چهارشنبه ۰۹ فروردینساعت ۰۹:۵۹Mar 2017 29

وایمکس (wimaxnews.ir)

  ۱۳۹۶/۰۱/۰۸ - ۱۵:۰۴    
زندگی در دنیای فناوری همه ما را در معرض آلودگی امواج قرار داده است اما همه با رعایت راه حل های ساده می توانند کمی از شدت این آلودگی ها به خصوص در منازل مسکونی کم کنند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۸ - ۱۴:۳۴    
رئیس دفتر فناوری های نوین مرکز پژوهشهای مجلس، کارنامه وزارت ارتباطات را در خصوص حمایت از تولید محتوای دیجیتال و صنعت نرم افزار، در سالی که گذشت غیرقابل قبول توصیف کرد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۸ - ۱۴:۳۴    
رییس کمیته فناوری اطلاعات و ارتباطات مجلس با اشاره به اینکه باید جنبه های مثبت شبکه های اجتماعی مجازی را مورد توجه قرار دهیم ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۸ - ۱۴:۱۹    
معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با اشاره به ایجاد مراکز IXP و افزایش کیفیت سرویس های بومی، گفت: کاهش 20 درصدی تعرفه های ارتباطی در اواخر سال 95 ، تقویت شبکه ملی اطلاعات را در پی داشت.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۷ - ۱۶:۱۹    
همراه اول در اطلاعیه ای اعلام کرد : فعال کردن و استفاده از سرویس تماس بان رایگان بوده و هزینه ای ندارد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۷ - ۱۶:۱۹    
شرکت گوگل قصد دارد G chat یا همان گوگل تاک را حذف کند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۷ - ۱۶:۱۹    
معاون برنامه ریزی و نظارت راهبردی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: با راه اندازی شبکه ملی اطلاعات، میزان گردش اطلاعات و تولید محتوا در داخل کشور افزایش یافت ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۷ - ۱۶:۰۴    
برخی مشترکان همراه اول درباره مبالغی که تحت عنوان خدمات مبنی بر محتوا در قبوض تلفن همراهشان درج شده اظهار بی اطلاعی می کنند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۶ - ۱۲:۳۴    
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از رسیدن به چهارچوبی برای ادامه فعالیت کارگزاران شرکت مخابرات خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۶ - ۱۲:۱۹    
درحالیکه تعداد کاربران تلفن همراه چندین برابر کاربران تلفن ثابت است اما آمارها حاکی است که در سال گذشته مجموع دیتای استفاده شده توسط اینترنت ثابت بیشتر از دو برابر اینترنت مصرف شده همراه بوده است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۵ - ۱۸:۳۴    
مدیرعامل شرکت مخابرات ایران گفت: امسال بالغ بر 82 میلیارد تومان سرمایه گذاری در شرکت مخابرات ایران و سایر شرکت ها به بهره برداری خواهد رسید.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۵ - ۱۸:۳۴    
امروز همزمان با سفر رئیس جمهور و وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات به استان کردستان،پروژه های ارتباطی این استان با اعتبار 820 میلیارد ریال به بهره برداری می رسد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۵ - ۱۸:۱۹    
وزیر ارتباطات گفت: در سال 95، 720 هزار شغل ایجاد کردیم و این کار بزرگی بود که با تکیه بر شعار رهبری باید امسال برای ایجاد یک میلیون شغل در کشور هدفگذاری کنیم.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۵ - ۱۸:۱۹    
وزارت ارتباطات وفناوری اطلاعات در اطلاعیه ای مذاکره با پیام رسان خارجی را تکذیب کرد
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۵ - ۱۸:۱۹    
معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: در سال 95، مصوبات متعددی در جهت تقویت شبکه ملی اطلاعات، با ایجاد تعرفه های ترجیهی و به سمت حمایت از تولید محتوای داخلی، به تصویب رسید.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۵ - ۱۰:۰۴    
مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران(ایسپا) در بهمن ماه سال 95 اقدام به اجرای نظرسنجی ملی در خصوص سنجش میزان استفاده از شبکه های اجتماعی و نگرش مردم به این شبکه ها از طریق تلفن و با حجم نمونه 1500 نفر کرد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۵ - ۰۹:۴۹    
طبق وعده های داده شده از سوی وزارت ارتباطات قرار است فاز سوم شبکه ملی اطلاعات همزمان با روز جهانی ارتباطات در اردیبهشت ماه سال 96 به بهره برداری رسیده و با رویکرد رونق کسب و کارهای الکترونیکی اجرایی ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۵ - ۰۹:۴۹    
بامجوز کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات، شرکت مخابرات مجاز شده است حدی از مکالمه را به عنوان حداقل در نظر گیرد تا اگر مشترکی از خط خود استفاده نمی کند ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۵ - ۰۹:۳۴    
مجری طرح جویشگر بومی گفت: در تعامل با مرکز ملی فضای مجازی هستیم تا بر طبق آن، سازمانهای دولتی از خدمات جویشگرهای بومی استفاده کنند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۳ - ۰۸:۵۹    
دراولین روز فروردین ماه، 19 پروژه مخابراتی شهرستان میبد با هدف توسعه زیرساخت های ارتباطی در استان یزد، با حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در مرکز مخابرات این شهرستان افتتاح شد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۳ - ۰۸:۵۹    
وزیرارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: معتقدیم بی انصافی است به دلیل یک و نیم درصد استفاده نادرست از فضای مجازی، قشر وسیعی را از این قابلیت محروم کنیم.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۹ - ۱۷:۴۵    
پیش شماره 0998 با کد 1 از سوی سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی به شاتل موبایل، اپراتور نسل جدید تلفن همراه کشور اختصاص یافت.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۹ - ۱۷:۴۵    
اپلیکیشن کارپینو با دریافت مجوز از معاونت حمل و نقل شهرداری تهران و سازمان تاکسیرانی اعلام موجودیت کرد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۹ - ۱۷:۴۵    
وزیر ارتباطات و رسانه های جمعی روسیه، همکاری های سایبری با ایران در حوزه های مختلف از جمله تجارت الکترونیک و نرم افزاری را مطرح کرد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۹ - ۱۷:۴۵    
سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی از جابجایی 80 هزار سیم کارت در شبکه اپراتورهای تلفن همراه در راستای اجرای طرح ترابردپذیری و افزایش 63درصدی ضریب موفقیت این فرآیند، خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۹ - ۱۷:۴۵    
در حال حاضر 4 مصدوم در حال انتقال به بیمارستان بوده و 5 نفر به صورت سرپایی مداوا شدند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۹ - ۱۷:۴۵    
رئیس سازمان تنظیم مقررات ارتباطات، از تشکیل ستاد نوروزی حوزه ICT به منظور خدمات رسانی و پاسخگوئی بهتر و مناسبتر به مشترکین اپراتورهای ارتباطی و فناوری اطلاعات در نوروز 96خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۹ - ۱۷:۴۵    
معاون شرکت مخابرات ایران گفت: به مناسبت فرا رسیدن ایام نوروز 1396، تلفن های ثابتی که به دلایل مختلف بجز دستور قضایی قطع شده اند وصل یک طرفه می شوند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۹ - ۱۷:۴۵    
پس از بررسی های صورت گرفته در کمیته ای که به منظور بررسی حجم اینترنت همراه تشکیل شده بود، به نظر می رسد همان طور که پیش از این هم اعلام شده بود، آنچه باعث پایان زودهنگام حجم بسته های اینترنت می شود ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۹ - ۱۷:۴۵    
خط تولید جدیدی از تلویزیونهای هوشمند راه اندازی شده که از هوش مصنوعی فوق العاده ای برخوردارند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۹ - ۱۷:۴۵    
اپراتور دوم موبایل با راه اندازی یک سرویس رایگان، برای نخستین بار در ایران، به مشترکان ناشنوا و کم شنوای خود این امکان را داد تا به تماس گیرنده اعلام کنند که از طریق پیامک با آنها در ارتباط باشد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۹ - ۱۷:۴۵    
گروهی از محققان از روش جدیدی برای شناسایی هویت کاربران استفاده کرده اند که در قالب آن یک فرد برای باز کردن قفل رایانه یا گوشی می تواند از الگوی خاصی از حرکات لب خود استفاده کند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۹ - ۱۷:۴۵    
به مناسبت آغاز سال جدید، همراه اول به تمامی مشترکین خود عیدی می دهد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۹ - ۱۷:۴۵    
طی روزهای گذشته پیامی در فضای مجازی منتشر شده که بر اساس آن اعلام می شود که در صورت فعال بودن سرویس تماس بان برای مشترکان همراه اول، هر بار هزینه ای معادل 400تومان به حساب مشترک منظور می شود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۹ - ۱۷:۴۵    
موبایل های سنتی و خاطره انگیز نوکیا همواره به مقاومت بالا و استحکام شگفت انگیز در مقابل حوادث و ضربات مشهور بودند ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۹ - ۱۷:۴۵    
مدیر عامل شرکت خدمات اول مخابرات با ابراز امیدواری نسبت به میزان پیشرفت یکی از بزرگترین پروژه های مرکز تماس کشور گفت ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۹ - ۱۷:۴۵    
کاربران برنامه اندرویدی جیمیل از این پس می توانند از درون محیط این برنامه برای دیگران پول ارسال کنند، بدون انکه نیازی به استفاده از دیگر برنامه های تبادل مالی باشد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۹ - ۱۷:۴۵    
احتمالا زمان کنونی بدترین زمان برای خرید یک آیفون SE یا آی پد است، زیرا ظاهرا اپل می خواهد مدل های جدید آیفون و آی پد را در روزهای آینده عرضه کند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۹ - ۱۷:۴۵    
یکی از مشکلاتی که هم وطنان در ایام نوروز با آن برخورد می کنند، مشکلات خطوط تلفن همراه است. برای رفع این مشکلات باید با چه شماره ای تماس گرفت؟
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۹ - ۱۷:۴۵    
در بحث FTTX انحصاری در کشور وجود ندارد، چرا که شرکت های FCP مجوز فعالیت در بخش FTTC را دارا هستند و تنها یک بخش FTTH است که در انحصار شرکت ایرانیان نت قرار دارد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۹ - ۱۷:۴۵    
برخی از گوشی های هوشمند جدید اندروید در حال حاضر توسط نرم افزارهای مخرب آلوده هستند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۹ - ۱۷:۴۵    
اگر دوست دارید با استفاده از عکس افراد بتوانید نمایه آنها را در یک شبکه اجتماعی پیدا کنید، می توانید از یک برنامه موبایلی موسیقی استفاده کنید.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۹ - ۱۷:۴۵    
جدیدترین گزارش منتشرشده نشان از این دارد که گلکسی اس 8 و گلکسی اس 8پلاس سامسونگ در چهار رنگ راهی بازار خواهند شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۹ - ۱۷:۴۵    
شرکت ارتباط مشترک شهر شهرداری تهران به موضوع جمع آوری یک دکل 45 متری غیرمجاز پاسخ داد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۹ - ۱۷:۴۵    
احتمالا در تجربه های اولتان از اینترنت با ایمیل ها و تبلیغات عجیب و غریب برخورد داشته اید. همه می دانند که اینترنت دنیایی حیرت انگیز و پر از اتفاقات جالب است اما آیا واقعا هر چه در آن گفته می شود ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۹ - ۱۷:۴۵    
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات ایران در دیدار با همتای آذری اش گفت: ایران آماده انتقال تجارب درحوزه پژوهش، دولت الکترونیک،استفاده صلح آمیز از ماوراء جو ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۹ - ۱۷:۴۵    
گوگل امروز اعلام کرد کادرهای متن حاشیه نویسی (annotation) که برای ایجاد لینک به یک ویدیوی دیگر یا ارائه پیام های مرتبط با ویدیو در سرویس یوتوب ارائه می شد را غیرفعال می سازد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۹ - ۱۷:۴۵    
اگر دوست دارید مواد غذایی را مانند روز اول تازه و باکیفیت مناسب حفظ کنید، می توانید از یخچال دردار Jenn-Air استفاده کنید.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۹ - ۱۷:۴۵    
با پیش بینی افزایش حجم استفاده از ابزارهای ارتباطی در ایام نوروز، 8 گروه خدمات دهنده درصدد ارائه خدمات باکیفیت به مشترکان برآمدند؛ جدیدترین اقدام ایجاد چتر وای فای در نقاط گردشگری است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۹ - ۱۷:۴۵    
واتس اپ و تلگرام یک نقص امنیتی شدید دارند که به هکرها اجازه می دهد تنها با یک تصویر بدافزار حساب های کاربران را بربایند و با توجه به رمزنگاری دوطرفه این اپلیکیشن ها و عدم دسترسی به پیام کاربران ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۹ - ۱۷:۴۵    
به زودی شبکه های اینترنت وایرلس از اشعه های مادون قرمز ساخته می شوند. این شبکه ها 100برابر سریعتر از سیستم های کنونی به اینترنت متصل می شوند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۹ - ۱۷:۴۵    
شیوه امروزی سفر کردن تغییر شگرفی کرده است. اکنون فناوری به خدمت سفر درآمده تا نه تنها از هزینه های مسافر بکاهد، بلکه امکانات بیشتری نیز برای او فراهم کند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۴ - ۱۵:۴۵    
واگذاری سیم کارت آپتل با پیش شماره 09991 از سوی اپراتور مجازی نگین ارتباطات آوا از بیست وسوم اسفندماه از طریق دفاتر پیشخوان آغاز شده.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۳ - ۲۰:۱۷    
توییتر در حال تست ویژگی جدیدی است که می تواند شما را از محتوای آزاردهنده در پروفایل مطلع کند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۳ - ۲۰:۰۲    
مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی وزارت ارتباطات از تأسیس شهرک بین المللی ICT با همکاری مشاورین سنگاپوری در این منطقه اقتصادی و نیز راه اندازی مدیاسیتی پیرو دستور رئیس مرکز ملی فضای مجازی خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۳ - ۲۰:۰۲    
تیم برنرز لی مبدع وب به مدیران سایت های بزرگی همچون فیس بوک و مایکروسافت در مورد تبعات انتشار گسترده اخبار جعلی در فضای مجازی هشدار داد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۳ - ۱۶:۰۲    
بلندگوی هوشمند شرکت آمازون موسوم به اکو تاکنون کارکردهای مختلفی داشته اما به تازگی گوشی های تلفن همراه گم شده را هم پیدا می کند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۳ - ۱۴:۰۲    
اپلیکیشن جدید بلک بری مانع از سرک کشیدن اطرافیان در گوشی های هوشمند اندرویدی می شود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۳ - ۱۳:۴۷    
کل جمعیت کشور در سال 1395 به 79 میلیون و 926 هزار و 270 رسید که نسبت به سال 1390 نزدیک به 4 میلیون و 776 هزار نفر افزایش یافته است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۲ - ۱۶:۴۱    
ششمین دوره جایزه ملی کیفیت ارتباطات و فناوری اطلاعات، با اعطای گواهینامه کیفیت به 16 شرکت فعال در حوزه ICT برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۲ - ۱۳:۵۶    
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در پاسخ به این سوال که شنیده شده قرار است، نرم افزار سروش جایگزین تلگرام در شبکه های اجتماعی فضای مجازی شود، گفت: هیچ نرم افزاری جایگزین تلگرام نمی شود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۲ - ۱۳:۴۱    
به دنبال انتشار اخبار متعددی در مورد قابل هک بودن نرم افزارهای پیام رسان موبایلی مانند واتس اپ، سیگنال، ای مسیج و ... در برابر ابزار هک سازمان سیا، ادعاهایی مطرح شده که این موضوع را بی اساس می داند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۲ - ۱۳:۲۶    
استفاده از گرافیک پیشرفته و بهره وری از دوربین دوگانه برای واقعیت افزوده، از بزرگترین پیشرفت های آیفون 8 به شمار می روند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۲ - ۱۳:۱۱    
با تبدیل شرکت فعلی ارتباطات زیرساخت به هلدینگ شرکت ملی ارتباطات ایران و تاسیس دو شرکت زیرساخت ملی با وظیفه سرویس دهی داخلی و شرکت ترانزیت ترافیک در زیرمجموعه این هلدینگ ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۲ - ۱۲:۵۶    
مراسم ششمین دوره جایزه ملی کیفیت ارتباطات و فناوری اطلاعات روز گذشته با حضور دکتر محمود واعظی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۲ - ۱۲:۵۶    
مروری بر تعرفه اپراتورهای تلفن همراه گویای آن است که هر دقیقه مکالمه موبایلی بر اساس نوع سیم کارت هزینه ای بین 499 تا 929 ریال به همراه دارد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۱ - ۲۱:۴۱    
اپلیکیشن درخواست تاکسی با نام کارپینو فعالیت خود را آغاز کرد تا به کورس رقابت با اسنپ و تپسی بپیوندد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۱ - ۲۰:۵۶    
یک ارائه دهنده خدمات اینترنت مصوبه کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات در خصوص روش محاسبه تفکیک کاهش قیمت 50 درصدی استفاده از سایت های داخلی را تشریح کرد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۱ - ۲۰:۵۶    
معاون وزیر ارتباطات گفت: نرخ موثر یک گیگابایت اینترنت بر مبنای تکنولوژی ADSL که در سال 92، سه هزار و 600تومان محاسبه می شد امروز به 1400تومان رسیده است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۱ - ۱۶:۱۱    
نتایج نظر سنجی ایسپا نشان می دهد که از هر 10 ایرانی شش نفر در شبکه های اجتماعی عضویت دارند و شبکه تلگرام در صدر شبکه های اجتماعی قرار دارد و بیشترین افراد عضو نیز از میان افراد تحصیل کرده دانشگاهی ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۱ - ۱۶:۱۱    
یک کارآفرین ایرانی اپلیکیشن موبایلی طراحی کرده که طی دو دقیقه تشخیص می دهد بیمار نیازمند خدمات درمانی اورژانسی است یا خیر.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۱ - ۱۶:۱۱    
واعظی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات ضمن سفر به شهرستان خواف در جلسه شورای اداری این شهرستان شرکت کرد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۱ - ۱۶:۱۱    
تا جایی که سرویس های خدمات مشتریان و شبکه های اجتماعی اجازه می دهند، این روزها کاربران اینترنت می توانند به طرق مختلف با کسب و کارها و صاحبان برندها در ارتباط باشند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۱ - ۱۶:۱۱    
طبق گزارش های رسیده، برخی از کاربران از بروز اشکالی اساسی در عملکرد میکروفن موبایل های پیکسل و پیکسل اکس ال شرکت گوگل خبر داده اند ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۱ - ۱۶:۱۱    
اندروید جدید تا چند ماه دیگر معرفی خواهد شد و به نظر می رسد گوگل ویژگی های میانبری را برای راحت تر کردن کاربران در نظر گرفته است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۱ - ۱۶:۱۱    
طبق مصوبات کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات رادیویی، برای استفاده از آوای انتظار روی خطوط تلفن ثابت، مشترک ملزم به پرداخت هزینه ای معادل 2000 ریال در ماه می شود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۱ - ۱۶:۱۱    
جیمیل قبلا قابلیت هایی را افزوده بود که تعامل آن با دیگر خدمات گوگل مانند گوگل درایو را تسهیل می کرد، این شرکت حالا اعلام کرده که جیمیل از افزونه های اصلی خود این شرکت پشتیبانی می کند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۱ - ۱۶:۱۱    
دبیر کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات از تمدید مهلت تادیه پروانه های ISDP و ISP برای مشارکت یا در اختیار گذاشتن پروانه های خود به منظور بهره مندی از امکان تخفیف میزان حق الامتیاز پروانه های Servco و FCP ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۱ - ۱۶:۱۱    
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با بیان اینکه 20 درصد استفاده از اینترنت در کشور در جهت امور علمی مصرف می شود.، گفت: مابقی صرف دریافت خدمات ، اخبار و سرگرمی می شود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۱ - ۱۶:۱۱    
محققان کشف کردند 15 درصد یا 48 میلیون حساب های کاربری توییتر روبات هستند و فقط 319 میلیون کاربر فعال در این سایت وجود دارند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۱ - ۱۶:۱۱    
آخرین آمار ارائه شده توسط comScore MobiLens نشان از این دارد که با وجود افول سامسونگ، ال جی و اپل در بازار آمریکا شاهد رشد سهم بوده اند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۱ - ۱۶:۱۱    
بیمارستانی در استرالیا، با استفاده از واقعیت مجازی به بیماران شیمی درمانی کمک می کند درد خود را فراموش کنند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۱ - ۱۶:۱۱    
شرکت اینتل ابزار جدیدی عرضه کرده که به کاربران امکان می دهد از آلودگی احتمالی میان افزار رایانه های قدیمی و نه چندان پیشرفته خود و نفوذ سازمان سیا به آنها مطلع شوند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۱ - ۱۶:۱۱    
وقتی تلفن همراهتان کند می شود و یا به خوبی کار نمی کند شاید اولین نکته ای که به ذهنتان برسد این باشد که آلوده به ویروس شده حال 2 راهکار ساده برای جلوگیری از آسیب رساندن ویروس ها به گوشی های هوشمند ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۱ - ۱۶:۱۱    
گروهی از محققان نوعی ماشین یادگیری ساخته اند که می تواند با توجه به وضعیت احساسی فرد موسیقی جدیدی تولید کند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۱ - ۱۶:۱۱    
با ماجرایی که برای نوت 7 پیش آمد، پارسال سامسونگ سال خیلی بدی را پشت سر گذاشت.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۱ - ۱۶:۱۱    
ششمین دوره جایزه ملی کیفیت ارتباطات وفناوری اطلاعات از ساعت 14 امروز با حضور وزیر ارتباطات درمحل سالن مرکز همایش های شهید قندی درحال برگزاری است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۱ - ۱۶:۱۱    
معاون وزیر ارتباطات تاکید کرد: هیچگونه محدودیت زمانی برای اجرای طرح هایی مانند رومینگ ملی یا ترابردپذیری شماره ها وجود ندارد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۷ - ۲۰:۱۱    
وزیر ارتباطات نتیجه بررسی شکایات مشترکان موبایل از اتمام زودهنگام حجم بسته های اینترنتی را اعلام کرد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۷ - ۲۰:۱۱    
وزیر ارتباطات به ارائه توضیحاتی درباره نتایج بررسی های کمیته پیگیری مصرف حجم اینترنت پرداخت و تاکید کرد: طبق بررسی های صورت گرفته هیچ یک از اپراتورها تخلفی در این زمینه نداشته اند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۷ - ۱۹:۵۶    
اپراتور تلفن همراه شرکت توسعه ارتباطات همراه شاتل، از برنامه خود به منظور راه اندازی شبکه نسل جدید اپراتور تلفن همراه ایران و عرضه سیم کارت های نسل جدید با قابلیت برقراری مکالمه ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۷ - ۱۳:۱۱    
با اعطای رسمی پروانه نوع اول اپراتور مجازی تلفن همراه از سوی رگولاتوری، یک اپراتور مجازی تلفن همراه از عرضه سیم کارت های نسل جدید با قابلیت برقراری مکالمه ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۷ - ۱۲:۴۱    
شبکه ملی اطلاعات یا طرحی که پیش از این با تعابیر مختلفی همچون اینترنت ملی از آن یاد شده بود، ضریب نفوذ دسترسی به اینترنت را در حالی ارتقا می دهد که با اجرای فاز سوم این طرح متوسط سرعت دسترسی به پهن ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۷ - ۱۲:۴۱    
با تلاش فناوران حوزه بازی های دیجیتالی نسخه اندرویدی بازی سفر جنجالی با موضوع سبک زندگی اسلامی ایرانی به صورت رایگان در دسترس عموم قرار گرفت.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۷ - ۱۲:۲۶    
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: 8 شهر کشور به زودی با همکاری شرکتهای داخلی و خارجی به فیبر نوری مجهز می شود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۷ - ۱۲:۲۶    
نزدیک به 35 میلیون مکالمه از طریق سه اپراتور ایرانی و آمار 73درصدی تماس های صادره در سال جاری از دستاوردهای ستاد برگزاری اربعین در وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات بوده است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۶ - ۱۸:۱۱    
مصوبه کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات در تعیین تعرفه ترجیحی ترافیک ارتباطات داخلی نسبت به ارتباطات بین الملل تکلیف اپراتورهای اینترنت را برای اجرای نرخ اینترانت مشخص کرد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۶ - ۱۷:۵۶    
رئیس سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور: الکامپ بعدی در تیرماه 96 برگزار می شود
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۶ - ۱۷:۵۶    
یک شرکت تولیدکننده تجهیزات الکترونیکی، گوشی هوشمند موسوم به Darling تولید کرده که به یک دوربین درونی 360 درجه مجهز است. این دوربین امکان تصویربرداری در تمام جهات را به طور همزمان در اختیار می گذارد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۶ - ۱۷:۲۶    
ارتش آمریکا در حال تحقیق در مورد یک گروه مخفی در شبکه اجتماعی فیس بوک است که برای انتشار تصاویر برهنه نظامیان زن ارتش این کشور مورد استفاده قرار می گرفت.
مشاهده نتایج بیشتر...