شنبه ۲۹ دیساعت ۲۰:۰۰Jan 2019 19
 

تبریز بیدار (tabrizebidar.ir)

تبریز بیدار 30 خرداد 1394 تبریز بیدار 1 فروردین 1396 تبریز بیدار 1 فروردین 1397 تبریز بیدار 1 اردیبهشت 1397 تبریز بیدار 31 خرداد 1397 تبریز بیدار 1 تیر 1397 تبریز بیدار 30 مرداد 1397 تبریز بیدار 1 شهریور 1397 تبریز بیدار 30 مهر 1397 تبریز بیدار 30 آبان 1397 تبریز بیدار 30 آذر 1397 تبریز بیدار 1 دی 1397 تبریز بیدار 2 دی 1397 تبریز بیدار 3 دی 1397 تبریز بیدار 4 دی 1397 تبریز بیدار 5 دی 1397 تبریز بیدار 6 دی 1397 تبریز بیدار 7 دی 1397 تبریز بیدار 8 دی 1397 تبریز بیدار 9 دی 1397 تبریز بیدار 10 دی 1397 تبریز بیدار 11 دی 1397 تبریز بیدار 12 دی 1397 تبریز بیدار 13 دی 1397 تبریز بیدار 14 دی 1397 تبریز بیدار 15 دی 1397 تبریز بیدار 16 دی 1397 تبریز بیدار 17 دی 1397 تبریز بیدار 18 دی 1397 تبریز بیدار 19 دی 1397 تبریز بیدار 20 دی 1397 تبریز بیدار 21 دی 1397 تبریز بیدار 22 دی 1397 تبریز بیدار 23 دی 1397 تبریز بیدار 24 دی 1397 تبریز بیدار 25 دی 1397 تبریز بیدار 26 دی 1397 تبریز بیدار 27 دی 1397 تبریز بیدار 28 دی 1397 تبریز بیدار 29 دی 1397 
  ۴ ساعت پیش    
فرهنگی گفت: خصوصی سازی این باشگاه شروع مناسبی داشت اما برای ادامه ، حتماً باید تدابیر مناسبی برای تثبیت شرایط باشگاه و ایجاد منابع و درآمدهای پایدار تدبیر شود تا با تغییرات در شرایط ...
  ۴ ساعت پیش    
سرهنگ نوروزی فرمانده نیروی انتظامی شهرستان تبریز در گفتگو با تبریزبیدار با اشاره به حواشی به وجود آمده در پارک ائل گلی تبریز گفت: مخالف شادی مردم نیستیم اما در برخورد با اخلالگران، کوتاه نمی آییم.
  ۶ ساعت پیش    
حسن نژاد گفت: بر اساس مصوبه کمیسیون تلفیق مانده بدهی بانک های دولتی در آخر سال 96 به بانک مرکزی با بدهی دولت به بانک مرکزی تهاتر می شود.
  ۷ ساعت پیش    
این روزها کمیسیون تلفیق مجلس مشغول بررسی بودجه سال آینده کشور می باشد، لذا برخی از جزئیات لایحه بودجه را به منظور شفافیت مورد بررسی قرار داده ایم.
  ۷ ساعت پیش    
نمایشگاه خوشنویسی آثار استاد کله جاهی با عنوان "حیدربابا پیچیلتی سی"در تبریز برگزار شد .
  ۸ ساعت پیش    
طلبه جوان حوزه علمیه تبریز که قهرمان مسابقات پاورلیفتینگ کشور است, در گفتگو با تبریزبیدار از تعجب و سوالات مردم هنگام مواجهه با وی روایت می کند.
  ۹ ساعت پیش    
آقاپور با بیان اینکه کالاهای احتکاری کشف شده تنها 2 درصد تقاضای بازار را تشکیل می دهند، گفت: بهترین راهکار برای توزیع کالاهای اساسی استفاده از ظرفیت تعاونی ها و ایجاد زیرساخت های انفورماتیک است.
  ۹ ساعت پیش    
پوربرات گفت: طرح های جامع پدافند غیرعامل کشور در سه سطح حوزه ای، منطقه ای و دستگاهی در حال توسعه می باشند و در سطح منطقه ای دو دسته طرح های جامع استانی و شهری تعریف شده است.
  ۱۰ ساعت پیش    
طحانیان که هفته گذشته به بهانه رونمایی کتاب سرباز کوچک امام (مجموعه خاطراتش از دوران حضور در جبهه و اسارت) به تبریز سفر کرده بود، میهمان تحریریه تبریزبیدار شد و گپ و گفت صمیمی با او داشتیم.
  ۱۰ ساعت پیش    
خادم آذریان گفت: دومین سوگواره شعر و مرثیه فاطمی تبریز با حضور شاعران برجسته کشوری برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۸ - ۱۴:۲۶    
حجت الاسلام و المسلمین آل هاشم در خطبه های نماز جمعه این هفته تبریز گفت: از مسئولین خواهشمندم در تریبون های عمومی و نماز جمعه در خصوص تبریز 2018 توضیح دهند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۷ - ۱۳:۰۴    
رحمانی با بیان اینکه تحمل بی مهری به تولید را ندارم، گفت: قرار نیست واحدی را بانک تملک و تعطیل کند ؛ حق نداریم واحدی را تعطیل کنیم.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۷ - ۱۲:۰۴    
حجت الاسلام شاکری، رئیس دانشگاه معارف اسلامی در همایش بررسی اندیشه های آیت الله العظمی سبحانی در تبریز گفت: در ابتدای دهه هفتاد که برخی شبهات دانشگاه های را ما در می نوردید ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۷ - ۱۰:۱۹    
مراسم بزرگداشت پنجمین سالگرد شهید مدافع حرم محمودرضا بیضائی روز جمعه 28 دی ماه در تبریز برگزار خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۷ - ۰۹:۴۹    
نخستین کنگره ملی بررسی اندیشه های علمی آیت الله سبحانی، در تبریز برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۷ - ۰۹:۳۴    
اسماعیلی عتیق مسئول باستان شناسی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان شرقی گفت: تعدادی سکه تاریخی از محله قدیمی شام غازان تبریز کشف شده است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۷ - ۰۹:۰۴    
روز خونین 27 دی سال 65 نه تنها در کل کشور به جهت عدم ثبت در تقویم رسمی کشور، ناشناس مانده، حتی در بین دانشجویان دانشگاه تبریز نیز چندان آشنایی در خصوص واقعه مهم آن وجود دارد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۷ - ۰۸:۱۹    
رئیس اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان تبریز در واکنش به گزارش این پایگاه خبری در خصوص گلزار شهدیا شنب غازان گفت ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۲۲:۳۴    
مدیر عامل سازمان آرامستان های شهرداری تبریز در واکنش به گزارش منتشر شده این پایگاه خبری در خصوص همسان سازی گلزار شهدای محله شنب غازان تبریز گفت ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۲۲:۱۹    
تشکل های دانشجویی استان طی نامه ای سرگشاده خطاب به رئیس مجلس شورای اسلامی خواستار بررسی حواشی پیرامون نماینده مردم ملکان شدند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۵:۰۴    
بهبودی در کتاب تبریز در انقلاب از اوضاع این شهر می نویسد: ...گروهی از مردم نیز راهی زندان تبریز شدند تا همشهریان دستگیر شده خود را آزاد کنند ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۴:۰۴    
فرمانده پلیس فرودگاه های آذربایجان شرقی از کشف 2 کیلو و 575 گرم مواد مخدر از نوع "گل" در فرودگاه بین المللی شهید مدنی تبریز خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۲:۱۹    
کار تولید مستند شهید سید عبدالصمد امام پناه از شهدای جبهه مقاومت با حضور حجت الاسلام آل هاشم؛ نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی، سردار خرم؛ فرمانده سپاه عاشورا با همراهی مدیران صدا و سیما ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۱:۳۴    
بازسازی سوریه می تواند فرصت مغتنمی برای حضور بازرگانان ایرانی بویژه تجار و بخش خصوصی آذربایجان باشد که از آن بهره مند شود ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۱:۱۹    
ساعی ، از تلاش فراکسیون زنان برای تعیین ردیف های خاص به منظور حمایت حداکثری از زنان سرپرست خانوار در حوزه توانمندسازی و تامین منابع لازم برای پوشش بیمه آنها خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۱:۱۹    
شکوری گفت: در راستای یکپارچگی و توسعه سرویس ها و خدمات ارائه شده به مشتریان در روستاها ، شبکه GSM-WLL استان برروی شبکه تلفن همراه اول برگردان و مشتریان تلفن همراه روستایی (WLL) به تدریج از تمامی ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۱:۰۴    
جمعی از فعالین رسانه ای جلفا در نامه ای به مدیر عامل منطقه آزاد ارس ضمن تاکید بر حل مشکلات این منطقه, به لزوم احداث فرودگاه در منطقه آزاد ارس تاکید کردند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۰:۴۹    
بهبودی گفت: اگر در بعضی مواقع آمار پرونده های تخلفات اداری به ظاهر زیاد باشد؛ محکومیت ها در استان ما در مقایسه با سایر استان های کشور پایین است که این امر سلامت اداری را در استان نشان می دهد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۰۸:۰۴    
گلزار شهدای محله تاریخی شنب غازان تبریز در 9 تیر ماه ماه امسال بمنظور یکسان سازی کلنگ زنی شد و اکنون در مرحله عملیات اجرایی می باشد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۵:۰۵    
بیگی گفت: کسانی با استانی شدن انتخابات می توانند به مجلس راه پیدا کنند که از پشتوانه مالی و حزبی قوی برخوردار باشند و دفاتر یک حزب در سطح شهرستان و استان با عنوان دفاتر تبلیغات نامزد یا نامزدها فعال ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۴:۲۱    
فرماندار تبریز در اجلاس استانی نماز در محل استانداری آذربایجان شرقی گفت: 26 پارک شهر نماز خانه ندارند و باید سال بعد احداث شوند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۴:۲۱    
اجلاس استانی نماز صبح امروز با حضور حجت الاسلام و المسلمین آل هاشم نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی در محل استانداری برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۳:۵۱    
حجت الاسلام آقا میری در تبریز گفت: رفتار شهید بیضایی مدافع حرم تبریزی در برخورد با یک داعشی نمونه بارز رحم و مهربانی است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۳:۳۶    
نماینده ولی فقیه در استان گفت: باید به هنگام ایجاد شهرک ها به مجموعه فرهنگی آن هم توجه داشت، بعضی از شهرک ها ساخته می شود که فاقد مسجد است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۳:۲۱    
امروز صبح هم جمعی از دوچرخه سواران تبریزی با حضور در چهار راه آبرسانی به همراه برخی مسئولین شهرداری و شورای شهر گرد هم آمدند تا سه شنبه های بدون خودرو را بجا آورند اما نکته قابل توجه این بود که ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۳:۲۱    
بهداد گفت: فروش دارو بدون نسخه در داروخانه های دامپزشکی ممنوع بوده از صاحبان این مشاغل خواست از عرضه دارو بدون نسخه جدا خودداری کنند و دارو های مورد نیاز خود را از شبکه رسمی دارویی تهیه و به فروش ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۳:۲۱    
دبیر علمی جشنواره بین المللی پروین اعتصامی از برگزاری این جشنواره اسفندماه جاری در تبریز خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۳:۰۶    
در اقدامی فرهنگی و ادبی از سوی فرزند علامه جعفر سلطان القرایی، بزرگترین نسخه شناس قرن حاضر ایران، از نسخه خطی 496 ساله رباعیات خیام نیشابوری که کتابت آن مربوط به سال 944 قمری است ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۰:۳۵    
فرج قلیزاده عضو شورای شهر تبریز در گفتگوی تفصیلی با تبریزبیدار که بخش اول آن آورده می شود، به بیان حواشی ایجاد شده در جلسات شورای شهر پرداخت.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۶:۵۰    
رئیس هیئت مدیره باشگاه تراکتورسازی از لغو اردوی ترکیه این تیم به علت مشکلات بازیکنان سرباز خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۶:۰۵    
مراسم رونمایی و امضای کتاب سرباز کوچک امام خاطرات آزاده پرآوازه مهدی طحانیان در سالن آمفی تئاتر دبیرستان مکتب الحسین(ع) تبریز برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۴:۱۳    
سالار عقیلی خواننده سنتی کشورمان و اشوان خواننده پاپ در تبریز به اجرای برنامه های هنری خود پرداختند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۳:۴۳    
هفته گذشته خبری در بین محافل خبری تبریز کم و بیش شایع شد که حادثه ای در یکی از بیمارستان های تبریز به وقوع پیوسته است که حکایت از انفجار شدید در بخش MRI بوده است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۳:۱۳    
علیلو گفت: ارتباط دادگستری استان با رسانه ها را آن طور که باید، کافی نیست و انتقال دغدغه ها و مطالبات حاکمیتی در حوزه قضا و آسیب های اجتماعی توسط رسانه ها باید انجام شود
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۱:۵۸    
جباریان فام گفت: حدود 40درصد از واحدهای صنف کفاشان تبریز به حالت نیمه تعطیل درآمده اند. چند روزی کار می کنند و چند روز تولید ندارند ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۱:۴۳    
جرج لیکنز مربی 69 ساله بلژیکی که تاکنون 7 بار به عنوان مربی سال بلژیک شناخته شده و در 2 مقطع سرمربی تیم ملی بلژیک بوده به عنوان سرمربی جدید تیم تراکتورسازی انتخاب شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۱:۱۳    
پزشکیان گفت: من چکاره هستم که سلمان خدادادی تحت حمایت من باشد؛ من در هیات نظارت بر رفتار نمایندگان تنها یک رای دارم و چنین ادعاهایی نشانه این است که برخی از این موضوع برای تخریب دیگران استفاده می ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۰:۵۸    
متهم قاچاق لوازم دندانپزشکی پس از کشف کالا به 113 میلیون تومان جریمه محکوم شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۰:۴۲    
مدیر کارگاه مبل سازی در آرپادرسی می گوید: میوه باغداران خیلی ارزان خریداری می شود و این موضوع نیز باعث دلسرد شدن باغداران می شود و گران شدن چوب نیز انگیزه قطع درختان را افزایش داده است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۰۹:۱۲    
نائب رئیس کمیته فضای مجازی مجلس شورای اسلامی در گفتگو با تبریز بیدار گفت: درد مهلک بخشی نگری گریبانگیر فضای مجازی شده است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۳ - ۲۰:۵۱    
پورحسین گفت: مجموعه مدیریت باشگاه بالاخره دیر یا زود با آقای تقوی به بن بست می رسید و نتایج اخیر آقای تقوی را به یک خود باوری کاذب رسانده بود.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۳ - ۱۹:۰۵    
نماینده ولی فقیه در استان گفت: تقویت روحیه زینب گونه در میان پرستاران و الگو گیری از اسوه صبر و استقامت حضرت زینب پرستاران را در شغل خود به موفقیت نزدیک خواهد کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۳ - ۱۴:۴۴    
فرمانده سپاه عاشورا گفت: ما روزهای سخت از این را در دوران 8 سال دفاع مقدس سپری کرده ایم و باید در ایجاد امیدواری بین مردم و هشدار به دشمنان داخلی در جنگ روانی دشمن علیه کشورمان تلاش کنیم.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۳ - ۱۱:۵۷    
جلسه امروز شورای شهر با حضور شهردار تبریز و اعضای شورا برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۳ - ۱۱:۴۲    
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان در گفتگو با تبریزبیدار از برگزاری برنامه ویژه بزرگداشت 12 بهمن سالروز ورود حضرت امام خمینی(ره) به وطن خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۳ - ۱۱:۰۶    
یک رسانه محلی تبریز با جوزدگی خاصی سعی داشت به بهانه سرزندگی و نشاط سربازان، یگان نظامی مربوطه را زیر سوال ببرد که با واکنش های بعدی مردم و رئیس اداره منابع سرباز ستاد کل میروهای مسلح ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۲ - ۱۴:۴۹    
مشکلات جامعه پرستاری، به یکی از سوژه های ماندگار تبدیل شده که این مشکلات تقریبا لاینحل باقی مانده است ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۲ - ۱۲:۴۴    
نمایشگاه خوشنویسی آثار استاد کله جاهی با عنوان "حیدربابا پیچیلتی سی"در تبریز افتتاح شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۲ - ۱۱:۴۴    
میرتاج الدینی گفت: ماشین سازی تبریز مجموعه ای نیست که منتظر تعیین تکلیف یک اخلالگر ارزی و چنین سهل انگاری هایی بماند ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۲ - ۱۱:۲۹    
بیضایی گفت:این را یقین می دانم که در کمتر از یک دهه، جو تبلیغاتی فضای مجازی و شبکه های اجتماعی در اختیار نیروهای انقلابی قرار خواهد گرفت و از دست دشمن خارج می شود.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۲ - ۱۰:۳۵    
ریمی نژاد جانشین رئیس پلیس راه آذربایجان شرقی در گفتگوی تلفنی با برنامه صبح امروز رادیو تبریز گفت: همکاران ما در حین مشاهده کامیون و وانت بارهای حامل درختان قطع شده ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۲ - ۰۹:۳۴    
وقتی صحبت از ولادت حضرت زینب(س) می شود ناخودآگاه یاد شهدای مدافع حرم در دلها پَر می کشد، براستی زیباترین نامی که در دنیا می توان بر روی این انسان های شجاع نهاد، مدافعان حرم است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۲ - ۰۰:۴۹    
حجت الاسلام برگی در گفتگو با تبریز بیدار ، ضمن تسلیت درگذشت استاد اخلاق حجت الاسلام دادیزاد گفت: ایشان هیچ گاه برابر منکرات و دشمنان انقلاب کوتاه نیامد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۱ - ۱۴:۳۴    
کلامی تحلیلگر اقتصادی درباره حذف صفرهای پول ملی بیان کرد:تمامی کارشناسان و صاحب نظران بر روی این موضوع اتفاق نظر دارند که حذف صفر از پول ملی باید در شرایطی اجرا شود که نرخ تورم خیلی کم باشد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۱ - ۱۴:۱۹    
حجت الاسلام و المسلمین آل هاشم در خطبه های امروز نماز جمعه تبریز اظهار داشت:خروج نیروهای انقلابی از تلگرام صحنه را برای دشمنان باز کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۰ - ۱۷:۰۳    
دادستان عمومی و انقلاب تبریز با اشاره به وضعیت پرونده شهرداری و شورای چهارم شهر تبریز اظهار داشت: پرونده متهمان رسیدگی شده و رای صادره نیز انتشار یافته است و برای اجرا به شعبه اجرای احکام ارجاع داده ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۰ - ۱۵:۴۳    
در پی انتشار گزارشی در این پایگاه خبری با عنوان جزئیات بودجه پیشنهادی دانشگاه های استان همراه با چالش های هزینه، دانشگاه تبریز توضیحاتی در این خصوص ارائه کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۰ - ۱۳:۵۸    
بهتاج گفت: با توجه به آخرین دستورالعمل ارسالی از سوی وزارت ورزش و جوانان، ثبت نام افراد بازنشسته در انتخابات هیأتهای ورزشی مجاز نبوده و این انتخابات بدون بازنشسته ها برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۰ - ۱۳:۱۳    
آبدار با اشاره به عدم همکاری مالک خصوصی این اثر ثبت شده اظهار داشت: کارشناسان حفظ و مرمت آثار تاریخی میراث فرهنگی استان با هماهنگی اداره کل از سه هفته پیش عملیات مرمت و بازسازی این هتل را آغاز کرده ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۰ - ۱۳:۱۳    
فرمانده انتظامی شبستر از دستگیری 4 نفر در هنگام حفاری غیرمجاز در این شهرستان خبرداد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۰ - ۱۱:۵۸    
محمد حسینی از آذربایجان شرقی به همراه 15 تن از وزنه برداران جوان کشور به اردوی تیم ملی دعوت شدند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۰ - ۱۱:۴۳    
فرجی فیلمساز تبریزی و کارگردان فیلم خط نورانی در حاشیه مراسم اکران این فیلم در جشنواره عمار در گفتگو با تبریز بیدار گفت: در فیلم خود به زوایای شخصیتی و مدیریتی شهید تهرانی مقدم پرداخت کردیم
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۰ - ۱۱:۴۳    
رییس اداره مبارزه با بیماری های دامی اداره کل دامپزشکی آذربایجان شرقی درباره بیماری شیوع تب برفکی در استان هشدار داد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۰ - ۱۰:۵۷    
تیم بزرگ تراکتورسازی با میلیون ها هوادار، باید به دست کسانی سپرده شود که بتوانند شرایط حضور در این تیم را بپذیرند، حال فرقی ندارد چه تقوی باشد و یا فرد دیگری ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۰ - ۱۰:۱۲    
محمد کلامی مدیرکل کمیته امداد آذربایجان شرقی با حضور در تحریریه تبریزبیدار در فضایی صمیمی به تشریح فعالیت های کمیته امداد پرداخت.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۹ - ۱۳:۰۲    
روز پایانی اکران های مرکزی نهمین دورۀ جنشوارۀ مردمی فیلم عمار در تبریز، نگاهی ویژه به آثار برجستۀ بومی دارد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۹ - ۱۱:۴۷    
دانشگاه تبریز در حالی سهم افزایش بودجه ای کمتری نسبت به برخی دانشگاه ها دارد که طبق رتبه بندی دانشگاه های دولتی کشور در رده های بالاتر قرار دارد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۹ - ۱۰:۴۶    
حجت الاسلام مظفری گفت: در رابطه با رای صادر شده برای پرونده فساد مالی شورای شهر و شهرداری تبریز احکام رسانه ای شد و در رابطه با دو خانم عضو سابق شورای شهر تبریز هم باید گفت که پرونده یکی از این خانم ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۹ - ۱۰:۰۱    
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان شرقی از برگزاری کنگره علمی و هنری میرعلی تبریزی - واضع خط نستعلیق - در تبریز خبر داد .
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۹ - ۰۰:۴۶    
اصغری تهیه کننده و کارگردان فیلم ارسباران در گفتگو با تبریز بیدار ، از تغییرنام این فیلم به قره داغ خبرداده و گفت: ان شاءالله اولین حضور فیلم در جشنواره بین المللی استانبول خواهد بود.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۸ - ۲۳:۴۶    
بهشتی عضو شورای شهر تبریز در گفتگو با تبریز بیدار گفت: شهرداری آخرین بار در سال 91 با روال قانونی نیرو استخدام کرده است و جذب بستگان مدیران در بدنه شهرداری واقعیت دارد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۸ - ۱۵:۳۱    
رییس کل دادگستری آذربایجان شرقی در مراسم تودیع و معارفه مدیران کل جدید و سابق اداره کل زندان ها بر انتقال زندان مرکزی تبریز تاکید کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۸ - ۱۴:۳۱    
بیگی گفت: اینکه شکایتی علیه بنده شده است اطلاعی ندارم و ابلاغیه ای هم از طریق مراجع قضایی به دست بنده نرسیده است ولی در عین حال افتخار می کنیم که در نظام جمهوری اسلامی ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۸ - ۱۴:۳۱    
شیویاری با اشاره به بلاتکلیف ماندن سد در شهرستان میانه ، خواستار تکمیل پروژه های راه این استان و تحویل خودرو به ثبت نام کنندگان از سوی خودروسازی ها شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۸ - ۱۴:۳۱    
سرپرست هیات باستان شناسی دانشگاه تهران در محوطه تاریحی اوجان، از کشف ظرف سفال ایلخانی با تزئینات سنگ فیروزه ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۸ - ۱۴:۱۶    
400 کیلوگرم انواع مواد خوردنی، آشامیدنی، بهداشتی و دارویی فاسد در مرند کشف و امحاء شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۸ - ۱۳:۴۶    
امام جمعه تبریز با بیان اینکه در گذشته به سبب افراط و تفریط های بی مورد در گزینش افراد، کشور آسیب دید گفت: هر گونه افراط و تفریط در گزینش افراد برای استخدام در ادارات و سازمان ها مذموم است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۸ - ۱۳:۱۶    
وارد کننده مواد اولیه زیره کفش در شهرک عالی نسب به پرداخت 60 میلیارد ریال جریمه محکوم شد
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۸ - ۱۳:۰۱    
ساعی از تلاش اعضای این کمیسیون برای تدوین بودجه 98 با نگاه حمایتی به اقشار آسیب پذیر، نسل جوان و معلولان کشورخبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۸ - ۱۲:۴۶    
ایرانی، مدیر پناهگاه نگهداری حیوانات پردیس در گفتگو با تبریزبیدار به تشریح جزئیات حمله چند ناشناس به خود در نیمه شب گذشته پرداخت.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۸ - ۱۱:۰۱    
نمایندگان مجلس شورای اسلامی با دو فوریت طرحی موافقت کردند که در صورت تصویب نهایی آن 100 درصد هزینه های درمانی جانبازان و ایثارگران برعهده بنیاد شهید خواهد بود.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۸ - ۱۰:۳۱    
گل دوم تیم ملی ایران به نام بازیکن تیم تراکتورسازی ثبت شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۸ - ۱۰:۱۶    
توکلی خصوصی سازی ماشین سازی تبریز را حرکتی ضد ملی خوانده و گفت: قیمت گذاری کارخانه ها از سوی سازمان خصوصی سازی نادرست، غیرعلمی، ظالمانه و به نفع خریدار است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۸ - ۱۰:۱۶    
پایگاه خبری تبریزبیدار طی نظرسنجی که ترتیب داد؛ از شهروندان پرسیده است که پاسخ های شهین باهر تا چه اندازه از عطش مطالبات مردمی در شفاف سازی در شهرداری کاست؟
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۸ - ۰۹:۴۶    
پورمحمدی گفت: جدیت مسئولان در این موضوع هم به سبب قدردانی از حساسیت جامعه و هم هشداری بود نسبت به اینکه نباید اجازه دهیم جنگل های ارسباران به سرنوشت دریاچه ارومیه دچار شود .
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۷ - ۱۶:۱۱    
بابایی اقدم عضو شورای شهر تبریز گفت: استخدام و جذب نیرو در شهرداری مستلزم یک فرایندی خاصی است اما این فرایند در شهرداری تبریز چندین سال است که به این شکل انجام نمی شود.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۷ - ۱۱:۵۵    
نادری گفت: با اجرای این طرح تردد کلیه خودروهای باری فاقد مجوز در 320 هکتار از محدوده مرکزی شهر از ساعت 10 صبح تا 14 ظهر به مدت چهار ساعت و از ساعت 17 تا 20 عصر به مدت سه ساعت ممنوع خواهد بود.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۷ - ۱۰:۵۵    
سربازان گمنام امام زمان (عج) در آذربایجان شرقی با انجام اقدامات اطلاعاتی چند ماهه موفق به کشف تخلفات گسترده در حوزه حوالجات ارزی شدند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۷ - ۱۰:۲۵    
مراسم افتتاحیه جشنواره فیلم های مردمی عمار با حضور فعالان فرهنگی و خانواده های شهدا برگزارشد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۷ - ۰۹:۵۵    
با توجه به قانون ممنوعیت تصدی بیش از یک شغل برای متصدیان دولت و با توجه به شغل دیگر اسدی با تصویب هیئت مدیره باشگاه از مدیرعاملی باشگاه تراکتورسازی خداحافظی کرد.
مشاهده نتایج بیشتر...