پنجشنبه ۰۴ خردادساعت ۱۵:۱۷May 2017 25

مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی (rc.majlis.ir)

  ۱ ساعت پیش    
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس، با اشاره به حضور گسترده مردم در انتخابات اخیر، گفت: حضور مردم علاوه بر اینکه ممنوعیت بازگشت به عقب را نشان داد به معنی رفع ایرادات فعلی نیز است.
  ۲ ساعت پیش    
نماینده مردم زاهدان در مجلس با اشاره به توانمندی و ظرفیت بسیار مناسب بندرچابهار در زمینه تولید و اشتغال در کشور ...
  ۶ ساعت پیش    
نماینده مردم ایلام در مجلس با اشاره به اینکه سالانه حدود 3 میلیون نفر از مرز مهران و ایلام برای زیارت عازم عراق می شوند ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ - ۱۷:۰۸    
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی اداره بهینه پایتخت را نیازمند قانونی ویژه برای مدیریت یکپارچه شهری عنوان کرد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ - ۱۶:۲۳    
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس با انتقاد از اینکه امروزه آمار طلاق در کشور افزایش یافته است، گفت: باید سامانه ثبت مداخلات طلاق به صورت پایلوت در استان های معین اجرایی شود.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ - ۱۵:۵۳    
نایب رئیس کمیسیون آموزش مجلس هیاهویی های چند وقت اخیر پیرامون سند 2030 را تبلیغات بی نتیجه انتخاباتی دانست و گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ - ۱۳:۲۳    
رئیس فراکسیون مدیریت شهری و روستایی مجلس گفت: نوسازی بافت های فرسوده تنها با آگاهی بخشی از وجود امتیازات و تخفیف های موجود دولتی و شهری تسریع می شود.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ - ۱۳:۲۳    
نایب رئیس فراکسیون محیط زیست و توسعه پایدار مجلس با اشاره به راهکارهای کاهش گازهای گلخانه ای و مقابله با تغییرات اقلیمی، گفت: سازمان محیط زیست برنامه خود را در این حوزه ارایه کند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ - ۱۳:۰۸    
رئیس هیات پارلمانی جمهوری اسلامی ایران در دیدار با نمایندگان پارلمان های ترکیه و عراق درخصوص ضرورت تشکیل پارلمان آسیا گفت: متاسفانه بسیاری از کشورها در آسیا دارای حکومت دموکراتیک نیستند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ - ۱۳:۰۸    
عضو هیات رئیسه کمیسیون اجتماعی مجلس از خارج شدن طرح تشکیل وزارت محیط زیست و منابع طبیعی و همچنین اصلاح اساسنامه بنیاد شهید از دستور کار این کمیسیون خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ - ۱۳:۰۸    
رییس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس، گفت:با 30 میلیارد دلار سرمایه گذاری در مناطق نفت خیز برای نوسازی زیرساخت ها و افزایش یک درصدی ضریب بازیافت 300میلیارد دلار به درآمدهای کشور افزوده می شود.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ - ۱۲:۵۳    
نمایندگان مجلس شورای اسلامی با طرح اصلاح قانون بیمه اجتماعی رانندگان، حمل و نقل بار و مسافر بین شهری مخالفت کردند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ - ۱۲:۲۳    
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس اعتقاد دارد اجرای صحیح طرح هدایت تحصیلی موجب توسعه متوازن رشته های مختلف خواهد شد لذا باید دانش آموزان را برای ادامه تحصیل در رشته های مختلف راهنمایی کرد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ - ۱۱:۲۱    
نمایندگان مردم در خانه ملت با ارجاع لایحه اعطای تسهیلات از صندوق توسعه ملی برای ایجاد اشتغال در روستاها به کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی موافقت کردند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ - ۱۱:۲۱    
عضو هیات رئیسه مجلس لایحه عضویت جمهوری اسلامی ایران در همکاری های تأیید صلاحیت آزمایشگاهی آسیا و اقیانوسیه را اعلام وصول کرد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ - ۱۱:۰۶    
رئیس فراکسیون ایثارگران مجلس یادآور شد: مجلس پیگیر اذن رهبری برای اجرای قانون محاسبه کسر خدمت سربازی فرزندان رزمندگان، آزادگان و جانبازان است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ - ۱۱:۰۶    
سخنگوی کمیسیون کشاورزی، آب ومنابع طبیعی مجلس با بیان اینکه واسطه ها نرخ محصولات غذایی را 30 الی 40 درصد افزایش می دهند،گفت: نرخ مواد غذایی تطابقی با درآمد اقشار کم درآمد جامعه ندارد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ - ۱۰:۳۶    
رئیس کمیسیون عمران مجلس از حضور نعمت زاده و فعالان صنعت خودرو در کمیسیون متبوعش خبر داد و گفت: برای بررسی نقش خودرو در حمل و نقل کشور و احصاء کاستی های این حوزه کمیسیون با اعمال ماده 49 موافقت کرد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ - ۱۰:۳۶    
سخنگوی کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس، از تصویب لایحه اهداف، وظایف و اختیارات وزارت ورزش و جوانان در کمیسیون متبوعش خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ - ۱۰:۳۶    
نمایندگان مجلس در خانه ملت بر لزوم حمایت بیمه ای و اقتصادی از سالمندان تاکید کردند و یادآور شدند دولت باید برنامه جامعی را برای ارتقای وضعیت معیشتی سالمندان طراحی کند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ - ۰۹:۵۱    
رئیس مرکز پژوهش های مجلس، با تاکید بر ضرورت برنامه مداری دولت دوازدهم، گفت: عمل به وعده های انتخاباتی از سوی دولت تحولی در اقتصاد کشور ایجاد خواهد کرد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۲ - ۱۸:۳۶    
نماینده مردم ایرانشهر در مجلس با انتقاد از نبود زیرساخت های لازم در سواحل مکران، گفت: توجه به سواحل مکران با توزیع متوازن امکانات و توسعه محور شرق کشور می تواند این منطقه را با توجه به دسترسی به آب ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۲ - ۱۷:۵۱    
رییس کمیسیون کشاورزی،آب و منابع طبیعی مجلس،گفت:ساماندهی زنجیره های تولید و توزیع محصولات غذایی-کشاورزی راهکاری برای جلوگیری از نوسانات غیر قابل پیش بینی دربازار مواد غذایی است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۲ - ۱۷:۳۶    
عضو فراکسیون ورزش مجلس اعتقاد دارد توجه نداشتن به استعدادیابی و سرمایه گذاری درازمدت برای ورزشکاران حلقه مفقوده صنعت ورزش کشورمان است لذا باید توجه بیشتری به رشته های پایه و انفرادی داشت.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۲ - ۱۷:۳۶    
عضوکمیسیون صنایع و معادن مجلس، به آسیب شناسی برگزاری انتخابات در کشور پرداخت و گفت: وجود فضای پرالتهاب آن هم در موضوعات غیراولویت دار کشور به صلاح نیست.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۲ - ۱۷:۳۶    
عضو کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس با بیان اینکه خرید شیر از دامداران نیازمند همکاری مجلس و دولت است،گفت:عدم وجود صنایع تبدیلی کافی ، شیر را با نرخ نازل نصیب دلالان می کند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۲ - ۱۷:۳۶    
نایب رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس، با بیان اینکه بیش از 70 درصد لوازم خانگی موجود در بازار با برندهای خارجی است، گفت: تولید صادرات محور در حوزه لوازم خانگی صورت نمی گیرد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۲ - ۱۷:۳۶    
عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس گفت: اغلب زندانیان در کشور به دلیل جرایم ساده به زندان می روند که می توان در قالب پابندهای الکترونیک، آنها را محدود کرده و از طرفی آزادی های وی را نیز حفظ کرد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۲ - ۱۳:۵۱    
مرکز پژوهش های مجلس، همایش ملی آسیب شناسی سیاستگذاری اقامت و تابعیت در ایران را برگزار می کند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۲ - ۱۳:۳۶    
رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: اگر آمریکا مانع از ارسال پول،سلاح و افراد مسلح از عربستان به سایر نقاط شود؛دیگر نه برج دوقلویی در نیویورک منفجر و نه هزاران نفر از مردم بیگناه عراق ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۲ - ۱۲:۲۱    
مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی اقدامات لازم برای بهبود رتبه ایران در گزارش سال 2018 انجام کسب و کار بانک جهانی را تشریح کرد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۲ - ۱۲:۲۱    
مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی میزان انطباق قانون برنامه ششم توسعه را با سیاست های کلی برنامه ششم و اقتصاد مقاومتی بررسی کرد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۲ - ۱۰:۰۶    
عضو هیأت رئیسه کمیسیون فرهنگی مجلس اعتقاد دارد کسب میزبانی مسابقات بین المللی ورزشی موجب رشد چشمگیر زیرساخت ها و جذب اسپانسرهای خارجی برای تقویت حوزه ورزش می شود.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۲ - ۰۹:۵۱    
نماینده مردم ابرکوه، بافق، بهاباد، خاتم و مهریز در مجلس گفت: ظرفیت های مناسبی در زمینه های گردشگری، کشاورزی ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۲ - ۰۹:۳۶    
رئیس فراکسیون زنان مجلس معتقد است ازدواج جوانان تنها با تصویب قوانین تحقق نمی یابد و نمی توان با قانون جوانان را وادار به ازدواج کرد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۲ - ۰۹:۲۱    
حذف یارانه نقدی بیشتر از آن که تبعات اقتصادی داشته باشد، تبعات سیاسی دارد؛ به همین دلیل حرکت سیاستمداران در مسیر هدفمندسازی یارانه ها، بسیار سخت شده است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۲ - ۰۹:۰۶    
نماینده مردم آستانه اشرفیه در مجلس با بیان اینکه باید زمینه های حضور بخش خصوصی در جهت کمک به کشاورزان و تولید مهیا شود ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۱ - ۱۵:۵۱    
رئیس هیأت اعزامی پارلمان ایران به نشست کمیته مالی و اجرایی مجمع مجالس آسیایی، گفت: دولت در جمهوری اسلامی ایران به دنبال تقویت روابط و ثبات در منطقه است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۱ - ۱۵:۵۱    
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس معتقد است وزارت فرهنگ باید درخصوص ارائه تسهیلات ویژه به بخش خصوصی در قالب قانون به منظور ایجاد مجموعه های فرهنگی در قالب مجتمع های تجاری لایحه به مجلس بیاورد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۱ - ۱۵:۲۱    
عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس، لازمه شکستن حباب قیمتی در بحث مسکن را عرضه کافی آن خواند و گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۱ - ۱۵:۲۱    
نایب رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس اعتقاد دارد امروزه هنرستان های فنی و حرفه ای و کار و دانش نیاز به ساماندهی و بازنگری در حوزه محتوای درسی و افزایش سطح تجهیزات کارگاهی دارند زیرا این امر سبب ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۱ - ۱۵:۰۶    
رییس کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس، از نشست فردای کمیسیون متبوعش با مسئولان وزارت جهادکشاورزی برای تنظیم بازار ماه مبارک رمضان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۱ - ۱۴:۲۱    
رئیس کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس گفت: سازمان جنگل ها برنامه جامعی را برای جلوگیری از بیکاری بهره برداران از جنگل تدوین کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۱ - ۱۳:۳۶    
عضو هیأت رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی در مجلس عنوان کرد: سنگواره ها و نقاشی هایی که از زمان باستان به جا مانده است ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۱ - ۱۲:۵۱    
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس با بیان اینکه ایران رتبه دوازدهم در جهان در مصرف خودسرانه دارو را دارد، گفت: این مسئله در آینده ای نه چندان دور مشکلات زیادی را برای افراد پدید می آورد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۱ - ۱۲:۲۱    
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس با اشاره به ضرورت تسریع در ارائه لایحه نظام جامع رسانه های همگانی از سوی وزارت ارشاد به مجلس، گفت: لایحه مذکور می تواند عرصه رسانه ای کشور را ساماندهی کند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۱ - ۱۲:۰۶    
نماینده مردم شهر بابک درمجلس شورای اسلامی از بهره مند شدن 14 روستا در این شهرستان از نعمت برق و روشنایی خبرداد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۱ - ۱۲:۰۶    
عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی زمان برگزاری انتخابات هیات رئیسه مجلس برای سال دوم را تشریح کرد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۱ - ۱۰:۲۱    
رئیس کمیسیون عمران مجلس از حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت و برخی فعالان صنعت خودروسازی برای بررسی نقش خودروسازی در ارتقای شاخص های حمل و نقل در کمیسیون متبوعش خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۱ - ۱۰:۰۶    
نماینده مردم اراک، خنداب و کمیجان در مجلس با یادآوری اینکه استان مرکزی با برخورداری از بیش از سه هزار واحد صنعتی از جمله استان های ممتاز کشور است گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۱ - ۱۰:۰۶    
سخنگوی کمیسیون عمران مجلس، از آماده شدن گزارش کمیسیون متبوعش در خصوص سیل استان های سیستان و بلوچستان و آذربایجان شرقی و غربی خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۱ - ۰۹:۵۱    
رئیس مجمع پارلمانی آسیا گفت: از آنجایی که دبیرخانه مجمع مجالس آسیایی در تهران مستقر است، حضور هیأت ایرانی در نشست کمیته مالی واجرایی ابوظبی از اهمیت ویژه ای برخوردار است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۱ - ۰۸:۵۱    
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت:شوک مثبت به بازار سرمایه ناشی از انتخاب ریاست جمهوری به تنهایی برای تقویت این بازار کفایت نمی کند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۱ - ۰۸:۵۱    
عضو هیات عالی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستای استان تهران معتقد است برگزاری انتخابات شوراها به صورت الکترونیکی تجربه موفقی بوده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۱۷:۳۶    
عضو هیات رئیسه کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس اعتقاد دارد هم اکنون ضرورت دانشگاه زدایی و مدرک زدایی بیش از گذشته حس می شود لذا باید به دنبال افزایش مهارت آموزی در بین افراد باشیم.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۱۵:۳۶    
نماینده مردم نور و محمدآباد درمجلس شورای اسلامی گفت:در سه بخش گردشگری، صنعت و کشاورزی ظرفیت اشتغال زایی بسیاری وجود دارد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۱۵:۲۱    
نایب رییس کمیسیون انرژی مجلس، تاکید کرد که دولت دوازدهم در شرایط محدودیت منابع و سرمایه باید ابتدا در میادین نفتی مشترک سرمایه گذاری کند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۱۵:۲۱    
سخنگوی کمیسیون بهداشت و درمان مجلس گفت: قاچاق اعضای بدن واقعیتی انکارناپذیر است اما زمانی که فرهنگ اهدای عضو نهادینه شود، دیگر زمینه ای برای جولان قاچاقچیان باقی نمی گذارد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۱۴:۵۱    
نایب رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس گفت: سالانه 5 الی 8 هزار بیمار مرگ مغزی جان خود را از دست می دهند، حال بسیاری از خانواده ها تمایلی برای اهدای عضو متوفیان خود را ندارند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۱۴:۳۶    
عضوکمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس با بیان اینکه برای حفاظت از حریم اقتصادی تولید کننده باید حذف کالای قاچاق در دستور کار قرار بگیرد ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۱۴:۲۱    
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس با بیان اینکه مهمترین دغدغه مهم ازدواج جوانان مشکلات و مباحث اقتصادی است، گفت: در زمینه تسهیل ازدواج جوانان ضعف قانون ندایم بلکه ضعف در اجرا وجود دارد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۱۴:۰۶    
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس از بررسی موضوع آزمون های استاندارد و حذف کنکور در مجلس خبر داد و گفت: می توان با برگزاری امتحانات هماهنگ استاندارد و اعمال سوابق تحصیلی دانش آموزان کنکور را حذف کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۱۳:۳۶    
نمایندگان مجلس معتقدند حضور پرشور ملت ایران در انتخابات ریاست جمهوری کشور را دربرابر توطئه های استکبار بیمه کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۱۳:۳۶    
رییس مرکز پژوهش های مجلس با بیان اینکه انتخابات ایران دنیا را شگفت زده کرده است، گفت: حضور باشکوه مردم در انتخابات مایه افزایش قدرت ملی و حاکمیتی کشور است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۱۳:۰۶    
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با توصیه به مدیران مدارس برای ثبت نام بدون هیچ مشکلی دانش آموزان افغانستانی در سراسر کشور، گفت: به عنوان کشوری اسلامی که مهاجران را پذیرفته ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۱۲:۵۱    
عضو هیات رئیسه کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با بیان اینکه برای جلوگیری از شیوع بیماری تب کریمه کنگو می توان برخی دامداری ها را قرنطینه کرد، گفت: گزارش نحوه نظارت بر دامداری ها به این کمیسیون ارایه شود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۱۲:۳۶    
عضو هیئت رییسه کمیسیون صنایع و معادن، از بررسی تحقیق و تفحص از عملکرد سازمان هدفمندسازی یارانه ها در نشست هفته جاری کمیسیون اقتصادی خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۱۲:۳۶    
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: ترامپ علی رغم وعده هایی که علیه تفاهم برجام داده بود و تحت تاثیر اقتدار جمهوری اسلامی ناچار به امضای تعویق تحریم های ایران شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۱۲:۲۱    
نماینده مردم سمیرم در مجلس گفت: شرکت های داروسازی باید به گونه ای تقویت شوند که با استفاده از تجهیزات به روز نقش موثری در تولید داروهای ایرانی داشته باشند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۱۱:۳۶    
بیت الله عبداللهی به عنوان منتخب مردم شهرستان مراغه و عجب شیر در مجلس شورای اسلامی انتخاب شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۱۱:۲۱    
عضو مجمع نمایندگان استان تهران با تاکید بر لزوم تعیین تکلیف کرایه حمل نقل عمومی پایتخت از سوی مسئولان شهری، گفت: محاسبات مسئولان شهری برای هر گونه افزایش نرخی باید انسان محور باشد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۱۱:۰۶    
عضو هیئت رئیسه کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت:دست یابی به "ثبات در اقتصاد" و "درآمدهای ارزی پایدار" لازمه تحقق سیاست تک نرخی شدن ارز است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۱۰:۵۱    
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس، با اشاره به افزایش فروشگاه های زنجیره ای خارجی در کشور، گفت: در انجام هر نوع فعالیت اقتصادی با کشورهای خارجی باید اصول اقتصاد مقاومتی مدنظر مسئولان امر باشد تا به این ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۰۹:۵۱    
رئیس فراکسیون مدیریت شهری مجلس گفت: همه پروژه های شهری از پیوست ترافیکی و شهرسازی برخوردارند اما در اجرا برخی رعایت نمی شود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۰۸:۵۱    
عضو هیات رئیسه کمیسیون فرهنگی مجلس معتقد است مسئولان باید برای تبدیل سینما به صنعت پولساز به بازارهای فیلم جشنواره های معتبر جهانی توجه بیشتری داشته باشند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۰ - ۱۶:۳۶    
علی جلیلی شیشوان بعنوان منتخب مردم شهرستان مراغه و عجب شیر در مجلس شورای اسلامی انتخاب شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۰ - ۱۶:۳۶    
عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با تاکید بر ضرورت حمایت های اقتصادی و بیمه ای از سالمندان ارائه بسته های خدمتی سلامت را به آنها ضروری دانست.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۰ - ۱۶:۲۱    
به گزارش روابط عمومی مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۰ - ۱۵:۰۶    
رئیس مرکز پژوهش مجلس شورای اسلامی در پیامی ضمن تبریک به حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی به عنوان رئیس جمهور منتخب اعلام کرد: ملت شریف ایران اینبار نیز با درک صحیح از شرایط حساس کشور ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۰ - ۱۵:۰۶    
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی از آمادگی کمیسیون متبوعش برای همکاری با دولت دوازدهم برای رفع مشکلات اقتصادی خبر داد وگفت ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۰ - ۱۴:۲۱    
سخنگوی کمیسیون بهداشت و درمان مجلس گفت: در صورت عدم اجرای قانون مرخصی زایمان زنان و مردان از طریق کمیسیون اصل نود می توان این مسائل را پیگیری کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۰ - ۱۴:۲۱    
قربانی عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس معتقد است لبخند شفاف تالار شیشه ای با ارتقای شاخص بورس به حضور باشکوه مردم در انتخابات، نوید تقویت بازار سرمایه را می دهد .
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۰ - ۱۴:۲۱    
عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی مشارکت حداکثری مردم در انتخابات را نشانه ثبات جمهوری اسلامی دانست.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۰ - ۱۴:۰۶    
نماینده مردم اصفهان در مجلس معتقد است رأی مردم به اصل نظام بوده و رئیس جمهور منتخب باید در راستای برطرف کردن مشکلات آنها بکوشد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۰ - ۱۴:۰۶    
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: ساماندهی مراکز اقامتی امری ضروری است زیرا برخی به طور غیرمجاز فعالیت می کنند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۰ - ۰۸:۴۵    
حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در اولین دقایق آغاز رأی گیری دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا با حضور در محل صندوق سیار 110 در ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۱۵:۰۵    
حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی با ابراز خرسندی از حاکم شدن فضای شور و شوق انتخاباتی در سراسر کشور، خاطرنشان کردند: هر انتخاباتی که در دوره های مختلف برگزار می شود ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۱۵:۰۵    
برگزاری انتخابات گسترده و باشکوه علاوه بر بعد سیاسی که نشان از مشروعیت و مقبولیت نظام جمهوری اسلامی دارد، به عنوان یک عنصر قدرت در کنار دیگر عناصر قدرت ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۱۳:۵۰    
نماینده مردم تربت جام در مجلس با بیان اینکه تاسیس دانشگاه موسیقی نواحی پس از انتخابات پیگیری خواهد کرد ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۱۳:۵۰    
نایب رئیس فراکسیون میراث فرهنگی با بیان اینکه راهکارهای اصلاح شیوه توزیع صنایع دستی در برنامه ششم توسعه پیش روی مسئولان است ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۱۳:۲۰    
عضو هیئت رئیسه کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با تاکید بر ضرورت دست یابی به رشد اقتصادی 8درصدی گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۱۲:۵۰    
مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی نتایج ارزیابی های 268 تشکل اقتصادی سراسر کشور از مولفه های ملی محیط کسب و کار در ایران را منتشر کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۱۱:۵۰    
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با تاکید بر لزوم توجه به تعادل نسبی در بازار ارز گفت:علاوه بر کسب درآمدهای ارزی پایدار، باید موضوع ساماندهی صرافی به سرانجام مشخص برسد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۱۱:۵۰    
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس با تاکید بر اجرای قانون اخذ گواهینامه بدون نیاز به کارت پایان خدمت، گفت: هدف از این اقدام کاهش تصادفات بوده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۱۰:۵۰    
عضو هیات رئیسه کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با بیان اینکه مکمل های ورزشی عرضه شده در برخی باشگاه های بدنسازی قاچاق و تقلبی است، گفت: وزارت بهداشت و سازمان غذا و دارو نظارت بر این مراکز را تشدید کنند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۱۰:۵۰    
نایب رئیس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس با تاکید بر اینکه خرید و فروش کودک جرم است، گفت: در لایحه حمایت از کودکان و نوجوانان برخورد قانونی و سلب مسئولیت از والدینی که اقدام به کودک فروشی کنند ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۰۹:۳۵    
رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس تاکید دارد: واگذاری نوزادان به متقاضیان فرزندخواندگی باید بر اساس فرایند قانونی طی شود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۰۹:۳۵    
سخنگوی فراکسیون میراث فرهنگی و گردشگری مجلس اعتقاد دارد نحوه مدیریت موزه ها موجب شده تا شاهد کم رونقی این بخش باشیم لذا برای جذب بیشتر گردشگران باید از تکنولوژی استفاده کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۰۹:۳۵    
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس ثبت آثار ناملموس را نشان از بلوغ فکری جامعه دانست و ابراز امیدواری کرد ایده ثبت آثار ناملموس پایدار بماند و با تغییر دولت ها به فراموشی سپرده نشود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۰۹:۲۰    
عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس، گفت: زنگ خطر پیری جمعیت کشور از اواسط دهه 80 به صدا درآمده است.
مشاهده نتایج بیشتر...