورای رفاقت با خودروسازان به ضرر جیب مردم تبدیل نکنند ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۵ - ۱۲:۳۰    
رئیس مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه دشمنان تحریم های جدیدی را بر ما تحمیل می کنند و می خواهند به جنگ با رهبری بیایند، گفت: چون نمی توانند با رهبری مقابله کنند، اسم سپاه را می برند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۵ - ۱۲:۳۰    
وزیر نیرو با بیان "هم اکنون درصددیم تا پیشنهاداتی برای افزایش 10درصدی قیمت آب وبرق مطرح کنیم"، گفت: مطابق قانون برنامه ششم وزارت نیرو باید به تعدیل قیمت آب وبرق اقدام کند لذا تا پایان برنامه باید به ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۴ - ۱۲:۵۱    
به ادعای امریکایی ها این گاو سمبل خوش بینی اقتصادی و شکوفایی است و روزانه چندصد توریست به عنوان یکی از جاذبه های توریستی نیویورک از این مجسمه دیدن می کنند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۴ - ۱۲:۵۱    
معاون وزارت خارجه روسیه می گوید موافقت مجلس نمایندگان آمریکا با تحریم های جدیدی که شامل حال روسیه نیز می شود، آینده رابطه مسکو- واشنگتن را مبهم می کند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۴ - ۱۲:۲۱    
مجلس نمایندگان آمریکا طرح جامع تحریم های ایران، روسیه و کره شمالی را با 419 رأی موافق و 3 رأی مخالف تصویب کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۴ - ۱۲:۲۱    
معاون وزیر امور خارجه کشورمان گفت اقدام کنگره و قانونی که در حال تصویب است یک اقدام خصمانه و روشن علیه ایران است و با واکنش قطعی ایران مواجه می شود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۱۵:۳۶    
رئیس مجلس گفت: در آزادی اقتصادی در منطقه از بین 22 کشور رتبه 22 و در جهان رتبه 174 را داریم و در نرخ بیکاری هم در منطقه از بین 10 کشور رتبه 9 و در جهان رتبه 90 را داریم.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۱۵:۳۶    
فواد کاظم المقدادی معتقد است اقدامات صهیونیست ها علیه مسجد الأقصی، جنایتی علیه قداست این مکان شریف است و نباید از حکام عربی انتظار کمک به فلسطین و مبارزه با اسرائیل را داشت.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۱۵:۳۶    
این جرج بوش بود که نظام صدام را سرنگون کرد و عراق را به اکثریت شیعه داد. این اسرائیل بود که با تهاجم و اشغال لبنان از 1982 تا 2000 باعث تولد مقاومت شیعه به نام حزب الله شد ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۱۵:۳۶    
حال رکس تیلرسون در نامه خود از همین پاس گل طلایی تیم ایرانی استفاده کرده و مدعی شد که ایران توافق هسته ای را به دلیل ذخیره بیش از حد آب سنگین درداخل کشور نقض کرده است ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۲ - ۱۲:۰۶    
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس با بیان اینکه مبادا یک شرکت فرانسوی امروز بر نفت کشور ما حاکم شود، گفت: نگرانی ما این است که افرادی برای دریافت سود بیشتر ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۲ - ۱۱:۰۶    
جریان اصلاحات یکایک خطوط قرمز سیاسی خود را در مقابل رئیس جمهور روحانی هدر رفته می بیند اما همچنان عنوان می کند که از شرایط رضایت داریم ...!
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۲ - ۱۱:۰۶    
زمانی که برخی از این آقازاده ها در کشورهای اروپایی و در 25 سالگی مشغول معاملات اقتصادی بودند، برخی هم سن و سال های او در مرزهای شرقی و غربی کشور در دوره سربازی خود توسط گروهک ریگی و پژاک خون می ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۲ - ۱۰:۳۶    
حسام الدین آشنا طی مطلبی به اظهارات پسر محمدرضا عارف رئیس فراکسیون امید مجلس و رئیس شورای عالی سیاست گذاری اصلاح طلبان که در آن از ژن خوب خود سخن گفته بود، واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۱۷:۳۶    
واقعیت این است که محتوای اعتراض مردم فلسطین فراتر از موضوع گیت های الکترونیکی است و آنها نسبت به مصادره و تخریب احتمالی مسجد الاقصی و سایر مقدسات اسلامی و یهودی سازی قدس اعتراض دارند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۱۴:۳۶    
سخنگوی وزارت خارجه ایران با محکوم کردن اقدامات رژیم صهیونیستی در قدس اشغالی به بهانه ممانعت از ورود نمازگزاران فلسطینی به مسجدالاقصی ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۱۴:۳۶    
مجلس نمایندگان آمریکا روز سه شنبه بر سر طرحی رأی گیری می کند که در صورت تبدیل شدن به قانون تحریم های جامعی علیه ایران به بهانه های حقوق بشر ، توسعه برنامه موشکی و تروریسم اعمال می کند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۱۶:۰۶    
شهردار تهران با بیان اینکه تغییرِ اساسی در نحوه کنشِ جریانِ اصول گرایی جزو مطالبات امروز است، تأکید کرد که باید حرکت در راستایِ نو اصول گرایی هرچه سریع تر آغاز شود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۱۶:۰۶    
پس از آنکه روزنامه آمریکایی واشنگتن پست گزارش داد، ترامپ تصمیم گرفته، به برنامه مخفیانه سازمان سیا . که تحت ریاست باراک اوباما رئیس جمهور سابق آمریکا و با هدف آموزش شورشیان میانه روی مخالف اسد آغاز ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۱۶:۰۶    
در حاشیه سفر تیلرسون به قطر، یک توافق سری صورت پذیرفته که جبهه النصره، در ازاء دریافت کمکهای همه جانبه و خارج شدن از لیست تروریسم، باید پیاده نظام بعدی آمریکا در شمال شرق سوریه و جنوب این کشور باشد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۱۵:۳۶    
آمار تجارت خارجی در 3 ماه متوالی به دلایل مسائل سیاسی و با تائید رئیس کل گمرک تا زمان انتخاب وزرای کابینه دولت دوازدهم حبس شده است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۸ - ۱۸:۳۶    
3- آمریکا، جاسوسی از ایران در پوشش سفارتخانه حالا که این لانه فساد کشف شده است، خیلی چیزها برای ملت ما باید کشف بشود...اینها یک مرکز توطئه و مرکز جاسوسی در مملکت قرار دادند .. ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۸ - ۱۶:۳۶    
رییس جمهور تصریح کرد آمریکا که بسیاری از تعهداتش همچون تعهد پاریس، تعهد با کوبا و قرارداد با آمریکای شمالی و آسیای شرقی را زیر پا گذاشته است نمی تواند مروج حقوق بشر ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۸ - ۱۶:۳۶    
وزیر امور خارجه ایران در مصاحبه ای جدید گفت در صورتی که تهران بار دیگر به میز مذاکره بازگردد مذاکرات متفاوتی مطرح خواهد کرد زیرا اکنون مشخص شده که واشنگتن به تعهداتش در توافق هسته ای پایبند نیست.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۸ - ۱۶:۳۶    
هرچند هنوز شورای شهر پنجم رسمی گشایش نیافته، اعضای منتخب این دوره از شورا، امروز از میان هفت کاندیدای مطرح برای تصدی شهرداری تهران، با اجماع 21 ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۷ - ۱۳:۰۶    
رؤسای جمهور اغلب در دومین دوره ریاست جمهوری خود، بر پایه برنامه ها و تغییرات معادلات سیاسی در چیدمان کابینه دوم خود نیز دست به تغییراتی زده اند که گاه این تغییرات ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۷ - ۱۲:۳۶    
وزیر امور خارجه کشورمان در واکنش به اظهارات مداخله جویانه اخیر مقام های آمریکایی گفت: خودتان را فریب ندهید؛ تغییر حکومت ایران امکان پذیر نیست.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۷ - ۱۲:۳۶    
روند نزولی ضریب جینی تا پایان سال 1392 ادامه داشت اما از سال 1393 روند آن برعکس شد و فاصله طبقاتی مجددا افزایش یافت و این روند افزایشی همچنان ادامه دارد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۷ - ۱۲:۰۶    
یک مقام ارشد دولت آمریکا گفته است که وزیر خارجه این کشور به کنگره آمریکا اطلاع داد که واشنگتن معتقد است علیرغم آنکه ایران از برجام پیروی می کند اما به روح برجام پایبند نبوده است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ - ۱۲:۳۶    
براساس اطلاعات بدست آمده، قرار تأمین صادر شده برای حسین فریدون 50 تا 60 میلیارد تومان است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ - ۱۲:۳۶    
محبوب ترین سلبریتی ها در ایران در حدود 4 میلیون فالوور بیشتر ندارند، اما آمار بازدید سریال بازی تاج و تخت از مرز 27 میلیون بار تماشا و دانلود عبور کرده و در روز اول 900 هزار بار دانلود شده است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ - ۱۲:۳۶    
وزیر امور خارجه ایران در مصاحبه با شبکه خبری سی ان ان تصریح کرد که دولت آمریکا علاوه بر روح برجام متن آن را هم نقض کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۵ - ۱۲:۳۲    
ظریف در تماس تلفنی به جان کری گفت: لطفا به نیروی دریایی خود بگویید که از این نزدیکتر نشوند. لحن ظریف حاکی از اضطراری بودن موضوع و درخواست بود ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۵ - ۱۲:۳۲    
انشقاق در اردوگاه جریان اصلاحات وارد فاز نزاع و جنگ رودررو شده است تا جایی که این موضوع در رسانه ها هم قابل کتمان نبوده است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۵ - ۱۲:۰۲    
نشریه ویکلی استاندارد نوشت دولت ترامپ در پی دائمی کردن محدودیت غنی سازی در ایران است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۴ - ۱۶:۳۲    
رهبر انقلاب اسلامی بیان داشتند: این فیلم ماجرای نیمروز بسیار خوب بود. همه اجزاء فیلم عالی بود، کارگردانی عالی بود. بازی ها عالی، قصه عالی بود. فیلم خوش ساخت بود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۴ - ۱۶:۳۲    
رئیس قوه قضاییه با ارسال دستوری به رئیس کل دادگستری استان اردبیل خواستار پیگیری و رسیدگی فوری جنایت اخیر در پارس آباد مغان شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۴ - ۱۶:۳۲    
دبیر شورای عالی امنیت ملی با اشاره به لزوم احترام کشورهای فعال در بحران سوریه به حاکمیت این کشور بر تمام سرزمین خود تأکید کرد هیچ توافقی نباید مخدوش کننده این اصل غیر قابل تغییر یا زمینه سازی برای ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۴ - ۱۶:۳۲    
دبیرکل مجمع روحانیون مبارز با اشاره به خاطره مرحوم هاشمی درباره خود گفت: اگر دیگر خاطرات ایشان تا این اندازه بی دقت باشد، در استفاده از آن ها همواره باید جانب احتیاط را در پیش گرفت.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۲ - ۱۷:۲۸    
فرمانده کل سپاه گفت: اگر اجرای پروژه های سازندگی را در نقشه ایران جانمایی کنند، جای جای این سرزمین اسلامی عرصه خدمت رسانی سپاه به مردم است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۲ - ۱۷:۲۸    
بررسی دقیق تصاویر ماهواره ای نشانگر توسعه بخش مخصوص عملیات پهپادی در این پایگاه مستقر در اردن است و مشخص می کند نیروی هوایی آمریکا یا CIA سرمایه گذاری قابل توجهی روی توسعه آن کرده اند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۲ - ۱۷:۲۸    
به نظر می رسد، فصل مشترک گفتمان جریانات سیاسی کشور یعنی اصولگرایان و اصلاح طلبان برای کابینه دوازدهم، به کارگیری افرادی است که بتوانند مشکلات مردم را رفع کنند و در این زمینه ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۲ - ۱۶:۲۸    
قانون گذاران دموکرات در مجلس نمایندگان آمریکا قصد دارند روز چهارشنبه نسخه جدیدی از طرح تحریم ایران و روسیه را معرفی کنند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۱ - ۱۸:۲۸    
خبرهای غیررسمی و شنیده ها، حاکی از آن بود که حضور دست کم سه زن در سطح وزیر در کابینه جدید روحانی جدی است، تا اینکه امروز معاون پارلمانی رئیس جمهور بر این مسأله صحه گذاشت ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۱ - ۱۷:۵۸    
قائم مقام حزب اعتماد ملی گفت: شورای سیاست گذاری اصلاح طلبان حتی جایگاه قانونی ندارد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۱ - ۱۵:۵۸    
سخنگوی دولت که مدیران نجومی را با الفاظی مانند ذخیره نظام و امانتدار بزرگ خطاب کرده بود اینک در برابر منتقدان قرارداد توتال گفت که حرف های آنان حرف مفت است!
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۱ - ۱۵:۲۸    
رئیس جمهور گفت: اولین کشوری که به کمک مردم عراق شتافت و در مقابل تروریست ها در کنار دولت عراق قرار گرفت، ایران بود و این در تاریخ ثبت می شود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۰ - ۲۰:۵۸    
موضوعی که قرار است گفتگو شود در مورد جریان نفوذ دشمن به خصوص در حوزه ی فرهنگی است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۰ - ۱۵:۲۸    
مرجع تقلید شیعیان گفت: حضور ایران در عراق و سوریه مزاحمت برای آمریکا است چرا که آمریکا می خواهد در منطقه حاکم شود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۰ - ۱۵:۲۸    
افشای بخش دیگری از قرارداد هنگفت تسلیحاتی بین سعودی ها و آمریکا نشان می دهد، غرب علاوه بر تحریم های غیرقانونی، یک پازل خطرناک برای خنثی سازی توان موشکی کشورمان طراحی کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۰ - ۱۵:۲۸    
پس از گذشت سه سال از پلمپ دفاتر و به کارگیری روش های متعدد در فروش سهام پدیده، هنوز برخی سهامداران آن نتوانسته اند زیان خود را جبران کنند ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۰ - ۱۵:۲۸    
رئیس سازمان حج و زیارت جزئیاتی از پروازهای حج را تشریح کرد و گفت: پروازهای حج امسال از 8 مرداد ماه آغاز خواهد شد و تا سوم شهریور ادامه خواهد داشت.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۰ - ۱۴:۵۸    
اخیراً FATF لیست 9 کشوری که اقدامات لازم برای مقابله با تأمین مالی تروریسم و پولشویی انجام نداده اند را منتشر کرد که نام ایران نیز در این لیست قرار دارد ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۹ - ۱۷:۲۸    
این قرارگاه با پشتوانه عظیم نظامی و بودجه مشخص در دولت فدرال اصلی ترین پیمانکار اجرایی در حوزه های معادن، سواحل و دریاچه های این کشور است و فعالیت های اقتصادی خود را نیز علاوه بر داخل آمریکا ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۹ - ۱۷:۲۸    
حضرت آیت الله مکارم برمراقب مسائل اخلاقی طلاب تاکید کرد و اظهار داشت: دشمنان به افرادی ماموریت می دهند تا به صورت طلبه درآیند تا آبروی حوزه و طلاب را ببرند و باید نسبت به این موضوع هوشیار بود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۹ - ۱۶:۵۸    
بر اساس برخی اخبار غیر رسمی دو گروه از سوی رئیس جمهور مسئول بررسی گزینه های مطرح برای تصدی وزارتخانه ها و نحوه چیدمان کابینه شده اند و نتیجه ارزیابی های خود اعلام کرده اند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۹ - ۱۶:۲۸    
قرارداد فاز 11 پارس جنوبی هفته گذشته با کنسرسیومی به رهبری توتال فرانسه در حالی امضا شد که 12 ابهام در آن به چشم می خورد و مسئولان وزارت نفت به دور از جنجال و هیاهو باید به آنها پاسخ دهند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۹ - ۱۶:۲۸    
مدیر عامل شرکت روستک از توافقات اولیه یک همکاری نظامی میان روسیه و عربستان به ارزش 3.5 میلیارد دلار خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۸ - ۱۵:۵۳    
مسئولانی که هر از چندگاهی صحبت از انتقال آب شور دریای خزر به استان سمنان می کنند و در تدارک زمینه هایی برای انتقال آب خلیج فارس به شهر کرمان هستند ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۸ - ۱۵:۵۳    
ولادیمیر پوتین رئیس جمهوری روسیه با تاکید بر ادامه همکاری این کشور، ایران و ترکیه به عنوان بانیان مذاکرات سوری-سوری در آستانه پایتخت قزاقستان، گفت: مسکو، تهران و آنکارا با ادامه مشارکت سه جانبه خود ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۸ - ۱۵:۵۳    
عضو شورای اطلاعات ملی آمریکا معتقد است که لایحه اخیر سنا حاوی مقرراتی است که رئیس جمهور آمریکا را از لغو برخی تحریمهای هسته ای ایران باز می دارد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۸ - ۱۵:۲۳    
نماینده زنجان در مجلس از اضافه شدن 10 امضا به طرح سؤال از رئیس جمهور در صحن علنی مجلس درباره مشکلات سپرده های مردم در مؤسسات مالی و اعتباری خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۸ - ۱۵:۲۳    
دبیر وقت شورای عالی امنیت ملی درباره وقایع 18 تیر گفت: اینها خیلی پست تر و حقیرتر از آن هستند که بخواهیم نسبت به آنها تعبیر حرکت براندازی را مطرح کنیم.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۷ - ۱۲:۲۰    
حسن روحانی رئیس جمهور علیرغم برنامه ریزی های قبلی، در مراسم روز ملی صنعت و معدن که صبح امروز در سالن اجلاس سران برگزار شده است، شرکت نکرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۷ - ۱۲:۲۰    
لغو تحریم های هوانوردی و آزادسازی نرخ بلیت هواپیما توجه سرمایه گذاران به این صنعت را جلب کرده و این روزها فعالان اقتصادی برای تاسیس شرکت هواپیمایی جدید صف کشیده اند به طوری که رییس سازمان هواپیمایی ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۷ - ۱۱:۵۰    
دونالد ترامپ و ولادیمیر پوتین، رؤسای جمهور آمریکا و روسیه در حاشیه نشست گروه 20 در شهر هامبورگ آلمان با یکدیگر دیدار و در مورد مسائل و بحران های مختلف بین المللی از جمله اوکراین و سوریه دیدار و گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۷ - ۱۱:۵۰    
وزارت خارجه آمریکا در بیانیه ای با سند حقوقی تصویب شده در سازمان ملل متحد مبنی بر ممنوعیت سلاح های هسته ای مخالفت کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۷ - ۱۱:۵۰    
طی هفته های اخیر، صحبت هایی ظاهراً ناهماهنگ اما متحدالمعنی از سوی معاریف جریان سیاسی خاص در نقد نظام اسلامی و حوزه علمیه بیان شده است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۱۹:۲۰    
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با بیان اینکه تمامی شروط اعلامی شده توسط ایران برای تامین امنیت و کرامت حجاج حج تمتع توسط طرف سعودی پذیرفته شده ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۱۶:۴۰    
قرار است امروز (چهارشنبه) وزرای خارجه تحریم کننده قطر برای بررسی پاسخ قطر به درخواست ها، نشستی را در قاهره داشته باشند ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۱۶:۴۰    
قطر یکی از مهم ترین تولیدکنندگان گاز طبیعی مایع در جهان به شمار می رود و سالانه بیش از 105 میلیارد مترمکعب از این گاز تولید می کند که معادل 30% از نیازمندی های بازار جهانی است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۱۶:۱۰    
تکرار ادعای قدیمی ایجاد 700 هزار شغل جدید توسط بالاترین مقام اجرایی کشور در میان آمار مبهم و ضد و نقیض مرکز آمار ایران مبنی بر افزایش نرخ بیکاری و نسبت اشتغال، سؤالات زیادی در ذهن مردم ایجاد می کند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۱۶:۱۰    
نائب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس برگزاری حج امسال را منوط به ابراز نظر مجدد شورای عالی امنیت ملی دانست و گفت: نمایندگان شورا به عربستان رفته و موضوع حج را بررسی کرده اند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۳ - ۱۷:۱۰    
سخنگوی دولت با بیان این که نیازمند ابزار رسانه ای موثر برای اعلام اقدامات دولت هستیم، گفت: این نقیصه را در دولت دوازدهم که دلسوزان نیز خواهان آن هستند، برطرف می کنیم.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۳ - ۱۴:۴۰    
پس از شش سال، هنوز وضعیت به همین شکل در جریان است و به نظر می رسد، در حال تصاعد درگیری ها در برخی مناطق سوریه هستیم که می توانیم آن ها را کانون های بحران اطلاق کنیم ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۳ - ۱۴:۴۰    
یک رسانه غربی از امتناع نخست وزیر انگلیس از انتشار گزارش ویژه منابع مالی تروریست ها به دلیل رابطه نزدیک وی با پادشاه عربستان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۳ - ۱۴:۱۰    
دبیر ستاد حقوق بشر قوه قضاییه گفت: معلوم شد که تحریم ها ربطی به هسته ای نداشت. با مصوبه ای که سنا داشت، هر تحریمی که با برجام برداشتیم، از در دیگر برقرار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۳ - ۱۳:۱۰    
فرمانده نیروی قدس سپاه تأکید کرد نباید کسی سپاه را تضعیف و مورد حملات گوناگون قرار دهد، نباید تداعی حرف های دوران گذشته را کرد، زیرا امروز سینه سپاه برای ایثار در راه کشور و مردم سپر است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۲ - ۱۸:۳۵    
حجت الاسلام والمسلمین دکتر یحیی کبیر با اشاره به مقوله تفکر در ایمان اشاره کرد: ایمان در ارکان دین شناسی ما فوق العاده مهم است. ضد علم، ضدعقل و ضد فکر نیست، ولی غایت آن هاست.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۲ - ۱۵:۰۵    
بانک جهانی در جدیدترین گزارش خود رشد 4 درصدی و تورم 11.5 درصدی را برای اقتصاد ایران در سال 96 پیش بینی کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۲ - ۱۵:۰۵    
بعید نیست، اگر تاثیرات شلیک گلوله های حاوی فسفر، در مناطق تحت اشغال داعش مشخص شود، دولت های غربی در اقدامی پیش دستانه، آنرا تبدیل به هجمه ای جدید علیه دولت سوریه کنند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۲ - ۱۴:۳۵    
اصرار وزارت نفت برای حضور دوباره توتال در پارس جنوبی و واگذاری توسعه فاز 11 این میدان گازی به این شرکت در حالیست که این شرکت کارنامه قابل قبولی از لحاظ فنی و مالی در پارس جنوبی ندارد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۲ - ۱۴:۳۵    
رهبر معظم انقلاب احیا و استیفای حقوق عامه و حمایت از آزادیهای مشروع مردم را از وظایف مهم قوه قضاییه برشمردند و تاکید کردند: قوه قضائیه پرچمدار حمایت از حقوق عمومی مردم شود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۱ - ۱۵:۰۶    
وزیر خارجه کشورمان به جای پاسخ گویی به مسائل مهمی چون تحریم های جدید اتحادیه اروپا علیه ایران در زمانی که خود وی در قاره سبز است وقت خود را در خصوص پاسخ به اخبار جعلی تلف می کند!
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۱ - ۱۵:۰۶    
شب گذشته در حالی نشست سالیانه گروهک منافقین به سرپرستی مریم رجوی در پاریس برگزار شد که حضور مقامات و چهره هایی از کشورهای عربی و آمریکا در این نشست، ماهیت واقعی آن را بیش از گذشته مشخص می سازد ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۱ - ۱۴:۳۶    
رئیس جمهوری انقلابی بودن را به معنای منزوی کردن آمریکا دانست و گفت: نباید بگذاریم آمریکا بسط ید پیدا کند و قدرتمند شوند ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۱ - ۱۴:۳۶    
"آقای منتظری گفتند وضع زندان ها بدتر شده و 300 تا فک شکسته شده، به ایشان گفتم اصلا 300 تا نه، شما اگر توانستید یک نفر را اثبات کنید که فکش شکسته است... ."
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۱ - ۱۴:۳۶    
نماینده خمینی شهر در مجلس از تقدیم طرح سوال از رئیس جمهور درباره نابسامانی مؤسسات مالی و اعتباری با 130 امضا به هیأت رئیسه مجلس خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۰ - ۲۰:۰۶    
حسن روحانی در 22 تیرماه سال 1395، حسینعلی امیری قائم مقام و معاون امور مجلس وزیر کشور را طی صدور حکمی جانشین مجید انصاری در سمت معاونت پارلمانی رییس جمهور کرد ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۰ - ۱۹:۳۶    
نماینده ولی فقیه در سازمان حج و زیارت با بیان اینکه در مذاکره با عربستان از مواضع خود عقب نشینی نکردیم گفت: در این سفر حج تمتع دولت سعودی را آزمایش می کنیم.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۰ - ۱۹:۳۶    
سرلشکر محمدعلی جعفری به برخی تلاش ها برای دامن زدن به بحث های نازل رسانه ای درباره سپاه اشاره کرد و گفت: ما برای مردم ایران جان می دهیم پس برایمان خیلی سخت نیست که زخم زبان ها را به جان بخریم.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۰ - ۱۹:۳۶    
پروپاگاندای اصلاحات با روش بمباران خبری مخاطب و آتش شدید توپخانه های رسانه ای این جریان علیه رقیب یکی ازحربه های این جریان است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۸ - ۱۵:۰۲    
معاون اول رئیس جمهور با اشاره به اینکه چالشی بیشتر از بیکاری در کشور نداریم گفت: اگر گفته می شود نرخ بیکاری کشور 12 درصد است بیکاری نیروی تحصیل کرده کشور بالای 25 درصد و نیازمند تصمیمات جدید است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۸ - ۱۵:۰۲    
اندیشکده آمریکایی رند می نویسد: تحلیل رسانه های اجتماعی می تواند برای تنظیم پیام های ارسالی به جامعه ای خاص و یا تأثیرگذاری بر طرزتفکر، تصمیم گیری ها و یا رفتار آن جامعه مورد استفاده قرار بگیرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۸ - ۱۵:۰۲    
آمریکا بیش از هر زمان دیگری به جنگ و مداخله در سوریه نزدیک شده است. چندی پیش به بهانه حملات شیمیایی خان شیخون با حملات موشکی خود سوریه را هدف قرار داد ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۸ - ۱۴:۳۲    
معارضان سعودی ائتلافی تحت عنوان اتحاد قوی المعارضة فی جزیرة العرب تشکیل دادند و تأکید کردند که مقامات آل سعود در صورت عدم تغییر رفتار، با انقلاب و سرنگونی مواجه خواهند شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۷ - ۱۴:۰۱    
کنستانتین تروتسف مدرس دانشگاه و تحلیلگر برجسته روسی معتقد است که شرایط کنونی حول قطر، بسیار به وقوع یک مناقشه نزدیک است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۷ - ۱۴:۰۱    
برنامه اشتغال فراگیر در سال 1396 برای ایجاد 970 هزار شغل در سال جاری منتشر شد.
مشاهده نتایج بیشتر...