دوشنبه ۰۵ فروردینساعت ۲۲:۴۹Mar 2019 25
 

خبرهای باشگاه خبرنگاران جوان 19 اسفند 1397 - yjc.ir

 
باشگاه خبرنگاران جوان 29 اسفند 1393 باشگاه خبرنگاران جوان 29 اسفند 1394 باشگاه خبرنگاران جوان 30 اسفند 1395 باشگاه خبرنگاران جوان 29 اسفند 1396 باشگاه خبرنگاران جوان 31 فروردین 1397 باشگاه خبرنگاران جوان 31 اردیبهشت 1397 باشگاه خبرنگاران جوان 31 خرداد 1397 باشگاه خبرنگاران جوان 31 تیر 1397 باشگاه خبرنگاران جوان 31 مرداد 1397 باشگاه خبرنگاران جوان 31 شهریور 1397 باشگاه خبرنگاران جوان 30 مهر 1397 باشگاه خبرنگاران جوان 30 آبان 1397 باشگاه خبرنگاران جوان 30 آذر 1397 باشگاه خبرنگاران جوان 30 دی 1397 باشگاه خبرنگاران جوان 30 بهمن 1397 باشگاه خبرنگاران جوان 1 اسفند 1397 باشگاه خبرنگاران جوان 2 اسفند 1397 باشگاه خبرنگاران جوان 3 اسفند 1397 باشگاه خبرنگاران جوان 4 اسفند 1397 باشگاه خبرنگاران جوان 5 اسفند 1397 باشگاه خبرنگاران جوان 6 اسفند 1397 باشگاه خبرنگاران جوان 7 اسفند 1397 باشگاه خبرنگاران جوان 8 اسفند 1397 باشگاه خبرنگاران جوان 9 اسفند 1397 باشگاه خبرنگاران جوان 10 اسفند 1397 باشگاه خبرنگاران جوان 11 اسفند 1397 باشگاه خبرنگاران جوان 12 اسفند 1397 باشگاه خبرنگاران جوان 13 اسفند 1397 باشگاه خبرنگاران جوان 14 اسفند 1397 باشگاه خبرنگاران جوان 15 اسفند 1397 باشگاه خبرنگاران جوان 16 اسفند 1397 باشگاه خبرنگاران جوان 17 اسفند 1397 باشگاه خبرنگاران جوان 18 اسفند 1397 باشگاه خبرنگاران جوان 19 اسفند 1397 باشگاه خبرنگاران جوان 20 اسفند 1397 باشگاه خبرنگاران جوان 21 اسفند 1397 باشگاه خبرنگاران جوان 22 اسفند 1397 باشگاه خبرنگاران جوان 23 اسفند 1397 باشگاه خبرنگاران جوان 24 اسفند 1397 باشگاه خبرنگاران جوان 25 اسفند 1397 باشگاه خبرنگاران جوان 26 اسفند 1397 باشگاه خبرنگاران جوان 27 اسفند 1397 باشگاه خبرنگاران جوان 28 اسفند 1397 باشگاه خبرنگاران جوان 29 اسفند 1397 
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۱ - ۰۲:۰۲    
در این مطلب با روند داشتن خانه ای تمیز، بدون نگرانی و تشویش در طی 7 مرحله آشنا خواهید شد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۱ - ۰۲:۰۲    
مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت با بیان اقدامات انجام شده در سال 97؛ برنامه های سال آینده این شرکت را در دهمین گردهمایی مدیران این شرکت در مجتمع ارتباطی انقلاب اسلامی تشریح کرد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۰ - ۲۲:۰۱    
سیاتیک شرایطی دردناک است که می تواند هر فردی را تحت تاثیر قرار دهد. درد سیاتیک می تواند آزاردهنده و پایدار باشد و بر همین اساس است که آگاهی از درمان های خانگی برای تسکین این شرایط می تواند مفید باشد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۰ - ۲۱:۴۰    
فرمانده انتظامی شهرستان چابهار از توقیف یک کامیون اسکانیا با 23 تن سیمان قاچاق خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۰ - ۱۸:۵۸    
حجت الاسلام قاسمی نیا گفت:نظام جامع آموزش بزرگ سالان به زودی با تدوین نهایی ابلاغ شده تا افراد بزرگ سالی که تا مقطع دیپلم را پشت سر گذاشته اند بتوانند مقاطع تحصیلی بالاتر را نیز در بستری مناسب دنبال ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۰ - ۱۷:۱۵    
معاون سرمایه گذاری اداره کل میراث فرهنگی استان اصفهان گفت:مجوز تأسیس چهار هتل و چهار اقامتگاه سنتی در شهر تاریخی اصفهان، با مشارکت بخش خصوصی و با نجات بخشی چهار خانه تاریخی صادر شد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۰ - ۱۶:۲۰    
بر اساس اعلام مرکز آمار ایران، در بهار سال 1397، نزدیک به 113 میلیون سفر انجام شده است که نسبت به بهار 1396، 9.3 درصد افزایش داشته است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۰ - ۱۶:۰۰    
هرسال جشنواره های زیادی برگزار می شود و بازیگران برتر جایزه می گیرند، اما این بدین معنی نیست که تمام نقش آفرینی های برتر موفق به کسب جایزه می شوند و از آن ها تقدیر می شود.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۰ - ۱۶:۰۰    
یک مقام مسئول گفت: با توجه به بازار شب عید و تلاش تولید کنندگان داخلی پوشاک برای فروش محصولات خود اخیراً اتاق اصناف سعی در پلمپ نمایشگاه های پوشاک داخلی کشور کرده است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۰ - ۱۴:۲۵    
مدیر پژوهش سرای امام محمدباقر (ع) از خلاقیت دانش آموزان خبرداد و گفت: در این جشنواره و نمایشگاه پررنگ بوده و در مجموع بیش از 150 اثر از دانش آموزان به نمایش گذاشته شده است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۰ - ۱۳:۴۲    
57 طلبه از 35 کشور، جواز حضور در مرحله نیمه نهایی سومین دوره مسابقات بین المللی طلاب علوم دینی را کسب کردند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۰ - ۱۳:۴۱    
نمایش در سوگ رقیه (س) به حمیده رازه در صومعه سرا به روی صحنه رفت.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۰ - ۱۳:۲۱    
چهار آیین گفت: امروز نرخ هر کیلو مرغ زنده درب مرغداری 11 تا 11500 و مرغ آماده به طبخ در میدان بهمن 14900 و در خرده فروشی 16800 تا 17000 تومان است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۰ - ۱۳:۲۰    
نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی گفت: زندگی سالم و شادابی جوامع انسانی در گرو وجود منابع طبیعی و محیط زیست مناسب ممکن است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۰ - ۱۳:۱۰    
کاشانی ها سال نو را در بیش از 15 بقعه متبرکه این شهرستان تحویل می کنند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۰ - ۱۳:۰۰    
مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای گیلان از اعمال محدودیت تردد محمولات ترافیکی در ایام نوروز خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۰ - ۱۲:۵۱    
مدیر هماهنگی ترویج کشاورزی آذربایجان غربی از آخرین مهلت ویرایش اطلاعات و ثبت نام گندم کاران و کلزا کاران استان در سامانه خرید تا پایان سال 1397 خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۰ - ۱۲:۴۵    
نماینده ولی فقیه در استان قزوین گفت: زمین خواری هفت سنگان خسارت سنگینی به بیت المال وارد کرد و در این ماجرا عده ای زمین های بیت المال را به غارت بردند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۰ - ۱۲:۴۱    
برخی از منتقدان و سینماگران بالا رفتن قیمت بلیت سینما ها را به ضرر مصرف کننده می دانند و آن را باعث ریزش مخاطب در دنیای هنر می دانند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۰ - ۱۲:۲۶    
آیت الله مقتدایی گفت: تجمع روز یک شنبه فیضیه شبه معجزه ای بود که با هماهنگی طلاب جوان انقلابی و بزرگان حوزه انجام شد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۰ - ۱۲:۱۵    
شیلان تخت فیروزه و امیدمحمدپور کمانداران شایسته کردستانی در رقابت های جام بین المللی ارس که به میزبانی آذربایجان شرقی برگزار شد خوش درخشیدند .
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۰ - ۱۲:۱۰    
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل گفت: شفاف سازی در کشور می تواند جلوی بسیاری از مشکلات جامعه از جمله قاچاق کالا را در کشور بگیرد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۰ - ۱۲:۰۰    
پروژه نور و آب توسط دان روزگارد هنرمند و طراح هلندی به اجرا در آمده است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۰ - ۱۱:۵۱    
رئیس تبلیغات اسلامی شهرستان بیجار از آغاز ثبت نام مراسم معنوی اعتکاف خبر داد و گفت:مساجد بیجار میزبان مراسم معنوی اعتکاف می شوند
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۰ - ۱۱:۲۱    
از طریق ویژگی هایپرترندینگ می توان 100 نقطه برتر و محبوب در جهان را مشاهده کرد. این نقاط بر مبنای میزان مراجعه کاربران فوراسکوئر شناسایی می شوند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۰ - ۱۱:۲۱    
فرمانده انتظامی فاروج گفت: 12راس دام سنگین قاچاق در فاروج کشف و ضبط شد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۰ - ۱۱:۲۱    
با استفاده از قابلیت کنترل ذهنی، استفاده از گوشی های هوشمند می تواند با سرعت بسیار بهتری صورت بگیردو می توان در زمان بسیار کوتاهی به گوشی های هوشمند منتقل شوند و به اجرا درآیند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۰ - ۱۱:۱۱    
سرهنگ پناهی گفت: محدودیت و ممنوعیت ترافیکی همزمان با ایام نوروز در محور های برون شهری قم اجرا می شود.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۰ - ۱۱:۰۵    
️معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه ای وزیر کشور اظهارداشت: وزارت کشور با قدرت، برنامه ریزی منسجم و با تعامل و همکاری مثال زدنی دستگاه های اجرایی، طرح های توسعه ای استان ها را پیگیری می کند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۰ - ۱۱:۰۱    
سومین کنگره کرسی های نظریه پردازی، نقد و مناظره در چهل سالگی انقلاب اسلامی صبح امروز در واحد تهران مرکزی برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۰ - ۱۰:۵۵    
استاندار آذربایجان شرقی با تاکید بر لزوم حفظ وحدت و تلاش برای اعتلای کشور، گفت: گروه ها و احزاب سیاسی شرایط را دریابند و از ایجاد هر گونه حاشیه پرهیز کنند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۰ - ۱۰:۴۱    
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج خرمشهر گفت: مجموعه شهر آبی سپاه خرمشهر برای تأمین آب شرب شهرستان و شیرین سازی آب مورد نیاز به زودی به بهره برداری می رسد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۰ - ۱۰:۴۱    
دبیر کمیسیون اجرایی مدیریت ایمنی راه های خراسان شمالی گفت: اصلاح نقاط حادثه خیز استان در شرایط فعلی اقتصادی نیازمند 500 میلیارد ریال اعتبار است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۰ - ۱۰:۴۱    
محمد فتوحی سابریست یزدی به همراه تیم ملی شمشیربازی سابر کشورمان موفق به کسب مدال ارزشمند نقره رقابت های جام جهانی شمشیربازی شد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۰ - ۱۰:۳۷    
مدیرکل صدا و سیمای مرکز همدان گفت: هم اکنون 99 درصد جمعیت استان زیر پوشش دریافت شبکه های رسانه ملی هستند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۰ - ۱۰:۳۰    
اخوان گفت:درشهر قم درختکاری بایددراولویت قرار گرفته وتوسعه بوستان های شهری و محلی از رویکرد های بودجه نویسی شهرداری قم درسال 98 خواهد بود.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۰ - ۱۰:۲۷    
فرماندار سمنان گفت: اسامی امیرعلی با 57 نام گذاری و فاطمه با 56 نام گذرای پرتکرارترین نام های شهرستان سمنان در 11 ماهه اول سال جاری بوده اند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۰ - ۱۰:۲۶    
در روزهای گذشته کمبود شکر در بازار استان کهگیلویه و بویراحمد و کشور برخی اصناف مانند بستنی فروشی ها و شیرینی پزی ها را با مشکلاتی رو به رو کرده است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۰ - ۱۰:۲۰    
معاون امداد و نجات هلال احمر البرز از مفقود شدن جوان 27 ساله در روستایی در جاده چالوس خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۰ - ۱۰:۲۰    
معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهاد کشاورزی کردستان گفت: محصول کلزای دیم برای اولین بار در این استان به صورت نشائی در قالب مرزعه نمایشی و الگویی کشت شد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۰ - ۱۰:۲۰    
مجمع سالیانه فدراسیون فوتبال درحالی برگزار شد که باز هم صحبت های دقیقی درباره پایان کار بازنشسته های این فدراسیون مطرح نشد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۰ - ۱۰:۱۱    
مدیرکل صنعت، معدن و تجارت سازمان منطقه آزاد قشم از حجم سرمایه گذاری دو هزار و 70 میلیارد ریالی بخش خصوصی در دو شهرک صنعتی تولا و فجر این منطقه آزاد خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۰ - ۱۰:۰۶    
مدیرکل نوسازی و تجهیز مدارس استان همدان از تجهیز تمامی مدارس استان به سیستم گرمایشی خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۰ - ۱۰:۰۶    
فرمانده انتظامی شهرستان شاهرود گفت: محموله لوازم یدکی قاچاق خودرو به ارزش 160 میلیون تومان از یک اتوبوس در شاهرود کشف شد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۰ - ۱۰:۰۲    
دبیر ستاد نوروزی خرمشهر گفت: در خرمشهر ظرفیت اسکان برای بیش از 24 هزار نفر از میان کاروان های راهیان نور و مسافران نوروزی فراهم شده است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۰ - ۱۰:۰۲    
نام کانه تاناکا به عنوان سالخورده ترین انسان و زن جهان در کتاب رکورد های گینس ثبت شد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۰ - ۱۰:۰۱    
رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان الیگودرز از دستگیری یک نفرمتخلف شکار غیرمجاز 2 قطعه کبوتر وحشی و کشف و ضبط یک قبضه سلاح شکاری از آن خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۰ - ۱۰:۰۰    
استاندار کردستان با انتقاد از وجود ناهماهنگی در مرز باشماق _مریوان گفت: ما در این مرز هنوز به مدیریت واحد نرسیده ایم.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۰ - ۰۹:۵۵    
معاون مدیرکل و اداره آموزش و پرورش نیشابور گفت: این شهرستان آماده ارائه اسکان به بیش از 20 هزار مسافر و زائر نوروزی در مدارس است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۰ - ۰۹:۵۳    
رئیس مرکز تحقیقات بیماری های کلیوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت:بیماری های دیابت و پرفشاری خون زمینه ساز بیماری های کلیوی هستند و نارسایی کلیوی یک بیماری بی علامتی است یعنی بیماری مخفی که پس از سال ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۰ - ۰۹:۵۰    
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان گفت: وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی کابینه دوازدهم برای حضور در اختتامیه دهمین هفته فیلم و عکس سمنان به این شهر سفر می کند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۰ - ۰۹:۴۶    
مدیرکل دفتر تقسیمات کشوری گفت: الحاق بخش هایی از چهارمحال و بختیاری به اصفهان صحت ندارد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۰ - ۰۹:۴۱    
مستند ایستگاه پایانی دروغ مزدبگیران ضدانقلاب را به جان هم انداخته است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۰ - ۰۹:۴۱    
سخنگوی اورژانس آذربایجان شرقی گفت:12 نفر بر اثر انفجار مواد محترقه در آذربایجان شرقی مصدوم شدند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۰ - ۰۹:۴۱    
تیم اداره راه در مسابقات فوتسال پیشکسوتان روستا های شهرویران مهاباد قهرمان شد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۰ - ۰۹:۴۱    
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری خراسان شمالی گفت: اعتبارات آبخیزداری خراسان شمالی امسال 30 میلیارد تومان است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۰ - ۰۹:۳۲    
90 ورزشکار نشان آور، روسا و نواب رئیس هیات های ورزشی استان بوشهر تجلیل شدند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۰ - ۰۹:۳۲    
5 پروژه بزرگ عمرانی شهرداری تبریز افتتاح می شود.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۰ - ۰۹:۳۲    
کارشناس مسئول بهداشت محیط مرکز بهداشت یزد از نظارت روزانه 14 تیم بهداشتی بر مراکز تهیه و توزیع و اماکن عمومی درطرح سلامت نوروزی شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۰ - ۰۹:۳۱    
مانور آمادگی و پیشگیری از حوادث چهارشنبه آخر سال در تمام مدارس استان برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۰ - ۰۹:۱۷    
زمان برگزاری دیدار تیم های تراکتورسازی تبریز و پدیده مشهد تغییر کرد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۰ - ۰۹:۱۰    
نمایش کمدی روح سرگردان مانی و مراد در مجتمع فرهنگی هنری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی رودسر به روی صحنه رفت .
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۰ - ۰۹:۱۰    
معاون سوادآموزی آموزش و پرورش مازندران از افزایش 2.5 درصدی نرخ رشد سواد در استان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۰ - ۰۹:۱۰    
تیم راه یاب ملل مریوان در هفته اول دور برگشت مسابقات لیگ برتر فوتبال توانست خلیج فارس شیراز را شکست دهد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۰ - ۰۹:۰۸    
سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رئیس جمهور و رئیس بنیاد ملی نخبگان روز سه شنبه برای بازدید از طرحهای دانش بنیان لرستان به این استان سفر می کند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۰ - ۰۹:۰۰    
بانوان رزمی کار لنگرودی قهرمان مسابقات کیک بوکسینگ wka گیلان شدند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۰ - ۰۸:۵۰    
استاندار چهارمحال و بختیاری خواستار تشکیل انجمن یاوران وقف امنیت در این استان شد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۰ - ۰۸:۴۱    
فرمانده انتظامی استان زنجان ، از کشف 175 دستگاه انواع گوشی تلفن همراه قاچاق به ارزش تقریبی بیش از 7 میلیارد ریال توسط ماموران پلیس امنیت عمومی شهرستان خدابنده خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۰ - ۰۸:۴۱    
دو واحد قصابی به علت کشتار غیر مجاز دام در شهرستان بویین زهرا پلمب شد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۰ - ۰۸:۴۰    
رئیس جمهور ترکیه تاکید کرد این کشور هرگز اجازه نخواهد داد یک کریدور تروریستی در شمال سوریه ایجاد شود.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۰ - ۰۸:۲۶    
همزمان با هفته منابع طبیعی؛ 190 طرح آبخیزداری در استان قزوین به بهره برداری رسید.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۰ - ۰۸:۲۰    
جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی با حضور وکلای ملت دقایقی قبل آغاز شد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۰ - ۰۷:۵۷    
دبیر شورای مبارزه با مواد مخدر کهگیلویه و بویراحمد گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون بیش از پنج تن انواع مواد مخدر در محور های مواصلاتی استان کشف و ضبط شده است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۰ - ۰۷:۵۰    
استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: 9 دکل آنتن دهی تلفن همراه موجود در اطراف مدارس شهری این استان به دلیل داشتن امواج مغناطیسی مضر برای دانش آموزان باید تا اوایل مهرماه سال آینده جابه جا شوند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۰ - ۰۷:۴۹    
یک اتوبوس در پایتخت سوئد به طرز ناگهانی منفجر شد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۰ - ۰۷:۴۱    
در دوران بارداری زنان باردار باید در انجام امور خانه داری نکات مهمی را رعایت کنند و بیشتر مراقب خود باشند تا جنین و خودشان آسیب نبینند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۰ - ۰۷:۲۱    
سردست پاک کرده گوساله با مبلغ 93 هزار تومان در بازار به فروش می رسد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۰ - ۰۷:۰۰    
دیدار تیم های النصر عربستان و ذوب آهن ایران در هفته دوم لیگ قهرمانان امروز دوشنبه ساعت 18 برگزار خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۰ - ۰۵:۵۰    
شهرداری شهربابک، نماینده استان کرمان به مربیگری حمیده ایرانمنش در رقابت های لیگ برتر تنیس روی میز بزرگسالان کشور قهرمان ایران شد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۰ - ۰۵:۲۰    
به گزارش حوزه افغانستان باشگاه خبرنگاران جوان ، رئیس جمهور افغانستان ضمن بیان نقش پر رنگ زنان در اداره این کشور تاکید کرد که دولت وی زمینه صلح را فراهم کرده است. ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۰ - ۰۵:۰۲    
در این مطلب با روش های ساده برای آب کردن چربی های شکم آشنا خواهید شد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۰ - ۰۴:۴۱    
ده ها تن از زنان تامیل که بسیاری از آنان بیوه و از بازماندگان جنگ داخلی هستند با عضویت در یک سازمان غیردولتی تلاش می کنند تا یکی از بزرگترین مناطق مین گذاری شده در جهان را پاکسازی کنند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۰ - ۰۴:۴۱    
انجمن علمای مسلمان الجزایر در بیانیه ای هرگونه دخالت خارجی در بحران داخلی این کشور را رد کرد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۰ - ۰۳:۴۱    
همه ما هر از چند گاهی نیاز به سفر رفتن داریم. اگر حیوان خانگی داشته باشیم، می توانیم آن را برای چند روز به دوستی بسپاریم، ولی در مورد گیاهان وضعیت فرق می کند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۰ - ۰۳:۰۲    
پایگاه اطلاع رسانی دفتر رهبر انقلاب براساس بخشی از بیانیه گام دوم انقلاب، لوح رسانه در اختیار کانون های ضد معنویت و اخلاق را منتشر می کند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۰ - ۰۳:۰۲    
سازمان ملل اعلام کرد 19 نفر از سرنشینان هواپیمای اتیوپی که دیروز سقوط کرد، از کارمندان وابسته به نهاد های مختلف این سازمان بوده اند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۰ - ۰۲:۴۱    
یکی از مهمترین مشکلات بسیاری از آقایان لاغر، پیدا نکردن لباس مناسب است؛ در این مطلب به نحوه پوشیدن لباس های آقایان لاغر اندام می پردازیم.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۰ - ۰۲:۲۱    
یک دکتر داروساز گفت: استفاده از قرص متفورمین برای لاغری باوری غلط و خطرناک است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۰ - ۰۱:۴۱    
تیم دینامو زاگرب در هفته بیست وچهارم لیگ برتر کرواسی در خانگه برابر تیم ریجکا با نتیجه 3 بر یک پیروز شد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۰ - ۰۱:۲۰    
طبق گزارش ها، از دو آتشفشان در خاور دور روسیه خاکستر به هوا برخاسته است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۰ - ۰۱:۲۰    
تربیت فرزندان امر بسیار مهمی است که والدین بیش از پیش باید به آن توجه داشته باشند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۰ - ۰۱:۰۲    
در چارچوب دیدار های هفته بیست و هفتم لالیگای اسپانیا، تیم های ویارئال و سویا رقبایشان را شکست دادند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۰ - ۰۰:۴۰    
باشگاه استقلال درباره بلیت فروشی دیدار استقلال - العین در لیگ قهرمانان آسیا اطلاعیه ای صادر کرد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۰ - ۰۰:۴۰    
سخنگوی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین گفت: حماس کابینه جدید تشکیلات خودگردان فلسطین را به رسمیت نمی شناسد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۰ - ۰۰:۰۰    
سقوط یک فروند بوئنیگ 737 نو که 4 ماه پیش تحویل اتیوپی شده بود، اعتبار شرکت بوئینگ را زیر سوال برد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۰ - ۰۰:۰۰    
تیم بسکتبال پتروشیمی بندر امام موفق شد در نخستین دیدار خود در رقابت های قهرمانی غرب آسیا مقابل نماینده سوریه به پیروزی برسد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۰ - ۰۰:۰۰    
گروهی از نیرو های ارتش و رزمندگان مقاومت انصارالله از مناطق تحت کنترل در جنوب شرق استان جیزان عربستان، عملیاتی را علیه نیرو های مزدور چند ملیتی سعودی انجام دادند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۰ - ۰۰:۰۰    
نیروهای ارتش و کمیته های مردمی یمن پایگاه نظامی سعودی در شهر مرزی جیزان را با موشک زلزال هدف قرار دادند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۰ - ۰۰:۰۰    
تیم های کلوب بروژ و شارلوا موفق به شکست حریفان خود در هفته بیست و نهم لیگ بلژیک شدند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۹ - ۲۳:۵۰    
آماده باش همیاران پلیس برای طرح نوروزی در یکی از مدارس شیراز برگزار شد.