شنبه ۰۱ مهرساعت ۰۹:۰۰Sep 2017 23

وایمکس (wimaxnews.ir)

  ۹ ساعت پیش    
وزیر ارتباطات با اعلام تعرفه های پیشنهادی جدید اینترنت مخابرات، از کاربران و صاحب نظران خواست برای جمع بندی نهایی در باره این تعرفه ها نظر دهند.
  ۹ ساعت پیش    
اگر چه ضرر تشعشعات رادیویی هنوز به اثبات نرسیده اما برخی همچنان نگران تاثیرات آن بر بیماری ها و خصوصا سرطان های مختلف هستند ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۳۱ - ۱۹:۳۳    
یک کارشناس حوزه بانکداری الکترونیکی با اشاره به سیستم های پرداخت آفلاین آنها را یک سیستم کارا و پرسرعت در انجام پرداخت های خرد روزانه شهروندان عنوان کرد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۳۱ - ۱۹:۳۳    
وزیر ارتباطات عنوان کرد : حاکمیت در فضای مجازی نسبت به گذشته تغییر کرده است و امروزه در این فضا با ارایه خدمت می توان مدیریت کرد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۳۰ - ۱۵:۲۵    
شبکه های اجتماعی نظیر گوگل، فیس بوک و توییتر به گفته نخست وزیر انگلستان، موظف خواهند بود از پخش محتوای تروریستی جلوگیری بعمل بیاورند در غیر اینصورت باید منتظر جریمه های سنگینی باشند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۳۰ - ۱۵:۲۵    
وزیر ارتباطات عراق، انتصاب مهندس آذری جهرمی را به عنوان وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات جمهوری اسلامی ایران، تبریک گفت.
  ۱۳۹۶/۰۶/۳۰ - ۱۵:۲۵    
اپلیکیشن موبایل پایان نامه های حوزه های علمیه خواهران در دومین همایش فعالان فضای مجازی رونمایی شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۳۰ - ۱۵:۲۵    
اخبار مربوط به کپی رایت، افزایش دسترسی کاربران به اینترنت و پرداخت کرایه تاکسی به صورت کارتی، پیامکی شدن قبوض تلفن ثابت و مکالمه رایگان برای پرداخت غیرحضوری قبوض ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۳۰ - ۱۵:۲۵    
گزارش های جدید نشان می دهد توییتر در کمتر از دو سال گذشته حدود یک میلیون حساب کاربری را حذف کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۳۰ - ۱۵:۲۵    
ایجاد تحول در اشتغال زایی کسب وکارهای مبتنی بر ICT، توسعه دسترسی به فضای مجازی همراه با ایمن سازی، افزایش کیفیت خدمات شبکه ملی اطلاعات و تقویت دولت الکترونیک ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۳۰ - ۱۳:۵۸    
وزرای ارتباطات و رسانه های جمعی روسیه، ارتباطات و فناوری اطلاعات جمهوری عربی سوریه و وزیر اقتصاد آذربایجان به مناسبت انتصاب مهندس محمد جواد آذری جهرمی به عنوان وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات جمهوری ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۳۰ - ۱۳:۵۸    
مجمع عمومی سازمان فناوری اطلاعات ایران به منظور تصویب صورت های مالی سال 1395 و بررسی عملکرد سازمان فناوری اطلاعات به ریاست وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۳۰ - ۱۳:۵۸    
بلومبرگ نوشت حمایت از فضای تغییر در ایران از منافع آمریکاست که فناوری می تواند به ایجاد این فضا کمک کند ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۳۰ - ۱۳:۵۸    
اپلیکیشن واتس اپ در نسخه به روزرسانی شده خود قابلیت جدیدی را اضافه کرده است که به کاربران اجازه می دهد پیام ها و محتوای ناخواسته را از حافظه گوشی خود حذف کنند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۳۰ - ۱۳:۵۸    
جیمیل سرانجام قابلیت تبدیل شماره های همراه و آدرس ها به لینک را به خدمات پست الکترونیک مذکور افزود.
  ۱۳۹۶/۰۶/۳۰ - ۱۳:۵۸    
مدیرعامل پست بانک ایران در مراسم معارفه تنی چند از مدیران ستادی این بانک ، گفت : حمایت از طرح های دارای توجیه اقتصادی توسط این بانک با توجه به عاملیت منابع ارزی و ریالی صندوق توسعه ملی ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۳۰ - ۱۳:۵۸    
وزیر ارتباطات با تاکید بر اینکه بیش از 17 درصد فارغ التحصیلان دانشگاهی به صورت مستقیم و غیر مستقیم در فضای مجازی مشغول کار هستند ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۳۰ - ۱۳:۵۸    
مطابق آخرین آمارهای منتشر شده توسط وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، تعداد مشترکین پهن باند سیار در کشور تا پایان خرداد ماه سال جاری ( 1396) به 41 میلیون و 57 هزار نفر رسیده است ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۳۰ - ۱۳:۵۸    
با توجه به اینکه اگر پین کد و پس از آن PUK خود را فراموش کرده و آنها را سه بار اشتباه وارد کنید، سیم کارتتان می سوزد ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۳۰ - ۱۳:۵۸    
وزیر ارتباطات در گردهمایی فرصت های اقتصادی نسل 5 و نخستین آزمایش شبکه کامل 5G در کشور توسط ایرانسل بر ضرورت تدوین استراتژی استفاده از تکنولوژی 5G در کشور تاکید کرد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۳۰ - ۱۳:۵۸    
معاون برنامه ریزی و نظارت راهبردی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات از برنامه های این وزارتخانه برای رفع انحصار در حوزه های پست و زیرساخت خبرداد و گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۱۳:۵۲    
توسط رییس جمهوری، پیوست حکم وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات دولت دوازدهم ابلاغ شد
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۱۳:۲۲    
با سامانه کارپوشه ملی ایرانیان، شهروندان صاحب یک صفحه مجازی و یک رمز کاربری اختصاصی می شوند که می توانند از آن طریق به ارسال درخواست های اداری خود به صورت آنلاین بپردازند و انجام امور اداری خود را از ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۱۳:۲۲    
با پیشنهاد وزیر ارتباطات و تصویب هیئت وزیران، ناصرعلی سعادت به عنوان عضو صاحب نظر کمیسیون تنظیم مقررات و ارتباطات رادیوئی، جایگزین نصرالله جهانگرد شد ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۶ - ۱۳:۲۳    
تعداد فروشگاه های اینترنتی که اقدام به اخذ نماد اعتماد از مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وزارت صنعت کرده اند به 25 هزار فروشگاه رسید.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۶ - ۱۳:۲۳    
محققان دانشگاه نورت استرن بوستون برای اولین بار موفق به تولید حسگر مادون قرمزی شده اند که قابل خاموش و روشن کردن است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۶ - ۱۳:۲۳    
سرانه دسترسی کاربران ایرانی به اینترنت طی چهار سال گذشته از رشد 35 برابری برخوردار و به 35 کیلوبیت بر ثانیه رسیده است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۶ - ۱۳:۲۳    
پیشنهادهایی مطرح است که پس از اجرای رجیستری گوشی موبایل، گمرک می تواند گوشی را جزء کالاهای مسیر سبز قرار دهد که این امر شرایط بسیار مناسبی را برای افزایش واردات قانونی این کالا فراهم خواهد کرد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۶ - ۱۲:۵۳    
شرکت بی ام و قصد دارد به تدریج کلید را از خودروهای تولیدی خود حذف کند و برای بازوبسته کردن درب خودرو از برنامه های تلفن همراه بهره بگیرد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۶ - ۱۲:۵۳    
گوگل قابلیت جدیدی را به نرم افزار نقشه گوگل افزوده است که به کاربران اجازه می دهد به نقشه محله های مختلف، ویدیو هم اضافه کنند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۵ - ۲۱:۳۸    
در پی دستور وزیر ارتباطات مبنی بر پیگیری موضوع انتشار عکس کارمند معترض مخابرات در شبکه های اجتماعی، رئیس هیات مدیره مخابرات از اعزام تیم بررسی صحت و سقم موضوع به ارومیه خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۵ - ۲۱:۳۸    
فناوری های جدید پردازش ابری این قابلیت را برای کاربران اینترنتی فراهم کرده اند که ضعف پردازشی و حافظه ای سیستم خود را از طریق دیگری جبران کنند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۵ - ۲۱:۳۸    
رئیس دفتر فناوریهای مرکز پژوهشهای مجلس با اشاره به اهداف مدنظر برنامه پنجم توسعه برای ارتباط رسانی به روستاها، سیاست وزارت ارتباطات در اجرای طرح خدمات مخابراتی اجباری را نادرست ارزیابی کرد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۵ - ۲۱:۳۸    
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: دیدگاه ما در رابطه با قانون کپی رایت و ضرورت بازبینی آن بسیار روشن است؛ باید این قانون بازبینی شود ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۵ - ۲۱:۳۸    
سرپرست سازمان تنظیم مقررات وارتباطات رادیویی اعلام کرد: با تایید سازمان انرژی اتمی نتایج اندازه گیری دوره ای تشعشعات پرتوهای رادیویی در کشور کمتر از حد پرتوگیری مطابق با استاندارد ملی است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۵ - ۲۱:۳۸    
مدیرعامل شرکت "کوالکام" (Qualcomm) گفت: اولین گوشی های 5G که استانداردهای نسل بعدی تلفن های همراه را پاس می کنند، در سال 2019 و یک سال زودتر از پیش بینی ها وارد بازار می شوند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۵ - ۲۱:۳۸    
یک مدرس دانشگاه با تشریح یکی از آخرین تکنیک های روز حوزه فناوری اطلاعات توضیح داد که چگونه می توان از قدرت پردازشی چند رایانه به صورت همزمان برای انجام عملیات های کامپیوتری خود استفاده کرد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۵ - ۲۱:۳۸    
معاون شرکت مخابرات با اشاره به تمهیدات حذف قبوض کاغذی تلفن ثابت تا پایان سال، اظهار داشت: با تماس صوتی قبض به مشتری اعلام می شود و از طریق سرویس دایرکت دبیت نیز با موافقت مشتری بانک عامل از طرف وی ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۵ - ۲۱:۳۸    
رییس مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران(ایسپا) گفت: پیامرسان تلگرام با 58 درصد محبوبیت در ایران بر سکوی نخست ایستاده است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۵ - ۲۱:۳۸    
وب سایت رسمی Esports Observer نوشت: ایران درشهریور ماه، میزبان بزرگترین رقابت های بازی های رایانه ای در سطح کشور با پشتیبانی وزیر ارتباطات بود.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۵ - ۲۱:۳۸    
جشنواره بازیهای رایانه ای الکام گیمز، از 19 شهریورماه جاری در باغ کتاب تهران آغار شده بود. در این مسابقات علاقه مندان به بازیهای رایانه ای و گیمرهایی سراسر کشور، در چند محور اختصاصی لپ تاپ، پی سی ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۲ - ۲۳:۳۸    
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با حضور در سومین مسابقات بازی های رایانه ای ایران ، با اشاره به اهمیت بازی های رایانه ای از تلاش برای بهبود شبکه ارتباطی کشور برای تقویت این حوزه خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۲ - ۲۳:۰۸    
وزیر ارتباطات با هدف حمایت از شبکه های اجتماعی داخلی ، صفحات شخصی خود را در این شبکه ها، راه اندازی کرد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۲ - ۲۳:۰۸    
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در دیدار دبیرکل اپسکو ، برای همکاری در پروژه های مشترک این سازمان اعلام آمادگی کرد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۲ - ۱۰:۳۸    
یک کارشناس به نقش مهم سیستم های رایانش ابری در ارائه اطلاعات امن و قابل بازیابی به مشترکان اشاره کرد و گفت که نرم افزارهای اینستاگرام و تلگرام نیز از همین سیستم استفاده می کنند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۲ - ۰۰:۳۸    
گروه فناوری اطلاعات: در همایش فعالان سواد فضای مجازی سراسر کشور بر رژیم مصرف اینترنت و مهمترین چالش های سواد رسانه ای غفلت و بی توجهی تاکید شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۱ - ۲۳:۳۸    
یازدهمین اجلاس شورای سران سازمان همکاری های فضایی آسیا و اقیانوسیه (اپسکو) به میزبانی سازمان فضایی ایران صبح امروز در تهران آغاز شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۱ - ۲۳:۳۸    
با حکم وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات ، محمد رضا فنایی به عنوان رییس مرکز حراست این وزارتخانه منصوب شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۱ - ۲۳:۳۸    
با حکم وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات دکتر صادق بیک پور به سمت " مشاور وزیر و رییس کمیته پدافند غیر عامل وزارت ، شرکت ها ، سازمان ها و مراکز تابعه " منصوب شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۱ - ۲۳:۳۸    
معاون برنامه ریزی و نظارت راهبردی وزیر ارتباطات در مجمع عمومی صاحبان سهام شرکت ملی پست ایران با اشاره به حضور دو اپراتور بخش خصوصی در بخش پست ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۰ - ۲۳:۰۸    
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در واکنش به خبری مبنی بر تحریم ایران از سوی انجمن جهانی موبایل (GSMA) گفت: این خبر دقیق نیست.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۰ - ۲۳:۰۸    
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: در حال پیگیری رفع فیلتر توییتر هستیم و این موضوع در سراسر کشور در حال بررسی است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۰ - ۲۳:۰۸    
نرم افزار گوگل الو (Allo ) در نسخه به روزرسانی شده خود از قابلیت جدید ترجمه همزمان در گفتگوی آنلاین بهره گیری می کند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۰ - ۲۲:۳۸    
معاون فناوری و نوآوری وزیر ارتباطات از تدوین و ارسال فرمول محاسبه ارزش دارایی های نامشهود در حوزه ICT که قرار است به تایید وزیر ارتباطات برسد، خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۰ - ۲۲:۳۸    
عضو شورای عالی فضای مجازی کشور در همایش سواد رسانه ای، سواد اینترنتی را ظرفیتی برای تبدیل تهدیدها به فرصت ها عنوان کرد و گفت: باید با استفاده صحیح و افزایش سواد رسانه ای ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۰ - ۲۲:۳۸    
طبق گزارش های منتشر شده، گوشی هوشمند آیفون ایکس اپل زمانی که بصورت بی سیم شارژ می شود، به کاربر یک انیمیشن سه بعدی نمایش خواهد داد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۰ - ۱۶:۰۱    
دفتر نوآوری و حمایت از سرمایه گذاری وزارت ارتباطات، در نظر دارد کارگاهی را با عنوان "فرصت ها، تهدیدها و چالش های سرمایه گذاری در بخش ارتباطات و فناوری اطلاعات" ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۰ - ۱۶:۰۱    
پس از اینکه شرکت اپل اپلیکیشن های ایرانی را با توجیه تحریم های آمریکا علیه ایران از اپ استور حذف کرد ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۰ - ۱۶:۰۱    
حدود دو سوم افراد بزرگسال در آمریکا برای دریافت اخبار از شبکه های اجتماعی استفاده می کنند؛ امری که نشانگر اقبال گسترده به این پدیده برای افزایش اطلاعات از رویدادهای محیط اطراف است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۰ - ۱۶:۰۱    
شرکتهای گوگل و HTC بدنبال مواجهه با بحران های مالی در حال انجام مذاکراتی برای واگذاری بخش گوشی های همراه شرکت خود و تصاحب آن توسط گوگل است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۰ - ۱۶:۰۱    
به دنبال تجمع اعتراضی کارگزاران مخابرات روستایی برای حل مشکل قرارداد و بیمه، سخنگوی شرکت مخابرات ایران گفت: مخابرات به دنبال راه حل این مشکل است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۰ - ۱۶:۰۱    
مدیرعامل اپراتور اول تلفن همراه با بیان اینکه پیامک اپراتورها در همه جای دنیا به مشترک ارسال می شود، گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۰ - ۱۶:۰۱    
در حالی که انجمن جهانی موبایل (GSMA) در زمان تحریم به ایران ارائه خدمت می کرد پس از رفع برخی تحریم ها، خدمت خود به ایران را قطع کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۰ - ۱۶:۰۱    
برغم باران شدید و جاری شدن سیلاب در شهرستانهای استان گیلان، شرکت مخابرات ایران اعلام کرد که وضعیت شبکه ارتباطی این استان و شهرستانهای سیل زده، در حالت نرمال قرار دارد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۰ - ۱۶:۰۱    
کنگره جهانی فناوری های هوشمند 2017 در آذرماه سال جاری در برج میلاد تهران برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۰ - ۱۶:۰۱    
وزیر ارتباطات با بیان اینکه در حوزه مارکتینگ اندرویدی تا حدود زیادی بی نیاز از خدمات بیرونی هستیم، درباره لزوم تلاش برای ایجاد استراتژی در حوزه موبایل و کسب وکارهای نوپا در راستای g محدودیت ها و کسب ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۰ - ۱۶:۰۱    
مدیر کل فناوری اطلاعات ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز گفت: با اجرای طرح پیشگیری از تجهیز تلفن همراه قاچاق از تاریخ 28 مهرماه ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۰ - ۱۶:۰۱    
عمر مفید سیم کارت ها به اندازه بسیاری به میزان مصرف، مکالمه و ارسال پیامک و به طور کلی نحوه نگهداری از آن بستگی دارد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۸ - ۲۲:۲۵    
شرکت گوگل قصد دارد بخش تولید موبایل اچ تی سی را بخرد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۸ - ۲۲:۲۵    
طبق آخرین اطلاعات، شرکت مخابرات ایران حدود 650 میلیارد تومان در بخش تلفن ثابت با لاوصولی مواجه بوده و برای کاهش این رقم برنامه های تشویقی برای مشترکان بدهکار تدوین کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۸ - ۲۲:۲۵    
نتایج یک بررسی علمی نشان می دهد دستیارهای صوتی هوشمند مانند الکسای شرکت آمازون و سیری شرکت اپل در برابر صدور برخی فرامین صوتی خاص هکری، آسیب پذیر هستند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۷ - ۲۱:۲۵    
بر اساس نتایج یک بررسی، شرکت چینی هواوی با پشت سرگذاردن اپل به دومین برند برتر تولیدکننده گوشی های هوشمند مبدل شد. رتبه اول در این زمینه همچنان در اختیار سامسونگ است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۷ - ۱۵:۵۵    
جان وون تشنر، یکی از اولین طراحان مرورگرهای اینترنتی در جهان می گوید گوگل از موقعیت برتر خود در اینترنت سوءاستفاده می کند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۷ - ۱۵:۵۵    
رییس هیات مدیره شرکت مخابرات ایران با بیان اینکه شرکت ها پس از پنج تا شش میلیارد دلار سرمایه گذاری، تازه با مخابرات قابل مقایسه می شوند، تاکید کرده است که شرکت های کوچک در ارائه سرویس های جدید ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۷ - ۱۴:۵۵    
مرکز ملی فضای مجازی به وضع اصول و ملزوماتی برای تعیین سازوکار شبکه ملی اطلاعات اقدام کرده که در آن بر موارد محتوایی و امنیتی این شبکه تاکید شده است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۷ - ۱۴:۵۵    
اپلیکیشن های درخواست خودرو در ایران، از مورد توجه ترین استارت آپ های ایرانی به حساب می آیند. در این مطلب به مشکلات این استارت آپ ها اشاره شده است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۷ - ۱۴:۵۵    
دبیر کمیسیون توسعه دولت الکترونیکی گفت: بر اساس اساس آمارهای بین المللی، شاخص توسعه دولت الکترونیکی در ایران از 0.4508 در سال 2014 به 0.4649 در سال 2016 رسیده است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۷ - ۱۴:۵۵    
اپلیکیشن واتس اپ اعلام کرد که قصد دارد سیستم پیام رسان خود را به دنیای تجارت بکشاند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۷ - ۱۴:۲۵    
مسئول دفتر هماهنگی امور ایثارگران وزارت و شرکتهای وابسته، به نمایندگی از وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، به استان سیستان و بلوچستان سفر و از خانواده شهدای وزارت ارتباطات و شرکتهای وابسته، تقدیر کرد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۷ - ۱۴:۲۵    
معاون فناوری و نوآوری وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: آماده تعامل و همکاری لازم با تمامی استان های کشور از جمله کهگیلویه و بویراحمد برای توسعه کسب و کار با رویکرد فناوری اطلاعات بوده و از نخبگان ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۶ - ۱۲:۲۵    
اینستاگرام هم اکنون امکان مشاهده استوری را در مرورگرهای اینترنتی دسکتاپ بدون استفاده از اپلیکیشن نصب شده آن در موبایل برای کاربران فراهم آورده است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۶ - ۱۲:۲۵    
به اعتقاد برخی کارشناسان، جوی که در حال حاضر وجود دارد نشان می دهد در خانواده تمام مسوولان کشور به زودی یک استارت آپ ایجاد می شود و این فرهنگ سازی چهره مسوولان و دیدگاه و رویکرد آنها را علی رغم چالش ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۶ - ۱۲:۲۵    
برنامه گپ واتس آپ متعلق به فیس بوک از راه اندازی آزمایشی برنامه گفتگوی ویژه صاحبان مشاغل خبر داده که با آن می توان ارتباط مؤثرتر و مناسب تری با مشتریان برقرار کرد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۵ - ۲۲:۲۵    
وزیر ارتباطات با اشاره به هدررفت بودجه کشور در ارائه کارت های هوشمند متعدد توسط دستگاه ها، نسبت به تجمیع خدمات در کارت ملی هوشمند در آینده ای نزدیک ابراز امیدواری کرد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۵ - ۲۲:۲۵    
براساس جزئیات طرح رجیستری گوشی موبایل، رجیستری در سه اپراتور سراسری همراه اول، ایرانسل و رایتل اجرایی می شود و دو اپراتورهای منطقه ای و تالیا شامل رجیستری نخواهند شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۵ - ۲۱:۵۵    
مدیرعامل شرکت ملی پست از ابلاغ نمودار سازمانی جدید شرکت ملی پست توسط سازمان امور اداری و استخدامی کشور، خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۵ - ۱۰:۲۵    
پروانه مافی گفت: وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در تعامل با وزارت امور خارجه باید مسئله ی حذف برخی اپلیکیشن های ایرانی از App Store شرکت اپل را حل کنند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۵ - ۱۰:۲۵    
یکی از کاربران موبایل های سونی به دلیل انفجار با سوختگی درجه 3 دستانش روبرو شده و اکنون تقاضای دریافت غرامت 10 هزار پوندی از این شرکت دارد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۵ - ۱۰:۲۵    
تیم پشتیبانی گوگل در پاسخ به چرایی قطع دسترسی تعدادی از سایت های اینترنتی ایرانی به سرویس گوگل آنالیتیکس نقض سیاست های سرویس آنالیتیکس را دلیل قطع دسترسی سایت های ایرانی عنوان کرد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۵ - ۱۰:۲۵    
معاون وزیر ارتباطات با بیان اینکه ایران شکاف عمیق تکنولوژیک نسبت به کشورهای پیشرفته دنیا دارد، گفت: در ایران بیشتر مصرف کننده تکنولوژیهای وارداتی هستیم.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۵ - ۱۰:۲۵    
روز 12 سپتامبر یعنی هفت روز دیگر، سالن "استیو جابز" در کوپرتینو کالیفرنیا ساعت 10 صبح به وقت محلی میزبان کنفرانس معرفی پرچمدار جدید شرکت "اپل" خواهد بود.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۴ - ۲۲:۲۶    
جایزه ملی فناوری اطلاعات برتر (فاب) به محصولاتی که از جنبه های گوناگون علمی فناوری، سیاستی مدیریتی و نیز فرهنگی اجتماعی در بالاترین سطح باشند، تعلق می گیرد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۴ - ۲۲:۲۶    
به گفته مدیر کل مرکز فناوری اطلاعات شرکت ملی پست، استفاده از خدمات سرویس ایمیل بومی پست به صورت پایه رایگان است و عموم مردم با ثبت نام و احراز هویت در سیستم پست الکترونیک بومی می توانند تا حداکثر 500 ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۴ - ۲۲:۲۶    
اپراتور دوم موبایل بسته رزرو را زودتر از موعد و پیش از اتمام بسته اصلی فعال می کند که مصداق تضییع حقوق مشترکان است. پیگیری فارس حاکی از تذکر به ایرانسل و ارائه مهلت زمانی برای اصلاح این رویه است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۴ - ۲۱:۵۶    
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با بیان این که تعرفه اینترنت موبایل گران نخواهد شد، گفت: اینترنت ثابت غیرحجمی می شود.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۴ - ۲۱:۵۶    
مرکز پژوهش های مجلس در پژوهشی درباره الزامات سیاستگذاری اشتغال در فناوری اطلاعات و ارتباطات به بررسی وضعیت اشتغال در این حوزه پرداخت و 11 پیشنهاد برای توسعه اشتغال در این بخش ارائه کرد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۴ - ۲۱:۵۶    
چندی پیش که در حال مطالعه روی قوانین کشورها در حوزه فضای آنلاین بودم، از میزان سختگیری سایر کشورها در حوزه استفاده و حتی دسترسی به اینترنت و فضای آنلاین شگفت زده شدم و به میزان مسوولیت پذیری آنها در ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۴ - ۲۱:۲۶    
به اعتقاد کارشناسان، وزارت ارتباطات دولت یازدهم از دستگاه های پرکار دولت بود که نتیجه اقداماتش هم در عدد و رقم و هم در زندگی روزمره شهروندان مشهود است ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۴ - ۲۱:۲۶    
سرپرست شرکت ارتباطات زیرساخت، در احکامی جداگانه، مسئولان جدید این شرکت را منصوب کرد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۴ - ۲۰:۵۶    
وزیر ارتباطات، معاونان، مدیران و همکاران وزارت ارتباطات ظهر امروز در مرقد امام خمینی ( ره ) حاضر شدند و با آرمان های امام و شهدا تجدید بیعت کردند.
مشاهده نتایج بیشتر...