شنبه ۲۸ مهرساعت ۰۲:۰۴Oct 2018 20

سبا724 (saba724.ir)

سبا724 28 اسفند 1394 سبا724 28 اسفند 1395 سبا724 28 اسفند 1396 سبا724 1 فروردین 1397 سبا724 1 اردیبهشت 1397 سبا724 30 خرداد 1397 سبا724 2 تیر 1397 سبا724 1 مرداد 1397 سبا724 2 شهریور 1397 سبا724 1 مهر 1397 سبا724 2 مهر 1397 سبا724 3 مهر 1397 سبا724 4 مهر 1397 سبا724 5 مهر 1397 سبا724 6 مهر 1397 سبا724 7 مهر 1397 سبا724 8 مهر 1397 سبا724 9 مهر 1397 سبا724 10 مهر 1397 سبا724 11 مهر 1397 سبا724 12 مهر 1397 سبا724 13 مهر 1397 سبا724 14 مهر 1397 سبا724 15 مهر 1397 سبا724 16 مهر 1397 سبا724 17 مهر 1397 سبا724 18 مهر 1397 سبا724 19 مهر 1397 سبا724 20 مهر 1397 سبا724 21 مهر 1397 سبا724 22 مهر 1397 سبا724 23 مهر 1397 سبا724 24 مهر 1397 سبا724 25 مهر 1397 
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۱۶:۳۲    
امروز نشست هم اندیشی اعضای هیات مدیره و مدیران ارشد بانک ملی ایران برای بررسی راهکارهای توسعه سودآوری بانک ملی ایران در بازار بانکی و افزایش جذب منابع برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۱۶:۰۲    
بانک مرکزی به صورت چراغ خاموش، به برخی بانکها اجازه داده تا سقف مشخصی به جذب سپرده با سودهای جذاب بپردازند، درعین حال برخی بانکها هم به موازات آن، اعطای وام با سپرده گذاری را رونق داده اند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۱۵:۱۷    
ارائه خدمات الکترونیک بانک ایران زمین به منظور به روز رسانی سامانه جامع بانکداری روز جمعه مورخ 27 مهر 97 از ساعت یک دقیقه بامدادتا 6 صبح بصورت موقت قطع است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۱۳:۱۷    
یک مقام آگاه در بانک مرکزی از تلاش بانک مرکزی برای خروج از سوئیفت و انتقال پیام رسانی مالی بین بانکی به سامانه ای دیگر تا قبل از اعمال تحریم های آبان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۱۳:۰۲    
شاخص های عملکرد شعب بانک ایران زمین طی شش ماه اول سال جاری مورد واکاوی قرار گرفته و نتایج آن جهت اطلاع و تمرکز بیشتر بر اصلاح نقاط ضعف و تقویت نقاط مثبت، مورد بررسی قرار می گیرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۱۲:۴۷    
دادستان تهران از بررسی 7 پرونده در دادسرای پولی و بانکی و صدور 6 کیفرخواست خبر داد و گفت: پلیس فتا 9 سایت مانند سکه ثامن را شناسایی کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۱۲:۰۱    
25 مهر ، 11 شعبه بانک آینده با نصب و راه اندازی سامانه خدمات بانکی نابینایان به روشندلان خدمات ویژه ارائه می کنند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۱۱:۴۶    
یکی از عواملی که شرایط اقتصادی موجود را رقم زده و ساختار آن را پیچیده نموده است، نقدینگی سرگردانی است که با انحلال مؤسسات مالی و پرداخت سپرده ها، راهی بازار ارز و سکه و ... شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۱۱:۳۱    
وزارت خزانه داری آمریکا بانک های ملت، مهر اقتصاد، سینا، پارسیان، گروه صنعتی بهمن، تراکتورسازی ایران و شرکت فولاد مبارکه اصفهان را تحریم کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۱۱:۱۶    
مراسم قرعه کشی جشنواره های باشگاه مشتریان بانک در 21 مهر ماه برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۱۰:۳۱    
بانک ملت در راستای تسهیل امور زائران راهپیمایی اربعین حسینی، همراهی همه جانبه و ارائه انواع خدمات بانکی و غیربانکی به آنان را در دستور کار قرار داد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۱۰:۱۶    
یکی از دغدغه های مشتریان بانک ها، چگونگی نگهداری رسید هر تراکنش است؛ بانک ملی ایران این مشکل را برای مشتریان خود به شکل ویژه ای حل کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۱۰:۰۱    
مهندس نصرالله جهانگرد معاون فناوری و نوآوری وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در نشست مشترک با مدیرعامل پست بانک ایران گفت: حضور پست بانک در زنجیره بازار ICT می تواند چرخه تولید این حوزه را فعالتر کند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۶:۱۵    
بانک کارگشایی امروز 11 شمش طلا را که متعلق به معادن خصوصی است، به حراج خواهد گذاشت.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۵:۳۰    
در راستای سیاست های وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در حمایت از تولید داخل، امروز تفاهم نامه بین پست بانک ایران و سندیکای مخابرات ایران به امضا رسید.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۳:۴۵    
دارندگان سکه های پیش فروش اگر در مهلت شش ماهه تعیین شده برای تحویل سکه ها به بانک مراجعه نکنند، بانک مرکزی تعهدی برای تحویل سکه ندارد و قرارداد لغو و مبلغ اولیه پرداخت شده از سوی ثبت نام کننده به وی ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۳:۰۰    
وزارت اقتصاد در نامه ای به سازمان امور مالیاتی، اخذ سفته با درج مبلغ ارزی به عنوان وثیقه غیرنقدی تعهدات ارزی در انجام امور مالیاتی را بلامانع و قابل اجرا اعلام کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۲:۴۵    
پس از ممیزی ساختمان های منتخب، مدیرعامل بانک ملّی ایران، خط مشی مدیریت انرژی این بانک را ابلاغ کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۲:۱۵    
یکی از مهمترین سوالات مشتریان سیستم بانکی نحوه سوزاندن کارت بعد از سرقت یا مفقود شدن کارت بانکی است، بنابراین بهتر است تا با نحوه سوزاندن کارت بانکی از اعتبارآشنا باشید تا دچار مشکل نشوید.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۱:۳۰    
معاون فناوری اطلاعات بانک ایران زمین گفت: خدمات فروش یونیت های صندوق (واحد صندوق سرمایه گذاری قابل معامله در بورس) بزودی در شعبه تمام دیجیتال بانکی ایران زمین امکانپذیر می شود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۱:۱۵    
رئیس اتاق بازرگانی تهران با اشاره به نظرسنجی انجام شده میان فعالان اقتصادی گفت: 70 درصد از فعالان اقتصادی نسبت به آینده اقتصاد خوشبین نیستند، ضمن اینکه هنوز مشکل ارز حل نشده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۰:۳۰    
اقتصاددانان در جلسه با روحانی که حدود 180 دقیقه طول کشید، تلاش کردند معضلات این روزهای اقتصاد ایران را صریح و بی پرده به گوش رئیس جمهور برسانند اما او آمده بود تا پیامی را به آنها منتقل کند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۰:۳۰    
بانک ایران زمین در نظر دارد املاک مازاد بر نیاز خود را به شرح ذیل با وضع موجود و با شرایط نقد و یا نقد و اقساط در قالب قرارداد های رایج از طریق مزایده عمومی به فروش برساند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۰:۰۰    
مراسم چهلمین مرحله قرعه کشی حساب های قرض الحسنه پس انداز بانک سپه با حضور نظار قانونی برگزار و برندگان آن مشخص شدند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۷:۰۰    
عضو هیات مدیره بانک ملی با تاکید بر لزوم رعایت بهداشت اعتباری و انضباط مالی گفت: اغلب تسهیلاتی که در بازپرداخت با مشکل مواجه هستند ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۶:۴۵    
با مشارکت بانک ملت و شرکت تجهیزات پزشکی هلال ایران و تولید هالوفایبر صافی دیالیز، سالانه از 20 میلیون یورو خروج ارز از کشور جلوگیری خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۵:۳۰    
شناسائی و استفاده بهینه از استعدادها و توانمندی های کارکنان بطورجدی در پست بانک پیگیری می شود و اجرای این مهم تحقق برنامه ها و مأموریت های بانک را تضمین می کند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۴:۴۵    
همزمان با برگزاری دومین مجمع فصلی ارزیابی عملکرد شعب و سرپرستی های مناطق بانک اقتصادنوین، از مسعود آذر سرپرست شعب منطقه مرکز ایران به عنوان سرپرستی برتر این بانک در سه ماهه دوم سال 1397 تقدیر شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۳:۴۵    
امروز با حضور عضو هیات مدیره و جمعی از مدیران ارشد بانک ملی ایران، روسای جدید شعب مرکزی، فردوسی و حافظ این بانک معارفه شده و از روسای پیشین این شعب تقدیر شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۳:۳۰    
یک مقام بانکی گفت: در زمان سررسید بخش مهمی از دارندگان حساب صندوق پس انداز مسکن یکم هستیم که همین موضوع عامل افزایش تعداد تسهیلات پرداخت شده مسکن در سال جاری شده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۲:۲۹    
با ظهور امکانات جدید در بانک ها معمولا سودجویان به سراغ این امکانات می روند، بنابراین بهتر است با نکات امنیتی چک های صیاد آشنا باشید تا دچار مشکل نشوید.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۲:۱۴    
رییس کل بانک مرکزی گفت: حضور در کشور و مدیریت بازار پول وارز در اولویت است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۲:۱۴    
مشکل ارز دانشجویان فرصت مطالعاتی دوره دکتری حل شده است و بیش از 50 درصد از ظرفیت های اعزام شده دوره دکتری مورد حمایت قرار گرفته اند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۱:۴۴    
مراسم افتتاح محل جدید شعبه هرسین بانک ایران زمین با حضور مهندس میرزاحسینی معاون فرماندار و مهندس دارایی بخشدار مرکزی شهرستان هرسین و جمعی از مشتریان این شعبه درشهرستان هرسین برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۱:۲۹    
مهندس آذری جهرمی در جلسه با مدیران ارشد پست بانک از رضایت ساکنین روستاها به دلیل وجود خودپردازهای پست بانک ابراز خرسندی کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۱:۱۴    
در هجدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت، بانک اقتصادنوین و بیمه نوین به طور مشترک میزبان فعالان اقتصادی و صنعتگران کشور هستند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۰:۲۹    
قرعه کشی چهارمین جشنواره حساب های قرض الحسنه پس انداز بانک آینده برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۰:۱۴    
رئیس کل سابق بانک مرکزی در نامه ای به عادل آذر، رئیس دیوان محاسبات کشور، اعلام کرد که حکم انفصال از خدمت وی و برخی کارکنان بانک مرکزی، ارتباطی با بازار ارز نداشته است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۰:۱۴    
معاون ارزی بانک مرکزی در نامه ای به رئیس کل سازمان توسعه تجارت ایران بار دیگر تاکید کرد:صادرکنندگان کالا به عراق و افغانستان نیز باید ارز حاصل از صادرات را به کشور بازگردانند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۲ - ۱۵:۲۲    
دومین جشنواره قرعه کشی حساب های قرض الحسنه پس انداز بانک سینا روز یکشنبه 22 مهرماه با حضور نماینده دادستانی کل کشور، نمایندگان بانک مرکزی جمهوری اسلامی، جمعی از اعضای هیات مدیره ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۲ - ۱۴:۰۷    
مشتریان نظام بانکی از این پس می توانند با ارسال شناسه استعلام 16 رقمی مندرج در چک های صیادی به سامانه استعلام پیامکی بانک مرکزی، از وضعیت اعتباری صادرکننده چک مطلع شوند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۲ - ۱۴:۰۷    
خدمت دریافت اطلاعات تراکنش های بانک اقتصادنوین به صورت خودکار و به جهت افزایش ضریب امنیت و آگاهی مشتریان از انجام تراکنش های مالی تمدید شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۲ - ۱۲:۰۶    
حجم بدهی های خارجی ایران در پنج ماه نخست امسال نسبت به ابتدای سال جاری با 8 درصد کاهش روبرو بوده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۲ - ۱۱:۵۱    
با اجرایی شدن قانون منع بکارگیری بازنشستگان تمامی بانک های دارای سهامدار دولتی مشمول قانون منع بکارگیری بازنشستگان می شوند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۲ - ۱۱:۳۶    
سامانه سنا که میانگین نرخ فروش ارز در صرافی های مجاز و حواله های ارزی در سامانه نیما را منتشر می کرد،به روز رسانی شده و دیگر نرخ ها به صورت ساعتی همان روز اعلام نمی شود بلکه معیار ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۲ - ۱۱:۲۱    
بانک پاسارگاد در راستای ایفای مسئولیت های اجتماعی و ارتقای کیفیت خدمات بانکی، تجهیزات و امکانات ویژه ای را برای روشندلان در شعبه های خود ایجاد کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۲ - ۱۱:۰۶    
دانشجویان و مسافران خارج از کشور بهتر است پرداخت های ارزی شان را از طریق کارت های اعتباری انجام دهند. این جمله را عباس آرگون، عضو اتاق بازرگانی تهران گفته است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۲ - ۱۰:۵۱    
شعب بانک ایران زمین آماده ارائه انواع خدمات بانکی به خیل عظیم مسافران و زائرانی است که در آستانه اربعین راهی کشور عراق هستند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۲ - ۱۰:۳۶    
سی و نهمین مرحله قرعه کشی جوایز حساب های قرض الحسنه پس انداز بانک ملی ایران برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۲ - ۱۰:۳۶    
عمر مفید کارت های بانکی تولید شده در شرکت چاپ و نشر بانک ملی ایران به 10 سال رسیده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۱۶:۳۴    
در جلسه امروز شورای عالی هماهنگی اقتصادی قوا به ریاست رئیس جمهور، اختیارات بانک مرکزی برای اجرای برنامه اصلاح نظام بانکی مورد بررسی و تصویب قرار گرفت.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۱۶:۰۴    
دکتر سیدمناف هاشمی استاندار گلستان در نشست مشترک با مدیرعامل پست بانک ایران ضمن شریح وضعیت طرح های اشتغالزائی استان گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۱۵:۴۹    
نوسانات نرخ برخی از دارندگان ارز را برای فروش یا نگهداری ارزهای خود مردد کرده و به همین دلیل، اکنون سپرده گذاری ارزی در بانکها با شرایط جدیدی که اعلام شده، نظر بسیاری را به خود جلب کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۱۵:۴۹    
تارنمای گروه ویژه اقدام مالی خبر داد که اجلاس این سازمان از فردا(یکشنبه)و به مدت شش روز در پاریس برگزار شده و مقام های بیش از 200 کشور به بحث و بررسی موضوع های تعیین شده می پردازند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۱۴:۰۴    
معاون مالیات های مستقیم سازمان امور مالیاتی با صدور ابلاغیه ای بر لزوم ارایه صورت های مالی حسابرسی شده توسط بانک ها و بیمه ها و ... و همچنین اعمال جریمه در صورت تخطی تاکید کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۱۴:۰۴    
رئیس کل بانک مرکزی با اشاره به تاکیدات رهبر انقلاب برای حل مشکلات کلیدی اقتصاد کشور گفت: شرط اساسی فائق آمدن بر مشکلات، همراهی اعضای دولت و پشتیبانی دو قوه محترم دیگر است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۱۳:۳۴    
گردهمایی سراسری روسای شعب استان های اصفهان، قم، مرکزی و چهار محال و بختیاری با حضور مدیر استانی و تمامی شعب منطقه بانک ایران زمین برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۱۲:۴۹    
نایب رییس مجلس، گفت: مقرر شد برای پرداخت مطالبات سپرده گذاران موسسه البرز ایرانیان تا سقف 100 میلیارد تومان خط اعتباری باز شود تا بخشی از مطالبات آنها پرداخت شود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۱۲:۳۴    
اولین کنفرانس نوابغ دیجیتال مارکتینگ ، نوزدهم مهرماه در سالن همایش های برج میلاد با حضور بزرگترین شرکت های حوزه دیجیتال مارکتینگ و تجارت الکترونیک برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۱۲:۳۴    
گزارش تحلیلی صنعت بانکداری و خدمات مالی ایران توسط گروه تحقیقات بین المللی بیزریپورت برای سه ماهه چهارم سال 2018 منتشر شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۱۲:۱۹    
بانک ملی ایران دریافت تضمین برای پرداخت تسهیلات قرض الحسنه ازدواج را روان کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۹ - ۱۴:۱۲    
با پیشنهاد رئیس کل بانک مرکزی و موافقت رئیس جمهور، هزینه ویزای زوار اربعین حدود 107هزار تومان کاهش پیدا می کند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۹ - ۱۴:۱۲    
در راستای سیاست های ارزی بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران، فروش ارز خدماتی با ساز و کار جدید از طریق شعب ارزی منتخب بانک اقتصادنوین با هدف خلق ارزش افزوده برای مشتریان و هموطنان عزیز عملیاتی و اجرایی ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۹ - ۱۳:۱۲    
بر اساس آمارهای رسمی، از زمان صدور بسته سیاستی جدید ارزی در مردادماه تا هجدهم مهرماه، سه میلیارد و 388 میلیون یورو ارز از صادرکنندگان خریداری کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۹ - ۱۲:۲۷    
دادستان عمومی انقلاب استان سیستان و بلوچستان از بازداشت 17 نفر از عناصر شبکه نفوذ در سیستم بانکی و ارزی خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۹ - ۱۲:۲۷    
روز سه شنبه، هفدهم مهرماه سال 1397، با انجام قرعه کشی هشتمین طرح باشگاه مشتریان بانک آینده، با عنوان نزدیک تر از همیشه ، برندگان خوش شانس 1.411 جایزه این دوره از باشگاه مشتریان، مشخص شدند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۹ - ۱۲:۲۷    
گزیده آمارهای اقتصادی مرداد ماه سال 1397 منتشر شدگزیده آمارهای اقتصادی مربوط به مرداد ماه سال 1397 برای اطلاع عموم و صاحبنظران منتشر شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۹ - ۱۱:۴۲    
مدیر عامل پست بانک ایران گفت: 1000 میلیارد تومان اعتبار از محل صندوق توسعه ملی برای پرداخت تسهیلات اشتغالزای روستایی در اختیار این بانک قرار گرفت.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۹ - ۱۱:۲۷    
ممنوعیت فعالیت 9 شرکت صرافی به دلیل عدم رعایت ضوابط در خرید و فروش ارز از سوی بانک مرکزی اعمال شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۱۷:۰۶    
سرپرست وزارت امور اقتصادی و دارایی ضمن اشاره به ابراز رضایت رئیس جمهور از گزارش وزارت متبوع در خصوص واگذاری شرکت ها و اموال مازاد بانک ها در آخرین جلسه هیات دولت گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۱۷:۰۶    
رییس مرکز امور حقوقی بین المللی ریاست جمهوری اعلام کرد: دادگاه استیناف رم درخواست حدود 5 میلیارد دلاری عده ای از خواهانهای امریکایی را برای توقیف اموال بانک مرکزی رد کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۱۶:۳۶    
بانک ملی در ایفای نقش اساسی خود جهت ارتقای سلامت و توسعه اقتصادی کشور با تجهیز و تخصیص منابع، اقدام به طرح ابداعات مالی جدید در زمینه بانکداری اسلامی کرده که از مهمترین آنها ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۱۵:۰۶    
مهلت زمانی پرداخت تسهیلات در قالب طرح اساتید بانک رفاه تمدید شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۱۴:۰۶    
دادستان کل کشور گفت: چرا حکم انفصال رئیس بانک مرکزی را اجرا نکردید؟ اگر مدیر باید منفصل شود چه اجازه ای دارید مدت مدیدی باشد تا التهابات بازار بیشتر شود؟
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۱۳:۲۱    
دکتر حجت اله صیدی، مدیرعامل بانک صادرات ایران، در اولین روز از همایش سراسری روسای حوزه های صف، ستاد و شعب ممتاز شبکه این بانک، طی سخنانی وجود انرژی، احساس مسئولیت ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۱۳:۰۶    
بانکها امروز 18 مهرماه، هر یورو را از مردم 11670 تومان و هر دلار را 9950 تومان خریداری کرده و در مقابل برای سرفصل های 21گانه خدماتی از جمله سفر، تنها یورو آن هم به نرخ 12300 پرداخت می کنند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۱۱:۵۱    
عضو کمیسیون برنامه و بودجه گفت: با اصلاح بودجه 97 مقرر شدچنانچه مشتریان بدهی معوق خود را تا پایان شهریورماه 1397 تسویه کند، بانکها و مؤسسات مالی مکلفند اصل و سود خود را تسویه کنند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۱۰:۵۱    
جهت تبیین اهمیت ارائه خدمات بانکی در روستاها و ایجاد انگیزه بیشتر در کارکنان پست بانک و مسئولان باجه های روستایی بانک برای استمرار و افزایش کیفیت خدمات بانکی به مناطق دورافتاده سراغ دکتر رضوی رفتیم و ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۱۰:۲۱    
اطلاعات موجود نشان می دهد به ازای هر دو ایرانی، یک حساب قرض الحسنه در بانک ملی ایران وجود دارد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۱۰:۲۱    
بر اساس اعلام بانک مرکزی، نرخ رشد نقدینگی در بهار 97 معادل 3.4 درصد و میزان بدهی های خارجی نیز 10 هزار و 441 میلیون دلار بوده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۱۰:۰۶    
باشگاه مشتریان بانک سپه 21 مهرماه با قرعه کشی برندگان خوش شانس خود را برای طرح رویاتو چک کن مشخص خواهد کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۷ - ۱۶:۵۱    
در پنجمین همایش ملی روستا و عشایر که با حضور معاون اول رئیس جمهور و رضوی، معاون توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری و رئیس بنیاد مستضعفان برگزار شد ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۷ - ۱۵:۱۳    
بانک ملی ایران در راستای اجرای سیاست های خروج از بنگاه داری بانک ها، تعداد 218 مورد از املاک و شرکت های مازاد تملیکی خود را تعیین تکلیف کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۷ - ۱۴:۴۳    
در شانزدهمین اجلاس استقامت ملی در تولید، خدمات و توسعه اقتصادی کشور، جایزه سال 2018 بانکداری ITA از سوی موسسه خدمات بانکیICMF GROUP انگلستان به دلیل شفافیت عملیات خدمات بانکی به این بانک اعطا شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۷ - ۱۳:۵۸    
عضو هیات مدیره بانک رفاه گفت: با مدیریت صحیح توانستیم نیازهای مشتریان ارزی را بر طرف کنیم و درخواست های آنان را به درستی انجام دهیم.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۷ - ۱۳:۲۸    
بانک مرکزی خلاصه نتایج گزارش متوسط قیمت خُرده فروشی برخی از مواد خوراکی در هفته منتهی به 13 مهر را اعلام کرد که طی آن قیمت 10 گروه نسبت به هفته قبل از آن افزایش و یک گروه کاهش یافت.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۷ - ۱۳:۱۳    
وزرای دارایی کشورهای اروپایی تلاش خواهند کرد تا با فشار بر دولت ترامپ از قطع دسترسی ایران به سیستم بانکی سوئیفت جلوگیری کنند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۷ - ۱۱:۲۸    
در راستای اجرای قانون منع بکارگیری بازنشستگان، تمامی بازنشستگان بانک های دولتی و بانک هایی که در راستای اجرای اصل 44سهام آنها واگذار شده و 100درصد خصوصی نیستند باید پست خود را ترک کنند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۷ - ۱۱:۱۳    
رئیس کل بانک مرکزی گفت: با اختیاراتی که از سوی سران سه قوه به بانک مرکزی داده شده است، این بانک فعالانه در بازار حضور دارد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۷ - ۱۰:۵۸    
رئیس یک بانک ایتالیایی که از حساب ثروتمندان پول برمی داشت و به نیازمندان کمک می کرد، توانست از زندانی شدن رهایی پیدا کند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۷ - ۱۰:۲۸    
امکان دریافت نسخه اندرویدی نرم افزارهای همراه بانک و رمز ساز (OTP) بانک سپه علاوه بر سایت اینترنتی بانک از طریق برنامه کافه بازار فراهم شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۷ - ۱۰:۱۳    
بانک ملی ایران اطلاعیه ای را درخصوص خرید و فروش ارز به نرخ بازار آزاد جهت روشن شدن موضوع برای مشتریان منتشر کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۷ - ۱۰:۱۳    
در شش ماه نخست امسال بیش از 146 هزار نفر با تسهیلات قرض الحسنه ازدواج بانک ملی ایران به خانه بخت رفتند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۶ - ۱۶:۴۳    
برندگان مسابقه نقاشی زیر چتر صلح جوایز خود را از کانون جوانه های بانک ملی ایران دریافت کردند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۶ - ۱۶:۲۸    
بانک ایران زمین در راستای مشتری مداری و ارائه تجربه مشتریان از کلیه علاقمندان به نام گذاری فعالیت های نوین بانکداری دیجیتال بانک ایران زمین دعوت می کند تا در کمپین نام گذاری شعبه دیجیتال این بانک ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۶ - ۱۶:۲۸    
رئیس کل بانک مرکزی با بیان اینکه بطور جدی به دنبال ایجاد تعادل در بازار ارز هستیم، گفت: ثبات در بازار ارز برای اقتصاد کشور مهم است و تمام تلاشمان را برای ایجاد این ثبات خواهیم کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۶ - ۱۶:۱۳    
داده های مشتریان در نوع جدید حمله به دستگاه های ATM از طریق ایجاد یک حفره کوچک در آن و به صورت مستقیم از کارتخوان داخل ATM استخراج می شود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۶ - ۱۴:۵۸    
برای رفاه حال زائران محترم اربعین حسینی (ع)، کلیه شعب بانک آینده در استان های خوزستان، کرمانشاه و ایلام، از روز شنبه مورخ 05/08/1397، به صورت یک سره از ساعت 07:00 صبح تا ساعت 18:00 ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۶ - ۱۰:۱۳    
نشست مشترک مهندس معارفی معاون توسعه مدیریت وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و هیأت مدیره پست بانک ایران برگزار و موضوعات مشترک فی مابین مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۶ - ۱۰:۱۳    
با حضور حبیب الله رشید ارده معاون منابع انسانی و محمد رضایی رییس اداره کل سرمایه انسانی بانک ملی ایران، محمود خادمیان به عنوان سرپرست صندوق پس انداز ملی ایران معارفه شد.
مشاهده نتایج بیشتر...