دوشنبه ۳۰ اردیبهشتساعت ۲۳:۳۹May 2019 20

شیرازه (shiraze.ir)

شیرازه 29 اسفند 1393 شیرازه 29 اسفند 1394 شیرازه 30 اسفند 1395 شیرازه 29 اسفند 1396 شیرازه 29 اسفند 1397 شیرازه 31 فروردین 1398 شیرازه 1 اردیبهشت 1398 شیرازه 2 اردیبهشت 1398 شیرازه 3 اردیبهشت 1398 شیرازه 4 اردیبهشت 1398 شیرازه 5 اردیبهشت 1398 شیرازه 6 اردیبهشت 1398 شیرازه 7 اردیبهشت 1398 شیرازه 8 اردیبهشت 1398 شیرازه 9 اردیبهشت 1398 شیرازه 10 اردیبهشت 1398 شیرازه 11 اردیبهشت 1398 شیرازه 12 اردیبهشت 1398 شیرازه 13 اردیبهشت 1398 شیرازه 14 اردیبهشت 1398 شیرازه 15 اردیبهشت 1398 شیرازه 16 اردیبهشت 1398 شیرازه 17 اردیبهشت 1398 شیرازه 18 اردیبهشت 1398 شیرازه 19 اردیبهشت 1398 شیرازه 20 اردیبهشت 1398 شیرازه 21 اردیبهشت 1398 شیرازه 22 اردیبهشت 1398 شیرازه 23 اردیبهشت 1398 شیرازه 24 اردیبهشت 1398 شیرازه 25 اردیبهشت 1398 شیرازه 26 اردیبهشت 1398 شیرازه 27 اردیبهشت 1398 شیرازه 28 اردیبهشت 1398 شیرازه 29 اردیبهشت 1398 شیرازه 30 اردیبهشت 1398 
  ۱ ساعت پیش    
احمدرضا سهرابی کاریکاتوریست شیرازه، محل چرا شدن شهر تاریخی استخر واکنش نشان داد.
  ۱ ساعت پیش   + ۱۷ سایت دیگر  
در نشست سخنگوی سازمان انرژی اتمی اعلام شد از امروز تولید مواد غنی شده 3.67درصد ایران به 4برابر افزایش یافت.
  ۶ ساعت پیش    
همایش خروش غیرت با محوریت مدافعان حرم حضرت زینب(س) و تجلیل از مدافعان حرم استان فارس با حضور دکتر جامعی رئیس دانشگاه های فنی حرفه ای استان فارس، جناب سرهنگ قنبری جانشین لشکر 19 فجر استان فارس ...
  ۷ ساعت پیش    
طبق طرح جدید شورای شهر، امکان ثبت درخواست در مناطق شهرداری نیز فراهم میشود تا به سرعت تمامی دفاتر ورشکسته شوند و کلکسیون ناکارآمدی شورای شهر و تیم مدیریتی شهری جدید آن علاوه بر حوزه های اجتماعی و ...
  ۷ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
جلسه ستاد یادواره شهدای عشایر فارس به ریاست معاون هماهنگ کننده سپاه فجردر سالن غدیر برگزار گردید.
  ۸ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
غلامی با بیان اینکه سالانه بیش از 900 پیوند در بیمارستان پیوند اعضای شیراز انجام می شود، گفت: در استان فارس930 بیمار در لیست انتظار پیوند عضو قرار دارند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۱۱:۰۱   + ۲۸ سایت دیگر  
رئیس جمهور آمریکا بامداد دوشنبه در مصاحبه با شبکه فاکس نیوز درباره تنشهای اخیر در خاورمیانه گفت که من کسی نیستم که وارد جنگ شود.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۱۰:۵۱   + ۳۹ سایت دیگر  
یک فرد مطلع که از نزدیکان یاسین رامین است ضمن تایید محکومیت 17 سال حبس وی در دادگاه، به خبرنگار فارس گفت: محکومیت وی به هیچ عنوان به دلیل واردات شیرخشک های آلوده نیست.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۱۰:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
یکی از تصاویری که در روز سیل شیراز و روزهای پس از آن در شبکه های اجتماعی به کرات مورد بازدید و تحسین قرار گرفت ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۱۰:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
همزمان با شب های قدر 700 دستگاه اتوبوس شهری در شیراز به صورت رایگان خدمات ایاب و ذهاب را به شهروندان روزه دار ارائه می دهند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۱۰:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
رییس کمیسیون تلفیق شورای اسلامی شهر شیراز گفت: ابعاد مختلف طرح احداث میدان دوم میوه و تره بار شیراز، در جلسه این کمیسیون بررسی شد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۰۹:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام مصطفی صائبی، مجری برنامه دیدار رهبری با طلاب و بدنه حوزه های علمیه، اجرای برنامه در حضور نائب امام زمان(عج) را پاداش لباس مقدس طلبگی و سربازی ایشان می داند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۰۹:۳۱    
روزهای زیادی از وقوع سیل در شیراز می گذرد؛ سیل زدگان به خانه های خود بازگشته و زندگی شان جریان دارد اما این آسودگی خاطرِ بعد از یک اتفاق ناگوار را مرهون خادمانی هستیم که به صورت شبانه روزی ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۰۹:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
صاعقه ، جان کشاورز 47 ساله را که در مزرعه خود در شهرستان ممسنی مشغول کار بود، گرفت.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۰۹:۲۱   + ۲۰ سایت دیگر  
مدیرکل روابط عمومی سازمان صدا و سیما از کاهش پخش تبلیغات مربوط به اهدای عضو در تلویزیون خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۰۹:۱۱   + ۱۱ سایت دیگر  
واشنگتن از بخش اول طرح ترامپ برای مسئله فلسطین که به معامله قرن معروف شده است، پرده برداشت.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۰۹:۰۱    
در تصادفات وسوانح رانندگی ممکن است کمربند ایمنی قفل شده و راننده یا سرنشینان خودرو در شرایطی گرفتار شوند که می بایست فورا در کوتاه ترین زمان ممکن ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۰۸:۴۱   + ۶ سایت دیگر  
رعد و برق باعث تلف شدن 40 راس احشام در عشایر قدح فر سروستان شد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۰۸:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری فارس از تداوم بارش بهاری تا روز سه شنبه 31 اردیبهشت ماه جاری در اکثر نقاط استان به ویژه نواحی شمال شرقی و شرق فارس خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۰۸:۳۱   + ۷ سایت دیگر  
کاندیدا های انتخابات مجلس تا 16 خرداد فرصت دارند از سمت خود استعفا دهند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۰۸:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
نماینده مردم جهرم در مجلس شورای اسلامی به اتصال این شهرستان به شبکه ریلی کشور اشاره کرد که با انتخاب پیمانکار عملیات اجرایی آن آغاز شده است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۰۸:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
کوچه سبز شیراز همیشه سرسبز و خرم است. نه کمبود آب و آفتاب جنگ شیراز در تابستان ها و نه سرمای زمستانی اثر چندانی بر سرسبزی کوچه سبز شیراز ندارد ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۰۸:۲۱   + ۶ سایت دیگر  
درهای آب انبار تاریخی وکیل پس از دوسال به روی گردشگران گشوده شد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۰۱:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
دست عکاس مدعی "ثبت نخستین تصویر پلنگ ایرانی در منطقه میانجنگل فسا" رو شد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۵:۰۰    
سازمان فضای مجازی سپاه فجر فارس سعی دارد که سواد رسانه ای کاربران فضای مجازی این استان را با برگزاری کلاس های تخصصی ارتقا دهد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۵:۰۰   + ۷ سایت دیگر  
مؤسسه سایمگو براساس تعداد مقالات علمی مؤسسات آموزش عالی کشور های مختلف موجود در بانک اطلاعاتی اسکوپوس، آن ها را مورد ارزیابی و رتبه بندی قرار می دهد ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۴:۵۰   + ۷۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری متهمی خبر داد که با راه اندازی یک کانال تلگرامی اقدام به تشویق و آموزش افراد برای پایان دادن به زندگی خود می کرد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۴:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
نماینده عالی مجمع جوانان جهان اسلام در حوزه فارس گفت: شب گذشته دبیرکل مجمع دوستی جوانان جهان اسلام با سران حماس در ایران دیدار و گفتگو کردند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۴:۳۰   + ۱۵ سایت دیگر  
معاون توسعه اشتغال وزارت کار با تشریح 2 سناریوی اشتغال سال جاری، رمزگشایی از عدم تحقق اهداف اشتغال در بودجه ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۴:۳۰   + ۱۰ سایت دیگر  
از ماجرای دوشنبه سیاه در دانشگاه تهران یک نکته باقی مانده است و آن اینکه رابطه حکمرانی اسلامی با کم حجاب و شل حجاب به چه منطقی است؟
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۴:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
ده سال پیش در چنین روزی، قم و در نگاهی کلان تر ایران و شیعه، یکی از لنگرگاه های آرامش و امنیت خویش را از کف داد! و در پی آن دریغی بزرگ به میان افتاد که قدر مسلم، تا مدت ها مانندی برای او نخواهد آمد!
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۴:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
آیت ا... محمد تقی بهجت فومنی در سال 1334 هجری قمری در شهر فومن متولد شد، تحصیلات ابتدایی را در مکتب خانه فومن به پایان برد و پس از آن در همان شهر به تحصیلات علوم دینی پرداخت.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۴:۰۰   + ۱۴ سایت دیگر  
آیت الله رئیسی ریاست محترم قوه قضائیه در دیدار با نمایندگان تشکل های دانشجویی گفتند: کسانی که از فساد خبر بدهند مورد تشویق قرار می دهیم ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۳:۴۰   + ۹ سایت دیگر  
رئیس اداره بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت فارس گفت: پرونده 31 پارکینگ متخلف شیراز به ارزش 395 میلیون و 500 هزار ریال به تعزیرات حکومتی فارس ارجاع شد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۳:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
با همکاری شهرداری شیراز و بنیاد ملی نخبگان دانش آموزان مستعد محروم حمایت می شوند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۳:۱۰   + ۱۴ سایت دیگر  
پادشاه عربستان سعودی از سران کشورهای عرب و کشورهای حاشیه خلیج فارس دعوت کرده تا دو هفته دیگر در نشستی با موضوع حوادث اخیر در تأسیسات نفتی عربستان سعودی و بندر فجیره امارات شرکت کنند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۲:۵۰   + ۳۴ سایت دیگر  
حضور یک ماشین سیار آنتن دهی موبایل در جوار روستای مرجان این سوال را مطرح کرده که نصب یک دکل مخابراتی سیار در نزدیکی روستای مرجان چه ارتباطی با وزیر ارتباطات دارد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۱:۴۰   + ۷ سایت دیگر  
اعضای شورای اسلامی استان فارس طی نامه ای خطاب به نمایندگان مجلس شورای اسلامی، خواستار حمایت و تصویب طرح مدیریت یکپارچه شهری، شدند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۱:۲۰   + ۵۹ سایت دیگر  
واردات خودروهای تمام هیبریدی تا زمان تولید آنها در داخل از پرداخت حقوق ورودی معاف شد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۱:۰۰   + ۱۲۹ سایت دیگر  
فرمانده کل سپاه گفت: منطقه به یک میدان آتش بالقوه برای آمریکایی ها تبدیل شده و حوادث روزهای اخیر هم حجم واقعی قدرت دشمن را آشکار کرد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۱:۰۰   + ۱۵ سایت دیگر  
یک کارشناس رسانه گفت: سلبریتی ها در مقاطعی به گروه فشار تبدیل شده و همین افراد منجر به امضاء شدن ترکمنچای و گلستان و .. ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۰:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
12 سال پیش مردم ممسنی به امید مشارکت در سود پروژه پتروشیمی این شهرستان سهام این شرکت را خریداری کردند، اما نه تنها سودی به مردم تعلق نگرفته بلکه این پروژه در حد یک زمین فنس کشی شده باقی مانده است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۰:۰۰   + ۶ سایت دیگر  
افزایش نرخ ارز، قیمت کاغذ را نیز به صورت صعودی بالا برد تا آنجا که هر کیلو کاغذ مطبوعات گاه تا 6برابر گران تر شد؛ افزون براین ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۰۹:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
در ماه بهار قرآن در شهر شیراز، سومین حرم اهل بیت(ع) محافل قرآنی شاخصی برگزار می گردد که در گزارشی به معرفی آن ها می پردازیم.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۰۹:۴۰    
در این برهه حساس که دشمن با انجام عملیات روانی خاطر مردم عزیز ایران اسلامی را مشوش می نمایند این روابط عمومی ها هستند که با هوشیاری نقش مهمی را در ناکامی دشمنان ایفا می کنند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۰۸:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی گفت: کار امام خمینی در انتخاب این روز بسیار بزرگ بوده است و لازم است تا مقامات سیاسی در جهان اسلام از این روز بهره برداری و استفاده کنند ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۰۸:۳۰   + ۹ سایت دیگر  
اگر کسی را تهدید کنید و در موقع عمل، به یکباره جا بزنید و هیچ عکس العملی از خود نشان ندهید، اعتبار خود را زیر سوال برده اید.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۰۸:۳۰   + ۱۰ سایت دیگر  
اما برخی از کاربران ضمن اینکه درمان طبی با عنبرنسارا را تایید می کنند به شکل این نمونه از آن که در قالب سیگار به بازار عرضه می شود انتقاد می کنند و معتقدند نباید به شکل سیگار ارائه شوند چراکه ممکن ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۰۸:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
یک استاد دانشگاه و خوشنویس معاصر با اشاره به اینکه خط و زبان عربی به سرعت جهان را فراگرفت و به دلیل نشات گرفتن از کتاب مقدس جنبه ای تقدسی یافت، تاکید کرد که هنر خوشنویسی ایران چه در زمینه عملی ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۰۸:۰۰   + ۸ سایت دیگر  
بخشدار کنارتخته و کمارج شهرستان کازرون گفت: صاعقه عصر شنبه مزرعه 25 هکتاری گندم را به آتش کشید.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۰۰:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
استاندار فارس با صدور احکامی، معاونین 9 فرمانداری شهرستان های استان را منصوب کرد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۰۰:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست جهاد کشاورزی شهرستان قیروکارزین از تشکیل ستاد بحران در پی هجوم پوره ملخ صحرایی به مزارع شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۸:۴۰   + ۱۰ سایت دیگر  
شهردار شیراز اعلام کرد: شیراز پس از شهرهای تهران و مشهد به عنوان سومین شهر کشور، مجوز برگزاری دوره آموزشی و صدور گواهینامه راهبری قطارهای متروئی را از شورای عالی هماهنگی ترافیک شهرهای وزارت کشور اخذ ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۵:۳۰    
رحیمی با بیان اینکه مدیران دستگاه های اجرایی در سال گذشته از بخشنامه مربوط به تهاتر در قانون بودجه استفاده کافی را نبردند ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۴:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
طرح بسیج ملی کنترل فشارخون، از 27 اردیبهشت در سراسر کشور با هدف شناسایی و کنترل فشارخون بالا آغاز شده است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۳:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
کودکی 3 ساله در گودال آبی در شیراز غرق شد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۳:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
کشمکش های مردم فسا با مسوولان این شهر برای یک طرفه شدن خیابان امام خمینی(ره)، پس از 10 ماه هنوز به نتیجه نرسیده است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۳:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
اساس استراتژی دشمن در نبرد اراده ها، بر تسلیم سازی نظام ، قبول مذاکره در حوزه های مورد علاقه خود ، گرفتن نقاط قوت ما و تبدیل فرصت ها به تهدید از طریق برجسته سازی قدرت خود ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۳:۳۰   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیر کل میراث فرهنگی فارس از ثبت ملی مسجد جامع مرودشت خبر داد و افزود : این اولین مسجد ثبت شده در فهرست آثار ملی در مرودشت است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۳:۰۰   + ۵۴ سایت دیگر  
یکی از دلایل بانک مرکزی برای تأخیر در اجرای رمز های یکبارمصرف، غیرفعال شدن اپلیکیش های موبایلی بانک هاست ولی چرا بانکها از سرویس پیامک برای ارسال رمز یکبارمصرف استفاده نمی کنند؟
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۲:۵۰   + ۶ سایت دیگر  
با تجمیع معاونت اطلاعات راهبردی و سازمان اطلاعات سپاه، حجت الاسلام طائب به عنوان مسئول معاونت و سازمان اطلاعات سپاه منصوب شد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۲:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
لحظاتی پیش شهرستان شیراز لرزید
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۲:۳۰    
فصل جاری لیگ برتر فوتبال بانوان کشور در حالی آغاز شد که استان فارس با وجود داشتن یک سهمیه، حضورش تا دقایق پایانی در حاله ای از ابهام بود که علت آن را مشکلات مالی و نبود اسپانسر عنوان کردند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۲:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
مدیر کل مدیریت بحران استانداری فارس درخصوص فعالیت سامانه جدید بارشی و آبگرفتگی معابر هشدار داد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۱:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
طرح ملی بسیج کنترل فشار خون از امروز تا 15 تیر ماه طی 2 مرحله انجام می شود.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۱:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
تیم فوتبال بانوان زاگرس شیراز نخستین پیروزی خود را لیگ برتر در مقابل پارس جنوبی کسب کرد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۱:۳۰   + ۱۱ سایت دیگر  
قریب به 6 سال از عمر دولت روحانی سپری شده است، ادعایی همچون اختیارات محدود دولت و دموکرات های خوب- جمهوری خواهان بد دیگر در افکار عمومی خریدار ندارد. مردم منتظر بهبود معیشت و عملکرد روحانی هستند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۱:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
شهردار شیراز گفت: توجه به مسائل فرهنگی، اجتماعی و مذهبی باید اولویت بافت تاریخی فرهنگی شیراز باشد تا بتوانیم این منطقه را اعتلا ببخشیم.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۱:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
سفیر اتریش در جمهوری اسلامی ایران در راس هیاتی از همکاران خود روند عملیات اجرایی پروژه تصفیه خانه شماره 2 فاضلاب شیراز را مورد بازدید قرار داد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۰:۳۰   + ۱۱ سایت دیگر  
روزنامه فرهیختگان در گزارشی به بررسی تبلیغات محصولات بهداشتی بی مجوز در رسانه ملی پرداخته است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۰:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
شرکت سیمان فارس (سهامی عام) زمانبندی پرداخت سود سهام سال 1397 این شرکت را تعیین کرد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۰۸:۴۰   + ۱۱ سایت دیگر  
کشت هیجانی و افزایش تولید تک محصولی در کشاورزی فاجعه ای است که بنا به ارزیابی متخصصان اگر مدیریت نشود افزون بر خسارت بار بودن برای کشاورزان، کل جامعه را نیز زیانمند خواهد کرد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۰۷:۴۰   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی فارس ویژه برنامه های روز جهانی موزه و هفته میراث فرهنگی در استان فارس را تشریح کرد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۷ - ۱۹:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
امام جمعه شیراز گفت: دل آمریکا به ستون پنجمی و نفوذی هایش خوش است و شما مردم اگر می خواهید این دل خوشی را از بین ببرید بایستی همدیگر را دوست بدارید و با هم خوب باشید.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۶ - ۱۳:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
رازقی گفت: در ابتدای برنامه پنجم توسعه سهم خدمات از تسهیلات بانکی 15 درصد بود که در پایان این برنامه به 50 درصد رسید درحالی که سهم صنعت، صادرات و کشاورزی بسیار کاهش یافته است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۶ - ۱۱:۰۰   + ۴۴ سایت دیگر  
معاون عمرانی وزیر کشور گفت: شهرهای تهران، مشهد، اصفهان، شیراز، قم ، تبریز، کرج، اهواز، کرمان و ارومیه دارای بیشترین آمار تلفات حوادث ترافیکی شهری در سال 97 بودند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۶ - ۱۱:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
امام جمعه اهل تسنن شیراز گفت: آمریکا فقط به دنبال رعب و وحشت در منطقه است و خودشان هم می دانند که هیچ کاری نمی توانند بکنند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۶ - ۱۱:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
استاندار فارس گفت: بیش از 60 بنگاه اقتصادی فارس به تملک بانک ها درآمده است بازگرداندن این بنگاه ها به چرخه تولید یکی از اولویت های مسئولان این استان است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۶ - ۱۱:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی شهر شیراز از تلاش و پیگیری برای تعیین تکلیف سد تنگ سرخ خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۶ - ۱۱:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام حدادپور جهرمی، خود عمارپندارها را از بزرگترین عاملان پخش شایعه جنگ دانست و گفت: کاسبان جنگ، بقای خود را در القای جنگ می دانند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۶ - ۱۰:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
اولین مرکز فرآوری و بسته بندی خاویار در استان فارس در استهبان راه اندازی شد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۶ - ۱۰:۵۰   + ۲۴ سایت دیگر  
آنچه مسلم است حضرت خدیجه (س) توانسته با عقل و تدبیر و مدیریت قوی اقتصادی، کاروان تجاری راه اندازد و در فرایند تجارت و طی سالیان متمادی ثروتمند شود.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۶ - ۱۰:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
در کشور 15 استان با افزایش نرخ بیکاری و پانزده استان با کاهش نرخ بیکاری مواجه بوداند که طبق آمار استان فارس با کاهش نرخ بیکاری مواجه است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۶ - ۱۰:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
شهرام منتصری به عنوان سرپرست منابع طبیعی استان فارس معارفه شد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۶ - ۰۸:۰۴    
احمدرضا سهرابی کاریکاتوریست شیرازه،نسبت به افزایش سن جوانی واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۱۹:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
شهردار شیراز گفت: دیوان عدالت اعلام کرد که هر گونه جذب نیرو باید از طریق آزمون و به صورت عمومی صورت گیرد که به همین دلیل تبدیل وضعیت ها فعلا متوقف شده است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۱۴:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
طرح جهاد همبستگی ملی، باهدف پایان دادن به مشکلات سیل زدگان در استان فارس آغاز شد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۱۲:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
800 نفر از مهندسان شیرازی در اعتراض به مصوبه شورای پنجم که به بیکاری این افراد منجر می شود در مقابل ساختمان این پارلمان شهری تجمع کردند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۱۲:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
5 هندبالیست از استان فارس به اردوی تیم ملی هندبال مردان کشور دعوت شدند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۱۲:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل فنی معاونت فنی و عمرانی شهرداری شیراز گفت: با هدف پیشگیری از رخداد مشابه سیل فروردین امسال، طرح جامع مدیریت سیلاب شیراز تهیه می شود.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۱۱:۵۴   + ۷ سایت دیگر  
کامران باقری لنکرانی وزیر اسبق بهداشت با بیان اینکه اکنون وقت بررسی کارنامه هاست، گفت: فرافکنی و عنوان کردن موضوعاتی نظیر اینکه نگذاشتند کار کنیم پذیرفته نیست.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۱۰:۵۴   + ۱۱ سایت دیگر  
ایران قصد ندارد با ترامپ تماس بگیرد و او را از جان بولتون مجنون صفت نجات دهد؛ کسی که گفته می شود از طریق سلطان شرور کازینوداری شلدون ادلسون به عنوان یکی از ارکان کمک های مالی به کارزار انتخاباتی ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۱۰:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
مارک ویلموتس سرمربی بلژیکی هدایت تیم ملی ایران را برعهده خواهد گرفت.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۱۰:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی پیرامون شرایط مذاکره گفت: ما اگر بخواهیم مذاکره انجام دهیم، باید مذاکره ای باشد که حرف های خود را زده و آنچه که حق داریم و حق می گوییم باید اجرا شود
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۱۰:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی گفت: آمریکایی ها خودشان نیز می دانند که آمادگی ورود به یک عرصه جدید و درگیری تازه را ندارند و دستشان نیز برای همه رو شده است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۱۰:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش شیرازه ، تا سال ها پیش تنها اختراع به درد بخور تاریخ بشریت را هندزفری می دانستم و آدم هایی را که صدایی در خور شأن داشتند تا بتوانند بلندگویی دست بگیرند و آهنگی بخوانند تا صدایشان دست به دست ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۱۰:۰۴   + ۸ سایت دیگر  
معاون بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت فارس از کشف تخلف 374 میلیونی در حوزه توزیع روغن موتور خبر داد .
مشاهده نتایج بیشتر...