چهارشنبه ۲۰ فروردینساعت ۲۰:۰۳Apr 2020 8

تابناک اصفهان (tabnakesfahan.ir)

 
تابناک اصفهان 29 اسفند 1394 تابناک اصفهان 30 اسفند 1395 تابناک اصفهان 29 اسفند 1396 تابناک اصفهان 29 اسفند 1397 تابناک اصفهان 2 فروردین 1398 تابناک اصفهان 1 فروردین 1399 تابناک اصفهان 2 فروردین 1399 تابناک اصفهان 3 فروردین 1399 تابناک اصفهان 4 فروردین 1399 تابناک اصفهان 5 فروردین 1399 تابناک اصفهان 6 فروردین 1399 تابناک اصفهان 7 فروردین 1399 تابناک اصفهان 8 فروردین 1399 تابناک اصفهان 9 فروردین 1399 تابناک اصفهان 10 فروردین 1399 تابناک اصفهان 11 فروردین 1399 تابناک اصفهان 12 فروردین 1399 تابناک اصفهان 13 فروردین 1399 تابناک اصفهان 14 فروردین 1399 تابناک اصفهان 15 فروردین 1399 تابناک اصفهان 16 فروردین 1399 تابناک اصفهان 17 فروردین 1399 تابناک اصفهان 18 فروردین 1399 تابناک اصفهان 19 فروردین 1399 تابناک اصفهان 20 فروردین 1399 
  ۹ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
همزمان با فرا رسیدن نیمه شعبان و ولادت با سعادت حضرت بقیه الله الاعظم عج الله ویژه برنامه نسیم انتظار از مقبره علامه مجلسی(ره) به صورت مستقیم از صدا و سیما ی مرکز اصفهان پخش خواهد شد
  ۹ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
جانشین فرمانده انتظامی اصفهان از اعمال محدودیت های بیشتری برای تردد بین شهری در روزهای 21 و 22 فروردین در استان خبر داد.
  ۹ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار اصفهان اقدامات پایگاه های سلامت محلی را مثبت ارزیابی کرد و گفت: هر پایگاه سلامت محلی، اطلاعات ارزنده ای را در اختیار شبکه های بهداشت و درمان قرار می دهد که در مواقع بحرانی همچون شیوع بیماری ...
  ۹ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت: با توجه به آغاز فعالیت سامانه بارشی، تا یکشنبه هفته آینده بویژه در روز پنجشنبه، احتمال وقوع آبگرفتگی، سیلاب و رعد و برق در مناطق مختلف استان وجود دارد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۹ - ۱۱:۵۹   + ۵ سایت دیگر  
رئیس اداره منابع آب شهرستان تیران و کرون گفت: سد خمیران شهرستان تیران در استان اصفهان سر ریز شد .
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۹ - ۱۱:۵۹    
مدیرکل گمرکات استان اصفهان خبر داد: تشریفات گمرکی 400 راس گاو (تلیسه آبستن) نژاد جرسی در ایام تعطیل در گمرک اصفهان انجام شد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۱۹:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
خیرین در آستان مقدس امامزاده ابراهیم با توزیع بسته های معیشتی به یاری خانواده های نیازمند شتافتند
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۱۹:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی ستاد مقابله و پیشگیری بیماری کرونا گفت: تامین آب آشامیدنی مورد نیاز کاشان از زاینده رود به 700 لیتر برثانیه افزایش می یابد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۱۹:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
مدیر نظارت و بازرسی اتاق اصناف اصفهان گفت: 169 واحد صنفی اصفهان به دلیل داشتن تخلفات بهداشتی جریمه شده اند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۱۹:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان گفت: یک دستگاه خودروی حامل شیر در پل شریعتی ابتدای آزادراه معلم این شهر واژگون شد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۱۹:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
نقشه های هواشناسی بیانگر نفوذ موج جدید رگبار و بارش در روزهای آینده در استان اصفهان است.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۱۹:۲۹   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری اصفهان گفت: با اجرای فناوری واترباکس، فضای سبز شهر اصفهان با نیاز آبی بسیار اندک به مناطق خشک، بیابانی و کوهستانی هم توسعه می یابد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۱۹:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
برای نخستین بار درکشور، اجرای طرح برون سپاری تهیه نقشه عرصه املاک در استان اصفهان آغاز شد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۱۲:۲۹   + ۸ سایت دیگر  
به مناسبت فرارسیدن اعیاد شعبانیه بویژه عید بزرگ نیمه شعبان ؛ میلاد منجی عالم بشریت حضرت بقیه الله الاعظم (عج) و با عنایت به ایجاد محدودیت ها در برگزاری مراسمات ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۱۱:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان اصفهان گفت: کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان از آغاز قرنطینه خانگی تاکنون 19 برنامه مختلف و متنوع را به صورت مجازی برای کودکان و نوجوانان اجرا کرده ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۱۸:۲۹   + ۶ سایت دیگر  
مدیر کل بهزیستی استان خبر داد: سامانه خود ارزیابی وضعیت روانشناختی به منظور غربالگری هوشمند افراد جامعه و پیشگیری از آسیب های روانی-اجتماعی ناشی ازبحران کرونا راه اندازی شد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۱۸:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل کارخانه ذوب آهن اصفهان گفت:در سال رونق تولید بیش از یک میلیون و 200 هزارتن انواع محصولات فولاد ساختمانی از این شرکت به خارج از کشور صادر شد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۱۸:۲۹    
راه اندازی کمپین" در خانه می مانیم" اگر چه بزرگترین راهکار یا به قول یکی از متولیان امر حوزه سلامت در اصفهان تنها واکسن بیماری کرونا است اما تداوم این طرح پس از تعطیلات نوروزی با چه زیر ساختی قرار ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۱۵:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
کیفیت هوای کلانشهر اصفهان در 24 ساعت منتهی به ساعت هفت صبح امروز با میانگین 72 در وضعیت سالم ثبت شد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۱۵:۲۹    
رئیس هیت مدیره انجمن روشن بین اصفهان
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۱۵:۲۹   + ۹ سایت دیگر  
استاندار اصفهان گفت: با توجه به بحران توزیع اقلام بهداشتی برای مقابله و پیشگیری از این ویروس، استانداری با همکاری یک شرکت دانش بنیان سامانه ای رهتاب (راهکار هوشمند تنظیم الکترونیکی بازار) را ایجاد ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۲۳:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل زندان های استان اصفهان گفت: یک بیمارستان 50 تختخوابی به همراه یک فضای قرنطینه 50 تختخوابی در زندان مرکزی اصفهان ایجاد کردیم همچنین یک بسته غذایی برای خانواده پنج هزار زندانی استان اصفهان که ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۲۳:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
تعداد موارد مرگ به خاطر بیماری کووید 19 در استان اصفهان در 24 ساعت گذشته کاهش و تعداد ناقلان افزایش یافته است.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۲۳:۲۹   + ۵ سایت دیگر  
قائم مقام رئیس دانشگاه علوم پزشکی اصفهان خبر داد:مردم و خیّران اصفهان برای مقابله با ویروس کرونا 200 میلیارد ریال کمک کردند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۲۳:۲۹   + ۶ سایت دیگر  
استاندار اصفهان گفت: تا ریشه کن شدن ویروس کرونا کالایی گران نخواهد شد و از مردم استان می خواهم در صورت مشاهده گرانی مراتب را به مبادی ذیربط اطلاع دهند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۲۲:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس فرودگاه شهید بهشتی اصفهان گفت: مأموران مستقر در گیت بازرسی فرودگاه شهید بهشتی اصفهان حین بررسی وسایل بار یکی از مسافران خروجی با تعدادی شمش طلا و سکه بهار آزادی مواجه شده و موضوع را مورد ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۱۹:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیر روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان گفت :رونق و جهش تولید بدون فعالیت مثمر رسانه ای ممکن نیست ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۱۹:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
معاون بازرسی و نظارت سازمان صنعت، معدن و تجارت اصفهان گفت: 152 فقره پرونده تخلف به ارزش 12 میلیارد و 900 میلیون ریال در پیوند با عرضه اقلام بهداشتی در این شهرستان تشکیل شده است.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۰۰:۲۹   + ۱۴ سایت دیگر  
خروجی سد زاینده رود برای تکمیل دوره آبیاری کشت پاییزه کشاورزان افزایش یافت.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۵ - ۲۳:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
شهردار اصفهان گفت: اقدامات شهرداری تا زمان قطع زنجیره انتقال بیماری کرونا ادامه دارد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۵ - ۲۳:۵۹   + ۱۱ سایت دیگر  
سخنگوی ستاد استانی پیشگیری و مقابله با بیماری کرونا در اصفهان گفت: براساس مصوبه ستاد ملی پیشگیری با کرونا مدارس این استان همچنان تا بیستم و دوم فروردین تعطیل است.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۴ - ۲۱:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل گمرکات استان اصفهان با اشاره به شیفت بندی و کشیک کارکنان در ایام تعطیل بیان داشت: کارکنان گمرک به دلیل وظیفه ذاتی و قانونی که دارند نمی توانند به پویش ماندن در خانه به طور کامل بپیوندند ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۴ - ۱۶:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان اصفهان خبر داد : نجاتگران و نیروهای داوطلب این جمعیت از ابتدای طرح تاکنون ، یک میلیون و 382 هزار و 677 نفر را تب سنجی و غربالگری کردند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۴ - ۱۶:۵۹    
با آمدن کرونا مشخص شد دنیایی که سیاست حرف اول را میزند و تمام مسایل حول محور ان می چرخد یک تفکر کاملا غلط است وباید سلامتی را خط مقدم سیاست و امنیت قرار دهیم.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۴ - ۱۱:۵۹   + ۸ سایت دیگر  
معاون فنی و نظارت اداره کل راهداری استان اصفهان از کاهش 85 درصدی تردد در روز دوازده فروردین ماه نسبت به مدت مشابه سال گذشته خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۴ - ۱۱:۲۹   + ۸ سایت دیگر  
مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان اصفهان گفت: کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان اصفهان برای کودکان و نوجوانان اصفهانی که امسال در خانه ماندند نخستین مهرواره شعر ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۴ - ۱۱:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه ناحیه یک اصفهان از توزیع800پک بهداشتی توسط آستان مقدس امامزاده حسن (ع)کیجعلی خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۴ - ۱۱:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
رییس شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: با نظر موافق اعضای این شورا مقرر شد سال جاری سرویس رفت و برگشت دانش آموزان استثنایی شهر اصفهان رایگان باشد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۳ - ۱۷:۵۹   + ۱۹ سایت دیگر  
رئیس بیمارستان شهدای لنجان از بهبود مادربزرگ 94 ساله لنجانی مبتلا به کرونا خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۳ - ۱۷:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
جانشین انتظامی استان اصفهان گفت : از ساعت 6 صبح 12 فروردین طرح برخورد با خودروهایی که در روزهای 12 و 13 فروردین ماه امسال تردد می کنند توسط700 دستگاه دوربین نظارتی و ثبت تخلفات و استقرار ماموران ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۳ - ۱۷:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
رضا اسماعیلی دکترای جامعه شناسی
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۳ - ۱۷:۲۹   + ۶ سایت دیگر  
معاون خدمات شهری شهردار اصفهان خبر داد: طرح ممنوعیت ورود به بوستان ها و پارک ها تا 20 فروردین در اصفهان تمدید شد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۲۲:۵۹   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان اصفهان گفت: تردد ناوگان حامل سوخت، کالاهای اساسی و ایاب و ذهاب کارخانجات از استان اصفهان یا به استان اصفهان بدون هیچ محدودیتی در حال انجام است.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۲۲:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
مدیر حوادث و فوریت های پزشکی استان اصفهان گفت: در سال 98 مجموع ماموریت های اورژانس پیش بیمارستانی در استان اصفهان در مقایسه با سال 97 با افزایش 11 درصدی مواجه بود.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۱۱:۲۹    
مدیر بازرسی و اصناف استان اصفهان گفت: با توجه به مصوبه ستاد مدیریت مبارزه با ویروس کرونا کشور، طرح فاصله اجتماعی و تعطیلی واحدهای صنفی غیر ضرور تا روز بیست و دوم فروردین ماه ادامه خواهد داشت.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۱۰:۵۹   + ۶ سایت دیگر  
معاونت توسعه و پشتیبانی اداره کل اوقاف و امور خیریه اصفهان یکی از نیات روز جامعه برای ایجاد وقف های جدید را تجهیزات درمانی و بهداشتی برای بیمارستان ها اعلام کرد و گفت ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۱۰:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان اصفهان گفت: طرح فاصله گذاری اجتماعی با هدف حفظ سلامتی مردم با موفقیت و همراهی اکثریت شهروندان استان در حال اجراست و با متخلفان برخورد جدی می شود.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۲۲:۵۹   + ۵ سایت دیگر  
با کسانی که سلامت مردم را به خطر بیندازند، با قاطعیت برخورد می شود.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۲۲:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
با استقرار 205 ایستگاه در سطح استان در روزهای 12 و 13 فروردین کنترل و غربالگری ویژه ای انجام خواهد شد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۰:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار سمیرم گفت: عشایر 10 روز دیرتر از هر سال به سمیرم کوچ کنند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۰:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
فرماندار اصفهان افزود: دسترسی به اطلاعات افراد از طریق سامانه سیب سلامت مراکز بهداشت امکان پذیر بوده و در قالب این سامانه، رابطه ای بین پایگاه های سلامت و مردم شهرها و روستاها برقرار می شود.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۰:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان تیران و کرون گفت: جهت صیانت از حقوق واقفان نیک اندیش بزرگترین موقوفه تیران کرون به مساحت 1100 هکتار و به ارزش 550 میلیارد ریال سنددار شد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۸:۲۹    
به گفته سخنگوی ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا در اصفهان 5 هزار میلیارد تومان در راستای کمک به صندوق بیمه بیکاری در نظر گرفته شده که مربوط به 3 ماه است.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۱:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
رئیس مرکز وکلای قوه قضائیه استان اصفهان گفت: با ارائه خدمات بیمه ای، 40 هزار نفراز وکلا، کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده قوه قضائیه در کل کشور و 1200 نفر از آنان در استان اصفهان بیمه می شوند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۱:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
به گفته مدیر روابط عمومی اداره کل بیمه سلامت استان اصفهان در اداره کل بیمه سلامت استان اصفهان نسخ دارویی با تماس تلفنی تایید می شود.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۱:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
فعالیت سامانه بارشی همراه با بارش تگرگ، برف و باران در ارتفاعات استان اصفهان در شبانه روز آتی ادامه دارد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۱:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
165 فقره رفع تصرف و اجرای احکام در زمین های ملی و دولتی استان اصفهان به ارزش هزار و 800 میلیارد ریال پارسال انجام شد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۱:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
بر اساس مصوبه هیات رئیسه شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان، نرخ اجاره بهای واحدهای استیجاری این شهرک 30 درصد کاهش یافت.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۱۳:۵۹   + ۶ سایت دیگر  
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه ناحیه دو اصفهان گفت: جهت صیانت از حقوق واقفان نیک اندیش موقوفه محمد اسماعیل سیچانی به مساحت 2422مترمربع و به ارزش 24 میلیارد ریال سنددار شد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۱۲:۵۹   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل گمرکات استان اصفهان بیان داشت : به منظور کاهش هزینه های گمرکی واحد های تولیدی در استان پهناور اصفهان تعداد انباراختصاصی زیر کلید گمرکات استان اصفهان در سال 98 به 27 واحد رسید .
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۱۱:۲۹   + ۹ سایت دیگر  
با توجه به شیوع کرونا و بیکاری کارگران روزمزد ،یارانه نقدی به آنها پرداخت شود.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۱۱:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
به گفته جانشین فرماندهی انتظامی استان اصفهان خودرو ها با پلاک غیربومی اجازه تردد در شهرستان های استان را نخواهند داشت.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۱۸:۵۹   + ۷ سایت دیگر  
یک دستگاه توربوجت مه افکن تولید شده توسط صنعتگران اصفهانی روی یکی از خودروهای آتشنشانی شهرداری اصفهان نصب شده و کار خود را از امشب آغاز می کند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۱۸:۵۹   + ۹ سایت دیگر  
استاندار اصفهان با بیان اینکه از ساعت صفر فردا، 8 فروردین ماه همه ورودی های شهرهای استان برای ورود افراد غیر بومی مسدود می شود، تاکید کرد: خروج مسافران غیربومی از استان هرچه سریعتر انجام شود.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۱۱:۲۹   + ۷ سایت دیگر  
مدیر کل پیشگیری و رفع تخلفات شهری شهرداری اصفهان گفت: با توجه به تعطیلی مراکز تفریحی و اقامتی رویکرد و برنامه ریزی های خود را برای مقابله با چادرزنی مسافران در سطح شهر اصفهان قرار دادیم.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۱۱:۲۹   + ۱۷ سایت دیگر  
سخنگوی ستاد استانی پیشگیری و کنترل کرونا در نشست خبری که به صورت ویدئو کنفرانسی برگزار شد، با اشاره به اعمال محدودیت تردد در سطح جاده ها در روزهای 12 و 13 فروردین تصریح کرد ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۲۱:۵۹    
در هیاهوی شیوع کرونا در دنیا هنوز هم افرادی هستند که این بیماری را جدی نگرفته اند و آن را صرفا یک بازی سیاسی می دانند اما اینکه دلیل پیدایش این تفکر و دیدگاه چیست و دلیل زیر بار قرنطینه نرفتن مردم ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۱۱:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان گفت: امسال در قالب طرح دست های مهربان4200 بسته سبد کالا بین نیازمندان استان به منظور اجرای صحیح و امینانه نیات واقفان توزیع شد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۱۱:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
معاون حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای اصفهان گفت: بارش های اخیر حوضه آبریز زاینده رود 60 میلی متر بود و تاثیر چندانی بر میزان ذخیره سد نداشته است.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۱۱:۵۹   + ۱۴ سایت دیگر  
استاندار اصفهان گفت: مدیران، فرمانداران و شهرداران با هماهنگی و ظرفیت های مردمی حساسیت زایی در خصوص بیماری کرونا را با جدیت دنبال کنند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۱۱:۲۹    
با توجه به رکود اقتصادی ناشی از شیوع کرونا قطع به یقین شاهد یک رشد 10 برابری قیمت ها در تمامی اجناس و اقلام پس از اتمام دوره بیماری خواهیم بود که به خاطر عدم حمایت کافی و لازمه دولت در ارایه بسته های ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۱۱:۲۹   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل گمرکات استان اصفهان میزان صادرات استان اصفهان را طی سال 98 را 7میلیون و 415 هزار تن و به ارزش 2 میلیارد و 639 میلیون دلار اظهار داشت و گفت ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۱۱:۲۹   + ۵ سایت دیگر  
رییس دانشگاه علوم پزشکی اصفهان خبر داد: آمار مبتلایان به کرونا در استان اصفهان 7درصد افزایش یافته است.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۱۱:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی ستاد استانی پیشگیری و مقابله با کرونا در اصفهان گفت: کمیته ای با محوریت معاونت پیشگیری دادگستری اصفهان برای تخصیص و توزیع اقلام بهداشتی تشکیل شد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۱۰:۵۹   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه ناحیه یک اصفهان از فعالیت کارگاه تولید ماسک و البسه پرستاری در مقبره علامه مجلسی ( ره) خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۱۰:۵۹   + ۷ سایت دیگر  
مدیر کل اداره اوقاف و امور خیریه استان اصفهان از توزیع 23هزار پک بهداشتی به ارزش 2 میلیارد و 300میلیون ریال در استان و ادارات تابع در شهرستان ها خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۴ - ۲۱:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
سازمان آرامستان های شهرداری اصفهان از شهروندان خواست تا اطلاع بعدی از مراجعه به باغ رضوان خودداری کنند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۴ - ۲۱:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
کانال اطلاع رسانی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان اعلام کرد که تنها طرحی است که سازمان پزشکان بدون مرز در حال احداث و راه اندازی بیمارستان صحرایی مقابله با کرونا در کشور در کلانشهر اصفهان و در بیمارستان ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۴ - ۲۱:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا در اصفهان از کاهش میزان مراجعات بیماران مشکوک به کرونا به بیمارستان ها و مراکز درمانی این استان خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۴ - ۲۱:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان اصفهان عنوان کرد: 255 مرکز اقامتی و خدماتی در اصفهان پلمب شده است.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۴ - ۲۱:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
معاون حفاظت و بهره برداری آب منطقه ای اصفهان خبر داد: اعتبار بیش از 40 هزار پروانه و مجوزهای آب زیر زمینی استان اصفهان تا پایان اردیبهشت تمدید شد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۴ - ۲۱:۲۹    
بدنبال شیوع کرونا ویروس و کاهش جدی تردد خودروها در معابر و خیابان های سطح اصفهان و عدم حضور مسافر به اصفهان باعث برگشت روزهای دلنشین هوای پاک به شهر اصفهان شد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۳ - ۱۵:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
رییس پلیس امنیت عمومی فرماندهی انتظامی استان اصفهان خبر داد: عامل انتشار شایعات در فضای مجازی دستگیر شدند .
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۳ - ۱۵:۵۹   + ۷ سایت دیگر  
هشت مجموعه گردشگری متخلف در استان اصفهان شناسایی و پلمب شد .
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۳ - ۱۵:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
رئیس روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان اصفهان گفت: طی 24 ساعت اخیر و علی رغم بارش باران و برف در اکثر مناطق استان اصفهان هلال احمر عملیات ویژه امداد و نجات نداشت.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۳ - ۱۵:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
براساس مصوبه ستاد کرونا اتراق در همه بوستان های اصفهان از این به بعد ممنوع است.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۳ - ۱۵:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
کارشناس مسئول پیش بینی هوای استان اصفهان با اشاره به تداوم بارش ها در مناطق غربی استان، گفت: اوج بارندگی ها از یکشنبه شب در مناطق شمالی و شرقی استان اصفهان خواهد بود و تا روز دوشنبه ادامه می یابد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۳ - ۱۵:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
نماینده دانشگاه علوم پزشکی در قرارگاه نقاهتگاه بیماران مبتلا به کرونا در اصفهان با بیان اینکه همه بیماران کرونایی باید به نقاهتگاه منتقل شوند ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۳ - ۱۵:۲۹   + ۵ سایت دیگر  
از امروز فعالیت تمامی اصناف استان تا 15 فروردین ممنوع است .
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۲ - ۱۰:۵۹   + ۵ سایت دیگر  
دبیر مجمع اصولگرایان استان اصفهان گفت: خواص جامعه باید ضمن توصیه به مردم در خصوص انجام دستورات بهداشتی ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۲ - ۱۰:۲۹   + ۶ سایت دیگر  
مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان اصفهان گفت: این نوروز را در خانه بمانیم و بازی سازی کنیم ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۲ - ۱۰:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره خدمات شهری شهرداری اصفهان گفت: به منظور حفظ بهداشت عمومی و نظافت، مخازن جمع آوری زباله های بهداشتی پرکاربرد این روزها مانند دستمال کاغذی، ماسک و دستکش ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۲ - ۱۰:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
رییس پلیس راه اصفهان گفت: تردد در جاده های اصلی و محورهای این استان در نخستین روز عید نوروز در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته 73 درصد کاهش یافته است.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۲ - ۱۰:۲۹   + ۷ سایت دیگر  
استاندار اصفهان با اشاره به نقش مهم پایش جاده ای در خصوص شناسایی مبتلایان کرونا گفت: طی چند روز فعالیت این ایستگاههای پایش از ورود 672 فرد دارای علائم این بیماری به استان ممانعت شده است.
  ۱۳۹۸/۱۲/۲۹ - ۲۲:۵۹   + ۵ سایت دیگر  
استاندار اصفهان گفت : وضعیت این استان به لحاظ شیوع کرونا قرمز است و به همین دلیل این بیماری در کمین مسافرانی است که می خواهند به این استان سفر کنند.
  ۱۳۹۸/۱۲/۲۹ - ۲۲:۵۹    
شمار مبتلایان به بیماری کرونا در استان اصفهان در آخرین روز سال 98 به یکهزار و 646 تَن رسید و این خطه، رتبه دوم کشوری را پس از تهران در این زمینه دارد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۲۹ - ۲۲:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان از آمادگی برای پیشگیری از وقوع سیل خبر داد و گفت: بر اساس پیش بینی های هواشناسی، امسال نیز تا پایان فروردین ماه بارش هایی خواهیم داشت که با تغییرات آب و هوایی ...
  ۱۳۹۸/۱۲/۲۸ - ۱۱:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
فرماندار اصفهان گفت: سهم فرمانداری برای مهار کرونا، اتخاذ تمام تدابیر و تمهیدات لازم برای پیشگیری از گسترش ویروس کرونا و حفظ آرامش اجتماعی برای مردم این خطه است.
  ۱۳۹۸/۱۲/۲۸ - ۱۱:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب اصفهان گفت: مصرف آب بخش شرب و بهداشت این استان از زمان شیوع ویروس کرونا و در مقایسه با مدت مشابه سال قبل 15 درصد افزایش داشته است.
  ۱۳۹۸/۱۲/۲۸ - ۱۱:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان اصفهان گفت: کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان استان اصفهان با همکاری و همراهی مربیان و مدیران مراکز در این روزهای در خانه و کنار خانواده ماندن در قالب ...
مشاهده نتایج بیشتر...