پنجشنبه ۳۰ شهریورساعت ۱۱:۲۱Sep 2017 21

رسای اندیشه (rasayeandisheh.ir)

رسای اندیشه 27 اسفند 1394 رسای اندیشه 25 اسفند 1395 رسای اندیشه 31 فروردین 1396 رسای اندیشه 31 اردیبهشت 1396 رسای اندیشه 1 خرداد 1396 رسای اندیشه 31 تیر 1396 رسای اندیشه 31 مرداد 1396 رسای اندیشه 1 شهریور 1396 رسای اندیشه 2 شهریور 1396 رسای اندیشه 3 شهریور 1396 رسای اندیشه 4 شهریور 1396 رسای اندیشه 5 شهریور 1396 رسای اندیشه 6 شهریور 1396 رسای اندیشه 7 شهریور 1396 رسای اندیشه 8 شهریور 1396 رسای اندیشه 9 شهریور 1396 رسای اندیشه 11 شهریور 1396 رسای اندیشه 12 شهریور 1396 رسای اندیشه 13 شهریور 1396 رسای اندیشه 14 شهریور 1396 
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۵ - ۲۰:۳۰    
رضا تاران در کانال تلگرامی خود نقدی بر پیاده روی غدیر نوشت و استاد محمدرضا نائینی نیز در جواب او نقدی در کانال تلگرامی کرد مننتشر کرد. یادداشت رضا تاران و نقد استاد نائینی را در ادامه می خوانید.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۴ - ۱۱:۰۰    
در تماس تلفنی ظریف با وزرای خارجه ترکیه، مالزی و اندونزی ضمن ابراز نگرانی از وضعیت مسلمانان میانمار، آمادگی ایران برای هرگونه مساعدت و اتخاذ راهکارهای جمعی توسط مجامع بین المللی و کشورهای اسلامی ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۴ - ۱۱:۰۰    
عضو هیات سرمایه گذاری خارجی با بیان اینکه جرایم سوئیفت برای برخی بانکهایی که با ایران همکاری دارند، منجر به توقف مذاکرات با بانکهای بزرگ اروپا شده، گفت: اروپا زیربار تحریم دوباره نمی رود.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۴ - ۱۱:۰۰    
رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: بنده از ناظران تأسیس نُجَباء بوده ام و این گروه مقاومت به حق، در پیروزی رزمندگان عراقی بر داعش، نقش بسزا و تأثیرگذاری داشته است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۴ - ۱۱:۰۰    
خبرنگار روزنامه دولت از اقدام مسئولان آموزش و پرورش برای پرداخت پول اندک به خانواده های قربانیان حادثه اتوبوس دانش آموزان دختر و پاک کرده صورت مسئله گزارش کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۳ - ۱۷:۰۰    
در ماجرای بیماری علیرضا رجایی و ابتلا وی به سرطان سینوس بعد از اتمام دوره محکومیتش، به جز جریان اصلاح طلب، بخشی از نیروهای انقلابی نیز به بیراهه رفتند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۳ - ۱۷:۰۰    
یکی از مسئولان اطلاعات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در دهه 60 و عضو بنیانگذار مجاهدین انقلاب از چگونگی ضربه به منافقین در جنگل های شمال و خشونت های برخی اعضای سازمان مجاهدین با متهمان می گوید.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۳ - ۱۷:۰۰    
رئیس اتاق بازرگانی تهران گفت: اقتصاد دولتی قبل و بعد از انقلاب گریبان اقتصاد ما را گرفته است و مجوزهای بسیاری که دولت در زمینه های اقتصادی صادر می کند ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۲ - ۱۹:۲۳    
گاهی نیز مدیری به واسطه حمایت مسئولی سکان مدیریت یک بخش، هلدینگ، شرکت، سازمان و ... را بر عهده می گیرد و شاید برای جبران حمایت دوست یا همکار سابقش ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۲ - ۱۹:۲۳    
حجت الاسلام محسنی اژه ای گفت: این که برخی فکر می کنند با فضاسازی و جوسازی مصوبه شورای عالی امنیت ملی مربوط به حصر باطل می شود، سخت در اشتباه هستند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۲ - ۱۸:۵۳    
فرمانده معظم کل قوا قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء را خط مقدمِ دفاع از حیثیت و موجودیت کشور خواندند و تأکید کردند: باید با کار و تلاش بی وقفه، استعدادهای پرشمار نیروی انسانی را شکوفا کنید.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۱ - ۱۸:۳۹    
جایی تضاد بین منافع شخصی ترامپ و منافع ملی آمریکا به وجود می آید که او باید به خاطر ملت اش، سیاست یا اقدامی را نسبت به یک کشور دیگر صورت دهد که منافع اش در آن کشور به شدت آسیب خواهد دید.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۱ - ۱۸:۳۹    
مسائل حضور آقازاده ها و حمایت همه جانبه پدران از نورچشمی های خود، به اندازه ای پیش رفته که حتی صدای مردم را در شبکه های اجتماعی و فضای مجازی درآورده است، به گونه ای که در روزهای گذشته ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۱ - ۱۸:۰۹    
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح گفت: دشمنان اگر به ایران حمله کنند قطعا نمی توانند مکان آن جنگ را محدود به جمهوری اسلامی ایران نگه دارند و قدرت ایران به آنها دیکته خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۱ - ۱۸:۰۹    
پایگاه خبری جماران اظهارات ابراهیم یزدی درباره شرایط آغاز جنگ عراق علیه ایران و انگیزه های تجاوز صدام به کشورمان، را تکذیب کرد و آن را مطالبی خلاف واقع نسبت به امام خمینی (ره) دانست.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۹ - ۱۵:۳۹    
همواره پیرامون کمک های مالی و تسلیحاتی به تروریست های حاضر در سوریه، حرف و حدیث های زیادی مطرح بوده است ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۹ - ۱۵:۰۹    
رهبر معظم انقلاب در پیامی به حجاج بیت الله الحرام، تصریح کردند: دفاع از فلسطین و همراهی با ملتی که نزدیک به هفتاد سال است برای کشور غصب شده ی خود مبارزه می کند، مهم ترین وظیفه همه ما است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۹ - ۱۵:۰۹    
محافل رژیم صهیونیستی کلید روابط مستقیم بین این رژیم با عربستان را در دستان مقامات سعودی دانسته و تاکید کردند که ریاض و تل آویو با هم می توانند خاورمیانه بهتری بسازند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۹ - ۱۵:۰۹    
در جریان آخرین مرحله عملیات نیروهای عراقی در در حومه شهر تعلفر، تعدادی از عناصر تروریستی داعش به سوی مناطق تحت کنترل پیشمرگه کرد متواری شدند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۸ - ۱۶:۳۴    
حضرت آیت الله نوری همدانی،تربیت نیروی انسانی برای نظام را از وظایف حوزه های علمیه خواند و تحقق این مهم را به شرط انقلابی ماندن طلاب و حوزه های علمیه دانست.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۸ - ۱۶:۳۴    
گزارش بانک مرکزی از بودجه خانوار در سال 1395 بیانگر این مسئله است که سهم مشاغل تولیدی و صنعتی در سال مورد بررسی نسبت به سال قبل از آن کاهش و در مقابل، سهم مشاغل خدماتی افزایش یافته است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۸ - ۱۶:۳۴    
به طور کلی، قراردادنویسی امری تخصصی است و نوشتن قرارداد ها، فارغ از موضوع خاص هر یک از آنها تابع اصولی است ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۸ - ۱۶:۰۴    
آن نگاه شهید حججی برای افتخار کشور ما کافی است و نشان می دهد مردم و جوانان ایران اسلامی تا چه حد در راه اهداف بلندشان ، آماده ایثارند. این یادگار ابراهیم خلیل است که نمونه اعظم آن در کربلا انجام شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۸ - ۱۶:۰۴    
دبیرکل سازمان ملل در سفر به سرزمین فلسطین خواستار رفع محاصره غزه شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۷ - ۱۷:۰۴    
خیلی زود کار اعضای شورا به افشاگری های سخیف علیه یکدیگر کشید و سریال دعواهای شورای شهر به جذاب ترین سریال مطبوعات در نیمه دوم سال 81 تبدیل شدف تا جایی که اعضای از بی آبرو کردن هم ابا نداشتند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۷ - ۱۷:۰۴    
اختلافات در میان مقامات کاخ سفید و جمهوری خواهان تندرو بر سر لغو برجام یا پایبندی به آن روز به روز در حال نمایان شدن است ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۷ - ۱۶:۳۴    
گزارش شش ماهه دوم کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس درباره روند اجرای برجام صبح امروز در صحن علنی مجلس قرائت شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۷ - ۱۶:۳۴    
معاون وزیر خارجه روسیه روز سه شنبه گفت که تحریم ها علیه ایران، علی رغم اجرایی شدن توافق هسته ای ایران و گروه 1+5 کماکان پابرجا هستند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۶ - ۱۶:۳۴    
رهبر انقلاب اسلامی برداشت برخی افراد و نویسندگان مبنی بر تمام شدن مبارزه و انقلاب اسلامی را نادرست و خیانت به انقلاب خواندند و گفتند: انقلاب ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۶ - ۱۶:۳۴    
کره جنوبی امروز دوشنبه هشدار داد که کره شمالی درصدد انجام ششمین آزمایش هسته ای خود است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۶ - ۱۶:۳۴    
رئیس سازمان انرژی اتمی با بیان اینکه هر وقت بزرگان کشور اراده کنند بخش توقف شده توانمندی هسته ای باز تولید می شود، گفت: آمریکا در حال تحریک آژانس برای نقض برجام است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۵ - ۱۸:۳۴    
فرماندهی عملیات قادمون یا تلعفر اعلام کرد نیروهای عراقی موفق شدند، 2 محله باقی مانده شهر تلعفر را از اشغال داعش آزاد کنند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۵ - ۱۸:۳۴    
رئیس موسسه کنترل سلاح آمریکا معتقد است که بر اساس مفاد برجام فقط آژانس بین المللی انرژی اتمی می تواند درخواست دسترسی به تاسیسات ایران را داشته باشد و نه هیچ کشور دیگری.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۵ - ۱۸:۳۴    
رئیس ستاد مرکزی اربعین حسینی(ع) گفت: شرکت در راهپیمایی اربعین حسینی فقط با روادید انجام می شود.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۴ - ۱۶:۵۴    
رهبر انقلاب در دیدار رئیس جمهور و اعضای هیات دولت ضمن تاکید بر لزوم کار جهادی و تلاش بی وقفه برای حل مشکل معیشت مردم فرمودند: اقتصاد باید اولویت همه اعضا و بخشهای دولت باشد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۴ - ۱۶:۵۴    
با پیشروی نیروهای پلیس فدرال و بسیج مردمی عراق، شعر تلعفر از لحاظ نظامی ساقط شد و تا ساعاتی دیگر بطور کامل آزاد می شود.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۴ - ۱۶:۵۴    
بانک مرکزی اعلام کرده که از یازدهم شهریورماه، بانکها باید نرخ سود 15 درصدی را اعمال کنند؛ بر این اساس با احتساب حدود 6 روز کاری دیگر، تنها 45 ساعت زمان برای سپرده گذاری با نرخ قدیم باقی است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۴ - ۱۶:۵۴    
سفیر قطر که روز گذشته وارد ایران شده است، امروز فعالیت خود را در سفارت آغاز کرد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۲ - ۱۷:۰۰    
معاون رئیس جمهور گفت: برنامه خروج از رکود به نسبت موفقیت آمیز بوده اما کافی نبوده است و مردم خروج از رکود اقتصادی را در زندگی خود حس نکرده اند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۲ - ۱۷:۰۰    
رئیس مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه دولت فارغ از مسائل سیاسی و حزبی به کار و تلاش بپردازد و بداند که دغدغه مردم مسائل سیاسی نیست، گفت: گرفتاری مردم مسائل اقتصادی ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۲ - ۱۷:۰۰    
شهروند خرم آبادی که تا چند ماه پیش نهایتا به دستفروش باسواد و مظلوم شهرت داشت، حالا روز به روز مدارج بالاتری را کسب می کند ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۲ - ۱۷:۰۰    
اگر می خواهید بدانید چرا سیاهان بعد از گذشت 150 سال از قانون برابری نژادی همچنان در آمریکا مورد ظلم واقع می شوند، مستند اثرگذار رؤیایی دارم را از دست ندهید.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۱ - ۱۳:۵۴    
محمدعلی نجفی گزینه نهایی شهرداری تهران با رای تمامی اعضای شورای شهر پنجم به عنوان شهردار تهران انتخاب شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۱ - ۱۳:۵۴    
رئیس دفتر رئیس جمهور گفت: در رابطه با معاون پارلمانی رئیس جمهور، آقای امیری از اصلی ترین گزینه هاست.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۱ - ۱۳:۵۴    
جانشین معاونت نظارت مجلس، میزان انطباق و همسویی برنامه های اعلام شده وزرای دولت با اسناد بالادستی برنامه ششم توسعه، سیاست های ابلاغی رهبری و احکام دائمی برنامه های توسعه را اعلام کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۱ - ۱۴:۵۴    
روزنامه اسرائیلی هاآرتص در مطلبی به ورود غافلگیرکننده بازیگر جدیدی در عرصه تحولات سوریه پرداخته است. این بازیگر جدید مصر به رهبری عبدالفتاح السیسی است ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۱ - ۱۴:۲۴    
رئیس جبهه پیروان خط امام و رهبری، گفت: اگر رئیس مجلس تعدادی از وزرایی که رئیس جمهور به مجلس معرفی می کند را نپسندد، احتمال رأی آوری آن وزیر کاهش پیدا می کند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۱ - ۱۳:۲۴    
سخنگوی نیروهای ائتلاف آمریکایی ضد داعش از پیشروی 250 کیلومتری نیروهای عراقی در این شهر خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۱ - ۱۳:۲۴    
مرویان حسینی در این مصاحبه از اتهاماتی که دو دهه علیه شهید لاجوردی مطرح می شود، پرده برداشت.
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۰ - ۱۶:۵۴    
یکی از اعضای دموکرات مجلس نمایندگان با استناد به یک اصلاحیه قانون اساسی لایحه ای را در مورد استعفای ترامپ از مقام ریاست جمهوری ارائه کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۰ - ۱۶:۲۴    
شهردار تهران گفت: در منطقه هرندی که جزء بافت های تهران است، هر شب 3 هزار نفر کارتن خواب را می دیدید که البته این افراد انسان های عزیزی بودند که به دلیل سوءمدیریت ها به این وضعیت درآمده بودند ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۰ - ۱۵:۵۴    
رهبر انقلاب اسلامی فرمودند: شهید حججیِ عزیز در دنیایی که روزنه های اغواگر صوتی و تصویری فراوانی وجود دارد، چنین درخشید و خداوند او را همچون حجتی در مقابل چشم همگان قرار داد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۹ - ۱۷:۲۵    
آریل پولستین ، یک شخصیت برجسته در حزب راست افراطی اسراییل گفته است: کردها هرگز فراموش نخواهند کرد که دولت صهیونیست از آنها حمایت کرده است ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۹ - ۱۵:۵۵    
شهردار تهران گفت: اگر کسی از خودش مایه و آبرو نگذارد امکان حرکت کردن یک قدم به جلو وجود ندارد، این از مشکلات امروز جامعه ما است و یکی از علل تاریخی عقب ماندگی در این سرزمین نیز ریشه در همین موضوع دارد
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۹ - ۱۵:۲۵    
مجلس شورای اسلامی پس از 5 روز بحث و بررسی برنامه وزیران پیشنهادی، امروز برای وزیران رأی گیری انجام داد و سرانجام کابینه دوازدهم با رأی اعتماد نمایندگان مجلس به 16 وزیر تشکیل شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۹ - ۱۵:۲۵    
فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: هیچ ارتشی مقابل جنگ مذهبی نمی تواند مقاومت کند. آنچه مقابل جنگ مذهبی ایستادگی کرد، حقیقت مذهب بود نه قدرت نظامی.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۱۷:۲۵    
ابتدای دولت یازدهم بیژن زنگنه قول داد در صورت اینکه وزیر شود پرونده کرسنت را 15روزه حل کند، این قول وزیر نه تنها در 15 روز بلکه در مدت 4 سال دولت یازدهم هم محقق نشد ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۱۷:۲۵    
مدیر دفتر مطالعات و تدوین تاریخ ایران گفت: وزارت خارجه آمریکا تحت فشار کنگره اعلام کرده بود که انتشار اسناد کودتای 28 مرداد در گفتگوهای هسته ای با ایران تأثیر منفی خواهد گذاشت.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۱۷:۲۵    
برجام درحالی این روزها سند بی اعتمادی به آمریکا لقب گرفته که تا دیروز دیپلمات های هسته ای همواره برای حفظ همین سند با اعتماد صرف به طرف مقابل دست به توجیه تحریم ها و رفتارهای ضدایرانی آن می زدند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۱۶:۲۵    
برخی سیاسیون و تحلیلگران بر این باورند که او نزدیک ترین سیره را به پدر مرحومش دارد و می تواند پس از این، نقش جدی و پررنگ تری در مناسبات سیاسی داشته باشد ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۶ - ۱۹:۲۶    
البته برخی نمایندگان هم به ویژه در روز دوم بررسی صلاحیت وزیران پیشنهادی پا را فراتر گذاشته و عنوان کردند ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۶ - ۱۷:۲۶    
سوال مهم این است که اقداماتی چون مسدود کردن تراکنش های مالی اتباع آمریکایی دخیل در تروریزم و نقض حقوق بشر، توقیف اموال و ممنوع الورود کردن آن ها به کشور، چقدر توان مقابله به مثل و بازدارندگی دارد؟
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۶ - ۱۶:۲۶    
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح پس از دیدار با مقامات عالی رتبه نظامی سیاسی ترکیه گفت: دو کشور ایران و ترکیه مصمم به افزایش روابط در همه زمینه ها به ویژه همکاریهای نظامی و دفاعی هستند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۶ - ۱۶:۲۶    
با ابلاغ وزیر صنعت، الزام درج قیمت مصرف کننده برخی گروه کالایی برداشته شد و این امر از ابتدای مهرماه سال جاری اجرا می شود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۱۵:۲۶    
سخنگوی وزارت خارجه آمریکا با بیان اینکه دولت ترامپ به مقابله با ایران متعهد است، مدعی شد که واشنگتن به برجام متعهد بوده است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۱۵:۲۶    
حدود چهل روز دیگر تا زمان برگزاری همه پرسی استقلال اقلیم کردستان باقی مانده است. مقامات اقلیم کردستان، تلاش های بسیاری برای جلب حمایت بین المللی از این همه پرسی کردند ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۱۵:۲۶    
سردار شریف با تأکید بر اینکه سپاه عملیات مستقل زمینی در سوریه نداشته است، گفت: انتقام سخت از داعش و تکفیری ها بواسطه شهادت شهید حججی در دستور کار سپاه قرار دارد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۱۵:۲۶    
اظهارنظر روحانی درباره صادرات خودروهای ساخت ایران به اروپا، احتمالا از تبلیغات مسئولان وزارت صنعت درباره قراردادهای خودرویی برداشت شده، اما خلاف واقع است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۴ - ۱۵:۲۷    
دیدار سید مقتدی صدر با ولی عهد عربستان سعودی و همچنین ولی عهد امارات نشان داد، شیوخ عرب و رهبر جریان صدر رویکردهای جدیدی را در عراق و در قبال پرونده های منطقه ای اتخاذ کرده اند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۴ - ۱۵:۲۷    
بررسی اسناد نقش دی اکسید کربن و گازهای گلخانه ای در گرمایش زمین و مبانی علمی این نظریه، پیامدهای امضای توافق نامه پاریس برای کشورمان، میزان اتکای علمی دلایلی که منجر به تدوین این توافق نامه شد و .. ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۴ - ۱۴:۵۷    
قرار است، حبیب الله بیطرف در صورت کسب رأی اعتماد از مجلس شورای اسلامی برای چهار سال دیگر سکاندار بالاترین مقام در وزارت نیروی جمهوری اسلامی ایران باشد ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۴ - ۱۴:۲۷    
رئیس جمهور با بیان اینکه برجام تنها گزینه ایران نیست، گفت: آمریکا به دنیا و حتی متحدین خود نشان داده است که این کشور نه شریک خوبی است و نه طرف مذاکره قابل اعتماد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۳ - ۱۴:۵۷    
اگرچه روحانی در مراسم تحلیف قول اشتغال برای خیل عظیمی از جوانان بیکار را داد اما مشکلات سیستم بانکی که به واسطه تحریم نمی تواند با بانک های بین المللی ارتباط داشته باشد مانع بزرگی در این مسیر است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۳ - ۱۴:۵۷    
رهبر حزب اقتدار افغانستان پس از دیدار با آوارگان میرزاولنگ اعلام کرد: حتی یک مورد اسارت و گروگان گیری به ویژه در مورد زنان و دختران واقعیت ندارد و حتی یک نفر هم نزد گروه طالبان اسیر نیست.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۳ - ۱۴:۵۷    
به نظر می رسد در زمینه چابک سازی تشکیلات و حذف بخش های موازی مجمع تشخیص مصلحت نظام یکی از تصمیمات مهم احتمالا ادغام مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع تشیخص مصلحت نظام در دبیرخانه مجمع با توجه به صدور حکم ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۳ - ۱۴:۲۷    
رهبر معظم انقلاب اسلامی در حکمی ترکیب جدید مجمع تشخیص مصلحت نظام را برای یک دوره پنج ساله دیگر معرفی کردند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۲ - ۱۶:۴۳    
شهردار تهران گفت: من امیدی به این ندارم که مدیریت یکپارچه شهری از طریق قوانین و مقررات و مسیر اصلاح اداری در کشور اتفاق بیفتد. این را به عنوان کسی می گویم که حدود 22 سال در به این مبحث پرداخته ام.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۲ - ۱۴:۴۳    
نمایندگان مجلس با 240 رأی موافق کلیات طرح مقابله با اقدامات ماجراجویانه و تروریستی آمریکا را به تصویب رساندند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۲ - ۱۴:۴۳    
رییس جمهور در حکمی دکتر عیسی کلانتری را به عنوان معاون رییس جمهور و رییس سازمان حفاظت محیط زیست منصوب کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۲ - ۱۴:۴۳    
در حالی که با معرفی وزرای پیشنهادی دولت یازدهم توسط رئیس جمهور، اشتیاق عموم به شناختن این افراد اوج گرفته ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۱ - ۱۶:۱۳    
کابینه جدید با تغییر نیمی از اعضا این روزها محل بحث و گفت و گوی کارشناسان و رسانه ها قرار گرفته است. همه می خواهند بدانند روحانی این بار چه کسانی را به همراهی برگزیده و قضاوت ها در خصوص این تیم جدید ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۱ - ۱۵:۴۳    
یک روزنامه اصلاح طلب در مطلبی توهین آمیز ضمن ملامت سپاه قدس، شلیک موشک های سپاه به مقر داعش در دیرالزور را اقدامی تنش زا معرفی کرد و شهادت حججی را نتیجه اشتباهات محاسباتی ایرانی ها دانست.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۱ - ۱۵:۴۳    
ایفای نقش ویژه برخی چهره های نزدیک به حسن روحانی در چینش کابینه که بیشتر اصلاح طلبان در این خصوص از محمود واعظی رئیس دفتر احتمالی روحانی در دولت دوازدهم نام می برند از دیگر انتقادهایی بود که در جریان ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۱ - ۱۵:۱۳    
رئیس جمهوری آمریکا بامداد شنبه بار دیگر ادعای خود را درباره پایبند نبودن ایران به روح برجام تکرار کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۱ - ۱۵:۱۳    
معاون اول رئیس جمهور اعلام کرد: شرکت مادر تخصصی تولید و توسعه انرژی اتمی ایران موظف به طراحی، ساخت و بهره برداری از راکتورهای تحقیقاتی است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۹ - ۱۴:۱۳    
تلویزیون سی. ان. ان آمریکا خبر داد که مقام های آمریکا آژیرهای خطر را در مناطق مختلف مجمع الجزایر هاوایی آماده کرده و از مردم این ایالت خواسته اند که آماده باشند که در صورت حمله هسته ای کره شمالی به ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۹ - ۱۳:۱۳    
خبرنگار سال افغانستان نوشت: شخصی تحت نام غ و چند تن دیگر که خود را منسوب به داعش می دانند با بستن راه مردم در دره پایین میرزاولنگ در شمال افغانستان غیرنظامیان را سلاخی کردند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۹ - ۱۳:۱۳    
قرار است، شهردار تهران با برنامه تعیین شود؛ این آرزویی است که منتخبان شورای شهر تهران وعده تحققش را در روزهای آتی می دهند، ولی نیم نگاهی به اوضاع، نشان می دهد، چیزی جز شعار نیست.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۹ - ۱۲:۴۳    
کره شمالی با انتشار بیانیه ای طرح دقیق حمله به گوام با هدف پاسخ به تهدیدات آمریکا را تشریح کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۸ - ۱۵:۱۶    
وزیر پیشنهادی امور خارجه گفت: در دولت دوازدهم ضمن مراقبت از برجام، باید از این که آمریکایی ها دستاوردهای ما را از توافق هسته ای کاهش دهند و هزینه های سیاسی و اقتصادی نقض برجام را گردن ما بیندازند ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۸ - ۱۴:۱۶    
آمارهای بانک مرکزی از ریخت وپاش های انتخاباتی دولت در دو ماهه اول سال جاری حکایت دارد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۸ - ۱۴:۱۶    
رئیس جمهور سومین اقدام خود در دولت دوازدهم پس از معرفی کابینه و انتصاب معاون اول رئیس جمهور را، صدور حکم دو معاون زن و همچنین دستیاری رئیس جمهور در امور حقوق شهروندی برای سه بانوی دولت دوازدهم اعلام ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۸ - ۱۲:۴۶    
رییس جمهور در احکام جداگانه ای مسوولیت دو معاونت ریاست جمهوری و همچنین دستیار رییس جمهور در امور حقوق شهروندی را به زنان واگذار کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۸ - ۱۲:۴۶    
دو یادداشت مربوط به وزارت خارجه آمریکا که به تازگی منتشر شده اند، اولین اسنادی هستند که نقش انگلیس در کودتای 28 مرداد سال 1332 علیه دولت محمد مصدق، نخست وزیر ایران را تأیید می کنند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۷ - ۱۹:۳۸    
3. ملاحضه نسبت تکلیف و نتیجه رابطه ی تکلیف مداری با دنبال نتیجه بودن چیست؟ امام فرمودند: ما دنبال تکلیف هستیم ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۷ - ۱۶:۳۸    
تجارت میان ایران و روسیه در سال 2016 به دو برابر افزایش یافت که در آن، فروش تجهیزات نظامی – مانند بالگردهای MI-17 و سامانه های متعدد موشکی – از جمله برخی از پرفروش ترین اقلام به ایران بوده اند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۷ - ۱۵:۳۸    
سخنگوی هیئت رئیسه مجلس گفت: گزینه پیشنهادی وزارت علوم فردا از سوی دولت به مجلس اعلام می شود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۷ - ۱۵:۰۸    
رئیس سازمان انرژی اتمی اعلام کرد در صورتی که آمریکا برجام را نقض کند، ایران پاسخی متناسب با این اقدام خواهد داد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۷ - ۱۵:۰۸    
کابینه پیشنهادی روحانی برای دولت دوازدهم در حالی امروز به مجلس معرفی شد که نیمی از وزراتخانه ها دستخوش تغییر شده اند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۶ - ۱۶:۰۷    
رئیس مجلس در تذکری به رئیس جمهور، با استفاده از اختیارات قانونی خود جلوی جابجایی غیر قانونی اعتبارات در نظر گرفته شده برای سازمان بهزیستی و کمیته امداد و انتقال آن به حساب سازمان بیمه سلامت را گرفت.
مشاهده نتایج بیشتر...