دوشنبه ۲۹ آبانساعت ۰۰:۵۸Nov 2017 20

وایمکس (wimaxnews.ir)

وایمکس 29 اسفند 1394 وایمکس 29 اسفند 1395 وایمکس 1 فروردین 1396 وایمکس 31 اردیبهشت 1396 وایمکس 1 خرداد 1396 وایمکس 29 تیر 1396 وایمکس 31 مرداد 1396 وایمکس 31 شهریور 1396 وایمکس 28 مهر 1396 وایمکس 1 آبان 1396 وایمکس 2 آبان 1396 وایمکس 3 آبان 1396 وایمکس 4 آبان 1396 وایمکس 5 آبان 1396 وایمکس 6 آبان 1396 وایمکس 7 آبان 1396 وایمکس 8 آبان 1396 وایمکس 9 آبان 1396 وایمکس 10 آبان 1396 وایمکس 11 آبان 1396 وایمکس 12 آبان 1396 وایمکس 13 آبان 1396 وایمکس 14 آبان 1396 وایمکس 15 آبان 1396 وایمکس 16 آبان 1396 وایمکس 17 آبان 1396 وایمکس 18 آبان 1396 وایمکس 19 آبان 1396 وایمکس 20 آبان 1396 وایمکس 21 آبان 1396 وایمکس 22 آبان 1396 وایمکس 23 آبان 1396 وایمکس 24 آبان 1396 وایمکس 25 آبان 1396 وایمکس 26 آبان 1396 وایمکس 27 آبان 1396 وایمکس 28 آبان 1396 
  ۴ ساعت پیش    
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، ظهر امروز، از یازدهمین نمایشگاه رسانه های دیجیتال، بازدید کرد.
  ۴ ساعت پیش    
اپل آپدیت جدید سیستم عامل خود را عرضه کرده که مشکلات مربوط به نمایشگر آیفون ایکس را برطرف می کند.
  ۴ ساعت پیش    
اگر آیفون، آی پد یا آیپادتاچ خود را گم کرده یا دستگاهتان به سرقت رفت، می توانید اقداماتی را برای یافتن دستگاه خود انجام دهید ...
  ۴ ساعت پیش    
مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان کرمانشاه، اقدامات انجام شده ارتباطی در مناطق زلزله زده استان را تشریح کردو گفت:در شهر سر پل ذهاب به دلیل حساسیت و تخریبی که وجود داشت، با تلاش بی وقفه ...
  ۴ ساعت پیش    
اگر می خواهید زمانی که گوشی حاوی سیم کارتتان مفقود شد یا به سرقت رفت، آن را بیابید، می توانید از راهکارهایی که اپراتورهای تلفن در نظر گرفته اند استفاده کنید.
  ۴ ساعت پیش    
در جریان ارسال کمکهای مردمی به صورت انفرادی به نقاط زلزله زده، وزیر ارتباطات نیز همسو با مسئولان حوزه بحران کشور به ضرورت توزیع عادلانه این کمکها با استفاده از ظرفیت دولت الکترونیکی تأکید کرده است.
  ۴ ساعت پیش    
برخی کاربران در فضای مجازی عادت دارند هرگونه فیلم، کلیپ صوتی و تصویری ، آهنگ و نرم افزار را دانلود کنند ...
  ۴ ساعت پیش    
نخستین تصاویر ماهواره ای پردازش شده از مناطق زلزله زده و حادثه دیده در ایران و عراق توسط سازمان فضایی ایران منتشر شد.
  ۴ ساعت پیش    
اپلیکیشن پیام رسان لاین نیز از این پس به کاربران خود امکان حذف پیام های ارسال شده را می دهد.
  ۴ ساعت پیش    
قرار است بنا بر اعلام مسوولان، مدل فروش اینترنت در ایران به مصرف منصفانه تغییر پیدا کند؛ به این بهانه در این گزارش به بررسی سیاست های کشورهای مختلف دنیا در ارائه اینترنت به کاربران پرداخته شده است.
  ۴ ساعت پیش    
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در حکمی دکتر صادق عباسی شاهکوه را به عنوان مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت کشور منصوب کرد.
  ۴ ساعت پیش    
معاون فناوری و نوآوری وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات از امضای قرارداد فاز دوم طراحی و توسعه شهرک بین المللی فناوری اطلاعات و ارتباطات در منطقه ویژه اقتصادی پیام میان شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان از ...
  ۴ ساعت پیش    
مدیرکل امور بین الملل و مطالعات راهبردی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات از حمایت این وزارتخانه برای حضور استارتاپ های ایرانی در نمایشگاه باکوتل 2017 خبر داد و گفت ...
  ۴ ساعت پیش    
معاون رگولاتوری از ثبت 221 هزار و 755 شکایت مرتبط با پیامک های تبلیغاتی مزاحم و مسدود شدن حدود3 هزار سیم کارت ارسال کننده پیامک انبوه مزاحم، خبر داد.
  ۴ ساعت پیش    
شبکه هوشمند استانی (IN) یکی از سرویس های مخابرات است که در ابتدای ارائه به علت ناآگاهی مشترکان سبب تحمیل هزینه های ناخواسته شده بود؛ اما بهترین راه برای جلوگیری از دریافت این هزینه ها ...
  ۴ ساعت پیش    
کمپانی بزرگ اینتل از چیپ های مودم جدید خود با قابلیت پشتیبانی از شبکه 5G و 4G LTE رونمایی کرد. غول سازنده چیپ ها وعده داده مودم های جدید از لحاظ سرعت و کارایی هر حریفی را به چالش خواهند کشید.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۶ - ۰۰:۲۲    
طی احکامی از سوی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، اعضای "شورای راهبری نظام نامه پیوست فناوری در وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات" منصوب شدند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۶ - ۰۰:۲۲    
تلگرام امروز در نقاط مختلف ایران به قطعی و اختلال دچار شد و این در حالی بود که دیگر برنامه های اجتماعی فعال و در دسترس بودند و ظاهرا اختلال تلگرام از اشکال در شبکه داخلی نبوده است.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۶ - ۰۰:۲۲    
رویکردهای مصوبه کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات درباره تعرفه گذاری خدمات دسترسی ثابت توسط معاون بررسیهای فنی و صدور پروانه رگولاتوری تشریج شد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۶ - ۰۰:۲۲    
معاون نظارت و اعمال مقررات رگولاتوری از بررسی عملکرد دارندگان پروانه شبکه ارتباطات سیار و فناوری اطلاعات بر اساس وضعیت رسیدگی و پاسخگوئی به شکایات ثبت شده از سوی مشترکان در سامانه 195 ، خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۶ - ۰۰:۲۲    
ستاد توسعه فناوری اطلاعات و ارتباطات و فضای مجازی معاونت علمی وفناوری ریاست جمهوری با دانشکده علمی کاربردی پست و مخابرات ایران تفاهم نامه همکاری امضا کردند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۶ - ۰۰:۲۲    
شرکت خودروسازی فیسکر تولیدکننده خودروهای برقی و خودران که توسط یکی از مشاوران سابق شرکت تسلا تاسیس شده، مدعی تولید خودروی برقی شده که در یک دقیقه شارژ می شود.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۶ - ۰۰:۲۲    
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: در شب اول زلزله غرب ایران 47 سایت موبایل از دسترس خارج شده بود که همان شب بسیاری از انها مجدد به شبکه بازگشتند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۶ - ۰۰:۲۲    
شرکت موزیلا با عرضه نسخه تازه ای از مرورگر فایرفاکس سرعت آن را 2 برابر کرده و امیدوار است با عرضه یک نسخه تازه دیگر از مرورگر یاد شده در سال 2018 باز هم این سرعت را 2 برابر کند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۶ - ۰۰:۲۲    
توییتر از این پس آیکون تایید حساب کاربری افرادی که قوانین آن را رعایت نکنند، حذف می کند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۶ - ۰۰:۲۲    
اعلام تعرفه های جدید اینترنت و حرکت از سمت اینترنت حجمی به غیرحجمی بر مبنای مصرف منصفانه، تقلیل هزینه استفاده از پیام رسان های مجاز در شبکه های موبایل و ثابت به یک سوم نرخ هزینه اینترنت و تلاش برای ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۶ - ۰۰:۲۲    
پارلمان روسیه در حال تدوین قانونی جدید است تا سیم کارت تلفن همراه جایگزین کارت ملی و پاسپورت داخلی شهروندان شود.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۳ - ۱۴:۵۹    
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، مصوبه جدید سرویس های پرسرعت غیر حجمی را اعلام کرد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۳ - ۱۳:۵۹    
مدیرعامل پست بانک ایران ضمن ابراز همدری با حادثه دیدگان زلزله استان کرمانشاه از پرداخت تسهیلات 10 میلیون تومانی به خانواده های آنان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۳ - ۱۳:۲۹    
خواب کافی طی شبانه روز در کنار تغذیه سالم و ورزش، سه رکن اصلی سلامتی هستند که بسیاری از افراد نسبت به مورد اول بی توجهی کرده و یا شرایط مناسب برای خواب با کیفیت در طول 24 ساعت روز را ندارند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۳ - ۰۹:۲۹    
دبیر سازمان نظام صنفی رایانه ای تهران با اشاره به برگزاری نخستین نمایشگاه شهرهوشمند در بهمن ماه سال جاری (1396) از حضور شرکت های داخلی توانمند در این حوزه و همچنین برخی شرکت های خارجی در این نمایشگاه ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۳ - ۰۹:۲۹    
کارکنان وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، در راستای کمک به مردم زلزله زده غرب کشور، 5 هزار تخته پتو و 500 عدد چادر تهیه و به مناطق زلزله زده ارسال می کنند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۲ - ۲۳:۲۹    
رکورد بارگذاری اطلاعات در شبکه های نسل چهارم تلفن همراه توسط اپراتور تی موبایل و با ثبت سرعت 673مگابیت در ثانیه شکسته شد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۲ - ۲۳:۲۹    
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با بیان اینکه با تصویب کمیسیون تنظیم مقررات، هزینه استفاده از پیام رسان های مجاز در شبکه های موبایل و ثابت به یک سوم نرخ هزینه اینترنت می رسد ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۲ - ۲۲:۲۹    
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در حکمی حسین نعمتی را به عنوان معاون وزیر ، رییس هیات مدیره و مدیر عامل شرکت ملی پست ایران منصوب کرد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۲ - ۱۲:۵۹    
مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان کرمانشاه از پایداری شبکه در مناطق اصلی زلزله زده در استان کرمانشاه خبرداد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۱ - ۱۸:۲۹    
استفاده از فناوری اطلاعات برای تسهیل زندگی روزمره روزبه روز افزایش می یابد و این بار برنامه نویسان داخلی راهی برای حل مشکل جای پارک ارائه کرده اند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۱ - ۱۸:۲۹    
نخستین نمایشگاه بین المللی شهر آینده ایران توسط سازمان نظام صنفی رایانه ای برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۱ - ۱۸:۲۹    
گوشی های تلفن همراه از خصوصی ترین حوزه های زندگی هر شهروند در عصر جدید محسوب می شوند. خطوط تلفن همراه با خطوط فضای مجازی بسیار تفاوت دارد ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۱ - ۱۸:۲۹    
برای تعیین وضعیت کیفیت و هزینه ارائه خدمات ابری مرکز داده در کشور در نظرسنجی از مراکز داده خصوصی عمده مشکلات مراکز داده داخلی در ارائه خدمات مورد پرسش قرار گرفته است.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۱ - ۱۷:۵۹    
با افزایش روزافزون هک شدن شبکه اینترنت بی سیم وای فای، کاربران موظف هستند از راههای جلوگیری از هک شدن اینترنت خود مطلع شوند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۱ - ۱۷:۵۹    
گاهی سرویس های محتوایی در ابتدای کار برای جا انداختن سرویس و ترغیب کاربران، ترافیک دسترسی را برای کاربر رایگان می کنند که در واقع سوبسید می دهند و ضرر می کنند ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۱ - ۱۷:۵۹    
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در نشستی با وزیر جهاد کشاورزی بر ضرورت تدوین سند اقدام مشترک برای به کارگیری فناوری های فضایی در بخش کشاورزی، به منظور مدیریت بهینه مصرف آب، تاکید کرد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۱ - ۱۷:۵۹    
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از تصویب مدل غیر حجمی تعرفه سرویس های ثابت خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۱ - ۱۷:۵۹    
دبیر شورای عالی فضای مجازی کشور بر اهمیت ساماندهی نظام هویت در فضای مجازی تاکید کرد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۱ - ۱۷:۵۹    
کارگاه آموزشی بررسی تکنولوژیهای به کار گرفته شده در جلوه های ویژه سینما در فرهنگسرای فناوری اطلاعات برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۱ - ۱۷:۲۹    
مدیرعامل پست بانک ایران گفت: این بانک به عنوان بزرگترین خرده بانکدار کشور، تاکنون بیش از 2هزار میلیارد ریال تسهیلات ارزان قیمت، به کشاورزان و دامداران پرداخت کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۱ - ۱۷:۲۹    
مسوول کمیته ارتقای کیفیت ارتباطات عتبات عالیات وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات از افزایش 40 درصدی حجم مکالمات زوار اربعین حسینی نسبت به سال گذشته، خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۰ - ۲۲:۳۰    
در راستای مشتری مداری فروش محصولات و سرویس های مخابراتی با عنوان طرح مهرگان تا عید نوروز در مخابرات منطقه تهران ادامه دارد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۰ - ۱۲:۰۰    
مدیرکل نظارت بر سرویس های رادیویی رگولاتوری، با بیان اینکه سلامت گوشیهایی که قانونی وارد کشور می شوند، تست می شود، گفت: سلامت گوشی های قاچاق اندازه گیری نمی شود.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۰ - ۱۲:۰۰    
یکی از راههایی که می تواند به در امان ماندن از خطرات و تهدیدات حملات سایبری و هک شدن در فضای اینترنت، افزایش ضریب ایمنی گذرواژه های صفحات مجازی و حساب های کاربری است.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۰ - ۱۲:۰۰    
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در مراسم افتتاح نمایشگاه رسانه های دیجیتال گفت: فعالان رسانه های دیجیتال طلایه داران آینده کشور هستند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۰ - ۱۲:۰۰    
دکتر فرهاد رهبر رئیس دانشگاه آزاد اسلامی با صدور حکمی، مهندس میثم میرزایی را به عنوان دبیر شوای راهبردی فناوری اطلاعات و ارتباطات دانشگاه منصوب کرد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۰ - ۱۲:۰۰    
به دلیل وجود اشتباهی در کدگذاری 685 اپلیکیشن هکرها می توانند به پیامک ها و تماس های صوتی 180 میلیون کاربر موبایل دسترسی یابند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۹ - ۱۴:۲۰    
یک اشبتاه برنامه نویسی هنگام برطرف کردن یک حفره امنیتی سبب شده حدود 280 میلیون دلار پول مجازی از بین برود.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۹ - ۱۴:۲۰    
همه ما مایل هستیم در هر روزِ زندگی خود، بیشترین کار را در کمترین زمان انجام دهیم و در واقع بهترین میزان بهره وری را در فعالیت هایمان داشته باشیم ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۹ - ۱۳:۵۰    
در جستجوهای اینستاگرامی به محتوای مطلوب تان نمی رسید؟ دنبال کردن افراد نمی تواند نیازهایتان از این شبکه های اجتماعی را پاسخگو باشد؟ اگر پاسخ تان مثبت است، خبر خوشحال کننده ای برایتان داریم.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۹ - ۱۳:۵۰    
اپل قصد دارد تا 2020 میلادی یک عینک واقعیت افزوده همراه با سیستم عامل و تراشه مخصوص خود روانه بازار کند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۹ - ۱۳:۲۰    
از 4:13 دقیقه صبح دیروز به وقت انگلیس اینستاگرام دچار اختلالاتی شده که 26 درصد این موارد به مشکلات ورود به اپلیکیشن مربوط است.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۸ - ۱۸:۲۰    
رقبای قدیمی، دو شرکت اینتل و AMD اوایل این هفته از یک همکاری تاریخی پرده برداشتند. دو شرکت در حال کار روی چیپی هستند که پردازنده نسل هشتم قدرتمند اینتل و واحد پردازنده گرافیکی مجزای AMD روی آن سوار ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۸ - ۱۵:۲۰    
یک فعال صنفی بازار گوشی های موبایل از گرایش مردم به خرید گوشی های با رده قیمتی متوسط و متوسط رو به بالا خبر داد و بازار این حوزه را در قبضه دو مدل گوشی خاص توصیف کرد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۸ - ۱۵:۲۰    
اپل حق امتیاز اختراعی را ثبت کرده که براساس آن آیفون های آتی قابلیت شناسایی حرکات دست را خواهند داشت.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۸ - ۱۵:۲۰    
بعد از موفقیت های عجیب و فراوان پوکمون گو، تب واقعیت افزوده بیش از پیش مردم را فرا گرفت. به دنبال این اتفاق شاهد انتشار لیست هایی در سطح اینترنت بودیم که علاقه مندان در آن ها پیرامون بازی ها ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۸ - ۱۱:۲۰    
معاون نظارت و اعمال مقررات رگولاتوری از ایجاد امکان ثبت شکایت از ارسال پیامک های تبلیغاتی با تلفن ثابت و سرشماره های تبلیغاتی در سامانه 195 خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۸ - ۱۱:۲۰    
شرکت کره ای سامسونگ قصد دارد به منظور توسعه فناوری شبکه 5G با ارتش آمریکا همکاری کند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۷ - ۱۵:۲۰    
اپراتور اول ارتباطی از راه اندازی سرویس تلفای برای مشترکین خود در عراق در ایام اربعین خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۷ - ۱۴:۵۰    
رییس پژوهشکده سامانه های حمل و نقل فضایی پژوهشگاه فضایی ایران از استفاده همزمان 150 تا 200 نفر از اینترنت وای فای بالنی در مرز مهران خبر داد و گفت: کاربران از سرویس وای فای اینترنت بالنی رضایت دارند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۶ - ۱۸:۵۰    
یک مرد استرالیایی با استفاده از هدست HTC Vive رکورد بازی با هدست های واقعیت مجازی را در جهان شکست و نام خود را در کتاب گینس ثبت کرد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۶ - ۱۸:۵۰    
محققان موفق به تولید آلیاژی از جنس گالیم و ایندیوم شدند که در دمای عادی محیط مایع باقی می ماند و راه را برای تولید مدارها و سوئیچ های برقی مایع هموار می سازد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۶ - ۱۸:۵۰    
کاربران لپ تاپ های سرفیس می گویند بعد از به روز کردن ویندوز 10 استفاده از قلم دیجیتال لپ تاپ مذکور موسوم به سرفیس پن با مشکل مواجه می شود.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۶ - ۱۸:۲۰    
پیش از عرضه آیفون های جدید، بسیاری از تحلیلگران بر این باور بودند که بخش قابل توجهی از مشتریان پس از عرضه آیفون 8 و 8 پلاس، از خرید این مدل ها صرف نظر کرده و منتظر آیفون 10 خواهند ماند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۶ - ۱۷:۵۰    
مجموعه اپلیکیشن کودک من ، با هدف فراهم کردن امکان بهره مندی مناسب کودکان و نوجوانان از امکانات و فواید رسانه های دیجیتال، اینترنت و شبکه های اجتماعی و مدیریت والدین بر استفاده کودک از تلفن همراه ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۶ - ۱۷:۵۰    
به تازگی اختلال عجیبی در گوشی آیفون مشاهده شده که در زمان استفاده از قابلیت تصحیح خودکار این گوشی حرف I را به حرف A همراه با یک سمبل در کنارش مبدل می کند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۶ - ۱۷:۵۰    
هفته گذشته خبرهایی در مورد احتمال فیلترشدن واتس اپ و تلگرام در افغانستان به دلایل امنیتی منتشر شد که با اعتراض کاربران، دولت این کشور از این تصمیم منصرف شد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۶ - ۱۷:۵۰    
عضو هیات عامل سازمان فناوری اطلاعات گفت: آنچه وزیر در خصوص تغییر ساختار این سازمان می گوید تمرکز بر اقتصاد دیجیتالی در کشور است تا سازمان کاتالیزوری برای اقتصاد دیجیتالی کشور باشد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۶ - ۱۷:۲۰    
مسوول کمیته ارتقای کیفیت ارتباطات عتبات عالیات وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات از تبادل 31 میلیون دقیقه مکالمه بین کشورهای ایران و عراق تا 15 آبان ماه خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۶ - ۱۷:۲۰    
رییس پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات بر ضرورت سرمایه گذاری بخش خصوصی و تسریع در فرآیند تجاری سازی جویشگر بومی تاکید کرد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۶ - ۱۷:۲۰    
مدیرعامل پست بانک ایران گفت: در راستای فراهم کردن قدرت خرید سرپرستان خانوارهای یارانه بگیر به خصوص روستائیان و کمک به توسعه اشتغال های خرد و رونق تولید، به زودی یاراکارت های اعتباری 10 ، 20 ، 30 ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۶ - ۱۷:۲۰    
در شرایطی که عرضه آیفون ایکس به بازار با استقبال کاربران مواجه شده، بررسی ها نشان می دهد هزینه تولید این گوشی تنها 357 دلار هزینه دارد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۶ - ۱۶:۵۰    
آلودگی هوای پایتخت تا آخر هفته تداوم دارد. سخنگوی وزارت بهداشت در نشست خبری روز گذشته خود اعلام کرد که آلودگی هوا پنجمین عامل مرگ ومیر در دنیاست.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۶ - ۱۱:۵۰    
فیلترینگ سیاستی است که بسیاری از کشورها برای کاهش آسیبهای فضای مجازی آن را اعمال می کنند. نکته آزار دهنده اما هنگامی است که برخی سایتهای علمی و مفید نیز به خاطر وجود جزئیاتی مشابه با موارد فیلتری ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۶ - ۱۱:۵۰    
نظام ملی پیشگیری و مقابله با حوادث فضای مجازی در جلسه عصر روز گذشته شورای عالی فضای مجازی به ریاست رئیس جمهور به تصویب رسید.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۶ - ۱۱:۲۰    
وزیر ارتباطات گفت: با موافقت کلی رهبر معظم انقلاب، 300 نخبه دانشگاهی خدمت سربازیشان را در وزارت ارتباطات خواهند گذراند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۶ - ۱۱:۲۰    
سازمان فناوری اطلاعات در مطالعه ای تطبیقی درباره دیتاسنتر و میزبانی سایت ها، آخرین وضعیت خدمات دیتاسنترهای داخلی در کشور را بررسی کرد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۶ - ۱۱:۲۰    
سازمان فناوری اطلاعات ایران گزارش وضعیت کیفیت و هزینه ارائه خدمات ابری مراکز داده در کشور و مقایسه آن با برخی از سرویس دهنده های سایر کشورها را منتشر کرد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۶ - ۱۱:۲۰    
هک کردن هکرها مدت ها موضوع بحث برانگیز جامعه امنیت بوده و اکنون نرم افزاری طراحی شده که امکان مقابله با هکرهایی که به شبکه نفوذ کرده و کنترل دستگاه ها را در دست می گیرند را پدید آورده است.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۶ - ۱۱:۲۰    
طرح توزیع سوخت اینترنتی چند روز قبل در حیاط وزارت نفت رونمایی شد و اکنون گزارش ها نشان می دهد که قرار است این طرح از دی ماه در شهر تهران عملیاتی شود.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۵ - ۱۷:۲۰    
شرکت مایکروسافت اعلام کرده است که کاربران تنها تا پایان سال جاری میلادی 2017 قادر خواهند بود به صورت رایگان ویندوز 10را بروزرسانی کنند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۵ - ۱۶:۵۰    
رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی اعلام کرد: سامانه پیامکی 195 برای ساماندهی و دریافت شکایت مشترکین اپراتورهای تلفن همراه درباره قطع پیامک های انبوه تبلیغاتی که از سیم کارت های شخصی ارسال ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۵ - ۱۶:۵۰    
معاون بررسی های فنی و صدور پروانه رگولاتوری از رفع موانع احتمالی ورود شرکت های FCP به بازار بورس و یا ادغام آنها با یکدیگر خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۴ - ۱۷:۲۰    
999 دلار برای یک آیفون. این قیمتی است که باید به آن عادت کنیم و البته در ایران مبالغی بسیار بیشتر از آن هم برایش بپردازیم ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۴ - ۱۶:۵۰    
واردکنندگان گروه های کالایی براساس مصوبه وزارت صنعت ملزم به أخذ و نصب شناسه کالا هستند و کلیه فرآیندهای تجاری اعم از ثبت سفارش، ترخیص، انبارش و حمل تنها با این شناسه انجام می شود.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۴ - ۱۶:۵۰    
آیفون 10 اپل بالاخره به دست مشتریان رسید و برخی از این خریداران درست پس از دریافت موبایل 1000 دلاری خود، آن را تحت عناوینی مانند تست سقوط به زمین کوبیدند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۴ - ۱۶:۵۰    
دبیر کانون دفاتر پیشخوان خدمات دولت با اعتراض نسبت به آئین نامه جدید اجرایی اصول حاکم بر صدور پروانه دفاتر پیشخوان دولت و گلایه از بی توجهی رگولاتوری به اعتراض ها گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۴ - ۱۶:۵۰    
دنیای استارت آپ ها امروز بیشتر از هر زمان دیگری برای ایرانیان جذاب است و توسعه یافتگی این شرکت ها در چند سال گذشته به خاطر استقبال مردم از آنها بسیار بالا بوده ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۴ - ۱۶:۵۰    
علیرغم تبلیغات گسترده اپل، به نظر می رسد آیفون ایکس تازه ترین گوشی تولیدی این شرکت از استحکام چندانی برخوردار نیست.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۴ - ۱۶:۲۰    
مایکروسافت قصد دارد در پایان دسامبر سال 2017 ارائه خدمات به روزرسانی رایگان ویندوز 10 را متوقف کند؛ خدماتی که از جولای سال 2016 ارائه می شد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۴ - ۱۶:۲۰    
بدافزاری یافت شده که کاربران گوشی های هوشمند را با وعده اینترنت مجانی فریب می دهد و با ارسال پیامک جعلی، قربانی بعدی خود را پیدا می کند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۴ - ۱۶:۲۰    
روز گذشته یک اپلیکیشن تقلبی واتس اپ در گوگل پلی بیش از یک میلیون بار دانلود شد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۴ - ۱۵:۲۰    
شبکه اجتماعی فیس بوک تایید کرده که حدود 270 میلیون حساب کاربری جعلی در این سایت وجود دارد. رقم اعلام شده توسط فیس بوک بیشتر از برآوردهای قبلی است.
مشاهده نتایج بیشتر...