یکشنبه ۰۱ مهرساعت ۰۲:۱۵Sep 2018 23

طبس نیوز (tabasnews.ir)

  ۱۳۹۷/۰۳/۰۵ - ۰۱:۳۷    
طبس نیوز: امام جمعه طبس گفت: با رویکرد حضرت امام خمینی (ره) مسئولان نوکر ملت هستند و هرچه این روحیه در مدیران و منتخبین مردم تقویت شود، محبوبیت الهی و اجتماعی آنها تضمین می شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۵ - ۰۱:۳۷    
طبس نیوز: امام جمعه طبس گفت: وحدت، مهمترین دغدغه امروز مردم طبس است، امیدواریم بین گروه های مختلف با کمک مردم، مسئولین دولتی و غیر دولتی وحدت ایجاد شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۵ - ۰۱:۳۷    
طبس نیوز: طبس نیوز – افزایش اجاره بها و قیمت منزل مسکونی در شهر طبس و ایجاد کمپین هایی در شبکه های اجتماعی موجب شد تا رئیس اداره راه و شهرسازی طبس به ابهامات و شایعاتی در این خصوص پاسخ دهد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۵ - ۰۱:۳۷    
طبس نیوز: امام جمعه موقت طبس گفت: استقامت شاه بیت مبارزه با دشمنان و پیروزی بر زیاده خواهان و مستکبران است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۵ - ۰۱:۳۷    
طبس نیوز: طبس نیوز – افزایش قیمت بیمه ها و قرار نگرفتن رانندگان جاده ای جزو مشاغل سخت و زیان آور، افزایش کمیسیون های باربری ها، ثابت بودن نرخ کرایه در چند سال گذشته ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۴ - ۱۵:۵۵    
طبس نیوز: اخبار تأییدنشده از حملات هوایی به مواضعی در سوریه خبر می دهند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۴ - ۱۵:۵۵    
طبس نیوز: یک رسانه آمریکایی نوشته تهدید رئیس جمهور این کشور برای تحمیل بهای سنگین به سوریه حقیقت ندارد و او نمی تواند چنین کاری انجام دهد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۴ - ۱۵:۵۵    
طبس نیوز: رئیس سازمان بازرسی کل کشور گفت: برای موفقیت در زمینه حمایت از کالای ایرانی باید دولت و وزارتخانه ها را موظف کنیم در صورتی که کالایی مشابه در داخل کشور وجود دارد به هیچ وجه کالای خارجی ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۴ - ۱۵:۵۵    
طبس نیوز: مدیر کل بنیاد نشر آثار و ارزش های دفاع مقدس در این جلسه گفت: موافقت های اولیه در استان در خصوص روز خاص خراسان جنوبی برای دیدار با مقام معظم رهبری انجام شده است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۴ - ۱۵:۵۵    
طبس نیوز: مدیر بنیاد مسکن شهرستان طبس گفت: شهرستان طبس دارای 78 روستای بالای 20 خانوار است که تاکنون در 44 روستا طرح هادی با اعتباری بالغ بر 129 میلیارد و 903 میلیون ریال از محل اعتبارات استانی ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۰ - ۰۱:۴۲    
طبس نیوز: رئیس جمهور آمریکا با گلایه مجدد از هزینه های سنگین حضور نظامی این کشور در غرب آسیا، وعده داد نظامیان آمریکایی خیلی زود سوریه را ترک کنند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۰ - ۰۰:۴۲    
طبس نیوز: فیفا لیست داوران و کمک داوران جام جهانی 2018 روسیه را اعلام کرد که در آن نام های فغانی، منصوری و سخندان دیده می شود.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۰ - ۰۰:۴۲    
طبس نیوز: دولت مصر برای مجبور کردن مصری ها به شرکت در انتخابات ریاست جمهوری به جریمه نقدی روی آورد، اما با این وجود میزان مشارکت پایین و ضعیف بوده است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۰ - ۰۰:۴۲    
طبس نیوز: چند نماینده مجلس آمریکا از رئیس اف بی آی خواسته اند که در خصوص شایعات مربوط به فاش شدن اسناد طبقه بندی شده آمریکا برای محمد بن سلمان در نتیجه ارتباط نزدیک وی با داماد ترامپ ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۰ - ۰۰:۴۲    
طبس نیوز: بیش از 200 دیپلمات کهنه کار آمریکایی با ارسال نامه ای به سنا، نسبت به شرایط نابسامان وزارت خارجه کشورشان در دوره زمامداری ترامپ ابراز نارضایتی کرده و از سناتورها خواسته اند که در دادن ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۰ - ۰۰:۴۲    
طبس نیوز: رئیس جمهور اسبق فرانسه متهم است که با اعمال نفوذ و حتی پیشنهاد رشوه، سعی در کسب اطلاع از روند پرونده فساد مالی ستاد انتخاباتی خود داشته و حتی تلاش کرده که از انتشار جزئیات این فضاحت ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۳ - ۱۴:۴۴    
طبس نیوز: تعطیلات دو هفته ای نوروز به عنوان فرصت طلایی داوطلبان کنکور محسوب می شود و همواره برترین های کنکور از تعطیلات نوروز به عنوان برگ برنده خود در این آزمون یاد می کنند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۳ - ۱۴:۴۴    
طبس نیوز: فرمانده سپاه ناحیه طبس گفت: نمایش میدانی بانوی آسمانی پنجم و ششم فروردین ماه بعد از نماز مغرب و عشاء در محل مزار شهدای گمنام طبس به نمایش گذاشته می شود.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۳ - ۱۴:۴۴    
طبس نیوز: در شبانه روز گذشته، کل تردد ثبت شده براساس آخرین اطلاعات دریافتی از 2172 تردد شمار فعال در محورهای برون شهری، نسبت به روز قبل 6.7 درصد افزایش را نشان می دهد. ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۳ - ۱۴:۴۴    
طبس نیوز: دارنده مدال برنز کشتی آزاد در المپیک 2016 گفت: استعفای رسول خادم از ریاست فدراسیون، جامعه کشتی را اذیت کرد و فشار زیادی به کشتی وارد شد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۳ - ۱۴:۴۴    
طبس نیوز: معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزیر آموزش و پرورش از آغاز پرداخت بخشی از حق الزحمه امتحانات و خرید خدمات از امروز خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۹ - ۱۵:۳۹    
طبس نیوز: طبسی ها امروز برای دفاع از مملکت اسلامی و پشتیبانی از ولایت فقیه به میدان آمدند و فریاد مرگ بر فتنه گر سر دادند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۹ - ۱۵:۳۹    
طبس نیوز: امام جمعه طبس گفت: مردم به ویژه کسانی که حقی دارند هوشیار باشند طوری مطالبه کنند که دشمن سوءاستفاده نکند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۹ - ۱۵:۳۹    
طبس نیوز: اقشار مختلف مردم ولایت مدار شهر طبس پس از نماز جمعه با انجام راهپیمایی ضمن محکوم کردن تخریب های اخیر، خواستار رسیدگی مسئولان به معیشت مردم و مقابله با گرانی ها شدند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۹ - ۱۵:۳۹    
طبس نیوز: دادستان عمومی و انقلاب طبس با تاکید بر لزوم مدیریت گردشگرنماها در شهرستان طبس گفت: مسئولین فکری بکنند تا نوبت به برخورد کیفری نرسد در غیر این صورت با برخورد کیفری ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۹ - ۱۵:۳۹    
طبس نیوز: دادستان عمومی و انقلاب طبس گفت: برخی افراد برای شرکت های پیمانکاری در کشور کار گرید سازی(رتبه بندی) را با خرید مدارک تحصیلی جوانان انجام می دهند که در طبس اقدام به خرید 300 مدرک تحصیلی ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۱ - ۱۳:۱۶    
طبس نیوز: محفل ادبی شب شعر ملکوت هشتم با حضور شعرای کشوری در سالن میقات الرضا طبس برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۱ - ۰۱:۴۷    
طبس نیوز: دوندگان دوی استقامت جاده ولایت با پیمودن مسیر شلمچه(محل ورود تاریخی امام رضا(ع) به ایران) تا مشهد مقدس صبح سه شنبه وارد شهر عشق آباد طبس شدند ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۰ - ۲۰:۰۷    
طبس نیوز: نماینده محترم مردم طبس، فردوس، بشرویه وسرایان در مجلس شورای اسلامی گزارش داد: اکنون وقت آن است که تمامی افراد، در هر مقام وجایگاهی واز هر تفکر وسلیقه ای ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۰ - ۱۹:۱۷    
طبس نیوز: برگزار کنندگان جشنواره بهار نارنج شب گذشته با حضور معاون استاندار خراسان جنوبی و فرماندار ویژه طبس تجیل شدند ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۰ - ۱۱:۵۷    
طبس نیوز: گروه سیاسی: عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با بیان اینکه موفقیت های فلسطینیان به دلیل از خودگذشتگی و حمایت سازمان های انقلابی این کشور و ایران است اظهار کرد ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۰ - ۱۱:۵۷    
طبس نیوز: وزیر آشتی ملی سوریه با اشاره به نقش پیشروی ارتش این کشور در روند مصالحه های محلی، تصریح کرد که باید در مناطقی که مصالحه صورت گرفته نهادهای دولتی آغاز به کار کنند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۰ - ۱۱:۵۷    
طبس نیوز: وزیر کشور ترکیه با انتقاد از حمایت تسلیحاتی واشنگتن از کُردهای سوریه، هشدار داد که آنکارا نیز اقدامات احتیاطی را انجام خواهد داد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۰ - ۱۱:۵۷    
طبس نیوز: فدراسیون جهانی شطرنج رده بندی جدید برترین تیم ها و بازیکنان این رشته در ماه جدید میلادی را منتشر کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۰ - ۱۱:۵۷    
طبس نیوز: تیم ملی والیبال بانوان ایران در نخستین مسابقه مقدماتی قهرمانی جهان 29 شهریور مقابل تایلند قرار می گیرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۰ - ۰۹:۵۷    
طبس نیوز: گروه موسیقی هترا نخستین آلبوم خود را به همت نشر و پخش جوان راهی بازار موسیقی کشور کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۰ - ۰۹:۵۷    
طبس نیوز: معاون عربی و آفریقای وزارت امور خارجه ایران به منظور گفت وگو و رایزنی با برخی از مقامات روسیه پیرامون آخرین تحولات منطقه ، صبح امروز (سه شنبه) وارد مسکو شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۰ - ۰۹:۵۷    
طبس نیوز: نماینده تیم ملی شنای کشورمان در مسابقات قهرمانی جهان گفت: شناگران حاضر در مسابقات قهرمانی جهان به دلیل حضور در مسابقات متعدد یکدیگر را می شناختند و من در میان آنها حس غریبی داشتم.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۰ - ۰۹:۳۷    
طبس نیوز: یک کارشناس کشاورزی گفت: وحدت در مدیریت تولید و بازرگانی، رمز کانادا در دستیابی به رتبه پنجم تولید محصولات غذایی در جهان است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۰ - ۰۹:۳۷    
طبس نیوز: در مراسم باشگاه سایپا که با معرفی علی دایی به عنوان سرمربی جدید این تیم همراه بود اشک آقای گل فوتبال جهان در آمد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۰ - ۰۹:۰۷    
طبس نیوز: بیرجند- مدیرکل فرهنگ و ارشاد خراسان جنوبی از ارسال 610 اثر به جشنواره ملی جوانه های شعر رضوی از 18 استان کشور به دبیرخانه این جشنواره خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۰ - ۰۹:۰۷    
طبس نیوز: بیرجند- جشنواره ملی جوانه ها شعر رضوی از سری برنامه های پانزدهمین جشنواره بین المللی امام رضا (ع) با معرفی نفرات برتر در بیرجند به کار خو پایان داد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۰ - ۰۹:۰۷    
طبس نیوز: بیرجند- امام جمعه سابق شهرستان بیرجند با تاکید بر اینکه زیارت امام رضا(ع) باید همراه با شناخت و معرفت باشد، گفت: زیارت همراه با معرفت انسان را به اهداف والا می رساند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۰ - ۰۸:۳۷    
طبس نیوز: لس مورای یکی از گزارشگران بازی تاریخی سال 1997 یعنی استرالیاو ایران در ملبورن، در سن 72 سالگی درگذشت.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۰ - ۰۸:۳۷    
طبس نیوز: سیاستمداران غربی قربانی شدن انسان های بی گناه در جریان عملیات نظامی آنها در سوریه، عراق و افغانستان را بعنوان خسارات ناخواسته تلقی کرده و حتی به خود زحمت عذرخواهی هم نمی دهند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۰ - ۰۸:۱۷    
طبس نیوز: ملی پوش جوان جودوی کشورمان در هر دو رقابت جهانی جوانان و بزرگسالان روی تاتامی می رود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۰ - ۰۸:۱۷    
طبس نیوز: کارشناس مسائل خاورمیانه گفت: بحران قطر ادامه دار می شود، ولی بدون تهدید های فوری و شدیدی که از ابتدا آغاز شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۰ - ۰۷:۱۷    
طبس نیوز: در این گزارش تصویری شاهد عکس هایی از ترسناک ترین پل های جهان خواهید بود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۰ - ۰۷:۰۷    
طبس نیوز: معمولاً برای تعریف بنگاه های کوچک و متوسط از سه عامل تعداد شاغلان، ارزش پولی گردش مالی یا ترازنامه یا ترکیبی از آن ها استفاده می شود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۰ - ۰۴:۵۷    
طبس نیوز: نخست وزیر سابق عراق با اشاره به دیدار اخیرش با رئیس جمهوری روسیه افزود : با پوتین در باره اصول و چگونگی نبرد جهانی علیه تروریسم گفت و گو کردم.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۰ - ۰۴:۵۷    
طبس نیوز: موضوع دفاع ازجمله اقدامات مهمی است که هر شخص و گروهی در برابر هر نوع تهاجمی از آن استفاده می کند. این تهاجم می تواند به شخص شما باشد یا به مرزوبوم و نظام و باورهایتان صورت بگیرد ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۰ - ۰۳:۰۷    
طبس نیوز: مسئولان ورزشگاه نقش جهان اصفهان برای هر بازی از تیم فوتبال ذوب آهن درخواست 100 میلیون تومان کردند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۰ - ۰۳:۰۷    
طبس نیوز: انتقال هزاران نفر از تروریست های مسلح از منطقه مرزی لبنان به شمال غرب سوریه از روز دوشنبه به روز سه شنبه موکول شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۰ - ۰۲:۱۷    
طبس نیوز: دومین پوستر نمایش نامه های عاشقانه از خاورمیانه به کارگردانی کیومرث مرادی با نقاشی و طرح سینا افشار رونمایی شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۰ - ۰۱:۳۷    
طبس نیوز: منابع خبری اعلام کردند یک کاروان امدادی سازمان ملل متحد که حامل مواد غذایی و دارویی است به زودی وارد شهر النشابیه می شود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۰ - ۰۰:۴۷    
طبس نیوز: کارگردان نمایش اسماعیل عنوان کرد: امروز در روزگاری زندگی میکنیم که آدم های معاصر به دلیل جنس مشکلاتشان به جهان اطرافشان خیلی بدبین شده اند ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۰ - ۰۰:۴۷    
طبس نیوز: دستگیری و بازداشت سرباز بریتانیایی توسط دولت ترکیه آنهم به بهانه مبارزه با داعش در کنار کردهای سوریه موضوعیست که گمانه زنی ها در خصوص روی دادن جنگ دیپلماتیک ترکیه و بریتانیا را قوی تر ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۰ - ۰۰:۲۷    
طبس نیوز: گروه اجتماعی: مدیر کل کمیته امداد استان کردستان گفت: هدف و رسالت اصلی این نهاد شناسایی نیازمندان ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۰ - ۰۰:۰۷    
طبس نیوز: امام جمعه طبس گفت: مسابقات بین المللی، کشوری و استانی تاثیرات مهمی از جمله خنثی کردن توطئه های دشمنان علیه شیعه و ایرانیان دارد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۹ - ۲۰:۴۷    
طبس نیوز: نماینده مردم طبس، فردوس، بشرویه و سرایان در مجلس شورای اسلامی گفت: هر جای استان که انار و زعفران دارد و خسارت دیده می توانند از این اعتبار استفاده کنند .
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۹ - ۲۰:۱۷    
طبس نیوز: متهمان حرفه ای که در قالب زن و شوهر خود را آدم های با نفوذی جلوه می دادند و دست به کلاهبرداری می زدند توسط ماموران پلیس آگاهی شهرستان طبس دستگیر شدند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۹ - ۱۹:۴۷    
طبس نیوز: رئیس اداره امور قرآنی اداره کل اوقاف و امورخیریه استان گفت: حائزان رتبه های برتر سال گذشته مسابقات قرآن استانی اوقاف امسال مستقیماً به مرحله استانی این مسابقات راه پیدا میکنند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۹ - ۱۹:۲۷    
طبس نیوز: معاون استاندار و فرماندار ویژه طبس گفت: طبس تنها ایستگاه راه آهن استان خراسان جنوبی است و این مستلزم وجود صنعت جوار ریلی و سرمایه گذاری بخش خصوصی است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۹ - ۱۹:۰۷    
طبس نیوز: دوندگان دوی استقامت با پیمودن هزار و 400 کیلومتر از شلمچه (محل ورود تاریخی امام رضا(ع) به ایران) یکشنبه شب وارد شهر طبس شدند ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۹ - ۱۹:۰۷    
طبس نیوز: مدیران طبس وارد کار شوند تا بتوانند از اعتبارات اشتغال استفاده نمایند و در تمام رشته ها از سرفصل های اعتبارات بهره گیرند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۹ - ۱۸:۳۷    
طبس نیوز: قزوین- مدیرکل آموزش و پرورش استان قزوین گفت: معین قاسمی دانش آموز قزوینی با کسب مدال نقره در مسابقات المپیاد جهانی زیست شناسی خوش درخشید.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۹ - ۱۸:۳۷    
طبس نیوز: مربی تیم ملی کامپوند گفت: اسماعیل عبادی در مسابقات جهانی درخشید و برابر نفر اول جهان شکست خورد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۹ - ۱۸:۳۷    
طبس نیوز: گروه فرهنگی: شب شعر گوهرشاد با حضور شاعران آیینی برجسته کشور به همراه تقدیر از خانواده های شهدا، شب گذشته،هشتم مرداد، در حرم مطهر رضوی برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۹ - ۰۹:۱۳    
طبس نیوز: فحاشی چند پسر جوان در گروه تلگرامی، آتش نزاعی مرگبار را شعله ور ساخت. متهم پسری 20 ساله است که هنگام قتل دوست صمیمی اش از پادگان مرخصی گرفته بود ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۹ - ۰۸:۵۳    
طبس نیوز: ملی پوش شمشیربازی کشورمان با اشاره به نتایج کسب شده در مسابقات قهرمانی جهان، گفت: به قول سرمربی آمریکا دیگر باخت مقابل ایران برای خیلی ها عادی و قابل پیش بینی است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۹ - ۰۸:۵۳    
طبس نیوز: تصاویر صفحه نخست روزنامه های ورزشی دوشنبه 9 مرداد را از نظر می گذرانید.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۹ - ۰۸:۵۳    
طبس نیوز: جنگنده های ارتش سوریه مواضع تروریست های تکفیری در محور جنوبی دیرالزور را هدف قرار دادند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۹ - ۰۸:۵۳    
طبس نیوز: مربی تیم ملی کشتی آزاد جوانان گفت: در وزن اول مسابقات جهانی شاهد یک جنگ تمام عیار خواهیم بود که امیدوارم نماینده ما با دست پر از میدان خارج شود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۹ - ۰۸:۵۳    
طبس نیوز: رایزن فرهنگی ایران در تایلند گفت: در تایلند که 92 درصد بودایی هستند، صبح زود از خواب بیدار نمی شوند، ولی صبح ها هر جا مسجد باشد ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۹ - ۰۸:۳۳    
طبس نیوز: پایگاه خبری العهد ادعای عربستان درباره وساطت پادشاه این کشور برای بازگشایی مسجد الاقصی را به سخره گرفت و گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۹ - ۰۸:۳۳    
طبس نیوز: وزارت خارجه سوریه تأکید کرد که ائتلاف آمریکا همچنان به کشتار افراد غیر نظامی سوری ادامه میدهد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۹ - ۰۸:۲۳    
طبس نیوز: حج جزو بی نظیرترین صحنه ها و ظرفیت هایی است که در جهان اسلام وجود دارد، اما متاسفانه به دلیل نبود وحدت در جهان اسلام، با وجود برگزاری همه ساله حج ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۹ - ۰۷:۵۳    
طبس نیوز: عضو هیات علمی دانشگاه امام صادق (ع) ضمن تاکید بر اینکه افرادی که در فتنه 88 دخالت داشته اند نباید در وزارت علوم قرار گیرند ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۹ - ۰۷:۴۳    
طبس نیوز: قول دادم، از همان ابتدای درخواستم برای تهیه گزارش از اعزام مدافعان حرم افغان؛ قرار گذاشتیم که ننویسم، نگویم کجا آن جمعیت داوطلب را می بینم؛ کِی مهمان شان می شوم ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۹ - ۰۷:۴۳    
طبس نیوز: کارشناس مسائل خاورمیانه با بیان اینکه نیرو های نظامی عربستان محله های معترضان عوامیه را نابود کرده و ساکنان این منطقه را مجبور به مهاجرت می کنند، گفت: آنها در یک اقدام برنامه ریزی شده ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۹ - ۰۷:۲۳    
طبس نیوز: این نوشتار به توصیف عالم پس از مرگ و سرنوشت انسان پس از مرگ، از دیدگاه دین زرتشت و اسلام پرداخته و با نگاه مقایسه ای شباهت ها و تفاوت های دو دین در این عرصه برشمرده است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۹ - ۰۷:۲۳    
طبس نیوز: رژیم جعلی صهیونیستی روز به روز در حال ضعیف شدن است و خود آن ها و حامیانشان بهتر از هر کس دیگری به قرار گرفتن در سراشیبی سقوط واقف اند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۹ - ۰۶:۳۳    
طبس نیوز: استاندار یزد با بیان اینکه خوشخبتانه ضریب امنیتی در این استان بالاست گفت: نیروی انتظامی قوی و قدرتمندی داریم و موردی نبوده که اتفاقی بیفتد و عوامل کشف و دستگیر نشوند ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۹ - ۰۶:۲۳    
طبس نیوز: شهر پر از فرفره های رنگی شده است. آفتاب گرم است و انعکاس نورش روی آسمانخراش های تازه ساز شهر می افتد ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۹ - ۰۶:۲۳    
طبس نیوز: چندی پیش عناصر تروریست با انتشار برخی تصاویر مدعی شدند دولت سوریه پناهندگان سوری را مجبور به حضور در جبهه های نبرد علیه خود می کند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۹ - ۰۴:۳۳    
طبس نیوز: این پژوهش، بر آن است تا نشان دهد اصل نظریه مایا، هرچند نه به شکلی مفصل، در مجموعه وداها ، که قدیمی ترین متون مذهبی جهان و آیین هندو به شمار می روند، وجود داشته است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۹ - ۰۴:۳۳    
طبس نیوز: این کمک ها شامل غذا و دارو است که برای مردم تحت محاصره شهرک نشابیه ارسال شده است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۹ - ۰۲:۲۳    
طبس نیوز: جنگنده های روسیه از سپتامبر 2015 عملیات هوایی خود را علیه مواضع گروه های تروریستی در خاک سوریه آغاز کردند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۹ - ۰۱:۴۳    
طبس نیوز: فشار سهم خواهان به روحانی و علی اکبری با شعار یا حیدر کرار حریف آمریکایی را شکست داد؛ از جمله پربحث ترین اخبار خبرگزاری فارس در روز گذشته بودند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۹ - ۰۱:۱۳    
طبس نیوز: حزب حاکم پاکستان شاهد خاقان عباسی وزیر نفت سابق این کشور را برای نخست وزیری پاکستان معرفی کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۹ - ۰۰:۴۳    
طبس نیوز: اندیشکده صهیونیستی در تحلیلی تاکید کرد ارتش این رژیم برای مواجهه با آینده خطرناک باید آمادگی خود را بیشتر نماید زیرا با گذشت زمان عمق راهبردی اسرائیل به دلیل تولید انبوه سلاح های دقیق از ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۹ - ۰۰:۴۳    
طبس نیوز: کشاورز باتجربه در یکی از مزارع چین کدو تنبل 118 کیلویی پرورش داد که 88 سانتی متر قطر دارد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۹ - ۰۰:۴۳    
طبس نیوز: لزوم تغییر رویکرد در مدیریت فرسوده و قوانین فسیل شده در سینما ایجاب می کند که بدانیم در جهان فعلی نه هنر بلکه هیچ چیزی توقیف شدنی نیست اما باید با یک نگاه اصولی و درست برگرفته از فرهنگ ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۹ - ۰۰:۴۳    
طبس نیوز: طی یک قرن اخیر راکفلرها با اهدافی خاص به شبکه سازی جهانی در غذا مبادرت کرده اند. چنان که در این نوشتار آمده، این شبکه سازی در بالاترین سطح سیاسی ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۹ - ۰۰:۴۳    
طبس نیوز: دارنده نشان نقره بازی های جهانی ورلدگیمز، گفت: برای برگزاری اردوهای تیم ملی کاراته خانه به دوش است و اگر این موضوع حل شود قطعاً مسیر ما برای رسیدن به مدال المپیک هموار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۹ - ۰۰:۲۳    
طبس نیوز: مذاکرات دولت بغداد و کردهای شمال عراق در زمینه اعطای خودمختاری بیشتر به کردها با شکست رو به رو شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۸ - ۱۴:۵۳    
طبس نیوز: جانشین فرمانده سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی گفت: خطر انحراف فکری و سیاسی بیخ گوش مساجد است و مساجدی و شخصیت هایی داریم که سرمایه گذاری های انحرافی می کنند که باید مراقبت کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۸ - ۱۴:۱۳    
طبس نیوز: دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی در کنفرانس مسلمانان و مقابله با تروریسم و افراط گرایی در برزیل تصریح کرد: مؤسسات حقوق بشر امروز کجا هستند تا از حقوق کودکان مظلوم یمن، فلسطین ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۸ - ۱۴:۱۳    
طبس نیوز: کریستوفر نولان کارگردان مطرح سینمای جهان که در حال حاضر گران ترین آنها نیز محسوب می شود امروز شمع تولد 57 سالگی خود را خاموش خواهد کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۸ - ۱۴:۱۳    
طبس نیوز: اخبار ایران در جهان طی 24 ساعت گذشته شامل موضوعاتی از جمله حکم دادگاه آمریکایی برای پرداخت غرامت 209 میلیون دلاری ایران و امضای مصوبه کنگره آمریکا برای تحریم ایران و روسیه توسط ترامپ ...
مشاهده نتایج بیشتر...