سه شنبه ۳۰ مهرساعت ۱۲:۴۹Oct 2019 22

شیرازه (shiraze.ir)

شیرازه 29 اسفند 1393 شیرازه 29 اسفند 1394 شیرازه 30 اسفند 1395 شیرازه 29 اسفند 1396 شیرازه 29 اسفند 1397 شیرازه 31 فروردین 1398 شیرازه 1 اردیبهشت 1398 شیرازه 31 خرداد 1398 شیرازه 31 تیر 1398 شیرازه 31 مرداد 1398 شیرازه 31 شهریور 1398 شیرازه 1 مهر 1398 شیرازه 2 مهر 1398 شیرازه 3 مهر 1398 شیرازه 4 مهر 1398 شیرازه 5 مهر 1398 شیرازه 6 مهر 1398 شیرازه 7 مهر 1398 شیرازه 8 مهر 1398 شیرازه 9 مهر 1398 شیرازه 10 مهر 1398 شیرازه 11 مهر 1398 شیرازه 12 مهر 1398 شیرازه 13 مهر 1398 شیرازه 14 مهر 1398 شیرازه 15 مهر 1398 شیرازه 16 مهر 1398 شیرازه 17 مهر 1398 شیرازه 18 مهر 1398 شیرازه 19 مهر 1398 شیرازه 20 مهر 1398 شیرازه 21 مهر 1398 شیرازه 22 مهر 1398 شیرازه 23 مهر 1398 شیرازه 24 مهر 1398 شیرازه 25 مهر 1398 شیرازه 26 مهر 1398 شیرازه 27 مهر 1398 شیرازه 28 مهر 1398 شیرازه 29 مهر 1398 شیرازه 30 مهر 1398 
  ۷ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
ساره جوانمردی در مسابقات تیراندازی معلولان جهان در شهر سیدنی استرالیا در ماده تپانچه بادی 10 متر نایب قهرمان جهان شد.
  ۳ ساعت پیش   + ۱۴ سایت دیگر  
دادستان عمومی و انقلاب شیراز در بازدید میدانی از رودخانه چنار راهدار، با تذکر قانون، ضمن اشاره به مقصر بودن برخی دستگاه ها در آلودگی این رودخانه به فاضلاب و پساب های مخرب ...
  ۳ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
آش نذری 84 تنی به مناسبت سالروز رحلت پیامبر مکرم اسلام(ص) در شیراز طبخ می شود.
  ۳ ساعت پیش    
یک نکاه آکادمیک و بلندمدت جهت جلوگیری از رشد بی رویه شهر و ایجاد اشتغال پایدار در بخشهای کم برخوردار مانند محلات اطراف بازار ...
  ۳ ساعت پیش    
احتمال گرم تر شدن 2 تا 5 درجه ای دمای مرکز شهر و ایجاد جزایر حرارتی به علت تنگ تر شدن مسیر تنفس شهر- یک جنایت بزرگ زیست محیطی در حق آیندگان و توسعه پایدار
  ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
با گذشت 5 دوره از تشکیل شوراهای شهر و روستا دست یابی به مدیریت واحد شهری و ساماندهی بسیاری امور در حد یک رویا باقی مانده است.
  ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
سینمای کودک که در دهه 60 و نیمه اول دهه 70 دوره درخشانی را سپری می کرد و همه جهان سینمای ایران را با کودکانش می شناختند در دوره ای تحت تاثیر تحولات سیاسی و اجتماعی جامعه به فراموشی سپرده شد و وارد ...
  ۴ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
صدایش وقتی در می آید که کار از کار گذشته باشد. شاید به همین خاطر است که پوکی استخوان را بیماری خاموش می نامند.
  ۴ ساعت پیش   + ۴۶ سایت دیگر  
شبکه هنجارشکن بهاییت در استان فارس شناسایی و متلاشی شد.
  ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
موکب خدام الحسین(ع) استهبان برای دومین سال متوالی اقدام به ارایه خدمات رفاهی و فرهنگی به زائران اباعبدالله الحسین(ع) که از استهبان تردد می نمودند کرده است.
  ۴ ساعت پیش    
به مناسبت هفته نیروی انتظامی برگزاری مراسم تجلیل از اولیاء دانش آموزان شاغل در نیروی انتظامی
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۹ - ۱۷:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
دکتر صادق شیبانی در یادداشتی یا عنوان مناسب سازی محیطی ویژه نابینایان، به بسترسازی مناسب جهت بروز توانایی افراد در جامعه و نقش آن در پیشرفت و رشد جامعه پرداخت.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۹ - ۱۴:۴۹   + ۳۰ سایت دیگر  
سرمربی سابق تیم فوتبال استقلال گفت: وقتی بازیکنی مثل مهدی ترابی دغدغه اش این است که مملکتش با چه شرایطی روزگار می گذراند، جای تبریک دارد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۹ - ۱۴:۴۹   + ۳۴ سایت دیگر  
شبنم نعمت زاده متهم ردیف اول پرونده اخلال در نظام دارویی کشور در آخرین دفاع خود گفت: طی یک نامه محرمانه مطالبی را برای قاضی دادگاه ارسال کرده و مواردی را توضیح دادم.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۹ - ۱۴:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
با حضور معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری فارس روز چهارشنبه آیین تکریم و معارفه معاون استاندار و فرماندارویژه جهرم برگزار می شود.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۹ - ۱۴:۴۹   + ۷ سایت دیگر  
متخلفان و متصرفان عرصه های ملی شهرستان ممسنی در سال جاری به پرداخت خسارت بیش از یک میلیارد ریال به منابع طبیعی محکوم شدند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۹ - ۱۴:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
سرمربی سابق تیم فوتبال فجرسپاسی شیراز گفت: در فوتبال ما عدالت رعایت نمی شود و تمام هزینه ها خرج دو تیم بزرگ پایتخت می شود.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۹ - ۱۴:۱۹   + ۵ سایت دیگر  
در حالی مسئولان کشور سیاست گزاری روشنی برای رسیدن به افق جمعیت 150 میلیون نفری ایران ندارند که سازمان های بین المللی در یک جنگ تمام عیار سعی در کاهش جمعیت کشورهای مسلمان علی الخصوص کشورمان دارند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۹ - ۱۴:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
صدا و سیمای فارس در اربعین شهادت سرور و سالار شهیدان امام حسین علیه السلام با تولید و پخش 12 هزار و 714 دقیقه برنامه در قالب های گوناگون رسانه ای همنوا و همراه مردم در استان فارس شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۹ - ۱۳:۵۹   + ۵ سایت دیگر  
طی حکمی از سوی وزیر کشور، مهدی شفیعیان به عنوان معاون استاندار فارس و فرماندار ویژه شهرستان جهرم منصوب شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۹ - ۱۳:۵۹   + ۷ سایت دیگر  
سومین طرح تولید ترکیب ژنتیکی گوسفند محلی با نژاد رومانف موفقیت آمیز بود.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۹ - ۱۲:۱۹   + ۱۹ سایت دیگر  
دستگیری زنی در فرانسه که پلیس از وی می خواست حجاب خود را بردارد صدای کاربران فضای مجازی را درآورد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۹ - ۱۱:۵۹   + ۲۳ سایت دیگر  
حرکت حاوی پیام مهدی ترابی، بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس پس از گلزنی مقابل تیم پیکان، بازتاب زیادی در فضای مجازی به همراه داشت.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۹ - ۱۱:۴۹   + ۸ سایت دیگر  
قلع وقمع ساخت وسازهای غیرقانونی در روستای قلات از سحرگاه امروز آغاز شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۹ - ۱۱:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان فارس از اعزام 100 درصد ناوگان حمل و نقل استان فارس به مرزهای جنوبی خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۹ - ۱۱:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهاد کشاورزی فارس گفت: در طول تاریخ کشاورزی بیشترین مقداری که گوجه خریداری شده 18 هزار تن بوده اما تا امروز 110 هزار تن گوجه برای حمایت از کشاورزان خریداری شده است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۹ - ۱۱:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
سالانه 12 میلیون قطعه ماهی زینتی در فارس تولید می شود.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۹ - ۱۰:۳۹    
با برگزاری مجمع عمومی خانه مطبوعات و برگزاری انتخابات الکترونیک بازرسان خانه مطبوعات استان برای مدت یکسال انتخاب شدند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۹ - ۱۰:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
غلامحسین پیروانی با انتشار عکسی از برق شیراز در صفحه شخصی اش خاطره بازی کرد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۹ - ۰۹:۲۹    
حوزه هنری،سازمان تبلیغات،اداره اوقاف،امور فرهنگی و هنری ادارات کسانی که متولی این گونه از نمایش ها هستند حتی یک سال به دیدن نمایش ما هم نیامدند چه رسد به حمایت و اگر خود مراجعه کنم جوابی مانند اینکه ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۹ - ۰۸:۲۹   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر توسعه صادرات وزارت جهادکشاورزی گفت: ایران بعد از مصر دومین تولید کننده خرما در جهان محسوب می شود اما 50 درصد بازارهای جهانی خرما در اختیار هندوستان، پاکستان و ترکیه است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۹ - ۰۸:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
خاندان تاجر نمازی از خانواده های شناخته شده شیراز از دوره زندیه و قاجاریه می باشند که افراد این خانواده دارای تجارت خانه های بزرگ در کشورهایی همچون هند، چین ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۸ - ۱۸:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش شیرازه ، سردار سید هاشم غیاثی فرمانده سپاه فجر استان فارس با اظهار سانسور شدن پدیده بزرگ اربعین توسط رسانه های بین المللی بیان کرد : وقتی رسانه های بین المللی ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۸ - ۱۵:۵۲   + ۲۲ سایت دیگر  
زوار اربعین در توییتر فارسی با راه اندازی هشتگ #شکرا_للعراق از مهمان نوازی عراقی ها تشکر کردند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۸ - ۱۵:۵۲   + ۲۷ سایت دیگر  
"مسلم معین" مسئول فضای مجازی سازمان بسیج گفت: حصر رسانه ای اربعین در سال جاری با جهانی شدن "حب الحسین یجمعنا" به عنوان نخستین کلیدواژه پر تکرار جهان در شبکه های اجتماعی شکسته شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۸ - ۱۴:۰۲   + ۹ سایت دیگر  
محمد بذر افشان از ارائه یک هزار و 656 خدمت عمرانی به مددجویان تحت حمایت این نهاد از ابتدای سال تا کنون خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۸ - ۱۳:۰۲    
احمدرضا سهرابی کاریکاتوریست شیرازه، نسبت به "تاثیر تحرم ها بر کشورمان ایران" واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۸ - ۱۲:۳۲   + ۶ سایت دیگر  
بررسی وضعیت زنان در عرصه فعالیت های مختلف اداری، اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و حتی سیاسی نشان دهنده درصد موفقیت و تاثیرگذاری بیشتر و کاهش ضریب خطا و تخلفات است به گونه ای که اکثر زنان فعال در بخش های ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۸ - ۱۲:۰۲   + ۱۴ سایت دیگر  
رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان فارس گفت: در 6 ماهه نخست سال جاری در بخش معدن بیش از 235 میلیارد ریال سرمایه گذاری شده که نسبت به سال گذشته با رشد 395 درصدی روبرو بوده است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۸ - ۱۲:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
نماینده مردم خرامه، سروستان و کوار در مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به پیگیری هایی که در زمینه حفاظت از محیط زیست و احیای دریاچه بختگان انجام داده ایم امسال 50 میلیون متر مکعب آب جهت احیاء دریاچه ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۸ - ۱۱:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
نماینده عالی قوه قضائیه در استان فارس گفت: در همه بازدیدها موکداً بر حسن خلق همکاران قضایی و اداری تأکید داشته ایم و این موضوع را با جدیت و حساسیت ویژه توسط واحدهای نظارت و ارزشیابی قضات و حفاظت و ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۸ - ۱۰:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
مردم شهرستان پاسارگاد همانند مردم سراسر کشور در روز اربعین به عزاداری پرداختند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۸ - ۱۰:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
حرکت کاروان پیاده روی جاماندگان از اربعین حسینی در کربلای معلی در شهرستان فیروزآباد با شور شعف ولایت مداران همزمان با اربعین حسینی برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۸ - ۱۰:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
روستای بالاده در بیرم لار با برخورداری از جمعیت 3 هزار نفری فاقد هر گونه امکانات ورزشی است و وعده اداره کل ورزش و جوانان استان نیز برای احداث زمین چمن مصنوعی در آن محقق نمی شود.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۸ - ۱۰:۳۲   + ۳۳ سایت دیگر  
با وجود این که خبرهای درگوشی در بازار گوشی تلفن همراه، حکایت از احتمال افزایش قیمت ها در روزهای آینده دارد، اما بررسی بازار در هفته های ابتدایی پاییز، از آرامش بازار خبر می دهد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۸ - ۱۰:۲۲   + ۱۴ سایت دیگر  
یک محقق و پژوهشگر گفت: یکی از مقوی ترین مواد برای تقویت هوش و تمرکز آب سیب است که افراد می توانند از شربت آن هم استفاده کنند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۸ - ۱۰:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
چرا نمی توانیم خودرو تمام ایرانی بسازیم و چرا برای کره نباتی دچار مشکل هستیم؟
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۸ - ۱۰:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
بسیاری از جهانگردان پس از ورود به ایران و سفر به نقاط مختلف آن با شگفتی های گوناگونی مواجه می شوند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۸ - ۰۹:۵۲   + ۳۸ سایت دیگر  
کاربران شبکه اجتماعی توئیتر در پویش بزرگ "حب الحسین یجمعنا" با توجه به جانبداری رسانه های بین المللی در انتشار بزرگترین مراسم عبادی جهان در پیاده روی اربعین 1398 با انتشار بیش از یک میلیون و 500 هزار ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۸ - ۰۹:۴۲   + ۲۳ سایت دیگر  
یک عضو هیات رییسه کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با بیان این که مافیایی در آموزش زبان انگلیسی شکل گرفته است ، گفت: مجلس شورای اسلامی مخالف تدریس زبان انگلیسی نیست.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۸ - ۰۹:۴۲   + ۱۴ سایت دیگر  
بحثی که در فروش محصولات اینترنتی مطرح است قیمت و نحوه تحویل کالاست، بسیاری از این فروشگاه ها تخفیف های بسیار خوبی بر کالاهای خود اعمال می کنند اما زمانی که قیمت اصلی این کالاها مورد بررسی قرار می ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۷ - ۱۱:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
مادر شهیدان سیدنصیر و سیدمحمدحسن حسینی به فررزندانش پیوست.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۷ - ۱۰:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
زیارتی که سال هاست مردم با شور و حرارت بسیار در اربعین انجام می دهند و هر ساله بر آن افزوده می گردد چیزی جز خواست و اراده حق تعالی نیست.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۷ - ۱۰:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
همزمان با فرا رسیدن اربعین حسینی(ع)، موج پیاده روی به سمت کربلا راهی شده اند اما این آئین متعلق به امروز و دیروز نیست بلکه در طول تاریخ به انجام می رسیده است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۷ - ۱۰:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
پیاده روی جاماندگان اربعین حسینی در شیراز طبق چندسال گذشته از مسیر های 4 گانه به مقصد حرم مطهر حضرت شاهچراغ (ع) از ساعت 9 صبح امروز برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۶ - ۱۹:۲۶    
ائمه جمعه فارس در خطبه های نماز جمعه شهرستان های استان در این هفته، به بررسی مسائل اخیر سیاسی کشور، استان، شهر ها و تحولات منطقه به ویژه عراق پرداختند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۶ - ۱۸:۵۶   + ۷ سایت دیگر  
سید ابوفاضل رضوی اردکانی در خطبه های نماز جمعه امروز شیراز، اظهار داشت:اربعین حماسه ای است که هر سال با شکوهتر از سال گذشته برگزار می شود و همین حماسه اربعین روزی کمر استکبار را خواهد شکست.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۱۸:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
رییس اتاق بازرگانی فارس گفت: باید به مطابقت استانداردها با استانداردهای بین المللی، ادغام و یکپارچه سازی استانداردهای محصولات مشابه در راستای کاهش تعداد استانداردها و بازنگری و به روزسازی ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۱۸:۰۷    
بانوی کارآفرین مخترع و پژوهشگر اقلیدی که خود دانش آموخته و استاد دانشگاه فنی و حرفه ای است، به اهمیت رشته های فنی و حرفه ای اشاره کرد و گفت: دانشگاه فنی و حرفه ای گره گشای معضل بیکاری هستند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۱۷:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
به همت بنیاد حفظ و نشر ارزشهای دفاع مقدس و بنیاد شهید و ایثارگران از خانواده شهید طلبه فزانسوی در شیراز تجلیل شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۱۲:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
در راستای حفظ و صیانت از انفال و اراضی ملی و مقابله با پدیده شوم زمین خواری، پنج هزار متر از اراضی منابع ملی آزاد و یکصد اصله درختان کاشت شده غیرمجاز قلع و قمع گردید.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۱۲:۳۷   + ۶ سایت دیگر  
مسئول بازرسی قرارگاه خاتم الانبیاء(ص) با اشاره به تلاش های گسترده دشمنان برای کمرنگ کردن پیاده روی اربعین در سال جاری گفت ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۱۱:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
107 راس گوسفند بر اثر مسمومیت تلف شدند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۱۰:۰۸   + ۴۷ سایت دیگر  
رهبر انقلاب تا به حال دوبار به سفر کربلا رفته اند.یک بار 7 سالگی و بار دیگر 18 سالگی.پس از آن تا پیش از انقلاب ممنوعیت خروج از کشور داشتند و بعد از انقلاب هم فرصت زیارت کربلای معلا نشده است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۰۹:۴۸   + ۹۵ سایت دیگر  
اولین هواپیمای جت آموزشی-رزمی ساخت ایران رسما با حضور فرماندهان عالیرتبه نظامی رونمایی شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۰۹:۳۸   + ۶ سایت دیگر  
صنایع نظامی چین با نمایش دو بالگرد بسیار پیشرفته از جمله بالگردی شبیه به یک بشقاب پرنده توجه محافل نظامی را به خود جلب کرده است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۰۹:۳۸   + ۱۱ سایت دیگر  
از ابتدای ماه محرم تاکنون 50ایرانی به دلایل مختلف در عراق فوت شدند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۰۹:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
بهزاد پرنیان خوی به عنوان شهردار صدرا معرفی شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۰۹:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
بخشدار بخش تازه تاسیس فسارود در شهرستان داراب معرفی شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۰۸:۵۸    
همتی در واکنش به این موضوع که گفته می شود مرگ یکی از نوزادان شیرخوارگاه ولیعصر(عج) شهر صدرای شیراز به دلیل مشکلات بهداشتی و کم کاری مسئولان این مکان بوده است ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۰۸:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی شیراز گفت: از مشکلات بیماران مبتلا به اختلالات روانی، تامین دارو است که طرح رایگان شدن داروهای اعصاب و روان در سه شهرستان داراب ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۰۸:۴۸   + ۹ سایت دیگر  
در آستانه فرا رسیدن اربعین سرور و سالارشهیدان حضرت اباعبدالله الحسین(علیه السلام) و یاران باوفایش، سومین حرم اهل بیت(علیهم السلام) غرق عزا و ماتم است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۰۸:۳۸   + ۷۲ سایت دیگر  
برخی رسانه های خارجی مطالب عجیب و غیر قابل باوری را به نقل از مهسا رازانی همسر روح الله زم در خصوص چگونگی خروج او از فرانسه و مقصد سفر او منتشر کرده اند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۰۸:۳۸   + ۵ سایت دیگر  
رییس پلیس راهور استان فارس محدودیت های ترافیکی روز اربعین در کلانشهر شیراز را اعلام کرد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۰۸:۲۸   + ۲۸ سایت دیگر  
سید نظام الدین موسوی در پاسخ به ادعای روز گذشته محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه مبنی بر تحریف سخنانش در خبرگزاری فارس، توضیحاتی را ارائه کرد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۰۸:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
بی توجهی به ظرفیت های موجود در صنعت نساجی موجب شده تا این صنعت با ظرفیت کامل به کارگیری نشود در حالی که میزان اشتغالزایی این صنعت بالا است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۰۸:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
انگار دیگر ضرب المثل قدیمی گیریم پدر تو هست فاضل از فضل پدر تو را چه حاصل در این دور و زمانه مصداق ندارد!
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۰۸:۰۸   + ۸ سایت دیگر  
به رغم اینکه ماجرا به دیوان عدالت اداری هم کشیده شد و رأی به ابطال سهمیه رسید، نگاهی به جدول استفاده از این سهمیه خاص در سال های گذشته ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۰۸:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
تعدادی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی طرح تازه ای را در حوزه آموزش رونمایی کرده اند که از همین آغاز با مخالفت های گسترده ای از سوی کارشناسان آموزشی مواجه شده است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۲۰:۵۲    
وحشت عامه از محصولات تراریخته درست نیست چراکه کنترل بهداشتی این محصولات در مراجع عالی بهداشت کشور انجام می شود و همه کشورهای دنیا از این محصولات استفاده می کنند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۲۰:۴۲   + ۷۶ سایت دیگر  
کودک آزاری که در مرداد ماه امسال اقدام به آزار و اذیت دختر بچه ای در شیراز کرده بود به اعدام در ملاء عام محکوم شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۲۰:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
معاون غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی شیراز گفت: میانگین زمان صدور پروانه بهره برداری صنایع غذایی در استان فارس ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۳:۰۲   + ۳۰ سایت دیگر  
حسین فریدون امروز برای گذراندن دوران محکومیتش به زندان اوین برده شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۲:۵۲   + ۷ سایت دیگر  
اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای فارس طی اطلاعی ای اعلام کرد: اتوبوس های عمومی برای خدمت رسانی به زائران اربعین، به مرز های کشور رفته اند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۲:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
مشکل کمبود سرویس مدارس شیراز از ابتدای مهرماه 98 بروز کرده و موجب سرگردانی برخی والدین و دانش آموزان شیرازی شده و با وجود وعده مسئولان، هنوز حل نشده است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۲:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
یکی از اساتید دانشگاه شیراز گفت: وقتی کسی به رئیس دانشگاه انتقاد می کند در پاسخ می شنود که رئیس دانشگاه جانباز است و با این جمله طرف مقابل را خلع سلاح می کنند ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۲:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
کارشناس مسئول جهادکشاورزی فارس گفت: برداشت انگور از 78 هزار هکتار از باغ های شهرستان های استان آغاز شده و تا نیمه آبان ماه ادامه دارد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۲:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
مدیر اجرایی موکب احمدبن موسی(ع) از اسکان 40 هزار زائر اربعین از تاریخ 16 مهرماه تا شامگاه 23 مهرماه جاری در این موکب به عنوان بزرگترین موکب کربلا خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۲:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان فارس گفت: پیاده روی اربعین حسینی در 76 نقطه استان فارس و در شهر شیراز با محوریت حرم مطهر حضرت احمد بن موسی شاهچراغ(ع) برگزار می شود.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۱:۴۲    
احمدرضا سهرابی کاریکاتوریست شیرازه، نسبت به خبر "شناسنامه دار شدن قبر های دارالسلام شیراز" واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۱:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
موکب امامزاده سیدمحمدپیرمراد (ع) استهبان در کربلا روزانه به 1500 نفر از زائران و عزاداران اربعین حسینی خدمات ارائه می دهد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۰:۳۲    
رئیس خانه خیرین فارس گفت: در زمینه کاهش طلاق و افزایش و پایداری ازدواج، به حضور سازمان های مردم نهاد نیاز داریم و به همین منظور، مجمع خیرین ازدواج راه اندازی خواهد شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۰:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی شهر شیراز معتقد است که آغاز به کار مرکز پژوهش های شورای شهر شیراز می تواند به اصلاح شیوه ی مدیریت این شهر کمک کند و در سطح کشور نیز به یک الگو تبدیل شود.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۰:۲۲    
استاندار فارس گفت: سمن ها و گروه های مردم نهاد دارای اهداف مشترک غیرانتفاعی بوده که برای اصلاح جامعه تلاش می کنند و ما از ایجاد سمن ها و به کارگیری آن ها در کشف و کاهش آسیب های اجتماعی استقبال کرده و ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۰:۱۲    
برای چهارمین سال متوالی موکب انصارالحسین نی ریز میزبان زائران ایرانی و خارجی اربعین حسینی است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۰:۰۲    
دانشجوی دانشگاه پیام نور جهرم موفق به کسب مقام اول مسابقات قهرمانی سوکیوکوشین کاراته استان فارس شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۰۹:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی کازرون از مرگ یک نفر بر اثر برخورد صاعقه با وی خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۳:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
معاون امور توانبخشی بهزیستی فارس اعلام کرد: شیوع نابیینایی در استان فارس دو برابر میانگین کشوری است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۳:۱۵   + ۱۱ سایت دیگر  
مسئول کمیته بهداشت و درمان موکب احمدبن موسی(ع) با بیان اینکه در این موکب خدمات درمانی به صورت رایگان به زائران خارجی و ایرانی ارائه می شود ...
مشاهده نتایج بیشتر...