جمعه ۱۵ فروردینساعت ۱۴:۵۴Apr 2020 3

شاهین پرس (shahinpress.ir)

 
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۱۵:۰۸   + ۱۵ سایت دیگر  
اطلاعیه شماره یک کمیته اجتماعی انتظامی ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا در آغاز اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی کاهش زنجیره انتقال بیماری کرونا منتشر شد
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۱۴:۳۸   + ۳۸ سایت دیگر  
رئیس کمیته اجتماعی ستاد ملی مقابله با کرونا جزئیات طرح جدید اعمال محدودیت ها را تشریح کرد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۱۳:۳۸   + ۱۷ سایت دیگر  
ماه مبارک شعبان ماه استغفار و شست وشوی قلب از زنگارها و غبارها است؛ لذا در فرهنگ اسلامی و روایات پیشوایان دین، برای این ماه، آداب و اعمالی نقل شده است که اهتمام به انجام آن بسیار شایسته است.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۱۳:۳۸   + ۳۱ سایت دیگر  
سخنگو و رییس مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی و امور بین الملل سازمان برنامه و بودجه کشور گفت: اولین یارانه معیشتی در سال جاری در روز 10 فروردین ماه واریز می شود.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۱۲:۰۸   + ۱۲۵ سایت دیگر  
حضرت آیت الله خامنه ای در پیام نوروزی خود سال 1399 را سال جهش تولید نامگذاری کردند و فرمودند: جهش تولید باید تغییر محسوس در زندگی مردم ایجاد کند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۱۲:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون برنامه و بودجه گفت: اگر امسال بتوانیم موانع بر سر راه تولید را کمتر کنیم و آن ها را مرتفع کنیم، به این جهشی که رهبری گفتند می رسیم.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۱۱:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شاهین شهر و میمه از مشارکت بیش از یکهزار نفر از بسیجیان در قالب 12 اکیپ جهادی در طرح ملی مقابله با ویروس کرونا در شهرستان خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۱۰:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
دادستان عمومی و انقلاب شهرستان شاهین شهر و میمه با تاکید بر اجرای طرح ملی فاصله گذاری اجتماعی برای قطع زنجیره انتقال ویروس کرونا ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۱۰:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
فرماندار شهرستان شاهین شهر و میمه گفت: طرح ملی فاصله گذاری اجتماعی با هدف کنترل ویروس کرونا به صورت کاملا سخت گیرانه از فردا هشتم فروردین در شهرستان شاهین شهر و میمه اجرا می شود.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۲ - ۲۳:۳۸   + ۶ سایت دیگر  
فرهاد نظریان، کارشناس فصای مجازی یادداشتی با عنوان حاکمیت سایبری و مهار کرونا در چین منتشر کرده است.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۲ - ۰۲:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شاهین شهر و میمه گفت: بیش از 700 نفر از کارکنان پایور و نیروهای بسیجی این ناحیه در قالب 11 گروه جهادی در طرح مقابله با ویروس کرونا مشارکت دارند و مشغول خدمت رسانی هستند.
  ۱۳۹۸/۱۲/۲۲ - ۱۸:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
یک واحد کارگاه غیر مجاز تولید ماسک غیر بهداشتی در شهرستان شاهین شهر و میمه شناسایی، پلمب و مقادیر قابل توجهی مواد اولیه و ماسک آماده توزیع توقیف شد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۱۵ - ۱۷:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه شاهین شهر از لغو برگزاری نماز جمعه شانزدهم اسفند خبر داد و گفت: فرارسیدن فرصت ماه رجب و فراغت ایجاد شده از برخی کارهای روزمره بدلیل شیوع ویروس کرونا بهترین زمان برای خودیابی ...
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۸ - ۰۹:۴۳   + ۲۱ سایت دیگر  
مستندات و شواهد قوی متعددی وجود دارد که کشور چین، ایران و کلاً مردم دنیا در بحث بیماری “کرونا” دچار یک بازی سیاسی اقتصادی بسیار کثیف شده اند؛ “دروغ بزرگی” که به راحتی به خورد مردم داده اند.. ...
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۸ - ۰۳:۱۳   + ۲۰ سایت دیگر  
پس از اقدام یک دانشجوی روزنامه نگاری مبتلا به کرونا به انتشار تصویری از خود و کادر درمانی بیمارستان مسیح دانشوری در صفحه شخصی خود، اینستاگرام صفحه این شخص را مسدود کرد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۸ - ۰۲:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
این روزها بازار اخبار راجع به کرونا از بازار خود این ویروس گرم تر است و برخی رسانه ها هر خبری در این رابطه را به سرعت منتشر می کنند، اما انتشار این اخبار جامعه را به چه سمتی می برد؟
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۰۹:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
پس از پایان شمارش آراء، حسینعلی حاجی دلیگانی با کسب 63 هزار و 770 رای قاطع به یازدهمین مجلس شورای اسلامی راه یافت.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۳ - ۰۹:۴۲    
مردم آگاه و با بصیرت شهرستان شاهین شهر و میمه از دقایق ابتدایی صبح امروز با حضور خود در پای صندوق های رأی سی و هفتمین انتخابات نظام مقدس جمهوری اسلامی حماسه آفریدند.
  ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۷:۱۲   + ۱۴ سایت دیگر  
رهبر معظم انقلاب همواره در دیدار های خود بر شاخصه های یک نماینده اصلح تاکید کرده و در مجموع سخنان خود در این باره 19 شاخصه برای نماینده اصلح تبیین کرده اند.
  ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۶:۱۲   + ۴۸ سایت دیگر  
چه کسانی مردم را با گرانی لجام گسیخته کالا و خدمات تنها گذاشته و در حالی که وظیفه نظارت بر امور را به عهده داشتند و برای انجام آن سوگند یاد کرده بودند ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۴:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
ناحیه مقاومت بسیج شهرستان شاهین شهر و میمه با صدور بیانیه ای ضمن دعوت از آحاد ملت ایران، حضور پرشور در انتخابات را پاسخ دندان شکن به دشمنان انقلاب اسلامی دانست.
  ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۳:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار شاهین شهر و میمه گفت: در حوزه انتخابیه شاهین شهر و میمه و برخوار از مجموع جمعیت 360 هزار نفری دو شهرستان، بیش از 168 هزار نفر واجد شرایط رای دادن هستند.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۷:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
امیرحسین بانکی پور در نشست طلاب حوزه علمیه اصفهان با کاندیداهای مجلس شورای اسلامی گفت: بنده حلقه اول ستاد آیت الله رئیسی برای انتخابات ریاست جمهوری بودم و شعار دولت کرامت که توسط ایشان مطرح شد پخت و ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۲۱:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
ریل اقتصادی کشور از دوران سازندگی کج نهاده شده و کاری به لکوموتیوران ندارد زیرا نه هوش سیاسی هاشمی رفسنجانی ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۰۴:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
شاید بتوان گفت در هیچ استانی از کشور اینچنین اتحادی در انتخاب یک لیست مشاهده نمی شود و اگر در تهران 6 تشکل سیاسی با یکدیگر ائتلاف کرده اند اما در اصفهان شاهد مشارکت و همدلی 31 تشکل انقلابی شهر هستیم.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۲۲:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
برای رفع مشکلات و امیدبخشی به مردم خصوصا نسل جوان باید سرعت حرکت در مسیر ایجاد عدالت بیشتر شود. باید قوانین کارآمد تصویب شده و قوانین غلط که موجب انحصار و رانت است برچیده شود.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۰۹:۴۲   + ۵۸ سایت دیگر  
رهبر معظم انقلاب فرمودند: فرهنگ سازی درخصوص سبک زندگی اسلامی به ویژه همبستگی اجتماعی و کمک آحاد مردم به یکدیگر و همچنین عمق بخشی به روحیه حماسی و ایستادگی و بصیرت در جامعه از مسئولیت های خطیر جامعه ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۶ - ۰۹:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
حضرت فاطمه زهرا(س) در نزد شیعیان اگر چه امام نیست، اما مقام و منزلت او نزد خداوند و در میان مسلمانان به خصوص شیعیان، نه تنها کمتر از سایر ائمه نیست ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۶ - ۰۹:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
کسی که منتظر حاکمیت عدل است و آماده جنگ با جنود باطل باید ابتدا در سرزمین خود به بر چیده شدن باطل کمک کند و در میدان قلبش با جنود جهل مبارزه کند.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۶ - ۰۹:۱۲   + ۱۲۱ سایت دیگر  
در بخشی از وصیت نامه سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی آمده است: امروز قرارگاه حسین بن علی، ایران است. بدانید جمهوری اسلامی حرم است و این حرم اگر ماند، دیگر حرم ها می مانند ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۵ - ۱۰:۴۲    
فرمانده سپاه صاحب الزمان(عج) استان اصفهان گفت: ملت ایران باحضور باشکوه در انتخابات دوم اسفند مجلس شورای اسلامی، سیلی محکم سوم را بر صورت حاکمان تروریست آمریکا خواهد زد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۴ - ۱۷:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
جنگ ما افتخارش این است که رتبه ای نبود. این درجه ها نبود. کلمه رایج سردار و سرهنگ نبود. کلمه رایج کلمه برادر بود.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۴ - ۱۷:۱۲   + ۷ سایت دیگر  
کتاب قانونگذاران، معیارهای کسانی که می خواهند خود را در معرض انتخاب قرار دهند و کسانیکه می خواهند انتخاب کنند بر اساس بیانات رهبر معظم انقلاب از سال 1368 تاکنون را برای مخاطبان جمع آوری کرده است.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۲ - ۱۹:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
مدیر اداره تبلیغات اسلامی شهرستان شاهین شهر و میمه گفت: جمهوری اسلامی ایران امروز صادر کننده اسلام انقلابی به دنیا است.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۲ - ۱۷:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
راهپیمایی باشکوه و دشمن شکن یوم الله 22 بهمن صبح امروز همزمان با سراسر کشور در شهرستان شاهین شهر و میمه برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۲ - ۱۷:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
مردم انقلابی شاهین شهر و میمه در چهل و یکمین فجر پیروزی انقلاب اسلامی با حضور باشکوه خود بار دیگر با آرمان های انقلاب اسلامی تجدید میثاق کردند.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۲ - ۰۹:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
در پاسداشت مجاهدت ها و اربعین شهادت سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی و همرزمانش، همایش شعر علمدار مقاومت با حضور جمعی از مسئولان و شاعران برجسته شب گذشته در سالن بهار نگارستان شهرداری شاهین شهر برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۰ - ۱۸:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
همزمان با اربعین شهادت سپهبد حاج قاسم سلیمانی همایش شعر علمدار مقاومت در شاهین شهر برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۰ - ۱۱:۴۲   + ۲۱ سایت دیگر  
مفاهیمی است که سال ها می خوانی اش یا می شنوی اش، اما نمی توانی خوب درکش کنی، خوب بفهمی اش، خوب اندازه اش بگیری و خوب تطبیقش دهی تا اینکه روزی در مواجهه ای ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۰ - ۰۱:۱۲   + ۲۶ سایت دیگر  
رهبر انقلاب اسلامی با تأکید بر اینکه ضعیف بودن، دشمن را تشویق به اقدام خواهد کرد، افزودند: برای آنکه جنگ نشود و برای آنکه تهدید تمام شود، باید قوی شد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۱۹ - ۱۸:۲۳   + ۶ سایت دیگر  
اسلام مبتنی بر فطرت انسانی بنا شده است، همان دارایی هایی که خداوند در دل انسان قرار داده تا انسان بتواند خدا را بشناسد و سعی کند هر روز خدایی تر شود.
  ۱۳۹۸/۱۱/۱۹ - ۱۰:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
دوازدهمین مجمع بسیج شهرستان شاهین شهر و میمه با صدور بیانیه ای حمایت همه جانبه خود از جبهه مقاومت اسلامی را اعلام کرد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۱۹ - ۰۸:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
مجید نادر الاصلی در آستانه سالروز پیروزی انقلاب اسلامی و انتخابات مجلس بیانیه ای صادر کرد و شفافیت را مهمترین چالش برای انتخاب اصلح دانست.
  ۱۳۹۸/۱۱/۱۸ - ۱۵:۵۸    
امام جمعه شهر گفت: ملت ایران دوم اسفندماه امسال در انتخابات مجلس یازدهم به افراد با روحیه انقلابی، شجاع، عدالت خواه و تسلیم ناپذیر در برابر فشار دشمنان رای می دهند.
  ۱۳۹۸/۱۱/۱۸ - ۰۰:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
همزمان با چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی جمعی از مسئولان و اقشار مختلف مردم قبور مطهر شهدای شاهین شهر را غبارروبی و عطرافشانی کرده و با آرمان های مقدس امام(ره) و شهدا میثاقی دوباره ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۱۷ - ۰۳:۵۸   + ۵ سایت دیگر  
مجمع نیروهای انقلاب شهر اصفهان، طی بیانیه ای در آستانه یوم الله 22 بهمن، ضمن تجدید عهد با امام شهدا و رهبر بزرگوار انقلاب اسلامی ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۱۶ - ۲۲:۵۸   + ۳۲ سایت دیگر  
حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی گفتند: هرکس ایران عزیز، امنیت میهن و آبروی وطن را دوست دارد و در پی حل مشکلات است ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۱۶ - ۱۸:۵۸   + ۲۴ سایت دیگر  
حاج قاسم روی صندلی نشست و من هم مقابل او به دیوار تکیه دادم و ایستادم. از من پرسید اسم شما چیست؟ گفتم سید باقر حسینی هستم. در همین حین بدون حرف دیگری از روی صندلی آمد پایین و مقابل من روی زمین نشست.
  ۱۳۹۸/۱۱/۱۵ - ۱۱:۲۸    
همزمان با آغاز دهه مبارک فجر نخستین همایش فلسفه سیاسی انقلاب اسلامی وگام دوم با حضور نماینده ولی فقیه در استان اصفهان برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۱۳ - ۱۰:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
استاد علوم سیاسی دانشگاه باقرالعلوم گفت: انقلاب اسلامی ایران ریشه در سیره اهل بیت(ع)، حکمت متعالیه و اخلاق دارد که از الگوهای فقهی جوهری و فلسفی ملاصدرا تبعیت می کند.
  ۱۳۹۸/۱۱/۱۳ - ۰۷:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان اصفهان و امام جمعه اصفهان گفت: انقلاب اسلامی ایران با رهبری و درایت رهبر معظم انقلاب، در گام دوم انقلاب اسلامی به دنبال تمدن سازی اسلامی است.
  ۱۳۹۸/۱۱/۱۲ - ۰۳:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
هجدهمین دوره آزمون سراسری قرآن و عترت شهرستان شاهین شهر و میمه روز جمعه با شرکت 319 داوطلب در سه حوزه امتحانی شاهین شهر، گز و میمه همزمان با سراسر کشور در دبیرستان دولتی طلوع شاهین شهر برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۱۱ - ۱۵:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه موقت شاهین شهر گفت: مجلس یازدهم با رای ملت بابصیرت ایران و انتخاب نمایندگان پیروی خط رهبر معظم انقلاب اسلامی در انتخابات اسفند ماه تشکیل خواهد شد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۰۷ - ۱۱:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
امام جمعه شاهین شهر گفت: عظمت بی شمار انقلاب شکوهمند اسلامی، با زدن عینک غربی قابل معرفی شدن نیست بلکه برای درک عظمت حقیقی انقلاب اسلامی باید نگاه واقع گرایانه داشت.
  ۱۳۹۸/۱۰/۳۰ - ۱۴:۲۴    
مردم مومن و انقلابی شاهین شهر روز جمعه با برگزاری راهپیمایی دشمن شکن ضمن حمایت از اقتدار نظام جمهوری اسلامی، برخی اقدامات ساختارشکنانه عوامل داخلی را محکوم کردند.
  ۱۳۹۸/۱۰/۳۰ - ۱۳:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان گفت: ملت ایران پس از سیلی موشکی به دولت تروریست آمریکا، سیلی بزرگتر را به این دولت زورگو در انتخابات اسفند ماه یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی خواهد زد.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۷ - ۲۱:۲۴   + ۳۸ سایت دیگر  
یک عضو کمیته امنیت و دفاع پارلمان عراق از تکمیل کار کمیته تحقیق درباره ترور سردار سلیمانی و همرزمانش در بغداد خبر داد و گفت این کمیته به نتایج رضایت بخشی دست یافته است.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۷ - ۲۰:۲۴   + ۱۰ سایت دیگر  
حضرت آیت الله خامنه ای فرمودند: آن روزی که ده ها میلیون در ایران و صدها هزار نفر در بعضی کشورها به پاس خون فرمانده سپاه قدس به خیابان ها آمدند و بزرگترین بدرقه جهان را شکل دادند از ایام الله است.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۷ - ۱۹:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
خبرگزاری فرانسه در گزارشی تأکید کرد که دقایقی پس از آغاز شلیک موشک های ایران به پایگاه هوایی عین الاسد، سربازان آمریکایی در تماسی گفتند که پهپادهای گران قمیت خود را از دست دادند.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۷ - ۱۶:۲۴    
امام جمعه شاهین شهر گفت: تشییع باشکوه مالک اشترزمان، سردارسپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی، رفراندوم گفتگوی مقاومت در ایران و غرب آسیا است.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۲ - ۰۳:۲۴   + ۴۳ سایت دیگر  
ماجرای سقوط هواپیمای اوکراینی در آسمان تهران و مشخص شدن دلیل حادثه که شلیک پدافند هوایی تهران گزارش شد نکات قابل توجهی دارد که نباید از آنها غفلت کرد.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۲ - ۰۲:۲۴   + ۲۰ سایت دیگر  
فرمانده نیروی هوافضای سپاه گفت: موقعی که اطمینان پیدا کردم این اتفاق افتاده واقعا آرزوی مرگ برای خود کردم که ای کاش می مردم و چنین حادثه ای را شاهد نبودم.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۱ - ۲۳:۲۴   + ۲۲۸ سایت دیگر  
رهبر انقلاب ستاد کل نیروهای مسلح را مأمور پیگیری کوتاهی ها یا تقصیرهای احتمالی در این حادثه و مراقبت برای عدم امکان تکرار چنین سانحه ای کردند.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۰ - ۱۶:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه شاهین شهر گفت: ملت ایران در مقابله با دشمنی های آمریکای تروریست و جبهه استکبار، راهبرد مقاومت مدبرانه را برگزیده است.
  ۱۳۹۸/۱۰/۱۷ - ۲۲:۰۲    
امام جمعه شاهین شهر گفت: شهادت سردار سلیمانی، کودتای فکری علیه یزیدیان زمان است به طوری که سربازان تروریست آمریکایی در غرب آسیا، در پادگان های خود خواب راحت ندارند.
  ۱۳۹۸/۱۰/۱۷ - ۲۱:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده سپاه صاحب الزمان(عج) استان اصفهان گفت: خون حاج قاسم، جبهه جدیدی در برابر جبهه استکبار ایجاد کرد و سرعت نابودی اشغال گران آمریکایی فرار آن ها را از کشور غرب آسیا بیشتر کرده است.
  ۱۳۹۸/۱۰/۱۵ - ۱۳:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیرتبلیغات اسلامی شهرستان شاهین شهر و میمه گفت: به لطف الهی و به برکت خون سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی، هسته های مقاومت آمریکا را به زودی از غرب آسیا اخراج می کنند.
  ۱۳۹۸/۱۰/۱۴ - ۱۵:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
امام جمعه شاهین شهر گفت: شهادت سردار شهید اسلام، سپهبد شهید سردار حاج قاسم سلیمانی، آمریکای جنایتکار و تروریست ارتش آمریکا را از غرب آسیا فراری خواهد داد.
  ۱۳۹۸/۱۰/۱۴ - ۱۱:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
نماینده مردم شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی گفت: جبهه مقاومت در پی جنایت تروریستی آمریکا در شهادت سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی و جانشین الحشدشعبی عراق سیلی سختی به متجاوزان تروریست ...
  ۱۳۹۸/۱۰/۱۴ - ۰۰:۰۰   + ۱۱۵ سایت دیگر  
شهادت پاداش تلاش بی وقفه او در همه این سالیان بود، با رفتن او به حول و قوه الهی کار او و راه او متوقف و بسته نخواهد شد ...
  ۱۳۹۸/۱۰/۱۳ - ۱۸:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
مردم قدرشناس و ولایتمدار شاهین شهر به مناسبت شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی توسط نیروهای تروریست آمریکا، بعد از اقامه نماز جمعه ...
  ۱۳۹۸/۱۰/۱۳ - ۱۶:۰۰    
امام جمعه شاهین شهر گفت: شهادت سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی به دست نظامیان تروریست در عراق، دولت متجاوز و ظالم آمریکا در غرب آسیا ذلیل خواهد کرد.
  ۱۳۹۸/۱۰/۱۲ - ۰۷:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
همزمان با سالروز ولادت با سعادت حضرت زینب کبری (س) فرماندار و جمعی از مسئولان شهرستان روز پرستار را به پرستاران و کادر درمانی بیمارستان گلدیس با اهدای شاخه های گل تبریک گفته و درد دل ها و مطالبات ...
  ۱۳۹۸/۱۰/۱۲ - ۰۴:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه شاهین شهر گفت: رسانه ها در مقابله با بداخلاقی ها در فضای مجازی، حرمت داری از افراد را به شکل درستی ترویج دهند.
  ۱۳۹۸/۱۰/۱۱ - ۱۰:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیرتبلیغات اسلامی شهرستان شاهین شهر و میمه گفت: هیات های مذهبی این شهرستان علاوه بر گرامیداشت ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین(ع)، امیدآفرینی را در جامعه ترویج دهند.
  ۱۳۹۸/۱۰/۱۰ - ۱۲:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
امام جمعه شاهین شهر گفت: هیات امنای مساجد و پایگاه های مقاومت بسیج در مقابله با توطئه های گوناگون جبهه استکبار و جنگ نرم دشمنان نظام جمهوری اسلامی باید همکاری و هم افزایی نزدیکی داشته باشند.
  ۱۳۹۸/۱۰/۰۹ - ۰۹:۰۰    
فتنه گران در سال 88 قصد داشتند 150 برنامه دیکته شده جین شارپ، طراح انقلاب های رنگین را با رمز تقلب در انتخابات پیاده کنند و حیثیت انقلاب اسلامی ایران را زیر سوال ببرند.
  ۱۳۹۸/۱۰/۰۹ - ۰۳:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان شاهین شهر و میمه گفت: یکی از اغتشاشگرانی که در حوادث آبان ماه امسال اقدام به راه بندان، تخریب و آتش زدن اماکن عمومی کرده بود در تور اطلاعاتی مأموران این فرماندهی گرفتار شد.
  ۱۳۹۸/۱۰/۰۶ - ۱۷:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه شاهین شهر گفت: دشمنان نظام جمهوری اسلام به دنبال دوقطبی سازی جامعه ایرانی با معیشت و مقاومت ومعیشت و امنیت است.
  ۱۳۹۸/۱۰/۰۳ - ۱۴:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
چهارمین دفترخدمات قضایی شاهین شهر باهدف خدمات رسانی بیشتر قوه قضائیه به شهروندان در بلوارشهید منتظری این شهر افتتاح شد.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۰۴:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
جمعیت هلال احمر شاهین شهر به مناسبت روز داوطلب به روستای جهادآباد کاروان سلامت و نیکوکاری اعزام و خدمات بهداشتی و درمانی رایگان به اهالی روستا ارائه داد.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۵ - ۲۲:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
مسئول بیماری های واگیر مرکز بهداشت استان اصفهان در مورد نامه ای که علوم پزشکی به پزشکان برای ممنوع بودن تجویز دگزامتازون برای بیماری های آنفلوآنزا ارسال کرده گفت ...
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۵ - ۲۲:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان شاهین شهر و میمه از دستگیری یک سوداگر مرگ و کشف 100 کیلوگرم تریاک از وی خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۴ - ۰۱:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
رئیس قوه قضائیه گفت: نگاه امام خمینی(ره) به مردم تشریفاتی نبود و اگر می گفت میزان رای ملت است واقعا معتقد بود، ما هم عقیده داریم رفراندوم پیشکش، باید به نظر مردم توجه شود و مردم غافلگیر نشوند.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۳ - ۱۰:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیران ارشد دستگاه قضایی کشور در سفر دو روزه خود به استان اصفهان روز چهارشنبه و پنج شنبه در شهرستان های مختلف این استان حضور پیدا می کنند.
  ۱۳۹۸/۰۹/۰۶ - ۰۹:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
جانشین فرمانده سپاه صاحب الزمان(عج) استان اصفهان گفت: بسیج از ابتدای شکل گیری همواره حافظ امنیت بوده و امروز مهمترین ماموریت بسیج کمک به محرومیت زدایی در حوزه های مختلف جامعه است.
  ۱۳۹۸/۰۹/۰۶ - ۰۸:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان شاهین شهر و میمه گفت: به مناسبت چهلمین سالروز تاسیس بسیج مستضعفین 32 مدیر و رده موفق این ناحیه بر اساس شاخص های ارزیابی سال 97 انتخاب و امروز تجلیل می شوند.
  ۱۳۹۸/۰۸/۳۰ - ۰۳:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه شاهین شهر با تاکید بر اینکه دولتمردان باید با شفافیت پاسخگوی مشکلات مردم باشند گفت: رهبر معظم انقلاب در برابر مصوبه افزایش قیمت بنزین بهترین موضع حکیمانه و به مصلحت مردم را اتخاذ کردند.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۹ - ۱۸:۵۸    
رییس اتاق اصناف شهرستان شاهین شهر گفت: بازرسان اتاق اصناف این شهرستان در بازرسی و نظارت برای کنترل قیمت های بازار تاکنون به مورد خاصی برخورد نکرده اند.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۹ - ۱۷:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
مردم ولایتمدار شاهین شهر پیش از ظهر امروز با برگزاری راهپیمایی در حمایت از حریم ولایت و امنیت کشور، خشم و انزجار خود از اغتشاشات و آشوبگران را اعلام کردند.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۹ - ۱۰:۲۸   + ۸ سایت دیگر  
برخی فکر می کردند که با قطعی اینترنت جهانی زندگی مردم کشورمان مختل می شود اما در این زمان بانک ها و اداراتی که کار خدمات رسانی به مردم را انجام می دادند به فعالیت خود ادامه دادند.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۹ - ۰۹:۲۸   + ۵ سایت دیگر  
رهبر انقلاب تأکید کردند: ملت ایران در عرصه جنگ نظامی و سیاسی و امنیتی از جمله حوادث اخیر دشمن را عقب زده است و به فضل الهی در جنگ اقتصادی هم دشمن را به طور قاطع عقب خواهد زد و با ادامه حرکت کنونی در ...
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۹ - ۰۸:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اتاق اصناف شهرستان شاهین شهر و میمه با بیان اینکه افزایش قیمت هرگونه خدمات و کالا غیر قانونی است گفت: در اجرای طرح های نظارتی با متخلفین برخورد می شود.
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۷ - ۲۲:۰۸    
امام جمعه شاهین شهر با بیان اینکه کینه و دشمنی آمریکا با ملت ایران پایانی ندارد گفت: مردم ایران از مسئولان انتظار دارند با مقاومت عقلانی مدیریت انقلابی و جهادی داشته باشند.
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۴ - ۰۳:۰۸    
رئیس اداره تبلیغات اسلامی شاهین شهر و میمه گفت: تنها راه عبور از مشکلات و تحریم ها اطاعت از ولی فقیه است.
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۳ - ۱۶:۰۸    
راهپیمایی سراسری یوم الله 13 آبان با حضور اقشار مختلف بویژه دانش آموزان و دانشجویان در شاهین شهر برگزار و فریاد های ضد استکباری در فضای شهر طنین انداز شد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۲ - ۲۳:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده حوزه مقاومت بسیج شهید فهمیده ناحیه شاهین شهر و میمه گفت: به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج دانش آموزی با همکاری آموزش و پرورش بیش از 20 عنوان برنامه شاخص در سطح مدارس شهرستان با هدف نهادینه سازی ...
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۰ - ۱۶:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه شاهین شهر با بیان اینکه هلاکت ابوبکر البغدادی عبرتی برای دلبستگان به آمریکا باشد گفت: آمریکا خود به وجود آورنده داعش است با خبر هلاکت ابوبکرالبغدادی افکار دنیا را از واقعیت یمن منحرف می کند.
  ۱۳۹۸/۰۸/۰۸ - ۰۴:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
پدافند غیرعامل علم به کارگیری عوامل محیطی و مجموعه اقدامات ساخته دست بشر در خدمت دفاع است.
  ۱۳۹۸/۰۸/۰۸ - ۰۳:۰۸    
همزمان با سالروز شهادت امام هشتم شیعیان حضرت علی ابن موسی الرضا(ع) هیئات مذهبی بخش میمه در قالب دسته های عزادار در صحن امامزاده سیده صالحه خاتون(س) روستای ازان تجمع کرده و به عزاداری پرداختند.
مشاهده نتایج بیشتر...