چهارشنبه ۰۹ فروردینساعت ۰۶:۲۵Mar 2017 29

طنین یاس (tanineyas.ir)

  ۱۳۹۶/۰۱/۰۸ - ۰۲:۳۰    
با مادر شهیدی هم قدم هستم؛ می گوید بیش از سی سال است که پسرم شهید شده و از پیکرش نشانی ندارم ! شلمچه میعادگاه ما مادران شهدا برای بوییدن عطر فرزندان مان است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۸ - ۰۱:۳۰    
از زمان مطرح شدن سیاست های اقتصاد مقاومتی همه دستگاه ها و سازمان های مرتبط تلاش کردند تا قدمی در این مسیر بردارند، اما تاکنون هیچ کدام نتوانسته در این زمینه به موفقیت چشمگیری دست پیدا کند ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۷ - ۱۰:۳۰    
یک متخصص تغذیه تصریح کرد: در موارد خاص توصیه می کنیم فرد، یون پتاسیم را کمتر یا بیشتر مصرف کند. به عنوان مثال وقتی شخصی بیماری قلبی ، ضعف عضلات ماهیچه قلب دارد و یا فشار خون بالا دارد ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۷ - ۱۰:۳۰    
در این گزارش 7 راهکار مناسب جهت افزایش سرعت اینترنت تلفن همراه را به شما آموزش میدهیم.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۷ - ۱۰:۳۰    
کارگردان پروژه سینمایی و تلویزیونی موسی کلیم الله گفت که فیلم های هالیوودی شخصیت حضرت موسی(ع) را به اندازه یک انسان عادی پایین آورده اند و آخرین آنها نیز خداوند را به شکل یک کودک نشان داده است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۷ - ۱۰:۳۰    
سخنگوی جبهه مردمی نیروهای انقلاب با بیان اینکه امروز در مسائل اجرایی کشور احساس خطر جدی می کنیم، تاکید کرد امروز ما نباید ساکت بنشینیم، ما باید صدای مردم و خون هایی که ریخته شده است، باشیم.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۷ - ۱۰:۳۰    
حجت الاسلام روح اله راسل گفت: جایگاه سفر بسیار بالاست و با رفتن به سفر، انسان در استجابت دعا قرار می گیرد چون غرض تربیتی مهمی را دارد و آن هم این است که انسان از خانه اش دل می کند و به شهر غربت می ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۷ - ۱۰:۳۰    
در آن اتاق من ساده ترین سفره عقد عمرم را دیدم. پیدا بود تزئینات سفره عقد نتیجه ٔ زحمات دختر خانم های حاضر در اتاق است که از دوستان عروس خانم بودند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۷ - ۱۰:۳۰    
دختران آفتاب اگرچه داستان است، در واقع تحقیقی روان شناختی و جامعه شناختی و فرهنگی و دینی درباره زنان محسوب می شود.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۷ - ۱۰:۳۰    
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی طنین یاس ، به نقل از روابط عمومی فدراسیون کشتی، شهید خواجه صالحانی متولد هشتم فروردین سال 68 و فرزند دوم خانواده بود. ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۷ - ۱۰:۳۰    
جمهوری اسلامی ایران 15 شرکت آمریکایی ناقض حقوق بشر و حقوق بشردوستانه بین المللی را از تاریخ اول فروردین 96 تحریم کرد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۶ - ۱۰:۳۰    
مادر این نوزاد به علت تغییر شکل شدید فرزندش و شبیه موجودات فضایی بودن وی، حاضر به شیر دادن به او نیست.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۶ - ۱۰:۳۰    
امام علی (ع) می فرماید: آنچه نمی دانی مگوی، هر چند ، آنچه می دانی اندک باشد و آنچه نمی پسندی که به تو گویند، تو نیز بر زبان میاور و بدان که خودپسندی، خلاف راه صواب است و آفت خرد آدمی.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۶ - ۱۰:۳۰    
مدیر تدوین و چاپ انتشارات مؤسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی از انتشار کتاب بازنمایی ژئوپلیتیکی غرب از اسلام و مسلمانان در آینده خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۶ - ۱۰:۳۰    
رئیس اداره تشخیص جرائم سایبری پلیس فتا ناجا گفت: باید به خاطر داشته باشیم تامین امنیت در فضای مجازی مشمول همه می باشد و اینکه دوستان، آشنایان یا اقوام از این قاعده مستثنی باشند، اشتباه است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۶ - ۱۰:۰۰    
ارائه تحریم های جدید سناتورهای آمریکایی علیه ایران و هشدار عمان به اردن در خصوص ادبیات ضد ایرانی در اجلاس اتحادیه عرب از قبیل موضوعاتی بود که اخبار ایران در جهان در 24 ساعت گذشته به آن پرداخت.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۶ - ۱۰:۰۰    
سازمان حج و زیارت شرایط واجدین اعزام به حج تمتع سال 1396 را اعلام کرد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۶ - ۱۰:۰۰    
عربستان که رهبری ائتلاف نظامی علیه یمن را بر عهده گرفت در دو سال گذشته از ابزارهای مختلفی برای از بین بردن مقاومت یمنی ها استفاده کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۶ - ۱۰:۰۰    
فرمانده کل سپاه در کتاب "کالک های خاکی" خاطره ای را درباره چگونگی اعزامش به جنگ در همان ماههای اولیه هجوم ارتش بعث به ایران بیان می کند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۶ - ۱۰:۰۰    
برخی نمایندگان مجلس و کارشناسان سیاسی با اشاره به فرمایشان رهبر انقلاب در آغاز سال جدید، معتقدند سال گذشته یکی از بدترین سال ها برای تولید ملی و اشتغال بود و دولت در کلاس اقتصاد مقاومتی رفوزه شده است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۶ - ۱۰:۰۰    
شهید باقری، بهشتی جبهه بود و کسانی امثال او، اهرم هایی در دست فرماندهان جنگ برای حل مشکلات و رفع فشارهای دشمن بودند. بعضی مواقع شهادت یکی از فرماندهان به اندازه شهادت یک گردان در من اثر می گذاشت.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۶ - ۱۰:۰۰    
مصرف نوشابه های گازدار و حضور کمرنگ گروه شیر و لبنیات در برنامه غذایی روزانه سبب شده در طول سال های گذشته تا 4 سانتی متر از متوسط قد کودکان ایرانی کاسته شود ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۵ - ۱۰:۳۰    
من در زمان مذاکرات به همتایان ایرانی خودم گفته بودم که تحریم های هسته ای تنها تحریم هایی نیستند که تجارت با ایران را غیرممکن می کنند. من تاکید کرده بودم ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۵ - ۱۰:۳۰    
به دنبال انعکاس مشکلات سجاد نیک پرست قهرمان پارالمپیک کشور، ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی دستور پی گیری وضعیت این ورزشکار را صادر کرد .
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۵ - ۱۰:۳۰    
می گویند از قدیم چاقوی این شهر برای مهر و محبت از غلاف بیرون آمده و ابزاری جهت تقسیم نان برای مسافران و گردشگران بوده است. همچنین دودکش جن شهر زنجان نیز زبانزد و کم نظیر است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۵ - ۱۰:۳۰    
پیش تولید سریال پایتخت 5 به کارگردانی سیروس مقدم در قبرس آغاز شده و ضبط این سریال از نیمه های فروردین شروع می شود.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۵ - ۱۰:۳۰    
فیلم های اکران نوروز 96 نظر مخاطبان را جلب کرد اما نگرانی صاحبان آثار از تبلیغات محدودی است که برای فیلم ها در نظرگرفته شده است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۵ - ۱۰:۳۰    
ویتامین C جامدی سفید رنگ و محلول در آب و غیر سمی است که مصرف آن سامانه ایمنی بدن را افزایش می دهد. این ویتامین دارای استر حلقوی است و در محیط آبی آبکافت می شود و اسید می سازد ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۵ - ۱۰:۳۰    
متخصص تغذیه گفت: توصیه می شود نیم ساعت قبل از ورزش یک میان وعده مثل کیک،شیر و یا آب میوه مصرف شود چرا که این وعده ها دارای کربوهیدرات بوده و باعث افزایش قندخون فرد خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۵ - ۱۰:۳۰    
از علائم کمبود آن می توان به افسردگی،آسیب استخوانی،ضعف عضلانی،کج خلقی،خواب آلودگی و فشار خون بالا اشاره کرد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۵ - ۱۰:۳۰    
داعش در قتل عام غیرنظامیان میان کودکان، بزرگسالان، زنان و مردان تفاوتی قائل نیست و دستگاه کشتار این گروه تروریستی از همه گروههای سِنی، قربانی می کند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۵ - ۱۰:۳۰    
ابتهاج محمد، شمشیرباز آمریکایی و برنده مدال در مسابقات المپیک در نامه ای سرگشاده به دونالد ترامپ فضای ایجاد شده را مخرب ارزش های عدالت و برابری در جامعه خواند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۵ - ۱۰:۳۰    
رییس اورژانس کشوررباره آخرین وضعیت تعداد مصدومان حوادت چندگانه ترافیکی محور مشهد باغچه بزرگراه شهید شوشتری یعنی دو تصادف زنجیره ای و دو تصادف موردی ثبت شده در بیمارستان ها ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۵ - ۱۰:۰۰    
سامانه سهام عدالت که برای بروزرسانی صورتحساب مشمولین از 30 اسفند 95 از دسترس خارج شده است، از روز 14 فروردین، دوباره در دسترس مشمولین قرار می گیرد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۵ - ۱۰:۰۰    
مهرداد بائوج لاهوتی درباره عملکرد سازمان حفاظت از محیط زیست در سال 95 بیان کرد: نمره زیر 15 می توان به عملکرد این سازمان داد بنده 10 نمره اراده موجود می دهم و 3-4 نمره هم بابت برخی اتفاقات در بعضی ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۲ - ۱۴:۰۰    
105 هزار کلاس درس کشور در اسکان نوروز 96 فعال هستند و طبق اعلام مسئولان وزارت آموزش وپرورش بیش از 2 میلیون نفر در مراکز اسکان نوروزی پذیرش شده اند و استان خراسان رضوی درصدر است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۲ - ۱۳:۳۰    
حضرت آیت الله خامنه ای با تاکید بر تلاش و کارآمدی هرچه بیشتر مدیران کشور، خاطرنشان کردند: در طول انقلاب اسلامی، هرگاه مدیریت انقلابی، فعال و پر تحرک داشتیم ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۲ - ۱۳:۳۰    
روزنامه صهیونیستی هاآرتص مدعی شد که اصغر فرهادی با این روزنامه مصاحبه داشته است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۲ - ۱۳:۳۰    
روحانی در نامه ای به رهبر معظم انقلاب از بیانات راهگشای معظم له در نخستین روز سال نو که مایه دلگرمی همه خادمان ملت و فعالان اقتصادی شد، قدردانی کرد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۱ - ۱۰:۰۰    
طبق مصوبه سال 1386 مجلس شورای اسلامی ساعت رسمی کشور هر سال در ساعت 24 روز اول فروردین یک ساعت به جلو کشیده می شود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۳۰ - ۱۵:۰۰    
رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی به مناسبت آغاز سال 96 گفتند: اقتصاد مقاومتی تنها راه علاج وضع کنونی است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۳۰ - ۱۰:۰۰    
فتاح گفت: اینکه این زنان از هر راهی برای امرار معاش استفاده کنند به ما مربوط نمی شود، اما آنهایی که تحت پوشش ما هستند، به گونه ای زندگی می کنند که اینگونه نباشند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۳۰ - ۱۰:۰۰    
بهترین زنان امت من زنی است که در آنچه معصیت نباشد رضای شوهر خود را بدست آورد و بهترین مردان امت من مردی است که با خانواده اش به لطف و مدارا زندگی کند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۳۰ - ۱۰:۰۰    
آنگونه که از خاطرات خانم ثقفی و سایر اعضای خانواده امام بر می آید این ازدواج، زندگی عاشقانه ای را در پی داشت و امام خمینی در زندگی شخصی اش با عشق و احترام ویژه ای به پیمان زناشویی اش با خانم ثقفی ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۹ - ۱۷:۳۰    
رئیس سازمان بسیج جامعه زنان کشور، خطاب به کسانی که به اسم عدالت جنسیتی دنبال تحقق تساوی جنسیتی بر اساس برنامه توسعه سازمان ملل موسوم به 2030 هستند گفت ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۹ - ۱۶:۳۰    
رهبر معظم انقلاب اسلامی گفتند: امروز اندیشمندان غربی و افرادی که مسائلی همچون برابری جنسیتی را دنبال می کردند، از کار خود به دلیل مفاسد ناشی از آن پشیمان هستند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۸ - ۰۹:۳۰    
یک استاد حوزه با بیان اینکه حضرت زهرا (س) در مقابل جریال لیبرال مبارزه کرد، گفت: یشان با سخنرانی در مسجد و با رفتن به خانه ها ی مردم و زنان مهاجر و انصار به مدت چهل روز ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۸ - ۰۹:۰۰    
بهار امسال با خود میلاد بانوی آب و آیینه را آورده است. بانویی که در تک تک خوبی های دنیا اسوه است. همسر، دختر و مادری نمونه که الگوی زندگی زنان مسلمان معرفی شده است ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۸ - ۰۹:۰۰    
مادرشهید ابوالفضل شیروانیان با بیان اینکه درآخرین دیدارمان بوی عطر عجیبی می داد، بوی خوش که تا آن روز استشمام نکرده بودم ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۷ - ۲۰:۰۰    
بهنوش بختیاری تازه ترین پست اینستاگرام خود را به شهدای مدافع حرم اختصاص داد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۷ - ۲۰:۰۰    
یک جامعه شناس با بیان اینکه دین اسلام در دفاع از حقوق زن پیشگام است و خشونت و اجحاف در حق او را نمی پذیرد، گفت: خشونت علیه زنان، جامعه را آسیب پذیر می کند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۷ - ۲۰:۰۰    
می دانستم که وظیفه آقای برونسی چیز دیگری است. او را نمی شد در خانه نگه داشت. دلش برای جبهه و حفظ ناموس وطن می تپید ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۷ - ۲۰:۰۰    
براساس ادعای متخصصان سلامت, چاقی با خطر ابتلا به 11 نوع سرطان مرتبط است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۷ - ۲۰:۰۰    
آیت الله موحدی کرمانی با بیان اینکه برجام به عنوان یک تجربه بی اعتمادی به آمریکا را ثابت کرد گفت: همین تجربه بس است و دیگر تکرار تجربه نکنیم زیرا آمریکا ثابت کرد دشمن ما است و دیپلمات های ما می گویند ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۷ - ۲۰:۰۰    
سازمان حج و زیارت در اطلاعیه ای اعلام کرد: شرایط لازم برای تشرف بیش از 85 هزار نفر از حجاج جمهوری اسلامی ایران در حج سال 1396 مهیا شده است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۷ - ۱۹:۳۰    
بدونِ یار صمیمی، نمی توان از عهده کار روزگار برآمد و بر مشکلات غلبه یافت کمااینکه امام علی(ع) فرموده است: دوستان، بهترین ذخیره و پشتیبان هستند .
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۷ - ۱۹:۳۰    
حضرت فاطمه (س) وصیت کرد که از میوه های (درختانش) هر سال در ماه رجب پس از کسر هزینه آبیاری و سایر هزینه های کشت و بهره برداری از طرف او هشتاد اوقیه صدقه داده شود و ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۶ - ۱۱:۵۵    
استفاده از غذاهای چرب در میهمانی بیشتر است، بنابراین با توجه به عدد قند خون بهتر است زمان تزریق انسولین خود را تغییر دهید.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۶ - ۱۱:۵۵    
پایگاه اطلاع رسانی دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت الله خامنه ای در سالروز درگذشت حجت الاسلام سید احمد خمینی مصاحبه مقام معظم رهبری را که در سال 1374 انجام شد؛ بازنشر کرد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۶ - ۱۱:۵۵    
اعضای دختر 19 ساله گچسارانی به بیماران نیازمند زندگی تازه ای بخشید
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۶ - ۱۱:۵۵    
رییس سازمان بسیج مستضعفین گفت: دوران دفاع مقدس الگویی ماندگار از عاشورای حسینی است و باید گفت که عاشورا یک تابلویی است تمام نما از ارزش های والای انسانی.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۶ - ۱۱:۵۵    
حافظ قرآن روشندل گفت:هم نشینی باقرآن، آرامش ویک احساس بسیارخوبی به انسان می دهد و هنگام قرآن خواندن، فرد با خود می اندیشد در آن مکان هیچکس به جز خدا،قرآن وخودش حضورندارد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۶ - ۱۱:۵۵    
حاج احمد آقا می گفت: دو تا کار برای خدا انجام دادم. یکی این بود که وجوهات شرعی زیادی که از امام باقی مانده بود را فوراً به شورای مدیریت حوزه علمیه قم تحویل داد ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۶ - ۱۱:۵۵    
یا مقلب القلوب و الابصار! تمام هستی از ازل تا ابد لحظه شماری می کنند برای آن لحظه که مهدی فاطمه تکیه بر دیوار کعبه زند و بر این شاخه مرده درخت خشکیده حیات، دوباره نقش زندگی بدهد!
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۶ - ۱۱:۵۵    
داشتن فرزند جدای از مشکلاتی همچون بی خوابی های شبانه و مشکلات مالی می تواند عمر والدین را افزایش دهد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۵ - ۱۲:۰۷    
یک استاد دانشگاه مازندران گفت: در مازندران از محیط زیست فقط نامی باقی است چون بر اثر بی توجهی سازمان محیط زیست رودخانه شمال روز به روز آلوده تر نی شود و سلامت مردم و گردشگران را به خطر می اندازد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۵ - ۱۱:۰۷    
بپاس گرامیداشت شهدای عزیز شهرستان عباس آباد ، یاد واره سرداران و 185 شهدای عزیز شهرستان عباس آباد در مسجد جامع سلمانشهر برگزار می شود ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۵ - ۰۹:۳۷    
استاد دانشگاه تهران گفت: زن تراز اسلامی بر مبنای فطرت انسانی عمل می کند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۵ - ۰۹:۰۷    
عضو انجمن روانشناسان ایران گفت: سفرهای نوروزی به خصوص سیر و سفر در دل طبیعت می تواند درمانگر خوبی برای بیماران افسرده در زنان و دختران باشد همچنین صله رحم و دید و بازدیدهای عیدانه خود در جهت بهبود ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۴ - ۱۶:۰۷    
شب چارشنبه آخر چرا سوری؟؛ تفکر کن سپس این واژه کن معنا؛ کدامین دفتر تاریخ ما ثبت است؛ چنین جشنی رود از دست ما رعنا
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۴ - ۰۹:۰۷    
یک متخصص اطفال گفت: والدین در این ایام باید بسیار مراقب باشند تا خدای ناکرده کودکشان بواسطه فرو کردن نخود یا فندق در گوش و بینی دچار خفگی نشود و بعضا دیده شده که مادر از کودک غفلت ورزیده و نخود یا ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۴ - ۰۹:۰۷    
یک ماما و فارغ التحصیل دانشگاه علوم پزشکی ایران گفت: مسافرت برای زنان باردار به طور معمول در سه ماهه سوم توصیه نمی شود به خصوص اگر مسافرت طولانی باشد ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۳ - ۱۲:۰۷    
ایرانیان باستان درحالی چهارشنبه سوری را آئینی برای تطهیر مذهبی و ایجاد نشاط و سلامت خود می دانستند که امروز این آئین به چالش برای شهروندان و آسیب جدی برای جوانان تبدیل شده است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۳ - ۱۰:۰۷    
مصطفی علی پور که به سختی آن هم در سال های اخیر به اصرار دوستداران و شاگردانش راضی به چاپ دو دفتر ازاشعارش شده ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۳ - ۰۹:۰۷    
یکی دیگر از عوامل تأثیرگذار در رفتار و فرهنگ جامعه، مسأله کنترل و نظارت اجتماعی است. اصل کنترل اجتماعی مفهومی مهم در جامعه شناسی است ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۳ - ۰۸:۳۷    
یک محقق طب اسلامی ایرانی گفت: فرهنگ اصلاح تغذیه و به تبع آن پیشگیری از چاقی و بیماری های قلبی و عروقی به دست خانم های آشپز است که با درایت و هوشمندی در اصلاح نوع تغذیه می توانند فرهنگ صحیح تغذیه را ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۲ - ۱۳:۰۷    
تولیت آستان قدس رضوی با تأکید براینکه ما هر کار اقتصادی را نه در شأن آستان قدس می بینیم و نه دنبالش هستیم، گفت: برخی مشارکت های آستان قدس رضوی حتی اگرسودآور هم باشد مشکلی از مشکلات مردم حل نمی کند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۲ - ۱۳:۰۷    
پرسش های متعددی درباره زندگی پروین اعتصامی و دیدگاه او به مسائل اجتماعی و سیاسی وجود دارد؛ از جمله اینکه آیا او به دلیل حصبه درگذشته است یا قتل؟
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۲ - ۱۲:۰۷    
مادرشهیدمحمدطاهری می گوید: در روستای ما رسم بود،عروس را تا چند روز روی تختی کنار داماد می نشاندندو زنان ودختران روستا به دیدنشان می آمدند.آب، آیینه و قرآن را در برابر عروس و داماد گذاشتم ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۲ - ۱۰:۳۷    
شهید "محمد جعفری" از شهدای مدافع حرم و از تیپ فاطمیون است. او اصالتا افغانستانی و ساکن پاکدشت بود که نهم مرداد در شب شهادت امام جعفر صادق علیه السلام در سوریه به دست تکفیری ها به شهادت رسید و بعد از ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۲ - ۱۰:۳۷    
یک نویسنده کتاب های دفاع مقدس با اشاره به اینکه کتاب ژئوپلتیک گلستان و دفاع مقدس را به تازگی تمام کرده و ان شاء الله در سال آینده رونمایی می شود ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۱ - ۱۲:۰۷    
یکی از تلاش های عمده دشمن برای توفیق یافتن در تحقق اهداف شومش، مسأله ایجاد حالت بی اعتنایی به ارزش های اخلاقی است. دقیقا دشمن همین طرح شوم را در رابطه با زنان جامعه اسلامی ما به اجرا گذاشت ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۱ - ۱۱:۳۷    
متخصص چشم پزشکی با اشاره به حوادث چهارشنبه آخر سال و آسیب های احتمالی به چشم، گفت: سوختگی قرنیه ممکن است سبب نابینایی و خشکی قرنیه شود و عوارض جبران ناپذیری را برای فرد به همراه داشته باشد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۱ - ۱۱:۳۷    
یک سرجوخه زن در کمپ نظامی Lejeune در کارولاینای شمالی توسط همقطار مرد خود تعقیب شد و این مرد از او در حال تعویض لباس مخفیانه عکس گرفت و در فضای مجازی منتشر کرد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۱ - ۱۱:۳۷    
دبیر کل کمیسیون عالی یونسکو در ایران گفت: اقرار می کنم که بخش هایی از سند 2030 با منافع و ارزش های کشور ما تضاد دارد ولی این سند جنبه الزام آور ندارد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۱ - ۱۱:۳۷    
مدیرعامل سازمان آتش نشانی تهران با بیان ایینکه کمپین نه به چهارشنبه سوری در ابتدا توسط آتش نشانان تشکیل شد، گفت: آتش نشانان در شب چهارشنبه سوری در هر سه شیفت در آماده باش کامل به سر می برند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۱ - ۱۰:۰۷    
آیین اختتامیه دومین جشنواره بین المللی شعر پارسی آیینه مهر چهارشنبه 18 اسفندماه 1395 با حضور چهره های نام آشنا و اساتید شعر و ادب پارسی و اجرای موسیقی سالار عقیلی در تالار بزرگ فرهنگسرای اندیشه تهران ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۱ - ۰۸:۳۷    
مسئول تأمین زنجیره تأمین ازکی، گفت: در روند تهیه "طعام ازکی" متوجه شدیم خیلی از افراد متشرع و دوستدار "غذای ازکی" در خرید طعام به احوالات اعتقادی فروشنده و تولید کننده نیز توجه می کند ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۱ - ۰۸:۳۷    
سلام بر پلاک پیکرهای قطعه قطعه شده ؛ سلام بر لبهای سیراب از عطش عشق ؛ سلام بر چفیه , بیرق همیشه جاودان جبهه های خمینی .
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۰ - ۲۱:۰۷    
براساس آمارهای گمرک در این مدت 12 هزار و 669 دلار عصا، تازیانه و شلاق وارد شده است. سهم کلاه گیس، ریش و موی مصنوعی 34 هزار و 714 دلار است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۰ - ۲۱:۰۷    
از جمله موارد مهمی که بایستی با نگاه مدقانه در تاریخ به بررسی آن پرداخت، به جهت اهمیت موضوع، میزان ارتباط و علاقه میان حضرت زهرا و امیرالمومنین علیهماالسلام است ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۰ - ۲۱:۰۷    
امام علی علیه السلام می فرماید: انسان حقیقت ایمان را درک نمی کند جز اینکه در وی سه خصلت باشد، دانایی در احکام دین، شکیبایی در مصیبت ها و خصلت سوم که مد نظر است، اندازه گیری خوب در معیشت است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۰ - ۲۱:۰۷    
شذا ابوسلمیه ، دختر فلسطینی ساکن نوار غزه 13 سال دارد و صوت مشاهیر قرائت جهان اسلام را به زیبایی تقلید می کند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۰ - ۲۱:۰۷    
منتخبی از مهمترین عناوین فرهنگی-اجتماعی بازنشرشده در رسانه های برون مرزی، بلندگوهای تبلیغاتی دشمن و همچنین شبکه های اجتماعی.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۰ - ۲۱:۰۷    
پرونده لیگ برتر فوتسال بانوان در حالی بسته شد که تیم ملی حفاری با گلباران تیم شهرداری زنجان جشن قهرمانی خود را در اهواز برپا کرد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۰ - ۲۱:۰۷    
امام جمعه موقت تهران گفت: بعضی حاکمان اسلامی در بعضی کشورها با صهیونیست ها هستند و با دشمنان اسلام هستند، اینها آدم نیستند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۰ - ۲۱:۰۷    
تیم ملی والیبال نوجوانان ایران با غلبه بر تیم ساموا در جایگاه نهم آسیا قرار گرفتند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۹ - ۲۱:۰۷    
رهبر معظم انقلاب در دیدار رئیس و اعضای مجلس خبرگان رهبری: اگر همه کارهای ضروری در موضوع اقتصاد مقاومتی انجام شده بود، امروز تفاوت محسوسی را در اوضاع اقتصادی کشور و زندگی مردم شاهد بودیم.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۹ - ۲۱:۰۷    
محسن رضایی در نامه سرگشاده ای به حسن روحانی، مباحثی را در خصوص عملکرد دولت در حوزه سیاست خارجی و اقتصاد مطرح و از دوگانه جنگ و ضد جنگ مطرح شده در ادبیات اخیر رییس جمهور انتقاد کرد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۹ - ۲۱:۰۷    
همزمان با خریدهای نوروزی و تکاپوی خانه تکانی ها، از تزئین سفره باستانی و ایرانی هفت سین غافل نشوید.
مشاهده نتایج بیشتر...