جمعه ۰۱ آذرساعت ۱۴:۰۷Nov 2019 22

سبلانه (sabalaneh.ir)

  ۱۳۹۸/۰۴/۳۱ - ۱۲:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار اردبیل به لزوم تکمیل زیرساخت های شهرستان بیله سوار اشاره کرد و گفت ...
  ۱۳۹۸/۰۴/۳۱ - ۱۰:۳۹    
استاندار اردبیل با بیان اینکه زیرساخت ها برای سرمایه گذاران داخلی و خارجی در استان اردبیل فراهم شده است ...
  ۱۳۹۸/۰۴/۳۱ - ۰۹:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
مدیر کل آموزش و پرورش اردبیل گفت: اردبیل برای میزبانی باشکوه از مسابقات ورزشی دانش آموزان سراسر کشور آماده است.
  ۱۳۹۸/۰۴/۳۰ - ۱۷:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
تیم ملی فوتبال نونهالان زیر 14 سال ایران اردوی تدارکاتی خود را استادیوم تختی اردبیل آغاز کرد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۳۰ - ۱۶:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان اردبیل با اشاره به اینکه رویکرد اصلی کمیته امداد استان اردبیل توانمندسازی و خوداتکایی خانوار تحت حمایت است ...
  ۱۳۹۸/۰۴/۳۰ - ۱۳:۰۹   + ۵ سایت دیگر  
معاون فنی و نظارت اداره کل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان اردبیل گفت: 15 مجتمع خدماتی ، رفاهی بین راهی در مناطق مختلف این استان در مجموع با 60 درصد پیشرفت فیزیکی در حال احداث است.
  ۱۳۹۸/۰۴/۳۰ - ۱۳:۰۹    
مسئول بسیج دانشجویی استان اردبیل از اعزام 60 نفر از دانشجویان بسیجی دانشگاه های استان اردبیل به مشد مقدس خبرداد و گفت ...
  ۱۳۹۸/۰۴/۳۰ - ۱۱:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
بسیج دانشجویی دانشگاه محقق اردبیلی با ارسال نامه ای سرگشاده به وزیر امور خارجه، از این وزارتخانه خواست اقدامات لازم جهت آزادی شیخ زکزاکی، این روحانی جلیل القدر را انجام دهد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۳۰ - ۱۱:۰۹   + ۶ سایت دیگر  
مدیر کل بهزیستی استان اردبیل گفت: یکی خیر بی نام و نشان ماهانه برای یک هزار نفر 100 هزار تومان به ازای هر نیازمند پرداخت می کند که ماهانه 100 میلیون تومان و سالانه یک میلیارد و 200 میلیون تومان ...
  ۱۳۹۸/۰۴/۳۰ - ۱۰:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم اردبیل، نیر نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به توریستی بودن سر عین ،باید پوشش آنتن دهی و اینترنت در 100 درصد شود.
  ۱۳۹۸/۰۴/۳۰ - ۱۰:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
نهمین رجعت ماندگار اردبیل در سال 98 را فرزندی از دیار خاک پاک مغان همیشه سرفراز به نام خود ثبت کرد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۳۰ - ۰۹:۳۹   + ۷ سایت دیگر  
استاندار اردبیل گفت: فرهنگ ایثار و شهادت باید با استفاده از ظرفیت های فضای مجازی به نسل جوان انتقال داده شود.
  ۱۳۹۸/۰۴/۳۰ - ۰۸:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
استاندار اردبیل گفت:علی دایی تاکنون برای سرمایه گذاری جهت احداث کمپ تیم ملی سرعین اعلام آمادگی رسمی نکرده است.
  ۱۳۹۸/۰۴/۳۰ - ۰۸:۳۹   + ۱۲ سایت دیگر  
سیاهه جرایم کشتی انگلیسی؛ فردو تعطیل نشده است؛ دست برتر ایران در خلیج فارس؛ ضرب الاجل آغاز لیگ و ترمز قیمت در بازار خودرو؛ از جمله عناوین صفحه اول روزنامه های امروز کشورند.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۹ - ۱۸:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست اداره کل هواشناسی استان اردبیل از افزایش دمای هوا تا پایان هفته جاری در سطح استان اردبیل خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۹ - ۱۷:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
استاندار اردبیل گفت: استان اردبیل دارای ظرفیت های مختلف گردشگری، کشاورزی، صنعت و خدمات است و نیروی متخصص می توانند در زمینه های مذکور طرح های بزرگ و توسعه محور ارایه دهند.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۹ - ۱۵:۲۵   + ۱۵ سایت دیگر  
سردار اشتری در دفاع از وظیفه شناسی ماموران پلیس در برخی ماجراهای اخیر گفت: در قضیه پارک پلیس، مامور ما در چارچوب قانون، وظیفه قانونی خود را انجام داده است.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۹ - ۱۲:۴۰    
استاندار اردبیل گفت:پروژه چهار خطه کردن جاده ها و آبرسانی به روستاهای استان جزو اولویت های سفر ریاست جمهوری به اردبیل خواهد بود.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۹ - ۱۱:۴۰   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان مشگین شهر از اجرای اولین پروژه قالیچه معلق ایران در این شهرستان خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۹ - ۰۸:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
ازمذاکره با آمریکا فقط ضررکردیم؛ انتقام پهبادی ترامپ از ایران اما در خواب؛ پنج سد در برابر رونق تولید ملی ؛از جمله عناوین صفحه اول روزنامه های امروز کشورند.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۹ - ۰۸:۲۵   + ۶ سایت دیگر  
فشار دولت بر صدا و سیما و گروکشی بودجه در گذشته هم وجود داشته، اما آنچه موجب شگفتی است و برای اولین بار انجام گرفت، آن است که رئیس دولت رسما و در قالب یک ابلاغیه کتبی ...
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۸ - ۲۳:۱۰   + ۱۹۷ سایت دیگر  
روابط عمومی نیروی دریایی سپاه در اطلاعیه ای از توقیف یک فروند نفتکش انگلیسی در تنگه هرمز خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۸ - ۱۸:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم اردبیل ،نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی گفت : گاندو در قالب یک سریال به بیان واقعیت ها پرداخته است و دولت نباید از این واقعیت ها فرار کند.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۸ - ۱۷:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
فرماندار شهرستان کوثر گفت: با توجه به بارندگی های خوب سال زراعی، میزان برداشت محصولات کشاورزی مطلوب و رضایت بخش است و پیش بینی می شود 35 هزار گندم و جو این منطقه برداشت شود.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۸ - ۱۶:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
امام جمعه اردبیل به مالیات بر عایدی سرمایه اشاره کرد و گفت: این مالیات علاوه برکاهش نرخ تورم در کاهش اختلاف طبقاتی جامعه نیز موثر است چراکه موجب توزیع عادلانه تر درآمد می شود که این خود موجب کاهش ...
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۷ - ۱۹:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیر عامل مجموعه گردشگری پل معلق تمام شیشه ای شهر هیر از معلق ماندن زیرساخت های اولیه، آب، گاز و جاده، پل تمام قوسی جهان در این مجموعه گردشگری شهر هیرخبرداد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۷ - ۱۶:۴۱   + ۶ سایت دیگر  
معاون درمان وزیر بهداشت در دیدار با استاندار اردبیل به بررسی بیمارستان های استان پرداخت و گفت: اقدامات اجرایی بیمارستان ترومای اردبیل به اتمام رسیده و با مشارکت مسوولان استانی این بیمارستان در سفر ...
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۷ - ۱۶:۱۱   + ۷ سایت دیگر  
استاندار اردبیل با بیان اینکه تکمیل و بهره برداری از پروژه های صنعتی و اقتصادی تحریم های دشمنان را بی اثر می کند ...
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۷ - ۱۵:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
امیرپور کوهساره مادر شهید مهراجعلی گوزلی از شهرستان اردبیل پس از تحمل رنج سال ها دوری ، به فرزند شهیدش پیوست.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۷ - ۱۵:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
معاون ابتدایی وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه طرح تدبیر آموزش ابتدایی با متحول می کند، از موسسات آموزشی سودجو در این مقطع انتقاد کرد و گفت ...
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۷ - ۱۲:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم مشکین شهر در مجلس:دولت به هیچ عنوان نمی تواند بودجه صداوسیما که یک نهاد حاکمیتی است را قطع کند.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۷ - ۱۰:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
39 دستگاه استخراج بیت کوین (ارز دیجیتال) در بخش هیر اردبیل کشف و توقیف شد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۷ - ۰۷:۵۶   + ۱۸ سایت دیگر  
سریال گاندو چندی پیش با موضوع بازخوانی پرونده جنجالی دستگیری و آزادی جیسون رضائیان از شبکه سه سیما روی آنتن رفت و محتوای آن با انتقاد اعضای دولت مواجه شد ...
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۶ - ۲۳:۲۶   + ۱۸ سایت دیگر  
رئیس دفتر نظارت و بازرسی انتخابات استان قم با اشاره به اهمیت و نقش شورای نگهبان گفت: نوعا دشمنان شورای نگهبان، دشمنان خارجی این ملتند؛ مثل غربی ها، آمریکایی ها و صهیونیست ها ...
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۶ - ۲۰:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
معاون آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش در اردبیل با بیان اینکه آموزش مهارت های اجتماعی و کار گروهی اولویت اساسی وزارت آموزش و پرورش است، گفت: در این زمینه برنامه ریزی های مناسبی انجام گرفته است.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۶ - ۱۹:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان بسیج دانش آموزی در اردبیل از فعالیت 60 هزار واحد مقاومت بسیج دانش آموزی در کشور خبرداد و گفت ...
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۶ - ۱۹:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
استاندار اردبیل گفت: قبل از سفر رئیس جمهور، جلسه هماهنگی با حضور دکتر احمدی مسوول هماهنگی سفرهای رییس جمهوری با محوریت بانکها و سازمان برنامه و بودجه کشور در به اردبیل برگزار می شود.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۶ - ۱۸:۴۱   + ۶ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه آزاد اردبیل در مراسم افتتاحیه کنفرانس بیوالکترومغناطیس ایران اهمیت تولید علم و دانش را یادآور شد و با بیان اینکه استکبار با اعمال تحریم ها نشان داد که با پیشرفت علمی کشور ما مخالف است ...
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۶ - ۱۶:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان بسیج مستضعفین در جمع فرماندهان گردان های بیت المقدس اردبیل با بیان اینکه شهدا میراث گرانبهای کشور هستند ...
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۶ - ۱۵:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان بسیج سازندگی کشور در حاشیه بازدید از کارگاه های اقتصاد مقاومتی اردبیل پای دار قالی نشست و به قالیبافی مشغول شد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۶ - ۱۴:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
رییس سازمان بسیج مستضعفین گفت:امروز فضای رسانه ای دشمن برای تزلزل ایمان جوانان، عفت جامعه ما بسیار گسترش یافته است اما می توان با تفکر فرهنگی بسیج و جوانان مومن انقلابی در مقابل قدرت مسموم دشمن ...
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۶ - ۱۴:۴۱    
همایش پیشگیری از جرائم و تخلفات کارکنان سپاه حضرت عباس(ع) با سخنرانی دادستان دادسرای نظامی استان اردبیل در سالن ولایت برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۶ - ۱۳:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت:پایگاه ها به عنوان مهمترین رکن بسیج ، مرکز جوشش جوانان انقلابی و مومن است که در همه جنبه ها می توانند جوابگوی نیاز های کشور باشند.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۶ - ۱۳:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
مسئول سازمان بسیج سازندگی کشور با بیان اینکه اقتصاد مقاومتی اولویت ترین کار بسیج است گفت: ایجاد کارگاه های کوچک خانگی که در آن مردم، نقش حداکثری در اقتصاد ایفا می کنند مهم وضروری است.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۶ - ۱۳:۲۶   + ۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: بسیج به عنوان بزرگترین تشکیلات مردم نهاد در دنیا شناخته شده است و یک نهاد انقلابی مردمی است و توانسته است خود را خارج از مرز ها توسعه و رشد دهد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۶ - ۱۳:۱۱   + ۱۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: ظرفیت ناشناخته فرهنگی در درون ملت ایران وجود دارد که هیچ قدرتی نمیتواند با آن مقابله کند که همین سبب رشد قدرت نرم و فرهنگی شده است.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۶ - ۱۲:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان اردبیل با بیان اینکه جنبش دانشجویی رسالت آگاه سازی مردم را برعهده دارد، خواستار تقویت روحیه انقلابی و جهادی دانشجویان در مطالبه گری شد و گفت ...
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۶ - ۱۱:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان اردبیل گفت:بیش از 304 کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک که توسط یک راننده تریلی به استان اردبیل حمل می شد در جاده اردبیل - سرچم کشف و ضبط شد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۶ - ۱۱:۵۶   + ۱۷۶ سایت دیگر  
در انتخابات هیئت رئیسه شورای نگهبان، آیت الله جنتی به عنوان دبیر و کدخدایی به عنوان قائم مقام دبیر و سخنگو ابقا شدند.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۶ - ۱۰:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان انتقال خون گفت پیش بینی می شود در سال 1400 یکی از مارکرهای هپاتیت Bو Cیا HIVدر میان اهدا کنندگان خون کشور به صفر خواهد رسید.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۶ - ۰۸:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
استاندار اردبیل گفت: توسعه این کمپ با تامین اعتبار اشتغال معتادان و باز آفرینی این قشر در سطح کشور می تواند مورد توجه قرار گیرد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۵ - ۲۳:۵۶    
مسئول سازمان بسیج سازندگی کشور در اردبیل با بیان اینکه بسیج سازندگی حامی جهادگران در محرومیت زدایی و پیشرفت است، گفت: این سازمان تلاش می کند تا آرمان های انقلاب را در کنار مستضعفین، جامه عمل بپوشاند.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۵ - ۲۱:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
مجمع بسیج استان اردبیل با حضور سردار غلامرضا سلیمانی رئیس سازمان بسیج مستضعفین و جمعی از مسئولین استانی و اقشار مختلف بسیج در سالن ولایت اردبیل برگزار شد
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۵ - ۲۱:۲۶   + ۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: در راستای تکامل برنامه های بسیج خدمت رسانی به مردم در دستورکار است.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۵ - ۲۱:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس مجمع بسیج استان اردبیل: با جمع آوری بانک اطلاعاتی جامع ، راهکار های اقتصادی و معیشتی مردم به مسئولان استانی ارائه شده است.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۵ - ۲۰:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
رییس سازمان بسیج مستضعفین کشور گفت: ایران اسلامی تمام مولفه های قدرت های جهانی را در اختیار دارد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۵ - ۱۹:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
سردار بابازاده گفت: مجمع بسیج خاصیت سیاسی و حزبی ندارد و هدفش برطرف کردن مشکلات جامعه و مردم است.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۵ - ۱۹:۲۶   + ۷ سایت دیگر  
سردار غلامرضا سلیمانی رئیس سازمان بسیج مستضعفین کشور در منزل شهید علی آقایی حضور یافت و با خانواده این شهید والامقام دیدار کرد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۵ - ۱۷:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل از انتخاب پژوهشگر اردبیلی به عنوان خادم فرهنگ رضوی خبرداد و گفت ...
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۵ - ۱۶:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استان اردبیل از اختصاص وام 40 میلیون تومانی برای مقاوم سازی مسکن روستایی در سطح استان اردبیل خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۵ - ۱۶:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد و دبیر شورای زکات استان اردبیل گفت: خیران و کشاورزان اردبیلی تاکنون بیش از 235 میلیون تومان در سال جاری زکات واجب و مستحبی پرداخت کرده اند.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۵ - ۱۳:۱۱   + ۸ سایت دیگر  
هیئت وزیران در راستای اصلاح تقسیمات کشوری در استان اردبیل با ایجاد دو شهر آراللو و آلنی در شهرستان های اردبیل و مشگین شهر موافقت کرد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۵ - ۱۱:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
معاون آمار و اطلاعات سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان اردبیل گفت: 71 درصد خانوارهای استان اردبیل مالک خانه و بیش از 19 درصد مستاجر هستند که در شهرهای مختلف استان ساکن هستند.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۵ - ۱۱:۵۶   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل گفت:هم زمان با هفته استان اردبیل مراسم رژه قزلباش ها در پیاده راه اسفریس برگزار می شود.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۵ - ۱۱:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
سردار غلامرضا سلیمانی، رئیس سازمان بسیج مستضعفین برای دیدار با بسیجیان و بازدید از برنامه های اعتلای بسیج به استان اردبیل سفر می کند.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۵ - ۱۰:۴۱   + ۸ سایت دیگر  
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: در حال حاضر تولیدکنندگان برای افزایش قیمت توجهی به توان مردم ندارند ...
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۵ - ۱۰:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش اردبیل گفت: ترویج فرهنگ عفاف و حجاب را باید از دوران ابتدایی شروع کرد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۵ - ۰۸:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
قرارگاه شهید احمدی روشن شهرستان پارس آباد مغان با ارسال نامه ای سرگشاده به رئیس قوه قضائیه خواستار ورود قوه قضائییه به پرونده کشت و صنعت مغان شد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۴ - ۲۱:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استان اردبیل با حضور در روستای تولون شهرستان گرمی، از نزدیک در جریان اقدامات صورت گرفته دستگاه های ذیربط در خصوص جبران خسارات طوفان اردیبهشت ماه سالجاری در این روستا قرار گرفت.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۴ - ۱۹:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
یکی از باغداران شهر هیر، دو اصله از درختان باغات میوه خود را به بنیاد حمایت از کودکان بی سرپرست و مبتلا به سرطان استان اردبیل اهدا کرد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۴ - ۱۷:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کنفرانس بین المللی گردشگری اردبیل با بیان اینکه استان اردبیل به لحاظ ظرفیت های بالقوه گردشگری جزو استان های سطح بالا است، گفت: درآمدهای گردشگری اردبیل قابل توجه نیست چراکه پتانسیل های استان ...
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۴ - ۱۶:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
استاندار اردبیل با بیان اینکه اردبیل از پتانسیل بالایی در بحث گردشگری برخوردار است، لزوم جذب سرمایه گذار کلان در منطقه را یادآور شد و گفت ...
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۴ - ۱۱:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
در راستای اجرای طرح همبستگی ملی گروه جهادی مدافعان حرم ناحیه اردبیل در مناطق سیل زده معمولان استان لرستان مشغول امدادرسانی و بازسازی خانه های سیل زده هستند.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۴ - ۱۰:۵۶   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس اداره گفتمان معاونت فرهنگی اجتماعی سپاه با اشاره به اینکه مردم به دلیل القای رسانه ای دشمن به سراغ شبکه های اجتماعی داخلی نمی روند ...
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۴ - ۱۰:۲۶   + ۶ سایت دیگر  
استاندار اردبیل گفت: انتقال پادگان اردبیل به خارج از شهرقطعی است و قرار است در یک طراحی مناسب میدانی شبیه نقش جهان در محل این پادگان عملیاتی شود .
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۴ - ۰۹:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان اردبیل از شناسایی باندی که از طریق سایت دیوار با شگرد آگهی فروش آبمیوه ، اقدام به کلاهبرداری 27 میلیون تومانی کرده بود،خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۴ - ۰۹:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه آزاد اردبیل از برگزاری پنجمین کنفرانس بیوالکترومغناطیس ایران در اردبیل خبرداد و گفت: این کنفرانس هفته پایانی تیرماه در دانشگاه آزاد اردبیل برگزار خواهد شد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۴ - ۰۸:۵۶    
مدیریت درمان تامین اجتماعی استان اردبیل گفت: 300 میلیارد تومان برای حوزه درمان استان ادربیل در سال 98 اختصاص یافته است.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۳ - ۱۸:۲۱   + ۶ سایت دیگر  
معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهاد کشاورزی استان اردبیل گفت :پیش بینی می شود از میزان سطح زیر کشت 158 هزار تن محصول جو برداشت شود که تا این لحظه بیش از 80 درصد از مزارع آبی جو و 95 درصد از مزارع ...
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۳ - ۱۷:۰۹   + ۷ سایت دیگر  
زمین لرزه 3.4 ریشتری شهرستان نیر در استان اردبیل را لرزند.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۳ - ۱۷:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
داستان راه آهن و اردبیلی ها، مثنوی هفتاد من است. راه آهن خیلی وقت است که مرزهای یک پروژه عمرانی را درنوردیده و به نماد حسرت مردم استان بدل شده است ...
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۳ - ۱۳:۱۰   + ۱۳ سایت دیگر  
استاندار اردبیل گفت: بیش از 20 درصد آب شرب در استان اردبیل هدر می رود و مردم باید فرهنگ چگونه مصرف کردن آب را برای فرزندان خود بیاموزند. .
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۳ - ۱۲:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان اردبیل گفت: بزرگترین مشکل فرش دستباف استان اردبیل د رحال حاضر ، بیمه تامین اجتماعی ، و تسهیلات است.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۳ - ۱۱:۵۵   + ۱۵ سایت دیگر  
طی عمل جراحی کم سابقه در بیمارستان علوی اردبیل توده ای به وزن 11 کیلو گرم از بدن بیمار 52 ساله، بیرون آورده شد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۳ - ۱۱:۱۰   + ۶ سایت دیگر  
مدیر کل راه و شهرسازی استان اردبیل گفت:عملیات اجرایی احداث پروژه (گردشگری ) سرعین آلوارس تله کابین 1و2 از سال 97 شروع و پیشرفت فیزیکی آن 40 درصد است.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۳ - ۰۹:۵۵   + ۶ سایت دیگر  
مدیر کل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان اردبیل گفت: با هدف حمایت از توسعه ناوگان صادراتی و کاهش هزینه های حمل و نقل سهمیه برگه عوارض استان اردبیل 40 درصد درسال 2019 افزایش یافت.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۳ - ۰۸:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
امام جمعه سرعین با سوار شدن به کمباین در برداشت گندم از مزارع سرعین به کشاورزان کمک کرد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۳ - ۰۸:۴۰   + ۸ سایت دیگر  
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی اردبیل گفت:اولین نوزاد پسر به روش درمان ناباروری IVF در بیمارستان علوی اردبیل چشم به جهان گشود.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۲ - ۲۰:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۲ - ۲۰:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۲ - ۲۰:۱۰   + ۱۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان فضای مجازی بسیج در مراسم افتتاحیه هشتمین گردهمایی مدیران مراکز فضای مجازی سپاه های استانی سراسر کشور گفت: با وجود ظرفیت مردم پایه بسیج دوران بزن در رو دشمن درفضای مجازی هم تمام شده است.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۲ - ۱۸:۵۵   + ۶ سایت دیگر  
استاندار اردبیل گفت: وظیفه دولت کاهش و مقابله با آسیب های اجتماعی است ولی به تنهائی از عهده دولت خارج است و همه باید کمک کنند.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۲ - ۱۷:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
دادستان عمومی و انقلاب شهرستان سرعین گفت: در پی گزارش شبکه بهداشت و درمان و صدور دستورات قضایی لازم پیرامون موضوع، قریب به 10 تن عسل تقلبی در شهرستان کشف شد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۲ - ۱۴:۰۳   + ۱۵ سایت دیگر  
مدیر کل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان اردبیل گفت : در سه ماه نخست سال جاری 101 هزار و 413 تن کالا از مرز بیله سوار صادر شده است که نسبت به مدت مشابه سال گذشته حدود 30 درصد رشد نشان می دهد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۲ - ۱۱:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه اردبیل گفت : 113جایگاه عرضه سوخت استان اردبیل آمادگی کامل برای ارائه خدمات به مسافران تابستانی را دارند.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۲ - ۱۰:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
یوسف معزی اردبیلی شاعر آیینی و عاشورایی استان اردبیل در سن 77سالگی در اردبیل درگذشت.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۲ - ۱۰:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
مادر گرانقدر شهید والامقام التماس رستمی مجره به فرزند شهیدش پیوست.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۲ - ۰۸:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
یک کارشناس مسائل اجتماعی و دینی با بیان اینکه تغییر مُد در جامعه ناشی از بمباران تبلیغاتی در سایت های خرید و فروش و رسانه های غربی است ...
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۱ - ۲۲:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
همزمان با دهه کرامت مراسم بزرگداشت یکصدمین سالگرد کرامت حضرت عباس(ع) با حضور جمعی از دلدادگان آن حضرت در مسجد معجز اردبیل برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۱ - ۲۰:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
مسئول سازمان بسیج هنرمندان کشور با بیان اینکه بسیج همواره محدودیت ها را مغلوب کرده است، گفت: راه اندازی گروه های هنری بسیج در اقصی نقاط کشور، منجر به شکوفایی هنر انقلابی و ارزشی در کشور خواهد شد
مشاهده نتایج بیشتر...