یکشنبه ۰۳ اردیبهشتساعت ۲۰:۲۹Apr 2017 23

اتاق بازرگانی صنایع و معادن تهران (tccim.i)

  ۲ ساعت پیش    
جذب سرمایه و تکنولوژی برای توسعه میدان ها مهم ترین برنامه نفتی آینده است.
  ۳ ساعت پیش    
بازار نفت همچنان در فراز و نشیب بسیاری قرار دارد. اما تولیدکنندگان نفتِ پرهزینه شیل هنوز دست از تلاش برنداشته اند. اکونومیست در این گزارش نگاهی به وضعیت صنعت نفت شیل انداخته است.
  ۳ ساعت پیش    
قائم مقام وزیر صنعت گفت: قرار شد از صندوق توسعه ملی 150 میلیون یورو به عنوان سپرده در بانک ها قرار بگیرد تا با استفاده از آن ضمانت نامه های لازم برای صادرکنندگان خدمات فنی و مهندسی صادر شود.
  ۳ ساعت پیش    
مدیر عامل صندوق ضمانت صادرات ایران گفت : از نظر صندوق، ریسک اعتباری ایران که هم اکنون عدد6 اعلام می شود، بین عدد 2تا 3 قرار دارد.
  ۳ ساعت پیش    
در حالیکه مشوق های صادراتی و تعرفه های صادرات مواد معدنی همواره مورد بحث معدن کاران است، معاون معدنی وزیر صنعت ...
  ۴ ساعت پیش    
وجود خانه های خالی در اقتصاد به این معناست که حاشیه نشینی در شهرها نداریم و رشد آن صفر است. این در حالی است که در تهران و شهرهای بزرگ گاه 6 درصد افزایش حاشیه نشینی داریم.
  ۵ ساعت پیش    
مدیرعامل صندوق ضمانت صادرات ایران آمادگی ضمانت صادراتی این صندوق را تا 13 هزار میلیارد تومان عنوان کرد و گفت ...
  ۶ ساعت پیش    
مدیرعامل صندوق ضمانت صادرات ایران گفت: در صورت یکسان سازی نرخ ارز حتماً می توان ارز بیشتری به کشور وارد کرد.
  ۶ ساعت پیش    
وزیر نیرو با بیان اینکه صادرات برق ایران در برخی سال ها به بیش از 11 میلیارد کیلووات ساعت رسید و در حال حاضر نیز به 4 کشور همسایه صادرکننده خالص برق هستیم ...
  ۶ ساعت پیش    
  ۶ ساعت پیش    
مدیر روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری گفت: توقف ارائه خدمات فرودگاهی به شرکت هواپیمایی زاگرس در فرودگاه مشهد از سوی سازمان هواپیمایی کشوری در حال پیگیری است.
  ۶ ساعت پیش    
محسنی گفت: از 31 اردیبهشت ماه 96 به بعد هرسفارشی که در سامانه کارگزاری ها به منظور معامله در بازار پایه گذاشته می شود، باید قبل از آن بیانیه پذیرش ریسک امضا شده باشد.
  ۷ ساعت پیش    
معاون کسب وکار اتاق تهران با نمایندگان این اتاق در هیات های تشخیص مطالبات تامین اجتماعی و هیات های حل اختلاف مالیاتی، دیدار و در مورد بهبود وضعیت خدمات رسانی به اعضا گفت وگو کرد.
  ۹ ساعت پیش    
اگر لوپن ببرد، اتحادیه اروپا به یک بحران واقعی نزدیک خواهد شد چراکه این نامزدِ به شدت راست گرا حامی روسیه و قویا ضد بروکسل است.
  ۱۰ ساعت پیش    
اگر فکر می کنید نسل بعدی اینترنت بی سیم (5G) فقط قرار است سرعت دانلودتان را بالا ببرد این گزارش را بخوانید تا برای تحولات عجیب بعدی کمی آماده شوید.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۰۷:۳۸    
مساله اصلی در کاهش نرخ سود بانکی، دستوری عمل کردن آن است که ما مطلقاً با این موضوع مخالفیم. چند سال پیش هم در زمان دولت احمدی نژاد، نرخ سود بانک ها را دستوری کاهش دادند ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۱۵:۰۸    
وزیر نفت بر حضور گسترده مردم در انتخابات ریاست جمهوری در 29 اردیبهشت ماه تاکید کرد و گفت: مردم در انتخابات آینده کشور را تعیین می کنند و آنها تصمیم می گیرند که سرمایه گذاران خارجی بیایند یا نه.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۱۵:۰۸    
در ماه فوریه سال جاری میلادی عربستان سعودی با تولید روزانه 9 میلیون و 797 هزار بشکه نفت عنوان بزرگ ترین تولید کننده نفت جهان را به خود اختصاص داد و این عنوان را از روسیه ربود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۱۵:۰۸    
مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی ایران با اشاره به وجود زیرساخت های مناسب و خوراک کافی در پسابرجام گفت: تحقق تولید 72 میلیون تن محصولات پتروشیمی در کشور تا پایان امسال دور از دسترس نیست.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۱۴:۵۳    
محمدرضا نعمت زاده امروز نشستی خبری با محوریت تشریح عملکرد و تبیین دستاوردهای وزارت صنعت، معدن و تجارت در دولت تدبیر و امید درباره وضعیت صنعت، به طور خاص خودرو، کارخانه های باسابقه در کشور ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۱۴:۵۳    
رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور انتقاد بدون پشتوانه از دولت را سیاه نمایی توصیف کرد و گفت: 29 هزار میلیارد تومان برای افزایش سرمایه از سوی دولت به بانک ها تزریق شده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۱۴:۵۳    
نایب رئیس کمیسیون جوانان، کار آفرینی و کسب و کارهای نوین معتقد است: کسب و کارهای نوین و استارت آپ ها نقش موثری در ایجاد اشتغال داشته اند و کسب و کارها با جذب نیروهای تحصیل کرده می توانند بخش مهمی از ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۱۴:۳۸    
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۱۴:۲۳    
نرخ ارز به عنوان یکی از مهم ترین و مؤثرترین متغیرهای اقتصاد، بیانگر شرایط اقتصادی کشور و عامل مقایسه اقتصاد ملی با اقتصاد جهانی است، وتاثیر مهمی بر سایر متغیرهای اقتصادی همچون تورم، اشتغال، صادرات ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۱۳:۳۸    
60سال از نخستین سالی که اتحادیه اروپا تشکیل شده می گذرد. حالا این اتحادیه در آستانه فروپاشی قرار گرفته اما اکونومیست راه حلی برای نجات اتحادیه دارد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۱۳:۳۸    
حزب کمونیست چین چند سالی است که روی پروژه ای جدید برای نفوذ فرهنگی در جهان کار می کند و در این زمینه بسیار موفق عمل کرده است. در این گزارش با این پروژه آشنا شوید.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۱۲:۰۸    
خیلی از استارت آپ های موفق از ایده های خیلی ساده شروع شده اند و تا مدت ها نیز پا نگرفتند و این زمان، پشتکار ، شجاعت، پذیر شکست و خلاقیت بود که همه چیز را به گونه ای دیگر برایشان رقم زد
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۱۱:۵۳    
مرکز آموزش اتاق تهران، یک کارگاه آموزشی با موضوع مدیریت صادرات برگزار می کند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۱۱:۱۷    
مصوبه مالیاتی ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی ابلاغ شد و به این ترتیب عیدی وعده داده شده به بخش خصوصی به دست آنان رسید.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۱۰:۵۳    
مسکن در سال جاری از رکود خارج می شود؟ مشاور وزیر راه و شهرسازی معتقد است در خانه های گران قیمت و تجاری افزایش قیمت نخواهیم داشت اما در خانه های کوچک ظرفیت گرانی را داریم.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۱۰:۲۳    
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۰۹:۳۸    
حداقل در چند ماه اخیر اقدام خاصی برای اینکه خودرو را از انحصار خارج کنیم انجام نشده است. در حال حاضر هم با توجه به شرایطی که حاکم است خودروسازان هم مشکلی ندارند ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۰۹:۲۳    
سی ودومین نشست شورای گفت وگوی دولت و بخش خصوصی استان تهران با دستورکار بحث و بررسی پیرامون عملکرد تجارت خارجی کشور برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۰۸:۵۳    
داشتن نگاه استراتژیک روسای جمهوری یک مزیت بزرگ برای کشور است ولی این متفاوت از نیاز کشور به یک برنامه استراتژیک است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۰۸:۳۸    
به طور معمول در همه کشورهای دنیا موعد های انتخاباتی فصل گرم وعده های اقتصادی است. کشور ما هم از این قاعده مستثنی نیست ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۱۴:۲۳    
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۱۴:۱۷    
اقتصاد ایران در اندیشه کاتوزیان چگونه تبیین می شود؟ در این مقاله، شورش اندیشه کاتوزیان بر نگاه مارکسیستی و عدم کارایی آن در تبیین مسایل اقتصاد ایران تفسیر می شود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۱۴:۱۷    
اهمیت تاریخ اقتصاد و ویژگی های بنیادی
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۱۴:۰۸    
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۱۳:۳۸    
رئیس کل بانک مرکزی گفت:اقتصاد ایران در سال گذشته با موفقیت های قابل توجهی به لحاظ ثبات در بازار ارز، تداوم روند کاهشی نرخ تورم و دستیابی به نرخ تورم تک رقمی وحصول هم زمان رشد اقتصادی دو رقمی در 9 ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۱۳:۳۸    
وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی گفت: متاسفانه وقتی هیاهو برپا می شود اصالت ها دیده نمی شود.دولت یازدهم ،دولت کم صدا اما پرکار بود که به آرامی اما با پیوستگی کار می کند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۱۳:۳۸    
مدیرکل مشترک المنافع وزارت امور خارجه گشایش های بانکی، توسعه همکاری های ترانزینی و سوآپ انرژی را از مهمترین دستاوردهای سفر اخیر ظریف به آسیای میانه و قفقاز اعلام کرد و از اجرای تفاهم گازی با گرجستان ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۱۳:۰۸    
بسیاری از مدیران سطح بالا تربیت کننده اطرافیان خود هستند. ماسک از آن مدیرانی نیست که به رستوران ها جیم بزنند. او کسی است که شیوه رفتاری خود را دارد ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۱۱:۵۳    
رئیس اتحادیه مشاوران املاک کشور با بیان اینکه دولت ها باید در قالب برنامه کلان به مسئله مسکن نگاه کنند و برای آن برنامه ریزی طولانی مدت داشته باشند ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۱۱:۵۳    
افزایش سطح تبادلات تجاری با دو کشور عراق و عمان در سال 1396 و نیز احیای روابط تجاری با برخی کشورهای عربی از جمله قطر، کویت و عربستان صعودی در دستور کار بخش تجارت خارجی ایران قرار گرفته است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۱۱:۵۳    
مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران از آماده سازی اسناد برای توسعه میدان گازی فرزاد B به صورت EPCF خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۱۱:۵۳    
رئیس اتحادیه سوپرمارکت داران و مواد پروتئینی از افزایش قیمت برنج خبر داد و گفت: قدرت خرید مردم برای برنج کاهش پیدا کرده و در مجموع برنج هایی که قیمت ارزان تر دارند ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۱۱:۵۳    
رئیس سازمان چای از آغاز فصل برداشت برگ سبز چای در نیمه اردیبهشت ماه خبر داد و گفت: تولید این محصول در صورت مساعد بودن شرایط جوی به 140 هزار تن یعنی معادل برداشت سال گذشته خواهد رسید.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۱۱:۲۳    
در نقشه جهانی دسترسی به آب سالم، ایران با 96.2 درصد دسترسی در رده کشورهای بالای جدول قرار دارد. میزان دسترسی به آب سالم در سال 1990 در ایران 92 درصد بوده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۱۰:۳۸    
زرگران: امسال شرایط جوی طوری بوده است که پیش بینی می شود میزان تولیدات کشاورزی افزایش پیدا کند. طبیعتا در نیمه اول و حتی نیمه دوم سال، رشد تولید خواهیم داشت و به تبع آن صنایع تبدیلی هم رشد خواهد کرد ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۱ - ۱۴:۳۸    
انعام دادن به رانندگان تاکسی یک هنجار اجتماعی در کشورهایی مثل آمریکا و به طور خاص شهرهایی مثل نیویورک است که البته در سیستم هایی مثل اوبر جایی ندارد ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۰ - ۱۳:۳۸    
نگرانی اصلی ما در صنعت برق این است که بی برنامه گی و کمبود بودجه دولتی منجر به این شود که بخواهند مشکلات را از طریق واردات حل کنند و تیر خلاص را به صنعت برق بزنند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۰ - ۱۳:۱۷    
به گفته رییس مرکز برنامه ریزی و نظارت بر دخانیات کشور، واردات سیگار در سال گذشته که به میزان چهار میلیارد نخ بوده است نسبت به سال قبلش کاهش 76 درصدی دارد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۰ - ۱۳:۰۸    
رئیس کمیته فقهی بازار سرمایه گفت: اوراق اجاره یکی از پر کاربرد ترین صکوک است که در سال 2011 توسط ایران مورد استفاده قرار گرفته و از جمله ابزاری است که کمیته فقهی آن را تایید کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۰ - ۱۳:۰۸    
معاون وزیر صنعت در امور صنایع از مذاکره با چند شرکت خارجی از جمله پروتون برای تولید خودروی جدید در کارخانه زاگرس خودرو خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۰ - ۱۳:۰۸    
معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت از برنامه ریزی برای ایجاد 130 هزار شغل پایدار و جدید در سال جدید خبر داد و برنامه شهرک های صنعتی برای امسال را تشریح کرد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۰ - ۱۳:۰۸    
وزیر جهاد کشاورزی گفت: سیل به تأسیسات زیربنایی، باغات و مزارع کشاورزی استان آذربایجان شرقی آسیب زده است که حتماً دولت تسهیلاتی را برای سیل زدگان در نظر می گیرد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۰ - ۱۰:۱۸    
به اعتقاد من حالا در قدم بعد از انتشار این بیانیه وظیفه اصلی اتاق پیگیری این خواسته ها و مطالبات و نکته های آن از سوی کاندیداهایی است که برای ریاست جمهوری وارد میدان می شوند
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۰ - ۰۹:۱۸    
زک فریدمن: ریچارد برانسون یک مدیرعامل معمولی مانند خیلی از افرادی که در اطراف شما هستند، نیست. او یک چشم انداز دارد، چشم انداز او این است که به استخدام 70 میلیون نفر کمک کند ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۰ - ۰۹:۱۸    
مرور تاریخ نشان می دهد چه در ایران و چه در جهان مخصوصا در کشورهایی که سودای توسعه و پیشرفت اقتصادی داشته اند، افراد معدودی در قامت یک تاریخ ساز عمل کرده اند و میراثی قابل توجه به یادگار گذاشته اند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۰ - ۰۸:۵۴    
مهم ترین موضوعی که بخش خصوصی از هم اکنون درگیر آن است به بحث برنامه های کاندیداهای انتخابات یا به معنای دیگر دولت آینده در حوزه اقتصاد برمی گردد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۰ - ۰۷:۳۹    
در ایران هر سال حدود 600 تا 700 هزار شغل ایجاد می شود، اما این در حالی است که برای یک میلیون تا یک میلیون نفر 200 تقاضای کار وجود دارد ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۰ - ۰۷:۰۹    
ورشکستگی یک عنوان حقوقی است که بیشتر مردم معنی واقعی آن را نمی دانند. اینکه در پاسخ به سؤالی درباره ورشکستگی یک شرکت ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۹ - ۱۶:۱۸    
اسحاق جهانگیری، معاون اول رییس جمهوری امروز تصفیه خانه فاضلاب شهر پرند که سی و یکمین تصفیه خانه بزرگ فاضلاب در دولت یازدهم است را به بهره برداری رساند ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۹ - ۱۶:۰۹    
علی طیب نیا صبح امروز در مراسم رونمایی بانک داده های اقتصادی و مالی و داشبورد مدیریت اطلاع اقتصادی درباره وضعیت کلی آمار و داده های اقتصادی در کشور، بدهی دولت و بار مالی یارانه ها صحبت کرد ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۹ - ۱۵:۵۵    
معاون استان های وزیر ارتباطات گفت: در اپلیکیشن درخواست تاکسی اسنپ 90 میلیارد تومان سرمایه گذاری خارجی از آلمان و آفریقای جنوبی جذب شده و اپلیکیشن تپسی نیز 95 نیروی دانشگاهی و 15 هزار راننده دارد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۹ - ۱۵:۵۵    
تک نرخی کردن ارز از وظایف دولت است. به همان اندازه که تک رقمی کردن تورم و کاهش نرخ سود سپرده های بانکی و کاهش نرخ بیکاری اهمیت دارد، یکسان سازی نرخ ارز هم به همان اندازه مهم است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۹ - ۱۵:۴۰    
وزیر امور اقتصادی و دارایی امروز در واکنش به اینکه چرا در آستانه انتخابات، یک شبه یارانه فقرا افزایش می یابد، گفت: همیشه برای گروه های کم درآمد جامعه طرفدار افزایش یارانه بوده ایم.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۹ - ۱۵:۴۰    
معاون وزیر اقتصاد با اشاره به ایجاد بانک اطلاعات اقتصادی و مالی گفت: این بانک به شفافیت و نظام برنامه ریزی و سیاست گذاری کمک می کند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۹ - ۱۵:۴۰    
رئیس اتاق اصناف ایران گفت: برای مبارزه با قاچاق به جایی که کالا دپو شده، مراجعه می شود، در حالی که کسی به کانتینرهایی که از مبادی وارد می شود، کاری ندارد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۹ - ۱۵:۴۰    
عضو هیأت عامل سازمان فناوری اطلاعات ایران گفت: در نقشه دوم دولت الکترونیک ایران که با کمک مشاوران خارجی به روز شده ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۹ - ۱۵:۱۰    
ر حال حاضر که به زمان انتخابات ریاست جمهوری نزدیک می شویم، جامعه زنان در این میان نقشی اساسی و کلیدی دارد ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۹ - ۱۴:۵۵    
دومین نمایشگاه بین المللی ماشین ابزار و صنایع فلزی با عنوان AMBدر روزهای 2 الی 5 خردادماه 1396،با حضور 80 شرکت معتبر اروپایی و 100 شرکت معتبر آلمانی، در مجموعه ی شهر آفتاب برگزار خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۹ - ۱۳:۵۵    
در حالی که فقط یک ماه تا برگزای انتخابات ریاست جمهوری باقی مانده است، امروز و در جریان بیست و پنجمین نشست هیات نمایندگان اتاق تهران، یک بیانیه از سوی نمایندگان بخش خصوصی خطاب به دولت آینده قرائت شد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۹ - ۱۳:۵۵    
به دنبال تفاهم نامه همکاری میان مرکز آموزش اتاق تهران و سازمان فنی و حرفه ای کشور، مرکز آموزش اقدسیه متعلق به سازمان فنی و حرفه ای، به مدت سه سال در اختیار اتاق تهران قرار گرفت.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۹ - ۱۳:۵۵    
در پایان سال گذشته بخش خصوصی در ارتباط با رسیدگی به دفاتر بیمه با سازمان تامین اجتماعی به توافق رسیده است. فعالان بخش خصوصی امسال در انتظار عمل به این توافق هستند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۹ - ۱۳:۴۰    
به جز اشتغال زایی مستقیم راه اندازی این واحدهای پتروشیمی ما شاهد اشتغال زایی غیرمستقیم آن ها در صنایع پایین دستی هستیم که از محصولات این واحدها استفاده می کنند
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۹ - ۱۲:۵۵    
روغن و محصولات شوینده ایران از جمله محصولات پتروشیمی هستند که طبق آخرین آمار در بازارهای جهانی پرطرفدارتر شدند ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۹ - ۱۲:۵۵    
بخشودگی بدهکاران بانکی که با اولویت زیر10 میلیون تومان از اواخر سال 1395 شروع شد با پرداخت حدود 2250 میلیارد تومان از جرایم و سود تسهیلات معوق شده همراه بوده است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۹ - ۱۲:۵۵    
وزیر امور اقتصادی و دارایی با تأکید بر ضرورت جمع آوری و تجمیع اطلاعات برای دسترسی فعالان اقتصادی گفت: ضرورت ایجاد بانک داده های اقتصادی و مالی کشور از سوی دولت و بخش خصوصی احساس می شد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۹ - ۱۲:۵۵    
رقابت شرکت های خلاق و استارتاپ ها در سه حوزه بانک، بورس و بیمه به کار خود پایان داد تا این کسب و کارهای نوین، رقابت های جدیدی را در بازار سرمایه ایران رقم بزنند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۹ - ۱۲:۵۵    
تنش های ژئوپلتیکی در منطقه آسیا موجب روند نزولی ارزش شاخص دلار و همچنین پول کره جنوبی شد؛ ضمن اینکه بهای جهانی نفت را برای دومین روز متوالی با کاهش روبرو کرد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۹ - ۱۲:۱۰    
امروز کمتر محققی را می توانید بیابید که تایید نکند چین درصدد گسترش هژمونی و تبدیل خود به قدرت حاکم جهان تا نیمه دوم قرن حاضر است ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۹ - ۱۱:۵۵    
بیست و پنجمین نشست هیات نمایندگان اتاق تهران که نخستین گردهمایی نمایندگان بخش خصوصی در اتاق تهران بود، با رویکرد تدوین مطالبات بخش خصوصی برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۹ - ۱۱:۲۵    
براساس اطلاعات این گزارش، بیشترین کاهش جمعیت جوان در منطقه آسیای شرقی و پاسیفیک رخ داده است. منطقه ای که شامل کشورهای چین، مغولستان، کره شمالی و جنوبی، تایوان، ژاپن و ... می شود.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۹ - ۰۹:۵۵    
دقیقاً یک ماه دیگر روز انتخابات است و ما فکر کردیم که اتاق به دلیل ماهیت خود قطعاً صحیح نیست که وارد بحث های انتخاباتی شود و به طرف داری از یک کاندیدا و یا کاندیدای دیگر بپردازد ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۸ - ۱۶:۴۰    
حسین عبده تبریزی در گفت وگو با ایرنا درباره عملکرد اقتصادی دولت های نهم ودهم گفت وگو کرده است. رشد اقتصادی منفی ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۸ - ۱۵:۱۰    
درزمینهٔ سود بانکی به جراحی نیاز داریم که امیدواریم در سال 96 اتفاق بیفتد. اگر این جراحی انجام نشود، مشکل رکود تولید و بیکاری که امروز تعبیر به ابر مشکل اقتصادی کشور می شود، ادامه پیدا می کند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۸ - ۱۴:۴۰    
مدیرعامل بورس اوراق بهادار تهران با بیان اینکه در سال 96 اوراق بدهی ارزی منتشر می شود، گفت: تعداد کدهای معاملاتی سرمایه گذاران خارجی در بورس تهران به 800 کد رسید.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۸ - ۱۴:۲۵    
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای تهران از رهاسازی آب دو سد لتیان و امیرکبیر برای جلوگیری از سیلاب در تهران خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۸ - ۱۴:۲۵    
گمرک ایران از اتخاذ تصمیمات مهمی برای حمایت از تولیدکنندگان داخلی پوشاک خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۸ - ۱۴:۱۸    
معاون سازمان توسعه تجارت با بیان اینکه وزارت صنعت در برنامه افزایش صادرات غیرنفتی پیش بینی بدعهدی غربی ها و آمریکا را نکرده بود ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۸ - ۱۴:۱۸    
وزیر نفت از تمدید توافق اوپک برای کاهش تولید نفت خبر داد و گفت: علائمی که از اوپک دریافت می کنیم این است که همگی اراده شان بر این است که وضعیت بازار را همچنان با ثبات نگه دارند و به احتمال خیلی زیاد ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۸ - ۱۳:۴۰    
آرزوی فعالان حوزه معدن در ایران شکل گیری چرخه کامل ارزش افزوده معدنی و کاهش صادرات مواد خام معدنی است اما رسیدن به این نقطه نیازمند برنامه ریزی های دقیق و طولانی مدت دارد که در این بین تنها با وضع ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۸ - ۱۱:۴۰    
نخستین نشست رسمی اعضای هیات نمایندگان اتاق تهران در سال جدید، فردا، سه شنبه 29 فروردین ماه برگزار می شود ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۸ - ۱۱:۱۰    
عید پاک بعضی از بازارهای جهانی را تعطیل کرد، اما حوادث کلان اقتصادی و سیاسی تعطیل نشده است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۸ - ۱۰:۵۵    
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۸ - ۰۹:۵۵    
بخش های دولتی 5800 میلیارد تومان به صنعت دارو و تجهیزات پزشکی بدهی دارند
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۸ - ۰۹:۴۰    
استارت آپ جدیدی روی کار آمده که خدمات ویژه ای را در اختیار مشتریان خود می گذارد
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۸ - ۰۷:۱۰    
گام بلند دولت برای شکل گیری نظام یکپارچه و چندلایه رفاه و تأمین اجتماعی
مشاهده نتایج بیشتر...