سه شنبه ۳۱ اردیبهشتساعت ۲۱:۱۲May 2019 21

تبریز بیدار (tabrizebidar.ir)

تبریز بیدار 30 خرداد 1394 تبریز بیدار 1 فروردین 1396 تبریز بیدار 29 اسفند 1397 تبریز بیدار 31 فروردین 1398 تبریز بیدار 1 اردیبهشت 1398 تبریز بیدار 2 اردیبهشت 1398 تبریز بیدار 3 اردیبهشت 1398 تبریز بیدار 4 اردیبهشت 1398 تبریز بیدار 5 اردیبهشت 1398 تبریز بیدار 6 اردیبهشت 1398 تبریز بیدار 7 اردیبهشت 1398 تبریز بیدار 8 اردیبهشت 1398 تبریز بیدار 9 اردیبهشت 1398 تبریز بیدار 10 اردیبهشت 1398 تبریز بیدار 11 اردیبهشت 1398 تبریز بیدار 12 اردیبهشت 1398 تبریز بیدار 13 اردیبهشت 1398 تبریز بیدار 14 اردیبهشت 1398 تبریز بیدار 15 اردیبهشت 1398 تبریز بیدار 16 اردیبهشت 1398 تبریز بیدار 17 اردیبهشت 1398 تبریز بیدار 18 اردیبهشت 1398 تبریز بیدار 19 اردیبهشت 1398 تبریز بیدار 20 اردیبهشت 1398 تبریز بیدار 21 اردیبهشت 1398 تبریز بیدار 22 اردیبهشت 1398 تبریز بیدار 23 اردیبهشت 1398 تبریز بیدار 24 اردیبهشت 1398 تبریز بیدار 25 اردیبهشت 1398 تبریز بیدار 26 اردیبهشت 1398 تبریز بیدار 27 اردیبهشت 1398 تبریز بیدار 28 اردیبهشت 1398 تبریز بیدار 29 اردیبهشت 1398 تبریز بیدار 30 اردیبهشت 1398 تبریز بیدار 31 اردیبهشت 1398 
  ۵ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
با حضور جمعی از مسئولان شهری و نمایندگان خیرین سلامت، قطعه ویژه اهدا کنندگان عضو آذربایجان شرقی در وادی رحمت تبریز به بهره بردرای رسید.
  ۷ ساعت پیش   + ۱۵ سایت دیگر  
فرهنگی و پزشکیان 2 نماینده مردم تبریز در مجلس در تکاپو برای رسیدن به کرسی نایب رییسی هستند و رقابت ماراتن گونه ای با یکدیگر دارند.
  ۷ ساعت پیش    
شهردار منطقه 3 تبریز ضمن تاکید بر اینکه در صورت بازگشت مربیان، قراردادها آماده برای تمدید است،گفت: این افراد تصور می کنند با این کارها تبدیل وضعیت می شوند.
  ۸ ساعت پیش   + ۶۱ سایت دیگر  
دایی در واکنش به شایعه کنار گذاشتن وی از فوتبال ضمن ایراد سخنان دوپهلو گفت: برای فصل بعد با هیچ تیمی از جمله تراکتورسازی مذاکره نکرده ام و دنبال کارهای شخصی خودم هستم.
  ۸ ساعت پیش    
باید پرسید آیا شهروندان خواهند توانست ارتباطی معنایی خاصی بین پسوند تبریز و این موزه بیابند. به نظر می رسد باید در فرآیند طراحی این اثر بازنگری کلی و جدی صورت پذیرد ...
  ۹ ساعت پیش    
تبریزبیدار در راستای رسالت کاری خود، این بار سراغ یکی دیگر از مطالبات به حق مردمی از مسئولین شهری رفته اما کسی مسئولیت جوی آب در شهرک اندیشه را بر عهده نمی گیرد.
  ۹ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
مدیر کل تعزیرات حکومتی آذربایجان شرقی از جریمه یک میلیارد و 580 میلیون ریالی یک فروشگاه زنجیره ای در تبریز به علت گرانفروشی خبر داد.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
مدیر کل امور عشایری آذربایجان شرقی از تولید بیش از 35 درصد محصولات صنایع دستی توسط جامعه عشایری این استان خبر داد.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان هریس از دستگیری 6 صیاد متخلف ماهی دراین شهرستان خبرداد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۰۹:۲۳    
سرآغاز سلاله زهرا، خوش آمدی! تو فرزند علاقه دو عصمت بی پایانی؛ مظلوم مضاعف تاریخ که در پس نامش، سکوت و خون جگری نهفته است. کاش بشر، با دست های صلح تو برای همیشه بیعت کنند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۱۷:۰۸    
حجت الاسلام و المسلمین آل هاشم در جمع مسئولین استان گفت: نباید چنین القا کرد که با مسایل دینی فاصله گرفته اند و دیندار نداریم. مردم با دین قهر نیستند هر چند ممکن است با من و مسئولین قهر باشند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۱۵:۵۳    
سردار عباسقلیزاده در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه سوم خرداد روز سرنوشت ساز در تاریخ دفاع مقدس است ، به تشریح برنامه های گرامیداشت سالروز آزادسازی خرمشهر پرداخت.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۱۳:۲۳   + ۱۸ سایت دیگر  
گویا ضمن اشاره به اخبار شیوع آنفلوآنزای پرندگان در آذربایجان شرقی گفت: از سال گذشته تا کنون آنفولانزای پرندگان به شدت کاهش یافته است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۱۰:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
یک منبع آگاه در مجلس شورای اسلامی از کاندیداتوری پزشکیان نماینده مردم تبریز در مجلس، برای تصاحب کرسی ریاست مجلس خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۱۰:۵۳    
تونی اولیویرا مربی محبوب و متعصب تراکتوری ها در گفتگو با تبریزبیدار با ابراز تاسف شدید از جمعه سیاه و ناراحتی هواداران گفت: تراکتور بالاتر از همه نام ها است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۰۹:۳۸   + ۲۰ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت پالایش نفت تبریز ضمن تاکید بر آلاینده نبودن واحد قیرسازی پالایشگاه تبریز گفت: آماده ارائه هرگونه گزارش مستند و بازدید هر مقام ذیصلاح از پالایشگاه در راستای حفظ حقوق اجتماعی و اقتصادی ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۰۹:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تبریز گفت: وضعیت تاسیسات مشترکین در داخل مغازه های بازار بزرگ تبریز، نامناسب و غیر استاندارد است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۰۸:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
مقامات ارشد استان می بایست جدی تر از 10 سال قبل فکر و عمل کنند تا این مجموعه باارزش قدیمی و تاریخی که شهرت جهانی نیز دارد از خطرات و حوادث احتمالی محفوظ بماند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۰۸:۰۸    
شامگاه یکشنبه تالار معلم تبریز شاهد جشن گلریزان با حضور مسئولین و اقشار مختلف مردم از جمله هنرمندان برای آزادی زندانیان جرایم غیرعمد بود که صحنه های بی بدیلی در آن رقم خورد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۰۰:۲۳    
رییس هیات مدیره باشگاه تراکتورسازی در گفتگوی تلفنی با برنامه موج فوتبال گفت:شجاعی با ما قرارداد دارد و احساس می کنم پیام او در فضای مجازی احساسی بود.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۲۲:۳۸    
نایب رییس شورای شهر در گفتگو با تبریزبیدار از لغو سفر شهین باهر در همایش شهرداران کلانشهرها در چین خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۴:۰۸    
حجت الاسلام شعبانی در واکنش به وجود مسجد لاکچری در تبریز گفت: کسی با بزرگی و زیبایی مساجد مخالف نیست اما باید حد وسط رعایت شود.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۳:۳۸   + ۵ سایت دیگر  
پاک نهاد ضمن بیان اینکه مغازه های بازار صدرا در اختیار اصناف ایکی قاپیلار قرار می گیرد گفت: در طول زمان مرمت و بازسازی سرای ایکی قاپیلار ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۳:۳۸   + ۴ سایت دیگر  
شهریار عباس زاده، هوادار تیم تراکتورسازی با 25 روز پیاده روی فاصله 1500 کیلومتری تبریز- اهواز را طی کرد تا آخرین بازی تیم مورد علاقه اش مقابل فولاد خوزستان را تماشا کند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۲:۳۷   + ۷ سایت دیگر  
کنعانی زادگان بازیکن فصل اخیر ماشین سازی تبریز گفت: قرارداد من با ماشین سازی یک ساله بود که حالا دیگر تمام شده و من بازیکن آزاد هستم ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۲:۳۷    
صد و بیست و چهارمین جلسه شورای پنجم اسلامی کلانشهر تبریز صبح امروز یکشنبه به ریاست شکور اکبرنژاد در محل عمارت شهرداری تبریز برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۰۸:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
وزیر بهداشت در حکمی اسماعیل جبارزاده را به عنوان نماینده خود در شورای مردمی نظارت بر کیفیت ارائه خدمات وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی منصوب کرد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۲۳:۰۷    
رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر تبریز به بیان جزئیات و هزینه کرد ماموریت آتی خارج از کشور شهردار تبریز در کشور چین پرداخت.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۶:۰۵    
شهروندان تبریزی با ارسال تصاویری از سفره های بی پیرایه خود، به پویش افطاری ساده پیوستند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۶:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
دادستان مرکزی تبریز اذعان داشت: تبریز امن ترین کلانشهر کشور در زمینه نبود فساد اداری و اقتصادی است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۴:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
سرمربی سابق تیم فوتبال تراکتورسازی از نقش تعیین کننده مافیا در دو باشگاه استقلال و تراکتورسازی خبر داده است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۴:۰۲   + ۹ سایت دیگر  
بی مقدار با اشاره به طرح مصوب مجلس در رابطه با عدم حضور نمایندگان سه دوره ایدر مجلس گفت: این طرح باعث می شود که مجلس شورای اسلامی خالی از تجربه باشد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۳:۱۷    
تبریزبیدار در گزارش دو بخشی به آداب و سنن قدیمی مردم آذربایجان شرقی در ماه مبارک رمضان پرداخت کرده که بخش اول آن آورده شده است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۱:۴۲   + ۴۰ سایت دیگر  
از سوی ستاد انتخابات کشور ، 74 شغلی که افراد بایستی تا 16 خرداد ماه سال جاری استعفا دهند تا بتوانند در انتخابات مجلس ثبت نام کنند، مشخص شد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۱:۲۶   + ۱۷ سایت دیگر  
بازیکنان سرباز تیم تراکتورسازی تبریز به دلیل اتمام دوره خدمت سربازی ، باید به تیم های خود بازگردند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۱:۱۱    
حجت الاسلام برگی در واکنش به وجود مسجد لاکچری در تبریز گفت: وجود مسجدی در تبریز که با تفکر سکولاریزم، هدفی جز پرورش مسلمان خنثی ندارد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۰:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
بیگی در خصوص مصوبه دولت مبنی بر واگذاری 7 پالایشگاه از جمله پالایشگاه تبریز گفت: سازمان خصوصی سازی فاقد اهلیت لازم برای واگذاری است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۷ - ۱۴:۲۴    
حجت الاسلام و المسلمین آل هاشم در خطبه های نماز جمعه تبریز گفت: دیروز یکی از مدیران پیامک زده بود که در یکی از پارک های تبریز بعد از افطار و در شب وفات حضرت خدیجه(س) موسیقی پخش می شد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۶ - ۱۶:۴۸    
مهدوی با تاکید بر زیاد بودن افزایش 25 درصدی کرایه های تاکسی با توجه به وضع اقتصادی موجود، گفت: با رند کردن اعداد، کرایه ها 100 درصد افزایش می یابد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۶ - ۱۵:۱۷    
جلسات سخنرانی حجت الاسلام میرزامحمدی، شب های ماه مبارک رمضان بعد از افطار با حضور انبوه مردمی در مسجد صاحب الامر(عج) تبریز برگزار می شود.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۶ - ۱۵:۰۱   + ۱۶ سایت دیگر  
باتوجه به شکستن سد امندی یک در شهرستان هریس طی روزهای اخیر، شرکت آب منطقه ای آذربایجان شرقی توضیحات مربوطه را ارائه نمود.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۶ - ۱۴:۳۱   + ۹ سایت دیگر  
معاون سلامت اداره کل دامپزشکی با اشاره به مشاهده آنفولانزای پرندگان در استان ،گفت: آنفولانزای اچ 5 یا فوق حاد در نمونه برداریهای اکیپ بهداشتی این اداره کل تایید شد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۶ - ۱۴:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
روابط عمومی باشگاه ماشین سازی تبریز اعلام کرد: بلیت دیدار این تیم با پدیده مشهد از ساعت 20 و 30 دقیقه امشب و یک ساعت قبل از شروع بازی فروخته می شود.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۶ - ۱۳:۱۴   + ۱۵ سایت دیگر  
بیگی با انتقاد از وضعیت سامانه شفافیت حقوق مدیران و نمایندگان مجلس و عدم رؤیت آن توسط مردم، گفت: عدم بهره برداری کامل این سامانه و بارگذاری حقوق نمایندگان مجلس و مدیران کشور شو آف از طرف دولت محسوب ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۶ - ۱۲:۴۳    
حجت الاسلام و المسلمین حسینی در گفتگو با تبریز بیدار در خصوص باز شدن پای مساجد لاکچری در تبریز گفت: زرق و برق بیش از حد مناسب مساجد نیست.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۶ - ۱۱:۱۲   + ۱۹ سایت دیگر  
کاظمی گفت: برآورد خسارت آتش سوزی اخیر به شبکه برق در بازار سرپوشیده تبریز، پنج میلیارد ریال است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۶ - ۱۱:۱۲    
معاون مدیر کل دیپلماسی اقتصاد مقاومتی وزارت امور خارجه عهده دار مسئولیت دفتر نمایندگی وزارت امور خارجه در شمال غرب کشور مستقر در تبریز شد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۶ - ۰۹:۵۷   + ۲۴ سایت دیگر  
آنچه مسلم است حضرت خدیجه (س) توانسته بود با عقل و تدبیر و مدیریت قوی اقتصادی، کاروان تجاری راه اندازد و در فرایند تجارت و طی سالیان متمادی ثروتمند شود.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۶ - ۰۸:۵۷    
از دو کتاب صوتی تو شهید نمی شوی و پرنده ای در اوج با موضوع زندگی شهیدان مدافع حرم محمودرضا بیضایی و وحید نومی گلزار در دانشگاه آزاد اسلامی تبریز برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۲۰:۲۶   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس حوزه هنری آذربایجان شرقی از برگزاری شب های خاطره با محوریت گام دوم انقلاب در استان خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۱۴:۰۵    
استاندار آذربایجان شرقی در اولین نشست خبری خود در جمع اصحاب رسانه گفت: کلید واژه ما و تمام مدیران اجرایی انتخابات، بی طرفی است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۱۰:۳۵    
می گوید: ما نه بیمه داریم و نه مزایا؛ در طول سال حتی یک روز هم مرخصی نداریم و اگر کار مهمی داشتیم حتما باید به جای خود راننده پیدا کنیم. اگر هم اعتراضی به پیمانکار کنیم می گوید دوست نداری خداحافظ
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۰۲:۲۰    
برنامه تلویزیونی مطالبه شامگاه سه شنبه با موضوع آتش سوزی بازار ایکی قاپیلار تبریز با حضور شهردار تبریز و مدیرکل میراث فرهنگی و گردشگری استان روی آتن شبکه سهند رفت.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۴ - ۲۱:۴۵    
تعداد مساجد فاقد شناسنامه ملی در تبریز بالا است و به همین دلیل با مشکل مسدودی حساب روبرو شده و تراکنش های مالی آنها به مشکل می خورد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۴ - ۱۶:۴۴   + ۸ سایت دیگر  
خالقی فر که قبل از دیدار ماشین سازی و پرسپولیس به علت درگیری در تمرینات از لیست باشگاه خارج شده بود، با تصمیم مهاجری در اختیار کمیته انضباطی باشگاه قرار گرفته است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۴ - ۱۶:۱۴   + ۱۳ سایت دیگر  
پورمحمدی با انتقاد از گران فروشی برخی افراد سود جو تاکید کرد: مبارزه با قاچاق ، احتکار و گران فروشی باید برای مردم ملموس باشد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۴ - ۱۵:۲۹   + ۸ سایت دیگر  
یکی از سرمایه گذاران اردبیلی که پل معلق مشکین را مدیریت می کند، مشتری جدید باشگاه ماشین سازی تبریز است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۴ - ۱۴:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
حسن نژاد گفت: عده ای از نمایندگان مجلس سر انداختن عکس با تراکتوری ها مسابقه می گذارند اما الان برای وزیر ورزش خوش رقصی می کنند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۴ - ۱۳:۱۹   + ۹ سایت دیگر  
قهرمانی گفت: غرامت آتش سوزی تبریز به محض اعلام خسارت پرداخت خواهد شد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۴ - ۱۳:۰۴   + ۷ سایت دیگر  
مدیر کل کمیته امداد استان آذربایجان شرقی گفت: مردم نوعدوست استان از ابتدای سال تاکنون حدود دو میلیارد تومان صدقه داده اند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۴ - ۱۲:۰۴    
اکبرنژاد در خصوص گمانه زنی های مطرح شده جهت شرکت در انتخابات مجلس شورای اسلامی گفت: این فقط یک شایعه است و شایعه موضوعیتی ندارد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۴ - ۱۱:۰۴    
صحبت من با مسئولینی هست که مالیات کارمند و کارگر را فوری، کسر می کنند و با پزشکانی که غیر از پول هیچ چیز و هیچ کس برایشان مهم نیست هیچ کاری ندارند. مگر اینها با پول بیت المال درس نخوانده اند؟
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۴ - ۰۹:۴۳   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل استاندارد آذربایجان شرقی گفت: در راستای اجرای طرح نظارت بر بازار در سال جاری با 100 واحد متخلف در استان برخورد قانونی شد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۴ - ۰۸:۵۸    
بابایی اقدم به تبریزبیدار گفت: معمولا افراد مختلف پیشنهاد شرکت در انتخابات مجلس را می دهند اما فعلا تصمیم قطعی نگرفته ام.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۳ - ۱۶:۱۵    
مسعودی ریحان به تبریزبیدار گفت:چون بنده قبلا سابقه حضور در مجلس را دارم، این گمانه زنی ها برای من مطرح است.اطلاعی ندارم که در این دوره باید از مسئولیت خود استعفا داده شود یا خیر.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۳ - ۱۵:۱۴   + ۷ سایت دیگر  
اورنگی با اشاره به افزایش 87 درصدی صادرات غیر نفتی از گمرکات آذربایجان شرقی ، از ترکیه ، عراق ، آذربایجان ، ارمنستان و چین بعنوان مهمترین مقاصد کالاهای صادراتی گمرکات استان نام برد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۳ - ۱۳:۲۸    
در صورت حضور دایی در نیمکت تراکتورسازی، آشتی فوتبالی هواداران سرخ پوشان با وی صورت گیرد، امری که پیش از این برای علی کریمی اتفاق افتاده بود که بعد از پوشیدن پیراهن تراکتورسازی از چهره مغضوب به چهره ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۳ - ۱۳:۲۸   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل پزشکی قانونی آذربایجان شرقی از فوت 102 نفر در استان بر اثر سوختگی در سال گذشته خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۳ - ۱۲:۵۸   + ۵ سایت دیگر  
سعیدی با اشاره به اینکه متاسفانه در طول سالهای اخیر موضوع لایروبی مسیل ها مورد غفلت قرار گرفته است، گفت: هرچند دولت می گوید در یاچه ارومیه را ما احیا کرده ایم اما وضعیت فعلی دریاچه از عنایات الهی است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۳ - ۱۲:۱۱    
این روزها غبار مهجوریت و فراموشی در گلزار شهدای محله ستارخان تبریز خودنمایی می کند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۳ - ۱۰:۰۶    
بیگی ضمن اشاره به اینکه تاکنون دولت و رییس سازمان خصوصی سازی برای مناظره حاضر نشده اند، گفت: وزیر اقتصاد به دلیل فشار از طرف مقامات بالا در برکناری پوری حسینی ناتوان است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۳ - ۱۰:۰۶    
تکاپوی انتخابات در شورای شهر تبریز نیز تا حدودی حکمفرما شده و بر اساس گزارشات غیررسمی احتمال حضور چند نفر از بین 13 عضو فعلی شورا در ماراتن انتخابات مجلس وجود دارد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۲ - ۱۶:۵۰    
حجت الاسلام بجانی با بیان اینکه می خواهند با القای جنگ و انداختن وحشت بین مردم، تفکر غرب را پیاده کنند، گفت: مشکلات هم در پی خواهیم داشت.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۲ - ۱۶:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام جلیلی امام جمعه شهر سردرود در گفتگو با تبریز بیدار در خصوص القاهای جریان غربگرا در خصوص جنگ نظامی آمریکا علیه ایران گفت: غربگراها روحیه مقاومت ندارند و القای جنگ می کنند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۲ - ۱۴:۰۵   + ۱۳ سایت دیگر  
شریفی گفت: خسارت دیدگان حادثه آتش سوزی بازار تبریز از معافیت قانونی مالیاتی برخوردار می شوند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۲ - ۱۴:۰۵    
ساعی نماینده مردم تبریز آذرشهر و اسکو خطاب به روحانی گفت: در قانون منع به کارگیری بازنشستگان شاهد رویه غیرمنطقی و به کام سیاسی زادگان هستیم.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۲ - ۱۳:۳۵   + ۹ سایت دیگر  
کمالی گفت: در طی سال 97 تعداد 61 نفر بر اثر حوادث ناشی از کار در استان جان خود را از دست دادند
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۲ - ۱۲:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
جلسه علنی شورای اسلامی شهر تبریز صبح امروز در محل عمارت شهرداری تبریز به ریاست شکور اکبرنژاد برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۲ - ۰۹:۳۰    
مدیرکل مدیریت بحران استانداری در واکنش به یک ادعا که گفته شده 20 میلیارد خسارت به بازار وارد شده، گفت: شخصی که کارشناس نیست چگونه می تواند اظهار نظر می کند که 20 میلیارد تومان خسارت وارد شده است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۱ - ۱۸:۳۰    
تبریزبیدار پبرو فیلم ارسالی شهروندان در خصوص قطع درختان در پارک صفا شهرک باغمیشه موضوع را از شهردار منطقه 5 پیگیری کرده است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۱ - ۱۸:۰۰   + ۴۰ سایت دیگر  
معاون اول رئیس جمهور در تماس تلفنی با استاندار آذربایجان شرقی، در جریان ابعاد مختلف حادثه آتش سوزی در بازار تاریخی تبریز و خسارات این حادثه قرار گرفت.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۱ - ۱۷:۰۰   + ۲۹ سایت دیگر  
طالبیان گفت: کالبد بازار تاریخی تبریز بر اثر آتش سوزی اخیر بیش از 20 میلیارد تومان خسارت دیده است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۱ - ۱۶:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیر ستاد دیه آذربایجان شرقی گفت: آذربایجان شرقی در رتبه سی ام در جرایم غیر عمد قرار دارد و بیشترین میزان آزادی را در زمینه تعداد آزادسازی زندانیان غیرعمد نسبت به تعداد زندانیان متلعق به استان ما است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۱ - ۱۵:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
امیر کیومرث حیدری در حاشیه سفر به استان حین بازدید از پادگان شهید برخورداری شهرستان عجب شیر گفت: هیچ دشمن نادانی جرات تعرض به میهن عزیز اسلامی را ندارد و اگر هم داشته باشد و بخواهد حماقت کند ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۱ - ۱۳:۰۱    
شما شهروندان می توانید جهت ترویج فرهنگ نیکوی افطاری ساده، تصاویر افطاری های ساده خود کنار خانواده را برای ما ارسال کنید تا سهمی در این فرهنگ سازی داشته باشد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۱ - ۱۳:۰۱   + ۱۴ سایت دیگر  
شهردار تبریز به اصناف سرای دو دری (ایکی قاپیلی) بازار تبریز وعده داد مغازه های خالی شهرداری به صورت موقت برای یک سال در اختیارشان قرار می گیرد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۱ - ۱۲:۰۱   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد استان آذربایجان شرقی گفت: برای 12 هزار نفر از ایتام طرح اکرام و محسنین در ماه رمضان حامی جذب خواهد شد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۱ - ۱۱:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
علیلو گفت: از نیرو های امنیتی و نظامی خواسته شده در مواجه با روزه خواری در مرحله اول رفتار ارشادی در پیش بگیرند و اگر مشکل جدی تر بود بر طبق قانون با آنان رفتار نمایند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۱ - ۱۱:۰۱   + ۱۰ سایت دیگر  
ساعی ضمن تاکید بر اینکه باید علت وقوع آتش سوزی بازار تبریز ریشه یابی شود، گفت: بنده همچنان پیگیر مشکلات مغازه ها و واحد های صنفی خسارت دیده در بازار خواهم بود.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۱ - ۱۰:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان هشترود از مصدوم شدن 4 نفر در اثر واژگونی یک سواری پژو روآ خبر داد
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۱ - ۱۰:۰۰    
چالش بین رانندگان و مسافرین همواره در مسیرهای مختلف وجود داشته و متاسفانه نظارت چندانی روی این موضوع نیز وجود ندارد ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۰ - ۱۶:۰۰    
مام جمعه تبریز در ادامه در واکنش به یک انتصاب در شهرداری تبریز بیان داشت: من در عزل و نصب ها هیچ گونه دخالتی ندارم.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۹ - ۱۴:۰۱   + ۱۹ سایت دیگر  
حجت الاسلام و المسلمین آل هاشم در پیامی از تلاش نیروهای حاضر در اطفاء حریق بازار تبریز تقدیر و تشکر کرد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۹ - ۱۲:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
کمیته داوران ضمن اعلام اسامی تیم های داوری بازی های هفته 29 لیگ برتر فوتبال ایران ، از تغییر داور دیدار تراکتورسازی و پارس جنوبی خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۹ - ۱۲:۰۱    
گویا انقلابی های دیروز این گفته امام راحل(ره) را فراموش کرده اند که در پیامی به مناسبت پذیرش قطعنامه 598 فرمودند پیامبر اسلام نیازی به مساجد اشرافی و مناره های تزئیناتی ندارد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۹ - ۱۰:۰۱    
مهدوی در خصوص مغازه هایی که در آتش سوزی بازار خسارت دیده اما فاقد بیمه بوده اند،گفت:برای مغازه های فاقد بیمه از نظر قانونی نمی توان کاری کرد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۹ - ۰۹:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری آذربایجان شرقی در گفتگو با تبریز بیدار به تشریح جزئیات آتش سوزی بازار تبریز و زلزله بامداد امروز در این شهر پرداخت.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۹ - ۰۹:۰۱   + ۹ سایت دیگر  
دیشب قسمتی از بازار تبریز که حدود یک دهه پیش به عنوان بزرگترین بازار سرپوشیده جهان به ثبت جهانی رسیده، در میان شعله های حریق سوخت.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۸ - ۱۵:۵۹   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان آرامستان های شهرداری تبریز از اختصاص بلوک ویژه برای اهداکنندگان عضو در وادی رحمت تبریز خبر داد
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۸ - ۱۴:۵۸    
سعیدی ضمن تاکید بر اینکه برجام حیات سیاسی دولت است ، گفت: تیم اقتصادی دولت قادر به تصمیم گیری نیست و نمی دانم دولت از اروپای بی خاصیت و بی اراده چه می خواهد.
مشاهده نتایج بیشتر...