سه شنبه ۲۶ تیرساعت ۰۱:۲۱Jul 2018 17

شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران - شارا (shara.ir)

شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران 29 اسفند 1393 شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران 29 اسفند 1394 شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران 1 فروردین 1395 شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران 29 اسفند 1396 شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران 31 فروردین 1397 شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران 31 اردیبهشت 1397 شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران 31 خرداد 1397 شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران 1 تیر 1397 شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران 2 تیر 1397 شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران 3 تیر 1397 شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران 4 تیر 1397 شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران 5 تیر 1397 شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران 6 تیر 1397 شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران 7 تیر 1397 شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران 8 تیر 1397 شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران 9 تیر 1397 شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران 10 تیر 1397 شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران 11 تیر 1397 شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران 12 تیر 1397 شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران 13 تیر 1397 شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران 14 تیر 1397 شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران 15 تیر 1397 شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران 16 تیر 1397 شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران 17 تیر 1397 شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران 18 تیر 1397 شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران 19 تیر 1397 شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران 20 تیر 1397 شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران 21 تیر 1397 شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران 22 تیر 1397 شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران 23 تیر 1397 شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران 24 تیر 1397 شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران 25 تیر 1397 
  ۱ ساعت پیش    
اگر قرار بر ایجاد خبرگزاری شهر باشد و در آن اصرار وجود دارد همه ظرفیت های رسانه ای شهر دیده شوند نه اینکه روابط عمومی شهرداری به طور پنهان با یک نفر قرارداد ببندد و بقیه رسانه از دور خارج شوند.
  ۲ ساعت پیش    
عباس اعتمادی پور مدیر روابط عمومی باشگاه پارس جنوبی و مشاور مدیر عامل این باشگاه شد.
  ۲ ساعت پیش    
رئیس مرکز روابط عمومیو اطلاع رسانی وزارت ورزش گفت: توصیه اکید دکتر سلطانی فر و دولت، تزریق روحیه نشاط و امید بین مردم است و باید خدمات مثبت هر بخشی به خوبی اطلاع رسانی شود.
  ۲ ساعت پیش    
براد اسمیت، مدیر امور قضائی شرکت مایکروسافت به دلیل آنچه خطرات مرتبط با حریم خصوصی و آزادی های فردی خواند، خواستار وضع شدن یک چهارچوب قانونی برای تکنولوژی های تشخیص چهره شد.
  ۷ ساعت پیش    
کارگاه فشرده آموزشی عکاسی خبری پیشرفته انجمن متخصصان روابط عمومی زیر نظر دکتر علیرضا فرزین مدرس ارتباطات دانشگاه علامه طباطبایی به پایان رسید.
  ۱۰ ساعت پیش    
کارگاه فشرده آموزشی سواد بصری از سوی انجمن متخصصان روابط عمومی روز دوشنبه 25 تیرماه با حضور دکتر محمود مختاریان استاد پیشکسوت ارتباطات و روابط عمومی برگزار شد.
  ۱۰ ساعت پیش    
شرکت ها اغلب ابعاد و اندازه تغییر مورد نیاز در سازمان ها در زمان معرفی یک فناوری جدید یا تغییر نوع مشتری یا محصول و خدمت را نادیده می گیرند یا ناچیز می شمارند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۵ - ۱۳:۱۴    
یکی از قدیمی ترین معضلات در نظام اقتصادی کشور، عدم ایجاد رابطه صحیح میان ایده پردازان، محققان و دانشگاهیان با مراکز تامین مالی از جمله بانک هاست، به این معنا که صاحبان دانش و طرح های خلاقانه ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۵ - ۱۳:۱۴    
جلسه همکاری مشترک پیرامون ایجاد فضای تعاملی رسانه ای مضاعف برای توجه ویژه به شرایط و نیازهای استان خوزستان و نیز نمایش ظرفیت های ویژه این استان با حضور غلامرضا شریعتی ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۵ - ۰۹:۴۴    
سیزدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی و دومین همایش تخصصی تولید محتوا در روابط عمومی با حضور دکتر محمد سلطانی فر معاون امور مطبوعاتی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و دکتر علی دارابی ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۵ - ۰۹:۲۹    
مریم سلیمی مدرس اینفوگرافیک، نیوزگرافیک و دیتاژورنالیسم - به طور کلی و به ویژه در چارچوب انواع رقابت ها، مسابقات و. . ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۴ - ۲۲:۵۹    
ساماندهی روابط عمومی دستگاههای اجرایی مازندران به منظور اطلاع رسانی سریع ، شفاف و کاربردی به مردم و دریافت دیدگاهها و نیازمندی های اطلاعاتی آنان کلید خورد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۴ - ۲۲:۵۹    
یک کارشناس روابط عمومی با تاکید بر اهمیت و نقش بسیار مهم روابط عمومی ها به عنوان قلب یک سازمان گفت: یکی از مهمترین عواملی که جایگاه یک سازمان و موسسه را در میان افکار عمومی جامعه تقویت می کند ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۴ - ۱۲:۰۴    
مثبت روابط عمومی
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۴ - ۱۰:۱۴    
تقدیر وزیر آموزش و پرورش از مدرسه سازی بانک ملی ایران وزیر آموزش و پرورش گفت: بانک ملی ایران از شاخص ترین بنگاه های اقتصادی کشور در کمک به توسعه مدرسه سازی برای مناطق محروم است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۴ - ۱۰:۱۴    
روابط عمومی واسطه سازمان و مردم و مصرف کنندگان و مشتریان است که این بخشها را وادرا می کند به یک گقتمان دموکراتیک و منطقی و عقلایی که مسائل را شفاف بیان کرده و آنها را حل کنند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۴ - ۰۷:۵۹    
به مناسبت برگزاری سیزدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی - وبگاه، تارگاه، تارنما، سایت (به اشتباه) یا وب سایت مجموعه ای از صفحات وب حاوی محتوای مالتی مدیا است که دارای یک دامنه اینترنتی یا ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۴ - ۰۰:۱۵    
احساس می کنم که رسانه ها، صداوسیما و نهادهایی مانند نیروی انتظامی و قوه قضاییه، اگر پشت این مسائل هستند باید بسیار دقت کنند که سود ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۴ - ۰۰:۱۵    
کارشناسان عملکردی را در گوشی های آندرویدی کشف کرده اند که به کاربران امکان می دهند مدت کار بدون شارژ آنها را افزایش داده و همچنین کار این گوشی ها را بسیار سریع تر کنند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۴ - ۰۰:۱۵    
پیری، ناتوانی، از کارافتادگی و بیماری کابوس مشترک همه انسان ها هستند و هر کسی می کوشد به سهم خود راهی بیابد که خود، اطرافیان و یا جهان را از پیری و عوارض آن مصون دارد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۳ - ۱۹:۱۵    
داستان سرایی و داستان گویی یکی از بهترین روش ها برای انتقال اطلاعات است، چرا که این روش در واقع از هر روش دیگری بیاد ماندنی تر است ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۳ - ۱۷:۴۵    
رئیس کل دادگستری استان کرمان با تاکید بر اینکه رسالت و هنر روابط عمومی و رسانه ها، مدیریت افکار عمومی است گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۳ - ۰۹:۴۵    
به مناسبت برگزاری سیزدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی - یکی از امکاناتی که این تلفن ها در اختیار افراد قرار داده اند استفاده از اپلیکیشن هایی است که با آنها می توان از طریق اینترنت به برقراری ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۳ - ۰۷:۳۰    
ترجمه: حنانه باقریان - جام جهانی شاید در بین سایر رقابت ها بیشترین تعداد تماشاچی را در دنیا داشته باشد ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۲ - ۱۹:۱۵    
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- از لحاظ تاریخی، به سوی این باور سوق داده می شویم که با پذیرش ارزش اسمی و ظاهری هر آنچه که صاحبان اقتدار به ما می گویند، بهترین منافع ما تأمین می شود.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۲ - ۱۶:۰۰    
همه ما با این نظر موافقیم که خودخواه بودن، یکی از بدترین خصلت هایی فردی است. خصلتی که معمولا با حرص، طمع و خودمحوری توام است ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۲ - ۱۶:۰۰    
یک داستان از دوران یونان باستان وجود دارد به نام سقوط ایکاروس که اشاره ای است به غرور انسان و اینکه از یادش می رود چقدر می تواند ضعیف و شکننده باشد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۲ - ۱۶:۰۰    
شنیده های خبرنگار ایران حاکی از آن است که در پی پخش تلویزیونی اعترافات مائده هژبری در مستند بیراهه ، محمد حسین رنجبران مدیرکل روابط عمومی سازمان صداوسیما صبح روز چهارشنبه به دادسرای فرهنگ و رسانه ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۱ - ۲۱:۴۵    
تفاهم نامه همکاری فی مابین بانک توسعه تعاون و اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان شرقی با حضور مدیران این دو دستگاه منعقد شد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۱ - ۲۱:۴۵    
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در دیدار با معاون وزیر مخابرات و ارتباطات جمعی فدراسیون روسیه، گفت: روزنامهها در معرض کاهش مخاطب و تیراژ هستند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۱ - ۲۱:۴۵    
برای تهیه کد های کیو آر ابزارهای بسیار متنوعی وجود دارد که بهترین ها طبیعتا امکانات بیشتری را در اختیار شما قرار می دهند و با تعداد گوشی های موبایل بیشتری سازگاری لازم را دارند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۱ - ۲۱:۳۰    
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات آذربایجان شرقی گفت: ضریب نفوذ اینترنت در استان 73٫36 درصد و در شهرستان مراغه 29 درصد است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۱ - ۲۱:۳۰    
امیر مهرانپور تکنسین فوریتهای پزشکی (اورژانس ) استان آذربایجان شرقی طی حکمی از سوی دکتر سیمین فر رئیس شبکه بهداشت ودرمان میانه به عنوان روابط عمومی جدید شبکه بهداشت و درمان میانه منصوب گردید.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۱ - ۰۰:۲۰    
احتمال دارد در ماه جاری قانونگذاران اروپایی به دلیل فشار گوگل برای پیش فرض قراردادن موتور جستجو و ابزارهای مرورگر گوگل به سازندگان موبایل، جریمه ای بی سابقه برای این شرکت تعیین کنند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۱ - ۰۰:۲۰    
به تازگی فهرستی از هوشمندترین شهرهای جهان (شهرهای هوشمند) در سال 2018 منتشر شده که نشان می دهد کدامیک از شهرها و کشورها بیشتر برای توسعه زیرساخت های لازم برای هوشمندسازی شهرها تلاش کرده اند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۱ - ۰۰:۲۰    
شاخص نوآوری نقش نوآوری را به عنوان محرک رشد اقتصادی و رفاه کشورها مهم و کلیدی می شناسد و کشورها را با استفاده از 81 معیار در موضوعات مختلف از جمله آموزش ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۰ - ۲۳:۲۰    
همایش روسای روابط عمومی مناطق 37گانه شرکت ملی پخش فراورده های نفتی ایران طی دو روز در محل آموزشگاه اندیشه (اداره آموزش) برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۰ - ۲۳:۰۵    
سامسونگ، غول صنعتی کره جنوبی رسما گشایش بزرگ ترین کارخانه ساخت موبایل در هند را اعلام کرد و در نظر دارد از بازار هند که در آن استفاده از موبایل سریع تر از سایر کشورهای جهان است ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۰ - ۱۷:۲۰    
گوگل دوپلکس یکی از جدیدترین فعالیت های گوگل است که همچنان بسیاری از بخش های آن محرمانه باقی مانده و مهندسان گوگل در حال کار روی این سیستم هستند ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۰ - ۱۴:۰۵    
باید بستری ایجاد شود که امور غیرتخصصی به بخش خصوصی واگذار گردد؛ چرا که با این کار هم بهره وری افزایش خواهد یافت و هم نظارت عالیه بر روند اقدامات روابط عمومی های دستگاه های اجرایی تقویت خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۰ - ۱۳:۵۰    
دکتر اسکویی مدیرکل روابط عمومی شرکت مدیریت منابع آب ایران - روابط عمومی ها به عنوان بازوی ارتباطی سازمانها نقش بسیار مهمی در مدیریت بحران دارند که جلوه های خود را هم قبل و هنگام و پس از بحران بخوبی ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۰ - ۱۳:۲۰    
طی حکمی از سوی مدیریت عامل بانک رفاه کارگران دکتر کورش سعیدی به سمت ریاست اداره روابط عمومی بانک رفاه منصوب گردیده اند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۰ - ۱۲:۰۰    
وزیر آموزش و پرورش با تقدیر از حمایت های بانک ملی ایران در توسعه امور مرتبط با این وزارتخانه، تاکید کرد که زمینه های همکاری دو نهاد باید بیش از پیش گسترش یابد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۰ - ۱۲:۰۰    
بله با قابلیت های متداول یک پیام رسان، امکان بهره مندی از خدمات مالی نظیر کارت به کارت، درخواست پول و. . ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۰ - ۱۲:۰۰    
مشارکت بانک ملّی ایران در افتتاح مرکز پرتو درمانی خرم آباد لرستان مرکز پرتو درمانی باران خرم آباد با مشارکت بانک ملی ایران جهت درمان بیماران خاص افتتاح شد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۰ - ۱۲:۰۰    
به گفته سخنگوی کمیته ساماندهی کاغذ مطبوعات، بر اساس مصوبات سومین جلسه این کمیته، مقدمات ورود 10 هزار تن کاغذ فراهم شد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۰ - ۱۲:۰۰    
امین صافی زاده به عنوان مدیر روابط عمومی پنجمین جشنواره هنر مقاومت انتخاب شد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۰ - ۱۱:۳۰    
روابط عمومی صدا و سیما در هنگام بروز چنین وضعیتی چه وظیفه ای دارد؟ آیا یک مسئول ِ روابط عمومی ِ مردم مدار ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۰ - ۰۸:۳۰    
به مناسبت برگزاری سیزدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی - هر خبر مهم درباره دولتمردان و اخبار سایر کشورها می تواند طعمه مناسبی برای کارتونیست های سیاسی باشد ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۲۳:۴۰    
شجاعی کیاسری گفت: در مقابله با جنگ تبلیغاتی_ روانی امروز دشمن باید از تمامی ابزارها و ظرفیت های اطلاع رسانی برای انعکاس خدمات دولت و نظام بهره برد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۲۳:۴۰    
- حسین رنجبران مدیرکل روابط عمومی صداوسیما مدیر جدید روابط عمومی معاونت سیما را منصوب کرد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۱۶:۰۵    
در شرایطی که انتشار کتاب های آموزشی حوزه روزنامه نگاری به طور چشمگیری در میان آثارمکتوب و بازار نشر کاهش یافته است، به تازگی سه جلد کتاب روزنامه نگاری اقتصادی منتشر شده است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۱۵:۵۰    
رئیس اداره کل خزانه بانک ملی ایران تاکید کرد: سکه های پیش فروش شده و ارزهای سپرده گذاری شده نزد این بانک به صورت تعهد شده در حال تحویل به مشتریان است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۰۸:۴۵    
به مناسبت برگزاری سیزدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی - یک تعریف عکس ثبت لحظه هاست. امروزه علیرغم پیشرفت قدرت فیلم و جذابیتهای خاص آن، عکس همواره اهمیت و کاربرد ویژه خویش را حفظ نموده ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۰۴:۱۵    
تقویت رابطه نظامند مردم با دستگاه های اجرایی و دولت، تحکیم روابط کارکنان با مدیران و ارتقا روحیه کار و تلاش برای مردم از دیگر مواردی است که باید روابط عمومی ها به آن توجه داشته باشند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۸ - ۲۳:۴۵    
به گزارش شارا، مدیرعامل گروه سام طی حکمی “احسان فدایی” را به عنوان مدیر ارتباطات این شرکت منصوب کرد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۸ - ۲۳:۳۰    
مای اِسپِیس (MySpace) یک وب گاه شبکه اجتماعی است که دفتر مرکزی آن در بورلی هیلز، کالیفرنیا در کشور آمریکا جای دارد ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۸ - ۱۴:۴۵    
طبیعی است وقتی صحبت از ثروت اروپا می شود بلافاصله سود بیکران حاصل از برده داری و استعمار دنیا را به ذهن می آورد ولی ثروت ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۸ - ۰۸:۳۰    
به مناسبت برگزاری سیزدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی - پوستر یک اثر چاپ و تکثیر شده از یک موضوع، درباره یک رویداد یا واقعه خاص است که جهت اطلاع رسانی به قشر گسترده ای از مخاطبین جامعه ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۷ - ۲۲:۴۵    
اگرچه در تعریف استارت آپ بر این مسئله تاکیدی وجود ندارد که حتماً فعالیت آن در حوزه تکنولوژی یا فن آوری اطلاعات باشد، اما به دلیل اینکه بسیاری از استارت آپ ها در سالهای اخیر ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۷ - ۲۲:۴۵    
اپ استور (به انگلیسی: App Store) یک سکوی رایانش توزیع نرم افزار دیجیتال برای آی اواس است که توسعه و نگه داری آن توسط شرکت اپل انجام می شود ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۷ - ۲۲:۳۰    
در پی انتشار مجدد مقاله مورخ سال 2000 یکی از نشریات بریتیش کلمبیا درباره دست درازی جنسی ترودو به یک خبرنگار زن در آگوست سال 2000 و در حین برگزاری جشنواره موسیقی Creston ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۷ - ۲۰:۱۵    
التون جان خواننده و ترانه سرای انگلیسی در سخنرانی پیرامون ایدز که به یاد پرنسس دایانا ، شاهدخت ولز توسط بنیاد ملی ایدز بریتانیا برپا شد در رابطه با راه کارهای موجود برای مقابله با این بیماری صحبت کرد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۷ - ۲۰:۱۵    
جلسه مشترک شورای گسترش و شورای تخصصی روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی استان سیستان و بلوچستان تشکیل و بر تغییر مسیر روابط عمومی و تغییر نگرش روابط عمومی تأکید شد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۷ - ۲۰:۱۵    
با همت روابط عمومی دانشگاه و همکاری خبرگزاری آنا،کارگاه آموزشی خبر نویسی برای رابطان خبری دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران و بیمارستانهای تابعه برگزار شد
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۷ - ۲۰:۱۵    
رییس جدید روابط عمومی و امور بین الملل شرکت ملی نفتکش ایران منصوب شد. به گزارش شارا، کاپیتان نصرا. . ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۷ - ۲۰:۱۵    
شرکت اپل قصد دارد تلفن های جدیدش را علاوه بر رنگ هایی که پیش از این استفاده می شود، با رنگ هایی جدیدی نیز به بازار عرضه کند. این رنگ ها شامل خاکستری، سفید، آبی، قرمز و نارنجی خواهند بود.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۷ - ۱۶:۵۵    
در پی انتصاب محمدمهدی مغروری به عنوان مدیر روابط عمومی حوزه هنری استان اصفهان، مراسم معارفه وی امروز ظهر (شنبه 16 تیرماه) برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۷ - ۱۶:۵۵    
مدیرعامل خانه کتاب با بیان اینکه باید در حوزه بازاریابی و اقتصاد، به کتابفروش ها آموزش داد، آمادگی موسسه متبوعش خود را برای اعزام استاد به استان های مختلف در این راستا، اعلام کرد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۷ - ۱۶:۵۵    
کتاب "روزنامه نگاری پهباد" بزودی به همت انتشارات کارگزار روابط عمومی منتسر می شود. به گزارش شارا، این کتاب که همت "مهدی باقریان" تهیه و تدوین شده در پنج گفتار و در قطع رقعی منتشر خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۷ - ۱۶:۵۵    
صبح امروز مراسم تودیع و معارفه رئیس مرکز ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تهران با حضور مدیرکل حوزه شهردار تهران برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۷ - ۱۶:۵۵    
بعید است کسی در ایران ادعای روزنامه نگاری یا خبرنگاری حرفه ای داشته باشد و محمود مختاریان را نشناسد. وقتی پای درسش می نشینی او فقط درس نمی دهد ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۷ - ۱۰:۰۲    
در اجرای اصل 123 قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران، رئیس جمهوری قانون ممنوعیت تبلیغات و معرفی محصولات و خدمات غیرمجاز و آسیب رسان به سلامت در رسانه های ارتباط جمعی داخلی و بین المللی و فضاهای مجازی را ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۷ - ۱۰:۰۲    
حمید شکری خانقاه - روابط عمومی ها برای شفاف سازی، دست از گزارش عملکرد نویسی های فرمایشی بردارند. انتشار گزارش عملکرد برای بافت " موقعیت عادی " مناسب است ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۷ - ۰۹:۴۷    
با حکم مدیرعامل، علیرضا جمال لیوانی رئیس اداره کل روابط عمومی بانک سپه شد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۷ - ۰۹:۴۷    
مسئول کمیسیون انتشار و دسترسی آزاد به اطلاعات در سازمان محیط زیست منصوب شد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۷ - ۰۹:۳۲    
بانک ملی ایران که از دیرباز صرفه جویی در مصرف انرژی را سرلوحه کار خود قرار داده، این روزها نتایج مثبت عملکرد خود در این حوزه را مشاهده می کند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۷ - ۰۸:۳۲    
به مناسبت برگزاری سیزدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی - اینفوگرافیک، بیان دیداری چکیده یک موضوع یا مطلب به شکل عکس ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۶ - ۱۲:۳۸    
طرح ملی شیرین سازی و انتقال آب خلیج فارس به صنایع جنوب شرق کشور که به صورت یک کنسرسیوم و با عاملیت بانک ملی ایران پیاده سازی شده، به سرعت در حال پیشرفت است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۶ - ۱۲:۳۸    
1. Prowly 2. Muck Rack 3. Meltwater 4. Mention 5. Coverage Book 6. Cision 7. Brand24 8. Anewstip 9. Agility PR Solutions 10. Brandwatch 11. Critical Mention ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۶ - ۱۲:۳۸    
نشست دکتر شهبازی سرپرست روابط عمومی و امور بین الملل دانشگاه علوم پزشکی بابل با مسئولین روابط عمومی معاونت ها ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۶ - ۱۲:۳۸    
مدتی است خبر بر کناری امین عارف نیا در فضای مجازی دست به دست می شود ابتدا گفته شده بود که قرار است فرزاد خلفی معاون ارتباطات شهرداری در زمان قالیباف جایگزین وی ود.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۶ - ۱۲:۳۸    
آیین نکوداشت استاد میرزابابا مطهری نژاد در روز پنجشنبه چهاردهم خرداد از سوی گروه مفاخر و نام آوران دامغان با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان و جمعی از تشکل های مردم نهاد با حضور مسوولان ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۶ - ۱۲:۳۸    
دو کتاب ژورنالیسم تلویزیونی و مدیریت منابع انسانی در صنایع خلاق نوشته سید مهدی شریفی عضو هیئت علمی دانشگاه تهران در فرهنگ سرای معرفت رونمایی شد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۶ - ۰۹:۳۰    
کمیسیون امنیتی و معاوضه کالا (SEC) معتقد است هر نوع اطلاعاتی که امنیت ملی را به خطر بیندازد باید به این سازمان شناسانده شود. این کار از طریق بایگانی گزارشهای سالیانه و فصلی انجام می شود.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۶ - ۰۸:۱۵    
به مناسبت برگزاری سیزدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی - پویانمایی می تواند در قالب هر دو رسانه آنالوگ مانند فیلم متحرک، نوار ویدئو یا در رسانه های دیجیتال؛ پویانمایی فِلش ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۶ - ۰۷:۳۰    
دیده بانی ارتباطات اروپا سال 2018 - بزرگترین نظرسنجی ارتباطات استراتژیک در جهان که در 13 ژوئن منتشر شد اخبار جعلی و استرس را به عنوان چالشهایی جدی در سازمانها تائید کرد ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۵ - ۲۰:۱۴    
خدمات یا سرویس ها به هرگونه فعالیت یا مزیت گویند که از یک طرف به طرف دیگر ارائه می شود و لزوماً نامحسوس است و مالکیت چیزی را به دنبال ندارد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۵ - ۲۰:۱۴    
یک کالا عبارت است از یک محصول یا خدمت که توسط چند منبع مختلف بدون هیچ گونه تفاوتی در کیفیت آن به فروش گذاشته می شود ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۵ - ۱۷:۴۴    
دکتر محبوب مهدویان سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد خوی در حکمی امیر هنرور را به عنوان مدیر روابط عمومی این دانشگاه منصوب و از زحمات رضا شکارلو قدردانی کرد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۵ - ۱۷:۴۴    
ویلکاکس-نولت - از دیدگاه روابط عمومی، یوزنت راهی خوب برای توزیع اطلاعات به کاربرانی است که به سازمان شماعلاقه مند می باشند ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۵ - ۱۳:۲۸    
فرشید معتمد - شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- کنفرانس گونر لات از کشورِ آلمان در رابطه با خط مشی بازاریابی روابط عمومی بازی ها برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۵ - ۱۳:۲۸    
رئیس مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی در گردهمایی شورای معاونان و مدیران کل آموزش و پرورش استان های کشور، با اشاره به ضرورت بروزرسانی سایت ها و پورتال های ستادی و استانی گفت: آموزش و پرورش ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۵ - ۰۹:۴۳    
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- کنگره آمریکا (که در آن زمان، تنها یک مجلس بود) ششم جولای سال 1785 به اتفاق آراء دلارDollar را واحد پول آن کشور قرار داد ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۵ - ۰۹:۲۸    
این کمیسیون ، روش های غیرمنصفانة رقابت تجاری و عملکردهای نامناسب و غیرقانونی را مورد بررسی قرار می دهد. تبلیغات و آگهی ها موضوعات مورد نظر این کمیسیون است ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۵ - ۰۰:۰۲    
ترجمه محمد رادفر - دو استاد روانشناس امریکایی، در کتابی با عنوان توهمِ دانا بودن مدعی شده اند که با وجود فراگیر شدنِ آموزش عمومی، بشر کمتر از پیش با حقیقت های زندگی آشنایی دارند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۴ - ۲۲:۴۸    
یورگن هابرماس، یکی از برجسته ترین متفکران معاصر اروپا و جهان به شمار می آید. جایزه رسانه ای سال 2018 آلمان و فرانسه به این فیلسوف نام آشنای آلمانی تعلق گرفت ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۴ - ۲۲:۴۸    
هیچ کس از اشتباه کردن خوشش نمی آید. ما را شرمنده می کند، باعث خشم و نومیدی می شود و بعید است کسی در دنیا باشد که از چنین احساساتی خوشش بیاید اما اشتباه کردن همیشه نتیجه بدی به همراه ندارد ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۴ - ۱۷:۰۲    
مدیرکل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی با انتقاد از برخی حاشیه سازیها توضیحاتی را در رابطه با پخش مطلبی در یک بخش خبری،توضیحاتی ارائه داد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۴ - ۱۶:۰۲    
مدیرکل روابط عمومی استانداری خراسان جنوبی با بیان اینکه عملکرد روابط عمومی ها باید اعلام و رسانه ای شود، گفت:ارزیابی روابط عمومی دستگاه های اجرایی استان در مرحله دوم آغاز شده است.
مشاهده نتایج بیشتر...