دوشنبه ۲۶ آذرساعت ۱۰:۵۳Dec 2018 17

اتاق بازرگانی صنایع و معادن تهران (tccim.i)

اتاق بازرگانی صنایع و معادن تهران 29 اسفند 1394 اتاق بازرگانی صنایع و معادن تهران 3 فروردین 1395 اتاق بازرگانی صنایع و معادن تهران 28 اسفند 1396 اتاق بازرگانی صنایع و معادن تهران 31 فروردین 1397 اتاق بازرگانی صنایع و معادن تهران 31 اردیبهشت 1397 اتاق بازرگانی صنایع و معادن تهران 30 خرداد 1397 اتاق بازرگانی صنایع و معادن تهران 31 تیر 1397 اتاق بازرگانی صنایع و معادن تهران 30 مرداد 1397 اتاق بازرگانی صنایع و معادن تهران 31 شهریور 1397 اتاق بازرگانی صنایع و معادن تهران 30 مهر 1397 اتاق بازرگانی صنایع و معادن تهران 30 آبان 1397 اتاق بازرگانی صنایع و معادن تهران 2 آذر 1397 اتاق بازرگانی صنایع و معادن تهران 3 آذر 1397 اتاق بازرگانی صنایع و معادن تهران 5 آذر 1397 اتاق بازرگانی صنایع و معادن تهران 6 آذر 1397 اتاق بازرگانی صنایع و معادن تهران 7 آذر 1397 اتاق بازرگانی صنایع و معادن تهران 9 آذر 1397 اتاق بازرگانی صنایع و معادن تهران 10 آذر 1397 اتاق بازرگانی صنایع و معادن تهران 11 آذر 1397 اتاق بازرگانی صنایع و معادن تهران 12 آذر 1397 اتاق بازرگانی صنایع و معادن تهران 13 آذر 1397 اتاق بازرگانی صنایع و معادن تهران 14 آذر 1397 اتاق بازرگانی صنایع و معادن تهران 16 آذر 1397 اتاق بازرگانی صنایع و معادن تهران 17 آذر 1397 اتاق بازرگانی صنایع و معادن تهران 18 آذر 1397 اتاق بازرگانی صنایع و معادن تهران 19 آذر 1397 اتاق بازرگانی صنایع و معادن تهران 20 آذر 1397 اتاق بازرگانی صنایع و معادن تهران 21 آذر 1397 اتاق بازرگانی صنایع و معادن تهران 22 آذر 1397 اتاق بازرگانی صنایع و معادن تهران 24 آذر 1397 اتاق بازرگانی صنایع و معادن تهران 25 آذر 1397 اتاق بازرگانی صنایع و معادن تهران 26 آذر 1397 
  ۳۹ دقیقه پیش    
درآمدهای مالیاتی دولت به دو بخش مالیات های مستقیم و غیرمستقیم خلاصه می شود. جمع عملکرد مالیات های مستقیم در هفت ماه امسال 264.1 هزار میلیارد ریال بوده است ...
  ۳۹ دقیقه پیش    
در فاصله ماه های می تا اکتبر سال جاری ارزش دلار و یورو در برابر ریال ایران 40 درصد افزایش یافته است و این تغییر در ساختار پولی ایران نشان از کاهش چشم گیر هزینه های سفر به ایران دارد ...
  ۱ ساعت پیش    
صنعت کشور حال و روز خوشی ندارد و بهبود حال آن نیازمند طبیبانی حاذق است. طبیبانی که هم صنعت را بشناسند و هم اقتصاد و سیاست را. جمع آمدن این همه، در فرد و افرادی، البته امری است بس دشوار.
  ۱ ساعت پیش    
آزادسازی کسب و کار از آزار دیوان سالاران و بوروکرات های سرسخت و دیوارساز در غرب از اواخر دهه 1970 به سردمداری بانوی آهنین انگلستان شروع شد و به دلیل اهمیت و اثربخش بودن با شتاب به همه جامعه ها رسید.
  ۱ ساعت پیش    
برابر ماده 28 قانون برنامه ششم توسعه، دولت باید 15درصد از اندازه و حجم خود را در طول اجرای برنامه کاهش دهد؛ در مواد 5، 6 و 7 قانون مذکور نیز به ترتیب بر بهره وری دستگاه های اجرایی ...
  ۲ ساعت پیش    
کره جنوبی مدتی است که با رئیس جمهوری از حزب چپ اداره می شود؛ مون جه- این با شعار اصلاحات اقتصادی برای قشر کم درآمد کسب رأی کرد اما حالا همین قشر تحت فشار است ...
  ۲ ساعت پیش    
در شرایطی که در معامله در موضع ضعف قرار گرفته اید، با مقرراتی مثل پیمان سپاری ارزی هم درگیرید. چنین مقرراتی مزیت هایی که نرخ ارز برای صادرات ایران به همراه آورده را خنثی می کند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۱۴:۱۳    
تولیدکنندگان و واردکنندگان محصولات آرایشی و بهداشتی در نشست کمیسیون اقتصاد سلامت اتاق تهران برای همکاری و تعامل نزدیک تر برای مقابله با قاچاق تفاهم کردند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۱۳:۵۸    
اسکندر ستوده، صادرکننده نمونه استان تهران، معتقد است ممنوعیت صادرات لاستیک، فرصت افزایش تولید و اشتغال را از بین می برد و بازارهای صادراتی را به رقبای شرکت های ایران واگذار می کند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۱۳:۴۳    
وزیر اقتصاد از ورود 60 میلیون یورو ارز در روز گذشته، 24 آذرماه به بازار ارز خبر داد و گفت: بازار ارز راه ثبات را در پیش گرفته است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۱۳:۴۳    
بوئینگ علی رغم جنگ تجاری آمریکا و چین، اولین کارخانه تولید هواپیمای 737 را در چین افتتاح کرد. این اقدام استراتژیک برای پیشی گرفتن در فروش، در برابر رقیب همیشگی، ایرباس، انجام می شود.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۱۳:۴۳    
وزیر نیرو گفت: هر گونه مسامحه و سهل انگاری در انتخاب نیروی انسانی در حوزه صنعت آب و برق نتایج مخربی را به دنبال دارد بنابراین این انتخاب ها باید با دقت نظر بیشتری انجام شود.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۱۲:۱۲    
تعداد 3055 پروانه احداث ساختمان توسط شهرداری تهران در فصل بهار 97 صادرشده است که نسبت به فصل گذشته حدود 42.1 درصد و نسبت به فصل مشابه سال گذشته حدود 34.4درصد افزایش داشته است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۱۱:۴۲    
نکته قابل تأمل در مورد وضعیت بیکاری در ایران این است که 35.3درصد از بیکاران دارای مدرک تحصیلی فوق دیپلم و لیسانس بوده اند و این سهم برای زنان به 59.9درصد می رسد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۱۱:۴۲    
استان زنجان با داشتن معادن متعددی در بخش روی و واحدهای فرآوری روی در استان از منظری به قطب سرب و روی در کشور تبدیل شده است
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۱۱:۱۲    
تانکرهای نفتی درماه نوامبر، هرروز 6.5 میلیون بشکه از دو منطقه خاورمیانه و غرب آفریقا برای خریداران چینی بارگیری کرده اند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۱۱:۱۲    
شرکت های بزرگ بوروکراسی های بزرگ به وجود می آورند که این در نهایت باعث تضعیف خلاقیت و قدرت ریسک پذیری در آنها می شود ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۱۰:۲۷    
چارلز گودهارت، اقتصاددان شهیر بریتانیایی گزاره ای را بیان می کند که امروزه به قانون گودهارت مشهور است ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۰۶:۴۲    
عمده درآمد مالیاتی کشور از فعالان اقتصادی شناسنامه دار اخذ می شود، در حالی که بنگاه هایی بی نام و نشان در کشور بدون پرداخت حتی یک ریال مالیات در حال فعالیت هستند و فرارهای مالیاتی بسیار بزرگی نیز از ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۰۶:۴۲    
دولت به طور مداوم سیاست هایش در مورد قیمت ارز و خوراک یا واردات کالای اولیه را تغییر می دهد و همین باعث شده پیش بینی سودآوری شرکت ها دشوار به نظر برسد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۴ - ۱۵:۴۲    
اگر هدف سیاستگذار توزیع یارانه به طور مساوی است، در این طرح که بدیل های گوناگون دارد، یارانه بنزین نه به خودرو، بلکه به شخص تعلق می گیرد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۴ - ۱۵:۱۲    
در ماه هایی که بازار ارز در ایران بهم ریخته بود، لیر ترکیه هم طعم کاهش ارزش در مقابل دلار را می چشید ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۴ - ۱۴:۴۵    
نمایندگان بخش خصوصی در کمیسیون گردشگری اتاق تهران بر حل مشکلات ارزی فعالان صنعت گردشگری و ایجاد راهکاری برای استفاده کارت های بانکی گردشگران خارجی تاکید کردند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۴ - ۱۲:۵۷    
اعضای انجمن قطعه سازان خودرو با بیان اینکه ظرف 45 روز اخیر حتی یک سنت هم از کونلون بانک برای صنعت قطعه جابجا نشده است، عنوان کردند که 160 هزار نفر از نیروی کار قطعه سازان بیکار شده اند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۴ - ۱۲:۵۷    
نفت روز جمعه را با کاهش قیمت به پایان برد و تحت تاثیر رشد ارزش دلار آمریکا و افت بازارهای سهام جهانی، کاهش هفتگی دیگری را به ثبت رساند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۴ - ۱۲:۵۷    
شرکت دولتی یونی پک که بزرگترین واردکننده نفت آمریکا در چین است، وارداتش از آمریکا را بزودی و به میزان قابل توجهی ازسرخواهد گرفت.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۴ - ۱۲:۵۷    
نایب رئیس شورای ملی زعفران از رشد 46درصدی صادرات زعفران در هشت ماه ابتدای امسال خبر داد و گفت: هم اکنون قیمت این محصول به ثبات رسیده و نرخ هرکیلوگرم آن حداقل 6 و حداکثر 11 میلیون تومان است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۴ - ۱۲:۴۲    
مدل مشارکت عمومی-خصوصی برای همکاری نزدیک تر و بیشتر بخش خصوصی با شهرداری در پروژه های شهری در اجلاس فرصت های سرمایه گذاری شهر تهران بررسی می شود.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۴ - ۱۲:۱۲    
تا سال 2050 ارزش بازار باتری های لیتیومی به 500 میلیارد دلار خواهد رسید
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۴ - ۱۱:۴۵    
بازارها توسط وضعیت نامطلوب شرکت های بزرگ و تحولات اقتصادی و به خصوص رشد ضعیف چین و اروپا با کاهش مواجه شده اند. تحلیلگران این وضعیت را کاهش رشد جهانی می دانند که نمی شود آن را انکار کرد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۴ - ۱۱:۱۲    
نوسان ارزی کشور که از یک سال پیش آغاز شده، تاثیر مخربی بر اقتصاد کشور گذاشته است که اکنون به تدریج آثار خود را نشان می دهد ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۴ - ۱۰:۴۲    
اپیدمی ساختن شهرهای جدید و مدرن به خصوص در میان کشورهایی که رشد سریع شهرنشینی و کمبود زیرساخت را تجربه می کنند مورد توجه قرار دارد
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۴ - ۱۰:۲۷    
قیمت نفت خام در کمترین سطح از اوایل سال 2017 قرارگرفته است. در عین حال هم سرمایه گذاران کاهش تولید را ارزیابی می کنند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۴ - ۰۹:۴۵    
استارت آپ پونیشا در سال های گذشته بیش از 180 هزار نفر را جذب کرده و درحرکتی جالب مدتی قبل گردهمایی با حضور تعداد زیادی از این افراد را در شهر رشت برگزار کرد که حدود 500 نفر در آن شرکت و تجربیات کاری ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۴ - ۰۹:۲۶    
موسسه آموزش و توسعه منابع انسانی اتاق بازرگانی تهران (ITECC) یک دوره آموزشی با عنوان تامین مالی و ایده های نوآورانه و کسب وکارهای نوین برگزار می کند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۴ - ۰۶:۲۶    
عملکرد دولت درباره نرخ سوخت از ابتدا تا امروز، به هیچ عنوان پاسخگوی مطالبات فعالان اقتصادی و تحلیل گران نبوده است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۴ - ۰۶:۲۶    
دولت به جهت کسری بودجه نیاز به وجوهی تحت عنوان مابه التفاوت نرخ ارز و غیره دارد، احتمالا دولت خواسته با این شگرد از تکاثر ثروت قانونی ولی ناعادلانه ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۳ - ۱۲:۳۰    
سازوکار مالی اتحادیه اروپا برای برقراری تجارت با ایران در قالب غیردلاری که به اس پی وی موسوم شده است، احتمالا به زودی راه اندازی می شود و با این حال ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۵:۵۵    
اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران با اشاره به فعالیت دائمی هکرها و ایجاد صفحات جعلی متعدد در پرداخت های آنلاین، با صدور اطلاعیه ای به اعضای خود در این مورد هشدار داد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۵:۴۰    
معاونت کسب وکار اتاق تهران رویدادی تازه ای در حوزه پلیمر و پلاستیک برای پیوند دادن کسب وکارهای سنتی و فناوری های نوین در این حوزه برگزار کرد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۵:۰۰    
وزیر انرژی روسیه اعلام کرد که این کشور برای اجرای توافق جهانی کاهش تولید نفت، از ماه ژانویه سال آینده میلادی تولید روزانه نفت خود را 50 هزار تا 60 هزار بشکه کاهش می دهد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۵:۰۰    
وزیر جهاد کشاورزی ، اعلام کرد که قیمت هر کیلو گرم گوشت مرغ در بازار باید نزدیک 10 هزار تومان باشد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۵:۰۰    
ارزش دلار آمریکا در بازار معاملات آسیایی روز چهارشنبه تحت تاثیر تزلزل پوند انگلیس و همچنین افزایش نرخ بهره اوراق خزانه داری آمریکا نسبت به کمترین میزان آن از سه ماه گذشته افزایش یافت.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۵:۰۰    
قیمت طلا در معاملات روز چهارشنبه بازار جهانی تحت تاثیر انتظارات برای افزایش کمتر نرخ های بهره آمریکا در سال میلادی آینده، اندکی افزایش یافت.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۵:۰۰    
یک بانک آمریکایی پیش بینی کرد که میانگین قیمت شاخص نفت خام برنت در سال آینده میلادی به احتمال زیاد حدود 60 دلار برای هر بشکه خواهد بود.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۴:۴۵    
صدها عامل در تحقق رشد اقتصادی مثبت و منفی در اقتصاد ایران نقش دارد بنابراین هیچ کس، نه من و نه تحلیل گران دیگر نمی توانند رشد اقتصاد ایران را به طور دقیق پیش بینی کنند یا بگویند که به طور حتم در سال ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۳:۳۰    
در هر مرحله از رشد کسب وکار شما، عواملی در انتخاب سرمایه گذار مناسب وجود دارد که کارآفرینان کمتر به آن توجه می کنند. این عوامل کدام است؟
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۳:۱۵    
اگر به بررسی مسائل روز علاقه مند هستید و می خواهید سرنوشت آن را در امروز و روزهای آینده جست وجو کنید، خواندن این مقاله به شما توصیه می شود.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۲:۱۵    
اعضای هیات مدیره انجمن واردکنندگان دارو و مواد بیولوژیک دام و انجمن صنفی تولیدکنندگان تخم مرغ شناسنامه دار ایران با هیات رییسه اتاق تهران ملاقات کردند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۱:۴۵    
هوش مصنوعی کاربردی را می توان در چهار موج طبقه بندی کرد که به صورت هم زمان رخ می دهند اگر چه نقطه آغازشان یکی نیست و سرعتشان هم متفاوت است ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۱:۳۰    
یک دادگاه در کانادا، منگ وانژو، مدیر مالی هواوی این غول تلکام را با قید وثیقه آزاد کرد. در حالی که قرار بود او به ایالات متحده تحویل داده شود ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۰:۳۰    
سوخت یکی از مسائل مهم اقتصاد صنعتی به شمار می رود و همواره برای رشد اقتصادی اهمیت داشته است. پیوند خوردن این حوزه با تغییرات اقلیمی و محیط زیست نیز به پیچیدگی های آن افزوده است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۰:۳۰    
یکی از هفت عدم قطعیتی است که طبق گزارش آینده پژوهی ایران 1397 کشور را در سال جاری مواجه می کند، نارضایتی هاست.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۰:۱۵    
متأسفانه بیشترین پرونده های فساد که در سال های گذشته اتفاق افتاده به نظام بانکی بازمی گردد یا یک سرخط آن به بانک ها می رسد
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۴:۳۰    
نمایندگان بخش خصوصی در اتاق بازرگانی تهران در نشست آذر ماه میزبان رئیس هیات عامل صندوق توسعه ملی بودند و در مورد مسایل مربوط به این صندوق به گفت وگو نشستند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۲:۴۵    
دانش بنیان ها دهه 90 را صعودی طی کردند اما تحریم آینده را مبهم کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۲:۰۰    
انجمن صنایع خودرویی چین روز سه شنبه گفت: این کاهش بزرگترین افت فروش در بیش از شش سال گذشته در بزرگترین بازار خودروی جهان بوده است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۱:۰۰    
در بخش خودروی سواری، در سطح قیمتی 1 خودروهای پژو 2008 و گرند ویتارا، در سطح قیمتی 2 خودروهای کیا سراتو، هیوندای20i ، هیوندای Accent و هاوال 2H ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۱:۰۰    
هر شکوفایی اقتصادی به تدریج نوعی مازاد به وجود می آورد که بذر نابودی خودش را هم می پاشد. شواهد حاکی از آن است که همین بلا در انتظار آینده امریکا هم هست
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۱:۰۰    
کسب وکارها با چه چالش هایی در سال 2019 دست وپنجه نرم می کنند؟
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۰۸:۴۵    
اگر به برنامه ریزی شهری و برنامه ریزی برای شهروندان یک شهر و مسائل آن علاقه مند هستید، خواندن این مقاله به شما توصیه می شود.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۰۷:۱۵    
آینده اقتصاد چین برای همه فعالان اقتصادی که کارشان جنبه بین المللی دارد مهم است. این کشور می خواهد بعد از سه دهه تمرکززدایی دوباره روی بنگاه های دولتی سرمایه گذاری کند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۰۶:۴۵    
به نظرم مهم ترین اقدام در مبارزه با فساد این است که ساختارهای قانونی حاکم بر ادارات دولتی باید به شکلی باشد که کنترل ها دقیق تر صورت گیرد و دوم اینکه شفافیت قوانین و ساده سازی آن ها باید به نحوی باشد ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۱۶:۰۰    
اتاق بازرگانی تهران صادرکنندگان نمونه سال 1397 را معرفی و از آنان تقدیر و تجلیل کرد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۱۵:۱۵    
فریال مستوفی با اشاره به برگزاری یک نمایشگاه کاتالوگی از محصولات و کالاهای ایرانی در برلین آلمان، به ضرورت پیمودن راه های جدید و روش های متنوع در صادرات کالا در شرایط تحریم پرداخت.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۱۴:۳۰    
همایش معرفی و تجلیل از صادرکنندگان نمونه استان تهران در سال 1397 از سوی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران در هتل ارم برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۱۴:۱۵    
دولت کانادا منگ وانژو دختر بنیانگذار و یکی از مدیران ارشد شرکت فناوری هوآوی را به اتهام نقض تحریم های ایران و به درخواست مقام های آمریکایی در شهر ونکوور بازداشت کرده است ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۱۴:۱۵    
در 29 مهر1376 در دانشکده اقتصاد دانشگاه علامه طباطبایی نشستی برای کتاب بازار یا نابازار نوشته محسن رنانی که تازه دکترای اقتصاد گرفته بود برپا بود و برخی از استادان اقتصاد از هردو گروه اقتصاددانان ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۱۴:۱۵    
قانون گذاران در همه جای جهان و از جمله در ایران، هنگام تدوین و تصویب قوانین، نگاهشان به سویه های خیر و صلاح و شر و فساد جامعه است و فرضشان این است که اکثریت افراد جامعه درستکارند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۱۳:۴۵    
اقتصاد ایران در تامین انرژی و درآمدهای ارزی وابستگی بسیار زیادی به نفت و درآمدهای حاصل از صادرات نفت دارد ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۱۳:۰۰    
اگر به مسائل روز حوزه نفت علاقه دارید به شما توصیه می شود این مقاله را که درباره آینده بورس نفتی در ایران است بخوانید.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۱۰:۴۵    
با توجه به اینکه فقرا، نسبت به سایر افراد جامعه، سهم بیشتری از هزینه های خود را به گروه خوراکی تخصیص می دهند ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۱۰:۴۵    
در کپنهاگ پایتخت دانمارک که به تدریج خیابان های زیادی در آن به راه دوچرخه رو و پیاده رو تبدیل شده اند، بیش از 60 درصد مردم برای رفتن به سر کار از دوچرخه استفاده می کنند ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۰۶:۴۵    
رضا نیازمند، تکنوکراتی وطن پرست و اخلاقی که جایش بسیار خالی است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۱۹:۱۷    
موسسه آموزش و توسعه منابع انسانی اتاق بازرگانی تهران (ITECC) با همکاری اتاق بازرگانی مشترک ایران و سوئیس و دانشگاه صنعتی شریف ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۱۷:۰۰    
اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی همایش معرفی و تجلیل از صادرکنندگان نمونه استان تهران را فردا، دوشنبه 19 آذر ماه در هتل ارم تهران برگزار می کند و به پانزده صادرکننده منتخب تندیس اعطا می کند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۱۵:۰۱    
گمرک ایران رفع ممنوعیت صادرات رب گوجه فرنگی را به کلیه گمرکات اجرایی ابلاغ کرد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۱۴:۴۷    
معاون وزیر راه و شهرسازی از افزایش وام مسکن انبوه سازان به 110 میلیون تومان خبر داد و گفت: از هفته آینده فرآیند پرداخت وام آغاز می شود.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۱۴:۴۷    
رئیس انجمن ارگانیک ایران گفت: صادرات محصولات ارگانیک با وجود تحریم های آمریکا افزایش یافت.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۱۴:۴۷    
با افزایش قیمت ارز، هر بند کاغذ تحریر 140 هزار تومان به فروش می رسید اما با دخالت دولت در بازار با وجود کاهش قیمت ارز، کاغذ ارزان نشده و قیمت به 265 هزار تومان رسیده است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۱۴:۴۷    
معاون برنامه ریزی سازمان صنایع کوچک با بیان اینکه حدود 11 هزار واحد تولیدی کمترین ظرفیت تولید را دارند یا نیمه تعطیل هستند گفت: بازگرداندن آنها به بیشترین ظرفیت تولید از اهم برنامه کاری وزارت صمت است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۱۳:۴۷    
چهارمین همایش سالانه مبارزه با فساد در اتاق بازرگانی تهران و با حضور نمایندگان بخش خصوصی، نمایندگان تشکل های مردم نهاد و مسوولان دولتی و سازمان ملل متحد برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۱۳:۴۱    
19 آذر سالروز در گذشت رضا نیازمند پدر صنایع ایران است. علی اصغر سعیدی، جامعه شناس وتاریخ نگار اقتصادی در یادداشتی به ویژگی های شخصیتی رضا نیازمند پرداخته است ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۱۲:۱۱    
بر اساس آخرین اطلاعات و آمار به دست آمده، ارزش کل دارایی های بانک های اسلامی از 960 میلیون دلار در سال 2012 به 1 ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۱۲:۱۱    
صادرات پوشاک بنگلادش 83 درصد از کل صادرات این کشور را تشکیل می دهد اما حالا سایه رقبای آسیایی روی سر بنگلادش سنگین تر از گذشته شده و باید راهی برای حفظ صادرات پیدا شود
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۱۱:۴۱    
پولار معتقد است چه در جوامع توسعه یافته و چه در کشورهای در حال توسعه، مسکن جزو اصلی ترین دارایی های مردم است. به همین خاطر است که در جوامع توسعه یافته حتی وام های نقدینه برای مسکن داده می شود.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۱۰:۱۱    
در سال 1396، آمار صادرات کل فرآورده های نفت، گاز و پتروشیمی کشور توسط شرکت های دولتی و شرکت های وابسته به نهادهای عمومی و شرکت های خصوصی مجموعا 28 ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۰۸:۴۱    
در سال های گذشته در بحش مبارزه با فساد و ایجاد شفافیت در کشور تنها به چیستی و چرایی این موضوع پرداخته شده و همیشه از چگونگی غافل بوده ایم.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۰۷:۴۱    
کسانی که با صادرات آشنایی دارند می دانند یافتن بازاری مناسب برای تولیدات، آن هم در شرایطی که بسیاری از کشورها (به میل خود یا تحت فشار) تمایل چندانی برای واردات از کشور ما ندارند، چه اندازه دشوار است ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۷ - ۱۴:۱۰    
چهارمین دوره همایش پویش ایران ِمن با حضور اعضای اتاق های بازرگانی ایران و تهران، فعالان اقتصادی مدرسه ساز و مدیران دولتی از وزارت آموزش و پرورش در محل اتاق ایران برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۷ - ۱۳:۵۵    
نیکولاس مادورو، رییس جمهور ونزوئلا، یک روز پس از دیدار خود با ترامپ در مسکو، توییت کرد که کارآکاس و مسکو قراردادی به ارزش 5 میلیارد دلار برای توسعه تولید نفت امضا کرده اند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۷ - ۱۳:۵۵    
طی هشت ماه گذشته سال جاری 6 میلیارد و 757 میلیون دلار کالا به عراق صادر شده که از افزایش 66.59 درصدی نسبت به مدت مشابه سال گذشته حکایت دارد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۷ - ۱۳:۵۵    
اعتباری معادل 7000 میلیارد تومان در لایحه بودجه سال 1398 کل کشور در بخش حمایت از معیشت عمومی و عدالت اجتماعی، برای استمرار طرح مقابله با فقر مطلق در نظر گرفته شده است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۷ - ۱۳:۵۵    
احداث پایانه های های صادراتی قارچ خوراکی در شهرستان شهریار، به منظور تسهیل در توزیع و دسترسی آسان مشتریان به این محصول امسال کلید می خورد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۷ - ۱۳:۴۷    
معاون حمل و نقل وزیر راه و شهرسازی معتقد است با توجه به ظرفیت بالایی که بندر چاربهار در توسعه حمل و نقل جنوب شرق ایران ایجاد می کند، قطعا می توان به ساخت یک پروژه ی آزاد راهی در این بندر فکر کرد ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۷ - ۱۳:۴۷    
درحالی که یک هفته تا اتمام مهلت ثبت نام برای دریافت کارت سوخت المثنی باقی مانده است، آمارها حاکی است که به طور کلی از سوم آذرماه تاکنون جمعا حدود 890 هزار نفر موفق به ثبت نام کارت سوخت المثنی شده اند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۷ - ۱۳:۴۰    
اخبار بد برای ارزهای رمزنگاری شده ادامه دارد. در سال جاری بیت کوین بیش از 76 درصد از ارزش خود را از دست می دهد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۷ - ۱۲:۴۷    
شارپ مطالعاتی به صورت اشتراکی با سایر اقتصاددان ها داشته که در شرکت های مختلف به کار رفته است. او به خاطر همین فعالیت هایش جوایز دیگری به جز جایزه نوبل نیز دریافت کرده است هرچند هیچ کدام در دنیای ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۷ - ۱۲:۴۰    
پیرو بحثی که در سال 1388با عنوان "خیرخواهی در فضای مجازی"و"فاینانس اجتماعی"داشتم و مقاله آن در وبلاگ"نگاه"موجود است(http://www.a-heidary.blogfa.com/post/44 ) ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۷ - ۱۲:۱۰    
در فاصله زمانی که تحریم ها لغو شد و توافق با 5+1 امضا شد، مشکل ضمانت نامه ها همچنان وجودداشت. اما الان مشکل تنها ضمانت نامه ها نیست و سایر مسایل و مشکلات هم اضافه می شود.
مشاهده نتایج بیشتر...