چهارشنبه ۰۷ تیرساعت ۱۵:۱۰Jun 2017 28

سبا724 (saba724.ir)

  ۱ ساعت پیش    
مدیرعامل بانک شهر با اشاره به استقبال شهروندان از شعب کشیک این بانک در ایام تعطیلات عید فطر، از رونمایی از نرم افزار موبایلی "شهرنت وی" به عنوان خدمت جدیدی از بانک شهر خبر داد.
  ۲ ساعت پیش    
چند سالی است سامانه چکاوک برای پذیرش و پردازش الکترونیکی چک های کاغذی بین بانکی و انجام تراکنش های مبتنی بر آنها به صورت کاملاً الکترونیکی راه اندازی شده است،تا به جای فیزیک چک ...
  ۳ ساعت پیش    
رییس پژوهشکده پولی و بانکی با تاکید بر اینکه ، شایعات ایجاد شده برای برخی از موسسات وبانک ها جنبه تخریبی دارد، گفت: این موارد با واقعیت ها سازگاری ندارد.
  ۳ ساعت پیش    
بانک مرکزی امروز (چهارشنبه) نرخ برابری 39 واحد پولی را منتشر کرد که بر مبنای آن ارزش دلار به همراه 15 ارز دیگر کاهش و 19 ارز همچون یورو و پوند انگلیس افزایش یافت؛ چهار ارز نیز ثابت ماند.
  ۳ ساعت پیش    
افزایش مشارکت مردم برای رویگردانی از سرمایه گذاری در موسسات مالی و اعتباری غیرمجاز و تلاش بیشتر دولت در بازگرداندن پس انداز سپرده گذاران، ضرورتی برای بهبود فعالیت نظام بانکی در کشور است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۴ - ۲۱:۳۶    
نرخ تورم در 12 ماه منتهی به خردادماه امسال نسبت به مدت مشابه پارسال 10.2 درصد به ثبت رسید.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۴ - ۲۰:۵۱    
رییس کل بانک مرکزی از کاهش حجم نقدینگی موسسه های غیرمجاز از 25 درصد به زیر 10 درصد خبر داد و گفت: بانک مرکزی با جدیت ساماندهی بازار غیرمتشکل پولی را ادامه می دهد تا به فضل الهی در سال 1397 موسسه خارج ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۴ - ۱۲:۵۱    
نسل جدید صندوق های امانات الکترونیک در بانک ملت، به بهره برداری رسید.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۴ - ۱۲:۳۶    
بانک های ملی و صادرات ایران با امضای تفاهم نامه ای از این پس در زمینه فناوری اطلاعات با یکدیگر همکاری می کنند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۴ - ۱۱:۳۶    
مدیرعامل بانک پارسیان گفت: تعیین تکلیف نزدیک به 10 هزار حساب از سپرده گذاران تعاونی منحله ثامن الحجج باقی مانده است که حدود 5 هزار نفر از مشتریان آن را تشکیل می دهند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۴ - ۱۱:۰۶    
در چند ماه گذشته، موضوع ادغام بانک ها یا موسسات اعتباری بارها مطرح شده است. پرواضح است که اقتصاد ایران یک اقتصاد بانک محور است ودر آن تجارت پول نقش پررنگی دارد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۴ - ۱۰:۰۶    
تعطیلی بازارهای جهانی در روز یکشنبه سبب شد تا نرخ برابری 39 ارز اعلامی بانک مرکزی نسبت به روز قبل ثابت بماند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۳ - ۱۸:۰۶    
روایت های نادرستی که این روزها از نظام بانکی مطرح می شود نه تنها منافع سپرده گذاران و سیستم بانکی را نشانه گرفته بلکه ساختار اقتصاد را تحت تاثیر قرار داده است درحالی که متولیان بانکی بارها به مردم ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۳ - ۱۷:۳۶    
شاخص بورس در نخستین روز کاری فصل تابستان (شنبه) 83 پله افت کرد و در جایگاه 78 هزار و 652 واحدی ایستاد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۳ - ۱۶:۵۱    
رئیس کل بانک مرکزی از احتمال حضور نماینده سپرده گذاران تعاونی های منحله در هیات تصفیه خبر داد و گفت: پرداخت سپرده های تا سقف 50 میلیون تومان موسسه کاسپین، از 4 تیرماه آغاز خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۳ - ۱۶:۳۶    
دبیر کانون بانک های خصوصی و موسسات اعتباری با استقبال از بیانیه جدید گروه اقدام مالی (FATF) در تداوم تعلیق اقدام متقابل علیه ایران گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۳ - ۱۴:۳۶    
دبیرکل کانون بانکهای خصوصی تعیین تکلیف نرخ سود را در انتظار شورای پول و اعتبار دانست و گفت: در تعیین نرخ باید همه جوانب را رعایت کرد، چراکه کاهش آن ممکن است حتی اجاره بها را هم بالا ببرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۳ - ۱۴:۰۶    
ساخت مدارس امید آینده ، که سال پیش در دستور کار بانک آینده قرار گرفته بود، مطابق با برنامه ریزی صورت پذیرفته، امسال به صورت هم زمان و مصادف با عید سعید قربان در سراسر کشور افتتاح خواهند شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۳ - ۱۳:۳۶    
بانک ملی ایران در دو ماه نخست امسال بیش از 8 هزار میلیارد ریال تسهیلات به منظور تهیه لوازم و وسایل و کالاهای مورد نیاز خانوارها پرداخت کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۳ - ۱۳:۲۱    
دبیر کل بانک مرکزی از توزیع 7 میلیون برگ معادل 70 میلیارد ریال اسکناس هزار تومانی در مرحله اول خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۳ - ۱۳:۰۶    
بانک ملت 500 دستگاه جدید پایانه بانکی غیرنقد را در سطح کشور نصب و راه اندازی می کند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۳ - ۱۳:۰۶    
در دولت یازدهم برای اولین بار سرمایه بانک های دولتی به دو برابر افزایش پیدا کرد و این کار مهم و بی سابقه ای بود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۳ - ۱۲:۳۶    
بانک مرکزی امروز (شنبه) نرخ برابری 39 واحد پولی را منتشر کرد که بر مبنای آن ارزش دلار به همراه 11 ارز دیگر نسبت به پنجشنبه گذشته کاهش و 23 ارز همچون یورو و پوند انگلیس افزایش یافت ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۲۰:۳۵    
بانک ملت در اطلاعیه ای، نامه منتشره در شبکه های اجتماعی منتسب به گروه مالی ملت را تکذیب کرد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۲۰:۲۰    
بنا به گفته مدیرعامل بانک ملت این بانک توانسته است با بهره گیری از فرصت ایجاد شده در پسابرجام با بیش از 150 بانک در اقصی نقاط دنیا روابط کارگزاری برقرار کند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۲۰:۲۰    
بانک مرکزی متوسط قیمت خرده فروشی 11 گروه مواد خوراکی در هفته پایانی خردادماه سال جاری را اعلام کرد که بر این اساس قیمت 2 گروه افزایش، 6 گروه دیگر کاهش و 3 گروه ثابت ماند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۱۴:۰۵    
معاون نظارت بانک مرکزی گفت: ثامن،مهر اقتصاد،افضل توس و آرمان از سوی بانک مرکزی رصد می شوند و در سال جاری با اقداماتی که انجام گرفته ساماندهی خواهند شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۱۴:۰۵    
گروه ویژه اقدام مالی (FATF) نشست 6 روزه خود را در اسپانیا آغاز کرده است. در نشست سال گذشته، ایران به مدت 12 ماه از لیست سیاه تعلیق شد تا اقداماتی در جهت اصلاح فرایندهای بانکی انجام دهد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۱۲:۵۰    
ولی اله سیف رئیس کل بانک مرکزی با ارسال نامه از تلاش های مدیرعامل و مجموعه بانک سپه به دلیل نقش آفرینی در بازار بین بانکی تقدیر کرد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۱۲:۵۰    
در بازار سرمایه، امروز شاخص با افت 105 واحدی در کانال 78 هزار واحدی باقی ماند و به 78 هزار و 761 واحدی رسید.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۱۱:۳۵    
معاون ارزی بانک مرکزی پیش بینی کرد که تا پایان امسال ضمن فراهم شدن زمینه های لازم برای اجرای طرح یکسان سازی نرخ ارز ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۱۱:۲۰    
بانک مرکزی اعلام کرده تعیین تکلیف سپرده های زیر 500 میلیون ریال تعاونی منحله فرشتگان که در موسسه اعتباری کاسپین ادغام شده است را از اوایل تیرماه آغاز می کند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۱۰:۲۰    
نرخ های اعلامی بانک مرکزی در آخرین روز فصل بهار از افزایش قیمت دلار آمریکا به همراه 13 ارز دیگر نسبت به روز گذشته حکایت دارد ضمن آنکه ارزش 22 ارز همچون پوند انگلیس و یورو کاهش داشت اما سه ارز تغییری ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۰ - ۱۲:۵۰    
بانک ملی ایران در دو ماه نخست امسال بیش از 261 میلیارد ریال تسهیلات قرض الحسنه برای ایجاد اشتغال پرداخت کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۰ - ۱۲:۵۰    
بانک اقتصادنوین به عنوان بانک عامل بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران، انواع پول خرد (سکه های نیکل و اسکناس کارکرده) توزیع می کند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۰ - ۱۲:۳۵    
بانک مرکزی اعلام کرد:در روزهای گذشته برخی افراد و گروهها با اهداف شخصی و سیاسی، از طریق برخی رسانه ها به انتشار شایعاتی مانند ورشکستگی بانکها و در خطر بودن سپردههای اقدام می کنند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۰ - ۱۲:۲۰    
رئیس پژوهشکده پولی و بانکی با اشاره به رشد اقتصادی 12.5 درصدی سال 95، پیش بینی کرد: امسال این رشد افزایش یافته و نقش بخش بدون نفت نیز ارتقا خواهد یافت.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۰ - ۱۲:۰۵    
عضو ستاد پسابرجام اتاق بازرگانی تهران، از آغاز تغییر در قانون سرمایه گذاری خارجی ایران خبر داد و گفت: قانون کنونی ، مانع جدی در جذب سرمایه است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۰ - ۱۲:۰۵    
سفر اخیر وزیر دارایی اتریش و هیات همراه وی به ایران بیش از هر موضوعی از اشتیاق این بازیگر موثر اتحادیه اروپا برای گسترش تعاملات و مناسبات تجاری- اقتصادی با کشورمان حکایت داشت که رفع موانع مالی و ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۰ - ۱۱:۵۰    
سپرده گذاران موسسه اعتباری ثامن نگران سپرده های خود نباشند و حسب نیاز برای دریافت خدمات به این موسسه مراجعه کنند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۰ - ۱۱:۲۰    
شایعاتی مبنی بر ورشکستگی بانک پارسیان مربوط به کلیپی در خصوص تجمع سپرده گذاران موسسه مالی ثامن الحجج بوده که در سال های 84 و 85 صورت گرفته است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۹ - ۱۷:۲۰    
الکسا در گزارشی میزان بازدیدهای کاربران از سایت بانک های مختلف در ایران را منتشر کرد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۹ - ۱۶:۵۰    
معاون نظارتی بانک مرکزی گفت: فردا در بانک کشاورزی از "یارا کارت" رونمایی و در سایر بانک ها از تیر ماه عملیاتی می شود.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۹ - ۱۶:۵۰    
معاون اقتصادی بانک مرکزی با اعلام جزییات رشد اقتصادی 12.5 درصدی اظهار امیدواری کرد این روند در سال 1396 نیز ادامه یابد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۹ - ۱۶:۲۰    
عضو هیات مدیره بانک پارسیان اعلام کرد این بانک، بانکی است پیشرو که سهم بزرگی از خدمات الکترونکی در شبکه بانکی کشور را در اختیار دارد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۹ - ۱۶:۰۵    
موافقتنامه خط اعتباری 8 میلیارد یورویی میان ایران و اگزیم بانک کره جنوبی در حضور وزیر اقتصاد و دارایی و نیز رئیس اگزیم بانک کره به امضاء رسید.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۹ - ۱۵:۵۰    
هفت شعبه بانک ملی ایران برای خدمت رسانی به مشتریان محترم به منظور تامین مسکوک مورد نیاز آماده اند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۹ - ۱۵:۳۵    
نسخه جدید همراه بانک سینا با قابلیت های جدید و جلوه های گرافیکی جذاب و با امکانات و امنیت بیشتر برای دارندگان سپرده در بانک سینا به بهره برداری رسیده است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۹ - ۱۳:۵۰    
معاون اول رئیس جمهور در بخشنامه ای، بانک مرکزی و وزارت امور اقتصادی و دارایی را مجاز دانست تا از محل منابع داخلی خود، نسبت به تسویه بدهی ناشی از تعهدات با صندوق بین المللی پول اقدام کنند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۹ - ۱۳:۲۰    
بانک ملی ایران در سی و هشتمین دوره قرعه کشی حساب های قرض الحسنه پس انداز خود بیش از 970 میلیارد ریال جایزه در نظر گرفته است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۹ - ۱۲:۲۰    
بانک مرکزی اعلام کرد: شبکه بانکی کشور در دو ماهه نخست امسال 569.7 هزار میلیارد ریال تسهیلات به بخش های اقتصادی پرداخت کرد که در مقایسه با دوره مشابه پارسال به میزان 80.3 هزار میلیارد ریال معادل 16 ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۹ - ۱۰:۲۰    
گویا رئیس کل بانک مرکزی هنوز به این جمع بندی نرسیده است که یکبار برای همیشه در این روزهای پرالتهاب، خیال سپرده گذاران را بابت ادغام و برنامه های جدید نظام بانکی راحت کند و به مردم بگوید که با ادغام ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۹ - ۱۰:۰۵    
معاون اقتصادی بانک مرکزی از هدفگذاری رشد اقتصادی 5 درصدی برای سال 96 خبر داد و گفت: روزهای سختی برای نظام بانکی در راه است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۹ - ۰۹:۵۰    
ولی الله سیف در یادداشتی بر لزوم ساماندهی بازار غیرمتشکل اشاره و بر نقش مردم و رسانه ها برای پیشبرد این هدف مهم تاکید کرد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۹ - ۰۹:۵۰    
سکه های رایج یک هزار ریالی، دو هزار ریالی و پنج هزار ریالی از طریق شعب برخی بانک ها توزیع می شوند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۹ - ۰۹:۳۵    
معاون نظارتی بانک مرکزی گفت: موسسه ثامن در مسیر پیوستن به موسسه های مجاز است و سپرده گذاران نگران نباشند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۸ - ۱۹:۵۰    
معاون امور مناطق بانک مهر اقتصاد با تکذیب هرگونه برنامه ریزی برای ادغام این بانک، تاکید کرد: بانک از نظر نقدینگی مشکلی برای پرداخت وجوه سپرده گذاران ندارد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۸ - ۱۸:۲۰    
عضو فراکسیون شفاف سازی مجلس با بیان اینکه اسناد و مدارک مستند وجود دارد که بانک مرکزی به این موسسات مجوز داده است، گفت: آقای سیف می گوید ما به این موسسات مجوز ندادیم.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۸ - ۱۸:۰۵    
روند نزولی شاخص کل بورس امروز (یکشنبه) در سایه بازار کم رمق 294 پله پایین آمد و در رقم 78 هزار و 990 واحد ایستاد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۸ - ۱۷:۵۰    
بانک سپه در نظر دارد نسبت به تأمین بخشی از نیروی انسانی مورد نیاز خود در مشاغل بانکدار و متصدی امور انتظامی از طریق آزمون استخدامی مشترک فراگیر و مصاحبه استخدامی اقدام کند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۸ - ۱۳:۲۰    
دادستان اهواز گفت: به علت حجم بالای سپرده گذاران موسسه آرمان در خوزستان، سهامداران این موسسه را ممنوع الخروج کرده ایم.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۸ - ۱۳:۰۵    
نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی اعلام کرد سازمان های نظارتی و قضایی باید با شایعه سازان ورشکستگی بانک پارسیان برخورد کنند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۸ - ۱۲:۳۵    
به نظر می رسد شان نمایندگان مجلس بالاتر از این باشد که در دام توطئه ای بزرگ بیفتند و با چند سپرده گذار که به دنبال منافع شخصی خود هستند همراه و همگام شوند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۸ - ۱۲:۲۰    
گزارش اقتصادی سال گذشته شرکت شبکه الکترونیکی پرداخت کارت (شاپرک) نشان می دهد بانک ملی ایران در حوزه پرداخت الکترونیک یکی از سرآمدان نظام بانکی بوده است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۸ - ۱۲:۰۵    
یک کارشناس مسکن با هشدار نسبت به حرکت به سمت صدور صورت وضعیت و فاکتورهای صوری برای فرار از مالیات ساخت آپارتمان گفت: هزینه ساخت هر متر آپارتمان برای سازندگان، حداکثر یک میلیون تومان است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۸ - ۱۱:۳۵    
پس از آنکه سیف، رئیس کل بانک مرکزی درباره برنامه این بانک برای ادغام برخی بانک ها خبر داد،شایعات مختلفی به ویژه در فضای مجازی شکل گرفت.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۷ - ۲۲:۵۰    
رئیس هیات مدیره موسسه اعتباری ثامن به مردم اطمینان داد که نگران سپرده های خود در این موسسه نباشند، زیرا هرگونه تصمیم درباره ادغام و تغییر در ساختار آن با نظر بانک مرکزی انجام می شود.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۷ - ۲۲:۳۵    
تازه ترین نظرسنجی کیتکو از کارشناسان اقتصادی و سرمایه گذاران بین المللی نشان می دهد که روند نزولی قیمت جهانی طلا طی هفته آینده نیز ادامه خواهد یافت.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۷ - ۱۹:۳۵    
روند نزولی شاخص کل بورس امروز (شنبه) 180 واحد کاهش یافت و به رقم 79 هزار و 285 واحد عقب نشینی کرد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۷ - ۱۸:۵۰    
شایعه ادغام مؤسسه ثامن در مؤسسه کوثر برخی سپرده گذاران ثامن را برای برداشتن سپرده های خود به تکاپو انداخته در حالی که تجربه های قبلی نشان می دهد هیچ سپرده ای در فرآیند ادغام، از بین نمی رود.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۷ - ۱۸:۳۵    
جشنواره آغازین باشگاه مشتریان بانک رفاه "همراهان رفاه" نامگذاری گردید.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۷ - ۱۸:۲۰    
صندوق سرمایه گذاری اعتماد کارگزاری بانک ملی ایران با حضور اعضای هیات مدیره و جمعی از مدیران کارگزاری بانک ملی ایران افتتاح شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۷ - ۱۸:۰۵    
طرح شرکای تجاری باشگاه مشتریان بانک ملت با حضور مدیرعامل، اعضای هیأت مدیره و مدیران ارشد این بانک رونمایی شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۷ - ۱۷:۰۵    
نسخه شتاب 7 در بانک سینا راه اندازی شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۷ - ۱۵:۰۵    
این روزها در شرایطی شایعات درباره ورشکستگی بانکها، دومینووار در حال حرکت در نظام بانکی است که بانک مرکزی می گوید، رفتارهای بانکی را به دقت زیر نظر دارد و پرریسک ها را تحت نظر گرفته است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۵ - ۱۲:۳۵    
رئیس کل سازمان امور مالیاتی با اشاره به اجرای دریافت مالیات از ساخت و ساز مسکن،گفت: تغییری در این ماده قانونی ایجاد شده به نفع سازندگان و به نفع مردم است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۵ - ۱۲:۲۰    
مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی گفت: کارهایی که در این سال ها انجام داده ایم وظیفه ما بوده است و هنوز کار ناکرده زیادی باقی مانده است و باید گام های بزرگتری در جهت ارتقاء زندگی و معیشت کارگران و ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۵ - ۱۲:۰۵    
بانک مرکزی نرخ 39 ارز بانکی را برای امروز پنج شنبه 25خرداد 1396 اعلام کرد که براین اساس نرخ بانکی 16 ارز افزایش و قیمت 19واحد پولی کاهش داشته است.در این میان نرخ 4 ارز نیز ثابت ماند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۴ - ۲۲:۳۵    
قوه قضاییه با صدور بخشنامه ای در خصوص رسیدگی به شکایات علیه شرکتهای تعاونی اعتباری و موسسات مالی اعلام کرد:دادستانهای شورا مکلفند در رسیدگی به پرونده ها با دادستان کل هماهنگ باشند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۴ - ۱۶:۵۰    
با توجه به این که زمان تعیین تکلیف سپرده گذاران فرشتگان به اتمام رسیده اما سپرده گذاران می توانند برای مشخص کردن وضعیت حساب های خود به شعب اصلی موسسه کاسپین مراجعه کنند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۴ - ۱۵:۰۵    
پذیرندگان MPOS بانک تجارت ، با پذیرش انواع کارت های شتابی در هر مکان می توانند دریافت های خرد را مدیریت کنند .
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۴ - ۱۳:۵۰    
همزمان با لیالی قدر پیشخوان شهرنت بانک شهر در شهر مقدس مشهد مستقر و راه اندازی شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۴ - ۱۳:۳۵    
رئیس اسبق کانون صرافان با بیان اینکه افزایش سرمایه مورد نیاز فعالیت صرافی ها از جمله دلایل ابطال مجوز 220 صرافی بوده، گفت: ابطال مجوز به مفهوم تخلف صرافان نیست و نباید مردم را بی اعتماد کرد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۴ - ۱۳:۳۵    
ماموران گمرک در تازه ترین عملیات مبارزه با قاچاق، موفق به کشف 125000 دلار ارز قاچاق شدند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۴ - ۱۲:۰۵    
با گذشت یک سال و نیم از راه اندازی سامانه بام بانک ملی ایران، بیش از یک میلیون نفر به عضویت آن در آمده اند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۴ - ۱۱:۵۰    
در جلسه امروز شورای پول مقرر شد سقف تسهیلات قرض الحسنه اشتغالزایی برای مددجویان کمیته امداد امام خمینی، سازمان بهزیستی، ایثارگران، مشاغل خانگی و موارد مشابه به200 میلیون ریال افزایش یابد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۴ - ۱۱:۳۵    
مقررات ناظر بر نحوه محاسبه سرمایه نظارتی و کفایت سرمایه مؤسسات اعتباری منطبق با استانداردهای نوین نظارت بانکی بین المللی در جلسه شورای پول و اعتبار به تصویب رسید.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۳ - ۱۹:۳۵    
دبیر کل انجمن ملی لیزینگ ایران اعلام کرد: شرکت های لیزینگ دارای مجوز فعالیت از بانک مرکزی، نیاز به پروانه کسب از اتحادیه ها ندارند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۳ - ۱۹:۲۰    
اعلام شروع به کار بانک سپه با دو ساعت تأخیر در روزهای 19 و 23 ماه مبارک رمضان.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۳ - ۱۹:۰۵    
پذیره نویسی صندوق اعتماد کارگزاری بانک ملی ایران از روز شنبه 27 خرداد ماه سال جاری به مدت شش روز آغاز می شود.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۳ - ۱۸:۳۵    
بانک آینده در راستای عمل به اقتصاد مقاومتی اقدام به حمایت از فعالان اقتصادی به ویژه بنگاه های کوچک و متوسط (تولیدی صنعتی، کشاورزی و خدماتی) از طریق تأمین مالی آن ها نموده است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۳ - ۱۸:۲۰    
شاخص کل بورس امروز (سه شنبه) علاوه بر افت 137 واحدی با کاهش حجم معاملات روبرو شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۳ - ۱۳:۰۵    
احمد ضیایی، نایب رییس فدراسیون والیبال کشورمان از حمایت بانک گردشگری از تیم ملی در طول مدت برگزاری لیگ جهانی تشکر و قدردانی کرد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۳ - ۱۲:۲۰    
معاون اول رئیس جمهور با تاکید بر ضرورت برخورد با موسسات مالی غیرمجاز گفت: بانک مرکزی باید با جدیت هر چه بیشتر با این گونه موسسات برخورد کند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۳ - ۱۱:۳۵    
مشتریان بانک ایران زمین در شهر مشهد می توانند یک کد تخفیف 5 هزار تومانی از اپلیکیشن درخواست خودرو چیتکس دریافت کنند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۳ - ۱۰:۰۵    
شاخص نسبت تعداد چکهای برگشتی به جمعیت استانها (درصد) نشان دهنده این است که به ازای هر 100 نفر جمعیت چند فقره چک بانکی در هر استان برگشت خورده است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۳ - ۰۹:۵۰    
در حالی رئیس کل بانک مرکزی در واپسین روزهای بهار، وعده بررسی نرخ سود بانکی در شورای پول و اعتبار را داده بود که اکنون برخی بانکها، دور جدیدی از افزایش نرخ سود را آغاز کرده اند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۲ - ۱۲:۳۶    
سامانه ارزی سنا به عنوان سامانه ای برای نظارت بر فعالیت های ارزی و به عنوان مرجعی به منظور ثبت اطلاعات مربوط به عملیات خرید، فروش، تبدیل و حواله ارزی است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۲ - ۱۲:۲۱    
بانک ملی ایران و کمیته امداد امام خمینی(ره) تفاهم نامه همکاری پرداخت تسهیلات اشتغالزایی به مددجویان این نهاد را به ارزش 900 میلیارد تومان به امضا رساندند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۲ - ۱۰:۰۶    
گمرک ایران در اطلاعیه ای اعلام کرد که از روز چهارشنبه 24 خرداد، ثبت منشاء ارز در فرآیند ثبت سفارش کالا الزامی است و صدور مجوز بارگیری پس از آن صورت می گیرد.
مشاهده نتایج بیشتر...