جمعه ۲۶ مردادساعت ۲۲:۰۶Aug 2018 17

شیرازه (shiraze.ir)

شیرازه 29 اسفند 1393 شیرازه 29 اسفند 1394 شیرازه 30 اسفند 1395 شیرازه 29 اسفند 1396 شیرازه 30 فروردین 1397 شیرازه 31 اردیبهشت 1397 شیرازه 31 خرداد 1397 شیرازه 31 تیر 1397 شیرازه 1 مرداد 1397 شیرازه 2 مرداد 1397 شیرازه 3 مرداد 1397 شیرازه 4 مرداد 1397 شیرازه 5 مرداد 1397 شیرازه 6 مرداد 1397 شیرازه 7 مرداد 1397 شیرازه 8 مرداد 1397 شیرازه 9 مرداد 1397 شیرازه 10 مرداد 1397 شیرازه 11 مرداد 1397 شیرازه 12 مرداد 1397 شیرازه 13 مرداد 1397 شیرازه 14 مرداد 1397 شیرازه 15 مرداد 1397 شیرازه 16 مرداد 1397 شیرازه 17 مرداد 1397 شیرازه 18 مرداد 1397 شیرازه 19 مرداد 1397 شیرازه 20 مرداد 1397 شیرازه 21 مرداد 1397 شیرازه 22 مرداد 1397 شیرازه 23 مرداد 1397 شیرازه 24 مرداد 1397 شیرازه 25 مرداد 1397 شیرازه 26 مرداد 1397 
  ۵ ساعت پیش    
امام جمعه شیراز گفت: دشمن به خوبی می داند با چه شیران شرزه ای در این نظام روبرو است، این درسی است که سرافرازان کشورمان ...
  ۷ ساعت پیش    
نماینده موسسه جمعیت ایثارگران انقلاب اسلامی در شیراز گفت: قدرت رهبری در مطالبه گری مردم است، اقدام مسئولان و یاری مردم در کنار یکدیگر می تواند راهگشا باشد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۶ - ۰۲:۳۳    
امام جمعه شیراز گفت: (چهل سال) در تحولات اجتماعی آغاز محکم شدن استخوان آن حرکتی است که ما در سالهای پیش شروع کردیم؛ استخوان ما دارد می پوسد تا استخوان انقلاب محکم شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۲۲:۳۴    
ناظرین مناطق مختلف شهرداری شیراز برای مدت یکسال انتخاب شدند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۲۰:۴۴    
نژادی مدیر کل برنامه ریزی معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری گفت:حوزه زنان و خانواده زنانه نیست و برای حفظ کیان خانواده همه اعضای خانواده دخیل هسستند وباید اموزش ببینند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۱۶:۰۱    
سید احمدرضا دستغیب با هشت رای برای سال دوم منصب دار ریاست شورای شهر شیراز شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۱۴:۵۳    
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان فارس گفت: با در نظر گرفتن مشوق ها و توسعه زیرساخت ها و تسهیلات ایجاد شده، سال گذشته شاهد رشد 2 برابری استقرار صنایع در شهرک ها و نواحی صنعتی فارس بوده ایم.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۱۲:۳۳    
کامران میرزایی شهردار ارسنجان عصر چهارشنبه 24 مرداد در جلسه شورای شهر ارسنجان استیضاح و برکنار شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۰۹:۴۱    
فدراسیون فوتبال کره جنوبی تصمیم دارد روز جمعه (فردا) نام سرمربی جدید تیم ملی این کشور را اعلام کند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۰۹:۳۰    
عمده مطالبات اهالی محله در خصوص سهولت دسترسی به مواد و مشروب بود که سلامت اهالی بلکه کل شهر را نشانه رفته و کسی از محلی ها یارای مقابله با آن را ندارد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۰۹:۲۹    
رئیس بیمارستان شهید فقیهی شیراز با اشاره دست به دست شدن کلیپی مبنی بر وجود موش در یکی از بخش های تازه این بیمارستان گفت: فاضلاب و بخشی از تاسیسات شیراز در اطراف این بیمارستان سبب این موضوع شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۰۹:۰۰    
رازقی با بیان اینکه دام زنده در استان فارس در حال جارو شدن است و به کشورهای دیگر قاچاق می شود، گفت: قیمت گوشت وارداتی نیز افزایش یافته و واحدهای پروتئینی با مشکل مواجه شده اند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۰۷:۵۰    
دکتر مسائلی گفت: فارس از گذشته تاکنون، حضور قدرتمندی در عرصه تولید تجهیزات پزشکی داشته و می تواند به قطب پزشکی کشور در این زمینه تبدیل شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۰۷:۴۵    
نخستین دستگاه لاپاراسکوپی تولید ملی در بیمارستان شهید رجایی شیراز رونمایی شد و همچنین خط تولید لامپ اشعه ایکس آغاز به کار کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۰۷:۴۱    
شیراز-ایرنا- رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز گفت:داروی جدیدی برای بیماران تالاسمی پنجشنبه 25 مرداد وارد سیستم درمان شد که ساخت شرکت های ایرانی است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۰۷:۳۹    
فرمانده دانشگاه تربیت پاسداری امام حسین(ع) سپاه در شیراز گفت: مردم حق بزرگی بر گردن مسؤولان دارند، هرچند شرایط تورم و گرانی موجود نشان دهنده ضعف در حوزه مدیریتی است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۰۷:۲۰    
مصرف ایمن دارو در بیمارستان ها، یکی از شاخه های اصلی ایمنی بیمار است که در همین راستا، جشنواره ارتقای ایمنی دارو، در تمامی بیمارستان های تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی شیراز با هدف حساس سازی کارکنان ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۰۷:۱۰    
با حضور مشاور وزیر و مدیرکل امور تجهیزات و ملزومات پزشکی وزارت بهداشت، خط تولید گراند پد در یکی از کارخانه های تجهیزات پزشکی شیراز، آغاز شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۰۴:۳۰    
مدیرعامل سازمان هدفمند سازی یارانه ها زمان واریز یارانه نقدی مرداد ماه را اعلام کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۰۱:۲۷    
صندوق بین المللی پول در تازه ترین رده بندی خود از ثروتمندترین کشورهای جهان، پیش بینی کرده است که کشور کوچک ماکائو تا سال 2020 جای قطر را در صدر فهرست خواهد گرفت.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۰۰:۳۵    
محمدجواد ظریف تصریح کرد: کنوانسیون رژیم حقوقی دریای خزر نه تنها تمامیت ارضی ما را حفظ می کند بلکه باعث می شود روابط دوستانه و صمیمانه ما با همسایگان شمالی ما حفظ شود و گسترش پیدا کند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۰۰:۰۵    
مردم نیوز : دارچین یکی از ادویه هایی است که می تواند در پختن غذا و شیرینی به شما کمک کند. شما با استفاده کردن دارچین در غذا و شیرینی های خود می توانید آن را به یک خوراکی لذیذ تبدیل کنید ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۲۳:۰۵    
استاندار فارس گفت: استان فارس آماده توسعه روابط و همکاری همه جانبه با کشور ترکیه است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۷:۴۱    
شیراز-ایرنا- محیط بان پارک ملی بمو شیراز، روز چهارشنبه هنگام گشت زنی در این منطقه حفاظت شده مورد حمله ناگهانی پلنگ قرار گرفت و از قسمت دست مجروح شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۶:۴۶    
تفاهم نامه پرداخت بیش از 650 میلیارد تومانی اشتغال در طرح های زیربنایی و اشتغال زایی بین ستاد اجرای فرمان امام(ره) و استانداری فارس امضا شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۵:۵۷    
پیشکسوت پرسپولیس گفت: هر کس بخواهد برای پرسپولیس حاشیه درست کند با من و بقیه پیشکسوتان طرف است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۵:۲۴    
شورای نگهبان اصلاحیه قانون منع بکارگیری بازنشستگان را تأیید کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۵:۲۴    
حسینی گفت: میزان مطالبات شرکت گاز استان فارس نسبت به سال گذشته 15درصد افزایش یافته است و پتروشیمی بزرگترین بدهکار شرکت گاز استان است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۴:۱۷    
شیراز- ایرنا- رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان جهرم گفت: رقابت های هندبال نوجوانان استان فارس از 21 مرداد با شرکت 9تیم به میزبانی شهرستان پاسارگاد برگزار و تیم جهرم قهرمان شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۳:۴۰    
خنده کودک بازیگوش امروز در پیچ و خم های بازی های مجازی گم شده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۲:۱۰    
متاسفانه متولیان فرهنگی کم لطفی های زیادی به روز جهانی مسجد دارند و گاها این روز که برای بزرگداشت آن در برخی کشورهای اسلامی مردم خون می دهند در شهرهای ایران در سکوت می گذرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۱:۱۳    
اِشباع شدن دارالرحمه شیراز سبب شده است تا این قبرستان پس از 46 سال دیگر فضایی برای دفن اموات نداشته باشد و از 2 ماه دیگر به طور کامل تعطیل شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۰:۲۰    
معمولا وقتی بدون دوربین و ضبط صوت در قالب یک شخصیت حقیقی با مردم وارد بحث بشوی صریح و بی پرده حرف های دلشان را رو می کنند وصادقانه ترین گزارش ها بر صفحه سفید کاغذ نقش می بندد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۰۹:۵۸    
مراسم عروسی دختر حسن روحانی شب گذشته در یکی از تالارهای تهران برگزار شد و این در حالی است که طی روزهای گذشته پست جدید دولتی داماد حسن روحانی حاشیه ساز شده بود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۰۹:۰۰    
راهدار گفت: حاکم شدن ثبات و آرامش در بازارها و استفاده از تجربیات گذشته دوران تحریم از مهمترین اولویت های اقتصادی کشور است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۰۸:۴۰    
محمد عبادی پیشکسوت دوبله بعد از گذراندن یک دوره بیماری سخت جان به جان آفرین تسلیم کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۰۸:۳۰    
رحیمی گفت: سازمان صنعت، معدن و تجارت باید گزارش دهد که برای جایگزینی معاش کشاورزی با معاش صنعتی و توسعه تنوع شغلی چه اقداماتی انجام داده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۰۸:۱۲    
شیراز - ایرنا - مدیر کل حفاظت محیط زیست استان فارس بیان داشت:عمده دلیل از بین رفتن زیستگاه های تالابی حفر چاه های مجاز و غیر مجاز اطراف تالاب هاست ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۰۷:۴۶    
سعید براتی سرباز گروگان گرفته شده توسط اشرار در عملیات تروریستی اردیبهشت ماه 96 بعد از476 روز اسارت به وطن بازگشت.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۰۵:۳۵    
امام کاظم(ع) در یک روایت به یکی از عوامل زمینه ساز در فساد زنان اشاره فرمود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۰۲:۲۴    
طرح انتقال آب دریا به لامرد با سرمایه گذاری 400 میلیارد تومان کلید خورد و قرارداد این طرح نیز با سرمایه گذار منعقد شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۰۲:۲۲    
جمعی از خبرنگاران و عکاسان خبری شهر شیراز به دعوت سپاه ناحیه بقیه الله شیراز در قالب یک اردوی چند ساعته از محلات محروم شیراز بازدید کردند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۲۲:۳۰    
به مناسبت هفته خبرنگار مسابقه تیراندازی ویژه اصحاب رسانه استان فارس برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۲۱:۵۰    
یکشنبه 21 مرداد اجلاس سران کشورهای ساحلی دریای خزر در شهر آکتائو قزاقستان برگزار شد تا بار دیگر حواشی مربوط به سهم خواهی ایران از دریای خزر در محافل سیاسی و رسانه ای مورد بحث و گفت و گو قرار گیرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۲۱:۳۷    
شیراز- ایرنا - رئیس هیات بسکتبال فارس گفت: تیم صدرای شیراز به عنوان نماینده این استان در رقابت های لیگ برتر بانوان کشور در فصل جدید بازی ها شرکت می کند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۲۱:۲۶    
شیراز- ایرنا - مدیرکل ورزش و جوانان فارس گفت: شهرداری شیراز باید پاسخگوی ترافیک و مشکلات به وجود آمده در اطراف ورزشگاه تازه تاسیس پارس باشد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۷:۰۲    
50 محصول دانش بنیان در نمایشگاه توانمندی های فارس در تولید تجهیزات پزشکی برای نخستین بار رونمایی شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۶:۳۷    
رئیس سازمان جهاد کشاورزی فارس با تاکید بر تسهیل روند صدور مجوزها در احداث گلخانه گفت: باید فرش قرمز برای متقاضیان احداث گلخانه پهن کنیم.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۶:۳۳    
شهردار شیراز گفت: بازار هنر شیراز همزمان با دهه فجر امسال در محور سنگ سیاه افتتاح می شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۳:۱۵    
بیش از چهار کیلومتر از مسیر رودخانه خشک شیراز ساماندهی و لایروبی می شود .
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۲:۱۳    
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی فارس گفت: در راستای حمایت حداکثری از سرمایه گذاران، جرائم دیرکرد بدهی های معوق واحدهای صنعتی فارس بخشیده می شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۱:۱۳    
مهدی زاده گفت: مرکز رشد تجهیزات پزشکی شیراز از سال 1390 تاکنون 140 ایده مختلف را بررسی کرده که با حمایت های صورت گرفته، تعداد 32 شرکت تاسیس شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۰:۳۶    
شفقنا- مردم یمن با کودکان کشته شده به دست عربستان سعودی خداحافظی کرده و آنان را به خاک سپردند. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از رویترز ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۰:۳۵    
رئیس دبیرخانه مشارکت های مردمی بهزیستی از نظارت جدی بر کمک های مردمی خبر داد و گفت: جمع آوری کمک توسط سلبریتی ها و اعلام حساب شخصی شان تخلف است و باید در مقابل بهزیستی پاسخگو باشند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۰:۲۶    
رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: کسانی که مایحتاج مردم را احتکار و از دست مردم پنهان می کنند یک کار شیطانی می کنند، من به آنها توصیه می کنم که از این کار دست بردارند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۰:۲۳    
مسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه فجر استان فارس گفت: ریشه مشکلات و تنگناهای کنونی کشور بی توجهی مدیران و مسئولان به خواسته ها و مطالبات به حق مردم است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۰۹:۵۲    
بازیگر سریالهای طنز که تجربه یک ازدواج ساده دارد، با حضور در برنامه علی ضیا برای اولین و آخرین بار درباره این موضوع توضیح داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۰۸:۵۳    
همزمان با فرا رسیدن سالروز ازدواج امام علی و حضرت فاطمه زهرا، در امام زاده میر علی بن الحسین لارستان برنامه های ویژه ای برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۰۸:۴۳    
عضو هیات علمی دانشگاه پیام نور شیراز در جشنواره ملی نقاشیخط شهر جهانی یزد مقام برگزیده شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۰۸:۲۳    
فارس اسامی ده نفر از خریداران عمده سکه که حدود 170 هزار قطعه سکه پیش خرید کرده اند را منتشر کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۰۷:۲۹    
فرمانده سپاه ناحیه محمد رسول الله شیراز از برگزاری یادواره شهدای صدرا با بیش از 150 شهید با عنوان کبوتران خاک ریز چهارشنبه 24 مرداد در جوار شهدای گمنام این شهر با سخنرانی جانشین سابق سازمان بسیج و ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۰۳:۱۹    
رئیس جمهوری آمریکا لایحه بودجه دفاعی سال 2019 این کشور را امضا و آن را به قانون تبدیل کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۰۱:۲۳    
بعد از برگزاری نخستین دیدار در ورزشگاه پارس شیراز انتقاداتی از وضعیت چمن این ورزشگاه تازه تاسیس شد که مدیرکل ورزش فارس و رئیس هیئت فوتبال شیراز به این انتقادات پاسخ دادند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۲۳:۲۷    
رئیس اندیشکده یقین با بیان اینکه این چه اِشراف اطلاعاتی است که طرف وقتی فرار کرد باید متوجه فسادش شد، گفت: تروریست های اقتصادی باید بلافاصله تیرباران شوند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۲۱:۲۲    
بیش از 600 نفر از مردم شیراز در قالب گروه هایی از دانشجویان و اساتید دانشگاه، اصناف و بازاریان، خانواده های معزز شهدا به ویژه شهدای مدافع حرم ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۲۰:۳۴    
شیراز-ایرنا-مربی تیم کونگ فو بانوان فارس گفت: رقابت های کونگ فو انتخابی کشوری در شیراز برگزار و تیم منتخب این استان هم انتخاب شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۱۷:۴۳    
امام خامنه ای تأکید کردند: در همین قضیه ی ارز و سکه بر اثر برخی بی تدبیری ها و بی توجهی ها ارز کشور رفت دست کسانی که از آن سوءاستفاده کردند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۱۷:۳۰    
آب سمی کشاورزی موجب تلف شدن 200 راس گوسفند درشهرک الزهرای سرچهان شد .
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۱۶:۰۲    
چمن ورزشگاه پارس شیراز 16 ماه پس از افتتاح وضعیت اسفباری دارد و این سؤال مطرح می شود که چه کسانی در رقم خوردن این شرایط نابسامان نقش دارند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۱۴:۵۸    
مراکز استانی صدا و سیما در بیست و یکمین جشنواره تولیدات مراکز استان ها، علاوه بر رقابتی هنری، از تمهیدات خود برای برگزاری جشن چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی رونمایی می کنند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۱۳:۱۶    
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری فارس با هدف بازدید و بررسی وضعیت اقامتگاه های بوم گردی شهرستان سپیدان به این شهرستان سفر کرد .
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۱۲:۱۲    
10 نفر از مربیان فرقه عرفان حلقه در شیراز توسط سازمان اطلاعات سپاه فجر فارس دستگیر و روانه زندان شدند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۱۱:۵۲    
قیمت طلا در معاملات روز دوشنبه بازار آسیا تحت تاثیر افزایش ارزش دلار آمریکا و بحران مالی در ترکیه برای سومین روز متوالی کاهش یافت.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۱۰:۴۰    
خبرگزاری میزان- معاون قضایی رئیس کل دادگستری استان فارس بهترین راه برای تحقق بخشیدن به اجرای عدالت را تمکین به قانون در همه رده ها و و بدون استثناء و تبعیض دانست و گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۱۰:۵۹    
باشگاه پرسپولیس در ادامه مشکلات مالی برای پرداخت مطالباتش تا نهم شهریور ماه باید 10 میلیارد تومان تهیه کند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۱۰:۲۶    
بعد از انتشار این صحبت ها انبارهای زیادی از سراسر کشور که اجناس مورد نیاز مردم را احتکار کرده بودند، شناسایی شده و بسیاری از این اجناس در بازار توزیع شد ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۱۰:۲۴    
تهران (پانا) - طرح استیضاح وزیر اقتصاد 28 مرداد ماه با 40 امضا در صحن علنی مجلس اعلام وصول خواهد شد. ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۱۰:۰۳    
بررسی قیمت خودروهای داخلی در کارخانه و بازار، نشان از فاصله قیمت بالای آنها دارد؛ به طوری که در برخی از خودروها این فاصله قیمتی به حدود 30 میلیون تومان هم می رسد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۰۹:۴۹    
سخنگوی هیئت رییسه مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه مجلس حامی نیروهای مسلح است، گفت: هر جا دوستان ما در عرصه دفاعی نیازمند حمایت مجلس بوده اند ما تلاش خود را کرده ایم و هر جا نیاز به کمک داشته ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۰۹:۲۵    
اسامی تیم منتخب کشتی آزاد برای حضور در رقابت های جام دیمیتری کرکین روسیه اعلام شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۰۹:۲۳    
همای سعادت روشونه مولا عالم بدونه علی ولی اللهه امشب قلبم رو هدیه میکنم به مهربون دنیا امشب عروس آسمان خاک در حیدر شده ببین در این دقایق شکفته روی حیدر انبیا شاهد عقد اولیا ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۰۹:۱۹    
تهران- ایرنا- مدیرعامل شرکت پشتیبانی امور دام گفت: تا پایان این هفته (26 مرداد) محموله تخم مرغ با نرخ 12 هزار و 600 تومان برای تنظیم بازار وارد کشور می شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۰۹:۱۲    
رئیس اتحادیه صنف بارفروشان گفت: سرمازدگی اواخر فروردین تمام سردرختی ها را سوزاند و باغداران را بی محصول گذاشت، به همین دلیل بازار با کمبود مواجه است و کاهش قیمت نخواهد داشت.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۰۹:۰۳    
صفار هرندی عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: جان کری وزیر خارجه ما را جواد جان خطاب می کند (Javad dear) و میگوید جواد عزیز ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۰۸:۵۳    
رئیس کل دادگستری استان فارس گفت: یکی از مسائلی که در قوه قضائیه پیگیری می شود بحث تشدید عملکردها و نظارتها است و سلامت دستگاه قضایی را بعنوان یک اصل اساسی دنبال می کنیم.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۰۸:۴۳    
به گزارش شیرازه ، طی روزهای اخیر تعداد زیادی از بِرَندهای معروف بستنی فروشی و فَست فود ازجمله بستنی فخرآباد ، باباابر ، لیموونعنا ، کتلت آناهیتا و شاوِرما در شیراز پلمب شدند. ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۰۷:۱۷    
جمعی از جوانان اصلاح طلب در آستانه برگزاری انتخابات هیئت رئیسه شورای شهر شیراز، در نامه ای سرگشاده، بشدت از عملکرد اعضای لیست امید انتقاد کردند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۰۵:۱۵    
بحران و تنش آبی در استان فارس سبب نوبت بندی آب در روستاها شده به گونه ای که روستای کارگاه در شهرستان نی ریز هر 10 روز تنها 24 ساعت آب دارند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۰۰:۱۹    
بالاخره پس از 23 سال انتظار ورزشگاه 50 هزار نفری پارس شیراز با بازی دو تیم قشقایی و مس رفسنجان بازگشایی شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۰۰:۱۱    
اطلاعات حرکت نیروی دریایی آمریکا و گفته های مقام های آمریکایی نشان می دهد این کشور بیش از پنج ماه است که در خلیج فارس ناو هواپیمابر ندارد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۰۰:۱۱    
فرمانده پدافند هوایی جنوب می گوید: اگر دشمن قصد حمله به ما را داشته باشد، باید از پایگاه هایش در کشورهای حاشیه خلیج فارس استفاده کند که این پایگاه ها در دسترس ما هستند و اگر بخواهد از کشتی و ناو ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۱ - ۲۱:۲۴    
هفته اول لیگ یک فوتبال؛ در هفته اول لیگ یک فوتبال تیم مس رفسنجان با شکست قشقایی شیراز بر صدر جدول تکیه زد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۱ - ۱۸:۱۸    
استانداری تهران با انتشار گزارش هیئت حل اختلاف و رسیدگی به شکایات استان در دوره پنجم فعالیت شوراها، نتایج بررسی ها در این زمینه را در اختیار رسانه ها و افکار عمومی قرار می دهد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۱ - ۱۳:۱۷    
رهبری انقلاب در دیدارهای خود با مسوولین فرهنگی کشور، با اشاره به لزوم ارتقاء کمی و کیفی تولید و مصرف کالاهای فرهنگی ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۰ - ۱۳:۲۷    
گروه های حقوق بشری می گویند، عربستان عامل "حمله بزرگ علیه کودکان" حین جنگ کنونی در یمن است. با توجه به اینکه پایانی برای این درگیری به چشم نمی خورد ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۰ - ۰۸:۵۸    
پلیس راهور وضعیت جوی و ترافیکی محورهای کشور را اعلام کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۹ - ۰۸:۱۲    
خبر آنلاین : رئیس دفتر رئیس جمهور گفت: جبهه پایداری گروهی بود که همواره با دولت مخالفت می کرد، حالا آنها رفتند تعدادی امضا برای سئوال از رئیس جمهور جمع کردند ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۱۴:۵۰    
مدیرکل حفاظت محیط زیست استان سمنان از آغاز پروژه فنس کشی و ایمن سازی کریدور عبور یوزپلنگ آسیایی در جاده ترانزیتی میاندشت - عباس آباد در استان سمنان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۴ - ۱۳:۳۰    
خبرگزاری میزان- پارکور وسیله و تجهیزات خاصی احتیاج ندارد و ورزشکاران این رشته معمولاً لباس های ورزشی یا معمولی سبک و راحت می پوشند. خطرات پارکور انکار ناپذیرند.
مشاهده نتایج بیشتر...