سه شنبه ۲۰ آذرساعت ۲۱:۲۹Dec 2018 11

خبرهای باشگاه خبرنگاران جوان 14 اسفند 1396 - yjc.ir

باشگاه خبرنگاران جوان 29 اسفند 1393 باشگاه خبرنگاران جوان 29 اسفند 1394 باشگاه خبرنگاران جوان 30 اسفند 1395 باشگاه خبرنگاران جوان 31 فروردین 1396 باشگاه خبرنگاران جوان 31 اردیبهشت 1396 باشگاه خبرنگاران جوان 31 خرداد 1396 باشگاه خبرنگاران جوان 31 تیر 1396 باشگاه خبرنگاران جوان 31 مرداد 1396 باشگاه خبرنگاران جوان 31 شهریور 1396 باشگاه خبرنگاران جوان 30 مهر 1396 باشگاه خبرنگاران جوان 30 آبان 1396 باشگاه خبرنگاران جوان 30 آذر 1396 باشگاه خبرنگاران جوان 30 دی 1396 باشگاه خبرنگاران جوان 30 بهمن 1396 باشگاه خبرنگاران جوان 1 اسفند 1396 باشگاه خبرنگاران جوان 2 اسفند 1396 باشگاه خبرنگاران جوان 3 اسفند 1396 باشگاه خبرنگاران جوان 4 اسفند 1396 باشگاه خبرنگاران جوان 5 اسفند 1396 باشگاه خبرنگاران جوان 6 اسفند 1396 باشگاه خبرنگاران جوان 7 اسفند 1396 باشگاه خبرنگاران جوان 8 اسفند 1396 باشگاه خبرنگاران جوان 9 اسفند 1396 باشگاه خبرنگاران جوان 10 اسفند 1396 باشگاه خبرنگاران جوان 11 اسفند 1396 باشگاه خبرنگاران جوان 12 اسفند 1396 باشگاه خبرنگاران جوان 13 اسفند 1396 باشگاه خبرنگاران جوان 14 اسفند 1396 باشگاه خبرنگاران جوان 15 اسفند 1396 باشگاه خبرنگاران جوان 16 اسفند 1396 باشگاه خبرنگاران جوان 17 اسفند 1396 باشگاه خبرنگاران جوان 18 اسفند 1396 باشگاه خبرنگاران جوان 19 اسفند 1396 باشگاه خبرنگاران جوان 20 اسفند 1396 باشگاه خبرنگاران جوان 21 اسفند 1396 باشگاه خبرنگاران جوان 22 اسفند 1396 باشگاه خبرنگاران جوان 23 اسفند 1396 باشگاه خبرنگاران جوان 24 اسفند 1396 باشگاه خبرنگاران جوان 25 اسفند 1396 باشگاه خبرنگاران جوان 26 اسفند 1396 باشگاه خبرنگاران جوان 27 اسفند 1396 باشگاه خبرنگاران جوان 28 اسفند 1396 باشگاه خبرنگاران جوان 29 اسفند 1396 
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۸ - ۱۱:۱۹    
هوش مصنوعی به زودی سطح جدیدی از بهره وری را به نمایش خواهد گذاشت و زندگی ما را در بسیاری از جهات تقویت خواهد کرد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۸ - ۰۸:۱۹    
معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت فارس گفت: واحد های صنفی ملزم به درج قیمت کالا و ارائه فاکتور به خریداران هستند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۸ - ۰۰:۱۹    
فرماندار اشنویه گفت: 30 طرح اشتغالزایی مشمول قانون حمایت از اشتغال پایدار در مناطق روستایی و عشایری و 9 طرح مشمول اشتغال فراگیر در کارگروه شهرستانی تصویب شد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۷ - ۲۳:۴۸    
فرماندار تکاب گفت: 30 طرح اشتغالزایی در بخش کشاورزی این شهرستان با 60 میلیارد ریال تسهیلات به تصویب رسیده است که به بانک های عامل معرفی می شود.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۷ - ۱۴:۴۸    
کافه ها این محفل های کوچک دوست داشتنی دیگر به جوانی رسیده اند و حالا همه ما برای قرارهای دوستانه، کاری و خانوادگی چندتایی از آن ها را در نقاط مختلف شهر می شناسیم.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۷ - ۱۲:۱۹    
طرح کتابخانه گردی در کتابخانه های عمومی استان مرکزی آغاز شد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۷ - ۱۲:۱۹    
مدیر توسعه بازرگانی سازمان جهاد کشاورزی استان گفت: در آستانه سال نو هزار و 500 تُن اقلام مورد نیاز شب عید در استان توزیع می شود.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۷ - ۱۰:۴۸    
بیش از 99 کیلو تریاک در عملیات مشترک پلیس کهگیلویه و بویراحمد واستان فارس کشف شد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۷ - ۰۸:۳۹    
مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان از نصب هشت فروند اسکله گردشگری در جزیره قشم و بندر سیریک خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۶ - ۱۹:۱۸    
فیلمی از کشف تعدادی لاک پشت و مار در میدان میوه تره بار تهران را مشاهده می کنید.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۶ - ۱۸:۱۹    
مدیرکل زندان ها و اقدامات تامینی و تربیتی استان بوشهر گفت: با توجه به اینکه بانوانی که بخشی از زندگی خود را در زندان می گذرانند نیازمند آشنایی با یک حرفه هستند که در این راستا فضای مهارت آموزی در ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۶ - ۱۶:۲۳    
برای حضور در جام جهانی تیراندازی معلولان، 2 ورزشکار فارس به اردو دعوت شدند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۶ - ۱۴:۱۹    
مدیر اداره آموزش و پرورش سنقر و کلیایی گفت: خیرین نیک اندیش سنقری در تهیه البسه مورد نیاز دانش آموزان بی بضاعت کمک کردند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۶ - ۱۴:۱۹    
شهردار چناران گفت: به منظور ساماندهی ترافیک شهری طرح پارکبان در دو بلوار اصلی چناران اجرا می شود
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۶ - ۱۳:۵۹    
معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی استان کرمانشاه گفت: فیزیوتراپی و عمل جراحی تکمیلی مصدوم های ناشی از زلزله به صورت رایگان انجام می شود.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۶ - ۱۳:۱۹    
تماشای دیدار استقلال خوزستان و خونه به خونه رایگان اعلام شد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۶ - ۱۲:۴۸    
تیم ملی بانوان در مسابقات بسکتبال با ویلچر به پیروزی رسیدند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۶ - ۱۲:۱۹    
حسن یزدانی قبل از رسیدن به دقیقه 6، نسخه حریفان را می پیچد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۶ - ۱۱:۵۸    
به استناد رای صادره در دویست و شصت و سومین جلسه شورای گسترش دانشگاه های علوم پزشکی مورخ 96/10/17 با راه اندازی رشته رادیوبیولوژی و حفاظت پرتویی در دانشکده پیراپزشکی موافقت شد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۶ - ۱۱:۴۸    
از 23 فرنگی کار دعوت شده به اردوی تیم ملی کشتی فرنگی تنها نام یک مازندرانی دیده می شود.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۶ - ۱۱:۱۸    
نگرانی از بابت هک مودم های بی سیم و دسترسی به وای فای خانگی از جمله دغدغه های کاربران امروزی است، اما با رعایت چند راهکار ساده می توان ایمنی نسبی را به ارمغان آورد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۶ - ۱۰:۵۸    
نمایشگاه فروش بهاره تبریز با حضور تولیدکننده های 11 استان درنمایشگاه بین المللی تبریز گشایش یافت.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۶ - ۰۸:۳۹    
آیت الله جوادی آملی گفت:اینها باید در سینما عرضه شود که جهان با کشتن و خون ریزی و حیوانیت مدرن اداره نمی شود بلکه جهان با عدل و محبت اداره می شود.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۶ - ۰۸:۲۳    
رئیس اداره حج و زیارت کاشان از ثبت نام بیش از 500 کاشانی از شهر گل محمدی برای زیارت بیت الله الحرام و حرم شریف نبوی درحج تمتع سال 97 خبرداد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۶ - ۰۵:۴۸    
مرزبانان ترکیه ای که راننده تریلی ایرانی را در مرز گوربلاق بازرگان ترکیه کتک زده بودند عذرخواهی کردند اما برای چندمین بار است که این اتفاق رخ می دهد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۶ - ۰۳:۱۹    
آیین رونمایی از کتاب کتابشناسی موضوعی-تاریخی از چاپ کرده ها و نوشته های ایرج افشار به مناسبت مراسم نکوداشت او برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۶ - ۰۲:۵۹    
به جای رقابت و سبقت در امور مادّی، باید در کارهای خیر از دیگران سبقت گرفت.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۵ - ۲۳:۱۹    
پیازچه ، یک سبزی با خواص ضدالتهابی موثر می باشد. با آن طعم تند و نافذش، شبیه طعم پیاز است، در واقع اصل و نسبش به مدیترانه و آسیای مرکزی می رسد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۵ - ۲۳:۱۹    
مدیر عامل سازمان مدیریت حمل و نقل مسافر درون شهری شهرداری شیراز از افزایش شمار مراجعان به مراکز معاینه فنی خودرو در شیراز خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۵ - ۲۰:۱۹    
مدیر عامل مخابرات استان کرمانشاه سایت شیخ صله کل محوطه بازارچه شیخ صله را تحت پوشش اینترنت پر سرعت قرار می دهد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۵ - ۱۹:۱۹    
معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان از دستگیری 6 نفر و کشف 38 هزار و 336 عدد انواع مواد محترقه در استان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۵ - ۱۸:۴۸    
فرمانده نیروی انتظامی خرمبید از کشف 99 کیلو و 500 گرم تریاک با همکاری اطلاعاتی پلیس استان کهگیلویه و بویر احمد در آن شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۵ - ۱۶:۵۸    
زمانی که خدا حکم یک هنجاری، چون حجاب را در راستای تامین حیا و عفت فردی و عمومی واجب می کند، در آن مصلحتی تمام را دیده که در آیات قرآن از آن سخن گفته است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۵ - ۱۶:۱۹    
نمایندگان جمهوری اسلامی ایران و ژاپن سند طرح توانمندسازی روستایی را امضا کردند که به طور آزمایشی در استان خراسان رضوی اجرا می شود.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۵ - ۱۵:۵۸    
رئیس مرکز حراست وزارت آموزش و پرورش با اشاره به کمبود 400هزار نفری معلم در آموزش و پرورش گفت: محور تحقق اقتصاد مقاومتی و توسعه پایدار کشور، نیروی انسانی است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۵ - ۱۵:۵۸    
حضرت فاطمه (س) به عنوان سرور زنان دو جهان، با تاکید بر این سه گانه از مردم می خواهد همچون او در زندگی و رفتار نیک خویش این امور را مد نظر قرار دهند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۵ - ۱۵:۵۸    
مسئول هماهنگی ورزش بانوان اداره کل ورزش و جوانان استان سمنان گفت 65 برنامه ورزشی ویژه بانوان در گرامیداشت هفته زن در استان سمنان برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۵ - ۱۵:۳۹    
بنیاد سعدی با هدف بهره مندی از توانمندی های دانشگاه های کشور و هم افزایی در فعالیت های مرتبط با آموزش زبان فارسی، با دانشگاه شهید بهشتی تفاهمنامه امضا کرد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۵ - ۱۳:۴۸    
استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: امسال میزان بارش ها نسبت به مدت مشابه پارسال در این استان، 52 درصد کاهش یافت.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۵ - ۱۳:۳۹    
سرپرست فدراسیون والیبال گفت: با حمایت اعضای مجمع فدراسیون والیبال نخستین تورنمنت بین المللی والیبال بانوان به میزبانی اردبیل برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۵ - ۱۳:۱۹    
دومین شهرک سلامت کشور در آذربایجان شرقی با عنوان شهرک سلامت فردوس با سرمایه گذاری بخش خصوصی درحومه شهر تبریز احداث می شود.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۵ - ۱۳:۱۹    
رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان مرند از برگزاری آئین اعتکاف در 16 مسجد این شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۵ - ۱۳:۱۹    
وزیر صنعت با اشاره به سفر قریب الوقوع معاون اول رئیس جمهوری ایران به عراق گفت: امیدوار است این سفر، نقشه راه همکاری اقتصادی بین دو کشور را ترسیم کند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۵ - ۱۲:۵۹    
مدیر کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی گفت:یک هزار معلم ، از یک هزار و 100 دانش آموز یتیم استان حمایت مادی و معنوی می کنند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۵ - ۱۲:۵۹    
مراسم بزرگداشت دومین سالگرد ارتحال آیت الله واعظ طبسی تولیت فقید آستان قدس رضوی در حرم مطهر رضوی برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۵ - ۱۲:۳۹    
سرپرست اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سیستان و بلوچستان گفت: همزمان با سال نو آیین نوروزگاه در 19 شهرستان این استان برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۵ - ۱۱:۵۹    
به مناسبت هفته منابع طبیعی،12هزار اصله نهال در میاندوآب غرس می شود.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۵ - ۱۱:۴۸    
مدیرکل ورزش و جوانان لرستان از برگزاری مراسم تجلیل از 1000 ورزشکار لرستان در هجدهم اسفند ماه خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۵ - ۱۱:۳۹    
رئیس پلیس فتا استان سمنان گفت: متصدی آتلیه ای که تصاویر زوج های جوان را برای تبلیغ در پروفایل خود منتشر می نمود توسط پلیس فتا دستگیر شد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۵ - ۱۱:۳۹    
مدیرکل شرکت پشتیبانی امور دام کردستان از عرضه یک هزار و 365 تن مرغ منجمد وگوشت قرمز در ایام نوروز 97 در سطح بازارهای استان خبردادوگفت ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۵ - ۱۱:۲۳    
مرد جوانی که داخل چاه یکی از کارواش های لاهیجان سقوط کرده بود از مرگ نجات یافت.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۵ - ۱۱:۱۹    
سرپرست هماهنگی امور عمرانی استانداری لرستان گفت: دستگاه های اجرایی جهت تسریع در عملیات ساخت پروژه های تاثیرگذار استان، نهایت همکاری را با قرارگاه خاتم داشته باشند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۵ - ۱۱:۱۹    
رئیس پلیس فتا استان همدان گفت: فردی که با سوء استفاده از اعتماد شاکی اقدام به برداشت اینترنتی از حساب بانکی شهروند همدانی نموده بود دستگیر شد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۵ - ۱۱:۱۹    
مدیر شرکت توزیع برق ملکشاهی گفت :پروژه برق رسانی به روستای گراب خوشادول شهرستان ملکشاهی با اعتبار 500 میلیون ریال افتتاح و به بهره برداری رسید.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۵ - ۱۱:۱۹    
نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس شورای اسلامی گفت:مردم یزد باید در مصرف آب مدیریت داشته باشند در غیر این صورت شرایط سختی پیش رو خواهیم داشت.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۵ - ۱۱:۱۹    
مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان خراسان شمالی گفت: هم اکنون برای توسعه فضای سبز در استان 290 هزار اصله نهال برای جنگل کاری توزیع و آماده کشت است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۵ - ۱۰:۵۹    
با بهره برداری از مجتمع بزرگ آبرسانی روستایی لوداب، هفت هزار و 400 نفر از نعمت آب آشامیدنی سالم برخوردار می شوند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۵ - ۱۰:۵۹    
همایش پیاده روی به یاد شهداء مظلوم تاسوکی 17 اسفند برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۵ - ۱۰:۵۸    
معاون عملیاتی کمیسیون انتخابات افغانستان اعلام کرد که حدود 24 درصد از مراکز تثبیت شده رای دهی در این کشور امنیت کامل ندارند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۵ - ۱۰:۴۸    
سخن چینی باعث از بین رفتن پیوند دوستی و برادری، محروم شدن از رحمت الهی،سلب اعتماد مردم،از بین رفتن وجهه و آبرو و در نتیجه رسوا شدن در دنیا می شود.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۵ - ۱۰:۳۸    
معاونت آموزشی وزارت بهداشت، اطلاعیه ای را در خصوص لیست دانشگاه های خارجی مورد تائید این وزارتخانه منتشر کرد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۵ - ۱۰:۱۹    
قائم مقام و معاون برنامه ریزی اقتصادی سازمان جهادکشاورزی آذربایجان شرقی از اختصاص بیش از 800 میلیارد ریال تسهیلات به کشاورزان خسارت دیده خبرداد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۵ - ۱۰:۱۹    
موهبتی گفت: 34 میلیون نفر از جمعیت بیمه شدگان این سازمان، تحت پوشش بیمه رایگان قرار دارند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۵ - ۱۰:۱۹    
دوره کلاس داوری درجه 3 فوتبال به مدت چهار روز در شهرستان تربت جام برگزار می شود .
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۵ - ۱۰:۱۹    
مدیر حفظ نباتات سازمان جهاد کشاورزی استان اردبیل گفت: مبارزه با علف های هرز مزارع گندم در این استان آغاز شد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۵ - ۰۹:۵۹    
20 رشته تور زیر آبی غیر مجاز در حاشیه سد منجیل جمع آوری شد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۵ - ۰۹:۵۹    
استودیو خبری شورای اسلامی شهر قم با حضور فرمانده نیروی انتظامی و شهردار قم رسماً افتتاح و راه اندازی شد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۵ - ۰۹:۵۹    
رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان فلاورجان گفت: حدود 402 نفر از افراد تحت حمایت کمیته امداد در 11 ماهه امسال بر اساس ضوابط و دستورالعمل های توانمندسازی از چرخه دریافت کمک معیشت خارج شده اند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۵ - ۰۹:۵۸    
تهیه کننده مسابقه ضدگلوله گفت: ژانر مستند مسابقه سابقه دیرینی در تلویزیون ندارد و می تواند شاهد افزایش مخاطب باشد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۵ - ۰۹:۵۸    
تولید بذرهای تراریخته نیازمند دانش و فناوری لازم برای دستکاری های ژنتیک و داشتن آزمایشگاه های مجهز و پشتوانه های مالی تحقیقاتی است که هر سه مورد در افغانستان وجود ندارد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۵ - ۰۹:۴۸    
شهرداری کازرون با حکم کمیته انضباطی 10 - صفر بازنده دیدار با سپاهان اعلام شد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۵ - ۰۹:۴۸    
مدیرکل کمیته امداد استان کردستان از پرداخت 13 میلیون تومان کمک هزینه تحصیلی و شهریه به هفت هزار دانش آموز و دانشجوی امداد استان کردستان خبر داد .
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۵ - ۰۹:۳۹    
در ستاد تنظیم بازار قیمت انواع گوشت در کهگیلویه و بویراحمد اعلام شد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۵ - ۰۹:۳۹    
حجت الاسلام ذوالنورگفت:برخی از مسئولان که عدد آنان مشخص نبوده متأسفانه در این سال ها ثروت های نامتعارفی به دست آورده اند که باید جلوی این رفتار و ثروت اندوزی آنان گرفته شود.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۵ - ۰۹:۳۹    
به مناسبت هفته نکوداشت بوشهر، آئین بزرگداشت سید محمد حسن نبوی اولین مدیرکل آموزش و پرورش استان بعد از انقلاب در شهر بوشهر برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۵ - ۰۹:۳۹    
امام جمعه اصفهان گفت:دشمن نمی خواهد مساجد ما پر شود، نرفتن به مسجد برای جامعه روحانیت خطرناک تر است، مساجد را باید با رفتن خود رونق ببخشیم و دیگران را هم به این امر تشویق کنیم.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۵ - ۰۹:۱۹    
برای نخستین بار در ایران ، طرح ملی اصلاح نژاد ماهی قزل آلا با همکاری فائو اجرا می شود.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۵ - ۰۹:۱۹    
رئیس فدراسیون بسکتبال گفت: طرح استعدادیابی بسکتبال سال آینده در سراسر گشور برگزار و ورزشکاران مستعد به اردو های تیم ملی دعوت می شوند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۵ - ۰۹:۱۹    
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان گفت:یکی از بالاترین ظرفیت های مقابله با دشمن رونق مسجد است، باید غصه بخوریم اگر مساجد ما خالی از حضور جوانان است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۵ - ۰۹:۱۹    
6 نفر در اثر برخورد اتوبوس و تریلی در محور تبریز- آذرشهر مصدوم شدند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۵ - ۰۹:۱۹    
به مناسبت هفته بوشهر بانوان اعضای شورای شهر و سرپرست سازمان فرهنگی، اجتماعی، ورزشی شهرداری بندر بوشهر از کارگاه صنایع دستی اندرزگاه نسوان زندان مرکزی استان مرکزی بوشهر بازدید کردند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۵ - ۰۹:۱۸    
عاطفه نبی زاده گفت: نمایشگاهی از آثار هنرمندان در نگارخانه چارسوق مشهد هم اکنون دایر است و در تلاش هستیم باعث ورود این آثار هنری به سبد کالای مردم شویم.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۵ - ۰۸:۵۸    
رئیس اداره تبلیغات اسلامی خرمشهر گفت: خرمشهر برای میزبانی از کاروان های راهیان نور آمادگی دارد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۵ - ۰۸:۵۸    
فرماندار دنا از اعزام 2 تیم سه نفره امدادگران به منطقه سقوط هواپیما خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۵ - ۰۸:۵۸    
مدیر کل بهزیستی خراسان جنوبی گفت:45 درصد از معابر خراسان جنوبی برای معلولان مناسب سازی شده اند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۵ - ۰۸:۵۸    
بدر العساکر، مدیر دفتر ولیعهد و وزیر دفاع آل سعود، وقتی که سه جنگنده مصری را در آسمان دید آن قدر ذوق زده شده بود که...
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۵ - ۰۸:۴۸    
جوادیان گفت: این نمایشگاه از 14 تا 18 اسفندماه در محل نمایشگاه های دائمی استان هر روزه از ساعت 16 تا 22 پذیرایی علاقمندان است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۵ - ۰۸:۴۸    
حتما تاحالا اتفاق هایی برایتان افتاده که با خوش شانسی از کنار آن رد شده باشید. اما برای بعضی ها این خوش شانسی مساوی با نجات جانشان تمام شده است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۵ - ۰۸:۴۸    
مدیرکل استاندارد کهگیلویه و بویراحمد گفت: هیچ کدام از دستگاه های پخت نان در یاسوج استاندارد نیست.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۵ - ۰۸:۴۸    
مدیر بنادر و دریانوردی آبادان گفت: 20تن از کالاهای تاریخ مصرف گذشته و فسادپذیر در بندر آبادان منهدم شد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۵ - ۰۸:۳۹    
صد و 13 سری جهیزیه بین نوعروسان روستایی تحت حمایت کمیته امداد شهرستان حاجی آباد در حال توزیع است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۵ - ۰۸:۳۹    
شهر ایمن با تردد آسان حق تمامی سالمندان کم توانای جسمی و معلولان حرکتی است که باید مورد توجه تمامی دستگاه های اجرایی باشد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۵ - ۰۸:۳۹    
معدن نمک چهر آباد زنجان میزبان باستان شناسان آلمان، اتریش وسوییس شد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۵ - ۰۷:۵۹    
بوی بد دهان گاهی ارتباطی به بهداشت دهان و دندان ندارد و خود نشانه وجود یک مشکل در بدن است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۵ - ۰۶:۵۹    
هرگاه ارتش سوریه در آستانه دستاورد راهبردی قرار می گیرد، بر دامنه تحرکات آمریکا و غرب افزوده می شود و آنها سناریوی تکراری استفاده دمشق از سلاح شیمیایی را مطرح می کنند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۵ - ۰۶:۵۹    
با حضور وزیر نیرو، طرح تصفیه خانه فاضلاب شهرستان استهبان افتتاح می شود.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۵ - ۰۶:۴۰    
رئیس پلیس فتا فرماندهی انتظامی استان یزد گفت: متاسفانه با روی آوردن کاربران به شبکه های اجتماعی برای خرید و فروش، دچار مشکلاتی می شوند که سوءاستفاده های مالی از جمله این مشکلات می باشد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۵ - ۰۶:۴۰    
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان مرودشت از اخذ 2 فقره سند مالکیت موقوفه شیخ زین العابدین در این شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۵ - ۰۵:۱۹    
رئیس سازمان پدافند غیر عامل در پیام هایی انتصاب حجت الاسلام عبدالله حاج صادقی به سمت نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و حجت الاسلام علی سعیدی به سمت رئیس دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی کل ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۵ - ۰۴:۱۹    
رییس ستادکل نیروهای مسلح گفت: تفاهم نامه همکاری های مشترک میان ستاد کل نیروهای مسلح و وزارت ارتباطات، علوم، آموزش و پرورش و ورزش و جوانان امضا شد.