یکشنبه ۰۶ خردادساعت ۲۰:۴۱May 2018 27
 

تبریز بیدار (tabrizebidar.ir)

  ۳ ساعت پیش    
بابایی اقدم با بیان اینکه شهرداری پیمانکاران را بدعادت کرده است، گفت: بدهی پیمانکاران قبل از پایان کار پرداخت می شود! از شهرداری درخواست می کنم در صورت عدم تمکین، به قرارداد پیمانکاران پایان دهد
  ۴ ساعت پیش    
عضو فراکسیون زنان مجلس گفت: آذربایجان شرقی رتبه دوم کودک همسری در ازدواج کودکان 10 تا 15 ساله را دارد.
  ۴ ساعت پیش    
نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو گفت: یک هفته قبل از ماه مبارک رمضان عضو سابق شورای شهر همراه با نایب رئیس مجلس در ناهارخوری نشسته بود.
  ۴ ساعت پیش    
رحیم بدری رئیس دانشگاه فرهنگیان آذربایجان شرقی از مسئولیت خود استعفا داده و گفته می شود صرفناز باقری جایگزین وی می شود.
  ۴ ساعت پیش    
ساعی در مورد اعمال نفوذ برخی صاحبان قدرت در روند اجرای احکام قضایی اظهار داشت: به هر حال این یک امر مذموم است و باید با آن برخود شود و نباید اجازه داده شود که اشخاصی در روند اجرای عدالت دخالت کنند.
  ۵ ساعت پیش    
هفته گذشته بحث بر سر فروش تراکتورسازی بالا گرفت و سر انجام زنوزی توانست پیروز مزایده باشد و حالا باید او را ثروتمند ترین مدیر ورزشی کشور دانست که سرمایه بسیار بزرگی دارد.
  ۶ ساعت پیش    
سخنگوی اورژانس آذربایجان شرقی گفت: برق گرفتگی، به زندگی زنی میانسال از اهالی یکی از روستا های اهر پایان داد.
  ۶ ساعت پیش    
سرپرست حوزه هنری استان آذربایجان شرقی از برگزاری پنجمین نشست تخصصی در زمینه آواز در موسیقی با عنوان آیین آواز خبر داد.
  ۶ ساعت پیش    
بازار کفش تبریز با پیشینه ای از شهرت جهانی که طی سال های اخیر با بیماری رکود مواجه شده است.
  ۶ ساعت پیش    
فرماندار تبریز گفت: در صورت زمان بر بودن تعمیرات و لزوم اجاره و اسکان موقت خانه های آسیب دیده در حادثه ترکیدگی لوله آب منطقه منجم ...
  ۷ ساعت پیش    
امام جمعه تبریز در پایان با اشاره به عهد شکنی آمریکا در برجام گفت: دولتمردان ما علی رغم تجربه تلخِ برجام، بدنبال برجام بدون آمریکا بوده و به اروپایی ها امیدوارند ...
  ۷ ساعت پیش    
بعد از بروز اتفاق تلخ در شورا و شهرداری تبریز، از نمایندگان تبریز در مجلس شورای اسلامی نیز انتظار پیگیری جدی این پرونده بود ...
  ۷ ساعت پیش    
ضیا الله اعزازی رئیس مجمع نمایندگان آذربایجان شرقی در گفتگو با خبرنگار این پایگاه خبری در خصوص پرونده فساد شورای شهر و شهرداری تبریز اظهار داشت ...
  ۷ ساعت پیش    
در شرایطی که مسئولین کشوری و استانی روی ثبات قیمت ها در بازار تاکید دارند، شما بنویسد نظرتان در این رابطه چیست؟
  ۸ ساعت پیش    
معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان شرقی گفت: سی امین جشنواره تئاتر آذربایجان شرقی توسط انجمن هنر های نمایشی با همکاری این اداره کل برگزار می شود.
  ۸ ساعت پیش    
بعد از بررسی های صورت گرفته مالکیت تیم تراکتورسازی به محمدرضا زنوزی واگذار گردید تا از فردا تیم تراکتورسازی رسما توسط بخش خصوصی اداره گردد.
  ۸ ساعت پیش    
دبیر ستاد اجرایی و برنامه ریزی تبریز 2018 ضمن تاکید بر لزوم تغییر نگرش تک بعدی برخی مدیران به مقوله تبریز 2018، خواستار پرهیز از اظهار نظرهای شتابزده در خصوص اقدامات صورت گرفته برای تبریز 2018 شد.
  ۸ ساعت پیش    
مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری تبریز واگذاری امتیاز تیم فوتبال شهرداری به کرمانشاه را تکذیب کرد و گفت: شهردار و شورای شهر تبریز تصمیم گیرنده اصلی هستند.
  ۸ ساعت پیش    
نماینده مردم تبریز گفت: امام راحل با تکیه بر همین روحیه ایمان مردم قیام کرد و اتفاقا پیام ما به رهبران جمهوری آذربایجان که بر اساس روحیه دینی ا مردم جمهوری آذربایجان واقتدا به امام حسین (ع) می توانند ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۵ - ۱۷:۳۵    
در حالی که مسئولین ارشد استان از نبود کمبود و گرانی در کالاهای اساسی خبر می دهند که گرانی و رکود در بازار غوغا می کند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۵ - ۱۷:۰۵    
دومین پیوند قلب در شمال غرب کشورتوسط جراح متخصص و تیم پیوند مرکز آموزشی- درمانی شهید مدنی تبریز از یک فرد دچار مرگ مغزی به بیمار نارسایی قلبی با موفقیت انجام شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۵ - ۱۶:۵۰    
با پیشرفت علم هر چند هیچ گاه روشی برای تبدیل به مس به طلا کشف نشد اما راه های کشف روز افزون طلای حقیقی یعنی علم هموار گشت ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۵ - ۱۶:۳۵    
مالک جدید کارخانه ماشین سازی تبریز در تازه ترین اقدام خود با حذف شرکت های پیمانکاری، تمامی کارگران این شرکت ها به استخدام قراردادی شرکت ماشین سازی تبریز درآورد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۵ - ۱۵:۳۵    
خدابخش گفت: در جلسه قبلی شورای آموزش و پرورش مدیرکل وقت شهر جدید سهند قول داد که ساخت دو مدرسه تمام شود و حالا می گویند جاده تمام نشده ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۵ - ۱۴:۵۱    
قائم مقام شهردار تبریز توضیحاتی در خصوص بکارگیری خودروهای استیجاری شهرداری تبریز در سال 97 ارائه داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۵ - ۱۳:۵۱    
مدیر روابط عمومی مرکز آموشی درمانی بیمارستان امام رضا (ع) تبریز گفت: اعضای بدن مرد 23 ساله در تبریز جان 4 بیمار نیازمند را نجات داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۵ - ۱۳:۵۱    
مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی مشخص شدن نتیجه مزایده باشگاه تراکتورسازی تبریز خواستار شد و گفت: با توجه با اینکه رقابت های لیگ برتر فوتبال دهم خرداد ماه جاری قرعه کشی می شود مشخص شدن هرچه سریع ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۵ - ۱۳:۵۱    
- مدیر بورس منطقه ای آذربایجان شرقی گفت: داد و ستد سهام در تالار بورس تبریز در اردیبهشت ماه امسال نسبت به فروردین ماه سال جاری 95 درصد رشد نشان می دهد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۵ - ۱۳:۲۱    
هاشمی گفت: امام جمعه تبریز مسئول حوزه هنر نیست تا ما از وی انتظار تغییر در وضعیت مان را داشته باشیم اما با حمایت هایش به جامعه هنری دلگرمی داده است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۵ - ۱۳:۰۶    
مدیرکل اداره استاندارد آذربایجان شرقی با بیان اینکه 604 دستگاه شهربازی های استان مورد بازرسی قرار گرفته است، گفت: دستگاه های مستهلک شهرهای بزرگ در شهرهای کوچک استفاده نمی شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۵ - ۱۲:۵۱    
حجت الاسلام میرزا محمدی تصریح کرد: اگر در جامعه قرآن و معنویت فراموش شود، به همان بلایی دچار می شود که 50 سال بعد از پیامبر دچار شد، جامعه اسلامی به جامعه یزیدی تبدیل می شود
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۵ - ۱۲:۳۶    
کبد چرب به علت تغییر در شیوه زندگی، تحرک و تغذیه رو به افزایش است. کبد چرب غیر الکلی بیماری خاموشی است که در بسیاری از موارد در مراحل ابتدایی علائم خاصی ندارد اما وجود آن نشان دهنده وجود یک نقص ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۵ - ۱۲:۳۶    
آدم ها در دنیای مجازی، حرف دلشان را با لایک می زنند و این قلب های مجازی، جسارتی به آدم می دهد که در دنیای واقعی همیشه به دنبال آن هست، انسان ها از دریچه ی یک پنجره ی مجازی دایره ای شکل ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۵ - ۱۲:۰۶    
زمان پاسخگویی اعضای شورا به عملکردشان در مقابل مردم فرارسیده است و شهر تبریز بایستی نفسی تازه کند و وعده ها تبدیل به گارگاه بزرگ عمرانی شود و شهروندان عملا شاهد تغییر و آبادانی شهر باشند نه در حرف!
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۵ - ۱۱:۳۶    
علیرضا اصغری ابراز داشت: جمع آوری سطل های تفکیک زباله توسط نیروهای مدیریت خدمات شهری صورت گرفته و به زودی با ساماندهی این باکس ها اقدام به نصب مجدد آنها در محلات مختلف خواهیم کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۵ - ۱۱:۳۶    
رفتم داخل حرم و چند ساعت بعد دوباره آمدم نمایشگاه کتاب. اما هرچقدر نگاه کردم، کتابها را ندیدم! قفسه ها را زیرورو کردم ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۵ - ۱۱:۲۱    
یکی از طراحان طرح تحقیق و تفحص از تیم های دولتی از اضافه شدن تیم تراکتورسازی به این طرح خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۵ - ۱۱:۲۱    
عضو شورای شهر تبریز، گفت: در تبریز 2018 میراث فرهنگی نقش اصلی را داشته ولی برخلاف این موضوع همه فکر می کنند که شهرداری موظف در این امر است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۵ - ۱۱:۰۶    
ناصر ملک مطیعی بازیگر پیشکسوت سینمای ایران درگذشت.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۵ - ۱۰:۵۱    
بازیکن تیم تراکتورسازی در دهه 70 معتقد است که واسیلی گوجا فوتبال تبریز را متحول کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۴ - ۱۹:۲۱    
پسری دو هفته قبل خانواده خود را در کلیبر به دلیل اختلافات خانوادگی و ارث و میراث مقابل یکی از ادارات کلیبر سوزاند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۴ - ۱۹:۰۶    
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس با بیان اینکه زنان بسیاری از محصولات صنایع دستی را زنده نگه داشته اند، این امر را "بازی دو سر برد" توصیف کرد زیرا هم به اشتغال زنان کمک می کند و هم صادرات آن برای کشور ارزآوری ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۴ - ۱۸:۵۱    
دبیر علمی دومین جشنواره رسانه ای ابوذر آذربایجان شرقی، آیین نامه دومین جشنواره رسانه ای ابوذر استان را تشریح کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۴ - ۱۸:۵۱    
فرمانده سپاه عاشورا بیان داشت: تبریز شهری است که برای آزادسازی خرمشهر مردان بزرگی را برای دفاع از مجد و عظمت اسلامی اعزام کرد و جوانان و رزمندگان این خطه در مرزها حماسه آفریدند و آنجا را برای دشمن ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۴ - ۱۸:۵۱    
سرباز شهید "حامد محمدی" متولد 14 تیرماه سال 1378 طی درگیری در هنگ مرزی سردشت در یکم خرداد ماه به مقام رفیع شهادت نائل آمد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۴ - ۱۸:۲۱    
امام جمعه تبریز با تاکید بر اینکه اهدای عضو نیز بسیار مهم است، گفت: انفاق فقط به مال نیست بلکه از طریق اهدای عضو نیز می توان انفاق کرد،
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۱۷:۰۵    
استاندار آذربایجان شرقی گفت: بر اساس وعده پیمانکار، اتوبان تبریز-سهند تا پایان سال زیر بار ترافیک می رود ولی اتمام آن برای سال آینده هفته دولت موکول شده که به صورت رسمی به بهره برداری می رسد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۱۶:۲۰    
نماینده اسبق مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی بارزترین ویژگی امام جمعه تبریز را در طول یک سال اخیر مردمی بودن او و تعقیب انتظارات آذربایجانی ها عنوان کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۱۶:۰۵    
انگشتر تبریز با وجود ظرافت ها و زیبایی ها که داراست مهجور مانده است. عکس های تبریزبیدار از بازار انگشتر فروشی در تبریز را مشاهده می کنید.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۱۵:۳۵    
بانویی از سرزمین زیبایی ها به ایران آمده و گرچه کشورش فرانسه به داشتن ادبیات عاشقانه مشهور است اما فرهنگ، ادبیات و معماری کهن این سرزمین وی را شیفته خود کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۱۵:۲۰    
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان شرقی از صدور مجوز موزه خودروهای کلاسیک به عنوان دومین موزه خصوصی در تبریز خبر داد .
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۱۵:۲۰    
یکی از هنر های قدیمی که می توانسته بیش از این شناخته شود صنعت انگشتر سازی تبریز است که هنرمندان گمنام زیادی دارد ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۱۵:۰۵    
جهانگیری اظهار داشت: مالک جدید ماشین سازی تبریز تنها دو روز بعد از خریداری این مجموعه حق و حقوق بازنشستگان را پرداخت کرده و بعد از ماه ها کارگران این مجموعه حقوق خود را به موقع دریافت کرده اند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۱۳:۳۵    
مدیر انتشارات شمع و مه از ترجمه کتاب هیاهو بر سر هیچ اثر محمد علی موحد به زبان فرانسه خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۱۳:۲۰    
نماینده تبریز در مجلس خواستار آن شد که دستگاه دیپلماسی با رایزنی های فرهنگی در کشورهای دیگر به تبلیغ و معرفی تبریز 2018 به عنوان پایتخت گردشگری ایران و منطقه کمک کند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۱۳:۲۰    
طرح از پروانه ایزدخواست
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۱۳:۰۵    
ستاد ناطق در شهر ما شب ها به دسته های عزادار شیر می داد و در مقابل ستاد خاتمی هوشمندانه پوستر و کارت انتخاباتی خود را عموما در شهرهای کوچک استفاده از فرازهای اصلی زیارت عاشورا و شعار سلام علی آل ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۱۲:۲۰    
نماینده مردم تبریز معقتد است حجم مراودات اروپا با آمریکا یکی از عواملی است که اروپا ادامه همکاری با آمریکا را به ایران ترجیح می دهد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۱۲:۲۰    
رعایت حجاب می تواند سدی در برابر مزاحمت های خیابانی به شمار رود ولی اطلاع رسانی صحیح نیز عامل مهمی است که مورد غفلت واقع شده است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۱۲:۰۵    
حسین رواسی رئیس اتحادیه طباخان کله، پاچه و سیرابی درباره بازار کله و پاچه در ماه رمضان اظهار کرد: کله و پاچه غذای سالم و پرانرژی محسوب می شود که علاوه بر روزهای عادی سال در ماه رمضان نیز با استقبال ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۱۲:۰۵    
هنوز هم سخت می شود گدایی سر گذر های تبریز پیدا کرد؛ سال هاست که به این جا می گویند شهر بی گدا، به عکس دیگر شهر های شلوغ مثل تهران و مشهد یا سیستان وبلوچستان.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۱۱:۵۰    
شهردار تبریز گفت: اینکه زمانی نیمی از اعضای تیم ملی فوتبال کشورمان از خطه آذربایجان و تبریز بود و الان با آن سابقه طولانی فوتبال در تبریز حتی یک فوتبالیست در تیم ملی نداریم جای سرافکندگی دارد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۱۱:۲۰    
وزارت راه و شهرسازی اعلام کرد که در عوارض آزادراه های مشارکتی در سال جاری به طور میانگین 20 درصد افزایش درآمد پیش بینی کرده است
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۱۱:۲۰    
رئیس کمیسیون محیط زیست شورای شهر تبریز خاطر نشان ساخت: صاحب ملک جدید زمین ورزشی نه تنها قول تخریب نشدن درختان را داده بلکه از برنامه اش برای افزایش درختان محوطه این مجموعه ورزشی خبرداد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۱۰:۵۰    
صومی گفت: متاسفانه در استان ما فرهنگ اهداء عضو به صورت کامل جاری نشده و در این زمینه آذربایجان شرقی از استان های همجوار عقب مانده است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۱۰:۳۵    
نماینده ولی فقیه در استان اهمیت فعالیت قشر مذهبی را در تمامی عرصه ها و بویژه عرصه های فرهنگی و هنری بسیار مهم و ضروری دانست و فرمود : حرکت های برخواسته از بطن مردم ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۱۰:۲۰    
سرپرست باشگاه تراکتورسازی با اعلام واگذاری صددرصد سهام این باشگاه به محمدرضا زنوزی خبر آناج را تایید کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۱ - ۱۲:۰۳    
روز گذشته معاون عمرانی استاندار در جلسه مدیریت بحران استان با انتقاد از آبگرفتگی معابر در پی باران های شدید عملکرد شهرداری و به خصوص معاونت خدمات شهری را به باد انتقاد گرفت و از وضعیت نامناسب کانال ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۱ - ۱۲:۰۳    
یک منبع آگاه در هیأت فوتبال استان در گفتگو با تبریزبیدار خبرداد که متقضایان خرید تراکتور بیش از یک تیم هستند و توافق مسئولان باشگاه با زنوزی که پیش از این هم به عنوان محتمل ترین گزینه خرید باشگاه ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۱ - ۱۱:۳۳    
در پی اعلام خبر درگذشت مجاهد نستوه آذربایجان حجت الاسلام و المسلمین حسنی، فرمانده سپاه عاشورا پیام تسلیتی صادر کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۱ - ۱۱:۱۸    
حجت الاسلام والمسلمین آل هاشم از مجاهدت های چندین ساله امام جمعه سابق ارومیه در دوران پیش از انقلاب و بعد از آن، برای تثبیت نظام قدردانی کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۱ - ۱۱:۰۳    
نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در اظهار نظری عجیب رسانه ای شدن استقلال حوزه انتخابیه آذرشهر و اسکو را زمینه ساز تکرار حوادث کازرون عنوان و مدعی شد مردم این مناطق با جدایی از تبریز مخالفند!
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۱ - ۱۰:۴۸    
انجمن حمایت از بیماران نقص آنزیمی ( فنیل کتونوری ) با هدف روند بیماری، شیوع و بروز آن در استان راه اندازی شد
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۱ - ۱۰:۴۸    
سرمربی تیم مس سونگون قرارداد خود را با این تیم تمدید کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۱ - ۰۰:۱۸    
فرمانده سپاه عاشورا همچنین با ارائه ی دستخطی، آمادگی خود را بعنوان یکی از اعضاء اهدای عضو اعلام داشت.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۱۵:۲۸    
نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر از لغو نشست مشترک نمایندگان مجلس، استاندار آذربایجان شرقی و رئیس سازمان خصوصی سازی با سهامدار جدید گروه ماشین سازی تبریز به علت عدم حضور وی خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۱۵:۲۸    
نماینده ولی فقیه در استان آذربایجان شرقی با اشاره به اینکه فعالیت ائمه جماعت نباید تنها به اقامه نماز خلاصه شود، بر ضرورت توجه به تاثیرگذار رفتار و کردار روحانیون در جذب نسل جوان به دین تاکید کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۱۴:۵۸    
مرحوم حمید آرش آزاد با زبان طنز خود اشاره کنایه ای به میهمانی های پرخرج در ماه رمضان نموده است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۱۴:۵۸    
نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو گفت: برنامه های خریدار جدید ماشین سازی تبریز به صورت مکتوب و کاملا شفاف اعلام شود، همچنین این فرد باید توان مالی خود را اثبات کند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۱۴:۲۸    
رونمایی از فرش های تبریز با طرح جام جهانی فوتبال 2018 در سایت کشور میزبان مسابقات بازتاب داشت.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۱۴:۱۲    
حین رفتن جمله تاریخی امام (ره) در مقابل دیدگانم قرار می گیرد. مسجد سنگر است! این بار بیشتر به فکر فرو می روم ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۱۳:۵۸    
با شروع ماه مبارک رمضان، مساجد بازار تاریخی تبریز، میزبان مردم و بازاریان هستند که برای راز و نیاز با خدا و جلسات قرائت قرآن کریم به این مساجد می آیند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۱۳:۱۳    
مدیرعامل برق منطقه ای آذربایجان با تاکید بر اینکه 3 درصد خاموشی در تابستان امسال پیش بینی می شود گفت: با افزایش دما از اول تیرماه تا پایان شهریور، احتمال خاموشی افزایش می یابد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۱۲:۵۸    
مدیرکل بهزیستی آذربایجان شرقی گفت: 100 هزار نفر در حوزه توانبخشی و 55 هزار نفر در حوزه اجتماعی تحت پوشش اداره کل بهزیستی آذربایجان شرقی هستند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۱۲:۴۳    
کریم پاداش مدیر عامل اسبق تراکتورسازی تبریز در گفتگویی اظهارات جالب و خواندنی در خصوص واسیلی گوجا مربی فقید تراکتورسازی ذکر کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۱۲:۴۳    
معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی آذربایجان شرقی با بیان این که "قیزقاچیتماخ" یا همان فراری دادن دختر به قصد ازدواج، آدم ربایی محسوب می شود، گفت: در چنین جریاناتی اگر شکایتی از فرد اقدام کننده نشود ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۱۲:۱۳    
پورمهدی از شهرداری تبریز به سبب عدم ساماندهی کانال ها جهت هدایت آب های سطحی و وقوع سیل در شهر انتقاد کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۱۱:۵۸    
راستگو با اشاره به رویداد بزرگ گردشگری تبریز 2018 بر لزوم ایجاد و اصلاح زیرساخت ها برای تبریز 2018 تاکید و اضافه کرد: باید قدر داشته های خود را بدانیم و سابقه پرافتخار تجاری ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۱۱:۵۸    
نماینده مردم تبریز در مجلس با انتقاد از کم کاری دستگاه ها درخصوص رویداد تبریز 2018 گفت: مسوولان در معرفی شهر تبریز و تبلیغات محیطی کم کاری کردند و بسیاری از طرح های مرتبط هنوز عقب مانده است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۱۱:۱۳    
عضو کمیسیون شورا در مجلس گفت: با تائید کمیسیون شورا، دو نماینده به تعداد نمایندگان آذربایجان شرقی در مجلس اضافه خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۰۹:۲۸    
آداب و رسوم ماه مبارک رمضان نیز یکی از مباحث فرهنگی است و از جمله میراث معنوی مردم هر ناحیه است که سالیان سال از نسلی به نسلی انتقال یاقته و ادامه دارد .
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۰ - ۲۳:۲۷    
معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی آذربایجان شرقی با اشاره به انتشار فیلمی در فضای مجازی با عنوان “دزدیده شدن دختر 18 ساله در تبریز” در توضیح این خبر اظهار کرد ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۰ - ۱۷:۱۸    
خرم آبادی، دبیرکارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه گفت: پراکندن این شایعات نشان می دهد که فیلتر تلگرام موثر واقع شده و عده ای که منافع شان به دلیل فیلترینگ به خطر افتاده برای جلوگیری از ضرر اقدام به ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۰ - ۱۷:۰۳    
مسعود پزشکیان نماینده مردم تبریز از پرداخت اصل سپرده های تا سقف یک میلیارد تومان موسسات مالی و اعتباری خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۰ - ۱۵:۳۳    
زیبایی های تبریز را در قاب دوربین شهروندان هنرمند تبریزی مشاهده می کنید.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۰ - ۱۵:۱۸    
جلسه امروز شورای شهر تبریز با بررسی چند هبه و اظهارات قابل توجه دو عضو شورا و برنامه شهرداری برای توسعه پارک بزرگ تبریز برگزار شد .
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۰ - ۱۴:۳۳    
رئیس اتاق اصناف تبریز، کسبه شهر را در پرداخت مالیات پیشتاز دانست و خواهان تعامل بیشتر مسئولان مالیاتی با اعضاء اتاق اصناف شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۰ - ۱۴:۱۸    
سایت موزه عصر آهن یکی از موزه های شاخص شهر تبریز بوده و قدمت آثار و اسکلت های کشف شده در این گورستان، به عصر آهن بازمی گردد ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۰ - ۱۳:۴۸    
نماینده مردم ارومیه گفت: باید ایران خودرو و سایپا محصولات احتکاری خود را که با دلار 3 هزار و 200 تومانی خریداری کرده اند، سریعا به بازار عرضه کنند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۰ - ۱۳:۳۳    
یکی از سنت های پسندیده در ماه مبارک رمضان، برپایی سفره های افطاری ساده در مساجد است، این نوع افطاری دادن ...
مشاهده نتایج بیشتر...