یکشنبه ۲۹ مردادساعت ۰۸:۵۱Aug 2017 20

اتاق بازرگانی صنایع و معادن تهران (tccim.i)

اتاق بازرگانی صنایع و معادن تهران 29 اسفند 1394 اتاق بازرگانی صنایع و معادن تهران 3 فروردین 1395 اتاق بازرگانی صنایع و معادن تهران 31 فروردین 1396 اتاق بازرگانی صنایع و معادن تهران 31 اردیبهشت 1396 اتاق بازرگانی صنایع و معادن تهران 31 خرداد 1396 اتاق بازرگانی صنایع و معادن تهران 31 تیر 1396 اتاق بازرگانی صنایع و معادن تهران 1 مرداد 1396 اتاق بازرگانی صنایع و معادن تهران 2 مرداد 1396 اتاق بازرگانی صنایع و معادن تهران 3 مرداد 1396 اتاق بازرگانی صنایع و معادن تهران 4 مرداد 1396 اتاق بازرگانی صنایع و معادن تهران 6 مرداد 1396 اتاق بازرگانی صنایع و معادن تهران 7 مرداد 1396 اتاق بازرگانی صنایع و معادن تهران 8 مرداد 1396 اتاق بازرگانی صنایع و معادن تهران 9 مرداد 1396 اتاق بازرگانی صنایع و معادن تهران 10 مرداد 1396 اتاق بازرگانی صنایع و معادن تهران 11 مرداد 1396 اتاق بازرگانی صنایع و معادن تهران 12 مرداد 1396 اتاق بازرگانی صنایع و معادن تهران 13 مرداد 1396 اتاق بازرگانی صنایع و معادن تهران 14 مرداد 1396 اتاق بازرگانی صنایع و معادن تهران 15 مرداد 1396 اتاق بازرگانی صنایع و معادن تهران 16 مرداد 1396 اتاق بازرگانی صنایع و معادن تهران 17 مرداد 1396 اتاق بازرگانی صنایع و معادن تهران 18 مرداد 1396 اتاق بازرگانی صنایع و معادن تهران 19 مرداد 1396 اتاق بازرگانی صنایع و معادن تهران 20 مرداد 1396 اتاق بازرگانی صنایع و معادن تهران 21 مرداد 1396 اتاق بازرگانی صنایع و معادن تهران 22 مرداد 1396 اتاق بازرگانی صنایع و معادن تهران 23 مرداد 1396 اتاق بازرگانی صنایع و معادن تهران 24 مرداد 1396 اتاق بازرگانی صنایع و معادن تهران 25 مرداد 1396 اتاق بازرگانی صنایع و معادن تهران 27 مرداد 1396 اتاق بازرگانی صنایع و معادن تهران 28 مرداد 1396 اتاق بازرگانی صنایع و معادن تهران 29 مرداد 1396 
  ۱ ساعت پیش    
نیم کره شمالی در ماه پیش رو به فصل سرما نزدیک می شود و این مسئله تقاضای انرژی را افزایش می دهد که می تواند دامنه قیمت نفت را بین 50 تا 55 دلار برای هر بشکه در نوسان نگه دارد.
  ۱ ساعت پیش    
حرکت کن جف بزوس؛ جک ما علی بابا ممکن است به زود عنوان بهترین فروشنده آنلاین جهان را ازآن خود کند.
  ۱ ساعت پیش    
خودروی خارجی به طور قانونی و براساس شرایط جاری کشور واردشده اما به دلیل یک شبه بسته شدن سایت ثبت سفارش در گمرک مانده و امکان ترخیص آن وجود ندارد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۱۶:۵۸    
یک کسب و کار آنلاین این ایده را مطرح کرده که خریداران می توانند با کنار گذاشتن خرید از برندها پول زیادی پس انداز کنند ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۱۵:۳۳    
رئیس سازمان دامپزشکی با تاکید بر لزوم واکنش سریع و قدرت اعمال و شناسایی در سازمان دامپزشکی برای مقابله با مخاطرات احتمالی گفت: در 90 درصد کشورهای دنیا این بخش در زیرمجموعه وزارت کشاورزی قرار دارد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۱۵:۳۳    
مدیرعامل بانک سپه از نهایی شدن اقدامات برای اخذ مجوز از بانک مرکزی و راه اندازی طرح آزاد راه مراغه – هشترود در استان آذربایجان شرقی با مشارکت این بانک خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۱۵:۳۳    
شاخص بورس در جریان معاملات امروز بازار سرمایه به لطف روند مثبت نمادهای پالایشی، 213 واحد رشد کرد و در یک قدمی ارتفاع 82 هزار واحد قرار گرفت.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۱۵:۲۸    
آخوندی: در این 4 سال 28 هزار میلیارد تومان قرارداد با بخش خصوصی امضا کردیم که فعال است
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۱۵:۲۸    
معاون امور دام وزارت جهاد کشاورزی گفت: در پنج سال گذشته صادرات خوراک دام و طیور از حدود 26 هزار دلار به 75 میلیون دلار رسیده که این موضوع نشان از پیشرفت کارخانه های مربوطه است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۱۵:۲۸    
عضوهیات مدیره بانک مسکن گفت: به دنبال افزایش چشمگیر صف متقاضیان دریافت تسهیلات ازدواج، در کمتر از یک ماه این بانک به 14 هزار متقاضی تسهیلات ازدواج پرداخت کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۱۵:۲۸    
معاون مهندسی و توسعه امور زیربنایی سازمان بنادر و دریانوردی باب یان اینکه سامانه جامع مدیریت پروژه، هزینه ها را 1 تا 30 درصد کاهش می دهد ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۱۵:۲۸    
حجم بارش های کشور از ابتدای سال آبی تاکنون در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته، 3 درصد کاهش داشته است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۱۵:۱۳    
دومین جلسه کمیته حمل و نقل اتاق تهران با موضوع بررسی مشکلات سامانه جامع گمرکی ایران برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۱۳:۵۸    
به جای ساخت شهرک های اقماری یا SATELITE TOWN باید شهرهای میانی را توسعه بدهیم. تجربه تولید شهرهای اقماری در تمام کشورهای جهان شکست خورده است و در ایران هم عوارض ایجاد این شهرک ها توسط دولت دامنه ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۱۳:۲۸    
سی و ششمین جلسه شورای گفت وگوی دولت و بخش خصوصی استان تهران در حالی برگزار شد که موضوع چالش های پیش روی جذب سرمایه گذاری خارجی برای کشور هم چنان یکی از دغدغه های این شوراست.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۱۳:۲۸    
دولت قطر به منظور آسان سازی سفر اتباع ایرانی به این کشور، تسهیلات تازه ای برای صدور روادید به تجار و بازرگانان ایرانی اعلام کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۱۲:۲۸    
اگر ما تقاضا در بازارهای خارجی ایجاد نکنیم حتما اقتصاد ما از دست خواهد رفت.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۱۲:۲۸    
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران می گوید استقبال از طرح کارورزی به حدی بوده که 40 هزار نفر در استان تهران برای این طرح ثبت نام کرده اند ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۱۲:۲۸    
اداره آمار فدرال روسیه اعلام کرد که اقتصاد روسیه به رغم تحریم های آمریکا علیه این کشور، در سه ماهه دوم سال 2017 نسبت به مدت مشابه در سال گذشته، رشد و افزایش داشته است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۱۲:۱۳    
وزارت صنعت می تواند در اولین فرصت به عنوان یک استراتژی حمایتی از صنعت نساجی کاهش تعرفه مواد اولیه و افزایش تعرفه کالای تمام شده و نهایی را به وزارت اقتصاد پیشنهاد بدهد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۱۱:۵۸    
کشورهای اروپایی در فهرست جهانی برترین نوآورهای سال 2017 قرار دارند، 8 کشور از 10 کشور برتر در این قاره قرار دارند ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۱۰:۴۳    
واضح است که طرح تامین اجتماعی همگانی صرفنظر از اینکه بیمه اجتماعی بویژه در سطوح پایه نیست و بیشتر به تقویت سپرده های بانکی منجر خواهد شد، کماکان با مشکل تامین مالی مواجه بوده و خواهد بود
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۱۰:۲۸    
دولت یازدهم واقعا پای حمایت از رشد و شکل گیری استارت آپ ها ایستاد وگرنه امروز اسنپ و خیلی دیگر از استارت آپ های ما نبودند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۰۹:۴۳    
در سطح تهران، حدود 400، 500 هتل کمبود داریم و کسی هم حاضر نیست سرمایه گذاری کند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۷ - ۱۵:۵۸    
هفته گذشته فهرست وزرای پیشنهادی جناب آقای دکتر حسن روحانی، رییس جمهور دوازدهم جمهوری اسلامی ایران به مجلس محترم شورای اسلامی تقدیم شد ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۱۸:۰۳    
رییس جمهور در حکمی دکتر "مسعود نیلی" را به عنوان دستیار ویژه رییس جمهور در امور اقتصادی و دبیر ستاد هماهنگی اقتصادی منصوب کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۱۶:۲۴    
ایجاد زمینه های لازم برای حضور موثر اقتصاد کشور و به ویژه بخش خصوصی در زنجیره ارزش جهانی، تعمیق و توسعه روابط اقتصادی با همسایگان و قدرت های نوظهور و تسهیل توافق با کشورهای اروپایی برای مشارکت در ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۱۶:۰۹    
گمرک ایران با ابلاغ بخشنامه ای، ممنوعیت واردات انواع گندم را ابلاغ کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۱۶:۰۹    
گمرک ایران تعرفه واردات تخم مرغ را تا آذرماه امسال به میزان پنج درصد به گمرکات اجرایی کشور ابلاغ کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۱۶:۰۹    
در آخرین روز معاملات بورس تهران در ایین هفته شاخص کل 45 واحد رشد کرد. همچنین بیشتر نمادهای خودرویی با یک در صد نوسان در قیمت آخرین معامله مواجه شدند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۱۶:۰۹    
منابع خبری از عدم پرداخت مطالبات کارگران بزرگترین معدن طلای ایران طی 5 ماهه گذشته خبردادند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۱۶:۰۹    
متوسط هزینه خانوار شهری با 11.4 درصد افزایش به 39 میلیون و 300 هزار تومان رسیده که خوراکی ها و مسکن، آب، برق و گاز و سایر سوخت ها، بیشترین سهم را در این هزینه به خود اختصاص دادند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۱۶:۰۳    
کارشناسان پیش بینی می کنند که در پنج سال آینده فروش آنلاین مواد غذایی در آمریکا بیش از 60 درصد رشد کند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۱۵:۰۳    
24 موافقت نامه در یک سال و سه ماه گذشته بستیم و که 10 مورد از آن قرارداد شده است. من در حال حاضر منعی برای ماندن در ایدرو نمی بینیم و با آقای شریعتمداری هم رابطه طولانی دارم.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۱۴:۰۹    
معاون امور تعاون وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی در دیدار با سفیر چین در تهران درباره همکاری مشترک دو کشور در زمینه صنایع نساجی، دستی، پوشاک و فرش تبادل نظر کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۱۴:۰۹    
معاون وزیر راه وشهرسازی با تشریح 5 اقدام اساسی و ویژه وزارت راه وشهرسازی و شرکت عمران و بهسازی شهری در حوزه نوسازی و احیای بافت فرسوده ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۱۴:۰۳    
معاون امور مهندسی و توسعه شرکت ملی نفت از توسعه 4 میدان مهم نفتی با مدل قراردادی مناطق نفت خیز جنوب خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۱۴:۰۳    
مدیرکل دفتر غلات وزارت جهاد کشاورزی از پیش بینی تولید 2.2 میلیون تنی برنج در سال جاری خبر داد و گفت: با ورود محصول جدید به بازار شاهد آرامش تدریجی در قیمت برنج هستیم که کیلویی حدود 9000 تومان در ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۱۴:۰۳    
لایحه اصلاح قانون پولی و بانکی کشور - مصوب 1351 پس از تصویب در هیات وزیران به مجلس رفت.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۱۴:۰۳    
اکبر ترکان مشاور رئیس جمهوری با سورن کارایان وزیر توسعه اقتصادی و سرمایه گذاری ارمنستان دیدار و درباره توسعه همکاری های دو کشور در حوزه مناطق آزاد گفت وگو کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۱۳:۵۴    
صندوق تسهیلات محیط زیست جهانی، پروژه ای جدید را برای مقابله با موج بزرگ انتقال گونه های مهاجم دریایی تصویب می کند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۱۳:۵۴    
رئیس سازمان دامپزشکی کشور تولید غذای سالم و بهداشتی را یکی از شاخص های اصلی رشد و توسعه کشورها برشمرد و افزود: در این راستا سازمان دامپزشکی ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۱۳:۲۴    
امسال تغییری اساسی در روند کار شرکت فررو به وجود آمد، جیووانی تصمیم گرفت اولین مدیر اجرایی شرکت را از میان گزینه هایی خارج از خانواده فررو انتخاب کند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۱۳:۰۳    
ما یک بیماری ای در صنعت دارو داریم و آن هم این است که بزرگ ترین خریدار دارو دولت است، بزرگ ترین بدهکار به بخش خصوصی هم باز دولت است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۱۲:۲۴    
بهبود محیط کسب و کار و توانمندی سازی بخش خصوصی در اولویت قرار دارد
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۱۰:۵۴    
صندوق بین المللی پول پیش بینی رشد اقتصادی چین در سال 2017 را از 6.2 درصد به 6.7 درصد افزایش داد؛ اما پکن باید مشکل بدهی در حال رشد خود را حل کند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۱۰:۳۳    
اتابک: مشکل اصلی اقتصاد کشور در حال حاضر تولید نیست و این موضوع آدرس غلط دادن است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۰۹:۳۳    
احرامیان: مهمترین درسی که از ماجرا اتهام دامپینگ می توان گرفت این است که وزارت صنعت، معدن و تجارت در تدوین قوانین و مقرراتی که در تجارت خارجی کشور حاکم هستند حتما باید تبعات آنها را در بحث رقابت ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۰۹:۲۴    
پس از انعقاد قرارداد توسعه فاز یازده پارس جنوبی با توتال، مذاکرات ایدرو با رنو هم به نتیجه رسید و اکنون این خودروساز فرانسوی طی قراردادی با سازمان گسترش و نوسازی متعهد شده است که در فاز نخست به میزان ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۴ - ۱۴:۰۳    
سند پروژه ظرفیت سازی حوزه آبخیز کارون بین سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور و آژانس همکاری های بین المللی ژاپن (جایکا) به امضا رسید.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۴ - ۱۴:۰۳    
مدیرکل بهداشت و مبارزه با بیماری های دام سازمان دامپزشکی گفت: با توجه به اینکه استان قم و آذربایجان غربی بیشترین محل تردد و پرواربندی دام را دارند ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۴ - ۱۴:۰۳    
رییس اتاق تعاون ایران با بیان اینکه مسیر اشتغال کشور از توسعه بخش تعاون می گذرد، ابراز امیدواری کرد عقب ماندگی بخش تعاون در دولت دوازهم به حداقل برسد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۴ - ۱۴:۰۳    
سرپرست شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران(ایران ایر) درباره برگزاری مناقصه تامین منابع مالی ( فایناس) خرید هواپیماهای جدید ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۴ - ۱۳:۵۵    
معاون رگولاتوری از طراحی بسته های ترکیبی صوت و دیتای موبایل برای کاهش هزینه های مشترکان خبر داد و گفت: این طرح فعلا در مرحله پیشنهاد است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۴ - ۱۳:۵۵    
رئیس مرکز ملی فرش ایران با اشاره به صادرات 89 میلیون دلاری فرش دستباف گفت: 7 درصد صادرات فروش دستباف در 4 ماهه ابتدای امسال نسبت به مدت مشابه افزایش یافت.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۴ - ۱۲:۱۰    
انتظارات روحانی از وزرای اقتصادی چیست؟
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۴ - ۱۲:۱۰    
تحلیلگران اقتصادی بر این باور هستند که با شروع جنگ میان واشنگتن و پیونگ یانگ ، قیمت هر بشکه نفت به 150 دلار افزایش یافته و اقتصاد جهان به سمت هرج و مرج پیش می رود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۴ - ۱۲:۱۰    
رئیس مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی گفت: جانمایی نادرست و غیر کارشناسی پروژه ها موجب تحمیل هزینه های فراوانی به دولت و حتی متقاضیان مسکن مهر می شود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۴ - ۱۲:۱۰    
شرکت مدیریت بنادر قطر اعلام کرد که برای نقل و انتقال محصولات تجاری بین قطر و پاکستان خط دریایی جدید راه اندازی شده است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۴ - ۱۲:۱۰    
عضو شورای ملی زیتون از افزایش حدود 60درصدی قیمت زیتون و همچنین افزایش 12 درصدی قیمت روغن زیتون در بازار خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۴ - ۱۲:۱۰    
مدیرکل ریالی و نشر بانک مرکزی گفت: به زودی گیرنده چک می تواند با ارسال شماره منحصر به فرد هر برگه، به سامانه استعلامات بانک مرکزی، مشخصات و سابقه چک برگشتی دارنده دسته چک را کنترل نماید.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۴ - ۱۱:۵۵    
کنفرانس ایران، 20 ماه پس از لغو تحریم های بین المللی: نمای کلی، چشم اندازها و چالش ها، ششم مهرماه سال جاری در ژنو برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۴ - ۱۱:۵۵    
بیشتر کشورهای دنیا با آلودگی هوا، خاک و مواد مخدر دست وپنجه نرم می کنند. اکونومیست در گزارشی وضعیت مناطق مختلف جهان را براساس شاخص های مربوط به این سه معضل بررسی کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۴ - ۱۱:۴۰    
امیدواریم وزیر اقتصاد دولت دوازدهم صرفاً به فاینانس پروژه های دولتی فکر نکند و دولت گرا نشود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۴ - ۱۱:۲۵    
روحانی:کشور ما امروز با مشکلاتی از قبیل بودجه دولت، نظام بانکی ، صندوق های بازنشستگی، آب و محیط زیست مواجه است ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۴ - ۱۱:۱۰    
به چهار سال گذشته انتقاد داریم و رضایت اهل صنعت جلب نشده است اما نسبت به چهار سال آینده امیدواریم.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۴ - ۱۰:۴۰    
به رسمیت شناختن واقعیت قدرت خارجی در حال رشد هند نشان می دهد که این کشور برتمام چالش های شناخته شده خود غلبه کرده است. اما هند مشکلاتی داخلی دارد که باید به آنها غلبه کند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۴ - ۱۰:۳۳    
حسین سلیمی: میزان سپرده های مردمی در بانک ها در شرایط کنونی حدود 980 هزار میلیارد تومان است
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۴ - ۱۰:۲۵    
مرکز آموزش اتاق تهران قصد دارد کادر آموزشی خود را با برگزاری یک دوره آموزشی تربیت مدرس تکمیل کند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۴ - ۰۹:۲۵    
همکاری فولکس واگن در ایران با شرکت ماموت است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۳ - ۱۶:۰۳    
عضو هیات مدیره راه آهن با بیان اینکه با کشور ترکیه برای تبادل یک میلیون تن کالا از طریق مرز و همچنین با کشور پاکستان برای رشد صددرصد ترانزیت ریلی به توافق رسیده ایم گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۳ - ۱۶:۰۳    
در معاملات امروز بازار جهانی فلزات صنعتی قیمت هر تن مس با 12 دلار کاهش 6 هزار و 411 دلار تعیین شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۳ - ۱۵:۲۵    
رئیس اتحادیه صادرکنندگان محصولات کشاورزی با بیان اینکه ساختار صادراتی کشورما تغییر چندانی درچند سال اخیرنکرده است ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۳ - ۱۵:۲۵    
اکونومیست در گزارشی شاخص های جهانی را مورد بررسی قرار داده است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۳ - ۱۵:۲۵    
معاون وزیر مسکن و شهرسازی با بیان اینکه صدها هزار نفر در ایران با تعاونی مسکن خانه دار شدند گفت:باید موارد نقص را شناسایی و موارد موفقیت را پُر رنگ کنیم و اجازه دهیم که تعاونی ها در یک بازتعریف به ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۳ - ۱۵:۲۵    
شرکت گازپروم روسیه و شرکت ملی نفت تایلند نتایج طرح مطالعاتی میدان نفتی چنگوله (استان ایلام) را به شرکت ملی نفت ایران ارائه کردند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۳ - ۱۵:۰۳    
امریکا اصلی ترین کشور در بازی قدرت و سیاست در دنیا به شمار می آید. رفتارهای بین المللی این کشور می تواند همه کشورها را متأثر کند. اکونومیست به همین بهانه سیاست خارجی ترامپ را زیر ذره بین برده است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۳ - ۱۳:۲۵    
مدیرعامل شرکت ملی پست ایران با اشاره به 4 شاخص ارزیابی اتحادیه جهانی پست گفت: در سال 2016 ایران دوم منطقه شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۳ - ۱۳:۲۵    
قیمت هر اونس طلا امروز با 0.1 درصد کاهش به 1287 دلار و 60 سنت رسید.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۳ - ۱۲:۵۵    
واقعیت امر آن است که در یکی، دو سال پایانی دولت گذشته، بسیاری از صنایع و کارخانه های استان به ویژه آن دسته از آنها که در شهرک ها واقع هستند با مشکلات عدیده مالی مواجه شدند و بخش عمده ای از آنها تعطیل ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۳ - ۱۲:۵۵    
تشکل ها در هر زمینه کاری و رشته تخصصی اعضا را می شناسند، به کار واحدها اشراف دارند و با فعالان هر زمینه ارتباط نزدیک برقرار می کنند ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۳ - ۱۲:۵۵    
کسری بودجه ربع دوم سال 2017 عربستان سعودی، بدلیل افزایش درآمد نفتی، به 46.5 میلیارد ریال (12.4 میلیارد دلار) کاهش یافت.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۳ - ۱۲:۵۵    
قانون اصلاح ماده 86 قانون مالیات های مستقیم از سوی رئیس مجلس به دولت ارسال شده بود، توسط رئیس جمهوری جهت اجرا به وزارت امور اقتصادی و دارایی ابلاغ شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۳ - ۱۲:۵۵    
نیروهای امدادی کویت از روز پنج شنبه در صدد مقابله با نشت نفت به آب های منطقه ای کویت نزدیک میدان نفتی مشترک با عربستان سعودی هستند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۳ - ۱۲:۴۰    
جلودارزاده: آن چیزی که برای ما در مجلس اهمیت دارد این است که وزاریی که انتخاب می شوند با فساد در کشور به صورت ریشه ای برخورد و مبارزه کنند
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۳ - ۱۲:۴۰    
ترامپ، رییس جمهوری آمریکا می خواهد در تجارت با چین سخت تر عمل کند
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۳ - ۱۲:۱۰    
امسال برگزاری سه نشست بین المللی در دستور کار قرارگرفته است و برنامه داریم تا در یک کشور اروپایی نشست ایرانیان خارج از کشور را برگزار کنیم.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۳ - ۰۹:۴۰    
با موسسات مالی مسئله دار باید برخرود قاطعانه شود
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۳ - ۰۹:۳۳    
به گفته محمدی، در حال حاضر کسب و کارهای موفق در این استارت آپی، رشدهایی در حدود 100، 200 درصدی در سال دارند که نشان می دهد پتانسیل لازم در بازار ایران و شروع و رشد کار استارت آپ ها وجود دارد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۳ - ۰۸:۲۵    
اتاق تهران در بیست و نهمین نشست خود یک بیانیه رسمی در حمایت از دو تن از وزرای پیشنهادی کابینه منتشر کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۲ - ۱۸:۰۳    
مشاور رئیس سازمان خصوصی سازی گفت: درحال حاضر ثبت نام جدیدی در سامانه سهام عدالت نداریم.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۲ - ۱۷:۵۵    
مرکز آمار ایران اعلام کرد: شاخص قیمت تولیدکننده بخش برق در فصل بهار سال 1396 به عدد122.70 رسید که نسبت به شاخص فصل پیش (133.39)، 8.01 درصد و شاخص فصل مشابه پارسال (130.49)، 5.97 درصد کاهش یافت.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۲ - ۱۷:۵۵    
صندوق ضمانت صادرات ایران و دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی با امضای این تفاهمنامه همکاری دوجانبه، تفاهم سال 1393 را تجدید کردند و برخی مفاهیم آن را به روز رساندند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۲ - ۱۷:۵۵    
وزیر پیشنهادی تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: با پیگیری سیاست های منسجم می توان جلو فقر مطلق را گرفت و کاهش فقر از برنامه های جدی این وزارتخانه است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۲ - ۱۷:۵۵    
نقدینگی خردادماه سال جاری با ادامه سیر صعودی به یک هزار و 314 هزار میلیارد تومان رسید.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۲ - ۱۷:۵۵    
ایران در حال گفت وگو برای خرید 48 فروند بالگرد تولیدی شرکت ایرباس است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۲ - ۱۷:۵۵    
رییس سازمان هواپیمایی کشوری با بیان این که تعدادی از شرکت های هواپیمایی جدید توانسته اند موافقت اصولی برای آغاز به کار خود را دریافت کند ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۲ - ۱۷:۵۵    
معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: استفاده از سیستم های مدرن باعث کاهش هزینه های ساخت و ساز شده و مصرف کنندگان واقعی به این بازار گرایش پیدا می کنند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۲ - ۱۵:۲۵    
چهارفصل در یک زمان، آثار تاریخی از تمام دوره ها، هنرهای بومی جذاب، فرهنگ های متنوع، لهجه های گوناگون و طبیعت بکر، همه خوبی ها در ایران جمع شده است ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۲ - ۱۴:۰۳    
وزیر پیشنهادی ارتباطات و فناوری اطلاعات: دولت در برنامه انتخاباتی به مردم قول داده که سالانه 900 هزار شغل ایجاد کند و در برنامه ششم تعهد کرده که 100 هزار شغل از این رقم در حوزه فناوری اطلاعات خواهد ...
مشاهده نتایج بیشتر...