شنبه ۲۳ فروردینساعت ۰۰:۴۳Apr 2020 11

صبح الوند (sobhealvand.ir)

 
صبح الوند 29 اسفند 1396 صبح الوند 29 اسفند 1397 صبح الوند 1 فروردین 1398 صبح الوند 1 فروردین 1399 صبح الوند 2 فروردین 1399 صبح الوند 3 فروردین 1399 صبح الوند 4 فروردین 1399 صبح الوند 5 فروردین 1399 صبح الوند 6 فروردین 1399 صبح الوند 7 فروردین 1399 صبح الوند 8 فروردین 1399 صبح الوند 9 فروردین 1399 صبح الوند 10 فروردین 1399 صبح الوند 11 فروردین 1399 صبح الوند 12 فروردین 1399 صبح الوند 13 فروردین 1399 صبح الوند 14 فروردین 1399 صبح الوند 15 فروردین 1399 صبح الوند 16 فروردین 1399 صبح الوند 17 فروردین 1399 صبح الوند 18 فروردین 1399 صبح الوند 19 فروردین 1399 صبح الوند 20 فروردین 1399 صبح الوند 21 فروردین 1399 صبح الوند 22 فروردین 1399 
  ۸ ساعت پیش    
به گزارش صبح الوند ، عکس نوشته های تولیدی در خصوص #کمک_مومنانه منتشر شد .
  ۹ ساعت پیش   + ۱۸ سایت دیگر  
محسن فرهادی، معاون مرکز سلامت محیط و کار وزارت بهداشت در نشست خبری مجازی با خبرنگاران با اشاره به اجرای گام دوم طرح فاصله گذاری اجتماعی ...
  ۹ ساعت پیش   + ۱۳ سایت دیگر  
بعد از اعلام نرخ تورم 41درصدی از سوی بانک مرکزی، مجدداً بحث اختلاف آماری دو مرکز اصلی انتشار آمار در کشور خبرساز شده است.
  ۹ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مصطفی اقلیما،پدر مددکاری اجتماعی ایران گفت:قرنطینه خانگی نه تنها باعث ایجاد مشکلاتی نشده بلکه موجب شده تا خانواده ها بیشتر یکدیگر را بشناسند و آرامش کلی خانواده فراهم و پس از پایان کرونا صفا و صممیت ...
  ۹ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
در دوران غیبت گروه های برگزیده ای از مؤمنان راستین، مسئولیت یاری امام عصر (ع) و انجام دستورهای ایشان را برعهده دارند.
  ۹ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
مسئول فصای مجازی سپاه ناحیه همدان گفت: برگزاری مجازی یادواره ها در شرایط کرونایی کشور، ادای دینی به شهدا خواهد بود.
  ۹ ساعت پیش   + ۲۳ سایت دیگر  
رییس سازمان بسیج مستضعفین صبح جمعه در نشست خبری فوق العاده ای از آغاز رزمایش بزرگ کمک مومنانه بعد از بیانات رهبر معظم انقلاب خبر داد.
  ۹ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
سردار مظاهر مجیدی ضمن تشکر از ابراز لطف رهبر انقلاب نسبت به بانوان جهادگر نهاوندی، بر آمادگی کامل سپاه، بسیج و گروه های جهادی استان همدان برای تحقق فرامین ایشان و رزمایش کمک مومنانه تأکید کرد.
  ۹ ساعت پیش   + ۸۹ سایت دیگر  
معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار تهران با اشاره به حضور دوم سوم کارکنان دستگاه های اجرایی از ساعت 7 تا 14 از روز شنبه 23 فروردین به تشریح جزئیات طرح فاصله گذاری هوشمند در استان تهران پرداخت.
  ۹ ساعت پیش   + ۳۴ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت بهداشت از شناسایی 1972 مبتلای جدید به ویروس کرونا ظرف 24 ساعت گذشته خبر داد.
  ۹ ساعت پیش   + ۱۷ سایت دیگر  
دبیر رزمایش بزرگ #کمک_مومنانه سازمان بسیج مستضعفین بخشی از برنامه های اجرایی این رزمایش را تشریح کرد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۲۱ - ۱۴:۳۳   + ۶ سایت دیگر  
هبر معظم انقلاب اسلامی در سخنرانی امروز به مناسبت نیمه شعبان از اقدام بانوان جهادگر نهاوند در مقابله با ویروس کرونا تقدیر کردند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۲۰ - ۱۴:۳۳   + ۳۶ سایت دیگر  
همزمان با فرا رسیدن پانزدهمین روز از ماه شعبان، اعمال مربوط به شب و روز نیمۀ شعبان منتشر شده است.
  ۱۳۹۹/۰۱/۲۰ - ۱۳:۰۳    
در راستای طرح در خانه بمانیم 40 گروه سرود در سطح شهر به اجرای برنامه مشغول هستند و ساعات خوشی را برای خانواده های همدانی به ارمغان می آوردند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۲۰ - ۱۴:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان نظام پزشکی همدان از ابتلا 10 پزشک همدانی به بیماری ناشی از ویروس کرونا خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۲۰ - ۱۴:۰۳    
مسئول گروه جهادی راویان فتح همدان از توزیع دو میلیون ماسک و ضدعفونی 8000واحد مسکونی توسط گروه های جهادی راویان فتح و خادم الشهدا در سطح استان خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۲۰ - ۱۳:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
فیلم حال و هوای دیار دارالمومنین درآستانه نیمه شعبان منتشر شد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۲۰ - ۱۲:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
در راستای طرح در خانه بمانیم گروه های سرود همدانی با رعایت پروتکل های بهداشتی در آستانه نیمه شعبان اوقات خوشی را برای مردم رقم می زنند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۲۰ - ۱۱:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان برخی موضوعات قابل توجه زوجین و وامهای ازدواج را باتوجه به مسائل به وجود آمده در بحران بیماری کرونا را اعلام کرد
  ۱۳۹۹/۰۱/۲۰ - ۱۰:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش صبح الوند ، روز اول کاروان شادی نوای ظهوربه همت هیات رزمندگان ثارالله و ستاد مبارزه با کرونا فعال شد. ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۹ - ۱۸:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
در راستای اجرای طرح در خانه بمانیم و به مناسبت اعیاد شعبانیه چهل گروه سرود به مدت سه روز در مناطق مسکونی شهر سرود اجرا می کنند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۹ - ۱۶:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
مسابقه بزرگ کتابخوانی بمناسبت سالروز ولادت با سعادت آخرین منجی عالم بشریت در همدان برگزار می شود .
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۹ - ۱۶:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
معاون فرهنگی اداره ورزش و جوانان با تاکید بر اینکه ایده هیچگاه قرنطینه نمی شود گفت : سه شنبه ها مدیر کل ورزش و جوانان از طریق اینستاگرام به ارتباط مجازی با جوانان می پردازد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۹ - ۱۶:۲۱    
فراخوان جشنواره ملی رسانه ای " گره" منتشر شد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۹ - ۱۵:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
در صورتی که شماره 4030 با شما تماس گرفت، به آن پاسخ دهید تا اطلاعات لازم برای غربالگری کرونا را در اختیارتان قرار دهند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۹ - ۱۵:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش صبح الوند ، به گزارش روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی همدان؛ روز هجدهم فروردین ماه شهروندان 474 بار با سامانه 125 تماس گرفته اند که از این تعداد تماس 5 مورد منجر به عملیات گردیده ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۹ - ۱۵:۲۱    
گزارش کامل نقشه جی آی اس ضدعفونی شهر همدان تاریخ 18 فروردین در سایت صبح الوند منتشر شد و در گزارش منتشر شده تمام مناطقی که پاکسازی شده اند نمایش داده شده است.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۹ - ۱۵:۲۱    
مدیر قرارگاه شهید احمدی روشن در همدان گفت: متاسفانه وسایل بهداشت فردی اعم از دستڪش و ماسڪ بسیار ڪم در اختیار داریم اما این عوامل باعث نشد دست از مبارزه با این ویروس منحوس برداریم.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۹ - ۱۵:۲۱   + ۶۰ سایت دیگر  
طبق اعلام دولت بناست وام یک میلیونی با سود 12 درصد به خانوارهای یارانه بگیر به منظور بسته حمایتی در اقتصاد کرونایی پرداخت شود؛ اما قسط این وام چقدر است؟
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۹ - ۱۵:۲۱   + ۳۷ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه در گفتگوی تلفنی با همتای ترکیه ای، آمادگی ایران برای هرگونه کمک و همکاری با ترکیه در مبارزه با کرونا را اعلام کرد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۹ - ۱۲:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
سرهنگ بقایی فرمانده سپاه ناحیه همدان از برگزاری برنامه های مختلف در مساجد و پایگاههای بسیج بمناسبت نیمه شعبان خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۹ - ۰۹:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
جانشین فرمانده سپاه انصار الحسین (ع) استان همدان گفت: حاج میرزای سال 59 با سال 99 فرقی نداشت بلکه روح او بزرگتر شد و پرواز کرد و اوج گرفت.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۲۰:۵۱   + ۷۰ سایت دیگر  
رئیس جمهور با قدردانی از موافقت رهبرانقلاب با درخواست برداشت مبلغ یک میلیارد یورو از منابع صندوق توسعه ملی برای مقابله با کرونا، دستورات لازم رابرای تأمین نیازهای ضروری دراین عرصه، صادر کرد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۲۰:۵۱   + ۲۳ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی کشور با صدور هشداری نارنجی از تشدید فعالیت سامانه بارشی در کشور، رگبار باران و گاهی رعد و برق ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۲۰:۵۱   + ۷ سایت دیگر  
بر اساس ابلاغیه سازمان برنامه و بودجه کشور عوارض عبور از آزادراه تهران-قم 1200 تومان تعیین شده است. عوارض آزادراه 100 کیلومتری کرج-قزوین با تعداد 6 لاین رفت و برگشت 1200 تومان و آزادراه بندرعباس-بندر ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۲۰:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
به فضل الهی در چند روز گذشته چند بیمار مبتلا به کرونا که یکی از آن ها جانباز شیمیایی بود نیز با تدابیر سنتی بهبود یافتند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۲۰:۵۱   + ۴۳ سایت دیگر  
زمان واریز نخستین مرحله یارانه نقدی سال 99، به ازای هر نفر 45 هزار و 500 تومان اعلام شد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۱۳:۵۱   + ۶ سایت دیگر  
محققان دانشکده مهندسی مکانیک دانشگاه صنعتی اصفهان، دستگاه یو-وی گان پورتابل با قابلیت حمل آسان را طراحی و ساختند که با بهره گیری از آن می توان در کلیه سطوح و اجسام را از ویروس ها ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۱۱:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس مرکز تحقیقات کشاورزی همدان نسبت به سرمازدگی برخی محصولات کشاورزی هشدار داد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۱۰:۲۱   + ۱۳ سایت دیگر  
علی اکبر کریم پور گفت: سازمان اطلاعات سپاه استان همدان با هماهنگی مقام قضایی اقدام به شناسایی انباری از مواد بهداشتی کرده که شامل 75 هزار از انواع دستکش های لاتکس جراحی، محلول ضدعفونی کننده ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۰۹:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
تکواندو را می توان یکی از موفق ترین رشته های ورزشی استان همدان در سال 98 نامید، این موفقیت در تمام رده های سنی مشهود است.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۰۹:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
ضد عفونی و پاکسازی کردن ناوگان حمل و نقل عمومی شهری، معابر و مجتمع های مسکونی همدان به همت خادمین شهداء قرارگاه شهید احمدی روشن به صورت مستمر انجام می گیرد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۱۵:۲۱    
به گزارش صبح الوند ، عرفان یونسی از قهرمانان تکواندو استان همدان با 15 سال سن نشان داده که قلب بزرگی دارد و همواره در کنار مردمش ایستاده است. ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۱۵:۲۱   + ۴۵ سایت دیگر  
سامانه هوشمند تشخیص دمای بدن شخص دارای علائم کرونا با حضور معاون بهداشت و درمان سپاه رونمایی شد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۱۴:۵۱   + ۱۰ سایت دیگر  
محمودرضا عراقی معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری همدان و سخنگوی ستاد مقابله با کرونا از آخرین تصمیمات ستاد مقابله با کرونا در استان همدان خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۱۴:۵۱    
به گزارش صبح الوند ،
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۱۴:۵۱   + ۱۴۰ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت بهداشت گفت:از دیروز تا امروز 2483 بیمار جدید مبتلا به کووید 19 در کشور شناسایی شد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۱۴:۵۱   + ۱۱۴ سایت دیگر  
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در نامه ای به روسای دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور ضمن تاکید بر عدم اخذ وجه از بیماران مبتلا به بیماری کرونا با توجه به مصوبه ستاد ملی کرونا ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۱۳:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
11 شعبان مصادف با میلاد حضرت علی اکبر (ع) را که به نام روز جوان نامگذاری شده را به تک تک شما جوانان و سازمان های مردم نهاد جوانان که همت بلندتان همواره آمیخته باتعهد، اخلاص ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۱۳:۵۱    
به گزارش صبح الوند ، ضد عفونی وپاکسازی برای مقابله با ویروس کرونا توسط کمیته خادم الشهداء و موسسه راویان فتح در همدان انجام شد. ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۱۰:۵۱   + ۵۱ سایت دیگر  
رئیس شورای شهر تهران با اشاره به ضرورت دسترسی تهرانی ها به تست فوری کرونا، گفت: شناسایی به موقع بیماران بهترین عامل جلوگیری از انتشار ویروس است.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۱۰:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
یوسف کرمی، کارشناس مسائل اقتصادی گفت: مشقت دیگر صنعت ما، درگیری همه جانبه با یک نظام بوروکراسی فاسد است که فقط زبان سفارش، حق حساب و فشار را می فهمد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۲۲:۲۱    
به گزارش صبح الوند ، منتخب تصاویر مرحله سوم دیدار خدام با مدافعان سلامت و توزیع آبمیوه طبیعی بین بیماران و کادر درمانی بمناسبت اعیاد شعبانیه توسط هیئت رزمندگان ثارالله همدان و پایگاه شهید آوینی انجام ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۲۲:۲۱    
به گزارش صبح الوند ، غرورِ خونمان زیاد شده بود شاید! و شاید گمان می کردیم از آن بیدهایی نیستیم که به هر بادی بلرزیم. ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۲۱:۵۱    
به گزارش صبح الوند ، امزاجرد، روستایی از توابع بخش مرکزی شهرستان همدان در استان همدان ایران است. از اماکن تاریخی و دیدنی روستای امزاجرد میتوان به تپه گورستان امزاجرد ، حمام قدیمی امزاجرد ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۲۱:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش صبح الوند ، کرونا در همان ابتدای ورودش حکمی داد : دست های تان را بشویید. فقط با شستن دست هاست که خواهید ماند. نجات در شستن دست هاست! ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۲۱:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش صبح الوند ، سومین روز دوره دوم آموزشی مقابله با کرونا و آشنایی با اصول پرستاری16 فروردین 1399 مرکز آموزش امام رضا علیه السلام ناحیه مقاومت بسیج سپاه همدان برگزار شد .
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۲۱:۲۱   + ۸ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت بهداش از شناسایی 2560مبتلای جدید به ویروس کرونا در 24 ساعت گذشته خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۲۱:۲۱    
خبرگزاری ها که در حال حاضر مرجع خبری مهمی در موضوع کرونا به شمار می روند، در 15 روز نوروز وضعیت عجیبی را سپری کردند ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۲۱:۲۱    
به گزارش صبح الوند ، کنجینه، روستایی از توابع بخش مرکزی شهرستان همدان در استان همدان ایران است این روستا در دهستان سنگستان قرار دارد و براساس سرشماری مرکز آمار ایران در سال 1395 ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۱۴:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
رزمایش بیولوژیکی مقابله با ویروس کرونا صبح شنبه با ضدعفونی کارخانجات و شرکتها و واحدهای تولیدی شهرستان با 30000لیتر محلول ضدعفونی کننده انجام شد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۱۳:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده بسیج ادارات و کارخانجات سپاه ناحیه همدان از برگزاری رزمایش بزرگ بیولوژیکی مقابله با کورید 19 در سطح شهرستان همدان خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۱۱:۵۱    
به گزارش صبح الوند ، تصاویر ارسال شده کودکان و نوجوانان همدانی به پویش کرونا را شکست می دهیم که در زیر بخشی از تصاویر ارسال شده منتشر شده است.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۱۰:۵۱   + ۲۵ سایت دیگر  
چند رسانه معتبر امروز خبر از اینترنت رایگان به کاربران دادند، اما مشاور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات که شایعه از قول او نقل شده بود، این مساله را تکذیب کرد و گفت: تمام خبر دروغ است.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۱۰:۲۱    
مرحله پنجم گندزدایی و ضد عفونی کردن معابرتوسط بسیجیان پایگاه شهدای یکن آباد همدان انجام شد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۱۰:۲۱    
به گزارش صبح الوند ، در روزهای کرونایی بسجیان استان همدان نیز مثل تمام کشور پای کار بودند و با شناسایی خانواده های کم بضاعت بسته های معیشتی برای گذران زندگی بین آنها پخش کردند به امید آنکه هر چه ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۵ - ۲۲:۵۱    
به گزارش صبح الوند ، سردار حاج میرزا محمد سلگی، جانباز سرافراز وفرمانده دلاور گردان ابوالفضل ورییس ستاد لشکر انصارالحسین، لحظاتی پیش، به یاران شهیدش پیوست. ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۵ - ۲۲:۵۱   + ۲۰ سایت دیگر  
رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی درگذشت سردار میرزامحمد سلگی را تسلیت گفتند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۵ - ۲۲:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت بهداشت از شناسایی 2715 مبتلای جدید به کرونا ظرف 24 ساعت گذشته در کل کشور خبر داد
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۵ - ۲۲:۵۱   + ۱۶ سایت دیگر  
در شرایطی که برخی فعالان شبکه های اجتماعی عمر هشتگ ها را تمام شده می دانستند اما کاربران شبکه اجتماعی توییتر با استفاده از دو هشتگ توانستند مسئولان ایالات مختلف در آمریکا را پای کار آورده و با انعکاس ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۵ - ۲۲:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
کریم مطهری با بیان اینکه نقش سردار شهید حاج میرزا در عملیات مرصاد بی بدیل بود، گفت: شهید سلگی در این عملیات با وجود اینکه دو پا نداشتند همچنان با برانکارد وسط میدان جنگ بودند و لحظه ای رزمندگان را ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۴ - ۱۶:۲۱   + ۳۱ سایت دیگر  
بر اساس نتایج پیمایش انجام شده، اکثر مردم ایران علاقه خود را به توافق هسته ای از دست داده اند اما هم چنان معتقدند این کشور نباید به توسعه تسلیحات هسته ای بپردازد و باید در مسیر توسعه برنامه صلح آمیز ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۴ - ۱۶:۲۱   + ۶۴ سایت دیگر  
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح گفت: اگر چنانچه کوچکترین چشمداشت یا اقدام یا نظر سویی نسبت به امنیت کشور ما داشته باشند با شدیدترین عکس العمل ها مواجه خواهند شد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۴ - ۱۶:۲۱   + ۵۵ سایت دیگر  
وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در اطلاعیه ای نحوه حضور و فعالیت کارکنان دانشگاه ها و موسسات آموزشی، پژوهشی و فناوری از شنبه 16 فروردین ماه 1399 را اعلام کرد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۴ - ۱۶:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
در چهاردهمین روز از فروردین ماه بارش برف در جاده چالوس و فیروزکوه جریان دارد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۴ - ۱۶:۲۱   + ۱۷ سایت دیگر  
اجرای خیابانی سرود کاروان امید توسط هیات سائلین امیرالمومنین(ع) در روزهای شیوع ویروس کرونا مورد تمجید مقام معظم رهبری قرار گرفت.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۴ - ۱۵:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
رشید حیدری مقدم با تأکید بر اینکه تست کرونای حاج میرزا سلگی پس از دوبار آزمایش منفی اعلام شده است، گفت: شهید سلگی پس از سال ها تحمل رنج جانبازی از جمله درگیر بودن با عارضه شیمیایی به شهادت رسید
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۴ - ۱۵:۵۱   + ۲۶ سایت دیگر  
جمعی از نمایندگان مجلس در پی شهادت سردار سلگی پیام تسلیت صادر کردند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۴ - ۱۴:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
نماینده منتخب مجلس یازدهم در مجلس گفت: حاج میرزا محمد سلگی با انکه دو پایش را از دست داده بود اما همچنان در میدان های جنگ خوش می درخشید و در ارتفاعات قراویز چراغ هدایت رزمندگان اسلام بود.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۴ - ۰۹:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
سال 98 با تمام فراز و نشیب هایش به پایان رسید و سالی پر از خبرهای تلخ و شیرین را برجای گذاشت، روزهایی پر از خاطره که تکرار شدنی نیستند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۴ - ۰۹:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
احمد گازرانی با بیان اینکه چک های برگشتی اعتبار و جایگاه کاسبان را از بین برد، گفت: باید تمام دستگاه ها دست به دست هم دهند در غیر این صورت با یک اقتصاد فلج و آسیب دیده در کشور مواجه ایم که قابل ترمیم ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۲۱:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه همدان گفت: اگر در خانه نمانده و توصیه ها را جدی نگیریم به طولانی تر شدن روند شیوع بیماری کرونا و هدر رفتن زحمات کمک می کنیم.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۲۰:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
معاون فرهنگی سپاه ناحیه همدان از ساماندهی 3000 بسیجی در قالب گروه های جهادی برای مبارزه با کورید 19 در شهرستان همدان خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۲۰:۵۰   + ۲۷ سایت دیگر  
پدر شهیدان فهمیده به فرزندان شهیدش پیوست.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۲۰:۵۰   + ۹ سایت دیگر  
مسئول روابط عمومی سپاه انصارالحسین ع از کشف 18کیلوگرم مواد مخدر از یک خودرو در گیت کنترل تردد مشترک بسیج و ناجا در شهر جوکار خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۲۰:۵۰   + ۵۰ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت بهداشت گفت: از ظهر دیروز تا امروز 12 فروردین 1399 و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، 3111 بیمار جدید مبتلا به کووید19 در کشور شناسایی شدند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۲۰:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
تعداد افرادی که در آمریکا بر اثر کروناویروس کشته شده اند فراتر از تلفاتی است که این کشور در جنگ با افغانستان (طولانی ترین جنگ در تاریخ آمریکا) متحمل شده است و به زودی شمار کشته ها از آمار حملات 11 ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۲۰:۵۰    
به گزارش صبح الوند ، مناطق حصار امام توسط بسیجیان پایگاه شهید عدالتی همدان
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۲۳:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل یک شرکت دانش بنیان با بیان اینکه با حضور یک تیم 6-5 نفره موفق به تولید دستگاه تصویربرداری حرارتی شده ایم، گفت: عمده قطعات ساخت این دستگاه داخلی است و به هر میزان که کشور نیاز داشته باشد ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۲۳:۵۰   + ۳۴ سایت دیگر  
رییس سازمان برنامه و بودجه از جلسه امروز برای تعیین روش توزیع 10هزار میلیارد تومان اعتبار متناسب سازی حقوق بازنشستگان خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۲۳:۵۰   + ۴۹ سایت دیگر  
وزیز تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: با تحقق وعده اعتبار تخصیصی سازمان برنامه و بودجه، ما می توانیم تقریبا بین 15.8 درصد تا 77.3 درصد حقوق بازنشستگان را افزایش دهیم.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۲۳:۵۰   + ۷ سایت دیگر  
آیت الله رئیسی خطاب به وزیر بهداشت گفت: رویکرد جدید ضد فساد شما در وزارت بهداشت قابل تقدیر است.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۲۳:۲۰   + ۸ سایت دیگر  
مدیر پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: روز 13 فروردین سامانه بارشی تازه ای وارد کشور می شود و موجب بارندگی در نیمه غربی کشور و استان های واقع در دامنه های زاگرس مرکزی و البرز مرکزی خواهد شد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۲۳:۲۰   + ۱۷ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان البرز از انسداد محور کرج_چالوس از 12 تا 14 فروردین خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۲۳:۲۰   + ۱۰۹ سایت دیگر  
کمیته اجتماعی و انتظامی ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا در سومین اطلاعیه خود آورده است: پلیس به عنوان ضابط قوه قضائیه موظف به اعمال قانون در مورد آن بخش از افرادی است که به هر دلیل به توصیه ها توجه ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۲۳:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
روح الله ایزدخواه گفت: رکود ایجاد شده در اثر کرونا دائمی نیست و برای عبور از این رکود و رسیدن به تولید مطلوب باید حمایت های موقتی از سوی دولت صورت بگیرد ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۳:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
صبح امروز جنازه یک مرد جوان همدانی در داخل یک کامیون باربری در شهر صاحب سقزپیدا شده است.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۳:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
سال 98 با اتفاقات تلخ و شیرینی همراه بود که مردم استان همدان نیز از آثار و تبعات این اتفاقات بی بهره نبودند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۲۳:۵۰   + ۳۶ سایت دیگر  
جدول زمانی آموزش تلویزیونی دانش آموزان از طریق شبکه آموزش و چهار سیما برای روز دوشنبه 11 فروردین 99 اعلام شد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۲۳:۵۰   + ۷ سایت دیگر  
رهبر معظم انقلاب در نامه ای خطاب به وزیر بهداشت بار دیگر از تلاش های مجموعه بهداشت و درمانی کشور تشکر و تاکید کردند بهره گیری از کمک نیروهای بسیج و داوطلبان مردمی کمک بزرگی به رهائی کشور از این عارضه ...
مشاهده نتایج بیشتر...