دوشنبه ۳۰ مردادساعت ۰۳:۴۶Aug 2017 21

وکیل ملت (vakilemelat.ir)

وکیل ملت 30 اسفند 1395 وکیل ملت 31 فروردین 1396 وکیل ملت 31 اردیبهشت 1396 وکیل ملت 31 خرداد 1396 وکیل ملت 31 تیر 1396 وکیل ملت 1 مرداد 1396 وکیل ملت 2 مرداد 1396 وکیل ملت 3 مرداد 1396 وکیل ملت 4 مرداد 1396 وکیل ملت 5 مرداد 1396 وکیل ملت 6 مرداد 1396 وکیل ملت 7 مرداد 1396 وکیل ملت 8 مرداد 1396 وکیل ملت 9 مرداد 1396 وکیل ملت 10 مرداد 1396 وکیل ملت 11 مرداد 1396 وکیل ملت 12 مرداد 1396 وکیل ملت 13 مرداد 1396 وکیل ملت 14 مرداد 1396 وکیل ملت 15 مرداد 1396 وکیل ملت 16 مرداد 1396 وکیل ملت 17 مرداد 1396 وکیل ملت 18 مرداد 1396 وکیل ملت 19 مرداد 1396 وکیل ملت 20 مرداد 1396 وکیل ملت 21 مرداد 1396 وکیل ملت 22 مرداد 1396 وکیل ملت 23 مرداد 1396 وکیل ملت 24 مرداد 1396 وکیل ملت 25 مرداد 1396 وکیل ملت 26 مرداد 1396 وکیل ملت 27 مرداد 1396 وکیل ملت 28 مرداد 1396 وکیل ملت 29 مرداد 1396 وکیل ملت 30 مرداد 1396 
  ۱ ساعت پیش    
وکیل ملت: گلر 25 ساله سرخپوشان تهرانی در مجموع 8 بازی قبل 8 گل خورده است اما در این بین او توانسته در 4 بازی کلین شیت کند و در نیمی از بازی ها دروازه خود را بسته نگه دارد.
  ۱ ساعت پیش    
وکیل ملت: این مرد خدا را به خاطر نجات خود و اعضای خانواده اش از سیل مرگبار کلات شکر می کند.
  ۱ ساعت پیش    
وکیل ملت: زن جوان که در برابر دیدگان رهگذران بی تفاوت، مورد آزار و اذیت مرد مست قرار گرفته بود، سرانجام با تلاش فراوان موفق به فرار شد.
  ۱ ساعت پیش    
وکیل ملت: حمیدرضا امیری صفت که به اتهام قتل شوهرمادرش بازداشت شده است پیش از ظهر دیروز به دادسرای امور جنایی تهران منتقل شد.
  ۲ ساعت پیش    
وکیل ملت: پسر 12 ساله انگلیسی که تحت تأثیر تصاویر غیراخلاقی اینترنتی، خواهر 4 ساله اش را مورد آزار و اذیت قرار داده بود، پای میز محاکمه ایستاد.
  ۲ ساعت پیش    
وکیل ملت: سرهنگ سید مجتبی اشرفی ، فرمانده انتظامی شهرستان شاهرود : ساعت 22 امشب مردی 42 ساله با حضور در منزل مادر همسرش در والفقار شاهرود در راه پله با همسر 37 ساله اش درگیر شد و با اسلحه شکاری به او ...
  ۲ ساعت پیش    
وکیل ملت: ابتکار مرد نانوا برای دستگیری سارق مغازه اش جواب داد و او را به دام انداخت.
  ۲ ساعت پیش    
وکیل ملت: مرد افغان با تهدید چاقو دختر نوجوانی را هدف نیت شوم خود قرار داد.
  ۲ ساعت پیش    
وکیل ملت: پسرک سه ساله که در سرویس مهد کودک جامانده بود، پس از ساعت ها حضور در اتاقک داغ خودرو، به طرزدلخراشی جان سپرد.
  ۲ ساعت پیش    
وکیل ملت: ناپدری شیشه ای در اقدامی هولناک دختر 10 ساله اش را در توهم افیونی دار زد.
  ۲ ساعت پیش    
وکیل ملت: تیتر نیم صفحه نخست روزنامه های ورزشی دوشنبه 30 مرداد 96 به مسائل مهم روز ورزش از جمله فوتبال پرداخته است.
  ۲ ساعت پیش    
وکیل ملت: پرسپولیس سرانجام طلسم مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا را شکست و حالا باید برای رسیدن به قهرمانی در قاره به پیشروی خود ادامه دهد؛ هدفی بزرگ.
  ۲ ساعت پیش    
وکیل ملت: علیرضا نقی زاده هافبک گسترش فولاد تبریز که قرار بود جای داریوش شجاعیان را پر کند و ستاره تیمش شود، در جریان بازی با فولاد خوزستان مصدوم شد و زمین بازی را ترک کرد.
  ۲ ساعت پیش    
وکیل ملت: محمد قاضی مهاجم پدیده برای بازی با استقلال است و وظیفه اش گلزنی به این تیم است.
  ۲ ساعت پیش    
وکیل ملت: امید ابراهیمی بعد از پشت سر گذاشتن دوران نقاهت در تمرینات گروهی آبی پوشان حضور یافت و امکان استفاده از این بازیکن در جریان بازی های رسمی وجود دارد.
  ۲ ساعت پیش    
وکیل ملت: درست است که نامش در میان دروازه بان هایی نیست که در چهار هفته ابتدایی لیگ، آمار خوبی از بسته نگه داشتن دروازه های شان به جای گذاشته اند اما او بازی تماشاگر پسند تیمش را با همه این القاب و ...
  ۲ ساعت پیش    
وکیل ملت: عملکرد ضعیف یعقوب کریمی در ترکیب ثابت استقلال باعث شد تا منصوریان به فکر جانشینی برای این بازیکن در پست دفاع چپ تیمش باشد.
  ۲ ساعت پیش    
وکیل ملت: با گذشت 4 هفته از شروع لیگ برتر، پادوانی در آستانه دیدار با پدیده مشهد آماده بازگشت به مسابقات است.
  ۲ ساعت پیش    
وکیل ملت: روزنامه ایران ورزشی نوشت:در مصاحبه ای که از آرش برهانی منتشر شده نکاتی نهفته است.
  ۳ ساعت پیش    
وکیل ملت: شاید جای تعجب نداشته باشد که استقلال پس از مدت ها کسب موفقیت در میدان های مختلف چند سالی است که به خشکسالی رسیده و در چهار فصل گذشته دستش از جام و عنوان کوتاه مانده است.
  ۳ ساعت پیش    
وکیل ملت: صمد مرفاوی گرچه در استقلال صاحب جامی نشد اما از آن دسته مردانی است که صداقت در گفتار و رفتارش موج می زند.
  ۳ ساعت پیش    
وکیل ملت: برخلاف پیش بینی ها و آنچه منصوریان ادعا کرده بود که در فصل جدید تنها چهار بازیکن بین المللی جدید جذب این تیم می شوند او در فصل نقل و انتقالات فعال ظاهر شد و چند بازیکن را جذب کرد.
  ۳ ساعت پیش    
وکیل ملت: روزنامه های دوشنبه 30 مرداد 1396 به شرح زیر است:
  ۳ ساعت پیش    
وکیل ملت: الاهلی فصل قبل و این فصل به لحاظ نتیجه گیری تفاوت بسیاری داشته است.
  ۳ ساعت پیش    
وکیل ملت: الاهلی هر چه زور دارد برای این بازی می گذارد. آنها امکانات زیادی دارند و حالا که به این مرحله رسیده اند و به قهرمانی نزدیک شده اند از هیچ لحاظ کم نمی گذارند.
  ۳ ساعت پیش    
وکیل ملت: خط دفاعی پرسپولیس که در روزهای پایانی لیگ قهرمانان در دیدار برابر لخویای قطر عملکرد خیره کننده ای از خود به جا گذاشت و توانست بیشترین سهم را در تیم منتخب هفته به خود اختصاص دهد ...
  ۳ ساعت پیش    
وکیل ملت: جدا از اینکه اگر پرسپولیس در بازی رفت به گل نرسد یا گل بخورد اولین تعویض احتمالا اضافه شدن یک مهاجم به خط حمله تیم است اما هافبک های تهاجمی هم شانس زیادی برای بازی کردن در مسقط دارند.
  ۳ ساعت پیش    
وکیل ملت: مهدی طارمی دومین گلزن برتر لیگ قهرمانان آسیا باید به مصاف دفاع سازمان نیافته و البته پرتغییر الاهلی برود و در میانه خط دفاع بیشترین برخورد را با موتاض هوساوی و محمد الفتیل خواهد داشت.
  ۳ ساعت پیش    
وکیل ملت: باشگاه استقلال وضعیت عجیبی دارد.
  ۳ ساعت پیش    
وکیل ملت: در حالی که هنوز چهار سال به پایان قرن چهاردهم خورشیدی باقی مانده، معادلات فوتبال ایران رفته رفته دارد وارد قرن آینده می شود ...
  ۳ ساعت پیش    
وکیل ملت: بعد از توافق با حامی مالی جدید که ظاهرا پول خوبی به پرسپولیس می دهد به نظر می رسد داستان همکاری باشگاه پرسپولیس و شرکت امین سیمای کیش به پایان رسیده است.
  ۳ ساعت پیش    
وکیل ملت: جواد کاظمیان درباره بازی حساس پرسپولیس مقابل الاهلی و استراتژی سرخ ها برای این بازی می گوید: فکر می کنم با توجه به میزبان بودن پرسپولیس در بازی رفت گل نخوردن باید اولویت اصلی باشد.
  ۳ ساعت پیش    
وکیل ملت: مشخص نیست پرسپولیس در بازی رفت با الاهلی میزبان است یا میهمان.
  ۳ ساعت پیش    
وکیل ملت: تا پیش از این هیچ وقت درباره داوران بازی های آسیایی پرسپولیس در لیگ قهرمانان صحبت نشده بود.
  ۳ ساعت پیش    
تمرین اول در سالن سرخپوشان پرسپولیس از ساعت 13 دیروز به وقت محلی در سالن بدنسازی هتا حضور پیدا کردند تا تمرین 30 دقیقه ای خود را انجام دهند ...
  ۳ ساعت پیش    
وکیل ملت: خط حمله الاهلی با زدن 14 گل بهتر از خط حمله پرسپولیس عمل کرده که 10 گل به ثمر رسانده است.
  ۳ ساعت پیش    
بازی با دو کمک داور پشت دروازه پیش از این درباره نام و نشان داور اردنی بازی فردا شب شنیده بودیم اما اسامی کامل تیم داوری مسابقه پرسپولیس و الاهلی مشخص نشده بود که مطابق انتظار دو کمک داور اصلی این ...
  ۳ ساعت پیش    
وکیل ملت: از زمانی که مهدی قائدی در بازی با استقلال خوزستان وارد زمین شد و جشنواره ای از دریبل و حرکات پا به توپ راه انداخت، تعریف و تمجیدها از این بازیکن آغاز شد.
  ۳ ساعت پیش    
وکیل ملت: استقلالی ها در لیگ هفدهم همچنان در گلزنی ناموفق هستند؛ به طوری که در چهار بازی اول این تیم، فقط یک گل آن هم توسط سرور جباروف به ثمر رسیده است.
  ۳ ساعت پیش    
وکیل ملت: کاری که برانکو در پرسپولیس کرده، طوری است که با هیچ واژه ای نمی توان به توصیف آن پرداخت و حق مطلب را در موردش ادا کرد.
  ۳ ساعت پیش    
وکیل ملت: با بازگشت مدافع برزیلی احتمالا ترکیب دفاعی استقلال برای دیدار با پدیده تغییر خواهد کرد.
  ۳ ساعت پیش    
وکیل ملت: فصلی که با مصدومان متعدد شروع شد و هیچ کس سئوالی از منصوریان و افتخاری نپرسید
  ۳ ساعت پیش    
وکیل ملت: برخی از کارشناسان معتقدند که زوج مورد علاقه هواداران استقلال میتواند راهگشا باشد.
  ۳ ساعت پیش    
وکیل ملت: سرمربی آلمانی سابق تیم ملی کره جنوبی مهم ترین گزینه جانشینی علیرضا منصوریان شد.
  ۳ ساعت پیش    
وکیل ملت: کمیته مسابقات سازمان لیگ فوتبال ایران از تغییر ساعت دیدار تیم های استقلال و پدیده در هفته پنجم لیگ برتر خبر داد.
  ۳ ساعت پیش    
وکیل ملت: جری لوییس بازیگر مطرح سینمای کمدی درگذشت.
  ۳ ساعت پیش    
وکیل ملت: مسئولان باشگاه پرسپولیس برای پاسخ دادن به برگزاری دربی 85 در آلمان، منتظر اعلام لیست تیم ملی هستند تا مشخص شود چند بازیکن این تیم در این لیست قرار دارند.
  ۴ ساعت پیش    
وکیل ملت: رئیس هیات مدیره باشگاه استقلال واکنش جالبی به غیبت در نشست امروز هیات مدیره باشگاه استقلال داشت.
  ۴ ساعت پیش    
وکیل ملت: مایل زورک، مدیر ورزشی باشگاه بوروسیا دورتموند در گفت و گویی که امروز (شنبه) با شبکه اسکای اسپورتس داشت ...
  ۴ ساعت پیش    
وکیل ملت: کاوران الاهلی عربستان برای دیدار با پرسپولیس در بازی رفت مرحله یک چهارم نهایی عازم مسقط شد که هافبک ملی پوش خود را به خاطر مصدومیت به همراه خود ندارد.
  ۴ ساعت پیش    
وکیل ملت: پرسپولیسی ها برای بازی با الاهلی وارد عمان شدند.
  ۴ ساعت پیش    
وکیل ملت: روزنامه گل مصاحبه ای با مصطفی دنیزلی، سرمربی اسبق پرسپولیس انجام داده که او گفته: علی کریمی مربی فوق العاده ای می شود ...
  ۴ ساعت پیش    
وکیل ملت: امیر ارسلان مطهری مهاجم فصل گذشته ی نفت تهران با عقد قراردادی به استخدام تیم پارس جنوبی جم در آمد.
  ۴ ساعت پیش    
وکیل ملت: فضای مجازی این امکان را به سوژه ها می دهد که از خود شخصیت دیگری را ارائه کند. شخصیت و چهره ای که شاید هیچ شباهتی با زندگی واقعی فرد نداشته باشد.
  ۴ ساعت پیش    
وکیل ملت: تصمیم شورای شهر شارلوتزویل ایالت ویرجینای آمریکا به برداشتن مجسمه ژنرال رابرت . ئی . لی و مخالفت گروه های نژادپرست و مدافع برتری سفید پوستان ...
  ۴ ساعت پیش    
وکیل ملت: با تصمیم برانکو و برای بالارفتن روحیه بازیکن ناراضی تیم ،مسئولیت پنالتی احتمالی یک بار دیگر به طارمی سپرده شد ...
  ۴ ساعت پیش    
وکیل ملت: رئیس جمهور در احکام جداگانه ای، رئیس دفتر رئیس جمهور و سرپرست نهاد ریاست جمهوری ، معاون اقتصادی رئیس جمهور ...
  ۴ ساعت پیش    
وکیل ملت: فیلمبرداری فیلم سینمایی لس آنجلس-تهران با ایفای نقش مهناز افشار و به کارگردانی تینا پاکروان آغاز شد.
  ۴ ساعت پیش    
وکیل ملت: "دنیای چارلی چاپلین" نام آخرین خانه او در یکی از شهرهای سوییس است.
  ۴ ساعت پیش    
وکیل ملت: فیلم سینمایی "محافظ آدمکش" به کارگردانی "پاتریک هیوز" از امروز اکران جهانی خود را از امریکای شمالی آغاز کرد.
  ۴ ساعت پیش    
وکیل ملت: تهیه کننده سریال تاریخی مختارنامه با اشاره به دو سال دوندگی های بی نتیجه خود برای حفظ دکورهای مختارنامه از توقف سریال میرآب به کارگردانی کیومرث پوراحمد سخن گفت.
  ۴ ساعت پیش    
وکیل ملت: دیک گرگوری استندآپ کمدین پیشگام آمریکایی که در دهه 60 میلادی به شهرت رسید، در 84 سالگی درگذشت.
  ۴ ساعت پیش    
وکیل ملت: در متن زیر به چگونگی خواندن نماز یازده رکعتی شب می پردازیم.
  ۴ ساعت پیش    
وکیل ملت: سانی لاندهام بازیگر فیلم های غارتگر و 48 ساعت بر اثر عارضه قلبی در 76 سالگی درگذشت.
  ۴ ساعت پیش    
وکیل ملت: علیرضا افتخاری در زمینه تعداد انتشار آلبوم در میان خوانندگان ایرانی رکورددار است، خیلی ها ممکن است این مساله را برنتابند ...
  ۵ ساعت پیش    
وکیل ملت: رضا عطاران بازیگر و کارگردان سینما در کنار بازیگر نقش درسا (نیکی نصیریان) در سریال بزنگاه
  ۵ ساعت پیش    
وکیل ملت: برای اولین بار در جنوب آذربایجان غربی کشاورز سردشتی از باغ شخصی خود خیار چنبر 85 سانتی با وزن 11 کیلو برداشت کرد.
  ۵ ساعت پیش    
وکیل ملت: رییس جمهور ، براساس اصل 135 قانون اساسی و در حکمی ستار محمودی را به سرپرستی وزارت نیرو منصوب کرد.
  ۵ ساعت پیش    
وکیل ملت: رییس جمهور در حکمی محمود واعظی جزءرا به عنوان رییس دفتر رییس جمهور و سرپرست نهاد ریاست جمهوری منصوب کرد.
  ۵ ساعت پیش    
وکیل ملت: روزنامه پیروزی به استقبال بازی آسیایی پرسپولیس رفته است. این روزنامه نوشته هدف برانکو قلب خط دفاعی الاهلی است ...
  ۵ ساعت پیش    
وکیل ملت: فرمانده کل قوا در حکمی سردار سرتیپ حسین دهقان را به عنوان مشاور فرماندهی کل قوا در حوزه صنایع دفاعی و پشتیبانی از نیروهای مسلح منصوب کردند.
  ۵ ساعت پیش    
وکیل ملت: سرطان بیماری است که اگر به موقع متوجه اش بشویم شاید نیم بیشتر مسیر درمان را طی کرده ایم ولی بیشتر مردم نشانه های بروز سرطان را نمی شناسند و هنگامی متوجه سرطان می شوند که کار از کار گذشته ...
  ۶ ساعت پیش    
وکیل ملت: سرمربی استقلال گفت که هیات مدیره هیچ اولتیماتومی به او نداده است.
  ۶ ساعت پیش    
وکیل ملت: حالت هواپیما تنها مخصوص استفاده در سفرهایی هوایی نیست. از این قابلیت در زمان های متعدد دیگری نیز می توان بهره مند شد.
  ۶ ساعت پیش    
وکیل ملت: رئیس سازمان خصوصی سازی گفت: سود مشمولانی که شماره شبا نداده اند محفوظ است و پس از ورود شماره شبا به سامانه سهام عدالت، سود این سهام به حسابشان واریز می شود.
  ۶ ساعت پیش    
وکیل ملت: رئیس کل بانک مرکزی با تاکید بر لزوم رعایت نرخ سود علی الحساب مصوب شورای پول و اعتبار در شبکه بانکی گفت: این نرخ ...
  ۶ ساعت پیش    
وکیل ملت: ارزش اونس جهانی نسبت به روز گذشته به واسطه تعطیلات آخرهفته میلادی بدون تغییر با رقم هزار و 285 دلار و 20 سنت مورد معامله قرار گرفت.
  ۶ ساعت پیش    
وکیل ملت: مدیرعامل استقلال تاکید کرد که هیات مدیره این باشگاه قصد حمایت از منصوریان را دارد.
  ۶ ساعت پیش    
وکیل ملت: محمد جواد آذری جهرمی پس از اخذ رای اعتماد و انتخابش به عنوان وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات پستی در اینستاگرام منتشر کرد.
  ۶ ساعت پیش    
وکیل ملت: رئیس منطقه کردستان عراق با تاکید بر اینکه طرح استقلال خواست مردم این منطقه است، گفت که از برگزاری همه پرسی عقب نشینی نمی کند.
  ۶ ساعت پیش    
وکیل ملت: پیرو رای اعتماد نمایندگان مجلس شورای اسلامی به وزرای پیشنهادی کابینه دوازدهم، امیر حاتمی وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح حائز بیشترین آرای موافق شد و حبیب الله بیطرف با 133 رای موافق از ...
  ۶ ساعت پیش    
وکیل ملت: باشگاه منچسترسیتی پیشنهاد 300 میلیون یورویی از قرار هفته ای 500 هزار یورو برای جذب مسی به بارسلونا داد.
  ۶ ساعت پیش    
وکیل ملت: صمد مرفاوی سرمربی سابق استقلال معتقد است که این تیم می تواند در لیگ برتر به روزهای خوبش برگردد.
  ۶ ساعت پیش    
وکیل ملت: کریم انصاری فرد در بازی دیشب تیمش مقابل لاریسا یک گل زد و یک پاس گل داد.
  ۶ ساعت پیش    
وکیل ملت: هافبک ملی پوش تیم فوتبال استقلال برای یک فصل به تیم نفت تهران پیوست.
  ۶ ساعت پیش    
وکیل ملت: نعمتی در تمرینات پرسپولیس این روزها گوشه گیر شده و مانند قبل با بازیکنان ارتباط نمی گیرد، او حتی به گوش برخی از مربیان پرسپولیس هم رسانده که اگر شرایط این طور باشد در نیم فصل فکر دیگری ...
  ۶ ساعت پیش    
وکیل ملت: هافبک عراقی تیم فوتبال پرسپولیس بعد از دیدار برابر الاهلی به اردوی تیم ملی کشورش در مالزی ملحق خواهد شد.
  ۶ ساعت پیش    
وکیل ملت: داور بازی پرسپولیس ایران مقابل نماینده عربستان، قضاوت های ضعیفی را در مسابقات قبلی داشته است.
  ۶ ساعت پیش    
وکیل ملت: طارمی با انتشار پستی در توییتر به منتقدانش تاخته است.
  ۶ ساعت پیش    
وکیل ملت: قرمزهای تهران با موضوع درخواستی آبی ها موافق نیستند.
  ۶ ساعت پیش    
وکیل ملت: باشگاه پرسپولیس موافق برگزاری دربی آلمان نیست.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۹ - ۱۵:۳۲    
وکیل ملت: معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم سرپرستی خود بر مسند این وزارتخانه را رد نکرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۹ - ۱۵:۲۳    
وکیل ملت: علیرضا امامی فر پیشکسوت پرسپولیس در صفحه اینستاگرامش با انتشار عکسی از مهدی طارمی توصیه هایی به او کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۹ - ۱۵:۲۰    
وکیل ملت: امیرمحمود حریرچی، جامعه شناس و عضو هیات علمی دانشگاه علامه طباطبائی اعلام کرد: "طبق تحقیقات مرکز پژوهش های مجلس ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۹ - ۱۵:۱۴    
وکیل ملت: حجت الاسلام و المسلمین محسنی اژه ای در یکصد و شانزدهمین نشست خبری خود گفت: حفاظت و اطلاعات قوه قضائیه شماره تلفن 1580 را برای تماس های مردمی در ارتباط با گزارش موارد مربوط به تخلفات داخل ...
مشاهده نتایج بیشتر...