چهارشنبه ۳۰ مردادساعت ۱۴:۲۷Aug 2019 21

سبا724 (saba724.ir)

  ۲۱ دقیقه پیش   + ۴۷ سایت دیگر  
رئیس کل بانک مرکزی در خصوص سیاست های این بانک در راستای تعادل بازار ارز گفت: طی ماه های اخیر در نرخ ارز دخالت نکرده ایم بلکه دخالت ما در عرضه و تقاضاست به طوریکه تقاضای کاذب را مدیریت کرده و بر بخش ...
  ۲۱ دقیقه پیش   + ۱۵ سایت دیگر  
شبکه خبری بلومبرگ در گزارشی ویژه به اقدامات بانک مرکزی و دولت ایران برای حفظ ارزش پول ملی پرداخت و نوشت: ایران در حفظ ارزش پول ملی موفق بوده است.
  ۱ ساعت پیش   + ۳۹ سایت دیگر  
مراسم طرح "تا مهر با همدلی" کمیته امداد امام خمینی(ره) استان تهران با حضور مدیران ارشد بانک ایران زمین، افراد برجسته در بخش های اقتصادی، هنری، ورزشی و افراد خیر برگزار شد.
  ۱ ساعت پیش   + ۱۸ سایت دیگر  
رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور با بیان اینکه در روند اصلاحات ساختاری بودجه این موضوع دنبال می شود که سند بودجه را به سند مالی حاکمیت ...
  ۱ ساعت پیش   + ۱۱۳ سایت دیگر  
حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی رئیس جمهوری لایحه حذف چهار صفر از پول ملی و تغییر واحد پول ملی را برای طی تشریفات قانونی به مجلس شورای اسلامی ارسال کرد.
  ۱ ساعت پیش   + ۳۴ سایت دیگر  
بانک ملی ایران در چهار ماه ابتدای سال جاری هفت هزار و 612 فقره تسهیلات خرید دین به ارزش ریالی 11 هزار و 786 میلیارد ریال پرداخت کرده است.
  ۱ ساعت پیش   + ۳۶ سایت دیگر  
شعب بانک صادرات ایران از روز شنبه 2 شهریورماه 98 سود نقدی سهامداران شرکت نفت بهران را پرداخت می کنند.
  ۲ ساعت پیش   + ۵۶ سایت دیگر  
شبکه خبری ان بی سی در گزارشی به مقاومت ایران دربرابر تحریم های آمریکا پرداخت و به استنادسخنان رئیس کل بانک مرکزی کشورمان نوشت:ایران به خوبی درحال مقاومت دربرابر کمپین فشار حداکثری ترامپ است.
  ۲ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
لزوما این گونه نخواهد بود که همانند سال گذشته، کاهش ضریب فزاینده نقدینگی فرصتی را برای غلبه رشد پایه پولی بر رشد نقدینگی فراهم آورد.
  ۳ ساعت پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
تعطیلی یک ماهه مجمع تشخیص مصلحت نظام و عدم رأی گیری نهایی پیرامون لوایح FATF، پیام امید به غرب را می دهد و موضع طلبکارانه اروپا را تقویت می کند.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۱۶:۳۲   + ۸ سایت دیگر  
حدود دو ماه از توقف الزام پویایی رمز دوم برای خریدهای اینترنتی در ایران می گذرد اما از اتحادیه اروپا خبر می رسد استفاده از سازوکار احراز هویت قوی یا به ادبیات ایرانی آن ...
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۱۵:۳۲   + ۲۵ سایت دیگر  
بانک مرکزی پیش نویس لایحه دو فوریتی تفسیر قانون نحوه محاسبه و اعمال تسعیر دارایی ها و بدهی های ارزی را به هیئت دولت ارائه کرده است.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۱۵:۳۲   + ۳۴ سایت دیگر  
مسوولان بیمارستان یون درمانی با حضور در بانک ملت، از مدیرعامل و دیگر دست اندرکاران این بانک خصوصی بابت حمایت از مراحل ساخت این بیمارستان، تجلیل کردند.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۱۵:۳۲   + ۲۱ سایت دیگر  
یک مسئول ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز با بیان اینکه طرح شناسایی هویت حساب های بانکی اشخاص تا پایان امسال به طور کامل اجرا می شود، گفت: درباره اشخاص حقوقی نیز مذاکرات با بانک مرکزی صورت گرفته است.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۱۵:۰۲   + ۱۲ سایت دیگر  
خلاصه تصمیمات مجمع عمومی عادی سالیانه و عمومی عادی بطور فوق العاده صاحبان سهام برای سال (دوره) مالی منتهی به 29 اسفند ماه 97، بانک اقتصاد نوین اعلام شد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۱۰:۳۲   + ۴۰ سایت دیگر  
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، گفت: بانک رفاه کارگران در بین بانک های کشور یک نام پر افتخار است و عملکرد بانک در حوزه های مختلف ارزی، ریالی مطلوب است.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۱۰:۰۲   + ۲۴ سایت دیگر  
در شرایط کنونی اقتصادی کشور باید بازنگری در شرایط پرداخت تسهیلات بانکی صورت گیرد تا واحدهای تولیدی فعال و نیمه فعال و سرمایه گذاران با خیال آسوده به بانک مراجعه کنند و در نهایت با افزایش تولید درجهت ...
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۱۰:۰۲   + ۲۰ سایت دیگر  
میزان استفاده از کارتهای بانکی و پرداختهای الکترونیکی به جای پول نقد به سرعت در حال افزایش است طوریکه در تیر امسال ...
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۰۹:۳۲   + ۱۵ سایت دیگر  
بر اساس آمار معاملات تیر ماه سال جاری، بانک ها و موسسات اعتباری در جایگاه هفتم با ارزش ترین صنایع بازار سهام قرار دارند.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۷ - ۱۳:۳۲   + ۳۲ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس برخی از مواد لایحه پایانه های فروشگاهی و سامانه مودیان مالیاتی را اصلاح کردند.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۷ - ۱۳:۳۲   + ۳۴ سایت دیگر  
سود عملکرد سال مالی سال 97 بانک سینا جهت سهامداران حقیقی واریز شد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۷ - ۱۳:۳۲   + ۸۰ سایت دیگر  
رییس کل بانک مرکزی گفت: بانک مرکزی نهایت همکاری را با صادرکنندگان و فعالان اقتصادی خواهد داشت و مسائل مربوط به برگشت ارز را مطابق با شرایط آنها به توافق خواهد رسید.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۷ - ۱۳:۰۲   + ۲۸ سایت دیگر  
رییس پلیس فتا با تاکید بر مبارزه با قمار و کشف 392 پرونده با گردش مالی بیش از 96 میلیارد تومان از همکاری شرکت شاپرک با دادستانی برای مسدودسازی و از بین بردن درگاه های بانکی بدون هویت خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۷ - ۱۲:۰۲   + ۲۹ سایت دیگر  
مصاحبه مفصلی با احمدعراقچی معاون اسبق بانک مرکزی در باره فرایند ارزی سال 1396 و پرونده اتهامی تشکیل شده در این زمینه انجام شده است.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۷ - ۱۱:۳۲   + ۳۶ سایت دیگر  
رییس کمیسیون اقتصادی مجلس، گفت: طرح بانکداری جمهوری اسلامی ایران تا پایان شهریورماه نهایی می شود تا با این اقدام استقلال بانک مرکزی به حداکثر رسیده و روند ربوی بودن نظام بانکداری به صفر رسانده شود.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۷ - ۱۱:۰۲   + ۳۴ سایت دیگر  
بانک تجارت با صدور اطلاعیه ای در خصوص فقدان بدهی آقای محمدرضا زنوزی مطلق به این بانک شفاف سازی کرد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۷ - ۱۱:۰۲   + ۱۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس بر برداشته شدن گام های مثبت رییس کل بانک مرکزی در مسیر شفاف سازی اقتصادی تاکید کرد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۷ - ۱۰:۰۲   + ۵۰ سایت دیگر  
یک مقام مسئول در بانک مرکزی گفت: رفع تعهد ارزی واردکنندگان کالاهای اساسی با دلار 4200 تومانی، تنها در صورت توزیع در شبکه مشخص شده و قابل ردیابی از سوی دولت، امکان پذیر است.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۷ - ۱۰:۰۲   + ۳۳ سایت دیگر  
فعالیت های کانون جوانه های بانک ملی ایران در فضای مجازی به خوبی مورد استقبال مخاطبان قرار گرفته است.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۷ - ۰۹:۳۲   + ۱۵ سایت دیگر  
اختلاف درصد میانگین خرید یورو در سامانه های سنا و نیما از 16.2 درصد در 19 تیرماه به 5.7 درصد در 19 مرداد امسال کاهش یافت.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۶ - ۱۵:۵۷   + ۲۲ سایت دیگر  
عبدالحمید خدری نماینده مردم بوشهر گفت: بانک ها در رونق بخشی به واحدهای کوچک صنفی و صنعتی، نقش حائز اهمیتی دارند و در این میان بانک رفاه کارگران اقداماتی را مد نظر قرار داده است.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۶ - ۱۴:۵۷   + ۲۳ سایت دیگر  
مراسم قرعه کشی مرحله دوم طرح همگامان سپه 2 با حضور فرحی عضو هیئت مدیره بانک سپه و همچنین جمعی از مشتریان بانک، یکشنبه 20 مرداد ماه مقارن با عید سعید قربان برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۶ - ۱۴:۲۷   + ۱۹ سایت دیگر  
رئیس کل بانک مرکزی در صفحه شخصی خود در فضای مجازی اعلام کرد: دوره تخطی برخی از بانکها از مقررات سر آمده است.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۶ - ۱۴:۲۷   + ۶۸ سایت دیگر  
بهره برداری از خط تولید انواع ورق های API محیط ترش مورد مصرف در صنایع نفت و گاز چهارشنبه 23مرداد با حضور دکتر دهقانی مدیرعامل شرکت مهندسی و توسعه نفت ...
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۶ - ۱۳:۵۷   + ۷۶ سایت دیگر  
با تاکید بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران و پلیس فتا، استفاده از رمز پویا در تمامی تراکنش های مبتنی بر کارت های بانک ملت از ابتدای شهریورماه سال جاری، اجباری خواهد بود.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۶ - ۱۳:۵۷   + ۱۳ سایت دیگر  
فهرست 20 سایت برتر ایرانی از نظر الکسا نشان می دهد که بانک ملت با کسب رتبه 10 از نظر تعداد مراجعه مخاطبان، اولین رتبه را در بین سازمان های مستقل اقتصادی کشور مانند بانک ها، شرکت ها، صنایع ...
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۶ - ۱۳:۵۷   + ۱۷ سایت دیگر  
عضو هیات رییسه کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس از تدوین طرح پرداخت ماحصل ارز کالاهای اساسی به طور مستقیم به مردم در قالب کارت الکترونیکی یا کوپن الکترونیک خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۶ - ۱۳:۵۷   + ۶۷ سایت دیگر  
بانک ملی ایران با رویکرد حمایت و کمک به رونق بخش های مختلف اقتصادی کشور بیش از 313 هزار میلیارد ریال تسهیلات در چهار ماه ابتدای سال جاری پرداخت کرده است.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۶ - ۱۳:۱۴   + ۴۲ سایت دیگر  
مدیرعامل بانک ملت و مدیرعامل شرکت ارتباطات سیار در نشستی مشترک بر تقویت تعاملات و همکاری های فی ما بین تاکید کردند.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۶ - ۱۲:۴۴   + ۲۹ سایت دیگر  
حدود 7 میلیون و 800 هزار فقره چک در تیرماه 98 در کل کشور مبادله و 717 هزار فقره چک برگشت زده شد. شمار چک های برگشتی رشد 16.3 درصدی را نسبت به خرداد امسال نشان می دهد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۸ - ۱۶:۴۷   + ۸ سایت دیگر  
صندوق بین المللی پول اعلام کرد که فرایند انتخاب رییس بعدی این صندوق آغاز شده است.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۸ - ۱۶:۱۲   + ۴۱ سایت دیگر  
آغاز احداث سومین مدرسه شهدای بانک ملی ایران در گیلان مراسم کلنگ زنی سومین مدرسه شهدای بانک ملی ایران در استان گیلان با اعتباری معادل سه میلیارد ریال و با حضور جمعی از خانواده شهدا ...
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۸ - ۱۶:۱۲   + ۱۱۳ سایت دیگر  
رییس کل سازمان امور مالیاتی کشور با صدور بخشنامه ای، شرایط بخشودگی جرایم مالیاتی قابل بخشش موضوع برخی مواد قانون مالیات های مستقیم و قانون مالیات بر ارزش افزوده را اعلام کرد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۸ - ۱۵:۱۲   + ۸ سایت دیگر  
نمایندگان با رد طرح یک فوریتی راه اندازی و استفاده از پیام رسان های مالی و انعقاد پیمان های پولی دو و چندجانبه در تجارت خارجی موافقت کردند.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۸ - ۱۵:۱۲   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس کل بانک مرکزی، گفت: در یک سال گذشته 27.5 میلیارد دلار ارز در سامانه نیما عرضه شده است.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۸ - ۱۲:۴۲   + ۳۸ سایت دیگر  
بانک صادرات ایران طی سه ماهه اول سال 98، بالغ بر 79 هزار و 465 میلیارد ریال تسهیلات به بنگاه های کوچک و متوسط پرداخت کرده است.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۸ - ۱۲:۴۲   + ۶۲ سایت دیگر  
قائم مقام بانک مرکزی، در دیدار با سفیر استرالیا بر گسترش روابط بانکی و تجاری میان دو کشور تأکید کرد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۸ - ۱۲:۱۲   + ۳۰ سایت دیگر  
براساس آمار بانک مرکزی حدود 13 میلیارد و 550 میلیون تومان سفته و برات در چهار ماه نخست سال در شهر تهران فروخته شد که در مقایسه با دوره مشابه سال قبل 33.5 درصد افزایش نشان می دهد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۸ - ۱۲:۱۲   + ۱۹ سایت دیگر  
معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری گفت: بانک ها مسیر و مفهوم تحول در قالب فین تک ها را شناسایی و برای آن اقدامات لازم را در دستور کار قرار داده اند.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۷ - ۱۶:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران با بازنشر بیانیه خود که در آن خواستار حذف دلار 4200 تومانی شده بود، پیشنهادات 8 گانه ای را جهت اصلاح سیاست های ارزی به دولت ارائه کرد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۷ - ۱۶:۴۲   + ۱۳ سایت دیگر  
اظهارات وزیر بهداشت مبنی بر سرنوشت نامعلوم 1.3 میلیارد دلار ارز دولتی تخصیص یافته به واردات لوازم و تجهیزات پزشکی، با واکنش مدیران سازمان غذا و دارو همراه شده است.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۷ - ۱۵:۱۲   + ۵۶ سایت دیگر  
بانک ملت با هدف توسعه خدمات الکترونیک، 7 دستگاه خوددریافت - خودپرداز(CRS) در نقاط مختلف استان های تهران و البرز نصب و راه اندازی کرد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۷ - ۱۴:۴۲   + ۴۳ سایت دیگر  
دومین مرحله قرعه کشی طرح همراز باشگاه مشتریان بانک سینا پایان شهریورماه سال جاری برگزار می شود.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۷ - ۱۴:۴۲   + ۲۶ سایت دیگر  
صندوق ضمانت صادرات ایران موفق به کسب کرسی بین المللی در اتحادیه صندوق های ضمانت صادرات کشورهای اسلامی شد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۷ - ۱۳:۴۲   + ۳۸ سایت دیگر  
بانک اقتصادنوین در راستای ارتقای امنیت خدمات مبتنی بر کارت، سامانه تولید رمز یک بار مصرف "ارس" را معرفی کرد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۷ - ۱۳:۴۲   + ۱۵ سایت دیگر  
بانک اقتصادنوین با هدف پاسخ گویی مناسب به نیازهای مصرفی مشتریان و کمک به بهبود شرایط اقتصادی خانوارها و فعالان اقتصادی، کارت اعتباری "صبا" را معرفی کرد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۷ - ۱۳:۴۲   + ۲۰ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی تعادل درآمدها و هزینه های سازمان تامین اجتماعی برای انجام به موقع پرداخت ها، تعهدات، ارائه و گسترش خدمات غیرحضوری این سازمان را دو اولویت کاری مهم خود برشمرد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۷ - ۱۳:۱۲   + ۱۸ سایت دیگر  
در صورت تصویب طرح راه اندازی و استفاده از پیام رسان مالی و انعقاد پیمان های پولی دو و چندجانبه در تجارت خارجی در مجلس ...
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۷ - ۱۲:۴۲   + ۴۴ سایت دیگر  
جلسه ارائه سامانه های نظارتی بانک ملی ایران با حضور نمایندگان 16 بانک و موسسه اعتباری خصوصی، در محل مدیریت امور بازرسی و حسابرسی بانک برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۷ - ۱۰:۱۳   + ۱۰ سایت دیگر  
هیات وزیران در جلسه عصر یکشنبه به ریاست حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی رئیس جمهور، با استخراج فرآورده های پردازشی رمزنگاری شده به عنوان یک فعالیت صنعتی و با اخذ مجوز از وزارت صمت موافقت کرد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۷ - ۱۰:۱۳   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرعامل پست بانک ایران در راستای حمایت از شبکه های اجتماعی بومی و کاهش هزینه ها به طور زنده از طریق شبکه آپارات پاسخگوی سوالات کارکنان شعب این بانک بود.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۷ - ۱۰:۱۳   + ۲۸ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس، در تشریح نشست روز گذشته کمیسیون متبوع خود از بررسی طرح جامع بانکداری اسلامی و نهایی شدن آن تا پایان هفته جاری خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۷ - ۰۹:۴۳   + ۷۰ سایت دیگر  
نسخه جدید iOS اپلیکیشن بله برای کاربران گوشی های اپل منتشر شد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۶ - ۱۱:۴۳   + ۱۴ سایت دیگر  
میزان عرضه ارز صادراتی در سامانه نیما از ابتدای راه اندازی این سامانه تا پایان تیر امسال برای تامین کالاهای وارداتی مورد نیاز کشور به 17 میلیارد و 357 میلیون یورو رسید.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۶ - ۱۱:۱۳   + ۳۸ سایت دیگر  
بر اساس تصمیمات گرفته شده در نشست مشترک رئیس کل بانک مرکزی و مدیرعامل بازار متشکل ارزی، مقرر شد این بازار در آستانه عید سعید قربان فعالیت خود را آغاز کند.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۶ - ۱۱:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
امروزه بانوان ایران زمین نقش کلیدی و پر رنگی در حوزه اقتصادی ایفا کرده و به عنوان گروهی که نیمی از جمعیت کشور را تشکیل می دهند هم پای مردان به پیشرفت و توسعه کشور کمک می نمایند.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۶ - ۱۱:۱۳   + ۵۳ سایت دیگر  
عضو هیات مدیره بانک ملی با بیان این که اقتصاد کشور، بانک محور و تولید و اشتغال کشور متکی به نظام بانکی است، به مسئولان واحدهای بانک توصیه کرد با توجه به وضع تحریم ها ...
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۶ - ۱۱:۱۳   + ۱۰۸ سایت دیگر  
رئیس کل بانک مرکزی با ارسال نامه ای به رئیس جمهور، اسامی متخلفان ارز دولتی را اعلام کرد؛ حسن روحانی هم در پی نوشت این نامه خواستار پاسخگویی فوری 4 وزیر شد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۵ - ۱۶:۳۸   + ۶۲ سایت دیگر  
شورای نگهبان یک بند طرح دوفوریتی تسهیل تسویه بدهی بدهکاران شبکه بانکی را خلاف موازین شرع، یک بند را مغایر با اصل 75 قانون اساسی و یک بند را دارای ابهام اعلام کرد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۵ - ۱۵:۳۸   + ۲۱ سایت دیگر  
طرح مجلس درباره توسعه پیمان های پولی و پیام رسان مالی جایگزین سوئیفت می تواند گام مثبتی باشد که سیاست گذار پولی را تقویت کند که ابزارها و روش های جدید را بیش از گذشته بتواند استفاده کند.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۵ - ۱۵:۰۸   + ۵۶ سایت دیگر  
مدیرعامل بانک ملت اظهار داشت: ارزش بازار بانک ملت در بورس، با رشد 296 درصدی رو به رو شده که این رشد بیش از دو برابر رشد ارزش بازار بانک های بورسی است.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۵ - ۱۴:۰۸   + ۲۶ سایت دیگر  
رئیس دادگاه رسیدگی به متهمان پرونده پدیده جزئیاتی از رای دادگاه را اعلام کرد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۵ - ۱۴:۰۸   + ۲۷ سایت دیگر  
حالا بهتر است از آنچه در آخرین هفته تیرماه و اولین هفته مرداد بر بازار ارز ایران گذشت، با عبارت نوسان شدید یاد کرد نه کاهش و افزایش چرا که رفت و برگشت مداوم از کانال 11هزار تومان تا نیمه 12هزار تومان ...
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۵ - ۱۳:۳۸   + ۳۰ سایت دیگر  
بانک تجارت و شرکت فروشگاه های زنجیره ای رفاه به منظور اعطای تسهیلات 240 میلیون ریالی خرید کالای داخلی در قالب طرح پیوند ایرانی تفاهمنامه همکاری امضا کردند.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۵ - ۱۳:۳۸   + ۳۶ سایت دیگر  
با تکمیل موجودی و شرکت در چهلمین مرحله قرعه کشی حساب های قرض الحسنه پس انداز بانک ملی ایران، شانس خود را برای برنده شدن 91 کمک هزینه خرید مسکن و دیگر جوایز ارزنده امتحان کنید.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۵ - ۱۱:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
معاون بیمه و بانک وزیر امور اقتصادی و دارایی با بیان این که مطالبات غیرجاری بانک ها تا اردیبهشت ماه به 11 ...
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۵ - ۱۰:۳۸   + ۲۸ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه مدتی قبل به بهانه سازوکار مالی اینستکس، در حمایت از FATF نکاتی را مطرح کرد که نقدهای جدی بر آن وارد است.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۵ - ۱۰:۰۸   + ۶۶ سایت دیگر  
بانک ملی ایران در سه ماه نخست سال جاری بیش از هشت هزار وام قرض الحسنه به منظور رفع احتیاجات ضروری مشتریان از محل منابع قرض الحسنه خود پرداخت کرده است.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۳ - ۱۱:۰۸   + ۱۷ سایت دیگر  
در حالیکه اعلام شد تکلیف صنعت رمز ارزها به زودی در قالب مصوبه ای مشخص میشود،کارشناسان و فعالان این صنعت از جزئیات آن خبر ندارند؛ آنها نگرانند این طرح پس از چندین سال وقت کشی ...
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۳ - ۱۰:۰۸   + ۲۷ سایت دیگر  
مدیرعامل بانک صادرات ایران گفت: تربیت بانکداران برتر، اقتدار بانک صادرات ایران تا افق 1410 را تضمین می کند.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۲ - ۱۶:۳۸   + ۵۸ سایت دیگر  
آمارهای بانک مرکزی از افزایش 24.2 درصدی مانده سپرده ها و 18 درصدی مانده تسهیلات بانکی در پایان فروردین 98 نسبت به مقطع مشابه سال قبل حکایت دارد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۲ - ۱۶:۳۸   + ۴ سایت دیگر  
رییس کل بانک مرکزی، از بررسی رمز ارزها در جلسات هیات دولت خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۲ - ۱۵:۳۸   + ۵۲ سایت دیگر  
وزیر ارتباطات گفت: امروز در دولت در خصوص بیت کوین صحبت کردیم تا تصمیمی اتخاذ شود که البته به نتیجه نرسیدیم.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۲ - ۱۵:۳۸   + ۳۹ سایت دیگر  
بر اساس اعلام بانک مرکزی، ضوابط ورود و خروج مصنوعات طلا، نقره توسط اشخاص جهت مصارف غیرتجاری( همراه مسافر) مشخص شد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۲ - ۱۳:۰۲   + ۳۹ سایت دیگر  
بانک رفاه کارگران به عنوان نخستین بانک اجتماعی کشور اقدامات متنوعی را در جهت به روز کردن و حل مشکلات مالی مردم و سپرده گذاران به انجام رسانده است.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۲ - ۱۲:۳۲   + ۴۵ سایت دیگر  
بانک ملی ایران از ابتدای سال جاری تا پایان خردادماه تعداد یک هزار و 244 فقره تسهیلات در برنامه اشتغال فراگیر با هدف افزایش اشتغال پرداخت کرده است.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۲ - ۱۱:۰۲   + ۹ سایت دیگر  
مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی در گزارشی با طرح 5 نکته درباره الزام بانکها به حذف سود و جریمه از بدهی تسهیلات، اعلام کرده است که بانکها میان مشتریان خوش حساب و بدحساب، تبعیض ناروا قرار می دهند.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۲ - ۱۱:۰۲   + ۹ سایت دیگر  
در حالی سکانداری دکتر همتی در بانک مرکزی یکساله شد که در پی تحولات انجام شده در اقتصاد کشور سرعت رشد نرخ تورم کاهش یافت.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۲ - ۱۰:۳۲   + ۶۰ سایت دیگر  
با برگزاری مجمع عمومی عادی سالیانه بانک ملت، صورت های مالی این بانک بزرگ بورسی برای مقطع منتهی به 29 اسفندماه 97 با اکثریت قاطع آرا، به تصویب سهامداران رسید.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۲ - ۱۰:۳۲   + ۷۳ سایت دیگر  
تقدیر ویژه رئیس دفتر رئیس جمهور از نقش آفرینی بانک ها در رونق تولید رئیس دفتر رئیس جمهور از خدمات شایسته نظام بانکی در حوزه کمک به رونق تولید و ایجاد اشتغال در کشور به صورت ویژه تقدیر کرد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۱ - ۱۵:۲۹   + ۴۰ سایت دیگر  
بر اساس اعلام صندوق توسعه ملی ، در سال گذشته یک میلیارد دلار قرارداد با بانک ملی ایران منعقد شد که از این رقم 828 میلیون دلار اعتبار جهت اعطای تسهیلات به مشتریان واجد شرایط در نظر گرفته شده است.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۱ - ۱۴:۵۹   + ۱۰ سایت دیگر  
دوم مردادماه سال جاری سکانداری دکتر همتی در ساختمان لاجوردی بانک مرکزی یکساله می شود، یک سالی که اقتصاد کشور و نظام بانکی با تحول همراه بود ایبِنا طی روزهای آتی گزارش عملکردی از این دوره منتشر می کند.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۱ - ۱۴:۵۹   + ۷۹ سایت دیگر  
وزیر امور اقتصادی و دارایی با بیان اینکه ارز گم نمی شود، گفت: اصل موضوع این است که ارزی برای واردات محصولی تخصیص یافته اما برای بازگشت کالا مسیرهای محاسبات کامل انجام نشده است.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۱ - ۱۲:۵۹   + ۳۳ سایت دیگر  
معاون وزیر اقتصاد گفت: بانکداری دیجیتال در حال اتفاق افتادن است و بانک ها باید با دید باز به استقبال این تحول بروند.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۱ - ۱۰:۵۹   + ۶۳ سایت دیگر  
پیگیری وصول مطالبات معوق بانکی و تدوین برنامه کوتاه مدت برای تعیین تکلیف بدهکاران کلان، از تصمیمات نشست جدید ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی بود.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۱ - ۰۹:۵۹   + ۱۵ سایت دیگر  
ستاد رفع موانع تولید خواستار آن شد که تمامی بانک های عامل از انجام هرگونه اقدام حقوقی و اجرایی علیه واحدهای تولیدی مشمول ماده 20 قانون رفع موانع تولید تا اتخاذ تصمیم نهایی از سوی دولت خودداری کنند.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۱ - ۰۹:۲۹   + ۳۱ سایت دیگر  
عبدالناصر همتی رئیس کل بانک مرکزی در یادداشتی در اینستاگرام خود درباره مذاکرات با معاون نخست وزیر و وزیر دارایی عراق تاکید کرد که هدفگذاری حجم تجارت 20 میلیارد دلاری با گسترش روابط اقتصادی و حضور ...
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۱ - ۰۹:۲۹   + ۲۰ سایت دیگر  
هیات مدیره بانک ملت در اطلاعیه ای از لغو مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده این بانک خبر داد
  ۱۳۹۸/۰۴/۳۱ - ۱۵:۵۹   + ۵۹ سایت دیگر  
مدیرعامل بانک ملی ایران طی یک ماه گذشته با هدف کمک به محرومیت زدایی از مناطق کمتر توسعه یافته، به چند نقطه کشور سفر کرده و یا در انعقاد قراردادهای مرتبط با این موضوع نقش فعال داشته است.
  ۱۳۹۸/۰۴/۳۱ - ۱۵:۵۹   + ۱۲ سایت دیگر  
بانک مرکزی نحوه اقدام در خصوص اخذ مابه التفاوت نرخ ارز از اقلام تعرفه ای کالاهای اساسی را که از فهرست اقلام مشمول ارز 42000 ریالی خارج شده و تا 18خرداد98 ترخیص نگردیده اند، مشخص کرد.
مشاهده نتایج بیشتر...