یکشنبه ۲۲ تیرساعت ۰۴:۲۲Jul 2020 12

زریان (ziryanmukryan.ir)

 
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۱۱:۲۶   + ۱۳ سایت دیگر  
سرویس موکریان_ رئیس پلیس فتا شهرستان سردشت با اشاره به اینکه انتشار هر گونه محتوای حیوان آزاری اعم از کلیپ و تصاویر در فضای مجازی یک عمل مجرمانه است گفت ...
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۲۲:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
سرویس موکریان _ طرح دوفوریتی ساماندهی سهام عدالت عصر دیروز در نشست کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی بررسی شد و کلیات طرح دوفوریتی ساماندهی سهام عدالت به تصویب اعضای این کمیسیون رسید ...
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۲۰:۱۷   + ۷۹ سایت دیگر  
سرویس آذربایجان غربی_ پدری در خوی در اقدامی عجیب و باور نکردنی دختر 10 ساله اش را به دلیل بلند کردن صدای تلویزیون خفه کرد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۱۱:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
سرویس آذربایجان غربی_ رمان 99 مهره پراکنده اثر حلیم یوسف نویسنده کُرد اهل سوریه با برگردان سمیه خاکپور مترجم ارومیه ای، ازسوی نشر افراز منتشر و راهی بازار کتاب شد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۲۱:۱۲    
سرویس موکریان_ مدیر دانشکده پرستاری بوکان گفت که این دانشکده به مانند تمامی شهرهای دیگر همچون نقده، مهاباد ...
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۲۰:۴۲   + ۳۸ سایت دیگر  
سرویس موکریان_ معاون اول رئیس جمهور دستور داد که برخی اعضای هیات دولت به شهرستان سردشت سفر کنند و به مشکلات این شهرستان رسیدگی کنند.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۱۳:۱۲    
سرویس کردستان_این یادداشت به قلم مصطفی بیگی (رودووس فیلی) نوشته شده و درکانال هفته نامه سیروان منتشر شده است.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۱۲:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
سرویس موکریان، فرمانده انتظامی استان آذربایجان غربی_ از کشف بیش از 4 تن چای با نشان های خارجی قاچاق به ارزش 6میلیارد ریال در محور "سقز-بوکان"، خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۱۱:۱۲    
سرویس موکریان_ وزارت بهداشت ودرمان اعلام کرده که دانشکده پرستاری بوکان اجازه جذب دانشجو را ندارد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۱۱:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
سرویس موکریان_ یکی از اعضای کانون امداد و نجات ساتیار، هاوژین .م دختر خردسال بوکانی را از غرق شدن نجات داد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۲ - ۱۲:۳۷    
سرویس موکریان_ نماینده بوکان بار دیگر اعلام کرد که مدرسین دعوت شده به دانشگاه های بوکان نباید شغل دولتی داشته باشند.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۲ - ۱۲:۰۷    
سرویس مقاله _ این یادداشت به قلم هیمن حسامی کارشناس ارشد قیمت گذاری مسکن نوشته شده و در روزنامه آفتاب یزد منتشر شده است.
  ۱۳۹۹/۰۴/۰۷ - ۲۲:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
سرویس مقاله_ این یادداشت به قلم محمد آوات دکاندار دکتری جامعه شناسی سیاسی نوشته شده ودر اختیار زریان موکریان قرار گرفته است.
  ۱۳۹۹/۰۴/۰۷ - ۱۰:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
سرویس موکریان، هواپیما های عراقی آمدند. 7 بمب در شهر انداختند و رفتند. چشم ها و گلویم می سوخت. فلکه سرچشمه در آن ساعت روز شلوغ بود. یکی از بمب ها نزدیک ما به زمین خورده بود ...
  ۱۳۹۹/۰۴/۰۵ - ۱۰:۱۸   + ۱۲ سایت دیگر  
سرویس موکریان؛ بازرس انجمن متخصصان بیهوشی از ضرب وشتم همکارشان در بیمارستان پیرانشهر می گوید ضاربان به قصد قتل آمده بودند سه نفر از ضاربان دستگیر شدند ...
  ۱۳۹۹/۰۴/۰۴ - ۱۲:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
سرویس موکریان_ تدوین برنامه حفاظت از میش مرغ در آسیا با حضور دکتر رحیم عبدالکریمی محقق بوکانی در حال تدوین است.
  ۱۳۹۹/۰۴/۰۴ - ۱۱:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
سرویس موکریان_ خبر فروش نوزاد در اینستاگرام اعلام آمادگی شهروندانی از بوکان و مهاباد برای خرید این کودکان را به همراه داشته است.
  ۱۳۹۹/۰۴/۰۳ - ۲۱:۱۸    
سرویس موکریان_ نماینده بوکان در دیدار با وزیر بهداشت و درمان بخشی از مشکلات این شهرستان در حوزه درمان را مطرح و موفق به گرفتن دستوراتی از وزیر شد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۰۳ - ۲۱:۱۸   + ۶ سایت دیگر  
سرویس موکریان_ سرپرست اداره تامین اجتماعی بوکان گفت: به دلیل شیوع بیماری کرونا بین کارکنان، فعالیت این اداره از امروز تا شنبه هفته آینده تعطیل است.
  ۱۳۹۹/۰۳/۲۶ - ۱۹:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
سرویس موکریان_ستاد پیشگیری از کرونا در بوکان مصوب کرد با هرگونه مراسم فاتحه خوانی و عروسی در بوکان برخورد شود.
  ۱۳۹۹/۰۳/۲۴ - ۱۰:۴۲    
سرویس موکریان_ تا روز شنبه (24 خردادماه)، 41 نفر به شیوه های کرونایی در شهرستان بوکان به خاک سپرده شده اند.
  ۱۳۹۹/۰۳/۲۱ - ۱۳:۳۷   + ۱۰ سایت دیگر  
سرویس موکریان_ نماینده مردم بوکان در مجلس شورای اسلامی ضمن آنکه از تبدیل شدن جاده های کردستان به قتلگاه انتقاد کرد، گفت: ناتمام ماندن پروژه های عمرانی ...
  ۱۳۹۹/۰۳/۱۷ - ۱۹:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
سرویس موکریان، پیدا کردن یک دستگاه گوشی تلفن همراه در قعر چاه باعث شد تا 2 مرد 37 و 40 ساله از اعضای یک خانواده در بوکان جان خود را بر سر پیدا کردن آن از دست بدهند.
  ۱۳۹۹/۰۳/۱۶ - ۱۰:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
سرویس جهان- موسسه میدل ایست می گوید حضور نظامی آمریکا در شمال سوریه باید بر جلوگیری از حمله مجدد ترکیه به کردها متمرکز شود.
  ۱۳۹۹/۰۳/۱۶ - ۱۰:۵۷   + ۹ سایت دیگر  
سرویس آذربایجان غربی- وزیر نیرو با بیان اینکه سدچپرآباد 42 امین سد وزارت است، گفت: تاکنون 6 میلیارد و صد میلیون مترمکعب از سدها کشور به دریاچه ارومیه رهاسازی شده است.
  ۱۳۹۹/۰۳/۱۶ - ۱۰:۵۷   + ۶ سایت دیگر  
سرویس کردستان- رییس دانشگاه کردستان گفت: در جدیدترین رتبه بندی دانشگاه های آسیایی تایمز برای نخستین بار دانشگاه کردستان موفق به کسب رتبه 250-201 و حضور در جمع برترین ها شد.
  ۱۳۹۹/۰۳/۱۶ - ۱۰:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
دبیر اتاق مشترک ایران و عراق در گفتگو با خط بازار می گوید: امیدواریم بسته بودن مرزها خیلی طولانی نشود. یعنی به محض اینکه دستور رهایی از قرنطینه صادر شد مرزهای عربی باز شود.
  ۱۳۹۹/۰۳/۱۴ - ۱۳:۰۷   + ۲۸ سایت دیگر  
رهبر معظم انقلاب اسلامی در سخنرانی خود به مناسبت سالگرد رحلت امام خمینی (ره) با یادآوری اینکه امام راحل اعتماد عجیبی به جوانان داشتند ...
  ۱۳۹۹/۰۳/۱۲ - ۱۹:۴۲   + ۱۰ سایت دیگر  
سرویس موکریان_ رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بوکان گفت: اثر ترجمه رضا کریم مجاور مترجم این شهرستان جایزه مهرگان ادب را در بخش ویژه دریافت کرد.
  ۱۳۹۹/۰۳/۱۱ - ۱۹:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
سرویس آذربایجان غربی- در پی عدم توجه به توصیه های ستاد شهرستانی مبارزه با ویروس کرونا در پیرانشهر چندین واحد خانه باغ در این شهرستان پلمب شدند.
  ۱۳۹۹/۰۳/۱۱ - ۱۹:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
سرویس کردستان – یک زن به عنوان اولین مدیر در مجموعه راه و شهرسازی کردستان سکانداری اداره راه و شهرسازی در شهرستان دیواندره را برعهده گرفت. انتصاب
  ۱۳۹۹/۰۳/۱۱ - ۱۹:۴۲   + ۸ سایت دیگر  
سرویس کردستان- رشید یوسفی، شاعر خوش ذوق و با احساس، محققی دلسوز، معلم مهربان کُردستانی در حالی که هنوز 5 دهه از زندگی اش نگذشته بود روز شنبه10خرداد ماه در بیمارستان توحید سنندج در گذشت.
  ۱۳۹۹/۰۳/۱۱ - ۱۹:۱۲   + ۱۰ سایت دیگر  
سرویس کردستان- فیلم کوتاه "پیشکش" به تهیه کنندگی حوزه هنری استان کردستان و آژانس پخش کات فیلم به کارگردانی بختیار خلیلی جایزه ویژه سومین دوره جشنواره بین المللی فیلم کودک نوجوان شهر سن پترزبورگ روسیه ...
  ۱۳۹۹/۰۳/۱۱ - ۱۹:۱۲   + ۹ سایت دیگر  
سرویس کردستان- استاندار کردستان با تاکید بر اهمیت پوشش کامل تحصیلی دختران گفت: استفاده از همه امکانات برای جلوگیری از ازدواج زود هنگام این افراد ضروری است.
  ۱۳۹۹/۰۳/۱۱ - ۱۰:۱۲   + ۸ سایت دیگر  
سرویس کردستان _ هر کدام از ما به گوشه ای زل زده و نایی برای حرف زدن نداشتیم. چهره های بهت زده، چشم های زل زده؛ برخی خواستند بلند شوند و از فرهاد استقبال کنند، اما فرهاد به سرما خو کرده بود ...
  ۱۳۹۹/۰۳/۱۰ - ۱۸:۱۲   + ۱۴ سایت دیگر  
سرویس کردستان_ فرماندار بیجار و فرماندار ارومیه به علت توفیق در تحقق اولویت ها و اجرای برنامه های اقتصادی وزارت کشور در سال 1398 مورد تقدیر این وزارت قرار می گیرند.
  ۱۳۹۹/۰۳/۱۰ - ۱۲:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
سرویس مقاله_ این یادداشت به قلم دکتر رشید احمد رش محقق و پژوهشگر توسعه نوشته شده و در اختیار زریان موکریان قرار گرفته است.
  ۱۳۹۹/۰۳/۱۰ - ۱۲:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
سرویس کردستان _ ساخت سریال سردار سنجرخان قهرمان مبارزه با استکبار طی مراسمی با حضور استاندار کردستان و سرپرست اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کردستان و جمعی از هنرمندان و اصحاب رسانه استان و ...
  ۱۳۹۹/۰۳/۰۸ - ۲۱:۲۲    
سرویس موکریان_ در حالی که شهید رشید شیخ آقایی تنها شهید مدافع سلامت استان آذربایجان غربی است، شبکه بهداشت بوکان مانع تهیه گزارش صداو سیما از مظلومیت و ایثار این شهید شد.
  ۱۳۹۹/۰۳/۰۸ - ۲۰:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
سرویس آذربایجان غربی_ با ابتلا 147 نفر دیگر در استان آذربایجان غربی به ویروس کرونا، مجموع مبتلایان در این استان به بیش از پنج هزار نفر رسید.
  ۱۳۹۹/۰۳/۰۸ - ۲۰:۵۲    
سرویس موکریان_در حالی که کرونا در بوکان رو به صعود است سی تی اسکن بیمارستان بوکان از کارافتاد.
  ۱۳۹۹/۰۳/۰۷ - ۲۰:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
سرویس موکریان_ معاون امور اقتصادی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: بر اساس دستور رییس جمهوری، برای بررسی ویژه مسایل مربوط به سردشت، گزارش توسعه منطقه ای این شهرستان در وزارت کار تهیه شده است.
  ۱۳۹۹/۰۳/۰۷ - ۱۲:۱۷    
سرویس مقاله_ این یادداشت به قلم حاج انور حبیب زاده نماینده مردم بوکان در مجلس شورای اسلامی نوشته شده و در اختیار زریان موکریان قرار گرفته است.
  ۱۳۹۹/۰۳/۰۷ - ۱۱:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
سرویس مقاله_ این یادداشت به قلم دکتر رشید احمد رش محقق و پژوهشگر توسعه نوشته شده و در اختیار زریان موکریان قرار گرفته است.
  ۱۳۹۹/۰۳/۰۷ - ۱۱:۱۷    
سرویس موکریان _ یک بانوی 88 ساله مبتلا به کرونا شب گذشته در بیمارستان بوکان فوت کرد.
  ۱۳۹۹/۰۳/۰۷ - ۱۱:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
سرویس موکریان_ فرمانده انتظامی مهاباد گفت: ماموران انتظامی با اقدام مناسب و به موقع، از خودکشی یک بانوی 32 ساله در این شهر جلوگیری کردند.
  ۱۳۹۹/۰۳/۰۳ - ۲۰:۰۷   + ۶ سایت دیگر  
سرویس آذربایجان غربی_ مدیرکل امور مالیاتی آذربایجان غربی با اشاره به سود بالای دلالان با سوء استفاده از پیله وران در مناطق مرزی استان گفت: این امر موجب شده تا نظیر موضوع کارت های بازرگانی ...
  ۱۳۹۹/۰۳/۰۳ - ۱۲:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
سرویس آذربایجان غربی- فرمانده یگان حفاظت اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی آذربایجان غربی از کشف و توقف دو مورد حفاری غیرمجاز در ماکو به شیوی تونل زنی خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۳/۰۳ - ۱۱:۳۷   + ۶۶ سایت دیگر  
سرویس ایران_ هرچه زیرشاخه ی بیشتری داشته باشید سود بیشتری نصیبتان خواهد شد . این جمله برای کسانی که جوانی شان در دهه ی هشتاد سپری شده گزاره ای آشناست ...
  ۱۳۹۹/۰۳/۰۳ - ۱۱:۳۷   + ۳۲ سایت دیگر  
سرویس ایران_ پژوهشگران کانادایی در بررسی جدید خود دریافتند که شاید حذف یک ژن بتواند به لاغر شدن کمک کند.
  ۱۳۹۹/۰۳/۰۱ - ۲۰:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
سرویس موکریان- شهردار بوکان از دستگیری 18 نفر از عوامل ساخت و سازهای غیرمجاز در این شهرستان توسط عوامل انتظامی خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۹/۰۲/۳۱ - ۱۰:۱۷    
سرویس موکریان_ کتاب قلعه سردار (میراث سرداران بوکان) مقدمه احیای قلعه سردار بوکان که هویت این شهر است را فراهم کرده است.
  ۱۳۹۹/۰۲/۳۰ - ۱۸:۱۷    
سرویس موکریان_منتخب مردم بوکان در یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی پیشنهاداتی را در خصوص جذب هیئت علمی و به کارگیری اساتید مدعو در دانشگاه های بوکان مطرح کرده است که درصورت اجرایی شدن می تواند سبب ...
  ۱۳۹۹/۰۲/۳۰ - ۱۱:۴۷   + ۱۵ سایت دیگر  
سرویس موکریان_ نمایندگان مردم در مجلس بر نظر خود درخصوص ایجاد مناطق ویژه اقتصادی تاکید کردند و در نتیجه تصمیم گیری درخصوص طرح به مجمع تشخیص مصلحت نظام واگذار شد.
  ۱۳۹۹/۰۲/۲۹ - ۱۹:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
سرویس موکریان_ سرپرست فرمانداری بوکان درخواست کرد که بانکها از سخت گیری های بی مورد و حتی المقدور از اصرار بر داشتن ضامن کارمند خودداری کنند.
  ۱۳۹۹/۰۲/۲۹ - ۱۹:۲۶    
سرویس موکریان_ محیط زیست شهرستان بوکان، پنج روز به کارخانه سیمان سردار مهلت داده تا رفع آلودگی کند.
  ۱۳۹۹/۰۲/۲۹ - ۱۸:۵۶    
سرویس موکریان_ رئیس دانشگاه علوم پزشکی آذربایجان غربی در خصوص سرنوشت پروژه بیمارستان 200 تختخوابی بوکان گفت که این پروژه هم شروع می شود اما به زمان شروع آن اشاره نکرد.
  ۱۳۹۹/۰۲/۲۹ - ۰۹:۲۶    
سرویس موکریان_ رئیس اداره بهزیستی شهرستان بوکان گفت: طرح ساماندهی معتادین متجاهر که هرساله در ایام خاصی اجرا می شد، به دستور ستاد پیشگیری از شیوع بیماری کرونا تا اطلاع ثانوی متوقف گردیده است.
  ۱۳۹۹/۰۲/۲۹ - ۰۸:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
سرویس موکریان_ مدیر مخابرات منطقه آذربایجان غربی گفت که بوکان بهترین شهرستان از نظر مخابراتی و جزء سه شهرستان اول در سطح استان است .
  ۱۳۹۹/۰۲/۲۸ - ۱۸:۵۳   + ۹ سایت دیگر  
سرویس موکریان، اعضای یک باند کلاهبردار فضای مجازی در سردشت که اقدام به ایجاد فروشگاه اینترنتی و اخذ 2 میلیارد ریالی پول نقد کرده بودند به دام پلیس افتادند.
  ۱۳۹۹/۰۲/۲۸ - ۱۲:۲۳    
سرویس موکریان_ رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بوکان از لغو همایش بزرگداشت عثمان محمدی مشهور به عوسمانه سوور خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۲/۲۸ - ۱۰:۲۳    
سرویس موکریان_ اداره کل میراث فرهنگی و صنایع دستی آذربایجان غربی برای دومین بار مجوز ساخت و ساز در حریم درجه یک قلعه سردار بوکان را که ثبت ملی شده است صادر کرد.
  ۱۳۹۹/۰۲/۲۷ - ۱۲:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
سرویس کرمانشاه شاهنامه که نامه حماسی و ایرانی هاست در درازای تاریخ و افسانه و اسطوره شکل گرفته و این میراث شرقی در بیشتر متون اقوام و ملت های شرق رنگ و لعاب و نام و نشانی ویژه خود دارد ...
  ۱۳۹۹/۰۲/۲۷ - ۱۱:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
سرویس جهان- گزارش وزارت دفاع آمریکا نشان می دهد که مقامات اقلیم کردستان عراق نسبت به سقوط اقتصادی این منطقه در پی کاهش شدید قیمت نفت و شیوع کرونا ابراز نگرانی کرده اند.
  ۱۳۹۹/۰۲/۲۷ - ۱۱:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
سرویس کردستان- خودکشی به عنوان یک پدیده اجتماعی از پیچیدگی های خاصی برخوردار است، شاید به همین دلیل است دورکیم ابتکار و جسارت به خرج داده ...
  ۱۳۹۹/۰۲/۲۶ - ۲۲:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
سرویس موکریان _ _ این مقاله به قلم دکتر رحیم عبدالکریمی پژوهشگر نوشته شده و در اختیار زریان موکریان قرار گرفته است که محتوای آن بیانگر دیدگاه های نویسده است.
  ۱۳۹۹/۰۲/۲۶ - ۲۰:۰۱    
سرویس موکریان؛ حمام ساریقامیش بهی بوکان، یادگار دوره قاجار در نتیجه بی توجهی اداره میراث فرهنگی و گردشگری آذربایجان غربی به اتبار علوفه تبدیل شده است.
  ۱۳۹۹/۰۲/۲۶ - ۱۹:۳۱    
سرویس عکس_ حمام تاریخی ساریقامیش بهی (فیض الله بیگی) از اثار به جامانده دوره قاجار که دارای مالکیت خصوصی است به انبار علوفه تبدیل شده است و انتظار می رود میراث فرهنگی به ثبت و تعیین حریم اثر ...
  ۱۳۹۹/۰۲/۲۵ - ۲۱:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
سرویس موکریان_روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش بوکان در آستانه بازگشایی مدارس در 2اردیبهشت اطلاعیه ای منتشر کرد.
  ۱۳۹۹/۰۲/۲۵ - ۱۳:۴۶    
سرویس موکریان_ شهرداری بوکان در واکنش به انتقادات طراحان موزه مفاخر بوکان، آخرین وضعیت ساخت این موزه را در قالب یک جوابیه تشریح کرد.
  ۱۳۹۹/۰۲/۲۵ - ۱۳:۱۶    
سرویس موکریان_به دنبال گرانفروشی آشکار کوره های آجرپزی شهرستان بوکان، رئیس اداره صنعت ومعدن این شهرستان گفت که در حال تنظیم پرونده های این گرانفروشی هستیم و متخلفین با جریمه های 100 میلیون تومانی ...
  ۱۳۹۹/۰۲/۲۵ - ۱۱:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اتاق مشترک ایران و عراق می گوید: چنانچه وضعیت کلان کشور عادی شود در نظر داریم ظرفیت صادرات به عراق را افزایش خواهیم داد. پیش بینی می شود صادرات ما به عراق حدود 10 میلیارد دلار در امسال خواهد شد
  ۱۳۹۹/۰۲/۲۵ - ۱۱:۱۶   + ۵ سایت دیگر  
چند روزی است که ترمز رشد سریع بازار سرمایه کشیده شده و شاخص کل نیز دوروز پی درپی نمایشگر اعدادی منفی بوده است ...
  ۱۳۹۹/۰۲/۲۵ - ۱۰:۴۱   + ۱۲ سایت دیگر  
معاون وزیر صمت محدودیت های ثبت نام خودرو از طریق 3روش فروش فوق العاده،پیش فروش و مشارکت در تولید را توضیح داد.
  ۱۳۹۹/۰۲/۲۵ - ۱۰:۴۱   + ۱۴ سایت دیگر  
فرمانده ستاد ملی مقابله با کرونا در کلانشهر تهران درباره تغییر علائم بیماری کووید 19 در جهان توضیحاتی را ارائه کرد.
  ۱۳۹۹/۰۲/۲۵ - ۱۰:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/کردستان مدیرکل صندوق کارآفرینی امید کردستان گفت: سه برنامه روستای بدون بیکار، هر روستا یک محصول و صندوق های خرد محلی در راستای ایجاد اشتغال پایدار در استان برای سال 1399 در نظر گرفته شده که هدف ...
  ۱۳۹۹/۰۲/۲۴ - ۱۲:۲۱    
سرویس موکریان_ برخورد قاطع با دلالان، تخریب ساختهای غیرمجاز، عدم واگذاری انشعابات آب و برق و گازو... بخشی از خط و نشان کشیدنهای مسئولان بوکانی برای ساخت و سازهای غیرقانونی است.
  ۱۳۹۹/۰۲/۲۴ - ۱۲:۲۱    
سرویس موکریان_ طراحان تبدیل خانه استاد عباس حقیقی به موزه مفاخر بوکان از نحوه اجرای این طرح و تخریبهای صورت گرفته در این خانه به شدت انتقاد کردند.
  ۱۳۹۹/۰۲/۲۴ - ۱۰:۵۱    
سرویس عکس_ شهرداری بوکان در روزهای دوشنبه و سه شنبه (22 ، 23 اردیبهشت ماه ) 30 عملیات تخریب بنای غیر مجاز ، با پر کردن پی، خندق و تخریب دیوارهای نیمه ساخته در مناطق غیر محدوه ، زمین های کشاورزی ...
  ۱۳۹۹/۰۲/۲۳ - ۱۹:۴۱    
سرویس موکریان_خانه کارگر بوکان، وامهای بانک قرض الحسنه رسالت را در بین اعضای متقاضی خود که سپرده ای ندارند توزیع می کند تا کارگران برای یکی از دردهای خود مرهمی پیدا می کنند اما دلالان یا شرکتی که ...
  ۱۳۹۹/۰۲/۲۳ - ۱۲:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
سرویس موکریان_بعد از هفت سال پیچ پر خطر ملالر در محور بوکان_میاندوآب اصلاح شد.
  ۱۳۹۹/۰۲/۲۳ - ۱۰:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
سرویس موکریان_بیمارستان 350 تختخوابی و بیمارستان تامین اجتماعی به صورت همزمان در مهاباد در حال ساخت است.
  ۱۳۹۹/۰۲/۲۳ - ۰۹:۳۶    
سرویس موکریان_ نزدیک به دو سال از کلنگ زنی پروژ بیمارستان 200 تختخوابی در بوکان می گذرد اما این پروژه همچنان در مرحله کلنگ زنی مانده است.
  ۱۳۹۹/۰۲/۲۲ - ۱۱:۲۶    
چقدر می گیری نمایندگی کنی؟ رقم ها متفاوت است. از جدولی که نشان می دهد دریافتی نماینده حدود 32 میلیون است تا برخی نمایندگان که در پاسخ شرق حتی می گویند نمی دانند رقم دقیق دریافتی شان چقدر است و تا ...
  ۱۳۹۹/۰۲/۲۱ - ۲۰:۱۱    
سرویس آذربایجان غربی- کرونا روز شنبه در آذربایجان غربی بر روی نوار صعود تاخت و 51 نفر را مبتلا کرد و جان سه نفر را گرفت.
  ۱۳۹۹/۰۲/۲۱ - ۱۸:۴۱   + ۸۰ سایت دیگر  
سرویس ایران_ وزیر آموزش و پرورش از بازگشایی مدارس در هفته آینده (27 اردبیهشت) با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی و فراهم کردن تمهیدات لازم در ضدعفونی کردن مدارس خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۲/۲۱ - ۱۸:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
سرویس موکریان_ آجرهای لعابدار قلایچی بوکان یادگار تمدن کهن و فراموش شده مانا است.
  ۱۳۹۹/۰۲/۲۱ - ۱۳:۱۱    
سرویس موکریان_ قبرستان شیخ صوفی از آثار تاریخی بوکان در فهرست آثار ملی ایران ثبت شد.
  ۱۳۹۹/۰۲/۲۱ - ۱۰:۰۶    
سرویس عکس_ سه نوع کاکایی مدیترانه ای، صورتی و کاکایی سر سیاه هرساله در جزایر سد بوکان به زادآوری می پردازند. کاکایی مدیترانه ای برای اولین بار در سال95در سد بوکان مشاهده وثبت گردید ...
  ۱۳۹۹/۰۲/۲۱ - ۱۰:۰۶    
سرویس موکریان_سرگرمی یک کانال در تلگرام بازی با آبروی خانواده های موکریان به ویژه بوکان به سرگرمی یک کانال تلگرامی تبدیل شده است اما از برخورد پلیس فتا خبری نیست.
  ۱۳۹۹/۰۲/۱۸ - ۱۹:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
سرویس موکریان_ مدیرآموزش و پرورش شهرستان بوکان از ساخت یک مدرسه سه کلاسه روستایی توسط یک خانواده معلم خوشنام بوکانی خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۲/۱۸ - ۱۹:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
سرویس موکریان- فرماندار مهاباد گفت: امکان اعمال محدودیت مجدد بر برخی از اماکن عمومی و پردد سطح شهر مهاباد به دلیل به بی توجهی شهروندان به طرح فاصله گذاری اجتماعی، وجود دارد.
  ۱۳۹۹/۰۲/۱۸ - ۱۹:۱۹   + ۳۴ سایت دیگر  
سرویس آذربایجان غربی_ استاندار آذربایجان غربی بعد از تعللی چند روزه به موضوع کشته شدن دو شهروند اشنویه توسط پهبادهای ترکیه پرداخت و گفت این اتفاق در خاک ترکیه رخ داده و به احتمال زیاد با این تصور که ...
  ۱۳۹۹/۰۲/۱۸ - ۱۴:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
مدیر مجموعه تاریخی و فرهنگی تاق بستان از کشف سنگ نبشته تاریخی در این محوطه باستانی خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۲/۱۸ - ۱۴:۳۳    
سرویس ایران_ نماینده مهاباد در مجلس شورای اسلامی با اشاره به عملکرد سازمان تامین اجتماعی گفت: سالاری خیلی ضعیف عمل می کند ...
  ۱۳۹۹/۰۲/۱۷ - ۱۳:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
سرویس موکریان_ عمل جراحی یک بیمار 5 ساله مبتلا به کووید 19 در بیمارستان امام خمینی (ره) این شهرستان با موفقیت انجام شد.
  ۱۳۹۹/۰۲/۱۶ - ۱۱:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/کردستان حضور در کلاس های درس و دانشگاه و یا مدرسه فرصتی بود برای برقراری ارتباطات اجتماعی و ایجاد انگیزه و شور و نشاط برای یادگیری در درس ها و کلاس ها ...
  ۱۳۹۹/۰۲/۱۶ - ۱۱:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - سالار ارکان عکاس کردستانی موفق به کسب جایگاه سوم عکس سال 2019 ویکی مدیا انبار یا همان مغز مشترک شد.
  ۱۳۹۹/۰۲/۱۵ - ۲۱:۵۷    
سرویس موکریان- به دنبال ادامه سکوت وزارت خارجه در خصوص کشته شدن دو شهروند کورد ایرانی توسط پهباد ترکیه ...
مشاهده نتایج بیشتر...