شنبه ۳۰ تیرساعت ۱۱:۰۲Jul 2018 21

سبا724 (saba724.ir)

سبا724 28 اسفند 1394 سبا724 28 اسفند 1395 سبا724 28 اسفند 1396 سبا724 1 فروردین 1397 سبا724 1 اردیبهشت 1397 سبا724 30 خرداد 1397 سبا724 2 تیر 1397 سبا724 3 تیر 1397 سبا724 4 تیر 1397 سبا724 5 تیر 1397 سبا724 6 تیر 1397 سبا724 7 تیر 1397 سبا724 8 تیر 1397 سبا724 9 تیر 1397 سبا724 10 تیر 1397 سبا724 11 تیر 1397 سبا724 12 تیر 1397 سبا724 13 تیر 1397 سبا724 14 تیر 1397 سبا724 16 تیر 1397 سبا724 17 تیر 1397 سبا724 18 تیر 1397 سبا724 19 تیر 1397 سبا724 20 تیر 1397 سبا724 22 تیر 1397 سبا724 23 تیر 1397 سبا724 24 تیر 1397 سبا724 25 تیر 1397 سبا724 26 تیر 1397 سبا724 27 تیر 1397 سبا724 28 تیر 1397 
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۱۳:۲۳    
مدیر عامل بانک ملّی ایران در تماس با رئیس و کارکنان شعبه نعمت آباد این بانک که روز گذشته مورد سرقت مسلحانه قرار گرفته بود، از تلاش همکاران شعبه برای حفظ اموال بانک و مردم تقدیر کرد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۱۳:۰۶    
بانک مرکزی، نرخ 39 ارز را برای امروز اعلام کرد که بر اساس آن نرخ 27 ارز از جمله دلار و یورو نسبت به روز چهارشنبه افزایش و قیمت 9 ارز مانند پوند کاهش یافت؛ نرخ 3 ارز نیز ثابت ماند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۱۳:۰۶    
رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) گفت: از ابتدای پارسال تاکنون، 4 بانک به تعهدات خود در زمینه پرداخت تسهیلات به مددجویان این نهاد حمایتی عمل نکرده اند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۱۳:۰۶    
یک مقام مسئول با اشاره به اینکه رانندگان فعال در بخش حمل و نقل بین المللی و ترانزیت هنوز موفق به دریافت ارز نشده اند، گفت: بانک های عامل هرچه سریع تر ارز مورد نیاز رانندگان را پرداخت کنند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۱۱:۳۵    
سارقی که صبح امروز اقدام به سرقت مسلحانه از شعبه نعمت آباد بانک ملی ایران کرده بود، با هوشمندی و درایت کارکنان شعبه و حضور به موقع و سریع ماموران نیروی انتظامی پیش از فرار دستگیر شد و اکنون تحویل ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۱۱:۳۵    
گزارشی که با تیتر رد پای برخی سلبریتی ها و مسئولان در پرونده ثامن الحجج منتشر شد، واکنش برخی از افرادی را که از آنها در گزارش یاد شده بود، در پی داشت.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۱۱:۲۰    
لیست واحدهای منتخب بانک ملی ایران به منظور ارائه خدمات بانکی به مودیان مالیاتی اعلام شد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۶:۳۵    
بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران بانک ها و موسسه های اعتباری و صندوق های حمایتی را موظف کرد حداکثر در مدت یک ماه، تکلیف تسهیلات یا موارد امهال مصوب در کارگروه تسهیل را مشخص کنند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۶:۲۰    
عضو هیات مدیره بانک ملی ایران با تاکید بر جایگاه هدف گذاری و برنامه ریزی در سازمان های توسعه یافته گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۵:۲۰    
در سیزدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی نشریه سامان جایزه برترین مصاحبه را ازآن خود کرد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۵:۲۰    
نشریات بانک سپه در سیزدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی در چهار بخش سرمقاله، مقاله، خبر و صفحه آرایی رتبه اول را از آن خود کرد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۴:۵۰    
با وجود اینکه طرح انتشار اوراق سکه در بازار سرمایه مدتی است متوقف شده و برخی گمانه زنی ها درباره منتفی شدن آن وجود دارد، دبیرکل بانک مرکزی می گوید که این طرح پابرجاست و روی میز قرار دارد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۳:۲۰    
وزیر اقتصاد با بیان اینکه 4400 میلیارد تومان اموال مازاد بانک هابه فروش خواهد رسید، گفت: گمرک از ترخیص تعداد 155 دستگاه خودرو ثبت سفارش شده غیر قانونی ممانعت کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۳:۰۵    
تعداد کل شعب داخل کشور شبکه بانکی در پایان خرداد ماه 1397 نسبت به پایان اسفند ماه 1396، 0.6 درصد کاهش یافت.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۱:۵۰    
معاون پژوهشی پژوهشکده پولی و بانکی تاکید کرد:نرخ سود بانکی هم اکنون ابزار مناسبی برای کنترل بازار های دارایی نیست.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۱:۲۰    
پرونده تخلف مالی تعاونی ثامن الحجج به عنوان اولین پرونده بررسی قضائی مؤسسات غیرمجاز، بیش از 9 جلسه است که در دادگاه کیفری یک تهران به ریاست قاضی باقری در حال بررسی است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۱:۰۵    
مدیرکل بازرگانی سفارت انگلیس در تهران تاکید کرد: به دنبال یافتن بهترین راه ها در ارتباط و همکاری با ایران هستیم و اینکه کدام یک از شرکت ها بهتر عمل می کنند و صلاحیت بیشتری برای برقراری روابط با ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۰:۵۰    
شورای پول و اعتبار در جلسه عصر دیروز خود، به شنیدن و بررسی گزارش جامع بانک مرکزی در خصوص چالش های نظام بانکی کشور، چگونگی تأمین مالی تولید و نیز تحولات مرتبط با بازار ارز پرداخت.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۰:۳۵    
همزمان با آغاز اعزام کاروان های ایرانی به سرزمین وحی، حجاج بیت الله الحرام می توانند بدون مراجعه به شعب بانک ملی ایران و از طریق اپلیکیشن بله عوارض خروج از کشور خود را به سهولت بپردازند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۰:۳۵    
درآمدهای ارزی بانک رفاه تا نیمه خرداد سالجاری به رشد 1.7 برابری رسید.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۰:۳۵    
بانک ملی ایران در راستای مسئولیت های اجتماعی خود اقدامات مهم و گسترده ای در نحوه طراحی، بازسازی و اداره ساختمان های تحت مدیریتش انجام داده تا حداقل تبعات منفی زیست محیطی را ایجاد کند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۱۲:۲۵    
نایب رییس کمیسیون بازار پول و سرمایه اتاق تهران از تغییر نرخ سود بین بانکی خبر داد و گفت: روز گذشته درباره نرخ سود بین بانکی تصمیماتی گرفته شد و این نرخ تغییر کرد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۱۱:۵۵    
بانک مرکزی اعلام کرد فرایند ثبت سفارش برای واردات، اولویت بندی کالاها و تعیین اینکه ورود چه کالاهایی برای کشور لازم است در اختیار بانک مرکزی نیست و این بانک با تخصیص ارز به برخی از مصارف ارزی مخالف ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۱۱:۴۰    
مدیرکل سیاست ها و مقررات ارزی بانک مرکزی این موضوع را که دولت می خواهد پرداخت ارز 4 هزار و 200 تومانی را متوقف کند، تکذیب کرد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۱۱:۲۵    
بانک مرکزی نرخ 39 ارز را برای امروز اعلام کرد که براساس آن نرخ 32 ارز از جمله دلار، یورو و پوند نسبت به دیروز افزایش و قیمت 4 واحد پولی کاهش یافت. نرخ لیر سوریه و روبل بلاروس نیز ثابت ماند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۱۱:۲۵    
سخنگوی دولت گفت: 100 هزار میلیارد تومان از بدهی فعالان اقتصادی، پیمانکاران و واحدهای تولیدی به بانک ها که از دولت طلب دارند بر اساس مصوبه هیات وزیران تسویه می شود.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۱۱:۱۰    
تحویل سکه های پیش فروش شده با موعد سه ماهه از امروز در شعب بانک ملی ایران آغاز شد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۱۱:۱۰    
بانک ملی ایران در سال 96 و سه ماه ابتدای امسال سه هزار و 392 میلیارد ریال از املاک مازاد ملکی و تملیکی خود را تعیین تکلیف کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۵ - ۱۴:۵۵    
بانک مرکزی از همراهی و همکاری بانک سامان در بازار بین بانکی قدردانی کرد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۵ - ۱۵:۴۰    
در جریان رسیدگی به پرونده متهم ردیف اول تعاونی منحل شده ثامن الحجج، قرار بر این شده که قرار تامین وثیقه وی به 4000 میلیارد تومان افزایش یابد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۵ - ۱۳:۱۰    
دبیر کل بانک مرکزی از تحویل سکه های پیش فروش با سررسید سه ماهه از 26 تیرماه خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۵ - ۱۲:۵۵    
تصمیم اخیر دولت برای ایجاد بازار مبادله ارز بین صادر کنندگان و وارد کنندگان گام کوچکی در جهت اصلاح بازار ارز است. ولی هیچ یک از این دو، ساختار نادرست را اصلاح نمی کند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۵ - ۱۲:۲۵    
سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس از بررسی موضوع اصلاح نظام بانکی کشور در جلسه مشترک اعضای کمیسیون متبوعش با مدیران عامل بانک های کشور در روز جاری خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۵ - ۱۱:۳۵    
طی سال های گذشته مشکل بدهی های بانکی حل نشده باقی مانده و همچنان آمار منتشرشده از رشد بدهی های کلان بانکی خبر می دهند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۵ - ۱۱:۰۰    
آمار فروش املاک مازاد بانک تجارت از نظر تعداد و مبلغ همواره روند صعودی داشته که این امر موجب مولد سازی و ایجاد جریان نقدینگی در بانک شده است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۵ - ۱۰:۳۰    
در راستای ارائه خدمات متنوع و به روز در حوزه فناوری اطلاعات، بانک رفاه کارگران اهم دستاوردهای خود را در سه ماهه ابتدای سالجاری معرفی کرد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۵ - ۰۹:۳۰    
یکی از قدیمی ترین معضلات در نظام اقتصادی کشور،عدم ایجاد رابطه صحیح میان ایده پردازان،محققان و دانشگاهیان با مراکز تامین مالی از جمله بانکهاست،به این معنا که صاحبان دانش و طرحهای خلاقانه ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۵ - ۰۹:۱۵    
بانک مرکزی امروز دوشنبه 25 تیر ماه1397نرخ 39 ارز مبادله ای را اعلام کرد که براین اساس نرخ بانکی 38ارز افزایش و قیمت1واحد پولی کاهش داشته است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۵ - ۰۹:۰۰    
دکتر سیدموسی خادمی استاندار استان لرستان در جلسه کارگروه اشتغال لرستان با تشریح روند اعطای تسهیلات اشتغالزایی به روستاییان ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۵ - ۰۸:۴۵    
بانک ملی ایران و شرکت فروشگاه های زنجیره ای رفاه به منظور توسعه همکاری ها دو جانبه، تفاهم نامه همکاری امضا کردند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۴ - ۱۶:۱۰    
تا پایان اولتیماتوم دونالد ترامپ برای خروج شرکت های اروپایی از اقتصاد ایران مدت زیادی باقی نمانده است، به همین دلیل شبکه مویرگی مقابله با تحریم ها دوباره از سوی تجار فعال شده است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۴ - ۱۵:۰۰    
شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ اعلام کرد: برق ساختمان مرکزی پنج بانک و 25 ساختمان اداری در پایتخت به علت رعایت نکردن الگوی مصرف و بخشنامه استانداری مبنی بر مدیریت و کاهش مصرف انرژی، قطع شد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۴ - ۱۴:۴۵    
بانک سامان در راستای #حمایت_از_کالای_ایرانی کارت اعتباری ویژه خرید لوازم خانگی ایرانی صادر می کند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۴ - ۱۴:۱۵    
بانک رفاه کارگران در راستای مسئولیت های اجتماعی خود بیش از 15 میلیارد ریال به منظور بازسازی و یا ساخت مدرسه، مسجد و ... اختصاص داده است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۴ - ۱۴:۰۰    
بانک ملی ایران در راستای تاکیدات دولت مبنی بر خروج بانکها از بنگاه داری، از اسفندماه 96 تا خرداد ماه 97 بالغ بر 14 هزار و 700 میلیارد ریال از سهام شرکتهای زیرمجموعه را از طریق مزایده و پس از طی مراحل ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۴ - ۱۴:۰۰    
بانک ملی ایران توانست جایزه ملی مسئولیت اجتماعی را از آن خود کند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۴ - ۱۱:۲۹    
بانک مرکزی با ارایه نتایج بررسی متوسط هزینه - درآمد خانوار سال 96، اعلام کرد: درآمد یک خانوار شهری در سال گذشته 43 میلیون و 927 هزار تومان و هزینه نیز 42 میلیون و 130 هزار تومان بود.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۴ - ۱۱:۲۹    
بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران از عملکرد شایسته بانک سینا در بازار بین بانکی تقدیر کرد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۴ - ۱۱:۱۴    
مدیرعامل بانک رفاه گفت: محدود شدن فعالیت بانک ها در حوزه بین الملل واثرات افزایش نرخ ارز بر افزایش نرخ تورم دو چالش اصلی پیش روی بانک ها در سال جاری خواهد بود.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۴ - ۱۰:۴۴    
بانک مرکزی نرخ 39 ارز را برای امروز اعلام کرد که طی آن نرخ تمامی ارزها بدون تغییر نسبت به روز شنبه ثابت بود.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۴ - ۱۰:۴۴    
بیش از دوهفته است که بحث ادغام بانک های نظامی شکل جدیدی به خود گرفته و مدیران عامل بانک های منتسب به نهادهای نظامی در جلساتی ادغام با یکدیگر را بررسی می کنند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۴ - ۱۰:۴۴    
ح.ه به دلیل بدهی 1000 میلیارد تومانی به بانک سرمایه توسط یکی از نهاد های امنیتی بازداشت و مدت سه هفته است که در زندان اوین به سر می برد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۳ - ۱۵:۳۰    
معاون اول رییس جمهور بخشنامه معرفی مشمولان واجد بهره مندی از امهال تسهیلات به بانک ها را ابلاغ کرد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۳ - ۱۴:۳۰    
بانک رفاه کارگران بیش از 2000 میلیارد ریال تسهیلات اشتغالزایی پرداخت کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۳ - ۱۴:۱۵    
همزمان با برگزاری اولین مجمع فصلی بانک اقتصادنوین در سال جاری، از سرپرستی منطقه 4 استان های این بانک به دلیل عملکرد مطلوب و تحقق اهداف مصوب تقدیر شد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۳ - ۱۳:۰۰    
مجمع عمومی عادی سالانه بانک سامان (شرکت سهامی عام)، روز یکشنبه 31 تیر ماه 1397 برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۳ - ۱۲:۴۵    
رئیس سازمان دیده بان عدالت و شفافیت تاکید کرد: ما علیه آقای سیف اعلام جرم کردیم، دولت باید او را عزل کند. نباید گذاشت با سلام و صلوات دوره اش تمام شود و بعد سفیر ایران در چین بشود.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۳ - ۱۲:۴۵    
اگرچه دولت می گوید که نرخی به غیر از 4200 تومان را برای دلار به رسمیت نمی شناسد، اما قیمت هرقطعه سکه برای پرداخت مهریه در دادگاهها، از سوی بانک مرکزی با دلار قاچاق تعیین می شود.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۳ - ۱۱:۱۵    
وزیر اقتصاد از رسیدگی مالیاتی به وضعیت واردکنندگان خودرو با ارز 4200 تومانی خارج از روال اداری خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۳ - ۱۰:۳۰    
وزیر آموزش و پرورش گفت: بانک ملی ایران از شاخص ترین بنگاه های اقتصادی کشور در کمک به توسعه مدرسه سازی برای مناطق محروم است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۳ - ۱۰:۳۰    
نایب رئیس مجلس، آخرین نشست نمایندگان سران سه قوه درباره موسسات مالی و اعتباری را تشریح کرد و گفت: مطالبات بالای 200 میلیون 6 هزار نفر پرداخت شد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۳ - ۱۰:۳۰    
سرپرست دادگاه های کیفری یک استان تهران، از متواری شدن یکی از متهمان پرونده ثامن الحجج خبر داد و گفت: این پرونده سه متهم دارد که یکی از آنها فعلا متواری است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۰ - ۱۳:۴۸    
قائم مقام بانک مرکزی از احتمال بازنگری نرخ سود سپرده ها خبر داد و گفت: با مطالعاتی که در جریان است نرخ های سود بانکی مورد بازنگری قرار خواهد گرفت .
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۰ - ۱۳:۱۸    
واحد اعتباری شرکت تعاونی روستایی شباهنگ شهریار و واحد اعتباری شرکت تعاونی روستایی انقلاب شهریار ، بدون اخذ مجوز از بانک مرکزی و به صورت غیرقانونی مبادرت به عملیات بانکی کرده اند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۰ - ۱۲:۱۸    
مدیرعامل سازمان قطار شهری تبریز با اشاره به حمایت های مالی گسترده بانک شهر در توسعه خطوط مترو این کلان شهر ،گفت: خوشبختانه سرعت توسعه خطوط قطار شهری تبریز با حمایت این بانک افزایش یافته است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۰ - ۱۲:۱۸    
به دنبال افزایش دمای هوا در اکثر نقاط کشور و اوج گیری مصرف برق، بانک ملت در راستای همگامی با برنامه های کاهش مصرف برق در کشور و ایفای نقش در کاهش خاموشی واحدهای صنعتی و اماکن تجاری و مسکونی اقدامات ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۰ - ۱۱:۰۲    
مدیر بازرسی و تطبیق بانک سامان به شهروندان توصیه کرد درصورت درخواست افراد ناشناس مبنی بر استفاده از سپرده یا کارت بانکی شان، اکیدا از همکاری با این افراد پرهیز کنند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۰ - ۱۱:۰۲    
کارت خوان های جدید عرضه سوخت دیروز دریکی از پمپ بنزین های غرب تهران افتتاح شد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۰ - ۱۰:۰۲    
برخی کارشناسان نوسان بازار ارز را ناشی از کنترل دولت می دانند و بر لزوم حاکمیت سیاست های بازار آزاد در این زمینه تاکید دارند اما صاحبان یک دیدگاه دیگر ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۰ - ۰۹:۴۷    
وزیر آموزش و پرورش با تقدیر از حمایت های بانک ملی ایران در توسعه امور مرتبط با این وزارتخانه، تاکید کرد که زمینه های همکاری دو نهاد باید بیش از پیش گسترش یابد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۰ - ۰۹:۴۷    
بله با قابلیت های متداول یک پیام رسان،امکان بهره مندی از خدمات مالی نظیر کارت به کارت،درخواست پول و.. ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۱۵:۴۶    
بانک رفاه طی سه ماهه سال جاری، تعداد 10.259 فقره تسهیلات قرض الحسنه ازدواج و تهیه جهیزیه پرداخت کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۱۵:۴۶    
بانک آینده موفق به کسب رتبه نخست بانک های خصوصی، در اجرای طرح رونق تولید کشور شد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۱۴:۱۵    
دیده بان شفافیت و عدالت نسبت به عملکرد بانک مرکزی در منتشر نکردن لیست کامل دریافت کنندگان ارز دولتی واکنش نشان داد و از رئیس جمهور خواست تا با تغییر تیم اقتصادی، در جهت اعتمادسازی گام بردارد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۱۳:۱۵    
بانک گلمن ساچ آمریکا پیش بینی کرد که تیم های انگلیس و بلژیک به فینال مسابقه جام جهانی 2018 روسیه راه پیدا خواهند کرد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۱۳:۱۵    
رئیس اداره کل خزانه بانک ملی ایران تاکید کرد: سکه های پیش فروش شده و ارزهای سپرده گذاری شده نزد این بانک به صورت تعهد شده در حال تحویل به مشتریان است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۱۲:۴۵    
بانک کشاورزی بیش از 40 درصد از منابع مالی طرح ملی انتقال آب خلیج فارس به صنایع جنوب شرق کشور را تامین می کند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۱۲:۱۵    
دولت اعلام کرده که از امروز بازار ثانویه ارز را راه اندازی خواهد کرد؛ همان فضایی که تجار می توانند ارز خود را با نرخ توافقی معامله کنند. آن طرف میدان اما، فروش ارزهای انباری رونق گرفته است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۱۲:۰۰    
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: افزایش نرخ سود بانکی در شرایط حاضر به هیچ وجه به صرفه و صلاح اقتصاد کشور نیست.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۱۱:۱۵    
استاندار خوزستان درنشست با مدیرعامل پست بانک ایران،ضمن تقدیر از عملکرد این بانک درخدمت رسانی به هموطنان، خواستار گسترش خدمات متنوع آن با ایجاد باجه های بانکی درمناطق فاقد شعب درسطح استان شد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۱۱:۱۵    
مدیرعامل بانک رفاه تاکید کرد با وجود خروج آمریکا از برجام و فشار بر کشورهای دیگر برای قطع ارتباطات مالی خود با ایران، همچنان امکان استفاده از بخشی از قراردادهای فاینانس امضا شده وجود دارد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۱۱:۰۰    
مدیرعامل بانک سپه برای بازدید از پروژه های تولیدی و اقتصادی و مناطق آسیب دیده ناشی از زلزله به استان کرمانشاه سفر کرد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۱۰:۴۵    
کارشناسان اقتصادی، علت افزایش نقدینگی را مداخله دولت در ساز و کار اقتصادی دانسته و از برخورد منفعلانه در این حوزه، انتقاد کردند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۱۰:۳۰    
قائم مقام بانک مرکزی گفت: جمع بندی بر این بود مباحثی که حالت اورژانسی دارد به صورت جداگانه به مجلس ارسال شود و لایحه اصلاح قانون پولی و بانکی در 4 فصل و 119 ماده تقدیم مجلس شد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۱۰:۳۰    
با اعلام بانک مرکزی، نرخ دلار وارد کانال 4300 تومانی شد و امروز بر اساس نرخ ابلاغی، هر دلار آمریکا 4301 تومان قیمت خورد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۱۰:۱۵    
بانک ملی ایران در راستای اجرای سیاست های دولت مبنی بر ایجاد اشتغال پایدار، یک هزار و 200 میلیارد ریال تسهیلات طی سه ماه نخست سال جاری در حوزه برنامه اشتغال فراگیر پرداخت کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۷ - ۱۶:۵۵    
با حکم مدیرعامل، علیرضا جمال لیوانی رئیس اداره کل روابط عمومی بانک سپه شد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۷ - ۱۶:۵۵    
معاون توسعه اشتغال و کارآفرینی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: اینکه بانک ها و موسسات مالی پول را نگه دارند غیرقانونی است و ما در این زمینه شکایت می کنیم.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۷ - ۱۶:۵۵    
روز پس از تحویل بسته پیشنهادی اروپا به ایران برای تداوم اجرای برجام، اکنون بازار طلا به عنوان یکی از دماسنج های اقتصاد به آن واکنش مثبت نشان داده و 150 هزار تومان از حباب سکه کاسته شده است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۷ - ۱۶:۵۵    
ساعت کاری شعب بانک سپه تهران تغییر کرد و کارکنان از 6 و نیم صبح تا 13 و 30 دقیقه بعدازظهر مشغول خدمات رسانی به مشتریان خواهند بود.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۷ - ۱۶:۵۵    
بانک مرکزی خلاصه نتایج گزارش متوسط قیمت خُرده فروشی برخی از مواد خوراکی در هفته منتهی به 15 تیر را اعلام کرد که طی آن قیمت 9 گروه نسبت به هفته قبل از آن افزایش و 2 گروه کاهش نشان می دهد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۷ - ۱۰:۲۱    
بانک ملی ایران که از دیرباز صرفه جویی در مصرف انرژی را سرلوحه کار خود قرار داده، این روزها نتایج مثبت عملکرد خود در این حوزه را مشاهده می کند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۶ - ۱۵:۴۸    
در پی بخشنامه استانداری تهران مبنی بر تغییر ساعات کاری ادارات، بانک ملی ایران نیز ساعات کاری جدید را به واحدهای خود ابلاغ کرد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۶ - ۱۵:۴۸    
بانک پاسارگاد در راستای گسترش خدمات بانکی، امکان برداشت وجه توسط شخص دوم (شخص غیر صاحب سپرده) بدون همراه داشتن کارت از طریق خودپردازهای بانک را فراهم کرد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۶ - ۱۵:۴۸    
نایب رییس کانون مشاوران اعتباری و سرمایه گذاری بانکی با بیان دلایل شکل گیری مطالبات معوق بانکی گفت: برخی شرکت های زیرپله ای طرح توجیهی برای دریافت وام بانکی از سوی مجریان پروژه ها می نویسند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۶ - ۱۲:۴۲    
طرح ملی شیرین سازی و انتقال آب خلیج فارس به صنایع جنوب شرق کشور که به صورت یک کنسرسیوم و با عاملیت بانک ملی ایران پیاده سازی شده، به سرعت در حال پیشرفت است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۶ - ۱۲:۴۲    
در پی اعلام استانداری تهران و به منظور ایجاد وحدت رویه با سایر بانک های کشور ساعات کار شعب بانک اقتصادنوین در استان تهران از روز شنبه 16 تیرماه 97 تا پایان این ماه تغییر کرد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۶ - ۱۲:۴۲    
معاون بین الملل بانک مرکزی، انجام مذاکرات نهایی برای پیاده سازی سیستم پیام رسان مالی و بانکی بین ایران و روسیه را خواستار شد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۶ - ۱۲:۴۲    
دومین جشنواره قرعه کشی حساب های قرض الحسنه پس انداز بانک سینا به منظور ایجاد زمینه های افزایش مشارکت عمومی و گسترش سنت الهی قرض الحسنه، برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۶ - ۱۲:۴۲    
بانک سامان در یک ماه گذشته، بیش از 466 میلیارد ریال تسهیلات در اختیار بنگاه های کوچک و متوسط قرار داده است.
مشاهده نتایج بیشتر...