چهارشنبه ۲۴ مردادساعت ۱۳:۵۲Aug 2018 15

ترنم دشتی (tarnamedashti.ir)

  ۱۳۹۷/۰۱/۲۵ - ۱۲:۰۹    
رئیس جمهور آمریکا، رئیس جمهور فرانسه و نخست وزیر انگلیس جنایتکارند. آیت الله خامنه ای مقام معظم رهبری حملات بامداد امروز به سوریه را "جنایت" توصیف کردند و گفتند که سه کشور بریتانیا ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۵ - ۱۰:۰۴    
فرمانده حوزه مقاومت ولیعصر (عج) شهرکاکی گفت: با اردوی راهیان نور که معبری به سوی خودسازی است می توانیم به شهدا تقرب پیداکرده و خود را به سیره شهدا نزدیک کنیم.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۴ - ۰۹:۵۴    
اما برای حمایت از کالای ایرانی و تولید داخلی باید تولیدکنندگان شاخصه های لازم را برای تولید کالای خود در نظر بگیرند تا بتوانند در رقابت با کالای خارجی موج بازار را به نفع خود برگردانند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۴ - ۰۰:۲۶    
فرمانده انتظامی شهرستان دشتی از شناسایی و دستگیری دو نفر متهمی خبر داد که پس از خفه کردن مقتول جسدش را در زمین های کشاورزی یکی از روستاهای شهرستان دشتی رها کرده و متواری شده بودند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۳ - ۲۳:۲۴    
خبر استان:فرمانده انتظامی استان به شهروندان و مسافران نوروزی توصیه کرد هنگام استفاده از دریا و رودخانه نکات ایمنی را رعایت کنتد و بدون آشنایی به فن شنا به هیچ وجه به آب نزنند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۳ - ۱۸:۳۶    
امام جمعه دلوار گفت: این که یک استاد دانشگاه در دانشگاه آزاد بوشهر به مقام این شهید بزرگ راه مبارزه با استکبار که مورد توجه رهبری است به شکلی آشکار و بارز ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۳ - ۰۸:۰۴    
به گزارش ترنم دشتی
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۸ - ۲۲:۰۳    
شهردار شُنبه گفت: برای اولین بار در بخش شُنبه یک دستگاه حمل میت سردخانه دار به واحد موتوری شهرداری شُنبه اضافه شد که من بعد تمام امورات حمل ونقل میت در بخش توسط این دستگاه سردخانه دار انجام می شود.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۸ - ۲۱:۰۳    
منطقه گردشگری پشت تنگ که در 10 کیلومتری شهر شُنبه قرار دارد این روزها توسط شهرداری شُنبه برای پذیرایی از میهمانان نوروزی آماده می شود.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۸ - ۰۴:۵۶    
کمیسیون انتخابات روسیه اعلام کرد که با شمارش 97 درصد آراء انتخابات ریاست جمهوری این کشور، ولادیمیر پوتین 76.6 درصد آراء را به خود اختصاص داده است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۸ - ۰۲:۲۹    
بوشهر - وقوع زمین لرزه های متعدد در شهرستان های گناوه و دشتستان باعث افزایش نگرانی ها در بین اهالی این مناطق شده است و تیم های عملیاتی و امدادی در آماده باش هستند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۶ - ۰۹:۰۳    
فرمانده سپاه امام رضا (ع) دشتی گفت: متأسفانه امپراتوری های رسانه ای غرب سخت در پی از بردن نام خانواده و مادر از جامعه امروز ایران هستند و اگر راه رسم درست زندگی را در پیش نگیریم قطعاً آن ها به اهداف ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۵ - ۰۹:۰۳    
شهردار شُنبه گفت: سعی کردم همیشه با شهروندان تعامل خوبی داشته باشم زیرا که این امر کلید موفقیت من است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۳ - ۰۸:۵۱    
گرچه در سال های اخیر عنصر تنوع و خلاقیت در میان نویسندگان کتاب بیشتر شده است اما وجود برنامه های فرهنگی خاص کتاب که با جذابیت مردم را به سمت کتاب فرابخواند ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۲ - ۱۰:۳۳    
مدیر خیریه آبشار عاطفه ها شهر شُنبه گفت: خیریه آبشار عاطفه با پیگیری های متعدد در استان و ارتباط با خیرین خارج از استانی توانست هزینه تهیه جهیزیه برای این 22 زوج را تأمین کند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۲ - ۱۰:۳۳    
شهردار شُنبه گفت: فرهنگ ایثار و شهادت یکی از ارزش هایی است که هم زمان با تاریخ این سرزمین شکل گرفته و همیشه از جایگاه ویژه ای برخوردار بوده است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۰ - ۱۱:۰۳    
اکو توریسم یا طبیعت گردی و همچنین روستاگردی ازجمله زمینه های اشتغال زایی است که می تواند باوجود چنین باغات مرکباتی در روستاهایی مانند دهوک دشتی موردتوجه قرار گیرد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۰ - ۱۱:۰۳    
پرورش ماهیان زینتی ازجمله طرح های اشتغال زایی است که نیاز به سرمایه اولیه چندانی ندارد و در عرصه های اقتصاد مقاومتی موردحمایت قرار می گیرد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۹ - ۱۸:۱۷    
خبر استان:فرمانده دریابانی استان بوشهر گفت: در 11 ماه امسال 330 میلیارد تومان کالای قاچاق در آب های ساحلی این استان کشف شد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۷ - ۱۲:۰۴    
امسال هم در بیش از 100 هکتار از زمین های کشاورزی بخش شُنبه کشت می شود که برآورد می شود 50 هزار تن از این مزارع برداشت شود.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۷ - ۱۲:۰۴    
نیکو شوهرداری به عنوان بزرگ ترین اصل زندگی یک زن که حتی در روایات اهل بیت به عنوان جهاد زن شناخته می شود در زندگی حضرت زهرا (س) به خوبی رعایت شده است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۶ - ۰۹:۰۴    
شهردار شُنبه گفت: شهرداری شُنبه با نیروی انتظامی جهت تأمین نظم و امنیت در ایام نوروز همکاری لازم را دارد و سعی داریم مکان امن و خاطره ی خوبی از اسکان در شُنبه در ذهن مسافران باقی بماند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۶ - ۰۹:۰۴    
بنا بر گزارش دفتر مطالعات پایه منابع آب وزارت نیرو تا تاریخ سیزدهم اسفندماه 1396 میزان بارش ها در سال آبی جاری در استان بوشهر برابر با 96 میلی متر است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۵ - ۱۷:۳۴    
به گزارش ترنم دشتی انتهای پیام/
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۵ - ۱۷:۳۴    
به گزارش ترنم دشتی انتهای پیام/
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۵ - ۱۷:۰۴    
به گزارش ترنم دشتی دلم نیومد نزارم..... انتهای پیام/
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۵ - ۱۰:۳۴    
متأسفانه در سال های اخیر سودجویان از چوب این درختان زیبا برای تهیه زغال استفاده می کنند و این کار باعث تخریب پوشش گیاهی این مناطق شده است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۵ - ۱۰:۳۴    
وجود پتانسیل های دریایی و ساحلی در زیارت ساحلی و لاور ساحلی، پتانسیل بزرگ طبیعت گردی در لاور شرقی می تواند سازنده بزرگ ترین برندهای گردشگری در شهرستان دشتی شود که تاکنون استفاده مناسبی از آن نشده است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۴ - ۱۲:۰۴    
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر گفت: ولایت آثاری بسیار ارزشمندی در زندگی انسان ها بر جای می گذارد که طهارت روح و روان و در پی آن طهارت جسمانی مهم ترین ثمره ی ولایت است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۴ - ۱۲:۰۴    
فرمانده سپاه امام رضا (ع) دشتی گفت: حجت الاسلام شاد به عنوان یکی از نیروهای ماندگار درزمینهٔ سیاسی و عقیدتی در سپاه ناحیه دشتی شناخته می شود که توانسته منویات مقام معظم رهبری را به خوبی در این ناحیه ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۳ - ۰۹:۳۴    
در جلسه ای با حضور فرماندار دشتی و جمعی از مهندسان شهرستان دشتی راهکارهای پیشرفت شهرستان دشتی موردبررسی قرار گرفت
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۰ - ۱۸:۰۱    
اقتصاد ایران: هشتاد و ششمین دیدار تیم های فوتبال استقلال و پرسپولیس با برتری آبی پوشان به پایان رسید تا شاگردان شفر انتقام بازی رفت را بگیرند و برنده بازی برگشت شوند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۰ - ۱۶:۴۸    
رهبر انقلاب گفتند: جناب آقای بشار اسد رئیس جمهور محترم سوریه در چهره ی یک مبارز و مقاوم بزرگ ظاهر شد؛ تردید در او به وجود نیامد و ثابت ایستاد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۰ - ۱۰:۰۵    
با توجه به ظرفیت، توانمندی و کیفیت خوبی که در آب وخاک این منطقه از کشور وجود دارد تبدیل به قطب مرکبات لیموترش شده است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۰ - ۱۰:۰۵    
به لحاظ آماری شهرستان دشتی ازلحاظ داشتن پتانسیل بالقوه اشتغال در جمع سه شهرستان اول بوشهر قرار دارد و داشتن این پتانسیل بالا و تنوع بستر کارآفرینی تنها با یک مدیریت ضعیف می تواند در رتبه های پایین ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۸ - ۱۰:۰۶    
سارا رضایی یکی از این جوانان است که باهمت و پشتکار خود توانسته بخشی از جوانان را در کارگاه کار با شیشه خودگرد هم آورده و زمینه اشتغال آن ها را فراهم کند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۸ - ۰۸:۵۵    
انتخاب عجیب شهردار بوشهر باعث شد تا بسیاری از افراد با انتشار پیام هایی به نشانه تعجب و اعتراض در شبکه های اجتماعی و فضای مجازی به بوشهر تسلیت گویند عبدالنبی دهقانی اهل استان فارس بدون یک روز سابقه ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۶ - ۲۰:۳۰    
دقایقی پیش، زمین لرزه ای به قدرت 4.6 دهم در مقیاس ریشتر شهر عسلویه در جنوب استان بوشهر را لرزاند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۶ - ۲۰:۲۲    
نبی دهقانی با کسب آراء 6 عضو شورای اسلامی شهر بوشهر به عنوان شهردار این شهر انتخاب شد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۶ - ۱۴:۱۶    
دشتی- فرماندار دشتی با تاکید بر اینکه اطلس اجتماعی در این شهرستان تدوین شود، گفت: دانشگاه های شهرستان پژوهش های علمی و کارهای تحقیقاتی خود را در زمینه آسیب های اجتماعی انجام دهند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۶ - ۱۰:۰۷    
به دلیل نزدیکی کوه و دشت های حاصلخیز در اطراف شُنبه زمستانی رنگارنگ و همراه با دشتی ازگل های شقایق در دشت های جنوبی شُنبه ایجاد می شود.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۶ - ۱۰:۰۷    
اما نکته مهم در این قطعنامه مستثنی شدن گروه های تکفیری تروریستی داعش، القاعده و النصره از آتش بس سوریه است که جا را برای فعالیت آنها تنگ تر می کند و فرصت را برای ارتش سوریه و طرف های متحدسوریه در این ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۵ - ۱۰:۳۵    
بندر دیر در جنوب استان بوشهر واقع شده است و با مرکز استان 208 کیلومتر فاصله دارد، ساحل بندر دیگر یکی از زیباترین مکان های ساحل و دریا است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۵ - ۰۹:۳۶    
مهندسین کشاورزی در دشتی به دلیل نداشتن نهاد حمایتی و وضعیت مالی ضعیف قادر به استفاده از تسهیلات حمایتی نیستند و این امر آمار بیکاری را در میان مهندسان کشاورزی افزایش داده است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۵ - ۰۹:۳۶    
سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دشتی گفت: دانش آموزان به عنوان آینده سازان مملکت باید مطالعه را جزو لاینفک زندگی خود قرار دهند و برای این امر خانواده مهم ترین نقش را ایفا می کند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۳ - ۱۹:۴۷    
مدیرکل روستایی و امور شوراهای استانداری بوشهر گفت: در ایام نوروز به دنبال برپایی جشنواره ها و نمایشگاه های صنایع دستی در چندین روستای استان بوشهر هستیم.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۳ - ۱۷:۳۹    
فرمانده انتظامی شهرستان کنگان گفت: یک نفر سارق سیم و کابل برق با 20 فقره سرقت توسط پلیس آگاهی این شهرستان دستگیر شد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۳ - ۱۷:۰۹    
نماینده مردم دشتی و تنگستان در مجلس شورای اسلامی گفت: وقتی با این همه تاکیدات رهبری برای اشتغال و وجود تسهیلات مناسبی که مجلس آن را در اختیار دولت قرار می دهد ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۳ - ۱۲:۴۰    
عکاس: شهاب اکفوره
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۳ - ۱۱:۴۹    
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان دشتی گفت: با تولید مناسبی که امسال در سطح شهرستان دشتی وجود داشته، تاکنون 37 هزار تن گوجه فرنگی از این شهرستان به خارج از کشور صادرشده است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۳ - ۱۱:۳۹    
فرماندار شهرستان دشتی گفت: به پیشنهاد نماینده مردم شهرستان های دشتی و تنگستان در مجلس شورای اسلامی و با موافقت معاون وزیر جهاد کشاورزی، مجوز 200 هکتار زمین برای کشت باغات لیموترش اخذ شد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۳ - ۰۸:۴۰    
رئیس سازمان تبلیغات اسلامی شهر قم گفت: امروز به برکت انقلاب اسلامی دولت کریمه در کشور ما تشکیل شده است و برای بقای این دولت باید باجان و دل از آن حفاظت و حراست کنیم.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۳ - ۰۸:۴۰    
رئیس بسیج مهندسین شهرستان دشتی گفت: این گروه بزرگ هم اکنون با ترکیب 15 نفر از مهندسان شهرستان کار خود را آغاز کرده است که در آینده این تعداد از کارشناسان افزایش و خدمات بیشتری به مردم ارائه می شود.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۲ - ۱۹:۴۰    
امام جمعه خورموج و فرمانده سپاه امام رضا (ع) دشتی در پیامی از حضور مردم در تشیع و تدفین دو شهید گمنام در خورموج تشکر کردند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۲ - ۰۹:۴۰    
بقعه امامزاده ابوالقاسم در روستای بی بی خاتون (bibi xatun) از توابع بخش مرکزی شهرستان دیر و در فاصله 10 کیلومتری غرب آن از استان بوشهر واقع است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۲ - ۰۹:۴۰    
دختر بیمار شُنبه ای گفت: در طی این شش سال تمام تلاش خود را برای انجام پیوند کلیه انجام داده ام اما به دلیل ضعف شدید مالی و نایاب بودن گروه خونی ام O) منفی(موفق به انجام پیوند کلیه نشده ام.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۱ - ۱۸:۱۰    
شهرستان دشتی و شهر خورموج پیش از ظهر امروز میزبان دو شهید گمنام هشت سال دفاع مقدس بود که با همراهی مردم خونگرم این شهر به خاک سپرده شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۳۰ - ۰۹:۴۰    
معاون سوادآموزی اداره کل اموزش و پرورش استان بوشهر گفت: طرح آموزش رایانه ICDL با هدف کاربردی نمودن سواد با مهارت های مورد نیاز سوادآموزان در 6 منطقه و شهرستان استان اجرایی می گردد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۳۰ - ۰۷:۴۰    
فرماندار شهرستان دشتی گفت: شهیدان تمام هستی خویش را برای عزت، امنیت و آزادی ملت ایران بخشیدند و خود را فدا کردند تا حقیقت زنده بماند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۳۰ - ۰۷:۳۴    
جانشین فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر گفت: مردم از فساد، رانت، اختلاس، گرانی و بیکاری در رنج هستند .
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۹ - ۲۳:۰۸    
دشتی- با حضور پرشور اقشار مختلف مردم، خانواده معظم شهدا و مسئولان شهرستان دشتی مراسم استقبال از دو شهید گمنام در شهر خورموج برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۹ - ۱۸:۲۸    
فرمانده سپاه امام رضا (ع) شهرستان دشتی گفت: با ورود امروز دو شهید گمنام به شهرستان دشتی، جمع شهدای گمنان شهرستان دشتی به 13 نفر می رسد که هفت شهید در شهر خورموج، دو شهید در شهر بادوله ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۹ - ۱۸:۲۰    
با حضور گسترده مردم و مسئولین، مراسم استقبال از دو شهید گمنام در خورموج انجام شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۸ - ۰۹:۱۰    
مدیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی دشتی گفت: با توجه به تعداد خانوار روستا در آخرین سرشماری رسمی (79 خانوار) تقریباً 100 درصد اماکن روستای کبگان سنددار شده اند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۷ - ۰۸:۴۰    
نکته ای این روزها به عنوان بزرگ ترین معضل گردشگری در شهرستان دشتی به شمار می رود، هجوم یادگاری نویسان برای ثبت شاهکار خود بر روی آثار تاریخی شهرستان است که مانند آفتی بزرگ بدنه تاریخی شهرستان را مورد ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۴ - ۱۹:۰۲    
سیرک بزرگ تک ستاره به مدت 23 شب در خورموج اجرای برنامه نمود.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۴ - ۱۶:۱۱    
دشتی- فرماندار دشتی بر ضرورت تقویت امکانات و تجهیزات امداد و نجات در این شهرستان تاکید کرد و گفت: روند احداث پایگاه امداد و نجات در دشتی تسریع شود.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۴ - ۱۶:۰۶    
بوشهر - نوشاد نوشادی با کسب اکثریت آراء به عنوان رئیس شورای هیئت های مذهبی کشور انتخاب شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۴ - ۱۴:۰۷    
فرمانده انتظامی شهرستان دشتی گفت: راننده فراری خودروی 206 که در اردیبهشت ماه سال جاری پس از برخورد با کودک 8 ساله متواری و باعث فوت وی شده بود توسط پلیس آگاهی شهرستان دستگیر شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۴ - ۰۹:۰۲    
حاتمی کیا نشان داد نسل فیلم سازان انقلابی باوجود سختی های پیش رو و تغییر ذائقه نسل امروز، هنوز هم می توانند در میان انبوه گیشه ای ها قامت خود را برافراشته کنند و نشان دهند که ما فیلم ساز انقلابیم.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۲۰:۵۳    
فرماندار شهرستان دشتی گفت:همه دستگاه های اجرایی شهرستان دشتی می بایست از قبل برای مقابله با حوادث احتمالی برنامه ریزی کنند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۲۰:۳۶    
بوشهر - مدیرکل هواشناسی استان بوشهر از طوفانی شدن خلیج فارس خبر داد و گفت: ایجاد گرد و خاک، کاهش شدید کیفیت هوا و دید افقی در استان بوشهر طی روزهای آینده پیش بینی می شود.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۱۷:۰۲    
عکاس: عبدالکریم قلندری
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۱۷:۰۲    
عکاس: عبدالکریم قلندری
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۱۵:۴۱    
فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر گفت: با اعتبار 120 میلیاد ریال، عملیات اجرای 54 پروژه محرومیت زدایی در سه روستای استان بوشهر آغاز شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۰۹:۱۷    
دشتی- سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دشتی گفت: مراسم شب شروه با حضور شروه خوانان برجسته استان و شهرستان در فرهنگسرای شهید شهریاری خورموج برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۲ - ۱۵:۳۲    
به گزارش ترنم دشتی انتهای پیام/
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۲ - ۱۵:۳۲    
به گزارش ترنم دشتی انتهای پیام/
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۲ - ۱۵:۰۲    
به گزارش ترنم دشتی انتهای پیام/
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۲ - ۱۵:۰۲    
به گزارش ترنم دشتی انتهای پیام/
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۲ - ۱۰:۳۲    
امام جمعه خورموج گفت: بنیه قوی نظام جمهوری اسلامی در مواجه با دشمنان توانست بزرگ ترین دشمن ثبات در خاورمیانه یعنی داعش را ریشه کن کند و شعله شهادت را توسط مدافعان حرم که متولد یافته از قلب انقلاب ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۲ - ۰۸:۰۲    
به گزارش ترنم دشتی انتهای پیام
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۱ - ۱۵:۳۲    
عکاس: عبدالکریم قلندری
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۱ - ۱۵:۰۲    
همزمان با ایام الله دهه فجر تعداد 7 واحد مسکونی شهری به مددجویان تحت حمایت کمیته امداد دشتی واگذار شد .
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۱ - ۰۹:۳۲    
جهاد گر قدیمی شُنبه ای گفت: خدمت کردن مکان و زمان را نمی شناسد و نام و نشان در امر خدمت گذاری تأثیر آن چنانی ندارد ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۰ - ۱۱:۳۲    
شهردار شُنبه گفت: تقویت پایگاه های ورزش همگانی در بین مردم و تزریق روحیه نشاط و شادمانی در بین مردم شهر مهم ترین وظیفه اجتماعی شهرداری به شمار می رود.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۹ - ۱۴:۰۳    
به گزارش ترنم دشتی
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۹ - ۱۴:۰۳    
به گزارش ترنم دشتی
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۹ - ۱۳:۳۳    
به گزارش ترنم دشتی
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۹ - ۱۲:۳۳    
عکاس:عبدالکریم قلندری
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۹ - ۱۲:۱۱    
دشتی- فرمانده سپاه امام رضا(ع) شهرستان دشتی از اعزام 300 دانش آموز این شهرستان به مناطق عملیاتی جنوب کشور خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۹ - ۰۹:۳۳    
فرمانده سپاه امام رضا (ع) شهرستان دشتی گفت: در حوزه های سیاسی و نظامی و امنیتی حکومت شاهنشاهی کاملاً وابسته به آمریکا بود و این وابستگی حتی در آموزش شکنجه گران ساواک نیز به خوبی مشاهده می شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۷ - ۰۹:۵۸    
پیشکسوت ورزشکار شهرستان دشتی گفت: قبلاً قیمت یک توپ فوتبال در حدی بود که تیم ها به راحتی می توانستند چندین عدد توپ را در اختیار بازیکنانشان بگذارند اما در حال حاضر برای خرید یک توپ فوتبال باشگاه ها ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۶ - ۱۲:۵۸    
فرمانده سپاه امام رضا (ع) شهرستان دشتی گفت: برای دفع خطر بزرگ فرهنگی و جنگ نرم باید این اعتقاد در جامعه به وجود آید که جنگ نرم وجود دارد و دشمنان از همین رخنه برای نفوذ و استیلا بر انقلاب اسلامی ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۵ - ۰۹:۵۸    
دانشجو به سبب ویژگی هایی که دارد می تواند مسائل جامعه را واضح تر از دیگر قشرها بیان کند و افراد تصمیم گیر و تصمیم ساز را در ارتباط با چالش های سیاسی، فرهنگی و اجتماعی موجود آگاه کند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۳ - ۲۰:۲۹    
همایش پیاده روی خانوادگی همزمان با دومین روز از ایام الله دهه مبارک فجر در شهر دشتک برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۳ - ۱۷:۰۱    
به گزارش ترنم دشتی انتهای پیام/
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۳ - ۱۶:۳۲    
او متولد سرزمین عشق وشهادت ، کربلا بود . آن هنگام که در سال 1346 چشم به جهان گشود بارگاه حسین بن علی (ع) را در پیش چشم گذاشت .
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۳ - ۱۶:۳۲    
شهید میربهزاد شهریاری نماینده رودباران در مجلس شورای اسلامی از توابع بهشهر سال 1333 به دنیا آمد. در سن 6 سالگی قرآن را نزد پدر آموخت و تحصیلات ابتدایی را در رودباران آغاز کرد و تا دیپلم در بوشهر به ...
مشاهده نتایج بیشتر...