یکشنبه ۲۶ آبانساعت ۱۱:۳۹Nov 2019 17

جدیدترین‌های «استاندار اردبیل»

انتخاب   ۱۳۹۸/۰۸/۲۴ - ۰۱:۰۰    
شب میهمان آیت الله خامنه ای بودم. دربارة سودان و افغانستان و کمک های مورد تقاضای آنها و همکاری با ترکیه در مبارزه با مخالفان دو کشور و مسأله تفحص و صداوسیما و فعالیت سیاسی روحانیون و دیگران و خوابی که آیت الله خامنه ای دیده اند و تعبیری که آقای صدیقین ...
صدای ایران   ۱۳۹۸/۰۸/۲۳ - ۱۳:۵۰   + ۶ سایت دیگر  
عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران سازندگی گفت: بسیاری از افرادی که در دادگاه حاضر می شوند متهم اصلی نیستند بلکه متهم اصلی افراد دیگری هستند. فائزه هاشمی رفسنجانی، فعال سیاسی اصلاح طلب، درباره رسیدگی به پرونده محمود احمدی نژاد به خبرنگار سیاسی برنا گفت: از سرانجام پرونده احمدی نژاد اطلاعی ندارم ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۸/۲۳ - ۱۱:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار اردبیل گفت:زیرساخت های لازم در منطقه ویژه اقتصادی نمین در حال تقویت است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۸/۲۲ - ۱۸:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
استاندار اردبیل گفت: متاسفانه عدم کسب مهارت زندگی عامل اصلی طلاق است و 25 درصد طلاق ها مربوط به مشکلات مالی است که طبق بررسی های به عمل آمده 70 درصد طلاق ها در هفت سال نخست زندگی مشترک صورت می گیرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۸/۲۲ - ۱۵:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
استاندار اردبیل گفت: فعالیت های غیرقانونی نامزدهای احتمالی مجلس در اردبیل رصد می شود و در این زمینه فرمانداران باید به وظایف خود جامه عمل بپوشانند.
دانا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۲ - ۱۵:۳۰    
استاندار اردبیل با بیان اینکه کاهش آسیب های اجتماعی مسلتزم کار جهادی است، گفت: اجرای برنامه های پیشگیری از طلاق و افزایش مهارت های زندگی در بین کارکنان ادارات استان اردبیل نیازمند توجه ویژه ای است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۸/۲۲ - ۱۴:۰۰    
استاندار اردبیل از سرمایه گذاری مشترک داخلی و خارجی به ارزش700 میلیون دلار در استان اردبیل خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۸/۲۲ - ۱۳:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
استاندار اردبیل گفت: توسعه هر منطقه بدون توجه به مباحث کاهش آسیب های اجتماعی توسعه موفقی نخواهد بود.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۲ - ۱۳:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/اردبیل استاندار اردبیل گفت: بازگشت به فرهنگ اصیل ایرانی و بهره بردن از آموزه های دینی از جمله عوامل موثر در کاهش طلاق در بین خانواده ها است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۸/۲۲ - ۱۳:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
استاندار اردبیل گفت:ساماندهی واحد های صنایع تبدیلی نیازمند احصای آمار دقیق آخرین وضعیت این واحدهاست.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۲ - ۱۲:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
اردبیل _ ایرنا _ استاندار اردبیل تاکید کرد که مسئولیت برگزاری سالم انتخابات بر عهده فرمانداران است و آنها باید در این زمینه با دقت و جدیت تلاش کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۸/۲۲ - ۱۱:۵۹    
استاندار اردبیل گفت: برای توسعه استان اردبیل علاوه بر تمرکز بر روی مسائل اقتصادی و عمرانی باید توجه ویژه ای بر روی مسائل فرهنگی و کاهش آسیب های اجتماعی انجام گیرد و تا زمانی که آسیب های اجتماعی پیگیری نشود توسعه انجام نشده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۸/۲۲ - ۰۶:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
استاندار اردبیل با اشاره به ظرفیت های مختلف استان اردبیل گفت: کشور عمان می تواند هدف و مسیر مناسبی برای محصولات تولیدی و صادرات غیر نفتی استان اردبیل به کشورهای عربی و نقاط مختلف جهان باشد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۸/۲۱ - ۲۱:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
اردبیل - استاندار اردبیل گفت: فعالان اقتصادی، تجار و مسئولان دستگاه های اجرایی استان اردبیل از توسعه روابط با عمان در بخش های مختلف استقبال می کنند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۸/۲۱ - ۲۰:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
استاندار اردبیل گفت: روابط تجاری و اقتصادی اردبیل و عمان توسعه می یابد و در این زمینه درصدد هستیم در راستای تحقق اهداف مورد نظر موفق عمل کنیم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۸/۲۰ - ۰۹:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
استاندار اردبیل گفت: در سایه وحدت و همدلی می توان به یک جامعه آرمانی دست یافت چرا که وحدت و همکاری عامل اصلی پیشرفت و شاه کلید توسعه است.
جماران   ۱۳۹۸/۰۸/۲۰ - ۰۹:۴۳   + ۶ سایت دیگر  
استاندار اردبیل روز یکشنبه به خبرنگار ایرنا گفت: شرکت صنعتی حدید مبتکران تنها شرکت تولیدی صندلی های خودرو در استان اردبیل می باشد که اقدام به تولید صندلی های مورد نیاز شرکت ایران خودرو کرده است. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۸/۱۹ - ۲۰:۱۶    
اردبیل - استاندار اردبیل گفت: با فعالیت شرکت های بهره برداری و اکتشاف، حوزه معدن استان اردبیل بر روی ریل توسعه به جریان خواهد افتاد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۸/۱۹ - ۱۷:۴۵    
همزمان با آغاز هفته وحدت جشن سنتی مولود خوانی اهل سنت بخش عنبران با حضور نماینده ولی فقیه در استان و استاندار اردبیل برگزار شد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۸/۱۹ - ۱۶:۴۳   + ۸ سایت دیگر  
اردبیل_ ایرنا_ استاندار اردبیل با اشاره به فعالیت چند شرکت اکتشاف و بهره برداری معدن در استان گفت: در حال حاضر یک شهرک صنعتی خصوصی ویژه معدن در استان فعالیت خود را آغاز کرده و مجوز دومین و بزرگترین شهرک صنعتی خصوصی نیز صادر می شود.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۸/۱۹ - ۱۶:۳۰    
اردبیل -ایرنا- استاندار اردبیل گفت: طرح بزرگ آب رسانی به شهر عنبران از پیشرفت خوبی برخوردار بوده و سال آینده به بهره برداری می رسد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۸/۱۹ - ۱۶:۰۱    
استاندار اردبیل در سفر به شهرستان مشگین شهر از واحد تولید صندلی خودروی شرکت حدید مبتکران دیدن کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۸/۱۹ - ۱۴:۵۳    
استاندار اردبیل گفت: پروژه مهم و بزرگ آب رسانی به شهر های نمین و عنبران سال آینده به بهره برداری می رسد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۸/۱۹ - ۱۲:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
استاندار اردبیل در بازدید از پروژه های آبخیزداری شهرستان خلخال گفت: امسال از محل منابع ملی 40 میلیارد تومان برای شروع وتکمیل پروژه های آبخیزداری صرف شده که سه میلیارد تومان از این اعتبار مربوط به شهرستان خلخال است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۸/۱۹ - ۰۹:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
استاندار اردبیل گفت: مالک کارخانه زرین چوب آرتا برای توسعه فعالیت خود دستگاه های فاز دوم تولید ام دی اف خام خریداری کرده و برای650نفر بطور مستقیم ایجاد اشتغال می کند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۸/۱۹ - ۰۸:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
استاندار اردبیل گفت: مشکل بیمه درمانی ایثارگران و خانواده شهدا یک مساله سراسری است و با مکاتباتی که انجام شده مجددا پیگیری می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۸/۱۸ - ۲۰:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
اردبیل - استاندار اردبیل در پیامی ضمن گرامیداشت هفته وحدت، این ایام را پیام آور صلح و دوستی برای پیروان راستین مکتب انسان ساز اسلام معرفی کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۸/۱۸ - ۱۸:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
استاندار اردبیل گفت: در سال جاری 40 میلیارد اعتبار ملی برای پروژه های آبخیزداری استان جذب شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۸/۱۸ - ۱۸:۰۱    
استاندار اردبیل به همراه اعضای ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان از واحدهای تولیدی و صنعتی شهرک صنعتی شماره 2 اردبیل بازدید کرد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۸/۱۸ - ۱۷:۴۴   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/اردبیل استاندار اردبیل گفت: آموزش و پرورش به عنوان یک نهاد فرهنگی که با جامعه وسیعی از دانش آموزان سروکار دارد باید در راستای ارتقای فرهنگ مطالعه پیشگام باشد.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۳۹۸/۰۸/۱۸ - ۱۶:۳۵   + ۹ سایت دیگر  
در نامه هایی جداگانه از سوی وزیر میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، مراتب ثبت دو اثر طبیعی در فهرست میراث ملی به استاندار اردبیل ابلاغ شد.
تامین اجتماعی   ۱۳۹۸/۰۸/۱۸ - ۱۴:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
استاندار اردبیل در جریان بازدید از پروژه های توسعه ای بیمارستان سبلان، عملکرد سازمان تامین اجتماعی در استان را شایسته و قابل تقدیر عنوان کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۸/۱۸ - ۱۳:۴۲   + ۶ سایت دیگر  
استاندار اردبیل گفت: اعضای ستاد تسهیل به منظور رفع موانع تولید و سرمایه گذاری در استان با بررسی همه جوانب فرصت مناسبی را پیش و روی سرمایه گذاران قرار می دهند و با پیگیری به موقع این فرصت را از دست ندهند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۸/۱۸ - ۱۱:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
اردبیل _ ایرنا _ استاندار اردبیل گفت: تنها استخر دولتی شهر خلخال پس از چند سال توقف و تعطیلی تعمیر و تجهیز شده و در اختیار علاقه مندان به این رشته ورزشی قرار می گیرد.
دانا   ۱۳۹۸/۰۸/۱۷ - ۲۱:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
استاندار اردبیل در جریان بازدید از طرح های صنعتی و گردشگری شهرستان خلخال گفت: در سایه همدلی مسوولان استان و شهرستان، طرح های اقتصادی و گردشگری مهم و تاثیر گذاری در خلخال آغاز و در حال اجرا است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۸/۱۷ - ۱۹:۵۴    
اردبیل - ایرنا - استاندار اردبیل روز جمعه در سفر به خلخال از پروژه های عمرانی ، گردشگری و صنعتی این شهرستان بازدید کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۸/۱۷ - ۱۹:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
استاندار اردبیل گفت: زیرساخت های اولیه صنعت فروسیلیس خلخال از محل اعتبارات سفر ریاست جمهوری تامین خواهد شد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۸/۱۷ - ۱۸:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
اردبیل_ ایرنا _ استاندار اردبیل گفت: با اجرای طرح های بزرگ صنعتی ،عمرانی و گردشگری در خلخال مسیر توسعه این شهرستان هموار شده و این منطقه با شتاب به سوی توسعه پیش می رود.
جماران   ۱۳۹۸/۰۸/۱۷ - ۱۷:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
علی شکرابی روز جمعه در جریان بازدید استاندار اردبیل از تفرجگاه اندبیل خلخال در گفتگو با ایرنا افزود: در صورت فراهم شدن نیازهای پروژه از جمله تجهیزات پروژه راه اندازی تله سیژ تفرجگاه اندبیل بین 16 تا 18 ماه زمان خواهد برد. ...
جماران   ۱۳۹۸/۰۸/۱۷ - ۱۶:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
حجت الاسلام کریم اسدی درخطبه های نماز جمعه خلخال افزود: با استفاده از ظرفیت های گردشگری منطقه و تلاش مسئولان برای توسعه کشاورزی و همچنین راه اندازی واحدهای صنعتی بزرگ، زمینه شفل برای افراد بیکار فراهم شده و از رشد مهاجرت افراد جویای کار منطقه به مناطق دیگر کشور نیز جلوگیری خواهد شد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۸/۱۶ - ۲۲:۳۷   + ۶ سایت دیگر  
اردبیل - استاندار اردبیل با بیان اینکه جهاد دانشگاهی مشاور در اصلاح الگوی کشت اردبیل می شود، گفت: گردشگری سلامت در بیله سوار نیز توسط این مرکز ساماندهی خواهد شد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۸/۱۶ - ۱۹:۲۴    
ایسنا/اردبیل استاندار اردبیل گفت: به دنبال سفر سال گذشته مدیرعامل تامین اجتماعی به استان اردبیل توسعه هفت برابری درمانگاه ها در دستور کار قرار گرفته است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۸/۱۶ - ۱۶:۳۸   + ۵ سایت دیگر  
اردبیل _ ایرنا _ استاندار اردبیل بر تدوین افق چشم انداز توسعه شهرستان گرمی مغان در پنج سال آینده تاکید کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۸/۱۶ - ۱۳:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
استاندار اردبیل گفت: گردشگران سلامت و مسافران اتباع جمهوری آذربایجان در استان اردبیل ساماندهی شوند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۸/۱۶ - ۱۳:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
استاندار اردبیل از اعلام آمادگی سرمایه گذاران بخش خصوصی در حوزه بهداشت و درمان اردبیل خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۸/۱۶ - ۱۳:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
اردبیل _ ایرنا _ استاندار اردبیل از تصویب نهایی و راه اندازی ناحیه صنعتی کزج و هشتجین خلخال خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۸/۱۶ - ۱۲:۳۸   + ۵ سایت دیگر  
استاندار اردبیل گفت: باید با پیشگیری از ابتلا به بیماری ها هزینه های درمان را کاهش دهیم.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۸/۰۸/۱۴ - ۱۸:۳۳    
انتخابات مجمع جوانان سمنهای استان اردبیل در سالن شیخ صفی استاندار اردبیل برگزار شد.در این رقابت 35 کاندیدا به رقابت پرداختند.در پایان 9 عضو اصلی و 4 علی البدل انتخاب شدند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۸/۱۴ - ۱۰:۴۵   + ۸ سایت دیگر  
استاندار اردبیل گفت: مصوبه حق و حقوق عشایر کشت و صنعت مغان و پارس در کمیسیون لوایح مورد بررسی قرار گرفت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۸/۱۴ - ۰۹:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
روحیه عملگرای استاندار اردبیل موجب شده تا استان اردبیل طی ماه های اخیر با حجم قابل توجهی از پروژه های راه سازی مواجه شود. نیازی که در گذشته مغفول بود.