شنبه ۳۱ شهریورساعت ۰۷:۲۸Sep 2018 22

آفتاب ری (aftaberey.com)

آفتاب ری 28 اسفند 1393 آفتاب ری 27 اسفند 1394 آفتاب ری 29 اسفند 1395 آفتاب ری 29 اسفند 1396 آفتاب ری 30 فروردین 1397 آفتاب ری 20 اردیبهشت 1397 آفتاب ری 31 خرداد 1397 آفتاب ری 31 تیر 1397 آفتاب ری 1 مرداد 1397 آفتاب ری 1 شهریور 1397 آفتاب ری 3 شهریور 1397 آفتاب ری 4 شهریور 1397 آفتاب ری 5 شهریور 1397 آفتاب ری 6 شهریور 1397 آفتاب ری 7 شهریور 1397 آفتاب ری 8 شهریور 1397 آفتاب ری 9 شهریور 1397 آفتاب ری 10 شهریور 1397 آفتاب ری 11 شهریور 1397 آفتاب ری 12 شهریور 1397 آفتاب ری 13 شهریور 1397 آفتاب ری 14 شهریور 1397 آفتاب ری 15 شهریور 1397 آفتاب ری 16 شهریور 1397 آفتاب ری 17 شهریور 1397 آفتاب ری 18 شهریور 1397 آفتاب ری 19 شهریور 1397 آفتاب ری 20 شهریور 1397 آفتاب ری 21 شهریور 1397 آفتاب ری 22 شهریور 1397 آفتاب ری 24 شهریور 1397 آفتاب ری 25 شهریور 1397 آفتاب ری 26 شهریور 1397 آفتاب ری 27 شهریور 1397 آفتاب ری 30 شهریور 1397 
  ۱۳۹۷/۰۶/۳۰ - ۱۸:۳۷    
علیرضا جدیدی قهرمان کیک بوکسینگ جهان و اهل شهرری، در فیلم سینمایی “هدیه پر ماجرا” که به تازگی مراحل ساخت آن به پایان رسیده است ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۳۰ - ۱۸:۰۴    
امروز دشمن با جنگ اقتصادی و روانی که پیش آورده، به دنبال تکرار واقعه عاشورا است، پس ما هم نباید کوتاه بیاییم و باید استوار در کنار رهبر و جمع مردم ایستادگی کنیم زیرا ثمره استقامت شیرین و فاخر است.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۲:۲۰    
بنابر اسناد ثبت آقای سیداحسان سخایی داماد وزیر در مدت چند ماه در سال 95 مدیریت شرکتهای مختلفی را به عهده گرفته است .
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۱:۵۰    
رئیس شورای اسلامی شهر حسن آباد فشافویه در صحن شورای اسلامی شهرستان ری در خصوص اراضی پیشنهادی جهت مکان جدید دفن زباله های شهری تهران هشدار داد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۱:۲۰    
شهردار منطقه 20 محدوده پیرامونی حرم حضرت عبدالعظیم حسنی(ع)، برج طغرل و ناحیه صنعتی شمال واقع در خیابان فدائیان اسلام را به عنوان 3 موقعیت اقتصادی و محرک توسعه در شهرری معرفی کرد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۱۵:۲۰    
مراسم سوگواری “هیئت نوباوگان حسینی” به مناسبت ایّام شهادت حضرت امام حسین علیه السّلام ویژه کودکان و نونهالان، در شهرستان ری برگزار می گردد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۵ - ۱۶:۱۹    
پیرو خبر منتشر شده در فضای مجازی مبنی بر اینکه ساعت موجود در صحن اصلی حرم حضرت عبدالعظیم(ع) را ناصرالدین شاه قاجار از ملکه ویکتوریا هدیه گرفته ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۵ - ۰۸:۴۹    
رییس اداره جهاد کشاورزی شهرستان ری گفت: روزانه سه تن گوشت منجمد وارداتی با نرخ دولتی برای تنظیم بازار و رفع نیازهای مردم در سطح این شهرستان توزیع می شود.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۵ - ۰۸:۴۹    
همایش شیرخوارگان حسینی همزمان در سراسر کشور با حضور انبوه مادران و کودکان شیرخواره در بارگاه ملکوتی حضرت عبدالعظیم حسنی(ع) برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۴ - ۱۳:۴۹    
وزیر امور خارجه کشورمان در مصاحبه ای با هفته نامه “اشپیگل” از اروپا خواست برای جبران تحریم های آمریکا علیه ایران اقدام کند و در غیر این صورت باید منتظر عواقب آن و واکنش ایران باشد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۴ - ۱۳:۴۹    
رئیس سازمان برنامه و بودجه با بیان اینکه روحیه خود را در مقابل تهدیدات خارجی از دست نداده وتحریمها را دور می زنیم گفت: یک میلیارد دلار به صورت ویژه برای حفظ اشتغال موجود در نظر گرفته شده است.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۴ - ۱۳:۱۹    
حجت الاسلام علوی وزیر اطلاعات، با حضور در سه مسجد شهرستان ری در مراسم عزاداری حضرت اباعبدالله الحسین(ع) شرکت نمود.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۴ - ۱۲:۰۸    
رئیس هئیت ووشو شهرستان ری گفت: اگر در شهرری زمین یا مکانی را در اختیار هیئت ووشوی قرار دهند آمادگی ایجاد مجهزترین آکادمی این رشته ورزشی را در در سطح استان تهران خواهیم داشت.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۴ - ۰۹:۳۸    
شهردار منطقه 20 به منظور بررسی میدانی طرح بهسازی پیرامون حرم حضرت عبدالعظیم حسنی(ع) از موقعیت مکانی این طرح بازدید کرد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۴ - ۰۹:۳۸    
جمعی از حافظان و قاریان مرکز آموزش قرآن کریم آستان مقدس حضرت عبدالعظیم (ع) که در مسابقات قرآن اوقاف، دارالقرآن امام علی (ع) و دانش آموزی رتبه های برتر را کسب کرده اند با معاون فرهنگی و امور زائران ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۴ - ۰۹:۰۸    
در تازه ترین اظهارنظر دولتمردان درباره احیا دریاچه ارومیه استاندار آذربایجان غربی مدعی شده می توان در طول فقط دو سال این دریاچه را احیا کرد در حالی که دولت یازدهم در نخستین سال های روی کار آمدن 15 ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۲ - ۱۳:۰۵    
شهردار منطقه 20 گفت: با وجود آستان مقدس حضرت عبدالعظیم، آثار متعدد فرهنگی و تاریخی، فرودگاه، فضاهای سبز و ... ری باید به عنوان یک مقصد فرهنگی معرفی شود.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۲ - ۰۹:۰۴    
شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی از مردم کشورمان دعوت کرد پنجشنبه در مراسم تشییع پیکر شهدای تازه تفحص شده دفاع مقدس حضور یابند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۱ - ۱۶:۳۴    
همایش شیرخوارگان حسینی همزمان در سراسر کشور با حضور انبوه مادران و کودکان شیرخواره در بارگاه ملکوتی حضرت عبدالعظیم حسنی(ع) برگزار می گردد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۱ - ۱۴:۰۴    
پدر گرانقدر شهید “مصطفی رنگ آمیز” دعوت حق را لبیک گفت و به فرزند شهیدش پیوست.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۱ - ۱۱:۰۴    
چاپ خبر به گزارش آفتاب ری ، دومین شب مراسم عزاداری حضرت اباعبدالله الحسین علیه السلام با حضور پر شور ورزشکاران و مردم عزادار در هیئت انصارالحجه ورزشکاران شهرری برگزار شد. ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۱ - ۱۰:۰۴    
شهردار منطقه 20 در جریان دیدار با امام جمعه شهرری، تقویت گردشگری مذهبی با محوریت حرم حضرت عبدالعظیم حسنی(ع) را به عنوان اولویت های کاری مدیریت شهری منطقه 20 برشمرد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۱ - ۰۹:۳۳    
آنکارا می گوید سه کشور تضمین کننده روند آستانه برای حل بحران سوریه، بر سر فهرست پیشنهادی دولت و معارضان سوری برای تشکیل کمیته قانون اساسی، به توافقی بر سر اصول دست یافتند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۱ - ۰۹:۳۳    
مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا مدعی شد اروپایی ها به دفاع از توافق هسته ای برجام ادامه خواهند داد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۰ - ۱۶:۵۲    
رئیس انجمن هنرهای نمایشی شهرستان ری گفت: انجمن نمایش شهرری چهار اثر با محوریت مذهبی و با موضوع محرم، عاشورا و دفاع مقدس را تولید و اجرا خواهد کرد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۰ - ۱۴:۲۲    
امروزه در اخبار مختلف از وضعیت اقتصادی ایران به گوش می رسد و برخی از افراد آینده آن را با کشورهای مختلف نظیر ونزوئلا مقایسه می کنند که سبب ایجاد رعب و وحشت در بین مردم است.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۰ - ۱۳:۲۱    
شهردار منطقه 20 تعیین تکلیف طرح بهسازی پیرامون حرم حضرت عبدالعظیم حسنی(ع) که بیش از 25 سال به طول انجامیده است را به عنوان اولین گام فعالیتش در شهرری برشمرد و گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۹ - ۱۴:۵۱    
همزمان با فرارسیدن ماه محرم الحرام و ایام عزاداری سیدالشهدا علیه السّلام، پرچم گنبد حرم مطهر حضرت اباعبدالله الحسین علیه السّلام بر فراز بارگاه حضرت عبدالعظیم علیه السّلام به اهتزاز در می آید.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۸ - ۲۲:۴۱    
یکی از هیئاتی که هر ساله در ایام محرم میزبان تعداد بسیاری از عاشقان حضرت اباعبدالله الحسین(ع) می باشد، هیئت زنجیرداران متوسل به حضرت علی اکبر(ع) معروف به محمدهاشم در جنوبی ترین نقطه تهران می باشد ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۸ - ۱۴:۱۱    
رئیس اداره بهزیستی شهرستان ری گفت: این نهاد حمایتی به اتباع پاکستانی و افغانستانی ساکن جنوب تهران خدمات توانبخشی، فردی و اجتماعی رایگان ارائه می دهد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۸ - ۱۳:۴۱    
رهبر انقلاب اسلامی، تهدید و اخم و تشر و قدرت نمایی در حرف و سخن را روش عمده قدرتهای ستمگر برای ترساندن ملتها خواندند و تأکید کردند ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۸ - ۱۳:۴۱    
براساس طرح پیش فروش سکه پیش بینی شده بود که با توزیع بیش از 7میلیون سکه در حدود 10هزار میلیارد تومان نقدینگی جمع شود.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۸ - ۱۳:۴۱    
با تصمیم دولت قرار بر این است که به زودی 9میلیون نفر از افراد تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی، به ازای هر نفر 35هزار تومان کارت خرید کالا دریافت نمایند ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۸ - ۱۳:۴۱    
هدایت الله جمالی پور فرماندار ویژه شهرستان ری در جشنواره شهید رجایی، برای سومین سال متوالی به عنوان مدیر نمونه استان تهران در سال 1397 معرفی شد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۸ - ۰۸:۴۰    
پنجاه و هفتمین سالروز ارتحال عارف واصل شیخ رجبعلی خیاط روز پنج شنبه در شهرری برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۷ - ۰۹:۳۹    
وحید مظلومین و 4 متهم دیگر پرونده اخلال در نظام ارزی کشور به دادگاه منتقل شدند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۷ - ۰۹:۰۹    
کمتر از دو دهه است که اعضای هیئت ورزشکاران شهرری انصارالحجه خیریه ای بنا کرده اند که رسیدگی به محرومین و نیازمندان را وظیفه خود می دانند و جهیزیه و ارزاق بیش از 4000 یتیم و 2700 خانواده نیازمند را ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۷ - ۰۸:۳۹    
آیت الله مکارم شیرازی گفت: ایثار و از خودگذشتگی از ویژگی های فرهنگ تشیع است، در حالی که کشتار دسته جمعی انسان های بی گناه، ویرانگری ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۷ - ۰۸:۳۹    
مرد سمند سواری که هندوانه فروش جوان را کنار نیسان آبی اش کشته بود، پس از ارتکاب جنایت متواری شد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۶ - ۱۶:۰۸    
شبستان بزرگ امام خمینی (ره) واقع در حرم مطهر عبدالعظیم حسنی (ع) با اعتباری بالغ 8 میلیارد تومان روز پنج شنبه در آئینی با حضور آیت الله مکارم شیرازی، محمدی ری شهری و فرماندار ری به بهره برداری رسید.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۵ - ۰۹:۰۶    
رئیس جمهور آمریکا که میزبان امیر کویت است احتمال دیدار با رئیس جمهور کشورمان در نیویورک را رد نکرد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۵ - ۰۸:۳۶    
رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری ری از آغاز مرمت و بازسازی بنای تاریخی خانه فخرالدوله با اعتباری بالغ بر 2 میلیارد ریال خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۵ - ۰۸:۳۶    
یک مقام ارشد کاخ سفید که نخواست نامش فاش شود، در یادداشتی جنجالی خبر داده که یک جبهه مقاومت و ایستادگی در برابر دونالد ترامپ در درون دولت او ایجاد شده است.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۴ - ۱۸:۳۵    
بخشدار مرکزی شهرستان ری گفت: 15 بنای غیر مجاز احداث شده در اراضی کشاورزی روستاهای شهرستان ری با حکم قضایی تخریب شد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۳ - ۱۹:۰۴    
با توجه به اهمیت موضوع روانشناسی کودکان امروزه دانستند نکات مختلف اعم از سرگرمی های درست، نحوهی درست برخورد با کودک و شناسایی مشکلات شخصی و روحی کودکان به صورت غیر مستقیم ضروری است.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۳ - ۱۱:۰۴    
مسئولان شهرستان دماوند در واکنش به برخی اخبار شبکه های اجتماعی مبنی بر جاری شدن آب از دامنه های دماوند و ارتباط آن با احتمال فوران آتشفشان این کوه ضمن تکذیب موضوع گفتند که هیچ نشانه ای از فوران ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۳ - ۱۰:۳۴    
رئیس مجلس خبرگان رهبری گفت: برخی با شیطنت به دنبال آماده کردن شرایط برای دیدار مستقیم مسئولان ایرانی با طرف آمریکایی در سفر آتی به نیویورک هستند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۳ - ۱۰:۳۴    
رسانه آمریکایی در گزارشی به نحوه مقابله ایران با تحریم های آمریکا پرداخت.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۳ - ۱۰:۳۴    
سرمربی تیم ملی ووشو ایران با بیان بالا بودن سطح مسابقات گفت: ورزش وشوو در جاکارتا در بین تمامی رشته ها بعد از کشتی با دو مدال طلا ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۳ - ۱۰:۳۴    
بعد از ترکیه، دولت هند نیز اعلام کرده است که با وجود مخالفت آمریکا قصد دارد سامانه دفاع هوایی اس-400 بخرد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۳ - ۰۹:۳۴    
شهردار جدید منطقه 20 در اولین جلسه ملاقات مردمی گفت: دیدارهای هفتگی و چهره به چهره با شهروندان یکی از نقاط قوت مدیریت شهری در ارتباط با جامعه شهروندی محسوب می شود.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۳ - ۰۹:۳۴    
باند خرده فروشان شیشه در شهر ری توسط پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ شناسایی و دستگیر شدند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۲ - ۰۹:۳۳    
مشاور عالی رئیس سازمان سنجش آموزش کشور گفت: نتایج نهایی پذیرش در کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی امروز 12 شهریورماه اعلام می شود.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۲ - ۰۹:۰۳    
مراسم سالروز مباهله پیامبر خاتم (ص) در بارگاه ملکوتی حضرت عبدالعظیم علیه السّلام برگزار می گردد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۲ - ۰۹:۰۳    
معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه 20 از اجرای طرح حمایت از توسعه کسب و کارهای کوچک و مشاغل خانگی با عنوان “حرکت” در این منطقه خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۲ - ۰۹:۰۳    
موسسه Urban Institute واشنگتن طی گزارشی اعلام کرد آمارهای ارائه شده درباره رشد اقتصادی آمریکا تنها بازی با اعداد است و این مسئله نتوانسته برای ده ها میلیون کودک و خانوار آمریکایی شرایط آموزشی مناسب و ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۲ - ۰۸:۳۳    
حضرت آیت الله خامنه ای فرمانده معظم کل قوا ظهر امروز (یکشنبه) در دیدار فرماندهان و مسئولان قرارگاه پدافند هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۲ - ۰۸:۳۳    
فرهاد افشار شهردار جدید منطقه 20 با حضور معاون هماهنگی امورمناطق شهرداری تهران، روسای ادارات و فعالان اجتماعی شهرری معارفه و از خدمات 30 ماهه سید احمد صفوی قدردانی شد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۱ - ۱۸:۳۲    
مسابقات کشتی نوجوان تهران به همت سپاه حضرت سیدالشهدا(ع) استان تهران در شهرری برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۱ - ۱۱:۰۰    
شهردار سابق منطقه 20 تهران پس از انتشار خبر انتصاب شهردار جدید این منطقه در یاداشتی از مردم شهرری قدردانی کرد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۱ - ۱۰:۳۰    
برادران جمشیدی از کسبه شهرری هستند که با گذر زمان و شرایط اقتصادی جامعه، به گواه اهالی همچنان انصاف را سرلوحه کار خود قرار داده و فضای محل کسب را مکانی برای مرور خاطرات شهدا و زنده نگه داشتن یاد آن ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۰ - ۱۷:۵۹    
مسابقات ووشو قهرمانی استان تهران با نام” جام زنده یاد آیت الله هاشمی رفسنجانی” برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۰ - ۱۷:۲۹    
عضو کمیسیون سلامت و محیط زیست و خدمات شهری شهر تهران گفت: اخیرا میزان نشت نفت در باقرشهر شهرری بالا رفته و به محصولات کشاورزی آسیب رسانده است.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۰ - ۰۹:۲۷    
آل نهیان از خاندان های حاکم بر کشور امارات متحده عربی هستند که تاکنون ابعاد بسیاری از مفاسد و جنایات ضد بشری این خاندان از نگاه ها دور مانده است.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۰ - ۰۹:۲۷    
عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی از ارجاع طرح های استیضاح وزیر صنعت، معدن و تجارت به کمیسیون صنایع و معادن خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۰ - ۰۹:۲۷    
صدها نفر از مردم عراق در پایتخت این کشور با شرکت در تظاهرات ضد آمریکایی، سیاست های واشنگتن در عراق را محکوم کردند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۰ - ۰۹:۲۷    
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: وضع کنونی خودرو محصول انحصار و مافیا در این صنعت است.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۰ - ۰۸:۵۷    
شهردار منطقه 20 از خدمات خالصانه پزشکانی که در عرصه خدمات جهادی نیکوکارانه به اقشار کم برخوردار خدمت رسانی کردند، قدردانی کرد و گفت: از ابتدای سال تاکنون به 14 هزار و 500 نفر خدمات پزشکی، درمانی ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۰ - ۰۸:۵۷    
موزه آستان مقدس حضرت عبدالعظیم الحسنی علیه السلام آثار و گنجینه های ارزشمندی را در خود جای داده است که قدمت برخی از آن به هزاره چهارم قبل از میلاد می رسد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۰ - ۰۸:۲۷    
با همکاری خیّرین کشور و آستان مقدس حضرت عبدالعظیم حسنی (ع)، مجمع خیّرین آستان حضرت عبدالعظیم (ع)، تشکیل شد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۰۹ - ۱۱:۲۶    
بخشدار مرکزی شهرستان ری گفت: محیط زیست شهرستان ری وضعیت مناسبی ندارد و برای رفع این مشکل باید متولیان حاکمیتی شهرستان اداره محیط زیست را تقویت کنند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۰۸ - ۲۰:۵۶    
نماز عید غدیر خم به امامت حجت الاسلام و المسلمین کاظم صدیقی در آستان مقدس حضرت عبدالعظیم(ع) شهر ری اقامه شد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۰۸ - ۱۹:۵۶    
رای عجیب داوران ورزشکار ایران را از گردونه رقابت های بازی های آسیایی 2018 جاکارتا کنار زد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۰۷ - ۱۳:۲۴    
لحظاتی پیش یک زن در دولت آباد، از بالای پل عابر پیاده اقدام به خودکشی کرد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۰۷ - ۱۰:۲۴    
بزرگترین نمایشگاه فرهنگی ورزشی کشور به مناسبت هفته دولت، روز گذشته با حضور مسئولین استانی و شهرستانی به طور رسمی در شهرری افتتاح گردید.
  ۱۳۹۷/۰۶/۰۶ - ۱۵:۲۴    
مسئولین و ورزشکاران شهرستان ری از محمدابراهیم امامی داور بین اللملی کشتی پس از بازگشت از مسابقات آسیایی جاکارتا، تجلیل و قدردانی کردند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۰۶ - ۱۲:۲۴    
جلسه علنی مجلس با حضور رئیس جمهور و با غیبت 86 نماینده برگزار شد و روحانی برای پاسخ به سوالات پشت تریبون قرار گرفت.
  ۱۳۹۷/۰۶/۰۶ - ۱۱:۵۴    
مراسم بزرگداشت روز ملی کشتی و سالروز تولد جهان پهلوان تختی، با حضور ملی پوشان و بزرگان کشتی ایران، برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۰۵ - ۱۱:۵۴    
زکریای رازی نه تنها در زمینه خدمت به علم پزشکی و داروسازی به نامی برتر در تاریخ ایران تبدیل شده ، در عرصه های مختلفی چون فلسفه، شیمی و تالیف آثار مختلف نیز نشانی ماندگار از خود برجای گذاشته است.
  ۱۳۹۷/۰۶/۰۵ - ۱۰:۲۴    
چند انبار در جنوب تهران با ظرفیت 50 هزار کیلوگرم برنج در جنوب تهران کشف و اجناس آن از فردا وارد بازار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۶/۰۴ - ۱۸:۴۹    
مراسم بزرگداشت روز ملی کشتی و سالروز تولد جهان پهلوان تختی، با حضور ملی پوشان و بزرگان کشتی ایران، روز دوشنبه(5شهریور) در شهرری برگزار می گردد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۰۴ - ۱۷:۴۹    
تولیت آستان حضرت عبدالعظیم(ع) اظهار کرد: هرکسی در هرجای این نظام موجب نارضایتی مردم شود، در حال خیانت به نظام و رهبری است، چون مردم اگر ببینند حقوق شان رعایت می شود، همه فشارها را تحمل خواهند کرد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۰۴ - ۱۰:۱۷    
مدیرکل سلامت شهرداری تهران گفت: هم افزایی و حذف موازی کاری های حوزه سلامت و بهداشت موجب ارتقاء کیفیت خدمات رسانی به شهروندان می شود که به این منظور معاونان وزیر بهداشت و درمان در سرای محله شهادت ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۰۳ - ۱۷:۱۶    
بانوی کاراته کا وزن 68+ کیلوگرم ایران به مدال برنز بازی های آسیایی دست یافت.
  ۱۳۹۷/۰۶/۰۱ - ۱۳:۳۴    
شهردار منطقه 20 از اجرای جشنواره فرهنگی “شادستان تابستانی” به منظور غنی سازی اوقات فراغت شهروندان و ارائه خدمات رایگان فرهنگی در مجموعه فرهنگی ولعیصر(عج) خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۰۱ - ۱۲:۰۳    
به مناسبت فراسیدن عید غدیر خم، مسابقه فرهنگی خطبه غدیر خم برگزار می شود که به شرکت کنندگان به قید قرعه کمک هدایای ارزشمندی اهدا می گردد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۰۱ - ۱۱:۳۳    
خشکسالی و آلودگی آب های جنوب شهر تهران موجب تخریب محیط زیست، از بین رفتن حیوانات و آسیب به سلامتی شهروندان شده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۳۰ - ۱۶:۰۲    
مردم محلی شهر ری از کشف تعدادی آثار تاریخی و یک سازه باستانی در محدوده ری قدیم در نزدیکی آزادراه شهید کریمی خبر دادند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۹ - ۱۷:۳۰    
ساعتی پیش یک دستگاه خودروی پژو 206 در حوالی مترو شهرری دچار آتش سوزی شد که سرعت العمل ماموران آتش نشانی مانع آسیب رسیدن به خودروهای دیگر شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۹ - ۱۴:۳۰    
ملکوتی دادستان عمومی و انقلاب شهرستان ری گفت: طی روز های گذشته باند بزرگ تهیه و توزیع مواد مخدر در باقرشهر، شناسایی و در این راستا 2نفر دستگیر شدند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۹ - ۱۰:۰۰    
محمد جواد ظریف ، وزیر امور خارجه ایران روز یکشنبه با شبکه خبری سی ان ان درباره توافق هسته ای برجام و بازگشت تحریم های یکجانبه آمریکا علیه ایران مصاحبه کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۹ - ۰۹:۳۱    
مراسم باشکوه قرائت دعای پر فیض عرفه در کربلای ایران و قبله تهران، آستان مقدّس حضرت عبدالعظیم حسنی علیه السّلام، برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۹ - ۰۹:۰۱    
مراسم اختتامیه جشنواره ملی پوستر و کاریکاتور راه روشن فردا، روز دوشنبه در فرهنگسرای ولاء شهرری برگزار و از هنرمندان برتر تجلیل می شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۹ - ۰۹:۰۱    
کاروان ایران با درخشش کشتی گیران و پومسه کاران به 5 مدال رنگارنگ در روز نخست بازی های آسیایی در اندونزی رسید.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۸ - ۱۳:۲۹    
مسابقات قهرمانی کاراته کشور سبک بوشیدو کای کان آقایان در شهر ری با قهرمانی تیم تهران خاتمه یافت.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۸ - ۱۲:۲۹    
اگرچه وزارت راه و شهرسازی اعلام کرده طرح هایی برای کنترل رشد اجاره بها در دستور کار دارد، اما فعالان بازار ، برخوردهای تعزیری را بی فایده می دانند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۸ - ۱۰:۲۹    
به مناسبت شهادت امام محمد باقر(ع) و ایام مسلمیه ، عزاداران اهل بیت(ع) و هیئت های مذهبی از سراسر کشور در حرم حضرت عبدالعظیم حسنی (ع) گردهم آمده و برای سفیر مظلوم و غریب حضرت اباعبدالله الحسین(ع) اقامه ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۸ - ۰۹:۵۹    
قرآن آموزان آستان مقدّس حضرت عبدالعظیم علیه السّلام در مسابقات سراسری دانش آموزی استان تهران، موفق به کسب عناوین برتر شدند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۸ - ۰۹:۵۹    
وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح از رونمایی از اولین جنگنده ایرانی در 31 مرداد خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۸ - ۰۹:۵۹    
عضو هیئت رئیسه مجلس گفت: 50 نماینده امضاء خود را از طرح استیضاح وزیر اقتصاد و دارایی پس گرفتند.
مشاهده نتایج بیشتر...