دوشنبه ۰۲ اسفندساعت ۰۷:۳۸Feb 2017 20

سلام دلفان (salamdelfan.ir)

  ۶ ساعت پیش    
پدر، به این روزها که فکر می کند ناگهان می گوید: الان هم در خانه ای موقت ساکن هستیم، اگر صاحب خانه، خانه اش را بخواهد، تکلیف مهتاب چه می شود؟
  ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۱۷:۲۱    
کار ما نبود...! طرح زندان محور اصلاح طلبان به روایت محمود صادقی/ روحانی و عارف باز هم از آشتی جویی سیاسی و گفت وگوی ملی حرف زدندسیدحسین نقوی حسینی، سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۱۷:۲۱    
این روزها مردم مناطق جنوبی کشور از حضور کمرنگ نیروهای هلال احمر به عنوان بزرگترین سازمان امدادی مردم نهاد گله مندند، سازمانی که وظیفه ذاتی آن امداد و نجات است.
  ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۱۷:۲۱    
هنوز کاروان نخست وزیر سوئد در تهران بود که مدیر اجرایی شرکت اسکانیای سوئد حرف های جالبی زد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۱۷:۰۶    
مدیرعامل باشگاه ذوب آهن گفت: شخصا 2، 3 بار با طاهری در این خصوص صحبت کردم و با وجود خواهشی که از ایشان برای حل این مشکل داشتیم برای ما کاری انجام ندادند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۱۷:۰۶    
همسر جردن باروز کشتی گیر سرشناس امریکایی که در جام جهانی کرمانشاه حضور یافت، از مردم ایران بخاطر احترام به جردن باروز تشکر کرد. بازدید از ایران در آینده یکی از برنامه های وی است
  ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۱۷:۰۶    
سایت اسپانیایی آس با اشاره به پنالتی دو بازیکن پرسپولیس در دیدار برابر سپاهان آن را بهتر از پنالتی دو مهاجم بارسلونا عنوان کرد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۱۷:۰۶    
یک کارشناس اقتصادی می گوید دولت به واسطه خوش بینی محض به برجام، موجب رکود عمیق اقتصادی شد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۱۷:۰۶    
دادستان کل کشور گفت: مدعیان آشتی ملی باید حساب خود را بررسی کرده و ببینند چه عواملی سبب جدایی آنها از خط اصلی مردم شده است.
  ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۱۶:۳۶    
گفت: باز هم برخی از منتقدان بی سواد! و بی شناسنامه! این دستاورد بزرگ دولت یازدهم را نمی بینند که توانسته برای دولت آمریکا هم الگو باشد و به ترامپ یاد داده که می تواند ناکامی خود در عمل به وعده ها را ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۱۶:۳۶    
معاون پیشین وزارت خارجه آمریکا گفت ما در مذاکرات و توافق هسته ای با ایران می خواستیم مطمئن باشیم که حق وتوی ما حفظ می شود.
  ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۱۶:۳۶    
یک روزنامه اصلاح طلب گزارش داد که مشکلات اقتصادی و معیشتی کارگران در دولت یازدهم نه تنها کاهش پیدا نکرد بلکه افزایش هم یافت.
  ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۱۶:۲۱    
چرا اعضای شورای شهر نورآباد، تا قبل از انتخابات، در هر کوی و برزن دیده می شدند و بر هر مرده ای نماز می گذاردند و دست ادب بر سینه، به هر رهگذر سلام می دادند،(همچنان که اکنون نیز در همه ی این صحنه ها ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۱۵:۳۶    
هر چند وزیر راه بارها به مسکن مهر حمله کرده و آن را مزخرف خوانده بود، مدیرکل دفتر برنامه ریزی و اقتصاد مسکن وزارت راه، از احتمال استفاده از واحدهای بدون متقاضی مسکن مهر در طرح مسکن اجتماعی خبر داد!
  ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۱۵:۳۶    
عضو سابق سازمان سیا تأکید کرد تقدیر سازمان اطلاعاتی آمریکا از ولیعهد عربستان مضحک است و ترامپ هم به خوبی این را می داند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۱۵:۲۱    
در چهار سال گذشته بخش مسکن در رکود بی سابقه ای به سر برده است و با توجه به اینکه مسکن به عنوان یک لکومتیو اقتصادی با 102 صنعت ارتباطات پیشن و پسین دارد منجر به تعمیق رکود در سایر بخش های مرتبط نیز ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۱۵:۲۱    
نایب رئیس جبهه پیروان گفت: اگر کسی در جلسه ای حرفی را به قصد خودنمایی هم زد از نگاه فراکسیون امید باید در دهان او سرب ریخت و از 6 ماه تا یکسال او را زندانی کرد ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۱۵:۲۱    
حرکت ریسکی دو بازیکن پرسپولیس در دیدار مقابل سپاهان اگرچه باعث هیجان طرفداران قرمزپوش شد اما مورد انتقاد جدی برانکو ایوانکوویچ قرار گرفت.
  ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۱۵:۲۱    
رقابت های المپیک 2016 پر از اتفاقات تلخ و شیرین بود اما تصویری که تا سال ها در ذهن ما ایرانی ها خواهد ماند، شانه های به خاک چسبیده حمید سوریان بود ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۱۵:۰۶    
از شهریورماه 92 تا آذرماه امسال نقدینگی 115 درصد و پایه پولی در سه سال منتهی به شهریور امسال 68 درصد رشد کرده است ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۱۵:۰۶    
رئیس کمیسیون آموزش مجلس، طرح دوفوریتی فراکسیون امید را حاکی از ترس اصلاح طلبان نسبت به سوالات مردم از کارنامه چهارساله دولت است، خواند و گفت: فراکسیون امید به فراکسیون تهدید تغییر نام دهد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۱۵:۰۶    
دبیرکل فدراسیون فوتبال گفت:در پی مسائلی که در فضای فوتبال به وجود آمد احساس می کنم لازم بود این مسائل از طریق شما انتقال پیدا کند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۱۵:۰۶    
کیوان امجدیان گفت: افرادی که از بدنه مدیریت سینمایی نزدیک به جریان متنفذ دهه 60 بودند قرار بود مهمترین منتقدان جشنواره فیلم فجر باشند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۱۴:۵۱    
عضو هیأت رئیسه مجلس با بیان اینکه شمار امضاهای طرح استیضاح آخوندی به 37 افزایش یافت، گفت: مجلس فردا در دو شیفت کاری برای بررسی طرح استیضاح وزیر راه و شهرسازی نشست علنی خواهد داشت.
  ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۱۴:۵۱    
در حالی که فعالان امنیت سایبری از نفوذ جدید به اطلاعات مشترکان ایرانسل از طریق حساب اینترنتی خبر می دهند ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۸ - ۱۵:۲۱    
نماینده سپاه استان لرستان با کسب مقام دوم مسابقات انتخابی ورزش پهلوانی و زورخانه ای سپاه پاسداران به مسابقات نیروهای مسلح راه یافت.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۸ - ۱۵:۲۱    
فرمانده انتظامی شهرستان سلسله گفت: بیش از 16 تن برنج قاچاق در پوشش بار سویا در این شهرستان کشف شد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۸ - ۱۵:۰۶    
رئیس دادگستری شهرستان دلفان اظهار داشت: ادارات حق ارائه هیچگونه خدماتی را به متصرفین اراضی ملی و منابع طبیعی ندارند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۸ - ۱۵:۰۶    
پرونده این فصل لیگ برتر فوتبال لرستان در حالی شانزدهم دی ماه بسته شد که تکلیف تیم قهرمان مشخص نشده بود.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۷ - ۱۷:۰۶    
برگزیدگان لرستانی جشنواره بین المللی تئاتر فجر در پی عملکرد ضعیف مدیر کل ارشاد استان در بی توجه به وضعیت هنرمندان لرستان از وی انتقاد کردند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۷ - ۱۶:۳۶    
علی رستمیان نماینده مردم دلفان و سلسله در نامه ای خطاب به استاندار لرستان، نسبت به هرگونه کم کاری دستگاه های اجرایی در پی بارش سنگین برف در شهرستان دلفان هشدار داد
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۷ - ۱۶:۳۶    
مدیرکل ورزش و جوانان استان گفت: وزیر ورزش و جوانان 5 شنبه 28 بهمن ماه به لرستان سفر می کند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۷ - ۱۶:۲۱    
فرماندار دلفان از آماده باش ستاد حوادث این شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۷ - ۱۵:۵۱    
همایش خیرین مدرسه ساز درسالن اجتماعات اداره ارشاد اسلامی شهرستان دلفان برگزارشد
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۵ - ۲۳:۳۶    
پس از پرتاب موشک جدید ایرانی به سمت هدف مورد نظر، یک منبع تابش لیزر در داخل موشک به صورت 360 درجه، نور را به اطراف پخش می کند و به محض بازتاب پیدا کردن نوری که به هدف برخورد کرده ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۵ - ۲۳:۳۶    
اگر امام (ره) به استناد قوانین جزایی ایران حکم به اعدام سلمان رشدی می دادند، از نقطه نظر حقوقی قابل توجیه نبود؛ اما ایشان به عنوان یک مفتی، فتوای شرعی خود را اعلام کردند ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۵ - ۲۳:۳۶    
رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: اختلاس صندوق ذخیره فرهنگیان بزرگترین پرونده اقتصادی بعد از انقلاب است.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۵ - ۲۳:۲۱    
آنچه روز پنجشنبه در مراسم اختتامیه سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر اتفاق افتاد مانند سایر رویدادهای ریز و درشت این جشنواره یک رکورد محسوب می شود.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۵ - ۲۳:۲۱    
ضیافت منزل سفیر سوئد در تهران باحضور چندتن از مقامات دولت یازدهم و در فضایی خارج از عرف دیپلماتیک برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۵ - ۲۳:۲۱    
کمیته انضباطی فدراسیون رای دیدار دو تیم استقلال تهران و پرسپولیس را اعلام کرد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۵ - ۲۳:۰۶    
نقوی حسینی با اشاره به سرو مشروبات الکلی در برخی سفارتخانه ها گفت: چنانچه آثار این اقدامات در خارج از سفارتخانه پدیدار شود قابل پیگیری، بررسی و رسیدگی است.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۵ - ۲۳:۰۶    
عضو کمیسیون تلفیق برنامه ششم توسعه از ایراد شورای نگهبان به ماده ای ازلایحه برنامه درخصوص ضمانت اجرای قانون رسیدگی به اموال مسئولان خبر داد و گفت: متاسفانه کمیسیون تلفیق این ماده را حذف کرد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۵ - ۲۳:۰۶    
فتنه ی 88، تحریم های بین المللی علیه ایران، ترور دانشمندان هسته ای ایران با همکاری اسرائیل، ایجاد آشوب و ناآرامی، جنگ و خشونت و افراطی گری در یمن، سوریه، عراق، لیبی و.. ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۵ - ۲۳:۰۶    
سرنوشت این فیلم کمی عجیب است! در این سال ها به تمام ارگان ها و مراکزی که برای ساخت فیلم باید کمک می کردند مراجعه کردم، ولی هرکدام برای همکاری نکردنشان دلایلی می آوردند!
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۵ - ۲۳:۰۶    
رئیس قوه قضاییه گفت: مردم فهیم و بصیر ما در جایی که بحث منافع و امنیت ملی مطرح است، هیچ اختلاف اساسی و تفرقه ای ندارند که نیازمند آشتی ملی باشند لذا این بحث موضوع ندارد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۵ - ۲۲:۵۱    
در سایت رسمی سازمان لیگ امتیاز استقلال 38 امتیاز ثبت شده و یکی از باختهای استقلال نادیده گرفته شده است!
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۵ - ۲۲:۵۱    
نخست وزیر ژاپن که به تازگی از سفر دو روزه از آمریکا و دیدارش با دونالد ترامپ به کشورش برگشته، درباره محورهای گفتگوهایش با رئیس جمهور آمریکا اظهارنظر کرده است.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۵ - ۲۲:۵۱    
استقلال دربی 84 مقابل پرسپولیس قدرتمند، حکم تیمی را داشت که از نظر مشکلات مدیریتی و معضلات درون تیمی از طوفان بیرون آمده و قرار بود با یک تیم شسته رفته بازی کند و نکته عجیب اینکه پرسپولیس همواره به ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۵ - ۱۸:۰۶    
بارش سنگین برف موجب قطع برق روستاهای شهرستان سلسله شد و در حال حاضر فرستنده صدا و سیمای دلفان نیز قطع است.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۴ - ۲۰:۰۶    
صحبت های امروز سخنگوی دولت درخصوص افزایش سرمایه بانک ها و تسویه بدهی دولت با اجرای تبصره 35 قانون بودجه ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۴ - ۲۰:۰۶    
نمایندگان مجلس در پی بحران قطع آب و برق و تعطیلی ادارات و مدارس در 2 روز اخیر در استان خوزستان معترض شده و خواستار اقدام فوری دولت برای رفع آن شدند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۴ - ۱۹:۵۱    
رؤسای فتنه مگر ادعای مرگ بر آمریکا نمی کردند؟ این رییس فتنه روی جورابش نوشته بود مرگ بر آمریکا، موقع نشستن هم طوری می نشست که این جوراب ها را نشان بدهد که بگوید مرگ بر آمریکا.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۴ - ۱۹:۵۱    
نامه سرگشاده نماینده اهواز درباره بحران ریزگردها که به قطعی برق و آب و مختل شدن زندگی مردم خوزستان انجامید از خشم افکارعمومی این استان از مدیریت نمایشی و صوری مسئولان دولتی حکایت دارد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۴ - ۱۹:۵۱    
رییس اتحادیه پیراهن دوزان و پیراهن فروشان اعلام کرد که جانمایی کسبه ساختمان پلاسکو در مجتمع تجاری نور تقریبا به پایان رسیده و در حال استقرار هستند و به نظر می رسد کاسبی شان از یکی – دو روز آینده آغاز ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۴ - ۱۹:۳۶    
استقلال و پرسپولیس در هشتاد و چهارمین دربی پایتخت از ساعت 15 در ورزشگاه آزادی به مصاف هم رفتند که در نهایت استقلال تهران 3 بر 2 سرخپوشان صدرنشین را از پیش رو برداشت.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۴ - ۱۹:۳۶    
صفایی فراهانی: نظام برای مبارزه با فساد اراده ندارد!
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۴ - ۱۴:۵۱    
آزادراه خرم آباد- پل زال به عنوان گلوگاه شاهراه ترانزیتی شمال به جنوب کشور به دلیل ریزش های پی درپی و مکرر صخره و کوه های حاشیه آزادراه به یکی از پرخطرترین محورهای استان لرستان تبدیل شده است.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۴ - ۱۴:۲۱    
مدیرکل مدیریت ستاد بحران لرستان گفت: با ورود سامانه جدید بارشی به استان و وقوع بارش های شدید احتمال وقوع سیلاب و آبگرفتگی معابر وجود دارد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۴ - ۱۳:۵۱    
ساکنان 320 روستای شهرستان دلفان گاز ندارند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۴ - ۱۳:۳۶    
رئیس اداره حفاظت محیط زیست دلفان گفت: شکارچیان غیرمجاز سختی سرما را برای حیات وحش دوچندان می کنند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۳ - ۰۰:۲۱    
23بهمن سال 65 روزی که رژیم بعث عراق با همراهی آمریکا شهر نورآباد را به خاک و خون کشید.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۲ - ۲۰:۵۱    
مدیرکل ورزش و جوانان لرستان از تبدیل خانه جوان شهرستان نورآباد به منزل شخصی خبر داد تا استاندا لرستان اعلام کند که خانه های جوان را به این اداره کل باز می گرداند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۲ - ۱۲:۳۶    
همه آمدیم
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۲ - ۰۱:۵۱    
در سال های 1363 و 64 مادرم دو سفر به ایران داشت در سفر اول با همکاری برخی دانشجویان با امام خمینی (ره) دیدار کرد در این ملاقات از ابتدای دیدار مادرم مجذوب شخصیت امام (ره) شده و تا پایان ملاقات اشک می ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۲ - ۰۱:۵۱    
نماینده سابق مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: چندگانگی در ساختار تصمیم گیری نظام تامین اجتماعی و عدم تمرکز در خدمات اجتماعی اعم از سلامت، ازدواج و خانواده، بازنشستگی ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۲ - ۰۱:۵۱    
نماینده مردم تبریز در مجلس از وام 5 هزار میلیارد تومانی به یکی از افراد فعال در فوتبال از صندوق فرهنگیان بدون ضامن خبر داد و گفت: کدام فرهنگی می تواند به راحتی از صندوق فرهنگیان وام بدون ضامن بگیرد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۲ - ۰۱:۳۶    
عضو کمیسیون صنایع مجلس شورای اسلامی گفت: هم اکنون 90 درصد گردش مالی بازار موبایل در اختیار قاچاق است. ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۲ - ۰۱:۳۶    
طبق آخرین رده بندی اعلام شده از سوی فیفا، فوتبال ایران با 3 پله سقوط به رده سی و دوم جهان رسید.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۲ - ۰۱:۲۱    
سرمربی تیم فوتبال سپاهان گفت:من یک عذرخواهی بزرگ از سپاهانی های واقعی دارم که تاج سر من هستند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۲ - ۰۱:۰۶    
دولت یازدهم، رکورد عمیق ترین رکود در حوزه مسکن را به خود اختصاص داد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۲ - ۰۱:۰۶    
به گزراش سلام دلفان، در آستانه فرارسیدن سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، حضرت آیت الله العظمی خامنه ای رهبر معظم انقلاب با عفو و تخفیف مجازات 631 نفر از محکومانِ محاکم عمومی و ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۲ - ۰۰:۵۱    
برخلاف آمارهای دولت، تک رقمی شدن تورم هیچ تاثیری بر زندگی مردم نداشته است.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۲ - ۰۰:۵۱    
جوایز سیمرغ بلورین جشنواره فیلم فجر اهداء شد و سیمرغ زرین از نگاه ملی و سیمرغ بلورین آرای مردمی به فیلم ماجرای نیمروز اهدا شد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۱ - ۲۲:۰۶    
شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در سی و هشتمین سالروز پیروزی غرورآفرین انقلاب اسلامی و در سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل اعلام کرد: یوم الله 22 بهمن نماد ایمان، وحدت و اقتدار ایران است.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۱ - ۱۸:۵۱    
گروه فعالیت های قرآنی: جشنواره فجر قرآنی لرستان با حضور حدود سه هزار نفر متسابق، برگزار می شود، که در رده سنی ابتدایی دوره اول و دوم و متوسطه دوره اول در سطح شهرستان ها در تاریخ 17 بهمن ماه برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۱ - ۱۸:۳۶    
سلام دلفان - فراخوان ارسال عکس و خاطره از #بمباران_شهر_نورآباد در 23 بهمن 1365 همراه با اهدا جایزه ارسال آثار: ادمین تلگرام↙️@delfanadmin پست الکترونیک↙️salamdelfan.ir@gmail.com
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۰ - ۱۳:۲۱    
فرماندار دلفان چند روز قبل در واکنش به مطلبی که در نقد عمل کرد دولت نوشته شده بود در گفتگو با یکی از رسانه های شهرستان از تصویب برخورد با توهین کنندگان و حرکات تخریبی علیه مدیران و دستگاه های اجرائی ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۹ - ۲۳:۰۶    
استقلال با پیروزی در ضربات پنالتی مقابل السد، به جمع 16 تیم برتر غرب آسیا صعود کرد تا چهارمین نماینده ایران در لیگ قهرمانان فصل 2017 2016 باشد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۹ - ۲۳:۰۶    
بازیکنان پرسپولیس پیش از آغاز تمرین امروز،عکس تیمی آسیایی خود را در ورزشگاه شهید کاظمی گرفتند. در این عکس دسته جمعی؛ کلیه اعضای تیم پرسپولیس حضور دارند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۹ - ۲۳:۰۶    
رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: دشمن توان جسارت در برابر ایران اسلامی را نداشته و می داند در صورت کوچک ترین اشتباهی، با پاسخ قاطع روبه رو خواهد شد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۹ - ۲۲:۵۱    
اظهارات مدیر ارشد اجرایی شرکت توتال درباره حضور این شرکت در توسعه فاز 11 پارس جنوبی احتمال تعویق دوباره توسعه این فاز توسط فرانسوی ها را جدی تر کرد و نشان داد تحلیل عدم بازگشت تحریم ها با IPC برخلاف ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۹ - ۲۲:۵۱    
محسن سرخو عضو اصلاح طلب شورای شهر تهران با اعمال نفوذ و سوءاستفاده از موقعیتش در شورای شهر پارکینگ منزل خود به مساحت 236 مترمربع در محله دربند که به نام همسرش است را مسکونی کرد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۹ - ۲۲:۵۱    
بیانات امروز مقام معظم رهبری بازتاب زیادی در رسانه های جهان داشته و اغلب با این تیتر منتشر شده است که ترامپ چهره واقعی آمریکا را نشان داد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۹ - ۲۲:۳۶    
حضرت آیت الله خامنه ای با اشاره به اظهارات ترامپ مبنی بر ضرورت تشکر ایران از دولت اوباما گفتند: به هیچ وجه از آن دولت متشکر نیستیم زیرا با نیت فلج کردن ملت ایران و نظام اسلامی تحریم های سنگین وضع کرد ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۹ - ۱۸:۵۱    
شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی و ستاد دهه فجر استان لرستان مسیرهای راهپیمایی و سخنرانان راهپیمایی 22 بهمن را اعلام کرد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۹ - ۱۸:۵۱    
فرمانداردلفان گفت: سد تاج امیر این شهرستان از برنامه زمان بندی جلوتر است.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۸ - ۲۱:۵۱    
فرمانده انتظامی دلفان، از برخورد قاطع با مخلان نظم و امنیت در جهت تقویت امنیت جامعه خبرداد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۸ - ۲۱:۵۱    
پروژه تصفیه خانه شهرستان دلفان همچنان تعطیل بوده و با وجود وعده ها برای فعالیت مجدد این پروژه اما وضعیت مثل سابق است.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۸ - ۲۰:۲۲    
ئیس اداره حفاظت محیط زیست دلفان گفت: شکارچی غیر مجاز 3 قطعه پرنده در شهرستان دلفان دستگیر شد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۸ - ۲۰:۰۷    
استاندار لرستان گفت: ما گرفتار فقر مطالبه گری هستیم، یعنی به دنبال حق خودمان نرفته ایم، واقعیت این است که باید به طور جدی به دنبال مطالبات استان خود باشیم.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۸ - ۱۸:۲۲    
سرگئی لاوروف وزیر خارجه روسیه تاکید کرد ایران باید بخشی از استراتژی جنگ با داعش باشد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۸ - ۱۸:۲۲    
نماینده مردم بندرعباس در مجلس با اشاره به اینکه اختلاس میلیاردی، یعنی زنگ خطر برای کشور گفت: با این همه آمار بیکار در استان هرمزگان ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۸ - ۱۸:۲۲    
نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس گفت: شماری از نمایندگان مجلس اعلام کرده اند اسناد دیگر و کاملی برای اتهامات حسین فریدون در دست دارند که هنگام نیاز ارائه خواهند کرد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۸ - ۱۸:۰۷    
رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس با بیان اینکه توطئه جنگ یا تسلیم در برابر آمریکا را دوتابعیتی های قسم خورده زیر پرچم آمریکا که نگران پاسپورت شان هستند، مطرح می کنند ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۸ - ۱۷:۵۲    
سرمربی تیم استقلال تهران گفت: در بهمن ماه یکی از بازی های سخت و مهم مان برگزار می شود، این مسابقه برای ما بسیار سرنوشت ساز است.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۸ - ۱۷:۵۲    
رئیس قوه قضائیه گفت: تازه کارها در آمریکا گمان می کنند این تهدیدها اثرگذار است. به هر حال کم کم تجربه به دست می آورند و متوجه می شوند این قبیل اظهارات هیچ تأثیری بر ایران ندارد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۸ - ۱۷:۳۷    
دبیر چهارمین همایش بین المللی خودرو ایران با بیان اینکه آماری در مورد سرمایه گذاری خارجی انجام شده در صنعت خودرو نداریم ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۷ - ۱۲:۵۳    
رویکردها و رفتارهای دولت برخلاف اظهارنظرها، منطبق با گفتمان امام(ره) نیست.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۷ - ۱۲:۳۸    
کارشناس داوری کشورمان گفت: رییس فدراسیون تمام تلاشهایش کرد تا جنگ اعصاب بدموقع کی روش را فیصله دهد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۷ - ۱۲:۳۸    
ارسال درخواست فروش گاز به شرکت الهلال در حالی از سوی ایران صورت گرفته است که هنوز موضوع رای دادگاه درباره جریمه کرسنت پابرجاست و میزان خسارتی که در صورت اجرای این قرارداد ...
مشاهده نتایج بیشتر...