سه شنبه ۰۲ آبانساعت ۰۲:۳۸Oct 2017 24

مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی (rc.majlis.ir)

  ۱۰ ساعت پیش    
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: پیشرفت اقتصادی و ارتقای سیستم های دفاعی مانع رویاپردازی های کنگره و ترامپ در مواجهه با ملت ایران خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۱ - ۱۴:۱۵    
عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی گفت: ناآرام بودن منطقه در عمل منجر به فروش بیشتر سلاح های آمریکا در منطقه منتهی می شود و پول های عربستان سایر کشورهای مرتجع منطقه به نفع آمریکا هزینه می ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۱ - ۱۴:۰۰    
عضو کمیسیون کشاورزی،آب و منابع طبیعی مجلس،گفت:ثبات هزینه های تولید مرغداری های کشور درگرو ارزانی نهاده های دامی است تا بتوان مرغ را با نرخ صادراتی در بازار به فروش رساند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۱ - ۱۴:۰۰    
رئیس گروه دوستی پارلمانی ایران و اردن با اشاره به وضعیت کشورهایی همچون سوریه، یمن، عراق و بحرین که مورد هجوم تکفیری ها هستند، گفت: وحدت امت اسلامی می تواند در تقویت صلح میان مسلمانان مؤثر باشد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۱ - ۱۳:۰۰    
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس تصریح کرد که نمی توان به برجام تبصره جدیدی اضافه کرد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۱ - ۱۳:۰۰    
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: آمریکایی ها تلاش می کنند که برجام را به کلی برهم بزنند لذا درنظر گرفتن شروط جدید برای ادامه اجرای برجام بهانه جویی است.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۱ - ۱۱:۴۵    
نودویکمین شماره فصلنامه علمی پژوهشی مجلس و راهبرد توسط مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی منتشر شد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۱ - ۰۹:۰۰    
عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی گفت: وزیر خزانه داری آمریکا در سفر به خاورمیانه به دنبال ائتلاف و جلب حمایت های منطقه ای است تا بتواند سیاست های یکجانبه علیه کشورمان را اجرایی کند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۳۰ - ۱۴:۴۰    
عضوکمیسیون صنایع ومعادن مجلس،گفت: عدم ایجاد تضمین های لازم برای اخذ وام توسط خودرسازان یکی از مشکلات صنایع خودرویی با بانکها است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۳۰ - ۱۲:۵۵    
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس تاکید دارد که واحدهای تولیدی کشور به سمت مونتاژ کاری رفته اند و با مجوز تولید، واردات مواد اولیه تولید کالا را در دستور کار خود قرار داده اند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۳۰ - ۱۲:۰۷    
نمایندگان مجلس شورای اسلامی انتشار اسامی متهمان جرائم اقتصادی را منوط به تشخیص دادگاه دانستند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۳۰ - ۰۸:۴۶    
عضو هیأت رئیسه کمیسیون فرهنگی مجلس اعتقاد دارد آمریکایی ها از اقدامات کشورمان برای مقابله با تروریسم و جلوگیری از بی ثباتی در منطقه عصبانی هستند از این رو سفر وزیر خزانه داری این کشور با محوریت ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۳۰ - ۰۸:۴۶    
عضو هیات رئیسه کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس گفت: قانون انتقال پادگان ها به خارج از محدوده شهری باید به طور کامل اجرایی شود.
  ۱۳۹۶/۰۷/۳۰ - ۰۸:۳۱    
نمایندگان مجلس ضمن تاکید بر توزیع متوازن بودجه ورزش کشور معتقدند برای توسعه ورزش همگانی و تحقق بودجه مصوب مجلس، خواست و اراده دولت و وزارت ورزش لازم است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۶ - ۱۴:۵۶    
رهبر معظم انقلاب در دیدار صدها نفر از نخبگان جوان و استعدادهای برتر علمی، با اشاره به پاسخ های خوب و درست مسئولان کشور به اباطیل ترامپ ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۶ - ۱۴:۴۱    
اعضای شورای اسلامی شهر تهران با رئیس مجلس دیدار و گفت وگو کردند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۶ - ۱۴:۱۱    
ضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی بر لزوم سوق نقدینگی به بازار سرمایه تاکید کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۶ - ۱۳:۲۶    
به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، هیات رئیسه فراکسیون میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی در سال دوم مجلس دهم شورای اسلامی معرفی شدند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۶ - ۱۳:۱۱    
رییس فراکسیون ولایی مجلس، گفت: مخالفت مجامع بین المللی و موافقت عربستان و اسرائیل با ترامپ سبب تغییر موضع برجامی آمریکا شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۶ - ۱۳:۱۱    
عضو هیئت رییسه کمیسیون عمران مجلس، گفت: نباید اجازه دادکشورهای همسایه گوی سبقت را در چرخه صادرات از ما بگیرند، زیرا چرخش اقتصادی رابطه مستقیمی با صادرات تولیدمحور دارد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۶ - ۱۱:۲۶    
عضو فراکسیون میراث فرهنگی در مجلس تبلیغات، آموزش و ایجاد بستر برای رونق گردشگری به منظور ایجاد مشاغل خرد و درآمدزا را از جمله وظایف اصلی دولت برای حل مشکل اشتغال در کوتاه مدت دانست.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۱۴:۳۷    
رئیس مجلس شورای اسلامی بابیان اینکه بحران سوریه رو به پایان است،گفت:سوریه ایستادگی کرد و هزینه های بسیاری داد؛ولی سرمایه خوبی هم به دست آورده است ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۱۴:۳۷    
رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس با اشاره به گام های ارزشمند فرانسه در توسعه روابط بعد از برجام، گفت: درصورت نقض برجام ازسوی آمریکا، انگیزه ای برای ادامه مسیر در جهت اجرای برجام نخواهیم داشت.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۱۲:۵۲    
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس معتقد است تصویب تحریم های جدید علیه ایران ازسوی کنگره نقض برجام است چه آمریکا از برجام خارج شود یا نشود.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۱۲:۵۲    
نایب رئیس اول فراکسیون میراث فرهنگی معتقد است آموزش ایده پردازی و استفاده از فرصت ها برای رسیدن به شغل از طریق گردشگری به روستایان و عشایر از جمله اقدامات مهمی است که سازمان میراث فرهنگی باید در دست ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۱۰:۳۷    
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با انتقاد از تکیه آمریکا بر راهبرد امنیت و قدرت محوری، گفت: دنیا باید اهلیت آمریکا به میزبانی سازمان های بین المللی را زیر سؤال ببرد زیرا آمریکا دیگر اعتقادی به کار جمعی ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۱۰:۲۲    
سخنگوی کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با یادآوری اینکه تعداد تخت های بستری کشور مطابق با عدد استاندارد نیست، مشارکت بخش خصوصی را تنها راه تامین تخت های مورد نیاز بیمارستان ها دانست.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۱۰:۲۲    
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی تاکید دارد که واقعی کردن نرخ ارز تاثیر منفی کوتاه مدت در اقتصاد دارد اما درنهایت آثار مثبتی به دنبال خواهد داشت.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۱۰:۰۷    
رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: اگر قرار باشد با رفتار نادرست ترامپ، ایران بهره ای از برجام نبرده و صرفا هزینه بپردازد، حتما در این موضوع تجدیدنظر خواهیم کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۱۰:۰۷    
کولیوند تاکید دارد که اروپا نسبت به گذشته خود که پیروی کورکورانه ای از آمریکا داشته به عقلانیت رسیده و نمی خواهد بر اساس نظرات ایالات متحده حرکت کند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۱۰:۰۷    
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس بر ضرورت ایجاد واحد درسی نحوه همسرداری در مدارس به منظور تحکیم خانواده ها تاکید کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۰۹:۲۲    
رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به رویکرد بی تعهدانه ترامپ در مورد برجام، گفت: سلاح هسته ای در دکترین دفاعی ایران جا ندارد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۲ - ۱۶:۰۷    
عضو هیأت رئیسه مجلس بغض ترامپ نسبت به سپاه را طبیعی دانست و گفت: سپاه سد راه رژیم اسرائیل به حساب می آید و ناکامی این رژیم در طول سالیان محصول موفقیت این نیرو است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۲ - ۱۵:۵۲    
عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس، گفت: اصلی ترین مشکل برای صادرات کالا های ایرانی ناشی از اجرای مقرارت است، زیرا ما به طور کامل در سازمان تجارت جهانی عضویت نداریم.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۲ - ۱۵:۳۷    
صباغیان بافقی از اتمام بررسی افزایش تعداد نمایندگان مجلس در کمیته فنی کمیسیون شوراها خبرداد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۲ - ۱۲:۳۷    
عضو هیات رئیسه مجلس، اشاره ترامپ به فرهنگ و تمدن ایرانی را نشان دهنده ناتوانی دولتمردان آمریکایی در کتمان این سابقه غنی دانست و تاکید کرد ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۲ - ۱۱:۲۲    
رییس مرکز پژوهش های مجلس درگذشت پدر قائم مقام سابق مرکز را تسلیت گفت.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۲ - ۱۰:۳۷    
نماینده مردم ایرانشهر در مجلس شورای اسلامی گفت: موقعیت های خوبی در سراوان به لحاظ وجود مواد معدنی وجود دارد که با توجه به وضع نامناسب اشتغال این منطقه می تواند به اشتغالزایی در استان کمک کند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۲ - ۱۰:۳۷    
رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه ایران خط مقدم مبارزه با تروریسم است، اظهارات ضدایرانی ترامپ را "یک فرافکنی بی ارزش" خواند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۲ - ۱۰:۳۷    
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با تاکید بر اینکه شرکایی اروپایی آمریکا باید سناریوی خروج از برجام آمریکا را ارزیابی کنند، گفت: ایران نگران خروج آمریکا از برجام نبوده و آماده هر وضعیتی است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۲ - ۰۹:۳۷    
رئیس مجلس شورای اسلامی حرف های اخیر آمریکایی ها را برای مشروعیت سازمان ملل نگران کننده دانست و گفت: عدم پایبندی دولت آمریکا به توافق های چندجانبه و بین اللملی باید در شورای امنیت سازمان ملل بررسی و ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۲ - ۰۹:۳۷    
رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ایران و روسیه نقش مهمی در سرکوب تروریست ها داشته اند، گفت: ایران و روسیه از ابتدا معتقد به راه حل سیاسی در مسئله سوریه بودند که ابتکار قزاقستان این مسیر را تسهیل ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۹ - ۱۶:۳۶    
رئیس کمیسیون عمران مجلس، گفت: ، حداقل یک سوم اقتصاد کشور با تولید مسکن در ارتباط است و در صورتی که تولید مسکن وجود نداشته باشد یک سوم اقتصاد کشور غیرفعال می شود.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۹ - ۱۵:۳۶    
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان اینکه دشمنان نقش سپاه پاسداران را در حفظ عزت اسلام و مسلمین در 8 سال دفاع مقدس و پروژه مقاومت به خوبی لمس کرده اند ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۹ - ۱۵:۳۶    
نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: مواضع جمهوری اسلامی ایران در مقابل آمریکا متکی بر ظرفیت داخلی باشد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۹ - ۱۵:۰۶    
عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس عجین شدن موانع تولید با قدرت و قوانین را مانع جذب سرمایه گذاران دانست و گفت: متاسفانه سالانه 180 هزار ایرانی با تحصیلات عالی از کشور مهاجرت می کنند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۹ - ۱۴:۳۶    
عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی از اعلام وصول طرحی در خصوص بانک مرکزی خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۹ - ۱۴:۰۶    
نمایندگان مجلس با ارجاع طرح دو فوریتی اصلاح قانون استخدام مهندسین ناظر تولیدات کشاورزی به کمیسیون اجتماعی جهت رفع ابهام موافقت کردند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۹ - ۱۳:۳۶    
سخنگوی هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: آمریکا اگر قصد خروج از برجام را دارد باید هزینه آن را نیز پرداخت کند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۹ - ۱۳:۰۶    
نمایندگان مجلس با کلیات طرح دو فوریتی اصلاح استخدام مهندسین ناظر تولیدات کشاورزی موافقت کردند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۹ - ۱۲:۳۶    
رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به نشست غیرعلنی بیان داشت که وزیر امور خارجه کشور گزارشی از تحولات منطقه ای ارائه کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۹ - ۱۱:۳۶    
عضو کمیسیون انرژی مجلس گفت: با ورود فایناس و سرمایه گذاری خارجی می توان صادرات محصولات فرآوری شده نفتی و صنایع پایین دستی را جایگزین صادرات نفت خام کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۹ - ۱۱:۰۶    
مدیرکل امور مجلس وزارت دادگستری با تاکید بر لزوم تصویب قانون برای مقابله با خشونت علیه زنان، گفت: بررسی لایحه تامین امنیت و مقابله با خشونت علیه زنان تا 2 ماه آینده در قوه قضاییه تمام می شود.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۹ - ۱۱:۰۶    
عضو هیات رئیسه کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس، گفت: احتمال قرار گرفتن نام سپاه در لیست گروه های تروریستی توسط آمریکایی ها با هدف توسعه داعش و جلوگیری از مبارزه سپاه با جریان های انحرافی است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۹ - ۱۱:۰۶    
عضو کمیسیون عمران مجلس، گفت: فعال شدن بخش ریلی می تواند ایران را به نقطه اتصال شرق آسیا به غرب آسیا و بخش هایی از اروپا تبدیل کند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۹ - ۱۰:۳۶    
عضو فراکسیون میراث فرهنگی مجلس درآمد گردشگری ایران را زیر یک میلیارد دلار عنوان کرد و گفت: یکی از دلایل آمارهای اشتباه در این خصوص این است که سفرهای مقامات کشورهای دیگر به ایران را نیز به عنوان ورود ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۹ - ۱۰:۳۶    
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: تیم ایرانی که به بنگلادش سفر کرد طی مذاکرتی با رهبری بر تداوم ارسال کمک های انسان دوستانه به پناهجویان میانماری در بنگلادش تاکید کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۹ - ۱۰:۳۶    
نماینده مردم اسفراین در مجلس گفت: به بهانه اضافه برداشت آب کشاورزان را تا 400 میلیون تومان جریمه کرده اند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۹ - ۱۰:۰۶    
عضو هیئت رئیسه کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: بانک های کشور بیشتر مانع توسعه هستند تا ابزاری برای رشد و توسعه اقتصادی.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۸ - ۱۵:۳۶    
رییس کمیسیون صنایع و معادن مجلس، در تشریح دستورکار امروز کمیسیون متبوعش از رد تحقیق و تفحص از سازمان استاندارد خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۸ - ۱۵:۳۶    
سخنگوی کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی، گفت: عملکرد وزارت جهاد کشاورزی بر اساس برنامه ششم توسعه مورد بررسی و ارزیابی قرار گرفت.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۸ - ۱۵:۰۶    
سخنگوی کمیسیون آموزش مجلس از بررسی جزئیات گزارش کمیته تحقیق وتفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان در کمیسیون متبوع خود خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۸ - ۱۳:۰۶    
رییس فراکسیون ایثارگران مجلس گفت: فرزند آزادگان تا سقف 20 هزار در سال اول برنامه ششم، به ازای هرماه اسارت یک ماه کسر خدمت از نظام وظیفه دارند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۸ - ۱۳:۰۶    
سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی نشست امروز صبح کمیسیون متبوع را تشریح کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۸ - ۱۱:۳۶    
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به اینکه اعمال تحریم های جدید از سوی آمریکا در قالب قانون کاتسا را خلاف روح برجام است، گفت: قانون کاتسا خلاف قوانین بین المللی است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۸ - ۱۱:۰۶    
عضو کمیسیون امنیت مجلس با اشاره به آزادی یکباره زنان در عربستان، آن را اقدامی رفرمیستی با هدف جلوگیری از سقوط عربستان دانست زیرا برای آمریکایی ها منبع خرید تسحیلات عمده محسوب می شود.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۸ - ۱۰:۰۶    
رییس کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: با تشکیل شورای ملی سالمندی خدمات بهداشتی به سالمندان در منزل با هدف استقلال آنها در دستور کار قرار دارد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۸ - ۱۰:۰۶    
عضو هیات رئیسه کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد که ایجاد سازمان مبارزه با مفاسد اقتصادی تاثیری نخواهد داشت.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۸ - ۰۸:۳۶    
عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی تاکید دارد که برای اصلاح نظام بانکداری در کشور باید اجازه ورود بانک های خارجی داده شود تا فضای رقابتی فراهم شود.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۷ - ۱۸:۳۶    
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس با تأکید بر اینکه ایران می تواند به قطب چاپ و نشر منطقه تبدیل شود، ارائه تسهیلات از سوی دولت به فعالان صنعت چاپ را یک ضرورت برشمرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۷ - ۱۸:۳۶    
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: گزارش مکتوب ضوابط پرداخت به مدیران بانک ها و هیأت مدیره آنها به صورت مکتوب به کمیسیون اقتصادی ارائه می شود.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۷ - ۱۸:۳۶    
سخنگوی کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی، بیان کرد: فن بازارها در عرصه تولید ثروت و اشتغال اثرگذاری زیادی دارند اما در حال حاضر میزان سرمایه گذاری در این بخش کم است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۷ - ۱۸:۳۶    
نایب رئیس مجلس معتقد است با استفاده از سیستم ماهواره ای و کشتی های هوایی می توان از بروز تخلفات مالی جلوگیری کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۷ - ۱۸:۰۶    
عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس، گفت: در سال 96 حدود 40 هزار میلیارد تومان به صندوق های بازنشستگی لشگری و کشوری پرداخت شده است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۷ - ۱۸:۰۶    
نایب رئیس مجلس آن دسته مقالات علمی را که در ISI پذیرفته می شوند ولی راه حلی برای رفع مشکلات کشور ندارند، مفید فایده ندانست.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۷ - ۱۸:۰۶    
کلیات طرح درآمد پایدار شهرداری های کشور در جلسه ای با ریاست پروانه مافی به تصویب رسید.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۷ - ۱۸:۰۶    
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به اینکه تصویب قانون کاتسا دستاویزی برای اعمال تحریم های بیشتر علیه کشورمان است، گفت: آمریکایی ها با قانون کاتسا به دنبال برجام های دیگر هستند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۷ - ۱۵:۳۶    
رییس مرکز پژوهش های مجلس موضوع یمن و جنایات عربستان در این کشور را نگران کننده دانست و تصریح کرد: گزارش اخیر سازمان ملل متحد که البته با تاخیر همراه بود ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۷ - ۱۴:۰۶    
زاکیاتو اپسه ساله گودوسو و سیروما ابوبکر نمایندگان مجلس سنای کامرون امروز (دوشنبه 17 مهرماه) با دکتر کاظم جلالی رییس مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی دیدار و گفتگو کردند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۶ - ۱۴:۳۷    
رییس مرکز پژوهش های مجلس هجمه علیه مسئولان نظام را نادرست دانست و گفت: آقای لاریجانی نه جلسه ای برای انتخابات تشکیل داده و نه در این مورد با کسی صحبت کرده است ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۶ - ۱۳:۳۷    
نمایندگان مردم در خانه ملت با بررسی عادی طرح ادغام موسسه صندوق حمایت و بازنشستگی کارکنان شرکت فولاد در صندوق بازنشستگی کشوری موافقت کردند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۶ - ۱۳:۳۷    
نماینده مردم در خانه ملت با طرح تحقیق و تفحص از نحوه واگذاری پالایشگاه کرمانشاه به بخش خصوصی موافقت کردند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۶ - ۱۲:۰۷    
نمایندگان مردم در خانه ملت با دو فوریت استخدام مهندسین ناظر تولیدات کشاورزی تا پایان سال 97 را موافقت کردند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۶ - ۱۱:۰۷    
نمایندگان مردم در خانه ملت با تقاضای استرداد لایحه عضویت دولت جمهوری اسلامی ایران در صندوق همبستگی اسلامی برای توسعه موافقت کردند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۶ - ۱۰:۳۷    
حضرت آیت الله خامنه ای با اشاره به تلاش دشمنان برای مشغول سازی ایران و ترکیه و دور کردن دو کشور از مسائل مهم منطقه ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۶ - ۱۰:۰۷    
انتخابات اعضای هیأت رئیسه فراکسیون معادن و صنایع معدنی مجلس شورای اسلامی برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۶ - ۱۰:۰۷    
رئیس مجلس مالی، امروز (15 مهر ماه) با دکتر علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی دیدار و گفت وگو کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۶ - ۱۰:۰۷    
رئیس فراکسیون تعاون مجلس شورای اسلامی بر لزوم تسهیل حضور شرکت های تعاونی در بورس تاکید کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۶ - ۱۰:۰۷    
عضو کمیسیون کشاورزی مجلس از بررسی طرح ایجاد سازمان توسعه روستایی و عشایری در کمیسیون متبوع خود خبرداد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۵ - ۱۲:۰۷    
رییس مرکز پژوهش های مجلس در سی و هشمین اجلاس کمیته اجرایی اتحادیه بین المجالس کشورهای عضو سازمان همکاری اسلامی گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۵ - ۱۱:۳۷    
رییس مرکز پژوهش های مجلس طی پیامی هفته نیروی انتظامی را تبریک گفت.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۲ - ۱۷:۰۷    
رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: تا وقتی که منافع ما در برجام تأمین شود ما آن را قبول داریم.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۲ - ۱۷:۰۷    
عضو هیئت رییسه کمیسیون عمران مجلس ،گفت: دولت بایدبا توجه به پایان فصل نقل و انتقالات مسکن و خوابیدن تب جابجایی مستاجران فکری اساسی برای تنظیم سراسری نرخ اجاره بهای مسکن طی یک برنامه یکساله کند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۲ - ۱۱:۳۷    
محمد محمودی شاه نشین با رای نمایندگان شهرستان های تهران به عنوان رئیس مجمع نمایندگان شهرستان های تهران انتخاب شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۲ - ۱۱:۰۷    
نمایندگان با یک فوریت اصلاح بندهایی از قانون بودجه 96 موافقت کردند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۲ - ۱۰:۳۷    
نمایندگان مردم در خانه ملت، جهت تامین نظر شورای نگهبان طرح الحاق یک ماده به قانون مبارزه با مواد مخدر را اصلاح کردند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۲ - ۱۰:۳۷    
نمایندگان مردم در خانه ملت با تصویب موافقتنامه همکاری بین ایران و عراق در زمینه حفظ نباتات و قرنطینه گیاهی موافقت کردند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۲ - ۱۰:۰۸    
نمایندگان خانه ملت لایحه موافقتنامه میان ایران و آذربایجان را با هدف پیشگیری و کاهش پیامدهای اضطراری تصویب کردند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۲ - ۰۹:۳۸    
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس اعتقاد دارد که مشارکت زنان در اقتصاد به نسبت گذشته بیشتر شده و رشد مشارکت زنان روستایی در این میان نیز قابل توجه بوده است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۱ - ۱۵:۳۸    
رئیس کمیسیون ویژه حمایت تولید ملی، با بیان اینکه در حال آماده سازی گزارشی در خصوص اجرای قانون رفع موانع تولید که دو سال پیش ابلاغ شده هستیم ...
مشاهده نتایج بیشتر...