پنجشنبه ۰۲ شهریورساعت ۱۳:۴۵Aug 2017 24

شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران - شارا (shara.ir)

شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران 29 اسفند 1393 شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران 29 اسفند 1394 شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران 1 فروردین 1395 شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران 31 فروردین 1396 شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران 31 اردیبهشت 1396 شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران 1 خرداد 1396 شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران 31 تیر 1396 شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران 1 مرداد 1396 شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران 1 شهریور 1396 شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران 2 شهریور 1396 
  ۲ دقیقه پیش    
با حکم رئیس صداوسیما، محمد حسین رنجبران به سمت مدیرکل روابط عمومی این سازمان منصوب شد.
  ۵ ساعت پیش    
گاهی اوقات حتی باتجربه ترین بازاریابان ایمیل هم اشتباهاتی انجام می دهند که تمام زحمات شان هدر می رود. در این مقاله پنج اشتباه که در ایمیل صورت می گیرد و راهکارهایی برای جلوگیری از آن ها ارائه می شود.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۱ - ۱۵:۴۸    
دوره زمانی بررسی درخواست تسهیلات کلان در بانک ملی ایران به میزان قابل توجهی کاهش یافته است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۱ - ۱۰:۳۳    
رئیس مرکز ملی فضای مجازی با اشاره به آمار 3درصدی استفاده از فیلترشکن در ترافیک اینترنت کشور، اظهار کرد: نگاه دولت کنونی به لیست سیاه فضای مجازی ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۱ - ۱۰:۳۳    
اگر شرکتی بخواهد در دنیای پر از رقابت و دگرگون امروز خود را از سایر رقبا جدا سازد و دل مشتریان بالقوه و بالفعل خود را به دست آورد و آنها را وادار سازد تا از میان تعداد زیادی از محصولات و خدمات ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۱ - ۱۰:۳۳    
مشاهده خبر یکی از موارد پرطرفدار در یوتیوب است و به همین دلیل یوتیوب بخش خبرهای فوری را به اپلیکیشن و وب سایت خود اضافه کرد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۱ - ۱۰:۳۳    
بالغ بر دو سوم شرکت های بزرگ تجاری در انگلستان به عدم آمادگی و آموزش کارکنان خود در برابر حمله های سایبری اعتراف کرده اند. پژوهش ها و تحقیقات انجام شده در انگلستان نشان می دهد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۱ - ۱۰:۳۳    
درباره تبلیغات در شبکه های اجتماعی مطالب زیادی ارائه شده است. در این مطلب که به نقل از پارک بازاریابی ایران ارائه می شود راهکارهای تبلیغات در شبکه های اجتماعی را به صورت مختصر مرور می کنیم.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۱ - ۱۰:۳۳    
به طور کلی می توان اینترنت مارکتینگ را به این صورت تعریف کرد: انجام تمام یا بخشی از فعالیت های مارکتینگ از طریق اینترنت ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۱ - ۱۰:۳۳    
در همایشی از مدیران روابط عمومی های برتر استان قدردانی شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۱ - ۱۰:۳۳    
اغلب اوقات جلسات اداری به جای اینکه راهگشای مسائل و مشکلات حقیقی شرکت یا سازمان باشند، با اتلاف وقت مدیر و کارمندان، بازدهی شرکت را پایین می آورند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۱ - ۱۰:۳۳    
مشاور استاندار و مدیر کل روابط عمومی استانداری همدان بر اطلاع رسانی از خدمات دولت بخصوص در هفته دولت از سوی روابط عمومی های استان تاکید کرد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۱ - ۱۰:۳۳    
مدیر کل آموزش و پرورش کردستان در نشست کارشناسان روابط عمومی شهرستانها و مناطق تابعه استان، اطلاع رسانی دقیق و به موقع را یکی از ویژگی های روابط عمومی پویا عنوان کرد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۱ - ۱۰:۱۸    
همه ما افرادی را می شناسیم که به نظر همیشه مضطرب و پر از استرس می آیند؛ کسانی که ادعا می کنند زیر فشار کار و حجم بسیار زیاد پروژه ها مدفون شده اند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۱ - ۱۰:۱۸    
با گسترش موبایل و هوشمند شدن آن و همچنین میزان استفاده کاربران آنها، فرصتی طلایی برای بازاریابی با موبایل پدید آمده است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۱ - ۰۸:۱۸    
هر کلمه ای که در یک ایمیل می نویسید بر روی خواننده اثر می گذارد و مخاطب شما با خواندن کلمات متوجه لحن و حالات شما می شود ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۱ - ۰۰:۰۳    
هر کسب وکاری در یک نقطه از فعالیت های خود با بحران مواجه می شود، در چنین شرایطی نقش روابط عمومی بیش از هر چیز دیگری اهمیت دارد ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۱ - ۱۷:۰۳    
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- کاربران ایرانی به زودی می توانند از توئیتر استفاده کنند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۱ - ۱۶:۴۸    
کاربران سامانه بانکداری الکترونیکی بانک ملی ایران بام به زودی در چهار قرعه کشی شرکت می کنند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۱ - ۱۶:۴۸    
اولین همایش "پدافند غیر عامل" بانک ملی ایران با حضور عباس شفیعی معاون پشتیبانی و رییس کمیته پدافند غیر عامل، حسین بارانی معاون منابع انسانی ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۱ - ۱۶:۴۸    
رئیس مرکز افکار سنجی دانشجویان ایران (ایسپا) گفت: مدیران روابط عمومی باید در ارتباطات خود به کرامت انسانی توجه کنند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۱ - ۱۲:۴۸    
مهلت افتتاح حساب و یا تکمیل موجودی برای شرکت در سی و هشتمین مرحله قرعه کشی حساب های قرض الحسنه پس انداز بانک ملی ایران امروز به پایان می رسد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۱ - ۱۲:۴۸    
مدیر عامل بانک ملی ایران گفت: بر اثر تلاش های صورت گرفته، مطالبات غیرجاری این بانک از 130 هزار میلیارد ریال در مرداد ماه 1392 که معادل 17 درصد سهم از کل مطالبات معوق شبکه بانکی کشور بود ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۱ - ۱۲:۴۸    
نیره پیروزبخت، رییس سازمان ملی استاندارد ایران طی حکمی سیدجمال هادیان طبائی زواره، مدیرکل دفتر روابط عمومی و ارتباطات بین الملل این سازمان را به عنوان سخنگوی رسمی سازمان ملی استاندارد ایران منصوب کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۱ - ۰۹:۳۳    
هر چقدر هم که محصولات یا خدمات شرکت شما فوق العاده باشد، اگر برای آنها تبلیغات نکنید، هیچ کس از وجود آنها آگاه نخواهد شد ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۱ - ۰۹:۳۳    
دن شوبیل معتقد است هر کاری که انجام می دهید بیان می کند چه کسی هستید، چطور برنامه ریزی می کنید و همین مسئله باعث می شود برای دیگران به یادماندنی شوید.
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۱ - ۰۹:۱۸    
هر کسی که با موضوع مدیریت آشناست، همیشه با این سوال بنیادین روبه رو است که چه مواردی برای نگهداشت و رشد سازمان از اولویت های اصلی قلمداد می شود ؟
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۱ - ۰۹:۱۸    
به تازگی یک پیشنهاد شغلی را از دست دادم. قرار بود هفته آینده کار خود را آغاز کنم. بعد از اینکه برگه پیشنهاد شغلی را امضا کردم و نزد مسوول استخدام بازگشتم، یادم آمد که در ماه اکتبر ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۱ - ۰۹:۱۸    
اخلاق کسب وکار (اخلاق سازمانی) شکلی از اخلاق کاربردی یا اخلاق حرفه ای است که به بررسی اصول اخلاقی و مشکلات اخلاقی که در یک محیط کسب وکار به وجود می آید می پردازد ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۱ - ۰۹:۱۸    
برای اینکه یک شرکت بتواند سرمایه گذاران را به سوی خود جلب کند، داشتن اهداف بلندمدت ضروری است. مدیران باید بتوانند این اهداف را به صورت کمی و کیفی بیان و آنها را به سرمایه گذاران خود معرفی کنند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۱ - ۰۹:۱۸    
نظرسنجی های جدید (عمدتا در آمریکا و کانادا) نشان می دهد بیشتر کارکنان در شغل شان احساس شادی ندارند. برخی افراد آنقدر احساس ناراحتی در کار دارند که می خواهند شغل تازه ای پیدا کنند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۱ - ۰۹:۱۸    
گوگل می تواند با استفاده از الگوریتم جدیدی، واترمارک و نوشته های روی تصاویر را بدون استفاده از نرم افزارهای فتوشاپ حذف کند ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۱ - ۰۹:۱۸    
مدیرعامل شرکت مخابرات ایران در واکنش به انتقاد کاربران از کیفیت اینترنت این شرکت وعده داد کیفیت اینترنت شرکت مخابرات ایران تا پایان امسال متحول خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۱ - ۰۹:۱۸    
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: یکی از مهم ترین اقداماتی که باید به سرعت انجام پذیرد اصلاح تعرفه های سرویس های اینترنتی است که از قبل مانده و این کار اولویت نخست من است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۱ - ۰۹:۱۸    
یک شرکت نوپای آمریکایی – نروژی به نام کولوس درصدد راه اندازی بزرگ ترین پایگاه داده جهان در شمال نروژ و در مجاورت قطب شمال است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۱ - ۰۹:۱۸    
عصب شناسی؛ در سال های گذشته همواره یک روش خاص برای میزان اثربخشی تبلیغات استفاده شده است: تیم متمرکز ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۱ - ۰۸:۳۳    
در عرصه روابط عمومی، شما خیلی در دیدرس رسانه های قرار دارید. افراد حرفه ای در عرصه روابط عمومی همیشه برای خبرهای خوب باخبر می شوند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۰ - ۲۲:۰۲    
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- بانک ملی ایران به مناسبت هشتاد و نهمین سالگرد تاسیس، یک مسابقه اینستاگرامی برگزار می کند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۰ - ۲۲:۰۲    
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- مدیر عامل بانک ملی ایران گفت: کارآمدتر کردن کارکنان، هدف مهم و اساسی این بانک در حوزه منابع انسانی است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۰ - ۲۱:۳۲    
مدیر روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه آذربایجان شرقی از برگزاری دوره های آموزشی روابط عمومی های کل کشور در تبریز با هدف تبلیغ رویداد بزرگ و بین المللی تبریز 2018 در دیگر استان ها خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۰ - ۲۱:۳۲    
کرسی ارتباطات علم و فناوری با موافقت و مشارکت سازمان آموزشی، علمی و فرهنگی ملل متحد (یونسکو)، برای نخستین بار در دانشکده علوم ارتباطات دانشگاه علامه طباطبائی تاسیس می شود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۰ - ۱۶:۴۶    
در پی رای اعتماد نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی به دکتر مسعود کرباسیان به عنوان وزیر امور اقتصادی و دارایی، دکتر محمد رضا حسین زاده مدیرعامل بانک ملی ایران طی پیامی ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۰ - ۱۶:۴۶    
عضو هیات مدیره بانک ملی ایران گفت: بانک ملی ایران با توسعه شعب خود در شهرهای نجف، بغداد و بصره کشور عراق، آماده ارائه خدمات بانکی به مشتریان است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۰ - ۱۶:۴۶    
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- راه اندازی سیستم اتوماسیون بانک ملی ایران اثر بسیار شگرفی در کاهش هزینه های اداری داشته است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۰ - ۱۳:۴۶    
وقتی پای موفقیت به میان می آید، همه فکر می کنند بی تردید اشخاص باهوش در این زمینه پیشگامند. اما نتایج آخرین پژوهش کرول دوئک روانشناس دانشگاه استنفورد که تمام دوران زندگی شغلی خود را به کند و کاو در ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۰ - ۰۹:۳۲    
عضو هیات مدیره شرکت مخابرات ایران گفت: با یکپارچه شدن IP شبکه شرکت مخابرات عملیات سوئیچینگ از مراکز مخابراتی به لایه بالاتری منتقل می شود که با تغییر شکل سوئیچ های کشور ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۰ - ۰۹:۳۲    
کسب و کارهای دیجیتال این روزها طیف گسترده ای از علاقه مندان را جذب کرده اند. هرچند در ایران این شیوه از درآمدزایی چندان سابقه ندارد،
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۰ - ۰۹:۳۲    
قرار است یک شرکت تولیدکننده موبایل با همکاری گوگل موبایلی جدید بسازد. به نظر می رسد شیائومی مشغول همکاری با گوگل برای ساخت یک تلفن هوشمند اندرویدی جدید است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۰ - ۰۹:۱۷    
با پیشرفت تکنولوژی، استفاده از پادکست ها هم در حال افزایش است. یک مطالعه که در می 2014 انجام گرفت نشان داد که 1. 7 درصد از مجموع زمان آمریکایی ها صرف گوش دادن به پادکست ها می شود ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۰ - ۰۹:۱۷    
سازمان ها همواره به رهبرانی نیاز داشته اند که بتوانند چالش های پیش رو را به محض وقوع شناسایی کنند و به موقع واکنش نشان دهند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۰ - ۰۹:۱۷    
اتوماسیون یا خودکارسازی کلمه ای طلایی در دنیای کسب و کار امروز به شمار می رود. هر چه بیشتر خودکارسازی انجام دهید، می توانید سریع تر حرکت کنید،
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۰ - ۰۹:۱۷    
معرفی کابینه جدید دولت دوازدهم، می تواند دربردارنده فرصت ها و تهدیدهایی جدی باشد. در این نوشتار می کوشیم به یکی از تهدیدهای مهم در این باره اشاره و در حد توان خود راه های مقابله با آن را بیان کنیم.
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۰ - ۰۸:۱۸    
آریا - حقیقت این است که شما بدون داشتن اندکی فعالیت در حوزه روابط عمومی، اصلاً قادر به بازاریابی کردن نیستید و همچنین بدون داشتن حداقل فعالیتی در حوزه بازاریابی هم قادر به هیچ فعالیتی در حوزه روابط ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۹ - ۲۰:۳۷    
رالف والدو امرسون، فیلسوف و نویسنده ی آمریکایی معتقد است، اولین سوالی که باید از یک نابغه یا کسی که کار متفاوتی انجام داده است ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۹ - ۱۶:۳۷    
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- مجوز فعالیت صندوق سرمایه گذاری اعتماد کارگزاری بانک ملی ایران از سوی سازمان بورس و اوراق بهادار صادر شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۹ - ۱۴:۲۲    
در این دوره با مفاهیم و فنون مدیریت استراتژیک روابط عمومی آشنا خواهید شد. همچنین تحقیقات استراتژیک، برنامه ریزی استراتژیک، ارتباطات استراتژیک ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۹ - ۱۳:۳۷    
به گزارش شارا از روابط عمومی شورای اسلامی شهر کاشان، سیصد و چهاردهمین نشست رسمی به عنوان آخرین جلسه علنی شورای چهارم به موضوع بررسی گزارش عملکرد شورای اسلامی شهر کاشان توسط روابط عمومی اختصاص یافت.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۹ - ۱۳:۰۷    
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- رئیس سازمان امور دانشجویان وزارت علوم مدیرکل حوزه ریاست و روابط عمومی این سازمان را منصوب کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۹ - ۱۲:۳۷    
دکتر بهرام سبحانی، مدیرعامل شرکت فولادمبارکۀ اصفهان، در جمع خبرنگاران ضمن تأیید و حمایت از برنامه های محمد شریعتمداری ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۹ - ۱۱:۵۲    
علی محمد یوسفیان معاون فرماندار در گردهمایی مسئولان روابط عمومی ادارات شهرستان آران و بیدگل که در محل سالن 4 دی فرمانداری برگزار شد با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنرگفت ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۹ - ۱۱:۳۷    
مدیرعامل بانک ملی ایران گفت: در 25 روز نخست ماه مرداد، بیش از 25 هزار فقره تسهیلات ضربتی قرض الحسنه ازدواج در بانک ملی ایران پرداخت شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۹ - ۰۹:۳۷    
پای استیکرها و اموتیکن ها(شکلک ها) را به ایمیل های کاری باز نکنید زیرا شما را فاقد صلاحیت و غیرحرفه ای نشان می دهد ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۹ - ۰۹:۳۷    
تنها راهکار حل تهدید علیه دامنه های اینترنتی ایرانی، ایجاد یک ثبت کننده بین المللی دامنه های GTLD ویژه ایرانیان است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۹ - ۰۹:۳۷    
تمام فعالیت هایی که ما در بازاریابی اینترنتی انجام می دهیم به منظور بهبود کسب و کار است. بازاریابی اینترنتی به قدری گسترده و پیچیده است که بسیاری از موارد و نکاتی را که می توان از آن برای تأثیرگذاری ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۹ - ۰۹:۳۷    
مدیریت بازاریابی و فروش و تبلیغات (Marketing management) دارای جایگاه بسیار وسیعی در شرکت های بزرگ و حتی کوچک و متوسط است ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۹ - ۰۹:۳۷    
به نظر شما نحوه ارتباط با مشتریان در یک دندانپزشکی با یک مرکز توزیع میوه یا مواد غذایی چقدر تفاوت دارد؟
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۹ - ۰۹:۳۷    
این روزها همه ترجیح می دهند کودکان شان کدنویسی و علوم فنی-مهندسی را یاد بگیرند، درحالی که متخصصان علوم انسانی نیز نقش بسیار مهمی در شرکت ها ایفا می کنند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۹ - ۰۹:۳۷    
ششمین دوره آئین تقدیر از سرآمدان روابط عمومی ایران روز چهارشنبه 25 مرداد با حضور حسین مهری معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات و مدیرعامل شرکت پست جمهوری اسلامی ایران ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۹ - ۰۹:۲۲    
شرکت کداک به عنوان مورد کلاسیکی از یک رهبری صنعتی که در پیش بینی برای تطابق با آینده دیجیتال شکست خورده، زبانزد شده است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۹ - ۰۹:۲۲    
اگر شما یک رهبر سازمانی با تجربه هستید، ممکن است تصور کنید که تشخیص یک تیم مسموم آسان است؛
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۹ - ۰۹:۲۲    
بسیاری از کارشناسان و صاحب نظران دنیای مدیریت و رهبری بر این اعتقادند که وظیفه و کارکرد اصلی مدیران یک چیز بیشتر نیست و آن استفاده حداکثری و فوق العاده از توانمندی های کارکنان و تبدیل افراد معمولی به ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۹ - ۰۹:۲۲    
اینستاگرام امروز بخش Direct Messages خود را ارتقا داد و کاربران از این به بعد می توانند با استفاده تصویر یا فیلم اختصاصی خود، به شیوه ای جدید به پیغام های ارسال شده دوستان در این قسمت پاسخ دهند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۹ - ۰۹:۲۲    
رشد اطلاعات در دنیای مدرن دیجیتال امروزی، پردازش، ذخیره و تامین امنیت را به موضوعی جدی تبدیل کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۹ - ۰۹:۰۷    
همه ما قبلاً به نوعی چنین تجربه ای را داشته ایم – وارد یک فروشگاه می شوید، مثلاً به اتاق پرو می روید یا بخش صندوق و ... و با یک متصدی روبرو می شوید درواقع اصلاً در آنجا حضور ندارد و جای دیگری است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۹ - ۰۸:۲۲    
آریا - رسانه های دیجیتال موجب شده اند تا عرصه رقابت برای کسب وکارهای کوچک به نسبت برندهای بزرگ در سطحی برابر قرارگرفته و کسب نتایج قابل اندازه گیری را از طریق اصول روابط عمومی دیجیتال از هر زمان ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۱۶:۵۲    
شرکت بیمه دانا به مددجویان کمیته امداد امام خمینی(ره) استان خراسان شمالی مبلغ 25. 000. 000. 000 ریال خسارت پرداخت کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۱۵:۵۲    
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- بانک ملی ایران طی سه ماه نخست امسال بیش از 47 هزار میلیارد ریال اسناد خزانه واگذار کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۱۳:۲۲    
مسئولان روابط عمومی ها با اصحاب رسانه به ویژه خبرگزاری جمهوری اسلامی(ایرنا) برای انعکاس ویژه برنامه های هفته دولت نسبت به گذشته ارتباط بیشری برقرار کنند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۱۲:۵۲    
پس از وقایع خشونت بار شارلوتزویل در آمریکا، شرکت های بزرگ تکنولوژی نظیر گوگل، اپل و فیس بوک فورا وارد عمل شدند و محتوا یا حساب های راست گرایان مرتبط با شارلوتزویل را حذف کردند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۱۲:۳۷    
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- دونالد ترامپ رئیس جمهوری ایالات متحده طرح تاسیس مرکز مستقل فرماندهی سایبری را که مدتها در وزارت دفاع معطل مانده بود تایید کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۱۲:۰۷    
پروین خدادادی حدادان خبرنگار حوزه حمل و نقل - در شبکه چرخی، رهبر به عنوان کانون و مرکز این ارتباطات فعالیت می کند و در شبکه زنجیره ای یک زنجیر فرماندهی رسمی وجود دارد ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۱۲:۰۷    
انتظار این است وزیر پیشنهادی فرهنگ و ارشاد اسلامی تدوین برنامه جامع را برای ایجاد توازن رسانه ای و ارتقای روابط عمومی ها در اولویت و مد نظر قرار دهد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۱۰:۰۸    
تمسا یکی از ابزارهایی است که به تازگی به بازار معرفی شده و در مدتی کوتاهی توانسته است بخش اعظمی از نیازهای فعالان روابط عمومی را برطرف سازد ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۱۰:۰۸    
آیا مشتریان به راحتی چیزی را فراموش می کنند؟ عموماً زمانی که خلف وعده یا تجاوزی در حق وحقوق آن ها صورت می گیرد، به سختی جبران شده و از ذهن آن ها زدوده می شود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۰۹:۲۳    
"جشنواره مالک اشتر " روابط عمومی سپاه ناحیه اشکذر به عنوان برترین روابط عمومی سپاه استان معرفی شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۰۹:۰۸    
باج افزارها، حملات DDOS و استفاده از اخبار جعلی، از تهدیدهای امنیتی هستند که از سال 2016 کاربران فضای مجازی را مورد حمله قرار داده و از جمله مهم ترین تهدیدات جدید نیز به شمار می روند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۰۹:۰۸    
دستورات و جست وجوی صوتی گوگل با 30 زبان دیگر بومی سازی شد. گوگل از طریق همکاری با کشورهای مختلف و دریافت نمونه صوتی های کاربران توانست 30 زبان دیگر به دیتابیس دستورات صوتی خود بیفزاید.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۰۹:۰۸    
در دنیای امروز تکنولوژی بسیاری از کارها را راحت کرده است. هرساله نرم افزارها و گجت های مختلفی به منظور صرفه جویی هرچه بیشتر در وقت شما به بازار معرفی می شود ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۰۹:۰۸    
ما اغلب به برندهایی که از محصولات شان استفاده می کنیم، وفادار هستیم، چرا که آنها ارزش هایی را ارائه می کنند که سایرین آن را ارائه نمی کنند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۰۹:۰۸    
آنچه امروز به معنی محتوا مطرح می شود با مفهوم محتوا که در گذشته کاربرد داشت و تعریف می شد کاملا متفاوت است و مفهوم محتوا تا حدودی دگرگون شده است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۰۹:۰۸    
پرسش: صاحب کسب و کار متوسطی هستم و قصد دارم برای شرکت واحد مدیریت ارتباط با مشتری راه اندازی کنم. چه توصیه ای برای من دارید؟
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۰۸:۵۳    
تیم گراهام - دنیزوسکی، استفاده از عبارات "antifa" یا "ضد فاشیست" را توصیه نمی کند، و باید به آن ها به عنوان "حسن تعبیری" برای "کمتر کردن شفافیت اعتقادات واقعی خود و قابل قبول تر کردن آن برای طیف وسیع ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۰۸:۵۳    
وقتی شرکت ها تکنولوژی های جدید را وارد بازار می کنند، هیچ وقت نمی توانند مطمئن باشند که بازار چه واکنشی به این محصول جدید نشان خواهد داد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۰۸:۵۳    
کارآفرینان به ندرت نقش های مدیریتی را می پذیرند. این روزها بهره وری به نگرانی همگانی تبدیل شده است. کتاب ها، مقالات ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۰۸:۵۳    
بیشتر استارت آپ ها شکست می خورند و عمر آنها اغلب کم است. یک استارت آپ معمولی به طور متوسط 20 ماه فعالیت می کند و تا بسته شدن کامل درهایش حدود 3/1 میلیون دلار زیان مالی متحمل می شود ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۰۸:۲۳    
محمدرضا گل آقائی - در طی زمان و با ظهور ارتباطات پیچیده آنلاین، همچنان یک موضوع از قطعیت برخوردار می باشد ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۰۸:۰۸    
آریا - برخی از استراتژی های روابط عمومی قابل استفاده و بکارگیری در هر کسب و کاری می باشند و شما به منظور بهره مند شدن از آنها فقط و فقط نیاز به بکار بردن آنها در کمپین بازاریابی خودتان دارید.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۰۳:۰۸    
مدیر موقت جدید دفتر ارتباطات رئیس جمهوری آمریکا سابقا مدل بوده و 28 ساله است. هوپ هیکس، که به تازگی پا به عرصه سیاست گذاشته، یکی از مهم ترین مشاوران دونالد ترامپ است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۰۲:۵۳    
هکرهای چینی روشی جدید برای هک کردن iOS یافتند که امکان دسترسی به رمز اسمارتفون را به آنها می دهد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۰۲:۵۳    
آری گلدکایند، وکیل جنایی و ستون نویس امور حقوقی در نشریه Toronto Star مقاله جالبی را در مورد اعتیاد روزافزون به استفاده از گوشی های هوشمند نوشته است که در اینجا چکیده ای از آن ارائه می شود.
مشاهده نتایج بیشتر...