پنجشنبه ۲۸ دیساعت ۰۵:۱۵Jan 2018 18

شبستر نیوز (shabestarnews.ir)

شبستر نیوز 30 اسفند 1395 شبستر نیوز 1 فروردین 1396 شبستر نیوز 30 اردیبهشت 1396 شبستر نیوز 31 خرداد 1396 شبستر نیوز 30 تیر 1396 شبستر نیوز 1 مرداد 1396 شبستر نیوز 31 شهریور 1396 شبستر نیوز 30 مهر 1396 شبستر نیوز 30 آبان 1396 شبستر نیوز 30 آذر 1396 شبستر نیوز 1 دی 1396 شبستر نیوز 2 دی 1396 شبستر نیوز 3 دی 1396 شبستر نیوز 4 دی 1396 شبستر نیوز 5 دی 1396 شبستر نیوز 6 دی 1396 شبستر نیوز 7 دی 1396 شبستر نیوز 8 دی 1396 شبستر نیوز 9 دی 1396 شبستر نیوز 10 دی 1396 شبستر نیوز 11 دی 1396 شبستر نیوز 12 دی 1396 شبستر نیوز 13 دی 1396 شبستر نیوز 14 دی 1396 شبستر نیوز 15 دی 1396 شبستر نیوز 16 دی 1396 شبستر نیوز 17 دی 1396 شبستر نیوز 18 دی 1396 شبستر نیوز 19 دی 1396 شبستر نیوز 20 دی 1396 شبستر نیوز 21 دی 1396 شبستر نیوز 22 دی 1396 شبستر نیوز 23 دی 1396 شبستر نیوز 24 دی 1396 شبستر نیوز 25 دی 1396 شبستر نیوز 26 دی 1396 شبستر نیوز 27 دی 1396 شبستر نیوز 28 دی 1396 
  ۴ ساعت پیش    
دانشگاه جامع علمی – کاربردی آذربایجان شرقی، طی فراخوانی از متقاضیان، خواستار ارسال آثار در زمینه ی ساخت تولیدات رسانه ای شد.
  ۴ ساعت پیش    
سناریوهای پوشالی و عملیات روانی ایادی استکبار و اذناب داخلی در راه اندازی اغتشاش و آشوب با استفاده از احساسات پاک و مطالبات به حق مردم آب در هاون کوبیدن است و مشکلات ملت و دولت ایران مربوط به خود ...
  ۴ ساعت پیش    
نماینده مردم شبستر و عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: در حال حاضر 68 هزار پروژه نیمه تمام در کشور وجود دارد.
  ۵ ساعت پیش    
فرماندار شبستر گفت:امروز باید مهمترین توان دستگاهها معطوف به بحث ایجاد اشتغال شود و اگر در هر روستا یک مزیت واحدی را شناسایی کنیم قدم موثری برای ترویج و توسعه اشتغال خواهدبود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۱۴:۰۴    
وحید یامین پور در برنامه جهان آرا از نماینده روسیه درباره صحت دیدار سردار سلیمانی و پوتین رئیس جمهور این کشور پرسید.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۱۲:۰۴    
رئیس پلیس کشور از بررسی ابعاد مختلف دقیق ماجرای خودکشی یک نفر در یکی از کلانتری ها توسط پلیس خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۱۲:۰۴    
یک فیزیوتراپ در خصوص عارضه تنیس آرنجی و راهکارهای درمانی آن توضیحاتی داد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۱۲:۰۴    
باشگاه تراکتورسازی هنوز امیدوار است که بتواند مصطفی دنیزلی را به تبریز بیاورد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۱۱:۳۴    
سردار نقدی در نامه ای به رئیس جمهور درباره مدیریت بومی فضای مجازی، نوشت: همین امروز راه را بر ظرفیت های بی شمار داخلی باز کنید و آن ها را جایگزین اجانب نمایید که فردا دیر است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۱۰:۳۴    
عضو کمیسیون عمران مجلس از حضور وزرای نفت، کار و امور خارجه در این کمیسیون برای بررسی حادثه سانچی خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۱۰:۳۴    
گشنیز تازه سبب درخشان شدن پوست می شود؛ پودر برنج قهوه ای نیز سلول های مرده پوست را از بین می برد و عسل هم به نرمی و لطافت پوست کمک می کند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۱۰:۳۴    
تیم تراکتورسازی تبریز بدون سرمربی خود به مصاف تیم سایپا می رود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۱۰:۳۴    
معاون حقوقی و بین الملل وزارت امور خارجه گفت: برجام تمام موانعی را که باید از سر راه اقتصاد برمی داشت، برداشته است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۱۰:۳۴    
مرجع تقلید شیعیان با اشاره به سخنان اخیر رئیس جمهور درباره جواز انتقاد از معصومین گفت: صرف نظر از اینکه محتوای کلام دقیقاً چه بوده است، معصومین خط قرمز ما هستند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۱۰:۰۴    
وزارت حمل و نقل چین اعلام کرد تیم جستجو و نجات، محل قرار گرفتن لاشه کشتی نفتکش ایرانی را در عمق دریا پیدا کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۲:۰۴    
سازمان هواشناسی از ورود سامانه بارشی جدید به کشور خبر داد و اعلام کرد: آخر هفته جاری دما در نیمه شمالی کشور افزایش می یابد و روز جمعه بارش های گسترده ای در نیمه غربی روی می دهد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۲:۰۴    
روغن کرچک دارای خاصیت های بسیاری است و در درمان موخوره و پوست تا آرتروز موثر است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۲:۰۴    
دادستان عمومی و انقلاب قزوین گفت: تا رفع کلیه عیوب و مشکلات آزادراه قزوین-زنجان دریافت عوارض از سوی شرکت مربوطه به دستور دادستانی ممنوع شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۲:۰۴    
رئیس سازمان تعاون روستایی آذربایجان شرقی گفت: در راستای حمایت از کشاورزان، کارت اعتباری خرید نهاده های کشاورزی اجرایی می شود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۰:۳۴    
همسر داغدیده به آخرین صحبت های خود با همسرش اشاره کرد و گفت: در این تماس از ماموریت کشتی سانچی به کره جنوبی خبر داد که یک و نیم ماه طول خواهد کشید که بعد از آن تماس هیچ تماس دیگری نداشتم و این آخرین ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۰:۳۴    
پس از وقوع حادثه نفتکش سانچی، 5 نفتکش دیگر ایران با بار میعانات گازی از همین مسیر به سمت کره جنوبی حرکت کردند و نفتکش حسنا هم امروز راهی می شود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۰:۰۴    
مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی: بر اساس شواهد به دلیل سرعت بالای حادثه، ملوانان حتی فرصت فشردن دکمه حالت اضطرار را پیدا نکرده اند ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۰:۰۴    
پوکی استخوان به علت کاهش کلسیم و وجود اسید آمینه ای به نام هموسیستئین رخ می دهد اما جعفری در پیشگیری از ابتلا به این بیماری تاثیر زیادی دارد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۰:۰۴    
در حالی کمیسیون تلفیق مجلس شورای اسلامی پیشنهاد دولت برای حذف یارانه 33میلیون نفر در سال 97 را تصویب کرده که در جلسه اخیر هیئت رئیسه کمیسیون تلفیق با تیم اقتصادی دولت در حضور لاریجانی و روحانی به ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۰:۰۴    
ماه گذشته تعدادی از درختان کهن سال مراغه از سوی افراد ناشناس با دلایل بعضاً مشخص خشکانده شده و مسئولان شهری نسبت به این موضوع بی توجه هستند و هیچ اقدامی برای جلوگیری از خشکاندن درختان انجام نمی دهند ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۰۱:۰۴    
عضو هیأت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد شبستر با چاپ نتایج تحقیقات خود در مجلهCurrent Chemical Biology نمایه شده در Scopus و PubMed ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۱۴:۰۴    
تلویزیون دولتی چین اعلام کرد در پی غرق شدن نفتکش ایرانی در آب های این کشور، یک لکه بزرگ نفتی ایجاد شده است که خطری برای اکوسیستم دریایی منطقه محسوب می شود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۱۴:۰۴    
عضو کمیسیون تلفیق مجلس گفت: با مصوبه جدید کمیسیون تلفیق مجلس، پاداش پایان خدمت بازنشستگان کشوری تا سقف 7 برابر حداقل حقوق و مزایا تعیین شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۱۴:۰۴    
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی و رئیس هیئت های امنای استانی با صدور احکامی جداگانه، استانداران کشور را به عنوان اعضای هیئت امناهای استانی دانشگاه آزاد اسلامی منصوب کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۱۳:۳۴    
عیدی سال97 خانوارهای تحت حمایت کمیته امداد در شهرستان های زلزله زده کرمانشاه سه برابر پرداخت می شود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۱۲:۰۴    
استاندار آذربایجان شرقی بر انجام وظایف قانونی شهرداری تبریز در خصوص پیشگیری از اعتیاد و سامان دهی مراکز اسکان معتادان و افراد بی سرپناه تأکید کرد و گفت ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۱۲:۰۴    
دمنوش برگ ریحان ضدتشنج است و سرگیجه، سردرد های میگرنی و عصبی را درمان می کند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۱۲:۰۴    
شعله های نفتکش ایرانیِ که روز گذشته در شانگهای پس از هشت روز متوالی از حریق غرق شد، در نهایت خاموش شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۱۱:۳۴    
نامه منتشر شده از سوی رئیس مجمع نمایندگان آذربایجان شرقی نشان می دهد مدیران اداره کل امور عشایر استان و دامپزشکی نیز جزو گزینه های ریاست سازمان جهاد کشاورزی می باشند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۱۱:۰۴    
معاون ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش و جوانان ضمن تشریح جزئیات پرداخت وام 15میلیونی ازدواج از سال آینده، از پرداخت وام به بیش از یک میلیون زوج جوان در سال 96 خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۱۱:۰۴    
دو انفجار تروریستی ناشی از حمله دو مهاجم انتحاری در مرکز بغداد، پایتخت عراق، دهها کشته و زخمی بر جا گذاشت.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۱۱:۰۴    
رئیس مجلس شورای اسلامی گفت : تروریسم ضایعاتی برای کشورهای اسلامی ایجاد کرده است، باید از ارتباطات امنیتی بین کشورها استفاده کنیم.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۱۱:۰۴    
هیچ قرصی نیست که بدون به خطر انداختن سلامتی بتواند به فرآیند کاهش وزن بدن کمک کند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۱۰:۳۴    
رئیس هیئت مدیره شرکت ملی نفتکش با بیان اینکه شدت برخورد با نفتکش سانچی به حدی بود که لایه فولادی ضخیم و لایه آب تعادل دومتری و لایه سوم مخزن صدمه دید و حادثه ایجاد شد ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۱۲:۵۹    
به نظر می رسد توقف عملیات خنک سازی و مهار آتش در شب گذشته، موجب رسیدن آتش به مخازن سمت چپ کشتی و انفجارهای شدید صبح امروز شد که در نهایت پس از چند ساعت به غرق شدن کامل نفتکش ایرانی انجامید.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۱۲:۵۹    
فریادهای اقبال محمدیان در هنگام حضور وزیر بهداشت در صحن لحظاتی نظم جلسه را برهم زد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۱۲:۵۹    
ماشین ظرفشویی قطعا بشقاب های شما را بدون لک و پیس تحویلتان می دهد اما بر اساس جدیدترین تحقیقات این وسیله در عین حال می تواند محل تجمع باکتری ها و میکروب ها نیز باشد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۱۱:۵۹    
مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی گفت: در حال حاضر تمام طول کشتی در دود و آتش است و امید برای نجات باقی مانده خدمه کمرنگ شده است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۱۱:۵۹    
همزمان با شروع فصل سرما نوزادان به دلیل قوای جسمانی ضعیف بیمار می شوند و مادران باید با دقت در این فصل از آن ها مراقبت کنند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۱۰:۵۹    
استاندار آذربایجان شرقی در مورد طرح نفلین سینیت سراب از برگزاری نشست های متعدد با مسئولان ایمیدرو و تلاش نماینده سراب در این زمینه خبر داد و بار دیگر تاکید کرد ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۱۰:۵۹    
مربی سابق تیم پاس و پرسپولیس تهران، مذاکرات باشگاه تراکتورسازی با وی را تایید کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۱۰:۲۹    
آتش در نفتکش سانچی از لحظاتی پیش بار دیگر شعله ور شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۱۰:۲۹    
تظاهرات کنندگان مخالف جهانی سازی با برپایی راهپیمایی در خیابان های پایتخت سوئیس، مخالفت و اعتراض خود را با سفر رئیس جمهور آمریکا به این کشور اعلام کردند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۱۰:۲۹    
حمیدرضا حاجی بابایی از نگارش نامه نمایندگان مجلس به علی لاریجانی، حسن روحانی و آیت الله آملی لاریجانی درباره لزوم حل مشکلات مردم و مبارزه قاطعانه با مفاسد اقتصادی خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۱۰:۲۹    
در این مطلب به 10 مواد غذایی اشاره می کنیم که برای حفظ سلامتی تان هرگز نباید بخورید.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۱۰:۲۹    
معاون اول رئیس جمهور در تماس تلفنی با وزیر کار آخرین وضعیت عملیات امداد و نجات نفتکش ایرانی را پیگیری کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۰۰:۲۹    
اولین همایش بزرگ آشنایی با دیابت (بیماری قند) و راههای پیشگیری آن با حضور جمعی از اساتید محترم دانشگاه علوم پزشکی تبریز درسالن همایش مقبره شیخ محمودشبستری برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۱۵:۵۹    
نمایش پرچم ایران بدون کلمه الله در سریال “عالیجناب” تعجب بسیاری از صاحب نظران را به همراه داشته است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۱۵:۵۹    
ابتلا به بیماری ها به دلیل کمبود برخی ویتامین ها و مواد معدنی مورد نیاز بدن ایجاد می شود که می توان با روش های طبیعی آن را تامین کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۱۵:۵۹    
رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی عجب شیر گفت: 13 خانه خسارت دیده از سیل فروردین امسال در روستای چنار عجب شیر، بازسازی و به صاحبانشان تحویل داده شده است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۱۵:۵۹    
رئیس سازمان خصوصی سازی گفت: افرادی که دعوت نامه سهام عدالت دارند اما به هردلیل از ثبت نام نهایی سهام عدالت جا مانده اند، بیش از یک میلیون و 800هزار نفر هستند که در آینده پس از پایان پروسه پرداخت سود ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۱۵:۵۹    
نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی گفت: در حال حاضر مردم از کمبود بیمارستان در مضیقه هستند که با جهت دهی نیت های خیر در قالب فعالیت مردمی خیران سلامت می توان خدمات بهداشتی و درمانی را در سطح جامعه ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۱۵:۵۹    
عضو کمیسیون تلفیق بودجه 97 گفت: طبق مصوبه کمیسیون حقوق روسای قوا، وزرا و معاونانشان و نمایندگان مجلس، استانداران در سال 97 افزایش پیدا نمی کند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۱۳:۲۹    
نمایندگان 54 کشور آفریقایی در سازمان ملل در بیانیه ای شدیداللحن از رئیس جمهور آمریکا خواستند به دلیل اظهارات توهین آمیز علیه مهاجران آفریقایی عذرخواهی کند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۱۳:۲۹    
کلید اصلی کاهش وزن موفق و سالم،سازگاری با سبک زندگی سالم است که با نیازهای فردی خود شما جور باشد و بتوانید با آن زندگی کنید.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۱۳:۲۹    
سخنگوی مجمع نمایندگان استان آذربایجان شرقی از کاهش 35 درصدی بودجه عمرانی در سال آینده خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۱۳:۲۹    
نماینده مردم تبریز در مجلس با اشاره به فرم نظرسنجی مجمع نمایندگان استان در رابطه با انتخاب برخی مدیران استانی گفت: با توجه به استقلالی که نسبت به قوه مجریه قائل هستم ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۱۳:۲۹    
ورزشگاه نیمه کاره مرند که از حدود 11 سال پیش جوانان و ورزشکاران این شهرستان را چشم به راه نگهداشته همچنان در سکوت مظلومانه خویش تخریب می شود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۱۲:۵۹    
سازمان هواشناسی کشور از ورود سامانه بارشی جدید به کشور در روز یکشنبه (فردا) خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۱۱:۳۰    
مشاورعالی سازمان سنجش زمان ثبت نام در آرمون سراسری سال 97 را اعلام کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۱۱:۳۰    
حداقل عیدی کارگران 1میلیون و 850هزار تومان و حداکثر عیدی 2میلیون و 780 هزار تومان برای سال97است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۱۱:۳۰    
ریشه درمان بسیاری از بیماری های سخت درمان در کنار مصرف دارو های شیمیایی، بازنگری در سبک زندگی و مصرف مواد غذایی سالم است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۱۱:۳۰    
مسئولان باشگاه تراکتورسازی در حال انجام مذاکرات فشرده با مصطفی دنیزلی هستند و امیدوار به اینکه او به سرخپوشان تبریزی تخفیف دهد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۱۱:۳۰    
رئیس جمهور روسیه تصریح کرد که رهبر کره شمالی در مقابل رئیس جمهور آمریکا پیروز بوده است زیرا موفق شده به اهداف راهبردی خود دست پیدا کند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۱۰:۳۰    
نماینده مردم سبزوار در مجلس گفت: جمعی از وکلای ملت قصد دارند از رئیس مجلس به هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان شکایت کنند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۱۰:۳۰    
معاون امور دریایی سازمان بنادر گفت: پیکر دو تن از 32 خدمه نفتکش در زیر پل فرماندهی پیدا شد که به بندر شانگهای منتقل می شود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۱۰:۳۰    
دستگاه دیپلماسی کشورمان درباره تمدید تعلیق تحریم های هسته ای و برخی اقدامات آمریکا بیانیه مهمی صادر کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۱۰:۳۰    
روغن درخت چای برای تسکین خارش آزاردهنده کف سر گزینه ای عالی است. می توانید مقداری از این روغن را با شامپوی خود مخلوط کنید و به سرتان بزنید.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۱۰:۰۰    
وزیر خارجه کشورمان نوشت: برجام قابل مذاکره مجدد نیست، بجای تکرار لفاظی های کهنه، آمریکا باید مانند ایران به تعهداتش در برجام عمل کند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۰۶:۰۰    
زلزله ای به بزرگی 3.4 ریشتر در ساعت 4 و 20دقیقه و در عمق 6 کیلومتری حوالی تسوج در شهرستان شبستر را لرزاند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۰۳:۰۰    
کتاب راهنمای عملی بهداشت مواد غذایی تألیف عضو هیأت علمی واحد شبستر از سوی انتشارات دانشگاه آزاد اسلامی منتشر شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۰۲:۳۰    
نماینده مردم شبستر در مجلس با اشاره به اینکه خط فاینانس ایتالیا به نتیجه رسیده است، گفت: استان های کرمان و آذربایجان شرقی برای بهره برداری از این خط اعتباری پیشرو هستند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۰۲:۳۰    
فرمانده انتظامی شهرستان شبستر از دستگیری یک نفر سارق حرفه ای و کشف 11فقره سرقت اماکن خصوصی خبرداد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۲ - ۱۵:۳۰    
امام جمعه صوفیان با تاکید بر حل مشکلات اقتصادی جامعه گفت:باید بر تولید داخلی تکیه کرده و کاغذبازی های اداری که سد راه مردم می شوند نیز جمع شوند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۲ - ۱۵:۰۰    
به گزارش شبسترنیوز،سرهنگ پاسدار دکتر محمد رضایی فرمانده سپاه شبستر طی یادداشتی نوشت : آنچه امروز معادلات جهانی را در حوزه سرزمینی رقم می زند قدرت نرم و هژمون فرهنگی است ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۲ - ۱۲:۰۰    
صبح امروز راکبان یک خودروی سواری، 4 زن را در باغ فردوس کرمانشاه به ضرب گلوله از پای در آوردند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۲ - ۱۲:۰۰    
نخست وزیر دولت لبنان که از متحدان سیاسی عربستان در کشورش به شمار می رود، در گفت وگو با یک رسانه آمریکایی خواستار روابط با ایران به بهترین شکل شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۲ - ۱۱:۳۰    
سازمان دیده بان حقوق بشر خواستار مجازات و تحریم بین المللی محمد بن سلمان ولیعهد سعودی به خاطر “جنگ احمقانه” عربستان علیه یمن شد که هزاران قربانی برجای گذاشته است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۲ - ۱۱:۰۰    
زلزله ای به بزرگی 4.2 ریشتر دقایقی پیش حوالی هجدک در استان کرمان را لرزاند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۲ - ۱۱:۰۰    
رسانه های آمریکایی گزارش دادند که رئیس جمهور آمریکا تعلیق تحریم های ایران ذیل برجام را تمدید خواهد کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۲ - ۱۱:۰۰    
رئیس مجمع نمایندگان استان آذربایجان شرقی گفت: در هیج دولتی به بحث آموزش و پرورش توجه نمی شود و در دولت فعلی نیز این بی توجهی به خوبی دیده می شود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۲ - ۱۱:۰۰    
سخنگوی اورژانس آذربایجان شرقی گفت: 13 نفر به صورت گروهی با مونوکسیدکربن در ایلخچی دچار مسمومیت شدند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۲ - ۱۱:۰۰    
گیاه باباآدم تاثیر بسزایی در افزایش سرعت رشد مو دارد علاوه برآن از ریزش مو هم جلوگیری می کند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۱ - ۱۴:۳۰    
معاون امور دریایی سازمان بنادر و دریانوردی با اعلام اینکه خدمه نفتکش سانحه دیده ایرانی احتمالاً در داخل کشتی هستند ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۱ - ۱۴:۳۰    
یک فیریوتراپ در خصوص ضعف عضلات کف دست و کاهش کارایی آن توضیحاتی داد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۱ - ۱۴:۳۰    
فرمانده انتظامی شهرستان جلفا از توقیف 8 دستگاه خودرو وکشف مقادیری لوازم خانگی و لوازم بهداشتی وپوشاک قاچاق به ارزش یک میلیارد و 260 میلیون و700هزار ریال درمحورهای مواصلاتی این شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۱ - ۱۴:۳۰    
نشست برجامی وزرای خارجه ایران، انگلیس، آلمان و فرانسه با میزبانی فدریکا موگرینی، مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا در بروکسل آغاز شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۱ - ۱۴:۳۰    
استان کرمانشاه از اولین دقیقه بامداد پنجشنبه 21 دی تاکنون، 28 بار لرزیده است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۱ - ۱۲:۰۰    
غایبان کنگره بزرگداشت هاشمی امروز در نخستین سالگرد فوت وی حضور یافتند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۱ - ۱۲:۰۰    
زلزله ای به بزرگی 5.6 ریشتر سومار در استان کرمانشاه را لرزاند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۱ - ۱۲:۰۰    
حسینعلی امیری می گوید: لایحه بودجه ای که تنظیم و تحویل مجلس شد برآیند نظرات دولت است و تحقق وعده های رئیس جمهور به مردم در انتخابات اردیبهشت ماه، با احکام قانونی مورد نیاز امکان پذیر است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۱ - ۱۲:۰۰    
دمنوش زیره سیاه دل پیچه کودکان را رفع می کند و در درمان اسهال نیز موثر است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۱ - ۱۲:۰۰    
حجت الاسلام والمسلمین حسینی گفت: رواج خرافات از جمله قمه زنی، انواع موسیقی، طبل و سنج در عزاداری ها و .. ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۱ - ۱۰:۳۰    
کاخ سفید یک بار دیگر در دخالتی آشکار در امور داخلی ایران، ضمن حمایت از اغتشاشگران بیانیه ای صادر کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۱ - ۱۰:۳۰    
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس می گوید صندوق بازنشستگی ارتش از وضع خوبی برخوردار نیست و مجلس پیش بینی هایی برای حل این مشکل کرده است.
مشاهده نتایج بیشتر...