چهارشنبه ۲۴ مهرساعت ۰۸:۴۷Oct 2019 16

تیتر شهر (titreshahr.ir)

تیتر شهر 30 اسفند 1395 تیتر شهر 16 مرداد 1396 تیتر شهر 1 فروردین 1397 تیتر شهر 31 فروردین 1398 تیتر شهر 31 اردیبهشت 1398 تیتر شهر 31 خرداد 1398 تیتر شهر 31 تیر 1398 تیتر شهر 31 مرداد 1398 تیتر شهر 31 شهریور 1398 تیتر شهر 1 مهر 1398 تیتر شهر 2 مهر 1398 تیتر شهر 3 مهر 1398 تیتر شهر 4 مهر 1398 تیتر شهر 5 مهر 1398 تیتر شهر 6 مهر 1398 تیتر شهر 7 مهر 1398 تیتر شهر 8 مهر 1398 تیتر شهر 9 مهر 1398 تیتر شهر 10 مهر 1398 تیتر شهر 11 مهر 1398 تیتر شهر 12 مهر 1398 تیتر شهر 13 مهر 1398 تیتر شهر 14 مهر 1398 تیتر شهر 15 مهر 1398 تیتر شهر 16 مهر 1398 تیتر شهر 17 مهر 1398 تیتر شهر 18 مهر 1398 تیتر شهر 19 مهر 1398 تیتر شهر 20 مهر 1398 تیتر شهر 21 مهر 1398 تیتر شهر 22 مهر 1398 تیتر شهر 23 مهر 1398 تیتر شهر 24 مهر 1398 
  ۲ دقیقه پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
پیشکسوت فوتبال ایران معتقد است تیم ملی برنامه خاصی در دیدار با بحرین نداشت و ویلموتس باید برای دیدار با عراق از اشتباهاتش درس بگیرد.
  ۲ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
فراهانی درباره احداث گود رها شده مجاور برج میلاد به پلازای شهری (میدانگاه) توضیحاتی داد.
  ۵ دقیقه پیش   + ۶ سایت دیگر  
رئیس سندیکای تولیدکنندگان مواد شیمیایی، دارویی و بسته بندی دارویی سهم قاچاق معکوس را از کل بازار دارو در حدود سه درصد اعلام کرد و گفت ...
  ۱۷ دقیقه پیش    
کشتی کروز Braemar به طول 195 متر و عرض 22٫5 متر موفق شد از کانال 25 متری کورینتوس یونان عبور کرده و رکورد طولانی ترین کشتی عبوری از این کانال را به نام خود ثبت کند.
  ۲۰ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
یک وکیل دادگستری درباره چگونگی ارائه فیش به دادگاه از سوی متهم توضیحاتی داد.
  ۲۰ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
به گفته محققان، آبمیوه های 100 درصد طبیعی هم می توانند ریسک دیابت نوع2 را افزایش دهند.
  ۲۶ دقیقه پیش   + ۳ سایت دیگر  
زرشک از نمونه محصولات استراتژیکی به شمار می رود که در صورت اتخاذ تدابیر هوشمندانه و برنامه ریزی های مدون و اصولی می تواند نقش بسزایی را در توسعه صادرات غیر نفتی کشور ایفاء کند.
  ۲۶ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
لغو اعزام وزنه برداران جوان و نوجوان در روز هایی که نیاز به خون تازه در رگ های وزنه برداری کشور موج می زند از عجایب ورزش کشورمان است.
  ۳۲ دقیقه پیش   + ۶۵ سایت دیگر  
به گزارش تیترشهر : محمود واعظی، رئیس دفتر رئیس جمهور در صفحه شخصی خود در اینستاگرام نسبت به دستگیری روح الله زم اینگونه واکنش داد. ...
  ۴۱ دقیقه پیش   + ۱۳ سایت دیگر  
معاون سرمایه گذاری وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی از تخصیص 550 میلیارد تومان وام سفر ارزان خبر داد و گفت: با وجود ایران هراسی ها ...
  ۴۱ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش تیترشهر : یک فعال رسانه ای در صفحه شخصی خود درتوییتر درباره بازداشت روح الله زم نوشت:
  ۴۷ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
چهارمین دور مناظره درون حزبی نمایندگان دموکرات انتخابات ریاست جمهوری آمریکا در ایالت اوهایو و به میزبانی روزنامه نیویورک تایمز برگزار شد.
  ۴۷ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش تیترشهر : باتوجه به نوسانات بازار خودروی کشور، مشتریان چندان تمایلی برای خرید اتومبیل ندارند و بیشتر از همه روند کاهشی قیمت اتومبیل در بازار باعث شد تا مشتریان به امید کاهش بیشتر قیمت ها ...
  ۵۰ دقیقه پیش    
سوریه یکی از کشورهایی است که در گذشته و در ادوار مختلف تاریخی، ایرانیان در آن حضور داشتند و آثار تاریخی باارزشی از فرهنگ ایران در این کشور به یادگار مانده است.
  ۵۰ دقیقه پیش   + ۳ سایت دیگر  
معاون هماهنگ کننده نداجا گفت: از دستاورد های جدید نیروی دریایی ارتش تا پایان سال رونمایی خواهد شد.
  ۵۶ دقیقه پیش   + ۳ سایت دیگر  
رییس هیات مدیره انجمن دیابت ایران ضمن انتقاد از برخی قوانین بیمه ها برای ارایه داروی بیماران دیابتی، بر لزوم نشان دار شدن دفترچه این بیماران از سوی بیمه ها تاکید کرد.
  ۱ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
بارداری دوره ای است که مادر تغییرات بسیاری را تجربه می کند به گونه ای که بدن، احساسات و حتی زندگی خانوادگی او دستخوش تغییر می شود ...
  ۱ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
مربی تیم ملی جوانان فوتبال گفت: با توجه به میزبانی ایران در رقابت های مقدماتی آسیا، هر چه زودتر باید ورزشگاه دستگردی آماده شود.
  ۱ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
یک روانشناس درباره انگیزه های پسران برای انتخاب همسر توضیحاتی داد.
  ۱ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
نایب رئیس اتحادیه املاک گفت: بازار مسکن در شرایط رکود غیرتورمی قرار دارد و تا پایان سال شاهد کاهش 40 درصدی قیمت خواهیم بود.
  ۱ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
وزیر بهداشت گفت: با دستوری که صادر کرده ام همه اماکن وزارت بهداشت عاری از دخانیات اعلام می شود.
  ۴ ساعت پیش   + ۲۴ سایت دیگر  
حمیدرضا گرشاسبی، مدیرعامل پیشین باشگاه پرسپولیس گفت: اکبر عباسی ملکی برای توجیه کارش، پای وزیر ورزش و جوانان را وسط کشید.
  ۴ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
یک روزنامه آمریکایی در تحلیلی راهبرد ترامپ در سوریه و چراغ سبز او به ترکیه برای آغاز عملیات در شمال سوریه را بازی دو سر باخت توصیف کرده است.
  ۵ ساعت پیش   + ۱۵ سایت دیگر  
به دلیل کاهش قیمت گوجه فرنگی در بازار، با اعلام قائم مقام وزیر صنعت در امور بازرگانی، صادرات رب گوجه فرنگی از ابتدای دی ماه سال جاری آزاد شد.
  ۵ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
جانشین رئیس پلیس پیشگیری پایتخت از بازداشت 181 جیب بر در ایستگاه های متروی تهران در نیمه نخست سال خبر داد.
  ۶ ساعت پیش   + ۱۳ سایت دیگر  
فرمانده نیروی انتظامی گفت: تامین مسکن شخصی برای کارکنان از اولویت های اصلی ناجا است وامیدواریم در یک برنامه مدون سه ساله به این هدف برسیم.
  ۶ ساعت پیش   + ۲۶ سایت دیگر  
معاون فنی گمرک ایران از معافیت 80 دلاری واردات گوشی مسافری خبر داد و گفت: حقوق و عوارض ورودی تلفن همراه از این به بعد با نرخ ارز سنا محاسبه می شود.
  ۷ ساعت پیش   + ۱۸ سایت دیگر  
تیم ملی والیبال پس از حضور در رقابت های جام جهانی ژاپن بامداد جمعه وارد ایران می شود.
  ۷ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
در حالی که قرار است تنوع مدارس طبق مصوبه مجلس کاهش یابد، برخی مدارس خاص در این مسیر بلاتکلیف هستند.
  ۷ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
سازمان بهداشت جهانی تخمین می زند که سالانه 9 میلیون نفر به بیماری سل مبتلا می شوند.
  ۸ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
از زمان ورود پژو 206 به بازار ایران در اوایل دهه هشتاد، این خودرو به تدریج جای پای خود را در صنعت خودروی کشورمان محکم کرد و امروز شاهد آن هستیم که پلتفرم و پیشرانه این خودرو، معروف به TU5 ...
  ۸ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
همه می دانند که بسیاری از خودروهای لوکس در آمریکا و اروپا افت قیمت شدیدی در بازار دست دوم دارند و رولزرویس فانتوم نیز از این مساله مستثنی نیست.
  ۸ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
یک تحلیلگر اقتصادی گفت: اثر دور جدید تحریم های آمریکا علیه ترکیه در چارچوب ریسک های مرئی موجود بسیار کمتر از اثر دور قبلی است.
  ۹ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
طرح هایی که اخیرا توسط نمایندگان مجلس شورای اسلامی در حوزه آموزش و پرورش مطرح شده، اگر چه ظاهرا در پی عدالت آموزشی است اما عملا و در اجرا به انحصارگرایی آموزشی خواهد انجامید.
  ۹ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
رئیس شورای ولایت بدخشان افغانستان اعلام کرد که در حمله هوایی ناتو در این ولایت 2 غیرنظامی کشته و 15 فرد دیگر زخمی شدند.
  ۹ ساعت پیش   + ۱۷ سایت دیگر  
مدافع برزیلی و پیشین آبی پوشان بعد از گذشت بیش از دو سال از جدایی اش از این تیم، خواستار وصول مطالباتش از این باشگاه شد.
  ۹ ساعت پیش   + ۴۶ سایت دیگر  
بخشنامه تفویض اختیار به رؤسای کل دادگستری استان های سراسر کشور از سوی رئیس قوه قضائیه ابلاغ شد.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
شهروندان تهرانی می توانند با مراجعه به تارنمای PUBLIC MEETING. TEHRAN.IR در خواست خود برای بازدید با شهرداران مناطق را ثبت کنند.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۳۲ سایت دیگر  
فرمانده کل سپاه با تاکید بر اینکه جهاد علمی یکی از آئین های نبرد سپاه خواهد بود،گفت:دانشگاه های سپاه سعی دارند، چشم انداز روشنی را از مرزشکنی در علم به تصویر کشانند.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون تخصصی طلا و جواهر گفت: بنظر می رسد که در 6 ماه دوم سال، بازار طلا و سکه روند افزایشی داشته باشد.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
در این مطلب واکنش های شخصیت های سیاسی کشور به خبر دستگیری سرشبکه کانال معاند آمدنیوز توسط سازمان اطلاعات سپاه را از نظر می گذرانید.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۲۱:۳۶   + ۴۴ سایت دیگر  
سخنگوی دولت با بیان اینکه برنامه ای برای حذف یارانه دهک های متوسط نداریم، گفت: وزیر کار تعداد حذف شدگان یارانه را اعلام خواهد کرد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۲۱:۲۱   + ۱۵ سایت دیگر  
رئیس مجلس نمایندگان آمریکا با انتقاد از تصمیم اخیر رئیس جمهور این کشور درباره سوریه، گفت تصمیمات او موجب به خطر افتادن امنیت ملی آمریکا شده است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۲۱:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
علی اصغر مجرد بازیکن تیم ملی والیبال ایران دومین مدافع برتر جام جهانی شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۲۰:۵۱   + ۲۶ سایت دیگر  
در حالی که ایرلاین ها تقریبا بلیتی برای پروازهای رفت و برگشت اربعین ندارند و قیمت معدود سفرهای باقیمانده در این ایام به دلیل کم شدن تقاضا برای رفتن به عراق ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۲۰:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
سرمربی تیم ملی فوتبال بحرین سابقه شاگردی کارلوس کی روش را دارد و دیدار امروز با توجه به سابقه 7 سال فعالیت سرمربی پرتغالی به این بازی وجهه دیگری داده است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۲۰:۲۱   + ۱۴ سایت دیگر  
معاون حمل و نقل سازمان راهداری گفت: هر 4 پایانه مرزی مهران، خسروی، چذابه و شلمچه مملو از اتوبوس است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۲۰:۰۶   + ۶ سایت دیگر  
ینس استولتنبرگ درباره عملیات نظامی ترکیه در شمال سوریه اظهار نگرانی کرد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۹:۵۱   + ۸۵ سایت دیگر  
جهانگیری آیین نامه ماده (14) الحاقی قانون مبارزه با پولشویی را برای اجرا به دستگاه های اجرایی ابلاع کرد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۹:۳۶   + ۲۲ سایت دیگر  
اعلام نرخ تورم به خصوص در زمانی که با کاهش روبه روست بسیار در بین اظهارات مسئولان مشاهده می شود که البته با واکنش های متفاوت و معمولا منفی بین مردم همراه است و اعلام کاهش تورم را در زمانی که همچنان ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۹:۲۱   + ۹ سایت دیگر  
تاکنون این امید وجود داشت که آسیب های ایجاد شده به سبب بی کفایتی، جهالت و دمدمی مزاجی وحشتناک دونالد ترامپ در حوزه سیاست خارجی تا حد زیادی حالت تئوریک داشته و قابل جبران هستند اما این تلقی دیگر درست ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۹:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
تیم ملی والیبال ایران در پایان رقابت های جام جهانی در جایگاه هشتم ایستاد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۸:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
بررسی های میدانی از نانوایی های مرکز شهر نشان می دهد که علی رغم مصوبه قانونی برای اعلام وزن چانه و قیمت نان در محل نانوایی، برخی از آنها این قانون را رعایت نمی کنند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۸:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
وزارت ورزش و جوانان گویا در عالم رفاقت قصد برکناری مدیر عامل استقلال را ندارد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۸:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
مقامات فرانسوی به دلیل سیر وقایع در شمال شرق سوریه، احساس "شکست" می کنند و پویایی نشان داده شده توسط دیپلماسی فرانسه در بالاترین سطح هم تاکنون نتیجه مثبتی به همراه نداشته است تا بتواند شدت فشارهای ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۷:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
شهردار تهران با اشاره به اینکه مناسب سازی فضای شهری و عمومی در دستور کار ما قرار دارد، گفت: مراکز ورزشی و تفریحی برای استفاده معلولان بخصوص نابینایان در 6 نقطه تهران ایجاد می شود.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۶:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
مراسم اختتامیه سومین جایزه ملی فیلم ایثار شامگاه دوشنبه 22 مهر با حضور حسین انتظامی رییس سازمان سینمایی در تالار ایوان شمس برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۶:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
همزمان با آغاز پیاده روی اربعین حسینی ، کودکان هم همپای دیگر اقشار مردم در این برنامه حضور دارند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۶:۳۰   + ۲۰ سایت دیگر  
مراسم افتتاحیه شصت و ششمین اجلاس وزرای بهداشت مدیترانه شرقی سه شنبه 23 مهر 1398با حضور رئیس جمهوری، مدیرکل سازمان جهانی بهداشت و رئیس دفتر منطقه مدیترانه شرقی سازمان جهانی بهداشت در سالن اجلاس سران ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۶:۲۷    
پیروز حناچی شهردار تهران صبح امروز سه شنبه 23 مهر از پروژه های در حال ساخت زیرگذر پل گیشا و تونل استاد معین بازدید کرد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۶:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
نمایشگاه تلکام دوباره به تقویم نمایشگاهی بازگشته و قرار است با وقفه ای کمی بیشتر از دو ماه در اواخر فصل پاییز و در حد فاصل روزهای 26 تا 29ام آذرماه در محل دائمی نمایشگا ه بین المللی تهران برگزار شود.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۶:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
معاونت فرهنگی و هنری فرهنگستان هنر جمهوری اسلامی ایران، نخستین کارگاه آموزشی حقوق مالکیت هنری را با عنوان از شناخت حق هنری تا فرایندهای قضایی و قانونی برگزار می کند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۶:۱۵    
گوگل جدیدترین کلید امنیتی USB-C خود از سری تایتان را با همکاری شرکت یوبیکو معرفی کرده که با تمامی دستگاه ها به جز آیفون و آیپد سازگار است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۶:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
در بیست و سومین روز از فصل پاییز، مفاخریان شهردار 9 به همراه بحیرایی شهردار منطقه10 و جمعی از مدیران و پرسنل مناطق شهری همچون سه شنبه های پیشین تا محل خدمت را با دوچرخه به عنوان وسیله حمل و نقل پاک ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۶:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
گالری ملی لندن برای نخستین بار در جهان نمایشگاهی را به پرتره ها و خودنگاره های پل گوگن اختصاص داده است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۶:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
حجت الاسلام و المسلمین سید محمود علوی با سفر به خوزستان از پایانه مرزی شلمچه و روند تردد زائران اربعین حسینی از این مرز بازدید کرد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۶:۰۶    
آموزش سطح (c) برای خادمین سلامت مساجد در سرای محلات منطقه 3 برگزار می شود.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۶:۰۰   + ۶ سایت دیگر  
حفظ محیط زیست پایانه مرزی مهران با پاکسازی شبانه روزی از زباله و بازیافت آن ها، به وسیله ماشین آلات مجهز و 80 نیروی پسماند منطقه 5 در 3 شیفت کاری در مرز مهران انجام می شود.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۶:۰۰    
کارشناس آموزش سامانه 137 منطقه یک از برگزاری 30 کارگاه آموزشی در شش ماهه اول سال1398 خبر داد .
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۵:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
شهردار منطقه شش به مناسبت 23 مهرماه روز جهانی نابینایان در موسسه عصای سفید حضور یافته و با مددجویان این موسسه خیریه دیدار کرد
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۵:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
رییس اداره زیباسازی شهرداری منطقه چهار تهران گفت: در آستانه چهلمین روز شهادت سالار شهیدان اباعبدالله حسین(ع) محورهای اصلی و بیش از 20 معبر منطقه با نصب ریسه های پارچه ای ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۵:۵۷    
هم زمان با آغاز سال تحصیلی جدید، بازدیدهای دانش آموزی از ستادمدیریت بحران به منظور آشنایی با نحوه فعالیت های این ستاد و تجهیزات مورد استفاده در زمان مواجهه با حوادث از سر گرفته شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۵:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی آذربایجان شرقی از تداوم کاوش های مجموعه ربع رشیدی تبریز با حضور باستان شناسان آلمانی خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۵:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی گفت: آسمان شهرهای نجف،کربلا و کاظمین طی دو روز آینده صاف تا قسمتی ابری پیش بینی می شود.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۵:۴۲   + ۴۰ سایت دیگر  
تیم فوتبال پرسپولیس در دیداری تدارکاتی موفق شد حریف دسته دومی خود را شکست دهد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۵:۴۲   + ۹ سایت دیگر  
اگر شما هم به دنبال روش هایی برای از بین بردن موخوره هایتان هستید، پیشنهاد می کنیم این مقاله را از دست ندهید ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۵:۳۶   + ۴۶ سایت دیگر  
قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید، امروز سه شنبه 23 مهر 98 به 3 میلیون و 975 هزار تومان رسید.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۵:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش تیترشهر : کمیته عالی انتخابات تونس رسما اعلام کرد که قیس سعید پیروز دور دوم انتخابات ریاست جمهوری این کشور شده است. ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۵:۲۷   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش تیترشهر : در آستانه اربعین حسینی کلیپ عشق یعنی با صدای کربلایی محمد حسین پویانفر منتشر شد. این کلیپ متفاوت در قالب انیمیشن تولید شده و یکی از مداحی های کربلایی محمد حسین پویانفر با نام عشق ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۵:۲۱   + ۸ سایت دیگر  
پل پیلار معتقد است که دونالد ترامپ توافقی را می خواهد که بتواند ادعا کند بهتر از برجام است و لازم نیست توافق نامه جدید خیلی با برجام متفاوت باشد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۵:۱۵   + ۷ سایت دیگر  
معاون حفظ و احیای میراث فرهنگی استان مرکزی گفت: مرمت کامل خانه منسوب به خاندان امیرکبیر انجام شده و از فردا به روی گردشگران گشوده می شود.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۵:۱۵   + ۶۰ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه با بیان اینکه حمله به نفتکش ایرانی سابیتی اقدامی دولتی بوده است، گفت: براساس اطلاعات دریافتی حمله به نفتکش ایرانی توسط یک یا چند دولت انجام شده است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۵:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
سرگرد زینی وند مقدم درباره اقدامات ترافیکی جهت تسهیل و تسریع در ماموریت های ایستگاه های آتش نشانی توضیحاتی داد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۵:۱۲   + ۷ سایت دیگر  
وزیر بهداشت، با اشاره تحریم های آمریکا علیه ایران برای دسترسی به غذا، دارو و تجهیزات پزشکی، از سازمان جهانی بهداشت خواست در برابر این تحریم ها قاطعانه بایستد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۵:۱۲   + ۶ سایت دیگر  
دبیر کل سازمان جهانی بهداشت گفت: ایران یک رهبر بهداشتی برای منطقه به ویژه در مراقبت های اولیه سلامت است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۵:۰۶   + ۱۵ سایت دیگر  
اسماعیل خلیل زاده، رئیس هیئت مدیره باشگاه استقلال گفت که امیرحسین فتحی از مدیرعاملی باشگاه استعفاء نداده است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۵:۰۰   + ۱۹ سایت دیگر  
رئیس سازمان ملی استاندارد گفت: قطعا در جلسه شورای عالی استاندارد یک یا دو خودرو برنامه ای برای توقف تولید دریافت می کنند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۴:۵۱   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس انجمن علمی روانپزشکان ایران، از راه اندازی اولین وب سایت فارسی زبان با هدف آموزش عمومی روانپزشکی، خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۴:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
گاهی احساس می شود که هنوز زندگی با رنگ و بوی قدیمی، با وجود زندگی پر زرق و برق امروزی طرفداران زیادی دارد و می طلبد که هر از چندگاهی برای فراغت و داشتن حس خوب و رسیدن به آرامش به مکانی دور از ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۴:۴۵   + ۱۴ سایت دیگر  
شکست نخوردن بحرین در دیدارهای خانگی برابر ایران باعث شده تا بحرینی ها امید زیادی به پیروزی برابر شاگردان ویلموتس داشته باشند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۴:۴۵   + ۹ سایت دیگر  
قائم مقام مدیر عامل سازمان تأمین اجتماعی درباره شرایط بازنشستگی با 10 سال سابقه بیمه توضیحاتی داد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۴:۴۰   + ۲۷ سایت دیگر  
خانه اولی هایی که متقاضی خرید یا پیش خرید مسکن در بافت های ناکارآمد هستند می توانند از تسهیلات 160 میلیون تومانی مسکن زوجین با نرخ سود شش درصد استفاده کنند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۴:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
کنگره آمریکا این روزها شاهد برگزاری جلسات شهادت مقامات نزدیک به دونالد ترامپ برای پیشبرد تحقیقات در خصوص لزوم استیضاح رئیس جمهور این کشور است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۴:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
عضو کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر تهران با انتقاد از کاهش بودجه پیشنهادی فرهنگی و اجتماعی در سال 99 گفت: حوزه فرهنگی ذبح شده است
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۴:۰۱   + ۷ سایت دیگر  
رییس کمیسیون معماری و شهرسازی شورای شهر از عدم توجه شهرداری به تذکرات شورا درباره پالادیوم انتقاد کرد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۴:۰۱   + ۱۲ سایت دیگر  
عضو شورای شهر تهران به شهردار تهران به دلیل عدم رسیدگی به موضوع پرداخت 60 میلیارد کمک نقدی و 10 فقره زمین به یک مؤسسه خیریه تذکر داد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۴:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
با توجه به گفته های مسئولان تاکسیرانی حتی آیین نامه جدید تاکسیرانی نیز نتوانسته است مشکل ارزش کم تاکسی های فرسوده را حل کند و همچنان قیمت این تاکسی ها در حدود 5 میلیون تومان است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۴:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
نایب رییس شورای شهر تهران با اشاره به اینکه مهمترین پیام اربعین پیروزی انسانیت بر استبداد است، گفت: پیاده روی اربعین بزرگ ترین همایش سیاسی جهان محسوب می شود.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۳:۵۵   + ۸۳ سایت دیگر  
یکی از مسئولین طراحی و اجرای عملیات اخیر سازمان اطلاعات سپاه که طی آن روح الله زم سرشبکه جریان معاند آمدنیوز دستگیر شد، در گفتگویی ابعاد جدیدی از این اقدام اطلاعاتی کم سابقه را تشریح کرد.
مشاهده نتایج بیشتر...