چهارشنبه ۰۹ فروردینساعت ۰۹:۵۸Mar 2017 29

مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی (rc.majlis.ir)

  ۱۳۹۵/۱۲/۲۸ - ۱۰:۰۷    
به گزارش روابط عمومی مرکز پژوهشهای مجلس شورای اسلامی، دکتر کاظم جلالی طی پیامی فراررسیدن میلاد حضرت فاطمه زهرا(س)، روز زن و میلاد رهبر کبیر انقلاب اسلامی را تبریک گفت و از مقام والای مادر تجلیل نمود ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۵ - ۱۶:۳۷    
رییس مرکز پژوهشهای مجلس طی پیامی پیشاپیش فرارسیدن سال نو را تبریک گفت.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۵ - ۱۶:۳۷    
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: تحرک در اقتصاد با رفع مشکل سرمایه در گردش واحدهای تولیدی ممکن می شود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۴ - ۱۶:۳۷    
نمایندگان مردم در خانه ملت، ماده واحده لایحه بودجه سال 1396 کل کشور شامل درآمدها و هزینه های کشور را تصویب کردند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۴ - ۱۶:۳۷    
نمایندگان مردم در خانه ملت با افزایش سرمایه بانک های ملی، سپه و کشاورزی با رعایت اساسنامه بانک های مذکور حداکثر تا 50 هزار میلیارد ریال موافقت کردند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۴ - ۱۶:۳۷    
نمایندگان مردم در خانه ملت با اختصاص 300 میلیون دلار جهت اجرای طرح های آبرسانی روستایی و توسعه شبکه های آن موافقت کردند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۴ - ۱۵:۰۷    
اعضای هیأت رئیسه کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی و نظارت بر اجرای اصل 44 قانون اساسی مجلس شورای اسلامی انتخاب شدند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۴ - ۱۳:۳۷    
رییس گروه دوستی پارلمانی ایران و آلمان گفت: روابط ایران و آلمان که سابقه دیرینه دارد در این شرایط وارد فاز جدید شده است و تحکیم و ارتقا سطح این روابط مورد تاکید واحدهای پارلمانی و نیز واحد های خصوصی ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۴ - ۱۲:۰۷    
نمایندگان ملت در جریان بررسی لایحه چگونگی تشکیل و نحوه رسیدگی هیات های انضباطی نیروهای مسلح پس از اخطار نماینده شاهین دژ و میاندوآب با رفع ابهام ماده 29 این لایحه هیات های بدوی انضباطی را پس از ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۴ - ۱۲:۰۷    
اعلام وصول لایحه بازگشایی مدارس در صحن علنی مجلس شورای اسلامی قرائت شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۴ - ۱۱:۳۷    
عضوکمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی برلزوم رشد اقتصادی متوازن تاکیدکرد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۴ - ۱۱:۳۷    
نمایندگان مجلس شورای اسلامی با جزئیات لایحه چگونگی تشکیل و نحوه رسیدگی هیأت های انضباطی نیروهای مسلح موافقت کردند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۳ - ۱۸:۰۷    
رییس مرکز پژوهشهای مجلس با بیان اینکه رفع مسائل ساختاری اقتصاد کشور را نیازمند تلاش و همت همه جانبه و وحدت تمامی دستگاه ها دانست و گفت ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۳ - ۱۷:۰۷    
رییس مجلس به بیان نکاتی درباره برنامه ششم توسعه پرداخت.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۳ - ۱۷:۰۷    
رییس مجلس شورای اسلامی در نشست خبری خود به بیان نکاتی درباره وضعیت اقتصادی و سیاسی پرداخت.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۳ - ۱۵:۳۷    
معاون حقوقی و مجلس سازمان میراث فرهنگی با اشاره به تلاش این سازمان برای تبدیل ایران به مقصد جهانی گردشگران در ایام نوروز ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۳ - ۱۵:۳۷    
عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس با اشاره به ششمین اجلاس کمیسیون مشترک همکاری های تجاری بین ایران و اوکراین، گفت: توسعه همکاری های کشاورزی ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۳ - ۱۰:۳۷    
عضوکمیسیون کشاورزی،آب و منابع طبیعی مجلس،گفت:افزایش کانتینرهای سردخانه دار و ارائه تسهیلات کم بهره برای بازسازی باغات عواملی برای حضور پرقدرت تولیدکنندگان در چرخه تولید کیوی در کشور به شمارمی آید.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۳ - ۰۸:۳۷    
سخنگوی کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس، در تشریح نشست امروز کمیسیون متبوعش از بررسی تفریغ بودجه سال 94 با حضور نمایندگان دیوان محاسبات خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۳ - ۰۸:۳۷    
سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن در تشریح نشست امروز کمیسیون متبوعش گفت: لایحه آیین دادرسی تجاری که درباره چگونگی رفع اختلافات تجاری است در کمیسیون تصویب شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۲ - ۱۵:۳۷    
رییس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت:منابع مالی بانک ها برای پرداخت وام قرض الحسنه ازدواج کفایت می کند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۲ - ۱۵:۳۷    
عضوکمیسیون کشاورزی،آب و منابع طبیعی مجلس گفت: یکپارچه سازی اراضی کشاورزی راهکاری برای ایجاد بازار رقابتی در فضای تولید و فروش محصولات کشاورزی تلقی می شود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۲ - ۱۲:۳۷    
نمایندگان مردم در خانه ملت اعضای کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی و نظارت بر اجرای سیاست های کلی اصل 44 را انتخاب کردند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۲ - ۱۲:۳۷    
گزارش کمیسیون انرژی مجلس درباره آتش سوزی پتروشیمی بوعلی قرائت شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۲ - ۱۱:۳۷    
عضوکمیسیون برنامه،بودجه و محاسبات مجلس،بر لزوم اتخاذ راهکارهای کوتاه مدت توسط مجلس و دولت برای اجرای اقتصاد مقاومتی تاکید کرد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۲ - ۱۱:۳۷    
رئیس مجلس شورای اسلامی ضمن تشکر از فعالیت های مرکز پژوهش ها گفت: مجلس سیاست های اقتصاد مقاومتی را در زمان بررسی برنامه ششم و بودجه 96 مدنظر قرار داد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۲ - ۱۱:۳۷    
نماینده مردم شهربابک در مجلس با بیان اینکه بخش قابل توجهی از اقتصاد ایران همانند نهادها، سازمانها و صنایع فرسوده با شیوه سنتی اداره می شود ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۲ - ۱۱:۳۷    
نمایندگان مردم در خانه ملت تصمیم گیری درباره استفساریه قانون انتخابات مجلس در خصوص تأیید یا رد صلاحیت داوطلبان را به مجمع تشخیص مصلحت نظام واگذار کردند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۲ - ۱۱:۳۷    
عضوکمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس با بیان اینکه افزایش تولیدات ارگانیک کشاورزی نیازمند حمایت های دولتی است، گفت: هزینه های تولید محصولات ارگانیک از بنیه اقتصادی کشاورز خارج است .
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۲ - ۰۹:۳۷    
رئیس مجلس شورای اسلامی تاکید کرد که اقتصاد مقاومتی مسیر فلاح و رستگاری ملی است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۲ - ۰۹:۳۷    
رییس مرکز پژوهشهای مجلس با بیان اینکه حل معضلات ساختاری اقتصاد ایران، با ارائه راه حل های جزیره ای و دستگاهی امکان پذیر نیست، گفت: همکاری بین قوا در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی غیرقابل اجتناب است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۲ - ۰۹:۰۷    
قائم مقام وزیر صنعت،معدن و تجارت درامور تولید می گوید: انعقاد قراردادهای جدید خودرویی با شرکت های برتر خودروسازی دنیا باعث افزایش کیفیت خودروهای داخلی را درپی دارد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۲ - ۰۹:۰۷    
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس اعتقاد دارد باید برای جذب گردشگر خارجی در ایام نوروز از ظرفیت سفارت خانه های ایران و رایزن های فرهنگی بهره خوبی برده شود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۲ - ۰۹:۰۷    
نماینده مردم رشت درمجلس با بیان اینکه ما در بدترین حالت 700 هزارتن تا خودکفایی برنج فاصله داریم،گفت: 25 تا30 درصد برنج ایرانی برای فرسودگی کارخانجات تبدیلی به دور ریخته می شود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۲ - ۰۹:۰۷    
نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در دیدار با رئیس کمیسیون امور خارجی و اتحاد پارلمان کره جنوبی از گسترش همکاری ها در زمینه های ارتباطات، فناوری اطلاعات و IT، تولید و صادرات مجدد ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۱ - ۱۷:۳۷    
گزارش مرکز پژوهش ها درباره اقدامات مجلس در تحقق اقتصاد مقاومتی فردا در دستور کار مجلس قرار میگیرد و در صحن علنی قرائت می شود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۱ - ۱۶:۳۷    
عضوکمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت:محدودیت دسترسی به شبکه بانکی بین المللی در سال های گذشته و نوسانات ارز مانع از توسعه استفاده از کارت های بانکی بین المللی شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۱ - ۱۵:۳۷    
عضوکمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت:توجه به موضوع توسعه اقتصاد کلان،بدون درنظرگرفتن ابعاد خُرد،غیرقابل عملیاتی است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۱ - ۱۵:۳۷    
عضوکمیسیون کشاورزی،آب و منابع طبیعی مجلس گفت:تعاونی روستایی با توجه به رسالتی که دارد، حامی مناسبی برای حمایت از مرغدار جهت صادرات مازاد تولید تلقی می شود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۱ - ۱۵:۰۷    
کتاب احزاب سیاسی و انتخابات توسط مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی منتشر شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۱ - ۱۳:۰۷    
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: نشست مشترک اعضای این کمیسیون با وزیر دفاع روز سه شنبه هفته جاری برگزار می شود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۱ - ۱۱:۳۷    
سخنگوی کمیسیون عمران مجلس از ارایه گزارش این کمیسیون درمورد حادثه پلاسکو طی هفته جاری خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۱ - ۱۱:۰۷    
عضو کمیسیون شوراها و امورداخلی کشور با مثبت ارزیابی کردن مصوبه افزایش وام خوداشتغالی کمیته امداد و بهزیستی در بودجه 96، گفت: اجرایی شدن این مصوبه کاهش نرخ بیکاری را به دنبال خواهد داشت.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۱ - ۱۰:۳۷    
عضوکمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با انتقاد از متناسب نبودن قیمت کالاها در بازار با سطح درآمد خانوارها گفت:اقدامات انجام شده درخصوص حمایت از بنگاه های کوچک و متوسط کافی نیست.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۱ - ۱۰:۳۷    
عضو هیئت رئیسه کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی از بررسی موضوع اسکناس ها و ایران چک های تقلبی در نشست این کمیسیون خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۱ - ۰۹:۰۷    
حضرت آیت الله خامنه ای با اشاره به ویژگی های ممتاز میوه های ایرانی و با ابراز تأسف از واردات میوه، فرمودند: واردات میوه جزو کارهای غلط است و مسئولان جز در موارد ضروری، باید از این کار جلوگیری کنند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۱ - ۰۹:۰۷    
حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب با اشاره به ضرورت عمق و کیفیت بیشتر فعالیتهای مجلس خبرگان با قرائت بخشی از فرمان معروف حضرت علی علیه السلام به مالک اشتر ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۱ - ۰۹:۰۷    
نماینده مردم درود وازنا درمجلس با بیان اینکه نظارت بر توزیع تولید به مصرف محصولات غذایی راهکاری برای تنظیم بازار شب عید است ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۸ - ۱۶:۳۳    
نماینده مردم سمیرم در مجلس با بیان اینکه ارائه محصولات کشاورزی در بورس کالا نیازمند کاهش هزینه تولید است ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۸ - ۱۶:۳۳    
عضو هیئت رییسه مجلس تاکید کرد که مصوبات مهمی در برنامه ششم توسعه برای توسعه اشتغال و رفع بیکاری تصویب شده است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۸ - ۱۳:۰۳    
عضو هیئت رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس معتقد است که ایجاد تنوع بخشی در پدافند هوایی کشور احساس می شود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۸ - ۱۳:۰۳    
رئیس گروه دوستی جمهوری اسلامی ایران و آلمان با اشاره به توافق ایران و 1+5 در موضوع هسته ای گفت: برجام دستاوردی است که با مذاکره و گفتگوی جامعه بین الملل حاصل شده و اجرای موفق آن می تواند الگویی برای ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۸ - ۱۳:۰۳    
عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی مثبت ارزیابی کردن موضوع استفاده از مسترکارت گفت: نقش استفاده از کارت های اعتباری بین المللی در زمینه تسهیل دادوستد اقتصادی، بسیار مهم است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۸ - ۱۰:۰۳    
عضو کمیسیون بهداشت ودرمان مجلس با مطلوب خواندن قوانین در حوزه برخورد با متخلفان در حوزه طب سنتی، بر ضرورت افزایش نظارت ها از سوی وزارت بهداشت بر عملکرد عطاری ها و مراکز طب سنتی تاکید کرد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۸ - ۱۰:۰۳    
نایب رئیس فراکسیون میراث فرهنگی و صنایع دستی مجلس با اشاره به اینکه باید از مراودات بین المللی برای توسعه صادرات صنایع دستی استفاده کرد ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۸ - ۱۰:۰۳    
عضو کمیسیون انرژی مجلس، تاکید کرد که برداشت یک کشور از میدان مشترک نباید به قیمت متضرر شدن کشور مقابل تمام شود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۸ - ۰۹:۰۳    
عضو کمیسیون آموزش مجلس به دوره های کارآموزی و گسترش پارک های علم و فناوری به عنوان راهکاری برای برون رفت از فارغ التحصیلان دانشگاهی بیکار در جامعه اشاره کرد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۸ - ۰۹:۰۳    
عضوهیئت رییسه کمیسیون اقتصادی مجلس گفت:تمام محصولات کشاورزی قابلیت ارائه در بورس کالا را ندارند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۸ - ۰۸:۳۳    
مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی چگونگی و تنوع مدارس در نظام آموزش و پرورش ایران را بررسی کرد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۸ - ۰۸:۰۳    
مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی مسئله هدایت تحصیلی در آموزش و پرورش ایران را بررسی کرد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۷ - ۱۵:۳۳    
مجموعه سخنرانی های ارائه شده در پنجمین همایش نقش پژوهش در فرایند قانونگذاری توسط مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی در قالب کتابی چاپ و منتشر شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۷ - ۱۴:۳۳    
سخنگوی فراکسیون مدیریت شهری و روستایی در مجلس با یادآوری تقدیم طرح مدیریت واحد شهری به هیات رئیسه مجلس گفت: ناهماهنگی در ارائه خدمات یا ارائه خدمات بی کیفیت نتیجه نبود مدیریت واحد شهری است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۷ - ۱۴:۰۳    
اعضای کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس اعتقاد دارند امروزه نیاز جدی به ارزیابی کیفیت دوره های ضمن خدمت معلمان وجود دارد و در این بین آموزش ها نیز باید بازنگری انجام شود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۷ - ۱۲:۰۳    
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، گفت: هیأت ویژه این کمیسیون به ریاست بروجردی امروز به کشور بوسنی و هرزگوین سفر کرد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۷ - ۱۱:۳۳    
رئیس کمیته دفاعی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، گفت: نشست اعضای این کمیسیون با دهقان وزیر دفاع امروز برگزار می شود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۷ - ۱۱:۰۳    
رئیس گروه دوستی پارلمانی جمهوری اسلامی ایران ایران و آلمان با اشاره به ظرفیت های فراوان جمهوری اسلامی ایران در بخش های اقتصادی و تجاری گفت ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۷ - ۰۹:۳۳    
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس با بیان اینکه چهارشنبه سوری بدون خطر نیازمند فرهنگسازی از سوی رسانه ملی است، گفت: لازم است نیروی انتظامی و دستگاه قضایی بدون رودربایستی برخورد جدی با متخلفان داشته باشند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۷ - ۰۹:۳۳    
نایب رییس کمیسیون قضایی وحقوقی مجلس با تاکید بررسیدگی به پرونده های زیست محیطی خارج ازنوبت، گفت: محاکم تخصصی درتعیین مجازات متناسب با جرایم محیط زیستی موثراست.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۷ - ۰۹:۳۳    
عضوکمیسیون کشاورزی،آب و منابع طبیعی مجلس با بیان اینکه کشاورزان خُرد خرما مجبورند برای تامین نیاز مالی شان محصول را با هر قیمتی به دلالان بفروش برسانند ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۷ - ۰۹:۰۳    
رهبر انقلاب خاطر نشان کردند: به هیچ وجه نباید گذاشت که دفاع مقدس و درس های آن به فراموشی سپرده شود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۷ - ۰۹:۰۳    
عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس، تاکید کرد که در برنامه ششم توسعه اختیارات گسترده ای به دیوان محاسبات برای نظارت بر دستگاه های مختلف داده شده است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۷ - ۰۹:۰۳    
عضوکمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: معاملات پسته در بورس کالا زمینه قیمت گذاری و فروش شفاف محصول پسته را فراهم می کند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۷ - ۰۸:۳۳    
حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی با تجلیل از مردم آذربایجان و گرایشهای دینی آنان، گفتند: خیر و مصلحت دولت آذربایجان در همراهی با احساسات مذهبی مردم است ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۶ - ۱۰:۳۳    
رئیس مرکز پژوهش های مجلس با اشاره به اینکه نظام اداری کشورمان متناسب با شأن مردم ما نیست، افزود: نظام اداری کشور که از حدود 100 سال پیش شکل گرفت تقریبا به همان شکل باقی مانده است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۵ - ۱۸:۳۳    
نمایندگان مردم در خانه ملت، ماده واحده لایحه بودجه سال 1396 کل کشور را تصویب کردند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۵ - ۱۸:۰۳    
رئیس مجلس با بیان اینکه قوه مقننه در سال جاری به تصویب قوانین مهمی درخصوص برنامه ششم توسعه و لایحه بودجه سال 96 کل کشور پرداخته است ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۵ - ۱۵:۳۳    
عضوکمیسیون کشاورزی،آب و منابع طبیعی مجلس گفت:تصویب تاسیس صندوق حمایت از دانه های روغنی در صحن علنی مجلس راهکاری برای خودکفایی روغن به شمار می آید.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۵ - ۱۴:۰۳    
رئیس مجلس شورای اسلامی تأکید کرد:نظر مجلس درباره تعیین سقف حقوق مدیران در برنامه ششم از ابتدا همین نظر امروز بوده و تغییری در آن صورت نگرفته است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۵ - ۱۴:۰۳    
نمایندگان مردم در خانه ملت40 هزار میلیارد ریال تسهیلات برای خرید تجهیزات آزمایشگاهی به موسسات آموزشی اختصاص دادند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۵ - ۱۴:۰۳    
نمایندگان مردم در خانه ملت، موافقت کردند تا 300 هزار میلیارد ریال برای بهسازی روستاها در سال 96 اختصاص یابد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۵ - ۱۴:۰۳    
عضوکمیسیون کشاورزی،آب ومنابع طبیعی مجلس گفت: تامین اعتبار بیمه کشاورزی از محل هدفمندی یارانه ها راهکاری برای تسریع در پرداخت خسارت به کشاورزان تلقی می شود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۵ - ۱۴:۰۳    
نمایندگان مجلس معتقدند ترامپ بعد از شکستی که در مقابله با برجام مواجه شد، اکنون همانند سایر رؤسای جمهور آمریکا به سمت اعمال تحریم ها به بهانه آزمایش های موشکی روی آورده است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۵ - ۱۳:۳۳    
نمایندگان مردم در خانه ملت، دستگاه های اجرایی خارج از شمول قانون محاسبات عمومی را موظف به انجام اقدامات مالی خود از طریق حساب های مفتوح در خزانه داری کل کشور کردند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۵ - ۱۳:۳۳    
نمایندگان مردم در خانه ملت با تمدید یکساله اجرای آزماشی قانون مدیریت خدمات کشوری موافقت کردند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۵ - ۱۳:۳۳    
نمایندگان مردم در خانه ملت بانک ها موظف به انجام محاسبات خود تحت نظارت دیوان محاسبات کردند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۵ - ۱۳:۳۳    
نمایندگان مردم در خانه ملت موافقت کردند تا فرزندان ایثارگر مشروط به عدم غیبت آنها، با اعمال 50 درصد تخفیف مشمول دریافت کارت معافیت نظام وظیفه شوند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۵ - ۱۳:۳۳    
نمایندگان به دولت اجازه دادند بدهی خود به بخش خصوصی را از طریق واگذاری سهام و سهم الشرکه پرداخت کند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۵ - ۱۱:۰۳    
نمایندگان مردم در خانه ملت دولت را مکلف به سرمایه گذاری برای ایجاد فرصت های شغلی جدید در مناطق مختلف کشور با اولویت مناطق روستایی و محروم کردند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۵ - ۱۱:۰۳    
نمایندگان مردم در خانه ملت، دولت را مکلف به تامین تسهیلات لازم برای مسکن 100 هزار نفر از ایثاگران کردند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۵ - ۱۱:۰۳    
نمایندگان درخانه ملت با تخصیص 20 درصد از یارانه سود تسهیلات سرمایه گذاری به تعاونی های دارای حداقل 7 عضو فارغ التحصیل دانشگاهی بیکار ،موافقت کردند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۵ - ۱۱:۰۳    
نمایندگان مردم در خانه ملت به دولت اجازه دادند به منظور تسهیل تأمین مالی پروژه های عمرانی نیمه تمام نسبت به جلب و انعقاد قرارداد سرمایه گذاری و مشارکت با بخش خصوصی اقدام کند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۵ - ۱۰:۳۳    
نمایندگان مردم در خانه ملت دولت را مکلف به پوشش بخشی از هزینه های بیماران نازایی و بیماران متابولیک کردند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۵ - ۱۰:۰۳    
نمایندگان مردم در خانه ملت بنیاد شهید و امور ایثارگران را مکلف کردند به افرادی که از والدین و همسران شهدا که به دلیل کهولت سن و یا بیماری صعب العلاج نیاز به نگهداری دارند تا 30 درصد حداقل حقوق ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۵ - ۰۹:۳۳    
نمایندگان مردم در خانه ملت، مجوز اجرای پروژه های دولت الکترونیک را برای وزارت ارتباطات صادر کردند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۵ - ۰۹:۳۳    
نمایندگان مردم در خانه ملت بانک مرکزی را موظف به پرداخت و تعیین تکلیف وام های باقیمانده ازدواج سال گذشته در سه ماهه نخست سال 96 کردند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۵ - ۰۹:۳۳    
نمایندگان مردم در خانه ملت شرایط و ضوابط ارائه بسته خدمات بیمه پایه از طریق نظام ارجاع و پزشک خانواده را تعیین کردند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۵ - ۰۹:۳۳    
نمایندگان مردم در خانه ملت وزارت بهداشت را موظف به تهیه راهنماهای بالینی برای 50 مورد از پرهزینه ترین خدمات درمانی کردند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۵ - ۰۹:۳۳    
نمایندگان مردم در خانه ملت بنیاد شهید و امور ایثارگران را مکلف به پرداخت مستمری به جانبازان و آزادگان معسر و فاقد درآمد کردند.
مشاهده نتایج بیشتر...