یکشنبه ۳۱ تیرساعت ۰۳:۲۰Jul 2018 22

شبستر نیوز (shabestarnews.ir)

  ۱۳۹۷/۰۳/۱۸ - ۱۶:۵۰    
به گزارش شبسترنیوز مردم روزه دار و همیشه در صحنه سیس با وجود گرمای هوا بار دیگر با حضور حماسی در راهپیمایی روز قدس افتخار دیگری بر دفتر زرین افتخارات خود اضافه کردند ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۸ - ۱۶:۵۰    
به گزارش شبسترنیوز، همزمان با دیگر نقاط کشور اسلامی عزیزمان ایران ، راهپیمایی روز قدس با حضور حماسه آفرین اقشار مختلف مردم و جمعی از مسئولین شهرستان شبستر برگزار گردید
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۸ - ۱۶:۵۰    
به گزارش شبسترنیوز ، همزمان با سراسر کشور مردم روزه دار شهرستان شبستر نیز در شب بیست و سوم ماه مبارک رمضان با طلب استغفار و سر دادن الغوث الغوث، طلب بخشش و مغفرت از خداوند قادر متعال کردند
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۸ - ۱۵:۵۰    
به گزارش شبسترنیوز ، همزمان با دیگر نقاط کشور اسلامی عزیزمان ایران ، راهپیمایی روز قدس با حضور اقشار مختلف مردم و جمعی از مسئولین برگزار گردید تا خلق حماسه ای دیگر برای شهر صوفیان باشد ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۸ - ۱۵:۲۰    
به گزارش شبسترنیوز ، مراسم احیای شب بیست و سوم ماه مبارک رمضان،شامگاه پنجشنبه و بامدادجمعه 18 خرداد 1397 با حضور اقشار مختلف مردم مؤمن و خداجو در مساجد و حسینیه ها و اماکن مذهبی شبستر برگزار شد ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۸ - ۰۴:۱۹    
اقدامات بیخردانه اخیررئیس جمهور کاسب پیشه و کژ اندیشه آمریکا مبنی بر اعلام قدس مقدّس به عنوان پایتخت دولت ساختگی اسرائیل، توهین ودهن کجی مضحک به وجدان دینی تمام مسلمانان ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۱۰:۴۱    
امتحانات نهایی دانش آموزان در شرایطی از روز گذشته آغاز شده است که بازار فروش سوالات امتحانی در شبکه های مجازی آغاز به کار کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۱۰:۴۱    
فرماندار شهرستان خوی گفت: ریزش کوه در محدوده پل ریلی روستای حبش قطور خوی منجر به واژگونی و از ریل خارج شدن قطار باری ایران_ ترکیه شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۱۰:۴۱    
رئیس بخش مالی شرکت ایندین اویل هند گفت، در صورتی که تحریم های آمریکا علیه ایران منجر به اختلال در عرضه نفت این کشور شود ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۱۰:۴۱    
رسانه های رژیم سعودی به کشته شدن پنج نظامی این رژیم در جریان نبرد با نیروهای ارتش و کمیته های مردمی یمن اذعان کردند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۱۰:۴۱    
متخصص بیماری های کلیوی روزه داری را زمانی مناسب برای دریافت غذای کمتر، کاهش وزن و درمان کبد چرب دانست.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۱ - ۱۱:۴۱    
معاون رئیس جمهور آمریکا مدعی شد احتمال لغو دیدار سران بلندپایه پیونگ یانگ و واشنگتن از جانب آمریکا وجود دارد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۱ - ۱۱:۴۱    
ستاد مرکزی اطلاع رسانی داروها و سموم سازمان غذا و دارو، عامل مسمومیت های اخیر قارچی را اعلام کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۱ - ۱۱:۴۱    
اقدام مجلس شورای اسلامی در ارسال لایحه الحاق ایران به کنوانسیون پالرمو از کمیسیون قضایی به شورای نگهبان، خلاف قانون آیین نامه داخلی مجلس است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۱ - ۱۱:۴۱    
کاهو توانایی بالایی برای سم زدایی از بدن دارد، مواد معدنی موجود در کاهو سموم کبد را از بین می برد و به درمان کبد چرب کمک می کند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۱ - ۱۱:۴۱    
نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی با انتقاد از اسراف در مراسم های ختم و ترحیم گفت: این که در مراسم ختم دسته گل هایی گران قیمت اهدا می کنند کاری بسیار ناپسند است که نه فایده ای برای خانواده عزادار ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۱ - ۱۱:۱۱    
رئیس پلیس تهران بزرگ نسبت به پخش فوتبال در برخی کافی شاپ ها و قهوه خانه ها واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۱۳:۰۹    
هنرمندی که سال ها در عرصه موسیقی موغامی آذربایجان و کشورمان فعال بود، در ایستگاه پایانی، نت اهدای عضو را نواخت و با رفتن خود، به چهار بیمار نیازمند دریافت عضو زندگی بخشید.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۱۳:۰۹    
عضو کمیسیون شورا در مجلس گفت: با تائید کمیسیون شورا، دو نماینده به تعداد نمایندگان آذربایجان شرقی در مجلس اضافه خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۱۳:۰۹    
سخنگوی وزارت خارجه ایران گفت: تا زمانیکه تروریسم باشد و دولت سوریه بخواهد ایران حضور خواهد داشت. کسانی باید خارج شوند که بدون اجازه دولت سوریه وارد شده اند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۱۱:۳۹    
فرمانده انتظامی خراسان رضوی با تشریح جدیدترین جزئیات انهدام باند خرید و فروش نوزادان در مشهد گفت: اعضای این باند دو نوزاد دختر 15 روزه را به دو خانواده یزدی و اصفهانی فروختند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۱۱:۳۹    
ماسک های خانگی بسیاری وجود دارند که می تواند مو های شما را تقویت و پوست شما را شفاف و زیبا کند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۱۱:۳۹    
مدیرکل عتبات عالیات در سازمان حج از اجرای طرح زیارت ارزان عتبات عالیات عراق همزمان با ماه مبارک رمضان خبر داد و اعلام کرد: امکان سفر زیارتی عراق با کمتر از 900 هزار تومان فراهم شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۱۱:۰۹    
دو تن از مسموم شدگان ماجرای قارچ های سمی درباره جزئیات آنچه بر آنها گذشت توضیحاتی ارائه دادند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۱۱:۰۹    
در حالیکه مدتی از پذیرش استعفای نجفی از شهرداری می گذرد انتخاب سرپرست و فرآیند انتخاب شهردار با حاشیه هایی چون استخدام های دقیقه نودی همراه بود که شهردار جدید نیز درگیر آن شده است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۰ - ۱۲:۰۸    
رئیس هیئت تحقیق و تفحص از مسئولان دوتابعیتی و دارای گرین کارت، جزئیات جدیدی از هویت مدیران دولتی و غیردولتی را که دارای تابعیت مضاعف هستند، منتشر کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۰ - ۱۲:۰۸    
مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در پنجمین آزمون استخدامی دستگاه های کشور ساعت 24 فردا به پایان می رسد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۰ - ۱۲:۰۸    
جراح و متخصص زنان با اشاره به مورد باید ها و نباید های روزه داری در زنان باردار گفت: در 3 ماهه آخر بارداری به دلیل اینکه جنین از جریان خون مادر بیشتر استفاده می کند، روزه گرفتن ضرر دارد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۰ - ۱۲:۰۸    
روزنامه نیویورک تایمز در یک افشاگری جدید از دیدار محرمانه نماینده ولیعهدعربستان و امارات با پسرترامپ پیش از انتخابات ریاست جمهوری اخیر آمریکا خبرداد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۰ - ۱۲:۰۸    
مراسم عروسی تجملاتی شاهزاده هری و مگان مارکل، 42.8 میلیون دلار هزینه داشته که بیشتر آن هم از جیب مالیات دهندگان انگلیسی پرداخت شده است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۰ - ۱۲:۰۸    
آیین رونمایی از فرش های نفیس جام جهانی فوتبال 2018 روسیه برای نخستین بار در تبریز توسط شهرداری این کلانشهر برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۹ - ۲۲:۳۲    
سازمان همکاری اسلامی در بیانیه پایانی خود در استانبول تاکید کرد که اقدام آمریکا در انتقال سفارت خود به قدس چیزی را تغییر نخواهد داد و قدس پایتخت ابدی فلسطینیان باقی می ماند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۹ - ۲۲:۳۲    
رئیس کمیته هسته ای مجلس آخرین اخبار از طرح مجلس برای الزام دولت به غنی سازی 190 هزار سو اروانیوم را تشریح کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۹ - ۲۲:۳۲    
سرانجام پس از گذشت یک هفته از برگزاری اولین انتخابات پارلمانی پساداعش در عراق، کمیسیون عالی مستقل انتخابات این کشور نتایج نهایی و رسمی آن را اعلام کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۹ - ۲۲:۳۲    
آقاپور نماینده مردم شبستر اظهار داشت: به عنوان نماینده مردم در مجلس بر نحوه واگذاری نظارت خواهیم داشت و در صورت مشاهده تخلفی همانند پالایشگاه نفت کرمانشاه با تحقیق و تفحص مانع واگذاری خواهیم شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۹ - ۲۲:۳۲    
یک بانک آلمانی و یک شرکت نفتی لهستانی اعلام کردند که همکاری خود با ایران را به دلیل تحریم های آمریکا به حالت تعلیق در می آوردند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۹ - ۲۲:۳۲    
خاکشیر جزو آن دسته از خوراکی هایی است که خوردن آن باعث از بین رفتن عطش و تشنگی می شود از این رو مصرف آن در ماه رمضان توصیه می شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۹ - ۲۲:۳۲    
در روزه داری تابستانه، دستگاه گوارش انسان ضعیف می شود به همین دلیل، پس از یک روزه طولانی هنگام افطار باید مواردی را رعایت کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۸ - ۱۲:۱۱    
در دیدار وزیر راه و شهرسازی کشورمان و نخست وزیر سوریه، ضمن تأکید آخوندی بر آمادگی بخش خصوصی و دولتی ایران برای بازسازی سوریه ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۸ - ۱۲:۱۱    
مدیرکل کمیته امداد آذربایجان شرقی از اطعام و افطاری مددجویان این نهاد در طول ماه مبارک رمضان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۸ - ۱۱:۴۱    
رئیس جمهور در فرودگاه مهرآباد گفت: انتقال سفارت آمریکا به قدس شریف بر خلاف قوانین و مقررات بین المللی است و آمریکا از هر زمان دیگر در جهان اسلام منفورتر است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۸ - ۱۱:۴۱    
معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان فارس گفت: در حال حاضر آرامش و امنیت در شهرستان کازرون برقرار است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۸ - ۱۱:۴۱    
یک متخصص طب سنتی با اشاره به مصرف به اندازه خوراکی ها در ماه رمضان گفت: مصرف برخی مواد غذایی به مرور معده را ضعیف می کند و فرد دچار چاقی می شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۷ - ۱۷:۴۱    
رهبر معظم انقلاب فرمودند: ماه رمضان در هر سال قطعه ای از بهشت است که خدا در جهنم سوزان دنیای مادی ما آن را وارد می کند و به ما فرصت می دهد که خودمان را بر سر این سفره ی الهی در این ماه ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۷ - ۱۷:۴۱    
سخنگوی اورژانس استان آذربایجان شرقی گفت: صاعقه جان یک نفر را در روستای هریس شهرستان شبستر گرفت.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۷ - ۱۳:۱۰    
رئیس جمهور ترکیه با انتقاد از سکوت جهانی در برابر جنایت های رژیم صهیونیستی علیه مردم غزه، تاکید کرد سازمان ملل از پای درآمده و فروپاشیده است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۷ - ۱۳:۱۰    
نوشیدنی آب کرفس می تواند سطوح مایع و فشار خون را کنترل کند که چرایی توانایی این ماده غذایی در تسکین سردرد ها و میگرن ها را توضیح می دهد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۷ - ۱۱:۱۰    
سرویس اطلاعاتی یک کشور عربی منطقه در گزارش محرمانه خود با قاطعیت آورده است که در درگیری های شنبه شب ریاض، دست کم دو گلوله به بن سلمان اصابت کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۷ - ۱۱:۱۰    
نماینده دائم ایران در سازمان ملل خواستار اقدامات عملی سازمان همکاری اسلامی برای تحت فشار قرار دادن رژیم صهیونیستی در توقف جنایاتش علیه مردم فلسطین شد و عادی سازی روابط با این رژیم را خیانت به فلسطینی ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۷ - ۱۱:۱۰    
بوی بد دهان اغلب مواقع بسیار آزاردهنده و در روابط اجتماعی مشکل آفرین است اما اعمال تغییرات کوچکی در سبک زندگی می تواند بوی بد دهان را کاهش دهد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۷ - ۱۱:۱۰    
یکی از معضلات غذا خوردن در ماه رمضان کمبود وقت یا استرس داشتن وقت سحر اتفاق می افتد که این کار به هر دلیل که باشد تأثیرات مضرش بر روی معده بسیار شدید خواهد بود و عواقبی ناگوار به دنبال خواهد داشت.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۷ - ۱۱:۱۰    
گلابی منبع خوبی از آنتی اکسیدان ، حاوی ویتامین ث و از نظر پتاسیم غنی می باشد، این میوه التیام زخم ها را نیز تسریع می کند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۷ - ۱۱:۱۰    
سرمربی ترکیه ای فصل گذشته تراکتورسازی با یک تیم باشگاهی از این کشور قرارداد سه ساله بست.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۷ - ۱۰:۴۰    
عضو ناظر در شورای انتقال پایتخت از تدوین آئین نامه ساماندهی و انتقال پایتخت از سوی وزارت راه و شهرسازی خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۷ - ۱۰:۴۰    
مراسم تشییع پیکر زنده یاد قاسم افشار گوینده پیشکسوت خبر صدا و سیما امروز پنجشنبه 27 اردیبهشت آغاز شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۳ - ۱۱:۰۰    
در حالی که برگزاری تظاهرات های گسترده ای در 46 کشور جهان در محکومیت یهودی سازی قدس در روز دوشنبه هماهنگ شده ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۳ - ۱۱:۰۰    
شرایط و ضوابط جذب 15هزار نفر در آموزش و پرورش از طریق برگزاری آزمون استخدامی اعلام شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۳ - ۱۱:۰۰    
رئیس دادگاه انقلاب تهران از صدور حکم برای هشت متهم پرونده تروریستی حمله به مجلس شورای اسلامی و حرم مطهر امام راحل خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۳ - ۱۱:۰۰    
کلروفیل ماده ای است که باعث رنگ سبز گیاهان می شود، رنگدانه ای گیاهی که برای بدن بسیار مفید است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۳ - ۱۱:۰۰    
در پی انتشار اخباری مبنی بر احتمال خرید سهام باشگاه تراکتورسازی از سوی شهرداری تبریز، اغلب اعضای شورای شهر در برابر آن موضع گرفته و مخالفت کردند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۳ - ۱۰:۳۰    
افشانی با رأی اعضای شورای شهر تهران، به عنوان شهردار جدید تهران انتخاب شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۲ - ۲۰:۳۰    
عضو فراکسیون امید مجلس دهم از انتشار مطالب مستمر علیه قومیت ها در روزنامه قانون به بهانه ی حمایت از ملیت ایرانی انتقاد کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۲ - ۰۹:۳۰    
به گفته منابع آگاه، خروج آمریکا از برجام به معنای لغو 38 میلیارد دلار قراردادهای فروش هواپیما بین تهران و شرکت های غربی است و شرکت ایرباس را نسبت به رقیب آمریکایی اش بوئینگ در معرض ریسک های بزرگتری ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۲ - ۰۹:۳۰    
وزیر امور خارجه کشورمان با مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا تلفنی گفتگو کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۲ - ۰۹:۳۰    
یک منبع آگاه دولت ترکیه از گفتگوی تلفنی رئیس جمهور ترکیه و رئیس جمهور روسیه درباره چشم انداز توافق هسته ای ایران پس از خروج آمریکا از این توافقنامه خبر داده است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۲ - ۰۹:۳۰    
بنابر اعلام سفیر آمریکا در اسرائیل دونالد ترامپ در مراسم افتتاح سفارت آمریکا در قدس حضور نمی یابد و به صورت ویدئو کنفرانس سخنرانی می کند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۲ - ۰۹:۳۰    
پروبیوتیک ها میکروارگانیسم هایی هستند که فواید بسیاری برای سلامتی دارند. هرچند تاثیر مستقیمی بر روی سرفه نمی گذارند اما باعث ایجاد تعادل در سیستم گوارشی می شوند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۲ - ۰۹:۳۰    
نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس گفت: در مقابل اقدام اخیر ترامپ باید یک جواب قاطع در مقابل غلط های اضافی آنها داشته باشیم تا دیگر آمریکا چنین گستاخی هایی نکند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۲ - ۰۰:۳۰    
گروهی از گردشگران و گروه های کوهنوردی و طبیعت گردی از طبیعت بکر روستای توریستی شانجان بازدید کرده و خاطرات خوشی را برای گروه خود ثبت کردند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۲ - ۰۰:۳۰    
راهپیمایی پرشور محکومیت عهدشکنی آمریکای خبیث امروز همزمان با سراسر کشور در شهرستان شبستر نیز به صورت باشکوه برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۱ - ۱۱:۲۳    
حضرت آیت الله خامنه ای صبح امروز از نمایشگاه کتاب بازدید کردند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۱ - ۱۱:۲۳    
دیپلمات های ارشد ایران، انگلیس، آلمان، فرانسه و مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا سه شنبه برای بحث درباره برجام، با یکدیگر دیدار می کنند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۱ - ۱۱:۲۳    
نخستین قسمت فصل جدید برنامه تلویزیونی ماه عسل در اولین روز ماه مبارک رمضان روی آنتن خواهد رفت.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۱ - ۱۱:۲۳    
طبق اعلام منبع وابسته به ریاست جمهوری ترکیه، رجب طیب اردوغان در تماس تلفنی ضمن رایزنی درباره سوریه، خروج آمریکا از برجام را اقدامی نادرست خواندند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۱ - ۱۱:۲۳    
با آغاز آبگیری پروژه اکولوژیکی دریاچه مصنوعی پارک بزرگ تبریز قرار است 500 هزار متر مکعب آب در پشت سد این دریاچه ذخیره شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۱ - ۱۱:۲۳    
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس با انتقاد از نبود سازمانی مستقل جهت رسیدگی به امور مهاجرین از حضور و اشتغال غیرقانونی 350 هزار نفر اتباع بیگانه در کشور انتقاد کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۰ - ۱۰:۵۲    
به دعوت شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، جمعه این هفته تظاهرات مردمی ضد استکباری و محکومیت عهد شکنی دولت مستکبر آمریکا در سراسر کشور برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۰ - ۱۰:۵۲    
روش هایی که در زیر برشمرده شده اند روش های ثابت شده و مطمئنی برای تسکین درد کمر هستند و دیگر نیازی نیست از دارو برای درمان کمردرد استفاده کنید.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۰ - ۱۰:۵۲    
کمپانی نایک از کفش های فوتبال مخصوص جام جهانی فوتبال رونمایی کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۰ - ۱۰:۲۲    
منابع رسانه ای گزارش دادند رژیم صهیونیستی ده ها موشک به مناطق مختلف سوریه شلیک کرد که پدافند هوایی این کشور شمار زیادی از آنها را ساقط کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۰ - ۱۰:۲۲    
دو مقام ارشد وزارت خارجه آمریکا با برگزاری نشست توجیهی برای خبرنگاران درباره تصمیم ترامپ برای خروج از برجام برگزار کردند و متن منتشر شده از این نشست نشان می دهد که این پاسخ ها و توضیحات چندان برای ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۰ - ۱۰:۲۲    
به دعوت شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، جمعه این هفته تظاهرات مردمی ضد استکباری و محکومیت عهد شکنی دولت مستکبر آمریکا در سراسر کشور برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۰ - ۱۰:۲۲    
مدیرکل دامپزشکی آذربایجان شرقی گفت: با توجه به در جریان بودن طرح فراگیر واکسیناسیون بیماری تب برفکی در استان، در راستای پیشگیری از وقوع این بیماری و بروز خسارات جبران ناپذیر شیوع آن ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۸ - ۲۳:۱۸    
موضوع کنسرت به اندازه ای مهم و سیاسی شد که شهرستان شبستر حال و هوای سیاسی به خود گرفت و حتی به گفته خیلی ها در ایام انتخابات شهرستان بدین صورت سیاسی نشده بود و موضوع کوچکی به نام کنسرت در سایه عدم ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۸ - ۲۲:۴۸    
فرمانده سپاه شبستر گفت: درطول سال 96 تسهیلات اقتصاد مقاومتی به ارزش تقریبی یک میلیارد و 741 میلیون تومان در قالب طرح های اقتصاد مقاومتی و صنایع تبدیلی و تکمیلی به جوانان و نوجوانان متقاضی پرداخت شده ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۸ - ۱۱:۱۹    
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه شبستر گفت: هرگز نباید تصور شود کسی که دارای مقام و منزلت بالایی است، از همه مسائل آگاه و نسبت به همه امور بصیر می باشد ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۸ - ۰۰:۴۹    
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه عاشورای آذربایجان شرقی گفت: سپاه پاسداران، نهادی نظامی، فرهنگی و مردمی است که ریشه عمیق در بین مردم داشته و ارتباط تنگاتنگی با مردم دارد که موجب وحشت دشمنان نظام و ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۷ - ۱۸:۱۸    
به گزارش شبسترنیوز،به مناسبت گرامیداشت هفته معلم و عقیدتی سیاسی در سپاه، نشست روشنگری و بصیرت افزایی ناحیه ای به همت عقیدتی سیاسی سپاه ناحیه شبستر برگزار گردید .
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۷ - ۱۰:۱۸    
برای جلوگیری از ابتلا به سرطان روده در کنار انجام ورزش، مصرف برخی مواد غذایی بسیار اثربخش است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۷ - ۱۰:۱۸    
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی از نشست فوق العاده اعضای این کمیسیون با رئیس مجلس طی امروز در راستای ساماندهی بازار ارز خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۷ - ۰۹:۴۸    
زلزله ای به بزرگی 4.8 ریشتر بامداد امروز یاسوج مرکز کهگیلویه و بویراحمد و حوالی آن را لرزاند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۷ - ۰۹:۴۸    
نایب رییس مجلس آخرین جزییات نشست نمایندگان سران قوا درباره موسسات مالی و اعتباری را تشریح کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۶ - ۱۱:۳۶    
معاون اول قوه قضائیه توضیحاتی درباره فیلترنیگ تلگرام در نشست امروز با فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی مطرح کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۶ - ۱۱:۳۶    
زیاده روی در مصرف هر یک از ادویه های مفید به خصوص برای افرادی که بیماری خاصی دارند و دارو مصرف می کنند می تواند مشکل ساز شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۶ - ۱۱:۳۶    
رسانه سلطنتی انگلیس درحالی تصویر بازدید رهبر انقلاب از نمایشگاه کتاب را منتشر کرده که ایشان هنوز بازدید از این نمایشگاه انجام نداند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۶ - ۱۱:۳۶    
روزنامه گاردین گزارش داد مشاوران ترامپ از شرکت جاسوسی صهیونیست برای بی اعتبار کردن افراد مرتبط با برجام استفاده کردند تا خروج آمریکا از این توافق هسته ای با ایران را توجیه کنند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۶ - ۱۰:۰۶    
عضو هیئت رئیسه مجلس از ارجاع تخلف دولت درباره افزایش 20 درصدی حقوق کاکنان دولت به هیئت تطبیق مصوبات خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۶ - ۱۰:۰۶    
مدیر دفتر نمایندگی سازمان حج و زیارت در عراق با اشاره به توقف اعزام زائران کشورمان در روز انتخابات عراق، گفت: با توجه به اعلام مسدود شدن مسیرها در هنگام برگزاری انتخابات ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۶ - ۱۰:۰۶    
اگر می خواهید برای طولانی مدت از حفظ سلامت پوستتان مطمئن شوید، نیاز به تغییرات اساسی در رژیم غذایی تان دارید در این مطلب مرطوب کننده های طبیعی پوست را مشاهده کنید.
مشاهده نتایج بیشتر...