سه شنبه ۰۵ اردیبهشتساعت ۲۳:۰۲Apr 2017 25

سلام دلفان (salamdelfan.ir)

  ۳ ساعت پیش    
به نظر می رسد ماجرای نگرانی های ستاد انتخاباتی حجت الاسلام حسن روحانی درباره مناظره های تلویزیونی هر روز بغرنج تر می شود.
  ۳ ساعت پیش    
مهاجم صبا گفت: 20 سال در سطح اول فوتبال بازی کردم و وقتی به یک باره هیاهوی تماشاگران فوتبال را نبینی، غمگین و ناراحت کننده می شوی.
  ۳ ساعت پیش    
کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: فساد زیبنده نظام اسلامی نیست رئیس دولت باید در خط مقدم مقابله با مفاسد باشد.
  ۳ ساعت پیش    
نامزد انتخابات ریاست جمهوری گفت: مهمترین برنامه من ایجاد اشتغال در این دوره است و همه برنامه ها و تلاش های دولت مردم به این امر معطوف خواهد بود.
  ۳ ساعت پیش    
کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: الان رکود نداریم جز در یک بخش. یعنی اقتصاد ما فقط در یک بخش و آن هم مسکن رکود دارد مابقی بخش ها از رکود خارج شده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۱۸:۴۷    
حسام الدین آشنا اخیراً در جلسه ای که راجع به مناظره های تلویزیونی کاندیداهای ریاست جمهوری دوازدهم در دانشکده صداوسیما برگزار شده، خواستار آن شده است که سوالات مناظره ها در اختیار کاندیداها قرار بگیرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۱۸:۴۷    
در پی شکایت همسر محسن سرخو عضو اصلاح طلب شورای شهر تهران از خبرگزاری فارس به دلیل انتشار خبر مربوط به تخلفات وی در تغییر کاربری طبقه ای از ساختمان 9 طبقه در شمال شهر تهران ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۱۸:۴۷    
استقلال و پرسپولیس برای بهره بردن از حضور هوادارانشان در ورزشگاه دو راه متفاوت را تجربه کردند که یکی از این راه درآمد خوبی کسب کرد و یکی نتوانست بهره ای ببرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۱۸:۴۷    
روحانی در سال 92 درباره حل معضل بیکاری گفته بود: اگر تنها 10 میلیون گردشگری وارد کشور شود، 4 میلیون شغل درست می شود و می توانیم مشکل بیکاری را حل کنیم.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۱۸:۴۷    
بر اساس آمار های بانک مرکزی هزینه های جاری دولت روحانی که به نوعی ریخت و پاش های دولت محسوب می شود، حدود 73 درصد رشد کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۱۸:۱۷    
سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: فردا می خواهیم با انجام یک بازی خوب، در ورزشگاه آزادی جشن صعود بگیریم.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۲۲:۱۷    
کارشناس مسائل سیاسی گفت: دروغ درمانی یکی از سیاست های دولت یازدهم است و این دولت نمی خواهد اشتباهات خود را بپذیرد و دست به آمارسازی می زند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۲۱:۴۷    
میزبانی ایران در بازی مقابل چین در مرحله مقدماتی جام جهانی 2018 روسیه با گزارش ناظر بازی مورد رسیدگی کمیته انضباطی فیفا قرار خواهد گرفت.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۲۱:۴۷    
پتانسیل موجود پرسپولیس با توجه به غیبت سه مهره این تیم، آنها را به سمتی خواهد برد که به تغییر سیستم ناگهانی برای کسب نتیجه بیاندیشند؟
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۲۱:۴۷    
محمد دهقان نماینده مجلس شورای اسلامی، رئیس ستاد انتخاباتی محمدباقر قالیباف شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۲۱:۱۷    
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس از مخالفت این کمیسیون با درخواست دولت برای عدم نظارت بر سفرهای خارجی مسئولان وزارت خارجه به منظور انجام وظایف اداری در نمایندگی های ایران در خارج از کشور ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۲۱:۱۷    
زمان دقیق پخش مناظره های زنده کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری مشخص شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۲۱:۱۷    
کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: امروز در یک بحران اقتصادی به سر می بریم که این چالش و بحران باعث ناراحتی و سرخوردگی مردم ما شده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۲۱:۱۷    
حمید میرزاده رئیس دانشگاه آزاد با تصمیم اکثریت اعضای هیأت امنای این دانشگاه برکنار شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۲۰:۱۷    
عضو هیأت علمی مرکز تحقیقات کشاورزی و منابع طبیعی لرستان گفت: کشت گیاهان دارویی در استان آسیب شناسی شود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۲۰:۱۷    
نماینده مردم سلسله و دلفان در مجلس گفت: مردم باید اصل بی طرفی مسئولان اجرایی انتخابات را در رویداد پیش رو لمس کنند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۹:۴۷    
فرماندار شهرستان دلفان گفت: از مجموعه 918 داوطلب شرکت کننده در انتخابات شورای اسلامی شهر و روستای شهرستان دلفان 916 نفر تأیید صلاحیت شده اند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۹:۴۷    
رئیس اداره راه شهرسازی دلفان گفت: آسفالت راه 37 روستای شهرستان دلفان که بالای 20 خانوار جمعیت دارند نیازمند حداقل 20 میلیارد تومان اعتبار است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۱۲:۱۷    
علی نیکزاد نماد نهضت عظیم راه سازی و مسکن مهر، رئیس ستاد انتخاباتی حجت الاسلام رئیسی شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۱۱:۴۷    
وقتی قرار است بخش ها و قسمت هایی از اظهارنظر کاندیداها در مناظره های تلویزیونی حذف و سانسور شود، چگونه می توان به آنچه که در نسخه ضبط شده و غیرزنده پخش می شود، اعتماد کرد؟
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۱۶:۱۷    
صلاحیت حجت الاسلام و المسلمین سیدابراهیم رئیسی برای تصدی پست ریاست جمهوری از سوی شورای نگهبان تایید شد. بدین منظور به بررسی سوابق و زندگینامه ایشان پرداختیم که در ادامه قابل مشاهده است ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۱۵:۴۷    
سیدمصطفی میرسلیم رئیس شورای مرکزی حزب مؤتلفه اسلامی عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام و هیأت علمی دانشگاه است و یکی از کسانی است که در ساعات آغازین انتخابات دوره دوازدهم ریاست جمهوری نسبت به ثبت نام کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۱۵:۴۷    
مصطفی هاشمی طبا، وزیر صنایع در دولت های محمدجواد باهنر و رییس سازمان تربیت بدنی در دولت دوم هاشمی رفسنجانی و دولت اول اصلاحات بوده و پست های مختلفی را تجربه کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۱۵:۴۷    
اسحاق جهانگیری معاون اول دولت روحانی که در آخرین لحظات ثبت نام انتخابات ریاست جمهوری، کاندیداتوری خود را اعلام کرد از دیگر کاندیداهایی است که بنا بر نظر شورای نگهبان صلاحیت اداره کشور را دارا می ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۱۵:۴۷    
به گزارش سلام دلفان، حجت الاسلام دکتر حسن روحانی رئیس جمهور دولت یازدهم از جمله نامزدهای کسب دوازدهمین کرسی ریاست جمهوری است. وی قرار است در مناظرات انتخاباتی و دوران ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۱۵:۴۷    
دکتر محمدباقر قالیباف شهردار فعلی تهران از دیگر نامزدهای تایید صلاحیت شده برای احراز پست ریاست جمهوری است ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۱۵:۱۷    
در چند روز اخیر شبهاتی در خصوص مسائل مالی دانشگاه آزاد و سرمایه گذاری شخصی مسئولان از پول دانشجویان مطرح شده که گستردگی موضوع لزوم شفاف سازی این موارد را دوچندان کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۱۵:۱۷    
حامیان رسانه ای دولت یازدهم هراس زیادی از روبرو شدن مستقیم رئیس جمهور با مردم دارند و موارد زیادی اتفاق افتاده که وب سایت دولت سخنان روحانی را سانسور کرده، همین نکته دلیلی است از ترس حضور در مناظره.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۱ - ۲۳:۴۷    
با نزدیک شدن به زمان برگزاری مناظرات انتخاباتی خبرها از عدم تمایل روحانی به شرکت در مناظرات حکایت دارد و سخنگوی وزارت کشور از عدم پخش زنده مناظرات خبر داده است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۱ - ۲۳:۴۷    
شورای نگهبان اسامی 6 نامزد تایید صلاحیت شده را به وزارت کشور اعلام کرد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۱ - ۲۳:۴۷    
از تاریخ اجرایی شدن برجام تا پایان سال 1395، بالغ بر 25.7 میلیارد دلار از منابع ارزی کشور آزاد شده است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۱ - ۲۳:۱۷    
خبر پخش غیرمستقیم مناظرات انتخاباتی، واکنش های مختلفی را از سوی فعالان فضای مجازی به همراه داشت.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۱ - ۲۳:۱۷    
روحانی یک ماه مانده به انتخابات، دستور داد تا قبوض برق بهمن ماه سال 95 خوزستانی ها رایگان محاسبه شود. این اقدام در جهت جبران مشکلات به وجود آمده در پی قطعی گسترده برق به دلیل بروز پدیده ریزگردها باشد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۱ - ۲۳:۱۷    
تراکتورسازی با شوت از راه دور محمد ابراهیمی با حداقل اختلاف استقلال را شکست داد تا با 53 امتیاز در رده دوم جدول قرار بگیرد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۱ - ۲۳:۱۷    
عدم برگزاری جلسات هیأت وزیران در ایام نزدیک به انتخابات با توجه به نامزد شدن همزمان رئیس جمهور و معاون اول وی تبدیل به امری مهم شده به گونه ای که دبیر هیات دولت آن را امری معمول و اما نوبخت آن را ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۱ - ۲۲:۴۷    
شادی های پس از گل بازیکنان فوتبال، یکی از حواشی جالب این ورزش است که برای بازیکنان مسلمان، گاه رنگ و بوی دینی و ارزشی به خود می گیرد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۱ - ۲۲:۴۷    
در شرایطی که کمتر از یک ماه تا آغاز مبارزات انتخاباتی باقی مانده است، کمیسیون بررسی تبلیغات ریاست جمهوری در وزارت کشور با پخش زنده مناظره ها مخالفت کرد تا گامی دیگر برای حمایت از روحانی در انتخابات ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۱ - ۲۲:۴۷    
سخنگوی شورای نگهبان در باره نظریه منتشر شده فقهای شورای نگهبان درباره عدم حضور افراد غیر مسلمان در شوراهای شهری که در آن شهر اکثریت مسلمان هستند ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۱ - ۲۲:۴۷    
شهر لار در استان فارس، از نظر معماری مدرن به شهر بدون کوچه معروف شده است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۱ - ۲۲:۴۷    
با این وضعیت در دولت روحانی 2 درصد به میزان بیکاران کشور افزوده شد و این دولت که مدعی حل مشکلات اقتصادی کشور در صد روز بود، در 4 سال نه تنها نتوانست این مشکلات را کم کند ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۰ - ۲۲:۴۷    
هافبک ملی پوش پرسپولیسی ها در رابطه با دیدار برابر الهلال گفت درست است در آسیا موفق نبودیم اما در برابر الهلال با تمام وجود به میدان می رویم و با آبرو به تهران باز می گردیم.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۰ - ۲۲:۴۷    
مراسم اهدای جام به بازیکنان پرسپولیس برگزار شد وهانی نوروزی برخلاف صحبت های قبلی جام را بالا ی سر نبرد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۰ - ۲۲:۴۷    
دیدار فرماندهان و جمعی از یگانهای نیروهای چهارگانه ارتش با رهبر معظم انقلاب و فرماندهی کل قوا.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۰ - ۲۲:۴۷    
روحانی به یک بار با آغاز سال جدید هفته ای چندبار در مراسم های مختلف سخنرانی دارد، برنامه هایی که به طور معمول از شبکه خبر یا دیگر شبکه های سیما به شکل زنده پخش می شود.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۰ - ۲۲:۴۷    
نوبخت و جهانگیری و جناب آشنا از چه رازهای اجتماعی اطلاع دارند که اینگونه روحانی را از دسترس مردم و رقبای روزهای مناظرات دور و پنهان می کنند؟
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۰ - ۲۲:۴۷    
عضو هیأت رئیسه شورای شهر تهران گفت: براساس گزارش دولت مسئولیت شهرداری در حادثه پلاسکو کمتر از 17 درصد بوده است و 5 وزارتخانه و نهاد دیگر در اعمال وظایف نظارتی و اجرایی خود قصور کرده اند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۹ - ۱۷:۴۷    
مدیر مؤسسه طاها دلفان معتقد است در گرایش کودکان و نوجوانان به فعالیت های قرآنی مخصوصاً صوت و لحن و قرائت که با مشکلات زیادی مواجه بوده و کار دشوار و زمان بری است ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۹ - ۰۰:۴۷    
دولتی که پرداخت یارانه را مصیبت عظما می شمرد، اکنون در شب انتخابات به کارهای پوپولیستی و توزیع پول روی آورده است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۹ - ۰۰:۱۷    
یکی از بزرگ ترین کارخانه های دوچرخه سازی خاورمیانه در دولت روحانی رسما تعطیل شد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۹ - ۰۰:۱۷    
حجت الاسلام و المسلمین رئیسی طی سخنانی عنوان کرد رقیب فرد خاصی در انتخابات نیست و رقیب وی بیکاری، ناکارآمدی، فقر و حجم بالای کارهای انجام نشده در کشور است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۸ - ۲۱:۱۷    
پیشکسوت باشگاه پرسپولیس گفت: نمی دانم علی کریمی قولی شنیده، قرار است پستی در پرسپولیس بگیرد یا ... چون او کسی نیست همینطور از کسی تعریف کند اما این حرف هایی که از کریمی شنیدم حتما قول و قراری بوده است
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۸ - ۲۱:۱۷    
امید جهانبخش از چند باشگاه لیگ برتری پیشنهاد دارد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۸ - ۲۰:۴۷    
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه رئیس جمهور با سفر به عسلویه نشان داد انتخابات و تبلیغات برایش مهم تر است، گفت: افتتاح دوباره طرح هایی که پیشتر افتتاح شده بودند ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۸ - ۲۰:۴۷    
مربی سرخ پوشان پایتخت در گفت و گو با سایت کروات از روزهای خود در پرسپولیس گفت و هدایت این تیم را افتخار دانست.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۸ - ۲۰:۴۷    
تازه ترین نظرسنجی موسسه ایران پل از رشد بی سابقه رای منفی حسن روحانی و کاهش اقبال عمومی وی در انتخابات پیش رو حکایت دارد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۸ - ۰۲:۴۷    
تولید مشترک خودرو توسط خودروسازان داخلی و شرکای غربی یکی از وعده های مهم پسابرجامی بود که نه تنهاجامه عمل نپوشید، بلکه اکنون مسئولان اجرایی طرح چنین شرطی برای خارجی ها را علنا تکذیب می کنند!
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۸ - ۰۲:۱۷    
گفتم: چه عرض کنم؟! وقتی مردم به جیب خود مراجعه می کنند به خوبی متوجه می شوند که تورم بیداد می کند و یا هنگامی که به اطراف خود می نگرند ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۸ - ۰۲:۱۷    
سخنگوی قوه قضائیه گفت: بیش از 8 هزار و 300 میلیارد تومان از معوقات بانک سرمایه در اختیار 31 نفر است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۸ - ۰۲:۱۷    
سخنگوی سازمان مدیریت بحران کشور گفت: تاکنون 42 نفر شامل 18 نفر در آذرشهر، 18 نفر در عجب شیر، 5نفر در کردستان و یک نفر هم در آذربایجان غربی جان خود را در حادثه سیل از دست داده اند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۸ - ۰۲:۱۷    
در حالی که دولت، 4 سال گذشته را به وعده درمانی گذراند، یک روزنامه حامی دولت نوشت کاندیدای دولت، مردم را برگه رأی نبیند!
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۸ - ۰۲:۱۷    
رئیس کل بانک مرکزی با بیان اینکه اعطای مجوز فعالیت توسط بانک مرکزی به مؤسسات اعتباری دارای معنای روشن و تعریف شده حقوقی است، گفت: در هیچ کجای دنیا ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۸ - ۰۲:۱۷    
این کارها تنها برای رسیدن مجدد به قدرت صورت گرفته است، چراکه چگونه می شود دولتی که یارانه دادن را مصیبت عظمای خود می داند! دست به پرداختی که حدود 1000 میلیارد تومان برای دولت هزینه خواهد داشت، بزند؟
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۸ - ۰۲:۱۷    
روحانی باید پاسخ دهد که چرا وعده های سال 92 خود به مردم را عملی نکرده است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۸ - ۰۲:۱۷    
در شرایطی که رسیدگی به مشکلات مردم سیل زده می توانست در اولویت کارهای رئیس جمهور قرار بگیرد وی امروز برای افتتاح نمایشی چند واحد پتروشیمی به عسلویه سفر کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۸ - ۰۲:۱۷    
تلویزیون ترکیه اعلام کرد طرح تغییر قانون اساسی ترکیه با رأی مثبت تنها 51% شرکت کنندگان در همه پرسی، به تائید رسیده است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۸ - ۰۱:۴۷    
هافبک دفاعی ملی پوش پرسپولیس از وسوسه ی دو پیشنهاد اروپایی اش در پایان فصل صحبت می کند و احتمال جدایی اش از جمع سرخپوشان.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۸ - ۰۱:۴۷    
عکس های یادگاری روحانی با پروژه های دولت نهم و دهم در حالی است که در پی رکود شدید ناشی از بی عملی دولت در سال های اخیر ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۸ - ۰۱:۴۷    
بعد از خبر تعطیلی اجباری داروگر و تولی پرس خبرها حاکی از تعطیلی کارخانه روغن جهان است
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۸ - ۰۱:۴۷    
وعده های رنگین دولت پیرامون ایجاد اشتغال و افزایش رفاه عمومی در نخستین ماه های آغازین شروع به فعالیت پس از گذشت 4 سال نه تنها محقق نشد بلکه آرزوی رسیدن به نرخ تک رقمی بیکاری به دلیل سیاست های غلط ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۷ - ۲۲:۴۷    
متاسفانه شاهد آن هستیم که مردم محروم و مظلوم شهرستان ما جھت آزمایش سونوگرافی به شهرهای اطراف رجوع میکنند که گاها خطراتی نظیر تصادف و هزینه های مضاعف راهم به همراه دارد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۷ - ۱۲:۴۷    
فرماندار دلفان از معرفی اعضای هیات اجرایی دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در شهرستان دلفان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۶ - ۱۷:۴۷    
طی حکمی از سوی حسین شریعتمداری رئیس ستاد مرکزی حسن روحانی در دوازدهمین انتخابات ریاست جمهوری؛ ” محمد بیرانوندی” به عنوان رییس ستاد حسن روحانی در استان لرستان منصوب شد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۶ - ۱۷:۴۷    
در این بحث می خواهیم مروری کنیم بر احساس مسئولیتی که کاندیدا محترم پنجمین دوره شورای اسلامی شهر خرم آباد نسبت به مردم شهرشان پیدا کرده اند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۶ - ۱۷:۱۷    
مدیرکل سیاسی انتخابات استانداری لرستان گفت: صلاحیت 1216 کاندیدای شورای شهر و 7559 شورای روستا در استان لرستان تائید شد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۶ - ۱۳:۱۷    
در حالی که شمارش معکوس برای برگزاری دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پایان عمر دولت یازدهم آغاز شده اما این انتخابات یک تفاوت اساسی با دیگر دوره ها دارد و آن ناامیدی هواداران دولت مستقر به ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۶ - ۱۳:۱۷    
آیا جیب مردم تورم را تک رقمی نشان می دهد یا به قول آقای محمد هاشمی میزان واقعی تورم در دولت آقای روحانی 50 درصد است. این تورم فاجعه آمیز را فقط با مراجعه به گذران معیشتی مردم به وضوح می توان دید.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۶ - ۱۳:۱۷    
رئیس ستاد انتخابات کشور از ثبت نام 1361 تا ساعت 14 روز آخر نام نویسی در انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۶ - ۱۳:۱۷    
امام جمعه موقت تهران گفت: نباید به هیچ عنوان نظام را فدای کاندیدای خاصی کرد و اینکه گفته شود فلان شخص کاندیدای رهبر معظم انقلاب است اشتباه محض است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۶ - ۱۲:۴۷    
جریان سیاسی خاص با حرارت تمام مشغول القای فضای شوم دوقطبی در انتخابات است زیرا منافعی را در آن برای خود تصور می کند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۶ - ۱۲:۴۷    
دکترای مطالعات آمریکا گفت: متفکران غربی به سند 2030 معترض هستند. این سند در بعضی کشورها اجرا نمی شود و حتی اگر اجرا شود، دارای بندها و تبصره های زیادی است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۶ - ۱۲:۴۷    
سخنگوی اتاق عملیات نیروهای دموکراتیک کرد برای آزادسازی رقه ضمن تأیید حضور نیروهای ویژه زمینی ائتلاف بین المللی در این عملیات ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۶ - ۱۲:۴۷    
روزنامه های زنجیره ای فعال در فتنه و آشوب نیابتی سال 88، ثبت نام احمدی نژاد برای انتخابات را با ذوق زدگی پوشش داده و این را نشانه بصیرت طیف متبوع خود و کسانی چون هاشمی دانستند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۶ - ۱۲:۴۷    
عضو فراکسیون افراطیون در مجلس ششم از مهران مدیری و سایر هنرمندان خواست با روحانی و دولت شوخی نکنند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۶ - ۱۲:۴۷    
وزارت خزانه داری آمریکا روز پنج شنبه سازمان زندان های تهران و سهراب سلیمانی یکی از مقامات ارشد این سازمان را به اتهام واهی نقض جدی حقوق بشر در ایران مورد تحریم قرار داد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۶ - ۱۲:۴۷    
استاد اقتصاد دانشگاه الزهرا(س) تصریح کرد شاخص ها ونشانه های اقتصادی، حکایت از بهبود زندگی مردم در سال جدید نمی کند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۶ - ۱۲:۴۷    
به گزارش سلام دلفان، روزنامه کیهان در ستون گفت و شنود خود نوشت: گفت: دولت اعلام کرده که اصلی ترین وظیفه ما حفظ برجام است ! گفتم: همان برجام که آقای صالحی گفته بود، ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۶ - ۱۲:۱۷    
هافبک استقلال مدت ها پیش با پرسپولیس قرارداد داخلی امضا کرده بود.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۶ - ۱۲:۱۷    
جمهوری اسلامی در چهار سال منتهی به 2015، مقدار 3/84 درصد از سهم تولیدات خود در منطقه را از دست داده است. این در حالی است که عربستان در این مدت 4/82 درصد بر سهم خود از تولیدات علمی منطقه افزوده است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۶ - ۰۱:۱۷    
سعید جلیلی عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری ثبت نام نخواهد کرد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۶ - ۰۱:۱۷    
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: بازیکنان فردا تاریخ جدیدی برای پرسپولیس می نویسند و در صورت برد ما روی کاغذ هم قهرمان خواهیم شد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۶ - ۰۱:۱۷    
سید ابراهیم رئیسی با حضور در وزارت کشور نامزد دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری شد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۶ - ۰۱:۱۷    
وزیر اسبق فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: دادن وعده 100 روزه برای حل مشکلات و انکار آن چیزی جز فریب مردم نیست.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۵ - ۱۹:۱۷    
چهارمین روز نام نویسی از داوطلبان شرکت در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری صبح امروز جمعه ( 25 فروردین ماه) آغاز شد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۵ - ۱۹:۱۷    
چندی پیش شرکت تلگرام اعلام کرد که امکان برقراری تماس صوتی برای کاربران این پیام رسان در کشورهای اروپایی فعال شده است. اما این قابلیت ساعتی پیش برای کاربران ایرانی نیز امکان پذیر شد ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۵ - ۱۹:۱۷    
حجت الاسلام حسن روحانی بعد از ثبت نام در انتخابات ریاست جمهوری، حاضر به حضور در نشست خبری و پاسخ به سؤالات خبرنگاران نشد.
مشاهده نتایج بیشتر...