چهارشنبه ۰۵ اردیبهشتساعت ۱۱:۱۵Apr 2018 25

مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی (rc.majlis.ir)

  ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ - ۱۷:۲۴    
عضوکمیسیون صنایع مجلس گفت:دولت موظف شده، اگر کالایی مشابه داخلی دارد، از واردات آن جلوگیری کند و تنها در صورت کمبود کالاها، امکان واردات وجود دارد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ - ۱۷:۲۴    
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی از تحول جدی در راستای کنترل قاچاق کالا و ارز در کشور خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ - ۱۷:۲۴    
رئیس کمیته روابط خارجی مجلس با اشاره به تغییرات اخیر در آمریکا گفت: آمریکا به احتمال قوی از برجام خارج می شود و اروپا نیز بدلیل منافعش عملا همراهی می کند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ - ۱۷:۲۴    
عضو هیات رئیسه کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس اعتقاد دارد همکاری با اروپا در صورت خروج آمریکا از برجام منوط به تصمیم گیری مسئولان ارشد کشور است و نمی توان از هم اکنون برای تداوم این مهم تصمیم گیری کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ - ۱۷:۲۴    
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس معتقد است تعهد آمریکا به سازمان های حقوق بشری مانع ادامه روند جنایات در منطقه می شود از این رو تهدید به خروج از شورای حقوق بشر سازمان ملل کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ - ۱۳:۵۴    
مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی و رییس این مرکز در راستای حمایت از پیام رسان های داخلی، فعالیت تلگرامی خود را متوقف کردند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ - ۰۹:۵۴    
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس، گفت: مردم ایران حاضر هستند در شرایط مساوی هزینه بیشتری را به منظور حمایت از کالای ایرانی پرداخت کنند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ - ۰۹:۵۴    
رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس معتقد است هر گامی که به سمت کاهش دخالت آمریکایی ها در آسیا منجر شود، مثبت خواهد بود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ - ۰۹:۵۴    
عضو هیأت رئیسه کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس معتقد است آمریکایی ها با سوءاستفاده از ماده 42 منشور سازمان ملل متحد حملات نظامی خود به سایر کشورها را به صورت عرف درآورده اند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ - ۰۹:۵۴    
عضو کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس گفت: برابر اصل 76 قانون اساسی حق تحقیق و تفحص به مجلس داده شده و نمایندگان می توانند در بعد نظارتی قوانین نیز ورود پیدا کنند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ - ۰۹:۵۴    
عضو هیات رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اعتقاد دارد اروپایی ها می دانند نمی توانند برجام را بدون آمریکا ادامه دهند زیرا ممکن است به بهانه تحریم های ثانویه اختلال در امورشان ایجاد شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۰:۱۵    
رییس مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی با اشاره به اهمیت کیفیت خودروهای تولیدی در کشور گفت : برخی از کالاها مانند پوشاک و وسایل تزیینی غیرضروری و علی السویه هستند اما برخی کالاها با جان انسان ها سر و ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۰۹:۴۵    
رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس، معتقد است: حیثیت اروپایی ها به امضای توافق هسته ای گره خورده است از این حیث نباید با طناب آمریکا داخل چاه بروند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۰۹:۴۵    
نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس حمله آمریکا، انگلیس و فرانسه به سوریه را نقض حاکمیت این کشور دانست و گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۰۹:۴۵    
رئیس فراکسیون دیپلماسی و منافع ملی از تصویب لوایح مربوط به عضویت ایران در FATF تا پایان شهریورماه خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۰۹:۴۵    
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی گفت: اقدام نظامی آمریکا و هم پیمانانش در تحولات میدانی سوریه اثری ایجاد نکرد و عملا نوعی تیراندازی در بیابان به حساب می آمد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۰۹:۴۵    
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: موشک پرانی آمریکا به سوریه یک نمایش مضحک از قدرت نمایی و ترقه بازی بچه گانه بود.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۸ - ۱۴:۴۱    
عضو کمیسیون قضایی وحقوقی مجلس از ارسال لایحه اصلاح قانون تجارت به هیئت رئیسه تا یک ماه آینده خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۸ - ۱۴:۴۱    
رئیس فراکسیون زنان مجلس با اشاره به اینکه اشتراکات میان دو ملت ایران و افغانستان پشتوانه محکمی برای توسعه و گسترش مناسبات سیاسی، اقتصادی و فرهنگی است ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۸ - ۱۴:۴۱    
عضو فراکسیون مستقلین ولایی مجلس گفت: روندی که آمریکا پیش گرفته به نفع جامعه جهانی نیست و هرج و مرج و آنارشیست جدیدی را در دنیا حاکم می کند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۸ - ۱۴:۴۱    
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس، معتقد است: دونالد ترامپ به دلیل نگرانی از عکس العمل کشورهای اسلامی منطقه مجددا اعلام کرده که نیروهای خود را از سوریه خارج خواهد کرد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۸ - ۱۴:۴۱    
عضو فراکسیون تولید و اشتغال مجلس گفت:در سال حمایت از کالای ایرانی با هدف ایجاد اشتغال و تولید قطعا نیازمند برندسازی در کشور هستیم.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۶ - ۱۷:۴۰    
تفاهم نامه همکاری مشترک مراکز پژوهش پارلمانی ایران و کره جنوبی به امضای روسای دو مرکز رسید.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۶ - ۱۷:۱۰    
عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس، گفت: اظهارنظر دایمی ترامپ مبنی بر خروج از برجام به یک مشی سیاسی برای آمریکا تبدیل شده است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۶ - ۱۷:۱۰    
نماینده مردم بندر ترکمن در مجلس با بیان اینکه گشودن دروازه صادرات کالای ایرانی به آسیایی میانه با ایجاد منطقه آزاد تجاری اینچه برون عملیاتی می شود ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۶ - ۱۷:۱۰    
رییس کمیته بین الملل کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس با بیان اینکه آمریکایی ها منتظر بازتاب عملیات اخیر می مانند ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۶ - ۱۷:۱۰    
عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی گفت: اروپایی ها در صورت خروج آمریکا از برجام، در مقابل واشنگتن می ایستند و از برجام خارج نمی شوند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۶ - ۱۷:۱۰    
عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس حمله آمریکا، فرانسه و انگلیس به سوریه را تلاشی برای جبران شکست مفتضحانه داعش و دیگر تکفیری ها دانست.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۶ - ۱۶:۱۰    
عضو هیأت رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اعتقاد دارد: آمریکایی ها در حمله عراق از شورای امنیت مجوزی دریافت نکردند از این رو با توجه به تجربه تلخ گذشته ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۶ - ۱۶:۱۰    
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی بر لزوم مدیریت میزان عرضه و تقاضای ارز در بازار تاکید کرد و گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۶ - ۱۶:۱۰    
نشست مشترک مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی و مرکز پژوهش های پارلمان ملی کره جنوبی برگزار شد .
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۶ - ۱۶:۱۰    
تفاهم نامه همکاری مشترک مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی و مرکز پژوهش های پارلمان ملی کره جنوبی به امضای دکتر کاظم جلالی و لی نایی یونگ، روسای دو مرکز رسید.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۶ - ۱۵:۴۰    
عضو هیات رئیسه کمیسیون عمران مجلس، با بیان اینکه تنش های ارزی در بازار مسکن احساس شده است، گفت: مجلس برای کمک به دولت در راستای تنظیم بازار ارز و بازارهای موازی آن اعلام آمادگی کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۶ - ۱۵:۴۰    
نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس با بیان اینکه سال ها قبل دولت سوریه به صورت خودجوش سلاح های شیمیایی خود را تحویل مراجع بین المللی داده ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۱ - ۱۱:۴۰    
گزارش مرکز پژوهش های مجلس با عنوان برنامه ریزی و مدیریت فناوری اطلاعات پارلمانی براساس گزارش پارلمان الکترونیکی سال 2016 منتشر شد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۱ - ۱۱:۱۰    
حضرت آیت الله خامنه ای با ابراز خرسندی از تبدیل شدن مطالبه ایجاد پیام رسان ها و شبکه های اجتماعی داخلی به مطالبه ای عمومی گفتند ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۱ - ۱۱:۱۰    
گزارش مرکز پژوهش های مجلس درخصوص راهکارهای پیشگیری و مدیریت تعارض منافع، منتشر شد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۰ - ۱۶:۴۰    
سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس، گفت:با ریجستری سامسونگ 90 درصد تلفن های همراه شامل این طرح می شوند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۰ - ۱۶:۴۰    
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی از لایحه دولت برای صیانت از حریم شخصی افراد در پیام رسان ها خبر داد که هنوز به مجلس ارسال نشده است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۰ - ۱۰:۱۰    
حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی ظهر دیروز(یکشنبه) در دیدار جمعی از فرماندهان ارشد نیروهای مسلح، ضمن تبریک اعیاد بویژه ماه رجب، گفتند: ماههای رجب، شعبان و رمضان ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۰ - ۱۰:۱۰    
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس معتقد است آمریکا و انگلیس در یک هماهنگی کامل برای حضور نظامی در خلیج فارس به سر می برند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۰ - ۰۹:۴۰    
رئیس کمیسیون امنیت ملی با انتقاد از بروز شبهات سازمان یافته علیه پیام رسان های داخلی گفت: این فضاسازی باعث نگرانی مردم و عدم مهاجرت آنها از خانه بیگانه به خانه خودی شده است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۰ - ۰۹:۴۰    
عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی بر نقش مقابله جدی با قاچاق کالا، ارتقای کیفیت کالاهای ساخت داخل و مناسب شدن قیمت ها در حمایت از کالاهای ایرانی تاکید کرد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۰ - ۰۹:۴۰    
نماینده مردم شاهین شهر در مجلس از تدوین طرحی برای تغییر وضعیت تجهیز و نگهداری مدارس خبر داد و گفت: با تصویب این طرح مدارس نیز به مانند سایر ساختمان های اداری دولتی در سراسر کشور تجهیز و نگهداری ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۹ - ۱۶:۴۰    
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس با بیان اینکه چارچوب فقهی کاملا مشخصی در زمینه موسیقی وجود دارد، گفت: وزارت کشور قواعد پیشنهادی خود را درخصوص برگزاری کنسرت های موسیقی به مجلس ارائه دهد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۹ - ۱۶:۴۰    
رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس آخرین وضعیت پیگیری سعید براتی مرزبان ربوده شده در مرز میرجاوه را تشریح کرد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۹ - ۱۶:۴۰    
نایب رئیس فراکسیون مستقلین ولایی مجلس از آمادگی مجلس برای همکاری با هلال احمر در جهت تقویت تراز جهانی این ارگان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۹ - ۱۶:۱۰    
رئیس فراکسیون معدن مجلس گفت: اگر تا یک ماه آینده عوارض آسیب رسان به خام فروشی از سوی دولت اعمال نشود حتما این موضوع در مجلس به شکل طرح مطرح خواهد شد تا ما بیش از این شاهد صادر کردن مواد خام معدنی ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۹ - ۱۴:۱۰    
رئیس مجلس شورای اسلامی به منظور تحقق شعار سال به کمیسیون ویژه اصل 44 برای تهیه پیشنهادات در راستای حمایت از کالای ایرانی مأموریت داد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۹ - ۱۴:۱۰    
رئیس مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه گزارش کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی باید مبنای بررسی ها و کار دولت قرار گیرد، گفت: آقای امیری معاون رئیس جمهور پیگیر موضوع باشد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۹ - ۱۴:۱۰    
سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس، از بررسی میزان پیشرفت نیروگاه هسته ای بوشهر با حضور صالحی در نشست امروز کمیسیون متبوعش خبر داد
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۹ - ۱۴:۱۰    
رئیس کمیته هسته ای مجلس با اعلام پایان کار تدوین گزارش 6ماهه چهارم کمیته هسته ای مجلس درخصوص عملکرد هسته ای کشورمان گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۹ - ۰۹:۱۰    
نماینده مردم اردستان در مجلس شورای اسلامی از برطرف شدن نزدیک به 25 درصد از مسائل و مشکلات روستائیان این شهرستان در زمینه امور زیربنایی از سال 1396 تاکنون خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۹ - ۰۸:۱۰    
رئیس کمیته هسته ای مجلس با بیان اینکه جمهوری اسلامی صلح آمیز بودن اقدامات هسته ای خود را اثبات کرده است ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۹ - ۰۸:۱۰    
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با اشاره به لزوم استفاده از بوم گردی در توسعه گردشگری، گفت: توسعه و گسترش گردشگری در دستور کار کمیسیون های فرهنگی و اصل 90 قرار دارد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۸ - ۱۵:۱۰    
دکتر کاظم جلالی، رئیس مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی صبح امروز شنبه 18 فروردین ماه در مراسم دیدار نوروزی کارکنان و پژوهشگران مرکز پژوهش های مجلس شورای حضور یافت.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۸ - ۱۵:۱۰    
رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به نقش بانک ها در رونق تولید گفت: دستگاه های اجرایی پیشگام استفاده از محصولات داخلی باشند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۸ - ۱۵:۱۰    
عضو هیات رئیسه کمیسیون فرهنگی مجلس با اشاره به اینکه بسیاری از مجتمع های تجاری خواهان تبدیل بخشی از واحدهای تجاری به سینما هستند، افزایش سالن ها را یکی از دلایل مهم اقبال کنونی مردم به سینماها دانست.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۸ - ۱۵:۱۰    
عضو هیات رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه آمریکا قصد خروج از سوریه را نداشته، گفت:این کشور با ادعای خروج نیروهای خود از سوریه به دنبال اخاذی از عربستان بوده است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۸ - ۱۲:۱۰    
عضو هیأت رئیسه کمیسیون قضایی مجلس معتقد است سعودی ها به غلط به آمریکا تکیه کرده اند چرا که واشنگتن با سوءاستفاده از این فرصت به دنبال بهره برداری اقتصادی از ریاض است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۸ - ۱۲:۱۰    
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس معتقد است حضور نظامی انگلیس در خلیج فارس هیچ توجیهی جز غرض ورزی ندارد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۵ - ۱۰:۱۰    
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اعتقاد دارد اظهارات اخیر ولیعهد عربستان برای بدست آوردن ژاندارمی منطقه است در حالی که این اقدامات عربستان به نوعی خودکشی از ترس مرگ محسوب می شود.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۵ - ۰۹:۴۰    
سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با بیان اینکه رسالت دانشگاه پیام نور بر پایه آموزش های غیرحضوری بنا شده است،کفت: در قالب دانشگاه پیام نور آموزش های غیرحضوری پذیرفته شده است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۵ - ۰۹:۴۰    
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس با بیان اینکه علاوه بر ناکافی بودن زیرساخت ها، تدبیر لازم نیز برای بهره برداری از امکانات موجود نمی شود، گفت: گرانی سفر در ایران موجب از دست دادن فرصت ها شده است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۵ - ۰۹:۱۰    
سخنگوی هیأت رئیسه مجلس با تأکید بر تحقق شعار سال گفت: کمیسیون های تخصصی مجلس باید در راستای تحقق شعار حمایت از کالای ایرانی اقدام کنند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۴ - ۱۳:۴۱    
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس اجرای قانون مصوب مجلس در نحوه سنجش و پذیرش دانشجو را ضروری دانست و افزود: تأثیر 25 درصدی معدل در کنکور باید ارتقا یابد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۴ - ۱۳:۴۱    
عضو هیات رییسه کمیسیون اجتماعی مجلس از مسافران نوروزی درخواست کرد ظروف پلاستیکی را در طبیعت رهاسازی نکنند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۴ - ۱۳:۴۱    
عضو مجمع نمایندگان استان سیستان و بلوچستان در مجلس معتقد است گسترش بوم گردی، بنیان های اقتصاد محلی را تقویت کرده و مانع خروج ارز از کشور می شود.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۴ - ۱۳:۱۱    
رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی به مناسبت آغاز سال 1397 هجری شمسی، با تبریک به همه هم میهنان و ایرانیان بویژه خانواده های معزز شهیدان و جانبازان ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۴ - ۱۳:۱۱    
رئیس کمیته حمل و نقل کمیسیون عمران مجلس، از افزایش سفرهای هوایی در ایام نوروز با توجه به ورود ATR های جدید به کشور خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۴ - ۱۳:۱۱    
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس معتقد است کشورهای حوزه خلیج فارس هیچگاه حاضر به برقراری روابط دوستانه با رژیم صهیونیستی نخواهند شد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۴ - ۱۱:۴۱    
رئیس مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی بر لزوم اصلاح قانون تجارت کشور تاکید کرد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۸ - ۰۹:۳۳    
دکتر جلالی نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر، پردیس در مجلس شورای اسلامی ، در پیامی به مردم متدین این شهرستان ها و همچنین مردم شریف و ولایتمدار شهرستان های شاهرود و میامی ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۶ - ۱۶:۰۳    
نشست بررسی مسائل نظام بانکی با حضور دکتر علی لاریجانی، رئیس مجلس شورای اسلامی، کاظم جلالی رئیس مرکز پژوهش های مجلس، قائم مقام ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۳ - ۲۰:۰۳    
عضو هیئت رئیسه کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس شورای اسلامی با اشاره به برگزاری اجلاس سالانه حقوق بشر در ژنو گفت: باید ثابت کنیم نقش غرب و آمریکا در حقوق بشر منفی و مورد خدشه است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۳ - ۲۰:۰۳    
رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: تعلل شرکت های آلمانی برای ورود به بازار ایران به ضرر آنها است، چرا که شرکت های سایر کشورها جای آنها را پر خواهند کرد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۳ - ۲۰:۰۳    
رئیس گروه دوستی پارلمانی ایران و فلسطین از بررسی آخرین تحولات حوزه فلسطین و جهان اسلام در نشست تخصصی این گروه خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۳ - ۲۰:۰۳    
سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه مجلس شورای اسلامی از تایید لایحه بودجه سال 97 به جزء تبصره های ارجاعی به مجمع تشخیص مصلحت نظام توسط شورای محترم نگهبان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۳ - ۲۰:۰۳    
رییس گروه دوستی پارلمانی ایران و گرجستان گفت: نقش گروه های دوستی پارلمانی دو کشور در ایجاد بستر مناسب و نظارت بر تفاهم نامه و توافقات کمیسیون های مشترک دو کشور حایز اهمیت است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۱ - ۱۳:۰۰    
نایب رئیس کمیسیون اصل نودم قانون اساسی در مجلس معتقد است اگر قرار بود حضور آمریکایی ها به تأمین امنیت افغانستان کمک کند، امروز شاهد حضور ده ها گروه تروریستی در افغانستان نبودیم.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۱ - ۱۳:۰۰    
رئیس کمیته حقوق بشر کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: مرجع گزارشات حقوق بشری در ایران از سازمان های اپوزیسیون دریافت می شود در حالیکه این گروهک 17 هزار انسان بی گناه را به شهادت رسانده اند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۱ - ۱۳:۰۰    
عضو هیات رئیسه کمیسیون امنیت ملی مجلس، معتقد است: پُشت پرده مذاکرات هسته ای آمریکا و عربستان و اصرار ترامپ بر انجام این مذاکرات، اهداف سیاسی است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۱ - ۱۳:۰۰    
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اعتقاد دارد تهدید وزارت خزانه داری آمریکا مبنی بر افزایش تحریم ها علیه سپاه و نهادهایی با این مجموعه همکاری می کنند صرفا نمایشی بوده و در راستای ایران هراسی ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۱ - ۱۳:۰۰    
عضو فراکسیون گردشگری مجلس گفت: گردشگری یک فعالیت موثر در عرصه ارتقای بهداشت روانی و اجتماعی است و همچنین تاثیرات اقتصادی به سزایی دارد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۰ - ۰۹:۳۰    
عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس با بیان اینکه اردوغان پرونده بدی در حوزه سیاست خارجی دارد، گفت: ترکیه گاهی با معارضان و تروریست ها همدست می شود و گاهی دست دوستی با بشار اسد می دهد که این به نفع ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۰ - ۰۹:۳۰    
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس معتقد است قدس باید برای فلسطینیان حفظ شود و در این بین گروه های فلسطینی باید متحد باشند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۰ - ۰۹:۳۰    
نایب رئیس فراکسیون خانواده مجلس با بیان اینکه مشارکت و موفقیت زنان در حوزه علمی، کارآفرینی، خدمات و... بسیار بالاست، از افزایش 1.6 درصدی نرخ مشارکت زنان ایرانی در سال 95 خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۰ - ۰۹:۳۰    
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به اینکه دولت انگلستان و پلیس لندن مقصر اصلی حمله به سفارت کشورمان هستند، گفت: سفیر بریتانیا در کشورمان باید احضار و نسبت به این موضوع پاسخگو باشد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۰ - ۰۹:۳۰    
عضو کمیسیون عمران مجلس گفت: ضروری است که سیاست های تشویقی در پروژه های نیمه تمام پررنگ باشد تا بخش خصوصی برای کمک و اتمام آنها رغبت پیدا کند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۹ - ۱۱:۲۵    
رییس مجلس فدرال روسیه از کاظم جلالی جهت نظارت بر انتخابات ریاست جمهوری این کشور، دعوت بعمل آورد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۵ - ۱۸:۴۱    
مقام معظم رهبری به مناسبت روز درختکاری و هفته منابع طبیعی دو اصله نهال میوه غرس کردند. حضرت آیت الله خامنه ای سپس در سخنانی ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۵ - ۱۸:۴۱    
نشست همفکری در خصوص راهکارهای ارتقای وضعیت اشتغال و بررسی آخرین وضعیت طرح جامع وکالت باحضور دکتر جلالی رئیس مرکز پژوهش های مجلس برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۵ - ۱۸:۴۱    
عضو هیات رئیسه مجلس با اشاره به حمایت آمریکا از دستیابی عربستان به انرژی هسته ای، گفت: با توسل به کمک قدرت های غربی درصدد هستند تا انرژی هسته ای به دست بیاورند و عمده هدف آن ها ایجاد توازن در منطقه و ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۵ - ۱۸:۴۱    
رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس با اشاره به همکاری ایران و روسیه برای ایجاد ثبات در منطقه گفت: همکاری ایران و روسیه باعث شکست تروریست ها در سوریه و حفظ تمامیت ارضی این کشور شد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۵ - ۱۸:۴۱    
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس معتقد است آمریکایی ها از قرارداد بوئینگ به عنوان حربه ای برای اجرایی نشدن مفاد برجام استفاده کرده اند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۵ - ۱۸:۴۱    
عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس معتقد است آمریکایی ها با حفظ قدس برای اسرائیل قصد دارند تاریخ جعلی برای این سرزمین ایجاد کنند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۵ - ۱۳:۴۱    
بررسی پیش نویس طرح جدید فعالیت احزاب سیاسی در نشست مشترک مرکز پژوهش ها با وزارت کشور و خانه احزاب، با حضور رییس مرکز پژوهش ها، نمایندگان مجلس، معاون سیاسی وزیر کشور و اعضای خانه احزاب برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۵ - ۱۰:۴۱    
رییس مرکز پژوهش های مجلس با بیان اینکه، کسی نمی تواند شک داشته باشد که در داخل مملکت ما میزانی از دزدی، اختلاس، فساد، بی عدالتی ومانند آن هست، گفت: راه حل اصلی مبارزه با فساد در کشور ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۴ - ۱۷:۱۱    
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس، اقدام دولت بحرین مبنی بر بازداشت 116 شهروند بحرینی و اتهام عضویت این افراد در سازمان مسلحانه وابسته به ایران را فرافکنی و راهی برای انحراف اذهان عمومی دانست.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۴ - ۱۷:۱۱    
خانم دلفین-او رییس گروه دوستی پارلمانی فرانسه و ایران در مجلس ملی و آقای فیلیپ بونکار رییس گروه دوستی پارلمانی فرانسه و ایران در مجلس سنای فرانسه که همراه وزیر خارجه این کشور به تهران سفر کرده اند ...
مشاهده نتایج بیشتر...