یکشنبه ۲۸ مردادساعت ۰۳:۰۱Aug 2018 19

سبلانه (sabalaneh.ir)

سبلانه 29 اسفند 1394 سبلانه 30 اسفند 1395 سبلانه 29 اسفند 1396 سبلانه 31 فروردین 1397 سبلانه 31 اردیبهشت 1397 سبلانه 29 خرداد 1397 سبلانه 31 تیر 1397 سبلانه 1 مرداد 1397 سبلانه 2 مرداد 1397 سبلانه 3 مرداد 1397 سبلانه 4 مرداد 1397 سبلانه 5 مرداد 1397 سبلانه 6 مرداد 1397 سبلانه 7 مرداد 1397 سبلانه 8 مرداد 1397 سبلانه 9 مرداد 1397 سبلانه 10 مرداد 1397 سبلانه 11 مرداد 1397 سبلانه 12 مرداد 1397 سبلانه 13 مرداد 1397 سبلانه 14 مرداد 1397 سبلانه 15 مرداد 1397 سبلانه 16 مرداد 1397 سبلانه 17 مرداد 1397 سبلانه 18 مرداد 1397 سبلانه 19 مرداد 1397 سبلانه 20 مرداد 1397 سبلانه 21 مرداد 1397 سبلانه 22 مرداد 1397 سبلانه 23 مرداد 1397 سبلانه 24 مرداد 1397 سبلانه 25 مرداد 1397 سبلانه 26 مرداد 1397 سبلانه 27 مرداد 1397 سبلانه 28 مرداد 1397 
  ۲ ساعت پیش    
چند هفته پیش بود که به دنبال سریال کله پاچه خوریدر وقت اداری یکی از درمانگاه های اردبیل رفتیم سراغ این درمانگاه و در صف طولانی ویزیت صحت این خبر را پرسو جو شدیم که به یکباره در سالن با قابلمه ای پر ...
  ۶ ساعت پیش    
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اردبیل گفت: آزادگان آزموده ترین فرزندان انقلاب اسلامی هستند و به عنوان ذخیره بزرگ معنوی هستند.
  ۶ ساعت پیش    
جانشنین فرماندهی سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل گفت: اردوی طرح یاوران ولایت تربیت گاه دانش آموزان انقلابی و با بصیرت است.
  ۷ ساعت پیش    
استاندار اردبیل گفت: ایجاد 20 هزار فرصت شغلی تا پایان سال برای ما یک امر لازم و ضروری است .
  ۱۰ ساعت پیش    
جانشین فرماندهی سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل گفت: کسب علم و دانش نیاز اساسی یک جامعه مدیریتی است و برای اینکه این اساس در جامعه فراهم شود باید از ابتدای نوجوانی و دانش اموزی این پایه ها و اساس مهم ...
  ۱۰ ساعت پیش    
همزمان با فرارسیدن 28مرداد سالروز کودتای آمریکایی، کمپینی با دو هشتگ #تراژدی_اعتماد_به_آمریکا و #unreliable_usa در توئیتر به راه افتاد که ظرف زمان اندکی به ترند اول توئیتر فارسی تبدیل شد.
  ۱۰ ساعت پیش    
دبیر کارگروه پهپادهای غیر نظامی کشور گفت: در حال حاضر 17 هزار کاربر پهپاد غیر نظامی در کشور وجود دارد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۷ - ۱۴:۲۸    
مدیر کل هواشناسی استان اردبیل گفت: بر اساس نقشه های پیش بینی هوا، نسیم خزری از فردا یکشنبه 28 مرداد ماه وارد استان اردبیل خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۷ - ۱۳:۵۶    
جهادگران دانشجوی شهرستان بیله سوار با حضور در روستای جهان خانملو تعداد 40 بسته بهداشتی را بین خانواده های محروم این روستا توزیع کردند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۷ - ۱۳:۵۲    
سفیر آذربایجان در جمهوری اسلامی ایران گفت: حجم مبادلات اقتصادی سالانه اردبیل و جمهوری آذربایجان تا سه میلیارد دلار افزایش می یابد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۷ - ۱۳:۲۲    
مدیر عامل شرکت گاز استان اردبیل از تعمیرات در خط انتقال گاز شهرستان های پارس آباد، بیله سوار و گرمی خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۷ - ۱۲:۲۱    
سرپرست اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل گفت: با اجرای طرح های اشتغالی که تاکنون مصوب شده، 492 مورد شغل جدید در بخش گردشگری و صنایع دستی در استان ایجاد شده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۷ - ۱۱:۵۴    
مدیرکل حمایت از مشاغل و بیمه بیکاری وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: در سال گذشته 16 هزار نفر از مقرری بگیران بیمه بیکاری توانسته اند وارد بازار کار و اشتغال شوند و 30 هزار مقرری بگیر نیز به ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۷ - ۱۱:۳۷    
سرپرست اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل از اختصاص زمین رایگان به منظور احداث هتل پنج ستاره در این استان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۷ - ۱۱:۰۶    
خلخال یکی از شهرستان های جنوب استان اردبیل است که موقعیت و سوق الجیشی ویژه این شهرستان با سایر شهرها و مناطق متفاوت حایز اهمیت است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۷ - ۱۰:۰۵    
اردبیل - ایرنا - مدیر جهاد کشاورزی خلخال گفت: امسال 2 هزار هکتار از اراضی کشاورزی این شهرستان به کشت انواع حبوبات اختصاص یافته بود که از این میزان 766 تن حبوبات برداشت شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۷ - ۰۹:۲۷    
اقتصاد ایران: مدیر پایگاه جهانی شیخ صفی الدین اردبیلی از مرمت گنبد چینی خانه واقع در مجموعه جهانی شیخ صفی الدین اردبیلی خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۷ - ۰۹:۰۰    
راهکارهای افزایش مراودات اجتماعی و اقتصادی بین استان اردبیل و جمهوری آذربایجان در جلسه ای به ریاست استاندار اردبیل و با حضور سفیر جمهوری آذربایجان در ایران بررسی شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۷ - ۰۸:۱۲    
اردبیل - ایرنا - فرماندار بیله سوار مغان گفت: ظرفیت اقتصادی بویژه سرمایه گذاری در حوزه گیاهان دارویی در این شهرستان مغفول مانده و برای ایجاد فرصت های شغلی باید مورد توجه جدی قرار گیرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۷ - ۰۵:۵۴    
درگذشت عزت الله انتظامی وضیاءالدین دری، قیام رسانه ها علیه ترامپ، ماجرای مقاله مشترک 350 روزنامه ، احتمال افزایش نرخ سودبانکی آمریکایی، تشکیل گروه اقدام علیه ایران،پاسخ آمریکا به پیام انفعال روحانی ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۶ - ۱۵:۴۹    
امام جمعه کوثر گفت: حل مشکلات معیشتی، اشتغال و ازدواج جوانان که سخت از پیاده کردن برنامه های تدافعی در کشور نیست، فقط و فقط رفع این مشکلات مدیریت جهادی را می طلبد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۶ - ۱۵:۱۴    
امام جمعه اردبیل گفت: خروج آمریکا از برجام و اعمال مجدد تحریم ها نقض اساسی تعهدات حقوقی این کشور بر اساس منشور سازمان ملل متحد است و مستوجب مسئولیت بین المللی است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۶ - ۱۲:۲۱    
سخنگوی سابق شورای استان اردبیل گفت:هیچ کس با فروش کشت و صنعت مغان و واگذاری آن به اهلش مشکلی ندارد؛ ما انتظار داریم این مجموعه به قیمت واقعی و کارشناسی شده به فروش برسد .
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۲۱:۰۹    
معاون امور زنان و خانواده نهاد ریاست جمهوری گفت: یکی از مشکلات مهم در خانواده ها که همه تاکید دارتد اختلالات در روابط و ارتباط ها است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۱۸:۴۷    
نماینده ولی فقیه در استان اردبیل گفت: حضور بانوان در مجامع جهانی برای معرفی ارزش های بانوان ایرانی ضرورت دارد و باید توانمندی زنان در جامعه شناسانده شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۱۸:۳۲    
معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده با اشاره به این که چهار میلیون زن سرپرست خانوار در سطح کشور داریم گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۱۵:۴۹    
مدیر کل هواشناسی استان اردبیل از پایداری جو با افزایش دمای هوا طی امروز و فردا در سطح استان اردبیل خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۱۵:۱۷    
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل از تشکیل پرونده تخلف احتکار کالا به ارزش بالغ بر 4 میلیارد ریال در استان اردبیل خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۱۴:۰۹    
معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده گفت: خدمات اورژانس اجتماعی 123 در کشور برای مقابله با آسیب های اجتماعی باید معرفی شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۱۳:۰۶    
معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده گفت: بخشی از مشکلات زنان سرپرست خانوار با شروع بیمه زنان سرپرست خانوار برطرف می شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۱۳:۰۵    
فرمانده نیروی انتظامی استان اردبیل از کشف 98 هزار و 506 لیتر سوخت قاچاق و توزیع خارج از شبکه به پیمانکاران بخش خصوصی در پارس آباد مغان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۱۳:۰۴    
معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده گفت: با همکاری وزارت ارتباطات سعی در راه اندازی شبکه آموزش در استان های کشور برای بازاریابی و فروش محصولات تولیدی بانوان داریم.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۱۲:۵۳    
مسئول سازمان اردویی، راهیان نور و گردشگری بسیج پاسداران را حافظان انقلاب و ولایت دانست و گفت: دشمنان امروز با تمامی توان و با استفاده از ابزارهای مختلف روانی و نظام تلاش می کنند تا به این حافظان ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۱۲:۲۰    
اردبیل - ایرنا - فرمانده انتظامی استان اردبیل از کشف 98 هزار و 506 لیتر سوخت قاچاق و توزیع خارج از شبکه به پیمانکاران بخش خصوصی در پارس آباد مغان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۱۱:۵۰    
سرپرست اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل گفت: در چهار ماهه نخست امسال و در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته ورود مسافران خارجی به اردبیل 40 درصد رشد یافته است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۱۱:۴۷    
سرپرست اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل بر آمادگی این استان در اجرای برنامه ها و تعامل در راستای رونق گردشگری با همکاری جمهوری آذربایجان تاکید کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۱۰:۴۵    
ابتکار معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده با سفر به استان اردبیل از طرح های مختلف بازدید و در شورای اداری استان شرکت خواهد کرد .
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۰۹:۵۳    
اردبیل - ایرنا - کاروان راهیان نور بسیج اقشار خلخال روز پنجشنبه در آیینی این شهر را به مقصد مناطق عملیاتی در منطقه غرب کشور ترک کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۰۹:۴۸    
رباب عزیزخانی گفت: بخش نسخ خطی کتابخانه مرکزی اردبیل با فن آوری های نوین الکترونیکی و کتابخانه ای تجهیز شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۰۹:۳۳    
استاندار اردبیل گفت: با توجه به زیر ساخت ها و پتانسیل های موجود در استان آماده همکاری در زمینه های مختلف اقتصادی با هیأت تجاری چینی هستیم.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۰۵:۴۰    
آهن ، لوازم خانگی و برنج در صدراحتکار، آمریکا خودش شرایط مذاکره را از بین برد، گفتم ارزان را ارزان تر به مردم بفروشند، حفظ مرز، کنترل ارز، گزارش مستندکیهان ازنگاه ساندیسی اصلاح طلبان به روحانی ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۲۱:۲۰    
نخستین همایش پیاده روی عصر گاهی شهرستان اردبیل فردا ساعت 18 و 30 دور دریاچه شورابیل اردبیل برگزار می شود .
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۷:۲۱    
اردبیل – مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل از حضور اولین بانوی ورزشکار این استان در بازی های پاراآسیایی جاکارتا خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۵:۵۱    
مدیر کل هواشناسی استان اردبیل گفت: با افزایش نسبی دمای هوا جوی پایدار تا اوایل هفته آینده در سطح استان اردبیل حاکم خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۵:۱۲    
رئیس پلیس آگاهی استان اردبیل گفت: باند 4 نفره غیر بومی که اقدام به سرقت از منازل مسکونی در اردبیل می کردند دستگیر شدند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۴:۳۳    
مدیر نمایندگی ستاد دیه استان اردبیل گفت: در راستای آزادسازی زندانیان جرایم غیرعمد در ایام محرم و صفر طرح ترویج نذر دیه در جلسه ستاد دیه استان اردبیل به تصویب رسید.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۳:۳۴    
رئیس پلیس راه استان اردبیل گفت: متاسفانه امسال 25نفر افزایش متوفی نسبت به چهار ماهه نخست سال 96 داشتیم که 66درصد از تصادفات فوتی را جاده های شمال استان به خود اختصاص داده است .
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۳:۲۱    
رئیس پلیس راه استان اردبیل گفت: جاده ها و محورهای شمال استان اردبیل دارای بیشترین نقاط حادثه خیز در استان اردبیل هستند که باید برای ایمن سازی این جاده ها برنامه ریزی شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۳:۱۸    
اقتصاد ایران: مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل گفت: بازار اردبیل یکی از آثار شاخص این استان بوده و مرمت بخش های مختلف آن با جدیت دنبال می شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۳:۰۸    
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل گفت: در راستای برخورد و مقابله با پدیده احتکار و برخی سوء استفاده های احتمالی در سطح بازار و نظام اقتصادی طرح تشدید مبارزه با احتکار و عدم اعلام موجودی ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۲:۵۶    
مدیرکل کمیته امداد استان اردبیل گفت: براساس هماهنگی های انجام شده نخستین استارتاپ تخصصی کمیته امداد با همکاری و مشارکت پارک علم و فناوری استان با محوریت اشتغالزایی ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۲:۲۹    
مدیرکل پزشکی قانونی استان اردبیل گفت: براساس آمارهای موجود تعداد فوتی ها در تصادفات شهری و جاده ای در سطح استان اردبیل در چهار ماهه نخست امسال 75 نفر بوده که در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته شاهد ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۲:۰۸    
مسئول نمایندگی میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان کوثر از برپایی نمایشگاه صنایع دستی در این شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۱:۵۷    
سرپرست اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل خواستار مشارکت دهیاران در معرفی روستاهای هدف گردشگری این استان شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۰۷:۴۹    
عسل یکی از سوغاتی های پر طرفدار استان اردبیل است که بخاطر وجود آب هوای مناسب و طبیعت بکر سالانه بیش از 6 هزار تن عسل در استان اردبیل توسط زنبورداران تولید می شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۰۰:۰۲    
ثبت سفارش کالا 10برابر نیاز کشور؛ با مفسدان اقتصادی قاطعانه برخورد شود؛ سود برخی سلبریتی ها از کمک های مردمی و به دشمن گرا ندهید؛ از جمله مهم ترین عناوین صفحه اول روزنامه های امروز کشورند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۲۰:۰۱    
معاون امور تعاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان این که نیازمند ایجاد زیرساخت های توسعه ای در روستاها هستیم گفت: توسعه روستایی رسالت اصلی تعاونی های روستایی است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۹:۲۹    
رئیس سازمان بسیج رسانه سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل گفت: خبرنگاران با وجود تمامی مشکلات گمنامانه برای نظام و انقلاب و حفظ آرمان های انقلاب قلم می زنند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۶:۳۱    
رئیس سازمان اطلاعات سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل گفت: در راستای ابلاغ سازمان بسیج مستضعفان مبنی بر شناسایی و کشف اقلام و کالاهای اساسی احتکار شده توسط سودجویان ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۵:۵۰    
نخستین کاروان راهیان نور در قالب 250 بسیجی شهرستان پارس آباد به مناطق عملیاتی شمال غرب کشور اعزام شدند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۳:۵۶    
سرپرست اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل گفت: براساس هدفگذاری های انجام شده نمایشگاه دائمی صنایع دستی در خیابان مقدس اردبیلی راه اندازی خواهد شد که این نمایشگاه زمینه برای ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۳:۴۹    
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل گفت : رسانه های خارجی سرمایه گذاری عظیم و کلانی را بر علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران انجام داده اند و این نشانگر یک خطر بزرگ برای جامعه ما است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۲:۳۸    
دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان اردبیل از تشکیل اکیپ های تلفیقی برای کنترل بازار در اردبیل خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۱:۵۸    
رئیس کل دادگستری استان اردبیل گفت: در راستای برخورد با اخلالگران نظام اقتصادی در اردبیل در صورت مشاهده هر گونه رفتاری مبنی بر احتکار و گران فروشی متخلفان تحت تعقیب کیفری قرار می گیرند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۰:۲۱    
به گزارش ایرنا، منوچهر اسنفدیاری روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگاران افزود: حداقل نرخ بلیط مسیر اردبیل به تهران 2میلیون ریال است و این استان حداقل نرخ بلیط در کشور را دارد. ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۰۹:۰۴    
اردوی تشکیلاتی طرح یاوران ولایت بسیج دانش آموزی استان اردبیل با همکاری اداره کل آموزش و پرورش استان اردبیل در اردوگاه مقدس اردبیلی سرعین آغاز شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۰۸:۲۳    
فارس اسامی ده نفر از خریداران عمده سکه که حدود 170 هزار قطعه سکه پیش خرید کرده اند را منتشر کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۰۵:۴۲    
بیانات رهبر معظم انقلاب در دیدار مردم ، مذاکرات برای تفاهم نهایی درباره دریای خزر باید ادامه یابد، فاز جدید مظلوم نمایی احمدی نژاد، کنوانسیونی که ترکمانچای نیست،مانیفست واقع گرایی ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۲۲:۱۵    
دکتر میر محمد سید هاشمی *- شرایط اقتصادی کنونی کشور ایجاب می کند تا به طور دقیق همه امکانات موجود در کشور را بررسی و البته از تمام ظرفیت های کشور نه در حرف که در عمل استفاده کنیم. ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۲۰:۰۳    
در جامعه کنونی ما وجود چشم هم چشمی ها و زیاده خواهی برخی از خانواده ها مانعی بزرگ بر سر راه ازدواج جوانان شده است و شاید همین کارها و توقعات بی پایه و اساس یکی از دلایل تن ندادن تشکیل زندگی مشترک و ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۱۹:۱۸    
مسئول سازمان بسیج دانش آموزی استان اردبیل گفت : اردوی طرح یاروان ولایت باشرکت 120 دانش آموز بسیج خواهر در قالب فرماندهان پیشگام بسیج دانش آموزی مدارس استان از امروز در اردوگاه مقدس اردبیلی اداره کل ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۱۸:۵۲    
رئیس سازمان بسیج ورزشکاران استان اردبیل گفت: کاروان راهیان نور ورزشکاران اردبیلی به مناطق عملیاتی اعزام می شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۱۸:۴۸    
مدیرکل آموزش و پرورش استان اردبیل گفت: طرح یاوران ولایت در تحقق سند تحول بنیادین که از سوی مقام معظم رهبری به تعلیم و تربیت آموزش و پرورش کشور ابلاغ شده است بسیار با اهمیت است و نیازمند مشارکت همه ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۱۷:۵۵    
مدیرکل حفاظت محیط زیست استان اردبیل گفت: شکار در منطقه دربند مشکول شهرستان کوثر 5 سال ممنوع شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۱۷:۲۲    
نماینده مردم مشگین شهر در مجلس گفت: کارخانه نساجی در بخش رضی مشگین شهر فروردین سال آینده به بهره برداری می رسد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۱۷:۱۲    
معاون هماهنگ کننده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل گفت: طبق تمهیدات اندیشیده شده به همت پایگاه شهید صدوقی چهارمین یادواره شهدای نیر برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۱۷:۱۱    
دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان اردبیل از شناسایی سه انبار احتکار ارزاق و مایحتاج ضروری در اردبیل خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۱۶:۰۵    
معاون گمرک ایران با اشاره به اینکه کمبود نیروی انسانی معضل گمرک کشور است، گفت: تجهیز گمرک بیله سوار مورد موافقت اصولی قرار گرفته است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۱۴:۵۸    
مراکز استانی صدا و سیما در بیست و یکمین جشنواره تولیدات مراکز استان ها، علاوه بر رقابتی هنری، از تمهیدات خود برای برگزاری جشن چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی رونمایی می کنند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۱۴:۱۱    
مشاور استاندار اردبیل در اموراقتصادی درجلسه بررسی و احصاء طرح های اشتغالزایی کشاورزی استان گفت: افزایش تولید و بهره وری در انواع محصولات کشاورزی موجب ایجاد اشتغال می شود ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۱۳:۵۶    
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل گفت: در چهار ماهه نخست امسال میزان صادرات کالا از پایانه مرزی بیله سوار 118 درصد افزایش یافت.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۱۳:۴۴    
معاون هماهنگی امورعمرانی استاندار اردبیل تاکید داشت: تسریع در روند تکمیل و اتمام طرح مسکن مهر با جدیت توسط دستگاه های ذیربط را خواستاریم و ملزم هستیم خدمات شهری مطلوب به ساکنان شهرک های مسکن مهر ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۱۳:۲۰    
مدیر کل هواشناسی استان اردبیل گفت: هوای خنک با بارش متناوب باران تا ظهر چهارشنبه در سطح استان اردبیل تداوم خواهد داشت.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۱۳:۱۳    
اردبیل - ایرنا - فرماندار خلخال گفت: خشکسالی 43 روستای این شهرستان را با تنش آبی مواجه کرده و آبرسانی با استفاده از تانکرهای سیار آبرسانی صورت می گیرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۱۳:۰۲    
رهبر انقلاب صبح امروز در دیدار اقشار مختلف مردم درباره مهمترین موضوعات روز کشور مطالبی را مطرح کردند که اقتصاد محور اصلی آن است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۱۲:۴۷    
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل از افزایش صادرات چمدانی در استان اردبیل از ابتدای سال تاکنون خبر داد و گفت: در چهار ماهه نخست امسال ما شاهد 14 میلیون دلار صادرات چمدانی از استان بودیم.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۱۲:۴۱    
مدیر کل حفاظت محیط زیست استان اردبیل گفت: ممنوعیت شکار در منطقه دربند مشکول به مدت 5 سال دیگر تمدید شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۱۲:۰۸    
معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی استاندار اردبیل گفت: دستگاه های ذیربط اهتمام ویژه ای در خصوص همکاری برای حمایت مالی جهت جمع آوری و نگهداری معتادین متجاهر داشته باشند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۱۱:۱۴    
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان اردبیل گفت: با دریافت گزارش های مردمی در زمینه فعالیت زن و شوهر قاچاقچی مواد مخدر که در صدد وارد کردن مقادیر قابل توجهی انواع مواد مخدر به استان بودند ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۱۰:۵۷    
اقتصاد ایران: فرمانده نیروی انتظامی استان اردبیل: مهم ترین امر در بحث گردشگری احساس امنیت و آرامش خاطر است که خوشبختانه استان اردبیل در این امر سرآمد است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۱۰:۴۳    
اردبیل - ایرنا - معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع انسانی استاندار اردبیل گفت: مخالفت با واگذاری شرکت کشت و صنعت مغان به بخش خصوصی که بر اساس اصل 44 قانون اساسی صورت گرفته ، سیاسی است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۰۰:۳۳    
بمناسبت گرامیداشت روز خبرنگاری دورهمی ورزشی با اصحاب رسانه و خبرنگاران استان اردبیل در سالن شش هزارنفری رضازاده اردبیل برگزارشد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۰۰:۰۳    
انتخابات اعضای هیئت رئیسه شورای شهر اردبیل برای سال دوم برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۱ - ۲۰:۰۲    
استاندار اردبیل گفت: با تکمیل زیرساخت ها و تأمین نیروی انسانی لازم ، مدت انتظار برای گذر مرزی در پایانه بیله سوار به زیر 10 دقیقه کاهش می یابد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۱ - ۱۶:۵۷    
معاون توسعه مدیریت و منابع گمرک ایران گفت: با برنامه ریزی های انجام یافته دستگاه بازرسی ایکس ری کامیون در گمرک مرزی بیله سوار استقرار می یابد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۱ - ۱۵:۳۳    
سرپرست اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل گفت: به منظور کاهش فعالیت تورهای غیرمجاز، نظارت بر آژانس های گردشگری در سطح استان افزایش می یابد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۱ - ۱۵:۲۰    
با حضور مقامات استانداری شهر وان ترکیه تفاهم نامه همکاری توسعه گردشگری در اردبیل به امضا رسید .
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۱ - ۱۴:۰۰    
نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجس شورای اسلامی گفت: در صدد ایجاد فراکسیون رسانه برای حل مشکلات خبرنگاران در مجلس شورای اسلامی هستیم.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۱ - ۱۲:۱۶    
سرپرست اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل ظرفیت اسکان روزانه سرعین را سه برابر جمعیت این شهر عنوان کرد.
مشاهده نتایج بیشتر...