جمعه ۰۳ خردادساعت ۰۵:۵۷May 2019 24

تابناک اصفهان (tabnakesfahan.ir)

  ۱۰ ساعت پیش    
رئیس دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: سالانه 97 هزار نفر در ایران بر اثر پرفشاری خون جان خود را از دست می دهند و از این رو طرح بسیج ملی کنترل فشارخون بالا بنابر دستورالعمل وزارت بهداشت به شکل همزمان در ...
  ۱۰ ساعت پیش    
مدیر امور اجرایی و ماشین آلات عمرانی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان اصفهان گفت: به منظور ساخت مسکن در 180 هکتار از اراضی شرق بهارستان، عملیات خاک برداری آن انجام شده وتا 70 درصد کار پیش رفته است.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۲ - ۱۷:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل صداوسیمای اصفهان بازدید از پشت صحنه های تله فیلم حاجی بابا ظرفیت استان اصفهان را برای ساخت فیلم مطلوب دانست.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۲ - ۱۷:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
معاون اجتماعی و مشارکت های مردمی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری اصفهان از افتتاح مرکز تخصصی خانواده با رویکرد تولید محتوا در حوزه خانواده در اصفهان خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۲ - ۱۷:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
رییس کل سابق دادگستری استان اصفهان گفت: طی شش سال فعالیت خود 140 شعبه دادگاه بدوی و تجدید نظر و 300 قاضی جدید به دستگاه قضایی افزوده شد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۲ - ۱۷:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
استاندار اصفهان در بازدید از شانزدهمین نمایشگاه قرآن و عترت، برگزاری این نمایشگاه را مطلوب ارزیابی کرد و گفت ...
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۲ - ۱۷:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان اصفهان قضات را خیر الناس عنوان کرد افزود: در صورتی قضات خیرالناس هستند که به حق قضاوت کنند و شرالناس هستند به شرطی که بد قضاوت کنند.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۲ - ۱۷:۱۱   + ۹ سایت دیگر  
جانشین فرمانده انتظامی استان از دستگیری افرادی که با توزیع مشروبات الکلی تقلبی موجب مسمومیت 43 نفرشهروند اصفهانی شده بودند، خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۲ - ۱۶:۴۱   + ۱۴ سایت دیگر  
معاون اول قوه قضاییه یکی از مشکلات دستگاه قضایی را طولانی شدن رسیدگی به پرونده هادانست اظهار کرد: مشورت کردن یکی از راه هایی است که می تواند روند رسیدگی را کوتاه تر کند زیرا بسیاری از موارد چند وجهی ...
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۲ - ۱۶:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
استاندار اصفهان گفت:برای بهبود وضعیت زندان اصفهان معاونت عمرانی استانداری در جهت استانداردسازی این زندان با رعایت ضوابط و مقررات برنامه ریزی کرده است.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۲ - ۱۶:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کل جدید دادگستری استان اصفهان در آیین تکریم و معارفه رئیس کل دادگستری استان اصفهان گفت:شعار محوری ریاست فعلی قوه قضاییه ایجاد تحول است اما باید به این نکته توجه کرد که نمی توان معجزه کرد زیرا ...
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۱۶:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
رییس نمایندگی وزارت امور خارجه در استان اصفهان گفت: با نگاهی جامع تر به ظرفیت های خواهرخواندگی متوجه می شویم بخش مهمی که می توان از ظرفیت خواهرخوانده ها استقاده کرد و مورد توجه ویژه قرار داد ...
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۱۴:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
با وجودی که بالغ بر 20 نماینده از استان اصفهان در مجلس شورای اسلامی به عنوان سخنگوی مردم استان حضور دارند اما آنچه در طی این سالها از عملکرد آنها مشخص شده نه تنها مشکلات اصفهان حل و فصل نشده بلکه ...
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۱۲:۴۱   + ۸ سایت دیگر  
معاون آمار و اطلاعات سازمان مدیریت و برنامه ریزی اصفهان گفت: نرخ رشد جمعیت در این استان به 1.13 درصد رسید که نسبت به سال 95 حدود 0.16 درصد افزایش یافت.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۱۲:۴۱   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اصفهان گفت: بنا به وظیفه خود پیگیر موضوع تک خوانی عمومی زن در ابیانه بودیم و مشخص شد که این افراد در قالب تورهای مجاز زیر نظر میراث فرهنگی اقدام به سفر ...
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۱۲:۱۱   + ۱۱ سایت دیگر  
کارشناس زراعت گندم سازمان جهاد کشاورزی اصفهان گفت: میزان تولید امسال محصول گندم این استان نسبت به سال گذشته بیش از 2 برابر افزایش یافته است.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۱۲:۱۱   + ۸ سایت دیگر  
رئیس قوه قضاییه محمد رضا حبیبی را به عنوان رئیس شعبه اول دادگاه تجدید نظر و رئیس کل دادگستری استان اصفهان منصوب کرد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۱۹:۴۱    
مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی شهرداری اصفهان گفت: تا حدود دو سال پیش 430 دستگاه اتوبوس در پایانه های شهر اصفهان بنا به سیاست های قبلی و دلایل فنی متوقف بود اما سیاست ما بازسازی این اتوبوس ها بود که ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۱۹:۴۱    
مدیر کل آموزش و پرورش استان اصفهان که همچون سبک و سیاق مدیران گذشته به راحتی در نشست خبری عنوان کرد هیچ مدرسه دولتی حق دریافت پول را ندارد و ما به جد با این موضوع برخورد می کنیم که بیشتر به یک دروغ ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۱۴:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
استاندار اصفهان از تصویب برنامه 24 گانه جامع برای آینده آب اصفهان خبرداد و گفت: این برنامه به وزار ت نیرو ارائه خواهد شد تا در کارگروه ملی سازگاری با کم آبی هم مطرح می شود تا از طریق آن در زمان های ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۱۲:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل جمعیت هلال احمر اصفهان گفت: در ایام مبارک ماه رمضان با طرح همای رحمت موادغذایی برای کمک به افراد نیازمند از طریق جمعیت هلال احمر جمع آوری و در شب های قدر توزیع می شود.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۱۱:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
رییس اداره هواشناسی گلپایگان گفت: مجموع بارش های سال زراعی جاری در این منطقه در مقایسه با سال گذشته 216 درصد افزایش داشته است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۱۱:۴۱   + ۲۸ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان چادگان گفت: جوان 18 ساله ساکن روستای خرسانک بخش چنارود شهرستان چادگان به دلیل اختلافات محلی به ضرب گلوله کشته شد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۱۱:۴۱   + ۷۲ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس با تعیین مجازات اسیدپاشی مقرر کردند حبس تعزیری با درجه های مختلف برای مرتکبین اسیدپاشی در نظر گرفته شود.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۱۱:۴۱   + ۷ سایت دیگر  
استاندار اصفهان اظهارداشت: امروزه دیگر سنتی فکر کردن جوابگو نیست و باید به سمت ایده پردازی و نوگرایی در تولید و اشتغال رفت.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۱۱:۱۱   + ۳۱ سایت دیگر  
وزرای نیرو و انرژی ایران و روسیه در تماس تلفنی درباره محورهای پانزدهمین اجلاس مشترک همکاری های اقتصادی و تجاری دو کشور که خردادماه امسال در تهران و اصفهان برگزار می شود، گفت وگو کردند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۱۵:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
کارشناس مسئول پیش بینی هوای استان اصفهان با اشاره به تداوم ناپایداری های جوی تا روز چهارشنبه گفت: طی این مدت برای مناطق شمال غرب ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۱۵:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
نماینده مردم سمیرم در مجلس شورای اسلامی گفت: ممکن است تفاوت سلیقه ها یا اعمال نفوذ فرماندار یا نماینده یک شهرستان باعث تقسیم نامتوازن درآمدهای حاصل از مالیات بر ارزش افزوده در استان شود.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۱۵:۴۱   + ۱۰ سایت دیگر  
سی و دومین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان اصفهان از 28 مرداد تا 4 شهریور ماه برگزار خواهد شد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۱۳:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
استاد سابق دانشگاه اصفهان با تاکید بر اینکه از نظر اقتصادی طرح تفکیک استان اصفهان از لایحه کاپیتولاسیون بدتر است، گفت: با توجه به اینکه کاشان فاصله بسیاری تا استان شدن دارد ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۱۳:۱۱    
رئیس دانشگاه صنعتی اصفهان که علت استعفای خود را بیماری و خستگی از کار در این منصب مطرح کرده بود پس از طرح موضوع و برگزاری جلسه مورد موافقت ابتدایی واقع شد و منتظر معرفی سرپرست جدید برای کرسی ریاست ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۱۳:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
نمایشگاه گنجینه آثار موزه و اسناد تاریخی مربوط به دوره صفوی تاکنون روز دوشنبه در دانشگاه اصفهان گشایش یافت.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۱۳:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان اصفهان در چهاردهمین جشنواره روابط عمومی های استان اصفهان، موفق به کسب رتبه برتر و دریافت تندیس و لوح تقدیر شد .
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۱۳:۱۱   + ۱۸ سایت دیگر  
نماینده مبارکه در مجلس توضیحاتی درباره حواشی پیش آمده از مزاح او با مرضیه ابراهیمی گفت.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۲۱:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
استاندار اصفهان با تاکید بر اینکه ظرف یک ماه آینده باید یک شرکت تعاونی یا حفاظتی با سهامی خاص توسط هشت شرکت فعال در منطقه پالایشگاه اصفهان ایجاد شود ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۲۱:۴۱   + ۲۷ سایت دیگر  
رییس دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: از روز پنجشنبه گذشته تاکنون پنج نفر در این استان بدلیل مصرف مشروبات تقلبی حاوی متانول جان باختند و 20 نفر مسموم و روانه بیمارستان شدند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۲۱:۴۱   + ۹ سایت دیگر  
استاندار اصفهان با اشاره به اینکه روابط عمومی پل ارتباط بین مردم و مسئولان است، گفت: روابط عمومی ها باید جهت دهنده این پل باشند تا مشکلات یک موسسه، نهاد و جامعه برطرف شود.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۴:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان اصفهان وضعیتتونل بهشت آباد را بلاتکلیف عنوان کرد افزود: این طرح وضعیت خوبی ندارد و چون استان های یزد و کرمان به سمت ساختگاه های دیگری رفتند وضعیت سد بلاتکلیف است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۴:۱۱   + ۶ سایت دیگر  
هواشناسی اصفهان با صدور اخطاریه ای نسبت به سیلابی شدن ناگهانی و موقت رودخانه ها و مسیل های این منطقه در روز دوشنبه هشدار داد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۴:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
معاون اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان گفت: حدود 220 برنامه در خصوص سالروز آزاد سازی خرمشهر در سطح استان اجرا می شود.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۴:۱۱   + ۸ سایت دیگر  
نمایشگاه" فضای بدون توقف " 29 اردیبهشت از ساعت 17 الی 20 در محل اتاق بازرگانی برگزار می شود.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۱:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: بی عدالتی مسئولان استانی در تخصیص اعتبارات و امکانات به شهرستان ها باعث طرح نظریه "تشکیل استان اصفهان شمالی" شد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۱:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه مشاوران املاک اصفهان گفت: کسانی که دستی در بازار مسکن دارند شبانه قیمت ها را افزایش می دهند و همین واقعی نبودن قیمت ها باعث شده بازار خریدوفروش راکد شود.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۱:۱۱   + ۶ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی تیران و کرون گفت: با افزایش بارش ها در سال آبی جاری 150 رشته قنات این شهرستان احیا شده است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۱:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امور داخلی کشور مجلس
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۱:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
استاندار اصفهان در جلسه شورای سرمایه گذاری شهرستان گلپایگان اظهارداشت: در جنگ اقتصادی و شرایط سخت کشور، بایستی کمک به تولیدکنندگان، در جهت رونق اقتصادی و اشتغالزایی بیشتر شود.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۱:۱۱   + ۲۰ سایت دیگر  
شانزدهمین نمایشگاه قرآن و عترت روز شنبه با حضور جمعی از مسئولان استانی در محل برگزاری شرکت نمایشگاه های بین المللی استان اصفهان گشایش یافت.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۱:۱۱    
استاندار اصفهان در آیین افتتاح ساختمان سازمان اسناد و کتابخانه ملی استان اظهارداشت: متون ارزشمند اسناد تاریخی گنجینه هایی هستند که باید برای رفع مشکلات، مورد استفاده اجرایی و عملی قرار گیرد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۱:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان زیباسازی شهرداری اصفهان از ساخت و نصب نمادهای شاخص اصفهان در سال جاری خبر داد و گفت: نصب این نمادها همراه با محوطه سازی ویژه انجام خواهد شد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۰۹:۱۱   + ۸ سایت دیگر  
با همراهی استارت آپ ها و ایجاد کسب و کار های تازه در مسیر توسعه گام بر می داریم
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۶:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
سرپرست دانشگاه جامع علمی کاربردی استان اصفهان گفت: با وجودی که در اوایل راه اندازی دانشگاه اکثر دانشجویان از شاغلین بودند اما در سالهای اخیر غالب دانشجویان از غیر شاغلین هستند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۶:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان گفت: 87 درصد از تماس هایی که با سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان برقرار می شود منتج به عملیات نمی شود.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۶:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
رییس سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران گفت: 40 هزار نسخه خطی در 2 سال اخیر از طرف مردم در اختیار این مجموعه قرار گرفته که برای دریافت آنها 190 میلیارد ریال هزینه پرداخت شده است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۵:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: از هر 4 نفر یک نفر مبتلا به فشارخون بالا است و این در حالی که بسیاری از مبتلایان از بیماری خود مطلع نیستند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۴:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
رییس مرکز اطلاع رسانی پلیس اصفهان گفت: راننده یک دستگاه خودروی پورشه که در تصادف با یک دستگاه پراید باعث کشته شدن راننده پراید شد، شناسایی شده و تحت پیگرد قانونی است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۴:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
سرپرست اداره حفاظت محیط زیست شهرستان نطنز از دستگیری دو شکارچی غیرمجاز و کشف و ضبط شماری مهمات و سلاح قاچاق در منطقه حفاظت شده کرکس خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۴:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
عباس رضایی اظهارداشت: مدیران دستگاه های اجرایی با توجه به پروتکل تدوین شده در راستای به حداقل رساندن زمان ارائه مجوز سرمایه گذاری و اخذ استعلامات تسریع نمایند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۴:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
لایجه دستورالعمل پیشنهادی بهای صدور مجوز نصب و بهره برداری از دکل ها و دستگاه های مخابراتی و ارتباطی شهر اصفهان برای اشخاص حقیقی و حقوقی فردا در هفتاد و هفتمین جلسه علنی شورای شهر بررسی می شود.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۴:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
معاون سابق برنامه ریزی و اشتغال استانداری اصفهان با بیان اینکه قطعاً تصویب و اجرای طرح تفکیک استان اصفهان از بسیاری جهات برای دولت هزینه بر خواهد بود ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۷ - ۲۰:۱۱    
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان گفت:صدور دستور العمل جلوگیری از دوچرخه سواری بانوان برای پیشگیری از برخی مفاسد صورت گرفت.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۶ - ۱۹:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
استاندار اصفهان در جلسه شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی اظهار داشت : بسته حمایتی اداره کل امور مالیاتی استان اصفهان برای تمامی واحدهای تولیدی و غیر تولیدی ارائه و پس از بحث و بررسی در جهت رونق اقتصادی ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۶ - ۱۷:۱۰   + ۷ سایت دیگر  
علاقه مندان مجموعه تاریخی تخت فولاد اصفهان می توانند برای آشنایی با آثار و مشاهیر تاریخی مدفون در این مجموعه از سالن میرداماد شانزدهمین نمایشگاه قرآن و عترت اصفهان دیدن کنند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۶ - ۱۶:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
در ماه مبارک رمضان سینماها میزبان فیلم های جدیدی شده اند، سامورایی در برلین ، خانه دیگری ، نبات ، وکیل مدافع ، تگزاس2 و به دنیا آمدن چند روزی است مهمان اصفهانی ها شده اند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۶ - ۱۶:۴۰   + ۹ سایت دیگر  
شهردار اصفهان گفت: شهر اصفهان آمادگی همکاری با تمام شهرهای عضو سازمان همکاری های شانگهای در زمینه های مختلف اقتصادی و مدیریت شهری را دارد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۶ - ۱۶:۴۰   + ۷ سایت دیگر  
تهیه نقشه راه برای حوزه آبریز زاینده رود این شاهرگ حیاتی مرکزی ایران، زاینده حیات و تمدن به تاکید کارشناسان با هدف مدیریت منابع آبی ضرورتی است اجتناب ناپذیر که اکنون به دلیل نداشتن این مهم چالشهایی ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۶ - ۱۶:۱۰    
عضو هیئت مدیره نظام صنفی کشاورزی شهرستان اصفهان گفت: با توجه به بارش 2 هزار و 140 میلیمتر در امسال که طی 60 سال گذشته بی سابقه بوده است، کشاورزان خواستار تخصیص آب برای کشت تابستانه شدند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۶ - ۱۶:۱۰    
از دو دهه پیش شاهد روی آوری حداکثری مردم به سمت انجام اعمال جراحی زیبایی هستیم که درآمدزایی بالا از این راه سبب شده امروز به رویکرد جدید در بیمارستان ها مبدل شود و شاهد اختصاص قسمتی از امور پزشکان ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۱۸:۴۰    
بر اساس آخرین آمار انتشار شده در کشور، مردم اصفهان عنوان افسرده ترین و غمگین ترین مردم ایران را از آن خود کردند که هر چند خشکی زاینده رود در طی چند دهه اثرات مخرب خود را بر روح و روان مردم اصفهان ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۱۸:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
مدیر گروه بیماریهای غیر واگیر معاونت بهداشتی استان اصفهان گفت: در طرح بسیج ملی کنترل پرفشاری خون باید 20 میلیون نفر در کشور تحت غربالگری قرار بگیرند که با اجرای این طرح در اصفهان 120 هزار نفر بیمار ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۱۵:۴۰   + ۱۰ سایت دیگر  
استاندار اصفهان گفت: نقش خانواده ها و نهاد های آموزشی و تربیتی با توجه به اصل مقدم بودن پیشگیری بر درمان در خصوص مبارزه با مواد مخدر مهم و ضروری است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۱۵:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
دبیر اجرایی خانه کارگر اصفهان گفت: از دولت مردان درخواست کردیم کالاهای موردنیاز جامعه کارگری بدون واسطه و از طریق تعاونی های مصرف کارگری، کارمندی یا شبکه توزیع دولتی با نرخ مناسب توزیع شود.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۱۵:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
معاون آموزش دوره متوسطه اداره کل آموزش و پرورش اصفهان گفت: برخی از مدارس دوره متوسطه این استان موقوفه و اغلب با مشکل پرداخت اجاره و حکم تخلیه مواجه است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۱۵:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
پیکر بهنام صفوی خواننده جوان موسیقی پاپ روز چهارشنبه با حضور خانواده، هنرمندان و دوستداران این هنرمند از مقابل خانه هنرمندان اصفهان تشییع و در بهشت معصومه شهر شاهین شهر آرام گرفت.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۱۵:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
دبیر اجرایی نظام صنفی کشاورزی استان اصفهان گفت: اخیراً خبری رسیده که شرکت مدیریت منابع آب از طریق مجمع عمومی شرکت آب اصفهان و خارج از اختیارات ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۱۵:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
رئیس صنف نانوایان استان اصفهان گفت: روال کاری نانوایی هایی که با نرخ دولتی، نان می فروشند در ماه مبارک رمضان همچون بقیه ماه های سال است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۱۵:۱۰   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان به شهروندان و گردشگران هشدار داد که از امروز تا پایان هفته از توقف در اطراف کوهپایه ها، مسیل ها، دره ها و رودهای استان خودداری کنند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۴ - ۱۶:۱۰   + ۷ سایت دیگر  
استاندار اصفهان گفت: در حضور رئیس کل بانک مرکزی تصویب شد تسهیلات بانکی استان اصفهان تا 4 برابر افزایش پیدا کند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۴ - ۱۵:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان نجف آباد گفت: با توجه به عدم همکاری بانک تخصصی در حوزه کشاورزی بخش اعظم تسهیلات مکانیزاسیون تأمین نشده است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۴ - ۱۵:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
معاون فنی مرکز بهداشت اصفهان گفت: حدود 25 درصد افراد بالای 30 سال ساکن در این استان به فشار خون مبتلا هستند که 40 درصدشان از این بیماری اطلاع ندارند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۴ - ۱۵:۴۰    
یک متخصص حوزه مطالعات فرهنگی و علوم رفتاری گفت: شادی و نشاط دانش آموزان در مدارس باید با هنجارهای جامعه هماهنگ باشد و بررسی لازم بر روی موسیقی و آهنگ هایی که به دانش آموزان ارائه دهیم، انجام شود.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۴ - ۱۵:۱۰    
مدیر منطقه 6 شهرداری اصفهان گفت: برای تکمیل پروژه ساختمان سالن اجلاس 350 میلیارد تومان اعتبار نیاز است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۴ - ۱۴:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
کارشناس مسوول پیش بینی اداره کل هواشناسی اصفهان گفت: ناپایداری های جوی استان با توجه به گذر امواج ناپایدار در منطقه همچنان تا اواخر هفته جاری ادامه خواهد داشت.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۴ - ۱۴:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اصفهان از کاهش 21 درصدی حوادث ناشی از کار در استان خبر داد و گفت : در سال 96 و 97 به ترتیب یکهزار و 673 و یکهزار و 314 مورد حوادث مربوط به کار در منطقه ثبت شد که 96 ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۳ - ۲۱:۱۰   + ۷ سایت دیگر  
استاندار اصفهان گفت: آزادکردن زندانیان مالی غیرعمد در بند وظیفه الهی و انسانی است، هر کدام از این افراد می توانند با توجه به مشکلات اقتصادی کشور که ناشی از تحریم ها و جنگ اقتصادی دشمنان است ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۳ - ۲۱:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
استاندار اصفهان با تاکید بر اینکه امسال، سال انتخابات و وفاق است اضافه کرد: ضرورت دارد که همدلی و هماهنگی بیشتر از پیش ایجاد و از طرح مسائل بی جا و بی جهت خودداری شود.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۳ - ۱۳:۴۰   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اصفهان گفت: مهم ترین مسئله ای که دامان مسجد تاریخی امام را گرفته است، درگیری بخش های وسیعی از مسجد امام با رطوبت و نم گسترده بود.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۳ - ۱۲:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان اصفهان: مردم اصفهان تا کنون حدود 140 میلیارد ریال کمک های نقدی و غیر نقدی خود را از طریق هلال احمر برای استان های سیل زده ارسال نموده اند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۳ - ۱۲:۱۰   + ۶ سایت دیگر  
سرپرست اداره حفاظت محیط زیست کاشان از کشف گوشت و اعضای بدن یک رأس کل و بز وحشی توسط مأموران نیروی انتظامی مستقر در ایستگاه راه آهن این شهر خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۳ - ۱۱:۴۰   + ۹۸ سایت دیگر  
بهنام صفوی، خواننده پاپ کشورمان، پس از تحمل 6 سال عارضه مغزی، بامداد امروز در 36 سالگی درگذشت.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۳ - ۱۱:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
سخنگوی مرکز اورژانس استان اصفهان از تصادف دو کامیون و مرگ یکی از رانندگان به دلیل آتش سوزی خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۳ - ۱۱:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
کیفیت هوای کلانشهر اصفهان، امروز با میانگین 59 در وضعیت سالم است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۳ - ۱۱:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه فقط نماینده کاشان است که پیگیر طرح استان اصفهان شمالی است گفت: دیگر نمایندگان استان مخالف این طرح هستند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۳ - ۱۱:۴۰   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل امور عشایر اصفهان گفت: با توجه با بارش های مناسب در ماه های گذشته پیش بینی می شود میزان تولیدات عشایر این استان در مقایسه با پارسال 15 تا 20 درصد افزایش یابد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۲ - ۲۲:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست دانشگاه جامع علمی کاربردی استان اصفهان گفت: در صورت جلسه کمیته راهبری آموزش به اقدام موثر کلیه دستگاه ها جهت ایجاد مشاغل پایدار و کاهش نرخ بیکاری وافزایش هماهنگی بین اداره کل آموزش فنی حرفه ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۲ - ۱۵:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
دکترعباس رضایی تاکید کرد: اقتدار نظام حائز اهمیت است و نباید اجازه داد خدشه ای به آن وارد شود.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۲ - ۱۴:۴۰   + ۷ سایت دیگر  
دبیر کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی : در ایران سیستم اصلی اعطای تابعیت بر اساس قاعده خون و سیستم تکمیلی آن بر اساس قاعده خاک است و تابعیت اصلی در واقع همان تابعیت نسبی ست و تنها از طریق پدر منتقل ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۲ - ۱۴:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: 50 درصد فضای آموزشی استان فرسوده و مستهلک است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۲ - ۱۴:۴۰   + ۱۲ سایت دیگر  
در جلسه ستاد برگزاری مراسم رحلت امام خمینی(ره) و روز قدس مکان و مسیرهای راهپیمائی روز جهانی قدس مورد بررسی قرار گرفت و با وجود موافقت آیت الله طباطبائی نژاد با برگزاری مراسم در میدان امام(ره) ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۲ - ۱۴:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش و پرورش استان اصفهان گفت: 14هزار کسری نیروی آموزشی در استان اصفهان وجود دارد که موجب شده تنها در ناحیه چهار آموزش و پرورش شهر اصفهان، بیش از 80درصد معلمان، بازنشته باشند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۲ - ۱۴:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
نماینده مردم نجف آباد و تیران و کرون در مجلس شورای اسلامی گفت: ناو به هرکجا برود یعنی جنگ نخواهد شد چراکه ناو جنگی بزرگ ترین سیبل و بی دفاع ترین جنگ افزار در برابر سامانه های موشکی است.
مشاهده نتایج بیشتر...