دوشنبه ۰۳ اردیبهشتساعت ۰۴:۳۷Apr 2018 23

وایمکس (wimaxnews.ir)

  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۳:۲۲    
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با حضور در مرکز ترانزیت بین المللی قصرشیرین، 1235پروژه ارتباطی استان کرمانشاه را افتتاح کرد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۳:۲۲    
رجیستری گوشی های موبایل از اول اردیبهشت ماه با قرار گرفتن تمامی برندها در این طرح، رسما آخرین مرحله را طی می کند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۳:۲۲    
سوءاستفاده از شبکه های وای فای خانگی توسط برخی از همسایگان، اتفاقی است که با استفاده از ناآگاهی برخی شهروندان شیوع پیدا کرده است؛ موضوعی که با رعایت یکسری اصول ساده می توان از آن جلوگیری کرد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۳:۲۲    
با ارتقای سامانه جامع خدمات مشتریان اپراتور اول در راستای ارائه خدمات گسترده از جمله یکپارچه سازی سیستم صورت حساب مشترکان دائمی و اعتباری و آنلاین شدن این فرآیند ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۹ - ۱۳:۲۱    
مرکز مدیریت راهبردی افتا در بخشنامه ای به دستگاههای دولتی، استفاده از پیام رسان های خارجی در دستگاههای دولتی را ممنوع اعلام کرد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۹ - ۱۲:۲۱    
مدیر عامل شرکت مخابرات ایران درباره همگرایی تلفن ثابت و همراه گفت: اول ما دنبال این هستیم از منابع مشترک هر دو شرکت استفاده کنیم و بحث همگرایی بیشتر در بالا بردن کیفیت و بهره وری است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۹ - ۱۲:۲۱    
دبیر کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه گفت: اگر پیام رسان خارجی فعال در ایران دستور مقام قضایی را در خصوص حذف محتوای مجرمانه در کانال ها و صفحه های عمومی اجرا نکند، مسئول است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۹ - ۱۲:۲۱    
مسافران خارجی که قصد استفاده از سیم کارت های ایرانی را دارند، برای دریافت خدمات اپراتوری باید تجهیز مخابراتی خود را در سامانه الکترونیکی گمرک ثبت کنند زیرا در غیر این صورت تنها 30 روز قادر به استفاده ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۸ - ۱۶:۲۱    
نخستین کلینیک سلامت ذهن فضای مجازی با محوریت ترک اعتیاد به فضای مجازی در تهران راه اندازی شد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۸ - ۱۶:۲۱    
رئیس مرکز سواد فضای مجازی سازمان سراج گفت: افرادی که بیش از 8 ساعت از فضای مجازی استفاده می کنند دچار اعتیاد هستند؛ اعتیادی که در افراد بزرگسال بیشتر دیده می شود.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۸ - ۰۹:۲۱    
رئیس سازمان نظام صنفی رایانه ای با بیان اینکه ثبت نام بیست و چهارمین نمایشگاه الکامپ، اواخر اردیبهشت ماه آغاز می شود گفت: این نمایشگاه ? تا ? مردادماه سال جاری برگزار خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۸ - ۰۹:۲۱    
مرکز ملی فضای مجازی در اطلاعیه ای درباره سخنان دبیر شورای عالی فضای مجازی توضیحاتی ارائه داد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۷ - ۱۱:۲۱    
معاون سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی از برنامه رگولاتوری برای بررسی اپراتورها در زمینه حفظ و صیانت اطلاعات مردم خبر داد و گفت: باید سازوکار، ابزار ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۷ - ۱۱:۲۱    
معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با بیان اینکه ارتباط تلفنی روستاهایی که به دلیل عدم سرویس دهی ماهواره خارجی، تلفن ثابت آنها قطع شده است، تا 48 ساعت آینده برقرار می شود ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۷ - ۱۱:۲۱    
سومین کنفرانس سیستم های نوین مخابراتی با حضور محققان برجسته داخلی و خارجی در دانشگاه شریف برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۷ - ۱۱:۲۱    
برداشت غیرمجاز از حساب بانکی شهروندان یکی از مهمترین جرائم فضای سایبر به شمار می رود و به گفته کارشناسان ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۶ - ۲۰:۰۹    
اتحادیه جهانی مخابرات شعار روز جهانی ارتباطات سال 2018 را " فعال کردن استفاده مثبت از هوش مصنوعی برای همه "اعلام کرد .
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۶ - ۲۰:۰۹    
در حالی که واگذاری تلفن ثابت در برخی از مناطق تهران ممکن بود روندی ماهانه داشته باشد، مخابرات استان تهران امکان آن را فراهم کرده که تا اردیبهشت ماه هنگام واگذاری تلفن ثابت، هر کسی که درخواست کرد ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۶ - ۲۰:۰۹    
فناوری رایانش ابری با DNAها و CDNهای قدرتمند توانسته حجم عظیم اطلاعات را در یک فضای ابری یا اینترنتی ذخیره سازی و در مواقع درخواست کاربران آن ها را پردازش کنند ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۶ - ۲۰:۰۹    
نسل چهارم شبکه های اینترنتی امکان دسترسی هکرها به جاسوسی، ردیابی و غیره را فراهم می کند اما محققان امنیتی به این نکته رسیده اند که سرورهای نسل چهارم آسیب پذیرترند که این امر موجب جاسوسی از تلفن کاربر ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۶ - ۲۰:۰۹    
مدیر پیام رسان سروش با اشاره به 5 میلیونی شدن اعضای این پیام رسان از به روزرسانی زیرساخت های آن برای ارائه خدمات باکیفیت تر خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۶ - ۲۰:۰۹    
سیده حمیده زرآبادی عضو کمیسیون صنایع مجلس شورای اسلامی درجلسه علنی صبح امروزمجلس گفت : با وضعیت موجود شبکه ملی اطلاعات و دولت الکترونیک محقق نمی شود و یک دروغ بزرگ است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۶ - ۲۰:۰۹    
پاسخ وزیرارتباطات به حمیده زرآبادی نماینده قزوین و فاطمه حسینی نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی با 98 رای موافق و87 رای مخالف پذیرفته شد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۲ - ۱۷:۴۸    
مدیرعامل شرکت مخابرات ایران طی احکام جداگانه ای معاون تجاری، سرپرست امورفناوری اطلاعات و سرپرست مخابرات منطقه تهران را منصوب کرد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۲ - ۱۷:۴۸    
در حالی که داستان حذف اپلیکیشن های ایرانی از مارکت های اندرویدی و iOS خبر جدیدی نیست، ظاهرا این بار نوبت پیام رسان ها شده که از فروشگاه های آنلاین اپل حذف شوند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۲ - ۱۷:۴۸    
بنابر اخبار منتشر شده مهاجمان بیش از 1000وب سایت که از اسکریپت magento در ساختار خود استفاده کرده اند، هدف حملات خود قرار داده اند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۲ - ۱۷:۴۸    
از این پس مالیات بر ارزش افزوده شارژ سیم کارت های اعتباری همراه اول در صورت مصرف کسر می شود و به این ترتیب شارژ به قیمت اصلی و بدون کسر مالیات به فروش می رسد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۲ - ۱۷:۴۸    
برنامه امشب پایش به بررسی پیام رسان های داخلی و بومی با اجرای مرتضی حیدری خواهد پرداخت.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۲ - ۱۷:۴۸    
معاون فناوری رئیس جمهور با بیان اینکه 6 پیامرسان داخلی که فعال شده اند، استارتاپ هستند، گفت: ارائه خدمات تماس صوتی و بانکی مزیت این پیام رسانها نسبت به نمونه خارجی است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۲ - ۱۷:۴۸    
5 پپام رسان بومی بعد از یک سال ارزیابی مستمر مرکز ملی فضای مجازی، نمره قبولی کسب کردند تا جایگزین مناسبی برای پیام رسان های خارجی و سرویس دهی به میلیون ها ایرانی باشند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۲ - ۱۷:۴۸    
بیشترین مسیر ترافیک بین الملل ایران در ایام نوروز مربوط به کشور های افغانستان، عراق، امارات، ترکیه، پاکستان، آمریکا، آذربایجان، کانادا و آلمان بوده است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۲ - ۱۷:۴۸    
جلسه شورای مدیران ICT استان تهران به میزبانی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان تهران برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۹ - ۱۶:۱۵    
پیام رسان تلگرام گزینه حذف حساب کاربری به صورت پیش فرض ندارد و برای حذف حساب خود باید ابتدا وارد سایت تلگرام شده و از طریق وب سایت اقدام به حذف حساب کاربری (اکانت) تلگرام خود کنید.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۹ - ۱۶:۱۵    
فراخوان دومین همایش بین المللی سواد رسانه ای و اطلاعاتی با موضوع خانواده به عنوان نهاد بنیادین اجتماعی منتشر شد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۹ - ۱۴:۱۵    
چرا برخی دوستان و اهالی ارتباطات از مسدود شدن تلگرام برآشفته اند و این کار را بی اثر می دانند؟!
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۹ - ۱۳:۴۵    
معاون ستاد مبارزه با قاچاق کالا از ادامه اجرای طرح رجیستری گوشی های موبایل در سال جدید خبر داد و گفت: رجیستری برند سامسونگ از اوایل اردیبهشت ماه آغاز می شود.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۸ - ۱۷:۱۳    
دبیر شورای عالی فضای مجازی با اشاره به اینکه تکنولوژی پردازش پیشرفته در حال جایگزینی تکنولوژی های جدید است ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۸ - ۱۶:۴۳    
رئیس مرکز تشخیص و پیشگیری پلیس فتای ناجا اعلام کرد که اختلال در سرویس اینترنت کشور صرفاً قطعی و کندی ارتباطات را در پی داشته و هیچگونه دسترسی غیرمجاز یا نشت اطلاعاتی درپی آن رخ نداده است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۸ - ۱۶:۴۳    
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با بیان اینکه هسته شبکه ملی اطلاعات از حمله سایبری شب گذشته - 17فروردین - در امان بوده ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۸ - ۱۶:۴۳    
در پی حملات سایبری رخ داده در شب گذشته اعلام شد که هیچ دسترسی غیرمجازی به اطلاعات شهروندان اتفاق نیفتاده و این حملات شامل تجهیزات روتر و سوئیچ متعدد شرکت سیسکو بوده که تنظیمات این تجهیزات مورد حمله ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۸ - ۱۶:۱۳    
مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت با اشاره به عدم گزارش اختلال خاصی در سال گذشته از پایدار بودن شبکه ارتباطات کشور در سال گذشته خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۸ - ۱۶:۱۳    
محمد جواد آذری جهرمی با انتشار توئیتی از حمله گسترده به برخی مراکز داده کشور خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۶ - ۱۷:۴۳    
بالاخره مطابق پیش بینی های صورت گرفته مدارگرد تیانگونگ-1 در ساعت 4:04 صبح روز سیزدهم فروردین ماه با گذر بر فراز کشورمان وارد جو شد و در مدت سه دقیقه اصطکاک با لایه های جو ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۶ - ۱۷:۴۳    
از میان 400 طرح و موضوع طرح کودک و اینترنت (کوا) ایران، جایزه ITU سال 2018 را به خود اختصاص داد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۶ - ۱۷:۴۳    
اپلیکیشن پیام رسان اسنپ چت قابلیت های جدیدی از جمله مکالمه تصویری گروهی را به سرویس های خود افزوده است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۶ - ۱۷:۴۳    
لو رفتن پسورد می تواند برای همه خطرناک باشد زیرا افراد بسیاری از یک گذرواژه مشترک برای چندین سایت مختلف استفاده می کنند ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۶ - ۱۴:۰۶    
توسعه ظرفیت شبکه انتقال و ایجاد شبکه وای فای در سطح استان ها را می توان از مهم ترین برنامه های شرکت مخابرات ایران اعلام کرد که بهره برداری از 100 سایت شبکه وای فای از آن جمله است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۶ - ۱۴:۰۶    
در حالیکه روز گذشته یکی از کارشناسان امنیت اطلاعات کشورمان باگ مهمی از پیام رسان سروش را کشف کرد که به فاصله چند ساعت از وی قدردانی شد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۶ - ۱۴:۰۶    
اگر یک اپراتور در محلی پوشش مناسبی نداشته باشد، مشترک می تواند از پوشش شبکه ای اپراتور دیگری استفاده کند؛ این طرح همان رومینگ ملی است که می تواند دغدغه پوشش شبکه را تا حدی برای کاربران حل کند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۶ - ۱۴:۰۶    
پلیس استرالیا اطلاعات یک ساعت هوشمند اپل را به عنوان مدرک در دادگاهی جنایی ارائه داده است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۶ - ۱۴:۰۶    
رئیس مرکز ملی فضای مجازی با بیان اینکه تلگرام در حال بلعیدن اقتصاد کشور است گفت تصمیم درباره این پیام رسان را در زمان مناسب اعلام می کنیم.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۳ - ۰۰:۳۲    
علاءالدین بروجردی رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس، زمان خداحافظی با پیام رسان تلگرام در ایران را اعلام کرد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۳ - ۰۰:۳۲    
امروزه گوشی های تلفن همراه به گنجینه هایی با ارزش از اطلاعات تبدیل شده اند. گنجینه هایی که می تواند تصاویر و فیلم های خصوصی باشد یا اطلاعات بانکی و یا اطلاعات کاری و محرمانه که در صورت انتشار عواقب ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۳ - ۰۰:۳۲    
به تازگی اپلیکیشنی ساخته شده که با کمک هوش مصنوعی و براساس میزان فعالیت فرد، طول عمر او را تخمین می زند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۳ - ۰۰:۰۲    
این گزارش به بررسی اقدامات مهمی که باید در راستای ساخت و ایجاد شهرهای هوشمند در جهان انجام شود، خواهد پرداخت.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۷ - ۱۲:۱۸    
آذری جهرمی طی حکمی عضو و جانشین رییس کارگروه توسعه خدمات الکترونیک وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات را منصوب کرد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۷ - ۱۲:۱۸    
عضو هیئت عامل سازمان فناوری اطلاعات با اشاره به سازوکارهای عملیاتی اپراتورهای اینترنت کودکان گفت: به دنبال این هستیم تا در فروردین سال آینده 1397 تلگرام کودکان را هم راه اندازی کنیم.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۷ - ۱۲:۱۸    
بسیاری از پژوهشگران بر این باورند که استفاده از شبکه های اجتماعی، کاربران جوان و تنها را منزوی تر و افسرده تر می کنند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۷ - ۱۰:۱۱    
اپل یک صفحه وب طراحی کرده که به والدین آموزش می دهد میزان استفاده فرزندانشان از آیفون را مدیریت کنند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۷ - ۱۰:۱۱    
دبیر کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه اعلام کرد: با تمهیداتی که به عمل آمده و در حال انجام است، ان شاء الله به زودی زود شاهد تحولی عظیم در خصوص نجات فضای مجازی کشور از سلطه و نفوذ برخی از شبکه های ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۷ - ۱۰:۱۱    
ضعف ظرفیت داخلی برای تولید فیبرنوری وتجهیزات مربوطه، پیچیدگی فرآیند ایجاد شبکه فیبر نوری FTTH و FTTx ، اثر بخشی رقابت داخلی و عدم حمایت سرمایه گذاران و کارگزاران داخلی ارتباطات ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۷ - ۱۰:۱۱    
رایتل به عنوان عضوی از خانواده بزرگ تامین اجتماعی، شرایط ویژه ای را جهت برخورداری از خدمات نوین ارتباطی برای این خانواده فراهم آورده است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۷ - ۱۰:۱۱    
به مناسبت آغاز سال جدید، همراه اول امسال نیز به تمامی مشترکین خود عیدی می دهد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۴ - ۲۳:۵۹    
در پی تاکید وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات مبنی بر پرهیز از هرگونه تعرض به حقوق و حریم شهروندی کاربران ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۴ - ۲۳:۵۹    
هفت مرکز مخابراتی مناطق تهران، به منظور ارایه خدمات مستمر و موثر به مشتریان شرکت مخابرات ایران، آماده پاسخگویی در ایام تعطیلات نوروز هستند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۲ - ۱۳:۵۳    
سازمان ملل 20 مارس برابر با اول فروردین ماه هرسال را روز جهانی شادی اعلام کرده و خواستار شرکت همه در این شادی شده است ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۲ - ۱۳:۵۳    
معاون ستاد مبارزه با قاچاق کالا از برنامه ریزی برای رفع موانع واردات رسمی تبلت های سیم کارت خور به کشور در جهت رجیستری این کالا، خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۱ - ۲۳:۵۳    
همزمان با سالگرد تاسیس وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و در مراسمی اپراتورهای خصوصی پست پروانه فعالیت خود را دریافت کردند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۱ - ۲۲:۵۳    
دبیر محتوایی هفتمین جشنواره فاوا از حضور 350 شرکت در هفتمین جشنواره فاوا خبر داد که 74 درصد آن از بخش خصوصی هستند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۱ - ۲۱:۵۳    
امروز (دوشنبه) برگزیدگان نهایی جشنواره فاوا در سال 1396طی مراسمی با حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات به صورت رسمی معرفی و مورد تقدیر قرار گرفتند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۱ - ۲۱:۵۳    
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از رشد قابل توجه شاخص های توسعه ICT در سال آینده خبر داد و گفت: بر اساس اعلام ITU ایران بیشترین رشد شاخص های ICT در آسیا و دومین کشور از این نظر در دنیا بوده است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۱ - ۱۸:۲۰    
وزیر ارتباطات در نشست خبری برخط در زمینه سرمایه گذاری MTN در پروژه فیبرنوری اپراتور چهارم گفت : MTN معتقداست که تغییرات نرخ ارز شرایط برای سرمایه گذاری وبازگشت سرمایه دراین پروژه را مشکل کرده است و ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۱ - ۱۸:۲۰    
عضو کارگروه استارت آپ ها و دستگاه برتر دولت الکترونیک هفتمین جشنواره فاوا با بیان اینکه برای بررسی استارآپ های شرکت کننده 5 شاخص اصلی مد نظر قرار داشت گفت ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۱ - ۱۸:۲۰    
امروز همزمان با برگزاری نخستین نشست خبری بر خط با حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، شبکه فیلم رسانه ارتباطات و فناوری اطلاعات رسما افتتاح شد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۱ - ۱۸:۲۰    
رشد جهشی کاربران اینترنت در ایران طی پنج ساله گذشته غیرقابل انکار است. در کنار این مساله اما باید دید سرانه دسترسی به اینترنت و همینطور سرانه حجم اختصاص یافته به هر ایرانی برای اینترنت داخلی و بین ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۱ - ۱۸:۲۰    
وزیر ارتباطات خواستار همکاری شرکتهای توزیع برق در تسریع اجرای پروژه توسعه شبکه دسترسی فیبرنوری منازل و ارائه اینترنت ?? مگابیتی به ?? درصد خانواده ها تا پایان برنامه ششم شد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۱ - ۱۸:۲۰    
هفتمین جشنواره ملی فناوری اطلاعات و ارتباطات (فاوا) صبح فردا دوشنبه ?? اسفندماه با حضور وزیر ارتباطات برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۸ - ۲۱:۴۸    
وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات با هدف شناسایی افراد حقوقی حایز صلاحیت برای ایجاد و تثبیت اشتغال روستایی، فراخوانی از سوی دبیرخانه کمیته اشتغال روستایی این وزارتخانه منتشر کرد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۸ - ۲۱:۴۸    
رییس دانشکده پست و مخابرات با اشاره به اینکه در جهان جدید ایجاد کار نیاز به انطباق مستمر مهارت ها دارد ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۸ - ۲۱:۴۸    
شهر هوشمند از مفاهیمی است که این روزها بیشتر از قبل وارد ادبیات مسوولان شهری شده است؛ مفهومی که درصورت تحقق می تواند بسیاری از مسائل شهری از جمله آلودگی هوا و ترافیک را به مراتب کاهش دهد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۸ - ۲۱:۴۸    
فرمانده بسیج وزارت ارتباطات گفت: بیش از 180 هزار خانواده ایرانی از تلگرام کسب درآمد مستقیم با گردش مالی چند ده میلیارد تومانی دارند ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۸ - ۲۱:۴۸    
فردا شنبه با اجرای ششمین مرحله از طرح احراز اصالت تجهیزات دارای سیم کارت (رجیستری)، 7 برند و 2 مدل مشمول رجیستری شده اند و در هفته آینده نیز 2 برند جدید به این طرح اضافه خواهند شد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۵ - ۱۲:۴۸    
واکاوی وعده ای دیگر از وزیر سابق وزارت ارتباطات
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۵ - ۱۲:۴۸    
هفته گذشته گزارش مشروحی از آخرین وضعیت و وعده های پیرامون اپراتور فیبر نوری که از آن با نام اپراتور چهارم نیز نام برده می شود، منتشر کردیم.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۵ - ۱۲:۴۸    
رییس مرکز توانمند سازی و تسهیل گری کسب و کارهای نوپا فاوا با اعلام اینکه برای تعیین دستگاه های برترحوزه دولت الکترونیک از شاخص های بین المللی استفاده کردیم ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۴ - ۱۵:۴۸    
با استفاده از سرویس کارت پستال در فرایندی الکترونیکی، کارت پستال های فیزیکی به سراسر کشور ارسال می شوند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۴ - ۱۵:۴۸    
شبکه IP شرکت ارتباطات زیرساخت کشور قرار است تا نیمه نخست سال آینده بازسازی شود و در این راستا این شرکت در فعالیت هایی مثل راه اندازی CDN و پیام رسان های داخلی با اختصاص فضا و ارایه امکانات فنی و سایر ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۴ - ۱۵:۴۸    
نوکیا با معرفی برنامه های ویژه ای که برای مدیریت شهرهای هوشمند دارد، قصد دارد روند رو به رشد شهرهای هوشمند در جهان را سرعت ببخشد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۳ - ۱۷:۴۸    
در تمامی موزه ها و اماکن تاریخی و فرهنگی کشور اینترنت رایگان عرضه می شود.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۳ - ۱۷:۴۸    
پیام رسان واتس اپ با ارتقای یک ویژگی به کاربران خود اجازه می دهد تا 68 دقیقه پس از ارسال پیام آن را پاک کنند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۳ - ۱۵:۴۸    
دارندگان گوشی تلفن همراه در صورت تغییر سیم کارت باید فرآیند انتقال بهره بردار را انجام دهند، در غیر این صورت دستگاهشان روی سیم کارت جدید فقط به مدت 30 روز قابل استفاده خواهد بود.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۳ - ۱۲:۴۸    
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با بیان اینکه دیگر شهر هوشمند یک نگاه لوکس مدیریتی نیست و امروزه در جامعه یک ضرورت به حساب می آید، گفت: لازمه تحول اعلام شاخص هاست که علاوه بر شفاف سازی ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۳ - ۱۲:۴۸    
طی حکمی از سوی مهندس حمید فرهنگ، مدیرعامل شرکت ارتباطات سیار، شاهین آرپناهی به عنوان مدیرکل ارتباطات همراه اول معرفی شد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۲ - ۱۰:۴۷    
کد کلیدی اقدامات مربوط به رجیستری، همان IMEI است که با استفاده از روش های مختلف می توان آن را دریافت کرد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۲ - ۱۰:۴۷    
گزارش های منتشر شده حاکی از آن است که اینستاگرام احتمالا در آینده ای نزدیک به تماس های صوتی و تصویری مجهز خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۲ - ۱۰:۴۷    
وزیر ارتباطات گفت: 30 درصد خطوط تلفن ثابت ظرفیت ارائه اینترنت با سرعت بیش از 2 مگابیت را ندارند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۲ - ۰۹:۴۷    
با سفر رییس جمهوری و وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات به استان هرمزگان، 1424 پروژه ICT با سرمایه گذاری بالغ بر 2430 میلیارد ریال افتتاح شد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۲ - ۰۹:۴۷    
رییس جمهور در جلسه برگزیدگان و توسعه استان هرمزگان با اشاره به انقلاب در ارتباطات و فناوری اطلاعات، گفت ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۲ - ۰۹:۴۷    
آیفون ?? ( ایکس) در تازه ترین گزارش ها، رتبه نخست گوشی های هوشمند از لحاظ عکاسی و کیفیت دوربین را کسب کرده است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۲ - ۰۹:۴۷    
جدا از موضوع امنیت، بی اعتمادی یا نقض حریم خصوصی، این سوال وجود دارد که آیا کیفیت و نوع طراحی اپلیکیشن های ایرانی هم باعث دلزدگی مردم از آن ها شده است؟
مشاهده نتایج بیشتر...