سه شنبه ۱۰ اسفندساعت ۱۸:۱۵Feb 2017 28

اتاق بازرگانی صنایع و معادن تهران (tccim.i)

اتاق بازرگانی صنایع و معادن تهران 29 اسفند 1394 اتاق بازرگانی صنایع و معادن تهران 31 فروردین 1395 اتاق بازرگانی صنایع و معادن تهران 31 اردیبهشت 1395 اتاق بازرگانی صنایع و معادن تهران 31 خرداد 1395 اتاق بازرگانی صنایع و معادن تهران 30 تیر 1395 اتاق بازرگانی صنایع و معادن تهران 31 مرداد 1395 اتاق بازرگانی صنایع و معادن تهران 31 شهریور 1395 اتاق بازرگانی صنایع و معادن تهران 30 مهر 1395 اتاق بازرگانی صنایع و معادن تهران 30 آبان 1395 اتاق بازرگانی صنایع و معادن تهران 30 آذر 1395 اتاق بازرگانی صنایع و معادن تهران 29 دی 1395 اتاق بازرگانی صنایع و معادن تهران 30 بهمن 1395 اتاق بازرگانی صنایع و معادن تهران 1 اسفند 1395 اتاق بازرگانی صنایع و معادن تهران 2 اسفند 1395 اتاق بازرگانی صنایع و معادن تهران 3 اسفند 1395 اتاق بازرگانی صنایع و معادن تهران 4 اسفند 1395 اتاق بازرگانی صنایع و معادن تهران 6 اسفند 1395 اتاق بازرگانی صنایع و معادن تهران 7 اسفند 1395 اتاق بازرگانی صنایع و معادن تهران 8 اسفند 1395 اتاق بازرگانی صنایع و معادن تهران 9 اسفند 1395 اتاق بازرگانی صنایع و معادن تهران 10 اسفند 1395 
  ۳ ساعت پیش    
هیات 10 نفره از پژوهشگران علمی و مدرسان دانشگاه که از بنیاد بوش به اتاق تهران آمده بودند، با حضور در یک نشست هم اندیشی و هم فکری با فعالان بخش خصوصی ...
  ۴ ساعت پیش    
مدیرعامل ایدرو با انتقاد از کیفیت خودروهای عرضه شده به مردم تصریح کرد: تا کی باید این خودروها را سوار شویم؟
  ۴ ساعت پیش    
الله داد گفت: نوسازی و گسترش زیرساخت های دیجیتال می تواند در GDP ایران بیش از 15 درصد تاثیر داشته باشد.
  ۴ ساعت پیش    
تولیدکنندگان در بیانیه ای 26 بندی، خواسته های خود از بانک مرکزی را عنوان و تاکید کردند: معضلات بخش تولید به بانکها گره خورده است.
  ۴ ساعت پیش    
رئیس کل بیمه مرکزی مصوبه هیات وزیران در خصوص تعیین حداقل سرمایه موسسات بیمه ایرانی را برای اجرا به شرکت های بیمه ابلاغ کرد.
  ۴ ساعت پیش    
طلای جهانی پس از این که در معاملات روز قبل از بالاترین رکورد سه ماه و نیم اخیر فاصله گرفت با انتظار سرمایه گذاران برای سخنرانی روز جاری رییس جمهور آمریکا و شفافیت بیشتر درباره سیاست اقتصادی وی ثابت ...
  ۴ ساعت پیش    
چرا نساجی ایران رقابت پذیر نیست؟
  ۵ ساعت پیش    
به گفته جهانگیری اتاق تهران به دنبال برنامه ریزی برای به فعلیت رساندن ایده ها و افکار جوانان بااستعداد کشور است.
  ۷ ساعت پیش    
بخوانید تا با قدرت های جدید اقتصادی در آسیا آشنا شوید و اوضاع قدرت های قدیمی تر را هم مرور کنید.
  ۷ ساعت پیش    
اولویت های مختلفی برای سال 96 وجود دارد که بعضی از آنها صرفا برای صادرات نیست و به کل اقتصاد کشور مربوط می شود اما به طور اخص هم برای صادرات اهمیت دارد ...
  ۸ ساعت پیش    
معاون اول رییس جمهور گفت: ورود و خروج کالا باید از گمرک اتفاق بیفتد.
  ۱۰ ساعت پیش    
چرخه صنعت داروی کشور به دلیل عدم پرداخت مطالبات شرکت ها و داروخانه های از سوی دولت و سازمان های بیمه گر از جمله تامین اجتماعی دچار مشکل جدی شده است
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۹ - ۱۵:۴۹    
امریکا و چین دو اقتصاد برتر دنیا هستند. تعامل تجاری این دو کشور با یکدیگر می تواند تعادل اقتصاد جهان را تحت تأثیر خود قرار بدهد. اکونومیست در این گزارش به آینده روابط تجاری این دو کشور پرداخته است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۹ - ۱۴:۰۵    
وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: تشکل های مردمی برای حفظ حقوق مصرف کنندگان باید تشکیل شود و ما هم ساز و کارهایی را داریم تا به تشکیل این تشکل ها کمک مالی داشته باشیم.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۹ - ۱۴:۰۵    
نمایندگان مجلس در مصوبه ای به دولت اجازه دادند اموال غیرمنقول و املاک خود را تا سقف 5000 میلیارد تومان به فروش برساند و آن را برای بازپرداخت بدهی خود به سازمان تأمین اجتماعی اختصاص دهد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۹ - ۱۴:۰۵    
رئیس سازمان حمایت مصرف کنندگان و مصرف کنندگان گفت: پرداخت خسارت باید در بنگاه های تولید و خدمات به فرهنگ تبدیل شود و اگر هم مردم با شعار جنس فروخته شده پس گرفته نمی شود، مواجه شدند ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۹ - ۱۴:۰۵    
سخنگوی دولت گفت: میزان بودجه دفاعی و امنیتی 86 درصد، بهداشت و سلامت 75 درصد، آموزش و پژوهش 82 درصد و رفاه و اجتماعی 66 درصد در طول سال های 92 تا 95 افزایش داشته است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۹ - ۱۳:۵۰    
وزیر نیرو با بیان اینکه بسیاری از روستاهای کشور به دلیل نبود آب شرب تخلیه و ساکنان آنها آواره و در حاشیه شهرها ساکن شدند ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۹ - ۱۲:۳۵    
نمایندگانی از بنیاد بوش آلمان که در زمینه توسعه اقتصادی و تقویت ارتباط صنعت و دانشگاه فعالیت می کند، فردا در اتاق تهران حضور می یابند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۹ - ۱۲:۳۵    
بانک ها بدهی بالا می آورند و به بانک مرکزی فشار وارد می کنند فشار به بانک مرکزی یعنی فشار به پایه پولی ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۹ - ۱۰:۵۰    
در این بنگاه ها در مجموع 99 هزار و 894 شغل رسمی ثبت شده است
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۹ - ۰۹:۵۰    
رازهای موفقیت از زبان کارآفرینان
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۹ - ۰۹:۳۵    
سی و دومین نشست کمیسیون انرژی و محیط زیست اتاق تهران به محلی برای گپ و گفت اعضای این کمیسیون پیرامون فرصت های طلایی قراردادهای نفتی ایران با شرکت های خارجی و به طور کلی ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۹ - ۰۹:۳۵    
شرکت های برتر حوزه فناوری جهان برای ساختن بهترین فناوری هوش مصنوعی و تصاحب بیشتر سهم بازار به شدت با هم رقابت می کنند
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۹ - ۰۸:۰۵    
با مدیریت روند مصرف کشور، ایجاد ارزش افزوده برای ذخایر داخلی و انرژی وارداتی می توان آینده بهتری برای جایگاه ایران از منظر انرژی به ویژه گاز ترسیم کرد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۹ - ۰۸:۰۵    
نه تنها در سال 96، بلکه برای همیشه باید تلاش کنیم که تولید داخل حمایت شود و افزایش پیدا کند. باید برای رونق و جذب سرمایه گذار خارجی اقداماتی انجام شود ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۹ - ۰۷:۳۵    
ایران برای رقابت با ترکیه مجبور است خشکبار را با قیمت ارزان در بازارهای جهانی عرضه کند. بعضی باغداران به دلیل ارزان فروشی در بازارهای صادراتی حاضر به فروش محصولاتشان نیستند و محصول را نگه می دارند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۹ - ۰۷:۰۵    
در پرونده دامپینگ فولاد و اتهام اروپا ایران تنها نیست و کشورهای دیگری هم در لیست دامپینگ فولاد قرار دارند؛ کشورهایی ازجمله برزیل، هند، اوکراین و چین.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۸ - ۱۷:۰۵    
بخوانید تا بدانید اوضاع اقتصادهای امریکای لاتین در سال های اخیر چطور بود و چرا حضور ترامپ به این اقتصادها ضربه می زند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۸ - ۱۶:۲۰    
مهم ترین انتظار بخش خصوصی از دولت نظارت بر اجرای قوانین خوب در کشور است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۸ - ۱۵:۰۵    
مدیرعامل شرکت فرودگاه ها ازایجادراه های جدید درفضای کشور خبرداد گفت:سال آینده تمامی سامانه های ارتباطی نوسازی می شوند،ضمن اینکه بازآفرینی ساختار فضای کشور تا 18 ماه آینده دردستورکارقرادارد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۸ - ۱۵:۰۵    
معاون وزیرجهاد گفت: تولید محصولات شیلاتی ایران معادل 950هزار تن است که از این میزان 40 درصد سهم آبزی پروری و 60 درصد سهم صید و صیادی است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۸ - ۱۴:۳۵    
معاون وزیر نفت گفت: رکود اقتصادی و احتمال کاهش تقاضای جهانی از جمله فرصت های این صنعت است که البته در صورتی که به درستی مدیریت شوند می توانند با ارتقاء بهره وری و فناوری تبدیل به فرصت شوند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۸ - ۱۴:۲۰    
رئیس انجمن قطعه سازان با اشاره به برنامه ریزی شرکت رنو فرانسه برای تولید مستقل خودرو در ایران در کنار تولید مشترک با خودروسازان ایرانی و سازمان گسترش ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۸ - ۱۴:۲۰    
معاون وزیر نفت گفت: با راه اندازی واحدهای پتروشیمی در پارسال صادرات محصولات پتروشیمی به 19میلیون تن به ارزش نزدیک به 10 میلیارد دلار افزایش یافته است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۸ - ۱۴:۲۰    
قائم مقام وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: راه اصلی حضور ایران در آبهای بین المللی و دریاها و اقیانوس ها، صنعت کشتی سازی است که ما در شمال و جنوب کشور از این ظرفیت با ارزش برخورداریم.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۸ - ۱۴:۲۰    
دبیر انجمن واردکنندگان برنج گفت: ای کاش دولت در توزیع برنج و تنظیم بازار هم از بخش خصوصی که تامین بخش بزرگی از بازار واردات برنج را در دست دارد، استفاده کند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۸ - ۱۲:۳۵    
دستورالعمل اخیر معاون اول رییس جمهور به وزارتخانه ها و دستگاه های دولتی مبنی بر استفاده از توان مشورتی بخش خصوصی و تشکل ها در صدور قوانین و بخش نامه ها ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۸ - ۱۲:۰۵    
مرکز آموزش اتاق تهران کارگاه آموزشی روش ها و ابزارهای نوین تامین مالی شرکت های کوچک و متوسط را برگزار می کند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۸ - ۱۱:۵۰    
از سال آینده بخش مهمی از محصولاتی که قراردادهای تولید آن با شرکت پژو بسته شده است وارد بازار خواهد شد
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۸ - ۱۱:۲۰    
طرح بازنشستگی پیش از موعد زنان علاوه بر این که میان مجلس، شورای نگهبان و مجمع تشخیص مصلحت نظام در رفت و برگشت است به عنوان دغدغه ای جدی، میان فعالان کسب و کار در بخش خصوصی نیز مطرح شده است ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۸ - ۰۹:۵۰    
این درست نیست که ما در مقابل هر تغییر جدیدی مقاومت کنیم و برای حفظ منافع خودمان، جمع را درنظر نگیریم و به این توجه نکنیم که با ورود تکنولوژی های جدید مردم می توانند از خدمات بهتر بهره مند شوند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۸ - ۰۸:۰۵    
چین یکی از کشورهایی است که مدل توسعه ای آن می تواند در ایران دنبال شود. یکی از فعالیت های توسعه ای این کشور در حوزه انرژی های تجدیدپذیر است که می تواند درس های بزرگی برای ایران داشته باشد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۸ - ۰۷:۳۵    
آن طور که دولت می خواهد و در برنامه ششم توسعه پیش بینی کرده ، قرار است رشد 8 درصدی در اقتصاد رخ دهد که نیازمند جذب سرمایه گذاری خارجی است ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۸ - ۰۷:۰۵    
ایران می تواند صادرکننده قطعات و خودرو شود. مقیاس تولید به گونه ای است که می توانیم علاوه بر تأمین نیاز داخلی در بازارهای جهانی حرفی برای گفتن داشته باشم.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۸ - ۰۷:۰۵    
با توجه به انتخابات ریاست جمهوری سال 96 به نظر نمی رسد که دولت به موضوعات جدی و حرفه ای در اقتصاد توجه کند. به این ترتیب اگر هم اقدامی صورت بگیرد احتمالاً کوتاه مدت خواهد بود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۷ - ۱۶:۵۰    
امروز همایش استانداردهای بین المللی گزارشگری مالی و نقش آن در ارتقای شفافیت بازارهای مالی برگزار شد. ترجیع بند صحبت های سخنرانان امروز در همایش IFRS بود ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۷ - ۱۶:۰۵    
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۷ - ۱۶:۰۵    
موافقتنامه ای بین وزارت نیرو و اتاق ایران به امضا رسیده است که براساس آن واگذاری مدیریت منابع آب به صورت تدریجی به بخش خصوصی واگذار می شود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۷ - ۱۵:۲۰    
سالی که گذشت سالی پر از بحران برای واردکنندگان خودرو بود. هرچند سال، سال میمون بود اما برای واردکنندگان خودرو نامیمون و پر از فرازو نشیب بود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۷ - ۱۴:۰۵    
چارچوب الگوی منشور بهره بردار ی از منابع طبیعی با همکاری بخش مدیریت سیاست آکسفورد و محققان موسسه حکمرانی منابع طبیعی تهیه و منتشر شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۷ - ۱۳:۳۵    
بخش بزرگی از اقتصاد کشورها بر پایه تولید می چرخد اما اکونومیست در این گزارش خود ادعا کرده که تحولاتی در دنیای تولید کارخانه ای شکل گرفته و اگر فکری به حال این تغییرات نشود، باید شاهد مرگ تولید باشیم.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۷ - ۱۳:۳۵    
رئیس کل بیمه مرکزی، تکمیل و اصلاح تدریجی صورت های مالی و الزام کفایت ذخایر بیمه ای مرتبط با قانون بیمه شخص ثالث را از اقدامات همسوی صنعت بیمه با استانداردهای گزارشگری بین المللی اعلام کرد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۷ - ۱۳:۳۵    
رییس انجمن قطعه سازان از تشکیل کمیته ای با حضور خودروسازان، قطعه سازان و وزارت صنعت برای توقف تولید برخی خودروهای قدیمی خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۷ - ۱۲:۵۰    
رئیس سازمان حسابرسی کل کشور با بیان اینکه در صورت شناسایی سود موهوم در صورت های مالی شرکت های دولتی حسابرس تهدید می شود، گفت: براساس بررسی نهادهای رسمی خبری از حقوق نجومی در سازمان حسابرسی نیست.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۷ - ۱۲:۵۰    
رئیس کل بانک مرکزی با بیان اینکه از این پس واحد نظارتی بانک مرکزی گزارش های حسابرسی غیرمقبول بانک ها را نخواهد پذیرفت ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۷ - ۱۲:۵۰    
رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار گفت: 67 شرکت صورت مالی سال 95 خود را براساس گزارشگری مالی IFRS ارائه خواهند کرد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۷ - ۱۱:۳۵    
صادرات فولاد ایران به اتحادیه اروپا طی سال های 2012 به بعد، روندی افزایشی داشته است به طوری که ارزش صادرات این محصول در سال 2015 در مقایسه با 2012 تا نزدیک به 4 برابر شده است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۷ - ۱۰:۵۰    
ببینید به راکفلر گفتند شما ثروت و اندوخته زیادی دارید، چرا بازهم کار می کنید، آیا همچنان به دنبال ثروت اندوزی هستید؟ یک پاسخ زیبا داد گفت: من اصلا کار به ثروت ندارم، من می خواهم آمریکا ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۷ - ۱۰:۳۵    
قسمت اعظم باارزش ترین زمین های ما اکنون بناست در تملک و اشغال خارجی ها قرار بگیرد و در حقیقت، این زمین ها به سرزمین خارجی تبدیل خواهد شد
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۷ - ۱۰:۰۵    
عدم اجرای مقررات بین المللی بانکی که به علت تحریم های7-8 سال در مملکت ما شکل گرفت، ارتباطات بانکی کشورما با دنیا را قطع کرد
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۷ - ۰۹:۵۰    
ظرفیت سرمایه گذاری در پتروشیمی ایران بالاست. چرا که همین الان 55 طرح پتروشیمی وجود دارد که پیشرفت های پروژه هایشان از 5 درصد تا 95 درصد بوده است ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۷ - ۰۹:۵۰    
لتونی و استونی اعلام کرده اند که قصد دارند مرز خود با روسیه را دیوار کشی کنند. مسئله اینجاست که سیم کشی یا حتی دیوار هم نمی تواند جلوی پوتین را بگیرد
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۶ - ۱۳:۵۰    
فرآیند طراحی استایل خودرو در شرکت مرسدس بنز توسط مدیر سابق طراحی بدنه خودروهای سواری این شرکت برای دانشجویان طراحی صنعتی ارایه شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۶ - ۱۳:۳۵    
به نظر نمی رسد تک رقمی بودن تورم در سال 96 ادامه پیدا کند. تورم 12 و 13 درصد هم برای اقتصاد ایران مناسب است و البته با این تورم رونق به کسب وکار بازمی گردد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۶ - ۱۳:۳۵    
رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار، شفافیت صورتهای مالی را شرط جذب سرمایه گذاران خارجی دانست.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۶ - ۱۳:۳۵    
تازه ترین مطالعات نشان می دهد که تا پایان سال 2016 میلادی تعداد ثروتمندترین افراد جهان به بیش از 13 میلیون نفر رسید که استرالیا در رتبه نخست جذب مهاجرت آنها قرار گرفته است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۶ - ۱۳:۳۵    
معافیت شرکت سازنده تجهیزات مخابراتی چینی ZTE از مجازات محدودیت های صادراتی به دلیل نقض تحریم های ایران، از سوی دولت آمریکا تمدید شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۶ - ۱۲:۳۵    
با ادامه روند افزایشی رشد نقدینگی تورم اولین قربانی این لجام گسیختگی است و دور نیست که در ماه های آغازین سال آینده تورم به بیش از 10 درصد برسد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۶ - ۱۲:۲۰    
چرا باید از این بابت نگران باشیم
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۴ - ۱۷:۳۵    
3 بی انضباطی، باعث بروز مشکلات متعدد اقتصادی شده است. بی انضباطی پولی در شبکه بانکی، بی انضباطی مالی در بودجه و بی انضباطی اداری که ناشی از عدم تخصص گرایی است ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۴ - ۱۵:۳۵    
در بیست و نهمین نشست کمیسیون گردشگری اتاق تهران مقرر بود، مسائل مرتبط با حمل و نقل هوایی مسافران در حوزه گردشگری با حضور مسئولان وزارت راه و شهرسازی و سازمان هواپیمایی کشوری مورد بررسی قرار گیرد که ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۴ - ۱۵:۲۰    
بخشی از منابع لیزینگ ها توسط بانک ها تأمین می شود و نرخ غیرواقعی سود بانکی از اثرگذاری لیزینگ کم می کند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۴ - ۱۰:۰۵    
فارغ التحصیلان کدام دانشگاه های غیرامریکایی بیشترین بخت جذب در بازار کار را دارند؟
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۴ - ۰۸:۵۰    
اگر می خواهید علت اصلی بالارفتن ارزش دلار را بفهمید و دورنمایی از آینده داشته باشید این گزارش را بخوانید.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۴ - ۰۷:۰۵    
اروپا حدود 15 تا 20 درصد از مقاصد صادراتی فولاد ایران را به خود اختصاص می دهد. از سمت دیگر هم کشور برنامه دارد تا صادرات فولاد را گسترش دهد ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۳ - ۱۵:۲۰    
رئیس سازمان دامپزشکی کشور گفت: تاکنون 28 شرکت ایرانی برای صادرات محصولات لبنی به روسیه تائیدیه و گواهی بهداشتی دریافت کردند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۳ - ۱۵:۰۵    
دولت تصویب کرد تا مبلغ سیصد میلیارد ریال به منظور اجرای برنامه کوتاه مدت تثبیت کانون های بحرانی گرد و غبار با منشأ داخلی استان خوزستان در سطح سی هزار هکتار، در اختیار وزارت جهاد قرار گیرد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۳ - ۱۵:۰۵    
گمرک ایران از افزایش 56درصدی کشفیات قاچاق کالا در گمرکات اجرایی با کمک سامانه جامع گمرکی و پنجره واحد تجاری خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۳ - ۱۴:۳۵    
مسعود خوانساری، رییس اتاق تهران، با هدف مذاکره برای توسعه مراودات تجاری و اقتصادی، میزبان آرداشس تومانیان، سفیر ارمنستان در ایران بود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۳ - ۱۴:۲۰    
اقتصادهای دنیا ارتباط تنگاتنگی با سن افراد دارند؛ یعنی هرچه جمعیت به سمت پیری میل می کند، نیروی کار نیز ازکارافتاده تر می شود ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۳ - ۱۳:۳۵    
کارگران باید این نکته را هم در نظر داشته باشند که به دلیل رکود چند سال گذشته شرایط واحدهای تولیدی اصلا مناسب نیست و کارفرمایان توان چندانی برای افزایش حقوق را ندارند به اضافه اینکه با افزایش بیش از ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۳ - ۱۲:۰۵    
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات به پیشرفت های بخش فضایی کشور در دولت تدبیر و امید اشاره کرد و گفت: نقشه راه 10 ساله دوم عرصه فضایی کشور نهایی شده و بزودی برای تصویب نهایی به شواری عالی فضایی ارسال می ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۳ - ۱۲:۰۵    
رییس سازمان ملی استاندارد با اشاره به اینکه طی سه سال اخیر 13 هزار استاندارد ملی تدوین شده است، اظهار کرد: با توجه به تعداد استانداردهای ملی ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۳ - ۱۱:۰۵    
بخش معدن در شش ماهه اول سال 95 در زیرگروه صنعت به رشد 53.8 درصد رسید. هرچند فعالان بخش معدن این رشد را نسبتاً مطلوب ارزیابی می کنند اما معتقدند این رشد جبران کننده رشدهای نامطلوب چهار سال گذشته نیست ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۳ - ۱۱:۰۵    
احتمالا شما هم مثل ما با دیدن اخبار دنیا دلهره می گیرد و حس می کنید به سمت نابودی در حرکتیم. این بحث و جدل را بخوانید تا ببینید خوش بینی به آینده دنیا خیلی هم غیرمنطقی نیست.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۳ - ۱۰:۵۰    
این بیماری بیشتر روی مرغ های تخم گذار اثر گذاشته است و باعث مرگ آن ها شده و به همین دلیل قیمت تخم مرغ در دو ماه گذشته حدود 25 درصد افزایش یافته است
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۳ - ۱۰:۲۰    
نوساناتی که این روزها در قیمت می بینید جزیی است و بیشتر ناشی از این است که در مقطعی به طور عمده کشورهای بزرگ مصرف کننده از ذخایر نفتی خودشان استفاده می کنند و میزان تقاضا کاهش پیدا می کند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۳ - ۰۹:۲۰    
وقتی که حمید به انگلستان رسید معنی سئوالات کارمندان مهاجرت را نمی فهمید و تاریخ تولدش را اشتباه نوشت.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۳ - ۰۹:۰۵    
کمیسیون صنعت و معدن اتاق تهران در چهل و یکمین نشست خود حل مساله صنایع تکمیلی پتروشیمی را در دستور کار قرار داد ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۳ - ۰۷:۳۵    
آسیا در صدر تولیدکنندگان جهان قرار دارد. البته که در سال 2016 نسبت به سال 2015 میزان تولید فولادخام در آسیا با کاهش مواجه بوده است. در سال 2016، آسیا 1106 میلیون تن تولید فولادخام داشته است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۳ - ۰۷:۰۵    
تهران و البته ایران بافت های فرسوده زیادی دارند، اما باید ابتدا تعریف درستی از بافت فرسوده داشت. به اعتقاد من بافت فرسوده ساختمان و اماکنی هستند که ازنظر ایمنی و استحکام تهدیدی برای جامعه محسوب می ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۲ - ۱۵:۲۰    
بخش خصوصی می تواند در یک ارتباط تنگاتنگ و موثر با مجلس شورای اسلامی و حضور اثرگذار در کمیسیون ها ی تخصصی مجلس، خواسته ها ی خود را در این خصوص مطرح کند و مطالبات خود را به صورت میان بر دنبال کند
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۲ - ۱۵:۰۵    
گمرک باید برای حل مشکلات واردات وارد عمل شود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۲ - ۱۴:۳۵    
رئیس اتحادیه تولیدکنندگان و صادرکنندگان سالامبور و چرم ایران از نامه نگاری این اتحادیه با معاون اول رئیس جمهور درباره عوارض صادرات چرم خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۲ - ۱۴:۳۵    
اوباما به پایان ریاست جمهوری خود در امریکا رسیده است. او هشت سال مشغول به کار بود و حتی نوبل صلح دریافت کرد. اکونومیست در این گزارش نگاهی به فعالیت های جنگ آمیز و صلح آمیز او داشته است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۲ - ۱۴:۲۰    
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب کشور با بیان اینکه برای اولین بار دو ردیف متمرکز ملی برای رسیدگی به مناطق دارای مشکل جدی فاضلاب در بودجه 96 پیش بینی شده است ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۲ - ۱۴:۲۰    
وزیر جهاد کشاورزی در احکام جداگانه ای مجریان طرح تامین آب عرصه های بحرانی ریزگردها و طرح جامع پوشش بیولوژیک کانون های بحرانی خوزستان را منصوب کرد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۲ - ۱۴:۲۰    
بیژن زنگنه به منظور گفت وگو با همتای عراقی خود همراه یک هیات اقتصادی و نفتی به عراق رفت.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۲ - ۱۴:۲۰    
نایب رئیس اتاق بازرگانی ایران با بیان اینکه مقامات فنلاندی در سفرهای تجاری خود جلساتی را با مقامات بانک مرکزی کشورمان برای حل مشکل روابط بانکی دو کشور داشته اند، اظهار امیدواری کرد ...
مشاهده نتایج بیشتر...