جمعه ۰۲ تیرساعت ۰۶:۱۷Jun 2017 23

وایمکس (wimaxnews.ir)

  ۱۳۹۶/۰۴/۰۱ - ۱۲:۵۳    
در راستای تحقق شعار سال 96 مبنی بر اقتصاد مقاومتی؛ تولید و اشتغال ، نمایشگاه الکامپ تهران یک سالن را به موضوع اشتغال اختصاص داد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۱۹:۲۳    
یکی از مزایای الکترونیکی شدن امکانات و استفاده از فناوری اطلاعات، کارت ملی هوشمند است. این کارت تراشه حافظه ای دارد که حجم فراوانی اطلاعات را برروی خود بارگذاری می کندو مزایایی مانند امکان تصدیق هویت ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۱۹:۲۳    
رئیس سازمان نظام صنفی رایانه ای تاکید کرد تمام فعالانی که کسب و کار آنها تنها مبتنی بر رایانه است، طبق قانون مجلس باید مجوز خود را از سازمان نظام صنفی رایانه ای دریافت کنند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۱۹:۲۳    
مخابرات در واکنش به انتقاد کاربران درباره کیفیت متفاوت اینترنت نامحدود و حجمی اعلام کرد: سیاست مخابرات طبق مصوبات رگولاتوری ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۱۹:۲۳    
رییس کمیسیون اینترنت سازمان نظام صنفی رایانه ای تهران با اشاره به حل مانع سهامداری مشترک شرکت های FCP برای حضور در فرابورس توسط کمیسیون تنظیم مقررات ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۱۹:۲۳    
یک کارشناس با بیان اینکه در دولت یازدهم در حوزه فضای مجازی قوانین خیلی خوبی تصویب شد اما مسئله ضروری را هماهنگی بین همه دستگاه های ذخیل در امر توسعه فضا می دانست.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۱۹:۲۳    
عضو هیأت عامل سازمان فناوری اطلاعات ایران گفت: با هدف تسریع در دستیابی به اهداف شبکه ملی اطلاعات عنوان و مجری پروژه های دولت الکترونیکی و همراه و ? ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۱۹:۲۳    
سایت "دیدور" با هدف معرفی خدمات مربوط به عقد وازواج و با شعار سه بعدی ببینید، راحت انتخاب کنید و تخفیف بگیرید راه اندازی شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۱۹:۲۳    
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: بازار ارتباطات و فناوری اطلاعات می تواند در همه بخش های اقتصادی و ایجاد اشتغال تاثیرگذار باشد و ما نیز تلاش می کنیم تا مشکلات کسب و کارهای اینترنتی و الکترونیکی حل ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۱۹:۲۳    
اپراتور اول اعلام کرده است طی حدود یک سال اخیر، همراه اول بیش از 75هزار مشترک جدید از مشترکین اپراتورهای رقیب از طریق طرح ترابردپذیری جذب کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۱۹:۲۳    
ایرانسل اعلام کرده که با گذشت بیش از 9 ماه از عملیاتی شدن اجرای طرح ملی ترابردپذیری تلفن همراه با بیشترین میزان استقبال از سوی مشترکان رو به رو بوده است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۱۹:۲۳    
دکتر محمود واعظی در موزه ارتباطات حضور یافت و از نزدیک از سالن اورجینال تمبرهای چاپ شده بعد از انقلاب اسلامی، بازدید کرد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۱۹:۲۳    
کسب وکارهای نوپا در سالن 8و 9در بیست و سومین نمایشگاه الکامپ مستقر خواهند شد، تاکنون بیش از 700 استارتاپ برای حضور در سالن الکام استارز بیست و سومین نمایشگاه الکامپ پیش ثبت نام کرده اند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۱۹:۲۳    
در راستای اجرای سند راهبردی برنامه ششم توسعه کشور و در جهت تحقق هدف کمی "رصد، پژوهش و ارتقای دانش داخلی" نقشه راه کلان داده هادر پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات تدوین شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۱۹:۲۳    
نتایج رتبه بندی و انتخاب اپراتورهای برتر سال 95در حوزه های ثابت و سیار براساس الگوی بومی رگولاتوری اعلام شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۶ - ۱۴:۵۳    
بنا بر اعلام کاربران، سرویس های دانلود نامحدود اینترنت مخابرات از چند روز پیش دچار اختلال و کندی سرعت شدید است و این اختلال تاکنون ادامه دارد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۶ - ۱۴:۵۳    
رئیس کمیته ICT مجلس درباره تکلیف اخذ غیرقانونی 10 ریال روی هر پیامک بابت واریز به حساب عمومی دولت در سال 95 و ابتدای 96، گفت: این درآمد اضافه دولت قابل وصول است و به عنوان بدهی خزانه منظور می شود.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۶ - ۱۴:۲۳    
رومینیگ تلفن همراه و اینترنت از روز گذشته (?? ژوئن) در محدوده کشورهای اتحادیه اروپا رایگان شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۶ - ۱۳:۵۳    
دبیرکل اتحادیه جهانی مخابرات در دیدار با دکتر واعظی با اشاره به برگزاری کنفرانس WTDC در سال جاری گفت: ایران می تواند در این کنفرانس نقش موثر و فعال داشته باشد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۶ - ۱۳:۵۳    
شبکه ملی اطلاعات که در یک سال گذشته فرآیند استقرار و رشد خود را پشت سر گذاشته همچنان انتقاداتی را به همراه دارد که انتظار می رود در فاز بلوغ به این انتقادات پاسخ داده شود.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۴ - ۱۵:۴۰    
وزیر اسبق مخابرات با بیان این که زیرساخت های لازم برای تحقق دولت الکترونیکی در کشور وجود دارد، لازمه ی این حرکت را آموزش دادن به شهروندان و به روز کردن مقررات و ضوابط اداری در کشور دانست.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۴ - ۱۵:۴۰    
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، در اجلاس جهانی جامعه اطلاعاتی گفت: سیاست ما همواره گسترش محتوای سالم ، بهبود کیفیت و تنوع سرویس ها مبتنی بر بستر شبکه ملی اطلاعات است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۴ - ۱۵:۴۰    
با افزوده شدن امکانات تازه به اینستاگرام کاربران کنترل بیشتری بر محتوای تولیدی خود در این سرویس به اشتراک گذاری عکس خواهند داشت.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۳ - ۱۱:۴۰    
برخی از کاربران تلفن های جدید گلکسیS8 اعلام کرده اند پس از استفاده از اسکنر قرنیه چشم این دستگاه درد شدید و احساس سرگیجه کرده اند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۳ - ۱۱:۴۰    
اجلاس جهانی جامعه اطلاعاتی با شعار جامعه اطلاعاتی و دانش بنیان در جهت اهداف توسعه پایدار از 22 تا 24 خرداد 96 ( 12-16 ژوئن) در ژنو برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۳ - ۱۱:۱۰    
اجلاس توسعه دهندگان وب فارسی با همکاری متولیان دولتی و فعالان بخش خصوصی فضای مجازی مردادماه در تهران برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۳ - ۱۱:۱۰    
معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با اشاره به نقش شبکه ملی اطلاعات در تحقق شعار امسال گفت: شکل گیری خدمات بومی بر بستر شبکه ملی اطلاعات، ایجاد اشتغال و رونق کسب و کار را به همراه دارد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۳ - ۰۸:۴۰    
در موارد بسیاری خود کاربران هستند که زمینه سوءاستفاده کلاهبرداران و هکرها را فراهم می کنند، بنابراین بهترین راه برای مقابله با این سوءاستفاده ها، رعایت نکات امنیتی است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۲ - ۱۹:۳۳    
معاون نظارت و اعمال مقررات سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، از اعلام عملکرد شش ماهه اول سال 1395 اپراتورها در استفاده حداکثری از منابع و مهارتهای ایرانی، بر اساس 11 شاخص، خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۲ - ۱۹:۳۳    
معاون دادستان و سرپرست دادسرای ناحیه یک با بیان اینکه ساده ترین روش برای کلاهبرداران دسترسی به کارت بانک است ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۲ - ۱۹:۳۳    
امروزه گوشی های هوشمند به دلایل مختلف ممکن است به ویروس آلوده شوند. آگاهی از ویروسی شدن گوشی می تواند به مقابله با ویروس ها کمک کند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۲ - ۱۹:۳۳    
یک کارشناس فناوری اطلاعات افزایش پهنای باند اینترنت توسط وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات را از اقدامات کلیدی می داند و درعین حال معتقد است شرکت های خصولتی که در دولت های قبل بسیار رشد کردند و در این ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۲ - ۱۹:۳۳    
سازمان حمایت مصرف کنندگان اعلام کرد: اخذ 10 ریال بابت ارسال هر پیامک از سوی اپراتورها که طی دو سال اخیر از مشترکان صورت گرفته است، از این پس متوقف می شود.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۲ - ۱۹:۳۳    
وزیر ارتباطات گفت: سرویس تماس صوتی شبکه پیام رسان تلگرام، به دلیل مسائل امنیتی و تعداد زیاد کاربران این شبکه که اشراف و نظارت بر آن را دشوارتر می کند، قطع شده است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۲ - ۱۹:۳۳    
سازمان تنظیم مقررات ارتباطات از ثبت6 هزار و 500 شکایت از اپراتورهای ارائه دهنده خدمات اینترنت ثابت از سوی مشترکان خبر داد و جدول اپراتورهای دارای بیشترین و کمترین میزان شکایات را منتشر کرد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۰ - ۲۰:۲۸    
طرح رجیستری گوشی موبایل قرار بود از تیرماه اجرایی شود اما وزیر ارتباطات از به تعویق افتادن زمان اجرا خبر داده و گفته است ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۰ - ۲۰:۲۸    
دومین جشنواره دنیای فناوری اطلاعات (ITweekend) با تمرکز بر روی ایجاد کسب وکارهای نوین در حوزه فناوری اطلاعات، 22 تیرماه امسال توسط دانشگاه شریف برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۰ - ۱۴:۲۸    
نرخ آبونمان تلفن های ثابت که پیشتر از سوی شورای رقابت تعیین شده بود، با شکایت سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی و حکم هیئت عمومی دیوان غدالت اداری ابطال شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۹ - ۱۲:۲۸    
قانون انتشار و دسترسی آزاد به اطلاعات با راه اندازی یک سامانه آزمایشی پس از 7 سال اجرایی شده، اما هنوز ? وزارتخانه دولتی به این سامانه متصل نشده اند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۹ - ۱۱:۲۸    
مشاور امور بین الملل بنیاد ملی بازی های رایانه ای همایش بین المللی TGC را فرصتی برای تعامل بازی سازهای داخلی با صنعت بازی سازی دنیا می داند و معتقد است این رویداد به بازی سازهای داخلی این امکان را می ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۹ - ۱۰:۵۸    
روش مهندسی اجتماعی برای نفوذ به سیستم های رایانه ای یکی از روش های سخت و در عین حال آسان است که اگر اطلاعات خود را کمی بالا ببرید، استفاده از این روش حتی برای حرفه ای ترین هکرها نیز دشوار خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۸ - ۱۶:۲۹    
مجری توسعه شبکه مخابرات از اجرای 40 درصد فیبرکشی جدید علاوه بر فیبرهای موجود برای اتصال منازل و ساختمان ها به شبکه دسترسی فیبرنوری مخابرات خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۸ - ۱۶:۲۹    
برمبنای آخرین آمار ارائه شده، ?? میلیون و ??? هزار خط تلفن در کشور نصب شده است و ?? هزار روستا دارای تلفن خانگی هستند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۸ - ۱۶:۲۹    
امضای الکترونیکی شامل علامت، تصویر دیجیتال امضای دست نویس یا هر نشان الکترونیک اثبات هویت است که مانند امضای دست نویس دارای آثار حقوقی احزار هویت امضاکننده سند و التزام وی به مندرجات آن است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۸ - ۱۶:۲۹    
یکی از شایع ترین راه های سوءاستفاده مجازی این روزها، آلوده کردن اطلاعات کاربران به انواع باج افزار است ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۸ - ۱۶:۲۹    
کتابخانه عمومی حسینیه ارشاد نهمین دوره از سلسله نشست های علم اطلاعات و دانش شناسی این مجموعه را با موضوع "داده شناسی" برگزار می کند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۸ - ۱۶:۲۹    
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با حضور در صحن علنی مجلس ، به سوالات نمایندگان پاسخ داد و نمایندگان مجلس از پاسخ های دکتر واعظی قانع شدند
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۸ - ۱۶:۲۹    
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات به مناقشه ای که بین شرکت ترکیه ای ترک سل و شرکت آفریقای جنوبی ام.تی.ان(MTN) در روزهای اخیر ایجاد شده است ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۸ - ۱۶:۲۹    
رئیس شورای راهبری جویشگر بومی گفت: موضوع ایجاد خوشه های اقتصادی در بخش های مختلف برای یکپارچگی و همگرایی شرکت های کوچک و رقیب به هیأت دولت ارسال شده و به عنوان پیشتاز در بخش ICT خوشه خدمات و محتوای ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۸ - ۱۶:۲۹    
مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت ایران می گوید: زنجیره اپراتوری، فراهم بودن زیرساخت ها و ارایه دهنده سرویس اثرگذارترین عوامل بر کیفیت اینترنت و خوب یا بد بودن آن است ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۸ - ۱۶:۲۹    
از سوی پژوهشگران دانشگاه صنعتی شریف نرم افزار تایپ گفتاری زبان فارسی بر اساس فناوری تشخیص گفتار از گوینده فارسی عرضه شد که قادر به تشخیص لهجه و لحن و ایجاد پروفایل شخصی برای تمامی کاربران نرم افزار ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۸ - ۱۶:۲۹    
پیام رسان واتس آپ به زودی قابلیت حذف لحظه ای پیام را فعال خواهد کرد. به این ترتیب کاربران می توانند انواع پیام های متنی، تصویری، ویدئویی، فایل های مختلف و پیام های نقل قولی را حذف کنند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۸ - ۱۶:۲۹    
عملیات کابل برگردان با هدف توسعه شبکه کابل در مراکز مخابرات شهید اشرفی اصفهانی، شهید عرب سرخی، شهید زارعی و شهید مشهدی مهدی از تاریخ 20 خرداد ماه آغاز می شود.
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۵ - ۰۱:۵۱    
مدیرعامل شرکت مخابرات ایران گفت: این شرکت در بحث پوشش آنتن دهی موبایل در جاده های کشور، به همه تعهدات خود عمل کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۵ - ۰۱:۵۱    
رئیس پژوهشکده فناوری اطلاعات و ارتباطات جهاد دانشگاهی از اجرای طرح ارزیابی ارتباطات حوزه مخابرات سیار طی تابستان امسال خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۵ - ۰۱:۵۱    
در جلسه عصر شنبه شورای عالی فصای مجازی که با ریاست دکتر حسن روحانی برگزار می شد "سیاست ها و اقدامات ساماندهی پیام رسان های اجتماعی" نهایی شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۵ - ۰۱:۵۱    
عملیات کابل برگردان با هدف توسعه شبکه کابل در مراکز مخابرات شهدای چیتگر، وردآورد، شهید رمضانی، الغدیر و شهید توکلی از تاریخ ?? خرداد ماه آغاز می شود.
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۵ - ۰۱:۵۱    
مدیرکل روابط عمومی شرکت مخابرات ایران ضمن استقبال از حضور سایر شرکت ها برای طرح اتصال فیبر نوری به منازل ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۳ - ۱۱:۴۵    
از زمانی که اینترنت و دنیای مجازی آغاز به کار کرد، هکرها و سوءاستفاده کنندگان هم به دنبال راهی برای دسترسی به اطلاعات شخصی کاربران بودند ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۳ - ۱۱:۴۵    
با افزایش 100 گیگابیت به ظرفیت پهنای باند اینترنت بین الملل، ظرفیت پهنای باند اینترنت در کشور به 743 گیگابیت برثانیه رسید.
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۳ - ۱۱:۱۵    
رسانه وزین عصر ارتباط در انتشار مطلبی با عنوان "اپراتوری با کلکسیونی از کارت های زرد و قرمز" درتاریخ 30 اردیبهشت ماه، به شکلی منظم اقدام به نگارش تاریخچه ای از ایرانیان نت، طرح چند سؤال ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۳ - ۱۱:۱۵    
نادر نینوایی - اپراتور ایرانیان نت که از آن با عنوان اپراتور فیبرنوری و اپراتور چهارم نیز نام می برند، پنج سالی می شود که قرار است فیبر نوری در کشور ایجاد کند، اما به جای فیبرنوری ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۲ - ۰۹:۱۵    
بر اساس اعلام سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولید کنندگان ، مابه التفاوت وجوه اضافی اخذ شده تلفن ثابت به مشترکان به مبلغ 88 میلیارد ریال به مشترکان بازگشت داده شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۲ - ۰۹:۱۵    
معاون تنظیم مقررات مرکز ملی فضای مجازی گفت: یک سناریو برای مواجهه با بیت کوئین و پول های مجازی نهایی شده که به این پدیده از منظر برخورد قانونمند و استفاده از مزایای آن در کشور نگاه می کند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۱ - ۱۴:۴۵    
معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت از احتمال اجرایی شدن طرح رجیستری تلفن های همراه از پایان خردادماه خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۰ - ۱۳:۱۵    
علیرغم اطلاع رسانی های وسیع مرتبط با حمله باج افزار واناکرای، به دلیل تعلل برخی از سازمان ها و کاربران، این باج افزار طی سه روز گذشته، 2 هزار قربانی جدید را در کشور به دام انداخت.
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۰ - ۱۲:۴۵    
مراکز تماس مشتریان مخابرات منطقه تهران، با اجرای طرح به روزرسانی دچار اختلال می شود.
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۰ - ۱۲:۴۵    
امروزه مردم مجبورند دهها کارت بانکی و اعتباری را برای انجام امور روزمره با خود حمل کنند، اما اختراع یک کارت جدید می تواند این مشکل را حل و کیف پول شما را سبک تر کند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۰ - ۱۲:۱۵    
معاون نظارت و اعمال مقررات سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی درباره لزوم راه اندازی سامانه ای برای ثبت نام الکترونیکی تلفن ثابت شرکت مخابرات ایران در راستای کاهش مراجعات با پیگیری رگولاتوری ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۰ - ۰۶:۱۵    
نامحدود بودن سرعت تبادل داده در بستر فیبر نوری، بهترین گزینه برای رفع نیازهای ارتباطی دهه های آینده است ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۰ - ۰۶:۱۵    
با توجه به حضور هکرها در فضای مجازی، هنگام خرید آنلاین باید نکات امنیتی را رعایت کرد تا بدین ترتیب فرصت سوءاستفاده برای هکرها فراهم نشود.
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۰ - ۰۶:۱۵    
در حالی که باج افزار واناکرای تا به حال عمدتاً کشورهای اروپایی را هدف قرار داده بود، اخباری دال بر افزایش فعالیت آن در کشورهای آسیایی به گوش می رسد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۰ - ۰۶:۱۵    
معاون نظارت سازمان تنظیم مقررات ارتباطات گفت: واگذاری خطوط PCM که امکان ارائه اینترنت را ندارند به متقاضیان دریافت خط تلفن ثابت مجاز نیست و مخابرات باید خطوط PCM موجود را نیز جمع آوری کند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۰ - ۰۶:۱۵    
نتایج رتبه بندی استانی اپراتورهای ارایه دهنده اینترنت پرسرعت (ADSL) براساس نظرسنجی مردمی در زمستان سال 95 اعلام شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۰ - ۰۶:۱۵    
معاون مشتریان شرکت مخابرات ایران گفت: نصب و توسعه خطوط PCM تلفن ثابت در شبکه مخابرات ایران متوقف شده و در سال های اخیر نیز نصب PCM به صورت موردی و بنا به درخواست بوده است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۰ - ۰۶:۱۵    
در ماه مبارک رمضان امسال نیز، مشترکین همراه اول می توانند با ثبت نام رایگان در طرح 55+5، در هر تماس داخل شبکه خود پس از گذشت 5 دقیقه مکالمه، دقایق بعدی را تا سقف 55 دقیقه رایگان صحبت کنند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۰ - ۰۶:۱۵    
معاون سازمان فناوری اطلاعات، دولت الکترونیک را ابزاری برای مقابله با فساد و جعل، توانمندسازی و چابک سازی دولت، بهبود کارایی، اثربخشی و بهبود نظام اداری می داند که البته با وجود بهبود شاخص ها ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۰ - ۰۶:۱۵    
تعداد پسندها(لایک ها)، درج کامنت و افزایش تعداد دنبال کننده ها (فالوور) یکی از بزرگترین دغدغه های نسل جوان امروزی و کاربران فعال در شبکه های اجتماعی است ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۰ - ۰۶:۱۵    
یکی از مزایای شبکه ملی اطلاعات، تفکیک تعرفه اینترنت داخل از بین الملل است. بدین ترتیب اپراتورهای ارائه کننده اینترنت وظیفه دارند مطابق مصوبه سازمان رگولاتوری ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۰ - ۰۶:۱۵    
مدیرکل روابط عمومی شرکت مخابرات ایران از اجرایی شدن طرح تفکیک اینترنت داخل از بین الملل برای 15 استان کشور خبر داد و گفت این طرح به زودی در سایر استان ها نیز اجرایی می شود.
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۰ - ۰۶:۱۵    
معاون امور پستی سازمان تنظیم مقرارت و ارتباطات رادیویی گفت: یش نویس مصوبه "اصول حاکم بر صدور پروانه دفاتر پیشخوان خدمات دولت و بخش عمومی غیردولتی" با مشارکت صاحب نظران، متخصصان ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۰ - ۰۶:۱۵    
تعدادی از وب سایت ها و پورتال های سازمان ها و دستگاه های اجرایی بر اثر حوادث امنیتی، از دسترس خارج شدند که تیم عملیاتی و پاسخگویی به حوادث امنیتی مرکز ماهرآن را کنترل کرد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۰ - ۰۶:۱۵    
نمایشگاه عکاسی با عکس های ثبت شده از طریق دوربین گوشی موبایل در موضوع پرتره توسط محمود کلاری عکاس ایرانی در تهران برگزار شده است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۰ - ۰۶:۱۵    
اتحادیه جهانی مخابرات (ITU ) در جدیدترین گزارش خود اعلام کرد که ایران رتبه 103جهان را در میان کشورهای جهان در زمینه سطح دسترسی به اینترنت دارد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۴ - ۱۹:۱۵    
دکتر محمود واعظی در ابتدای ورود به استان خوزستان با حضور در منزل شهید حیاتیان اولین لینک فیبر نوری آبادان را افتتاح کرد
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۴ - ۱۸:۴۵    
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در ادامه سفر به استان خوزستان، از آخرین مدل گوشی تلفن همراه جی ال ایکس ساخت داخل کشور رونمایی کرد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۴ - ۱۸:۴۵    
وزیر ارتباطات ازحمایت این وزارت خانه از ایجاد شهر هوشمند در منطقه آزاد اروند خبر داد و افزود :از مردم این استان به دلیل مشارکت 70درصدی در انتخابات، تشکر می کنم.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ - ۱۷:۱۵    
محققان امکان عجیبی را فراهم کرده اند که طی آن می توان با استفاده از امواج وای فای اقدام به تصویربرداری از افراد آن سوی دیوار کرد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ - ۱۶:۴۵    
همراه اول تعرفه ترافیک بسته اینترنت برای سایت های پرمراجعه ایرانی را نیم بها کرد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ - ۱۶:۴۵    
معاون امور مشتریان شرکت مخابرات ایران با تاکید بر تلاش برای ساده سازی ارائه خدمات مخابرات، از حذف حضور مالک برای تغییر نام خط تلفن و وصل کردن یک طرفه تلفن هایی که به علت بدهی صورت دوطرفه قطع شده ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ - ۱۶:۴۵    
معاون نظارت سازمان تنظیم مقررات ارتباطات با اشاره به راه اندازی سامانه اینترنتی ثبت نام تلفن ثابت از متقاضیان خرید خط تلفن خواست به صورت اینترنتی ثبت نام کنند تا نظارت بر عملکرد مخابرات در واگذاری ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ - ۱۶:۴۵    
معاون سازمان فناوری اطلاعات از الکترونیکی شدن تمامی فرآیندهای مربوط به معاملات دولتی مطابق با مصوبه هیات دولت برای اجرای پروژه دولت الکترونیکی در کشور خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ - ۱۶:۴۵    
نخستین لینک شبکه دسترسی به اینترنت از طریق فیبرنوری، همزمان با سالروز آزادسازی خرمشهر، در منزل یکی از شهدای خرمشهر راه اندازی می شود.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۲ - ۱۲:۱۵    
مجری توسعه شبکه شرکت مخابرات درباره استقبال از طرح جدید اتصال فیبر نوری به منازل، گفت: در تمام دنیا در سال اول راه اندازی FTTH درخواست پایین و حداکثر 15 درصد است که در سال های بعد رشد می کند و به طور ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۲ - ۱۲:۱۵    
کاربران برنامه گپ واتس اپ به زودی می توانند پیام های ارسالی را قبل از مطالعه توسط گیرنده ویرایش یا حتی حذف کنند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۲ - ۱۱:۴۵    
در مصوبه سازمان تنظیم مقررات ارتباطات که به اپراتورهای تلفن همراه ابلاغ شد، عنوان شده که تعرفه طرح های تشویقی اپراتور با سهم بازار بیش از ?? درصد حداکثر می تواند ?? درصد از کف تعرفه پایین تر باشد ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۱ - ۱۵:۴۵    
یک شرکت فناوری محور مشغول ساخت شهری هوشمند درتورنتوی کانادا است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۱ - ۱۳:۱۵    
همراه اول به منظور شفاف سازی، تغییراتی در نام برخی ردیف های صورتحساب تلفن همراه دائمی مشترکین خود ایجاد کرد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۱ - ۱۳:۱۵    
ایرانسل پس از کاهش 50 درصدی تعرفه مصرف آزاد اینترنت برای دریافت محتوای وبسایتهای داخلی، این تخفیف را روی بسته های اینترنت همراه نیز اعمال کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۱۶:۱۵    
استفاده از هوش مصنوعی برای طراحی نرم افزارها و برنامه های مختلف روز به روز در حال افزایش است و رنگی کردن عکس های سیاه و سفید نیز به همین شیوه قابل انجام است.
مشاهده نتایج بیشتر...