جمعه ۰۳ خردادساعت ۲۰:۱۴May 2019 24

جدیدترین‌های «استاندار اردبیل»

خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۳/۰۲ - ۱۶:۱۹    
استاندار اردبیل گفت: تامین نقدینگی و عدم توانایی در بازپرداخت تسهیلات مشکل اصلی واحدهای تولیدی اردبیل است.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۳/۰۲ - ۱۴:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
معاون سیاسی و امنیتی استاندار اردبیل گفت: پذیرش دانشجو در دانشگاه پیام نور استان اردبیل به نصف کاهش یافته و دانشگاه آزاد و غیرانتفاعی نیز اوضاع بهتر از این نداریم. ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۳/۰۲ - ۱۳:۲۴   + ۹ سایت دیگر  
اردبیل - ایرنا - استاندار اردبیل گفت: احیای واحدهای تولیدی راکد باعث کاهش اتلاف وقت و هزینه شده و روند چرخه تولید را تسریع می کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۳/۰۲ - ۱۱:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
استاندار اردبیل با صدور پیامی به مناسبت سوم خرداد، روز مقاومت، ایثار و پیروزی را به مردم ولایی استان به ویژه رزمندگان، جانبازان، آزادگان و خانواده های معظم شهدا تبریک گفت.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۲۱:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
اردبیل - ایرنا - استاندار اردبیل گفت: استقرار پزشک آبدرمانی در مجتمع های آبدرمانی استان موجب افزایش گردشگر در تمام فصول سال شده و گردشگری استان را توسعه خواهد داد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۱۹:۰۹   + ۵ سایت دیگر  
اردبیل - ایرنا - معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استاندار اردبیل با اشاره به کمبود فضای آموزشی و خوابگاهی دانشگاه فرهنگیان گفت: انتقال دانشگاه فرهنگیان به فضاهای خالی سایر دستگاه ها که ساختمان مازاد دارند ، امکان پذیر است.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۱۵:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
استاندار اردبیل گفت: توسعه پایدار روستاها با ایجاد واحدهای تولیدی و اشتغالزا به شکل همه جانبه میسر می شود. به گزارش ایسنا، منطقه اردبیل، اکبر بهنامجو در جلسه کارگروه تخصصی اشتغال استان اردبیل که با حضور معاون توسعه روستایی و مناطق محروم نهاد ریاست جمهوری برگزار شد ...
سبلانه   ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۱۳:۵۰   + ۶ سایت دیگر  
مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل از تداوم برف روبی در ارتفاعات اردبیل خبرداد و گفت: با توجه به سکونت عشایر در ییلاقات مشکین شهر و تاکیدات نماینده ولی فقیه در استان و استاندار اردبیل در خصوص خدمت رسانی به عشایر، اکیپ راهداری در محل مستقر شده و خدمت رسانی می کند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۱۳:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار اردبیل گفت: امروزه کشورها، صیانت محیط زیست را که محور و شالوده اصلی توسعه پایدار است، برای آیندگان جدی می گیرند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۱۲:۵۶   + ۱۱ سایت دیگر  
استاندار اردبیل گفت: ایجاد اشتغال مهم ترین محور اقدامات توسعه ای در روستا های استان است.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۱۱:۰۷   + ۷ سایت دیگر  
معاون توسعه روستایی و مناطق محروم نهاد ریاست جمهوری گفت: تاکنون برای 9 هزار روستا در کشور سند آمایش تهیه و تدوین شده است. به گزارش ایسنا، منطقه اردبیل ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۱۰:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
استاندار اردبیل گفت: در مناطق محروم و روستایی تسهیلات بانکی حمایتی برای سرمایه گذاری پیش بینی شده تا نرخ بالا مانع از مشارکت بخش خصوصی نباشد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۰۹:۴۲    
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار اردبیل با اشاره به وجود 65 هزار بیکار در استان، گفت: ایجاد 12 هزار شغل در بخش صنعت، معدن و تجارت هدفگذاری شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۰۹:۳۸    
استاندار اردبیل گفت: نیاز به احداث مجتمع های آب رسانی مناسب در روستاها از جمله مهم ترین برنامه های استان قرار داشته از این رو احداث 65 مجتمع آب رسانی جدید برای روستاها تعریف شده است.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۰۹:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
استاندار اردبیل گفت: در سفر تابستانی رئیس جمهور به استان اردبیل و در یک جمع بندی نهایی پروژه های مهم و اولویت دار حوزه آب و راه را مطرح خواهیم کرد. به گزارش ایسنا ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۲۲:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان اردبیل گفت: در حوزه اقتصاد مقاومتی فرش دستباف اردبیل به عنوان یکی از طرح ها و الگوهای برتر کشور معرفی شد. به گزارش ایسنا، منطقه اردبیل، داود شایقی در جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی استان اردبیل که در نمین برگزار شد ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۱۵:۴۰   + ۸ سایت دیگر  
استاندار اردبیل گفت: بر اساس رایزنی با مدیرعامل آب و فاضلاب کشور اعتبارات لازم برای اجرای پروژه های آبرسانی به روستاهای پارس آباد و بیله سوار تامین می شود.
برترین ها / ایسنا   ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۱۴:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی گفت: بیمارستان ترومای اردبیل در سفر رئیس جمهور آماده افتتاح نخواهد شد و مقرر شده تا دهه فجر این پروژه آماده بهره برداری شود. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۰۸:۴۳    
در این مجموعه خبری به تاکید استاندار اردبیل بر رعایت اصل بی طرفی و عدالت در انتخابات پیش رو، برگزاری جشن گلریزان با هدف آزادسازی زندانیان جرائم غیرعمد و مسابقات فوتسال جام رمضان کارگران پرداخت شده است.
جماران   ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۹:۱۳   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش ایرنا ،ناصر محمودی روز یکشنبه در جلسه گارگروه گردشگری و سرمایه گذاری خلخال از تخصیص یک هزار و 200 میلیارد ریال تسهیلات بانکی به طرح های گردشگری در مناطق روستایی و عشایری استان اردبیل در سال گذشته خبر داد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۶:۵۶    
سرپرست معاون عمرانی استاندار اردبیل ازروند عملیات اجرایی راه اهن اردبیل بازدید کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۰۹:۴۲   + ۹ سایت دیگر  
استاندار اردبیل گفت: مرکز نگهداری معتادان متجاهر استان اردبیل احداث می شود.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۲۱:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
استاندار اردبیل گفت: سهم استان اردبیل از محل تبصره 18 قانون بودجه 799 میلیارد تومان است که قرار است این مبلغ در سه بخش کشاورزی، صنعت و گردشگری به طرح های اجرایی پرداخت شود. ...
پست بانک ایران   ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۶:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
اکبر بهنام جو استاندار اردبیل در بازدید از چهار واحد تولیدی – صنعتی تأمین مالی شده توسط پست بانک ایران در شهرستان مشکین شهر تأکید کرد: این بانک باتوجه به اخذ عاملیت صندوق توسعه ملی جهت اعطای تسهیلات اشتغال پایدار به روستائیان توانسته است خود را به عنوان عامل مهم رشد و رونق اقتصادی مناطق روستائی و ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۶:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استاندار اردبیل گفت: امسال 400 میلیارد تومان اعتبار به پروژه راه آهن میانه – اردبیل اختصاص یافته است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۵:۵۴   + ۵ سایت دیگر  
اردبیل - ایرنا - استاندار اردبیل گفت: امسال برای ادامه عملیات اجرایی پروژه بزرگراه اردبیل ، مشگین شهر 250 میلیارد ریال اعتبار تخصیص یافته است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۴:۳۵   + ۱۰ سایت دیگر  
استاندار اردبیل گفت: فاز دوم کارخانه آرتاویل تایر اردبیل تا دو ماه دیگر تکمیل می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۳:۰۷    
استاندار اردبیل گفت: در راستای تکمیل و بهره برداری، اجرای فاز دوم موزه دفاع مقدس اردبیل شتاب می گیرد.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۲:۳۵    
استاندار اردبیل گفت: گردشگری گل و توسعه گردشگری با استفاده از ظرفیت گلاب گیری در منطقه ارشق پیگیری می شود..
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۰:۴۰    
استاندار اردبیل با سفر به شهرستان مشگین شهر از ناحیه صنعتی شهر رضی بازدید کرد و از نزدیک در جریان مشکلات واحدهای تولیدی در حال احداث این ناحیه قرار گرفت.
جماران   ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۰:۲۳   + ۵ سایت دیگر  
رامین صادقی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: تا کنون 161 واحد تولیدی و صنعتی استان در سامانه بهین یاب برای دریافت تسهیلات ثبت نام کردند که 2هزار و 230 میلیارد ریال به این واحد ها پرداخت خواهد شد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۰:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
استاندار اردبیل گفت: تکمیل فاز دوم موزه دفاع مقدس استان اردبیل تسریع می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۰:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
استاندار اردبیل گفت: اجرای پیست اسکی شابیل، گردشگری منطقه را متحول می کند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۰۹:۳۶   + ۷ سایت دیگر  
استاندار اردبیل گفت: تقویت همکاری و همدلی بین قوا باعث پیشرفت هر چه بهتر استان اردبیل می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۰۰:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
استاندار اردبیل گفت: کارخانه کامیون سازی جدید مبتکران به عنوان بزرگترین پروژه صنعتی استان در بخش مشگین شرقی برای 500 نفر اشتغال ایجاد خواهد کرد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۲/۲۷ - ۲۳:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
اردبیل - ایرنا - استاندار اردبیل گفت: این استان پارسال در بحث اقتصاد مقاومتی در زمینه بافت فرش دستبافت به عنوان استان برتر کشور انتخاب شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۲/۲۷ - ۱۷:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
استاندار اردبیل گفت: پروژه صنعتی کامیون سازی در بخش لاهرود تا چند ماه آینده آماده افتتاح می شود.
شارا   ۱۳۹۸/۰۲/۲۷ - ۱۶:۵۶    
استاندار اردبیل در پیامی فرارسیدن روز روابط عمومی را به تمامی دست اندرکاران و فعالان این حوزه تبریک گفت.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۲/۲۷ - ۱۳:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
مدیر کل کمیته امداد استان اردبیل گفت: براساس برنامه ریزی انجام شده تلاش می کنیم تا با پرداخت تسهیلات و حمایت های جانبی زمینه اشتغال برای سه هزار نفر از مددجویان تحت پوشش کمیته امداد را فراهم کنیم. ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۲/۲۷ - ۱۰:۱۴    
استاندار اردبیل گفت: زنجیره های تولید را به ویژه در بخش محصولات گلخانه ای تقویت می کنیم تا فرصت اشتغال مولد فراهم آید. به گزارش ایسنا، منطقه اردبیل ...
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۸/۰۲/۲۶ - ۲۳:۰۷    
اقتصاد ایران: اردبیل - استاندار اردبیل با توجه به شرایط کنونی کشور و افزایش تحریم های ظالمانه اقتصادی تاکید کرد که دراین شرایط، حوزه تولید و سرمایه گذاران بخش خصوصی نیازمند حمایت ویژه مسئولان هستند.
شارا   ۱۳۹۸/۰۲/۲۶ - ۲۲:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
استاندار اردبیل گفت: بی گمان دانش جهانی روابط عمومی که فرآیندهای مهمی چون ارتباط با مردم، دیدن واقعیات و شنیدن حرف های سازنده مخاطبان را دربردارد از عناصر موثر در تقویت پیوند مردم با بدنه دولت و نهایتا تحقق توسعه پایدار به شمار می رود.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۲/۲۶ - ۱۹:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
استاندار اردبیل گفت: صادرات غیرنفتی استان اردبیل با معرفی بازارهای هدف جدید باید تقویت شود. به گزارش ایسنا، منطقه اردبیل، اکبر بهنامجو در جلسه شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی در اردبیل اظهار کرد ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۲/۲۶ - ۱۴:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
استاندار اردبیل گفت: دستگاه های اجرایی نباید با بهانه تراشی روند سرمایه گذاری را مشکل کنند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۲/۲۶ - ۱۳:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
استاندار اردبیل توسعه تولیدات صادرات محور را از راهکارهای خروج از وابستگی به اقتصاد تک محصولی دانست و گفت: اجرای طرح های بزرگ با رویکرد صادرات محور و اشتغالزا از اولویت ها در استان است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۲/۲۶ - ۱۳:۱۳   + ۶ سایت دیگر  
اردبیل - ایرنا - استاندار اردبیل گفت: باید از ظرفیت های بالقوه مرزی بودن این استان در راستای افزایش صادرات و تجارت با کشورهای همسایه استفاده شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۲/۲۶ - ۱۰:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
استاندار اردبیل گفت: به منظور بررسی میزان تعهدات و اشتغال متعهد شده واحدهای صنعتی و تولیدی اردبیل گزارش گیری دقیق و کامل انجام پذیرد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۲/۲۶ - ۱۰:۳۹   + ۹ سایت دیگر  
اردبیل - ایرنا - استاندار اردبیل گفت: اجرای طرح های بزرگ صادرات محور و اشتغالزا در اولویت اقدامات اقتصادی دولت و مسئولان این استان است.
دانا   ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۲۰:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
وزیر آموزش و پرورش از میزبانی اردبیل برای مسابقات قهرمانی دانش آموزان سراسر کشور خبرداد و طی حکمی استاندار اردبیل را به عنوان رییس ستاد عالی این مسابقات منصوب کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۱۹:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار اردبیل گفت: برنامه های پیشگیری از آسیب های اجتماعی در استان اردبیل اجرا می شود.