جمعه ۲۶ مردادساعت ۱۶:۰۳Aug 2018 17

تابناک اصفهان (tabnakesfahan.ir)

تابناک اصفهان 29 اسفند 1394 تابناک اصفهان 30 اسفند 1395 تابناک اصفهان 29 اسفند 1396 تابناک اصفهان 31 فروردین 1397 تابناک اصفهان 31 اردیبهشت 1397 تابناک اصفهان 31 خرداد 1397 تابناک اصفهان 31 تیر 1397 تابناک اصفهان 1 مرداد 1397 تابناک اصفهان 2 مرداد 1397 تابناک اصفهان 3 مرداد 1397 تابناک اصفهان 4 مرداد 1397 تابناک اصفهان 5 مرداد 1397 تابناک اصفهان 6 مرداد 1397 تابناک اصفهان 7 مرداد 1397 تابناک اصفهان 8 مرداد 1397 تابناک اصفهان 9 مرداد 1397 تابناک اصفهان 10 مرداد 1397 تابناک اصفهان 11 مرداد 1397 تابناک اصفهان 13 مرداد 1397 تابناک اصفهان 14 مرداد 1397 تابناک اصفهان 15 مرداد 1397 تابناک اصفهان 16 مرداد 1397 تابناک اصفهان 17 مرداد 1397 تابناک اصفهان 18 مرداد 1397 تابناک اصفهان 19 مرداد 1397 تابناک اصفهان 20 مرداد 1397 تابناک اصفهان 21 مرداد 1397 تابناک اصفهان 22 مرداد 1397 تابناک اصفهان 23 مرداد 1397 تابناک اصفهان 24 مرداد 1397 تابناک اصفهان 25 مرداد 1397 
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۱۶:۳۴    
راه یافتن رقص شیر به عنوان تنها نماینده هنر نمایش اصفهان در بخش آزاد و مرحله نهایی سیزدهمین جشنواره بین المللی تئاتر خیابانی مریوان، خوب ترین خبر فرهنگی 25 مردادماه است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۱۴:۵۵    
اصفهان - محقق ارشد گروه تحقیقاتی دانشگاه اوهایو گفت: محققین گروه مکانیک دانشگاه اوهایو موفق به مدل سازی شکست پلیمرها با توجه به ساختار مولکولی آنها شدند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۱۳:۵۰    
رئیس هیئت ورزش روستایی و بازی های بومی و محلی استان اصفهان گفت: دهمین المپیاد فرهنگی ورزشی روستاییان استان اصفهان با حضور 600 ورزشکار مرد و زن برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۱۲:۴۹    
اصفهان - معاون بهره برداری شرکت آب منطقه ای استان اصفهان گفت: در مسیر آبیاری باغات غرب استان اصفهان، برق 200 ایستگاه پمپاژ قطع و 30 نهر سنتی مسدود شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۱۲:۴۳    
نماینده تشکل های مردمی استان اصفهان گفت: در استان اصفهان 1500 تشکل فعال و ثبت شده وجود دارد که در حوزه های مختلف فعالیت می کنند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۱۲:۲۹    
استاندار اصفهان گفت: امسال به عنوان یک قدم تازه، خانه تشکل ها را طراحی کردیم که امروز با حضور وزیر کشور از نماد آن رونمایی می شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۱۲:۰۶    
یک مقام سابق امنیتی رژیم صهیونیستی به افزایش روز افزون قدرت منطقه ای ایران اذعان کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۱۱:۳۵    
سرمربی تیم ایران در AVC کاپ گفت: از عملکرد بازیکنانم در این رقابت ها راضی هستم چون بازی های خیلی خوبی ارائه کردند. ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۱۰:۲۵    
تهران (پانا) – نمایندگان دائم تهران و لندن در سازمان های بین المللی در وین درباره حوزه های همکاری مشترک بین دوکشور دیدار و گفت و گو کردند. ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۱۰:۰۱    
به پیشنهاد مدیرکل ورزش و جوانان استان اصفهان و با موافقت رئیس فدراسیون کشتی، طی حکمی مصطفی میرزایی به عنوان سرپرست هیأت کشتی استان اصفهان معرفی شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۰۹:۵۸    
مدیرکل ورزش و جوانان استان اصفهان گفت: فدراسیون مواردی را برای تغییر پیست اتومبیلرانی نقش جهان و همچنین رسیدن به استانداردهای لازم متذکر شده است که به زودی انجام می شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۰۹:۴۵    
انتقال هافبک تیم ملی فوتبال امید به پی اس وی آیندهوون به ماجرای پیچیده ای تبدیل شده و در آستانه منتفی شدن است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۰۹:۳۶    
رحمانی فضلی وزیر کشور در جلسه شورای تأمین استان اصفهان که امروز تشکیل می شود حضور پیدا می کند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۰۹:۱۰    
با اجرایی شدن بسته جدید ارزی و به راه افتادن بازار ثانویه، رییس کنفدراسیون صادرات اتاق بازرگانی ایران گفت: برای پیدا شدن قیمت واقعی در بازار ثانویه ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۰۸:۵۰    
کلان شهر کرج از روزهای ابتدایی مدیریت شهری اختلافات زیادی به خود دیده است تا جایی که شهردار سابق خود را مجبور به استعفا کرد و پس از آن فردی را سر کار آورد که مدرک وی هم مورد شبهه قرار داشت.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۰۸:۵۰    
سخنگوی شورای نگهبان اعلام کرد کلیات منع به کارگیری بازنشستگان به تصویب این شورا رسیده است؛ این در حالی است که عنوان می شود محمد علی افشانی ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۰۸:۰۱    
کارشناس مسائل بین الملل گفت: کنوانسیون رژیم حقوقی دریای خرز گامی به جلو بوده و می تواند منافع هر 5 کشور حاشیه دریای خرز را تامین کند. ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۰۷:۰۴    
همایون شجریان گفت: هیچوقت به کسی نگفتم برایت می میرم که اگر گفت بمیر، بگویم نمی توانم.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۲۰:۳۶    
اقتصاد ایران: رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور به همراه نماینده مبارکه در مجلس در پایانه حمل بار شهرستان مبارکه حاضر شد و با رانندگان سخن گفت.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۴:۵۳    
کمیسیون ویژه امنیتی شهرآورد فوتبال اصفهان برگزار و جزئیات بلیت فروشی و زمان باز شدن درهای ورزشگاه فولادشهر مشخص شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۴:۱۷    
درهمایش سازگاری باکم آبی که در شهر نائین با حضور بیش از 4 هزارنفربرگزارشد مدیر آبفا نائین گفت : شهرستان نائین با داشتن 46 آب انبار به شهرآب انبارها در کشور معروف شده برخورداری از بیشترین تعداد آب ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۳:۳۵    
معاون اداری و مالی دانشگاه اصفهان با بیان این که در حال حاضر دانشگاه اصفهان با کمبود منابع آبی مواجه است ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۲:۲۳    
کارشناس پیش بینی اداره کل هواشناسی اصفهان گفت: با وجودی که در حال حاضر هوای اصفهان دو درجه کاهش یافته اما از فردا تا روز شنبه با سیر صعودی دما به 32 درجه سانتیگراد خواهد رسید.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۲:۰۵    
مدیرکل کمیته امداد اصفهان گفت: 27 درصد از صدقه مردم نیکوکار استان اصفهان در سال 97 صرف مسکن نیازمندان می شود. ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۲:۰۳    
تصمیم به خداحافظی سردار آزمون از تیم ملی ایران پس از جام جهانی 2018 یکی از عجیب ترین خداحافظی های بازیکنان حاضر در این جام معرفی شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۱:۴۶    
وزیر امور خارجه ایران گفت که دولت از حق ایران در دریای خزر کوتاه نیامده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۱:۲۶    
دهاقان – رییس شورای اسلامی شهر دهاقان گفت: از وجود صنایع تنها آلایندگی سهم دهاقان شده است و مردم در زمینه اشتغال، عوارض، استفاده از فرآورده ها و... هیچ سهمی ندارند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۱:۱۷    
اصفهان - مدیر امور باغبانی سازمان جهاد کشاورزی اصفهان گفت: خشکسالی اثر منفی در میزان باروری و تولید انگور در شهرستان های اصفهان گذاشته است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۱:۰۷    
کاپیتان تیم هندبال سپاهان اصفهان گفت: پایه و اساس هندبال کشور اصفهان است. در این مدتی که اصفهان تیم نداشت بازیکنان اصفهانی در بقیه تیم ها پخش شدند و هر تیمی که بازیکن اصفهانی بیشتری در اختیار گرفت ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۰:۵۲    
تیم های ذوب آهن و سپاهان در حساس ترین بازی هفته چهارم لیگ برتر دربی سنتی اصفهان را برگزار می کنند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۰:۳۱    
ششمین نمایشگاه سلامت، ورزش و تغذیه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی استان اصفهان آغاز به کار کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۰:۲۵    
رییس اتحادیه فروشندگان خودرو اصفهان با تاکید بر اینکه نوسان قیمت و وضعیت خودرو داخلی مربوط به دولت است، گفت: قیمت خودرو داخلی به نرخ دلار وابسته نیست، در واقع عدم تزریق آن در بازار عامل گرانی است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۰۹:۲۷    
خبرگزاری فارس: سیدمصطفی هاشمی طبا نامزد دور دوازدهم انتخابات ریاست جمهوری با اشاره به وضعیت فعلی کشور اظهار داشت: وضعیت اقتصادی ما اکنون یک وضعیت اقتصادی جنگی است. ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۰۹:۰۷    
بازار داغ جابه جائی های درون سازمانی و برون سازمانی شهرداری تهران، احساس تعلق سازمانی مدیران اجرایی که باید در راستای رسیدن به شهر زیست پذیر و شهروند مشارکت پذیر گام بردارند را از سایر مدیران متمایز ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۰۹:۰۳    
مدیر روابط عمومی صدا و سیمای مرکز اصفهان با بیان این که خبر اصفهان در این سال ها در سطح ملی جایگاه برترین خبر کشور را پیدا کرد ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۰۸:۴۷    
سرپرست اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری اردستان گفت همه تلاش خود را برای باستان شناسی شهر زیر زمینی اردستان به کار خواهد برد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۰۸:۳۳    
هافبک ایرانی تیم فوتبال روبین کازان روسیه که کارش را به صورت جدی تر در این تیم آغاز کرده است، می گوید که قصد دارد مانند دو ستاره فوتبال ایران دست به کارهای بزرگ بزند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۰۸:۳۱    
دبیر انجمن تخم مرغ شناسنامه دار ایران، ضمن انتقاد شدید از تصمیم دولت برای واردات تخم مرغ، گفت: واردات این محصول در سال گذشته، خسارت اقتصادی زیادی به کشور وارد کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۰۸:۱۷    
وزیر کشور عراق از توافق با همتایان خود از ترکیه و ایران بر سر تامین امنیت مرزها و جلوگیری از قاچاق، خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۳:۵۲    
مالیات بر عایدی مسکن صرفا به معاملات سوداگرانه مسکن تعلق می گیرد و در صورت تصویب آن در مجلس،هر خانواده می تواند به تعداد همه اعضا، واحد مسکونی ملکی معاف از این نوع مالیات دراختیارداشته باشد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۳:۰۹    
کارشناس مسئول پیش بینی هوای استان اصفهان گفت: میانگین دمای هوای استان اصفهان بین یک تا دو درجه سانتی گراد کاهش می یابد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۲:۵۷    
به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی کمیته امداد اصفهان، جلال یزدانی، معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد امام خمینی (ره) استان اصفهان بابیان اینکه فوت ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۲:۴۰    
یک عضو فراکسیون امید، رئیس مجلس را فردی محافظه کار دانست و گفت: واقعاً برای انجام هرکاری در مجلس با سختی ها و گرفتاری های خیلی زیادی روبرو هستیم به همین دلیل تصمیم گرفتیم در اجلاسیه سوم به هر شکلی که ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۱:۴۷    
ایرانسل و استانداری اصفهان تفاهم نامه همکاری در زمینه توسعه زیرساخت های ارتباطی استان اصفهان امضا کردند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۱:۴۲    
"فاتح مبین" جدیدترین عضو خانواده موشک های فاتح110 است؛ با رونمایی از این موشک که قابلیت زدن اهداف در زمین و دریا را دارد، شمار اعضای این خانواده به 10 رسید.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۱:۳۵    
مدیرکل جدید صدا و سیمای مرکز اصفهان با حکمی از سوی رئیس سازمان صدا و سیما منصوب می شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۱:۲۹    
بانک ورزش - فهرست بازیکنان استقلال برای حضور در لیگ قهرمانان ارسال شد. به گزارش بانک ورزش و به نقل از سایت رسمی باشگاه استقلال ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۱:۲۵    
گلپایگان - فرماندار گلپایگان گفت: سازمان اوقاف در حوزه صرفه جویی انرژی اقدامی نکرده است و امیدواریم در اماکن زیر نظر اوقاف نسبت به صرفه جویی در انرژی آب، برق و گاز کار زیربنایی صورت گیرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۰:۵۵    
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه افزایش قیمت خودرو به علت مسائل ارزی است، گفت: باید سهم ارزبری هر خودرو مشخص شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۰:۲۹    
امیر قلعه نویی با تمام افتخاراتش، جزء ناکامان دربی اصفهان است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۰:۲۵    
مدیرکل ثبت احوال استان اصفهان گفت: استان اصفهان دارای پنج میلیون و 120 هزار و 850 نفر جمعیت است که دو میلیون و 599 هزار و 477 نفر از این شهروندان مرد و دو میلیون و 521 هزار و 373 نفر زن هستند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۰:۲۲    
رئیس بیمارستان الزهرا اصفهان با اشاره به مشکل کمبود نقدینگی برای تامین هزینه ها گفت: کمبود نقدینگی جدی ترین چالش پیش روی ما است و ما در پرداخت دستمزد پرسنل خود دچار مشکل هستیم.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۰۹:۱۵    
سازمان پیمان آتلانتیک شمالی اعلام کرد که در اختلاف پیش آمده میان واشنگتن و آنکارا مداخله نمی کند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۰۸:۵۷    
با توجه به اینکه شهردار سابق منطقه 6 نخستین مدیری بود که محمد علی افشانی، شهردار هفدهم شهر تهران قانون منع به کار گیری بازنشستگان را برای وی اجرا کرد و به جای وی محمد رضا دهداری پور را به عنوان ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۰۸:۵۷    
هنرمندان بنام کشور برای روزهای غمگین ایران پیشنهاد کنسرت خیابانی را دادند؛ اتفاقی که با استقبال مدیران شهری رو به رو شد اما مجوزی تا کنون صادر نشده است ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۰۸:۵۱    
تیم فوتبال سپاهان برای ارتقای آمادگی خود برای شهرآورد اصفهان تمرینات خود را با حضور امیر قلعه نویی از سر گرفت.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۰۷:۲۱    
رئیس اداره جهاد کشاورزی سمیرم گفت: 14 هزار هکتار از باغات سیب سمیرم در معرض خشک سالی است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۰۳:۳۲    
رئیس شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی به تشریح دلایل لزوم توجه به سیاست های کلی قانون انتخابات که از سوی مقام رهبری ابلاغ شده، پرداخت.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۰۰:۲۰    
وزیر صنعت، معدن و تجارت از احیای سازمان نظارت و بازرسی خبر داد و گفت: تقاضای ثبت سفارش طی چهار ماه اخیر نسبت به دوره مشابه سال قبل 3 ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۰۰:۱۰    
در سالهای اخیر بازیکنان نسبتا زیادی از استقلال به تیمهای خارجی به خصوص اروپا ترانسفر شدند که اغلب آنها بعد از انتقال عملکردی موفق در تیم های خود داشتند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۱۷:۵۳    
تهران- اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری تهران توضیحاتی در خصوص خبر دستگیری یک عضو شورای شهر تهران ارائه داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۱۴:۵۱    
رئیس اتحادیه فروشندگان گوشت قرمز با بیان اینکه یکی از مشکلات مهم گرانی گوشت است،گفت: وقتی قیمت ارز بالا رود، دام به صورت غیرمستقیم صادر می شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۱۴:۴۳    
اصفهان - استاندار اصفهان گفت: تمایل به برخورد در فروشگاه های عادی برای کالاهای احتکاری را نداریم زیرا امنیت شغلی اصناف به هم می ریزد اما در مبادی و انبارهای اصلی باید نظارت انجام شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۱۴:۴۰    
سلیمانی راد از بازداشت یک عضو شورای شهر تهران به دلیل تبانی، سوء استفاده از موقعیت شغلی و اعمال خارج از ضوابط قانونی خبر داد. ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۱۲:۲۳    
فرمانده انتظامی استان اصفهان گفت: بیش از یک تن و 400 کیلو انواع مواد مخدر در عملیات مرصاد 10 کشف شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۱۲:۰۹    
اصفهان - کارشناس مسئول پیش بینی اداره کل هواشناسی اصفهان گفت: هوای اکثر شهرستان های اصفهان طی امروز و فردا صاف پیش بینی می شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۱۲:۰۰    
نخست وزیر رژیم صهیونیستی معترضان به قانون نژادپرستانه اخیر کنست را تهدیدی برای موجودیت جعلی این رژیم دانست.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۱۱:۴۸    
مهدی جاوید بازیکن تیم گیتی پسند اصفهان در رقابت های جام باشگاه های فوتسال آسیا خوش درخشید.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۱۱:۲۵    
هزار و 300کیلو وات برق از سامانه های انرژی خورشیدی در اصفهان تولید می شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۱۱:۰۲    
نماینده مردم نطنز در مجلس گفت: استان اصفهان در زمره سرمایه گریز ترین استان های کشور در بخش سرمایه گذاری خصوصی است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۱۱:۰۱    
معاون باشگاه استقلال با بیان اینکه این باشگاه ماجرای مامه تیام را تا آخر در فیفا پیگیری می کند، درباره صحبت های یک نماینده مجلس گفت: با چه مدارکی گفته اند استقلال 170 میلیارد بدهی دارد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۱۰:۵۸    
رییس اتاق بازرگانی تهران با انتقاد از بخشنامه های متعدد دولت در حوزه اقتصاد طی ماههای گذشته گفت: بخشنامه های دولت آثار تخریبی بر فعالان اقتصادی داشت و بسیاری از بخشنامه های ارزی ضدونقیض است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۱۰:۵۳    
برگزاری دو نمایشگاه تخصصی در حوزه سلامت، ورزش و تغذیه و آرایشی، بهداشتی و پوست و مو ، پل شهرستان اصفهان را به پاتوق جوانان تبدیل خواهد کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۱۰:۳۹    
رئیس هیئت تنیس استان اصفهان گفت: سرانه زمین ورزشی در اصفهان تنها 0.04 متر مربع است .
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۱۰:۱۹    
دروازه بان تیم فوتبال سپاهان گفت: صد درصد تلاش می کنم لژیونر شوم چون سنم بالا نیست و 22 سال دارم. قراردادم با سپاهان دو ساله است و سعی می کنم بهترین عملکرد را داشته باشم تا در آینده به یک تیم خوب ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۰۹:۵۰    
رییس انجمن اورولوژی ایران ضمن تشریح سه عامل مهم بروز سنگ کلیه و همچنین راه های درمان و پیشگیری از آن گفت: بروز سنگ کلیه در مردان 1.2 تا 1.5 برابر بیشتر از زنان است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۰۹:۳۰    
رئیس مجمع نمایندگان استان اصفهان گفت: امیدواریم با حضور بخش خصوصی جایگاه ورزش استان را ارتقا دهیم و جوانان استان اصفهان برای استان ما افتخار آفرین باشند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۰۹:۱۳    
عضو اتحادیه صادرکنندگان نفت، گاز و پتروشیمی از ادامه مذاکره بین ایران و وزارت نفت عراق برای صادرات گاز از ایران به این کشور خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۰۹:۰۷    
شهرضا - دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان اصفهان گفت: ایران با استفاده از تمامی امکاناتی که در اختیار دارد، مانع ترانزیت مواد مخدر می شود که گواه چنین تلاشی، تقدیم چهار هزار شهید ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۰۹:۰۶    
وزارت دفاع روسیه از سرنگون کردن دو پهپاد که توسط گروه های شبه نظامی از منطقه کاهش تنش در ادلب سوریه به سمت پایگاه هوایی حمیمیم در حومه لاذقیه به پرواز درآمده بود، خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۰۹:۰۲    
ملی پوش ایرانی برایتون معتقد است که روزهای خوبی در انتظار این تیم لیگ برتر انگلیس خواهد بود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۰۸:۵۶    
کنوانسیون رژیم حقوقی دریای خزر در حالی به امضای سران کشورهای حاشیه خزر رسیده است که می تواند فرصتی برای تعمیق و گسترش همکاری اقتصادی این کشورها باشد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۰۸:۲۸    
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس از ماموریت کمیسیون متبوعش برای پیگیری افزایش حقوق کارمندان دولت به ویژه معلمان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۰۳:۱۶    
مشاور عالی سازمان سنجش گفت: ساعت 24 امشب (دوشنبه 22 مرداد) آخرین فرصت انتخاب رشته داوطلبان کنکور 97 است و افرادی که تمایل به انتخاب رشته هایی که پذیرش آنها براساس سوابق تحصیلی است تمایل دارند تا 24 ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۱ - ۱۳:۴۷    
گروه اجتماعی - اصحاب رسانه، خبرنگاران و عکاسان خبری استان اصفهان با حضور در آزمایشگاه جهاد دانشگاهی واحد اصفهان، با انجام آزمایش های مختلف پایش سلامت شدند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۱ - ۱۳:۱۴    
اصفهان - مدیرکل تعزیرات حکومتی استان اصفهان از کشف انبار بزرگ احتکار در اصفهان با 196 هزار تن تیرآهن و میلگرد خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۱ - ۱۲:۳۹    
مدیر گروه اعزام مبلغان اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان گفت: امسال در راستای اجرای طرح نشاط معنوی 16 ملبغ از شهر مقدس قم به امامزادگان عظیم الشان استان اصفهان اعزام شدند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۱ - ۱۲:۲۶    
ساعت24-سید عباس صالحی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در صفحه توئیتر خود نسبت به راه افتادن هشتگ فرزندت کجاست واکنش نشان داد و توضیح داد که هر کدام از فرزندانش مشغول چه کاری هستند ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۱ - ۱۲:۱۷    
مدیر خانه ادبیات حوزه هنری اصفهان گفت: سیزدهمین همایش فصلی شعر به ساعت اصفهان همزمان با هفته ولایت و عید غدیر برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۱ - ۱۲:۱۰    
منچستریونایتد برای نخستین مرتبه در تاریخ حیات خود صاحب مدیر فوتبال می شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۱ - ۱۲:۰۳    
سامانه هوشمند حمل ونقل اسنپ فعالیت خود را در سه شهر خرم آباد، کاشان و سبزوار آغاز کرد و به این ترتیب حالا اسنپ در 25 استان و 62 شهر کوچک و بزرگ ایران آماده خدمت رسانی به مردم است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۱ - ۱۱:۴۸    
عصر اعتبار- وجه تضمین سکه آتی بورس کالا پس از اتمام روز معاملاتی امروز یکشنبه 21 مرداد ماه 97 با کاهش 200 هزارتومانی در مجموع به 9 میلیون و 450 هزار تومان خواهد رسید.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۱ - ۱۱:۳۸    
منابع ارشد دیپلماتیک اظهار کرده اند، آمریکا پیشنهادهای متعددی را برای خلع سلاح هسته ای به کره شمالی ارائه کرده اما پیونگ یانگ تمام این طرح های پیشنهادی را رد کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۱ - ۱۰:۵۸    
سخنگوی آتش نشانی اصفهان از خودکشی مردی سی و چند ساله از روی پل چمران خبر داد که بامداد امروز اتفاق افتاده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۱ - ۰۹:۰۶    
رئیس پلیس آگاهی استان اصفهان از دستگیری اعضای باند3 نفره ای که با صحنه سازی سرقت یک دستگاه کامیون حامل باربرنج بیش از یک میلیارد ریال از بیمه کلاهبرداری کرده بودند خبرداد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۰ - ۱۵:۲۶    
مدیر مرکز آموزش نجوم ادیب اصفهان گفت: اوج رویداد نجومی بارش شهابی در سال جاری آخر شب 21 مرداد تا بامداد 22 مرداد خواهد بود به طوری که تخمین زده شده حدود 60 تا 70 شهاب در ساعت مشاهده می شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۹ - ۱۳:۱۷    
پزشکان و دندانپزشکان داوطلب هلال احمر استان اصفهان، ساکنان شهرستان سراوان سیستان و بلوچستان را رایگان معاینه و درمان کردند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۸ - ۱۱:۵۵    
مدیرکل کمیته امداد استان اصفهان گفت: 6 میلیارد و 270 میلیون تومان صدقه در سه ماهه نخست امسال در سطح استان اصفهان جمع آوری شد که سهم هر خانوار از صدقه جمع آوری شده به طور میانگین در حدود 21 هزار تومان ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۷ - ۰۰:۰۵    
دنیای اقتصاد : مرکز آمار ایران در تازه ترین گزارش خود، نبض کشوری قیمت مسکن را اعلام کرد.به گزارش دنیای اقتصاد ، مرکز آمار ایران دیروز با انتشار گزارشی از وضعیت قیمت و معاملات زمین ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۱۱:۴۵    
بانک مرکزی امروز نرخ 39 ارز عمده در برابر ریال را اعلام کرد که براساس آن،نرخ پوند مجدد کاهش و یورو افزایش یافت.
مشاهده نتایج بیشتر...