یکشنبه ۰۳ تیرساعت ۱۹:۰۳Jun 2018 24
 

شورا آنلاین (shoraonline.ir)

  ۱۳۹۵/۱۲/۱۵ - ۱۸:۱۸    
رئیس سازمان امور مالیاتی کشور از تصویب ادامه اجرای مالیات بر ارزش افزوده در بودجه سال آینده کل کشور خبرداد و گفت: لایحه جدید اصلاح قانون مالیات به زودی به مجلس ارائه می شود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۵ - ۱۷:۵۳    
سخنگوی آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران آتش گرفتن یک درخت در محوطه ورزشگاه آزادی خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۵ - ۱۶:۴۳    
سرپرست حجاج ایرانی گفت: تقریبا بیشتر مسائل مورد بحث حج حل شده و یکی دو مورد باقی مانده است، چرا که مسئله شهدای منا برای ما بسیار مهم است و باید هرچه زودتر تکلیف آن ها مشخص شود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۵ - ۱۶:۱۳    
مدیر روابط عمومی مترو تهران از خودکشی یک 35 ساله در ایستگاه مترو میرزای شیرازی خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۵ - ۱۵:۳۸    
رییس کمیسیون نظارت و حقوقی شورای اسلامی شهر تهران گفت :از مجلس توقع نداشتیم که به جای پیگیری مطالبات مردمی موضوعی را مصوب کند که نشان از تفکرات طبقاتی دارد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۵ - ۱۵:۳۳    
رییس کمیته میراث فرهنگی شورای اسلامی شهر تهران، گفت : ساخت و ساز در سرای حاج قاسم در حال انجام است و هنوز میراث فرهنگی و شهرداری نسبت به توقف آن اقدام ننموده اند .
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۵ - ۱۵:۱۸    
سایت باشگاه استقلال درباره تمرین نکردن بازیکنان فوتبال این تیم توضیح داد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۵ - ۱۵:۱۸    
مدافع ملی پوش تیم فوتبال پرسپولیس دو سال دیگر قراردادش را با این تیم تمدید کرد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۵ - ۱۵:۱۸    
دروازه بان تیم فوتبال پرسپولیس با تمدید سه ساله قرارداد خود تا سال 1400 در این تیم می ماند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۵ - ۱۵:۰۸    
فرمانده نیروی انتظامی تاکید کرد که پلیس اجازه جولان به اوباش را در چهارشنبه سوری نخواهد داد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۵ - ۱۵:۰۳    
سایت معاون اول رئیس جمهور نوشت: به دنبال انتشار خبری سراسر کذب در برخی از کانال های تلگرامی از جمله کانال هایی موسوم به "کانال تلگرامی سایبری عمار و کانال تلگرامی نه ده" با عنوان " جزییات سخنان تند ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۵ - ۱۴:۳۸    
معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان محیط زیست با بیان اینکه برای منشور حقوق شهروندی درباره محیط زیست برنامه ریزی های خوبی انجام شده است ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۵ - ۱۴:۳۸    
خانه های تاریخی تهران که توسط شهرداری تملک شده است هرچند تکمیل نشده باشند به صورت موقت درایام نوروز برای بازدید در اختیار شهروندان قرار گیرد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۵ - ۱۴:۰۳    
با رای اعضای شورای اسلامی شهر تهران با اصلاحیه 595 میلیارد تومانی از بودجه سال 95 شهرداری تهران موافقت شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۵ - ۱۳:۵۳    
عضو شورای شهر تهران از واگذاری اراضی مشجر دو هزار و پانصد هکتاری مجاور بوستان یاس، توسط مقام معظم رهبری به شهروندان تهرانی خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۵ - ۱۳:۳۸    
اعضای شورای اسلامی شهر طرحی را به تصویب رساندند که به موجب آن شهرداری موظف است در جهت کاهش آلودگی هوا ناوگان حمل و نقلی دیزیلی و نیز ناوگان خدمات موتوری و خدمات شهری خود را مورد نظارت فنی و دقیق در ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۵ - ۱۳:۳۳    
رییس کمیسیون عمران شورای اسلامی شهر تهران گفت: مشارکت مردم و تمرکز فعالیت شهرداری ها در امور محلی بیشترین بازده را برای مردم در بر خواهد داشت.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۵ - ۱۳:۲۸    
صالحی امیری تاکید کرد: سیاست قطعی دولت، اعزام زائران به حج است، اما به شرطی که دولت عربستان شروط دولت جمهوری اسلامی ایران را بپذیرد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۵ - ۱۳:۲۸    
رییس شورای اسلامی شهر تهران گفت : با توجه به موقعیت جغرافیایی تهران و نیز کشور ایران می بایست توسعه جنگل کاری و درختکاری در درجه اول اهمیت قرار گیرد .
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۵ - ۱۳:۱۸    
رییس کمیسیون نامگذاری شورای شهر تهران ضمن تشریح فرایند نامگذاری معابر و اماکن عمومی در شورای شهر تهران، گفت: نام های پیشنهادی در صورت مخالفت حتی یک نفر از اعضا در صحن ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۵ - ۱۳:۱۳    
رییس کمیسیون شهر سازی و معماری شورای اسلامی شهر تهران گفت: به سبب حفظ و صیانت از باغات شهر تهران پیشنهاد داریم مجوز فعلی برج باغ ها لغو شود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۵ - ۱۳:۰۸    
رئیس کمیسیون معماری و شهرسازی و معماری شورای شهر تهران به تغییر نام میدان فلکه اول و سوم تهران پارس اعتراض کرد و افزود نام های جدید اسامی نشات گرفته از باورهای دینی ما است و بهتر بود در مکان های ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۵ - ۱۱:۱۳    
حسینی از دستگیری 14 دختر و 20 پسر در پارتی شبانه در اهواز خبر داد و گفت: در بازرسی از منزل مذکور تعداد 48 بطری مشروبات الکلی کشف و ضبط شده است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۵ - ۱۰:۵۸    
رئیس مجلس شورای اسلامی در واکنش به تذکر محمدرضا تابش، گفت: جرأت نمی کنند به شورای نگهبان چیزی بگویند چون می ترسند صلاحیتشان را رد کند به همین دلیل در موضوع اصلاح سقف حقوق ها با مجلس این رفتار را می ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۵ - ۱۰:۱۸    
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران با اعلام اینکه امروز آژانس های آنلاین به دغدغه خاطر مجموعه رانندگان آژانس های کرایه خودرو و تاکسی تبدیل شده، چرا که با معیشت و زندگی آنها سر و کار دارد ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۵ - ۱۰:۰۸    
مدیرکل زندان های استان تهران از بازگشت مهدی هاشمی به زندان اوین خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۵ - ۱۰:۰۳    
دیپلمات 57 ساله هم چنان امیدوار است. گر چه نگرانی و دغدغه دارد، ولی امیدش بیشتر است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۵ - ۰۹:۵۳    
مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران تصریح کرد در این بخش 250 هنرمند حرفه ای و 100 دانشجو در قالب 2 کارگاه دو روزه در هفت نقطه از شهر تهران و در میان شهروندان به ارائه اثر خواهند پرداخت و همین امر موجب ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۵ - ۰۹:۴۳    
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان تهران وعده داد که با اجرای پروژه سلامت طرح قمر بنی هاشم در سال پیش رو کیفیت آب تهران افزایش یابد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۵ - ۰۹:۳۸    
عیدی بازنشستگان سازمان تأمین اجتماعی از 17 لغایت 25 اسفند به حساب آنان واریز می شود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۵ - ۰۹:۳۸    
رئیس ستاد انتخابات استان تهران گفت: هیات اجرایی انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا از میان معتمدین دهه پایانی اسفند تشکیل می شود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۵ - ۰۹:۲۸    
رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت: اعضای جبهه نیروهای انقلاب اسلامی به هیچ وجه در بحث انتخابات پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهرها و روستاها ورود پیدا نمی کند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۵ - ۰۹:۲۳    
رییس کمیته محیط زیست شورای اسلامی شهر تهران با اعلام اینکه آژیر قرمز خشکسالی تهران به صدا در آمده است، گفت: گستره یک میلیون و 648 هزار کیلومتر مربعی ایران و 648 کیلومتر مربعی تهران ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۵ - ۰۹:۱۸    
مدیرکل زندان های استان تهران از بازگشت مهدی هاشمی به زندان وین خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۵ - ۰۹:۱۸    
رئیس ستاد انتخابات کشور از ثبت نام 279 داوطلب کاندیداتوری انتخابات اولین میاندوره ای مجلس دهم طی هفت روز مدت تعیین شده قانونی خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۵ - ۰۹:۱۳    
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی بار دیگر در پی حواشی روی داده در جریان سفرش به ایلام عذرخواهی کرد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۴ - ۲۲:۳۸    
یکی از قضات صادر کننده حکم قاتل ستایش جزئیاتی از پرونده قتل ستایش را تشریح کرد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۴ - ۲۱:۳۸    
وکیل اولیای دم ستایش قریشی گفت: در جلسه دادگاه در رابطه با قصاص و اعدام نظری ندادم و فقط در رابطه با اثبات جرم و دلایل پرونده صحبت کردم.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۴ - ۲۰:۲۸    
معاون سازمان زیباسازی شهر تهران از آغاز رویداد هنری درخستان همزمان با روز درختکاری خبر داد و گفت: 35 هنرمند با طرح های ویژه هنری درختان خشکیده خیابان ولیعصر را در آستانه سال جدید می آرایند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۴ - ۱۹:۲۸    
رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران گفت: دولت باید به اقتصاد مقاومتی توجه بیشتری داشته باشد و بر روی اجرای آن اصرار ورزد چرا که موقعیت و بقای ما در دنیا به اقتصاد مقاومتی وابسته است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۴ - ۱۹:۲۳    
متن کامل بیانیه تشریحی محمود احمدی نژاد رئیس دولت های نهم و دهم منتشر شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۴ - ۱۹:۱۸    
رحمانی فضلی گفت: از امروز موضوع اقدامات، تبلیغات، تجمعات و سخنرانی ها درباره انتخابات کاملاً کنترل خواهد شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۴ - ۱۸:۴۳    
معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران در مراسم افتتاحیه دهمین نمایشگاه زنان و تولید ملی گفت: زنان نقش مهمی در حمایت تولید ملی دارند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۴ - ۱۸:۲۸    
نشست علمی- تخصصی با موضوع "مروری بر روش های قیمت گذاری خدمات شهرداری در حوزه های مختلف" در محل دانشگاه خوارزمی برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۴ - ۱۸:۱۸    
محسن پیرهادی عضو هیئت رئیسه شورای شهر تهران به مناسبت سالروز تشکیل کمیته امداد به فرمان امام خمینی ره یادداشتی نوشته است که در ادامه می خوانید.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۴ - ۱۷:۳۳    
معاون رییس جمهور در امور زنان و خانواده در بازدید از ستاد مردمی رسیدگی به امور و کمک به زندانیان دیه گفت ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۴ - ۱۶:۴۳    
سرمربی تیم فوتبال نفت تهران گفت: از لطف و محبت مدیرانی که در باشگاه پرسپولیس هستند، برای اولین بار حساب من مسدود شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۴ - ۱۶:۴۳    
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: اگر تیم کامل هم بودیم بازهم با نفت مشکل داشتیم و طبیعی است که در این بازی هم مشکل خواهیم داشت.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۴ - ۱۶:۳۸    
سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان گفت: مثل همیشه با در نظر گرفتن گزارش هایی که از شرایط بازیکنان و همین طور اطلاعاتی که از باشگاه ها در اختیار داریم ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۴ - ۱۶:۲۳    
در جریان بررسی پیشنهادات الحاقی نمایندگان به تبصره 14 لایحه بودجه 96 که مربوط به هزینه کرد منابع درآمدی یارانه ها بود ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۴ - ۱۵:۵۳    
همزمان با هفته منابع طبیعی و در آستانه روز درختکاری جشن یه عالمه درخت در بوستان بزرگ ولایت برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۴ - ۱۵:۵۳    
معاون فرهنگی اجتماعی شهرداری تهران گفت: زنان می توانند با تحریم کالاهای خارجی، ایجاد کمپین تحریم واردات کالاهای خارجی و توجه به کالا و پوشاک داخلی که در سال های نه چندان دور در وضعیت خوبی نسبت به ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۴ - ۱۵:۴۸    
وزیر پست، تلگراف و تلفن دولت سازندگی گفت: قطعا در انتخابات ریاست جمهوری شرکت خواهم کرد، رسانه ها هر طور می خواهند خبر کاندیداتوری من را منتشر می کنند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۴ - ۱۴:۵۸    
شهردار تهران خطاب به کسانی که چند دهه بر کشور و سازمان ها مدیریت کرده اما انجام وظیفه نکرده اند، گفت: بچه های انقلاب با هنر، سینما و تئاتر مخالف نیستند بلکه ما با فساد مخالفیم.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۴ - ۱۴:۵۳    
رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر تهران گفت: بهتر است انتخاب شهردار با رأی مردم باشد، زیرا این مساله گامی مهم در جهت مشارکت پذیری بیشتر مردم است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۴ - ۱۴:۵۳    
سازمان پزشکی قانونی از کاهش 2،3 درصدی تلفات حوادث رانندگی از ابتدای فروردین تا پایان دی ماه سال جاری در کشور خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۴ - ۱۴:۴۸    
عضو شورای سیاستگذاری کنفرانس مدیریت شهری با تاکید بر ضرورت انتخاب شهردار با رای مردم پیشنهاد داد؛ برای هر شهروند، برای شرکت در این انتخابات کارت شهروندی صادر شود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۴ - ۱۴:۳۳    
معاون امور حقوقی و بین المللی وزارت امور خارجه ضمن قدردانی از عملکرد وزارت نفت در شرایط پسابرجام در مورد سیاست های ترامپ در مورد ادامه برجام، گفت: نشانه ها حاکی از این است که برجام ادامه پیدا می کند ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۴ - ۱۴:۱۸    
وزیر بهداشت گفت: امور زندگی، سلامت و مشکلات مردم را سیاسی نکنیم. باید توقعات را با آرامش و بیان لیّن مطرح کنیم و انتظار داشته باشیم که مسئولان نیز این توقعات را برطرف کنند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۴ - ۱۴:۱۳    
با تصویب حدود 37 هزار و 500 میلیارد تومان برای پرداخت یارانه های نقدی در سال آینده ، تامین هزینه یارانه حدود 68 میلیون نفر تضمین می شود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۴ - ۱۳:۴۸    
کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس امروز بدون مشکل در تمام مراحل تمرینی سرخپوشان شرکت کرد و فردا نیز به احتمال فراوان در ترکیب اصلی به میدان خواهد رفت.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۴ - ۱۳:۴۸    
نایب رئیس هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات شوراها از آغاز فعالیت هیئت های نظارت و اجرایی این انتخابات از 25 اسفند امسال خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۴ - ۱۳:۴۸    
باشگاه ذوب آهن برای حمایت از اقدام مهدی رجب زاده، از این مهاجم تیمش تقدیر می کند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۴ - ۱۳:۴۸    
علیرضا رضایی منش به عنوان سرمربی تیم کشتی آزاد صربستان در رقابت های اروپایی حضور خواهد داشت.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۴ - ۱۳:۲۹    
نائب رئیس مجلس شورای اسلامی در توضیحاتی گفت که مصوبه اخیر مجلس برای افزایش سقف حقوق مدیران برای رفع ایراد شورای نگهبان و در راستای جلوگیری از مهاجرت نخبگان بوده است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۴ - ۱۳:۲۹    
مرکز پایش آلودگی هوای محیط زیست استان تهران، شاخص آلودگی هوای پایتخت را 90 و در وضعیت سالم اعلام کرد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۴ - ۱۲:۴۹    
رئیس جمهور گفت: همه تلاش ما باید غرور و افتخار و عظمت این سرزمین و ملت باشد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۴ - ۱۲:۳۹    
رئیس سازمان برنامه و بودجه گفت: یارانه 4 میلیون و 853 هزارو 386 نفر از افرادی که درآمد ناخالصشان بیش از 3 میلیون بود، قطع شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۴ - ۱۲:۱۴    
رئیس فدراسیون بسکتبال گفت: وزارت ورزش بدون درآمد و پرهزینه است و به همین خاطر برگزاری مراسم ها با مشکل روبه رو می شود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۴ - ۱۲:۰۹    
تیم ستارگان فوتبال و فوتسال جهان امشب در دیداری دوستانه مقابل تیم فوتسال بانک بیروت قرار می گیرد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۴ - ۱۲:۰۹    
دارنده نشان برنز کشتی فرنگی المپیک ریو، گفت: مجموع پاداش 8 مدال آور المپیک 2016 به اندازه قرارداد یک بازیکن فوتبال در دسته دوم و سوم هم نیست.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۴ - ۱۲:۰۴    
داور بین المللی فوتبال کشورمان گفت: داوران هم به اندازه ورزشکاران تلاش می کنند اما ما برای این مراسم تقدیر در دقیقه 90 دعوت شدیم.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۴ - ۱۱:۵۹    
وزیر بهداشت گفت: دولت مخالفانی قوی دارد و برخی از این مخالفان نیز تریبون و رسانه های قوی در اختیار دارند و دیگر این منصفانه نیست که توقعات را آن قدر افزایش دهیم که کل نظام آسیب ببیند ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۴ - ۱۱:۵۴    
مدیرعامل خدمات اجتماعی شهرداری تهران از ساماندهی شبه متکدیان به صورت پایلوت در تهران از فردا طی طرحی تحت عنوان شاخ گل بریده خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۴ - ۱۱:۴۹    
با نزدیک شدن به ایام تعطیلات نوروز تعداد متقاضیان برای خرید بلیت هواپیما پروازهای داخلی و خارجی در این ایام افزایش یافته و این احتمال وجود دارد که با کاهش ظرفیت ها در روزهای آینده تقاضا برای خرید ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۴ - ۱۱:۱۹    
معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران از برگزاری مراسم اربعین شهدای آتش نشان حادثه پلاسکو در روز چهارشنبه 18 اسفند در مسجد امام صادق (ع) واقع در میدان فلسطین خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۴ - ۱۰:۵۴    
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور، گفت: تا اول بهمن ماه یارانه 4 میلیون و 853 هزارو 386 نفر از افرادی که درآمد ناخالصشان بیش از 3 میلیون بود، قطع شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۴ - ۱۰:۳۹    
مشاور عالی سازمان سنجش کشور گفت: افرادی که تاکنون موفق به ثبت نام در کنکور سراسری سال 96 نشده اند می توانند از روز 15 تا 18 اسفند ماه برای ثبت نام اقدام کنند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۴ - ۱۰:۱۴    
معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران با تاکید بر اینکه تونل توحید ایمنی و استحکام لازم را دارد، گفت: ساخت این تونل در پایتخت تجربه ای کاملا موفق بوده است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۴ - ۱۰:۰۹    
رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: در روزهای گذشته برخی افراد صحبت های ناصحیح و با ادبیات ناصحیح تر در مورد مجلس داشتند، در حالی که عملکرد مجلس روشن و قابل دفاع است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۴ - ۰۹:۴۴    
نایب رئیس شورای اسلامی شهر تهران تأکید کرد باید اجرای چهارشنبه سوری که آیین کهن در بین ایرانیان تلقی می شود همراه با ایمنی و نمادی از عقلانیت باشد و مردم با احتیاط بیشتری آن را به جا آورند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۴ - ۰۹:۳۴    
در حالی که در شهر تهران نسبت به مدیریت ریسک مخاطرات زمین بی توجهی شده و ساختمان های بلندمرتبه و سازه های حساس در اطراف گسل ها ساخته شده است ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۴ - ۰۹:۲۹    
به گزارش پایگاه خبری شورا آنلاین
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۴ - ۰۹:۲۹    
رئیس کمیته عمران شورای شهر تهران گفت: لایحه افزایش کرایه ها روز سه شنبه 17 اسفند ماه در صحن علنی شورای شهر تهران به تصویب خواهید رسید.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۴ - ۰۹:۲۴    
دادستانی شهر ری به عنوان مدعی العموم از بی توجهی میراث فرهنگی نسبت به تپه تاریخی میل که در طول یک سال، دو بار طوفان زده شد و آسیب دید، شکایت کرد. 15 خرداد 95 ب
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۴ - ۰۹:۱۹    
مدیر بیمه های آتش سوزی بیمه ایران با بیان اینکه این بیمه تاکنون 20 میلیارد و 700 میلیون تومان بابت حادثه پلاسکو خسارت پرداخت کرده است گفت که از دیدگاه بیمه ایران، پرونده پلاسکو بسته شده است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۴ - ۰۹:۱۴    
شهردار منطقه 6 از ساخت دومین همراه سرای بیماران در این منطقه با ظرفیت 120 نفر در سال آینده خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۳ - ۲۳:۵۴    
در ششمین روز از مدت تعیین شده برای ثبت نام داوطلبان شرکت در انتخابات میان دوره ای دهمین دوره مجلس شورای اسلامی 65 نفر ثبت نام کردند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۳ - ۲۱:۳۴    
جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی با صدور اطلاعیه ای اعلام کرد که اسامی نهایی منتخبین این جبهه برای انتخابات هنوز قطعی نشده است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۳ - ۲۱:۱۴    
مدیرعامل اتحادیه سازمان های حمل و نقل همگانی کشور و مدیراجرایی معاینه فنی کشور از راه اندازی سیستم ارسال پیام از طریق کد دستوری (USSD) برای سامانه یکپارچه معاینه فنی کشور در آینده نزدیک خبر داد و ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۳ - ۲۰:۰۴    
احمد مسجد جامعی صبح امروز در هشتاد و نهمین تهرانگردی خود مهمان اهالی آسایشگاه کهریزک شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۳ - ۱۹:۵۴    
نماینده دادستان تهران گفت: در سال جاری 1200 فقره دستور قضائی به پلیس برای ورود به منازل از سوی دادستانی تهران صادر شده است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۳ - ۱۹:۱۴    
دستورالعمل ارزیابی کارکنان وزارت آموزش وپرورش ابلاغ شد که براین اساس 6 مرحله برای ارزیابی در نظر گرفته شده است و تمام ارکان واحدهای اداری و مدارس با معیارهای مختلف بررسی و ارزیابی می شوند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۳ - ۱۸:۵۹    
آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی برای سال تحصیلی 97-1396 از فردا (شنبه چهاردهم اسفند ماه) آغاز می شود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۳ - ۱۸:۵۴    
معاون مدیرکل بحران استان گلستان از وقوع انفجار در نیروگاه برق شهرستان علی آباد این استان خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۳ - ۱۸:۴۹    
معاون ساماندهی امور جوانان از آغاز مذاکرات با شبکه بانکی برای پرداخت وام 40 میلیون تومانی ازدواج خبر داد و گفت: این وام مکمل وام 10 میلیون تومانی ازدواج است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۳ - ۱۷:۰۹    
نماینده مجمع نمایندگان استان ایلام با اشاره به پروژه های مهم درمانی که در این استان طی دو روز اخیر افتتاح شده است ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۳ - ۱۵:۳۹    
وزیربهداشت با اشاره به اینکه طی 470 سفر به شهرهای کشور برای رسیدگی به حوزه سلامت؛اولین بار بود چنین مسئله ای رخ داد ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۳ - ۱۵:۳۴    
استاندار تهران گفت: طرحهای مسکن مهر بر اساس نظر رئیس جمهور و وزیر راه و شهرسازی تا شهریور 96 و پایان دولت یازدهم به اتمام خواهد رسید.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۳ - ۱۳:۳۹    
رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) گفت: باید با کارهایی همچون شفاف سازی اقدامات و ارائه خدمات سریع، روز به روز اعتماد مردمی را افزایش دهیم ...
مشاهده نتایج بیشتر...