جمعه ۳۱ شهریورساعت ۰۴:۴۵Sep 2017 22

شاهین پرس (shahinpress.ir)

شاهین پرس 2 مرداد 1396 شاهین پرس 2 شهریور 1396 شاهین پرس 3 شهریور 1396 شاهین پرس 4 شهریور 1396 شاهین پرس 5 شهریور 1396 شاهین پرس 6 شهریور 1396 شاهین پرس 7 شهریور 1396 شاهین پرس 8 شهریور 1396 شاهین پرس 9 شهریور 1396 شاهین پرس 10 شهریور 1396 شاهین پرس 12 شهریور 1396 شاهین پرس 13 شهریور 1396 شاهین پرس 14 شهریور 1396 شاهین پرس 15 شهریور 1396 شاهین پرس 17 شهریور 1396 شاهین پرس 19 شهریور 1396 شاهین پرس 20 شهریور 1396 شاهین پرس 21 شهریور 1396 شاهین پرس 22 شهریور 1396 شاهین پرس 23 شهریور 1396 شاهین پرس 26 شهریور 1396 شاهین پرس 27 شهریور 1396 شاهین پرس 28 شهریور 1396 شاهین پرس 29 شهریور 1396 شاهین پرس 30 شهریور 1396 
  ۴ ساعت پیش    
سردار سلامی ایستادگی و مقاومت در برابر مستکبران را تنها راه عزت مسلمانان دانست و با اشاره به عمق راهبردی انقلاب اسلامی در جهان ...
  ۱۰ ساعت پیش    
نمایشگاه دفاع مقدس همراه با شبیه سازی عملیات محرم تا ساعتی دیگر بر روی بازدید کنندگان گشوده می شود.
  ۱۳۹۶/۰۶/۳۰ - ۰۸:۴۸    
فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: با شکست های پی درپی و خردکننده ای که آمریکایی ها به ویژه در منطقه از ایران دریافت کرده اند طبیعی است سیستم عصبی و انسجام فکری آنها به هم ریخته باشد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۹ - ۱۷:۴۸    
آیین اختتامیه نخستین جشنواره استانی تئاتر دفاع مقدس پلاک در تالار شیخ بهایی شاهین شهر با معرفی برگزیدگان جشنواره برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۹ - ۱۴:۴۸    
سردار شیروانیان مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان اصفهان گفت: اقتدار امروز ایران اسلامی ثمره خون شهدایی است اثری از پیکر برخی از آنان باقی نماند و این ثمره نباید فراموش و تحریف شود.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۸ - ۲۳:۱۸    
سومین روز از نخستین جشنواره دفاع مقدس پلاک در بخش نمایش های خیابانی، صحنه ای و نمایشنامه خوانی در شاهین شهر برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۸ - ۱۱:۴۳    
دومین روز از نخستین دورۀ جشنواره دفاع مقدس پلاک در سه بخش نمایش های صحنه ای، نمایش های خیابانی و نمایشنامه خوانی در شاهین شهر برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۸ - ۰۳:۴۳    
شرکت نواندیشان هوشمند سپاهان دومین دوره مسابقات رباتیک استانی و یازدهمین دوره مسابقات تکنوکاپ را روز سه شنبه 28 شهریور در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شاهین شهر برگزار می کند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۲۰:۱۳    
جشنواره تئاتر استانی دفاع مقدس به مناسبت فرارسیدن گرامیداشت هفته دفاع مقدس در شاهین شهر با اجرای روزانه پنج نمایش صحنه ای و خیابانی و یک نمایش نامه خوانی آغاز به کار کرد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۱۰:۱۳    
سرهنگ قریشی با اشاره به ضروروت انتقال فرهنگ ایثار و شهادت به نسل جوان گفت: به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس 38 عنوان برنامه شاخص همزمان در 50 مکان مختلف سطح شهرستان برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۶ - ۱۸:۴۳    
رهبر معظم انقلاب اسلامی تأکید کردند: دشمن بداند زورگویی و قلدرمآبی هر جا جواب بدهد در جمهوری اسلامی جواب نخواهد داد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۶ - ۱۷:۴۳    
آزاد رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شاهین شهر و میمه از صدور مجوز برای اعطای سند هویت ایرانی به فرزندان زنان ایرانی دارای همسر غیرایرانی خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۶ - ۱۴:۴۳    
چهراضی توزیع گردشگری در استان، عواید اقتصادی برای مردم و فراهم کردن بستر ایجاد صنایع تبدیلی و توسعه زیرساخت های گردشگری در بخش میمه را از اهداف برگزاری جشنواره انگور و بوم گردی حسن رباط عنوان کرد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۳ - ۲۳:۱۳    
با حکم استاندار اصفهان شهرداران شهر های شاهین شهر، گز و گرگاب شهرستان شاهین شهر و میمه منصوب شده و از زحمات شهرداران سابق این شهرها قدردانی به عمل آمد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۳ - ۰۹:۱۳    
شورای هیئات مذهبی شهرستان شاهین شهر و میمه در آیینی باشکوه و با حضور جمعی از مسئولان از پیرغلامان، روحانیون و فعالان فرهنگی مساجد و هیئت های برتر و فعال و جوانان و نوجوانان، شاهین شهر تجلیل کرد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۳ - ۰۷:۱۳    
چهراضی رئیس اداره میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری شاهین شهر و میمه گفت: سومین جشنواره انگور، گردشگری و بومگردی روستای حسن رباط در روزهای 23 و 24 شهریور ماه در روستای حسن رباط برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۳ - ۰۰:۱۳    
رهبر انقلاب اسلامی فرمودند: مجمع تشخیص مصلحت، یادآور امام بزرگوار و فرآورده ی انقلاب است، و در فرآیند اداره و مدیریت کشور دارای تأثیر بسیار مهمی است ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۲ - ۱۷:۱۳    
کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شاهین شهر در آستانه بازگشایی مدارس و شروع سال تحصیلی جدید اقدام به برپایی نمایشگاه عرصه و فروش نوشت افزارهای ایرانی اسلامی و محصولات فرهنگی ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۲ - ۱۲:۴۳    
بزله با انتقاد از بی عدالتی در تخصیص امکانات به برخی از هیئات، جزیره ای عمل کردن را عامل باقی ماندن معضلات دانست و گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۲ - ۰۷:۱۳    
حضرت آیت الله خامنه ای در ابتدای جلسه درس خارج فقه با اشاره به حوادث فاجعه آمیز میانمار، از سکوت و بی عملی مجامع جهانی و مدعیان حقوق بشر در قبال این فجایع به شدت انتقاد کردند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۱ - ۰۹:۱۳    
سرگرد ابراهیمی مسئول جشنواره تئاتر پلاک با بیان اینکه پس از بازبینی آثار بیش از 50 اثر به جشنواره راه پیدا کرده است گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۰ - ۲۲:۱۴    
خانواده شهید حججی در بیانیه ای درباره بازگشت پیکر آن شهید اعلام کردند شاید امروز و فردا شدن ها زمینه ساز انقلابی بر دل ها باشد ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۰ - ۲۱:۴۴    
مدیر مرکز فوریت های پزشکی استان اصفهان، جزییات امدادرسانی به حادثه سقوط بالگرد در منطقه نصرآباد جرقویه در شرق اصفهان را تشریح کرد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۰ - ۲۱:۴۴    
پدر شهید حججی با بیان اینکه هنوز دریافت پیکر مطهر فرزندش مقدور نشده گفت: سردار سلیمانی در آخرین تماس تلفنی از انتقال پیکر فرزندم در روزهای آینده خبر داده است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۰ - ۲۱:۱۴    
این نوشته ها پر از حقد و کینه است همان حقدی که به شهید کردن حججی ها بسنده نمی کنند و سر بریده هم ارضاء شان نمی کند و به مثله کردن بدن انان دست می زنند
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۰ - ۱۰:۴۴    
حاجی حجم سرمایه احداث کارخانه گلابگیری و عرقیجات میمه را 4/3 میلیارد تومان با ظرفیت 680 تن و اشتغال مستقیم 20 و غیر مستقیم 200 نفر ارزیابی کرد و گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۰ - ۱۰:۱۴    
سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی شاهین شهر گفت: با تایید نهایی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری این دانشگاه از سال تحصیلی جدید در 24 رشته جدید بدون کنکوردانشجو پذیرش می شود.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۹ - ۱۸:۰۹    
رئیس هیئت جانبازان و معلولان شاهین شهر و میمه از برگزاری مسابقات چهار جانبه تیم والیبال نشسته بانوان استان اصفهان به مناسبت عید غدیر خم خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۸ - ۲۲:۳۸    
حجت الاسلام مظفری با اشاره به آیه اول سوره معارج گفت: از همان روزهای آغازین دعوت پیامبراکرم(ص) توطئه ها علیه امیرالمؤمنین(ع) هم آغاز شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۸ - ۲۱:۰۸    
به منظور بزرگداشت عید غدیر خم و انتقال پیام این حادثه بزرگ دینی و اعتقادی شیعیان مراسم بازسازی واقعه غدیر خم در جوار امامزاده سیده صالحه خاتون(س) روستای ازان بخش میمه برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۸ - ۱۸:۳۸    
حجت الاسلام امینی با اشاره به عظمت نظام ولایت فقیه در ایران و تبلور امر ولایت در ولی فقیه در هنگام غیبت کبری ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۷ - ۱۷:۰۸    
حجت الاسلام زمانی با اشاره به تلاش دشمنان برای ترویج تجرد و تقدس زدایی از ازدواج و فروپاشی کانون خانواده ها ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۷ - ۱۶:۳۸    
حجت الاسلام عاملی مطالبه مردمی برای تحقق دولت اسلامی را از ضروریات جامعه امروز دانست و گفت: همین که نظام اسلامی داشته باشیم کافی نیست، باید معضلات بانک ها، بی حیایی ها ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۷ - ۱۱:۳۳    
شهیر با تأکید بر لزوم تدبیر کار در فضای مجازی گفت: امروز انسان ها در این فضا زندگی می کنند و باید در آن متخصص شویم ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۷ - ۱۰:۳۳    
حاجی با انتقاد از اسراف در دستگاه ها و تأکید بر لزوم رسیدگی به اشتغال جوانان و تسهیل موانع کسب و کار، گفت: امروز بزرگترین دفاع از انقلاب خدمت صادقانه به مردم است،
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۷ - ۰۶:۳۳    
به دلیل رشادت های پاسدار شهید محسن حججی در زمان اسارت و شکنجه به دست داعش، این گروه تروریستی در اوج قساوت و بی رحمی ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۶ - ۱۷:۰۳    
بیست و نهمین دوره جشنواره تئاتر استان اصفهان با حضور 10 نمایش از شهرهای مختلف استان در دو سالن نمایش تالار هنر و مجتمع استاد فرشچیان در حال برگزاری است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۶ - ۰۰:۰۳    
حدود 150 تا 200 فضیلت از فضائل امامان در زیارت جامعه کبیره امام هادی(ع)، به زبانی فصیح و در پیوند با قرآن و سنّت به بهترین وجه بیان شده است ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۵ - ۲۱:۳۳    
واقعه بزرگ غدیر، یکی از مهم ترین وقایع دوره رسالت حضرت محمد(ص) و عیدالله الاکبر است که شایسته است مسلمانان وقایع اتفاق افتاده در آن را بدانند و به دیگران انتقال دهند. ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۴ - ۲۰:۰۳    
نایب رییس هیات والیبال شاهین شهر و میمه گفت: در رقابت بین تیم های والیبال شرکت کننده در مسابقات جام شهدای دولت، تیم والیبال بانوان شهرداری میمه قهرمان شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۴ - ۱۹:۳۳    
خوش نظر گفت: سیستم آموزش محاسبه ذهنی و چرتکه ای باعث می شود کودکان در انجام محاسبات ذهنی ریاضی و تعاملات اجتماعی باهوش و خلاق تر باشند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۳ - ۱۸:۰۳    
معاون حقوقی، امور مجلس و استان های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: نخستین اولویت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در طرح آمایش استانها توسعه فرهنگ قرآنی است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۲ - ۰۳:۳۳    
کریمدوست رئیس هیئت ورزش روستایی و بازی های بومی و محلی بخش میمه گفت: فینال مسابقات فوتبال جام صلح و دوستی همزان با عید قربان در روستای ازان برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۰ - ۱۹:۰۳    
عسگری با رأی اعضای شورای شهر گرگاب بعنوان چهارمین شهردار این شهر انتخاب و عهده دار سکان مدیریت شهر ایثار و شهادت شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۰ - ۱۷:۰۳    
عصر پنجشنبه با حضور وزیر امور اقتصاد و دارایی علاوه بر 303 طرح کشاورزی هشت پروژه برق منطقه ای استان اصفهان به بهره برداری رسید.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۰ - ۱۴:۳۳    
وزیر اقتصاد و دارئی گفت: در حالیکه سود بانکی 20 درصد است نمی توان انتظار تورم 10 درصد و کمتر از آن را داشت بر همین اساس مصوبه شورای پول و اعتبار از روز شنبه بخ صورت جدی در سیستم بانکی کشور اجرا می ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۰ - ۰۵:۰۳    
مراسم دعای معنوی و روح بخش عرفه عصر روز پنجشنبه با حضور مردم مومن و متدین شهرستان شاهین شهر و میمه در جوار گلزار شهدای این شهرستان برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۹ - ۱۱:۲۵    
مراسم دعای عرفه در جوار قبور مطهّر شهدای گمنام پارک انقلاب، گلزار شهدای حاجی آباد و مساجد شهرستان برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۹ - ۰۷:۵۵    
فرماندار شاهین شهر و میمه در مراسم دیدار مدیران و مسئولان با شهروندان شهر گز گفت: ارتباط با مسئولان و بیان مشکلات حق قانونی مردم است و مسئولان باید بطور جدی پیگیر رفع مشکلات آنها باشند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۸ - ۲۲:۵۵    
مدیرعامل شرکت کشت و صنعت و روغن نباتی گلبهار سپاهان تعدیل نیرو در این شرکت را تکذیب کرد و گفت: این شرکت بعلت مشکلات اقتصادی با سیلی صورت خود را سرخ نگه می دارد اما نیروهای خود را اخراج نمی کند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۸ - ۱۴:۲۱    
درمانگاه تامین اجتماعی شهر گز با 90 میلیارد ریال اعتبار در مدت 19 ماه در دو هزارو 500 متر زیربنا احداث و تجهیز شده و آماده خدمات دهی به بیمه شدگان است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۸ - ۰۰:۲۱    
کتاب تولد فرزند بعد از وفات والدین از منظر فقه و حقوق نوشته فهیمه ربیعی، مدیر مدرسه علمیه نرجس خاتون(س) شاهین شهر در هفتمین جشنواره علامه حلی(ره) رتبه اول را کسب کرد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۸ - ۰۰:۲۱    
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اصفهان گفت: لنجان، خوانسار و شاهین شهر بالاترین آمار بیکاری را در استان و آران و بیدگل کمترین نرخ بیکاری را دارد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۷ - ۰۹:۵۱    
سخنگوی شورای اسلامی شهر وزوان از توابع شاهین شهر و میمه گفت: پس از بررسی های فراوان و با رأی اکثریت اعضای شورای دوره پنجم شورا، محمدرضا پورفتحعلی به عنوان شهردار شهر وزوان انتخاب شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۷ - ۰۶:۲۱    
رهبر انقلاب اسلامی برداشت برخی افراد و نویسندگان مبنی بر تمام شدن مبارزه را نادرست و خیانت به انقلاب خواندند و گفتند: انقلاب ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۷ - ۰۶:۲۱    
با مسئولان بهزیستی استان اصفهان و شهرستان چند طرح عمرانی، خدماتی بهزیستی شاهین شهر با دو میلیارد ریال اعتبار از محل جذب سرمایه گذار بخش خصوصی افتتاح و به بهره برداری رسید.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۶ - ۱۴:۵۱    
کارشناس مسئل سیاسی توجه به اقشار ضعیف جامعه را شاخصه اصلی دولت اسلامی دانست و گفت: حمایت دولت از صاحبان فیش های نجومی به معنای عقبگرد است ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۵ - ۲۲:۲۱    
حجت الاسلام داستانپور دوستان نوجوانی را ملاکی برای پیش بینی آینده افراد دانست و گفت: رفیق واقعی کسی است که در اشتباهات ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۵ - ۲۰:۲۱    
مدیر عامل سازمان پارک ها و فضای سبز از بروز رسانی و تهیه نقشه های جدیدGIS برای مدیریت آبیاری و شبکه آبرسانی فضای سبز شهری خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۵ - ۱۷:۵۱    
رئیس جمهور و اعضای هیات دولت صبح امروز به مناسبت هفته دولت با رهبر انقلاب اسلامی دیدار کردند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۴ - ۲۳:۲۱    
عصر امروز با رای اعضای شورای شاهین شهر کلید اداره شهر دانش و خلاقیت به عیسی بهمنی سپرده شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۴ - ۲۰:۲۱    
مسئول هیات هندبال شاهین شهر و میمه گفت: تیم نونهالان شاهین شهر با اقتدار از مرحله زیر لیگ استان گذر کرده و قهرمان شدند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۴ - ۱۸:۲۱    
یعقوبی گفت: نخستین جشنواره ملی فرهنگی ورزشی روستا روز جمعه با قهرمانی تیم همدان، در بخش مردان و تیم استان فارس در بخش بانوان در ورزشگاه ملت شاهین شهر پایان یافت.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۳ - ۱۶:۵۱    
امام جمعه شهر وزوان مهمترین وظیفه دولت ها را اجرای عدالت اجتماعی و ساماندهی امور دانست و گفت: وقتی می توان ادعای دولت اسلامی و تداوم بخش راه شهیدان رجایی و باهنر داشت که دولت در اجرای عدالت ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۳ - ۱۲:۴۰    
معاون توسعه روستایی و مناطق محروم نهاد ریاست جمهوری، جشنواره ملی وزشی روستایی را بزرگترین رخداد فرهنگی ورزشی تاریخ کشور توصیف کرد و گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۳ - ۱۲:۴۰    
با حضور معاون توسعه روستایی و مناطق محروم کشور، جشنواره ملی فرهنگی ورزشی روستا متشکل از ورزشکاران 31 استان کشور در ورزشگاه ملت شاهین شهر افتتاح شد. ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۲ - ۱۸:۲۶    
همزمان با برگزاری نخستین جشنواره ملی فرهنگی ورزشی در شاهین شهر نمایشگاه صنایع دستی با 35 غرفه از آثار و صنایع دستی در ورزشگاه ملت شاهین شهر افتتاح شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۲ - ۱۶:۲۶    
معاون اجتماعی پلیس استان از واژگونی یک سواری پیکان در محور جهاد آباد شهرستان شاهین شهر و فوت کودکی سه ساله و مجروحیت فرد دیگری خبر داد. ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۲ - ۰۷:۲۷    
حجت الاسلام پورذهبی مسئولیت نپذیر بودن جوانان را علت اصلی کاهش آمار ازدواج دانست و گفت: اگر جوانان مسئولیت پذیر باشند می توانند تا حدود زیادی بر مشکلات مالی غلبه کنند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۲ - ۰۶:۲۷    
رئیس هیات ورزش های روستایی و بازی های بومی محلی شهرستان گفت: 960 ورزشکار از 31 استان در 13 رشته ورزشی گروهی و افرادی به مدت دو روز در شاهین شهر به رقابت می پردازند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۱ - ۲۲:۲۷    
فرماندار شاهین شهر و میمه با بیان اینکه آزادگان سرافراز در مدت اسارت عزّت ایران اسلامی را حفظ کردند بر لزوم حفظ و انتقال فرهنگ ایثار و شهادت به جوانان تاکید کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۱ - ۱۸:۲۷    
حجت الاسلام صالحیان توجه ائمه جماعات به فضای مجازی و در نظر گرفتن مشاور متخصص در این زمینه را از ضروریات امروز جامعه دانست و گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۰ - ۲۱:۲۷    
حجت الاسلام داستانپور با توصیه به نوجوانان به رفاقت با خداوند گفت: توبه و بازگشت از گناهان در سن نوجوانی بسیار ارزشمند است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۰ - ۱۹:۲۷    
رهبر انقلاب اسلامی فرمودند: شهید حججیِ عزیز در دنیایی که روزنه های اغواگر صوتی و تصویری فراوانی وجود دارد، چنین درخشید و خداوند او را همچون حجتی در مقابل چشم همگان قرار داد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۰ - ۱۸:۲۷    
سرهنگ قریشی دفاع مقدس را یک گنجینه پایان ناپذیر نام برد و گفت: برای انتقال مفاهیم گنجینه پایان ناپذیر دفاع مقدس هنر کاربردی ترین ابزار است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۰ - ۰۸:۲۹    
مسئول کمیته فوتبال ساحلی شاهین شهر و میمه گفت: تیم نوجوانان زاگرس شاهین شهر با توجه به نتایج هفته پنجم و شرایط جدول لیگ موفق شد قهرمان زود هنگام رقابتهای ساحلی نوجوانان استان اصفهان شود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۰۸:۳۰    
امروزه جماعتی از جنس ایمان و اخلاص در بیابان های عراق در حال تفحص شهدا هستند اما تفحص شهدای زنده شهر همچنان در کش و قوس کاغذبازی های اداری و کمبود اعتبارات معطل مانده است ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۷ - ۱۸:۰۰    
آیین اقامه اولین نماز جمعه شهر گرگاب به امامت حجت الاسلام سید مصطفی عاملی با حضور رئیس شورای سیاست گذاری ائمه جمعه استان اصفهان و جمعی از مسئولان و مردم مومن و شهید پرور شهر گرگاب در مسجد قائمیه این ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۷ - ۱۶:۳۰    
حجت الاسلام عاملی نماز جمعه را با برکت ترین عبادات توصیف کرد که سبک شمردن آن نشانه نفاق است و با دعوت مردم به مطالبه گری و مشارکت در تحقق اقتصاد مقاومتی گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۷ - ۱۴:۳۰    
رئیس سازمان خصوصی سازی گفت: سود مشمولانی که شماره شبا نداده اند محفوظ است و پس از ورود شماره شبا به سامانه سهام عدالت، سود این سهام به حسابشان واریز می شود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۷ - ۱۳:۳۰    
پیشکسوت عرصه رسانه با بیان اینکه تاریخ کهن و فرهنگ ایرانی-اسلامی جامعه ما برای آمریکا خطرناک است، گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۷ - ۱۳:۳۰    
شهادت محسن حججی و واکنش همسر این شهید به شهادت همسرش از جنسی دیگر است؛ جایی نوشته بود اولین کسی که خبر شهادت محسن را منتشر کرد همسرش بود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۷ - ۰۰:۳۱    
حجت الاسلام غفاری پور گفت: براساس آیات قران کریم و رهنمودهای رهبر انقلاب تعامل با استکبار و کفار حربی که هر روز ما را تهدید نظامی می کند و دشمنی خود را بارها اثبات کرده اند مجاز نیست.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۶ - ۲۳:۳۱    
اشتباهای اشتراتژیک دکتر مصدق در مدیریت تحولات کودتای نافرجام 25 مرداد، سبب شد کودتاچیان با سازماندهی مجدد خود در روز 28 مرداد، مصدق را غافلگیر کنند.