سه شنبه ۰۲ خردادساعت ۱۷:۱۲May 2017 23

وایمکس (wimaxnews.ir)

  ۴ ساعت پیش    
مجری توسعه شبکه شرکت مخابرات درباره استقبال از طرح جدید اتصال فیبر نوری به منازل، گفت: در تمام دنیا در سال اول راه اندازی FTTH درخواست پایین و حداکثر 15 درصد است که در سال های بعد رشد می کند و به طور ...
  ۴ ساعت پیش    
کاربران برنامه گپ واتس اپ به زودی می توانند پیام های ارسالی را قبل از مطالعه توسط گیرنده ویرایش یا حتی حذف کنند.
  ۵ ساعت پیش    
در مصوبه سازمان تنظیم مقررات ارتباطات که به اپراتورهای تلفن همراه ابلاغ شد، عنوان شده که تعرفه طرح های تشویقی اپراتور با سهم بازار بیش از ?? درصد حداکثر می تواند ?? درصد از کف تعرفه پایین تر باشد ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۱ - ۱۵:۴۵    
یک شرکت فناوری محور مشغول ساخت شهری هوشمند درتورنتوی کانادا است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۱ - ۱۳:۱۵    
همراه اول به منظور شفاف سازی، تغییراتی در نام برخی ردیف های صورتحساب تلفن همراه دائمی مشترکین خود ایجاد کرد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۱ - ۱۳:۱۵    
ایرانسل پس از کاهش 50 درصدی تعرفه مصرف آزاد اینترنت برای دریافت محتوای وبسایتهای داخلی، این تخفیف را روی بسته های اینترنت همراه نیز اعمال کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۱۶:۱۵    
نتایج اولین دوره نظرسنجی مکانیزه از مشترکان شرکتهای FCP، TCIو FWA از طریق سامانه اندازه گیری میزان رضایت کاربران سرویسهای فناوری اطلاعات اعلام شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۱۶:۱۵    
رئیس هیات مدیره شرکت مخابرات ایران با تبیین جهت گیری مجموعه مخابرات در سال 96 گفت: سیاست آتی مخابرات، توسعه شبکه های IP و اتصال مبتنی بر فیبر نوری در کشور است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۱۶:۱۵    
استفاده از هوش مصنوعی برای طراحی نرم افزارها و برنامه های مختلف روز به روز در حال افزایش است و رنگی کردن عکس های سیاه و سفید نیز به همین شیوه قابل انجام است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۱۶:۱۵    
نتایج حاصل از طرح آمارگیری دسترسی خانوار و استفاده افراد از فناوری اطلاعات، نشان می دهد که فعالیت کاربران اینترنت در شبکه های اجتماعی درسال 95 نسبت به 3 سال قبل، به 3 برابر رسیده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۱۵:۴۵    
طبق تعهدات پیش بینی شده در پروانه شرکت مخابرات ایران، این اپراتور باید حداکثر ظرف مدت یکماه از تاریخ درخواست متقاضی، خط تلفن ثابت تقاضا شده را دایر و به مشترک تحویل دهد
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۱۵:۴۵    
مدیر عامل شرکت مخابرات ایران توسعه باند پهن را راهبرد اصلی گروه مخابرات ایران عنوان کرد و گفت: در بخش باند پهن سیار، ?G و ?G و در باند پهن ثابت، دسترسی FTTX اولویت اصلی مجموعه مخابرات است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۰ - ۱۵:۴۵    
یک مادر بزرگ بازنشسته روسی با بازهای رایانه ای برای خود درآمدزایی می کند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۰ - ۱۵:۴۵    
معاون دولت الکترونیک سازمان فناوری اطلاعات از شناسنامه دار شدن خدمات ?? دستگاه از ??? دستگاه اصلی کشور اعم از دستگاه های دولتی و عمومی غیردولتی ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۰ - ۱۵:۴۵    
حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیام تشکر و قدردانی ازحضور حماسی مردم در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۰ - ۱۴:۴۵    
حسن روحانی با 23549616 رای و اخذ 57 درصد آرا، مردم ، به عنوان دوازدهمین رییس جمهور ایران انتخاب شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۰ - ۰۰:۴۵    
با اجرایی شدن فاز دوم شبکه ملی اطلاعات، متوسط سرعت دسترسی پهن باند ثابت چهار مگابیت بر ثانیه و متوسط سرعت دسترسی پهن باند همراه به سه مگابیت بر ثانیه رسید.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۹ - ۰۵:۴۶    
معاون توسعه مدیریت ، هماهنگی و امور پشتیبانی وزارت ارتباطات با اشاره به تجهیز27 هزار روستا به اینترنت از راه اندازی هزار ATM در روستاها برای ارایه خدمات جدید بانکی خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۹ - ۰۵:۴۶    
تعداد مشترکین همراه اول با 9.3میلیون مشترک جدیدی که در سال 95جذب کرد، به 86.3 میلیون سیم کارت واگذار شده و ضریب نفوذ این اپراتور طی یکسال گذشته از 80.2 درصد به 84.2 درصد رسید.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۹ - ۰۵:۴۶    
نخستین همایش ملی پیشرفتها و فرصتهای فناوری اطلاعات و ارتباطات شهریور ماه ???? برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۹ - ۰۵:۴۶    
سخنگوی شرکت مخابرات ایران گفت: با هدف کاهش هزینه و افزایش سرعت دسترسی به سایت های داخلی، تفکیک ترافیک بین الملل از ترافیک داخلی در 15 منطقه از مناطق مخابراتی سراسر کشور کامل اجرایی شده و در مناطق ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۹ - ۰۵:۴۶    
دکتر محمود واعظی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات به مناسبت روز جهانی ارتباطات پیامی را منتشر کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۹ - ۰۵:۴۶    
رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات ازتوقف ارسال پیامک های انبوه تبلیغاتی تا پایان زمان برگزاری انتخابات خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۹ - ۰۵:۴۶    
وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات با صدور اطلاعیه ای، قطعی اینترنت در برخی شهرها را تکذیب کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۹ - ۰۵:۴۶    
رییس بنیاد ملی بازی های رایانه ای با تاکید بر رشد بازی های آنلاین به لطف افزایش پهنای باند اینترنت، از اقبال گیمرها به بازی های آنلاین با پرداخت درون برنامه ای نسبت به بازی هایی که در ابتدا خریداری ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۹ - ۰۵:۴۶    
با توجه به انتشار اخباری در خصوص فیلتر برخی صفحات اینستاگرام و نسبت آن به وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات،این وزارتخانه اطلاعیه ای صادر کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۹ - ۰۵:۴۶    
در حالی که ارتباطات برای مدت های زیادی شکل متنی و پس از آن صوتی داشت، امروز پیشرفت سریع فناوری برقراری ارتباط میان افراد را به سمت تماس های تصویری کشانده و به نوعی فاصله زیاد میان آنها را از بین برده ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۹ - ۰۵:۴۶    
بدافزار باجگیر که به سیستم های کشورهای همجوار حملات گسترده ای انجام داده است، توسط ضدباجگیر بومی پادویش شناسایی شد و به سیستم هایی که از این آنتی ویروس استفاده می کنند آسیبی نرسید.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۵ - ۱۵:۴۵    
مشترکین تلفن ثابت می توانند هزینه کارکرد تلفن و ریز مکالمات خود را از پانزدهم ماه های فرد سال از طریق سامانه های 1818 و 2000 دریافت کنند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۵ - ۱۵:۴۵    
سه شنبه 26 اردیبهشت ماه استارتاپ های علاقه مند به حضور در سالن الکام استارز می توانند از طریق سایت elecomstars.irannsr.org به پیش ثبت نام اقدام کنند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۵ - ۱۵:۴۵    
بر اساس جدیدترین آمار ارایه شده از سوی مرکز ماهر، تاکنون بیش از 2000 قربانی به باج افزار wannacrypt آلوده شده اند که از این تعداد حدود 1500قربانی از سوی مرکز ماهر و مابقی از طریق گزارش سازمان ها و ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۵ - ۱۵:۴۵    
فعالیت سایت و برنامه (اپلیکیشین) توییتنا، نرم افزار دسترسی به توییت های شخصیت ها و رسانه های داخلی در ایران طی مراسمی رونمایی و فعالیت خود را آغاز کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۵ - ۱۵:۴۵    
اگر در زمان خرید یک گوشی دست دوم نگران دزدی بودن آن هستید، می توانید با استفاده از یک فناوری جدید از موضوع اطمینان کسب کنید.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۵ - ۱۵:۴۵    
زنده ماندن در مریخ یا Surviving Mars نام بازی ویدئویی جدیدی است که توسط شرکت Paradox Interactive در نمایشگاه PDXCon 2017 در استکهلم رونمایی شده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۵ - ۱۴:۲۹    
براساس مصوبه بیست و هفتمین جلسه شورای عالی فضای مجازی در تاریخ 1394/11/24، تمام کاندیداها و اعضای مرتبط با تبلیغات انتخاباتی در حوزه فضای مجازی ملزم به اجرای دستورالعمل فعالیت های تبلیغاتی انتخابات ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۵ - ۱۴:۲۹    
معاون امنیت فضای تولید و تبادل اطلاعات سازمان فناوری اطلاعات برای مقابله با باج افزارها توصیه هایی کرد و گفت: به روز رسانی سیستم ها، باز نکردن ایمیل های مشکوک، به روز رسانی آنتی ویروسها ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۵ - ۱۴:۲۹    
تا لحظه مخابره این خبر، بیش از 200 قربانی آلوده به باج افزار در فضای سایبری کشور از سوی مرکز ماهر شناسایی و اقدام های لازم عملیاتی شده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۵ - ۱۴:۲۹    
یک کارشناس امنیتی در انگلیس امروز یکشنبه هشدار داد که یک حمله بزرگ سایبری ظرف 24 ساعت آینده رخ خواهد داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۵ - ۱۴:۲۹    
اینترنت پرسرعت با سرعت حداقل 16 و حداکثر 50 مگابیت بر بستر VDSL توسط شرکت مخابرات استان تهران به متقاضیان واگذار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۵ - ۱۴:۲۹    
رییس دانشکده علمی کاربردی پست و مخابرات، گفت: دوره بین المللی آموزشی اینترنت اشیا از 17 تیرماه سال جاری به مدت 5 روز و با حضور مدرسین اتحادیه جهانی مخابرات در تهران برگزار می شود .
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۳ - ۱۵:۴۵    
نتایج میزان رضایت کاربران از خدمات اینترنت، در سامانه اندازه گیری شاخص های سرویس های ارتباطی در دسترس عمومی قرار گرفت.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۳ - ۱۵:۴۵    
از روز گذشته حملات سایبری بی سابقه ای در کل جهان با سوءاستفاده از نشت اطلاعات از آژانس امنیت ملی آمریکا آغاز شده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۳ - ۱۴:۴۵    
وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در پاسخ به دیدگاه یکی از کاندیداها در مناظره سوم تلویزیونی درباره افزایش قبوض تلفن، اطلاعیه ای صادر کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۳ - ۱۴:۴۵    
از الکترونیکی شدن مراحل چندگانه انتخابات چند سالی می گذرد اما فرآیند رای گیری که شاید بیشترین نمود را در انتخابات دارد ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۲ - ۱۰:۰۵    
بنا بر اعلام مسوولان، یکی از اهداف نهایی شکل گیری اپراتور مجازی شبکه تلفن همراه از حضور در بازار، افزایش کیفیت و کاهش قیمت این خدمات در یک فضای رقابتی است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۲ - ۱۰:۰۵    
کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات، در جدیدترین مصوبه خود، با تجمیع پروانه های فعال در بازار اپراتورهای اینترنتی، برای ورود به بازار بورس موافقت کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۲ - ۱۰:۰۵    
به منظور یکپارچگی کدهای خدماتی در سطح کشور شماره تلفن 2090 واحد ارتباط مردمی مخابرات منطقه تهران از تاریخ 17 اردیبهشت ماه به 2021 تغییر یافت.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۲ - ۱۰:۰۵    
شرکت ارتباطات زیرساخت نسبت به راه اندازی شبکه IP ترانزیت ملی با هدف افزایش کیفیت در تبادل ترافیک اطلاعات داخل کشور اقدام کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۲ - ۰۹:۳۵    
معاون اول رییس جمهور و رییس ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی، تکالیف و پروژه های اولویت دار وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات مصوب ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی برای اجرا در سال 1396را ابلاغ کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۰ - ۱۳:۰۶    
درحالیکه اپراتورهای اینترنتی از اول فروردین ماه، قیمت دسترسی به سایتهای داخلی را نصف قیمت اینترنت بین الملل محاسبه می کنند، اما این تخفیف، برای کاربران ملموس نیست.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۰ - ۱۳:۰۶    
امروزه با پیشرفت فناوری برای پی بردن به اینکه چه کسی پشت درب منزل ایستاده، نیازی به حضور در خانه ندارید و می توانید این کار را از هر نقطه از جهان انجام دهید.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۰ - ۱۳:۰۶    
ساکنان منازل به زودی برای مدیریت وسایل برقی خود می توانند از یک رایانه مجهز به ویندوز 10 استفاده کنند. بدین منظور قابلیتی موسوم به Home Hub به ویندوز 10 اضافه می شود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۰ - ۱۲:۳۶    
معاون دولت الکترونیک سازمان فناوری اطلاعات با اشاره به ایجاد ?? میلیون پرونده الکترونیک سلامت، از حذف دفترچه های بیمه در راستای توسعه دولت الکترونیک تا یک ماه آینده خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۰ - ۱۲:۳۶    
مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت مخابرات ایران، یکشنبه 31 اردیبهشت 1396 در سالن همایش های پژوهشگاه نیرو برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۰ - ۱۲:۳۶    
مدیرعامل شرکت مخابرات درباره برنامه توسعه تلفن ثابت در سال 96 برای رفع صف انتظار فیش های تلفن ثابت، گفت: امسال قطعا وضعیت بهتر خواهد شد ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۰ - ۱۱:۳۶    
محسن باقری چناری، مدیرعامل شرکت ایرانیان نت از پیش بینی یک دوره صیانت از سرمایه گذاری برای یک دوره چهار ساله ازسوی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۰ - ۱۱:۳۶    
گروه ام تی ان آفریقای جنوبی موافقت کرد در شرکت ایرانیان نت که یک شبکه پهنای باند خط ثابت است، بیش از 295 میلیون دلار سرمایه گذاری کند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۰ - ۱۱:۳۶    
معاون مشتریان شرکت مخابرات ایران با اشاره به امکان انتقال دیتا با سرعت بالا تا یک گیگابیت بر ثانیه توسط فیبر نوری و تجهیز یک میلیون نقطه به این سرویس ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ - ۱۲:۴۱    
دراین همایش از سامانه های مستندات نظام اداری کشور (DMS)، سماد (سامانه ارسال و دریافت مراسلات و تعاملات بین دستگاهی) و پلتفرم یکپارچه خدمات دولت همراه ( MGUP ) رونمایی شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۷ - ۱۵:۱۲    
وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در اطلاعیه ای اعلام کرد: سرعت اینترنت بیش از 10 مگابیت بر ثانیه شده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۷ - ۱۵:۱۲    
نتایج یک بررسی نشان می دهد اکثر افراد بزرگسال در آمریکا استفاده از تلفن های ثابت را کنار گذاشته و متوقف کرده اند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۷ - ۱۴:۱۲    
توضیح روابط عمومی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات درباره دیدگاه های مطرح شده درباره فضای مجازی در مناظره دوم کاندیداهای ریاست جمهوری
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۷ - ۱۴:۱۲    
از روز گذشته برخی از مشترکان همراه اول در شبکه ارتباطی و اینترنت خوددچار مشکل شده اند که برخی وب سایت ها این ایراد را به همه ی اپراتورهای اینترنت تعمیم داده و علت آن را انتخابات بیان کرده اند ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۷ - ۱۴:۱۲    
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: یکی از اصول حقوق شهروندی این است که مردم دسترسی آزاد به اطلاعات داشته باشند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۷ - ۱۴:۱۲    
عضو هیات عامل سازمان فناوری اطلاعات از تدوین مصوبه ای با موضوع آموزش سواد رسانه ای با همکاری این سازمان و شورای عالی فضای مجازی خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۶ - ۱۵:۴۲    
معاون مشتریان شرکت مخابرات ایران با بیان اینکه اینترنت حجمی با سرعت مناسب از نظر تعرفه و امکانات برای مشترکان به سود مشترک است ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۶ - ۱۵:۱۲    
باتوسعه شبکه اینترنت پر سرعت ثابت مبین نت (TD-LTE) در شهر گرگان، اینترنت ثابت بی سیم خانگی تا سرعت ?? مگابیت بر ثانیه برای اهالی این شهر قابل دسترسی است
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۵ - ۲۰:۱۲    
برای تقسیط بدهی تلفن های تخلیه سلب امتیازی صرفا باید مالک تلفن همراه به همراه کارت شناسایی معتبر به یکی از مراکز تلفن ثابت مراجعه کند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۵ - ۲۰:۱۲    
با ارائه سرویس فیبر نوری به منازل توسط مخابرات، از این پس مشترکان می توانند با انتخاب بسته مورد نظر خود که هر کدام دارای سرعت و حجم متفاوت است، از اینترنت با سرعت و کیفیت بالا بهره ببرند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۵ - ۱۹:۴۲    
رییس کمیته ارتباطات مجلس از بررسی تصمیم اخیر ایرانسل برای محروم کردن استفاده کنندگان از وی پی ان از تخفیف ترافیک ملی در کمیته متبوعش خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۵ - ۱۹:۱۲    
بنا بر اعلام اپراتور دوم تلفن همراه، ملاک در اعمال تعرفه ترجیحی کاهشی برای سایت های داخلی، فهرست IPهای اعلام شده توسط رگولاتوری است و تغییر در آن ها و یا استفاده از هر نرم افزاری که این IPها را تغییر ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۵ - ۱۸:۴۲    
باجه های پست در سی امین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران به بازدیدکنندگان خدمات ویژه ارایه می دهند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۳ - ۲۲:۰۵    
رییس سازمان فناوری اطلاعات گفت : دولت الکترونیک با رشد سه برابری ، از متوسط 11 درصد در ابتدای این دولت، اکنون به رشد 35 درصدی رسیده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۳ - ۲۲:۰۵    
طبق استانداردهای تعریف شده، سرعت بارگذاری اطلاعات با استفاده از شبکه های مخابراتی نسل پنجم، از طریق هر دکل مخابراتی باید حداقل 20 گیگابیت در ثانیه و سرعت آپلود یا ارسال داده ها با استفاده از آنها ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۳ - ۲۲:۰۵    
مشترکان مخابرات ایران می توانند به پورتال این شرکت مراجعه کرده، شماره تلفن منزل یا محل کار خود را وارد کنند و استعلام این که امکانات فیبر نوری برای آنها وجود دارد یا خیر را بگیرند ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۱ - ۱۹:۵۹    
محدودیت در اعمال تخفیف برای برخی کابران اینترنت، حاشیه هایی ایجاد کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۱ - ۱۹:۵۹    
نخستین مرحله اصلاح دستورالعمل اجرایی آیین نامه تقاضا و اشتراک تلفن ثابت و خدمات مخابراتی به منظور ساده سازی ارائه خدمات، برای یک دوره شش ماهه به تمامی مدیران مناطق در سراسر کشور ابلاغ شده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۱ - ۱۹:۲۹    
معاون دولت الکترونیکی سازمان فناوری اطلاعات ایران گفت: با عملیاتی شدن سرویس استحقاق بیمه درمان تعداد سرویس های موجود در مرکز ملی تبادل اطلاعات (GSB ) به 106 سرویس رسید و اجرای پایلوت این مرکز به ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۰ - ۱۲:۵۹    
مایکروسافت نسخه به روزشده تازه ای از ویندوز 10 موسوم به Windows 10 Creators Update را عرضه کرده، اما از برخی کاربران خواسته آن را بارگذاری و نصب نکنند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۰ - ۱۲:۲۹    
برای ثبت مشاغل در سامانه 118، تمام مدارک لازم بسته به نوع کسب و کار مانند پروانه فعالیت، جواز کسب با ذکر نام و دارای اعتبار اتحادیه دریافت می شود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۰ - ۱۲:۲۹    
کارکردهای مشترکین برای تعرفه مکالمات تلفن ثابت به ثابت و یا مکالمات تلفن ثابت ترابردپذیر به تلفن همراه براساس نیم دقیقه محاسبه می شود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۰ - ۱۱:۵۹    
مدیرعامل شرکت مخابرات ایران با اشاره به صرفه اقتصادی بسته های جدید این شرکت با ارائه فیبر نوری برای کاربرانی که خواستار اینترنت پرسرعت با کیفیت بالا هستند ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۰ - ۱۱:۵۹    
ایرانسل قیمت سیم کارت های دائمی خود را تا 50 درصد کاهش داده و تمامی سیم کارت های دائمی ایرانسل با مبلغ 60 هزارتومان از طریق سایت ایرانسل، مراکز فروش و نمایندگی ها به فروش میرسد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۹ - ۱۴:۲۹    
طبق اعلام مدیرعامل رایتل، تعرفه ترافیک داخلی اینترنت این اپراتور به نصف کاهش پیدا کرده و این کاهش هم برای بسته های اینترنتی و هم برای استفاده خارج از بسته مشترکین اعمال خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۹ - ۱۳:۵۹    
اپلیکیشن سلامت همراه حاوی 6 تست سلامتی اعتماد به نفس، افسردگی، پوکی استخوان، فرزندپروری، مشکلات خانواده و بیش فعالی است و هر تست سلامتی در این اپلیکیشن شامل مجموعه ای از سوالات استاندارد است که کاربر ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۸ - ۲۳:۳۰    
مدیرعامل شرکت مخابرات ایران نحوه استفاده از سرویس فیبرنوری منازل را تشریح کرد و گفت: تعرفه استفاده از این سرویس مطابق مصوبه کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات، تعیین شده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۸ - ۲۳:۰۰    
کاربران گوشی اندرویدی از این پس به راحتی می توانند با دوربین ارزان قیمت و به اندازه توپ گلف عکس های 360 درجه تهیه کنند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۸ - ۲۲:۰۰    
در سامانه ارزیابی میزان رضایتمندی کاربران حوزه سرویسهای فناوری اطلاعات، اپراتورها براساس شاخص های کیفیت سرویس، تعرفه، سرعت، رسیدگی به شکایات ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۸ - ۲۱:۳۰    
رییس مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، هرگونه شایعه در مورد فیلتر برنامه پخش زنده (لایو) شبکه اجتماعی اینستاگرام را تکذیب کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۷ - ۲۳:۰۰    
کنگره بین المللی TopHPC2017 به عنوان تنها رویداد مشترک اروپا و آسیا که منحصراً در حوزه سیستم های کلان داده و ابر رایانشی است، برای اولین بار در آسیا برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۷ - ۲۳:۰۰    
رییس سازمان فناوری اطلاعات در دولت دهم علت ناکامی وزارت ارتباطات دولت احمدی نژاد را در عدم بهره برداری از شبکه ملی اطلاعات را اختصاص بودجه کم برای اجرای این پروژه دانست و گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۷ - ۲۲:۳۰    
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات اواخر سال گذشته اعلام کرد که پس از بهره برداری از فاز اول دولت الکترونیک به دنبال راه اندازی دولت همراه هستیم.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۷ - ۲۲:۳۰    
نامزد دوازدهمین دوره ریاست جمهوری بر اهمیت نقش فناوری اطلاعات در ایجاد اشتغال تاکید کرد و گفت: برای سرمایه گذاری پایدار، به فناوری نیاز داریم.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۷ - ۲۰:۵۳    
مدیرعامل همراه اول از آزادسازی فرکانس تالیا برای توسعه نسل 4 همراه اول خبر داد و گفت: در مدت 6ماه با تخلیه 5 مگ از فرکانس نسل2، 1075شهر و دهستان تحت پوشش 3G و 4G موبایل قرار گرفت.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۵ - ۱۴:۴۸    
کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات رادیویی که پیشنهاد سازمان تنظیم مقررات رادیویی درباره تعرفه خدمات اینترنت پرسرعت از طریق ADSL و WiFi به صورت برون ساختمانی را بررسی و تصویب کرده بود ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۲۱:۴۸    
شرکت ارتباطات سیار ایران اعلام کرد در راستای اجرای سیاستها و اهداف شبکه ملی اطلاعات و با هدف رونق محتوای فاخر ایرانی و توسعه کسب و کارهای بومی ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۲۱:۴۸    
طبق اظهارات معاون وزیر ارتباطات فاز سوم شبکه ملی اطلاعات تا دو ماه دیگر به بهره برداری خواهد رسید و با راه اندازی این سه فاز، معماری اصلی و ساختار تکنیکی این شبکه شکل خواهد گرفت.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۲۱:۴۸    
به منظور ارتقاء سرور، سامانه های 1818 و 2000 در تاریخ 3 اردیبهشت ماه با اختلال همراه است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۲۱:۴۸    
پروژه فاز اول اتصال فیبر نوری به منازل با عنوان "تانوما" که افزایش سرعت ارتباطات اینترنتی را همراه خواهد داشت و در سال های اخیر مورد توجه مسوولان وزارت ارتباطات قرار گرفته است ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۲۱:۴۸    
امروزه محبوبیت تلویزیون های HDR روز به روز در حال افزایش است، اما دو شرکت سامسونگ و آمازون با همکاری یکدیگر این استاندارد را ارتقا بخشیده اند.
مشاهده نتایج بیشتر...