جمعه ۰۱ تیرساعت ۱۲:۰۲Jun 2024 21
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «ملی پوش سابق پرسپولیس»

ایلنا   ۱۴۰۳/۰۳/۳۱ - ۱۷:۵۴    
ستاره سابق پرسپولیس به بازیکنان این تیم توصیه ای کرد.
روزنامه گل   ۱۴۰۳/۰۳/۲۸ - ۱۶:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
آرش جعفری - مهاجم ملی پوش سابق پرسپولیس عقیده دارد مربی های ایرانی که در لیگ برتر حضور دارند به درد پرسپولس نمی خورند. پرسپولیس باید حتما مربی خارجی جذب کند.
روزنامه گل   ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۱۰:۵۰    
آرش جعفری - مهاجم ملی پوش سابق پرسپولیس عقیده دارد پرسپولیس برای حضوری قوی در لیگ نخبگان آسیا به یک مربی درجه یک اروپایی یا برزیلی احتیاج دارد.
باشگاه پرسپولیس   ۱۴۰۳/۰۳/۲۴ - ۲۰:۱۲    
مهاجم ملی پوش سابق پرسپولیس عقیده دارد پرسپولیس شایسته قهرمانی بود و هیچ انگی به این تیم نمی توان بست. جمشیده شاه محمدی مهاجم ملی پوش سابق پرسپولیس در خصوص قهرمانی شاگردان اوسمار در روز پایانی لیگ برتر گفت: بدون شک شایسته ترین تیم برای کسب عنوان قهرمانی پرسپولیس بود ...
روزنامه گل   ۱۴۰۳/۰۳/۲۳ - ۱۱:۰۶   + ۹ سایت دیگر  
آرش جعفری - مهاجم ملی پوش سابق پرسپولیس عقیده دارد پرسپولیس شایسته قهرمانی بود و هیچ انگی به این تیم نمی توان بست. جمشیده شاه محمدی مهاجم ملی پوش سابق پرسپولیس در خصوص قهرمانی شاگردان اوسمار در روز پایانی لیگ برتر گفت: بدون شک شایسته ترین تیم برای کسب عنوان قهرمانی پرسپولیس بود.
روزنامه گل   ۱۴۰۳/۰۳/۱۱ - ۱۴:۲۶    
آرش جعفری - مهاجم ملی پوش سابق پرسپولیس عقیده دارد این تیم در ورزشگاه آزادی با شکست مس جشن قهرمانی بر پا خواهد کرد.جمشید شاه محمدی مهاجم ملی پوش سابق پرسپولیس بعداز برد 3 بر یک پرسپولیس در قزوین مقابل شمس آذر و ادامه صدرنشین این تیم گفت ...
روزنامه گل   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۱:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
آرش جعفری - مهاجم ملی پوش سابق پرسپولیس اعتقاد دارد اگر فدراسیون عزم جدی برای مبارزه با فساد دارد باید از همین الان و در 3هفته پایانی لیگ استارت بزند تا هیچ اتفاقی در قهرمانی و سقوط تیمی رخ ندهد.
روزنامه گل   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۱۱:۴۸    
آرش جعفری - مهاجم ملی پوش سابق پرسپولیس عقیده دارد این تیم بازی سختی مقابل تیم استقلال خوزستان دارد و نباید به هیچ وجه این تیم ته جدولی را دست کم بگیرد ...
روزنامه گل   ۱۴۰۳/۰۲/۲۸ - ۰۸:۴۷    
آرش جعفری - مهاجم ملی پوش سابق پرسپولیس عقیده دارد، پرسپولیس برای این تیم قهرمان شود باید تمرکز و آرامش داشته باشد و از حاشیه دوری کند.
روزنامه گل   ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۱۱:۲۷    
آرش جعفری - هافبک ملی پوش سابق پرسپولیس عقیده دارد، پرسپولیس در نیم فصل دوم هفته به هفته بهتر شده و نتایج خوبی گرفته و با اتکا به همین موضع کماکان در کورس قهرمانی باقی مانده است.
روزنامه گل   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۱۰:۴۱    
آرش جعفری - مهاجم ملی پوش سابق پرسپولیس عقیده دارد، اوسمار و شاگردانش 3 فینال بزرگ تا پایان فصل دارند و باید برای قهرمانی در هر فینال برنده شوند.جمشید شاه محمدی مهاجم ملی پوش سابق پرسپولیس در خصوص پیروزی شاگردان اوسمار در بازی با هوادار گفت: بازی جذابی بود و لذت بردیم ...
روزنامه گل   ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۱۱:۳۲    
آرش جعفری - هافبک ملی پوش سابق پرسپولیس عقیده دارد، پرسپولیس حق اشتباه تا پاین فصل ندارد و برای قهرمانی باید هر 4 بازی خود را برنده از زمین خارج شود.مهدی شیری هافبک ملی پوش سابق پرسپولیس در آستانه بازی سرخ پوشان تهرانی با تیم هوادار درخصوص این دیدار گفت ...
روزنامه گل   ۱۴۰۳/۰۲/۲۱ - ۱۰:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
آرش جعفری - مهاجم ملی پوش سابق پرسپولیس اکنون در دوران مربیگری کارنامه جالب توجهی در صعود به همراه تیم ها به جا گذاشته است.
روزنامه گل   ۱۴۰۳/۰۲/۲۰ - ۱۷:۴۷    
آرش جعفری - مهاجم ملی پوش سابق پرسپولیس عقیده دارد استقلال دربازی های باقی ماند و در یک بازی که کسی فکر نمی کند امتیاز از دست می دهد و صدررا به پرسپولیس خواهد داد.
روزنامه گل   ۱۴۰۳/۰۲/۱۹ - ۱۲:۱۷    
آرش جعفری - هافبک ملی پوش سابق پرسپولیس عقیده دارد، علی رغم نتایج خوب استقلال و صدرنشینی این تیم، اما این پرسپولیس است که در پایان لیگ جام را دوباره بالای سر می برد.
روزنامه گل   ۱۴۰۳/۰۲/۱۷ - ۰۸:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
مهاجم ملی پوش سابق پرسپولیس عقیده دارد اگر این تیم می خواهد قهرمان شود دیگر نباید تحت هیچ شرایطی امتیاز از دست بدهد.
روزنامه گل   ۱۴۰۳/۰۲/۱۶ - ۱۳:۰۸   + ۹ سایت دیگر  
آرش جعفری - مهاجم ملی پوش سابق پرسپولیس عقیده دارد، پرسپولیس اگر می خواهد قهرمان شود باید هر 5 بازی را ببرد. درواقع بازیکنان فکر کنند هر بازی یک فینال است.
روزنامه گل   ۱۴۰۳/۰۲/۱۲ - ۱۱:۳۷   + ۷ سایت دیگر  
آرش جعفری- هافبک ملی پوش سابق پرسپولیس باشگاه پرسپولیس عقیده دارد الان فقط وقت حمایت از تیم است چرا که برای قهرمان شدن بازیکنان و مربی تیم باید آرامش و تمرکز داشته باشند.
روزنامه گل   ۱۴۰۳/۰۲/۱۰ - ۱۰:۴۸    
آرش جعفری - مهاجم ملی پوش سابق پرسپولیس عقیده دارد، شاگردان اوسمار اگر سپاهان را در تهران شکست دهند 90 درصد راه قهرمانی را طی خواهند کرد. البته از بازی تراکتور و استقلال هم نباد به سادگی گذشت ...
روزنامه گل   ۱۴۰۳/۰۲/۰۸ - ۱۱:۳۷    
مهاجم ملی پوش سابق پرسپولیس عقیده دارد پرسپولیس بازی در جام حذفی بسیار سخت است و شاگردان اوسمار در اراک نتوانستند بازهم انتظارات را برآورده کنند.جمشید شاه محمدی مهاجم سابق ملی پوش پرسپولیس بعد از شکست قرمزپوشان در اراک و عدم صعود به مرحله بعد جام حذفی گفت ...
روزنامه گل   ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۰۷:۴۰    
آرش جعفری - مهاجم ملی پوش سابق پرسپولیس عقیده دارد، این تیم بخت نخست قهرمان در هر دوجام حذفی و لیگ برتر است و نباید یک جام را فدای یک جام دیگر بکند.
روزنامه گل   ۱۴۰۳/۰۲/۰۱ - ۱۱:۳۳    
آرش جعفری - مهاجم ملی پوش سابق پرسپولیس عقیده دارد، با توجه به امتیازاتی که سپاهان و تراکتور از دست دادند، پرسپولیس و استقلال رقیب هم برای قهرمانی هستند ...
روزنامه گل   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۱۲:۰۳    
مهاجم ملی پوش سابق پرسپولیس عقیده دارد، این تیم نیم فصل دوم خیلی خوب کار کرده و به قولی متحول شده و با توجه به همین سبک و روش می تواند بازهم با قهرمانی هواداران را خوشحال کند.
روزنامه گل   ۱۴۰۳/۰۱/۲۸ - ۱۲:۰۳    
آرش جعفری - هافبک ملی پوش سابق پرسپولیس عقیده دارد،بازیکنان این تیم نباید به بازی های استقلال کاری داشته باشند و متقابلا باید فکر کنند هر بازی فینال است و با تمرکز بر روی بازی ها با پیروز شوند تا دوباره جام قهرمانی را بالای سر ببرند.
روزنامه گل   ۱۴۰۳/۰۱/۲۶ - ۱۲:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
آرش جعفری - مهاجم ملی پوش سابق پرسپولیس عقیده دارد، پرسپولیس با هدایت اوسمار برزیلی عالی بازی می کند و مثل سال گذشته دوباره قهرمان می شود.
روزنامه گل   ۱۴۰۳/۰۱/۲۳ - ۱۷:۳۲   + ۶ سایت دیگر  
آرش جعفری - هافبک ملی پوش سابق پرسپولیس عقیده دارد، این تیم مثل فصل قبل که سپاهان را از صدر به زیر کشید استقلال را هم از صدر به زیر می کشد و قهرمان می شود.
روزنامه گل   ۱۴۰۳/۰۱/۱۹ - ۱۰:۴۷    
آرش جعفری - مهاجم ملی پوش سابق پرسپولیس عقیده دارد این تیم مانند سال گذشته که شروع خوبی در سال جدید داشت امسال هم با یک شروع خوب صدر را پس می گیرد و بازهم قهرمان می شود.
روزنامه گل   ۱۴۰۲/۱۲/۲۷ - ۱۰:۱۸   + ۱۴ سایت دیگر  
هافبک ملی پوش سابق پرسپولیس عقیده دارد دربی یکصدوسوم اصلا خوب نبود و دوتیم نتواستند یک فوتبال زیبا و فنی را به نمایش بگذارند و این مایه تاسف است.
روزنامه گل   ۱۴۰۲/۱۲/۲۶ - ۱۵:۳۳   + ۱۶ سایت دیگر  
مهاجم ملی پوش سابق پرسپولیس عقیده دارد دربی نه بار فنی خوبی داشت و نه اینکه صحنه زیبایی که بخواهیم راجع به آن خیلی صحبت کنیم.
روزنامه گل   ۱۴۰۲/۱۲/۲۳ - ۱۰:۳۳   + ۷ سایت دیگر  
آرش جعفری - مهاجم ملی پوش سابق پرسپولیس عقیده دارد پرسپولیس در نیم فصل دوم متحول شده و در ادامه نتایج خوبش در دربی هم برنده خواهد بود.فرشاد پیوس مهاجم سابق تیم فوتبال پرسپولیس در آستانه برگزاری دربی صد و سوم درباره شرایط این روزهای پرسپولیس و روند رو به جلو شاگردان اوسمار گفت ...
روزنامه گل   ۱۴۰۲/۱۲/۲۲ - ۱۰:۱۸    
مهاجم ملی پوش سابق پرسپولیس عقیده دارد، پرسپولیس تحت هدایت اوسمار هم توپ و میدان را در دست داد و هم اینکه به خوبی خلق موقعیت می کند.
روزنامه گل   ۱۴۰۲/۱۲/۱۴ - ۱۲:۱۸    
هافبک ملی پوش سابق پرسپولیس عقیده دارد، سیستم و ترکیب پرسپولیس تحت هدایت اوسمار بازمان یحیی تفاوت زیادی ندارد فقط تیم کمی جانب احتیاط را کنار گذاشته و دست سرمربی در استفاده از بازیکنان بازتر است چون در نقل وانتقالات بازیکنان خوبی خریداری شده اند.
روزنامه گل   ۱۴۰۲/۱۲/۱۳ - ۱۰:۳۳    
آرش جعفری - مهاجم ملی پوش سابق پرسپولیس عقیده دارد، رفتن شهاب زاهدی خبر خوبی نبود چون بازهم خط حمله پرسپولیس لنگ خواهد زد برای همین باید یک مهاجم برای زوج سازی با عیسی جذب کند.
روزنامه گل   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۱:۱۸   + ۱۲ سایت دیگر  
مهاجم ملی پوش سابق پرسپولیس عقیده دارد، باید به اوسمار فرصت داد با یک بازی و دو بازی نمی شود درباره او اظهار نظر کرد ولی درعین حال نشان داد که می شود به او اطمینان کرد.
روزنامه گل   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۴:۲۲    
آرش جعفری - هافبک ملی پوش سابق پرسپولیس عقیده دارد پرسپولیس مقابل آلومینیوم خوب فوتبال کرد ولی به غیر از بدشانسی، در زدن ضربات آخر هم دقت لازم را نداشتند و شکست بدی را تجربه کردند ...
روزنامه گل   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۰۹:۵۲    
آرش جعفری - مهاجم ملی پوش سابق پرسپولیس عقیده دارد، پرسپولیس شروع خوبی در دور برگشت لیگ نداشت اما مطمنا این تیم به جدول بازی ها بر می گردد و درست می شود ...
روزنامه گل   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۱۰:۵۲    
مهاجم ملی پوش سابق پرسپولیس عقیده دارد، مربی برزیلی پرسپولیس در بازی اول به لحاظ فنی چیز خاصی ازخودش نشان نداد تا به آینده امیدوار بود.
روزنامه گل   ۱۴۰۲/۱۱/۲۶ - ۱۳:۵۲    
آرش جعفری - مهاجم ملی پوش سابق پرسپولیس حضور اوسمار را به عنوان سرمربی به فال نیک می گیرد و عقیده دارد با توجه به شناخت او و بازیکنان از یکدیگر می توان به این تیم در نیم فصل دوم امیدوار بود.
بهار نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۱۱:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
گروه ورزشی: کمی بعد از پایان برنامه شب های فوتبالی در روزهای گذشته برنامه ای از این پلتفرم اینترنتی منتشر شد که جواد خیابانی در آن به سوالات طنز یکی از شومن های مشهور فعلی ایران پاسخ می دهد ...
روزنامه گل   ۱۴۰۲/۱۱/۲۴ - ۰۸:۵۲    
آرش جعفری - هافبک ملی پوش سابق پرسپولیس عقیده دارد تمام بازیکنان تیم ملی فوتبال ایران مقابل قطر بد بودند و همین باعث شد که شکست بخورند و از دور رقابت ها کنار بروند.مهدی شیری ابتدادر خصوص بازی با قطر و حذف ایران از جام ملت های آسیا گفت: مقابل قطر افتضاح بودیم. من عقیده دارم در این بازی همه بد بودند.
روزنامه گل   ۱۴۰۲/۱۱/۱۳ - ۲۱:۵۸    
آرش جعفری - مدافع ملی پوش سابق پرسپولیس اعتقاد دارد این تیم با سرمربی جدید برزیلی نتیجه نمی گیرد و این انتخاب درست نبود.
روزنامه گل   ۱۴۰۲/۱۱/۱۱ - ۱۱:۱۷    
آرش جعفری - هافبک ملی پوش سابق پرسپولیس عقیده دارد انتخاب اسمار به عنوان سرمربی اصلا درست نبوده و نیست چون پرسپولیس مربی بزرگ می خواهد.مهدی شیری هافبک ملی پوش سابق پرسپولیس می گوید تیم بزرگ مربی بزرگ می خواهد تا نیمکتش وزن داشت باشد. اوسمار این وزن را به نیمکت پرسپولیس نمی دهد.
روزنامه گل   ۱۴۰۲/۱۱/۰۷ - ۱۳:۲۷    
هافبک ملی پوش سابق پرسپولیس عقیده دارد، خریدهای جدید پرسپولیس خوب بودند اما در عین حال باشگاه باید هرچه زودتر سرمربی را انتخاب کند چون هرروزی که مربی نباشد تیم بیشتر متضرر می شود.
روزنامه گل   ۱۴۰۲/۱۱/۰۱ - ۱۰:۰۶    
هافبک ملی پوش سابق پرسپولیس عقیده دارد با ادامه این روند باید پرسپولیس دور قهرمانی را خط بکشد. تیم نه سرمربی دارد و نه بازیکنی جذب شده و این باعث می شود در نیم فصل دوم نتوانیم مدعی باشیم.
روزنامه گل   ۱۴۰۲/۱۰/۳۰ - ۱۲:۵۲    
آرش جعفری - مهاجم ملی پوش سابق پرسپولیس عقیده دارد اگر پرسپولیس در نیم فصل دوم نتیجه نگیرد هوادار همه را از چشم درویش می بیند برای همین درویش تا دیر نشده باید بهترین مربی را جذب کند.
روزنامه گل   ۱۴۰۲/۱۰/۲۲ - ۱۸:۰۲    
آرش جعفری - هافبک ملی پوش سابق پرسپولیس عقیده دارد یحیی باید می ماند چون با او راحت تر می شدقهرمان شد. چون مربی خارجی از تیم و لیگ شناخت خوبی ندارد.
روزنامه گل   ۱۴۰۲/۱۰/۲۰ - ۱۰:۳۲    
آرش جعفری- هافبک ملی پوش سابق پرسپولیس عقیده دارد از دست دادن یحیی بزرگ ترین اشتباه باشگاه بود و از این موضوع ضرر خواهند کرد.
روزنامه گل   ۱۴۰۲/۱۰/۱۹ - ۱۰:۰۲    
آرش جعفری - مهاجم ملی پوش سابق پرسپولیس عقیده دارد، یک عده کاری کردند که یحیی استعفا دهد و متأسفانه به هدف خودشان رسیدند و با شیطنتی که انجام دادند موفق بودند و مدیرعامل پرسپولیس هم در این مسیر خنثی بود!
روزنامه گل   ۱۴۰۲/۱۰/۱۱ - ۰۸:۰۲    
آرش جعفری - مهاجم ملی پوش سابق پرسپولیس عقیده دارد، پرسپولیس می برد اما این پرسپولیس با پرسپولیس فصل پیش که قهرمان شد خیلی فاصله دارد و نباید انتظار زیادی از این تیم داشته باشیم.
روزنامه گل   ۱۴۰۲/۱۰/۱۰ - ۱۰:۱۷    
آرش جعفری - مهاجم ملی پوش سابق پرسپولیس عقیده دارد، پرسپولیس در این روزها فقط خوب امتیاز می گیرد چون که بعد از گل زدن خیلی زود اشباع می شوند و دیگر عطشی برای گل زدن ندارند.