جمعه ۲۳ آذرساعت ۰۹:۴۸Dec 2018 14

سایت تحلیلی خبری صبح تهران (sobhetehran.com)

سایت تحلیلی خبری صبح تهران 29 اسفند 1394 سایت تحلیلی خبری صبح تهران 29 اسفند 1395 سایت تحلیلی خبری صبح تهران 28 اسفند 1396 سایت تحلیلی خبری صبح تهران 31 فروردین 1397 سایت تحلیلی خبری صبح تهران 1 اردیبهشت 1397 سایت تحلیلی خبری صبح تهران 31 خرداد 1397 سایت تحلیلی خبری صبح تهران 1 تیر 1397 سایت تحلیلی خبری صبح تهران 31 مرداد 1397 سایت تحلیلی خبری صبح تهران 31 شهریور 1397 سایت تحلیلی خبری صبح تهران 2 مهر 1397 سایت تحلیلی خبری صبح تهران 30 آبان 1397 سایت تحلیلی خبری صبح تهران 1 آذر 1397 سایت تحلیلی خبری صبح تهران 2 آذر 1397 سایت تحلیلی خبری صبح تهران 3 آذر 1397 سایت تحلیلی خبری صبح تهران 4 آذر 1397 سایت تحلیلی خبری صبح تهران 5 آذر 1397 سایت تحلیلی خبری صبح تهران 6 آذر 1397 سایت تحلیلی خبری صبح تهران 7 آذر 1397 سایت تحلیلی خبری صبح تهران 8 آذر 1397 سایت تحلیلی خبری صبح تهران 9 آذر 1397 سایت تحلیلی خبری صبح تهران 10 آذر 1397 سایت تحلیلی خبری صبح تهران 11 آذر 1397 سایت تحلیلی خبری صبح تهران 12 آذر 1397 سایت تحلیلی خبری صبح تهران 13 آذر 1397 سایت تحلیلی خبری صبح تهران 14 آذر 1397 سایت تحلیلی خبری صبح تهران 15 آذر 1397 سایت تحلیلی خبری صبح تهران 16 آذر 1397 سایت تحلیلی خبری صبح تهران 17 آذر 1397 سایت تحلیلی خبری صبح تهران 18 آذر 1397 سایت تحلیلی خبری صبح تهران 19 آذر 1397 سایت تحلیلی خبری صبح تهران 20 آذر 1397 سایت تحلیلی خبری صبح تهران 21 آذر 1397 سایت تحلیلی خبری صبح تهران 22 آذر 1397 
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۲ - ۱۶:۴۲    
دبیرکل سازمان ملل از توافقات به عمل آمده در جریان گفتگو میان گروههای یمنی در استکهلم سوئد خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۲ - ۱۶:۳۷    
هواداران استقلال علیه سرمربی پدیده قبل از شروع بازی دو تیم شعار دادند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۲ - ۱۶:۰۷    
جنبش حماس ضمن تمجید از عملیات ضد صهیونیستی امروز مبارزان فلسطینی در کرانه باختری از صهیونیستها خواست که فلسطین اشغالی را ترک کنند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۲ - ۱۵:۵۶    
دلار در بازار آزاد تهران در کانال 10 هزار و 190 تومانی معامله شد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۲ - ۱۵:۵۱    
فردا با نفوذ هوای سرد شمالی بر روی سواحل جنوبی دریای خزر، افزایش ابر، بارش پراکنده و کاهش دما بین 7 تا 10 درجه در این مناطق پیش بینی می شود و در شمال غرب کشور شاهد کاهش دما بین 4 تا 6 درجه خواهیم بود.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۲ - ۱۵:۵۱    
راشاتودی اعلام کرد:دولت افغانستان 6600 کارگر ویژه تولید و فراوری زعفران تربیت کرده و امسال تولید خود را با 22 درصد افزایش به 13 تن رسانده است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۲ - ۱۵:۲۶    
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: با توجه به تورم، میزان یارانه ها باید 3 برابر شود.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۲ - ۱۵:۲۶    
ماه هاست ابوظبی به واسطه سلطه محمد بن زاید دبی را مجبور کرده تا فشار بر ایران و ایرانی های فعال در این امارت را افزایش بدهد. اکنون نشریه ای فرانسوی نیز بر این امر صحه گذاشته است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۲ - ۱۵:۲۱    
معاون فرهنگی قوه قضائیه با اشاره به آخرین اقدامات در پرونده بابک زنجانی گفت: این فرد در زمان مناسب اعدام خواهد شد و مردم عجله نکنند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۲ - ۱۵:۲۱    
در حالی که روزگاری سفیر آمریکا در پاکستان جایگاه بسیار ویژه ای داشت از زمان روی کار آمدن ترامپ سفیر این کشور برای دومین بار به وزارت خارجه پاکستان احضار شد
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۲ - ۱۵:۱۶    
پیش تر روزنامه سان گزارشی از حواشی زندگی او منتشر کرده بود که این بازیکن در سال 2013 با درگیری در یک کلاب شبانه مبلغ 230 هزار یورو محکوم به پرداخت شده بود و بعد از گذشت 2 سال اعلام می کند که توانایی ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۲ - ۱۵:۱۶    
رئیس کل بانک مرکزی ضمن اشاره به اینکه با توجه به ریسک بازار ارز مردم مراقب سفته بازی دلالان باشند تاکید کرد: بازار ارز در کنترل بانک مرکزی است و نحوه دخالت در بازار بخشی از مدیریت بازار است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۲ - ۱۱:۲۱    
طبق جدیدترین گزارش ماهانه اوپک تولید نفت ایران در نوامبر سال میلادی جاری به 2.954 میلیون بشکه در روز رسید و همزمان قیمت نفت سنگین ایران بیش از 14 دلار در هر بشکه ارزان شد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۲ - ۱۱:۲۱    
در شرایطی که برخی مدعی هستند دولت تدبیر و امید در پنج سال گذشته اقدام خاصی در بخش مسکن مهر صورت نداده، آمار نشان می دهد 64 درصد واحدها در پنج سال اخیر تحویل شده است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۲ - ۱۱:۱۶    
بانک ملی ایران با صدور اطلاعیه ای برحمایت همه جانبه این بانک از گروه ملی صنعتی فولاد ایران(اهواز) تا راه اندازی کامل این کارخانه ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۲ - ۱۱:۱۶    
مدیرعامل گروه ملی صنعتی فولاد ایران با اشاره به اینکه سومین خط تولید گروه ملی تا پایان این هفته وارد مدار می شود ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۲ - ۱۱:۱۱    
بانک ملی ایران با صدور اطلاعیه ای برحمایت همه جانبه این بانک از گروه ملی صنعتی فولاد ایران(اهواز) تا راه اندازی کامل این کارخانه ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۲ - ۱۱:۰۱    
رییس سازمان غذا و دارو گفت: تامین دارو و منابع مالی و همچنین تقویت بیمه ها برای پرداخت مطالبات دانشگاه ها و زنجیره نقدینگی و تولید دارو از اولویت های بخش دارویی کشور است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۲ - ۱۱:۰۱    
نخست وزیر رژیم صهیونیستی اعلام کرد بی ثباتی عربستان ممکن است به بی ثباتی جهان منجر شود.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۲ - ۱۰:۵۶    
مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور با بیان اینکه مهلت دریافت کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی فراگیر ارشد دانشگاه پیام نور ساعت 24 امشب پایان می پذیرد، گفت: این آزمون روز جمعه 23 آذر ماه برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۲ - ۱۰:۵۶    
قیمت نفت در معاملات روز پنج شنبه بازار جهانی تحت تاثیر کاهش ذخایر آمریکا و نشانه های پیشرفت مذاکرات تجاری واشنگتن و پکن، افزایش پیدا کرد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۲ - ۱۰:۵۶    
واکنش زن قاجاری به دوربین عکاسی
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۲ - ۱۰:۵۱    
عقبایی گفت: در صورتی که روند نزولی قیمت دلار ادامه داشته باشد، شاهد کاهش 25 درصدی قیمت مسکن تا اسفند 97 هستیم.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۲ - ۱۰:۳۱    
وزارت دفاع روسیه اعلام کرد که دیداری در مسکو میان مسئولانی از وزارت دفاع روسیه و وزارت جنگ رژیم صهیونیستی برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۲ - ۱۰:۳۱    
این اولین صحبت های پاتریسیو بعد از موفق شدن در اولین مسابقه حرفه ای بوکس آمریکاست؛ پیروزی ای که نمادی برای او و زندگی سختی است که از سر گذرانده ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۲ - ۱۰:۲۶    
شورای اجرایی دولت خودمختار در شمال و شرق سوریه خواهان "قیام عمومی" علیه تهدیدهای رییس جمهور ترکیه شده و از دولت سوریه خواست تا موضع رسمی در قبال این تهدیدها اتخاذ کند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۲ - ۱۰:۲۶    
مدیر واحد مدل سازی و پیش بینی شرکت کنترل کیفیت هوای تهران گفت: در حال حاضر کیفیت هوای تهران با شاخص 61 در شرایط سالم قرار دارد و پیش بینی می شود که غلظت آلاینده های تهران طی امروز و فردا کاهش یابد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۲ - ۱۰:۲۰    
مجوز حرفه ای گری استقلال برای حضور در فصل جدید لیگ قهرمانان آسیا صادر شد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۲ - ۱۰:۲۰    
مدیر کل پیش بینی و هشدارسریع سازمان هواشناسی از کاهش 10 درجه ای دما در استان های واقع در سواحل خزر و شمال غرب کشور خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۲ - ۱۰:۱۵    
وزیر امور خارجهو کیت اعلام کرد که کشورش آماده میزبانی از مراسم امضای توافقی است که در صورت حصول آن به جنگ در یمن پایان می دهد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۲ - ۱۰:۱۵    
سنای تحت کنترل جمهوری خواهان آمریکا در ضربه ای مهلک به دونالد ترامپ به بررسی قعطنامه پایان حمایت آمریکا از جنگ ائتلاف متجاوز سعودی در یمن رای مثبت داد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۲ - ۱۰:۱۵    
نماینده روسیه در شورای امنیت تاکید کرد مسکو با هر نوع تحقیقاتی درباره برنامه موشکی ایران، بدون مجوز شورای امنیت یا گنجاندن آن در برجام مخالف بوده و از دبیرکل سازمان ملل انتظار دارد تا برای حفظ توافق ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۲ - ۱۰:۱۰    
عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس با بیان اینکه اعطای سهمیه 30درصدی به زنان برای کارشناسی بیشتر به کارگروه ویژه این کار ارجاع شده است گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۲ - ۱۰:۰۵    
دیوید کیز سخنگوی نخست وزیر رژیم صهیونیستی در امور رسانه های خارجی به خاطر فساد اخلاقی وآزار جنسی استعفا کرد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۲ - ۱۰:۰۰    
کمی قبل از پایان دور کنونی مذاکرات صلح یمن که در سوئد برگزار شده است، دبیرکل سازمان ملل تماس تلفنی با ولیعهد عربستان برقرار کرد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۲ - ۱۰:۰۰    
درست در لحظاتی که در حال استراحت بودید، خبر های مهمی بر روی خروجی خبرگزاری ها و سایت های خبری قرار گرفته ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۸:۱۹    
یک کارشناس اقتصادی گفت: هدف نهایی تحریم های اقتصادی اثرگذاری بر شاخص های کلان و تغییر تراز دولت، بانکی و تراز تجاری است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۸:۱۴    
فرمانده انتظامی خوزستان از کشف 104 قبضه سلاح غیرمجاز در عملیات های پلیس در چهار روز گذشته در سطح استان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۸:۱۴    
رجب طیب اردوغان در اجلاس صنایع دفاعی ترکیه اعلام کرد ظرف چند روز آینده برای مقابله با شبه نظامیان کُرد یگان های مدافع خلق در شرق رود فرات در سوریه عملیات نظامی ترتیب خواهد داد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۸:۰۹    
بازیکنان تیم استقلال با سرمربی تیم ملی کشورمان دیدار کردند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۸:۰۹    
دبیر کل سازمان ملل متحد در ششمین گزارش 6 ماهه خود درباره اجرای قطعنامه شماره 2231 شورای امنیت سازمان ملل متحد که نسخه ای از آن به رویت تسنیم رسیده از خروج آمریکا از توافق هسته ای ابراز تأسف کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۸:۰۹    
روابط عمومی برنامه حالا خورشید ضمن عذرخواهی از بینندگان بابت غیبت رضا رشیدپور، اعلام کرد که وضعیت عمومی این مجری تلویزیون با اقدامات درمانی اولیه تثبیت شده و نگرانی خاصی وجود ندارد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۸:۰۴    
حشمت مهاجرانی سرمربی تیم ملی ایران در جام جهانی 1978 از ایرج دانایی فرد گفت.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۸:۰۴    
اخیرا حدود 30 نفر از دلالان و واسطه های غیر رسمی فوتبال کشور به قوه قضاییه احضار شده اند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۷:۵۹    
نماینده مردم فریدون شهر در مجلس، جزئیات جلسه مجمع نمایندگان استان اصفهان درباره استعفای جمعی نمایندگان این استان را تشریح کرد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۷:۳۴    
قتل 'جمال خاشقچی' روزنامه نگار 59 ساله عربستانی در کنسولگری این کشور در استانبول که برای آل سعود به ویژه محمد بن سلمان ولیعهد عربستان دردسارساز شده ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۷:۲۸    
تمرین تیم ملی فوتبال کشورمان با حضور پنج بازیکنی که در تیم های خارجی حضور دارند، برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۷:۲۳    
رضا رشید پور مجری برنامه حالا خورشید صبح امروز در سی دقیقه پایانی برنامه آنتن را ترک کرد. روابط عمومی این برنامه در این باره عنوان کرد که به خاطر افت فشار و وضعیت جسمی رشیدپور اجازه حضور به او را در ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۷:۱۸    
رئیس فراکسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی مجلس گفت که استمرار عدم نظارت بر قیمت ها موجب برهم خوردن تعامل مجلس و دولت خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۷:۱۸    
به جرأت می توان گفت در حذف کارت سوخت و سهمیه بندی بنزین هیچ دلیل کارشناسی وجود نداشت، اما خوشبختانه برای احیای آن دلایل کارشناسی و منطقی وجود دارد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۷:۱۳    
عکسی از شاملو در سفر به شمال
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۶:۴۳    
جزئیات ماجرای دانش آموز اهوازی که سوزن را قورت داد از سوی مدیر روابط عمومی آموزش و پرورش خوزستان تشریح شد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۶:۲۸    
کشورها و شهرهای توریستی بسیاری در سرتاسر کره خاکی وجود دارند. اخیراً شهرها و کشورهای توریستی اطراف ایران خود را به لیست بهترین مقاصد گردشگری دنیا رسانده و به خوبی جایگاه خود را در لیست حفظ کرده اند و ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۶:۲۸    
براساس استدلال خودروسازان قرار بود با اعمال قیمت های جدید در 4 محصول ایران خودرو قیمت این خودروها در بازار تغییر کند و به سمت کاهش برود اما تاکنون واکنش بازار نسبت به این قیمت ها معکوس بوده است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۶:۱۸    
معاون اجتماعی پلیس پایتخت گفت:: پلیس معتقد به پیشگیری اجتماعی بوده و مولفه اصلی و اثرگذار در پیشگیری اجتماعی، قطعاً تربیت و آموزش می باشد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۶:۰۸    
وزیر راه و شهرسازی با اعلام این که دنباله رو سیاست عباس آخوندی در بحث شهرسازی ریل پایه هستم از ادغام وزارت راه و ترابری و مسکن و شهرسازی دفاع کرد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۵:۵۸    
کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال تیم های لیگ برتری پرسپولیس، تراکتورسازی و سپاهان را جریمه کرد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۵:۵۳    
در زمان رسیدگی به پرونده بابک زنجانی چندین بار نام حمید باقری درمنی نیز در جلسات دادگاه مطرح شد که از رابطه صمیمی این دو فرد با یکدیگر خبر می دهد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۵:۵۳    
مقامات روس به سخنان رئیس جمهوری اوکراین درباره مقایسه حادثه تنگه کرچ با جنگ بین روسیه و اوکراین واکنش نشان داده، این ادعا را اقدامی تبلیغاتی نامیده و گفتند ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۵:۵۳    
با وجود صدور احکام بورسیه ها از سوی نهادهای نظارتی و قضایی هنوز برخی دانشگاه ها از اجرای این احکام سرباز می زنند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۵:۴۸    
یک تحلیلگر سیاسی قطری تأکید کرد که ایران هیچ گاه به یک کشور عربی تعرض و تعدی نکرده است و این کشور دوست و همسایه و برادر ما به شمار می رود.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۵:۳۸    
جمعی از خانواده های معظم شهدای دفاع مقدس و مدافع حرم، صبح امروز (چهارشنبه) با حضرت آیت الله خامنه ای رهبر انقلاب اسلامی دیدار کردند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۵:۳۳    
رئیس ستاد مشترک دفاعی بریتانیا با اشاره به تهدید روسیه، چین و ایران اظهار داشت که این کشور باید برای جنگ همه جانبه آماده باشد و ذهنیت دوران صلح را کنار بگذارد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۵:۲۸    
مورینیو در این فصل به دلیل نتایج ضعیفی که منچستریونایتد در لیگ برتر داشته است، بسیاری از کارشناسان او را مورد نقد قرار داده اند، اما بابت صعود تیمش به دور حذفی چمپیونز لیگ ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۱:۵۸    
فرمانده گروه عملیات و معاون فرمانده عملیات مشترک در عراق مدعی اقدام نیرو های فرانسوی در اجرای بزرگترین حمله توپخانه ای به داعش در مرز های عراق با سوریه شد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۱:۵۸    
در بحبوحه مناقشات میان کانادا و چین بر سر بازداشت یکی از مدیران شرکت هواوی چین به درخواست آمریکا، یکی از دیپلمات های سابق کانادا در پکن بازداشت شد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۱:۵۳    
رئیس اداره سلامت نوزادان وزارت بهداشت گفت: به ازای هر هزار تولد 8.27 نوزاد به دلیل فقر اقتصادی در کشور می میرند و با توجه به تولد سالانه حدود یک میلیون و 400 نوزاد هر سال بیش از 10 هزار نوزاد به این ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۱:۴۸    
دبیر شورای نگهبان بر ضرورت توجه نمایندگان مجلس شورای اسلامی به شأن و جایگاه خود و همچنین رسالتی که بر عهده ایشان است ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۱:۴۸    
مدیرکل امور زنان و خانواده وزارت آموزش و پرورش گفت: پوشش تحصیلی دختران در مقطع متوسطه دوم، 81 درصد است و 19 درصد آنان در این مقطع ترک تحصیل می کنند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۱:۴۳    
اسدالله بادامچیان گفت: در آغاز دهه پنجم جناح بندی ها شکل دیگری می گیرد #اصولگرایی با تعریف فعلی فاقد انسجام بخشی و امیداوری برای مردم است #اصلاح طلبی هم که به ناامیدی ها انجامیده است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۱:۴۳    
ارزش دلار آمریکا در بازار معاملات آسیایی روز چهارشنبه تحت تاثیر تزلزل پوند انگلیس و همچنین افزایش نرخ بهره اوراق خزانه داری آمریکا نسبت به کمترین میزان آن از سه ماه گذشته افزایش یافت.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۱:۳۸    
شاهین بعنوان سریع ترین حیوان جهان نتوانست در رقابت با خودروی برقی مسابقات پیروز شود.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۱:۳۸    
فدراسیون فوتبال اطلاعیه ای را برای بلیت فروشی جام ملت های آسیا صادر کرد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۱:۳۳    
مدرسه ای در جنوب شهر تهران در دهه 40
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۱:۳۳    
یک روزنامه نگار مستقل آلمانی که برای مستندسازی به ونزوئلا رفته بود، زندانی شده است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۱:۲۸    
ستاره سرشناس چند دهه گذشته باشگاه استقلال و تیم ملی ایران بعد از مدتی مبارزه با بیماری کبد سرانجام دار فانی را وداع گفت.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۱:۲۸    
نخست وزیر رژیم صهیونیستی گفت هیأتی از ارتش این رژیم برای مذاکره علیه ایران و حزب الله به روسیه سفر کردند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۱:۲۳    
رییس کمیته انضباطی از بررسی گزارش دیدار دو تیم سپاهان و پرسپولیس خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۱:۲۳    
قیمت نفت در معاملات روز چهارشنبه بازار جهانی با این انتظار که توافق اخیر اوپک برای کاهش تولید در سال 2019 بازارها را تثبیت خواهد کرد افزایش یافت.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۱:۲۳    
مقامات مصر به دلیل نگرانی از وقوع اعتراضاتی مانند اعتراضات جلیقه زردهای فرانسه، فروش جلیقه به افراد عادی را منع و یک وکیل مدافع که تصویرش با پوشش جلیقه زرد منتشر شده را بازداشت کردند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۱:۱۸    
جمعی از خانواده های شهدای دفاع مقدس و مدافع حرم با حضرت آیت الله خامنه ای دیدار کردند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۱:۱۸    
مسئولان خیلی انتقاد می کنند، قبلی ها را تخریب می کنند، تقصیر را به گردن دیگران می اندازند و از هر دری حرف می زنند چون کار نمی کنند. مشکل اصلی چیست؟
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۰:۳۳    
حمیدرضا گرشاسبی، مدیرعامل پرسپولیس، سرانجام تسلیم قانون منع به کارگیری بازنشستگان در امور دولتی شد و از ظهر دیروز در دفتر مدیریت باشگاه حاضر نشد تا ایرج عرب، معاونش، جای او را در این پست بگیرد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۰:۲۸    
بنابر اعلام رسانه های انگلیسی، شمار قانونگذاران محافظه کار خواهان استیضاح ترزا می، نخست وزیر انگلیس به حد نصاب رسید.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۰:۲۸    
رئیس اتحادیه صنف فروشندگان لوازم خانگی مشهد گفت: رکود بازار باعث شد سه شرکت تولیدی لوازم خانگی در مشهد قیمت ها را تا 15 درصد کاهش دهند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۰:۲۳    
رئیس جمهوری آمریکا می گوید علیرغم باور مجلس سنا به دخالت ولیعهد سعودی در قتل خاشقجی، به حمایت از وی ادامه می دهد چرا که عربستان متحد خوبی برای آمریکا است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۰:۲۳    
مدیر واحد مدل سازی و پیش بینی شرکت کنترل کیفیت هوای تهران ضمن اشاره به اینکه هوای پایتخت طی امروز (21 آذر) در آستانه شرایط ناسالم برای گروه های حساس است، گفت: کیفیت هوای طی فردا بهبود پیدا می کند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۰:۱۸    
فرستاده سازمان ملل به یمن اولین نشست مستقیم را با رؤسای هیئت های دولت مستعفی یمن و هیئت انصارالله در سوئد با حضور سفرای پنج کشور عضو دائم شورای امنیت برگزار کرد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۰:۱۳    
مرکز مدیریت امداد و هماهنگی عملیات رخدادهای رایانه ای (ماهر) جزییات شناسایی بیش از 500نرم افزار موبایلی اندرویدی آلوده به بدافزارها را منتشر کرد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۰:۰۸    
رئیس مرکز کنترل ترافیک و راهور ناجا از مسدود بودن 11محور مواصلاتی کشور خبر داد و همچنین آخرین وضعیت جوی و ترافیکی محورهای مواصلاتی را تشریح کرد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۰:۰۸    
عضو شورای مرکزی مجمع نیروهای خط امام گفت: امروز جامعه به روحانیونی احتیاج دارد که به علم روز مسلط باشند نه امام جمعه ای که اصلا نمی داند ‪fatf‬ چیست.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۰:۰۳    
پنتاگون اعلام کرد، ایجاد برج های دیده بانی در شمال سوریه در نزدیکی مرزهای ترکیه را با هدف اجتناب از هر گونه درگیری بین ارتش ترکیه و شورشیان کرد مورد حمایت آمریکا محقق کرده و این به معنای بی اهمیتی به ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۰:۰۳    
پزشک عمومی دانشگاه علوم پزشکی کردستان،با بیان اینکه هیچ درمان و دارویی برای بهبود سرما خوردگی و آنفلوانزا وجود ندارد، گفت: آنتی بیوتیک ها ویروس را از بین نمی برند ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۰۹:۵۸    
روزنامه اعتماد با امیرمحبیان،از چهره های اصولگرا مصاحبه ای انجام داده است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۰۹:۵۸    
44 تروریست داعشی در حمله جنگنده های عراقی به مواضع آنها در داخل خاک سوریه کشته شدند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۰۹:۵۳    
یک کارشناس اقتصادی گفت: ارزش پول ملی بر اثر شوک از ناحیه تحریم ها و همچنین تورم و ضعف اقتصادی کاهش یافت.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۰۹:۴۸    
پسر جوان که برای بالا بردن تعداد بازدیدکنندگان خود در صفحه اینستاگرامش مطالب دروغ و عجیب درباره یکی از ستارگان زن سینمای ایران می نوشت از سوی پلیس دستگیر شد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۰۹:۴۸    
رئیس جمهور آمریکا به آزادی مدیر مالی هوآوی چین که در کانادا و به اتهام نقض تحریم های ایران بازداشت شده بود واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۰۹:۴۸    
رضا قوچان نژاد ممکن است آینده فوتبالش را در لیگ ام ال اس دنبال کند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۰۹:۴۳    
درست در لحظاتی که در حال استراحت بودید، خبر های مهمی بر روی خروجی خبرگزاری ها و سایت های خبری قرار گرفته ...
مشاهده نتایج بیشتر...