شنبه ۰۴ اسفندساعت ۱۶:۱۹Feb 2019 23
 

تراز نیوز (taraznews.com)

  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۱۴:۳۹    
تراز: عضو اتحادیه تولید و صادرات نساجی و پوشاک با توجه به آمار به ثبت رسیده در سازمان ملل و قیاس آن با آمار گمرک جمهوری اسلامی ایران اعلام کرد که حدود 99 درصد از پوشاک وارد شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۱۴:۳۹    
تراز: رئیس آتش نشانی شهرک صنعتی طوس از شهادت یک آتش نشان در مشهد خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۱۴:۳۹    
تراز: رییس ستاد مرکزی بزرگداشت سی و ششمین سالروز حماسه آزادسازی خرمشهر گفت: در این روز کار ساخت 110 مستند برای فرماندهان شهید شاخص دفاع مقدس آغاز و از ایثارگران توسط رییس جمهور قدردانی می شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۱۴:۳۹    
تراز: عضو هیئت مدیره شرکت بازآفرینی شهری ایران از مصوبه هیات دولت مبنی بر تکلیفی شدن اعطای وام 50 میلیون تومانی نوسازی مسکن از سوی بانکها با سود 9 درصد خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۱۴:۱۵    
تراز: بعد از بازی نه چندان مهم روز گذشته کی روش رفتار عجیبی از خود نشان داد. اعتراض های مکرر او به داور های بازی ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۱۴:۱۵    
تراز: مدیرکل عتبات عالیات در سازمان حج از اجرای طرح زیارت ارزان عتبات عالیات عراق همزمان با ماه مبارک رمضان خبر داد و اعلام کرد: امکان سفر زیارتی عراق با کمتر از یک میلیون تومان فراهم شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۱۴:۱۵    
تراز: در حالیکه هفته ها از پذیرش استعفای محمدعلی نجفی از شهرداری می گذرد، انتخاب سرپرست و فرآیند انتخاب شهردار با حاشیه هایی، چون استخدام های دقیقه نودی همراه بود که شهردار جدید نیز درگیر آن شده است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۱۴:۱۵    
تراز: مدیرعامل صندوق تامین خسارتهای بدنی از تصویب اساسنامه این نهاد عمومی در هیئت وزیران خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۱۴:۱۵    
تراز: گفتم: بچه ای پیراهنش را برعکس پوشیده بود، مادرش می گفت؛ بالاخره نفهمیدم که داری میری؟ یا داری میای؟!
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۱۴:۱۵    
تراز: جلسه علنی دیروز مجلس شورای اسلامی با حضور شمخانی، ظریف، عراقچی و کرباسیان به بررسی برجام و همچنین تصویب آخرین درخواست FATF اختصاص داشت که اظهارات متناقض شمخانی و عراقچی در این جلسه موجب نگرانی ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۱۴:۱۵    
تراز: مدیران عامل و مدیران فناوری اطلاعات و ارتباطات شرکت های بیمه، مدیرعامل صندوق تامین خسارت های بدنی و دبیرکل سندیکای بیمه گران ایران، عصر روز گذشته با رئیس کل بیمه مرکزی دیدار و گفتگو کردند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۱۴:۱۵    
تراز: توتال در حالی قرارداد با ایران را امضا کرد که این قرارداد منتقدان زیاد داشت؛ منتقدانی که هر وقت نقد فنی و کارشناسی به برخی مفاد قرارداد می کردند با ادبیات تند وزیر نفت مواجه می شدند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۰۰:۳۰    
تراز: بی نظمی های اخیر در برگزاری حراج سکه و توقف چند جلسه ای این طرح ظاهرا نشان از تعطیلی حراجی دارد ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۰۰:۳۰    
تراز: رییس کل سازمان امور مالیاتی از رصد و وصول مالیات فعالان اقتصادی مناطق آزاد کشور خبر داد و گفت: این فعالان با ارایه اظهارنامه از معافیت مالیاتی برخوردار می شوند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۰۰:۳۰    
تراز: مدیرکل دفتر آموزش های فنی و حرفه ای وزارت آموزش و پرورش از تشکیل کمیسیونی برای بررسی و ایجاد دوره کاردانی پیوسته برای هنرجویان دوره فنی و حرفه ای و پنج ساله شدن تحصیل در این رشته خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۰۰:۳۰    
تراز: بر اساس بند الف تبصره 6 لایحه بودجه مصوب شده در کمیسیون تلفیق، مرتبط با موضوع ماده 84 قانون مالیاتهای مستقیم در سال آینده سقف معافیت مالیاتی حقوق کارمندان 27 میلیون و ششصد هزار تومان تعیین شده ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۰۰:۳۰    
تراز: به گفته وزیر کار، حقوق بازنشستگان و حداقل بگیران تامین اجتماعی امسال 19.5 درصد افزایش می یابد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۰۰:۱۰    
تراز: کل تردد ثبت شده براساس آخرین اطلاعات دریافتی از 2151 تردد شمار فعال در محورهای برون شهری، نسبت به روز قبل 10.8 درصد افزایش را نشان می دهد ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۰۰:۱۰    
تراز: این فرماندهان پاسدار بودند و لباس سپاه برای شان مقدس بود؛ در وصیت نامه هایشان می نوشتند: مرا با لباس سپاه دفن کنید تا در روز قیامت در همین لباس با مولایشان امام حسین(ع) محشور شوند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۰۰:۱۰    
تراز: ریاست بیمه مرکزی در دیدار با کارکنان بیمه گفت: بیمه مرکزی جزو نهادهای خوب بوده و باید این جایگاه را حفظ کنیم.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۰۰:۱۰    
تراز: مراسم افتتاحیه یازدهمین نمایشگاه بورس، بانک و بیمه با حضور معاون رئیس جمهور، رئیس کل بیمه مرکزی، رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار و معاون وزیر اقتصاد در نمایشگاه بین الملی تهران برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۰۰:۱۰    
تراز: مدیرعامل شرکت پشتیبانی امور دام گفت: قیمت کالاهای اساسی به ویژه گوشت قرمز وارداتی باوجود تک نرخی شدن ارز، افزایش نخواهد داشت.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۰۰:۱۰    
تراز: برخی از نهادها و مسئولان سیاسی با هدف از بین بردن انحصار پیام رسانان خارجی در فضای مجازی، از تلگرام خارج شدند و ادامه فعالیت خود را در پیام رسانان داخلی ادامه دادند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۰۰:۱۰    
تراز: انتشار موجی از اخبار غیررسمی در شبکه های اجتماعی و کانالهای اطلاع رسانی پیام رسانهای ارتباطی مبنی بر فیلترینگ تلگرام ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۰۰:۱۰    
تراز: تعداد کشفیات قاچاق انسان در گمرک در ماه نخست سال 97 به 56 نفر رسید و رکورد جدید کشفیات قاچاق انسان در یک ماه توسط ماموران گمرک به ثبت رسید.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۰۰:۱۰    
تراز: اصغر فخریه کاشان، قائم مقام جنجالی وزیر راه و شهرسازی در امور بین الملل استعفا کرد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۲۳:۳۰    
تراز: بازار سرمایه، پول و بیمه سه رکن اصلی بازارهای مالی هستند که طراحی ساز و کار لازم برای هماهنگی بین آنها یک ضرورت است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۲۳:۱۰    
تراز: مراسم جشن تولد 61 سالگی شهید ابراهیم هادی عصر پنجشنبه 30 فروردین 1397 با حضور خانواده شهدا, جانبازان ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۲۲:۳۰    
تراز: وزیر اطلاعات در پیامی به سردار سرلشکر محمد علی جعفری فرمانده سپاه پاسداران روز پاسدار را تبریک گفت.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۲۲:۳۰    
تراز: مدیرکل پیشگیری و نظارت کالا و ارز سازمان تعزیرات حکومتی با بیان اینکه در سال 96، هفتاد هزار پرونده مربوط به قاچاق در این سازمان رسیدگی شد گفت: بزرگترین پرونده ها مربوط به قاچاق لوازم خانگی است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۲۲:۳۰    
تراز: امیرحسین ثابتی فعال رسانه ای توییتی درباره سفر سعید جلیلی به بانه منتشر کرد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۲۲:۳۰    
تراز: رئیس کمیته میراث فرهنگی شورای اسلامی شهر تهران گفت: باغ تاریخی ملک شهرستان ری که به عنوان اثر ارزشمند در میراث ملی کشور ثبت شده، به سبب بی توجهی در حال ویرانی و نابودی است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۲۲:۳۰    
تراز: نایب رئیس اول اتحادیه املاک کشور از قفل شدن معاملات مسکن به دلیل قیمت های نامتعارف و غیرواقعی خبر داد و گفت: تا پایان خرداد ماه امسال تغییر و تحول قیمت ها در بازار مسکن نخواهیم داشت.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۲۲:۳۰    
تراز: باغداران استان تهران از سرمای بی سابقه چند روز اخیر در این استان خسارت های بسیاری دیدند که این خسارات 815 میلیارد تومان برآورد شده است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۶ - ۲۰:۵۸    
تراز: اگر اتوی شما معمولی است و کف آن کثیف شده، برای تمیز و براق کردن آن اتو را روشن کرده و روی درجه متوسط قرار دهید ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۶ - ۲۰:۵۸    
تراز: سید علی مرعشی در ارتباط با لزوم تزریق واکسن مننژیت برای زائران عتبات گفت: برخلاف شایعات به وجود آمده، الزامی برای تلقیح واکسن مننژیت برای همه زائران عتبات عالیات وجود ندارد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۶ - ۲۰:۵۸    
تراز: سردار حمید هداوند جانشین پلیس پایتخت با اعلام خبر فوق اظهار داشت: در سال 96 هر سه ثانیه یک تماس فوریتی با مرکز 110 داشتیم و هر 6 ثانیه یک عملیات فوریتی پلیس توسط پلیس 110 پایتخت انجام شد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۶ - ۲۰:۵۸    
تراز: رعایت حقوق ومنافع مشترک شرکت های بیمه از وظایف اصلی سندیکای بیمه گران ایران است که مستلزم تعامل مستمر مدیران عامل شرکت های بیمه در سندیکاست.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۶ - ۲۰:۵۸    
تراز: هرکس ممکن است به انگیزه خاصی این کار را انجام دهد؛ مثلا برخی نمایندگان محترم مجلس که به دنبال استیضاح بعضی از وزرا بودند، از این فرصت خواستند استفاده کنند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۶ - ۲۰:۵۸    
تراز: احد وظیفه درباره وضعیت جوی سه روز آینده کشور اظهار کرد: سامانه بارشی که در روز گذشته وارد کشورمان شده امروز نیز به فعالیت خود در بخش هایی از غرب، شمال، مرکز و رفته رفته شرق کشور ادامه می دهد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۶ - ۲۰:۲۷    
تراز: امروز آخرین فرصت برای دریافت اسکناس نو از بانک هاست. با این حال اگر متقاضیان از بانک ها جا بمانند باز هم می توانند در بازار آزاد هر تعداد اسکناس نو که می خواهند تهیه کنند ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۶ - ۲۰:۲۷    
تراز: دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام، استیضاح های اخیر در مجلس را اوج جناح گرایی و فاصله از مردم ارزیابی کرد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۶ - ۲۰:۲۷    
تراز: فیلم حاتمی کیا هنرمندانه جنایت های مسلمان نماهایی که مزدور آمریکا و اسرائیل هستندرا به تصویر کشیده است
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۶ - ۲۰:۲۷    
تراز: مدیرگروه طب سنتی دانشگاه علوم پزشکی لرستان گفت: حجامت برای همه افراد مفید نیست.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۶ - ۲۰:۲۷    
تراز: رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش گفت: همانطور که جنگ برای همه تکلیف بود، باید برای راهیان نور هم همان احساس تکلیف باشد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۶ - ۲۰:۲۷    
تراز: در گام نخست برای اینکه صنعت بیمه در بازارهای مالی و تامین سرمایه نقش موثری ایفا کند باید به سمت توسعه بیمه های عمر برویم ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۶ - ۱۹:۵۸    
تراز: طرح 6 گانه هیأت اندیشه ورز خبرگان و کارگروه 6 گانه آن پس از تشکیل این هیأت در چهارمین اجلاسیه خبرگان مشخص شد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۶ - ۱۹:۵۸    
تراز: تولیت آستان قدس رضوی(ع) از مردم برای حضور باشکوه در سخنرانی نوروزی مقام معظم رهبری در حرم رضوی دعوت به عمل آورد و گفت ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۶ - ۱۹:۵۸    
تراز: متن کامل حکم محکومیت قطعی حمید بقایی از سوی دادستانی تهران منتشر شد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۴ - ۰۸:۵۲    
تراز: عضو کمیسیون عمران گفت: وزیر راه و شهرسازی تقاضای نمایندگان مجلس برای استعفا از این سمت را نپذیرفت.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۴ - ۰۸:۵۲    
تراز: در کودتای 28 مرداد آمریکایی ها را دیدیم، بعد از آن هم گفتیم که دیاثت سیاسی هم وجود دارد که باید مراقب بود و قبل از این که دیگران بگویند برجام خطر دارد ما به این ها گفتیم ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۴ - ۰۸:۵۲    
تراز: جین فوندا و هلن میرن جایزه بهترین بازیگر نقش اول مرد را به گری الدمن برای فیلم تاریک ترین ساعت دادند ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۴ - ۰۸:۵۲    
تراز: احمد توکلی با بیان اینکه مسئولان از افشای اموالشان نترسند گفت: هنوز هم افراد انقلابی وجود دارند. کسانی از مسئولان هم که مورد انتقاد قرار می گیرد در بسیاری موارد استقبال می شود و اصلاح می شوند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۴ - ۰۸:۵۲    
تراز: در سالهای گذشته از منابع مختلف بذرها و نهال های مختلفی وارد کشور شده است، در صورت عضویت در کنوانسیون بین المللی حمایت از ارقام جدید گیاهی ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۴ - ۰۸:۵۲    
تراز: سالانه در تعطیلات نوروز سفرهای بسیار زیادی انجام می گیرد، این سفرها با هدف تفریح و بازدید خانواده می تواند فرصت های بسیار خوبی را در جهت رونق اقتصادی کشور بوجود آورد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۴ - ۰۸:۵۲    
تراز: مسعود بهنود کارشناس شبکه ملکه، در توئیتر نوشته است که معلوم است که کیهان و دارودسته، نظرشان از طرح رسیدگی به اموال مسئولان 40 ساله چیست.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۴ - ۰۸:۵۲    
تراز: رنگ سیاهش طعنه می زند به سپیدترین پاکی ها؛ حجاب برتر زنان ایرانی اما تولید وطنی اش آنچنان کم است که حتی اگر اهل بها دادن به تولید ملی، کار و سرمایه ایرانی هم باشید.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۴ - ۰۸:۲۹    
تراز: لازمه ایجاد این فضای متعادل برای تیم های ورزشی ما در کمیته بین المللی المپیک این است که دستگاه دیپلماسی جلو حرکت کند و قهرمانان ملی در سایه حمایت دستگاه دیپلماسی و در هماهنگی کامل با آنها پشت ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۴ - ۰۸:۲۹    
تراز: آمریکا این دشمن بزرگ در دوران پهلوی از شاه حمایت می کرد و امسال در اغتشاشات از یک گروه خودفروش حمایت کرد ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۴ - ۰۸:۲۹    
تراز: از وقتی چادری شد، نهادهای رسمی متولی فرهنگ کشور هم به نوعی ایشان را بایکوت کردند. ولی او از این مرحله گذشته و در مکان بالاتری ایستاده است ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۴ - ۰۸:۲۹    
تراز: روزنامه سازندگی که ارگان رسمی حزب کارگزاران و جناب کرباسچی است، روز شنبه در گزارشی سعی کرد به ماله کشی داستان کارخانه خواری وی و رفقای اصلاح طلبش بپردازد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۴ - ۰۸:۲۹    
تراز: در سال 1386 و با حمایت رئیس وقت دانشگاه تهران – مرحوم آیت ا... عمید زنجانی، ایجاد مرکز مطالعات عالی انقلاب اسلامی به تصویب هیئت امنای دانشگاه رسید.
  ۱۳۹۶/۱۱/۳۰ - ۰۱:۲۹    
تراز: ما اگر به سمت اشرافیگری حرکت کردیم، این رفتن به سمت ارتجاع است؛ اگر به جای توجّه به طبقه ی ضعیف، دل سپرده ی طبقات مرفّه و زیاده خواه در کشور شدیم، این حرکت به سمت ارتجاع است ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۹ - ۲۳:۳۲    
تراز: بارش باران در شهرستان سرپل ذهاب و گیلانغرب، برای زلزلزه زدگان مشکلاتی همچون آب گرفتگی معابر و نفوذ آب به برخی چادرهای اسکان موقت را ایجاد کرده است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۹ - ۲۳:۲۹    
تراز: پست 10 روز قبل مرحوم کاوه خلیلی خلبان دوم هواپیمای سقوط کرده تهران یاسوج:
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۹ - ۲۳:۲۹    
تراز: رئیس اتاق بازرگانی ایران گفت: 20 تا 25 میلیارد دلار ارز خانگی وجود دارد که اگر بانک مرکزی بتواند برای جلب اعتماد مردم اقدام کند، این ذخایر ارزی می تواند دوباره به چرخه اقتصاد کشور بازگردد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۹ - ۲۳:۲۹    
تراز: عضو سابق اتاق بازرگانی با اشاره به اهمیت رتبه بندی کارت های بازرگانی گفت: اجرای طرح رتبه بندی موجب می شود که بار دیگر به نام یک زن روستایی 700 پورشه وارد کشور نشود!
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۹ - ۲۳:۲۹    
تراز: کماندار ملی پوش معلول ایرانی به عنوان بهترین ورزشکار معلول تیراندازی با کمان جهان انتخاب شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۹ - ۲۳:۲۹    
تراز: رئیس سازمان توسعه تجارت از در نظر گرفتن یک هزار و 300 میلیارد تومان برای حمایت از صادرات در بودجه سال 97 خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۹ - ۲۳:۲۹    
تراز: دکتر همتی، رئیس کل بیمه مرکزی در کنفرانس Euromoney که در پاریس در حال برگزاری است، بر آمادگی بیمه مرکزی برای کمک به تعامل و ارتباط بیمه های ایرانی با بیمه های خارجی به شرط تامین منافع متقابل ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۹ - ۲۳:۲۹    
تراز: عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس گفت: پس از پایان بررسی لایحه بودجه 97، موضوع استیضاح وزیر جهاد کشاورزی در دستور کار مجلس قرار می گیرد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۹ - ۲۳:۲۹    
تراز: مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی گفت: از زمان افتتاح فاز یک توسعه بندر شهید بهشتی تاکنون تنها 4 کشتی حامل گندم، شکر، کود شیمیایی و فولاد در این بندر پهلو گرفته است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۹ - ۲۳:۲۹    
تراز: کارگردان برنده سیمرغ بلورین جشنواره فیلم فجر گفت: ما در فیلم تنگه ابوقریب تلاش کردیم روایتی صادقانه از روزگار دفاع مقدس ارائه کنیم و امیدواریم تماشاچی بتواند با تماشای این فیلم لحظات سخت آن ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۹ - ۲۳:۲۹    
تراز: از ابتدای مهرماه 1396، تمام شرکت های بیمه موظف هستند بیمه نامه شخص ثالث و حوادث راننده را با اخذ کد یکتای از بیمه مرکزی صادر نمایند و کد مذکور را با عنوان کد یکتای بیمه مرکزی روی بیمه نامه چاپ ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۹ - ۲۳:۲۹    
تراز: احمدی نژاد حالا هر که بوده باشد در مقابل احمدی نژاد سال 84 قرار گرفته است. شاید هم پیشنهاد مناظره احمدی نژاد 96 با احمدی نژاد 84 مهم ترین منبع برای قیاس این دو چهره باشد ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۹ - ۲۳:۲۹    
تراز: بنیامین نتانیاهو در سخنرانی خود در کنفرانس مونیخ یکبار دیگر ادعاهای مضحک خود در خصوص ایران را مطرح کرد ،که اندکی بعد با پاسخ قاطع ظریف مواجه شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۱۱:۲۸    
تراز: چند روزی است که بخشی از فیلم جلسه خبرگان رهبری در خرداد 68 منتشر شده است. این بخش کوتاه از فیلم این اجلاسیه ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۱۱:۲۸    
تراز: مسئول شبکه لرزه نگاری استان کرمانشاه با بیان اینکه فوج لرزه های سومار هنوز هم ادامه دارد، گفت: سومار از 21 دی تا امروز (24 دی) 224 مرتبه لرزیده است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۱۱:۲۸    
تراز: حمیدرضا حاجی بابایی از نگارش نامه نمایندگان مجلس به علی لاریجانی، حسن روحانی و آیت الله آملی لاریجانی درباره لزوم حل مشکلات مردم و مبارزه جدی با مفاسد اقتصادی خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۱۱:۲۸    
تراز: حداقل عیدی کارگران 1میلیون و 850هزار تومان و حداکثر عیدی 2میلیون و 780هزار تومان برای سال 97 است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۱۱:۱۴    
تراز: خطرات اصلی تحت پوشش بیمه بدنه و مواردی که می توانید به این بیمه اضافه کنید را در اینفوگرافی زیر بخوانید.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۱۱:۱۴    
تراز: ارزش سود سهام عدالت عملکرد سال مالی 1395 که در سال 1396 توزیع می شود برای هر یک از مشمولان سهام عدالت مددجوی کمیته امام(ره) و سازمان بهزیستی کشور که جزو اقشار مشمول تخفیف بوده اند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۱۱:۱۴    
تراز: در حال حاضر حدود 80 درصد از مقامات که دارای رده امنیتی هستند، مورد حفاظت قرار می گیرند و حفاظت از آن ها در اختیار یگان حفاظت شخصیت هاست و حفاظت از تعداد معدودی نیز در اختیار سپاه پاسداران است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۱۱:۱۴    
تراز: باید به این نکته اشاره کنم که وقتی ما می گوییم شخصی با 2 میلیون و 300 هزار تومان حقوق معاف از مالیات است یعنی از دید ما این فرد به زور زندگی خودش را می چرخاند ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۱۱:۱۴    
تراز: روز 22 دی 1357، شورای انقلاب به فرمان امام خمینی تشکیل شد. این شورا که ایده شکل گیری آن آذرماه 1357 در جریان سفر شهید مطهری به پاریس با امام مطرح شد ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۱۰:۵۸    
تراز: نرخ بالای بیکاری و بالارفتن هزینه های زندگی در عربستان موجب شده است تا در سال 2017، حدود 558 هزار و 716 کارگر خارجی از این کشور اخراج شوند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۱۰:۵۸    
تراز: طبق نتایج مطالعات، افرادی که عادت به لگد زدن یا ضربه زدن در خواب دارند ممکن است مبتلا به اختلال مرتبط با بیماری پارکینسون، بخصوص در مردان، باشند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۱۰:۵۸    
تراز: به نظر می رسد بایکوت خبری و عدم تمرکز رسانه های حامی دولت برای حادثه نفتکش امری تعمدی باشد تا افکار عمومی نسبت به روند امدادها و عملکرد دولت در این زمینه حساس نشده تا کم کاری ها هم ظاهرا ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۱۰:۵۸    
تراز: سرپرست اسبق وزارت اقتصاد گفت: یکی از مواردی که در بحث فقهی خلق پول وجود دارد اکل مال به باطل است. این نوع فعالیتی که بانک انجام می دهد ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۱۰:۵۸    
تراز: یک قطعه زمین 200 متری در شهرستان دماوند ، شهرک شقایق با مبلغ 90 میلیون تومان بفروش می رسد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۱۰:۵۸    
تراز: سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس پیشنهاد جدید نمایندگان برای حذف یارانه نقدی پردرآمدها در سال 97 را تشریح کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۱۰:۵۸    
تراز: عضو کمیسیون تلفیق بودجه سال 97 کل کشور گفت: طبق مصوبه این کمیسیون حقوق های کمتر از 5 میلیون بین 10 تا 18 درصد در سال آینده افزایش می یابد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۸ - ۱۱:۳۶    
تراز: افزایش وام ازدواج به 15 میلیون تومان در شرایطی در جریان بررسی لایحه بودجه سال 1397، به واقعیت نزدیک تر می شود که بانک ها ظاهرا مشکلی برای اجرای این مصوبه ندارند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۸ - ۱۱:۳۶    
تراز: وزیر امور خارجه گفت: اعلام بیت المقدس به عنوان پایتخت رژیم صهیونیستی توسط ترامپ دشمنی آشکار با مسلمانان و دولت های اسلامی است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۸ - ۱۱:۳۶    
تراز: مصوبه کمیسیون تلفیق درباره درآمدزایی 10 هزار میلیارد تومانی دولت از محل فروش کالای قاچاق برای تقویت تولید داخل ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۸ - ۱۱:۳۶    
تراز: عضو کمیسیون بهداشت و درمان با اشاره به اینکه 6 میلیون ایرانی دو دفترچه بیمه دارند از بررسی وضعیت و بدهی بیمه ها در نشست امروز این کمیسیون خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۸ - ۱۱:۳۶    
تراز: پرویز شیخ طادی پس از فیلم شکارچی شنبه ، این بار با امپراطور جهنم به سی و ششمین جشنواره فیلم فجر آمده است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۸ - ۱۱:۳۶    
تراز: تعداد خانواده های متقاضی دریافت کانکس در مناطق زلزله زده کرمانشاه اندک نیست. خانواده هایی که در میانشان زنان بادار و نوزادان تازه متولد شده نیز دیده می شود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۸ - ۱۱:۳۶    
تراز: پدرعلم زلزله شناسی ایران و رئیس سابق بخش زلزله شناسی موسسه ژئوفیزیک دانشگاه تهران گفت: زلزله 6 ریشتری نسبت به زلزله 5 ریشتری 32 برابر انرژی آزاد می کند.
مشاهده نتایج بیشتر...