شنبه ۰۳ تیرساعت ۲۲:۱۳Jun 2017 24

مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی (rc.majlis.ir)

  ۵ ساعت پیش    
رئیس مرکز پژوهش های مجلس با اشاره به ضرورت بهره گیری حاکمیت از ظرفیت اصناف جهت تبیین سیاست های خود برای افکار عمومی، گفت: باید نگاهی آسیب شناسانه به قوانین موجود درمورد اصناف داشت.
  ۵ ساعت پیش    
تفاهم نامه همکاری مشترک بین مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی و اتاق اصناف ایران عصر امروز (شنبه 3 تیرماه) به امضا دکتر کاظم جلالی رییس مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی و علی فاضلی رییس اتاق اصناف ...
  ۷ ساعت پیش    
عضو مجمع نمایندگان تهران با تاکید بر توسعه مترو، گفت: توسعه مترو تنها راهکار کاهش بار ترافیکی پایتخت است و طرح های چون HOV مُسکن موقتی است.
  ۷ ساعت پیش    
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: میزان گردش نقدینگی در کشور هر 18ماه یکبار است که برای خروج از رکود باید این میزان گردش نقدینگی به 12 ماه یکبار، کاهش یابد.
  ۸ ساعت پیش    
نایب رئیس کمیسیون عمران مجلس، با بیان اینکه در برخی از مناطق تهران بالای 45 درصد نیز افزایش نرخ اجاره بها داشته ایم، گفت: تا پایان شهریور ماه بازار نقل و انتقال مسکن درگیر نوسانات قیمتی است.
  ۱۰ ساعت پیش    
نماینده مردم نطنز و قمصر در مجلس معتقد است گیاهان دارویی منحصربه فرد منطقه نطنز می تواند فرصتی برای ایجاد اشتغال و کسب درآمد برای مردم منطقه و حتی کل کشور باشد.
  ۱۰ ساعت پیش    
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: ستاد کل نیروهای مسلح به بهانه انجام کار کارشناسی، ابهام در قانون یا مسائل درون سازمانی نباید از اجرای قانون کسرخدمت فرزندان ایثارگر خودداری کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۳ - ۰۹:۳۷    
حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی عصر امروز (چهارشنبه) در نشستی با صدها نفر از استادان، اعضای هیأت های علمی، پژوهشگران و نخبگان دانشگاهی که بیش از دو ساعت به طول انجامید ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۳ - ۰۹:۳۷    
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با تاکید بر نقش شرکت های دانش بنیان در رونق اقتصادی گفت: ایجاد ارزش افزوده حاصل از عملکرد شرکت های دانش بنیان در رشد اقتصادی کشور تاثیرگذار است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۱۶:۵۲    
عضو هیات رئیسه کمیسیون آموزش مجلس از ادامه رایزنی با دستگاه های مربوطه به منظور استخدام نیروهای حق التدریسی و آموزش یاران نهضت سوادآموزی بدون آزمون سراسری به دلیل شرایط سنی خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۱۴:۲۲    
نمایندگان مجلس با اشاره به اینکه هنرمندان و استادکاران آثار دستی بسیار خوبی تولید می شود، بر لزوم بسترسازی برای تبدیل به صنعت شدن آن و استفاده از ظرفیت های این هنر-صنعت تاکید کردند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۱۴:۲۲    
طرح جامع منطقه ویژه اقتصادی کاشان در تاریخ 96/3/24 به تصویب هیأت وزیران رسید و شرایط آغاز عملیات اجرایی این منطقه اقتصادی در کاشان فراهم شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۱۴:۰۷    
حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی با اشاره به مخالفت امریکا و اذناب او با حشد شعبی یا همان نیروهای مردمی ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۱۴:۰۷    
عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس گفت: تصویب مراقبت های پرستاری در منزل گامی جدی در اشتغالزایی پرستاران محسوب می شود.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۱۱:۲۲    
مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی نظام های انتخاباتی مقدونیه، بلغارستان، کرواسی، اسلواکی ، چک و لهستان را مورد مطالعه تطبیقی قرار داد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۱۱:۲۲    
مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی علل ، منشاء و کانون های شکل گیری توفان های گرد و خاک در مناطق غرب و جنوب غرب کشور را بررسی کرد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۰ - ۱۷:۳۷    
عضو کمیسیون کشاورزی،آب و منابع طبیعی مجلس،گفت: برگشت خوردن محصولی همچون هندوانه از عمان برگرفته از موضوعات سیاسی یا بحث ممانعت صادرات از کشوری به کشور دیگر نباشد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۰ - ۱۷:۳۷    
عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با تاکید بر اینکه تعرفه های پزشکی باید واقعی شوند، گفت: برای واقعی شدن تعرفه های پزشکی باید بیمه ها کارآمد شده و توسعه یابند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۰ - ۱۷:۳۷    
رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: ایران در خط مقدم مبارزه با تروریسم قرار دارد و مستشاران نظامی ما در عراق و سوریه بر علیه تروریسم فعالیت می کنند و در این راه شهید داده اند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۰ - ۱۷:۳۷    
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی افزود:اینکه بانک ها از شرط؛ معرفی ضامن کارمند رسمی دولت برای پرداخت وام خرد کوتاه نمی آیند، قابل قبول نیست.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۰ - ۱۷:۲۲    
نشست هم اندیشی مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی و وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی درحوزه اشتغال با حضور دکتر کاظم جلالی و دکتر علی ربیعی و علیرضا محجوب و معاونان و کارشناسان دو طرف در مرکز پژوهش های ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۰ - ۱۷:۰۷    
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: آمار بیکاران درسال جاری نسبت به سال95، 1.2 درصد افزایش پیدا کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۰ - ۱۷:۰۷    
نایب رئیس اول کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی، گفت: در حال حاضر سیستم بانکداری کشور گرفتار ناکارآمدی بوده و به دلایل مختلف، در مسیر رونق سرمایه گذاری، تولید و صادرات فعالیت نمی کند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۰ - ۱۳:۵۲    
رییس مرکز پژوهش های مجلس با بیان اینکه برای رفع مشکل بیکاری نباید شعاری برخورد کنیم، گفت: برای کاهش بیکاری نیازمند تدوین سند ملی اشتغال هستیم.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۰ - ۱۳:۰۷    
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی با انتقاد از سخت گیری بانک ها در پذیرش ضامن گفت: بانک ها ضمانت بازنشستگان را حتی با داشتن گواهی کسر از حقوق با بهانه سن بالای ضامن قبول نمی کنند ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۰ - ۱۳:۰۷    
عضوکمیسیون کشاورزی،آب و منابع طبیعی مجلس،گفت: اگرخواهان قرارگرفتن برنج ایرانی در سبدغذایی تمام طبقات جامعه بویژه اقشار آسیب پذیر جامعه هستیم ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۹ - ۱۵:۲۲    
عضو ناظر مجلس در شورای عالی نظام پرستاری استفاده از پرستاران در منزل را گامی موثر در ارتقای سطح سلامت جامعه، بهبود وضعیت پرستاران و صرفه جویی در منابع حوزه سلامت دانست.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۹ - ۱۵:۲۲    
عضو کمیسیون عمران مجلس، با تاکید بر اینکه با ثبت قراردادهای پیش فروش مسکن در دفاتر اسناد رسمی امکان پیگیری حقوقی آن ها وجود دارد ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۹ - ۱۵:۲۲    
عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس با انتقاد از گسترش سطح بیابان ها و به دنبال آن تخریب منابع طبیعی،گفت: تغییرات اقلیمی غیرقابل کنترل و مدیریت است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۹ - ۱۳:۲۲    
سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس، گفت: کارگران برای تامین معیشت و ترس از بیکاری حاضر به امضای قراردادهای کار سفید شده اند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۹ - ۱۳:۲۲    
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه بانک ها برای جذب سپرده بیشتر دست به عملیات انتحاری زده اند، گفت:باید رقابت ناسالم برای افزایش نرخ سود بانکی در شبکه بانکی پایان یابد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۹ - ۱۳:۲۲    
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس با انتقاد از فعالیت مافیای کودکان کار و واردات کودکان غیرایرانی برای تکدی گری،گفت: آسیب شناسی در ساماندهی کودکان کار و خیابانی انجام نشده است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۹ - ۱۱:۲۲    
عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با بیان اینکه عدم پذیرش بیماران درمراکز درمانی به دلیل بدهی ها دلیلی قانونی نیست،گفت: دولت باید منابع جدیدی را برای حل مشکل بدهی بیمه ها پیش بینی کند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۹ - ۱۱:۰۷    
حضرت آیت الله خامنه ای تصریح کردند: این انقلاب از اول با دشمنی های سخت مواجه بود؛ حالا به این هارت وهورت های این کسی که تازه آمده در آمریکا نگاه نکنید؛ این ها جدید نیست.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۹ - ۱۱:۰۷    
عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: حرکت سپاه پاسداران در حمله به مواضع داعش اقدام بسیار خوبی بوده زیرا در دل دشمنان رعب وحشت ایجاد کرد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۸ - ۱۵:۳۷    
عضو ناظر مجلس در هیئت امنای صندوق توسعه ملی، از امکان استفاده مجدد از تسهیلات صندوق توسعه ملی برای طرح های توسعه صادرات غیرنفتی و اشتغالزایی خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۸ - ۱۳:۳۷    
عضو کمیسیون کشاورزی مجلس گفت: سازمان جنگل ها برای اطفای حریق جنگل ها و مراتع باید به تجهیزات و امکانات پیشرفته مجهز شود.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۸ - ۱۳:۲۲    
عضو هیأت رئیسه کمیسیون فرهنگی مجلس اعتقاد دارد برای دستیابی به چشم انداز20 میلیونی برای صنعت گردشگری طی سال های آینده باید توازن و تعادلی بین ورود و خروج گردشگران ایرانی و خارجی صورت بگیرد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۸ - ۱۳:۰۷    
عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس گفت: شناسایی جغرافیایی انواع بیماری ها با راه اندازی رصدخانه سلامت محقق می شود.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۸ - ۱۰:۳۷    
رئیس کمیسیون عمران مجلس، ثبت معاملات پیش فروش مسکن در دفاتر اسناد رسمی را اقدامی برای کاهش کلاهبرداری در این زمینه خواند و گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۷ - ۰۹:۵۲    
عضو فراکسیون میراث فرهنگی مجلس با انتقاد از اینکه بسیاری از صنایع دستی به دلیل حمایت نشدن در حال از بین رفتن است، بر لزوم رشد و توسعه آن به عنوان بخشی از فرهنگ و هویت کشور تأکید کرد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۴ - ۱۵:۵۳    
نایب رییس کمیسیون اصل نود مجلس با مثبت ارزیابی کردن تدوین برنامه های توسعه چهارم قصایی دردستگاه قضا، گفت: اجرای برنامه های توسعه ای درقوه قضاییه سخت تر از دستگاه های دیگراست.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۴ - ۱۵:۵۳    
مراسم سوگواری مولای متقیان امام علی (ع) در حضور رهبر معظم انقلاب در حسینیه امام خمینی(ره) برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۴ - ۱۵:۳۸    
عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس الکترونیک کردن دفترچه های درمان را اقدام و گامی مؤثر در شناسایی دو بیمه ای ها و صرفه جویی در منابع حوزه سلامت دانست.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۴ - ۱۵:۳۸    
عضو هیات رئیسه کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با بیان اینکه تعیین سقف پرداخت برای دفترچه های بیمه به کاهش هزینه های بهداشت و درمان می انجامد، گفت: قطعا تجویزهای صورت گرفته از سوی پزشکان نیز ساماندهی شود.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۴ - ۱۳:۲۳    
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس با تاکید بر ایجاد اشتغال مولد در روستاها با هدف کاهش حاشیه نشینی،گفت: کودکان تنها ابزار تامین هزینه های زندگی برای حاشیه نشین ها است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۴ - ۱۳:۲۳    
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد که دومین گزارش 6 ماهه کمیسیون بعد از ماه مبارک رمضان ارائه می شود.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۴ - ۱۲:۵۳    
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: نامه نگاری وزیر امور خارجه با مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا در خصوص بدعهدی های برجام از جمله فرآیند نظارت بر توافق هسته ای است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۴ - ۱۲:۵۳    
نماینده آشوریان در مجلس شورای اسلامی در نامه ای به دبیرکل سازمان ملل متحد از سکوت این سازمان در برابر حمله تروریستی 17 خرداد در تهران انتقاد کرد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۴ - ۱۲:۵۳    
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس معتقد است ژست همبستگی سعودی ها با خروج قطر از ائتلاف خودساخته به هم خورد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۴ - ۱۲:۳۸    
رئیس مجلس شورای اسلامی با یادآوری جلسه غیرعلنی امروز مجلس، بر ضرورت پیگیری اشتغال و تولید ملی در حوزه اقتصاد تأکید کرد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۴ - ۱۲:۲۳    
معاون پارلمانی سازمان میراث فرهنگی اعتقاد دارد تشکیل صندوق حمایت از هنرمندان صنایع دستی و ارائه تسهیلات مسکن برای فعالان این حوزه از جمله ویژگی های طرح حمایت از هنرمندان و استادکاران صنایع دستی مجلس ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۳ - ۱۴:۳۶    
در شام میلاد کریم اهل بیت حضرت امام حسن مجتبی علیه السلام، جمعی از اهالی فرهنگ، استادان شعر و ادب فارسی و شاعران جوان و پیشکسوت کشور و تعدادی از شاعران از کشورهای هندوستان ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۳ - ۱۴:۲۱    
حضرت آیت الله خامنه ای، رهبر معظم انقلاب اسلامی با ابراز اعتماد به نظام اسلامی خواندن کار با ارزش همه مشارکت کنندگان در انتخابات، خاطر نشان کردند: کار مشترک مردم فارغ از اینکه به چه کسی رأی دادند ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۳ - ۱۳:۵۱    
نمایندگان مردم در خانه ملت با ارائه مجوز تاسیس بازارچه های صنایع دستی و فروشگاه های انحصاری هنرهای سنتی موافقت کردند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۳ - ۱۳:۵۱    
بروجردی گفت: آزادسازی مرزهای عراق و سوریه اتفاقی است که شیب شکست های داعش را افزایش خواهد داد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۳ - ۱۳:۵۱    
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: کُردها قریب 40 سال است که مدافعان حریم جمهوری اسلامی ایران هستند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۳ - ۱۳:۵۱    
رئیس کمیسیون تدوین آیین نامه داخلی مجلس شورای اسلامی از نهایی شدن موضوع تبدیل کمیسیون اصل 90 به دیوان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۳ - ۱۳:۵۱    
عضو فراکسیون نمایندگان اهل سنت مجلس شورای اسلامی معتقد است داعش ضربات سختی از کُردها خورده و با انتشار فیلمی به زبان کُردی، به دنبال تلافی بود.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۳ - ۱۳:۳۶    
رئیس کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی و اجرای اصل44 از تهیه و ارائه گزارش نظارتی کمیسیون متبوعش درباره نحوه اجرای اصل 44 در دولت یازدهم خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۳ - ۱۳:۳۶    
مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی شاخص صادرات محصولات با فناوری بالا در ایران را مورد بررسی قرار داد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۳ - ۱۳:۰۶    
ترکیب اعضای هیئت رئیسه کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی در اجلاسیه دوم، دوره دهم مجلس مشخص شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۳ - ۱۳:۰۶    
نمایندگان مردم در خانه ملت با یک فوریت طرح تعیین تکلیف بخشودگی سود وام های کمتر از 100 میلیون مخالفت کردند بر این اساس طرح به صورت عادی بررسی می شود.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۳ - ۱۳:۰۶    
نمایندگان مردم در خانه ملت، اعتبارنامه 4 نفر از نمایندگان میاندوره ای مجلس را تایید کردند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۳ - ۱۲:۵۱    
نماینده مردم شهریار و ملارد درمجلس،گفت: بسته شدن مرز خاکی قطر با بسیاری ازکشورهای همسایه در شرایط داشتن مرزآبی با جمهوری اسلامی ایران یک فرصت اقتصادی منحصربه فرد از جنس تبادلات تجاری - کشاورزی میان ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۲ - ۱۷:۰۶    
مراسم گرامیداشت یادوخاطره شهید والامقام دکتر احسان آقاجانی معمار از شهدای حمله تروریستی مجلس شورای اسلامی و پژوهشگر ارزشمند و پرتلاش مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی امروز (دوشنبه 22 خردادماه) با ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۲ - ۱۷:۰۶    
مراسم یادبود شهید احسان آقاجانی معمار یکشنبه (21 خردادماه) با حضور اقشار مختلف مردم، جمعی از نمایندگان مجلس و کارکنان و پژوهشگران مرکز پژوهش های مجلس در مسجد لرزاده برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۲ - ۱۷:۰۶    
سخنگوی هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی خبر از برگزاری جلسه غیرعلنی صبح فردا با حضور وزرای کشور و اطلاعات داد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۲ - ۱۷:۰۶    
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس معتقد است اتفاق تروریستی در تهران سبب شد تا مردم و مسئولان بیشتر به درک فرهنگ ایثار و شهادت که پشتوانه نظام و امنیت این کشور برسند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۲ - ۱۷:۰۶    
نمایندگان مردم در خانه ملت یک فوریت لایحه اصلاح بخشی از ساختار دولت را تصویب کردند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۲ - ۱۷:۰۶    
نمایندگان مردم در خانه ملت بر این باورند اجرای طرح اعتباربخشی کیفیت خدمات در بیمارستان ها را افزایش می دهد و در آینده این موضوع موجب تقویت اعتبارات مراکز درمانی می شود.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۲ - ۱۷:۰۶    
براساس گزارش کمیسیون صنایع و معادن مجلس، درباره معدن زمستان یورت هواساز موجود در معدن که در دهانه تونل نصب شده بود، همچنین لودر مخصوص تونل،در معدن موجود نبوده و پس از حادثه به محل آورده شده است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۲ - ۱۶:۵۱    
مراسم گرامیداشت یاد و خاطره شهید آقاجانی معمار پژوهشگر ارزشمند و پرتلاش مرکز پژوهش های مجلس امروز در این مرکز برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۰ - ۱۹:۲۱    
رییس مرکز پژوهش های مجلس با تاکید بر اینکه حادثه تروریستی امروز فاقد ارزش عملیاتی بود گفت: برنامه ریزی تروریست ها ورود به پارلمان بود تا پروپوگاندای عظیمی در دنیا ایجاد کند مبنی بر اینکه جمهوری ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۰ - ۱۷:۲۱    
رییس مرکز پژوهش های مجلس با بیان اینکه قانونگذاری کارآمد به کار پژوهشی و کارشناسی نیازمند است، گفت: مرکز پژوهش ها در تهیه گزارش های کارشناسی خود از نظرات کارشناسان و متخصصان مجرب استفاده می کند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۰ - ۱۵:۲۱    
مراسم باشکوه وداع با پیکر شهدای حادثه تروریستی مجلس و حرم مطهر امام راحل (ره) امروز با حضور سران سه قوه، حجت الاسلام و المسلمین محمدی گلپایگانی ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۰ - ۱۵:۰۶    
مراسم تشییع پیکر مطهر و پاک پژوهشگر فرهیخته مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی شهید احسان آقاجانی روز پنجشنبه (18 خرداد ماه) برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۰ - ۱۲:۲۱    
عضو فراکسیون ورزش مجلس اعتقاد دارد کسب میزبانی و برگزاری مسابقات بین المللی ورزشی در استان ها موجب توسعه زیرساخت ها، رونق گردشگری ورزشی و بهره مندی از ظرفیت های استان ها می شود.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۰ - ۱۲:۲۱    
نایب رییس فراکسیون میراث فرهنگی و گردشگری مجلس اعتقاد دارد استفاده از اتوبوس های گردشگری امری ضروری است زیرا می توان خدمات مناسبی در این وسایل نقلیه به گردشگران خارجی ارائه کرد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۰ - ۱۲:۲۱    
سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس اعتقاد دارد در اجرای طرح هدایت تحصیلی باید به نیاز جامعه و از طرفی بازار کار آینده کشور توجه جدی شود.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۰ - ۱۲:۲۱    
نماینده مجلس دهم اقدام وزارت بهداشت در توقف واردات و سرم و تولید آن در داخل کشور را مثبت ارزیابی کرد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۰ - ۱۱:۲۱    
رییس مجلس شورای اسلامی ابعاد حادثه تروریستی روز چهارشنبه را تشریح کرد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۰ - ۱۰:۵۱    
پیکر شهدای حادثه تروریستی تهران بعد از برگزاری مراسم وداع در مجلس به سمت میعادگاه نمازجمعه تهران تشییع شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۰ - ۱۰:۳۶    
حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در پی حادثه تروریستی روز دوازدهم ماه مبارک رمضان در تهران، که به شهادت و زخمی شدن جمعی از مردم روزه دار انجامید، پیام تسلیتی صادر کردند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۰ - ۱۰:۲۱    
رهبر معظم انقلاب اسلامی با اشاره به حوادث تروریستی تهران، تأکید کردند: چنین حوادثی هیچ خللی در اراده ملت و مسئولان بوجود نخواهد آورد و ملت ایران قدرتمندانه به حرکت خود ادامه خواهد داد و پیش خواهد رفت.
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۸ - ۱۱:۰۶    
رییس مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی طی پیامی ضمن گرامیداشت شهادت جمعی از هموطنان عزیزمان ، کارکنان خدوم مجلس شورای اسلامی و سپاه حفاظت مجلس ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۶ - ۱۸:۲۰    
عضو هیات رئیسه کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور مجلس با اشاره به لزوم فعال شدن بخش خصوصی برای راه اندازی سینما در شهرهای کوچک، خواستار حمایت های مادی و معنوی از سینماداران در مناطق محروم شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۶ - ۱۷:۳۵    
نماینده مردم تهران درمجلس از ارائه گزارش سفر هیأت پارلمانی ایران به کشور امارات و نتایج نشست کمیته اجرایی و مالی مجمع پارلمان های آسیایی به دکتر لاریجانی رئیس مجلس خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۶ - ۱۷:۲۰    
اعضای هیات رئیسه کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در اجلاسیه دوم دوره دهم مجلس مشخص شد و بر همین اساس محمدمهدی زاهدی به عنوان رئیس این کمیسیون انتخاب شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۶ - ۱۷:۲۰    
اعضای هیات رئیسه کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی در سال دوم دوره دهم مجلس مشخص شد و بر همین اساس جمشید جعفرپور به عنوان رئیس این کمیسیون انتخاب شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۶ - ۱۷:۲۰    
رییس کمیسیون اجتماعی مجلس درتشریح جلسه امروز کمیسیون متبوع خود، گفت: دراین جلسه کلیات طرح بیمه موسسان و مدیران آموزشگاه های فنی و حرفه ای آزاد به تصویب رسید.
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۶ - ۱۷:۰۵    
نایب رئیس کمیسیون قضائی مجلس تاکید کرد در برنامه ششم توسعه نیز برای اجرای انتخابات الکترونیکی بودجه کافی پیش بینی شده است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۶ - ۱۶:۰۵    
عضو هیات رئیسه کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس از برگزاری انتخابات هیات رئیسه این کمیسیون خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۶ - ۱۶:۰۵    
اعضای هیئت رئیسه کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی، مشخص شد، که بر این اساس فریدون حسن وند به عنوان رییس این کمیسیون انتخاب و در سمت خود ابقا شد .
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۶ - ۱۵:۵۰    
اعضای هیئت رئیسه کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی در اجلاسیه دوم دوره دهم مجلس مشخص شد و بر همین اساس عزیز اکبریان به عنوان رئیس این کمیسیون انتخاب شد .
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۶ - ۱۵:۵۰    
سخنگوی کمیسیون عمران مجلس، با اشاره به برگزاری انتخابات هیات رئیسه کمیسیون متبوعش، گفت: محمدرضا رضایی کوچی به عنوان رئیس این کمیسیون در سمت خود باقی ماند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۶ - ۱۵:۲۰    
نمایندگان مردم در خانه ملت بر این باورند که با توجه به مصوبه مجلس لازم است رایزنی های لازم برای انتقال هرچه سریعتر زندان اوین به خارج از شهر فراهم شود و به تبع آن دیگر زندان ها نیز از شهرها خارج شود.
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۶ - ۱۴:۵۰    
رئیس مجلس شورای اسلامی خواستار آن شد کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس با کمک مرکز پژوهش ها، وزارت کشور و شورای نگهبان جلسات فشرده ای برگزار کند تا انتخابات آتی به صورت کاملا مکانیزه انجام شود.
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۶ - ۱۰:۰۵    
رئیس مرکز پژوهشهای مجلس گفت: در حال حاضر حدود 11میلیون مجرد داریم که اگر برایشان اشتغال ایجاد شود و ازدواج کرده و فرزند بیاورند جمعیت افزایش خواهد یافت.
مشاهده نتایج بیشتر...