سه شنبه ۰۱ اسفندساعت ۱۶:۵۸Feb 2018 20

ترنم دشتی (tarnamedashti.ir)

  ۱۳۹۶/۱۱/۳۰ - ۱۱:۴۱    
به گزارش ترنم دشتی
  ۱۳۹۶/۱۱/۳۰ - ۱۱:۴۱    
معاون سوادآموزی اداره کل اموزش و پرورش استان بوشهر گفت: طرح آموزش رایانه ICDL با هدف کاربردی نمودن سواد با مهارت های مورد نیاز سوادآموزان در 6 منطقه و شهرستان استان اجرایی می گردد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۳۰ - ۱۱:۴۱    
جانشین فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر گفت: مردم از فساد، رانت، اختلاس، گرانی و بیکاری در رنج هستند .
  ۱۳۹۶/۱۱/۳۰ - ۱۱:۴۱    
فرماندار شهرستان دشتی گفت: شهیدان تمام هستی خویش را برای عزت، امنیت و آزادی ملت ایران بخشیدند و خود را فدا کردند تا حقیقت زنده بماند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۳۰ - ۱۱:۱۱    
با حضور گسترده مردم و مسئولین، مراسم استقبال از دو شهید گمنام در خورموج انجام شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۳۰ - ۱۱:۱۱    
فرمانده سپاه امام رضا (ع) شهرستان دشتی گفت: با ورود امروز دو شهید گمنام به شهرستان دشتی، جمع شهدای گمنان شهرستان دشتی به 13 نفر می رسد که هفت شهید در شهر خورموج، دو شهید در شهر بادوله ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۸ - ۰۹:۱۰    
مدیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی دشتی گفت: با توجه به تعداد خانوار روستا در آخرین سرشماری رسمی (79 خانوار) تقریباً 100 درصد اماکن روستای کبگان سنددار شده اند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۷ - ۰۸:۴۰    
نکته ای این روزها به عنوان بزرگ ترین معضل گردشگری در شهرستان دشتی به شمار می رود، هجوم یادگاری نویسان برای ثبت شاهکار خود بر روی آثار تاریخی شهرستان است که مانند آفتی بزرگ بدنه تاریخی شهرستان را مورد ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۴ - ۱۹:۰۲    
نوشاد نوشادی با کسب اکثریت آراء به عنوان رئیس شورای هیئت های مذهبی کشور انتخاب شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۴ - ۱۹:۰۲    
فرمانده انتظامی شهرستان دشتی گفت: راننده فراری خودروی 206 که در اردیبهشت ماه سال جاری پس از برخورد با کودک 8 ساله متواری و باعث فوت وی شده بود توسط پلیس آگاهی شهرستان دستگیر شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۴ - ۱۹:۰۲    
فرماندار دشتی بر ضرورت تقویت امکانات و تجهیزات امداد و نجات در این شهرستان تاکید کرد و گفت: روند احداث پایگاه امداد و نجات در دشتی تسریع شود.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۴ - ۱۹:۰۲    
سیرک بزرگ تک ستاره به مدت 23 شب در خورموج اجرای برنامه نمود.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۴ - ۰۹:۰۲    
حاتمی کیا نشان داد نسل فیلم سازان انقلابی باوجود سختی های پیش رو و تغییر ذائقه نسل امروز، هنوز هم می توانند در میان انبوه گیشه ای ها قامت خود را برافراشته کنند و نشان دهند که ما فیلم ساز انقلابیم.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۲۲:۰۲    
فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر گفت: با اعتبار 120 میلیاد ریال، عملیات اجرای 54 پروژه محرومیت زدایی در سه روستای استان بوشهر آغاز شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۲۲:۰۲    
مدیرکل هواشناسی استان بوشهر از طوفانی شدن خلیج فارس خبر داد و گفت: ایجاد گرد و خاک، کاهش شدید کیفیت هوا و دید افقی در استان بوشهر طی روزهای آینده پیش بینی می شود.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۲۲:۰۲    
سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دشتی گفت: مراسم شب شروه با حضور شروه خوانان برجسته استان و شهرستان در فرهنگسرای شهید شهریاری خورموج برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۲۲:۰۲    
فرماندار شهرستان دشتی گفت:همه دستگاه های اجرایی شهرستان دشتی می بایست از قبل برای مقابله با حوادث احتمالی برنامه ریزی کنند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۱۷:۰۲    
عکاس: عبدالکریم قلندری
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۱۷:۰۲    
عکاس: عبدالکریم قلندری
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۲ - ۱۵:۳۲    
به گزارش ترنم دشتی انتهای پیام/
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۲ - ۱۵:۳۲    
به گزارش ترنم دشتی انتهای پیام/
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۲ - ۱۵:۰۲    
به گزارش ترنم دشتی انتهای پیام/
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۲ - ۱۵:۰۲    
به گزارش ترنم دشتی انتهای پیام/
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۲ - ۱۰:۳۲    
امام جمعه خورموج گفت: بنیه قوی نظام جمهوری اسلامی در مواجه با دشمنان توانست بزرگ ترین دشمن ثبات در خاورمیانه یعنی داعش را ریشه کن کند و شعله شهادت را توسط مدافعان حرم که متولد یافته از قلب انقلاب ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۲ - ۰۸:۰۲    
به گزارش ترنم دشتی انتهای پیام
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۱ - ۱۵:۳۲    
عکاس: عبدالکریم قلندری
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۱ - ۱۵:۰۲    
همزمان با ایام الله دهه فجر تعداد 7 واحد مسکونی شهری به مددجویان تحت حمایت کمیته امداد دشتی واگذار شد .
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۱ - ۰۹:۳۲    
جهاد گر قدیمی شُنبه ای گفت: خدمت کردن مکان و زمان را نمی شناسد و نام و نشان در امر خدمت گذاری تأثیر آن چنانی ندارد ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۰ - ۱۲:۰۲    
همایش بزرگ پیاده روی خانوداگی به مناسبت ایام الله دهه مبارک فجر در شهر شُنبه برگزار شد
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۰ - ۱۱:۳۲    
شهردار شُنبه گفت: تقویت پایگاه های ورزش همگانی در بین مردم و تزریق روحیه نشاط و شادمانی در بین مردم شهر مهم ترین وظیفه اجتماعی شهرداری به شمار می رود.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۹ - ۱۴:۰۳    
به گزارش ترنم دشتی
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۹ - ۱۴:۰۳    
به گزارش ترنم دشتی
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۹ - ۱۳:۳۳    
به گزارش ترنم دشتی
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۹ - ۱۲:۳۳    
عکاس:عبدالکریم قلندری
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۹ - ۰۹:۳۳    
فرمانده سپاه امام رضا (ع) شهرستان دشتی گفت: در حوزه های سیاسی و نظامی و امنیتی حکومت شاهنشاهی کاملاً وابسته به آمریکا بود و این وابستگی حتی در آموزش شکنجه گران ساواک نیز به خوبی مشاهده می شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۷ - ۰۹:۵۸    
پیشکسوت ورزشکار شهرستان دشتی گفت: قبلاً قیمت یک توپ فوتبال در حدی بود که تیم ها به راحتی می توانستند چندین عدد توپ را در اختیار بازیکنانشان بگذارند اما در حال حاضر برای خرید یک توپ فوتبال باشگاه ها ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۶ - ۱۲:۵۸    
فرمانده سپاه امام رضا (ع) شهرستان دشتی گفت: برای دفع خطر بزرگ فرهنگی و جنگ نرم باید این اعتقاد در جامعه به وجود آید که جنگ نرم وجود دارد و دشمنان از همین رخنه برای نفوذ و استیلا بر انقلاب اسلامی ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۵ - ۰۹:۵۸    
دانشجو به سبب ویژگی هایی که دارد می تواند مسائل جامعه را واضح تر از دیگر قشرها بیان کند و افراد تصمیم گیر و تصمیم ساز را در ارتباط با چالش های سیاسی، فرهنگی و اجتماعی موجود آگاه کند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۳ - ۱۷:۰۱    
به گزارش ترنم دشتی انتهای پیام/
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۳ - ۱۶:۳۲    
شهید غلامحسن توسّلی در سال14/11/1344 به شماره شناسنامه 185 در روستای بحیری چشم به جهان گشود.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۳ - ۱۶:۳۲    
او متولد سرزمین عشق وشهادت ، کربلا بود . آن هنگام که در سال 1346 چشم به جهان گشود بارگاه حسین بن علی (ع) را در پیش چشم گذاشت .
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۳ - ۱۶:۳۲    
شهید محمد جعفر سعیدی فرزند علی در سال 1334 در روستای احشام قاید از توابع شهرستان دشتی در خانواده ای مذهبی و متدین پا به عرصه حضور گذاشت .
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۳ - ۱۶:۳۲    
شهید حجت الاسلام حاج شیخ ابوتراب عاشوری، فرزند شیخ عباس به سال 1312 ش در روستای حیدری، از توابع دشتی در خانواده ای روحانی که سابقه ای دیرین (بیش از چهارصد ساله) در تبلیغ داشتند، دیده به جهان گشود.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۳ - ۱۶:۳۲    
شهید میربهزاد شهریاری نماینده رودباران در مجلس شورای اسلامی از توابع بهشهر سال 1333 به دنیا آمد. در سن 6 سالگی قرآن را نزد پدر آموخت و تحصیلات ابتدایی را در رودباران آغاز کرد و تا دیپلم در بوشهر به ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۳ - ۱۶:۰۲    
مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر گفت: 400 دانش آموز پسر در قالب اردوی راهیان نور، به مناطق عملیاتی جنوب اعزام شدند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۳ - ۱۶:۰۲    
شهید نادر مهدوی در چهاردهم خردادماه سال 42 در خانواده مستضعف اما متدین و پرهیزکار در روستای نوکار، دیده به جهان گشود.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۳ - ۱۰:۰۲    
این همایش که به منظور پاسداشت و گرامیداشت نوحه ها، لالایی های عاشورایی و نوحه های قدیمی، اجرای سبک های متفاوت نوحه، در کنار روضه خوانی قدیمی با حضور پیرغلامان شهرستان دشتی برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۲ - ۱۷:۳۳    
برادر شهید نادر مهدوی گفت: یکی از مهم ترین آرمان های شهدا خدمت صادقانه و بی منت به مردم و حمایت از ولایت و رهبری نظام اسلامی است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۲ - ۱۷:۳۳    
امام جمعه خورموج گفت: آحاد مردم و مسئولین در مقابل خانواده معظم شهدا وظیفه خطیری دارند و همه ما باید در خدمت به خانواده معظم شاهد از تمام توان استفاده کنیم .
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۲ - ۱۷:۳۳    
فرماندار شهرستان دشتی گفت: شهید نادر مهدوی قدرت، هیمنه و حیثیت استکبار جهانی را در آب های نیلگون خلیج فارس شکست و برای همیشه تاریخ ماندگار شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۲ - ۱۱:۳۳    
پارک ملی دریایی نایبند در 300 کیلومتری جنوب شرقی بندر بوشهر و انتهای این استان در بخش عسلویه قرار دارد
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۲ - ۰۹:۳۳    
دانش آموز نخبه دشتی گفت: نسل سوم انقلاب علاوه بر کنترل فضای حقیقی جامعه و جهان، باید کنترل فضای مجازی و آثار آن را به عهده بگیرد و در قبال آن بهترین سیاست ها را اتخاذ کند که این نقش مهم این دوره را ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۱ - ۰۸:۵۱    
به گزارش ترنم دشتی
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۰ - ۱۱:۲۱    
دانشجوی بسیجی دانشگاه پیام نور گفت: زنان جامعه با آراستن خود به زیور تقوا و عفاف و دانش و همچنین ایستادگی و درعین حال تربیت صحیح فرزندان خود و بااهمیت دادن به خانواده می توانند در فعالیت های اجتماعی ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۹ - ۰۹:۵۲    
مردم ایران حتی در سخت ترین شرایط مبارزات انقلابی و در برابر سیل گلوله مزدوران خودفروخته شاه با ارائه شعارهایی مانند ای شاه خائن آواره گردی/خاک وطن را ویرانه کردی/کشتی جوانان وطن ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۸ - ۰۸:۲۲    
معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش بوشهر از برگزاری مرحله استانی مسابقات ورزشی دانش آموزی با حضور 3000 نفر خبر داد .
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۷ - ۱۵:۵۲    
رئیس شورای اسلامی شهر ریز شهرستان جم گفت: یکی از مشکلات جدی در شهر ریز مشکل زیرساخت های ارتباطی و مخابرات است که در مواقع بارندگی خود به خود بحران زا هستند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۷ - ۱۵:۵۲    
فرمانده سپاه امام رضا(ع) شهرستان دشتی گفت: پیکر دو شهید گمنام در شهرستان دشتی تشییع و خاکسپاری می شود.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۷ - ۱۱:۲۲    
به گزارش ترنم دشتی
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۶ - ۱۶:۲۲    
مدیرکل هواشناسی استان بوشهر: با توجه به این که کاهش محسوس دما نتیجه ورود این توده هوای سرد به استان بوشهر است و در برخی مناطق استان دمای هوا به صفر درجه تنزل می کند ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۶ - ۱۵:۵۲    
نماینده مردم دشتی و تنگستان در مجلس شورای اسلامی گفت: پارس جنوبی به عنوان بزرگترین مرکز اقتصادی کشور می توانست فضای مناسبی برای تولید و اشتغال در سطح این استان فراهم سازد در حالی که بررسی ها نشان می ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۶ - ۰۸:۵۲    
فرماندار دشتی گفت: با توانمندسازی مددجویان کمیته زمینه اشتغال آن ها در جامعه فراهم شود
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۶ - ۰۸:۵۲    
امام جمعه بوشهر گفت: شهدا همیشه این نکته را برای ما یادآور می شوند که ما خود را برای انقلاب و اسلام هزینه کردیم و اکنون زمانی است که شما هم خود را برای انقلاب هزینه کنید زیرا این انقلاب شعاعی از نهضت ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۵ - ۰۹:۳۳    
رئیس اداره برق شهرستان دشتی گفت: اولین نیروگاه خورشیدی استان صبح امروز از گمرک ترخیص و برای دهه فجر امسال در شهر خورموج به بهره برداری می رسد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۵ - ۰۹:۳۳    
دبیر ستاد دهه فجر شهرستان دشتی گفت: رویکرد برنامه های ستاد دهه فجر امسال بحث فرهنگی و تبیین نقش شخصیت های منحصربه فرد و مؤثر در پیروزی انقلاب اسلامی و اهداف پیش روی آنان است و در کنار آن فعالیت های ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۵ - ۰۹:۳۳    
رئیس شورای اسلامی بخش شُنبه و طسوج گفت: در حال حاضر کمبود آب به عنوان مهم ترین مشکل فعلی کشاورزان بخش شُنبه و طسوج به شمار می رود و ممنوعه اعلام شدن دشت های این بخش به یکی از معضلات مهم بخش کشاورزی ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۵ - ۰۹:۳۳    
فرماندار دشتی گفت: در ایام الله دهه فجر ادارات به جای استفاده از انبوه بنرهای تبلیغاتی از ظرفیت بالای فضای مجازی برای تبلیغات و تنویر افکار عمومی استفاده کنند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۵ - ۰۹:۳۳    
مدیرکل شیلات استان بوشهر گفت: از سال گذشته طرح مطالعاتی ایجاد شهرک شیلاتی در پایین دست رودخانه مند به وسعت 75 هکتار را مورد پیگیری قراردادیم که کاربری آن فقط منحصر به پرورش میگو و آبزی پروری است ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۴ - ۱۰:۰۳    
شهردار شنبه گفت: احساس می کنم برای جلوگیری از مهاجرت مردم و انجام این کار بزرگ و مشقت بار شهرداری تنها است و کمکی که سازمان شهرداری می شود جوابگوی شهر و خواسته های شهرداری نیست و همت بلند مسئولین در ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۳ - ۲۱:۰۳    
به مناسبت میلاد با سعادت حضرت زینب(س) و روز پرستار مسئولین شهرستان با اهداء شاخه گل از پرستاران زینبیه خورموج تجلیل کردند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۳ - ۲۰:۰۳    
فرمانده انتظامی شهرستان دشتی گفت: یک میلیارد کالای قاچاق در شهرستان دشتی کشف شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۳ - ۱۰:۰۳    
پرستارها فرشته های سفیدپوشی هستند که در سخت ترین لحظات زندگی کنار ما هستند و چه بیمار باشیم چه همراه بیمار، از درد ما کم می کنند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۲ - ۰۹:۰۳    
دو نفر از دانشجویان بورسیه جایابی شده در دانشگاه تربیت مدرس به علت عدم اجرای حکم بورسیه از طرف این دانشگاه به دیوان عدالت اداری شکایت کردند که در نهایت دیوان به نفع آنها حکم داد اما دانشگاه تاکنون از ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۲ - ۰۹:۰۳    
مشاور اجرایی معاون فرهنگی وزیر ارشاد در آیین افتتاحیه پانزدهمین نمایشگاه کتاب هرمزگان خبر خوبی از سوی این وزارتخانه برای مردم هرمزگان اعلام کرد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۲ - ۰۹:۰۳    
کارشناس اقتصاد آموزش و پرورش گفت: برای اجرای بودجه ریزی عملیاتی در وزارت آموزش و پرورش باید زیرساخت هایی فراهم باشد برای مثال ابتدا باید نظام حسابداری به صورت تعهدی باشد اما نظام حسابداری به صورت ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۲ - ۰۹:۰۳    
این پژوهش پاسخگویی به این پرسش است که سناریوهای آینده پیش روی اسلام هراسی چیست؟ برخی پاسخ به سوال اصلی و برخی سوالات فرعی از جمله ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۲ - ۰۹:۰۳    
نخست وزیر رژیم صهیونیستی گفته کشورهای اروپایی در صورتی که خواستار حفظ توافق هسته ای با ایران هستند بایستی توصیه های دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا درباره آن را جدی بگیرند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۲ - ۰۹:۰۳    
بر اساس گزارش مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی، در لایحه بودجه 97، حدود 80 درصد از 2831 هزار میلیارد ریال بودجه دستگاه های اجرایی ملی به دستگاه های داخل قوه مجریه تعلق می گیرد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۲ - ۰۹:۰۳    
پژوهش حاضر با هدف واکاوی تهدیدات امنیتی گروه سلفی جهادی داعش بر محور مقاومت و امنیت ملی جمهوری اسلامی ایران تنظیم شده است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۲ - ۰۹:۰۳    
هدف از این مقاله، بررسی جایگزین سازی درآمدهای مالیاتی به جای درآمدهای نفتی در اقتصاد ایران است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۲ - ۰۹:۰۳    
دراین مقاله سعی شده است عوامل کلیدی تأثیرگذار بر مدیریت دارایی و بدهی در صندوق های بازنشستگی شناسایی شود و توسط پویایی شناسی سیستم هاموردتجزیه وتحلیل قرارگیرد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۲ - ۰۸:۳۳    
ثبت نام برای شرکت در کنکور سراسری سال 97 از روز گذشته آغاز شده و داوطلبان تا هشتم بهمن ماه برای ثبت نام مهلت دارند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۲ - ۰۸:۳۳    
پس از سوزاندن پرچم کشورمان از سوی برخی افراد و ابراز ناراحتی و دل شکستگی سردار سلیمانی از این موضوع، دانشگاهیان به صورت های مختلف در حمایت از سردار رشید اسلام واکنش هایی نشان دادند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۲ - ۰۸:۳۳    
. استراتژی امنیت ملی و سند راهبرد دفاعی آمریکا نشان می دهد که نگاه رئالیسم تهاجمی نگارندگان آن ناشی از بهره برداری از تجربه شکست های نظامی قبلی این کشور نبوده و همچنان تئوری های "جنگ دائمی" پابرجا ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۲ - ۰۸:۳۳    
هجرت آدمیان به سرزمین دیگر، با انگیزه هایی مختلف صورت می گیرد؛ اما در فرهنگ اسلامی بر دو عنصر بیشتر تأکید شده است؛ آموختن دانش و اصلاح جامعه ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۱ - ۱۷:۳۳    
ITC مهاجم ایرانی الغرافه قطر صادر شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۱ - ۱۷:۳۳    
تیم بادران تهران در هفته بیستم رقابت های لیگ یک ، نتیجه ای بهتر از تساوی مقابل ملوان به دست نیاورد .
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۱ - ۱۷:۳۳    
مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی گفت:تمامی امور تیم را به ساغلام سپردم چون با او می خواهیم قهرمان ایران و آسیا شویم.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۱ - ۱۷:۳۳    
مجوز بازی لژیونر فوتبال ایران صادر شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۱ - ۱۷:۳۳    
نماینده وزن 100+ کیلوگرم جودوی ایران با کسب 4 پیروزی متوالی راهی دیدار نهایی گرندپری تونس شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۱ - ۱۷:۳۳    
جواد محجوب به فینال وزن به اضافه 100کیلوگرم رقابتهای جودو گرند پری تونس راه یافت.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۱ - ۱۷:۳۳    
سرمربی آلمانی استقلال به دنبال جذب یک هافبک طراح برای ادامه لیگ است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۱ - ۱۷:۳۳    
تمرین امروز تیم تراکتور سازی با حضور سرمربی جدید این تیم برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۱ - ۱۷:۳۳    
سرمربی تیم فوتبال چلسی از وضعیت مهاجم اسپانیایی تیمش در هفته های اخیر ابراز نارضایتی و آنها را احمقانه توصیف کرد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۱ - ۱۷:۳۳    
سخنگوی وزارت امور خارجه، گفت: ایران با جدیت بر لزوم حفظ تمامیت ارضی سوریه و احترام به حاکمیت ملی این کشور و جلوگیری از تشدید بحران انسانی تاکید دارد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۱ - ۱۷:۳۳    
رهبرانقلاب: جوانان عزیز مستندساز! جهت انقلابی را با دقّت تمام حفظ کنید. بازی های تکنیکی و شهرت حرفه ای، بر صفا و درستکاریِ انقلابیِ کار، غلبه نکند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۱ - ۱۷:۳۳    
عضو شورای مرکزی جبهه مردمی نیرو های انقلاب اسلامی گفت: عصر امروز جلسه شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۱ - ۱۷:۳۳    
سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس گفت: اختلاس گر 100 میلیاردی در بخش اکتشافات وزارت نفت تنها سه ساعت پس از مطلع شدن، ایران را ترک کرده است.
مشاهده نتایج بیشتر...