چهارشنبه ۰۹ فروردینساعت ۰۵:۵۸Mar 2017 29

رسای اندیشه (rasayeandisheh.ir)

  ۱۳۹۵/۱۲/۲۵ - ۱۶:۰۳    
حضرت آ یت الله مکارم با اشاره به مشکلات ایجاد شده از سوی برخی استانداران برای مردم، از دولت خواست که برای این افراد دوره های آموزشی اسلام شناسی و ایران شناسی برگزار کند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۵ - ۱۵:۳۳    
مردم از بیکاری، از سختی و گرانی دارند رنج می برند. مرتب دارند شکایت می کنند و وقتی یک دولتی نرخ رشد 7.4 درصدی را مطرح می کند، می خواهد آن را بر سر مردم بزند که شما نمی فهمید.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۵ - ۱۵:۳۳    
38 میلیون دلاری که ترامپ پرداخت کرده است حدود 24 درصد درآمد این سال او و کمی بیشتر از میزانی است که مردم آمریکا به طور معمول می پردازند اما این رقم از 27 ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۵ - ۱۵:۳۳    
و ناگهان چه زود چهار سال دولت تدبیر و امید به سر آمد و چوب خط وعده ها و شعارها ته کشید! رئیس جمهور به هر اندازه که در سخنرانی هایش منتقدان عملکرد دولت را سرزنش کند و با نیش و کنایه آنها را مورد نوازش ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۵ - ۱۵:۰۳    
رئیس جمهور با بیان اینکه به مردم گزارش داده خواهد شد که در این یک سال چه اقداماتی در زمینه اقتصاد مقاومتی انجام شده است ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۵ - ۱۵:۰۳    
به تازگی بانک مرکزی طی گزارشی، نرخ رشد اقتصادی در 9 ماهه نخست سال جاری را اعلام نموده است. این گزارش نشان می دهد که نرخ رشد اقتصادی بعد از 55 فصل (حدود 14 سال) دو رقمی شده ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۴ - ۱۴:۰۴    
براساس این سند مستشاران خارجی باید به آموزش و پرورش ما نظارت کنند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۴ - ۱۴:۰۴    
سخنگوی دولت، پرهیز از تخصیص قطره چکانی اعتبارات به طرح هایی که به بهره برداری نمی رسند را سیاست دولت ندانست و گفت: تونل منجیل با پل کنار گذر آن 26 اسفندماه به بهره برداری می رسد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۴ - ۱۳:۳۴    
رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس تاکید کرد: در حال حاضر باید این ارزیابی صورت بگیرد که آیا برجام نقض شده است یا خیر؛ این انتظاری است که افکار عمومی نیز از هیأت نظارت بر اجرای برجام دارند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۴ - ۱۳:۳۴    
نیروهای الحشد الشعبی در داخل شهر موصل و در خارج شهر توانستند چندین منطقه دیگر را به کنترل خود در آورند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۴ - ۱۳:۳۴    
روز گذشته، CNN اقدام به انتشار و پخش بخش هایی از مستند جدید به تهیه کنندگی فرید زکریا کرد که نام این مستند قدرتمندترین مرد دنیا است؛ فیلم مستندی که ظاهرا کاخ کرملین ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۳ - ۱۹:۰۴    
مدیر مرکز مطالعات خاورمیانه آمریکا گفت: یکی از بدترین اثرات برجام این است که در آمریکا جا افتاد که روش کار کردن با جمهوری اسلامی زور است و روحانی و ظریف این فکر را به خوبی در آنجا جا انداختند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۳ - ۱۷:۰۴    
ایوبی پس از اطمینان از صحت ماجرا، تصمیم به برکناری معاونش می گیرد؛ اما سرانجام با مقاومت مقامات ارشد وزارتخانه فرهنگ و ارشاد اسلامی روبه رو و از ایوبی خواسته می شود به جای برکناری از رویه ارشادی ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۳ - ۱۷:۰۴    
رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: در راستای شفاف سازی، اطلاعات مربوط به حقوق دیوانی طبق برنامه ششم توسعه در دسترس عموم قرار می گیرد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۳ - ۱۷:۰۴    
طبیعتا بهترین گزینه برای پست حساس مشاور امنیت ملی یک ژنرال چهار ستاره بازنشسته است اما از آنجا که هیچ ژنرالی حاضر به قبول این جایگاه در دولت ترامپ نبودند ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۳ - ۱۷:۰۴    
رئیس جمهوری گفت: دولت یازدهم دستاوردهای شاخص و برجسته ای در حوزه های اقتصادی، سیاسی، فرهنگی و دفاعی داشته و مصمم هستیم در چارچوب و معیار قانون اساسی، رهبری واحد و آرمان های مشترک ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۳ - ۱۶:۳۴    
رئیس قوه قضائیه گفت: این حجم از حملات به دستگاه قضایی نشان می دهد که ما در برخورد با مفاسد اجتماعی و اقتصادی و جریان نفوذ راه درستی را پیموده ایم و قطعاً این مسیر را با قاطعیت بیشتر ادامه خواهیم داد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۲ - ۱۸:۲۴    
استاد تبریزی با اشاره به دلایل انحراف برخی آقازادگان گفت: بررسی و قضاوت پیرامون مسئله فرزندان علما ربطی به علما ندارد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۲ - ۱۵:۲۴    
وزیر اطلاعات گفت: بر تخریبگران انتخاباتی در فضای مجازی اشراف داریم و یقین داشته باشند که از نگاه سربازان گمنام امام زمان (عج) دور نخواهند بود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۲ - ۱۵:۲۴    
در گفت وگوی تسنیم با شاگرد برجسته مرحوم بروجردی و امام می خوانید:چگونگی تصویب اصل ولایت فقیه/چرا عاقبت مرحوم منتظری اینگونه شد؟/منزلت علمی و توان فقهی رهبر انقلاب و ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۲ - ۱۵:۲۴    
نهادینه شدن فرهنگ خرید و استفاده از کالای ایرانی به موازات رویارویی با اجناس خارجی می تواند تولید ملی، نیروی کار ایرانی و سرمایه های مردمی را افزایش داده و اینچنین توسعه پایدار ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۲ - ۱۴:۵۴    
رئیس مجلس شورای اسلامی تأکید کرد مجلس مسیر اقتصاد مقاومتی را مسیر صلاح و رستگاری می داند و دولت و وزرا باید بر مبنای تأکیدات مقام معظم رهبری در این باره تلاش های خود را مضاعف کنند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۲ - ۱۴:۵۴    
اظهار نظری نادقیق و تعجب برانگیز که علاوه بر اشکالات فنی، بسیار هم شائبه برانگیز است. از این رو که می بینیم آقای وزیر اینترنت را چیزی شبیه اتوبان تصور کرده که اگر برای طی کردن مسیر رفت در آن می بایست ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۱ - ۱۴:۲۵    
یحیی کیان تاجبخش جامعه شناس دارای تابعیت امریکا و نماینده مخفی بنیاد آمریکایی سوروس در ایران بوده است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۱ - ۱۴:۲۵    
معاون توسعه مدیریت، منابع و امور استان های وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: امسال بیش از 23 هزار و 100 واحد تولیدی کوچک و متوسط در دولت یازدهم به چرخه تولید بازگشت.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۱ - ۱۳:۵۵    
1- آمریکا ناقض حقوق بشر ممکن است که یک کسی هم از بس هوای نفس دارد با عدالت هم مخالف باشد. نخواهد عدالت اصلش در دنیا پیدا بشود ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۱ - ۱۳:۵۵    
معاون اول قوه قضائیه گفت: وقتی مدیرعاملی، دستوری یا سفارشی نصب می شود، این فرد فردا از نصب کننده حرف شنوی دارد و امتیازاتی به یک عده می دهد و از یک عده محروم می کند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۱ - ۱۳:۵۵    
طی ماه های گذشته و در پی افزایش تلفات و خسارات عربستان سعودی در جنگ یمن، اتهامات این کشور و کشورهای غربی از جمله ایالات متحده در خصوص حمایت ایران از نیروهای حوثی در یمن و کنترل این گروه از سوی ایران ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۸ - ۱۸:۲۵    
بی شک اگر جنابعالی با زبان جدیدی با آقای ترامپ سخن نگویید، ممکن است، رفتار فعلی جنابعالی از سوی حاکمان ایالات متحده، اظهار ضعف، تلقی شده و تصوّر کنند که هر نوع فشاری بر دولت ایران، مؤثر واقع می شود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۸ - ۱۸:۲۵    
امروز فقدان شخصیتی مثل آیت الله مهدوی کنی کاملاً محسوس است، به همین دلیل هم تأسیس جبهه مردمی نیروی انقلاب یک ضرورت در شرایط فعلی است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۸ - ۱۷:۵۵    
عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس گفت: تقاضا برای ورشکستگی و صدور رای در این زمینه در کمتر از دو سال گذشته حدود 700 درصد افزایش یافته است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۶ - ۱۴:۲۵    
قائم مقام بانک مرکزی می گوید، امروز تعداد روابط کارگزاری در پسابرجام به دوره پیش از تحریم ها رسیده است اما از نظر تعداد بانک هایی که با بانک های ایرانی ارتباط دارند ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۶ - ۱۳:۵۵    
بدون تعارف اگر روحانی برنده انتخابات سال 96 باشد، مقصر اصلی برادرانی اند که علیرغم علم به عملکرد روحانی و دولتش در چهار سال گذشته و تداوم این فجایع در چهار سال آینده ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۶ - ۱۳:۵۵    
مدیرمسئول سابق روزنامه کارگزاران با بیان اینکه احتمال طلاق سیاسی میان روحانی و اصلاح طلبان وجود دارد گفت: اگر عارف هم وارد انتخابات شود باز روحانی پیروز است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۶ - ۱۳:۵۵    
در این میان اصلاح طلبان با حمایت از اعتدالیون راستگرا در سال 92 اینک خود را ابزار سیاسی و زیرمجموعه آنها می بینند ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۵ - ۱۱:۴۳    
عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران گفت: روحانی هر کاری توانسته در این 4 سال انجام داده و دیگر فرصت کار جدیدی ندارد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۵ - ۱۱:۱۳    
مدیرکل زندان های استان تهران از بازگشت مهدی هاشمی به زندان اوین خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۵ - ۱۱:۱۳    
باید از مجلس بابت پس گرفتن مصوبه خلاف عدالت تشکر کرد ولی باید به رئیس قوه مقننه و بعضی از نمایندگان هم تذکر دهیم که تهدید برای بستن دهان منتقد، میراثی است که اشتباه به ارث برده اند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۵ - ۱۱:۱۳    
رییس ستاد انتخابات کشور از نام نویسی قطعی 282 داوطلب انتخابات نخستین میاندوره ای دهمین دوره مجلس شورای اسلامی خبر داد و گفت: از این تعداد 271 نفر مرد و 11 نفر زن هستند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۴ - ۱۴:۴۳    
رئیس جمهور گفت: مسائل و نارسایی ها در زمینه محیط زیست، آب، مسائل اقتصادی و معیشتی ملی است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۴ - ۱۴:۴۳    
استاد حوزه گفت که معنای انقلابی بودن این است که به وضع موجود اکتفا نکنیم و خیال نکنیم چیزی که هست همه چیز به شمار می رود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۴ - ۱۴:۴۳    
از لحاظ اقتصادی شهر باستانی تدمر با توجه به دارا بودن چاههای نفت، گاز و معادن فسفات، یک پایگاه اقتصادی مهم برای سوریه به شمار می رود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۴ - ۱۴:۴۳    
آزمایش عملیاتی سامانه پدافند هوایی S300 تحت عنوان رزمایش دماوند با حضور برخی مسئولان لشکری و کشوری در میدان تیر یکی از یگانهای پدافندی کشور انجام شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۴ - ۱۴:۴۳    
با این سخنان وزیر کشور، اگر تا پیش از این عنوان می شد، تنها مجلس است که وقت رسیدگی به این لایحه را به دلیل رسیدگی به لایحه بودجه ندارد ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۱ - ۱۵:۱۹    
انصاری از ارسال نامه دادستانی به وزارت اطلاعات با موضوع مدیران دو تابعیتی خبر داد و گفت: در این نامه 12 الی 13 اسامی معرفی شده است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۱ - ۱۵:۱۹    
حضرت آیت الله نوری همدانی بر اجماع نیروهای انقلابی تأکید کرد و اظهار داشت: باید برای انتخابات در میان انقلابی ها یک اجماع صورت گیرد و همه انقلابی ها با فداکاری یک نفر را معرفی کنند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۱ - ۱۵:۱۹    
رئیس جمهوری آمریکا، بامداد امروز در نخستین سخنرانی خود در نشست مشترک اعضای مجلس نمایندگان و سنای آمریکا با اشاره به اقدام دولتش برای وضع تحریم های جدید علیه کشورمان به بهانه برنامه موشکی ایران ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۱ - ۱۴:۴۹    
در هفته های اخیر مقامات ترکیه موضع گیری های متنقاضی را در مورد سیاست های ایران در منطقه و به ویژه سوریه داشته اند ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۱ - ۱۴:۴۹    
وزیر امور اقتصادی و دارایی تأکید کرد دریافت مالیات باید مبتنی بر اطلاعات نظام بانکی گمرک دارایی ها و اموال و املاک مردم باشد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۰ - ۱۸:۱۹    
حجت الاسلام و المسلمین یزدانی مقدم با اشاره به تأثیر علامه طباطبایی از انقلاب مشروطیت گفت: پدر ایشان نیز در تیراندازی های جریان مشروطه به قتل رسیده است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۰ - ۱۶:۴۹    
کارگروه اقدام مالی با حفظ ایران در لیست سیاه پولشویی اعلام کرد تا زمانی که کل برنامه اقدام تکمیل نشود، نام ایران همچنان در بیانیه عمومی کارگروه اقدام مالی باقی می ماند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۰ - ۱۶:۴۹    
مرجع تقلید شیعیان گفت: ما همواره شما را دعا می کنیم و امیدواریم که بتوانید یک ائتلاف خوبی را میان اصولگرایان شکل دهید.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۰ - ۱۶:۱۹    
صندوق بین المللی پول هشدار داد: تحریم های ضد ایرانی واشنگتن ممکن است تهدید جدی برای قراردادهای تجاری بین المللی ایران باشد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۰ - ۱۶:۱۹    
استراتژی شورای عالی اصلاح طلبان برای معرفی کاندیداهای دیگر در کنار روحانی در حالی اتخاذ و نهایی شده است که حزب اعتدال و توسعه و برخی اعضای شاخص آن که حزب اصلی حامی حسن روحانی محسوب می شود تا کنون ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۰ - ۱۶:۱۹    
قائم مقام حزب اعتماد ملی گفت: دولت باید به جنبه های اثباتی خود بپردازد و دیگر پرونده قبل را ببندد اگر به جای پرداختن به نقاط قوت مدام به بزرگ کردن گذشته بپردازیم برای مردم مشمئزکننده می شود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۹ - ۱۵:۴۹    
حضرت آ یت الله نوری همدانی گفت: بعضی از مسؤولان می گویند که مردم باید شاد باشند ما هم می گویم باید مردم شاد باشند ولی با شکم گرسنه و دیدن جوان بیکار چگونه می شود شاد بود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۹ - ۱۵:۱۹    
رئیس جمهور با بیان اینکه بی ثباتی در اقتصاد خیلی مشکل درست می کند، گفت: شما به 9 مهرماه سال 91 بازگردید و از 9 به 10 مهر بروید و ببینید وضع ارز چه می شود. در 24 ساعت قیمت ارز 625 تومان بالا می رود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۹ - ۱۵:۱۹    
سفر غیر منتظره و اعلام نشده وزیر خارجه عربستان سعودی سوالات را بی شماری را در این باره که چه چیز عادل الجبیر را به بغداد کشانده و سعودی ها چه اهدافی را در عراق دنبال می کنند، در اذهان ایجاد کرده است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۸ - ۱۴:۴۹    
تحرک سیاست خارجی عربستان سعودی به ویژه از زمان اوج گیری تنش میان ایران و آمریکا به وضوح گسترده شده و وزیر خارجه پرکار سعودی، از منطقه و ورای منطقه عادل الجبیر ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۸ - ۱۴:۴۹    
رئیس جمهور با بیان اینکه اگر از تعامل با جهان بگوییم برخی افراد بدشان می آید گفت: برخی ها از تقابل با جهان خوششان می آید، نمی دانم این تقابل چه چیزی برایشان آورده، البته برای برخی نان آورده است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۸ - ۱۴:۴۹    
مدیر روابط عمومی سازمان صنایع کوچک و شرکت شهرک های صنعتی کشور گفت که در دولت تدبیر و امید نزدیک به 119 هزار شغل در شهرک های صنعتی ایجاد شده است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۸ - ۱۴:۴۹    
رئیس رسانه ملی با بیان اینکه به مقام معظم رهبری نامه نوشته و درخواست افزایش بودجه پایه صدا و سیما را داشته و ایشان به رئیس مجلس فرموده اند که کمک کند ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۸ - ۱۴:۴۹    
رئیس سازمان سیا، پادشاهان اروپایی، نخست وزیر و وزرای اروپایی و امریکایی، مدیران ارشد کمیسیون اروپا، ناتو وصندوق بین المللی پول ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۸ - ۱۴:۴۹    
رهبران اروپایی به صورت تلویحی آمریکا تاکید کردند که زبان تهدید، زبان مناسبی نیست و بهتر است که دولت ترامپ اصول و قواعد بازی بین قدرتهای بزرگ را بپذیرد وگرنه گزینه هایی چون همکاری ناتو با روسیه وجود ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۷ - ۱۴:۴۹    
رئیس جمهور گفت: این 15-10 روز عید نوروز و آغاز سال، همان طور که طبیعت نشاط پیدا می کند، رخساره نشان می دهد و لبخند می زند، بگذاریم مردم هم لبخند بزنند و در هر چیزی مداخله نکنیم.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۷ - ۱۴:۴۹    
پزشکیان به برنامه انتخاباتی حامیان دولت برای کاندیداتوری در انتخابات 96 و ایفای نقش ضربه گیر، واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۷ - ۱۴:۴۹    
اولین نشست مجمع ملی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی، نسخه جدید و آرمانی برای یکی شدن و هم صدا شدن نیروهای مردمی در سراسر کشور بود، نسخه ای که دارای نقاط قوت فراوان است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۷ - ۱۴:۴۹    
وزیر امورخارجه گفت: همه دنیا اذعان دارند که سپاه پاسداران بیشترین حمایت را از کشور های همسایه در مقابله با تروریسم کرده است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۷ - ۱۴:۴۹    
با توجه به چنین رفتارهای انتخاباتی و تبلیغاتی که در سایه رکود سنگین اقتصادی در کشور دنبال می شوند، بنابراین باید در هفته های آینده نظاره گر اقدامات مشابه دیگری نیز از سوی دولت یازدهم باشیم ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۵ - ۱۹:۱۹    
دولت یازدهم در آخرین روزهایش سعی در ارائه تسهیلات قابل توجهی به مردم دارد که پیش از این در این چهارساله خبری از آن نبود و حتی رئیس جمهور شخصا با این موارد مخالف می کرد و آنرا اقداماتی برای خرید رای ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۵ - ۱۸:۱۹    
نخستین نشست مجمع ملی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی با حضور 3 هزار نفر از نیروهای انقلاب از سراسر کشور صبح امروز در مجتمع فرهنگی شهر آفتاب برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۴ - ۱۶:۱۹    
رزمایش پیامبر اعظم نیروی زمینی سپاه که از دوم اسفندماه در منطقه کویر مرکزی و شمالشرق کشور آغاز شده بود امروز با رونمایی از دو دستاورد جدید سپاه پایان یافت.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۴ - ۱۵:۱۹    
سخنگوی قوه قضائیه گفت: مهدی هاشمی درخواست اعاده دادرسی کرد که این درخواست رد شده است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۴ - ۱۵:۱۹    
رییس جمهوری، دلیل بسیاری از فشارها بر سوریه را قرارداشتن آن کشور در خط مقدم مقاومت دانست و گفت: حمایت ایران از ملت سوریه تا پیروزی نهایی ادامه خواهد یافت.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۴ - ۱۵:۱۹    
معاون امور حقوقی و بین المللی وزارت امور خارجه گفت: تمامی تحریمهایی که باید در جریان اجرای برنامه جامع اقدام مشترک (برجام) برداشته می شد؛ مرتفع و شکسته شده است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۳ - ۱۴:۱۹    
رهبر معظم انقلاب بیان داشتند: مقاومت، این روزها با توطئه ای دست به گریبان است و آن تلاش دوست نمایانی است که میکوشند مقاومت و انتفاضه ی مردم فلسطین را از مسیر خود منحرف سازند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۳ - ۱۴:۱۹    
رهبر انقلاب در آغاز کنفرانس حمایت از انتفاضه فلسطین به مناسبت سالگرد شهادت مالکوم ایکس رهبر مسلمانان آمریکا، از حضار درخواست قرائت فاتحه برای روح شهید کردند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۳ - ۱۴:۱۹    
هراس از دست دادن روحانی در نیمه راه انتخابات به هر دلیلی که می تواند به ذهن خطور کند ، اصلاح طلبان نگران کرده است و به همین دلیل هم در سودای یافتن راهی برای درمان آن هستند ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۲ - ۱۹:۴۹    
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با بیان اینکه جشنواره فیلم فجر امسال نواقصی داشت که سال بعد باید رفع شود، گفت: اجازه نخواهیم داد کسی به حریم سینما و سینماگران وارد شود و دست به تخریب بزند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۲ - ۱۹:۴۹    
یک کارشناس اقتصادی معتقد است دولت نتوانسته است انتظارات بخش اقتصاد را برآورده کند. او بر این باور است که حمایت از بنگاه های کوچک و متوسط خیلی دیر در دستور کار قرار گرفته است و نتایج آن نیز هنوز قابل ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۲ - ۱۹:۱۹    
معاونین جدید سازمان بسیج مستضعفین معارفه شدند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۲ - ۱۸:۴۹    
وی خبر منتشر شده برخی خبرگزاری ها مبنی بر خروج مهدی هاشمی از کشور را تکذیب کرد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۲ - ۱۸:۱۹    
اصولگرایان دو استراتژی را پیگیری می کنند، گروهی بر این باورند که باید یک کاندیدای واحد داشته باشند و همه پشت سر او بایستند تا بتوانند با این وحدت ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۲ - ۱۵:۱۹    
حضرت آیت الله خامنه ای تصریح کردند: این حرف که وضعیت فعلی نتیجه به فکر نبودن گذشتگان است، کافی نیست و مشکلی را حل نمی کند و چند صباح دیگر نیز دیگران همین قضاوت را درباره ما خواهند کرد که چرا برای ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۱ - ۱۹:۱۹    
منابع سوری از آغاز عملیات نظامی گسترده نیروهای ارتش سوریه برای آزادسازی محله القابون در شمال شرقی پایتخت از اشغال تروریست ها خبر دادند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۱ - ۱۸:۴۹    
وزارت اقتصاد در گزارشی رقم بدهی دولت و شرکت های دولتی را تا دی ماه امسال 700 هزار میلیارد تومان اعلام کرد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۱ - ۱۸:۱۹    
نمایندگان مجلس شورای اسلامی باردیگر به عباس آخوندی وزیر راه و شهرسازی رای اعتماد دادند و وی با 176رای مخالف استیضاح همچنان سکاندار وزارت راه و شهرسازی باقی ماند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۱ - ۱۶:۴۹    
حجت الاسلام والمسلمین دکتر یحیی کبیر با اشاره به مقوله ایمان اشاره کرد: ایمان قلب دین است. اگر مقوله ایمان حل نشود، هیچ چیز دیگر حل نمی شود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۱ - ۱۵:۱۹    
امروز پنل تخصصی چالش های خاورمیانه کنفرانس مونیخ شاهد چهار سخنرانی بسیار مهم بود. محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه کشورمان، به همراه چاوش اوغلو وزیر امور خارجه ترکیه ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۱۷:۱۹    
این روزها مردم مناطق جنوبی کشور از حضور کمرنگ نیروهای هلال احمر به عنوان بزرگترین سازمان امدادی مردم نهاد گله مندند، سازمانی که وظیفه ذاتی آن امداد و نجات است.
  ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۱۶:۴۹    
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی از بررسی جزئیات آخرین گزارش برجام در کمیته هسته ای مجلس خبرداد و گفت: در بخش های انرژی ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۱۶:۴۹    
اکنون جای خالی رئیس جمهور و دولت در مناطق دچار بحران از جمله در استان های فارس و خوزستان به شدت احساس می شود، بهتر است هرچه سریع تر دولت برای رفع مشکلات مردم و ایجاد یک خاطر جمعی در بین آنها ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۱۶:۱۹    
حمید بقایی با انتشار یادداشتی در کانال شخصی خود برای انتخابات ریاست جمهوری اعلام کاندیداتوری کرد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۱۵:۴۹    
عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی از احتمال دوشیفته شدن مجلس در بررسی استیضاح وزیر راه و شهرسازی خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۸ - ۱۸:۱۹    
4-7 مواضع خلاف آرامش اگر یک کسی یک حرف غلطی زد، آیا کسی باید به او جواب بدهد یا نه؟ خب، بله معلوم است. جواب دادن به حرف غلط، شیوه ی خودش را دارد، راه خودش را دارد، کار خاص خودش است ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۸ - ۱۶:۴۹    
تقریظ حضرت آیت الله خامنه ای بر کتاب آب هرگز نمی میرد در ششمین پاسداشت ادبیّات جهاد و مقاومت در همدان منتشر شد. به همین مناسبت پایگاه اطلاع رسانی KHAMENEI ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۸ - ۱۵:۱۹    
معروف است آمادگی بدنی بالای او در عملیات کوهستانی اطراف کابل به کمکش می آمد اما دلیل حضور او در عراق و افغانستان چیز دیگری بود ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۸ - ۱۴:۴۹    
دادستان کل کشور از ارجاع پرونده املاک شهرداری به دادسرا خبر داد و گفت: حکم اعدام زنجانی تا زمان استرداد پول ها اجرا نمی شود.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۸ - ۱۴:۴۹    
عضو مجلس خبرگان رهبری بابیان اینکه مسئولیت فقها تنها بررسی مصوبات مجلس شورای اسلامی و دیگر نهادها است، گفت: فقهای شورای نگهبان هیچ گاه فتوایی نمی دهند و به مسئولیت خود ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۷ - ۱۸:۱۲    
حجت الاسلام والمسلمین دکتر مرتضوی با اشاره به جریانات فعال در مشهد گفت: مقدسین اصلاً سیاست نمی فهمند. اصلاً به صحنه نمی آیند تا در مسائل سیاسی دخالت کنند. چون هیبت مقدسی شان می رود.
مشاهده نتایج بیشتر...