جمعه ۰۶ مردادساعت ۰۱:۳۲Jul 2017 28

وایمکس (wimaxnews.ir)

  ۱۳۹۶/۰۵/۰۴ - ۲۳:۴۸    
معاون مرکز ملی فضای مجازی از بررسی عوامل موثر در ایجاد اشتغال و تولید محتوا در فضای مجازی با هدف رفع موانع اشتغال کسب و کارهای این حوزه، خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۴ - ۲۳:۴۸    
شرکت گوگل می گوید که قرار است تا پایان سال میلادی، 11گوشی هوشمند از واقعیت مجازی دی دریم پشتیبانی کنند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۴ - ۲۲:۴۸    
معاون وزیر ارتباطات با بیان اینکه اکنون خدمات پایه مخابراتی حداقل داشتن یک ارتباط ثابت و یک ارتباط اینترنت معنی می شود ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۴ - ۲۲:۴۸    
محمود واعظی درپاسخ به اظهارات امروز معاون قضایی دادستان کل کشور در خصوص فضای مجازی و تلگرام گفت: ایشان بالاخره تکلیف خود را مشخص کند که یک روز می گوید سرور تلگرام بایستی به کشور بیاید و روز دیگر می ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۱۵:۴۸    
بیست و سومین نمایشگاه الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیکی ( الکامپ ) که از 30 تیرماه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار شده بود به کارخود پایان.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۱۵:۴۸    
نسخه جدید اپلیکیشن همراه کارت با امکانات تازه، رونمایی شد که می توان مهم ترین آنها را امکان انتقال وجه از مبدا بانک های مختلف به همه کارت های عضو شتاب دانست.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۱۵:۴۸    
مدیر منطقه مخابرات تهران از انجام تمهیدات ویژه برای متقاضیان خطوط تلفن ثابت در سطح شهر تهران خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۱۴:۴۸    
وزیر ارتباطات با اشاره به نقش اپراتورهای مجازی تاکید کرد: اپراتورهای مجازی مکمل اپراتورهای اصلی هستند و بدون اینکه نیاز به سرمایه گذاری کلان در بخش زیرساخت و شبکه داشته باشند ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۲ - ۲۲:۰۵    
سخنگوی شرکت مخابرات ایران از حذف مرحله پیش ثبت نام تلفن ثابت به منظور ساده سازی ارایه خدمات در آینده نزدیک خبر داد ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۲ - ۲۲:۰۵    
سخنگوی شرکت مخابرات ایران از تسهیل شرایط واگذاری سرویس تانوما خبر داد و گفت: با درخواست سه متقاضی تجهیزات ارائه سرویس در منطقه مخابرات فراهم می شود و مدت زمان انتظار دریافت سرویس کاهش می یابد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۲ - ۲۲:۰۵    
شرکت مخابرات ایران با هدف معرفی آخرین دستاوردهای خود در حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات در بیست و سومین نمایشگاه بین المللی الکامپ تهران حضور یافت.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۲ - ۲۲:۰۵    
آیین بهره برداری فاز تکمیلی و بلوغ شبکه ملی اطلاعات ، صبح امروز یکشنبه یکم مردادماه ، با حضور وزیر ارتباطات ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۲ - ۲۲:۰۵    
محمود واعظی در حاشیه بازدید از نمایشگاه الکامپ گفت: احتمالا در دولت دوازدهم حضور خواهم داشت، اما در جایگاه دیگری خواهم بود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۲ - ۲۲:۰۵    
معاون وزیر ارتباطات با بیان این که شبکه های اجتماعی خارجی اگر می خواهند در ایران فعالیت کنند، باید سرورهایشان را به ایران بیاورند و به آنها فرصت داده شده گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۲ - ۲۲:۰۵    
معاون وزیر ارتباطات و مدیر عامل شرکت ارتباطات زیرساخت با تشریح نقش مهم شرکت های خصوصی در توسعه تصویب شبکه ملی اطلاعات این شرکت ها را حلقه ای مهم در تولید ارزش افزوده توصیف کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۲ - ۲۲:۰۵    
سخنگوی شرکت مخابرات ایران با اعلام آغاز فعالیت مرکز شتابدهی ایده های مخابرات ایران از فراخوان عمومی برای جذب ایده در این مرکز خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۲ - ۲۲:۰۵    
وزیر ارتباطات تاکید کرد مصوبه ارائه ی اینترنت نامحدود ثابت و تغییر مدل فروش اینترنت از حجمی به نامحدود امروز در کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات به تصویب رسیده و تا یک ماه آینده اجرایی خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۲ - ۲۲:۰۵    
وزیر ارتباطات روز سه شنبه فاز نخست دولت الکترونیکی را افتتاح می کند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۲ - ۲۲:۰۵    
مدیرکل خدمات پس از فروش مخابرات منطقه تهران از آغاز فرآیند بازاریابی ثبت مشاغل در سامانه 118 از اول مردادماه خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۲ - ۲۲:۰۵    
مدیرعامل شرکت مخابرات ایران گفت: مذاکره با رگولاتوری برای تعیین تکلیف تلفن های هوشمند و اتخاذ مکانیزم ارائه این سرویس به نحوی که با آگاهی مشترکان همراه باشد آغاز شده و تا پایان ماه به نتیجه می رسد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۲ - ۲۲:۰۵    
معاون وزیر ارتباطات در مراسم افتتاح فاز ? شبکه اطلاعات گفت: احراز هویت کاربران در شبکه همراه انجام شده و به زودی در شبکه ثابت نیز انجام می شود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۲ - ۲۲:۰۵    
مدیرکل خدمات پس از فروش مخابرات منطقه تهران از رتبه بندی اپراتورهای پاسخگو در سامانه 2020 در مناطق مخابراتی خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۲ - ۲۲:۰۵    
معاون امور مشتریان شرکت مخابرات ایران به وجود مشترکانی که بیش از حد مکالمه تلفنی دارند اشاره کرد و گفت: طبق مصوبه رگولاتوری ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۲ - ۲۲:۰۵    
مبین نت در حاشیه ی بیست و سومین دوره نمایشگاه بین المللی الکامپ امسال اعلام کرد تلاش می کند که تا پایان سال همه ی مودم های وایمکس را با سرویس TDLTE جایگزین کند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۲ - ۲۲:۰۵    
مدیر مخابرات منطقه تهران گفت: با متمرکز شدن تمامی درگاه های ارتباط مردمی مخابرات منطقه تهران در سامانه 2021 مدت زمان پاسخگویی به شکایات کاهش یافت.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۲ - ۲۲:۰۵    
خدمات یکپارچه سازمان تامین اجتماعی بر بستر پلتفرم دولت همراه با حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در غرفه سازمان تامین اجتماعی در بیست و سومین نمایشگاه بین المللی الکامپ رونمایی شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۲ - ۲۲:۰۵    
مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت در یادداشتی از پشت پرده محتوای مستهجن سخن گفته است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۰ - ۱۴:۰۲    
مراسم افتتاح بزرگترین رویداد تجاری محصولات و خدمات صنایع الکترونیک و کامپیوتر کشور با حضور دست اندرکاران این حوزه و مخاطبان آنها در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۰ - ۱۳:۰۲    
پروژه ها و دستاورد های ایرانسل در فاز سوم شبکه ملی اطلاعات با حضور دکتر واعظی، جمعی از معاونین ، مدیران وزارت ارتباطات و مدیرعامل ایرانسل، رونمایی شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۰ - ۱۳:۰۲    
وزیر ارتباطات با تاکید بر اینکه نباید هزینه اینترنت در سبد خانوار سنگین باشد افزود: اگر اپراتوری تصور کند وضعیت خوبی دارد آن روز، زمان مرگ آن است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۰ - ۱۳:۰۲    
مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی پیام در دیدار معاون توسعه و فناوری رسانه ملی، از طراحی ایجاد شهر رسانه، در منطقه ویژه اقتصادی پیام خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۰ - ۱۳:۰۲    
مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت با اشاره به لزوم تغییر در تعرفه شرکت های ارائه دهنده اینترنت برای مهاجرت به سمت اینترنت نامحدود در راستای پرداخت هزینه بر اساس سرعت و نه میزان مصرف ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۹ - ۰۳:۰۲    
تغییر درتیم مدیریت ایرانیان نت فاقد منبع معتبر خبری بوده و صحت ندارد
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۹ - ۰۳:۰۲    
رییس پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: پارک علم و فناوری تخصصی ICT در سایت امام سجاد(ع) وابسته به وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۹ - ۰۳:۰۲    
معاون شرکت مخابرات ایران با بیان اینکه هر مصوبه ای توسط کمیسیون تنظیم مقررات تصویب شود، منافع شرکت های FCP و منافع مشترک را در نظر می گیرد ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۹ - ۰۳:۰۲    
یک کارشناس حوزه آی تی با بیان این که حرکت به سمت فناوری های نوین اطلاعاتی و ارتباطاتی امری اجتناب ناپذیر است، مهم ترین مساله را در این خصوص داشتن برنامه و استراتژی مشخص ارزیابی کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۹ - ۰۳:۰۲    
بهره کشی و سوء استفاده از کودکان و نوجوانان، به یکی از زمینه های مهم جرایم سایبری تبدیل شده است. پس بهتر است والدین بدانند که فرزند شما هم با بیشترین احتمال ممکن در معرض این تهدید عمده قرار دارد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۹ - ۰۳:۰۲    
ارتقاء مشترکین به اینترنت پرسرعت بی سیم TD-LTE برای دارندگان انواع مودم های وایمکس مبین نت با پرداخت تنها 50,000 تومان امکان پذیر شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۹ - ۰۳:۰۲    
وزیر ارتباطات و فن آوری اطلاعات بر فراهم کردن زیرساخت های لازم برای شرکت هایی که کسب و کارشان اینترنتی است تاکید کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۹ - ۰۳:۰۲    
معاون نظارت و اعمال مقررات رگولاتوری از بررسی عملکرد دارندگان پروانه شبکه ارتباطات ثابت (FCP) براساس وضعیت رسیدگی و پاسخگوئی به شکایات ثبت شده از سوی مشترکان در سامانه ??? خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۹ - ۰۳:۰۲    
معاون وزیر ارتباطات گفت: سرانه دسترسی کاربران ایرانی به اینترنت با رشد 35برابری به 35کیلوبیت برثانیه طی 4سال اخیر رسیده است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۹ - ۰۳:۰۲    
پلیس فتا به مشتریان خرید اینترنتی از سایت های آگهی رایگان هشدار داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۹ - ۰۳:۰۲    
در وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، ابوالحسن فیروزآبادی، دبیر شورای عالی فضای مجازی یکی از جدی ترین گزینه ها در صورت انتصاب محمود واعظی به عنوان رییس دفتر رییس جمهور است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۹ - ۰۳:۰۲    
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در سومین کنفرانس بین المللی انقلاب چهارم صنعتی ، گفت : در نسل چهارم انقلاب صنعتی باید هوش مصنوعی ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۹ - ۰۳:۰۲    
معاون وزیر ارتباطات از اختصاص تسهیلات در قالب وام وجوه اداره شده به تمامی شرکتهای فناوری اطلاعات متقاضی وام از این وزارتخانه، خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۹ - ۰۳:۰۲    
اپراتورهای تلفن همراه با ارائه سیم کارت های دائمی و اعتباری، هزینه های متفاوتی را برای برقراری هر دقیقه مکالمه دریافت می کنند که از 299 ریال تا 937ریال را شامل می شود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۹ - ۰۳:۰۲    
صبح امروز با حضور دکتر محمود واعظی پروژه های شرکت صبا نت در فاز سوم شبکه ملی اطلاعات افتتاح شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۹ - ۰۳:۰۲    
وزیر ارتباطات طی حکمی علی اصغر عمیدیان را به عنوان مسوول استاندارد سازی این وزارتخانه منصوب کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۹ - ۰۳:۰۲    
با پیش بینی عضو هیات مدیره پست بانک از عملیاتی شدن سامانه IFS از آذرماه سال جاری بنابراین باید انتظار داشت که دانشجویان خارج از کشور و همینطور علاقمندان خرید از سایت هایی چون آمازون و ebay بتوانند ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۹ - ۰۳:۰۲    
عملیات کابل برگردان با هدف توسعه شبکه کابل در مراکز مخابرات شهدای مرصاد پاکدشت، پیام نور، جماران از تاریخ 24 تیرماه آغاز می شود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۹ - ۰۳:۰۲    
سخنگوی شرکت مخابرات ایران با اشاره به اجماع و یکپارچگی کدهای خدماتی تمام مناطق مخابراتی کشور، اظهار داشت ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۹ - ۰۳:۰۲    
وزیر ارتباطات در واکنش به اظهارات دبیر کارگروه فیلترینگ که گفته اسامی 8 هزار کانال تلگرامی برای فیلتر شدن برای چندمین برای به وزارت ارتباطات اعلام شده اما اقدامی صورت نگرفته ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۹ - ۰۳:۰۲    
دبیر کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه با بیان اینکه برخی کانال ها تلگرامی مجرمانه بیش از ?? مرتبه برای وزارت ارتباطات ارسال شده است ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۹ - ۰۳:۰۲    
پروژه های فاز سوم شبکه ملی اطلاعات در همراه اول با حضور وزیر ارتباطات و تنی جند از معاونان وی به بهره برداری رسید.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۹ - ۰۳:۰۲    
مشترکین اعتباری رایتل می توانند با پرداخت تفاوت بهای سیم کارت دایمی نسبت به تغییر نوع سیم کارت خود را از اعتباری به دایمی اقدام کنند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۹ - ۰۳:۰۲    
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات به لزوم ارائه بسته های ترکیبی صوت و دیتا توسط اپراتورهای موبایل تاکید کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۹ - ۰۳:۰۲    
دبیر شورای عالی فضای مجازی با اشاره به تهیه بیش از 48 میلیون گوشی هوشمند و پرداخت هزینه های شبکه ICT توسط مردم، توسعه شبکه ICT را مردمی ترین کار انجام شده در کشور اعلام کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۹ - ۰۳:۰۲    
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با اشاره به حضور رایتل در تمام شهر های کشور ، این حضور را نشانه همکاری بین اپراتورها عنوان کرد و گفت: این همکاری موجب گسترش بازار ICT است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۹ - ۰۳:۰۲    
با حضور وزیر ارتباطات ، معاونان وی و مدیرعامل شرکت مخابرات ایران از دستاوردهای شرکت مخابرات ایران در فاز سوم شبکه ملی اطلاعات رونمایی شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۹ - ۰۳:۰۲    
مدیرعامل شرکت مخابرات ایران تاکید کرد: از مهم ترین کارهای ما در حوزه فیبر نوری این بود که زیرساخت فیبر را در حوزه موبایل و ثابت فراهم کردیم و توانستیم 8500 سایت همراه اول را به فیبر متصل کنیم.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۹ - ۰۳:۰۲    
دادستان کل کشور اعلام کرد: فیلتر سایت ها و کانال های شبکه مجازی از دو طریق دستور قضایی و یا تصویب و دستور کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه انجام می شود و افراد نمی توانند با نظر شخصی خود اقدام به ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۹ - ۰۳:۰۲    
پروژه های شاتل در فاز سوم شبکه ملی اطلاعات صبح امروز 27 تیر ماه با حضور وزیر ارتباطات و جمعی از مدیران حوزه آی تی کشور افتتاح و مورد بهره برداری قرارگرفت.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۹ - ۰۳:۰۲    
پوشش اطلاعاتی در شبکه اینترنت نسل 5 از نظر انتشار امواج و نحوه انتقال اطلاعات بین گیرنده و دکل فرستنده در مقایسه با نسل 4 کاملا متفاوت است و انتقال اطلاعات در این فناوری به صورت پوشش دهی بیشتر به سمت ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۹ - ۰۳:۰۲    
معاون مرکز ملی فضای مجازی گفت: طرح نظام ملی پیشگیری و مقابله با حوادث در فضای مجازی برای تصویب نهایی در شورای عالی فضای مجازی، تدوین شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۹ - ۰۳:۰۲    
خستگی چشم یکی از مشکلات جدی استفاده مداوم از رایانه و گوشی برای مطالعه متون است. به تازگی برای حل این مشکل عینک ارزان قیمت ویژه ای تولید شده است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۹ - ۰۳:۰۲    
وزیر ارتباطات، برنامه مدنظر برای تدوین نحوه محاسبه اینترنت نامحدود و توقف اینترنت حجمی را برای کاربران تشریح کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۹ - ۰۳:۰۲    
وزیر ارتباطات مطرح کرد: توئیتر باید رفع فیلتر شود/ اینستاگرام از فیلتر خارج شد/ درباره رفتن از وزارت بعداً صحبت می کنم
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۹ - ۰۳:۰۲    
پیدا کردن غرفه ها و سالن ها در نمایشگاه همواره یکی از نیازهای بازدیدکنندگان است که امسال برای جانمایی و پیدا کردن غرفه ها در نمایشگاه الکامپ اپلیکیشن ارائه شده است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۹ - ۰۳:۰۲    
رئیس سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور گفت: مشکل ارزی و ریالی حل و خود اظهاری انجام شده است که پارسال حتی یک مورد جریمه در بازرسی شرکت سهامی نمایشگاه ها نداشتیم.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۹ - ۰۳:۰۲    
معاون نظارت و اعمال مقررات رگولاتوری از بررسی عملکرد اپراتورهای تلفن همراه براساس وضعیت رسیدگی و پاسخگوئی به شکایات ثبت شده از سوی مشترکان در سامانه 195 خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۹ - ۰۳:۰۲    
وایمکس نیوز- مدیرروابط عمومی شرکت ارتباطات مبین نت از ارائه ی طرح های این شرکت ویژه ی نمایشگاه الکامپ خبر داد ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۹ - ۰۳:۰۲    
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت که 80درصدتولید اطلاعات در فضای مجازی از طریق 11 هزار کانال تلگرامی صورت می گیرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۹ - ۰۳:۰۲    
مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت از نهایی شدن مدل تعرفه گذاری نامحدود اتصال داده در بخش ثابت و تعیین کف و سقف سرعت در بسته ها خبر داد و اظهار کرد ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۹ - ۰۳:۰۲    
مدیر اجرایی بیست و سومین نمایشگاه الکامپ، گفت: در نمایشگاه امسال توجه ویژه ای به شرکت های فعال در حوزه بانکداری الکترونیکی شده است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۹ - ۰۳:۰۲    
شرکت سامسونگ ایران با استفاده از اپلیکیشن Smart Tutor امکانی را فراهم کرده تا کاربران، مشکلات گوشی خود را از راه دور با کمک کارشناسان متخصص برطرف کنند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۰ - ۲۱:۴۸    
آسیاتک از کاربران اینترنت این شرکت رسما عذرخواهی و علت قطعی اینترنت کاربران را قطعی برق اعلام کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۰ - ۲۱:۴۸    
سخنگوی ناجا با اعلام قانونی بودن سند خودروی صادره از طرف پلیس، اعلام کرد نیازی به حضور در دفترخانه ثبت اسناد جهت نقل و انتقال خودرو نیست.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۰ - ۲۱:۴۸    
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، در اینستاگرام خود گفت: حذف فروش اینترنت حجمی،در حوزه اینترنت ثابت، در دستور کار وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، قرار دارد
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۰ - ۲۱:۴۸    
برای تمامی مشترکین سیم کارت های دایمی و از جمله برای ترابردکنندگان به شبکه رایتل، از این پس مکالمه درون و برون شبکه با پایین ترین تعرفه در کل کشور به قیمت 299 ریال در دقیقه میسر شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۰ - ۰۰:۰۴    
مدیرعامل شرکت ایران سولار از کسب رتبه برتر این شرکت در سومین دوره ارزیابی اجرای شاخص های یازده گانه برخاسته از سیاست های کلی تولید ملی، حمایت از کار و سرمایه ایرانی ابلاغی مقام معظم رهبری خبرداد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۹ - ۲۲:۳۶    
معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از ممنوعیت ورود 21 قلم کالا و تجهیزات مرتبط با فناوری اطلاعات به کشور خبر داد و گفت: اپراتورهای ارتباطی ملزم به استفاده از محصولات مشابه داخلی شدند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۹ - ۲۲:۳۶    
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با بیان اینکه دسترسی به اطلاعات به شفاف سازی و رفع فساد کمک می کند، این شاخص ها را جزو فرآیند دموکراسی دانست و گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۹ - ۲۲:۳۶    
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در حالی که شفافیت و دسترسی آزاد به اطلاعات را در مقابل فساد دانست، گفت: ادعای دموکراسی و مردم سالاری دینی با دسترسی آزاد به اطلاعات فراهم می شود و ما از لحاظ قانونی حق ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۹ - ۲۲:۳۶    
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات اظهار کرد: در حالی که تا پیش از این عده ای با عنوان رانت از اطلاعات استفاده می کردند، امروز با راه اندازی سامانه دسترسی آزاد به اطلاعات ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۹ - ۲۲:۳۶    
با راه اندازی فاز اول از پروژه ارتقای سامانه ترجمه ماشینی دو سویه انگلیسی – فارسی، کیفیت ترجمه زوج زبان انگلیسی – فارسی به صورت محسوسی ارتقا می یابد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۹ - ۲۲:۳۶    
دبیر کمیسیون انتشار و دسترسی آزاد به اطلاعات، از اتصال 34دستگاه از مجموع 400 دستگاه مشمول قانون دسترسی آزاد به اطلاعات به این سامانه خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۹ - ۲۲:۳۶    
در پی وجود اختلاف نظر میان وزارت ارتباطات و سازمان حمایت از مصرف کننده برای اضافه دریافت یک تومانی قیمت پیامک تلفن همراه، رئیس دیوان محاسبات کشور در این زمینه شفاف سازی کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۹ - ۲۲:۳۶    
سخنگوی شرکت مخابرات ایران گفت: تفکیک ترافیک بین الملل از ترافیک داخلی در 20 منطقه از مناطق مخابراتی کشور کامل اجرایی شده و در مناطق باقیمانده در حال عملیاتی شدن است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۹ - ۲۲:۳۶    
در راستای یکپارچه سازی کدهای خدمات مخابراتی شماره تلفن پشتیبانی مدیریت شبکه و مشتریان دیتای تجاری مخابرات منطقه تهران از 1899 به 2010 تغییر یافت.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۹ - ۲۲:۳۶    
از ساعاتی قبل یکی از بزرگترین سایت های اشتراک ویدئو ایرانی دچار اختلال شده که این اختلال به سرویس دهی دیتاسنتر مربوط است ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۹ - ۲۲:۳۶    
برخی کارشناسان بر این باورند که افزایش پهنای باند اینترنت که سبب شده امروز تصاویر و ویدیوها بعضا بدون دغدغه ی سرعت قابل تماشا شوند ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۹ - ۲۲:۳۶    
با آغاز به کار رسمی سامانه دسترسی آزاد به اطلاعات ، ایران چند پله به اجرایی شدن این قانون نزدیک تر شد؛ قانونی که وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی آن را راهی برای مبارزه با فساد می داند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۹ - ۲۲:۳۶    
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان تهران از جریمه 117 میلیارد تومانی یک شرکت خدمات ارتباطی به علت گران فروشی خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۹ - ۲۲:۳۶    
تلفن همراه هوشمندی که دارای امکان تازه اپلیکیشن اسنپ چت است، مکان دقیق کاربر را لو می دهد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۹ - ۲۲:۳۶    
یک کارشناس حوزه فناوری اطلاعات با تاکید بر اهمیت استفاده از اینترنت اشیاء این پدیده را یک انقلاب نوین خواند که در حوزه های صنعتی، تجاری و آموزشی دارای کاربردهای صرفه جویانه است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۹ - ۲۲:۳۶    
معاون وزیر ارتباطات با بیان اینکه هدف تعرفه ترجیحی اینترنت، حمایت از سرویس و محتوای داخلی است، درباره لزوم تغییر روش اعمال تخفیف برای ترافیک داخلی اینترنت نسبت به بین الملل و افزایش سایت هایی با ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۹ - ۲۲:۳۶    
عملیات کابل برگردان با هدف توسعه شبکه کابل در مرکز مخابرات دکتر حسابی (مارلیک) از تاریخ 19 تیرماه آغاز می شود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۶ - ۲۳:۰۳    
نخستین نمایشگاه و همایش بین المللی صنعت بازی های رایانه ای ایران (Tehran Game Convention) با همکاری شرکت Game Connection فرانسه که از 15 تیرماه در مرکز همایش های بین المللی صدا و سیما آغاز به کار ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۶ - ۲۳:۰۳    
کارگاه آموزشی منطقه ای اینترنت اشیاء با مشارکت اتحادیه جهانی مخابرات، از 17 تیرماه به مدت چهار روز و به میزبانی دانشکده پست و مخابرات در تهران برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۶ - ۱۷:۰۳    
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به لزوم اشغال نیمی از بازار داخلی بازی در پنج سال آینده، از در اولویت قرار گرفتن لایحه ای مربوط به قانون کپی رایت در ماه جاری خبر داد.
مشاهده نتایج بیشتر...