چهارشنبه ۲۹ دیساعت ۲۱:۵۹Jan 2017 18

سفیر خور و بیابانک (safirekhoor.ir)

سفیر خور و بیابانک 29 اسفند 1394 سفیر خور و بیابانک 31 فروردین 1395 سفیر خور و بیابانک 31 اردیبهشت 1395 سفیر خور و بیابانک 31 خرداد 1395 سفیر خور و بیابانک 30 تیر 1395 سفیر خور و بیابانک 31 مرداد 1395 سفیر خور و بیابانک 31 شهریور 1395 سفیر خور و بیابانک 30 مهر 1395 سفیر خور و بیابانک 30 آبان 1395 سفیر خور و بیابانک 30 آذر 1395 سفیر خور و بیابانک 1 دی 1395 سفیر خور و بیابانک 2 دی 1395 سفیر خور و بیابانک 3 دی 1395 سفیر خور و بیابانک 4 دی 1395 سفیر خور و بیابانک 5 دی 1395 سفیر خور و بیابانک 6 دی 1395 سفیر خور و بیابانک 7 دی 1395 سفیر خور و بیابانک 8 دی 1395 سفیر خور و بیابانک 9 دی 1395 سفیر خور و بیابانک 10 دی 1395 سفیر خور و بیابانک 11 دی 1395 سفیر خور و بیابانک 12 دی 1395 سفیر خور و بیابانک 13 دی 1395 سفیر خور و بیابانک 15 دی 1395 سفیر خور و بیابانک 16 دی 1395 سفیر خور و بیابانک 17 دی 1395 سفیر خور و بیابانک 18 دی 1395 سفیر خور و بیابانک 19 دی 1395 سفیر خور و بیابانک 20 دی 1395 سفیر خور و بیابانک 21 دی 1395 سفیر خور و بیابانک 22 دی 1395 سفیر خور و بیابانک 23 دی 1395 سفیر خور و بیابانک 24 دی 1395 سفیر خور و بیابانک 25 دی 1395 سفیر خور و بیابانک 26 دی 1395 سفیر خور و بیابانک 27 دی 1395 سفیر خور و بیابانک 28 دی 1395 سفیر خور و بیابانک 29 دی 1395 
  ۷ ساعت پیش  
قطعه زمینی به مساحت 483 متر مربع برای احداث ساختمان هیأت حضرت علی اصغر در خور وقف شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۰۸:۳۵  
حجت الاسلام روحانی در نشست خبری روز گذشته خود گفت: به آنهایی که می گویند در کشور رکود وجود دارد و می گویند ما چیزی در راستای رونق اقتصادی نمی بینیم می گویم که عینکی برای خود تهیه کنید یا خود را درمان ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۱:۳۵  
اولین اقدام برای درمان ترک پا در خانه، این است که، هر روز پای خود را با آب ولرم و یک صابون ملایم بشویید. پس از شست و شو، استفاده از یک مرطوب کننده، برای تسکین خشکی پا ضرورت دارد ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۰:۳۵  
تقلب راه میان بری است که محصلان برای کسب نمره به سراغ آن می روند. تخلفی که رفته رفته وجه غیرقانونی بودنش را بین عموم از دست داده و افراد برای انجامش هر روز از ترفندهای جدید استفاده می کنند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۰۹:۳۵  
معاون حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای اصفهان با اشاره به تصمیم کمیته 5 نفره برای بازگشایی زاینده رود گفت: پیش بینی می شود تا اواخر روز جمعه زاینده رود در شهر اصفهان جریان یابد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۰۸:۳۵  
100 نفر از فرهنگیان استان اصفهان با تنظیم نامه ای رسمی از حرکت جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی حمایت کردند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۱:۳۵  
یک پایگاه اینترنتی معتبر چند روز پیش اسناد جدید مبنی بر همکاری دانلد ترامپ و دولت روسیه منتشر کرد. بر طبق گزارش 35 صفحه ای یکی از ماموران مخفی قدیمی بریتانیا ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۰:۳۵  
معاون وزیر کار با اشاره به اینکه صرفا افزایش حداقل دستمزد راهکار مناسبی برای جبران شکاف دستمزد و قدرت خرید واقعی کارگران نیست افزود: این شکاف باید با یک برنامه ریزی، طی چند سال جبران شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۰۹:۳۵  
یک ماه است که بسیاری از بانک ها به هیچ فردی تسهیلات خرد ارائه نمی کنند و عنوان می کنند که منابع کافی در اختیار نداریم به همین دلیل جلوی وام را بستیم تا بیشتر متضرر نشویم.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۰۸:۳۵  
حسین شیخ الاسلام در خصوص پیش نویس قطعنامه ای در آمریکا که سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را در لیست گروههای تروریستی قرار می دهد، نکاتی را مطرح کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۰۸:۳۵  
رکنا: انفجار پیک نیک داخل خانه در سبزوار چهار مصدوم بر جای گذاشت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۰:۳۴  
ساعت حدود چهار بعد از ظهر 26 دی ماه، روزنامه های اطلاعات و کیهان با تیتر شاه رفت منتشر شدند؛ تیترهایی که از همیشه درشت تر و واضح تر بودند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۰۹:۳۴  
محمد علی زارعیان درباره راهکارهای حفظ سلامت زانوها اظهار کرد: تقویت عضلات اطراف زانو در حفظ سلامت زانو بسیار موثرند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۰۸:۳۴  
برمبنای برآوردهای صورت گرفته از مصرف آنلاین محتوا در کشور، مشخص شد که 22 درصد کاربران اینترنت بالای 6 سال در ایران، روزنامه، مجله و کتاب الکترونیکی را به صورت آنلاین می خوانند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۵ - ۲۰:۰۴  
مراسم بزرگداشت رئیس فقید تشخیص مصلحت نظام دقایقی پیش در جوار بارگاه امامزاده سید داود (ع) شهر خور برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۵ - ۱۲:۳۱  
رئیس انجمن فروشندگان سیم کارت، گوشی موبایل و تجهیزات جانبی با تعجب از انتخاب آیفون توسط کاربران ایرانی گفت: با توجه شرایط موجود بر این باورم بهتر آن است که به جای این برند ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۵ - ۱۱:۳۱  
کارشناس مسائل خاورمیانه با اشاره به قطعنامه صادر شده علیه شهرک سازی رژیم صهیونیستی در شورای امنیت، گفت ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۵ - ۱۰:۳۱  
یارانه دی ماه نیز به روال معمول ماه های گذشته، ساعت 24 روز یکشنبه همزمان با بیست و ششم این ماه به حساب سرپرستان خانوار واریز می شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۵ - ۱۰:۰۰  
چگونه می توان دسترسی امن و راحتی به میهمان ها برای دسترسی به مودم منزل یا محل کار داد، بدون آنکه رمز وای فای به آنان داده شود؟ ما به شما اسکن کد QR را توصیه می کنیم.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۵ - ۰۹:۳۰  
دختر عراقی نجات یافته از داعش در باشگاه بارسلونا مورد تقدیر قرار گرفت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۵ - ۰۹:۰۰  
در حالی که پس از ابلاغیه آذرماه سال 93 شورای عالی اداری درباره شوراهای راهبری توسعه مدیریت دستگاه های اجرایی، ابهاماتی در خصوص ادامه فعالیت کارگروه ارتقای سلامت نظام اداری به وجود آمده بود ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۴ - ۱۷:۰۰  
سرهنگ بهارلو با اشاره به راه های ورود سارقان به منازل گفت: افزایش ایمنی منازل از طریق نصب نرده های فلزی، قفل کردن درب های خروجی ساختمان هنگام خروج از خانه باعث پیشگیری از سرقت خواهد شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۴ - ۱۵:۰۰  
حجت الاسلام والمسلمین شیخی گفت:رهبر معظم انقلاب در مورد خیانت آمریکا در برجام را توجیه ناپذیر دانستند، مسئولان باید نسبت به این مورد هوشیار باشند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۴ - ۱۴:۰۰  
حجت الاسلام والمسلمین مهدی نژاد از مسئولان کشور خواست بی اعتمادی به آمریکا را باور کنند و با عقیده به اینکه دشمن بد عهد است با آنها مذاکره کنند، نه اینکه هر بار به وعده های پوشالی آن ها دل خوش کنند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۴ - ۰۹:۲۹  
نیم فصل دوم رقابت های لیگ برتر به مراتب مشکل تر از نیم فصل نخست خواهد بود و تیم های اصفهانی برای اینکه از کورس قهرمانی عقب نمانند باید هر چه در چنته دارند را رو کنند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۴ - ۰۹:۲۹  
مراسم قرائت دعای پر فیض دعای ندبه با حضور اقشار مختلف صبح امروز در مسجد دوازده امام (ع) شهر خور برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۳ - ۱۱:۲۸  
مثل این که زر پاشیده باشند روی خاک، زمین های کنار جاده طلایی است. فرقی نمی کند از کدام طرف نگاه کنی. راهی که به روستا می رود، یک جاده باریک است و در حاشیه اش گندمزارهای فراخ.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۳ - ۱۰:۲۸  
هنگامی که برای اولین بار گوشی های هوشمند چینی وارد بازار شدند، در واقع با کپی هایی ارزان قیمت از محصولات پرچمدار برندهای مشهور، روبرو بودیم ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۳ - ۰۹:۲۸  
پادشاه های قاجار با آن ژست های جالب شان جلوی دوربین عکاسی یا نقش چهره شان بر بوم نقاشان معروف، بیش از هر دودمان دیگری مورد توجه ایرانی ها بوده و هستند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۳ - ۰۸:۲۸  
حتما در زندگی شما پیش آمده که خودتان را بیش از حد به چیزی، شخصی یا جایی وابسته دیده اید و یا حس کرده اید به شخص یا چیزی آن قدر وابسته شده اید که ترک کردن آن برایتان امکان پذیر نباشد یا حتی فکرکردن به ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۱۳:۵۶  
نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت درباره دعوت سعودی از کشورمان برای حضور در مناسک حج تمتع امسال گفت: هیأت ایرانی پنجم اسفندماه به عربستان سفر می کند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۱۲:۵۶  
سبوس گندم بطور کلی سرشار از پروتئین، کربوهیدرات، ویتامینB، مواد معدنی و فیبر محلول می باشد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۱۰:۵۶  
اگر آمار و ارقام را دنبال کنید، در می یابید که قشر عظیمی از خریداران خودرو در ایران بودجه محدودی دارند و اکثر خریداران خودور در بازار در رنج قیمت زیر 30 میلیون تومان متمرکز شده اند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۰۹:۵۷  
در حالی که چین توانسته در زمینه های مختلف به پیشرفت قابل توجهی دست یابد، این کشور هنوز قادر به ساخت خودکار نیست.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۰۹:۲۷  
این دو بازیگر برای جدایی مسالمت آمیز به توافق رسیدند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۱۶:۲۳  
سرلشکر محمّدعلی جعفری در پیامی ارتحال رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام را تسلیت گفت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۰۹:۵۳  
با انتشار عکس های خون بازی و هم چنین علنی شدن این مشکل در جامعه، این رفتار مانند یک بیماری مسری به دبیرستان های دخترانه در شهرستان ها هم کشیده شده است ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۰۸:۵۳  
آیت الله هاشمی رفسنجانی از شخصیت های باسابقه انقلاب اسلامی بر اثر عارضه قلبی درگذشت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۹ - ۱۰:۲۱  
فرمانده قرارگاه کمیته جست وجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح گفت: پیکر مطهر 98 شهید تازه تفحص شده فاطمیه اول تشییع می شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۹ - ۰۹:۲۱  
شخصی به نام (م.ف) قاچاقچی تجهیزات کامپیوتری که توسط وزارت اطلاعات دستگیر شد، پیش از این نیز سابقه قاچاق این تجهزات را در سابقه خود داشته است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۹ - ۰۸:۲۱  
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان از میزبانی 2 سالن سینمای اصفهان از فیلم های جشنواره بین المللی فیلم فجر خبر داد و گفت: سالن سینمای قدس و فلسطین میزبان این فیلم ها خواهند بود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۱۶:۱۹  
این اتفاق معمولا بر اثر مسایل ژنتیکی در ارتباط جنسی و جفت گیری دو حیوان هم خون اتفاق می افتد و تقریبا در بین همه موجودات نیز در صورت جفت گیری هم رخ خواهد داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۱۴:۲۰  
ساعتی پیش درختان زیتون فضای سبز واقع در خیابان یغما جندقی شهر خور قطع شد، قرار است در این محل میدان احداث شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۱۱:۲۰  
استوار در کارگروه اشتغال شهرستان از تشکیل شرکت تعاونی توسعه و عمران شهرستان خبر داد
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۰۸:۵۰  
با تلاش راهداران شهرستان خور و بیابانک محور خور به طبس به طول 5 کیلومتر دو طرف راه با استفاده ازمصالح مناسب، اصلاح شیب شیروانی شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۱۴:۲۰  
حجت الاسلام والمسلمین مهدی نزاد انفلابی بودن و انقلابی ماندن را در گرو پیروی از ولی فقیه معرفی و آن را وجه مشترک شهدا دانست.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۶ - ۱۰:۲۰  
کاپیتان استقلال که یکی از مهمانان در افتتاحیه رستوران سرمربی آبی ها بود از خانم هواداری که تقاضای عکس کرده بود خواست حجابش را رعایت کند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۶ - ۰۹:۵۰  
سردار آقاخانی تاکید کرد: تقویت روحیه انقلابی و اسلامی در بین کارکنان همواره به عنوان یکی از اولویت های ما بوده است زیرا که تأثیرات این روحیه را در مأموریت های کارکنان خواهیم دید.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۶ - ۰۸:۵۰  
آیت الله صدیقی خطاب به مسئولان نظام تصریح کرد: آقای رییس جمهور، آقای رییس مجلس مبادا از رهبر پا جلوتر بگذارید و بدانید مرکز ثقل وحدت در جامعه ولایت است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۱۱:۴۹  
حجت الاسلام و المسلمین مرادی گفت: بسیج اجتماعی است که مردم را از تفرقه دور کرده و زیر بیرق ولایت و رهبری وحدت رویه ایجاد می کند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۱۰:۱۹  
حجت الاسلام والمسلمین محمدرضا تویسرکانی به شایعات مطرح شده درباره چرایی ریاست سردار غیب پرور بر سازمان بسیج مستضعفین و همچنین عزل و نصب های صورت گرفته توسط او واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۰۹:۱۹  
سرمربی تیم فوتبال استقلال ساعاتی پیش در تماس تلفنی با هافبک ماشین سازی نظر او را برای پیوستن به جمع شاگردانش پرسید.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۳ - ۱۸:۴۷  
نبود خط لوله حیاتی عسلویه به دامغان موجب شده است تا کشور با تولید روزانه 750 میلیون متر مکعب گاز هنوز به واردات گاز از ترکمنستان نیازمند باشد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۳ - ۱۳:۴۶  
استوار در جلسه کمیته فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرستان خور و بیابانک که در فرمانداری خوروبیابانک برگزار شد هدف از تشکیل جلسه را تصمیم گیری و ابلاغ آئین نامه اجرائی طرح نشانی استاندارد مکانی (GNAF) ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۳ - ۰۹:۱۶  
مهربانی کلید حل بسیاری از مشکلات است، مهربانی زندگی اجتماعی را رنگ و رویی دیگر می بخشد، اگر مهربانی باشد بسیاری از گناهان رخ نمی دهد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۱۳:۴۶  
شرایط انقلاب اسلامی ما روز به روز به مراحل حساس خود نزدیک می شود و از سویی جبهه دشمن شامل دنیاپرستان ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۱۳:۱۶  
جمعی از نیروهای انقلابی شهرستان های نائین و خورو بیابانک با صدور بیانیه های جداگانه حمایت خود از سیاست ها و تدابیر جبهه مردمی انقلاب اسلامی را اعلام کردند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۰۸:۱۶  
اگر متوجه شدید که کودکان تان به طور مدام و در هنگام تماشای تلویزیون، سرش را می چرخاند، می تواند یکی از نشانه های تنبلی چشم در او باشد ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۱۳:۱۵  
این روزها ماجرای دردناک گورخواب ها و مصائب شان، احساسات عمومی جامعه را به شدت جریحه دار کرده است، در این میان نکته درخور توجه و به عبارتی آزاردهنده دیگر این است که رسانه ای شدن گورخواب ها ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۰ - ۱۵:۱۵  
حجت الاسلام والمسلمین رحمانی گفت: مردم بصیر ایران در حماسه 9 دی دشمن و همه کسانی که به ارزش های اسلام اهانت کردند را سرجای خود نشاندند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۰ - ۱۳:۴۵  
مراسم گرامیداشت حماسه 9 دی شامگاه پنجشنبه در جوار بارگاه امامزاده سید داود (ع) شهر خور برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۰ - ۱۳:۴۵  
حجت الاسلام والمسلمین مهدی نژاد با اشاربه به مردمی بودن حماسه 9 دی، آن را متعلق به هیچ گروه و جناهی ندانست و 9 دی را مصادره نشدنی معرفی کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۰ - ۰۷:۱۵  
رفعتی پور گفت: ذلت پذیری در انقلابی گری به هیچ عنوان راه ندارد و نتیجه اعتماد به دشمن ذلت است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۹ - ۱۰:۴۵  
همسر و فرزند کاپیتان فقید پرسپولیس در سوادکوه دچار حادثه شدند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۹ - ۱۰:۴۵  
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی گفت: تا زمانی که دولت نسبت به حذف یارانه دهک های پردرآمد اقدام نکند امکان افزایش یارانه نقدی وجود ندارد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۳:۱۳  
یکی از قدیمی ترین و نادر ترین تصاویر از بازار طهران سال 1280 خورشیدی.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۱:۴۳  
یک متخصص گوش و حلق و بینی با اشاره به اینکه گوش درد از شایع ترین علائم ابتلا کودکان به سرماخوردگی است ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۰:۴۲  
تست بینایی معمولاً توسط اپتومتریست انجام می شود تا نمره عینک شمارا تعیین کند اما استارتاپ EyeQue با ابداع دستگاه متصل به موبایل شمارا از رفتن پیش متخصص بی نیاز می کند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۰۹:۴۲  
دومین خوردو Nissan GTR 2017 وارد خیابانهای ایران شد. این خودرو 20 اسب بخار از مدل های قبلی قویتر است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۰۸:۴۲  
سرمربی استقلال تاکید کرده که موضوع مهدی رحمتی را شخصا مدیریت می کند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۷ - ۱۲:۳۰  
ایرجی گفت: تیم جامعه نگر دندانپزشکی داشگاه علوم پزشکی اصفهان روز های پنج شنبه و جمعه هفته جاری با حضور در شهر جندق، خدمات متنوع دندانپزشکی به دانش آموزان این شهر ارائه خواهند کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۷ - ۱۰:۳۰  
تاج الدین با اشاره به وضع تحریم های شدید بعد از فتنه 88 گفت: بعضی ها نیروهای انقلابی را به عنوان کاسبان تحریم معرفی کردند ولی عوامل اصلی فتنه از آن کاسبی کردند و خسارت های اقتصادی ناشی از آن هنوز در ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۷ - ۰۸:۰۰  
حجت الاسلام والمسلمین رفیع حماسه 9 دی را دنباله حماسه بهمن سال 57 عنوان کرد و افزود: ملت بصیر و آگاه ایران با حماسه 9 دی دست توطئه گر استکبار که از آستین فتنه گران بیرون آمده بود را دوباره کوتاه کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۶ - ۰۹:۳۰  
یک دختر اصفهانی روز گذشته مخفیانه وارد ورزشگاه نقش جهان شد و بازی سپاهان و استقلال را تماشا کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۶ - ۰۹:۰۰  
مهمترین عناوین روزنامه های امروز کشور را مرور می کنیم.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۵ - ۱۰:۵۸  
در ادامه ترفندی را به شما یاد خواهیم داد تا به وسیله آن بتوانید به راحتی گوشی هوشمند گم شده در منزلتان را پیدا کنید.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۵ - ۱۰:۲۸  
تولید آثار موسیقایی و نمایش های عروسکی را می توان از پر مخاطره ترین عرصه های ظهور و بروز آشفتگی فرهنگی در تولید و عرضه آثار فرهنگی ویژه کودکان و نوجوانان دانست.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۵ - ۰۹:۵۸  
چندی پیش ماموران پلیس آبادان در جریان فریبکاری سارق حرفه ای در جلوی عابربانک ها قرار گرفتند و تیم ویژه ای به دستور سرهنگ محسن تقی زاده فرمانده انتظامی شهر آبادان وارد عمل شدند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۵ - ۰۸:۵۸  
آمریکایی ها می توانند دارو، اقلام پزشکی و کشاورزی به ایران صادر کنند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۵ - ۰۸:۵۸  
تلاش مسئولان و سرمربی تیم سپاهان برای توافق با هافبک تراکتورسازی نتیجه نداد و این طور که پیداست او سپاهانی نمی شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۱۸:۲۸  
عبدالمجید نژاد صفوی در نشست خبری خود با خبرنگاران به میزبانی اداره راه و ترابری دامغان ضمن اشاره به اجرای 25 طرح راه سازی در استان سمنان اظهار داشت ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۳ - ۱۵:۲۶  
حجت الاسلام والمسلمین شیخی حماسه 9 دی را حاصل بصیرت مردم همراه با تبعیت از ولایت فقیه دانست و آن را سیلی محکمی بر چهره نوکران استکبار معرفی کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۳ - ۱۴:۲۶  
حجت الاسلام والمسلمین مهدی نژاد با اشاره به بصیرت مردم ایران در همه عرصه ها، حماسه 9 دی را جلوه بصیرت و آگاهی مردم ایران در برابر استکبار دانست.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۲:۲۵  
یک هزارو 758 جین پوشاک قاچاق در خور و بیابانک اصفهان کشف وضبط شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۰۸:۲۵  
رزمایش گردان های عاشورای پایگاه محور شب گذشته با حضور بسیجیان پنج پایگاه مقاومت بسیج شهر خور برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۱۳:۵۴  
تصاویر منتشر شده از محافظ دکتر محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه کشورمان در شبکه های اجتماعی سوژه شد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۱۴:۲۴  
علوی گفت: 70 نفر از بانوان فعال در عرصه های قرآنی در دوره آموزش تربیت مربی قرآن کریم شرکت کردند.
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۱۲:۵۴  
کتاب “چگونه یک نماز خوب بخوانیم؟” اثر حجت الاسلام پناهیان، به چاپ هشتم رسید.
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۱۲:۲۳  
فیلمبرداری فیلم سینمایی آذر به تهیه کنندگی نیکی کریمی و کارگردانی محمد حمزه ای هفته گذشته در لوکیشن یوسف آباد به پایان رسید.
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۱۰:۴۲  
پلی فنول های موجود در انار علاوه بر مبارزه با استرس اکسیداتیو داخلی، تاثیر به سزایی در مقابله با انواع استرس های روانی در زندگی فردی و اجتماعی هم دارند ...
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۰۹:۴۲  
تمامی کانال های پرطرفدار تلگرام یک ماهه شناسایی شده و مطابق با قانون مطبوعات تحت نظارت قرار می گیرند.
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۰۸:۴۲  
کارآگاهان سایبری پلیس فتا مازندران شخصی را که با سرقت گوشی افراد اقدام به انتشار تصاویر خصوصی آنها در شبکه های اجتماعی می کرد را دستگیر کردند.
  ۱۳۹۵/۰۹/۲۹ - ۱۶:۴۲  
بجای اینکه در خرید انواع و اقسام میوه ها هول بزنید ، سعی کنید حال و هوای شب یلدا را برای خودتان و میهمانانتان خاطره انگیز کنید .
  ۱۳۹۵/۰۹/۲۹ - ۱۴:۱۲  
امشب جایی نری میخوام بشمرمت جوجو یلدات مبارک
  ۱۳۹۵/۰۹/۲۸ - ۱۱:۴۲  
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس با تاکید بر محاسبه افزایش حقوق کارگران برمبنای وضعیت معیشتی آنها، گفت: افزایش حقوق کارگران باید بیش از افزایش حقوق درنظر گرفته شده برای کارمندان باشد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۲۸ - ۱۰:۴۲  
پولدار آبادانی برای سرگرمی یک سناریوی کلاهبرداری را در سایت دیوار طراحی کرد اما خیلی زود دستگیر شد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۲۸ - ۰۹:۴۲  
گروه صنعتی ایران خودرو بمناسبت فرارسیدن میلاد حضرت رسول و آغاز هفته وحدت 3 خودروی پرفروش خود را به صورت فروش فوری و تحویل 30 روز عرضه می نماید.
  ۱۳۹۵/۰۹/۲۸ - ۰۹:۱۲  
یکی از موارد مهمی که بسیار از کاربران این روزها با آن سروکار دارند و مدام بابت کند شدن دستگاه به این مشکل بر می خورند پر شدن حافظه دستگاهشان است.
  ۱۳۹۵/۰۹/۲۸ - ۰۸:۴۲  
رئیس جمهور آمریکا اتهامات قبلی را درباره نقش ایران و روسیه در موضوع حلب تکرار کرد.
مشاهده نتایج بیشتر...