دوشنبه ۲۷ آذرساعت ۱۴:۳۳Dec 2017 18

تحریر نو (tahrireno.ir)

تحریر نو 27 اسفند 1394 تحریر نو 2 فروردین 1395 تحریر نو 1 فروردین 1396 تحریر نو 31 اردیبهشت 1396 تحریر نو 30 خرداد 1396 تحریر نو 31 تیر 1396 تحریر نو 31 مرداد 1396 تحریر نو 1 شهریور 1396 تحریر نو 30 مهر 1396 تحریر نو 30 آبان 1396 تحریر نو 1 آذر 1396 تحریر نو 2 آذر 1396 تحریر نو 3 آذر 1396 تحریر نو 4 آذر 1396 تحریر نو 5 آذر 1396 تحریر نو 6 آذر 1396 تحریر نو 7 آذر 1396 تحریر نو 8 آذر 1396 تحریر نو 9 آذر 1396 تحریر نو 10 آذر 1396 تحریر نو 11 آذر 1396 تحریر نو 12 آذر 1396 تحریر نو 13 آذر 1396 تحریر نو 14 آذر 1396 تحریر نو 17 آذر 1396 تحریر نو 18 آذر 1396 تحریر نو 19 آذر 1396 تحریر نو 20 آذر 1396 تحریر نو 21 آذر 1396 تحریر نو 22 آذر 1396 تحریر نو 24 آذر 1396 تحریر نو 25 آذر 1396 تحریر نو 26 آذر 1396 تحریر نو 27 آذر 1396 
  ۴ دقیقه پیش    
با فرارسیدن فصل زمستان و برودت هوا، شهرداری منطقه 11 با مشارکت واحد فوریت سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران اقدام به گشت زنی در سطح منطقه و شناسایی و جذب افراد بی خانمان و معتادان خیابانی کرده است.
  ۱۹ دقیقه پیش    
آیین نامه شرکت علاقه مندان در هفتمین جشنواره ملی فیلم دانشجویی کشور منتشر شد.
  ۱۹ دقیقه پیش    
فیلم سینمایی دوباره زندگی به کارگردانی رضا فهیمی و تهیه کنندگی حسین پورمحمدی برای نمایش در جشنواره ملی فیلم فجر آماده می شود.
  ۱۹ دقیقه پیش    
رباطی مدیر مرکز خدمات اجتماعی منطقه 22، از برگزاری ویژه برنامه شب یلدا، در مرکز نگهداری کودکان بی سرپرست موسسه خیریه دالقرار پیکانشهر و همچنین در جمع کودکان کار، خبر داد.
  ۳۴ دقیقه پیش    
رئیس انجمن جراحان زانو، آرتروسکوپی و آسیب ورزشی با بیان اینکه اضافه وزن، عدم انجام ورزش های روزانه و کمبود ویتامین D می تواند باعث ساییدگی زودرس مفصل زانو و آرتروز می شود گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۶ - ۲۳:۰۹    
از بین 20 شهردار مدرسه منطقه شامل 10 مدرسه دخترانه و 10 مدرسه پسرانه مشاور جوان شهردار منطقه 11 انتخاب می شود.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۶ - ۲۳:۰۹    
متقاضیان دریافت گذرنامه به همراه گذرنامه یک عدد رایکارت رایتل نیز دریافت می کنند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۶ - ۲۲:۵۴    
فیلمبرداری فیلم سینمایی خودسر به کارگردانی کمال تبریزی در تهران ادامه دارد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۶ - ۲۲:۵۴    
تصویربرداری مجموعه تلویزیونی 87 متر کیانوش عیاری از مرز 20 درصد عبور کرد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۶ - ۲۲:۵۴    
جشن دو سالگی رادیو جمعه ، با حضور عوامل این برنامه طنز، مردم و مدیران رادیو برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۶ - ۲۲:۳۹    
مدیرعامل بانک ملت از واگذاری سهام این بانک در شرکت بیمه آسیا در آینده ای نزدیک خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۶ - ۲۲:۳۹    
یازدهمین دوره جشنواره فیلم مستند حقیقت در حالی به کار خود پایان داد که دو فیلم زنانی با گوشواره های باروتی و در جستجوی فریده بیشترین تعداد جوایز را کسب کردند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۶ - ۱۴:۲۴    
سرپرست باشگاه پرسپولیس، با اشاره به فرآیند طی شده برای مذاکره با باشگاه ریزه اسپور ترکیه تاکید کرد که با همکاری اشخاص نزدیک به رییس جمهور، وزیر ورزش و رجب طیب اردوغان این مشکل در حال حل شدن است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۶ - ۱۴:۲۴    
با هماهنگی صورت گرفته با رییس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی، تفاهم نامه ای از سوی بانک شهر به منظور ساخت 200 دستگاه کانکس برای مناطق زلزله زده کرمان امضا شد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۶ - ۱۴:۰۹    
مدیرعامل شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران (هما) به شایعات مطرح شده درباره توقف فروش هواپیما به ایران پاسخ داد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۶ - ۱۴:۰۹    
سخنگوی سازمان ثبت احوال با اشاره به آخرین وضعیت ایستگاه های سیار ثبت نام کارت ملی هوشمند در کشور، گفت: قصد داریم این ایستگاه ها تا یک ماه آینده در کل کشور راه اندازی کنیم.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۶ - ۱۴:۰۹    
موافقت با ساخت هشت فیلم در شبکه نمایش خانگی و مجوز ورود 11 فیلم در این شبکه، جدیدترین مجوزهای صادر شده از سوی وزارت ارشاد است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۶ - ۱۳:۵۴    
طبق گزارش های جهانی ایرانیان یکی از وام گیرنده ترین مردم دنیا هستند که این وام گیری از محل های مختلفی از بانک، صندوق های قرض الحسنه خانگی تا اقوام و آشنایان تأمین می شود.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۶ - ۱۳:۵۴    
مجموعه مستند 13 قسمتی پرسه در شهر به تهیه کنندگی جعفر صانعی مقدم و با مشارکت موسسه تصویر شهر و گروه مستند شبکه 4 سیما روزهای یکشنبه ساعت 21:30 به روی آنتن شبکه مستند می رود.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۶ - ۱۳:۳۹    
شهردار منطقه 22 گفت: تغییر سیاست ها و رویکردها در مجموعه مدیریت شهری شهر تهران، ضرورت انتخاباتی است که در اردیبهشت ماه انجام شد ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۶ - ۱۳:۳۹    
رئیس کانون بانک های خصوصی به همراه نمایندگان بانک های پاسارگاد، پارسیان و سامان در بانک مرکزی قطر حاضر و با شیخ عبدالله بن سعود آل ثانی رییس کل و مدیران ارشد بانک مرکزی قطر ملاقات کردند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۶ - ۱۳:۲۴    
مدیرمیزگرد تخصصی پلتفرم خدمات یکپارچه شهری در شهرهای هوشمند با اشاره به اینکه شهر سایبری، محصول خلاقیت های شهروندی، نوآوری و کاربردهای هوش مصنوعی است، گفت: امروزه توسعه هوشمند شهری ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۶ - ۱۳:۲۴    
پیش فروش بلیت های سه روز اول این نمایش به نویسندگی و کارگردانی مهرداد رایانی مخصوص و تهیه کنندگی محمد علی کیانی از فردا آغاز می شود.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۶ - ۱۳:۰۹    
دبیر مشاور علمی دوازدهمین کنگره علمی سالیانه انجمن دندانپزشکان عمومی ایران با اشاره به اینکه استفاده از قطره آهن سبب پوسیدگی دندان کودک نمی شود ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۵ - ۱۳:۵۴    
رییس کنگره روانشناسی ترافیک با اشاره به رایزنی برای ایجاد رشته روانشناسی ترافیک گفت:این رشته درباره ارتقا فرهنگ ایمنی ترافیک،روشهای ثبت و آنالیزحوادث رانندگی رویکرد های جدیدی را ارائه میکند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۵ - ۱۳:۵۴    
آخرین دستاوردهای صنعت حمل و نقل شهری همزمان با هشتمین نمایشگاه شهر ایده آل رو نمایی می شود.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۵ - ۱۳:۵۴    
افتاده ها سریال نوروزی شبکه دو سیما به کارگردانی علیرضا امینی از اول دی ماه در شیراز کلید می خورد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۵ - ۱۳:۳۹    
طی حکمی از سوی دکتر نوذرپور شهردار منطقه 22، نخعی به عنوان معاون حمل و نقل و ترافیک منطقه منصوب و از زحمات مهندس فسایی، معاون اسبق این حوزه نیز تشکر و قدردانی شد ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۵ - ۱۳:۳۹    
طی حکمی از سوی دکتر نوذرپور شهردار منطقه 22، مجید رباطی به عنوان قائم مقام جدید منطقه منصوب و از زحمات قمیان، قائم مقام اسبق این حوزه نیز تشکر و قدردانی شد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۴ - ۱۵:۲۴    
فیلم های در حال اکران به دلیل عدم وجود عدالت در میان نهادهای پرمدعایی همچو حوزه هنری و شهرداری که با اتخاذ سیاست های دوگانه برای اکران فعل عدالت را به سودجویی بدل کرده اند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۴ - ۱۴:۲۴    
مدیرعامل بانک شهر با تاکید بر حمایت بی وقفه این بانک از توسعه ناوگان حمل و نقل عمومی در کلان شهرها گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۴ - ۱۴:۲۴    
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران از تسری اجرای طرح LEZ به محدوده زوج و فرد علاوه بر محدوده طرح ترافیک خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۴ - ۱۴:۰۹    
نامزدهای دریافت جایزه از بخش مسابقه ملی و جایزه شهید آوینی یازدهمین دوره جشنواره بین المللی فیلم مستند ایران سینماحقیقت اعلام شدند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۴ - ۱۳:۵۴    
برنامه ساعت 25 پنجشنبه 23 آذربا موضوع بررسی موسیقی نواحی روی آنتن رفت.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۴ - ۱۳:۳۹    
عضو آکادمی اقتصاد سلامت با بیان اینکه برخی بیماران سالانه 2.5میلیارد هزینه دارویی آنها می شود،گفت:اقتصاد سلامت به این می پردازد که چگونه بیشترین بیماران بتوانند از منابع محدود استفاده کنند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۴ - ۱۳:۳۹    
سینماهای سی و ششمین جشنواره فیلم فجر تا اوایل دی ماه معرفی خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۴ - ۱۳:۳۹    
شرکت نفت ایرانول موفق به تولید روغن کشتی برای نخستین بار در کشور با همکاری شرکت پتروناس شد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۲ - ۱۶:۲۲    
فیلم سینمایی عشق و آتش این روزها مراحل پایانی صداگذاری و ساخت موسیقی را سپری می کند و نسخه ی اولیه ی آن بدون صداگذاری، موسیقی اورژینال و ویژوآل افکت ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۲ - ۱۶:۰۷    
بانک صادرات ایران در راستای اجرایی کردن نقشه راه و دست یابی به اهداف مورد انتظار در حوزه افزایش کارایی و درآمد سرانه شعب ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۲ - ۱۶:۰۷    
منابع قرض الحسنه ای که مشتریان در اختیار بانک ملی ایران قرار می دهند، طی سال های متمادی گره گشای حجم زیادی از مشکلات مردم بوده است ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۲ - ۱۶:۰۷    
سیامک صفری دراکولای نمایش مرثیه ای برای یک دراکولا شد. پیش از این حضور محمد نادری و ندا مقصودی به عنوان دو خون آشام این نمایش قطعی شده بود.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۲ - ۱۵:۵۲    
مهدی تاج با بیان این که به صعود تیم ملی از گروه خود در جام جهانی امیدوار است، گفت: از وزارت ورزش و جوانان تشکر ویژه دارم که نیمی از هزینه های تیم ملی فوتبال را تقبل خواهد کرد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۲ - ۱۵:۵۲    
رئیس پلیس پایتخت از دستگیری عاملان ایجاد رعب و وحشت در فضای مجازی خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۲ - ۱۵:۵۲    
فدراسیون تاریخ و آمار برترین مربیان ملی فوتبال جهان در سال 2017 را اعلام کرد که در آن کارلوس کی روش در رده هفتم جهان قرار گرفت.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۲ - ۱۵:۳۷    
در آخرین روز معامله بورس تهران در این هفته فعالان بازار بار دیگر شاهد سقف شکنی دماسنج بازار سرمایه بودند. شاخص کل بورس در روندی بی سابقه طی ماه های گذشته توانست وارد کانال 93هزار واحدی شود.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۲ - ۱۵:۳۷    
مدیرکل دفتر قرآن، عترت و نماز وزارت آموزش و پرورش از برگزاری اجلاس سراسری اقامه نماز در آخر آذرماه خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۲ - ۱۵:۲۲    
دوشنبه های شهرزاد ی با عرضه قسمت اول از فصل سوم این سریال پرمخاطب، نهم بهمن ماه از سر گرفته می شود.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۲ - ۱۵:۰۷    
شبکه های مختلف سیما فیلم و انمیشن های متنوعی را برای آخر هفته خانواده های ایرانی آماده کرده اند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۲ - ۱۴:۵۲    
اولین دوره جشنواره فرهنگی و سینمایی آب خرداد سال 97 برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۲ - ۱۴:۵۲    
نخستین کتاب از مجموعه ی کتاب - ماسک در قالب اثری به نام خرگوش باهوش و دو قصه ی نمایشی دیگر از کلیله و دمنه برای استفاده ی کودکان و اولیای تربیتی منتشر شد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۲ - ۱۴:۵۲    
گالری ژاله با رویکرد توجه به آثار هنرمندان جوان توان و برنامه ی خود را بر روی نمایش آثار هنرمندان با استعداد و پتانسیل بالا گذاشته است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۲ - ۱۴:۳۷    
متخصص رادیوتراپی و انکولوژی با اشاره به نشانه های ابتلا به سرطان پوست گفت:قرار گرفتن در معرض مستقیم نور خورشید می تواند در ایجاد ضایعات پوستی و سرطان دخیل باشد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۲ - ۱۴:۳۷    
مدیرگروه رادیوتراپی و انکولوژی دانشگاه جندی شاپور اهواز از درمان های جدید سرطان پیش روی بیماران خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۲ - ۱۴:۳۷    
تصویربرداری مجموعه تلویزیونی بانوی عمارت به کارگردانی عزیز الله حمید نژاد و تهیه کنندگی مجید مولایی در شهر کاشان ادامه دارد و به تازگی غزل شاکری به جمع بازیگران این سریال پیوست.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۲ - ۱۴:۲۲    
نایب رییس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی گفت: حدود 30 درصد از هزینه های حوزه سلامت صرفه حوزه دارو می شود که اگر برای آن فکری نشود با مشکلات زیادی مواجه می شویم.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۲ - ۱۴:۲۲    
صداگذاری "دِرِساژ" اولین فیلم بلند سینمایی پویا بادکوبه به تهیه کنندگی مشترک روح الله برادری و سمیرا برادری از هفته گذشته آغاز شده است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۲ - ۱۴:۲۲    
معاون دفتر بیماری های غیرواگیر وزارت بهداشت با اشاره به اینکه 76 درصد بار بیماری های کشور از بیماری های غیرواگیر تشکیل می شود، گفت: استعمال دخانیات، کاهش فعالیت بدنی ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۲ - ۱۴:۲۲    
مهدی قربان پور مدیر بخش تجلی اراده ملی سی و ششمین جشنواره فیلم فجر، جزئیات برپایی و آئین نامه این بخش را اعلام کرد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۲ - ۱۴:۰۷    
هشت بازار میوه و تره بار جدید با همکاری شهرداری منطقه 11 و سازمان میادین میوه و تره بار در محله های بخش مرکزی شهر تهران ساخته می شود.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۲ - ۱۴:۰۷    
معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه 10 از اجرای عملیات به زراعی کندوکوب و کوددهی برای تقویت فضای سبز منطقه خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۲ - ۱۴:۰۷    
همزمان با پنجم دسامبر و نامگذاری این روز به عنوان روز جهانی کار داوطلبی، ویژه برنامه های مختلف به منظور پاسداشت این روز در منطقه 22، با همکاری دانش آموزان مقاطع مختلف تحصیلی برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۲ - ۱۳:۵۲    
بازی هادی کاظمی در فیلم سینمایی امیر به کارگردانی نیما اقلیما پایان رسید.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۱ - ۱۷:۵۲    
با حضور نوذرپور شهردار منطقه 22 و مدیران شهری منطقه، بوستان زندگی در مساحتی بالغ بر 6 هزار مترمربع افتتاح و آماده بهره برداری شد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۱ - ۱۷:۵۲    
امروزه نقش عوامل انسانی در جهان مورد توجه قرار گرفته است و برای کاهش تصادفات و توسعه ایمنی حمل و نقل در سطج جهان برنامه ریزی شده است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۱ - ۱۷:۵۲    
معاون مالی و اقتصاد شهری شهرداری منطقه 11تهران از پرداخت بدهی های کمتر از 500 میلیون تومان این منطقه به پیمانکاران تا پایان سال جاری خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۱ - ۱۷:۳۷    
دبیر مشاور علمی ترمیمی دوازدهمین کنگره علمی سالیانه انجمن دندانپزشکان عمومی ایران با اشاره به اینکه علم دندانپزشکی ترمیمی امروزه به سمت درمان علت بیماری است گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۱ - ۱۷:۳۷    
با آغاز طرح رجیستری گوشی های همراه و اعمال سیاست برای برند اپل مسافرانی که با آیفون وارد کشور خواهند شد با گذشت یک ماه گوشی شان در شبکه اپراتورهای کشور قابل استفاده نمی باشد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۱ - ۱۷:۲۲    
رئیس فستیوال موسیقی نواحی آینه دار گفت که تمام تمرکز آینه دار روی ثبت موسیقی ها است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۰ - ۱۶:۰۸    
سرهنگ شهریار بهزاد بصیرت با اشاره به اینکه براساس تحقیقات انجام شده انسان تا 85 درصد عامل اصلی تصادفات رانندگی و یا عامل زمینه ساز آن است گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۰ - ۱۵:۵۳    
مدیرعامل شرکت ارتباط فردا با بیان اینکه تا کنون اقدامات زیادی در زمینه بانکداری اجتماعی انجام شده ولی هنوز هیچکدام مصداق دقیق بانکداری اجتماعی نیست، بلکه حرکت به سمت آن است ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۰ - ۱۵:۵۳    
معاون اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه 11 تهران گفت: تمام یکصد و نوزده مدرسه دولتی این منطقه که 37 هزار دانش آموز در آن ها تحصیل می کنند؛ به اقلام ورزشی جدید مجهز خواهند شد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۰ - ۱۵:۵۳    
همزمان با اتمام عملیات عمرانی و احداث تقاطع غیر همسطح بزرگراه شهید خرازی با محور 45 متری شهید باقری در منطقه 22، بیش از 7 هکتار فضای سبز و فرش گل در معابر و رمپ و لوپ های این تقاطع ایجاد شد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۰ - ۱۵:۳۸    
فیلمبرداری فیلم سینمایی بُهت تازه ترین اثر عباس رافعی به تهیه کنندگی محمد نشاط به نیمه رسیده است و به گفته تهیه کننده، این اثر قطعا به سی و ششمین جشنواره فیلم فجر خواهد رسید.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۰ - ۱۵:۳۸    
دبیر سی و چهارمین کنگره بین المللی رادیولوژی ایران گفت: در بدن نوزاد عروق کلیه و مغز به ترومبوز یا لخته شدن خون حساس است و در صورتی که دیر تشخیص داده شود ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۹ - ۲۰:۲۴    
معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه از بازبینی و کنترل مستمر واحدهای صنفی دارای آرای بند 20 ماده 55 شهرداری ها در منطقه خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۹ - ۲۰:۰۹    
دکتر وحید مسگرزاده؛ جراح دهان، فک و صورت در مورد تومورها و کیست های ناحیه دهان اظهار داشت: شایع ترین دلایلی که در تشکیل کیست ها و تومورها دیده می شود عامل عفونی است که به دنبال آلوده شدن پالپ دندان ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۹ - ۲۰:۰۹    
سومین کنفرانس ملی شهر سایبری پنجم و ششم دی ماه سال جاری در دانشکده مدیریت دانشگاه تهران برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۹ - ۲۰:۰۹    
رئیس بیست و یکمین کنگره طب فیزیکی، توانبخشی و الکترودیاگنوز ایران عنوان کرد: برخی دردهای عضلانی-اسکلتی به دنبال سبک زندگی نامناسب در افراد بروز می یابد برای مثال کاهش تحرک، عدم نشستن ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۹ - ۱۹:۵۵    
مرد رسانه ای صنعت بیمه که بخشی از عمر کاری خود را در رسانه و بخش دیگری را در بیمه گذرانده است بار دیگر به مسند ریاست کلی بیمه مرکزی برگشته است تا برنامه های دوره اول خود را تکمیل کند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۹ - ۱۹:۴۰    
باشگاه مشتریان بانک ملت با هدف اجرای طرح شرکای تجاری باشگاه مشتریان، طرح جدیدی را با عنوان"کارشا مال"، به مرحله اجرا می گذارد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۹ - ۱۹:۴۰    
نشان ملی توسعه کیفیت خدمات در صنعت بانکداری به بانک شهر اختصاص یافت.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۹ - ۱۹:۴۰    
سرمربی پرسپولیس می گوید در جلسه امروز (یک شنبه) با باشگاه در مورد تمدید قراردادش مذاکره کرده و به ماندن در این تیم تمایل دارد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۹ - ۱۹:۲۵    
فراخوان مسابقه تبلیغات سینمای ایران سی وششمین جشنواره فیلم فجر منتشر شد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۹ - ۱۹:۲۵    
رئیس سازمان میراث فرهنگی از 3 برابر شدن عوارض خروج از کشور و درآمد 160 میلیاردی سازمان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۸ - ۲۳:۱۲    
دبیر علمی کنگره کلینیکال آنکولوژی ایران، گفت: شایع ترین سرطان ها در خانم ها سرطان پستان و در آقایان، سرطان معده است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۸ - ۲۳:۱۲    
رئیس انجمن رادیوتراپی آنکولوژی ایران، گفت: 50 درصد موارد ابتلا به سرطان منجر به فوت بیمار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۸ - ۲۲:۵۷    
عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، گفت: شیمی درمانی به عنوان یک روش کمکی در درمان سرطان ها محسوب می شود و به تنهایی نمی تواند سرطان را درمان کند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۸ - ۲۲:۵۷    
نگاهی به اتفاقات سیاسی - ورزشی دو سال گذشته قاره آسیا و انفعال فدراسیون فوتبال ایران نشان می دهد عربستان هر روز نقش خود را در تصمیمات کلان پررنگتر از قبل می کند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۸ - ۲۲:۴۲    
آخرین پلان های فیلم سینمایی به وقت شام به کارگردانی ابراهیم حاتمی کیا این روزها در دمشق فیلمبرداری می شود.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۸ - ۲۲:۴۲    
مدیرعامل بانک شهر از همکاری این بانک با اگزیم بانک مجارستان برای تامین مالی تولید مشترک اتوبوس های درون شهری در ایران خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۸ - ۲۲:۴۲    
به گفته مدیرکل حفاظت محیط زیست استان تهران، 24 کانون بوی نامطبوع در مسیر فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) شناسایی شده که دامداری ها سهم 20 درصدی در تولید بوی نامطبوع مسیر فرودگاه دارند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۸ - ۲۲:۴۲    
رئیس کل بانک مرکزی با بیان اینکه در موضوعاتی که منافع کل نظام بانکی مطرح است، باید تمام بانکها و موسسات اعتباری همسو و همراه باشند، چالش های پیش روی نظام بانکی را تشریح کرد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۸ - ۲۲:۲۷    
آلبوم موسیقی شب سکوت کویر به آهنگسازی کیهان کلهر و خوانندگی محمدرضا شجریان بعد از گذشت 20 سال از انتشار اولیه آن در قالب مجموعه گزیده آثار کیهان کلهر باز نشر می شود.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۸ - ۲۱:۵۷    
پوستر سی و ششمین جشنواره فیلم فجر همزمان با آغاز فعالیت هیأت انتخاب این دوره از جشنواره، رونمایی شد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۸ - ۲۱:۴۲    
مسابقات کشتی پهلوانی و مهارت زورخانه ای محلات مناطق 22 گانه شهرداری تهران به میزبانی شهرداری منطقه11 در سالن ورزشی شهید رضایی مجد برگزار و امیر حسین جهانشاهی پهلوان کشتی پایتخت شد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۸ - ۲۱:۴۲    
برنامه ساعت 25 این هفته با حضور فرمان فتحعلیان که در آستانه برگزاری کنسرت خود پس از سه سال جدایی از صحنه اجرا، قرار دارد، به روی آنتن شبکه پنج سیما رفت.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۸ - ۲۱:۴۲    
یک متخصص رادیوتراپی و پرتو درمانی با اشاره به علائم ابتلا به سرطان پروستات، گفت: نوع تغذیه، مصرف مشروبات الکلی، استعمال سیگار و ژنتیک در بروز این سرطان بسیار تاثیرگذار است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۸ - ۲۱:۲۷    
فرهاد اصلانی بازیگر سینما و تلویزیون به فیلم تاریخ باشگاه استقلال پیوست.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۸ - ۲۱:۲۷    
یک استاد دانشگاه با اشاره به نبود استاندارد در زمینه واردات و تولید خودروهای هیبرید گفت: در حال حاضر خودروهای گازسوز متولی خاصی ندارد در حالیکه این دست خودروها نیاز به بازدید و کنترل دوره ای دارند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۸ - ۲۱:۱۲    
رایتل با حضور مستقیم و پررنگ خود با عنوان رویداد شهری از تاریخ 18 تا 24 آذرماه در شهر شیراز، سیم کارت خود را با طرح های تشویقی ویژه به مردم این شهر ارائه می دهد.
مشاهده نتایج بیشتر...