چهارشنبه ۲۶ مهرساعت ۰۱:۴۶Oct 2017 18

سبا724 (saba724.ir)

سبا724 28 اسفند 1394 سبا724 28 اسفند 1395 سبا724 3 فروردین 1396 سبا724 1 اردیبهشت 1396 سبا724 31 خرداد 1396 سبا724 31 تیر 1396 سبا724 1 مرداد 1396 سبا724 1 شهریور 1396 سبا724 1 مهر 1396 سبا724 2 مهر 1396 سبا724 3 مهر 1396 سبا724 4 مهر 1396 سبا724 5 مهر 1396 سبا724 6 مهر 1396 سبا724 10 مهر 1396 سبا724 11 مهر 1396 سبا724 12 مهر 1396 سبا724 13 مهر 1396 سبا724 14 مهر 1396 سبا724 15 مهر 1396 سبا724 16 مهر 1396 سبا724 17 مهر 1396 سبا724 18 مهر 1396 سبا724 19 مهر 1396 سبا724 20 مهر 1396 سبا724 21 مهر 1396 سبا724 22 مهر 1396 سبا724 23 مهر 1396 سبا724 24 مهر 1396 سبا724 25 مهر 1396 
  ۹ ساعت پیش    
بانک ملی ایران در پنج ماهه ابتدای امسال، بالغ بر شش هزار و 860 فقره تسهیلات قرض الحسنه اشتغال زایی به نهادهای حمایتی و وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی پرداخت کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۱۳:۰۷    
اولین دوره قرعه کشی جوایز کانال تلگرام بانک ملت، روز شنبه 22 مهرماه در ساختمان مرکزی این بانک برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۱۳:۰۷    
بانک آینده در راستای توجه به نیازهای مشتریان و ارزش آفرینی هر چه بیشتر برای آن ها، طرح بیمه رایگان سپرده گذاران را از تاریخ 22/07/1396، در شعب خود عملیاتی نمود.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۱۲:۵۲    
بانک ملی ایران که در استفاده از ظرفیت رسانه های نوین پیشتاز است، رتبه سوم استفاده از تلگرام را در میان بانک های کشور کسب کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۱۵:۱۷    
مدیرعامل بانک ملی ایران از احیای 500 بنگاه اقتصادی بحران زده در پنج استان با تسهیلات پرداختی این بانک طی چهار سال گذشته خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۱۵:۱۷    
شاخص بورس امروز (دوشنبه) در ادامه روند صعودی خود 195 واحد رشد کرد و در جایگاه 85 هزار و 590 واحدی ایستاد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۱۳:۱۷    
یک مقام بانکی با تشریح جزئیات جریمه بانک مرکزی برای بانک هایی که از نرخ سود مصوب تخطی می کنند، گفت: دسترسی به سوئیفت و شاپرک برای متخلف ها بسته می شود.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۱۲:۱۷    
در آستانه صدمین روز افتتاح موزه بانک ملی ایران، تعداد بازدیدکنندگان آن از مرز 10 هزار نفر عبور کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۱۲:۰۲    
بانک مرکزی امروز ارزش برابری 39 ارز عمده را اعلام کرد که بر مبنای آن قیمت 25ارز همچون دلار آمریکا و پوند انگلیس نسبت به دیروز افزایش و 12 ارز دیگر از جمله یورو کاهش یافت؛ 2 ارز نیز تغییری نداشت.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۱۱:۴۷    
صندوق امانات شعبه تهرانپارس بانک ملی ایران راه اندازی شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۱۱:۰۲    
مدیر شعب منطقه اصفهان با تاکید بر تسریع و تسهیل پرداخت تسهیلات برای کمک به رفع موانع تولید، گفت: بانک سپه در استان اصفهان با پرداخت 2 هزار و 409 میلیارد ریال وام در قالب تسهیلات رونق تولید طی سال 95 ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۱۰:۰۲    
روابط عمومی بانک مرکزی یکشنبه اعلام کرد: یادداشت تفاهم تأمین مالی میان بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران و موسسه دولتی بیمه صادراتی روسیه (اکسیار) امضا شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۰۹:۴۷    
یک کارشناس اقتصادی گفت: آمریکا برای اعمال تحریم های مالی علیه ایران روی دلار یا هر ارز دیگری نیازی به حتی یک دست خط هم از اروپا ندارد چه برسد به قانون یا همراهی عملی.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۰۹:۳۲    
وزیر امور اقتصادی و دارایی جمهوری اسلامی ایران در دیدار با رییس گروه بانک توسعه اسلامی رفع مشکل صدور روادید برای حضور مرتب نماینده کشور ما در نشست های هیات مدیره آن بانک را خواستار شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۳ - ۱۷:۱۷    
با توجه به سوءاستفاده های دلالان، بانک مرکزی تاکید کرده که انتقال سپرده صرفا به بستگان درجه یک ممکن بوده و سپرده گذاران برای جلوگیری از تضییع حقوق و دارایی های خود از هرگونه نقل و انتقال سپرده خارج ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۳ - ۱۷:۰۲    
بانک رفاه در مقطع 6 ماهه نخست سال جاری، در بخش های کشاورزی، صنعت و معدن، مسکن و ساختمان، بازرگانی، خدمات و متفرقه بالغ بر163.301 میلیارد ریال تسهیلات اعطا کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۳ - ۱۶:۰۲    
شاخص بورس، امروز (یکشنبه) با تاثیر مثبت نمادهای فلزی و پالایشی 131 واحد رشد کرد و در جایگاه 85 هزار و 394 واحدی قرار گرفت.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۳ - ۱۵:۱۷    
بانک سامان با هدف ارایه خدمات متمایز به مشتریان برتر خود، امکان استفاده از سالن لانژ فرودگاه امام خمینی (ره) با تخفیف ویژه را برای این مشتریان فراهم کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۳ - ۱۴:۴۷    
به مناسبت روز جهانی نابینایان (عصای سفید) سخنگوی بانک تجارت گزارشی از آخرین خدمات این بانک به هم میهنان نابینا ارائه کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۳ - ۱۴:۱۷    
رئیس کل بانک مرکزی در نامه ای به غلامحسین شافعی، در خصوص چگونگی ایفای تعهدات ارزی گذشته، تفاوت ریالی ناشی از تعهدات ارزی با دلار مبادله ای تا نرخ روز ارز را تعیین تکلیف کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۳ - ۱۲:۴۷    
یک هفته تکاپوی فعالان و سفته بازان ارزی برای ماهی گرفتن از آبی که ترامپ می خواست گل آلود کند،ثمری نداشت و در نهایت بازار به تعدیل نرخها تن داد و قیمت پس از چند روز مقاومت و باقی ماندن در بالای 40 ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۳ - ۱۲:۳۲    
بانک ملی ایران در پنج ماه نخست امسال مساعدت در اجرای عملیات 22 طرح کلان اقتصادی را مصوب کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۳ - ۱۲:۳۲    
عضو هیأت مدیره بانک ملی ایران گفت: پس از چندین ماه پیگیری مستمر، شعبه پاریس این بانک به صورت مستقیم به عضویت سیستم پرداخت اروپا (تارگت 2) متصل شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۳ - ۱۲:۱۷    
همزمان با روز جهانی عصای سفید، بانک ملی ایران نهمین شعبه خود را به سامانه ویژه نابینایان در شعبه میدان آزادی سنندج تجهیز کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۳ - ۱۲:۱۷    
مدیرعامل بانک سپه از پرداخت 48 هزار و 200 فقره تسهیلات قرض الحسنه ازدواج توسط این بانک در یازده هفته و در اجرای طرح ضربتی وام ازدواج خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۳ - ۱۲:۱۷    
دکتر هادی کمرئی مدیر امور روابط عمومی و حوزه مدیریت بانک توسعه تعاون به عنوان رئیس جدید انجمن و دکتر حسین امامی به عنوان نایب رئیس انجمن متخصصان روابط عمومی برای یک دوره یک ساله انتخاب شدند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۲ - ۱۶:۱۷    
حدود 8.3 میلیون فقره چک به مبلغی حدود 490 هزار میلیارد ریال در مرداد سال جاری، در کشور وصول شده که گیلانی ها از نظر نسبت تعداد چک های وصولی به مبادله ای رتبه نخست را کسب کردند./
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۲ - ۱۶:۱۷    
اولین همایش ملی روباتیک پلیس راهور ناجا"روبو راهور" با مشارکت بانک تجارت طی مراسمی با معرفی نفرات برگزیده به کار خود خاتمه داد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۲ - ۱۶:۱۷    
در پی کنترل های آنلاین و سیستماتیک سامانه های نظارتی بانک ملی ایران، عملیات برنامه ریزی شده برای خروج حدود 10 هزار میلیارد تومان در یکی از واحدهای بانک در استان گیلان ناکام ماند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۲ - ۱۵:۴۷    
بانک مرکزی اعلام کرد: بدهی موسسات و شرکت های دولتی از ابتدای امسال تا پایان مرداد ماه 18.1 درصد کاهش یافته است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۲ - ۱۴:۱۷    
بانک سامان در راستای برنامه جامع مسئولیت اجتماعی خود، تفاهم نامه همکاری با صندوق کودکان ملل متحد (یونیسف) را امضا کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۲ - ۱۳:۳۲    
بنابر اعلام بانک مرکزی، اتصال به شبکه های بین المللی پرداخت به عنوان یکی از پروژه های استراتژیک نقشه راه نظام بانکی، کلید خورد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۲ - ۱۲:۴۷    
بانک ملت نسخه 1.0.1 سیستم عامل ios همراه بانک جدید ملت را با هدف جلب هرچه بیشتر رضایت مشتریان، وارد بازار کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۲ - ۱۲:۴۷    
بانک شهر بر اساس ارزیابی و آنالیز فعالیت بانک های ایران در شبکه های اجتماعی، که این ارزیابی به تایید بانک مرکزی نیز رسیده است، به عنوان بانک اول در سیستم بانکی کشور در سه ماهه دوم سالجاری معرفی شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۲ - ۱۲:۳۲    
بانک ملت به آن دسته از معرفی شدگان سازمان بهزیستی که قصد اشتغالزایی دارند، تسهیلات قرض الحسنه پرداخت می کند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۲ - ۱۲:۰۲    
خدمات ارز بازرگانی انجام شده از سوی بانک ملی ایران در پنج ماهه ابتدای سال جاری از رشد 173 درصدی برخوردار بوده است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۲ - ۱۲:۰۲    
بانک مرکزی امروز ارزش برابری 39 ارز عمده را در برابر ریال اعلام کرد که بر مبنای آن قیمت 26 ارز همچون دلار آمریکا و پوند انگلیس نسبت به پنجشنبه گذشته افزایش و 12 ارز دیگر همچون یورو کاهش یافت ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۲ - ۱۲:۰۲    
به دلایل مختلفی زمانی که قرار است چندین هزار سپرده گذار تعیین تکلیف و به طور همزمان وجوه آنها پرداخت شود طبیعی خواهد بود که منابع نقد و در جریان پاسخگویی به طور همزمان را نخواهد داشت.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۹ - ۲۳:۱۹    
مراسم قرعه کشی دوره سوم باشگاه پذیرندگان پایانه های فروش متصل به حسابهای بانک آینده و طرح تشویقی آفتاب با برنامه ریزی، مدیریت و اجرای شرکت تجارت الکترونیکی ارتباط فردا، برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۹ - ۲۳:۱۹    
با نزدیک شدن به راهپیمایی عظیم اربعین سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (ع)، بانک ملی ایران تسهیلات ویژه ای برای عاشقان امامت و ولایت که در این مراسم حضور خواهند داشت، در نظر گرفته است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۹ - ۲۳:۱۹    
آیین کلنگ زنی مدرسه ابتدایی شهدای بانک ملی در روستای بناری از توابع بخش دیشموک استان کهگیلویه و بویراحمد با حضور مسئولان بانک ملی استان و جمعی از مدیران ارشد استانی برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۸ - ۱۶:۰۵    
ولی الله سیف رییس کل بانک مرکزی ایران گفت: پس از اجرای برجام روابط بانکی ما نسبت به گذشته اصلا قابل مقایسه نیست و با همه جای دنیا روابط بانکی مناسبی داریم و می توانیم نیازهای تسویه حساب های بانکی را ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۸ - ۱۵:۳۵    
مدیرعامل بانک انصار ورود هوشمندانه به حوزه کسب وکار را پیام اساسی تحول این بانک دانست که بستر آن را توسعه زیرساخت های تکنولوژیک و ساختارهای مدیریتی- دانشی تشکیل می دهد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۸ - ۱۵:۲۰    
مدیرعامل بانک ملی ایران با تاکید بر اینکه شهر مشهد متعلق به همه مردم ایران و شیعیان جهان است، گفت: توسعه شهر مشهد موجب افتخار همه ماست و بانک ملی ایران نیز از هر گونه کوششی برای کمک به این شهر دریغ ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۸ - ۱۵:۲۰    
بانک صادرات با اختصاص حدود 20 درصد از کل ارزش بازار سهام بانکی در بورس اوراق بهادار، بزرگترین بانک حاضر در بازار سرمایه کشور است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۸ - ۱۴:۳۵    
رئیس سرپرستی منطقه یک بانک شهر با اشاره به آغاز به کار نمایشگاه کتاب استانی بیرجند گفت: این بانک با تمام توان و تجهیزات به خدمات رسانی به بازدیدکنندگان و ناشران این نمایشگاه می پردازد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۸ - ۱۴:۰۵    
مدیرعامل بانک ملت با اعلام اینکه بررسی های 6 ماهه حاکی از تحقق EPS بانک است، گفت: سهام بانک ملت در بازار شناخته شده بوده و به آسانی مورد معامله قرار می گیرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۸ - ۱۳:۲۰    
جشنواره قرعه کشی حساب های قرض الحسنه پس انداز بانک سینا روز چهارشنبه 26 مهرماه جاری با حضور نمایندگان دستگاه های نظارتی برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۸ - ۱۳:۰۵    
امور بین الملل بانک سپه جزئیات قرارداد تعدادی از بانکهای ایرانی با سه بانک بزرگ خارجی و مشارکت بانک سپه در تأمین 10 میلیارد یورویی منابع مالی و خطوط اعتباری برای اجرای طرح های اولویت دار کشور را ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۸ - ۱۳:۰۵    
در راستای ایجاد هماهنگی بیشتر امور مربوط به اربعین حسینی و خدمات رسانی بهتر به زائران اباعبدالله الحسین(ع) در مناطق مرزی، ستاد اربعین بانک سامان تشکیل شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۸ - ۱۲:۵۰    
در آغاز معاملات امروز بازار آزاد تهران، دلار روز خود را با افزایش 7 تومانی آغاز کرد و اکنون قیمت به 4048 تومان رسیده است. همچنین قیمت سکه طرح جدید نیز هفت هزار تومان کاهش داشته است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۸ - ۱۲:۳۵    
بانک مرکزی امروز (سه شنبه) ارزش برابری 39 واحد پولی عمده را اعلام کرد که بر اساس آن قیمت 33 ارز همچون دلار آمریکا ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۷ - ۱۶:۳۵    
تمامی سامانه های بانک سپه از ساعت 24 تا 6 صبح روز جمعه 21 مهرماه به طور موقت قطع می باشند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۷ - ۱۵:۳۵    
در معاملات روز دوشنبه شاخص کل بورس 46 واحد رشد کرد و به رقم 84 هزار و 611 رسید.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۷ - ۱۴:۳۵    
مدیرعامل بانک ملی ایران از موفقیت این بانک در شکستن صف تسهیلات قرض الحسنه ازدواج خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۷ - ۱۳:۰۵    
موافقتنامه بانکی بین ایران و بانک توسعه و تجارت سازمان همکاری های اقتصادی اکو با حضور ولی الله سیف رییس کل بانک مرکزی کشورمان، روز دوشنبه در آنکارا امضا شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۷ - ۱۲:۵۰    
ولی الله سیف رئیس کل بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران به منظور دیدار و گفت و گو با همتای خود و سایر مقامات بانکی ترکیه امروز دوشنبه وارد آنکارا شد و از سوی محمد ابراهیم طاهریان فرد سفیر جمهوری اسلامی ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۷ - ۱۲:۳۵    
بانک ملت در طرح ضربتی ازدواج بیش از 5 هزار و ششصد میلیارد ریال تسهیلات قرض الحسنه به زوج های جوان پرداخت کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۷ - ۱۰:۵۰    
بانک مرکزی نرخ 39 ارز بانکی را برای امروز دوشنبه 17مهر ماه 1396 اعلام کرد که براین اساس نرخ بانکی 35ارز افزایش و قیمت 3واحد پولی کاهش داشته است.در این میان نرخ 1 ارز نیز ثابت ماند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۷ - ۱۰:۳۵    
بانک آینده و موسسه اعتباری ملل با هدف مساعدت به هموطنان و سپرده گذاران خرد در تعاونی های منحله افضل توس و وحدت، سپرده های تا سقف 30 میلیون ریال را به رغم عدم تکمیل فرآیند شناسایی ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۷ - ۰۹:۵۰    
دلار دوباره از مرز 4000 تومان عبور کرد، نگرانی ای که بسیاری مدتهاست انتظارش را می کشند و بازیگر اصلی هنوز هم چاره ای برای آن نیاندیشیده؛ابرچالشی که دست از سر اقتصاد برنمی دارد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۷ - ۰۹:۵۰    
مدیرعامل بانک گردشگری گفت: "مجمع عمومی بانک گردشگری در روز پنج شنبه 20 مهر ماه برگزار می شود".
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۷ - ۰۹:۵۰    
مدیر عامل بانک رفاه گفت: مدیریت تقاضای تامین مالی در داخل کشور و تطبیق هر چه سریع تر با استانداردهای بانکی مورد تایید تجارت بین الملل دو چالش اصلی بازار پول است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۷ - ۰۹:۳۵    
بانک ملت و صندوق نوآوری و شکوفایی در راستای تقویت همکاری ها، تفاهمنامه امضا کردند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۷ - ۰۹:۲۰    
کتاب سکه های آغازین با موضوع بررسی سکه های آسیای صغیر موجود در موزه بانک سپه به دو زبان فارسی و انگلیسی به چاپ رسید.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۶ - ۱۵:۰۵    
بانک مرکزی با هدف پیاده سازی مفاهیم نوین نظارت بانکی،ترجمه بخش اول سند بال 3 در نظام بانکی کشور را که عمدتاً در بردارنده چارچوب الزامات مربوط به سرمایه است، ترجمه و منتشر کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۶ - ۱۴:۳۵    
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: طبق توافقات صورت گرفته در هفته آینده بخشی از دارایی های موجود موسسات مالی به سپرده گذاران پرداخت و تسویه می شود.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۶ - ۱۴:۳۵    
با اعلام بانک مرکزی، مهمترین فاکتورهای امنیتی موجود در اسکناس ده هزار ریالی از سوی مردم قابل چک کردن شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۶ - ۱۳:۵۰    
کارشناس ارشد بازار سرمایه با بیان اینکه در بازارهای پیشرفته، وقتی یک نماد با صف های خرید یا فروش مواجه می شود، دامنه نوسان باز می گردد، گفت: نمادها نباید بیش از یکی دو روز بسته بماند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۶ - ۱۳:۵۰    
مدیرعامل مرکز فابا با بیان این که 70 شرکت داخلی و خارجی در سومین نمایشگاه تراکنش شرکت می کنند، گفت: 12 شرکت خارجی از کشورهایی مانند سوئیس، روسیه و چین در این رویداد حضور خواهند یافت.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۶ - ۱۳:۳۵    
بانک رفاه طی سال 95 لغایت پایان شهریور 96، بالغ بر 5 هزار و 87 میلیارد ریال تسهیلات از محل منابع بانک به بنگاه های کوچک و متوسط پرداخت کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۶ - ۱۲:۳۵    
مدیرعامل بانک ملی ایران در راس هیاتی متشکل از مسئولان حوزه فناوری اطلاعات بانک، از شرکت داده ورزی سداد بازدید کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۶ - ۱۲:۲۰    
جشنواره" یک بام و چند برنده "از ابتدا تا انتهای شهریور ماه جریان داشت و همه مشتریانی که از ابتدای راه اندازی سامانه بام تا پایان 31 شهریور ماه امسال در آن عضو بوده و دست کم یک تراکنش انجام داده ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۶ - ۱۲:۲۰    
رئیس هیات مدیره و مدیرعامل بانک صنعت و معدن گفت: 48 هزار میلیارد ریال تسهیلات در 6 ماه نخست امسال به واحدهای صنعتی و تولیدی در کشور پرداخت شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۶ - ۱۲:۰۵    
بانک مرکزی امروز (یکشنبه) نرخ ارز 39 ارز عمده و مهم جهان را اعلام کرد که به دلیل تعطیلی بازارهای جهانی همه نرخ ها نسبت به دیروز ثابت ماند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۵ - ۱۶:۰۵    
اعضای کمیسیون اقتصادی مجلس، این هفته تقاضای تحقیق و تفحص از بانک توسعه تعاون و بانک رفاه کارگران را بررسی خواهند کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۵ - ۱۵:۳۵    
مدیر عامل بانک ملی ایران گفت: برنامه ریزی های جدی برای تبدیل شدن این بانک به بانکی مدرن، پیشرو، روزآمد و کارآمد در سال 1400 انجام شده است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۵ - ۱۳:۵۰    
عضو ناظر مجلس در شورای پول و اعتبار نحوه پرداخت پول سپرده گذاران در دو مؤسسه مالی و اعتباری فرشتگان و کاسپین را تشریح کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۵ - ۱۳:۰۵    
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس از نهایی شدن طرح اصلاح تشکیلات،سازمان، اداره، ساختار و ماموریت های بانک مرکزی در کمیته بانکداری کمیسیون اقتصاد خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۵ - ۱۲:۵۰    
قائم مقام بانک مرکزی با تاکید بر اینکه تهدید ترامپ، نتوانسته بانکهای بزرگ دنیا را از ادامه همکاری با ایران منصرف کند،گفت:خط های اعتباری اخیر را بانکهای بزرگ برای ایران باز کردند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۵ - ۱۱:۰۵    
با توجه به کمبود منابع مالی در شهرداری ها از جمله شهرداری تهران، اقدام خوبی از سوی این بانک در راستای حمایت از پروژه ها انجام شده است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۵ - ۱۰:۵۰    
بانک ملت قرعه کشی بزرگ ویژه اعضای کانال تلگرام خود را با جوایزی شامل 200 سکه بهار آزادی برگزار می کند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۵ - ۱۰:۵۰    
بانک مرکزی امروز (شنبه) ارزش برابری 39 ارز عمده را اعلام کرد که بر اساس آن قیمت 20 واحد پولی از جمله دلار آمریکا نسبت به پنجشنبه گذشته افزایش و 17 ارز همچون یورو و پوند انگلیس کاهش یافت ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۵ - ۱۰:۵۰    
پیرو سیاست های بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران و به منظور ایجاد زمینه های دسترسی اقشار و آحاد مختلف جامعه به ویژه اقشار کم درآمد به خدمات اعتباری بانکی، یاراکارت اعتباری بانک سینا به بهره برداری رسید.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۵ - ۱۰:۵۰    
عضو هیات مدیره بانک ملی ایران از آمادگی این بانک برای حمایت از واحدهای تولیدی کوچک و متوسط و تبدیل آنان به شرکت های بزرگ و اشتغال زا و نیز ایجاد زنجیره های تولیدی در گروه های صنعتی بزرگ در راستای ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۵ - ۱۰:۳۵    
امضای اولین قرارداد تامین مالی بانک های ایران با یک بانک اروپایی در فضای برجامی نشان داد، جهان به اقتصاد ایران اعتماد دارد و گفته می شود 30 میلیارد دلار فاینانس خارجی دیگر در راه است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۵ - ۱۰:۲۰    
85 درصد از سپرده گذاران تعاونی اعتبار افضل توس تا 25 مهر ماه سال جاری تعیین تکلیف خواهند شد که شامل 88 درصد سپرده های این تعاونی است ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۲ - ۱۶:۱۹    
شاخص بورس، امروز (چهارشنبه) پس از 2 روز کاری منفی، مسیر صعودی در پیش گرفت و 74 واحد رشد کرد و در جایگاه 85 هزار و 429 واحدی قرار گرفت.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۲ - ۱۶:۱۹    
آخرین خبرها از رفع مسدودی حساب های کاسپین حاکی از آن است که دستور رفع انسداد از سوی قوه قضائیه صادر شده و احتمال می رود تا ظرف یکی دو روز آینده تمامی حساب ها آزاد شود.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۲ - ۱۵:۴۹    
وزیر امور اقتصادی و دارایی گفت: دستور اخیر ترامپ به صندوق بین المللی پول، هیچ تأثیری در عملکرد بانک های اروپایی و نهادهای بین المللی مالی و رفتار آن ها با ایران ندارد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۲ - ۱۳:۳۴    
رویترز به نقل از یک بانکدار ارشد ایرانی گزارش داد : شمار بانک ها در ایران باید ظرف شش سال آینده دست کم نصف شود وبرای مدرن کردن صنعت بانکداری ایران که با چالش وام های سمی دست و پنجه نرم می کنند ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۲ - ۱۳:۰۴    
بانک سامان با همکاری شرکت صرافی سامان، خدمت جدید فروش ارز ازطریق خودپرداز را آغاز کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۲ - ۱۲:۴۹    
سازمان مالیاتی اعلام کرد: سرکشی از حساب های بانکی و تعمیم آن به 5 سال قبل کاملا قانونی بوده و عده قلیلی به دنبال اختفای فعالیت های اقتصادی خود هستند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۲ - ۱۲:۴۹    
عضو هیات مدیره و معاون امور ارزی و بین الملل بانک ملی ایران اعلام کرد: در راستای توسعه روابط کارگزاری به منظور حمایت و پشتیبانی از تجارت خارجی کشور ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۲ - ۱۲:۳۴    
تابش از رفع توقیف بخشی از خطوط اعتباری بانک مرکزی برای پرداخت بدهی سپرده گذاران کاسپین خبر داد و گفت: این کار روند تامین سپرده های سپرده گذاران کاسپین را تسهیل می کند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۲ - ۱۱:۱۹    
بانک مرکزی امروز (چهارشنبه) ارزش برابری 39 واحد پولی را اعلام کرد که بر اساس آن قیمت 36 ارز از جمله دلار آمریکا ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۲ - ۱۱:۱۹    
بانک ملی ایران در پنج ماه نخست امسال 623 هزار و 752 فقره تسهیلات به مبلغ 271 هزار و 281 میلیارد ریال پرداخت کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۲ - ۱۰:۴۹    
لوگوی جدید کانون جوانه های بانک ملی ایران پس از گذشت چهار سال از راه اندازی آن، بازطراحی شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۲ - ۱۰:۴۹    
با ابلاغ دستورالعمل جدید نحوه توقف و بازگشایی نمادها، از این پس نمادهای بورسی طی 60 الی 90 دقیقه بازگشایی خواهند شد و در شرایط عادی، نمادی بیش از 90 دقیقه متوقف نخواهد بود.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۲ - ۱۰:۱۹    
دستورالعمل رعایت قوانین و مقررات در مؤسسات اعتباری در جلسه عصر سه شنبه شورای پول و اعتبار به تصویب رسید.
مشاهده نتایج بیشتر...