سه شنبه ۰۸ فروردینساعت ۰۲:۵۹Mar 2017 28

سلام دلفان (salamdelfan.ir)

  ۱۳۹۶/۰۱/۰۱ - ۱۵:۲۱    
قطعا حضور جوانان در انتخابات شوارای شهر نوید نوآوری و اندیشه نو را می دهد اما لازم به ذکر است باید بگوییم نیروی جوان باید متخصص، متعهد و با رزومه ای موفق باشد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۳۰ - ۲۱:۰۶    
کارگر شهرداری ، از واژگانی است که که طی این چندسال اخیر تداعی کننده بی تدبیری و ناامیدی و ظلم مسئولین شهری به خصوص شهرداری و شورای شهر نمونه دلفان در حق این قشر زحمتکش است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۸ - ۱۸:۳۶    
هوشنگ بازوند اظهار داشت: نظر شخص ما در این زمینه ابتدا جدا شدن نماینده شهرستان سلسله از دلفان و نماینده دورود از ازنا بود که در هیئت دولت موضوع مستقل شدن نماینده دورود و ازنا حذف شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۸ - ۱۷:۵۱    
مدیر جهاد کشاورزی دلفان از افزایش 100 هکتار به سطح باغات این شهرستان در سال جاری خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۵ - ۲۲:۰۷    
اختصاص نماینده جدید نقش مهمی در تشدید یا تضعیف توسعه نامتوازن استان دارد. بهتر است که روشنفکران و همه مسئولینی که دغدغه توسعه متوازن استان را دارند به این نکته ظریف و با اهمیت توجه داشته باشند که ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۵ - ۱۸:۰۷    
در روزهای اول سال 66 قراربود درمنطقه عمومی سلیمانیه عراق عملیاتی ا نجام گیرد، تمام مقدمات کار فراهم شده بود، دران زمان ما دریگان قائم لرستان مشغول خدمت بودیم.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۵ - ۱۷:۵۲    
فرج اله انسانی کامل از جنس عصمت بود و همه چیزش در راه خدا فدا شد. او از کسانی بود که غرب ایران را از دام هواهای نفسانی و شیطانی نجات بخشید.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۴ - ۱۳:۳۷    
فرمانده انتظامی دلفان گفت 25 هزار ترقه خطرناک کشف ومنهدم شده وبازرسی ها توسط دستگاه های مختلف ادامه خواهد داشت.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۴ - ۱۳:۳۷    
مراسم تجلیل از برگزیدگان پانزدهمین آزمون سراسری قرآن و عترت، با حضور حجت الاسلام حشمتی عصر امروز برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۴ - ۱۳:۲۲    
فرماندار دلفان پیش بینی کرد: سد تاج امیر نیمه دوم سال 96 تکمیل می شود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۳ - ۱۷:۳۸    
فرماندار دلفان از وضعیت پروژه های اقتصاد مقاومتی در این شهرستان رضایت دارد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۳ - ۱۷:۳۸    
کارشناس مسائل سیاسی می گوید: با جدایی دو حوزه انتخابیه سلسله و دلفان و کمتر شدن محدوده مدیریت نمایندگان مجلس در این حوزه های انتخابیه امید می رود تا خدمات مطلوب تری به مردم ارائه شود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۳ - ۱۷:۲۳    
مدیرکل راهداری استان لرستان از اداره راهداری ،حمل و نقل جاده ی دلفان بازدید کرد
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۲ - ۰۲:۳۸    
پس از چندین سال، بالاخره مرکز معاینه فنی خودرو های سبک در شهرستان دلفان راه اندازی شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۸ - ۲۳:۵۳    
سخنگوی شورای نگهبان از ایراد مجدد این شورا به مصوبه تبصره ماده 38 برنامه ششم مربوط به ساز و کار جلوگیری از خروج نخبگان از کشور خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۸ - ۲۳:۵۳    
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: از اینکه سوالی در مورد رامین رضاییان از من نپرسیدید حالم گرفته شد!
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۸ - ۲۳:۵۳    
رئیس قرارگاه جهادی امام رضا (ع) گفت: مسئله گرد و خاک خوزستان مسئله بی کفایتی است و گروه های جهادی مستقلاً بدون کمک گرفتن از دولت و با ظرفیت های مردمی قادر هستند طی سه سال معضل گرد و خاک خوزستان را حل ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۸ - ۲۳:۵۳    
عضو شورای عالی امنیت ملی با بیان اینکه نمی شود بدون رفع تبعیض به جنگ فقر و فساد رفت، گفت: تبعیض یعنی برای وام 5 میلیونی 8 مدرک و 2 ضامن لازم است ولی برای وام هزار میلیاردی یک تلفن!
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۸ - ۲۳:۵۳    
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: اقتصاد ملی ما در محاصره بی پولی قرار گرفته و دولت بجای ادبیات سیاسیِ گذشته، باید با یک برنامه نجات بانکی، پول ملت را آزاد کند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۸ - ۲۳:۵۳    
گفتم: خب! تحریم ها که لغو نشده، روابط بانکی و تجاری که مسدود است، برنامه های هسته ای که تکه پاره شده است! اشتغالی که ایجاد نشده، چرخ معیشت مردم که به عقب می چرخد! و.. ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۸ - ۲۳:۳۸    
منابع عربی فاش کردند ترامپ در تماس تلفنی اخیر خود با امیر کویت از وی خواسته است تا9میلیارد دلار بابت اخراج نیروهای عراقی از کویت در سال 1991 به خزانه آمریکا واریز کند که امیر کویت در پاسخ گفته ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۸ - ۲۳:۳۸    
آیت الله جنتی در افتتاحیه اجلاس خبرگان با انتقاد از سپردن برخی سمت ها به فتنه گران، از برخورد این مسئولان با جوانان حزب اللهی و انقلابی خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۸ - ۲۳:۳۸    
سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: ما می توانستیم بازی را با برتری یک بر صفر تمام کنیم که جوان های تیمم غفلت کردند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۸ - ۲۳:۳۸    
رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: خیلی گستاخانه راجع به انتخابات ایران صحبت کردند، صحبت درباره انتخابات ایران، بعد از قیل و قال های انتخابات خودشان ، فضاحتی برای آمریکایی هاست ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۸ - ۲۳:۲۳    
یک روزنامه آمریکایی فاش کرده است که سال گذشته یک قاضی در لوکزامبورگ با توجه به حکم باج خواهانه دادگاهی در آمریکا 1/6 میلیارد دلار از دارایی های ایران را توقیف کرده است. بار دیگر؛ دست درازی ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۸ - ۲۳:۲۳    
غلامعلی حداد عادل رئیس فرهنگستان زبان و ادب فارسی طی یک نامه اعتراض خود از نامگذاری یک خودروی کارخانه سایپا را ابراز داشت.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۸ - ۲۳:۲۳    
تبعیض های خاص در حقوق مدیران موجب بی اعتمادی مردم می شود. در جامعه ای که حقوق کارگران یک میلیون می باشد، ترویج حقوق نجومی مدیران جرم است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۸ - ۲۳:۰۸    
مدیران دولتی مختلف با وجود منع قانونی مدت هاست در حوزه انتخابات و تبلیغ برای روحانی فعال شده اند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۸ - ۱۸:۲۳    
کارگران شهرداری و آب داران روستایی این محروم ترین و مظلوم ترین لایه نیروی کار جامعه همواره خواستار حقوق های معوقه خود هستند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۸ - ۱۳:۰۸    
رئیس کل سازمان خصوصی سازی گفت: مشمولین سهام عدالت، از اواخر سال 96 سود سال مالی 95 خود را می گیرند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۸ - ۱۳:۰۸    
فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء(ص) با بیان اینکه حل مشکلات معیشت و بیکاری با عمل به سیاست های اقتصاد مقاومتی محقق می شود گفت ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۷ - ۱۷:۰۸    
رئیس مرکز فوریت های پزشکی لرستان گفت: بالگرد اورژانس هوایی لرستان برای نجات جان یک مادر باردار دلفانی به پرواز درآمد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۷ - ۱۲:۵۳    
مدیرعامل باشگاه ذوب آهن اصفهان، گفت: تماشاگران خاطی ذوب آهن به دنبال باج گرفتن و رفتن به سفر خارجی هستند و باشگاه برایشان اهمیتی ندارد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۷ - ۱۲:۵۳    
صبح امروز با حضور وزیر دفاع و معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری بالگرد ملی صبا 248 که به دست سازمان صنایع هوایی وزارت دفاع طراحی و ساخته شده است، رونمایی شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۷ - ۱۲:۵۳    
رئیس مجلس خبرگان رهبری با تأکید بر اینکه امروز مشکلات بسیاری در مملکت داریم، تصریح کرد: عمده مشکلات مردم معیشت است و فقر و بیکاری دردهایی است که باید برای درمان آن کاری کنیم.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۷ - ۱۲:۵۳    
ستون ها و دیوارها با پارچه های خاکی رنگ پوشیده شده و بالای جایگاه فرمانده کل قوا نیز پارچه ای به شکل یک چفیه بزرگ و منقش به نام حضرت زهرا(س) نصب شده بود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۷ - ۱۲:۵۳    
در حالی ارزش واقعی شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک 1500 میلیارد تومان برآورد می شود که گفته می شود، این آزمایشگاه قرار است با قیمت 650 میلیارد تومان فروخته شود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۷ - ۱۲:۵۳    
منبع: مشرق
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۷ - ۱۲:۵۳    
باشگاه پرسپولیس که سال هاست با پرونده های ریز و درشت دست به گریبان است حالا یک تهدید بزرگ را مقابل خود می بیند که ممکن است به محرومیت های سنگین منجر شود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۷ - ۱۲:۵۳    
علی مطهری در جلب توجهی تازه به رئیس مجلس خبرگان نامه نوشت و خواستار قرار دادن موضوع حصر در دستور کار این مجلس شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۷ - ۱۲:۳۸    
باید دید آیا تغییراتی شبیه تغییر رئیس سازمان سینمایی در ماه های پایانی دولت، در بخش های دیگر هم با همین سمت و سو ادامه خواهد یافت و آیا تغییر و تغییرات اینچنینی فقط کارکرد انتخاباتی دارد؟
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۷ - ۱۲:۳۸    
رئیس هیئت تحقیق و تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان گفت: تعدادی از متهمان مالی صندوق ذخیره فرهنگیان بازداشت شدند و برخی هم تعهد دادند که در صورت آزادی از زندان مبالغ تخلف شده را به خزانه بازمی گردانند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۶ - ۱۶:۳۸    
سه طبقه از دوازده طبقه برج معروف(آرین) شهر نورآباد کاهش پیدا کرد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۵ - ۲۱:۵۳    
قسمتی از مجموعه ورزشی آزادی تهران دچار حریق شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۵ - ۲۱:۵۳    
رئیس هیات مدیره باشگاه پرسپولیس از بازگشت رامین رضائیان به تمرین این تیم خبر داد و در واکنش به این موضوع که برانکو اعلام کرده بود از نظر فنی نیازی به رضائیان ندارد، گفت: اینطور نیست ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۵ - ۲۱:۵۳    
بیکاری جوانان، هزینه های بالای ازدواج و بالارفتن سطح توقعات همگی به افزایش تجردزیستی دامن می زند. جوانی که نتواند از پس مسئولیت های ازدواج برآید ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۵ - ۲۱:۵۳    
یکی از مهم ترین دغدغه های کادر فنی استقلال در طول این فصل مصدومیت های پی درپی بازیکنان بوده است. از ابتدای فصل تاکنون اغراق نباشد همه بازیکنان استقلال یک بار هم شده از ناحیه پشت پا دچار آسیب دیدگی ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۵ - ۲۱:۵۳    
اصلاح طلبان که تا دیروز با تیترهای جنجالی حامی پرداخت حقوق 24 میلیونی به مدیران بودند، در مقابل پس گرفتن مصوبه و بازگرداندن آن به حالت سابق سکوت کردند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۵ - ۲۱:۳۸    
صد و نهمین نشست خبری سخنگوی قوه قضائیه لحظاتی قبل با حضور نمایندگان رسانه ها برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۵ - ۲۱:۳۸    
حجت الاسلام پناهیان گفت: باید از نخبگان پرسید اگر می دانستید، چرا در مقابل برجام سکوت کردید و اگر نمی دانستید، چرا نمی دانستید؟
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۵ - ۲۱:۳۸    
وزیر خارجه کشورمان در پاسخ به این سوال که اگر در دولت آینده پست وزیر خارجه دوباره به شما پیشنهاد شود، آیا شما این پیشنهاد را قبول می کنید؟ گفت: من ترجیح می دهم که این پیشنهاد به فرد دیگری شود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۵ - ۲۱:۲۳    
نمایندگان مجلس با پایان رسیدگی به بودجه سال آینده سقف درآمدها و هزینه های دولت در سال 96 را تعیین و بودجه یک میلیون و 152 هزار میلیارد تومانی را به تصویب رساندند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۵ - ۲۱:۲۳    
جانشین سازمان بسیج مستضعفین گفت: در سال گذشته بیش از 5 میلیون و 300 هزار نفر از مناطق عملیاتی در قالب راهیان نور بازدید کرده اند که پیش بینی های ما روند رو به رشد اعزام ها در نوروز 96 است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۴ - ۲۳:۴۳    
شورای نگهبان، از نظر این شورا روشی که در مصوبه بود، اشکال نظام اداری داشت اما اینکه چه مبلغی باشد، چه کسانی باشند، بر عهده خود مجلس است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۴ - ۲۳:۴۳    
رئیس مجلس با اشاره به موضوع افزایش حقوق مدیران و آنچه جوسازی ناجوانمردانه علیه مجلس توصیف می کرد، گفت: حالا ما به حساب این قضیه خواهیم رسید!
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۴ - ۲۳:۲۸    
خیلی از پدر مادرها شکایت می کنند و می گویند: فرهنگ جامعه، بچه ما را از دست ما گرفته برده و خودش دارد تربیت می کند، دیگر به دست ما تربیت نمی شوند! بله، بیشتر از پدر و مادر ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۴ - ۲۳:۲۸    
تیم فوتبال پرسپولیس آخرین تمرین خود پیش از بازی با نفت تهران را از ساعت 11 امروز شنبه آغاز کرد و در جریان آن، سید جلال حسینی، علیرضا بیرانوند و وحید امیری تیم را در مراحل مختلف تمرین همراهی کردند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۴ - ۲۳:۲۸    
در مجموع در 11 ماهه امسال 2 میلیارد و 348 میلیون دلار خودروی کامل و مونتاژی وارد کشور شده که 45 درصد بیشتر از رقم سال گذشته است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۴ - ۲۳:۱۳    
نمایندگان مجلس شورای اسلامی مصوبه قبلی خود مبنی بر تعیین سقف حقوق 24 میلیون تومانی برای مدیران کشور را اصلاح کردند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۴ - ۲۳:۱۳    
مشاور اقتصادی رئیس جمهور با بیان اینکه در بهار و تابستان 1395 متقاضی شغل در بازار کار بر اساس مقایسه سالانه فصلی یک میلیون و 200 هزار نفر بوده ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۴ - ۲۳:۱۳    
ستاد انتخابات کشور عصر امروز با حضور عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور رسماً افتتاح شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۴ - ۱۹:۵۸    
نماینده مردم سلسله و دلفان در مجلس شورای اسلامی از عملکرد رییس دانشگاه علوم پزشکی لرستان ابراز رضایت کرد
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۴ - ۱۹:۵۸    
یگان حفاظت محیط زیست دلفان 2 متخلف را که اقدام به زنده گیری پرنده سهره طلایی کرده بودند، دستگیر کرد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۴ - ۱۳:۰۹    
رئیس اداره منابع طبیعی دلفان از توزیع رایگان بیش از 20 هزار اصله نهال در این شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۴ - ۱۳:۰۹    
پروژه تصفیه خانه شهرستان دلفان همچنان تعطیل بوده و با وجود وعده ها برای فعالیت مجدد این پروژه اما وضعیت مثل سابق است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۳ - ۲۱:۰۹    
مصوبه روز چهارشنبه مجلس را از هر زاویه ای که بنگریم با هیچ منطق و بهانه ای نمی توان به توجیه آن پرداخت.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۳ - ۲۰:۵۴    
عضو کمیسیون تلفیق برنامه ششم با اشاره به اینکه دولت اعتقادی به برنامه نویسی و ارائه آن به مجلس نداشت ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۳ - ۲۰:۵۴    
رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) گفت: این حجم از محرومان تحت پوشش کمیته امداد زیبنده نظام اسلامی نیست و با تحقق عدالت که شعار اصلی ما بوده و هست، فاصله دارد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۳ - ۲۰:۵۴    
در کشور ما نتیجه آن همه نفرت مردم از آزمندی حرامخواران از بیت المال این شده که فاصله فاحش بین دریافتی های بالا و پایین را از 10 برابر به 24 برابر رساندیم تا آن دنیاطلبی های حریصانه را قانونی کنیم ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۳ - ۲۰:۵۴    
در مدت بیش از یکسالی که از اجرای برجام می گذرد، ارقام مختلفی برای آزادسازی پول های بلوکه شده ایران اعلام شده اما از نحوه هزینه کرد آن اطلاعی در دست نیست.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۳ - ۲۰:۵۴    
در جریان بازدید وزیر بهداشت از یکی شهرستان های محروم، فرماندار بدره از ایشان درخواست امکانات می کند که با واکنش غیرمنطقی وزیر روبرو می شود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۳ - ۲۰:۳۹    
کفش طلاکاری شده 8 میلیون تومانی در یکی از مجتمع های خرید در شهر زاهدان
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۳ - ۲۰:۳۹    
رضایی عنوان کرد: ما در مجمع تشخیص مصلحت نظام وظیفه مشورت به رهبری را در تدوین سیاست های معیشتی و اقتصادی به عهده داشتیم ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۳ - ۲۰:۳۹    
شاید در تمام سال های فوتبالی ایران دروازه بانان بزرگی وجود داشتند اما شخصیتی مثل احمدرضا عابدزاده بدون شک در فوتبال ما استثناست ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۳ - ۲۰:۲۴    
یکی از ادعاهایی که اصلاح طلبان بارها علیه رقبای خود مطرح کرده اند، ادعای پرونده سازی بوده است؛ اما فائزه هاشمی افشاگری مهمی درباره یکی از وزرای دولت روحانی می کند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۳ - ۰۳:۰۹    
برگزاری دومین همایش دختران فاطمی همزمان با سالروز شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) در نورآباد
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۲ - ۱۳:۵۴    
در روز شهادت حضرت صدیقه کبری(س) مردم محب اهل بیت علیه اسلام شهر نورآباد به عزاداری پرداختند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۲ - ۰۱:۰۹    
مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی لرستان گفت:3 هزار و 755 میلیارد تومان امسال در حوزه اشتغال استان لرستان سرمایه گذاری شده است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۲ - ۰۱:۰۹    
جوان 31ساله ای که طی یک جنایت مسلحانه هولناک در خرم آباد، چهار عضو یک خانواده را با شلیک گلوله به قتل رسانده بود، زوایای جدیدی از این جنایت فجیع را در مشهد افشا کرد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۲ - ۰۰:۳۹    
معصومه ابتکار روز پنجشنبه پنجم اسفندماه بازهم از عوامل خارجی در بحران ریزگردهای خوزستان سخن گفت. وی که تا دیروز دولت گذشته، صدام، داعش ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۲ - ۰۰:۳۹    
ظاهرا دولت روحانی امسال تصمیم گرفته به هر قیمتی شده میوه ارزان به دست مردم بدهد تا در فاصله 50 تا 60 روز مانده به انتخابات ریاست جمهوری سال 96 همه خاطرات گرانی های ماه های گذشته را از اذهان عمومی پاک ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۲ - ۰۰:۳۹    
با این حساب خدا رو شکر من جای اصغرفرهادی نیستم که با حمایت مالی حکومت اسلامی_صهیونیستی قطر فیلمی از کشور خود بسازم که اعراب یهودی ضداسلام و ایران، از شادی در پوست خود نگنجند!
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۲ - ۰۰:۳۹    
به گزارش سلام دلفان، در آخرین روز از رزمایش دریایی ولایت 95، ده ها فروند یگان شناور اعم از ناوشکن های رزمی، ناوهای موشک انداز، ناوهای پشتیبانی، زیردریایی های سنگین و سبک، هواناوها، ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۲ - ۰۰:۲۴    
باشگاه الاهلی عربستان در اظهار نظری عجیب مدعی شد که یکی از بازیکنان ذوب آهن آنها را جادو کرده بودند!
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۲ - ۰۰:۲۴    
ماجرای دعوت نشدن بازیکنان پرسپولیس درست از روزی کلید خورد که کارلوس کی روش اعلام کرد به دلیل آن چه برانکو درباره اضافه وزن بازیکنانش به زبان آورده، آنها را از لیست خود خط زده است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۲ - ۰۰:۲۴    
روحانی باید بماند و پاسخگوی وضع موجود باشد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۲ - ۰۰:۲۴    
افخمی با گفتگوهایش و پخش آیتم های بسیار مستدل در این برنامه، ثابت کرد جشنواره کن، اعتبار هنری ندارد و اعتبار خودش را از دگرباشان می گیرد ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۲ - ۰۰:۰۹    
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس با بیان اینکه بخشش رامین رضائیان و علی علیپور مربوط به باشگاه می شود، گفت: مهدی طارمی باید مقابل الوحده کار را زودتر تمام می کرد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۲ - ۰۰:۰۹    
فرمانده نیروی انتظامی تهران بزرگ، جزئیات دستگیری سارقان خودروی حمل پول بانک پاسارگاد را تشریح کرد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۰ - ۱۵:۵۵    
شهردار تهران گفت: طی یکسال اخیر 100کیلومتر مترو احداث کردیم اما تنها به اندازه یک کیلومتر حمایت مالی شده ایم.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۰ - ۱۵:۵۵    
با گذشت بیش از یکسال از اجرای برجام هر روز بیشتر از روز قبل انواع و اقسام کالاهای خارجی در بازار کشور خودنمایی می کند؛ آن هم کالاهای مصرفی که توان و ظرفیت تولید آن در داخل کشور وجود دارد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۰ - ۱۵:۵۵    
اعطای اسکار به مستند کلاه سفید ها در حالی صورت می گیرد که ماهیت فعالیت های این سازمان در کمک به تروریست های سوریه بوسیله عکس ها و فیلم هایی که اخیرا از این گروه منتشر گردیده، روشن شده است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۰ - ۱۵:۵۵    
پیرمرد بازنشسته دم در قصابی محل به خنده های تمسخرآلود آقای رییس، فقط می خندد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۰ - ۱۵:۴۰    
از مخاطبان برنامه نود درباره مرد سال 95 فوتبال ایران سوال شده که سید جلال حسینی با نزدیک به 39 درصد آرا به عنوان مرد سال فوتبال ایران انتخاب شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۰ - ۱۵:۴۰    
برد تیم فوتبال استقلال تهران مقابل التعاون در روزنامه های عربستانی بازتاب گسترده ای داشته است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۰ - ۱۵:۴۰    
اولین گام برای اصلاح اقتصاد ایران، اشراف بر واقیعت ها و روندهای اقتصاد است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۰ - ۱۵:۲۵    
در آخرین تماس زینب گفت بابایی من دیگه عروسک نمیخواهم فقط بیا! .تعدادی از همرزمانشان در محاصره بودند که می روند آنها را نجات بدهند؛ تیر میخورند. نیمه چپ بدنشان تیرخورده بود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۰ - ۱۵:۲۵    
حسام نواب صفوی: امروز هرکس از وطن خود دفاع کند، چیزی به او می چسبانند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۰ - ۱۵:۲۵    
سرمربی رومانیایی التعاون از دلیل اصلی شکست تیمش در دیدار برابر استقلال سخن به میان آورد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۰ - ۱۵:۲۵    
در اردوی رقیب پرسپولیس سه بازیکن خارجی بیشتر از سایرین نقشی کلیدی دارند؛ سه بازیکن از سه قاره مختلف که در حال حاضر از بهترین خارجی های شاغل در فوتبال امارات به حساب می آیند.
مشاهده نتایج بیشتر...