شنبه ۲۱ تیرساعت ۰۸:۱۸Jul 2020 11

تبریز بیدار (tabrizebidar.ir)

 
تبریز بیدار 30 خرداد 1394 تبریز بیدار 1 فروردین 1396 تبریز بیدار 29 اسفند 1397 تبریز بیدار 29 اسفند 1398 تبریز بیدار 31 فروردین 1399 تبریز بیدار 31 اردیبهشت 1399 تبریز بیدار 31 خرداد 1399 تبریز بیدار 1 تیر 1399 تبریز بیدار 2 تیر 1399 تبریز بیدار 3 تیر 1399 تبریز بیدار 4 تیر 1399 تبریز بیدار 5 تیر 1399 تبریز بیدار 6 تیر 1399 تبریز بیدار 7 تیر 1399 تبریز بیدار 8 تیر 1399 تبریز بیدار 9 تیر 1399 تبریز بیدار 10 تیر 1399 تبریز بیدار 11 تیر 1399 تبریز بیدار 12 تیر 1399 تبریز بیدار 13 تیر 1399 تبریز بیدار 14 تیر 1399 تبریز بیدار 15 تیر 1399 تبریز بیدار 16 تیر 1399 تبریز بیدار 17 تیر 1399 تبریز بیدار 18 تیر 1399 تبریز بیدار 19 تیر 1399 تبریز بیدار 20 تیر 1399 تبریز بیدار 21 تیر 1399 
  ۷ ساعت پیش    
حجت الاسلام آل هاشم در برنامه تلویزیونی پیام جمعه بر ریشه یابی آتش سوزی جنگل های ارسباران و همچنین ضرورت توزیع عادلانه منابع آبی در تبریز تاکید کرد.
  ۸ ساعت پیش    
یوسف نوید قاری و مدرس جوان تبریز است که در آینده حرف ها برای گفتن دارد. از مردم گلایه دارد که قاریان قرآن را بخاطر گرفتن صله سرزنش می کنند.
  ۸ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
پرسپولیس به زحمت و با ضربه پنالتی مهدی ترابی موفق به کسب برتری مقابل ماشین سازی شد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۰ - ۱۴:۲۰   + ۲۴ سایت دیگر  
سازمان جهانی بهداشت رسماً پنجشنبه اعلام کرد ویروس کرونای جدید می تواند در اماکن سرپوشیده در هوا شناور شده و از فردی به فردی دیگر منتقل شود.
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۰ - ۱۴:۰۵   + ۲۰ سایت دیگر  
یک اپیدمیولوژیست گفت: بیماران مبتلا به کرونا نباید از ماسک های N95 استفاده کنند، زیرا این نوع ماسک باعث انتقال هوای آلوده به بیرون می شود.
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۰ - ۱۴:۰۵   + ۷ سایت دیگر  
طب سوزنی به طور موثری در درمان سردردهایی که ناشی از استرس و میگرن هستند، کاربرد فراوانی دارد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۰ - ۱۴:۰۵   + ۱۲ سایت دیگر  
هر روز که می گذرد محققان دلایل بیشتری برای اثبات تاثیر مثبت ویتامین D در حفظ سلامت بدن ارائه می دهند و مصرف آن را برای بدن ضروری می دانند.
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۰ - ۱۳:۵۰   + ۱۰ سایت دیگر  
خرید خودرو نیازمند مراقبت و نگهداری است و اگر هر چند وقت یک بار با صرف کردن کمی هزینه و وقت به آن رسیدگی کنیم، می توانیم مدت زمان بیشتری از خودرو خود استفاده کنیم.
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۰ - ۱۳:۵۰   + ۹ سایت دیگر  
مطالعه جدید نشان می دهد بیماری کووید 19 می تواند منجر به آسیب های مغزی نظیر هذیان و آسیب مغزی شود.
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۰ - ۱۳:۵۰   + ۹ سایت دیگر  
دانشمندان آمریکایی دریافتند که مصرف کنندگان داروهای سوء هاضمه نسبت به سایر افراد بیشتر در معرض ابتلا به کرونا قرار دارند.
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۰ - ۱۳:۳۵   + ۶ سایت دیگر  
کارشناسان استفاده از ضدعفونی کننده هایی با حداقل 60 درصد الکل را توصیه می کنند. بیشتر محصولات حاوی 60 تا 95 درصد الکل هستند اما تصور نکنید که درصدهای بالاتر موثرتر است.
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۰ - ۱۳:۳۵   + ۱۶ سایت دیگر  
سازمان بهداشت جهانی تأکید دارد که به هیچ عنوان از مواد شوینده و شیمیایی برای شست وشوی میوه ها و سبزی های تازه نباید استفاده کرد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۰ - ۱۳:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
شاید در مورد تمام خواص میوه های تابستانی ندانید اما در این مقاله به شما از خواص بسیار زیاد میوه های تابستانی می گوییم.
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۰ - ۱۳:۲۰   + ۹ سایت دیگر  
دانشکده بهداشت و موسسه ملی تحقیقات سلامت دانشگاه تهران به این پرسش پاسخ داده است که هنگام تماس دست آلوده با چشم ها چه اقداماتی برای جلوگیری از انتقال کرونا انجام دهیم؟
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۰ - ۱۳:۰۵   + ۹۹ سایت دیگر  
مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو با بیان این که نام محصول پروژه K132 به زودی تصویب و اعلام می شود گفت: طرح فروش مشارکت در تولید این خودرو برای تحویل در سال آینده، منافاتی با برنامه تولید امسال ندارد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۰ - ۱۳:۰۵   + ۴۵ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس با توضیح برخی جزئیات طرح ارائه سهام عدالت به سه گروه بزرگ جامانده از دریافت این سهام، گفت: دولت نباید منابع باقی مانده سهام عدالت را به عناوین دیگر دربارار سرمایه عرضه کند.
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۰ - ۰۱:۰۵    
روح الله متفکرآزاد در گفتگویی پاسخگوی سوالات خبرنگار تبریزبیدار پیرامون ماشین سازی، آب تبریز و پرونده شهرداری شد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۲۲:۵۰   + ۱۴ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان شرقی از مهار آتش سوزی در مراتع منطقه قره تیکان لو شهرستان خداآفرین با تلاش گروه های امداد و یگان های حفاظت مستقر در منطقه خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۲۱:۵۰    
دیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه از برگزاری مناقصه جدید برای قرارداد با شرکت تامین نیرو جهت ساماندهی کارگران ایستگاه ها خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۲۱:۳۵    
تیم فوتبال ماشین سازی تبریز از ساعت 20:15 در ورزشگاه شهید سردار سلیمانی به مصاف تیم پرسپولیس تهران خواهد رفت.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۲۱:۱۵   + ۲۲ سایت دیگر  
سعید جلیلی با اشاره به فریادت فساد ستیزی در واگذاری ماشین سازی تبریز به فرد نااهل خطاب به اهالی سینما گفت: شما می توانید این مشکلات را با زبان هنر در قالب فیلم سینمایی و مستند، به تصویر بکشید.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۲۰:۴۵   + ۱۷ سایت دیگر  
مدیرعامل گروه ماشین سازی تبریز گفت: با پیشنهاد وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و تصویب هیات محترم دولت گروه ماشین سازی تبریز تحت مالکیت وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی قرار گرفت.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۲۰:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز با بیان اینکه دیروز 59 درصد موارد مثبت ابتلا به کرونا در استان داشتیم، گفت: این آمار تا کنون بی سابقه بوده است.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۲۰:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
جلسه ویدئوکنفرانسی رئیس دستگاه قضا با رئیس کل دادگستری استان آذربایجان شرقی برگزار شد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۱۲:۱۵   + ۶۶ سایت دیگر  
فرمانده کل سپاه پاسداران گفت: کلید موفقیت کشور در مواجهه منطقی و موفق با شیوع بیماری کرونا این است که درجه حساسیت دستگاه ها، نهادها و مردم کاهش پیدا نکند.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۱۲:۰۰   + ۱۵ سایت دیگر  
با حکم مقام معظم رهبری، آیت الله لطف الله دژکام به طور موقت به عنوان تولیت آستان مقدس حضرت احمد بن موسی(ع) منصوب شد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۱۲:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
رده بندی جدید تیم های ملی فوتسال از سوی سایت معتبر فوتسال رنکینگ اعلام شد که تیم ملی ایران همچنان مانند ماه های گذشته در رتبه اول آسیا قرار دارد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۱۱:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل فرودگاه های آذربایجان شرقی از رشد بیش از 50 درصدی آمار پرواز و مسافر فرودگاه تبریز در خرداد ماه سالجاری خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۱۱:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
مدیر جهادکشاورزی شهرستان تبریز از قلع و قمع 25 مورد از ساخت و سازهای غیرمجاز در اراضی کشاورزی روستای اسپیران از توابع شهرستان تبریز خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۱۱:۴۵   + ۱۰ سایت دیگر  
طبق آخرین امار جهانی تاکنون 12 میلیون و 170 هزار نفر به بیماری کرونا مبتلا شده اند؛ کشور آمریکا در 24 ساعت گذشته با افزایش 61 هزار بیمار جدید به مجموع 3 میلیون و 158 هزار مبتلا رسید.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۱۱:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
مدیر عامل سازمان آرامستان های شهرداری تبریز گفت: با توجه به افزایش مبتلایان به کووید19محدودیت های حضور در وادی رحمت تبریز ازسر گرفته شده و مراسم تدفین باید با تعداد محدودی انجام گیرد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۱۱:۱۵   + ۱۸ سایت دیگر  
مدیرعامل صندوق حمایت از صنایع پیشرفته کشور گفت: 240 میلیارد ریال تسهیلات بانکی به صنایع پیشرفته فعال در حوزه کووید19 در کشور پرداخت شده است.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۱۱:۰۰   + ۹ سایت دیگر  
قائم مقام کمیته امداد استان آذربایجان شرقی به تشریح عملکرد حوزه اشتغال این نهاد در سه ماهه نخست سالجاری پرداخت.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۲۳:۳۰   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرکل تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی از تداوم برگزاری نمازهای جماعت با رعایت پروتکل های بهداشتی در مساجد استان خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۲۰:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
سیدجمال الدین اسدآبادی، شعار بازگشت به قرآن را به مثابه کتاب آسمانی همه مسلمانان مطرح کرد و همینطور ایده اتحاد و وحدت جهان اسلام را ارائه کرد که استاد خسروشاهی نیز شدیداً به این دو اعتقاد داشت و مهم ...
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۲۰:۱۵    
از شهر زیر زمینی در محله والمان تا تونل های کشف شده شنب غازان و آثار کشف شده مقبره الشعرا همگی حکایت از برگ برگ های تاریخ تبریز در زیر خاک دارد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۹:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
ستاره دهه هفتاد تراکتوری ها و چپ پای دوست داشتنی استقلالی ها که سابقه حضور در جام جهانی را دارد احتمالا بعنوان مربی به جمع سرخ پوشان تبریزی بپیوندد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۵:۱۵   + ۵۳ سایت دیگر  
صاحبان مشاغل بیشتر آسیب دیده از کرونا تا 25 تیرماه جاری فرصت دارند که برای دریافت تسهیلات حمایتی دولت ثبت نام کنند.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۵:۱۵   + ۵۵ سایت دیگر  
سازمان هدفمندسازی یارانه ها اعلام کرد: پنجشنبه شب یارانه نقدی تیرماه به حساب سرپرستان خانوار واریز می شود.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۵:۱۵   + ۱۳۷ سایت دیگر  
معاون آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش با اشاره به شرایط سال تحصیلی آینده اظهار کرد: تصمیم گیری نحوه فعالیت مدارس در مناطق زرد با شورای مدارس و در چارچوب ضوابط اعلام شده از سوی آموزش وپرورش خواهد ...
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۵:۱۵   + ۴۳ سایت دیگر  
عضو کمیته کشوری کرونا، افزایش آمار ابتلا و فوتی های کرونا را نتیجه مسافرت های بی دلیل مردم در ماه گذشته دانست.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۵:۱۵   + ۲۳ سایت دیگر  
شاید برای شما هم پیش آمده است که می خواستید در شب ناخن بگیرید، ولی بزرگترها مانع اینکار شده اند و گفته اند که در شب ناخن نگیرید. اما واقعا چرا نباید در شب ناخن گرفت؟
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۴:۲۱   + ۶ سایت دیگر  
صومی طی هشداری گفت: پیش بینی می کنیم که در دو هفته آینده، یک وضعیت غیرعادی را تجربه کنیم که بدترین وضعیت از ابتدای شیوع بیماری کرونا خواهد بود.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۴:۲۱    
مارال نقطه عطف بازیگری خانم زکیه کریمی بود. او می گوید: به هنرمندان بها دهیم.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۲:۰۲   + ۷ سایت دیگر  
تراکتوری ها در بلاتکلیفی به سر می برند. آن ها خود را مهیای سفر به تهران و بازی با استقلال می کردند که ناگهان وضعیت به طور کلی تغییر کرده و حالا تراکتوری ها کاملاً بلاتکلیف هستند.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۱:۴۷    
سرمربی تیم فوتسال مس سونگون ورزقان نسبت به محرومیت یکساله خود واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۰:۰۲    
همزمان با اعمال محدودیت های جدید کرونایی در تبریز و ممنوعیت برگزاری هر گونه همایش و مراسم اجتماعی و فرهنگی، این شهر میزبان یک رویداد استار آپی با حضور 19 تیم است.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۰۰:۴۷   + ۳۷ سایت دیگر  
اعلام آرای کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال در خصوص دیدار فینال لیگ برتر فوتسال کشور اعلام شد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۲۱:۰۲    
احسان حاجی صفی ،معروف به حاج صفی ،بارها در بازی های باشگاهی و ملی هنر خود در به ثمر رساندن گل های از راه دور را به نمایش گذاشته و می گذارد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۲۰:۴۷    
آب مایه حیات است اما این روزها عده ای در شهر تبریز رگ حیاتشان قطع شده است.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۳:۳۲   + ۶ سایت دیگر  
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی تبریز از اختصاص 1200 تخت به بیماران کرونایی در بیمارستان های آذربایجان شرقی خبر داد و گفت: هم اکنون نزدیک به 760 نفر در بیمارستان های استان بستری هستند.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۲:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
بر اساس تصمیم معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل آذربایجان شرقی، کمیته پیشگیری از خودکشی در تمام شهرستان های 21 گانه این استان تشکیل می شود.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۰:۴۷   + ۳۱ سایت دیگر  
استاندارد خواب مفید برای بزرگسالان هشت ساعت است. تحقیقات بنیاد ملی خواب نشان داده است که برای بزرگسالان بین 18 تا 64 سال، خواب هفت الی 9 ساعت طبیعی است.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۰:۴۷   + ۶۳ سایت دیگر  
آلبالو سرشار از آنتی اکسیدان های طبیعی مانند کورستین می باشد که خاصیت ضد سرطانی دارد و همچنین آلبالو نشانه های موجود در بیماری های التهابی مانند آرتریت و نقرس را کاهش می دهد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۰:۳۲   + ۸ سایت دیگر  
فقط اینکه چه می خورید مهم نیست، مسئله زمان خوردن شماست.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۲۳:۰۲    
مدیر عامل شرکت آب منطقه ای آذربایجان شرقی گفت: اگر انتقال آب ارس به تبریز طی سال های آینده انجام نشود آب شرب تبریز با مشکل مواجه خواهد شد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۲۲:۱۷   + ۳۳ سایت دیگر  
فرمانده مرزبانی نیروی انتظامی و فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بر تقویت مرزها و تعامل سازنده بین دو نیرو تأکید کردند.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۲۲:۰۲   + ۱۶۰ سایت دیگر  
حضرت آیت الله خامنه ای تأکید کردند: جمهوری اسلامی همچون گذشته از هیچ کوششی برای حمایت از مردم مظلوم فلسطین و استیفای حقوق آنان و همچنین دفع شر رژیم جعلی و غاصب صهیونیستی دریغ نخواهد کرد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۲۲:۰۲   + ۳۱ سایت دیگر  
یک متخصص گوش، حلق و بینی گفت: تاکنون شواهدی مبنی بر انتقال کرونا از طریق گوش وجود ندارد اما از نظر تئوری، احتمال انتقال ویروس از طریق گوش در بیماران دارای بیماری مزمن گوش میانی وجود دارد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۲۱:۴۷    
پروژه میدان آذربایجان تبریز طرحی عظیم که امروز در به در دنبال مقصر بلاتکلیف رها شده است.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۲۱:۳۲   + ۱۶ سایت دیگر  
مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان آذربایجان شرقی از آغاز ثبت نام کودکان و نوجوانان در کارگاه های فرهنگی هنری آنلاین خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۱۳:۴۷    
مدیرکل دفتر امور روستایی استانداری آذربایجان شرقی گفت: الحاق روستاهای اطراف تبریز به دلیل مشکل هماهنگی بین شورای عالی شهرسازی و معماری و وزارت کشور صورت گرفته است.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۱۱:۴۷    
با جولان و رقص تند ویروس کرونا مدتی است که آذربایجان شرقی درشمار مناطق با وضع قرمز قرار دارد و در این راستا هم بعضا تدابیری اندیشیده می شود اما مثمر ثمر نیست.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۰۹:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر استان در نامه ای خطاب به مدیرعامل آب و فاضلاب آذربایجان شرقی خواستار جلوگیری از قطعی آب محلات تبریز و درصورت ضرورت قطع ...
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۲۳:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
سبزقبایان تبریز در دیداری نزدیک مقابل ماشین سازی مقابل نفت مسجد سلیمان شکست خوردند.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۲۳:۴۷    
رییس دانشگاه علوم پزشکی تبریز در گفتگوی خبری به تشریح علت اجباری شدن ماسک زدن در اماکن عمومی پرداخت.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۲۲:۱۷   + ۱۹ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه مجلس گفت: قطعا مجلس منتظر نخواهد ماند که دولت از خواب بیدار شود و تحرک ایجاد کند.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۲۰:۳۲    
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان با تکذیب کاهش حق آبه تبریز از زرینه رود گفت: علت قطعی های مکرر آب در محلات تبریز مصرف بیش از حد آب توسط شهروندان است.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۱۳:۴۷   + ۲۹ سایت دیگر  
وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی در نامه های جداگانه به استاندار آذربایجان شرقی مراتب ثبت 23 اثر فرهنگی تاریخی ابلاغ کرد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۱۳:۰۲    
جلسه شورای شهر تبریز صبح امروز به ریاست شهرام دبیری در عمارت قدیمی شهرداری تبریز برگزار شد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۱۲:۴۷    
پژو پارس را می توان ایرانی شده پژو 405 دانست. ایران خودرو فیس لیفت پژو 405 را ابتدا با نام پژو سفیر معرفی کرد ...
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۱۱:۱۷    
از همان ابتدای بازی ترکیب و نوع چیدمان بازیکنان از سوی کادر فنی تیم مشخص می کرد که تراکتور برنامه و تاکتیک معینی برای این بازی دارد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۰۹:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
آبی که عینالی را این گونه سبز کرده، از کیلومترها دورتر، با لوله گذاری طولانی و پمپ های قوی، به بالای ارتفاع 2000 متری می رسد ...
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۰۹:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
برای شما 10 مدل از بهترین کولر گازی های بازار را با ویژگی و امکانات آن ها درج کردیم.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۰۱:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
تیم فوتبال تراکتور تبریز در هفته بیست و سوم لیگ برتر فوتبال کشور مقابل مهمان خود صنعت نفت آبادان به برتری 2 بر صفر رسید.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۲۲:۳۲    
شاگردان ساکت الهامی با دو شوت دیدنی احسان حاج صفی مقابل صنعت نفت آبادان به برتری دست یافتند.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۱۶:۴۷   + ۳۷ سایت دیگر  
سردرد می تواند به برخی شرایط پزشکی اضطراری اشاره داشته باشد. اما این به طور معمول تنها علامتی نیست که فرد تجربه می کند.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۱۶:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
خیلی از علائمی که هر روز با آن سر و کار داریم، از مشکل خونی ما ناشی می شود. مدام سرما می خوریم و بی علت خسته ایم. علائمی که نشان می دهند ممکن است ما مشکل خونی داشته باشیم را بشناسیم.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۱۶:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
دبیر انجمن تغذیه البرز گفت: زردآلو باتوجه به خاصیت ملینی برای درمان یبوست مفید است.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۱۶:۳۲   + ۲۰ سایت دیگر  
معاون درمان وزیر بهداشت گفت: هنوز موج اول شیوع ویروس کرونا را در کشور پشت سر نگذاشته ایم تا به موج دوم هم برسیم.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۱۶:۳۲    
بازی امشب تراکتور مقابل نفت آبادان برای بقا در کورس بسیار حیاتی است و تیم نخست تبریز باید برنده بازی شود تا از کورس بالانشینی و حتی قهرمانی روی کاغذ بیشتر فاصله نگیرد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۱۶:۱۷   + ۲۳ سایت دیگر  
معاون سازمان تبلیغات اسلامی با بیان تدابیر جلوگیری از تعطیلی هیئات مذهبی در شرایط کرونایی گفت: ما تلاش داریم تا امسال هیأت های خانگی و مجازی را جدی گرفته و اگر در شهری وضعیت سفید بود ...
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۱۶:۰۲   + ۱۲ سایت دیگر  
یک متخصص ریه به بیان نکاتی در خصوص عوارض ریوی ناشی از ابتلا به بیماری کرونا پرداخت.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۱۶:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
در واکنش به گزارش تبریزبیدار، ترمیم سنگ مزارهای فرسوده و آسیب دیده در فاز 2 گلزار شهدای وادی رحمت تبریز در دستور کار قرار گرفت.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۱۴:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
راستگو در گفتگو با تبریزبیدار از اعمال محدودیت های جدید در 7 شهرستان استان از جمله تبریز خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۱۳:۴۷   + ۱۸ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان شرقی در ارتباط تصویری با جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا به ریاست رئیس جمهور، با ارائه گزارشی از آخرین وضعیت بیماری کرونا در استان ...
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۱۱:۴۷    
با ایفای نقش شهریار، گویی نقش پدر خودم را بازی کردم. من از تهران برای بازی در نقش شهریار به تبریز رفته بودم و برخی از بازیگران هم آذری بودند.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۱۰:۳۲    
مدیر کل اوقاف و امور خیریه آذربایجان شرقی از ترمیم و ساماندهی مزار مفاخر تبریز در پارک مفاخر خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۰۰:۰۲    
سینا طباخی می گوید: در جامعه مزیت و ارزشی برای جامعه قرآنی وجود ندارد. برای استان رتبه کسب کردم اما متاسفانه دیدم از طرف هیچکدام از مسولان بازخوردی نداشت و کاملا گمنامانه به فراموشی سپرده شد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۳ - ۲۲:۴۷    
احد عباسی گفت:این جام را تقدیم می کنیم به تک تک مدافعان سلامتی که جانشان را دادند تا ما سلامت بمانیم.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۳ - ۱۵:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام آل هاشم گفت: اصلا شایسته نیست مزار باقرخان، حاج رضا طوبی، آیت الله شهیدی و نخجوانی ها به این شکل بماند.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۲ - ۲۲:۳۲    
آیا معاون وزیر از تصمیمات مطلع نیست یا اینکه استاندار آذربایجان شرقی آگاهی یا اجازه برای مدیریت سلامت مردم ندارد؟
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۲ - ۲۲:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
مسعود شجاعی کاپیتان تیم تراکتور، در بازی شنبه هفته آینده تیمش می تواندبازی بکند.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۲ - ۲۰:۱۷    
دادستان مرکز استان در گفتگو با تبریزبیدار از پلمپ باغی در روستای هروی به دلیل عدم رعایت پروتکل های بهداشتی خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۲ - ۱۳:۰۲   + ۸ سایت دیگر  
مدیرعامل پتروشیمی تبریز با اشاره به اتصال خط لوله اتیلن غرب به این مجتمع گفت: 18تن پلی اتیلن در ساعت در واحد تولید می شود.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۲ - ۱۳:۰۲    
رضا مهاجری بعد از وقفه یک ساله از حضور در تبریز، مجددا بعنوان سرمربی ماشین سازی تبریز انتخاب شد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۲ - ۱۳:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان تبریز از توقیف یک دستگاه کامیون لجن کش حامل پساب صنعتی خام در حوالی پایین دست چرم شهر و رودخانه آجی چای تبریز خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۲ - ۱۲:۴۷    
روزنامه اصلاح طلب امین، چاپ تبریز در سرمقاله خود به قلم وحید خدادای به انتقاد از نامه موسوی خوئینی ها به رهبر انقلاب پرداخت.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۲ - ۱۲:۴۷   + ۶ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت عمران شهر جدید سهند گفت: امسال 99 پروژه فرهنگی، اجتماعی و ورزشی در شهر جدید سهند اجرا می شود که ساخت مسجد امام رضا(ع) یکی از این پروژه ها است.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۲ - ۱۲:۳۲   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد آذربایجان شرقی از پرداخت بیش از 52 میلیارد تومان کمک معیشت ماهیانه به مددجویان تحت حمایت در بهار سال 99 خبر داد.
مشاهده نتایج بیشتر...