یکشنبه ۰۶ اسفندساعت ۱۷:۲۳Feb 2018 25

سفیر خور و بیابانک (safirekhoor.ir)

  ۱۳۹۶/۱۲/۰۱ - ۱۴:۳۳    
مردم خوروبیابانک با حضور در دسته های عزاداری سالروز شهادت بانوی دوعالم را به سوگ نشستند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۳۰ - ۱۴:۳۴    
رئیس اداره تبلیغات اسلامی خوروبیابانک گفت: قریب به 30 روحانی و مُبلغ در ایام فاطمیه در مساجد سراسر شهرستان خوروبیابانک مشغول تبلیغ سیره و روش دخت نبی مکرم اسلام(ص) و تبیین جایگاه ولایت هستند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۸ - ۲۱:۰۶    
مدیرعامل خیریه امداد و درمان امام رضا(ع) شهر خور گفت: هزینه دارو و درمان یک هزار و 800 نفر از بیماران نیازمند و صعب العلاج در 10 ماهه نخست سال 96 پرداخت شده است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۷ - ۱۴:۰۶    
امام جمعه موقت خور: انقلاب اسلامی موهبت الهی برای مردم و مسئولان است و مردم همیشه پای انقلاب ایستاده اند، پس مسئولان با تمام توان برای خدمت به مردم تلاش کنند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۷ - ۰۹:۰۶    
نمایشگاه عرضه مستقیم کالا در آستانه سال جدید در خوروبیابانک دایر شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۲ - ۱۴:۰۷    
امام جمعه خور با اشاره به این که قریب به 40 سال از عمر انقلاب اسلامی ایران می گذرد، گفت: انقلاب هایی مانند انقلاب فرانسه ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۲ - ۱۳:۰۷    
مردم خوروبیابانک در سالروز پیروزی انقلاب اسلامی با حضور پر شور خود در راهپیمایی 22 بهمن مشت محکمی بر دهان استکبار زدند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۲ - ۰۱:۰۷    
امام جمعه موقت خور گفت: باید وضعیت دوران پهلوی برای نسل جوان تبیین شود تا بدانند چه وضعی در کشور حکم فرما بوده است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۲ - ۰۰:۰۷    
آسمان شهر خور به مناسبت سالروز پیروزی انقلاب اسلامی، نور افشانی شد و همزمان با سراسر کشور، مردم خوروبیابانک فریاد الله اکبر سر دادند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۱ - ۲۳:۰۷    
یادواره شهدای اداری، کارگری، اصناف و فرهنگیان شهرستان خوروبیابانک شامگاه شنبه در محل حسینیه حضرت علی اکبر(ع) شهر خور برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۱ - ۱۸:۰۷    
مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان خوروبیابانک گفت: همزمان با سالروز پیروزی انقلاب اسلامی، امشب آسمان شهر خور نور افشانی و بانگ الله اکبر در فضای شهر طنین انداز خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۱ - ۱۷:۰۷    
رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان خوروبیابانک گفت: طرح بازرسی و نظارت بر بازار کالا و خدمات ویژه ایام پایانی سال جاری در شهرستان خوروبیابانک اجرا می شود.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۰ - ۱۵:۲۹    
امام جمعه خور گفت: انقلاب اسلامی ریشه در مردم دارد و با حضور پر رنگ خود در راهپیمایی 22 بهمن نشان خواهند داد که همیشه پای انقلاب ایستاده اند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۹ - ۱۸:۲۹    
به مناسبت سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، گلزار شهدای شهر خور غبارروبی و عطرافشانی شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۴ - ۲۲:۲۹    
محفل انس با قرآن کریم شنبه شب در مسجد النبی (ص) شهر خور برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۴ - ۲۲:۲۹    
امام جمعه خور با اشاره به نقش مسجد در سعات انسان ها، گفت: حضور در مسجد خیر، برکت، هدایت و سعادت به دنیال دارد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۳ - ۱۵:۲۹    
امام جمعه خور گفت: حضرت امام خمینی(ره) با حرکت های انقلابی خود و اعلامیه های که راه را به مردم نشان می داد مردم را از فحشا و فساد نجات داد و کشور را از چنگال بیگانگان در آورد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۲ - ۱۳:۲۹    
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج خوروبیابانک گفت: باید از دستاوردهای انقلاب اسلامی صیانت شود و امید به آینده در دل های مردم زنده نگه داشته شود و از القای ناکارامدی نظام که خیانت بزرگی به جمهوری اسلامی است ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۲ - ۱۲:۲۹    
صبح امروز به مناسبت سالروز ورود حضرت امام خمینی(ره) به میهن اسلامی، اعضای شورای اداری و کارکنان ادارات شهرستان خوروبیابانک با حضور در گلزار شهدای خور به مقام شامخ شهدا ادای احترام کردند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۱ - ۱۴:۲۹    
مدیر ستاد اقامه نماز استان اصفهان گفت: استفاده صحیح از تکنولوژی می تواند کمک خوبی برای پیشرفت در هر زمینه ای باشد و فضای مجازی بهترین زمینه برای دعوت به نماز است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۱ - ۱۳:۲۹    
اولین اجلاس استانی نماز صبح امروز با حضور فعالالان این عرصه برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۱ - ۰۹:۲۹    
رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت خوروبیابانک گفت: نمایشگاه عرضه مستقیم کالا به منظور جلوگیری از افزایش قیمت در آستانه سال جدید در خوروبیابانک برپا خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۰ - ۱۸:۱۹    
دبیر ستاد اقامه نماز خوروبیابانک با اشاره به فراهم بودن تمامی زیرساخت ها برای برگزاری اجلاس استانی نماز در شهر خور گفت ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۰ - ۱۱:۱۹    
برای یک حرفه ای که عاشق شغلش است،زمان نهار می تواند یک برگ برنده دیگر هم به همراه داشته باشد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۰ - ۱۱:۱۹    
در بورس تهران، میزان سود تقسیم شده شرکت ها به تفکیک صنعت از ابتدای سال جاری تا پایان دی ماه، برابر با 260 هزار میلیارد ریال بود که بر این اساس متوسط سود نقدی برای هر سهم معادل 261 ریال را نشان می دهد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۰ - ۱۱:۱۹    
دردش بیشتر شب ها و در استراحت خود را نشان می دهد و محل درد در قسمت فوقانی بازو و نزدیک شانه است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۰ - ۱۰:۱۹    
محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه ایران در توئیتر نوشت: مدتی قبل، آمریکا یک موشک ایرانی ارائه شده توسط سعودی ها را نمایش داد ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۸ - ۱۲:۱۹    
مصرف روغن زیتون با جنبه درمانی برای گوش، یک روش عادی و معمول نیست اما تحقیقات نشان می دهد که این روغن می تواند یک قطره گوش طبیعی باشد که مزایای بی شماری برای سلامتی گوش به همراه داشته باشد ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۸ - ۱۱:۱۹    
خبر پیش فروش سکه قیمت ها را در بازار آتی و نقدی با کاهش زیادی مواجه کرد. روز شنبه، قیمت سکه نقدی و آتی حدود 40 هزار تومان افت را به ثبت رساند ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۸ - ۱۱:۱۹    
برای همه ما پیش آمده که در طول چند روز موفق به اجابت مزاج نشده ایم. این امر بسیار به ضرر بدن تمام می شود. چرا که به طور مداوم در حال جذب سم است ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۸ - ۱۱:۱۹    
مدیرکل فناوری اطلاعات و ارتباطات ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز از راه اندازی کارتابل شخصی برای دارندگان موبایل که فرآیند انتقال مالکیت گوشی را تکمیل کرده اند خبر داد و جزئیاتی از امکانات این ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۸ - ۱۱:۱۹    
یک روزنامه عربستانی بعد از قطعی شدن لغو بازی در کشور بی طرف در لیگ قهرمانان آسیا خبری را از باشگاه استقلال تهران منتشر کرده است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۷ - ۲۱:۱۹    
امام جمعه خور گفت: ظلم کردن، قسم دروغ خوردن، و بد رفتاری با پدر و مادر سه خصلتی است که صاحبش نمی میرد تا زمانی که عقاب ان را در همین دنیا ببیند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۶ - ۱۴:۱۹    
امام جمعه خور گفت: باید انقلابی باشیم و انقلابی بمانیم، انقلابی بودن یعنی احساس تکلیف و توجه داشتن به اسلام، کسی که انقلابی باشد زیر بار زور نمی رود.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۵ - ۱۴:۱۸    
صبح امروز در مراسمی حجت الاسلام والمسلمین هدایت اله قدمی به عنوان مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج خوروبیابانک معرفی و از زحمات حجت الاسلام و المسلمین مجتبی مرادی حقیقت تقدیر شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۱ - ۱۲:۰۸    
رئیس اداره هواشناسی خوروبیابانک از ادامه بارش پراکنده باران در سراسر شهرستان تا پایان روز جای خبر داد و افزود: در صورت تثبیت نقشه های پیش بینی هفته آینده شاهد نفوذ موج سرما در شهرستان خواهیم بود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۹ - ۱۴:۰۸    
امام جمعه خور ضمن اعتراض به صحبت های روحانی در مورد قابل نقد بودم معصومین، خاطرنشان کرد: رئیس جمهور بجای اظهار نظر در مسائل اعتقادی که در آن نیاز به تخصص است، به مشکلات کشور بپردازد، رکود، بیکاری ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۸ - ۰۹:۰۸    
مهدی فهیم متخصص تغذیه درباره ارتباط غذاها با بیماری اظهار داشت: طب سنتی طبق آموزه های آن بهداشت محسوب می شود و پزشکی اوج بهداشت است ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۸ - ۰۹:۰۸    
یکی از دغدغه های افرادی که از خودرو استفاده می کنند، مساله بیمه شخص ثالث و بیمه بدنه خودرو است که البته برای بعضی از افراد یک مساله پیچیده هست که حل آن زمان بر بوده و نیاز به تحقیقات گسترده ای دارد ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۸ - ۰۹:۰۸    
فهرست 10 برنامه اپلیکیشن که بیشترین دانلود را در سال 2017 داشته اند، منتشر شد که نامی از تلگرام در میان آنان نیست.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۱۰:۰۸    
مسئول ستاد بازسازی عتبات عالیات شهرستان خوروبیابانک گفت: مردم خوروبیابانک از ابتدای سال جاری تا کنون بیش از 473 میلیون ریال برای بازسازی عتبات به عالیات کمک کرده اند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۱۴:۰۸    
شب گذشته رزمنده هشت سال دفاع مقدس مجتبی عزیز به دیار باقی شتافت.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۲ - ۱۵:۰۹    
امام جمعه خور گفت: وظیفه مسوولان است که مطالبات به حق مردم را پیگیری کنند تا ذره ای از دین خود به مردم را ادا کرده باشند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۱ - ۰۹:۰۹    
وزیر کشور با بیان اینکه ما باید به رشد 10 درصدی که رهبری گفته اند ایمان داشته باشیم، گفت: نظام بانکی و برنامه ریزی ما قطعاً چالاکی لازم برای رسیدن به اهداف را ندارد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۱ - ۰۹:۰۹    
ارزش ثروت جف بزوس به 105.1 میلیارد دلار رسید و به این ترتیب او ثروتمندترین مرد جهان به شمار می آید.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۱ - ۰۹:۰۹    
دسترسی به اینترنت پرسرعت لای فای به عنوان بهترین جایگزین امواج رادیویی، استفاده از اینترنت اشیاء را به میزان قابل ملاحظه ای تسهیل می کند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۸ - ۱۴:۰۴    
باشگاه الغرافه قطر از توافق نهایی با آقای گل دو فصل اخیر ایران و ستاره پرسپولیس خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۸ - ۱۴:۰۴    
آیا می دانید که چگونه باتری گوشی خود را سالم نگه دارید؟ احتمالا نه. در حقیقت، ممکن است شما با عادات غلط شارژ کردن، عمر باتری گوشی تان را کوتاه کرده باشید.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۸ - ۱۳:۰۴    
در این چند سال اخیر به علت استفاده از آنتی بیوتیک ها و تزریق آنها به مرغ ها متخصصان تغذیه به همه مردم توصیه می کنند که از فراورده های جانبی طیور زیاد استفاده نکنند و در مصرف مرغ نکاتی را رعایت کنند ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۷ - ۱۳:۰۴    
بازیکن خلاق پرسپولیس پست جدیدی را در صفحه شخصی خود متتشر کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۵ - ۱۵:۰۴    
خطیب جمعه خور مردم را یش قدم در عرصه نبرد با دشمنان کشور معرفی کرد و افزود: مردم با هوشیاری و بصیرت صف خود را از اغتشاش گران جدا کردند و فهمیدند که دشمنان به دنبال از بین بردن نظام اسلامی هستند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۵ - ۱۵:۰۴    
مردم خوروبیابانک پس از اقامه نماز جمعه با شرکت در راهپیمایی، آشوب های اخیر را محکوم کردند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۲ - ۰۸:۵۹    
با توجه به قانون اگر محرز شود که بازیکن ازبکستانی عمدا کارت دریافت کرده کمیته انضباطی میتواند یک جلسه بیشتر این بازیکن را محروم کند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۲ - ۰۸:۵۹    
حجت الاسلام و المسلمین سیدعلی خمینی تاکید کرد: همه باید بدانیم که نقد ساختارشکنانه به نفع هیچ کس نیست.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۲ - ۰۸:۵۹    
با توجه به اختلالات و محدودیت های ایجاد شده برای تلگرام، دو نرم افزار پیام رسان سروش و آی گپ با امکانات مشابه تلگرام پیشنهاد می شود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۰ - ۰۹:۴۱    
امام جمعه خور گفت: گرانی هست و دولت باید در مورد نحوه مدیریت خود تجدید نظر کند، مردم از تعطیلی کارخانه ها و بیکاری خود ناراحت هستند، نسخه ای که می تواند ملت و دولت و کشور را نجات دهد ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۹ - ۲۰:۳۰    
استاد درس اخلاق گفت: روز قیامت مومن با چهره ای درخشان و نورانی از قبر بیرون می آید، خداوند متعال او را معرفی می کند که این مومنی است که مهان را دوست داشته و به او احترام گذاشته و جایی جز بهشت برای او ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۸ - ۲۳:۳۰    
کارشناس مسائل سیاسی حماسه 9 دی را انقلاب سوم جمهورری اسلامی دانست و افزود: مردم در حماسه 9 دی بصیرت همراه با وقت شناسی داشتند و بصیرتشان حاصل ایمان و اعتقاد به مکتب اسلام بود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۸ - ۱۴:۳۰    
امام جمعه خورحماسه 9 دی را نماد دشمن شناسی و بصیرت در طول تاریخ انقلاب اسلامی دانست.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۷ - ۱۲:۳۱    
صبح امروز خانه کوهنورد خوروبیابانک با حضور رئیس هیأت کوهنوردی و صعودهای ورزشی استان اصفهان در زمینی به مساحت 230 متر مربع افتتاح شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۶ - ۲۲:۱۵    
مراسم جشن میلاد امام حسن عسکری(ع) با حضور قاریان برجسته کشوری در حسینیه قمر بنی هاشم شهر خور برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۶ - ۱۸:۱۵    
رهبر معظم انقلاب با بیان اینکه هزاران توپخانه دروغ پردازی به سمت این ملت مشغول شلیک هستند تاکید کردند ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۳ - ۰۹:۱۵    
جواد خیابانی تقریبا این روزها شده لیدر کمک رسانی و بازسازی روستاهای آسیب دیده در زلزله کرمانشاه. او همچنان همان جاست و به تهران برنگشته است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۳ - ۰۹:۱۵    
برای خرید یک آپارتمان 65 متری در منطقه شهرک غرب باید 490 میلیون تومان پرداخت کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۳ - ۰۹:۱۵    
همانطور که می دانید سامسونگ و هواوی دو قطب اصلی گوشی های هوشمند در بازار تلفن های همراه هستند. در ادامه مقایسه هواوی میت 10 لایت با سامسونگ گلکسی A7 در قالب ویدیو تشریح شده است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۳ - ۰۹:۱۵    
خیلی وقت ها نمی توانیم خود را از امواج و ارتعاشات مضر محیط اطراف مان حفظ کنیم. ولی وقتی در خانه هستیم بخصوص موقع استراحت نباید اجازه بدهیم امواج و ارتعاشات دستگاه های الکترونیکی به سلامتی ما صدمه ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۲ - ۲۰:۱۵    
امام جمعه خور در جلسه درس اخلاق گفت: پروردگار مهربان در قرآن کریم دستوری صادر کرده است که بر اساس آن موظفیم که با همه مردم، نه فقط مؤمنین و مسلمین، به نیکی سخن بگوییم.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۱ - ۲۳:۱۵    
شامگاه جمعه در جلسه ستاد نماز جمعه از دست اندرکاران برگزاری نماز جمعه در شهر خور تقدیر شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۱ - ۱۷:۱۵    
مردم شهر خور پس از سه روز روزه داری نماز طلب باران را در جوار قبور مطهر شهدای گمنام اقامه کردند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۱ - ۱۴:۱۵    
امام جمعه خور گفت: اقتصاد مقاومتی تنها موضوعی است که رهبر معظم انقلاب برای رفع مشکل اقتصادی بر آن تاکید دارند اما در عمل مسئولان اثری از گام برداشتن برای اقتصاد درون زا دیده نمی شود.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۸ - ۰۹:۰۴    
عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس گفت: یارانه یک میثاق ملی که پیش تر میان دولت و مردم منعقد شده، بوده است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۸ - ۰۹:۰۴    
بازیکن اسبق پرسپولیس و استقلال می گوید: روی کاغذ که نه، اما شانس این را داریم که به مرحله بعدی جام جهانی صعود کنیم.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۸ - ۰۹:۰۴    
قائم مقام وزیر کار از امکان حذف یارانه اقشار ثروتمند در صورت استفاده از بانک اطلاعات مالیاتی و بانک های دیگر خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۸ - ۰۹:۰۴    
بررسی کلمات ترند شده کاربران ایرانی در گوگل از افزایش توجه کاربران به محتوای فارسی و سرویس دهنده های بومی در فضای مجازی حکایت دارد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۸ - ۰۹:۰۴    
روش های متعددی برای کاهش وزن و درمان چاقی معرفی شده که از میان آن ها مصرف چای سبز یکی از پرطرف دارین ها محسوب می شود. اما به تازگی برخی پژوهش گران به نتایج جدیدی رسیده اند ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۴ - ۲۰:۵۲    
مشاور وزیر نفت و مسئول پیگیری های بیع متقابل گفت: برای پروژه گاز رسانی خوروبیابانک ایستگاه مادر در شهر نایین و ایستگاه های دختر در شهر ها و روستاهای مسیر در حال آماده سازی است و به یاری خداوند متعال ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۴ - ۱۳:۵۲    
امام جمعه خور گفت: حرکت ترامپ کشورهای اسلامی و غیراسلامی را علیه اسراییل متحد کرد و ان شا الله وعده رهبر انقلاب در مورد نابودی اسرائیل محقق خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۲ - ۰۸:۵۲    
خدا شهید کلانتری را رحمت کند. آنهایی که او را دیده بودند و میشناختند، میدانند که آدم بسیار پُرتحرک، پُرخون، پُرعزم و خیلی به دردبخوری بود. او هم واقعاً از جمله کسانی بود که از دستمان رفت.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۲ - ۰۸:۵۲    
پس از مشخص شدن لایحه بودجه سال 1397، یکی از تغییراتی که تعجب فعالان حوزه گردشگری را در پی داشت، سه برابر شدن عوارض خروج گردشگران ایرانی بود ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۲ - ۰۸:۵۲    
از زمانی که یک کشاورز محصولات خود را برداشت می کند تا زمانی که به دست مصرف کننده برسد در بهترین حالت چیزی در حدود سه هفته یا بیشتر طول می کشد ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۱ - ۱۸:۵۲    
فدراسیون فوتبال در صفحه معرفی بازیکنان پرسپولیس عکس انصاری را با لباس استقلال منتشر کرده؛ آن هم با لوگوی دو ستاره!
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۱ - ۱۷:۵۲    
شبکه خبری المیادین دوشنبه شب گزارش کرد: سرلشکر ابو احمد فواد معاون جبهه مردمی آزادی بخش فلسطین گفت: از آن جایی که سردار سلیمانی، خود یک فرمانده میدانی و دارای تجربه است ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۱ - ۱۷:۵۲    
شنیده ها حکایت از آن دارد که صبحانه کاری امروز اعضای شورا با شهردار به تنش ختم شده است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۱ - ۱۷:۵۲    
یک متخصص طب ایرانی گفت: افراد با گرفتگی صدا و سرفه خشک و مبتلایان به بواسیر در صورتی که هاضمه خوبی داشته باشند, از مصرف پاچه پخته شده بهره می برند, مصلح پاچه سرکه و عسل و پختن آن با کرفس و دارچین است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۱ - ۱۱:۵۲    
براثر سرمای هوا و ترکیدگی لوله آبیاری قطره ای در روستای خنج از توابع شهرستان خوروبیابانک قندیل های زیبایی تشکیل شده است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۷ - ۱۴:۵۲    
مردم خوروبیابانک پس از نماز جمعه با شعار های مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل اعلام بیت المقدس به عتوان پایتخت رژیم صهیونیستی را محکوم کردند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۷ - ۱۳:۵۲    
امام جمعه موقت خور گفت: همان طور که جمهوری اسلامی ایران در چهار دهه، مشکلات را پشت سر گذاشته است و در داخل با وحدت بر مشکلات فایق شدهداست دیگر کشورهای اسلامی هم باید در سایه وحدت توطیه دشمنان راذنقش ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۳ - ۰۹:۱۱    
بیش از 200 نوع خرما در سراسر جهان رشد می کند که البته همه ی این ها ممکن است در سوپرمارکت محله ی شما وجود نداشته باشد ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۳ - ۰۹:۱۱    
نماینده ولی فقیه در استان اصفهان بر توجه ویژه به مناطق محروم تأکید کرد و گفت: در مناطق محرومی مانند خور و بیابانک و سمیرم لازم است حوزه های علمیه سرمایه گذاری بیشتری داشته باشند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۲ - ۱۱:۱۱    
اگر چه خودروهای هیبریدی در بازار ایران در حال زیاد شدن هستند اما هنوز یک خودرو برقی کامل به بازار خودرو کشورمان راه نیافته است ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۲ - ۱۰:۱۱    
مارکا نوشت: این دوره پنجمین دوره حضور ایران در جام جهانی است و این تیم با عملکرد فوق العاده سرمربی پرتغالی شان، کارلوس کی روش، توانسته به راحتی به آن راه پیدا کند ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۲ - ۱۰:۱۱    
واشنگتن پست نوشت: رئیس سازمان سیا از ارسال نامه به سردار سلیمانی فرمانده سپاه قدس خبر داده و گفته است او این نامه را نخواند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۲ - ۱۰:۱۱    
بازیکن اسبق تیم ملی اسپانیا نسبت به همگروهی ایران و اسپانیا واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۰ - ۱۶:۱۱    
مدیرکل صدا و سیمای مرکز اصفهان گفت: با اجرای پروژه تقویت سیگنال های رادیویی و سنکرون سازی فرستنده ها در منطقه چاهملک ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۰ - ۱۵:۱۱    
امام جمعه موقت خور گفت: پیروزی مقاومت در لبنان، سوریه و عراق نوید دهنده پیروزی های آینده است و نباید اجازه دهیم دیگر کشور ها این پیروزی ها را به نام خود مصادره کنند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۹ - ۲۳:۱۱    
در آستانه دهه وحدت در محفل انس با قرآن کریم از خادمان طرح قرآنی تلاوت نور تقدیر شد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۹ - ۲۳:۱۱    
شامگاه پنجشنبه با حضور نماینده مردم شهرستان در مجلس شورای اسلامی و فرماندار خوروبیابانک مراسم نکوداشت خیّر بیمارستان ساز، ابوالفضل ساغر یغمایی در آمفی تئاتر شهید خسروی خور برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۸ - ۱۰:۱۱    
مقامات کره شمالی با تصویب قانونی سربازی را برای دختران اجباری و از حالاهر دختر باید به مدت 7سال سربازی را بگذراند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۸ - ۰۹:۱۱    
به نظر می رسد پس از چند سال میدانداری خودروهای چینی در بازار ایران اکنون راه برای ورود خودروهای هندی به بازار ایران نیز هموار شده باشد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۸ - ۰۹:۱۱    
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از راه اندازی صندوق های فروش سهام در تامین اجتماعی و صندوق بازنشستگی کشوری خبر داد و گفت ...
مشاهده نتایج بیشتر...