دوشنبه ۳۰ مهرساعت ۰۹:۴۰Oct 2018 22

تابناک اصفهان (tabnakesfahan.ir)

تابناک اصفهان 29 اسفند 1394 تابناک اصفهان 30 اسفند 1395 تابناک اصفهان 29 اسفند 1396 تابناک اصفهان 31 فروردین 1397 تابناک اصفهان 31 اردیبهشت 1397 تابناک اصفهان 31 خرداد 1397 تابناک اصفهان 31 تیر 1397 تابناک اصفهان 31 مرداد 1397 تابناک اصفهان 1 شهریور 1397 تابناک اصفهان 1 مهر 1397 تابناک اصفهان 2 مهر 1397 تابناک اصفهان 3 مهر 1397 تابناک اصفهان 4 مهر 1397 تابناک اصفهان 5 مهر 1397 تابناک اصفهان 6 مهر 1397 تابناک اصفهان 7 مهر 1397 تابناک اصفهان 8 مهر 1397 تابناک اصفهان 9 مهر 1397 تابناک اصفهان 10 مهر 1397 تابناک اصفهان 11 مهر 1397 تابناک اصفهان 12 مهر 1397 تابناک اصفهان 13 مهر 1397 تابناک اصفهان 14 مهر 1397 تابناک اصفهان 15 مهر 1397 تابناک اصفهان 16 مهر 1397 تابناک اصفهان 17 مهر 1397 تابناک اصفهان 18 مهر 1397 تابناک اصفهان 19 مهر 1397 تابناک اصفهان 20 مهر 1397 تابناک اصفهان 21 مهر 1397 تابناک اصفهان 22 مهر 1397 تابناک اصفهان 23 مهر 1397 تابناک اصفهان 24 مهر 1397 تابناک اصفهان 25 مهر 1397 تابناک اصفهان 26 مهر 1397 تابناک اصفهان 27 مهر 1397 تابناک اصفهان 28 مهر 1397 تابناک اصفهان 29 مهر 1397 
  ۲۵ دقیقه پیش    
رئیس کمیته بودجه و نظارت مالی شورای شهر تهران با ارائه تذکری نسبت به وضعیت علایم ترافیکی و ارتقاء سطح ایمنی معابر شهری واکنش نشان داد.
  ۵۵ دقیقه پیش    
هر چند به نظر می رسید مشاوران و حامیان محمد علی افشانی، شهردار هفدهم تهران با صحبت های علی مطهری، نائب رئیس مجلس امیدوار به ماندن و ادامه فعالیت شدند ...
  ۵۵ دقیقه پیش    
شنیده شده است که شهردار تهران به یکی از استانداران استان های شمالی قول داده که همسر وی را به سمت شهردار یکی از مناطق تهران منصوب کند.
  ۵۵ دقیقه پیش    
افشین حبیب زاده در نود و چهارمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر تهران که به بررسی طرح الزام شهرداری تهران به انتشار اطلاعات شهرسازی اختصاص داشت ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۹ - ۱۷:۴۳    
رییس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور در حالی با همراهان خود با ده ها خودرو به میدان نقش جهان وارد شد که ورود خودرو به این میراث جهانی ممنوع است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۹ - ۱۶:۱۳    
سایت رسمی کنفدراسیون فوتبال آسیا، ورزشگاه آزادی را ترسناک ترین ورزشگاه قاره آسیا خواند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۹ - ۱۵:۲۸    
شهردار اصفهان گفت: باید برای اصفهان از آخرین تکنولوژی های حمل و نقل روز دنیا استفاده کرد که یکی از این تکنولوژی ها تراموا است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۹ - ۱۵:۲۸    
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری اصفهان گفت: در کشور دنبال دستورالعمل های خلق الساعه برای بهبود امور هستیم به همین دلیل بسیاری از کارها پیش نمی رود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۹ - ۱۴:۲۸    
رئیس اتحادیه پرنده و ماهی نرخ جدید مرغ و انواع ماهی دربازار را اعلام کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۹ - ۱۴:۱۳    
بازار مسکن اصفهان در حالی در شوک قیمتی ناشی از نوسانات ارزی قرار دارد که بررسی های میدانی نشان می دهد در هفته گذشته تقاضا برای مسکن مهر فولادشهر به شدت افزایش یافته است و روزانه ده ها آپارتمان در ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۹ - ۱۴:۱۳    
نیمار با انتشار ویدئویی در اینستاگرام مدعی شده از حضور در پاری سن ژرمن خوشحال است و تصمیمی برای ترک این تیم ندارد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۹ - ۱۴:۱۳    
قبل از انجام اقدامات عمرانی در چهارباغ، باستان شناسی های لازم از سوی کارشناسان میراث فرهنگی انجام شده تاکید می کند ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۹ - ۱۳:۵۸    
گزارش امروز بازار خودرو حکایت از افزایش 2 میلیون تومانی قیمت پژو206 تیپ 2 در بازار را دارد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۹ - ۱۳:۴۳    
سیدسلمان سامانی گفت: 14 استاندار و 15 شهردار بازنشسته اند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۹ - ۱۳:۱۳    
این خبرگزاری از صحن علنی شورای اسلامی شهر اصفهان، طرح و لوایح و نطق و تذکرات اعضای این شورا گزارش می دهد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۹ - ۱۲:۲۸    
دور دوم مسابقات سرعت اتومبیلرانی کشور گرامیداشت هفته تربیت بدنی با درخشش رانندگان اصفهانی همراه بود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۹ - ۱۲:۲۸    
عضو شورای اسلامی کلانشهر اصفهان گفت: یکی از چالش ها در سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری اصفهان مشکلات نیروی انسانی است که باید در طرحی کاشناسی این مساله برطرف شود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۹ - ۱۲:۲۸    
سرمربی تیم فوتبال سپاهان با بیان اینکه سنگ اندازی ها به تیمش از بازی با نساجی شروع شده است، گفت: جواد نکونام که حافظه قوی دارد چرا درباره پنالتی هفته قبل ما صحبت نکرد؟
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۹ - ۱۲:۱۲    
چندین سال است که زاینده رود با چالش های آبی مواجه شده و تامین آب چند شهر و روستا را به مخاطره می اندازد ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۹ - ۱۱:۵۸    
مدافع سپاهان اصفهان شانس اندکی برای حضور در ترکیب این تیم مقابل استقلال تهران دارد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۹ - ۱۱:۵۸    
رئیس پلیس امنیت عمومی استان اصفهان از تسریع در صدور گذرنامه و خدمات رسانی مضاعف نیروهای این پلیس به متقاضیان شرکت در همایش بزرگ پیاده روی اربعین حسینی خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۹ - ۱۱:۵۸    
شهردار اصفهان با حضور در جلسه علنی شورای شهر گفت: با مشکل جدی افزایش قیمت ها روبه رو هستیم و هزینه های شهرداری در سازمان اتوبوسرانی چهار برابر شده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۹ - ۱۰:۵۸    
رسانه های رژیم صهیونیستی گزارش دادند که رئیس جمهوری روسیه به درخواست نخست وزیر این رژیم برای دیدار با وی پاسخ نداده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۹ - ۱۰:۴۳    
مدافع السد قطر با وجود این که به ستایش از تیم فوتبال پرسپولیس پرداخت اما از آمادگی تیمش برای پیروزی برابر سرخ پوشان سخن به میان آورد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۹ - ۰۹:۵۸    
عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران پیش بینی کرد مجلس به سادگی به وزرای انتخابی رای ندهد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۹ - ۰۹:۲۸    
در پی تصویب سن جدید فرسودگی انواع خودرو توسط هیأت دولت حالا شهرداری تهران باید با نیمی از ناوگان حمل و نقل عمومی خود خداحافظی کند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۹ - ۰۹:۲۸    
به مناسبت 29 مهر، روز ملی صادرات با حضور رضا رحمانی سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت در تهران برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۹ - ۰۸:۴۳    
بالاخره اختلاف میان وزیر راه با رئیس جمهور بالا گرفت. عباس اخوندی که در طول مدت فعالیت دو دولت یازدهم و دوازدهم 3 بار برای استیضاح به مجلس فراخوانده شد ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۹ - ۰۸:۴۳    
نود و پنجمین جلسه شورا فردا یک شنبه بیست و نهم مهر برگزار می شود .
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۹ - ۰۸:۴۳    
در آستانه دومین ماه فصل پاییز و ورود انبوه محصولات این فصل از جمله نوبرانه های پاییزی به میدان مرکزی میوه و تره بار، این میدان شور و حال دیگری پیدا کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۸ - ۱۵:۵۹    
رئیس جمهور آمریکا در جدیدترین اقدام خود برای ارائه طرح موسوم به معامله قرن و ادامه مذاکرات سازش، فرستاده شخصی خود را نزد رئیس تشکیلات خود گردان فلسطین فرستاد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۸ - ۱۵:۱۴    
در جریان معاملات بازار آزاد تهران، امروز 28مهرماه قیمت هر قطعه سکه طرح جدید به 4 میلیون و 250 هزارتومان رسید و سکه طرح قدیم 4 میلیون و 150 هزارتومان معامله شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۸ - ۱۵:۱۴    
وزارت ورزش درباره نقل قول های منتسب به میر کل امور فدراسیون های ورزشی در ارتباط با تاج توضیحاتی را ارائه کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۸ - ۱۵:۱۴    
لایحه CFT در هیأت عالی نظارت مجمع تشخیص مصلحت نظام با حضور معاون حقوقی رئیس جمهور و رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس بررسی شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۸ - ۱۴:۵۹    
فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در ابلاغی به فرمانده سپاه سیستان و بلوچستان بر فراهم کردن تسهیلات خدماتی و رفاهی زائرین پاکستانی اربعین حسینی تاکید کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۸ - ۱۴:۱۴    
تحلیل نقشه های هواشناسی بیانگر گذر امواج ناپایدار و ادامه فعالیت سامانه بارش زا برای امروز و فردا (یکشنبه) بویژه در مناطق غربی، جنوبی و تا حدی مرکزی استان اصفهان است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۸ - ۱۴:۱۴    
با توجه به اینکه دوران ریاست چهارساله سعید آذری به پایان رسیده و او به عنوان سرپرست هیئت در این مجمع حاضر بود، حق رای نداشت و انتخابات با رأی 17 اعضای مجمع برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۸ - ۱۳:۵۹    
درست در روزی که استاندار در سفر به شهرضا از پروژه های هفت گانه با شعار احیای زاینده رود، نجات گاوخونی و بقای اصفهان سخن می گفت و افق های آبی 30 سال آینده اصفهان را ترسیم می کرد ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۸ - ۱۳:۵۹    
با حکم عباس آخوندی، وزیر راه و شهرسازی، حمیدرضا امیرخانی سرپرست اداره کل راه و شهرسازی استان اصفهان شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۸ - ۱۳:۴۴    
معاون پشتیبانی ستاد هماهنگی بازسازی مناطق زلزله زده استان کرمانشاه با بیان اینکه بازسازی تمام واحدهای تعمیری شهر سرپل ذهاب بر عهده ستاد معین بازسازی اصفهان هست ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۸ - ۱۳:۴۴    
مدیرعامل مجمع بازنشستگان استان اصفهان گفت: تاکنون در پرداخت حقوق بازنشستگان اصفهانی تاخیر نداشتیم و حتی معوقات آن را پیش از موعد مقرر پرداخت کرده ایم.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۸ - ۱۲:۴۴    
سپاه اکنون وارد یک باشگاه خاص از دارندگان سلاحی تاکتیکی و مهم شده که می تواند توان نیروهای زمینی را کاملا ارتقا ببخشد؛ ارتقایی هر کشور قدرتمندی در دنیا توان دستیابی به آن را نداشته است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۸ - ۱۲:۲۹    
رییس کمیسیون فرهنگی و ورزشی شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: باید با برنامه های شبانه شب های اصفهان را زنده نگه داریم تا هم شادابی به شهر تزریق شود و هم از نظر گردشگری به خصوص گردشگری شبانه اصفهان زنده ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۸ - ۱۲:۲۹    
مدیر جهاد کشاورزی نطنز گفت: 44 تن عسل در نطنز سالانه تولید می شود که بر اساس پیش بینی ها به دلیل شرایط جوی نامساعد میزان تولید کاهش یابد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۸ - ۱۲:۲۹    
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان نطنز گفت: برداشت بیش از 400 تن گردو از مزارع شهرستان نطنز آغاز شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۸ - ۱۱:۴۳    
تیم فوتبال سپاهان اصفهان مقابل نساجی مازندارن مزد تلاش و جتگندگی تا آخرین لحظاتش را گرفت و با کسب 3 امتیاز شیرین، به روند موفقیت های خود ادامه داد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۸ - ۱۱:۴۳    
مسابقات دو و میدانی های غرب کشور بین استان های لرستان، همدان، چهارمحال و بختیاری، البرز، مرکزی، اصفهان و سه تیم دیارخودرو، شهرداری و گلپایگان در سه رده سنی برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۸ - ۱۱:۴۳    
شرکت متخلف پخش دارویی در اصفهان با حکم تعزیرات حکومتی تعطیل شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۸ - ۱۰:۴۳    
یک روزنامه قطری از تصمیم برانکو ایوانکوویچ، سرمربی کروات پرسپولیس برای چیدن سپر دفاعی در بازی برگشت مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا برابر السد خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۸ - ۱۰:۴۳    
رئیس جمهور آمریکا بامداد شنبه روایت رژیم سعودی درباره قتل روزنامه نگار منتقد آل سعود که با تشکیک روبه رو شده را پذیرفت و بار دیگر بر اتحاد کشورش با ریاض تأکید کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۸ - ۰۹:۱۲    
کارشناس سازمان هواشناسی گفت: امروز با عبور امواج کوتاه تراز میانی برای برخی مناطق کشور افزایش ابر، رگبارباران، رعد و برق و وزش باد پیش بینی می شود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۸ - ۰۹:۱۲    
اگرچه بانک مرکزی تاکنون یکبار بخشنامه شیوه بازگشت ارز حاصل از صادرات را اصلاح کرده، اما اکنون دوباره زمزمه های تغییر مجدد این بخشنامه که با عدم اعمال نظر بخش خصوصی ابلاغ شد، به گوش می رسد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۸ - ۰۸:۵۷    
رئیس کمیسیون اصل 90 مجلس از ورود این کمیسیون به موضوع کالاهای ترخیص نشده در گمرک خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۸ - ۰۸:۴۲    
آقای شهردار صحبت های معاون خود را شنود میکرده و به همین دلیل او را عزل کرده؛ ادعایی که تکذیب شد و باب شکایت شهردار را از رسانه ها باز کرد
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۸ - ۰۸:۲۷    
رئیس شورای مرکزی حزب موتلفه گفت: دولت بازار ارز را آشفته می کند تا با کاهش ارزش سپرده های مردم، بخشی از دیون خود را پرداخت کند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۷ - ۱۰:۰۹    
رئیس پلیس فتای فرماندهی انتظامی استان اصفهان پیرامون کلاهبرداری های اینترنتی به بهانه ثبت نام زائران پیاده روی اربعین حسینی(ع) از طریق سایت های جعلی هشدار داد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۷ - ۱۰:۰۹    
فرمانده انتظامی استان اصفهان از ساخت دستگاه هوشمند متوقف کردن خودروهای شناسایی شده مجرمان توسط نیروهای پلیس با استفاده از وسایل بازدارنده در این فرماندهی خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۷ - ۰۹:۵۴    
عضو مجلس خبرگان رهبری با انتقاد از برخی انتصابات خاص در استان اصفهان گفت: برخی به جای اینکه توبه کنند به فکر این هستند 10 یا 15 نفر را فوری در منصب های خاص و مهم استخدام کنند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۷ - ۰۹:۵۴    
استاندار اصفهان گفت: شروع جشنواره فیلم سلامت در شهر اصفهان، به افتخارات این شهر هنرمندپرور می افزاید.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۷ - ۰۹:۲۴    
نماینده دائم جمهوری اسلامی ایران در سازمان ملل متحد گفت: دنیا نباید اجازه دهد که زورگویی آمریکا و جنایات اسرائیل موجب تضییع بیشتر حقوق فلسطینیان گردد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۷ - ۰۹:۲۴    
بنی تمیم، نایب رئیس فدراسیون کشتی گفت: ورزش در اولویت بانک مرکزی برای اختصاص ارز ثانویه قرار ندارد و اگر روال به این شکل ادامه داشته باشد ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۷ - ۰۹:۲۴    
مدیرعامل اتحادیه حمل ونقل همگانی کشور با اشاره به اینکه برگه تست مخازن خودروهای گازسوز در بازار به طور غیرقانونی خرید و فروش می شود ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۷ - ۰۹:۲۴    
رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر، به تشرح خدمات امدادی به زائران اربعین حسینی پرداخت.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۷ - ۰۹:۰۹    
رئیس سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران با اشاره به موافقت شواری هماهنگی اقتصادی سران قوا با افزایش قیمت خودرو گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۱۵:۵۲    
با حکم وزیر راه و شهرسازی سرپرست اداره کل راه و شهرسازی استان اصفهان منصوب شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۱۵:۵۲    
کارشناس مسؤول پیش بینی هوای اداره کل هواشناسی استان اصفهان گفت: با توجه به نقشه های هواشناسی، همچنان جو ناپایداری در سه روز آینده در سطح استان پیش بینی می شود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۱۴:۵۲    
متقاضیان سفر به کربلا می توانند بلیت قطارهای کرمانشاه را هم به صورت اینترنتی و هم از طریق سایر روش ها خریداری کنند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۱۴:۳۷    
سایت فاکس اسپورتس آسیا به بهانه آغاز مسابقات جوانان زیر 19 سال آسیا،ستاره هایی را که در یک دهه اخیر با درخشش در این رقابت ها به فوتبال سطح اول جهان راه یافته اند، معرفی کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۱۴:۳۷    
معاون عمرانی وزارت کشور گفت: تعداد 145 دستگاه دوربین نظارتی و پایش تصویری در مناطق مرزی تردد زوار نصب شدند همچنین 1885 اتوبوس برای خدمت رسانی به زائرین پیش بینی شده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۱۳:۰۷    
فرمانده انتظامی شهرستان خمینی شهر،از کشف 64 هزار نخ سیگار خارجی قاچاق ازسوی ماموران انتظامی این فرماندهی خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۱۳:۰۷    
وزیر بهداشت از مرکز پزشکی حضرت ابوالفضل اصفهان بازدید کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۱۲:۲۱    
مدیرکل ورزش و جوانان استان اصفهان گفت: درباره مشکل تل خاک ورزشگاه نقش جهان دادستان اصفهان دستوراتی صادر کرده و هفته گذشته صورت جلسه ای تنظیم شد و فکر می کنم این تل خاک ماه آینده برداشته شود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۱۲:۲۱    
از چارچوب هفته نهم لیگ برتر فوتبال تیم ذوب آهن اصفهان مهمان سپیدرود رشت است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۱۲:۲۱    
لوتی یا حر دیگر عنوان نمایشی است که با محوریت طیب یکی از گنده لات های تهران این روزها در سالن سینمایی سوره حوزه ی هنری در حال اکران است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۱۱:۰۶    
مدیرکل کمیته امداد استان اصفهان از صفر شدن صف ورود به چرخه حمایت این نهاد خبر داد و گفت: خانوارهای واجد شرایطی که پشت نوبت ورود به چرخه حمایتی کمیته امداد هستند تا آخر مهر امسال خدمات این نهاد را ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۱۱:۰۶    
در برنامه اکران آخر هفته سینماهای اصفهان اسم فیلم های کمدی بیش از پیش به چشم می خورد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۱۰:۲۱    
"هایپرگلیسمی" به وضعیت بالا بودن سطح گلوکز یا قند خون اشاره دارد که شاخص تعیین کننده بیماری دیابت است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۱۰:۰۶    
مشاور رئیس کل سازمان خصوصی سازی گفت: مقرر شد زیرمجموعه های بانک ها از طریق سازمان خصوصی سازی واگذار شوند که در آینده ای نزدیک سازوکار این واگذاری مشخص می شود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۱۰:۰۶    
غلامی گفت: وزارت علوم طرح های موثری در خصوص افزایش مهارت سربازان و به کارگیری سربازان ماهر در دست دارد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۰۹:۲۱    
یک روزنامه آمریکایی نوشت که سازمان های اطلاعاتی این کشور به این اعتقاد رسیده اند که بن سلمان مسئول قتل روزنامه نگار منتقد سعودی است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۰۹:۲۱    
دروازه بان تیم فوتبال استقلال به دلایلی درون دروازه آبی پوشان قرار نمی گیرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۰۸:۳۶    
عزل و نصب در شهرداری تهران حواشی بسیاری در روزهای اخیر داشته است تا جایی که برخی دلیل این عزل و تصب ها را شنودی میدانند که شهردار در دفتر معاونین خود کار گذاشته است ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۰۸:۳۶    
رییس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای شهر تهران اعلام کرد: کمیسیون بدوی ماده صد شهرداری تهران به قلع و جمع آوری پل هوایی روی گذر معبر عمومی و پرکردن تونل زیرگذر معبر عمومی مجتمع موسوم به پالادیوم رای ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۰۸:۳۶    
صبح امروز همایش گرامیداشت روز عصای سپید با حضور ولی الله شجاع پوریان، معاون اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران، رئیس انجمن عصای سپید و تنی چند از مدیران شهری ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۱۵:۳۲    
لیونل مسی ستاره آرژانتینی تیم فوتبال بارسلونا بهترین بازیکن ماه لالیگا شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۱۴:۴۷    
نود و دومین مرحله یارانه نقدی بامداد پنجشنبه (26 مهرماه) به حساب سرپرستان خانوار واریز می شود و قابل برداشت خواهد بود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۱۴:۴۷    
سرپرست اداره کل هواشناسی استان اصفهان گفت: مهر سال جاری بارش خیلی خوبی را به همراه داشت اما اصفهان همچنان با کمبود منابع آبی رو برو است و 85 درصد از حجم منابع آبی استان خالی است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۱۴:۳۲    
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان اصفهان گفت: 25 پایگاه امداد و نجات بین شهری جمعیت هلال احمر در استان اصفهان نیازمند خودرو نجات است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۱۴:۳۲    
سرپرست هواشناسی استان اصفهان گفت:میانگین ارتفاع بارش در سال زراعی 98-97(تا 22مهر) در استان اصفهان برابر 2.7 میلی متر است که نسبت به بلند مدت مشابه 133 درصد افزایش داشته است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۱۳:۴۷    
واشنگتن پست در گزارشی حمایت بی چون و چرای آمریکا از عربستان سعودی در ماجرای ناپدید شدن جمال خاشقجی را مورد ارزیابی قرار داد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۱۳:۰۲    
سرمربی تیم ملی فوتبال آلمان گفت:مقابل قهرمان جهان خیلی خوب بازی کردیم اما خوب نتیجه نگرفتیم.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۱۲:۳۲    
رئیس هیئت تفحص از استقلال و پرسپولیس پیشنهادات لاریجانی به این هیئت را تشریح کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۱۲:۳۲    
چین در نیمه اول 2018 با جذب 70 میلیارد دلار سرمایه خارجی به بزرگترین دریافت کننده سرمایه گذاری مستقیم خارجی تبدیل شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۱۲:۱۷    
تیم فوتبال سپاهان در هفته نهم رقابت های لیگ برتر میزبان تیم نساجی مازندران است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۱۱:۴۶    
رئیس اداره برق اردستان گفت: بر اثر سرقت سیم برق در روستای تلک آباد اردستان برق 20 مشترک، 30 ساعت قطع شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۱۱:۰۱    
معاون فرهنگی کمیته امداد اصفهان گفت: یک هزار مددجوی اصفهانی با حمایت کمیته امداد و با دریافت کمک هزینه 750 هزارتومانی عازم پیاده روی اربعین می شوند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۱۰:۴۶    
در جلسه ستاد شهرستانی بازآفرینی شهری پایدار مطرح شد: بازار شهرضا که شاهکار معماری و یک بنای تاریخی در کشور محسوب می شود در حال متروکه و مخروبه شدن است و شهرضا در حال از دست دادن بازار قدیمی اش است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۱۰:۴۶    
رئیس پلیس آگاهی استان اصفهان از کشف محموله لوازم بهداشتی خارجی قاچاق به ارزش یک میلیارد ریال خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۱۰:۴۶    
سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان،در نشست با اعضای هیات مدیره،به شرح برنامه های آینده این تیم،پرداخت.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۰۹:۱۶    
کارشناس مسائل بین الملل با اشاره به موضوع خاشقجی روزنامه نگار منتقد سعودی گفت: آمریکا و اروپابه دنبال یافتن دستاویزی برای بهره برداری بیشتر از سعودی ها بودند که ناپدید شدن خاشقجی این امکان را پدید ...
مشاهده نتایج بیشتر...