سایر منابع:
سایر خبرها
289منتخب ملت در بهارستان مشخص شدند + اسامی و گرایش
انتخابیه بستان آباد: محمد وحدتی (مستقل) حوزه انتخابیه هشترود و چاراویماق: سید حمزه امینی (مستقل) حوزه انتخابیه ورزقان: رضا علیزاده (اصولگرا) استان آذربایجان غربی حوزه انتخابیه ارومیه: قاضی پور (اصولگرا) ، هادی بهادری (اصلاح طلب) ، روح الله حضرت پور (اصولگرا) حوزه انتخابیه بوکان: قسیم عثمانی (اعتدال گرا) حوزه انتخابیه پیرانشهر و سردشت: رسول خضری (مستقل) حوزه ...
نتایج غیررسمی از شمارش اولیه آرای دور دوم انتخابات مجلس دهم تا این لحظه +جدول تفکیکی
نتیجه صمد مرعشی اصولگرا منوچهر جمالی سوسفی اصلاح طلب 2 حوزه انتخابیه رشت نام نام خانوادگی گرایش جبار کوچکی نژاد اصولگرا سید ولی الله عظمتی مستقل سید علی آقازاده داوساری اصولگرا محمد صادق حسنی جوریابی اصلاح طلب در استان گیلان 3 اصولگرا، 2 اصلاح طلب و 1 مستقل با هم رقابت کردند. ردیف استان لرستان 1 حوزه انتخابیه خرم آباد نام نام خانوادگی گرایش نتیجه محمدرضا ملک شاهی راد اصولگرا ...
اسامی تمام منتخبان مجلس دهم همراه با گرایش های سیاسی
...: عین الله شریف پور(اصلاح طلب) حوزه انتخابیه مهاباد: محمود زاده (مستقل) حوزه انتخابیه میاندواب و شاهین دژ و تکاب: جهانبخش محبی نیا (اصولگرا)، همایون هاشمی(اصولگرا) حوزه انتخابیه نقده و اشنویه: عبدالکریم حسین زاده (مستقل) استان اردبیل حوزه انتخابیه اردبیل، نمین و نیر: صدیف بدری (اصولگرا)، رضا کریمی (اعتدال گرا)، محمد فیضی (اصلاح طلب) ...
آغاز مرحله دوم انتخابات مجلس دهم/ حضور مردم در 55 حوزه برای انتخاب 68 کرسی
(مستقل) به دور دوم کشیده شد. حوزه انتخابیه دهلران، دره شهر و آبدانان: انتخابات بین شادمهر کاظم زاده (مستقل) و علی محمد احمدی (مستقل) به دور دوم کشیده شد. استان تهران حوزه انتخابیه دماوند و فیروزکوه: انتخابات بین سید احمد رسولی نژاد (اصولگرا) و قاسم میرزایی نیکو (اصلاح طلب) به دور دوم کشیده شد. حوزه انتخابیه رباط کریم و بهارستان: انتخابات بین ابراهیم نکو ...
نتایج شمارش اولیه آرای دور دوم انتخابات مجلس دهم+جدول تفکیکی و گرایش
جبار کوچکی نژاد اصولگرا منتخب 54231 سید ولی الله عظمتی مستقل بازماند سید علی آقازاده داوساری اصولگرا بازماند محمد صادق حسنی جوریابی اصلاح طلب منتخب 50436 در استان گیلان 3 اصولگرا، 2 اصلاح طلب و 1 مستقل با هم رقابت کردند. ردیف استان لرستان 1 حوزه انتخابیه خرم آباد نام نام خانوادگی گرایش نتیجه محمدرضا ملک شاهی راد اصولگرا ...
نتایج شمارش آرای دور دوم انتخابات مجلس در استان تهران + جدول و گرایش سیاسی
دماوند و فیروزکوه: قاسم میرزایی(اصلاح طلب) حوزه انتخابیه رباط کریم و بهارستان: حجت الاسلام حسن نوروزی (اصولگرا) حوزه انتخابیه شهریار، قدس و ملارد: محمد محمودی (مستقل) ردیف استان تهران 1 حوزه انتخابیه دماوند و فیروزکوه نام نام خانوادگی گرایش نتیجه سید احمد رسولی نژاد اصواگرا بازماند قاسم میرزایی نیکو اصلاح طلب منتخب 20659 ...
نتایج شمارش اولیه آراء دور دوم انتخابات مجلس دهم+جدول تفکیکی و گرایش
... سارا فلاحی مستقل بازماند جلال میرزایی اصلاح طلب منتخب 62231 2 حوزه انتخابیه دهلران، آبدانان و دره شهر و بدره نام نام خانوادگی گرایش نتیجه علی محمد احمدی اعتدال بازماند شادمهر کاظم زاده اصولگرا منتخب 51604 در استان ایلام 2 نامزد اصولگرا، 1 اصلاح طلب، 2 نامزد مستقل و 1 نامزد اعتدال گرا به میدان ...
جزییاتی از دومین مرحله انتخابات مجلس دهم
شادمهر کاظم زاده ( مستقل ) و علی محمد احمدی ( مستقل ) به دور دوم کشیده شد. استان تهران حوزه انتخابیه دماوند و فیروزکوه: انتخابات بین سید احمد رسولی نژاد ( اصولگرا ) و قاسم میرزایی نیکو ( اصلاح طلب ) به دور دوم کشیده شد. حوزه انتخابیه رباط کریم و بهارستان: انتخابات بین ابراهیم نکو ( اعتدال گرا ) و حجت الاسلام نوروزی ( اصولگرا ) به دور دوم کشیده شد. حوزه ...
نتایج شمارش اولیه آراء دور دوم انتخابات مجلس دهم+جدول تفکیکی و گرایش
قرار دادند. منتخب 74304 منتخب 14785 2 اصلاح طلب، 1 اصولگرا و 1 اعتدال گرا در استان کرمانشاه رقابت کردند. کردکوی، بندرترکمن و بندرگز گرگان و آق قلا عبدالغفور امان زاده در استان گلستان و در سه حوزه انتخابیه نیز 3 نامزد اصولگرا، 3 نامزد اصلاح طلب و 2 نامزد مستقل در دومین دور رقابت های مجلس دهم حضور ...
ساکنان چهار سال آینده بهارستان را بهتر بشناسید/ 8 خرداد، افتتاحیه مجلس دهم/ فهرست کامل اسامی و گرایش ...
رستمیان (مستقل) حوزه انتخابیه دورود و ازنا: مجید کیانپور (مستقل) حوزه انتخابیه کوهدشت: اله یار ملکشاهی (اعتدال گرا) استان مازندران حوزه انتخابیه بهشهر: علی محمد شاعری (اصولگرا) حوزه انتخابیه ساری و میاندورود: یوسف نژاد(اصلاح طلب)، دامادی(اصلاح طلب) حوزه انتخابیه قائم شهر: عبدالله ...
نتایج مرحله دوم انتخابات مجلس دهم به تفکیک گرایش سیاسی / اکثر کرسی های مرحله دوم مجلس به اصلاح طلبان رسید
... سید ولی الله عظمتی مستقل - سید علی آقازاده داوساری اصولگرا - محمد صادق حسنی جوریابی اصلاح طلب منتخب 50436 در استان گیلان 3 اصولگرا، 2 اصلاح طلب و 1 مستقل با هم رقابت کردند. ردیف استان لرستان 1 حوزه انتخابیه خرم آباد نام نام خانوادگی گرایش نتیجه محمدرضا ملک شاهی راد اصولگرا منتخب ...
نتایج دومین مرحلۀ انتخابات مجلس شورای اسلامی+جدول/اسامی و گرایش 68 نماینده جدید
...> رباط کریم و بهارستان 1 حسن نوروزی اصولگرا برنده ابراهیم نکو اعتدال گرا --- شهریار، قدس و ملارد 1 حسین گروسی اعتدال گرا --- محمد محمودی شاه نشین مستقل برنده دماوند و فیروزکوه 1 سید احمد رسولی نژاد اصولگرا --- قاسم میرزایی نکو اصلاح طلب برنده استان چهارمحال و بختیاری نام حوزه تعداد ...
نتایج دومین مرحلۀ انتخابات مجلس شورای اسلامی+جدول /شمارش آرا در 9 استان پایان یافت
سردهایی مستقل شبستر 1 معصومه آقاپور علی شاهی مستقل برنده علی علیلو اصولگرا مراغه و عجب شیر 1 مهدی دواتگری مستقل محمدعلی حسین زاده اصولگرا مرند و جلفا 1 کریم شافعی اصلاح طلب محمد حسن نژاد اصولگرا استان آذربایجان غربی نام حوزه تعداد کرسی منتخب دور نخست گرایش تعداد رای نتیجه ...
نتایج دومین مرحلۀ انتخابات مجلس شورای اسلامی (+جدول)
...> مراغه و عجب شیر 1 مهدی دواتگری مستقل --- محمدعلی حسین زاده اصولگرا برنده مرند و جلفا 1 کریم شافعی اصلاح طلب --- محمد حسن نژاد اصولگرا برنده استان آذربایجان غربی نام حوزه تعداد کرسی منتخب دور نخست گرایش تعداد رای نتیجه ارومیه 3 حاکم ممکان مستقل --- سید هادی بهادری اصلاح طلب برنده روح اله حضرت پور طلاتپه اصولگرا ...
نتایج دومین مرحلۀ انتخابات مجلس شورای اسلامی+جدول /شمارش آرا پایان یافت /اسامی و گرایش 68 نماینده جدید
...> شبستر 1 معصومه آقاپور علی شاهی مستقل برنده علی علیلو اصولگرا --- مراغه و عجب شیر 1 مهدی دواتگری اصلاح طلب --- محمدعلی حسین زاده اصولگرا برنده مرند و جلفا 1 کریم شافعی اصلاح طلب --- محمد حسن نژاد اصولگرا برنده استان آذربایجان غربی نام حوزه تعداد کرسی منتخب دور نخست ...
مجلس دهم در - راند - دوم تکمیل شد - اصولگرایان و اصلاح طلبان چند کرسی در مجلس آینده دارند؟ + جدول
و آرادان غلامرضا کاتب اصولگرا اول سیستان و بلوچستان حوزه انتخابیه نماینده منتخب گرایش سیاسی مرحله اول/ دوم زاهدان علیم یارمحمدی اصلاح طلب اول حسینعلی شهریاری اصولگرا اول خاش، نصرت آباد، میرجاوه و کوریم علی کرد اصولگرا اول سراوان محمد باسط درازه یار مستقل اول زابل حبیب الله دهمرده اصولگرا اول احمد علی کیخاه اصلاح طلب اول چابهار، نیک شهر و کنارک عبدالغفور ایران نژاد اصولگرا اول ایرانشهر ...
نتایج غیررسمی از شمارش اولیه آراء دور دوم انتخابات مجلس دهم + گرایش ها
کشور که به صورت غیر رسمی از سوی ستاد های انتخاباتی اعلام شده است به این شرح است. استان آذربایجان شرقی حوزه انتخابیه تبریز، آذرشهر و اسکو: زهرا ساعی(اصلاح طلب)، محمدحسین فرهنگی(اصولگرا)، محمداسماعیل سعیدی(اصولگرا)، علیرضا منادی(مستقل) حوزه انتخابیه مراغه و عجب شیر: حسین زاده (اصولگرا) حوزه انتخابیه مرند و جلفا: محمد حسن نژاد (اصولگرا) حوزه انتخابیه اهر و هریس ...
نتایج غیررسمی از شمارش اولیه آراء دور دوم انتخابات مجلس دهم تا این لحظه + جدول
...: حبیب الله کشت زر (اصولگرا) حوزه انتخابیه مسجدسلیمان، لالی، هفتگل و اندیکا: علی عسگر ظاهری (مستقل) حوزه انتخابیه ماهشهر و امیدیه: گل مرادی(اصلاح طلب) استان زنجان حوزه انتخابیه زنجان و طارم: علی وقف چی (اصولگرا)، فریدون احمدی (اصولگرا) حوزه انتخابیه ابهر و خرمدره: محمد عزیزی (اصولگرا) حوزه انتخابیه خدابنده: احمد بیگدلی (مستقل ...
ترکیب کامل مجلس دهم +گرایش سیاسی منتخبین
چالوس قاسم احمدی لاشکی نور و محمودآباد علی اسماعیلی بهشهر،نکا و گلوگاه علی محمد شاعری بابل علی نجفی خوشرودی بابل حسین نیازآذری بابلسر و فریدونکار ولی الله نانواکناری آمل عزت اله یوسفیان ملا تنکابن، رامسر و عباس آباد شمس الله شریعت نژاد استان مرکزی حوزه انتخابیه اصولگرا مستقل اصلاح طلب ...
نتایج غیررسمی از شمارش اولیه آراء دور دوم انتخابات مجلس دهم + اسامی
- عجب شیر محمدعلی حسین زاده اصولگرا مرند - جلفا محمد حسن نژاد اصولگرا اهر - هریس بیت الله عبداللهی اصلاح طلب سراب یوسف داوودی مستقل شبستر معصومه آقاپور اصلاح طلب آذربایجان غربی ارومیه روح الله حضرت پور مستقل هادی بهاری اصلاح طلب سلماس شهروز برزگر اصلاح طلب میاندوآب - شاهین دژ- تکاب جهانبخش محبی نیا اصول گرا ...
اسامی منتخبین مجلس دهم تکمیل شد+ جدول و گرایش ها
منتخب 179 محمدحسین قربانی اصولگرا آستان اشرفیه منتخب 180 محمد خدابخش اصولگرا الیگودرز منتخب 181 غلامعلی جعفرزاده اصلاح طلب رشت منتخب 182 علی رستمیان مستقل سلسله دلفان منتخب 183 الله یار ملک شاهی مستقل کوهدشت منتخب 184 سیدحمیدرضا کاظمی اصولگرا پلدختر منتخب 185 ...
نتایج غیر رسمی دور دوم انتخابات مجلس
.../ اصولگرا 2) کریم شافعی/ امید - اصلاحات ارومیه 1) روح الله حضرت پور/ مستقل 2) هادی بهادری/ امید - اعتدال 3) حاکم ممکان/ اعتدال 4) مجید میلان/ امید - اصلاح طلب سلماس 1) شهروز برزگر/ اصلاح طلب 2) رسول جلایر / اصولگرا میاندوآب، تکاب و شاهین دژ 1) همایون هاشمی/ اصولگرا 2) جهانبخش محبی نیا/ اصولگرا 3) محمد میرزایی/ اصلاح طلب 4) مهدی عیسی زاده/ اصولگرا ...
6 منتخب مردم لرستان اصولگرا هستند/ تنها یک اصلاح طلب لرستانی به مجلس راه یافت
. در این مرحله در حوزه خرم آباد محمدرضا ملکشاهی راد با گرایش اصولگرا، محمد بیرانوندی با گرایش اصلاح طلب، مرتضی محمودوند مستقل و اعظم محمدی نیا مستقل در ضمن در حوزه خرم آباد محمد بیرانوند و مرتضی محمودوند در لیست امید قرار گرفتند . در حوزه انتخابیه دورود و ازنا حسین گودرزی(اصولگرا) و مجید کیانپور مستقل به دور دوم راه یافتند که حسین گودرزی لیست امید از آن حمایت کرد . ...
شکست اصولگرایان از مستقلین و اصلاح طلبان در مرحله دوم انتخابات مجلس
استان آذربایجان شرقی حوزه انتخابیه تبریز، آذرشهر و اسکو: زهرا ساعی ( اصلاح طلب ) ، محمدحسین فرهنگی ( اصولگرا ) ، محمداسماعیل سعیدی ( اصولگرا ) ، شهاب الدین بی مقدار ( اصلاح طلب ) حوزه انتخابیه مراغه و عجب شیر: محمدعلی حسین زاده ( اصولگرا ) حوزه انتخابیه مرند و جلفا: محمد حسن نژاد ( اصولگرا ) حوزه انتخابیه اهر و هریس: بیت الله عبداللهی ( اصلاح طلب ) ...
مجلس با پیشتازی اصولگرایان بکر ماند
1 1 1 0 استان اصفهان 15 حوزه انتخابیه و 19 نماینده دارد که در جریان برگزاری دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی اکثریت کرسی های این استان را اصولگرایان به دست آوردند؛ گفتنی است تکلیف منتخب پنجم اصفهان در میان دوره ای مشخص خواهد شد. اصولگرا اصلاح طلب مستقل اعتدال 12 3 3 0 استان البرز 2 حوزه انتخابیه و 3 نماینده دارد که در جریان برگزاری دهمین ...
برتری اصولگرایان در ماراتن آذربایجان شرقی/ اینجا تهران نیست!
به ترتیب با کسب 23 هزار و 919 رأی و 24 هزار و 996 رأی بهارستان برسند. در حوزه انتخابیه بستان آباد، از مجموع 64 هزار و 548 رای ماخوذه، 62 هزار و 721 رای صحیح و محمد وحدتی هلان(کاندیدای مستقل نزدیک به اصولگرایان) با 20 هزار و 6 رای حایز اکثریت آرا شد. در حوزه انتخابیه تبریز، آذرشهر و اسکو نیز مسعود پزشکیان (اصلاح طلب - لیست امید) با کسب 261 هزار و 394 رأی و احمد علیرضابیگی (اصولگرا - لیست خدمت و تجربه) با کسب 235 هزار و 196 رأی در دور اول به مجلس شورای اسلامی راه یافته بودند. انتهای پیام/ ...
پیشتازی اصولگرایان در 5 حوزه انتخابیه استان/ شانس بالای لیست خدمت و تجربه برای رسیدن به بهارستان
کاندیدای اصولگرا، مهدی دواتگری (اصولگرا) و محمد علی حسین زاده (اصولگرا) تنگانگ است، در دور اول انتخابات دواتگری با اختلاف 3 هزار رأی ازحسین زاده پیشی گرفته بود. در مرند و جلفا نیر حسن نژاد (اصواگرا) تاکنون از کریم شافعی (اصلاح طلب) پیشی گرفته است اما فاصله آراء آنان با یکدیگر بسیار اندک است، کاندیدای اصولگرا در مناطق محروم و روستا نشین از رأی بیشتری برخوردار است اما شافعی نیز دل به آراء ...
اعلام نتایج دور دوم انتخابات مجلس/ اسامی غیر رسمی منتخبان/ پیروزی لیست امید
(اصولگرا) ابهر و خرمدره: محمد عزیزی (اصولگرا) خدابنده : بیگدلی (اصلاح طلب) مینودشت: شهرام کوسه غراوی (اصلاح طلب) درود و ازنا : حسین گودرزی (اصولگرا) قائم شهر: علی ادیانی (اصولگرا) سنندج: احسن علوی (مستقل) مریوان: منصور مرادی (مستقل) شهررضا: سمیه محمودی (اصلاح طلب) نورآباد ممسنی: مسعود گودرزی (اصلاح طلب ...
اعلام نتایج دور دوم انتخابات مجلس دهم + اسامی رسمی منتخبان/ پیروزی لیست امید
(اصولگرا) ابهر و خرمدره: محمد عزیزی (اصولگرا) خدابنده : بیگدلی (اصلاح طلب) مینودشت: شهرام کوسه غراوی (اصلاح طلب) درود و ازنا : حسین گودرزی (اصولگرا) قائم شهر: علی ادیانی (اصولگرا) سنندج: احسن علوی (مستقل) مریوان: منصور مرادی (مستقل) شهررضا: سمیه محمودی (اصلاح طلب) نورآباد ممسنی: مسعود گودرزی (اصلاح طلب ...
اخرین اخبار نتایج غیر رسمی مرحله دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی
آذربایجان غربی حوزه انتخابیه ارومیه: روح الله حضرت پور (اصولگرا)، هادی بهاری (اصلاح طلب) حوزه انتخابیه سلماس: شهروز برزگر (اصلاح طلب) حوزه انتخابیه میاندوآب و شاهین دژ و تکاب: استان اردبیل حوزه انتخابیه اردبیل، نمین و نیر: محمد فیضی (اصلاح طلب) حوزه انتخابیه پارس آباد و بیله سوار: شکور پورحسین (مستقل) استان اصفهان ...