چهارشنبه ۲۹ دیساعت ۱۳:۳۸Jan 2017 18

شیرازه (shiraze.ir)

شیرازه 29 اسفند 1393 شیرازه 29 اسفند 1394 شیرازه 31 فروردین 1395 شیرازه 31 اردیبهشت 1395 شیرازه 31 خرداد 1395 شیرازه 31 تیر 1395 شیرازه 31 مرداد 1395 شیرازه 31 شهریور 1395 شیرازه 30 مهر 1395 شیرازه 30 آبان 1395 شیرازه 30 آذر 1395 شیرازه 1 دی 1395 شیرازه 2 دی 1395 شیرازه 3 دی 1395 شیرازه 4 دی 1395 شیرازه 5 دی 1395 شیرازه 6 دی 1395 شیرازه 7 دی 1395 شیرازه 8 دی 1395 شیرازه 9 دی 1395 شیرازه 10 دی 1395 شیرازه 11 دی 1395 شیرازه 12 دی 1395 شیرازه 13 دی 1395 شیرازه 14 دی 1395 شیرازه 15 دی 1395 شیرازه 16 دی 1395 شیرازه 17 دی 1395 شیرازه 18 دی 1395 شیرازه 19 دی 1395 شیرازه 20 دی 1395 شیرازه 21 دی 1395 شیرازه 22 دی 1395 شیرازه 23 دی 1395 شیرازه 24 دی 1395 شیرازه 25 دی 1395 شیرازه 26 دی 1395 شیرازه 27 دی 1395 شیرازه 28 دی 1395 شیرازه 29 دی 1395 
  ۱۷ دقیقه پیش  
مرحوم آقای هاشمی رفسنجانی که همواره به عنوان راس جریان کارگزاران سازندگی به جساب می آمد، در یک دهه اخیر عملا به ریش سفید و حکم سیاسی جریان اصلاحات نیز تبدیل شده بود و همین عامل هم باعث شده بود که این ...
  ۱۷ دقیقه پیش  
به دنبال عدم اجرای مصوبه مجلس در خصوص حذف شرط سربازی از مراحل اخذ گواهینامه، رئیس اداره حقوقی پلیس راهور ناجا توضیحات کاملی درباره چرایی عدم اجرای این قانون و زمان تعیین تکلیف آن ارائه داد.
  ۱۷ دقیقه پیش  
فرمانده انتظامی استان از کشف مقادیر زیادی کالای قاچاق با ارزشی بالغ بر هشت میلیارد ریال در شهرستان لارستان خبر داد.
  ۲۶ دقیقه پیش  
پس از دستگیری بابک زنجانی بود که نخستین بار نام علیرضا منفرد جسته و گریخته در جلسات دادگاه زنجانی شنیده شد.
  ۲۶ دقیقه پیش  
پهپاد آمریکایی دیشب با بمباران مراسم عزاداری در غرب موصل سبب کشته شدن 8 غیر نظامی شد.
  ۲۶ دقیقه پیش  
نیروهای عراقی به اسنادی از داعش دست یافته اند که نشان می دهد، نیروهای این گروه تروریستی دیگر رغبتی به ماندن در موصل و جنگیدن ندارند.
  ۲۶ دقیقه پیش  
بنده به عنوان استاد دانشگاه از رئیس جمهور می خواهم تا در یک مناظره تلویزیونی شرکت کنند زیرا طبیعتا مردم داور خوبی هستند و می توانند عملکرد دولت در این سه سال اخیر را تشخیص دهند.
  ۵۶ دقیقه پیش  
کودکان خیابانی که سرگردان و بی هویت وارد جامعه ای ناشناخته، بدون دریافت هیچ گونه مهارتی شده اند، کودکانی که نیازمند آغوش پر مهر پدر و مادر هستند اما اکنون گرمای وجودشان را در خیابان های سرد و بی روح ...
  ۱ ساعت پیش  
هیچ یک از منتقدان جدی برجام در نشست خبری یک سالگی اجرای آن اجازه سؤال از رئیس جمهور را نیافتند. چهار رسانه اصلاح طلب و دولتی، دو مورد صداوسیما ...
  ۱ ساعت پیش  
زمانی که دو کشور عرب جنوب ترکیه درگیر بحرانی شدند، اردوغان سیاست به صفر رساندن مشکلات خارجی ترکیه را به فراموشی سپرد و به سراغ بازسازی امپراتوری عثمانی! رفت.
  ۱ ساعت پیش  
پذیرش نظام سیاسی مقتدر ایران اسلامی در منطقه بسیار مهم غرب آسیا با منافع دولت استکباری آمریکا به هیچ عنوان سنخیت و سازگاری نداشته و این ضدیت، در نقشه راه ظالمانه این کشور در جهان ریشه دارد.
  ۱ ساعت پیش  
این مسئولان رده بالای ورزش کشور هستند که باید پاسخگوی ناکامی ها بوده و شرایطی را رقم بزنند که فدراسیون ها را ملزم به پاسخگویی کرده و گامی برای جبران بردارند.
  ۱ ساعت پیش  
دبیر شورای عالی امنیت ملی گفت: بدلیل مخالفت ایران با مشارکت آمریکا در اجلاس آستانه، هیچگونه دعوت مشترکی برای حضور آمریکا از سوی سه کشور مبتکر برگزاری اجلاس به عمل نیامده است.
  ۱ ساعت پیش  
چندی پیش بود که با اظهار نظر عباسعلی کدخدایی، سخنگوی شورای نگهبان مجددا موضوع چالش برانگیز کاندیداشدن زنان برای انتخابات ریاست جمهوری مطرح شد.
  ۱ ساعت پیش  
صبح روز گذشته یکی از خانم های بدنساز که چندی پیش عکس برهنه خود را در فضای مجازی منتشر کرده بود دستگیر شد.
  ۱ ساعت پیش  
اهم خروجی رسانه های برون مرزی در خصوص مسائل ایران، که محصول رصد طی 24 ساعت اخیر می باشد، در قالب اخبار کوتاه از منظرتان می گذرد.
  ۱ ساعت پیش  
اوایل هفته بود که خبر برگزاری رزمایش مشترک نظامی عربستان و سودان تحت عنوان فلک 2 در رسانه ها منتشر شد.
  ۱ ساعت پیش  
در این مطلب می توانید با فواید گیاهی که در درمان بسیاری از بیماری ها معجزه می کند، آشنا شوید.
  ۱ ساعت پیش  
با اجرای روش های جادویی زیر می توانید زبان مورد علاقه خود را در طی یک هفته مانند زبان مادری به خوبی فرا بگیرید.
  ۱ ساعت پیش  
جاش ارنست شب گذشته در آخرین نشست خبری خود با خبرنگاران از عملکرد دولت اوباما دفاع کرد.
  ۱ ساعت پیش  
در کتاب ثواب الاعمال و عقاب الاعمال نوشته شیخ صدوق حدیثی از امام صادق (ع) نقل شده که مضمون آن بسیار تکان دهنده و قابل تامل است.
  ۱ ساعت پیش  
در این گزارش با حیوانات عجیبی آشنا خواهید شد که بدن شفاف و شیشه ای دارند و اجزای بدنشان نمایان است.
  ۲ ساعت پیش  
جوک کاری هنری به یادگار مانده از دوران قاجار در شیراز است.
  ۳ ساعت پیش  
در حالیکه مدیرعامل باشگاه برق نوین شیراز طی یک ماه گذشته این تیم را به هیئت فوتبال شیراز و استان سپرده و اعلام عدم تیم داری کرده بود، در بازگشت مجدد خود کادر فنی را تغییر داد.
  ۳ ساعت پیش  
نماینده ادورای مردم شیراز در مجلس گفت: با خرید هواپیما نیز در جذب سرمایه خارجی دچار مشکل می شویم؛ چون دولت آمریکا اجازه ورود سرمایه گذار و انتقال تکنولوژی را نمی دهد و تنها کالای مصرفی اجازه ورود ...
  ۳ ساعت پیش  
آمریکا بدقلق و بدعهد است؛ دور جدید حذف یارانه ها شروع شد؛ آغاز بازجویی از جعبه سیاه بابک زنجانی؛ دو میلیون پلاک آلوده در تهران و مشکل نه رحمتی بود نه بختیار ...
  ۳ ساعت پیش  
زمانیان گفت: برخلاف آن چه که انتظار می رفت برجام نتوانست در این رابطه تأثیر مثبتی برجای بگذارد. به طوری که در حمل و نقل بین المللی و ترانزیت نه تنها شاهد هیچ گونه تغییر و تحولی نبودیم بلکه کاهش نیز ...
  ۳ ساعت پیش  
  ۳ ساعت پیش  
معاون فرهنگی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت فارس گفت: باید دانست که بسیجیان، علما و مردم اهل سنت در جنگ تحمیلی 11 هزار شهید را تقدیم انقلاب اسلامی کرده اند.
  ۳ ساعت پیش  
بازیکن سابق استقلال گفت: زمانی که ما در استقلال بازی می کردیم که زیاد هم دور نبود اگر حتی مساوی هم می کردیم باید در رختکن می خوابیدیم تا مردم کامل از ورزشگاه بروند.
  ۳ ساعت پیش  
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در صحبت هایی اذعان کرد که با کارلوس کی روش مبارزه کرده است.
  ۳ ساعت پیش  
فشارها به مسئولان صدا و سیما، برنامه ثریا را که با شعار دیدبانی پیشرفت ایران پخش می شود به مخاطره انداخته و همین موضوع واکنش های متعددی در فضای مجازی به همراه داشته است.
  ۳ ساعت پیش  
یک قاتل فراری با لباس زنانه در لارستان استان فارس دستگیر شد.
  ۵ ساعت پیش  
معاون توسعه امور ورزش استان گفت: با هماهنگی های انجام گرفته جشنواره استعدادیابی ورزشی با کیفیت بالا برگزار خواهد شد.
  ۵ ساعت پیش  
دوره تربیت مدرس مربیگری و همسان سازی آمادگی جسمانی سطح 3 با حضور ورزشکارانی از استان های مختلف کشور به میزبانی کمیته آمادگی جسمانی هیات ورزش های همگانی استان فارس در شیراز آغاز شد.
  ۵ ساعت پیش  
اقدام شایسته مدیر مدرسه روستای قلعه بهمن نی ریز مانع از ترک تحصیل تعدادی از شاگردان مدرسه اش شد و علاوه بر آن آبادانی مدرسه را نیز به دنبال داشته است.
  ۵ ساعت پیش  
هیات موتور سواری و اتومبیلرانی استان برنامه های اجرایی خود را در ایام دهه فجر انقلاب اسلامی اعلام کرد
  ۵ ساعت پیش  
از سری مسابقات لیگ دسته دوم باشگاه ها کشور در هفته هجدهم این رقابت ها و در یکی از مهم ترین بازی ها تیم قشقایی شیراز در یک دیدار خانگی به مصاف فولاد نوین اهواز رفت که در پایان دو تیم به تساوی بدون گل ...
  ۵ ساعت پیش  
از سری مسابقات لیگ دسته دوم باشگاه ها کشور در هفته هجدهم این رقابت ها و در یکی از مهم ترین بازی ها تیم مدعی برق جدید شیراز در اراک به مصاف تیم شهرداری این شهر رفت که در پایان دو تیم به تساوی بدون گل ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۲۱:۲۱  
رئیس جمهور با بیان اینکه همه تحریم ها علیه ایران از 27 دی 94 برداشته شد، گفت: آمریکا در اجرای برجام سنگ اندازی هایی داشت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۶:۲۲  
کازرون با زلزله 4/8 و خشت با زمین لرزه 3/3 ریشتری لرزیدند .
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۴:۵۲  
صبح امروز علی رغم وعده پیگیری مسئولان، مطالبه رسانه ها و انتشار اولین گزارش کمیته حقیقت یاب بار دیگر تعداد محدودی از افراد در مقابل استانداری تجمع کردند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۴:۴۰  
زمین لرزه ای به بزرگی 4.8 دهم ریشتر ظهر امروز شهرستان کازرون در غرب استان فارس را لرزاند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۴:۴۰  
جمعی از مردم نی ریز با امضاء طوماری خطاب به دکتر ایمانیه در خصوص بیمارستان جدید، خواستار اجرای طرح توسعه 120 به 160 تخت بیمارستانی برای بیمارستان در حال تأسیس نی ریز شدند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۴:۳۱  
شنیده شد که مدلی از خودروی فراری به تازگی توسط شخصی وارد کشور شده و گفته می شود حدود 6 میلیارد تومان قیمت خواهد داشت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۴:۳۱  
آقایان گلایه می کنند که خانم هایشان به دوستانشان گیر می دهند و نمی گذارند در کنار دوستانشان باشند و این گیر دادن سرآغاز دعواها و بگومگوها است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۴:۲۲  
روزنامه دولت برای اثبات موثر بودن برجام بر اقتصاد کشور، گزارشی میدانی تهیه کرده که جالب توجه است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۴:۲۲  
برخی از دستگاه ها، رقمی را برای خط فقر اعلام می کنند که این بار این رقم از سوی مرکز پژوهش های مجلس معادل یک میلیون و هشتصد هزار تومان است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۴:۲۲  
نتیجه برنامه ریزی ها و سیاست ها و ساعت ها جلسات مسؤولان بانک مرکزی و شورای پول و اعتبار در دولت یازدهم برای ساماندهی تعاونی ها و موسسات اعتباری فقط یک چیز بوده است: سرگردانی سپرده گذاران!
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۴:۰۱  
شهردار شیراز گفت: در راستای ترویج فرهنگ کتابخوانی با همکاری خیران وشهرداری شیراز نخستین سرای مهربانی درمیدان نمازی شیراز به بهره برداری رسید.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۳:۱۰  
برنامه های ستاد هماهنگی سی وهشتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران با حضور مسؤولان 22 کمیته اجرایی، در فرمانداری شیراز، تشریح شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۳:۱۰  
نایب رئیس فدراسیون ورزش های همگانی از برگزاری همایش بین المللی ورزش های همگانی به میزبانی جمهوری اسلامی ایران خبرداد و گفت: دو روز از این همایش در کلان شهر شیراز برگزار می شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۲:۵۲  
از هفته نوزدهم لیگ دسته دوم فوتبال کشور تیم برق جدید شیراز در اراک میهمان شهرداری این شهر خواهد بود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۲:۲۲  
یک سال پیش در چنین روزی اصلاح طلبان به مردم ایران گفتند صبح بدون تحریم شروع شده است و مردم یکسال چشمان به لغو تحریم ها سفید شد و هیچ کسی از جریان حامی دولت پیدا نمی شود که بگوید کاغذهای برجام ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۲:۲۲  
شهید والامقام سید مجتبی نواب صفوی، یکی از ماندگاران نهضت انقلابی ملت ایران است؛ شخصیتی که رهبر مجاهد انقلاب، تعابیر بلندی درباره او دارند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۲:۲۲  
علی لاریجانی از جمله سیاستمدارانی است که ریاضیات و فلسفه را تا دکتری ادامه داده است و اندیشه های فلسفی را سال ها در دانشگاه تهران تدریس کرده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۲:۲۲  
سردار غیاثی گفت: با ایجاد ظرفیت های مناسب و ساخت مراکز درمانی مجهز در شهرستان ها می توانیم نخبگان پزشکی فارس را در سراسر استان بکارگیری کنیم.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۲:۲۲  
کاربران گوشی اچ تی سی وان ای 9 می توانند به زودی به سیستم عامل آندروید نوقا یا 7 دسترسی داشته باشند. این گوشی یک گوشی متوسط است که در نوامبر سال 2015 عرضه شده بود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۲:۲۲  
عضو ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی از عدم برگزاری نشست های این ستاد انتقاد کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۲:۲۲  
لایحه ای در کنگره آمریکا مطرح است که می تواند توافق میان شرکت های ایرباس و بوئینگ با ایران را متوقف کند و بر اساس آن ایران ایر زیر ذره بین دولت ترامپ قرار می گیرد و هواپیماهای ایران از دریافت قطعات ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۲:۲۲  
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس با انتقاد از واردات داروهای بی کیفیت خارجی، گفت: وزارت بهداشت موظف به کنترل کیفی فرآورده های دارویی وارداتی است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۲:۱۰  
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان قیروکارزین گفت: اولین نیاز کشاورزان در امور زیربنایی، بحث صنایع تبدیلی است که در این زمینه بیش از 60 موافقت نامه در دست متقاضیان وجود دارد که منتظر ارائه تسهیلات برای راه ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۲:۱۰  
این روزها بحث دستگیری مفسدان و بدهکاران بانکی بیش از گذشته به گوش می رسد و در آخرین آنها شاه کلید پرونده فساد نفتی به دام افتاده و به کشور بازگردانده شده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۲:۱۰  
مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی مرودشت هجوم مارهای سمی عظیم الجثه به این شهر را تکذیب کرد و گفت: مردم به این گونه شایعات بی اساس توجه نکنند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۲:۱۰  
باشگاه آلمانی روت وایس اسن ستاره فقید ایرانی اش را فراموش نکرد و در اولین سالگرد درگذشت رضا احدی پیام فرستاد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۲:۰۱  
یخ رکود در بازار خرید و فروش مسکن ذوب نشده است، واحدهای ساخته شده توسط انبوه سازان به دلیل پایین آمدن قدرت خرید مردم روی دستشان مانده، ساکنان مسکن مهر از بدقولی های دولت خسته و گلایه مند هستند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۲:۰۱  
مجمع جهانی اقتصاد جدیدترین رنکینگ خود را در رابطه با کشورهایی که بهترین سطح کیفیت زندگی را در بین 109 کشور دنیا دارند، منتشر کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۲:۰۱  
دونالد ترامپ هرچه در دوران رقابت های انتخاباتی درباره ایران سخن پراکنی کرد، در عوض در دوران پساپیروزی کم سخن بود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۲:۰۱  
ستاره آلمانی تیم فوتبال آرسنال انگلیس خانه ای لوکس و رویایی را با قیمت 35 میلیون یورو خریداری کرده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۱:۵۲  
حضور تماشاگر گونه اعضای ستاد مدیریت بحران در مانورهای آموزشی آن هم با کت و شلوار و مهم تر از آن رسیدن با تأخیر بالا، نمی تواند در هنگام وقوع حوادث و سوانح طبیعی و انسانی، نقش قابل توجهی داشته باشد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۱:۴۰  
"پنهان کاری" بزرگ؛ ایرباس و بوئینگ قرارداد با ایران را به وزارت خزانه داری آمریکا نشان دادند، اما ایران هنوز هیچ نسخه ای از قرارداد را در اختیار نهادهای نظارتی قرار نداده است!
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۱:۳۱  
تب انتخابات در همه ی سطوح بخصوص شورای شهر، در ادوار مختلف چند ماه پیش از موعد آغاز می شود، دوره پنجم هم در راه است و این تب پرشور بازهم در میان جمعی از کاندیداها خصوصا در فضای مجازی داغ شده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۱:۳۱  
وقتی صحبت از سرمایه گذاری در طرح های نفتی و بنزینی به میان می آید اولین شخصی که نامش به ذهن می رسد همسر معاون رئیس جمهور و رئیس محیط زیست کشور است ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۱:۲۲  
ایوانکا ترامپ ممکن است در کاخ سفید کار نکند اما این بدان معنا نیست که خود را بدور از عالم سیاست نگه خواهد داشت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۱:۰۱  
دبیر شورای عالی امنیت ملی گفت؛ طرح سیاسی چهار ماده ای جمهوری اسلامی ایران برای پایان دادن به بحران جاری در سوریه ارایه شده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۱:۰۱  
معاون فنی و بهره برداری سازمان مدیریت و نظارت تاکسیرانی شهر تهران درباره روند نوسازی تاکسی های فرسوده گفت: پیکان در اولویت نوسازی قرارگرفته و قصد داریم این خودروها را از ناوگان تاکسیرانی حذف کنیم ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۰:۵۲  
یادواره شهدای شهید اسلامی نسب و عملیات کربلای 4 و 5 با سخنرانی هاجری عضو شورای اسلامی شهر شیراز برگزار می شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۰:۲۲  
روزنامه کیهان به منظور کمک به رئیس جمهور محترم و رساندن بدون واسطه صدای مردم به وی و برطرف کردن مشکلاتی مثل محدودیت وقت و.. ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۰:۰۱  
احمد تاکان نویسنده روزنامه ینی چاغ ترکیه در مقاله ای از پشت پرده شکست های سنگین ارتش ترکیه در عملیات موسوم به سپر فرات در شمال سوریه و استعفای 50 افسر درجه دار ارتش پرده برداشت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۰:۰۱  
برخی شرکت های واردکننده خودرو در حالی مشغول به فعالیت در کشور هستند که به گفته رئیس انجمن صنفی کارفرمایی واردکنندگان خودرو از طرف شرکت مادر بعنوان نماینده رسمی شناخته نمی شوند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۰:۰۱  
ناگفته ای از عروسی فرزندان مقام معظم رهبری که شنیدن آن خالی از لطف نیست.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۰۹:۵۲  
سم زدایی از کبد عامل مهم و اساسی در سوزاندن چربی به شمار می رود زیرا کبد به سوزاندن چربی های ذخیره شده در بدن کمک می کند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۰۹:۵۲  
یک سوال مهم این است که چرا عربستان به مسأله بحران یمن، بیش از تحولات دیگر کشورهای خاورمیانه واکنش نشان داده است؟
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۰۹:۵۲  
جمعی از پایوران سپاه ناحیه لارستان آستین های همت را بالا زده اند و به میان مردم در روستای کم برخوردار شتوان در منطقه درز و سایبان رفته اند تا شاید بتوانند مرهمی بر دردهای محرومان شوند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۰۹:۵۲  
سخنگوی دولت ترکیه ضمن تایید خبر بازداشت عامل حمله سال نوی میلادی در استانبول، بر مبارزه با تروریسم تاکید کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۰۹:۵۲  
در این خبر با طراح ایرانی خودروی ون شرکت مرسدس بنز آشنا می شوید.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۰۹:۵۲  
میل به شهرت طلبی و الگوبرداری جوانان و نوجوانان از افراد مشهور از نمونه پدیده هایی به شمار می رود که آسیب ها و فرصت های بسیاری را در پی دارد و زمانی حساسیت ها و حاشیه های این موضوع تشدید می شود که ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۰۹:۴۰  
عضو شورای اسلامی شهر شیراز گفت:اردوکشی های خیابانی و کمپین به راه انداختن رویه طبیعی ندارد، نمایندگان و روابط عمومی استانداری فارس به هوش باشند تا در زمین از قبل طراحی شده دیگران به بازی سیاسی ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۰۹:۴۰  
سرطان؛ حتی شنیدن این واژه کافی است که چهره هر فردی دژم شود! واژه ای که تداعی کننده یک بیماری با سیری سریع و اغلب دشوار و نگران کننده است ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۰۹:۴۰  
استاندار فارس گفت:عزت امروز کشور مدیون خون شهدا و ایثارگری جانبازان است و از این رو، جوانان باید آنان را الگوی خویش قرار دهند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۰۹:۴۰  
اولین جلسه ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی شهرستان سپیدان باحضورفرماندار و اعضاء ستاد دهه فجر شهرستان و مسوولان اجرایی در سالن اجتماعات فرمانداری تشکیل شد .
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۰۹:۳۱  
ساخت نیم ضریح خیمه گاه مطهر امام سجاد (ع) با پیشرفت فیزیکی 50 درصد در شیراز در حال ساخت است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۰۹:۳۱  
در دو هفته اخیر شایعات بر موج پارازیت سوار شده و پیام های مربوط به آن در فضای مجازی دست به دست می شود و هر لحظه بر نگرانی مردم شیراز می افزاید.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۰۹:۳۱  
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد سپیدان با توجه به استقبال بیش از حد جوانان به فضای مجازی واستفاده از اینترنت در این زمینه باید با برنامه ریزی بهترعمل نموده وبا قدرت بیشتری مبارزه کنیم .
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۰۹:۲۲  
مدیر کل بحران استانداری فارس از خسارت 77 میلیارد ریالی زلزله اخیر در خنج خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۰۹:۰۱  
به زعم کارشناسان بخش کشاورزی، چغندر قند پائیزه با ویژگی های خاصّی که دارد از جمله مصرف پائین آب، بازدهی بیشتر و سازگاری با آب و هوای قیروکارزین می تواند جایگزین مناسب و پر سودی برای سیفی جات و گندم ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۰۸:۰۱  
کمانداران شیرازی در رقابت ها تیرو کمان جوانان فارس تمام سکوها را به خود اختصاص دادند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۰۷:۴۰  
تیم ارژن شیراز در رقابت های فوتسال برتر باشگاه های کشور در یک بازی پرگل، از تیم شهروند ساری مازندران شکست خورد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۰۷:۳۱  
تیم لوله آ اس شیراز در رقابت های بسکتبال برتر مردان کشور پانزدهمین باخت را کسب کرد تا همچنان تیم بدون برد این بازی ها باشد.
مشاهده نتایج بیشتر...