چهارشنبه ۲۲ آذرساعت ۱۲:۳۸Dec 2017 13

اتاق بازرگانی صنایع و معادن تهران (tccim.i)

اتاق بازرگانی صنایع و معادن تهران 29 اسفند 1394 اتاق بازرگانی صنایع و معادن تهران 3 فروردین 1395 اتاق بازرگانی صنایع و معادن تهران 31 فروردین 1396 اتاق بازرگانی صنایع و معادن تهران 31 اردیبهشت 1396 اتاق بازرگانی صنایع و معادن تهران 31 خرداد 1396 اتاق بازرگانی صنایع و معادن تهران 31 تیر 1396 اتاق بازرگانی صنایع و معادن تهران 1 مرداد 1396 اتاق بازرگانی صنایع و معادن تهران 31 شهریور 1396 اتاق بازرگانی صنایع و معادن تهران 30 مهر 1396 اتاق بازرگانی صنایع و معادن تهران 30 آبان 1396 اتاق بازرگانی صنایع و معادن تهران 1 آذر 1396 اتاق بازرگانی صنایع و معادن تهران 3 آذر 1396 اتاق بازرگانی صنایع و معادن تهران 4 آذر 1396 اتاق بازرگانی صنایع و معادن تهران 5 آذر 1396 اتاق بازرگانی صنایع و معادن تهران 6 آذر 1396 اتاق بازرگانی صنایع و معادن تهران 7 آذر 1396 اتاق بازرگانی صنایع و معادن تهران 8 آذر 1396 اتاق بازرگانی صنایع و معادن تهران 10 آذر 1396 اتاق بازرگانی صنایع و معادن تهران 11 آذر 1396 اتاق بازرگانی صنایع و معادن تهران 12 آذر 1396 اتاق بازرگانی صنایع و معادن تهران 13 آذر 1396 اتاق بازرگانی صنایع و معادن تهران 14 آذر 1396 اتاق بازرگانی صنایع و معادن تهران 15 آذر 1396 اتاق بازرگانی صنایع و معادن تهران 18 آذر 1396 اتاق بازرگانی صنایع و معادن تهران 19 آذر 1396 اتاق بازرگانی صنایع و معادن تهران 20 آذر 1396 اتاق بازرگانی صنایع و معادن تهران 21 آذر 1396 اتاق بازرگانی صنایع و معادن تهران 22 آذر 1396 
  ۱۰ دقیقه پیش    
معاون کسب وکار اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران از آغاز طرح سنجش آمادگی نوآوری در اتاق تهران خبر داد.
  ۲ ساعت پیش    
دو روز پیش در حاشیه سومین نشست مبارزه با فساد که در اتاق تهران برگزار شد با محمد مهدی بهکیش اقتصاددان درباره لایحه بودجه سال 1397 که از سوی دولت به مجلس ارائه شده است گفت و گو کردیم ...
  ۲ ساعت پیش    
قرارداد واگن باری منعقد شده است. این قرارداد شامل 5 هزار واگن است که بین سه تولیدکننده داخلی تولید واگن باری تقسیم شده است.
  ۳ ساعت پیش    
هیجان شدید بیت کوین و عملکرد ضعیف طلا این پرسش را مطرح کرده است که آیا ارز رمزنگاری شده تقاضا برای طلا را کاهش می دهد؟
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۱ - ۱۳:۴۸    
قیمت هر اونس طلا امروز با 0.2 درصد افزایش به 1244 دلار و 74 سنت رسید.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۱ - ۱۳:۴۸    
قیمت هر بشکه نفت برنت امروز با 60 سنت، معادل 0.9 درصد افزایش به 65 دلار و 29 سنت رسید.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۱ - ۱۳:۴۸    
مشکل 98 درصد سپرده گذاران موسسات غیرمجاز حل شده و در حال اتمام است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۱ - ۱۳:۴۸    
مرکز واردات و امور مناطق آزاد و ویژه اقتصادی گمرک ایران در بخشنامه ای به گمرکات سراسر کشور اعلام کرد که مهلت اعتبار ثبت سفارش کالاها تا اطلاع ثانوی 90 روز از تاریخ صدور تعیین شده است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۱ - ۱۲:۵۸    
بازار سرمایه کانال 92 هزار واحد را فتح کرد. سکه امامی ارزان اما بهار آزادی گران شد و دلار هم هم چنان می تازاند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۱ - ۱۲:۵۸    
مسعود خوانساری در نشست هیات نمایندگان اتاق تهران اعلام کرد در رابطه با ممنوعیت ها و محدودیت های وضع شده بر واردات به رییس جمهور نامه نوشته است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۱ - ۱۲:۴۸    
معاون امورمشتریان شرکت مخابرات ایران گفت: قراردادهای سابق خرید اینترنت حجمی از این شرکت تا پایان زمان قرارداد به قوت خود باقی است و پس از انقضا مشترک می تواند در باره نوع اینترنت تصمیم گیری کند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۱ - ۱۲:۴۸    
وزیر نفت با بیان اینکه کمبود منابع یکی از مشکلات موجود برای امضای قراردادهای نفتی است، گفت: برای خرید باید مناقصه برگزار شود و نمی توان از طریق ترک تشریفات کالا را از شرکت خاصی تهیه کرد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۱ - ۱۲:۴۸    
معاون اول رییس جمهوری با بیان اینکه جمهوری اسلامی ایران رتبه اول ذخایر گاز دنیا را در احتیار دارد گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۱ - ۱۲:۴۸    
وزیر راه و شهرسازی گفت: قرارداد ساخت 6 هزار و 800 دستگاه واگن باری با روس ها داریم که بخش اعظم آن، در ایران ساخته می شود.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۱ - ۱۲:۴۸    
معاون وزیر نیرو در امور برق و انرژی با تاکید بر اینکه وزارت نیرو بر اساس قانون پیشنهاد افزایش قیمت برق را جمع بندی کرده و به دولت منعکس کرده است ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۱ - ۱۲:۴۸    
بانک مرکزی با انتشار آمار چک های مبادله ای آبان ماه امسال، اعلام کرد: 1.5 میلیون فقره چک به ارزش 138 هزار میلیارد ریال برگشت خورد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۱ - ۱۲:۱۸    
این کارخانه بطور مستقیم برای 220 نفر و بطور غیر مستقیم بالغ بر 2.000 نفر اشتغالزایی می کند
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۱ - ۱۱:۵۸    
لایحه یک هیجانی را در بازارها در ماه های آینده ایجاد خواهد کرد و به بی ثباتی بازار منجر می شود، این اتفاق به افزایش قیمت ارز در سه ماه آینده کمک خواهد کرد
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۱ - ۱۱:۴۸    
تحلیلگران دلایل متعددی را برای رکوردشکنی دماسنج بازار سرمایه و صعود شاخص به ارتفاع بیش از 90 هزار واحد مورد اشاره قرار می دهند؛ از بهبود روند قیمت های جهانی تا کاهش نرخ سود بانکی در ایران.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۱ - ۱۱:۴۸    
در دومین روز از سفر اسحاق جهانگیری معاون اول رییس جمهوری به خوزستان، کارخانه تولید آلومینیوم کاوه روز سه شنبه در مسجدسلیمان به بهره برداری رسید.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۱ - ۱۱:۴۸    
سخنگوی شرکت ملی پالایش و پخش با اشاره به اعداد مختلف قیمت جدید بنزین گفت: شرکت ملی پالایش و پخش هنوز عددی را به عنوان قیمت جدید بنزین به وزارت نفت نداده است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۱ - ۱۱:۴۸    
معاون هماهنگی توزیع شرکت توانیر با بیان اینکه براساس صورت های مالی توانیر در سال 95 در صنعت برق با محدودیت های مالی مواجه هستیم ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۱ - ۱۱:۱۸    
رئیس اتاق تهران برای پیگیری محدودیت ها و ممنوعیت های وضع شده برای تجارت خارجی به رئیس جمهور نامه نوشت
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۱ - ۱۱:۱۸    
در کشور ما هنوز قوانین قدیم بانکی اعمال نشده و مشخص نیست اگر قوانین جدید بیت کوین هم به سیستم بانکی اضافه شود، چه اتفاقی رخ خواهد داد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۱ - ۱۰:۴۸    
دیدگاهی در دولت وجود دارد که معتقد است بازار ارز باید خودش را با دولت هماهنگ کند و ارز آزاد باید به ارز مبادله ای برسد. تا زمانی که چنین دیدگاهی در دولت جریان دارد، ارز تک نرخی نخواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۱ - ۰۹:۵۸    
دکتر علی اصغر سعیدی، جامعه شناس، به ماندگاری یا عدم ماندگاری کسب و کارها در ایران از زاویه ای دیگر نگاه می کند. او از تجربه بنگاه داری خانوادگی در ایران سخن می گوید ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۱ - ۰۷:۰۳    
فورد نسل بعدی خودروهای تمام الکتریکی خود را به جای کارخانه ای در میشیگان، در مکزیک تولید خواهد کرد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۰ - ۱۵:۴۸    
گردشگری یک مسیر دو طرفه است. نمی توانیم به مردم ایران بگوییم به کشورهای دیگر نروید تا تناسب آمار برقرار شود.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۰ - ۱۵:۲۸    
وزیر نیرو گفت:تمام منابع مالی مورد نیاز برای انتقال آب خلیج فارس به استان کرمان و یزد بر عهده سرمایه گذار خصوصی است و دولت هیچ منبع مالی را برای آن در نظر نخواهد گرفت.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۰ - ۱۵:۱۸    
قائم مقام وزیر صنعت، معدن و تجارت در امور تولید می گوید در لایحه بودجه سال 1397، رقمی معادل 18 هزار میلیارد تومان از محل منابع حاصل از صرفه جویی و هدفمندی یارانه ها به تولید و اشتغال اختصاص یافته است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۰ - ۱۵:۱۸    
رئیس سابق اتحادیه املاک گفت: اگر نرخ دلار به روند صعودی خود ادامه دهد قطعا با جهش قیمت مسکن مواجه خواهیم شد؛ مگر این که دولت تدابیری برای کنترل نرخ ارز و طرح های خود از جمله مسکن اجتماعی اتخاذ کند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۰ - ۱۵:۱۸    
رئیس کل سابق بانک مرکزی گفت: بابک زنجانی با ما در بانک مرکزی کاری نداشت. طرف حساب ِ وزارت نفت بود. نفت ما را کسی نمی خرید ایشان برای ما نفت می فروخت.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۰ - ۱۵:۱۸    
زنگنه گفت: ما آماده صدور گاز به امارات طبق قرارداد هستیم، از این به بعد نوبت کرسنت است که اقدام کند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۰ - ۱۵:۰۳    
معاون امور صنایع وزارت صنعت، معدن و تجارت از احتمال تغییر سایت بن رو در صورت عدم مشارکت سهام داران زیرمجموعه سایپا برای استفاده از ظرفیت شرکت رنو و سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۰ - ۱۴:۴۸    
رشد بالا، نیروی کار جوان و حرفه ای، و موقعیت استراتژیک ترکیه باعث شده این کشور به مقصد مناسبی برای سرمایه گذاران خارجی بدل شود
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۰ - ۱۴:۴۸    
رئیس سازمان برنامه و بودجه گفت: هرچند که دولت مجوز قانونی افزایش سقف درآمد حاصل از اصلاح قیمت حامل های انرژی را دارد اما فعلاً برنامه افزایش قیمت حامل های انرژی در سال جاری قطعی نیست.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۰ - ۱۴:۴۸    
مدیرعامل آبفای استان تهران گفت: کشور با مشکلاتی از جمله کمبود منابع آب و دفع فاضلاب مواجه است و استان تهران کم تر از 1 ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۰ - ۱۴:۴۸    
رئیس انجمن ارگانیک ایران گفت: دولت ها تاکنون هیچ کمکی برای تولید محصول ارگانیک در کشور نکرده اند، اما این مهم در برنامه ششم توسعه قید شده و رئیس جمهور در افزایش تولید این محصولات تأکید کرده اند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۰ - ۱۳:۵۸    
اتاق تهران به نمایندگی از بخش خصوصی در کشور با همکاری دانشگاه علم و صنعت در حال تدوین یک نظام ارزیابی بنگاه های بخش خصوصی در امر عاری بودن از فساد است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۰ - ۱۱:۴۸    
شی جین پینگ توانسته طی دوره اولین رهبری خود، جایگاهش را تثبیت کند و کسانی را دور خود جمع کند که پنج سال آینده چین را پیش می برند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۰ - ۱۰:۵۸    
دوره جدیدی برای سرمایه گذارها ایجاد شده و آنها امیدوارند وارد بازی بیت کوین شوند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۰ - ۱۰:۵۸    
اگر ما رشد اقتصادی داشته باشیم و رشد قیمت دلار را در بازار شاهد باشیم و البته شرایط نفت، پتروشیمی ها و صنایع فلزی هم در بازارهای جهانی به همین شکل باقی بماند، شاخص به رشدش ادامه خواهد داد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۰ - ۰۹:۳۳    
با گذشت بیش از 50 سال از تاسیس این سازمان، اساسنامه ایدرو کماکان مرجع تنظیم بسیاری از ساختارهای صنعتی و توسعه ای کشور است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۰ - ۰۹:۲۸    
لایحه بودجه سال 1397 کل کشور از حیث منابع و مصارف بالغ بر یک میلیون و یکصد و نود و پنج هزار میلیارد تومان برآورد شده که نسبت به قانون بودجه سال 1396 رشدی برابر 7/ 3 درصد دارد
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۰ - ۰۹:۰۴    
پس از ابلاغ اساسنامه تشکیل انجمن جوانان کارآفرین توسط اتاق ایران به اتاق های بازرگانی در سراسر کشور، دبیرخانه انجمن جوانان کارآفرین استان تهران در واحد امور تشکل های در اتاق بازرگانی تهران تشکیل شد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۰ - ۰۷:۰۴    
با وجود گذشت یک سال از رسوایی ها و چالش های اوبر، این شرکت هنوز هم با ارزش ترین استارت آپ ایالات متحده است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۰ - ۰۶:۵۸    
تسهیلات و جوائز صادراتی تعهداتی است که دولت در قبال صادرکننده ملزم به انجام آن است. اگر دولت به موقع به این تعهدات عمل کند و مطالبات شرکت ها در زمان مقرر پرداخت شود، کفه رشد بورس سنگینی خواهد کرد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۰ - ۰۶:۵۸    
تا زمانی که مالکیت عین مدیریت است، یعنی صاحب اصلی شرکت همان بنیان گذار شرکت است و سهام غالب شرکت را دارد، با فوت صاحب بنگاه، شرکت هم می میرد و عمر بنگاه و کسب و کار نیز تمام می شود ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۹ - ۱۸:۰۴    
روشنفکر خاص به ما می گوید ما در پایان دوران آوانگارد قرار داریم. در پایان دوران روشنفکران سالار حقیقت و آگاهی قرار داریم. ما در مقابل پایان دوانگاری متضاد توده ها و روشنفکران هستیم ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۹ - ۱۷:۳۴    
تجربه نشان داده است که دخالت مستقیم دولت در اقتصاد، به شکل تصدی گری اقتصادی، نه تنها نتواسته مشکلات اقتصادی را مرتفع سازد، بلکه در بسیاری موارد، مانع رشد و توسعه بوده است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۹ - ۱۷:۱۹    
در لایحه بودجه سال آینده عوارض خروج از کشور برای هر نفر220 هزار تومان تعیین شده که نسبت به 75 هزار تومان سال قبل تا 145 هزار تومان رشد دارد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۹ - ۱۷:۱۹    
معاون وزیر جهاد کشاورزی با اعلام صدور مجوز واردات تخم مرغ برای کنترل قیمت ها در بازار، خبر از توقف صادرات این محصول داد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۹ - ۱۷:۱۹    
شرکت هوندا به زودی و در جریان برگزاری نمایشگاه سی ای اس در ژانویه 2018 از تعدادی از ربات های همه فن حریف خود رونمایی می کند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۹ - ۱۷:۱۹    
چشم انداز بازار گاز جهان در سال 2017 به زودی از سوی دبیرخانه مجمع کشورهای صادرکننده گاز (جی یی سی اف) ارائه می شود.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۹ - ۱۶:۱۹    
اسکناس سبز آمریکایی امروز بالاترین نرخ در سال را ثبت کرد. صرافی ها دلار را تا ظهر امروز با نرخ 4 هزار و 271 تومان معامله کردند، نرخی که نسبت به روز گذشته 27 تومان افزایش قیمت را نشان می دهد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۹ - ۱۵:۱۹    
تجارت الکترونیک یا خرده فروشیِ آنلاین یکی از پدیده های نوظهور است که فضای کسب وکارها را به کلی تغییر داده است ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۹ - ۱۴:۲۸    
اتاق تهران برای سومین سال پیاپی همایش مبارزه با فساد را برگزار می کند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۹ - ۱۲:۴۹    
ما به کمک مقام معظم رهبری روسای سه قوه و شورای عالی امنیت ملی در زمینه موسسه های مالی و اعتباری وارد عمل شدیم و به بانک مرکزی اختیار عمل دادیم ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۹ - ۱۲:۲۸    
نمایندگان بخش خصوصی در نشست خود با بررسی وضعیت ایران در شاخص ورشکستگی گزارش 2018 بانک جهانی بر ایجاد دادگاه های تجاری تاکید کردند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۹ - ۱۰:۵۸    
پیام تسلیت مسعود خوانساری، رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران در پی درگذشت دکتر نیازمند را می خوانید:
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۹ - ۱۰:۴۹    
کمبود هتل الان یکی از بزرگ ترین چالش های ما در اصفهان محسوب می شود؛ فکر می کنم 3 تا 5 برابر ظرفیت کنونی که الان داریم باید در اصفهان هتل جدید ساخته شود به خصوص هتل های 4 ستاره که به شکل عمومی تر از ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۹ - ۱۰:۲۸    
پس از برگزاری مراسم انتخاب صادرکنندگان نمونه استان تهران توسط اتاق تهران، برای نخستین بار قرار است اعطای جایزه کیفیت در صنایع غذایی نیز توسط یک نهاد دیگر بخش خصوصی یعنی کانون انجمن های صنایع غذایی ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۹ - ۰۹:۵۸    
در حال حاضر 90 درصد زنجیره نظام توزیع تولیدات داخلی و 75 درصد کالاهای خارجی کشور در حوزه اصناف رقم می خورد ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۹ - ۰۷:۴۸    
سیاست های دولت باید برای حمایت بیشتر از صنعتگر در شرایط فعلی شکل بگیرد. روابط بین المللی بانکی ما روان نیست و بهره تسهیلات بانکی همگام با سود سپرده ها کاهش پیدا نکرده است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۹ - ۰۷:۳۳    
نیسان خودروهای خودران خود را به خیابان های ژاپن می برد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۹ - ۰۷:۰۳    
در آینده کمبود شغل وجود ندارد، بلکه کمبود اصلی بر سر مهارت ها و پر کردن مشاغل است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۸ - ۲۰:۰۳    
با پیشرفت داروسازی می توان با استفاده از اعضای بیمار دیگران عمل پیوند را انجام داد
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۸ - ۱۶:۴۸    
مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی با بیان این که برنامه ای برای شروع فاز 2 بندر چابهار نداریم، گفت: سازمان بنادر و دریانوردی در تلاش است تا از ظرفیت های فاز یک برای توسعه پس کرانه های بندر و تثبیت ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۸ - ۱۶:۴۸    
درحالی که میادین میوه و تره بار شهر تهران توزیع تخم مرغ را متوقف کردند، قیمت هر شانه تخم مرغ فله 30 عددی به 13 هزار و 500 تومان و در برخی از نقاط شهر تهران به 15 هزار تومان رسیده است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۸ - ۱۶:۳۳    
تازه ترین آمار گمرک از اطلاعات ثبت شده در سامانه جامع گمرکی و پنجره واحد تجارت فرامرزی نشان می دهد که واردات انواع گوشی های تلفن همراه در مقایسه با مدت مشابه سال قبل دو برابر شده است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۸ - ۱۶:۳۳    
صادرات نفت خام ونزوئلا به آمریکا، در ماه نوامبر امسال به پایین ترین حد از سال 2003 میلادی تاکنون رسید.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۸ - ۱۶:۳۳    
یکی از اتحادیه های اصلی صنعت نفت نیجریه تهدید کرد که این ماه، یک اعتصاب در کل این کشور اعلام خواهد کرد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۸ - ۱۶:۱۸    
در هفته های پیش رو مناسبت ایرانی شب یلدا و آغاز اعیاد مربوط به سال نو میلادی احتمال گرانی را بیش از ارزانی تقویت می کند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۸ - ۱۳:۱۸    
هیات عمومی دیوان عدالت اداری با ابطال یک مقرره، اخذ عوارض از معاملات زمین و ساختمان در مناطق روستایی بوسیله دهیاری ها را ممنوع اعلام کرد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۸ - ۱۳:۱۸    
گمرک با استقرار سامانه سیستمی، اطلاعات ورودی و خروجی مناطق آزاد کشور را تقاطع گیری و کنترل خواهد کرد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۸ - ۱۳:۱۸    
رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور گفت: برای تحقق اهداف تعیین شده در برنامه ششم توسعه در زمینه بهره وری، به کاری فراتر از ارتقاء بهره وری در فعالیت های اقتصادی نیازمندیم.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۸ - ۱۳:۰۳    
معاون وزیر راه و شهرسازی با اشاره به اینکه 15 درصد فاز دو بندر شهید بهشتی چابهار در قالب ظرفیت های فاز یک به اجرا درآمده است ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۸ - ۱۲:۵۸    
دهه 40 شمسی را در تاریخ اقتصاد ایران باید دوران طلایی صنعتی شدن و راه اندازی کارخانه های متعدد به خصوص از سوی بخش خصوصی در کشور دانست و بی شک مرد اول این تحول کسی نیست جز رضا نیازمند ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۸ - ۱۲:۴۸    
آسیا بالاترین میزان افرادی که بیش از 65 سال سن دارند و کار می کنند را در خود جای داده است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۸ - ۱۲:۴۸    
مشاور عالی وزیر جهاد کشاورزی با اشاره به این که وزارت جهاد توانسته ظرف چهار سال اخیر در مجموع 24 درصد میزان بهره وری آب را افزایش و 4 ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۸ - ۱۱:۴۸    
اقتصاد ایران همچنان وابسته به نفت است و چالش های اقتصادی برای بخش خصوصی افزایش پیدا کرده است
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۸ - ۱۱:۴۸    
به اعتقاد کارشناسان مالی سرعت رشد تجاری گروپون حتی از غول های اینترنتی همچون فیس بوک، یاهو، آمازون و گوگل نیز بالاتر بوده است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۸ - ۱۱:۲۸    
چین، ونزوئلا را برانگیخته تر می کند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۸ - ۰۸:۴۸    
کمیسیون تسهیل تجارت و توسعه صادرات اتاق تهران در ششمین نشست خود به بررسی مسائل و مشکلات صادرکنندگان روده پرداخت؛ مساله ای به نام کمبود مواد اولیه که به گفته نمایندگان اتحادیه صادرکنندگان روده ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۸ - ۰۷:۵۸    
بازار سهام در ایران به نرخ ارز وابسته است و شرکت های بزرگ و فعال در بورس بیشتر صادرکننده محصولات پتروشیمی، پایه نفتی و کالاهای اند که نرخ ارز بر درآمد و سود آن تاثیر مستقیم و آشکار دارد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۸ - ۰۷:۲۸    
سال 2017 در حال پایان است و مجلات انگلیسی زبان خارجی در حال انتشار نسخه ها و ویژه نامه هایی هستند که سال جاری را مرور کنند و بگویند که در سال آینده چه اتفاقات تلخ و شیرینی خواهد افتاد ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۵ - ۱۴:۳۳    
مدیرکل ترانزیت سازمان راهداری گفت: طی 8 ماه سال 96، بیش از6 میلیون و 55 هزار تن کالا از 32 مرز فعال زمینی و آبی کشور ترانزیت شده که نسبت به مدت مشابه سال قبل 21 درصد رشد داشته است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۵ - ۱۴:۲۳    
مدیرعامل صندوق ضمانت سرمایه گذاری صنایع کوچک تاکید کرد که برای رونق بخشیدن به صنعت و اقتصاد کشور باید در بخش صنایع کوچک تحرک بیشتری رخ دهد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۵ - ۱۴:۱۸    
معاون مسافری شرکت راه آهن از راه اندازی قطار گردشگری تبریز-جلفا خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۵ - ۱۲:۴۸    
اگر به تورم در کشور، کاهش ارزش پول و فضای اقتصادی کشور نگاهی داشته باشیم می بینیم که روند رشد قیمت مسکن مانند همه چیز در کشور کاملا طبیعی است و به عوامل وابسته به آن ارتباط دارد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۵ - ۱۱:۵۳    
این گزارش را بخوانید تا ببینید صنعت خودروی لوکس دنیا چطور مشتریان فوق پولدارش را راضی نگه می دارد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۵ - ۱۱:۱۸    
بیت کوین نمی تواند رکوردهای خود را متوقف کند
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۵ - ۰۷:۰۳    
دور نیست آن روزی که خودروی بدون راننده در فروشگاه های اینترنتی عرضه شود و مردم یکی از آن بخرند اما تا رسیدن به آن روز، باید به چند سوال پاسخ داد ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۵ - ۰۷:۰۳    
بانک ها و موسسه هایی مانند بانک جهانی از پروژه های توسعه ای حمایت می کنند اما آنها وظیفه دارند از پروژه هایی حمایت کنند که به محیط زیست آسیبی وارد نمی کند ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۴ - ۱۵:۱۸    
بر اساس ارزشیابی کیفی انجام شده در آبان ماه امسال، در گروه تولیدات سبک 9 خودرو و در گروه خودروهای سنگین، چهار خودرو توانستند چهار ستاره کیفی به دست آورند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۴ - ۱۵:۰۳    
قیمت هر اونس طلا امروز با 0.06 درصد کاهش به 1275 دلار و 39 سنت رسید.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۴ - ۱۵:۰۳    
رئیس اتاق مشترک بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران و عراق گفت: امنیت لازم در کردستان عراق برقرار شده و توصیه می شود تجار و بازرگانان ایرانی فعال در این منطقه، فعالیتهایشان را از سر بگیرند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۴ - ۱۵:۰۳    
دبیر انجمن صنفی سیمان با بیان اینکه اگر سرما افزایش پیدا کند و کارخانجات سیمان مجبور به قطعی گاز شوند، دولت باید مازوت لازم را در اختیار کارخانجات قرار دهد ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۴ - ۱۴:۴۸    
روزنامه سرشناس هلندی در سرمقاله خود، مردم این کشور را به منظور حمایت از اقتصاد این کشور، به فروش بیت کوین فرا خواند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۴ - ۱۴:۴۸    
معاون وزیر صنعت گفت: حمایت از طرح های دانش بنیان معدنی، یکی از برنامه های اولویت دار سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران است.
مشاهده نتایج بیشتر...