یکشنبه ۲۲ تیرساعت ۰۵:۰۴Jul 2020 12

سبا724 (saba724.ir)

 
  ۱۳۹۸/۰۶/۲۰ - ۱۵:۰۸   + ۴۰ سایت دیگر  
وزیر اقتصاد و دارایی با بیان اینکه شرایط کنونی بورس به گونه ای است که می توان از آن به عنوان یک تکیه گاه بخش خصوصی برای تامین مالی یاد کرد.
  ۱۳۹۸/۰۶/۲۰ - ۱۲:۳۸   + ۱۴ سایت دیگر  
معاون وزیر اقتصاد با بیان اینکه نسبت تسهیلات به ارزش ملک نسبت به سال های 93 تا 95 کاهش پیدا کرده است، تاکید کرد: این نسبت نیازمند ترمیم است.
  ۱۳۹۸/۰۶/۲۰ - ۱۲:۳۸   + ۵۴ سایت دیگر  
بانک هایی که قرار است در بانک سپه ادغام شوند باید تا پایان سال 10 درصد از شعب خود را کم کنند و بانک سپه نیز کاهش 1000 شعبه را در طی سه سال در برنامه دارد.
  ۱۳۹۸/۰۶/۲۰ - ۱۲:۳۸   + ۲۳ سایت دیگر  
بسته های سه گانه طرح های تسهیلاتی و اعتباری صبای بانک اقتصادنوین که با هدف پاسخگویی مناسب به نیاز مشتریان و به بهبود شرایط اقتصادی خانوارها و فعالان اقتصادی ارایه شده ...
  ۱۳۹۸/۰۶/۲۰ - ۱۲:۰۸   + ۸ سایت دیگر  
طبق گزارش بازار بین المللی مالی اسلامی، بازار صکوک روند تکامل و رشد خود را ادامه داده و در کشورهایی مانند مالزی، عربستان و امارات از ثبات خوبی برخوردار است.
  ۱۳۹۸/۰۶/۲۰ - ۱۰:۳۸   + ۷۳ سایت دیگر  
9 دهه پیش آرزوی مردم ایران رهایی از سلطه اقتصادی و سیاسی بیگانگان و جلوگیری از تسلط آنها بر منابع حیاتی و ذخائر کشور با تاسیس یک بانک ملی بود و حالا 91 سال پرافتخار از تاسیس بانک ملی ایران و تحقق این ...
  ۱۳۹۸/۰۶/۲۰ - ۱۰:۳۸   + ۴۱ سایت دیگر  
بدهی بخش دولتی به شبکه بانکی در خرداد 98 به 347 هزار میلیارد تومان رسید که نسبت به مدت مشابه پارسال 25.7 درصد رشد داشته، اما میزان بدهی شرکت ها و موسسه های دولتی 7.4 درصد کاهش یافته است.
  ۱۳۹۸/۰۶/۱۷ - ۱۳:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
رتبه بندی اعتباری را به نوعی میتوان ابزاری برای شناخت دقیق بانک نسبت به سابقه خوش حسابی مشتری برای ایفا تعهدات خود دانست و نیز بالعکس.
  ۱۳۹۸/۰۶/۱۷ - ۱۲:۳۳   + ۱۵ سایت دیگر  
سه بانک ایرانی از جمله بانک توسعه صادرات ایران بر اساس آخرین رتبه بندی برترین موسسات مالی اسلامی در جهان جزو 10 بانک برتر جهان قرار گرفتند.
  ۱۳۹۸/۰۶/۱۷ - ۱۲:۰۳   + ۲۸ سایت دیگر  
در راستای برگزاری چهارمین دوره همایش سراسری روسای شعب استانهای مازندران،گلستان وسمنان بانک ایران زمین با محوریت بررسی عملکرد شعب تحت پوشش در شاخصهای مختلف ...
  ۱۳۹۸/۰۶/۱۷ - ۱۱:۳۳   + ۱۶ سایت دیگر  
سازمان امور مالیاتی در بخشنامه ای احکام مالیاتی مراکز استخراج رمزارزها را برای اجرا ابلاغ کرد که بر اساس آن، در صورت بازگشت ارز حاصل از صادرات رمزارزها به چرخه اقتصادی ...
  ۱۳۹۸/۰۶/۱۷ - ۱۱:۰۳   + ۳۴ سایت دیگر  
رئیس کل بیمه مرکزی با اشاره به ضریب خسارت 89 درصدی در صنعت بیمه از گسترش پوشش های بیمه ای برای جبران حوادث فاجعه آمیز از طرق مختلف از جمله راه اندازی صندوق بیمه همگانی حوادث طبیعی خبرداد.
  ۱۳۹۸/۰۶/۱۷ - ۱۱:۰۳   + ۴۰ سایت دیگر  
بانک ملی ایران که خود یک سرزمین غنی از تاریخ است، سال های سال تعداد قابل توجهی از اسناد قدیمی، اشیای دیرینه و آثار هنری فاخر را به صورت پراکنده در خود جای داده بود ...
  ۱۳۹۸/۰۶/۱۶ - ۱۳:۳۳   + ۳۶ سایت دیگر  
در حالی که چند سال از ایجاد و معرفی اپلیکیشن بله با قابلیت پیام رسانی و انجام عملیات بانکی به صورت همزمان می گذرد، اما هنوز هم نمونه مشابه آن وجود ندارد.
  ۱۳۹۸/۰۶/۱۶ - ۱۲:۳۳   + ۳۳ سایت دیگر  
معاون امور بانکی، بیمه و شرکت های دولتی وزارت امور اقتصادی و دارایی از لغو ضرورت بانک ها برای دریافت تصویر مدارک هویتی از مشتریان خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۶/۱۶ - ۱۲:۰۳   + ۴۷ سایت دیگر  
تغییرات شاخص قیمت کالاهای وارداتی مبتنی بر داده های ریالی در فصل بهار 1398 نسبت به فصل قبل 34,6 درصد است که در مقایسه با تورم فصلی زمستان 1397 (برابر با 39.9 درصد) حدود 5.3 واحد درصد کاهش داشته است.
  ۱۳۹۸/۰۶/۱۶ - ۱۱:۳۳   + ۲۷ سایت دیگر  
تابلوی بانک سپه در حالی تا پایان سال برای تمامی شعب بانک های ادغامی نصب خواهد شد که در حال حاضر عبارت وابسته به بانک سپه در تابلوی این بانک ها نقش بسته است.
  ۱۳۹۸/۰۶/۱۶ - ۱۱:۳۳   + ۱۶ سایت دیگر  
مالیات و صادرات دو اهرم قدرتمند و البته حساس دولت دوازدهم برای گذراندن اقتصاد از سال سخت تحریم هاست؛ دو اهرمی که البته آسیب ها و تهدیدهایی هم در خود دارند.
  ۱۳۹۸/۰۶/۱۶ - ۱۱:۳۳   + ۱۹ سایت دیگر  
زمان بندی مجامع عمومی عادی فوق العاده 5 بانک قوامین، انصار، حکمت ایرانیان، مهر اقتصاد و موسسه کوثر با دستور جلسه انتخاب اعضای هیات مدیره اعلام شد این مجامع در مرکز همایش های بانک سپه برگزار می شود.
  ۱۳۹۸/۰۶/۱۶ - ۱۱:۰۳   + ۵۱ سایت دیگر  
رئیس کل بیمه مرکزی از پایان یافتن پیگیری رفع ایرادات شورای نگهبان در خصوص لایحه تاسیس صندوق بیمه همگانی حوادث طبیعی در دولت و مجلس خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۶/۱۶ - ۱۰:۰۳   + ۴۳ سایت دیگر  
وزیر امور اقتصادی و دارایی، در جلسه مجمع عمومی عادی سالانه بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران، بیمه را صنعتی رو به جلو و در آستانه بلوغ در کشور خواند.
  ۱۳۹۸/۰۶/۱۴ - ۱۷:۰۳   + ۵۰ سایت دیگر  
بانک ملت امسال هم برای آزادی زندانیان نیازمند که از سوی ستاد دیه معرفی می شوند، تسهیلات قرض الحسنه پرداخت می کند.
  ۱۳۹۸/۰۶/۱۴ - ۱۷:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
بازار طلای تهران همزمان با ایام سوگواری سالار شهیدان از شنبه (16 شهریورماه 98) به مدت یک هفته تعطیل است.
  ۱۳۹۸/۰۶/۱۳ - ۱۶:۰۴   + ۹۲ سایت دیگر  
شورای پول و اعتبار دستورالعمل تملک سهام بانک ها و مؤسسات اعتباری غیربانکی را تصویب کرد که بر اساس آن، حق رأی ناشی از سهام مازاد در مجامع عمومی به وزارت امور اقتصادی و دارایی تفویض می شود.
  ۱۳۹۸/۰۶/۱۳ - ۱۵:۳۴   + ۵۳ سایت دیگر  
روابط عمومی بانک سپه در چهاردهمین جشنواره ملی انتشارات در بخش های خبر، مصاحبه، عکس، مقاله و صفحه آرایی رتبه های برتر را از آن خود کرد.
  ۱۳۹۸/۰۶/۱۳ - ۱۵:۳۴   + ۴۵ سایت دیگر  
مراسم قرعه کشی حساب های قرض الحسنه پس انداز بانک سینا روز چهارشنبه 17 مهرماه جاری با حضور نمایندگان دستگاه های نظارتی برگزار می شود.
  ۱۳۹۸/۰۶/۱۳ - ۱۵:۳۴   + ۲۳ سایت دیگر  
بانک ملت در سال رونق تولید ملی، به کارفرمایان معرفی شده از سوی سازمان بهزیستی تسهیلات قرض الحسنه پرداخت می کند.
  ۱۳۹۸/۰۶/۱۳ - ۱۵:۳۴   + ۴۵ سایت دیگر  
رئیس کل بانک مرکزی گفت: بانک مرکزی برنامه تأمین ارز خود را بدون در نظر گرفتن پیشنهادات اروپا تنظیم کرده است.
  ۱۳۹۸/۰۶/۱۳ - ۱۵:۰۴   + ۳۳ سایت دیگر  
نشست هم اندیشی مدیرعامل بانک ملی ایران با جمعی از مشتریان و کارکنان بانک برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۰۶/۱۳ - ۱۵:۰۴   + ۶۶ سایت دیگر  
بانک ملی ایران در طول 91 سال حضور خود، محصولات متعددی را در اختیار مشتریانش قرار داده است، اما ملی شو که نمایشگاهی از خدمات جدید این بانک است را می توان به خودی خود یک محصول منحصر به فرد دانست!
  ۱۳۹۸/۰۶/۱۲ - ۱۴:۰۴   + ۴۰ سایت دیگر  
رئیس کل بیمه مرکزی با بیان اینکه کسری ذخایر در صنعت بیمه با سیاست های منظم و مدون به سمت صفر شدن در حرکت است، از کاهش 23 درصدی کسری ذخایر شرکت های بیمه ای در کشور خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۶/۱۲ - ۱۳:۰۴   + ۴۱ سایت دیگر  
استاندار و رییس شورای هماهنگی مدیریت بحران استان لرستان با ارسال نامه ای، از خدمت رسانی بانک ملت به سیل زدگان استان، قدردانی کرد.
  ۱۳۹۸/۰۶/۱۲ - ۱۳:۰۴   + ۱۷ سایت دیگر  
مدیرعامل سابق بورس تهران گفت: تغییرات در بازار پایه فرابورس از جنس قواعد بازار بوده و به منظور ایجاد شفافیت و کشف قیمت مناسب تر در داد و ستد سهام است.
  ۱۳۹۸/۰۶/۱۲ - ۱۲:۳۴   + ۶۲ سایت دیگر  
بر اساس پیشنهاد جدید بانک مرکزی به شورای پول و اعتبار، هیچ فرد حقیقی و حقوقی اجازه نخواهد داشت حداکثر بیش از 33 درصد در بانکها سهام داشته باشد؛ شورا امروز در این باره تصمیم می گیرد.
  ۱۳۹۸/۰۶/۱۲ - ۱۲:۰۴   + ۳۹ سایت دیگر  
اداره سیاست ها و مقررات ارزی بانک مرکزی تبصره 4 ذیل بند ی بخش اول مجموعه مقررات ارزی درباره وثیقه مقرر واردکنندگان را برای اجرا به شبکه بانکی ابلاغ کرد.
  ۱۳۹۸/۰۶/۱۱ - ۱۶:۳۴   + ۲۵ سایت دیگر  
معاون علمی و فناوری رییس جمهور از پتانسیل بالای شرکت های دانش بنیان خبر داد و افزود: فروش این شرکت ها در سال گذشته به 90 هزار میلیارد تومان رسید که امسال رشد بیشتری خواهد داشت.
  ۱۳۹۸/۰۶/۱۱ - ۱۶:۰۴   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس کل بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران، در دیدار با همتای سوری خود، بر عزم و اراده سیاسی ایران در گسترش روابط اقتصادی و تجاری با سوریه تاکید کرد.
  ۱۳۹۸/۰۶/۱۱ - ۱۶:۰۴   + ۲۸ سایت دیگر  
مدیرعامل پست بانک ضمن تسلیت ایام سوگواری حضرت امام حسین(ع) گفت: طی روزهای گذشته تعداد 79 طرح به ارزش1038 میلیارد ریال که توسط این بانک تامین مالی شده بود در سراسر کشور افتتاح و به بهره برداری رسید.
  ۱۳۹۸/۰۶/۱۱ - ۱۵:۳۴   + ۲۲ سایت دیگر  
رئیس کل بانک مرکزی با بیان اینکه از همه ابزارهای خود برای مهار تورم بهره می گیرد، اعلام کرد: بانک مرکزی مصمم به تغییر کانال انتقال اثر پول پرقدرت به نقدینگی با راه اندازی عملیات بازار باز است.
  ۱۳۹۸/۰۶/۱۱ - ۱۲:۳۴   + ۵۸ سایت دیگر  
بانک ملی ایران از ابتدای سال جاری تا پایان مردادماه بیش از 104 هزار فقره وام ازدواج به متقاضیان پرداخت کرده است.
  ۱۳۹۸/۰۶/۱۱ - ۱۲:۳۴   + ۶۱ سایت دیگر  
رئیس کل بیمه مرکزی با بیان اینکه پرداخت هزینه برای کاهش تلفات با اصول بنگاه داری در صنعت بیمه منافاتی ندارد، از آمادگی این صنعت برای پرداخت سهم خود در کاهش تلفات جاده ای خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۶/۱۱ - ۱۱:۰۴   + ۱۴ سایت دیگر  
رییس اتاق بازرگانی تهران با اشاره به کاهش درآمدهای نفتی و ضرورت جلوگیری از هدرفت منابع ارزی گفت: کشور باید از تجارت پیشین درس بگیرد و با توجه به تنگنای منابع باید از اتلاف و هدرروی منابع جلوگیری شود.
  ۱۳۹۸/۰۶/۱۱ - ۱۰:۳۴   + ۱۳ سایت دیگر  
میزان دارایی های خارجی نظام بانکی کشور در پایان خرداد سال 98 به 9 هزار و 245 هزار میلیارد ریال رسید که رشد 13 درصدی نسبت به مدت مشابه پارسال داشته است.
  ۱۳۹۸/۰۶/۱۱ - ۱۰:۰۴   + ۴۷ سایت دیگر  
در راستای توسعه خدمات و افزایش قابلیت های همراه بانک سینا، سرویس قبوض پیامکی در این نرم افزار راه اندازی شده است.
  ۱۳۹۸/۰۶/۱۰ - ۱۱:۳۵   + ۲۷ سایت دیگر  
وزیر اقتصاد با بیان اینکه بنگاه ها باید برای تامین مالی به جای بانک سراغ بورس بروند، گفت: بانک ها برای رها شدن از شرکت داری باید از مجرای بورس اقدام کنند.
  ۱۳۹۸/۰۶/۱۰ - ۱۱:۰۵   + ۱۹ سایت دیگر  
یک مسئول گفت: بانکها ابتدا باید سود واقعی تسهیلات و بازدهی آن را به دست آورند و بعد از کسر حق الوکاله، بانک ها، همان را بین سپرده گذاران تقسیم کنند؛ اما این روند هم اکنون برعکس است.
  ۱۳۹۸/۰۶/۱۰ - ۱۱:۰۵   + ۵۴ سایت دیگر  
عملیات بانکی علیرغم بانکداری الکترونیک هنوز در شعب بانکها در جریان است و باجه نشینان نیز از این فرصت استفاده کرده و روزهای پایانی هفته را عموما جهت پرکردن ساعات اداری در شعبه حضور می یابند.
  ۱۳۹۸/۰۶/۱۰ - ۱۱:۰۵   + ۶۸ سایت دیگر  
بانک ملی ایران در سال های اخیر با سرمایه گذاری و اختصاص میلیاردها ریال در بزرگ ترین طرح های صنعت برق کشور ، در مسیر رونق تولید و اشتغالزایی کشور مشارکت فعال داشته است.
  ۱۳۹۸/۰۶/۱۰ - ۱۰:۳۵   + ۵۱ سایت دیگر  
امکان خرید وکالتی سهام بورس اوراق بهادار تهران از طریق حساب کوتاه مدت بانک ملی ایران برای معامله گران سامانه های برخط فراهم شد.
  ۱۳۹۸/۰۶/۱۰ - ۱۰:۳۵   + ۹ سایت دیگر  
معاون اول رییس جمهور گفت: ظرفیت بانک توسعه تعاون راهکاری مناسب برای تامین مالی تعاونی ها و کارآفرینان محسوب می شود.
  ۱۳۹۸/۰۶/۱۰ - ۱۰:۰۵   + ۵۵ سایت دیگر  
بانک آینده از زمان پیوستن به سامانه ازدواج بانک مرکزی (سال 1394)، تا پایان مردادماه سال جاری، تعداد بیست و هشت هزار فقره وام قرض الحسنه ازدواج و با مبلغی بالغ بر سه هزار و هشتصد و شصت میلیارد ریال ...
  ۱۳۹۸/۰۶/۰۹ - ۱۶:۰۵   + ۳۲ سایت دیگر  
تازه ترین گزارش شرکت شبکه الکترونیکی پرداخت کارت (شاپرک) نشان می دهد جایگاه بانک صادرات ایران در استفاده از ابزارهای بانکداری الکترونیک و غیرحضوری قابل توجه است.
  ۱۳۹۸/۰۶/۰۹ - ۱۶:۰۵   + ۴۶ سایت دیگر  
مدیرعامل بانک ایران زمین با بیان اینکه شیوه ارتباط بانک با مشتری تغییر کرده است،گفت: امروز شاهد آن هستیم که 97 درصد تراکنش های مالی خارج از شعب انجام می شود و این موضوع نشان از یک تحول بزرگ دارد.
  ۱۳۹۸/۰۶/۰۹ - ۱۵:۰۵   + ۱۲ سایت دیگر  
معاون اقتصادی دادستان کل کشور گفت: باید نگرش به نظام بانکی را به صورت شفاف بیان کنیم.
  ۱۳۹۸/۰۶/۰۹ - ۱۴:۳۵   + ۳۰ سایت دیگر  
در آستانه 91 سالگی بانک ملی ایران، مراسم گرامیداشت نودمین سالگرد تاسیس شعبه مشهد این بانک برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۰۶/۰۹ - ۱۲:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
عضو شورای فقهی بانک مرکزی با بیان اینکه عملیات بانکداری بدون ربا، تنها به عنوان یک پوسته به دورِ نظام بانکی کشور پیچیده شده است، گفت: مبانی قانونی مورد اجرا قرار نمی گیرد.
  ۱۳۹۸/۰۶/۰۹ - ۱۲:۰۵   + ۴۵ سایت دیگر  
دکتر مصطفی سالاری در همایش سراسری مدیران سازمان تامین اجتماعی با عنوان" بررسی عملکرد 5 ماهه اول سال و تشریح راهبردها و برنامه های سازمان تا پایان سال 98" شرکت کرد.
  ۱۳۹۸/۰۶/۰۹ - ۱۱:۳۵   + ۳۷ سایت دیگر  
رئیس کل بانک مرکزی با بیان اینکه امیدواریم عملیات بازار باز تا پایان شهریور ماه آغاز شود، گفت: بر اساس سیاست های جدید هیچ شخص حقیقی و حقوقی نباید بیش از 33 درصد در یک بانک سهم داشته باشد
  ۱۳۹۸/۰۶/۰۹ - ۱۱:۰۵   + ۹ سایت دیگر  
با توجه به انتقال بخش عمده ای از مالکیت سهام بانک های وابسته به نیروهای مسلح به بانک سپه در تابلوهای بانک های انصار، قوامین، حکمت ایرانیان، مهر اقتصاد و موسسه مالی اعتباری کوثر ...
  ۱۳۹۸/۰۶/۰۷ - ۱۲:۳۵   + ۱۳ سایت دیگر  
افتتاح مدرسه بانک ملی ایران در استان هرمزگان به مناسبت هفته دولت، مدرسه شش کلاسه شهدای بانک ملی ایران در استان هرمزگان افتتاح شد.
  ۱۳۹۸/۰۶/۰۷ - ۱۲:۳۵   + ۵۳ سایت دیگر  
بر اساس اعلام بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران، نقدینگی در خردادماه سال جاری به بیش از 1979 هزار میلیارد تومان رسید که نسبت به مدت مشابه سال قبل، 25.1 درصد افزایش نشان می دهد.
  ۱۳۹۸/۰۶/۰۷ - ۱۲:۰۵   + ۴۵ سایت دیگر  
رئیس کل بانک مرکزی اعلام کرد : حمایت از کارگاه های مولد را در دستور کار قرار داده ایم.
  ۱۳۹۸/۰۶/۰۷ - ۱۲:۰۵   + ۱۸ سایت دیگر  
رئیس کل بیمه مرکزی، از عزم جدی نهاد ناظر برای حذف مالیات بر ارزش افزوده در حوزه صنعت بیمه خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۶/۰۷ - ۱۲:۰۵   + ۲۲ سایت دیگر  
تسهیلات پرداختی بانک ها به بخش های اقتصادی در سال 97 به هفت هزار و 737 هزار میلیارد ریال رسیده که نسبت به آغاز به کار دولت یازدهم در سال 92 رشد 227.5 درصدی داشته است.
  ۱۳۹۸/۰۶/۰۵ - ۱۶:۱۰   + ۴۷ سایت دیگر  
رییس کل بانک مرکزی در دیدار خود با مدیران حوزه معاونت نظارت بانک از مدیران و کارکنان معاونت نظارت بانک مرکزی خواست تا برای داشتن بانک های سالم و قانونمند با استحکام مالی مناسب تلاش و اهتمام مضاعف ...
  ۱۳۹۸/۰۶/۰۵ - ۱۴:۴۰   + ۷۱ سایت دیگر  
در جلسه امروز هیات عامل بانک مرکزی، از سامانه شاداب رونمایی شد.
  ۱۳۹۸/۰۶/۰۵ - ۱۳:۴۰   + ۱۶ سایت دیگر  
بر اساس گزارش منتشره سازمان برنامه و بودجه کشور از سرمایه بانک های دولتی، در حالی که در پایان سال 91 سرمایه آنها 25.3 هزار میلیارد تومان بود، این رقم در پایان سال 97 به 59.7 هزار میلیارد تومان رسید.
  ۱۳۹۸/۰۶/۰۵ - ۱۳:۱۰   + ۱۲ سایت دیگر  
بانک صادرات گزارش فعالیت یک ماهه منتهی به 31 مرداد ماه 98 را در سامانه کدال منتشر کرد.
  ۱۳۹۸/۰۶/۰۵ - ۱۲:۱۰   + ۸ سایت دیگر  
سفیر جمهوری اسلامی ایران و رئیس بانک مرکزی ارمنستان ضمن دیدار و گفت وگو با یکدیگر بر گسترش روابط پولی و بانکی میان تهران و ایروان تاکید کردند.
  ۱۳۹۸/۰۶/۰۵ - ۱۱:۴۰   + ۸ سایت دیگر  
بررسی عملکرد یکساله بانک مرکزی نشان می دهد که با محدود شدن تراکنش های بانکی هر شماره کارت ملی و همچنین هر کارت بانکی و حذف چک های تضمینی پشت نویسی دوم، گردش سفته بازان ریالی به شدت محدود شده است.
  ۱۳۹۸/۰۶/۰۵ - ۱۱:۱۰   + ۱۴ سایت دیگر  
معاون فناوری های نوین بانک مرکزی با اشاره به تاثیر تحولات دیجیتال بر نظام بانکی کشور گفت: بانک های کشور باید همراستا با این امر اقدامات لازم را در دستور کار قرار دهند.
  ۱۳۹۸/۰۶/۰۴ - ۱۶:۱۱   + ۶ سایت دیگر  
نماینده شاهرود و میامی در مجلس و سخنگوی کمیسیون اقتصادی بابیان اینکه طرح بانکداری اسلامی در مراحل نهایی خود قرار دارد، گفت: آخرین نشست های بررسی این طرح نیز برگزارشده است.
  ۱۳۹۸/۰۶/۰۴ - ۱۵:۴۱   + ۵۱ سایت دیگر  
دفتر حمایت از نوآوری بانک سینا با حضور مدیر عامل و قائم مقام این بانک و رئیس صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری در ساختمان صندوق نوآوری و شکوفایی افتتاح شد.
  ۱۳۹۸/۰۶/۰۴ - ۱۵:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
رییس اسبق کانون صرافان با اشاره به لزوم استفاده از ارزهای محلی در مبادلات منطقه ای گفت: در این میان تنها تلاش ما برای تامین ارز مسافری نیست بلکه به دنبال ایجاد یک مستر کارت منطقه ای هستیم.
  ۱۳۹۸/۰۶/۰۴ - ۱۴:۴۱   + ۹ سایت دیگر  
دبیرکل کانون صرافان به بانک مرکزی پیشنهاد داد تا اجازه دهد صرافان ارز را از صادرکنندگان خریداری کرده و برای اولویت های 24 به بعد، تخصیص دهند.
  ۱۳۹۸/۰۶/۰۴ - ۱۴:۱۱   + ۲۹ سایت دیگر  
مدیر امور خدمات و پشتیبانی بانک صادرات ایران گفت: با استقرار استانداردهای روز دنیا در زمینه مدیریت انرژی، بانک صادرات ایران در یک سال اخیر موفق به صرفه جویی 30 میلیارد ریالی هزینه های انرژی شده است.
  ۱۳۹۸/۰۶/۰۴ - ۱۲:۴۱   + ۶۸ سایت دیگر  
با ابتکار بانک ملی ایران، اکنون کسانی که متقاضی دریافت تسهیلات مسکن هستند، می توانند علاوه بر بانک ارائه دهنده تسهیلات، نوع تسهیلات دریافتی را نیز به سلیقه خودشان انتخاب کنند.
  ۱۳۹۸/۰۶/۰۴ - ۱۱:۴۱   + ۲۴ سایت دیگر  
مستثنی شدن شرکت احداث و بهره برداری آزادراه تهران - شمال از رعایت نسبت مالکانه به شبکه بانکی ابلاغ شد.
  ۱۳۹۸/۰۶/۰۴ - ۱۱:۴۱   + ۲۲ سایت دیگر  
وزیر اقتصاد در خصوص همکاری نکردن برخی بانک ها در ارائه وام گفت: منابع ما برای وام قرض الحسنه بانک ها محدود است، ما برای این نوع وام بانکی مصارف معینی تعریف کرده ایم.
  ۱۳۹۸/۰۶/۰۴ - ۱۰:۴۱   + ۸ سایت دیگر  
آمارهای بانک مرکزی نشان می دهد مانده سپرده ها در پایان اردیبهشت ماه سال جاری 26.6 درصد و مانده تسهیلات بانکی 19.7 درصد نسبت به مقطع مشابه سال قبل رشد داشته است.
  ۱۳۹۸/۰۶/۰۴ - ۱۰:۴۱   + ۱۵ سایت دیگر  
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس فروش اموال مازاد بانک ها را راهکار مناسبی برای افزایش سرمایه نظام بانکی دانست.
  ۱۳۹۸/۰۶/۰۳ - ۱۶:۴۱   + ۲۱ سایت دیگر  
مرکز پژوهش های مجلس اعلام کرد: عدم دقت در راه اندازی عملیات بازار باز و عدم رعایت اقتضائات مربوطه، می تواند به راحتی باعث سرریز شدن بخش مهمی از مشکلات دولت و بانکها به ترازنامه بانک مرکزی شود.
  ۱۳۹۸/۰۶/۰۳ - ۱۶:۴۱   + ۳۸ سایت دیگر  
برندگان مسابقه اینستاگرامی بانک ملی ایران با عنوان "دست هایی که بی منت گره ای را باز می کند" به قید قرعه مشخص شدند.
  ۱۳۹۸/۰۶/۰۳ - ۱۲:۴۱   + ۵۱ سایت دیگر  
براساس زمانبندی اعلام شده از سوی بانک مرکزی، 5 بانک ادغام شده در بانک سپه ملزم به درج نام این بانک در تابلو شعب هستند که این اقدام از سوی این بانک ها آغاز شده است.
  ۱۳۹۸/۰۶/۰۳ - ۱۲:۱۱   + ۶۴ سایت دیگر  
مهلت زمانی اجباری شدن استفاده از رمز پویا در تمامی تراکنش های مبتنی بر کارت در بانک ملت دو ماه تمدید شد.
  ۱۳۹۸/۰۶/۰۳ - ۱۲:۱۱   + ۲۰ سایت دیگر  
نسخه جدید سامانه همراه بانک ملت با ارائه خدمات جدید و اعمال تغییرات در برخی از خدمات با افزایش ملاحظات امنیتی، در دسترس مشتریان قرار گرفت.
  ۱۳۹۸/۰۶/۰۳ - ۱۲:۱۱   + ۴۳ سایت دیگر  
رئیس مرکز آمار کشور گفت: تورم سالانه کشور 42.2 درصد است و تورم ماهانه از 2.8 در تیر به 0.6 درصد در مرداد کاهش داشته است که این اعداد نشان می دهد سیر تغییر تورم ماهانه کاهشی است.
  ۱۳۹۸/۰۶/۰۳ - ۱۱:۱۱   + ۱۵۶ سایت دیگر  
رئیس کل بانک مرکزی با بیان اینکه تلاش ها برای افزایش درآمدهای ارزی ناشی از صادرات نفت و فرآورده های نفتی در حال گسترش است، گفت: نشانه های حرکت به سمت ثبات پدیدار شد.
  ۱۳۹۸/۰۶/۰۳ - ۱۱:۱۱   + ۲۹ سایت دیگر  
از ابتدای اجرایی شدن طرح طراوت (طرح اعتباری ویژه تولید) در اردیبهشت ماه سال جاری تاکنون بیش از چهار هزار و 500 میلیارد تومان اعتبار توسط بانک صادرات ایران برای بنگاه های اقتصادی تامین شده است.
  ۱۳۹۸/۰۶/۰۳ - ۱۰:۴۱   + ۱۵ سایت دیگر  
نمایشگاه مشترک موزه بانک ملی ایران و آثار نقاشی استاد حجت الله شکیبا، روز گذشته با حضور جمعی از مدیران عامل، روسا و اعضای هیات مدیره بانک ها، مدیران وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی ...
  ۱۳۹۸/۰۶/۰۳ - ۱۰:۴۱   + ۱۰ سایت دیگر  
بیمه مرکزی آخرین ظرفیت مجاز نگهداری ریسک و قبولی اتکایی شرکت های بیمه را بر مبنای اطلاعات آخرین صورت های مالی مصوب تا روز 23 مردادماه منتشر کرد.
  ۱۳۹۸/۰۶/۰۲ - ۱۷:۱۱   + ۱۲ سایت دیگر  
سخنگوی ستاد مبارزه با قاچاق گفت: با فعال شدن سامانه نهاب،در گام اول حساب افراد متوفی،شرکت های غیرفعال و بدون مجوز مسدود خواهد شد و در گام دوم اعتبار سنجی صاحبان حساب های بانکی آغاز می شود.
  ۱۳۹۸/۰۶/۰۲ - ۱۶:۴۱   + ۳۱ سایت دیگر  
12 سال پیش بانک رفاه به عنوان نخستین بانک ایرانی موفق شد گواهینامه تعهد به تعالی بنیاد اروپایی مدیریت کیفیت EFQM را کسب کند ...
  ۱۳۹۸/۰۶/۰۲ - ۱۶:۴۱   + ۲۵ سایت دیگر  
مدیرعامل بانک صادرات ایران گفت: روند تبدیل ریال به پارسه دستکم به 6 ماه زمان نیاز خواهد داشت، اما با این حال بانک ها آمادگی دارند به سرعت بیشتر این فرآیند کمک کنند.
  ۱۳۹۸/۰۶/۰۲ - ۱۲:۴۱   + ۳۱ سایت دیگر  
لغو پرداخت سود روزشمار به سپرده های کوتاه مدت و تبدیل آن به سود ماه شمار از جمله اقدامات بانک مرکزی در دولت دوازدهم بوده است.
  ۱۳۹۸/۰۶/۰۲ - ۱۲:۱۱   + ۸۰ سایت دیگر  
مدیرعامل بانک گفت: مشتریان وفادار سرمایه اصلی بانک هستند.
  ۱۳۹۸/۰۶/۰۲ - ۱۱:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
998 هزار فقره چک رمزدار در تیر ماه 98 در کل کشور وصول شد.
  ۱۳۹۸/۰۶/۰۲ - ۱۱:۴۱   + ۶۳ سایت دیگر  
بانک ملی ایران که 91 سال پیش، خود بر اساس قبول یک مسئولیت مهم در قبال اجتماع، یعنی حفظ اموال و دارایی مردم ایران زمین شکل گرفت، در طول فعالیتش نیز به موضوع مسئولیت اجتماعی به طور ویژه بها داده است.
  ۱۳۹۸/۰۶/۰۲ - ۱۱:۴۱   + ۳۶ سایت دیگر  
فعالان اقتصادی معتقدند با توجه به عدم ثبات اقتصادی و تورم بالا زمینه برای حذف صفر از پول ملی کشور در حال حاضر مساعد نیست.
  ۱۳۹۸/۰۶/۰۲ - ۱۱:۴۱   + ۱۲ سایت دیگر  
یک مقام مسئول در نظام بانکی با اشاره به تسهیلات در نظر گرفته شده برای دانشجویان دانشگاه پیام نور گفت: این تسهیلات با ارائه یک ضامن معتبر قابل پرداخت خواهد بود.
مشاهده نتایج بیشتر...