چهارشنبه ۲۷ دیساعت ۰۶:۴۴Jan 2018 17

شیرازه (shiraze.ir)

شیرازه 29 اسفند 1393 شیرازه 29 اسفند 1394 شیرازه 30 اسفند 1395 شیرازه 1 فروردین 1396 شیرازه 31 اردیبهشت 1396 شیرازه 1 خرداد 1396 شیرازه 1 تیر 1396 شیرازه 31 مرداد 1396 شیرازه 31 شهریور 1396 شیرازه 30 مهر 1396 شیرازه 30 آبان 1396 شیرازه 30 آذر 1396 شیرازه 1 دی 1396 شیرازه 2 دی 1396 شیرازه 3 دی 1396 شیرازه 4 دی 1396 شیرازه 5 دی 1396 شیرازه 6 دی 1396 شیرازه 7 دی 1396 شیرازه 8 دی 1396 شیرازه 9 دی 1396 شیرازه 10 دی 1396 شیرازه 11 دی 1396 شیرازه 12 دی 1396 شیرازه 13 دی 1396 شیرازه 14 دی 1396 شیرازه 15 دی 1396 شیرازه 16 دی 1396 شیرازه 17 دی 1396 شیرازه 18 دی 1396 شیرازه 19 دی 1396 شیرازه 20 دی 1396 شیرازه 21 دی 1396 شیرازه 22 دی 1396 شیرازه 23 دی 1396 شیرازه 24 دی 1396 شیرازه 25 دی 1396 شیرازه 26 دی 1396 
  ۹ ساعت پیش    
رهبر معظم انقلاب در دیدار شرکت کنندگان در سیزدهمین کنفرانس اتحادیه بین المجالس سازمان همکاری اسلامی اقدام اخیر امریکا نسبت به قدس را غلط زیادی خواندند و گفتند ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۵:۰۴    
فرمانداران شهرستان های ممسنی و پاسارگاد و بخشدار بخش سده اقلید فارس آمادگی خود را برای پیگیری و رسیدگی به مشکلات خانواده های چهار جان باخته نفتکش سانچی که اهل این استان هستند اعلام کردند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۴:۱۴    
طبق اعلام رئیس کمیسیون گردشگری شورای اسلامی شهر شیراز با توجه به ظرفیت محدود بنای تاریخی دروازه قرآن بحث تبدیل به موزه قرآنی شدن این بنا منتفی شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۳:۴۴    
کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات در آخرین جلسه خود، جدول تعرفه های جدید اینترنت را اصلاح کرد؛ برمبنای این اصلاحات صورت گرفته، کف تعرفه ماهانه اینترنت ارزان تر از قبل شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۳:۳۴    
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۳:۲۴    
روزنامه ها در لابه لای گزارش ها و سرمقاله ها، قسمتی از صفحات خود را به اخبار روزهای گذشته یا اخبار ویژه اختصاص می دهند که در ادامه به آنها اشاره می کنیم.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۳:۲۴    
پنجمین دوره مسابقات آفرود قهرمانی استان فارس با حضور رانندگان برتر استان در پیست بزرگ آفرود شهرستان فسا برگزار شد
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۳:۰۴    
به گفته محققان، خوردن صبحانه سرشار از فیبر حاوی جو دوسر و میوه و سبزیجات کافی در طول روز می تواند از تحلیل استخوان ها پیشگیری نماید.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۳:۰۴    
جعبه سیاه نفتکش سانچی که توسط امدادگران چینی پیدا شده، قرار است برای بازیابی اطلاعات به پاناما، محل ثبت کشتی فرستاده و با حضور نمایندگانی از ایران و چین بازخوانی شود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۲:۴۴    
مشاور رئیس سازمان جهاد کشاورزی هرمزگان گفت: طرح پلاک کوبی شترهای استان از اول دیماه آغاز شده و تاپایان امسال10 هزار نفر شتردرقالب 2 قرار داد پلاک کوبی می شوند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۲:۰۴    
دکتر غلامزاده مدیر کل پزشکی قانونی استان فارس گفت: نمونه گیری ژنتیک از خانواده کاپیتان و سه خدمه دیگر نفتکش حادثه دیده ایرانی در آزمایشگاه ژنتیک پزشکی قانونی فارس صورت پذیرفت.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۲:۰۴    
همسر امانوئل ابوئه بعد از به نام خود کردن تمام اموال او و بعد از آن طلاق اکنون زندگی عجیبی برای بازیکن سابق آرسنال رقم زده است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۲:۰۴    
میزان افزایش حقوق و دستمزد کارکنان دولت برای سال آینده بین 10 تا 18درصد به تناوب و بر اساس میزان دریافتی سال1396 در کمیسیون تلفیق مجلس شورای اسلامی به تصویب رسید. ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۱:۵۴    
نگذاریم با مدیریت نشدن و عدم همدردی های به موقع در حوادث، مردم ایران را در دریای غم و ناامیدی از عدم پیگیری های به موقع غرق کند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۱:۴۴    
مجید قصابی اروجی، مردی که بارها در توفان های سهمگین دریا گیر افتاده است، اما زنده و سالم به وطن بازگشته اما انگار داستان سانچی و مجید جور دیگری رقم خورده است
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۱:۲۴    
دوستان دوران مدرسه کیم جونگ اون اطلاعات جالبی درباره رفتار ها و نحوه برخورد او در زمان کودکی اش ارائه کردند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۱:۲۴    
مدیرکل صدا و سیمای فارس گفت: با راه اندازی سامانه دیجیتال نسل جدید T2 در قلعه سنگی بوانات، مردم بخش مرکزی و روستاهای اطراف آن از نعمت 33 شبکه تلویزیونی و رادیویی دیجیتال بهرمند شدند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۱:۰۴    
مدیر پروژه پدیده سرو سروستان گفت: مجتمع فرهنگی، ورزشی و تفریحی پدیده سرو سروستان در ضلع شمالی میدان معلم سروستان احداث می شود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۱:۰۴    
آقای روحانی در حالی، حتی پیامبر خدا را هم قابل نقد می داند که خود تاکنون هیچ نقدی را از سوی هیچ منتقدی بر نتافته و با اهانت و ناسزاهای دور از شأن یک رئیس جمهور به منتقدان تاخته است!
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۰:۵۴    
سی و نه سال پیش در چنین روزی، شاه ایران فرار را بر قرار ترجیح داد. به نظر مشاور امنیتی کاخ سفید خروج شاه از کشور می توانست زمینه را برای کودتای نظامی ها فراهم کند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۰:۴۴    
یک پیرزن با روش ابداعی خود به جنگ بیماری سرطان رفت و در کمال تعجب از آن نتیجه گرفت.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۰:۲۴    
خواندن نماز طلب باران وقتی مستحب است که نهرها خشک شود و باران نبارد .
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۰:۲۴    
اداره هواشناسی نی ریز طی اطلاعیه ای توصیه هایی را به کشاورزان ارائه کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۰:۱۴    
در حالی که همچنان بخش مسکن در رکودی نسبی به سر می برد، آخوندی وزیر راه و شهرسازی در تازه ترین واکنش و انتفاد خود این عدم تحرک بیشتر بخش مسکن را به بی توجهی بانک مرکزی و عدم تخصیص اعتبار نسبت داد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۰:۱۴    
آیا تاوان مشکلات مالی مدارس را باید خانواده دانش آموزان بدهند یا وزارت آموزش و آیا رواست که اولیای دانش آموزان در مشکلات مالی آموزش کشور سهیم شوند .
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۰:۱۴    
موتور این هوراکان به دو عدد توربوشارژر مجهز شده است ضمن اینکه برخی قطعات داخلی موتور نیز تقویت شده اند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۰:۱۴    
یک شرکت تجاری انگلیسی، پنجمین الماس بزرگ جهان را در لسوتو کشف کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۰۹:۵۴    
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان تهران گفت: ما تنها کشور دنیا هستیم که با بحث قاچاق کالا رو به رو می باشیم؛ چراکه ورود کالا به کشورمان سازمان یافته نیست.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۰۹:۵۴    
سید حسین حسینی دروازه بان شیرازی تیم استقلال تهران و رکورد دار کلین شیت در لیگ ایران شب گذشته در برنامه نود حضور یافت.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۰۹:۴۴    
رئیس هیات تیر و کمان فارس گفت: سارا تبیان، بانوی کماندار شیرازی به اردوی تیم ملی تیر و کمان دعوت شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۰۹:۴۴    
حمید مبرز، شناگر سابق تیم ملی ایران، که در استرالیا زندگی می کند، در یک حادثه تصادف به کما رفته و همسرش نیز این سانحه جان باخته است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۰۹:۱۴    
استاندار فارس گفت: مشکلات خانواده های جانباختگان استان فارسی نفتکش سانچی را به دقت بررسی و رسیدگی خواهیم کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۰۹:۰۴    
این پروژه شبیه به مقبره شهید دوران است و مقرر شده همراه کف سازی و محوطه سازی اطراف آن انجام شود که در صورت تامین منابع مالی به سرعت کارهای اجرایی آن صورت می گیرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۰۸:۴۴    
نقش پیاده روها در سپیدان تغییر کرده وبه محلی برای پارک خودروها مبدل شده؛ توقف خودرو درپیاده روها، مقابل چشمان پلیس راهور امری است که برای شهروندان امری عادی شده است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۰۸:۳۴    
وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی و رییس کمیته پیگیری نفت کش سانچی گفت که یکی از ابهامات در حادثه برای سانچی این است که چرا این نفتکش علامتی به کشتی چینی نداد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۰۸:۳۴    
استان فارس حدود 5 میلیون نفر جمعیت دارد بنابراین بازار این استان با بازار کشوری مانند عمان برابری می کند با این تفاوت که دردسرهای صادرات کالا را ندارد بنابراین کارخانجات مختلف کشور نگاه ویژه ای به ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۰۸:۲۴    
این روزها حال بازار کشور و خصوصا شهر فراشبن خوش نیست و فقط حاجی بازاری هایی که ماهانه میلیون ها تومان اجاره می گیرند کارشان سکه است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۰۸:۲۴    
نخستین نمایشگاه گیاهان دارویی به همراه 3 نمایشگاه دیگر به صورت همزمان 26 تا 29 دی ماه در شیراز برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۰۸:۱۴    
اولین نشست خبری فرمانده جدید نیروی انتظامی شهرستان کازرون با حضور خبرنگاران رسانه های مختلف در مرکز فرماندهی این نهاد برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۰۰:۳۴    
رئیس کمیسیون برنامه، بودجه، امور حقوقی و املاک شورا خطاب به شهردار شیراز گفت: از بکارگیری هرگونه نیرویی بر خلاف مقررات و بدون مجوز و ضرورت در شهرداری خودداری و اقدامات شورای استخدامی شهرداری در صدور ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۰۰:۱۴    
استاندار فارس گفت: در بازدید وزیر راه از پروژه آزاد راه شیراز -اصفهان اعلام شد که این پروژه پیشرفت 63 درصدی داشته اما امروز اعلام می شود که پیشرفت 60 درصدی دارد!
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۲۱:۴۴    
این روزها داغ سنگین از دست دادن زحمتکشان مظلوم حادثه سانچی همه را ماتمزده کرده و گمانه زنی در رابطه با این حادثه نقل محافل شده است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۲۱:۱۴    
خزانه دار شورای شهر شیراز با اظهار اینکه حدود 40 درصد بودجه سال 96 محقق شده است، گفت: بیشترین درآمد وصولی در آخر سال است؛ احتمال می دهیم وضعیت خیلی بهتر شود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۱۷:۰۴    
شهردار شیراز از تعهدات مالی 3 هزار میلیارد تومانی شهرداری خبر داد و گفت: این مبلغ مجموع بدهی درخصوص جمع اوراق مشارکت، املاکی که در مسیر پروژه های عمرانی قرار گرفته ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۱۵:۰۴    
به گفته معاون رئیس جمهور؛ لایحه بودجه سال 97 برنامه یک ساله دولت بر مبنای 4 سال برنامه ای است که به مردم وعده داده شده است و گشایش های سال جاری در سال آینده کم نخواهد شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۱۴:۰۴    
عضو هیات ممیزه دانشگاه علوم پزشکی شیراز گفت: دکتر زهرا امیرغفران با تصویب هیات ممیزه دانشگاه علوم پزشکی به عنوان نخستین بانوی استاد این دانشگاه، به رتبه استاد برتری ارتقا یافت.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۱۳:۵۴    
نماینده ولی فقیه در استان فارس طی پیامی در گذشت کارکنان کشتی سانچی را تسلیت گفت.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۱۳:۵۴    
دبیر جشنواره فیلم فجر استان فارس از برگزاری این رویداد فرهنگی در تاریخ 12 تا 22 بهمن ماه در شیراز خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۱۳:۴۴    
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی و رئیس هیئت های امنای استانی با صدور احکامی جداگانه، استانداران و ائمه جمعه 31 استان کشور را به عنوان اعضای هیئت امناهای استانی دانشگاه آزاد اسلامی منصوب کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۱۳:۴۴    
مشاور عالی سازمان سنجش کشور جزئیات کنکور سراسری سال 97 را اعلام کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۱۳:۳۴    
معاون مدیرکل و رئیس اداره کتابخانه های عمومی لارستان گفت:اگر این اعتبار پرداخت شود و سال آینده نیز همین مبلغ مصوب و تخصیص داده شود امید می رود این پروژه بزرگ فرهنگی لارستان تمام شود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۱۲:۵۴    
ماموران گمرک در تازه ترین عملیات مبارزه با مواد مخدر به کمک سگ های مواد یاب موفق به کشف نوع جدید شامپو تریاک شدند .
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۱۲:۵۴    
مدیر کل حفاظت محیط زیست فارس گفت: در هفته گذشته نیرو های یگان حفاظت محیط زیست فارس 42 متخلف را دستگیر کردند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۱۲:۴۴    
رئیس دفتر مطالعات کشاورزی و آب اتاق بازرگانی شیراز گفت: وی افزود: باید از صادرات و خام فروشی گیاهان دارویی جلوگیری شود زیرا گیاهان دارویی ما به کشورهای مبدا ارسال می شود و پس از فرآوری به محصولات ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۱۲:۴۴    
قائم مقام صندوق بیمه محصولات کشاورزی گفت: صندوق بیمه با وقوع آنفلوانزای پرندگان و حذف مرغ تخم گذار تاکنون 120 میلیارد تومان خسارت به مرغداران پرداخت کرده و بقیه خسارات به مرور پرداخت می شود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۱۲:۳۴    
رئیس کمیسیون ویژه نظارت بر اجرای اصل 44، گفت: اثری از مؤلفه های اقتصاد مقاومتی در لایحه بودجه 97 دیده نمی شود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۱۲:۳۴    
امروزه و با پیشرفت تکنولوژی می توان بدون وجود سرمایه هنگفت، کسب و کار موفقی راه اندازی کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۱۲:۲۴    
یکی از اساتید دروس عالی حوزه علمیه قم نسبت به سخنان اخیر رئیس جمهور درباره انتقاد از پیامبر(ص) واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۱۲:۱۴    
در حالی که فوائد روغن نارگیل برای پوست و بدن شناخته شده است این بار متخصصان در یک مطالعه جدید پس از بررسی خواص دیگر این روغن مدعی شده اند که برای قلب نیز مفید است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۱۲:۰۴    
سرمربی پرسپولیس توانست از مجموع امتیازات علیرضا منصوریان عبور کند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۱۲:۰۴    
دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان فارس گفت: برای 3 نفر از عوامل انفجار در یکی از سوپرمارکت های بزرگ شیراز کیفرخواست صادر شده است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۱۱:۵۴    
مدرسه 6 کلاسه خیرساز در بخش مزایجان شهرستان بوانات افتتاح شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۱۱:۵۴    
اهدای اعضای بیمار مرگ مغزی به 3 بیمار زندگی بخشید.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۱۱:۴۴    
جعبه سیاه سانچی پس از انتقال به شانگهای ، با حضور نماینده شرکت ملی نفتکش ، نماینده پاناما به عنوان صاحب کشتی و نماینده اداره ایمنی دریایی شانگهای ، پلمپ شد .
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۱۱:۳۴    
رقابت های پینگ پنگ قهرمانی استان فارس با قهرمانی نماینده شیراز به پایان رسید.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۱۱:۲۴    
همزمان با فرا رسیدن ایام ا... دهه مبارک فجر، فجر انقلاب اسلامی سال جاری 6 طرح عمرانی راهداری و حمل و نقل جاده ای فارس شامل 3 طرح آغاز عملیات اجرایی (کلنگ زنی) و 3 طرح عمرانی به بهره برداری می رسد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۱۰:۵۰    
از فاصله ی دور که به این خانه نگاه می کنیم، به نظر زیبا می آید، حتی نوه ی من آن را با یک قلعه ی افسانه ای مقایسه کرد ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۱۰:۲۰    
ایران در غم دریادلان؛ پرواز ققنوس ها از دریای آتش؛ پیام تسلیت رهبر انقلاب در پی جان باختن کارکنان کشتی نفتکش سانچی و مستاجران در برزخ گرانی؛ از جمله عناوین صفحه اول روزنامه های امروز کشورند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۱۰:۱۰    
آمار آسیب های اجتماعی در جامعه همواره نگران کننده است و برخی آمارها از جمله افزایش اعتیاد دانشجویان در سطح کشور به مراتب نگرانی های بیشتری را در پی دارد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۱۰:۱۰    
مارها در حالت عادی به اندازه کافی رعب انگیز هستند اکنون تصور کنید این موجود با دو سر چقدر ترسناک می شود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۱۰:۰۰    
به همت یک معلم خیراندیش، یک مدرسه 9 کلاسه در منطقه شیب کوه شهرستان فسا استان فارس احداث شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۰۹:۴۰    
عضو هیئت رئیسه انجمن فیلم کوتاه شیراز گفت: جشنواره ی استانی فیلم کوتاه شیراز 6 تا 10 اسفندماه برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۰۹:۴۰    
یک عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی، کم کاری دولت چین در حادثه نفتکش ایرانی را محرز دانست.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۰۹:۴۰    
حذف وعده صبحانه در زندگی امروز سبب شده تا پیامدهای زیادی دامن گیر جامعه شود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۰۹:۲۰    
ماشین ظرفشویی قطعا بشقاب های شما را بدون لک و پیس تحویلتان می دهد اما بر اساس جدیدترین تحقیقات این وسیله در عین حال می تواند محل تجمع باکتری ها و میکروب ها نیز باشد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۰۹:۱۰    
فرمانده سپاه فجر گفت: ایجاد اجتماعات خیابانی و کشته سازی در سراسر کشور یکی از اهداف اصلی دشمنان انقلاب اسلامی در فتنه اخیر بود که در همین راستا قصد داشتند محموله های سلاح را از برخی استان های مرزی ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۰۹:۱۰    
دکتر زهرا امیرغفران به عنوان نخستین بانوی استاد دانشگاه علوم پزشکی شیراز به رتبه استاد برتری ارتقا یافت.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۰۹:۱۰    
روزنامه ها در لابه لای گزارش ها و سرمقاله ها، قسمتی از صفحات خود را به اخبار روزهای گذشته یا اخبار ویژه اختصاص می دهند که در ادامه به آنها اشاره می کنیم.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۰۹:۰۰    
پیکر دو تن از ملوانان این نفتکش به شانگهای رسید. این دو پیکر به علت شدت حادثه و سوختگی، در حال حاضر قابل شناسایی نیستند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۰۹:۰۰    
مسابقات کشوری پرورش اندام و انتخابی تیم ملی اسفند امسال در شیراز برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۰۹:۰۰    
متاسفانه در کمبود امکانات اولیه سپیدان جز برترین های فارس است ؛شهرستانی با این قابلیت ها می تواند بزرگترین منبع درامد را داشته باشد اما نبود امکانات اولیه برای گردشگران تا این سفر ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۰۹:۰۰    
در به خطر افتادن سلامت جسمی جامعه عوامل بسیاری سهیم بوده که از جمله آن دپو شدن زباله و گندآب ها در محل پیرامون زندگی مردم است .
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۰۸:۵۰    
رئیس جهاد کشاورزی استان فارس گفت: با مدرن شدن، اشتغال بخش کشاورزی کاهش می یابد و صنایع وابسته می تواند زمینه اشتغال را افزایش دهد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۰۸:۵۰    
انتخابات شورای هماهنگی روابط عمومی های شهرستان شیراز برگزار و 9 نفر اعضای هیئت رئیسه مشخص گردید.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۰۸:۳۰    
در کشتی دریانوردان قهرمان ایرانی که در شانگهای چین غرق شد، 4 دریانورد از استان فارس حضور داشتند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۰۸:۳۰    
مدال افتخار آژانس بین المللی تحقیقات سرطان به پاس سال ها تلاش مؤثر و ارایه دستاورد مطالعاتی مهم در زمینه سرطان، به پروفسور رضا ملک زاده ، معاون تحقیقات و فناوری وزیر بهداشت اعطا شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۰۸:۲۰    
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری فارس، با اشاره به تشکیل 176 جلسه کارگروه رفع موانع تولید در این استان گفت ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۰۸:۰۰    
رئیس شورای هماهنگی شرکت های بیمه استان فارس گفت: در سال 95، شرکت های بیمه استان فارس 960 میلیارد تومان خسارت به مشتریان پرداخت کرده اند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۰۸:۰۰    
استاندار فارس در پی جان باختن تعدادی از دریانوردان نفت کش ایرانی در شانگهای چین پیام تسلیتی صادر کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۰۷:۲۰    
از هفته نوزدهم لیگ یک فوتبال باشگاه های کشور تیم فجرشهید سپاسی شیراز در یک دیدار خانگی برابر ماشین سازی تبریز به پیروزی پرگل دست یافت.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۰۷:۲۰    
از هفته نوزدهم لیگ یک فوتبال کشور تیم برق جدید شیراز در دیداری خارج از خانه برابر راه آهن تهران به تساوی دست یافت.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۲۱:۰۲    
حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی با صدور پیامی حادثه تلخ و دلخراش جان باختن کارکنان کشتی نفت کش را تسلیت گفتند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۲۰:۴۲    
معاون فنی و عمرانی شهرداری شیراز اعلام کرد: امسال در ایام مبارک دهه ی فجر، تعداد 75 پروژه بااعتباری بالغ بر 48 میلیارد تومان آماده بهره برداری خواهد شد
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۱۶:۴۲    
دومین جلسه ی ستاد بازآفرینی شهرهای حوزه استحفاظی اداره کل راه و شهرسازی لارستان در سالن جلسات شرکت مادر تخصصی عمران بهسازی شهری ایران برگزار شد .
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۱۶:۴۲    
رضایی دلایل این حاشیه ها را وجود حساسیت های فوتبالی و بویژه شهر آوردها خواند و ثانیا آن را به دلایل نقل و انتقالات نیم فصل ارتباط داد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۱۳:۵۲    
مدیرکل تعزیرات حکومتی فارس از کشف محموله خشکبار قاچاق به ارزش بیش از یک میلیارد ریال خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۱۳:۵۲    
ارائه یک کالا از مرحله سرمایه گذاری، تولید و تحویل به مشتری، روندی است که اگر در پایان، رضایت مصرف کننده را به دنبال نداشته باشد، چرخه معیوبی را به همراه دارد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۱۳:۵۲    
متصرفان غیر قانون اراضی محیط زیست در شهرستان استهبان به نصب بنر و کاشت بذر در این مناطق محکوم شدند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۱۳:۴۲    
اگر مترو، اتوبوس و تاکسی ساعات و خدمات کاری مناسبی به شهروندان ارائه کنند و سیستم پرداخت کرایه ها نیز برای صرفه جویی در وقت به روز شود ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۱۰:۵۲    
هیچ قرصی نیست که بدون به خطر انداختن سلامتی بتواند به فرآیند کاهش وزن بدن کمک کند.
مشاهده نتایج بیشتر...