شنبه ۲۸ مردادساعت ۰۶:۴۱Aug 2017 19

سبا724 (saba724.ir)

سبا724 28 اسفند 1394 سبا724 28 اسفند 1395 سبا724 3 فروردین 1396 سبا724 1 اردیبهشت 1396 سبا724 31 خرداد 1396 سبا724 31 تیر 1396 سبا724 1 مرداد 1396 سبا724 2 مرداد 1396 سبا724 3 مرداد 1396 سبا724 4 مرداد 1396 سبا724 5 مرداد 1396 سبا724 6 مرداد 1396 سبا724 7 مرداد 1396 سبا724 8 مرداد 1396 سبا724 9 مرداد 1396 سبا724 10 مرداد 1396 سبا724 11 مرداد 1396 سبا724 12 مرداد 1396 سبا724 14 مرداد 1396 سبا724 15 مرداد 1396 سبا724 16 مرداد 1396 سبا724 17 مرداد 1396 سبا724 18 مرداد 1396 سبا724 19 مرداد 1396 سبا724 20 مرداد 1396 سبا724 21 مرداد 1396 سبا724 22 مرداد 1396 سبا724 23 مرداد 1396 سبا724 24 مرداد 1396 سبا724 25 مرداد 1396 سبا724 26 مرداد 1396 
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۶ - ۱۹:۴۳    
براساس ابلاغ بانک محترم مرکزی و مصوبه مورخ 17/05/1396 شورای محترم پول و اعتبار، مدیریت دارایی ها و بدهی های تعاونی افضل توس، به بانک آینده واگذار شده است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۶ - ۱۹:۴۳    
بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران اعلام کرد: در راستای اجرای هر چه بهتر طرح ضربتی اعطای وام ازدواج، از متقاضیان درخواست می شود در صورت مشاهده هرگونه ناهماهنگی در اجرای این طرح ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۱۸:۲۹    
بر اساس اعلام بانک مرکزی، مبلغ چک های برگشتی از 138 هزار میلیارد ریال در خردادماه سال جاری، به 130.6 هزار میلیارد ریال در تیرماه کاهش یافته است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۱۸:۱۴    
رییس کل بانک مرکزی، در نامه ای به مدیران عامل بانک ها گفت: آمار اعطای تسهیلات به بنگاه های کوچک و متوسط در چهارماهه امسال، قابل توجه نبوده است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۱۷:۲۹    
وزیر کشور با ارسال لوح سپاس از نقش ارزشمند بانک صادرات ایران برای تشکیل کنسرسیوم پرداخت تسهیلات به شرکت بین المللی توسعه صنعت گردشگری پدیده شاندیز تشکر کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۱۷:۱۴    
بانک ملی ایران اعلام کرد: ظرف سه ماه اخیر این بانک برای رفع مشکلات کارگران گروه ملی فولاد اهواز، بیش از 1250 میلیاردریال پرداخت کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۱۶:۲۹    
با هدف حمایت از جامعه هنری و فرهنگی کشور، بانک رفاه حامی یازدهمین جشنواره منتقدان و نویسندگان ایران شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۱۳:۲۹    
بانک مرکزی امروز نرخ برابری 39 ارز عمده را اعلام کرد که بر اساس آن قیمت 22 ارز از جمله دلار آمریکا نسبت به دیروز افزایش و قیمت 15 ارز دیگر همچون یورو و پوندانگلیس کاهش یافت ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۱۳:۱۴    
لوریس چکنواریان آهنگساز برجسته کشورمان در بازدید از موزه بانک سپه گفت: روز بازدید از موزه این بانک روز پرافتخاری برای من است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۱۱:۴۵    
نرم افزار موبایلی همراه بام بانک ملی ایران تحت سیستم عامل اندروید با هدف تسریع و تسهیل در امور بانکی مشتریان، بروزرسانی و برای به خدمت گیری از آن عرضه شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۱۱:۴۵    
بانک رفاه در طرح کرامت 96 به مستمری بگیران و بازنشستگان سازمان تامین اجتماعی و بازنشستگان دانشگاه های علوم پزشکی تسهیلات پرداخت می کند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۱۰:۴۵    
معاون اول رییس جمهور با اعلام اینکه پول فروش نفت از طریق شبکه بانکی جا به جا می شود، گفت: اصلاح نظام بانکی از سال گذشته دنبال می شود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۱۰:۳۰    
لایحه اصلاح قانون پولی و بانکی کشور - مصوب 1351، پس از تصویب در هیات وزیران به مجلس رفت.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۴ - ۱۶:۴۵    
براساس تحلیل شبکه اجتماعی اینستاگرام ، شاخص تاثیرگذاری محتوای صفحه رسمی بانک تجارت در این شبکه از ابتدای فعالیت این صفحه تاکنون ، رشد چشمگیری داشته است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۴ - ۱۶:۰۰    
اکثر بیمه گذاران از ویژگی های بیمه نامه خود بی اطلاع اند و همین موضوع موجب می شود تا در بسیاری از تصادفات و دریافت خسارت از بیمه گر آن چنان که باید رضایت نداشته باشند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۴ - ۱۵:۴۵    
یک اقتصاددان می گوید دولت ناگزیر است دست به جراحی نظام بانکی زده، نرخ بهره را کاهش دهد و با تزریق پایه پولی بخشی از زیان بانک ها را متحمل شود، در غیر این صورت اقتصاد دچار فروپاشی می شود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۴ - ۱۵:۳۰    
مدیرعامل بانک رفاه گفت: در پایان سال گذشته خوشبختانه با پیگیری های صورت گرفته اساسنامه جدید بانک به تائید بانک مرکزی رسید و زمینه های بورسی شدن بانک فراهم شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۴ - ۱۵:۳۰    
موسسه اعتباری کاسپین در اطلاعیه جدیدی، برخی نکات درباره تعاونی منحله فرشتگان را خطاب به سپرده گذاران اعلام کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۴ - ۱۵:۱۵    
دو دستورالعمل در جهت چگونگی تاسیس گروه خدمات بازار و مجازات های تبعی جدید متخلفان بازار سرمایه ابلاغ شد .
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۴ - ۱۵:۰۰    
بانک آینده، به منظور پاسخ گویی به نیاز مردم، افزایش دسترسی سریع به خدمات بانکی و تسهیل امور مشتریان، خدمت جدید برداشت وجه بدون کارت از طریق دستگاه های خودپرداز را فراهم نموده است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۴ - ۱۵:۰۰    
رییس کل بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران گفت: به دلیل شناختی که از دیدگاه ها، سوابق اجرایی و خدمات و قدرت تعامل مسعود کرباسیان در سال های گذشته دارم ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۴ - ۱۵:۰۰    
صنعت بیمه یا هر بخش دیگری در اقتصاد از ناحیه عوامل اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و سیاسی متأثر خواهد بود و تصور فعالیت یک بخش اقتصادی فارغ از کنش ها و واکنش های عوامل بیرونی و درونی در قالب یک فضای کاملاً ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۴ - ۱۵:۰۰    
*پدرام سمیعی تبریزی/ کارشناس بازار سرمایه شرکت سبدگردان کاریزما
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۴ - ۱۴:۴۵    
یک کارشناس بانکی با بیان اینکه اغلب تسهیلات اعطایی تمدید و استمهال تسهیلات قبلی است گفت: برخی سودها، سودسازی است و وام های پرداختی، به صورت ضرب دری بین شرکت های زیرمجموعه بانک ها پرداخت می شود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۴ - ۱۴:۴۵    
آگهی به همین نزدیکی بانک ملی ایران توانست عنوان آگهی برتر سوم روزنامه های سراسری کشور را کسب کند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۴ - ۱۳:۰۰    
با استفاده از سامانه 727 بانک سینا، انجام خدمات متنوع بانکی در ساعات مختلف شبانه روز فراهم است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۴ - ۱۲:۴۵    
یک اقتصاددان معتقد است برای مهار رشد حجم نقدینگی، کاهش فوری و غیردستوری نرخ سود بانکی در کنار تقویت چتر نظارتی بر عملکرد بانک ها در پرداخت سود سپرده ها، باید در دستور کار قرار بگیرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۴ - ۱۲:۴۵    
مدیرعامل بانک سپه از تغییر نام سه شعبه بانک سپه به نام شهدای آتش نشان، شهدای مدافع حرم و شهدای صنایع الکترونیک شیراز خبرداد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۴ - ۱۲:۴۵    
رییس جمهوری در مراسم رای اعتماد به وزرای پیشنهادی دولت گفت: سیف فردی فعال ، با نشاط و با تجربه است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۴ - ۱۲:۳۰    
آنگونه که رئیس جمهور در جلسه دفاع از کابینه پیشنهادی می گوید، بر اساس برنامه دولت برای نظام بانکی، تامین مالی بنگاههای بزرگ از دستور کار بانکها خارج شده و به بازار سرمایه منتقل می شود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۴ - ۱۲:۳۰    
مدیرکل ریالی و نشر بانک مرکزی گفت: بزودی گیرنده چک می تواند با ارسال شماره منحصر به فرد هر برگه، به سامانه استعلامات بانک مرکزی، مشخصات و سابقه چک برگشتی دارنده دسته چک را کنترل نماید.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۳ - ۱۸:۴۶    
آخرین شعب حافظ در تبریز و ساری، علی رغم انعکاس دستور قضایی به نیروی انتظامی و اعلام موضوع توسط آن نیرو به واحدهای ذی ربط درخصوص جلوگیری از ادامه فعالیت، در حال سپرده پذیری هستند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۳ - ۱۸:۳۱    
راستی آزمایی شماره های شبا بانکی مشمولان سهام عدالت با نامه بانک مرکزی دوباره آغاز شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۳ - ۱۸:۱۶    
بانک سینا در اجرای تکالیف قانونی مقرر با تدوین دستورالعمل مبارزه با پولشویی و ابلاغ به شعب و تشکیل کمیته های عالی و تخصصی، ساز و کار لازم جهت پیشگیری از این جرم را فراهم کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۳ - ۱۸:۰۱    
بانک ملت پخش نام و برند این بانک را به عنوان تبلیغات جز از طریق رسانه های ارتباط جمعی داخلی مجاز ، غیرمعتبر خواند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۳ - ۱۸:۰۱    
آمارهای بانک مرکزی در خردادماه سال جاری نشان می دهد ترکیب سپرده گذاری در بانک ها به نفع سرمایه گذاری کوتاه مدت تغییر کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۳ - ۰۹:۳۰    
تنی چند از مسئولان وزارتخانه های صنعت،معدن و تجارت و فرهنگ و ارشاد اسلامی و جمعی از نمایندگان تشکل های صنعت چاپ از بخش های مختلف شرکت چاپ و نشر بانک ملی ایران بازدید کردند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۳ - ۰۹:۳۰    
بانک تجارت از آغاز اجرای طرح پرداخت ضربتی وام ازدواج، تاکنون بیش از 12 هزار وام ازدواج پرداخت کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۲ - ۱۵:۳۰    
در حالی امروز مهلت آخر برای مراجعه سپرده گذاران تا سقف 200 میلیون تومان تعاونی منحله فرشتگان است که فعلا پایانی برای آن تعریف نشده و مشمولین می توانند به روال مراجعه خود ادامه دهند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۲ - ۱۵:۳۰    
معاون اول رئیس جمهور در بازدید اخیر از بانک ملی ایران، پس از استماع گزارش وصول مطالبات معوق و کاهش NPL بانک، این روند را تحسین برانگیز و مطلوب ارزیابی کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۲ - ۱۵:۱۵    
بانک سپه همواره تلاش نموده تا کارنامه درخشانی در کمک به واحدهای کوچک و متوسط داشته است و شرکت های زیر مجموعة بانک سپه با مشارکت در پروژه های عظیم ملی در پروژه های مولد و استراتژیک کشور ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۲ - ۱۴:۴۵    
حمایت از اشتغال یکی از راهبردهای مهم بانک ملی ایران در راستای مسئولیت های اجتماعی است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۲ - ۱۴:۱۵    
براساس جدول گزیده آمارهای اقتصادی، میزان دارایی های خارجی این بانک به 5 هزار و 246 هزار میلیارد ریال رسید.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۲ - ۱۳:۱۵    
در راستایی تسهیل ارایه خدمات به مشتریان، بانک اقتصادنوین به سامانه "صیاد" پیوست.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۲ - ۱۳:۱۵    
بانک گردشگری در راستای تسهیل امر ازدواج جوانان و همسویی با سیاست های کلان بانک مرکزی در بسیج منابع بانکی برای این امر مهم اجتماعی، وام ازدواج به زوج های جوان پرداخت می کند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۲ - ۱۲:۳۰    
بانک مرکزی اعلام کرد: فهرست بانک ها و نهادهای پولی مجاز همراه با اطلاعات مربوط به آن ها مانند مشخصات ثبتی، نشانی، شماره های تماس را صرفاً از طریق پایگاه اطلاع رسانی بانک مرکزی دریافت کنید.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۲ - ۱۲:۱۵    
پنجمین عملیات مانور انتقال خدمات بانک سینا (Switchover) به مرکز داده مواقع بحران این بانک در اصفهان با موفقیت به پایان رسید.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۲ - ۱۲:۱۵    
تا پایان مهلت سپرده گذاری برای شرکت در سی و هشتمین مرحله قرعه کشی حساب های قرض الحسنه پس انداز بانک ملی ایران فرصت چندانی باقی نمانده است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۲ - ۱۲:۰۰    
عضو هیات مدیره بانک ملی ایران گفت: بخش اعتباری این بانک با در نظر گرفتن شرایط مشتریان و درک وضعیتی که آنها در دوران تحریم داشته اند تعامل بیشتری را با آنها خواهد داشت و در انجام امور آنها سهولت ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۲ - ۱۱:۳۰    
وزیر پیشنهادی امور اقتصادی و دارایی با تشریح جزئیات راهبرد و برنامه وزارت اقتصاد در دولت دوازدهم گفت:شرایط خاصی بر اقتصاد حاکم است و ما به هتل 5ستاره دعوت نشده ایم.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۲ - ۱۱:۱۵    
مدیرعامل فرابورس با اشاره به جزئیات حمایت های بازار سرمایه از سرمایه گذاری های جسورانه گفت: توسعه تجاری سازی دارایی های فکری در دستور کار قرار گرفت.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۲ - ۱۱:۱۵    
گزینه پیشنهادی وزارت صنعت، معدن و تجارت با انتقاد از متناسب نبودن نرخ سود تسهیلات بانکی با فعالیت های تولیدی کشور ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۱ - ۱۵:۴۵    
نماینده شهرستان رودسر در مجلس شورای اسلامی گفت: یقین داریم بانک پارسیان در منطقه رودسر منشا خیر و تحرک در کسب وکار و اقتصاد منطقه خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۱ - ۱۴:۳۰    
تصویب طرح دو فوریتی انتقال صدور کارت بلیت الکترونیک به بانک شهر در جهت تامین رفاه حال شهروندان تهرانی صورت گرفت.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۱ - ۱۴:۰۰    
مدیر عامل بانک شهر با اشاره به اهمیت ارتقای سطح کیفی زندگی شهروندان، از احداث پروژه "شهرخودرو" با مشارکت این بانک خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۱ - ۱۴:۰۰    
کارشناسان خبره بانکی بر این باورند که نظام بانکی از مشکلاتی همچون مطالبات معوق، عملیات صوری بانک ها، نرخ سود بالای تسهیلات و سرمایه های بلوکه شده بانکی رنج می برد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۱ - ۱۲:۱۵    
سامانه صیاد امکان استعلام اطلاعات مربوط به صادرکننده چک فراهم شده و دریافت کننده می تواند از آخرین وضعیت اعتباری صادرکننده آگاه و در مورد دریافت چک از وی تصمیم گیری کند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۱ - ۱۲:۰۰    
بانک ملت درباره بنرهای مجعول تبلیغاتی منتشره در فضای مجازی، اطلاعیه ای را منتشر کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۱ - ۱۱:۴۵    
مدیرکل اعتبارات بانک مرکزی بر استفاده هرچه سریعتر زوجهای جوان از فرصت استثنایی و بسیج نظام بانکی کشور برای وام ازدواج تاکید کرد و گفت: متقاضیان دریافت وام ازدواج هرچه زودتر تشکل پرونده دهند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۱ - ۱۱:۱۵    
عضو هیات مدیره بانک سپه از تعیین شعب کلیه 51 هزار ثبت نام کننده وام قرضه الحسنه در بانک سپه و پرداخت 10 هزار فقره وام ازدواج در کمتر ده روز کاری در طرح ضربتی وام ازدواج توسط این بانک خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۱ - ۱۱:۱۵    
بانک مرکزی امروز ارزش برابری 39 واحد پولی را اعلام کرد که بر مبنای آن قیمت 22 ارز همچون دلار آمریکا، پوند انگلیس و یورو نسبت به پنجشنبه گذشته افزایش یافت، 15 ارز کاهش ارزش داشت و 2 ارز دیگر ثابت ماند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۹ - ۱۲:۴۵    
واکنش نائب رئیس هیأت مدیره سازمان تأمین اجتماعی به سخنان رئیس کل بیمه مرکزی؛ نظارت بیمه مرکزی بر صندوق های بازنشستگی در تعارض با قوانین متعدد و کاملا غیراصولی است
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۸ - ۱۷:۰۰    
ارائه خدمات بانک سینا به منظور اجرای عملیات مانور Switchover به سرویس های سایت پشتیبان این بانک در پایان هفته جاری به صورت موقت با اختلال همراه خواهد بود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۸ - ۱۶:۴۵    
آیین کلنگ زنی احداث مدرسه شش کلاسه در مهرشهر بیرجند با حضور مسئولان بانک ملی استان خراسان جنوبی، جمعی از مدیران استانی و محلی و جمعی از مردم منطقه به زمین زده شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۸ - ۱۶:۳۰    
بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران ، فعالیت صندوق قرض الحسنه آینده سازان میهن استان لرستان را غیرمجاز اعلام کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۸ - ۱۳:۳۰    
براساس تصمیم شورای پول و اعتبار، فقط سه موسسه البرز ایرانیان، افضل توس و وحدت (آرمان) منحل می شود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۸ - ۱۳:۳۰    
رئیس کل بانک مرکزی گفت: می توان ادعا کرد که خوشبختانه با اقدامات صورت گرفته بازار غیرمتشکل پولی به طور کلی ساماندهی شده است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۸ - ۱۳:۳۰    
مدیرعامل شرکت داده ورزی سداد گفت: بله نخستین پیام رسان ایرانی با امکان پرداخت است که می تواند جایگزین مناسبی برای نرم افزار تلگرام باشد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۸ - ۱۳:۱۵    
شورای پول پس از ارایه گزارش بانک مرکزی در مورد فعالیت های مربوط به واگذاری مدیریت دارایی ها و بدهی های تعاونی های غیرمجاز سه گانه به شبکه بانکی از فعالیت های انجام شده تقدیر به عمل آورد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۸ - ۱۲:۱۵    
مدیر امور بین الملل شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار، از عرضه سهام یک شرکت ایرانی در بورس استانبول خبر داد و گفت: مدل پیشنهادی برای پذیرش این شرکت به تائید رسید.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۸ - ۱۲:۰۰    
با وجود اطمینان بخشی بانک مرکزی درباره آینده موسسه ثامن، سپرده گذاران این موسسه هر روز با حضور در شعب آن خواهان دریافت پول خود هستند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۷ - ۱۸:۰۰    
بانک مرکزی در بخشنامه ای به بانک های رسالت و مهرایران افزایش سقف وام قرض الحسنه از 15 میلیون تومان به 20 میلیون تومان را ابلاغ کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۷ - ۱۷:۳۰    
رییس کل بانک مرکزی می گوید: در عصر فضای مجازی، از رسانه های حرفه ای انتظار می رود در انتشار مطالب از صحت و اصالت اطلاعات اطمینان داشته باشند و امانتداری را در انتشار پیام فراموش نکنند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۷ - ۱۷:۱۵    
مدیرعامل بانک سپه ضمن تشریح ویژگی های نظام تأمین مالی کشور همچنین چالش های پیش روی این نظام، به بیان راه کارها و پیش نیازهای مورد نیاز برای فراهم شدن زمینه کاهش نرخ سود بانکی پرداخت.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۷ - ۱۶:۳۰    
دولت بار دیگر پرونده دریافت مالیات از سپرده های بالای بانکی را روی میز آورده و می گوید که قرار است از پول های تنبل، مالیات بگیرد. حال باید منتظر رفتار سپرده گذاران کلان بانکی بود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۷ - ۱۶:۰۰    
مدیرکل نظارت بر بانک ها و مؤسسات اعتباری بانک مرکزی با اشاره به لزوم تفکیک بدهکاران بانکی، ارزیابی سلامت بانک ها را بسیار حایز اهمیت دانست.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۷ - ۱۵:۰۰    
با رای سهامداران در مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده بانک ملت، اعضای اصلی و علی البدل هیات مدیره این بانک برای مدت دو سال انتخاب شدند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۷ - ۱۵:۰۰    
اعضای شورای سیاستگذاری نمایشگاه تراکنش ایران، به اتفاق آرا، دکتر کوروش پرویزیان، مدیرعامل بانک پارسیان و رئیس کانون بانک ها و مؤسسات مالی را به سمت رئیس شورای سیاستگذاری ITE 2017 برگزیدند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۷ - ۱۴:۴۵    
بانک ملی ایران به تازگی تندیس جایزه بلوغ بودجه ریزی بر مبنای عملکرد را دریافت کرده است، اما این اتفاق چگونه رخ داد؟
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۷ - ۱۳:۳۰    
وزیر امور اقتصادی و دارایی گفت: روابط بانکی ایران با کشورهای اروپایی با ارز یورو در حال انجام است و مشکلی از این بابت وجود ندارد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۶ - ۱۶:۳۰    
امکان ارایه خدمات بانکی ویژه روشندلان، به منظور تسهیل دسترسی این قشر ازجامعه، با مجهزشدن سه شعبه؛کریم خان زند، میدان انقلاب و میدان فردوسی بانک پارسیان فراهم شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۶ - ۱۶:۱۵    
قائم مقام بانک مرکزی گفت: در سال های اخیر بانک مرکزی در جهت ارتقای استانداردها و ضوابط نظارت بانکی دستورالعمل هایی را بر مبنای اسناد منتشره هیات خدمات مالی اسلامی (IFSB) تنظیم و به شبکه بانکی ابلاغ ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۶ - ۱۶:۰۰    
شاخص های عملیات بین المللی بانک ملی ایران در پسابرجام با نرخ قابل توجهی در حال رشد است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۶ - ۱۶:۰۰    
بانک مرکزی از متقاضیان وام ازدواج خواست طبق شرایط و دستورالعمل این سامانه، همراه با مدارک شناسایی معتبر حداکثر ظرف 12 روزکاری به بانک مربوط مراجعه کنند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۶ - ۱۳:۱۵    
در راستای ترویج فرهنگ استفاده از بانکداری الکترونیک و به منظور تسهیل در فعالیت های بانکی هموطنان، امکان افتتاح حساب غیرحضوری در بانک سینا فراهم شده است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۶ - ۱۲:۳۰    
مدیرعامل بانک سپه با اشاره به اهمیت و جایگاه صنایع و طرح های دانش بنیان گفت: امضای تفاهم نامه بانک سپه با معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری به منظور حمایت از صنایع دانش بنیان و حرکت به سمت تحقق اهداف ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۶ - ۱۲:۱۵    
بانک ملی ایران در سه ماه نخست امسال 329 میلیون دلار از منابع تخصیصی صندوق توسعه ملی را جذب کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۶ - ۱۲:۰۰    
انتظارها برای انتشار فهرست پیشنهادی رئیس جمهوری دوازدهم در حالی به پایان نزدیک می شود که فعالان و کارشناسان اقتصادی، کلیددار جدید ساختمان باب همایون را مهمترین مرد کابینه آینده می دانند ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۶ - ۱۱:۳۰    
چین در اقدامی بی سابقه یک به یک در حال مسدود کردن حساب های ایرانی ها است؛ دلیل این بانک ها برای بستن حساب های ایرانیان در چین تحریم های بین المللی وضع شده توسط آمریکا علیه کشورمان است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۶ - ۱۱:۱۵    
در جلسه مشترک مدیرعامل بانک کشاورزی با استاندار کرمان،رئیس کمیسون اقتصادی،مدیرعامل بورس کالا و نمایندگان استان کرمان در مجلس برای عرضه پسته در بورس کالا تصمیم گیری و مقرر شد از ظرفیت های بانک کشاورزی ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۵ - ۲۲:۳۰    
رئیس کانون بانک ها و موسسات اعتباری اعلام کرد: شبکه بانکی کشور، خصوصا بانک های خصوصی انتظار دارند با شروع به کار دولت دوازدهم، شرایط جهت اصلاح قوانین حاکم بر بازار پول و بانکداری فراهم شود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۵ - ۲۲:۰۰    
تعداد دریافت کنندگان تسهیلات قرض الحسنه ضربتی ازدواج بانک ملی ایران از 11 هزار نفر گذشت.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۵ - ۲۱:۴۵    
بانک ملی ایران قصد دارد در سامانه بانکداری الکترونیکی خود موسوم به بام خدمات ارزی ارائه کند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۵ - ۲۱:۳۰    
این روزها نرخ ارز در حالی روند رو به رشد را در پیش گرفته که به نظر می رسد سیاستگذاری ارزی معکوس دولت برای کنترل نرخ تورم، روز به روز جنبه جدی تری به خود می گیرد؛ اکنون دلار سودای گرانی دارد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۵ - ۲۱:۳۰    
معاون امور بین الملل و بازرگانی وزیر نفت اعلام کرد: اکنون ایران به اندونزی نفت و گاز مایع (ال .پی .جی) صادر می کند و قرار است هفته آینده هیاتی از بانک مرکزی کشورمان برای ارتقای همکاری های بانکی به آن ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۵ - ۲۱:۱۵    
در پی تلاش دولت برای کاهش نرخ سود سپرده، استقبال مالکان از اخذ ودیعه مسکن به شدت کاهش یافته و با افزایش اجاره بها، مستأجران به اولین قربانیان این تصمیم تبدیل شده اند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۵ - ۲۱:۰۰    
اعلام برنامه بانک مرکزی برای ادغام دو موسسه ثامن و مهر اقتصاد با موسسه اعتباری کوثر برای کسب مجوز از این نهاد ناظر پولی ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۵ - ۲۰:۴۵    
در حالی که روند تعیین تکلیف حساب های تعاونی فرشتگان 80 روز است از سپرده های خرد آغاز شده، دارندگان سپرده های کلان با شکایت به مراجع قضایی برخی حساب های موسسه کاسپین را مسدود کرده اند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۵ - ۲۰:۱۵    
بانک ملت مبلغ 15 میلیارد تومان سود مربوط به سال مالی 95 خود را بین مشمولان سهام عدالت توزیع می کند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۵ - ۱۸:۳۰    
بانک مرکزی چاپ و انتشار هرگونه برگه تبلیغاتی را که تداعی کننده طرح واقعی اسکناس و چک پول رایج کشور باشد، ممنوع اعلام کرد.
مشاهده نتایج بیشتر...