یکشنبه ۲۸ مهرساعت ۰۴:۴۰Oct 2019 20

تابناک اصفهان (tabnakesfahan.ir)

تابناک اصفهان 29 اسفند 1394 تابناک اصفهان 30 اسفند 1395 تابناک اصفهان 29 اسفند 1396 تابناک اصفهان 29 اسفند 1397 تابناک اصفهان 31 فروردین 1398 تابناک اصفهان 31 اردیبهشت 1398 تابناک اصفهان 2 خرداد 1398 تابناک اصفهان 31 تیر 1398 تابناک اصفهان 31 مرداد 1398 تابناک اصفهان 31 شهریور 1398 تابناک اصفهان 1 مهر 1398 تابناک اصفهان 2 مهر 1398 تابناک اصفهان 3 مهر 1398 تابناک اصفهان 4 مهر 1398 تابناک اصفهان 5 مهر 1398 تابناک اصفهان 6 مهر 1398 تابناک اصفهان 7 مهر 1398 تابناک اصفهان 8 مهر 1398 تابناک اصفهان 9 مهر 1398 تابناک اصفهان 10 مهر 1398 تابناک اصفهان 11 مهر 1398 تابناک اصفهان 12 مهر 1398 تابناک اصفهان 13 مهر 1398 تابناک اصفهان 14 مهر 1398 تابناک اصفهان 15 مهر 1398 تابناک اصفهان 16 مهر 1398 تابناک اصفهان 17 مهر 1398 تابناک اصفهان 18 مهر 1398 تابناک اصفهان 20 مهر 1398 تابناک اصفهان 21 مهر 1398 تابناک اصفهان 22 مهر 1398 تابناک اصفهان 23 مهر 1398 تابناک اصفهان 24 مهر 1398 تابناک اصفهان 26 مهر 1398 تابناک اصفهان 27 مهر 1398 
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۷ - ۱۰:۱۵    
و امروز خواهر پس از 40 روز به زیارت تن بی جان و شرحه شرحه شده برادر می آید.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۷ - ۰۹:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
فرماندار آران وبیدگل با اشاره به ضرورت ساماندهی منطقه نمونه گردشگری مرنجاب و توجه ویژه دولت دوازدهم گفت: مسیر دسترسی به این کویر با پیگیری های صورت گرفته از سوی مسوولان امر ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۷ - ۰۹:۴۵   + ۱۴ سایت دیگر  
جلسه کمیته انضباطی باشگاه ذوب آهن با حضور علیرضا منصوریان سرمربی تیم فوتبال این باشگاه بعد از باخت به مس کرمان در جام حذفی برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۷ - ۰۹:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
گروه های امدادی استان اصفهان آماده خدمت رسانی به زائران اربعین حسینی در جاده ها ، بقاع متبرکه و مساجد وحسینه ها شدند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۶ - ۱۵:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس دانشکده تغذیه دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در حالی خبر از دور شدن جامعه کنونی از تغذیه سالم داد که اعلام کرد: بیش از 50 درصد خانوارها امروز تغذیه سالم ندارند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۱۲:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
معاون وزیر آموزش و پرورش و رئیس سازمان مدارس و مراکز غیردولتی با اشاره به نقش آموزش و پرورش کارآمد در توسعه یافتگی کشور گفت: سرمایه گذاری در بخش آموزش و پرورش به توسعه پایدار کشور منجر خواهد شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۱۲:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
رییس سازمان صنعت، معدن وتجارت استان اصفهان گفت:100 بنگاه اقتصادی برای اجرای طرح تاپ اعلام آمادگی کرده اند و این استقبال موجب شد تا اصفهان رتبه نخست اجرای طرح تاپ را در کشور کسب کند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۱۱:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان از مهار آتش سوزی 15 هکتار اراضی محیط زیست شهرستان نطنز در روز چهارشنبه خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۱۱:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
استاندار اصفهان: نگاه توسعه ای به مدارس غیر دولتی داشته باشیم استاندار اصفهان گفت: اگر می خواهیم به سمت توسعه برویم باید به بخش خصوصی و مدارس غیردولتی نیز نگاه توسعه ای داشته باشیم.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۱۱:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
فیلم برداری فیلم سینمایی "هزار سال با تو" به نویسندگی و کارگردانی حسین طبیب زاده و تهیه کنندگی احمد مقامی این روزها در مجموعه اصفهان سیتی سنتر در حال تولید است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۴:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
ششمین کنگره بین المللی سردرد با حضور متخصصان و پژوهشگران داخلی و خارجی از سراسر کشور امروز در اصفهان آغاز شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۴:۴۵   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل فرودگاه های استان اصفهان گفت: تعداد پروازهای اربعین فرودگاه اصفهان 183 درصد افزایش یافت.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۴:۴۵   + ۷ سایت دیگر  
معاون عمران شهری شهردار اصفهان گفت: امسال 560 هزار مترمربع از معابر شهری اصفهان آسفالت و بهسازی شده است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۴:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیر حوادث و فوریت های پزشکی استان اصفهان از امدادرسانی اورژانس 115 اصفهان به بیش از 100 زائر اربعین حسینی در مرز چذابه خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۴:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه کاشان، از امضای تفاهم نامه همکاری فی مابین دانشگاه کاشان و دانشگاه دیلی مان فیلیپین خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۴:۱۵   + ۱۰ سایت دیگر  
استاندار اصفهان با اعلام اینکه مدارس فرسوده نداریم، گفت: هم اینک تمامی مدارس خشت و گلی در سطح استان تعطیل، بخاری های نفتی حذف و ساخت مدارس سبز شروع شده است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۷:۴۵    
عضو انجمن تغذیه سالم و غلات کامل گفت: در صورتی که بتوانیم غلات کامل (نان و برنج سبوسدار) را به رژیم و سبد غذایی خانوارها ببریم در واقع دومینوی سلامتی جسم و روح را ایجاد کردیم که در پی آن شاهد پیشگیری ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۷:۱۵    
مدیر فرهنگسرای تخصصی رسانه شهرداری اصفهان گفت: آموزش مدیریت کسب و کار در رسانه و ارتقا آگاهی جامعه رسانه ای نسبت به ابزارهای درآمدزایی یکی از ضروریات اصلی و امروزی جامعه مطبوعات وخبرنگاران است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۷:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
کارشناس پیش بینی اداره کل هواشناسی استان اصفهان گفت: امروز برای مناطق شرقی اصفهان بارش های پراکنده پیش بینی می شود.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۷:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه گوشت قرمز اصفهان گفت: گوشت های وارداتی در تنظیم بازار این محصول تاثیرگذار است، اما به دلیل اینکه کیفیت گوشت کشتارگاه ایران با خارج متفاوت است، مردم تمایل به خرید گوشت کشتار داخل دارند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۷:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ساخت و نگهداری آزادراه اصفهان - کاشان گفت: هزینه های نگهداری آزادراه و تأمین مواد اولیه آن بسیار فراتر از درآمدها رشد کرده و برای مثال، قیمت قیر در یک سال حدوداً 3 برابر شده است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۷:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
مدیر منطقه 12 شهرداری اصفهان گفت: مرکز توانمندسازی زنان سرپرست خانوار خیابان امین در زمینی به مساحت 325 مترمربع و با هزینه 18 میلیارد ریال آماده بهره برداری است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۶:۴۵    
اصفهان- رئیس شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان گفت: در حال حاضر بیش از 7 هزار فارغ التحصیل دانشگاهی توسط شرکت های دانش بنیان مشغول به کار شدند که 4 هزار و 500 نفر به شکل تمام وقت و بالغ بر 2 هزار و 500 نفر ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۷:۱۵    
مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان اصفهان گفت: از 935 روستای بالای 20 خانوار که بر اساس قانون باید دارای طرح هادی باشد هم اکنون هشت روستا فاقد این طرح هادی است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۶:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی با اشاره به مطرح شدن موضوع انحلال تیم فوتبال بانوان ذوب آهن اصفهان گفت ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۶:۴۵    
معاون عمرانی استانداری اصفهان گفت: به منظور نگهداشتن جمعیت پایدار در روستاها و جلوگیری از مهاجرت روستائیان و ایجاد مهاجرت معکوس از شهرها به روستاها بدنبال ایجاد شغل های مکمل برای روستائیان و ایجاد ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۶:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی گلپایگان گفت: دو سارق مسلح که قصد سرقت از بانک داشتند با سرعت عمل کارآگاهان آگاهی گلپایگان قبل از سرقت دستگیر شدند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۶:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
استاندار اصفهان گفت: منطقه ویژه علم و فناوری در کنار واحدهای تولیدی و مناطق ویژه اقتصادی با هدف کمک به صنایع و توسعه پایدار در این استان ایجاد می شود.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۱:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان کاشان از برگزاری برنامه های اربعین در بقاع این شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۳:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
وکیل خانواده سنگ نورد آسیب دیده اصفهانی از خارج شدن آرمان غیاثی از کما و افزایش سطح هوشیاری او خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۳:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
کشتی گیران استان اصفهان بر سکوی ششم مسابقات کشوری ایستادند .
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۳:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
معاون بازسازی و مسکن روستایی بنیاد مسکن اصفهان از پرداخت 574 میلیارد تومان تسهیلات بانکی در قالب تعمیر و بازسازی و بهسازی مسکن روستایی و 260 میلیارد ریال تسهیلات بلاعوض برای کمک به تعمیر و احداث ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۲:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
شهردار اصفهان گفت: حدود 217 طرح عمرانی فعال در شهر اصفهان در حال اجراست.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۲:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
اداره کل هواشناسی اصفهان از ورود سامانه ناپایدار بارشی به همراه رگبار و رعد و برق و تندباد لحظه ای به استان هشدار داد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۲:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
نمایندگان استان اصفهان در مجلس شورای اسلامی درباره تغییر مرز استان های اصفهان و چهارمحال و بختیاری در نامه ای به رحمانی فضلی، وزیر کشور خواستار تعیین و تکلیف مرز این 2 استان شدند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۱:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش اصفهان گفت : مدارس این استان با کمبود تجهیزات ورزشی برای فعالیت های درسی و فوق برنامه مواجه هستند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۲۳:۴۵    
از سال 75 تاکنون پیاده روی اربعین حسینی از میدان لاله تا امامزاده جعفر هر ساله برگزار میشود به این صورت که شاهد حضور چندین هزار نفر در روز اربعین در امامزاده هستیم.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۴:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
مدیر کل بحران استانداری اصفهان با اشاره به اینکه کمیته ایمنی در مدارس اصفهان تشکیل می شود، گفت: خطرات محتمل در مدارس اصفهان شناسایی شده و نسبت به ایمن سازی آنها اقدام می شود.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۴:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
رئیس کانون سنگ ایران رئیس کانون سنگ ایران گفت: برای حل مشکلات حوزه سنگ در اصفهان نیازمند برنامه بلند مدت هستیم.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۳:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری اصفهان گفت: مشکلات مربوط به تامین مالی و کاغذبازی از عوامل بالا بودن نسبت چک های برگشتی در این استان است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۳:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
با تلاش امداد گران جمعیت هلال احمر سمیرم، بانوی گردشگرِ 48 ساله اصفهانی از رودخانه آب ملخ این شهرستان نجات یافت.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۳:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
شهردار اصفهان گفت: بنا بر درخواست مردم برای تغییر ساعت حرکت قطار شهری، از فردا یکشنبه نخستین قطارشهری از پایانه صفه و عاشق آباد از ساعت 6:10 صبح حرکت و تا ساعت 21:30 به شهروندان خدمت رسانی خواهد کرد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۳:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
الزام مطالعه دوجلد کتاب دینی و نگهداری از توانخواهان تصادفات رانندگی بخشی از احکام صادره برای متهم پرونده موسوم به پورشه در اصفهان است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۸ - ۲۲:۴۶    
استاندار اصفهان اظهار داشت: نقشه راه مقابله با آسیب های اجتماعی توسط متخصصین، جامعه شناسان و مدیران ذیربط تهیه و تدوین شود تا در مسیر اجرایی شدن قرار گیرد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۸ - ۲۲:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
معاون وزیر صنعت ، معدن و تجارت و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران گفت: برخی از واحدهای تولیدی به علت شرایط ایجاد شده ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۸ - ۲۲:۴۶   + ۱۱ سایت دیگر  
بیست و دومین نمایشگاه بین المللی جامع صنعت ساختمان روز پنجشنبه با حضور مشاور عالی و دستیار ویژه وزیر صنعت، معدن و تجارت ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۲۲:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان اصفهان گفت: بر اساس آمار ناجا، رضایتمندی از عملکرد پلیس اصفهان در 6 ماهه ابتدایی امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته چهار درصد افزایش یافت.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۲۱:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
مسابقات تیمی زورخانه ای، هنرهای فردی، مرشدی و کشتی پهلوانی جوانان و امید کشور روز چهارشنبه در ورزشگاه انقلاب خمینی شهر اصفهان آغاز شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۲۱:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل آموزش و پرورش استان اصفهان گفت: با اجرای سند تحول بنیادین آموزش و چرکرش مدارس بدنبال تبدیل مدارس به پایگاه های تربیتی هستیم.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۲۱:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران گفت: تامین زیرساخت ها از جمله آب ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۲۱:۴۶    
طرح هادی در روستاها به منظور حفظ جمعیت و جلوگیری از مهاجرت روستائیان به شهرها به اجرا گذاشته شد و امروز شاهد چهره بوم گردی و گردشگری در روستاهای هستیم که با ایجاد جو توریستی شاهد رونق اقتصادی در ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۱۲:۱۶   + ۱۸ سایت دیگر  
نمایندگان مردم استان اصفهان در مجلس شورای اسلامی در نامه ای به رئیس جمهور خواستار اصلاح خط مرزهای استان های اصفهان و چهارمحال و بختیاری شدند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۱۱:۱۶   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل حفاظت محیط زیست استان اصفهان
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۶ - ۱۷:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
معاون توانبخشی سازمان بهزیستی کشور گفت: میانگین رشد سالانه جمعیت سالمندان به 3.4 درصد رسید در حالی که نرخ رشد جمعیت در کشورمان 1.3 درصد است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۶ - ۱۷:۴۶   + ۷ سایت دیگر  
رییس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات (فتا) فرماندهی انتظامی اصفهان گفت: 82 درصد از مجموع جرایم فضای مجازی در این استان مربوط به حوزه اقتصادی است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۶ - ۱۷:۴۶   + ۸ سایت دیگر  
معاون حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای اصفهان گفت: صبح امروز زاینده رود به ورودی تالاب بین المللی گاو خونی رسید.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۶ - ۱۷:۱۶   + ۱۳ سایت دیگر  
معاون دفتر پدافندغیرعامل و مدیریت بحران وزارت نیرو در مراسم رونمایی از مرکز عملیاتی اکیپ غواصی منطقه مرکزی جنوب کشور گفت ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۶ - ۱۷:۱۶   + ۶ سایت دیگر  
مدیر حوادث و فوریت های پزشکی استان اصفهان گفت: تمامی زیرمجموعه های دانشگاه علوم پزشکی اصفهان برای تامین سلامت عزاداران اربعین اباعبدالله الحسین (ع) در سال جاری به صورت آماده باش قرار دارند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۵ - ۱۷:۱۶   + ۵ سایت دیگر  
سرپرست پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان اصفهان از کشف محموله لوازم و تجهیزات رایانه به ارزش 5 میلیارد ریال در یک باب منزل شخصی در شهر اصفهان خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۵ - ۱۷:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
معاون حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای استان اصفهان با بیان اینکه زاینده رود امروز به ورزنه رسیده است ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۵ - ۱۷:۱۶    
فرماندار اصفهان گفت: قانون شوراهای اسلامی هیأت رسیدگی به تخلفات شوراها را تعریف کرده و این هیأت است که باید چگونگی اجرای حکم جایگزینی عضو علی البدل را برای فرمانداری مشخص کند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۵ - ۱۶:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
تصادف 2 خودروی سواری در اتوبان ذوب آهن اصفهان پنج نفر مصدوم برجا گذاشت.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۵ - ۱۶:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
استاندار اصفهان گفت: عمده مشکلات صاحبان تولید در بخش تسهیلات بانکی است ولی در استان اقداماتی در راستای رونق تولید و حل مشکلات آنان صورت گرفته است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۴ - ۲۰:۱۶    
شهری سالم است که تمامی اقشار و گروه های جامعه از جمله کودکان، معلولان، سالمندان، زنان و تمامی جمعیت ها بتوانند صاحب یک زندگی شهری مرفه داشته باشند و از دسترسی یکسان و عادلانه به تمامی امکانات شهری ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۴ - ۱۹:۱۶    
ساخت و سازهای صنعتی و تولید انبوه در حالی امروز رویکرد راه و شهرسازی شده است و از اینکه هنوز به سهم 10 درصدی در این مقوله نرسیدیم ابراز تاسف کردند که پروژه مسکن مهر به عنوان یک تولید انبوه و ساخت و ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۴ - ۱۶:۱۶   + ۲۶ سایت دیگر  
باشگاه ذوب آهن اعلام کرد اخبار مربوط به تغییر علیرضا منصوریان سرمربی تیم فوتبال این باشگاه و مطرح شدن اسامی دیگر کذب است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۴ - ۱۶:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
شهردار اصفهان با اشاره به اینکه سلمان فارسی به گواهی اسناد تاریخی اصالتی ایرانی و اصفهانی داشت و تندیس این چهره اسلامی، توسط یک هنرمند اصفهانی ساخته شده و در همین شهر هم نصب شده است ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۴ - ۱۶:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: هزینه ها و درآمدهای پروژه میدان امام علی(ع) در دو سال گذشته باید شفاف سازی شود.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۴ - ۱۵:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس مسؤول پیش بینی هوای اداره کل هواشناسی استان اصفهان گفت: از روز دوشنبه تا روز چهارشنبه هفته جاری در مناطق جنوب و غرب استان احتمال رگبار پراکنده و افزایش ابر را خواهیم داشت.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۴ - ۱۵:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه موقت اصفهان گفت: سایر نهادهای کشور از دولت و مجلس گرفته تا دستگاه های دیگر باید در راستای سیاست های رهبری به سپاه نگاه کنند تا این اقتدار و شکوه برای کشور بماند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۴ - ۱۵:۴۶   + ۵ سایت دیگر  
رئیس پلیس امنیت عمومی استان اصفهان در خصوص گذرنامه های صادر شده توسط دفاتر پلیس+10 گفت: برای سفرهای بین المللی حداقل 6 ماه باید از اعتبار گذرنامه باقی مانده باشد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۴ - ۱۵:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
استاندار اصفهان اظهار داشت: برای اصفهان و اصفهانی ها زیبنده نیست که برخی از موتورسواران در این شهر مرتکب کیف قاپی و جرائم نظیر آن شوند لذا باید برنامه ریزی جدی برای آگاه سازی و اصلاح رفتار ترافیکی ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۳ - ۱۴:۱۶    
رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان اصفهان گفت: آمادگی خانواده های ایرانی در مقابل مخاطرات بسیار پایین است و به 9 ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۳ - ۱۲:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
استاندار اصفهان اظهار داشت: همراهی و همدلی نیروهای مسلح و سرداران دیپلماسی کشور در مقابل با نظام سلطه باعث شده جمهوری اسلامی ایران به مستقل ترین و آزاد ترین کشور دنیا تبدیل شود و در منطقه خاورمیانه ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۳ - ۱۲:۴۶    
مدیر اجرایی امامزاده محمدهلا ل بن علی(ع) آران و بیدگل گفت: همزمان با سراسر ایران بزرگ ترین سفره حضرت رقیه(س) در کشور جوار حرم مطهر امامزاده محمدهلا ل بن علی(ع) آران و بیدگل گسترده می شود.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۳ - ۱۲:۴۶   + ۶ سایت دیگر  
شهردار اصفهان از زمین های در نظرگرفته شده برای احداث "بازار تخصصی پروتئین و میوه"، "شهرک مصنوعات چوبی و مبل" و "شهرک نمایشگاهی خودروهای سبک" در منطقه 12 بازدید کرد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۳ - ۱۲:۴۶   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای اصفهان گفت: ورودی مخزن سد زاینده رود درحال حاضر 18 متر مکعب برثانیه و خروجی آن 32 متر مکعب برثانیه است که برای مصارف شرب استفاده می شود و حجم آب مخزن سد 453 ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۳ - ۱۲:۱۶   + ۱۴ سایت دیگر  
معاون نظارت و پایش اداره کل حفاظت محیط زیست اصفهان با بیان این که 97 درصد از وسعت تالاب بین المللی گاوخونی خشک است،گفت: حفظ این تالاب به تامین حقابه آن وابسته است که تاکنون محقق نشده است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۲ - ۱۹:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
در چارچوب هفته ششم لیگ برتر فوتبال ایران و در دربی اصفهان، تیم فولاد مبارکه سپاهان از سد ذوب آهن گذشت.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۱ - ۲۱:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
هوشیاری آرمان غیاثی کودک هشت ساله سنگ نورد اصفهانی پس از 14 روز به حالت مساعد بازگشت.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۱ - ۲۱:۰۹    
شهرآورد 65 اصفهان فردا در حالی برگزار می شود که سپاهان صدر نشین در مقابل ذوب آهن رده سیزدهمی قرار می گیرد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۱ - ۲۱:۰۹   + ۵ سایت دیگر  
طرح ویژه تاکسیرانی اصفهان برای دانش آموزان معلول اجرا شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۱ - ۲۰:۳۹   + ۱۶ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان اصفهان از پیش بینی 1900 دستگاه اتوبوس برای حمل ونقل زائرین اربعین حسینی استان اصفهان خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۰ - ۲۰:۳۹    
طرح ساماندهی مسیر رودخانه زاینده رود در حالی با فشار بر حاکمان و مجریان قانون توانست به اجرا در آید آنهم نه کامل که سال های سال است حریم رودخانه زاینده بخاطر تعرض بی قانون ها که پشتشان به حامیان ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۰ - ۲۰:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اتاق اصناف اصفهان در مورد افزایش قیمت نان می گوید: بیش از 3 تا 5 سالی است که دولت تلاش کرد تا افزایش قیمت نان را برای مردم نداشته باشیم قیمت آرد نانوایی های یارانه ای و آزاد پز تغیری نکرده و ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۰ - ۱۳:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
زمان برگزاری بیست و پنجمین نمایشگاه اتوکام، یکی از قدیمی ترین نمایشگاه های استان در اصفهان اعلام شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۰ - ۱۲:۳۹   + ۷ سایت دیگر  
جمعی از کشاورزان شهرستان اصفهان روز چهارشنبه با حضور در مقابل نیروگاه برق اصفهان(اسلام اباد)، آزادسازی و تخلیه حریم زاینده رود از سوی این شرکت و سازمان های مربوط را خواستار شدند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۰ - ۱۲:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
بنیادی فر داور شهرآورد اصفهان در هفته ششم لیگ برتر فوتبال شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۰ - ۱۲:۰۹    
سیزدهمین نمایشگاه طلا، جواهر، سنگ های قیمتی و ماشین آلات وابسته اصفهان با حضور سفیر ایتالیا در ایران و مقامات استانی بازگشایی شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۹ - ۲۲:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه استان اصفهان گفت: بدنبال برگزاری چهل و دومین دور مسابقات بین المللی قرآن در اصفهان لازم منظومه قرآنی موثر در استان اصفهان شکل بگیرد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۹ - ۲۲:۱۰    
رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری اصفهان در حالی امروز پرده از فعالیت های شش ماه گذشته خود برداشت و مردم را دعوت کرد که هر یک مولد فرهنگی شدند و برای نشاط اجتماعی از دیگر دستگاه ها خواست که ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۹ - ۲۲:۱۰   + ۱۲ سایت دیگر  
معاون خدمات مشترکین و درآمد شرکت آب وفاضلاب استان اصفهان با اشاره به اجرای طرح حذف قبوض کاغذی آب بهاء گفت ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۹ - ۱۷:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
یک کارشناس پیش بینی اداره کل هواشناسی استان اصفهان گفت: از فردا نیمه غربی استان اصفهان با بارش های پراکنده همراه خواهد بود.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۹ - ۱۷:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
استاندار اصفهان عنوان کرد: روابط ایران با کشور ایتالیا روابط دیرینه ای است و امیدوارم با توجه به خواهرخواندگی اصفهان با فلورانس ایتالیا روز به روز شاهد ارتباط و تعاملات بیشتری باشیم.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۹ - ۱۷:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
رییس کل دادگستری استان اصفهان گفت: بیش از 90 درصد فعالان اقتصادی استان در چارچوب مقررات و با رعایت قوانین فعالیت می کنند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۹ - ۱۶:۴۰    
سفیر ایتالیا در ایران اظهار داشت: روابط بین ایتالیا و ایران تنها به جنبه های فرهنگی محدود نمی شود و از قدیم الایام روابط اقتصادی خوبی با برخی از استان های ایران از جمله اصفهان داشته ایم و ایده های ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۸ - ۲۳:۴۰    
تأکید بر ساخت متفاوت، تجهیزات موجود در ساخت پروژه مترو و ضرورت توجه به دغدغه های مختلف پیرامون برق رسانی خطوط مترو از مهم ترین موارد بازدید مدیرعامل شرکت توزیع برق استان اصفهان از روند ساخت خط دوم ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۸ - ۱۶:۴۰   + ۹ سایت دیگر  
امسال بانوان مددجوی کمیته امداد 76 درصد از سهم طرح های اشتغال کمیته امداد امام خمینی استان اصفهان را به خود اختصاص دادند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۸ - ۱۶:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
یکی از پزشکان معالج آرمان غیاثی از بهبود سطح هوشیاری آرمان خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۸ - ۱۶:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
نشست سه جانبه گرایی دولت، کار و کارفرما روز دوشنبه با حضور مدیرکل روابط کار و جبران خدمت وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، مسوولان استانی حوزه کار ...
مشاهده نتایج بیشتر...